Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 451 wyników dla: Karpinska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
11 3 1820 Krzemieniec Urszula Białkowska 63 Folwarki Wielkie 1-v Karpińska, pozostał wdowiec 299 101 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
6 2 1821 Krzemieniec Marianna Karpińska 80 Krzemieniec wdowa 299 110 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0060.htm
10 1 1821 Dubno Ewa Karpińska 3,5 Warkowicze c. Jana i Marianny 65 6 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0004.htm
3 3 1821 Dubno Eleonora Karpińska 12 dni Nahorany c. Piotra i Elżbiety, szlachta 65 8 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
27 3 1821 Dubno Elżbieta Karpińska 33 Nahorany szlachcianka 65 9 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
15 7 1825 Krzemieniec Marianna Karpińska 33/52 Nowosiółki c. Tomasza i Tekli 299 218 94 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0115.htm
19 1 1827 Torczyn Piotruszewska 79 Chorochoryn z d. Miłecka, 1.v. Karpińska, wlm., chorążyna, wdowa, córka Helena z Karpińskich Mianowska 813 51 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0052.htm
22 7 1827 Stary Konstantynów Dom Franciszka Karpińska 10 Stary Konstantynów ojciec Grzegorz, matka Honorata Trębicka, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 172V 83 Ż 334 KP2
18 4 1828 Zasław św. Józefa Anna Karpińska 16 Sulżyn rodzice ur.Paweł i Helena Karpińscy, z suchot 178-3-94 55R 32 Ż 106 KP2
25 8 1828 Ostropol ur. Rozalia Karpińska z d. Załuska 56 Charkowce mąż ur. Jan Karpiński, dzieci: Paweł, Piotr, Wawrzyniec, Katarzyna, na suchoty 178-3-94 215V 77 Ż 413 KP2
17 5 1829 Kołki Franciszka Karpińska 5 Trościaniec c. Andrzeja i Praxedy z Kolędów; poch: 18.05. 815 114 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
30 4 1829 Kulczyny Mikołaj Zarzycki 50 Maniowce prac., żona Daria zd. Karpińska 178-03-95 368V 35 Ż Mg
25 11 1829 Stepań Prakseda Karpińska 53 Stepań wdowa po JKs. Aleksandrze, synowie Józef i Teodor, córka Agata 171-1-2 232R 20 R DM
29 4 1829 Horodyszcze Marianna Karpińska 20 h Kamionka rodzice ur. Jakub Karpiński, Magdalena Sławińska, z konwulsji 178-3-95 122V 30. Ż 238 KP2
1 12 1830 Białogródka Marianna Karpińska 70 Białogródka ur., z Bieleckich, wdowa po Stefanie 178-03-96 85R 73 Ż DM
8 4 1831 Turzysk Katarzyna Karpińska 40 Turzysk mąż Łukasz, s. Adam, Walenty, Feliks, c. Elżbieta 846 241R 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
20 7 1831 Kulczyny Magdalena Karpińska 40w Antoniny prac., wdowa po Sylwestrze, 2 synów: Antoni, Kazimierz i 3 córki: Wiktoria, Emilia, Teresa 178-03-97 404R 58 Ż Mg
7 6 1832 Sokul Józef Iwanowski 3 Sokul rodzice: sł. Bazyli i Magdalena z domu Karpinska 818 47V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
25 4 1833 Radziwiłłów Magdalena Karpińska 37 Radziwiłłów mąż Dmitr 819 253a 12 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0262.htm
8 3 1833 Sokul Aleksandra Karpinska 46 Janówka wdowa, mąż ś.p. Szymon Karpinski, dzieci: Marcin, Franciszek, Jędrzej, Tekla, Anna 819 45V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0047.htm
19 9 1834 Ołyka Katarzyna Karpińska 26 Ołyka z Buhajewskich, mąż Jan Karpiński, syn Konstanty 820 135 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0139.htm
18 11 1834 Ostróg Teresa Karpińska 1 Chotenn córka Stanisława i Ewy zd Krzystyniec 171-1-7 41R 88 R MZ 8719
28 11 1834 Białogródka Faustyna Karpińska 10/365 Białogródka c. nieślubna Aleksandry Karpińskiej wolnego stanu 171-1-100 101R 90 Ż DM
13 12 1835 Radziwiłłów Lucjanna Karpińska 3 Radziwiłłów córka Heleny z d. Karpińska 821 244 35 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0246.htm
28 10 1835 Łuck Wawrzyniec Mianowski 65 Łuck Adwokat łucki, wd. Helena Karpińska, s. Felicjan, c. Klara 373 102 72 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0055.htm
21 9 1835 Krzemieniec Zofia Karpińska 89 Krzemieniec sławetna, córka Salomea 01-8 62R 80 T 1094 DM
4 11 1835 Lachowce Elżbieta Karpińska 25 Książęcin ur., z Koryszewskich, mąż Piotr 171-1-8 124V 61 R DM
7 11 1835 Zasław św. Józefa Teresa Karpińska 14 Kamionka Rodzice: Jakub, Magdalena Słowińska 178-3-101 104 130 Ż SK
18 4 1835 Ostropol Anna Karpińska 7/12 Ostropol Rodzice: Gabriel, Rozalia Niedzielska 178-3-101 281V 44 Ż 526 SK
2 7 1836 Białogródka Honorata Karpińska 35 Szarłajówka 1-dw., z Grockich, mąż Karol, synowie Stefan i Tomasz, córka Julianna 178-03-106 143R 43 Ż DM
5 10 1837 Radziwiłłów Teresa Karpińska 52 Radziwiłłów wdowa 823 260 36 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0293.htm
20 12 1837 Sokul Dionizy Iwanowski 10/365 Sokul nieślubny syn, matka Magdalena Iwanowska z domu Karpińska 823 60V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0065.htm
24 7 1837 Ostróg Franciszka Karpińska 20/52 Choteń c. Józefa i Marianny Janickiej 171-1-10 41R 70 R DM
4 9 1837 Ostróg Agnieszka Karpińska 28 Choteń mąż Franciszek, syn Michał, córki Prakseda, Honorata i Marianna 171-1-10 42R 76 R DM
1 12 1837 Ostróg Marianna Karpińska 7/12 Choteń c. Franciszka i Agnieszki z Kaczyńskich 171-1-10 44V 98 R DM
26 11 1837 Białogródka Anna Karpińska 31 Kropiwna 1-dw., z Szepańskich [Szeptyckich], mąż Kazimierz, synowie Mikołaj i Stefan 178-03-108 177V 105 Ż DM
11 5 1837 Korzec Kazimierz Sławuszewski 10/52 Ujście syn Łukasza i Katarzyny z domu Karpińska 245-1-11 135 34 R PW
3 5 1838 Turzysk Marianna Karpińska 84 Turzysk z Bieleckich, wdowa po Janie, dawno potomstwa pozbawiona 714 18 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0012.htm
26 11 1838 Wiszenki Anna Karpińska 20 Wiszenki zmarli r: Konrad i Marianna z Prusów; poch: 29.11. 824 57a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0058.htm
23 1 1839 Berezne Marianna Karpińska 100 Rudnia Druchowska z Kuryatów, wdowa po Mikicie, synowie Joachim i Łukasz, córki Eudokia i Wiktoria 879 222 V 5
13 10 1840 Tajkury Tekla Karpińska 56 Podliski z Glińskich, mąż Eliasz, syn Gabryel 880 44 V 13
10 9 1842 Sielec Teresa Karpińska 80 Sielec w.ż., mąż Wojciech, córki Ewa, Klara, Marianna i Julia 574 12 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20574/pages/PL_1_436_574_0009.htm
8 3 1842 Ptycza Antonina Karpińska 75 Mykitycze odnodworka wdowa z d. Dziwulska, potomstwa żadnego nie zostawiła 828 109V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0112.htm
10 1 1843 Ostróg Marianna Karpińska 4 Balarka Choteńska c. Stanisława i Ewy z Frolów 882 24 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0026.htm
21 5 1845 Ptycza Julianna Karpińska 59 Budy Białogródeckie odnodworka wdowa, z d. Tryniszewska, mąż ś.p. Franciszek Karpiński, dziecko: Marianna 831 265R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0271.htm
8 12 1845 Ostróg Elżbieta Karpińska 25 Hulcza z suchot, zd Śliwińska, wdowiec Odnodworzec Antoni, c. Marianna, Aniela 884 59R 102 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0061.htm
18 6 1845 Butowce Balbina Karpińska 30 Czerniatyn 1-dw., wdowa, potomstwa nie pozostawiła 178-3-113 213R 33 Ż DM
27 7 1845 Berezne Eudokia Karpińska 55 Rudnia Druchowska z puchliny, c. Mekity i Marianny z d. Kuriaty 884 249R 8 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0255.htm
11 3 1846 Białogródka Tekla Karpińska 18 Białogródka panna, córka Stanisława i Zofii Borkowskiej 178-03-115 150V 19 Ż DM
11 7 1846 Białogródka Zofia Karpińska 48 Białogródka 1-dw., z Borkowskich c. Ignacego, wdowa po Stanisławie, syn Jan wzięty do wojska, córka Marianna po mężu Grudniewska 178-03-115 154R 54 Ż DM
31 1 1847 Białogródka Anna Karpińska 1 Szarłajówka c. 1-dw. Pawła i Zofii z Kustowskich 178-3-116 120V 7 Ż DM
3 8 1848 Torczyn Leontyna Karpińska 2/12 Torczyn c. 1-dw. Józefa 635 36 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0020.htm
9 2 1848 Białogródka Antonina Karpińska 2 Kropiwna c. 1-dw. Kazimierza i Julianny z Niedaszkowskich 178-3-117 158R 25 Ż DM
13 4 1857 Krzemieniec Helena Karpińska 15 Krzemieniec c. Karola i Anny z Matusiewiczów 0.1-29 59V 27 T
12 2 1857 Sławuta Magdalena Karpińska 80 Kamionka szl, wdowa po Jakubie, synowie Stanisław, Jan i Franciszek, córki Marianna i Magdalena 178-3-73 452R 7 Ż DM
7 2 1858 Torczyn Ewa Karpińska 58 Chorochoryn z Myckiewskich, wdowa 644 47-48 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0025.htm
22 11 1862 Brody Joanna Karpińska 5/12 Suchowola 11 c. Tomasza i Ewy L 103V
18 5 1865 Lachowce Józefa Karpińska 50 Hulowce 1-dw., wdowa, synowie Antoni i Wincenty, córki Monika, Małgorzata i Franciszka 178-3-146 118V 22 Ż DM
28 11 1866 Białogródka Konstancja Karpińska 30 Białogródka z Buderackich, wdowa, syn Michał i córka Aleksandra 178-03-81 262R 89 Ż DM
30 9 1867 Ostróg Kartarzyna Karpińska 2 Choteń rodzice Marcin, Anna zd Rutkowska 654-1-56 107 L 8 R 109 MZ
3 1 1869 Ostróg Aleksandra Kossowska 60 Choteń zd Karpińska, wdowiec Jan, s. Aleksander, Antoni, c. Małgorzata 654-1-56 106 P 5 R 108 MZ
23 12 1869 Ostróg Jan Kurowski 68 Choteń wdowiec po Juliannie zd Karpińska, s. Aleksander, Antoni, c. Małgorzata 654-1-56 100 L 2 R 102 MZ
3 5 1870 Białogródka Aleksandra Karpińska 34 Polachowa 1-dw., panna 178-3-84 89V 49 Ż DM
8 9 1870 Białogródka Anna Karpińska 1 Białogródka c. 1-dw. Stefana i Pauliny 178-3-84 94V 80 Ż DM
6 1 1870 Ostróg Teofila Karpińska 4/52 Choteń r. Michał, Julianna zd Jankowska 654-1-56 100 P 5 R MZ
20 5 1871 Ostróg Ewa Karpińska 70 Choteń zd Frol, wdowa po Stanisławie, s. Marcin, c. Tekla, Teofila, Katarzyna, Anna 654-1-56 89 L 5 R MZ
7 5 1872 Białogródka Agnieszka Karpińska 65 Polachówka 1-dw., z d. Podgórska, mąż Stefan, potomstwa nie pozostawiła 178-3-84 301V 73 Ż DM
21 7 1873 Radziwiłłów Helena Karpińska 60 Radziwiłłów chłopka, panna 1-67 83 V 31 T
1 1 1874 Ostróg Aleksandra Chomicz 3 Choteń r Konstanty, Teofila zd Karpińska 654-1-56 71R 2 R MZ
26 4 1874 Białogródka Honorata Karpińska 2 Kropiwna c. Grzegorza i Antoniny Zielińskiej 178-03-84 511V 54 Ż DM
3 10 1880 Meżyrów Stanisława Studzińska 2//52 Huta Czernielowiecka Adam Teresa Karpińska 904-6-1 44 W JS1
18 6 1881 Torczyn Augustyna Karpińska 5 Chorochoryń c. Katarzyny 667 60 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0029.htm
19 11 1881 Meżyrów Adam Studziński 40 Huta Czernielowiecka żona Teresa Karpińska 904-6-2 39 W 26 JS1
24 11 1882 Meżyrów Dionizja Karpińska 7 Winikowce Piotr Brygida Bagińska 904-6-3 29 W JS1
18 4 1883 Kuniów Klementyna Karpińska 24 Martyń z Ziembickich, mąż Józef, syn Teofil i córka Olimpia 178-3-78 758R 28 Ż DM
15 6 1885 Meżyrów Anna Karpińska 78 Huta Czernielowiecka z d. Stanisławska 904-6-6 18 W JS1
31 5 1909 Tajkury ... Karpińska 12 Staromylsk c. Antoniego i Emilii z Liszczyńskich 31 R 0
19 1 1909 Horochów Antonina Tomaszewska 70 Horochów Karpińska, wdowa , dzieci: Bronisław, Józef, Wiktor, Władysław, Zygmund, Roman, Stanisława, 995 48 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0044.htm
12 12 1913 Tbilisi Luiza Karpińska 32 Tbilisi c. Adolfa , żona dziedzicznego szlachcica mohylewskiej gub. 180 103 Tb
26 11 1916 Tbilisi Dominika Karpińska 23 Tbilisi 276 202
14 3 1918 Tbilisi Bolesław Pereświt-Sołtan 37 Tbilisi s. Artimifera, lekarz weterynarii, żona Jadwiga z d. Karpińska, dzieci: Stefania l. 11 i Stanisław Bolesław l. 2 364 12 Tb
11 9 1938 Ostróg Władysława Jackiewicz Chorów ur. 25.11.1918, zd. Karpińska, córka Ludwika i Katarzyny, mąż Leonard 654-1-183 117V 38 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
5 11 1791 Kołomyja Salomea Karpińska Piadyki 1 Tadeusz Anna Zurakowska 597L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0004.htm
26 1 1803 Ostróg Marianna Karpińska Mizocz Franciszek Anastazja Naro...ska Wojciech Jastrzębski, Apolonia Hrymaniuczka 297-1-136 29 Ł SK
18 2 1806 Ostróg Anna Karpińska Barszczówka Franciszek Anastazja ...dozłowska Aleksy Mikołajowicz, Marianna Michałowska 297-1-136 56 Ł SK
6 8 1813 Torczyn Marianna Karpinska Chorochoryn Jan Ewa Mekierska Walenty Domanski, Marianna Kapuscinska, asysta Franciszek Kapuscinski, Elżbieta 11a 24 EH Ł
21 1 1820 Torczyn Marcianna Karpińska Woderady Jan Ewa Mekierska Walenty Bumański, Wiktoria Piórowa 51a b/n Ł EH
14 3 1820 Toporyszcze Erazm Zachariasz Burianowski Andrzejów Józef s. Jana Marcelina Kozyrska chrzest 2.06.1820; Jan Malicki i Marianna Karpińska 178-03-50 717V-718R 120 Ż DM
20 4 1821 Stepań Wojciech Lachowski Rafałówka par. Włodzimierzec Stanisław Agata Karpińska dopeł.chrztu 3.03.1831; Mateusz Kuliniewicz i Rozalia Niemyska panna 171-1-4 199V 9 R DM
15 4 1823 Stepań Wiktoria Lachowska Rafałówka par. Włodzimierzec Stanisław Agata Karpińska dopeł.chrztu 3.03.1831; Mateusz Kuliniewicz i Rozalia Niemyska panna 171-1-4 200R 10 R DM
12 4 1825 Stepań Adam Lachowski Rafałówka par. Włodzimierzec Stanisław Agata Karpińska dopeł.chrz.20.06.1833; asyst. Józef Ba ..kowski i Rozalia Niemyska panna 171-1-6 209V 31 R DM
21 9 1825 Nowogród Faustyn Ferdynand Lewicki Smołdyrów Mikołaj Marianna Jasińska dop. Chrztu 1831, Euzebiusz Janicki, Elżbieta Drohomirecka, as. Jakub Mikołajewski, Ewa Karpińska 245-1-5 4R 1093 R 31 DW
16 9 1827 Kołki Zofia Agnieszka Karpińska Trościaniec Andrzej Praxeda Bronisz Teodor Szymancze..., ...Odzgów wdowa; ch; 18.09. Szymon Niwiński - Proboszcz koł 813 104a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0104.htm
20 6 1827 Szumsk Jan Wasilkowski Majdan Antonowiecki Marek Apolonia Kazimierz Zieliński, Marianna Karpińska, Grzegorz Karpiński, Aleksandra Minkowska panna 245-1-1 380V 48 R RK
13 12 1827 Horodyszcze Katarzyna Karpińska Kamionka Jan Domicela Chojnowska Magdalena Temińska 178-3-93 82 51 Ż MO 161
23 4 1827 Ostropol Katarzyna Kamińska Pyszki Jan Wiktoria Osińska Tomasz Schen, Marianna Karpińska 178-3-93 200V 21 Ż 388 KP2
22 8 1827 Ostropol Bartłomiej Kozulski Pyszki Jan Marianna Terpilowska Grzegorz (nieczytelne) Marianna Karpińska 178-3-93 205V 56 Ż 398 KP2
19 7 1827 Starokonstantynów Dominikanie Wincenty Pikulicki Zapadyńce Tadeusz Agnieszka Raczkowska Łukasz Bogusławski, Julia Karpińska 178-3-93 142V 61 Ż 274 KP2
12 4 1828 Korytnica Franciszka Karpińska Mikitycze Franciszek Aniela Dębicka 208 8 26
6 1 1828 Wiszenki Julian Wachowski Wiszenki Jakub Tekla Karpińska Maciej Terlecki, Aniela Korzeniowska; As: Józef Olechnowicz, Magdalena Iwanowska 814 78 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
15 2 1828 Stepań Piotr Lachowski Stepań Stanisław Agata Karpinska ch. 17.02.1828, Ur. Jan Misiński, Ur. Ludwika Wiszniewska panna, asys. Ur. Stanisław Gidziński, Ur. 171-1-1 206V 3 R Mg 709
10 9 1828 Białogródka Karolina Rużycka Białogródka IN Marianna Rużycka c. panny, Józef Rudkowski i Zofia Karpińska 178-03-94 73V 62 Ż DM
30 12 1828 Kulczyny Adam Szatkowski Kulczyny Marcin Katarzyna Karpińska ch. 1828.12.30, Ur. Grzegorz Rutkowski, prac. Anastazja Ankowicz, ż. Teodora 178-3-94 325R 81 Ż Mg 0
24 6 1828 Zasław św. Józefa Petronella Paulina Kobylańska Sławuta ur. Franciszek Marianna Kapłańska ur. Jan Terlecki, ur. Marianna Karpińska 178-3-94 35V 65(1) Ż 67 KP2
9 8 1828 Horodyszcze Kajetan Magulski Szelińce szl. Gabriel Franciszka Karpińska szl. Andrzej Kalinowicz, Marianna Magulska 178-3-94 103V 98 Ż 201 KP2
22 8 1828 Teofilpol Trynitarski Ludwika Karpińska Kurowie ur. Pius Helena Mędecka ur. Piotr Mędecki, Rozalia Miedzianowska 178-3-94 304V 39 Ż 584 KP2
18 2 1829 Ptycza Julianna Prędecka Mykitycze Wincenty Tekla Rawska Augustyn Bogacki, Paulina Karpinska, Jan Karpinski, Anna Jędrzejowska panna 815 301R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0306.htm
14 6 1829 Ptycza Justyna Świętodzielska Stołpiec Antoni Marianna Manasterska Piotr Świętodzielski, Tekla Karpinska małżonka Jana, Łukasz Świętodzielski, Tekl 815 302R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
15 8 1829 Białogródka Roch Kaliszewski Salicha par. Kulczyny Jan Katarzyna Lachowska Ignacy Kowalewski i Zofia Karpińska ż. Stanisława 178-03-95 73V 74 Ż DM
19 5 1829 Bazalia -fil.Tereszki Apolonia Karpińska Korczówka Tomasz Anastazja ur. Teodor Bujalski i ur. Anna Binkowska 178-3-95 222V 18 Ż DM
8 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Apolonia Karpińska Korczówka Tomasz Anastazja ur. Teodor Bujalski i ur. Anna Burkowska 178-3-95 223R 25 Ż DM
25 3 1829 Berezne Józef Aleksander Kuriata Rudnia Druchowska Franciszek Anna Jan Kuriata i Eudoksja Karpińska 171-1-2 234R 8 R Na
21 2 1829 Zasław św. Józefa Maciej Warżawówny Sławuta ojciec NN sław. Domicella Warżawówna ur. Michał Malinowski, Anna Karpińska 178-3-95 25V 9 Ż 47 KP2
15 8 1829 Zasław św. Józefa Rozalia Karpińska Sławuta sław. Jan Marianna Romanowska ur. Stanisław Traczewski, Julia Leonardt 178-3-95 32V 50 Ż 61 KP2
20 4 1829 Horodyszcze Wojciech Karpiński Kamionka ur. Jakub Magdalena Sławińska ur. Ludwik Ostrowski, Franciszka Karpińska, chrzest tylko z wody, bliźnię 178-3-95 105R 147 Ż 202 KP2
20 4 1829 Horodyszcze Marianna Karpińska Kamionka ur. Jakub Magdalena Sławińska ur. Ludwik Ostrowski, Franciszka Karpińska, chrzest tylko z wody, bliźnię 178-3-95 105R 147,1 Ż 202 KP2
1 5 1830 Białogródka Jan Bórkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Stanisław Karpiński i Katarzyna Bórkowska panna 178-03-96 56R 24 Ż DM
15 6 1830 Białogródka Jan Zahorski Białogródka Mikołaj Julianna Komarnicka Jerzy Kramowicz i Zofia Karpińska ż. Stanisława 178-03-96 57V 34 Ż DM
24 12 1830 Białogródka Katarzyna Jakuszyńska Białogródka Grzegorz Krystyna Koziobrodzka Jędrzej Zalewski i Zofia Karpińska zamężna 178-03-96 66V 94 Ż DM
19 3 1830 Lachowce Brygida Karpińska Żemelińce Sylwester Julia Leśnicka Teofil Judycki i Akulina Leśnicka ż. Jana 171-1-3 98V 21 R DM
13 2 1830 Żytomierz Marianna Teter Rudnia Nowa Bartłomiej Anastazja Karpińska Stanisław Wachowski Ludwika Żurawska 178 3 3 V7 46 Ż MP
20 12 1830 Żytomierz Stefan Janowicki Żytomierz Grzegorz Barbara Karpińska Mikołaj Laszewicz Róza Łosz as: Jan Kapliński Marianna Białkowska 178 3 3 R46 332 Ż MP
31 3 1830 Cudnów Aniela Piotrowska Tewelówka Franciszek Rozalia Karpińska Pweł Kaczyński, Agnieszka Bobrowska 178 3 3 R311 50 Ż MP
27 5 1831 Korytnica Joanna Karpińska Mikitycze Franciszek Aniela Dębicka 208 24 78 0
24 2 1831 Szumsk Michał Płuciński Szumsk Jan Katarzyna Karpińska Aleksander Dzinbluko, Ewa Bogusławska ż. Bazylego 245-1-5 368R 10 R RK
28 9 1831 Ostróg Aleksander Kaniewski Ostróg Aleksander Zofia Karpińska nieślubny syn, chrzestna w niedostatku płci męskiej akuszerka Anna Szwejkowska, 1-171-4 11R 79 R MZ 779
22 7 1831 Białogródka Dominik Burkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Ignacy Kowalewski i Benedykta Sławecka ż. Stanisława 178-3-97 76R 42 Ż DM
10 1 1831 Korzec Honorata Karpińska Storożów Bazyli Petronela Sidorska 245-1-5 57 5 R PW
2 3 1831 Stepań Helena Lachowska Stepań Stanisław Agata Karpińska Mateusz Kuliniewicz - pisarz Rozalia Niemyska panna 171-1-4 199V 8 R DM
12 5 1831 Nowogród Grzegorz Kossowski Kamienny Bród Jan Helena Karpińska ur. Jan Kleczyński, Ewa Karpińska mężatka 245-1-5 8V 1128 R 252 DW
12 12 1832 Ptycza Marianna Bogacka Mykitycze Augustyn Anna Jędrzyjowska Rafał Czajkowski, Tekla Markowska, Józef Szymański, Julia Karpińska małżonka 818 297V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0305.htm
8 10 1833 Sokul Brygida Iwanowska Sokul Magdalena Karpinska Szymon Morozewicz, Marcela Mirozynkowa Daniela małżonka 819 42R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0043.htm
30 10 1833 Radziwiłłów Łucja Karpińska Radziwiłłów nn Helena 819 245a 45 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0253.htm
3 11 1833 Dąbrowica Jan Łosik Jasieniec Jan Barbara Grzegorz Cynacewicz, Agnieszka Karpińska; ch: 09.11. 819 101 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0107.htm
20 1 1833 Białogródka Marianna Szatkowski Pokoszczówka Marcin Katarzyna Karpińska Paweł Prokopczuk i Motra Korzonka ż. Andraszki 178-03-99 44R 12 Ż DM
9 5 1833 Białogródka Mikołaj Karpiński Sachnowce Kazimierz Anna Głowacka Franciszek Beyzymski i Zofia Karpińska ż. Jana 178-03-99 48R 52 Ż DM
26 9 1833 Stepań Michał Lachowski Stepań Stanisław Agata Karpińska Jerzy Maksymowicz i Wm Szulcową baronową 171-1-6 211R 41 R DM 0
29 12 1834 Ołyka Rozalia Karpińska Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 820 123 132 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0127.htm
10 6 1834 Dąbrowica Jan Felix Romanowski Wysock Kajetan Marcella Karpińska Jan Prawosudowicz, Emilia Boreykówna; as: Wacław Rylikowski, Franciszka Taranows 820 96a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0100.htm
4 2 1834 Białogródka Agata Borkowska Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Stanisław Karpiński i Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-03-100 75R 12 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Faustyna Karpińska Białogródka IN Aleksandra Piotr Miedziachowski i Salomea Kaczkowska ż. Jakuba 178-03-100 86V 103 Ż DM
16 8 1835 Dąbrowica Franciszka Karpińska Jasieniec Teodor Agnieszka Krasuska Karol Jakoski, Anna Łotuszkiewiczówna; ch: 17.08. 821 104 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0105.htm
1 1 1835 Ostróg Honorata Karpińska Choteń Franciszek Agnieszka Kuczyńska Jan Kossowski, Józefa Brzezicka 171-1-8 1R 1 R 899
6 9 1835 Zasław św. Józefa Michalina Mackiewicz Sławuta Tomasz Elżbieta Karpińska Michał Olenicki, Teresa Paszkiewiczówna 178-3-101 49 110 Ż SK
24 7 1835 Ostropol Anna Przeorska Ostropol Feliks Józefa Jaworska Damian Pohoriła, Róża Karpińska 178-3-101 268V 32 Ż 500 SK 0
31 1 1835 Starokonstantynów Joanna Karpińska Paszutynce Julian Marianna Wiszniewska Józef Czapliński, Franciszka Pokras ż. Józefa Kalasantego 178-3-101 164R 9 Ż 318 CK
13 11 1836 Turzysk Stanisław Malicki Turzysk Antoni Elżbieta Karpińska 712 12 23 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0007.htm
24 4 1836 Radziwiłłów Marianna Antonina Lesko Radziwiłłów Nikon Marianna Karpinska 822 211a 18 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0219.htm
9 11 1836 Ptycza Franciszka Dobroczynska Wielka Milcza Władysław Julianna Paszkiewicz Jan Szpaczynski, Julianna Karpinska, Wojciech Zaręba, Józefa Szusławska 822 226R 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0235.htm
2 6 1836 Dąbrowica Franciszka Łosik Jasieniec Jan Barbara Bazyli Wasylewski, Agnieszka Karpińska; ch: 03.06. 822 95 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0096.htm
8 6 1836 Krzemieniec Małgorzata Strutyńska Krzemieniec Jan Pawlina Karpińska Antoni Lipiński i Marianna Znamirowska 01-10 12V 47 T 50 DM
31 7 1836 Krzywin Teresa Karpińska Krzywin Mateusz Teofila Buczkowska ch.3.08.1836, Księżniczka Jadwiga Jabłonowska, W. Bolesław Rupniewski, asys. JOX Władysław Jabłonows 171-1-9 64V 23 R Mg
12 1 1836 Ostróg Honorata Frol Choteń Andrzej Apolonia Łagowska Jan Dobrowolski i Ewa Karpińska 171-1-9 1V 4 R DM
13 3 1836 Ostróg Antoni Kosowski Choteń Jan Marianna Karpińska Mateusz Kosowski i Ewa Karpińska 171-1-9 5R 26 R DM
2 5 1836 Ostróg Anna Krajczyńska Choteń Jan Elżbieta Borkowska Aleksander Brzezicki i Ewa Karpińska 171-1-9 9R 50 R DM
28 12 1836 Ostróg Ewa Kossowska Choteń Teodor Brygida Frolik Andrzej Frolik i Ewa Karpińska 171-1-9 22R 128 R DM
18 3 1836 Białogródka Joachim Burkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Grzegorz Jakuszewski i Marianna Jakubowska ż. Michała 178-03-106 117V 30 Ż DM
23 11 1836 Berezne Katarzyna Kuriata Rudnia Potasznia Szymon Wiktoria Karpińska Antoni Kuriata żonaty i Katarzyna Kuriata panna 171-1-9 226V 25 R Na
16 9 1836 Niewirków Władysław Wacław Frankowski Wołkoszów Michał Izabela Wosińska ch.z wody.Dopeł.26. 12.1836.Asyst.Michał Terner,Ewa Karpińska ż.Stanisława,Hieronim Gross, Złotolińska Tekla panna,Wincenty Karpowicz,Helena Wilczyńska żona Józefa 171-1-9 271 V 39 R AS
26 2 1837 Korzec Kazimierz Sławuszewski Ujście Łukasz Katarzyna Karpińska 245-1-11 71 29 R PW
18 11 1837 Radziwiłłów Marianna Leskow Radziwiłłów Nikon Marianna Karpińska Jan Rudkowski, Tekla Żukowa ż. Jana 823 249 V 36 0
11 12 1837 Sokul Dionizy Iwanowski Sokul NN Magdalena Karpińska Szymon Łączyński, Apolonia Chodzińska panna 823 56V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0061.htm
13 1 1837 Ptycza Agnieszka Karpińska Mykitycze Jan Paulina Szymańska Piotr Karpiński, Marianna Prandecka 823 262V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0296.htm
15 5 1837 Dąbrowica Felix Kozłowski Niweck Wawrzyniec Dominika Dworecka Aleksander Birkle, Anna Jędrzeiewska; as: Piotr Woynarowicz, Agata Karpińska - " 823 111 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0116.htm
12 12 1837 Lachowce Joanna Karpińska Załuże IN Aleksandra Stefan Porpliko i Marianna Pełczyńska ż. Marcina 171-1-10 112V 74 R DM
10 3 1837 Ostróg Franciszka Karpińska Choteń Józef Marianna Janicka Mikołaj Choroszewski i Marianna Mydlarska 171-1-10 5V 29 R DM
9 4 1837 Ostróg Marianna Karpińska Choteń Franciszek Agnieszka Kaczyńska Jan Kosowski i Józefa Brzezicka 171-1-10 7V 41 R DM
19 4 1837 Ostróg Franciszka Frolik Choteń Franciszek Tekla Kaczyńska Krzysztof Sien... i Eufrozyna Karpińska 171-1-10 8V 46 R DM
20 10 1837 Ostróg Marianna Karpińska Hulcza Antoni Elżbieta Śliwińska Ignacy Borzymski i Marianna ... 171-1-10 17V 101 R DM
21 12 1837 Ostróg Tomasz Jabłoński Hrozów Mateusz Marianna Karpińska Adam Justycki i Aurelia Cherlaczowiczówna 171-1-10 20R 116 R DM
28 7 1838 Dąbrowica Faustyn Romański Wysock Kaietan Mitrodoma Karpińska Franciszek Daniewicz, Tekla Wyżewska - "p"; as: Jan Mosieyczuk, Praxeda Kirsonow 824 93a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0094.htm
30 3 1838 Nowogród Wołyński Benigna Karpińska Rohaczów Jan Eleonora Zinkiewicz 873 57 226 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
20 1 1838 Krzywin Ludwika Więckowska Lisicze Stanisław Teresa Pawłowska ch.23.01.1838, Ur. Antoni Kryst, Ur. Anastazja Bielakiewicz ż. Józefa, asys. Ur. Stanisław Bielakiewicz, Ur. Teofila Karpińska ż. Mateusza 171-1-11 48-48V 3 R Mg
19 1 1838 Krzywin Dorota Fedorowska Krzywin Teodor Helena Fal ch.24.01.1838, Ur. Jan Tarnawski, Ur. Teofila Karpińska ż. Mateusza 171-1-11 48V 4 R Mg
23 8 1838 Krzywin Ludwika Antonina Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmolska (Osmólska) ch.25.08.1838, W. Julian Czaplic, Ur. Cecylia Wisznicka ż. Sotera, asys. Ur. Andrzej Sokołowski, Ur. Józefa Wisznicka wdowa, Ur. Soter Wisznicki, Ur. Feliksa Czerwińska ż. Paulina 171-1-11 52R 29 R Mg
26 2 1838 Ostróg Franciszka Karpińska Choteń Józef Marianna Janicka Teodor Kosowski i Marianna Mydlarska 171-1-11 4V 21 R DM
24 5 1838 Ostróg Rozalia Kosowska Choteń Jan Julianna Karpińska Andrzej Frolik i Ewa Karpińska 171-1-11 9R 48 R DM
5 4 1838 Białogródka Katarzyna Burkowska Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Grzegorz Jakuszewski i Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-3-110 136R 41 Ż DM
16 9 1839 Ostróg Marianna Karpińska Balarka Choteńska Stanisław Ewa Trobik 879 11 R 80 0
9 11 1839 Berezne Teodor Kuryata Rudnia Potasznia Szymon Wiktoria Karpińska 879 217 V 31 0
14 1 1839 Białogródka Apolonia Karpińska Bisówka Jan Apolonia Kobierska ur. Jan Wolski i ur. Anna Szymańska ż. Jakuba 178-3-112 114V 5 Ż DM
21 10 1839 Radziwiłłów Johanna Leśków Radziwiłłów Nikodem Marianna Karpińska 825 222 34 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0230.htm
12 3 1839 Ostróg Aleksander Jabłoński Horoszów Mateusz Marcjanna Karpińska 879 3 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0005.htm
16 2 1840 Nowogród Wołyński Franciszka Karpińska Rohaczów Jan Eleonora Zienkiewicz 871 23 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0013.htm
10 4 1840 Krzywin Władysława Józefina Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmulska 880 26 R 7 0
16 7 1840 Sielec Tekla Krzyszczewska Sielec Erazm Marianna Karpińska 573 5 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0003.htm
25 9 1840 Dąbrowica Jan Romański Wysock Kajetan Mitrodona Karpińska Jan Macieczny, Praxeda Kerson; ch: 26.09. 826 119 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0120.htm
25 9 1840 Dąbrowica Józef Romański Wysock Kajetan Mitrodona Karpińska Paweł Woynarowicz, Apolonia Kisiel - "p': as: Jan Wyżewski, maryanna Woynarowicz 826 119-120a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0120.htm
12 7 1840 Ostróg Anna Kossowska Balarka Choteńska Teodor Brygida Frolik 1-dw. Andrzej Frolik, Ewa Karpińska 880 8 R 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
23 1 1841 Nowogród Wołyński Karol Jakuszewski Huta Fabian Małgorzata Czernichowicz ur. Florian Hołub, Justyna Karpińska ż. Waclawa 872 7 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0006.htm
28 4 1841 Kołomyja Petronella Ludwika Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0001.htm
22 11 1841 Krzywin Jadwiga Celestyna Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmólska ch.23.11.1841, Ur.... Milkler ?, Ur. Franciszka Rupniewska ż. Feliksa 171-1-12 34V 31 R Mg
2 6 1841 Ostróg Stanisław Zborowski Korszów Ignacy Karolina Rudzińska wlm. Marcin Chrzanowski, Ewa Karpińska ż. Stanisława, as. Stanisław Karpiński, Teresa Urbanowska 881 10 R 55 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
21 1 1842 Klewań Fabian Jan Jabłoński Szostaków Mateusz Marianna Karpińska 881 148 V 4 0
20 4 1842 Berezne Anna Lisowska Rudnia Druchowska Adam Łucja Karpińska 881 270 R 11 0
2 4 1842 Sielec Aniela Kołodyńska Czerczyce Wojciech Julia Karpińska ur. Józef Dunin, hr. Marianna Barbara Czacka ż. Feliksa 574 3 10 0
2 9 1842 Łuck Władysław Kwiatkowski Podhajce Jan Marianna Karpińska Karol Sławiński, Ludwika Szawłowska 378 28 78 828 153V 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0015.htm
5 1 1842 Torczyn Wawrzyniec Kurasiewicz Chorochoryń Ignacy Marianna Karpińska Piotr Garczyński, Agnieszka Domańska wdowa 629 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0001.htm
20 2 1842 Kołomyja Eleonora Rzemieniecka Piadyki 7 Jan Maria Karpińska Antoni Owodowski, Antonina Pielecka 562L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0001.htm
21 8 1842 Kołomyja Kamila Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0002.htm
5 3 1843 Ostróg Katarzyna Karpińska Balarka Choteńska Stanisław Ewa Trel 882 4 R 24 0
9 11 1843 Dąbrowica Felix Romański Wysock Kajetan Mitrodona Karpińska Stanisław Jurykiewicz, Franciszka Chymiczeska; as: Romuald Pawlikowski, Praxeda 829 245 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0259.htm
23 12 1843 Dąbrowica Anastazya Karpińska Dąbrowica Marcin Domicella Jan Tomko, Kapi...Botkiewicz; as: Aleksander Ribeszko, Helena Kirylewicz; ch: 26 829 247a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0261.htm
22 7 1843 Kołomyja Anna Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0002.htm
20 11 1844 Ostróg Feliksa Kososka Balarka Choteńska Jan Julianna Karpińska 883 12 V 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0016.htm
26 3 1844 Ostróg Aniela Karpińska Hulcza Antoni Elżbieta 883 6 R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0009.htm
2 7 1844 Lachowce Marianna Karpińska Hulowce Piotr Aniela Kobierska Jan Grzybowski, Magdalena Burkowska, ż. Antoniego 883 90 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
26 2 1844 Berezne Aleksandra Kuryata Rudnia Potasznia Szymon Wiktoria Karpińska W.Antoni Kuryata,Anna Bronowicka wdowa 883 199V 5 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0210.htm
12 4 1845 Ostróg Anna Karpińska Balarka Choteńska Stanisław Ewa Frol 884 9 R 47
12 7 1845 Ostróg Antoni Chomicz Balarka Choteńska Jan Tekla Karpińska 884 15 V 86
16 5 1845 Kisielin Jan Nepomucen Wojciechowski Swinarzyn Karol Anna Karpińska Jan Petrun, Tekla Samska - ż. Chomy; ch: 02.06. 860 321 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0169.htm
30 10 1845 Białogródka Benedykta Popławska Kropiwno Hieronim s. Antoniego Marianna c. Benedykta Podgórska Jan Wojnowski i Aleksandra Karpińska ż. Andrzeja 178-3-113 98R 114 Ż DM
28 2 1845 Ostropol Ferdynand Zieliński Charkowce Feliks Justyna Strutyńska Aleksander Statkiewicz i Justyna Karpińska ż. Wawrzyńca 178-3-113 252R 3 Ż DM
23 10 1845 Teofilpol Piotr Akajewicz Korowie Adam Teresa Rudnicka Wacław Przyłuski i Anna Karpińska wdowa 178-3-113 402R 67 Ż DM
2 1 1846 Dąbrowica Jakub Romański Wysock Kaietan Teodora Karpińska Jan Nowicki, Helena Kirelewicz; ch: 01.02. 832 115a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0122.htm
22 7 1846 Sielec Maria Magdalena Krzyszczewska Sielec Erazm Marianna Karpińska 578 6 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0004.htm
30 3 1846 Jampol Leon Karpiński Moskalówka NN Anna Karpińska nieprawego łoża; wlm. Franciszek Garbiński, wlm. Ludwika Czarniecka, ż. Augustyna 877 751 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0388.htm
31 10 1846 Białogródka Tekla Bartoszuk Kropiwna Bartłomiej s. Gabriela Marianna c. Piotra Mazur Ignacy Karpiński i Julianna Karpińska ż. Kazimierza 178-03-115 138V 103 Ż DM
28 9 1846 Starokonstantynów Michalina Karpińska Starykonstantynów Szymon Anna Sietnicka Aleksander Ciszewski i Stanisława Ciesielska ż. Aleksandra 178-3-114 19R 141 Ż DM
19 6 1846 Berezne Julianna Karpińska Rudnia Druchowska Adam Marianna Daniwicz Adam Lisowski żonaty i Natalia Raczkowska ż. Stefana 885 221V 16 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0232.htm
10 3 1847 Torczyn Ludwik Karasiewicz Chorochoryń Ignacy Marianna Karpińska Michał Jakubowski, Aleksandra Strzałkowska 634 4 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0003.htm
26 6 1847 Dederkały Władysław Jan Piątkowski Radoszówka Jan Kanty Franciszka Karpińska Jan Naruszewicz, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja 54 38 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0020.htm
26 3 1847 Białogródka Marianna Karpińska Krzyworudka Stefan Antonina Żukowska ur. Paweł Zaręba i Marianna Różycka ż. Ignacego 178-3-116 103R 32 Ż DM
16 5 1847 Berezne Aniela Lisowska Rudnia Druchowska Adam Łucja Karpińska Maurycy Kurewicz kawaler i Natalia Raczkowska ż. Stefana 171-1-13 241R 14 R Na
27 8 1847 Berezne Ludwika Karpińska Rudnia Druchowska Adam Marianna Darniewicz Adam Lisiecki żonaty i Krystyna Maksymowa ż. Maksyma 171-1-13 244R 31 R Na
28 5 1848 Torczyn Leontyna Karpińska Torczyn Józef Agata Romosz 635 13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0008.htm
1 9 1848 Torczyn Stefania Czyżewska Siedmiarki Jakub Antonina Karpińska 635 16 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0009.htm
21 6 1848 Zasław św. Józefa Piotr Wasilkowski Sulżyn Maciej s. Józefa Tekla c. Pawła Karpińska szl. Stanisław Kozielski s. Jana żonaty, Zuzanna Kucharska ż. Wincentego 178-3-117 18R 70 Ż
1 7 1848 Zasław św. Józefa Marianna Adamowicz Sławuta NN Karolina Wojciechowska szl. Fortunat Osmulski s. Józefa, 1-dw. Anna Karpińska 178-3-117 19R 73 Ż
1 8 1848 Zasław św. Józefa Marianna Michalewska Sławuta Wincenty s. Aleksandra Magdalena c. Piotra Jarczewska 1-dw. Hipolit Dobrzański żonaty, chł. Klementyna Karpińska 178-3-117 20R 78 Ż
18 2 1848 Ostróg Antonina Karpińska Chotnia Stanisław Ewa Frol Mikołaj Chorążewski i Apolonia Mydlarska 171-1-14 4R 18 R DM
12 3 1848 Ostróg Karolina Chomicz Choteń Jan Tekla Karpińska Teodor Kosowski i Helena Kosowska ż. Jana 171-1-14 6R 32 R DM
3 1 1849 Białogródka Adam Mazur Kropiwna Bartłomiej Marianna Mazur Roman Sawluk i Julia Karpińska ż. Kazimierza 178-03-118 502V-503R 7 Ż DM
16 3 1849 Białogródka Józefa Karpińska Krzyworudka Karol Zofia Kustowska Grzegorz Kustowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-118 519V-520R 60 Ż DM
2 4 1850 Bazalia Franciszka Ratyńska Łazuczynek Józef Apolonia Karpińska 1-dw. Marcin Ratyński, Urszula Kretowiczowa 178-3-119 73V-74R 34 Ż 144 DW
16 12 1851 Korytnica Antoni Kosiński Kładniów Jan Franciszka Karpińska 223 14-15 34 DW
26 4 1851 Butowce Anastazy Piotrowski Malki Erazm Maria Karpińska szl. Franciszek Dzięciołowski, chł. Tekla Wasilkowska 178-3-120 4V-5R 14 Ż 10 DW
2 5 1852 Torczyn Katarzyna Czyżewska Siedmiarki Jakub Antonina Karpińska Jan Wiszniowski, Łucka Czyżewska 638 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0007.htm
18 5 1853 Jampol Petronela Karpińska Pohorylce Franciszek Agnieszka Dobrowolska 878 122-123 22 0
2 10 1855 Poryck Marianna Karpińska Peresławicze Jan Małgorzaa Wojewodko 896 79V-80R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0079.htm
18 2 1856 Białogródka Salomea Karpińska Krzyworudka Stefan Antonina Zahorska Maciej Brzyski i Marianna Różycka ż. Ignacego 178-03-124 567V-568R 25 Ż DM
1 1 1856 Bazalia Marianna Ratyńska Łazuczynek Mały Józef Apolonia Karpińska Łukasz Dworecki i Apolonia Stawska 178-03-124 59V-60R 1 Ż DM 0
19 2 1857 Ostropol Paulina Karpińska Ostropol Wojciech Agnieszka Młynarska Stefan Zieliński i Honorata Grocholska ż. Antoniego 178-3-73 315V-317R 5 Ż DM
25 8 1857 Ostropol Ludwik Radecki Charkowce S Anna Chamska Franciszek Gątkiewicz i Anastazja Karpińska ż. Piotra 178-3-73 321V-322R 27 Ż DM
9 9 1858 Łokacze Józef Moszyński Łokacze NN Tekla Maciej Fronderf, Anna Karpińska panna 362 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0007.htm
5 6 1858 Wiszenki Antoni Wachowski Wiszenki Jan Domicela Karpińska 780 20-21 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0011.htm
21 4 1858 Lubar Donat Domaszewska Awratyń Ignacy Paulina Karpińska Władysław Borkowski, Emilia Skulbuszewska, as: Jakob Kozubski, Salomea Borkowska 641-1-18 10 32 Ż MP
19 9 1859 Lachowce Stanisława Korycka Hulowce Dominik Karolina Karpińska Marcin Rybiński, Franciszka Ulanicka, ż. Piotra 886 167-168 58 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0087.htm
29 6 1859 Ostróg Faustyna Karpińska Choteń Michał Julia Jankowska Franciszek Babiński i Józefa Jankowska ż. Wincentego 886 44-45 68 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0023.htm
5 3 1859 Krzywin Wincenty Oborucki Łaszanówka IN Ludwika Karpińska Tomasz Chmielewski i Aniela Chmielewska ż. Aleksandra 886 291-293 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0152.htm
18 1 1860 Białogródka Teresa Mirecka Białogródka IN Marianna Konferowicz cudzoziemiec Józef Gątak [Gądek] i Konstancja Karpińska ż. Jana 178-03-75 106V-107R 8 Ż DM
29 5 1860 Bazalia Feliks Raszyński Łazuczynek Mały Józef Apolonia Karpińska Kazimierz Przyłuski i Ludwika Rychlicka 178-03-130 17V-18R 61
5 8 1860 Bazalia Maria Karpińska Tereszki Paweł Tekla Markiewicz Julian Dokulski i Rozalia Ostrowska 178-03-130 22V-23R 83 Ż DM
18 4 1861 Ostróg Antoni Chomicz Choteń Konstanty Teofila Karpińska Tadeusz Mydlarski i Helena Mydlarska ż. Pawła 654-1-36 1R Rapt. R DM
24 4 1861 Ostróg Aniela Krajczyńska Choteń Filip Marianna Kuczyńska Ludwik Wysocki i Katarzyna Karpińska ż. Jana 654-1-36 1R Rapt. R DM
30 9 1861 Łabuń Adam Kobylański Suszki Józef Marianna Karpińska Ludwik Szumowski i Katarzyna Felińska wdowa 178-03-76 344V-345R 65 Ż DM
8 12 1861 Białogródka Marianna Jarocka Białogródka Franciszek Marianna Mogińska Stanisław Niepokulczycki Konstancja Karpińska wdowa 178-03-76 143V-144R 120 Ż DM
1 5 1862 Białogródka Katarzyna Szatkowska Białogródka Adam Franciszka Mogińska Roman Mierzejewski i Konstancja Karpińska wdowa 178-03-77 110V-111R 40 Ż DM
1 10 1862 Białogródka Aniela Karpińska Czyżówka Franciszek Marianna Krotewicz Stanisław Sienicki i Lucyna Niewirowicz ż. Adama 178-03-77 123V-124R 89 Ż DM
12 6 1862 Bazalia Antonina Ostrowska Mończynce Wojciech Rozalia Gniewusz Feliks Pogonowski i Anna Karpińska 178-03-131 78V-79R 68 Ż DM
3 2 1862 Starokonstantynów Marianna Karpińska Starokonstantynów Anna Sitnik c. wdowy; Karol Sitnik i Marianna Gajewska ż. Antoniego 178-03-131 4V-5R 15 Ż DM
18 1 1863 Żytomierz Apolonia Niewieska Futor Kudrawca Tadeusz Antonina Bałdyńska Dominik Niewieski, Marianna Karpińska 178-3-54 11 26 Ż DG
26 5 1863 Żytomierz Jadwiga Karpińska Żytomierz Justyn Aleksandra Marianowska Ottobold Glazer, Elżbieta Razumichan ? Asystowali: N Szreder, Aleksandra Frołow 178-3-54 53 183 Ż DG
24 10 1863 Żytomierz Rafał Mozdzirski Żytomierz Grzegorz Pawlina Bobrowska Mikołaj Tomas, Aleksandra Karpińska, asystowali: Leopold Frej, Aleksandra Tomas 178-3-54 77 277 Ż DG
13 12 1863 Białogródka Antoni Boczkowski Kuźmińce IN Feliksa Boczkowska s.panny, Józef Kozłowski i Honorata Karpińska ż. Grzegorza 178-03-81 32V-33R 127 Ż DM
20 9 1864 Żytomierz Tytus Tomaszewski Żytomierz Ignacy Pawlina Karpińska Adam Baranowski, Aleksandra córka żołnierza, panna 178-3-61 2 Ż DG
23 7 1864 Białogródka Aniela Szatkowska Białogródka Adam Franciszka Mogińska Szymon Brzycki i Konstancja Karpińska wdowa 178-03-81 83V-84R 75 Ż DM
12 9 1865 Żytomierz Antoni Niewieski Futor Kurowcowa Faustyn Antonina Bałdyńska syn ob./ Dominik Niewieski, Franciszka Karpińska 178-3-61 38 240 Ż DG
27 6 1865 Żytomierz Jadwiga Karpińska Żytomierz Justyn Aleksandra Mariakowska córka radcy tyt./ mechanik żyt. Telegr., Leopold Frej, podpułk. Glazer 178-3-61 28 167 Ż DG
13 9 1865 Białogródka Aleksander Kaleński Szarłajówka Karol Tekla Karpińska Jan Czarnecki i Marianna Łukarzewska ż. Michała 178-03-81 151V-152R 76 Ż DM
1 12 1866 Lachowce Anna Korycka Hulowce Dominik Karolina Karpińska Tomasz Nowicki i Józefa Jakubowska ż. Franciszka 178-3-146 142V-143R 58 Ż DM
16 2 1866 Żytomierz Marianna Żytomierz Marianna Karpińska [18.02.1866] nieślubna córka, Nikita Smolewicz i Anna Zielińska 178-3-63 11 40 Ż 21 i 22 DG
3 6 1866 Żytomierz Antonina Krotofilska Futor Ejzyka Karol Salomea Rychwalska [12.06.1866] córka ob.. Józef Leszczyński i Aleksandra Karpińska 178-3-63 31 135 Ż 59 i 60 DG
3 9 1866 Białogródka Marianna Karpińska Białogródka Stefan Paulina Głowacka Michał Skolbuszewski i Franciszka Jarzębska ż. Adama 178-03-81 217V-218R 76 Ż DM
7 10 1867 Ostróg Brygida Karpińska Choteń Jan Marianna Popławska Dionizy Golański, Tekla Brzezicka żona Jakuba 654-1-56 6R 1 R MZ
24 2 1869 Białogródka Anna Karpińska Białogródka Stefan Paulina Adam Jakubowski i Aniela Skulbaszewska ż. Michała 178-03-81 418V-419R 67 Ż DM
31 5 1869 Białogródka Rozalia Korycka Hulowce Dominik Karolina Karpińska Tomasz Nowicki i Antonina Iwińska ż. Jana 178-03-81 426V-427R 71 Ż DM
15 7 1869 Ostróg Helena Karpińska Choteń Marcin Anna Rudkowska Jan Rutkowski, Barbara Baszyńska 654-1-56 13V 6 R MZ
22 10 1869 Ostróg Karol Chorąży Choteń Jan Katarzyna Karpińska Tomasz Będnarski, Anna Karpińska panna 654-1-56 16V 6 R MZ
16 11 1869 Ostróg Waleria Zajączkowska Choteń Franciszek Honorata Karpińska Michał Karpiński, Anna Gorlińska żona Franciszka 654-1-56 18V 5 R MZ
2 1 1870 Białogródka Józef Karpiński IN Józefa Karpińska Piotr Mikołajewicz i Marianna Salnicka 178-3-84 1V-2R 1 Ż DM 0
21 3 1870 Białogródka Maria Rutkowska Białogródka IN Antonina Rutkowska c. panny, Wincenty Jasielski i Paulina Karpińska ż. Stefana 178-3-84 13V-14R 37 Ż DM
16 12 1870 Ostróg Waleria Zajączkowska ... Franciszek Honorata Karpińska zapis urwany 654-1-56 35R 1 R 38 MZ
10 2 1871 Ostróg Grzegorz Ostaszewski Białotyń Marian Karolina Krasucka Justyn Pietroszewski, Dominika Karpińska panna 654-1-56 35V 3 R 39 MZ
14 7 1871 Ostróg Aleksandra Chomik Choteń Konstanty Teofila Karpińska ... Mydlarski, Tekla Kossowska żona Bartłomieja 654-1-56 40V 7 R 44 MZ 0
28 7 1871 Ostróg Ignacy Popławski Choteń Józef Honorata Śliwińska Feliks Krajczyński, Marianna Karpińska żona Jana 654-1-56 41R 4 R 44 MZ
1 12 1871 Ostróg Michał Zajączkowski Choteń Franciszek Honorata Karpińska Kazimierz Zajączkowski, Maria Sokołowska żona Augusta 654-1-56 45V 4 R 49 MZ
21 4 1871 Białogródka Marianna Lechniewicz Białogródka Maciej Katarzyna Zarzycka Ignacy Kamiński i Paulina Karpińska 178-03-84 113V-114R 50 Ż DM
13 8 1871 Białogródka Honorata Karpińska Kropiwna Grzegorz Antonina Zielińska Grzegorz Sowiów i Anna Zielińska panna 178-03-84 128V-129R 110 Ż DM
4 12 1871 Białogródka Sabina Karpińska Polachowa Jan Joanna Paszkowska Wincenty Brzeziński i Agnieszka Zielińska 178-03-84 144V-145R 171 Ż DM
7 1 1872 Białogródka Józef Paszkiewicz Polachowa Karol Apolonia Bezdecka Jan Karpiński i Salomea Karpińska panna 178-3-84 195V-196R 2 Ż DM
25 8 1872 Łanowce Ludwika Medecka Łysogórka Jan Ludwika Karpińska 1-57 4V-5R 11 T
1 2 1872 Ostróg Paulina Jakuszewska Choteń Michał Katarzyna Jankowska Michał Kraśnicki, Julia Karpińska żona Michała 654-1-56 47R 7 R MZ
15 4 1872 Ostróg Paulina Karpińska Choteń Jan Marianna Popławska Dionizy Golański, Tekla Brzezicka ż. Jakuba 654-1-56 49V 2 R MZ
2 10 1872 Białogródka Marianna Przegrodzka Białogródka Piotr Józefa Witkowska Jan Witkowski i Franciszka Karpińska 178-3-84 233V-234R 116 Ż DM
12 10 1872 Białogródka Marianna Piotrowska Polachówka Franciszek Teresa Grzybowska Adam Rewera i Joanna Karpińska 178-3-84 236V-237R 125 Ż DM
11 9 1872 Nowogród Rozalia Marianna Kuczyńska Tartak Wincenty Petronela Teodorowicz Piotr Teodorowicz, Serafina Karpińska panna 178-3-156 265V-266R 215 Ż 528 DW
10 1 1873 Białogródka Józefa Żuchowska Puzyrki Władysław Anna Karpińska Wojciech Kluk i Barbara Kisała ż. Franciszka 178-03-84 330V-331R 5 Ż DM
20 1 1873 Białogródka Józef Rejzer Puzyrki Małe Wojciech Katarzyna Wojciechowska Wojciech Inglod i Krystyna Karpińska ż. Stanisława 178-03-84 333V-334R 15 Ż DM
13 3 1873 Ostróg Julia Karpińska Choteń Stanisław Ewa Frol Franciszek Rutkowski, Anna Karpińska panna 654-1-56 59V 6 R MZ
1 10 1873 Ostróg Karol Serafin Choteń Piotr Helena Krajczyńska Grzegorz Serafin, Magdalena Karpińska , Ass. Bazyli Buławski, Stefania Domalewska panna 654-1-56 66V 5 R MZ
10 4 1874 Torczyn Marcelina Suchodolska Torczyn Józef Henryka Karpińska 660 12-13 18 0
22 3 1874 Mosty Wielkie Jan Siciński Mosty Wielkie 80 Wojciech Anna Karpińska Marcin Rybicki, Antonia Trojanowicz 1777L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201777/pages/PL_1_301_1777_0002.htm
23 9 1874 Białogródka Tekla Bezdecka Polachowa Antoni Antonina Bogusławska Antoni Podgórski i Joanna Karpińska ż. Jana 178-03-84 468V-469R 118 Ż DM
13 9 1875 Białogródka Marianna Piotrowska Polachówka Jan Krystyna Brzezińska Piotr Brzeziński i Joanna Karpińska ż. Jana 178-03-133 26V-27R 135 Ż DM
26 2 1876 Torczyn Antonina Suchodolska Szepel Józef Wiktoria Henryka Karpińska 662 4-5 8 0
15 8 1876 Torczyn Augustyna Karpińska Ulaniki NN Katarzyna 662 18-19 33 0
9 7 1877 Torczyn Rozalia Majewska Torczyn Franciszek Wiktoria Karpińska 663 16-17 31 0
1 10 1877 Torczyn Wiktoria Suchodolska Torczyn Józef Antonina Karpińska 663 22-23 42 0
23 12 1877 Białogródka Józefa Pauczyńska Romanów Ludwik Marianna Karpińska Jan Karpiński i Salomea Podgórska ż. Antoniego 178-03-133 139V-140R 167 Ż DM
15 6 1879 Torczyn Antoni Suchodolski Torczyn Józef Henryka Karpińska 665 14-15 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0008.htm
5 9 1879 Torczyn Władysław Majewski Torczyn Franciszek Wiktoria Karpińska 665 20-21 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0011.htm
14 9 1880 Meżyrów Stanisława Studzińska Czernielowce Adam Teresa Karpińska 904-6-1 47 W JS1
1 11 1881 Torczyn Maria Suchodolska Torczyn Józef Henryka Karpińska 667 40-41 51 0
29 1882 Meżyrów Bronisław Studziński Huta Czernielowiecka Adam Teresa Karpińska 904-6-3 26 W 6 JS1
27 5 1886 Kuniów Teofila Żygadło Siwir Michał Marianna Popławska Anastazy Popławski i Antonina Karpińska ż. Józefa 178-3-86 54V-55R 37 Ż DM
29 3 1887 Kuniów Marian Sokołowski Martyń Ludwik Emilia Krynicka Anastazy Choina i Józefa Karpińska panna 178-3-86 87V-88R 19 Ż DM
12 1889 Lwów-bazylika Helena Franciszka Maria Cwenarska Lwów, Halicka 18 Ludwik Maria Karpińska 1671L 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201671/pages/PL_1_301_1671_0003.htm
23 7 1889 Torczyn Dominika Suchodolska Wierchy Józef Henryka Karpińska 675 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0010.htm
14 2 1889 Kuniów Aleksander Sokołowski Martyń Ludwik Emilia Kraśnicka Piotr Nowosielski i Józefa Karpińska panna 178-3-86 181V-182R 20 Ż DM
18 8 1889 Meżyrów Antonina Karpińska Winikowce Jan Teofila Pruszyńska Kazimierz Karpiński i Zuzanna Niedźwiecka wdowa 904-6-10 166V-167R 45 W JS1
18 8 1889 Meżyrów Józefa Karpińska Winikowce Jan Teofila Pruszyńska Leon Karpiński i Tekla Karpińska żona Kazimiera 904-6-10 167V-168R 46 W JS1
5 3 1890 Luboml Bronisława Karpińska Kizie Józef Berta Sadler Karol Rode, Franciszka Michalska ż. Andrzeja 333 14 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0008.htm
4 2 1890 Kuniów Bronisława Żygadło Siwir Karol Teofila Popławska Michał Żygadło i Antonina Karpińska ż. Józefa 178-3-86 325V-326R 16 Ż DM
25 5 1891 Torczyn Antoni Suchodolski Uroczyszcze Wierchy Józef Henryka Karpińska 677 24-25 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0013.htm
25 5 1891 Torczyn Julia Suchodolska Uroczyszcze Wierchy Józef Henryka Karpińska 677 24-25 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0013.htm
16 10 1892 Torczyn Piotr Majewski Zaszki Franciszek Wiktoria Karpińska 678 28-29 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0015.htm
14 3 1894 Torczyn Antonina Majewska Żaszków Franciszek Wiktoria Karpińska Michał Szwajkowski, Marcelina Józefowicz ż. Marcina 680 10-11 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0006.htm
30 5 1894 Kuniów Apolonia Podgruszecka Brodki par. Kuniów Michał Emilia Krynicka ? Piotr Nowosielski i Józefa Karpińska 178-3-86 511V-512R 70 Ż DM
2 9 1895 Kuniów Antoni Ozimkowski Maziarnia Ksawery Sabina Karpińska Ksawery Krajewicz i Anastazja Celińska ż. Antoniego 178-3-86 558V-559R 105 Ż DM
2 6 1896 Luboml Franciszka Karpińska Kizie Józef Berta Rejter Edward Dembiński, Franciszka Dembińska ż. Jana 910 17V 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0018.htm
16 5 1898 Torczyn Helena Majewska Chutor Zaszków Franciszek Wiktoria Karpińska Antoni Suchodolski, Marcelina Józefowicz ż. Macieja 935 9V-10R 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0010.htm
29 8 1898 Kuniów Adam Ozimkowski Maziarnia Seweryn Sabina Karpińska Stanisław Ozimkowski i Maria Żytnikowska ż. Michała 178-3-86 719V-720R 96 Ż DM
10 2 1898 Młynów Marianna Kozłowska Podhajce Michał Józefa Tłusta Aleksander Komko, Marianna Karpińska wdowa 740-2-409 3V-4R 15 R 1700 RK
17 2 1898 Młynów Ludwika Karpińska Podhajce Józef Antonina Grochowska Werba, Józef Telicki, Marianna Królikowska ż. Ignacego 740-2-409 6V-7R 27 R 1703 RK
6 11 1899 Młynów Michalina Zydron Zydroń Karolinka Jan Tekla Sinkiewicz Kazimierz Buczacki, Aleksandra Karpińska ż. Stefana 740-2-407 74V 141 R 1641 RK
28 10 1900 Kuniów Józefa Ozimkowska Maziarnia Ksawery Sabina Karpińska Stanisław Ozimkowski i Antonina Cielińska ż. Bazylego 178-3-86 841V-842R 159 Ż DM
7 6 1902 Młynów Helena Kroluk Podhajce Ignacy Marianna Karpińska gub. Siedlecka, pow. Łuków, Ludwik Obrębski, Zofia Brzezicka ż. Józefa 740-2-407 101V-102R 55 R 1663 RK
20 9 1902 Młynów Józefa Karpińska Podhajce Józef Antonina Grochowska Werda, Józef Brzezicki, Marianna Obremska panna 740-2-407 108V-109R 90 R 1670 RK 0
5 12 1905 Młynów Michalina Warzydrong? Podhajce Klemens Paulina Blech austriaccy poddani, Michał Goryn, Antoninia Karpińska ż. Józefa 740-2-411 140V-141R 125 R 1443 RK
23 1 1907 Młynów Helena Karpińska Podhajce Józef Antonina Grochowska Werda, Mikołaj Świerdowski, Petronela Karpińska panna 740-2-414 54V-55R 5 R 1518 RK 0
11 1 1910 Tajkury (Zdołbunów) Stanisław Oborzycki Zdołbunów Jan Marianna Karpińska Michał Ostrowski, Michalina Karpińska z. Piotra R-740-4-69 4 V-5 R 18 0
10 10 1910 Młynów Janina Świgoń Podhajce Franciszek Marianna Cybulska Franciszek Łabęcki, Antonina Karpińska ż. Józefa 740-4-447 55V-56R 127 R 669 RK
24 11 1913 Ołyka Janina Karpińska Cumań Kazimierz Julia Chmielewska 1063 161 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0171.htm
22 10 1915 Tbilisi Stanislaw Bolesław Pereświt Sołtan Sarykamysz Bolesław s.Artimidora Jadwiga Leontyna c.St Karpińska (chrzest 1918) Piotr Żochowski, Paulina Karpińska 193V 40 Tb
15 11 1915 Szumbar Bronisław Dobrowolski Wilia Antoni Marianna Karpińska 1-106 88V-89R 19 T

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
8 2 1795 Szumsk Grzegorz Mogusiński Aniela Listowska Litowisko prac. Józef Walczuk, Magdalena Karpińska 297-1-183 11V Ł
15 2 1795 Szumsk Maksym Sutor (unita) Urszula Karpińska Szumsk prac. Michał Powroźnik, Teska Dryguszanka 297-1-183 12R Ł
2 2 1802 Szumsk Jerzy Rot Szumsk k Urszula Karpińska Szumsk w Tomasz Boykowski, Anastazja Masztalerzowa 297-1-183 39V Ł RK
14 5 1828 Międzyrzec Łukasz Słahuszewski Witków 25 Józef Antonina Przeborowska Katarzyna Karpińska Witków 27 Maciej Agnieszka Taszczewska Ur. Jerzy Józef Bzowski, Wincenty Mołodecki 171-1-1 241V 4 R Mg 7134
16 2 1830 Żytomierz Bazyli Zahacki Żytomierz 45w Maciej Anna Obiedzińska Tekla Czaplińska zd.Karpińska Żytomierz 30w Jakub Jadwiga Górska Eliasz Urbański , Bazyli Rusiecki 178 3 3 53 18 Ż Ni
6 2 1830 Żytomierz Bazyli Czeredniczenko G-R w Kyrył Agata Pawłyk Marianna Laskowska Żytomierz Jan Teodozja Karpińska Maciej Podgorski 178 3 3 52 12 Ż Ni
19 1 1830 Żytomierz Bartłomiej Teter Nowa Rudnia 25 Wawrzyniec Anna Lepska Anastazja Karpińska Nowa Rudnia 30 Jakub Jadwiga Górska Bartłomiej Morawiecki , Jan Teter 178 3 3 49 3 Ż Ni
4 2 1831 Dubno Karol Lewkowicz par. Dubno 40 Józef Józefa Bobrowska Marianna Karpińska par. Dubno 30 Andrzej Barbara Brzozowska Antoni Makowski, Tomasz Janowicz 817 105V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0109.htm
7 2 1832 Swojczów Wojciech Jędrzejewski Budki Ossowskie 23 Sebastian Małgorzata Sławecka Antonina Uleryk Budki Ossowskie 17 Jan Petronela Karpińska Antoni Brzozowski, Stefan Cherczyński 847 153 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0084.htm
21 2 1832 Swojczów Wincenty Skulski Swojczów 23 Szymon Anna Burkacka Barbara Jaśkiewicz Swojczów 22 Piotr Marianna Karpińska 847 155 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0085.htm
10 7 1832 Swojczów Maciej Wawrzynowicz Budy Kohyleńskie 35w Andrzej Anna Dubnicka Marianna Rudkowska Budy Kohyleńskie 23 Jan Katarzyna Karpińska 847 155 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0085.htm
29 1 1833 Kołki Bazyli Chwedorowicz Trościaniec 40w Dmytro Chweśka Praxeda Karpińska Trosteniec 25 Jan Pryśka Julian Narolski, Jakub Kolędzki 819 72 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0073.htm
19 11 1833 Krzemieniec Jan Strutyński Krzemieniec 22 Mikołaj Marianna Dobrowolska Pawlina Frankowska Krzemieniec 20 Wincenty Małgorzata Karpińska Łukasz Sędomirski i Antoni Danilewicz 01-5 95V 38 T 825 DM
14 2 1833 Derażne Wincenty Myszyński Postójne 35 Michał Anna Kaczanowska Lucyna Starubińska Postójne 25 Teodor Rozalia Karpińska Witalis Porczyński, Walenty Porczyński, Antoni Salery 171-1-6 198R 5 R DM
3 11 1835 Litowiż Jan Łoziński Grzybowica 22 Jan Marianna Czerwińska Marianna Karpińska Grzybowica 20 Franciszek Zofia Drzewiecka 850 184 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0101.htm
3 2 1835 Zasław św. Józefa Józef Pawłowski 37/ Bazyli Antonina Godlewska Agata Smutkowska 21 Szymon Barbara Karpińska Piotr Bober, Jan Paniecki 178-3-101 63 3 Ż SK
3 2 1835 Tuczyn Piotr Żylewicz par. Międzyrzecz 35 Maciej Urszula Karpińska Karolina Koszarska par. Tuczyn 17 Teodor Katarzyna Sitkowska Ludwik Kozłowski, Ksawery Wojciechowski 171-1-8 162V 2 R DM
2 2 1836 Turzysk Antoni Malicki Turzysk 29 Andrzej Tekla Bernacka Elżbieta Karpińska Turzysk 19 Łukasz Katarzyna Mazurkiewicz 712 17 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0010.htm
2 2 1836 Torczyn Jakub Czyżewski Siedmiarki 22 Tomasz Franciszka Strzałkowska Antonina Karpińska Chorochoryn 22 Jan Ewa Mekerska ur. Jakub Czyżewski, Karol Jakubowski 822 7R 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0008.htm
24 1 1837 Młynów Karol Domaradzki par. Młynów 26 Piotr Bogumiła Marianna Karpińska par. Młynów 19 Franciszek Julianna Kasper Zacharzewski, Kazimierz Dzikowski, Franciszek Augustynowicz 823 196R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0204.htm
22 1 1839 Włodzimierz Grzegorz Uleryk Dominopol, par. Swojczów 22 Jan Petrunella Karpińska Marianna Leszczyńska Falemicze 17 Jan Barbara Kulczyńska 854 54 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0032.htm
29 10 1839 Żytomierz Józef Kobylański Żytomierz 22 Wojciech Zofia Statkiewicz Anna Karpińska Hutor Niewieski Stefan Balbina Surowińska Franciszek Kudrański , Franciszek Statkiewicz 178 3 7 66 48 Ż Ni
19 11 1839 Olewsk Jan Sumiński Hołysze 27 Stanisław Marianna Karpińska Katarzyna Ulanicka Hołysze 19 Stefan Domicela Dróżyn Adam i Piotr Rudniccy, Hieronim Szydłowski 178-3-8 500R 5 Ż Na
14 7 1840 Katerburg Benedykt Myśliński Horynka 24 Wincenty Małgorzata Jurkiewicz Wincentyna Franczukowska Horynka 18 Paweł Julianna Karpińska 199 134 8 871 716-717
14 2 1840 Deraźne Florian Doborski Postojne 35 Tadeusz Józefa Petrusewicz Lucyna Myszyńska Postojne 32 Teodor Marianna Karpińska wdowa 880 169 R 1
21 1 1840 Tuczyn Wincenty Wojciechowski Horbaków, par. Horyńgród 23 Józef Anna Karpińska Domicella Leżańska Tuczyn 20 Wincenty Salomea Czernichowska 880 142 R 1
10 11 1840 Berezne Adam Lech Rudnia Druchowska 20 Feliks Hapka Lisowska Łucja Karpińska Rudnia Druchowska 20 Joachim Marianna Staniewicz 880 197 R 2 DW
2 11 1841 Turzysk Aleksander Wodnicki Dolsk 80w Jan Ewa Topolnicka Joanna Połączewska Dolsk 26 Wawrzyniec Agnieszka Karpińska 856 372 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0202.htm
2 2 1841 Łuck Ksawery Wilczyński 48 Franciszek Tekla Wiszniewska Klara Mianowska 27 Wawrzyniec Helena Karpińska Teodor Kuwiczyński, Józef Turczynowski 377 36 3 827 16V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0020.htm
2 2 1841 Łuck Karol Sławiński 20 Felicjanna Karpińska 18 Izydor Jakubowski, Jan Białorzeski 377 36 4 827 16V-17R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0020.htm
18 10 1842 Annopol Józef Radomski Maraczówka, par. Berezdów 22 Eustachy Krystyna Zabłocka Józefa Siromska Baczmanówka 20 Maciej Marianna Karpińska 881 94a R 5
18 7 1843 Ostróg Kazimierz Siedlecki Balarka Choteńska 45 Paweł Anna Marianna z Janickich Karpińska Balarka Choteńska 28 Jan Agnieszka Gołębiowska 882 20 V 21
4 7 1843 Turzysk Józef Uleryk Dominopol, par. Swojczów 22 Jan Petronela Karpińska Wiktoria Wodnicka Dolsk Aleksander Anna 719 9 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0006.htm
31 1 1843 Żytomierz Józef Horyszkiewicz 37 Bazyli Melania NN Daniela Starubińska 30 Teodor Rozalia Karpińska 178 51 5 10 Ż Ni
30 1 1844 Ostróg Jan Chomicz Balarka Choteńska 24 Franciszek Rozalia Bednarska Tekla Karpińska Balarka Choteńska 18 Stanisław Ewa Frol 883 16 R 5
22 6 1844 Lachowce Mikołaj Jezierski Lachowce 50 Michał Rozalia Izdebska Wiktoria Karpińska Lachowce 22 Sylwester Magdalena Popławska 883 100 V 14 0
24 9 1844 Kuniów Leon Kamiński Zakrynicze 30 Piotr Marianna Agnieszka z Zalewskich Karpińska Dryzaki 26 Jan Cerylia Cieczanowska 883 78 R - 78 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0081.htm
3 6 1845 Ptycza Marcin Błonski Mykitycze 28 Stefan Elżbieta Korowicka Paulina z Szymanskich Karpińska Mykitycze w Józef Salomea Bartosiewicz Szymon Szymanski, Grzegorz Szymański 831 262R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0268.htm
4 2 1845 Niewirków Adam Karpiński Rudnia Druchowska 20 Joachim Maryanna Karpińska Maryańska Bagińska Medwedówka 18 Daniel Julianna Zygadło Marcin Kuryata i Adam Lisowski 884 282 4 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0289.htm
20 1 1846 Białogródka Maciej Niewirowicz Bisóweczka 27 Jan s. Benedykta Marcjanna c. Andrzeja Wolska Marianna Borkowska Białogródka 22 Franciszek s. Mateusza Rozalia c. Stefana Karpińska Franciszek Olszewski, Stanisław Mirecki 178-03-115 142V 3 Ż DM
9 6 1846 Żytomierz Ignacy Domarzewski Żytomierz 32 Marcin Julia Fudernowska Paulina Karpińska Żytomierz 18 Paweł Marianna Mochort Bazyli Daniłowski , Józef Chronowski 178 3 14 63 44 Ż Ni
2 11 1847 Sokul Marcin Rossińkiewicz Rudnia par. Wiszenki 31 Szymon Elżbieta Boiłkowska Karolina Iwanowska Sokul 21 Bazyli Magdalena Karpińska Jeremiasz Podłucki, Julian Kłaszkowski, Szymon Morozewicz, Aleksander 833 137 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0078.htm
20 4 1847 Ptycza Stanisław Prochowski Buderaż 18 Jan Zofia Karpińska Marianna Ditkowska Pełcza 20 Jakub Agnieszka Jankowska Wincenty Konopka, Jan Krasucki, Walenty Jakubowski 833 494 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0266.htm
4 5 1847 Kodnia Józef Mieleniewski Kodnia 23 Teodor Anna Karpińska Karolina Trębicka Kodnia 18 Grzegorz Franciszka Pietrzykowska Piotr Szymański, Franciszek Mieleniewski 178-03-18 7V 3 Ż DM
15 2 1848 Korytnica Jan Kosiński Kładniów 25 Mikołaj Anna Kostecka Franciszka Karpińska Kładniów 18 Franciszek Aniela 221 10 3
8 2 1848 Zasław, św. Józefa Marcin Galicki Plasna 23 Michał Honorata Lisowska Magdalena Karpińska Kamionka 18 Jakub s. Franciszka Magdalena c. Jana Sławińska ur. Jan Ostrowski s. Jana, Jan Rychlicki s. Tomasza 178-3-117 36V 8 Ż
14 11 1848 Ostróg Prokop Jankowski Choteń 22 Piotr Marcjanna Suchowiecka Prakseda Karpińska Choteń 20 Franciszek Agnieszka Kuczyńska Bazyli Janicki, Wincenty Jankowski 171-1-14 28V 23 R DM
1 5 1849 Butowce Erazm Piotrowski Steckie 23 Narbut Zofia Nowicka Marianna Karpińska Napadówka 25 Paweł Apolonia 1-dw. Kajetan Wachowski, Jan Hołyński, Antoni Karpiński 178-3-118 73R 7 Ż DW 140
30 1 1849 Białogródka Jan Przegrodzki Kropiwna 48w Filip Anastazja Paszkowska Julia z d. Niedaszkowska Karpińska Kropiwna 26w Stefan Anna Sadłowska Józef Rutkowski i Grzegorz Borkowski 178-03-118 555V 5 Ż DM
22 1 1850 Białogródka Antoni Godalski Michla par. Zasław św. Jana 25 Mateusz Marianna Luchowska Agata Borkowska Białogródka 17 Franciszek Rozalia Karpińska Michał Jastrzębski, Michał Dębicki 178-03-119 494V 2 Ż DM
5 3 1850 Białogródka Grzegorz Borkowski [Burkowski] Białogródka 26 Franciszek Rozalia Karpińska Marcjanna z d. Podolska Sztabowicz Kuźmińce 25w Karol Zalewski, Adam Jarzębski 178-03-119 499R 20 Ż DM
11 2 1851 Turzysk Józef Wojtkiewicz Dolsk 24 Jakub Marianna Bartuszewska Julia Połonczewska Dolsk 38 Wawrzyniec Agnieszka Karpińska 724 16 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0010.htm
25 5 1852 Sielec Jan Dębowski Jakowicze, par. Łokacze 34 Józef Joanna Terlikowska Teofila Krzyszczewska Sielec 17 Erazm Teresa Karpińska 584 24 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0013.htm
16 7 1853 Torczyn Felicjan Mianowski par. Torczyn 47 Wawrzyniec Helena Karpińska Aleksandra Szczasna par. Torczyn 29 Andrzej Tekla Rudnicka 639 33-34 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0018.htm
17 10 1854 Puliny Wawrzyniec Paszkowksi Wjunki 25 Lucjan Katarzyna Borowska Domicella Kociubińska Targoniewa Rudnia - Grzegorz Elżbieta Karpińska Paszkowski Atanazy Denisiewicz Stefan 41 JZ
24 11 1855 Przewały Wincenty Lipkowski Turyczany 34 Franciszek Helena Żmudzka Joanna z Połączewskich Wodnicka Turyczany 34 Wawrzyniec Agnieszka Karpińska 867 411 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0215.htm
19 2 1856 Białogródka Adam Szatkowski Białogródka 30 Marcin Katarzyna Karpińska Rozalia Słomińska Czyżówka 25 Antoni Marianna Kłopotowska Feliks Szwajdecki, Feliks Słomiński 178-03-124 596R 6 Ż DM
27 5 1857 Białogródka Adam Szatkowski Białogródka 30w Marcin Katarzyna Karpińska Franciszka Mogińska Białogródka 20 Tomasz Elżbieta Mysłowska Feliks Szwajdecki, Paweł Niedźwiadowski 178-03-73 181R 14 Ż DM
1 7 1858 Sielec Franciszek Szymański Czerczyce 35 Jan Katarzyna Pużałowska Marianna Krzyżewska Sielec 19 Erazm Marianna Karpińska 590 25-27 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20590/pages/PL_1_436_590_0013.htm
22 11 1859 Wiszenki Kajetan Janiszewski Smerdyn 24 Paweł Rozalia Pióro Brygida Iwanowska Smerdyn 24 Jan Magdalena Karpińska 840 253 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0136.htm
24 5 1860 Sielec Antoni Ginoff Sielec 28 Benedykt Franciszka Bejner Tekla Krzyszczewska Sielec 18 Erazm Marianna Karpińska 592 33 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0017.htm
15 5 1860 Białogródka Józef Podgórski Kuźmińce 26w Stefan Salomea Podolska Katarzyna Borkowska Białogródka 19 Franciszek Rozalia Karpińska Julian Podgórski, Karol Sinicki 178-03-75 135R 14 Ż DM
26 2 1861 Białogródka Maciej Borkowski Białogródka 30 Franciszek Rozalia Karpińska Agata Podgórska Białogródka 18 Stefan Salomea Podolska Adam Jarzębski, Michał Skulbaszewski 178-03-76 153V 11 Ż DM
1 7 1862 Białogródka Karol Kaleński Kaletyńce par. Zasław św. Jana 40w Antoni Julianna Tekla Karpińska Krzyworudka 20 Karol Zofia Kustowska Wincenty Drojecki, Stanisław Kotwicki 178-03-77 139R 15 Ż DM
3 6 1862 Bazalia Wawrzyniec Skąpski Tryski 24 Stanisław Julia Gmytrewicz Wiktoria z d. Gniewusz Ostrowska Mończyńce 32w Maciej Domicela Bogusławska Jan Ostrowski, Florian Zieliński, Anna Karpińska 178-03-131 105V 16 Ż DM
7 6 1864 Szumsk Michał Charczyński Waśkowce 32w Jan Katarzyna Karpińska Aniela Baranowska Kąty 25 Wojciech Marianna Chruszczewska Kazimierz Baranowski, Jan Wojda, Taras Traczuk 245-1-20 189V 15 R RK
6 6 1865 Białogródka Ludwik Pałczyński Bisóweczka 20 Aleksander Anna Ulnicka Marianna Karpińska Bisóweczka 18 Stefan Antonina Zagórska Jan Mirecki i Mikołaj Niewirowicz 178-03-81 174V 12 Ż DM
23 10 1866 Białogródka Józef Burkowski Białogródka 40 Franciszek Rozalia Karpińska Anna Wachowska Polachowa 36w Jan Franciszka Nowosielska Andrzej Piotrowski, Franciszek Niewodziński 178-03-81 242R 22 Ż DM
23 2 1869 Białogródka Piotr Szyngr par. Bazalia 21 Franciszek Agnieszka Stawińska Marianna Korycka Hulowce 16 Dominik Karolina Karpińska Fortunat Mikulski, Józef Błażejewski 178-03-81 459R 4 Ż DM
2 3 1869 Białogródka Grzegorz Burkowski Białogródka 50w Franciszek Rozalia Karpińska Marianna Sińkowska Białogródka 19 Mikołaj Franciszka Stefan Mierzejewski, Tomasz Zarzycki 178-03-81 460R 6 Ż DM
14 11 1871 Torczyn Klementy Kwiatkowski Chorochoryn 28 Adam Petronela Jazwiukiewicz Katarzyna Czyżewska Chorochoryn 19 Jakub Antonina Karpińska 657 45 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20657/pages/PL_1_436_657_0024.htm
24 9 1872 Białogródka Józef Sieracki [Sieradzki] Chwedorówka 35w Salezy Tekla Kozieradzka [Kozieracka] Antonina z d. Zielińska Karpińska Kropiwna 28w Józef Marianna [Małgorzata] Dubowicz Jan Kuźmiński, Ludwik Sieradzki 178-03-84 279R 56 Ż DM
20 1 1874 Białogródka Ksawery Trawiński Zozulińce par. Bazalia 32w Stanisław Franciszka Zalewska Franciszka Korycka Hulowce 17 Dominik Karolina Karpińska Ludwik Zaklicki, Ignacy Kobylański 178-03-84 484R 8 Ż DM
2 6 1874 Białogródka Antoni Podgórski Polachówka 25w Stanisław Apolonia Rewera Salomea Karpińska Polachówka 20 Stefan Antonina Zagorska Andrzej Piotrowski, Michał Podgórski 178-03-84 494V 29 Ż DM 0
1 2 1876 Torczyn Franciszek Majewski Torczyn 28 Kasper Ludwika Wąsowicz Wiktoria Karpińska Torczyn 18 Adam tekla Sumowska 662 33 1
25 1 1879 Torczyn Franciszek Krupiński Chorochoryń 19 Józef Maria Szyszko Teofila Głaskowska Budki Wiczyńskie 19 Jan Józefa Karpińska 665 35 1
11 5 1880 Meżyrów Wincenty Więcławski Łuki Barskie par. Latyczów 28 Wasyl Bazyli Anna Michalina Karpińska Winikowce 16 Piotr Brygida 904-6-1 4 W JS1
18 10 1881 Białogródka Gabriel Niemirowski Bisówka 40w Józef Cecylia Ziobrowska Marianna z d. Korycka Karpińska Hulowce 35w Grzegorz Marianna Cichocka Józef Iwiński i Sebastian Niemirowski 178-03-133 353R 27 Ż 682 DM
5 2 1884 Torczyn Adam Janicki Chorochoryn 26 Ignacy Teresa Karpińska Maria Osińska Chorochoryn 20 Paweł Józefa Jasińska 670 54 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20670/pages/PL_1_436_670_0031.htm
28 5 1884 Białogródka Stanisław Kobylański Białogródka 18 Szymon Teofila Rychlińska Teofila Karpińska Białogródka 17 Mikołaj Franciszka Mirecka Antoni Rychliński, Stanisław Kobylański 178-03-133 552R 15 Ż 1071 DM
14 10 1884 Białogródka Michał Bujalski Hulowce 60w Jan Honorata Rewera Karolina z d. Karpińska Korycka Hulowce 50w Jan Honorata Trębecka Józef Iwiński, Ignacy Kobylański 178-03-133 553V 22 Ż 1074 DM
20 1 1885 Katerburg Franciszek Zieliński Wiśniowiec 22 Kazimierz Teresa Karpińska Sabina Grządkowska par. Katerburg 17 Grzegorz Elżbieta Popławska 204 209 2
13 10 1885 Białogródka Leon Korycki Hulowce 21 Dominik Karolina Karpińska Marianna Wyrzykowska Szelwów 17 Mikołaj Franciszka Mecherzyńska Józef Iwiński, Stefan Zdarzyński 178-03-133 630R 32 Ż 1224 DM
6 2 1894 Kuniów Seweryn Ozimkowski Maziarnia 21 Łukasz Marianna Karpińska Sabina Karpińska Polachowa par. Białogródka 20 Jan Joanna Paszkowska Franciszek Podhorodecki i Józef Karpiński 178-3-86 522R 4 Ż DM
29 1 1895 Kuniów Wincenty Nowicki Kaletyńce 23 Michał Helena Stachowska (Stasiuk) Józefa Pałczyńska Maziarnia 18 Ludwik Marianna Karpińska Ludwik Kotwicki i Seweryn Krasiewicz 178-3-88 575R 3 Ż DM
19 11 1896 Młynów Ignacy Król Podhajce 29 Józef Rozalia Tkaczyk Marianna Karpińska Podhajce 19 Jan Marianna Jaworska Józef Karpiński, Szymon Koszmiuk, Grzegorz Korobej 740-7-94 87R 35 R 208 DW
22 11 1898 Torczyn Tomasz Dąbrowski 56 Franciszek Rozalia Harasymowicz Marcelina Suchodolska Uroczysko Wierchy 25 Józef Henryka Karpińska 935 33 18
31 1 1899 Torczyn Józef Kowalski Semerynki, par. Zaturce 22 Jan Marianna Kowalska Antonina Suchodolska Wierchy 20 Józef Henryka Karpińska Tomasz Szyszko, Władysław Garczyński 936 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0021.htm
23 1 1900 Torczyn Jan Holc Chorochoryn 30 Michał Karolina Kunc Maria Suchodolska Uroczyszcze Wierchy 18 Józef Henryka Karpińska 954 43 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0024.htm
20 2 1900 Niewirków Teodor Kuriata Podrałówka, par. Berezne 60 Szymon Wiktoria Karpińska Józefa z Żurawskich Szachniewicz Huta Bystrzecka 37 Grzegorz Apolonia Galicka Adam Bagiński, Szymon Kuriata 951 50 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0050.htm
19 1 1903 Torczyn Michał Gniot Budy Wiczyńskie, par. Kisielin 58w Jakub Agnieszka Kowalewska Katarzyna Karpińska Chorochoryn 42 Adam Tekla Wysołowska 968 20 V 1 0
30 1 1905 Torczyn Michał Wołoszyn Torczyn 24 Jan Zofia Krasońska Rozalia Majewska Zaszków 22 Franciszek Wiktoria Karpińska 987 37V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20987/pages/PL_1_436_987_0019.htm
12 11 1906 Tajkury Piotr Niezbrzycki Zdołbunów 25 Stefan Józefa Karpińska Józefa Karpińska Staromylsk 19 Antoni Emilia Leszczyńska 34 R 0
13 5 1907 Tajkury Piotr Przewłocki Staromylsk 24 NN Apolonia c. Marcina Michalina Karpińska Staromylsk 18 Antoni Emilia Leszczyńska 9 R 0
3 6 1907 Włodzimierz Michał Kociach Goryczów 33 Józef Franciszka Karpińska Katarzyna Soja Zofiówka 20 Stanisław Marianna Kudyba 1034 67V 33 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0074.htm
17 2 1913 Torczyn Władysław Majewski Zaszków 25 Franciszek Wiktoria Karpińska Klementyna Garczyńska Chorochoryn 22 Brunon Aniela Korzeniowska Marian Wąsowicz, Michał Wiszniewski 1051 43 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0024.htm
27 5 1915 Dubno Wiktor Lewicki Leontyna Karpińska-Wojkowska Antonowce 24 Karol Zuzanna Demńska 01-233 15V-16R 57 T dopisek
25 4 1915 Kijów, św.. Aleksandra Franciszek Buch gm. Milanów, pow. Radzyń 36 Michał Józefa Witkowska Aleksandra Pawelska gm. Karniewo, pow. Maków 21 Franciszek Barbara Karpińska Julian Rojewski, Wincenty Chłopecki 312/1/129 92R 28 m.K. JM1
20 10 1918 Torczyn Feliks Mozdzirski Helena Majewska Chutor Zaszków 20 Franciszek Wiktoria Karpińska 935 9V-10R 34 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0010.htm
11 2 1923 Młynów Piotr Pawlikowski Podhajce 33w Jan Janina Pankowska Jadwiga Karpińska Podhajce 24 Józef Antonina Grochowska Jan Świtek, Wiktor Karpiński 740-6-321 50 9 R AK2
1 11 1924 Młynów Narcyz Niedzielski Julianówka 20 Antoni Emilia Rychalska Józefa Karpińska Podhajce 20 Józef Antonina Grochowska Adam Robocki, Józef Juzefowski 740-4-446 45R 43 R 606 RK
1928 Łuck Władyslaw Sindak Andrzej Katarzyna Piekoś Janina Karpińska 21
8 6 1930 Dubno Kazimierz Dul Helena Karpińska 23 Józef Antonina Grochowska dopisek 740-2-414 55R 5 R 1518 RK
1933 Łuck Jan Sindak 29 Andrzej Katarzyna Piekoś Antonina Karpińska 19 143
5 8 1934 Aleksandria Stanisław Józef Knapik Janina Karpińska Cumań 21 Kazimierz Julia Chmielewska 1063 161 28 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0171.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl