Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 98 wyników dla: Andrej

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
21 9 1829 Krzemieniec Ignacy Andrejczuk 2 Folwarki Wielkie s. nieślubny pr. Kunegundy przynyłej z Konstantynowa od mniej więcej 1 roku 01-7 69R 498 T 937 DM
24 1 1835 Jałowicze Wiktoria Andrejów 34 Pułhanów wolnego stanu 821 262 R 1 ZP 0
25 11 1835 Kuniów Marianna Andrejowa 40 Illaszówka mąż Teodor, synowie Mikolaj i Jan, córka Tekla 171-1-8 105 V 51 R 0
13 4 1840 Jampol Florian Mościcki 11/12 Lepieszówka s. Zachariasza i Heleny z Andrejczuków 871 463 25
22 5 1841 St. Wiśniowiec Franciszek Kądzielski 57 Wierzbowiec prac., żona Ewa z Andrejczuków, synowie Stanisław, Jan, Antoni i Teodor, córki Tekla, Anna, Marianna i Paulina 872 649 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0344.htm
2 6 1842 Jałowicze Jan Ostrowski 81 Nowostaw wdowiec po Franciszce Andrejuk, s. Piotr, Jan, 828 124 V 4 ZP 0
15 5 1842 Szumsk Tekla Andrejczuk 50 Waśkowce z Makarewiczów, mąż Józef, synowie Erazm i Bazyli 873 607 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0315.htm
1 6 1842 Wyszogródek Teresa Delikatna 53 Szyły ż. Fedka, synowie Wasyl i Andrej, córka Prakseda 873 703 17 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0367.htm
12 5 1844 Szumsk Antonina Listowska 2 Hucisko Piekulskie c. Józefa i Ewy z Andrejczuków 875 708 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0374.htm
11 11 1851 Kowel Jakub Andrejew 32 Kowel mieszczanin m. Jakobsztat, kawaler 254 49 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0026.htm
4 4 1860 Krzemieniec Jan Andrejew 39 Krzemieniec szer. krzemienieckiej drużyny inwalidzkiej 0.1-33 50V 24 T
7 12 1862 Szumbar Regina Andrejczuk 75 Borki wdowa, syn Maciej, córka Marianna 626 286 7
17 5 1864 Krzemieniec Marianna Sadkidon 60 Ludwiszcze chł., mąż Jan, synowie Semen, Andrej, Płaton i Jakim 1-38 61R 43 T 229
17 1 1867 Horochów Paweł Koszyński 6/365 Oszczów s. chł. Jana i Anny z Andrejczuków 103 53 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0030.htm
21 4 1868 Łuck Anna Andrejew 40 Łuck mąż Mikołaj - żołnierz 398 54 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0030.htm
11 4 1872 Wiśniowiec Katarzyna Andrejczuk 7 Kornaczówka c. chł. Mateusza i petroneli z Pogodów 1-56 24R 23 T
24 1 1882 Kuniów Katarzyna Andrejczuk 40 Kozin panna 178-3-78 702V 7 Ż DM
25 1 1890 Szumsk Teodor Gadomski 64 Iłowica em. Podoficer, żona prawosławna chł. Paraskowia, dzieci prawosławne Sydor, Prakseda, Andrej, Iwan, Pawło i Feodor 01-233 163V 12 T
9 2 1890 Szumsk Paulina Indisowa 40 Szumsk pani, mąż Aleksander prawoslawny, dzieci prawosławne Andrej, Nikander, Władimir, Eugenij, Maria i Olga 01-233 165V 17 T
26 12 1891 Radziwiłłów Józef Michalski 76 Radziwiłłów żona Paulina z Żygodskich, córki Kamila Andrejewa i Franciszka Liteń (?) 0.1-81G 72 R 40 T
8 7 1914 Tbilisi Józef Andrejewski 73 Tbilisi s. Józefa, tbiliski obywatel 191 46 Tb
15 5 1915 Kijów, św. Aleksandr Anna Kendel 33 Kijów z domu Ochotymska, żona Karola Andrejewa, dzieci: Stanisław, Karol i Anna, ojciec: Józef 312/1/129 145R 124 m.K. JM1
7 1 1916 Tbilisi Marcin Andrejczuk 70 Tbilisi s. Józefa, chłop Radomskiej gub., żona Tekla z d. Gamowa c. Bazylego 237 6
6 6 1937 Krzemieniec Wiktoria Andrejuk 91 Mikołajówka Stara z d. Jabłońska, c. Stefana i Paraskiewy, wdowa, syn Jan, córka Maria 46 R 34 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
4 12 1827 Turzysk Kajetan Głuszek Tuliczów Dymitr Justyna Andrejuk ur. Maksymilian Burczak Abramowicz kawaler, Karolina Zwoleńska panna 709 8 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0005.htm
19 5 1828 Łuck Aleksander Leszczuk Harażdża Dymitr Maria Michałko Stefanów syn Tymoszczuka, Pelagia Andrejewna 368 51 44 814 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0026.htm
12 7 1828 Krzemieniec Antoni Wojciech Folwarki Wielkie Józef Hapka Andrejuk Andrzej Andrejuk i Julianna Romaniuk ż. Andrzeja 01-3 54R 147 T 554 DM
16 10 1828 Krzemieniec Łukasz Andrejczuk Krzemieniec IN Katarzyna s. z nieprawego łoża, Franciszek Kondzielewski i Tekla Nowakowska 01-3 68V 210 T 569 DM
26 1 1829 Krzemieniec Agnieszka Stelmaszczuk Folwarki Małe Wojciech Antonina Mazur pr. Andrzej Andrejuk i pr. Marianna Kiżycka ż. Jana 01-3 81R 17 T 581 DM
17 3 1829 Szumsk Gabriel Tomczuk Załuże Kazimierz Magdalena Jakusiewicz prac. Adam Tomczuk, Tekla Sabibiuk ż. Romana, as. Jan Andrejczuk, Marianna Tomczuk ż. Jakuba 245-1-3 382V 235 R
9 11 1829 Szumsk Marianna Miekieczuk Hucisko Szumskie Józef Ewa Andrejczuk 245-1-3 393R 297 R
1 5 1829 Białozórka Marianna Łuckowa Szuszkowce Łukasz Marianna prac. Roman Andrejczuk, Helena Mikoluk ż. Jana 245-1-3 373V 13 R
12 9 1830 Nabrzuska Franciszek Oleszczuk Obzyr Wielki Joachim Julianna Mironiuk Andrej Rosadiuk, Anna Rosadiukowa 845 287V 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0279.htm
8 11 1830 Krzemieniec Teodor Sobczuk Folwarki Małe Stefan Tekla Andrej Andrejuk i Katarzyna Pawluk ż. Stefana 01-3 140V 196 T 643 DM
28 1 1831 Krzemieniec Zofia Andrejczuk Krzemieniec Wasyl Marianna Sabel Gołub i Zofia Wołczuk ż. Bazylego 01-3 148V 23 T 651 DM
19 12 1833 Ostróg Józef Martyniuk Ostróg - Nowe Miasto NN Marianna Szymon Miron, Prakseda Andrejowa 127 O 0
13 5 1833 Szumsk Joanna Listowska Hucisko Pikulskie Józef Ewa Andreyczuk Andrejczuk Jakub Kucharski, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-7 381V 22 R RK
3 4 1834 Ostróg Józef Ostróg NN Katarzyna Michał Andrejew, Antonina Wysoczyńska 38 O 0
6 9 1834 Kisielin Marianna Andrejczuk Żurawiec Sebastian Zofia Mikołajczuk Jan Mszański, Tekla Piotrowska - "w"; as: Woyciech Wirski, Julia Garlicka; ch: 0 849 238 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0133.htm
22 10 1835 Krzemieniec Joanna Strzelecka Grabówka Grzegorz Marianna Kozłowska Franciszek Strzelecki i Ewa Andrejczuk 01-8 21R 107 T 1053 DM
7 12 1836 Krzemieniec Mikołaj Krzyżanowski Krzemieniec IN Marianna Andrzej Andrejów i Julianna Jaworska 01-10 30R 117 T 73 DM
28 12 1836 Krzemieniec Jan Stepczuk Folwarki Małe Stefan Tekla Andrzej Andrejczuk i Magdalena Szaszkiewicz 01-10 32R 125 T 77 DM
20 12 1836 Szumsk Marianna Listowska Hucisko Złamane Józef Eudochia Andreyczuk Andrejczuk Jakub Kucharski, Helena Hulewicz ż. Łukasza 245-1-10 462R 87 R RK
7 4 1837 Krzemieniec Julian Wilczyński Krzemieniec IN Katarzyna Szymon Pawliczenko i Marianna Andrejewna 01-11 11R 41 T 147 DM
26 5 1838 Krzemieniec Jan Czmilow Krzemieniec IN Katarzyna s. nieślubny, ur. Grzegorz Andrejew i ur. Marianna Pietrowska 01-12 14R 58 T 227 DM
11 10 1838 Szumsk Franciszka Marciniuk Załuże Wawrzyniec Katarzyna Andreyczuk Andrejczuk Ludwik Tomczuk, Jadwiga Szeruk ż. Stefana 245-1-12 285R 69 R RK
31 10 1838 Białozórka Mikołaj Witer Szuszkowce Piotr Lubow pr. Daniło Worona, Warwara Andrejczuk 245-1-12 388V 26 R
21 6 1839 Młynów Witold Franciszek Skarszewski Dorohostaje Wielkie Ludwik Ludwika Dąbska Andrej Klimczuk, Pryska Doroszuk, Jakow Parchwniuk, Motra Parchniuk, Roman Kotiu 825 170V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0178.htm
30 1 1839 Krzemieniec Ludwika Łomakiewicz Krzemieniec Paweł Julianna Cybulska sł. Maksym Andrejczuk i sł. Marianna Traczuk 01-13 3V 11 T 279 DM
27 12 1841 Białozórka Jan Zozulasty Szuszkowice Ignacy Marianna Hrycko Witrów i Olana Andrejczuk 872 755 22
19 3 1841 Białozórka Józef Witer Szuszkowice Piotr Lubka Wasyl Fedroryczyn i Barbara Andrejczuk 872 751 7
26 8 1847 Ptycza Michał Mikołajczuk Mykitycze Jan Urszula Kozłowska Jan Mikołajczuk, Aleksandra Andrejuk 833 488 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0263.htm
28 7 1848 Łysin Marianna Kulikowska Wołkowyje Wawrzyniec Amelia Żmudzka Daniel Andrejow, Franciszka Be...ska ż. Kazimierza 834 508 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0264.htm
17 10 1849 Łokacze Antoni Hołowiński Łokacze NN Franciszka Lew Andrejew Soroka, Daria Dybaluk wdowa 353 17-18 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20353/pages/PL_1_436_353_0010.htm
1 1 1849 Ostrówki Stefan Andrejczuk Jankowce par. Luboml Stanisław Urszula Stanisław Kupracz, Marianna Gryciuk 559 5 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0004.htm
11 9 1851 Luboml Marianna Andryszczuk Jankowce Stanisław Urszula Sobczuk Michał Andrejczuk, Marianna Gryciuk ż. Jakuba 864 136 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0074.htm
12 7 1854 Beresteczko Eliasz Mankiewicz Piaski Stefan Karolina Staczyńska Ignacy Andrejewski, Lucyna Ziubrycka ż. Franciszka 16 14-15 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0008.htm
28 12 1854 Beresteczko Joanna Ziubrzycka Piaski Józef Katarzyna Staczyńska Ignacy Andrejewski, Tekla Wiranicka ż. Filipa 16 16-17 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0009.htm
10 10 1854 Bereżnica Filimon Andrejewski Rudnia Niemowicka Marcin Józefa Kulmanowska 838 268-269 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0143.htm
16 4 1855 Krzemieniec Kalikst Adam Iwaszkiewicz Krzemieniec Adam Klementyna Bereżecka kapitan policji krzemienieckiej Aleksander Andrejewski, Aniela Rawa ż.Ludwika - 0.1-27 10V-11R 28 T
13 4 1856 Beresteczko Anna Suchodolska Kutrów Antoni Julianna Bogucka Ignacy Andrejewski żonaty, Barbara Sikorska ż. Łukasza 18 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0002.htm
23 3 1857 Beresteczko Paweł Bogucki Beresteczko Józef Karolina Suchodolska Ignacy Andrejewski żonaty, Julianna Suchodolska z. Antoniego 19 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2019/pages/PL_1_436_19_0002.htm
27 9 1863 Żytomierz Adolf Oczkowski Żytomierz Jan Józefa Baranowska Wincenty Sudziłowski, Honorata Andrejew 178-3-54 65 233 Ż DG
11 4 1870 Kołodno Anna Gejnak Kołodno Wawrzyniec Marianna Dobrowniakowa żołn. Jan Andrejew, Marianna Dilajewa 1-52 3V-4R 10 T
2 6 1871 Jampol Cezary Andrejewski Pohorylce NN Katarzyna 1-55 77V-78R 25 T
24 6 1872 Wiśniowiec Antoni Andrejczuk Kornaczówka Marcin Petronela Pogoda 1-56 6V-7R 31 T
24 8 1872 Wiśniowiec Antonina Andrejczuk Kornaczówka Józef Lucyna Wierzbicka 1-56 8V-9R 42 T
30 10 1874 Łanowce Dominik Błażczuk Siniowce Jan Anastazja Andrejczuk 426-1-68 128V-129R 17 T
30 10 1874 Łanowce Dominik Błażczuk Siniowce Jan Anastazja Andrejczuk Jan Błażczuk i Konstancja Marciniuk ż. Bartłomieja 1-68 128V-129R 17 T DM
26 7 1879 Szumsk Józef Kowalski Waśkowce Kazimierz Marianna Kucharska Franciszek Kowalski i Katarzyna Andrejczuk ż. Michała 01-226 135V-136R 78 T 454 DM
21 8 1882 Szumsk Antonina Tomczuk Kąty Stefan Agnieszka Jasińska Antoni Tedorowicz, Teodora Andrejczuk ż. Szymona 01-232 309V-310R 83 T
1 4 1882 Kuniów Franciszek Leżański Radohoszcz Aniela Andrejew s. nieślubny wdowy, Kazimierz Jasiński i Zuzanna Jasińska ż. Stefana 178-3-78 670V-671R 25 Ż DM
1 9 1884 Kuniów Ludwika Andrej Radohoszcz IN Aniela Leżańska c. nieślubna wdowy, Feliks Piotrowski i Katarzyna Jaskulska wdowa 178-3-78 777V-778R 54 Ż DM
7 7 1890 Tbilisi Maria Szyszło z d. Rejneke Twer Jerzy Maria Andrejewa (konwersja 1917) Konstanty Tomaszewski, Julian Sztarko 186R 166 Tb
0 1891 Tbilisi Aleksandra Wieczorkowska Wilhelm Zofia Engiert Konstanty Czerniawski, Agata Andrejewna Tb
5 10 1897 Brody Helena Zaprzał Walenty Aleksandra Łysowicz Wincenty Andrejczuk, Maria Kowal ż. Józefa L 27
10 12 1902 Brody Maria Stefania Andrejczuk Ignacy Maria Siendak L 24
26 7 1902 Szumsk Wiktoria Kokurowska Waśkowce Michał Antonina Stachurska Piotr Listowski, Daria Andrejczuk ż. Joachima 01-236 259V-260R 133 T 1036 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X4Q5-7?i=1035&cat=833998
25 1 1918 Tbilisi Anatol Andrejew Tbilisi Mikołaj s.Mikołaja Zofia c.Józefa Sokołowska Wiktor Sokołowski, Anna Sokołowska 195R 48 Tb
27 6 1918 Tbilisi Jerzy Sokołowski Tbilisi Wiktor s.Józefa Wilhelmina Olga Zofia c.Maksymilia Wallot Leon Godleski, Zofia Andrejewa 216V 4 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
16 6 1812 Dubno Cyprian Andrejczuk 20 Helena Swidzińska Dubno 19 Marcin Teresa Paweł Klimczuk, Joanna Klimczuk 64 14-15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0009.htm
29 1 1828 Krzemieniec Jan Andrejczuk Krzemieniec 27 Dymitr Prakseda Ewa Kozłowska Grabówka 15 Józef Brygida Antoni Chołodecki, Antoni Żyglewicz 01-5 14V 4 T 744 DM
22 1 1828 Szumsk Eliasz Kiryiczuk Kiryjczuk obrz. gr.-ros. 20 Bazyli Anastazja Andreyczuk Andrejczuk Marianna Jasińska Kąty 20 Józef Rozalia Kucharska Stefan Kucharski, Łukasz Hulewicz, Jakub Kucharski 245-1-2 397V 32 R RK
6 11 1832 Jałowicze Piotr Andrejuk - Wasyluk Horodnica Wielka 24 Andrzej Hapka Katarzyna Antoszczuk Nowostaw 25 Jan Maria Stefan Stasiuk, Iwan Pitruk 818 221 R 15 ZP
6 2 1838 Krzemieniec Teodor Jarmusiewicz Krzemieniec 24 Izydor Tatianna Andrejczuk Paulina Tereśkiewicz Komarówka 18 Felicjan Antonina Lateleska p. młody unita, Michał Wyszyński i Szymon Kochański 01-12 24V 4 DM 239 T
2 2 1841 Wyszogródek Bazyli Mądrzejewski Wierzbowiec 22 Grzegorz Chyma Maria Krawczuk Szyły 18 Miołaj Katarzyna Wojciech Hajden, Piotr Andrejczuk 872 672 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0356.htm
24 5 1842 Krzemieniec Jan Tchorzyński Krzemieniec 21 Joachim Agnieszka Ewa Kozłowska p.v. Andrejczuk Krzemieniec 28w Józef Brygida Feliks Stankiewicz i Jan Tchorzyński 873 497 11 DW DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0258.htm
31 1 1843 Wyszogródek Piotr Andrejczuk Kornaczówka, par. Wiśniowiec 18 Andrzej Marianna Helena Szaryńska Właszczyńce 18 Andrzej Anna Hrycko Mielniczuk, Łucko Mielnik 874 970-971 4 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0477.htm
24 10 1843 Łanowce Michał Czabaj Siniowce 18 Paweł Anna Przysiężniuk Karolina Błaszczuk Siniowce 18 Adam Katarzyna Andrejczuk Józef Bannita, Jan Nowacki, Mateusz Czabaj 874 996 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0491.htm
11 10 1870 Wyszogródek Józef Andrejczuk Kornaczówka, par. Wiśniowiec 20 Piotr Helena Szaryńska Lucyna Werbicka Korzkowce 17 Kazimierz Helena Kulińska 1-54 15V 3 T
23 5 1871 Jampol Piotr Jordański Worobiówka 30 Andrzej Tekla Andrejewska Marianna Grątkowska Worobiówka 24 Mateusz Rozalia Łukaszczuk 1-55 89V 6 T
23 1 1872 Wiśniowiec Jakub Maciuk Polany 19 Mikołaj Maria Cisielska Maria Siwak Polany 19 Antoni Tekla Andrejczuk chł. Jan Maciuk, Łukasz Wojtanowski 1-56 15V 2 T
16 9 1884 Turzysk Paweł Kardaszewski Mokowicze, par. Swojczów 25w Franciszek Honorata Haczeska Magdalena Burczak Wierzbiczno 21 Antoni Marianna Andrejkow 752 33 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0018.htm
24 9 1900 Tbilisi Leopold Ryszard Bark Juriew, liwlandzka gub. (luteranin) 27 Edward Olga Kulman Aleksandra Chirkowa Brześć Litewski 28 Franciszka Aleksander Całkowski, Edward Gin, Aleksander Andrejew 154 25a Tb
26 1 1903 Tbilisi Adam Żyrblis kowieńska gub. 28 Jan Teresa Konstancja Jurgaltis kowieńska gub. 23 Kazimierz Ewa Augustynaisz Wincenty Tomaszewicz, Jan Andrejów 54 8 Tb
6 11 1905 Tbilisi Konstanty Baburow kałużska gub. (prawosławny) 23 Siergiej Maria Andrejewa Maria Skoczko czrnihowska gub. 25 Antoni Anna Strawińska Konstanty Matwiejew, Afanasij Prokieriew 122 52 Tb
1 1 1930 Kowel Antoni Andrejuk Klementyna Myślińska Myślina 26 Wiktor Maria Popławska 979 23V-24R 115 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0025.htm
5 2 1933 Poczajów Piotr Kobylański Budki 21 Stefan Anna Witkowska Aniela Andrejuk Podzamcze 22 Filip Julianna Doda 1

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
7 23 Chłopka Regina Andrejczuk 59 Szumbar Borki 1857 AGAD DM
114 1 Filip Andrejew 40 Równe Równe 1862 Równe DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl