Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 49 wyników dla: Walkiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
4 12 1832 Ostróg Magdalena Kowalkiewicz 35 Buszcza zd Antoszewska, wdowiec Wiel. Mateusz 171-1-5 34V 132 R MZ
27 5 1834 Ostróg Karol Anastazy Kwalkiewicz 3/12 Buszcza z kaszlu, syn Mateusza i Marianny zd Suchocka 171-1-7 35V 46 R MZ 8713
24 4 1839 Ptycza Edward Łotocki 4 Buderaż rodzice: wlm. Aleksander i Julia z d. Kwalkiewicz sowietnicy 825 247V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0256.htm
5 1 1841 Jampol Tekla Kowalkiewicz 63 Moskalówka mąż Antoni, syn Jan, córka Rozalia 872 511 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0270.htm
4 8 1841 Radziwiłłów Karolina Kowalkiewicz 1/12 Batków c. Michała i Magdaleny z d. Brodziejewska 827 235 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0238.htm
10 9 1843 Ptycza Emilia Łotocka 1 Buderaż rodzice: ur. Aleksander i Julia z d. Kowalkiewicz 829 107R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0117.htm
31 3 1863 Żytomierz Feliks Walkiewicz 5m Żytomierz z konwulsji, syn Wawrzyńca i Julii z Zielińskich 178-3-54 130R 96 Ż DG
1 4 1866 Żytomierz Franciszek Walkiewicz Żytomierz emerytowany szer., zmarł w szpitalu wojennym 178-3-63 124R 126 Ż DG 195
3 8 1884 Jałowicze Aleksander Szubiakowski 2 Ostrożec s. Władysława i Oktawii Walkiewicz 157 43 16 0
12 7 1885 Włodzimierz Apolonia Jastrzębska 40 Spaszczyzna z Walkiewiczów, chł., wdowa, syn Roman, córki Karolina i Paulina 803 118 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0061.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1801 Ostróg Izydor Rudnicki Bonifacy Zuzanna Rutkowska 30 letni, dop. chrztu 22 listopada 1831 roku przed jego slubem, chrzestni Mateusz Kwalkiewicz, Marianna Witkowska, Magdalena Kwalkiewicz, Wincenty Wodziński, Karolina żurawska 1-171-4 12V 93 R MZ
5 11 1831 Ostróg Leonarda Apolonia Michalska Mosty Gabriel Katarzyna Ruchlewicz chrzest 21 luty 1832, Konstanty Młodecki, Magdalena Kowalkiewicz, Ass. Michał Mrowczyński, Róża Werks, Mateusz Kowalkiewicz, Marianna Michalewska 171-1-5 4V 19 R MZ
10 1 1832 Szumsk Marianna Skawińska Kruholec Ignacy Katarzyna Gnoińska Antoni Domiankowski, Magdalena Kowalkiewicz ż. Mateusza, Jan Michalewski, Karolina Rojewska wdowa 245-1-6 389R 2 R RK
23 4 1833 Ostróg (Mizocz) Antoni Wojciech Markiewicz Hurby Stanisław Karolina Żórawska Mateusz Kwalkiewicz, Marianna Żórawska 69 O 0
2 6 1833 Ptycza Justyna Aleksandra Łotocka Buderaż Gabriel Julia Kowalkiewicz Józef Zembruski, Katarzyna Lenska Gabriela małżonka 819 259V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0269.htm
24 1 1834 Ostróg (Mizocz) Karol Anastazy Kwalkiewicz Buszcza Mateusz Marianna Sochocka Józef Czajkowski, Róża Werl 11 O 0
21 2 1835 Kuniów Teofil Czajkowski Mizocz Józef Rozalia Podymińska Mateusz Kwalkiewicz, Aniela Podymińska panna 171-1-10 86 V 53 ZP R
13 10 1835 Ptycza Edward Szczepan Łotocki Buderaż Gabriel Julianna Kwalkiewicz Feliks Sikorski, Ewa Radlinska, Józef Chiliński, Małgorzata Sikorska, Stanisław 821 250V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0253.htm
16 5 1835 Ostróg Paulina Nepomucena Kwalkiewicz Buszcza Mateusz Marianna Suchocka Aleksander Czajkowski Kamila Czajkowska 171-1-8 9V 46 R 899
22 5 1836 Ostróg Julianna Werl Mosty Ignacy Róża Rębecka Józef Czajkowski i Marianna Kowalkiewicz 171-1-9 10V 57 R DM
23 7 1837 Krzemieniec Apolinary Józef Kowalkiewicz Ludwiszcze Michał Magdalena Brudzewska Teodor Czerni i Fruzyna Kozirska 01-11 17R 74 T 154 DM
17 4 1837 Ostróg Zofia Kwalkiewicz Buszcza Mateusz Marianna Sochacka Andrzej Godlewski i Salomea Podhorodecka 171-1-10 8V 45 R DM
9 11 1838 Ptycza Franciszka Marianna Łotocka Buderaż Gabriel Julia Kwalkiewicz Ignacy Dubicki sędzia p-u Dubieńskiego kawaler, Amelia Sikorska, Fortunat Pohows 824 207R 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0208.htm
28 1 1838 Ostróg Marianna Tekla Umińska Sujmy Józef Krystyna Żurakowska Hrabia Jan Władysław Krasicki i Marianna Kwalkiewiczówna 171-1-11 3R 14 R DM
19 5 1838 Ostróg Celestyna Antonina Majewska Mizocz Antoni Agata Mirewicz Józef Siedlecki i Marianna Kwalkiewiczowa 171-1-11 9V 53 R DM
24 3 1839 Ostróg Wojciech Włodzimierz Kwalkiewicz Buszcza Mateusz Marianna Suchocka 879 6 R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0007.htm
6 11 1840 Niewirków Marcjanna Kowalkiewicz Niewirków Michał Marianna Miler 880 235 V 52 0
5 7 1841 Radziwiłłów Karolina Kowalkiewicz Batków Michał Magdalena Brodziejewska 827 224 20 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0227.htm
15 12 1842 Krzemieniec Jan Kowalkiewicz 873 483 111
14 12 1842 Katerburg Jan Kowalkiewicz Ludwiszcze Michał Magdalena Brodziejewska 200 215 29 873 845 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0113.htm
17 3 1842 Ptycza Józefa Emilia Łotocka Buderaż Gabriel Julia Kowalkiewicz Ksawery Lądzki, Emilia Pohowska, Ignacy Bernatowicz kol.sowietnik, Joanna Sochac 828 102V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0105.htm
20 12 1843 Ptycza Feliks Jan Łotocki Buderaż Gabriel Julia Kwalkiewicz Walenty Machczyński, Aniela Titarenko, Michał Szczastny prystaw p-u dubieńskiego 829 98V 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0109.htm
20 11 1846 Ptycza Aniela Wanda Łotocka Buderaż Gabriel Julia Kwalkiewicz Michał Rządkowski buchalter dubieńskiego Kaznaczestwa, Wanda Bernatowicz panna, 832 229R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0238.htm
10 2 1847 Włodzimierz Apolonia Walkiewicz Zimno Marcin Anna Kunicka 862 5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0004.htm
28 3 1865 Żytomierz Sabina Walkiewicz Żytomierz Aleksander Julia Zielińska córka żołnierza, Aleksander Wojdenow, Julia Kraminska 178-3-61 16 89 Ż DG
26 3 1866 Kuniów Józefa Kowalkiewicz Peremorówka NN Paulina Władysław Adaszyński i Paulina Malinowska 178-3-78 85V-86R 23 Ż DM
30 7 1877 Turzysk Paulina Jastrzębska Błażennik Piotr Apolonia Walkiewicz 745 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0003.htm
7 1 1893 Włodzimierz Julianna Paceniuk Łasków Michał Karolina Walkiewicz Antoni Michowicz, Józefa Królewicz ż. Jana 811 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0003.htm
7 5 1911 Tbilisi Stanisław Muszyński Zakatały Andrzej s.Józefa Kazimiera Lipowska Bolesław Jóźwiak, Bronisława Walkiewicz (chrzest 1917) 175R 101 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
16 11 1755 Szumsk Wawrzyniec Walkiewicz Waśkiewicz Załuże Ewa Wolaniewska Wolaniecka Załuże Jakub Tomczuk, Michał Ziembicki, Jakub Błaszczuk 297-1-180 24V Ł RK
11 9 1827 Łuck Antoni Kossowski Łuck 31 Ignacy Elżbieta Wolińska Agnieszka z Uszyńskich Kowalkiewicz Łuck 28 Jan Marcela Kaczukowska Jan Iwanowicz, Tomasz Więckowski, Wojciech Zawadzki 813 22 - 23a 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0023.htm
1 11 1836 Krzemieniec Michał Kowalkiewicz Borsuki par. Katerburg 22 Grzegorz Helena Wiszomirska Magdalena Brudzewska Ludwiszcze 20 Franciszek Helena Zawska Mikołaj Jakubowski i Józef Gorzkowski 01-10 44R 23 DM 98 T
30 7 1844 Sielec Marcin Walkiewicz Sielec 24 Józef Regina Głowacka Anna Kunicka Sielec 23 Marcin Marianna Jan Kwasiński, Mikołaj Sokołow 576 12 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0007.htm
16 5 1846 Żytomierz Dominik Brzostowski Żytomierz 25 Karol Józefa Głogowska Zofia Sadowska Żytomierz 20 Jan Regina Muszyńska Kazimierz Walkiewicz , Jan Orłowski 178 3 14 61 37 Ż Ni
20 6 1895 Tbilisi Stanislaw Walkiewicz plocka gub. 29 Franciszek Antonina Sypakowska Bronisława Kuta-Morawska 16 Grzegorz Julia Filimonowicz Stanislaw Baranowski s. Wincentego 52 20 Tb
16 4 1906 Tajkury Piotr Sachniewicz Koziatyn, pow. Berdyczów 28 Benedykt Pawlina Żebrowska Jadwiga Skwarska Zdołbunów 17 Franciszek Józefa Walkiewicz 11 R 0
22 5 1911 Włodzimierz Jan Przywarski Florian Paulina Tokarzewska Julianna Paceniuk Michał Karolina Walkiewicz 25
23 2 1913 Włodzimierz Józef Majewski Włodzimierz 31 Andrzej Marianna Lesiuk Paulina Jastrzęska Włodzimierz 35 Piotr Apolonia Walkiewicz 1053 123 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201053/pages/1_436_0_0_1053_0062.htm
7 1 1918 Tbilisi Stanisław Pawłowski pow. kozienicki, radomska gub. 30 Jan Agnieszka Janus Katarzyna Walkiewicz pow. tbiliski 17 Stanisław Bronisława Kusz Aleksander Lewicki, Paweł Rusinow 407 5 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl