Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 265 wyników dla: Skulska

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
23 7 1822 Kotelnia Bazyli Ulanicki 10/52 Halczyn s. gen. Bazyli i Marianna Skulska 178-51-251 10a Ż EH
11 4 1827 Butowce Urszula Jaskulska 1 Czerniatyn rodzice Antoni Jaskulski i Emilia Popławska, z żoł±dka 178-3-93 273V 15 Ż 528 KP2
29 11 1829 Białogródka Karolina Jaskulska 2 Sosnoweczka c. ur. Jana i Franciszki z Mogińskich 178-03-95 100R 76 Ż DM
23 3 1829 Zasław ¶w. Józefa Emilia D±browska 6/12 Czteryboki rodzice ur. Jan D±browski, Marianna Jaskulskaz, z niewiadomej choroby 178-3-95 50V 19 Ż 96 KP2
17 1 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Marianna Jaskulska 50 W Skowródki z domu Butwin, wdowa po ur. Janie Jaskulskim, dzieci: Jan, Antoni, z puchliny 178-3-95 171v 9 Ż 330 KP2
23 3 1830 Krzemieniec Anna Jaskulska 2 Krzemieniec c. sł. Jana i Katarzyny z Lewińskich 01-7 80R 603 T 948 DM
16 9 1830 Białogródka Elżbieta Jaskulska 25 Sosnoweczka ur., z Hordyewskich, m±ż Jędrzej 178-03-96 83R 60 Ż DM
11 9 1830 Zasław ¶w. Józefa Petronela Jaskulska 2/12 Czetyrboki z kaszlu, c. Antoniego i Anieli z Popławskich 178-03-96 45V 63 Ż 83 RG 0
1 5 1831 Białogródka Marianna Jaskulska 30 Tarnawka ur., z Winiarskich, m±ż Stanisław 178-3-97 98R 50 Ż DM
4 8 1831 Białogródka Krystyna Jaskulska 6 Załuże c. ur. Stanisława i Marianny Winiarskiej 178-3-97 101R 73 Ż DM
26 8 1831 Białogródka Franciszka Jaskulska 37 Sosnówka ur., z Mogińskich, m±ż Jan, syn Antoni maj±cy 8 lat 178-3-97 102R 83 Ż DM
18 3 1834 Białogródka Zuzanna Jaskulska 1,5 Sosnoweczka c. ur. Jędrzeja i Teresy z Hrumińskich 171-1-100 95V 24 Ż DM
13 4 1835 Białogródka Marianna Jaskulska 80 Sosnoweczka ur., z Zuzolińskich, wdowa po Grzegorzu, synowie Jan i Andrzej 178-03-101 136V 46 Ż DM
25 7 1835 Białogródka Krystyna Jaskulska 18/12 Tarnawka c. ur. Stanisława i Tekli z Gołębiowskich 178-03-101 141R 78 Ż DM
1 8 1835 Teofilpol Piotr Medecki 86 Ledochówka Żona Helena z Tatałajow p.v. Roskulska, dzieci: Fortunat, Marianna, Franciszka, Helena 178-3-101 385 46 Ż SK
11 5 1835 Krzemieniec Aniela Jaskulska 6 Krzemieniec sławetna, parafianka krzemieniecka 426-1-8 56R 43 T 1089 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994N-N?i=1088&cat=300453
5 12 1836 Szumsk Aniela Skulska Huta Szumska z ospy, ur., rodz. Stanisław i Katarzyna 245-1-10 486R 68 R RK
21 12 1837 Lachowce Zuzanna Jaskulska 50 Choroszów urodz., wdowa, córka Petronela 171-1-10 133R 76 R DM
23 5 1837 Białogródka Elżbieta Jaskulska 13 Ledzianka c. ur. Jana i Marianny z Winiarskich 178-03-108 173R 59 Ż DM
12 12 1838 Białogródka Marianna Jaskulska 38 Tarnawka ur., z Mysłowskich, m±ż Julian, córka Katarzyna 178-3-110 165V 89 Ż DM
25 1 1843 Kisielin Teofila Skulska 70 Swinarzyn z Paszkowskich; "w" po Michale, poz. 2s. Stanisława i Benedykta, c. Justynę; poch: 26.01. 858 190 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0100.htm
15 8 1843 Horodyszcze Marianna Jaskulska 4/12 Białopol c. ur. Antoniego i Karoliny Tomaszkiewicz 178-49-18 38V 34 Ż DM
16 3 1846 Białogródka Dorota Jaskulska 2 Dańkowce c. 1-dw. Dominika i Anny Gajkowskiej 178-03-115 151R 21 Ż DM
3 10 1849 Białogródka Marianna Jaskulska 15 Dańkówka c. 1-dw. Dominika i Anny z Gajkowskich 178-03-118 577V 80 Ż DM
3 2 1850 Luboml Tekla Skulska 6 Olesko m. Anastazja Skulska 863 624 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0330.htm
7 11 1853 Dederkały Marianna Jaskulska 2 Dederkały c. Petroneli 878 643 20 55 254 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0132.htm
11 3 1855 Lubar Ignacy Graczewski 28 Karczma Worobce żona Marcjanna z d. Skulska Graczewska; synowie: Marian i Józef, córka Marianna, 641-1-15 30R 28 Ż MP
6 9 1856 Łabuń Karolina Jaskulska 60 Białopol ur., z Tomaszkiewiczów, wdowa po Antonim, syonowie Stanisław i Piotr 178-03-124 684R 41 Ż DM
19 12 1856 Lubar Tekla Skulska 4/365 Lubar c. Macieja i Marianny z d. Nencińska 641-1-16 43R 71 Ż MP
5 10 1860 Krzemieniec Petronela Jaskulska 2 Krzemieniec c. szer. rez. Pawła i Lucyny z Turobińskich 0.1-33 58V 69 T
29 8 1864 Krzemieniec Anna Jaskulska 1/12 Krzemieniec c. szer. Pawła i Łucji z Turobińskich 1-38 64R 61 T 232
12 10 1866 Żytomierz Benigna Skulska 26 Żytomierz z pomieszania rozumu, dw., zmarła w szpitalu miejskim 178-3-63 140V 321 Ż DG 227
18 12 1872 Białogródka Apolonia Zwi±ckowska 65 Sosnóweczka z d. Jaskulska, wdowa, potomstwa nie pozostawiła 178-3-84 327R 226 Ż DM
10 11 1874 Białogródka Joanna Jaskulska 1 Sosnóweczka c. chł. Józefa i Karoliny Sawickiej 178-03-84 521V 140 Ż DM
3 2 1880 Krzemieniec Magdalena Jaskulska 40 Krzemieniec mieszcz., m±ż Ignacy, syn Stanisław 1-74 36V 15 T
23 4 1881 Torczyn Karolina Omelańska 70 Ozdeniż wdowa, po pierwszym mężu córka Matylda Zaskulska i Tekla - panna, po drugim synowie Hieronim - wdowiec i Ferdynand - kawaler 667 59 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0028.htm
28 5 1881 Butowce Honorata Wolańska 28 Czerniatynka z d. Jaskulska, m±ż Kazimierz, synowie Henryk, Józef i Feliks, córka Klementyna 17-1-29 22V 9 Ch 35 DM
20 11 1884 Kuniów Anna Jaskulska 24 Laszówka c. Antoniego i Teresy z Nawrockich 178-3-78 802R 36 Ż DM
10 7 1885 Meżyrów Jan Krupski 1//12 Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 20 W JS1
14 7 1885 Meżyrów Maria Krupska 1//12 Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 21 W JS1
18 1 1888 Krzemieniec Lucyna Jaskulska 61 Kołosowa wdowa, dzieci nie miala 01-81A 41V 5 T
29 5 1888 Kuniów Aniela Jaskulska 7/52 Miakoty c. Jana i Franciszki z Krzemińskich 178-3-86 172R 36 Ż DM
18 11 1888 Kuniów Teresa Jaskulska 70 Miakoty z Nawrockich, wdowa po Antonim, syn Jan 178-3-86 176V 61 Ż DM
24 9 1896 Kuniów Katarzyna Jaskulska 42 fut. Pasił z Krynickich, wdowa, syn Józef i córka Wiktoria 178-3-86 644V 45 Ż DM
4 4 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Adela Skulska 78 Kijów z domu Nowoszycka, żona Leona Fiodorowa, dzieci: Stanisław i Julia, ojciec: Antoni 312/1/129 139R 89 m.K. JM1

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
25 3 1755 Białogródka Antoni Studziński Sosnówka Jan Apolonia Jaskulska data ch., Franciszek Baczyński i Marianna Jaskulska 178-51-95 8R 8 Ż DM
12 6 1755 Białogródka Antoni Gałecki Sosnoweczka Jan Nastazja data ch., Łukasz Jaskulski i Maria Jaskulska 178-51-95 8R 10 Ż DM
17 2 1765 Szumsk Marianna Zbaraska Wa¶kowce Tomasz Anastazja Wojciech Jendruszkiewicz, Agnieszka Jaskulska 297-1-180 125R Ł 4482 RK
17 2 1799 Lubar Grzegorz G±secki Lubar Kazimierz Magdalena Jaskulska łacina, data chrztu, Kajetan Popławski, Helena Malinowska 178-51-174 3V Ż Mg
23 4 1801 Lubar Agnieszka Jaskulska Lubar Marcin Krystyna łacina, chrzest 24.04.1801, Antoni Malinowski, Magdalena G±secka 178-51-174 31V Ż Mg
11 5 1804 Lubar Jan G±secki Lubar Kazimierz Magdalena Jaskulska łacina, chrzest 12.05.1804, Mateusz D±browski, Zuzanna Stępniowska 178-51-174 60V Ż Mg
24 10 1806 Lubar Urszula Bierzańska Lubar Jan Magdalena łacina, chrzest 25.10.1806, Stefan Przegaliński, Anna Skulska 178-51-174 86R 108 Ż Mg 206
16 8 1827 Białogródka Krystyna Jakubowska Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Sylwester Łukaszewski i Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja, as. Bartłomiej Dobrzański i Aleksandra Łukaszewska ż. Sylwestra 178-03-93 59R 53 Ż DM
26 9 1827 Białogródka Józefa Bernadzka Białogródka Józef Marianna Jaskulska Kajetan Łukasiewicz i Agnieszka Zarzycka ż. Konstantego 178-03-93 60R 62 Ż DM
13 10 1827 Białogródka Karolina Mogińska Sosnoweczka Jan Franciszka Jaskulska Maciej Bejczyński i Anna Łukaszewicz ż. Pawła 178-03-93 60V 70 Ż DM
29 7 1827 Łabuń Angiela Kaniewska Dobre Łozy Franciszek Benedykta Dzierzyńska Kazimierz Wysocki, Marianna Skulska 178-3-93 109R 35 Ż 213 KP2
12 3 1828 Krzemieniec Anna Jaskulska Krzemieniec Łukasz Katarzyna Lewińska Jan Denisiewicz i sław. Daniela Grudzińska ż. Piotra 01-3 41V 82 T 542 DM
24 6 1828 Zasław ¶w. Józefa Emilia D±browska Czteryboki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Teodor Wasilewicz, ur. Karolina Czakow 178-3-94 35R 62 Ż 66 KP2
17 1 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Piotr Mazur Wierzchniaki prac. Paweł Pryszka Makiej ur. Teodor Zaremba, ur. Marianna Jaskulska 178-3-94 152V 9 Ż 296 KP2
8 4 1828 Kupiel Aleksander Jan Kisielewski Indyki ur. Wiktor Regina Bilińska ur. Andrzej Kamieński, ur. Rozalia Skulska 178-3-94 290V 27 Ż 557 KP2
3 1 1829 Krzemieniec Marianna Bilowska Krzemieniec Jan Marianna Bilowska c. nie¶lubnych rodziców, chrz. Grzegorz Ipifamów sołdat i Aleksandra Jaskulska mężatka 01-3 78R 2 T 578 DM
30 7 1829 Krzemieniec Aniela Jaskulska Krzemieniec Sylwester Anna Głowacka Paweł Ignacy Kopciewicz i Magdalena Turobińska ż. Andrzeja 01-3 97R-97V 120 T 597-598 DM
10 5 1829 Białogródka Stanisław Buderacki Sosnóweczka Michał Marianna Jaskulska Stanisław Zublewski i Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-03-95 69V 48 Ż DM
28 7 1829 Kulczyny Anna Pawłowska Łahodyńce Andrzej Wiktoria Lipińska chrzest: 1829.07.28, Ur. Jakub Szmigielski, Ur. Helena Jaskulska, ż. Jana 178-03-95 351V 60 Ż Mg
16 10 1829 Butowce Stanisław Kostka Łabuński Czerniatyn Wielki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Ignacy Karczewski, Petronella Bobrowska 178-3-95 252V 34 Ż 488 KP2
14 7 1829 Zasław ¶w. Józefa Agnieszka Jaskulska Rydki ur. Ludwik Joanna Żylińska ur. Paweł Żurakowski, ur. Marcella Obiedzińska 178-3-95 30V 39 Ż 57 KP2
26 11 1830 Białogródka Jakub Buderadzki Sosnoweczka Michał Marianna Jaskulska Jan Łaniecki i Teresa Jaskulska ż. Jędrzeja 178-03-96 65R 87 Ż DM
11 6 1830 Zasław ¶w. Jana Antonina Jaskulska Borysów Piotr Tekla Żurakowska Michał Marecki i Marianna Żurakowska panna 178-03-96 3V 16 Ż DM
25 9 1830 Lubar Marianna Skulska Lubar Józef Anastazja Dankiewicz Wojciech Nęczyński Marianna Uronicz 178 3 3 R368 88 Ż MP
29 6 1830 Zasław ¶w. Józefa Petronela Jaskulska Czetyrboki Antoni Aniela Popławska Ignacy Domaszewski, Aleksandra Lamparska 178-03-96 22R 38 Ż 39 RG
21 7 1832 Białogródka Jakub Jakubowski Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Teodor Noniewicz i Aleksandra Łukaszewska ż. Michała 178-03-98 46R 75 Ż DM
2 12 1832 Białogródka Franciszek Rogulska Tarnawka Tomasz Marianna Krzemieniewska Franciszek Korzeniowski i Tekla Jaskulska ż. Stanisława 178-03-98 53V 133 Ż DM
29 10 1832 Butowce Joanna Łabuńska Czerniatyn Wielki Jan Marianna Jaskulska Ignacy Karczewski i Franciszka Szymańska ż. Wojciecha 178-03-98 170R 33 Ż 326 DM
18 11 1832 Butowce Elżbieta Dzięgielowska Czerniatyn Wielki Jan Franciszka Gajewska Tadeusz Wysocki i Elżbieta Jaskulska ż. Jana, Sebastian Jaskluski i Marianna Karczewska ż. Ignacego 178-03-98 170V-171R 37 Ż 327-328 DM
17 8 1833 Białogródka Kajetan Buderacki Sosnoweczka Michał Marianna Jaskulska Szymon Grzybowski i Teresa Gałęzka ż. Jana 178-03-99 50R 72 Ż DM
16 9 1833 Białogródka Zuzanna Jaskulska Sosnoweczka Andrzej Teresa Strzemińska Jan Gałęzki i Marianna Beyzymska ż. Marcina 178-03-99 50V 80 Ż DM
27 9 1833 Białogródka Justyna Zuzanna Jaskulska Tarnawka Stanisław Tekla Gołębiowska Jan Gołębiowski i Helena Glińska ż. Bartłomieja 178-03-99 51R 84 Ż DM
16 3 1833 Zasław ¶w. Jana Franciszka Jaskulska Zasław Piotr Tekla Żurakowska Aleksander Bronowicki i Julianna Lipczyńska 178-03-99 3V 18 Ż DM
16 8 1834 Lachowce Wawrzyniec Baraniecki Ksi±żęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jakub Galiński i ... Medyńska 171-1-7 94V 42 R DM
20 5 1835 Białogródka Antonina Jakubowska Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Franciszek Kra¶nicki i Aleksandra Łukarzewska ż. Sylwestra 178-03-101 115V 39 Ż DM
8 11 1835 Zasław ¶w. Józefa Marianna Jaskulska Czetyrboki Antoni Karolina Domaszewska Bazyli Nahaiewski, Marianna Muszkowska 178-3-101 57 141 Ż SK
19 6 1835 Butowce Antoni Łabuzowski Czerniatyń Jan Marianna Jaskulska Franciszek Ostrowski, Anna Izdebska 178-3-101 217R 22 Ż 400 SK
16 2 1836 Białogródka Apolonia Jaskulska Sosnoweczka Andrzej Teresa Mierzejewska Bazyli Sinicki i Franciszka Glińska ż. Jana 178-03-106 115V 15 Ż DM
19 11 1836 Białogródka Mikołaj Więckowski Sosnoweczka Jan Apolonia Jaskulska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-106 126R 97 Ż DM
7 12 1836 Białogródka Marianna Chiż Wa¶kowczyki Kazimierz Anna Zabowska Jan Gołębiowski i Tekla Jaskulska wdowa 178-03-106 127V 108 Ż DM
5 9 1836 Lachowce Józef Baraniecki Ksi±żęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jan Ulanicki i Marianna Oryszewska ż. Józefa 171-1-9 105V 54 R DM
9 9 1836 Butowce Mikołaj Welbel Czerniatyn Wielki Ludwik Magdalena Krzywicka Józef Popławski m. Antoniny, Elżbieta Jaskulska z. Sebastiana, as. paweł Krzywicki m. Marianny, Elżbieta Wysocka panna 178-3-106 222V 37 Ż 430 DW
25 10 1836 Kulczyny Joanna Jaskulska Łahodyńce Stanisław Marianna Sławecka Stefan Szmigielski i Marianna Nowicka wdowa 178-03-106 240V 62 Ż 465 DM
19 6 1837 Białogródka Antonina Teleżyńska Dańkowce Ignacy Marianna Rogulska Michał Dębicki i Anna Jaskulska ż. Pawła 178-03-108 152V 68 Ż DM
15 1 1838 Bazalia f. Tereszki Tytus Dzwoniewski Czernelówka Leon Agnieszka Jaskulska ur. Aleksander Dzwoniewski i Petronela Kossoska 178-03-110 251R 2 Ż DM
7 1 1839 Białogródka Marianna Jaskulska Sosnówka Jędrzej Teresa Stromińska ur. Jan Olszewski i ur. Anna Łoniecka ż. Jana 178-3-112 114V 4 Ż DM
4 12 1839 Bazalia Franciszka Barbara Jaskulska Korczówka Kasper Zuzanna Borowska Józef Krzewicki i Marianna Jaworska, asyst. Maciej Jaworski i Tekla ¦więcicka 178-03-112 224R 127 Ż 436 DM
21 2 1841 Lachowce Piotr Baraniecki Ksi±żęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jakub Galiński i Marcjanna Sieszycka ż. Mateusza 178-49-17 4R 14 Ż
14 12 1841 Lachowce Anna Nimirowska Bisówka Józef Cecylia Ziobrowska Bazyli Grzybowski i Teresa Jaskulska 178-49-17 15R 79 Ż DM
20 3 1843 Horodyszcze Jan Tomaszkiewicz Białopol Antoni Karolina Jaskulska Ignacy Tomaszkiewicz i Franciszka Żytkiewicz ż. Wincentego 178-49-18 4V 21 Ż DM
20 3 1843 Horodyszcze Marianna Tomaszkiewicz Białopol Antoni Karolina Jaskulska Kajetan Roszczyna i Joanna Jaskulska ż. Ludwika 178-49-18 4V 22 Ż DM
19 5 1843 Horodyszcze Józef Chmielowski Seredyńce Kazimierz Marcjanna Jurkowska Sylwester Radecki i Joanna Jaskulska wdowa po Ludwiku 178-49-18 6V 33 Ż DM 0
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
16 7 1845 Butowce Anna Katarzyna Popławska Czerniatyn Józef Antonina Sokołowska Karol Dobrzański i Elżbieta Jaskulska ż. Sebastiana 178-3-113 201V 28 Ż DM
26 12 1845 Wyszogródek Szczepan Szpilman Szyły Jan Katarzyna Jaskulska Michał Jakulski i Anastazja Dudar ż. Tomka, Michał Korol i Motra Czułyk ż. Wasyla 876 750 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0400.htm
30 12 1845 Wyszogródek Marianna Zaręba Musurowce Stefan Franciszka Woniakowska Kazimierz Woniakowski i Magdalena Jaskulska ż. Michała, Hawryło Radecki i Anna Błażkowa ż. Stefana 876 750-751 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0400.htm
31 3 1846 Białogródka Agnieszka Nawrocka Białogródka Wincenty s. Jana Anna c. Jana Hulicka Józef Oleński i Teresa Jaskulska ż. Jędrzeja 178-03-115 131R 40 Ż DM
6 7 1846 Białogródka Jan z Dukli Mysłowski Sosnoweczka Antoni s. Jana Konstancja c. Teodora Gałęzka Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-03-115 133V 63 Ż DM
20 7 1846 Białogródka Magdalena Zwięckowska Sosnoweczka Jan s. Wincentego Apolonia c. Grzegorza Jaskulska Teodor Kosiński i Domicela Kułakowska wdowa po Ignacym 178-03-115 134V 69 Ż DM
10 4 1846 Wyszogródek Tekla Jaskulska Musurowce Piotr Magdalena Kowalczuk Stefan Mazurek i Katarzyna Ratuszniak ż. Ignacego 877 693 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0357.htm
19 11 1847 Kisielin Feliksa Skulska Moczułki Stanisław Karolina Hernicz Michał Urbanowski, Brygida Makowiecka - ż. Michała; ch: 20.11. 862 249 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
19 9 1847 Białogródka Karolina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa G±siecka 1-dw. Jakub Sienicki i 1-dw. Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-116 110R 90 Ż DM
4 6 1848 Białogródka Anna Sinicka Sosnoweczka Jakub Marianna Niewirowska Jan Skulimowski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-117 133R 51 Ż DM
18 8 1848 Białogródka Marianna Ziobrowska Sosnoweczka Wiktor Magdalena Czarnecka Jakub Sinicki i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-117 138R 80 Ż DM
4 4 1849 Białogródka Filomea Jaskulska Puzyrki Wielkie Kasper Zuzanna Borowska Jan Sobieszczański i Józefa Kardaszewicz ż. Joachima 178-03-118 523V-524R 71 Ż DM
14 6 1849 Białogródka Bazyli Orzeszewski [Goryszewski] Sosnóweczka Jan Marianna Ziobrowska Bazyli Sienicki i Małgorzata Jaskulska ż. Jana 178-03-118 530V-531R 92 Ż DM
9 3 1850 Białogródka Franciszek Bezdecki Polachówka Józef Joanna Żukowska Jan Grzybowski i Agata Skulska ż. Jana 178-03-119 476V-477R 17 Ż DM
30 10 1851 Białogródka Seweryn Oleński Sosnóweczka Michał Anna Binkowska Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-120 463V-464R 124 Ż DM
16 11 1851 Białogródka Mikołaj Kędzierski Sosnóweczka Tadeusz Antonina Wachowska Jakub Kornatowski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-120 464V-465R 128 Ż DM
14 9 1851 Krzemieniec Krystyna Krasicka Krzemieniec Antoni Katarzyna Jaskulska Piotr Grodziński i Karolina Bińkowska ż. Piotra, Józef Pawłowicz i Emilia Sadowska ż. Piotra 426-1-24 18V-19R 53 T DM
20 5 1853 Białogródka Mikołaj Andrusiewicz Sosnóweczka Józef Teresa G±sińska Franciszek Bejzymski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-121 471V-472R 40 Ż DM
29 9 1853 Białogródka Michał Kozieradzki Sachnowce Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-03-121 483V-484R 89 Ż DM
2 5 1853 Zasław ¶w. Józefa Agata Wierzbicka Brykula Wincenty Antonina Skulska Jakub Wierzbicki s.Ludwika,Marianna Wierzbicka ż.Franciszka 178-03-121 399V-400R 24 Ż 750-751 RG
22 12 1854 Sielec Władysław Baranowski Sielec Ambroży Józefa Mikler Józef Czajkowski, Karolina Skulska ż. Stanisława 586 14-17 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0008.htm
4 10 1854 Sielec Felicja Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska Ambroży Baranowski, Karolina Skulska ż. Stanisława 586 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0006.htm
2 6 1854 Białogródka Marcjanna Kędzierska Białogródka Marcin Józefa Jaskulska Wincenty Jakubowski i Rozalia Szwajdecka ż. Grzegorza 178-03-122 407V-408R 36 Ż DM
29 6 1854 Bazalia Petronela Tomaszewska Mończyńce Antoni Katarzyna Jaskulska Ignacy Kobylański i Józefa Czarnecka 178-03-122 13V-14R 59 Ż DM
3 1 1855 Szumbar Jan Dawid Czerniachowski Cecyniówka Ignacy Karolina Skulska 625 43-44 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0025.htm
3 1 1855 Szumbar Wiktor Dawid Czerniachowski Cecyniówka Ignacy Karolina Skulska Konstanty Pidlewski, Eleonora Malinowska ż. Franciszka 625 43-44 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0025.htm
16 1 1855 Białogródka Józef Bilecki Sosnóweczka Andrzej Marianna Kalnicka Paweł Skulimowski i Marianna Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-123 486V-487R 3 Ż DM
18 6 1855 Białogródka Michalina Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andusiewicz Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-03-123 496V-497R 42 Ż DM
7 2 1855 Łabuń Marianna Jaskulska Białopol Apollon Marianna Rychlicka Piotr Jaskulski i Julianna Tomaszkiewicz 178-03-123 701V-702R 17 Ż DM
9 4 1856 Dederkały Jakub Kowalski Dederkały Wielkie Ignacy Petronela Jaskulska Jakub Rudkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 114-115 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0060.htm
3 3 1856 Bazalia Helena Jaskulska Czernelówka Stanisław Marianna Sławecka Ignacy Nowosielski i Anna Porzycka 178-03-124 64V-65R 22 Ż DM
12 4 1857 Sielec Stefania Konstancja Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska Chryzanty Zarębiński, Karolina Skulska z. Stanislawa 898 191V-192R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0194.htm
6 9 1857 Łabuń Marianna Majewski Tatarska Berezna Wincenty Agnieszka Jaskulska Mikołaj Majewski i Antonina Bilecka 178-3-73 349V-350R 59 Ż DM
3 11 1857 Łabuń Katarzyna Jaskulska Białopol Piotr Petronela Majewska Stanisław Krupczyński i Teofila Sułkowska 178-3-73 353V-355R 80 Ż DM
8 10 1857 Białogródka Franciszka Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andrusiewicz Ignacy Kozielski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-73 161V-162R 93 Ż DM
8 3 1857 Lubar Jan Wanucki Lubarska Kowalińska Karczma Marian Karolina Skulska Marcin Grodecki, Antonina Wierzbicka 641-1-17 8 22 Ż. MP
14 12 1857 Lubar Józef Skibnicki Lubar Kazimierz Marianna Pióro Michał Grombczewski, Franciszka Skulska, as: Dominik Skulski, Marianna Baszyńska 641-1-17 25 105 MP
10 11 1858 Krzemieniec Petronela Jaskulska Krzemieniec Paweł Lucyna Turobińska 0.1-30 24V-25R 69 T
5 12 1858 Białogródka Mikołaj Strumiński Polachowa Antoni Karolina Szyszkowska Józef W±sowicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-74 240V-241R 112 Ż DM
4 10 1858 Łabuń Franciszka Jaskulska Białopol Apollon Marianna Rychlicka Wojciech Bogusławski i Agnieszka Lubaszewska 178-03-74 329V-330R 70 Ż DM
3 2 1858 Lubar Michał Grodski Lubarski Chutor Dominik Rozalia Szarzyńska Jan Grodzki, Franciszka Skulska, as: Marcin Pióro, Marianna Radziewska 641-1-18 6 13 Ż MP
19 4 1858 Lubar Petronela Skulska Lubar Maciej Marianna Nenczyńska Jakub Struszyński, Tekla Audycka 641-1-18 10 33 Ż MP
16 11 1858 Lubar Hipolit Slulski Glezno Dominik Franciszka Pióro Kazimierz Skibicki, Marianna Skulska, as: Maian Lanucki, Marianna Skibicka 641-1-18 18 76 Ż MP
11 12 1858 Lubar Dionizja Łanucka Chutor Lubarski Marian Karolina Skulska Marcin Grodecki, Marianna Poczentowska 641-1-18 20 84 Ż MP
22 9 1859 Lubar Marianna Grodzka Chutor Lubarski Dominik Rozalia Starżyńska Stanisław Terechowicz, Franciszka Skulska 641-1-19 23 85 Ż MP
22 12 1859 Butowce Julian Jaskulski Puzyrki par. Białogródka Felicjan Celestyna Radzimińska Sylwester Sławiński i Małgorzata Galińska, asyst. Teodor Jaskulski i Lucyna Jaskulska 178-03-75 254V-255R 3 Ż 461-462 DM
5 8 1860 Łabuń Franciszka Jaskulska Białopol Piotr Petronela Majewska Jan Lubaszewski i Barbara Prokop 178-03-75 309V-310R 51 Ż DM
18 1 1860 Butowce Libertyna Romańska Metce par. Kulczyny Jan Julia Ziółkowska Klemens Ordyński i Kamila Rudnicka, asyst. Romuald Rudnicki i Julia Jaskulska 178-03-75 254V-255R 6 Ż 461-462 DM
6 9 1860 Butowce Antonina Leszczyński Czerniatyn Wielki Maciej Katarzyna Jaskulska Józef Popławski i Marianna Gorecka 178-03-75 259V-260R 34 Ż 471-472 DM
19 1 1861 Łabuń Katarzyna Jaskulska Białopol Marcin Marcjanna Rychlicka Wojciech Bogusławski i Elżbieta Tomaszkiewicz 178-03-76 334V-335R 5 Ż DM
23 11 1862 Butowce Ludwika Jaskulska Wierzbówka Piotr Teofila Więckowska Dominik Więckowski i Seweryna Sokołowska 178-3-77 289V-290R 45 Ż 575-579 DM
26 1 1863 Sielec Zygmunt Romuald Michał Krasowski Sielec Erazm Marianna Skulska 892 421V-422R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0399.htm
28 8 1863 Bazalia Mikołaj Leszczyński Bogdanówka Augustyn Józefa Jaskulska Leon Popławski i Magdalena Jędrzejewska 17-1-7 26V-27R 101 Ch 53-54 DM
25 7 1864 Krzemieniec Anna Jaskulska Krzemieniec Paweł Łucja Turobińska 1-38 20V-21R 59 T 188
14 6 1864 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnoweczka Feliks Salomea Niemirowska Andrzej Bilecki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 77V-78R 50 Ż DM
22 11 1864 Białogródka Katarzyna Rutkowska Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Roman Mirecki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 92V-93R 108 Ż DM
9 6 1865 Białogródka Onufry Zarzycki Sosnoweczka Grzegorz Klementyna Winiarska Tomasz Zarzycki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 145V-146R 50 Ż DM
3 10 1865 Białogródka Klara Kozłowska Sosnówka Franciszek Teresa Milewska Tomasz Studziński i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 154V-155R 85 Ż DM
28 11 1865 Białogródka Elżbieta Czyż Sosnoweczka Tomasz Marianna Olędzka Leon Bejzymski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 159V-160R 108 Ż DM
9 7 1866 Białogródka Aniela Jaskulska Sosnoweczka Józef Karolina Sawicka Andrzej Bilecki i Józefa Czyż ż. Jana 178-03-81 213V-214R 57 Ż DM
22 8 1866 Białogródka Aleksandra Jaskulska Bisóweczka Ludwik Marianna Bogusławska Józef Rowiński i Franciszka Staszewska ż. Feliksa 178-03-81 216V-217R 71 Ż DM
15 11 1866 Białogródka Jan Olędzka Sosnoweczka Apolinary Józefa Gęsicka Franciszek Bejzymski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 224V-225R 101 Ż DM
10 2 1866 Butowce Frozyna Jaskulska Wierzbówka Piotr Teofila Więckowska Jan D±browski i Aniela Więckowska 178-3-82 46V-47R 7 Ż 90-93 DM
2 9 1866 Butowce Marianna Sławecka Wierzbówka Feliks Elżbieta Wodzińska Augustyn Więckowski i Teofila Jaskulska 178-3-82 53V-54R 34 Ż 104-106 DM
4 2 1867 Białogródka Józef Bejzymski Sosnoweczka Franciszek Domicela Mińkiewicz Tomasz Czyż i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 267V-268R 11 Ż DM
4 10 1867 Białogródka Franciszek Budziszewski Puzyrki Małe Józef Barbara Jasińska Wincenty Sawicki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 289V-290R 100 Ż DM
7 10 1867 Białogródka Aleksander Rutkowski Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Wincenty Sawicki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 291V-292R 102 Ż DM
28 11 1867 Białogródka Antonina Jaskulska Sosnoweczka Józef Karolina Sawicka Jan Rychlicki i Eugenia Komarnicka ż. Edmunda 178-03-81 299V-300R 133 Ż DM
18 2 1868 Białogródka Julian Malicki Bisóweczka Jakub Monika Wiercińska Józef Rowiński i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-81 346V-347R 14 Ż DM
21 2 1868 Białogródka Ignacy Medyński Sosnówka Wawrzyniec Franciszka Skulimowska Kazimierz Kędzierski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-81 346V-347R 16 Ż DM
3 8 1869 Krzemieniec Franciszek Salezy Nowosielski Ludwiszcze Józef Karolina Skulska 1-48 17V-18R 49 T
22 4 1869 Białogródka Zofia Mysłowska Sosnoweczka Hieronim Magdalena Bogusławska Michał Bogusławski i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-81 421V-422R 51 Ż DM
24 1 1870 Białogródka Aniela Malicka Bisóweczka Jakub Monika Wiercińska Józef Rowiński Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-3-84 3V-4R 9 Ż DM
10 11 1870 Białogródka Franciszek Iwiński Hulowce Józef Magdalena Mysłowska Ignacy Kobylański i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-3-84 39V-40R 144 Ż DM
17 2 1871 Białogródka Marianna Kędzierska Sosnóweczka Kazimierz Antonina Turkiewicz Mikołaj Pietrow i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-84 109V-110R 31 Ż DM
21 12 1871 Białogródka Helena Maria Żelazowska Białogródka Stanisław Klotylda Skulska chrz. 1.11.1872, Aleksander Jakubowski i Henryka Wimunth ż. Ludwika 178-3-84 241V-242R 140 Ż DM
3 5 1872 Białogródka Jan Buderacki Sosnóweczka Kajetan Marianna Grzybowska Kazimierz Kędzierski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-3-84 210V-211R 48 Ż DM
24 8 1872 Białogródka Wincenty Olędzki Sosnóweczka Marcin Rozalia Gałęska Józef Jaskulski i Karolina Jaskulska 178-3-84 227V-228R 99 Ż DM
2 10 1872 Nowogród Aniela Joanna Skulska Cwila Stefan Marianna Piekarska Faustyn Mańsurowski, Cezaryna Rykman panna 178-3-156 278V-279R 271 Ż 554 DW
20 1 1873 Białogródka Wincenty Kędzierski Sosnóweczka Kazimierz Antonina Turkiewicz Jan Czyż i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-84 334V-335R 16 Ż DM 0
9 10 1873 Białogródka Franciszek Sinicki Sosnóweczka Bazyli Rozalia Hieronim Mysłowski i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-84 382V-383R 161 Ż DM
17 8 1874 Kuniów Wiktoria Krynicka Radohoszcz Mała Jan Marianna Jaskulska Jan Ciechoski? (Wojciechowski) i Teresa Ozimkowska ż. Karola 178-3-78 339V-340R 40 Ż DM
26 10 1874 Kuniów Marcelina Jaskulska Radohoszcz Mała Zygmunt Marianna Krynicka Stanisław Zabłocki i Helena Fidykowska 178-3-78 343V-344R 56 Ż DM
12 1 1874 Białogródka Joanna Jaskulska Sosnóweczka Józef Karolina Sawicka Jan Czyż i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-84 447V-448R 9 Ż DM
2 7 1874 Białogródka Karol Kędzierski Sosnóweczka Kazimierz Antonina Turkiewicz Jan Łaniewski i Karolina Jaskulska ż. Józefa 178-03-84 462V-463R 80 Ż DM
10 6 1877 Kuniów Antonina Jaskulska Miakoty Jan Franciszka Krzemińska Piotr Nawrocki i Ludwika Laszyńska ż. Erazma 178-3-78 458V-459R 44 Ż DM
26 10 1877 Białogródka Maria Jaskulska Sosnóweczka Józef Karolina Sawicka Szymon Andrusiewicz i Antonina Kędzierska 178-03-133 134V-135R 132 Ż DM
4 11 1877 Białogródka Franciszka Bogusławska Sosnóweczka Jakub Rozalia Wyrzykowska Hieronim Mysłowski i Marianna Jaskulska ż. Ludwika 178-03-133 135V-136R 135 Ż DM
2 1 1879 Kuniów Weronika Krynicka Radohoszcz Erazm Karolina Wolska Karol ¦liwiński i Katarzyna Jaskulska ż. Jana 178-3-78 537V-538R 2 Ż DM
1 2 1881 Berezdów Joanna Górska Zakrynicze Jerzy Franciszka Szel±żek Seweryn Izdebski i Maria Skulska ż. Ludwika 178-03-169 595V-596R 15 Ż DM
18 5 1881 Butowce Feliks Wolański Czerniatyn Kazimierz Honorata Jaskulska Antoni Kozakiewicz i Zofia Maliszkiewicz ż. Wacława 17-1-29 4V-5R 16 Ch 9-10 DM
12 5 1882 Kuniów Zofia Jaskulska Mikoty Jan Franciszka Krzemińska Michał Krzemiński i Józefa Bezemska ż. Marcina 178-3-78 671V-672R 29 Ż DM
18 6 1882 Berezne Apolonia Zdzińska Mokwin Faustyn Marianna Nowicka Roman Kopijkowski i Helena Jaskulska panna 740-2-5 91V-92R 55 Ch 86 DM
1 9 1884 Kuniów Ludwika Andrej Radohoszcz IN Aniela Leżańska c. nie¶lubna wdowy, Feliks Piotrowski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-78 777V-778R 54 Ż DM
7 8 1885 Kuniów Karol Ostaszewski Radohoszcz Michał Antonina Makowska Kazimierz Ostaszewski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 15V-16R 59 Ż DM
4 6 1885 Meżyrów Jan Krupski Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 38 W JS1
4 6 1885 Meżyrów Maria Krupska Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 39 W JS1
18 2 1886 Kuniów Anastazja Krynicka Siwir Maciej Petronela Popławska Franciszek Matrowski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 47V-48R 11 Ż DM
3 5 1886 Kuniów Aleksandra Zabłocka Gurszczyzna Gabriel Teresa Krynicka Karol Żukowski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 52V-53R 31 Ż DM
4 1 1888 Krzemieniec Amelia Skulska Marcelina Andrzej Ewelina Przewłocka 01-81A 1V-2R 3 T
12 4 1888 Kuniów Aniela Jaskulska Miakoty Jan Franciszka Krzemińska Erazm Krynicki i Katarzyna Jakulska wdowa 178-3-86 132V-133R 36 Ż DM
28 5 1888 Kuniów Feliks Paciorkowski Hucisko Józef Dominika Krynicka Józef Podhorodecki i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 138V-139R 57 Ż DM
26 6 1888 Meżyrów Piotr Krupski Serbinowce Jakub Maria Skulska Jan Jankowski i Julia Skulska żona Jana 904-6-9 159V-160R 28 W JS1
7 1 1889 Kuniów Antoni Krynicki Radohoszcz Karol Teofila ¦liwińska Aleksander ¦liwiński i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 179V-180R 8 Ż DM
23 1 1889 Kuniów Jan Krynicki Siwir Maciej Petronela Popławska Anastazy Popławski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 180V-181R 12 Ż DM
16 5 1889 Kuniów Piotr Krynicki Radohoszcz Erazm Anna Ostaszewska Franciszek Sokołowski i Wiktoria Jaskulska panna 178-3-86 187V-188R 49 Ż DM
22 10 1889 Kuniów Marian Popławski Dańkówka Adolf Zofia Dziatkowska Anastazy Choina i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-86 197V-198R 99 Ż DM
14 2 1892 Kuniów Ewelina Krynicka Siwir Marcel Petronela Popławska Jan Daszkiewicz i Katarzyna Jaskulska ż.Karola 178-3-86 405V-406R 23 Ż DM
29 1 1893 Kuniów Franciszek Kaczanowski Radohoszcz Mała Antoni Marcelina Ostaszewska Stanisław Jasiński i Maria Jaskulska ż. Wincentego 178-3-86 461V-462R 15 Ż DM
10 9 1893 Kuniów Teofila Malinowska Radohoszcz Mała Karol Wiktoria Jaskulska Stanisław Krynicki i Petronela Krynicka ż. Macieja 178-3-86 481V-482R 127 Ż DM
9 1 1895 Białogródka Wolski KuĽmińce Antoni Aniela Jaskulska Ignacy Podgórski, Tekla Podgórska ż. Dionizego 17-2-82 1R Ch
27 3 1896 Kuniów Albin Malinowski Zakrynicze Karol Wiktoria Jaskulska Jan ¦więcicki i Petronela Krynicka ż. Macieja 178-3-86 604V-605R 35 Ż DM
1 8 1899 Kuniów Bronisława Malinowska Radohoszcza Mała Karol Wiktoria Jaskulska Ludwik Malinowski i Eleonora Malinowska panna 178-3-86 776aV-777R 109 Ż DM
16 1 1902 Fastów Radymir Skulski Fastów Stanisław Joanna Zdanowicz Władysław Zdanowicz i wdowa Adela Skulska 1268-1-50 153V-154R 9 CDIAK 162 KM, DW
8 4 1903 Żytomierz Marian Radziejewski Żytomierz Kornel Anna Skulska ksi±dz Kazimierz Naskręcki, Maria Fremi 178-3-171 118V-119R 147 Ż 233 DW
19 12 1909 Krzemieniec Anna Dybała Krzemieniec Jan Anna Słowik Feliks Pisarski, Anna Skulska 426-1-99 28V-29R 110 T 854 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R37B-C?i=853&cat=300453
6 11 1910 Cudnów filia Romanów Kamila Skulska Hołubin Antoni Michalina Bystrzycka Florian Paluszkiewicz i Maria Bóbr ż. Walentego 178-3-215 296V-297R 254 Ż 561-562 DM
10 2 1914 Zasław ¶w. Józefa f. Szepetówka Jan Kowalski Szepetówka Stanisław Janina Jaskulska [chrzest 10.05.1915] Gustaw Filippoto i Apolonia Kowalska 17-2-47a 10V-11R 36 Ch 21-22 DM
25 1 1921 Starokonstantynów Janina Bońkowska Werborodyńce Antoni Maria Jaskulska Franciszek Szepelski i Maria Niewidalska ż. Jana 17-2-91 cz.2 203V-204R 17 Ch 10-11 DM
18 3 1921 Butowce Helena Jaskulska Wierzbówka Konstanty Rozalia Konoplicka Feliks D±browski i Józefa Konoplicka panna 17-2-90 315R 8 Ch 605 DM

¦luby

Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Sk±d Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki ¦wiadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 10 1754 Szumsk Stefan Lewko Marianna Jaskulska p Franciszek Obierkowski, Konstancja Kasiabicka 297-1-180 22V Ł RK
18 11 1761 Szumsk Wojciech Obierczuk Obirczuk Rudnia Antonowiecka k Marianna Jaskulska Jaskuła Rudnia Antonowiecka p Stanisław Brawiński, Teresa Binkowska, Wojciech Jaskuła, Ewa Błażeiewska 297-1-180 37R Ł RK
8 7 1828 Kulczyny Piotr Czaszyński Salicha Mała 36 Jan Joanna Jaskulska Antonina M±dzilowska Junaczki 22 Maciej Katarzyna Gruszecka Ur. Jan Dzięgilowski, Jędrzej Latyński, Jakub Genski 178-3-94 331V 23 Ż Mg
1 7 1828 Horodyszcze sław. Bazyli Bochdanowicz par. Mohijowiecka (gr.-kat.) 53 sław. Jan Marta Szymczuk ur. Teresa Białoskórska Wołkowczyki 25 ur. Józef Agnieszka Skulska ur. Jan Ostrowski, Florian Reyzler 178-3-94 109R 6 Ż 212 KP2
14 5 1828 Butowce ur. Wojciech Leszczyński Orzechówka 23 ur. Wincenty Anna Jaskulska ur. Anna Machewicz Czerniatyn 17 ur. Józef Barbara Gruszczyńska ur. Jan Łabuński, ur. Józef Popławski 178-3-94 249R 19 Ż 477 KP2
2 6 1829 Krzemieniec Tomasz Tasinkiewicz Krzemieniec 23 Mikołaj Katarzyna Katarzyna Jaskulska Krzemieniec 22 Jan Prakseda Aleksander Ordyński i Mateusz Baranowski 01-5 36R 27 T 765 DM
2 6 1829 Białogródka Jan Leyman 28w Jan Anna Bojanowska Julianna Mecherzyńska Sosnoweczka 22 Antoni Apolonia Jaskulska Alojzy Godlewski i Mikołaj Zaj±czkowski 178-03-95 83R 13 Ż DM
4 6 1829 Białogródka Jan Zwięckowski Sosnoweczka 20 Wincenty Marianna Jakubowska Apolonia Jaskulska Sosnoweczka 19 Grzegorz Marianna Zezulińska Grzegorz Olędzki i Michał Jarzębski 178-03-95 83V 16 Ż DM
3 11 1829 Białogródka Wojciech Oleński Sosnoweczka 70w Jan Ewa Jaskulska Teresa Rajewska Sosnoweczka 30 Marcin Katarzyna Gałęska Wawrzyniec Rutkowski i Jan Oleński 178-03-95 86R 26 Ż DM
10 2 1829 Kulczyny Kazimierz Czyż Białogródka 50w Wojciech Anna Godlewska Anna Żabowska Salicha Mała 38 Ignacy Katarzyna Jaskulska Urodzeni, ¶wiad: Ur. Paweł Gliński, Kazimierz CzyĽ, Jan Siniawski 178-03-95 358R 6 Ż Mg
19 7 1831 Białogródka Konstanty Rakowski Polachowa 23 Jan Helena Jaskulska Krystyna Niewodzińska Polachowa 21 Paweł Helena Mirecka Szymon Kozielski, Jan Winiarski 178-3-97 84V 12 Ż DM
2 2 1831 Kulczyny Franciszek Kra¶nicki Mazepińce 23 Klemens Zofia Piotrowska Agnieszka Jaskulska Wolica Tatarska 16 Józef Joanna Latyńska Urodzeni, ¶wiad: Ur. Augustyn Andruski, Michał Małgiewski? 178-03-97 390R 5 Ż Mg
15 11 1831 Ostropol Teodor Chmielowski Józefówka 26 Paweł Anastazja Jaskulska Aniela Winogrodzka Józefówka 20 Paweł Julianna Romanowska Ignacy Siniewicz, Jan Statkiewicz 178-03-97 271R-271V 18 Ż 508-509 DM
14 2 1832 Kulczyny Józef Proszkowski Metce 25 Michał Marianna Kowalska Ewa ¦więcicka Metce 18 Bartłomiej Marianna Jaskulska Wincenty Lubecki, Feliks Żytkiewicz 178-03-98 340R 12 Ż 644 DM
1 11 1833 Lachowce Grzegorz Baraniecki Ksi±żęcin 28 Ignacy Marianna Tyszkiewicz Tekla Jaskulska Ksi±żęcin 16 Jan Marianna Czajkowska Jan Zawadzki, Antoni Medyński, Józef Hryniowiecki 171-1-6 91V 17 R DM 0
5 2 1833 Zasław ¶w. Jana Józef Popławczuk par. Zasław 25 Jakub Katarzyna Baranowska Teresa Jaskulska par. Zasław 21 Aleksander Teresa Tyszyńska Marcin Tyczyński, Marcin Mikołaj Tyczyjowski 178-03-99 10R 3 Ż DM
29 1 1833 Kulczyny Jan Zabierzewski Salicha Mała 26w Józef Apolonia Moszczyńska Ewa z d. Medwedowska Pioruńska Salicha Mała 28w Jan Marianna Jaskulska Mikołaj Chmielnicki, Bazyli Krzyżanowski 178-03-99 324R 2 Ż 617 DM
23 6 1835 Butowce Kazimierz Popławski Czerniatyń 60/ Stanisław Katarzyna Jaskulska Marianna Walicka Czerniatynek Mały 25 Mikołaj Zuzanna Olszewska Filip Łabuczowski, Jan Walicki 178-3-101 223 6 Ż SK
20 10 1835 Butowce Jan Kobylański Wierzbówka 26 Józef Anna Jaskulska Katarzyna Mysłowska Butowce 20 Jan Ludwika G±secka Jan Łabuński, Gabriel Popławski 178-3-101 223 7 Ż SK
24 11 1835 Kulczyny Dionizy Bobrowski Salicha Mała 25 Anioł Zofia Ostrowska Małgorzata Gorecka Bułajówka 20 Paweł Krystyna Jaskulska Antoni Ostrowski, Bartłomiej Kopestyński, Franciszek Czerniecki 178-3-101 363 24 Ż SK
16 5 1837 Białogródka Jędrzej Kopystyński [wd.po Tekli Salicha Wielka par. Kulczyny 60w Aleksander Konstancja Puzerewicz Tekla Jaskulska [wdowa po Stanisławie] Wa¶kowczyki 31w Aleksander Barbara Zapolska Szymon Czarnecki, Jan Gołębiowski 178-03-108 163V 11 Ż DM
21 2 1837 Ostropol Mikołaj Sawicki par. Międzybóż, Podole 25 Jan Eleonora Skulska Józefa Dederkał Józefówka 18 Wawrzyniec Franciszka Popławska Wojciech Janiszewski, Mikołaj Biliński, Jan Sawicki 178-03-108 331R-331V 9 Ż 642-643 DM
20 6 1837 Ostropol Jędrzej Jędrzejewski Ostropol 50w Walenty Apolonia Murawska Julianna Skulska Ostropol 23 Jan Agnieszka Stefan Skulbaszewski, Jędrzejewski 178-03-108 334R 16 Ż 648 DM
15 5 1838 Butowce Roch ¦więcicki Metce par. Kulczyny 25 Bartłomiej Marianna Jaskulska Izabella Góralewicz Czerniatyn Mały 20 Benedykt Anna Morozowska Józef Sławecki, Piotr Wysocki. Karol Więckowski 178-03-110 224R 4 Ż 426 DM
15 1 1839 Białogródka Karol Piotrowski Tarnawka 20 Jan Magdalena Dobrowolska Józefa Krzemińska Tarnawka 17 Teodor Aleksandra Jaskulska ur. Jan Ciszewski i ur. Jan Kobylański 178-03-112 130R 2 Ż DM
5 2 1839 Kulczyny Józef Ostrowski Salicha Mała 20 Wojciech Marianna Lubikowska Antonina Górecka Bułajówka 18 Paweł Krystyna Jaskulska Szymon Czarnecki, Mikołaj Czyż 178-3-112 364R 6 Ż 700 DM
29 9 1840 Żytomierz Gracjan Hulanicki 20 Bazyli Marianna Skulska Marianna Korbut zd.Łońska 24w Marcin Anna Zabrodzka Antoni Wiszniewski , Jan Podhajecki 178 3 10 71 47 Ż Ni
8 9 1840 Żytomierz Jan Bielacki 48w Tomasz Marianna NN Anastazja Skulska 22 Jan Aleksandra Ratowska Roman Czyżewski , Stani¶ław Berezowski 178 3 10 69 39 Ż Ni
21 11 1843 Lachowce Wojciech Piotrowski Ksi±żęcin 40 Piotr Marianna Zawadzka Klara Jaskulska Ksi±żęcin 30 Józef Rozalia Czajkowska 882 93 V 23
7 7 1845 Teofilpol Paweł Jakubowski Szarłajówka par. Białogródka 20 Jan Marianna Jaskulska Katarzyna Chrychowiecka Wolica Jan Honorata Gorczyńska Paweł Jakubowski, Kazimierz Krzymiński 178-3-113 405V 7 Ż DM
29 8 1848 Białogródka Kazimierz Dubilewski Czerniatyn par. Butowce 30 Michał Marianna Wasilewska Anna z d. Gajkowska Jaskulska Dańkowce 32w Andrzej Jadwiga Rozczyn Leon Gorecki i Feliks Gorecki, Jan Jankowski 178-3-117 150R 22 Ż DM
3 7 1855 Dederkały Ignacy Kowalewski Dederkały Wielkie 21 Piotr Karolina Grz±dkowska Petronela Jaskulska Dederkały Wielkie 25 Paweł Zuzanna Gutkowska Ignacy Goliszewski, Benedykt Skrzypkowski 55 151 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0080.htm
6 2 1855 Białogródka Kajetan Buderacki Sosnóweczka 22 Michał Marianna Jaskulska Marianna Grzybowska Bisówka 20 Ignacy Marianna Mysłowska Andrzej Jaskulski, Adam Kiwirowicz 178-03-123 518R 8 Ż DM Mg
10 6 1862 Butowce Augustyn Leszczyński Bogdanówka par. Bazalia 22 Jakub Katarzyna Kokowska Józefa Jaskulska Czerniatyn Wielki 18 Sebastian Elżbieta Stryjska Leon Popławski, Jan Sokołowski 178-3-77 292V 6 Ż 580 DM
9 10 1866 Nowogród Wołyński Karol Józef Chwalkowski Nowogród Wołyński 33 Antoni Dorota Soczyńska Tekla Skulska Nowogród Wołyński 20 Antoni Józefa Balicka 178-3-152 77 39 Ż 153 MO
29 9 1866 Żytomierz Tomasz Skokowski Żytomierz 48 Wojciech Barbara Sokołowska Anastazja KuĽmińska z d. Skulska Żytomierz 46 Jan Aleksandra Oratowsa (mieszcz.,wdowiec i ob..,wdowa) Jan Kwiatkowski i Cezary Korzeniewski 178-3-63 94V 52 Ż DG 156
22 5 1866 Butowce Józef Stachowski Czerniatyn Mały 23 Wojciech Rozalia Konoplicka Katarzyna Łabuńska Czerniatyn Wielki 20 Jan Marianna Jaskulska Franciszek Piotrowski, Andrzej Karczewski 178-03-82 60R 2 Ż 116 DM
20 6 1871 Bazalia Józef Borysławski Korowie par. Teofilpol 22 Michał Tekla Popławska Marianna Jaskulska Żerebki Wielkie 18 Stanisław Marianna Sławecka Grzegorz Lipski, Bartłomiej Zawadzki 17-1-8 118V 25 Ch 236 DM
24 10 1871 Butowce Ludwik Ptaszkowski Czerniatyn Mały 23 Leon Dorota Górecka Aniela Łapińska Wierzbówka 18 Jan Aleksandra Jaskulska Józef Wysoczyński, Atanazy Łapiński, Eliasz Ostrowski 178-03-82 171V 9 Ż 337 DM
29 9 1883 Bazalia Edward Dzwoniewski Wolica W±sowicza 35 Leon Agnieszka Jaskulska Domicela Mogińska Wolica W±sowicza 18 Wojciech Honorata Słotwińska Marceli Turowski, Franciszek Słotwiński 17-1-8 263R 39 Ch 516 DM
27 1 1885 Białogródka Antoni Wolski Dosin 22 Julian Krystyna Lipska Aniela Jaskulska Sachnowce 18 Józef Karolina Sawicka Wincenty Leonowicz, Józef Szyszkowski 178-03-133 623R 3 Ż 1210 DM
9 2 1892 Kuniów Karol Malinowski Siekierzyńce 23 Franciszek Paulina Żukowska Wiktoria Jaskulska Radohoszcz Mała 18 Karol Katarzyna Krynicka Maciej Krynicki i Michał Krzemiński 178-3-86 438R 4 Ż DM
30 1 1894 Szumsk Jan Hryniewiecki Stepanówka 27 Maciej Michalina Skulska Małgorzata Wróblewska Bacaje 17 Konstanty Ludwika Bogumił 01-233 308V 6 T
20 5 1907 Tajkury Jan Kacianowski Wojtowce, par. Zasław 25 Klemens Pawlina Ostrowska Antonina Jaskulska Hłupanin 22 Wincenty Maria Ostaszewska 10 R
19 1 1909 Starokonstantynów Celestyn Tyczyński Krzaczki par. Czarny Ostrów gub. podolska 56w Wincenty Marianna Skulska Franciszka z d. Godebska Ostrowska Metyńce 46w Józef Michalina Różycka Wawrzyniec BliĽniukiewicz, Józef Tyczyński 17-2-88 54R 4 Ch 108 DM
21 11 1910 Bazalia Antoni Olszewski Krzaczki par. Czarny Ostrów gub. Podolska 25 Wincenty Helena Jaskulska Julia Mikulska Czuchele 23 Edward Anna Kornatowska Ignacy Mikulski, Piotr Lewicki, Lewicki 17-1-8 601R 51 Ch 1171 DM
26 6 1921 Starokonstantynów Jan Konoplicki Czerniatyn Wielki par. Butowce 27 Józef Klementyna Wodzińska Franciszka Łabuńska Czerniatyn Wielki par. Butowce 22 Kazimierz Salomea Jaskulska Józef Sadłowski, Franciszek Ostrowski 17-2-91 cz. 2 264R 57 Ch 127 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowo¶ć Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
13 20 jego żona Karolina Skulska 45 Szumbar Cecyniówka 1857 AGAD DM
63 .. 102 Ż. Anna ur. Skulska .. 17 Nowogród Wołyński Nowogród Wołyński 1885 Równe EH


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl