Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2063 wyników dla: Fal

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 3 1784 Zaturce Maciej Falkowski 3/52 Rochowicze (Rohowicze) s. prac. Franciszka i Marianny 297-1-47 1aR Ł 806 DW
23 8 1785 Zaturce Anna Falkowska 4 Rohowicze 297-1-47 2R Ł 808 DW
29 4 1809 Olewsk Katarzyna Falkowska 25 Balarka Snowidowicka zmarła nagłą śmiercią, pozostawiła męża, dwóch synów i jedną córkę 178-3-128 33R Ż Na
14 7 1814 Moszny, filia Miedzyrzec Szymon Falinkowski 80 Zawadówka WX gk, paroch wsi Zawadówki 178-51-190 30a Ż EH
30 4 1822 Dubno Antoni Zieliński 1/12 Dubno s. Józefa i Anny z Rafalowiczów, pracowici 65 21 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0011.htm
20 4 1826 Kuniów Marianna Falkowska 60 Górszczyzna ur., mąż Bartłomiej 297-1-086 73R Ł
17 11 1826 Kotelnia Kazimierz Wyszkowski 60 Antonopól gen., żona Agnieszka Strzałkowska, synowie Grzegorz, Karol, Mateusz, Paweł i Józef, córki: Elżbieta, Marianna, Anna i Rafalina 178-51-251 30 Ż EH
14 6 1827 Zasław św. Jana Adam Opatowski 1 Wojtowce Jędrzeja i Joannay z Falkowskich 178-3-93 23 30 Ż 46 MO
27 7 1827 Zasław św. Jana Jakub Falkowski 56 Wojtowce wdowiec 178-3-93 25 38 Ż 49 MO
20 8 1827 Zasław, Św. Józefa Stefan Falkowski 1 Sulżyn Jakuba i Antoniny z Niedźwieckich 178-3-93 50 60 Ż MO 99
28 8 1827 Zasław, Św. Józefa Wincenty Falkowski 2 Sulżyn Łukasza i Marianny z Malinowskich 178-3-93 50 63 Ż MO 99
23 1 1827 Starokonstantynów Dominikanie Agnieszka Sienicka 1/52 Woronkowce ojciec Mikołaj, matka Barbara Kanafalska, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 163R 10 Ż 315 KP2
13 1 1828 Radziwiłłów Katarzyna Faller 63 Radziwiłłów wdowa po Jerzym Fallerze 814 260 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0264.htm
2 6 1828 Radziwiłłów Wincenty Faller 6/52 Radziwiłłów s. Jana i Marianny Marcinowskiej 814 263 27 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0267.htm
25 2 1828 Zasław św. Józefa Franciszek Falkowski 45 Sulżyn z suchot 178-3-94 52R 14 Ż 100 KP2
27 1 1828 Bereźnica Paweł Falkowski 89 Niemowicze wdowiec 814 128a 2 AGAD 132 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0132.htm
20 2 1829 Zasław św. Józefa ur. Zofia Falkowska 80W Sulżyn wdowa, dzieci: Marianna starsza, Anastazja, Marianna średnia, ze starości 178-3-95 50R 15 Ż 95 KP2
10 12 1829 Zasław św. Józefa ur. Marianna Falkowska 13 Pańkowce Futor rodzice ur. Szymom Falkowski, Konstancja Wróblewska, z niewiadomej choroby 178-3-95 59V 79 Ż 114 KP2
7 2 1830 Radziwiłłów Stanisław Franciszek Myszkowski 2 Radziwiłłów s. Antoniego i Anastazji Fall 816 193 8 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0197.htm
15 4 1830 Białogródka Jakub Baczyński 3 Polachowa s. ur. Wojciecha i Teresy z Falkowskich 178-3-96 79V 31 Ż DM
6 5 1830 Białogródka Jędrzej Baczyński 2 Polachowa s. ur. Wojciecha i Teresy z Falkowskich 178-3-96 80R 34 Ż DM
1 1 1831 Kuniów Szymon Falkowski 3 Górszczyzna s. Marcina i Franciszki z Grodzkich R 70 R 1 0
3 1 1831 Kuniów Stanisław Falkowski 1 Górszczyzna s. Marcina i Franciszki z Grodzkich R 70 R 2 0
20 3 1831 Radziwiłłów Rafał Faltynowski 78 Radziwiłłów żona Anna Faltynowska 817 220 26 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0224.htm
19 11 1831 Radziwiłłów Stanisław Faltynowski 31 Radziwiłłów żona Petronela z Kossyłowskich, syn Marcin, córki; Ludwika, Waleria 817 229 93 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
26 11 1831 Radziwiłłów Tekla Faltynowska 32 Radziwiłłów panna 817 230a 95 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0234.htm
16 7 1831 Kołki Izabela Rafalska 26 Hodomicze z Wolańskich, poz. m. Karola, s. Xawerego; poch: 18.07. 817 65a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0069.htm
23 11 1831 Krzywin Feliks Fedorowski 1 Krzywin syn Prac. Teodora i Heleny zd. Fal 171-1-4 43R 42 R Mg
2 4 1831 Krzywin Wojciech Fal 18 Krzywin syn Ur. Józefa i Franciszki z Konopków 171-1-4 39V 14 R Mg
8 1 1831 Krzywin Józef Fal 56 Krzywin Ur., żona Franciszka z Konopków, 2 s. Konstanty i Wojciech, 4 c. Justyna za Malinowskim, Helena za Fedorowskim, Karolina i Tekla panny 171-1-4 38R 2 R Mg
6 8 1831 Zasław św. Jana Wawrzyniec Cieszyński 1 Borysów s. ur. Jana i Marianny z Falkowskich 178-3-97 22V 76 Ż DM
9 9 1831 Ostropol Zofia Trocka 35 Wisznopol z d. Karnafal, mąż Hryćko 178-3-97 281R 73 Ż 526 DM
6 9 1832 Radziwiłłów Antoni Tomasz Chmielewski 69 Radziwiłłów żona Salomea Faltynowska 818 292a 27 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0299.htm
25 2 1832 Zasław św. Józefa Józef Falkowski 3 Sulżyn s. Jakuba i Antoniny z d. Niedźwieckiej 178-3-98 32R 15 Ż 63 RG
15 3 1832 Zasław św. Józefa Leona Falkowski 1,5 Sulżyn s. Szymona i Marianny z d. Malczewskiej 178-3-98 32R 20 Ż 63 RG
5 3 1833 Łuck Michalina Falkowska 65 Łuck zakonnica ss. Brygittek łuckich 370 7 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0005.htm
24 2 1833 Białogródka Joanna Falińska 2 Ledzianka c. ur. Józefa i Marianny z Zielińskich 178-3-99 62V 23 Ż DM
8 4 1833 Berezne Walenty Falkowski 63w z gorączki, żona Marianna, synowie Jan i Jakub, córka Marianna 171-1-6 225V 7 R Na
1 9 1834 Kuniów Franciszka Falkowska 32 Gurszczyzna z Grodzkich, urodzona, mąż Marcin, synowie Andrzej, Mateusz i Adam 171-1-7 84 V 36 R 0
1 9 1834 Kuniów Stefania Falkowska 8/12 Gurszczyzna c.urodzonych Marcina i Franciszki z Grodzkich 171-1-7 85 R 37 R 0
7 9 1834 Kuniów Kajetan Falkowski 1 Gurszczyzna s. urodzonych Franciszka i Krystyny z Podgruszeckich 171-1-7 85 R 39 R 0
15 8 1834 Radziwiłłów Salomea Chmielewska 77 Radziwiłłów z d. Faltynowska, wdowa po Antonim 820 228 20 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0232.htm
19 10 1834 Berezne Piotr Falkowski 5 Chotyń z ospy, s. Walentego i Hapki 171-1-7 231R 15 R Na
19 11 1834 Międzyrzec Anna Józefalska 65 Żawrów zd.Sokołowska,wd.po Kazimierzu,s. Jan,Kacper i c.Katarzyna 171-1-7 270V 40 R AS 0
18 11 1834 Ostropol Marianna Grzeszczuk 40 Wisznopol prac., z d. Karnafal, wdowa, synowie Paweł, Hieronim, Filip, Józef i Jan, córka Katarzyna 178-3-100 254V 36 Ż 492 DM
22 6 1834 Klewań Wiktoria Gojarska 3 par. Klewań c.Marcina i Salomei z Falfosińskich 171-1-7 155R 13 R 160 AS 0
19 12 1834 Klewań Jan Gojarski 2 Klewań s.Marcina i Salomei z Talfosińskich [Falfosińskich] 171-1-7 157R 28 R 162 AS 0
12 7 1834 Zasław św. Józefa Jan Pawłowski 4/365 Brykula s. Józefa i Barbary z d. Falkowskiej 178-3-100 65R-65V 50 Ż 132-133 RG
13 2 1835 Zasław św. Jana Mikołaj Falkowski 50 Wojtowce Żona Małgorzata, córki: Marianna, Franciszka, Anna 178-3-101 15 10 Ż SK 28
20 8 1835 Zasław św. Jana Marceli Popławski 6/12 Wojtowce Rodzice: Michał i Marianna z Falkowskich 178-3-101 19 44 Ż SK 36
13 10 1835 Krzywin Joanna Fedorowicz 9/12 Krzywin córka Sł. Teodora i Heleny z Falów 171-1-8 73V 16 R Mg
4 1 1835 Lachowce Joanna Zagajewska 2/52 Książęcin c. Franciszka i Karoliny z Falińskich 171-1-8 118R 2 R DM
28 4 1835 Zasław św. Józefa Rozalia Falkowska 3/12 Sulżyn Rodzice: Jakub, Antonina Niedźwiedzka 178-3-101 88 39 Ż CK
26 5 1836 Kuniów Andrzej Burzyński 3 Hurszczyzna s. Wojciecha i Teresy Falkowskiej R 93 V 18 ZP 0
28 3 1836 Białogródka Ignacy Faliński 2 s. ur. Franciszka i Marianny z Łukarzewskich 178-3-106 141V 29 Ż DM
26 10 1836 Białogródka Franciszek Faliński 6/12 Kuźmińce s. ur. Michała i Marianny z Studzińskich 178-3-106 146R 65 Ż DM
19 3 1836 Toporyszcze Paweł Faliński 72 Leżnik wdowiec, syn Stefan, córka Marianna 178-51-386 139R 10 Ż 142 DM
25 7 1837 Berezdów Mikołaj Falkiewicz 40 par. Berezdów żona Marcjanna z Dąbrowskich, synowie Jan i Jakub 245-1-11 176V 28 R 175 DM
18 5 1837 Radziwiłłów Feliks Gibasiewicz 51 Radziwiłłów żona Wiktoria Faltynowska, syn Feliks, córki: Wiktoria, Konstancja 823 257 16 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0290.htm
8 11 1837 Luboml Józefa Bogdanowicz 27 Luboml ur. Faliszewska 852 608 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0318.htm
11 5 1838 Luboml Józef Faliszewski 62 Świtaź 853 563 56 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0315.htm
21 3 1838 Krzywin Karolina Kryst 20 Krzywin Ur., zd. Fal, mąż Antoni 171-1-11 61V 16 R Mg
18 3 1838 Butowce Marianna Wierzbicka 5 Medwedówka Mała c. Franciszka i Teresy z Falkowskich 178-3-110 228V 15 Ż 434 DM
3 3 1839 Kuniów Bartłomiej Falkowski 80 Gurszczyzna wdowiec, synowie Marcin i Franciszek, córki Teresa i Marianna 879 61 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0062.htm
4 9 1839 Białogródka Tytus Faliński 2 Ledzianka s. ur. Józefa i Marianny z Zielińskich 178-3-112 143V 57 Ż DM
22 11 1839 Białogródka Mikołaj Faliński 1 Ledzianka s. ur. Mikołaja i Marcjanny z Studzińskich 178-3-112 145V 77 Ż DM
22 11 1839 Białogródka Piotr Faliński 3 Ledzianka s. ur. Mikołaja i Marcjanny z Studzińskich 178-3-112 145V 78 Ż DM
1 10 1839 Ostropol Jan Szymczuk 1 Czarna s. Antoniego i Marianny z Karnafalów 178-3-112 269V 36 Ż 522 DM
1 4 1839 Butowce Anna Wierzbicka 2/52 Medwedówka Mała c. ur. Franciszka i Teresy z Falkowskich 178-3-112 214V 15 Ż 417 DM
24 1 1839 Zasław św. Jana Antoni Kurzyński 6/12 Wójtowce s. Franciszka i Marianny z Kufalskich 178-3-112 16V 5 Ż 33 DM
15 7 1839 Berezne Marcin Falkowski 20 Jakubówka s. Tadeusza i Marianny z Gąsiewskich 879 224 R 21 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0232.htm
4 12 1839 Berezne Joachim Falkowski 79 Mokwin wdowiec po Apolonii, syn Michał, córki Teodora, Anastazja i Franciszka 879 225 R 31 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0233.htm
21 3 1839 Zasław św. Józefa Antonina Falkowska 16 Sulżyn panna 178-3-112 80V 21 Ż 157 RG
22 4 1839 Zasław św. Józefa Jóżefata Teleżyńska 9 Bielów c. Antoniego i Marianny z d. Falkowskiej 178-3-112 82R 31 Ż 160 RG
1 5 1839 Zasław św. Józefa Marianna Falkowska 17 Sulżyn c. Jakuba i Antoniny z d. Niedźwieckiej, panna 178-3-112 82V 36 Ż 161 RG
14 3 1840 Krzywin Franciszka Fal 60 Krzywin z Konopków, wdowa po Józefie, syn Konstanty w małżeństwie, córki Justyna Malinowska, Helena Fedorowska i Tekla w panieństwie 880 34 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0035.htm
23 7 1841 Annopol Dominik Fala 2 Annopol s. Konstantego i Józefy z Wierzbickich R 80 R 19 0
21 8 1841 Ostróg Aniela Kumarowska 6/12 Płużne s. odnodworców Wincentego i Tekli z Kufalskich R 26 V 80
11 12 1841 Radziwiłłów Franciszka Kienler 22 Radziwiłłów córka Jana i Ludwiki z d. Faltynowska 827 236 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0239.htm
13 12 1841 Połonne Piotr Falkowski 80 Medwedówka żona Anna, córki Marcjanna, Anna i Marianna 872 175 89 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0095.htm
5 4 1841 Krzywin Dorota Fedorowska 4 Krzywin córka Teodora i Heleny z Fallów 171-1-12 39V 7 R Mg
6 9 1841 Bereźnica Antonina Rafalska 23 Bereźnica z d. Wyrzykowska, mąż Ignacy, syn Jan Antoni 827 133V 15 AGAD 137 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0137.htm
9 6 1842 Połonne Marianna Falkowska 13 Medwedówka c. ur. Piotra i Anny 873 371 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0191.htm
28 12 1842 Korzec Anna Falkowicz 4,5 Korzec córka Stanisława i Eleonory z Dydrychów 873 209 109 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0109.htm
26 12 1842 Zasław św. Józefa Andrzej Poniecki 67 Brykula pozost. wd. Magdalenę z d. Falkowską, s.: Jana, Piotra i Józefa oraz c.: Joannę i Domicelę 178-51-485 80V 93 Ż 83 RG
7 5 1842 Zasław św. Jana Helena Roszkowska 5 Wojtowce c. Tomasza i Anny z d. Falkowskiej 178-51-485 19R 20 Ż 21 RG
13 9 1843 Tajkury Feliks Józefalski 2/52 Chrynów s. Jana i Marcelliny z Dzieńkowskich 882 56 V 21
22 8 1843 Lachowce Piotr Zagajewski 10 Książęcin s. Franciszka i Karoliny z Falińskich 882 99 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0101.htm
16 9 1843 Młynów Teodora Oktawia Kóńcewicz 10/12 Koryty rodzice: ur. Cyriak i Sabina z d. Falkowska 829 38aV 39 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0049.htm
20 5 1843 Korzec Lucyna Rudnicka 3,5 Rudnia Klonowa córka Feliksa i Anny z Rafalskich 874 257 38 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0131.htm
20 10 1843 Annopol Emilia Fal 2,5 Annopol c. Konstantego i Józefy z Wierzbickich 882 117 R 36 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0118.htm
20 1 1843 Zasław św. Jana Marianna Czaszyńska 50 Borysów z d. Falkowska, pozost. wd. Jana 178-51-510 17V 8 Ż 21 RG
12 8 1843 Zasław św. Jana Andrzej Czaszyński 6/12 Wojtowce s. Pawła i Heleny z d. Falkowskiej 178-51-510 21V 51 Ż 25 RG 0
24 8 1843 Zasław św. Jana Helena Czaszyńska 27 Wojtowce z d. Falkowska, pozost. wd. Pawła, zm. z połogu 178-51-510 21V 54 Ż 25 RG
2 1 1843 Berezne Marianna Falkowska 80 Jakubówka mąż Tadeusz, syn Gabriel, córka Konstancja 882 218 R 1 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0219.htm
9 2 1844 Radziwiłłów Ludwika Kemler 50 Radziwiłłów z domu Faltynowska, mąż Jan 830 223 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0227.htm
1 10 1844 Szumsk Anna Kolczycka 85 Szumsk z Szwiderskich, wdowa po Rafale, syn Antoni, córki Marianna i Ludwika 875 714 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0377.htm
12 5 1844 Toporyszcze Konstanty Szaciło 1 Sielanszczyzna s. wolno żyjących Daniela i Marianny z Falińskich 178-51-514 503V 28 Ż DM
3 1 1844 Berezne Marianna Bronowicka 1,5 Rudnia Bobrowska z puchliny, c. Hilarego i Marianny Falkowskiej 883 215R 1 Na,DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0220.htm
20 12 1844 Berezne Feliksa Rodziewiczówna 55 Berezne z gorączki, panna, c. Pawła i Rozalii z d. Falkowskiej, syn Piotr, córka Elżbieta 883 216V 11 Na,DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0222.htm
13 9 1844 Kuniów Józefa Falkowska 3 Gurszczyzna c. Marcina i Magdaleny z Popielów 883 82 V 27 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0086.htm
14 2 1845 Kuniów Jan Falkowski 6h Gurszczyzna s. Marcina i Magdaleny z Popielów 884 109 V 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0113.htm
26 3 1845 Krzywin Tekla Fall 24 Nietykszyn /Nietyszyn Rodzice: Józef i Franciszka z Konopków 884 68 6 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0070.htm
16 8 1845 Nabrzuska Wacław Bohdanowicz 12 Hrywa syn Józefa i Józefy z Faliszewskich 860 573 6 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0307.htm
8 1 1845 Kołki Agnieszka Drzewiecka 70 Rudnia z Falkowskich, dzieci: Franciszek i Antoni, oraz Marianna i Antonina 831 78 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0081.htm
5 3 1845 Zasław św. Jana Franciszka Falkowska 19 Wojtowce panna, c. ur. Mikołaja i Małgorzaty z Opatowskich 178-3-113 79R 11 Ż DM
9 8 1845 Zasław św. Jana Piotr Roszkowski 5/52 Wojtowce s. 1-dw. Tomasza i Anny z Falkowskich 178-3-113 81V 35 Ż DM
29 5 1845 Berezne Apolonia Bronowicka 1,5 Rudnia Druchowska z boleści piersiowej, c. Hilarego i Marianny z d. Falkowskiej 884 248V 5 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0255.htm
2 2 1846 Beresteczko Anna Faltynowska 84 Beresteczko z Bezantów, ur., wdowa po Rafale 8 20 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0012.htm
14 8 1846 Sielec Franciszka Jastrzębska 2,25 Sielec c. prac. Stefana i Urszuli z Tarnogórskich ze wsi Falenicze 578 20 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0012.htm
21 6 1846 Białogródka Jan Faliński s. Wojciecha 81 Kuźmińce ur., żona Katarzyna z Łaszczów c. Jana, synowie Józef, Mikołaj i Franciszek, córka Karolina 178-3-115 154R 53 Ż DM
25 11 1846 Białogródka Anna Falińska 4 Kuźmińce c. ur. Franciszka s. Jana i Marianny Łukarzewskiej c. Sylwestra 178-3-115 157V 87 Ż DM
2 4 1846 Berezne Magdalena Falkowska 32 Jakubówka z suchot garlanych, mąż Gabriel, syn Jakub, córki: Leonora i Franciszka 885 228V 5 AGAD Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0239.htm
22 8 1846 Toporyszcze Wiktoria Piotrowska 1 Leźnik prac. Jakuba i Marianny z Falińskich 178-3-15 472R 37 Ż 105 DM
12 4 1846 Toporyszcze Jakub Piotrowski 50 Leźnik prac., żona Marianna z Falińskich 178-3-15 469V 18 Ż 100 DM
22 4 1846 Annopol Anna Fal 1,5 Annopol c. Konstantego i Józefy z Wierzbickich 885 70R 19 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0071.htm
24 11 1846 Tajkury Jan Józefalski 34 Chrynów żona Marianna z Dzieńkowskich, córka Władysława 885 56V 17 AGAD 58 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0058.htm
22 11 1846 Lubar Jan Kropielnicki 49 Czartoria Nowa syn Macieja, żona Pauliny z Potrykowskich, synowie Tytus i Prosper, córka Rafalina 178-3-15 289R 60 Ż 44 DM
18 9 1846 Łabuń Domicela Sułkowska 60 Białopol z d. Falkowska, mąż Jakub, syn Franciszek 178-3-115 123V 33 Ż 242 DM
29 8 1847 Horochów Jan Falendysz 60 Horochów sław., żona Marianna, syn Feliks, córka Wiktoria 85 46 46 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0026.htm
3 6 1847 Luboml Eufrozyna Krzywicka 28 Rymacze ur. Falkowska 862 417 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0222.htm
22 4 1847 Kołki Soter Kai Falkowski 1/365 Folwark Tarasz Grzegorz i Zofia z Kowalskich 833 183 15 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0102.htm
23 4 1847 Kołki Zofia Falkowska 25 Folwark Tarasz z Kowalskich, mąż Grzegorz, syn Alexander, córka Joanna 833 183/4 16 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0102.htm
31 12 1847 Ostróg Tekla Komarowska 30 Płużne 1-dw., z Kufalskich, mąż Wincenty, syn Feliks 171-1-14 30V 5 R DM
25 12 1847 Niewirków Rajmund Żygadło 11/12 Mokre s. Ur.Wincentego i Konstancji z Falkowskich 171-1-13 295 V 45 R AS
22 10 1847 Kuniów Ksawery Falkowski 13 Gurszczyzna s. Franciszka i Krystyny z Podgruszeckich 171-1-13 84R 39 R 87 DM
12 1 1847 Toporyszcze Antoni Czarnecki 30 Berezówka żona Małgorzata z Falińskich 178-3-19 515R 3 Ż 1012 DM
2 2 1847 Toporyszcze Mikołaj Faliński 5 Berezówka s. Teodora i Katarzyny z Zajączkowskich 178-3-19 515V 8 Ż 1013 DM
25 7 1847 Toporyszcze Emilia Falińska 3 Berezówka c. Franciszka i Dominiki z Orzechowskich 178-3-19 519V 52 Ż 1021 DM
28 8 1847 Toporyszcze Daniel Szaciło-Kulikowski 30 Sielańszczyzna żona Marianna z Falińskich, syn Jan i jedna córka 178-3-19 520R 60 Ż 1022 DM
30 8 1847 Toporyszcze Julianna Falińska 73 Berezówka wdowa po Pawle, syn Stefan i córka Marianna 178-3-19 520R 61 Ż 1022 DM
4 8 1847 Butowce Paulina Wierzbicka 4 Medwedówka Mała c. Franciszka i Teresy z Falkowskich 178-3-116 216V 28 Ż 428 DM
3 4 1847 Zasław św. Jana Helena Kufalska 75 par. Zasław z d. Zawadzka, syn Aleksander, córki Marianna i Tekla 178-3-116 13V 18 Ż 27 DM
10 6 1847 Zasław św. Jana Jan Zieliński 6 h Wójtowce s. Gabriela i Marianny z Falkowskich 178-3-116 15R 33 Ż 30 DM
30 6 1848 Katerburg Józef Kretowicz 3 Folwarki s.Kazimierza i Petroneli z Falczyńskich 199 23 14 DW
9 7 1848 Radziwiłłów Jan Kemler 53 Radziwiłłów wdowiec po Ludwice Faltynowskiej, syn Józef, córki: Antonina, Salomea, Wiktoria, Marianna 834 596 20 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0310.htm
18 7 1848 Radziwiłłów Anna Faltarzewa 60 Radziwiłłów wdowa po Józefie 834 600 31 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0312.htm
6 10 1848 Młynów Wiktor Koncewicz 0,5 Koryty rodzice: Cyriak i Sabina z domu Falkowska 834 257R/501 44 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0260.htm
2 2 1848 Zasław św. Józefa Szymon Falkowski 80 Zasław - Majdan s. Szymona, ur., żona Marianna z Mądzelowskich, z 1-ej żony Konstancji z Wróblewskich synowie Jan i Antoni, córka Magdalena, z 2-ej Marianny z Mądzelewskich córki Katarzyna, Anna, Aleksandra i Elżbieta 178-3-117 55R 13 Ż
12 8 1848 Zasław św. Jana Marianna Falkowska 45 Zasław od cholery, W., żona Petronela z Rzepeckich, syn Aleksander 178-3-117 113R 70 Ż
13 3 1848 Kulczyny Maksymilian Proszkowski 25 Metce żona Katarzyna z Kanafalskich i córka Cecylia, po I-żonie syn Leopold 178-3-117 521V 25 Ż 1025 DM
14 7 1848 Kulczyny Cecylia Proszkowska 1 Metce c. Maksymiliana i Katarzyny z Kanafalskich 178-3-117 523V 43 Ż 1029 DM
10 1 1849 Równe Franciszka Wencel 70 Równe z d. Faliszewska, wdowa po Jakubie, syn Fryderyk, córki Karolina i Paulina 171-1-15 208V 1 R 211 DM
2 5 1849 Ostróg Anna Kufalska 1 Ostróg c. Aleksandra i Barbary z Kondratów 171-1-15 48V 60 R 51 DM
16 1 1849 Międzyrzec Jan Gładkowski 2 Mańków s. nieślubny Rafaliny Gładkowskiej 171-1-15 452R 4 R 453 BW
12 8 1850 Kulczyny Daniela Proczkowska 7 Metce c. Franciszka i Karoliny z Kanafalskich 178-3-119 212V 46 Ż 417 DM
13 9 1851 Zasław św. Józefa Franciszka Tylżyńska 75 Bielów c.Franciszka z d.Falkowska, wd. po Antonim, pozost.s.: Józefa, Stanisława, Wincentego i Michała oraz c.Dorotę 178-3-120 430R 71 Ż 843 RG
22 11 1851 Białogródka Antoni Białokur 1 Puzyrki Małe s. ur. Jana i Józefy Falińskiej 178-3-120 488R 72 Ż DM
15 1 1851 Zasław św. Jana Małgorzata Falkowska 60 Wójtowce z d. Opatowska, córki Marianna i Anna 178-3-120 366V 4 Ż 718 DM
20 5 1851 Zasław św. Jana Aniela Popławska 15 Wójtowce c. Michała i Marianny z Falkowskich 178-3-120 369R 21 Ż 723 DM
19 6 1851 Berezdów Teodora Rafalska 65 Stołby ur., z Izdebskich, wdowa po Janie, synowie Ignacy i Jan, córka Anna 178-3-72 334V 35 Ż 656 DM
27 12 1852 Radziwiłłów Stefan Wilecki 25 Radziwiłłów s. gubernialnego sekretarza Rafala i Zofii z Lubeckich 836 387 30 0
23 6 1852 Berezne Aleksanser Falkowski 3 Jakubówka s. Gabriela i Marianny z Murawskich 171-1-17 512R 19 R AD1
3 9 1852 Szumsk Franciszka Falmicka 37 Chodaki z d. Kowalska, mąż Fryderyk 426-1-241 135R 53 T 138 DM
4 5 1853 Szumsk Fryderyk Falnicki 36 Szumsk wdowiec po Franciszce z Kowalskich pozbawiony potomstwa 878 257 33
15 4 1853 Łuck Tomasz Falkowski 70 Kniahininek ziemianin, żonaty, syn Oktawian i 4 córki 389 80 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0042.htm
20 2 1853 Białogródka Katarzyna Falińska 69 Kuźmińce 1-dw., wdowa, synowie Józef, Mikołaj i Franciszek 178-3-121 512R 17 Ż DM
18 7 1853 Zasław św. Józefa Józef Rafalski 65 Sulżyn pozost.wd.Katarzynę z Lublińskich, z 1 małż. s.: Stanisława i Jana oraz c.Annę 178-3-121 448V 67 Ż 844 RG
7 10 1853 Deraźne Agapia Rafalska 60 Japołot z d. Ławrowska, m. Karol 171-1-33 528R 30 R 519 BW
3 7 1853 Ostróg Aleksander Kufalski 40 Ostróg ż. Barbara z Kondrackich, s. Aleksander, Jakub 171-1-33 54R 70 R 54 BW
2 4 1853 Stepań Wiktoria Rafalska 80 Folwark Komarowiecki z Szelągowskich, wdowa po Stanisławie, s. Ignacy, c. Justyna 171-1-33 551V 8 R 541 BW
19 1 1853 Krzywin Klementyna Fedorowska 11/12 Krzywin c. Teodora i Heleny z d. Fal 171-1-33 122V 2 R 121 BW
31 1 1853 Krzywin Róża Fedorowska 1 Krzywin c. Teodora i Heleny z d. Fal 171-1-33 123R 5 R 121 BW
8 11 1854 Białogródka Marianna Falińska 50 Ledzianka 1-dw., z Zielińskich, mąż Józef, synowie Tomasz i Wiktor, córka Antonina 178-3-122 445R 59 Ż DM
13 10 1854 Toporyszcze Bazyli Faliński 1 Nebiża s. wolno żyjących Leona i Tekli Wachowskiej 178-3-38 672R 48 Ż DM
11 9 1854 Targowica Marianna Falkowska 54 Topule z d. Kamińska, mąż Mateusz, syn Erazm i córka Józefa 172-1-30 219V 22 R 219 DM
10 3 1854 Lachowce Władysław Nehrebecki 1 Lachowce s. Adama i Rafaliny z Kotkowskich 171-1-37 635R 24 R 621 DM
10 12 1854 Niewirków Hilary Bronowicki 56 Rudnia Pohoryłowska żona Marianna z Falkowskich, synowie Tomasz i Hilary, córki Dorota i Marianna 171-1-37 320V 25 R 317 DM
13 12 1854 Niewirków Marianna Bronowicka 35 Rudnia Pohoryłowska z d. Falkowska, wdowa po Hilarym 171-1-37 320V 26 R 317 DM
18 8 1854 Międzyrzec Korecki Karol Hej 2 Sapożyn s. Eliasza i Rafaliny z Gładkowskich 171-1-37 452V 23 R 437 DM
23 2 1854 Kulczyny Marianna Proczkowska 3 Metce c. Franciszka i Karoliny z Kanafalskich 178-3-122 119V 15 Ż 230 DM
4 3 1854 Kulczyny Emilia Proczkowska 1 Metce c. Franciszka i Karoliny z Kanafalskich 178-3-122 120R 20 Ż 231 DM
5 8 1855 Horochów Jakub Falendysz 2/52 Podliski s. chł. Feliksa i Anny 93 60 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0035.htm
10 3 1855 Szumsk Eugenia Falkowska 2/12 Bołożówka c. Oktawiana i Eugenii z Sosnowskich 172-1-41 411V 25 R / FS 414 DM
5 1 1856 Berezne Katarzyna Falkowska 60 Witkowicze z d. Wojtkowska, mąż Tadeusz, córka Zofia 171-1-67 144V 3 R 147 DM
12 4 1856 Lachowce Róża Zagajewska 7/12 Książęcin c. Franciszka i Karoliny z Falińskich 171-1-67 602V 26 R 583 DM
7 3 1857 Łuck Piotr Falkowski 2 Sikirycze s. Falkowskiej nieprawego łoża 393 75 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0039.htm
8 12 1857 Krzemieniec Aleksander Sawicki 75 Krzemieniec radca dworu, żona Joanna z d. Nawrocka, z 1-go małż. z Marią z d. Bawtałowską syn Izydor i córki Tekla, Ewelina, Petronela, Konstancja i Paulina, z 2-go z Joanną synowie Adolf, Henryk, Władysław, Cezary i Stanisław, córki Rafalina, Zofia i Jadwiga 0.1-29 68R 76 T DW
14 4 1857 Białogródka Marianna Falińska 18 Puzyrki Małe ur., z Wolskich, mąż Wiktor, bez potomna 178-3-73 193V 19 Ż DM
19 6 1857 Ostropol Krzysztof Drozdowski 70 Ostropol żona Agnieszka z Adamskich, pozostawił po sobie z I-małżeństwa synów Józefa i Aleksandra oraz córkę Annę, z II-małżeństwa syna Hilarego, córki Ludwikę, Izabelę i Rafalinę 178-3-73 333V 18 Ż 630 DM
17 6 1859 Bucyń Delfina Faliszewska 74 Kaczyn z Chojnackich, wlm., wdowa po Józefie, syn Stanisław, córka Julia 50 10 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2050/pages/PL_1_436_50_0006.htm
13 7 1859 Kuniów Domicela Falkowska 11 Górszczyzna c. szl. Franciszka i Krystyny Podgruszeckiej 886 280 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0146.htm
9 11 1859 Toporyszcze Petronela Falkowska 1,5 Fontaniego Słoboda szkarlatyna; c. ur. Gabriela i Marianny Morawskiej 178-3-50 735V 73 Ż DM
4 2 1859 Deraźne Dorota Jezierska 60 Chołoniewicze z Falkowskich, m. Łukasz, z pierwszego małżeństwa c. Marcelina 171-1-73 425V 1 R 420 BW
21 2 1859 Deraźne Marianna Falkowska 88 Chołoniewicze wdowa, s. Grzegorz 171-1-73 425V 2 R 420 BW
25 12 1859 Szumsk Antonina Jakubowska 2 Bacaje c. Karola i Katarzyny z Falkowskich 245-1-16 215R 95 R / FS 216 DM
27 5 1860 Ołyka Ludwika Majfrowicz 15 Humienniki panna, c. urodzonych Jana i Józefy z Falkowskich 841 344 11 0
13 1 1860 Starokonstantynów Antonina Okrzymowska 33 Woronkowce z d. Kanafalska, mąż Ignacy, córki Czesława i Anna 178-3-130 314R 7 Ż 590 DM
26 11 1860 Nabrzuska Stanisław Warszewski 1 Wierchy s. chł. Józefa i Antoniny z Rafalskich 889 214R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0212.htm
12 2 1860 Białogródka Marcin Faliński 4/12 Kuźmińce s. ur. Tomasza i Antoniny 178-3-75 143V 15 Ż DM
7 4 1860 Białogródka Antoni Faliński 4 Ledzianka s. ur. Józefa i Katarzyny Sławeckiej 178-3-75 148R 40 Ż DM
18 1 1860 Kulczyny Franciszka Falińska 65 Antoniny z d. Grębecka, wdowa, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-130 156V 10 Ż 296 DM
18 1 1861 Krzemieniec Joanna Sawicka 47 Krzemieniec z Nawrockich, wlm., wdowa po radcy dworu Aleksandrze, synowie Adolf, Henryk, Władysław, Cezary i Stanisław, córki Rafalina, Zofia i Jadwiga 0.1-34 55V 11 T
9 1 1861 Nabrzuska Wacław Fabiański 3 Karasin syn Antoniego i Ludwiki z Faltynowskich 890 211V 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0208.htm
16 4 1862 Nabrzuska Antoni Fabiański 59 Karasin syn Tomasza i Marianny ze Struszewskich, z 1-ej żony Anny z Glewińskich syn Marcin l. 29, z 2-ej Ludwiki z Faltynowskich córki Wanda l. 10 i Faustyna l. 6 891 213R 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
16 4 1862 Białogródka Erazm Faliński 1 Kuźmińce s. ur. Tomasza i Antoniny z Popławskich 178-3-77 159V 41 Ż DM
17 4 1862 Białogródka Andrzej Metelski 4/12 Chwedorówka s. ur. Bazylego i Antoniny Falińskiej 178-3-77 160R 43 Ż DM
21 7 1862 Deraźne Karol Rafalski 60 Japołot wdowiec, syn Seweryn 887 170 14 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0092.htm
19 2 1862 Zasław św. Jana Emilia Zielińska 14 Iwanówka c. Gabriela i Marianny z Falkowskich 178-3-77 275R 8 Ż 546 DM
31 3 1862 Zasław św. Jana Marianna Kurzyńska 4 Wójtowce c. Franciszka i Marianny z Kufalskich 178-3-77 276R 16 Ż 548 DM 0
11 8 1862 Berezne Marianna Falkowska 86 Berezne wdowa, c. Waleria ż. Aleksandra Imberga 887 500 13 AGAD 272 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0272.htm
14 3 1863 Ołyka Franciszek Kownacki 8 Hinin Gabriela i Marianny Konofalska 486 51 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0028.htm
22 3 1863 Nabrzuska Alojza Siestrzewitowska 15 Grywa córka Konstantego i Julii z Faliszewskich 892 288V 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0270.htm
29 12 1863 Białogródka Marianna Falińska 0,5 Ledzianka c. Tomasza i Antoniny 178-3-81 62R 79 Ż DM
11 11 1863 Berezne Aleksander Imberg 48 Berezne ż. Waleria z Falkowskich, s. Daniel, Florian, c. Emilia 650-1-2 88V 14 R 117 BW
15 11 1863 Berezne Wincenty Żygadło 50 Jakubówka ż. Katarzyna z Falkowskich, s. Antoni, Tomasz, Gabriel 650-1-2 89R 16 R 118 BW
23 10 1863 Korzec f. Horodnica Franciszka Falkowska 6/12 Myszakówka c. Jakuba i Marianny z d. Kuriata 650-1-2 66V 16 R 85 BW
6 10 1864 Młynów Marianna Malczewska 24 Koblin mąż Rafal, syn Walerian, córka Tekla 842 658 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0351.htm
28 1 1864 Zasław św. Jana Karolina Siedlarska 1,5 Wójtowce c. Jana i Anny z Falkowskich 685-6-6 55V 2 Ch 110 DM
24 2 1864 Bazalia Marcjanna Falińska 6/52 Tryski c. Wiktora i Franciszki 17-1-9 20R 15 Ch 38 DM
30 8 1864 Kulczyny Anna Kanafalska 24 Metce panna 17-1-235 110V 51 Ch 214 DM
26 9 1864 Korzec Waleria Faliszewska 14 Korzec c. Stanisława i Marianny z Kosakowskich parafian z wsi Kaczyn parafii Bucyń 171-1-83 72V 39 R 75 DM
11 4 1864 Korzec filia Horodnica Adam Falkowski 10 Myszakowa s. Jakuba i Marianny z Kuriatów 171-1-83 76V 62 R 79 DM
21 11 1865 Kuniów Mateusz Falkowski 32 Górszczyzna kawaler, s. 1-dw. Marcina i Marianny Galimskiej 178-3-78 77V 21 Ż DM
5 11 1865 Żytomierz Agnieszka Roskosz 99 Żytomierz z cholery, dw., wdowa z Kafalskich, żona byłego sekretarza gub, bezdzietna 178-3-61 159V 310 Ż DG
21 11 1865 Białogródka Marcjanna Falińska 52 Szarłajówka ur., z Studzińskich, mąż Mikołaj, synowie Jan i Jakub, córki Józefa, Aniela, Elżbieta i Marcelina 178-3-81 196V 60 Ż DM
21 3 1867 Krzemieniec Józef Myszkowski 82 Krzemieniec od zapalenia wątroby, wdowiec po Anastazji z d. Falewej, synowie Karol, Konstanty, Paweł i Mikołaj, córka Marcelina 426-1-41 41R 22 T 503
4 4 1867 Krzemieniec Józef Kawujer 39 Krzemieniec na paszporcie z Królestwa Polskiego, żona Józefa z d. Rudkowska, synowie Seweryn, Franciszek i Kazimierz, córki Rafalina i Stanisława 426-1-41 42R 28 T 504
12 8 1868 Kowel Anastazja Rafalska 5 Myślina c. 1-dw. Leona i Leonory z Sierakiewiczów 269 38 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0021.htm
22 7 1868 Kuniów Piotr Falkowski 3 Iliaszówka s. 1-dw. Mikołaja i Anieli Żukowskiej 178-3-78 173R 23 Ż DM
1 4 1868 Krzemieniec Rozalia Wiatrowska 3 Krzemieniec c. 1-dw. rafala i Domiceli z Grządkowskich 426-1-44 46R 28 T DW 813
12 5 1869 Kowel Jan Rafalski 9 Myślina s. 1-dw. Leona i Leonory 270 41 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20270/pages/PL_1_436_270_0023.htm
2 4 1870 Kuniów Marcin Falkowski 64 Gurszczyzna żona Magdalena, synowie Adam, Feliks i Klemens, córki Katarzyna i Antonina 178-3-78 235R 17 Ż DM
3 7 1870 Kuniów Paulina Falkowska 5 Gurszczyzna szkarlatyna, c. Feliksa i Emili Łabęckiej 178-3-78 236R 29 Ż DM
19 7 1870 Kuniów Marianna Falkowska 5 Gurszczyzna z krupu, c. Mikołaja i Karoliny Łabęskiej 178-3-78 236V 32 Ż DM
26 12 1870 Białogródka Józef Faliński 85 Ledzianka ur., wdowiec, synowie po I-żonie Tomasz i Wiktor oraz córka Antonina, po II-żonie synowie Jan i Franciszek, córka Wiktoria 178-3-84 97V 97 Ż DM
28 4 1871 Jampol Franciszka Falmicker 25 Jampol z d. Jankowska, chł., mąż Cezary, syn Wacław 426-1-55 97V 24 T/FS DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9Q8X-T?i=493&cat=834012
1 7 1871 Turzysk Antoni Falski 17 Bobły szlachcic 739 21 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0013.htm
25 4 1871 Kuniów Klemens Falkowski 60 Gorszczyzna żołnierz, żona Antonina z Wróblewskich, syn Andrzej 178-3-78 268R 13 Ż DM
17 4 1871 Białogródka Jakub Faliński 3 Kuźmińce s. ur. Filipa i Karoliny 178-3-84 179R 34 Ż DM
17 4 1871 Zasław św. Jana Paulina Falkowska 50 Mokrzec pozost. wd. Antoniego, s. Feliksa i c. Mariannę 685-6-6 235R 18 Ch RG
17 1 1872 Kuniów Marianna Jakubowska 12 Gurszczyzna c. Karola i Katarzyny Falkowskiej 178-3-78 297V 3 Ż DM
24 10 1872 Ostróg Marcelina Krynicka 28 Derewiańcze zd Falkowska, wdowiec Gracjan, s. Franciszek, Jan, c. Rozalia 654-1-56 78 L 8 R MZ
26 12 1872 Ostróg Jan Krynicki 3/12 Derewiańcze r. Gracjan, Marcelina zd Falkowska 654-1-56 77 P 4 R MZ
20 8 1872 Jampol Katarzyna Rafaluk 70 Lepieszówka chł., wdowa, synowie Kalina i Iwan, córki Franciszka i Maria 426-1-58 28V 34 T/FS 735 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QH3-C?i=734&cat=834012
10 7 1873 Turzysk Joanna Falska 16 Bobły panna 741 17 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0010.htm
24 6 1873 Radziwiłłów Antoni Makowski 70 Radziwiłłów emerytowany kandydat, żona Józefa z d. Falbańska, synowie Grzegorz, Aleksander i Michał, córki Teresa i Julia 1-67 83 R 28 T
17 1 1873 Kuniów Bronisław Jasiński 2 Radohoszcz Wielka s. Stefana i Zuzanny Falkowskiej 178-3-74 327R 7 Ż DM
9 2 1873 Kuniów Magdalena Falkowska 53 Borowica wdowa, pozostawiła syna Feliksa i Adama, córki Antoninę i Katarzynę 178-3-80 327V 13 Ż DM
16 2 1873 Kuniów Jan Jakubowski 5 Górszczyzna s. Karola i Katarzyny Falkowskiej 178-3-82 327V 15 Ż DM
11 1873 Ostróg Franciszek Fal 25 Spiwak wdowa Antonina zd Wereszczyńska, c. Olimpia, Marianna 654-1-56 72R 6 R MZ
20 8 1874 Turzysk Aleksandra Falska 1 Bobły c. Józefa i Wladysławy z Winiawskich 742 22 9 AGAD 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0013.htm
19 2 1874 Horochów Marianna Kazun 25 Podliski z Falendyszów, chł. 110 82 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0044.htm
26 1 1874 Radziwiłłów Józefa Makowska 60 Radziwiłłów z d. Falbańska, wdowa po em. kandydacie Antonim, synowie Grzegorz, Aleksander i Michał, córki Teresa i Julia 1-68 93V 6 T
9 3 1875 Kuniów Rozalia Krynicka 6 Radohoszcz Mała z ospy, c. Franciszka i Marianny Falkowskiej 178-3-78 398R 17 Ż DM
30 10 1875 Białogródka Marianna Falkowska 45 Teleżyńce mieszczanka, z d. Mysłowska, mąż Antoni, syn Józef i córka Rozalia 178-3-133 70V 126 Ż DM
5 3 1877 Kuniów Andrzej Falkowski 10 Dryżaki s. Klemensa i Antoniny Zabłockiej 178-3-78 488V 14 Ż DM
19 7 1877 Białogródka Franciszek Zagajewski 82 Książęcin mieszczanin, żona Maria ? [Karolina] z Falińskich, synowie Mikołaj, Michał, Wincenty i Ludwik, córki Paulina, Konstancja, Maria i Franciszka 178-3-133 157V 70 Ż DM
29 5 1878 Białogródka Karolina Zagajewska 70 Książęcin z d. Falińska, synowie Michał, Mikołaj, Ludwik, córki Paulina, Konstancja, Maria, Franciszka 43 JZ 0 0
1 11 1879 Dederkały Eleutery Falkowski 54 Dederkały Wielkie zakonnik, reformat 57 89 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0048.htm
1 1 1880 Kuniów Stanisław Wiarkowski 40 Radohoszcz żona Antonina z Falkowskich, syn Antoni, córki Aniela, Rozalia, Katarzyna i Józefa 178-3-78 611V 1 Ż DM
7 8 1880 Kuniów Henryk Wolski 6/12 Gurszczyzna s. Stefana i Michaliny z Falkowskich 178-3-78 618R 48 Ż DM
17 2 1880 Berezne Kornelia Falkowska 1,5 Potasznia c. Józefa i Tekli z Kuriatów 740-2-5 32V 9 R 33 DM
17 6 1881 Ołyka Bolesław Konarzewski 2/12 Palcze Michała i Kamili z Falkowskich 502 83 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0044.htm
8 11 1881 Ołyka Zofia Falkowska 5 Palcze Jana i Anny z Cieszkowskich 502 94 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0049.htm
20 8 1881 Kuniów Jan Jakubowski 8 Gurszczyzna s. Karola i Katarzyny z Falkowskich 178-3-78 662R 24 Ż DM
9 1 1881 Berezne Konstancja Żygadło 70 Jakubówka z d. Falkowska, wdowa 740-2-5 69V 1 R 65 DM
6 10 1881 Kowel Bolesław Rajkowski 2 Biełaszów od krupy, s. chł. z Królestwa Polskiego Piotra i Ewy z d. Falickiej 282 84 54 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0044.htm
23 10 1882 Radziwiłłów Tekla Falin 37 Radziwiłłów z d. Sikorska, mąż żołnierz rezerwy Bazyli, bez potomstwa 1-76 53 R 38 T 0
25 7 1882 Ołyka Karol Falkowski 14 Palcze Mateusza i Bronisławy z Marciszewskich 503 83 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0044.htm
7 8 1882 Ołyka Wincenty Falkowski 4 Palcze Mateusza i Bronisławy z Marciszewskich 503 86 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0046.htm
9 8 1882 Ołyka Stanisław Falkowski 14 Palcze Jana i Anny z Trzeszczkowskich 503 87 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0046.htm
17 8 1882 Ołyka Anna Konarzewska 1/12 Palcze Michała i Kamilii z Falkowskich 503 87 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0046.htm
19 7 1882 Horochów Jan Falendysz 1 Podliski s. chł. Feliksa i Katarzyny z Sawickich 118 71 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0040.htm
17 11 1882 Białogródka Antonina Falińska 60 Ledzianka z Popławskich, chł., mąż Tomasz, syn Gabriel, córki Barbara i Paulina 17-2-77 60R 126 Ch
8 1 1882 Kuniów Anna Wolska 5/12 Gurszczyzna c. Stafana i Karoliny Falkowskiej 178-3-78 701V 2 Ż DM
4 9 1882 Berezne Paweł Falkowski 9/12 Jakubówka s. Klemensa i Aleksandry z Kuriatów 740-2-5 122V 32 R 112 DM
30 1 1882 Berezne Stefania Falkowska 3 Jakubówka s. Władysława i Apolonii z Chodorowskich 740-2-5 118R 5 R 107 DM
8 7 1883 Kuniów Władysław Falkowski 1 Kurijanki s. nieślubny Katarzyny Falkowskiej parafianki szumskiej 178-3-78 759V 37 Ż DM
28 10 1883 Kuniów Mikołaj Falkowski 42 Gurszczyzna żona Karolina z Łabęckich, syn Dionizy i córki Aniela, Celestyna, Maria i Rozalia 178-3-78 762R 52 Ż DM
20 11 1883 Kuniów Bronisław Wolski 3/12 Gurszczyzna s. Stefana i Michaliny z Falkowskich 178-3-78 762R 54 Ż DM
3 7 1885 Ołyka Hipolit Konarzewski 3/12 Palcze Michała i Kamili z Falkowskich 506 85 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0044.htm
22 12 1885 Ołyka Ignacy Falkowski 28 Palcze stanu wolnego 506 100 74 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0052.htm
19 11 1885 Berezne Antoni Falkowski 3 Jakubówka z koru, s. Klemensa i Aleksandry z Kuriatów 740-2-6 41R 34 R 39 AD1
5 2 1886 Berezne Marianna Kuriata 3 Chołopy na krup, c. Aleksandra i Katarzyny z Falkowskich 740-2-6 74R 8 R 65 AD1
3 11 1887 Berezne Katarzynka Falkowska 65 Jakubówka z Kuriatów, mąż Felicjan, synowie Władysław, Klemens, Szymon, Lucjan, Gracjan, córki Helena Rudnicka, Hieronima i Michalina panny 720-2-6 115R 44 R 105 AD1
11 2 1888 Ołyka Apolonia Falkowska 14 Palcze Stanisława i Michaliny z Falkowskich 508 82 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0043.htm
17 2 1888 Ołyka Wiktoria Falkowska 4 Palcze Jana i Anny z Trzeszczkowskich 508 82 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0043.htm
12 11 1888 Ołyka Leonard Bojkowski 2,3 Pyszny Bór Teofila i Anny z Falkowskich 508 101 64 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0052.htm
28 3 1888 Kuniów Rozalia Falkowska 4 Gurszczyzna c. Feliksa i Emilii z Łabęckich 178-3-86 169V 19 Ż DM
5 4 1888 Kuniów Karol Falkowski 3 Radohoszcz s. nieślubny mieszczanki Antoniny Falkowskiej z Wiarkowskich 178-3-86 170R 24 Ż DM
20 4 1888 Kuniów Marcelina Żukowska 1,5 Gurszczyzna c. Józefa i Karoliny z Falkowskich 178-3-86 171R 29 Ż DM
29 1 1888 Białogródka Antonina Metelska 47 Chwedorówka z d. Falińska, mąż Bazyli, synowie Jan, Antoni i Władysław, córki Maria, Petronela, Rozalia, Aniela i Wincentyna 17-2-79 49V 3 Ch 97 DM
3 10 1888 Białogródka Franciszka Słomińska 4 Ledzianka c. Ignacego i Barbary z Falińskich 17-2-79 56R 67 Ch 110 DM
27 12 1889 Ołyka Ludwik Falkowski 5 Palcze Andrzeja i Teofili z Nazarkiewiczów 509 101 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0056.htm
6 3 1890 Ołyka Marianna Bernacka 2/52 Wólka Kotowska Feliksa i Marianny z Falkowskich 510 48 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0047.htm
18 4 1890 Ołyka Cezary Bojkowski 2 Pyszny Bór Teofila i Anny z Falkowskich 510 49 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0048.htm
6 5 1890 Ołyka Bronisław Senda 1 Palcze Wincentego i Franciszki z Falkowskich 510 50 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0049.htm
10 5 1890 Ołyka Leokadia Falkowska 2,5 Palcze Andrzeja i Teofili Mazurkiewicz 510 50 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0049.htm
20 5 1890 Ołyka Paulina Falkowska 3 Palcze Macieja i Bronisławy z Falkowskich 510 51 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0050.htm
30 6 1890 Ołyka Hipolit Konarzewski 6/365 Palcze Michała i Kamili z Falkowskich 510 53 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0052.htm
20 7 1890 Ołyka Kamila Konarzewska 33 Palcze z Falkowskich, mąż Michał, dz. Stanislaw i Felicjanna 510 53 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0052.htm
3 4 1890 Kuniów Bronisław Falkowski 2 Radohoszcz Wielka s. Kazimierza i Józefy Wiarkowskiej 178-3-86 352V 22 Ż DM
10 2 1891 Turzysk Bolesław Mammot 1 Turopin s. rafala i Franciszki z Kołaczyńskich 759 42 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0022.htm
19 12 1891 Torczyn Marian Jasiński 2 Okorsk Duży s. Dionizego i Marianny z Falkowskich 677 62 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0033.htm
12 9 1891 Meżyrów Jan Szafaluk 80 Martynówka od starości, chł., żona Anna 904-6-12 177V 16 W JS1, D
29 8 1892 Ołyka Karolina Bojkowska 7/12 Pyszny Bór c. Teofila i Anny z Falkowskich 1018 87 41 MO 0
7 11 1892 Ołyka Piotr Falkowski 89 Palcze wdowiec, dzieci: Jan, Bartłomiej, Mateusz, Andrzej, Katarzyna,Justyna,Marianna i Barbara 1018 91 52 MO 0
16 10 1892 Białogródka Martyna Słomińska 1 Ledzianka c. Ignacego i Barbary z Falińskich 17-2-87 63V 111 Ch 115 DM
27 3 1893 Ołyka Leon Werpechowski 6/52 Palcze Franciszek i Józefa z Falkowskich 1018 228 32 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0121.htm
14 2 1893 Ołyka Anna Falkowska 4 Palcze c. Bronisława i Marianny z Falkowskich 1018 222 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0118.htm
25 1 1893 Ołyka Julia Falkowska 10 Palcze Maciej i Bronisława Arsenowicz 1018 220 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0117.htm
3 9 1893 Jałowicze Jan Skiba 1,5 Ostrożec c. obcokraj. Z Galicji Walentego i Justyny Falbar 165 44 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0025.htm
12 7 1893 Ołyka Kazimierz Senba 3 Palcze Wincenty i Franciszka z Falkowskich 1018 237 60 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0125.htm
26 10 1893 Ołyka Julia Konarzewska 1 Palcze Michała i Pauliny z Falkowskich 1018 246 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0130.htm
24 8 1894 Kuniów Dionizy Falkowski 16 Gurszczyzna s. Jana i Józefy Okowińskiej 178-3-86 534R 41 Ż DM
13 10 1894 Kuniów Marianna Obiarkowska (Wiarkowska) 18 Radohoszcz Wielka tyfus, panna, c. Stanisława i Antoniny Falkowskiej 178-3-86 535V 54 Ż DM
13 11 1894 Kuniów Jadwiga Podgruszecka 1 Martyń c. Kazimierza i Katarzyny Falkowskiej 178-3-86 536V 64 Ż DM
7 8 1894 Ołyka Teresa Emilia Rogalińska 7/52 Silno Stanisława i Heleny Bodffal 1018 384 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0201.htm
26 12 1894 Ołyka Franciszka Falkowska 70 Palcze z Falkowskich, wdowa, s. Michał, Feliks, Hieronim, Paweł i c. Aleksandra 1018 391 57 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0205.htm
2 8 1894 Berezne Hilary Falkowski 1 Jakubówka s. Władysława i Antoniny z Krzemińskich 740-2-7 37R 43 R 39 AD1
3 8 1895 Szumsk Joanna Konopacka 11 Kurjanki c. miesz. Mikołaja i katarzyny z Falkowskich 01-233 255R 50 T
9 12 1895 Kuniów Amelia Jakuszewska 8/12 Hucisko Stare c. chł., Mikołaja i Pauliny z Falkowskich 178-3-86 592V 83 Ż DM
24 8 1895 Ołyka Róża Konarzewska 2 Palcze Michał i Paulina z Falkowskich 1018 509 54 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0266.htm
12 10 1895 Berezne Rozalia Falkowska 2 Białaszówka córka Klemensa i Rozalii z Kuriatów 740-2-7 78R 41 R 75 AD1
23 1 1896 Kuniów Karol Jakubowski 88 Gurszczyzna żona Katarzyna z Falkowskich, synowie Antoni i Marcin, córki Paulina i Teofila 178-3-86 639R 8 Ż DM
6 8 1897 Młynów Julian Trochimowicz 5 Dobratyn rodzice: Kazimierz i Anna z d. Falkowska 740-2-412 47V 59 R 1782 RK 0
16 2 1897 Ołyka Jan Bąk 6 Nosowicze Urbana i Marii z Fonfalów 1018 797 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0414.htm
18 2 1897 Ołyka Jan Sozański 3/12 Palcze Józefa i Rozalii z Falkowskich 1018 799 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0415.htm
17 3 1898 Ołyka Paulina Konarzewska 28 Palcze z Falkowskich, mąż Michał dz - Józef i Eufrozyna 1018 941 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0489.htm
10 2 1898 Kowel Gracjan Stanislaw Falkowski 4 Kowel c. chłopów płockiej gub., lipnowskiego pow., gm. Czarne Telesfora i Leokadii z Wejsów. 931 50 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0039.htm
10 12 1898 Ołyka Eufrozyna Konarzewska 1 Palcze Michała i Pauliny z Falkowskich 1018 960 68 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0499.htm
17 12 1898 Ołyka Antoni Falkowski 2 Palcze Wawrzyńca i Anny z Falkowskich 1018 961 70 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0499.htm
15 1 1900 Horochów Joanna Falkowska 30 Myśliny córka Michała i Róży z Nagrobskich 943 42 4 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0037.htm
5 3 1900 Kuniów Stanisław Wolski 3 Gurszczyzna s. mieszczan Stefana i Michaliny Falkowskich 178-3-86 860V 15 Ż DM
18 3 1900 Kuniów Marianna Falkowska 9 Gurszczyzna c. mieszczan Jana i Józefy Okowińskiej 178-3-86 861R 18 Ż DM
28 3 1900 Kuniów Feliks Wolski 70 Gurszczyzna s. mieszczan Stefana i Michaliny Falkowskich 178-3-86 861V 21 Ż DM
1 5 1900 Kuniów Wincenty Świderski 1,5 Gurszczyzna s. Stanisława i Marianny z Falkowskich 178-3-86 863R 30 Ż DM
14 6 1900 Krzemieniec Franciszka Noskowska 75 Krzemieniec wdowa po majorze Rafale, córka Wanda Terebińska - wdowa 426-1-82 35 R 29 T/FS 45 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R98H-S?i=44&cat=833690
1 4 1901 Ołyka Teofil Bojkowski 50 Pyszny Bór żona Anna z Falkowskich, dzieci: Teofil, Franciszka i Aniela 953 68 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0061.htm
26 4 1901 Ołyka Bronisława Senda 0,5 Palcze c. Józefa i Emilii z Falkowskich 953 70 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0062.htm
12 10 1901 Szumsk Maria Konopacka 2 Kurjanki c. chł. Mikołaja i Katarzyny z Falkowskich 0.1-236 432V 97 T
30 10 1901 Szumsk Stanisława Konopacka 4 Kurjanki c. chł. Mikołaja i Katarzyny z Falkowskich 0.1-236 433V 101 T
21 12 1902 Luboml Władysław Wojciechowski 3/12 Szack s. Ignacego i Konstancji z Nafalskich z siedleckiej guberni pow. Włodawa gm. Sobibór 981 94V 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0092.htm
22 12 1902 Horochów Władysław Falendasz 6 Podliski syn Stanisława i Juli 960 53V 45 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0049.htm
3 6 1903 Niewirków Domicella Karpiuk 45 Rudnia Pohoryłowska z Falikowskich, zostawiła męża Onisima, synów Romana i Aleksandra 981 79 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0072.htm
8 7 1904 Krzemieniec Agnieszka Stankiewicz 77 Czuhale z Falkiewiczów, mieszczanka, synowie Antoni i Józef, córki Teofila i Maria 32 V 48 0
23 7 1904 Ołyka Antonina Falkowska 6/12 Palcze Andrzej i Marcelina Bartłomiejczuk 984 76 51 MO 0
22 10 1904 Ołyka Józef Senda 38 Palcze żona Emilia z Falkowskich, dzieci Aleksander, Ksawery, Paulina i Aleksandra 984 79 70 MO 0
15 1 1904 Szumsk Tomasz Wróblewski 2 Cyranka s. chł. Rafala i Bronisławy z Jarmolińskich 0.1-238 64V 11 T
30 3 1904 Szumsk Józefa Wróblewska 0,5 Cyranka c. chł. Rafala i Bronislawy z Jarmolińskich 0.1-238 68R 45 T
18 11 1905 Ołyka Franciszka Falfus 5 Huta Bogusławka Franciszek i Antonina Krukowska 985 82 85 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0077.htm
26 2 1905 Włodzimierz Kazimierz Falkowski 56 Włodzimierz s. Franciszka, szl., żona Maria z Trzaskowskich, z 1-ej żony Marii z Roszkowskich córka Antonina 991 78R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0076.htm
6 2 1906 Ołyka Jan Falkowski 1 Palcze Józefa i Anieli z Bernackich 1019 311 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0168.htm
5 1 1906 Torczyn Florentyna Falkowska 75 Chorochoryn z Jaźwińskich, miesz., wdowa, syn Henryk, córki Maria i Paulina 1021 47V 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0029.htm
21 2 1906 Berezne Mikołaj Falkowski 2 Jakubówka s. Gracjana i Elżbiety z Sawickich 740-4-2 70V 10 R 73 DM
16 3 1906 Berezne Gabriel Żygadło 62 Jakubówka syn Wincentego i Konstancji z Falkowskich, żona Tekla z Bronowickich 740-4-2 71V 21 R 74 DM
2 3 1906 Romanów Franciszek Pulikowski 28 Siaberka żona Rafalina z Pulikowskich, córka Malwina 178-3-215 51V 18 Ż 100 DM
16 4 1906 Romanów Józef Brodowski 6/12 Słoboda Niwna s. Franciszka i Rafaliny z Paczkowskich 178-3-215 53R 35 Ż 103 DM
6 5 1906 Romanów Krystyna Dąbrowska 2 Siaberka c. nieślubna Rafaliny Dąbrowskiej 178-3-215 53V 42 Ż 104 DM 0
15 12 1906 Romanów Jan Sawicki 65 Siaberka wdowiec, syn Cezary, córki Rafalina, Cecylia i Stanisława 178-3-215 58V 101 Ż 114 DM
18 12 1906 Romanów Longin Tymborowski 1,5 Siaberka s. Macieja i Rafaliny z Paluszkiewiczów 178-3-215 58V 102 Ż 114 DM
4 10 1907 Ołyka Franciszek Falfus 35 Huta Bogusławka wdowiec, zostawił córkę Emilię 1019 482 66 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0257.htm
16 11 1907 Ołyka Wacław Falkowski 4 Palcze Józefa i Anieli z Bernackich 1019 489 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0261.htm
16 12 1907 Horochów Feliks Falendorn 92 Horochów wdowiec, syn Feliks 993 61 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0058.htm
18 1 1907 Cudnów filia Romanów Franciszka Narajewska 27 Kozara mąż Jan, syn Cezary, córki Maria, Rafalina i Stanisława 178-3-215 119R 21 Ż 229 DM
28 5 1907 Cudnów filia Romanów Faustyna Tymborowska 8 Siaberka c. Macieja i Rafaliny z Paluszkiewiczów 178-3-215 123R 53 Ż 237 DM
13 8 1907 Cudnów filia Romanów Stanisław Dąbrowski 6/12 Siaberka s. nieślubny wdowy Rafaliny Dąbrowskiej 178-3-215 125R 71 Ż 241 DM
7 5 1907 Korzec Malwina Fornacz 66 Klecka Mała z d. Falkowska, wdowa 740-2-332 92R 51 R 97 DM
7 3 1908 Ołyka Stefanina Falkowska 1 Palcze Andrzeja i Marceliny z Niewińskich 1019 658 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0348.htm
18 7 1908 Cudnów f. Romanów Cezaryna Siracka 8/12 Słoboda Niwna c. Dominika i Rafaliny z Weselskich 178-3-215 184R 68 Ż 351 DM
28 9 1909 Ołyka Stanisława Falkowska 3 Palcze Józefa i Anieli z Bernackich 1019 159 82 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0085.htm
24 10 1909 Ołyka Piotr Falkowski 6/52 Palcze Józefa i Anieli z Bernackich 1019 163 97 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0087.htm
20 1 1909 Cudnów filia Romanów Konstanty Żukowski 102 Futor Drennicki wdowiec, synowie Mikołaj, Antoni i Leon, córki Aniela, Karolina i Rafalina 178-3-215 248R 9 Ż 464 DM
26 8 1909 Cudnów filia Romanów Adam Sawicki 4 Słoboda Niwna s. Fabiana i Rafaliny z Chomiczów 178-3-215 253R 71 Ż 474 DM 0
3 11 1909 Cudnów filia Romanów Jan Paluszkiewicz 15 Siaberka s. nieślubny Rafaliny Paluszkiewicz 178-3-215 256R 106 Ż 480 DM
12 11 1909 Cudnów filia Romanów Adam Paluszkiewicz 8 Hołubin s. nieślubny Rafaliny Paluszkiewicz 178-3-215 257R 112 Ż 482 DM
1 12 1909 Cudnów filia Romanów Antonina Syngajewska 60 Słoboda Niwna z d. Chomicz, mąż Antoni, synowie Kalikst, Rafał, Fabian, Wincenty i Witalis, córki Rafalina, Katarzyna i Stanisława 178-3-215 258R 123 Ż 484 DM
25 7 1910 Młynów Franciszek Dobrzyński 75 Młynów żona Maria z d. Ryl, dzieci: Flawian, Antoni, Maria, Rafalina 740-4-447 21R 47 R 634 RK
10 4 1910 Cudnów filia Romanów Ludwika Sawicka 1 Siaberka c. nieślubna Rafaliny Sawickiej 178-3-215 328V 42 Ż 618 DM
6 9 1910 Cudnów filia Romanów Genowefa Sawicka 2 Słoboda Niwna c. Fabiana i Rafaliny z Chomiczów 178-3-215 333R 87 Ż 627 DM 0
19 11 1910 Cudnów filia Romanów Wiktoria Paluszkiewicz 65 Hołubin synowie Aleksander, Florian i Antoni, córka Rafalina 178-3-215 335V 111 Ż 632 DM
24 8 1911 Ołyka Józef Falkowski 1 Pełża Józefa i Anieli z Bernackich 1063 85 80 MO
10 9 1911 Romanów Franciszek Anuszkiewicz 5 Słoboda Niwna s. Józefa i Rafaliny z Żukowskich 178-3-216 80V 54 Ż 153 DM
22 10 1911 Romanów Paulina Zielińska 18 Marianówka c. Józefa i Rafaliny z Pulikowskich 178-3-216 81V 63 Ż 155 DM
11 4 1912 Ołyka Anna Malinowska 6 Palcze Jana i Ewy z Falkowskich 1050 142 21 MO
20 6 1912 Ołyka Michał Malinowski 1 Palcze Jana i Ewy z Falkowskich 1050 146 37 MO
18 1 1912 Romanów Adam Tomaszkiewicz 62 Hołubin żona Kamila z Hańbów, synowie Teofil, Antoni, Adolf i Wincenty, córki Karolina, Teofila, Rafalina i Feliksa 178-3-216 164V 6 Ż 316 DM
13 11 1913 Korzec f. Horodnica Dionizy Rudnicki 32 Zabara par. Emilczyn żona Katarzyna z Mierzwińskich, syn Witalis, córka Rafalina 178-3-181 164R 62 Ż 323 DM
1 3 1913 Ostropol Antoni Głowacki 34 Żytyńce żona Klara, syn Walerian i córka Rafalina 17-2-93 195V 8 Ch 322 DM
21 6 1914 Torczyn Matylda Konopka 14 Usickie Budki Zenona i Rafaliny z Mroczkowskich 1056 56 21 MO
1 5 1914 Horodnica Bronisława Falkowska 15 Myszakowa c. Antoniego i Anieli z Turowskich 178-3-181 211V 26 Ż 418 DM
4 5 1914 Horodnica Marcin Kuriata 70 Myszakowa żona Anastazja z Nowosieleckich, syn Adam, córki Marcelina, Kamila, Ewelina i Rafalina 178-3-181 212R 27 Ż 419 DM
30 12 1914 Horodnica Rozalia Rafalska 14 Huta Bronnicka c. Aleksandra i Antoniny z Iwanickich 178-3-181 215R 55 Ż 425 DM
5 5 1915 Kijów, św. Aleksandr Kazimiera Falkowska 46 Kijów z domu Gauze, żona Mikołaja, dzieci: Ludomir, Wiktor i Józefa, ojciec: Jan 312/1/129 143R 111 m.K. JM1
3 7 1915 Ołyka Anna Falkowska 6 Palcze Bolesława i Marii z Misarkow 1081 93 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0052.htm
5 9 1916 Tbilisi Jan Sztekapfald (Kapfald) 19 Lazaret 40 s. Karola, szeregowy 4 Kaukaskiej Drużyny Inżyn. 263 140
30 7 1916 Ołyka Jan Falkowski 17 Palcze 1081 179 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0099.htm
2 8 1916 Ołyka Paweł Werpechowski 9 Palcze Józefa i Józefy z Falkowskich 1081 179 50 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0099.htm
14 1 1916 Kijów św. Mikołaja Hieronim Falski 57 Kijów od tyfusu, s.Wiktora, mieszcz. 312-1-109 122R 28 m.K 8638 DW
11 2 1916 Nowy Zawod Tomasz Iwanicki 60 Olanówka, par. Trojanów od sychot, chł., wdowiec, synowie Narcyz, Józef, Leon, Stanisław i Filip, córki Rafalina i Marcelina 178-3-197 396R 45 Ż 772 DW
27 2 1916 Nowy Zawod Marcelina Makowska 40 Czechowce od tyfusu, mieszcz., z Weselskich, wdowa, z 1-go małż. z Wierzbickim synowie Feliks i Witalis, z 2-go z Makowskim syn Donat i córki Paulina, Wiktoria i Rafalina 178-3-197 397V 58 Ż 775 DW
16 4 1916 Nowy Zawod Roman Kowalski 76 Ziatyniec od tyfusu, mieszcz., żona Sabina z Filińskich, synowie Stanisław, Paweł, Władysław, Adam i Bronisław, córki Rafalina i Feliksa 178-3-197 405R 119 Ż 790 DW
11 11 1916 Nowy Zawod Longin Zubrycki 10/12 Targoniowa Rudnia od konwulsji, s. mieszcz. Dominika i Rafaliny z Garbowskich 178-3-197 422V 261 Ż 825 DW
5 3 1917 Horochów Stanisław Falendarz 48 Horochów zostawił żonę Karolinę, synów Wiktora, Józefa, Antoniego, Władysława, córki Marię, Annę, Katarzynę 1083 47 6 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0037.jpg
13 1 1917 Torczyn Helena Falkiewicz 40 Dorosinie z Zakrzewskich, zostawiła wdowca Franciszka, dzieci Dominika, Hipolita, Jana, Rozalię, Amelię, Annę 1082 34 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0036.htm
28 3 1917 Torczyn Antoni Radkowski 42 Chorochoryn zostawił wdowę Anielę z Falkiewiczów, dzieci Stanisława, Cezarego i Marię 1082 36 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0038.htm
30 7 1917 Torczyn Jadwiga Konopko 2,5 Usickie Budki Zenona i Rafaliny z Mroczkowskich 1082 38 27 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0040.htm
18 9 1917 Torczyn Franciszek Falkiewicz 53 Dorosinie wdowiec, zostawił Dominika, Hipolita, Jana, Rozalie, Anielę i Annę 1082 40 38 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0042.htm
21 3 1917 Ołyka Albertyna Falkowska 30 Palcze z Rusianowskich, zostawiła męża Michała, córki Zofię, Helenę, Wiktorię, Sabinę 1081 239 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0130.htm
22 10 1917 Pokostówka Feliks Szatkowski 70 Sobolówka żona Aniela z Mużanowskich, synowie Marcin, Witalis i Piotr, córki Rafalina i Franciszka 178-3-211 36R 52 Ż 72 DM
27 11 1917 Pokostówka Dominik Kotwicki 58 Berezówka żona Emilia z Rewuckich, synowie Kazimierz, Józef i Albin, córki Waleria, Rozalia, Rafalina, Bronisława i Teofila 178-3-211 37R 59 Ż 74 DM
26 11 1919 Berezne Aleksandra Falkowska 70 Jakubówka mąż Klemens,s.Jan i Józef c.Paulina,Kamila, Michalina,Teofila, Rozalia 740-4-11 74R 166 R AS
21 1 1920 Berezne Lucjan Falkowski 56 Jakubówka ż.Aniela,s.Jakub,Feliks,Józef,c.Feliksa, Aniela,Janina 740-4-11 154V 8 R AS
3 1 1920 Korzec Michalina Kaletyńska 35 Klecka Mała córka Wiktora i Anny z domu Falkowska 740-4-351 35 2 R PW
28 9 1922 Berezne Teofila Muchorowska 26 Rudnia Bobrowska z Bronowickich,mąż Franciszek dzieci: Rafalina,Franciszka, Władysława 740-4-11 201V 61 R AS
3 4 1937 Ostróg Antoni Lichtański Derewiańcze ur. 4.06.1865, syn Fabiana i Praksedy, rolnik, żona Antonina z Falkowskich 654-1-183 106R 15 R Mg
30 11 1938 Krzemieniec Tadeusz Warfaluk 4/12 Krzemieniec s. Andrzeja i Kseni z Kluczów 55 0
28 4 1938 Ostróg Józefa Falińska Stójło ur. 1882, córka Romana i Karoliny z Chojnów, mąż Ludwik, na karcie 114V akt nr 21 występuje 2x 654-1-183 114V 21 R Mg
28 8 1938 Ostróg Jan Lichtański Derewiańcze ur. 18.11.1895, syn Antoniego i Antoniny z Falkowskich, rolnik, żona Emilia 654-1-183 117V 35 R Mg
2 11 1938 Włodzimierz Wołyński NSJ Eugeniusz Kopczyński 10 Lwów - szpital s. Ambrożego i Janiny z d. Falczenko 1089 9 60 AGAD 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0009.jpg
2 9 1939 Krzemieniec Edward Warfaluk 2/52 Krzemieniec s. Andrzeja i Kseni z Kluczów 54 0
28 9 1939 Włodzimierz Wołyński NSJ Jerzy Zbigniew Mifal 1/12 Włodzimierz s. Pawła i Jadwigi z Palanków 1089 19 59 AGAD 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0019.jpg
24 1 1940 Krzemieniec Emilia Martyn 68 Krzemieniec ur.3.5.1872, z Pufalów, c. Krystiana i Emmy z Polewskich, wdowa, dzieci: Regina, Stefan i Natalia 9 0
11 2 2005 USC Drawsko Pomorski Albina Bednarczyk 94 Drawsko Pomorskie z. d. Werpechowska, 1.v. Borkowska, c. Franciszka i Józefy z Falkowskich, wdowa 1063 39a 44

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 7 1701 Czartorysk Anna Tokarska Jan Marianna ur. Jan Sczeniowski, Marianna Ofalibeńska 297-1-185 11V Ł
2 9 1708 Czartorysk Samuel Kuczewski Jan Marianna ur. Antoni Falibowski, Anna Żahorowska panna 297-1-185 15R Ł
5 4 1709 Czartorysk Antoni Aleksander Zagrodzki Jan Anna ur. Albert Wolski, Marianna Falibowska 297-1-185 16R Ł
28 7 1711 Czartorysk Anna Zagrodzka Telcze brak Anna Falibowska ur. Antoni Falibowski, Dorota Strzygocka panna 297-1-185 19V Ł
6 9 1716 Czartorysk Adam Falibowski Telcze Adam Katarzyna Zahorowski, Teofila Susczewicz 297-1-185 23V Ł DW
3 4 1718 Czartorysk Franciszka Falibowska Telcze Antoni Katarzyna ur. Paweł Zahorowski, Magdalena Jurewicz, Władysław Jurewicz, Dorota Zahorowska 297-1-185 25V Ł
11 5 1720 Czartorysk Stanisław Falibowski Telcze Antoni Katarzyna ur. Władyslaw Jurewicz, Aleksandra Wilczopolska, Jan Wilczopolski, Barbara Lasocina 297-1-185 27V Ł
2 6 1720 Czartorysk Jakub Salomon Jan Wirzbicki Stanisław Tekla Władysław Jurewicz, Marianna Falibowska (udusili go przez nieostrożność) 297-1-185 27V Ł
18 5 1722 Czartorysk Felicjan Falibowski Telcze Antoni Katarzyna ur. Jan Zahorowski, Magdalena Jurewicz, Władysław Jurewicz, Dorota Zahorowska 297-1-185 29V Ł
29 7 1725 Czartorysk Anna Marta Pogorzelska Jakub Marianna ur. Władysław Jurewicz, katarzyna Falibowska, Antoni Falibowski, Magdalena Jurewiczowa, Jan Kanty Br 297-1-185 33R Ł
13 1 1726 Czartorysk Franciszek Falibowski Telcze Antoni Katarzyna Władysław Jurewicz, N Przanowska 297-1-185 34R Ł
10 10 1726 Czartorysk Michał Antoni Lepiesowicki Szymon Anastazja Korytkiewicz ur. Franciszek Zakrzewski, Dorota Zahorowska, Antoni Falibowski, Anna Zakrzewska 297-1-185 34V Ł
24 1 1727 Czartorysk Aniela Dominika Głębocka Szymon Teresa ur. Młodecki, Dorota Zaorowska, Marcin Głębocki, Anastazja Falibowska 297-1-185 35R Ł
9 6 1727 Czartorysk Marianna Antonina Szumska Ammoniusz Anastazja ur. Antoni Falibowski, Magdalena Szyczewicz panna 297-1-185 36R Ł
8 2 1728 Czartorysk Marianna Falibowska Hrasko Antoni Katarzyna Ziemecka ur. Franciszek Turtaj, Anna Zakrzewska, Józef Miłakowski, Anna Susczewiczówna 297-1-185 36V Ł
12 4 1736 Czartorysk Petronela Katarzyna Celińska Szymon Marianna W. Antoni Falibowski, Petronela Szczeniawska 297-1-185 45R Ł
28 4 1737 Czartorysk Albert Staszkiewicz Czartorysk Maciej Teresa W. Susczewicz, Katarzyna Falibowska 297-1-185 47R Ł
4 10 1737 Czartorysk Brygida Celepska Ośnica Szymon Marianna W. Apolonia Zakrzewska panna, Karol Zagorski, ur. Jan Wnorowski, Franciszka Falibowska panna 297-1-185 47V Ł
1 9 1738 Czartorysk Teresa Jadwiga Jurewicz Medweże Samuel Agnieszka Polkowska ur. Ignacy Zahorowski, Katarzyna Falibowska 297-1-185 48V Ł
20 11 1738 Czartorysk Katarzyna Ferens Ośnica Michał Łucja Żukowska ur. Antoni Fallibowski, panna Szpakowska, Marcin Ogrodziński, Katarzyna Fallibowska 297-1-185 49R Ł
1 10 1739 Czartorysk Franciszka Paszkowska Hrasko Marcin Elżbieta Tomasz Młotowski, Franciszka Falibowska panna, Mateusz Stankiewicz, Marianna Falibowska panna 297-1-185 50R Ł
16 8 1739 Czartorysk Zuzanna Zakrzewska Budki Ignacy Anna ur. Piotr Wierciński, Katarzyna Falibowska, Falibowski, Okorska, Piotr Lasakowicz, Franciszka Falibo 297-1-185 49V Ł
1 4 1739 Czartorysk Tomasz Grzywacz Czartorysk Kazimierz Helena Tomasz Młotowski, Franciszka Falibowska, 297-1-185 49R Ł
26 5 1740 Czartorysk (syn) Stankiewicz Czartorysk Maciej Teresa ur. Antoni Łękawski, Marianna Falibowska 297-1-185 51V Ł
29 9 1740 Czartorysk Marianna Ferens Ośnica Michał Łucja Żukowska ur. Szymon Celiński, Katarzyna Falibowska 297-1-185 51V Ł
5 1 1741 Czartorysk Józef Kasper Morawski Medweże Wawrzyniec Antonina ur. Dominik Soszyński, W. Konstancja Dolanowska, as.ur. Franciszek Babecki, Katarzyna Falibowska 297-1-185 52R Ł
17 1 1741 Czartorysk Antoni Piotr Dąbrowski Cminy Kazimierz Konstancja ur. Franciszek Babecki, Katarzyna Falibowska 297-1-185 52R-V Ł
10 11 1744 Czartorysk Leonard Marcin Skibicki Andrzej Helena Maternberska ur. Piotr Wierczyński, Anna z Jurewiczów Zakrzewska, Ignacy Zakrzewski, Katarzyna Falibowska 297-1-185 56R Ł
3 8 1745 Czartorysk Aniela Dąbrowska Cminie Kazimierz Konstancja JW Jan Zbikowski, Katarzyna Falibowska 297-1-185 57R Ł
25 6 1747 Czartorysk Wincenty Ferrariusz Maciewicz Ośnica Jan Marianna W. Jerzy Wereszczyński, Katarzyna Skibicka, Stanisław Radliński, Katarzyna Falibowska 297-1-185 58R Ł
20 6 1747 Czartorysk Paweł Kozłowski Czartorysk Piotr Katarzyna Piotr Lisakiewicz, Katarzyna Falibowska 297-1-185 58V Ł
19 5 1748 Czartorysk Jan Radliński Stanisław Franciszka ur. Andrzej Skibicki, Katarzyna Falibowska 297-1-185 59V Ł
15 9 1748 Czartorysk Aniela Skibicka Andrzej Katarzyna ur. Michał Ostrowski, Katarzyna Falibowska 297-1-185 60R Ł
15 10 1748 Czartorysk Teresa Kozłowska Piotr Katarzyna Piotr Lisiakiewicz, Katarzyna Falibowska 297-1-185 60R Ł
25 1 1750 Czartorysk Paweł Ferens Nowosiółki Michał Łucja ur. Ignacy Zakrzewski, Katarzyna Falibowska 297-1-185 62R Ł
23 2 1750 Czartorysk Brygida Radlińska Czartorysk Stanisław Franciszka ur. Ignacy Zakrzewki, Katarzyna Falibowska 297-1-185 62R Ł
6 6 1751 Czartorysk Onufry Norbert Toczycki Czartorysk Kazimierz Marianna W. Stefan Szlubic Załęski, ur. Katarzyna Falibowska, Ignacy Zakrzewski, W. Zofia Załęska 297-1-185 63V Ł
15 11 1751 Czartorysk Albert Radliński Czartorysk Stanisław Franciszka Mateusz Bajkowski, Katarzyna Falibowska 297-1-185 64R Ł
25 5 1754 Czartorysk Katarzyna Sieneńska Petronela Zakrzewska Czartorysk Marcin Leonora W. Jakub deBerg, Barbara Nadulska, szl. Antoni Kontrzyński, Katarzyna Falibowska 297-1-185 67V Ł DW
24 10 1763 Szumsk Krystyna Magdalena Anna Monika Katarzyna Fran Błędowska Zahajce Michał Felicjanna Jan Rumfaltt, Anastazja Pogo? 297-1-180 117V Ł 4467 RK
2 6 1778 Torczyn Marcel Chojecki Smojelow Walenty Apolonia Teodor Faliszewski, Marianna Piotrowska 3a 11 Ł EH
11 7 1778 Torczyn Józef Kalasanty Jan z Dukli Faliszewski Torczyn Teodor Salomea Bru[..]wska Stanisław Kosciuszko, Barbara Piotrowska, Michał Piotrowski, Klara Chroscichowska 3a 13 Ł EH
26 6 1779 Torczyn Paweł Zawistowski Chorochoryn Piotr Rozalia Bonikowska chrz.: 7.10; Zygmunt Piechalski, Anna Olszamowska, Antoni Jozefalski, Joanna Wysocka, Ja 7 b/nr Ł EH
12 5 1780 Czartorysk Magdalena Mujkiewicz Ośnica Wincenty Magdalena Marcin Bliziński, Hilaria Falibowska 297-1-185 102V Ł 9325 DW
13 5 1790 Zaturce Petronela Anna Falkowska Rohowicze Franciszek Marianna P. Jan Bernacki kawaler, Małgorzata Kuczyńska panna 297-1-46 15V Ł 715 DW
21 11 1792 Czartorysk Stanisław Józef Michał Tchorzewski Wołczecka Józef Marianna JW. Józef Stecki, Wlm. Barbara Młodzianowska, Mikołaj Faliszewski, Franciszka Chajęcka, Stanisław Borejko, Justyna Chajęcka 297-1-185 121V Ł 7786 DW
20 9 1793 Zaturce Tomasz Falkowski Rochowicze Franciszek Marianna JW Stefan Lipski żonaty, Monika Białecka mężatka 297-1-46 22R Ł 729 DW
27 11 1798 Czartorysk Aleksander Abramowicz Czartorysk Antoni Marianna ur. Maciej Falkowski, Salomea Toczyska 297-1-185 135R Ł 7812 DW
24 1 1798 Czartorysk Tymoteusz Abramowicz Dziatkowicze Wielkie, par. Równe Antoni Marianna dop.chrztu 29.11.1798, Józef Toczycki, Teresa Falkowska 297-1-185 135R Ł 7812 DW
21 3 1799 Białogródka Józef Faliński Kuźmińce Jan Katarzyna Łaszcz data chrz., Piotr Zagrodzki i Anna Szymonowa 178-51-95 105V 31 Ż DM 0
2 7 1802 Włodzimierzec Marianna Rafalska Porsk par. Mielnica NN NN NN dopełnienie chrztu 11.01.1834 panny 19 letniej, Józef Konopacki i Benigna Daniłowska, Jan Ostrowicz i Nimfa Hulewicz 820 70V 3 AGAD 73 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0073.htm
4 2 1803 Ostróg Franciszek Falkoski Choteń Bartłomiej Marianna Molakiewicz Józef Palinski, Krystyna Zuchnilo... 297-1-136 30 Ł SK
7 4 1803 Lubar Marianna Gołębiowska Lubar Tomasz Anna łacina, data chrztu, Michał Bielatowicz, Helena Rafalska 178-51-174 50R Ż Mg
30 11 1803 Lubar Andrzej Kulesza Lubar Jan Marianna łacina, data chrztu, Kajetan Jezierski, Joanna Rafalska 178-51-174 55V Ż Mg
29 3 1804 Stare Sioło Marianna Gryfal Stare Sioło 19 NN Anastazja 1258L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201258/pages/PL_1_301_1258_0002.htm
29 3 1804 Stare Sioło Wojciech Gryfal Stare Sioło 19 NN Anastazja 1258L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201258/pages/PL_1_301_1258_0002.htm
12 7 1804 Lubar Małgorzata Podbilska Lubar Michał Apolonia Białoskurska łacina, data chrztu, Pantaleon Zalewski, Helena Rafalska 178-51-174 62R Ż Mg
1 12 1804 Lubar Franciszek Ksawery Gołębiowski Lubar Tomasz Marianna łacina, chrzest 2.12.1804, Piotr Krzyżanowski, Helena Rafalska 178-51-174 65V Ż Mg
21 12 1805 Ostróg T... Falkowska Choten Bartłomiej Marianna Józef Galimski, Krystyna Zutnikowska 297-1-136 54 Ł SK
1 12 1805 Lubar Katarzyna Osiejewska Lubar Jan Justyna łacina, data ur. i chrztu, Jan Nowicki, Helena Rafalska, ass. Antoni Wielechowski, Barbara Nowicka 178-51-174 76R Ż Mg 179
10 7 1807 Lubar Józef Wysocki Lubar Jan Anastazja łacina, chrzest 11.07.1807, Tomasz Gajewski, Helena Rafalska 178-51-174 94R Ż Mg 225
11 2 1807 Zaturce Tekla Muchelewicz Semerynki Joachim Ludwika Zaręba Teodor Kuczyński i Tytiania Paluczkowa, as. WP Stanisław Kossakowski i Fortunata Zarzecka, Jan Szwederski i Antonina Kossakowska, Stanisław Strumiński i Marianna Szczurowska, antoni Faliszewski i Justyna Szczurowska, Romuald Brzeski i Salomea Bogucka 297-1-46 48V Ł 800 DW
9 10 1808 Ostróg Michał Falkowski Choten Bartłomiej Marianna Józef Galimski, Marianna Bielecka 297-1-136 87 Ł 1130 SK
30 11 1809 Moszny, filia Miedzyrzec Andrzej Falinkowski Międzyrzec Jan Paraskewia chrz. i bierzmowanie; Nicetas Falinkowski, Anna Szuszłowska 178-51-190 7 Ż EH
8 5 1811 Ostróg Stanisław Falkowski Choten Bartłomiej Marianna Józef Galimski, Krystyna Zuchińska 297-1-136 152 Ł 867 SK
8 8 1812 Ostróg Marianna Falkowska Choten Bartłomiej Marianna Michał Galimski, Krystyna Zuchnikowska 297-1-136 183 Ł 900 CK
28 2 1813 Ostróg Grzegorz Zuchnikowski Choten Błażej Anna Bartłomiej Falkowski, Julianna Galimska 297-1-136 191 Ł 909 SK
1 1 1813 Moszny, filia Miedzyrzec Bazyli Falinkowski Międzyrzec Stefan Natalia tylko chrz.; Jan Grodeski, Tekla Plitkowska 178-51-190 7, 7a Ż EH
5 8 1814 Zasław św. Józefa Józef Niedźwiecki Wierzbowce Jan Marianna [chrzest 5.08] Maciej Godlewski i Franciszka Falkowska 178-51-232 8R Ż 10 DM
30 3 1814 Zasław św. Józefa Jan Wilczyński Sulżyn Jan Marianna [chrzest 31.03] Maciej Kosza i Franciszka Falkowska 178-51-232 9R Ż 11 DM
30 8 1814 Moszny, filia Miedzyrzec Aleksander Falinkowski Międzyrzec Jan Paraskewia tylko chrz.; Nicetas Falinkowski, Ewfrozyna Lewicka 178-51-190 7 Ż EH
14 3 1816 Torczyn Eufrozyna Mechtilda Rexniewicz Torczyn Ludwik Rozalia Wielicka Jan Deisza, Karolina Kobylanska, asysta: Jan Kobylanski, Brygida Falboska 29 13 EH Ł
17 8 1816 Moszny, filia Miedzyrzec Zachary Falinkowski Międzyrzec Jan Paraskewia tylko chrz.; Antoni Falinkowski, Katarzyna Falinkowska 178-51-190 7 Ż EH
2 8 1825 Humań Aniela Maliszewska Popówka ur. Szymon Tadeusz Julianna Rafalska chrzest 11.07.1845 r., ur. Wojciech Czerniawski, Salomea Łaszczowa 685-2-1020 78v 38 Ch 153 KP2
17 11 1826 Kozłów Katarzyna Bajek Dmuchawiec 81 Franciszek Katarzyna Falińska 656L 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20656/pages/PL_1_301_656_0001.htm
6 1 1827 Horochów Józef Czeczel Haliczany Wojciech Ewa Bilińska dopełnienie 3.1.1829, ur. Jan Skalski, Aleksandra Rafalska 844 86 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0050.htm
20 2 1827 Radziwiłłów Katarzyna Myszkowska Radziwiłłów Antoni Anastazja Fall 813 252 14 AGAD RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0255.htm
31 12 1827 Annopol Filon Szmigielski Narajówka Jan Agata Strzałkowska ch.2.01.1828, Ur. Józef Jozefalski, Franciszka Szmigielska panna 171-1-1 130R 1 R Mg
3 9 1827 Białogródka Feliks Skąpski Kuźmińce Stanisław Józefa Siedlecka Bazyli Solecki i Honorata Dubowicz Wojciecha, as. Kazimierz Zeromski i Karolina Falińska panna 178-3-93 60R 61 Ż DM
20 11 1827 Białogródka Marceli Faliński Tarnawka Jan Marianna Radzimińska Jan Borkowski i Marianna Koźlińska panna 178-3-93 61R 75 Ż DM
1 2 1827 Horodyszcze Piotr Sułkowski Białopol Jakub Domicela Falkowska Jędrzej Bogulski, Marianna Mrakowska 178-3-93 78 6 Ż MO 153
13 10 1827 Zasław św. Jana Michał Daniel Opatowski Wojtowce Andrzej Marianna Falkowska ur. Jakub Dobrowolski, Tekla Kurzyńska 178-3-93 10 51 Ż 21 MO
16 9 1827 Bereźnica Urszula Falińska Sarny Franciszek Anna Chorąży Piotr Kaliszewski i Kamila Komarówna panna 813 124 12 AGAD 124 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0124.htm
9 10 1827 Jampol Franciszka Rafaluk Lepieszówka Paweł Katarzyna Mościcka Jan Patyk i Julianna Trawińska ż. Jana, asyst. Wojciech Kapuśniak i Eufrozyna Karpieńko ż. Jana 245-1-1 239R 59 R 469 DM1
4 11 1827 Jampol Karol Lepieszówka Marianna Gruszecka prac. Chwedko Rafaluk i Warka Deniucha ż. Mikity, asyst. Chwedko Iwaniuk i Pałaszka Andrejczuk ż. Stefana 245-1-1 240R 67 R 471 DM1
5 1 1827 Berezdów Karolina Łukowska Stołby Jan Agata Dyszkant Tomasz Gocki i Marianna Rafalska panna 245-1-1 99R 4 R 194 DM
10 3 1828 Radziwiłłów Stanisław Franciszek Myszkowski Radziwiłłów Antoni Anastazja Fall 814 248 9 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0252.htm
20 4 1828 Radziwiłłów Wincenty Faller Radziwiłłów Jan Marianna Marcinowska 814 249a 15 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0253.htm
26 12 1828 Radziwiłłów Waleria Katarzyna Faltynowska Radziwiłłów Stanisław Petronela Kossytowska 814 254 43 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0258.htm
2 12 1828 Kołki Franciszka Xawera Barwińska Hodomicze Wawrzyniec Julianna Sulikowska Bartłomiej Malużyński, Izabela - ż. Rafalskiego; ch: 11.12.1828. 815 110a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0111.htm
16 2 1828 Białogródka Ignacy Wachowski Kuźmińce Jan Franciszka Siedlecka Mikołaj Faliński i Domicela Rowieńkowskia ż. Marcina 178-3-94 65V 12 Ż DM
20 5 1828 Białogródka Petronela Makowska Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Jan Faliński i Łucja Popławska ż. Rocha 178-3-94 70R 38 Ż DM
1 10 1828 Białogródka Aniela Majewska Kuźmińce Franciszek Marianna Śniatkowska Marcin Rowinkowski i Katarzyna Falińska 178-3-94 74V 71 Ż DM
17 4 1828 Zasław św. Józefa Michał Teleżyński Bielów ur. Antoni Marianna Falkowska ur. Jan Miaskoliski, ur. Petronella Tenicka 178-3-94 31R/31V 40 Ż 58/59 KP2
1 9 1828 Zasław św. Józefa Jan Falkowski Sulżyn ur. Łukasz Marianna Malinowska ur. Marcin Węckowski, ur. Apolonia Dawidowicz 178-3-94 38R 78 Ż 72 KP2 0
12 9 1828 Starokonstantynów Dominikanie Alex Sieliński Woronkowce ur. Mikołaj Barbara Kanafalska ur. Michał Kanafalski, Rozalia Kurmin 178-3-94 160R 91 Ż 309 KP2
14 1 1828 Ożohowce Paweł Wirzba Jachnowce prac. Wawrzyniec Marianna brak Jakub Spodniak, Jagniszka Hufaluk 178-3-94 256R 3 Ż 489 KP2
10 2 1828 Jampol Apolonia Korczewska Lepieszówka NN Marianna Paweł Rafaluk, Agnieszka Brzezińska ż. Stanisława 245-1-2 237 13 R 452 DM1
9 1828 Jampol Marianna Julianna Mościcka Lepieszówka Zachariasz Helena Andrejow akt po łacinie, Paweł Rafaluk, Natka Brzezińska z domu Sitarz, asys. Leon Mościcki, Katarzyna Jasińczycha z domu Tkacz 245-1-2 241 42 R 459 DM1
3 9 1828 Połonne Antona Falkowska Połonne Paweł Marianna ur. Paweł Uruski i Rozalia Sniatkowska 245-1-2 95V 125 R 2680 DW
11 9 1828 Połonne Władysław Olewiński Kotiurzyńce Antoni Julianna Glińska ur. Paweł Falkowski i Anna Wołyńska 245-1-2 96R 129 R 2681 DW
18 2 1829 Ratno Aleksander Ferdynand Kamiński Mokrany Wincenty Antonina Kozeryn Maciej Faliszewski, Justyna Zakrzewska, as.:Józef Such 1834r. 14 EH
16 11 1829 Kuniów Stanisław Kostka Falkowski Górszczyzna ... Franciszka Grodecka R 62 R-V 63 0
1 12 1829 Kołki Franciszek Xawery Rafalski Hodomicze Karol Izabela Wolańska Jan Garczyński - Porucznik Wojsk Ros., Zofia Wasinska - ż. Fabiana; ch: 04.12. 815 112 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0113.htm
5 1 1829 Krzywin Marcella Gągało Nietyszyn Błażej Helena Łoniakowska ch.6.01.1829, Ur. Józef Fal, Sł. Katarzyna Kotołowska ż. Antoniego, asys. Sł. Antoni Kotołowski, Justyna Malinowska ż. Jana 171-1-2 29R 2 R Mg
8 2 1829 Berezne Antoni Falkowski Balarka Chotyńska Walenty Agata Jan Kądracki i Regina Pawłowska 171-1-2 233R 3 R Na
8 2 1829 Berezne Aftanazy Falkowski Balarka Chotyńska Walenty Agata Jan Wasalczan i Melania Horynczuk 171-1-2 233R 3 R Na
8 2 1829 Berezne Antoni Falkowski Balarka Chotyńska Walenty Agata dopełniony został obrządek chrztu, asystowali Paweł Walkiewicz kapitan wojsk rosyjskich ... 171-1-8 211R 13 R Na
8 2 1829 Berezne Atanazy Falkowski Balarka Chotyńska Walenty Agata dopełniony został obrządek chrztu, asystowali Paweł Walkiewicz kapitan wojsk rosyjskich ... 171-1-8 211R 13 R Na
19 3 1829 Butowce Maciej Wierzbicki Medwedówka Mała ur. Franciszek Teresa Falkowska ur. Adam Pawłowski, Marianna Zalubowska 178-3-95 250V 12 Ż 484 KP2
11 6 1829 Kupiel Marianna Falista Kusznierówka prac. Mateusz Katarzyna prac. Kasper Janozyszyn, Katarzyna Pasiecznik 178-3-95 295V 44 Ż 573 KP2
10 6 1829 Zasław św. Józefa Józef Falkowski Sulżyn ur. Jakub Antonina Niedźwiedzka ur. Maciej Godlewski, Rozalia Więckowska 178-3-95 29R 31 Ż 54 KP2
13 4 1829 Korzec Stefan Szatkowski Uście Józef Magdalena Jaworska sołdat Kuźma Kardakow i Katarzyna Konefalska zamężna 245-1-3 68R 39 R 133 DM
17 9 1830 Krzywin Józef Malinowski Krzywin NN Justyna Malinowska z Falów ch.17.09.1830, Ur. Antoni Ołtarzewski, Ur. Anna Moszyńska ż. Jakuba 171-1-3 39V 20 R Mg
20 10 1830 Krzywin Feliks Fedorowicz Krzywin Teodor Helena Fal ch.21.10.1830, Ur. Antoni Ołtarzewski, Ur. Antonina Tarnawska ż. Jana, asys. Ur. Jan Wilchelm, Ur. H 171-1-3 40R 23 R Mg
0 3 1830 Białogródka Tomasz Bujalski b/zapisu Antoni Marianna Sławecka chrzest w Kaplicy Trusiłowskiej, wpis 30.11.1863 chrz. Józef Faliński i Marcjanna Kobylańska 178-3-81 32V-33R 125 Ż DM
10 7 1830 Białogródka Magdalena Falińska Ledzianka Jan Marcjanna Zielińska Mikołaj Wąsowicz i Franciszka Dobrowolska 178-3-96 60V 50 Ż DM
9 5 1830 Nieświcz Stanisław Radziewicz Wigurzyce NN Marianna w maj. Hulewiczowej, ur. Antoni Falkowski, Marianna Wyznańska ż. Józefa 816 14V 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0016.htm
25 12 1830 Białogródka Stefan Kozielski Ledzianka Jan Marianna Falińska Józef Faliński i Agnieszka Kozielska, as. Franciszek Zagajewski i Marianna Kobylańska (wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji łuckiej nr 565) 178-3-124 566V-567R 21 Ż DM
16 8 1830 Zasław św. Jana Wawrzyniec Czaszyńska Borysów Jan Marianna Falkowska Maciej Kłodnicki i Marianna Kłosińska mężatka 178-3-96 4V 25 Ż DM
2 11 1830 Berezne Piotr Falkowski Balarka Chotyńska Walenty Haszka Jan Kondracki i Marianna Pawłowska, asystowali Tomasz Hrybaniec i Walentyna Polkowska panna 171-1-3 246R 19 R Na
28 10 1830 Żytomierz Cezary Tadeusz Dąbrowski Żytomierz Wiktor Helena Baranowska Michał Aleksandrowicz Franciszka Falkenhagenowa Stalska as: Aleksander Cariew Joanna Wczelka Roman Bahrynowski Salomea Falkenhagen 178 3 3 V39 286 Ż MP
9 2 1830 Zasław św. Józefa Anna Falkowska Sulżyn Szymon Marianna Jan Pańkowski, Tekla Więckowska 178-3-96 16V 12 Ż 30 RG
2 9 1830 Zasław św. Józefa Rozalia Marianna Konczakowska Sławuta Grzegorz Elżbieta Dobrowolska Józef Okulski, Filipina Faltanowska 178-3-96 24R 51 Ż 43 RG
27 6 1830 Międzyrzec Wladysław Mikołaj Rafalowicz Aleksy Jan Elżbieta Bronikowska dop.ch.21.5.1846r. As. Mikolaj Hondacki major, Marianna Kossakowska Michał Fiodorow kapitan Poliksena Hinglatt [Hynglatt] panna 885 261R 15 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0271.htm
19 5 1830 Dederkały Julianna Słobodzińska Sadki Antoni Aniela Zalewska s. urodz., chrz. 20.05., urodz. Józef Radwański i Eudoksja Bartołowicz panna, asyst., Szymon Falkowski i prac. Tekla Wojtiuk ż. Grzegorza 426-1-4 11V 9 T/FS 709 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99C9-B?i=708&cat=305376
12 12 1831 Kuniów Adam Falkowski Górszczyzna Marcin Franciszka Grodzka R 64 V 48 0
11 11 1831 Radziwiłłów Marcin Faltynowski Radziwiłłów Stanisław Petronela Kaszyławska 817 211a 37 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0215.htm
8 4 1831 Przewały Felicjanna Katarzyna Kwiatkowska Przewały Stanisław Marianna Rafalska 846 324V 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0319.htm
15 1 1831 Nabrzuska Antonina Aloiza Bohdanowicz Hrywa Józef Józefa Faliszewska Eliasz Ziemacki, Józefa Kosakowska 846 296R 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0290.htm
17 1 1831 Nabrzuska Bohdanowicz Aloiza Antonina Hrywa Józef Józefa Faliszewska (dop.) Aloizy Chrynacki, Tekla Ziemacka, Eliasz Ziemacki, Józefa Kosakowska 847 535 12 AGAD MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0290.htm
2 1 1831 Białogródka Ewa Zaręba Ledzianka Mikołaj Marianna Zielińska Józef Faliński i Agnieszka Zielińska ż. Jakuba 178-3-97 71R 3 Ż DM
1 8 1831 Zasław św. Jana Aniela IN Tekla Feliks Makowski i Anna Falkowska 178-3-97 5R 31 Ż DM
4 12 1831 Berezne Barbara Muchorowska Białoszówka Eliasz Agnieszka Grzegorz Ilkiewicz żonaty i Konstancja Falkowska mężatka 171-1-4 214V 17 R Na 0
1 2 1831 Zasław św. Józefa Józefa Telczyńska Bielów ur..Antoni Marianna Falkowska ur.Maciej Ostrowski, ur.Aleksandra Tynicka. 178-3-97 27V 9 Ż 54 RG
15 7 1831 Butowce Jan Wierzbicki Medwedówka Mała Franciszek Teresa Falkowska Leon Wierzbicki i Marianna Zalubowska ż. Mikołaja, Wincenty Wierzbicki i Marianna Zalubowska ż. Piotra 178-3-97 214R 15 Ż 408 DM
16 2 1831 Cudnów Julianna Zawadzka Tytuniki Kasper Tekla Suchorska Eliasz Nikiforaka i Emilia Falińska ż. Stanisława 178-3-4 284R 27 Ż 559 DM
23 7 1831 Kodnia Atanazy Faleński Nikonówka Franciszek Marianna Modelnicka dopełnienie chrztu 30.04.1834, asyst. Grzegorz Zaleski i Julianna Zieniewicz ż. Leona 178-3-287 39R 18 Ż 42 DM 0
23 1 1831 Łabuń Paulina Wójcicka Hryców Franciszek Teofila Falkowska Walenty Bużkowski i Prakseda Siedlicka 178-3-97 131R 2 Ż 249 DM
29 12 1832 Nabrzuska Tomasz Bronisław Aloizy Bohdanowicz Hrywa Józef Józefa Faliszewska Konstanty Siestrzewiczowski, Teofila Kurdwanowska, 847 536 14 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0291.htm
19 9 1832 Kisielin Tekla Mrozowska Wiczyn Andrzej Maryanna Falkowska Jan Rudkowski, Agnieszka Wędlińska - "p"; as: Andrzej Mikłaszewski, Eudochyia Pi 847 308 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0164.htm
7 12 1832 Luboml Zofia Marianna Jabłońska Lubochinie Grzegorz Agata Gwinczyńska Ludwik Szyszkowski, Delfina Faliszewska 848 487 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0280.htm
4 11 1832 Krzywin Karolina Fedorowska Krzywin Teodor Helena Fal ch. 6.11.1832, W. Jan Czepielowski, W. Cecylia Wisznicka ż. Sotera, asys. W. Soter Wisznicki, W. Teo 171-1-5 40R 22 R Mg
28 8 1832 Białogródka Róża Marianna Stadnik Dosin Jan Magdalena Mazur Sebastian Popławski i Katarzyna Falińska ż. Jana 178-3-98 47V 87 Ż DM
28 6 1832 Lachowce Piotr Zagajewski Książęcin Franciszek Karolina Falińska Bazyli Malinowski i Salomea Lipnicka ż. Szymona 171-1-5 95R 42 R DM
29 7 1833 Kuniów Kajetan Falkowski Gurszczyzna Franciszek Krystyna Podgruszecka 171-1-6 66 R 41 R 0
30 12 1833 Kuniów Stefania Falkowska Górszczyzna Marcin Franciszka Grodzka R 69 R 2 0
15 3 1833 Turzysk Teofila Majchrowicz Turzysk Jan Józefa Falkowska dopełnienie 715 3 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0002.htm
6 7 1833 Kisielin Hipolit Janiszewski Witoniż Antoni Klara Jasyńska Grzegorz Romanowicz, Izabela Falkowska - "p"; as: Oktawian Falkowski, Helena Tal 848 275 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0157.htm
20 1 1833 Białogródka Józefa Falińska Szarłajówka Mikołaj Marcjanna Hudzińska Franciszek Faliński i Anna Makowska ż. Stanisława 178-3-99 44R 13 Ż DM
1 10 1833 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Jan Marianna Falińska Franciszek Faliński i Franciszka Słomińska z Białokurów ż. Jana 178-3-99 52R 93 Ż DM
9 11 1833 Białogródka Andrzej Baczyński Polachowa Wojciech Marianna Falkowska Łukasz Strzemecki i Marianna Skupska 178-3-99 52V 97 Ż DM
20 12 1833 Białogródka Franciszka Ławecka Szarłajówka Andrzej Antonina Radomska Mikołaj Faliński i Aleksandra z Żytkiewiczów Łukarzewska ż. Sylwestra 178-3-99 53V 110 Ż DM
8 3 1833 Opalin Anna Gołembiewska Pulmo Stanisław Salomea Machnowska Paweł Kozakiewicz, Anna Rafalska 511 25 2 AGAD 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0014.htm
15 10 1833 Butowce Marianna Wierzbicka Medwedówka Franciszek Teresa Falkowska Leon Wierzbicki i Marianna Zalubowska ż. Mikołaja 178-3-99 174V 44 Ż 336 DM
30 8 1833 Łabuń Aleksander Wójcicki Hryców Franciszek Teofila Falkowska Grzegorz Siedlicki i Anastazja Głowacka 178-3-99 73V 40 Ż 147 DM
1 12 1834 Kuniów Franciszek Ksawery Falkowski Górszczyzna Franciszek Krystyna Podgruszecka R 77 R 84 0
13 11 1834 Zasław św. Jana Salomea Zielińska Wójtowce Gabriel Marianna Falkowska Franciszek Hryniewiecki i Franciszka Czyż 178-3-100 10R 52 Ż 22 DM
11 1 1834 Kisielin Jan Kwiatkowski Nowy Dwór Józef Polonia Piotrowska Jan Kruszkowski, Helena Strajewska; as: Ignacy Falkowski, Anna Szymańska; ch: 11 849 232 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0130.htm
28 12 1834 Krzywin Joanna Fedorowska Krzywin Teodor Helena Fal ch. 30.12.1834, Ur. Jan Tarnawski, Ur. Tekla Okońska ż. Wojciecha, asys. Ur. Józef Lippi, Sł. Aniela 171-1-7 49R 35 R Mg
15 1 1834 Białogródka Antoni Pustelnik Kozielski Ledzianka Adam Teresa Waśkowska Michał Wierzbicki i Marianna z Falińskich Kozielska ż. Jana 178-3-100 74V 8 Ż DM
4 4 1834 Białogródka Marianna Wierzbicka Ledzianka Michał Marianna Dankowska Jakub Bujalski i Marianna z Falińskich Kozielska ż. Jana 178-3-100 77R 27 Ż DM
18 5 1834 Białogródka Wiktor Faliński Ledzianka Józef Marianna Zielińska Mikołaj Rużycki i Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-3-100 79R 43 Ż DM
5 8 1834 Białogródka Aniela Falińska Smorszczki Mikołaj Marcjanna Studzińska Aleksander Singielewicz i Aniela Paszyńska ż. Andrzeja 178-3-100 82R 65 Ż DM
11 9 1834 Białogródka Kazimierz Zieliński Ledzianka Jakub Agnieszka Remsza Stefan Kobylański i Marianna Falińska ż. Józefa 178-3-100 83V 77 Ż DM
26 12 1834 Lachowce Joanna Zagajewska Książęcin Franciszek Karolina Falińska Kazimierz Mikulski i Anna Malinowska ż. Stanisława, as. Adam Leszczyński i Salomea Lipnicka ż. Jana 171-1-7 98V 65 R DM
5 4 1834 Berezne Wincenty Ferrary Muchorowski Białoszówka Feliks Agnieszka Kuriata Stefan Paszkowski żonaty i Konstancja Falkowska panna 171-1-7 225R 10 R Na
8 3 1834 Zasław św. Józefa Franciszek Teleżyński Bielów Antoni Marianna Falkowska Jan Miaskowski, Rozalia Brańska 178-3-100 23R 22 Ż 48 RG
6 7 1834 Zasław św. Józefa Jan Pawłowski Brykula Józef Barbara Falkowska Andrzej Poniecki, Anna Mielnicka 178-3-100 33V 64 Ż 69 RG
14 8 1835 Łuck Marianna Jędrzejowska Łuck Łukasz Franciszka Dobrowolska Ignacy Muszyński, Marianna Falkowska 373 29 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0015.htm
0 1835 gm. Ewang. Helena Katharina von Stern Irlandka Felix Alexandra von Fal... ? BZ
2 6 1835 Białogródka Jakub Studziński Smorszczki Stefan Katarzyna Kalnicka Mikołaj Faliński i Franciszka Kalińska ż. Teodora 178-3-101 115V-116R 40 Ż DM
8 8 1835 Białogródka Paulina Zahorowska Ledzianka Wojciech Brygida Słomińska Józef Faliński i Marianna Kobylańska ż. Sebastiana 178-3-101 119R 63 Ż DM
28 8 1835 Białogródka Józefa Miecherzyńska Ledzianka Piotr Rozalia Kustowska Józef Faliński i Teresa Kozielska ż. Adama 178-3-101 120R-120V 73 Ż DM
16 11 1835 Bazalia f. Tereszki Cecylia Zawadzka Wolica Wąsowicza Faustyn Anna Szamlicka Franciszek Faliński i Marianna Bujalska 178-3-101 244R 49 Ż DM
25 1 1835 Berezne Hieronim Łoś Futor Jakubówka Jan Marianna Hermaszewska Antoni Cieszejko i Domicella Wyrzykowska, asystowali Gabriel Falkowski i Helena Chomińska panna 171-1-8 210R 4 R Na
6 10 1835 Łanowce Franciszek Monastyrski Tatarynowce par. Jampol Antoni Zuzanna Dembowska Joan Krystian Falmytzkier [Falmickier] i Honorata Dąbrowska panna 245-1-9 24 R 649 DM
10 10 1836 Kuniów Katarzyna Falkowska Gurszczyzna Franciszek Krystyna Podgruszecka R 87 R 55 0
24 4 1836 Sokul Marcela Stanisława Harczynska Borowicze Stanisław Ludwika Wolanska Antoni Piątkowski, Marianna Gietnerowa Michała małżonka, Karol Rafalski, Emilia 822 38R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0039.htm
10 7 1836 Ptycza Wincenty Szafalkoł Stołpiec Jan Katarzyna Strolnikowska Tomasz Onyszkiewicz, Marianna Gizicka 822 224R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0233.htm
19 10 1836 Krzemieniec Piotr Myszkowski Krzemieniec Antoni Anastazja Faluwn Michał Kiprianów i Katarzyna Romanowska 426-1-10 25V 100 T 68 DM
12 8 1836 Krzywin Wawrzyniec Fedorowski Krzywin Teodor Helena Fal ch.16.08.1836, Ur. Jan Tarnawski, Ur. Tekla Okońska ż. Wojciecha 171-1-9 65R 26 R Mg
9 1 1836 Białogródka Józef Ciszewski Ledzianka Jan Marianna Piotrowska Józef Faliński i Teresa Kozielska ż. Adama 178-3-106 114R 1 Ż DM
15 2 1836 Białogródka Ignacy Faliński Białogródka Franciszek Marianna Łukaszewska Józef Faliński i Anna Kawecka ż. Stanisława 178-3-106 115V 12 Ż DM JZ
14 3 1836 Białogródka Józef Bujalski Ledzianka Jakub Marianna Wieczor Józef Faliński i Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-3-106 117V 28 Ż DM
2 4 1836 Białogródka Franciszek Faliński Smorszczki Mikołaj Marianna Studzińska Aleksander Paszyński i Anna Malewska ż. Stanisława 178-3-106 118R 34 Ż DM
10 8 1836 Butowce Wawrzyniec Wierzbicki Medwedówka Mała Franciszek Teresa Falkowska ur. Leon Wierzbicki m. Marianny, Marianna Zalubowska ż. Mikołaja, as. Hieronim Lubikowski m. Lucyny, Julianna Wierzbicka ż. Piotra 178-3-106 221V 28 Ż 428 DW
6 5 1836 Berezne Jakub Filip Łoś Siedliszcze Stanisław Katarzyna Hermaszewska Szymon Łoś kawaler i Anna Sarnicka mężatka, asystowali Gabriel Falkowski i Marianna Wołoczkiewicz 171-1-9 225R 16 R Na
20 11 1836 Berezne Jan Muchorowski Białaszówka Feliks Agnieszka Kuriata Stefan Paszkowski organista berezneński i Konstancja Falkowska panna, asystowali Włodzimierz Boczkowski i Tekla Kuriata panna 171-1-9 226V 23 R Na
3 11 1836 Korzec Józefa Kuchcicka Horodnica Maksymilian Elżbieta Rafalska Filip Lewkowicz i Józefa Diupon panna 245-1-10 83v 130 R Na
24 7 1836 Toporyszcze Jakub Faliński Leżnik Stefan Agnieszka Daniel Szaciło i Teresa Korzyniewska 178-51-386 122V 54 Ż 126 DM
24 7 1836 Toporyszcze Hieronim Piotrowski Leżnik Jakub Marianna Falińska Franciszek Telecki i Anastazja Gagan 178-51-386 122V 55 Ż 126 DM
22 9 1836 Toporyszcze Władysław Faliński Leżnik Jan Marianna Lewicka Maksym Włodym.. I Helena Szpakowska 178-51-386 125V 76 Ż 129 DM
2 3 1836 Zasław św. Jana Helena Ruszkowska Wójtowce Tomasz Anna Falkowska Aleksander Makowski i Agnieszka Makowska 178-3-106 2V 11 Ż 6 DM
3 8 1836 Zasław św. Jana Aniela Popławska Wójtowce Michał Marianna Falkowska Tomasz Ruszkowski i Aleksandra Hryniewiecka 178-3-106 6R 33 Ż 13 DM
19 12 1836 Zasław św. Jana Tomasz Zieliński Wójtowce Gabriel Marianna Falkowska Franciszek Zieliński i Marianna Popławska 178-3-106 10V 59 Ż 22 DM
13 11 1837 Kuniów Feliks Falkowski Gurszczyzna Marcin Michalina Popiel Wawrzyniec Żuchowski, Marianna Swederska ż. Jana 171-1-10 88 V 67 ZP R 0
12 1 1837 Turzysk Zenon Majchrowicz Turzysk Jan Józefa Falkowska 715 4 7 AGAD 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0003.htm
0 1837 gm. Ewang. Maria von Klein ? Felix Alexandra von Falconi Buch 129 BZ
22 5 1837 Łuck Władysław Dębski Lipiany Donat Karolina Godlewska Achikor Witowski pułkownik, Marianna Falkowska 374 20 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0015.htm
5 4 1837 Białogródka Wincenty Konczewski Puzyrki Wielkie Franciszek Aniela Micherewicz Jan Faliński i Salomea Bobrowska ż. Adama 178-3-108 148V 39 Ż DM
11 4 1837 Białogródka Franciszka Dubin Kuźmińce Wojciech Honorata Mondzelewska Jan Makowski i Katarzyna Falińska ż. Jakuba 178-3-108 149V 44 Ż DM
12 5 1837 Białogródka Katarzyna Zielińska Ledzianka Wincenty Marianna Stawska Józef Faliński i Anna Sławecka ż. Franciszka 178-3-108 151V 60 Ż DM
29 6 1837 Białogródka Piotr Faliński Wolica Polowa par. Bazalia Mikołaj Marcjanna Studzińska Kazimierz Bachowski i Rozalia Zabowska ż. Ignacego 178-3-108 153R 72 Ż DM
29 12 1837 Białogródka Paulina Hryniewicz Kuźmińce IN Magdalena Jan Makowski i Katarzyna Falińska ż. Jana 178-3-108 160R 129 Ż DM
11 12 1837 Berezne Wiktoria Karolina Łoś Jakubówka Jan Wiktoria Hermaszewska Jan Kochowski żonaty i Konstancja Falkowska panna, asystowali Paweł Zieliński kawaler i Marianna Głodowska mężatka 171-1-10 241R 38 R Na
17 1 1837 Ostropol Piotr Karnafal Wisznopol Jan Agnieszka Tromczyńska Mikołaj Burbelan i Marianna Zielińska, asyst. Andrzej Strębulewicz i Elżbieta Sinkiewicz ż. Wojciecha 178-3-108 317R 5 Ż 615 DM
15 12 1837 Ostropol Jan Szymczuk Czarna Antoni Marianna Karnafal Mikita Moskalczuk i Anna Siametiuk ż. Piotra 178-3-108 326R 42 Ż 633 DM
19 4 1837 Zasław św. Jana Elżbieta Falkowska Zasław Szymon Marianna Mondzelewska Jakub Dubicki i Anna Stepanowa 178-3-108 3V 16 Ż 8 DM
24 4 1837 Zasław św. Jana Rozalia Opatowska Wójtowce Jędrzej Marianna Falkowska Antoni Kamiński i Salomea Korsak 178-3-108 3V 17 Ż 8 DM
12 11 1837 Zasław św. Jana Stanisław Zieliński Wójtowce Gabriel Marianna Falkowska Franciszek Hryniewiecki i Marianna Hryniewiecka 178-3-108 9R 47 Ż 19 DM
6 12 1837 Dubno Piotr Paweł Sawicki Zamłynie Sebastian Klara Górecka dopełnienie chrztu 26.02.1840, Stanisław Brzeźniakiewicz i Anna Rafalska panna 826 141V 21 AGAD 143 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0143.htm
19 12 1837 Dubno Faustyn Bogucki Spasów Aleksander Rozalia Krakowiecka dopełnienie chrztu 27.2.1840, Stanisław Brzeźniakiewicz i Anna Rafalska panna 826 142R 24 AGAD 143 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0143.htm
13 6 1837 Zasław św. Józefa Antonina Falkowska Sulżyn Jakub Antonina Niedźwiecka Maciej Godlewski, Józefa Pawłowska 178-3-108 62R 61 Ż 120 RG
27 10 1837 Zasław św. Józefa Marianna Ostrowska Sulżyn Antoni Fortunata Wieczor Jan Falkowski, Tekla Iwanicka 178-3-108 72R 101 Ż 138 RG
9 8 1838 Kuniów Zuzanna Falkowska Gurszczyzna Franciszek Krystyna Podgruszecka Wawrzyniec Żuchowski, Marianna Krzywińska - wdowa 80 V 49 ZP 0
19 1 1838 Krzywin Dorota Fedorowska Krzywin Teodor Helena Fal ch.24.01.1838, Ur. Jan Tarnawski, Ur. Teofila Karpińska ż. Mateusza 171-1-11 48V 4 R Mg
16 5 1838 Krzywin Karolina Malinowska Krzywin NN Justyna Fal ch.17.05.1838, Sł. Aleksander Przybylski, Ur. Marianna Grodzińska panna 171-1-11 50R 17 R Mg
7 12 1838 Krzywin Marianna Fal Krzywin Konstanty Józefa Wierzbicka ch.8.12.1838, Ur. Józef Lippi, Ur. Dominika Muszyńska panna 171-1-11 54R 40 R Mg
4 2 1838 Białogródka Tytus Faliński Ledzianka Józef Marianna Zielińska Józef Kapłański i Marianna Siengielowicz 178-3-110 133V 22 Ż DM
10 8 1838 Białogródka Agnieszka Białokur Ledzianka Karol Domicela Remsza Józef Faliński i Marianna Gęsicka ż. Jędrzeja 178-3-110 142R 92 Ż DM
12 5 1838 Połonne Zofia Falkowska Połonne Jan Marianna Paweł Łukowski żonaty, Marianna Rogalska ż. Franciszka 245-1-12 113V 88 R DW 299
22 10 1838 Połonne Wojciech Koziorowski Połonne Franciszek Marianna Paweł Falkowski żonaty, ? Karabczyńska ż. Bazylego 245-1-12 123V 167 R DW 301
5 11 1838 Połonne Karolina Wiszniowska Medwedówka Daniel Tekla Piotr Falkowski żonaty, Zuzanna ... panna 245-1-12 125V 183 R DW 301
14 12 1838 Połonne Dionizy Falkowski Połonne Paweł Marianna Kasper Gliwiński żonaty, Salomea Święcicka ż. Bazylego 245-1-12 127R 195 R DW 302 0
1 8 1838 Bazalia Ignacy Pasztalan Wolica Wielka Antoni Rozalia Metelska ur. Mikołaj Faliński i ur. Apolonia Zagrocka 170-3-110 243R 64 Ż DM
7 3 1838 Bazalia f. Tereszki Albin Królikowski Wolica Polowa Jan Wiktoria Wojciechowska ur. Mikołaj Kowalewski i Marianna Falińska 170-3-110 253R 13 Ż DM
10 4 1838 Zasław św. Jana Wincenty Roszkowski Wójtowce Tomasz Anna Falkowska Antoni Piekarski i Agnieszka Makowska 178-3-110 3V 17 Ż 9 DM
14 5 1838 Zasław św. Jana Antoni Kurzyński Wójtowce Franciszek Marianna Kufalska Marcin Zieliński i Rozalia Jaroszewicz 178-3-110 5R 25 Ż 12 DM
11 1 1839 Berezne Karol Kapałsiewicz Jakubówka Piotr Anna Wurumzer ur. Marcin Falkowski młodzian, Domicela Wyrzykowska wdowa, as. Dominik Wurumzer, Antonina Wurumzerówna 879 214 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0222.htm
1 7 1839 Kuniów Paweł Zabłocki Gurszczyzna Wawrzyniec Teresa Falkowska 879 53 R 37 0
21 11 1839 Kuniów Klemens Falkowski Gurszczyzna Marcin Magdalena Popiel 879 54 R 51 0
3 1 1839 Niewirków Antonina Anna Żygadło Siwki Wincenty Konstancja Falkowska 879 258 R 1 0
2 2 1839 Turzysk Emilia Majchrowicz Duliby Jan Józefa Falkowska 715 4 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0003.htm
0 1839 gm. Ewang. Julia Benigne von Obern ? Brodcitin Felix Alexandra von Falconi BZ
22 2 1839 Białogródka Maciej Słomiński Ledzianka Tomasz Wiktoria Pasztelan ur. Wincenty Zieliński i ur. Marianna Falińska ż. Jana 178-3-112 117V 31 Ż DM
25 3 1839 Białogródka Józefa Studzińska Smorszczki Mikołaj Justyna Wojnowska ur. Franciszek Faliński i ur. Aleksandra Zydanowska ż. Jędrzeja 178-3-112 118V 39 Ż DM
25 5 1839 Białogródka Mikołaj Faliński Kuźmińce Mikołaj Marianna Studzińska ur. Mikołaj Kowalewski i ur. Marianna Bogusławska ż. Piotra 178-3-112 121V 61 Ż DM
5 6 1839 Białogródka Józefa Dębicka Ledzianka Jędrzej Marianna Różycka ur. Józef Faliński i ur. Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-3-112 122R 64 Ż DM
1 9 1839 Białogródka Antonina Zielińska Ledzianka Karol Tekla Stawska ur. Józef Faliński i ur. Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-3-112 124R 83 Ż DM
28 3 1839 Jampol Aleksander Rafaluk Naryłów Franciszek Rozalia Piotr Ciekawiuk i Katarzyna Pieszko panna 178-51-433 263R 15 Ż 274 DM
13 11 1839 Kulczyny Jan Franczuk Rosołowce Fabian Tekla Andrzejów Dymitr Jakowczuk i Honorata Szafaluk ż. Grzegorza 178-3-112 358V 96 Ż 690 DM 0
20 3 1839 Butowce Aleksandra Anna Wierzbicka Medwedówka Mała Franciszek Teresa Falkowska Adam Pawłowski i Marianna Wierzbicka ż. Franciszka 178-3-112 202V 17 Ż 394 DM
10 1 1839 Zasław św. Jana Paweł Zieliński Wójtowce Gabriel Marianna Falkowska Franciszek Hryniewiecki i Antonina Daszkiewicz 178-3-112 2V 5 Ż 6 DM
12 4 1839 Zasław św. Jana Józef Popławski Wójtowce Michał Marianna Falkowska Jan Hryniewiecki i Antonina Daszkiewicz 178-3-112 4V 16 Ż 10 DM
28 4 1839 Berezdów Anna Makowska Stołby IN Magdalena Mankiewicz Bazyli Brodecki i Teodora Rafalska wdowa 178-51-433 150V 40 Ż 159 DM
16 2 1839 Zasław św. Józefa Józef Lasota Zasław Majdan Wincenty Ludwika Krzystałowska Feliks Buffald, Apolonia Mazurkiewicz 178-3-112 48V 15 Ż 93 RG
1 10 1839 Zasław św. Józefa Antonina Michnowiecka Zasław Majdan NN Marianna NN Józef Łoziński, Magdalena Falkowska 178-3-112 63R 103 Ż 122 RG
19 3 1840 Krzywin Józef Fedorowski Krzywin Teodor Helena Fal 880 26 R 6 0
1 5 1840 Klewań Katarzyna Furczaninowa Klewań Bazyli Ewa Falesewicz 880 121 R 12 0
21 5 1840 Niewirków Lucyna Rudnicka Lewacze Feliks Anna Rafalska 880 232 R 26 0
16 12 1840 Przewały Franciszka Ludwika Majchrowicz Turyczany Jan Józefa Falkowska 855 258R 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0269.htm
5 12 1840 Kuniów Mikołaj Falkowski Gurszczyzna Franciszek Krystyna Podgruszecka 880 53 R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0055.htm
4 8 1840 Ostróg Dominik Fall Ostróg Konstanty Józefa Wierzbicka 1-dw. Jan Gawiński, ur. Katarzyna Bagińska panna 880 8 V 73 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0010.htm
24 12 1840 Klewań Ewa Wiktoria Kwiatkowska Miłostów Antoni Karolina Falkowska Feliks Szymański, Krystyna Zielińska 171-1-12 134R 1 R 137 AS
16 6 1840 Berezne Hilary Bronowicki Rudnia Druchowska Hilary Marianna Falkowska 880 194 V 28 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0213.htm
12 7 1840 Berezne Leonora Falkowska Jakubówka Gabriel Magdalena Zarzycka 880 194 V 30 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0213.htm
21 4 1841 Krzemieniec Aleksandra Anzelmina Myszkowska Krzemieniec Antoni Anastazja Falnion 872 399 31
13 3 1841 Korzec Józef Cielecki Horodnica Gracjan Franciszka Libensfald 872 189 31 0
28 3 1841 Krzywin Benedykt Malinowski Krzywin Jan Justyna Fal ch.30.03.1841, Ur. Antoni Kryst, Sł. Helena Fedorowicz ż. Teodora 171-1-12 31R 10 R Mg
4 1 1841 Niewirków Anna Żygadło Mokre Wincenty Konstancja Falkowska Mikołaj Żygadło,Marianna Żygadło ż.Wincentego 171-1-12 257 R 7 R AS 0
21 3 1841 Klewań Paweł Bazyli Gojarski Klewań Marcin Salomea Falfaszyńska [Folfaszyńska] [Falfosińska] Stefan Wiszniewski, Sabina Malaczyńska 171-1-12 136R 10 R 138 AS
28 8 1841 Bereźnica Jan Antoni Rafalski Bereźnica Ignacy Antonina Werzykowska [Wyrzykowska] Wojciech Bobrownicki i Katarzyna Krzywicka 827 127V 19 AGAD 131 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0131.htm
6 5 1842 Krzywin Stanisław Fedorowski Krzywin Teodor Helena Fal 881 75 V 10 0
17 12 1842 Klewań Tomasz Gracjan Kwiatkowski Miłostów Antoni Kamila Falkowska 881 154 R 36 0
20 7 1842 Niewirków Tomasz Żygadło Siwki Wincenty Konstancja Falkowska 881 284 R 32 0
9 11 1842 Młynów Teodora Oktawia Kóńcewicz Koryty Cyriak Sabina Falkowska Franciszek Newe, Józefa Jaworowska, Antoni Kwiatkowski, Marcelina Peretiatkowicz 828 43R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0045.htm
29 6 1842 Połonne Paulina Konoplicka Połonne Stefan Rozalia Paweł Falkowski żonaty, Marianna Sosnowska wdowa 873 315 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0163.htm
4 12 1842 Połonne Stanisław Falkowski Połonne Jan Marianna Celestyn Chmielowski kawaler, Aniela Felińska ż. Dymitra 873 335 178 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0173.htm
2 1 1842 Kuniów Tekla Zabłocka Gurszczyzna Wawrzyniec Teresa Falkowska 881 47 V 5 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0055.htm
5 3 1842 Kuniów Józefa Falkowska Gurszczyzna Marcin Magdalena Popiel 881 49 V 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0057.htm
21 7 1842 Annopol Emilia Fal Annopol Konstanty Józefa Wierzbicka 881 89 V 23 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0097.htm
9 4 1842 Berezne Maria Bronowicka Rudnia Druchowska Hilary Marianna Falkowska 881 270 R 8 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0276.htm
11 4 1842 Berezne Jakub Falkowski Jakubówka Gabriel Magdalena Zarzycka 881 270 R 10 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0276.htm
7 3 1842 Zasław św. Jana Karolina Kurzyńska Wojtowce Franciszek Marianna Kufalska Karol Krymski, Ludwika Zielińska 178-51-485 2V 10 Ż 5 RG 0
2 12 1842 Zasław św. Jana Andrzej Czaszyński Wojtowce Paweł Helena Falkowska Marcin Zieliński, Marianna Łazińska 178-51-485 9V 53 Ż 12 RG
2 12 1842 Zasław św. Jana Franciszka Zielińska Wojtowce Gabriel Marianna Falkowska Jan Dzwonkowski, Antonina Paszkiewicz 178-51-485 9V 54 Ż 13 RG
30 8 1843 Tajkury Feliks Fidelis Józefalski Chrynów Jan Marcellina Dzieńkowska 882 48 V 16 AGAD DW
1 1 1843 Kuniów Kazimierz Falkowski Gurszczyzna Franciszek Krystyna Podgruszecka 882 58 R 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0059.htm
19 3 1843 Korzec Józef Rudnicki Rudnia Klonowska Alojzy Feliks Anna Rafalskich 874 181 41 PW 0
24 3 1843 Kołki Aleksander Falkowski Madweżka Mała Grzegorz Zofia Kowalska Tadeusz Ostrowicz, Teodora Walewska - "p"; as: Jakub Romanowski, Benigna Daniłow 829 216R 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0230.htm
30 5 1843 Jampol Ewa Sitarz Lepieszówka Franciszek Marianna Wawryczuk prac. Tomasz Paszko, prac. Marianna Piafaluk, ż. Szymona 874 660 29 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0333.htm
11 7 1843 Bucyń Jan z Dukli Korsak Piaseczno Jan Domicela Dziedzicka W. Ludwik de Brunet, Marianna Falkowska 36 7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2036/pages/PL_1_436_36_0004.htm
8 11 1843 Bucyń Feliksa Stanisława Brygida Faliszewska Kaczyn Stanisław Maria Kossakowska Wlm. Adam Czerniawski, Brygida Kossakowska Podkomorzyna pow. Kowelskiego 36 10 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2036/pages/PL_1_436_36_0006.htm
5 5 1843 Zasław św. Józefa Marianna Grocka Brykula Jan Tekla Pawłowska Leon Żukowski, Antonina Falkowska 178-51-510 36V 48 Ż 40 RG
24 9 1843 Zasław św. Józefa Wacław Lubliński Sulżyn Seweryn Julianna Stankiewicz Antoni Ostrowski, Antonina Falkowska 178-51-510 42V 72 Ż 46 RG
29 11 1843 Zasław św. Jana Jan Popławski Wojtowce Jan Marianna Falkowska Jan Krasowski, Franciszka Falkowska 178-51-510 10V 58 Ż 14 RG
20 4 1844 Korzec Jakub Sydorski Horodnica Jan Joanna Rafalska 875 148 62 PW 0
1 7 1844 Ptycza Jan Falwarpski Białogródka NN Tekla Józef Głodziński, Katarzyna Prandecka 830 231R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0239.htm
7 11 1844 Dąbrowica Antoni Stanislaw Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Aleksander Rafalski, Julianna Karczewska; as: Jan Żurawski, Apolonia Rafalska; c 830 112 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0113.htm
2 2 1844 Toporyszcze Ewa Falińska Nebiża Feliks Justyna Budnicka Kasper Budnicki i Marianna Wasilewska ż. Jakuba 178-51-514 480V 14 Ż DM
5 7 1844 Toporyszcze Benedykt Wachowski Leżnik Wawrzyniec Anna Falińska Leon Baranowski i Teresa Szuniewicz ż. Wincentego 178-51-514 486R 54 Ż DM
23 9 1844 Toporyszcze Tekla Falińska Poromówka Jan Marianna Bancerowska Antoni Czarnecki i Elżbieta Grocholska ż. Floriana 178-51-514 489R 78 Ż DM
3 3 1844 Berezne Apolonia Bronowicka Rudnia Druchoska Hilary Maryanna Falkowska Jakub Falkowski żonaty i Agata Kafarycka ż. Jakuba; asystowali Szymon Falkowski i Marianna Falkowska wdowa 883 200V 9 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0211.htm
7 3 1844 Berezne Franciszka Falkowska Słoboda Jakubówka Gabriel Magdalena Zarzycka Józef Kleczkowski żonaty i Krystyna Polakowska panna; asystowali Karol Łoziński i Brygida Łoś ż. Szymona 883 200V 10 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0211.htm
28 6 1844 Berezne Balbina Falkoska Koziarnik Jakub Maryanna Kuriata Wol.Michał Kuryata żonaty,Agnieszka Bagińska panna.Asystowali:Wol.Jędrzej Kuryata żonaty,Domicela Nakoroska pannna 883 202V 21 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0213.htm
20 7 1844 Niewirków Gabriel Żygadło Mokre Wincenty Konstancja Falkowska Wawrzyniec Żygadło, Marianna Lisowska ż.Stefana 883 246V 59 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0253.htm
7 7 1844 Międzyrzec Kamila Maria Jurewicz Boczanica Stanisław Bogumiła Danielecka Jan Witton,Marcelina Józefalska.As.Józef Szumowski, Katarzyna Lubieniecka 883 229R 24 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0235.htm
16 6 1844 Annopol Anna Fal Annopol Konstanty Józefa Wierzbicka Jan Słodyński i Marianna Borchet ż. Adama 883 56V 31 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0060.htm
3 12 1844 Klewań Franciszek Kwiatkowski Miłostów Antoni Kamila Falkowska Jan Błeszyński, Urszula Falkowska wd. 883 131V 26 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0135.htm
25 9 1844 Kuniów Jan Falkowski Gurszczyzna Franciszek Krystyna Podgruszecka 883 73 R 59 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0076.htm
4 4 1845 Młynów Izydor Stanisław Koncewicz Koryty Cyriak Sabina Falkowska Leonard Strubczewski, Józefa Jaworowska, Kalikst Jaworowski, Izabela Falkowska 831 169R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0172.htm
14 9 1845 Luboml Antonina Łucja Krzywicka Rymacze Antoni Fruzyna Falkowska Jan Woźniakowski, Julianna Lipczyńska ż. Karola 860 391 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0209.htm
16 9 1845 Krzywin Bolesław Malinowski Nietykszyn /Nietyszyn Jan Justyna Fall Jan Szankowski ?, Jadwiga Przybyłowska ż. Aleksandra 884 64 22 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0066.htm
19 1 1845 Kołki Fabian Czarnecki Medweżyn Marian Paulina Milewska Ignacy Rafalski, Józefa Ostrowicz 831 68 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0070.htm
9 6 1845 Kuniów Antoni Zabłocki Gurszczyzna Wawrzyniec Teresa Falkowska 884 99 R 43 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0102.htm
24 6 1845 Białogródka Jan Chrzciciel Zieliński Kuźmińce Mikołaj s. Macieja Honorata c. Antoniego Podgórska Franciszek Faliński i Honorata Dubowicz ż. Wojciecha 178-3-113 92R 66 Ż DM
11 11 1845 Białogródka Filip Faliński Kuźmińce Franciszek s. Jana Marianna c. Sylwestra Łukarzewska Ignacy Małachowski i Katarzyna Małachowska panna 178-3-113 99R 120 Ż DM
3 1 1845 Zasław św. Jana Emilia Zielińska Wojtowce Gabriel Marianna Falkowska Jan Dzwonkowski i Marianna Popławska ż. Michała 178-3-113 66R 2 Ż DM
10 4 1845 Zasław św. Jana Katarzyna Kurzyńska Wojtowce Franciszek Marianna Kufalska Karol Kryński i Rozalia Jaroszewicz zamężna 178-3-113 68R 18 Ż DM
1 8 1845 Zasław św. Jana Piotr Roszkowski Wojtowce Tomasz Anna Falkowska Antoni Piekarski i Marianna Łozińska ż. Stanisława 178-3-113 71V 46 Ż DM
20 1 1845 Bazalia - filia Tereszki Agnieszka Królikowska Wolica Polowa Jan Wiktoria Wojciechowska Mikołaj Faliński i Krystyna Zagrodzka 178-3-113 224R 4 Ż DM
8 6 1845 Kołki Helena Zofia Falkowska Folwark Tarasz Grzegorz Zofia Kowalska dop. Chrztu 8.3.1848, as. Ur. Aleksander Jaworowski żonaty, Waleria Żeluch panna, Stanisław Cieszkowski żonaty, Leontyna Daniłowska panna 834 204 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0111.htm
1 1 1845 Toporyszcze Paweł Falkowski Huta Dobryńska Jan Justyna Jakuszewska Franciszek Mieleniewski i Marianna Osiecka ż. Józefa 178-3-12 447R 15 Ż 871 DM
3 2 1845 Toporyszcze Wiktoria Falińska Nebiża Leon Tekla Borowska Michał Siwaczenko i Katarzyna Rudnicka panna córka Michała 178-3-12 449V 29 Ż 876 DM
3 3 1845 Toporyszcze Helena Szaciło Sielańszczyzna Daniel Marianna Falińska Feliks Zieliński i Brygida Talko ż. Stefana 178-3-12 450R 32 Ż 877 DM
16 4 1845 Toporyszcze Kamila Falińska Berezówka Franciszek Domicela Orzechowska Piotr Grocholski i Marianna Zieniewicz ż. Konstantego 178-3-12 452R 44 Ż 881 DM 0
20 4 1845 Toporyszcze Wiktoria Piotrowska Leźnik Jakub Marianna Falińska Jan Szaciło i Marianna Szaciło ż. Wojciecha 178-3-12 452R 45 Ż 881 DM
15 4 1845 Toporyszcze Marcjanna Falińska Berezówka Teodor Katarzyna Zajączkowska Feliks Twardowski i Anna Zubkowska ż. Ludwika 178-3-12 452V 47 Ż 882 DM
16 5 1845 Toporyszcze Konstanty Gagan Berezówka Grzegorz Marianna Seroid Stefan Faliński i Magdalena Gagan ż. Mikołaja 178-3-12 454R 57 Ż 885 DM
17 11 1845 Toporyszcze Grzegorz Czarnecki Berezówka Antoni Małgorzata Falińska Jan Jabłoński i Aleksandra Święcicka ż. Piotra 178-3-12 465R 122 Ż 907 DM
25 9 1845 Tajkury Władysława Józefalska Chrynów Jan Marianna Dziękowska wpis do księgi 1846, chrzest 2.10.1845, Ignacy Pisarski i Róża Nowodworska 885 50R 11 AGAD 51 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0051.htm
22 4 1845 Starokonstantynów Kamila Proszkowska Woronkowce Franciszek Karolina Konofalska Augustyn Konofalski i Katarzyna Konofalska panna 178-3-113 152R 54 Ż 304 DM
3 2 1846 Nabrzuska Lucyna Aniela Siestrzewitowska Hrywa Konstanty Julia Faliszewska Alexander Michałowski, Kazimiera Czernicka 861 669 3 AGAD MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0305.htm
19 1 1846 Kuniów Agnieszka Falkowska Gurszczyzna Marcin Magdalena Popiel Paweł Wolski, Feliksa Zabłocka ż. Michała 885 81 2 AGAD SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0082.htm
6 11 1846 Kuniów Feliksa Galimska Gurszczyzna Ignacy Agnieszka Zabłocka Dionizy Zabłocki, Magdalena Falkowska ż. Marcina 885 88 66 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0089.htm
10 12 1846 Kuniów Wiktoria Falkowska Gurszczyzna Franciszek Krystyna Podgruszecka Wawrzyniec Żuchowski, Agnieszka Galimska ż. Ignacego 885 89 75 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0090.htm
27 1 1846 Białogródka Józefa Kobylańska Ledzianka Michał s. Jana Domicela c. Michała Wierzbicka Franciszek Wierzbicki i Marianna Falińska ż. Józefa 178-3-115 128R 16 Ż DM
11 11 1846 Groswerder Maria Wagner Kolonia Kreszczatyk Józef Anna Stryjens Faldin Eychwald, Maria Szperling, chrz.6.08.1847 178-51-548 141R 20 Ż BS 289
15 11 1846 Groswerder Jan Wagner Kolonia Kreszczatyk Henryk Julianna Zawerwald Faldin Eychwald, Elżbieta Han, as.Jakub Peters, Katarzyna Knor, chrz.6.08.1847 178-51-548 141R 20 Ż 289 BS
1 3 1846 Berezne Teofila Urbanowicz Białoszówka Wincenty Aniela Łoś Gabriel Falkowski żonaty i Agata Kuzmińska ż. Bazylego 885 220R 7 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0230.htm
8 10 1846 Berezne Marianna Bronowicka Rudnia Druchowska Hilary Marianna Falkowska Konstanty Juszkowski żonaty i Katarzyna Mielnik ż. Ławra 885 223R 26 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0233.htm
29 1 1846 Bazalia filia Tereszki Martyna Gęsicka Wolica Polowa Franciszek Zofia Sikorska Mikołaj Faliński i Marcjanna Prejzner 178-3-115 243V 6 Ż 480 DM
26 4 1846 Bazalia filia Tereszki Malwina Falińska Wolica Polowa Mikołaj Marcjanna Studzińska Eliasz Boresławski i Julianna Boresławska 178-3-115 244V 22 Ż 482 DM
25 7 1846 Toporyszcze Eliasz Faliński Nebiża Leon Tekla Wachowska Kazimierz Siwaczenko i Rozalia Rudnicka córka Michała panna 178-3-15 450R 44 Ż 62 DM 0
13 10 1846 Toporyszcze Teresa Falińska Nowy Bobryk Bruno Honorata Skokowska Adam Komnacki i Marianna Bielak ż. Jana 178-3-15 453R 60 Ż 68 DM 0
25 9 1846 Międzyrzec Franciszek Fall Mańków Konstanty Józefa Józef Wrzesiowski, Aleksandra Malinowska 885 262V 23 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0273.htm
14 4 1846 Zasław św. Jana Magdalena Popławska Wójtowce Michał Marianna Falkowska Franciszek Kurzyński i Aniela Dobrowolska ż. Karola 178-3-115 4R 24 Ż 9 DM
24 7 1846 Zasław św. Jana Jan Roszkowski Wójtowce Tomasz Anna Falkowska Antoni Piekarski i Katarzyna Zagajewska ż. Stanisława 178-3-115 5R 35 Ż 11 JZ, DM
18 12 1846 Klewań Olimpia Ludwika Kwiatkowska Miłostów Antoni Kamila Falkowska Józef Jurkowski, Anna Pausza ż. Aleksandra. As. Aleksander Pausza , Sabina Koncewicz ż. Cyriaka 885 143V 31 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0146.htm
12 4 1847 Luboml Aniela Apolonia Krzywicka Rymacze Antoni Eufrozyna Falkowska Karol Lipczyński, Teresa ?żŻ. Józefa 862 366 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0197.htm
22 4 1847 Kołki Soter Kai Falkowski Folwark Tarasz Grzegorz Zofia Kowalska Ludwik Konopacki, Marianna Powstańska 833 164 11 AGAD LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0092.htm
20 3 1847 Czarnobyl Paulina Falińska Zdwiżka, par.Mozyrska Mikołaj Marianna Dębowska Józef Piotrowski, Marianna Zdaniewicz, chrz.5.10.1847 178-51-548 137R 11 Ż BS 281
20 1 1847 Białogródka Józefa Kornatowska Kuźmińce Jakub Marianna Rowinkowska ur. Ignacy Małachowski i Marianna Falińska ż. Franciszka 178-3-116 100R 10 Ż DM
18 12 1847 Białogródka Antonina Kobylańska Ledzianka Jan Marianna c. Wincentego Łukarzewska ur. Tomasz Faliński i 1-dw. Salomea Kobylańska ż. Sebastiana 178-3-116 112V 108 Ż DM
15 2 1847 Berezne Wojciech Falkowski Koziarnik Jakub Marianna Kuriata Michał Kuriata żonaty i Marianna Muchorowska wdowa 171-1-13 240V 12 R Na
14 11 1847 Berezne Sabina Urbanowicz Białaszówka Wincenty Aniela Łoś Gabriel Falkowski wdowiec i Agata Kuzmińska ż. Bazylego 171-1-13 246R 43 R Na
29 1 1847 Niewirków Rajmund Żygadło Mokre Wincenty Konstancja Falkowska Wawrzyniec Żygadło, Paulina Boczkowska panna 171-1-13 279 R 8 R AS
27 12 1847 Kuniów Andrzej Zabłocki Górszczyzna Dionizy Katarzyna Wolska Adam Żuchowski, Krystyna Falkowska ż. Franciszka 171-1-13 77R 71 R 866 DW
20 11 1847 Kazimierka Feliksa Aniela Zarzycka Pępków Jan Marianna Romanowska Jan Burzyński i Marianna Kłosowska ż. Jakuba, asyst. Klemens Falkowski i Katarzyna Burzyńska panna 171-1-13 259R 23 R 267 DM
20 2 1847 Toporyszcze Kazimierz Faliński Sielańszczyzna Feliks Justyna Siwaczenko Jan Śliwiński i Marcjanna Szaciło ż. Daniela 178-3-19 496V 14 Ż 976 DM
26 4 1847 Toporyszcze Aleksandra Rudnicka Nebiża Mikołaj Aniela Nieboraczek Michał Siwaczenko i Tekla Falińska 178-3-19 499R 34 Ż 981 DM
26 8 1847 Toporyszcze Jan Faliński Berezówka Franciszek Dominika Orzechowska Feliks Faliński i Cecylia Telecka 178-3-19 504V 77 Ż 992 DM
27 10 1847 Toporyszcze Aniela Falińska Berezówka Teodor Katarzyna Zajączkowska Tomasz Swieżewski i Anna Zubkowska 178-3-19 506R 89 Ż 995 DM
26 12 1847 Toporyszcze Stefan Faliński Polowa Huta Jan Marianna Szpakowska Baltazar Telecki i Marianna Teodorowicz 178-3-19 509V 119 Ż 1002 DM
10 6 1847 Zasław św. Jana Jan Zieliński Wójtowce Gabriel Marianna Falkowska chrzest z samej wody 10.06., Jan Bułajewski i Dorota Kalińska ż. Wincentego 178-3-116 4V 29 Ż 10 DM
18 12 1847 Zasław św. Jana Józef Kurzyński Wójtowce Franciszek Marianna Kufalska Marcin Zieliński i Ludwika Zielińska ż. Józefa 178-3-116 8R 57 Ż 17 DM
24 11 1847 Kulczyny Cecylia Proszkowska Metce Maksymilian Katarzyna Kanafalska Augustyn Kanafalski i Tekla Olszewska ż. Jana 178-3-116 401V 98 Ż 789 DM
1 3 1847 Szumsk Joanna Wereszczyńska Hucisko Surażskie Jan Zofia Oborska Fryderyk Farnicki [Falmicki] i Dorota Orłowska ż. Ignacego 245-1-13 333V 16 R 661 DM
22 10 1848 Młynów Aleksandra Kwiatkowska Koryty Antoni Kamila Falkowska Leonard Strupczewski, Józefa żona Michała Jaworowska, Kalikst Jaworowski, Bogumi 834 248R/483 25 RK