Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1168 wyników dla: Rup

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
21 5 1827 Ołyka Jan Krupiński 1 Dermanka Marka i Anny z Marcinkowskich 813 162 16 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0164.htm
7 11 1827 Torczyn Onufry Krupicki 50 Koszów ur., z parafii ostrogskiej, żona Elżbieta z Mackiewiczów, syn i córka 813 55 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0056.htm
11 1 1828 Łuck Michał Zieliński 48 Kniahininek Druga żona Regina Strupczewska, synowie: Tadeusz, Zenon, po pierwszej żonie Marii z Suszczewskich córka Konstancja. 814 26 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0030.htm
20 1 1828 Równe Marianna Rupniewska 80 Behen Ur., panna 171-1-1 154R 3 R Mg
20 6 1828 Aleksandria Kazimierz Czarnecki 7 Aleksandria s., Sł. Erazma i Katarzyny z Krupickich 171-1-1 183R 15 R Mg
3 6 1829 Radziwiłłów Petronela Krupczyńska 55 Radziwiłłów mąż Józef Krupczyński 815 296a 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0301.htm
15 8 1830 Krzemieniec Piotr Chrupowiecki 0,5 Marcelówka s. WW Karola i Anastazji 01-7 87R 677 T 955 DM
8 6 1830 Krzywin Lambert Kleczkowski 1 Lisicze syn Ur. Jędrzeja i Tekli z Krupskich 171-1-3 46R 11 R Mg
14 3 1831 Ołyka Marianna Krupska 70 Ołyka z Pierożyńskich, wdowa, zostawiła syna Franciszka 817 316 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
18 2 1831 Horochów Franciszek Szkorupski 18 Horochów s. sław. Wincentego i Anny z Jaworskich 846 79V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0081.htm
28 3 1831 Ptycza Marianna Skorupska 30 Ptycza panieńskiego stanu, ojciec Maciej, idąca z Dubna do Werby 817 239V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0247.htm
26 4 1832 Ptycza Elżbieta Zagajewska 50 Pełcza z d. Rupnicka, wdowa, nic po sobie nie zostawiła 818 300R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0307.htm
7 3 1832 Krzemieniec Pawlina Michelis 2 Krzemieniec c. Wlm Hieronima i Wiktorii z Krupińskich 01-7 119V 39 T 988 DM
26 4 1832 Krzemieniec Aleksander Lucz 1 Krzemieniec s. ur., Fryderyka i Marianny z Rupniewskich 01-7 122R 63 T 990 DM
29 5 1833 Ołyka Marianna Krupińska 3/12 Dermanka Konstantego i Elżbiety z Wysockich 819 149 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0156.htm
13 9 1833 Ołyka Franciszek Krupski 32 Ołyka małżonka Zofia 819 151 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
19 9 1833 Ołyka Szymon Krupiński 1 Dermanka Marka i Anny z Marcinkowskich 819 151 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
27 9 1833 Ołyka Jan Krupiński 1,5 Dermanka Benedykta i Agnieszki z Konopackich 819 151 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
29 9 1833 Ołyka Tekla Krupińska 3 Dermanka Marka i Anny z Marcinkowskich 819 151 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
22 12 1833 Wiszenki Jan Sokołowski 63 Rożyszcze poz. ż. Annę z Oliwów, 2s. Michała, Ruperta, 3c. Wiktorię, Karolinę i Józefę; poch: 23.12. 819 68a 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0069.htm
14 12 1835 Ołyka Rozalia Krupińska 75 Pyszny Bór wdowa, zostawiła dzieci: Marka, Benedykta, Jana, Konstantego oraz Magdalenę i Katarzynę 821 145 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0146.htm
14 5 1835 Kołki Józef Ostrowski 9/52 Majdan Mykowski r: Marcin i Katarzyna z Krupinskich; poch: 17.05. 821 79a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0080.htm
4 8 1835 Wiszenki Ludwik Kozłowski 3 Wiszenki r: Felix i Marianna z Krupińskich; poch: 06.08. 821 63 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0064.htm
8 5 1835 Ostrówki Kazimierz Lubczyński 54 Ostrówki prac., wdowiec po Helenie z Krupraczów, syn Jakub, córka Marianna 546 27 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0015.htm
7 7 1836 Ołyka Rozalia Krupińska 2 Pyszny Bór Jana i Marianny z Domalewskich 822 306 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0318.htm
7 11 1836 Kołki Zenon Zieliński 11 Łyczki r: Michał i Regina ze Strupczewskich; poch: 09.11. 822 66 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
4 12 1836 Wiszenki Marianna Kopall 8 Rożyszcze r: Franciszek i Marianna z Skorupskich, poch: 05.12. 822 56 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0057.htm
2 3 1837 Korytnica Marianna Krupczańska 3 Korytnica c. Józefa i Praksedy 211 9 2 0
14 11 1837 Wiszenki Anna Sokołowska 60 Rożyszcze z Olejów, szl., wdowa po Janie, synowie Michał i Rupert, córki Wiktoria mężatka, Karolina i Józefa panny 764 32 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0018.htm
9 2 1837 Kisielin Agnieszka Zełdca 2 Kisielin r: Eliasz i Pelagia z Krupińskich; poch: 11.02. 852 273 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0144.htm
3 7 1838 Katerburg Leontyna Prupruszyńska 1 Folwarki c.Anny 199 171 23 239
18 4 1838 Ołyka Adam Krupiński 1 Dermanka Benedykta i Agnieszki z Konopackich 824 136 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0137.htm
1 2 1838 Kołki Franciszka Ihnatowicz 30 Czartorysk z Krupickich; poz. m. Józefa, 3s. Pawła, Karola i Mikołaja, 3c. Agnieszkę, Karolinę i Juliannę; poch: 03.02. 824 68a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0069.htm
25 2 1838 Kołki Franciszka Krupińska 1,5 Majdan Jaromelski r: Konstanty i Elżbieta z Wysockich; poch: 25.02. 824 68a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0069.htm
8 7 1838 Ostróg Józefa Janicka 10/12 Dorohoszcza c. Andrzeja i Zofii z Krupickich 171-1-11 41R 85 R DM
22 10 1839 Wiszenki Adolf Kopal 17/12 Rożyszcze r: Franciszek i Marianna ze Skorupskich; poch: 23.10. 825 64a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0066.htm
15 10 1840 Ołyka Rozalia Krupińska 1 Pyszny Bór Jana i Marianny z Domalewskich 464 26 18 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0015.htm
15 1 1840 Włodzimierz Emilia Suszczyńska 4 Dubniki z krupy, c. W. Floriana i Antoniny z Wodzińskich 855 33R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0036.htm
10 1 1841 Katerburg Jan Krupiec 20 Temnohajce s. Ignacego i Franciszki z Zarzyckich 199 109 1 872 805 309
28 8 1841 Kołodno Jan Grupkowy 8/12 Kołodno s.Adama i Anny 872 741 31
3 10 1841 Kołodno Marianna Grupkowa 3 Kołodno c.Jakuba i Tekli z Dybrywniukowych 872 743 38
13 3 1841 Ołyka Wojciech Krupiński 89 Pyszny Bór wdowiec, pozostawił Marka, Benedykta, Jana, Konstantego, Magdalenę i Katarzynę 827 164 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0167.htm
20 1 1842 Ołyka Katarzyna Krupińska 3/12 Pyszny Bór Konstanetego i Elżbiety z Wysockich 466 20 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0011.htm
31 1 1842 Kołki Rejna Rymkiewicz 52 Łyczki ze Strupczewskich, 1.v. ż Michała Zielińskiego; 2.v ż. Adama Rymkiewicza; poz. syna Tadeusza Zielińskiego; poch: 03.02. 828 234R 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0237.htm
2 11 1842 Nowogród Wołyński Petronela Krupowicz 1,5 Stara Huta córka Grzegorza i Antoniny z Kotwickich 873 107 151 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0058.htm
27 3 1842 Klewań Franciszka Skorupska 7 Nowosiółki c. Stefana i Teodory z Dowbiczanów 881 158 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0167.htm
7 6 1843 Radziwiłłów Joanna Rupniewska 40 Radziwiłłów z domu Polc, wdowa po Wojciechu 829 86 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0096.htm
1 7 1844 Tuczyn Feliks Szymański 5 Tuczyn na krup, s. Franciszka i Marianny 883 152aV 13 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0163.htm
16 9 1844 Wiszenki Adela Julia Kopal 2 Rożyszcze r: Franciszek i Marjanna z Korupskich 770 25 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0013.htm
2 4 1845 Ołyka Ewa Krupińska 3 Pyszny Bór Konstantego i Elżbiety z Wysockich 469 21 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0013.htm
5 1 1845 Wiszenki Józef Krupicki 62 Słowatycze poz. ż. Dorotę z Buhajów, s. Kazimierza, c. Barbarę; poch: 08.01. 771 21 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0012.htm
17 2 1846 Szumsk Marianna Bielska 2 Kąty c. Michala i Katarzyny z Krupców 877 878 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0454.htm
25 4 1846 Tuczyn Ewa Łukomska 3 Janin zm. z krupu, c. Antoniego i Magdaleny z Wołotkiewiczów 885 175V 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0182.htm
28 3 1846 Hulewicze Adam Skorupski 55 Bereżnica s. Wlm. Ignacego i Maryanny z Choynackich, kawaler 134 28 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0016.htm
10 12 1847 Jampol Agata Kłopotowska 10/12 Zahorce c. Kaspra i Marianny z Krupców 245-1-13 329 V 39 R 0
14 10 1847 Ostróg Klementyna Strupczewska 3 Hrymiacze c. Wlm Leonarda i Julii z Zakrzewskich 171-1-13 45R 111 R DM
4 10 1848 Młynów Jan Strupczewski 63 Koryty szl., stanu wolnego 834 257R/501 42 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0260.htm
22 8 1848 Zasław św. Józefa Jan Potapski 30 Żylińce od cholery, 1-dw., żona Brygida z Krupskich 178-3-117 74V 130 Ż
18 6 1848 Zasław św. Jana Jakub Jakubowski 1 Zasław od krupy, s. NN i 1-dw. Apolonii 178-3-117 110V 46 Ż
8 4 1848 Bucyń Wojciech Bykier 1 Czeremszanka z krupy, s. w.ż. Jana i Marianny z Maliszewskich 41 18-19 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0010.htm
9 3 1848 Krzywin Feliks Rupniewski 70 Krzywin żona Franciszka zd. Solecka, syn Bolesław 171-1-14 57R 2 R Mg
12 2 1849 Ołyka Aniela Krupińska 3 Pyszny Bór Jana i Marianny z Domalewskich 473 54 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0031.htm
27 8 1849 Starokonstantynów Marianna Miedzwiecka 14 Starokonstantynów od krupy, c. 1-dw. Tomasza i Marianny z Borzęckich 178-3-118 57V 147 Ż 110 DW
3 3 1851 Włodzimierz Ewa Sienkiewicz 70 Włodzimierz z Krupskich, wdowa po Józefie, syn Jan, córka Zofia 787 69 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0037.htm
11 1 1851 Łuck Anastazja Błędowska 64 Krasne szl., wdowa po Janie, synowie Rupert, Roman, Feliks i Stanisław, córki Karolina i Aleksandra 387 75 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0040.htm
20 7 1851 Łuck Józef Krupczyński 45 Łuck 1-dw., wdowiec, córki Katarzyna i Anna 387 96 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0050.htm
13 1 1852 Dederkały Adam Kłopotowski 1/12 Miziurzyńce s. Kacpra i Marianny z Krupców 55 285 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0148.htm
28 6 1854 Krzemieniec Stanisław Wasiutyński 5/12 Krzemieniec s. miesz. Jana i Rozalii z Krupieckich 0.1-26 51V 50 T
1 4 1856 Torczyn Anna Krupińska 54 z Marcinkowskich, zostawiła męża Marka Krupińskiego, s. Jakuba, Franciszka, Stanisława,Adama, Jana, Tomasza,Bronisława, c. Katarzynę i Emilię 22-1-160 55 11 Łuck 0
8 2 1856 Krzemieniec Piotr Wasiutyński 6 Krzemieniec s. miesz.Jana i Rozalii z Krupieckich 0.1-28 52R 11 T
24 2 1856 Krzemieniec Grzegorz Wasiutyński 0,5 Krzemieniec s. miesz.Jana i Rozalii z Krupieckich 0.1-28 53V 19 T
22 1 1858 Włodzimierz Władyslaw Olszamowski 4/12 Zarzecze z krupy, s. W. Wincentego i Józefy ze Szczerbińskich 794 64 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0034.htm
26 9 1859 Włodzimierz Aniela Kołodyńska 18 Falemicze c. jednodworców Wojciecha i Julii z Krupińskich 795 64 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0034.htm
12 8 1859 Torczyn Adam Krupiński 1/12 Budki Wiczyńskie s. Wojciecha i Antoniny 645 56 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0030.htm
31 10 1859 Łanowce Stanisław Nowosielski 70 Kopanie, par. Krupiec szl. parafianin krupiecki, żona Zuzanna z d. Ptaszkowska, bez potomstwa 245-1-16 326R 17 R
18 3 1859 Krzemieniec Józef Tomaszewski 43 Krzemieniec aresztant, chłop z m.Krupca pow. Dubno 0.1-32 50R 17 T
1 8 1860 Ołyka Stanisław Krupiński 1,5 Pyszny Bór s. Jana i Marianny z Domalewskich 841 346 16 0
25 8 1860 Ołyka Erazm Rutkowski 26 Dermanka wolnożyjący, żona Katarzyna z Krupińskich, syn Józef 841 347 18 0
27 11 1860 Krzemieniec Jan Wasiutyński 1/12 Krzemieniec s. miesz. Jana i Rozalii z Krupieckich 0.1-33 62R-V 89 T
21 8 1861 Luboml Bronisława Rupniewska 19 Wydżgów 305 159 88 890 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0083.htm
15 10 1862 Ołyka Kasper Sawicki 50 Dobra żona Katarzyna z Krupińskich, synowie Paweł i Jan z 1-voto 485 55 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0029.htm
17 6 1862 Krzemieniec Szymon Wasiutyński 4/12 Krzemieniec s. miesz. Jana i Rozalii z Krupieckich 0.1-35 55R 50 T
1 1 1863 Żytomierz Jan Szkorupiński 95 Żytomierz z gangreny, ob., zostawił żonę Julianę z Tomczakowskich, syna Karola z 1.małż. 178-3-54 121V 1 Ż DG
3 1 1863 Żytomierz Karolina Śliwińska 9 Żytomierz z krupu, córka Jana koll. Assesora i Karoliny z Kabalskich 178-3-54 122R 5 Ż DG
23 1 1863 Żytomierz Feliks Murawski 2 Futor Kobylańskiego z krupu, syn Szymona i Konstancji z Koniuszewskich 178-3-54 124R 22 Ż DG
25 1 1863 Żytomierz Piotr Szkorupiński ? Żytomierz z konwulsji, niemowle 2 tyg. 178-3-54 124V 29 Ż DG
2 8 1863 Żytomierz Maria Gosławska 3 Żytomierz z krupu, córka Antoniego i Olimpii z Antonowskich 178-3-54 137R 202 Ż DG
17 11 1863 Żytomierz Adam Jakubowski 3 Żytomierz z krupu, syn Alojzego i Cezaryny z Ziółkowskich (jedna z 2 metryk o nr 271) 178-3-54 142V 271 Ż DG
17 11 1863 Żytomierz Józefa Czyżewska 2 Żytomierz z krupu, córka Antoniego i Agaty małżonków Czyżewskich. (jedna z 2 metryk o nr 271) 178-3-54 142V 271 Ż DG
23 11 1863 Żytomierz Waleria 3 Futoe Ejzyka z krupu, nieślubna córka Anny Sokołowskiej 178-3-54 143R 274 Ż DG
18 12 1863 Żytomierz Marianna Milewska 2 Żytomierz z krupu, córka Feliksa i Antoniny z Stojanowskich 178-3-54 145V 309 Ż DG
22 1 1864 Rzyszczów Maria Aleksandrowicz 2 Kaniów krup, c. Edwarda i Zofii Malinowskiej 312-1-86 206 4 m.K KM
24 11 1865 Katerburg Karolina Adamowska 1,5 Rybcza krupa, c. Filipa Wiktorii Miałkowskiej 1-37 122R 15 T 129 DM
16 2 1865 Żytomierz Marianna Jasińska 7 Żytomierz z krupu, córka Stanisława i Bogumiły z Stanisławskich 178-3-61 140R 38 Ż DG
24 2 1865 Żytomierz Bogdan Zaremba 5 Żytomierz z krupu, syn Jana i Anastazji z Auderskich 178-3-61 141R 49 Ż DG
6 9 1865 Żytomierz Marian Jedliński 1 Żytomierz z krupu, syn 1-dw., Fortunata i Rozalii z Kaszpierowskich 178-3-61 151V 202 Ż DG
16 9 1865 Żytomierz Czesława Pentrycka 4 Żytomierz z krupu, córka Rafała i Zofii z Politowiczów 178-3-61 152R 207 Ż DG
3 10 1865 Żytomierz Leonard Bartoszewski 2 Żytomierz z krupu, syn Ignacego i Marcianny z Kaszperowskich 178-3-61 153R 223 Ż DG
5 10 1865 Żytomierz Czesław-Jan Petrycki 4 Żytomierz z krupu, syn ur. Henryka i Marii z Kuikowskich 178-3-61 153R 225 Ż DG
6 10 1865 Żytomierz Józefa Boczkowska 2 Futor Ejzyka z krupu, córka Antoniego i Rozalii z Lengrów 178-3-61 153R 226 Ż DG
23 9 1865 Żytomierz Józefa Rogozińska 3 Trokowicze z krupu, córka Jacentego i Marianny, pochowana 25.09. na cmentarzu R-K w Wysokim 178-3-61 153V 228 Ż DG
25 12 1865 Żytomierz Norberta Raczyńska 2 Żytomierz z krupu, córka Filipa i Sabimy z Bondinów 178-3-61 166V 405 Ż DG
26 12 1865 Żytomierz Zofia 9 Żytomierz z krupu, nieślubna córka Marianny Domańskiej 178-3-61 166V 406 Ż DG
17 1865 Rzyszczów Seweryn Wojakowski 2 Gryszczyńce krup , s. Antoniego i Pelagii z Borowskich 312-1-89 202 35 m.K KM
26 12 1865 Rzyszczów Bogumiła Sadowska 5 Nikołajew krup, c. Andrzeja i Wiktorii 312-1-89 202 39 m.K KM
7 3 1866 Krzemieniec Grzegorz Brodziewski 3 Ludwiszcze od krupy, s. mieszcz. Michała i Pauliny z Popławskich 426-1-39 36V 22 T 282
3 5 1866 Stary Oleksiniec Józef Lewicki 11 Hniezdycki Post od krupy, s. szl. Mikołaja i Krystyny z Moczulskich 1-39 97R 12 T 343
4 1 1866 Żytomierz Franciszek Kulczycki 4 Żytomierz z krupu, syn 1-dw. Mikołaja i Heleny z Chęcińskich 178-3-63 111V 4 Ż DG 170
30 3 1866 Żytomierz Adolf Spinczewski 2 Żytomierz z krupu, syn chłopów Andrzeja i Antoniny z Sonchackich (Sąchackich ?) 178-3-63 123R 119 Ż DG 193
9 4 1866 Żytomierz Erazm Dobrowolski 23 Żytomierz z ruptury, mieszczanin, kawaler 178-3-63 125V 147 Ż DG 198
10 4 1866 Żytomierz Faustyn Białoszycki 4 Żytomierz z krupu, syn Konstantego i Petroneli z Kulickich 178-3-63 125V 148 Ż DG 198
24 4 1866 Żytomierz Piotr Osiecki 60 Żytomierz z konwulsji, zostawił żonę Agnieszkę, córki: Helenę po mężu Zmikrupow i Olgę oraz syna Pawła 178-3-63 127R 161 Ż DG 200
26 6 1866 Żytomierz Hieronim Juszczyński 2 Żytomierz z krupu, syn Tomasza i Apoloni z Karynbergów 178-3-63 132R 218 Ż DG 210
8 7 1866 Żytomierz Antoni Szkorupiński 3 Żytomierz z odry, syn ob.. Piotra i Antoniny z Tenczyńskich 178-3-63 133R 230 Ż DG 212
16 11 1866 Żytomierz Maria Augusta Gall 4 Żytomierz z krupu, córka Edwarda-Mariana i Teresy z Przesmyckich 178-3-63 144V 362 Ż DG 235
29 4 1867 Torczyn Jan Krupiński 2 Chorochoryń s. Michała 653 52 15 0
2 8 1867 Torczyn Kazimierz Krupiński 2 Chorochoryń s. Jana i Marianny z Strzałkowskich 653 54 23 0
23 4 1867 Krzemieniec Antoni Hanin 3 Krzemieniec z krupu, s. podoficera Fabiana i Anny z Wareników 426-1-41 43R 36 T 505
21 11 1867 Krzemieniec Anastazja Domańska 3,5 Folwarki Wielkie od krupu, c. 1-dw. Józefa i Franciszki z Malaskich 426-1-41 51R 80 T 513
1 12 1867 Krzemieniec Klementyna Cichocka 9/12 Krzemieniec od krupu, c. NN i ob. Marceliny 426-1-41 51V 83 T 514
3 12 1867 St. Oleksiniec Gracjanna Joanna Moszczeńska 2 Baszuki od krupy, c. szl. Juliana i Lucyny z Wiszniewskich 426-1-41 109R 36 T 574
28 7 1868 Torczyn Wawrzyniec Krupiński 1 Chorochoryń s. 1-dw. Jana i Marianny z Strzałkowskich 654 50 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0030.htm
2 3 1869 Torczyn Julia Krupińska 9 Horodynie c. Józefa i Marii 655 58 14 0
23 3 1869 Torczyn Maria Krupińska 36 Horodynie mąż, synowie Franciszek, Szymon i Piotr, córka Salomea 655 58 16 0
11 3 1869 Ołyka Aleksandra Ostrowska 26 Kotów Marcina i Katarzyny z Krupińskich, zostawiła syna Jana 490 67 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0035.htm
25 10 1869 Krzemieniec Honorata Bielawska 5 Szpikołosy c. 1-dw. Antoniego i Petroneli z Chrupowickich 1-48 66R-V 60 T
6 5 1870 Torczyn Marek Krupiński 67 Chorochoryń wdowiec, synowie Józef, Franciszek, Stanisław, Adam, Jan, Tomasz i Bronisław, córki Katarzyna i Emilia 656 51 18 0
27 1 1870 Ołyka Marianna Krupińska 23 Pyszny Bór z Chodorowskich, zostawiła męża Józefa i syna Bronisława 491 53 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0028.htm
4 7 1870 Ołyka Bronisław Krupiński 6/12 Pyszny Bór Józefa i Marianny z Chodorowskich 491 63 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0033.htm
13 6 1870 Szumsk Konstancja Bernacka 15 Kordyszów córka Dominika i Katarzyny zd. Krupiec 1-53 49V 37 RK
29 5 1870 Kuniów Emilia Pasławska 3/12 Miakoty z krupu, c. Zygmunta i Józefy Budzkiej 178-3-78 235V 24 Ż DM
19 7 1870 Kuniów Marianna Falkowska 5 Gurszczyzna z krupu, c. Mikołaja i Karoliny Łabęskiej 178-3-78 236V 32 Ż DM
28 7 1870 Kuniów Marianna Jakubowska 2 Hucisko z krupu, c. Wincentego i Pauliny Jasińskiej 178-3-78 236V 35 Ż DM
4 8 1870 Kuniów Franciszek Zabłocki 2 Gurszczyzna z krupu, s. Jana i Urszuli Żukowskiej 178-3-78 237R 36 Ż DM
8 8 1870 Kuniów Marianna Piasecka 3 Gurszczyzna z krupu, c. Antoniego i Joanny Konopackiej 178-3-78 237R 37 Ż DM
22 10 1870 Kuniów Marianna Rosińska 4 Willa z krupu, c. Franciszka i Karoliny Terleckiej 178-3-78 238R 47 Ż DM
28 12 1870 Kuniów Marianna Krzemińska 3 z krupu, c. Antoniego i Emilii Majewskiej 178-3-78 239R 56 Ż DM
19 12 1871 Torczyn Antoni Krupiński 0,5 Chorochoryń s. Jana i Marianny z Strzałkowskich 657 61 22 0
1 7 1872 Torczyn Ambroży Krupiński 3 Chorochoryń s. Franciszka i Sabiny z Rudnickich 658 54 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0028.htm
12 9 1872 Torczyn Anna Krupińska 3 Chorochoryń c. Tomasza i Zuzanny z Strzeleckich 658 59 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0031.htm
17 9 1872 Torczyn Władysław Krupiński 6 Chorochoryń s. Tomasza i Zuzanny z Strzeleckich 658 59 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0031.htm
9 7 1872 Krzemieniec Feliksa Bielawska 3 Szpikołosy c. 1-dw. Antoniego i Petroneli z Krupowickich 1-62 45R 57 T 910
6 2 1872 Szumsk Jakub Ostrowski 1,5 Uhorsk z krupu, s. 1-dw. Bazylego i Ludwiki Soczyńskiej 01-226 49V 24 T DM 367
7 3 1872 Szumsk Faustyna Fuina 1,5 Huta Piaseczna z krupu, c. Jana i Petroneli Sińkowskiej 01-226 51R 36 T DM 368
12 1 1873 Torczyn Filip Kwiatkowski 7 Chorochoryń s. Andrzeja i Emilii z Krupińskich 659 41 2 0
17 1 1873 Torczyn Aleksander Krupiński 8/12 Chorochoryń s. Józefa i Józefy z Kawarskich 659 41 3 0
20 4 1873 Torczyn Kazimierz Wolak 1 Chorochoryń s. Ferdynanda i Katarzyny z Krupińskich 659 44 11 0
2 11 1873 Ołyka Zofia Grupa 6/12 Długoszyje c. Grzegorza i Urszuli z Kosteckich 494 57 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0031.htm
21 11 1873 Ołyka Józefa Konefał 21 Dermanka z Krupińskich, mąż Jan, bez potomstwa 494 58 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0031.htm
11 12 1873 Ołyka Ewa Krupińska 43 Dermanka z Wysockich, mąż Ludwik s. Edward i Wincenty c. Jadwiga 494 58 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0031.htm
11 12 1873 Ołyka Marianna Sawicka 10 Dermanka c. Kaspra i Katarzyny z Krupińskich 494 59 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0032.htm
9 4 1874 Torczyn Franciszek Wolak 1 Chorochoryn s. Ferdynanda i Katarzyny z Krupińskich 660 67 33 0
9 3 1874 Sidorów Jan Krupnik 54 Puzyna 83 żona Rozalia Kilimek, 24 lata małż. 1205L 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0082.htm
16 4 1875 Kuniów Roch Podhorodecki 7 Hucisko Stare z krupu, s. Kazimierza i Aleksandry Zabłockiej 178-3-78 399R 23 Ż DM
17 3 1875 Kuniów Marcelina Paciorkowska 2 Hucisko Stare z krupy, c. Józefa i Dominiki Krynickiej 178-3-78 398R 18 Ż DM
13 7 1875 Torczyn Pawlina Krupińska 0,5 Chorochoryń c. Józefa i Józefy z Kawarskich 661 59 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0031.htm
17 11 1875 Kuniów Marcela Adaszyńska 3 Peremerówka z krupu, c. Antoniego i Marianny Morozowskiej 178-3-78 401V 38 Ż DM
3 12 1875 Kuniów Kazimierz Kalnicki 3 Borowica Wielka z krupu, c. Jana i Honoraty Podhorodeckiej 178-3-78 401V 39 Ż DM
19 7 1875 Kupiel Franciszka Krupska 4/12 Lewkowce c. chł Ignacego i Aleksandry 178-3-80 161V 61 Ż 314 DW
20 8 1875 Kupiel Helena Kłopotowska 2 Kupiel od krupy, c. Chł. Antoniego i Marii 178-3-80 162R 68 Ż 315 DW
10 4 1876 Torczyn Józefa Krupińska 28 Chorochoryń mąż Józef 662 42 8 0
17 12 1876 Torczyn Marianna Szpanderowska 1/12 Chorochoryń c. Feliksa i Agnieszki z Krupińskich 662 46 21 0
4 3 1876 Ołyka Karolina Krupińska 25 Pyszny Bór z Rosińskich, mąż Piotr, syn Franciszek oraz c. Teofila i Józefa 497 74 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0038.htm
10 6 1876 Ołyka Józefat Krupiński 10/12 Dermanka Piotra i Karoliny z Rosińskich 497 78 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0040.htm
28 10 1876 Krzemieniec Wojciech Bielawski 1 Wesołówka s. chł. Antoniego i Petroneli z Grupowickich 426-1-70 40R 53 T
25 12 1877 Ołyka Emilia Krupińska 1 Pyszny Bór Wojciecha i Matyldy z Chodorowskich 498 87 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0045.htm
24 1 1877 Szumsk Mikołaj Franczuk 2 Załuże krupa, s. chł. Antoniego i Domicelii Mostyńskiej 1-229 52R 5 T DM 697
6 4 1877 Szumsk Mikołaj Jasiński 2 Kąty krupa, s. chł. Józefa i Marianny Chwedorowicz 1-229 54V 20 T DM 701
6 4 1877 Szumsk Wiktor Zieliński 1 Hucisko Pikulskie krupa, s. chł. Franciszka i Agnieszki Głowackiej 1-229 54V 21 T DM 701
6 11 1877 Szumsk Józef Błaszczuk 2 Załuże z krupy, s. chł., Ignaego i Marianny Kopniewicz 1-229 60R 52 T DM 706
18 12 1877 Szumsk Stanisław Jastrzębski 7 Stara Huta z krupy, s. chł., Józefa i Antoniny Jastrzębskiej 1-229 62R 64 T DM 708
21 12 1877 Szumsk Karolina Gabruk 1 Iserna z krupy, s. chł., Wawrzyńca i Doroty Jasińskiej 1-229 62R 65 T DM 708
28 12 1877 Szumsk Antonina Marciniuk 2 Załuże z krupy, c. chł., Benedykta i Józefy Franczuk 1-229 62V 67 T DM 709
12 3 1878 Torczyn Stanisław Krupiński 3/12 Chorochoryń s. Bronisława i Doroty z Fukietów 664 43 12 0
23 4 1878 Torczyn Joanna Krupińska 2 Chorochoryń c. Jana i Marianny z Strzałkowskich 664 44 14 0
27 9 1878 Horochów Nikodem Sznajderowski 7 Porwańcze s. chłopów Feliksa i Agnieszki z Krupińskich 114 85 43 0
12 4 1878 Ołyka Stefania Krupińska 1 Dermanka Piotra i Marceliny z Podczaszyńskich 499 84 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0044.htm
24 7 1878 Szumsk Joanna Sykulska 1 Huta Antonowiecka z krupy, c. mieszczan Józefa i Karoliny Sawickiej 1-230 64R 38 T DM 778
14 9 1879 Torczyn Karolina Kwiatkowska 1 Chorochoryń c. Andrzeja i Emilii z Krupińskich 665 52 16 0
26 9 1879 Torczyn Marianna Krupińska 4 Chorochoryń c. Bronisława i Doroty z Fukietów 665 52 17 0
14 5 1879 Ołyka Helena Krupińska 1/12 Pyszny Bór Jana i Zofii z Wysockich 500 85 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0044.htm
24 7 1879 Ołyka Florian Krupiński 2/52 Pyszny Bór Franciszka i Józefy z Kownackich 500 87 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0045.htm
26 8 1879 Ołyka Rozalia Krupińska 1 Pyszny Bór Józefa i Teofili z Kownackich 500 88 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0046.htm
5 1 1880 Torczyn Józef Krupiński 67 Chorochoryn wdowiec, synowie Franciszek, Szymon i Piotr, córka Salomea Stec 666 40 1 0
7 1 1880 Torczyn Lucyna Krupińska 1/12 Chorochoryn c. Franciszka i Teofili z Głaskowskich 666 40 3 0
19 1 1880 Torczyn Teofila Krupińska 20 Chorochoryn z Głaskowskich, mąż Franciszek 666 41 5 0
1 1 1880 Ołyka Szymon Trybulski 74 Dermanka zostawił żonę Franciszkę z Cybulskich, syna Jana, córki Zofię zamężną za Albertem Boreckim, Józefę za Adamem Krupińskim 501 75 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0040.htm
23 8 1880 Ołyka Marianna Krupińska 1 Dermanka Piotra i Marceliny z Podczaszyńskich 501 88 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0046.htm
1 11 1880 Ołyka Jan Sewruk 90 Pyszny Bór żona Franciszka z Kamińskich, synowie Dominik, Walery, Aleksander, Zenon, Cyprian, córki: Marianna zamężna za Wojciechem Słodkowskim, Eufrozyna za Antonim Morozem, Józefa za Antonim Domalewskim, Żeneta za Ludwikiem Krupińskim 501 91 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0048.htm
17 11 1880 Ołyka Katarzyna Skirzewska 42 Dermanka z Krupińskich, zostawiła męża Franciszka, z I małż. Z Erazmem Rutkowskim syna Józefa, z II małż. synów: Floriana, Jana, Grzegorza, Teofila, Leonarda, córki: Julię, Teofilę i Józefę 501 93 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0049.htm
19 2 1881 Kowel Antonina Skorupska 2 Kowel c. chł. Józefa i Augustyny z Bornych 282 62 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0033.htm
5 2 1881 Kowel Józef Skorupski 4 Kowel s. chł. Józefa i Augustyny z Bornych 282 60 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0032.htm
2 4 1881 Ołyka Konstanty Krupiński 80 Pyszny Bór zostawił żonę Elżbietę z Wysockich i syna Franciszka 502 78 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0041.htm
16 8 1881 Ołyka Franciszek Krupiński 1 Pyszny Bór Wojciecha i Matyldy z Chodorowskich 502 86 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0045.htm
14 9 1881 Ołyka Józef Szpryngiel 5 Dermanka Piotra i Teofili z Krupińskich 502 89 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0047.htm
3 10 1881 Ołyka Adolf Szpryngiel 3 Dermanka Piotra iTeoflili z Krupińskich 502 92 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0048.htm
29 10 1881 Ołyka Anna Wysocka 62 Dermanka z Ostrowskich, zostawiła męża Ignacego, synów Jana, Adama, Józefa, córki: Kamilę zamężną za Janem Krupińskim, Mariannę, Elżbietę i Teofilę 502 93 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0049.htm
31 7 1882 Ołyka Katarzyna Szpryngiel 1 Kotów Piotra i Teofili z Krupińskich 503 84 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0045.htm
21 8 1882 Ołyka Józef Krupiński 3 Kotów Andrzeja i Ludwiki z Wysockich 503 88 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0047.htm
4 9 1882 Ołyka Bronisław Krupiński 3 Dermanka Adama i Józefy z Trybulskich 503 89 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0047.htm
22 5 1882 Dederkały Marcjanna Piotrowska 2 Jurówka z krupy, c. Pawła i Franciszki Tomałowicz 1-76 137V 12 T DM 308
7 8 1882 Dederkały Ludwika Anna Ilińska 11/12 Szkrobotówka z krupy, c. Bronisława i Cecyliny Chrzanowskiej 1-76 138R 16 T DM 308
23 4 1885 Ołyka Kamila Krupińska 27 Kotów z Konefałów,mąż Jan, syn Zygmunt, córka Józefa 506 82 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0043.htm
20 5 1885 Ołyka Józefa Krupińska 1 Kotów Jana i Kamili z Konefałów 506 82 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0043.htm
13 11 1885 Ołyka Bronisław Krupiński 1 Dermanka Adama i Józefy z Trybulskich 506 97 66 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0050.htm
13 6 1885 Włodzimierz Jakub Skorupa 60 Marianówka kolonista, chł. gm. Gościeradów, pow. Janów, żona Katarzyna z Rogowskich, syn Michał 803 116 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0060.htm
14 9 1886 Ołyka Jadwiga Krupińska 4 Pyszny Bór Józefa i Teofili z Kownackich 507 95 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0050.htm
12 1 1887 Kowel Józefa Ruprycht 72 Kowel szlachcianka, mąż Karol 288 91 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0050.htm
4 6 1887 Grzymałów Maria Chrupajło 42 Grzymałów zd.Skawińska,wdowa po Michale 1614 74 14 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
12 12 1887 Grzymałów Karolina Chrupowicz 2 Grzymałów cJana i Magdaleny zd.Białucka 1614 76 28 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0039.htm
2 9 1887 Grzyma?ów Franciszka Bia?oskurska 2 Mazurówka c.Grzegorza i Marii zd.Chrupaj?o 1614 87 16 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0045.htm
5 9 1887 Grzyma?ów Anna Bia?oskurska 9 Mazurówka c.Grzegorza i Marii zd.Chrupaj?o 1614 87 17 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0045.htm
8 3 1887 Turzysk Marcin Skorupski 70 Wielkie żona Katarzyna, s. Stanisław, Piotr, Stanisław, Antoni 755 42 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0026.htm
11 1 1888 Turzysk Józef Rupnik 60 Turopin żona Marianna, s. Izydor, Rudolf, Franciszek, Antoni, Andrzej, c. Marianna, Paulina, Weronika 756 46 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0026.htm
2 1 1888 Ołyka Jan Krupiński 16/12 Dermanka Adama i Józefy z Trybulskich 508 79 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0042.htm
22 12 1888 Ołyka Marcin Rup 6 Chorłupy Aleksandra i Anny z Kaniów 508 104 73 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0054.htm
10 1 1889 Ołyka Cecylia Krupińska 2 Dermanka Jana i Elżbiety z Ostrowskich 509 75 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0043.htm
8 3 1889 Ołyka Florian Krupiński 2 Pyszny Bór Piotra i Marceliny z Podczaszyńskich 509 82 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0046.htm
26 5 1890 Ołyka Malwina Kownacka 1 Pyszny Bór Piotra i Heleny z Krupińskich 510 51 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0050.htm
6 6 1890 Ołyka Celestyna Krupińska 16 Pyszny Bór Józefa i Teofili z Kownackich 510 52 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0051.htm
13 7 1890 Ołyka Katarzyna Szpryngiel 7 Kotów Piotra i Teofili z Krupińskich 510 53 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0052.htm
9 1 1890 Torczyn Marianna Krupińska 51 Chorochoryn z Domańskich, wdowa po Franciszku, synowie Stanisław i Bronisław, córki Bronislawa, Józefa i Marianna 676 41 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0022.htm
12 2 1890 Kuniów Maria Żassowa 71 Antonówka mąż Jan, synowie po 1-mężu Krupce: Jan , Józef i Franciszek, synowie po 2-mężu Franciszek, Józef i Jan, córka Franciszka 178-3-86 351V 12 Ż DM
22 1 1891 Tuczyn Feliks Komnacki 5 Leonówka s. mieszczan Marcelego i Marii z Strupińskich 705 66 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0037.htm
6 4 1891 Torczyn Piotr Krupiński 22 Chorochoryn s. Jana i Marianny z Strzalkowskich, kawaler 677 55 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0029.htm
14 12 1891 Torczyn Bronisława Krupińska 26 Chorochoryn z Klukowskich, mąż Kajetan, synowie Adam i Franciszek 677 61 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0032.htm
26 1 1892 Ołyka Albin Krupiński 5 Pyszny Bór syn Piotra i Marianny z Żarczyńskich Krupińskich 1018 77 11 MO 0
25 11 1892 Ołyka Franciszek Krupiński 81 Moczulce zostawił syna Romualda i córkę Aurelię 1018 93 59 MO 0
22 11 1892 Turzysk Piotr Skorupski 2 Wielkie s. Stanisława i Michaliny z Kozakowiczów 760 45 29 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0025.htm
24 7 1892 Krzemieniec Antoni Bielawski 68 Wesołówka żona Petronela z d. Krupiewicka, córka Jadwiga 0.1-81D 37V 50 T
1 3 1892 Kuniów Wacław Krupka 15 Antonówka s. Feliksa i Alojzy Maklikowej 178-3-86 449R 13 Ż DM
11 12 1893 Szumbar Karolina Matusiewicz 1 Dederkały Wielkie c. chłopów Stanisława i Katarzyny z Białokurów (krupa) 1020 197 21 0
14 10 1893 Jałowicze Antonina Trup 1 Jarosławicze c. żołnierza Wincentego i Marianny Kosteleckiej 165 45 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0026.htm
15 5 1893 Ołyka Adam Krupiński 49 Dermanka zostawił żonę Józefę z Trybulskich, dzieci: Kaspra, Grzegorza, Józefa, Piotra, Mariannę, Julię, Franciszkę, Teofilę 1018 233 48 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0123.htm
24 1 1893 Kowel Jan Skorupski 0,5 Koszary s. chł. płockiej gub. pow. Przasnysz, gm. Jednorożec Józefa i Augustyny z d. Born 294 82 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20294/pages/PL_1_436_294_0043.htm
8 2 1894 Torczyn Elżbieta Krupińska 84 Chorochoryn z Wysockich, chł., wdowa, syn Franciszek 680 43 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0028.htm
5 4 1895 Ołyka Magdalena Krupińska 1 Dermanka Jan i Elżbieta z Ostrowskich 1018 500 25 MO 0
18 4 1895 Ołyka Malwina Cybulska 1,5 Dermanka Piotr i Franciszka z Krupińskich 1018 502 32 MO 0
2 5 1895 Ołyka Piotr Szpryngiel 34 Kotów żona Teofila z Krupińskich s. Stanisław, Mieczysław, c. Józefa 1018 503 36 MO 0
14 2 1896 Ołyka Barbara Cybulska 6/12 Dermanka c. Piotra i Franciszki z Krupińskich Cybulskich 1018 653 13 MO
27 12 1896 Ołyka Katarzyna Słodkowska 7/12 Pyszny Bór c. Stanisława i Julii z Krupińskich Słodkowskich 1018 672 73 MO
28 8 1896 Kuniów Alojza Krupka 41 fut. Brzezowszczyna z Maszków, mąż Franciszek, synowie Józef i Stanisław, córka Franciszka 178-3-86 643V 39 Ż DM
6 2 1897 Ołyka Bronisława Krupińska 2 Dermanka Grzegorza i Marianny z Cybulskich Krupińskich 1018 796 9 MO
7 3 1897 Ołyka Adam Ostrowski 4 Dobra Józef i Julia z Krupińskich 1018 800 20 MO
7 9 1898 Ołyka Zofia Kwiatkowska 6 Metelno Franciszek i Hermenegilda z Krupińskich 1018 954 50 MO 0
23 11 1898 Ołyka Józef Jakubowski 35 Dubiszcze żona Apolonia z Skorupskich i córka Janina 1018 959 65 MO 0
22 4 1899 Turzysk Józef Krupak 9 Wierzbiczno s. Jana i Anny z Szymańskich 940 37 17 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0030.htm
23 4 1899 Turzysk Władysłąwa Skorupska 1 Turopin c. Antoniego i Konstancji z Kuźmińskich 940 37 19 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0030.htm
17 12 1899 Turzysk Jadwiga Skorupska 1,5 Turopin c. Stanisława i Michaliny z Kozakiewiczów 940 45 51 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0034.htm
1 8 1900 Torczyn Leonard Garczyński 1 Okorsk Duży s. Władysława i Bronisławy z Krupińskich 954 62 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0034.htm
14 6 1901 Torczyn Sabina Krupińska 62 Kolonia Hamska z Rudnickich, mąż Franciszek, synowie Rafał i Baltazar, córki Matylda, Franciszka i Anna 955 56 19 0
5 5 1901 Ołyka Aniela Krupińska 6 Pyszny Bór c. Piotra i Marceliny z Podczaszyńskich 953 71 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0063.htm
7 1 1901 Torczyn Jan Krupiński 68 Folwark Sadowski żona Marianna z Strzałkowskich, synowie Józef, Leon i Jacenty, córki Franciszka i Anna 955 50 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0027.htm
9 9 1905 Ołyka Antoni Rup 6 Chorłupy Aleksander i Anna Kania 985 78 66 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0073.htm
25 4 1905 Ołyka Marcelina Krupińska 56 Majdan z Podczaszyńskich, mąż Piotr, s. Bronisław, Jan. Adam, Zenon, c. Franciszka 985 73 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0068.htm
21 4 1905 Ołyka Mieczysław Krupiński 1 Huta Bogusławka Bronisław i Franciszka Słodkowska 985 73 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0068.htm
23 11 1905 Ołyka Leonard Krupiński 1 Pyszny Bór Grzegorza i Ludwiki z Żołędziowskich 985 82 88 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0077.htm
30 4 1905 Włodzimierz Ludwik Nieradko 20/12 Nowosiółki s. NN i Antoniny z Skorupków wdowy 991 83V 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0082.htm
8 8 1905 Włodzimierz Stefan Zieliński 7/12 Werba s. chł. lubelskiej gub. Franciszka i Elżbiety z Skorupów 991 88V 104 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0087.htm
18 7 1906 Ołyka Władysława Krupińska 3/12 Majdan Adama i Heleny z Wąsowiczów 1019 323 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0174.htm
14 7 1906 Ołyka Antoni Krupiński 1,5 Silno Rafała i Marii z Lisowskich 1019 322 46 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0173.htm
7 4 1906 Ołyka Marianna Krupińska 26 Silno z Lisowskich zostawiła męża Rafała, synów Bolesława, Jana i córkę Antoninę 1019 316 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0170.htm
21 4 1907 Ołyka Jan Rupp 10/12 Chorłupy Aleksandra i Anny Kania 1019 471 32 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0252.htm
11 9 1907 Ołyka Dominik Kownacki 2/12 Majdan Józefa i Wiktorii z Krupińskich 1019 480 60 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0256.htm
23 2 1907 Horochów Bronisława Jaszkowiec 10 Chołoniów córka Władysława i Anny Krupińskiej 993 12 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0047.htm
18 2 1908 Ołyka Genowefa Kownacka 5 Dobra Stanisława i Marianny z Krupińskich 1019 656 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0347.htm
1 2 1908 Ołyka Weronika Krupińska 4 Dermanka Grzegorza i Marianny z Cybulskich 1019 653 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0346.htm
1 8 1908 Ołyka Bolesław Krupiński 13 Dermanka Bronisława i Franciszki ze Słodkowskich 1019 672 65 MO
22 9 1908 Ołyka Józefa Krupińska 62 Dermanka z Trybulskich, wdowa, zostawiła synów Kaspra, Grzegorza, Józefa, Piotra, córki Mariannę, Julię, Franciszkę, Teofilę 1019 676 77 MO
17 1 1909 Ołyka Helena Krupińska 3/12 Dermanka Piotra i Teofili z Cybulskich 1019 138 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0075.htm
4 5 1909 Ołyka Regina Krupińska 7 Huta Bogusławka Franciszka i Rozalii z Dereszewiczów 1019 148 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0080.htm
30 4 1909 Horochów Jan Skawiński 93 Jezierce żona prawosławna Matrupa Bondarska 995 51 26 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0047.htm
23 5 1910 Tajkury Leokadia Maciąg 2 Zdołbunów c. mieszczan Wojciecha i Michaliny z Krupińskich R-740-4-69 48 R 30 R
31 3 1910 Horochów Maria Krupińska 9 mieś Półhany córka Baltazara i Saturniny Gałkiewicz 996 52 27 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0046.htm
29 2 1911 Radziwiłłów Maciej Maliszewski 46 Baranie chłop krupieckiej gminy, żona Irina, synowie Bazyli i Andrzej, córki Paraska i Teodora 1-101 61 R 6 T 0
7 3 1911 Radziwiłłów Karol Burdeluk 70 Sestratyn chłop krupieckiej gminy, żona Maria z Kowalczuków 1-101 61 V 7 T 0
19 3 1911 Ołyka Wojciech Maciąg 41 Romanów zostawił żonę Michalinę z Krupińskich, córki Feliksę i Marię 1063 79 35 MO
28 5 1911 Ołyka Malwina Krupińska 10/12 Dermanka Józefa i Marii z Kownackich 1063 81 51 MO
10 2 1913 Tbilisi Michał Skarupa 22 Tbilisi młody żołnierz 2 Kaukaskiego Batalionu Strzelców 163 16 Tb
21 2 1913 Ołyka Jan Cybulski 12 Marianówka Piotra i Franciszki z Kropińskich (Krupińskich) 1063 144 15 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0152.htm
1 3 1913 Ołyka Jan Kropiński (Krupiński) 73 Marianówka zostawił żonę Elżbietę z Ostrowskich, synów Zygmunta, Franciszka, Dionizego, Józefa córki: Jadwigę, Weronikę, Marię, Sabinę 1063 145 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0153.htm
1 12 1914 Kowel Kamila Sulęcka 5/52 Radoml c. chł. gm. Tczów, pow. kozienickiego Jana i Józefy z Rupińskich 1055 105 66 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0056.htm
5 1 1914 Ołyka Kasper Krupiński 47 Marianówka s. Adama, zostawił żonę Józefę z Kownackich, dzieci Adama, Weronikę, Cyrylę, Malwinę, Jana, Stanisława 1063 209 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0221.htm
9 3 1914 Ołyka Szczepan Krupiński 52 Dubiszcze zostawił żonę Józefę z Paszkowskich, dzieci: Jana, Władysławę, Helenę, Mariannę, Franciszkę 1063 211 22 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0223.htm
16 3 1914 Ołyka Adam Ostrowski 12 Dobra Jana i Teofili z Krupińskich 1063 211 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0223.htm
11 8 1914 Ołyka Jadwiga Kotowicz 8/12 Miłowica Jana i Marii z Krupińskich 1063 218 77 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0230.htm
17 8 1914 Ołyka Aleksandra Kryńska 17 Chorłupy Izydora i Weroniki z Krupińskich 1063 218 80 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0230.htm
12 1 1914 Włodzimierz Franciszek August Obst 36 Anusin syn Augusta, zostawił wdowę Mariannę Skorupa, bezdzietny 1058 81 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0068.htm
3 6 1914 Włodzimierz Wojciech Wur 2,25 Werba Wojciecha i Zofii Krupak 1058 94 83 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0081.htm
16 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Józef Krupski 24 Kijów aresztant z Salnik ojciec: Feliks 312/1/129 164V 252 m.K. JM1
6 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Henryk Edmund Osikowski 5 Kijów bieżeńcy z Będzina Rodzice: Wincenty i Bronisława Skorupska 312/1/129 174R 326 m.K. JM1
3 1 1916 Tbilisi Konstanty Aprup 2,5 Tbilisi s, chłopów witebskiej gub. Wincentego i Stefanii z d. Rapszewicz 236 5
10 4 1917 Tbilisi Rupel Tbilisi 21 Kauk. Woj.. Str.Dr. 313 159 Tb
29 11 1917 Kołki Izydor Krupiński 3 Antoniego i Heleny z Hiszpańskich 1078 39 6 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0023.htm
25 3 1918 Włodzimierz Ludwik Rupnik 2/52 m.Włodzimierz s.Antoniego i Anny z Kowalewskich 1077 64-65 22 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0033.htm
29 9 1934 Krzemieniec Kazimierz Michał Skorupa 7/12 Smyga s. Michała i Zofii z Toczków. 43 R 66 0
10 8 1936 Radziwiłłów Anna Niwińska 19 Radziwiłłów miasto z Płaszowej, gm. Krupiec, c. Feliksa i Antoniny z d. Timin, panna 11 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
23 12 1636 Ostróg Tomasz Skorupski Szymon Agnieszka data chrztu t.8. 622 ks. WŻ DM
25 11 1776 Potylicz Ewa Skorupska Potylicz 18 Tomasz Katarzyna 1114L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201114/pages/PL_1_301_1114_0001.htm
6 5 1784 Kozowa Stanisław Skorupa Kozowa 325 Józef Marianna Pielecka 694L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20694/pages/PL_1_301_694_0001c.htm
19 1 1803 Ostróg Symplicja Brygida Parsznicka Płużne Łukasz Marianna Juroska Stanisław Jabłonowski, Zofia ze Skorupskich Nowicka 297-1-136 30 Ł SK
10 4 1813 Młynów Emilia Lucyna Strupczewska Koryty Ferdynand Baltazar Maksymiliana Kozłowska Erazm Peretiatkowicz KWP, Józefa Jaworoska 820 180V 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0185.htm
2 12 1819 Krzywin Bolesław Rupniewski Krzywin Feliks Franciszka Solecka dopeł.ch.16.08.1836, asys. W. Justyn Czaplic, JOX. Teresa Jabłonowska ż. Maksymiliana, brak numeru a 171-1-9 65R R Mg
27 12 1821 Bucyń Jan Sawicki Mielnica Marcin Marianna Smolińska (dopełnienie) Jan Cieszkowskiski, Antonina z Kossakowskich Skorupska 26 52 6 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2026/pages/PL_1_436_26_0027.htm
12 3 1827 Ołyka Franciszek Krupiński Dermanka Marek Anna Marcinkowska 813 150 11 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0149.htm
27 8 1827 Zasław św. Józefa Franciszek Krupczyński Ławrynowce Wojciech Aniela Draczewska 178-03-009 37 65 Ż MO 74
28 5 1828 Ołyka Anna Ołyka Feliks Katarzyna Julian Szkorupski, Marianna Puchalska ż. Jana 814 147 28 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0151.htm
6 10 1828 Ołyka Stanisław Krupiński Dermanka Marek Anna Marcinkowska 814 151 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0155.htm
27 3 1828 Radziwiłłów Edward Rupniewski Dubno Wojciech Joanna Pel 815 281a 35 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0286.htm
19 1 1828 Ostróg Karol Antoni Bugowski Moszczanica Karol Marianna Krzymowska chrzest 20.01.1828, Feliks Rupniewski, Dorota Angel ż. doktora medycyny 171-1-1 3R 14 R Mg
20 1 1828 Krzywin Karol Antoni Rogowski Moszczanica Karol Marianna Krzymowska chrz.22.01.1828, Wiem. Feliks Rupniewski, Stolnik Nurski, Wielm. Dorota Angel ż. Adolfa 171-1-1 32R 3 R Mg
15 4 1828 Krzywin Zygmunt Józef Walerian Bolesław Rupniewski Krzywin Piotr Emilia Kaniewska chrz.22.04.1828, Wielm. Ludwik Kaniewski, Wielm. Franciszka Rupniewska ż. Feliksa, asyst. Wielm. Fel 171-1-1 33R 10 R Mg
21 8 1828 Krzywin Hipolit Ludwik Lipski Komarówka Bazyli Karolina Białoszewska chrz.22.08.1828, Wielm. Feliks Rupniewski, Wielm. Florentyna Waśkiewicz ż. Eliasza 171-1-1 34V 22 R Mg
4 7 1829 Radziwiłłów Aniela Rupniewska Radziwiłłów Wojciech Joanna Pel 815 281a 34 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0286.htm
18 5 1829 Wiszenki Jan Nepomucen Antoni Kopell Rożyszcze Franciszek Marianna Skorupska ch: 20.05. Alojzy Lewicki, Wiktoria Sokołowska - c. Jana; as: Karol N, Marianna 815 98a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
9 3 1829 Krzemieniec Konstancja Strupczewska Plaszowa Jan Maksymilia Kozłowska chrz., w gr.unickim Kościele Paczajów, Aleksander Węgierski i Tekla Tarnawska 01-3 109R 204 T 610 DM
16 4 1829 Krzywin Lambert Kleczkowski Lisicze Andrzej Tekla Krupska ch.17.04.1829, Ur. Andrzej Terlecki, Ur. Marianna Trościńska panna, asys. Ur. Jan Murawski, Ur. Tekl 171-1-2 29V 5 R Mg
7 8 1829 Krzywin Waleria Franciszka Angel Krzywin Józef Karolina Sochacka ch. 11.08.1829, W. Ksiądz Ludwik Reszczyński Proboszcz Krzywiński, W. Franciszka Rupniewska ż. Felik 171-1-2 31R 18 R Mg
24 2 1830 Turzysk Aleksander Skorupczuk Radowicze Jan Marianna Poleszuk 709 40 118 EW 0
13 9 1830 Ołyka Karolina Krupińska Dermanka Marek Anna Marcinkowska 816 290 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0296.htm
18 10 1830 Szumbar Katarzyna Leszczyńska Sosnówka Szymon Brygida ur. Ignacy Krupiec, Franciszka ż. Jana Brudzińskiego 200 60 18
8 3 1830 Wiszenki Jan Kozakiewicz Rożyszcze Jerzy Marianna Krajewska Rupert Sokołowski, Tekla Brodnicka; As: Grzegorz Józefowicz, Apolonia Rybińska; 816 47 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
4 6 1831 Ołyka Stanisław Grodzki Dermanka Franciszek Magdalena Krupińska 817 300 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0309.htm
28 3 1831 Krzywin Aleksander Kleczkowski Lisicze Andrzej Tekla Krupska ch.29.03.1831, Ur. Jan Kraws ?, Ur. Małgorzata Borucka ż. Łukasza 171-1-4 34V 5 R Mg
23 5 1832 Ołyka Jan Krupiński Parafia Ołyka Benedykt Agnieszka Kopnacka 818 267 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0274.htm
30 8 1832 Ołyka Szymon Krupiński Dermanka Marek Anna Marcinkowska 818 271 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0278.htm
1 12 1832 Wiszenki Barbara Krupińska Łuków Józef Dorota Sawicka Jędrzej Hrycaniuk, Ewa ..kiewicz; ch; 03.12. 818 103a 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0110.htm
13 4 1832 Krzywin Antoni Władysław Wisznicki Krzywin Soter Cecylia Lindauer ch. 26.04.1832, JOX. Władysław Jabłonowski, W. Waleria Rupniewska panna, asys. W. Feliks Rupniewski, 171-1-5 37V 5 R Mg
9 2 1833 Ołyka Marianna Krupińska Dermanka Konstanty Elżbieta Wysocka 819 121 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0127.htm
13 4 1833 Kołki Aniela Ostrowska Słoboda Domaszewska Marcin Katarzyna Krupińska Michał Ostrowski, Franciszka Kamińska - ż. Ignacego; ch: 13.04. 819 70a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0071.htm
15 12 1833 Krzywin Wiktor Kleczkowski Lisicze Andrzej Tekla Krupska ch. 17.12.1833, Ur. Józef Zalewski, Ur. Teresa Więckowska ż. Stanisława, asys. Ur. Stanisław Więckow 171-1-6 44V 31 R Mg
11 4 1833 Ostróg Gustaw Wojciech Rupniewski Białotyń Łukasz Marianna Kaniewska W. Bolesław Rupniewski, Waleria Rupniewska 171-1-6 7V 50 R MZ
11 4 1833 Ostróg Gustaw Wojciech Rupniewski Białotyń Łukasz Marianna Kaniewska chrzest 20 styczen 1846, lat 12, Ass. Wiel. Ludwik Kaniewski, Wiel. Zofia Cyprynowicz-wdowa 885 1R 1 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0002.htm
30 3 1834 Drużkopol Aniela Grabowska Dołhe Mikołaj Antonina Dymitr Butkowski, Praxeda Krupska 4 EH
5 3 1834 Ostróg Józef Adamowicz Storonicze Maciej Marianna Piątkowska Jan Lipczyński, Zofia Krupicka 29 O 0
25 1 1834 Ołyka Adam Krupinski Pyszny Bór Marek Anna Marcinkowska 820 106 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0110.htm
27 1 1834 Ołyka Michał Grodzki Dermanka Franciszek Magdalena Krupińska 820 106 75 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0110.htm
24 4 1834 Ołyka Wojciech Krupiński Dermanka Konstanty Elżbieta Wysocka 820 111 90 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0115.htm
25 1 1834 Ołyka Adam Polikarp Krupiński Pyszny Bór Marek Anna Marcinkowska dop., Jan Konefał Anna Barnacka mężatka 820 112 93 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0116.htm
19 12 1834 Ołyka Ludwik Krupiński Dermanka Benedykt Agnieszka Konopacka 820 123 131 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0127.htm
1 1 1834 Wiszenki Bazyli Kuralkowski Rożyszcze Antoni Anastazja Tomaszewska Franciszek Krupiński, Tekla Jakubowska; as: Adam Pruszyński, Ewa Pruszyńska; ch: 820 37 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0037.htm
3 1 1834 Wiszenki Seweryn Tutkowski Rożyszcze Bazyli Marianna Brodnicka Franciszek Krupiński, Tekla Jakubowska; as: Adam Pruszyński, Ewa Pruszyńska; ch: 820 37 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0037.htm
17 9 1834 Krzywin Franciszka Michalina Placyda Jezierska Krzywin Stanisław Amalia Melijn ch. 29.09.1834, W. Augustyn Stasiewicz, W. Franciszka Rupniewska, asys. W. Andrzej Sokołowski, W. Te 171-1-7 48V 29 R Mg
14 3 1835 Kołki Józef Ostrowski Majdan Ostrowski Marcin Katarzyna Krupińska Józef Ostrowski, Agata Kopia - ż. Nikodema; ch: 16.03. 821 68 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0069.htm
4 3 1835 Torczyn Teofila Kostrupska ucz. Podberezie Jan Tekla Talarowska ur. Józef Domański z żoną swoją Brygidą ze Studzińskich 821 1V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0003.htm
24 11 1835 Ostróg KatarzySabina Janicka Dorohoszcz Andrzej Zofia Krupicka Dominik Łyczewski Antonina Pulkiewicz 171-1-8 16V 87 R 900
5 3 1835 Krzywin Feliks Kazimierz Angel Krzywin Józef Karolina Sochacka ch. 13.03.1835, W. Feliks Rupniewski, Księżna Teresa Jabłonowska 171-1-8 67R 7 R Mg
19 3 1835 Krzywin Aleksander Karol Ludwik Stietko Krzywin Ludwik Matylda Flies ch. 29.03.1835, W. Augustyn Stasiewicz, W. Franciszka Rupniewska ż. Feliksa, asys. W. Feliks Rupniew 171-1-8 67V 10 R Mg
21 7 1835 Krzywin Magdalena Waleria Anna Szepietowska Krzywin Jan Joanna Miłkowska ch. 25.07.1835, W. Julian Czaplic, W. Waleria Rupniewska panna, asys. W. Bolesław Rupniewski, W. Kar 171-1-8 69R 21 R Mg
23 4 1836 Kołki Mikołaj Wojciech Ostrowski Maydan Ostrowski Marcin Katarzyna Krupińska Franciszek Kamiński, Ewa Ostrowska - ż. Michała; ch: 25.04. 822 59 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0060.htm
26 10 1836 Kołki Franciszka Krupińska Jaromel Konstanty Elżbieta Wysocka Jakub ..., Agnieszka Słodkowska - ż. Franciszka; ch: 27.10. 822 62a 51 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0063.htm
1 8 1836 Łuck Jan Krupiński Majdan Jeziorański Marek Anna Marcinkowska Marek Rudnicki, Rozalia Beka małżonka Jana 374 6 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0004.htm
14 7 1836 Młynów Bonawentura Mańkowski Tereszów Bazyli Apolonia Leonard Strupczewski, Emilia Strupczewska 822 159V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0163.htm
22 7 1836 Młynów Jakub Węgerski Koblin Aleksander Zofia Leonard Strupczewski, Emilia Strupczewska, Bazyli Mańkowski, Anna Strupczewska 822 160R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0163.htm
31 7 1836 Krzywin Teresa Karpińska Krzywin Mateusz Teofila Buczkowska ch.3.08.1836, Księżniczka Jadwiga Jabłonowska, W. Bolesław Rupniewski, asys. JOX Władysław Jabłonows 171-1-9 64V 23 R Mg
29 10 1836 Krzywin Fryderyk Franciszek von Schlejer Krzywin Adolf Henryka Balogh ch. z wody 8.11.1836, Wiel. Bolesław Rupniewski, Wiel. Karolina Angel ż. Józefa, asys. W. Józef Ange 171-1-9 66V 34 R Mg
3 12 1836 Ostróg Artur Antoni Makowski Białotyń Piotr Justyna Krzyżanowska s. Podpułkownika WR, Wlm Piotr Ono... i Wlm Marianna Rupniewska 171-1-9 21V 123 R DM
3 4 1837 Ołyka Adam Krupiński Dermanka Benedykt Agnieszka Konopacka 823 134 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0142.htm
1 5 1837 Ołyka Wojciech Krupiński Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 823 134 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0142.htm
1 1 1837 Wiszenki Kazimierz Krupicki Sławatycze Józef Dorota Nosalich Kazimierz Bujalski, Julia Charytoniewicz - ż. Andrzeja; ch: 02.01. 823 61 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0065.htm
8 3 1837 Hołoby Kazimiera Gruźdź Byteń Stanisław Marianna Halicka Stanisław Wielobycki, Antonina Skorupska Sędzina powiatu Kowelskiego 852 195V/376 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0198.htm
15 9 1837 Kisielin Włodzimierz Ludwik Adam Stanisław Kalixt Czetwertyński Woronczyn Kalixt Zofia Krupińska Jan Mironowski, Barbara Janiszewska; ch: 15.09. 852 267 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0139.htm
15 9 1837 Kisielin Włodzimierz Ludwik Kalixt, Stanisław Adam Światopełk Czetwertyński Woronczyn Kalixt Wincenty Ferencjus Zofia Kropińska As: Ludwik Krupiński z ż. Amelią, Jan Mironowski, Barbara Onyszkiewicz; ch: 13.0 854 320-321 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0186.htm
17 10 1837 Krzywin Jan Rafał Stebelski Krzywin Józef Marianna Żukiewicz ch.24.10.1837, W. Julian Czaplic, W. Cecylia Angel panna, asys. W. Bolesław Rupniewski, W. Waleria Rupniewska, W. Soter Wisznicki, W. Karolina Angel ż. Józefa 171-1-10 64V 22 R Mg
24 1 1837 Ostróg Leokadia Józefa Karolina Jabłonowska Deremań Jan Magdalena Anżel (Angel) Julian Czaplic i Tekla Ryszkowska, asyt. Mikołaj Potrykowski i Konstancja Białokur, Bogusław Rupniewski i Florentyna Białokur panna 171-1-10 4R 20 R DM
6 9 1837 Ostróg Józefa Janicka Dorohoszcza Andrzej Zofia Krupicka chrz. 5.07.1838, Jan Dejczakowski i Marianna Orleańska 171-1-11 10V 59 R DM
8 10 1838 Korytnica Franciszka Krupczańska par. Korytnica Józef Prakseda 212 6 12 0
11 6 1838 Wiszenki Adolf Kopall Rożyszcze Franciszek Marianna Skorupska Karol Szteynhar, Marianna Gwozdzikowska - ż. Jana; as: Jan Latopolski, Rozynolan 824 45 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0046.htm
9 4 1838 Horochów Anna Szkorupska Horochów Teodor Prakseda Kowalinicka Maciej Krukowski, Balbina Nowicka panna 853 110 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0059.htm
9 4 1838 Horochów Marianna Szkorupska Horochów Teodor Prakseda Kowalinicka 853 110 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0059.htm
15 7 1838 Kisielin Rozalia Grodzka Ośmihowicze Franciszek Magdalena Krupińska Jędrzey Wiszniewski, Franciszka Lewdowicz; as: Józef Zaleski, Katarzyna Żabowska 853 267 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0148.htm
2 6 1838 Kołki Franciszek Krupiński Majdan Jaromelski Konstanty Elżbieta Wysocka Jakub Siedlecki, Marianna Wysocka - ż. Franciszka; ch: 05.06. 824 62a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0063.htm
9 1 1838 Krzywin Julian Tytus Baltazar Szepietowski Krzywin Jan Joanna Miłkowska ch.24.01.1838, W. Jan Czaplic, W. Waleria Rupniewska panna, asys. W. Piotr Rupniewski, W. Eliza Czey...?, panna, W. Ernest Haage, W. Cecylia Angel panna 171-1-11 48V-49R 6 R Mg
1 3 1838 Krzywin Matylda Waleria Ludwika Fryderyka Jabłonowska Krzywin Jan Józef Magdalena Angel ch.5.04.1838, W. Matylda Stietko ż. Ludwika, W. Fryderyk Seydell, asys. W. Ludwik Stietko, W. Waleria Rupniewska panna 171-1-11 49V 13 R Mg
15 5 1838 Krzywin Kazimierz Jan Wisznicki Krzywin Soter Cecylia Lindauer ch.21.05.1838, W. Andrzej Sokołowski, W. Karolina Angel ż. Józefa, asys. W. Fryderyk Seydell, W. Waleria Rupniewska panna, W. Stanisław Krzeczkowski, W. Karolina Iżycka panna 171-1-11 50V 18 R Mg
20 9 1839 Tajkury Emilia Krupczyńska Urwenna Franciszek Katarzyna Wiszniowska 879 40 V 14 0
6 5 1839 Ołyka Katarzyna Krupińska Dermanka Benedykt Agnieszka Konopacka 825 149 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0156.htm
21 9 1839 Ołyka Rozalia Krupińska Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 825 153 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0160.htm
10 7 1839 Kisielin Ludwik Dymitr Kazimierz Adam Czetwertyński Woronczyn Kalixt Zofia Kropińska Ludwik Krupiński z ż. Amelią; as: Jan Mironowski, Barbara Onyszkiewicz; ch: 13 854 321 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0187.htm
30 6 1839 Krzemieniec Paulina Gusławska Krzemieniec Maciej Józefa Krzyczkowska sł. Paweł Krupecki i sł. Rozalia Wasiutyńska 01-13 13V 69 T 289 DM
11 12 1840 Szumsk Katarzyna Krupniewicz Iserna Jedrzej Aniela Zielińska 871 492 92 0
3 5 1840 Puliny Jóżefa Burba Popławka Jan Elżbieta Szkorupińska Husakowski Paweł, Komarowska Marianna, ż. Stanisława, Kurowski Kajetan, Husakows 91 JZ 0 0
26 11 1840 Młynów Klemens Józef Dobrzański Koryty Anastazy Andrzej Teofila Kropiwnicka Joachim Brzozowski, Maksymiliana Strupczewska, Jan Strupczewski, Izabela Brzozow 826 183R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0184.htm
7 12 1840 Nowogród Wołyński Barbara Sokołowska Majdan Katerynówka Rafał Agnieszka Krupowicz 871 59 231 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0031.htm
12 6 1840 Ostróg Zofia Balbina Rupniewska Mohylany Łukasz Marianna Naniewska 880 7 V 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
19 3 1840 Horbulów Józef Otton Nowicki Swida Antoni Julia Szczerbińska Marceli Grupczyński, Podsędek, Teofila Woronicz, panna, as.Ludwik Łukawski, Katarzyna Godlewska, panna, chrz. 24.03.1840 178-51-456 33V 12 Ż BS 79
11 1 1841 Kołodno Jan Grupkowy Kołodno Adam Anna Truczowa 872 688 3
1 6 1841 Nowogród Wołyński Petronella Krupowicz Huta Zwiahelska Grzegorz Antonina Kotwicka 872 26 97 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0015.htm
14 10 1841 Annopol Wiktoria Klaczkowska Las Kurasz Andrzej Tekla Krupska R 71 V 40 0
26 11 1841 Ołyka Andrzej Krupiński Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 827 158 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0161.htm
24 12 1841 Ołyka Katarzyna Krupińska Pyszny Bór Konstanty Elżbieta Wysocka 827 158 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0161.htm
9 2 1841 Młynów Kamila Zdanowicz Koryty Dominik Honorata Michał Mikłaszewski, Maksymiliana Strupczewska, Władysław Styrzyński, Tekla Lesz 827 167R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0170.htm
22 11 1841 Krzywin Jadwiga Celestyna Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmólska ch.23.11.1841, Ur.... Milkler ?, Ur. Franciszka Rupniewska ż. Feliksa 171-1-12 34V 31 R Mg
7 6 1842 Tajkury Feliks Krupczyński Urwenna Franciszek Katarzyna Wiszniowska 881 63 R 9 0
17 4 1842 Ołyka Jan Krupiński Dermanka Benedykt Agnieszka Kownacka 466 6 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0004.htm
11 12 1842 Ołyka Ewa Krupińska Pyszny Bór Konstanty Elżbieta Wysocka 466 13 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0007.htm
4 8 1842 Młynów Emilia Łosowska Koryty Ignacy Marianna Kajetan Sermik, Marianna Murnicka, Paweł Strupczewski, Agata Denesewicz 828 41R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0043.htm
1 10 1842 Młynów Adela Helena Wiszniowska Koryty Józef Anna Strupczewska Jan Strupczewski, Marianna Pawlikowska, Cyriak Kóńcewicz, Tekla Bedleńska 828 42R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0044.htm
6 10 1842 Młynów Placyda Salomea Skalska Koryty Ignacy Antonina Waśkiewicz Leonard Strupczewski, Franciszka Newow 828 42V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0045.htm
30 1 1842 Nowogród Wołyński Marianna Sokołowska Katerynówka Szymon Helena Krupowicz Zarudzki Józef, Siedlecka Marianna, ż.Aarona 873 8 28 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0006.htm
7 12 1843 Krzywin Marianna Ambrożyna Sejdel Krzywin Fryderyk Stanisław Florentyna Białokur ur. Julian Czaplic, Franciszka Rupniewska ż. Feliksa 882 39 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0040.htm
14 1 1843 Torczyn Tomasz Krupiński Horodynie Marek Anna Marcinkowska 630 1 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20630/pages/PL_1_436_630_0001.htm
1 6 1843 Wiszenki Adela Julia Kopal Rożyszcze Franciszek Marianna Skorupska 769 7 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20769/pages/PL_1_436_769_0004.htm
30 1 1843 Szumsk Marianna Krupniewicz Iserna Jędrzej Aniela Bączkowska 874 720 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0365.htm
2 11 1843 Młynów Antonina Strupczewska Koryty Leonard Julia Zakrzewska Kalikst Jaworowski, Marianna Pawlikowska, Cyriak Kóńcewicz, Bogumiła Zakrzewska 829 30aR 32 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0040.htm
27 11 1843 Młynów Paulina Łossowska Koryty Ignacy Marianna Jan Strupczewski, Agnieszka Kaczorowska 829 30aV 35 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0041.htm
16 5 1843 Hołoby Helena Feliksa Bystra Wólka Radoszyńska Aleksander Klementyna Wielobycka Stanisław Wielobycki b. Podkomorzy Powiatu Kowelskiego, Antonina Skorupska mężat 858 207V/398 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0211.htm
3 7 1844 Torczyn Bronisława Anna Rudnicka Budki Horodyńskie Antoni Tekla Wolak Piotr Wolak, Antonina Sawicka mężatka, as.: Józef Krup 631 17 EH
29 7 1844 Puliny Aniela Waśkowska Popławka Jan Marianna Burba Husakowski Paweł, Zmijewska Antonina ż. Antoniego, Nietyksza Mateusz, Szkorupińs 193 JZ 0
31 1 1844 Ołyka Józef Krupiński Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 468 2 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0002.htm
7 11 1844 Ołyka Adam Krupiński Dermanka Benedykt Agnieszka Konopacka 468 16 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0009.htm
29 8 1844 Ostróg Jan Łukasz Makowski Ostróg Piotr Justyna Krzyżanowska Piotr Piotrowicz Kundzurow, Marianna Rupniewska 883 12 R 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0015.htm
23 9 1844 Wiszenki Mieczysław Eustachy Dzięgielewski Topulno Stanisław Felixa Piańkowska Aleksander Rupprecht, Aleksandra Gudynowska; as: Ignacy Gudynowski, Katarzyna Ma 770 33 57 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0017.htm
27 4 1844 Jampol Marianna Krupiec Zahorce NN Katarzyna Krupiec Stanisław Tuniewicz, Dominika Mosiuczna żona Macieja 875 604 26 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0318.htm
25 2 1844 Kołki Aleksandra Ostrowska Myków Marcin Katarzyna Krupińska Jan Skirewski i Tekla Kapylec 830 77V 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0079.htm
28 5 1845 Tajkury Jan Krupczyński Urwenna Franciszek Katarzyna Wiszniowska 884 85 R 8
5 4 1845 Torczyn Bronisław Krupiński Budki Horodyńskie Marek Anna Marcinkowska 831 18V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0020.htm
26 10 1845 Ołyka Józefa Krupińska Pyszny Bór Konstanty Elżbieta Wysocka 469 13 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0007.htm
11 1 1845 Wiszenki Stanisław Szyszko Majdan Jezierski NN Franciszka Szyszko Józef Krupiński, Nepomucena Wolak - "p"; ch: 12.01. 771 3 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0002.htm
20 7 1846 Ołyka Aniela Krupińska Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 470 17 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0009.htm
30 12 1846 Kijów Feliks Kostrubski Kijów Adam Teodozja Krupska Feliks Kozłowski, Sekretarz Dworzańskiej Komisji, Agata Nawrocka, chrz.1.02.1847 178-51-548 37R 1 Ż BS 75
8 5 1847 Ołyka Kamila Ostrowska Dobra Marcin Katarzyna Krupińska 471 8 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0005.htm
10 7 1847 Ołyka Piotr Krupiński Dermanka Benedykt Agnieszka Konopacka 471 12 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0007.htm
19 9 1847 Dąbrowica Marianna Krupecka Łutyniec NN Agata Marcin Bułhak, Marianna Stepanowa ch: 21.09. 833 227 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0125.htm
30 4 1847 Makarów Zuzanna Krupiwnicka Babińce Onufry Agnieszka Święcicka Tomas zStakus, Odstawny Sołdat, Aleksandra kolesnicka, chrz.18.05.1847 178-51-548 61R 15 Ż BS 123
24 6 1847 Horbulów Jan Dzierżanowski Pilipowicze Bolesław Kamila Rupsatyńska W. Miecisław Dzierżanowski, W. Sabina Ulasupow, chrz. 19.08.1847 178-51-548 107R 30 Ż BS 221
23 10 1848 Ołyka Jan Krupiński Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 472 20 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0011.htm
20 9 1848 Torczyn Agnieszka Krupińska Budki Horodyńskie Konstanty Elżbieta Wysocka 635 18 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0010.htm
24 9 1848 Młynów Antoni Wiszniowski Koryty Józef Anna Strupczewska Leonard Strupczewski, Sabina Koniewicz 834 247R/481 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
22 10 1848 Młynów Aleksandra Kwiatkowska Koryty Antoni Kamila Falkowska Leonard Strupczewski, Józefa żona Michała Jaworowska, Kalikst Jaworowski, Bogumi 834 248R/483 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0250.htm
9 3 1848 Zasław św. Józefa Franciszek Skulimowski Sławuta Dionizy s. Józefa Wiktoria c. Aleksandra Michalewska w.ż. Stanisław Skurupski s. Mikołaja młodzian, 1-dw. Maria Święcicka panna 178-3-117 7V 27 Ż
29 8 1848 Zasław św. Józefa Klementyna Krupska Sławuta Franciszek s. Antoniego Julia c. Józefa Zilińska 1-dw. Mikołaj Jakubowski s. Józefa kawaler, codzoziemka Katarzyna Blech 178-3-117 22V 88 Ż
6 10 1848 Zasław św. Józefa Aniela Tyleżyńska Bielów Wincenty s. Antoniego Emilia c. Franciszka Krupczyńska 1-dw. Dionizy Kochanowski s. Walentego kawaler, szl. Anna Tyleżyńska ż. Józefa 178-3-117 25V 100 Ż
21 12 1848 Zasław św. Józefa Tomasz Trześniowski Żylińce Aleksander s. Tomasza Brygida c. Protazego Krupska 1-dw. Wincenty Wieczor s. Kazimierza żonaty, szl. Marianna Ostrowska ż. Antoniego 178-3-117 30R 119 Ż
18 12 1849 Starokonstantynów Józef Krupicki Semerynki Paweł Anna Tuszycka 178-3-118 25V-26R 124 Ż
12 6 1850 Kołki Teofila Ostrowska Domaszów Marcin Katarzyna Krupińska 835 228-229 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0119.htm
18 12 1851 Dederkały Adam Jan Kłopotowski Miziurzyńce Kacper Marianna Krupiec Dominik Bernadzki, Domicela Zaręba ż. Kazimierza 55 307-308 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0159.htm
1 3 1851 Ołyka Teofila Krupińska Dermanka Benedykt Agnieszka Konopacka 475 4 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0003.htm
6 1 1851 Ołyka Franciszek Krupiński Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 475 2 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0002.htm
26 8 1851 Litowiż Maryna Kantor Litowiż Tomasz Katarzyna Telemonow chł. Jan Telimonow, żołn. Agrupina Gałkinowa 893 94V-95R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0098.htm
28 3 1852 Korytnica Wincenty Oszyński Wręby Mikołaj Helena Ślusarczuk chł. Józef Krupczyński, Fabianna Jurczuk ż. Franciszka 224 4-5 9
14 5 1852 Sielec Paweł Zakrzywicki Sielec Józef Julia Marcinkiewicz Wawrzyniec Krupiński, Małgorzata Nagórska ż. Jana 584 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0005.htm
2 12 1853 Ołyka Józefa Krupińska Dermanka Benedykt Agnieszka Konopacka 477 36 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0019.htm
19 3 1853 Ołyka Katarzyna Krupińska Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 477 8 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0005.htm
29 1 1854 Trojanów Franciszek Szczygielski Buki Piotr Anna Krupowicz 178-3-38 449V-450R 5 Ż
22 1 1854 Trojanów Wincenty Kłusowski Olanówka Hieronim Marianna Krupowicz 178-3-38 449V-450R 4 Ż
2 5 1854 Dederkały Konstancja Biernadzka Radoszówka Dominik Katarzyna Krupiecz Jan Biernadzki, Konstancja Andrzejewska ż. Franciszka 55 180-181 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0095.htm
10 3 1854 Krzemieniec Stanisław Wasiutyński Krzemieniec Jan Rozalia Krupiecka 0.1-26 7V-8R 21 T
17 6 1855 Krzemieniec Grzegorz Wasiutyński Krzemieniec Jan Rozalia Krupiecka 0.1-27 12V-13R 34 T
5 8 1856 Dederkały Antoni Biernadzki Miziurzyńce Dominik Katarzyna Krups Jakub Rudkowski, Marianna Przewłocka z. Stanisława 55 118-119 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0062.htm
4 6 1856 Ołyka Piotr Krupiński Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 480 18 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0010.htm
30 6 1856 Krzemieniec Wanda Henryka Rupniewska Kołosowa Gustaw Zofia Osztorp 0.1-28 15V-16R 41 T
6 4 1857 Ołyka Helena Krupińska Dermanka Ludwik Ewa Wyszyńska 481 12 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0007.htm
29 4 1857 Krzemieniec Dominik Wasiutyński Krzemieniec Jan Rozalia Krupiecka 0.1-29 9V-10R 25 T
3 11 1857 Łabuń Katarzyna Jaskulska Białopol Piotr Petronela Majewska Stanisław Krupczyński i Teofila Sułkowska 178-3-73 353V-355R 80 Ż DM
1 9 1857 Sławuta Jadwiga Borkowska ? Sławuta NN Balbina chł. Tadeusz Duliński, Julianna Krupska 178-3-73 436V-437R 40 Ż 822
8 9 1857 Sławuta Marianna Gorajska Sławuta Ludwik Karolina Sawicka mieszcz. Stanisław Szkorupski, cudzoz. Rozalia Wilhelmowa 178-3-73 437V-438R 42 Ż 824
24 9 1858 Ołyka Albertyna Krupińska Dermanka Ludwik Ewa Wyszyńska 482 28 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0015.htm
12 4 1859 Ołyka Stanisław Krupiński Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 483 8 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0005.htm
25 7 1859 Torczyn Ewa Krupińska Budki Horodyńskie Wojciech Antonina Sztanderowska Franciszek Szyszko, Paulina Rudnicka 645 24-25 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0013.htm
25 7 1859 Torczyn Adam Krupiński Budki Horodyńskie Wojciech Antonina Sztanderowska szl. Alojzy Rudnicki, Marianna Krupińska ż. żołn. Józefa 645 24-25 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0013.htm
14 12 1859 Torczyn Lucyna Krupińska Chorochoryń Franciszek Joanna Domańska Adolf Krupiński, Kasylda Poznańska z. Michała 645 38-39 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0020.htm
14 6 1859 Lachowce Mieczysław Bazyli Rupniewski Iwkowce Bolesław Adelina Dragattow książę Władysław Jabłonowski, Franciszka Rupniewska, wdowa 886 161-162 46 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0084.htm
22 1 1860 Ołyka Adam Rutkowski Dermanka Józef Anna Ostrowska Jan Krupiński, Dorota Biernacka ż. Stanislawa 841 303-304 3 484 2-3 0
3 3 1860 Ołyka Kazimierz Kownacki Pyszny Bór Wincenty Anna Orlińska Wojciech Kownacki, Marianna Krupińska ż. Jana 841 309-310 12 484 8-9 0
26 3 1860 Ołyka Józef Adam Rutkowski Dermanka Erazm Katarzyna Krupińska 841 311-312 16 484 12-13 0
6 4 1860 Ołyka Julia Krupińska Dermanka Ludwik Ewa Wyszyńska 841 311-312 17 484 12-13 0
20 5 1860 Torczyn Julia Krupińska Budki Horodyńskie Józef Marianna Szyszko 841 443-444 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0245.htm
2 8 1860 Torczyn Kajetan Krupiński Chorochoryn Adam Marianna Strzelecka 841 445-446 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0246.htm
27 10 1860 Krzemieniec Jan Wasiutyński Krzemieniec Jan Rozalia Krupiecka Michał Wasiutyński, Anna Stramnowa 0.1-33 24V-25R 70 T
13 5 1861 Ołyka Edward Krupiński Dermanka Ludwik Ewa Wyszyńska 22-1-188 431 36 Łuck 0
10 1 1861 Torczyn Piotr Rudnicki Budki Horodyńskie Bazyli Julia Grodzka Tomasz Rudnicki, Marianna Krupińska ż. Józefa, as.: szl. Alojzy Rudnicki, Tekla R 647 4-5 7 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20647/pages/PL_1_436_647_0003.htm
26 12 1862 Ołyka Marianna Sawicka Dermanka Kasper Katarzyna Krupińska 485 28 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0015.htm
6 4 1862 Torczyn Wincenty Krupiński Chorochoryń Jan Marianna Strzałkowska 648 12-13 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0007.htm
19 10 1862 Torczyn Jan Rudnicki Budki Horodyńskie Kajetan Marianna Sawicka Walery Grodzki, Waleria Rudnicka ż. Walentego?, as.: Franciszek Krupiński, Sylwe 648 22-23 44 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0012.htm
27 10 1862 Torczyn Szymon Krupiński Budki Horodyńskie Józef Marianna Szyszko 648 24-25 47 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0013.htm
27 10 1862 Torczyn Bronisława Krupińska Chorochoryń Franciszek Joanna Domańska Paweł Bogusławski, Adolfina Bogusławska ż. Władysława 648 24-25 49 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0013.htm
19 12 1862 Torczyn Bronisława Krupińska Budki Horodyńskie Franciszek Sabina Rudnicka Walerian Grodski, Walenia Rudnicka ż. Wincentego 648 28-29 59 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0015.htm
9 12 1862 Hulewicze Waleria Antonina Skorupska Czersk Ignacy Celestyna Chruściewicz 136 16-17 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20136/pages/PL_1_436_136_0009.htm
5 1 1863 Żytomierz Emilia Borowska Balarka Kazimierz Marianna Skorupińska Alojzy Skorupiński, Emilia Gergowska ? 178-3-54 3 5 Ż DG
17 1 1863 Żytomierz Piotr Szkorupiński Żytomierz Klemens Marianna Didkowska Ignacy Własiewicz, Tekla Tepliakow ? 178-3-54 9 22 Ż DG
8 5 1863 Żytomierz Stanisław Szkorupiński Żytomierz Karol Aleksandra Leśniowska Leonard Borysiewicz, Agnieszka Kruszelnicka 178-3-54 39 123 Ż DG
25 6 1863 Żytomierz Pawlina Szaciło Kulikowska Futor Makowskiego Michał Pawlina Szkorupińska Wojciech Sikorski, Filipina Sikorska 178-3-54 45 151 Ż DG
28 8 1863 Żytomierz Anna Aleksandra Fiałkowska Balarka Felicjan Aleksandra Wołynska Antoni Skorupinski, Marcianna Kochowska 178-3-54 59 208 Ż DG
17 9 1863 Żytomierz Antoni Szkorupiński Balarka Piotr Antonina Tenczynska Bronisław Skrzeminski, Józefa Buczynska 178-3-54 63 224 Ż DG
16 11 1863 Żytomierz Józefa Rychalska Futor Gizyka ? Jan Teodozja Stadnicka Karol Rychalski, Balbina Żnikrupa 178-3-54 81 290 Ż DG
31 12 1864 Ołyka Ludwik Krupiński Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 488 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0002.htm
5 4 1864 Ołyka Wincenty Krupiński Dermanka Ludwik Ewa Wyszyńska 487 8 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0005.htm
17 3 1864 Torczyn Karolina Szyszko Budki Horodyńskie Stefan Tekla Marcinkowska szl. Walerian Grodzki, 1-dw. Marianna Krupińska ż. Józefa 650 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0004.htm
22 12 1865 Ołyka Florian Skirzewski Dermanka Franciszek Katarzyna Krupińska 488 32 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0017.htm
7 8 1865 Ołyka Marianna Krupińska Dermanka Adam Józefa Trybulska 488 24 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0013.htm
13 9 1865 Torczyn Wilhelmina Rudnicka Budki Horodyńskie Kajetan Marianna Sawicka Kajetan Marcinkowski, Marianna Krupińska, as:: Waldemar Rudnicki, ...? Sawicka p 651 22-23 31 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0012.htm
25 3 1865 Torczyn Matylda Krupińska Chorochoryn Franciszek Sabina Rudnicka 651 10-11 13 0
23 8 1865 Torczyn Józefa Krupińska Budki Horodyńskie Franciszek Joanna Domańska Mikołaj Klukowski, Sabina Krupińska 651 18-19 27 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0010.htm
22 10 1865 Torczyn Jan Krupiński Budki Horodyńskie Tomasz Zuzanna Strzelecka Jan Garczyński, Honorata Okorska ż. Jana 651 26-27 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0014.htm
5 9 1865 Żytomierz Jan Borowski Futor Wasilewskiego Kazimierz Marianna Skorupińska syn ob./ Jan Rutkowski, Karolina Twardowska 178-3-61 37 234 Ż DG
16 8 1865 Żytomierz Aniela Szymanowska Kamionka Stefan Katarzyna Niewiesiewicz córka chłopów / Klemens Szkorupiński, Tekla Petlak 178-3-61 34 213 Ż DG
24 7 1865 Żytomierz Kamilla Fiałkowska Balarka Felicjana Aleksandra Wołyńska Kazimierz Gerhowski ?, Anna Szkorupińska 178-3-61 31 192 Ż DG
29 6 1865 Żytomierz Władysław Szkorupiński Żytomierz Karol Aleksandra Leśniowska syn ob./ Leonard Borysiewicz, Prakseda Czarnecka, asustowali: Mikołaj Ulaszyński, Saturnina Czarnec 178-3-61 28 172 Ż DG
31 5 1865 Żytomierz Maria Ryszkowska Żytomierz Adolf Józefa Kodelska córka mieszczan/ Karol Skorupiński, Tekla Łomińska 178-3-61 23 134 Ż DG
13 4 1865 Żytomierz Józef Krzywakowski Baraszowka Franciszek Sabina Żurawska syn 1-dw., Alojzy Szkorupiński, Klementyna Garlinska 178-3-61 16 87 Ż DG
23 12 1865 Żytomierz Jan Szkorupiński Balarka Piotr Antonina Tenczyńska syn ob./ Antoni Szkorupiński, Agnieszka Słowińska 178-3-61 48 318 Ż DG
1 1 1866 Żytomierz Antoni Żygadło Balarka Stanisław Emilia Szkorupińska [4.01.1866] syn wolnożyjących, Michał Świemon i Elżbieta Kuriata 178-3-63 3 3 Ż 5 i 6 DG
11 3 1866 Żytomierz Franciszka Szaciło-Kulikowska Futor Makowskiego Michał Pawlina Szkorupińska [20.03.1866] córka 1-dw., Wincenty Sulikowski i Pawlina Górecka 178-3-63 17 68 Ż 33 i 34 DG
13 5 1866 Żytomierz Marcella Gumowska Futor Ejzyka Jan Marianna Garbowska [15.05.1866] córka 1-dw., Franciszek Popiel i Balbina Żnykrup, asyst.: Walenty Murawski i Petronela 178-3-63 28 118 Ż 53 i 54 DG
18 7 1866 Żytomierz Kamil Brunak Żytomierz Józef Magdalena Kotoni [06.08.1866] Mikołaj Krzeczkowski i Aleksandra Szkorupińska 178-3-63 40 186 Ż 77 i 78 DG
5 1 1867 Ołyka Kasper Krupiński Pyszny Bór Adam Józefa Trybulska 489 2 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0002.htm
5 1 1867 Ołyka Grzegorz Krupiński Pyszny Bór Adam Józefa Trybulska 489 4 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0003.htm
3 9 1867 Ołyka Julia Skirewska Dermanka Franciszek Katarzyna Krupińska 489 26 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0014.htm
7 5 1867 Torczyn Jan Krupiński Majdan Horodyński Józef Marianna Szyszko 653 12-13 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0007.htm
13 8 1867 Torczyn Wawrzyniec Krupiński Chorochoryń Jan Marianna Szczepkowska 653 16-17 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0009.htm
23 10 1867 Torczyn Rafał Krupiński Chorochoryń Franciszek Sabina Rudnicka 653 26-27 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0014.htm
15 7 1867 Krzemieniec Sylwester Bielawski Szpikołosy Antoni Petronela Krupowicka 426-1-41 13V-14R 48 T 476
9 3 1868 Torczyn Władysław Krupiński Chorochoryń Tomasz Zuzanna Strzelecka 654 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0006.htm
19 9 1868 Torczyn Władysław Jaworski Siedmiarki Teofil Fruzyna (Eufruzyna) Tubilewicz (Tybulewicz) Jan Łaskarzewski, Julia Kruczyńska (Krupińska?) ż. Bazylego 654 20-21 29 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0014.htm
4 7 1868 Białogródka Karol Krupczyński Puzyrki Małe Józef Antonina Teleżyńska Piotr Krotewicz i Michalina Zaręba ż. Jana 178-03-81 357V-358R 60 Ż DM
24 1 1869 Torczyn Pawlina Krupińska Chorochoryń Bronisław Józefa Wolak 655 6-7 9 0
29 3 1869 Torczyn Wincenty Krupiński Chorochoryń Feliks Agnieszka 655 10-11 15 0
1 6 1869 Torczyn Maria Krupińska Franciszek Joanna Domańska 655 18-19 27 0
6 6 1869 Torczyn Norbert Wolak Chorochoryń Ferdynand Katarzyna Krupińska 655 20-21 28 0
30 6 1869 Torczyn Piotr Krupiński Chorochoryń Jan Maria Strzałkowska 655 22-23 32 0
13 10 1869 Torczyn Marianna Kwiatkowska Chorochoryń Andrzej Emilia Krupińska 655 30-31 45 0
3 12 1869 Torczyn Andrzej Krupiński Chorochoryń Franciszek Sabina Rudnicka 655 40-41 60 0
25 12 1869 Torczyn Joanna Krupińska Chorochoryń Tomasz Zuzanna Strzelecka 655 42-43 64 0
19 2 1869 Ołyka Konstanty Grzegorz Krupiński Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 490 10 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0006.htm
25 10 1869 Ołyka Józef Krupiński Dermanka Adam Józefa Trybulska 490 42 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0022.htm
1 1 1870 Torczyn Klementyn Krupiński Chorochoryń Adam Marianna Strzelecka 656 2-3 1 0
22 3 1870 Torczyn Pawlina Markowska Torczyn Feliks Aniela Krupińska 656 14-15 25 0
3 1 1870 Ołyka Jan Skirzewski Dermanka Franciszek Katarzyna Krupińska 491 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0002.htm
21 1 1870 Ołyka Bronisław Krupiński Pyszny Bór Józef Marianna Chodorowska 491 4 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0003.htm
25 1 1870 Ołyka Paweł Adam Krupiński Pyszny Bór Andrzej Ludwika Wysocka 491 8 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0005.htm
24 8 1870 Ołyka Teofila Krupińska Pyszny Bór Piotr Karolina Rosińska 491 26 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0014.htm
18 5 1870 Krzemieniec Feliksa Bielawska Szpikołosy Antoni Petronela Chrupowicka 1-50 16V-17R 55 T
18 8 1871 Torczyn Herminia (?) Krupińska Chorochoryń Bronisław Józefa Wolak 657 20-21 28 0
16 9 1871 Torczyn Nikodem Szpandorowski Chorochoryń Feliks Agnieszka Krupińska 657 22-23 32 0
9 8 1871 Ołyka Józefa Krupińska Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 492 33 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0018.htm
29 12 1871 Ołyka Julia Krupińska Dermanka Adam Józefa Trybulska 493 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0002.htm
25 5 1872 Torczyn Feliks Kwiatkowski Chorochoryń Andrzej Emilia Krupińska 658 16-17 28 0
24 5 1872 Torczyn Bronisław Krupiński Chorochoryń Franciszek Joanna Domańska 658 16-17 31 0
4 6 1872 Torczyn Aleksander Krupiński Chorochoryń Józef Józefa Kawarska 658 18-19 33
19 6 1872 Torczyn Kazimierz Wolak Chorochoryń Ferdynand Katarzyna Krupińska 658 20-21 39 0
17 11 1872 Torczyn Józef Krupiński Chorochoryń Jan Marianna Strzałkowska 658 32-33 62 0
15 1 1872 Ołyka Aniela Krupińska Pyszny Bór Andrzej Ludwika Wysocka Teofil Konefał, Katarzyna Krupińska panna 493 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0005.htm
12 2 1872 Ołyka Julia Bronisława Krupińska Pyszny Bór Józef Teofila Kownacka 493 14-15 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0008.htm
29 3 1872 Ołyka Grzegorz Skirzewski Dermanka Franciszek Katarzyna Krupińska 493 22 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0012.htm
28 9 1872 Sidorów Wieńczysław Worona Wasylków 27 Franciszek Anna Skrupska 1205L 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0009.htm
12 8 1872 Horochów Józef Rektor Nowosiółki Czeskie Franciszek Anna Krupiczek 108 30-31 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0017.htm
23 9 1872 Krzemieniec Tekla Bielawska Wesołówka Antoni Petronela Chrupowicka 1-62 16V-17R 62 T 882
6 1 1873 Torczyn Baltazar Krupiński Chorochoryń Franciszek Sabina Rudnicka 659 2-3 1 0
20 5 1873 Torczyn Katarzyna Krupińska Chorochoryń Tomasz Zuzanna Strzelecka 659 12-13 18 0
5 11 1873 Torczyn Karol Kwiatkowski Chorochoryń Andrzej Emilia Krupińska 659 24-25 34 0
23 2 1873 Ołyka Franciszek Krupiński Pyszny Bór Piotr Karolina Rosińska 494 6 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0004.htm
26 2 1873 Sidorów Teodor Koszałko Pużyna 40 Jakub Irena Skrupska 1205L 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0025.htm
2 4 1874 Torczyn Franciszek Wolak Chorochoryn Ferdynand Katarzyna Krupińska 660 10-11 13 0
9 9 1874 Torczyn Mikołaj Sznejderowski Chorochoryn Feliks Agnieszka Krupińska 660 28-29 42 0
26 1 1874 Ołyka Franciszka Krupińska Dermanka Adam Józefa Trybulska 495 3-4 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0003.htm
1 3 1874 Ołyka Ludwik Krupiński Pyszny Bór Andrzej Ludwika Wysocka 495 9-10 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0006.htm
27 4 1874 Ołyka Celestyna Krupińska Pyszny Bór Józef Teofila Kownacka 495 20 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0011.htm
23 6 1874 Ołyka Anna Krupińska Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 495 26 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0014.htm
26 6 1874 Ołyka Teofila Skirewska Dermanka Franciszek Katarzyna Krupińska 495 28 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0015.htm
16 10 1874 Ołyka Józefa Szpyngiel Dermanka Piotr Teofila Krupińska 495 40 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0021.htm
3 11 1874 Sidorów Marcin Worona Wasylków 28 Franciszek Anna Skrupska 1205L 101 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0061.htm
6 1 1875 Torczyn Bronisława Krupińska Chorochoryń Jan Marianna Strzałkowska 661 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0002.htm
18 1 1875 Torczyn Pawlina Krupińska Chorochoryń Franciszek Józefa Kawarska Modest Rygler, Karolina Kawarska z. Stanisława 661 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0003.htm
25 8 1875 Torczyn Ludwik Fukiet Chorochoryń Mikołaj s. Aleksandra Marianna p.v. Krupińska Michał Holc, Józefa Klukowska ż. Mikołaja 661 30-31 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0016.htm
20 9 1875 Torczyn Maria Krupińska Chorochoryń Bronisław Dorota Fukiet 661 32-33 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0017.htm
11 10 1875 Torczyn Marianna Krupińska Chorochoryń Franciszek Sabina Rudnicka 661 34-35 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0018.htm
16 10 1875 Torczyn Florian Kwiatkowski Chorochoryń Andrzej Emilia Krupińska 661 34-35 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0018.htm
1 6 1875 Ołyka Bronisław Krupiński Dermanka Ludwik Anna (Aniela) Sewruk 496 22 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0012.htm
5 8 1875 Ołyka Józefa Krupińska Pyszny Bór Piotr Karolina Rosińska 496 28 51 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0015.htm
20 12 1875 Ołyka Józefa Krupińska Pyszny Bór Andrzej Ludwika Wysocka 496 46 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0024.htm
20 10 1875 Krzemieniec Antoni Bielawski Wesołówka Antoni Petronela Chrupowicka szl. Jan Orłowski, Maria Kirowa z. feldfebla Jana 426-1-69 17V-18R 66 T
13 11 1876 Torczyn Emilia Szpanderowska Chorochoryń Feliks Agnieszka Krupińska 662 24-25 46 0
9 12 1876 Torczyn Maria Krupińska Chorochoryń Tomasz Zuzanna Trzelecka 662 28-29 55 0
9 2 1876 Ołyka Teofil Skirzewski Dermanka Franciszek Katarzyna Krupińska 497 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0004.htm
11 7 1876 Ołyka Józef Szpyngler Dermanka Piotr Teofila Krupińska 497 26 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0014.htm
26 7 1876 Ołyka Franciszka Krupińska Pyszny Bór Jan Zofia Wysocka 497 28 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0015.htm
29 11 1876 Ołyka Emilia Krupińska Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 498 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0002.htm
30 8 1876 Kuniów Wacław Krupek Antonówka Franciszek Maria Dworaczek Wacław Kapucian i Maria Rżasa ż. Jana 178-3-78 422V-423R 79 Ż DM
1 2 1877 Torczyn Anna Krupińska Chorochoryń Jan Marianna Strzałkowska 663 6-7 11 0
3 3 1877 Torczyn Kazimierz Krupiński Siedmiarki Adam Emilia Łaskarzewska 663 8-9 15 0
20 3 1877 Torczyn Ludomira Wolak Chorochoryń Ferdynend Katarzyna Krupińska 663 10-11 19 0
2 5 1877 Torczyn Stanisław Krupiński Chorochoryń Franciszek Joanna Domańska 663 12-13 23 0
20 6 1877 Torczyn Petronela Kwiatkowska Smolarnia Andrzej Emilia Krupińska 663 16-17 29 0
6 12 1877 Torczyn Stanisław Krupiński Chorochoryń Bronisław Dorota Fukiet 663 26-27 50 0
8 3 1877 Ołyka Teofila Krupińska Dermanka Adam Józefa Trybulska 498 20 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0011.htm
1 5 1877 Ołyka Stefania Krupińska Dermanka Piotr Marcelina Podczaszyńska 498 28 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0015.htm
15 10 1877 Krzemieniec Jadwiga Bielawska Wesołówka Antoni Petronela Chrupowicka 1-71 18V-19R 75 T
2 6 1878 Torczyn Aniela Krupińska Chorochoryń Jan Róża Dymińska 664 12-13 21 0
9 11 1878 Torczyn Karolina Kwiatkowska Chorochoryń Andrzej Emilia Krupińska 664 20-21 40 0
8 11 1878 Torczyn Leon Krupiński Chorochoryń Jan Marianna Strzałkowska 664 22-23 41 0
18 12 1878 Torczyn Zenon Krupiński Chorochoryń Franciszek Sabina Rudnicka 664 24-25 46 0
28 2 1878 Kowel Józef Skorupski Kowel Józef Augustyna Borena 279 8-9 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0005.htm
3 2 1878 Ołyka Ewa Krupińska Bolesławka Jan Zofia Wysocka 499 4 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0003.htm
14 3 1878 Ołyka Adolf Szpryngiel Dermanka Piotr Teofila Krupińska 499 10 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0006.htm
30 3 1878 Ołyka Bronisław Krupiński Pyszny Bór Andrzej Ludwika Wysocka 499 12 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0007.htm
24 8 1878 Ołyka Rozalia Krupińska Pyszny Bór Józef Teofila Kownacka 499 36 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0019.htm
24 8 1878 Ołyka Leon Skirzewski Dermanka Franciszek Katarzyna Krupińska 499 36 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0019.htm
15 9 1878 Ołyka Antoni Krupiński Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 499 40 59 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0021.htm
28 3 1878 Kuniów Maria Krupko Antonówka Józef Franciszka Morawc Jan Rasa i Barbara Honzl ż. Antoniego 178-3-78 501V-502R 26 Ż DM
10 9 1878 Kuniów Stefan Liangr Antonówka Emilia s. nieślubny, Franciszek Jancz i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-78 512V-513R 71 Ż DM
3 4 1879 Ołyka Helena Krupińska Bolesławka Jan Zofia Wysocka 500 14 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0008.htm
10 7 1879 Ołyka Florian Krupiński Pyszny Bór Franciszek Józefa Kownacka 500 26 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0014.htm
18 9 1879 Ołyka Bronisław Krupiński Dermanka Adam Józefa Trybulska 500 34 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0018.htm
7 10 1879 Ołyka Maria Krupińska Pyszny Bór Piotr Marcelina Podczaszyńska 500 42 61 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0022.htm
21 3 1879 Torczyn Jan Krupiński Chorochoryń Bronisław Dorota Fukiet 665 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0006.htm
14 12 1879 Torczyn Łukasz Krupiński Siedmiarki Franciszek Franciszka Łaskarzewska 665 30-31 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0016.htm
3 6 1880 Torczyn Karolina Kwiatkowska Antonówka Andrzej Emilia Krupińska 666 16-17 22 0
9 3 1880 Ołyka Izydor Krupiński Pyszny Bór Jan Zofia Wysocka 501 14 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0007.htm
13 3 1880 Ołyka Józef Krupiński Kotów Andrzej Ludwika Wysocka 501 16 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0009.htm
3 4 1880 Ołyka Józefa Skirzewska Dermanka Franciszek Katarzyna Krupińska 501 26 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0014.htm
26 7 1880 Ołyka Maria Krupińska Pyszny Bór Józef Teofila Kownacka 501 42 60 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0022.htm
16 9 1880 Kuniów Stanisław Andrele Antonówka Wacław Franciszka Wawro Stanisław Stantej i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-78 596V-597R 55 Ż DM
6 5 1881 Torczyn Anna Krupińska Chorochoryń Jan Marianna Strzałkowska 667 16-17 24 0
16 9 1881 Torczyn Władysław Krupiński Chorochoryń Bronisław Dorota Fukiet 667 36-37 43 0
3 10 1881 Torczyn Jadwiga Kwiatkowska Chorochoryń Andrzej Emilia Krupińska 667 36-37 44 0
23 1 1881 Ołyka Franciszek Krupiński Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 502 4 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0003.htm
29 1 1881 Ołyka Bronisław Krupiński Nowa Ziemia Piotr Marcelina Podczaszyńska 502 8 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0005.htm
12 7 1881 Ołyka Katarzyna Szpryngiel Dermanka Piotr Teofila Krupińska 502 32 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0017.htm
13 9 1881 Ołyka Mikołaj Krupiński Pyszny Bór Franciszek Józefa Kownacka 502 40 59 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0021.htm
12 4 1882 Kowel Leon Skorupski Kowel Józef Augusta Born 284 2-3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20284/pages/PL_1_436_284_0002.htm
3 2 1882 Torczyn Agata Krupińska Chorochoryn Franciszek Sabina Rudnicka Antoni Bogusławski, Dorota Krupińska z. Bronisława 668 4-5 8 0
20 1 1882 Ołyka Adam Krupiński Pyszny Bór Jan Zofia Wysocka 503 6 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0004.htm
4 3 1882 Ołyka Piotr Krupiński Dermanka Adam Józefa Trybulska 503 14 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0008.htm
17 5 1882 Ołyka Franciszek Krupiński Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 503 26 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0014.htm
16 8 1882 Ołyka Zygmunt Krupiński Dermanka Jan Kamila Konefał 503 38 57 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0020.htm
2 10 1882 Ołyka Adolf Krupiński Kotów Andrzej Ludwika Wysocka 503 46 71 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0024.htm
6 12 1882 Ołyka Jadwiga Krupińska Pyszny Bór Józef Teofila Kownacka 503 58 88 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0030.htm
30 10 1882 Torczyn Piotr Kawarski Chorochoryn NN Julia Józef Garczyński, Frabciszka Krupińska ż. Franciszka 668 20-21 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20668/pages/PL_1_436_668_0012.htm
20 2 1882 Kuniów Andrzej Richtażik Antonówka Jan Antonina Sljuk Wacław Lenoch i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-78 666V-667R 10 Ż DM
20 2 1882 Kuniów Bogumiła Richtażik Antonówka Jan Antonina Sljuk Wacław Lenoch i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-78 666V-667R 11 Ż DM
7 7 1882 Kuniów Anna Rżas Antonówka Józef Anna Kwaśniczek Józef Krupka i Anna Andrele ż. Józefa 178-3-78 674V-675R 43 Ż DM
15 1 1883 Ołyka Jan Krupiński Pyszny Bór Piotr Marcelina Podczaszyńska 504 4 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0003.htm
10 6 1883 Torczyn Klementyna Krupińska Chorochoryn Tomasz Zuzanna Tchorzewska 669 12-13 18 0
10 9 1883 Ołyka Katarzyna Szpryngiel Kotów Piotr Teofila Krupińska 504 38 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0020.htm
9 2 1883 Rzyszczów Bolesław Szczepan Rutkowski Traktomirów Wincenty Bolesława Łączycka Walenty Skorupski, Antonina Rutkowska
6 9 1883 Torczyn Anna Krupińska Chorochoryn Franciszek Aniela Stradurska 669 22-23 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0012.htm
16 9 1883 Torczyn Emilian Rudnicki Chorochoryń Edward Anna Garczyńska Jakub Szarłowski, Franciszka Solarska ż. Grzegorza, as.: Kajetan Krupiński, Józefa Klukowska 669 22-23 34 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20669/pages/PL_1_436_669_0012.htm
16 3 1883 Kuniów Kazimierz Fidyk Kuniów Franciszek Karolina Piotruszewska Franciszek Siedlak i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-78 722V-723R 37 Ż DM
27 8 1883 Kuniów Helena Gonzik Antonówka Antoni Barbara Lunaczek Adolf Piotruszewski i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-78 731V-732R 74 Ż DM
10 11 1884 Turzysk Katarzyna Krupak Wierzbiczno Jan Anna Wnuk 752 24-25 34 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0013.htm
15 1 1884 Ołyka Rozalia Domalewska Kotów Stanisław Teofila Kownacka Franciszek Mazurkiewicz, Zofia Krupińska ż. Jana 505 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0003.htm
2 3 1884 Ołyka Marianna Mazurkiewicz Kaczew Ludwik Katarzyna Kownacka Stanisław Domalewski, Zofia Krupińska ż. Jana 505 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0006.htm
4 3 1884 Ołyka Józefa Krupińska Dermanka Jan Kamila Konefał 505 10-11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0006.htm
21 9 1884 Ołyka Leon Krupiński Pyszny Bór Jan Zofia Wysocka 505 52 74 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0027.htm
18 12 1884 Ołyka Wiktoria Krupińska Pyszny Bór Józef Teofila Kownacka 505 60 87 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0031.htm
16 10 1885 Torczyn Konstanty Garczyński Chorochoryń Bronisław (Brunon?!) Anna (Aniela) Korzeniowska Józef Szadurski, Sabina Krupińska, as.: Franciszek Kru 671 28 EH
14 4 1885 Ołyka Józefa Krupińska Kotów Jan Kamila Konefał 506 16 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0009.htm
3 1 1885 Ołyka Bronisław Krupiński Dermanka Adam Józefa Trybulska 506 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0002.htm
6 9 1885 Ołyka Franciszka Krupińska Pyszny Bór Piotr Marcelina Podczaszyńska 506 42 62 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0022.htm
4 10 1885 Ołyka Stanisław Szpryngiel Kotów Piotr Teofila Krupińska 506 50 75 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0026.htm
10 12 1885 Kuniów Franciszka Rżas Antonówka Józef Anna Kwaśniczek Józef Długi i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-86 27V-28R 106 Ż DM
2 10 1886 Jałowicze Marcin Rupo Ostrożec Aleksander Anna 159 16-17 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0009.htm
24 8 1886 Turzysk Stefan Skorupski Błazennik Stanisław Michalina Kozakiewicz 754 23-24 30 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0014.htm
5 6 1886 Ołyka Bronisława Krupińska Pyszny Bór Wojciech Matylda Chodorowska 507 34 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0018.htm
28 10 1886 Ołyka Marcelina Krupińska Pyszny Bór Jan Zofia Wysocka 507 60 101 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0031.htm
11 11 1886 Ołyka Jan Krupiński Dermanka Adam Józefa Trybulska 507 60 102 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0031.htm
19 7 1887 Grzymałów Stanisław Salacki Mazurówka Franciszek Maria Pop Michał Pop, Anna Chrupajło 1614 12 18 EK 0
4 8 1887 Grzymałów Anna Królikoska Ostapie Władysław Maria Rupenthal Wojciech Żarnowski, Anna Plekaw 1614 26 44 EK 0
8 10 1887 Grzymałów Maria Chrupało Bucyki Mikołaj Maria Seterwak Onufry Zadorożny, Maria Palhuj49-19 1614 49 19 EK 0
14 1 1887 Turzysk Weronika Rupnik Turopin Rudolf Maria Lipina 755 2-3 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0002.htm
2 6 1887 Turzysk Antoni Krupak Wierzbiczno Jan Anna Szymańska 755 10-11 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0006.htm
13 11 1887 Turzysk Feliks Jałowicz Turopin Piotr Marianna Rupnik 755 20-21 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0011.htm
10 8 1887 Horochów Ewelina Zielińska Podliski Stanisław Justyna Tymoteusz Skurupski, Marianna Tołoczko 123 38-39 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0022.htm
21 10 1887 Grzymałów Michalina Chrupowicz Grzymałów Jan Helena Olech Michał Nowakowski, Anna Buczyńska 1614L 4 29 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
18 3 1888 Torczyn Hipolit Garczyński Chorochoryń Bronisław (Brunon?!) Aniela/Anna? Korzeniowska Franciszek Krupiński, Józefa Dymińska 674 13 EH
4 2 1888 Grzymałów Błażej Graboski Grzymałów Wawrzyniec Maria Kozak Michał Hrupajło, Franciszka Bzowicka 1614 101 3 EK 0
24 1 1888 Ołyka Florian Krupiński Pyszny Bór Piotr Marcelina Podczaszyńska 508 6 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0004.htm
30 5 1888 Ołyka Stanisław Krupiński Pyszny Bór Józef Teofila Kownacka 508 24 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0013.htm
24 7 1888 Ołyka Mieczysław Szpryngiel Kotów Piotr Teofila Krupińska 508 34 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0018.htm
13 9 1888 Ołyka Ireneusz Krupiński Pyszny Bór Jan Zofia Wysocka 508 44 86 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0023.htm
3 10 1888 Ołyka Marceli Krupiński Pyszny Bór Piotr Marianna Żarczyńska 508 48 94 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0025.htm
17 11 1888 Ołyka Genowefa Rup Chorłupy Aleksander Anna Kania 508 58 115 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0030.htm
28 12 1888 Torczyn Franciszek Garczyński Chorochoryń Józef Bronisława Bogusławska Mikołaj Radkowski, Marianna Krupińska żona Jana 675 2-3 1 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0002.htm
18 5 1888 Kuniów Józef Krupka Antonówka IN Anna s. nieślubny, Franciszek Siejkor i Anna Rzas ż. Józefa 178-3-86 135V-136R 48 Ż DM
11 1 1889 Ołyka Jadwiga Krupińska Dermanka Jan Elzbieta Ostrowska 509 4 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0003.htm
26 1 1889 Ołyka Florian Kownacki Dobra Stanisław Maria Krupińska 509 6 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0004.htm
21 3 1889 Ołyka Malwina Kownacka Pyszny Bór Piotr Helena Krupińska 509 14 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0008.htm
17 8 1889 Ołyka Adam Krupiński Pyszny Bór Piotr Marcelina Podczaszyńska 509 34 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0018.htm
10 9 1889 Ołyka Karolina Ostrowska Dobra Jan Teofila Krupińska 509 42 81 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0022.htm
18 11 1889 Ołyka Jadwiga Chodorowska Pyszny Bór Jan Katarzyna Krupińska 509 52 104 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0028.htm
28 6 1889 Torczyn Leontyna Krupińska Jamki Franciszek Aniela Olszamowska 675 16-17 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0009.htm
25 8 1889 Torczyn Ludwik Krupiński Jamki Karol Józefa Umańska 675 22-23 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0012.htm
3 3 1889 Kuniów Józef Rzas Antonówka Józef Anna Kwasniczek Józef Krupka i Franciszka Długa ż. Józefa 178-3-86 183V-184R 29 Ż DM
14 5 1889 Kuniów Antoni Budny Antonówka Józef Anna Kralik Franciszek Buden i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-86 187V-188R 48 Ż DM
9 2 1890 Turzysk Piotr Skorupski Wielkie Stanisław Michalina Kozakiewicz 758 2-3 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0002.htm
3 7 1890 Turzysk Józef Rupnik Turopin Rudolf Marianna Lipina 758 10-11 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0006.htm
11 9 1890 Turzysk Emilia Rupnik Turopin Izydor Małgorzata Emeryk 758 12-13 24 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0007.htm
13 3 1890 Ołyka Weronika Krupińska Pyszny Bór Franciszek Józefa Kownacka 510 9 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0011.htm
11 4 1890 Ołyka Adela Krupińska Pyszny Bór Piotr Marianna Żarczyńska 510 11 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0014.htm
24 1 1890 Torczyn Wacław Janicki Chorochoryn Jan Jadwiga Sadzewicz Kajetan Krupiński, Kamila Wereżyńska panna 676 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0003.htm
19 7 1890 Torczyn Marianna Kawarska Chorochoryn Wacław Józefa Wiszniewska Józef Szadurski, marianna Krupińska ż. Jana 676 14-15 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0008.htm
8 9 1890 Torczyn Franciszek Krupiński Chorochoryn Kajetan Bronislawa Klukowska 676 18-19 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0010.htm
26 9 1890 Torczyn Klementyna Garczyńska Chorochoryń Bronisław Aniela Korzeniowska Józef Szadurski, Sabina Krupińska ż. Franciszka 676 20-21 38 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0011.htm
1 11 1890 Horochów Jan Szwarc Zagaje Jan Agata Krupnik 126 51-52 98 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0027.htm
12 1 1890 Jałowicze Katarzyna Trup Łyszcze, par. Łuck Wincenty Maria Kościelec 163 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0003.htm
17 2 1890 Kuniów Antonina Rzas Antonówka Franciszek Franciszka Gonzik Jan Janeczek i Franciszka Krupka ż. Józefa 178-3-86 326V-327R 21 Ż DM
17 7 1890 Kuniów Franciszek Andrele Antonówka Karol Marianna Lipowska Józef Matkowski i Franciszka Krupkowa ż. Józefa 178-3-86 332V-333R 56 Ż DM
1 1 1891 Włodzimierz Szczepan Skorupa Marianówka Teofil Antonina Mirowska 809 2-3 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0002.htm
7 6 1891 Torczyn Seweryn Szadurski Chorochoryn Józef Anna Klukowska Jan Krupiński, Paulina Wereżyńska wdowa 677 18-19 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0010.htm
16 10 1891 Torczyn Antoni Krupiński Zamogile Karol Józefa Umańska 677 36-37 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0019.htm
28 9 1892 Torczyn Michał Krupiński Jamki Franciszek Aniela Olszamowska 678 28-29 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0015.htm
23 9 1892 Torczyn Zygmunt Gierzban Chorochoryn Franciszek Matylda Krupińska Teofil Radkowski, Helena Strzałkowska z. Juliana 678 26-27 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0014.htm
18 8 1892 Turzysk Władysław Rupnik Turopin Izydor Małgorzata Emeryk 760 16-17 30 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0009.htm
15 8 1892 Turzysk Katarzyna Rupnik Turopin Rudolf Marianna Lipina 760 16-17 31 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0009.htm
23 4 1892 Ołyka Antonina Słodkowska Pyszny Bór Stanisław Julia Krupińska Walenty Słodkowski, Elena Kownacka 1018 20 40 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0013.htm
4 6 1892 Ołyka Cyryla Kownacka Pyszny Bór Kazimierz Julia Skarżyńska Adam Krupiński, Franciszka Słodkowska 1018 28 54 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0017.htm
2 6 1892 Ołyka Weronika Krupińska Dermanka Jan Elżbieta Ostrowska miesz. Mieczysław Łopatkiewicz, Natalia Tarradowa wdowa 1018 28 56 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0017.htm
25 6 1892 Ołyka Zenon Krupiński Pyszny Bór Piotr Marcelina Podczaszyńska Franciszek Krupiński, Teofila Słodkowska 1018 32 61 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0019.htm
30 7 1892 Ołyka Aniela Moroz Pyszny Bór Stanisław Elżbieta Mazurkiewicz Ludwik Krupiński, Marianna Moroz 1018 36 71 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0021.htm
15 9 1892 Ołyka Cyprian Krupiński Pyszny Bór Piotr Marianna Żarczyńska chł. Stanisław Słodkowski, Bronisława Kownacka panna 1018 46 90 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0026.htm
14 11 1892 Ołyka Cyryla Kownacka Dobra Stanisław Marianna Krupińska Józef Ostrowski, Kazimierz Kownacki 1018 54 107 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0030.htm
14 11 1892 Ołyka Aniela Szczepkowska Silno Józef Emilia Chodorowska Mieczysław Sewruk, Józefa Krupińska 1018 54 108 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0030.htm
20 7 1892 Kuniów Edward Żas Antonówka Józef Anna Kwaśniczek Józef Krupka i Franciszka Glawszek ż. Józefa 178-3-86 419V-420R 76 Ż DM
25 12 1893 Turzysk Stefan Krupak Wierzbiczno Jan Anna Szymańska 762 4-5 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0003.htm
1 7 1893 Szumbar Karolina Rupental Dederkały Małe Józef Marianna Kińczyls 1020 175-176 27 0
5 8 1893 Turzysk Marianna Skorupska Wólka Stanisław Michalina Kozakiewicz 761 20-21 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0011.htm
20 1 1893 Ołyka Malwina Ostrowska Dobra Jan Teofila Krupińska 1018 105 16 MO 0
14 8 1893 Ołyka Cecylia Krupińska Dermanka Grzegorz Marianna Cybulska Józef Trybulski, Marianna Kownacka 1018 155 88 MO 0
25 10 1893 Ołyka Malwina Cybulska Dermanka Piotr Franciszka Krupińska Grzegorz Krupiński, Kamila Cybulska 1018 169 110 MO 0
23 11 1893 Ołyka Wacław Trybulski Dermanka Józef Józefa Moroz Grzegorz Krupiński, Katarzyna Moroz 1018 181 128 MO 0
20 12 1893 Ołyka Stefan Słodkowski Pyszny Bór Stanisław Julia Krupińska Adam Słodkowski, Karolina Kownacka 1018 191 142 MO 0
20 12 1893 Torczyn Konstancja Chrząstowska Chorochoryn Antoni Leontyna Wiszniowska Bronisław Krupiński, Aniela Garczyńska ż. Bronisława 680 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0002.htm
15 6 1893 Torczyn Leokadia Krupińska Szepel Kazimierz Karolina Suchodolska Wincenty Suchodolski, Katarzyna Krupińska panna 679 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0010.htm
4 11 1893 Torczyn Bolesław Garczyński Okorsk Duży Władysław Bronisława Krupińska Jan Tchorzewski, Rozalia Malinowska 679 30-31 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0016.htm
20 11 1893 Brody Stanisława Zofia Wibiral Karol Zofia Krupiecka L 35
0 1893 Ewang.2 Karoline Ruppel Swierzowskie Holendry Filip Katharina Rutizka BZ
10 4 1894 Jałowicze Kazimiera Gasińska Ostrożec Kazimierz Józefa Rozalska Kazimierz Krupiński, Marianna Rozalska panna 166 13-14 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0008.htm
6 9 1894 Turzysk Józef Rupnik Turopin Izydor Małgorzata Emeryk 762 22-23 41 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0012.htm
19 10 1894 Turzysk Piotr Rupnik Turopin Rudolf Marianna Lipina 762 26-27 48 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0014.htm
1 2 1894 Ołyka Adam Ostrowski Dobra Józef Julia Krupińska 1018 262 24 MO 0
1 2 1894 Ołyka Marian Kownacki Pyszny Bór Piotr Helena Krupińska 1018 264 25 MO 0
8 4 1894 Ołyka Magdalena Krupińska Dermanka Jan Elżbieta Ostrowska 1018 292 68 MO 0
6 3 1894 Ołyka Bronisława Krupińska Pyszny Bór Jan Zofia Wysocka 1018 280 50 MO 0
2 10 1894 Ołyka Wacław Konefał Dermanka Józef Karolina Łosińska Grzegorz Krupiński, Franciszka Cybulska ż. Piotra 1018 333 127 MO 0
1 2 1894 Torczyn Adam Krupiński Zamogile Karol Józefa Umańska Józef Fligert, Franciszka Fligert ż. Macieja 680 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0005.htm
6 3 1894 Torczyn Teofil Krupiński Chorochoryn Bronisław Franciszka Słodkowska 680 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0006.htm
23 10 1894 Torczyn Genowefa Gerzban Chorochoryn Franciszek Matylda Krupińska 680 30-31 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0016.htm
10 11 1895 Turzysk Leon Skorupski Turopin - kol. Stanisław Michalina Kozakiewicz 918 16b V-16c R 72 0
16 2 1895 Ołyka Józefa Ostrowska Dobra Józef Julia Krupińska 1018 401 15 MO 0
20 6 1895 Ołyka Bronisława Krupińska Dermanka Grzegorz Marianna Cybulska 1018 435 65 MO 0
23 6 1895 Ołyka Aniela Krupińska Pyszny Bór Piotr Marianna Podczaszyńska 1018 433 62 MO 0
18 5 1895 Ołyka Barbara Cybulska Dermanka Piotr Franciszka Krupińska 1018 423 48 MO 0
28 9 1895 Ołyka Dionizy Krupiński Dermanka Jan Elzbieta Ostrowska 1018 459 101 MO 0
13 1 18