Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 10646 wyników dla: Tomas

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 12 1736 Kościejów Wojciech Motylowski 2 s. Tomasza i Zofii 641L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20641/pages/PL_1_301_641_0001.htm
20 5 1745 Szumsk Jan Ras? 1/52 Załuże rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 7R Ł 18 RK
19 5 1745 Szumsk Katarzyna Tchorzewska Tchórzewska 7 Horbowce rodzice: Tomasz i Franciszka 297-1-184 7R Ł 18 RK
16 6 1749 Szumsk Grzegorz 2 Huta Szumska rodzice: Tomasz i Helena 297-1-184 13V Ł 32 RK
3 10 1750 Szumsk Aleksandra Tomaszewska 70 Horbowce zd. Hummicka 297-1-184 16V Ł 39 RK
20 10 1750 Szumsk Tadeusz Kmieciecki Kmicicki 5 Potutorów rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 17R Ł 40 RK
27 10 1750 Szumsk Katarzyna Mazur 5 Szumsk ojciec: Tomasz 297-1-184 17R Ł 40 RK
18 12 1750 Szumsk Franciszka 6 Borki rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 17V Ł 41 RK 0
28 8 1755 Szumsk Zofia 3,5 Kruholec rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 24V Ł 56 RK
11 10 1755 Szumsk Tomasz Zalaz? Zieliński? Ludowiszcze rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 24V Ł 56 RK
20 12 1755 Szumsk Ewa Szopinska Sopińska 10 Rachmanów rodzice: Tomasz i Katarzyna 297-1-184 25R Ł 57 RK 0
1 4 1757 Szumsk Magdalena Baykoska Bajkowska 1 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 28R Ł 63 RK
10 1 1759 Szumsk Tomasz Donanski Domański 1 Bykowce rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 35V Ł 81 RK
15 1 1760 Szumsk Czernisz 3 Kruholec rodzice: Tomasz i Katarzyna 297-1-184 40V Ł 92 RK
9 3 1760 Szumsk Agnieszka Hokdzik 6/52 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 41V Ł 94 RK
4 4 1760 Szumsk Bartłomiej Bachoski Bachowski 2,5 Szumbar rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 42R Ł 95 RK
17 10 1760 Szumsk Józef Iwanski Iwański 2 Horbowce rodzice: Tomasz i Helena 297-1-184 44V Ł 102 RK
22 2 1761 Szumsk Elżbieta Baykoska Bajkowska 1 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 46V Ł 106 RK
9 1761 Szumsk Marianna Białobrzyska Białobrzyck 2/52 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 49V Ł 112 RK
3 12 1761 Szumsk Grzegorz Białobrzycki Białobrzysk 9/52 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 51R Ł 116 RK
20 12 1761 Szumsk Marianna Sinkowska 1 Huta Franciszkowa rodzice: Tomasz i Agnieszka 297-1-184 51R Ł 116 RK
20 2 1762 Szumsk Stanisław Baykowski Bajkowski 10 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 52V Ł 120 RK
23 2 1762 Szumsk Jakub Baykowski Bajkowski 1/2 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 52V Ł 120 RK
16 11 1762 Szumsk Marianna Baykowska Bajkowska 7 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 57R Ł 130 RK
25 8 1763 Szumsk Dorota Wachoska Wachowska 1 Horbowce rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 60R Ł RK
2 9 1763 Szumsk Józef Zbaraski 6 Szumsk rodzice: Tomasz i Anastazja 297-1-184 60R Ł RK
12 1 1765 Szumsk Józef Białobrzycki Białobrzysk 1 Huta Surażska rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 66R Ł RK
13 3 1766 Szumsk Katarzyna Wieniawska 2 Iłowica rodzice: Tomasz i Angela 297-1-184 69R Ł RK
21 9 1767 Szumsk Katarzyna Tomaszewska 3 Suraż 297-1-184 71R Ł RK
13 1 1769 Szumsk Antoni Wesołowski 2 Iserna rodzice: Tomasz i Agnieszka 297-1-184 72V Ł RK
30 3 1776 Szumsk Wojciech Zielinski Zieliński 2 Huta Stanisława rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 85R Ł RK
4 6 1777 Szumsk Tomasz Rogowski Huta Antonowiecka rodzice: Tomasz i Katarzyna 297-1-184 88R Ł RK
27 6 1777 Szumsk Katarzyna Recidkowski 20/52 Zahajce rodzice: Tomasz i Marianna 297-1-184 88R Ł RK
9 5 1779 Szumsk Grzegorz Kruholec rodzice: Tomasz i Anna 297-1-184 93R Ł RK 0
11 11 1780 Szumsk Jan Rybaczuk 3 Szumsk rodzice: Tomasz i Magdalena 297-1-184 95V Ł RK 0
30 6 1781 Szumsk Mikołaj Tomaszeski Tomaszewski 60 Huta Bernackiego 297-1-184 97R Ł RK
11 10 1781 Szumsk Teresa Jaworoska Jaworowska 4 Rudnia Antonowiecka rodzice: Tomasz i Agnieszka 297-1-184 97V Ł RK
19 2 1782 Szumsk Apolonia Jaworowska 1/52 Rudnia Antonowiecka ojciec: Tomasz 297-1-184 98V Ł RK
28 1 1782 Szumsk Franciszek Białobrzeski Białobrzyski 6/52 Huta Stanisława ojciec: Tomasz 297-1-184 98R Ł RK
16 11 1784 Wyżniany Andrzej Śnieżko 4 Łahodów 28 s. Tomasza i Reginy 1469L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201469/pages/PL_1_301_1469_0001.htm
29 11 1784 Wyżniany Michał Śnieżko 8 Łahodów 28 s. Tomasza i Reginy 1469L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201469/pages/PL_1_301_1469_0001.htm
19 4 1784 Szczurowice Helena Bogucka 2 Szczurowice 32 ojciec Tomasz 1310L 50 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0031.htm
26 3 1787 Opryłowce Benedykt Bogunicz 1/52 Netreba 8 s. Tomasza i Katarzyny 1037R 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201037/pages/PL_1_301_1037_0001b.htm
11 4 1798 Lubar Łukasz Trzciński 1 Derewiczka (Derewicze) łacina, rodzice: Tomasz i Tekla 178-49-3 602V Ż Mg 0
30 4 1798 Lubar Anna Smborska Lubar łacina, rodzice: Tomasz, Helena 178-49-3 602V Ż Mg
8 5 1798 Lubar Anna Samborska 10/52 Kołodeźna łacina, rodzice: Tomasz, Helena 178-49-3 609R Ż Mg
12 5 1798 Lubar Adam Trzciński 3 Derewiczka (Derewicze) łacina, rodzice: Tomasz, Tekla 178-49-3 609R Ż Mg
20 10 1800 Lubar Michał Pawłowski 3 Semenówka łacina, rodzice: Teodor, Domicella zd. Tomaszewska 178-49-3 665R Ż Mg
9 12 1802 Brzeżany Teresa Dąbek 5/4 Komarówka 4 s. Tomasza i Jadwigi 121L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20121/pages/PL_1_301_121_0001.htm
19 7 1803 Kuniów Teodor Łukomski 4 Martynie s. Tomasza i Marianny 297-1-086 4V Ł
7 10 1803 Kuniów Eustachy Fidyk 1 Siekierzyńce s. Tomasza i Heleny 297-1-086 5R Ł
3 4 1804 Stawiszcze dek. Humań Franciszka Białocka 46 Janiszowka ur. z Tomaszewskich 178-51-195 275 Ż EH
17 2 1804 Kuniów Tomasz Podhorodecki 8/52 Hucisko Stare s. ur. Tomasza i Łucji 297-1-086 6R Ł
2 4 1804 Kuniów Leon Tomaszewski 1 Radohoszcz Wielka s. ur. Jana i Marcjanny 297-1-086 6V Ł
16 4 1804 Kuniów Marianna Tomaszewska 4 Radohoszcz Wielka c. ur. Jana i Marcjanny 297-1-086 6V Ł
26 7 1804 Kuniów Marianna Ryszkowska 5 Dołocz c. Tomasza i Anny 297-1-086 7R Ł
24 2 1804 Tetyjów, dekanat Humań Anna Tomaszewska 2 Roszuszki c. ur. Tomasza i Aleksandry Tomaszewskich 178-51-195 286 Ż EH
30 3 1805 Kuniów Agnieszka Dańkowska 1 Martynie c. Tomasza i Marianny 297-1-086 8V Ł DW
1 4 1805 Kuniów Ludwik Zabłocki 4 Górszczyzna s. Tomasza i Ludwiki 297-1-086 8V Ł DW
7 4 1805 Kuniów Ludwika Zabłocka 5 Górszczyzna c. Tomasza i Ludwiki 297-1-086 8V Ł DW
28 10 1805 Kuniów Feliks Germani 2 Górszczyzna s. ur. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 10V Ł
28 10 1805 Kuniów Franciszek Germani 2/12 Górszczyzna s. ur. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 10V Ł
27 12 1805 Kuniów Daniel 1 Siekierzyńce s. mieszcz. Tomasza i Julianny 297-1-086 11V Ł
2 2 1806 Kuniów Jan Ryszkowski 3,3 Dołocz s. prac. Tomasza 297-1-086 12R Ł
9 10 1806 Kuniów Stanisław Zabłocki 2/52 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 14V Ł
16 1 1807 Kuniów Grzegorz Fidikh 9/52 Siekierzyńce s. prac. Tomasza i Agnieszki 297-1-086 15R Ł
29 2 1808 Kuniów Brygida 3/52 Poczapki c. prac. Tomasza i Wiktorii 297-1-086 17R Ł
30 5 1808 Kuniów Jan Zabłocki 9/12 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 17V Ł
19 1 1809 Kuniów Jan Tomaszewski 3/52 Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny 297-1-086 18V Ł
22 2 1809 Kuniów Apollonia Omelczuk 1/52 Poczapki c. prac. Tomasza i Wiktorii 297-1-086 19R Ł
27 4 1809 Kuniów Franciszek Podhorodecki 3/12 Hucisko Stare s. szl. Tomasza i Łucji 297-1-086 19V Ł
18 11 1809 Kuniów Magdalena Tomaszowa 50 Poczapki prac., wdowa 297-1-086 21R Ł
25 8 1810 Kuniów Wojciech Fidik 4/12 Siekierzyńce s. mieszcz. Tomasza i Agnieszki 297-1-086 23V Ł
26 7 1811 Krzemieniec Łukasz Sowiński 2 Krzemieniec s. Tomasza i Anny 299 2 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0002.htm
5 1 1812 Ołyka Ewa Trybulska Majdan Kotowski c. Tomasza i Agnieszki Konefał 297-1-143 Łuck 0
1 2 1812 Krzemieniec Aniela Jezierska 32 Kokorów z Duniewiczów, wd. Daniel, s. Stanisław, Tomasz, c. Tekla, Teresa 299 8 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
13 1 1812 Krzemieniec Marianna Tomaszewska 58 Podwysokie 299 7 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
5 8 1812 Kuniów Anastazja Ryszkoska 40 Dołocz prac., żona Tomasza 297-1-086 31V Ł
5 8 1812 Kuniów Józef Ryszkoski 16 Dołocz s. prac. Tomasza 297-1-086 31V Ł
5 8 1812 Kuniów Katarzyna Ryszkoska 8 Dołocz c. prac. Tomasza 297-1-086 31V Ł
5 8 1812 Kuniów Anna Ryszkoska 3 Dołocz c. prac. Tomasza 297-1-086 31V Ł
22 11 1812 Kuniów Tekla Żalska 2/12 Dertka c. szl. Tomasza i Antoniny 297-1-086 33R Ł
12 3 1813 Kuniów Anna Tomaszewska 60 Kuniów szl., wdowa 297-1-086 34R Ł
11 5 1813 Kuniów Ludwika Zabłocka 30 Górszczyzna ze Skąpskich, ur., mąż Tomasz 297-1-086 35V Ł
7 6 1813 Kuniów Józef Tomaszewski 3/12 Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny z Kułakowskich 297-1-086 36R Ł
2 12 1813 Kuniów Kazimierz Tomaszewski 48 Martynie ur., cudzoziemiec 297-1-086 37R Ł
1814 Kołki Marianna Sulikowska 3 Huta Kulikowiecka c. Tomasza i Barbary Sulikowskich 297-1-64 Łuck 0
5 3 1814 Krzemieniec Domicela Malczewska 1 Szpikołosy c. Tomasza i Magdaleny Opolskiej 299 31 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0018.htm
8 10 1814 Krzemieniec Paweł Osowski 43 Krzemieniec pozostała wdowa, s. Tomasz l.3 299 40 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0024.htm
14 2 1814 Kuniów Błażej Fidyk 1/52 Siekierzyńce s. mieszcz. Tomasza i Agnieszki 297-1-086 37V-38R Ł
1815 Ołyka Jan Trybulski Majdan Kotowski s. Tomasza i Elżbiety Konofał Trybulskich 297-1-143 Łuck 0
10 8 1815 Krzemieniec Domicela Eysmont 5/365 Ludwiszcze c. Tomasza i Anny 299 47 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0027.htm
25 2 1815 Nowogród Wołyński Katarzyna Osińska 56 Oczerecianka mąż Tomasz Osiński, synowie żonaci Jan i Marcin i kawaler Teodor, córki zamężne Marianna i Marianna, panny Helena i Zofia 1045-2-195 6R CDIAK 12 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-YFJ?i=11&cat=989324
8 5 1815 Nowogród Wołyński Antoni Adamski 40 Fedorówka żona Barbara, dz. Piotr, Tomasz, Jan, Agnieszka, Józefa, Magdalena 1045-2-195 9R CDIAK 15 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-B2J?i=14&cat=989324
8 8 1815 Nowogród Wołyński Helena Zaleska 70 Niemilanka Balarka wdowa po Franciszku, dzieci: Tomasz żonaty, Maciej, Marianna i Domicela zamężne 1045-2-195 11R CDIAK 17 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-YF3?i=16&cat=989324
8 10 1816 Kuniów Franciszek Ażalski 3/52 Siwierz s. Tomasza i Antoniny 297-1-086 44V Ł
14 4 1817 Krzemieniec Marianna Wróblewska 55 Oderadówka wd. Jan, s. tomasz, Wojciech, Michał 299 59 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0033.htm
28 10 1817 Kuniów Franciszek Choina 8 Martynie s. prac. Tomasza i Jadwigi 297-1-086 47R Ł
15 12 1817 Kuniów Stanisław Zabłocki 3 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Barbary 297-1-086 47V Ł
18 3 1818 Krzemieniec Michał Tomaszewski 2 Krzemieniec 299 73 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0041.htm
10 4 1818 Krzemieniec Agnieszka Cybulska 3 Sapanów c. Tomasza i Marianny 299 74 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0041.htm
16 4 1818 Krzemieniec Tadeusz Kozicki 48 Kulików wd. Leonora Kilkowska, s. Piotr, Wincenty, Józef, Bartłomiej, Tomasz, Franciszek, c. Julianna, 299 74 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0041.htm
16 12 1818 Krzemieniec Joanna Malczewska Szpikołosy c. Tomasza i Magdaleny z Opolskich 299 85 92 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0047.htm
21 12 1818 Krzemieniec Feliks Malczewski 18/12 Szpikołosy s. Tomasza i Magdaleny Opolskiej 299 86 95 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0047.htm
16 7 1818 Krzemieniec Jakub Jaroszewicz 2/12 Królewski Most s. Tomasza 299 88 113 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0048.htm
1 3 1818 Kuniów Jan Tomaszewski 60 Radohoszcz Wielka ur. WP 297-1-086 48V Ł
1 3 1819 Krzemieniec Marianna Telatycka 1,5 Smolarnia Szepetyńska c. Tomasza i Doroty 299 90 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0049.htm
16 4 1819 Krzemieniec Wawrzyniec Cybulski 0,5 Sapanów s. Tomasza i Marianny Kowalskiej 299 91 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
8 10 1819 Krzemieniec Joanna Ciechocka 10/12 Folwarki Małe c. Tomasza i Marianny 299 95 98 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
31 12 1819 Krzemieniec Anastazja Osińska 60 Krzemieniec wd. Tomasz, 299 99 132 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0054.htm
18 9 1819 Krzemieniec Marianna Sawicka Berezce Wielkie wd. Tomasz 299 99 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0054.htm
18 3 1820 Krzemieniec Wincenty Antonicki 3 Krzemieniec s. Tomasza i Apolonii 299 101 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
13 3 1820 Kuniów Anna Choina 0,5 Martynie c. prac. Tomasza i Jadwigi 297-1-086 53V Ł
21 7 1821 Krzemieniec Antoni Raciński 9/52 Krzemieniec s. Tomasza i Katarzyny 299 117 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0063.htm
18 5 1821 Dubno Apolonia Kosowska 12/52 Surnicze c. Tomasza i Anny, pracowici 65 12 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0007.htm
26 6 1821 Kuniów Domicela Jaroszyńska 46 Hucisko Nowe mąż Tomasz 297-1-086 56V Ł
16 11 1821 Kuniów Wincenty Tomaszewski 6 Kuniów s. Józefa i Magdaleny 297-1-086 57R Ł
23 2 1822 Krzemieniec Jakub Slowaczuk 8 Krzemieniec s.Tomasza i Anny 299 128 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0069.htm
16 2 1822 Krzemieniec Magdalena Lipińska 12/52 Krzemieniec c. Tomasza i Rozalii 299 127 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0069.htm
15 2 1822 Krzemieniec Erazm Iniewicz 2 Krzemieniec s. Tomasza i Zofii 299 127 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0069.htm
2 6 1822 Dubno Jan Kosowski 3/12 Dubno s. Tomasza i Anny z Herow 65 22 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
12 4 1822 Dubno Karolina Sieniewicz 12 Ozerany c. Tomasza i Agnieszki, pracowici 65 21 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0011.htm
2 3 1822 Dubno Jan Siniewicz 15 Ozerany s. Tomasza i Agnieszki, pracowici 65 19 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0010.htm
23 8 1822 Krzemieniec Marianna Gołębiowska 7/12 Kulików c.Tomasza i Anieli 299 141 129 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0076.htm
20 10 1822 Krzemieniec Marianna Klaczewicz 5/52 Krzemieniec c. Tomasza i Anny 299 143 145 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0077.htm
25 2 1822 Kuniów Marianna Fidyk 7 Siekierzyńce c. Tomasza i Agnieszki 297-1-086 58R Ł
1 8 1822 Kuniów Anastazy Ażalski 12 Dertka s. szl. Tomasza i Antoniny 297-1-086 60R Ł
5 10 1822 Kuniów Agnieszka Fidyk Siekierzyńce szl., mąż Tomasz, synowie i córki 297-1-086 60V Ł
4 2 1823 Krzemieniec Antonina Pogorzelska 3 Komarówka c. Tomasza i Anny 299 156 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
28 3 1823 Krzemieniec Wojciech Pętka 3 Marcelówka s. Tomasza Pętka i Tekli Rentko 299 155 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
20 3 1823 Krzemieniec Józef Tomaszewski 34 Krzemieniec s. Hiacynta i Marianny 299 154 37 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
11 3 1823 Krzemieniec Katarzyna Tomaszewska 50 Krzemieniec wdowa 299 154 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
22 10 1823 Krzemieniec Jan Jurkiewicz 4/52 Brzezina s. Tomasza i Anny 299 164 108 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0088.htm
4 11 1823 Krzemieniec Józef Jurkiewicz 3 Brzezina s. Tomasza i Anny 299 165 115 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0088.htm
29 11 1823 Krzemieniec Marianna Tomasz 2 Nowosiółki c. Tomasza i Tekli 299 166 122 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0089.htm
12 12 1823 Krzemieniec Leopold Zygmunt Jakubowski 3/52 Krzemieniec s. Tomasza i Karoliny Bocheńskiej 299 167 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0089.htm
15 8 1823 Kuniów Wojciech Zabłocki 3 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Marianny 297-1-086 64R Ł
23 2 1824 Krzemieniec Honorata Tylutycka 4 Marcinówka c. Tomasza i Doroty 299 176 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0094.htm
28 1 1824 Krzemieniec Piotr Tomaszewski 1/52 Grabówka 299 173 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0092.htm
2 11 1824 Krzemieniec Józef Marczenko 1/52 Krzemieniec s. Tomasza i Barbary 299 195 159 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0103.htm
25 3 1824 Kuniów Kazimierz Tomaszewski 6 h Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny 297-1-086 65V Ł
23 5 1825 Krzemieniec Franciszek Tomaszewski 0,5 Grabówka s. Antoniego i Paraskewii 299 215 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0113.htm
16 2 1825 Krzemieniec Stefan Tomaszewski 50 Krzemieniec wdowiec 299 205 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0108.htm
4 7 1825 Krzemieniec Emilia Cybulska 1,5 Krzemieniec c. Tomasza i Marianny 299 216 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0114.htm
15 7 1825 Krzemieniec Marianna Karpińska 33/52 Nowosiółki c. Tomasza i Tekli 299 218 94 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0115.htm
5 9 1825 Krzemieniec Anna Telatycka 7 Marcelówka c. Tomasza i Doroty 299 222 121 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0117.htm
12 1825 Kuniów Andrzej Zabłocki 1/52 Górszczyzna s. ur. Tomasza i Katarzyny 297-1-086 71V Ł
7 9 1825 Kotelnia Agnieszka Jaworska 60 Kotelnia gen., wdowa po Tomaszu z d. Kulczewicz 178-51-251 22 Ż EH
31 5 1826 Krzemieniec Magdalena Kluczyńska 3 Krzemieniec c. Tomasza i Natalii 299 240 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0126.htm
15 5 1826 Krzemieniec Stanisław Antonicki 2 Krzemieniec s. Tomasza i Apolonii 299 239 74 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0125.htm
12 8 1826 Krzemieniec Paweł Lipiński 0,5 Krzemieniec s. Tomasza i Karoliny 299 246 133 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
12 9 1826 Krzemieniec Ignacy Łozajewski 2 Wesołówka s. Tomasza i Heleny 299 249 154 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0130.htm
22 2 1827 Ostrówki Paweł Pogorzelec 4 Wola Ostrowiecka s. Tomasza i Katarzyny z Giedzów 545 2-3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0002.htm
3 3 1827 Horochów Grzegorz Cisak 1 Koziatyn s. Tomasza i Franciszki 72 5 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2072/pages/PL_1_436_72_0003.htm
14 1 1827 Zasław, Św. Józefa Wincenty Chyliński 4 Zasław Tomasza i Marianny 178-3-93 46 2 Ż MO 90
8 2 1827 Torczyn Marianna Hyrycz 36 Usicze z Witwińskich, ur., mąż Bartłomiej, synowie Tomasz, Pawel, Wawrzyniec, Łukasz i Antoni, córka Barbara 813 52a 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
24 10 1827 Torczyn Euzebiusz Laskowski 1/52 Ulaniki s. ur. Tomasza i Józefy z Malinowskich 813 55a 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0056.htm
1 11 1827 Torczyn Jan Nehrebecki 40 Torczyn ur., żona Zuzanna z Tomaszewskich, córka Katarzyna 813 55a 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0056.htm
17 1 1827 Kołki Marianna Tomaszewska 30 Krasne panna; 19.01. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 108 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
19 1 1827 Luboml Katarzyna Rudzka 30 Rymacze pr., mąż Tomasz, syn Marcin, córki Anna i Teresa 843 339 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0185.htm
11 4 1827 Drużkopol Michał Sobczuk 5 Dołhe s. prac. Tomasza i Katarzyny 63 4 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
10 4 1827 Łuck Barbara Krzyształowicz 6 Łuck c. Tomasza i Eufrozyny z Litwinów 813 30 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0031.htm
27 6 1827 Łuck Marcjanna Mogielnicka 26 Łuck z Bodakowskich, pozostał mąż Tomasz i 7 - letni syn Józef 813 35a 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0036.htm
9 11 1827 Łuck Ostap Zymbrowski 70 Rowańce Pozostała wdowa Anastazja z Lewandowskich (2 żona) i córki: Helena, Marianna, Apka i syn Opanas. Z pierwszej żony Hapki Kijowskiej synowie: Cyprian, Michał, Tomasz, Jan. 813 39a 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
2 5 1827 Włodzimierzec Józefa Jaworska 2/52 Majdan Rubań c. ur. Tomasza i Jadwigi z Naumowiczów 813 121a 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0121.htm
20 11 1827 Drużkopol Dymitr Długoszów 2 Rzyszczów s. Jędrzeja i Marii z Tomaszów 63 10 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0006.htm
23 4 1827 Hołoby Mateusz Raciborski 71 Drozdnie Dziedzic części wsi Drozdnie, żona Katarzyna z domu Horodecka, dzieci: Kazimierz, Ludwik, Tomasz, Antonina, Katarzyna, Waleria 843 501 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
13 5 1827 Ptycza Klara Kulczycka 6 Nosowica rodzice: sł. Tomasz i Anna stolarze, z parafii Dubieńskiej, tymczasowo tylko w par. Ptycza mieszkający 813 285a 7 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
24 11 1827 Nabrzuska Antonina Rukiewicz 47 Kraśnica z Adamowiczów, Tomasza Rukiewicza małżonka, synowie: Edmund, Emilian, Apolinary, córki: Paulina , Wiktorya 843 564 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0314.htm
8 1 1827 Dederkały Mikołaj Szerzyński 6 Dederkały Wielkie z kaszlu, s. urodz.,Tomasza i Tekli 01-6 1R 2 T 837 DM
27 9 1827 Luboml Kazimierz Romańczuk 2 Rymacze r. Tomasz, Anna 843 348 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0190.htm
22 7 1827 Krzemieniec Michał Strzelecki 1/12 Młynowce s. prac. Tomasza i Pelagii z Łożyńskich 01-6 11V 86 T 880 DM
29 7 1827 Krzemieniec Antoni Kamieński 0,5 Krzemieniec s. sław. Tomasza i Justyny z Jaskiewiczów 01-6 12V 95 T 881 DM
30 7 1827 Krzemieniec Marianna Filipczuk 5 Nowosiółki c. prac. Tomasza i Katarzyny 01-6 12V 97 T 881 DM
19 8 1827 Krzemieniec Apolonia Czepielińska 50 Krzemieniec mąż sław. Jan Czepieliński, synowie Tomasz i Józef 01-6 14R 110 T 882 DM
27 8 1827 Krzemieniec Anna Radkiewicz 35 Krzemieniec wdowa po Eliaszu, syn Tomasz, córki Magdalena i Katarzyna 01-6 15R 117 T 883 DM
21 9 1827 Krzemieniec Maciej Czerwiński 62 Krzemieniec żona Rozalia z Eleszewiczów, syn Tomasz i córka Rozalia 01-6 17R 131 T 885 DM
26 12 1827 Krzemieniec Antoni Tomaszewski 12 Krzemieniec s. sław. Romana i Zofii 01-6 25V 188 T 894 DM
8 4 1827 Szumsk Franciszek Kołtun 4 Kruholec z ospy, pr., rodz. Tomasz i Helena 245-1-1 402V 13 R RK
13 8 1827 Szumsk Józef Wyleżyński 2 Bykowce z żołądka, ur., rodz. Tomasz i Eleonora 245-1-1 405R 34 R RK
25 2 1827 Białogródka Benedykt Kornatowski 4 Dworzec s. ur. Tomasza i Franciszki z Michnickich 178-03-93 68R 12 Ż DM
13 6 1827 Białogródka Anna Łukarzewska 34 par. Białogródka ur., z Tałajów, mąż Idzi, synowie Tomasz, Jan, Karol, Teodor i Aleksander, córki Honorata, Antonina i Marianna 178-03-93 71R 45 Ż DM
3 7 1827 Białogródka Tomasz Seweryn Duczyński 20 Trusiłówka s. ur. Tomasza wdowaca po Apolonii z Wawrowskich 178-03-93 71V 53 Ż DM
27 7 1827 Białogródka Tekla Moszczyńska 40 Puzyrki Małe ur., z Rosołowskich, mąż Piotr, synowie Józef, Tomasz, Franciszek i Mikołaj, córka Franciszka 178-03-93 72R 57 Ż DM
18 12 1827 Zasław św. Jana Antonina Gawiński 40 Zasław żona Brygida z Puchalskich, synowie Jan i Tomasz, córki Domicella i Anna 178-03-009 28 60 Ż MO 56
4 3 1827 Zasław, Św. Józefa Erazm Romuald Mikołajewski 1 Sławuta Tomasza i Antoniny 178-3-93 47 22 Ż 93 MO
30 3 1827 Zasław, Św. Józefa Franciszka Lublińska 80 Brykula wdowa po Tomaszu 178-3-93 48 33 Ż 95 MO
12 4 1827 Zasław, Św. Józefa Marianna Grudzińska 11 Zasław Mateusza i Doroty z Tomaszewskich 178-3-93 48 37 Ż MO 95
15 4 1827 Zasław, Św. Józefa Jakub Romanowski 38 Zasław pozostawił wdowę Dorotę z Wiszniewskich i dzieci z I m. Aleksandra, Waleriana, Tomasza oraz Katarzynę i Juliannę 178-3-93 49 38 Ż MO 96
13 8 1827 Zasław, Św. Józefa Józef Dzierżanowski 2 Siewki Tomasza i Wiktorii z Szelipowiczów 178-3-93 50 56 Ż MO 98
3 10 1827 Zasław, Św. Józefa Matreusz Wojszycki 1 Sławuta Tomasza i Agnieszki z Łukaszewiczów 178-3-93 52 80 Ż MO 102
13 3 1827 Horodyszcze Jakub Majewski 4/12 Berezna Tatarska Dominika i Marianny z Tomaszkiewiczów 178-3-93 95 10 Ż MO 186
15 11 1827 Horodyszcze Kondrat Antoniuk 3 Rzeszniowka Wielka Tomasza i Agaty 178-3-93 100 53 Ż MO 197
28 3 1827 Bazalia Wiktoria Miłaszewska 36 Bogdanówka ur., z Sierkowskich, mąż Tomasz, synowie Karol i Bartłomiej, córki Anna, Marianna i Józefa 178-3-93 253V 48 Ż DM
24 9 1827 Bazalia Salomea Sochmaniewicz 2 Swinna c. slaw. Tomasza i Marianny z Staniszewskich 178-3-93 259R 110 Ż DM
5 2 1827 Teofilpol Jakub Jaźluk 80 Karolina s. prac. Tomasza i Anny 178-3-93 343R 4 Ż DM
12 8 1827 Teofilpol Helena Otwinowska 80 Wolica ur., wdowa po Janie, synowie Jan, Tomasz i Mikołaj 178-3-93 344V 29 Ż DM
8 2 1827 Łabuń Franciszka Wojnarowska z Kulczyckic 55 Macewicze Małe mąż Tomasz Wojnarowski, pozostawiła córkę Domicellę, przyczyna zgonu: słabości i apopleksja 178-3-93 120V 11 Ż 234 KP2
30 3 1827 Łabuń Marianna Konoplicka 7 Kustowce ojciec Tomasz i Honorata z Kosteneckich, przyczyna zgonu: ospa, ostatnim pomazaniem tylko opatrzone 178-3-93 122R 19 Ż 237 KP2
2 3 1827 Ostropol Brygida Dubilewska 0,5 Pyszki ojciec Kazimierz Dubilewski, matka Marianna Tomaszewska, przyczyna zgonu: ból głowy 178-3-93 423 19 Ż 218V KP2
8 3 1827 Ostropol Józef Tomaszewski 70 Koszówki/Korzonki wolnego stanu, przyczyna zgonu: ból żołądka 178-3-93 424 22 Ż 219R KP2
9 3 1827 Ostropol Franciszek Dubilewski 8 Pyszki ojciec Kazimierz Dubilewski, matka Marianna Tomaszewska, przyczyna zgonu: rozwolnienie żołądka 178-3-93 424 23 Ż 219R KP2
22 4 1827 Ostropol Angela Garlińska 35 Józefówka z domu Klockowska, żona Mateusza Garlińskiego, zostawiła po sobie 3 synów: Tomasza, Józefa, Wiktora, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 425 30 Ż 219V KP2
9 9 1827 Ostropol Franciszka Jezierska (tak wpisane, 13 Żytyniec rodzice Tomasz Grzebieńczuk i Anna Jezierska, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 433 67 Ż 224R KP2
21 9 1827 Ostropol Tomasz Tomaszewski 24 Jaremicze kawaler, rodzice Bazyli Tomaszewski i Apolonia Dzisnowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 433 69 Ż 224R KP2
29 10 1827 Ostropol Zofia Filipowicz brak Józefówka dziecko, rodzice Tomasz Filipowski i Joanna Kamińska, przyczyna zgonu: gorączka 178-3-93 433 73 Ż 224R KP2
13 3 1827 Butowce Sebastian Pusztuk 50 Butowce żona Magdalena Magdyczuk, zostawił synów: Tomasza i Feliksa oraz 3 córki: Zofię, Domicellę i Małgorzatę, ze starości 178-3-93 273R 11 Ż 527 KP2
25 3 1827 Wołoczyska Józef Przysiężny 50 Manaczyn żona Jadwiga Przysiężna, dzieci: Piotr, Michał, Franciszek, Tomasz i Marcella, z puchlizny 178-3-93 307V 42 Ż 591 KP2
16 4 1827 Wołoczyska Bartłomiej Grzybowski 7 Niemierzyńce rodzice Tomasz i Elżbieta Grzybowscy, z ospy 178-3-93 308V 64 Ż 593 KP2
17 10 1827 Wołoczyska Antoni Czajkowski 90 Manaczyn żona Petronella Czajkowska z Kazimierskich, zostawił dzieci: Kazimierza, Jana, Tomasza oraz 2 córki o imieniu Marianna, ze starości 178-3-93 312V 130 Ż 601 KP2
14 11 1827 Wołoczyska Rozalia Regentiuk 2/12 Januszowce rodzice Tomasz i Agnieszka Regentiuk, z kaszlu 178-3-93 313R 139 Ż 602 KP2
9 12 1827 Wołoczyska Regina Szymczycha Ihnatiuk 90W Januszowce mąż Szymon Ihnatiuk, dzieci: Franciszek, Tomasz i Anastazja, ze starości 178-3-93 314 148 Ż 604 KP2
17 7 1827 Ożohowce Jan Ziarski 20 Ożohowce rodzice Tomasz i Barbara Ziarscy, przyczyna zgonu: przypadkowo ubity od koni, któremi w bryczce jechał 178-3-93 288V 23 Ż 555 KP2
25 9 1827 Ożohowce Paweł Przedział 1 Nowa Grobla rodzice Tomasz i Helena Przedział, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 289R 28 Ż 556 KP2
4 3 1827 Stary Konstantynów Dom Pelagia Iwanowna 50 W Samczyńce z domu Młynarczuk, wdowa po Tomaszu Iwanownym, dawno potomstwa pozbawiona, przyczyna zgonu: ból piersi 178-3-93 166V 38 Ż 322 KP2
11 4 1827 Stary Konstantynów Dom Wincenty Gębiński 2 Nowosielica ojciec Tomasz, matka Helena Gwiazdowska, przyczyna zgonu: z konsumpcji 178-3-93 168V 54 Ż 326 KP2
13 4 1827 Stary Konstantynów Dom Dymitr Tomaszewski 60 Nowosielica żona Brygida Gajewska, pozostawił po sobie 3 synów: Józefa, Augustyna, Kazimierza i córkę Mariannę, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 169R 55 Ż 327 KP2
22 6 1827 Stary Konstantynów Dom brak Michałkowa 60 Hrehorówka mąż Józef Michałko, zostawiła 2 synów: Szymona, Tomasza i 2 córki: Teklę i Ewę zamężną, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 171V 77 Ż 332 KP2
12 11 1827 Stary Konstantynów Dom Aniela Wiszniowska 2,5 Ihnatki ojciec Tomasz, matka Tekla Wojciechowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 176V 117 Ż 342 KP2
8 1 1828 Ołyka Elżbieta Leonowicz 70 Miłowica wdowa po Michale Leonowiczu, s. Tomasz, Stanislaw, Józef, Karol, c. Urszula, Aniela, Leonora, Klara 814 157 2 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0161.htm
29 3 1828 Wiszenki Ewa Prymaczuk 60 par. wiszenecka prac., wdowa po Tomaszu, s. Szymon; 30.03. Antonii Łowicki - Wikariusz Katedry łuckiej 814 86a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
10 11 1828 Wiszenki Józefa Serafin 2 Wiszenki r: szl.Tomasz i Małgorzata zd. Sawicka; 11.11. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 88a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
5 5 1828 Koblin Michał Łogocki 60 Młynów żona Aleksandra, dzieci: Franciszek, Tomasz, Piotr, Teresa, Honorata, Marianna 814 212 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0216.htm
2 4 1828 Czartorysk Julianna Godlewska 56 Czartorysk z Hryniewieckich; "w" po Tomaszu; poz. s. Izydora i 2c. Różę i Wiktoryę; poch: 05.04. 814 135 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0139.htm
23 2 1828 Krzemieniec Lewentyna Prosiewicz 1 Krzemieniec c. Wlm Tomasza i Wilhelminy Mattias 01-7 30V 218 T 899 DM
24 2 1828 Krzemieniec Marianna Korowacka 50 Krzemieniec mšż Tomasz Korwacki, synowie Michał i Stefan, córki Józefa, Marianna i Paulina 01-7 31R 220 T 899 DM
2 4 1828 Krzemieniec Anna Hulecka 45 Podbereżce z Berezeckich, mšż Tomasz 01-7 35R 244 T 903 DM
28 4 1828 Krzemieniec Zofia Tomaszewska 50 Krzemieniec mšż Roman, synowie Michał i Franciszek, córka Julianna 01-7 36V 253 T 905 DM
5 9 1828 Krzemieniec Konstancja Sawicka 58 Podbereżce mšż W. Tomasz Sawicki, córka Magdalena 01-7 44V 299 T 913 DM
23 10 1828 Krzemieniec Rozalia Strzelecka 3/52 Młynowce c. prac. Tomasza i Salomei 01-7 48R 317 T 916 DM
15 11 1828 Krzemieniec Apka Hajdaruk 40 Folwarki Wielkie z połogu, pracowita, mšż Szymon, syn Tomasz, córka Elżbieta 01-7 50R 330 T 918 DM
30 12 1828 Krzemieniec Ksawery Piotrowski 0,5 Krzemieniec s. szl. Tomasza i Apolonii 01-7 54V 354 T 923 DM
27 1 1828 Ostrówki Marianna Łysiak 47 Ostrówki ze słabości wenerycznej, mąż Józef, synowie Kazimierz, Tomasz i Michał, córki Ewa i Agnieszka 545 14 4 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0008.htm
27 1 1828 Ostrówki Katarzyna Giedz 1/52 Ostrówki ze słabości dziecinnej, r.prac. Tomasz, Marianna Hulewicz 545 14 5 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0008.htm
19 2 1828 Szumsk Anna Świdzińska 40 Szumsk wdowa, dzieci: Tomasz, Franciszka, Karolina 245-1-2 405V 58 R RK
30 5 1828 Szumsk Franciszka Jaszyńska 30 Kąty rodz. Józef i Zofia zd. Tomaszko 245-1-2 408V 92 R RK
17 6 1828 Szumsk Antoni Wierzbicki 40 Obycz rodz. Tomasz i Łucja zd. Grabowska 245-1-2 408V 94 R RK
26 3 1828 Ostróg Marianna Bilecka 80 Nowomalin Szl.,wdowa po NN, poz. 3 s.Tomasza, Jana i Mateusza, 2 c. Grasyldę i Magdalenę 171-1-1 26V 32 R Mg
30 4 1828 Ostróg Katarzyna Mrozowska 60 Ostróg Prac., poz. m. Jakuba i s. Tomasza 171-1-1 28R 43 R Mg
8 4 1828 Lachowce Ludwik Zaborowski 2 Książęcin s. Ur. Tomasza i Mariannny z Mondzelowskich 171-1-1 126V 47 R Mg
9 5 1828 Lachowce Elżbieta Mokrzycka 45 Hulowce z domu Tomaszewska, ż. Ur. Józefa, bezpotomna 171-1-1 127R 52 R Mg
16 5 1828 Lachowce Michał Rudkowski 59 Lachowce m. Ur. Brygidy, zost. s. Fabiana Marcina Tomasza Stefana Gabriela i Mikołaja i c. Annę 171-1-1 127V 55 R Mg
20 12 1828 Kuniów Tekla Tomaszewska 28 Radohoszcz Wielka c. Wiel., Jana i Marianny z Krajewskich, panna 171-1-1 100V-101R 48 R Mg
20 10 1828 Annopol Katarzyna Jankowska 48 Annopol Ur., zd. Kalinska, ż. Ur. Wojciecha, poz. 3s. Tomasza, Franciszka, Józefa i 5c. Helenę, Krystynę, Rozalię, Barbarę, Mariannę 171-1-1 143V 44 R Mg
25 8 1828 Równe Joanna Kowalska 3/12 Równe c. Sław. Tomasza i Marianny 171-1-1 156R 22 R Mg
5 12 1828 Równe Marianna Kowalska 30 Równe Sław., z Zadarnowskich, ż. Tomasza, zost. c. Apolonię 171-1-1 156V 28 R Mg
2 4 1828 Aleksandria Katarzyna Sewruk 37 Kamienna Góra Ur., zd. Tomaszewska, żona Jana 171-1-1 182V 9 R Mg
27 3 1828 Międzyrzec Kazimierz Tomaszewski 13/12 Międzyrzec s. Ur. Jerzego i Anny zd. Sznejder 171-1-1 247R 23 R Mg 7139
3 4 1828 Międzyrzec Małgorzata Tomaszewska 4 i 9/12 Międzyrzec c. Ur. Aleksego i Marianny zd. Grabowska 171-1-1 247V 27 R 7140 Mg
4 1 1828 Białogródka Marianna Tomaszuk 55 Białogródka prac., z Iwanowych, mąż Jan, bez potomna 178-03-94 82R 2 Ż DM
27 2 1828 Białogródka Marianna Stawska 25 Ledzianka ur., z Tomaszewskich, mąż Mateusz, córki Tekla, Dorota i Marianna 178-03-94 85R 27 Ż DM
29 2 1828 Białogródka Jaga Iwanowa 45 Białogródka prac., wdowa po Tomaszu, córka Marianna 178-03-94 85V 29 Ż DM
21 4 1828 Białogródka Marianna Szymańska 8 Polachówka c. ur. Tomasza Szymańskiego wdowa po Mariannie z Grzybowskich 178-03-94 87V 48 Ż DM
5 6 1828 Białogródka Piotr Szymański 7 Sosnoweczka s. ur. Tomasza i Anny z Ambruszkiewiczów 178-03-94 92R 82 Ż DM
4 5 1828 Kulczyny Marianna Tomaszewska 36 Metce Ur., mšż Bazyli, 2 synów Antoni i Jan, 2córki: Anna i Aniela 178-3-94 340R 52 Ż Mg
30 6 1828 Kulczyny Leon Kozłowski 18/52 Kulczyny syn Tomasza i Marianny z Dzięgilowskich 178-3-94 341R 61 Ż Mg
9 3 1828 Berezne Barbara Snitowska 94w Berezne ze starości, Ur., zd. Piotrowska, wdowa po Tomaszu, zost. 5 synów i 2 córki 171-1-1 222R 2 R Mg, Na
12 5 1828 Berezne Justyna Staszkiewicz 5/12 Czernil/ Czemil ? z kaszlu, c. Ur. Michała i Anieli z Tomaszewskich 171-1-1 222V 4 R Mg, Na
26 7 1828 Zasław św. Jana Aniela Gawińska 1 Zasław rodzice ur. Tomasz Gawiński i Anna Bogdanowska, z kaszlu 178-3-94 22R 40 Ż 41 KP2
24 9 1828 Zasław św. Jana Józefa Roskowska 4 tyg Borysów rodzice ur. Tomasz Roskowski i Antonina Wereszczyńska, z dyzenterii 178-3-94 22V 47 Ż 42 KP2
27 2 1828 Zasław św. Józefa Franciszka Sawicka brak Zasław żonaTomasza Sawickiego, z suchot 178-3-94 52V 17 Ż 101 KP2
8 7 1828 Zasław św. Józefa Katarzyna Czarnecka 3 Sławuta rodzice ur. Tomasz Czarnecki, Antonina Sawicka, z konwulsji 178-3-94 57V 49 Ż 111 KP2
25 7 1828 Zasław św. Józefa Rozalia Cichocka z d. Zawadzka 56 Sławuta mąż ur. Tomasz Cichocki, syn Jan, córki: Anna, Agata, z konsumpcji 178-3-94 58R 51 Ż 112 KP2
25 10 1828 Zasław św. Józefa ur. Józef Lachowski 75 Sławuta żona Marianna Chodorowska, dzieci: Tomasz, Joanna, Marianna Tekla, Franciszka, Teresa, z konsumpcji 178-3-94 61V 73 Ż 119 KP2
7 1 1828 Horodyszcze prac. Anastazja Antoniuk 53W Rzeszniówka Wielka dzieci: Tomasz, Ignacy, Teofila, z gorączki 178-3-94 111R 5 Ż 216 KP2
31 5 1828 Łabuń Marianna Gorzkowska 1 Łabuń rodzice ur. Tomasz Gorzkowski i Teresa Kornachowska 178-3-94 147V 51 Ż 287 KP2
27 8 1828 Łabuń Ewa Chmielowska 46 Łabuń rodzice ur. Tomasz Chmielowski i Marianna Pajewska, mąż ur. Stefan Chmielowski, dzieci: Adalbert i Rozalia 178-3-94 149R 62 Ż 290 KP2
26 4 1828 Butowce ur. Teresa Popławska 50 Czerniatyn mąż ur. Tomasz Popławski, dzieci: Franciszek, Dorota, Domicella, Aniela, z gorączki 178-3-94 253 38 Ż 485 KP2
30 1 1828 Wołoczyska Mikołaj Drwaluk 2/12 Kopaczówka rodzice prac. Tomasz i Marianna Drwaluk, z wewnętrznej słabości 178-3-94 278V 15 Ż 533 KP2
9 2 1828 Wołoczyska prac. Franciszek Osipa 80 Januszowce żona prac. Ksenia Osipa, dzieci: Tomasz, Marcella, Jan, Marianna, Paweł, ze starości 178-3-94 279R 23 Ż 534 KP2
18 2 1828 Wołoczyska prac. Zofia Czechowska 25 Korostów mąż prac. Tomasz Czechowski, córka Anastazja, z połogu 178-3-94 280R 33 Ż 536 KP2 0
23 2 1828 Wołoczyska ur. Petronella Czajkowska z d. Kamińska 60W Manaczyn wdowa, dzieci: Kazimierz, Marianna, Jan, Tomasz, Marianna, z suchot 178-3-94 280R 38 Ż 536 KP2
26 2 1828 Wołoczyska prac. Marianna Seńko 30 Wołoczkowce mąż prac. Jan Seńko, dzieci: Emilian, Anna, Ksenia, Tomasz, Wawrzyniec, Barbara, z kolki 178-3-94 280V 42 Ż 537 KP2
28 2 1828 Wołoczyska Michał Minocki 19 Łozów rodzice prac. Tomasz i Marianna Minoccy, zmarł niespodzianie, chorując na suchoty, 178-3-94 280V 44 Ż 537 KP2
11 5 1828 Wołoczyska prac. Sebastian Ratuszny 50 Wołoczkowce żona prac. Klara Ratuszna, dzieci: Jan , drugi Jan, Łukasz, Tomasz, Agnieszka, z wewnętrznej słabości 178-3-94 284R 103 Ż 544 KP2
6 7 1828 Wołoczyska Anastazja Mikołajcow 6/12 Wołoczkowce rodzice prac. Tomasz i Zofia Mikołajcow, z zaduszenia w gardle 178-3-94 285V 125 Ż 547 KP2
19 10 1828 Wołoczyska Sylwester Grabowski 1 Januszowce rodzice prac. Tomasz i Teodora Grabowscy, na diarię 178-3-94 286V 145 Ż 549 KP2
22 3 1828 Teofilpol Trynitarski ur. Grzegorz Sokołowski 2/52 Teofilpol rodzice ur. Tomasz i Rozalia Sokołowscy 178-3-94 311V 33 Ż 597 KP2
7 4 1828 Teofilpol Trynitarski prac. Jan Jaśków 5 Karolin rodzice prac. Tomasz i Marianna Jaśków 178-3-94 312R 38 Ż 598 KP2
27 2 1828 Kupiel ur. Anna Gasperska 38 Czerniawa mąż ur. Szymon Gasperski, dzieci: Jan, Michał, Tomasz, z suchot 178-3-94 298R 18 Ż 571 KP2
7 10 1828 Zasław św. Józefa ur. Rozalia Mysłowska 53 Zasław Majdan mąż ur. Tomasz Mysłowski, dzieci: Józef, Michał, Apolonia, z febry 178-3-95 48R bra Ż 91 KP2
13 1 1828 Ostropol Paweł Wołkowski 6/12 Józefówka rodzice prac. Tomasz Wołkowski, Marianna Chwedor, z konwulsji 178-3-94 206R 4 Ż 394 KP2
8 6 1828 Ostropol ur. Józef Niepokulczycki 62 Ostropol żona Rozalia Szwarczewska, dzieci: Piotr, Tomasz, utonął z przypadku w Słuczy 178-3-94 213R 60 Ż 408 KP2
..... 8 1829 Kuniów Wojciech Kowalczuk 80 Siwirz ze starości, prac., wdowiec po Mariannie z Maziarów , s. Tomasz żonaty, Paweł młodzian, c. Marta panna 171-1-2 77aR-V 27 R 7258 ZP
24 7 1829 Kuniów Michał Zagórski 12 Eliaszówka z gorączki, s. ur. Tomasza i Tekli Przewłockiej 171-1-2 77V 23 R 7258 ZP
22 7 1829 Kuniów Antoni Zagórski 0,5 Eliaszówka z konwulsji, s. ur. Tomasza i Tekli Przewłockiej 171-1-2 77V 22 R 7258 ZP
3 1 1829 Turzysk Katarzyna Senatorska 60 Turzysk m?ż Tomasz, s.Józef, Pawe?, Wincenty, c.Franciszka i Magdalena 844 349 55 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0195.htm
6 6 1829 Turzysk Józef Horbaczewski 2 Zadyby s. kucharza Tomasza i Marianny z Lipskich 844 351 66 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0196.htm
11 3 1829 Radziwiłłów Stefan Tomaszewski 9/12 Radziwiłłów s. Macieja i Domiceli Sniatkowskiej 815 294a 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0299.htm
15 12 1829 Wiszenki Ignacy Chudziński 15/52 Rudnia poz. r: Tomasz i Anastazja ze Słupków 815 105 20 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0108.htm
7 2 1829 Kołki Agnieszka Sachniewicz 37 Sitnica z Wojewiczów, poz. M. Mikołaja, s. Tomasza, 2c. Mariannę Juliannę i Barbarę; poch. 09.02. 815 113 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0116.htm
29 8 1829 Kołki Teodor Wdziekoński 1,5 Myków s: Tomasza i Marianny z Malinowskich; poch: 30.08. 815 115 27 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0118.htm
28 7 1829 Łuck Waleria Szczucka 6/52 Łuck c. Tomasza i Marianny Brodzkiej 815 39 70 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
27 8 1829 Łuck Wojciech Michaluk 40 Niebożka wd. Barbara Czmil, s. Stefan, Paweł, Tomasz, c. Aleksandra 815 41 87 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0041.htm
26 3 1829 Kozin Marianna Jasińska 46 Budy Stare sław., mąż Jan, synowie Tomasz, Mikołaj i Andrzej, córki Apolonia i Katarzyna 298 11 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0006.htm
26 11 1829 Opalin Małgorzata Latkowska 80 Wólka prac., wdowa po Tomaszu, od dawna potomstwa pozbawiona 513 7 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0004.htm
15 9 1829 Dederkały Dominik Słobodzianiuk 15 Dederkały Wielkie z kolki, s. pracowitych Tomasza i Praksedy Montuk 01-6 7V 13 T 844 DM
26 12 1829 Ostrówki Piotr Palec 3 Równo r. Tomasz, Jaryna Lesio 545 33 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0017.htm
1 3 1829 Krzemieniec Jan (Adam) Malczewski 4/365 Szpikołosy s. Tomasza i Magdaleny Opolskiej 01-7 58R 385 T 926 DM
17 3 1829 Krzemieniec Marcjanna Malczewska 3/52 Szpikołosy c. Tomasza i Magdaleny Opolskiej 01-7 58R 389 T 926 DM
28 3 1829 Krzemieniec Karolina Stojanowska 1 Krzemieniec c. ur. Tomasza i Magdaleny Laskowskiej 01-7 58V 394 T 927 DM
6 8 1829 Krzemieniec Karol Marcieńko 3/12 Krzemieniec s. sł. Tomasza i Barbary z Zubów 01-7 66R 469 T 934 DM
10 10 1829 Krzemieniec Jan Szczepanowski 0,5 s. sł. Tomasza i Marianny z Zacharczyków 01-7 70R 508 T 938 DM
30 10 1829 Krzemieniec Katarzyna Tomaszewska 2 Krzemieniec c. sł. Jacentego i Marianny z Szarkiewiczów 01-7 71R 519 T 939 DM
26 11 1829 Krzemieniec Jan Antonicki 2/12 Krzemieniec s. sł. Tomasza i z Bednarskich 01-7 73V 539 T 942 DM
6 10 1829 Krzemieniec Piotr Żyłkiewicz 86 Plaszowa kawaler, s. Tomasza i Anny (wypis z ksiegi poczajowskiej) 01-7 76R 564 T 944 DM
4 1 1829 Szumsk Wawrzyniec Hulczuk 80 Zaliśce ze starości, prac., żona Euksenia z Iwaniuków, synowie Jakub i Tomasz 245-1-3 401R 126 R
9 2 1829 Szumsk Helena Tomaszewska 50 Kąty ze starości, prac., mąż Kazimierz, synowie Roman, Feliks i Karol 245-1-3 401V 132 R
24 2 1829 Szumsk Anna Wozniuk 90 Hucisko Surażskie ze starości, z Kierczuków, prac., mąż Jan, syn Tomasz, 4 córki 245-1-3 402V 138 R
26 2 1829 Szumsk Roman Tomaszewski 23 Kąty z kaszlu, prac., żona Marianna z Frymarczuków, córka Anna 245-1-3 402V 140 R
15 4 1829 Szumsk Grzegorz Kaszumczuk 20/52 Zinki z kaszlu, s. prac Grzegorza (lub Tomasza) i Apolonii z Nikołajewiczów 245-1-3 405R 158 R
20 5 1829 Szumsk Józef Trzeciak 105 Załuże z kaszlu, ur., wdowiec, syn Tomasz Jan, córka Marianna 245-1-3 405V 165 R
13 12 1829 Szumsk Katarzyna Tomaszewska 80 Kąty z gorączki, prac., wdowa, 4 synów i 3 córki 245-1-3 411R 205 R
13 2 1829 Krzywin Krystyna Gągało 42 Kołomla Sł., z Łukaszewskich, mąż Błażej, 4s. Jan, Kazimierz, Józef, Tomasz i 3c. Marianna, Helena, Agnieszka 171-1-2 35R 3 R Mg
16 3 1829 Ostróg Wojciech Jakuszewski 60 Białotyń zostawil wdowę, synowie Tomasz, Antoni, Jan, Piotr córki Marianna, Katarzyna, Julianna 171-1-2 22V 11 R 7203 MZ
30 11 1829 Ostróg Rozalia Cichocka 7/12 Ostróg córka Tomasza i Marianny zd. Nimfor, w maj. Karola Jabłonowskiego 171-1-2 26V 53 R 7207 MZ
27 1 1829 Białogródka Prakseda Beyzymska 8 Puzyrki Małe c. ur. Tomasza i Marianny z Nawrockich 178-03-95 88V 6 Ż DM
20 2 1829 Białogródka Jędrzej Jaśko 30 Białogródka prac., żona Katarzyna z Gmytrów, synowie Paweł i Tomasz 178-03-95 89V 12 Ż DM
22 4 1829 Białogródka Leon Sobieszczański 3 Sosnówka s. ur., Tomasza i Marianny Warchołowskich 178-03-95 93R 27 Ż DM
15 6 1829 Białogródka Grzegorz Moczulski 100 Kropiwno ur., wdowiec po Róży zmarłej od kilku lat, synowie Tomasz i Jan 178-03-95 94V 35 Ż DM
24 6 1829 Białogródka Franciszka Mogińska 10/52 Białogródka c. ur. Tomasza i Elżbiety z Mysłowskich 178-03-95 94V 36 Ż DM
6 12 1829 Białogródka Kasper Nawrocki 60 Białogródka ur., żona Marianna z Waśniewskich, synowie Wincenty i Tomasz, córki Salomea i Marianna 178-03-95 100V 80 Ż DM
28 1 1829 Lachowce Sabina Winiarska 1 Denysówka c. ur. Tomasza i Julianny z Gluzickich 171-1-2 106R 4 R DM
30 5 1829 Lachowce Agnieszka Nowicka 40 Żemelińce ur., z Różyckcih, mąż Bazyli, synowie Tomasz, Aleksander i Eustachy, córka Tekla 171-1-2 109R 31 R DM
12 9 1829 Lachowce Wojciech Pasiecznik 1 Bisówka s. prac. Tomasza i Marianny z Kasiczuków 171-1-2 109V 39 R DM
30 12 1829 Olewsk Jan Lech 49 Rudnia Lwa owdowił Mariannę z Lesickich, zostawił po sobie synów Jana, Grzegorza, Jakuba, Tomasza i Wojciecha, z gorączki 178-3-3 495R 4 Ż Na 906
21 3 1829 Bazalia Kazimierz Cywiński 80 Zozulińce Małe ur., wdowiec po Joannie z Kierszniowskich, syn Tomasz, córki Maksymiliana, Kasylda i Franciszka 178-3-95 238V 39 Ż DM
2 6 1829 Bazalia Katarzyna Wierzbicka 49 Medysówka ur., wdowa po 1.v. Stanisławie Nielepcu, 2.v. Tomaszu Wierzbickim, bezpotomna 178-3-95 240R 60 Ż DM
21 12 1829 Bazalia -fil.Tereszki Eufrozyna Lipińska 40 Tryski ur., mąż Jan, synowie Tomasz, Józef i Hieronim, córki Katarzyna i Karolina 178-3-95 248R 36 Ż DM
26 5 1829 Równe Katarzyna Siwicka 70 Piatyhory z Tomaszewskich, po ur. Stefanie Siwickim pozostała wdowa, synów 3: Modest, Jan, Martynian, córki 2: Małgorzata i Aniela 171-1-2 20 R EH
29 9 1829 Przyłuka Maciej Tomaszewski 70 Turbów ze starości, ur., s.Jana, żona Rozalia c. Antoniego z Świderskich, syna Wojciech 178-51-339 333a 56 Ż EH
23 11 1829 Kuniów Franciszek Żalski 10 Siewierz z konwulsji, s.ur. Tomasza i Antoniny z Chechłowskich 171-1-2 80 V 44 R 7262 DW
27 11 1829 Tuczyn Marianna Kędzierska 20 Tuczyn c. sł. Tomasza i Marianny 171-1-2 193R 23 R DM
8 12 1829 Tuczyn Marianna Jełowiecka 53 Woskodawy JWlm z Małachowskich, mąż Tomasz Jełowiecki były Chorąży Powiatu Rówieńskiego 171-1-2 193V 25 R DM
10 1 1829 Kulczyny Domicella Lubczyńska 35w Kulczyny Ur., zd. Wołoszyńska, wdowa po Tomaszu, 3 synów: Jan, Anzelm, Aleksander, 2 córki: Antonina i Joanna 178-03-95 365R 3 Ż Mg
18 1 1829 Kulczyny Marcin Tomaszewski 10/24 Maniowce rodzice: Wincenty i Katarzyna zd. Rudkowska 178-03-95 365V 5 Ż Mg
15 10 1829 Kulczyny Ewa Tomaszewska 70w Czepelówka Ur.,zd. Kowalewska, wdowa po Tomaszu 178-03-95 371R 64 Ż Mg
12 12 1829 Kulczyny Marianna Franczuk 40 Rosołowce prac., zd. Mazur, mąż Tomasz 178-03-95 372V 76 Ż Mg
15 2 1829 Zasław św. Jana ur. Mikołaj Siedlarski 46 Wójtowce żona ur. Tekla Czaplińska, dzieci: Jsn, Tomasz, Anastazja, z puchlizny 178-3-95 18V 8 Ż 33 KP2
10 7 1829 Zasław św. Jana Wincenty Szulbaszewski 12/52 Luterka rodzice ur. Tomasz Szulbaszewski, Franciszka Zarzycka, na diarię 178-3-95 21V 36 Ż 39 KP2
22 9 1829 Zasław św. Jana Marianna Bilenicka 3 Zasław rodzice wielm. Tomasz Bilenicki, Franciszka Rychter horodniczowie miasta Zasław, z puchliny 178-3-95 22V 44 Ż 41 KP2
27 9 1829 Stepań Ewdokia Wołoszczyńska 70 Majdan Huta sławetna, mąż Roman, synowie Szymon, Franciszek, Tomasz i Jan 171-1-2 232R 18 R DM
11 2 1829 Zasław św. Józefa ur. Anna Daszkiewicz 15 Zasław Majdan rodzice ur. Tomasz Daszkiewicz, Tekla Sadowska, z suchot 178-3-95 49V 12 Ż 94 KP2 0
20 2 1829 Zasław św. Józefa ur. Urszula Michalska 80 Sławuta z d. Chodorowicz, mąż ur. Tomasz Michalski, ze starości 178-3-95 50V 17 Ż 96 KP2
6 5 1829 Horodyszcze prac. Magdalena Potapska 52W Białopole wdowa, dzieci: Piotr, Tomasz, ze starości 178-3-95 122V 31 Ż 238 KP2 0
27 7 1829 Horodyszcze Jędrzej Tomaszewski 5 Horodyszcze rodzice prac. Jan Tomaszewski, Julianna Białous, z gorączki 178-3-95 123V 37 Ż 240 KP2
16 7 1829 Łabuń Teodora Jackiewicz 6/12 Futor Łabuński rodzice ur. Tomasz Jackiewicz i Elżbieta Borkowska, z kaszlu 178-3-95 149V 35 Ż 289 KP2
7 11 1829 Łabuń ur. Jan Konoplicki 90 W Kustowce wdowiec, dzieci: Szymon, Stefan, Jan, Tomasz, Prakseda, Julianna, ze starości 178-3-95 151R 45 Ż 292 KP2
10 3 1829 Stary Konstantynów Dom prac. Prakseda Pasilkowska 60 W Michałowce z domu Korwiczuk, wdowa po prac. Łukaszu Pasilkowskim, dzieci: Tomasz, Katarzyna, Tekla, ze starości 178-3-95 172v 23 Ż 332 KP2
18 3 1829 Stary Konstantynów Dom Prakseda Pasikulska 10 tyg Michałowce rodzice prac. Tomasz Pasikulski i Apolonia Antoniowa, z kaszlu 178-3-95 172v 28 Ż 332 KP2
23 3 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Teresa Podórska 80 W Nowe Miasto St. Konstantynów z domu Czeżewska, wdowa po ur. Tomaszu Podgórskim, córki: Józefa, Urszula, z febry 178-3-95 173r 30 Ż 333 KP2
31 5 1829 Stary Konstantynów Dom sław. Michał Karpowicz 40 Stary Konstantynów żona Marianna, z febry, zmarły z parafii Praga, przedmieścia warszawskiego, tymczasowo mieszkający w St. Konstantynowie, dzieci: Tomasz, Jan, Magdalena 178-3-95 174r 54 Ż 335 KP2
5 6 1829 Stary Konstantynów Dom Piotr Mołodecki 1 Wierzchniaki rodzice ur. Tomasz Mołodecki, Marianna Romanowska, z konwulsji 178-3-95 174r/174v 55 Ż 335/336 KP2
4 8 1829 Stary Konstantynów Dom prac. Wawrzyniec Kmiecio 55 Stary Konstantynów żona prac. Anna Tomaszowa, z puchliny 178-3-95 175r 71 Ż 337 KP2
19 3 1829 Stary Konstantynów Kapucyni Aleksander Dubilewski 1 Radkowce rodzice ur. Kazimierz i Marianna z Tomaszewskich Dubilewscy, z konwulsji 178-3-95 188v 77 Ż 362 KP2
5 8 1829 Stary Konstantynów Kapucyni prac. Jadwiga Nycz 18 Paszkowce panna, rodzice prac. Tomasz i Marianna Nycz, na febrę 178-3-95 190r 88 Ż 365 KP2 0
19 2 1829 Ostropol ur. Józef Tomaszewski 55 Ostropol wolnego stanu, z gorączki 178-3-95 206v 12 Ż 397 KP2
2 3 1829 Ostropol ur. Agnieszka Czarnecka 35 Józefówka z domu Kurowska, mąż ur. Tomasz Czarnecki, dzieci: Józef, Marianna, Zofia, Melania, z gorączki 178-3-95 207v 21 Ż 399 KP2
31 4 1829 Ostropol Tekla Skrzyńska 1,5 Chizniki rodzice ur. Tomasz i Marianna z Jabłońskich, z ospy 178-3-95 209r 42 Ż 402 KP2
24 5 1829 Ostropol ur. Józefa Sokulska 19 Korzówka rodzice ur. Feliks i Marianna z Tomaszewskich Sokulscy, z parcia pod piersiami 178-3-95 210r 49 Ż 404 KP2 0
21 9 1829 Ostropol ur. Wiktoria Domańska 50 Marcinówka wdowa po ur. Andrzeju Domańskim, dzieci: Faustyn, Kajetan, Tomasz, ze słabości wewnętrznej 178-3-95 211v 66 Ż 407 KP2
29 10 1829 Ostropol prac. Wawrzyniec Klocuk 35 Hubin żona Anna, dzieci: Tomasz, Bazyl, Andrzej, Franciszek. ze słabości febry 178-3-95 211v 70 Ż 407 KP2
28 12 1829 Wołoczyska Tatiana Jaszczyszyn 70 Korostów prac., mąż Andrzej Jaszczyszyn, ze starości, dzieci: Tomasz, Elżbieta 178-3-95 290v 84 Ż 563 KP2
23 10 1829 Niewirków Bartłomiej Nowalski 1 Niewirków s.Tomasz i Heleny z Zuchowskich 171-1-2 301 V 86 R AS 0
24 2 1829 Międzyrzec Konstancja Tomaszewska 1/52 Międzyrzec c.Jerzego i Joanny zd.Sznajder 171-1-2 281V 12 R AS
3 4 1829 Międzyrzec Róża Kozłowska 90 Międzyrzec wd. Po Szymonie Kozłowskim,zd.Helinkówna, s.Tomasz i Mikołaj,c.Katarzyna wd. 171-1-2 284R 27 R AS
20 4 1829 Międzyrzec Anna Borowicz 60 Międzyrzec wd.po Tomaszu,nie zostawiła potomstwa 171-1-2 285R 31 R AS
12 12 1829 Międzyrzec Jan Chyliński 78 Samostrzały ż.zd. Juzówna.Zostawił s.Karola w zakonie franciszkańskim,Tomasza,Jana i c.Ewę 171-1-2 290V 67 R AS
3 2 1829 Narodycze Domicella Jurczak 0,5 Rudnia Sitówka o. Tomasz, m. Helena z Bechów 178-3-3 445V 77 Ż 817 AB1
10 6 1830 Ptycza Tetiana Wawrzyniec 30 Turkowicze rodzice: pr. Tomasz i Tekla z d. Odyniec, niezamężna, rodem ze wsi Mukowicz, od kilku lat kościoła Ptyckiego parafianka 816 205R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0210.htm
8 10 1830 Koblin Tomasz Jaworska 6 Kosarzów rodzice: ur. Tomasz i Ewa z domu Rudnicka 816 156R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0158.htm
13 9 1830 Turzysk Jędrzej Białowieyski 14 Dolsk s. zmarłego Tomasza i Marianny 845 337R 102 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0330.htm
29 5 1830 Radziwiłłów Józef Tomaszewski 5 Batków s. Józefa i Anastazji Denis 816 194 20 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0198.htm
25 8 1830 Radziwiłłów Stefan Tomaszewski 0,5 Suchodoły s. Michała i Marianny 816 196a 32 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0200.htm
6 7 1830 Wiszenki Szymon Tomaszewski 60 Rożyszcze rodem z Galicji; poch: 09.07. 816 53a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
6 8 1830 Wiszenki Stefan Karolkowski 0 Rożyszcze s: Antoniego i Anastazji z Tomaszewskich; poch: 06.08. 816 53 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
1 1 1830 Przewały Marianna Hływiuk 38 Ochotniki mąż Arten, s. Tomasz. Kajetan, Bazyli, c. Teresa 845 302R 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0295.htm
17 4 1830 Przewały Mateusz Janczuk 8/12 Przewały s. Tomasza i Małgorzaty z Trębickich 845 303R 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0296.htm
6 5 1830 Luboml Jan Szewczuk 1/6 Jagodzin r. Tomasz, Marianna Stasiuk 845 322V 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0316.htm
27 8 1830 Luboml Agnieszka Kozioł 2 Terebejki r. Tomasz, Franciszka Chwedyk 845 324R 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0317.htm
11 3 1830 Ostrówki Józef Łysiak 1 Ostrówki r. Tomasz, Franciszka Kozioł 545 36 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0019.htm
10 12 1830 Ostrówki Karolina Swied 38/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Rozalia Waleczek 545 43 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0022.htm
13 11 1830 Opalin Maciej Bocion 73 Opalin osłabiony wiekiem, sław., wdowiec po Annie z Wołosiuków, synowie Tomasz i Jędrzej 513 11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0006.htm
14 5 1830 Krzemieniec Anna Andruszkiewicz 22 Krzemieniec ur., z Cebrzyńskich, mąż Tomasz, syn Józef 01-7 81V 619 T 950 DM
23 6 1830 Krzemieniec Jan Strzelecki 1 Młynowce s. pr., Tomasza i Salomei 01-7 83R 636 T 951 DM
21 4 1830 Krzemieniec Anna Kamińska 80 Budki syn Tomasz i córka Marianna po I-mężu, syn Bazyli po II-mężu 01-7 84V 647 T 953 DM
11 6 1830 Krzemieniec Stanisław Sapik 70 Budki pozostawił żonę i syna Tomasza, córki Justyna, Marianna, Zofia, Magdalena i Teresa 01-7 85R 653 T 953 DM
25 6 1830 Krzemieniec brak wpisu imienia Zaporowski 20 Budki s. pr., Tomasza i Agnieszki 01-7 85R 654 T 953 DM
20 7 1830 Krzemieniec Jan Pawłowicz 1 Krzemieniec s. szl. Tomasza i Apolonii 01-7 86V 667 T 955 DM
5 12 1830 Krzemieniec Anna Gorska 5 Krzemieniec c. sł., Tomasza i Eufemii 01-7 91R 725 T 959 DM
25 3 1830 Szumsk Karolina Kowalska 4 Hucisko Surażskie rodz. Tomasz i Katarzyna 245-1-4 390V 239 R RK
7 10 1830 Szumsk Magdalena Kowalska 80 Huta Surażska wdowa po Jan Kowalski, dzieci: Tomasz, Jan 245-1-4 396V 290 R RK
17 11 1830 Szumsk Marianna Kreczuk 47 Sadeczki wdowa po Jan Kreczuk, dzieci: Tomasz, Prokop, Izydor 245-1-4 397V 298 R RK
9 1 1830 Białozórka Kazimierz Kwiatkowski 40 Szybenna żona Marianna zd. Wiskiewicz, dzieci: Regina, Magdalena, Tomasz 245-1-4 366R 2 R RK
25 10 1830 Krzywin Błażej Gągała 48w Kołomla Sł., wdowiec po Krystynie z Łukaszewskich, 4s. Jan, Kazimierz, Józef, Tomasz oraz 3c. Marianna, Helena i Agnieszka 171-1-3 46V 18 R Mg
2 6 1830 Krzywin Klara Sawicka 40 Łaszanówka Ur., zd. Zwinogrodzka, mąż Marcin, 3 synów Tomasz, Jan, Franciszek, 1córka Agata 171-1-3 46R 10 R Mg
21 2 1830 Białogródka Salomea Brzyska 60 Białogródka ur., z Kwilińskich, mąż Tomasz 178-03-96 77V 14 Ż DM
2 6 1830 Białogródka Marcela Smolińska 48 Piłki ur., wdowa po Tomaszu, pozostawiła 1 córkę 178-03-96 81R 42 Ż DM
18 9 1830 Białogródka Jan Kwaśniewski 10 Białogródka s. ur., Tomasza i Krystyny z Jastrzębskich 178-03-96 83V 61 Ż DM
24 11 1830 Białogródka Michał Juźczuk 4 Suchorzyńce s. prac. Tomasza i Jadwigi z Jaśków 178-03-96 84V 71 Ż DM
27 1 1830 Ostróg Anna Wołkowińska 29 Ostróg z d. From, wdowiec Tomasz, potomstwa nie pozostawiła 171-1-3 23V 6 R MZ
2 5 1830 Ostróg Mikołaj Dobrzański 3 Nowomalin rodzice Tomasz i Marianna zd. Obarewicz 171-1-3 28V 44 R MZ
19 6 1830 Ostróg Marianna Peleszewska 25 Płużne rodzice Tomasz i Marianna zd. Pohojska 171-1-3 30R 58 R MZ
4 7 1830 Ostróg Jędrzej Żutnikowski 90 Choteń wdowa Katarzyna, s. Błażej, Tomasz, Marcin, Franciszek, c. Katarzyna, Józefa 171-1-3 30V 62 R MZ
29 7 1830 Ostróg Marianna Petrykowska 72 Kunin zd Tomaszwska, wdowa po Mikołaju, s. Mikołaj, Szymon, c. Salomea 171-1-3 33R 80 R MZ
19 10 1830 Ostróg Rozalia Kossowska 2 Sadki rodzice Tomasz i Anna zd Mikłaszewska 171-1-3 35R 96 R MZ
2 11 1830 Ostróg Apolonia Cichocka 2 Ostróg rodzice Tomasz i Marianna zd Mifra 171-1-3 35R 98 R MZ
2 12 1830 Ostróg Helena Wrzeszowska 23 Mizocz zd Kozańska, wdowiec Tomasz, c. Katarzyna 171-1-3 36R 105 R MZ
12 2 1830 Tajkury Ignacy Statkiewicz 4 Glinki ze szkarlatyny, s. ur. Michała i Angieli z Tomaszewskich 171-1-3 56V 56 R DW 533
1 4 1830 Lipowiec Zofia Tomaszewska 23 Chorosza ur., z Michałowskich, żona Jakuba, zostawiła 2 synów 178-51-339 177 12 Ż EH 0
12 6 1830 Białopol Jan Kalityński (Kaletyński?) 60 Radziwiłówka z wewnętrznej słabości, ur., s. Jerzego, pozostała wdowa ur. Marianna c. Wawrzyńca z Gostwickich Kaletyńska, synowie: Tomasz, Andrzej, Kazimierz, córki: Julianna, Domicella, Pawlina, Balbina 178-51-339 259 18 Ż EH
6 3 1830 Didowszczyzna Szymon Dębicki 73 Łycze z gorączki, ur., s. Bazylego, wdowiec, zostawił synów 4: Tomasza, Ludwika, Jana, Franciszka 178-51-339 433a, 434 46 Ż EH
18 1 1830 Kulczyny Wincenty Tomaszewski 3 Maniowce rodzice: Wincenty i Katarzyna zd. Rudkowska 178-03-96 346V 5 Ż Mg
27 1 1830 Kulczyny Tekla Tomaszewska 5 Maniowce rodzice: Wincenty i Katarzyna zd. Rudkowska 178-03-96 346V 7 Ż Mg
11 7 1830 Kulczyny Adam Ostrowski 1,5 Krasiłów rodzice: Józef i Anna zd. Tomaszewska 178-03-96 350R 33 Ż Mg
23 7 1830 Kulczyny Łucja Tomaszewska 1 Krasiłów rodzice: Stefan i Magdalena zd. Derenowska 178-03-96 350V 37 Ż Mg
14 3 1830 Zasław św. Jana szlach. Tomasz Murawski 89 Zasław żona Marianna, dzieci: Józef, Tomasz, Apolonia, Marianna, Łucja, ze starości 178-3-96 10v 8 Ż 19 KP2
30 8 1830 Zasław św. Jana prac. Szymon Szelepow 50 Zasław w lazarecie Skarbowym Włościańskim, żona Salomea z Połockich, dzieci: Tomasz, Józef, Marianna, Joanna, ze zgniłej gorączki 178-3-96 12v 35 Ż 23 KP2
24 1 1830 Niewirków Anna Paszkowska 75 Siedliszcze mąż Tomasz 171-1-3 294 R 5 R AS
12 8 1830 Niewirków Maciej Mikłaszewski 50 Jezierce ż.Tekla z Bagińskich,synowie Szymon,Tomasz,Gabriel, Grzegorz,c.Ewa Marianna, Małgorzata 171-1-3 295 V 20 R AS
1 6 1830 Międzyrzec Józef Tomaszewski 30 Hoszcza ż.Teresa,s.Bazyli,Tomasz i Grzegorz, c. Anna 171-1-3 280R 22 R AS
5 1 1830 Zasław św. Józefa Michał Tomaszewski 3 Czetyrboki z słabości, s. Kazimierza i Julii 178-03-96 38R 2 Ż 68 RG
31 1 1830 Zasław św. Józefa Józefa Siedlecka 4 Radoszówka z kuru, c. Tomasza i Marianny z Tuzińkiewiczów 178-03-96 38V 6 Ż 69 RG
8 2 1830 Zasław św. Józefa Anna Traczewska 64 Sławuta z konsumpcji, z d. Jurkowska, mąż Stanisław, synowie Jan, Piotr, Antoni, Tomasza i Feliks, córka Barbara 178-03-96 39R 9 Ż 70 RG
5 7 1830 Zasław św. Józefa Izabella Ilińska 7 Zasław Nowe Miasto z ospy, c. Tomasza i Marianny 178-03-96 43R 43 Ż 78 RG
14 10 1830 Zasław św. Józefa Wincentyna Czarnecka 3 Sławuta z paraliżu, c. Tomasza i Antoniny z Sawickich 178-03-96 47R 73 Ż 86 RG
24 12 1830 Zasław św. Józefa Tomasz Kozłowski 40 Zubary żona Teodora z Makarewiczów, synowie Tomasz i Jan, córki Anna i Marianna 178-03-96 50R 94 Ż 92 RG
13 12 1830 Ostropol Bartłomiej Tkacz 45 Żytyńce prac., żona Ewa, syn Tomasz, córki Elżbieta i Katarzyna 178-3-96 251R 42 Ż 467 DM 0
27 2 1830 Annopol Karol Tomaszewski 3 Annopol s. Andrzeja i Marianny z Czyżakowskich 171-1-3 142V 4 R DM
19 6 1830 Annopol Benedykt Chodakowski 50 Żuków żona Anastazja z Szymańskich, synowie Dionizy, Jan, Tomasz i Andrzej, córki Joanna, Domicela i Karolina 171-1-3 144V 15 R 150 DM
25 10 1830 Annopol Romuald Soroczyński 40/52 Hubelce s. Tomasza i Antoniny z Waśkowskich 171-1-3 147R 29 R 152 DM
17 9 1830 Szpanów Franciszek Złotorzymski 17 Szpanów syn Tomasza i Katarzyny z Ćwiklińskich 171-1-3 220R 7 R AS
24 1 1830 Iwnica Gabriel Lewicki 93 Rudeńka żona Teofila z Spakowskich, synowie Apollon, Józef i Tomasz, córka Marianna 178-03-03 395R 2 Ż 751 DM
8 6 1830 Iwnica Adam Patyński 2/12 Iwnica s. Tomasza i Rozalii z Piskorskich 178-03-03 396R 13 Ż 753 DM
29 7 1830 Iwnica Paweł Drozdowski 6/12 Iwnica s. Tomasza i Marianny z Grabowskich 178-03-03 396V 18 Ż 754 DM
26 4 1831 Dąbrowica Helena Rebeszko 23 Dąbrowica poz. m. Tomasza, s. Jana, c. Franciszkę; poch: 27.04. 817 84 62 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0088.htm
3 6 1831 Kuniów Antoni Ryszkowski 60 Dołocz żona Apolonia, synowie Antoni i Tomasz, cóka Aleksandra R 78 R-V 45 0
14 9 1831 Kuniów Wincenty Tomaszewski 70 Kuniów cieśla, żona Marianna, syn Andrzej, córki Barbara i Tekla R 81 V 65 0
18 10 1831 Kuniów Andrzej Tomaszewski 22 Kuniów stanu wolnego R 82 R 69
8 3 1831 Turzysk Katarzyna Brzezińska 36 Targowiszcze mąż Tomasz, c.Joanna, Marianna 846 240V 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
20 3 1831 Turzysk Eufrozyna Kułaczyńska 70 Turzysk wdowa, s. Paweł, Jan, Tomasz 846 240V 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
16 2 1831 Radziwiłłów Jan Tomaszewski 1 Radziwiłłów s. Macieja i Domiceli Sniatkowskiej 817 218a 7 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0222.htm
5 3 1831 Radziwiłłów Maciej Tomaszewski 33 Radziwiłłów żona Domicela Sniatkowska 817 218 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0222.htm
30 3 1831 Radziwiłłów Felicjana Kaminska 54 Radziwiłłów wdowa po mężu Tomaszu 817 222 39 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0226.htm
5 4 1831 Radziwiłłów Salomea Awsława 57 Radziwiłłów mąż Józef, synowie; Tomasz, Sylwester 817 223 48 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0227.htm
30 10 1831 Radziwiłłów Anna Tomaszewska 70 Radziwiłłów mąż Grzegorz Tomaszewski 817 229 91 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
21 4 1831 Ołyka Teresa Wroblewska 35 Ołyka z Węcławskich, mąż Stanisław, s. Tomasz, c. Katarzyna i Marianna 817 319 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
9 5 1831 Ołyka Stanisław Wróblewski 50 Ołyka wdowiec, pozostawił syna Tomasza i córki Katarzynę i Mariannę 817 320 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
21 7 1831 Ołyka Erazm Tomaszewski 23 Ołyka kawaler 817 322 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
17 8 1831 Ołyka Jan Pierożyński 3 Ołyka Tomasza i Małaszki z Malimonow 817 323 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
20 6 1831 Wiszenki Magdalena Wąsowicz 40 Kopaczówka poz. m. Marcina, s. Tomasza,5c.:Mariannę, Salomeę, Ludwikę, Reginę, Józefę; poch: 23.06. 818 111a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
15 4 1831 Kołki Szczepan Lisicki 70 Żurawicze poz. Ż. Anielę z Ciklińskich, s. Tomasza i Michała, c. Annę; poch: 15.04. 817 62 bra RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0065.htm
26 7 1831 Przewały Agnieszka Ciupiaszuk 22 Sosnówka żona Tomasza 846 330R 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0324.htm
29 4 1831 Targowica Konrad Tatarzyński 50 Krasne wd. Franciszka Kowalewska, s. Leon, Tomasz, Jan, c. Karolina 817 253 R - 253 V 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0261.htm
6 2 1831 Horochów Antoni Tomaszewski 4 Horochów s. sław. Jana i Franciszki z Zukowskich 846 79R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0080.htm
9 3 1831 Horochów Andrzej Cysak 1 Koziatyn s. prac. Tomasza i Franciszki z Gębarowskich 846 80V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0082.htm
17 4 1831 Horochów Franciszka Jezierska 50 Horochów sław., wdowa po Tomaszu, syn Franciszek 846 83R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0084.htm
11 7 1831 Horochów Hipolit Niemczyński 7 Horochów s. sław. Tomasza i Franciszki z Morawskich 846 85V 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0087.htm
17 7 1831 Horochów Stanisław Szczegielski 3 Mirków s. ur. Tomasza i Barbary 846 86R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0087.htm
24 7 1831 Horochów Marianna Simińska 13 Dereczyn c. sław. Tomasza i Zofii 846 86R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0087.htm
16 12 1831 Horochów Joanna Oniszczuk 50 Kumawiszcze ur., wdowa po Janie, synowie Antoni, Tomasz i Bartłomiej, córka Katarzyna 846 89R 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0090.htm
21 1 1831 Szumbar Józef Tomaszewski 2,5 Szumbar s.Macieja i Marianny z Krajewskich 199 300 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0156.htm
15 6 1831 Dąbrowica Agata Sadowska 80 Dąbrowica "w" po Tomaszu; poz. 3s. Jana, Franciszka i Józefa, 2c. Barbarę i Katarzynę; poch: 16.06. 817 85a 67 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0089.htm
5 1 1831 Dederkały Antoni Kwiatkowski 3 Wołkowce z wewnętrznej słabości, s. pracowitych Tomasza i Marianny 01-6 11R 1 T 847 DM
5 6 1831 Dederkały Antonina Antoniuk 60 Dederkały Małe pracowita z Grocholskich, wdowa po Adamie, syn Marcin, Tomasz i Grzegorz 01-6 12V 15 T 849 DM
21 6 1831 Dederkały Magdalena Marczuk 50 Dederkały Małe pracowita, wdowa po Tomaszu, potomstwa po sobie nie pozostawiła 01-6 12V 17 T 849 DM
18 9 1831 Dederkały Franciszka Drapaluk 28 Dederkały Małe z kataru, pracowita, mąż Marcin, synowie Tomasz i Antoni, córka Jadwiga 01-6 14R 33 T 850 DM
17 2 1831 Luboml Marceli Misan 3/52 Rymacze r. Tomasz, Jadwiga Wasyluk 846 309V 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0304.htm
13 3 1831 Luboml Tomasz Tomaszewski 40 Ziemlica 846 310V 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0305.htm
7 6 1831 Ostrówki Stanisław Jasiączak 1 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Marianna Pogorzelec 545 50 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0026.htm
18 8 1831 Ostrówki Anna Łysiak 21/365 Ostrówki r. Tomasz, Franciszka Kozioł 545 52 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0027.htm
29 4 1831 Krzemieniec Piotr Michalczuk 2/12 Nowosiółki s. pr., Tomasza i Katarzyny 426-1-7 102R 89 T 970 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-K?i=969&cat=300453
5 3 1831 Szumsk Jakub Mysłowski 40 Bajmaki żona Cecylia zd. Czechowska, dzieci: Michał, Tomasz, Katarzyna 245-1-5 380R 10 R RK
15 3 1831 Szumsk Tekla Rayska Rajska 70 Huta Szumska wdowa, dzieci: Franciszek, Jan, Antoni, Paweł, Ignacy, Tomasz, Teofila, Agnieszka, Antonina 245-1-5 381R 17 R RK
9 4 1831 Szumsk Marianna Romanowska 57 Bryków wdowa, dzieci: Antoni, Wojciech, Józef, Tomasz 245-1-5 383R 34 R RK
10 4 1831 Szumsk Wiktoria Listowska 2 Waśkowce rodz. Jakub i Agnieszka zd. Tomaszczuk 245-1-5 383R 36 R RK
13 4 1831 Szumsk Antoni Jaroszewicz 50 Załuże żona Apolonia zd. Tomaszczuk, dzieci: Marianna, Dorota, Elżbieta 245-1-5 383V 38 R RK
18 5 1831 Szumsk Wincenty Tomaszewski 32 Szumsk żona Julianna zd. Choynacka, dzieci: Jan, Hieronim, Honorata, Teresa 245-1-5 387V 69 R RK
22 6 1831 Szumsk Teresa Michał 8 Kruholec rodz. Tomasz i Anna zd. Charczuk 245-1-5 388R 74 R RK
23 6 1831 Szumsk Antoni Kucharski 1 Kąty rodz. Sebastian i Katarzyna zd. Tomaszewska 245-1-5 388V 78 R RK
30 6 1831 Szumsk Feliks Tomaszewski 18 Kąty rodz. Kazimierz i Helena zd. Listowska 245-1-5 389R 83 R RK
6 7 1831 Szumsk Jan Wayda Wajda 54 Kąty wdowiec, dzieci: Wojciech, Tomasz 245-1-5 389V 87 R RK
12 7 1831 Szumsk Marianna Trzeciak 23 Bajmaki mąż Tomasz Trzeciak, dziecko: Wiktoria 245-1-5 390V 95 R RK
11 12 1831 Szumsk Antoni Tomaszuk 2 Załuże rodz. Tomasz i Marianna zd. Kozłowska 245-1-5 395V 135 R RK
16 12 1831 Szumsk Marcin Jasiński 40 Kąty żona Marianna zd. Piotruch, dzieci: Tomasz, Jan, Adam 245-1-5 396R 137 R RK
5 3 1831 Krzywin Jakub Kowalski 50 Choniaków Ur., żona Marianna z Kraczkowskich, 1s. Tomasz, 2c. Urszula i Marianna 171-1-4 38V 7 R Mg
26 3 1831 Ostróg Karolina Moszyńska 80 Ostróg zd Chamiec, wdowiec Franciszek, dzieci Tomasz, Ignacy, Regina, Helena, Magdalena, Johanna 1-171-4 23V 64 R MZ
23 4 1831 Ostróg Agnieszka Bogdańska 64 zd Białecka, wdowiec Jan, dzieci Ludwik, Jan, Tomasz, Józef, Marcela 1-171-4 26V 99 R MZ
16 7 1831 Ostróg Władysław Wiola 3/12 Toczewiki rodzice Tomasz i Tekla zd Pogorzelska 1-171-4 29V 132 R MZ
19 12 1831 Ostróg Marianna Dobrzańska 10/12 Podobanka z kaszlu, rodzice Tomasz i Marianna zd Uberowicz 1-171-4 32V 167 R MZ
15 3 1831 Białogródka Marianna Tomasz 16 Pokoszczówka pr., wolnego stanu 178-3-97 96R 33 Ż DM
20 9 1831 Białogródka Józef Jużczuk 30 Suchorzyńce pr., żona Marianna z Matwiejczuków, syn Tomasz i córka Anna 178-3-97 103R 88 Ż DM
7 5 1831 Horyńgród Melania Julia Łaszewska 10/12 Horyńgród córka Wielm. Tomasza i Katarzyny 171-1-4 175R 7 R Mg
5 2 1831 Lachowce Andrzej Goliszewski 102 Unijów ur., żona Marianna z Łosiównów, synowie Tomasz, Wojciech, Stanisław i Teodor, córka Agnieszka 171-1-4 105V 16 R DM
27 2 1831 Lachowce Franciszek Unolt 60 Żemelińce ur., żona Tekla z Iwińskich, synowie Tomasz i Ignacy, córki Aniela, Anna, Zuzanna, Marianna i Marcjanna 171-1-4 106V 26 R DM
25 5 1831 Lachowce Jan Zaborowski 80 Książęcin ur., wdowiec po Rozalii, synowie Jan, Tomasz, Józef i Mikołaj, córki Marianna i Klementyna 171-1-4 112R 80 R DM
19 9 1831 Lachowce Marianna Jukiewicz 40 Żemelińce ur., z Lewandowskich, mąż Michał, synowie Szymon, Aleksander, Jan, Tomasz i Stanisław, córka Marianna 171-1-4 114V 105 R DM
16 10 1831 Lachowce Ewa Nowicka 70 Kaletyńce Wielkie prac. Mąż Wojciech, synowie Sylwester, Mateusz i Tomasz, córka Marianna 171-1-4 115R 111 R DM
16 3 1831 Olewsk Julianna Lech 2 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 6 Ż Na
28 3 1831 Olewsk Marianna Lech 4 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 9 Ż Na
30 1 1831 Aleksandria Krystyna Banacka 51 Kostopol sł., wdowa po Tomaszu 171-1-4 186R 2 R DM
5 7 1831 Aleksandria Andrzej Jasiński 58 Majdan Hłażowski ur., żona Marcela z Kalinowskich, synowie Antoni, Tomasz, Onufry i Piotr, córka Łucja 171-1-4 188R 16 R DM
3 2 1831 Zasław św. Jana Krystyna Rucińska 45 Zasław cholera, ur. z Gniatkowskich, mąż Stanisław, synowie Jan i Tomasz, córki Katarzyna i Marianna 178-3-97 15V 21 Ż DM
17 4 1831 Zasław św. Jana Marianna Tomczycha Kowalczuk 50 Luterka prac., wdowa po Tomaszu Kowalczuku, córka Antonina 178-3-97 20V 60 Ż DM
12 4 1831 Tuczyn Apolion Ankwicz 5 Tuczyn s. Wielmożnych Tomasza i Zofii z Kulpińskich 171-1-4 230V 13 R DM
23 4 1831 Tuczyn Franciszek Gołębiowski 42 Tuczyn cholera, ur., organista Kościoła Tuczyńskiego, synowie Grzegorz, Jan i Tomasz, córka Aniela 171-1-4 230V 17 R DM
24 3 1831 Kulczyny Apolonia Fagierysz (Tagieresz ?) 10 Krasiłów rodzice: Tomasz i Agnieszka zd. Płoszczyńska 178-03-97 409R 96 Ż Mg
31 3 1831 Kulczyny Rozalia Tomaszewska 30w Krasiłów Ur., zd. Łysakowska, wdowa po Mateuszu, córka Julianna 178-03-97 409R 98 Ż Mg
29 8 1831 Kulczyny Jan Sawicki 60 Krasiłów prac., żona Aleksandra zd. Demaracka, 4 synów: Jan, Tomasz, Aleksander, Ignacy 178-03-97 411R 115 Ż Mg
14 3 1831 Berezne Jakub Kuriata 50 Rudnia Druchowska ze starości, żona Aleksandra, synowie Joachim, Tomasz, Bazyli, córki Marianna i Anna 171-1-4 218R 3 R Na
16 3 1831 Korzec Petronela Tomaszewska 55 Koseniów z domu Krzewicka, mąż Teodor, syn Wojciech, córka Anna 245-1-5 83 26 R PW
20 4 1831 Korzec Rozalia Miskiewicz 32 Korzec z domu Osten, mąż Tomasz 245-1-5 86 51 R PW
20 6 1831 Korzec Magdalena Honholewska 100 Lazaret Rzyczecki z domu Czajkowska, wdowa po Janie, synowie Kazimierz i Tomasz, córki Marianna i Barbara 245-1-5 90 79 R PW
13 7 1831 Korzec Jan Tyszecki 60 Hozdów Hwozdów żona Marianna z domu Kozłowska, synowie Tomasz, Ambroży, Witalis, Gabriel i Antoni, córki Józefa i Petronela 245-1-5 91 86 R PW
24 1 1831 Nowogród Woł. Rozalia Holak 45 Majdan Fedorówka z kolek, uczciwa, mąż Mikołaj, synowie Franciszek, Antoni i Tomasz, córki Elżbieta i Marianna 245-1-5 33V 592 R 1240 DW
31 1 1831 Nowogród Woł. Ewa Tomaszewska 30 Nowogród Wołyński z cholery, sław., mąż Antoni, córki Marianna i Dorota, syn Piotr 245-1-5 34R 597 R 1245 DW
2 2 1831 Nowogród Woł. Dorota Tomaszewska 1 Nowogród Woł. z robaków, c. sław. Antoniego i zm. Ewy 245-1-5 34V 601 R 1256 DW
7 2 1831 Nowogród Woł. Marianna Tomaszewska 14 Nowogród Woł. z cholery, c. sław. Antoniego i zm. Ewy 245-1-5 35R 604 R 1300 DW
25 2 1831 Nowogród Woł. Piotr Lisowski 90 Pilipowicze z suchot, ur., żona Tekla, synowie Ignacy, Józef i Tomasz, córki Rozalia, Wiktoria i Marianna 245-1-5 35V 611 R 1346 DW
18 4 1831 Nowogród Woł. Wawrzyniec Polański 54 Majdan Dermanka z suchot, ur., żona Magdalena z Paszkowskich, synowie Leon, Tomasz i Wojciech 245-1-5 40R 647 R 1519 DW
18 6 1831 Nowogród Woł. Adam Chaszczyński 60 Iwanówka z febry, ur., wdowiec po Mariannie, synowie Stanisław, Piotr, Tomasz i Jan, córki Katarzyna i Teresa 245-1-5 44R 678 R 1626 DW
3 7 1831 Nowogród Woł. Semen Woźniuk 35 Iwkowszczyzna z febry, ur., żona Marianna, synowie Tomasz, Jan i Klemens, córki Barbara, Anna i Apolonia 245-1-5 44V 682 R 1640 DW
29 3 1831 Stepań Tekla Zubkowicz 58 Stepań z d. Abramowicz Burczak, wdowa po zlatynizowanym księdzu Mikołaju Zubkowiczu, synowie Antoni żonaty, Jan, Piotr i Tomasz kawalerowie, córki Anna i Julianna zamężne 171-1-4 208V 4 R DM
22 1 1831 Niewirków Antonina Lisowska 3 Niemilla cTomasza i Praksedy z Żygadłów 171-1-4 249 R 3 R AS
15 3 1831 Niewirków Jakub Bielecki 70 Antonówka wdowiec,dz:Jan,Paweł,Tomasz i Agata 171-1-4 250 V 14 R AS
20 3 1831 Niewirków Bartłomiej Bagiński 26 Horodyszcze s.Tomasza Bagińskiego 171-1-4 250 V 15 R AS
13 8 1831 Niewirków Justyna Łukomska 35 Horodyszcze wdowa po Mateuszu Łukomskim, dz:Tomasz,Marianna,Łucja i Malgorzata 171-1-4 253 V 40 R AS
6 9 1831 Niewirków Jan Pulikowski 2 s.Tomasza i Elżbiety z Holaków 171-1-4 253 V 42 R AS
20 2 1831 Krzemieniec Natalia Kluczyńska 30 Krzemieniec sł., z Balickich, mąż Tomasz, syn Józef 426-1-7 95V 32 T 964 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H4-Z?i=963&cat=300453
5 3 1831 Krzemieniec Teodor Michalczuk 3 Nowosiółki c. pr., Tomasza i Katarzyny z Mazurkiewiczów 426-1-7 96V 39 T 965 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HW-L?i=964&cat=300453
6 3 1831 Krzemieniec Rafał Kozłowski 18 Krzemieniec s. sł., Tomasza i Barbary 426-1-7 96V 42 T 965 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HW-L?i=964&cat=300453
9 3 1831 Krzemieniec Maciej Pendyk 15 Marcelówka s. sł., Tomasza i Tekli z Zielińskich 426-1-7 97R 44 T 965 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HW-L?i=964&cat=300453
22 5 1831 Krzemieniec Wilhelm Tomasz 6 Krzemieniec z cholery. s. sł., Piotra i Katarzyny 426-1-7 104R 109 T 972 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997V-Z?i=971&cat=300453
23 5 1831 Krzemieniec Jan Jordan Tomasz 5 Krzemieniec z cholery, s. sł., Fryderyka i Teresy 426-1-7 104R 110 T 972 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997V-Z?i=971&cat=300453
24 5 1831 Krzemieniec Teresa Tomasz 41 Krzemieniec z cholery, sł., mąż Fryderyk, synowie Jan, Andrzej, Florian i Adam, córki Barbara, Margaryta i Elżbieta 426-1-7 104R 111 T 972 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997V-Z?i=971&cat=300453
25 5 1831 Krzemieniec Jakubina Tomasz 0,5 Krzemieniec z cholery, c. sł., Henryka i Alojzy zamieszkałych od 5 dni w Krzemieńcu 426-1-7 104R 112 T 972 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997V-Z?i=971&cat=300453
22 9 1831 Krzemieniec Franciszka Cebulska 4 Krzemieniec c. szl., Tomasza i Marianny z Kowalskich 426-1-7 111V 196 T 980 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H7-3?i=979&cat=300453
21 9 1831 Krzemieniec Józef Kluczyński 6 Krzemieniec s. sł., Tomasza i Natalii z Pietruszewskich 426-1-7 111V 194 T 980 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H7-3?i=979&cat=300453
18 9 1831 Krzemieniec Rozalia Pochylska 40 Krzemieniec z połogu, ur., z Sawickich, mąż Antoni, synowie Antoni, Karol i Tomasz 426-1-7 111R 192 T 979 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HQ-4?i=978&cat=300453
26 1 1831 Międzyrzec Anna Tomaszewska 1/12 Daniczów c.Prac.Michała i Anastazji z Dunarbio ? 171-1-4 282R 10 R AS 0
13 3 1831 Międzyrzec Antonina Gostyńska 1 Duliby c.Ur.JW.Tomasza i Justyny z Iwanickich 171-1-4 283R 21 R AS
11 4 1831 Międzyrzec Tekla Krzewińska 60 Międzyrzec z Borkowskich,wd.po Tomaszu,s.Józef 171-1-4 285V 42 R AS 0
28 2 1831 Zasław św. Józefa Tomasz Makarewicz 10 Zubary s.Tomasza i Doroty Kozłowskiej 178-03-97 56R 26 Ż 58 RG
12 3 1831 Zasław św. Józefa Salomea Szelepin 45 Zasław Nowe Miasto wdowa, pozost. synów Józefa i Tomasza oraz córki: Mariannę i Joannę 178-03-97 57R 34 Ż 60 RG
12 4 1831 Zasław św. Józefa Wincenty Malinowski 3 Sławuta s. Tomasza i Rozalii z d.Paszkiewicz 178-03-97 60R 58 Ż 66 RG
27 5 1831 Zasław św. Józefa Kazimierz Nahajewski 10 Sławuta s. Tomasza i Anieli z d. Lewickiej 178-03-97 64R 90 Ż 74 RG
4 7 1831 Zasław św. Józefa Piotr Krajewski 3/12 Pleszczyn s. Tomasza i Marianny z d.Kobylańskiej 178-03-97 65R 96 Ż 76 RG 0
12 3 1831 Ostropol Jędrzej Sadłowski 36 Serbinówka żona Marianna z Zielińskich, synowie Mateusz i Tomasz 178-03-97 275V 23 Ż 515 DM
18 3 1831 Ostropol Jan Tomaszczuk 60 Irszyki żona Anna, syn Marcin, córki Marianna i Marcjanna 178-03-97 276V 33 Ż 517 DM
27 5 1831 Ostropol Marianna Dowhalska 53 Ostropol z d. Bielińska, mąż Tomasz 178-03-97 279V 57 Ż 523 DM
23 1 1831 Annopol Stanisław Laskowski 30 Korostek żona Antonina, syn Tomasz 171-1-4 128V 4 R 136 DM
18 7 1831 Annopol Antoni Przełuski 0,5 Annopol s. Tomasza i Rozalii z Świedzińskich 171-1-4 133V 44 R 141 DM
5 12 1831 Annopol Marianna Onisko 60 Korostek wdowa po Pawle wyznania greko-rosyjskiego, synowie Tomasz i Paweł 171-1-4 135V 58 R 143 DM
14 2 1831 Gródek Marianna Benderewicz 8 Żyszczyńce Rodzice pracowici Tomasz i Marianna z Borbuckich Benderewicz, zmarła z kuru (czyli odry) 685-4-5 1258V 30 Ch 665 MN
20 2 1831 Gródek Maciej Kozaczyński 2 Gródek Rodzice sławetni Tomasz i Anna z Krawczuków Kozaczyńscy, zmarł z ospy 685-4-5 1259R 33 Ch 666 MN 0
18 6 1831 Gródek Marianna Jarmołowicz 10 Gródek Rodzice urodzeni Tomasz i Katarzyna z Szaniawskich Jarmołowiczowie, zmarła z bólu głowy 685-4-5 1266R 91 Ch 680 MN
6 7 1831 Gródek Petronela Wasylewska 22 Gródek Urodzona, pozostawiła po sobie męża Karola Wasylewskiego, syna Tomasza, zmarła z cholery 685-4-5 1268R 107 Ch 684 MN
18 8 1831 Gródek Szczepan Boguniewiczowy 5 Ludwipol Rodzice pracowici Tomasz i Helena z Kwietniów Boguniewiczowi, zmarł z ospy 685-4-5 1274V 158 Ch 697 MN
8 10 1831 Gródek Wojciech Malinowski 1,5 Gródek Rodzice pracowici Tomasz i Marianna z Gałków Malinowscy, zmarł z "zawałków" 685-4-5 1277V 181 Ch 703 MN
12 10 1831 Gródek Antonina Malinowska 3,5 Gródek Rodzice pracowici Tomasz i Marianna z Gałków Malinowscy, zmarł z "zawałków" 685-4-5 1277V 182 Ch 703 MN
4 11 1831 Gródek Marianna Tomaszewska 18 Gródek Urodzona, panna, zmarła z gorączki nerwowej 685-4-5 1278V 192 Ch 705 MN
12 4 1831 Szpanów Franciszek Krzyżanowski 61 Rzeszuck ż.Anastazja z Morbańskich, s. Tomasz, Karol, Władysław,c.Róża i Marianna 171-1-4 195V 5 R AS
12 7 1831 Szpanów Apolonia Kasztańczuk 52 Horodyszcze z d.Matuszewska, mąż Tomasz 171-1-4 196V 9 R AS
27 8 1832 Stepań Wincenty Kaczanowski 2,5 Stepań s. ur. Józefa i Marianny z Tomaszewskich 171-1-5 217V 16 R DM
7 2 1832 Stepań Aniela Piotrowska 6 Użanie c. ur. Tomasza i Marianny z Suchodolskich 171-1-5 216V 8 R DM
18 3 1832 Derażne Tekla Sarnecka 18 Lipne panna, c. ur. Tomasza i Anny z Wiszniewskich 171-1-5 201V 13 R DM 0
10 3 1832 Turzysk Jan Kułaczyński 1/52 Turzysk s. Tomasza i Aleksandry z Pokotyluków 847 651 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0350.htm
29 3 1832 Radziwiłłów Mikołaj Karabat 36 Radziwiłłów żona Rozalia z Karpińskich, syn Tomasz 818 290a 8 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0297.htm
6 12 1832 Ołyka Teodor Pierożyński 7 Ołyka Tomasza i Małaszki z Malimonów 818 258 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0265.htm
21 4 1832 Kisielin Ignacy Kowarski 1,5 Dmytrówka s. Tomasza i Marianny z Łapnowskich 847 316 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0169.htm
26 7 1832 Kisielin Ignacy Czyzewski 30 Kisielin żona Katarzyna z Trochimów, synowie Tomasz, Antoni i Stanisław 847 317 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0170.htm
4 12 1832 Kołki Michał Kamiński 64 Majdan Trostenecki poz. ż. Annę z Łaskarzewskich, s. Tomasza, Dawida, Michała, Wincentego, c. Ewę; poch: 07.12. 818 57a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0063.htm
29 2 1832 Wiszenki Jan Kudzikowski 100 Rożyszcze poz. s. Tomasza i Józefa, c. Rozalie i Teklę; poch: 03.03. 818 113 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0120.htm
21 2 1832 Włodzimierz Wiktoria Tomaszewska 24/52 Radowicze c. prac. Ignacego i Katarzyny z Troczyńskich 847 50 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0027.htm
3 3 1832 Włodzimierz Taćka Biłokuszak 40 Chobułtów prac., mąż Tomasz, syn Bazyli 847 52 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0028.htm
12 3 1832 Włodzimierz Marianna Łukwian 2 Ryławica c. prac. Tomasza i Anny z Chrzanowskich 847 53 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0028.htm
30 3 1832 Włodzimierz Antonina Łukwian 5 Włodzimierz c. żołn. Tomasza i Anny z Chrzanowskich 847 56 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0030.htm
10 3 1832 Przewały Karol Ciepiaszuk 6 Sosnówka s. Tomasza i Teresy 847 623 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0335.htm
13 2 1832 Dederkały Antoni Tomaszewski 48 Miziurzyńce z gorączki, urodzony, żona Bogumiła 01-6 16R 9 T 852 DM
20 3 1832 Dederkały Maryanna Maksymiuk 1 Dederkały Małe z ospy, s. pracowitych Tomasza i Heleny Kucharz 01-6 17R 19 T 853 DM
10 4 1832 Luboml Konstancja Lichotyp 5 Rymacze r. Tomasz, Katarzyna Grabowska 847 583 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0315.htm
11 4 1832 Luboml Anna Szczepaniuk 6 Luboml r. Tomasz, Elżbieta Saciuk 847 583 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0315.htm
9 6 1832 Ostrówki Franciszek Wawrzyk 1 Równo r. Tomasz, Magdalena Marycz 545 59 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0030.htm
9 6 1832 Ostrówki Antoni Palec 1 Równo r. Tomasz, Jaryna Lesio 545 59 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0030.htm
28 10 1832 Ostrówki Urszula Swied 7/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Rozalia Waleczek 545 63 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0032.htm
16 1 1832 Szumsk Katarzyna Bilewicz 5 Waśkowce z ospy, pr., rodz. Wojciech i Rozalia zd. Tomaszuk 245-1-6 410R 12 R RK
5 1 1832 Krzywin Michał Drowolski 80 Januszówka Ur., mąż Marianny z Laskowskich, 3s. Józef, Tomasz, Walerian oraz 5c. Franciszka Krukowska, Karolina Raczyńska, Julianna Wikszemska , Marianna i Antonina - panny 171-1-5 43R 1 R Mg
18 2 1832 Białogródka Tekla Kornatowska 6 Dworzec c. ur. Tomasza i Franciszki z Michnieckich 178-03-98 66R 15 Ż DM
20 2 1832 Białogródka Krystyna Osińska 3 Swerydy c. ur. Tomasza i Agnieszki z Sławeckich 178-03-98 66R 19 Ż DM
30 4 1832 Białogródka Marianna Osińska 2 Swerydy c. ur. Tomasza i Agnieszki z Ławeckich (Sławeckich) 178-03-98 67V 41 Ż DM
4 8 1832 Białogródka Honorata Brzyska 1 Białogródka c. ur. Tomasza i Krystyny z Kwaśniewskich 178-03-98 69R 60 Ż DM
23 9 1832 Białogródka Maciej Zarzycki 43 Białogródka ur., żona Marianna z Szwajdeckich, synowie Jerzy i Tomasz, córki Marianna, Karolina i Konstancja 178-03-98 69V 70 Ż DM
2 10 1832 Białogródka Antonina Podgórska 52 Kuźmińce ur., z Doroszewskich, mąż Dominik, syn Tomasz, córki Marianna i Marcjanna 178-03-98 69V 72 Ż DM
19 12 1832 Białogródka Jan Lachowski 12h Chrystówka jeden z bliźniaków imieniem Jan, żył 12 godzin, s. Tomasza i Franciszki Bieleckiej 178-03-98 70V 85 Ż DM
19 12 1832 Białogródka Jan Lachowski 12h Chrystówka drugi z bliźniaków imieniem również Jan, żył 12 godzin, s. Tomasza i Franciszki Bieleckiej 178-03-98 70V 86 Ż DM
11 1 1832 Horyńgród Teresa Sołotwińska 30 Babin Ur., zd. Kędzierska, mąż Tomasz 171-1-5 161R 1 R Mg
5 2 1832 Horyńgród Anastazja Sołotwińska 1/12 Babin córka Ur. Tomasza i Teresy 171-1-5 161R 2 R Mg
9 1 1832 Ostróg Katarzyna Rykowska 60 Luczyn wdowa, syn Tomasz 171-1-5 23V 7 R MZ
20 3 1832 Ostróg Józef Zajączkowski 1 Storonicze z ospy, rodzice Ur. Tomasz, Marianna 171-1-5 26R 43 R MZ
21 4 1832 Ostróg Jan Dębicki 90 Płoska wdowa Ur. Apolonia, s. Jan, Tomasz, Antoni, Karol, Marcin, c. Katarzyna, Zofia 171-1-5 28V 72 R MZ
22 5 1832 Ostróg Karolina Tomaszewska 6/12 Nowomalin z ospy, pracowitej Barbary 171-1-5 30R 89 R MZ
27 12 1832 Ostróg Teresa Rusiecka 36 Ostróg z suchot, zd Harewicz, wdowiec Wiel. Antoni Podporucznik, s. Tomasz, Antoni, Karol, c. Anna, Marianna, Aleksandra, Teofila 171-1-5 35V 142 R MZ
22 3 1832 Lachowce Maciej Zaborowski 3/52 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Modzelewskich 171-1-5 113R 24 R DM
24 5 1832 Lachowce Teofil Judycki 45 Lachowce ur., żona Anastazja z Borodziczów, synowie Tomasz, Eustachy, Leon i Izydor, córki Justyna i Karolina 171-1-5 116R 46 R DM
8 6 1832 Lachowce Jan Zaborowski 3 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Mondzelewskich 171-1-5 116V 49 R DM
10 6 1832 Lachowce Bazyli Nowicki 50 Żemelińce ur., żona Agata z Rużyckich, synowie Tomasz, Aleksander, Stanisław i Dionizy, córka Tekla 171-1-5 116V 51 R DM
17 4 1832 Korzec Celestyna Waszczuk 5 Korzec z ospy, córka Tomasza i Marianny z d. Zalewskiej 245-1-6 98r 49 R Na
3 11 1832 Korzec Marianna Tomaszewska 1 Korzyść z suchot, córka Stefana i Anastazji z d. Ratnickiej 245-1-6 102r 73 R Na
20 2 1832 Niewirków Zofia Bagińska 70 mąż Stefan Bagiński, s. Tomasz,Grzegorz,Mikołaj Jan,c.Marianna 171-1-5 280 R 7 R AS
20 4 1832 Niewirków Marianna Polkiewicz 40 Siedliszcze mąż.Jan,s.Walenty, Tomasz,c.Marianna, Józefa i Hiątyna 171-1-5 280 V 11 R AS
31 12 1832 Kulczyny Salomea Zagórska 45 Maniowce pochówek 1.01.1833, z d. Tomaszewska, wdowa po Józefie, córki Marianna i Julianna 178-03-99 331R 1 Ż 631 DM
3 2 1832 Kulczyny Dorota Kozłowska 1/52 Krassówka c. Tomasza i Marianny z Dzięgielowskich 178-03-98 344V 7 Ż 652 DM
6 8 1832 Kulczyny Seweryn Tomaszewski 2 Maniowce s. Wincentego i Katarzyny z Rutkowskich 178-03-98 347V 42 Ż 658 DM
4 11 1832 Kulczyny Józef Zagórski 50 Maniowce żona Salomea z Tomaszewskich 178-03-98 348V 50 Ż 660 DM
10 1 1832 Krzemieniec Stanisław Tomaszewski 2 Krzemieniec s. sł., Hiacyntego i Marianny z Szarkiewiczów 426-1-7 116R 8 T 984 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997N-3?i=983&cat=300453
15 2 1832 Krzemieniec Jędrzej Mirecki 41 Budki pr., pozostawił 38 letnią żonę Praksedę, syna Tomasza, córki Marianna, Teresa, Barbara i Anna 426-1-7 118R 26 T 986 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-Y?i=985&cat=300453
5 4 1832 Krzemieniec Wiktoria Romaniuk 0,5 Folwarki Małe c. pr., Stanisława i Katarzyny z Tomaszewskich 426-1-7 121V 56 T 990 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997F-1?i=989&cat=300453
10 4 1832 Krzemieniec Marianna Romanowska 3 Folwarki Małe c. pr., Stanisława i Katarzyny z Tomaszewskich 426-1-7 121V 59 T 990 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997F-1?i=989&cat=300453
24 6 1832 Krzemieniec Józef Kieryluk 0,5 Krzemieniec s. sł., Tomasza i Anny z Kluczów 426-1-7 125R 84 T 993 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H9-Z?i=992&cat=300453
12 11 1832 Krzemieniec Katarzyna Sapko 4 Budki c. pr., Tomasza i Marianny 426-1-7 129V 117 T 998 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9941-T?i=997&cat=300453
4 12 1832 Krzemieniec Tomasz Kozłowski 1 Krzemieniec s. ur., Tomasza i Marianny 426-1-7 129V 123 T 998 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9941-T?i=997&cat=300453
28 6 1832 Klewań Katarzyna Wróblewska 2 Nowosiółki na ospę, c. prac. Tomasza i Marianny 171-1-5 156aR 23 R 8250 DW
6 11 1832 Międzyrzec Konstancja Morgan 9/52 Horobiówka c.Ur.Tomasza i Rozalii zd.Piotrowska 171-1-5 255R 43 R AS
17 5 1832 Ostropol Antoni Wesołowski 2 Ostropol s. Tomasza i Marianny z Markowskich 178-3-98 234R 17 Ż 443 DM
31 1 1832 Ostropol Julianna Wilczyńska 40 Marcinówka z d. Staszewska, mąż Tomasz 178-3-98 232R 3 Ż 439 DM
19 12 1832 Ostropol Katarzyna Tomaszewska 60 Ostropol mąż Jan 178-3-98 236V 38 Ż 448 DM
31 1 1832 Butowce Krystyna Komarnicka 60 Kapustyn wdowa, syn Tomasz, córki Anna, Marianna i Zofia 178-3-98 177R-177V 4 Ż 337-338 DM
25 5 1832 Butowce Wilhelm Lasota 4 Lisińce s. JWm. Tomasza i Tekli z Młodzianowskich 178-3-98 179V 19 Ż 342 DM
6 1 1832 Annopol Talimon Tomaszewicz 8 Annopol s. Stefana i Agaty 171-1-5 131R 1 R 139 DM
2 1 1832 Zasław św. Jana Marianna Piekarska 25 Wójtowce ur., z Kurzyńskich, mąż Antoni, synowie Jędrzej, Józef i Tomasz 178-3-98 12R 1 Ż 23 DM
26 1 1832 Zasław św. Jana Marianna Murańska 60 Zasław ur., wdowa po Tomaszu (na marginesie Murawska) 178-3-98 12V 7 Ż 24 DM
2 3 1832 Zasław św. Jana Marianna Krassowska 50 Huta Borysowska ur., z Śliwińskich, mąż Franciszek, synowie Tomasz, Jakub i Mateusz, córka Marianna i Franciszka 178-3-98 13R 15 Ż 25 DM
8 9 1832 Zasław św. Jana Jan Krassowski 1,5 Borysów s. ur. Tomasza i Marianny Ostaszewskiej 178-3-98 15V 49 Ż 28 DM 0
6 12 1832 Zasław św. Jana Teresa Marecka 80 Zasław ur., z Kowalskich, wdowa po Tomaszu, bez potomna 178-3-98 16V 62 Ż 30 DM
9 5 1833 Szumbar Józef Wójcicki 68 Cecyniówka żona Anna z Domarackich, synowie Bartłomiej, Wojciech, Jan i Tomasz, córki Brygida i Katarzyna 199 312 9 670
2 1 1833 Kuniów Anastazy Rudnicki 2 Willa s. Tomasza i Tekli z Kutyłowskich 171-1-6 72 V 1 R 0
15 4 1833 Kuniów Bronisław Rudnicki 7 Willa s. Tomasza i Tekli z Kutołowskich 171-1-6 74 V 25 R 0
27 9 1833 Jałowicze Maciej Szymczuk 20 Horodnica Wielka s. Tomasza i Heleny 819 273 R 104 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0282.htm
29 8 1833 Kuniów Rozalia Telicka 50 Chiniówka z Wierzbickich, urodzona, mąż Bazyli, s. Tomasz, Bazyli, Andrzej i Augustyn, c. Marianna 171-1-6 75 V 42 R 0
29 3 1833 Ołyka Katarzyna Bojkowska 3/52 Majdan Kotowski Tomasza i Apoloni z Krzaczkowskich 819 147 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0154.htm
28 2 1833 Wiszenki Marianna Stankiewicz 70 Słowatycze wdowa po Tomaszu, poz. 3s. Feliksa, Pawła, Michała i c. Justynę; poch: 01.03. 819 64a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0065.htm
22 12 1833 Wiszenki Paulina Wąsowicz 8 Kopaczówka r:Tomasz i Franciszka z Pogonowskich; poch: 23.12. 819 68a 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0069.htm
29 3 1833 Łuck Ferdynand Krzyształowicz 6 Łuck s. Eufrozyny z Litwińskich Krzyształowicz wdowy po Tomaszu 370 9 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0006.htm
28 2 1833 Sokul Jan Kulicz 10 Kozin rodzice: pr. Tomasz i Marianna z domu Semen 819 45R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0046.htm
9 1 1833 Ptycza Ewa Jurowska 40 Turkowicze z d. Auguściuk, mąż Tomasz Jurowski, dzieci: Brygida, Magdalena 819 265V RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
15 8 1833 Luboml Anna Macehoniuk 1/52 Kąty r. Tomasz, Franciszka Iwańczuk 848 568 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0321.htm
24 7 1833 Ostrówki Łukasz Tomeczek 3 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Marianna Woźniak 545 82 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0042.htm
27 10 1833 Ostrówki Marianna Tomaszewska 37 Równo ur. Swied 545 84 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0043.htm
4 11 1833 Ostrówki Jan Tomaszewski 77/365 Równo r. Dawid, Marianna Swied 545 84 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0043.htm
22 3 1833 Szumsk Jakub Tomczuk 60 Załuże z kaszlu, pr., żona Marianna, dzieci: Jan, Franciszek, Tomasz 245-1-7 399R 24 R RK
10 6 1833 Szumsk Wincenty Słobodzianiuk 1 Kruholec z konwulsji, pr., rodz. Tomasz i Anna zd. Kucharuk 245-1-7 400R 35 R RK
20 10 1833 Szumsk Magdalena Kokurowska 24 Hucisko Mykiczkowe z połogu, pr., mąż Tomasz 245-1-7 401R 40 R RK
25 1 1833 Białogródka Antoni Bujalski 40 Ledzianka ur., żona Marianna z Sławeckich, synowie Józef i Tomasz, córki Marianna, Dorota i Marcjanna 178-3-99 61V 9 Ż DM
26 2 1833 Białogródka Brygida Chromińska 60 Kuczmanówka ur., z Boratyńskich, mąż Piotr, synowie Mateusz i Tomasz, córka Rozalia 178-3-99 62V 24 Ż DM
4 4 1833 Białogródka Marcin Dumański 38 Białogródka pracowity, wdowiec po Ludwice z Tomaszów, pozostawił córkę Agnieszkę 178-3-99 63V 38 Ż DM
2 10 1833 Białogródka Tomasz Sydoruk 0,5 Białogródka s. pracowitego Tomasza i Marianny z Moczulskich 178-3-99 67R 82 Ż DM
28 6 1833 Horyńgród Florian Sewruk 20 Raśniki syn Ur. Jana i Katarzyny z Tomaszewskich 171-1-6 150V 7 R Mg
17 2 1833 Lachowce Tekla Winiarska 3 Okniny c. ur. Tomasza i Julianny z Gluzickich 171-1-6 93V 8 R DM
12 3 1833 Lachowce Wojciech Nowicki 88 Kaletyńce Wielkie prac., wdowiec po Ewie z Horłaczów, synowie Sylwester, Mateusz i Tomasz, córka Marianna 171-1-6 94V 19 R DM
28 4 1833 Lachowce Marianna Zaborowska 3/52 Książęcin c. ur. Tomasza i Marianny z Mondzelewskich 171-1-6 95R 31 R DM
2 4 1833 Opalin Marianna Łatkowska 39 Opalin mąż Tomasz, synowie: Józef, Stanisław, Franciszek, córki: Marianna, Tekla 513 19 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0010.htm
9 9 1833 Korzec Wiktoria Szulakowska 48 Majdan Storożowski z domu Żurowska, mąż Kacper, synowie Tomasz i Daniel, córki Agata, Apolonia i Marianna 245-1-7 114 83 R PW
30 4 1833 Derażne Konstanty Molski 50 Stawek żona Salomea z Wiśniewskich, synowie Izydor, Rafał, Mamert, Ignacy, Witalis i Tomasz, córki Karolina i Józefa 171-1-6 201Ra 8 R DM
19 8 1833 Derażne Zofia Kraśnikiewicz 70 Debryca mąż Stanisław, synowie Jakub, Tomasz, Michał i Karol, córki Apolonia i Aniela 171-1-6 202R 14 R DM
18 3 1833 Niewirków Mikołaj Żygadło 1/2 Willa s.Tomasza i Marcjanny z Bagińskich 171-1-6 276 R 12 R AS
25 2 1833 Włodzimierz Antoni Jendrzyjewski 3/12 Włodzimierz z suchot, s. sław. Tomasza i Joanny z Kowalskich 848 42 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0024.htm
26 2 1833 Kulczyny Florian Ostrowski 4/12 Krasiłów s. Józefa i Anny z Tomaszewskich 178-03-99 333R 17 Ż 635 DM
7 3 1833 Kulczyny Julianna Wysocka 33 Zastawki z d. Łabuńska, mąż Eleodor, synowie Jan, Augustyn i Tomasz, córki Brygida i Marianna 178-03-99 334R 25 Ż 637 DM
5 4 1833 Kulczyny Wiktoria Więckowska 50 Czepelówka wdowa po Marcinie, synowie Karol, Tomasz i Feliks, córki Marcjanna i Marianna 178-03-99 335R 35 Ż 639 DM
19 5 1833 Kulczyny Piotr Zdebski (Izdebski) 38 Bułajówka żona Agnieszka z Popławskich, synowie Tomasz, Antoni i Jan, córka Tekla 178-03-99 336R 45 Ż 641 DM 0
1 10 1833 Kulczyny Domicela Tomaszewska 18 Salicha Mała c. Macieja i Marianny z Borkowskich 178-03-99 338R 67 Ż 645 DM
5 11 1833 Kulczyny Anna Bujalska 48 Dubiszcze z d. Sieszycka, wdowa po Tomaszu, synowie Julian, Wincenty, Walenty i Leon 178-03-99 339R 75 Ż 647 DM
4 12 1833 Kulczyny Mikołaj Szamborski 46 Kulczynki żona Anna z Bogusławskich, synowie Jan, Tomasz, Ignacy, córka Julianna 178-03-99 339V 81 Ż 648 DM
3 3 1833 Międzyrzec Kondrat Tomaszek 67 Błudów s.Pr.Tomasza i Paraski 171-1-6 255R 14 R AS
11 8 1833 Ostropol Wojciech Bronicz 4/12 Józefówka s. Tomasza i Anny z Narewiczów 178-03-99 234V 32 Ż 446 DM
29 9 1833 Ostropol Agata Tomaszewska 6 Wisznopol c. Jana i Marianny z Jaworskich 178-03-99 235R 38 Ż 447 DM
15 12 1833 Annopol Agata Okuniewska 1,5 Annopol c. Pawła i Anny z Tomaszewiczów 171-1-6 114V 30 R 112 DM
17 12 1833 Annopol Katarzyna Dytkowska 1,5 Hubelce c. Tomasza i Anieli z Metelskich 171-1-6 114V 31 R 112 DM
16 2 1833 Kazimierka Antonina Chmielowska 62 Jasnober wdowa po Tomaszu, córka Teodora 171-1-6 234R 1 R 234 DM
25 8 1833 Zasław św. Jana Józef Kamiński 23 Zasław s. Tomasza i Konstancji z Kobielskich 178-3-99 18R 48 Ż 32 DM
25 12 1834 Przewały Józef Janczuk 1,5 Przewały s. Tomasza i Małgorzaty z Trębickich 849 540 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0297.htm
28 11 1834 Dederkały Paweł NN 50 Dederkały Małe pracowity bez nazwiska, żona Martocha ze Skaluków, syn Tomasz małoletni 01-6 24V 18 T 861 DM
19 7 1834 Dederkały Jan Kwiatkowski 3/12 Wołkowce z suchot, s. pracowitych Tomasza i Marianny 01-6 23V 11 T 860 DM
4 2 1834 Kuniów Krystyna Rolińska 40 Chiniówka z Kalińskich, mąż Jan, synowie Kazimierz i Tomasz, córka Marianna R 81 V 4 0
14 1 1834 Wiszenki Julianna Chwiluk 23 Swoz z Benzelaków; poz. M.Jana Chwiluka, s. Tomasza; poch: 16.01. 820 54a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0054.htm
10 8 1834 Łuck Marianna Szyszko 65 Jezioro z Zubczewskich, pozostawiła wd. Józefa, s. Tomasza, Franciszka, Piotra, c. Balbinę 372 19 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0010.htm
14 10 1834 Sokul Barbara Kryształowicz 47 Kozin z domu Beregowicz, wdowa, mąż ś.p. Tomasz, dziecko: Józef 820 36R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0036.htm
8 7 1834 Nabrzuska Feliksa Kurdwanowska 41 Kaczyn z Chojnackich, żona Tomasza Kurdwanowskiego, pozostawiła dzieci: Stanisław, Bolesław, Ludwika, Władysława, Kazimiera, Franciszka, Julia 849 447 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0245.htm
11 10 1834 Kisielin Marianna Oniszkiewicz 50 Kisielin poz. m. Karola i 3s. Józefa, Jakuba i Tomasza; poch: 12.10. 849 251 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0140.htm
24 8 1834 Luboml Kazimierz Dziedzio 5 Wydżgów r. Tomasz, Katarzyna Tołyż 849 511 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0282.htm
20 9 1834 Ostrówki Marianna Walczak 43/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Magdalena Podstawska 545 91 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0046.htm
10 3 1834 Szumsk Wojciech Kasperski 54 Kąty z kolki, pr., żona Justyna zd. Kucharska, dzieci: Tomasz, Aleksandra, Katarzyna 245-1-8 381V 6 R RK
2 4 1834 Szumsk Franciszek Tomaszewski 6/12 Kąty z puchliny, pr., rodz. Andrzej i Marianna zd. Kiryło 245-1-8 382R 11 R RK
1 3 1834 Krzywin Katarzyna Dębczuk 10/12 Lisicze córka Prac. Leona i Teresy z Tomaszewiczów 171-1-7 55V 6 R Mg
7 1 1834 Ostróg Karolina Tomaszewska 20 Płużne panna 171-1-7 30R 2 R MZ 8707
15 1 1834 Ostróg Marianna Sielecka 50 Chorów z gorączki, żona Jana Sieleckiego, synowie Kajetan, Antoni, Grzegorz i Tomasz, córka Kelela 171-1-7 30V 6 R MZ 8708
27 4 1834 Ostróg Piotr Tomaszewski 49 Białotyń wdowa Helena 171-1-7 34V 39 R MZ 8712
10 8 1834 Ostróg Jan Siedlecki 50 Chorów wdowiec, synowie Kajetan, Antoni, Grzegorz i Tomasz, córka Tekla 171-1-7 37R 59 R MZ 8714
22 10 1834 Ostróg Konstanty Piotrowski 8 Mohylany z gorączki, syn Tomasza i Anna zd Klementowska 171-1-7 39V 77 R MZ 8717
23 11 1834 Ostróg Katarzyna Gorska 70 Stójło wdowiec Tomasz, synowie Maciej, Józef, Franciszek, Antoni i Andrzej, córki Katarzyna i Tekla 171-1-7 41R 90 R MZ 8719
28 12 1834 Ostróg Józef Krasucki 80 Białotyń wdowiec, synowie Adam, Tomasz i Jan, córka Marianna 171-1-7 43R 102 R MZ 8722
15 3 1834 Białogródka Tekla Traczewska 47 Waśkowczyki ur., z Wojtkiewiczów, wdowa po Tomaszu, synowie Józef, Cezar, Piotr- Paweł-Julian, Henryk, Konstanty i Teofil 171-1-100 95V 22 Ż DM
22 3 1834 Białogródka Franciszka Lachowska 30 Chrystówka ur., z Bieleckich, mąż Tomasz, syn Antoni, córki Marianna i Kazimiera 171-1-100 96R 26 Ż DM
27 5 1834 Białogródka Jakub Krajewski 50 Ledzianka ur., żona Marianna z Ejsmontów, syn Tomasz i córka Dorota 171-1-100 97V 45 Ż DM
14 8 1834 Białogródka Marianna Osińska 40 Krzyworudka ur., z Skąpskich, mąż Benedykt, synowie Paweł i Tomasz, córka Petronela 171-1-100 98V 59 Ż DM
14 8 1834 Białogródka Kazimiera Lachowska 6/12 Chrystówka c. ur. Tomasza i Franciszki z Bieleckich 171-1-100 98V 60 Ż DM
7 2 1834 Lachowce Stefan Nowicki 6/52 Kaletyńce Wielkie s. prac. Tomasza i Anastazji z Głowackich 171-1-7 104V 7 R DM
25 8 1834 Lachowce Onufry Turzański 86 Załuże ur., wdowie po Marianie z Gostyńskich, synowie Tomasz i Wincenty, córka Józefa 171-1-7 107R 27 R DM
28 1 1834 Białozórka Wincentyna Rudnicka 6 Mołodków z konwulsji, c. ur. Tomasza i Honoraty z Łaskich 245-1-8 344R 1 R 3259 DW
8 8 1834 Białozórka Karolina Mokrzycka 19 Mołodków z konwulsji, c. sław. Tomasza i Petroneli 245-1-8 344V 14 R 3260 DW
7 12 1834 Białozórka Łukasz Szczur 5/52 Białozórka z żołądka, s. prac. Tomasza i Barbary 245-1-8 345R 19 R 3261 DW
30 10 1834 Berezne Marianna Wysocka ok. 40 Rudnia Łęczyńska z konwulsji, mąż Tomasz 171-1-7 231R 16 R Na
4 2 1834 Korzec Franciszek Hrynowiecki 4 Balarka Lubtowska z ospy, syn Tomasza i Marianny Paczkowskiej 245-1-8 91v 16 R Na
23 3 1834 Korzec Stanisław Czerwiński 6/12 Balarka Sapożynka z ospy, syn Tomasza i Anastazji Dąbrowskiej 245-1-8 94r 33 R Na
26 8 1834 Korzec Franciszek Jaworski 30 Balarka Myszakowa z kalectwa nogi, żona Tekla Borowska, synowie Wojciech i Tomasz 245-1-8 98v 60 R Na
23 10 1834 Korzec Jan Waśkiewicz 18 Futor Korecki z febry, syn Tomasza i Marianny 245-1-8 100v 71 R Na 0
13 12 1834 Korzec Anna Bielecka 98w Balarka Sapożynka ze starości, mąż Grzegorz Bielecki, synowie Aleksander i Tomasz, córki Anastazja, Marianna i Anna 245-1-8 102v 85 R Na
15 1 1834 Niewirków Łucja Pulikowska 2 Majdan Siedliski c.Tomasza i Elżbiety z Holaków 171-1-7 296 R 2 R AS
15 8 1834 Niewirków Michał Werebicki 80 Niewirków ż.Zuzanna,s.Jan,Tomasz, Józef i c.Anna 171-1-7 301 V 23 R AS
1 11 1834 Niewirków Petronela Sewruk 17 Niewirków c.Jana i Katarzyny z Tomaszewskich 171-1-7 303 R 29 R AS
5 2 1834 Kulczyny Marianna Tomaszewska 26 Słobódka Krasiłowska mąż Stefan, synowie Kazimierz i Jan, córka Petronela 178-03-100 352V 6 Ż 682 DM
28 4 1834 Kulczyny Cecylia Osińska 1 Antoniny c. Tomasza i Agnieszki z Pławeckich 178-03-100 354V 24 Ż 686 DM
30 4 1834 Kulczyny Józef Leszczyński 53 Bułajówka żona Tekla z Szuszyckich, synowie Zachariasz, Józef i Tomasz, córki Wiktoria, Agata, Magdalena i Katarzyna 178-03-100 354V 26 Ż 686 DM
30 4 1834 Kulczyny Teodor Bronikowski 50 Krasiłów żona Anna z Hetmaniewskich, syn Tomasz i córka Marianna 178-03-100 354V 27 Ż 686 DM
14 6 1834 Kulczyny Walenty Urbański 70 Łahodyńce wdowiec, synowie Paweł i Tomasz 178-03-100 355R 32 Ż 687 DM 0
8 9 1834 Kulczyny Mateusz Tomaszewski 29 Antoniny s. Grzegorza i Marianny z Gadomskich 178-03-100 356V 44 Ż 690 DM
15 5 1834 Międzyrzec Aleksy Tomaszewski Międzyrzec na cholerę,ż.Marianna,s.Feliks, córki Tekla i Anna,potomstwo Aleksego i Marianny Tomaszewskich:c.Barbara, Ludwika ,s.Jan 171-1-7 264V 12 R AS
4 7 1834 Butowce Paweł Szymczuk 50 Żabcze żona Marianna, synowie Teodor, Tomasz, Dominik, Ignacy i Rafał, córki Agnieszka, Justyna i Marianna 178-03-100 202V 20 Ż 395 DM
10 1 1834 Ostropol Józefa Mochnacka 20 Ostropol w połogu, W., z d. Szaszkiewicz, mąż Benedykt, córka Salomea Helena i syn Maurycy Lucjan Tomasz 178-03-100 249R 1 Ż 481 DM
22 2 1834 Kazimierka Barbara Czetwertyńska 59 Jasnober wdowa, syn Tomasz, córki Apolonia i Aleksandra 171-1-7 237V 4 R 246 DM
13 3 1834 Zasław św. Jana Piotr Kamiński 8/12 Karczma Chorowiecka s. Tomasza i Agnieszki z Czyżewskich 178-3-100 15R 14 Ż 31 DM
19 4 1834 Zasław św. Jana Aniela Gawińska 6 Zasław c. Tomasza i Anny z Bogdanowskich 178-3-100 15R 17 Ż 31 DM 0
1 10 1835 Dederkały Maryanna Kwiatkowska Wołkowce c.Tomasza i Marianny z Niezwiskich 199 217 18 DW
23 4 1835 Kuniów Tekla Hałajkowska 79 Pererosłe synowie Tomasz i Jan, córki Anna, Barbara i Marianna R 101 V 22 0
12 6 1835 Turzysk Filip Kułaczyński 10/52 Turzysk s. Tomasza i Aleksandry z Pokotyluków 711 23 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0014.htm
5 7 1835 Radziwiłłów Maurycy Korsak 10/12 Radziwiłłów syn Tomasza i Anny z d. Lewandowska 821 241 12 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0243.htm
26 8 1835 Radziwiłłów Jan Tomaszewski 3 Batków syn Józefa i Nastazji 821 242 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0244.htm
29 4 1835 Ołyka Marianna Bojkowska 5/12 Pyszny Bór Tomasza i Apolonii z Krzeczkowskich 821 141 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0142.htm
18 11 1835 Wiszenki Bazyli Koralkowski 2 Rożyszcze r: Antoni i Anastazja z Tomaszewskich; poch: 20.11. 821 64a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0065.htm
22 11 1835 Wiszenki Szczepan Osowski 1 Rudnia r: Tomasz i Juliana z Kuczerów; poch: 24.11. 821 64a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0065.htm
3 3 1835 Ostrówki Marianna Tomaszewska 1 Równo c. prac. Dawida i Tekli z Wawrzyków 546 25 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0014.htm
3 3 1835 Łuck Jan Łatecki 3/52 Łuck s. Tomasza i Anieli 373 74 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0041.htm
9 6 1835 Łuck Julianna Piskorska 40 Łuck z Kuczyńskich. Wd. Tomasz, s. Piotr 373 89 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0048.htm
29 6 1835 Łuck Zofia Polanowska 1 Łuck c. Tomasza profesora Szkoły łuckiej i Teofili Augustynowicz 373 91 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0049.htm
25 8 1835 Łuck Tekla Ciechońska 12 Horodyszcze c. Tomasza i Julianny z Marszetów 373 97 61 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0052.htm
23 11 1835 Łuck Maria Nieczyporuk 55 Bodiaczów wd. Tomasz, potomstwa nie zostawiła 373 106 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0057.htm
24 11 1835 Łuck Marianna Wasilkowska 50 Bodiaczów wd. Tomasz, c. Marianna, Teodora 373 106 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0057.htm
2 12 1835 Łuck Ksawery Żydkowski 49 Kopcza żonaty, s.Tomasz, Mateusz, Kazimierz, c. Julianna, Jaryna, Marianna 373 108 82 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0058.htm
14 4 1835 Kisielin Aleksander Sewczyński 7 Muczułki s. prac. Tomasza i Anny z Hołaszkowskich 597 34 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0021.htm
21 10 1835 Kisielin Tomaszewski 54 Kupiczów prac., żona Antonina 597 37-38 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0022.htm
9 12 1835 Hołoby Karol Budkiewicz 98 Boguszówka wdowiec, dzieci: Tomasz, Jan, Jewdocha 850 257R/501 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0266.htm
7 4 1835 Sokul Paulina Kulicz 3 Kozin rodzice: pr. Tomasz i Marianna z domu Semen 821 45R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0046.htm
15 3 1835 Swojczów Konstanty Łaszczewski 4 Mołczanów s. sław. Tomasza i Maryanny z Bujorów 597 16 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0010.htm
8 4 1835 Swojczów Anna Łaszczewska 2 Mołczanów c. sław. Tomasza i Maryanny z Bujorów 597 17 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0010.htm
2 5 1835 Ostrówki Franciszka Mikołajczuk 3 Wola Ostrowiecka c. prac. Tomasza i Marianny z Woźniaków 546 27 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0015.htm
3 1 1835 Luboml Ignacy Mazur 2 Rymacze r. Tomasz, Anna Kohut 850 415 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0220.htm
14 1 1835 Luboml Katarzyna Kalisiewicz 11 Luboml r. Tomasz, Daria Żmijowska 850 415 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0220.htm
14 1 1835 Luboml Agnieszka Kutas 15/52 Jagodzin r. Tomasz, Franciszka Truś 850 416 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0221.htm
2 3 1835 Luboml Łukasz Macehoniuk 20/52 Kąty r. Tomasz, Franciszka Iwańczuk 850 419 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0222.htm
12 4 1835 Luboml Michał Iwczuk 3 Jagodzin r. Tomasz, Anna Kołtun 850 426 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0226.htm
6 9 1835 Luboml Jakub Szewczuk 1/52 Jagodzin r. Tomasz, Marianna Stasiuk 850 436 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0231.htm
25 2 1835 Zasław św. Jana Antonina Roszkowska 25 Borysów Mąż Tomasz, córka Marianna 178-3-101 14 8 Ż SK 27
31 5 1835 Zasław św. Jana Apolonia Tereszyńska 70 Zasław wdowa, syn Tomasz 178-3-101 17 28 Ż SK 32
20 6 1835 Zasław św. Jana Katarzyna Chocianowska 80 Borysów wdowa, córka Marianna, synowie Tomasz i Jan 178-3-101 17 32 Ż SK 33
12 8 1835 Zasław św. Jana Franciszek Krassowski 67 Borysów Żona, synowie: Tomasz, Mateusz, Jan, córki: Marianna, Franciszka 178-3-101 19 42 Ż SK 36
19 11 1835 Zasław św. Jana Faustyna Hałajkowska 10 Zasław Rodzice: Tomasz i Zofia z Czaplickich 178-3-101 21 57 Ż SK 40
12 12 1835 Zasław św. Jana Feliksa Hałajkowska 5 Zasław Rodzice: Tomasz i Zofia z Czaplickich 178-3-101 21 61 Ż SK 41
18 12 1835 Zasław św. Jana Dominika Hałajkowska 12/52 Zasław Rodzice: Tomasz i Zofia z Czaplickich 178-3-101 21 63 Ż SK 41
6 3 1835 Ostróg Marcjanna Kowalska 53 Ostróg z konwulsji, wdowa, zostawila syna Tomasza, corki Marianna i Urszula 171-1-8 32R 20 R
10 7 1835 Ostróg Antonina Oborska 5 Hurby z gorączki, corka Tomasza i Rozalii zd Kowalska 171-1-8 38V 60 R
29 8 1835 Ostróg Łukasz Bilecki 85 Miedzyrzecz ze starości, wdowiec, synowie Tomasz i Sebastian, Córki Marianna i Motra 171-1-8 41V 77 R
25 2 1835 Białogródka Anna Szyszkowska 40 Polachowa ur., z Mireckich, mąż Tomasz, synowie Stanisław, Józef, Jan i Ignacy, córki Marianna i Krystyna 178-03-101 133V 21 Ż DM
29 4 1835 Białogródka Anna Nawrocka 58 Białogródka ur., z Kwaśniewskich, wdowa po Kasprze, synowie Tomasz i Wincenty, córki Marianna i Salomea 178-03-101 137R 51 Ż DM
17 5 1835 Białogródka Marianna Winiarska 50 Polachowa ur., z Kozielskich, wdowa po Szymonie, synowie Tomasz i Jan, córka Klara 178-03-101 138V 62 Ż DM
25 8 1835 Białogródka Andrzej Sławecki 89 Rublanka ur., żona Justyna z Popławskich, synowie Tomasz i Daniel, córki Marianna i Wiktoria 178-03-101 142V 92 Ż DM
27 11 1835 Białogródka Marianna Kiryk 50 Zawadyńce prac., z Horczyńskich, mąż Oleksy, synowie Piotr, Marcin, Jan, Tomasz, Jan -2-gi i Aleksander 178-03-101 145R 112 Ż DM
8 12 1835 Lachowce Longin Mikołaj Kustowski 8/12 Kaszczyńce s. ur. Tomasza i Lucjanny z Granowskich 171-1-8 125V 72 R DM
23 2 1835 Bazalia Franciszka Tomaszewska 56 Czuchele ur., wdowa, synowie Jan i Roch 178-03-101 232R 23 Ż DM
26 3 1835 Bazalia Marianna Żaborowska 40 Bogdanówka ur., mąż Jan, synowie Grzegorz, Tomasz i Grzegorz, córka Joanna 178-03-101 254V 52 Ż DM
31 3 1835 Bazalia Augustyn Pawłowicz 5/12 Ordyńce s. ur. Tomasza i Tekli 178-03-101 254V 60 Ż DM
4 4 1835 Bazalia Franciszek Gałęzowski 2 Borszczówka s. ut. Tomasza i Apolonii 178-03-101 255R 63 Ż DM
7 4 1835 Bazalia Antoni Fedorowski 50 Bazalia ur., żona i córka wyznania greko-rosyjskiego, synowie Jan i Tomasz 178-03-101 255R 67 Ż DM
19 4 1835 Bazalia Tekla Pawłowicz 30 Ordyńce ur., mąż Tomasz, syn Jan, córki Marianna i Wiktoria 178-03-101 255V 79 Ż DM
30 8 1835 Bazalia Paulina Tomaszewska 8 Janówka c. ur. Andrzeja i Apolonii 178-03-101 258R 122 Ż DM
19 4 1835 Zasław św. Józefa Agnieszka Lubaszewska 65 Sulżyn wdowa po Tomaszu, córka Marianna 178-3-101 86 29 Ż SK
26 1 1835 Zasław św. Józefa Franciszek Tomaszkiewicz 2 Białopole Rodzice: Ignacy, Honorata Kowalska 178-3-101 91 56 Ż SK
11 8 1835 Zasław św. Józefa Apolonia Majewska 18 Berezne Rodzice: Dominik, Marianna Tomaszkiewicz 178-3-101 100 110 Ż SK
1 11 1835 Zasław św. Józefa Anna Tomaszkiewicz 6 Białopole Rodzice: Ignacy, Honorata Kowalska 178-3-101 103 128 Ż SK
25 11 1835 Zasław św. Józefa Rozalia Skibicka 1 Sławuta Rodzice: Tomasz Helena Linczewska 178-3-101 106 142 Ż CK
26 12 1835 Zasław św. Józefa Bazyli Maiewski 4 Berezne Rodzice: Dominik, Marianna Tomaszkiewicz 178-3-101 109 156 Ż SK
9 6 1835 Łabuń Petronela Krzemińska 42 Kalenicze Wielkie Mąż: Tomasz, córki: Marianna, Katarzyna, Anna 178-3-101 160R 14 Ż 311 SK
1 9 1835 Butowce Aleksander Krynicki 6/12 Wierzbówka Rodzice: Tomasz, Julianna Sławecka 178-03-0101 228 32 Ż SK
24 2 1835 Ostropol Barbara Czarnecka 0,5 Ostropol Rodzice: Tomasz, Anastazja Tomaszewska 178-3-101 278R 16 Ż 519 SK
14 3 1835 Ostropol Tomasz Czarnecki 40 Ostropol Żona Anastazja z Tomaszewskich, Dzieci z pierwszego małżeństwa: Józefa, Marianna, Zofia, a z drugiego Piotr 178-3-101 279R 24 Ż 521 SK 0
26 3 1835 Ostropol Józef Czarnecki 12 Ostropol Rodzice: Tomasz, Anastazja (macocha) 178-3-101 280R 32 Ż 523 SK
5 4 1835 Ostropol Anna Wesołowska 55 Ostropol wdowa , syn Tomasz 178-3-101 280V 36 Ż 524 SK
22 8 1835 Ostropol Joanna Filipowicz 30 Józefówka z Kaniewskich, mąż: Tomasz 178-3-101 284V 68 Ż 531 SK
1 12 1835 Ostropol Teodor Chrząstowski 40 Ostropol Żona Klara z Lewańskich, synowie: Mieczysław, Benedykt, Tytus, Tomasz 178-3-101 286R 79 Ż 534 SK
5 4 1835 Ożohowce Marcin Mozdzierz 6 Jachnowice Rodzice: Tomasz, Marianna 178-3-101 293V 19 Ż 546 SK
1 1 1835 Wołoczyska Marianna Wesołowska 20 Korostów Mąż: Tomasz, bezdzietna 178-3-101 310 1 Ż 575 SK
27 2 1835 Wołoczyska Marianna Bednarz 15/52 Januszowce Rodzice: Tomasz, Katarzyna 178-3-101 312 27 Ż 579 SK
3 3 1835 Wołoczyska Antoni Białous 65 Januszowce Żona Marianna, dzieci: Platon, Tomasz, Motra, Marianna 178-3-101 312 31 Ż 579 SK
11 4 1835 Wołoczyska Agata Lewicka 48 Frydrykówka Mąż: Daniel, dzieci: Tomasz, Dionizy, Karol, Teofila, Józefa 178-3-101 313 46 Ż 581 SK
26 8 1835 Wołoczyska Anna Chmurowa 80 Wołoczkowce wdowa po Walentym, dzieci: Maciej, Sebastian, Tomasz, Magdalena, Marianna 178-3-101 317 107 Ż 589 SK
21 11 1835 Wołoczyska Aleksandra Kłos 1,5 Kopaczówka Rodzice: Tomasz, Marianna 178-3-101 318 121 Ż 591 SK
14 2 1835 Kupiel Kazimierz Mazur 65 Krzaczki Żona Tekla, synowie: Jan, Szymon, Antoni, Tomasz, Paweł 178-3-101 335 18 Ż 624 SK
13 3 1835 Kupiel Katarzyna Mazur 60 Słobudka Murowana wdowa po Tomaszu, dzieci: Antoni, Agnieszka, Katarzyna 178-3-101 336 32 Ż 626 SK
26 3 1835 Kupiel Szymon Kuś 46 Rabijówka Żona Rozalia z Kwiatkowskich, Dzieci: Adam, Józef, Michał, Tomasz, Grzegorz, Wojciech, Anastazja, Antonina 178-3-101 337 45 Ż 628 SK
3 4 1835 Kupiel Jan Sobkow 30 Pisarzówka Żona Horpyna, syn Tomasz 178-3-101 338 53 Ż 629 SK
9 4 1835 Kupiel Hipolit Krasuski 2 Sobkowce Rodzice: Tomasz, Marianna Żaburowska 178-3-101 338 56 Ż 630 SK
16 4 1835 Kupiel Jan Jakubowski 18 Czerniawa Rodzice: Tomasz, Tekla Iwińska 178-3-101 339 65 Ż 631 SK
17 4 1835 Kupiel Antonina Jakubowska 14 Czerniawa Rodzice: Tomasz, Tekla Iwińska 178-3-101 339 66 Ż 632 SK
19 4 1835 Kupiel Grzegorz Tomków 20 Kusznierówka Rodzice: Tomasz Szymkowy, NN 178-3-101 339 70 Ż 632 SK
5 5 1835 Kupiel Rozalia Szymkowa 43 Rabijówka wdowa , dzieci: Adam, Józef, Tomasz, Marcin, Andrzej, Jan, Marianna 178-3-101 340 74 Ż 633 SK 0
19 5 1835 Kupiel Anna Tkaczowa 58 Rabijówka Mąż: Tomasz, dzieci: Stanisław, Szczepan, Marianna, Katarzyna, Anna, Marianna 178-3-101 340 81 Ż 634 SK
20 8 1835 Kupiel Rozalia Maciejowa 50 Kloniny wdowa po Macieju Tomaszowym, dzieci: Michał, Jakub, Józef, Apolonia, Anastazja 178-3-101 342 101 Ż 637 SK
16 12 1835 Kupiel Tekla Kazimierzowa Mazur 60 Krzaczki wdowa po Kazimierzu, synowie: Jan, Szymon, Antoni, Tomasz, Paweł 178-3-101 344 130 Ż 642 SK
26 12 1835 Kupiel Marianna Biała 96 Pisarzówka wdowa , dzieci: Michał, Krzysztof, Józef, Tomasz, Agnieszka 178-3-101 345 134 Ż 643 SK
1 10 1835 Teofilpol Filip Wierzbicki 19/52 Ledochówka Rodzice: Tomasz, Klotylda Tomaszewska 178-3-101 386 60 Ż SK
3 1 1835 Kulczyny Agnieszka Drzewiecka 55 Krasiłów wdowa po Janie, synowie: Michał, Tomasz 178-3-101 364 1 Ż 680 SK
26 1 1835 Kulczyny Bazyli Kuczalski 60 Krasiłów Żona Marianna z Podolskich, dzieci: Kajetan, Ludwik, Tomasz, Katarzyna 178-3-101 365 9 Ż 682 SK
8 2 1835 Kulczyny Wojciech Mogiński 13 Krasiłów Rodzice: Tomasz, Marianna Wysocka 178-3-101 365 12 Ż 683 SK
2 5 1835 Kulczyny Michał Grześczuk 50 Kulczyny Żona Marianna z Kowalczuków, synowie: Tomasz, Antoni 178-3-101 368 35 Ż SK
25 8 1835 Kulczyny Marianna Siedlecka 82 Antoniny z Brzezińskich, wdowa Grzegorz, dzieci: Tomasz, Józefa, Agnieszka 178-3-101 370 50 Ż SK
12 10 1835 Korzec Katarzyna Tomaszczuk 5 Ołyczówka córka Franciszka i Agnieszka z domu Bagińska 245-1-9 95 67 R PW
5 11 1835 Korzec Wojciech Bieńkowski 95 Balarka Michijowska żona Julianna, synowie Piotr, Franciszek, Tomasz i Mikołaj, córka Marianna 245-1-9 96 74 R PW
18 11 1835 Korzec Marianna Radowska 57 Kamionka wdowa po Tomaszu, synowie Józef, Mikołaj i Antoni 245-1-9 97 81 R PW
18 12 1835 Korzec Julianna Bieńkowska 59 Balarka Michijowska wdowa po Wojciechu, synowie Piotr, Franciszek, Tomasz i Mikołaj, córka Marianna 245-1-9 99 89 R PW
24 12 1835 Korzec Ambroży Wroczyński 2/52 Majdan Kropiwnia syn Tomasza i Marianny z domu Puchalska 245-1-9 99 93 R PW
17 3 1835 Niewirków Stefan Bagiński 96 Medwedówka wdowiec,s.Tomasz,Grzegorz Mikołaj,Jan, c.Marianna 171-1-8 253 V 9 R AS
25 4 1835 Niewirków Maciej Kondracki 37 Antonówka ż.Marianna z Gilewskich, syn Tomasz,c.Marianna, Łucja,Antonina 171-1-8 253 V 12 R AS
21 1 1835 Krzemieniec Cecylia Rozwadowska 80 Krzemieniec sław., syn Tomasz, Grzegorz i Jan, córki Marianna, Józefa i Agnieszka 426-1-8 52R 7 T 1084 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994K-G?i=1083&cat=300453
27 2 1835 Krzemieniec Wojciech Rutkiewicz 60 Kołosowa prac., żona Marianna, synowie Tomasz i Jan 426-1-8 53R 13 T 1085 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994P-B?i=1084&cat=300453
9 2 1835 Starokonstantynów Andrzej Rudziewicz 83 Starokonstantynów Żona Aksena, Tomaszów 178-3-101 200 28 Ż SK
4 9 1835 Starokonstantynów Józef Stefanowicz 7 Hryhorówka Rodzice: Tomasz, Agata Lisowska 178-3-101 209 128 Ż SK
5 9 1835 Starokonstantynów Helena Wolska 60 Świnna z Tomaszewskich, wdowa po Jędrzeju, synowie: Józef, Kazimierz 178-3-101 209 129 Ż SK 0
28 10 1835 Starokonstantynów Konstanty Zibrowski 9/12 Starokonstantynów Rodzice: Tomasz (nieżyjący), Katarzyna Baranowicz 178-3-101 210 142 Ż SK
13 12 1835 Starokonstantynów Barbara Maryszczyna 56 Połowinniki wdowa po Kacprze, dzieci: Jan, Tomasz, Magdalena 178-3-101 212 167 Ż SK
3 3 1835 Międzyrzec Teodora Wurumzer 65 Rusywel zd.Jackiewicz, mąż Maksymilian,s. Karol i Tomasz, c.Anna, Kassylda, Franciszka, Marianna 171-1-8 235V 6 R AS
6 5 1835 Międzyrzec Rozalia Murga 33 Worobiówka zd,Piotrowska,ż.mieszcz.Tomasza, s.Józef i Stanisław, c.Ewa i Katarzyna 171-1-8 239R 26 R AS
16 7 1835 Międzyrzec Apolonia Maciejewska 56 Żeleżnica mąż Grzegorz, s.Tomasz i Wincenty, c.Anna 171-1-8 241R 39 R AS
18 8 1835 Aleksandria Józefa Przyłuska 1 Kamienna Góra c. Tomasza i Petroneli z Belinów 171-1-8 177V 11 R 184 DM
4 7 1836 Ostrówki Marcin Gołaski 36 Ostrówki prac., żona Marianna z Kruków, synowie kazimierz i Tomasz, córki Agnieszka i