Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 345 wyników dla: Janus

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
6 11 1819 Krzemieniec Henryk Januszewicz dziecię Krzemieniec nieślubny 299 96 110 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
4 8 1827 Koblin Aleksander Januszkiewicz 5/12 Arszyczyn Jan i Rozalia z Kuczkowskich 813 217 8 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0220.htm
27 11 1828 Lachowce Dominik Ostaszewski 50 Załuże m. Ur. Marianny z Januszewskich, zost. s. Michała i c. Petronellę 171-1-1 129R 70 R Mg
19 11 1829 Ołyka Tadeusz Zagórski 42 Ołyka żona Izabela z Poradowskich, synowie Janusz i Benigna, córki Anna, Stefania, Karolina 815 182 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0186.htm
6 12 1829 Ołyka Honorata Nowowiejska 60 Humenniki z Drzewieckich, wdowa po marszałku rówieńskim Cyriaku Nowowiejskim, zostawiła synów Janusza i Mikołaja 815 183 46 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0187.htm
24 11 1829 Ostróg Jakub Orłowski 40 Mizocz maj. Karwickiego zostawił wdowę Antoninę zd. Januszewska, syna Kazimierza, córki Zuzanna, Apolonia 171-1-2 27R 56 R 7207 MZ
27 11 1829 Ostróg Karol Orłowski 12 Mizocz maj. Karwickiego syn Jakuba Antoniny zd. Januszewska 171-1-2 27R 57 R 7207 MZ
10 10 1829 Horyńgród Małgorzata Czetwertyńska 56w Płoska, par. Ostróg JOX., zd. Ledóchowska, od 6 lat wdowa po Marcinie, 3 synów Eustachy, Janusz, Augustyn i 1 córka Klementyna 171-1-2 185R 8 R Mg
28 8 1832 Krzemieniec Melania Januszewska 4 Krzemieniec c. ur., Teofila i Ersili de Bekin (wł. Hersylia Bécu- DM) 01-7 127V 101 T 996 DM
15 9 1832 Krzemieniec Stanisław Januszewski 1 Krzemieniec s. ur., Jana i Julii z Michalskich 01-7 128V 108 T 997 DM
13 3 1834 Ołyka Joanna Nowowiejska 36 Radochówka pozostawiła wdowca Janusza Nowowiejskiego i syna Stanisława 820 131 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0135.htm
29 5 1834 Młynów Wincenty Horain 67 Moszków żona Tekla z Byczkowskich, dzieci: Janusz, Aniela, Dorota, Emilia, Zuzanna, Joanna 820 186R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0190.htm
3 7 1837 Krzemieniec Teodor Januszewski 80 Krzemieniec z wielmożnych, pozostawił córkę Salomę i syna Teofila 01-11 52V 58 T 198 DM
7 1 1838 Olewsk Stanisław Pokotyło 31 owdowił Mariannę z Januszkiewiczów, pozostawił po sobie synów Feliksa i Marcelego, z wewnętrznej słabości 178-3-6 457R 1 Ż Na
19 11 1839 Ołyka Adam Szałański (Szałajski) 59 Ołyka żona Katarzyna z Dołęgowskich, dzieci Janusz, Julian. Witalis, Maurycy, Emeryk, Aniela, Balbina, Józefa 825 166 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0173.htm
20 2 1839 Wiszenki Michał Januszkiewicz 90 Niezwirz stanu wolnego; poch: 22.02. 825 62a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0064.htm
7 1 1840 Stepań Anna Kołodyńska 70 Omelanka z Polityków, wdowa po Jerzym, synowie Marcin, Antoni i Janusz - żonaci 880 187 R 1
12 12 1840 Luboml Wawrzyniec Januszkiewicz 40 Luboml wolnożyjący, żona Prakseda z Kornelewiczów, synowie Aleksander, Fabian, Władysław, Jan i Józef, córka Karolina 855 282V 94 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
15 11 1840 Młynów Marianna Januszkiewicz 75 Ostrożec wdowa 826 187V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0189.htm
13 3 1840 Nowogród Wołyński Anna Januszewska 0,5 Katerynówka c. Heleny 871 86 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
27 9 1843 Annopol Apolonia Kumejska 6 Sosnówka c. Alfonsa i Tekli z Januszkiewiczów 882 117 R 35
21 3 1843 Jampol Apolonia Januszkiewicz 5 Worobiówka c. ur. Jakóba i Katarzyny 874 681 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0344.htm
26 5 1844 Korzec Stefan Komar 9/12 Derażnia Wielka syn Pawła i Karoliny z Januszkiewiczów 875 230 60 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0118.htm
5 10 1846 Opalin Zenon Dawieczyński 3/12 Pulma s. w.ż. Andrzeja i Karoliny z Januszewskich 523 9 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20523/pages/PL_1_436_523_0006.htm
17 7 1847 Ostróg Józef Januszewski 80 Międzyrzec Ostrogski 1-dw., żona Rozalia z Wierzbickich, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-13 41R 79 R DM
17 3 1848 Dederkały Alojzy Januszkiewicz 2 Dederkały Wielkie s.Andrzeja i Elżbiety z Marcinkowskich 54 20 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0011.htm
28 8 1850 Targowica Józef Ledóchowski 2 Bokujma s. szlachciców Janusza i Anieli z Małyńskich 835 819 16 0
28 10 1854 Dederkały Andrzej Januszkiewicz 56 Dederkaly Wielkie żona Elżbieta z Marcinkowskich, synowie Aleksander i Albin, córki Karolina, Krystyna, Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 55 208 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0109.htm
22 5 1855 Kamień Koszyrski Innocenty Januszkiewicz 30 Kamień Koszyrski s. Antoniego i Wiktorii, żona Eleonora, synowie Konstanty i Michał 188 13 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0009.htm
9 6 1855 Kowel Anastazja Januszkiewicz 70 Wólka Kowelska z Jarockich, chł., mąż Jan, bezpotomna 257 139 219 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0074.htm
13 11 1855 Kowel Jan Januszkiewicz 79 Kowel wdowiec po Annie zmarłej 5 miesiecy wcześniej, bezpotomny 257 198 338 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0104.htm
2 4 1856 Ołyka Tekla Dubiska 56 Romaszkowszczyzna z Tuszewskich, mąż Ignacy, s. Józef, Janusz, Karol, Zygmunt , c. Izabela Szyszkowska, wdowa po majorze 480 61 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0033.htm
9 3 1857 Ostrówki Antoni Januszka 44 Wola Ostrowiecka 869 468 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0250.htm
14 1 1858 Luboml Prakseda Januszkiewicz 60 Butmer 888 77V 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0080.htm
16 6 1859 Łanowce Władysław Niwiński 3 Siniowce s. 1-dw. Jana i Krystyny z Januszkiewiczów 245-1-16 324V 8 R
18 12 1861 Dederkały Kazimierz Schabikowski 47 Szkrobotówka emerytowany żołnierz, zona Karolina z Januszkiewiczów, synowie Tomasz i Franciszek, córka Katarzyna 56 270 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0142.htm
16 4 1862 Dederkały Salomea Piotrowska 1 Dederkały Wielkie c. Michała i Marceli z Januszkiewiczów 56 243 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0127.htm
4 2 1862 Nabrzuska Ewa Szylzgawiec 90 Grywa z Januszkiewiczów, wdowa po Józefie, dzieci nie miała 891 213V 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
21 12 1862 Żytomierz Jan Januszewski 72 Zabrudzie z żołądka, 1-dw., (brakuje numeru metryki) 178-3-54 123R Ż DG
25 10 1864 Szumsk Antonina Januszkiewicz 2 Suraż rodz. Aleksander i Petronela zd. Gordzielewska 245-1-21 206V 48 R RK
24 12 1868 Dederkały Lucyna Kowalewska 4 Bykowce c. Wawrzyńca i Pauliny z Januszewiczów 56 76 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0041.htm
6 1 1871 Jampol Marianna Januszkiewicz 3 Worobiówka c. 1-dw. Albina i Petroneli z d. Dreżerukowej 1-55 95R 4 T
13 7 1872 Luboml Paweł Dawiczyński 13 Świtaź r. Andrzej, Karolina Januszkiewicz 315 105 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0056.htm
4 6 1874 Ołyka Ignacy Dubiski 79 Romaszkowszczyzna s. Tadeusza, wdowiec po Tekli Tuszowskiej, zostawił synów Józefa-Juliusza, Janusza-Pawła-Edwarda, Karola-Mieczysława i c. Izabelę - wdowę po Szyszkowskim, 495 79 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0041.htm
14 1 1874 Brody Władyslaw Januszewski 9/365 Stare Brody s. Mikołaja i Rozalii Fyndułko L 250
6 9 1876 Kuniów Antoni Sejkor 1 Antonówka s. Jana i Eleonory Januszko 178-3-78 445V 26 Ż DM
18 5 1880 Luboml Karolina Dawiczyńska 56 Świtaź ur. Januszkiewicz 323 143 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0077.htm
1 1 1884 Dederkały Elżbieta Januszkiewicz 80 Dederkały wdowa, synowie Aleksander i Albin, córki Marcelina, Paulina, Antonina i Agnieszka 58 161 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0083.htm
1 11 1884 Kuniów Alojzy Sztantejski 7/52 Antonówka s. Alojzego i Anny z Januszków 178-3-78 801R 30 Ż DM
18 1 1892 Tuczyn Feliks Janus 2,75 Drozdów s. mieszk. Królestwa Polskiego radomskiej gub. pow. kuneckiego gm. radziskiej Jana i Marianny z Kubików 706 53 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20706/pages/PL_1_436_706_0028.htm
5 1 1895 Tuczyn Adam Janus 2 Raśniki radomskiej guberni pow. Okunieckiego gm. Grodzisko Jana i Marianny z Kubików 915 39V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0034.htm
14 10 1898 Szumbar Wawrzyniec Kowalewski 95 Dederkały Wielkie żona Paulina z Januszewiczów, synowie Feliks, Piotr, Łukasz i Józef 58 35 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0019.htm
10 11 1904 Jałowicze Roch Styczyński 7 Pjanie c. chł. gm. Jegli radomskiej gub. i pow. Stanisława i Julianny z Janusików 976 41V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0028.htm
23 1 1905 Ołyka Hieronim Janus 32 Borbin żona Katarzyna, syn Józef, córka Teofila 985 68 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0063.htm
30 1 1907 Tbilisi Aleksander Januszkiewicz 4 Tbilisi s. rezerwowego niższego urzędnika 11 Tb
16 5 1909 Tbilisi Maria (Lidia) Janus 8/12 Tbilisi c. szeregowca rezerwy 75 73 Tb
19 12 1911 Tbilisi Paweł Januszewski 59 Tbilisi s. Jana, chłop grodnieńskiej gub., żona Julia z d. Popławska 135 103 Tb
18 6 1912 Tbilisi Janina Janus 8/12 Tbilisi c. Teodora 147 61 Tb
30 8 1913 Horochów Zofia Bodołowicz 1 Półhany córka Władysława i Stefani Januszewskiej 1045 83 38 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0046.htm
31 5 1914 Tbilisi Kazimierz Janus 1 Tbilisi s. Teodora - chłopa radomskiej gub. 189 36 Tb
30 5 1915 Kijów, św. Aleksandr Tomasz Baltazar Ostrowski 60 Kijów mąż Józefy Jozifowny Kikinger, dzieci: Włodzimierz, Stanisław, Tomasz, Janusz, Jerzy, Helena i Maria, ojciec: Hipolit 312/1/129 146V 133 m.K. JM1
27 3 1916 Tbilisi Kazimiera Janus 1 Tbilisi c. policjanta Teodora 247 56
11 7 1931 Radziwiłłów Jan Bezdzietny 0,5 Radziwiłłów s. Władysława i Antoniny z Januszewskich 1-119 255 R 20 T 0
9 6 1935 Krzemieniec Henryk Kaczmarski 39 Krzemieniec s. Tomasza i Józefy z Zasońskich, komisarz policji, żona Helena, córka Helena, syn Janusz 37 V 30 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
14 9 1706 Czartorysk Helena Hurko Bartłomiej Marianna JW Janusz Korybut Wiśniowiecki, W. Teresa Olszańska 297-1-185 13V Ł
20 4 1713 Czartorysk Dominik Konsekucki Jan Judyta data dopełnienia chrztu, JW Janusz Korybut Wiśniowiecki, W. Teresa Olszańska, Mikołaj Olszański JW T 297-1-185 21R Ł
21 3 1723 Torczyn Józef Grabski Michał Anna Antoni Januszowski, Katarzyna Raczinska de Horodinie 13a b/nr Ł EH
9 3 1739 Czartorysk Grzegorz Januszkiewicz Czartorysk Hiacynt Marianna Mikołaj Tatarowski, Helena Tokarska 297-1-185 49R Ł
2 6 1755 Czartorysk Antonina Barbara Zielińska Czartorysk Tomasz ...anna Antoni Kontrzyński, Barbara Berkkówna, Antoni Januszewski, Katarzyna Ferensówna 297-1-185 69R Ł DW 926
10 5 1778 Powitno Stanisław Michał Januszowski Zuszyce Józef Anna 1120L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201120/pages/PL_1_301_1120_0002.htm
12 12 1805 Ostróg Anna Januszewska Ostróg Gabriel Marianna Jan Chrystodołow, ? Łozińska 297-1-136 54 Ł SK
20 5 1806 Ostróg Jan Nepomucen Januszewski Mizocz Mikołaj Agnieszka Feliks Zaborowicz, Ludwika Goltzowa 297-1-136 58 Ł SK
23 10 1808 Ostróg Joanna Januszewska Ostróg Jan Marianna Jan Herimk, Petronela Stefanowska 297-1-136 87 Ł 1130 SK 0
20 8 1823 Jałowicze Marianna Jankowska Jałowicze NN Helena Jankowska Piotr Januszewski, Magdalena Barszckowska panna 813 295a 11 138 4 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0270.htm
20 9 1824 Krzemieniec Tekla Suska Krzemieniec Józef Julianna Grodnicka dopeł.chrz.21.01.1837, Teofil Januszewski i Salomea Becu 01-11 5V 19 T 142 DM
31 12 1827 Krzemieniec Aleksander Mikołaj Rudnicki Krzemieniec Stanisław Zofia Januszkiewicz Wlm Stefan Roussel i Ruczkowska ż. Jana 01-3 28R 1 T 528 DM
15 3 1827 Koblin Aleksander Januszkiewicz Arszyczyn Łukasz Agnieszka Franciszek Jaworski, Konstancja Litanowska 813 210,211a 3 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0212.htm
16 7 1827 Krzemieniec Jarosław Kruczkowski Krzemieniec Aleksander Fortunata Bojarska s. Wielmożnych ochrz. 7.08., wlm Franciszek Rudzki i Aleksandra Januszewska, asyst., W. 01-3 17R 121 T 517 DM
30 8 1828 Krzemieniec Melania Katarzyna Aleksandra Januszewska Krzemieniec Teofil Łucja Hersylia Becu Paweł Jarkowski i Urszula Malawska wdowa 01-3 64R 192 T 564 DM
29 9 1828 Ostróg Piotr Kwiatkowski Rozważ Jan Marianna Gluszczyńska data chrztu, Janusz Gliński, Karolina Glińska, asysta Bartłomiej Zubrzycki, Teofila Zubrzycka panna 171-1-1 10V R Mg
7 2 1829 Krzemieniec Romuald Adam Kozaczyński Krzemieniec Ignacy Paulina Naurolska Franciszek Rudzki i Aleksandra Januszewska ż. Teodora 01-3 87V 54 T 588 DM
25 3 1830 Wiszenki Franciszek Szyszko Majdan Jezierski Jan Helena Wolak As: Jan Sawicki, Domicela Zalewska - ż. Janusza; ch: 27.04. 816 48a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0050.htm
6 7 1830 Olewsk Paulina Zarucka Majdan Borowski Kazimierz Teresa Januszkiewicz Michał Boczkowski i Rozalia żona Mateusza Jakubowskiego 178-3-3 491R 26 Ż Na
18 9 1830 Olewsk Franciszka Tyszecka Balarka Snowidowska Grzegorz Marianna Januszkiewicz Joachim Chmielowski, Apolonia żona Jana Boczkowskiego 178-3-4 446R 6 Ż Na 873
14 2 1831 Krzemieniec Justyna Głowacka Krzemieniec Józef Julianna Januszewicz Kozak Tokiey Mitriew i Anna Nelipa ż. Teodora 01-3 150R 33 T 652 DM
18 8 1831 Krzemieniec Ludwik Bielecki Krzemieniec Jan Antonina Hajer Tymoteusz Turkiewicz i Aleksandra Januszewska ż. Teodora 01-3 160V 101 T 663 DM
22 5 1831 Ostróg Juliusz Kotkowski Ostróg Wincenty Bożena Kozicka Dominik Tede..., Jan Januszkowski, Anna Kotkowska, Franciszek kozicki, Katrzyna Kurowska 1-171-4 8V 55 R MZ 779
1 2 1832 Wiszenki Jędrzej Nieswirz NN Józefa Michał Januszkiewicz, Tekla Domańska; ch: 06.02. 818 48a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0105.htm
27 11 1832 Łuck Franciszka Bajkowska Majdan Siekierzycki Michał Marianna Januszeńska Hipolit Mazurkiewicz, ............... Bajkowska 368 150 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0076.htm
30 9 1833 Wiszenki Hieronim Toński Kopaczówka Michał Marianna Pozniańska Wojciech Januszewski, Wiktoria Piasecka; ch: 04.10. 819 57a 55 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0058.htm
29 8 1834 Targowica Jan Szpitalewski Bokujma Maciej Brygida Kwiatkowska Albin Stepnowski, Karolina Januszkiewicz dopełnienie 821 265 R - 265 V 7 ZP 0
15 2 1834 Kamień Koszyrski Piotr Czwaliński Wólka Szczytyńska Feliks Justyna Wróblewska (dop.) Innocenty Januszkiewicz, Marianna Sawicka wdowa 186 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0002.htm
15 5 1836 Wiszenki Jan Kraiński Łuków Aleksander Anastazja Podlaska Michał Januszkiewicz, Tekla Mładanowiczowa; ch: 16.05. 822 47a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0048.htm
8 5 1836 Krzemieniec Emilia Helena Niedzielska Krzemieniec Alojzy Konstancja Trędowska Teodor Januszewski i Marianna Chońska 01-10 11R 42 T 47 DM
3 4 1836 Ostróg Katarzyna Śliwińska Białotyń IN Domicela Tomasz Januszewski i Honorata Jakubowska 171-1-9 8R 42 R DM
15 1 1837 Kuniów Pawlina Kumecka Radohoszcza Mała Norbert Tekla Januszkiewicz 882 61 R 39 0
16 3 1837 Ostróg Feliks Marcinkowski Stojło Stanisław Katarzyna Górska Michał Januszewski i Anna Dębicka 171-1-10 6R 32 R DM
19 3 1837 Ostróg Józef Feliks Januszewski Stojło Michał Tekla Górska Józef Rosiński i Tekla Zelczmanowska 171-1-10 6V 33 R DM
1 9 1837 Ostróg Marianna Baszyńska Biełatyń Franciszek Domicela Śliwińska Tomasz Januszewski i Teresa Kutyłowska 171-1-10 15R 86 R DM
20 8 1837 Ostróg Henryk Skalski Ostróg Andrzej Mikołaj Franciszka Sitarska dopeł.chrz.21.01.1838, asyst. Hrabia Janusz Iliński i Rozyna Kotkowska-Rejentowa 171-1-11 1V 4 R DM
24 10 1838 Kuniów Mateusz Dzwonkowski Martynie Antoni Dymitr Petronela Ostaszewska Józef Rosiński, Antonina Januszewska ż. Michała 171-1-11 82 R 65 ZP R 0
30 1 1838 Ostróg Marianna Stankiewicz Hurby Maciej Rozalia Wereszczyńska Andrzej Januszewski i Anna Kowalewska 171-1-11 3R 13 R DM
9 2 1839 Olewsk Feliks Koziński Budki Borowskie Mikołaj Paulina Marymkiewicz Dominik Gnietecki i Tekla Januszkiewicz panna 178-3-8 495V 7 Ż Na
20 6 1839 Olewsk Tekla Zarucka Kisorycze Kazimierz Teresa Januszkiewicz Antoni Koziński i Tekla Januszkiewicz panna 178-3-8 497V 26 Ż Na
31 1 1840 Jampol Ignacy Zaklicki Worobiówka Jakub Katarzyna Januszkiewicz 871 439 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
13 4 1840 Jampol Walerianna Ostachowska Worobiówka Jakub Elżbieta Januszkiewicz 871 440 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0230.htm
4 11 1840 Jampol Katarzyna Schabikowska Worobiówka Kazimierz Katarzyna Januszkiewicz 871 450 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0235.htm
26 10 1840 Korostyszew Anna Kołosowska Ewandorf NN Marianna Kołosowska Konrad Sobot, Anna Januszkiewicz, chrz. 27.10.1840 178-51-456 18V 42 Ż BS 47
29 12 1842 Targowica Ludwik, Tomasz, Stanisław, Adam Dobrowolski Ostryjów Ferdynand Emilia Gutkowska Janusz Ledóchowski, Teresa Zakrzewska ż. Piotra 829 116 R 1 ZP 0
20 11 1842 Szumsk Jędrzej Puzderewicz Kąty Aleksander Joanna Januszewska Józef From, Helena Kamińska z. Stanisława 873 588 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0305.htm
14 3 1842 Nowogród Wołyński Katarzyna Januszewska Huta Iwanówka Jakub Domicela Zawadzka 873 15 58 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0009.htm
26 12 1842 Nowogród Wołyński Klemens Rudnicki Zabara Dawidowka Karol Agnieszka Januszkiewicz ur. Ludwik Gołębiowski, Franciszka Dombrowska ż. Wawrzyńca 873 57 225 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
10 6 1842 Luboml Antoni Kowalewski Kropiwnik Daniel Anna Kosińska Marcin Janowski, Prakseda Januszkiewicz wdowa 857 498 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0267.htm
13 2 1842 Jampol Albin Januszkiewicz Worobiówka Andrzej Elżbieta Marcinkowska ur. Wawrzyniec Szymański, ur. Katarzyna Szymańska, ż. Pawła 873 539 9 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0280.htm
11 5 1842 Jampol Marianna Szymańska Worobiówka Andrzej Aleksandra Musiewicz Józef Tyszkiewicz, Elżbieta Januszkiewicz, ż. Andrzeja 873 543 22 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0282.htm
3 8 1843 Korzec Stefan Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 875 152 75 PW 0
28 6 1843 Młynów Leon Ludwik Peretiatkowicz Dorohostaje Małe Kalikst Waleria Tarszeńska Klemens Chamiec, Aniela Ledóchowska, Janusz Ledóchowski, Marcelina Peretiatkowic 829 38R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0038.htm
25 12 1843 Nowogród Wołyński Barbara Januszewska Iwanówka Jakub Domicella Zawadzka 874 75 222 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0039.htm
10 1 1844 Jampol Paulina Tyszkiewicz Worobiówka Józef Tekla Łuszczeńska Andrzej Januszewicz, Helena trafińska, żona Jana 875 592 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0312.htm
3 8 1844 Jampol Stefan Szumański Worobiówka Andrzej Aleksandra Musiewicz Andrzej Kozłowski, Elżbieta Januszkiewicz, ż. Andrzeja 875 610 38 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0321.htm
9 8 1844 Jampol Jan Złotousty (Jan Chryzostom) Trafiński Worobiówka Stanisław Franciszka Zalewska Andrzej Januszkiewicz, Marianna Dąbrzańska wdowa 875 611 40 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0321.htm
25 9 1844 Jampol Jan Chryzostom (Złotousty) Dobrzański Worobiówka Antoni Magdalena Musiewicz Andrzej Januszkiewicz, Franciszka Trafińska, ż. Stanisława 875 615 48 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0323.htm
6 5 1845 Korzec Tekla Domicela Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 876 148 67 PW 0
3 11 1845 Nowogród Wołyński Mikołaj Januszewski Huta Iwanówka Jakub Domicella Zawadzka Zawadzki Kaietan, Sokołowska Agnieszka, ż.Rafała 199 JZ 0
4 11 1845 Kazimierka Karol Kuriata Lipniki Antoni Marianna Januszkiewicz 884 255 R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0262.htm
19 6 1846 Dederkały Alojzy Januszkiewicz Dederkały Wielkie Andrzej Elżbieta Marcinkowska Jan Skarzewski, Marianna Górska z. Ludwika 54 61 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0033.htm
5 6 1846 Ostróg Jan Adolf Szpaliński Bielmaż Franciszek Ksawery Józefa Molska Wiel. Piotr Makowski, Wiel. Oktawia Jelińska żona Graffa Janusza 885 12R 64 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0013.htm
2 11 1847 Opalin Karol Dawiczyński Zalisie Andrzej Karolina Januszkiewicz dopełnienie 525 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20525/pages/PL_1_436_525_0002.htm
14 6 1847 Korzec Antonina Marianna Komar Derażnia Wielka Paweł Karolina Januszkiewicz 27 73 PW R
10 1 1847 Fastów Jan Kowalski Fastów Franciszek Marianna Denefild Piotr Chmielowski, Julia Januszewska panna, chrz.12.1.1847 178-51-548 28R 7 Ż BS 57
8 1 1847 Korostyszew Jan Wołatowski Korostyszew Mikołąj Tekla Nieboraczkow Jan Jaworski, Tekla Januszewicz, panna 9.01.1847 178-51-548 87R 3 Ż BS 175
9 7 1850 Opalin Antonina Dowiaczyńska Pulma Andrzej Karolina Januszkiewicz 527 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20527/pages/PL_1_436_527_0007.htm
24 12 1850 Kamień Koszyrski Emilia Szpigunowa Wojehoszcz Wincenty Anna Szeremetynowa Ignacy Januszkiewicz, Wincenta Bobyłowska 184 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0002.htm
30 4 1850 Lachowce Marianna Oryszewska Hulowce Adam Marianna Grudkowska Józef Januszewski i Julianna Krynicka ż. Karola 171-1-16 295V-296R 22 R DM
14 5 1850 Lachowce Józef Januszewski Hulowce Józef Anna Piotrowska Stanisław Trojanowski i Aniela Zielińska ż. Piotra 171-1-16 297V-298R 27 R DM
15 11 1851 Dederkały Agnieszka Biełoszuk Dederkały Wielkie Adam Józefa Plutiuk Mikołaj Plutiuk, Elzbieta Januszkiewicz ż. Andrzeja 55 305-306 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0158.htm
18 12 1851 Dederkały Magdalena Januszkiewicz Dederkały Wielkie NN Krystyna Franciszek Andrzejewski, Katarzyna Stolarska panna 55 307-308 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0159.htm
13 4 1852 Korytnica Wojciech Januszkiewicz Piatydnie NN Marianna 224 6-7 12 0
24 12 1852 Korytnica Maria Magdalenia Januszkiewicz Piatydnie Szymon Franciszka Szymańska 224 12-13 29 0
26 12 1852 Kamień Koszyrski Tymoteusz Puchalski Wojehoszcz NN Marianna Innocenty Januszkiewicz, Marianna Kuczyńska ż. Józefa 186 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0005.htm
6 7 1854 Dederkały Wawrzyniec Piotrowski Dederkały Wielkie Michał Marcela Januszkiewicz Jan Kański, Marianna Górska z. Ludwika 55 184-185 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0097.htm
24 2 1856 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 112-113 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0059.htm
14 1 1858 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Barbara Zarzycka ż. Wincentego 55 56-57 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0030.htm
4 10 1859 Dederkały Franciszek Schabikowski Szkrobotówka Kazimierz Karolina Januszkiewicz Jakub Zaklicki, Katarzyna Szymańska ż. Pawła 55 37-38 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0020.htm
22 8 1859 Łanowce Marianna Misińska Napadówka Jakub Marianna Januszewska 1-dw. Jan Niwiński, chł. Anna Samolczuk ż. Jana 245-1-16 315V-316R 13 R
13 5 1860 Dederkały Piotr Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Wawrzyniec Schabikowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0005.htm
11 1 1861 Dederkały Agneta Piotrowska Dederkały Wielkie Michał Marcelina Januszkiewicz 56 248-249 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0131.htm
11 1 1861 Dederkały Salomea Piotrowska Dederkały Wielkie Michał Marcelina Januszkiewicz Franciszek Jehałkowski, Józefa Godziszewska ż. Franciszka 56 248-249 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0131.htm
27 1 1862 Dederkały Franciszka Januszkiewicz Dederkały Wielkie NN Agnieszka Stanisław Krajewski, Marianna Pietrowska z. Michała 56 220-221 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0116.htm
4 9 1862 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 56 226-227 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0119.htm
22 1 1863 Żytomierz Wincenty Januszewicz Zabruda Jan Waleria Szczeniowska Tomasz Tatura, Domicella Rysińska 178-3-54 13 31 Ż DG
11 10 1863 Żytomierz Edward Szymon Niezabitowski Żytomierz Jan Emilia Rabowicz Trojan Antoni Januszewicz, Antonina Frydrych, asystowali: Apolinary Niezabitowski, Pawlina Januszewicz 178-3-54 71 257 Ż DG
27 2 1863 Szumsk Antonina Januszkiewicz Suraż Aleksander Petronela Gordzilewska Paweł Czyrkawski, Kunegunda Gordzilewska ż. Klemensa 245-1-21 179V-180R 22 R RK
1 7 1865 Bucyń Ludwik Klaudiusz Januszkiewicz Piaseczno Władysław Julia Korzanowska Aleksander Brunet z żoną Teofilą 53 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2053/pages/PL_1_436_53_0005.htm
21 6 1865 Żytomierz Karolina Buczyńska Futor Buczyńskiego Ludwik Brygida Januszewicz córka dw./ Michał Pieńkowski, Marianna Wołyncew 178-3-61 25 152 Ż DG
22 6 1866 Żytomierz Pawlina Radziowska Zabrudzie Narcyz Marianna Koczurowska [23.06.1866] Jan Januszewicz i Apolonia Maszkowska 178-3-63 32 144 Ż 61 i 62 DG
2 10 1866 Żytomierz Antonina Januszewicz Zabrudzie Jan Waleria Szczeniowska [03.10.1866] córka dw., Eustachy Januszewski i Barbara Borkowska 178-3-63 49 235 Ż 95 i 96 DG
17 10 1867 Dederkały Łukasz Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 1-dw. Bartłomiej Sierakowski, chł. Anna Grędysz ż. Piotra 56 120-121 18 1-41 120V-121R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0064.htm
3 6 1867 Dederkały Antoni Piotrowski Dederkały Wielkie Michał Marcela Januszkiewicz Ignacy Goliszewski, Anna Grendysz ż. Piotra 56 114-115 8 1-41 117V-118R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0061.htm
15 4 1867 Olewsk Kamilla Januszkiewicz Borowska Słoboda Wincenty Franciszka Lech 178-3-57 64V-65R 18 Ż
21 3 1867 Olewsk Franciszka Kozińska Borowska Słoboda Mikołaj Justyna Januszkiewicz 178-3-57 65V-66R 23 Ż
23 7 1867 Olewsk Antoni Januszkiewicz Borowska Słoboda Józef Tekla Głowacka 178-3-57 70V-71R 47 Ż
6 11 1867 Olewsk Michał Januszkiewicz Borowska Słoboda Jan Marianna Kozińska 178-3-57 73V-74R 66 Ż
16 6 1871 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz 57 340-341 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0184.htm
14 4 1872 Jampol Helena Dobrzańska Worobiówka Franciszek Petronela Popławska chł. Albin Januszkiewicz, Agata Mosiewicz ż. Tadeusza 1-58 6V-7R 26 T 713
5 1 1874 Brody Władysław Januszkiewicz Starebrody 38 Mikołaj Rozalia Syndułka Józef Mrozyński, Konstancja Jaworczuk L
22 6 1875 Kuniów Antoni Siejkor Antonówka Jan Eleonora Januszko Antoni Dostał i Anna Gojctko 178-3-78 373V-374R 51 Ż DM
13 9 1878 Dederkały Anna Dobrzańska Horo...wka Jan Karolina Okajewicz Tomasz Dobrzański, Albina Januszkiewicz ż. Piotra 57 107-108 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0058.htm
2 8 1879 Grzymałów Maria Dorosz Zarubińce Władysław Waleria Kordaszewska Ignacy Januszewski, Zofia Kamińska 1677 28 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0015.htm
10 11 1879 Kuniów Antoni Sejkor Antonówka Jan Eleonora Januszko Antoni Gonzik i Dorota Dostał ż. Antoniego 178-3-78 562V-563R 101 Ż DM
4 3 1881 Kuniów Franciszka Sztantejska Antonówka Alojzy Anna Januszko Józef Sztantejski i Wiktoria Sztantejska panna 178-3-78 625V-626R 16 Ż DM
14 3 1882 Olewsk Aniela Januszkiewicz Słoboda Borowska Jan Anna Turowska 178-3-57 321V-322R 35 Ż
4 3 1882 Olewsk Tomasz Kotwicki Radowska Balarka Konstanty Ewa Januszewicz Dominik Kotwicki, Bona Kotwicka panna 178-3-57 317V-318R 21 Ż
28 12 1882 Olewsk Tomasz Garbowski Rudnia Staryki Rafał Antonina Januszewicz 178-3-57 314V-315R 12 Ż
4 6 1883 Ołyka Władysław Wilczek Satyjów Ignacy Maria Januszek 504 26 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0014.htm
7 9 1884 Ołyka Józef Wilczek Satyjów Ignacy Maria Januszko 505 56 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0029.htm
14 9 1884 Kuniów Alojzy Sztantejski Antonówka Alojzy Anna Januszko Wilibald Bartosz i Katarzyna Sztantejska ż. Józefa 178-3-78 778V-779R 59 Ż DM
26 2 1885 Ołyka Julianna Katarzyna Gara Bakoryn Jan Helena Janusz 506 8 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0005.htm
23 12 1885 Włodzimierz Szczepan Paszko Andresówka Jakub Agnieszka Obruśnik Tomasz Watras, Katarzyna Januszczak ż. Ambrożego 803 68-69 189 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0035.htm
8 1 1887 Grzymałów Franciszek Boćko Mazurówka Józef Petronela Przyśliska Jan Ilnicki, Salomea Janusz 1614L 10 3 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0006.htm
23 7 1888 Kuniów Józef Sztantejski Antonówka Alojzy Anna Januszko Stanisław Sztantejski i Magdalena Bartosz ż. Wilibalda 178-3-86 141V-142R 72 Ż DM
18 11 1889 Krzemieniec Maria Paszyńska Krzemieniec NN Franciszka Antoni Abozo, Anna Januszewska 01-81B 24V-25R 96 T
14 4 1891 Kuniów Teofil Śliwiński Hurby par. Ostróg Michał Józefa Łapińska Michał Januszewski i Antonina Oborska ż. Stanisława 178-3-86 366V-367R 46 Ż DM
19 7 1891 Kuniów Wiktor Olszewski Hucisko Stare Ludwik Maria Okowińska Apolon Januszewski i Anna Adamowicz panna 178-3-86 370V-371R 70 Ż DM
7 9 1891 Kuniów Rozalia Telicka Noworodczyce Mikołaj Józefa Januszewska Karol Telicki i Maria Kondracka ż. Jakuba 178-3-86 376V-377R 96 Ż DM
10 6 1892 Kuniów Michał Olszewski Hucisko Stare Walery Adela Żukowska Marcin Januszewski i Adela Pod Horodecka ż. Józefa 178-3-86 416V-417R 64 Ż DM
2 8 1892 Kuniów Joanna Jakubowska Hucisko Nowe Franciszek Franciszka Podgruszecka Apolon Januszewski i Józefa Bezymska ż. Marcina 178-3-86 419V-420R 79 Ż DM
21 7 1893 Kuniów Ignacy Telicki Noworodczyce Mikołaj Józefa Jakuszewska Erazm Januszewski i Antonina Telicka panna 178-3-86 477V-478R 99 Ż DM
15 10 1894 Włodzimierz Marianna Pałka Andresówka Ambroży Katarzyna Januszczak 812 76-77 185 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0041.htm
12 11 1894 Kuniów Józefa Krzemińska Hucisko Nowe Józef Emilia Jakuszewska Celestyn Januszewski i Apolonia Galimska 178-3-86 516V-517R 127
23 12 1894 Kuniów Antonina Krzemińska Hucisko Stare IN Marianna Franciszek Januszewski i Konstancja Jakuszewska 178-3-86 518V-519R 138 Ż DM
9 1 1895 Kuniów Marceli Januszewski Hucisko Jan Franciszka Łukomska Karol Galimski i Teofila Jakuszewska ż. Antoniego 178-3-86 540V-541R 7 Ż DM
10 1 1895 Kuniów Walentyna Telicka Noworodczyce Mikołaj Józefa Jakuszewska Jan Januszewski i Katarzyna Kolbuszewska panna 178-3-86 541V-542R 14 Ż DM
20 1 1895 Kuniów Bronisław Falkowski Gorszczyzna Jan Józefa Okowińska Apoloni Januszewski i Aniela Zabłocka ż. Mikołaja 178-3-86 542V-543R 16 Ż DM
20 1 1895 Kuniów Karol Galimski Hucisko Mikołaj Anna Jakuszewska Apoloni Januszewski i Teofila Krzemińska panna 178-3-86 542V-543R 17 Ż DM
9 6 1895 Kuniów Julian Majborski Zakoty Marceli Joanna Jakuszewska Albin Januszewski i Aniela Dzwonkowska ż. Antoniego 178-3-86 552V-553R 70 Ż DM
20 12 1895 Kuniów Ewa Januszkiewicz Radohoszcz Antoni Marianna Jasińska Franciszek Jasiński i Aniela Jasińska panna 178-3-86 571V-572R 163 Ż DM
12 11 1896 Luboml Zofia Janina Januszewska Gorodno Jan Emilia Twarowska Wiktor Januszewski, Stanisława Rzewuska 934 26V 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0027.htm
13 5 1898 Szumsk Antonina Hornicka Mosty Piotr Marianna Januszewska 01-234 18V-19R 69 T
14 9 1899 Szumsk Listowska Mosty Leon Anna Januszewska 01-235 35R 138 T
19 12 1900 Tuczyn Adela Ślizska Huta Siedliska Józef Kazimiera Januszewska Feliks Szczurowski, Ewa Gołębiowska ż. Bazylego 956 46-47 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0024.htm
13 2 1900 Tbilisi Jerzy Januszewski Ryga Piotr Ksawera c.Filareta Gorszteln (konwersja 1921) as. Maria Tumanowa, Karolina Turso 243R 28 Tb
0 1900 Kowel Michał Januszewski nr aktu 87 t. II 101
18 1 1900 Luboml Jadwiga Badowska Gorodno Edmund Zofia Bi? Tomasz Dąbrowski, Maria Januszewska 949 22 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0012.htm
8 3 1901 Luboml Maria Januszewska Gorodno Antoni Michalina Bor? Kazimierz Januszewski, Józefa Wojciechowska 950 20 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0012.htm
12 5 1902 Horochów Antoni Januszewski Starystaw Henryk Józefa Kamińska 960 18 66 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0020.htm
16 12 1904 Kowel Jan Kułażek Kowel Franciszek Waleria Karwacka Jan Januszyński, Franciszka Karwacka ż. Edwarda 979 27V-28R 131 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0029.htm
26 1 1905 Niewirków Roman Niżyński Siwki Paweł Ewa Januszewicz 983 4V-5R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0005.htm
29 9 1906 Kowel Irena Jastrzębska Kowel Józef Stefan Maria Otolia Januszewska 1004 13V-14R 61 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0017.htm
1 1 1909 Horochów Józef Strep Fusów Franciszek Janina Januszewska 995 5 16 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0008.htm
1 1 1910 Horochów Tadeusz Januszewski Pieczychwosty Józef Celina Bodołowicz 996 7 26 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0009.htm
20 2 1911 Tbilisi Henryk Januszyc v. Januszewski Tbilisi NN Weronika c. Józefa Januszyc v. Januszewska Teofil Adamski, Aksenia Grabowska 1V-2R 35 Tb
9 6 1911 Tbilisi Bronisław Robaszewski Tbilisi Józef s. Franciszka Helena Januszewska Stanisław Drozdow, Zofia Amostezro 11R-V 86 Tb
3 11 1911 Tbilisi Zygmunt Januszkiewicz Tbilisi Hipolit s. Antoniego Boni Wanda c. Jana Ratowt Jan Firtaznatowicz, Natalia Ratowt 19R 126 Tb
28 10 1911 Tbilisi Janina Janus Tbilisi Teodor s. Jana Karolina Strolis Stanisław Kowalczyk, Julia Rypszewicz 21V-22R 139 Tb
28 5 1911 Horochów Stefania Strep Fusów Franciszek Janina Januszewska 997 15 55 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0018.htm
3 1 1912 Tbilisi Julian Rutkowski Tbilisi Julian s. Augusta Agata Kostecka Piotr Rutkowski, Adela Januszewska 24V 7 Tb
18 4 1912 Tbilisi Leonard Januszewski Tbilisi Władysław s. Pawła Aniela c. Jana Puławska Jan Kiryłowicz, Sabina Ossowska 29V-30R 33 Tb
25 5 1912 Tbilisi Maksymilian Puławski Tbilisi Ludwik s. Jana Franciszka Białomiejska Jan Kuryłowicz, Aniela Januszewska 35R 59 Tb
17 6 1912 Tbilisi Emilia Adamska Tbilisi Teofil s. Andrzeja Weronika Januszewska Józef Robaszewski, Albina Żygzbrin 35R-V 60 Tb
25 12 1912 Tbilisi Bogdan Robiszewski Tbilisi Józef s. Franciszka Helena Januszewska Witalis Janius, Feliksa Siurdyło 49V-50R 10 Tb
31 12 1912 Tbilisi Bronisława Mataczyńska Tbilisi Paweł s. Jana Maria c. Jana Misiuk Jan Dąbkowski, Aniela Januszewska 50V 13 Tb
5 5 1912 Horochów Zofia Bobołowicz Półhany Władysław Stefania Januszewska 1039 12 39 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0015.htm
24 4 1913 Tbilisi Kazimierz Janus Tbilisi Teodor s. Jana Karolina c. Józefa Stralis Bronisław Chmielewski, Maria Atabegowa 64R 85 Tb
22 11 1913 Tbilisi Felicjan Niczyperowicz Tbilisi Ksawery s. Juliana Tekla c. Jana Januszewska Wiktor Jernawski, Maria Zalisz 68R 107 Tb
1 5 1913 Horochów Helena Strep Fusów Franciszek Janina Januszewska 1045 14 51 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0015.htm
1 3 1914 Horochów Ludwika Bobołowicz Półhany Władysław Stefania Januszewska Adam Stopka, Maria Stopka 1059 5 16 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0006.htm
10 3 1915 Kijów Św. Aleksandra Stefan Nejman Kijów Bolesław Stanisława Czesława Rzędzianowska Edmun Nejman i Zofia Januszewska 312/1/129 20V-21R 79 m.K JM1
4 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Włodzimierz Józef von Walter Kijów Wacław Anna Januszkiewicz Tadeusz Grabowski i Antonina Januszkiewicz 312/1/129 56V-57R 222 m.K JM1
11 4 1916 Tbilisi Władysław Bolesław Robaszewski Tbilisi Józef s.Franciszka Helena c.Józefa Januszewska Józef Fryzel, Elżbieta Kaleń 129V-130R 29 Tb
3 5 1916 Tbilisi Jan Russek Tbilisi Mikołaj s.Jana Julia c.Michała Mikulska Michał Januszewski, Władysława Antonowa 132R-V 39 Tb
9 9 1916 Tbilisi Helena Maria Januszkowska Tbilisi Leon s.Leonarda Felicjana c.Felicja Korewa Adolf Siedlecki, Nadzieja Czapracka, Kazimierz Pławiński, Helena Barełowa 145V-146R 97 Tb
21 7 1917 Tbilisi Władysław Jan Januszewski Tbilisi Hipolit s.Antoniego Bonif Wanda c.Jana Ratowt Feliks Jelec, Emilia Korsak, Jan Korsak, Zofia Czerniewska 181V 140 Tb
19 5 1918 Tbilisi Maria Adamska Tbilisi Teofil s.Andrzeja Weronika c.Józefa Januszys-Januszewska Wiktor Kaczkan, Anna Januszyc-Januszewska 197R 59 Tb
1 7 1918 Tbilisi Konstanty Indrunas Tbilisi Onufry s.Bolesława Konstancja c.Szymona Ługowska Jan Maciuszkis, Aleksandra Januszewicz 203V 99 Tb DW
27 1 1931 Radziwiłłów Jan Bezdzietny Radziwiłłów Władysław Antonina Januszewska Michał Stojanowski, Maria Matys z. Franciszka 1-119 237 R 7 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 10 1757 Szumsk Kazimierz Mazur Bołożówka k Agnieszka Proska? Bołożówka p Grzegorz Łukienczuk, Marianna Koliszczuk, Janusz Łukinczuk, Orpina Łalianka 297-1-180 27V Ł RK
11 11 1761 Szumsk Ignacy Moyser Mojzer Zaleśce Ewa Jakubiak Jakubowska Zaleśce p Janusz Ewoluk, Tomasz Dołchaluk, Anna Dołchalowa, Marianna Jakubianka 297-1-180 37R Ł RK
8 5 1824 Krzemieniec Jan Czepielowski Krzemieniec 25 Agata Witowska Krzemieniec 22 Karol Mirowski, Kasper Staszewski, Teodor Januszewski 300 32 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0017.htm
23 1 1827 Szumsk Ignacy Truszkowski Suraż 24 Jan Katarzyna Januszewska Marianna Ławatyńska Suraż 20 Antoni Marianna Niczuchowska Franciszek Doliński, Jan Łączewski 245-1-1 391R 1 R RK
24 8 1830 Luboml Jan Staniewicz Huta Lubomelska 22 Jan Marianna Ludwika Gołębiowska Huta Lubomelska 20 Paweł Zofia Hajer Wawrzyniec Januszkiewicz, Piotr Gołębiowski 301 81 41 845 318 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0043.htm
2 11 1830 Leszczyn Klemens Wincewicz Par. mKodeńska 22 Szymon Katarzyna Jurewicz Prakseda Kozłowska Młynyszcz 19 Bazyli Aleksandra Januszewicz Józef Gaszewski , Jan Bartkowski , Teodor Bilski 178-3-3 180 3 Ż Ni
16 8 1831 Kołki Piotr Leontowicz par. G-U 30 Andrzej Jaryna Kotlarewska Zuzanna Podgórska Kołki Jan Marianna Bakun Michał Wolak, Janusz Orchowski, Michał Słaboniewski, Marcelina Stefańs 817 60 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0062.htm
1 11 1831 Żytomierz Jan Hryniewicz Unita , Żytomierz 22 Bazyli Julianna Małachowska Ełżbieta Portianko Żytomierz 19 Grzegorz Anna Małakowska Jędrzej Januszewicz , Jan Januszewicz , Bazyli Golkowski 178 3 4 60 71 Ż Ni
23 11 1832 Ołyka Józef Koprowski Ołyka 35 Andrzej Rozalia Januszewska Konstancja Pilchowska Par. Machnowiecka 17 Michał Ewa Poradowska 818 278 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0285.htm
7 2 1832 Kołki Wojciech Lipkowski par. Wiszenki 45w Józef Marianna Niewiadomska Tekla Konopska Czetwertnia 20 Filip Małgorzata Junicka Michał Januszkiewicz, Ignacy Władyczewski 818 93 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0059.htm
2 10 1832 Sokul Hawryło Myszek Pożarki 30 Andrej Oksenia Zwiruk Józefa Fedrowicz Pożarki 20 Teodor Tekla Radzicka Aleksander Nienadkiewicz, Mikołaj Januszewicz, Jan Bogucki 818 46R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0052.htm
23 5 1833 Kołomyja Prokop Krzywonoski 36w Teresa Januszeska Kołomyja 955 32 566L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20566/pages/PL_1_301_566_0002.htm
2 10 1835 Młynów Anzelm Przygodzki par. Skórecka 40w Adam Barbara Piaskowska? Ludwika Kisiel z d. Frankowska par. Młynów 36 Antoni Karolina Rozemberg Janusz Nowowiejski, Jan Dobrzanski, Erazm Peretiatkowicz Rot. WP 821 187V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0190.htm
7 6 1836 Kowel Jan Januszkiewicz Rudniki 40 Grzegorz Oksenia Juszkiewicz Anastazja Jarocka Rudniki 49w Jan Marianna ur. Adam Lisiecki, prac. Grzegorz Wróblewski 240 25 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20240/pages/PL_1_436_240_0014.htm
23 5 1838 Żytomierz Wincenty Talka Popławki , par. Pulińska 23 Jakub Agnieszka Januszewicz Teresa Omiecińska wieś Dubowiec 20 Michał Ewa Bilska Paweł Hussakowski , Kajetan Kurowski 178 51 417 50 29 Ż Ni
1 5 1838 Żytomierz Klemens Talki wieś Krosznia 40w Jakub Agnieszka Januszewicz Honorata Trzcińska wieś Krosznia 40w Jan Rozalia Lewandowska Józef Panewicz , Marcin Perchuda 178 51 417 47 18 Ż Ni
7 2 1839 Berezne Antoni Kuryata 33 Bazyli Tekla Bóbr Marianna z Januszkiewiczów Pokutyłowa Balarka Bobrowska 24 Piotr Małgorzata Zarudzka 879 219 R-29 V 2
20 8 1839 Żytomierz Jan Orłowski Żytomierz 27 Stefan Bogumiła Januszewicz Anastazja Klęmbowska Żytomierz 20 Mateusz Marianna Zabłocka Mikołaj Witawski , Paweł Januszewicz 178 3 7 65 43 Ż Ni
14 5 1839 Żytomierz Krzysztof Podhajewski wieś Waćkowo , par. Żytomierz 50w Teodor Teresa Grek Joanna Bołoszkiewicz wieś Waćkowo , par. Żytomierz 30 Mikołaj Marianna Borycka Jędrzej Omeciński , Janusz Podhajewski 178 3 7 61 25 Ż Ni
2 2 1840 Żytomierz Paweł Kaleński 45w Gabriel Franciszka Łukomska Teofila Stanisławska zd.Mirecka 28w Mikołaj Tekla Stanisławska Janusz Dobilewski , Faustyn Malinowski 178 3 10 51 3 Ż Ni
26 1 1841 Nowogród Wołyński Jalub Januszewski Iwanówka 20 Mikołaj Elżbieta Sokołowska Domicella Zawadzka Katerynówka 18 Józef Katarzyna Górska 872 65 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0037.htm
21 2 1843 Ostróg Jan Pawłowski Mizocz 38 Michał Scholastyka Lipska Urszula Jaruszkiewicz lub Januszkiewicz Mizocz 23 Teodor Barbara Kozieradzka 882 18 V 9
20 6 1843 Żytomierz Franciszek Hamilkowski 21 Grzegorz Magdalena Drzewiecka Marianna Januszewicz 18 Paweł Agata Talka 178 51 5 43 Ż Ni
20 5 1843 Nowogród Wołyński Mikołaj Śliwiński 40 Michał Katarzyna Krupowicz Aleksandra Januszewska Katerynówka 30 Daniel Rozalia 874 107 30 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0056.htm
2 7 1844 Luboml Jędrzej Dawidowicz Butmer 25 Jan Justyna Korniluk Karolina Januszkiewicz Butmer 18 Wawrzyniec Prakseda Rudzka sław. Józef Gutowski, Bazyli Słoniukiewicz 859 611 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0325.htm
30 1 1844 Jampol Michał Wajgiel Worobiówka 20 Jan Joanna Sokołowska Elżbieta Opolska Worobiówka 17 Feliks Katarzyna Chomiaczuk Andrzej Januszkiewicz, Szymon Schabikowski, Jan Sirakowski, Kazimierz 875 623-624 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0328.htm
6 8 1844 Kołki Kazimierz Krzyżanowski Krasnowola 56 Michał Elżbieta Orzechowska Joanna Zielonka Krasnowola 30 Stanisław Helena Kruszczoska Ignacy Kozakiewicz i Aleksander Januszewski 830 83V 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0085.htm
28 5 1844 Żytomierz Michał Ziemiecki 65w Jan Katarzyna Borecka Rozalia Iwanicka zd.Januszewicz 40w Michał Ewa NN 178 51 514 32 Ż Ni
19 8 1845 Ostróg Sylwester Kowalski Nowomalin 30 Michał Anna Januszewska Karolina Michałowska Nowomalin 19 Joachim Konstancja 884 30R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0031.htm
4 2 1845 Krzemieniec Jan Lipski Krzemieniec 26 Piotr Zofia Janusiewicz Magdalena Burkowska Krzemieniec 23 Wincenty Marianna Zielińska Antoni Prochowski i Józef Ptaszyński 01-18 22R 5 DM 556 T
11 2 1845 Jampol Jan Łuszczyński par. Lachowce 25 Maciej Marianna Krymska Brygida Dobrzańska par. Jampol 18 Jan Teresa Nawrocka Andrzej Januszkiewicz, Dominik Jurkowski, Józef Jurkowski 876 583 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0314.htm
11 2 1845 Żytomierz Aleksander Narbut chutor Januszewicze par.Żytomierz 31 Kazimierz Magdalena NN Julia Januszewicz Chutor Januszewicze par. Żytomierz 17 Paweł Agata NN Mikołaj Januszewicz , Franciszek Hamilkowski 178 3 12 39 10 Ż Ni
18 11 1846 Lachowce Maksymilian Janicki Jarowica, par. Łuck 27 Stanisław Luba Krajewska Eufrozyna Januszewska Jarowica, par. Łuck 21 Stanisław Zuzanna Sikorska wlm. Lucjan Lisikiewicz, 1-dw. Wincenty Sztulski 885 110R 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0111.htm
8 2 1848 Jałowicze Franciszek Muszyński Borzemiec 20 Wincenty Magdalena Olszewska Cecylia Barszczewska Korszowiec 18 Roch Katarzyna Januszewska Józef Muszyński, Mikołaj Sakiewicz 834 375 R - 375 V 2 ZP 0
22 2 1848 Ostróg Ignacy Januszewski Balarka Choteńska 23 Kazimierz Franciszka Paszkiewicz Teresa Żytnikowska Balarka Choteńska 20 Franciszek Wiktoria Dżygadło Bartłomiej Zieliński, Michał Żytnikowski, Jan Zieliński 171-1-14 24V 7 R DM
26 9 1848 Żytomierz Wincenty Januszewicz 33w Jan Zofia Wróblewska Marianna Piontkowska 18 Aleksander Agnieszka Piontkowska 178 3 23 64 44 Ż Ni
14 11 1848 Żytomierz Ludwik Buczyński 22 Zachariasz Aleksandra Sokołowska Brigida Januszewicz 18 Paweł Agata Talka 178 3 23 68 61 Ż Ni
28 8 1855 Dederkały Wawrzyniec Kowalewski Dederkały Wielkie 30 Andrzej Tekla Bogusławska Paulina Januszkiewicz Dederkały Wielkie 25 Andrzej Elżbieta Marcinkowska Benedykt Skrzypkowski, Franciszek Andrzejewski 55 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0080.htm
25 11 1858 Dederkały Aleksander Januszkiewicz Sadki 23 Andrzej Elżbieta Marcinkowska Petronela Gordzilewska Sadki 19 Józef Elżbieta Sieniawska Stefan Jakubowski, Józef Sieniawski 55 80 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0042.htm
20 1 1863 Żytomierz Karol Gromadzki Sokołowa Góra, par. Żytomirerz 25 Jan Wiktoria Nencska Petronela Hamilkowska Futor Januszewicza, par. Żytomierz 17 Franciszek Marianna Januszewicz ur,. Sekretarz Gub. Antoni Januszewicz, Mikołąj Januszewicz, 178-3-54 92 R 3 Ż DG
3 2 1863 Żytomierz Izydor Janiszewski Zabrudzie, par. Żytomierz 23 Jan Elżbieta Tyczyna Aniela Borzemska Zabrudzie,par. Żytomierz 18 Jan Gertruda Michałowska 1-dw., Józefat Michałowski, Jan Januszewicz 178-3-54 93 R 7 Ż DG
18 10 1864 Włodzimierz Piotr Płoński Włodzimierz 29 Sebastian Michalina Swirczewska Helena Januszowska Włodzimierz 25 Michał Katarzyna Jan Ciechocki, Józef Radyczkiewicz 799 61 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0032.htm
9 2 1864 Białogródka Michał Binkowski (Bieńkowski) Hulowce par. Lachowce 22 Paweł Apolonia Mierzyńska Klementyna Falińska Kuźmińce 17 Franciszek Marianna Łukarzewska Józef Sicichowski i Franciszek Januszewski 178-03-81 103V 6 Ż DM
2 7 1867 Nowogród Wołyński Franciszek Sliwiński Huta Iwanówka 22 Mikołaj Aleksandra Januszewska Wiktoria Zelisko Mohylówka 18 Jakub Rozalia Łoś 178-3-152 98 27 Ż 195 MO
1868 Dubno Wacław Pokorny Jan Barbara Nawrotil Marta Januszanka Nr aktu 8 t. IV 590
23 11 1869 Jałowicze Edward Więckowski par. Jałowicze 29 Wojciech Marianna Dąbrowska Stefania Matusiewicz par. Jałowicze 18 Kajetan Teresa Januszkiewicz 143 11 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20143/pages/PL_1_436_143_0007.htm
2 2 1869 Nowogród Wołyński Sylwester Proczkowski Ostróżek 27 Konstanty Marianna Bielecka Marianna Janusiewicz Dziekonka 20 Jan Balbina Popławska 178-3-152 138 2 Ż 272 MO
9 11 1869 Nowogród Wołyński Józef Osiński Susły 48w Jan Marianna Januszewska Paulina Ostrowska Susły 20 Piotr Anastazja Ostrowska 178-3-152 158 41 Ż 311 MO
8 11 1870 Łanowce Andrzej Moszczyński Zahajce par. Szumbar 25 Mikołaj Joanna Magdalena Niwińska Siniowce 18 Jan Krystyna Januszkiewicz Jakub Misiński i Andrzej Wyszomirski 1-46 12V 5 T 1027 DM
31 5 1870 Nowogród Wołyński Jan Januszewski Par.Olewsk 24 Kazimierz Ewa Bielawska Anna Turowska Zabara Dawidówka 20 Michał Marianna Kozińska 178-3-152 178 32 Ż 351 MO
17 10 1871 Jampol Tomasz Schabikowski Worobiówka 22 Kazimierz Karolina Januszkiewicz Marianna Greniuk Worobiówka 16 Walenty Anna Korycka 1-55 91R 11 T
29 10 1872 Jampol Rafał Janczyński Wiązowiec 20 Jan Józefa Adaszyńska Katarzyna Schabikowska Worobiówka 25 Kazimierz Karolina Januszkiewicz 1-58 21V 9 T 728
23 2 1873 Brody Marceli Skopowski Bortków 23 Jan Maria Łuszczyńska Aleksandra Krystyn Simon Ponikowica 195 20 Samuel Aniela Januszewska L
8 10 1873 Luboml Piotr Krasicki par. Ostrówki 27 Józef Tekla Piłankiewicz? Karolina Dawiczyńska? Świteź 17 Andrzej Karolina Januszkiewicz Michał Gospiczewski, Tomasz Pogonowski 316 70 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0036.htm
23 2 1875 Dederkały Jan Kowalewski par. Dederkały 19 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Petronela Sidorowicz par. Dederkały 17 Jan Katarzyna Kossowska 57 209 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0116.htm
27 4 1875 Brody Ignacy Pechy Lwów 28 Karol Zofia Reinfeld Michalna Czarnecka Stare Brody 22 18 Michał Anna Januszewska Antoni Witosławski, Antoni Heinrich L
6 10 1879 Dederkały Tomasz Moczarski Dederkały Wielkie 20 Antoni Teresa Łozińska Agnieszka Piotrowska Dederkały Wielkie 18 Michał Marcelina Januszkiewicz 57 79 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0043.htm
13 5 1879 Luboml Zygmunt Kowalewski Kropiwnik 25 Daniło Anna Kosińska Aniela Dawiczyńska Świtaź 17 Andrzej Karolina Januszkiewicz Józef Janowski, Piotr Krzesicki 322 111 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0056.htm
17 2 1880 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie 22 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Filomena z Łączewskich Dyszymowicz Dederkały Wielkie 21w Józef Marianna Malewska Kajetan Mierzejewski, Wawrzyniec Piotrowski 57 30 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0017.htm
4 8 1881 Kuniów Jan Lipowski Antonówka 23 Wacław Anna Korzisk Katarzyna Sejkor Antonówka 17 Jan Eleonora Januszek Franciszek Sejna i Ignacy Picz 178-3-78 654R 8 Ż DM
14 9 1882 Ołyka Ignacy Wilczek Satyjów 26 Jan Małgorzata Marianna Januszko Satyjów 25 Feliks Anna Czech 503 68 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0036.htm
26 9 1882 Ołyka Michał Pawłowicz Równe Par.Równe 28 Nikodem Rozalia Januszewicz Emilia Bialecka Radochówka 18 Witalis Emilia Myczkowska 503 68 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0036.htm
5 7 1887 Szumsk Antoni Piotrowski Dedekały Wielkie par. Dederkały 21 Michał Marcelina Januszewska Anna Leszniowska Bajmaki 18 Franciszek Julia Rudnicka Władysław Bartosiewicz, Piotr Makowiecki 01-232 127R 13 T DM 995
20 5 1888 Grzymałów Antoni Omilon Grzymałów 29 Mateusz Apolonia Horbaczewska Paulina Balicka Grzymałów 18 Szymon Agata Kwaśnicka Jan Januszek,Jakub Sania 1614 145 3 LJ
31 1 1888 Dederkały Piotr Kowalewski Bykowce 25 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Bogumiła Sitrawska Dederkały Wielkie 18 Dominik Marcelina Łączewska 58 96 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0050.htm
3 7 1888 Włodzimierz Szczepan Dziadura Adamówka 22 Jakub Rozalia Welc Józefa Kamińska Adamówka 27 Antoni Ewa Januszewska 806 110 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0057.htm
9 10 1888 Kuniów Józef Sejkor Antonówka 22 Jan Eleonora Januszek Anna Krupka Antonówka 22 Franciszek Marianna Dworzaczek Ignacy Picz i Jan Rzas 178-3-86 160V 25 Ż DM
21 1 1890 Dederkały Józef Kowalewski Dederkały 19 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Helena Sawicka Szkrobotówka 16 Wincenty Julia Iwańska 0.1-81W 66V 1 T
29 5 1890 Kuniów Franciszek Sejkor Antonówka 27 Jan Eleonora Januszko Anna Lipowska Antonówka 26 Wacław Anna Karatkowa Ignacy Picz i Franciszek Horanek 178-3-86 345V 6 Ż DM
10 11 1892 Tbilisi Ksawery Stypułkowski Warszawa 30 Walerian Tekla Krysińska Julianna Cecylia Januszewska 16 Paweł Julia Kiersnowska Bronisław Stypułkowski, Andrzej Krakowiak 12 24 Tb
25 9 1894 Tbilisi Aleksander Chrzanowski łomżyńska gub. 29 Franciszek Małgorzata Józefa Lenczewska Brześć Litewski 16 Konstanty Franciszka Szałagajda Antoni Kachnowski, Władysław Lenczewski, Paweł Januszewski 38 17 Tb
13 2 1894 Kuniów Antoni Hryniuk Lachowa 25 Jan Maria Telicka Antonina Telicka Lachowa 20 Piotr Helena Boczkowska Dawid Hawryluk i Erazm Januszewski 178-3-86 522V 6 Ż DM
18 10 1894 Kuniów Jan Sikora Antonówka 26 Jan Eleonora Januszek Franciszka Mareczek Antonówka 22 Jan Teresa Jancz Franciszek Dognał i Jan Maszko 178-3-86 526R 20 Ż DM
29 1 1895 Szumbar Łukasz Kowalewski Dederkały Wielkie 27 Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Franciszka Godziszewska Dederkały Wielkie 19 Ignacy Anna Jałkowska 1020 146 4 0
30 7 1895 Tbilisi Antoni Rydzewski suwalska gub. 29 Franciszek Wiktoria Maria Januszewska grodzieńska gub. 16 Paweł Julia Popławska Antoni Kachnowski, Jan Kuczyński 51 17 Tb
21 11 1895 Tbilisi Szymon Suprun Słonin, grodnieńska gub. 33 Franciszek Dominika Żukowska Ludwika (Ludmila) Skurat 19 Feliks Zofia Busiacka Józef Skurat, Tomasz Kowaczadze, Paweł Januszewski 58 32 Tb
29 1 1895 Kuniów Celestyn Jakuszewski Hucisko Stare 24 Józef Marianna Jaworska Józefa Ostaszewska Radohoszcza 20 Jan Zofia Śliwińska Marcin Januszewski i Bronisław Paciorkowski 178-3-89 575R 4 Ż DM
20 7 1897 Tbilisi Ernest Bote Batumi (luteranin) 48w Bazyli Maria Koch Magdalena Telafus 39 Marcin Salomea Grochowska Michał Januszewski, Józef Gruzełow 87 19 Tb
28 1 1899 Tbilisi Ignacy Januszunis kowieńska gub. 30 Piotr Anatolia German Anna Łongis 23 Benedykt Dorota Danis Franciszek Jawojsz, Julian Pieciukiewicz 115 7 Tb
6 7 1899 Tbilisi Andrzej Witek kielecka gub. 36 Tomasz Marianna Maciejszek Michalina Białobrodzka grodnieńska gub. 23 Mikołaj Maria Januszkiewicz Jan Białobrodzki, Szymon Malec 129 34 Tb
7 5 1900 Tbilisi Szymon Malec radomska gub. 33 Jan Wiktoria Januszewska Antonina Łopata kielecka gub. 18 Ludwik Maria Krawiec Wojciech Mróz, Konstanty Ząbczyński 146 11 Tb
18 8 1902 Tbilisi Ksawery Niczyperowicz mińska gub. 29 Julian Waleria Młos Tekla Januszewska grodnieńska gub. 24 Jan Anastazja Pietrowska Piotr Januszewski, Walenty Niczyperowicz 39 36 Tb
16 2 1903 Tbilisi Feliks Skurat Radziwiłowicze, pow. Słonim, grodnieńsk 56w Kazimierz Karolina Korczycew Kazimiera z Cegłowskich Grzegorzewska Kowno 40 Michał Ewa Iwanowska Paweł Januszewski, Stefan Grzegorzewski 59 17 Tb
25 5 1903 Tbilisi Władysław Januszewski bielski pow., grodnieńska gub. 21 Paweł Julia Popławska Aniela Puławska Janów, siedlecka gub. 18 Jan Tekla Matkowska Antoni Kachnowski, I. Łapiński, F. Malinowski 63 25 Tb
2 11 1903 Tbilisi Maciej Woronecki Jasina, suwalska gub. 51 Jan Ewa Skopicka Agnieszka Bodziak lubelska gub. 50 Kazimierz Urszula F. Januszewicz, Jan Klimski 74 47 Tb
11 1 1904 Tbilisi Piotr Olechno kowieńska gub. 29 Wawrzyniec Anna Naglis Maria Parpuc witebska gub. 21 Ewa Mateusz Miunezk, Jakub Januszewicz 78 3 Tb
20 2 1905 Tbilisi Tomasz Linkowski-Linkauskas suwalska gub. 31 Maciej Wiktoria Akramas Barbara Demurow Tbilisi (orm.-greg.) 24 Grigorij Kala Gasparianc Antoni Szwykowski, Teodor Janus 103 14 Tb
1 1906 Tajkury Karol Głowacki Spasów, par. Dubno 23 Mateusz Regina Marcelina Januszkiewicz Lidawa 20 Aleksander Honorata Żygadło 2 R 0
5 11 1906 Tbilisi Jan Białobrodzki grodnieńska gub. 29 Mikołaj Maria Januszkiewicz Maria Szpakowska witebska gub. 25 Józef Adolfa Zdanowska Bolesław Fedorowicz, Ludwik Leszkiewicz 152 53 Tb
2 3 1907 Horochów Józef Januszewski 24 Henryk Józefa Kamińska Celina Bodołowicz Kniaż 19 Ludwik Maria Smolińska 993 33 7 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0039.htm
25 5 1908 Tbilisi Paweł Mataczyński pow. Krasnystaw, lubelska gub. 33 Jan Teresa Frącek Maria Misiuk grodnieńska gub. 20 Jan Teofila Januszewska Antoni Kachnowski, Bolesław Kontremowicz 183 18 Tb
8 1 1910 Tbilisi Aleksander Ptaszyński Wiłkomir, kowieńska gub. 27 Ignacy Elwira Januszewska Teodora Czerniawska 34 Leopold Wincenty Agata Wołkowa Wincenty Lisowski, Piotr Balcerkowicz 221 1 Tb
24 8 1910 Tbilisi Hipolit Januszkiewicz Kowno 29 Jakub Helena Pawlun Wanda Ratowt kowieńska gub. 23 Jan Kazimiera Rusilewicz Józef Januszkiewicz, Zygmunt Ratowt 237 34 Tb
24 8 1910 Tbilisi Józef Robaszewski Kowno 29 Franciszek Marianna Adamowicz Helena Januszewska v. Januszys Wilno 23 Józef Wiktoria Łukaszewicz Stefan Lipski, Józef Frenzel 238 35 Tb
18 4 1911 Tbilisi Henryk Waliszewski kaliska gub. 46w Ludwik Waleria Koskowska Cecylia z Januszewskich Stypułkowska Bielsk, grodzieńska gub. 37 Paweł Julia Aleksander Łopata, Jan Rożędzki 256 20 Tb
21 11 1911 Tbilisi Teofil Adamski pow. Łęczyca, kaliska gub. 27 Andrzej Katarzyna Gałąska Weronika Januszewska Wilno 20 Józef Wiktoria Misiewicz Józef Gonczar, Kazimierz Bałtuszko 270 47 Tb
12 6 1911 Horochów Władysław Bodołowicz Bużany 26 Ludwik Maria Smolińska Stefania Januszewska Fusów 18 Henryk Józefa Kalińska 997 34 10 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0036.htm
2 2 1914 Tbilisi Bolesław Białobrodzki pow. Prużana, grodzieńska gub. 22 Mikołaj Marianna Januszkiewicz Helena Kazimierzak radomska gub. 23 Łukasz Katarzyna Oskierko Franciszek Jesienowski, Sergiej Tułupar 314 3 Tb
20 10 1915 Tbilisi Leon Januszkowski witebska gub. 24 Leonard Salomea Błażewicz Felicjanna Korewo witebska gub. 26 Felicjan Jadwiga Siwicka Julian Sztark, Kazimierz Bałtuszko 338 25 Tb
29 8 1915 Kijów, św.. Aleksandra Zbigniew Żajkowski Kijów 27 Emilian Julian Aniela Żulcyńska Zofia Gollak Kijów 22 Mieczysław Jadwiga Matkowska Zbigniew Dunin-Karwicki, Janusz Julianowicz Żajkowski 312/1/129 104R 76 m.K. JM1
8 11 1916 Tbilisi Jan Markowski wileńska gub. 30 Jakub Izabella Illukowicz Elżbieta Lisowska par. Tbilisi 21 Piotr Helena Mamułowa Aleksander Andronikow, Władysław Januszewski 350 24 Tb
30 9 1916 Włodzimierz Grzegorz Tymicki w.Rokitnica 23 Marcin Magdalena Symeruch Maryanna Rosołowska w.Izów 21 Andrzej Katarzyna Kołacz Jan Januś Józef Kwiatkowski 1076 12-13 23 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0007.htm
7 1 1918 Tbilisi Stanisław Pawłowski pow. kozienicki, radomska gub. 30 Jan Agnieszka Janus Katarzyna Walkiewicz pow. tbiliski 17 Stanisław Bronisława Kusz Aleksander Lewicki, Paweł Rusinow 407 5 Tb
8 6 1919 Tbilisi Teodor Janus radomska gub. 52w Jan Rozalia Flarkowska Marianna Rabczyńska Misk 39 Józef Anna Kozłowska Konstanty Rapszewicz, Stanisław Kowalczyk 467 23 Tb
16 2 1919 Włodzimierz Władysław Sobiepan m.Włodzimierz 22 Leon Joanna Szczerbicka Helena Pałka m.Włodzimierz 20 Ambroży Katarzyna Januszczak Mieczysław Zasada Maryan Szul Włodzimierz Krawczyński 1076 68-69 19 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0036.htm
26 11 1922 Młynów Błażej Wiąncek Chorupań-kolonia 23 Kasper Marianna Janusz Agnieszka Janusz Chorupań-kolonia 20 Michał Katarzyna Kaleńska Wincenty Król, Kasper Strzęćki 740-6-136 53V 55 R DW 24
29 9 1929 Bąków Tadeusz Stanisław Olkowicz Irena Jastrzębska Kowel 23 Józef Stefan Maria Otolia Januszewska 1004 13V-14R 61 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0017.htm
30 4 1929 Horochów Antoni Januszewski Starystaw 27 Henryk Józefa Kamińska Maria Herliczuk 960 18 66 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0020.htm
12 9 1937 Kisielin Jan Bańka Stefania Strep Fusów 27 Franciszek Janina Januszewska 997 15 55 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0018.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
2 2 Urodzony Antoni Januszewski s. Macieja 47 Szumsk Bajmaki 1857 Łuck DM 35-1-71
11 Jednodworka Elżbieta Januszkiewicz z Marcińkowskich 60 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
11 jej syn Albin Januszkiewicz 15 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
27 jego żona Marcella z Januszkiewiczów c. Andrzeja 30 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
38 jego żona Paulina z Januszkiewiczów c. Andrzeja 27 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
47 183 Urodzony Stefan Januszewski s. Piotra 61 Szumsk Kuty (Kąty) 1857 Łuck DM 35-1-71
8 24 Żołn. Jan Januszewicz 62 Berezdów Weresna 1885 Równe DW
318 704 Januszewicz Józef wdowiec 63 Korzec Kobylnia 1885 Równe DW
12 27 Żona Paulina z Januszkiewiczów 45 Szumbar Dederkały Wielkie 1901 Tarnopol DW
43 123 Chł. Albin Januszkiewicz 50 Jampol Worobiówka 1901 Tarnopol DW
43 125 Chł. Ambroży Januszkiewicz 30 Jampol Worobiówka 1901 Tarnopol DW
19 48 Kowalewska Paulina z d. Januszkiewicz wd. 47 Szumbar Dederkały Wielkie 1903 Tarnopol DW
25 39 Januszewski Stanisław s. Jana 47 Ostróg Bór 1903 Ostróg par. DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl