Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 372 wyników dla: Pik

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
18 2 1756 Szumsk Józef Pikulski 2 Huta Rachmanowska ojciec: Wojciech 297-1-184 25V Ł 58 RK
17 2 1762 Szumsk Anna Pikulska 1,5 Huta Rachmanowska rodzice: Wojciech i Teresa 297-1-184 52V Ł 120 RK
27 5 1762 Szumsk Katarzyna Pikulska 3 Huta Pikulskiego rodzice: Szymon i Helena 297-1-184 55R Ł 126 RK
26 12 1827 Łuck Izydor Pikuliński 15 Łuck s. Aleksandra i Franciszki ze Żwanów z parafii Wiszenki 813 41 92 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0042.htm
18 10 1830 Wieledniki Stecha Rypik 57 Rudnia Pełczańska wdowa 178-3-3 426V 17 Ż MW
11 6 1830 Krzemieniec Stanisław Sapik 70 Budki pozostawił żonę i syna Tomasza, córki Justyna, Marianna, Zofia, Magdalena i Teresa 01-7 85R 653 T 953 DM
23 4 1831 Wieledniki Maciej Rypik 57 Rudnia Pełczańska żona Anastazja ze Smyków 178-3-4 410V 12 Ż MW
3 2 1833 Kuniów Wojciech Pikulnicki 80 Teremne żona Marianna z Baszczewskich, bez potomstwa 171-1-6 73 R 7 R 0
27 4 1834 Kuniów Marianna Pikulnicka 60 Teremne wdowa R 83 R 20 0
16 8 1838 Wiszenki Aleksander Kwiatkowski 14/12 Jezioro r: Piotr i Apolonia z Pikulińskich; poch: 16.08. 824 56a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0057.htm
12 4 1838 Wieledniki Paweł Rypik 11 Rudnia Pełczanka syn Aleksego i Domiceli 178-3-6 437R 13 Ż MW
9 3 1840 Wiszenki Aleksander Pikuliński 69 Susk poz. ż. Joannę z Wiszyńskich, 2s. Gracyana i Jana, c. Apolonię - ż. Piotra Kwiatkowskiego; poch: 13.03. 826 88 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0089.htm
15 8 1840 Wieledniki Marianna Synicka 3 Rudnia Lipnicka córka Mateusza i Teresy Rypik 178-3-9 385R 25 Ż MW
10 3 1841 Połonne Kantaria Pikulska 25 Łodzianówka m±ż Celestyn Jan, bez potomstwa 872 158 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0086.htm
30 9 1842 Annopol Karol Pogorzelski 3 Baczmanówka s. Mikołaja i Lucyny z Pikulskich 881 99 R 26
27 5 1842 Berezne Wawrzyniec Pikulski 54 Berezne żona Anna z Krzyweckich, synowie Jędrzej i Karol 881 277 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
9 8 1844 Luboml Marianna Pikulska 6 Luboml r. Eustachy, Agnieszka Szydłowska 859 634 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0337.htm
1 2 1845 Wieledniki Jan Rychwalski 3 Rudnia Staropełczańska syn Michała i Rozalii Rypik 178-3-12 401R 14 Ż MW
28 2 1847 Wieledniki Eudokia Rychlewska 1 Rudnia Staropełczańska syn Jakuba i Tekli z Rypików 178-3-19 454R 13 Ż MW
24 9 1848 Torczyn Marianna Pikulska 0,5 Torczyn c. Józefa, 1-dw. 635 41 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0023.htm
13 3 1848 Zasław ¶w. Jana Józefa Pikulicka 1 Krzywołuka z kaszlu, c. 1-dw. Ignacego i Aleksandry z Siedleckich 178-3-117 108R 23 Ż
9 8 1849 Korytnica Antonina D±browska 1 Woszczatyn c. Józefa i Róży z Pikulskich 222 38 21 0
25 1 1849 Starokonstantynów Honorata Pikulicka 15 Zapadyńce od puchliny, c. 1-dw. Tadeusza i Agnieszki z Rutkowskich 178-3-118 41R 14 Ż 77 DW
13 5 1855 Kowel Jan Pikula 25 Kowel rekrut 14. dywizji artylerii 257 69 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0037.htm
19 6 1855 Kowel Wawrzyniec Pikulski 25 Kowel rekrut 10. dywizji piechoty, kawaler 257 155 251 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0082.htm
1 6 1855 Białogródka Józef Karpiński 9/12 Ledzianka s. 1-dw. Ignacego i Marianny z Pikulskich 178-03-123 539R 65 Ż DM 0
16 2 1858 Krzemieniec Cezary Pikulski 6 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z ¦widerskich 0.1-30 48V 19 T
21 2 1858 Krzemieniec Robert Pikulski 10 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z ¦widerskich 0.1-30 48V 21 T
1 3 1858 Krzemieniec Kwiryn Pikulski 3 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z ¦widerskich 0.1-30 49V 26 T
3 1 1864 Rzyszczów Teresa Kizilska 65 Rzyszczów od gor±czki, z domu Drapikowska, wdowa, zost 2 córki Mariannę Brasławsk± l. 43 i Rozalię l. 33 żonę Dymitrija Matrowego 312-1-86 206 2 m.K KM
20 11 1867 Krzemieniec Anastazja Fuks 7/12 Tylawka od gor±czki, c. cudzoziemców Kazimierza i Aleksandry z Pikulskich 426-1-41 50V 79 T 513
22 1 1868 Krzemieniec Stefan Fuks 3 Baszkowce z ospy, s. cudzoziemców Kazimierza i Aleksandry z Pikulskich 426-1-44 42R 6 T DW 809
22 8 1871 Rzyszcz?w Wiktoria Epikucow 40 Rzyszcz?w zostawi?a m??a Mikolaja 312-1-100 292 17 m.K KM
28 2 1874 Kowel Franciszka Pikaluk 54 Kowel żołnierka, m±ż Gabriel, 275 46 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0025.htm
13 12 1874 Kowel Kazimierz Karpika 26 Kowel niezdolny do służby szeregowy Tyfliskiego Pułku Grenadierów 275 69 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0037.htm
5 2 1874 Krzemieniec Andrzej Kanapik 5 Krzemieniec s. obcokrajowców Józefa i Elżbiety z d. Piszta 1-68 32V 8 T
3 1 1876 Luboml Agnieszka Pikulska 75 Luboml 319 112 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0058.htm
4 6 1883 Turzysk Wawrzyniec Pikul 37 Wierzbiczno żona Józefa, c. Maria, Franciszka, Bronisława 751 30 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0018.htm
18 6 1886 Dederkały Kazimierz Fuks 61 Dederkały Wielkie mieszczanin, żona Aleksandra Pikulska, syn Ambroży, Paweł, Tadeusz, córki Stanisława i Paulina 1-80 102R 13 T 878 DM
3 3 1892 Szumbar Urszula Pikulska 79 Dederkały Wielkie z ¦widerskich, mieszcz., m±ż Jan, dzieci: Władyslaw, Aleksandra i Helena 1020 222 6
28 11 1896 Turzysk Marianna Biernacka 29 Turopin z Pikulów, m±ż Józef, s. Antoni, Kazimierz 919 30V 31 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0027.htm
14 6 1897 Turzysk Antoni Jankowski 27 Wierzbiczno żona Franciszka Pikul, s. Feliks 920 28R 19 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0028.htm
6 11 1900 Kowel Leon Czepik 72 Kowel miesz., żona Maria z d. Kosoł 947 77 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0054.htm
30 3 1906 Horochów Stanisław Idlicki 7 Horochów syn Jana i Marii Spikackiej 992 18 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0039.htm
27 11 1907 Luboml Ewa Kohutiuk 27 Jankowce ur. Karpik 1009 672 79 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0356.htm
19 4 1911 Radziwiłłów Feliks Domarecki 18 Leduchów s. chłopów podolskiej guberni , powiatu winnickiego, pikowskiej gminy Władysława i Magdaleny z Laskowskich 1-101 63 R 18 T 0
15 9 1911 Tbilisi Antoni Pikczunas 22 Tbilisi szeregowy 16 twerskiego pułku dragonów z chłopów kowieńskiej gub. 127 65 Tb
1 6 1925 Młynów Helena Pikus 3 Władysławówka z zapalenia płuc, c. Leonarda i Marii z Wojtasów 129V 30 R 100 DW
25 2 1934 Krzemieniec Włodzimierz Gradomski 49 Krzemieniec s. Leonarda i Kazimiery, mieszkaniec Szpikołos, żona Maria, dzieci: Antonina, Helena, Stefania i Kazimierz 36 V 14 0

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
27 8 8 Malin Elżbieta Pikulska Budyłówka Jakub Anna Mokrzycka Paweł Pikulski, Agnieszka Dra......., chrz. 28.08.1847 178-51-548 113V 46 Ż BS 234
8 3 1729 Czartorysk Tomasz Słonikowicz Albert Aksimka Stefan Paspikiewicz, Marianna 297-1-185 37V Ł
26 12 1740 Szumsk Marianna Pikulska Huta Rachmanowska Tomasz? Helena Jakub Sternakowicz, Ewa Jakusikowa, Jan Jasiński, Anna Jakimczukowa 297-1-180 7V Ł RK 16
28 10 1742 Szumsk Szymon Tadeusz Niżyński Huta Romanowska Wawrzyniec Krystyna Jakub Pasternaczek, Katarzyna Giżycka, Marcin Kołodyński, Helena Pikulska 297-1-180 13V Ł RK 28
25 2 1744 Szumsk Maciej Pikielski Pikulski Iserna Tomasz Helena Jakub Pasternakowicz, Katarzyna Giżycka 297-1-180 17R Ł RK 35
16 6 1748 Szumsk Antoni Jahornicki Huta Szumska Maciej Agnieszka Wojciech Pikulski, Marianna Sliwinska 297-1-180 32V Ł RK 67
26 9 1748 Szumsk Michał Jadach Jadaszko Iserna Bartłomiej Agnieszka Jerzy Czecz, Katarzyna Kozicka, Wojciech Pikulski, Eudochia Wozniuczka 297-1-180 34R Ł RK 70
24 3 1750 Szumsk Wojciech Zielinski Zieliński Huta Surażska Sebastian Agnieszka Wojciech Pikulski, Jadwiga Jadaszkowa 297-1-180 37V Ł RK 80
5 1 1751 Szumsk Marianna Mekietczuk Hucisko Franciszek Agnieszka Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 40V Ł RK 86
2 22 1751 Szumsk Marianna Listowska Hucisko Rachmanowskie Franciszek Agnieszka Pikulski, Barbara Zielenska, Baltazar Zielenski, Marianna Błazioowska 297-1-180 40V Ł RK 86
14 3 1751 Szumsk Józef Jaku¶ Jakus Huta Rachmanowska Franciszek Anna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 41V Ł RK 88
25 3 1751 Szumsk Marianna Rogowska Huta Rachmanowska Jan Marianna Antoni Woynarowski, Teresa Pikulska 297-1-180 41V Ł RK 88
4 5 1751 Szumsk Zofia Janasz Jonasz Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Antoni Obrocki, Teresa Pikulska 297-1-180 42R Ł RK 89
31 10 1751 Szumsk Paweł Hornicki Huta Rachmanowska Kasper Anastazja Jakub Pikulski, Katarzyna Janowa 297-1-180 45R Ł RK 99
24 12 1751 Szumsk Jan Pikulski Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Franciszek Chruscicki, Krystyna Truszkowska, Baltazar Zielenski, Bibianna Roiewska panna 297-1-180 46R Ł RK 101
8 8 1752 Szumsk Piotr Listowski Huta Szumska Franciszek Agnieszka Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 49R Ł RK 112 0
30 11 1752 Szumsk Barbara Jastrzemska Jastrzębska Huta Rachmanowska Antoni Anastazja Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 50R Ł RK 117
21 1 1753 Szumsk Agnieszka Huta Rachmanowska Marcin Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 51R Ł RK 120
2 9 1753 Szumsk Joachim Woynaszowski Wojnaszewski Huta Rachmanowska Antoni Magdalena Jakub Pikulski, Magdalena Sliwinska 297-1-180 53V Ł RK 128
9 2 1754 Szumsk Józef Pikulski Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Krystyna Truszkowska 297-1-180 56R Ł RK 136
2 7 1754 Szumsk Anna Janska Jasińska Hucisko Jan Agnieszka Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska, Paweł ?mienczuk, Agnieszka Lisowska 297-1-180 57V Ł RK 140
8 10 1754 Szumsk Franciszek Maciuk Szumsk Klemens Marianna Jakub Pikulski, Anastazja Karczewska 297-1-180 58R Ł RK 142
24 1 1755 Szumsk Agnieszka Jadaszewicz Jadaszewska Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 59V Ł RK 147
11 12 1755 Szumsk Seraf Ambroży Pikulski Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Krystyna Tkacz 297-1-180 63V Ł RK 160
15 2 1756 Szumsk Maciej Antoni ¬eleĽnicki Żeleziński Huta Andrzej Barbara Jakub Pikulski, Marianna Wolanicka, Antoni Woynaszewski, Magdalena Sliwinska 297-1-180 64V Ł RK 164
22 2 1756 Szumsk Antoni z Padwy Woynaszowski Wojnaszowski Huta Rachmanowska Antoni Magdalena Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 65R Ł RK 166
15 3 1756 Szumsk Józef Jako¶ Jaku¶ Szumsk Sebastian Ewa Józef Stankiewicz, Teresa Pikulska 297-1-180 65R Ł RK 166
13 5 1756 Szumsk Justyna Dumanska Domańska Huta Rachmanowska Sebastian Helena Teresa Pikulska, Antoni Woynaszewski 297-1-180 66R Ł RK 170
11 7 1756 Szumsk Jakub Stanisław Tadeusz Jakusiewicz Jaku¶ Huta Rachmanowska Józef Marianna Jakub Pikulski, Pikulska, Antoni Woynaszoski, Marianna Jakusiewiczowa 297-1-180 66V Ł RK 171
4 12 1756 Szumsk Franciszek Pikulski Huta Szumska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Krystyna Truszkowska 297-1-180 69R Ł RK 181
12 1 1757 Szumsk Sebastian Zaręba Hucisko Marcin Eleonora Jakub Pikulski, Barbara Bernacka, Stanisław Bernacki, Magdalena Osmoslska 297-1-180 69R Ł RK 181
11 1 1758 Szumsk Marianna Pikulska Huta Szumska Wojciech Teresa Kazimierz Bernacki, Franciszka Listowska, Stanisław Brozowski, Regina Wi¶licka 297-1-180 75R Ł 193 RK
15 1 1758 Szumsk Paweł O?czuk Obierczuk Hucisko Szymon Anna Jakub Pikulski, Barbara Bernacka, Wawrzyniec Woynaszewski, Antoniukowa 297-1-180 75V Ł 194 RK
28 3 1758 Szumsk Stanisław Sliwinski ¦liwiński Huta Rachmanowska Franciszek Marianna Stanisław Brożowski, Teresa, Jakub Pikulski, Franciszka Bilinska 297-1-180 77V Ł 198 RK
4 4 1758 Szumsk Marianna Zelaznicka ŻeleĽnicka Huta Rachmanowska Andrzej Barbara Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Stefan Brzyski, Marianna Sobolewska 297-1-180 78R Ł 199 RK 0
23 4 1758 Szumsk Agnieszka Bernacka Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Błażej Sitnicki, Agnieszka Listowska 297-1-180 79R Ł 201 RK
8 6 1758 Szumsk Wiktoria Woytaszewska Wojnaszewska Huta Szumska Antoni Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 79V Ł 202 RK
4 8 1758 Szumsk Teresa Irzycka Huta Szumska Szymon Marianna Błażej B±kowski, Teresa Pikulska 297-1-180 80V Ł 204 RK
1 10 1758 Szumsk Rozalia B±kowska Huta Dubieńska Błażej Agnieszka Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Antoni Woynaszowski, Regina Berdacka 297-1-180 81R Ł 205 RK
26 10 1758 Szumsk Helena Sienkowska Sinkowska Huta Szumska Tomasz Agnieszka Maciej Burszerski, Teresa Pikulska 297-1-180 81V Ł 206 RK
23 11 1758 Szumsk Barbara Wislicka Wi¶licka Huta Rachmanowska Błażej Regina Kazimierz Bernacki, Teresa Pikulska 297-1-180 82R Ł 207 RK
23 2 1759 Szumsk Helena Huta Rachmanowska Błażej Wislicki, Teresa Pikulska 297-1-180 84R Ł RK 213
8 4 1759 Szumsk Marianna Szachowska Huta Surażska Marcin Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 84V Ł RK 214
3 5 1759 Szumsk Helena Zastawska Zawalska Huta Dubieńska Jakub Anastazja Jakub Pikulski, Regina Bernacka 297-1-180 84V Ł RK 214
3 6 1759 Szumsk Antoni Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Szumska Józef Marianna Jakub Pikulski, Regina Bernacka 297-1-180 85V Ł RK 216
16 3 1760 Szumsk Marianna Jastrzembska Jastrzębska Bykowce NN Magdalena Jastrzembska Jastrzębska Wojciech Pikulski, Anna Wiszniowska, Wojciech Kopicki 297-1-180 91R Ł RK 4410
8 4 1760 Szumsk Anna Pikulska Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Barbara ?kowska 297-1-180 91V Ł RK 4411
24 8 1760 Szumsk Jan z Mathy Bernacki Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 95R Ł RK 4418
31 8 1760 Szumsk Jan Baptysta Jaku¶ Huta Rachmanowska Franciszek Anna Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 95V Ł RK 4419
18 3 1761 Szumsk Katarzyna Jadaszewicz Huta Surażska Jakub Marianna Jakub Pikulski, Agnieszka Kraiewska 297-1-180 100R Ł 4428 RK
23 4 1761 Szumsk Wojciech Pikulski Huta Surażska Sebastian Agnieszka Wawrzyniec Woynaszewski, Dorota Nuklerowa, Jan Sabatowski, Helena Pikulska 297-1-180 101R Ł 4433 RK
28 2 1762 Szumsk Kunegunda Janczewska Horbowce Daniel Joanna Jakub Pikulski, Franciszka Woyciechowska 297-1-180 106V Ł 4445 RK
25 3 1762 Szumsk Katarzyna Jadaszowska Jadaszewska Huta Szumska Jan Katarzyna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 107V Ł 4447 RK
21 6 1762 Szumsk Anna B±kowska Huta Szumska Błażej Magdalena Wojciech Kozecki, Teresa Pikulska, Szymon Obierski, Katarzyna Sliwinska 297-1-180 108V Ł 4449 RK
26 9 1762 Szumsk Rozalia Sliwinska ¦liwińska Huta Nowa Franciszek Marianna Jakub Pikulski, Agnieszka Listowska 297-1-180 110V Ł 4453 RK
13 11 1762 Szumsk Marianna Kozłowska Huta Surażska Antoni Rozalia Jakub Pikulski, Marianna Jakasiewiczowa 297-1-180 111R Ł 4454 RK
25 12 1762 Szumsk Anastazja Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Surażska ?? Franciszka Jakub Pikulski, Marianna Jakuszewiczowa 297-1-180 111V Ł 4455 RK
9 3 1763 Szumsk Barbara Pikulska Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Waraxewicz, Domicela Waraksiewiczowa 297-1-180 113V Ł 4459 RK
28 4 1763 Szumsk Katarzyna Winiarska Iłowica Tomasz Angela Wojciech Pikulski, Regina Garclowa, Antoni Woynaszewski, Apolonnia Termilczka 297-1-180 115R Ł 4462 RK 0
6 11 1763 Szumsk Mikołaj Joku¶ Jaku¶ Huta Surażska Jakub Marianna Jakub Pikulski, Aniela Kraiewska 297-1-180 118R Ł 4468 RK
30 4 1764 Szumsk Wojciech Jadaszowski Jadaszewski Litowszczyzna Michał Tekla Marcin Judaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 121R Ł 4474 RK
17 6 1765 Szumsk Jan Antoni Pikulski Huta Szumska Wojciech Teresa Szymon Valaksiewicz, Regina Bernacka 297-1-180 126V Ł 4485 RK
4 7 1765 Szumsk Marianna Płazowska K±ty Stanisław Anna Tomasz KuĽminski, Teresa Pikulska 297-1-180 126V Ł 4485 RK
10 9 1765 Szumsk Wiktoria Choroch K±ty Jakub Pikulski, Magdalena Buchowieczanka 297-1-180 127R Ł 4486 RK
30 9 1765 Szumsk Franciszka Jakusiewicz Jakuszewicz Hucisko Surażskie Jakub Magdalena Jakub Pikulski, Katarzyna Zaleska, Stanisław Zaleski, Katarzyna Slachetka 297-1-180 127V Ł 4487 RK
24 11 1765 Szumsk Andrzej Jadaszewicz Jadasiewicz Huta Szumska Jan Zofia Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 128V Ł 4489 RK
7 6 1766 Szumsk Mikołaj Zalesik? Zalepik Bołożówka Kazimierz Agnieszka Łukasz Franczuk, Katarzyna Szymonowa 297-1-180 132R Ł 4496 RK
23 11 1766 Szumsk Andrzej Jukusiewicz Jakusiewicz Huta Surażska Jakub Magdalena Stanisław Bernacki, Katarzyna Zaleska, Jakub Pikulski, Katarzyna Szlachetkowa, Hiacynt 297-1-180 136R Ł 4504 RK
23 11 1766 Szumsk Andrzej Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Dubieńska Antoni Franciszka Stanisław Bernacki, Katarzyna Wirkowska, Jakub Pikulski, Katarzyna Zaleska, Wojciech Zielinski, Barbara Zielinska 297-1-180 136R Ł 4504 RK
2 2 1767 Szumsk Błażej Surzynski Surzyński Huta Surażska Stanisław Teofila Maciej Pikulski, Marianna Wachlowska, Marcin Kwiatkowski, Rozalia Wereszczynska 297-1-180 137V Ł 4507 RK 0
20 1 1767 Szumsk Sebastian Garlinski Garliński Huta Dubieńska Józef Zofia Dominik Pikulski, Anna Zielinska 297-1-180 137V Ł 4507 RK
13 4 1767 Szumsk Józef z Kupertynu Wojciech Jekler Szumsk Leon Dorota Jakub Pikulski, Regina Bernacka, Jan Sabatowski, Katarzyna Tarasiewiczowna 297-1-180 138V Ł 4509 RK
11 10 1767 Szumsk Łukasz Zaleski Hucisko Szumskie Stanisław Katarzyna Andrzej Błaszkowski, Agnieszka Bonkowska, Jakub Pikulski, Regina Biernacka 297-1-180 140V Ł 4514 RK
14 12 1767 Szumsk Piotr Jakuszewska Hucisko Horodyskie Andrzej Marianna Pikulska Wojciech Oborski, Magdalena Buchowiecka, Franciszek Siemiatkowski, Antonina Mirowska 297-1-180 141R Ł 4515 RK
10 1 1768 Szumsk Agnieszka Jakusiewicz Jakuszewicz Hucisko Surażskie Jakub Magdalena Jakub Pikulski, Marianna Pasternakowa 297-1-180 141R Ł 4515 RK
14 2 1768 Szumsk Maciej Szlachetko Huta Szumska Hiacynt Katarzyna Jakub Pikulski, Anna Barszczewska, Grzegorz Udomowicz, Helena Brzezowska, Andrzej Zieleznicki, Katarzyna Zalukowska 297-1-180 141V Ł 4516 RK
6 3 1768 Szumsk Marcjanna Franciszka Prokopik Prokopiuk Szumsk Józef Krystyna Fedko Mielnik, Ewa Kozicka, Jan Chomiak, Tatiana Wasylicha, Wasyl Pauluk, Apolonia Heczońka 297-1-180 141V Ł 4516 RK
27 3 1768 Szumsk Marianna Sznurkowska Szumsk Józef Rozalia Jakub Pikulski, Helena Wirkowska, Stefan Jendruszkiewicz, Helena Wasylicha 297-1-180 142R Ł 4517 RK
13 6 1768 Szumsk Antoni Pikulski Huta Szumska Maciej Katarzyna Błażej B±kowski, Anna Jakusiewiczowa 297-1-180 143R Ł 4519 RK
21 8 1768 Szumsk Ludwik Giernel Gerner Huta Szumska Józef Regina Andrzej Zeleznicki, Katarzyna Pikulska 297-1-180 143V Ł 4520 RK
28 8 1768 Szumsk Jan Worfowicz Worsowicz K±ty Maciej Anna Stanisław Bernacki, Agnieszka Siwolowa, Jakub Pikulski, Magdalena Buchowiecka panna, Błażej B±kowski, Anna Gorniczka 297-1-180 143V Ł 4520 RK
1 6 1769 Szumsk Antoni Szymanski Szymański Hucisko Surażskie Jakub Magdalena Jakub Pikulski, Bogucka, Cyprian Bogucki, Helena Wierkowska 297-1-180 147R Ł RK 4530
13 8 1769 Szumsk Marianna Jakubczuk Jakobczuk Zahajce Antoni Anna Sebastian Piknicki, Teresa Stelmaszka 297-1-180 147V Ł RK 4531
18 4 1771 Szumsk Bernacki Huta Stanisława Stanisław Regina Mikołaj Dorozynski, Magdalena Jabczarska, Katarzyna Luchowska, Maciej Jabczarski, Teresa Pikulska, Andrzej Kibinski, Helena Wirkowska, Stefan Wirkowski, Marianna Strzelecka, Barbara Bernacka 297-1-180 154R Ł RK 4544
30 4 1771 Szumsk Wojciech Jan Kibinski Kibiński Huta Dubieńska Andrzej Klara Wojciech Sokołowski, Teofila Orłowska, Stanisław Bernacki, Barbara Sokołowski, Stefan Taszczewicz, Konstancja Ostrowska, Jakub Pikulski, Katarzyna Luchowska, Antoni Morozowski, Katarzyna Slachetka 297-1-180 154V Ł RK 4545
15 3 1772 Szumsk Grzegorz Józef Garlicki Garliński Huta Stanisława Aleksander Marcelina Piotr Czarnecki, Regina Biernacka, Mateusz Pikulski, Wiktoria Woynaszeska 297-1-180 158V Ł RK 4554
9 4 1772 Szumsk Franciszka Pikulska Huta Stanisława Maciej Rozalia Stanisław Dembicki, Jadwiga Soroczynska, Jan Iwaniec, Rozalia Łukoska 297-1-180 159V Ł RK 4557
28 6 1772 Szumsk Piotr Jadaszeński Jadaszyński Huta Stanisława Grzegorz Marianna Mateusz Pikulski, Regina Bernacka, Piotr Fedoroski, Wiktoria Woynaszeska, Maciej Dumański, Silweria Zychowska 297-1-180 160R Ł RK 4558
3 10 1773 Szumsk Rozalia Pikulska Huta Stanisława Maciej Anna Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-181 4R Ł RK 004a
19 9 1774 Szumsk Mateusz Pikulski Huta Szumska Maciej Rozalia Tadeusz Grzybowski, Jadwiga Soroczynska, Franciszek Pikulski, Franciszka Orłowska 297-1-181 8V Ł 9 RK
11 12 1774 Szumsk Łucja Grzybowska Huta Szumska Tadeusz Zofia Maciej Pikulski, Jadwiga Jastrzębska 297-1-181 10V Ł 11 RK
4 8 1776 Szumsk Dominik Ostrowicz Hucisko Horodyskie Tomasz Katarzyna Maciej Jakusiewicz, Rozalia Pikulska 297-1-181 16V Ł 17 RK
15 12 1776 Szumsk Wiktoria B±kowska Huta Stanisława Józef Apolonia Maciej Pikulski, Jadwiga Jastrzęska 297-1-181 18V Ł 19 RK
19 3 1777 Szumsk Apolonia Wereszczyńska Huta Wojciech Franciszka Maciej Pikulski, Marianna Jadeszewiczowa 297-1-181 20R Ł 020a RK
19 5 1777 Szumsk Helena Białobrzecka Białobrzyska Huta Stanisława Bartłomiej Rozalia Rozalia Pikulska, Ambroży Bernacki 297-1-181 21R Ł 021a RK
3 2 1779 Szumsk Józef Huta Stanisława Wojciech Franciszka Maciej Pikulski, Marianna Jadaszynska 297-1-181 32V Ł 33 RK
21 2 1779 Szumsk Kazimierz Huta Szumska Maciej Marianna Bartłomiej Białobrzeski, Rozalia Pikulska, Antoni Białobrzeski, Franciszka Białobrzeska 297-1-181 32V Ł 33 RK
25 10 1779 Szumsk Szymon Pikulski Huta Szumska Maciej Rozalia Maciej Rucki, Magdalena Ostapowiczowa, Wawrzyniec Sliwinski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 35V Ł 36 RK
13 1 1780 Szumsk Sebastian Stankiewicz Huta Stanisława Wojciech Agnieszka Wojciech Zielinski, Regina Bernacka, Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 37V Ł 38 RK
1 3 1780 Szumsk Maciej Soroczyński Huta Stanisława Ignacy Katarzyna Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa, Józef Lachowiecki, Magdalena Rucka 297-1-181 38R Ł 038a RK
5 3 1780 Szumsk Grzegorz Mendelski Huta Stanisława Antoni Rozalia Grzegorz Jadaszynski, Elżbieta Bernacka panna, Maciej Pikulski, Marianna Jadaszynska 297-1-181 38V Ł 39 RK
17 12 1780 Szumsk Tomasz Rucki Rudzki Huta Stanisława Jan Magdalena Wawrzyniec Sliwinski, Jadwiga Jastrzebska, Maciej Pikulski, Marianna Niedzwiecka 297-1-181 43V Ł 44 RK
4 9 1781 Szumsk Michał Patrewicz Pastrewicz Hucisko Horodyskie Tomasz Katarzyna Mateusz Pikulski, Marianna Patrowiczowa 297-1-181 49V Ł 50 RK
8 1 1782 Szumsk Sebastian Kozłowski Huta Stanisława Michał Marianna Maciej Pikulski, Regina Bernacka 297-1-181 52R Ł 052a RK
29 1 1782 Szumsk Marianna Pikulska Huta Stanisława Maciej Rozalia Kazimierz Pastrowicz, Regina Bernacka 297-1-181 52V Ł 53 RK
9 1 1783 Szumsk Marcjanna Rucka Rudzka Huta Szumska Jan Anna Maciej Pikulski, Regina Bernacka 297-1-181 59R Ł 059a RK
23 2 1783 Szumsk Marianna Ostapowicz Huta Bernackiego Marcin Magdalena Maciej Pikulski, Marianna Jadaszyńska 297-1-181 59V Ł 60 RK
21 4 1783 Szumsk Wojciech B±kowski Huta Bernackiego Józef Apolonia Wojciech Sienkiewicz, Katarzyna Pikulska, Hiacynt Bleharski, Regina Bernacka 297-1-181 61R Ł 061a RK
6 6 1783 Szumsk Antoni Suchodolski Huta Bernackiego Franciszek Marianna Mateusz Pikulski, Marianna Jadaszowska 297-1-181 62R Ł 062a RK
29 6 1783 Szumsk Marianna Wi¶licka Huta Bernackiego Tomasz Anna Maciej Pikulski, Dorota Wincentowa 297-1-181 62R Ł 062a RK
9 1783 Szumsk Antoni Pikulski Bykowce Franciszek Elżbieta Maciej Kowalewski, Zofia Krotowiczowa 297-1-181 63R Ł 063a RK
6 11 1783 Szumsk Salomea Biernacka Bernacka Hucisko Pikulskie Sebastian Marianna Maciej Pikulski, Anna Ostapowiczowa 297-1-181 64R Ł 064a RK
19 1 1784 Szumsk Agnieszka Giżycka Huta Biernackiego Andrzej Katarzyna Maciej Pikulski, Magdalena Strzelecka 297-1-181 65V Ł 66 RK
2 9 1784 Szumsk Salomea Pikulska Suraż Maciej Rozalia bliĽniaczka, Mateusz Rudzki, Marianna Adaszyńska 297-1-181 68V Ł 69 RK
2 9 1784 Szumsk Mateusz Pikulski Suraż Maciej Rozalia Piotr Jakusiewicz, Marianna Jadaszynska 297-1-181 68V Ł 69 RK
29 6 1786 Szumsk Marianna Smoleńska Huta Szumska Andrzej Marianna Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 77V Ł 78 RK
22 2 1786 Szumsk Maciej Jakosiewicz Jakusiewicz Hucisko Szumskie Jakub Barbara Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 78R Ł 078a RK
14 8 1792 Szumsk Wawrzyniec Pikoński Kuty Adam Marta 7V Ł 0
21 7 1801 Ostróg Anna Żygadło Choteń Stanisław Teresa Konstanty Żygadło, ? Pikuzianowa 297-1-136 7 Ł SK
27 8 1807 Ostróg Augustyn Baszyński Storonicze Michał Dorota Burkowska Wojciech Pikuliński, Helena Wereszczyńska 297-1-136 67 Ł SK
14 5 1807 Lubar Tekla Iwanicka Lubar Tomasz Zofia łacina, chrzest 15.05.1807, Józef Pikulski, Marianna Ciechanowska 178-51-174 92R Ż Mg 220
14 3 1810 Ostróg Józef Leżański Ostróg NN Rozalia Leżańska Paweł Artymowicz, Rozalia Pikulska 297-1-136 116 Ł SK
18 12 1820 Szumbar Wiktoria Pikulska Cecyniówka Antoni Marianna 46 R 0
31 10 1825 Lwów NMP ¦nieznej Katarzyna Pietruchwicz Lwów 466 - 3/4 NN Katarzyna c.Piotra z Pikulewicz 842L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20842/pages/PL_1_301_842_0001.htm
21 11 1827 Luboml Klemens Pikulski Luboml Stanisław Jadwiga Drozdowicz Michał Klimowicz, Anastazja Mazur ż. Michala 843 311 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0171.htm
21 11 1827 Białogródka Jan Grabarczuk Trusiłówka Jan Marianna Piotruk Józef Michalczuk i Antonina Kopik ż. Jana 178-03-93 61V 78 Ż DM
11 9 1827 Horodyszcze Paweł Wróblewski Rzeszniówka Kosa Wojciech Marianna Pikulska Karol Pikulski, Anna Tyszkiewicz 178-3-93 85 42 Ż MO 167
29 11 1829 Wiszenki Marianna Kamilla Smolińska Susk Mikołaj Brygida Ławrowska ch: 03.12. Aleksander Pikuliński, Julianna Blizińska - ż. Szymona; as: Maciej Te 815 100 44 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0103.htm
1 10 1829 Krzemieniec Jan Strawiński Budki Jan Zofia Sapik Józef Wolutyński i Marianna Kowalczuk ż. Jacka 01-3 102R 153 T 602 DM
12 4 1830 Krzemieniec Antoni Sapik Budki Tomasz Zofia ob.gr.unicki Poczajów, Teodor Borodyński i Anna Chmielowska 01-3 129R 104 T 630 DM
16 9 1830 Wieledniki Zofia Rypik Rudnia Pełczanka Aleksander Domicella 178-3-3 418V 35 Ż MW
1 12 1830 Wieledniki Andrzej Sinicki Rudnia Lipnicka Mateusz Tetiana Rypik 178-3-3 419R 40 Ż MW
16 12 1830 Wieledniki Euzebiusz Rychwalski Rudnia Lipnicka Michał Róża Rypik 178-3-3 419R 41 Ż MW
3 9 1831 Mielnica Filip Pikarzuk Mielnica Michał Marianna Staniszewska Chwećko Przysiażniuk, Tekla Szczecka z. Antoniego 846 242R-V 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0241.htm
9 7 1831 Wiszenki Zenon Jan Rubinowski Wiszenki Jan Marcella Obrazij Stanisław Kotelnicki, Joanna Pikulińska; as: Józef Olechnowicz, Stefania Pikuli 818 96a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0103.htm
13 2 1831 Wiszenki Antoni Józef Płazowski Łuków Mikołaj Bronisława Skrocka Mikołaj Scijewski, Julianna Blizińska; as: Józef Olechnowicz, Apolonia Pikulińsk 818 48 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
18 2 1832 Wiszenki Zygmunt Smoliński Susk Mikołaj Brygida Ławrowska Tomasz Głębski, Julia Blizińska; as: Józef Olechnowicz, Apolonia Pikulińska - pa 818 48a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
11 1 1832 Luboml Marcjanna Wasylewicz Bór Jan Petronela Mańczuk Jędrzej Wasylewicz, Tatiana Pikulska ż. Jana 847 541 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0294.htm
16 11 1834 Połonne Stanisław Pikulski Żary Tomasz Franciszka Murawska dop.chrztu 2.2.1835, as. Jan Krzyżanowski żonaty, Marianna Kierzkowska ż. Franciszka 245-1-9 143R 12 R DW
1 11 1835 Starokonstantynów Franciszka Pikulicka Kobyla Jan Marianna Popiel Piotr Pikulski, Marianna Goloska 178-3-101 176R 124 Ż 342 CK
20 6 1837 Wiszenki Aleksander Sylwezjusz Kwiatkowski Susk Piotr Apolonia Pikulińska Floryan Orzęski, Julianna z Korzeniowskich Blizińska - ż. Szymona; as: Szymon Bl 823 65 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0069.htm
26 3 1837 Luboml Marianna Pikulska Luboml Ostap Agnieszka Szydłowska Mikołaj Gadzaliński, Marcjanna Majorczuk ż. Jacka 852 516 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0272.htm
25 12 1837 Połonne Jan Drapikowski Baranówka Antoni Domicela Jan Maksymowicz żonaty, Agnieszka Konkolewska panna 245-1-12 117V 117 R DW 300
24 3 1838 Swojczów Katarzyna Babulska Piński Most Józef Wiktoria Kochańska Józef Pikulski, Marianna Uleryk ż. Rocha 600 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0002.htm
9 11 1838 Wiszenki Anna Kwiatkowska Jezioro Piotr Apolonia Pikulińska Jan Dybowski, Joanna Pikulińska; as: Gracyan Pikuliński, Rozalia Ławrowska; ch: 824 48 55 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0049.htm
26 9 1838 Luboml Józefa Wasylewicz Luboml Andrzej Katarzyna Klekociuk Grzegorz Wołosiewicz, Tekla Pikulska ż. Jana 853 503 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0285.htm
19 2 1838 Ostróg Józef Lipczyński Storonicze Jan Tekla Trusiewicz Franciszek Tołpik i Domicela Kowalska 171-1-11 4R 20 R DM
18 0 1838 Horbulów Marianna Pawłowska Rudnia Buczki Jakub Aleksandra Guzowska As. Teodor Pikulski, Anna Halicka, dop. chrz. 1.11.1847 178-51-548 106V 29 Ż BS 220
3 11 1838 Annopol Karol Pogorzelski Baczmanówka Mikołaj Lucyna Pikulska ur. Paweł Trzczciński, Teresa Pogorzelska ż. Antoniego 171-1-11 126V 37 R 338 DW
25 7 1839 Wiszenki Jakub Suchodolski Swoz Wojciech Wiktoria Chodorowska Romuald D..ski, Johanna Pikulińska; as: Gracjan Pikuliński, Serafina Butwiło; ch 825 53a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0055.htm
29 11 1839 Wieledniki Anastazja Rypik Rudnia Pełczanka Onufry Maria Jurczak 178-3-9 378R 4 Ż MW
15 9 1839 Wieledniki Jan Jurczak Rudnia Pełczanka Paweł Marianna Rypik 178-3-8 468R 63 Ż MW
6 8 1839 Wieledniki Anna Jurczak Rudnia Pełczanka Bazyli Marta Rypik 178-3-8 468R 64 Ż MW
12 12 1839 Wieledniki Gracjan Synicki Rudnia Lipnicka Mateusz Tetiana Rypik 178-3-8 469R 74 Ż MW
9 2 1840 Lachowce Emilia Kasperska Siwki Wawrzyniec Joanna Pikniewicz 880 64 V 11 0
28 3 1840 Wiszenki Józefa Amelia Tomaszewska Susk Stanisław Antonina Dolanowska Maciej Gibiński, Ludwika Moszyńska; as: Jan Pikuliński, Ludwika Horczyńska; ch: 826 81 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0082.htm
24 1 1840 Chabno Marianna Sadowska Rudnia Kowszyłówka Ignacy Dorota Sadowska Naum Holak, Hapa Drapikowska, mężatka, chrz. 26.01.1840 178-51-456 25R 7 Ż BS 62
8 10 1840 Chabno Teresa Dropikowska Rudnia Klewińska Łukasz Olena Piotr Lisowski, Marianna Honczarekow, panna, chrz. 15.10.1840 178-51-456 29R 34 Ż BS 70
26 10 1840 Horbulów Marianna Rypik Szlamar Piotr Teodozja Ludwik Teodor Terlecki, Teresa Wiszniewska, chrz. 28.10.1840 178-51-456 35V 25 Ż BS 83
12 2 1840 Wieledniki Kazimierz Jurkowski Rudnia Pełczanka Adam Agata Rypik 178-3-9 379V 26 Ż MW
31 6 1840 Wieledniki Wincenty Rypik Rudnia Pełczanka Paweł Zofia Jurczak 178-3-9 381R 48 Ż MW
12 5 1841 Wyszogródek Domicella Korzeniowska Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Iwan Mielnicki, Marianna Pozniakowa z. Teodora 872 662 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0351.htm
20 2 1841 Wiszenki Wacław Adam Gibiński Susk Maciej Barbara Olędzka Gracian Pikuliński, Ludwika Moszyńska; as: Jan Pikuliński, Teofila Radecka; ch: 827 66a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0068.htm
9 3 1841 Wiszenki Władysław Longin Harczyński Susk Stanisław Ludwika Wolańska Gracian Pikuliński, Julia Wolska; as: Piotr Wolski, Ludwika Moszyńska; ch: 09.03 827 66 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0068.htm
13 12 1841 Połonne Karol Pikulski Żary Tomasz Franciszka 872 144 171 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0078.htm
24 2 1841 Luboml Maciej Kontowski Luboml Jan Apolonia J? Tomasz Gadzaliński, Apolonia Pikulska ż. Szymona 856 509 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0280.htm
7 10 1841 Lachowce Józef Starzyński Hulowce Franciszek Teresa Grzegorzewska Ignacy Pikuliński i Józefa Krasińska ż. Józefa 178-49-17 11R 57 Ż
3 11 1843 Berezne Karolina Pikulska Berezne Andrzej Tekla Kuryata 882 213 V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
18 5 1843 Wyszogródek Antoni Korzeniowski Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Kryspin Lewandowski, Tekla Potrykowska 874 927-928 12 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0469.htm
20 2 1843 Nowogród Wołyński Julianna Drapikowska Rudnia Talecka Tychon Łucja Kuriata 874 11 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0007.htm
25 12 1843 Nowogród Wołyński Karolina Wachowska Rudnia Cwilska Roman Marcjanna Drapikowska 874 76 227 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0040.htm
5 10 1844 Wiszenki Marjanna Zielińska Budki Czołnickie Mikołaj Dorota Gracian Pikuliński, Marianna Rojewska; ch; 08.10. 770 34 60 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0018.htm
16 11 1844 Luboml Konstancja Wasilewicz Luboml Tomasz Tekla Patyewicz Michał Patyewicz, Natalia Pikulska ż. Oksentego 859 591 119 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0315.htm
17 4 1844 Połonne Marianna Pikulska Żary NN Honorata 875 407 81 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0208.htm
1 7 1844 Połonne Józef Drapikowski Baranówka Ignacy Franciszka 875 415 105 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0212.htm
13 8 1844 Połonne Franciszka Pikulska Żary Tomasz Franciszka 875 423 131 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0216.htm
20 11 1844 Wieledniki Anastazja Jurczak Rudnia Pełczanka Adam Agata Rypik 178-3-12 391R 2 Ż MW
16 7 1845 Wiszenki Henryk Marian Pikuliński Susk Jan Kazimiera Bernatowicz Łukasz Izdebski, Celestyna zd. Bernatowicz (Pikulińska); as: Franciszek Saijewsk 771 14 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0008.htm
16 9 1845 Zasław ¶w. Jana Mikołaj Siekierzyński Łopuszne Piotr Katarzyna Grodzka Ignacy Pikuliński i Antonina Siedlecka panna 178-3-113 73R 57 Ż DM
15 2 1846 Starokonstantynów Jan Horodelski Buhłajki Julian Wincentyna Czyżewska Kajetan Kuczalski i Marianna Pikulicka ż. Jana 178-3-114 4R 25 Ż DM
3 9 1846 Starokonstantynów Rozalia Pikulska Kobyla Jan Marianna Popiel Aleksander Wiszniowski i Marianna Lisowska ż. Sylwestra 178-3-114 18V 136 Ż DM
24 12 1846 Wieledniki Pryska Rychwalska Rudnia Staropełczańska Michał Rozalia Rypik 178-3-19 447V 19 Ż MW
7 4 1847 Horbulów Feliks Kraszewski Morhówka Piotr Marianna Guzowska Piotr Rypik, Marianna Chiliwa, chrz. 8.03.1847 178-51-548 103V 11 Ż BS 206
7 5 1847 Horbulów Mikołaj Rzewuski Rudnia Syczówka Jan Marianna Rypik Stefan Kuczewski, Franciszka Nezabutowska, mężatka, chrz. 13.07.1847 178-51-548 105V 22 Ż BS 218
1 10 1847 Horbulów Franciszek Rypik Szlamarka Rudnia Piotr Teodora Ludwińska Kazimierz Rypik, Domicella Terlecka, panna, chrz. 4.10.1847 178-51-548 106R 24 Ż BS 219
3 1 1847 Malin Telesfor Łagowski Bułhaki Tomasz Julia Żurawska Grzegorz Weselski, Anna Pikulska, małżonka, chrz. 5.01.1847 178-51-548 108V 5 Ż BS 224
7 10 1847 Malin Wiktor Pikulski Budyłówka Teodor Agnieszka Łagowska Józef W±sowicz, Agnieszka Drapikowska, chrz. 9.10.1847 178-51-548 114V 54 Ż BS 235
2 11 1847 Malin Józef Chom±towski Stepanówka Słoboda Aleksander Marianna Mokrzycka Jakub Lisowski, Anna Pikulska, mężatka, chrz. 8.11.1847 178-51-548 115V 61 Ż BS 237
18 10 1847 Chabno Marianna Drapikowska Chabno Jan Katarzyna Głuszkowska Wilhelm Bodain, Marianna Bodain, panna, chrz. 19.10.1847 178-51-548 132V 40 Ż BS 272
26 7 1847 Berezne Anna Muchorowska Białaszówka Feliks Agnieszka Kuriata Andrzej Pikulski żonaty i Tekla Imberg ż. Feliksa, asystowali Stanisław Kowalewski kawaler i Agnieszka Aleksandrowicz panna 171-1-13 242V 24 R Na
29 8 1847 Berezne Joachim Kuriata Berezne Kajetan Aleksandra Daciuk Andrzej Pikulski żonaty i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-13 244R 33 R Na
4 12 1847 Berezne Barbara Pikulska Berezne Andrzej Tekla Kuriata Romuald Zieliński kawaler i Aneta Stefanowicz panna, asystowali Jan Zarębiński żonaty i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-13 246R 45 R Na
1 3 1848 Korytnica Antonina Aniela D±browska Woszczatyn Józef Róża Pikulska 221 2 10 0
18 9 1848 Nowogród Jan Wachowski Cwilka Roman Marcianna Drapikowska Garbowski Grzegorz, Drapejkowska Katarzyna, ż. Wincentego 205 JZ
14 4 1848 Torczyn Marianna Pikulska Torczyn Józef Aleksandra D±browska 635 12 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0007.htm
26 7 1850 Starokonstantynów Jan Adamowski Zapadyńce Tomasz Marianna Witwicka 1-dw. Konstanty Kopczyński, Marcelina Pikulicka wdowa 178-3-119 18V-19R 81 Ż 36 DW 0
25 9 1850 Starokonstantynów Anna Ignatowska Zapadyńce Stanisław Marianna Adamowska 1-dw. Antoni Stojanowski, Marcelina Pikulicka z. Piotra 178-3-119 22V-23R 104 Ż 44 DW
8 2 1855 Sielec Władysław D±browski Męczyce Józef Róża Pikulska 587 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0002.htm
30 3 1855 Krzemieniec Kwiryn Pikulski Białokrynica Jan Urszula ¦widerska Jan ¦widerski, Tekla Czarnecka ż. Ignacego 0.1-27 6V-7R 18 T
21 2 1856 Białogródka Tomasz Karpiński Ledzianka Ignacy Marianna Pikulska Stanisław Dubowicz i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 569V-570R 34 Ż DM
24 5 1857 Sielec Józefa Joanna D±browska Męczyce Józef Rozalia Pikulska 898 193V-194R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0196.htm
3 6 1858 Białogródka Franciszek Karpiński Puzyrki Małe Ignacy Marcjanna Pikulska Grzegorz Borkowski i Julianna Wojciechowska ż. Jana 178-3-74 226V-227R 54 Ż DM
16 10 1859 Bazalia Jan Kokoszyński Korczówka Antoni Franciszka Okarska Franciszek Okarski i Wiktoria Pik 178-03-129 29V-30R 119 Ż DM
4 2 1861 Sielec Marianna D±browska Męczyce Józef Rozalia Pikulska 593 10-11 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0006.htm
26 12 1864 Krzemieniec Szczepan Konstanty Fuks Lisznia Kazimierz Aleksandra Pikulska 1-37 4V-5R 16 T
5 1 1865 Krzemieniec Maria Antoszewska Krzemieniec Sylwan Idalia Pik 1-37 2V-3R 8 T
18 8 1865 Miropol Joanna Drapikowska Polanki NN Franciszka Siedlecka 1-dw. Wojciech Popławski, szl. Anna Gr±tkowska ż. Władysława 178-3-149 60V-61R 68 Ż 119 DW
11 2 1866 Żytomierz ? Kozłowski Żytomierz Henryk Apolonia Szmigielska [23.02.1866] syn dw., Jakób Abramowicz i majorowa Supików 178-3-63 12 45 Ż 23 i 24 DG
23 5 1869 Luboml Grzegorz Macegoniuk Luboml Stefan Konstancja Gadzała Jan Pikulski, Apolonia Zdaniewicz ż. Antoniego 312 18 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0010.htm
3 8 1869 Wieledniki Aniela Syczewska Hamarnia Pełczańska Jan Marianna Rypik 178-3-56 127V 47 Ż MW
30 12 1870 Białogródka Wincenty Medyński Ksi±żęcin Michał Paulina Pikulicka Florian Trawiński i Tekla Mikulska ż. Michała 178-3-84 47V-48R 175 Ż DM
31 12 1873 Dederkały Stefan Pikulnicki Dederkały Wielkie NN Anna 57 219-220 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0122.htm
11 1 1875 Ołyka Ignacy Pikus Chorłupy Franciszek Marianna Stempel 496 8 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0005.htm
25 1 1877 Szumsk Paweł Mikołaj Fuks Żołobki Kazimierz Aleksandra Pikulska chrz. 30.01 Antoni Bereżecki, Maria Pacewicz ż. Sylwestra 1-229 5V-6R 19 T DM 651
18 6 1880 Jałowicze Mariana Gazda Swiszczów Paweł Zofia Strapionek Jan Mróz, Agnieszka Pikar 154 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20154/pages/PL_1_436_154_0003.htm
23 10 1884 Luboml Józef Pilinkiewicz Luboml Stanisław Antonina Trylewicz Piotr Skotnicki, Rozalia Pikulska ż. Jana 327 68 133 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0036.htm
23 5 1885 Luboml Grzegorz Malec Rymacze Justyn Agnieszka Czupik 328 24-25 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0013.htm
23 10 1885 Dederkały Tadeusz Fuks Dederkały Wielkie Kazimierz Aleksandra Pikulska szl. Feliks Kasjanowski i Witalisa Wiszniowska panna 1-79 128V-129R 38 T 718 DM
1 11 1885 Dederkały Narcyza Malewska Radoszówka Stanisław Kamila Pikulska?/Sokulska Ludwik Malewski i Faustyna ¦widerska 1-79 129V-130R 40 T 719 DM
11 4 1887 Grzymałów Jan Okapik Ostapie Franciszek Agata Firuta Antoni Firuta, Anna Pałac 1614 23 23 EK 0
10 6 1889 Luboml Piotr Olifirowicz Luboml Stefan Anna Kraszczyńska Jan Pikulski, Anna Zielińska ż. Michała 332 32 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0017.htm
21 7 1890 Horochów Maria Kupikowska Bożów Marceli Franciszka Zaj±czkowska 126 35-36 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0019.htm
4 6 1891 Turzysk Antoni Biernacki Wierzbiczno Józef Marianna Pikul 759 14-15 28 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0008.htm
6 9 1893 Luboml Wawrzyniec Kraszczyński Luboml Adam Franciszka Kuczyńska Stefan Trofimowicz, Rozalia Pikulska ż. Jana 336 48 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0025.htm
13 7 1893 Młynów Marianna Sztechmiler Dobratyn Franciszek Wiktoria Romanowska Antoni Krysztopik, Anna Kuprasz ż. Michała 740-7-94 15V-16R 83 R 128 DW
1 8 1893 Młynów Antoni Witkowski Dobratyn Franciszek Michalina Karecka Antoni Krysztopik, Rozalia Lewantowicz panna 740-7-94 16V-17R 90 R 129 DW
4 3 1894 Turzysk Kazimierz Biernacki Wierzbiczno Józef Marianna Pikuła 762 8-9 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0005.htm
24 12 1894 Turzysk Jan Piotrowski Bobły Antoni Marianna Pikuła 762 28-29 52 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0015.htm
11 5 1896 Turzysk Feliks Jankowski Wierzbiczno Antoni Franciszka Pikula 919 6V-7R 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0007.htm
2 1 1896 Ołyka Jan Białonow Malin Józef Teresa Knapik 1018 522 6 MO 0
25 1 1897 Tuczyn Józef Knapik Siedliszczska Fabryka Szkła Tomasz Barbara Farkat Jacek ¦wirzewski, Rozalia Knapik panna 917 2 V-3 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20917/pages/PL_1_436_917_0003.htm
20 8 1898 Tuczyn Maria Garbowska Kudranka Kazimierz Pelagia Kupikowska 937 14V-15R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20937/pages/PL_1_436_937_0015.htm
1 12 1900 Włodzimierz Feliks Skrzydel Poniczów Jan Małgorzata Pik Jan Ulicki, Ewa Fijałkowska z. Stanislawa 958 54V-55R 232 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0056.htm
26 7 1900 Horochów Maria Machowska Janin Tomasz Aleksandra Kowalczuk Wojciech Bajen, Franciszka Kupikowska ż. Marcelego 943 18V-19R 72 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0019.htm
17 7 1902 Szumsk Alfred Ładowski Zińki Marcin Maria Pikałkowicz 01-236 260V-261R 139 T
22 9 1902 Luboml Paweł Kraszczyński Luboml Szymon Anna Jankowska Adam Kraszczyński, Rozalia Pikulska ż. Jana 981 43 V-44 R 168 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0044.htm
14 1 1905 Ołyka Zofia Maszkowska Borbin Fabian Filomena Wysocka Walenty Kałwa, Wincenty Karpik 985 4 11 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0004.htm
31 12 1905 Horochów Stefan Papik Borotczyce Stanisław Rozalia Gontar 992 2 1 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0005.htm
6 3 1905 Luboml Tomasz Kraszczyński Luboml Adam Franciszka Kuczyńska Stefan Olifirowicz, Marianna Pikulska ż. Jana 1009 170 34 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0094.htm
23 9 1908 Horochów Marcelina Mrozowska Zwiniacze Józef Aniela Kupikowska 994 26 98 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0030.htm
16 11 1908 Luboml Stanisław Sawoszczuk Rymacze Szymon Franciszka Tołyż Dymitr Pikulski, Karolina Staniuk ż. Adama 1010 48V 189 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0052.htm
11 7 1909 Horochów Antoni Mieczysław Tkaczyński Bużany Stanisław Feliksa Pikulska 995 14 64 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0019.htm
15 9 1913 Horochów Bolesław Morozowski Chołoniów Józef Aniela Kupikowska 1045 22 84 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0023.htm
7 8 1914 Kijów ¦w. Aleksandra Jerzy Alzas Bergonie Kijów Edward Alzas Zofia Pik Edmund Bergonie i Natalia Truchanowa 312/1/129 3V-4R 11 m.K JM1
18 11 1915 Kijów ¦w. Aleksandra Halina Rypik Kijów Jan s. Pawła Maria Kopczyńska Stanisław Rypik i Janina Kopczyńska 312/1/129 82V-83R 326 m.K JM1
5 1 1917 Tbilisi Jan Lebioda Tbilisi Jan s.Stanisława Ewa c.Fryderyka Kromer Jan Kurpik, Dominika Szewczyk 173R 88 Tb
0 1927 Młynów Józef Pikus Zofijówka Leon Bronisława Szubert 740-6-322 Równe 0
29 1 1928 Młynów Wincenty Pikus Ludwikówka Julian Julia Osijewska 740-6-322 Równe 0
0 1929 Młynów Franciszka Walczak Julianówka Władysław Jadwiga Pikus 740-6-322 Równe 0

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
23 11 1727 Hanaczów Aleksander Tkaczów Hanaczów Katarzyna Bałaj Hanaczów Szymon Brzozowski, Stefan Pikula obaj z Hanaczowa 405L 0V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20405/pages/PL_1_301_405_0001.htm
11 1728 Hanaczów Błażej Wdud Hanaczów Jadwiga Salawa Hanaczów Stanisław Sokołowski, Stefan Pikulików 405L 0V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20405/pages/PL_1_301_405_0001.htm
10 11 1748 Szumsk Jan Kazimierczuk K±ty Elżbieta Pikulska Huta Jan Podolski, Katarzyna Sikorska 297-1-180 16R Ł RK
29 9 1754 Szumsk Tomasz Sienkiewicz Huta Szumska Agnieszka Huta Szumska Franciszek Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 22R Ł RK
19 1 1755 Szumsk Michał Gonthorek Gontarek Huta Szumska Apolonia ¦liwińska Huta Szumska Wawrzyniec ¦liwka, Jakub Pikulski, Magdalena ¦liwkowa 297-1-180 23R Ł RK
19 1 1755 Szumsk Wawrzyniec Burski Huta Szumska Anastazja Jastremska Jastrzębska Huta Szumska w Wojciech Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 23R Ł RK
16 11 1755 Szumsk Wojciech ¦liwiński Hucisko Rachmanowskie Katarzyna Franek Hucisko Rachmanowskie Szymon Zychowski, Jakub Pikulski, Antoni Mekeyczuk 297-1-180 24V Ł RK
13 2 1757 Szumsk Błażej Gunkoski Gunkowski Huta k Agnieszka Wrubleska Wróblewska Huta p Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 27R Ł RK
23 11 1760 Szumsk Wojciech Zielewski Zieleński Huta Rachmanowska Anna Woynaszewska Wojnaszewska Huta Rachmanowska Stanisław Bernacki, Wojciech Oberczuk, Regina Bernacka, Teresa Pikulska 297-1-180 34V Ł RK
25 10 1761 Szumsk Łukasz Poradoski Poradowski Huta Surażska Marianna Zalewska Huta Surażska Jakub Pikulski, Jakub Jakusiewicz 297-1-180 36V Ł RK
22 11 1761 Szumsk Józef Gerner Huta Szumska Pikulskiego k Regina Lisicka Huta Szumska Pikulskiego w Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Antoni Woynaszewski, Agnieszka B±kowska 297-1-180 37R Ł RK
31 1 1762 Szumsk Maciej Jakusiuk Jakusiewicz Huta Szumska Marianna Pikulska Andrzej Wirsczewski, Agnieszka Sinkowska, Jakub Jasiensczuk, Agnieszka Łukaszówna 297-1-180 38R Ł RK
26 9 1762 Szumsk Cyryl Sadki, obrz. gr. Marianna Prokop Sadki w Jan Martiniuk, Bazyli Mołodeczuk, Jakub Pikulski 297-1-180 39R Ł RK
3 10 1762 Szumsk Stefan Krasienski Krasiński Huta Dubieńska Aleksandra Czyzoska Czyżewska Huta Dubieńska Antoni Jakusiewicz, Anna Pikulska, Wojciech Zawacki, Marianna Baranowska 297-1-180 39R Ł RK
24 7 1763 Szumsk Aleksander Gorliński Huta Dubieńska Marcjanna Huta Dubieńska Antoni Jakusiewicz, ? Pikulski, Franciszka Jakiesiwiczowa 297-1-180 41V Ł RK
4 3 1764 Szumsk Wawrzyniec Ługoski Ługowski Huta Dubieńska k Anna Pikulska Huta Dubieńska Antoni Jakosiewicz, Regina Bernacka 297-1-180 43R Ł RK
10 2 1765 Szumsk Józef Laskowski Suraż k Marianna Michłowska Michałowska p Michał Dmuchowski, Jakub Pikulski 297-1-180 44V Ł RK
17 2 1765 Szumsk Stanisław Zaleski Zalewski Huta k Katarzyna Lagunska? Szumsk p Jakub Pikulski, Stanisław Bernacki 297-1-180 44V Ł RK
17 2 1765 Szumsk Szymon Zawacki? Zawadzki? Huta Dubieńska k Marianna Obrocka Huta Dubieńska p Wojciech Gęsiorek, Dominik Pikulski 297-1-180 45R Ł RK
17 2 1765 Szumsk Józef W±cki Huta Szumska k Dorota Hornicka Huta Szumska p Błażej B±kowski, Wojciech Obrocki, Teresa Pikulska, Marianna Gyzypska 297-1-180 45R Ł RK
9 2 1766 Szumsk Jan Borkoski Borkowski Huta Dubieńska k Elżbieta Pikulska Huta Dubieńska p Antoni Jakusiewicz, Anna Barszczewska 297-1-180 47R Ł RK
13 7 1766 Szumsk Maciej Pikulski K±ty k Katarzyna Listowska K±ty p Innocenty Szlachetka, Stanisław Zaleski 297-1-180 48R Ł RK
2 2 1768 Szumsk Józef Opolski Hucisko Szumskie k Teresa Pikulska Hucisko Szumskie w Stanisław Płazowski, Andrzej Błażkowski, Marianna Dmuchowska 297-1-180 49V Ł RK
30 6 1771 Szumsk Maciej Pikulski Huta Stanisławowa w Rozalia Woynaszowska Wojnaszewska Huta Stanisławowa w Józef Jakusiewicz 297-1-180 55R Ł RK
2 1772 Szumsk Józef B±kowski Huta Stanisławowa Apolonia Krasowska Huta Stanisławowa Mateusz Pikulski, Wincenty Zieliński, Andrzej Smoliński 297-1-180 59R Ł RK
2 1772 Szumsk Szymon Barsceski Barszczewski Hucisko Szumskie k Marianna Pikulska Hucisko Szumskie Maciej Strzelecki, Pikulski, Regina Bernacka 297-1-180 59R Ł RK
25 1 1795 Szumsk Marcin Grzybowski Katarzyna Pikielska Huta Antonowiecka prac. Tomasz Stankiewicz, sław. Ewa Szczepanowska 297-1-183 11R Ł
23 1 1798 Szumsk Franciszek Chomicki Huta Antonowiecka k Barbara Zielińska Huta Antonowiecka p Andrzej Jakusiewicz, Jan Kowalewski, Marianna Siemaszewska, Marianna Pikulska 297-1-183 26R Ł RK
23 1 1799 Szumsk Mateusz Giżycki Huta Barszczewskiego k Marianna Pikulska Huta Barszczewskiego p Jan Sinkowski, Apolonia Obrocka, Anna Patrowiczowa 297-1-183 30R Ł RK
25 7 1809 Szumsk Antoni Pikulski Hołybisy k Marianna Siedlecka Kordyszów p Joachim Girecki, Aleksander Mayborski 297-1-183 69V Ł RK
7 2 1828 Wiszenki Paweł Załęski Susk 24 Wawrzyniec Franciszka Gutowska Marianna z Radeckich Wyzeska Susk 24 Stanisław Helena Popławska Aleksander Pikuliński, Hilary Blinowski, Benedykt Boratyński - Admin. 814 84a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0088.htm
15 5 1828 Równe Tomasz Grodzinski par. Korecka 32 Józef Anna Bilińska Franciszka Kamińska Piatyhorce 19 Jan Katarzyna Kozik Ur. Hippolit Kamiński, Piotr Kopik 171-1-1 152V 5 R Mg 7043
9 2 1830 Wieledniki Mateusz Siniecki Józef Marta Szewc Tetiana Rypik Maciej Anastazja Smyk 178-3-3 421R-V 3 Ż MW
21 4 1835 Wiszenki Jan Piotrowski Susk 29 Walenty Anastazja Szymańska Zofia Ławrowska Swoz 26 Jan Rozalia Zasadkiewicz Teofil Giedziński, Stanisław Tomaszewski, Gracyan Pikuliński 821 59 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0060.htm
21 5 1836 Wiszenki Piotr Kwiatkowski par. Łuck 28 Józef Agnieszka ..cz Apolonia Pikulińska Susk 22 Aleksander Franciszka Żwan Florian Orzęcki, Władysław Bliziński, Jan Korzeniewski 822 52a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0053.htm
9 5 1837 Wiszenki Marek Monastyrski Susk 36 Ignacy Petronela Czarnecka Józefa Michałowska Susk 20 Mikołaj Wiktoria Rohozińska Jacek Korzeniowski, Gracyan Pikuliński, Stanisław Giedziński 823 70a 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0075.htm
25 2 1840 Lachowce Kazimierz Mikulski Ksi±żęcin 55w Gabriel Franciszka Eysmont Marianna Pikulska Hulowce 56 Andrzej Katarzyna 880 77 R 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0079.htm
11 2 1840 Łuck Jan Koncewicz Łuck 50 Jakub Marianna Wiszniewska Agata Jabłońska Łuck 30 Jan Marianna Pikutińska Józef Puchaczewski, Jan Szeweryl 376 29 4 826 21V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0016.htm
2 2 1841 Lachowce Antoni Jasiński Hulowce 19 Jan Katarzyna Ko¶migrodzka Tekla Ja¶kiewicz Hulowce 19 Jan Marianna Bereżecka Franciszek Starzyński, Piotr Majewski, Ignacy Pikulicki 178-49-17 17R-17V 5 Ż DM
11 10 1842 Zabłotce Józef D±browski Iwanicze 23 Jan Józefa Chojnowska Rozalia Pikulska Iwanicze 17 Józef Marianna Kulbiska 857 196 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0107.htm
19 9 1843 Berezne Jędrzej Pikulski Berezne 20 Wawrzyniec Anna Krewicka Tekla Kuryata Berezne 18 Maciej Agnieszka Kornacka 882 217 R 9
10 9 1844 Luboml Jan Prokopczuk Rymacze 20 Wojciech Franciszka Papik Barbara Bończuk Zamłynie 20 Jerzy Marianna Macehoniuk Bartłomiej Tołyż, Wojciech Prokopiec 859 613 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0326.htm
2 2 1845 Łuck Dyzma Halicki par. Hulewicze 36 Eliasz Katarzyna Bałkowska Joanna Pikulińska z Wyszyńskich par. Hulewicze 38w Paweł Marianna Siestrzewitowska 381 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0013.htm
30 9 1845 Wieledniki Józef Syczewski Jan Anna Smyk Eufrozyna Jurczak Bazyli Marta Rypik 178-3-12 399V 11 Ż MW
10 2 1846 Wiszenki Wincenty Tomaszewski 21 Teodor Apolonia Kuczyńska Franciszka Tomaszewska 22 Witalis Apolonia Żwan Gracian Pikuliński, Jan Pikuliński 772 15 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0009.htm
9 6 1846 Żytomierz Wincenty Szpaliński Żytomierz 39 Bartłomiej Marianna Bejzer Rozalia Supikowa zd.Stanisławska Żytomierz 40w Kajetan Anna Zabrzycka Michał Jasiński , Dominik Kozakowski 178 3 14 63 45 Ż Ni
15 5 1849 Starokonstantynów Józef Pikulicki Kobylla 22 Piotr Katarzyna Werbachowska Rozalia Mołodecka z Korczewskich Kobylla 32w Kazimierz Franciszka Witwicka 178-3-118 31V 10 Ż
23 7 1850 Białogródka Ignacy Karpiński Białogródka 40w Sylwester [i.z. Stefan] Marianna Bilecka Marcjanna Pikulska Białogródka 20 Franciszek Marianna Siedlecka Jan Brzeziński, Marcin Jakuszewski 178-03-119 502V 34 Ż DM
9 2 1864 Krzemieniec Kazimierz Fuks Lisznia 38w Jan Anna Jarocka Aleksandra Pikulska Białokrynica 20 Jan Urszula ¦widerska 1-38 37R 4 T 205
14 2 1865 Rzyszczów Ludwik Mass poddany francuski 30 Jan Zela Pike Róża Keglińska par. Rzyszczów 22 Antoni Julia Szpringer Józef Szpringer, Gustaw Newen 312-1-89 196 1 m.K KM
20 11 1866 Krzemieniec Jan Korczakowski Krzemieniec 30w Stefan Marianna Soroczyńska Paulina Korzeniowska Krzemieniec 17 Stanisław Wiktoria Pikulska 426-1-39 31V 17 T 277
12 10 1869 Nowogród Wołyński Paweł Wachowski Michałówka par.Puliny 28 Roman Marianna Drapikowska Wiktoria Suchowiecka Chmieryn 20 Feliks Marcjanna Wiszniewska 178-3-152 152 28 Ż 298 MO
21 6 1870 Nowogród Wołyński Stanisław Drapikowski Karpiłówka 20 Wincenty Katarzyna Bagińska Józefa Wachowska Karpiłówka 17 Józef Marianna Garbowska 178-3-152 182 40 Ż 359 MO
12 10 1886 Jałowicze Adolf Rzepik Kuczkarowce, par. Łuck 26 Jan Kendruta Partowa Barbara Manarzyk Podli¶ce 17 Antoni Maria Łopaczek Józef Malik, Antoni Repik 159 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0016.htm
8 2 1887 Turzysk Józef Biernacki Białaszów - kolonia, par. Kowel 20 Piotr Jadwiga Ciok Marianna Pikul Wierzbiczno - kolonia 20 Wawrzyniec Teresa Rodok 755 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0019.htm
29 9 1891 Luboml Jan Dejneka Luboml 18 Andrzej Ewa Szeremeta Tekla Olifirowicz Luboml 24 Stefan Anna Gruszczyńska Jan Pikulski, Sebastian Godzaszyński 334 118 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0062.htm
8 11 1892 Luboml Adam Kraszczyński Luboml 25 Jakub Agnieszka Pilinkiewicz Franciszka Kuczyńska Luboml 27 Jan Anna Krutowicz Jan Pikulski, Szymon Kraszczyński 335 90 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0047.htm
29 4 1892 Tbilisi Jan Kurpik 57w Jakub Anna Ludwika z Mecelskich Walenius 55 Antoni Józefa Jan Burakowski, Łukasz Garyga, Georgi Ipasaridze 5 9 Tb
12 2 1895 Turzysk Antoni Jankowski Wierzbiczno-kol. 24 Mateusz Antonina Nowacka Franciszka Pikula Wierzbiczno-kol. 18 Wawrzyniec Józefa Rodak 918 19 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0022.htm
14 4 1896 Turzysk Józef Stępkowski Wierzbiczno-kol. 58 Tomasz Katarzyna Ciankus Józefa z Rodaków Pikula Wierzbiczno-kol. 45 Mateusz Marianna Flisiak 919 18R 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0018.htm
18 10 1897 Tbilisi Marcjan Dawiltis kowieńska gub. 33 Piotr Julianna Wojtekuczas Zofia Pikkel kowieńska gub. 20 Tadeusz Maria Aleksandrowicz Paweł Korepacki, Witold Pikel 91 28 Tb
21 6 1898 Turzysk Szymon Stosio Radoszyn, par. Hołoby 44w Józef Marianna Wilk Franciszka z Pikulów Jankowska Wierzbiczno 24 Wawrzyniec Józefa Robak 939 28 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0026.htm
17 2 1902 Kowel Kazimierz Paryss Klewieck 28 Tytus Romualda Ancut Antonina Pikalkiewicz Klewieck 17 Leonard Maria Charwat 963 41V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0043.htm
12 10 1903 Tbilisi Stefan Popikian Achalciche 32 Rafał Brygida Asłanian Elżbieta Jenkojan (orm.-greg.) 22 Krzysztof Szogakat Gabojan Konstanty Ter. Mizujak, K. Bozi 71 41 Tb
18 1 1904 Luboml Jan Olifirowicz Luboml 29 Stefan Anna Gruszczyńska Bronisława Kostecka Binduga 20 Michał Karolina Stolarczuk Jan Pikulski, Józef Macegoniuk 1009 102 1 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0059.htm
21 10 1907 Tbilisi Michał Reczek lubelska gub. 34 Maciej Franciszka Nadziańska Cecylia z Wichrowskich Czepik Nowomińsk 25 Kazimierz Katarzyna Andrzej Kruczkowski, Andrzej Mo¶cicki 172 33 Tb
7 5 1909 Szumsk Paweł Bogusławski Sadki 60w Walenty Teresa Maniakowska Martyna Topikiewicz Kowalewska Bykowce 44w Jan Honorata Opandelska Antoni Kowalski, Franciszka Tomaszewicz 95V 18 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CP-9?i=920&cat=833999
11 1 1915 Kijów, ¶w.. Aleksandra Jan Rypik gm. Iwanków 23 Paweł Zofia Pribytok Maria Kopczyńska Chabne 20 Jan Anastazja Pińkowska Wincenty Pieńskowski, Bazyli Wierszyński Kazimierz Maliński 312/1/129 86R 4 m.K. JM1
17 7 1921 Ludwipol Antoni Drapikowski Józefa Żurawska Mokre 16 Piotr Rozalia Borowska 983 21V-22R 82 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0022.htm
27 2 1922 Młynów Adam Walczak Julianówka 21 Franciszek Waleria Chejak Adela Stranc Julianówka 17 Franciszek Małgorzata Osińska Ignacy Pikud 740-6-136 49R 9 R DW 19
7 11 1925 Marki Feliks Skrzydel Poniczów, par. Włodzimierz 25 Jan Małgorzata Pik Katarzyna Cichocka 958 54V-55R 232 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0056.htm
27 10 1927 Młynów Leon Pikus 42 Bronisława Paradowska Zofijówka 34 740-6 AP Równe MO
5 8 1934 Aleksandria Stanisław Józef Knapik Janina Karpińska Cumań 21 Kazimierz Julia Chmielewska 1063 161 28 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0171.htm
21 7 1935 Lewacze Józef Nawrocki Józefa z Żurawskich Drapikowska Mokre 30 Piotr Rozalia Borowska 983 21V-22R 82 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0022.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
204 167 Woycyech Pikulski 51 Ostróg Storonicze 1813 Ostróg par. DW
7 Anna Pikulska wdowa 48 Berezne Berezne 1844 CDIAK AS 1045-2-238
7 Jędrzej Pikulski syn żonaty 27 Berezne Berezne 1844 CDIAK AS 1045-2-238
8 Karol Pikulski kawaler 25 Berezne Berezne 1844 CDIAK AS 1045-2-238
166 321 Odnodw. Wiktorya z Pikulskich c. Antoniego wdowa po Stanisławie Korzeniowskim 30 Wyszogródek Pachinia 1857 AGAD DW 433-58
61 112 Szlachcic Wincenty Pikk Białozórka Mołotków 1865 Tarnopol DW
2 48 Mieszczanin Pikulski Jan s. Michała 59 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
3 60 Fuks Aleksandra z Pikulskich c. Jana 28 Krzemieniec Białokrynica 1872 Tarnopol DM
98 323 Mieszcz. Korzeniowska Wiktoria z Pikulskich c. Jana wdowa 48 Krzemieniec Krzemieniec 1872 Tarnopol DM 426-2-115
6 15 Anna Pikulnicka 33 Łanowce Łanowce 1885 Równe DM
7 20 Pikulski Władysław 50 Szumbar Szumbar 1903 Tarnopol DW
201 13 żona Maria z Pikarskich [Piekarskich] 55 Wiszenki Krzemieniec Nowy 1911 Żytomierz DM 178-49-38


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl