Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 905 wyników dla: Moro

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
14 5 1827 Hołoby Oktawia Ożeszko 2 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 843 502 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
14 12 1828 Annopol Anna Chilewska 42 Dołżek z hrabiów Komorowskich, ż. W. Ignacego, zost. 2s. Wiktora i Zygmunta 171-1-1 144R 49 R Mg
22 5 1828 Niewirków Teresa Morozow 60 Siedliszcze Ur., z domu Kuryata, żona Morozowa 171-1-1 270V 39 R Mg 7166
23 2 1829 Szumbar Barbara Moroz 4 Szumbar c.Jana i Doroty 199 290 6 571
15 6 1829 Hołoby Filipina Orzeszko 3 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 844 211R/399 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0223.htm
20 11 1829 Lachowce Piotr Skomorowski 20 Lachowce s. prac. Klemensa i Anastazji z Syrenów 171-1-2 111V 57 R DM
20 6 1829 Aleksandria Julia Kamieńska 2 Józefówka c. ur. Józefa i Ewy z Morozów 171-1-2 179R 15 R DM
29 1 1830 Szumbar Jan Moroziuk 6 Szumbar s. Doroty 199 294 4 591
25 6 1830 Szumbar Leon Moroziuk 1/52 Szumbar s.Doroty 199 296 12 599
30 5 1830 Krzemieniec Ludwika Czeszkowska 24 Krzemieniec s. WW Kaspra i Tekli z Komorowskich 01-7 82R 623 T 950 DM
1 8 1830 Szumsk Anna Mission 56 Huta Szumska wdowa, zd. Moroczek 245-1-4 395R 275 R RK
2 8 1830 Lachowce Marianna Głowacka 1 Kaletyńce Wielkie c. prac. Feliksa i Natalii z Morozów 171-1-3 119R 42 R DM
10 3 1830 Tajkury Konrad Kazimierz Dunin 1/12 Ujezdce z kaszlu, s. JW Pawła i Wiktorii z Komorowskich 171-1-3 57R 60 R DW 533
19 4 1831 Ołyka Grzegorz Wyszyński 33 Dermanka żona Agnieszka z Morozowskich, dzieci Wojciech, Franciszka, Marianna, Karolina, Ewa 817 319 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
1 7 1831 Krzemieniec Agafia Morozow 1 Krzemieniec c. pr., Piotra i Katarzyny 01-7 106V 141 T 975 DM
2 4 1831 Lachowce Grzegorz Lesicki 51 Lachowce prac., żona Marianna z Komorowskich, syn Jan i córka Domicela 171-1-4 108R 44 R DM
11 9 1832 Wiszenki Justyna Skomorowska 63 Koszyszcze wdowa, poz. 2s i 2c.; poch: 13.09. 818 115a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0122.htm
2 8 1832 Włodzimierz Wincenty Jęczuk 3/52 Chobułtów s. ur. Jana i Karoliny z Morozów 847 64 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0034.htm
1 9 1832 Szumsk Apolonia Wereszczyńska 4 Hucisko Surażskie z ospy, ur., rodz. Wojciech i Marianna zd. Chmorowska 245-1-6 418V 77 R RK
21 3 1833 Ołyka Franciszka Wyszyńska 12 Majdan Kotowski Grzegorza i Agnieszki z Morozów 819 147 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0154.htm
1 4 1835 Ostróg Rozalia Morozowska 70 Ostróg ze starości, wdowa, zostawila synów Kazimierza i Marcina, córkę Teklę 171-1-8 33V 29 R
3 9 1836 Ostrówki Marianna Krzyzuczuk 2 Równo c. prac. Stefana i Marianny z Morozów 547 29 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0017.htm
19 2 1836 Ołyka Katarzyna Moroz 11 Pyszny Bór Szymona i Wiktorii z Szelążków 822 301 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0313.htm
1 12 1836 Ołyka Julianna Moroziewicz 6/12 Ołyka Teodora i Tekli z Pierożyńskich 822 311 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0322.htm
16 4 1836 Sokul Antoni Danilewicz 3 Sokul rodzice: ur. Karol i Aksenia z d. Morozowicz 822 41R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0042.htm
17 3 1837 Ołyka Elżbieta Moroz 6 Majdan Kotowski Szymona i Wiktorii z Szelążków 823 149 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0157.htm
10 4 1837 Ołyka Marianna Moroz 1,5 Ołyka Jana i Katarzyny ze Skarżyńskich 823 150 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0158.htm
25 2 1837 Kołki Katarzyna Pleska 66 Dołżyca z Moroczyńskich; poz. m.; poch: 27.02. 823 84a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0089.htm
8 2 1841 Berezdów Marianna Czajhucka 4 Ryławka c.Szymona i Marianny z Komorowskich 872 337 4
10 4 1841 Bucyń Dioniza Komorowska 14 Boża Wola panna 34 11 2 0
14 11 1841 Horochów Róża Nasiłowska 25 Cehów z d. Skomorowska, wlm., mąż Szczepan, dzieci: Aleksander, Władysław i Ludmiłła 79 58 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0033.htm
1 11 1841 Lachowce Anna Moroz 5 Kaletyńce Wielkie c. pracowitych Oleksa i Anastazji z Głowackich 178-49-17 30V 59 Ż DM
20 11 1841 Lachowce Joanna Głowacka 2 Bisówka c. pracowitych Feliksa i Salomei z Morozów 178-49-17 31R 61 Ż DM
8 9 1842 Ostróg Antonina Morozowska 67 Ostróg z Janoskich, mąż Józef, syn Jakub 881 42 V 83
17 1 1842 Lachowce Anna Moroz 5 Kaletyńce Wielkie c. Olesy i Anastazji z Głowackich 881 102 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0111.htm
24 3 1842 Ołyka Marianna Moroz 70 Pyszny Bór z Kowalskich, wdowa, dzieci Szymon, Jan, Ewa za Janem Kamińskim 466 22 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0012.htm
3 10 1842 Kołki Jan Eysymont 62 Krasna Wola poz. ż. Anielę z Komorowskich, s. Seweryna, 6c. Mariannę, Stefanię, Annę, Teklę, Aleksandrę i Konstancję; poch: 06.10. 828 236V 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0240.htm
23 11 1842 Młynów Tekla Moroczyńska 30 Smordwa mąż Jan, dzeci: Bonifacy, Stanisław 828 47V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0050.htm
24 4 1842 Ostrówki Marianna Krzyżuk 8 Równo r. Stefan, Marianna Moroz 553 38 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0022.htm
30 3 1843 Ostróg Józef Morozowski 70 Międzyrzecz Ostrogski wdowiec po Antoninie z Jaroskich, syn Jakub 882 27 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
15 11 1843 Lachowce Feliks Głowacki 36 Kaletyńce Wielkie żona Natalia z Morozów, syn Antoni, córka Eudokia 882 101 R 57
1 12 1843 Niewirków Józefa Moroz 8/12 Moczulanka c. Michała i Elżbiety z Żygadłów 882 259 V 23
15 7 1843 Korytnica Jan Skomorowski 75 Korytnica wdowiec, 4 córki, 1 zamężna i 3 panny 216 15 10 DW
27 4 1843 Radziwiłłów Marianna Moroz 2 Drancza córka Katarzyny Moroz 829 86 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0096.htm
11 9 1843 Młynów Stanisław Moroczyński 9/12 Smordwa rodzice: Odnodworce Jan i Tekla 829 38aV 38 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0049.htm
1 10 1843 Luboml Franciszka Iwańczuk 8/12 Rakowiec r. Michał, Jaryna Moroz 858 557 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0294.htm
19 3 1845 Korytnica Zenon Morozowski 14 Kładniów s.1-dw. Łukasza i Julii z Kowalewskich 218 11 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0008.htm
23 9 1845 Szumsk Jozefat Skórski 70 Chodaki żona Darka z Morozów, syn Klemens, córki Julianna i Prakseda 876 677 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0362.htm
13 1 1845 Przewały Marianna Siedlecka 60 Staweczki z Komorowskich, wdowa po Salwatorze, s. Franciszek Salezy 860 500 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0266.htm
1 4 1845 Horochów Domicella Żulińska 65 Pułhany z d. Komorowska, wlm., wdowa po Piotrze, córka Józefa, synowie Faustyn i Władysław 83 51 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0029.htm
26 7 1846 Starokonstantynów Zygmunt Piotrowski 4 Michałowce s. ur. Andrzeja i Pauliny z Komorowskich 178-3-114 48V 72 Ż DM
5 4 1846 Szumsk Onufry Morozowski 50 Majdan Antonowiecki żona Aleksandra z Seredyńskich, synowie Stefan i Łukasz 877 881 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0455.htm
21 6 1846 Kołki Benedykt Orzeszko 54 Omelno Joanna z Skomorowskich, s.Julian i Tarpet, c.Józefa. 832 92 16 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0098.htm
4 8 1846 Starokonstantynów Honorta Piotrowska 1 Michałowce c. 1-dw. Andrzeja i Pauliny z Komorowskich 178-3-114 49V 83 Ż DM
4 12 1847 Nieświcz Agata Skomorowska 70 Szprachy wdowa 442 19 44 0
27 11 1847 Ostróg Urszula Piotrowska 87 Futor Klonowiecki ur., z Morozowskich, wdowa po Janie, syn Marcin 171-1-13 45V 122 R DM
15 8 1848 Katerburg Aniela Kotyńska 1 Borszczówka c.Jakuba i Domiceli z Morozowskich 199 26 24 496
24 7 1848 Opalin Władysław Komorowski 5 Pulma s. wielmożnych Franciszka i Scholastyki z Jabłonowskich 525 9 5 0
12 7 1848 Radziwiłłów Regina Morozowska 28 Radziwiłłów panna 834 598 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0311.htm
26 2 1849 Ołyka Marianna Moroz 6 Pyszny Bór Jana i Antoniny z Skarżyńskich 473 55 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0031.htm
2 4 1849 Ołyka Eufruzyna Słodkowska 1 Pyszny Bór Antoniego i Marianny z Morozów 473 59 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0033.htm
29 3 1849 Starokonstantynów Katarzyna Piotrowska 33 Swinna od gorączki, z d. Komorowska, 1-dw., mąż Andrzej, synowie Albin i Marian 178-3-118 46R 54 Ż 87 DW
8 10 1851 Ołyka Grzegorz Moroz 8/12 Pyszny Bór Jana i Antoniny ze Skarżyńskich 475 43 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0024.htm
22 9 1851 Jezierna Józef Bednarski 45 Seredyńce 10 s. Grzegorza i Anny Morot, kawaler 488L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20488/pages/PL_1_301_488_0001.htm
4 7 1852 Katerburg Honorata Kotyńska 3,5 Borszczówka c. Jakuba i Domiceli z Morozowskich 202 239 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0125.htm
7 4 1853 Kołodno Marcin Zamoroka 88 Kołodno wdowiec po Mariannia z Suchodemskich, syn Józef, córki Marcjanna, Agata, Marianna, Franciszka, Teresa i Agnieszka 878 456-457 19
7 3 1853 Ołyka Wiktoria Moroz 60 Pyszny Bór z Szelążków, mąż Szymon, dzieci: Stanisław, Antoni i Eufruzyna 477 55 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0029.htm
26 4 1853 Luboml Jadwiga Moroziuk 40 Rymacze ur. Iwańczuk 865 194 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0101.htm
26 4 1853 Luboml Jan Petryk 8 Jankowce r. Józef, Justyna Moroz 865 195 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0102.htm
10 10 1854 Nieświcz Dionizy Koladyński 1/52 Szprachy s. 1-dw. Stefana i Marianny ze Skomorowskich 449 34 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0019.htm
25 10 1854 Łuck Tekla Morozowska 20 Troscianka c. Andrzeja i Marianny Morozów 838 72 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0039.htm
22 3 1854 Białogródka Marianna Hanczaruk 70 Białogródka chł. Z Komorowskich, wdowa, córki Rozalia i Marianna 178-03-122 439R 22 Ż DM
6 3 1855 Beresteczko Antoni Moroczyński 24 Piaski kawaler, s. Leona i Franciszki z Jaroszyńskich 17 27 7
29 12 1855 Opalin Anna Komorowska 84 Pulma szlachcianka, wdowa, dzieci nie zostawiła 533 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20533/pages/PL_1_436_533_0010.htm
17 7 1855 Luboml Łukasz? Petruk 3 Rymacze r. Józef, Anna Moroz 867 329 92 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0169.htm
2 9 1855 Luboml Stefan Petruk 4 Jankowce r. Józef, ? Moroz 867 350 156 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0179.htm
11 1 1855 Białogródka Rozalia Mazur 30 Kropiwna chł., z Komorowskich, mąż Teofil, syn Łukasz i córka Marianna 178-03-123 529V 8 Ż DM
4 4 1856 Targowica Jan Moroczyński 60 Podhajce żona Tekla z Weselskich 172-1-51 217 V 2 R 0
21 2 1857 Brody Ewa v. Eudoksja Dekaluk 5 Suchowola 33 c. Szymona i Anny z d. Moroz 2.v. Hanczaruk L 79V
15 3 1857 Ołyka Stanisław Słodkowski 4 Pyszny Bór Antoniego i Marianny z Morozów 481 64 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0034.htm
18 4 1858 Łuck Antoni Moroziński 15 Kuczkarowce s. chł. Pawla i Teresy 394 98 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0052.htm
29 8 1859 Ołyka Franciszek Moroz 5 Pyszny Bór Szymona i Katarzyny z Grochowskich 483 48 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0026.htm
10 1 1860 Złoczówka Marianna Morozowska 59 Paszowa wdowa po Prokopie, synowie Wawrzyniec i Paweł, córka Katarzyna 841 236 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0130.htm
1 3 1860 Włodzimierz Władysław Komorowski 32 Włodzimierz wdowiec po Mariannie z Cielińskich, syn Stanislaw 889 279V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0277.htm
28 8 1861 Włodzimierz Jan Moroz 46 Włodzimierz em. szeregowiec 796 81 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0043.htm
7 10 1863 Turzysk Marianna Morot 70 Dolsk z d. Michałowska, wdowa, córki Emilia i Tekla 892 149V 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0149.htm
18 2 1863 Ołyka Agnieszka Wyszyńska 70 Pyszny Bór z domu Moroz, wdowa po Grzegorzu, dzieci Wojciech, Marianna, Karolina, Ewa 486 48 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0026.htm
19 2 1863 Ołyka Szymon Moroz 80 Pyszny Bór zostawił żonę Katarzynę z Grochowskich, dzieci z 1 żony Wiktorii Szelążek - Antoniego, Stanisława, Mariannę, Eufrozynę, z II żony - Ignacego, Zofię, Teofilę, Kamilę 486 48 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0026.htm
27 1 1863 Swojczów Katarzyna Moroziuk 3 Mohylno c. chł. Romana i Krystyny z Lipińskich 624 37 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0020.htm
29 1 1863 Swojczów Michał Moroziuk 3 Mohylno s. chł. Romana i Krystyny z Lipińskich 624 38 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0021.htm
16 2 1863 Swojczów Urszula Moroziuk 3 Mohylno c. w.ż. Jana i Antoniny z Naworołów 624 38 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0021.htm
26 4 1863 Swojczów Bonawentura Łachowski 42 Swojczów chłop, żona Marianna z Moroziuków, synowie Andrzej i Piotr, córka Ewelina 624 40 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0022.htm
13 11 1865 Dederkały Bartłomiej Dobrzański 53 Liski szlachcic, żona Agata z Moronowskich, dzieci nie zostawił 56 192 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0101.htm
25 3 1865 Lachowce Maciej Skomorowski 65 Lachowce chł., wdowiec 178-3-146 117R 14 Ż DM
15 5 1866 Rzyszczów Ludwik Wilczyński 58 Gałcz zost. żonę Karolinę z Komorowskich, syna Ludwika Karola, córkę Eleonorę, a z pierwszej żony Anny Piontkowskiej córki Amelie i Konstancję 312-1-90 229 30 m.K KM
19 3 1867 Ołyka Helena Moroz 2/12 Kotów córka Stanisława i Teofili z Chomickich 489 54 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0029.htm
21 3 1867 Ołyka Teofila Moroz 27 Kotów z Chomickich, zostawiła męża Stanisława i dzieci: Ludwika, Leona i Mariannę 489 55 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0029.htm
14 3 1867 Lachowce Jan Kumorowski 80 Książęcin 1-dw., kawaler 178-3-146 198R 11 Ż DM
25 11 1867 Krzemieniec Emilia Morozowska 28 Krzemieniec od suchot, panna czasowo przebywająca w Krzemieńcu 426-1-41 51R 82 T 513
18 7 1868 Stary Oleksiniec Julian Mysłowski 48 Rostoki od hemorojdów, szl., żona Barbara z Barańskich, synowie Stanislaw i Antoni 426-1-41 105R 28 T DW 874
1 12 1868 Torczyn Bronisława Bujno 3 Budki Wiczyńskie c. Floriana i Teresy z Morozowskich 654 53 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0032.htm
15 6 1868 Luboml Józefa Wojciechowska 8 Binduga r. Ignacy, Franciszka Moroz 311 105 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0057.htm
31 12 1868 Rzyszcz?w Maurycy Komorowicz 68 Chretianki udar, zostawi? wdow? Mari? z Soba?skich, synowie Seweryn, Piotr i Zezary, c?rka Ludwika ?. Kalasantego Kundicza 312-1-96 237 1 m.K KM
1 7 1868 Krzemieniec Eliasz Semeniuk 14 Folwarki Wielkie od uderzenia pioruna, s. chł. bazylego i Katarzyny z Moroziuków 426-1-44 49V 50 T DW 817
17 8 1870 Kołodno Józef Olejniuk 0,5 Kołodno s. chł. Franciszka i Joanny z d. Zamorokowej 1-52 17R 19 T
4 11 1871 Katerburg Jakub Kortyński 62 Borszczówka żona Domicela z Morozowskich, synowie Klemens, Władysław, Józefat i Rafał, córka Tekla 203 310 13
18 11 1871 Rzyszcz?w Helena ?ukawska 70 Kani?w zostawi?a syna Karola i c?rk? Ludwik? zam??n? Komorowsk? 312-1-100 293 30 m.K KM
19 5 1872 Turzysk Scholastyka Komorowska 55 Rużyn z Jabłońskich, wdowa, s. Julian 740 18 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0011.htm
5 4 1872 Brody Rozalia Morozińska 67 Stare Brody 53 z d. Sirko, wdowa po Janie L 5
6 6 1872 Jampol Marianna Tomczuk 3/12 Wiązowiec c. żołn. Ignacego i Katarzyny z Morozów 1-58 27V 25 T 734
1 4 1873 Sidorów Rozalia Moroz 53 Suchodół 13 z d. Grzymała, mąż Teodor (od 19 lat) 1205L 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0048.htm
19 11 1873 Radziwiłłów Maria Hryniewicz 2,5 Radziwiłłów c. szlachciców Józefa i Rozalii z Morozowskich 1-67 85 V 42 T
4 12 1874 Turzysk Emilia Komorowska 2 Rużyn c. Juliana i Eweliny z Trzebińskich 742 25 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0014.htm
3 3 1874 Ołyka Józefa Moroz 2,5 Pyszny Bór s. Aleksandra i Eufrozyny z Kownackich 495 70 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0037.htm
15 3 1874 Ołyka Aniela Moroz 1 Pyszny Bór c. Antoniego i Eufrozyny Sewruk 495 72 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0038.htm
21 4 1874 Ołyka Karol Jerzy Moroz 3 Pyszny Bór s. Aleksandra i Eufrozyny z Kownackich 495 74 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0039.htm
18 1 1874 Horochów Józef Morozowski 4 Borotczyce s. chł. Feliksa i Franciszki z Malinowskich 110 80 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0043.htm
20 1 1874 Horochów Tekla Morozowska 2 Borotczyce c. chł. Feliksa i Franciszki z Malinowskich 110 80 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0043.htm
13 4 1874 Sidorów Jan Mazur 8 Tłusteńkie 19 s. Wawrzyńca i Paraskowii Moroz 1205L 142 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0088.htm
2 7 1874 Kuniów Joanna Morozowska 23 Peremerówka mąż Rajmund, syn Ludwik 178-3-78 357R 21 Ż DM
16 2 1875 Torczyn Antoni Pawłowski 6 Usicze s. Krzysztofa i Klementyny z Moroszków 661 51 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0027.htm
3 2 1875 Horochów Paulina Węgierska 52 Haliczany z Morozowskich, chł., mąż Maciej 111 78 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20111/pages/PL_1_436_111_0040.htm
17 11 1875 Kuniów Marcela Adaszyńska 3 Peremerówka z krupu, c. Antoniego i Marianny Morozowskiej 178-3-78 401V 38 Ż DM
5 12 1876 Ołyka Antoni Słodkowski 55 Pyszny Bór żona Marianna z Morozów, synowie Jan, Piotr, Ludwik, Adam, Karol, Feliks, Walenty, córka Józefa zamężna za Sewrukiem 497 83 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0043.htm
18 8 1877 Turzysk Antonina Komorowska 77 Rużyn panna 745 16 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0010.htm
1 9 1877 Kuniów Bronisława Morozowska 1,5 Borowica c. szl. Rajmunda i Anny z Zielińskich 178-03-78 493R 41 Ż DM
5 4 1878 Szumsk Jan Skomorowski 57 Obycz emeryt.rotmistrz, żona wlm. Leopolda Serwiróg, syn Ronald, córki Emilia i Aleksandra 1-230 61R 18 T DM 775
1 11 1880 Ołyka Jan Sewruk 90 Pyszny Bór żona Franciszka z Kamińskich, synowie Dominik, Walery, Aleksander, Zenon, Cyprian, córki: Marianna zamężna za Wojciechem Słodkowskim, Eufrozyna za Antonim Morozem, Józefa za Antonim Domalewskim, Żeneta za Ludwikiem Krupińskim 501 91 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0048.htm
2 2 1880 Krzemieniec Maria Szejkowska 26 Krzemieniec z d. Morozowska, mieszcz., mąż Jan, syn Aleksander 1-74 36V 14 T
7 3 1881 Ołyka Jan Moroz 80 Pyszny Bór zostawił żonę Antoninę ze Skarżyńskich, synów Aleksandra, Rufina i Józefa 502 75 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0040.htm
21 6 1881 Ołyka Józef Bojkowski 1,5 Pyszny Bór Fabiana i Zofii z Morozów 502 84 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0044.htm
6 5 1882 Szumsk Feliks Morozowski 10/12 Waśkowce s. NN i chł. Pauliny 1-232 369R 34 T
27 1 1883 Dederkały Brygida Moroż 62 Kaletyńce Wielkie z Głowackich, mąż Szymon, córka Natalia 58 221 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0114.htm
12 2 1883 Ołyka Katarzyna Moroz 67 Pyszny Bór z Grochowskich, wdowa, pozostawiła syna Ignacego i córki Zofię, Teofilę, Kamilę 504 78 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0040.htm
14 2 1883 Ołyka Marianna Domalewska 2 Pyszny Bór Jana i Teofili z Morozów 504 79 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0041.htm
17 7 1885 Ołyka Zuzanna Moroz 2 Pyszny Bór Aleksandra i Eufrozyny z Kownackich 506 86 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0045.htm
17 7 1885 Ołyka Piotr Bojkowski 3 Pyszny Bór Fabiana i Zofii z Morozów 506 87 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0045.htm
27 7 1885 Ołyka Józefa Bojkowska 2 Pyszny Bór Fabiana i Zofii z Morozów 506 91 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0047.htm
21 11 1885 Ołyka Antonina Moroz 75 Pyszny Bór z Skarżyńskich, wdowa, zostawiła synów Aleksandra, Rufina, Józefa 506 98 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0051.htm
8 12 1886 Brody Paulina Petronela Morozińska 9 c. Kornela i Agaty Buraczek L 23
3 9 1887 Grzyma?ów Jan Moroz 2/52 Okno s.Kazimierza i Heleny z d. ?ysa 1614 91 17 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0047.htm
26 11 1887 Grzymałów Antoni Moroz 71 Okno wdowiec po Agnieszce zd.Pasławska 1614 92 22 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0047.htm
15 12 1887 Dederkały Stefan Nowicki 22 Kaletyńce Wielkie z ospy, s. Grzegorza i Honoraty Komorowskiej 1-81 92R 13 T 990 DM
1 7 1888 Ołyka Józef Moroz 2 Pyszny Bór Aleksandra i Eufrozyny z Kownackich 508 91 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0047.htm
6 10 1888 Ołyka Piotr Moroz 13/12 Pyszny Bór Ignacego i Marianny z Kopiejów 508 98 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0051.htm
20 4 1889 Ołyka Władysław Szelążek 7/52 Pyszny Bór Ignacego i Kamili Moroz 509 87 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0049.htm
13 6 1889 Ołyka Jan Trybulski 2 Dermanka Józefa i Józefy Moroz 509 90 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0050.htm
29 10 1889 Ołyka Marianna Moroz 28 Pyszny Bór z Kopiejów, mąż Ignacy, córka Bronisława 509 96 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0053.htm
18 1 1889 Szumsk Józef Łopuszański 1 Waśkowce s. Mieczysława i Filipiny Morozowskiej 01-232 66V 9 T 934 DM
18 2 1889 Torczyn Teresa Morozińska 70 Horodynie od choroby wewnętrznej, z Gramowiczów, wdowa, synowie Piotr i Filip, córki Eleonora i Joanna 675 49 6
19 2 1890 Ołyka Antonina Moroz 1/12 Pyszny Bór Stanisława i Elżbiety z Mazurkiewiczów 510 47 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0046.htm
9 9 1890 Ołyka Eufrozyna Moroz 56 Pyszny Bór z Sewruków, wdowa, s. Jan, Stanisław, Florian, Zenon, Bronisław i c. Józefa 510 54 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0053.htm
1 2 1890 Kowel Józefa Ochman 2 Kowel c. em. żołn. Józefa i Karoliny z Komorowskich 291 79 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0042.htm
9 4 1891 Torczyn Piotr Moroziński 39 Horodynie żona Emilia z Szyszków, córka Antonina 677 56 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0030.htm
22 7 1892 Ołyka Bolesława Moroz 1,5 Bogusławka Juliana i Marianny z Szalów 1018 83 29 MO 0
26 8 1892 Ołyka Wojciech Bojkowski 3 Pyszny Bór s. Fabiana i Zofii z Morozów 1018 87 40 MO 0
26 9 1892 Ołyka Antonina Domalewska 9 Pyszny Bór c. Jana i Teofili z Morozów 1018 88 44 MO
16 3 1892 Turzysk Teofila Siemiątkowska 46 Wierzbiczno z d. Morowska, mąż Stanisław, s. Jan, Ignacy, c. Franciszka, Józefa, Pelagia, Stefania 760 33 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0019.htm
8 9 1893 Ołyka Teofil Moroz 3/12 Pyszny Bór syn NN i Józefy Moroz 1018 245 82 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0129.htm
3 5 1896 Ołyka Bronisław Moroz 2 Reczyszcze Jan i Katarzyna z Wiszyńskich 1018 659 31 MO
2 2 1896 Kowel Ewa Przybysz 5 Biełaszów c. chłopów łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Komorowa Stanisława i Anny z Biernackich 907 49 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20907/pages/PL_1_436_907_0037.htm
13 2 1896 Kowel Antoni Przybysz 10 Biełaszów s. chłopów łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Komorowa Stanisława i Anny z Biernackich 907 49 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20907/pages/PL_1_436_907_0038.htm
15 2 1897 Kowel Katarzyna Komorowska 56 Biełaszów z Rodanów, chłopka siedleckiej gub. pow. węgrowskiego gm. Sadowne, wdowa, syn Antoni 908 50 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0042.htm
26 2 1897 Jałowicze Aleksander Moroz 2,5 Ostrożec s. Józefy chłopki gminy kisielińskiej 905 45 R 5 0
17 7 1897 Radziwiłłów Emilia Serwiróg 83 Radziwiłłów z Dyrwiańskich, szlachcianka, wdowa, syn Aleksander, córki Leopolda Skomorowska, Heloiza Garlicka i Natalia Otfinowska 1-81 Ł 72 R 16 T 0
17 2 1897 Ołyka Antonina Moroz 5 Pyszny Bór Rufin i Agnieszka Wysocka 1018 798 14 MO
26 7 1898 Ołyka Teofila Domalewska 42 Pyszny Bór z Morozow, mąż Jan 1018 951 42 MO 0
15 10 1898 Ołyka Antoni Trybulski 3 Dermanka Józefa i Józefy Moroz 1018 956 55 MO 0
9 2 1898 Kowel Stanisława Opanowska 14/12 Biełaszów c. żołnierza rez. łomżyńskiej gub., pow. Ostrów, gm. Komorowo Jana i Pauliny z d. Goś. 931 49 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0039.htm
17 11 1898 Kowel Anna Komorowska 37 Biełaszów z Opoczeńskich, chł. siedleckiej gub., węgrowskiego pow., gm. Sadowna, mąż Antoni, córki Weronika i Emilia 931 69 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0049.htm
25 12 1898 Kowel Michalina Makowska 11/12 Biełaszów c. ch., pow. Ostrów, gm. Komorowo Antoniego i Franciszki z d. Kubat 931 74 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0051.htm
30 10 1899 Turzysk Stanisław Pawlicki 19 Turopin s. Jana i Franciszki z Komorowskich 940 43 42 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0033.htm
7 4 1899 Kowel Elżbieta Kowalewska 72 Biełaszów z Morozów, chł. suwalskiej gub. pow. sejneńskiego, mąż Paweł, synowie Wincenty, Jan i Franciszek, córki Marcelina i Tekla 932 55 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0044.htm
8 7 1899 Kowel Konstanty Goś 21/12 Biełaszów s. żołn.rez. łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Komorowo Ludwika i Marianny z d. Grodek 932 64 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0048.htm
27 7 1899 Kowel Stanisława Goś 15/12 Biełaszów s. żołn.rez. łomżyńskiej gub. pow. ostrowskiego gm. Komorowo Stanisława i Franciszki z d. Grzela 932 66 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0049.htm
7 12 1901 Ołyka Zofia Moroz 3 Pyszny Bór c. Jana i Katarzyny z Bieszyńskich 953 83 62 0
26 8 1902 Szumbar Krystyna Czołowska 2 Dederkały Wielkie c. Józefa i Heleny z Morozowskich 21 0
25 8 1903 Szumbar Krystyna Czołowska 1,5 Dederkały Wielkie c. Józefa i Heleny z Morozowskich 207 V 3 0
17 10 1903 Szumbar Teofila Morozowska 50 Dederkały Wielkie chłopka, mąż Mikolaj, syn Władyslaw, córki Ewelina i Julia 209 R 12 0
18 8 1903 Szumsk Józefa Morozowska 24 Szumsk z Bednarskich, szl., mąż Ludwik s. Romana, synowie Hieronim i Kazimierz 0.1-237 98V 87 T
16 11 1904 Torczyn Franciszek Morozowski 2 Szepel s. chł. Romana i Emilii z d. Semenowicz 986 50V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0030.htm
25 3 1904 Ołyka Ignacy Moroz 55 Pyszny Bór żona Lucja z Kownackich, dz. Franciszek, Bronisław, Weronika, Katarzyna i Rozalia 984 71 23 MO 0
9 1 1904 Ołyka Franciszek Szelążek 11 Pyszny Bór Ignacy i Kamila Moroz 984 68 4 MO 0
1 1 1904 Ołyka Stefania Moroz 2 Pyszny Bór Floriana i Marianny Moroz 984 68 1 MO 0
3 4 1905 Ołyka Aleksander Moroz 64 Pyszny Bór żona Eufrozyna, s. Zenon, Cyprian , Jan c. Marianna, Franciszka, Aniela 985 72 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0067.htm
24 1 1905 Szumsk Konstancja Łopuszańska 2 Waśkowce c. chł. Mieczysława i Filipiny z Morozowskich 01-236 208V 25 T
22 1 1906 Szumsk Franciszek Morozowski 10/52 Szumsk s. szl. Ludwika i Julii z Pachów 01-236 146R 14 T
29 1 1906 Szumbar Leon Mazurek 4/12 Dederkały Małe s. Ignacego i Julii z Morozowskich 1020 116 3 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0071.htm
25 3 1906 Ołyka Aleksander Kostrzewski 1/2 Balarka Ignacego i Marianny z Morozów 1019 314 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0169.htm
7 6 1906 Szumsk Rajmund Morozowski 60 Cyranka szl., żona Joanna z Zielińskich, synowie Ludwik, Adolf, feliks i Piotr, córka Waleria 01-236 151R 55 T
4 10 1906 Torczyn Antonina Morozowska 15/12 Szepel c. chł. Romana i Anieli z Semenowiczów 1021 51R 23 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201021/pages/1_436_0_0_1021_0032.htm
1 12 1906 Ołyka Roman Chodorowski 1,5 Pyszny Bór Adama i Anny Moroz 1019 333 79 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0179.htm
25 1 1908 Ołyka Helena Trybulska 7 Dermanka Józefa i Józefy z Morozów 1019 653 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0346.htm
22 9 1908 Horochów Adela Daszkiewicz 9 Sielec córka Adama i Emilii Moro 994 56 61 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0062.htm
29 2 1909 Ołyka Jan Moroz 48 Pietuszków zostawił żonę Anielę, synów Józefa, Franciszka, Wiktora, córki Marię, Emilię, Helenę,Anielę, Kamilę 1019 142 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0077.htm
20 5 1911 Ołyka Władysław Gejniborg 2 Huta Bogusławka Franciszka i Bronisławy z Moroz 1063 81 50 MO
26 8 1911 Brody Helena Borecka 4/12 c. Franciszka i Anieli z Morozińskich L 22
18 9 1912 Ołyka Józef Moroz 2 Wólka Cypriana i Franciszki z Kownackich 1050 150 56 MO
13 9 1913 Ołyka Józefa Romanik 10 Cumań Walentego i Heleny z Morozów 1063 149 62 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0157.htm
25 5 1914 Ołyka Tadeusz Trybulski 3 Dermanka Józefa i Józefy z Morozów 1063 214 46 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0226.htm
10 2 1915 Ołyka Antoni Domazewicz Jaskuła 43 Oderady żona Marianna z Morozow, dzieci: Franciszek, Jan, Jadwiga, Józefa, Anna, Karolina 1081 86 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0049.htm
26 11 1916 Jałowicze Janina Maruszczak 10/12 Horodnica Ignacego i Katarzyny z Morozów 1071 47 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0025.htm
23 6 1916 Ołyka Marceli Moroz 12 Ołyka Stanisława i Elżbiety Mazurkiewicz 1081 177 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0098.htm
16 7 1936 Ostróg Józef Borys Poniatówka ur. 11.06.1911, syn Franciszka i Scholastyki z Komorowskich, robotnik, kawaler, dopisek przy ur.: "wieś Rakowo, gm. Drozdowo, powiat Łomża" 654-1-183 100R 32 R Mg
6 1 1938 Ostróg Waleria Indulska Chorów ur. 1887, córka Rajmunda i Anny z Morozowskich, wdowa 654-1-183 110R 2 R Mg
12 2 1938 Ostróg Klara Komorowska Ostróg ur. 11.08.1908, córka Walentego i Katarzyny z Zielińskich, mąż Jan 654-1-183 110V 6 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1708 Żydaczów Albert ...ki Antoni Elżbieta Jan Kosierbowicz, Zofia Komorowska 1601L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201601/pages/PL_1_301_1601_0002.htm
7 2 1713 Czartorysk Józef Smorogowski Mikołaj Helena Stanisław Wierzbicki, Anna Dębicka 297-1-185 21R Ł
22 11 1722 Czartorysk Katarzyna Bajkowska Antoni Helena Piotr Młotowski, ur. Konstancja Delanowska, Stefan Komorowski, Zofia Młotowska 297-1-185 30R Ł
29 7 1751 Szumsk Jakub Czechoski Czechowski Iserna Antoni Antonina Józef Skomoroski, Róża Mackiewiczowa, Franciszka Miastkoska, Zofia Szymanska 297-1-180 43V Ł RK 94
9 5 1757 Radziechów Zofia Joanna Komorowska Stanin Franciszek Marianna Podhorecka 1154L http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201154/pages/PL_1_301_1154_0001.htm
13 12 1759 Szumsk Tomasz Tkacz Horbowce Wojciech Barbara Sebastian Haczyński, Chimka Morozycha 297-1-180 88R Ł RK 221
30 4 1771 Szumsk Wojciech Jan Kibinski Kibiński Huta Dubieńska Andrzej Klara Wojciech Sokołowski, Teofila Orłowska, Stanisław Bernacki, Barbara Sokołowski, Stefan Taszczewicz, Konstancja Ostrowska, Jakub Pikulski, Katarzyna Luchowska, Antoni Morozowski, Katarzyna Slachetka 297-1-180 154V Ł RK 4545
27 10 1776 Szumsk Jan Kwiatkowski Szumsk Mikołaj Anna Lędzka Łęcka Bazyli Skomorowski, Józefa Sawicka 297-1-181 17V Ł 18 RK
14 3 1782 Szczurowice Tekla Łapczyńska Uwin 1 Bazyli Ewa Ilnicka Petronela ..., Tomasz Komorowski 1310L 41 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0025.htm
5 7 1798 Białogródka Michał Ciechanowski Kropiwna Michał Konstancja Morowska M.D. Ignacy Frankowski i M.D. Apolonia Staniewska , M.D. Wincenty Staniewski i M.D. Justyna Kołyszko Łowczyni Kijowska 178-51-95 97V 33 Ż DM 0
18 5 1802 Ostróg Jan Nepomucen Odudyński Międzyrzecz Ignacy Helena Hiacynt Samorodczuk, Apolonia Piotrowska 297-1-136 19 Ł SK
16 12 1804 Lubar Adam Moroczkowski Lubar Tomasz Marianna łacina, chrzest 18.12.1804, Jan Marcelli Maliko?, Dorota Daszkowska, ass. Michał Marcinowski, Klara Wojcewicz, Ludwik Leszewski, Anna Jasińska 178-51-174 66R Ż Mg
18 2 1805 Lubar Adam Moroczkowski Lubar Tomasz Marianna łacina, data chrztu, Jan Marcelli, Dorota Daszkowska, ass. Michał Marcinowski, Klara Wojcewiczowa, Ludwik Leszczyński, Anna Jasińska 178-51-174 67V Ż Mg
19 4 1808 Ostróg Wojciech Komorowski Nowomalin Piotr Justyna dop. chrztu 06.09.1808: Łukasz Cubicularius, Róża Rudzka panna 297-1-136 83 Ł 1125 SK
29 3 1811 Ostróg Józef Komorowski Nowomalin Piotr Marianna Michał Hoydaniewski, Anna Marcinkowska 297-1-136 145 Ł 859 SK
28 5 1811 Ostróg Józef Komorowski Nowomalin Piotr Justyna Orłowska Data dopełnienia chrztu, Odachowski, Ewa Smolińska 297-1-136 151 Ł 866 SK
26 1 1813 Ostróg Agata Piotrowska Futor Ostrogski Wojciech Urszula Morozowska Bonifacy Górski, Rozalia Brzezińska 297-1-136 190 Ł 908 CK
19 4 1814 Ostróg Wincenty Komorowski Nowomalin Piotr Justyna Józef Kulpiński, Teresa Kotołowska 297-1-136 208 Ł SK
2 12 1815 Torczyn Wincenty Franciszek Ignacy Ludwik Cieszkowski Torczyn Dominik Antonina Karszow chrzest 8.12.1815; Baltazar Komorowski, Izabella Hoiecka, asysta: Modest Stecki, 27 35 EH Ł
4 10 1815 Ostróg Michał Wysoczyński Ostróg Jan Antonina Komorowska Roman Wilczyński, Marianna Kozłowska 297-1-136 237 Ł 960 SK
0 0 1821 Równe Ludwika Bogdaszewska par. Równe Jan Balbina Bohdaszewska dopeł.chrz. 22.10.1841, as. JW. Ksiądz Stanisław Moroz - Proboszcz i Joanna Bogdaszewska panna 171-1-12 121R 37 R DM
21 4 1823 Krzemieniec Henryka Beller Jarmolińce Antoni Elżbieta Norkowska dopeł.chrz. 24.11.1836, Jan Czosnowski i Elżbieta Komorowska 01-10 28V 112 T 72 DM
8 11 1825 Łuck Aleksandra Kowalewska Majdan Siekierzycki Wojciech Anna Ostrowska Dopełnienie: Wincenty Kowalewski, Marianna Morozowska 368 63 88 814 16a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0032.htm
18 11 1825 Łuck Tekla Kowalewska Majdan Mykowski Błażej Teresa Gołębiowska Dopełnienie: Wincenty Kowalewski, Marianna Morozowska 368 64 89 814 16a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0033.htm
15 2 1827 Ołyka Marianna Dorota Moroz Kotów Szymon Wiktoria Szeczyńska 813 149 9 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0149.htm
8 11 1827 Ołyka Karolina Wyszyńska Dermanka Grzegorz Agnieszka Moroz 814 144 14 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0148.htm
25 7 1827 Kozin Anna Moron Budy Nowe Krystian Marianna Neymitz 296 8 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0005.htm
15 8 1827 Łuck Maria Helena Eysymont Kiwerce Jan Aniela Skomorowska Adam Sławoszewski, Katarzyna z Sołtyków Łutawinowa wdowa 368 22 72 813 11a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0012.htm
1 5 1827 Hołoby Filipina Joanna Ożeszko Byteń Benedykt Joanna Skomorowska Faustyn Rusiłowicz, Ksawera Winiska panna 843 494 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0276.htm
29 5 1827 Dederkały Jan Michał Moroski Sadki Jakub Aleksandra s. chrz. 31.05., Franciszek Moszański i Tetiana Wojtiuk, asyst., Maciej Leszczuk i Tekla 01-4 2R 15 T 699 DM
27 12 1827 Krzemieniec Jan Stasiuk Folwarki Wielkie Wojciech Marianna s. prac., chrz. 28.12., Piotr Podłabski i Anna Kozłowska ż. Michała, asyst., Leon Morozi 01-3 28R 191 T 528 DM
12 2 1827 Zasław św. Józefa Karol Komorowski Zasław Piotr Katarzyna Bielska 178-03-009 31 14 Ż MO 62
22 11 1827 Zasław św. Józefa Józef Franciszek Węckowski Sulżyn Michał Tekla Komorowska 178-03-009 40 87 Ż MO 79
19 11 1828 Kozin Elżbieta Majewska Płaszowa Jan Karolina Jankowska Wiktor Morozowski, Marianna Wisłocka podkomorzyna latyczowska 296 19 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0011.htm
8 11 1828 Łuck Michał Fedorowski Rudniki Jakub Tekla Józef Kamiński, Wiktoria Morozow 368 67 101 814 18a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
20 6 1828 Dąbrowica Julianna Hulewicz Jasieniec Nikodem Józefata Wasilewicz Józef Łobojacki, Praxeda Morożycka; ch: 22.06. 814 137a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0141.htm
2 7 1828 Dąbrowica Józef Wołoszkiewicz Jasieniec Aleksander Jadwiga Jan Smorodzki, Katarzyna Wasielewska; ch: 03.07. 814 137 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0141.htm
28 1 1828 Horochów Mikołaj Rudnicki Boroczyce Józef Marianna Jaworska Aleksander Skomorowski, Salomea Lisiecka, as.: Józef Lisiecki, Elżbieta Bilińska 844 85 1 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0053.htm
28 8 1828 Krzemieniec Joanna Moronczuk Folwarki Wielkie Jan Anna Sochacka Tomasz Kasperski i Anastazja Rodemczycka 01-3 59V-60R 176 T 560 DM
12 2 1828 Aleksandria Julia Kamińska Józefówka Józef Ewa Moroz ch.12.02.1828, Ur. Mikołaj Chodorowski, Ur. Franciszka Sawicka ż. Józefa 171-1-1 178V 5 R Mg
12 6 1829 Ołyka Antoni Józef Moroz Pyszny Bór Szymon Wiktoria Sieleczyńska 815 159 26 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0163.htm
20 12 1829 Ołyka Katarzyna Kowalska Pyszny Bór Ludwik Marianna Wysocka ur. Szymon Moroz, Łucja Chodorowska ż. Jana 815 168 57 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0172.htm
15 1 1829 Dubno Anna Zaleska Semiduby Jakub Magdalena Komorowska 815 185V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0190.htm
7 4 1829 Dąbrowica Franciszka Smorodzka Jasieniec Jan Anastazya Tynacewicz Bazyli Wasielewski, Anna Łopuch; ch: 08.04. 815 143a 51 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0147.htm
1 3 1829 Włodzimierz Marianna Moroziuk Włodzimierz NN Teodora 844 11 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0008.htm
1 1 1829 Horochów Anna Morowska Horochów Jan Rozalia Łodesska 844 85 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0053.htm
19 11 1829 Równe Antoni Karasinski Jasiennicze Franciszek Agnieszka Kozakiewicz ch. 20.11.1829, Jakub Morozowski i Marianna Strawińska 171-1-2 138R 48 R RG
13 1 1829 Lachowce Hilary Kasper Skomorowski Lachowce Maciej Prakseda Zasadniuk Andrzej Koleśnicki i Darka Jakimowa ż. Jakima 171-1-2 85R 2 R DM
14 7 1829 Lachowce Onufry Skomorowski Lachowce Konrad Prakseda Wasyl Paweł Lipski i Darka Juchimniuk ż. Jana 171-1-2 90R 41 R DM
5 9 1829 Lachowce Marianna Głowacka Kaletyńce Wielkie Feliks Salomea Moroz Mekita Roczuk i Magdalena Głowacka ż. Jana 171-1-2 93R 64 R DM
1 9 1829 Aleksandria Joachim Kamiński Józefówka Józef Ewa Moroz Jan Kołowski i Ewa Chodorowska c. Józefa 171-1-2 173V 16 R DM
17 6 1830 Szumbar Leon Moroziuk Szumbar Dorota Moroziuk 200 58 9
2 1 1830 Łuck Seweryn Wilhelm Ejsmont Kiwerce Jan Aniela Skomorowska Antoni Ejsmont, Józefa Iwińska. Dopełnienie: Cyryl Sierociński biskup piński, Ka 368 107 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0054.htm
1 3 1830 Lachowce Maciej Skomorowski Lachowce Maciej Prakseda Zasadniuk Bazyli Czerwonyj i Pelagia Iwaniuczka ż. Stefana 171-1-3 98R 19 R DM
20 9 1831 Korytnica Franciszka Emilia Drozdowska Korytnica Franciszek Barbara Skomorowska 208 26 81 0
16 7 1831 Turzysk Marianna Aleksandra Morozowska Dolsk Antoni Apolonia Woyciechowska 709 44 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0023.htm
29 12 1831 Ołyka Ewa Wyszyńska Dermanka Kotowska Grzegorz Agnieszka Moroz 817 297 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0306.htm
22 10 1831 Ołyka Cecylia Lach Ołyka Jan Agata Morozowicz 817 305 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0314.htm
19 11 1831 Ołyka Elżbieta Moroz Pyszny Bór Szymon Wiktoria Sielczyńska 817 306 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0315.htm
28 8 1831 Kołki Stefania Eysymontt Krasnowola Jan Aniela Komorowska Józef Wierzański, Honorata Nowicka - wdowa; ch: 18.10. 817 59a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0061.htm
18 10 1831 Kołki Stefania Joanna Eysmont Jan Aniela Skomorowska As: Bonifacy Mijakowski, Ludwika Zabotin - ż. Jana, Jan Zabotin, Salomea Nowicka 820 60a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0062.htm
14 9 1831 Luboml Helena Iwańczuk Rymacze Józef Anna Moroz Tomasz Dyczko, Magdalena Żur ż. Jana 846 305R 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0299.htm
21 7 1831 Lachowce Antoni Głowacki Kaletyńce Wielkie Feliks Anastazja Moroziuk Jan Mińkiewicz i Marianna Kuczyńska panna 171-1-4 90V 30 R DM
16 7 1831 Aleksandria Marianna Kamieńska Józefówka Józef Ewa Moroz Jan Kotowski i Ewa Chodorowska panna 171-1-4 181R 17 R DM
8 6 1832 Sokul Jan Antoni Danilewicz Sokul Karol Aksenia Morozewicz Szymon Byszkarczuk, Aleksandra Morozowicz Szymona małżonka, Teodor Przeszkar, An 818 44R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0050.htm
6 11 1832 Kołki Anna Eysmont Krasnowola Jan Aniela Komorowska Michał Szczerbeński, Joanna Biernacka - panna, Paweł Eysmont, Marianna Koncewicz 818 52 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0058.htm
10 1 1832 Kołki Anna Tekla Eysmont Krasnowola Jan Emilia Skomorowska As: Kajetan Wołodźko, Tekla Mijakowska - ż. Bonifacego, Leon Piaskowski, Mariann 820 60 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0062.htm
15 9 1832 Kowel Józef Suchodolski Szajmo Bazyli Julianna Morozowicz 847 328 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0176.htm
11 1 1832 Ptycza Marianna Orłowska Mykitycze Szymon Anna Sobek Bazyli Włodzimirski, Krystyna Morozowska panna 818 295R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0302.htm
18 12 1832 Ostrówki Tomasz Jasiąk vel Jasionek Wola Ostrowiecka Jan Barbara Morozińska Stanisław Kudan, Marianna Jasionek ż. Jana 847 494 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0270.htm
10 7 1832 Szumsk Jan Wereszczyński Hucisko Surażskie Wojciech Marianna Komorowska Wojciech Wereszczyński, Marianna Wereszczyńska ż. Piotra, Antoni Sobczyński, Anna Zielińska ż. Jakub 245-1-6 393R 34 R RK
6 1 1832 Horyńgród Seweryn Jaworski Antopol Stanisław Eudoksja Komorowska ch.7.01.1832, Szlach. Seweryn Korzeniowski, Szlach. Anastazja Danilewska 171-1-5 157R 2 R Mg
8 10 1833 Sokul Brygida Iwanowska Sokul Magdalena Karpinska Szymon Morozewicz, Marcela Mirozynkowa Daniela małżonka 819 42R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0043.htm
16 8 1833 Ołyka Aleksander Moroziewicz Ołyka Teodor Tekla Pierożyńska 819 134 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0140.htm
15 4 1833 Wiszenki Adam Hipolit Rosiński Majdan Jezierski Aleksander Marianna Skarzyńska Gasper Skarzyński, Antonina Morozow; as: Walenty Wolek, Antonina Sawicka, Jan Sa 819 52 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0053.htm
12 9 1833 Aleksandria Mikołaj Kamiński Józefówka Józef Ewa Moroz Jan Kotowski, Franciszka Sawicka ż. Józefa 171-1-6 167V-168R 18 R DM
2 3 1834 Ostróg Kazimierz Morozowski Ostróg Kazimierz Anna Jan Chembrowicz, Epistynia Dachnowska 27 O 0
10 9 1834 Kołki Tekla Eysmont Krasnowola Jan Aniela Skomorowska Mikołaj ...?, Ludwika Zabotin - ż. Jana; as: Jan Zabotin, Honorata Nowicka - wdo 820 63 43 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0065.htm
4 1 1834 Ołyka Tekla Teresa Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżyńska 820 105 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0109.htm
30 12 1834 Sokul Tomasz Danilewicz Sokul Karol Oksenia Morozowicz Tomasz Judycki, Aleksandra Morozowicz Semena małżonka, Szymon Łączyński, Mariann 821 42R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0043.htm
16 10 1834 Kisielin Teresa Morozowska Wiczynie Andrzej Marianna Chałkowska Andrzey Mikłaszewski, Katarzyna Malinowska; as: Jakub Jaszczyk, Katarzyna Chałko 849 238 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0133.htm
10 12 1834 Białogródka Barbara Piotrowska Białogródka IN Marcjanna Jerzy Kromorowicz i ... Kurzańska panna 178-03-100 87V 110 Ż DM
22 12 1834 Lachowce Klara Moroz Kaletyńce Wielkie Aleksy Anastazja Głowacka Tomasz Nowicki i Horpina Galimok 171-1-7 98V 64 R DM
10 12 1835 Dederkały Marianna Sietrawska Dederkały Wielkie Józef Klara Popiel Jan Komorowski, Józefa Jankowska z. Seweryna 54 234 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0125.htm
25 5 1835 Ołyka Eufrozyna Tekla Moroz Pyszny Bór Szymon Wiktoria Szelążek 821 128 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0129.htm
29 6 1835 Ołyka Petronela Marianna Morozowska Pyszny Bór Jan Antonina Skarżyńska 821 129 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0130.htm
10 2 1835 Ostrówki Marianna Krzyczuk Równo Stefan Marianna Moroz 546 4 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0003.htm
14 12 1835 Luboml Mikołaj Prończuk Rakowiec Michał Marianna Moroziuk Tomasz Matczuk, Marta Morozianka 850 392 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0208.htm
12 8 1835 Zasław św. Jana Klara Antonina Marianna Slezynska Kaletyńce Jan Zofia Moroczynska Libon Wroczyński, Agata Jaroszewska 178-3-101 7 38 Ż SK
24 9 1835 Kijów Ludwika Gaudencja Komorowicz Kijów Maurycy Florentyna Pieńkowska Jw. Hrabia Henryk Tyszkiewicz, Kijowski Guberski Marszałek i Kawaler, JW. Teresa Proskurzyna, Prezesowa, as. Jw. Józef Perro, Deputat Sądu Głównego, Brygida Pieńkowska, JW. Joachim Komorowicz, Helena Komorowicz, panna, chrz. 9.10.1835 178-51-372 33R 43 Ż BS 68
15 2 1836 Ołyka Julia Moroziuk Ołyka Teodor Tekla Pierożyńska 822 274 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0283.htm
26 3 1836 Kołki Aleksandra Sabina Eysmont Krasnowola Jan Aniela Skomorowska Mikołaj Stecki, Marianna Koncewiczowa - "w"; ch: 04.04. 822 59a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0060.htm
8 10 1836 Hołoby Maria Franciszka Wereszczuk Byteń Radijan Teofila Czaban Fabian Turewicz, Helena Pawłowa, Ostap Dymidow Moroziuk, Helena Dobrowolska 851 189V/370 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0205.htm
25 3 1836 Kołki Aleksandra Ludwika Eysymont Krasnowola Jan Aniela Komorowska Mikołaj Stecki, Maryanna Koncewicz 831 67 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0069.htm
19 2 1836 Horyńgród Konstancja Łukaszewicz Szubków Jan Marianna ch.19.02.1836, Ur. Maciej Romański, Ur. Pulcheria Moroczyńska 171-1-9 150R 1 R Mg
24 3 1836 Lachowce Katarzyna Niedzielska Kaletyńce Wielkie Wincenty Marianna Puławska Kazimierz Piotrowski i Anastazja Moroz ż. Aleksandra 171-1-9 101R 24 R DM
26 11 1836 Lachowce Anna Moroz Kaletyńce Wielkie Aleksander Anastazja Głowacka Feliks Głowacki i Pelagia Nowicka ż. Mateusza 171-1-9 107R 69 R DM
28 8 1836 Butowce Marianna Moroz Pieńki Grzegorz Aleksandra Żaw pr. Rafał Stefański kawaler, Marianna Kowalowa wdowa, as. Trochym Olejników m. Warki, Oleśka Furman ż. Michała 178-3-106 222R 32 Ż 429 DW
20 10 1837 Dederkały Urszula Sietrawska Dederkały Wielkie NN Marcella Jan Komorowski, Franciszka de Szmitt ż. Józefa 54 182 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0099.htm
26 11 1837 Ołyka Ludwik Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżynska 823 140 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0148.htm
4 1 1837 Krzemieniec Tomasz Stasiuk Folwarki Wielkie Wojciech Marianna Moroziuk Kazimierz Moroziuk i Dorota Tkacz 01-11 1V 4 T 137 DM
24 2 1837 Szumsk Joanna Strzelecka Litowiszcze Antoni Elżbieta Wróblewska Adam Trojanowski, Aleksandra Morozowska małżonka 245-1-11 473V 18 R RK
22 8 1837 Lachowce Franciszka Nowicka Kaletyńce Wielkie Tomasz Anastazja Głowacka Mateusz Mikołajczuk i Anastazja Moroz ż. Aleksandra 171-1-10 107V 44 R DM
2 7 1837 Równe Władysław Moroczyński Beheń Jan Tekla Chomętowska Marcin Żukowski i Wlm Saturnina z Skrzyneckich Bogusz 171-1-10 137V 16 R DM
18 2 1838 Ołyka Apolonia Moroziewicz Ołyka Teodor Tekla Pierożyńska 824 125 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0126.htm
8 5 1838 Ołyka Stanisław Moroz Pyszny Bór Szymon Wiktoria Szelążek 824 126 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0127.htm
9 5 1838 Swojczów Marcjanna Bogdanowicz Hnojno Franciszek Jadwiga Wider Adam Kozłowski, Salomea Klemorowska ż. Jana 600 5 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0003.htm
29 5 1838 Swojczów Magdalena Moroziuk Mohylno Maciej Urszula Sobolewska 600 6 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0004.htm
6 8 1838 Swojczów Magdalena Moroziuk Mohylno Jan Franciszka Wołoszyńska 600 8 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0005.htm
30 1 1838 Szumsk Agnieszka Strzelecka Litowiszcze Antoni Elżbieta Wróblewska Jan Trojanowski, Aleksandra Morozowska ż. Szymona 245-1-12 275V 10 R RK
23 10 1839 Lachowce Marcela Moroz Kaletyńce Wielkie Aleksiej Anastazja Ulicka 879 72 V 52 0
4 6 1839 Niewirków Ewa Moroz Moczulanka Michał Elżbieta Żygadło 879 261 R 21 0
2 1 1839 Radziwiłłów Aleksander Józef Nasiłowski Leduchów Szczepan Róża Komorowska 825 214 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0222.htm
10 4 1839 Horochów Katarzyna Komorowska Chołoniów NN Weronika Komorowska 854 153 27 77 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0088.htm
3 1 1839 Kołki Konstancja Genewsa Eysmont Krasnowola Jan Aniela Skomorowska Benedykt Orzeszko, Anna Biernacka - "p"; as: Mikołaj Stecki, Tekla Mijakowska, S 825 66 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0068.htm
23 11 1839 Równe Klemens Jankowski Stawki Józef Antonina Morozowska 879 112V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0114.htm
16 6 1839 Aleksandria Franciszek Kamiński Słoboda Józefówka Józef Ewa Moroz Franciszek Dubiński kawaler, Marianna Jemielska mężatka, Piotr Jemielski żonaty, Franciszka Michałowska 879 163 V 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0166.htm
9 3 1840 Kołodno Helenna Błuszczyszyn Witkowce Wawrzyniec Franciszka Zamorok 871 621 16 0
25 9 1840 Kołodno Mateusz Bzowicki Szymkowce Jan Maryanna Zamorok 871 628a 35 0
11 5 1840 Berezdów Piotr Czajhucki Ryławka Szymon Marianna Komorowska 871 259 29 0
1 1 1840 Lachowce Joanna Głowacka Kaletyńce Wielkie Feliks Salomea Moroz 880 63 R 1 0
26 12 1840 Niewirków Antonina Moroz Moczulanka Michał Elżbieta Żygadło 880 236 R 56 0
8 4 1840 Radziwiłłów Joanna Wincenta Nasiłowska Leduchów Szczepan Róża Komorowska 826 238 14 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0239.htm
12 2 1840 Rozważów Władysław Piotr Skomorowski Warowsk Ludwik Elżbieta Żmijowska W.Pan Piotr Czerniachowski, Podsędek Powiatu Owruckiego, W. Pani Elżbieta Żmijowska, wdowa, as. WP Karol Żmijowski, WP Temira Żmijowska, panna, WP Ludwik Żmijowski, WP Joanna Felicja Żmijowska, chrz. 16.04.1840 178-51-456 22R 7 Ż BS 54
1 3 1841 Ostróg Aniela Komorowska Storonicze Wincenty Tekla Kochańska R 3 R 17 0
27 9 1841 Radziwiłłów Dioniza Ludmiła Petronela Nasyłowska Leduchów Szczepan Róża Komorowska 827 225 26 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0228.htm
15 1 1841 Ołyka Wincenty Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżyńska 827 155 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0158.htm
8 10 1841 Włodzimierz Józefa Klamorowska Uściług Piotr Anastazja Gilecka 856 27 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0014.htm
12 12 1841 Włodzimierz Jan Adamczuk Puzów Piotr Helena Tomaszewska Grzegorz Moroz, Barbara Adamczuk ż. Jakuba 856 33 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0017.htm
10 2 1841 Sokul Piotr Iwanowski Sokul NN Anna Iwanowska Józef Łobaczewski, Auksenia Moroziewicz Szymona małżonka 827 60R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0062.htm
21 4 1841 Kisielin Anzelm Cezary Adalbert Łotocki Kupiczów Karol Julianna Rzączewska Franciszek Wyszyński, Tekla Koczorowska; as: Henryk Komorowski, Teresa Juroczaws 856 272 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0147.htm
13 3 1841 Luboml Grzegorz Jankowski Rakowiec Jakub Marianna Kontowska Roman Morozow, Agnieszka Krawczuk ż. Joachima 856 510 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0280.htm
25 9 1841 Luboml Mateusz Kohut Luboml Stefan Teresa Lewczuk Roman Morozow, Róża Kutas ż. Stefana 856 521 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0286.htm
4 10 1841 Aleksandria Franciszka Kamińska Józefówka Józef Ewa Moroz Florian Michałowski kawaler i Józefa Bobrowicz wdowa 171-1-12 175V 21 R DM
13 10 1841 Aleksandria Józef Targoni Berestowiec Sylwester Odiuszka Łazian Feliks Dobrowolski i Stefania Samorodiuk ż. Wiktora 171-1-12 176R 24 R JJ
5 6 1842 Równe Władysław Jankowski Stawki Józef Antonina Morozowska 881 135 V 15 0
14 11 1842 Młynów Stanisław Moroczyński Smordwa Jan Tekla Chomątowska Stanisław Bielski, Franciszka Zaleska 828 43R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0045.htm
16 1 1842 Sokul Paulina Dymińska Czebenie NN Marianna Dymińska Szymon Morozowicz, Apolonia Chodzińska panna 828 205R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0208.htm
17 2 1842 Ptycza Julia Kraszewska Buderaż Józef Katarzyna Niwińska Kajetan Chinciński, Katarzyna Milecka, Jakub Moroczyński, Honorata Zaręba 828 101R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0103.htm
3 8 1842 Połonne Bonifacy Ostrowski Lasy Łabuńskie Wawrzyniec Anna Stanisław Tynicki żonaty, Aleksandra Moronowicz ż. Franciszka 873 318 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0165.htm
22 5 1842 Lachowce Feliks Erazm Wojakowski Kaszczyńce Piotr Jan Ludwika Morozowska 881 118 R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0126.htm
5 9 1842 Lachowce Michał Nowicki Kaletyńce Wielkie Tomasz Anastazja Głowacka prac. Paweł Morozów, Anastazja ż. Olexy Morozy 881 121 V 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0130.htm
19 3 1842 Jampol Aleksandra Dudek Jakimowce Grzegorz Marianna Prodous prac. Mateusz Szafrański wdowiec, Dorota Dormorost wdowa. 873 540-541 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0281.htm
18 3 1843 Niewirków Józefa Moroz Moczulanka Michał Elżbieta Żygadło 882 245 R 25 0
3 7 1843 Nieświcz Karol Koladyński Szprachy Stefan Marcjanna Komorowska 438 3 9 0
27 8 1843 Ołyka Marianna Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżyńska 467 9 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0005.htm
23 11 1843 Sokul Józef Ferlejewski Nawoz Piotr Katarzyna Hładyszewska Feliks Ferlejewski, Elżbieta Morozowska 829 196R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0210.htm
9 2 1843 Jampol Joachim Trafiński Jampol Marcin Franciszka Komorowska Antoni Trafiński, Marianna Trafińska, panna 874 655 13 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0330.htm
11 5 1843 Nowogród Wołyński Marianna Malicka Zaremie Feliks Rozalia Morozowska 874 29 84 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0016.htm
21 8 1843 Lachowce Marianna Moroz Kaletyńce Wielkie Aleksander Anastazja Głowacka 882 81 V 46 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0083.htm
16 2 1844 Lachowce Julianna Rudnicka Mikłasze Jan Marcella Morożyńska Felicjan Ordowski, Anna Wojciechowska ż. Wojciecha 883 86 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0089.htm
28 2 1844 Lachowce Kazimierz Gorajski Lachowce NN Marianna Paweł Morozowski, Marianna Lech ż. Kazimierza 883 86 V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0090.htm
1 3 1844 Kisielin Albin Wojciechowski Wiczynie NN Rozalia Józef Mikłaszewski, Marianna Morozowska; ch: 02.03. 859 166 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0087.htm
2 5 1844 Jampol Marianna Czerniecka Juźkowce Zachariasz Anastazja Wawryczuk prac. Teodor Durmorost, Marianna Wawryczuk, ż. Feliksa 875 603 25 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0317.htm
7 2 1845 Nieświcz Teofil Koladyński Szprachy Stefan Marianna Skomorowska 440 1 4 0
13 10 1845 Ołyka Edward Rufin Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżyńska 469 11 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0006.htm
15 5 1845 Aleksandria Jan Nepomucen Kamiński Józefówka Józef Ewa Moroz Piotr Chodorowski żonaty, Józefa Chodorowska mężatka 884 185 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0191.htm
15 11 1845 Młynów Gertruda Felicjana Sidorowicz Młynów Ludwik Sabina Jakub Morozowski, Rozalia Rudnicka, Karol Kolisowski, Karolina Morozowska 831 171V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0175.htm
16 9 1845 Sokul Kornel Ferlejewski Nawoz Piotr Katarzyna Hładyszewska Maciej Hładyszewski, Elżbieta Morozowska wdowa 831 47 V-48 R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0050.htm
9 10 1845 Jampol Franciszek Jasielski Pohorylce Jan Franciszka Piotruszewska Jan Komorowski, młodzian. Katarzyna Szumańska, ż. Pawła 876 576 44 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0310.htm
12 7 1845 Niewirków Józef Moroz Moczulanka Michał Elżbieta Zygadło Gabryel Wilczyński i Agnieszka Boczkowska 884 276 43 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0281.htm
14 8 1845 Niewirków Anna Leszczyńska Moczulanka Jakób Wiktorya Linko Tomasz Sokołowski i Elżbieta Moroz 884 277 49 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0284.htm
2 1 1846 Lachowce Klara Głowacka Kaletyńce Wielkie Tomasz Magdalena Głowacka nieślubna, Tomasz Nowicki, Maria Moroz ż. Józefa 885 97R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0098.htm
13 10 1846 Deraźne Tekla Trochaniewska Ugliszcze Jan Cecylia Daćkowska Antoni Kamiński / Karolina Moroz 885 193 R 24 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0199.htm
17 11 1846 Kijów Adelajda Jakutowicz Kijów Wincenty Magdalena Bielawska JW. Hipolit Niwiński, Nadworny Radca, kawaler, JW.Hrabina Maria Tyszkiewicz, as. W. Jan Soroczyński, Kol. Sekr, J.W. Hrabina Eleonora Komorowska, Zygmunt Koczkowski, W. Honorata Niwińska, W. Edward Niwiński, JW.. Hrabina Karolina Komorowska, WW. Mich 178-51-548 37R 37V 3 Ż BS 75-
6 2 1847 Torczyn Apolonia Morozińska Torczyn Ignacy Rozalia Maliszewska 634 3 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0002.htm
24 9 1847 Nieświcz Tekla Koladyńska Szprachy Stefan Marcjanna Komorowska 442 7 29 0
4 3 1847 Ołyka Jan Słodkowski Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz 471 2 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0002.htm
2 10 1847 Katerburg Aniela Kotyńska Borszczówka Jakub Domicela Morozowska 199 51 33
19 10 1847 Młynów Adolf Karol Rodziewicz Berehy Paweł Anna Danowicz Jan Kuryłowicz, Joanna Grabowska, Jakub Morozowski, Helena Zacharzewska 833 370R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0199.htm
13 11 1847 Młynów Filipina Scholastyka Grzybowska Młynów Konstanty Agnieszka Brzozowska Karol Borem, Aniela Moronówna 833 372R 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0200.htm
18 1 1847 Ostróg Emilia Morozowska Borszczówka Kajetan Marianna Gajewska Marian Roliński i Józefa Fabrycyusz ż. Ignacego 171-1-13 2V 10 R DM
26 4 1847 Rozważów Aniela Żmijowska Olizarówka Wiel. Karol Eliza Giżycka Wiel. Maksymilian Miedzwiecki, Kollegski Registrator, Domicella Giżycka, ż. Mikołaja , Chorążego, as.Andrzej Łepczyński, Eliza Skomorowska, Podsędkowa, chrz. 7.08.1847 178-51-548 125R 16 Ż BS 257
18 6 1848 Ołyka Jan Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżyńska 472 14 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0008.htm
25 9 1848 Ołyka Eufrozyna Słodkowska Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz 472 16 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0009.htm
15 9 1848 Torczyn Tekla Morozowska Okorsk Adam Katarzyna Tchórzewska 635 18 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0010.htm
8 5 1848 Białogródka Marianna Mazur Kropiwna Teofil Roza Komorowska Jakub Mazur i Krystyna Buderadzka ż. Jakuba 178-3-117 131V 40 Ż DM
3 1 1848 Horochów Jan Stelmachowicz Podberezie Adam Rozalia chł. Panas Litwin, Agata Tiszczycha, Pawło Żubyk, Pelagia Morożyna 86 1 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2086/pages/PL_1_436_86_0001.htm
25 4 1848 Równe Anna Jankowska Obarów Józef Antonina Morozowska Stefan Zaruski i Wincentyna Różańska 171-1-14 150R 9 R DM
17 1 1850 Ołyka Piotr Słodkowski Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz 474 4 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0003.htm
15 1 1850 Swojczów Marianna Pastuszczuk Dominopol Piotr Anastazja Moroziuk 612 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0003.htm
23 3 1850 Swojczów Ludwik Moroziuk Turia Roman Krystyna Leryńska 612 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0005.htm
24 8 1850 Dubno Paulina Altszult Dubno Ferdynand Katarzyna Morowa 835 507-508 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0266.htm
19 4 1850 Lachowce Agnieszka Kryszczuk Kaletyńce Wielkie Jan Ewa Malicka Ignacy Bachmatowski i Anastazja Moroz ż. Aleksandra 171-1-16 294V-295R 19 R DM
19 9 1851 Katerburg Jozefat Kotyński Borszczówka Jakub Domicela Morozowska 202 257-258 23
31 12 1851 Ołyka Ludwik Słodkowski Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz 476 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0002.htm
12 4 1851 Ołyka Grzegorz Henryk Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżyńska 475 12 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0007.htm
28 7 1851 Białogródka Katarzyna Mazur Kropiwna Teofil Rozalia Komorowska Jakub Mazur i Franciszka Mazur córka Stanisława panna 178-03-120 454V-455R 89 Ż DM
4 6 1852 Targowica Józef Moroczyński Lichaczówka Józef Tekla ...elska 836 335-336 10 0
4 6 1852 Targowica Aniela Moroczyńska Lichaczówka Józef Tekla ...elska 836 337-338 11 0
28 8 1853 Kołodno Jan Kozołubski Kołodno Błażej Marianna Zamoroka 878 427-428 18 0
20 8 1853 Katerburg Maria Kotyńska Borszczówka Jakub Domicela Morozowska 878 595-596 19 0
10 2 1853 Torczyn Apolonia Morozowska Okorsk Adam katarzyna Tchorzewska 639 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0004.htm
17 8 1853 Ołyka Stanisław Słodkowski Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz 477 20 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0011.htm
19 3 1853 Ołyka Józef Moroz Pyszny Bór Jan Antonina Skarżynska 477 8 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0005.htm
25 4 1853 Ostrówki Agnieszka Stelmach Wola Ostrowiecka Andrzej Ewa Morozin 563 8-9 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0005.htm
25 6 1853 St. Oleksiniec Jan Sobczuk Rostoki Jan Maria chł. Ignacy Charatun, Rozalia Moroz ż. Teodora 878 284-285 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0150.htm
14 11 1854 Dederkały Walery Rajmund Piotrowski Karpiłówka, par. Klewań Cezary Antonina Moro dop. Jan Głuchowski, Kunegunda Piotrowska panna 55 112-113 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0059.htm
25 4 1854 Krzemieniec Stanisław Morozowicz Białokrynica Florian Anna Lisowska 0.1-26 12V-13R 34 T
11 6 1854 Trojanów Antoni Puchalski Gwozdawa Franciszek Barbara Morozowska 178-3-38 454V-455R 32 Ż
20 3 1855 Torczyn Aleksandra Morozowska Boratyn Paweł Teresa Piotrowska 641 12-13 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20641/pages/PL_1_436_641_0007.htm
13 3 1855 Ołyka Jan Skarżyński Pyszny Bór Aleksander Franciszka Domalewska Jan Moroz, Ewa Wróblewska ż.Ludwika 479 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0005.htm
5 1 1856 Ołyka Józefa Antonina Słodkowska Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz 480 2 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0002.htm
14 11 1856 Białogródka Marianna Głowacka Puzyrki Małe Mikołaj Dorota Komorowska Franciszek Olszewski i Anna Lubek 178-3-73 140V-141R 11 Ż DM
21 9 1857 Krzemieniec Joanna Marciniuk Folwarki Wielkie Bazyli Katarzyna Moroziuk 0.1-29 21V-22R 61 T
24 10 1858 Katerburg Rafael Kotyński Borszczówka Jakub Domicela Morozowska 202 80-81 30
15 7 1858 Ołyka Adam Florian Słodkowski Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz 482 22-23 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0012.htm
28 10 1858 Ołyka Jan Moroz Pyszny Bór Antoni Eufrozyna Sewruk 482 30 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0016.htm
4 5 1858 Krasnopol Antonina Kostecka Krasnopol Aleksander s. Macieja Agnieszka Skomorowska 1-dw. Teodor Toporowski, Marianna Niklawa, as. Bazyli Baranowski, Antonina Skomorowska panna 178-3-45 7V-8R 47 Ż 15
24 9 1858 Krasnopol Tekla Lenczycka Polowa Słoboda Andrzej s. Michała Justyna Skomorowska 178-3-45 12V-13R 90 Ż 25
14 2 1859 Dederkały Stanisław Piotrowski Michałówka (z Szkrobotówki) Cezary Antonina Moro Ewaryst Chrzanowski, Marianna Brodzka panna 55 39-40 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0021.htm
9 12 1859 Ołyka Ludwik Moroz Pyszny Bór Stanisław Teofila Chomicka 483 26 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0014.htm
12 5 1859 Lachowce Rozalia Piotrowska Załuże Wincenty Marianna Skomorowska Mieczysław Rutkowski, Tekla Ostapowska, ż. Jacentego 886 155-156 34 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0081.htm
22 2 1859 Kuniów Celina Chodorowska Radohoszcz Wielka Józef Elżbieta Teleżyńska dopeł.chrz. 14.05., asyt. Franciszek Kalczyński i Eugenia Komorowska ż. Więcesława (lub Wacława) 178-3-78 457V-458R 39 Ż DM
1 1 1859 Ostróg Jan Kamiński Monastyrek Piotr Katarzyna Ulewicz Trochim Kudnicki i Aleksandra Morozowska ż. Jana 886 2-3 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0002.htm
16 2 1859 Ostróg Antoni Piotr Bielecki Storonicze Wincenty Teresa Łozowska Józef Pawłowski i Józefa Skomorowska panna 886 18-19 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0010.htm
30 8 1860 Kołki Feliksa Drzewiecka Rudeńka Franciszek Eufrozyna Moroz 841 491-492 34 0
11 2 1860 Ołyka Lucjan Stanisław Moroz Pyszny Bór Antoni Eufrozyna Sewruk 841 309-310 11 484 8-9 0
29 5 1860 Ołyka Karol Słodkowski Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz Dominik Kownacki, Aniela Słodkowska z. Piotra 841 315-316 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0009.htm
23 8 1860 Kuniów Filipina Morozowska Tarnówka par. Białogródka Łukasz Marcjanna Werl chrz. 2.05.1877, Aleksander Jakutowicz i Marianna Adaszyńska ż. Władysława 178-3-78 456V-457R 35 Ż DM
12 9 1861 Krzemieniec Aureli Mieczysław Cebrowski Ludwiszcze Ludwik Franciszek Feliksa Pisarska Władysław Pisarski, Maria hr. Komorowska ż. Jana 0.1-34 26V-27R 67 T
23 3 1862 Ołyka Florian Moroz Pyszny Bór Antoni Eufrozyna Serwuk 485 6 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0004.htm
3 8 1862 Swojczów Piotr Moroziuk Mohylno Roman Krystyna Naworoła Błażej Dobrowolski, Aleksandra Lipińska panna 623 16-17 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0009.htm
28 9 1862 Swojczów Karolina Naworoła Turia Józef Marianna Michałowska Roman Moroziuk, Apolonia Wysocka z. Ludwika 623 22-23 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0012.htm
6 12 1862 Żytomierz Kasper Żytomierz NN Aniela Gomoroliczewska ? Nieprawego łoża syn, chrzestni: Antoni Gajewski, Barbara Jaworska 178-3-54 5 8 Ż DG
6 11 1863 Ołyka Leonard Moroz Wólka Kotowska Stanisław Teofila Chomicka 486 32 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0017.htm
18 4 1863 Swojczów Piotr Łachowski Swojczów Bonawentura Marianna Moroziuk Maciej Łubiasz, Emilia Niczyporowska ż. Józefa 624 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0004.htm
10 8 1863 Ostrówki Zuzanna Jasionczak Wola Ostrowiecka Łukasz Franciszka Kudan Ludwik Komorowski, Ludwika Wasiuk 569 14 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0008.htm
27 6 1863 Kuniów Paulina Morozowska Peremerówka Łukasz Marcjanna Werl chrz. 2.05.1877, Aleksander Jakutowicz i Marianna Adaszyńska ż. Władysława 178-3-78 456V-457R 36 Ż DM
18 10 1863 Stary Oleksiniec Marianna Sobolewska Krutniów Antoni Marianna Ruczyńska chł. Tomasz Sobodianiuk, Anastazja Moroziuk ż. Jana 245-1-21 234V-235R 25 R
29 8 1864 Ołyka Feliks Jan Słodkowski Pyszny Bór Antoni Marianna Moroz 487 24 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0013.htm
5 4 1864 Ołyka Wincenty Zenon Moroz Pyszny Bór Antoni Eufrozyna Sewruk 487 10 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0006.htm
24 3 1864 Torczyn Franciszek Moroziński Torczyn Ignacy Honorata Wiszniowska 650 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0004.htm
17 12 1864 Rzyszczów Maria Anna Modzelewska Medwiedowka Leon Helena Komorowicz Jan Modzelewski, Leonia Modzelewska 312-1-89 186 1 m.K KM
31 1 1864 Białogródka Julia Morozowska Krzyworudka Nereusz Witalisa Wąsowicz Cudzoziemiec Antoni Damon i Alojza Kołyszko ż. Aleksandra 178-03-81 69V-70R 20 Ż DM
25 3 1865 Krzemieniec Maria Wojciszewska Nowosiółki Józef Rozalia Moronżuk 1-37 10V-11R 40 T 18
27 6 1865 Lachowce Marianna Skomorowska Lachowce Jakub Petronela Krasko... Maciej Skomorowski i Hieronima Kutasiewicz ż. Karola 178-3-146 94V-95R 36 Ż DM
14 2 1865 Rzyszczów Ignacy Walenty Faustyn Kundzicz Onacki Paulin Józef Kalasanty Ludwika Komorowicz szl. ur. Leon Modzelewski, Pelagia Kobylińska ż. Michała, Stefan Kobyliński, Maria Gryncewicz 312-1-89 188 16 m.K KM
25 8 1865 Rzyszczów Maria Ludwika Zambrzycka Nikołajów Benedykt Zofia Lipińska Leon Modzelewski, Maria Komorowska ż. Maurycego, Maurycy Komorowski, Helena Modzelewska ż. Leona 312-1-89 191 42 m.K KM
16 11 1866 Turzysk Franciszek Ksawery Skomorowski Rużyn Julian Ewelina Trzebińska 735 16-17 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0009.htm
4 3 1866 Grzymałów Helena Czerwińska Zarubińce Jan Rozalia Moroz Marcin Czerwiński, Elżbieta Kawka 1677 8 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0005.htm
23 2 1866 Rzyszczów Roman Matwiej Kundzicz Onacki Paulin Józef Kalasanty Ludwika Komorowicz Ludwik Janowski, Apolonia Perro ż. Cezarego, Władysław Bilski, Teodozja Dernowska 312-1-90 220 11 m.K KM
19 10 1867 Rzyszczów Julia Radecka Wasiliewsk Karol Emilia Skomorowska Hipolit Szczeniewski 312-1-92 217 43 m.K KM
5 10 1867 Rzyszczów Placyd Antoni Ludwik Kundzicz Onacki Kalasanty Ludwika Komorowicz Ignacy Kundzicz, Helena Hrynczewicz, Roman Kundzicz, Maria Dolińska 312-1-92 216 39 m.K KM
6 1 1867 Ołyka Helena Moroz Kotów Stanisław Teofila Chomicka 489 6 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0004.htm
30 12 1867 Grzymałów Teresa Czerwińska Zarubińce Jan Rozalia Moroz Józef Kawka, Zofia Buczko 1677 10 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0006.htm
1 1 1867 Krzemieniec Józefa Morozowska Krzemieniec NN Emilia 426-1-41 3V-4R 10 T 466
29 4 1868 Turzysk Julian Piotr Komorowski Marysin Julian Ewelina Trzebińska 737 4-5 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20737/pages/PL_1_436_737_0003.htm
11 7 1868 Turzysk Jan Ochman Dolsk Józef Karolina Komorowska 737 4-5 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20737/pages/PL_1_436_737_0003.htm
6 6 1868 Szumsk Aleksandra Skomorowska Obycz Jan Leopolda Serwiróg chrz. 6.06 Tadeusz Garlicki, Natalia Otwińska ż. Ludwika 1-230 16V-17R 63 T DM 731
12 11 1868 Białogródka Franciszka Sławecka Kuczmanówka Antoni Wiktoria Gorecka Hieronim Kozłowski i Witalisa Morozowska wdowa 178-03-81 371V-372R 114 Ż DM
13 11 1868 Krzemieniec Karol Jan Kosiński Bereżce Leon Honorata Malinowska Antoni Komorowski, Marcela Nahaczewska ż. Rafała, as. Karol Leśniewski, Marianna Hurkowa z. Adama 426-1-44 25V-27R 76 T 792 DW
12 9 1868 Stary Oleksiniec Marianna Morozowska Stary Taraż Mikołaj Teofila Czułajewska chł. Prokop Sierocński, Wiktoria Centkiewicz ż. podoficera Stefana 426-1-41 90V-91R 33 T DW 860
16 4 1869 Ołyka Józefa Moroz Pyszny Bór Antoni Eufrozyna Sewruk 490 16 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0009.htm
25 5 1869 Ołyka Maria Moroz Pyszny Bór Aleksander Eufrozyna Kownacka 490 26 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0014.htm
2 1 1869 Białogródka Teresa Kryszczuk Szuńki Piotr Honorata Stanisław Morozowski i Antonina Poleszuk ż. Jana 178-03-81 425V-421R 68 Ż DM
24 10 1869 Białogródka Petronela Nowicka Kaletyńce Grzegorz Honorata Skomorowska Jan Horłaczuk i Barbara Semeniuk ż. Bazylego 178-03-81 445V-446R 146 Ż DM
3 11 1869 Białogródka Teodor Domański Kaletyńce Małe Klemens Marianna Piotrowska Stanisław Trębicki i Barbara Moroziuk ż. Antoniego 178-03-81 447V-448R 154 Ż DM
19 1 1869 Rzyszczów Katarzyna Podgórska Prycki Wielkie Stanisław Maria Chojnacka Tadeusz Skomorowski, Klara Pobirowska 312-1-96 219 12 m.K KM
10 1 1869 Rzyszczów W? Tomasz Jan Kundzicz Onacki Józef Ludwika Komorowska Leon Modzelewski, Helena żona Władysława Steckiego, Władysław Stecki, Helena żona Ludwika Jankowskiego 312-1-96 220 15 m.K KM
22 4 1869 Ostróg Feliks Gągała Białotyń Jan Petronela Bielecka Ignacy Skomorowski, Karolina Polkiewicz panna 654-1-56 11V 4 R MZ
9 1 1870 Turzysk Maria Scholastyka Komorowska Różyn Julian Ewelina Trzebińska Jan Trzebiński, Maria Trzebińska ż. Juliana 738 4-5 5 0
13 4 1870 Kołodno Anna Hejnowicz Kołodno Ignacy Agata Zamorokowa 1-52 4V-5R 11 T
23 5 1870 Kołodno Katarzyna Gabryk Kołodno Jan Tekla Zamorokowa 1-52 4V-5R 13 T
21 12 1870 Kołodno Marianna Kałytiukowa Kołodno Jan Magdalena Zamorokowa 1-52 8V-9R 31 T
1 7 1870 Ostróg Helena Ochman Płużne Józef Karolina Komorowska Stefan Płaszkin, Zofia Skomarowska żona Wawrzyńca 654-1-56 27V28R 1 R MZ
6 8 1871 Torczyn Teofila Morozowska Ulaniki Adam Tekla Leśniewicz 657 18-19 25 0
10 8 1871 Torczyn Krystyna Pawłowska Usicze Krzysztof Klementyna Moroszko 657 26-27 36 0
30 7 1871 Turzysk Włodzimierz Komorowski Rużyn Julian Ewa Trzebińska 739 8-9 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0005.htm
28 1 1871 Ołyka Karol Grzegorz Moroz Pyszny Bór Aleksander Eufrozyna Kownacka 492 6 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0004.htm
19 2 1871 Ołyka Konrad Jan Moroz Kaczew Stanisław Michalina Sinicka 492 8 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0005.htm
1 8 1871 Grzymałów Józefa Czerwińska Zarubińce Jan Rozalia Moroz Franciszek Winiarski, Anna Sławska 1677 15 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0008.htm
28 8 1871 Rzyszczów Jna Pobirowski Prucki Wielkie Stanisław Marianna Chojnacka Tadeusz Skomorowski, Józefa Kondraciuk 312-1-100 377 32 m.K KM
8 10 1871 Rzyszczów Florian Dionizy Kundzicz Onacki Kalasanty Ludwika Komorowicz Ludomir Chyliński, Teresa Górkowska, ż Władzimierza, Ignacy Kundzicz, Helena Grencewicz 312-1-100 378 37 m.K KM
30 8 1872 Ołyka Józef Moroz Pyszny Bór Aleksander Eufrozyna Kownacka 493 42 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0022.htm
24 9 1872 Horochów Tekla Morozowska Boroczyce Feliks Franciszka Malinowska 108 38-39 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0021.htm
27 2 1872 Jampol Maria Tomczuk Wiązowiec Ignacy Katarzyna Moros mieszcz. Leon Korzeniowski, Teresa Tomczuk ż. Kazimierza 1-58 4V-5R 16 T 711
1 12 1873 Różniatów Dionizy Michał Berwid Spas? Franciszek Emilia Drzymochowska Michał Marimorowicz, Balbina Inco 1173 B 0
24 2 1873 Turzysk Emilia Komorowska Rużyn Julian Ewelina Trzebińska 741 4-5 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20741/pages/PL_1_436_741_0003.htm
14 8 1873 Dederkały Aniela Suchodolska Kaletyńce Józef Marianna Piasecka Szymon Wojciechowski, Barbara Moroziuk z. Antoniego 57 255-256 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0140.htm
30 3 1873 Ołyka Aniela Moroz Pyszny Bór Antoni Eufrozyna Sewruk 494 10 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0006.htm
7 10 1873 Grzymałów Jan Czerwiński Zarubińce Jan Rozalia Moroz Franciszek Winiarski, Anna Sławska 1677 19 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0010.htm
25 5 1873 Radziwiłłów Zofia Hryniewicz Radziwiłłów Józef Rozalia Morozowska 426-1-67 63 V-64 R 24 T
21 4 1874 Torczyn Adam Pawłoski Usicze Krzysztof Klementyna Moroszko 660 16-17 24 0
9 3 1874 Kuniów Anna Dzwonkowska Peremerówka Michał Franciszka Adaszyńska Jan Tylicki i Joanna Morozowska ż. Rajmunda 178-3-78 334V-335R 12 Ż DM
9 3 1875 Turzysk Konstanty Komorowski Rużyn Julian Ewelina Trzebińska 743 4-5 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0003.htm
19 9 1875 Ołyka Franciszka Moroz Pyszny Bór Aleksander Eufrozyna Kownacka 496 34 61 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0018.htm
15 10 1875 Luboml Marceli Wojciechowski Wiszniów Ignacy Franciszka Moroz 318 44-45 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0023.htm
16 2 1875 Białogródka Antoni Juszczuk Suchorzyńce Jan Franciszka Antoni Szewczuk i Aleksandra Moroziuk 178-03-133 6V-7R 29 Ż DM
16 12 1876 Brody Adela Julia Morozińska Stare Brody 30 Józef Józefa Skomorowska L
6 10 1876 Szumsk Franciszka Zielińska Bajmaki Stanisław Krystyna Ejsmont chrz. 17.10 Adam Zieliński, Anna Morozowska ż. Romana 1-228 27V-28R 112 T DM 610
10 1 1876 Kuniów Bronisława Morozowska Borowica Wielka Roman Anna Zielińska Adam Zieliński i Marianna Centałowicz ż. Józefa 178-3-78 404V-405R 5 Ż DM
13 7 1876 Kuniów Rajmund Adaszyński Peremerówka Władysław Marianna Mrozowska szl. Rajmund Morozowski i Mirosława Kalabanowska 178-3-78 418V-419R 64 Ż DM
2 3 1877 Torczyn Marianna Morozińska Torczyn Paweł Wiktoria Siedlecka 663 8-9 16 0
15 12 1877 Torczyn Lucyna Morozowska Ulaniki Adam Tekla Leśniewicz 663 26-27 52 0
28 2 1877 Ołyka Bronisław Moroz Pyszny Bór Antoni Eufrozyna Sewruk 498 18 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0010.htm
16 9 1877 Ołyka Cyprian Moroz Pyszny Bór Aleksander Eufrozyna Kownacka 498 44 66 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0023.htm
7 12 1877 Brody Maria Anna Klekocka Włodzimierz Katarzyna Morożyńska L
8 9 1877 Kuniów Adolf Morozowski Borowica Rajmund Anna Zielińska Karol Jaksiński i Julia Sankowska panna 178-3-78 467V-468R 78 Ż DM
20 6 1877 Rzyszczów Józefa Oskirko Rzyszczów Grzegorz Wiktoria Babicka Ignacy Kondrasiewicz, Franciszka Morok, ż. Józefa 312-1-110 302 22 m.K KM
26 8 1877 Rzyszczów Cezary Czerniewski gub. Pułtawska Maciej Paulina Metelska Marek Tyszkowski, Ludwika Komorowska, Jerzy Abuszydz, Helena Kamińska 312-1-110 305 31 m.K KM
10 5 1877 Rzyszczów Anna Kleszczyńska Kaniów Edmund Ewelina Jankowska Marek Tyszkowski, Ludwika Komorowska, ż. Leonarda 312-1-110 306 34 m.K KM
16 11 1877 Rzyszczów Antoni Kamiński Kazarynów Stanisław Maria Sinicka Marek Tocikowski, Ludwika Komorowska, ż. Leonarda 312-1-110 307 38 m.K KM
19 1 1878 Turzysk Henryk Józef Komorowski Rużyn Julian Ewelina Trzebińska 746 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20746/pages/PL_1_436_746_0003.htm
23 10 1878 Grzymałów Ewa Czerwińska Zarubińce Jan Rozalia Moroz Franciszek Winiarski, Katarzyna Kupecka 1677 27 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0014.htm
3 3 1878 Kuniów Urban Rudnicki Radohoszcz Stefan Jadwiga Chodorowska Mieczysław Złotoliński i Elżbieta Komorowska ż. Wacława 178-3-78 500V-501R 23 Ż DM
25 2 1879 Gródek Marianna Słobodzian Gródek Mikołaj Kaspryna Ziembicka Wojciechowski Marceli, Moroz Marianna, ż. Jana 50 JZ
3 10 1879 Ołyka Aniela Moroz Kotów Aleksander Eufrozyna Kownacka 500 38 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0020.htm
13 1 1879 Szumsk Helena Zielińska Obycz Adam Romualda Winiarska Jan Zieliński i Leopolda Skomorowska wdowa 01-226 127V-128R 45 T 446 DM
29 7 1879 Szumsk Robert Wróblewski Soszyszce Szymon Elżbieta Paszyńska Ryszard Miklaszewski i Leopolda Skomorowska wdowa 01-226 136V-137R 81 T 455 DM
2 8 1879 Szumsk Maria Łabęcka Stepanówka Wincenty Rozalia Zielińska Adam Zieliński i Leopalda Skomorowska wdowa 01-226 137V-138R 87 T 456 DM
1 8 1879 Szumsk Olimpia Zielińska Huta Surażka Józef Serafina Rencz Rajmund Morozowski i Karolina Rencz ż. Rafała 01-226 137V-138R 88 T 456 DM
25 1 1880 Ołyka Józef Bojkowski Hinin Fabian Zofia Moroz 501 4 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0003.htm
7 5 1881 Gródek Teofila Słobodzian Gródek Mikołaj Kaspryna Ziembicka Moroz Jan, Moriz Julia, ż. Winklera 45 JZ
23 5 1881 Ołyka Jan Moroz Pyszny Bór Aleksander Eufrozyna Kownacka 502 22 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0012.htm
25 12 1881 Ołyka Maria Domalewska Pyszny Bór Jan Teofila Moroz 502 56 84 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0029.htm
30 1 1881 Grzymałów Petronela Czerwińska Zarubińce Jan Rozalia Moroz Franciszek Winiarskia, Maria Kawka 1677 30 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0016.htm
22 7 1881 Szumsk Feliks Morozowski Waśkowce NN Paulina Morozowska chrz. 27.07 Jakub Listowski, Dorota Zabłocka ż. Wincentego 01-231 21V-22R 82 T DM 813
14 7 1881 Kuniów Apolonia Żukowska Gurszczyzna Wawrzyniec Franciszka Wolska Rajmund Morozowski i Paulina Zabłocka ż. Jacentego 178-3-78 635V-636R 53 Ż DM
8 3 1881 Kuniów Celestyna Zielińska Willa Adam Romualda Winiarska Rajmund Morozowski i Emilia Michałowska ż. Fortunata 178-3-78 636V-637R 59 Ż DM
16 4 1882 Ołyka Piotr Bojkowski Pyszny Bór Fabian Zofia Moroz 503 22 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0012.htm
12 1 1882 Szumsk Emilia Jakubowska Obycz Karol Marianna Mińkiewicz Robert Skomorowski, Leopoldyna Skomorowska wdowa 01-232 290V-291R 8 T
3 12 1882 Horochów Aleksander Rążewski Porwańcze Mikołaj Marianna Morozowska 118 43-44 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0025.htm
20 12 1882 Kuniów Gracjan Łabęcki Gurszczyzna Wincenty Rozalia Zielińska Mikołaj Falkowski i Anna Morozowska ż. Rajmunda 178-3-78 685V-686R 88 Ż DM
19 7 1883 Ołyka Zuzanna Moroz Pyszny Bór Aleksander Eufrozyna Kownacka 504 32 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0017.htm
14 4 1884 Ołyka Józefa Bojkowska Pyszny Bór Fabian Zofia Moroz 505 18 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0010.htm
14 5 1884 Ołyka Antonina Domalewska Pyszny Bór Jan Teofila Moroz 505 26 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0014.htm
23 6 1885 Szumsk Antonina Łopuszańska Waśkowce Mieczysław Filipina Morozowska Rafał Rencz, Aniela Giżycka ż. Łukasza 01-232 180V-181R 76 T
19 3 1886 Ołyka Józef Moroz Pyszny Bór Aleksander Eufrozyna Kownacka 507 24 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0013.htm
17 11 1886 Ołyka Reces Moroz Pyszny Bór Rufin Agnieszka Wysocka 507 60 103 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0031.htm
19 3 1886 Szumsk Józef Łopuszański Waśkowce Leon Paulina Morozowska 01-232 237V-238R 49 T
18 9 1887 Ołyka (córka) Szelążek Pyszny Bór Ignacy Kamila Moroz 1050 1
16 12 1887 Grzymałów Michał Moroz Ostapie Andrzej Maria Mazur Kasper Bobiński, Agata Kusy 1614 28 63 EK 0
24 3 1887 Grzymałów Rozalia Dobrachłop Okno Eliasz Maria Moroz Grzegorz Kamiński, Maria Skiba 1614 30 6 EK 0
31 5 1887 Grzymałów Błażej Moroz Okno Józef Katarzyna Żałobniak Michał Marzec, Anna Gumienna 1614 31 12 EK 0
7 6 1887 Grzymałów Antonina Marzec Okno Michał Maria Łysakoska Józef Moroz, Maria Rogalska 1614 31 13 EK 0
13 8 1887 Grzymałów Jan Martyniuk Okno Wawrzyniec Ewa Szczytyńska Michał Gumienny, Katarzyna Moroz 1614 32 23 EK 0
27 8 1887 Grzymałów Jan Moroz Okno Kazimierz Helena Łysa Antoni Bodnar, Aleksandra Hołubenna 1614 32 24 EK 0
9 11 1887 Grzymałów Katarzyna Moroz Okno Jan Rozalia Kaczor Mikołaj Aczkiewicz, Katarzyna Rogalska 1614 34 34 EK 0
11 12 1887 Grzymałów Maria Ziemba Podlesie Michał Rozalia Moroz Jan Simoń, Maria Dobrychłop 1614L 9 27 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0005.htm
9 6 1887 Grzymałów Agnieszka Stachów Podlesie Jakub Katarzyna Moroz Stefan Łazar, Rozalia Biłous 1614L 7 12 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0004.htm
29 1 1888 Ołyka Jan Trybulski Dermanka Józefat Józefa Moroz 508 6 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0004.htm
4 4 1888 Ołyka Kazimierz Koniewicz Ujeźdźce Paweł Marianna Morozowska 508 20 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0011.htm
10 6 1888 Ołyka Franciszek Moroz Pyszny Bór Rufin Agnieszka Wysocka 508 26 51 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0014.htm
1 9 1888 Ołyka Bronisława Moroz Pyszny Bór Ignacy Marianna Kopiej 508 40 78 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0021.htm
18 11 1888 Ołyka Józefa Moroz Pyszny Bór Jan Katarzyna Wyszyńska 508 56 111 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0029.htm
6 8 1888 Tajkury Sawła Morodin Popowce Jan Aleksandra Kramar akt konwersji 16/1909 Zdołbunów O
29 2 1888 Horochów Feliks Morozowski Boroczyce Jan Katarzyna Wojciechowska 124 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0006.htm
28 2 1889 Ołyka Władysław Szelążek Pyszny Bór Ignacy Kamila Moroz 509 12 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0007.htm
10 10 1889 Ołyka Weronika Trybulska Dermanka Józef Józefa Moroz 509 48 94 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0026.htm
23 12 1889 Szumsk Waleria Łopuszańska Waśkowce Mieczysław Filipina Morozowska Piotr Grzatkowski, Paulina Ra... 01-233 101V-102R 10 T
1 1 1890 Ołyka Emilia Cybulska Balarka Fabian Michalina Borczak Jan Moroz, Karolina Domalewska ż. Ludwika 510 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0004.htm
17 1 1890 Ołyka Wojciech Bojkowski Pyszny Bór Fabian Zofia Moroz 510 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0006.htm
16 1 1890 Ołyka Antonina Moroz Pyszny Bór Stanisław Elżbieta Mazurkiewicz 510 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0006.htm
23 6 1890 Ołyka Józef Szelążek Pyszny Bór Ignacy Kamila Moroz 510 18 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0021.htm
14 8 1890 Ołyka Antoni Moroz Pyszny Bór Zenon Katarzyna Jakutowicz 510 21 80 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0024.htm
6 10 1890 Ołyka Józef Moroz Pyszny Bór Jan Katarzyna Wieszyńska 510 24 92 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0027.htm
6 10 1890 Ołyka Stanisław Moroz Pyszny Bór Jan Katarzyna Wieszyńska 510 25 93 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0028.htm
25 11 1890 Ołyka Józef Moroz Pyszny Bór Fabian Marianna Słodkowska 510 29 111 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0032.htm
16 7 1890 Horochów Maria Rążewska Porwańcze Mikołaj Maria Morozowska 126 35-36 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0019.htm
28 2 1890 Krzemieniec Stanisław Morozowski Smyga Kazimierz Antonina Naumowicz 0.1-81W 8V-9R 29 T
24 1 1890 Kuniów Ludwik Morozowski Peremorówka Józef Agnieszka Oładzińska Mikołaj Adaszyński i Marianna Telicka ż. Kazimierza 178-3-86 325V-326R 12 Ż DM
2 9 1891 Krzemieniec Leon Piszyński Krzemieniec Wincenty Anna Moroz 0.1-81G 17V-18R 68 T
9 4 1891 Horochów Marian Morozowski Boroczyce Jan Katarzyna Wojciechowska 127 16-17 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20127/pages/PL_1_436_127_0009.htm
16 1 1892 Ołyka Dominik Skarżyński Pyszny Bór Albin Marianna Słodkowska Rafał Skarżyński, Agnieszka Moroz 1018 6 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0006.htm
1 5 1892 Ołyka Cezaryna Chodorowska Pyszny Bór Antoni Katarzyna Słodkowska Rufin Moroz, Józefa Skarżyńska 1018 22 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0014.htm
30 7 1892 Ołyka Aniela Moroz Pyszny Bór Stanisław Elżbieta Mazurkiewicz Ludwik Krupiński, Marianna Moroz 1018 36 71 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0021.htm
14 9 1892 Ołyka Franciszek Moroz Suchowce Jan Katarzyna 1018 46 91 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0026.htm
23 10 1892 Ołyka Józefa Moroz Pyszny Bór Zenon Katarzyna Jakutowicz 1018 52-53 101 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0029.htm
15 12 1892 Ołyka Wiktor Bajkowski Pyszny Bór Fabian Zofia Moroz Jan Domalewski, Teofila Słodkowska 1018 58 116 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0032.htm
9 1 1893 Ołyka Franciszek Szelążek Pyszny Bór Ignacy Kamila Moroz 1018 97 6 MO 0
10 3 1893 Ołyka Weronika Moroz Pyszny Bór Ignacy Lucja Kownacka 1018 115 31 MO 0
2 6 1893 Ołyka Teofil Moroz Pyszny Bór Józefa Moroz 1018 137 63 MO 0
9 8 1893 Ołyka Piotr Moroz Pyszny Bór Florian Marianna Słodkowska 1018 157 92 MO 0
6 11 1893 Ołyka Antonina Moroz Pyszny Bór Rufin Agnieszka Wysocka 1018 179 124 MO 0
23 11 1893 Ołyka Wacław Trybulski Dermanka Józef Józefa Moroz Grzegorz Krupiński, Katarzyna Moroz 1018 181 128 MO 0
13 1 1893 Horochów Władysław Morozowski Borotczyce Walery Aniela Hertman 129 2-3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0002.htm
3 12 1893 Horochów Mikołaj Morozowski Borotczyce Jan Katarzyna Wojciechowska 129 46-47 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0024.htm
27 8 1893 Torczyn Adela Pietkiewicz Horodynie Bolesław Katarzyna Kadłubowska Zygmunt Kadłubowski, Petronela Morozińska ż. Filipa 679 24-25 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0013.htm
20 11 1893 Łanowce Marian Wacław Komorowski Buhłów Antoni Julian Jadwiga Marcelina Pawłowska Konstanty Górski i Maria Laganowska ż. Juliana 1-81zh 150V-151R 53 T 286 DM
9 2 1894 Ołyka Franciszek Moroz Reczyszcze Marianna Moroz 1018 270 34 MO 0
1 2 1894 Ołyka Stanisław Moroz Nosowicze Kondrad Wilhelmina Słodkowska 1018 262 23 MO 0
1 5 1894 Ołyka Bronisław Moroz Suchowce Jan Katarzyna Wiszynska 1018 298 78 MO 0
15 4 1894 Włodzimierz Marianna Moroz Radowicze Władysław Brygida Słotwińska 812 33-34 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0018.htm
26 11 1894 Torczyn Józef Moroziński Horodynie Filip Petronela Łaskarzewska 680 34-35 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0018.htm
9 6 1894 Grzymałów Franciszek Kwasigroch Zarubińce Michał Rozalia Czerwińska Antoni Moroz, Anna Czerwińska 1677 60 7 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0031.htm
26 1 1894 Kowel Franciszka Komorowska Biełaszów Franciszek Anna Opoczyńska 906 2V-3R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0003.htm
3 1 1894 Luboml Andrzej Henryk Aleksander Kroczyński Binduga Jan Zofia Konczewska Józef Konczewski, Marianna Rymarkiewicz wdowa, Michał Skomorowski, Bronisława Konczewska 337 40 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0021.htm
23 8 1895 Ołyka Adam Bojkowski Pyszny Bór Fabian Zofia Moroz 1018 453 92 MO 0
6 7 1895 Ołyka Antoni Moroz Pyszny Bór Ignacy Lycyna Kownacka 1018 441 74 MO 0
15 5 1895 Ołyka Weronika Moroz Pyszny Bór Zenon Katarzyna Jakutowicz 1018 421 44 MO 0
12 5 1895 Ołyka Weronika Szelążek Pyszny Bór Ignacy Kamila Moroz 1018 417 39 MO 0
28 9 1895 Ołyka Marianna Moroz Reczyszcze Jan Katarzyna Wieszyńska 1018 459 100 MO 0
29 12 1895 Kuniów Tomasz Korewa Martyń Aleksander Paulina Dobrzańska Jan Korewa i Fruzyna Morońska ż. Piotra 178-3-86 594V-597R 1 Ż DM
25 2 1895 Szumbar Stanisław Mysiński Matwiejowce Franciszek Marianna Morozowska 1020 132-133 16 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0079.htm
1 8 1896 Jałowicze Władysław Morozowy Ostrożec NN Mariana 904 11 V-12 R 32 0
15 12 1896 Jałowicze Katarzyna Morozowa Ostrożec NN Józefa 904 16 V-17 R 46 0
21 1 1896 Ołyka Grzegorz Moroz Pyszny Bór Stanisław Elżbieta Mazurkiewicz 1018 530 16 MO 0
26 2 1896 Ołyka Antoni Trybulski Dermanka Józef Józefa Moroz 1018 542 35 MO 0
26 3 1896 Ołyka Helena Moroz Pyszny Bór Franciszek Agnieszka Wysocka 1018 548 44 MO 0
1 4 1896 Ołyka Zuzanna Moroz Pyszny Bór Florian Marianna Słódkowska 1018 554 52 MO 0
4 6 1896 Ołyka Stanisława Moroz Moszczanica Konrad Wilhelmina Słodkowska 1018 566 71 MO 0
25 12 1896 Ołyka Emilia Moroz Suchowce Jan Katarzyna Wyszyńska 1018 624 159 MO 0
7 11 1897 Brody Stanisława Morozińska Michał Wiktoria Robotycka L 29
1 5 1897 Ołyka Katarzyna Moroz Pyszny Bór Ignacy Lucyna Kownacka 1018 704 46 MO 0
18 9 1897 Ołyka Władysław Moroz Pyszny Bór Zenon Katarzyna Jakutowicz 1018 742 103 MO 0
25 10 1898 Torczyn Helena Starczewska Antonówka Szepelska Hipolit Tekla Morozińska 935 18V-19R 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0019.htm
2 2 1898 Ołyka Dominik Kostrzewski Balarka Ignacy Marianna Moroz 1018 832 18 MO 0
6 6 1898 Ołyka Narcyz Trybulski Dermanka Józef Józefa Moroz 1018 866 68 MO 0
24 8 1898 Ołyka Barbara Moroz Silno Konrad Wilhelmina Słodowska 1018 888 101 MO 0
5 4 1899 Szumbar Wincenty Czołowski Matwijowce Józef Helena Morozowska 1020 2-3 6 0
6 4 1900 Niewirków Aniela Resiak Zastawie Michał Józefa Moroz 951 13 V-14 R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0016.htm
30 6 1900 Torczyn Kazimierz Morozowski Ulaniki Roman Amelia Semenowicz 954 22-23 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0012.htm
1 4 1900 Brody Aniela Skomorowska Ditkowce 50 Mikołaj Anna Strzelecka Jan Marczuk, Maria Goratyniec ż. Tryfenisa L 1
18 4 1901 Ołyka Stefania Moroz Pyszny Bór Florian Marianna Słodkowska 953 11V-12R 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0012.htm
6 2 1901 Ołyka Helena Trybulska Dermanka Józef Józefa Moroz 953 5V-6R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0006.htm
1 2 1901 Ołyka Anastazja Chodorowska Pyszny Bór Adam Aniela Moroz 953 5V-6R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0006.htm
14 2 1901 Łanowce Krystyna Czulowska Łysohórka Józef Helena Morozowska 215 V-216 R 4 0
12 11 1901 Ołyka Aniela Moroz Pyszny Bór Jan Katarzyna Wyszyńska 953 35V-36R 143 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0036.htm
20 3 1901 Torczyn Władysław Starczewski Antonówka Szepelska Hipolit Tekla Morozińska Marian Jakubowski, Katarzyna Burzyńska z. Stefana 955 10-11 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0006.htm
1 3 1901 Jagielnica Albin Lachowicz Jagielnica 560 Jan s.Wojciecha Katarzyna c.Jana Morozowska 1845L 2-3 9 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201845/pages/1_301_0_0_1845_0004.htm
7 8 1901 Niewirków Stanisław Kozłowski Nowiny Franciszek Marianna Kumorowska 952 38-39 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0020.htm
9 12 1901 Niewirków Jan Kumorowski Młynek Konstanty Florianna Żukowska 952 64-65 157 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0033.htm
2 4 1902 Torczyn Franciszka Morozińska Horodynie Filip Petronela Łaskarzewska 967 5V-6R 25 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0006.htm
4 10 1902 Torczyn Franciszek Morozowski Ulaniki Roman Emilia Semenowicz 967 17V-18R 84 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0018.htm
12 10 1902 Tuczyn Franciszek Piróg Huta Siedliska Józef Antonina Komorowska Karol Zawadzki, Anna Walentowicz ż Józefa 969 17V-18R 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0020.htm
21 4 1902 Szumsk Konstancja Łopuszańska Waśkowce Mieczysław Filipina Morozowska 01-236 254V-255R 115 T
16 1 1902 Niewirków Janina Konopińska Nowiny Andrzej Helena Kumorowska 965 4V-5R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0005.htm
11 10 1903 Szumbar Jadwiga Mazurek Dederkały Wielkie Ignacy Julia Morozowska 200 V-201 R 21 0
3 5 1903 Niewirków Jan Kozłowski Młynek Franciszek Marianna Kumorowska 966 22V-23R 88 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0023.htm
26 11 1903 Horochów Zenobia Morozowska Boroczyce Walerian Aniela Ertman 961 22 88 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0025.htm
19 1 1904 Torczyn Henryk Skibiński Horodynie Ludwik Antonina Morozińska 986 2 V-3 R 6 0
13 7 1904 Torczyn Jan Moroziński Chorochoryn Filip Petronela Łaskarzewska 986 9 V-10 R 43 0
6 3 1904 Ołyka Adam Moroz Pyszny Bór Florian Marianna Słodkowska 984 12 43 MO 0
20 8 1904 Ołyka Rozalia Kownacka Pyszny Bór Józef Anna Bernacka Adam Kownacki, Franciszka Moroz 984 30 116 MO 0
8 6 1904 Niewirków Helena Konopińska Nowiny Andrzej Helena Komorowska Roch Konopiński, Marianna Kucharska panna 982 23V-24R 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0024.htm
13 1 1904 Szumsk Helena Jankowska Cyranka Ludwik Emilia Gajdaszyńska Ludwik Morozowski, Karolina Jankowska ż. Karola 0.1-238 9V-10R 36 T
22 8 1904 Szumsk Józef (Kalasanty) Morozowski Szumsk Ludwik Julia Piech 0.1-238 36V-37R 142 T
6 3 1905 Ołyka Marceli Moroz Pyszny Bór Stanisław Helena Mazurkiewicz Ludwik Sewruk, Adelajda Kownacka 985 11 40 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0011.htm
14 5 1905 Ołyka Roman Chodorowski Pyszny Bór Adam Aniela Moroz 985 20 74 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0021.htm
24 9 1905 Ołyka Aleksander Kostrzewski Balarka Ignacy Maria Moroz 985 32 122 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0032.htm
8 2 1905 Niewirków Apolonia Moroz Moczulanka Adam Paulina Falkowska Kazimierz Żygadło, Celestyna Korkuś ż. Benedykta 983 6V-7R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0007.htm
9 3 1905 Niewirków Adam Moroz Siwki Adolf Adela Kuriata Emeryk Kiriata, Kamila Kuriata panna 983 13V-14R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0014.htm
1 12 1905 Szumsk Franciszek Morozowski Szumsk Ludwik Julia Piech 01-236 190V-191R 172 T
28 2 1906 Radziwiłłów Józef Dubiecki Radziwiłłów Apolinary Marian Anna Komorowska ks. Julian Rudnicki, Anna Semen ż Augustyna 1-94 64 V-65 R 16 T 0
17 7 1906 Ołyka Kamila Moroz Satyjów Jan Aniela Zielińska 1019 225 116 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0119.htm
15 5 1907 Ołyka Cecylia Moroz Pyszny Bór Florian Marianna Słodkowska 1019 373 79 MO
26 11 1907 Ołyka Bronisław Moroz Pyszny Bór Stanisław Elzbieta Mazurkiewicz 1019 425 183 MO
18 1 1907 Szumsk Janina Morozowska Szumsk Ludwik Julia Piech 01-236 2V-3R 9 T
27 7 1907 Horochów Konstantyn Morozowski Boroczyce Jan Anna Hrynowiecka 993 17 72 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0022.htm
3 5 1908 Ołyka Helena Kostrzewska Balarka Ignacy Marianna Moroz 1019 538 87 MO
2 8 1908 Ołyka Stanisława Trybulska Dermanka Józef Józefa Moroz 1019 568 146 MO
5 5 1908 Tuczyn Stanisław Morozowski Tomachów Adolf Julia Gorzalnik 1029 16-17 40 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0011.htm
13 3 1908 Szumsk Maria Zabłocka Szumsk Mikołaj Maria Tomerling Ludwik Morozowski, Helena Wolska ż. Józefa 426-1-97 13V-14R 61 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-Z?i=617&cat=833998
15 4 1908 Szumsk Ludwika Sopińska Monastyrek Stanisław Klementyna Jarmolińska Aleksander Jarmoliński, Julia Morozowska ż. Ludwika 426-1-97 15V-16R 75 T RK 620 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WK-V?i=619&cat=834002
24 5 1908 Szumsk Władysław Sikorski Kąty Stefan Zofia Morowska Jan Błażyjewski, Paulina Świedzińska ż. Floriana 426-1-97 19V-20R 94 T RK 624 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3HX-7?i=623&cat=834001
30 6 1908 Szumsk Klementyna Wróblewska Cyranka Rafał Bronisława Jarmolińska Ludwik Morozowski, Emilia Kosicka ż. Onufrego 426-1-97 24V-25R 116 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WF-Y?i=628&cat=833998
17 2 1909 Ołyka Wiktor Moroz Pietuszków Jan Aniela Ingler 1019 24 45 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0016.htm
10 10 1909 Niewirków Leontyna Moroz Moczulanka Adam Paulina Fenikowska 1015 38V-39R 162 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0041.htm
31 10 1909 Horochów Franciszka Morozowska Boroczyce Jan Anna Hrynowieckich 995 22 103 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0029.htm
9 5 1909 Horochów Maria Symorowska Kowbań Józef Anna Ruszkowa 995 25 118 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0032.htm
1 7 1909 Ołyka Rozalia Moroz Palcze Zenobiusz Franciszka Zajkowska 1019 54 119 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0032.htm
1 7 1909 Ołyka Władysław Giniberg Bogusławka Franciszek Bronisława Moroz 1019 54 120 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0032.htm
5 11 1909 Ołyka Izabela Chodorowska Dobra Adam Aniela Moroz 1019 94 218 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0052.htm
25 9 1909 Szumsk Józef Oborski Załuże Łukasz Anna Giżycka Antoni Tomczuk, Paulina Morozińska żona 76V-77R 145 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-F?i=901&cat=833998
15 11 1909 Szumsk Julian Skibicki Cyranka Stanisław Emilia Kowalewska Ludwik Morozowski, Rozalia Wróblewska ż. Adolfa 84V-85R 196 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CR-K?i=909&cat=834001
8 1 1911 Ołyka Helena Moroz Długoszyje Cyprian Franciszka Kownacka 1063 3 10 MO
16 1 1911 Ołyka Ludwika Moroz Pyszny Bór Florian Marianna Słodkowska 1063 4 13 MO
22 6 1911 Ołyka Franciszka Geniberg Silno Franciszek Bronisława Moroz 1063 33 129 MO
16 10 1911 Ołyka Tadeusz Trybulski Dermanka Józef Józefa Moroz 1063 50 198 MO
28 10 1911 Ołyka Józefa Bober Długoszyje Stanisław Aniela Moroz 1063 54 213 MO
20 12 1911 Ołyka Władysława Sewruk Adamówka Bronisław Wiktoria Moroz 1063 59 234 MO
7 12 1911 Tbilisi Wiktor Gilewicz Gambory Serwacy s.Ignacego Katarzyna c.Ignaceg Roman Ignacy Roman, Zofia Butusowa, as. Sergiej Morozow, Chrystyna Osipowa 141V 79 Tb
10 12 1912 Torczyn Leon Moroziński Horodynie Filip Petronela Łaskarzewska 1042 42-43 84 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0024.htm
21 8 1912 Ołyka Balbina Moroz Wólka Jan Zuzanna Kownacka 1050 78 152 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0041.htm
8 11 1912 Ołyka Józef Romanek Cumań Walenty Helena Moroz 1050 104 202 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0054.htm
26 6 1913 Ołyka Helena Sewruk Adamówka Bronisław Wiktoria Moroz zm. 14.10.2003 w Św. Katarzynie jako wdowa 1063 111 89 MO
26 7 1913 Ołyka Anna Kamińska Marianówka Stanisław Józefa Moroz 1063 114 102 MO
25 8 1913 Ołyka Jan Moroz Borbin Kazimierz Marian Michalina Chojnacka 1063 116 112 MO
27 9 1913 Ołyka Bernarda Moroz Wólka Kotowska Cyprian Franciszka Kownacka 1063 118 121 MO
13 8 1913 Szumbar Jan Krutewicz Dederkały Wielkie Józef Feliksa Morozowska Karol Ratner, Waleria Popławska 1-103 26V-27R 12 T
15 9 1913 Horochów Bolesław Morozowski Chołoniów Józef Aniela Kupikowska 1045 22 84 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0023.htm
9 3 1914 Ołyka Władysława Bober Horodyszcze Stanisław Aniela Moros 1063 166 45 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0176.htm
21 4 1914 Ołyka Michalina Romanek Cumań Walenty Helena Moroz 1063 171 65 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0182.htm
30 3 1914 Ołyka Jerzy Komorowski Metelno Gracjan Maria Eugenia Malczewska 1063 178 96 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0189.htm
14 2 1915 Horochów Waleria Morozowska Chołoniów Józef Aniela Kanikowska 1066 4 11 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0005.htm
30 4 1915 Ołyka Stanisław Sewruk Adamów Bronisław Wiktoria Moroz 1081 36 68 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0021.htm
21 6 1916 Tbilisi Genowefa Komarowska Tbilisi NN Aleksandra c.Justyn Komarowska Franciszek Bałtuszko, Emilia Komorowska 134V-135R 50 Tb
5 4 1916 Ołyka Janina Moroz Wólka Kotowska Cyryl Franciszka Kownacka 1081 115 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0064.htm
8 3 1916 Ołyka Antonina Moroz Balarka Narcyz Justyna Kitajewska 1081 159 131 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0087.htm
1 7 1917 Ołyka Julia Sewruk Leśna Straż Bronisław Wiktoria Moroz 1081 205 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0113.htm
1 7 1917 Ołyka Józefa Serwruk Joanów Bronisław Wiktoria Moroz 1081 207 47 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0114.htm
30 11 1929 Radziwiłłów Józef Niezbrzycki Radziwiłłów Marek Marianna Ejsmondt Piotr Drabot, Eudokia Moroz ż. Pawła 1-119 210 R 95 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 2 1795 Meżyrów Antoni Morozowski Katarzyna Sokołowska Hołowczyńce Jan Opolski, Jan Lewiński 29V 8 Ch
12 2 1800 Meżyrów Andrzej Michałowski Marianna Czerlejowska Kłopotowce ur. Józef Urbanowicz, Andrzej Ziobrowski, Marcin Komorowski 31V 3 Ch
6 2 1827 Ptycza Klim Momotiuk par. Gr-Ros. Werba 23 Paweł Marianna Kusznierz Stołpiec 18 Jan Katarzyna Jan Moroziuk, Michał Kobluk, Antoni Bazyluk 813 282R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0257.htm
6 2 1827 Krzemieniec Józef Klimberg Nowosiółki 25 Antoni Katarzyna Zalewska Marianna Gruszycka Bereźce 27 Józef Marianna Morozowska Józef Szyman, Józef Gruszycki i Jan Gołaszewski 01-5 2R-2V 7 T 731-732 DM
28 10 1828 Lachowce Feliks Głowacki Kaletyńce 18 Michał Anna Sale..? Moroz Kaletyńce 18 Demko Zofia prac. Bazyli Mikołajczuk, prac. Wawrzyniec Mikołajczuk 171-1-1 120R 22 R Mg
28 10 1828 Lachowce Aleksander Moroz Kaletyńce, G-R 23 Jan Magdalena Anastazja Głowacka Kaletyńce 18 Wincenty Agnieszka prac. Jakub Semeniuk, prac. Damian Jakubowski 171-1-1 120V 23 R Mg
31 1 1829 Leszniów (AL) Ignacy Komorowski Komorówka 26 Zuzanna Zaremba 24 Igncy Tekla Piotr Łotocki Józef Matlach..? 746 4 6
26 5 1829 Luboml Maciej Tołyż Jagodzin 20 Piotr Marianna Korniej Jadwiga Nehoda Jagodzin 15 Tomasz Anna Maciej Moroz, Stanisław Gadzaliński 301 55 26 844 565 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0030.htm
16 2 1830 Lachowce Ksawery Świdziński Szymkowce 28 Jan Marianna Niedaszkowska Julianna Studzińska Szymkowce 16 Jan Marianna Tomkiewicz Łukasz Morozowski, Piotr Górowski 171-1-3 111R 9 R DM
11 10 1831 Nowogród Woł. Jakub Krasnowski Kraśnicki Krywotyn G-R 45w Józef Magdalena Marianna Morozoska z Żytnickich Niepoznanicze 40w Józef Agnieszka Pawłowska ur. Marcin Święcicki, Piotr Metelski 245-1-5 27V 164 R 1034 DW
17 1 1832 Ołyka Jakub Siedlecki Balarka Kotowska 23 Wojciech Helena Naumowicz Julianna Wysocka Balarka Kotowska 21 Szymon Honorata Morozowska 818 275 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0282.htm
6 11 1832 Ołyka Teodor Moroziewicz Ołyka 18 Jan Katarzyna Szymkiewicz Tekla Pierożynska Ołyka 16 Piotr Paweł Krystyna Chocinska 818 278 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0285.htm
7 2 1832 Dederkały Jan Szewczuk Dederkały Wielkie 24 Jacenty Marcjanna Oleyniuk Olejniuk Salomea Dmytro Dederkały Wielkie 28w Jan Marianna Iwaniuk Kondrat Andrucki, Josyp Moroniuk 245-1-6 433V 5 R RK
5 2 1833 Radziwiłłów Antoni Komorowski Kozin 32 Józef Anna Łotocka Julia Hejewska Leduchów 22 Antoni Domicela Brzezowska 819 248 5 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0256.htm
5 2 1833 Ołyka Jan Moroz Pyszny Bór 26 Józef Marianna Kowalska Antonina Skarżyńska Pyszny Bór 22 Leon Balbina Słowikowska 819 156 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0164.htm
15 10 1833 Ostróg Andrzej Lipczyński Szlachów 25 Paweł Marianna Romaszewska Marianna Pulkiewicz Szlachów 18 Blażej Anna Morozowska Wojciech Baszyński, Pulkiewicz, Kazimierz Soszyński 171-1-6 26V 22 R 8413 MZ
18 11 1834 Łuck Stanisław Kownacki Majdan Kotowski par. Ołyka 25 NN Katarzyna Paszkowska Rozalia Kowalska Majdan Siekierzycki 18 Wojciech Anna Ostrowska Szymon Moroz, Jakób Chodorowski 371 25 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20371/pages/PL_1_436_371_0015.htm
19 7 1836 Krzemieniec Jakub Kostowski Krzemieniec 26 Hodij Helena Tursiewicz Julianna Demska Krzemieniec 20 Mikołaj Agnieszka Morozowska Bazyli Kaliński i Jakub Potchicki 01-10 40V 16 DM 95 T
2 2 1836 Szumsk Jan Mogosiński Iłowica 25 Bartłomiej Ewa Elżbieta Wereszczyńska Hucisko 20 Franciszek Marianna Jan Morozowski, Grzegorz Mogosiński, Józef Sadowski 245-1-10 465R 9 R RK
2 8 1836 Szumsk Bartłomiej Mogosiński Litowiszcze 55w Jan Dorota Marianna Chorowicz zd. Pawłońska Waśkowce 45w Roman Katarzyna Jan Morogowski, Piotr , Jan Troianowski 245-1-10 468V 23 R RK
27 11 1836 Równe Józef Jankowski par. Szpanów 30 Tomasz Konstancja Bartoszewska Antonina Morozowska par. Równe 18 Andrzej Salomea Kowalska Hipolit Grodecki, Jakub Sawicki, Róża Orlik 171-1-9 129V 8 R DM
29 7 1837 Katerburg Alexander Komorowski 35 Jakub Pelagia Gowrąska Franciszka Wąz Temnohajce 19 Franciszek Bogumiła Mianowska 200 191 4
18 7 1837 Radziwiłłów Jan Komorowski Radziwiłłów 41w Józef Anna Łotocka Aniela Postępska Radziwiłłów 23 Jan Joanna Okorska 823 253 10 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0286.htm
16 8