Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 11904 wyników dla: Ludwik

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 2 1748 Szumsk Drasałoski Drasałowski? Potutorów rodzice: Franciszek i Ludwika 297-1-184 11V Ł 28 RK
16 9 1754 Szumsk Roch Wyszpolski Kąty dziecko, brat: Ludwik 297-1-184 22V Ł 52 RK
24 10 1780 Szumsk Franciszek Borgia Rudzki 2/52 Huta Stanisława rodzice: Maciej i Ludwika 297-1-184 95V Ł RK
18 11 1789 Zaturce Jan Chmielowski 3 Tworzeniec s. prac. Ludwika i Agnieszki 297-1-47 6R Ł 816 DW
8 3 1798 Lubar Józefa Sendziszewska 3 Czartoryja łacina, rodzice: Ludwik, Katarzyna 178-49-3 602V Ż Mg
13 9 1798 Olewsk Wiktoria Kaczanowska 2 Tomaszgród córka Ludwika i Małgorzaty 178-3-128 16V Ż Na
26 3 1799 Kisielin Eleonora Hyrewska 1/12 Nowydwór c. mieszcz. Jana i Ludwiki 205 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20205/pages/PL_1_436_205_0002.htm
1 3 1803 Kuniów Franciszka Laskowska 1 Siekierzyńce c. szl. Ludwika i Marianny 297-1-086 3V Ł
17 2 1805 Kuniów Franciszek Kadłubiski 69 Poczapki s. JW Józefa i Ludwiki z Izdebskich 297-1-086 8R Ł
1 4 1805 Kuniów Ludwik Zabłocki 4 Górszczyzna s. Tomasza i Ludwiki 297-1-086 8V Ł DW
7 4 1805 Kuniów Ludwika Zabłocka 5 Górszczyzna c. Tomasza i Ludwiki 297-1-086 8V Ł DW
28 10 1805 Kuniów Feliks Germani 2 Górszczyzna s. ur. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 10V Ł
28 10 1805 Kuniów Franciszek Germani 2/12 Górszczyzna s. ur. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 10V Ł
28 4 1806 Kuniów Julian Laskowski 2 Siekierzyńce s. szl. Ludwika i Marianny z Kamieńskich 297-1-086 13V Ł
9 10 1806 Kuniów Stanisław Zabłocki 2/52 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 14V Ł
19 2 1807 Moszny, filia Miedzyrzec Ferdynand Sokołowski 10/12 Międzyrzec s. ur. Józefa i Ludwiki Sokołowskich 178-51-190 29 Ż EH
30 5 1808 Kuniów Jan Zabłocki 9/12 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 17V Ł
30 11 1811 Kuniów Teresa Laskowska 4 Dobryn c. szl. Ludwika i Marianny 297-1-086 28R Ł
27 1 1812 Krzemieniec Konstancja Sadowska 3 Folwarki Wielkie c. Piotra i Ludwiki 299 8 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
10 2 1814 Krzemieniec Antonina Sadowska 0,5 Folwarki Wielkie c. Piotra i Ludwiki 299 28 -29 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0017.htm
30 1 1814 Krzemieniec Andrzej Sadowski 7 Folwarki Wielkie s. Piotra i Ludwiki Grzątkowskiej 299 28 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0017.htm
22 10 1814 Kuniów Michalina Judzińska 0,5 Borowica Wielka c. ur. Ludwika i Marianny 297-1-086 39V Ł
14 12 1814 Nowogród Wołyński Teodor Brodkiewicz 60 Huta Dziekonka zostawił żonę Ludwikę z Zielińskich 1045-2-195 3R CDIAK 9 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YLL?i=8&cc=1503045&cat=1126563
10 2 1815 Nowogród Wołyński Aleksander Paszkowski 6/12 Kamienny Majdan Franciszka i Ludwiki Paszkowskich 1045-2-195 5V CDIAK 12 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-YFJ?i=11&cat=989324
1 4 1815 Nowogród Wołyński Augustyna Hotyńska Susły mąż Ludwik, dziecI Adolf i Marianna 1045-2-195 7V CDIAK 14 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-Y6G?i=13&cat=989324
7 1 1815 Moszny, filia Miedzyrzec Ludwik Sokołowski 9/12 Międzyrzec s. ur. Józefa i Ludwiki Sokołowskich 178-51-190 30a Ż EH
1 6 1817 Łuck Nepomucena Józefa Mejzyr 1,5 Łuck c. wlm. Ludwika i Katarzyny z Kocowskich 95R Ł
26 4 1817 Kuniów Ksawery Szymanowski 22/52 Borowica Wielka s. szl. Grzegorza i Ludwiki 297-1-086 46R Ł
19 3 1817 Moszny, filia Miedzyrzec Antoni Sokołowski 23/52 Międzyrzec s. ur. Józefa i Ludwiki Sokołowskich 178-51-190 31 Ż EH
18 10 1818 Kuniów Kasper Jankowski 2 Illaszówka s. ur. Wincentego i Ludwiki z Żukowskich 297-1-086 50R Ł DW
16 4 1819 Krzemieniec Bazyli Stankiewicz 10/12 Krzemieniec s. Ludwika i Teresy 299 91 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
10 7 1819 Krzemieniec Karol Stefański 9/12 Krzemieniec s. Ludwika i Teresy 299 93 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
14 9 1820 Krzemieniec Andrzej Bednarski 2/52 Krzemieniec s. Ludwika i Anastazji 299 105 72 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0057.htm
18 10 1820 Dubno Zofia Gebel 2 Dubno c. J.W. Jana i Ludwiki 65 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0002.htm
30 12 1820 Dubno Ludwik Grabiński 1 Dubno s. Ludwika i Anieli z Ostaszewskich, szl. 65 5 AGAD JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0003.htm
26 7 1822 Dubno Antoni Wojciechowski 1/12 Dubno s. Ludwika i Marianny z Waszczyckich 65 23 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
7 12 1822 Krzemieniec Katarzyna Filipowicz 30/52 Krzemieniec c. Ludwika i Domiceli 299 147 166 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0079.htm
27 6 1822 Kuniów Jan Daszkiewicz 15 Dołocze s. szl. Ludwika i Katarzyny 297-1-086 59V Ł
27 2 1823 Krzemieniec Mikołaj Demicolais 63 Nowosiółki Francuz, żona Ludwika, syn Karol, córka Helena 299 153 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0082.htm
11 5 1823 Krzemieniec Jan Wojarowski 30 Andrucha Wielka wd. Zuzanna z d. Kunicka, 1-v Niżyńska, córka Maria Ludwika Franciszka 299 157 58 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
12 5 1823 Krzemieniec Antonina Sobczuk 18 Folwarki Małe c. Jana i Ludwiki 299 157 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
28 6 1823 Krzemieniec Julianna Ciechocka 0,5 Krzemieniec c. Ludwika i Tekli 299 159 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0085.htm
6 8 1823 Krzemieniec Elźbieta Molska Nowosiółki z Pągowskich, mąż Paweł, dzieci: Aleksander, Mikołaj, Julian i Ludwika 299 161 89 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0086.htm
12 8 1824 Krzemieniec Eleonora Adamowicz 1 Krzemieniec c. Ludwika i Doroty 299 187 99 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0099.htm
14 9 1824 Krzemieniec Monika Waleria Zalęska 1,5 Krzemieniec c. Erazma i Ludwiki 299 191 129 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0101.htm
10 10 1824 Krzemieniec Franciszek Ciechoński 9/12 Krzemieniec s. Ludwika i Tekli 299 192 143 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0102.htm
2 7 1825 Kotelnia Józef Kazimierz Pruszyński 3/12 Kotelnia s. wlm. Hipolit i Ludwika z Pruszyńskich chorążych królestwa polskiego 178-51-251 21a Ż EH
12 8 1826 Krzemieniec Ignacy Załęski 2/52 Krzemieniec s. Erazma i Ludwiki 299 246 134 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
14 8 1826 Krzemieniec Paulina Ewa Teodora Załęska 1 Krzemieniec c. Erazma i Ludwiki 299 246 135 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
5 7 1827 Kołodno Józef Wróblewski 3\356 Rakowce z konwulsji, r. Ludwik i Antonina 245-1-1 357 15 R 675 DM1
29 10 1827 Turzysk Franciszek Poziomkiewicz 46 Turzysk ż. Teresa z d. Tomankiewicz, córka Ludwika 843 367 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0202.htm
22 8 1827 Ołyka Rozalia Bober 33 Łopateń mąż Piotr Bober, dzieci: Ludwik, Józef, Marianna, Anna 813 163 22 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0165.htm
15 1 1827 Nieświcz Marcjanna Omańska 24 Hubin z Łojewskich, mąż Ludwik, syn Stanisław 429 1 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20429/pages/PL_1_436_429_0001.htm
26 11 1827 Kołki Jakub Zaręba 43 Majdan Łyczkowski szl., poz. ż. Annę z Goworskich i s. Jana , Feliksa, Ludwika, c. Katarzynę; 28.11. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
26 2 1827 Łuck Stanisław Antoni Watlewski 6 Swóz s. Jędrzeja i Ludwiki Tembaskiej 813 29a 17 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0030.htm
7 5 1827 Łuck Józefa Rudnicka 4/12 Czerczyce c. Polikrona i Ludwiki Pawłowskiej 813 32 38 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0033.htm
18 5 1827 Łuck Aurelia Rudnicka 2 Czerczyce c. Polikrona i Ludwiki Pawłowskiej 813 33a 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0034.htm
15 7 1827 Drużkopol Katarzyna Jagielnicka 60 Drużkopol sław., mąż Aleksander, córki Anna, Marianna i Ludwika 63 6 32 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0004.htm
23 4 1827 Hołoby Mateusz Raciborski 71 Drozdnie Dziedzic części wsi Drozdnie, żona Katarzyna z domu Horodecka, dzieci: Kazimierz, Ludwik, Tomasz, Antonina, Katarzyna, Waleria 843 501 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
2 10 1827 Czartorysk Jan Bielawski 2 Majdan Grabina r: Ludwik i Leonora z Trojeckich; poch: 03.10. 813 138a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0138.htm
25 2 1827 Dąbrowica Józefa Żółkiewicz 35 Worobin z Krajewskich; poz. m. Józefa, 4s. Stanisława, Antoniego, Ludwika i Ignacego, c. Augustynę; poch: 28.02. 813 144 3 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0144.htm
30 5 1827 Luboml Izabela Turulska 4 Luboml r. Franciszek, Ludwika Zarzecka 843 344 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0188.htm
7 6 1827 Luboml Karolina Turulska 9 Luboml r. Franciszek, Ludwika Zarzecka 843 344 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0188.htm
30 7 1827 Krzemieniec Katarzyna Stefańska 2 Krzemieniec c. szl. Ludwika i Franciszki z Sywulskich 426-1-6 12V 96 T 881 DM
23 8 1827 Szumsk Dorota Piotrowska 58 Kordyszów z suchot, ur., zd. Jakubowska, deputatowa powiatu krzemienieckiego, mąż Onufry Piotrowski, dzieci: Dionizy, Ludwik, Karol, Balbina 245-1-1 405V 37 R RK
17 2 1827 Białogródka Prakseda Grzeszczuk 4 Polachowa c. prac. Marcina z Ludwiki z Piotruków 178-3-93 67V 10 Ż DM
13 3 1827 Białogródka Wojciech Mazur 3 Bisóweczka s. prac. Ludwika i Heleny z Czyrków 178-3-93 68R 14 Ż DM
13 1 1827 Zasław św. Jana Wojciech Chorostecki 50 Borysów pozostała wdowa Rozalia, córka z I żony Ludwika, z II S. Feliks i córki Józefa, Teofila, Teresa 178-3-93 19 4 Ż 38 MO
18 2 1827 Horodyszcze Marianna Ostrowska 45 Kamionka zostawiła męża Ludwika, syna Jana i córki Elżbietę, Mariannę i Teklę 178-3-93 94 4 Ż MO 184
21 5 1827 Horodyszcze Agata Szymańska 51 Szepetówka z Kasperskich, zostawoła wdowca, synów Ludwika, Józefa i Pawła, córkę Petronelę 178-3-93 97 27 Ż MO 190
6 3 1827 Bazalia Anna Dolińska 3 Czuchele c. ur. Ludwika i Zofii z Garbulińskich 178-3-93 252R 32 Ż DM
5 3 1827 Łokacze Bazyli Dębowski (Dybowski) 50 Markowicze ze słabości romatyzmowej, prac., szewc, żona Ludwika, córka Magdalena 843 118 2 339 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0064.htm
11 4 1827 Łokacze Marianna Kulesza 32 Berezowicze z Głowackich, ze zgniłej gorączki (szkarlatyny), ur., mężatka, synowie Cyprian, Roman i Zenon, córki Helena, Ludwika i Julianna 843 118 5 339 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0064.htm
15 6 1827 Łabuń Andrzej Konoplicki 49 Tadeuszpol żona Marianna Konoplicka, pochodził z Korzowki,pozostawił po sobie 3 synów: Franciszek, Ludwik, Jan i córki: Mariannę i Dorotę, przyczyna zgonu: chorował przez 3 miesiące 178-3-93 124V 35 Ż 242 KP2
7 8 1827 Łabuń Ignacy Lewandowski 0,5 Tadeuszpol ojciec Ludwik Lewandowski, matka Rozalia z Cichockich 178-3-93 126R 44 Ż 245 KP2
17 11 1827 Łabuń Teresa Lewandowska 3 Tadeuszpol ojciec Ludwik Lewandowski, matka Rozalia z Cichockich, 1 v. Wyszyńska, przyczyna zgonu: z ospy 178-3-93 129V 66 Ż 252 KP2
18 2 1827 Ostropol Stanisław Liniewicz 80 Józefówka żona Teofila Piotrowska, zostawił synów Ignacego, Ludwika, Fabiana i Piotra żonatych, córki: Mariannę, Annę, Rozalię mężatki, przyczyna zgonu: duszności 178-3-93 422 13 Ż 218R KP2
30 10 1827 Ostropol Angiela Czeczel 4 Jaszyki ? rodzice Jan Czeczel, Ludwika Jakubowska, przyczyna zgonu: ból żołądka 178-3-93 434 75 Ż 224V KP2
29 11 1827 Ostropol Klemens Jakubowski 3 Jaszyki ? ojciec Jan Jakubowski, matka Ludwika Czeczel, przyczyna zgonu: angielska słabość 178-3-93 435 81 Ż 225R KP2
25 12 1827 Ostropol Felicja Dubucka 60 Maliszówka żona Wincentego Dubuckiego, zostawiła syna Ludwika, przyczyna zgonu: gorączka 178-3-93 436 86 Ż 225V KP2
18 2 1827 Wołoczyska Antoni Bobrecki 8/12 Polany rodzice Paweł i Ludwika Bobreccy, ze słabości wewnętrznej 178-3-93 306R 18 Ż 588 KP2
8 10 1827 Wołoczyska Marianna Grabowska 10 Wołoczyska rodzice sławetni Ludwik Grabowski i Justyna Sawicka, z koru i zawałków 178-3-93 312V 127 Ż 601 KP2
8 10 1827 Wołoczyska Piotr Grabowski 1 Wołoczyska rodzice sławetni Ludwik Grabowski i Justyna Sawicka, z koru i zawałków 178-3-93 312V 127 Ż 601 KP2
28 11 1827 Wołoczyska Elżbieta Goleniewska 5/365 Wołoczyska rodzice urodzeni Ludwik Goleniewski i Marianna Piotrowska, z wewnętrznej słabości 178-3-93 313V 142 Ż 603 KP2
18 4 1827 Starokonstantynów Dominikanie Marianna Hryćko 4/12 Połowinniki ojciec Paweł, matka Marianna z Ludwików, przyczyna zgonu: ból piersi 178-3-93 169R 58 Ż 327 KP2
24 11 1827 Bereźnica Zofia Rudnicka 12 Bereźnica c. Polikarpa i Ludwiki z Pawłowskich 813 133a 16 AGAD 133 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0133.htm
7 8 1827 Dubno Piotr Korbut 3/12 Dubno s. Ludwika i Tekli z Szulaczewskich 813 202V 70 AGAD 205 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0205.htm
7 2 1827 Łanowce Marcin Sobieski 45 Kuśkowce Małe suchity, ż. Teresa z Dawidowskich, c. Ludwika,Joanna, Feliciana 245-1-1 324 1 R 613 DM1
3 3 1828 Ołyka Łukasz Wróblewski 50 Ołyka Rozalia z Węcławskich, dzieci Ludwik, Jan, Zofia 814 158 10 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0162.htm
24 3 1828 Radziwiłłów Justyna Wasilewska 42 Radziwiłłów z domu Sankowska, syn Ludwik, córka Balbina 814 262 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0266.htm
24 7 1828 Radziwiłłów Józef Wolski 50 Radziwiłłów żona Ludwika Wolska, córki; Antonina, Tekla 814 265a 38 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0269.htm
12 5 1828 Kołki Julian Toczyski 36 Matwiejki szl., Deputat Poziemielney Komisji z pow. Łuckiego, poz. "w" Helenę z Muszyńskich, c. Martynę Juliannę i Sabinę Ludwikę; poch. 15.04. Antoni Orchowski - Wikariusz Ołycki 814 100a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
11 12 1828 Kołki Julian Jasinnicki 2 Dąbrowa Kołkowska rodz. , szl. Ludwik i Marianna z Trusiewiczów; poch.13.12. Mateusz Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 101a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
17 3 1828 Kozin Tadeusz Rudnicki 82 Janówka wlm., żona Fortunata, synowie Józef, Michał, Ludwik i Władysław, córki Tekla, Teresa, Honorata, Scholastyka, Sabina i Zuzanna 298 7 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0004.htm
14 5 1828 Koblin Józef Chodkiewicz 60 Młynów Hrabia, Starosta Żmudzki, rodzice: Jan Mikołaj i Ludwika z domu Rzewuska 814 212 9 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0216.htm
26 1 1828 Dąbrowica Marjanna Michalewska 54 Lubikowicze z Wyżyńskich; poz. m. Wojciecha, 2s. Antoniego i Michała, 4c.Justynę, Helenę, Elżbietę i Ludwikę; poch: 28.01. 814 140 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0144.htm
16 4 1828 Dederkały Anna Głuchowska 73 Olszanica z apopleksji, z Janiszowskich, wlm wdowa po Janie, synowie Ksawery i Jan, córki Tekla, Ludwika i Helena 426-1-6 4R 15 T 840 DM
12 9 1828 Dederkały Tekla Woźniuk 43 Dederkały Wielkie z suchot, pracowita, mąż Jan, pozostawiła syna Jana i córki Salomea, Tekla, Ludwika i Agnieszka 426-1-6 5R 24 T 841 DM
7 9 1828 Krzemieniec Dionizy Nowicki 2 Krzemieniec z goršczki, s. Wlm Ludwika i Anny Barszczewskiej 426-1-7 44V 300 T 913 DM
19 1 1828 Bazalia Walerian Wieprzewski 54 Zozulińce Wielkie ur., żona Apolonia z Kaniewskich, syn Jan, córki Ludwika, Paulina i Józefa 178-3-94 235V 8 Ż DM
24 2 1828 Szumsk Antoni Jastrzębski 3 Huta Szumska rodz. Wojciech i Ludwika zd. Chemistrz 245-1-2 405V 61 R RK
17 4 1828 Szumsk Marianna Sopińska 34 Szumsk mąż Józef, dzieci: Ludwik, Walenty 245-1-2 407V 82 R RK
23 2 1828 Ostróg Agata Mesachor 45 Ostróg Wielm., zd. Ślicińska, wdowa 1 voto po Mikołaju Kozik, 2 voto po Janie Mesachorze, poz. I voto s. Franciszka i c.Ludwike, 2 voto c. Mariannę 171-1-1 25V 21 R Mg
20 8 1828 Równe Franciszek Rodziewicz 3/52 Równe s. Ur. Ludwika i Cecylii z Kowalińskich 171-1-1 156R 21 R Mg
3 2 1828 Międzyrzec Ludwik Jakubiński 22 Braniów s. Ur. Wincentego i Ludwiki zd. Paprocka 171-1-1 245R 10 R Mg 7137
6 3 1828 Międzyrzec Dorota Tekla Beatria Stecka 1,5 Międzyrzec c. Ur. Ludwika i nieżyjącej Julii z Czackich, z majątku Pawłowicze par. Łokacze 171-1-1 246R 16 R Mg 7138
15 5 1828 Międzyrzec Teodor Mokrzycki 50 Włodzimierka Ur., żona Ludwika, zd. Socharzewska 1v. Dąbrowska, zost. 2 synów żony- Antoniego i Szymona Dąbrowskich oraz dzieci z tego małż. 2 s. Ludwika i Józefa oraz c. Anielę 171-1-1 247aV 33 R Mg 7141
11 4 1828 Tuczyn Eliasz Czarkowski 43 Sł., żona Urszula z Krzyżanowskich, zost. s. Ludwika i c. Katarzynę 171-1-1 195V 8 R Mg 7088
29 1 1828 Białogródka Izabela Romańska 1 Białogródka c. ur. Ludwika i Anastazji z Kijowskich 178-3-94 83R 12 Ż DM
18 4 1828 Białogródka Teodozja Zielińska 26 Polachowa ur., z Kozielskich, mąż Józef, synowie Ludwik i Jan, córki Honorata, Ewa i Julianna 178-3-94 87V 47 Ż DM
30 4 1828 Białogródka Agnieszka? (Apolonia) Sławecka 46 Ledzianka ur., z Radzichowskich, mąż Franciszek, synowie Mikołaj, Klemens i Ludwik, córki Anna, Anastazja, Agnieszka i Jawiga 178-3-94 89R 57 Ż DM
15 6 1828 Białogródka Katarzyna Winiarska 0,5 Polachowa c. ur. Ludwika i Franciszki z Podgórskich 178-3-94 93R 89 Ż DM
26 1 1828 Kulczyny Anna Ostap 50 Metce prac., mšż Zachary, syn Pantalon, córka Ludwika 178-3-94 335V 8 Ż Mg
23 3 1828 Zasław św. Józefa Andrzej Witkowski 41 Sławuta żona ur. Katarzyna Tokarska, zostawił synów: Ludwika i Jana oraz córkę Mariannę, z gorączki nerwowej 178-3-94 53R 22 Ż 102 KP2
14 5 1828 Zasław św. Józefa Rozalia Wiśniewska 74 Majdan Zasław wdowa, dzieci: Ludwik, Wincenty, Marianna, Aniela, z kaszlu 178-3-94 56V 43 Ż 109 KP2
5 3 1828 Horodyszcze ur. Antonina Skomorowska 45W Białopole z d. Gadomska, wdowa po ur. Ludwiku Skomorowskim, 1 syn, 2 córki, z kolki 178-3-94 113R 26 Ż 220 KP2
14 2 1828 Starokonstantynów Dominikanie ur. Piotr Hoffmann 70 Hrehorówka żona ur. Marianna Jarowska, dzieci: Witalis, Ludwik, Fryderyk, Tekla, Zofia, ze starości 178-3-94 170R 31 Ż 327 KP2
17 3 1828 Starokonstantynów Dominikanie ur. Antoni Szymański 70W Weremijówka wdowiec po ur. Eufrozynie Kasperskiej, dzieci: Ksawery, Fabian, Ludwik, Józef, Paweł, Paulina, Petronella, ze starości 178-3-94 171V 55 Ż 330 KP2
12 5 1828 Wołoczyska sław. Rozalia Olejnik 70W Wołoczyska syn Ludwik, wdowa, ze starości 178-3-94 284R/284V 105 Ż 544/545 KP2
29 7 1828 Wołoczyska Łukasz Masztalirczyn 20 Kopaczówka rodzice prac. Antoni i Ludwika Masztalirczyn, na diarię 178-3-94 285V 131 Ż 547 KP2
8 9 1828 Wołoczyska prac. Mikołaj Marciniuk 30 Korostów żona prac. Ludwika Marciniuk, bezdzietny, z bolączki 178-3-94 286R/286V 140 Ż 548/549 KP2
28 1 1828 Ostropol ur. Justyna Łabęcka 50 Samczyki mąż ur. Ludwik Łabęcki, na puchliznę 178-3-94 207R 10 Ż 396 KP2
28 7 1828 Ostropol Klara Jaworska z d. Duniecka 33 Józefówka mąż ur. Jakub Jaworski, dzieci: bliźnięta Ludwik i Bartłomiej, córki: Julianna, Klara, z połogu 178-3-94 214V 72 Ż 411 KP2
2 9 1828 Ostropol Marianna Kosowska 6/12 Pyszki rodzice ur. Ludwik Kosowski, Joanna Dąbrowska, z gorączki i konwulsji 178-3-94 215V 79. Ż 413 KP2
2 9 1828 Ostropol Eliasz Kosowski 6/12 Pyszki rodzice ur. Ludwik Kosowski, Joanna Dąbrowska, z gorączki i konwulsji 178-3-94 215V 79. Ż 413 KP2
24 11 1828 Ostropol Adam Prot Czeczel 2/12 Irszyki rodzice JW. Jan i Ludwika Czeczel, ze słabości dziecięcej 178-3-94 217V 97 Ż 417 KP2
17 4 1828 Jampol Anna Głuchowska 74 Olszanica z Apopleksji, Wlm., z Janiszewskich, wdowa po Janie, synowie Ksawery i Jan, córki Tekla, Ludwika i Helena 245-1-2 248V 27 R 2768 DW
11 5 1828 Berezdów Witalis Okólski 20 Siomaki s. Ludwika i Teresy z Łuszczyńskich 245-1-2 84R 28 R 168 DM
10 5 1828 Włodzimierzec Franciszek Święcicki 6/52 Rafałówka s. Józefa i Ludwiki z Miałkowskich 814 114 27 AGAD 118 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0118.htm
19 12 1828 Włodzimierzec Józef Kalasanty Rymiński 61 Kidry żona Honorata z Abramowiczów, syn Leopold, córki Franciszka i Ludwika 814 116 39 AGAD 120 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0120.htm
8 3 1828 Dubno Antoni Struszyński 73 Dubno wdowiec po Annie z Ostrowskich, synowie Wincenty i Jan, córki Ludwika, Julianna i Franciszka 814 192 33 AGAD 196 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0196.htm
23 6 1828 Dubno Roman Rejnek 8/12 Dubno s. Ludwika i Franciszki Jajnickich [Janickich] 814 199a 72 AGAD 203 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0203.htm
25 11 1828 Dubno Zofia Reksniewicz 35 Dubno z d. Wilicka, mąż Ludwik podoficer, córki Faustyna i Kunegunda 814 205 130 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0209.htm
31 5 1828 Stary Oleksiniec Aleksander Czerczycki 11 Bobrowce r. Ludwik (nieżyjący) i Julianna 245-1-2 277 20 R 531 DM1 0
17 8 1828 Połonne Marcin Sieciński 50 Połonne ur., żona Marianna z Buszów, dzieci Stanislaw, Ambroży, Magdalena, Ludwika i Daniela 245-1-2 113R 88 R 224 DW
26 2 1829 Berezdów Józef Kamiński 6 Prawutyn Mały s. Jana i Ludwiki z Kramarów 245-1-3 128V 14 R 251 DM
14 2 1829 Berezdów Magdalena Siedlecka 5 Prawutyn Mały c. Wincentego i Ludwiki z Grzegorskich 245-1-3 128R 10 R 250 DM
8 2 1829 Jałowicze Tomasz Majewski 70 Jarosławicze wd. Salomea, s. Florian, Ludwik 815 321 R - 321 V 20 AGAD 327 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0327.htm
1 4 1829 Targowica Stanisław Pilecki 67 Podłożce wlm., wd. Katarzyna, s. Eustachy, Adolf, Antoni, Fabian, c. Ludwika 815 314 V 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0321.htm
17 1 1829 Ostrówki Ignacy Domański 42 Ostrówki pracowity, żona Marianna z Popków, syn Kazimierz, córka Ludwika 545 24 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0013.htm
9 3 1829 Wiszenki Konstancja Podolska 50 N z Tańskich, poz. m. Józefa, s. Pawła i Michała, c. Ludwikę, Leonorę, Helenę, Teklę 815 104 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0107.htm
11 6 1829 Łuck Prakseda Karpowska 38 Kopcza wd. Tychon, s. Józef, Jan, c. Ludwika, Helena 815 37 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
20 6 1829 Łuck Ksawera Rudnicka 5 Czerczyce c. Poliksona i Ludwiki Pawłowskiej 815 37 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
30 7 1829 Łuck Waleria Marianna Rzepko-Łaska 15/52 Łuck c. Ludwika i Elźbiety Sawickiej 815 39 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
30 9 1829 Łuck Franciszka Konasiewicz 59 Rokinie z Więckowskich. Pozostawiła: wd. Piotr, s. Maciej, Ludwik, Józef, Szymon, c. Teresa, Apolonia 815 43 105 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0043.htm
26 10 1829 Łuck Tekla Myślińska 56 Łuck 1-voto Jundziłł. Wd. po Franciszku Myślińskim. Pozostawiła z 1-voto s. Ludwik, Józef, Dominik, c. Róża 815 44 115 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0044.htm
24 12 1829 Łuck Katarzyna Mikler 49 Olszany z Narodosławskich. Pozostali: wd. Dionizy, s. Józef, Jan, Ludwik, Edward, c. Dorota, Anna 815 48 145 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0048.htm
6 3 1829 Kozin Józef Lewicki 75 Sitno Małe wlm., regent ziemski pow. krzemienieckiego, żona Ludwika z Bieńkowskich, synowie Jan i Michał 298 11 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0006.htm
7 10 1829 Hołoby Ignacy Kozłowski 68 Niewólno żona ś.p. Katarzyna z domu Rożanska, dzieci: Stanisław, Ludwik, Wiktoria, Honorata, Józefa 844 211V/400 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0224.htm
13 5 1829 Sokul Ksawery Rowicki 24 Sokul młodzian, rodzice: uc. Kajetan i Ludwika 815 94V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0097.htm
5 9 1829 Ptycza Piotr Adolf Kasper Pienkowski 1,5 Białogródka rodzice: ur. Ludwik i Gertruda z d. Jaskołd 815 307V 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0313.htm
2 1 1829 Berezdów Wojciech Łysogórski 96 Korytyszcze żona Katarzyna z Tomaszewskich, synowie Stanisław, Ludwik i Alojzy, córki Pelagia, Marianna i Marcela 245-1-3 127R 1 R 248 DM 0
9 7 1829 Krzemieniec Walenty Stefański 6 Lisznia s. sł. Ludwika i Franciszki z Cybulskich 426-1-7 64R 449 T 932 DM
25 7 1829 Krzemieniec Franciszek Butekowski 1,5 Krzemieniec s. ur. Ludwika i Zofii z Holewiczów 426-1-7 65V 462 T 934 DM
26 7 1829 Krzemieniec Józef Rudkowski 53 Krzemieniec ur., żona Marianna, synowie Ludwik i Rafał, córki Tekla, Honorata i Rozalia 426-1-7 65V 464 T 934 DM
23 8 1829 Krzemieniec Aleksander Kochalski 8 Krzemieniec s. sł. Telemana i Ludwiki z Płaszczykiewiczów 426-1-7 67R 480 T 935 DM
15 9 1829 Krzemieniec Aleksander Biernacki 22 Krzemieniec s. sł. Ludwika i Anastazji z Bieleckich 426-1-7 68V 493 T 937 DM
23 4 1829 Krzemieniec Anna Miszkowska 55 Poczajów z Robaczyńskich, żona Ludwika, parafianka boremelska, bez potomna 426-1-7 75R 558 T 943 DM
30 3 1829 Ostróg Antonina Chodakowska 11/12 Słobódka z kaszlu, córka Andrzeja i Ludwiki zd Majewicz 171-1-2 23R 14 R 7203 MZ
18 12 1829 Ostróg Józef Tołpiszkiewicz 83 Płużne zostawił wdowę Mariannę zd. Latałska, dzieci Franciszek, Bartłomiej, Tekla, Ludwika 171-1-2 27V 62 R 7208 MZ
5 10 1829 Białogródka Brygida Winiarska 1/52 Polachowa c. ur. Ludwika i Franciszki z Podgórskich 178-3-95 98R 61 Ż DM
6 3 1829 Lachowce Marcin Gutkowski 47 Szuńki prac., żona Marianna z Martusiewiczów, synowie Franciszek, Ludwik i Mateusz 171-1-2 107R 14 R DM
12 2 1829 Bazalia -fil.Tereszki Agata Repeć 60 Malinki prac., wdowa po Ludwiku Repecie, córki Marta i Rozalia 178-3-95 245R 6 Ż DM
11 6 1829 Aleksandria Antoni Drzewiecki 6 Kamienna Góra s. ur. Stefana i Ludwiki z Lubczyńskich 171-1-2 178V 13 R DM
16 6 1829 Aleksandria Stanisław Drzewiecki 2 Kamienna Góra s. ur. Stefana i Ludwiki z Lubczyńskich 171-1-2 178V 14 R DM
7 7 1829 Aleksandria Ignacy Stecki 78 Zaborol ze starości, Wlm, podczaszy Królestwa Pol. powiatu rówieńskiego, żona Kunegunda z Karszów, synowie Aleksy, Dominik, Ludwik i Michał 171-1-2 179R 16 R DM, E
5 10 1829 Aleksandria Agnieszka Belina 45 Kamienna Góra mąż Ludwik, córki Petronela, Franciszka i Apolonia 171-1-2 180R 21 R DM
6 2 1829 Kulczyny Piotr Krzywicki 75w Łahodyńce Ur., wdowiec po Katarzyniw zd. Werbel, 3 synów: Ludwik, Mikołaj, Jan i 2 córki: Anastazja i Tekla 178-3-95 366V 15 Ż Mg
11 1 1829 Stepań Marianna Borecka 5/365 Wyrka c. ur. Mikołaja i Ludwiki z Stelmachów 171-1-2 230R 1 R DM
30 4 1829 Kupiel ur. Antonina Iwanicka 35W Słobudka Murowana wdowa po ś.p. ur. Tadeuszu Iwanickim, dzieci: Ludwik, Stefan, z gorączki 178-3-95 319V 32 Ż 619 KP2
7 3 1829 Horodyszcze ur. Zofia Rudkowska 24 Tyszewicze z d. Kopaczewska, mąż ur. Bazyl Rudkowski, dzieci: Ludwik, Klementyna, z połogu 178-3-95 122R 25 Ż 237 KP2
4 3 1829 Deraźne Błażej Rogal 50 Deraźne pracowity, tkacz, żona Marianna, synowie Jan i Błażej, córki Ludwika i Marianna 171-1-2 199V 5 R DM
3 12 1829 Łabuń ur. Katarzyna Lewandowska 47 W Futor Łobaczewski wdowa, z d. Rozumowska, ze słabości wewnętrznej, dzieci: Antoni, Jan, Seweryn, Ludwik, Lucyna, Franciszka 178-3-95 151V/152 50 Ż 293/294 KP2
16 9 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Jakub Konoplicki 70 Niemirówka żona ur. Anna Karnafolska, dzieci: Antoni, Aleksander, Ludwik, Piotr, Anastazja, Anna, z puchliny 178-3-95 177r 98 Ż 341 KP2
13 8 1829 Starokonstantynów Kapucyni Ewa Wejman 1,5 Przedmieście rodzice ur. Ludwik i Józefa z Wróblewskich Wejman, na suchoty 178-3-95 190r 90 Ż 365 KP2
1 9 1829 Starokonstantynów Kapucyni ur. Julia Wróblewska 46 W Przedmieście wdowa, ze zgniłej gorączki, dzieci: Wojciech, Józefa w stanie małżeńskim za Ludwikiem Wejmanem, Marianna panna 178-3-95 190r 91 Ż 365 KP2
17 2 1829 Ostropol Ludwika Kosowska 5 Pyszki rodzice ur. Ludwik i Joanna z Dąbrowskich Kosowscy, z ospy 178-3-95 206v 11 Ż 397 KP2
12 3 1829 Ostropol ur. Franciszka Laudańska 33 Worobijówka z domu Grzybowska, mąż ur. Ludwik Laudański, z róży w głowie 178-3-95 208r 25 Ż 400 KP2
11 5 1829 Ostropol ur. Mikołaj Piechowicz 58 Ładyhy żona Anna z Wrześniowskich, dzieci: Teofil, Ludwika, z suchot 178-3-95 209v 47 Ż 403 KP2
25 8 1829 Ostropol Konstanty Trzciński 2 Mszaniec rodzice ur. Ludwik i Marianna z Szymańskich Trzcińscy, na diarię 178-3-95 211r 63 Ż 406 KP2
15 9 1829 Międzyrzec Jan Zajączkowski 20 Międzyrzec s.Kondrata i Ludwiki zd. Kuczyńska 171-1-2 288R 50 R AS
28 11 1829 Międzyrzec Jan Jasiński 66 Kołowerta ż.Marianna zd. Unorowska,s.Adam,Konstanty, Ludwik i c.Katarzyna,Magdalena,Marianna, Rozalia i Tekla 171-1-2 290V 65 R AS
8 12 1829 Międzyrzec Tekla Szmigielska 49 Majków ż.Wawrzyńca zd Kozicka,s.Piotr, Ludwik i c. Anna Franciszka,Joanna 171-1-2 290V 66 R AS
14 8 1829 Annopol Teresa Milinowska 40 Żuków mąż Jan, synowie Ludwik, Józef, Emilian, Piotr i Felicjan, córka Barbara 171-1-2 127R 16 R 138 DM
11 4 1829 Równe Cecylia Rodziewicz 17 Równe z d. Kowalińska, mąż Ludwik 171-1-2 145R 15 R 156 DM
19 12 1829 Tajkury Leopold Czarnecki 61 Buhryn kawaler, brat Ludwika i Franciszka Czarneckich 171-1-2 46V 52 R 54 DM
25 1 1829 Bereźnica Szymon Żarczyński 42 Majdan Cepcewicki żona Marianna z Orlińskich, synowie Jan, Tomasz i Bartłomiej, córki Teresa, Ludwika, Rozalia, Marianna i Katarzyna 815 135R 1 AGAD 139 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0139.htm
8 2 1829 Bereźnica Karolina Zofia Kulwanowska 1 Tryskinie c. Ludwika i Tekli z Gryllewiczów 815 135R 5 AGAD 139 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0139.htm
7 11 1829 Sielec Aniela Lewicka 50 Podhajce z d. Dobkowska, mąż Aleksander, c. Ksawera, Julia, Ludwika, Honorata, Kamila 844 178 17 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0099.htm
10 12 1829 Berezdów Michał Siedlecki 2 Prawutyn Mały s. Wincentego i Ludwiki z Grzegorskich 245-1-3 133V 62 R 263 DM
14 10 1829 Włodzimierzec Mikołaj Niewiadomski 61 Rubań żona Dorota z Poletyków, synowie Wojciech i Ludwik, córki Marianna, Konstancja i Karolina 815 127R 28 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0131.htm
11 5 1829 Korzec Franciszek Kopeć 73 Korzec żona Tekla, synowie Stanisław i Fortunat, córki Regina i Ludwika 245-1-3 101R 63 R 197 DM
16 9 1829 Korzec Marianna Pomorska 21 Rzeczki z d. Pawsza, mąż Stanisław, syn Filip Bartłomiej i córka Ludwika 245-1-3 106R 92 R 207 DM
15 12 1829 Poryck Jakub Gorzkowski 3,5 Poryck s. Ludwika i Teresy z Zajączkowskich 844 84 30 AGAD 49 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0049.htm
6 1 1829 Dubno Florian Szwedowski 4 Warkowicze s. Jana i Ludwiki 815 213V 2 AGAD 218 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0218.htm
7 2 1829 Dubno Teodor Grodecki 48 Dubno żona Marianna z Grabowskich, synowie Ludwik, Stanisław, Klemens, Józef i Piotr, córki Eleonora i Franciszka 815 215V 13 AGAD 220 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0220.htm
21 2 1829 Dubno Katarzyna Lipska 61 Dubno z d. Krzemińska, wdowa po Ludwiku, córka Salomea 815 216R 16 AGAD 220 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0220.htm
13 5 1829 Dubno Wiktoria Dyńska 3 Dubno c. Łukasza i Ludwiki z Kuczyńskich 815 221V 49 AGAD 226 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0226.htm
21 5 1829 Dubno Jan Michelson 47 Dubno żona Aniela z Jaworskich, synowie Ludwik, Jan, Teofil i Konstanty 815 221V 51 AGAD 226 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0226.htm
7 6 1829 Dubno Paulina Poturzycka 1 Olibów c. Antoniego i Ludwiki z Huzarskich 815 222V 56 AGAD 227 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0227.htm
31 5 1830 Ptycza Gertruda Pieńkowska 23 Białogródka z d. Jaskołd, mąż Ludwik Pieńkowski, dzieci: czteroletni syn Mikołaj Erazm, córeczka od piersi z wody ochrzczona Justyna 816 204V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0210.htm
6 5 1830 Targowica Zofia Pilawska 55 Mstyszyn ur., z Załuskich, starościna nowogrodzka, wdowa po Felicjanie, c. Faustyna za W. Ludwikiem Podchorodeńskich, Amalia za W. Józefem O'Rourke 816 226 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0232.htm
2 6 1830 Koblin Ambroży Turkiewicz 74 Chorupań dzieci z pierwszego małżeństwa: Jan, Hieronim, Józef, Karol, Karolina, Julia; dzieci z trzeciego małżeństwa: Fortunat, Ludwik, Bolesław, Marianna 816 155R 2 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0157.htm
9 11 1830 Radziwiłłów Karol Effinowicz 1 Radziwiłłów s. Franciszka i Ludwiki Zagórskiej 816 198a 46 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0202.htm
1 8 1830 Kołki Wincenty Popławski 15/52 Matwiejki s: Ludwika i Józefy z Wytwińskich; poch: 03.08. 816 63-64a 10 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0065.htm
5 3 1830 Wiszenki Wawrzyniec Majewski 1,5 Kopaczówka s: Kaspra i Ludwiki; poch: 05.03. 816 52 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0054.htm
18 6 1830 Czartorysk Franciszka Zawadzka 40 Bielska Wola z Dziubińskich, r: Jędrzej i Maryanna; poz. m. Michała, 3s. Jana, Józefa, Ludwika i 2c. Marciannę i Michalinę; poch: 20.06. 816 99-100a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0101.htm
18 10 1830 Czartorysk Konstancja Konopacka 38 Kostiuchnowka z Mijowskich; mąż Wojciech, poz. 2s. Narcyza, Ludwika, 3c. Konstancyę, Celestynę i Klementynę; poch: 22.10. 816 100a-100 12 AGAD 102 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0102.htm
20 12 1830 Dąbrowica Katarzyna Chilimonowicz 70 Dąbrowica z Ciszewskich; "w" po Ludwiku, poz. s. Józefa, c. Marjannę; poch: 22.12. 816 109 52 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0111.htm
4 4 1830 Krzemieniec Teresa Wróblewska 60 Krzemieniec pr., z Kowalkowskich, mąż Piotr, syn Jan i córki Ewa, Ludwika, Lucja i Angela 426-1-7 80V 609 T/FS 949 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HC-Q?i=948&cat=300453
27 7 1830 Szumsk Agnieszka Kubikowska 30 Bajmaki mąż Ludwik Kubikowski 245-1-4 394R 270 R RK
27 7 1830 Szumsk Julianna Kubikowska 3/52 Bajmaki rodz. Ludwik i Agnieszka zd. Kowalewska 245-1-4 394V 271 R RK
24 1 1830 Białozórka Zofia Romanowska 49 Szybenna pierwszy mąż: Jan Łopuszański, dzieci: Andrzej, Łukasz, Feliks, Wojciech, Urszula; drugi mąź Ludwik Romanowski, dziecko: Elżbieta 245-1-4 366R 3 R RK
17 5 1830 Krzywin Gabriel Wikszemski 70 Krupiec Ur., żona Elżbieta z Urbańskich, 4s. Ludwik, Stanisław, Franciszek i Wincenty oraz córka Anna 171-1-3 45V 9 R Mg
8 2 1830 Ostróg Grzegorz Przewłocki 56 Ostróg wdowa Marianna zd. Malinowska, s. Stanisław, Ludwik, Antoni, c. Brygida, Petronela 171-1-3 24V 12 R 7501 MZ
22 2 1830 Ostróg Marianna De Larue 80 Nowomalin rodzice Ludwik i Teresa zd. Mianowska De Larue, 171-1-3 25V 20 R MZ
4 10 1830 Ostróg Franciszka Nowicka 48 Czerniwody zd Oberska, wdowiec Ludwik, s. Aleksander, Józef, Franciszek 171-1-3 34V 92 R MZ
17 7 1830 Olewsk Fortunat Sosnowski 0,5 Karpiłówka syn Ludwika i Katarzyny z Rzewuskich, z ospy 178-3-3 496R 15 Ż Na
21 1 1830 Stawiska Alojzy Piątkowski 56 Justyngrod z wodnej puchliny, wlm., s. Józefa, pozostała wdowa wlm. Barbara c. Piotra z Michałowskich, parafianin Monastyrzyskiego kościoła, zostawił synów 2 Jędrzeja i Leopolda, córki 2: Ludwikę i Wiktorię 178-51-339 61 2 Ż EH
1 10 1830 Aleksandria Jan Chodorowski 40 Kamienna Góra ur., żona Ludwika z Lubczyńskich, synowie Karol i Józef 171-1-3 209R 19 R DM
6 3 1830 Didowszczyzna Szymon Dębicki 73 Łycze z gorączki, ur., s. Bazylego, wdowiec, zostawił synów 4: Tomasza, Ludwika, Jana, Franciszka 178-51-339 433a, 434 46 Ż EH
24 7 1830 Kulczyny Krzywicki 11 Łahodyńce rodzice: Ludwik i Anna zd. Trębecka 178-3-96 350V 38 Ż Mg
20 11 1830 Deraźne Kazimierz Kuc 80 Lubasza sławetny, rudnik, pozostawił synów Eliasza i Mikołaja, córki Mariannę, Ludwikę i Juliannę 171-1-3 229R 26 R DM
24 1 1830 Stepań Jan Franciszek Bielawski 1 Wyżka s. ur. Ludwika i Eleonory z Trojańskich 171-1-3 239R 1 R DM 0
23 4 1830 Międzyrzec Franciszek de Bourblac 59 Międzyrzec ż.Barbara z d.Michałowska,s.Ludwik w woj..ros. i córki:Karolina ż.Jana Rostockiego naucz.j.niem.i greckiego w gimn.międzyrzeckim,i Róża ż.Mikołaja Czernobajew doktora medycyny 171-1-3 279V 17 R AS
12 4 1830 Zasław św. Józefa Jan Czajkowski 35 Zasław Nowe Miasto z zapalenia płuc, żona Aniela Wiszniowska, synowie Piotr i Ludwik, córki Klementyna i Marianna 178-3-96 41R 26 Ż 74 RG
13 8 1830 Zasław św. Józefa Konstancja Dumanowicz 1,5 Sławuta z dezynterii, c. Kacpra i Ludwiki z Bocarów 178-3-96 44V 52 Ż 81 RG
19 11 1830 Zasław św. Józefa Franciszek Mierzejewski 9/12 Zasław Majdan z kaszlu, s. Ludwika i Katarzyny z Białozubów 178-3-96 48V 85 Ż 89 RG
0 12 1830 Iwnica s. [...] Baszyński [...] s. nieślubny Ludwiki Baszyńskiej (brak dalszej części aktu zgonu) 178-3-03 397R-397V 27 Ż 755 DM
5 4 1830 Krzemieniec Anna Godebska 2 Krzemieniec c. WW Ksawerego i Ludwiki z Rymińskich 426-1-7 80V 610 T/FS 949 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HC-Q?i=948&cat=300453
13 5 1830 Krzemieniec Emilia Godebska 2 Krzemieniec c. WW Ksawerego i Ludwiki z Rymińskich 426-1-7 81V 618 T/FS 950 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HC-M?i=949&cat=300453
26 8 1830 Krzemieniec Kazimierz Ciechocki 3 Krzemieniec s. ur., Ludwika i Tekli 426-1-7 87V 684 T/FS 956 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9972-F?i=955&cat=300456
27 9 1830 Krzemieniec Tekla Sawicka 36 Folwarki Małe z Jastrzębskich, mąż Marcel, syn Zenon, córki Wincentyna, Ludwika i Marianna 426-1-7 88V 695 T/FS 957 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997G-Q?i=956&cat=300455
8 1 1830 Horodyszcze Domicela Dederkał 40 Kośków mąż Ludwik, syn Antoni i córka Franciszka 178-3-96 101R 58 Ż 182 DM
9 1 1830 Horodyszcze Julianna Majewska 50 Wawrynowce [Ławrynowce] z d. Ilkiewicz, wdowa po Ludwiku 178-3-96 101R 60 Ż 182 DM
12 8 1830 Horodyszcze Anastazja Dederkał 6/12 Kośków c. Ludwika i Domiceli z Roszczynów 178-3-96 105V 94 Ż 191 DM
18 12 1830 Horodyszcze Marianna Beyzym 43 Seredyńce mąż Zachariasz, syn Ludwik, córki Franciszka, Domicela i Apolonia 178-3-96 108V 119 Ż 197 DM
18 2 1830 Butowce Aleksander Łapiński 50 Orzechówka żona Apolonia z Kudyńskich, synowie Jan, Ludwik i Marcin, córki Marianna i Teresa 178-3-96 181V 9 Ż 335 DM
10 11 1830 Klewań Krystyna Byczkowska 61 Oleszno wd. b.sędzina.., s.Cezary, Eliasz, córki : Franciszka, Ludwika 171-1-3 184R 4 R 185 AS
15 2 1830 Bereźnica Katarzyna Brodzewska 36 Cepczewicze z d. Wirkowska, mąż Michał, córki Paulina i Ludwika 816 87V 4 AGAD 90 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0090.htm
13 2 1830 Łabuń Sebastian Makowski 48 Szkarawka Wielka żona Ludwika z Osieckich, synowie Jan i Kazimierz, córki Teofila i Teresa 178-3-96 118R 10 Ż 224 DM
11 3 1830 Łabuń Joanna Kobierska 60 Tadeuszpol z d. Rutkowska, wdowa po Marcinie, synowie Józef, Franciszek i Ludwik, córki Antonina, Karolina i Aniela 178-3-96 119R 22 Ż 226 DM
8 2 1830 Korzec Barbara Krygier 35 Korzec mąż Gotlib, synowie Stanisław i Błażej, córki Karolina, Katarzyna, Marianna i Ludwika 245-1-4 80R 10 R 158 DM
29 12 1830 Korzec Adolf Julian Petion 6/12 Korzec s. Ludwika i Karoliny z Smolińskich 245-1-4 88V 76 R 175 DM
2 1 1830 Poryck Michał Szczerbiński 45 Poryck żona Ludwika z Wilczyńskich, synowie Jan, Feliks i Faustyn, córki Helena i Franciszka 845 45R 1 AGAD 49 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0049.htm
15 4 1830 Dubno Barbara Podgórska 58 Obhów z d. Buroska [Burowska], mąż Jakub, syn Mikołaj, córki Elżbieta, Ludwika i Marianna 816 140V 51 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0142.htm
1 9 1830 Dubno Katarzyna Sawicka 40 Obhów z d. Anuszkiewicz, mąż Szymon, synowie Jan i drugi też Jan, córki Marianna, Karolina, Agata, Rozalia, Teofila i Ludwika 816 145R 79 AGAD 146 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0146.htm
19 9 1830 Dubno Stanisław Stefański 1 Zawale s. Ludwika i Franciszki z Sywulskich 816 146V 86 AGAD 148 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0148.htm
3 8 1830 Łanowce Józef Ziębicki 2 Grzybowa s. Ludwika i Antoniny z Przyłuskich 245-1-4 355V 119 R 660 DM
26 9 1830 Łanowce Marianna Borucka 40 Grzybowa z d. Bogurska, mąż Jan, córki Ludwika i Marianna 245-1-4 356R 125 R 661 DM
15 5 1831 Bereźnica Tekla Kulwanowska 28 Tryskinie z d. Gryllewicz, mąż Ludwik, syn Feliks 817 75R 7 AGAD 79 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0079.htm
19 11 1831 Radziwiłłów Stanisław Faltynowski 31 Radziwiłłów żona Petronela z Kossyłowskich, syn Marcin, córki; Ludwika, Waleria 817 229 93 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
22 6 1831 Jałowicze Julianna Rafałowska 20 Jarosławicze wd. Ludwik, s. Bazyli 817 259 V 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0269.htm
20 6 1831 Wiszenki Magdalena Wąsowicz 40 Kopaczówka poz. m. Marcina, s. Tomasza,5c.:Mariannę, Salomeę, Ludwikę, Reginę, Józefę; poch: 23.06. 818 111a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
23 5 1831 Kołki Dominik Wolański 82 Hodomicze poz. ż. Brygidę z Kropiwnickich, s. Wincentego, Juliana, Władysława, c. Izabelę i Ludwikę; poch: 25.05. 817 64 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0068.htm
18 4 1831 Targowica Katarzyna Pilecka 62 Podłożce z Wiszniewskich wdowa po Stanisławie, s. Eustachy, Antoni, Fabian, c. Ludwika 817 253 R 10 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0261.htm
3 5 1831 Horochów Szymon Wojtków 55 Boryszkowicze prac., wdowiec po Mariannie, córki Teodora, Ludwika i Aleksandra 846 84R 61 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0085.htm
24 9 1831 Horochów Anna Zakrzewska 5 Horochów c. sław. Ludwika i Aleksandry 846 87V 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0089.htm
16 2 1831 Hołoby Regina Sieńkiewicz 24 Niewólno Porucznikowa Wojsk Rosyjskich, z d. Rohozińska, mąż Bartłomiej Ludwik Antoni, syn Faustyn Arkadiusz 846 229R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0222.htm
13 5 1831 Ptycza Marcjanna Dąbrowska 60 Pełcza z d. Pieńkowska, mąż Ludwik Dąbrowski, dzieci: syn i córka w stanie zupełnym 817 241V 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0249.htm
26 7 1831 Ptycza Rozalia Dąbrowska 28 Pełcza panna, rodzice: zmarli ur. Ludwik i Marianna z d. Bieńkowicz 817 243V 38 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0251.htm
5 6 1831 Dąbrowica Jan Rakowicz 30 Dąbrowica poz. 2c. Julię i Ludwikę. 817 85a 66 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0089.htm
17 2 1831 Dederkały Anna Wołłowicz 6/12 Miziurzyńce z konwulsji, c. Wlm Adama i Ludwiki Asłanowicz 426-1-6 11R 4 T 847 DM
16 3 1831 Luboml Tomasz Kupracz 3/12 Kupracze r. Stanisław, Ludwika Sobczuk 846 310V 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0305.htm
21 4 1831 Szumsk Marcjanna Przytomska 45 Majdan Antonowiecki mąż Ignacy Przytomski, dzieci: Jan, Ludwik, Józef, Jan, Magdalena 245-1-5 384V 45 R RK
26 4 1831 Szumsk Wojciech Jeleńkowski 55 Bryków żona Marianna zd. Jaworska, dzieci: Karol, Antoni, Ludwik, Karolina, Julianna 245-1-5 385R 50 R RK
10 7 1831 Szumsk Katarzyna Kubikowska 28 Bajmaki mąż Ludwik Kubikowski 245-1-5 390V 93 R RK
4 11 1831 Szumsk Piotr Łukomski 1 Huta Szumska rodz. Ludwik i Marianna zd. Misionowicz 245-1-5 393V 117 R RK
16 3 1831 Krzywin Tekla Frankowska 50 Hołowle Wiel., zd. Zawadzka, mąż Erazm, Marszałek Powiatu Ostogskiego, 3s. Karol, Konstanty i Ludwik, 2 córki Krystyna i Paulina 171-1-4 39R 9 R Mg
1 2 1831 Ostróg Antoni Taborowski 45 Sadki wdowa Franciszka zd Szczypkowska, dzieci Adolf, Jozef, Ludwik, Edward, Karol, Eufrozyna 171-1-4 19V 19 R MZ
24 3 1831 Ostróg Marianna Kamińska 80 Sadki żona Ludwika, dzieci Mikołaj, Jan, Marianna 171-1-4 23V 59 R MZ
30 4 1831 Ostróg Tomasz Cichocki 45 Bielmaż wdowa Marianna zd Nimfer, dzieci Ludwik, Jan, Aleksander, Katarzyna, Emilia, Magdalena, Paulina 171-1-4 26V 97 R MZ
23 4 1831 Ostróg Agnieszka Bogdańska 64 zd Białecka, wdowiec Jan, dzieci Ludwik, Jan, Tomasz, Józef, Marcela 171-1-4 26V 99 R MZ
15 7 1831 Ostróg Karol Serednicki 57 Ostróg pozostawił wdowę, dwie córki Ludwikę De Lamer i Karolinę 171-1-4 30R 137 R MZ
20 1 1831 Białogródka Wincenty Ratowski 35 Polachowa ur., żona Antonina Kamińska, synowie Stanisław i Ludwik, oraz jedna córka 178-3-97 92V 6 Ż DM
3 3 1831 Białogródka Piotr Mazur 65 Bisóweczka pr., żona Ewa, synowie Ludwik i Łukasz 178-3-97 94V 23 Ż DM
21 3 1831 Białogródka Jan Nepomucen Sapalski 67 Tarnawka ur., żona Barbara Mieszkowska, synowie Ludwik i Michał, córki Joanna, Józefa i Katarzyna 178-3-97 96V 36 Ż DM
20 7 1831 Białogródka Maciej Zieliński 38 Trusiłówka e. cholery, ur., żona Ludwika, synowie Mikołaj i Konstanty 178-3-97 99V 61 Ż DM
2 9 1831 Białogródka Roman Szadkowski 1,5 Białogródka s. ur. Ludwika i Marianny z Żmigrodzkich (ur. 02/1831- mający pół roku, a nie 1,5 roku) 178-3-97 102V 84 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Ludwika Zielińska 28 Ledzianka e. cholery, żona Ludwika, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 90 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Marcjanna Zielińska 8 Ledzianka e. cholery, córka Macieja i Ludwiki, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 91 Ż DM
16 12 1831 Białogródka Józef Kowalewski 52 Dańkowce ur., żona Franciszka z Aruszewskich (Andruszewicz?), córki Ludwika, Marianna, Aniela i Tekla 178-3-97 104V 109 Ż DM
23 3 1831 Lachowce Jan Pawłowski 50 Szymkowce ur., żona Rozalia, synowie Karol i Konstanty, córki Tekla i Ludwika 171-1-4 107V 39 R DM
2 4 1831 Lachowce Marianna Slimowska 45 Bisówka ur., z Mroczków, mąż Aleksander, syn Ludwik i córka Julianna 171-1-4 108R 43 R DM
8 4 1831 Lachowce Aleksander Kulimowski 55 Bisówka ur., wdowiec po Mariannie, syn Ludwik i córka Urszula 171-1-4 108V 46 R DM
11 6 1831 Lachowce Franciszka Piotrowska 50 Kaletyńce Wielkie e. cholery, ur., mąż Kazimierz, synowie Ignacy, Ludwik, Józef, Piotr, Teodor i Benedykt, córki Zofia i Katarzyna 171-1-4 112V 85 R DM
25 7 1831 Lachowce Józef Szymański 80 Książęcin ur., żona Teresa z Dobrzańskich, synowie Szymon, Jan i Ludwik, córka Zofia 171-1-4 113V 97 R DM
12 1 1831 Zasław św. Jana Antonina Daszkiewicz 17 Wojtowce panna, c. ur. Ludwika i Katarzyny z Zagajewskich 178-3-97 13V 5 Ż DM JZ
17 4 1831 Zasław św. Jana Cyryl Żurakowski 64 Borysów ur., żona Ludwika z Krzyżanowskich, synowie Paweł, Grzegorz, Jan i Konstanty, córki Marianna-Tekla i Marianna 178-3-97 20R 59 Ż DM
28 4 1831 Zasław św. Jana Józef Sobieszczański 7 Suszne cholera, s. szlachetnego Ludwika i Anny z Pańkowskich 178-3-97 21R 66 Ż DM
4 9 1831 Zasław św. Jana Józef Nowicki 10 Borysów s. ur. Ludwika i Franciszki z Oterskich 178-3-97 23R 81 Ż DM
23 4 1831 Tuczyn Jan Kowalski 40 Tuczyn cholera, pozostawił syna Ludwika 171-1-4 231R 19 R DM
2 5 1831 Kulczyny Paweł Krzyżanowski 35 Łahodyńce Ur., żona Jadwiga zd. Wierzbicka, 2 synów: Józef, Ludwik i córka Anna 178-3-97 402V 45 Ż Mg
5 5 1831 Korzec Helena Olszańska 22 Balarka Michijowska z domu Białobrzycka, mąż Ludwik, syn Kazimierz 245-1-5 88 65 R PW
5 5 1831 Korzec Jakub Olszański 4 Balarka Michijowska syn Ludwika i Heleny z domu Białobrzycka 245-1-5 88 66 R PW
13 7 1831 Korzec Marcin Więckowski 8 Słoboda Usteńska syn Ludwika i Zofii z domu Sawicka 245-1-5 91 85 R PW
3 2 1831 Nowogród Wołyński. Helena Talko 70 Słoboda Czernicka z starości, ur., wdowa, syn Stanisław, córki Ludwika i Józefa 245-1-5 34V 602 R 1256 DW
1 6 1831 Deraźne Jakub Sawicki 60 Majdan Lipieński szlachetny, budnik, wdowiec, syn Wincenty, córki Ewa i Ludwika 171-1-4 264V 25 R DM
29 11 1831 Niewirków Kazimierz Kuc 50 Hubków ż.Marianna ,c.Ludwika,Magdalena 171-1-4 254 V 52 R AS
15 8 1831 Bucyń Klotylda Bronett 36 Piaseczno z d. Andrzejkowicz, mąż Ludwik, synowie Ludwik, Hieronim, Aleksander i Wladysław, córka Paulina 28 12 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0007.htm
7 1 1831 Krzemieniec Kazimierz Wilczyński 80 Krzemieniec sł., żona Katarzyna z Półtoraczuków, synowie Łukasz i Mikołaj, córka Ludwika 426-1-7 93V 15 T 962 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9972-H?i=961&cat=300453
26 9 1831 Krzemieniec Andrzej Winnicki 1 Krzemieniec s. ur., Jana i Ludwiki z Borkowskich 426-1-7 111V 198 T 980 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H7-3?i=979&cat=300453
29 7 1831 Krzemieniec Julianna Dobrowolska 2/12 Krzemieniec c. sł., Ludwika i Ewy z Barańskich 426-1-7 109R 168 T 977 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HQ-Z?i=976&cat=300453
28 7 1831 Krzemieniec Jan Dobrowolski 70 Krzemieniec ur., żona Katarzyna z Piotrowskich, synowie Franciszek, Kazimierz, Ludwik i Aleksander, córka Tekla 426-1-7 108V 166 T 977 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HQ-Z?i=976&cat=300453
16 12 1831 Krzemieniec Katarzyna Dobrowolska 55 Krzemieniec W., z Piotrowskich, wdowa, synowie Ignacy, Franciszek, Kazimierz, Ludwik i Aleksandrr, córka Tekla 426-1-7 114V 230 T 983 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H3-2?i=982&cat=300453
17 2 1831 Międzyrzec Jan Tymoszczuk 50 Żelaznica ż.Tecjanna,s.Kazimierz,Ignacy,Ludwik,c. Rozeda,Odenia,Marianna [G-R] 171-1-4 282V 14 R AS
24 3 1831 Międzyrzec Marianna Zbrożek [Zbrożka] ] 47 Międzyrzec ż.z Buchowieckich,mąż Wincenty Zbrożka parafianka kośc.miedzyrzeckiego od kilku mies.tymczasowo, s.Augustyn, Ferdynand i Ludwik 171-1-4 284R 30 R AS
5 4 1831 Międzyrzec Feliks Barański 54 Międzyrzec ż.Tekla z Jackowskich,s.Ludwik,Michał , Edward,c.Tekla 171-1-4 284V 36 R AS
28 4 1831 Międzyrzec Zofia Domska 51 Kołowerta z Samborskich,mąż Ludwik,c.Ludwika i Marianna 171-1-4 286R 48 R AS
29 9 1831 Międzyrzec Teresa Wawrzykowska 60 Majków wd.po Michale, s.Jędrzej, Ludwik i Antoni, c.Rozalia i Aleksandra 171-1-4 289V 74 R AS
14 12 1831 Międzyrzec Tekla Barwińska 38 Międzyrzec z Jankowskich,wd.po Feliksie,s.Ludwik, Michał,Edward,i c.Tekla 171-1-4 290V 82 R AS
25 1 1831 Zasław św. Józefa Jan Staniszewski 60 Zasław Nowe Miasto m.Magdaleny Kasperskiej, pozost. synów Wincentego i Ignacego oraz córkę Ludwikę 178-3-97 54V 12 Ż 55 RG
15 5 1831 Ostropol Stefan Oszczapowski 50 Charkowce z cholery, żona Marianna z Mężyńskich, syn Piotr i córka Ludwika 178-3-97 279R 54 Ż 522 DM
20 7 1831 Gródek Zuzanna Janiszewska 26 Gródek Wielmożna, zostawiła męża wielmożnego Ludwika Janiszewskiego, synów Henryka, Ludwika, Konstantego, córki Juliannę i Wandę, zmarła z cholery 685-4-5 1270V 126 Ch 689 MN
3 9 1831 Gródek Marianna Bystrzyżowska 34 Kuźmin Urodzona, zostawiła męża Franciszka Bystrzyżowskiego, synów Michała, Jana, córki Teklę, Balbinę i Ludwikę, zmarła z bólu głowy 685-4-5 1275V 165 Ch 699 MN
18 5 1831 Szpanów Marianna Zielonka 34 Rzeszuck z d.Korzyńska, mąż Ludwik 171-1-4 196R 7 R AS
17 12 1831 Szpanów Marianna Zielonka 1,5 Rzeszuck c.Ludwika i Marianny z Korzyńskich 171-1-4 197V 16 R AS
28 2 1831 Leszczyn Józef Tomaszewski 60 Łuka wdowie po Katarzynie z Katowskich, synowie Stefan, Benedykt i Ludwik, córki Apolonia i Tekla 178-3-04 192V 4 Ż 381 DM
1 4 1831 Leszczyn Paulina Rohozińska 33 Łuka z d. Grontkowska, mąż Eliasz, synowie Ludwik i Jan, córka Marianna 178-3-04 193R 9 Ż 382 DM
28 11 1831 Narodycze Katarzyna Zmijowska 79 Nowy Dorohin z d. Mirecka, wdowa po Janie, dzieci: Ludwik lat 57, Donat lat 32, Zofia lat 37, Aniela l.32, Franciszka l. 29, Antonina l. 27 i Bogumiła l. 38 zamężne 178-3-4 419R-V 11 Ż 821 AB1
17 6 1831 Butowce Petronela Bobrowska 36 Czerniatyn Wielki z d. Ciszewska, mąż Wincenty, synowie Ludwik, Dominik i Wiktor, córki Marianna i Petronela 178-3-97 224R 20 Ż 427 DM
25 6 1831 Butowce Marianna Popławska 75 par. Butowce wdowa, synowie Sebastian i Jan, córki Ludwika, Franciszka i Marianna 178-3-97 224R 21 Ż 427 DM
6 8 1831 Butowce Apolonia Łapińska 48 Orzechówka wdowa, synowie Jan, Ludwik i Marcin 178-3-97 224R 23 Ż 427 DM
25 6 1831 Horodyszcze Roman Antoniuk 37 Rzeszniówka Wielka żona Magdalena, syn Ludwik, córki Magdalena i Marianna 178-3-97 124R 190 Ż 236 DM
8 8 1831 Równe Łukasz Gadomski 59 Równe żona Magdalena, synowie Jan i Ludwik 171-1-4 147R-147V 27 R 154-155 DM
9 12 1831 Równe Felicjana Krzywicka 59 Równe z d. Gogolewska, wdowa po Stanisławie, synowie Ludwik i Adam, córki Elżbieta i Sabina 171-1-4 149R 36 R 156 DM
13 3 1831 Kodnia Weneranda Gertruda Kaszur 1,5 Kodnia c. Stefana i Ludwiki z Struszyńskich 178-51-281 14V 20 Ż 18 DM
11 4 1831 Kodnia Jakub Tomaszewski 38 Kodnia żona Marianna z Pawłowskich, syn Benedykt, córki Ludwika, Anna i Tekla 178-51-281 15V 29 Ż 19 DM
18 4 1831 Kodnia Anna Sachnowska 56 Jankowce parafianka żytomierska, z d. Sokołowska, mąż Ludwik, synowie Dominik, Józef i Konstanty, córka Justyna 178-51-281 16R 32 Ż 19 DM
15 11 1831 Bereźnica Michał Brodzewski 45 Cepczewicze wdowiec po Katarzynie z Wirkowskich, córki małoletnie Ludwika i Paulina 817 76R 15 AGAD 80 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0080.htm
11 2 1831 Sielec Anna Drzewiecka 52 Podhajce z d. Ciechońska, mąż Józef, syn Ignacy, c. Józefa, Regina, Teofila, Ludwika 846 122R 3 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0124.htm
11 9 1831 Łabuń Marcelina Trelewska 36 Dobre Łozy z d. Chmielowska, mąż Grzegorz, synowie Ludwik i Florentyn, córki Scholastyka i Paulina 178-3-97 147V 80 Ż 282 DM
11 1 1831 Białozórka Jakub Gargoliński 60 Szybenna żona Marianna , syn Ludwik, córki Marianna i Józefa 245-1-5 361R 3 R 666 DM
22 4 1831 Białozórka Michał Chmielarski 50 Białozórka żona Anna, synowie Jan, Piotr i Ludwik, córka Tekla 245-1-5 362R 16 R 668 DM
26 4 1831 Białozórka Marianna Winskiewicz [Winckiewicz] 26 Białozórka mąż Franciszek, syn Mikołaj i córka Ludwika 245-1-5 362V 21 R 669 DM
17 7 1831 Białozórka Waleria Jurkiewicz 20 Mołotków mąż Ludwik, syn Michał 245-1-5 364R 36 R 672 DM
2 3 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Tekla Wiszniowska 50 Połowinniki z d. Wrzeszniowska, mąż Telemon, córka Ludwika 178-3-97 178R 31 Ż 338 DM
6 3 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Sylwester Staruszek 8/12 Połowinniki s. Ludwika i Marianny 178-3-97 178R 33 Ż 338 DM 0
9 3 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Telemon Wiszniowski 55 Połowinniki wdowiec po Tekli z Wrzeszniowskch, córka Ludwika 178-3-97 178V 35 Ż 339 DM
14 9 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Marcin Mądzelowski 70 Futor Michałowiecki żona Apolonia z Wojciechowskich, synowie Kazimierz i Ludwik 178-3-97 193V 159 Ż 369 DM
16 9 1831 Starokonstantynów k. Dominikanó Elżbieta Walmon [Wajman] 1 Starokonstantynów c. Ludwika i Józefy z Wróblewskich [akt ślubu Ludwik Wajman] 178-3-97 193V 160 Ż 369 DM
15 6 1832 Targowica Honorata Szydłowska 18/12 Borzemiec c. Ludwika i Ludwiki Buchowieckiej 818 218 V 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0226.htm
16 7 1832 Zasław św. Jana Katarzyna Daszkiewicz 15 Wojtowce c. Ludwika i Katarzyny z Zagajewskich 178-3-98 15R 41 Ż JZ
4 1 1832 Turzysk Adolf Neymic 2 Błażennik s. fabrykanta Ludwika i Marianny z Janiszewskich 847 649 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
13 4 1832 Turzysk Pelagia Romer 25 Torhowiszcze z d. Gużkowska, Wlm. mąż Ludwik, s. Antoni, c.Teresa 847 652 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0350.htm
21 1 1832 Kołki Teresa Brynk 28 z Klenników, poz. m. Jerzego, s. Kazimierza i Ludwika, c. Józefę i Teresę; poch; 23.01. 818 55 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0061.htm
10 2 1832 Kołki Pelagia Dąbrowska 54 wdowa po Eliaszu, poz. 4 s.: Jana , Antoniego, Ludwika, Romana; poch: 13.02. 818 55 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0061.htm
3 2 1832 Włodzimierz Marianna Szuśniat 79 sław., wdowa, syn Ludwik 847 49 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0026.htm
13 2 1832 Włodzimierz Antoni Grabowski 60 Nowosiółki pra., wdowiec po Annie, synowie Ludwik, Karol, Marcin i Jan 847 50 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0027.htm
10 6 1832 Czartorysk Leonard Chojecki 57 Lisów poz. ż. Maryannę, 5s. Józefa, Franciszka, Stanisława, Mateusza, Dyonizego, 2c. Ludwikę i Magdalenę; poch: 11.06. 818 83a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0089.htm
16 4 1832 Luboml Agnieszka Kupracz 3/12 Kupracze r. Stanisław, Ludwika Sobczuk 847 584 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0316.htm
4 1 1832 Szumsk Franciszka Jarmolińska 3 Cyranka z ospy, pr., rodz. Stefan i Ludwika zd. Towarnicka 245-1-6 409V 5 R RK
3 1 1832 Białogródka Jakub Popławski 52 Rublanka ur., żona Marianna z Szepanowskich, synowie Aleksander, Roman i Józef, córki Weronika, Ludwika, Antonina-Adolfina i Teresa 178-3-98 65R 3 Ż DM
1 9 1832 Białogródka Roman Murawiec 3 Białogródka s. Ranulfa i Ludwiki Kobylińskiej 178-3-98 69R 64 Ż DM
25 1 1832 Horochów Filip Zakrzewski 1 Horochów z konwulsji, s. sław. Ludwika i Ksieni z Kramarewiczów 847 127 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0068.htm
3 2 1832 Berezdów Magdalena Waśkowska 42 Senihów z d. Kornatowska, mąż Michał, synowie Ksawery, Teodor, Jan, Ludwik i Tomasz, córka Małgorzata 245-1-6 124V 8 R 41 DM
20 2 1832 Korzec Marianna Kamińska z d. Zaborowska 28 Korzec z wodnej puchliny, mąż Ludwik Kamiński 245-1-6 92r 15 R Na
9 2 1832 Kulczyny Julianna Pawłowska 40 Kulczyny z d. Biskupska, mąż Ignacy, synowie Jan, Ludwik i Jan 178-3-98 345R 10 Ż 653 DM
24 8 1832 Kulczyny Ludwik Krzyżanowski 2 Łahodyńce s. Pawła i Ludwiki z Wierzbickich 178-3-98 348R 44 Ż 659 DM
26 8 1832 Kulczyny Klara Głuchowska 40 Dubiszcze z d. Popiel, mąż Mikołaj, synowie Jan i Jędrzej, córki Marianna, Ludwika i Anna 178-3-98 348R 45 Ż 659 DM
18 12 1832 Kulczyny Antoni Błażejewski 50 Krasiłów wdowiec, synowie Jan, Ludwik i Daniel, córki Rozalia i Domicela 178-3-98 349V-350R 62 Ż 662 DM
5 3 1832 Krzemieniec Paweł Molski 80 Nowosiółki ur., pozostawił synów Aleksandra i Mikołaja, córkę Ludwikę 426-1-7 119V 37 T 988 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H9-L?i=987&cat=300453
10 3 1832 Krzemieniec Mikołaj Molski 25 Krzemieniec ur., kawaler, pozostawił brata Aleksandra i siostrę Ludwikę 426-1-7 119V 41 T 988 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H9-L?i=987&cat=300453
12 6 1832 Krzemieniec Leon Rzążewski 0,5 Kokorów s. ur., Ludwika i Róży z Jasińskich 426-1-7 124V 82 T 993 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H9-Z?i=992&cat=300453
7 1 1832 Klewań Leon Guzowski 65 Klewań od ran zewnętrznych, prac., żona z Pitalewskich, synowie Maciej i Franciszek, córki Agnieszka, Ludwika i Wiktoria 171-1-5 155R 2 R 8248 DW
5 3 1832 Klewań Józef Kozłowski 12 Płoska na gorączkę, s. sław. Wojciecha i Ludwiki z Halebiewiczów 171-1-5 155V-156R 10 R 8249 DW
5 8 1832 Międzyrzec Julia Aleksandra Łucja Anna Stecka 4 8/1 Niewirków Metryka opuszczona w1832r. Córka Ur.Ludwika prezesa 1-go depart.Gub. Woł. i śp.Julii zd. Czacka Steckich 171-1-6 257V 32 R AS
25 7 1832 Międzyrzec Marianna Betwow 1 6/12 Międzyrzec na kur,c.Fryderyka i Ludwiki zd. Żurawska 171-1-5 252V 23 R AS
27 7 1832 Międzyrzec Henryk Betwow 4 Międzyrzec na kur,s.Fryderyka i Ludwiki zd. Żurawska 171-1-5 252V 24 R AS
3 1 1832 Horodyszcze Dominik Łoś 62 Szepetówka żona Katarzyna, synowie Maciej, Ludwik i Franciszek, córki Józefa i Barbara 178-3-98 104V 1 Ż 201 DM
15 3 1832 Horodyszcze Tekla Piaskorska 46 Horodyszcze mąż Wawrzyniec, synowie Jędrzej, Michał, Ludwik, Marcin, Wincenty i Antoni, córki Marcjanna i Katarzyna 178-3-98 107R 23 Ż 206 DM
29 8 1832 Horodyszcze Teresa Skibicka 4 Horodyszcze c. Ludwika i Agnieszki z Zarębów 178-3-98 112R 71 Ż 216 DM
18 3 1832 Równe Kasper Dworzański 70 Równe żona Tekla z Olszewskich, synowie Michał, Andrzej, Ludwik i Aleksander, córki Franciszka, Teofila i Marianna 171-1-5 145R 9 R 154 DM
1 11 1832 Tajkury Władysław Piątkowski 1 Zdołbunów s. Ludwika i Joanny 171-1-5 53V 18 R 61 DM
7 4 1832 Berezdów Stefan Daszkowski 42 Berezdów żona Apolonia z Tołczanów, córki Ludwika i Honorata 245-1-6 126R 20 R 44 DM
20 6 1832 Berezdów Marianna Jasińska 60 Żałobne z d. Turkowska, wdowa po Józefie, synowie Adam, Konstanty i Ludwik, córki Katarzyna, Marianna, Magdalena, Rozalia i Tekla 245-1-6 127V 32 R 47 DM
1 7 1832 Berezdów Joanna Hejowska 6/52 Chwoszczówka c. Konstantego i Ludwiki z Jabłońskich 245-1-6 128R 34 R 48 DM
22 4 1832 Dubno Romana Kierman 13 Dubno c. Ludwika i Emilii z Frąckiewiczów 818 164V 46 AGAD 172 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0172.htm
15 10 1832 Dubno Antoni Poturzycki 63 Olibów żona Ludwika z Huzarskich, syn Stanisław i córka Rozalia 818 168V 69 AGAD 176 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0176.htm
27 12 1832 Dubno Hipolit Lisowski 60 Warkowicze żona Julianna z Siemińskich, synowie Hipolit i Franciszek, córka Marianna, z poprzedniego małżeństwa synowie Jan i Józef oraz córka Ludwika 818 170V 81 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0178.htm
10 10 1832 Zasław św. Józefa Tomasz Skibicki 11/12 Zasław Stare Miasto s. Ludwika i Tekli z d. Mackiewicz 178-3-98 33V 49 Ż 66 RG
25 8 1832 Włodzimierzec Jakub Bułhajewski 60 Rubań żona Aleksandra z Jaroszewskich, synowie Piotr, Jan, Adam, Ludwik i Józef, córki Rozalia i Justyna 818 65R 16 AGAD 71 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0071.htm
4 9 1833 Łanowce Henryk Cezary Ziębicki 6/52 Łanowce s. porucznika WR Ludwika i Antoniny z Przyłuskich 245-1-7 357V 14 R 365 DM
18 1 1833 Hulewicze Ludomił Zbigniew Jezierski 1 Safianówka s.Ludwika i Heleny z Stępkowskich 131 39 2 AGAD 20 EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0020.htm
6 7 1833 Ołyka Józef Kownacki 5/12 Pyszny Bór Ludwika i Marianny z Wysockich 819 149 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0156.htm
17 11 1833 Wiszenki Antonina Maiewska 5/12 Kopaczówka r: Kazimierz i Ludwika Wąsowicz; poch: 19.11. 819 67 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
19 12 1833 Kołki Kazimierz Kownacki 71 Majdan Czornyżki poz. ż. Agnieszkę z Sawickich, 4s.Józefa, Ludwika, Franciszka, Aarona, 2c. Katarzynę i Ludwikę; poch: 21.12. 819 76 42 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
11 7 1833 Łuck Marian Rzepka 17 Łuck s. Ludwika i Elżbiety Sabickiej 370 16 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0010.htm
18 4 1833 Koblin Stanisław Kostka Czajkowski 72 Młynów żona Helena, dzieci: Ludwik, Piotr, Stanisław 819 210R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0218.htm
14 5 1833 Hołoby Teresa Jajkowska 73 Drozdnie z domu Porazińska, mąż Jan Jajkowski, dziecko: Ludwik 848 225V/369 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0212.htm
5 6 1833 Kisielin Katarzyna Nowacka 80 Kisielin "w" po Ludwiku, poz. s. Błażeja i c. Katarzynę; poch: 08.06. 848 287 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0164.htm
10 3 1833 Szumsk Marianna Kowalewska 52 Bykowce z kaszlu, ur., zd. Bogusławska, mąż Franciszek, dzieci: Jan, Piotr, Ludwik, trzy córki 245-1-7 398V 21 R RK
27 10 1833 Białozórka Piotr Szaniawski 30 Szybenna z zatwardzania wątroby, ur., żona Sabina, syn Andrzej, córka Ludwika 245-1-7 364V 13 R
20 7 1833 Krzywin Władysław Maksymilian Stietko 1/12 Krzywin syn Ludwika i Matyldy z Fliesów 171-1-6 49R 24 R Mg
25 9 1833 Krzywin Marianna Dobrzańska 9/12 Krzywin córka Sł. Ludwika i Agnieszki zd. Pietruszenko 171-1-6 49V 29 R Mg
2 1 1833 Białogródka Feliks Bujalski 1 Ledzianka s. ur. Ludwika i Joanny z Kustowskich 178-3-99 61R 1 Ż DM
5 1 1833 Białogródka Apolonia Micherzyńska 40 Bisóweczka ur., z Łaszczów, mąż Marcin, syn Rajmund, córki Krystyna i Ludwika 178-3-99 61R 3 Ż DM
18 2 1833 Białogródka Dorota Bordziakowska 3 Białogródka c. ur. Ludwika i Fryderyki z Wielogórskich 178-3-99 62V 21 Ż DM
28 3 1833 Białogródka Rozalia Mazur 6 Bisóweczka c. pracowitego Ludwika i Heleny z Kaleników 178-3-99 63V 36 Ż DM
22 4 1833 Białogródka Paulina Murawiec 9/12 Dworzec c. ur. Randolfa i Ludwiki z Kobylańskich 178-3-99 64R 47 Ż DM
14 9 1833 Białogródka Karolina Bordziakowska 1 Białogródka c. ur. Bartłomieja Ludwika i Fryderyki z Wielogórskich 178-3-99 66V 74 Ż DM
7 4 1833 Aleksandria Franciszka Drzewiecka 6/12 Kamienna Góra c. sł. Stefana i Ludwiki z Lipińskich 171-1-6 177R 8 R DM
2 7 1833 Stepań Adolf Malewicz 5 Stepań s. ur. Ludwika i Marianny z Makowskich 171-1-6 218R 17 R DM
9 7 1833 Stepań Michał Malewicz 2 Stepań s. ur. Ludwika i Marianny z Makowskich 171-1-6 19 R DM
10 8 1833 Deraźne Grzegorz Konopacki 1 Chołoniewicze s. Ludwika i Agnieszki z Miłakowskich 171-1-6 201Va 12 R DM
20 1 1833 Włodzimierz Franciszek Holsztyn 52 Owadno z paraliżu, ur., żona Marianna Rudnicka, synowie Hieronim, Kornel i Marian, córki Ludwika, Wiktoria i Michalina 848 38 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0022.htm
23 1 1833 Niewirków Marianna Michałowska 60 Kudranka mąż Ludwik,s.Józef i Franciszek,c.Anna 171-1-6 275 R 4 R AS
9 5 1833 Kulczyny Ignacy Pawłowski 50 Kulczyny wdowiec po Juliannie z Biskupskich, synowie Jan Ludwik i Jan 178-3-99 335V 41 Ż 640 DM
25 8 1833 Kulczyny Wawrzyniec Wolski 78 Antoniny wdowiec, synowie Adam i Ludwik, córka Franciszka 178-3-99 337V 62 Ż 644 DM
5 12 1833 Butowce Maciej Korzeniowski 60 Stećki żona Tekla z Łempickich, synowie Jan, Piotr i Ludwik 178-3-99 186R 42 Ż 358 DM
24 1 1833 Międzyrzec Antonina Garten 26 Międzyrzec z Nuderów,w połogu,ż.Ur.Augusta, s.Ludwik,c.Henrietta 171-1-6 253V 6 R AS
27 2 1833 Międzyrzec Atanazy Harczyński 72 Charaług wd.s.Ignacy,Józef,Stanisław,córka: Ludwika Łączewska 171-1-6 254V 11 R AS
4 4 1833 Międzyrzec Tomasz Moszyński 34 Mańków zostawił żonę i c.Ludwikę 171-1-6 255V 18 R AS
3 5 1833 Międzyrzec Jan Grocki 76 Międzyrzec ż.Franciszka,c.Ludwika i Konstancja 171-1-6 256R 23 R AS
20 3 1833 Ostropol Stanisław Strzałkowski 90 Ferdynandów prac., synowie Ludwik i Wawrzyniec 178-3-99 233R 21 Ż 443 DM
5 9 1833 Klewań Filip Muszyński 2/52 Klewań s.Ludwika i Doroty z Janickich 171-1-6 144V 17 R 143 AS
17 2 1833 Miropol Dorota Korejba 30 Pliszczyn mąż Franciszek, synowie Jan i Dionizy, córki Ludwika i Józefa 245-1-7 188V 9 R 195 DM
17 7 1833 Zasław św. Józefa Antonina Sawicka 30 Sławuta pozost. wd. Kazimierza, s. Jana i c.: Ludwikę i Antoninę 178-3-99 39V 39 Ż 83 RG
28 3 1833 Włodzimierzec Ewa Szandra 40 Mulczyce z byłej parafii Czartorysk, mąż Kazimierz, syn Ludwik i córka Joanna 819 95V 11 AGAD 98 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0098.htm
2 5 1834 Miropol Rozalia Domalewska 50 Ludwikówka z d. Żołędziowska, mąż Benedykt, synowie Ludwik, Wojciech i Mikołaj, córki Agnieszka Chmielewska, Marianna Korejwa, Rozalia Aleksandra i Franciszka 245-1-8 184V 13 R 190 DM
9 5 1834 Dederkały Michał Marcinkiewicz 67 Dederkały Wielkie z puchliny, urodzony, żona Franciszka z Białobłockich, synowie Oktawian, Paweł, Ignacy i Antoni oraz 3 córki Scholastyka, Marianna i Ludwika 426-1-6 23R 6 T/FS 859 DM
4 9 1834 Kuniów Teofila Ostaszewska 30 Pererosłe z Wierzbickich, urodzona, mąż Augustyn, syn Ludwik, córka Antonina 171-1-7 85 R 38 R 0
25 1 1834 Radziwiłłów Agata Ludwikowa 66 Batków wdowa po Józefie 820 226 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0230.htm
30 12 1834 Ołyka Wincenty Dubiski 83 Romaszkowszczyzna żona Helena Czerniawska, dzieci Erazm, Franciszek i Ludwika 820 130 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0134.htm
27 11 1834 Łuck Mateusz Sawicki 72 Łuck Wdowiec, pozostawił s. Ludwika lat 36 372 37 87 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0019.htm
26 3 1834 Młynów Marianna Rutkowska 53 Młynów wdowa, dzieci: Ludwik, Anna, Magdalena 820 185R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0189.htm
20 11 1834 Młynów Wiktor Kisiel 40 Moszków żona Ludwika z domu Frankowska 820 186V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0191.htm
26 9 1834 Ptycza Katarzyna Chamiec 39 Kamienica wlm., z d. Rohozinska, mąż wlm. Ignacy, dzieci: Eustachy, Ludwika, Emilia 820 239R 37 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0243.htm
11 2 1834 Ptycza Anastazja Karpiuk 1/52 Stołpiec c. pr. Bazylego i Ludwiki z Świętodzielskich 820 237V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0242.htm
8 7 1834 Nabrzuska Feliksa Kurdwanowska 41 Kaczyn z Chojnackich, żona Tomasza Kurdwanowskiego, pozostawiła dzieci: Stanisław, Bolesław, Ludwika, Władysława, Kazimiera, Franciszka, Julia 849 447 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0245.htm
27 1 1834 Kisielin Marianna Kropińska 13 Woronczyn r: Ludwik i Aniela z Błędowskich; poch: 30.01. 849 245-246 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0137.htm
16 3 1834 Ostróg Aleksander Turski 21 Wierzchów z gorączki, kawaler, syn Ludwika i Julianny zd Popławska 171-1-7 32V 23 R MZ 8710
24 3 1834 Ostróg Józefa Hecen 25 z gorączki, zd Witkowska, wdowiec Józef, synowie Wiktor i Aleksander, córka Ludwika 171-1-7 33V 28 R MZ 8711
1 3 1834 Białogródka Antoni Burdziakowski 1 Białogródka s. ur. Bartłomieja Ludwika i Fryderyki z Wielogórskich 171-1-100 95R 13 Ż DM
14 8 1834 Lachowce Marianna Przybyszewska 70 Czartoria Wielka wdowa po Wlm Janie Przybyszewskim-Podsędku pochowana w Lachowcach dnia 5.09.1834 za zgodą Gubernatora Korsakowego pozostawiła zamężne córki Różę i Ludwikę 171-1-7 107V 30 R DM
28 7 1834 Białozórka Anna Chmielarska 50 Białozórka z suchot, wdowa po Michale, synowie Jan, Piotr i Ludwik 245-1-8 344V 13 R 3260 DW
9 3 1834 Tuczyn Ignacy Łoś 40 Sobówka ur., żona Anna z Kamińskich, synowie Antoni i Ignacy, córka Ludwika 171-1-7 173R 9 R DM
24 9 1834 Tuczyn Feliks Stanisławski 3 Tuczyn s. ur. Pawła i Ludwiki Nowosieleckiej 171-1-7 175V 21 R DM
20 3 1834 Deraźne Jan Chodorowski 60 Znamirówka pozostawił żonę Marcelinę z Oszczepkowskich, synów Józefa, Kazimierza i Stanisława, córki Annę, Katarzynę i Ludwikę 171-1-7 203R 7 R DM
16 4 1834 Deraźne Jan Sarnecki 34 Lipne ur., żona Marianna z Krzemińskich, synowie Łukasz, Ludwik i Franciszek 171-1-7 203R 9 R DM
19 4 1834 Deraźne Zuzanna Średzińska 36 Chołoniewicze zmarła w połogu, Wm z d. Brocka, mąż Ludwik - porucznik 171-1-7 203V 10 R DM
15 5 1834 Międzyrzec Aleksy Tomaszewski Międzyrzec na cholerę,ż.Marianna,s.Feliks, córki Tekla i Anna,potomstwo Aleksego i Marianny Tomaszewskich:c.Barbara, Ludwika ,s.Jan 171-1-7 264V 12 R AS
26 4 1834 Międzyrzec Marcelina Bereń 2 Międzyrzec c.Sł.Fryderyka i Ludwiki z Żurawskich 171-1-7 265V 17 R AS
20 7 1834 Ostropol Zofia Liniewicz 40 Józefówka z d. Popławska, wdowa, synowie Ignacy, Ludwik, Piotr i Fabian, córki Marianna, Anna i Rozalia 178-3-100 252R 22 Ż 487 DM
15 9 1834 Annopol Józefa Osowiecka 58 Narajówka z d. Podkowińska, wdowa po Józefie, synowie Ludwik, Edward i Leon, córki Fortunata, Zefiryna i Julianna 171-1-7 128R 32 R 133 DM
1 11 1834 Annopol Helena Bielawska 36 Annopol z d. Linhard, wdowa po Hryćku, synowie Wiktor i Ludwik 171-1-7 129R 38 R 134 DM
1 8 1834 Bucyń Feliksa Kurdwanowska 41 Kaczyn z d. Chojnacka, mąż Tomasz, synowie Stanisław i Bolesław, córki Ludwika, Władysława, Kazimiera, Franciszka i Julia 28 25R 4 AGAD 13 AŻ, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0013.htm
13 3 1834 Łabuń Antoni Opacki 72 Łabuń zostawił syna Ludwika 178-3-100 118R 15 Ż 230 DM
22 6 1834 Łabuń Kamila Kaliszewska 1 Tytków c. Ludwika i Katarzyny z Sieleckich 178-3-100 119V 31 Ż 233 DM
7 8 1834 Dubno Teodor Chlebowski 48 Dubno żona Ludwika z Dalków 820 169R 57 AGAD 172 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0172.htm
9 2 1834 Włodzimierzec Franciszka Sokołowska 37 Jezioro z d. Chodakowska, mąż Leon, synowie Edward, Samuel i Bolesław, córki Tekla, Joanna, Zofia i Ludwika 820 81V 4 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0085.htm
19 7 1834 Włodzimierzec Ignacy Moszyński 83 Andruha stolnik, wdowiec po Eleonorze z Mierzwińskich, synowie Fryderyk i Antoni, córki zamężne Marianna i Franciszka oraz Ludwika panna 820 83R-83V 17 AGAD 86-87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0086.htm
1 10 1834 Bereźnica Aniela Młodzianowska 30 Cepcewicze z d. Złotkowska, mąż Hipolit, synowie Wacław i Ludwik 820 92V 15 AGAD 97 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0097.htm
5 5 1835 Turzysk Jan Tustanowicz 84 Bobły ż. Elżbieta Paszkowska, synowie Aleksander, Felicjan i Ludwik, córki Konstancja, Wiktoria, Tekla i Eleonora 711 22 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0013.htm
25 7 1835 Ołyka Katarzyna Kownacka 65 Pyszny Bór z Paszkowskich, wdowa, zostawiła synów: Ludwika, Jana, Józefa, Stanisława, Dominika, Wojciecha, c. Mariannę żonę Pawła Domalewskiego, Anastazję pannę 821 143 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0144.htm
13 9 1835 Ołyka Małgorzata Skarszewska 67 Ołyka z Wąsowiczów, zostawiła męża Józefa i syna Ludwika 821 143 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0144.htm
30 1 1835 Kołki Franciszek Kownacki 1 Majdan Czornyżki r: Ludwik i Petronela z Kozłowskich; poch: 01.02. 821 78 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0079.htm
22 12 1835 Kołki Marianna Wysocka 30 Majdan Łyczkowski z Jakubowskich, poz. m. Ignacego i 2s. Ludwika i Karola; poch: 24.12. 821 80 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0081.htm
6 4 1835 Łuck Jan Jasiński 1 Wólka s. Sebastiana i Ludwiki Stankiewicz 373 79 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0043.htm
28 12 1835 Łuck Józef Harler 5/52 Łuck s. Ludwika i Marianny 373 114 95 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0061.htm
4 2 1835 Łokacze Michał Godziński 1 Chworostów s. ur. Ludwika i Anny 340 6 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20340/pages/PL_1_436_340_0005.htm
14 2 1835 Łokacze Marianna Kozicka 3 Markowicze c. ur. Ludwika i Marianny 340 6 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20340/pages/PL_1_436_340_0005.htm
10 2 1835 Młynów Marianna Witkowska 43 Arszyczyn mąż Piotr, dzieci: Ludwik, Franciszka, Ludwika 821 188V 7 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0191.htm
15 2 1835 Dąbrowica Józef Stankiewicz 84 Sielec poz. ż. Dominikę, 3c. Ludwikę, Katarzynę i Agrypinę; poch: 16.02. 821 109 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0110.htm
8 3 1835 Dąbrowica Jan Słodkowski 23 Pracuki r: Ludwik i Tekla z Niezwałowskich; poch: 09.03. 821 109-110a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0110.htm
22 1 1835 Horochów Anna Będnarska 50 Boryskowicze pracowita, mąż Jan, synowie Adam, Ludwik, Piotr i Stefan 73 57 6 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2073/pages/PL_1_436_73_0030.htm
13 7 1835 Ptycza Apolonia Gustowska 35 Białogródka szl., z d. Ulatowska, mąż szl. Ignacy Gustowski, dzieci: Ludwik, Jan, Apolonia, Konstancja, Julianna 821 256R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0258.htm
5 8 1835 Luboml Józef Struś 45 Luboml o. Ludwik 850 435 81 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0230.htm
13 2 1835 Zasław św. Jana Joanna Wiszniewska 3/365 Kominy Rodzice: Ludwik i Anna z Repczyńskich 178-3-101 15 9 Ż SK 28
2 6 1835 Zasław św. Jana Karolina Wiszniewska 6 Kominy Rodzice: Ludwik i Anna z Repczyńskich 178-3-101 17 29 Ż SK 33
5 4 1835 Ostróg Rozalia Dobrucka 25 Słobódka z pologu, wdowiec Bazyli, syn Ludwik 171-1-8 34R 33 R
17 10 1835 Ostróg Agnieszka Wasylewska 60 Płużne z kolek, wdowa, synowie Ludwik i Feliks, z drugiego malżeństwa syn Kacper, corki Tekla i Marianna 171-1-8 42V 85 R
13 3 1835 Białogródka Ludwika Tekla Bordziachowska 6/12 Białogródka c. ur. Ludwika i Fryderyki z Wielogórskich 178-3-101 134R 26 Ż DM
12 12 1835 Białogródka Agnieszka Błażejewska 50 Gnojniczka ur., z Michnickich, mąż Wawrzyniec, syn Ludwik, córki Marianna, Anna i Marianna -2-ga 178-3-101 145V 115 Ż DM
30 1 1835 Lachowce Marianna Kotkowska 43 Szuńki prac., z Bartosiewiczów, wdowa po Marcinie, synowie Ludwik i Mateusz, córka Ludwika 171-1-8 118V 7 R DM
4 3 1835 Równe Elżbieta Bourginion 43 Równe z puchliny, z Tubilewiczów, pozostawiła męża Jana Jakuba, syn Henryk, córki 4: Eliza, Emilia, Konstancja i Ludwika 171-1-8 7 R EH
3 3 1835 Bazalia f. Tereszki Gabriel Jarocki 50 Tryski ur., wdowiec, syn Celestyn i córka Ludwika 178-3-101 260R 5 Ż DM
31 10 1835 Bazalia f. Tereszki Maciej Kamiński 78 Tereszki ur., żona Natalia, syn Ludwik, córki Apolonia, Marianna, Martyna i Urszula 178-3-101 262R 32 Ż DM
16 3 1835 Bazalia Helena Wysokińska 32 Łazuczynek Mały ur., mąż Piotr, syn Ludwik i córka Tekla 178-3-101 254R 40 Ż DM
18 3 1835 Bazalia Wojciech Kołb-Sielecki 65 Zozulińce Małe ur., wdowiec, syn Ludwik i córka Franciszka 178-3-101 254R 43 Ż DM
31 7 1835 Bazalia Eustachy Nowosielski 1 Ordyńce s. ur. Wincentego i Ludwiki 178-3-101 257R 110 Ż DM
20 3 1835 Zasław św. Józefa Józef Połonecki 1/52 Zasław Rodzice: Jakub, Ludwika Staniszewska 178-3-101 85 18 Ż SK
8 4 1835 Zasław św. Józefa Magdalena Antoniukowa 50 Rześniówka wdowa, synowie: Ludwik, Augustyn 178-3-101 93 70 Ż SK
24 7 1835 Zasław św. Józefa Józef Lasota 18/52 Zasław Rodzice: Wincenty, Ludwika Kryształowska 178-3-101 95 78 Ż SK
6 8 1835 Zasław św. Józefa Dominika Kościukiewicz 1/365 Sławuta Rodzice: Ludwik, Marianna Szuszmańska 178-3-101 97 93 Ż SK
16 5 1835 Łabuń Feliks Pioruński 50 Szkarawka Żona: Karolina, dzieci: Karol, Stanisław, Wojciech, Kazimierz, Franciszek, Jan, Józef, Ludwik, Małgorzata 178-3-101 160R 12 Ż 311 SK
7 1 1835 Ostropol Wojciech Liniewicz 5 Józefówka Rodzice: Ludwik, Józefa Brzozowska 178-3-101 276R 2 Ż 515 SK
12 4 1835 Ostropol Tekla Karczewska 27 Wisznopol Rodzice: Ludwik, Rozalia Wyszyńska 178-3-101 281V 42 Ż 526 SK
13 1 1835 Ożohowce Piotr Przydział 2 Nowa Grobla Rodzice: Ludwik, Daria 178-3-101 293R 1 Ż 545 SK 0
30 3 1835 Berezne Tadeusz Balichowski 71w Berezne z wewnętrznej starości, synowie Ludwik i Franciszek, córka Apolonia głuchoniema 171-1-8 215V 8 R Na
16 3 1835 Kupiel Anna Woyciechowska 45 Kloniny Mąż: Wojciech, z Buczkowskich Dzieci: Jan Mikołaj, Józef, Antoni, Teresa, Ludwika 178-3-101 337 36 Ż 627 SK
17 11 1835 Kupiel Teofila Hoydyk 9/12 Kupiel Rodzice: Ludwik, Ewa Haydańska 178-3-101 343 120 Ż 640 SK
26 1 1835 Kulczyny Bazyli Kuczalski 60 Krasiłów Żona Marianna z Podolskich, dzieci: Kajetan, Ludwik, Tomasz, Katarzyna 178-3-101 365 9 Ż 682 SK
3 4 1835 Kulczyny Karol de Heynrych 89 Krasiłów Żona Tekla z Kleystów, dzieci: Wincenty, Ludwika 178-3-101 367 28 Ż SK
4 1 1835 Korzec Aleksander Kamiński 1,5 Korzec syn Ludwika i Anastazji z domu Hordyńska 245-1-9 85 4 R PW
24 11 1835 Korzec Marianna Sadowska 43 Korzec z domu Eksler, mąż Dimitrij, synowie Ferdynand, Ludwik i Aleksander, córka Joanna 245-1-9 98 84 R PW
27 12 1835 Korzec Ludwik Petion 54 Korzec żona Karolina, synowie Ludwik, Aleksander, Henryk, Władysław i Eustachy 245-1-9 100 94 R PW
17 4 1835 Krzemieniec Józef Wolf 48 Krzemieniec doktor medycyny, pozostawił żonę i dzieci: Alfreda, Eliza, Ewelina, Ludwika i Henryka 426-1-8 55V 29 T 1088 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994K-K?i=1087&cat=300453
30 7 1835 Krzemieniec Antonina NN 2/12 Krzemieniec córka nieślubna sławetnej Ludwiki 426-1-8 60V 70 T 1093 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99QY-5?i=1092&cat=300453
29 9 1835 Krzemieniec Józefa Werdyan 29 Krzemieniec parafianka dubieńska, mąż Józef , syn Fortunat i córka Ludwika 426-1-8 62V 82 T 1095 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994N-H?i=1094&cat=300453
7 5 1835 Stepań Adam Bielawski 1,5 Wyżka s. Ludwika i Eleonory z Troińskich 171-1-8 207R 3 R 213 DM
20 6 1835 Stepań Karol Malewicz 6/12 Stepań s. Ludwika i Marianny z Makowskich 171-1-8 207V 5 R 214 DM 0
11 1 1835 Starokonstantynów Bartłomiej Jabłoński 46 Hubcza Żona Ludwika, syn Jan (od pierwszej żony 178-3-101 198 6 Ż SK
16 1 1835 Starokonstantynów Marianna Kossowska 44 Ihnatki Z Przełuskich, mąż: Szymon, dzieci: Ludwik, Wiktor, Edward, Katarzyna, Aniela 178-3-101 199 16 Ż SK
5 6 1835 Starokonstantynów Walerian Woynarowski 51 Starokonstantynów wdowiec po Katarzynie z Łukasiewiczów, dzieci: Jan, Konstanty, Róża, Salomea, Fortunata, Ludwika 178-3-101 207 105 Ż SK
30 7 1835 Międzyrzec Maciej Drzewiecki 76 Międzyrzec ż.Ludwika zd.Turowska, s.Maurycy, Florian, corka Salomea 171-1-8 242R 45 R AS
8 10 1835 Międzyrzec Mikołaj Bociorowski 48 Międzyrzec ż.Anna z Nowakowskich,s.Ludwik, c.Wiktoria, Marianna i Katarzyna 171-1-8 243R 51 R AS
25 1 1835 Aleksandria Józef Jankowski 1 Kamienna Góra s. Ludwika i Amelii z Postolków 171-1-8 175R 1 R 181 DM
11 10 1835 Annopol Helena Mieleniewska 1 Żuków c. Ludwika i Anieli 171-1-8 64R 29 R 68 DM
16 10 1835 Annopol Honorata Mieleniewska 4 Żuków c. Ludwika i Anieli 171-1-8 64R 31 R 68 DM
19 4 1835 Klewań Marianna Branowska 40 Płoska z d.Kuczyńska, mąż Tomasz, s. Jan, Wincenty, Ludwik, córki: Marianna i Apolonia 171-1-8 145V 10 R 151 AS
2 1 1835 Maciejów Kajetan Jaworski 63 Chotywel ur., wdowiec, syn Ludwik, córka Wincenta 401 15 1 AGAD 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20401/pages/PL_1_436_401_0010.htm
22 4 1835 Berezdów Wincenty Brzezicki 50 Majdan Krasula żona Małgorzata z Jasińskich, synowie Józef, Jan i Łukasz, córki Ludwika i Marianna 245-1-9 118V 31 R 40 DM
15 4 1835 Łanowce Julia Grotowska 39 Oryszkowce z d. Beynar, mąż Józef, synowie Pius, Zygmunt, Jan, Piotr i Bolesław, córki Wiktoria i Ludwika 245-1-9 336V 4 R 660 DM
18 4 1835 Dederkały Antoni Malawski Miziurzyńce s. Ludwika i Faustyny z Jakubowskich 199 215 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0111.htm
15 12 1835 Włodzimierzec Katarzyna Malinowska 80 Warasz z d. Nowicka, wdowa po Stefanie, synowie żonaci Ludwik i Cyprian, córka zamężna Dominika 821 102R 28 AGAD 103 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0103.htm
25 2 1835 Bereźnica Agata Gurajda 31 Majdan Niemowicki z d. Kalinowska, mąż Teodor, synowie Jan, Stefan i Nikodem, córki Honorata i Ludwika 821 121R 3 AGAD 122 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0122.htm
25 11 1836 Niewirków Szymon Rudnicki 101 Lewacze wdowiec,pozostawił synów: Ludwika,Ignacego,Adama, Jana,Feliksa 171-1-9 284 V 20 R AS
22 10 1836 Turzysk Piotr Borkowski 60 Bobły ur., żona Marianna Szczurowska, s.Ludwik. Aleksander, Piotr, c. Teresa, Wiktoria, Teofila, Kamila 712 28 13 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0016.htm
20 7 1836 Dederkały Marianna Dziewanowska 60 Sadki sławetna, wdowa po Franciszku, syn Franciszek, córka Ludwika 54 252 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0134.htm
26 7 1836 Radziwiłłów Salomea Elżbieta Krępowicz 8/12 Radziwiłłów córka Ludwika i Katarzyny z d. Spytko 822 220 20 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0228.htm
24 11 1836 Ołyka Jan Słodkowski 49 Pyszny Bór żona Marianna z Bernackich, dzieci: Piotr, Antoni, Wojciech, Ludwik, Stanisław, Helena, Katarzyna, Zofia 822 310 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0321.htm
28 12 1836 Sokul Anastazy Ludwik Zacharewicz 23/12 Padałówka rodzice: ur. Mikołaj i Ludwika z domu Bielecka 822 42R 8 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0043.htm
17 5 1836 Szumsk Ignacy Grodzicki 80 Huta Zalisiecka z kolki, sł., żona Aniela zd. Szyszycka, dzieci: Józef, Bazyli, Franciszka, Marianna, Ludwika 245-1-10 480V 33 R RK
16 7 1836 Krzywin Michał Dobrzański 2 Krzywin s. Sł. Ludwika i Agnieszki zd. Petruszenko 171-1-9 71R 10 R Mg
17 3 1836 Ostróg Benedykt Domalewski 70 Choteń wdowiec, synowie Ludwik, Wojciech, Mikołaj, córki Agnieszka, Marianna, Aleksandra i Franciszka 171-1-9 32R 24 R DM
6 4 1836 Ostróg Magdalena Stężycka 54 Moszczanica Wielka urodzona, mąż Józef, syn Andrzej i córka Ludwika 171-1-9 32V 30 R DM
12 2 1836 Białogródka Marcin Miechirzyński 50 Bisóweczka ur., żona Marianna z Gałęskich, syn Rajmund, córki Krystyna i Ludwika 178-3-106 139V 14 Ż DM
20 9 1836 Białogródka Kasylda Lęgęziewicz 22 Białogródka ur., z Bielińskich, mąż Ludwik adwokat Gubernii Podolskiej, pow.płoskirowski, syn Józef i córka Zofia 178-3-106 144V 54 Ż DM
17 4 1836 Lachowce Karolina Lichtańska 27 Daniłówka Wlm, mąż Ludwik, synowie Karol i Oktawian, córki Ludwika i Glicja? 171-1-9 114V 15 R DM
23 2 1836 Bazalia f. Tereszki Teofila Gałecka 35 Tereszki ur., z Piotrowskich, mąż Ludwik, synowie Piotr i Aleksander, córki Waleria i Izabela 178-3-113 296V 8 Ż DM
2 7 1836 Deraźne Ludwika Baranowska 70 Deraźne ur., wdowa, syn Karol, córki Józefa i Ludwika 171-1-9 203R 18 R DM
19 1 1836 Cudnów Marianna Rzeszniowiecka 2,5 Wójtowce c. ur. Franciszka i Ludwiki z Skibickich 569-1-59 61V 7 Ż 114 DM
26 4 1836 Cudnów Bartłomiej Bydłowski 77 Romanów ur., żona Marianna z Sapacińskich, po I-żonie Petroneli Zarzyckiej pozostawił syna Ignacego i córkę Wiktorię, po II-żonie Mariannie z Sapacińskich synów: Fortunata, Ludwika, Józefa, Antoniego, Leona i Jana, córki Mariannę, Honoratę i Ludwikę 569-1-59 65R 35 Ż 121 DM
23 7 1836 Cudnów Agnieszka Rozbicka 40 Wróblówka ur., z d. Czerniawska, wdowa po Ludwiku, syn Adam, córki Franciszka, Klara i Marianna 569-1-59 68V 61 Ż 128 DM
19 9 1836 Kulczyny Kasylda Ligęziewicz 22 Białogródka z d. Bilińska, mąż Ludwik, syn Józef i córka Zofia (parafianka kulczyniecka) 178-3-106 258R 39 Ż 498 DM
2 10 1836 Krzemieniec Bartłomiej Lewandowski 62 Rudka urodzony, córki Anna i Ludwika 426-1-10 61R 93 T 121 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQFL?i=120&cat=300453
9 2 1836 Międzyrzec Teresa Sokołowska 30 Wacławka z Jasińskich,mąż Piotr,cLudwika,Paulina,Antonina 171-1-9 256R 8 R AS
1 3 1836 Międzyrzec Jan Nepomucen, Adolf Radziewicz [Rodziewicz] 3 Międzyrzec s.Ludwika i Lucyny z Sicińskich,ur.w maje 1833 r. w Połonnym 171-1-9 256V 10 R AS
1 11 1836 Międzyrzec Józef Porlewski 70 Duliby s.Antoni,c.Rozalia,Antonina,Ludwika 171-1-9 259R 25 R AS
10 4 1836 Butowce Antoni Łapiński 2/52 Orzechówka s. Ludwika i Teresy z Kotowskich 178-3-106 229V 8 Ż 444 DM
23 11 1836 Butowce Łukasz Pawłowski 63 Bołkuny wdowiec, synowie Adam, Jan, Stanisław i Józef, córka Ludwika 178-3-106 231V 28 Ż 448 DM
19 1 1836 Olewsk Ludwik Sosnowski 80w Karpiłówka ze starości, synowie Ludwik i Walerian 178/51/386 564r 2 Ż Na 0
29 1 1836 Annopol Jan Mieleniewski 63 Żuków wdowiec po Teresie z Górskich, synowie Ludwik, Józef, Emilian i Piotr, córka Barbara 171-1-9 55R 7 R 62 DM
7 12 1836 Annopol Anna Staszkiewicz 56 Annopol z d. Galetowska ?, wdowa po Bazylim, synowie Hilary, Paweł, Stanisław i Ludwik, córki Julia, Wiktoria i Emilia 171-1-9 60R 37 R 67 DM
10 12 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Zachariasz Beyzym 63 Seredyńce wdowiec, syn Ludwik, córki Domicela i Apolonia 178-3-106 112V 42 Ż 219 DM
30 3 1836 Kodnia Marcjanna Wityńska 28 Wertykijówka z d. Buchowiecka, mąż Piotr, syn Ludwik i córka Wiktoria 178-51-386 456R 10 Ż 459 DM
0 5 1836 Kodnia Grzegorz Ludwikowski 26 Kodnia wpis w maju bez daty zgonu i pochówku, zabity na polu na drodze do Nikonówki i tam też pochowany, żona Petronela z Łosiów, parafianin żytomierski, syn Stanisław i córka Antonina 178-51-386 457R 13 Ż 460 DM
29 11 1836 Kotelnia Atanazy Iskrzycki 50 Lasawka żona Katarzyna z Wędrygowskich, synowie Ludwik i Władysław, córki Michalina i Karolina 178-51-386 301V 54 Ż 305 DM
16 3 1836 Lubar Katarzyna Potrykowska 52 Czartoria Nowa z d. Jarosiewicz, mąż Tomasz, synowie Ludwik i Wojciech, córki Paulina, Karolina i Zuzanna 178-51-386 428V 20 Ż 432 DM
23 4 1836 Lubar Antoni Miłakowski 69 Lubar żona Agnieszka z Sulimowskich, synowie Teodor, Ignacy i Fortunat, córki Ludwika i Joanna 178-51-386 430R 32 Ż 433 DM
27 8 1836 Lubar Jan Czerwiński 71 Lubar były chorąży WP, żona Zuzanna z Dobroczyńskich, syn Albin i córka Ludwika 178-51-386 433R 54 Ż 436 DM 0
18 6 1836 Łanowce Leonarda Ziębicka 1 Łanowce c. porucznika Ludwika i Antoniny z Przyłuskich 245-1-10 408R 12 R 400 DM
27 6 1836 Kąty Franciszek Hulewicz 67 Kuty s. Karola i Jadwigi [Ludwiki] z Supińskich, wdowiec, synowie Stanisław, Jan i Marceli, córki Małgorzata, Franciszka, Bronisława, Aniela, Marcelina i Maria 426-1-291 41R 27 T 79 DM 0
10 4 1837 Berezdów Tekla Zabłocka 48 Chwoszczówka z d. Marchaj, mąż Teodor, syn Jan, córki Ludwika, Marianna, Apolonia, Salomea i Franciszka 245-1-11 175R 16 R 173 DM
8 4 1837 Kuniów Marianna Andruszczuk 2 Kozin c. Izydora i Ludwiki 171-1-10 96 R 21 ZP R 0
27 7 1837 Turzysk Marianna Sierpiańska 45 Tuliczów z Leśków, wdowa po Stefanie, c. Urszula, Teresa, Ludwika, s.Stefan 713 21 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0013.htm
29 1 1837 Radziwiłłów Wojciech Wężowski 73 Lewiatyn wdowiec po Rozalii Fidler, córka Ludwika 823 255 4 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0288.htm
12 10 1837 Radziwiłłów Jan Sarnawski 35 Radziwiłłów żona Wiktoria Grzybowska, synowie: Ludwik, Marek, córki: Wiktoria, Łucja 823 261 43 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0294.htm
1 4 1837 Drużkopol Kazimierz Kotyk 60 Pułhany żona Marianna, córki Marianna, Ludwika, Katarzyna i Agnieszka 75 93 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0050.htm
14 3 1837 Ołyka Katarzyna Kownacka 7 Dobra Ludwika i Marianny z Wysockich 823 149 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0157.htm
27 12 1837 Ołyka Domicela Suska 31 Ołyka z Ławińskich, mąż Franciszek, córki Paulina, Wiktoria, Ludwika 823 156 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0164.htm
24 4 1837 Wiszenki Julian Mroczkowski 1/52 Kopaczówka s. 1-dw. Ludwika i Marianny z Górskich 764 28 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0016.htm
3 7 1837 Wiszenki Ludwika Martynowicz 5/12 Słoboda Wiszeniecka c. szl. Ludwika i Józefy z Maliszewskich 764 29 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0016.htm
23 1 1837 Białozórka Jan Wigant 2 Mołotków s. Ludwika i Józefy 245-1-11 431R 1 R 429 DM
24 5 1837 Łuck Marianna Paszkowska 40 Majdan Siekierzycki z Domalewskich, pozostał mąż Gabriel, dzieci: Bartłomiej, Ludwik, Jan 374 75 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0043.htm
29 7 1837 Młynów Józef Błoński 13 Podhajce matka: ur. Ludwika wdowa 823 201R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0209.htm
22 11 1837 Młynów Kasper Dębski 57 Młynów żona Ludwika z domu Holszteyn, dzieci: Feliks, Stanisław, Tekla, Kamila, Marianna 823 202V 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0211.htm
11 12 1837 Sokul Stanisława Starczyńska 2 Borowicze rodzice: ur. Stanisław i Ludwika z domu Wolanska 823 60R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0064.htm
29 7 1837 Kisielin Kajetan Dawidowicz 10 Czerniejów r: Jan i Ludwika z Zawadzkich; poch: 30.07. 852 275 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0145.htm
29 7 1837 Bucyń Ludwik de Brunett 63 Piaseczno major wojsk polskich, wdowiec po Klotyldzie z Andrzejkowiczów, synowie Ludwik, Aleksander, Hieronim i Władysław, córka Paulina 30 15 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2030/pages/PL_1_436_30_0010.htm
1 1 1837 Luboml Józef Błaszczuk 1/52 Ziemlica r. Ludwik, Elżbieta Tatys 852 580 1 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0304.htm
22 3 1837 Lachowce Daniel Filewski 74 Jurówka Wlm., żona Justyna z Rycenhouzów?, córka Ludwika Hertman, syn Wiktor 171-1-10 125V 22 R DM
9 11 1837 Krzywin Paweł Dobrzański 62 Krzywin Sł., żona Zofia z Krasuckich, 2s. Ludwik i Aleksander oraz 2c. Teresa i Tekla 171-1-10 71R 25 R Mg
12 3 1837 Ostróg Konstancja Kaliszewska 90 Ostróg wdowa, synowie Ludwik, Feliks i córka Emilia 171-1-10 36R 28 R DM
12 4 1837 Ostróg Ewa Bagińska 42 Ostróg z Jabłońskich, mąż Wincenty, syn Ludwik, córki Anna, Józefa, Katarzyna i Zuzanna 171-1-10 37V 42 R DM
10 9 1837 Białogródka Aleksander Kwiatkowski 2 Białogródka s. 1-dw.Ludwika i Magdaleny z Szwajdeckich 178-3-108 176R 89 Ż DM
2 11 1837 Białogródka Florentyna Szatkowska 3/52 Białogródka c. ur. Ludwika i Marianny z Żmigrodzkich 178-3-108 177R 99 Ż DM
23 1 1837 Równe Magdalena Gadomska 60 Równe sław., z Jakubowskich, wdowa po Łukaszu, syn Ludwik 171-1-10 143R 2 R DM
19 3 1837 Równe Piotr Majewski 58 Równe sław., żona Małgorzata z Łozińskich, synowie Kazimierz i Ludwik, córka Paulina 171-1-10 144R 8 R DM
17 10 1837 Równe Tekla Goltz 31 Równe e. cholery, z Hołubeckich, mąż Jan Goltz, synowie Ignacy, Ludwik, Teodor, Franciszek i Karol, córka Tekla 171-1-10 147R-147V 25 R DM
20 10 1837 Równe Katarzyna Kapuścińska 56 Chocin e. cholery, ur., z Strzeleckich, mąż Jan, synowie Maciej i Ludwik, córka Antonina 171-1-10 147V-148R 27 R DM 0
2 9 1837 Tuczyn Petronela Stanisławska 2 Tuczyn c. ur. Stanisława i Ludwiki 171-1-10 186R 18 R DM
18 11 1837 Aleksandria Mieczysław Żukowski 1,5 Aleksandria z kokluszu, s. sław. Bartłomieja i Ludwiki z Janiszewskich 171-1-10 103R 16 R 103 DW
29 5 1837 Korzec Kazimierz Olszański 6 Korzec syn Ludwika i Heleny z domu Rakowska 245-1-11 136 36 R PW
20 2 1837 Butowce Marcin Łapiński 2/365 Orzechówka s. Ludwika i Teresy z Kotowskich 178-3-108 259R 3 Ż 505 DM
10 3 1837 Zasław św. Jana Aleksandra Jaskulska 57 Borysów z d. Białoniewska, wdowa po Janie, synowie Ludwik i Piotr, córka Tekla 178-3-108 18R 9 Ż 36 DM
28 10 1837 Szpanów Katarzyna Kapuścińska 53 Chocin mąż Jan,s.Ludwik, Maciej,c.Olesia 171-1-10 199V 12 R AS
18 1 1837 Annopol Michał Chęciński 2 Annopol s. Aleksandra i Ludwiki z Wigurów od niedawna w tej parafii zamieszkałych 171-1-10 57R 9 R 59 DM
20 3 1837 Stepań Marianna Malewicz 46 Stepań z d. Makowska, mąż Ludwik, synowie Józef, Wincenty i Awit kawalerowie, córki Ludwika, Wiktoria, Aleksandra, Róża i Barbara panny 171-1-10 229V 16 R 232 DM
16 5 1837 Klewań Karol Rossołowski 34 Oleszwa ż. Tekla, s.Klemens, c.Ludwika 171-1-10 158V 13 R 161 AS
10 7 1837 Miropol Anna Krasucka 60 Kamień z d. Poradowska, wdowa, córki Ludwika, Tekla i Marianna 245-1-11 246V 47 R 245 DM
22 7 1837 Łysin Michalina Godlewska 7 Łysin c. Antoniego i Ludwiki z Pileckich 823 217V 31 AGAD 227 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0227.htm
25 2 1837 Dubno Scholastyka Mazurkiewicz 53 Dubno wdowa po Ludwiku, synowie Wiktor i Józef, córki Honorata, Zuzanna i Joanna 823 179R 16 AGAD 187 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0187.htm
6 12 1837 Dubno Anna Kretzmer [Kretczmer] 73 Dubno mąż Ludwik, syn Aleksander i córka Antonina 823 187R 82 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0195.htm
28 8 1837 Zasław św. Józefa Joanna Kościukiewicz 10/365 Sławuta c. Ludwika i Marianny z d. Szuszmańskiej 178-3-108 103V 67 Ż 200 RG
1 12 1837 Zasław św. Józefa Joanna Kukłowska 3 Bejzymy c. Stanisława i Ludwiki z d. Zakrzewskiej 178-3-108 107V 93 Ż 208 RG
26 12 1837 Zasław św. Józefa Marianna Skomarowska 26 Sulżyn panna, c. Ludwika i Antoniny z d. Gadomskiej 178-3-108 108V 97 Ż 210 RG
16 5 1837 Włodzimierzec Tekla Brzezicka 64 Hołuzja z d. Konopacka, wdowa po Ludwiku - sędzia powiatu łuckiego, synowie Mikołaj i Wincenty, córki zamężne Anna i Honorata, a Justyna i Julia panny 823 105V 14 AGAD 111 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0111.htm
1 6 1837 Białozórka Dorota Ilkowa 48 Białozórka wdowa, córki Marianna, Katarzyna i Ludwika 245-1-11 431V 10 R 430 DM
25 2 1838 Włodzimierz Jan Woroniewski 7/52 Załuże s. slaw. Antoniego i Ludwiki z Biniewskich 853 50 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0028.htm
28 1 1838 Włodzimierz Jakub Dyfier 88 Wyhadanka sław., żona Katarzyna, synowie Jan, Ludwik i Michał, córka Karolina 853 48 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0027.htm
8 1 1838 Włodzimierz Jan Łoszeniuk 2 Ochnówka s. pr. Jana i Ludwiki 853 45 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0025.htm
24 6 1838 Turzysk Teresa Romer 59 Zadyby z Jankowskich, Wlm., mąż Jan s. Ludwik, c. Emilia 714 22 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0014.htm
7 4 1838 Dederkały Tekla Słobodzińska 18/52 Sadki c. Antoniego i Ludwiki z Dziewanowskich 54 218 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0117.htm
16 4 1838 Dederkały Franciszek Turowicki 66 Dederkały Wielkie Wlm., chorąży B.W.Polskich, żona Franciszka z Czaplińskich, syn Wincenty, córka Ludwika 54 218 16 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0117.htm
7 10 1838 Dederkały Jędrzej Tyssowski 70 Radoszówka sławetny, żona Prakseda, synowie Feliks i Ludwik, córki Ludwika, Marianna i Antonina 54 221 25 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0118.htm
20 10 1838 Radziwiłłów Jakub Tyc 47 Radziwiłłów żona Wincenta Tomaszewska, synowie: Jakub, Aleksander, córki: Ludwika, Zofia 824 199 28 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0200.htm
1 1 1838 Ołyka Teresa Wiszniewska 54 Humienniki z Chalerskich, zostawiła męża Franciszka, synów Ludwika, Jana, Karolia, Feliksa, Marcina i córkę Honoratę 824 134 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0135.htm
2 10 1838 Kołki Józef Konopacki 43 Kamieniucha, par. Czartorysk poz. ż. Elżbietę z Bondynich, 2s. Ludwika i Józefa i c. Olimpię; poch: 05.10. 824 70 27 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0071.htm
23 7 1838 Młynów Jan Chrzciciel Woronicz 2/365 Ostrożec rodzice: ur. Antoni i Ludwika z d. Ledóchowska 824 149R 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0151.htm
14 3 1838 Ptycza Michał Bartosiewicz 56 Podłuże obywatelskiego stanu, żona Marianna z d. Żuchowska, dzieci: z pierwszego małżeństwa: Józef, Helena; z drugiego małżeństwa: Leopold, Władysław, Konstanty, Ludwik 824 213R 8 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0214.htm
17 3 1838 Ptycza Kamila Starzyńska 18/52 Stołpiec rodzice: ur. Ludwik i Karolina 824 213R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0214.htm
14 2 1838 Beresteczko Józef Woroniecki 2 Jurydyka Kazienna s. Ludwika i ... z Szymczukiewiczów 1 24 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0014.htm
3 3 1838 Beresteczko Jan Borkowski 98 Piaski odstawny żołnierz różnych wojsk, żona Anna z Strzałkowskich, synowie Kajetan i Ludwik 1 26 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0015.htm
26 6 1838 Beresteczko Michał Lewiński 28 Beresteczko s. Jana i Zofii z Kobylańskich, doktor Uniwersytetu Wileńskiego, tytularny sowietnik, żona Ludwika c. Szymona i Zofii z Płotnickich Kuratowskich, synowie Włodzimierz (l.2) i August Artur (10 miesięcy). 1 28 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0016.htm
18 4 1838 Horyńgród Teodor Wigura 80w Szkarów Wiel. Ur., od roku wdowiec po Klarze z Duszyńskich, dziedzic Szkarowa, 5 synów Kazimierz, Dionizy, Franciszek, Maciej i Jan oraz 3 córki Wiktoria, Ludwika i Marianna 171-1-11 169R 6 R Mg
12 4 1838 Białogródka Marianna Bitah 3 Białogródka c. z nieprawego łoża ur. Ludwiki Bitiahowej wdowy 178-3-110 160R 34 Ż DM
7 11 1838 Białogródka Oktawian Lichtański 3 Białogródka s. ur. Ludwika i Karoliny Popławskiej 178-3-110 164R 74 Ż DM
13 1 1838 Tuczyn Mikołaj Stanisławski 5/365 Tuczyn s. ur. Pawła i Ludwiki Nowosieleckiej 171-1-11 181V 3 R DM
6 7 1838 Tuczyn Łukasz Zalewski 37 Pustomyty sław., żona Urszula, synowie Ludwik i Andrzej, córka Eleonora 171-1-11 183V 17 R DM
10 10 1838 Tuczyn Paweł Dąbrowski 95 Janin ur., żona Ewa, synowie Ludwik, Kajetan i Michał, córki Rozalia i Franciszka 171-1-11 184R 18 R DM
17 2 1838 Bazalia Aleksander Nowosielski 5 Ordyńce s. Wincentego i Ludwiki 178-3-110 262V 17 Ż 519 DM
22 2 1838 Bazalia Elżbieta Daciuk 60 Popowce mąż wyznania greko-rosyjskiego, córki Ludwika, Oksenia i Chima - wyznania łacińskiego 178-3-110 263R 22 Ż 520 DM
29 4 1838 Bazalia Wincenty Nowosielski 1 Ordyńce s. Wincentego i Ludwiki 178-3-110 265R 47 Ż 524 DM
1 10 1838 Bazalia f. Tereszki Emilia Bobrzycka 3/52 Sewruki c. Pawła i Ludwiki 178-3-110 273R 20 Ż 538 DM
29 8 1838 Niewirków Marianna Nikoroska 57w Huta Siedlicka ze słabości żołądkowej, z d. Olszewska, mąż Wol. Daniel Nikoroski.Zostawiła synów Józefa,Teodora,Michała,córki: Ludwikę i Domicellę 171-1-11 288 V 12 R AS
25 2 1838 Deraźne Marcin Adamski 70 Widymir wolno żyjący, żona Lucyna z Szczepkowskich, synowie Teodor, Jędrzej, Wincenty, Józef, Mikołaj i Ludwik, córka Wiktoria 171-1-11 215V 5 R DM
18 12 1838 Deraźne Anna Chodakowska 9 Czudwy c. ur. Jędrzeja i Ludwiki z Macewiczów 171-1-11 217V 23 R DM
21 12 1838 Deraźne Godfryd Chodakowski 3 Czudwy s. ur. Jędrzeja i Ludwiki z Macewiczów 171-1-11 218R 24 R DM
5 12 1838 Owrucz Michał Ulanicki 10 Owrucz z suchot, s.1-dw. Ludwika i Marii 178-3-6 422R 13 Ż MW, DW
22 9 1838 Kulczyny Kajetan Witwicki 37 Junaczyńce żona Ludwika z Męcińskich, córka Marianna 178-3-110 408R 35 Ż 780 DM
5 11 1838 Kulczyny Jan Chmielnicki 41 Krasiłów żona Marianna z Buszów, synowie Ignacy, Konstanty, Antoni, Leon i Ludwik, córki Michalina, Franciszka, Marianna i Katarzyna 178-3-110 409V 45 Ż 783 DM
11 4 1838 Kodnia Anastazja Skorecka 60 Nikonówka z d. Czarnecka, wdowa po Krzysztofie, synowie Bartłomiej, Dominik, Jędrzej i Franciszek, córki Teodora, Ludwika, Anna i Zofia 178-3-6 278R 8 Ż 538 DM
25 3 1838 Kotelnia Grzegorz Hejowski 40 Lasawka żona Petronela z Pruszkowskich, synowie Józef i Ludwik, córki Marcjanna, Małgorzata i Marianna 178-3-6 170R 17 Ż 327 DM
29 4 1838 Kotelnia Magdalena Hohol 60 Wołosów z d. Grekowicz, mąż Ignacy Hohol Pułkownik Wojsk Polskich, synowie Walerian, Ludwik i Mikołaj 178-3-6 171V 27 Ż 330 DM
21 5 1838 Międzyrzec Florian Drzewiecki 35 s.Macieja i Ludwiki z Turowskich,żona Franciszka z Sławniewieżow,c.Amelia,s.Zygmunt 171-1-11 266V 23 R AS
29 4 1838 Ostropol Teodor Sawicki 1,5 Ładyhy c. Erazma i Ludwiki z Miałkowskich 178-3-110 292R 21 Ż 571 DM
2 1 1838 Zasław św. Jana Róża Wiszniewska 3,5 Kominy c. Ludwika i Anny z Rybczyńskich 178-3-110 15R 1 Ż 28 DM
13 4 1838 Zasław św. Jana Katarzyna Daszkiewicz 70 Wójtowce wdowa po Ludwiku, bez potomna 178-3-110 16V 14 Ż 31 DM
23 4 1838 Zasław św. Jana Józef Połonecki 2 Zasław s. Jakuba i Ludwiki z Staniszewskich 178-3-110 17R 17 Ż 32 DM
3 6 1838 Zasław św. Jana Anna Wiszniewska 45 Kominy z d. Rybczyńska, mąż Ludwik, synowie Fortunat i Kazimierz, córki Marianna i Franciszka 178-3-110 17-18R 22 Ż 33-34 DM
27 9 1838 Zasław św. Jana Wincentyna Kłodnicka 7/12 Zasław c. z nieprawego łoża Ludwiki Kłodnickiej 178-3-110 19V 37 Ż 37 DM
5 10 1838 Zasław św. Jana Katarzyna Grontkowska 36 Michla z d. Kozłowska, mąż Ignacy, synowie Hilary, Karol i Józef, córki Antonina i Ludwika 178-3-110 20R 38 Ż 38 DM
17 5 1838 Równe Marianna Godebska 1 Równe c. Ksawerego i Ludwiki z Rymińskich 171-1-11 148V 11 R 153 DM
12 12 1838 Klewań Teresa Berbon 56 Hruszwica z Bopartów, wd. s .Ludwik, c. Franciszka 171-1-11 162V 27 R 167 AS
27 10 1838 Maciejów Józefata Sawczenko 41 Hodowicze z d. Ciechowska, mąż Paweł; po I-mężu syn Ludwik Brzeski 404 11 9 AGAD 7 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20404/pages/PL_1_436_404_0007.htm
9 2 1838 Połonne Antonina Jankowska 70 Kasperówka ze starości, ur., mąż Piotr, synowie Ludwik, Dominik i Józef, córki Honorata i Karolina 245-1-12 140R 14 R 3048 DW
27 2 1838 Połonne Agnieszka Chmielowska 7 Połonne z suchot, c. ur. Ludwika i Jadwigi 245-1-12 141R 22 R 3050 DW
16 4 1838 Połonne Jadwiga Chmielowska 26 Połonne z biegunki, ur., mąż Ludwik, syn Maciej 245-1-12 142V 39 R 3053 DW
20 1 1838 Miropol Anastazja Szymańska 62 Miropol ze starości, ur., z Głodkowskich, wdowa po Szymańskim, wdowa po I-mężu Ludwiku Marcinkowskim i po nim synowie Kazimierz, Jan, Franciszek, Michał i Florian, córki Rozalia, Anna i Ewa 245-1-12 166R 2 R 166 DW
12 5 1838 Korzec Ludwik Petion 23 Korzec s. zmarłego Ludwika i pozostałej po nim wdowie Karolinie z Smolińskich 245-1-12 96R 62 R 97 DM
19 9 1838 Korzec Antonina Wąż 2 Kamionka c. Ludwika i Rozalii z Masalskich 245-1-12 99R 89 R 100 DM
5 11 1838 Korzec Aleksandra Marcinkowska 4,5 Balarka Lubtowska c. Jana i Ludwiki z Górskich 245-1-12 100R 103 R 101 DM
21 6 1838 Jampol Apolonia Mogielnicka 66 Wiązowiec wdowa po Dyzmie, synowie Zenon, Karol i Seweryn, córki Józefa, Ludwika, Katarzyna i Marianna 245-1-12 267V 22 R 265 DM
24 11 1838 Jampol Bartłomiej Misiewicz [Musiewicz] 60 Worobijówka żona Anna z Jasielskich, synowie Ludwik, Jan, Karol, Tomasz, Tadeusz i Hipolit, córki Wiktoria, Aleksandra, Rozalia, Magdalena, Józefa i Anastazja 245-1-12 269V 38 R 267 DM
11 5 1838 Hulewicze Roman Rogaczewski 40 Lubarka żona Barbara z Parniewskich, synowie Ludwik, Aleksander, Antoni i Kazimierz, córki Joanna i Prakseda 853 350 10 AGAD 195 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0195.htm
2 1 1838 Katerburg Katarzyna Andrzejewska 54 Ludwiszcze z Maniewskich, mąż Ludwik 199 164 1 AGAD 85 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0085.htm
13 10 1838 Katerburg Barbara Pielecka 9 Rybcza c.Macieja i Ludwiki z Nowakowskich 199 175 36 AGAD 91 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0091.htm
8 2 1839 Katerburg Marya Pielecka 7 Rybcza c.Macieja i Ludwiki z Nowakowskich 200 161 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0084.htm
15 4 1839 Równe Agata Zwierzchowska 78 Równe wdowa po Józefie, synowie Ludwik i Seweryn 879 121 V 14
12 2 1839 Stepań Agnieszka Lipińska 45 Majdan Huta z Kownackich, mąż walenty, syn Ludwik Żonaty, córki Justyna, Maryanna, Konstancja, Julianna, Katarzyna i Eufrozyna - panny 879 211 R 6
7 7 1839 Międzyrzec Korecki Andrzej Bieńkowski 76 Sieniów s. Ludwika i Tekli z Felińskich, żona Tekla, synowie Brunun i Edward, córki Tekla, Antonina, Paulina i Julia 879 253 R 18 AGAD 262 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0262.htm
15 6 1839 Międzyrzec Korecki Kamilla Załuska 30/52 Charucza c. Łukasza i Ludwiki z Stetyczów 879 252 V 15 AGAD 262 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0262.htm
2 12 1839 Kołki Marianna Jasińska 38 Dombrowka z Trusiewiczów; poz. m. Ludwika i 4c. Ludwikę, Agnieszkę, Anielę i Walerię; poch: 04.12. 825 77a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0079.htm
5 8 1839 Kołki Wojciech Kownacki 3/12 Majdan Rudnicki r: Ludwik i Petronela; poch: 08.08. 825 77a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0079.htm
21 1 1839 Ołyka Rozalia Kamińska 77 Ołyka z Wojciechowskich, zostawiła córkę Ludwikę 825 161 4 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0168.htm
27 4 1839 Ołyka Józef Pasiewicz 45 Satyjów żona Franciszka, synowie Jan i Ludwik 825 163 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0170.htm
13 4 1839 Ostróg Wiktoria Magnuszewska 5/52 Szlachów c. Ludwika i Franciszki z Madyński 879 21 V 29 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0023.htm
5 5 1839 Kazimierka Tadeusz Bolichowski 6/12 Ilniki s. Ludwika i Teresy z Marcinkowskich 879 233 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0241.htm
23 11 1839 Ostróg Marianna Dobrowolska 30 Choteń z połogu, mąż Michał, córka Katarzyna, syn Ludwik 879 26 V 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0028.htm
12 1 1839 Aleksandria Józef Stocki 29 Peremenka młodzian, s. Antoniego i Ludwiki z Piotrowiczów 879 171 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0173.htm
18 6 1839 Łuck Adolf Świątkowski 8/12 Łuck s. Ludwika i Joanny Fadyńskiej 375 71 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0038.htm
7 12 1839 Młynów Tekla Turkiewicz 49 Użeniec wdowa, dzieci: Fortunat, Ludwik, Bolesław, Marianna 825 179R 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0187.htm
2 3 1839 Kisielin Ignacy Chamiec 55 Teredymie "w"; poz. S. Eustachego, c. Ludwikę, Ottawę i Amelię Sikorską; poch: 07.03. 854 334 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0195.htm
10 6 1839 Szpanów Stanisław Jankowski 0,5 Szpanów s. Ludwika i Emilii z Postolków 879 178 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0180.htm
3 7 1839 Szpanów Roman Liperman 14 Szpanów s. Ludwika i Anny z Zalewskich 879 178 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0180.htm
20 3 1839 Kuniów Józef Krynicki 50 Radohoszcza żona Teresa z Galińskich, córki Marianna, Julianna, Ludwika i Domicella 879 61 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0062.htm
27 3 1839 Białogródka Augustyn Sławecki 80 Rublanka ur., wdowiec po Rozalii z Popławskich, synowie Józef, Grzegorz, Ludwik i Stanisław 178-3-112 140R 25 Ż DM
28 3 1839 Wieledniki Antoni Pruszyński 69 Kumieńszczyzna syn Ludwika 178-3-8 475R 8 Ż MW
13 3 1839 Wieledniki Waleria Witwińska 4/12 Litki syn Antoniego i Ludwiki 178-3-8 476R 20 Ż MW
11 2 1839 Krzywin Gabriel Juszczyński 70 Łaszanówka ze starości, sław., żona Marianna z Maciejewskich, synowie Franciszek i Ludwik, córka Rozalia 879 35 R 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0036.htm
1 12 1839 Krzywin Piotr Żułkiewski (Żółkiewski) 58 Komarówka z raka żołądkowego i żółtaczki, ur. JP, żona Tekla z Tołpiszkiewiczów, synowie Ludwik, Karol i Roman, córka Joanna 879 37 R 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0038.htm
5 2 1839 Targowica Wincenty Rybczyński 58 Wojnica z gorączki, 1-dw., żona Katarzyna Bornel, s. Ludwik, c. Marianna, Zofia, Barbara, 825 264 R 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0273.htm
28 2 1839 Targowica Katarzyna Rybczyńska 52 Wojnica z gorączki, z Bornelów, wdowa po Wincentym, s. Ludwik, c. Marianna, Zofia, Barbara 825 264 V 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0274.htm
18 12 1839 Targowica Anna Kozłowska 0,5 Borzemiec z konwulsji, c. 1-dw. Ludwika i Franciszki Czemerskiej 825 267 R 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0276.htm
31 7 1839 Bazalia Marianna Nowosielska 3/12 Wasylówka c. Piotra i Ludwiki 178-3-112 240V 48 Ż 463 DM
29 10 1839 Bazalia filia Tereszki Łukasz Lipiński 65 Wolica Wąsowicza żona Marianna z Zarzyckich, synowie Feliks, Wincenty i Ludwik, córki Julianna, Scholstyka i Apolonia 178-3-112 246R 37 Ż 473 DM
22 2 1839 Berdyczów Anna Wolska 70 Gardyszówka ur., wdowa, syn Kajetan i córka Ludwika 178-3-08 174V 29 Ż 329 DM
29 7 1839 Berdyczów Adam Iwaniewicz 8/12 Skrehlówka s. ur. Ludwika i Antoniny z Piotrowiczów 178-3-08 185R 120 Ż 350 DM
8 10 1839 Berdyczów Kazimierz Horochowski 32 Rajgródek ur., żona Ludwika z Kozickich i syn Ludwik 178-3-08 189V 160 Ż 359 DM
21 2 1839 Kulczyny Wincenty Skalski 43 Kulczynki żona Marianna z Miłoszyckich, synowie Jan, Antoni, Michał i Walenty, córki Katarzyna, Teofila i Ludwika 178-3-112 372V 15 Ż 716 DM
9 6 1839 Kulczyny Katarzyna Kuczalska 50 Krasiłów z d. Podolska, mąż Bazyli, synowie Kajetan, Ludwik i Tomasz, córka Franciszka 178-3-112 375R 36 Ż 721 DM
8 4 1839 Zasław św. Jana Franciszek Połonecki 7/52 Zasław s. Jakuba i Ludwiki z Staniszewskich 178-3-112 18V 23 Ż 37 DM
2 1 1839 Szumsk Ignacy Łukomski 1 Huta Piaseczna s. Ludwika i Marceli z Missionów 178-51-433 301R 3 Ż 314 DM
16 10 1839 Szumsk Jan Borkowski 65 Sadeczki wdowiec po Apolonii z Gryczuków, synowie Paweł i Ludwik, córki Marianna i Konstancja 178-51-433 306R 52 Ż 320 DM 0
7 3 1839 Białozórka Cezaria Peszyńska 5 Kolesiec c. Ludwika i Tekli z Cichockich 178-51-433 384V 5 Ż 402 DM
26 12 1839 Miropol Petronela Chmielowska 60 par. Miropol z d. Czwalińska, wdowa po Stanisławie, synowie Ludwik i Jan, córki Domicela i Rozalia 178-51-433 201V 47 Ż 213 DM
6 5 1839 Berezdów Marianna Mizgiert 66 Zakrynicze z d. Golemberk, Golemberg wdowa po Franciszku, synowie Antoni i Jan, córki Teresa, Magdalena, Marianna, Ludwika, Anna, Katarzyna i Barbara 178-51-433 174V 36 Ż 183 DM
20 8 1839 Berezdów Franciszka Waśkowska 1,5 Maniatyn c. Grzegorza i Ludwiki z Mizgiertów 178-51-433 178R 57 Ż 186 DM
5 5 1839 Nowogród Wołyński Piotr Jędrzejowski 3 Susły s. Tomasza i Ludwiki z Kopców 178-3-72 48V 55 Ż 94 DM
25 7 1839 Korzec Petronela Wężowska 9/12 Kamionka Suchowolska c. Ludwika i Rozalii z Masalskich 178-51-433 97V 60 Ż 104
5 12 1839 Korzec Karolina Piekarz 15/52 Rzeczki c. Andrzeja i Ludwiki z Jonców 178-51-433 100V 86 Ż 107
24 2 1839 Jampol Petronela Sidorowicz 6/12 par. Jampol c. Ludwika i Sabiny z Henkierów 178-51-433 276R 3 Ż 287 DM
1 12 1839 Berezne Katarzyna Kwiatkowska 67 Folwark Kniasielski wdowa po Andrzeju, syn Adam, córki Julia i Ludwika 879 225 R 30 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0233.htm
19 11 1839 Zasław św. Józefa Józef Łopat 10/12 Zasław Majdan s. Wincetnego i Ludwiki z d. Krzyształowskiej 178-3-112 91R 101 Ż 178 RG
7 1 1839 Bereźnica Domicela Felińska 1 Majdan Sarnecki ? c. Ludwika i Elżbiety z Burzyńskich 825 105R 4 AGAD 111 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0111.htm
3 10 1839 Klewań Zofia Rodziewicz 52 Klewań z Tarnopolskich, mąż Franciszek nauczyciel parafialny, synowie Ludwik i Klemens, córki Salomea i Teresa 879 139 V 25 AGAD 141 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0141.htm
17 9 1840 Jampol Tomasz Dobrzański 45 Worobiówka żona Marianna z Rudkowskich, synowie Antoni, Edward i Franciszek, córki Ludwika i Petronella 871 465 36 AGAD 243 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0243.htm
28 3 1840 Równe Marianna Suska 32 Beheń z Jakubowskich, mąż Hipolit, synowie Stanisław, Jan i Ludwik 880 113 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0117.htm
15 6 1840 Tajkury Filip Magnuszewski 75 Nowosiółki żona Franciszka z Ziemowskich, synowie Michał, Ludwik, Mikołaj i Jan, córki Katarzyna i Maryanna 880 44 R 10
29 2 1840 Ostróg Wincenta Korczyńska 60 Storonicze wdowa, syn Ludwik 880 17 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0019.htm
23 2 1840 Ostróg Stanisław Kostka Zwoliński 52 Ostróg marszałek pow.ostrogskiego, kawaler orderu św. Włodzimierza 4. klasy, żona Ludwika, syn Wincenty, córka Joanna 880 17 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
13 3 1840 Lachowce Marianna Malinowska 55 Kaletyńce Wielkie z Boguszowskich, mąż Piotr, synowie Wincenty, Ludwik i Antoni, córki Agnieszka, Petronela, Teresa, Franciszka i Joanna 880 82 V 20
28 3 1840 Lachowce Marianna Eysmont 80 Książęcin mąż Andrzej, synowie Wincenty i Ludwik, córki Józefa, Barbara i Karolina 880 82 V 21
20 4 1840 Lachowce Łucja Lisikiewicz 4 Szuńki c. Ludwika i Zofii z Mszanieckich 880 83 R 24
10 12 1840 Tajkury Tekla Czarnecka 59 Buhryn z Małyńskich, wdowa po Ludwiku marszałku pow.ostrogskiego, synowie Izydor i Jan, córka Zuzanna za Stanisławem Wojnarowskim 880 45 R 17 AGAD DW
13 3 1840 Tuczyn Teofil Grudziński 36 Tuczyn żona Marianna z Wolańskich, synowie Ludwik i Julian 880 145 V 12
15 4 1840 Tuczyn Apolonia Michalska 56 Tuczyn wdowa, synowie Michał, Henryk, Atanazy i Ludwik, córki Lucyna i Magdalena 880 146 R 18
15 4 1840 Tuczyn Jan Nowosielecki 68 Tuczyn wdowiec, syn Kazimierz, córki Marianna, Ludwika i Kunegunda 880 146 R 19
9 12 1840 Tuczyn Ewa Dąbrowska 95 Janin wdowa, synowie Ludwik, Kajetan i Michał, córki Rozalia i Franciszka 880 148 R 34
14 1 1840 Korzec Zofia Więckowska 52 Słobudka Usteńska z domu Sawicka, wdowa po Ludwiku, synowie Mikołaj, Wincenty, Jan 871 163 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0086.htm
20 1 1840 Wiszenki Wincenty Folwar 67 Koszelowa Grobla poz. ż. Teklę z Kornatowskich, s. Władysława, 2c. Ludwikę i Florentynę; poch: 27.01. 826 87 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0088.htm
6 3 1840 Równe Hieronim Czarnecki 60 Równe wdowiec po Katarzynie, córka Ludwika 880 113 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0116.htm
22 2 1840 Równe Karolina Lubaczewska 50 Równe mąż Jerzy, córka Ludwika 880 112 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0116.htm
20 5 1840 Targowica Maciej Medyński 38 Targowica wd. Marianna Kowal, s. Jan, Ludwik, Wincenty, 826 283 V 13 ZP 0
15 8 1840 Luboml Marcin Suszko 60 Jahodyn wdowiec po Jadwidze z Grabowskich, synowie Michał, Stanisław, Franciszek i Ludwik, córka Anna 855 281V 71 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0293.htm
18 3 1840 Dederkały Jan Słobodziński 2 Sadki s. Antoniego i Ludwiki z Dziewanowskich 871 740 9 54 144 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0078.htm
8 12 1840 Dederkały Tomasz Trzeciak 36 Bykowce żona Ludwika z Kostrubskich, córki Marianna i Tekla 871 743-744 18 54 147 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0080.htm
4 11 1840 Radziwiłłów Effimowicz 46 Lewiatyn żona Ludwika, syn Leon, córka Pawlina 826 253 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0255.htm
2 2 1840 Łanowce Ignacy Halicki 60 Oryszkowce żona Katarzyna z Chwedorowiczów, synowie Stanisław i Ludwik, córki Wiktorya i Pawlina 871 681 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0364.htm
13 5 1840 Łanowce Wojciech Leon Horodyski 81 Łanowce wdowiec po Wiktoryi z Żyromskich, synowie Michał i Ludwik, córki Teofilia, Anna, Joanna i Adela 871 685 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0366.htm
10 12 1840 Łanowce Adam Krosznicki 20 Niemierzyńce s. Stanisława i Ludwiki z Gutkiewiczów 871 687 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0367.htm
27 12 1840 Kołki Jan Baykowski 44 Myków poz. ż. Mariannę z Jaroszyńskich, 4s. Józefa, Ludwika, Michała i Wincentego, 2c. Krystynę i Katarzynę; poch: 29.12. 826 101a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0102.htm
16 3 1840 Kazimierka Józefa Pawłowska 35 Piasków z Kostrzyckich, mąż Jan, córki Józefa, Ludwika i Feliksa 880 207 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0226.htm
18 12 1840 St. Oleksiniec Franciszek Niedzielski 74 Chotowica żona Maryanna, synowie Wincenty i Ludwik, cóki Apolonia i Anastazja 871 540 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0285.htm
21 12 1840 Bereźnica Wojciech Walerian Michalewski 75 Kurasz wdowiec, syn Antoni, córki Justyna, Helena i Ludwika 826 138R 18 AGAD 139 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0139.htm
1 4 1840 Jampol Eleonora Skulimowska 2,5 Tatarynowce c. Ludwika i Katarzyny z Moszczyńskich 871 461-462 20 AGAD 241 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0241.htm
30 3 1840 Jampol Salomea Chrzanowska 50 Michałówka z Kochów, wdowa po Wojciechu, synowie Wincenty i Franciszek, córki Ludwika i Katarzyna 871 461 19 AGAD 241 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0241.htm
27 3 1840 Krzemieniec Elżbieta Wesołowska 36 Rudka dzieci: Wincenty, Ludwik, Wawrzyniec i Marianna 871 417 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0218.htm
4 8 1840 Krzemieniec Antoni Sledziński 10/365 Krzemieniec s. Ludwika i Marianny 871 425 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0222.htm
4 3 1840 Łuck Antoni Paszkowski 60 Siekierzyce Pozostawił wdowę Anastazję, synów: Ludwika, Stanisława, Jana, córkę Annę 376 42 25 826 29R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0027.htm
29 5 1840 Łuck Teresa Benedyczuk 60 Żabka Wdowa. Zostawiła syna Benedykta i córkę Ludwikę 376 45 42 826 32R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0029.htm
16 11 1840 Łuck Konstancja Malinowska 43 z Gorskich, żona Konstantego. Zostawiła synów: Ludwika, Pawła, Józefa, Piotra, córkę Annę 376 51 66 826 36R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0032.htm
13 12 1840 Krzemieniec Jan Teodorowicz 57 Krzemieniec dzieci: Józef, Jan, Piotr, Ignacy, Ludwik, Hieronim, Balbina i Zofia 871 436 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0228.htm
29 3 1840 Nowogród Wołyński Franciszek Komnacki 70 Słobódka Wola żona Franciszka z Felińskich, synowie Ludwik, Antoni i Paweł, córka Maryanna 871 88 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0047.htm
7 12 1840 Nowogród Wołyński Antoni Konopacki 44 Balarka Aleksandrówka żona Anna z Ziemblickich, synowie Wawrzyniec, Ludwik, Stanisław i Tomasz, córka Katarzyna 871 102 114 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
5 5 1840 Korzec Jan Persyk 41 Korzec żona Marianna z Bilińskich, synowie Stefan, Mikołaj, Ludwik, Feliks, córki Teresa, Marianna 871 175 53 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0092.htm
27 10 1840 Korzec Tomasz Olszański 63 Korzec żona Agnieszka z Ilnickich, synowie Ludwik, Kacper, córki Elżbieta, Franciszka 871 183 83 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0096.htm
28 10 1840 Korzec Marianna Pawłowska 60 Majdan Bereźnicki z domu Cybulska, mąż Franciszek, synowie Bazyli, Jan, córki Agnieszka, Ludwika, Barbara, Aniela, Franciszka 871 183 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0096.htm
29 12 1840 Korzec Julianna Kraszewska 2 Majdan Bereźnicki córka Krzysztofa i Ludwiki z Pawłowskich 871 189 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0099.htm
9 1 1840 Krzywin Wojciech Okóński 49 Kołomla żona Tekla z Borowskich, synowie Antoni i Maksymilian, córki Joanna za Edwardem Brzostowskim, Ludwika i Józefa małoletnie 880 33 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0034.htm
10 6 1840 Krzywin Marcjanna Juszczyńska 60 Łaszanówka z Maciejewskich, wdowa po Gabrielu, synowie Franciszek i Ludwik, córka Rozalia, wszystkie w stanie małżeńskim 880 35 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0036.htm
24 11 1840 Równe Józef Tański 98 Diatkiewicze żona Teresa, synowie Ludwik i Wincenty 880 116 V 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0120.htm
9 1 1840 Nieświcz Katarzyna Umańska 2 Hubin c. ur. Ludwika i Marianny z Oczkowskich 435 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0012.htm
5 5 1840 Nieświcz Jan Umański 3 Hubin s. ur. Ludwika i Marianny z Oczkowskich 435 23 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0014.htm
8 7 1840 St. Wiśniowiec Zofia Okraszewska 26 Nowy Wiśniowiec z Schulkesów, mąż Ludwik, synowie Stanisław i Ludwik, córka Julianna 871 585 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0309.htm
4 8 1840 Kuniów Anna Zakrzewska 60 Radohoszcza Mała z Podgruszeckich, mąż Andrzej, syn Ludwik, córki Agnieszka, Dorota i Brygida 880 60 R 27 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0062.htm
23 2 1840 Owrucz Piotr Ulanicki 4 Owrucz z gorączki, s. 1-dw. Ludwika i Marii 178-3-9 392R 4 Ż 768 MW, DW
5 1 1840 Cudnów Stanisław Skibicki 98 Wójtowce wdowiec po Mariannie z Wierzchowieckich, córki Petronela, Ludwika i Wincentyna 569-1-63 41R 3 Ż DM
21 1 1840 Cudnów Jan Łabędzki 53 Romanów żona Marcjanna z Teterów, synowie Wawrzyniec, Cezary, Ambroży, Klemens i Atanazy, córki Elżbieta, Ludwika, Lucyna i Antonina 569-1-63 41V 6 Ż DM
14 2 1840 Cudnów Michał Czyżewski 60 Cudnów żona Helena z Barczewskich, syn Ludwik 569-1-63 42R 12 Ż DM
19 2 1840 Cudnów Feliksa Wolska 2 Michalenki c. Wlm sekretarza guberskiego Wilhelma i Ludwiki z Płoszyńskich 569-1-63 42R 15 Ż DM
11 5 1840 Cudnów Franciszek Piotrowski 63 Babuszki żona Ludwika z Dżygorów, synowie Aleksander i Kazimierz, córki Marianna i Katarzyna 569-1-63 45V 56 Ż DM
15 6 1840 Cudnów Mateusz Drąkowski 40 Wójtowce żona Antonia z Padewskich, córka Ludwika 569-1-63 46R 63 Ż DM
1 11 1840 Kodnia Marianna Stebnowska 2/52 Żurbińce c. Stefana i Ludwiki 178-3-9 304V 27 Ż 598 DM
6 1 1840 Kotelnia Ignacy Hohol 78 Wołosów wdowiec po Magdalenie z Grekowiczów, synowie Walerian, Ludwik i Mikołaj 178-3-9 178R 3 Ż 353 DM
22 3 1840 Kotelnia Kazimierz Duchnowski 1 Zabara s. Ludwika i Apolonii z Magnuszewskich 178-3-9 180R 18 Ż 357 DM
23 3 1840 Kotelnia Apolonia Duchnowska 23 Zabara z d. Magnuszewska, mąż Ludwik 178-3-9 180R 19 Ż 357 DM
11 4 1840 Krasnopol Jędrzej Samulewicz 113 Stetkowce syn Ludwika, z parafii Cudnów, wdowiec po Annie z Pokotyckich, synowie Wawrzyniec i Eliasz, córka Petronela 178-3-09 213V 29 Ż 420 DM
15 12 1840 Krasnopol Gracjan Piątkowski 33 Stetkowce żona Ludwika z Zabłockich, synowie Feliks, Jan i Antoni, córka Józefa 178-3-09 216R 63 Ż 424 DM
18 10 1840 Maciejów Teresa Kwiatkowska 6/12 Hodowicze c. Ludwika i Marianny z Kwiatkowskich 406 13 8 AGAD 9 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20406/pages/PL_1_436_406_0009.htm
20 10 1840 Maciejów Marianna Kwiatkowska 35 Hodowicze mąż Ludwik, synowie Paweł, Filipina, córki Kamila, Lucyna i Aniela 406 13 9 AGAD 9 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20406/pages/PL_1_436_406_0009.htm
16 12 1840 Dubno Karol Sobczyński 28 Huta Obhowska żona Anastazja z Popławskich, córki Ludwika i Marianna 826 164V 70 AGAD 166 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0166.htm
9 4 1840 Łysin Marianna Mroczyńska 73 Wołkowyje ur., wdowa po Antonim, syn Wincenty, córki Ludwika i Domicela 826 205R 10 AGAD 206 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0206.htm
26 4 1840 Deraźne Józefa Popławska 40 Deraźne z Witwińskich, mąż Ludwik, syn Marcelli 880 172 R 9 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0188.htm
21 2 1840 Włodzimierzec Mikołaj Brzezicki 37 Jezioro żona Sabina z Grodeckich, synowie Stanisław, Ludwik i Józef 826 112V 4 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0114.htm
22 12 1841 St. Oleksiniec Marianna Niedzielska 94 Chotowica wdowa po Franciszku, synowie Ludwik i Wincenty, córki Apolonia i Anastazja 872 607 31
23 12 1841 Wyszogródek Jakub Tejzarowicz 60 Wereszczaki żona Marianna z Sydorczuków, synowie Józef i Ludwik, córki Katarzyna, Apolonia, Franciszka, Dorota, Róża 872 685 32 AGAD DW
29 7 1841 Dederkały Franciszek Kowalewski 80 Bykowce wdowiec, synowie Piotr, Jan i Ludwik, córki Apolonia, Marianna i Antonina 872 823 8 AGAD DW
13 12 1841 Miropol Emilia Kalińska 0.75 Miropol c.Stanisława i Ludwiki z Brodnickich 872 386 50 DW
9 3 1841 Nowogród Wołyński Stefan Marczewski 9/52 Kołodianka s. ur. Wojciecha i Ludwiki z Szczyrskich 872 94 25 AGAD 52 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0052.htm
6 3 1841 Nowogród Wołyński Marianna Zalewska 80 Słoboda Czernicka z Hryszków, mąż Jakub, synowie Mikołaj i Jakub, córki Franciszka, Ludwika i Marianna 872 94 24 AGAD 52 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0052.htm
23 1 1841 Nowogród Wołyński Jadwiga Święcicka 1/365 Smołdyrów c.Jana i Ludwiki z Zielińskich 872 90 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0050.htm
3 4 1841 Korzec Teodor Brzezicki 54 Lazaret Rzyczecki żona Maryanna z Ordyńskich, syn Ludwik, córki Franciszka, Barbara i Katarzyna 872 263 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0140.htm
7 3 1841 Korzec Piotr Piasecki 57 Rzeczki żona Zofia z Gajewskich, syn Ludwik, córki Apolonia i Elżbieta 872 258 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0138.htm
5 3 1841 Korzec Ludwika Lewkowicz 0,5 Koszelów c. Ludwika i Julianny z Skubickich 872 258 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0138.htm
25 2 1841 Korzec Szymon Janik 50 Rzeczki żona Helena z Podasków, córki Ewa i Ludwika 872 256 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0137.htm
29 6 1841 Berezdów Dymitr Sadowski 70 Maniatyn wdowiec po I-żonie Mariannie z Eslerów i synowie Józef, Ferdynand, Aleksander, Ludwik oraz córka Joanna, wdowiec po II-żonie Mariannie z Waśkowskich i syn Franciszek 872 344 26 AGAD 182 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0182.htm
26 2 1841 Berezdów Magdalena Sawicka 70 Krasula z Szpakowskich, wdowa po Janie, synowie Ludwik i Paweł, córka Franciszka 872 338 9 AGAD 179 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0179.htm
21 4 1841 Annopol Honorata Mieleniewska 1 Żuków s. Ludwika i Anieli z Perlewskich R 79 R 14 0
16 5 1841 Ostróg Antoni Nagórniczewski 12 Ostróg uczeń szkoły parafialnej, s. Ludwika i Katarzyny z Demskich 171-1-12 24 R 48 R 26 DW
10 7 1841 Ostróg Anna Markowska 5/52 Płużne c. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 171-1-12 25 R 59 R DW
13 7 1841 Kołki Katarzyna Chorążyczewska 45 Majdan Rudnicki poz. m. Józefa, s. Rafała, 5c. Elżbietę, Karolinę, Domicelę, Ludwikę i Paullinę; poch: 16.07. 827 94 12 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0096.htm
30 4 1841 Targowica Anna Zdanowicz 66 Bokujma wdowa po Ludwiku, s. Mikołaj, Ignacy, Adam, c. Katarzyna, Magdalena, Florentyna, Honorata, 827 269 R 11 ZP 0
18 12 1841 Turzysk Klemens Witwicki 63 Turopin żona Franciszka Łyszkiewicz, córki helena, Tekla i Ludwika, syn Kazimierz 856 384 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0209.htm
1 6 1841 Radziwiłłów Pawlina Effimowicz 9 Radziwiłłów córka Franciszka i Ludwiki z d. Zagurska 827 233 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0236.htm
11 12 1841 Radziwiłłów Franciszka Kienler 22 Radziwiłłów córka Jana i Ludwiki z d. Faltynowska 827 236 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0239.htm
25 10 1841 Ołyka Andrzej Bartoszewicz 80 Miłowica wdowiec, syn Ludwik 827 166 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0169.htm
8 1 1841 Łysin Tekla Mazurkiewicz 0,5 Ochmatków c. szl. Józefa i Ludwiki 827 188R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0191.htm
13 1 1841 Łysin Franciszek Janiszewski 60 Łopawsze szl., żona Agnieszka z Piorow, córki Ludwika, Helena, Aleksandra, Marcella i Antonina 827 188R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0191.htm
27 4 1841 Połonne Marianna Koncewicz 80 Poninka wdowa po Janie, synowie Ludwik i Florian, córka Aleksandra 872 161 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0088.htm
20 10 1841 Połonne Marianna Markowska 2 Połonne c. Ludwika i Petronelli 872 170 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
27 12 1841 Połonne Helena Kuczyńska 30 Konotopy mąż Michał, synowie Ludwik, Kaziemierz i Stefan, córki Marianna i Franciszka 872 178 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0096.htm
9 12 1841 Kołki Michalina Kołodkiewicz 0,5 Kołki r: Xawery i Ludwika z Bielewiczów; poch: 12.12. 827 95 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0097.htm
23 12 1841 Wyszogródek Jakub Tejzarowicz 60 Wereszczaki żona Marianna z Sydorczuków, synowie Józef i Ludwik, córki Katarzyna, Apolonia, Franciszka, Dorota, Róża 872 685 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0362.htm
14 3 1841 Dąbrowica Honorata Słodkowska 11 Pracuki r: Ludwik i Tekla z Niezwałowskich; poch: 15.03. 827 124a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0127.htm
9 4 1841 Krzemieniec Wincenty Kociubiński 3/52 Krzemieniec s. NN i ur. Ludwiki 872 452 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0239.htm
5 9 1841 Krzemieniec Ludwika Kicka 41 Krzemieniec majorowa, dzieci: Anastazy, Stanisław, Wiktoria i Ludwika 872 462 77 AGAD 244 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0244.htm
1 10 1841 Krzemieniec Katarzyna Wilczyńska 58 Krzemieniec córka Ludwika 872 464 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0245.htm
19 11 1841 Krzemieniec Leon Rutkowski 8/12 Krzemieniec s.Ludwika i Zofii 872 468 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0247.htm
15 7 1841 Szumsk Elżbieta Chruszczewska 66 Majdan Antonowiecki z Rogskich, mąż Ludwik, potomstwa pozbawiona 872 573 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0303.htm
15 11 1841 Szumsk Franciszka Kombrowska 80 Żołobki z Jezerskich, wdowa po Michale, córki Ludwika i Anastazja 872 577 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0305.htm
4 8 1841 Nowogród Wołyński Feliks Bagiński 35 Michijówka żona Charatyna z Diachtiarów, synowie Xawery, Józef i Ludwik, córka Prakseda obrz. grekokatolickiego 872 103 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0056.htm
14 11 1841 Kisielin Justyna Rzączewska 60 Kupiczów "w" po Michale, poz. s. Felixa, c. Juliannę Łotocką i Ludwikę; poch: 8.11 856 288 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0156.htm
8 7 1841 Korzec Tomasz Piekarz 4,5 Rzeczki s. prac. Andrzeja i Ludwiki z Jańców 872 274 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0146.htm
13 12 1841 Jampol Waleria Jurkowska 1 Pohorylce c.Kaliksta i Ludwiki 872 527 48 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0278.htm
25 3 1841 Luboml Jan Staniuk 40 Luboml ż. Ludwika z Gołębiewskich, s. Ksawery, c. Emilia, Paulina, Wiktoria 856 549 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0301.htm
22 9 1841 Luboml Jakub Błaszczuk 5/12 Ziemlica r. Ludwik, Elżbieta Tatys 856 558 84 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0305.htm
11 1 1841 Lachowce Marianna Ludkiewicz 30 Szuńki