Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1574 wyników dla: Rot

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
19 4 1799 Lubar Weronika Daszkowska 1,5 Lubar łacina, rodzice: Jan, Dorota 178-49-3 625R Ż Mg
31 8 1799 Lubar Dominik Kozicki 6/12 Karań łacina, rodzice: Andrzej, Dorota zd. Bilska 178-49-3 634V Ż Mg
26 5 1803 Kuniów Lambert Józef Sienkiewicz 6/52 Kuniów s. ur. Michala i Doroty 297-1-086 4V Ł
30 12 1804 Kuniów Marianna Bartoszewicz 4 Borowiczka c. Jana i Doroty 297-1-086 7V Ł
24 3 1811 Kuniów Grzegorz Chwoina 2 Martynie s. prac. Piotra i Doroty 297-1-086 25R Ł
7 1 1815 Kuniów Paweł Chojna 2,75 Martynie s. mieszcz. Piotra i Doroty 297-1-086 40V Ł
1 3 1819 Krzemieniec Marianna Telatycka 1,5 Smolarnia Szepetyńska c. Tomasza i Doroty 299 90 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0049.htm
30 3 1819 Kuniów Paweł Choina 1 Martynie s. prac. Piotra i Doroty 297-1-086 51R-V Ł
12 4 1821 Dubno Zofia Mikrotowicz 5 Dubno c. Jakuba i Doroty, pracowici 65 10 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0006.htm
23 2 1824 Krzemieniec Honorata Tylutycka 4 Marcinówka c. Tomasza i Doroty 299 176 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0094.htm
12 8 1824 Krzemieniec Eleonora Adamowicz 1 Krzemieniec c. Ludwika i Doroty 299 187 99 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0099.htm
2 5 1824 Krotoszyn Marianna Krukowska 0,5 Krotoszyn c. Dominika i Anny z d. Grot 717L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20717/pages/PL_1_301_717_0001.htm
5 9 1825 Krzemieniec Anna Telatycka 7 Marcelówka c. Tomasza i Doroty 299 222 121 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0117.htm
1 7 1826 Krzemieniec Domicela Kowalczuk 0,5 Krzemieniec c. Józefa i Doroty 299 242 102 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0127.htm
20 9 1827 Kołki Honorata Przybyszewska 1,5 Majdan Krasnowolski r: Jakub i Anna z Sulikowskich; 21.09. Doroteusz Filipowicz - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 110 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0110.htm
10 11 1827 Kołki Ewa Karaziej 40 Kołki z d. Gorajewska, sław., poz. M. Iwana Karazieja, s. Omelna i Niczypora; 11.11. Doroteusz Filipowicz - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 111a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
18 11 1827 Kołki Marianna Ihnatiuk 25 Trościaniec prac., poz. M. Andrzeja J. i s. Bazylego; 20.11. Doroteusz Filipowicz - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 111 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
23 2 1827 Łuck Jędrzej Chabłowski 70 Krupa Wdowiec po Mariannie, synowie: Jędrzej, Jan, córki: Bogumiła, Dorota, Anna. 813 28 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0029.htm
30 12 1827 Łuck Tomasz Dmuchowski 2/52 Łuck s. Doroty wolnego stanu 813 42a 94 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0043.htm
11 2 1827 Hulewicze Jakub Nazaruk 2 Czersk s.prac. Franciszka i Doroty 131 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0001.htm
9 2 1827 Koblin Józef Wróblewski 60 Młynów żona Petronela z Horodyńskich, syn Franciszek, c. Wiktoria, Tekla i Dorota 813 216 1 MO RK JJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0219.htm
14 4 1827 Dederkały Felicjanna Perkładowska 42 Szkrobotówka w połogu, ur., z Janiszowskich, mąż Franciszek Perkładowski Rotmistrz Wojsk, pozostawiła po sobie 2 synów i 6 córek 01-6 1V 9 T 838 DM
27 9 1827 Krzemieniec Antonina Haraszewicz 4 Krzemieniec c. Gabriela i Doroty 01-6 17V 136 T 886 DM
29 3 1827 Białogródka Ludwika Krotewicz (Kretowicz) 50 Puzyrki Małe ur., z Ostrowskich, mąż Franciszek, synowie Kajetan i Paweł, córki Franciszka, Konstancja i Małgorzata 178-03-93 68V 22 Ż DM
18 12 1827 Białogródka Jan Białokur 2 Krzyworudka s. ur. Wincentego i Doroty z Wojtkiewicżów 178-03-93 77R 96 Ż DM
12 4 1827 Zasław, Św. Józefa Marianna Grudzińska 11 Zasław Mateusza i Doroty z Tomaszewskich 178-3-93 48 37 Ż MO 95
15 4 1827 Zasław, Św. Józefa Jakub Romanowski 38 Zasław pozostawił wdowę Dorotę z Wiszniewskich i dzieci z I m. Aleksandra, Waleriana, Tomasza oraz Katarzynę i Juliannę 178-3-93 49 38 Ż MO 96
23 4 1827 Zasław, Św. Józefa Dorota Romanowska 1 Zasław Jakuba i Doroty z Wiszniewskich 178-3-93 49 39 Ż MO 96
15 7 1827 Horodyszcze Józefa Janiszewska 1 par. Horodyszcze córka Doroty 178-3-93 98 36 Ż MO 193
5 3 1828 Wiszenki Jadwiga Biernacka 70 Budki Wiszeneckie poz. s. Klemensa i c. Ewę i Dorotę; 6.03. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
21 11 1828 Opalin Wojciech Brajczewski 78 Polenca rotmistrz b. wojsk polskich, wdowiec 513 6 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0004.htm
1 1 1828 Annopol Marianna Słoniewska 2 Sknyt Wielki c. Ur. Bazylego i Doroty Dworeckiej 171-1-1 139R 1 R Mg
21 4 1828 Annopol Piotr Maklak 60 Hubelce Ur., żona Dorota z Jabłońskich, zost. c. Anielę 171-1-1 141V 29 R Mg
5 2 1828 Aleksandria Stanisław Żera 73 Swiatije Ur, zost. żonę Dorotę 171-1-1 182R 2 R Mg
28 11 1828 Deraźne Stanisław Chomin 20 Chołoniewicze Sł., stanu wolnego, sierota 171-1-1 204V 16 R Mg
12 1 1828 Międzyrzec Agnieszka Zielińska 56w Międzyrzec Ur., wdowa po Piotrze, zost. z 1 małż. z Ur. Józefem Koz....córkę Mariannę żonę Ur. Feliksa Czerwińskiego oraz z 2 małż. syna Marcelego i córkę Dorotę 171-1-1 244V 5 R Mg 7137
27 2 1828 Białogródka Marianna Stawska 25 Ledzianka ur., z Tomaszewskich, mąż Mateusz, córki Tekla, Dorota i Marianna 178-03-94 85R 27 Ż DM
23 2 1829 Szumbar Barbara Moroz 4 Szumbar c.Jana i Doroty 199 290 6 571
8 3 1829 Radziwiłłów Mateusz Trzeciak 50 Radziwiłłów wcześniej protestant 815 293 10 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0298.htm
20 5 1829 Ołyka Tomasz Bortnowski 50 Ołyka rotmistrz dworu, stanu wolnego 815 177 18 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0181.htm
3 6 1829 Łuck Józefa Polanowska 64 Łuck opiekunka chorych i sierót w Domu Miłosierdzia przy Katedrze Łuckiej 815 37 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
19 7 1829 Łuck Agnieszka Korzeniowska 50 Łuck z Roszkowskich. Wd. Józef Franciszek Krzywiński Korzeniowski - archiwista sądowy, 2c. Dorota Tekla, Joanna Józefa, 1s. Wincenty Erazm 815 38 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
8 9 1829 Łuck Maciej 4 Łuck sierota, wychowaniec Jakuba Paprockiego 815 42 95 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0042.htm
17 12 1829 Łuck Joachim Stefanowicz 59 Wólka wd. Dorota Bereźniewicz, s. Michał, c. Fiedorowa zamężna 815 48 141 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0048.htm
24 12 1829 Łuck Katarzyna Mikler 49 Olszany z Narodosławskich. Pozostali: wd. Dionizy, s. Józef, Jan, Ludwik, Edward, c. Dorota, Anna 815 48 145 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0048.htm
1 7 1829 Krzemieniec Stanisław Wieleżyński 50 Andruha Wielka żona ur. Marianna Krotowicz 01-7 63V 443 T 932 DM
2 10 1829 Krzemieniec Paulina Peltiers 1 c. Wlm Józefa i Rozalii z Protaszewiczów 01-7 69V 505 T 938 DM
8 2 1829 Szumsk Kazimierz Kopnowicz 2 Huta Szumska s. prac. Andrzeja i Doroty z Jadlińskich 245-1-3 401R 129 R
7 12 1829 Szumsk Wiktoria Krajewska 2,5 Huta Surażska z glistów, c. prac. Antoniego i Doroty z Adaszyńskich 245-1-3 410V 203 R
11 4 1829 Krzywin Michał Baszyński 50 Rypiszcze Ur., ż. Dorota z Borkowskich, 3s. Mateusz, Augustyn, Jan oraz 2c. Marianna i Aniela 171-1-2 35V 6 R Mg
19 8 1829 Białogródka Maciej Witkowski 40 Szelwów ur., żona Marianna z Hurkowskich, córki Barbara i Dorota 178-03-95 96R 44 Ż DM
20 9 1829 Lachowce Kajetan Grotowski 109 Okniny szlachetnego stanu kawaler 171-1-2 110R 40 R DM
29 12 1829 Lachowce Łukasz Dąbrowski 2 Denysówka s. ur. Jana i Doroty z Jezierskich 171-1-2 112V 69 R DM
14 1 1829 Bazalia Marcin Krotewicz 80 Łazuczyn Mały ur., zmarł nagle, wdowiec, pzostawił syna Jana 178-3-95 237R 7 Ż DM
29 1 1830 Szumbar Jan Moroziuk 6 Szumbar s. Doroty 199 294 4 591
25 6 1830 Szumbar Leon Moroziuk 1/52 Szumbar s.Doroty 199 296 12 599
19 8 1830 Ptycza Józef Wróblewski 14 Werba chłopiec kuchcik, rodziców niewiadomych z imienia, sierota 816 205R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0210.htm
5 9 1830 Turzysk Marianna Czyżewska 4 Radowicze c. Mikołaja i Katarzyny, sierota 845 336V 100 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0330.htm
30 4 1830 Radziwiłłów Józef nn 5 Batków sierota 816 194a 16 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0198.htm
16 11 1830 Przewały Józef Kusiński 50 Stawki żona Pelagia, s. Łukasz, c. Dorota, Barbara, Zuzanna 845 327V 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0321.htm
15 6 1830 Dederkały Urban Bóbr 26 Krzemieniec z nerwowej gorączki, Wlm Rotmistrz Gwardii Przybocznej Jego Imperatorskiej Mości, Marszałek powiatu dubieńskiego, parafianin Kościoła Szumbarskiego, żona Wlm hrabianka Klementyna Rzyszczewska 01-6 10R 13 T 846 DM
8 1 1830 Krzemieniec Anastazja Juszkiewicz 1/52 Marcelówka c. pr. Aleksandra i Doroty z Lisieckich 01-7 76V 571 T 945 DM
24 4 1830 Krzemieniec Antoni Hackiewicz 40 Krzemieniec Rotmistrz Mariampolskiego Husarskiego Pułku, Kawaler Orderu św. , żona Klementyna z Podfilipskich, córka Leonilda i Aleksandra, parafianin (Cudnów) 01-7 81R 614 T 949 DM
20 6 1830 Krzemieniec Honorata Kurowska 38 Andruha Wielka ur., mąż Faustyn Rotmistrz WR, syn Cezary 01-7 83R 635 T 951 DM
19 8 1830 Krzemieniec Ludwika Protasiewicz 1/12 Krzemieniec c. sł., Jana i Zuzanny 01-7 87R 679 T 955 DM
2 9 1830 Szumsk Stanisław Kupniewicz 17 Hucisko Surażskie rodz. Wincenty i Dorota zd. Mikiczuk 245-1-4 396R 283 R RK
21 11 1830 Szumsk Ludwik Bruczkowski 40 Litowiszcze żona Aleksandra zd. Dobrotworzyńska, dzieci: Hipolit, Jan, Marianna, Paulina, Agnieszka 245-1-4 398R 299 R RK
8 9 1830 Krzywin Stanisław Link 0 Sielce z bliźniąt, s. Prac. Wincentego i Melachii z Łebediuk (G-R), ur. 8.09.1830, chrzest z wody, umarł wkrótce po urodzeniu 171-1-3 46V 17 R Mg
8 9 1830 Krzywin Jan Link 0 Sielce z bliźniąt, s. Prac. Wincentego i Melachii z Łebediuk (G-R), ur. 8.09.1830, chrzest z wody, umarł wkrótce po urodzeniu 171-1-3 46V 17 R Mg
5 2 1830 Horyńgród Leopold Malinowski 5 Garbarnia Rasnicka sierota, rodzice: Ucz. Klemens i Marianna, nieżyjący 171-1-3 190R 1 R Mg
8 2 1830 Ostróg Karolina Paszkowska 1 Dorohoszcza rodzice Jan i Dorota zd. Mogaszewska 171-1-3 24R 11 R MZ
21 1 1830 Topory Józef Siemaszko 89 Berezianka ze starości, wlm., s. Jana, Rotmistrz wojsk polskich, żona Helena z Czartoryskich c. Wiktora, potomstwa nie zostawił 178-51-339 414 2 Ż EH
26 1 1831 Turzysk Rozalia Boratyńska 78 Radowicze wdowa po Janie, s.Benedykt, Grzegorz, Jan c.Julia, Dorota 846 240V 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
23 4 1831 Ołyka Dominik Wróblewski 68 Żorniszcze wdowiec, synowie Prot i Hilary i c. Teofila 817 320 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
16 2 1831 Kozin Andrzej Pasecki 86 Budy Stare prac., żona Helena, synowie Wojciech, Jan i Wawrzyniec, córki Marianna i Dorota 298 19 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0010.htm
19 8 1831 Horochów Joanna Eleonora Korzeniowska 1/12 Boryszkowicze c. wlm. Erazma kapitana Korpusu Litewskiego Żytomierskiego Pułku Piechoty i Doroty 846 86V 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0088.htm
29 1 1831 Czartorysk Maryanna Protasiewicz 45 par. Czartorysk z Togórskich; poz. m. Augustyna; poch: 31.01. 817 11 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0094.htm
2 11 1831 Krzemieniec Kasper Kozłowski 5 Krzemieniec s. sł., Jędrzeja i Doroty z Stadnickich 01-7 112V 208 T 981 DM
9 11 1831 Krzemieniec Marianna Kozak 0,5 Folwarki Małe c. pr., Franciszka i Doroty 01-7 113R 211 T 981 DM
13 4 1831 Szumsk Antoni Jaroszewicz 50 Załuże żona Apolonia zd. Tomaszczuk, dzieci: Marianna, Dorota, Elżbieta 245-1-5 383V 38 R RK
25 4 1831 Krzywin Rozalia Krasucka 13 Rudnia Polańska córka Prac. Jana i Doroty z Kratiuków 171-1-4 40V 20 R Mg
24 4 1831 Krzywin Jan Krasucki 47 Rudnia Polańska Prac., żona Dorota z Kratiuków, syn Szymon, córka Katarzyna 171-1-4 40R 19 R Mg
18 6 1831 Ostróg Barbara Popardicz 5 Ostróg rodzice Adam i Dorota 1-171-4 28V 119 R MZ
23 7 1831 Białogródka Wincenty Białokur 40 Białogródka e. cholery, ur., żona Dorota z Wojtkiewiczów, syn Feliks i dwie córki - Dorota i (brak imienia) 178-3-97 100R 65 Ż DM
7 3 1831 Horyńgród Wiktoria Sołtysz (Sołtys) 60 Horyńgród Ucz., mąż Michał, 2 synów Józef i Sylwester oraz 4 córki Tekla, Marianna, Dorota, Katarzyna 171-1-4 175R 6 R Mg
26 2 1831 Lachowce Marianna Mirecka 1 Bisówka c. ur. Jan i Doroty z Więckowskich 171-1-4 106V 25 R DM
10 5 1831 Lachowce Jan Malinowski 84 Kaletyńce Wielkie ur., żona Marianna z Przewłockich, syn Wojciecj i córka Dorota 171-1-4 111R 73 R DM
6 5 1831 Zasław św. Jana Paweł Łysy 60 Zasław wolnego stanu sierota 178-3-97 21V 68 Ż DM
28 7 1831 Zasław św. Jana Katarzyna Górska 60 Suszne ur., z Modzielewskich, wdowa po Józefie, synowie Dominik, Jan i Paweł, córki Dorota, Eufrozyna, Antonina, Zofia i Marianna 178-3-97 22R 75 Ż DM
1 3 1831 Tuczyn Eliasz Tołkacz 28 Tuczyn s. Antoniego, kawaler, żołnierz Artylerii 3-Lekkiej Roty 171-1-4 229R 4 R DM
12 8 1832 Radziwiłłów Anna Serotyńska 60 Radziwiłłów wdowa po Aleksym 818 292a 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0299.htm
11 12 1832 Wiszenki Joanna Zylińska 5/12 Czołnica r: Mikołaj i Dorota z Chmielowskich; poch: 13.12. 818 116a 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0123.htm
27 4 1832 Włodzimierz Piotr Kozłowski 3 Ryławica s. ur. Jana i Doroty z Barczewskich 847 58 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0031.htm
27 9 1832 Kuniów Dominik Ziemblicki 2/12 Martyń s. Klemensa i Doroty z Sokołowskich 171-1-5 85 R 42 R
11 5 1832 Luboml Marianna Kraszczyńska 3 Luboml r. Józef, Dorota Błaszczuk 847 585 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0316.htm
20 2 1832 Krzemieniec Felicjan Erazm Popławski 68 Ludwiszcze ur., żona Dorota z Krajewskich, synowie Józef i Wojciech, córka Marianna 01-7 118R 28 T 986 DM
10 6 1832 Szumsk Marianna Gordzielewska 24 Bykowce z febry, ur., zd. Krotewicz, mąż Józef Gordzielewski, dziecko: Agata 245-1-6 416V 64 R RK
26 6 1832 Lachowce Franciszek Mirecki 7/52 Bisóweczka s. ur. Jana i Doroty z Dzięckowskich 171-1-5 117V 58 R DM
27 11 1832 Lachowce Mateusz Grotczyński 74 Semenów wolnego stanu parafianin 171-1-5 121R 86 R DM
25 4 1833 Szumbar Xawery Sierota 17 Sosnówka 199 312 8 669
6 2 1833 Łuck Eugeniusz Zalewski 4 Teremne sierota 370 4 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0004.htm
21 2 1833 Szumbar Stefan Mrozicki 2/12 Szumbar s.Doroty 199 311 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0161.htm
1 6 1833 Dederkały Magdalena Olenecka 26 Szkrobotówka zm.nagle z apopleksji, panna, sierota służąca u Wlm Pieściorowskiego 01-6 21R 13 T 857 DM
26 1 1833 Krzywin Jan Gutkowski 42 Kołomla Prac., kawaler, syn Jędrzeja i Doroty z Zielińskich 171-1-6 47R 3 R Mg
25 1 1833 Białogródka Antoni Bujalski 40 Ledzianka ur., żona Marianna z Sławeckich, synowie Józef i Tomasz, córki Marianna, Dorota i Marcjanna 178-3-99 61V 9 Ż DM
7 3 1833 Białogródka Ludwik Starzyński 76 Waśkowczyki Wlm Rotmistrz Wojsk Polskich, Kawaler Orderu św. Stanisława, wdowiec po żonie z którą rozwiódł się, synowie z prawego małżeństwa Tytus i Edward 178-3-99 62V 28 Ż DM
9 6 1833 Białogródka Marianna Jagier 19 Kropiwno panna, c. ur. Stefana i Doroty z Szonerów 178-3-99 64V 54 Ż DM
4 7 1833 Białogródka Szymon Ceceniowski 79 Bisóweczka Wlm Stolnik Przemyski, żona Franciszka z Ostrowskich, pozostawił synów Kazimierza i Stanisława byłych Podsędków Powiatu Zasławskiego, syna Piotra Rotmistrza Wojsk Rosyjskich, córkę Mariannę Zarębinę 178-3-99 65V 61 Ż DM
23 1 1834 Łuck Kajetan Giżewski 43 Podhajce Wd. Dorota z Drzewińskich, s. Stanisław, c. Teresa 372 3 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0002.htm
25 12 1834 Ołyka Katarzyna NN 8 Dermanka córka Doroty o nieznanym nazwisku 820 137 78 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0141.htm
23 10 1834 Łuck Ludwika Drzewińska 83 Podhajce wd. po ś.p. Macieju, zostawiła s. Feliksa, Marcina c. Dorotę, Domicelę 372 33 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0017.htm
4 5 1834 Młynów Tekla Herman 25 Młynów sierota, panna 820 185V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0190.htm
29 5 1834 Młynów Wincenty Horain 67 Moszków żona Tekla z Byczkowskich, dzieci: Janusz, Aniela, Dorota, Emilia, Zuzanna, Joanna 820 186R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0190.htm
27 1 1834 Szumsk Piotr Ostrowski 1 Huta Surażska z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Dorota zd. Mostyńska 245-1-8 381R 2 R RK
24 4 1834 Szumsk Jędrzej Kupniewicz 60 Hucisko Szumskie z kolki, sł., żona Dorota zd. Cymbaluk, bezpotomny 245-1-8 382R 13 R RK
24 11 1834 Szumsk Katarzyna Dobrotworuk 10/12 Załuże z żołądka, pr., rodz. Serafin i Marianna zd. Tomczuk 245-1-8 384V 38 R RK
27 5 1834 Białogródka Jakub Krajewski 50 Ledzianka ur., żona Marianna z Ejsmontów, syn Tomasz i córka Dorota 171-1-100 97V 45 Ż DM
20 6 1834 Białogródka Barbara Tyszecka 87 Polachowa ur., z Kaszperskich, wdowa po Janie, synowie Dominik i Ignacy, córki Zuzanna i Dorota 171-1-100 98R 49 Ż DM
4 5 1834 Lachowce Stefan Piotrowski 42 Lachowce ur., żona Franciszka z Krotewiczów, syn Józef i Jędrzej, córki Aleksandra i Marianna 171-1-7 105V 16 R DM
23 2 1835 Kuniów Aleksander Popławski 60 Radohoszcz Mała żona Marianna z Jasińskich, synowie Celestyn, Józef i Karol, córka Dorota R 100 R 8 0
6 4 1835 Kuniów Jan Malinowski 49 Siekierzyńce żona Konstancja z Rutkowskich, synowie Karol i Maciej, córki Dorota, Agnieszka i Franciszka R 100 V 14 0
14 4 1835 Kuniów Tomasz Jaroszyński 40 Hucisko Nowe żona Dorota z Malinowskich R 101 V 21 0
27 11 1835 Młynów Rozalia 18 Pekałów sierota 821 191V 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0194.htm
20 6 1835 Zasław św. Jana Marianna Kozłowska 1,5 Borysów Rodzice: Jan i Dorota z Mondzylewskich 178-3-101 17 31 Ż SK 33
23 4 1835 Białogródka Anastazja Sławecka 7/365 Ledzianka c. ur. Mikołaja i Doroty z Prayzerów [w akcie ur. Preyzer] 178-03-101 137R 49 Ż DM
4 7 1835 Białogródka Katarzyna Wojtkiewicz 74 Tarnawka Wlm, z Pawłowskich, wdowa po Jerzym, synowie Zacheusz, Michał, Józef i Maksymilian, córki Salomea i Dorota 178-03-101 140R 71 Ż DM
7 5 1835 Bazalia Łucja Lepeszuk 10 Czuchele sierota, niezupełnego rozumu 178-03-101 256R 87 Ż DM
28 5 1835 Bazalia Marianna Antoniuk 18 Popowce sierota 178-03-101 256V 97 Ż DM 0
8 4 1835 Zasław św. Józefa Jan Tyszkowski 35 Zasław wdowiec po Honoracie, dzieci: Marianna, Dorota 178-3-101 86 26 Ż SK
12 1 1835 Zasław św. Józefa Julia Szatkowska 2 Sudełkowo Rodzice: Antoni, Dorota Janiszewska 178-3-101 91 54 Ż SK
18 1 1835 Zasław św. Józefa Antoni Szatkowski 31 Sudełkowo Żona: Dorota, dzieci: Krzysztof, Domicela, Marianna, Franciszka 178-3-101 91 55 Ż SK
25 2 1835 Zasław św. Józefa Marianna Szatkowska 2 Sudełkowo Rodzice: Antoni, Dorota Janiszewska 178-3-101 92 64 Ż SK
30 1 1835 Łabuń Gabriel Konczewski 27 Łabuń Żona: Dorota, 178-3-101 159R 2 Ż 309 CK
24 1 1835 Tuczyn Wojciech Sołtys 96 Tuczyn sławetny, wdowiec po Wiktorii z Zarębów, synowie Józef i Sylwester, córki Katarzyna, Teresa, Marianna i Dorota 171-1-8 165R 1 R DM
14 2 1835 Ożohowce Barbara Tkacz 12 Ożohowce Rodzice: Franciszek, Dorota 178-3-101 293R 8 Ż 545 SK
10 9 1836 Kuniów Feliksa, Klementyna Piotrowska 1 Kamionka c. Hilarego i Doroty Góreckiej R 94 V 29 ZP 0
5 12 1836 Kuniów Marcin Gutewicz 3/52 Hucisko Stare s. Wawrzyńca i Doroty Podhorodeckiej R 95 V 42 ZP 0
19 12 1836 Kuniów Andrzej Podhorodecki 70 Hucisko Stare wdowa Teresa Garlikowska, s. Michał, Józef, Mikołaj, c. Dorota, Marianna, Rozalia R 97 R 54 ZP 0
4 3 1836 Turzysk Marianna Jagustyn 17/52 Radowicze c. Marcina i Doroty z Boratyńskich 712 25 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0015.htm
13 6 1836 Dederkały Jan Chrząstowski 60 Bykowce rotmistrz wojsk ros., żona Lucyna z Scijewskich, córki Paulina i Kamila 54 251 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0134.htm
10 2 1836 Luboml Anna Protasiewicz 45 Luboml ur. Kontowska 851 555 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0306.htm
4 9 1836 Krzemieniec Faustyn Kurowski 50 Krzemieniec z paraliżu, emeryt. Rotmistrz i Kawaler Wojsk Rosyjskich, syn Cezar 01-10 58V 78 T 119 DM
16 10 1836 Krzywin Franciszek Wąsowicz 84 Januszówka JW., hrabia, dawniej rotmistrz Gwardii Koronnej, żona Marianna z Pruszyńskich, zost. wnuków i prawnuków 171-1-9 71V 14 R Mg
5 8 1836 Ostróg Mikołaj Krotowski 2 Borszczówka s. szlachetnych Eliasza i Pauliny 171-1-9 35V 53 R DM
1 2 1836 Białogródka Florian Pawłowski 2 Białogródka s. ur., Wacława i Doroty z Malinowskich 178-03-106 139V 12 Ż DM
20 11 1836 Białogródka Joanna Niewodzińska 1 Polachowa c. ur. Piotra i Doroty z Baranowskich 178-03-106 146V 69 Ż DM
21 6 1836 Lachowce Katarzyna Mirecka 8 Bisówka c. ur. Jana i Doroty z Więckowskich 171-1-9 115R 20 R DM
15 12 1836 Lachowce Aleksander Oryszewski 80 Książęcin 1-dw., żona Dorota, synowie Wincenty, Michał, Jan, Józef i Grzegorz, córka Agnieszka 171-1-9 117R-117V 39 R DM
16 9 1836 Tuczyn Jan Gałęzowski 15 par. Tuczyn sławetny, kawaler, sierota syn śp. Marcina i Marianny 171-1-9 167V 20 R DM
30 11 1836 Tuczyn Andrzej Murawski 85 Janin ur., żona Rozalia z Łukomskich, syn Wincenty, córki Tekla, Agata, Urszula, Magdalena i Dorota 171-1-9 168V 31 R DM
20 8 1837 Horochów Marianna Różyłło 10/365 Horochów c. sław. Tomasza i Doroty z Chojeckich 75 78 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0042.htm
24 1 1837 Ołyka Magdalena Słodkowska 77 Pyszny Bór z Domalewskich, żona Wawrzyńca, dzieci: Franciszek, Dorota za Wawrzyńcem Sawickim i Agnieszka za Piotrem Ostrowskim 823 148 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0156.htm
25 1 1837 Ołyka Joanna Sawicka 3 Dermanka Wawrzyńca i Doroty ze Słodkowskich 823 148 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0156.htm
18 8 1837 Łuck Józef Bałkowski 12 Łuck Sierota 374 88 72 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0050.htm
1 2 1837 Lachowce Julianna Dąbrowska 4 Denisówka c. urodz. Jana i Doroty z Jezierskich 171-1-10 124R-124V 11 R DM
7 1 1837 Białogródka Jędrzej Kamiński 68 Jakimowce ur., żona Franciszka z Czajkowskich, synowie Franciszek, Piotr, Prot, Apolon, Józef i Jędrzej, córki Anna, Zuzanna, Julianna i Justyna 178-03-108 167R 1 Ż DM
16 1 1837 Białogródka Franciszka Szpalińska 50 Polachowa ur., z Halmonów, mąż Feliks, synowie Stefan i Karol, córka Dorota 178-03-108 167R 4 Ż DM
11 2 1837 Równe Marianna Majchrowska 38 Helczin ur., z Olszańskich, mąż Marcin, synowie Antoni i Jędrzej, córki Julia, Marianna, Dorota i Klara 171-1-10 144R 6 R DM
26 8 1837 Tuczyn Katarzyna Szymańska 12 Tuczyn córka zmarłych rodziców, sierota 171-1-10 185V 17 R DM
29 11 1838 Kuniów Jan Telicki 1 Teremne s. Łukasza i Teresy z Chamrotów R 92 R 33 ZP 0
18 2 1838 Targowica Anastazja Protopowicz 18 mies Podhajce c. Jana i Julianny Hryniewicz 824 227 V 6 ZP 0
26 2 1838 Turzysk Antonina Jagustyn 0,5 Radowicze c. Marcina i Doroty z Buraczyńskich 714 16 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0011.htm
6 4 1838 Włodzimierz Apolonia Jędrzejewska 13 Włodzimierz sław., sierota po Tomaszu i Teresie z Stepkowskich 853 54 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0030.htm
7 4 1838 Kołki Jan Bolec 89 Kukły "w" po Agnieszce, poz. 3 s. Jana, Kazimierza i Antoniego, c. Dorotę; poch: 10.04. 824 69a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0070.htm
2 4 1838 Luboml Stanisław Dorotko 57 Binduga 853 558 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0313.htm
19 6 1838 Luboml Anna Błaszczuk 4 Kąty r. Franciszek, Dorota Prończuk 853 568 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0318.htm
7 3 1838 Krzywin Klara Gutkowska 37 Kołomla Sł., panna, c. zmarłych Jędrzeja i Doroty z Zielińskich 171-1-11 61R 10 R Mg
12 3 1838 Ostróg Marianna Jankowska 4/12 Choteń c. Wincentego i Doroty z Kopczyńskich 171-1-11 35V 43 R DM
28 10 1838 Białogródka Jan Jaśko 80 Suchorzyńce prac., żona Dorota z Mazurów, syn Stefan i córka Agnieszka 178-3-110 163V 71 Ż DM
9 1 1839 Dąbrowica Anna Jankowska 1,5 Karpiłowa r: Józef i Dorota z Frankowskich; poch: 11.01. 825 116 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0122.htm
25 3 1839 Deraźne Wiktoria Kopiej 32 Zahułek sierota, panna 879 190 V 4
16 8 1839 Niewirków Jan Chwalkowski 3 Bystrzyca s. Onufrego i Doroty z Szczandskich 879 272 V 22
25 7 1839 Horyńgród Kajetan Murawski 9 Mikulin s. uczciwych Franciszka i Doroty 879 147 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0149.htm
17 7 1839 Wiszenki Antonina Zielińska 2 Czołnica r: Mikołaj i Dorota z Chmielewskich; poch: 20.07. 825 63a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0065.htm
25 8 1839 Młynów Jan Czyż 61 Dobratyn żona Dorota, dziecko: Kajetan 825 178R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0186.htm
16 3 1839 Annopol Jan Rott 70 Dołżek kollegskij registrator, wdowiec po Karolinie z Macińskich, syn Jan Kanty, córki Dorota, Marianna i Franciszka 879 103 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0105.htm
29 3 1839 Kuniów Konstancja Malinowska 70 Siekierzyńce z Rutkowskich, wdowa, syn Karol, córki Dorota, Agnieszka i Franciszka 879 61 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0063.htm
13 10 1839 Białogródka Jan Teleżynski 36 Białogródka ur., żona Dorota z Lepczyńskich, synowie Włodzimierz i Jan, córka Marianna 178-3-112 145R 71 Ż DM
13 11 1839 Białogródka Marta Romanowska 3/12 Kuczmanówka c. sławetnych Tomasza i Joanny z Krotowiczów 178-3-112 145V 76 Ż DM
1 7 1840 Sielec Marta Krotkiewicz 62 Sielec z Szyprykiewiczów, ur., mąż Jan - proboszcz, synowie Józef i Adam, córki Agnieszka, Wiktoria i Tekla 573 13 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0008.htm
4 8 1840 Kuniów Anna Zakrzewska 60 Radohoszcza Mała z Podgruszeckich, mąż Andrzej, syn Ludwik, córki Agnieszka, Dorota i Brygida 880 60 R 27
17 6 1840 Deraźne Maksym Kulpiński 40 Podłużne żona Dorota, synowie Leon, Aleksander, Mikołaj, Jan i Dominik 880 172 R 11
12 1 1840 Międzyrzec Ulana Lewandowska 18 Czudnica c. Szymona i Doroty z Płomińskich 880 223 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0241.htm
12 3 1840 Sielec Jan Krotkiewicz 42 Sielec ur., wdowiec po Rozalii z Zawadzkich, bez potomstwa 573 11 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0007.htm
5 4 1840 Kołki Agnieszka Bolcew 84 Medweżyn Wielki, par. Czartorysk z Tylczyńskich; "w", poz. 3s. Jana, Kazimierza, Antoniego, c. Dorotę; 826 99 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0100.htm
12 5 1840 St. Oleksiniec Mateusz Cyroniuk 83 Nowy Taraż żona Dorota, syn Szymon, córka Rozalia 871 536 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0283.htm
14 2 1840 Krzemieniec Józef Kozłowski 9/52 Folwarki Wielkie s. Jędrzeja i Doroty 871 410 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0215.htm
21 2 1840 Kisielin Apolonia Ziółkowska 70 Kisielin poz. m. Xawerego, 3s. Stefana, Wincentego i Piotra, 2c. Dorotę i Praxedę; poch: 23.02. 855 165a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0170.htm
17 3 1840 Nowogród Wołyński Aleksandra Wachowska 70 Rudnia Cwilska z Sywkowskich, wdowa po Jędrzeju, synowie Józef, Antoni, Stanisław i Roman, córki Maryanna, Teresa i Dorota 871 87 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
11 2 1840 Krzywin Anna Moszyńska 63 Krzywin z Żołkowskich, mąż Jakub, synowie Maciej, Antoni i Józef, córki Dominika, Tekla, Dorota i Cecylia 880 33 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0035.htm
28 12 1840 Krzywin Rozalia Słoniewska 3 Budki Nowe c. Bazylego i Doroty z Dworeckich 880 36 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0037.htm
21 9 1840 Włodzimierz Piotr Miniusz 30 Włodzimierz żołnierz Rewelskiego Jegierskiego Pułku 12. roty, potomstwa nie zostawił 855 49V 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0053.htm
23 12 1841 Wyszogródek Jakub Tejzarowicz 60 Wereszczaki żona Marianna z Sydorczuków, synowie Józef i Ludwik, córki Katarzyna, Apolonia, Franciszka, Dorota, Róża 872 685 32
9 10 1841 Dederkały Tekla Najczuk 3/52 Dederkały Małe c.Tomasza i Doroty z Lokockich 872 825 14
24 1 1841 Nowogród Wołyński Marianna Nowakowska 7/12 Zwiahel c. ur.Jana i Doroty z Skrypczuków 872 91 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0050.htm
21 4 1841 Korzec Katarzyna Parczewska 17 Kilikisów c. Adama i Doroty 872 266 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0142.htm
12 4 1841 Korzec Ignacy Lewkowicz 98 Koszelów wdowiec po Rozalii z Moklaków, syn Dominik, córki Teressa, Dorota i Wiktorya 872 265 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0141.htm
24 11 1841 Ostróg Jan Jankowski 3 Choteń s. odnodworców Wincentego i Doroty z Kopczewskich R 29 R 108 0
4 3 1841 Turzysk Apolonia Brodnicka 42 Dolsk z Tońskich, ur., mąż Wincenty. synowie Tomasz, Andrzej i Albert, córki Dorota, Justyna i Marianna 856 376 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0205.htm
3 11 1841 Kołki Agnieszka Bolcowa 45 Medweżyn Wielki poz. c. Dorotę; poch: 06.11. 827 95a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0097.htm
23 12 1841 Wyszogródek Jakub Tejzarowicz 60 Wereszczaki żona Marianna z Sydorczuków, synowie Józef i Ludwik, córki Katarzyna, Apolonia, Franciszka, Dorota, Róża 872 685 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0362.htm
16 2 1841 Krzemieniec Antoni Bednarczuk 53 Folwarki Małe dzieci: Antoni, Leon, Dorota, Anna 872 442 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0234.htm
13 6 1841 Korzec Klara Rudzka 45 Korzec z Nidermajerów, mąż Julian - rotmistrz wojsk rosyjskich, bez potomstwa 872 273 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0145.htm
18 10 1841 Lachowce Antoni Boguszewski 62 Lachowce Ksiądz, Protektor Generalny Klasztoru Lachowieckiego i jego mieszkaniec, pozostający w służbie 44 lata 178-49-17 30R 55 Ż DM
2 1 1841 Krzywin Agnieszka Kulikowska 69w Sielce z domu Zielińska, wdowa po Mikołaju, syn Józef, córka Dorota 171-1-12 39R 2 R Mg
13 2 1841 Krzywin Katarzyna Dziedzińska 4 Sielce córka Jana i Doroty z Kulikowskich 171-1-12 39R 4 R Mg
23 4 1841 Krzywin Karolina Dziedzińska 3 Sielce córka Jana i Doroty z Kulikowskich 171-1-12 40R 9 R Mg
11 4 1841 Równe Marianna Pągowska 60 Złotyjów Wlm, z Dworzańskich, wdowa po Bartłomieju Rotmistrzu Wojsk Polskich, potomstwa nie pozostawiła 171-1-12 128V 10 R DM
6 4 1842 Młynów Jan Juraha 39 Murawica Rotmistrz przechodzącego Sumskiego Huzarskiego Pułku 828 46R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0048.htm
2 2 1842 Kuniów Aniela Malinowska 1 Illaszówka c. Doroty 881 58 R 5
4 8 1842 Deraźne Jadwiga Brusilewicz 60 Wowcze z Chorążyczewskich, wdowa po Michale, synowie Wojciech i Stanisław, córki Marianna, Anna, Dorota, Tekla i Magdalena 881 252 V 23
25 8 1842 Deraźne Teresa Maćkiewicz 7 Podłużne c. Stanisława i Doroty z Terajewiczów 881 253 R 25
16 5 1842 Tuczyn Karol Kaczyński 20 Słoboda Krucha sierota, kawaler 881 203 V 14
22 3 1842 Szumsk Józef Wereszczyński 64 Iserna żona Dorota z Wesołowskich, syn Jan, córki Marianna, Józefa, Łucja i Urszula 873 604 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0313.htm
17 3 1842 Kamień Koszyrski Zofia Siemaszko 108 Olble Ruskie z Jankowskich, wlm., wdowa po Józefie rotmistrzu b. kawalerii pow-ej, synowie Augustyn i Tadeusz, córka Wiktoria 175 21 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0013.htm
18 4 1842 Połonne Franciszka Dzierzyńska 3 Barbarówka c. ur. Tomasza i Doroty 873 363 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0187.htm
21 3 1842 Korzec Katarzyna Łykus 1,5 Kobyla c.Franciszka i Doroty z Gniewskich 873 180 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0095.htm
1 10 1842 Korzec Józef Masalski 1,5 Korzec s. Józefa i Doroty z Tomaszewskich 873 197 75 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0103.htm
12 1 1843 Annopol Ksawery Pietnicki 88 Annopol rotmistrz wojsk rosyjskich, wdowiec po Teresie, synowie Ferdynand, Leonard i Antoni, córki Józefa, Celestyna, Marianna i Aleksandra 882 113 V 5
10 10 1843 Równe Sylwester Krynicki 1/365 Barmaki sierota 882 132 R 21
18 7 1843 Horyńgród Marcelina Murawska 1.5 Horyńgród s. Franciszka i Doroty 882 148 R 10
22 4 1843 Stepań Teodor Zawojski 38 Mydzk żona Dorota z Płąskowskich, syn Władysław, Roman i Izydor małoletni 882 206 V 9
22 2 1843 Deraźne Józefa Horoszkiewicz 3/52 Balarka c. Grzegorza i Doroty z Skierniewskich 882 188 V 3
10 4 1843 Korytnica Łukasz Zaniewski 80 Kładniów wdowiec, 2 córki: Dorota wdowa i Katarzyna zamężna 216 11 2 DW
20 5 1843 Krzywin Stanisław Dziedziński 1/12 Sielec s. Jana i Doroty z Kulikowskich 882 41 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0042.htm
6 10 1843 Turzysk Marianna Jawgustyn 1 Radowicze c. Mariana i Doroty z Boraczyńskich 719 14-15 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
4 11 1843 Szumsk Jakub Tomciuk 1 Załuże s. Tomasza i Doroty z Szlosarczuków 874 777 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0394.htm
9 1 1843 Szumbar Jan Jurkow 26 Szumbar sierota, żona Ruska 625 250 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0132.htm
1 3 1843 Kisielin Ksawery Ziółkowski 85 Kisielin "w" po Apolonii z Swigotowskich; poz. 3s. Stefana, Wincentego i Piotra, 2c. Dorotę i Praxedę; poch: 19.03. 858 191 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0101.htm
24 4 1843 Kisielin Ewa Antoniowa 60 Dorosienie z Niewiadomskich; "w" poz. 4c. Marię, Małgorzatę, Dorotę i Helenę; poch: 26.04. 858 192 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0101.htm
30 5 1843 Kisielin Michał Cezar Ronikier 32 Kupiczów em. rotmistrz, hrabia, poz. brzemienną ż.Katarzynę z Lewanidów; poch: 08.06 w Maciejowie. 858 193 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0102.htm
14 10 1843 Korzec Konstancja Markiewicz 13 Ochmanówka sierota 874 265 62 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0135.htm
18 12 1843 Korzec Szymon Bronak 58 Storożów żona Dorota z Kowalewskich, synowie Roman, Wiktor, córki Kamila, Zofia, Klara, Antonina 874 270 76 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0138.htm
21 5 1843 Jampol Jakób Suwałka 70 Juźkowce wdowiec po Jadwidze, syn Maciej, córki: Dorota i Anna 874 683 23 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0345.htm
19 5 1843 Nowogród Wołyński Michał Czerkas 1/12 Rudnia Talecka syn Jana i Marianny z Krotowskich 874 148 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0077.htm
5 4 1844 Deraźne Marianna Elsnerowa 50 Stawki z Malinowskich, wdowa, synowie: Wacław, Piotr, córki: Joanna, Dorota 883 182 V 10 B 0
16 2 1844 Lachowce Agnieszka Demska 80 Żemelińce z Drzymniackich, mąż Mikołaj, córki Julia, Marianna, Marianna i Dorota 883 104 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0107.htm
8 1 1844 Turzysk Maria Anna Wędełkowska 88 Dolsk z baronów Steyn Itlingen, 1.v. hr. Miączyńska, ozdobiona austriackim orderem Wielkiego Gwiaździstego Krzyża, wdowa po Romualdzie - rotmistrzu b.wojsk polskich, z 1-go małż. córka Anna Dalmirz pułkownikowa wojsk saskich 720 17 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0011.htm
8 3 1844 Sielec Jan Krotkiewicz 98 Sielec latynizowany księdz, proboszcz kościoła sieleckiego, wdowiec po Mariannie z Szyprykiewiczów, synowie Józef i Adam, córki Agnieszka, Wiktoria i Tekla 576 16 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0010.htm
12 8 1844 Ostróg Tekla Kędzierska 58 Ostróg z Babińskich, mąż Wincenty, synowie Ignacy, Kajetan i Józefat, córki Antonina, Dorota, Klementyna i Urszula 883 29 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0032.htm
25 8 1844 Ostróg Franciszka Jankowska 2 Balarka Choteńska c. Wincentego i Doroty z Kopczyńskich 883 29 R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0032.htm
13 7 1845 Horyńgród Józef Kalasanty Murawski 10/365 Horyńgród s. Franciszka i Doroty 884 168 V 6
6 4 1845 Kuniów Antonina Jakuszewska 50 Hucisko Nowe z Kozibrockich, mąż Michał, synowie Józef, Jan, Adam i Tomasz, córki Dorota, Marianna, Anna, Tekla, Katarzyna i Karolina 884 110 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0114.htm
22 7 1845 Krzywin Aniela Baszynska 18 Sielce Rodzice: Michał i Dorota z Borkowskich 884 68 14 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0070.htm
20 2 1845 Hulewicze Stefan Kobylański 53 Kaszówka prac., żona Helena z Kowalewskich, synowie Józef, Onufry i Jan, córki Rozalia, Dorota i Justyna 133 21 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0015.htm
18 12 1845 Hulewicze Wojciech Kuczyński 8/12 Majdan Hulewiczowski s. 1-dw. Pawła i Doroty z Grodzkich 133 31 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0020.htm
5 1 1845 Wiszenki Józef Krupicki 62 Słowatycze poz. ż. Dorotę z Buhajów, s. Kazimierza, c. Barbarę; poch: 08.01. 771 21 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0012.htm
16 7 1845 Wiszenki Marianna Zielińska 1 Budki Czołnickie r: Mikołaj i Dorota z Chmielewskich 771 25 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0014.htm
9 4 1845 Przewały Sabina Dorotiuk 7/52 Stawki c. Antoniego i Salomei z Brzozowskich 860 501 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0267.htm
18 6 1845 Młynów Józefat Frankowski 59 Dorohostaje Wielkie Odstawy Rotmistrz Wojsk Rosyjskich, żona Kornelia z domu Strojanowska, dzieci: Marceli, Antoni, Jan, Bronisław, Józefat, Marianna, Józefa, Rozalia 831 174V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0178.htm
22 5 1845 Łuck Wiktoria Lisikowska 15 Łuck z 1-dw., uboga sierota 381 37 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0020.htm
9 9 1845 Korytnica Józefa Chrzanowska 1,5 Kładniów c. Doroty 218 14 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0009.htm
5 8 1845 Szpanów Karol Tetera 18 Horodyszcze s. Wincentego i Doroty z Szymonczuków 884 199 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0206.htm
18 4 1845 Łabuń Anna Ilińska 49 Kurhanówka Wlm Aleksandra żona z Szczawińskich, synowie Antoni, Ksawery, Seweryn, Henryk, Cezary, Ignacy i Aleksander, córki Dorota, Paulina, Klementyna i Eleonora 178-3-113 139R 23 Ż DM
7 5 1845 Łabuń Stanisław Mikołaj Wojciechowski 47 Onyszkowce żona Dorota z Prosiłów, bezpotomny 178-3-113 140R 30 Ż DM
22 2 1845 Białogródka Marianna Niewodzińska 2 Polachowa c. Piotra s. Pawła i Doroty c. Jana z Baranowskich 178-03-113 111V 16 Ż DM
7 8 1845 Białogródka Barbara Sławecka 6/12 Ledzianka c. ur. Mikołaja s. Franciszka i Doroty z Prejzner c. Piotra 178-03-113 116R 65 Ż DM
3 1 1845 Ostróg Tomasz Zieliński 76 Storonicze wdowa Marianna, s. Mateusz, Wawrzyniec, Jan, c. Dorota, Zofia 884 42R 2 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0043.htm
8 2 1845 Teofilpol Jan Krotewicz Stroki s. 1-dw. Grzegorza i Franciszki z Batowskich 178-3-113 409V 8 Ż DM
5 6 1845 Teofilpol Dementy Skuszewicz 28 par. Teofilpol wojennej służby żołnierz Muszkaterskiej Roty 178-3-113 413V 45 Ż DM
6 6 1845 Teofilpol Ignacy Aleksandrowicz 23 par. Teofilpol wojennej służby żołnierz Grenadierskiej Roty 178-3-113 413V 46 Ż DM
12 9 1846 Szumsk Wawrzyniec Sikorski 53 Kąty żona Marianna z Orłowskich, synowie Karol i Jan, córki Dorota i Joanna 877 890 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0460.htm
6 5 1846 Tuczyn Franciszek Murawski 40 Horyńgród mąż Doroty, znaleziony utonięty w Horyniu, poch. W Tuczynie 10 maja, z przypadku utopiony w miesiącu lutym, s. Julian 885 175V 6 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0182.htm
8 3 1846 Korzec Magdalena Piasecka 23 Rzyczki córka Pawła i Doroty z Zagurskich, Zagórskich 877 190 27 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0102.htm
12 3 1846 Ołyka Wawrzyniec Sawicki 76 Dobra mąż Doroty z Słodkowskich, s. Michał, Kasper i c. Marianna i Katarzyna 470 35 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0020.htm
13 10 1846 Młynów Emilia Dobrowolska 30 Dobratyn z domu Gutkowska, mąż Ferdynand Rotmistrz Wojsk Ros., dzieci: Celestyn, Józefa 832 191R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0200.htm
12 4 1846 Horochów Marianna Trześniowska 47 Kupowalce ur., mąż Antoni, synowie Piotr i Walerian, córki Józefa, Dorota i Balbina 84 58 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0032.htm
27 8 1846 Deraźne Józef Krasinkiewicz 1 Hłuboczek syn Jakóba i Doroty z.d. Brusinkiewicz 885 200 V 15 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0211.htm
5 12 1846 Deraźne Jan Dawidowicz 3/12 Balarka syn Szymona i Doroty z.d. Skarlińska 885 202 R 23 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0212.htm
18 10 1846 Białogródka Feliks s. Macieja Szpaliński 69 Polachowa ur., wdowiec po Franciszce z Leymanów, synowie Stefan i Karol, córka Dorota 178-03-115 156R 71 Ż DM
28 10 1846 Białogródka Marcin s. Walentego Kosmiński 56 Chwedorówka 1-dw., zmarł we wsi Książęcin w drodze powrotnej do domu, pochowany na cmentarzu w Lachowcach, wdowiec po Anieli Terpiłowskiej c. Wojciecha, synowie zJan, Franciszek i Dionizy, córki Petronela i Zofia 178-03-115 156V 77 Ż DM
24 2 1846 Ostróg Marianna Zielińska 1/12 Stupno z konwulsji, Ur. Florian, Dorota zd Zabłocka 885 32V 22 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0034.htm
7 12 1846 Ostróg Franciszek Pieleszewski 60 Ostróg z opuchlizny, wdowa Wiel. Filipina zd Moraczewska, s. Władysław, Klemens, Bolesław, c. Bronisława, Malwina, Dorota, Elżbieta 885 46R 104 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0047.htm
11 11 1846 Starokonstantynów Aleksander Janiszewski 5/12 Starokonstantynów s. wolno żyjących Teodora i Doroty z Szubertów 178-3-114 53R 113 Ż DM
5 5 1847 Korytnica Anastazy Hryciuk 36 Puzów s. Jana, zona Dorota, synowie Józef i Piotr, córka Teresa 220 15 17 0
11 4 1847 Korzec Domicela Kubicka 7 Balarka Lubtowska córka Jana i Doroty z Nieczyporowskich 78 PW R
17 4 1847 Korzec Franciszek Kubicki 1 Balarka Lubtowska syn Jana i Doroty z Nieczyporowskich 85 PW R
1 5 1847 Korzec Barbara Kubicka 8 Balarka Lubtowska córka Jana i Doroty z Nieczyporowskich 96 PW R
3 1 1847 Horochów Marianna Wólczyńska 6 Horochów c. sław. Pawła i Doroty z Chacickich 85 37 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0021.htm
15 3 1847 Krzywin Jan Dziedziński 31 Sielce żona Dorota z Kulikowskich, 3s. Jan, Rafał i Józef oraz 1 córka Anna 171-1-13 56V 10 R Mg
6 3 1847 Ostróg Julia Ciecierska 67 Moszczanica z Gąseckich, wdowa po Wlm Franciszku Ciecierskim Rotmistrzu Wojsk Rosyjskich, synowie Ludwik i Zenon 171-1-13 34V 30 R DM
20 5 1847 Białogródka Antoni Krotewicz 5/12 Swerydy s. ur. Franciszka i Anieli z Sławeckich 178-3-116 124V 41 Ż DM
12 1 1847 Równe Michał Koba 20 Równe kawaler, rekrut 3 Grenadierskiej Roty 171-1-13 139V 4 R DM
25 7 1847 Równe Franciszek Paszkowski 23 Równe kawaler, żółnierz Jakuckiego Pieszego Pułku 8 Muszkatierskiej Roty 171-1-13 143V 28 R DM
24 6 1848 Katerburg Jan Rudnicki 23 Temnohajce żona Dorota z Borowińskich, bezdzietnie 199 22 12 484
12 1 1848 Łuck Magdalena Grotkowska 1 Kulczyn c. Jana i Eleonory 384 40 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0022.htm
19 2 1848 Kuniów Antoni Rypczyński 5 Illaszówka s. Doroty 171-1-14 84 V 9 R DW
30 6 1848 Targowica Kazimierz Szemczak 33 rzeka Ikwa Sołdat tomskiego jegierskiego pułku 7 jegierskiej roty 834 368 V 15 ZP 0
25 7 1848 Radziwiłłów Antoni Koszycki 14 Radziwiłłów sierota 834 603 41 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0314.htm
30 11 1848 Ołyka Józefa Rutkowska 2 Dermanka córka Doroty Rutkowskiej 472 52 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0028.htm
23 2 1848 Szumbar Jan Omelański 1,5 Borki s.Aleksandra i Doroty z Jastrzębskich 625 180 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0095.htm
12 4 1848 Łuck Anastazja Kopp 7 Łuck c. mieszczan Wincentego i Doroty 384 45 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0025.htm
15 1 1848 Dąbrowica Julia Trusiewicz 4 Kołki r: Wojciech i Rozalia z Protasiewiczów; poch: 17.01. 834 151 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0159.htm
28 5 1848 Łuck Wawrzyniec Miaciński 23 Łuck szeregowy 64 mobilnej roty inwalidzkiej 384 48 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0026.htm
3 2 1848 Zasław św. Józefa Józefa Krotowska 1 Szepetówka c. ur. Mikołaja i Salomei z Łabudzińskich 178-3-117 56R 18 Ż
14 6 1848 Zasław św. Józefa Zygmunt Antoni Halkiewicz 1/12 Sławuta od ognia św. Antoniego, s. szl. Józefa s. Nikodema i Doroty c. Jakuba z Podkamińskich 178-3-117 67R 84 Ż
26 9 1848 Zasław św. Józefa Karolina Galicka 36 Sławuta od cholery, 1-dw., mąż Antoni, synowie Stanisław, Franciszek i Józef, córka Dorota 178-3-117 79V 155 Ż
17 12 1848 Zasław św. Jana Antonina Radzimińska 40 Borysów od gorączki, W., wdowa po Janie, synowie Michal, Ksawery i Wiktor, córki Aleksandra, Celestyna, Dorota i Józefa 178-3-117 117V 117 Ż
27 12 1848 Zasław św. Jana Karol Kamiński 2 Wojtowce od szkarlatyny, s. W. Walentego i Doroty z Teleżyńskich 178-3-117 118R 121 Ż
2 9 1848 Ostróg Helena Zabłocka 56 Stupno ur., z Boćwińskich, wdowa po Łukaszu? (Karolu), syn Franciszek, córki Marianna, Dorota, Magdalena i 2-ga Marianna 171-1-14 43V 110 R DM
22 1 1848 Białogródka Tekla Sławecka 1,5 Ledzianka c. ur. Mikołaja i Doroty z Prejznerów 178-3-117 155V 12 Ż DM
25 1 1848 Białogródka Marianna Mirecka 26 Ledzianka 1-dw.., panna sierota po śmierci obojga rodziców, pozostawiła córkę z nieprawego łoża imieniem Katarzyna 178-3-117 156R 14 Ż DM
26 3 1848 Białogródka Jędrzej Szymański 4/12 Polachówka s. 1-dw. Szymona i Doroty z Szpalińskich 178-3-117 161V 46 Ż DM
13 8 1848 Białogródka Franciszek Piotrowski 78 Tarnawka ur., wdowiec po Franciszce z Boniczkowskich, synowie Adolf i Erazm, córki Józefa, Ewa i Dorota 178-3-117 171V 107 Ż DM
10 9 1848 Białogródka Józef Kobylański 2 Ledzianka e. cholery, s. 1-dw. Wojciecha i Doroty z Stawskich 178-3-117 175V 132 Ż DM
16 9 1848 Białogródka Marianna Niewodzińska 3 Polachowa e. cholery, c. 1-dw. Piotra i Doroty z Baranowskich 178-3-117 177R 139 Ż DM
15 11 1848 Białogródka Wincenty Czapliński 56 Pokoszczówka ur., Rotmistrz WR, s. Antoniego i Heleny Krasnopolskiej 178-3-117 183V 178 Ż DM
14 12 1848 Białogródka Antoni Piotr Gurowski 66 Białogródka ur., żona Barbara z Radzimińskich, syn Roman, córki Franciszka, Dorota, Józefa i Karolina 178-3-117 186R 193 Ż DM 0
7 11 1849 Beresteczko Julianna Konopniuk 48 Płaszowa wdowa po Janie, córki Hanka i Dorota 11 38 31
8 9 1849 Ołyka Franciszek Lewandowski 6 Ołyka Jana i Doroty z Krzyżanowskich 473 62 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0035.htm
31 5 1849 Starokonstantynów Eliasz Krotowski 5 Irszyki od gorączki, s.w.ż. Stefana i Marianny z Wróblewskich 178-3-118 49V 82 Ż 94 DW
6 10 1849 Starokonstantynów Ksawery Krotowski 3 Irszyki od puchliny, s. w.ż. Stefana i marianny z Wróblewskich 178-3-118 59R 158 Ż 113 DW
22 11 1849 Starokonstantynów Franciszka Michałowska 47 Skowródki zmarła nagle, z d. Terlecka, 1-dw., wdowa po Piotrze, synowie Aleksander, Jan, Justyn i Franciszek, córki Apolonia, Dorota i Wiktoria 178-3-118 60R 167 Ż 115 DW
18 5 1849 Białogródka Agnieszka Niewodzińska 1 Polachówka c. 1-dw. Piotra i Doroty z Baranowskich 178-03-118 573R 54 Ż DM
4 11 1849 Białogródka Kazimierz Rotariyusz 0,5 Waśkowczyki s. Mikołaja i Marceliny z Michczyńskich 178-03-118 578V 86 Ż DM
5 2 1849 Butowce Marianna Ptaszowska 3 Czerniatyn Mały od suchot, c. 1-dw. Leona i Doroty 178-3-118 75V 4 Ż 145 DW
5 3 1850 Kowel Kacper Czepelowski 40 Kowel z Siedliszcz, wdowiec po Antoninie, córki Dorota i Julia 253 38 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0021.htm
14 6 1850 Łuck Adam Kasperski 50 Łuck szeregowy mobilnej roty. 835 49 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0027.htm
23 8 1850 Białogródka Jan Sławecki 6/12 Ledzianka s. 1-dw. Mikołaja i Doroty z Prejznerów 178-03-119 510V 42 Ż DM
11 7 1851 Kisielin Krystyna Chmielnicka 5 Dorosinie c. Stefana i Doroty z Masniczuków 893 160R 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
22 9 1851 Jezierna Józef Bednarski 45 Seredyńce 10 s. Grzegorza i Anny Morot, kawaler 488L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20488/pages/PL_1_301_488_0001.htm
4 9 1851 Łuck Adam Sarnicki 41 Łuck szeregowy mobilnej roty nr 63, żona Katarzyna 387 101 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0053.htm
8 9 1851 Łuck Franc Foss 42 Łuck podoficer mobilnej roty 387 102 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0053.htm
4 11 1851 Łuck Wincenty Kopp 50 Łuck mieszcz., żona Dorota, syn Franciszek, córki Emilia, Paulina, Antonina i Joanna 387 108 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0058.htm
3 2 1851 Sielec Antonina Chojnowska 8 Podhajce c. 1-dw. Antoniego i Wiktorii z Krotkiewiczów 583 18 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0011.htm
20 5 1851 Sielec Katarzyna Kamińska 3/52 Sielec c. w.ż. Bazylego i Doroty z Gdulewiczów 583 24 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0014.htm
14 12 1851 Łokacze Marianna Lisiewicz 83 Rohowicze z d. Wiejakowska, szl., wdowa, syn Andrzej, córki Dorota, Paulina i Rozalia 355 29 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20355/pages/PL_1_436_355_0016.htm
28 7 1851 Białogródka Józef Ciszewski 3 Ledzianka s. ur. Antoniego i Doroty Bujalskiej 178-03-120 485V 49 Ż DM
22 11 1851 Berezdów Paulina Murawska 9/52 Maraczówka c. 1-dw. Antoniego i Doroty z Rożańskich 178-03-72 337V 52 Ż DM
4 9 1852 Turzysk Stefan August 2/52 Radowicze s. Marcina i Doroty z Boraczyńskich 725 18 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20725/pages/PL_1_436_725_0010.htm
20 1 1852 Ołyka Tekla Sobolewska 56 Posników z Dobrzańskich, zostawiła męża Ignacego, synów Kazimierza - rotmistrza i Jana - porucznika oraz córki Mariannę, Teresę, Elżbietę 476 49 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0027.htm
17 3 1852 Sielec Michał Gdulewicz 70 Sielec wolnożyj., wdowiec po Małgorzacie z d. Ślipukurowej, syn Kacper, córki Dorota i Marianna 584 34 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0019.htm
24 2 1853 Szumsk Barbara Kubicka 67 Antonowce z Brezów, wdowa po Zenonie, córki Dorota i Franciszka 878 250 16
4 2 1853 St. Oleksiniec Stefan Szyliński 43 Nowy Taraż żona Maria z Serotiuków, synowie Grzegorz i Jan, córki Marcjanna, Zofia i Maria 878 315 4
22 5 1853 Kołodno Franciszka Grota 60 Witkowce z Kozołubskich, mąż Grzegorz, synowie Safron i Semen, córka Eufrozyna 878 461 34
18 7 1853 Beresteczko Walenty Obrębski 40 Piaski żona Ewa, córka Dorota 15 29 19
25 8 1853 Beresteczko Wawrzyniec Stankiewicz 1 Piaski s. Doroty 15 30 24
26 8 1853 Beresteczko Piotr ?liwiński 13 Staryki s. Antoniego i Doroty z Kunickich, parafianin ko?cioła łysińskiego 15 31 25
12 8 1853 Kamień Koszyrski Dominik Wódnicki 12 Jałowatec s. chł. Wincentego i Doroty z Jasińskich 186 30 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0018.htm
9 9 1853 Maciejów Maria Dorotkiewicz 45 Wygnanka wdowa, córka Anastazja 417 22 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20417/pages/PL_1_436_417_0014.htm
9 8 1854 Nieświcz Aniela Lesiecka 3/365 Nieświcz c. szl. Jana i Doroty z Lewickich 449 33 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0018.htm
25 2 1854 Ołyka Franciszek Szpilec 7/12 Ołyka syn Franciszka i Doroty 478 40 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0022.htm
17 9 1854 Ołyka Ferdynand Pomorski 9,66 Ołyka Stanisława i Doroty z Abramowiczów 478 46 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0025.htm
25 8 1854 Sokul Stefan Kadłubowski 80 Czebenie żona Dorota z d. Bowińska, synowie Michał i Józef, córki Anastazja i Zuzanna 838 320 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0171.htm
17 9 1854 Krzemieniec Piotr Żyglewicz 70 Krzemieniec miesz., wdowiec po Paraskowii, syn Ignat, córki Marianna, Motra i Dorota 0.1-26 55R 69 T
2 9 1854 Kołki Katarzyna Łoś 29 Cminie szl., mąż Mikołaj, synowie Szczepan i Piotr, córki Dorota i Anastazja 838 214 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0113.htm
28 3 1854 Białogródka Wojciech Kobylański 50 Kuźmińce 1-dw., żona Dorota z Stawskich, syn Dionizy, córki Franciszka i 2-ga Franciszka 178-03-122 439V 25 Ż DM
30 7 1855 Szumbar Franciszka Omelańska 4 Borki c.Aleksandra i Doroty z Jastrzębskich 625 58 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0032.htm
2 8 1855 Szumbar Aleksander Omelański 32 Borki żona Dorota z Jastrzębskich, córki Maryna i Michalina 625 58 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0032.htm
23 5 1855 Kowel Franciszek Kowalski 27 Kowel szeregowy mobilnej roty inwalidzkiej 257 104 149 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0054.htm
26 5 1855 Kowel Szymon Rogoziński 27 Kowel rekrut 7. wojskowej roty roboczej 257 115 171 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0060.htm
3 6 1855 Kowel Bartłomiej Kwiecień 29 Kowel szeregowy 1. roty 1. batalionu mobilnego warsztatu artyleryjskiego 257 132 206 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0070.htm
12 12 1855 Nabrzuska Antoni Sobocki 61 Hrywa b. sędzia pokoju, ziemianin, wdowiec, synowie Walerian, Mikołaj i Szymon, córki Benigna, Leontyna, Dorota i Zofia 867 591 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0321.htm
11 3 1855 Horochów Helena Szczepańska 26 Horochów z Zielińskich, mąż Józef, córka Dorota 93 54 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0031.htm
13 7 1855 Krzemieniec Grzegorz Krotowicz 35 Krzemieniec 1-dw., nie wiadomo czy mial żonę i dzieci 0.1-27 46V 67 T
10 1 1855 Białogródka Florentyna Zalubowska 35 Piłki 1-dw., z Liniewiczów, mąż Andrzej, syn Antoni, córki Dorota i Aniela 178-03-123 529V 7 Ż DM
11 5 1855 Białogródka Paweł Ciszewski 1 Ledzianka s. ur. Antoniego i Doroty z Bujalskich 178-03-123 538V 62 Ż DM
16 5 1856 Beresteczko Tomasz Stankiewicz 6/12 Beresteczko s. Doroty 18 25 16
12 1 1856 Korytnica Marianna Korniluk 5 Wręby c. Stefana i Doroty z Człosów ?) 228 21 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0013.htm
13 1 1856 Krzemieniec Marcin Janicki 11 Marcelina s. w.ż. Jana i Doroty z Stankiewiczów 0.1-28 50V 2 T
22 2 1856 Krzemieniec Władyslaw Osiński 3,5 Bereżce s. chł. Eliasza i Karoliny z Krotowiczów 0.1-28 53R 18 T
27 4 1856 Krzemieniec Karolina Janicka 3 Marcelina c. w.ż. Jana i Doroty z Stankiewiczów 0.1-28 57R 41 T
5 5 1856 Białogródka Mikołaj Sławecki 60 Ledzianka ur., żona Dorota z Prajznerów, synowie Tomasz i Wincenty, córki Marianna i Franciszka 178-03-124 608V 33 Ż DM
4 9 1856 Białogródka Apolonia Ciszewska 6/12 Ledzianka c. ur. Antoniego i Doroty z Bujalskich 178-03-124 612R 53 Ż DM
5 3 1857 Litowiż Petronela Krotkiewicz 12 Drohynicze panna 898 219 R 1 0
6 3 1857 Ołyka Tomasz Sawicki 65 Dobra żona Katarzyna z d. Chrążycielska, s. Piotr, Paweł, Jan, c. Dorota, Antonina, Zofia, Marianna, Franciszka i Aniela 481 64 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0034.htm
16 4 1857 Ołyka Stanisław Pomorski 80 Ołyka żona Dorota z Abramowiczów, syn Ludwik, córki Julia i Stanisława 481 67 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0036.htm
6 5 1857 Krzemieniec Marianna Mandiuk 70 chł., mąż Jan, syn Dorotej, córka Helena 0.1-29 60V 33 T
1 3 1857 Łabuń Józefa Janiszewska 3 Chrabuźna c. Piotra i Doroty Jackiewicz 178-3-73 370V 14 Ż DM
11 3 1857 Łabuń Władysław Krzyżanowski 2 Hryców s. Franciszka i Doroty Dauter 178-3-73 370V 15 Ż DM
24 2 1858 Nabrzuska Julia Siestrzewitowska 54 Grywa córka Kajetana i Doroty z d. Peretiatkowicz, panna 888 219 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0219.htm
3 6 1858 Luboml Michał Kapelan 9/12 Rymacze r. Błażej, Dorota Porch 888 83V 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0086.htm
5 1 1859 Sielec Wiktoria Chojnowska 45 Sielec z Krotkiewiczów, szl., syn Mikołaj, córka Adelajda 591 37 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0020.htm
27 2 1859 Dederkały Paulina Rzewuska 50 Dederkały Małe Wlm., mąż Klemens, syn Władysław, córki Anastazja, Karolina, Emilia, Marianna, Paulina, Teresa, Dorota i Konstancja 55 48 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0025.htm
4 11 1859 Nieświcz Stefanina Lisiecka 3 Nieświcz c. szl. Jana i Doroty z Lewickich 454 35 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20454/pages/PL_1_436_454_0020.htm
14 6 1859 Łanowce Łukasz Krytowicz 47 Łanowce szl., żona Joanna z Leśniewiczów, od 1-ej żony syn Mieczysław i córka Dorota, od 2-ej córka Filimona 245-1-16 324V 7 R
15 11 1859 Łanowce Józefa Leśniewicz 7 Bereżanka c. szl. Tomasza i Doroty z Porajskich 245-1-16 326R 18 R
12 10 1859 Krzemieniec Walery Rotermund 51 Krzemieniec żona Józefina z d. Klas Rilingen, synowie Józef i Edward, córki Izabella i Otylda 0.1-32 56V 57 T
8 5 1859 Lachowce Barbara Górowska 60 Mikłasze wdowa po Antonim, syn Roman, córki Franciszka, Dorota, Józefa i Karolina 886 197 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0103.htm
6 1 1860 Ptycza Bronisława Czemerowska 56 Werba z Janickich, szlachcianka, mąż Tomasz, cóki Dorota i Waleria 841 273 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0150.htm
26 5 1860 Dubno Jadwiga Stępkowska 6 Dubno sierota 841 66 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0035.htm
19 10 1860 Krupiec Piotr Sienicki 26 Janówka chł., żona Pelagia z Stanisławczuków, córka Dorota 841 110 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0060.htm
27 9 1860 Łuck Marianna Jędrzejowa 90 Łuck z Protasiewiczów, wdowa 841 432 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0238.htm
9 1 1860 Białogródka Jan Dąbrowski 7 Puzyrki Małe s. 1-dw. Teofila i Doroty Słomińskiej 178-03-75 142R 5 Ż DM
19 2 1860 Białogródka Bazyli Ciszewski 2 Ledzianka s. ur. Antoniego i Doroty Bujalskiej 178-03-75 144R 17 Ż DM 0
23 9 1860 Białogródka Stanisław Zajączkowski 49 Waśkowczyki chł., żona Konstancja z Osmulskich, syn Łukasz, córki Klementyna, Antonina i Dorota 178-03-75 154V 86 Ż DM
15 11 1860 Białogródka Wincenty Kamiński 5 Białogródka s. ur. Prota i Heleny Janickiej 178-03-75 157R 103 Ż DM
12 2 1861 Sielec Elżbieta Dacewicz 65 Sielec stanu wolnego, sierota 593 32 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0018.htm
15 1 1861 Krzemieniec Józef Kamiński 63 Krzemieniec em. sztabsrotmistrz, żona Honorata, dzieci nie zostawił 0.1-34 56R 14 T
16 5 1861 Krzemieniec Antoni Filipow 40 Krzemieniec szer. 3-j roty liniowej Połockiego Pułku Piechoty 0.1-34 64R 54 T
27 8 1862 Beresteczko Wojciech Nawrocki 27 Werbeń szeregowy 2-ej roty liniowej kremenczerskiego pułku piechoty czasowo przebywający w parafii beresteckiej 23 33 17
22 3 1862 Kamień Koszyrski Wincenty Rudnicki 57 Jałowateck chłop, żona Dorota, dzieci Mikołaj Jan, Aleksander, Prakseda 194 33 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0019.htm
17 1 1862 Krzemieniec Tekla Wolińska 59 Krzemieniec z d. Kraszewska, wdowa po sztabsrotmistrzu Janie, synowie August i Edward Wiktor, córki Adela, Matylda, Emma i Ferdynanda 0.1-35 47V 7 T
3 10 1862 Krzemieniec Karolina Bilińska 36 Krzemieniec mąż - em. szer. 12 roty wojskowo-roboczej, 0.1-35 61V 87 T
15 3 1862 Białogródka Karol Dąbrowski 2 Puzyrki Małe s. 1-dw. Teofila i Doroty [Dioniza] z Słomińskich 178-03-77 158R 31 Ż DM
8 4 1862 Białogródka Tomasz Krajewski 60 Suchorzyńce 1-dw., żona Małgorzata z Kozielskich? [Kobylańska a jej matka Kozielska], córka Dorota 178-03-77 159R 39 Ż DM
7 10 1863 Turzysk Marianna Morot 70 Dolsk z d. Michałowska, wdowa, córki Emilia i Tekla 892 149V 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0149.htm
29 12 1863 Ołyka Antoni Konofał (Konefał) 75 Dermanka wdowiec, zostawił syna Stanisława córki Teklę, Dorotę, Antoninę, Rozalię 486 62 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0033.htm
24 4 1863 Włodzimierz Emilia Stelmachewicz 3 Dubniki c. Piotra i Adeli z Grotkowskich 798 66 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0035.htm
5 2 1863 Ostrówki Wojciech Jasionek 35 Wola Ostrowiecka szer. pomocniczej roty włodzimiersko-kijowskiego korpusu, żona Katarzyna, córka Magdalena 569 50 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0027.htm
8 1 1863 Kuniów Józefa Krotowska 2 Miakoty c. 1-dw. Romana i Wiktorii Nawrockiej 178-3-78 21V 1 Ż DM
7 4 1863 Żytomierz Ignacy Trzynski 92 Futor Makowskiego ze starości, 1-dw., wdowiec, zostawił syna Tomasza oraz córki Dorotę i Zofię 178-3-54 130V 104 Ż DG
28 5 1863 Żytomierz Jan Gibner 64 Żytomierz z zapalenia płuc,s.Henryka, mieszczanin, kupiec, zostawił wdowę Annę Krzyżanowską, synów: Dymitra, Grzegorza i Ottona oraz córki: Pierotinę? Femgusę ?, Marię, Ewarystę ? I Krystynę 178-3-54 133V 144 Ż DG
17 2 1863 Lachowce Franciszka Malinowska 2 Załuże c. Eliasza i Józefy Krotowskiej 178-3-146 31V 12 Ż DM
23 4 1863 Luboml Paweł Grabowski 3/12 Rymacze r. Marcin, Dorota Pendel 307 132 34 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0069.htm
22 3 1863 Białogródka Marcelina Krajewska 60 Suchorzyńce wdowa, córka Dorota 178-03-81 53R 22 Ż DM
22 3 1863 Białogródka Marianna Sowińska 3 Suchorzyńce c. wolno żyjących Aleksandra i Doroty 178-03-81 53R 23 Ż DM
10 1 1864 Szumsk Marianna Oborska 34 Hucisko Horodyskie zd. Moguszyńska, mąż Jan Oborski, dzieci: Wincenty, Józef, Joanna, Dorota 245-1-21 199V 5 R RK
13 9 1864 Szumsk Jan Krotewicz Kretowicz 1,5 Waśkowce rodz. Filip i Salomea zd. Jaśkiewicz 245-1-21 205R 39 R RK
23 8 1864 Białogródka Franciszka Sowińska 1,5 Suchorzyńce c. Aleksandra i Doroty 1718-03-81 127V 40 Ż DM
11 6 1864 Tuczyn Marianna Reszczyńska 55 Sobówka 1-dw., z Gajdamowiczów, synowie Wiktor, Jakub i Grzegorz, córki Barbara, Dorota i Modesta 1045-2-200 26R 11 CDIAK DM 351
14 6 1864 Tuczyn Anastazy Reszczyński 64 Sobówka ur., wdowiec po Mariannie z Gajdamowiczów, synowie Wiktor, Jakub i Grzegorz, córki Barbara, Dorota i Modesta 1045-2-200 26R 12 CDIAK DM 351
13 5 1865 Stary Oleksiniec Stefan Leszczyński 75 Łosiatyn sztabsrotmistrz wojsk ros., żona Józefa z d. Świętojańska, dzieci nie zostawił 1-37 98R 4 T 105
29 7 1865 Luboml Marianna Błaszczuk 0,5 Kąty r. Łukasz, Dorota Szynkaruk 309 80 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0043.htm
6 2 1865 Żytomierz Elżbieta Kolesow 60 Żytomierz z guza wodnego, żona gen.majora Piotra Kolesowa, zostawiła męża, synów:: rotm.Leona, por.Włodzimierza oraz córki: Kapitanową Elżbietę, sztab.kapit.Zofię i Julię-pannę, jedna z 2 metryk o nr.28 178-3-61 139V 28 Ż DG
5 3 1865 Żytomierz Antonina Paszkowska 12 Żytomierz zmarła w żytomirskim domu sierot, wychowanka tegoż domu 178-3-61 141R 54 Ż DG
15 8 1865 Żytomierz Józef Chomentowski 49 Żytomierz z cholery. Protokulant żytomirskiego sądu powiatowego, zostawił żonę Jaonnę z Bogdańskich, synów: Wacława, Józefa i Jana oraz córki Ksawerę, Pawlinę i Matyldę Chomentowskich 178-3-61 150V 188 Ż DG
27 10 1865 Żytomierz Jan Łagowski 42 Żytomierz z cholery, obywatel, zostawił żonę Katarzynę, synów Andrzeja i Michała oraz córki: Dorotę, Aleksandrę i Domicellę 178-3-61 155V 255 Ż DG
6 11 1865 Żytomierz Ludwika Kostka 33 Żytomierz z cholery, z Wesołowskich, żona emerytowanego feldfebla Pawła, zostawiła synówMikołaja i Aleksandra oraz córki: Marię, Dorotę, Anastazję i Pawlinę 178-3-61 159V 312 Ż DG
27 11 1865 Żytomierz Waleria Kulikowska 65 Żytomierz z wodnej choroby, dw., wdowa po dw. Bartolomeuszu , zostawiła syna Jana - rotmistrza Smoleńskiego Ułańskiego Pułku i córkę Marię zamężną z Henrykiem Pentryckim sekretarzem kol. 178-3-61 163V 370 Ż DG
24 1 1865 Białogródka Jan Ciszewski 1 Ledzianka s. 1-dw. Antoniego i Doroty 178-03-81 188R 7 Ż DM
7 10 1866 Krzemieniec Antonina Niemirycz 79 Bereżce od starości, z Chojeckich, JW., wdowa po podkomorzym Konstantym, synowie Mieczysław i Maksymilian, córka Dorota 426-1-39 45V 80 T 291
9 7 1866 Stary Oleksiniec Teresa Wisznicka 38 Stary Oleksiniec od suchot, z Bobołowiczów, szl., mąż Wincenty, synowie Jan i Adolf, córki Kamila, Dorota i Sabina 1-39 98R 17 T 344
2 11 1866 Żytomierz Marianna NN 2 Żytomierz z konwulsji, nieślubna córka Doroty Suryn 178-3-63 142V 338 Ż DG 231
19 2 1866 Białogródka Maria Krotowicz 2 Puzyrki Wielkie c. 1-dw., Piotra i Petroneli 178-03-81 249R 10 Ż DM
8 11 1866 Rzyszczów Włodzimierz Blecki 5 Krasnopol krup, s. Włodzimierza i Klementyny Grotus 312-1-90 230 46 m.K KM
4 3 1867 Lachowce Bazyli Grzybowski 90 Bisówka Wielka 1-dw., wdowiec, synowie Mikołaj i Jan, córki Antonina, Katarzyna i Dorota 178-3-146 197V 8 Ż DM
28 4 1867 St. Oleksiniec Aniela Syrotiuk 20 Stary Oleksiniec od porodu, z d. Więckowska, chł., mąż Prokop, syn Stefan 426-1-41 106R 18 T 571
22 7 1867 Rzyszcz?w Ignacy Grotko 50 Kani?w kawaler 312-1-92 228 35 m.K KM
21 7 1867 Ostróg Józefa Zawadzka 1 Buszcza z konwulsji, rodzice Józef, Celestyna Krotek 654-1-56 108 L 1 R 110 MZ
12 5 1868 Tuczyn Maksymilian Papliński 1 Tuczyn s. Wiktora i Doroty z Skibickich (szkarlatyna) 682 26 13 0
23 1 1868 Dederkały Klemens Rzewuski 68 Liski szlachcic, wdowiec po Paulinie z Nowakowskich, syn Władysław, córki Anastazja, Karolina, Emilia, Maryna, Paulina, Teresa, Dorota i Konstancja 56 71 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0039.htm
13 11 1868 Luboml Dorota Suszko 0,5 Jagodzin r. Jan, Dorota Mordacz 311 123 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0066.htm
23 1 1868 Białogródka Antoni Ciszewski 45 Ledzianka żona Dorota z Bujalskich, synowie Szymon i Andrzej, córki Marianna i Małgorzata 178-03-81 394R 6 Ż DM
13 6 1868 Białogródka Feliks Orłowski 2/52 Kuczmanówka s. 1-dw. Ludwika i Doroty 178-03-81 400V 43 Ż DM
15 4 1869 Kuniów Marianna Malinowska 72 Iliaszówka wdowa, pozostawiła córki Teklę i Dorotę 178-3-78 202R 14 Ż DM
4 9 1869 Rzyszcz?w Franciszka Chojecka 2 Miko?aj?w c. Franciszka i Doroty z Gir 312-1-96 239 23 m.K KM
20 1 1869 Ostróg Brygida Lepczyńska 26 Bór panna, sierota po Michale I Julii zd Branowickiej 654-1-56 105 L 4 R 107 MZ
8 8 1870 Tuczyn Eliasz Domalewski 2/52 Leonówka s. miesz. Marcina i Doroty z Cekalewiczów 684 53 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0029.htm
14 9 1870 Tuczyn Fabian Domalewski 5 Leonówka s. miesz. Marcina i Doroty z Cekalewiczów 684 53 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0029.htm
25 7 1870 Wyszogródek Agnieszka Matiasz 50 Musurowce z Warszczabów, chł., wdowa po Marcinie, synowie Antoni, Edward i Jakub, córki Dorota i Katarzyna 1-54 22V 19 T
26 8 1870 Wyszogródek Stanisław Sierota 3 Musurowce s. chł. Eliasza i Marianny z Twerdiuków 1-54 23R 21 T
23 6 1870 Torczyn Franciszek Stecki 50 Litwa od zawrotu głowy, szl., żona Wiktoria z Celińskich, syn Franciszek 656 53 23 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0028.htm
6 5 1870 Białogródka Helena Kamińska 52 Białogródka ur., z Janickich, mąż Prot, synowie Grzegorz, Tomasz, January i Ferdynand, córki Antonina i Bronisława 178-3-84 89V 50 Ż DM
1 5 1871 Wyszogródek Stefan Antoniszyn 2,5 Pachinia s. chł. Klemensa i Doroty z d. Korolowej 1-55 69V 15 T
7 6 1871 Radziwiłłów Anna Jankowska 85 Poczajów z d. Teodorowicz, szlachcianka, od dawna wdowa, córka Dorota 1-55 129 V 38 T
14 1 1871 Luboml Franciszek Suszko 10/12 Jagodzin r. Jan, Dorota Mordacz 314 127 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0065.htm
26 1 1871 Luboml Agnieszka Błuszczuk 5/12 Kąty r. Łukasz, Dorota Kuźmicz 314 129 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0066.htm
23 10 1871 Ostróg Jakub Krotowicz 30 Ostróg umarł z przedźwigniecia, wdowa Maria zd Budźko, , s. Ignacy, Józef 654-1-56 86 P 6 R MZ
3 3 1872 Kowel Szymon Myśliński 92 Myślina miesz., żona Anastazja z d. Protaszewicz, syn Jan, córka Józefa 273 29 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20273/pages/PL_1_436_273_0016.htm
31 7 1872 Radziwiłłów Stefan Gormiak 40 Gaje chłop, żona Dorota z Zajączkowskich, synowie Michał i Franciszek, córki Rozalia i Julianna 1-60 23 R 23 T 0
3 8 1872 Radziwiłłów Franciszek Gormiak 4 Gaje s. Stefana i Doroty z Zajączkowskich 1-60 23 V 25 T 0
8 10 1872 Tuczyn Stefania Paplińska 3 Tuczyn c. mieszczan Wiktora i Doroty z Skibickich 686 56 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0032.htm
1 1 1872 Wiśniowiec Wincenty Bołtun 60 Krzywczyki chłop, żona Maria z Sztabłów, synowie Stanisław, Jan i Antoni, córki Anna, Dorota i Teresa 1-56 21V 1 T
2 11 1872 Wyszogródek Magdalena Kanteluk 49 Żukowce z d. Łaznowiecka, chł., mąż Stanisław, synowie Stefan i Franciszek, córki Róża, Ludwika i Dorota 1-61 39V 30 T 860
9 8 1872 Krzemieniec Maria Milakowicz 38 Nowosiółki chł., mąż Franciszek, syn Mikołaj, córki Dorota, Petronela, Karolina i Joanna 1-62 46V 68 T 912
2 1 1872 Białozórka Antoni Konczewski 74 Szybenna szl., żona Klementyna z Muszumańskich, synowie Feliks, Adam, Władysław i Ludwik, córki Wiktoria, Maria i Dorota 1-64 9V 1 T 962
14 8 1872 Białozórka Antonina Lipska 53 Halczyńce z d. Gurkowska, szl., mąż Dionizy, synowie Bronisław, Adam i Stanisław, córka Dorota 1-64 10V 14 T 963
22 12 1873 Katerburg Karol Kaliński 59 Piszczatyńce żona Dorota z Halickich 203 240 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0128.htm
4 6 1873 Dederkały Alojzy Głuchowski 83 Miziurzyńce ziemianin, emerytowany rotmistrz, synowie Oktaw, Apolon i Rajmund, córki Aniele i Julia 57 285 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0155.htm
18 1 1873 Sidorów Tekla Szafrańska 1 Sidorów 117 c. Wojciecha i Doroty z d. Ryz 1205L 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0041.htm
19 6 1873 Sidorów Tekla Franków 6/365 Tłusteńkie 170 c. Pantaleona i Katarzyny Rot 1205L 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0050.htm
13 1 1873 Kuniów Jan Podhorodecki 27 Hucisko żona Józefa Oleksińska, córki Dominika, Dorota, Aniela i Petronela 178-3-73 327R 6 Ż DM
23 1 1873 Kuniów Rozalia Krotowska 7 Miakoty c. Romana i Walerii Nawrockiej 178-3-75 327R 8 Ż DM
8 8 1873 Luboml Jan Mazurek 10 Rymacze r. Maciej, Dorota Mazurkiewicz 316 115 152 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0059.htm
3 2 1874 Sidorów Marianna Szafrańska 2 Sidorów 117 c. Wojciecha i Doroty Ryz 1205L 127 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0078.htm
1 2 1874 Ołyka Ludwik Dobrowolski 40 Prażnin żona Dorota z Czerneckich, s. Hieronim, córki Franciszka i Honorata 495 68 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0036.htm
13 2 1874 Horochów Klemens Mielnicki 55 Boryszkowicze chłop, żona Marianna z Jakubczyków, córka Dorota 110 82 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0044.htm
5 2 1874 Krzemieniec Salomea Szymańska 52 Krzemieniec z d, Palczewska, miesz., mąż Tadeusz, córka Dorota 1-68 32V 9 T
7 11 1874 Szumsk Marianna Dobrotwór 27 Kąty wdowa, córka Michalina 1-227 69V 105 T DM 575
11 8 1875 Katerburg Franciszka Halicka 70 Piszczatyńce wdowa po Janie, córki Apolonia, Dorota, Maria i Antonina, syn Antoni 203 156 15
31 3 1875 Krzemieniec Aniela Wtorzecka 52 Krzemieniec z d. Wołoszyńska, wlm., mąż em. sztabsrotmistrz Kazimierz, córka Maria Izydora 1-69 38V 36 T
10 4 1875 Kupiel Franciszek Sierota 4 Kloniny od gorączki, s. chł. Józefa i Franciszki 178-3-80 159V 41 Ż 310 DW
18 4 1875 Kupiel Stefan Sierota 0,5 Kloniny s. chł. Józefa i Franciszki 178-3-80 160R 46 Ż 311 DW
17 1 1876 Katerburg Weronika Grządkowska 2 Rybcza c. Mateusza i Magdaleny z Krotewiczów 202 124 4
26 7 1876 Krzemieniec Michał Grotowski 7/12 Krzemieniec s. ob. miasteczka Łanowiec Mikołaja i Urszuli z Michalskich 426-1-70 39R 47 T
20 12 1876 Szumsk Aleksandra Pestrowicz 76 Huta Piaseczna chł., mąż Stanisław, synowie Wojciech, Franciszek i c. Dorota 1-228 58R 58 T DM 640
31 12 1877 Krzemieniec Stanisław Pieczak 21 Krzemieniec szer., nowy rekrut 7 roty liniowej 32 Kremenczugskiego Pułku Piechoty, kawaler 1-72 23V 1 T
21 12 1877 Szumsk Karolina Gabruk 1 Iserna z krupy, s. chł., Wawrzyńca i Doroty Jasińskiej 1-229 62R 65 T DM 708
20 6 1877 Kuniów Klemens Górko 62 Pererosłe Rotmistrz w stanie spoczynku, żona Salomea 178-03-78 492R 34 Ż DM
12 3 1878 Torczyn Stanisław Krupiński 3/12 Chorochoryń s. Bronisława i Doroty z Fukietów 664 43 12 0
26 12 1878 Ołyka Albertyna Suchodolska 1/12 Wólka Kotowska Jana i Doroty z Garbalińskich 499 93 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0048.htm
21 10 1878 Luboml Paweł Suszko 14/12 Jagodzin s. chł. Jana i Doroty z Mordaczów 321 142 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0073.htm
13 1 1878 Krzemieniec Andrzej Głuszczecki 26 Krzemieniec szer. 8. roty liniowej 32 Kremenczugskiego Pułku Piechoty, kawaler 1-72 24R 7 T
15 2 1878 Krzemieniec Konstanty Wojt 21 Krzemieniec nowy rekrut 32 Kremenczugskiego Pułku Piechoty 10 roty liniowej, kawaler 1-72 25R 15 T
15 3 1878 Krzemieniec Edward Cheppel 21 szpital wojskowy nowy rekrut 1-ej roty liniowej 32 Kremenczugskiego Pułku Piechoty 1-72 26V 26 T
27 4 1878 Krzemieniec Tomasz Stypułkowski 22 Krzemieniec szer. 4. roty liniowej 32 Kremenczugskiego Pułku Piechoty 1-72 27V 34 T
7 8 1878 Krzemieniec Tadeusz Szymanowski 71 Krzemieniec mieszcz., żona Katarzyna, córki Anna. Maria i Dorota 1-72 29V 52 T
20 5 1878 Kowel Marcin Matynia 23 Kowel szer. Czenihowskiego Pułku Piechoty siódmej roty liniowej, kawaler 279 72 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0038.htm
5 4 1878 Szumsk Jan Skomorowski 57 Obycz emeryt.rotmistrz, żona wlm. Leopolda Serwiróg, syn Ronald, córki Emilia i Aleksandra 1-230 61R 18 T DM 775
26 9 1879 Torczyn Marianna Krupińska 4 Chorochoryń c. Bronisława i Doroty z Fukietów 665 52 17 0
6 3 1879 Krzemieniec Wojciech Laszczyński 26 Krzemieniec szer. 11 roty 42 Pułku Piechoty 1-73 35V 16 T
10 12 1880 Szumbar Marianna Majewska 20 Zahajce sierota 626 138 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0071.htm
25 9 1880 Kuniów Jan Dostał 1 Antonówka s. Antoniego i Doroty z Gorniczków 178-3-78 619R 53 Ż DM
14 3 1881 Jałowicze Franciszek Kostelecki 67 Sokołowica żona Dorota Zajfert, syn Jan Leon, córka Dorota Maria 155 34 4 0
25 12 1881 Brody Ludwik Roth 2/12 s. NN i Marii Michaliny z Krakowa L 34
11 4 1881 Szumsk Antonina Kokurowska 6 Kąty c. żołnierza Mateusza i Doroty Kucharskiej 01-231 57V 49 T DM 849
25 6 1881 Szumsk Anna Jastrzębska 78 Piaseczna chł., z Jarmolińskich wdowa po Macieju, synowie Franciszek, Jan i Antoni, córka Dorota 01-231 61R 72 T DM 852
22 5 1881 Kuniów Antoni Dostał 47 Antonówka żona Dorota z Horniczków, syn Franciszek, córki Maria i Anna 178-3-78 661V 20 Ż DM
19 9 1882 Kuniów Erazm Hipolit Breza 76 Warszawa par. Św. Krzyża poch. 6.10.1882 w Kuniowie, ziemianin z ostrogskiego powiatu, wdowiec po Honoracie Radzimińskiej, pozostawił po sobie 3 synów: Achilesa-Jana-Tytusa, Urbana i Romana-Augustyna oraz 4 córki: Michalinę-Ernestę, Marię-Leontynę, Dorotę-Celestynę i Annę 178-3-78 709R 46 Ż DM
19 2 1883 Szumbar Łucja Koszycka 78 Szumbar szl., wdowa, kompletna sierota 627 190 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0111.htm
26 2 1884 Włodzimierz Piotr Sirociński 4 Chołbutów s. chłopów Wojciecha i Doroty z Bajków 802 89 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20802/pages/PL_1_436_802_0047.htm
17 5 1884 Katerburg Józefa Malinowska 53 Horynka z Krotowskich, mšż Eliasz 204 248 13
3 2 1884 Tuczyn Dominik Bołtrusz 57 Reczyca żołnierz, szeregowy 43. roty, kawaler 698 37 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0021.htm
30 1 1884 Rzyszczów Ludwika Rubiszewska 14 Pszeniczniki c. mieszcz. Teodora i Doroty z Osińskich 1268-2-26 15 2 CDIAK
26 2 1885 Włodzimierz Piotr Sirociński 4 Chołbutów s. chłopów Wojciecha i Doroty z Bajków 803 89 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20802/pages/PL_1_436_802_0047.htm
16 6 1885 Szumsk Antoni Kucharski 5 Kąty s. chł. Mikołaja i Michaliny z Dobrotworów 01-232 217V 49 T
28 6 1885 Szumsk Józef Kucharski 7 Kąty s. chł. Mikołaja i Michaliny z Dobrotworów 01-232 217V 51 T
29 11 1885 Szumsk Mikołaj Błaszczuk 11/12 Załuże s. chł. Franciszka i Doroty Jasińskiej 01-232 225V 110 T
9 3 1885 Luboml Piotr Grabowski 5 Jankowce r. Marcin, Dorota Rudzka 328 104 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0054.htm
15 2 1886 Szumsk Franciszek Gabruk 48 Stara Huta em. żołnierz, żona Lucyna z Leszczyńskich, dzieci: Agnieszka Jasińska, Józefa, Antonina, Marianna i Dorota 01-232 274V 17 T
15 1 1887 Grzymałów Franciszka Rudnik 10 Hlibów c.Antoniego i Doroty zd.Jacyszyn 1614 93 5 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0048.htm
20 4 1887 Grzymałów Szymon Nawrot 4 Hlibów s.Wawrzyńca i Katarzyny zd. Sawicka 1614 95 26 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0049.htm
23 4 1888 Kuniów Karol Tomaszewski 2,5 Radohoszcz s. Józefa i Karoliny z Siedrotskich ? 178-3-86 171V 31 Ż DM
18 5 1888 Kuniów Józef Popławski 57 Radohoszcz żona Aniela z Wierzbickich, synowie Anastazy, Stanisław i Dominik, córki Michalina, Konstancja, Rozalia i Dorota 178-3-86 172R 34 Ż DM
14 6 1889 Krzemieniec Bronisława Dorotowska 2 Królewski Most c. Ignacego i Julii z Wojakowskich kaliskiej gub. gm Piaskowicz 01-81B 42V 32 T
22 7 1889 Dederkały Karolina Ostaszewska 62 Sadki z Andruszewiczów, chł., wdowa, córka Dorota 0.1-81B 93V 7 T
22 11 1889 Radziwiłłów Katarzyna Tywoniuk 44 Budki z d. Żyluk, mąż Stefan, synowie Wojciech i Antoni, córki Dorota Gęsieruk, Helena Żyluk, Magdalena, Marianna, Anna i Salomea 0.1-81 B 75 V 45 T
1 4 1889 Szumsk Franciszek Kucharski 69 Kąty żona Marianna, synowie Karol, Jan, córki Dorota Kukurowska i Antonina Giżycka 01-232 70V 38 T 938 DM
19 3 1889 Szumsk Waleria Gabruk 3 Iserna szkarlatyna, c. Wincentego i Doroty 01-232 70R 32 T 937 DM
23 9 1889 Luboml Petronela Grabowska 3 Jankowce r. Marcin, Dorota Rudzka 332 150 117 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0079.htm
7 10 1889 Kuniów Jan Galimski 75 Radohoszcz żona Dorota z Popławskich, synowie Władysław i Franciszek, córka Józefa 178-3-86 320R 42 Ż DM
8 6 1890 Dederkały Filipina Popławska 15 Dederkały c. chł. Stefana i Doroty z Markiewiczów 0.1-81W 72R 12 T
27 11 1890 Radziwiłłów Zenon Alojzy Rybicki 74 Srebno szl., rotmistrz sztaowy Smoleńskiego Pułku Ułanów, wdowiec, syn Józef Karol, córki Maria Bielajew i Helena Magirowska 0.1-81W 68V 31 T
12 8 1890 Kuniów Franciszek Chmurowski 1 Peremorówka s. Adama i Walentyny Krotowskiej ? (Kretowicz) 178-3-86 354R 40 Ż DM
13 9 1891 Szumsk Jan Gabruk 1 Iserna s. chł. Wawrzyńca i Doroty z Janickich 01-233 77V 73 T
30 9 1891 Szumsk Antoni Gabruk 16 Iserna s. chł. Wawrzyńca i Doroty z Janickich 01-233 79V 87 T
5 12 1891 Szumsk Marianna Błażczuk 10 Załuże c. chł. Franciszka i Doroty z Jasińskich 01-233 86R 126 T
22 6 1891 Krzemieniec Maciej Matowski 24 Krzemieniec szeregowy 2. roty 41. Jakuckiego Pułku Piechoty, kawaler 0.1-81G 37V 25 T
4 3 1897 Kowel Tomasz Bieduniewicz 23 Kowel szeregowy 23 roty, chłop mińskiej guberni pow. ihumeńskiego gromady brodeckiej, kawaler 908 51 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20908/pages/PL_1_436_908_0043.htm
19 3 1898 Kowel Aleksander Chrucki 29 Kowel sztabsrotmistrz 19. Kimburskiego Pułku Dragonów, żona Wiera, syn Włodzimierz 931 52 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0040.htm
26 12 1898 Luboml Marianna Grabowska 24 Jankowce r. Marcin, Dorota Rudzka 933 108 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0082.htm
17 6 1898 Kuniów Antoni Jaworski 8 Miakoty s. Jana i Kamilii z Krotowskich, z nieszczęśliwego wypadeku utonięcia 178-3-86 749V 43 Ż DM
12 9 1899 Szumbar Anna Szymborska 3 Szumbar c. Antoniego i Doroty z Ostaszewskich 1020 17 7 0
8 12 1899 Kuni?w Roman Krotowski 80 Dobry? ?ona Wiktoria z Nawrockich, c?rka Kamila 178-3-86 808V 49 ? DM
19 12 1900 Tuczyn Czesław Reszczyński 2,5 Cecylówka s. Cezara i Doroty z Teodorowiczów 956 77 38 0
24 9 1900 Niewirków Emil Bryze 26 Międzyrzecz żona Emilia z Finielarów, przyłączył się do kościoła rzymskokatolickiego na łożu smierci, wcześniej protestant 951 76 46 0
13 11 1900 Kuniów Kamila Jaworska 30 Miakoty z Krotowskich, wdowa, została zabita 178-3-86 870V 75 Ż DM
28 11 1901 Radziwiłłów Julian Antoni Jankowski 19 Kijów szlachcic, ziemianin wsi Tesłuchów, s. emerytowanego rotmistrza sztabowego Zygmunta Wincentego i Czesławy Jadwigi z Bereżeckich, uczeń VII klasy gimnazjum kijowsko-poczerskiego, parafianin kościola beresteckiego 152 R 16
26 3 1902 Szumsk Marcelina Kokurowska 17 Kąty c. chł. Mateusza i Doroty z Kucharskich, panna 0.1-236 319V 39 T
22 4 1903 Niewirków Bolesław Szrot 2 Huta Bystrzecka Dionizegio i Marii z Bazyjewskich 981 78 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0071.htm
24 1 1903 Szumsk Wawrzyniec Gabruk 80 Iserna chłop, żona Dorota z d. Janicka, synowie Michal, Piotr i Karol, córki Maria i Anna 0.1-237 85V 8 T
16 8 1903 Horochów Aniela Kuszyńska 1 Oszczów córka Jana i Doroty z Łotockich 961 52V 43 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0044.htm
1 8 1905 Ołyka Teofila Trajewska 20 Ołyka z Rotbelów, mąż Antoni i c. Marianna 985 77 55 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0072.htm
14 7 1905 Horochów Henryk Antonowicz 5/12 Krasów s. Wladyslawa Walentego i Wandy Waleriany z hrabiów Rottermund 974 53R 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0048.htm
29 7 1905 Włodzimierz Mieczysław Kozłowski 4/12 Dubniki s. chł. warszawskiej gub. Wincentego i Katarzyny z Zawrotniaków 991 88R 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0086.htm
13 10 1905 Włodzimierz Wiktoria Sadło 5,5 Antoniówka s. chł. lubelskiej gub. Wojciecha i Marianny z Zawrotnych 991 90V 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0089.htm
21 1 1905 Luboml Marianna Beńko 36 Zapole ur. Grotowska 1009 266 13 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0145.htm
22 9 1908 Ołyka Marianna Stec 60 Borbin z Borotyńskich, zostawiła męża Piotra, synów Józefa i Jana i córkę Bronisławę 1019 676 76 MO
21 11 1909 Horochów Stanisław Szatkowski 5 syn Jana i Anny Rotkowskiej 995 57 79 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0053.htm
12 5 1909 Luboml Stanisław Bieńko 15 Zapole r. Adam, Marianna Grotowska 1009 822 62 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0434.htm
17 2 1912 Horochów Marcelina Rożyła 71 Starostaw Latocka, wdowa, dzieci: Teodor, Andrzej, Dorota, Barbara, Daria, Katarzyna 1039 70 7 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0042.htm
29 11 1914 Włodzimierz Marian Krot-Nikitenko 1,25 Włodzimierz Daniela i Marii z Domańskich 1058 112 193 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0099.htm
1 9 1915 Tbilisi Józef Gerner 23 Tbilisi szeregowy 1 Kaukaskiej Roty Operacyjnej 220 93
31 8 1915 Tbilisi Antoni Chrząstowski 34 Aleksandropol s. Wilhelma, rotmistrz 16 Twerskiego Pułku Dragonów, córki Natalia l. 9 i Eugenia l. 8 224 114
7 1 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Korotkiewicz 83 Kijów wdowa po Fiodorze Józefowiczu, córka Maria, ojciec: Grzegorz 312/1/129 125V 7 m.K. JM1
11 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Marta Wigura 40 Kijów z domu Sokołowska, żona Prota Kazimierza Stanisławowicza, dzieci: Stanisław, Zofia, Wanda-Janina i Jadwiga, ojciec: Szczęsny 312/1/129 135R 65 m.K. JM1
10 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Piotr Germanowicz 15 utonął w Prypeci w Gub. Mińskiej Rodzice: Piotr i Julia Protobowier 312/1/129 157R 201 m.K. JM1
29 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Dominik Rotyn 38 Kijów żołnierz z Gub. Witebskiej , ojciec: Igor 312/1/129 167R 271 m.K. JM1
7 8 1916 Tbilisi Franciszek Ejder 33 Tbilisi szeregowy 2 Roty Kaukaskiej Armii 258 115
6 10 1916 Tbilisi Jan Langer 22 Tbilisi szeregowy 1 Kaukaskiej Rezerwowej Roty Samochodowej ? 269 166
27 5 1916 Włodzimierz Józef Liszka w.Falemicze poz. żonę Franciszkę z Dziarskich, s.Wrotisława i c.Marję Annę i Jadwigę 1077 12-13 44 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0007.htm
6 1 1917 Tbilisi Aleksander Gunis 20 Tbilisi s. Jana, szeregowy 1-ej miejscowej roty 285 17 Tb
8 4 1918 Berezne Gracjan Lech 50 kol. Bereźniki s. Józefa, syn Adam, córki Antonina i Paulina (protokół zeznań 2/1927)
13 9 1920 Berezne Bronisław Wolański 4 Kostopol s. Adama i Anny z Hołubowiczów (protokół zeznań 11/1926)
23 7 1925 Radziwiłłów Walenty Tuszakowski 58 Radziwiłłów żona Dorotea, córka Maria 1-119 109 V 19 T 0
15 1 1936 Ostróg Józefa Biel Jełomalin ur. 10.09.1922, córka Walentego i Heleny z Bielów, sierota 654-1-183 97R 2 R Mg
31 1 1936 Ostróg Antoni Kwiatkowski Daniłówka ur. 16.01.1913, syn Pawła i Marii z Kadłubickich, rolnik, żona Dorota z Lityńskich 654-1-183 97V 7 R Mg
19 6 1937 Krzemieniec Leokadia Zienkowicz 87 Krzemieniec z d. Michalska, I voto Grotowska, właścicielka domu. 46 V 40 0
25 8 1937 Krzemieniec Stanisław Głuchowski 54 Krzemieniec mechanik, mieszkaniec Krzemieńca, s. Feliksa i Doroty, ur. 26.5.1883 r. , żona Julia z Kowalskich, syn Cezary, córki Elżbieta i Regina. 47 R 51 0
24 1 1937 Wyszogródek Kazimierz Didyk 52 Pachinia ur. 3.3.1885 s. Mateusza i Doroty z Kanteluków, żona Ewa z Krzywokulskich, synowie Mikołaj, Stanisław i Stefan, córki Maria, Antonina, Agnieszka, Waleria i Anna 2 0
6 3 1937 Ostróg Władysław Podhorodecki Ostróg ur. 9.01.1924, syn Józefa i Julii zd. Awdiejew-Chaniewicz, sierota mieszkający przy babci 654-1-183 105V 11 R Mg
30 5 1938 St.Wiśniowiec Karol Naruszewicz 48 Nowy Wiśniowiec rotmistrz w stanie spoczynku ur. 17.7.1890r. s. Ludwika i Kazimiery 23 V 16 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
29 4 1626 Ostróg Jan Liniewski Andrzej Aleksandra data chrztu, chrzestni: Samuel Pircz i Dorota Rosochacka t.8. 619 ks. WŻ DM
28 7 1711 Czartorysk Anna Zagrodzka Telcze brak Anna Falibowska ur. Antoni Falibowski, Dorota Strzygocka panna 297-1-185 19V Ł
13 5 1717 Czartorysk Antoni Wierzbicki Stanisław Tekla ur. Michał Aksamirowski, Marianna Chwalibowska, Ludwik Lassota, Dorota Zahorowska 297-1-185 24R Ł
19 10 1718 Podhajce Teresa NN Stare Miasto NN NN Jakub Olszoski, Dorota Jernan 1075L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201075/pages/PL_1_301_1075_0001.htm
3 4 1718 Czartorysk Franciszka Falibowska Telcze Antoni Katarzyna ur. Paweł Zahorowski, Magdalena Jurewicz, Władysław Jurewicz, Dorota Zahorowska 297-1-185 25V Ł
23 3 1722 Czartorysk Józef Jurewicz Władysław Marianna ur. Jan Kołysko, Petronela Kazimirska, Franciszek Kazimirski, Dorota Zahorowska 297-1-185 29R Ł
18 5 1722 Czartorysk Felicjan Falibowski Telcze Antoni Katarzyna ur. Jan Zahorowski, Magdalena Jurewicz, Władysław Jurewicz, Dorota Zahorowska 297-1-185 29V Ł
28 3 1723 Torczyn Gabriel Kaszperski Andrzej Urszula? Leon Kondratowicz, Krystyna - protoprezbiterowa rgc de Torczyn 13a b/nr Ł EH
25 11 1725 Czartorysk Marcin Andrzej Głębocki Telcze Szymon Anna Strzyżowska szl. Franciszek Kazimirski, Dorota Zachorska, Szymon Lepiesowicki, Anna Zagrodzka, Antoni Staniszews 297-1-185 33V Ł
1 1 1726 Czartorysk Stefan Tatarowski Czartorysk Michał Apolonia ur. Antoni Chwalibowski, Dorota Zachurowska 297-1-185 33V Ł
10 10 1726 Czartorysk Michał Antoni Lepiesowicki Szymon Anastazja Korytkiewicz ur. Franciszek Zakrzewski, Dorota Zahorowska, Antoni Falibowski, Anna Zakrzewska 297-1-185 34V Ł
24 1 1727 Czartorysk Aniela Dominika Głębocka Szymon Teresa ur. Młodecki, Dorota Zaorowska, Marcin Głębocki, Anastazja Falibowska 297-1-185 35R Ł
18 5 1728 Czartorysk Katarzyna Florentyna Głębocka Szymon Teresa ur. Władysław Jurewicz, Dorota Susczewicz 297-1-185 37R Ł
9 5 1743 Czartorysk Stanisław de Grotki Cminie Kazimierz Konstancja ur. Andrzej Skibicki, Szukiewiczowa, Stanisław Szukiewicz, Aleksandra Sosińska 297-1-185 54V Ł
3 11 1743 Szumsk Anna Mojtkowska Mytkowska Borki Jakub Aleksandra Józef Medyński, Anastazja Kąsecka, Aleksander Maklicki, Teresa Krotowiczowa 297-1-180 16R Ł RK 33
12 4 1744 Czartorysk Wojciech Japtarowski Czartorysk Mikołaj Apolonia Emilian Karot, Anna Luckiewiczowa, Franciszek Miałkowski, Apolonia Zakrzewska 297-1-185 55V Ł
7 12 1747 Szumsk Łucja Ciechanoska Ciechanowska Suraż Jan Anastazja Justyna, Marcin Trzcinski, Dorota Ptaszynska, Hiacynt Mikoluk 297-1-180 30R Ł RK 62
26 2 1750 Szumsk Maciej Banicki Suraż Marcin Zofia Józef Czuchrzyński, Dorota Ptaszyńska panna, Antoni Czaykoski, Anastazja Skibińska 297-1-180 37R Ł RK 79
14 2 1751 Szumsk Maciej Krotowicz Kretowicz Borki Aleksander Marianna Jan Tyszkiewicz, Marianna Medynska 297-1-180 41R Ł RK 87
1 12 1752 Szumsk Mikołaj Bobowski Szumsk Jan Ewa Franciszek Piotrowski, Regina Spiltowa, Sebastian Szpakowski, Dorota Jeklerowa 297-1-180 50R Ł RK 117
5 2 1753 Szumsk Jan Maciej Makowiecki Makowski Borki Stanisław Eleonora Stanisław Podhorski, Dorota Jeklerowa 297-1-180 51R Ł RK 120
11 3 1754 Czartorysk Józef Potołowski Czartorysk Antoni Antonina Krzysztof Protasewicz, Regina Kossenda, as. Jakub Ryniewicz, Marianna Totwetowska 297-1-185 67R Ł DW
6 8 1754 Czartorysk Dominika Protasewicz Czartorysk Krzysztof Franciszka Mikołaj Tatarowski, Marianna Totwałowska 297-1-185 68R Ł DW
29 5 1755 Czartorysk Magdalena Łysakiewicz Czartorysk Grzegorz Katarzyna Lesakiewicz Michał Tatarowski, Franciszka Protasowiczowa, Bazyli Slusko, Antonina Hriniewiczowa 297-1-185 69R Ł DW 926
29 8 1756 Szumsk Jan Ludwik Nowicki Szumsk Józef Anna Jan, Dorota Eklerowa, Antoni Przygocki, Soboleska panna, Wojciech Jendruskiewicz, Anastazja ?dorowa 297-1-180 67V Ł RK 176 0
24 10 1756 Szumsk Jan Lisowski Szumsk Tomasz Agata Tadeusz Puszyński, Krystyna Truszkoska, Konstanty Antoniowski, Dorota Jeklerowa 297-1-180 68V Ł RK 178
24 7 1757 Szumsk Anna Szymańska Kordyszów Anastazja Jan Ledowicki, Marianna Jarocka, Józef Sałacki, Dorota Eklerowa 297-1-180 72R Ł RK 187
11 8 1757 Szumsk Wawrzyniec? Białecki Szumsk Maciej Helena Wojciech Jędrzeieski, Dorota Eklerowa, Jan Chomiczak, Konstancicha 297-1-180 72V Ł RK 188 0
8 6 1758 Szumsk Wiktoria Jonicka Bykowce Jan Ewa Franciszek Piotrowski, Katarzyna Brzyska, Wawrzyniec Rotkowski, Marianna Przygocka 297-1-180 79V Ł 202 RK
21 2 1759 Szumsk Piotr Domanski Domański Huta Szumska Sebastian Helena Walenty Brylinski, Dorota Eklerowa, Wojciech Jonaszkiewicz, Anna Puchalska 297-1-180 83V Ł RK 212
5 8 1759 Szumsk Rozalia Sopinska Sopińska Rachmanów Tomasz Katarzyna Jan Zabatowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 86R Ł RK 217
17 11 1759 Szumsk Marcin Krotowicz Kretowicz Michałowka Aleksander Marianna Franciszek Gąsecki, Anna Kowaleska 297-1-180 87V Ł RK 220
1 4 1760 Szumsk Józef Wojciech Kowalski Bykowce Andrzej Barbara Stanisław Brzezoski, Konstancja Stempkoska, Jan Tunicki, Dorota Eklerowa 297-1-180 91V Ł RK 4411
3 5 1760 Szumsk Zofia Jędruszkiewicz Szumsk Wojciech Jadwiga Stanisław Brzozowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 92R Ł RK 4412
11 5 1760 Szumsk Stanisław Woyniszoski Wojnaszowski Huta Rachmanowska Antoni Magdalena Leon Ekler, Magdalena Sliwinska, Szymon Obierski, Dorota Eklerowa 297-1-180 92V Ł RK 4413
20 7 1760 Szumsk Magdalena Rogowska Huta Pikulskiego Jan Zofia Wawrzyniec Sliwinski, Dorota Eklerowa, Stanisław Zilanowski, Agnieszka Sinkowska 297-1-180 94R Ł RK 4416
12 10 1760 Szumsk Franciszek Borgiasz Serafin Laskowski Szumsk Błażej Teresa Stanisław Brzozowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 96R Ł RK 4420
14 10 1760 Szumsk Teresa Muszynska Muszyńska Szumsk Józef Katarzyna Wojciech Wisniowski, Dorota Nuklerowa, Stanisław Brzozoski, Rozalia Godowska 297-1-180 96R Ł RK 4420
23 4 1761 Szumsk Wojciech Pikulski Huta Surażska Sebastian Agnieszka Wawrzyniec Woynaszewski, Dorota Nuklerowa, Jan Sabatowski, Helena Pikulska 297-1-180 101R Ł 4433 RK
4 6 1761 Szumsk Antonina Czarnysz Czernisz Hucisko Surażskie Jan Marianna Stanisław Zalewski, Agnieszka Kraiowska, Jan Lewicki, Dorota Nuklerowa 297-1-180 101V Ł 4434 RK
19 10 1761 Szumsk Teresa Maykowska? Mańkowska Borki Józef Regina Tomasz T?, Dorota Liszkiwna 297-1-180 103V Ł 4438 RK 0
24 12 1761 Szumsk Anastazja Kowalowska Kowalewska Michałowka Maciej Anna Franciszek Hodorowicz, Anna Krotowiczowna 297-1-180 105R Ł 4442 RK
11 2 1762 Szumsk Jan Kretowicz Krotowicz Aleksander Marianna Józef Proczkowski, Marianna Orłowska, Paweł Federowski, Anna Kowaleska 297-1-180 106V Ł 4445 RK
22 1 1763 Szumsk Agnieszka Sopińska Rachmanów Tomasz Katarzyna Stanisław Brzozowski, Dorota Neklerowna, Leon Nekler, Ewa Kozłowska 297-1-180 112V Ł 4457 RK
18 4 1763 Szumsk Wojciech Sliwinski Śliwiński Huta Franciszkowa Stanisław Marianna Stanisław Bernacki, Dorota Nuklerowa, Błażej Bąkowski, Marianna Jakasienska 297-1-180 114V Ł 4461 RK
9 11 1766 Szumsk Elżbieta Krotewicz Kretowicz Michałowka Aleksander Marianna Piotr Chedorowski, Konstancja Stępkowska 297-1-180 136R Ł 4504 RK
31 8 1767 Szumsk Marianna Zarzycka Bryków Antoni Ewa Antoni Wolanski, Dorota Jeklerowa, Andrzej Dąbrowski, Katarzyna Taraszewiczowna panna 297-1-180 139V Ł 4512 RK
25 6 1768 Szumsk Jakub Walkowski Szumsk Maciej Marianna Franciszek Siemiadkowski, Dorota Teklerowa, Tomasz Baykowski, Katarzyna Hricycha 297-1-180 143R Ł 4519 RK
24 2 1769 Szumsk Katarzyna Woynaszowska Wojnaszewska Huta Szumska Wawrzyniec Wiktoria Antoni Woynaszowski, Regina Bernacka, Antoni Kozłowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 145V Ł RK 4526
13 5 1769 Szumsk Antoni Kazimierz Tyszkiewicz Michałowka Szymon Helena Apolonia Kozeska, Franciszek Krotewicz, Aleksandra Zielinska, Marcin Szymaszewski 297-1-180 146V Ł RK 4529
15 10 1769 Szumsk Jadwiga Kozłowska Szumsk Łukasz Ewa Jan Chomiak, Dorota Klerowa 297-1-180 148V Ł RK 4533 0
6 8 1770 Szumsk Wawrzyniec Raciborski Szumbar Jan Jadwiga Ignacy Piskorski, Dorota Penkowska 297-1-180 152R Ł RK 4540
30 5 1771 Szumsk Stanisław Sawicki Dederkały Michał Zuzanna Wojciech Bednarz, Hapka żona jego, Kazimierz Makowski, Dorota Przysięzna 297-1-180 155R Ł RK 4546
4 3 1773 Szumsk Józef Krotewicz Kretowicz Michałowka Tomasz Petronela Tomasz, Anna Kulczycka, Łukasz Zaklicki, Tyszkiewiczowa 297-1-180 163V Ł RK 4566
10 8 1773 Szumsk Wawrzyniec Makowiecki Kruholec Franciszek Anna Maciej Brzozowski, Dorota Jackowa, Michał Polanik, Barbara Węrzynowiczowna 297-1-181 3R Ł RK 003a
9 1 1774 Szumsk Marianna Tyszkiewicz Michałowka Jan Anna Tomasz Krotowicz, Apolonia Krzeska 297-1-181 5V Ł 6 RK
11 4 1775 Szumsk Leon Krotewicz Krotowicz Michałowka Tomasz Petronela Aleksander Domański, Magdalena Lewandowska, Tomasz Błazejewski, Marianna Federowska 297-1-181 12R Ł 012a RK
6 9 1775 Szumsk Wawrzyniec Szymański Hucisko Szumskie Ludwik Łucja Roman Winnik, Anna Olesnicka, Szymon Błaszczuk, Dorota Błaszczukowa 297-1-181 13R Ł 013a RK
19 11 1775 Szumsk Tomasz Chmielowski Chmielecki Kąty Michał Teresa Jan Domagalski, Rozalia Borowiczowa, Joachim Mielnik, Dorota Lesczycha 297-1-181 14R Ł 014a RK
18 4 1776 Szumsk Anna Błaszczuk Załuże Antoni Marianna Szymon Błaszczuk, Dorota Błaszczukowa 297-1-181 15V Ł 016-1 RK
16 10 1776 Szumsk Antoni Krotowicz Kretowicz Michałowka Franciszek Zofia Domanska Domańska Piotr Fedorowski, Petronela Krotowiczowa, Łukasz Zaklecki, Marianna Fedorowiczowa 297-1-181 17V Ł 18 RK
21 10 1776 Szumsk Jan Kapistran Oleksiński Huta Szumska Stanisław Ludwik Szymanski, Dorota Wolska 297-1-181 17V Ł 18 RK
28 11 1776 Szumsk Andrzej Stępkoski Stępkowski Szumsk Antoni Zuzanna Franciszek Krotowicz, Anastazja Skibicka, Bohdan Jewniewicz, Katarzyna Kowaleska, Antoni Kowaleski, Zofia Bielecka 297-1-181 18V Ł 19 RK
19 11 1776 Czartorysk Michał Protaszewicz Czartorysk Maksym Anna Jan Tokarski, Anna Sobańska 297-1-185 96R Ł 9312 DW
10 12 1777 Powitno Andrzej Kopystyński Powitno Łukasz Regina Wincenty Ostroski, Dorota Hawryszek 1120L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201120/pages/PL_1_301_1120_0002.htm
23 10 1777 Szumsk Elżbieta Krotowicz Kretowicz Michałowka Tomasz Petronela bliźniaczka, Aleksander Domański, Marianna Fedorowska 297-1-181 23R Ł 023a RK
23 10 1777 Szumsk Jan Krotowicz Kretowicz Michałowka Tomasz Petronela bliźniak, Tomasz Blesiewski, Teresa Gutkowska 297-1-181 23R Ł 023a RK
10 1 1778 Powitno Marianna Felsztyńska Zuszyce Tomasz Marianna Józef Niemiec, Dorota Turcekowa 1120L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201120/pages/PL_1_301_1120_0002.htm
14 1 1778 Szumsk Antoni Rogowski Załuże Antoni Marianna Wojciech Franciszlowolyn?, Dorota Błaszczukowa 297-1-181 24R Ł 024a RK
13 2 1778 Szumsk Walenty Zaleski Zalewski Hucisko Surażskie Wojciech Anna Kazimierz Wirkowski, Dorota Zwolska, Wawrzyniec Jadaszek, Anna Olesińska 297-1-181 24V Ł 25 RK
16 7 1778 Szumsk Franciszka Szymańska Iserna Ludwik Łucja Józef Zerwiński, Dorota Zwolska 297-1-181 29R Ł 029a RK
17 7 1779 Szumsk Małgorzata Jasińska Załuże Jakub Agnieszka Wojciech Franczuk, Dorota Błasczuczka, Wojciech Dziedzic, Marianna 297-1-181 34V Ł 35 RK
2 8 1779 Szumsk Stefan Błasczuk Błaszczuk Załuże Szymon Antonina Maciej Kowalewski, Zofia Bielecka, Maciej Jadaszynski, Dorota Błasczukowa 297-1-181 35R Ł 035a RK
3 10 1779 Szumsk Marianna Krotowicz Kretowicz Michałowka Franciszek Zofia Petronela Krotowiczowa, Piotr Chodorowski, Mariannna Chodorowska, Łukasz Zaklicki 297-1-181 35V Ł 36 RK
17 2 1780 Torczyn Apolonia Żukowska Smohilow Wawrzyniec Ewa chrz.: 20.02; Piotr Koszelowski, Dorota Szczerska 9 9 Ł EH
13 1 1780 Szumsk Marianna Biernacka Bernacka Waśkowce Franciszek Katarzyna Leon Ekler, Mariana Bielewiczowa, Grzegorz Płoszkiewicz, Dorota Kidolowa 297-1-181 37V Ł 38 RK
6 2 1780 Szumsk Agata Zaklicka Michałowka Łukasz Marianna Mikołaj Zarzycki, Zofia Krotowiczowa, Franciszek Zaklicki, Wiktoria Krotowiczowna panna 297-1-181 38R Ł 038a RK
7 3 1780 Szumsk Tomasz Jakubosczuk Jakubowszczuk Załuże Stanisław Katarzyna Szymon Błasczuk, Dorota Błaszczukowa 297-1-181 38V Ł 39 RK
14 3 1780 Szumsk Józef Krotowicz Kretowicz Michałowka Tomasz Petronela Łukasz Zaklicki, Marianna Chodorowska, Tomasz Błazeiewski, Teresa Gutowska 297-1-181 38V Ł 39 RK
5 11 1780 Szumsk Karol Onufry Arciszeski Arciszewski Suraż Maciej Katarzyna Maciej Błonski, Agnieszka Sosnikoska, Franciszek Laskoski, Dorota Błonska 297-1-181 43R Ł 043a RK
17 12 1780 Szumsk Tomasz Łukaszewicz Huta Stanisława Piotr Magdalena Jan Rowienski, Anna Barszczeska, Tomasz Wislicki, Dorota Zielinska 297-1-181 43V Ł 44 RK
17 12 1780 Szumsk Tomasz Krajeski Krajewski Zaleśce Tomasz Katarzyna Stefan Jakubczuk, Dorota Doboszycha 297-1-181 44R Ł 044a RK
18 2 1781 Szumsk Maciej Jadaszynski Jadaszyński Huta Stanisława Grzegorz Marianna Maciej Rudzki, Dorota Zielinska 297-1-181 45V Ł 46 RK
28 5 1781 Szumsk Antoni Tomczuk Załuże Grzegorz Marianna Jan Tomczuk, Marianna Krajewska, Szymon Błazczuk, Dorota Kucharuwna 297-1-181 48R Ł 048a RK
19 7 1781 Szumsk Elżbieta Cerklewicz Cyrklewicz Huta Bernackiego Błażej Marianna Wawrzyniec Sliwinski, Dorota Zielinska 297-1-181 49R Ł 049a RK
5 8 1781 Szumsk Magdalena Jaszynska Jasińska Żołobki Ignacy Marianna Protazy Czarnakoski, Katarzyna Wojciechowska 297-1-181 49R Ł 049a RK
13 1 1782 Szumsk Antonina Kowaleska Kowalewska Bykowce Antoni Katarzyna Franciszek Krotowicz, Ewa Kuchalska, Franciszek Mikulski, Zuzanna Chodorowska, Tomasz Blazyiowski, Elżbieta Krotowiczowna 297-1-181 52R Ł 052a RK
7 4 1782 Szumsk Elżbieta Smolińska Huta Stanisława Mikołaj Marianna Paweł Szczepanoski, Elżbieta Skotnicka, Tomasz Winnicki, Elżbieta Krotowiczowna 297-1-181 53V Ł 54 RK
23 5 1782 Szumsk Jan Jarzębski Szumsk data konwersji (20 letni Abraham Ankielewicz, z judaizmu) Daniel Przyiałkowski, Regina Bernacka, Jan Antosiewicz, Elżbieta Skotnicka, Stanisław i Dorota Zielinska 297-1-181 55V Ł 56 RK
6 8 1782 Szumsk Ignacy Gudkowski Gutkowski Suraż Michał Marianna Protazy Czernichowski, Regina Bernacka, Tomasz Skotnicki, Dorota Zielinska 297-1-181 56V Ł 57 RK
22 8 1782 Szumsk Bartłomiej Mendelski Huta Stanisława Antoni Rozalia Andrzej Bernacki, Dorota Zielinska 297-1-181 56V Ł 57 RK
3 11 1782 Szumsk Katarzyna Zarzycka Michałowka Dominik Joanna Franciszek Krotewicz, Petronela Krotewiczowa 297-1-181 58R Ł 058a RK
11 11 1782 Szumsk Marcin Zaklicki Michałowka Ludwik Marianna Franciszek Krotowicz, Petronela Kretowiczowa, Marcin Kretowicz, Ewa Fedorowiczowa panna 297-1-181 58V Ł 59 RK 0
2 12 1782 Szumsk Teresa Kretowicz Krotowicz Cyranka Stanisław Anna Wojciech Krzystofowicz, Zofia Woyciechowska 297-1-181 58V Ł 59 RK
18 2 1783 Szumsk Maciej Burkowski Huta Szumska Jan Helena Tomasz Szkotnicki, Dorota Zielińska 297-1-181 59V Ł 60 RK
23 2 1783 Szumsk Julianna Smoleńska Huta Bernackiego Andrzej Marianna Tomasz Szkotnicki, Dorota Zielińska, Wojciech Stańkiewicz, Regina Bernacka 297-1-181 59V Ł 60 RK 0
2 4 1783 Szumsk Franciszek z Paoli Onyszkowce Jan Magdalena Protazy Czarnackowski, Marianna Bilewska 297-1-181 61R Ł 061a RK
27 4 1783 Szumsk Katarzyna Szymayska Szymańska Iserna Jakub Magdalena Andrzej Bernacki, Dorota Zieleńska 297-1-181 61V Ł 62 RK 0
29 6 1783 Szumsk Marianna Wiślicka Huta Bernackiego Tomasz Anna Maciej Pikulski, Dorota Wincentowa 297-1-181 62R Ł 062a RK
9 1783 Szumsk Antoni Pikulski Bykowce Franciszek Elżbieta Maciej Kowalewski, Zofia Krotowiczowa 297-1-181 63R Ł 063a RK
2 11 1783 Szumsk Stanisław Tadeusz Sczepanowski Szczepanowski Szumsk Paweł Regina Stanisław Biernacki, Dorota Zielinska 297-1-181 64R Ł 064a RK
25 11 1783 Szumsk Barbara Katarzyna Tkaczuk Załuże Grzegorz Marianna Dorota Grzegorzowa, Jan Fedorecki 297-1-181 64V Ł 65 RK
13 1 1784 Szumsk Kasper Jadaszynski Jadaszyński Huta Bernackiego Franciszek Marianna Stanisław Kosicki, Dorota Zielinska 297-1-181 65V Ł 66 RK
25 1 1784 Szumsk Paweł Maciej Stankiewicz Wojciech Agnieszka Andrzej Biernacki, Dorota Zielinska 297-1-181 65V Ł 66 RK
18 7 1784 Szumsk Anna Jadaszyńska Huta Bernackiego Grzegorz Marianna Mateusz Rudzki, Dorota Zielinska 297-1-181 68R Ł 068a RK
12 9 1784 Szumsk Franciszek Zarzycki Michałowka Dominik Joanna Łukasz Zarzecki, Marianna Godorowska, Franciszek Mikulski, Zofia Krotowiczowa 297-1-181 69R Ł 069a RK
28 10 1784 Szumsk Marianna Krotewicz Krotowicz Michałowka Tomasz Petronela Łukasz Zaklicki, Marianna Chodorowska 297-1-181 69V Ł 70 RK
21 11 1784 Szumsk Andrzej Kowalewski Bykowce Antoni Katarzyna Franciszek Krotowicz, Ewa Kochalska, Piotr Chwedorowski, Agnieszka Lubaszewska, Joachim Brudziejewski, Rozalia Chwedorowska 297-1-181 70R Ł 070a RK
4 12 1784 Szumsk Marcjanna Pochilewska Pochylewska Rachmanów Szymon Magdalena Andrzej Przybilik, Oksenka Dobrotworycha, Michał Pochilewski, Marianna Melniczka 297-1-181 70V Ł 71 RK
24 1 1785 Szumsk Andrzej Malewski Litowszczyzna Józef Dorota Józef Sopinski, Dorota Mogosinska 297-1-181 71R Ł 071a RK
3 2 1785 Szumsk Wiktoria Zaklicka Michałowka Łukasz Marianna Tomasz Kretowicz, Zofia Kretowiczowa, Franciszek Kretowicz, Dorota Kuchalska 297-1-181 71R Ł 071a RK
9 3 1785 Szumsk Mateusz Bernacki Huta Bernackiego Stanisław Regina Antoni Trozoni, Dorota Zielinska, Szymon Barsczewski, Barbara Jakosiewiczowa, Maciej Rudzki, Marianna Jadaszynska 297-1-181 72R Ł 072a RK
9 3 1785 Szumsk Marta Bernacka Huta Bernackiego Andrzej Zofia Antoni Trozoni, Dorota Zielinska, Szymon Barsczewski, Anna Trozonina, Felicjan Garlinski, Elżbieta Skotnicka 297-1-181 72R Ł 072a RK
15 5 1785 Szumsk Tekla Gutkowska Gudkowska Suraż Łukasz Marianna Stanisław Bernacki, Anna Trozonina, Antoni Trozoni, Dorota Zielinska, Andrzej Bernacki, Agnieszka Kobyłecka 297-1-181 73V Ł 74 RK
15 2 1788 Szumsk Józef Krotewicz Michałówka Marcin Aleksandra 87 V 0
26 10 1788 Szumsk Franciszek Krotewicz Michałówka Tomasz Weronika 93 R 0
13 10 1793 Szumsk Franciszek Krotowicz Michałówka Marcin Aleksandra 13V Ł 0
29 1 1797 Bóbrka Maciej Skiba Łanki 6 Stanisław Barbara Szkundowa Józef Stelmach, Dorota Skibowa 78L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2078/pages/PL_1_301_78_0001.htm
23 8 1798 Ostróg Hiacynt Kazimierz Woźnicki Tesow Piotr Teresa Czarnecka dop., Piotr ...packi, Dorota Boguszewska 297-1-136 36 Ł SK
4 1 1798 Lubar Anna Bielska Karań Jakub Marianna łacina, data chrztu, Józef Tomaszuk, Dorota Kozicka 178-49-3 595R Ż Mg
4 7 1798 Lubar Grzegorz Jakub Salomon Wysoczański Lubar Michał Apolonia łacina, data chrztu, Samuel Wittke, Dorota Daszkowska, ass. Walenty Krzeszowski, Tekla Bojerowna 178-49-3 604V Ż Mg
12 2 1799 Białogródka Rozalia Krotewicz Puzyrki Małe Franciszek Jadwiga chrz. 13.02., g. Antoni Popławski i g. Barbara Wolska, as. G.Maciej Wolski i g. Franciszka Wolska 178-51-95 103R 18 Ż DM
15 5 1799 Białogródka Anna Popławska Puzyrki Małe Maciej Franciszka Jasińska data chrz., Franciszek Krotewicz i Marianna Ryszkowska 178-51-95 106V-107R 45 Ż DM
9 2 1800 Lubar Apolonia Dorota Gajewska Lubar Ignacy Anna łacina, data chrztu, Michał Wysoczański, Dorota Daszkowska, Antoni Malinowski, Marianna Krajewska 178-51-174 20R-20V Ż Mg
23 4 1800 Lubar Eleonora Julia Aniela Konstancja Małachowska Pedynki Anastazy Prakseda Maszkiewicz łacina, data chrztu, Adam Kamieński, Marianna Nawrotowska, ass. Tomasz Maszkiewicz, Katarzyna Maszkiewicz 178-51-174 22V Ż Mg
11 6 1801 Kozowa Magdalena Protasiewicz Kozowa Michał Tekla c.Józefa Rożycka 693L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20693/pages/PL_1_301_693_0001.htm
2? 4 1801 Ostróg Witalis Czaplicki Hrozów Franciszek Marianna Piotr Tąszewski, Dorota Eberhart 297-1-136 4 Ł SK
30 6 1801 Ostróg Piotr Adamowicz Ostróg Paweł Marcjanna Mateusz Szczucki, Dorota Mrozowska 297-1-136 7 Ł SK
26 9 1801 Ostróg Michał Zalewski Ostróg Bazyli Zofia Jan Folrot?, Agnieszka Szulc 297-1-136 11 Ł SK
28 10 1801 Ostróg Karolina Teodora Parsznicka Płużne Łukasz Marianna Thurzeska Aleksy Dzikoski, Dorota ? 297-1-136 12 Ł SK
6 8 1801 Ostróg Albrecht Wiktor Augustyn Dzikoski Ostróg Oleksy Marianna Jakubowska Mateusz Boroski, Dorota Jakubowska panna 297-1-136 17 Ł SK
24 3 1801 Lubar Franciszek Bielski Karań Jakub Marianna łacina, chrzest 25.03.1801, Józef Tomaszuk, Dorota Kozicka 178-51-174 31R Ż Mg
29 5 1801 Lubar Petronela Bielska Karań Józef Marianna łacina, chrzest 30.05.1801, Józef Staniszewski, Dorota Kozicka 178-51-174 32V Ż Mg
12 1 1802 Ostróg Agnieszka Justycka Ostróg Adam Anna Piotr Laurykowski, Dorota Jakubowska 297-1-136 14 Ł SK
24 6 1802 Lubar Marianna Bojer Czartoryja Dominik Tekla Sawicka łacina, data chrztu, w zagrożeniu życia, Józef Mądzelowski, Dorota Daszkowska 178-51-174 42R Ż Mg
26 1 1803 Ostróg Antoni Apoloniusz Erazm Dzikoski Aleksy Marianna Onufry Piotrowski, Dorota Jakuboska 297-1-136 29 Ł
27 3 1803 Lubar Petronela Bilska Karań Jakub Marianna łacina, data chrztu, Michał Krynicki, Dorota Kozicka 178-51-174 49V Ż Mg
21 9 1804 Ostróg Tekla Rucińska Stójło Franciszek Małgorzata Andrzej Jakubowski, Dorota Kiermiponowna 297-1-136 46 Ł SK
24 7 1804 Lubar Anna Pawłowska Lubar Józef Apolonia Jakielska łacina, data chrztu, Dominik Bojer, Dorota Daszkowska, ass. Piotr Sulikowski, Anna Sawicka 178-51-174 62R Ż Mg
16 12 1804 Lubar Adam Moroczkowski Lubar Tomasz Marianna łacina, chrzest 18.12.1804, Jan Marcelli Maliko?, Dorota Daszkowska, ass. Michał Marcinowski, Klara Wojcewicz, Ludwik Leszewski, Anna Jasińska 178-51-174 66R Ż Mg
12 1 1804 Chodorków, dek. Skwira Anna Krynicka Prodobowka Jakub Agata Wolska c. gen., chrzestni: ur.ur.: Andrzej Krynicki, Urszula Woytkowska, as.: ur.ur.: Stefan Kozłowski, Marianna Iskorotyńska 178-51-1995 289 Ż EH
20 6 1805 Ostróg Magdalena Choina Białotyn Józef Katarzyna Benedykt Przewłocki, Dorota Baszyńska 297-1-136 51 Ł SK
18 2 1805 Lubar Adam Moroczkowski Lubar Tomasz Marianna łacina, data chrztu, Jan Marcelli, Dorota Daszkowska, ass. Michał Marcinowski, Klara Wojcewiczowa, Ludwik Leszczyński, Anna Jasińska 178-51-174 67V Ż Mg
2 7 1805 Lubar Leonora Paulina Tyszkiewicz Lubar Jan Anna łacina, data chrztu, Franciszek Kotkowski, Dorota Daszkowska, ass. Antoni Rawicz, Julianna Kobylańska 178-51-174 71V Ż Mg 161
10 10 1805 Lubar Konstanty Ludwik Opolski Demkowce Ignacy Tekla Jabłońska łacina, data dopeł. chrztu, Jan Gwinczewski, Dorota Matuszewska 178-51-174 74R Ż Mg 172
17 7 1806 Ostróg Aleksy Bonawentura Barszczewski Stubło Józef Katarzyna Badynowska Teodor Łucki, Dorota Łucka 297-1-136 59 Ł SK
5 2 1806 Lubar Dorota Zawistowska Pedynki Andrzej Jadwiga Pawłowska łacina, chrzest 6.02.1806, Benedykt Wyszomirski, Dorota Morawiczowa 178-51-174 78V 24 Ż Mg 185
17 9 1807 Ostróg Justyna Marianna Jankowska Ostróg Tatarska Ulica Józef Tekla Boguszewska Antoni Zakrzewski, Dorota Piotrowska 297-1-136 68 Ł 1103 SK
23 11 1807 Ostróg Klemens Woźnicki Kurasz Jan Marianna Chrzest 02.12.1807:Franciszek Rudnicki, Dorota Kułakowska 297-1-136 70 Ł SK
14 1 1807 Lubar Józef Zawadzki Lubar Jan Helena łacina, chrzest 15.01.1807, Tomasz Piątkowski, Dorota Rogowska 178-51-174 88V Ż Mg 211
30 4 1807 Lubar Filip NN Lubar NN NN łacina, data chrztu z wody, Józefat Niżyński, Dorota Rogowska 178-51-174 91V Ż Mg 219
26 8 1809 Ostróg Klara Woźnicka Kurasz Jan Marianna Hiacynt Waśniewski, Dorota Kułakowska 297-1-136 103 Ł 1153 SK
12 7 1810 Ostróg Jan Kozłowski Storonicze Antoni Wiktoria Ignacy Berkowski, Dorota Baszyńska 297-1-136 124 Ł SK
1 4 1811 Ostróg Maria Dworecka Ostróg NN Tekla Dworecka Michał Kirecki, Agnieszka Grotkowa 297-1-136 146 Ł 860 SK
5 8 1811 Ostróg Dominik Hajewski Sadki Mateusz Katarzyna Hawryło Sereszuk, Dorota Kułakowska 297-1-136 158 Ł 873 SK
19 9 1811 Ostróg Karolina Jankowska Płużne Kacper Marcjanna Chrzest 11.06.1812: Prot Kumelski, Katarzyna Jankowska 297-1-136 180 Ł 897 SK
28 11 1812 Ostróg Katarzyna Borkowska Storonicze Ignacy Anastazja Kajetan Wereszczyński, Dorota Baszyńska 297-1-136 187 Ł 905 SK
15 12 1813 Dederkały Jan Krotewicz Dederkały Wielkie Piotr Marianna 44 R 0
5 8 1813 Torczyn Klementyna Dorotycz Malewicz Boratyn Hieronim Franciszka Zabokrzycka chrzest 11.01.1814; Józef Pininski, Izabella de Hoiecke Karszyna, asysta: Adam S 14a 4 EH Ł
2 4 1815 Torczyn Balbina Witwińska Chorchoryn Andrzej Franciszka Lubanska Michał Zulinski, Dorota Jakubowska 23 10 EH Ł
14 3 1815 Ostróg Józef Broniewski Bielmarz Józef Teresa Szymon Szyciński, Dorota Kowalska 297-1-136 228 Ł 948 SK
8 11 1816 Torczyn Barbara Piotrowska Usicze Alexander Marianna Chyzewska Michał Krotkiewicz, Haroina Baudianka 34 52 EH Ł
11 2 1818 Torczyn Franciszek Salezy Maciej Siatecki Sadów Jan Aleksandra Arlikowska Wincenty Stojanowski, Anastazja Nosalska, asysta: Kajetan Nosalski, Dorota Siate 42 b/nr EH
10 4 1818 Białogródka Cezary Piotr Traczewski Łahodyńce par. Kulczyny Tomasz Tekla Wojtkiewicz dopł.chrztu 19.10.1832 - 14 letni kawaler zam. Obecnie Tarnawka, chrzestni: Marcin Szadkowski i Dorota Białokur wdowa, as. Adam Traczewski i Bronisława Szadkowska ż. Marcina 178-03-98 50V 109 Ż DM
24 5 1827 Zaturce Joanna Marianna Rotkiewicz Beresk Roman Helena Partykiewicz 843 257 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0139.htm
26 4 1827 Łuck Marek Kutianowski Wólka Michał Marianna Podgórska Jacek Dziedziuk, Dorota Stefanowicz małżonka Joachima 368 7 27 813 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0004.htm
15 5 1827 Luboml Stanislaw Jan Strembeluk Jankowce Jan Teresa Grabowska Jan Hryciuk, Dorota Matuszewska 843 300 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0166.htm
25 5 1827 Koblin Aleksandra Podsędkowska Użeniec Jakub Helena Kamińska Zenon Kubicki, Dorotka Kubicka 813 212a 8 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0214.htm
30 3 1827 Sokul Franciszek Janiszewski Sokul - Maziarnia Wincenty Oksenia Szymon Łączyński, Petronela Redka, Mikita Redka, Dorota Janiszewska (?) 813 79a 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0079.htm
25 2 1827 Dombrowica Kazimierz Dawidowicz Krzywica Antoni Katarzyna Słodkowska Jan Czaykowski, Dorota - ż. Kaczyńskiego; ch: 28.02. 813 138 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0138.htm
2 7 1827 Dederkały Elżbieta Kroteniuk Dederkały Wielkie Demko Barbara c. pracowitych, chrz. 4.07., prac. Naum Czeremszuk i prac. Ewa Duderewicz, prac. Kasper 01-4 2V 19 T 700 DM
19 9 1827 Dederkały Marcel January Nepomucen Michał Tąszewski Dederkały Małe Piotr Ewelina Okryńska chrz. 29.09., s. JW. Rotmistrza Kawalerii Narodowej, Deputata Sądu Głównego Wołyńskiego, 01-4 3R 25 T 700 DM
13 4 1827 Krzemieniec Aniela Wilczyńska Żołoby Jan Katarzyna c. ochrz. 15.04., Bazyli Drozdowski i urodz. Dorota Kosybicka, asyst., Jan Kowalski i Ju 01-3 10V 72 T 511 DM
28 5 1827 Krzemieniec Jan Chęciński Krzemieniec IN Dorota Chęcińska s.nieślubny sławetnej Doroty, ochrz.29.05., sław. Wojciech Głowacki i sław. Dorota Kozło 01-3 12V 86 T 513 DM
6 8 1827 Krzemieniec Marta Malinowska Krzemieniec IN Apolonia Malinowska c. nieślubna, ochrz. 7.08., Teodor Jaroszów sołdat pułkowy i sław. Dorota Kozłowicz ż. K 01-3 17R 122 T 517 DM
3 1 1827 Szumsk Jan Kowalski Huta Surażska Jan Anna Błażej Śliwiński, Dorota Orłowska, Paweł Kubniewicz, Marianna Kubniewicz 245-1-1 373V 4 R RK
11 3 1827 Szumsk Józef Cymbaluk Iserna Piotr Marianna Kurczak Karol Gabruk, Dorota Welczyńska małżonka 245-1-1 377R 27 R RK
5 4 1827 Szumsk Elżbieta Kraiewska Krajewska Iserna Maciej Magdalena Piotr Wereszczyński, Dorota Wereszczyńska ż. Józefa 245-1-1 378V 35 R RK
9 7 1827 Szumsk Antonina Krotewicz Kretowicz Bykowce Antoni Agnieszka Brodzieiewska Brodziejewska Ignacy Jasiński, Helena Brodzieiewska ż. Franciszka, Jan Kowalewski, Kornelia Jasińska ż. Ignacego 245-1-1 381V 52 R RK
5 10 1827 Szumsk Franciszka Tomczuk Załuże Tomasz Marianna Walczuk Stefan Siruk, Apolonia Ryszkiewicz ż. Jana, Bazyli Jasiewicz, Marianna Dobrotor panna 245-1-1 384V 72 R RK
13 11 1827 Szumsk Stanisław Jakubowski Bacaje Jan Marianna Krotewicz Kretowicz Mikołaj Hocewicz, Katarzyna Wróblewska ż. Wojciecha, Paweł Żukowski, Marianna Jakubowska ż. Szymona 245-1-1 386R 81 R RK
6 12 1827 Szumsk Mikołaj Paszkowski Balarnia Wincenty Franciszka Grzybowska Szymon Sawicki, Agata Nahomowicz ż. Marcina, Józef Nahumowicz, Dorota Nahumowicz ż. Jana 245-1-1 388V 95 R RK
11 6 1827 Białogródka Antoni Siemieny Białogródka IN Anna Jan Jędrzejów-Sierżant I-Roty Karabinierów i Katarzyna Kameńszczuk ż. Ignacego 178-03-93 58R 39 Ż DM
28 1 1827 Horodyszcze Jan Jastrzębski Szepetówka Tadeusz Tekla Łabodyńska Franciszek Młyński, Antonina Krotowska 178-3-93 78 4 Ż MO 153
2 3 1827 Horodyszcze Grzegorz Potapski Szepetówka Kazimierz Marianna Lasota Stanisław Świderski, Salomea Krotowska 178-3-93 79 12 Ż MO 155
7 5 1827 Horodyszcze Mikołaj Trześniowski Szepetówka Józef Anna Tomaszewska Dominik Krotoński, Elżbieta Jabłońska, Józef Łukasiewicz, Helena Mazurkiewicz 178-3-93 81 22 Ż MO 159
19 5 1827 Horodyszcze Karolina Jabłońska Szepetówka Józef Marianna Więckowska Antoni Szymański, Barbara Krotowska 178-3-93 81 24 Ż MO 159
10 9 1827 Horodyszcze Adam Krotowski Szepetówka Dominik Marianna Okumowska Stanisław Jabłoński, Elżbieta Jabłońska, Bazyli Kamiński, Tekla Jastrzębska 178-3-93 85 40 Ż MO 166
10 1 1827 Bazalia Honorata Krotewicz Łazuczynek Józef Teresa Piotrowska Mateusz Piotrowski i Magdalena Bukowska 178-3-93 226V 4 Ż DM
19 2 1827 Bazalia Franciszek Dąbrowski Kołki Mikołaj Marianna Ignacy Bezdecki i Fortunata Roteńska 178-3-93 229R 26 Ż DM
30 9 1827 Bazalia Klara Królikowska Piotr Magdalena Ławecka Józef Krotewicz i Rozalia Czerniawska 178-3-93 239R 109 Ż DM
1 10 1828 Nowogród Marianna Waleńkiewicz Elizawet Józef Anastazja Sokołowska Polowinka Tomasz, Narotska Domicella meżatka 510 JZ
7 4 1828 Kołki Maria Bobek Kołki Stefan Marianna Zielińska ch: 8.04. Bazyli Piotrowicz Masłow - Feldfebel 7 Roty 3 Batalionu, Marianna Suli 814 92 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0096.htm
22 2 1828 Łuck Piotr Piotrowski Niemieckie Józef Marianna Krotkowska Sylwester Żurakowski, Marianna Wadowicka 368 42 16 814 4a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0022.htm
23 12 1828 Szumbar Wiktorya Miałkowska Zahajce Grzegorz Julianna Zagórska Szymon Konforowicz, Dorota Mirecka 200 50 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0027.htm
24 3 1828 Krzemieniec Józef Krotowicz Krzemieniec Eliasz Marianna Klucz Jakub Niżyński i sław. Tekla Wyrzyńska ż. Augusta 01-3 40V 77 T 542 DM
26 3 1828 Szumsk Jan Paszyński Żołobki Norbert Marianna Puzikowska Józef Naszkiewicz, Anna Sczycińska ż. Szymona, Szymon Sczyciński, Dorota Zarzycka ż. Franciszka 245-1-2 389R 138 R RK
4 5 1828 Szumsk Jan Listowski Waśkowce Antoni Anna Towarnicka Józef Botlicki, Dorota Tychomska ż. Wasyla, Dawid Towarnicki, Anna Korzeniowska ż. Izydora 245-1-2 389V 145 R RK
22 7 1828 Szumsk Kamila Magdalena Meńżeńska Menżyńska Bryków Daniel Ludwika Pruszyńska Hubert Małachowski rotmistrz wojsk rosyjskich, Franciszka Menżyńska wdowa, Józef Padura, Aniela Menż 245-1-2 391V 171 R RK
15 10 1828 Szumsk Maksymilian Naszkiewicz Żołobki Józef Marianna Wiszniowska Hubert Małachowski rotmistrz wojsk rosyjskich i kawaler, Efimea Malinowska panna, Franciszek Łączews 245-1-2 394V 204 R RK
19 1 1828 Ostróg Karol Antoni Bugowski Moszczanica Karol Marianna Krzymowska chrzest 20.01.1828, Feliks Rupniewski, Dorota Angel ż. doktora medycyny 171-1-1 3R 14 R Mg
20 1 1828 Krzywin Karol Antoni Rogowski Moszczanica Karol Marianna Krzymowska chrz.22.01.1828, Wiem. Feliks Rupniewski, Stolnik Nurski, Wielm. Dorota Angel ż. Adolfa 171-1-1 32R 3 R Mg
17 9 1828 Krzywin Józef Galiński Rypiszcze Kazimierz Łucja Rybczyńska chrz.18.09.1828, matka G-R, Sław. Józef Baszyński, Sław. Dorota Baszyńska ż. Michała 171-1-1 35R 25 R Mg
5 2 1828 Deraźne Andrzej Garwoliński Majdan Chołoniewicki Franciszek Anna Szumska 15.08.1828, dopełnienie chrztu, asyst. Ur. Jan Płodkowski, Dorota Skryniewska 171-1-1 198V 16 R Mg
14 12 1828 Horyńgród Tomasz Więckiewicz Raśniki Daniel Julia Marcinkowska 17.12.1828, JW. Tomasz Łaszewski, W. Katarzyna Łaszewska, asys. W. Karol Łaszewski, W. Dorota Łaszew 171-1-1 185V 16 R 7078 Mg
7 11 1828 Niewirków Rozalia Leniewicz Bystrzyce Stanisław Joanna ch. 11.11.1828, Ur. Witalis Miler, Ur. Dorota Niewinska panna 171-1-1 265V 106 R 7159 Mg
1 1 1828 Białogródka Jan Ewangelista Franciszek Salezy Iwanowski Białogródka Franciszek Katarzyna Maliszewska Piotr Żeromski - Kapitan WP i Dorota Białokur ż. Jana 178-03-94 64R 1 Ż DM
26 8 1828 Białogródka Rozalia Sałacińska Piłki Franciszek Aniela Forestyer Michał Kijowski i Dorota z Wojtkiewiczów Białokur 178-03-94 73R 57 Ż DM
14 9 1828 Białogródka Michał Moszczyński Puzyrki Małe Piotr Franciszka Krotowicz Maciej Wolski i Justyna Sokołowska wdowa 178-03-94 74R 65 Ż DM
1 11 1828 Białogródka Wolfgang Murawiec Dworzec Randolf Ludwika Kobylańska Jan Mieszkowski-Probosz Białogródki i Anna Zastyrc, as. Marcin Patkowski-Deputat i Dorota z Wojtkiewiczów Białokur 178-03-94 76R 82 Ż DM
10 6 1828 Bazalia Zofia Justyna Karolina Dziekciowska Koszelówka Wincenty Urszula Popławska ur. Spirydon Orlicki i Julianna Rothariusz, Józef Rothariusz i Julianna Popławska 178-3-94 228R 87 Ż DM
28 1 1829 Szumbar Johanna Krotewicz Borki NN Johanna 200 51 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0028.htm
8 6 1829 Targowica Stefania, Brygida Strojnowska Targowica Rafał Józefa Antonowicz Józef Antonowicz, rotmistrz WP, Iluminata Buszczyńska wdowa dopełnienie 813 208 V 42 ZP 0
14 1 1829 Turzysk Marianna Szulhaczuk Tuliczów Filip Franciszka Brotnik 709 17 54 EW 0
2 11 1829 Dederkały Hubert Blicharski Sadki Paweł Konstancja Woroszyło s. urodz., chrz. 3.11., urodz. Onufry Tomaszewski i urodz. Anastazja żona księdza Dorote 01-4 9V 24 T 707 DM
11 1 1829 Luboml Tomasz Gadzała Jagodzin Paweł Agnieszka Gadzała Tomasz Nehoda, Dorota Wołosiewicz ż. Michała 844 524 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0286.htm
1 2 1829 Luboml Franciszka Kowalownik Luboml Jan Joanna Kużeluk Benedykt Kużeluk, Dorota Matwiejczuk ż. Ignacego 844 526 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0287.htm
4 5 1829 Krzemieniec Jan Pawłowicz Krzemieniec Tomasz Apolonia Bartoszewska szl. Józef Protesewicz i prac. Aleksandra Tokarczuk ż. Jana 01-3 90R 70 T 590 DM
9 6 1829 Krzemieniec Antoni Antonowicz Krzemieniec Michał Marianna Dubiecka ur. Fryderyk Herter i ur. Apolonia Grotkowska 01-3 92V 88 T 593 DM
16 6 1829 Krzemieniec Antoni Chrzanowski Krzemieniec Romuald Marianna Kulikowska pr. Michał Złoczowski i Dorota Kozłowska ż. Gaspra 01-3 93R 92 T 593 DM
18 12 1829 Krzemieniec Franciszek Łabaczewski Komarówka Maksym Agnieszka Krajewska Dymitr Surek i Dorota Czarnobaj wdowa 01-3 108R 195 T 609 DM
18 12 1829 Krzemieniec Jan Poliszuk Folwarki Małe Grzegorz Jadwiga Stefan Tymczuk i Dorota Lewczuk ż. Leona 01-3 108R 196 T 609 DM
18 6 1829 Ostrówki