Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 542 wyników dla: Benedyk

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
15 11 1802 Kuniów Karol Jezierski 3/52 Eliaszówka c. szl. Benedykta i Marianny 297-1-086 2V Ł
1 5 1811 Kuniów Norbert Niewęgłowski 1/12 Borowica Wielka s. szl. Benedykta i Heleny 297-1-086 26R Ł
9 12 1818 Krzemieniec Adam Zyluk 8/12 Budki s. Benedykta 299 93 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
18 3 1827 Łuck Anna Laszuk 47 Żabka z Bogusińskich, wdowa po Benedykcie potomstwa pozbawiona 813 29 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0030.htm
23 8 1827 Drużkopol Piotr Kowal 6/12 Drużkopol s. prac. Praksedy c. Benedykta i Marianny 63 8 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0005.htm
14 5 1827 Hołoby Oktawia Ożeszko 2 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 843 502 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
23 6 1827 Szumsk Agnieszka Benedyk 50 Kąty z suchot, pr., wdowa 245-1-1 403V 23 R RK
20 12 1827 Horodyszcze Mikołaj Petrolaj 1 Horodyszcze Benedykta i Marianny 178-3-93 102 64 Ż MO 201
24 1 1828 Łuck Piotr Malinowski 2 Teremne s. Benedykta i Marii 814 27a 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0031.htm
15 10 1828 Ołyka Dorota Przetacka 85 Ołyka wdowa po Jakubie, zostawiła syna Benedykta 814 161 33 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0165.htm
2 1 1828 Wiszenki Franciszek Rybczyński 3 Rożyszcze r: szl. Benedykt i Anna; 3.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
9 6 1828 Wiszenki Joanna Kotelnicka 89 Wiszenki wd.po Jakubie, dziedziczka, zd. Tachurska, poz. s. Stanisława, c. Honoratę, Scholastykę, Domicelę i Beatę; 11.06. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego, Jan Czaykowski - Kapelan rożyski 814 87a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
29 11 1828 Wiszenki Franciszka Załęska 70 Wołodkowszczyzna wd. po Wawrzyńcu, szl., poz. s. Józefa, Stanisława i Pawła, c. Helenę i Antoninę; Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego 814 88a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
28 1 1828 Krzywin Apolonia Sadkowska 50 Krzywin Ur., zd. Demiankowska, pozost. męża Andrzeja, 2 s. Łukasza i Jana, c. Benedyktę 171-1-1 40R 5 R Mg
11 7 1828 Annopol Józef Nowosielski 43 Hubelce Ur., żona Barbara zd. Szczawińska, zost. 2s. Benedykta i Jana 171-1-1 142V 37 R Mg
28 4 1828 Klewań Konstancja Tetkiewicz 2 Zarzyck c. Ur. Benedykta i Petroneli 171-1-1 169R 10 R 7060 Mg
6 12 1828 Białogródka Marianna Osińska 1 Polachowa c. ur. Benedykta i Marianny z Kępskich 178-03-94 96V 123 Ż DM
1 4 1829 Kuniów Jakub Jeżewski 11 Illaszówka ur. S. Benedykta i Marianny z Zawadowskich 75 V 12 0
11 5 1829 Radziwiłłów Julia Malicka 33 Radziwiłłów mąż Benedykt 815 295 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0300.htm
29 5 1829 Gródek Kacper Łęga 50 Gródek żona Franciszka, synowie Piotr, Benedykt, Andrzej, Józef 99 JZ
7 10 1829 Łuck Franko Benedyków 50 Żydyczyn wolnego stanu 815 43 107 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0043.htm
15 6 1829 Hołoby Filipina Orzeszko 3 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 844 211R/399 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0223.htm
13 11 1829 Dąbrowica Magdalena Łaskiewicz 54 Jasieniec "w" po Antonim, poz. s. Benedykta i c. Elżbietę; poch: 15.11. 815 149 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0153.htm
13 5 1829 Krzemieniec Jan Złotoliński 50 Krzemieniec żona Marianna Barańska, córki Franciszka, Lucyna, Helena, Katarzyna i Benedykta 01-7 62R 427 T 930 DM
26 2 1830 Białozórka Jan Brant 1/2 Białozórka rodz. Benedykt i Marianna 245-1-4 366V 5 R RK
26 1 1831 Turzysk Rozalia Boratyńska 78 Radowicze wdowa po Janie, s.Benedykt, Grzegorz, Jan c.Julia, Dorota 846 240V 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
18 7 1831 Ołyka Maciej Domalewski 97 Pyszny Bór żona Magdalena z Kuczyńskich, synowie: Benedykt, Jan, Walenty, Szymon, Paweł, Wojciech, córki: Agata, Franciszka, Tekla, Róża, Marianna, Anna 817 322 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
15 7 1831 Wiszenki Jaśko Rybak 27 Dubiszcze s. Benedykta, poz. żonę; poch: 16.07. 818 112a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0119.htm
30 5 1831 Krzywin Jędrzej Sadkowski 67w Krzywin Ur., wdowiec po Apolonii z Domiankowskich, 2s. Jan i Łukasz oraz córka Benedykta 171-1-4 41R 26 R Mg
17 4 1831 Ostróg Jan Lichtański 40 Moszczanica wdowa Konstancja, dzieci Benedykt, Gracjan, Fabian, Marianna, Julianna, Marcelina 1-171-4 25R 82 R MZ
18 7 1831 Ostróg Anna Benedykta 65 Mizocz Benedykta wdowa, dzieci Marianna, Magdalena 1-171-4 30V 141 R MZ
11 6 1831 Lachowce Franciszka Piotrowska 50 Kaletyńce Wielkie e. cholery, ur., mąż Kazimierz, synowie Ignacy, Ludwik, Józef, Piotr, Teodor i Benedykt, córki Zofia i Katarzyna 171-1-4 112V 85 R DM
2 1 1832 Turzysk Józef Jasiniecki 50 Tuliczów ż. Marianna, s. Franciszek, Ignacy, Benedykt, Antoni 847 648 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0348.htm
21 12 1832 Turzysk Stefan Daszkiewicz 5 Radowicze s. Benedykta i Domicelli z Jabłońskich 847 656 33 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0352.htm
4 12 1832 Kisielin Dorota Orzeszko 62 Wiczyny z Chornickich, wlm., wdowa po Kazimierzu, synowie Michał, Benedykt, Leopold i Wacław, córki Marianna, Julianna, Kazimiera i Tekla 847 319 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0171.htm
29 3 1832 Białogródka Jan Okołowicki 79 Jakimowce ur., wdowiec po Agnieszce z Witwickich, synowie Antoni, Benedykt i Józef, córka Marianna 178-03-98 68R 44 Ż DM
27 9 1833 Ołyka Jan Krupiński 1,5 Dermanka Benedykta i Agnieszki z Konopackich 819 151 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
7 1 1833 Ptycza Tekla Kozłowska 28 Ptycza z d. Ciszewska, mąż Paweł, dzieci: Walenty lat 7, Benedykt tygodni 4 819 265V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
9 9 1834 Dederkały Małgorzata Proniewicz 50 Zahajce urodzona, mąż Ambroży, parafianka szumbarska, pozostawiła po sobie synów Wincentego, Aleksandra, Jana i Ferdynanda, córki Nimfę, Benedyktę i Annę 01-6 24R 15 T 860 DM
4 1 1834 Targowica Anna Gankowska 56 Bokujma wd. Benedykt,s. Jan, Aleksander, Teodor, c. Karolina 820 251 R 55 ZP 0
28 9 1834 Ostróg Marianna Piasecka 60 Derewiańcze z gorączki, wdowa, synowie Mikołaj i Benedykt, córki Anna, Cecylia i Marianna 171-1-7 39R 74 R MZ 8716
1 1 1834 Białogródka Wiktoria Zabrodzka 60 Pokoszczówka prac., mąż Benedykt, synowie Piotr, Stefan i 2-gi Piotr, córki Aleksandra i Anastazaja 171-1-100 96R 30 Ż DM
14 8 1834 Białogródka Marianna Osińska 40 Krzyworudka ur., z Skąpskich, mąż Benedykt, synowie Paweł i Tomasz, córka Petronela 171-1-100 98V 59 Ż DM
20 9 1834 Białogródka Teresa Osińska 6/12 Krzyworudka c. Benedykta i Marianny z Skąpskich 171-1-100 99R 68 Ż DM
4 2 1835 Szumbar Erazm Bogucki 9/12 Szumbar s.Benedykta i Rozalii z Kraczkowskich 199 223 1 693
14 12 1835 Ołyka Rozalia Krupińska 75 Pyszny Bór wdowa, zostawiła dzieci: Marka, Benedykta, Jana, Konstantego oraz Magdalenę i Katarzynę 821 145 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0146.htm
14 7 1835 Zasław św. Jana Ferdynand Borowski 7,5 Bilczyn Rodzice: Benedykt i Agnieszka z Przedborskich 178-3-101 18 35 Ż SK 34
13 2 1835 Lachowce Teresa Gmytruk 44 Kaletyńce Wielkie prac., z Szachockich, wdowa, syn Benedykt i córka Pelagia 171-1-8 118V-119R 10 R DM
11 1 1836 Radziwiłłów Jakub Illaszewicz 59 Radziwiłłów żona Marcjanna Lisowska, synowie; Zachariasz Józef, Straton Jan, Walery Stanisław, Augustyn Roch, Marcin Mina, córki; Konstancja Antonina, Benedykta Franciszka 822 219a 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0227.htm
28 5 1836 Młynów Adam Orzechowski 57 Młynów żona Aniela, dzieci: Ignacy, Erazm, Benedykt, Kazimierz, Wiktoria 822 168V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0172.htm
9 3 1836 Szumsk Julianna Myślińska 64 Bacaje z gorączki, ur., zd. Juśkiewicz, mąż Paweł, dzieci: Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, Anna, Brygida 245-1-10 477V 16 R RK
21 2 1837 Turzysk Marianna Wolnowska 50 Turzysk z Zomborów, ż. Benedykta, dawno potomstwa pozbawiona 713 16 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0010.htm
10 12 1837 Nowogród Katarzyna Jędrzejewska 50 Susły z Wysockich, wdowa po Piotrze, syn Hipolit, Benedykt, Gabryel, córka Józefa 127 JZ
27 3 1837 Łuck Teresa Suchodolska 60 Worotniów Wdowa pozostawiła syna Benedykta 374 69 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0040.htm
18 11 1837 Łuck Ludwik Suchodolski 1,5 Worotniów s. Benedykta i Franciszki Głuszyńskiej 374 98 108 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0055.htm
22 8 1837 Ptycza Elżbieta Proniewicz 4/52 Pełcza nieprawego łoża, matka: ur. Benedykta Proniewicz 823 278R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0311.htm
12 12 1837 Białogródka Petronela Zalewska 8 Białogródka c. ur. Stanisława i Benedykty z Sawickich 178-03-108 178R 108 Ż DM
18 4 1838 Ołyka Adam Krupiński 1 Dermanka Benedykta i Agnieszki z Konopackich 824 136 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0137.htm
24 3 1838 Wiszenki Jan Zalewski 7/52 Majdan Jezierski r: Benedykt i Anna z Drzewińskich; poch: 25.03. 824 55a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0056.htm
12 1 1838 Ostróg Stanisław Baszyński 1 Białotyń s. Benedykta i Apolonii z Burkowskich 171-1-11 30V 10 R DM
13 1 1838 Ostróg Apolonia Baszyńska 30 Białotyń mąż Benedykt, synowie Antoni, Karol, Jozefat i Adam, córki Paulina i Wiktoria 171-1-11 31R 14 R DM
16 3 1838 Ostróg Wojciech Baszyński 80 Białotyń żona Magdalena, synowie Benedykt, Jan, Aleksander, Franciszek i Jan, córki Anna i Franciszka 171-1-11 36R 46 R DM
5 6 1838 Białogródka Eliza Solecka 2 Puzyrki Małe c. ur. Benedykta i Antoniny z Widortów 178-3-110 161V 47 Ż DM
22 4 1839 Lachowce Szymon Piasecki 86 Futor Lachowiecki żona Katarzyna z Żukowskich, synowie Tomasz i Benedykt, córka Salomea 879 86 V 24
8 4 1839 Deraźne Marianna Kopiej 43 Widymir (Słoboda) mąż Maciej, synowie Józef, Ignacy i Benedykt, córka Agata 879 190 V 5
30 7 1840 Równe Weronika Chorążyczewska 0,5 Równe c. Benedykta i Elżbiety z Głębskich 880 115 R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0118.htm
27 7 1840 Równe Anna Chorążyczewska 0,5 Równe c. Benedykta i Elżbiety z Głębskich 880 115 R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0118.htm
29 5 1840 Łuck Teresa Benedyczuk 60 Żabka Wdowa. Zostawiła syna Benedykta i córkę Ludwikę 376 45 42 826 32R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0029.htm
10 12 1840 Szumsk Kazimierz Listowski 60 Hucisko Mykiczkowe żona Maryanna z Bilewiczów, synowie Józef, Grzegorz, Michał, Józef, Jan i Benedykt 871 514 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0271.htm
27 12 1840 Szumsk Magdalena Gieżycka 70 Kąty z Jaszczuków, wdowa po Łukaszu, synowie Jędrzej, Maciej, Michał i Benedykt 871 514 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0271.htm
8 9 1841 St. Wiśniowiec Marianna Kubacka 80 Krzywczyki wdowa po Szymonie, synowie Bazyli i Benedykt, córki Julianna i Brygida 872 654 62
31 8 1841 Berezdów Piotr Zabłocki 1 Paszuki s.Benedykta i Marianny z Paszyńskich 872 347 36
13 3 1841 Ołyka Wojciech Krupiński 89 Pyszny Bór wdowiec, pozostawił Marka, Benedykta, Jana, Konstantego, Magdalenę i Katarzynę 827 164 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0167.htm
17 1 1841 Kowel Zofia Myślińska 89 Myśliny ur., wdowa, synowie Wincenty, Benedykt i Bonifacy, córki Scholastyka, Apolonia i Katarzyna 244 21 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0012.htm
19 1 1841 Lachowce Marianna Bielecka 59 Lachowce z Jasińskich, wdowa po Benedykcie, synowie Mikołaj i Jan, córki Jozefa i Antonina 178-49-17 23V 6 Ż DM
31 1 1842 Nowogród Wołyński Jan Żmijewski 38 Użaczyn syn Benedykta i Elżbiety 873 84 14 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0045.htm
12 2 1842 Stepań Wiktoria Łozowicka 2 Użanie c. Benedykta i Eleonory z Krawcewiczów 881 175 V 4
28 8 1842 Beresteczko Anna Mirecka 43 Beresteczko mąż Benedykt 4 24 18
28 5 1842 Szumsk Julia Sopińska 1 Huta Szumska c. Benedykta i Małgorzaty z Stechuńskich 873 608 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0315.htm
21 11 1842 Kowel Bonifacy Rudnicki 64 Czerkasy ur., żona Ludwika z Mijakowskich, z 1-go małż. synowie Józefat i Izydor, córka Karolina, z 2-go syn Benedykt i córka Julia 425 19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0013.htm
13 10 1842 Połonne Maciej Podborski 60 Połonne ur., żona Anastazja, synowie Benedykt, Wojciech i Cyprian, córki Domicella, Aleksandra, Karolina i Kunegunda 873 375 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0193.htm
21 12 1842 Berezne Rozalia Nitecka 70 Rudnia Kniasielska z Lechów, wdowa po Antonim, synowie Kazimierz i Benedykt, córki Marianna i Agnieszka 881 278 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
9 12 1842 Berezdów Władysław Zabłocki 20 Paszuki s. ur. Benedykta i Marianny z Paszyńskich 873 295 115 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0153.htm
30 5 1842 Nowogród Wołyński Jan Jandolski (Jandulski) 32 Huta Dziekońka żona Joanna z Sicickich, 2 synów Klemens Władysław, Benedykt Adolf, córki 2 Ludwika Olimpia, Sabina 873 101 117 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
18 7 1842 Nowogród Wołyński Stefan Feliński 10/12 Futor Zwiahelski syn Benedykta i Elżbiety z Buczyńskich 873 104 134 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
27 12 1843 Swojczów Piotr Sawicki 3 Swojczów s. pr. Benedykta i Julianny z Laszuków 605 26 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0015.htm
15 12 1843 Swojczów Gabriel Sawicki 7/12 Swojczów s. pr. Benedykta i Julianny z Laszuków 605 25 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0015.htm
16 1 1843 Katerburg Julia Leszczynowicz 26 Piszczatyńce z Sadowskich, mąż Bruno, synowie Benedykt, Franciszek i Julian, córka Apolonia 201 61 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0034.htm
7 2 1843 Szumsk Sebastian Białobrzycki 80 Huta Stara Szumska żona Katarzyna z Pestrowiczów, synowie Benedykt, Jan i Jan, córka Franciszka 874 762 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
7 3 1843 Szumsk Agnieszka Białobrzycka 50 Huta Szumska z Zielińskich, mąż Benedykt, syn Józef, córka Katarzyna 874 763 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
17 3 1843 Lachowce Zofia Piasecka 25 Kaletyńce Wielkie z Piotrowskich, mąż Benedykt 882 96 V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0098.htm
25 1 1843 Kisielin Teofila Skulska 70 Swinarzyn z Paszkowskich; "w" po Michale, poz. 2s. Stanisława i Benedykta, c. Justynę; poch: 26.01. 858 190 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0100.htm
10 1 1843 Korzec Katarzyna Kuriata 1 Rudnia Klonowa c. Benedykta i Tekli z Łozowickich 874 244 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0125.htm
9 8 1843 Jampol Anastazja Marchaluk 3 Naryłów c.prac. Benedykta i Julianny z Kaspruków 874 686 35 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0346.htm
9 5 1844 Szumsk Grzegorz Marciniuk 65 Załuże żona Marianna z Tomciuków, synowie Benedykt i Józef, córka Aniela 875 707 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0374.htm
19 8 1844 Szumsk Marianna Sopińska 1,5 Huta Szumska c. Benedykta i Małgorzaty z Stehańskich 875 712 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0376.htm
7 6 1845 Turzysk Józef Jawgustynów 66 Radowicze żona Anna Wachwaczuk, synowie Wincenty, Szymon i Benedykt, córka Marianna 721 16 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0010.htm
7 10 1845 Turzysk Domicela Daszkiewicz 89 Radowicze wdowa po Teodorze, s.Bazyli, Benedykt 721 19 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0011.htm
10 8 1845 Szumsk Marianna Marciniuk 40 Załuże z Szlosarczuków, wdowa po Jakubie, syn Benedykt, córka Aniela 876 675 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0361.htm
26 10 1845 Nabrzuska Marcin Leszczyński 83 Karasin żona Marcjanna, dzieci: Paweł, Benedykt, Domicella, Julia, Tekla 860 574 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0307.htm
14 1 1845 Łuck Władysław Bielecki 0,5 Łuck s. Benedykta i Katarzyny z Koskowiczów 381 31 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0017.htm
9 1 1845 Jampol Marianna Samara 50 Wiązowiec prac., z Kapuśniaków, mąż Aleksy Samara, synowie: Benedykt, Roman, Jan, Kondrat 876 592 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0319.htm
6 11 1845 Łabuń Józef Kaniewski 8 Kustowce s. 1-dw. Franciszka i Benedykty ż Dzierżyńskich 178-3-113 142V 57 Ż DM
1 9 1845 Ostróg Dionizy Karpiński 70 Storonicze wdowa Odnodworka Anastazja zd Aleksandrowicz, s. Benedykt 884 55R 79 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0057.htm
26 5 1846 Turzysk Feliksa Jasiniecka 1 Tuliczów c. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 861 538 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0233.htm
24 3 1846 Korzec Antoni Kuriata 9/12 Rudnia Klonowska syn Benedykta i Tekli z Łozowickich 877 192 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
16 6 1846 Dąbrowica Michał Werpulewski 48 Hranie r: Ignacy i Marcellina z Tomkiewiczów; poz. 2s. Józefa (12l) i Benedykta (6l); poch: 18.06. 832 119 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0127.htm
2 9 1846 Jampol Feliks Morhaluk 1 Jampol s. prac. Benedykta i Julianny z Bajdiuków 877 775-776 26 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0400.htm
2 4 1846 Białogródka Paulina Osińska 6/12 Krzyworudka c. 1-dw. Benedykta i Agnieszki Sławeckiej c. Franciszka 178-03-115 151V 28 Ż DM
11 8 1846 Białogródka Piotr Swirski 6/12 Tarnawka s. pracowitego Aleksa s. Wawrzyńca i Małgorzaty c. Marcina z Benedyktów 178-03-115 155R 60 Ż DM
14 8 1846 Białogródka Szymon s. Marcina Sławecki 81 Kuczmanówka ur., żona Marianna z Bujalskich c. Benedykta, synowie Franciszek i Eustachy, córki Konstancja, Marianna, Domicela i Katarzyna 178-03-115 155R 62 Ż DM
5 1 1846 Ostróg Marianna Piotrowska 52 Milatyn z opuchlizny, zd Lasota, wdowiec Ur. Antoni, s. Benedykt, c. Józefa, Petronela 885 29V 4 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0031.htm
13 9 1847 Dederkały Katarzyna Skrzypkowska 80 Dederkały Wielkie urodzona, wdowa po Stanisławie, syn Benedykt, córka Anna 54 54 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0029.htm
21 4 1847 Turzysk Józef Jasiniecki 8/365 Tuliczów s. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 722 15 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0010.htm
12 1 1847 Korzec Wawrzyniec Borowski 28 Kamionka Suchowolska żona Franciszka z Felińskich, syn Franciszek, Benedykt, córka Helena 13 PW R
15 3 1847 Korzec Marianna Kuriata 4 Rudnia Klonowska córka Benedykta i Tekli z Łozowickich 46 PW R
26 2 1847 Ostróg Magdalena Baszyńska 80 Biełotyń urodz., z Przewłockich, wdowa po Wojciechu, synowie Benedykt, Jan, Aleksander, Franciszek, Jan -drugi, córki Anna i Franciszka 171-1-13 34R 26 R DM
14 5 1847 Ostróg Stefania Ulanicka 12 Borszczówka c. ur., Benedykta i Agnieszki z Staniszewskich 171-1-13 37V 53 R DM
13 4 1847 Białogródka Katarzyna Gajewska 81 Puzyrki Wielkie ur., z Bogusławskich c. Benedykta, wdowa po Franciszku, córki Tekla i Marianna 178-3-116 124R 35 Ż DM
25 7 1848 Beresteczko Jan Skibicki 71 Beresteczko s.Benedykta i Anny 10 25 16
4 4 1848 Targowica Paweł Myśliński 100 Targowica wdowiec, s. Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, c. Anna, Brygida 834 367 V 10 ZP 0
6 9 1848 Dederkały Antoni Skrzypkowski 2 Dederkały Wielkie s. szlachciców Benedykta i Barbary z Malewskich 54 28 32 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0015.htm
9 7 1848 Szumbar Katarzyna Głębocka 56 Szumbar z Lewkowiczów, mąż Benedykt, córki Anna i Anastazja 625 181 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0096.htm
11 3 1848 Zasław św. Józefa Jan Andruski 8 Łeńkowce z suchot, s. 1-dw. Benedykta s. Franciszka i Domiceli z Zalewskich 178-3-117 59R 35 Ż
26 10 1848 Zasław św. Józefa Anna Andruska 12 Lenkowce od gruźlicy, c. 1-dw. Benedykta i Domiceli z Zalewskich 178-3-117 88R 188 Ż
16 7 1848 Zasław św. Jana Albin Piasecki 1 Bilczynek od suchot, s. 1-dw. Pawła s. benedykta i Emilii z Boguckich 178-3-117 111R 52 Ż
12 12 1848 Ostróg Julia Rekonwald 4 Piwcza c. ur. Benedykta i Elżbiety z Wróblewskich 171-1-14 49R 154 R DM
20 2 1848 Białogródka Marianna Grabarczuk 60 Chrystówka prac., z Mazurów c. Stefana, wdowa po Janie, synowie Benedykt, Jan i Jaśko - synowie wyznania prawosławnego 178-3-117 159R 32 Ż DM
1 5 1849 Lachowce Grzegorz Czyż 67 Bisówka 1-dw., wdowiec po Joannie, synowie Klemens, Benedykt i Makary, córka Daria 171-1-15 180R 24 R DM
8 5 1849 Lachowce Józef Dębicki 65 Załuże chł., wdowiec po Agrypinie, synowie Antoni i Benedykt 171-1-15 180V 25 R DM
16 4 1849 Starokonstantynów Franciszka Chotowicka 48 Skowródki z puchliny, z d. Burkowska, 1-dw., mąż Benedykt, synowie Tomasz i Antoni 178-3-118 47V 66 Ż 90 DW
27 5 1849 Starokonstantynów Anna Misiewicz 42 Swinna od puchliny, z Kurowskich, mąż kantonista Benedykt, synowie Jan, Tomasz i Leon, córka Marianna 178-3-118 49R 79 Ż 93 DW
31 8 1849 Starokonstantynów Marianna Misiewicz 11/12 Swinna od suchot. c. kantonisty Benedykta i Anny z Kurowskich 178-3-118 58R 150 Ż 111 DW
18 12 1849 Starokonstantynów Mikołaj Kopczyński 90 Nowaki od starości, ob., wdowiec po Apolonii z Wołoszynowskich, synowie Benedykt, Konstanty i Jan, córki Domicela i Magdalena 178-3-118 61V 180 Ż 118 DW
20 1 1850 Kowel Cezary Bałkowski 3 Myślina s. Wlm. Józefa i Benedykty z Myślińskich 253 36 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0020.htm
3 11 1850 Szumbar Feliksa Głębocka 28 Szumbar 1-dw., mąż Benedykt, bezpotomnie 625 168 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0089.htm
23 1 1851 Szumbar Feliksa Głębocka 28 Szumbar z Studynieckich,mąż Benedykt, bezpotomnie 625 143 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0076.htm
11 8 1851 Łuck Anna Chiżewska 1 Podhajce c. Benedykta i Kunegundy z Chiżewskich Jędrzejewskich 387 97 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0051.htm
1 2 1852 Łuck Sabina Jędrzejewska 14 Podhajce c. wolnych Benedykta i Kunegundy 837 60 3 388 62 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0033.htm
23 1 1853 Jampol Katarzyna Barszczewska 36 Dołhalówka z Dobrzańskich, mąż Aleksy, synowie: Aleksy, Wawrzyniec, Ludwik i Piotr, córki Zuzanna, Teresa i Benedykta 878 149 6
28 8 1853 Szumsk Jan Zieliński 52 Hucisko Surażskie żona Joanna z Czerniatewiczów, synowie Józef i Benedykt, córki Antonina i Klara 878 264-265 53
5 4 1853 Krzemieniec Józefa Gostomska 50 Krzemieniec wdowa po Macieju, synowie Mikołaj i Benedykt, córki Tekla i Pawlina 878 88 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0049.htm
15 1 1853 Włodzimierz Małgorzata Opalińska 60 Włodzimierz chł. wsi Oranie, mąż Piotr, synowie Jan, Benedykt i Jakub 789 63 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0033.htm
20 12 1854 Beresteczko Agnieszka Tomaszewska 87 Werbeń wdowa po Benedykcie, synowie Andrzej, Jan i Mikołaj, córki Franciszka, Tekla i Katarzyna 16 37 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0020.htm
14 3 1855 Katerburg Antonina Leszczynowicz 2 Piszczatyńce c. szl. Benedykta i Agnieszki z Iwińskich 201 81 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0046.htm
24 11 1855 Krzemieniec Kajetan Maszycki 1 Krzemieniec s. szl. Benedykta i Tekli z Kochalskich 0.1-27 54R 113 T
29 3 1856 Nabrzuska Karolina Leszczyńska 0,5 Karasin córka Benedykta i Ludwiki z Sierpińskich 868 318 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0172.htm
4 11 1857 Łabuń Karol Kryński 2/52 Tadeuszpol s. Teodora i Benedykty z Ostrowskich 178-3-73 374R 49 Ż DM
7 2 1858 Turzysk Tekla Jasieniecka 7/12 Tuliczów c. benedykta i Katarzyny z Bigoniuków 730 17 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0010.htm
19 4 1858 Turzysk Marianna Jasieniecka 80 Tuliczów z d. Golgucka, wdowa, s.Franciszek, Benedykt, Ignacy, Antoni 730 19 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0011.htm
13 4 1860 Dederkały Marianna Skrzypkowska 5 Dederkały Wielkie c. Benedykta i Barbary z Malewskich 55 23 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0012.htm
28 9 1860 Turzysk Wincenty Jasieniecki 17 Tuliczów s. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 732 29 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0017.htm
16 3 1860 Złoczówka Ludwika Ukraińska 8 Szybenna c. Benedykta i Antoniny z Janiszewskich 841 238 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
29 3 1860 Złoczówka Paulina Ukraińska 4 Szybenna c. Benedykta i Antoniny z Janiszewskich 841 239 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
28 11 1860 Nabrzuska Julia Podczaska 5 Grabyska c. szl. Benedykta i Elżbiety z Tomaszewskich 889 214R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0212.htm
1 1 1860 Kowel Józef Bałkowski 69 Myślina szl., żona Benedykta z Myślińskich, synowie Piotr i Gerwazy 889 22V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0024.htm
4 2 1863 Turzysk Katarzyna Jasińska 39 Tuliczów mąż Benedykt, s. Dominik, Piotr, c. Marianna, Katarzyna 892 147R 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0146.htm
24 12 1863 Żytomierz Anna Pogorzelska 5 Żytomierz z konwulsji, córka Benedykta i Antoniny z Bagińskich 178-3-54 146R 318 Ż DG
23 2 1863 Szumsk Feliks Sopiński 76 Hucisko Pikulskie żona Anna zd. Zielińska, dzieci: Teodor, Benedykt, Lucyna 245-1-21 218V 13 R RK
29 10 1864 Białogródka Sylwester Lipiński 47 Zielona żona Benedykta z Piotrowskich, synowie Piotr, Jan, Stefan, Mikołaj i Michał, córki Anna, Karolina i Antonina 1718-03-81 129R 50 Ż DM
5 12 1865 Katerburg Apolonia Sztabło 55 Borszczówka mąż Piotr Sztabło, synowie Benedykt i Błażej, córki Elżbieta, Marianna i Aniela 1-37 122R 16 T 129 DM
23 9 1865 Żytomierz Jan Błocki 1 Futor Żnykrupa z przeziębienia, syn Benedykta i Marianny z Borowskich 178-3-61 152R 210 Ż DG
1 8 1865 Rzyszczów Jan Zambrzycki 2 Nikołajewka konwulsje, syn Benedykta i Zofii z Lipińskich Zambrzyckich 312-1-89 202 29 m.K KM
28 1 1866 Lachowce Józefa Piotrowska 4 Adamówka c. 1-dw., Benedykta i Katarzyny 178-3-146 155V 1 Ż DM
28 3 1866 Żytomierz Wiktoria Rusiecka 92 Żytomierz z d. Kulicka, ze starości, wdowa, zostawiła s.Benedykta 178-3-63 122V 115 Ż DG 192
20 3 1867 Tuczyn Andrzej Żukowski 0,5 Majdan s. miesz. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 681 42 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0023.htm
3 12 1867 Tuczyn Balbina Zelizko 37 Reczyca z Żukowskich, miesz., mąż Jan, synowie Henryk i Leon, córki Julianna, Marianna i Benedykta 681 49 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0026.htm
6 5 1867 Horochów Józef Zwierzański 63 Boryszkowicze chłop, wdowiec, synowie Benedykt i Jan, córka Ludwika 103 61 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0034.htm
15 1 1867 Rzyszcz?w Julian Zambrzycki 6 Miko?ajewki szkarlatyna, syn Benedykta i Zofii Lipi?skiej 312-1-92 225 5 m.K KM
20 5 1868 Tuczyn Pulcheria Żukowska 5 Majdan c. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 682 26 15 0
14 2 1869 Ołyka Kamila Leszczyńska 1,5 Prażnin Benedykta i Anastazji z Rudnickich 490 66 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0035.htm
25 1 1870 Luboml Józef Sobczuk 44 Terebejki chłop, żona Petronela z Bocionów, synowie Michał i Benedykt 313 110 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0057.htm
23 3 1870 Szumsk Franciszek Sopiński 65 Mosty żona Katarzyna zd. Makowska, dzieci: Antoni, Benedykt, Wincenty, Julia, Lucyna 1-53 46V 19 RK
4 12 1871 Jampol Paulina Pawulska 65 Lachowce 1-dw., swobodnego życia, syn Benedykt 1-55 104V 64 T
13 10 1872 Ołyka Katarzyna Garzyńska (Harzyńska) 45 Wólka Kotowska z Mazurkiewiczów, zostawiła męża Ludwika, synów Ludwika i Benedykta, córki Mariannę zamężną za Pawłem Biernackim, Franciszkę za Felicjanem Cybulskim oraz Julię 493 70 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0036.htm
16 12 1872 Sidorów Mikołaj Jurkowski 4 Tłusteńkie 1 s. Benedykta i Apolonii Piotrowskiej 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
16 12 1872 Sidorów Anna Jurkowska 2 Tłusteńkie 1 c. Benedykta i Apolonii Piotrowskiej 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
24 1 1872 Krzemieniec Bazyli Semeniuk 63 Folwarki Wielkie chł., żona Katarzyna, synowie Benedykt i Antoni, córki Franciszka i Anna 1-62 38V 8 T 904
17 8 1872 Szumsk Wawrzyniec Marciniuk 60 Załuże z cholery, żona Katarzyna z Jasińskich, syn Benedykt, córki Maria, Franciszka i Michalina 01-226 57V 86 T DM 375
18 8 1872 Szumsk Antonina Marciniuk 3 Załuże z cholery, c. chł. Benedykta i Józefy Franczuk 01-226 58R 89 T DM 375
1 10 1872 Szumsk Józef Marciniuk 5 Załuże z cholery, s. chł. Benedykta i Marianny Bogusińskiej 01-226 63R 121 T DM 380
7 6 1872 Luboml Adam Krawczuk 7/12 Terebejki r. Benedykt, Marianna Stachniuk 315 102 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0054.htm
19 3 1874 Katerburg Piotr Sztabło 76 Borszczówka wdowiec po Apolonii, synowie Benedykt i Błażej, córki Elżbieta i Maria 203 195 9
27 4 1874 Kowel Apolonia Myślińska 98 Myślina wdowa, synowie Aleksander, Feliks, Władysław i Franciszek, córki Benedykta i Fortunata 275 50 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0027.htm
17 4 1874 Luboml Karolina Krawczuk 1 Terebejki r. Benedykt, Marianna Stachniuk 317 91 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0050.htm
19 4 1875 Tuczyn Franciszka Żukowska 2 Majdan Pustomycki c. miesz. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 689 49 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0026.htm
26 11 1875 Luboml Józefa Jasińska 1 Binduga r. Franciszek, Benedykta Gruszczyńska 318 101 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0053.htm
17 3 1876 Tuczyn Wiktoria Bartmańska 4,5 Mikulin c. Benedykta i Marianny z Brzezickich 690 42 12 0
28 12 1877 Szumsk Antonina Marciniuk 2 Załuże z krupy, c. chł., Benedykta i Józefy Franczuk 1-229 62V 67 T DM 709
10 1 1878 Krzemieniec Feliksa Marciniuk 3 Folwarki Wielkie c. chł. Benedykta i Kamili z d. Antonowicz 1-72 23V 4 T
1 12 1878 Krzemieniec Józefa Marceniuk 1,5 Folwarki Wielkie c. chł. Benedykta i Kamili z d. Antonowicz 1-72 32V 74 T
2 11 1878 Szumsk Jan Mostyński 65 Iserna chł., żona Konstancja z Gabruków, synowie Antoni, Benedykt i Paweł 1-230 67V 64 T DM 782
23 12 1878 Szumsk Józefa Marciniuk 34 Załuże z Gabruków, zm. w połogu, mąż Benedykt, córka Tekla 1-230 71V 87 T DM 786
19 4 1879 Katerburg Agnieszka Szlabło 45 Borszczówka mąż Benedykt, synowie Piotr, Jan i Feliks, córka Maria 203 32 9
8 7 1880 Ołyka Joanna Kornatowska 24 Ołyka ze Stawińskich, mąż Antoni, synowie Bronisław i Benedykt 501 86 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0045.htm
3 1 1880 Krzemieniec Katarzyna Marciniuk 70 Folwarki Wielkie wdowa, synowie Benedykt i Antoni, córki Franciszka i Anna 1-74 35R 4 T
13 2 1886 Szumsk Mikołaj Marciniuk 2 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-232 274R 14 T
22 3 1888 Krzemieniec Józef Żukowski 70 Krzemieniec żona Anna, dzieci Teofila i Benedykt 01-81A 43V 24 T
10 4 1889 Ołyka Antoni Kornatowski 38 Ołyka żona Ewelina ze Szprynglów, dzieci Bronisław, Benedykt, Józef i Marcelina 509 86 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0048.htm
14 12 1889 Krzemieniec Antoni Marciniuk 3 Folwarki Wielkie s. chł. Benedykta i Kamili z Antonowiczów 01-81B 48V 68 T
22 2 1890 Tuczyn Adam Bagiński 60 Kudranka mieszcz., żona Teresa z Murgów, dzieci z 1-go małż z Elżbietą z Mikłaszewskich: Donat, Jan, Barbara, Jadwiga, Aniela i Benedykta 704 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0027.htm
12 1 1891 Szumsk Karolina Jasińska 30 Kąty z Listowskich, chł., mąż Benedykt, synowie Józef i Antoni, córka Michalina 01-233 66R 4 T
27 1 1891 Szumsk Antoni Jasiński 1 Kąty s. chł. Benedykta i Karoliny z Listowskich 01-233 66V 9 T
28 3 1892 Luboml Józef Biluk 2,5 Kąty r. Benedykt, Tekla Suszko 335 103 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0055.htm
9 1 1893 Luboml Anna Krawczuk 2 Terebejki c. Benedykta i Marii z Stachniuków 336 120 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0062.htm
12 10 1894 Szumbar Seweryn Bobowski 34 Temnohajce mieszcz. , s. Benedykta i Marianny z Marcinkiewiczów 627 86 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0049.htm
4 2 1894 Szumsk Jan Bilewicz 55 Waśkowce chłop, żona Tekla z Giżyckich, synowie karol i Benedykt, córki Marianna i Antonina 01-233 336R 23 T
14 12 1894 Szumsk Mikołaj Marciniuk 1/12 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-233 351V 135 T
17 12 1894 Szumsk Marceli Marciniuk 10 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-233 351V 137 T
19 3 1896 Ołyka Leon Krzymiński 48 Metelno zostawił żonę Leontynę z Lichtańskich, dzieci: Franciszka, Benedykta, Albinę, Katarzynę, Helenę 1018 654 18 MO
25 8 1900 Horochów Józef Gruszecki 6 Kupowalce syn Benedykta i Franciszki z Lipskich 943 51 40 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0041.htm
12 2 1901 Szumsk Aniela Jampolska 80 Załuże chł., wdowa, synowie Benedykt i Jakub, córka Marianna 0.1-236 419V 20 T
24 5 1902 Luboml Mateusz Biluk 65 Kąty chłop, żona Łucja z Antonowiczów, dzieci Benedykt, Marianna, Anna, Tekla, Magdalena i Franciszka 981 87R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0082.htm
20 12 1904 Szumsk Aniela Tomczuk 35 Załuże z Kucharskich, chł., mąż Paweł, synowie Albin i Benedykt, córka Franciszka, syn Piotr 0.1-238 78R 137 T
16 4 1905 Włodzimierz Waleria Popko 63 Włodzimierz z Husarskich, wdowa po Józefie, syn Benedykt, córki Alojza i Maria Teofila 991 82R 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0080.htm
7 7 1909 Tbilisi Włodzimierz Benedyktowicz 18 Tbilisi s. Juliana - szlachcica rodowego 76 78 Tb
19 9 1909 Tbilisi Wanda Norejko 17/12 Tbilisi c. Benedykta i Ludwiki 82 111 Tb
1 10 1909 Luboml Zofia Kowalewska 6 Gorodno r. Benedykt, Józefa Starzyńska 1009 832 91 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0439.htm
23 1 1911 Ołyka Franciszek Suchodolski 110 Wólka Kotowska s. Benedykta, wdowiec, zostawił Jana, Daniela, Elżbietę, Paulinę, Teofilę, Franciszkę 1063 75 8 MO
9 9 1912 Torczyn Kajetan Poziomkowski 86 Chorochoryn od starości, chł. wdowiec, syn Benedykt 1042 67 24 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0038.htm
2 9 1913 Tbilisi Anna Czetyrko 59 Tbilisi c. Benedykta, chłopka mińskiej gub. 174 75 Tb
14 3 1915 Luboml Piotr Biluk 17 Kąty r. Benedykt, Tekla Suszko 1067 74 28 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0041.htm
24 7 1915 Kijów, św. Aleksandr Feliksa Żuk 44 Kijów z domu Filipowicz, żona Aleksandra, synowie Teodozjusz i Józef, ojciec: Benedykt 312/1/129 156V 198 m.K. JM1
15 4 1916 Tbilisi Janina Norejko 0,5 Tbilisi c. szlachcica Benedykta 248 65
6 12 1917 Tbilisi Romuald Norejko 4 Tbilisi s. Benedykta i Jadwigi 351 347 Tb
28 6 1930 Luboml Jan Wojtaszuk 22 s. Benedykta i Anieli z d. Iwko 1010 46V 182 dopis http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0050.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
? 0 1 Krzemieniec Elżbieta Marianna Morawska Krzemieniec Piotr Kunegunda Miller dopeł.chrz.12.04., Wlm Jan Aleksandrowski i Benedykta Świętochowska 01-3 43R 92 T 543 DM
26 6 1754 Czartorysk Szczęsny Dionizy Stupnicki Hołuzja Antoni Balbina W. Józef Boguszewski, Aniela Wojnarowska, Benedyk Godlewski, Barbara Wilczopolska 297-1-185 67V Ł DW
28 6 1754 Czartorysk Bogumiła Wasilewska Kosciuchnówka Jan Katarzyna W. Benedykt Godlewski, Zofia z Wojnarowskich Wilkowska, 297-1-185 67V Ł DW
14 3 1782 Szczurowice Helena Łapczyńska Uwin 1 Bazyli Ewa Ilnicka Benedykt Serodnicki, Helena Dąbrowska 1310L 41 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0025.htm
2 10 1799 Krzemieniec Franciszek Jan Sieklucki Zawiczów par. ostrowska Józef Ewa Jowdyńska dopełnienie chrztu 23.10.1827, urodz. Benedykt Chorzewski i Anna Wysocka, asyst. Francis 01-3 22V 160 T 523 DM
4 11 1801 Gródek/ Kupin Marcin Gąsiorowski Kupin Tomasz Teresa Orłowska Zarzycki Benedykt, Czechowa Agneta JZ
28 7 1801 Ostróg ...na Baszyńska Białotyn Wojciech Magdalena Benedykt Przewłocki, Anna Przewłocka 297-1-136 8 Ł SK
30 10 1801 Ostróg Tadeusz Kosobucki Białotyn Antoni Marianna Benedykt Przewłocki, ? Przewłocka 297-1-136 12 Ł SK
11 3 1802 Ostróg Franciszka Polkiewicz Białotyn Wojciech Benedykt Przewłocki, ... Polkiewiczowa 297-1-136 16 Ł SK
20 6 1805 Ostróg Magdalena Choina Białotyn Józef Katarzyna Benedykt Przewłocki, Dorota Baszyńska 297-1-136 51 Ł SK
11 4 1809 Ostróg Wincenty Choina Białotyn Józef Rozalia Benedykt Przewłocki, Urszula Przewłocka 297-1-136 96 Ł 1144 SK
15 4 1813 Torczyn Zachary Józef Thorzewski Okorsk Jan Antonina Niemierowska Józef Korzeniowski, Aniela Siemiaskowska, asysta Benedykt Tomaszewski, Agata Szc 10 14 EH Ł
14 10 1813 Hołoby Paulina Krasińska Mielce Paweł Józefa (dop.) Benedykt Mureta, Klotylda Majewska, Libory Majewski 844 206R/389 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0218.htm
27 9 1814 Torczyn Józefa Tekla Sikorska Szepel Piotr Marianna Benedykt Orzeszko, Julianna Rudnicka 20a 44 EH Ł
21 5 1816 Torczyn Karolina Jasnogurska Budki Usickie Wawrzyniec Marianna Michałowska Stanisław Jabłonski, Ewa Kobylanska, asysta: Benedykt Olszamowski, Antonina Jabł 30 20 EH Ł
23 5 1816 Torczyn Antoni Celestyn Witwinski Chorchoryn Sebastian Salomea Chlebowska Benedykt Olszamowski, Wiktoria Dąbska, asysta: Roch Witwinski, Karolina Witwinsk 30a 22 EH Ł
17 8 1816 Torczyn Klara Okorska Chorchoryn Stanisław Franciszka de Loszewice Wincenty Zulinski, Franciszka Witwinska, asysta: Benedykt Tomaszewski, Tekla Jac 32a 36 EH Ł
26 2 1827 Zaturce Feliks Leopold Wojakowski Józef Delfina Wojakowska W. Benedykt Olszamowski, Salomea Witwińska wdowa 843 256 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0139.htm
2 2 1827 Krzemieniec Stanisław Marian Puchalski Krzemieniec Piotr Marianna de Segur dopeł.chrz. 29.02.1828 Wilibald Besser i Wlm Benedykta Klingenberg pułkownikowa WR wdowa 01-3 32R 28 T 532 DM
13 4 1827 Białogródka Magdalena Grzeszczuk Chrystówka Adam Agata Konar Benedykt Ławryszyn i Anna Grabarczuk ż. Józefa, as. Paweł Siemienów i Agata Tomaszuk ż. Nicefora 178-03-93 57R 31 Ż DM
22 1 1828 Szumsk Jan Weresczyński Wereszczyńsk Huta Szumska Maciej Rozalia Wereszczyńska Leon Zarzecki, Katarzyna Śliwińska ż. Benedykta, Jan Zieliński, Antonina Apolonia Ornicka ż. Jana 245-1-2 387R 116 R RK
23 2 1828 Lachowce Konstancja Gurowska Futory Lachowieckie Piotr Karolina Rudkiewicz 24.02.1828, Ur. Benedykt Dobrowolski, Ur. Elżbieta Mędkowicz?, ż Jana, asyst. .... 171-1-1 106R 14 R Mg
13 7 1828 Równe Jan Krajewski Równe Józef Marianna Gołębiowska ch.15.07.1828, Ur. Benedykt Chorążyczewski kawaler, Ur. Helena Mirowska panna, Ur. Bazyli Husakowski 171-1-1 148R 19 R Mg
18 3 1828 Aleksandria Józefa Ostrowska Balarka Łażowska Antoni Regina Rudnicka ch.18.03.1828, Ur. Stefan Szuwarski, Ur. Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-1 178V 9 R Mg
12 5 1828 Horyńgród Benedykta Zaremba Folwark Horodyszcze, par. Kamieniec, Gub.Grodzieńska Sylwester syn Franciszka Julia Janowska chrz. z wody 12.05.1828, Józef Ropelewicz ? Tekla Matuszewicz, Podkomorzyna Brzeska, as. Wincenty Janiszewski, Benedykta Majewska, dopeł. chrz. 1.05.1847, Wiktor Gruszczyński, Katarzyna Muszczyńska 171-1-13 186V 9 R Mg
21 1 1829 Jałowicze Marianna Jurczyk Czekno Stefan Marianna Ławryk Habka Hawryluk, Benedykt Panesyczuk dopełnienie 815 318 R 23 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0324.htm
27 10 1829 Targowica Emilia Burzyńska Krasne Maciej Petronela Migrocka Benedykt Michałkiewicz, Brygida Wablewska 815 312V 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0318.htm
1 2 1829 Luboml Franciszka Kowalownik Luboml Jan Joanna Kużeluk Benedykt Kużeluk, Dorota Matwiejczuk ż. Ignacego 844 526 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0287.htm
10 11 1829 Białozórka Marianna Kowalewska Białozórka Stanisław Domicela Teszkiewicz ur. Benedykt Brant, Teresa Korzeniowska ż. Franciszka 245-1-3 375R 24 R
27 2 1829 Równe Jan NN Równe NN Helena Miroska ch. 27.02.1829, Jan Kozerski i Tekla Jakubowska, asystowali Benedykt Chorążyczewski i Katarzyna Krajewska 171-1-2 132R 12 R RG
25 8 1829 Równe Ludwika Julianna Lubaczewska Równe Jerzy Karolina Czaplińska ch. 26.08.1829, Benedykt Chorążyczewski i Marianna Olszewska, asytowali Grzegorz Szymanowski i Marianna Mowiszewska 171-1-2 136R 36 R RG
1 9 1829 Równe Teresa NN Równe NN Anastazja Sadowska ch. 2.09.1829, Benedykt Chorążyczewski i Anastacja Zajączkowską 171-1-2 136R 37 R RG
4 10 1829 Równe Franciszek Krynicki Hlinsk Marek Marianna Przestrzewicz ch. 7.10.1829, Benedykt Chorążyczewski i Ludwika Czarnecka 171-1-2 137R 42 R RG
20 5 1830 Wiszenki Aleksander Kamiński Majdan Jezierski Antoni Józef Agata Zalewska Benedykt Zalewski, Domicela Zalewska - ż. Jana; ch: 24.05. 816 48 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0050.htm
2 5 1830 Olewsk Adam Zalewski Majdan Borowski Józef Marianna Antonowicz Benedykt Koziński i Rozalia żona Mateusza Jakubowskiego 178-3-3 489V 13 Ż Na
8 5 1831 Szumsk Stanisław Kalinowski Huta Szumska Adam Zofia Małachowska Benedykt Śliwiński, Anna Jastrzębska ż. Michała 245-1-5 369V 21 R RK
24 11 1831 Krzywin Katarzyna Terlecka Lisicze Jędrzej Agnieszka Tyszecka ch.26.11.1831, Ur. Jan Wilchelm, Ur. Benedykta Sadkowska panna 171-1-4 36R 19 R Mg
2 5 1831 Białogródka Feliks Makowski Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Marcin Szymański i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-3-97 74V 28 Ż DM
22 7 1831 Białogródka Dominik Burkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Ignacy Kowalewski i Benedykta Sławecka ż. Stanisława 178-3-97 76R 42 Ż DM
7 9 1831 Olewsk Anna Zarucka Balarka Netreba Maciej Marianna Gnetecka Benedykt Koziński i Rozalia żoa Mateusza Jakubowskiego 178-3-4 448R 23 Ż Na
1 8 1832 Szumsk Piotr Cerklewicz Huta Szumska Teodor Agnieszka Woynaszewska Wojnaszewska Maciej Wereszczyński, Katarzyna Śliwińska ż. Benedykta, Mikołaj Soroczyński, Zofia Kalinowska ż. Ada 245-1-6 393V 39 R RK
24 2 1832 Białogródka Klementyna Podolska Dosin Józef Wiktoria Sokolnicka Stanisław Makowski i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-03-98 39V 23 Ż DM
15 5 1833 Dederkały Seweryn Porajski Kąty, par. Szumsk Antoni Tekla Podgruszecka (dop. ) Benedykt Skrzypkowski, Anna Rowieńkowska z. Tomasza 55 309-310 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0160.htm
20 3 1833 Wiszenki Józef Pietraszewski Susk Michał Brygida Sredzińska Benedykt Zalewski, Marianna Haraimow; as: Mikołaj Łaskarzewski, Józefa Łaskarzew 819 50 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0051.htm
3 10 1833 Wiszenki Franciszek Wolak Majdan Jezierski Wojciech Domicela Paszkowska Benedykt Zalewski, Konstancja Paszkowska; ch: 04.10. 819 57a 56 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0058.htm
13 1 1833 Białogródka Marcela Pogórska Kuźmińce Stefan Salomea Podolska Benedykt Chodakowski i Katarzyna Bohdanowicz wdowa 178-03-99 43V 9 Ż DM
7 10 1833 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Jan Pasławski i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-03-99 51V 89 Ż DM
21 4 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Marek Gęsiorowski Nowomalin Kazimierz Kasylda Krzemińska Benedykt Piasecki, Konstancja Michałoszczuk 42 O 0
6 10 1834 Wiszenki Anna Zalewska Majdan Jezierski Franciszek Kazimiera Trembicka Benedykt Zalewski, Franciszka Wolek; ch: 07.10. 820 46a 64 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0046.htm
3 3 1834 Hołoby Kazimierz Bałkowski Byteń Rafał Karolina Łopuszańska Benedykt Orzeszko Starosta, Tekla Wielobycka Podkomorzyna Kowelska, Stanisław Wi 849 186R/338 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0184.htm
26 10 1834 Horyńgród Szymon Słotwiński Szubków Tomasz Agnieszka Chomicka ch.28.10.1834, Ur. Paweł Reszczyński, Ur. Ewa Kamińska, asys. Ur. Benedykt Kotowski, Teresa Reszczyńska 171-1-7 160R 15 R Mg
26 12 1834 Białogródka Szczepan Grabarczuk Chrystówka Józef Marianna Bazylów Semen Benedyków i Paulina Kwitkowa ż. Jana 178-03-100 88R 115 Ż DM
28 2 1835 Kisielin Maciej Stankiewicz Swinarzyn Wincenty Anna Dąbrowska Benedykt Dąbrowski - "k", Rozalia Woyciechowska; as: Karol Woyciechowski, Natali 597 24 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0014.htm
8 3 1835 Krzemieniec Tomasz Giżycki Krzemieniec Jan Marianna Tadnicka Benedykt Stroynowski i Marianna Omelianowa 01-8 6V 24 T 1039 DM
4 2 1835 Połonne Agata Sobolewska Adamów Kazimierz Marianna Kuzmińska ur. Szymon Stankiewicz, Elżbieta Chomicz ż. Benedykta 245-1-9 143V 16 R DW
30 6 1835 Fastów Paweł Kamiński Czerwona Jan Klara Fabiewska Ignacy Szanderowski, Anna Szanderowska, ż. Benedykta, chrz. 1.07.1835 178-51-372 16V 3 Ż BS 35
2 5 1836 Kisielin Stanisław Stańkiewicz Swinarzyn Wincenty Anna Dąbrowska Benedykt Dąbrowski, Rozalia Woyciechowska - ż. Karola; as: Józef Maximowicz, Mar 851 280 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0156.htm
18 10 1836 Łuck Józefa Chyżewska Kopcza Józef Ludwika Kaczorowska Benedykt Skulski, Józefa Piotrowska 374 42 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0026.htm
11 2 1837 Kołki Józef Zalewski Majdan Trostenecki Aleksander Tekla Drzewińska Benedykt Zukowski, Rozalia Kamińska - ż. Dawida; ch: 14.02. 823 76a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0081.htm
9 4 1837 Białogródka Paweł Greszczuk Chrystówka Mikołaj Helena Chwedko Nicefor Kopijko i Marianna Matwiejów ż. Benedykta 178-03-108 149R 41 Ż DM
26 7 1837 Białogródka Anna Glińska Ledzianka Antoni Eufrozyna Boczkowska Benedykt Chodakowski i Róża Wąsowicz wdowa 178-03-108 154V 84 Ż DM
28 7 1837 Białogródka Agnieszka Benedykt Kuczmanówka Marcin Agnieszka Janek Mateusz Humeniuk i Anna Olejnik ż. Stefana 178-03-108 154V 85 Ż DM
10 12 1837 Białogródka Łukasz Zahorski Krzyworudka Piotr Honorata Remsza Maciej Brzyski i Agnieszka Sławecka ż. Benedykta 178-03-108 159R 119 Ż DM
10 6 1838 Dąbrowica Franciszka Kiryłowicz Jasieniec Stefan Julia Michał Benedykt Łaszkiewicz, Justyna Łopuchowa; ch: 15.06. 824 93a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0094.htm
29 3 1838 Luboml Józef Błaszczuk Kąty Franciszek Daria Benedyk Tomasz Macehoniuk, Marianna Kupracz ż. Pawła 853 489 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0278.htm
15 5 1838 Szumsk Petronela Malnowska Molnowska Obycz Wincenty Lucjanna Rzepecka Józef Makowski, Rozalia Bogucka ż. Benedykta, Marcin Ulaniuk, Marianna Wierzbicka 245-1-12 279V 34 R RK
16 8 1838 Białogródka Wawrzyniec Marcin Chrystówka Mikołaj Olena Mazur Antoni Juźków i Marianna Benedykt ż. Mikołaja 178-3-110 143R 97 Ż DM
3 11 1838 Białogródka Józef Brzyski Chrystówka Maciej Anna Słomińska Benedykt Osiński i Franciszka Urbańska ż. Stanisława 178-3-110 145V 120 Ż DM
9 9 1839 Tuczyn Maria Józefa Konstancja Anna Pruszyńska Sinne Antoni Tekla Krasicka Wincenty Omieciński Marszałek Powiatu Rówieńskiego, Benedykta Szeriejkowska, asy 879 154 V 34 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0157.htm
3 5 1839 Białogródka Franciszek Zorgacz Bisówka Franciszek Anna Huczyńska ur. Benedykt Chodakowski i ur. Franciszka Słomińska ż. Jana 178-3-112 116V 20 Ż DM
24 1 1839 Białogródka Józef Mroczko Tarnawka Jan Marianna Sławecka ur. Benedykt Chodakowski i ur. Marianna Siengielewicz wdowa 178-3-112 115V 12 Ż DM
3 1 1839 Kołki Konstancja Genewsa Eysmont Krasnowola Jan Aniela Skomorowska Benedykt Orzeszko, Anna Biernacka - "p"; as: Mikołaj Stecki, Tekla Mijakowska, S 825 66 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0068.htm
9 8 1839 Dąbrowica Józef Kalasanty Szafrański Jasieniec Andrzey Magdalena Wasylewska Benedykt Łaszkiewicz, Justyna Łopuchowa; ch: 15.08. 825 111 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0117.htm
19 3 1839 Olewsk Aleksandra Skrzynecka Majdan Hołyszowski Jan Marianna Skobelska Benedykt Koziński i Aleksandra ż. Antoniego Kozińskiego 178-3-8 495V 10 Ż Na
3 7 1839 Olewsk Henryk Zaleski Budki Borowe Józef Marianna Antonowicz Benedykt Koziński i Karolina Zielicka 178-3-8 497R 21 Ż Na
24 12 1839 Białogródka Adam Zalubowski Pazurki Małe Paweł Elżbieta Leniewicz chrz. Kaplica Tereszki fil. Par. Bazalia, 25.12, ur. Stanisław Sławecki i ur. Antonina Solecka ż. Benedykta 178-3-112 129R 123 Ż DM
6 11 1840 Nowogród Wołyński Antoni Myryński Emilczyn NN Paulina Myryńska ur. Benedykt Lisowski, Anna Karnicka ż. Aleksandra 872 24 90 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
15 1 1840 Białozórka Antoni Trocki Białozórka Maciej Agnieszka Koszkiewicz Benedykt Brant, Teresa Rabcewicz z. Teodora 871 657 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0349.htm
24 9 1840 Kołki Gerwazy Kapałczewski Omelno Piotr Anna Kronzer Benedykt Orzeszko, Anna Wilczyńska - ż. Jana; ch: 21.11. 826 96 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0097.htm
9 2 1840 Wiszenki Teofila Borecka Majdan Jezierski Wojciech Barbara Post Benedykt Zalewski, Anna Borecka - "m"; ch: 16.02. 826 80 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0081.htm
16 3 1840 Korostyszew Gertruda Simiontkowska Stawki Łukasz Katarzyna Szpakowska Benedykt Alakarewicz, Urszula Zubleska, chrz. 17.03.1840 178-51-456 14V 15R 15 Ż BS 39-
23 10 1840 Rozważów Jan Wołkowiński Huta Chaniowska Jakub Anna Golczewska Benedykt Golczewski, Marianna Golczewska, panna, chrz. 27.10.1840 178-51-456 23V 17 Ż BS 57
1 6 1840 Horbulów Franciszka Kozłowska Słoboda Potijowska Mateusz Jadwiga Ganińska Benedykt Czajkowski, Anna Sciba, Porucznikowa, chrz. 21.07.1840 178-51-456 34V 17 Ż BS 81
20 1 1841 Gródek Franciszek Biniecki Gródek Michał Katarzyna Orłowska Hołyński Dominik Badecki Benedykt, Biniecka Aniela, ż. Józefa Trzcińska Katarzyn 17 JZ
9 10 1841 Białozórka Tekla Englert Białozórka NN Pawlina Benedykt Brant i Teresa Rabcewicz 872 753 15
23 10 1841 Katerburg Jan Kornicki Michał Tekla Dębicka ur. Grzegorz Hański, Benedykta Śliwińska ż. Ignacego 199 103 34 872 799
24 8 1841 Katerburg Bartłomiej Ludwik Bielecki Temnohajce Stanisław Feliksa Mickiewicz ur. Tadeusz Witosławski, Benedykta Śliwińska, Jakub Kamiński, Anna Prumiewicz pa 199 104 41 872 801
24 10 1841 Dąbrowica Rafał Karwacki Jasieniec Józef Helena Onysko Benedykt Saczkiewicz, Apolonia Taranowicz; ch: 24.10. 827 120 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0123.htm
14 6 1841 Horyńgród Adolf Kostrymski Dorohobuż Wincenty Rozalia Palczewska ch.17.06.1841, rodz. parafianie ostrogscy, W. Jerzy Żyromski, Ur. Rozalia Teodorowicz, as. Ur. Benedykt Pleszkowski, Ur. Antonina Łopuska panna 171-1-12 149R 6 R Mg
2 9 1841 Horyńgród Emilia Maria Marczewska Dorohobuż Stanisław Karolina Sawicka ch.4.09.1841, W. Jerzy Żyromski, Ur. Antonina Łopuska, as. Ur. Benedykt Pieszkowski (Pleszkowski?), Ur. Rozalia Teodorowicz 171-1-12 149V 9 R Mg
4 11 1842 Deraźne Henryk Karol Dominik Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska (dopełnienie) Benedykt Orzesko, Ludwika Żabolin, Andrzej Brodnicki, Johanna Orze 883 174 V 37 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
27 3 1843 Kołki Jan Juchniewicz Sitnica Michał Teresa Zielińska Stefan Krzeczetowicz, Joanna Orzeszko - ż. Benedykta; as: Tarpet Orzeszko, Anton 829 213V 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0228.htm
26 5 1843 Kołki Filip Suchodolski Omelno Michał Stanisława Borzemska Rafał Krasicki, Antonina Krzeczetowicz - ż. Stefana; as: Benedykt Orzeszko, Józe 829 214V 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
10 2 1844 Turzysk Julianna Hordyuk Wierzbiczno Grzegorz Tekla Benedykt 720 2 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0002.htm
9 11 1844 Lachowce Marianna Kawalerska Lachowce Łukasz Anna Sulimek Benedykt Żyglicki, Stefania Pacula ż. Stefana 883 94 V 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0098.htm
6 12 1844 Aleksandria Aleksander Trębicki Kostopol NN Julia Benedykt Boniecki, Franciszka Szypryńska panna 883 159a V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0170.htm
7 3 1845 Dederkały Józef Jackowy Dederkały Wielkie Jan Salomea Janiuk Benedykt Bobowski, Marianna Ryżyńska wdowa 54 77 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0041.htm
13 10 1845 Młynów Kamila Pęska Arszyczyn Jan Marianna Julian Grabiański, Emilia Kuczyńska, Benedykt Michalkiewicz, Marianna Grabiańska 831 171R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0174.htm
17 3 1845 Luboml Anastazja Matyszczuk Kuśnicka Franciszek Anna Bahniuk Benedykt Matyszczuk, Tekla Kowalczuk z. Leona 860 376 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0202.htm
14 9 1845 Białogródka Anna Kościuk Kuczmanówka Leon s. Teodora Anna c. Jana Mazur Aleksander Swirski i Petronela Benedykt ż. Józefa 178-3-113 95V 94 Ż DM
8 12 1845 Białogródka Mikołaj Łukarzewski Szarłajówka Michał s. Sylwestra Marianna c. Feliksa Okarska Jan Więckowski i Marianna Zawacka ż. Benedykta 178-3-113 100V 132 Ż DM
8 1 1846 Białogródka Ignacy Urbański Krzyworudka Stanisław s. Andrzeja Franciszka c. Jana Wieczor Benedykt Osiński i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 126R 3 Ż DM
8 1 1846 Białogródka Seweryna Olszewska Teleżyńce Mateusz s. Józefa Zuzanna c. Antoniego Zielińska Aleksander Zieliński i Karolina Chodecka ż. Benedykta 178-03-115 126V 4 Ż DM
25 1 1846 Białogródka Jan Chryzostom Brzyski Krzyworudka Maciej s. Jana Anna c. Wincentego Słomińska Tomasz Różycki i Agnieszka Osińska ż. Benedykta 178-03-115 127V 14 Ż DM
25 3 1846 Białogródka Antoni Rymsza Szarłajówka Andrzej s. Macieja Marianna c. Marcina Betlejemska Cyryl Czernecki i Marianna Zawadzka ż. Benedykta 178-03-115 130V 37 Ż DM
23 5 1846 Ostróg Józef Płaszkiewicz Sujmy Tadeusz Magdalena Piotrowska Wincenty Bagiński, Elżbieta Rekonwald żona Benedykta 885 11R 58 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0012.htm
30 7 1846 Starokonstantynów Antoni Taborowski Nowiki Bazyli Urszula Kucharska Benedykt Kupczyński i Marianna Bobrowska wdowa 178-3-114 14R 101 Ż DM
2 9 1847 Fastów Stefania Konopczyńska Czerwona Teodor Regina Paprocka Benedykt Szyndarowski, Agnieszka Hałaburda, ż. Ignacego, chrz.3.09.1847 178-51-548 31R 28 Ż BS 63
13 9 1847 Ostróg Jan Bielecki Biełotyń Józef Marianna Żytnikowska Jakub Jędrzejów i Tekla Baszyńska ż. Benedykta 171-1-13 16V 92 R DM
17 8 1847 Rokitna Katarzyna Kucharska Sawinki Michał Józefa Dziadkowska Stanisław Kozłowski, Marianna Pankowska, ż. Benedykta, chrz.18.08.1847 178-51-548 34V 12 Ż BS 70
30 1 1847 Iwanków Agata Markiewicz Rudnia Lewkowska Konstanty Prakseda Benedykt Panczyk, Helena Szatyłowa, chrz. 31.01.1847 178-51-548 118R 3 Ż BS 243
1 8 1847 Iwanków Paweł Goraj Rudnia Lewkowska Łukasz Anna Paweł Tomasz Murkiewicz, Elżbieta Zahorowska- Dominika, Benedykt Panczyk, Konstancja Lisowska, panna, chrz. 4.08.1847 178-51-548 120R 13 Ż BS 247
1 8 1847 Iwanków Dominik Goraj Rudnia Lewkowska Łukasz Anna Paweł Tomasz Murkiewicz, Elżbieta Zahorowska- Dominika, Benedykt Panczyk, Konstancja Lisowska, panna, chrz. 4.08.1847 178-51-548 120R 13 Ż BS 247
28 2 1848 Młynów Julian Grabiański Arszyczyn Ur. Paweł Zofia Wróblewska Ur. Benedykt Michałkiewiczz Różą Wróblewską. 215 7 JJ 0
28 2 1848 Młynów Julian Grabiański Arszyczyn Paweł Zofia Benedykt Michalkiewicz, Róża Wróblewska 834 245R/477 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0247.htm
20 5 1848 Młynów Domicella Penska Arszyczyn Jan Marianna Krasnopolska Benedykt Michalkiewicz, Katarzyna Grabianska 834 245R/477 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0247.htm
20 9 1848 Młynów Karol Joachim Benedykt Peretiatkowicz Dorohostaje Wielkie Kalikst Waleria Tarszeńska Benedykt Traczewski b. Chorąży Pow. Łuckiego, Apolonia Jachniewicz z domu Spadar 834 247R/481 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
1 9 1848 Zasław św. Józefa Jan Potapski Lenkowce Tomasz Teresa Kalińska 1-dw. Wincenty Kaliński żonaty, 1-dw. Domicela Andruska ż. Benedykta 178-3-117 23R 90 Ż
13 12 1850 Lachowce Władysław Głowacki Dzwonki Jakub Marianna Malewska Aleksander Malewski i Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 171-1-16 305V-306R 57 R DM
16 5 1852 Dederkały Aleksander Kułakowski Sadki Ignacy Franciszka Bilecka Mikołaj Hulewicz wdowiec, Marianna Bączkowska z. Benedykta 55 263-264 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0137.htm
27 4 1853 Swojczów Piotr Lewiński Budki Ossowskie Szymon Marianna Zielińska Benedykt Dąbrowski, Marianna Zielińska ż. Jana 615 6-7 9 0
8 11 1853 Swojczów Emilia Remiszewska Budki Ossowskie Kazimierz Petronela Antoniewska Benedykt Dobrowolski, Antonina Jędrzejewska ż. Jerzego 615 18-19 25 0
13 12 1853 Dederkały Lucjan Malewski Dederkały Wielkie Aleksander Karolina Rojewska Stefan Demichowicz, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 878 624-625 18 55 244-245 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0127.htm
10 1 1853 Luboml Stefan Ciukiewicz Luboml Andrzej Rozalia Kaliszewicz Benedykt Kużeluk, Marianna Jankowska ż. Jakuba 865 57 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0032.htm
24 2 1856 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 112-113 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0059.htm
28 5 1856 Dederkały Lucjan Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Marianna Rowinkowska Wawrzyniec Rowieńkowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 116-117 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0061.htm
11 10 1856 Beresteczko Ignacy Maksymilian Tomaszewski Piaski Piotr Józefa Zofia Trybuchin Hilary Korzeniowski kawaler, Adolfina Fotyńska ż. Benedykta 18 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0005.htm
14 1 1858 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Barbara Zarzycka ż. Wincentego 55 56-57 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0030.htm
11 3 1859 Brody Pelagia Hanczarek Suchowola 33 Jan Anna Mołczan Benedykt Szłapak, Tekla Kostiuk L 23V
22 7 1859 Katerburg Magdalena Hulaczuk Piszczatyńce Wojciech Pawlina Niwińska szl. Benedykt Leszczynowicz, Wiktoria Stefańska ż. Augustyna 202 22-23 11
28 12 1859 Lachowce Tomasz Kobierski Adamówka Karol Katarzyna Piotrowska Benedykt Piotrowski, Józefa Stefańska, ż. Jana 886 177-178 79 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0092.htm
13 5 1860 Dederkały Piotr Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Wawrzyniec Schabikowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0005.htm
15 11 1860 Szumbar Leopold Jaśkiewicz Zahajce Apolinary Hermina Witkowska Benedykt Jaśkiewicz, Olga Hakowa ż. Roberta 626 289-290 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0149.htm
25 10 1861 Dederkały Franciszek Sietrawski Dederkały Wielkie Dominik Marcelina Łączewska Karol Dubiecki, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 258-259 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0136.htm
6 10 1862 Dederkały Józefa Włączewska Radoszówka Józef Marianna Malewska Aleksander Malewski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 228-229 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0120.htm
2 6 1863 Szumbar Konstancja Marianna Misiuna Zahajce Kajetan Lucyna Dąbrowska Benedykt Jaśkiewicz, Wincentyna Czetwertyńska wdowa 626 247-8 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0128.htm
15 4 1863 Żytomierz Seweryna Kosobudzka Żytomierz Seweryn Katarzyna Sidorowicz Benedykt Cherchel, Tekla Zielińska, panna 178-3-54 37 108 Ż DG
21 3 1863 Żytomierz Katarzyna Żytomierz NN Petronella Gnidoszewska Nieprawego łoża córka wdowy, Benedykt Cherchel, Katarzyna Kosobudzka 178-3-54 37 109 Ż DG
23 6 1863 Szumsk Jan Jasiński Kąty Tomasz Antonina Sikorska Benedykt Giżycki, Józefa Jasińska ż. Adama 245-1-21 186V-187R 55 R RK
12 2 1863 Białogródka Anna Kozieradzka Zielona Feliks Franciszka Zielińska Kazimierz Omieciński i Benedykta Lipińska ż. Sylwestra 178-03-81 4V-5R 15 Ż DM
21 2 1864 Brody Maciej Tworkowski Suchowola 27 Józef Matrona Kłym Benedykt Szłapak, Konstancja Molińska L 38
14 9 1864 Lachowce Ludwika Wojciechowska Lachowce Jan Joanna Łozińska Benedykt Piotrowski i Marianna Chmielewska wdowa 178-3-146 54V-55R 53 Ż DM
27 12 1864 Lachowce Anastazja Chmielewska Adamówka Mateusz Wincentyna Baranowska Benedykt Piotrowski i Tekla Szeptycka ż. Teodora 178-3-146 83V-84R 1 Ż DM
13 12 1864 Białogródka Jan Kobylański Szarłajówka IN Agnieszka Kobylańska s.panny, Józef Kozłowski i Benedykta Piasecka ż. Józefa 178-03-81 95V-96R 120 Ż DM
30 12 1864 Białogródka Jan Mazur Kuczmanówka Franciszek Agnieszka Benedykt Franciszek Burkowski i Paulina Bukowska ż. Władysława 178-03-81 134V-135R 5 Ż DM
28 12 1865 Dederkały Tomasz Krajewski Dederkały Wielkie Stanisław Franciszka Szymańska Franciszek Andrzejewski, Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 56 175-176 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0092.htm
1 12 1865 Lachowce Józefa Wojciechowska Lachowce Szymon Petronela Żukowska Benedykt Piotrowski i Marianna Waligóra ż. Pawła 178-3-146 102V-103R 56 Ż DM
19 12 1866 Dederkały Jan Łączewski Wołkowce Józef Marianna Malewska Mitrofan Bednarski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 155-156 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0082.htm
19 1 1867 Lachowce Franciszek Żukowski Adamówka Antoni Marianna Osiecka Benedykt Piotrowski i Józefa Stefańska ż. Jana 178-3-146 163V-164R 5 Ż DM
19 5 1867 Dederkały Piotr Czerkawski Liski Witalis Karolina Krzyżanowska szl. Benedykt Skrzypkowski, chł. Agnieszka Iwanczuk ż. Dymitra 56 112-113 6 1-41 116V-117R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0060.htm
10 6 1867 Lachowce Antonina Piotrowska Lachowce Franciszek Cecylia Rutkowska Benedykt Piotrowski i Petronela Unolt ż. Kazimierza 178-3-146 169V-170R 22 Ż DM
8 10 1867 Lachowce Antonina Sobolewska Żemielińce Władysław Joanna Brzezicka Benedykt Sobolewski i Anna Nowicka ż. Tadeusza 178-3-146 180V-181R 55 Ż DM
14 1 1868 Kuniów Franciszka Galimska Hucisko Joachim Aniela Piotrowska Benedykt Piątkowski i Marianna Podhorodecka 178-3-78 142V-143R 3 Ż DM
20 1 1868 Lachowce Timofiej Wojciechowski Lachowce Szymon Petronela Żukowska Wincenty Baryszewski i Cecylia Piotrowska ż. Benedykta 178-3-146 204V-205R 3 Ż DM
13 6 1868 Lachowce Antonina Trocyk Lachowce Franciszek Teofila Borzemska Benedykt Żeglicki i Paulina Lech ż. Aleksandra 178-3-146 215V-216R 34 Ż DM
24 11 1868 Lachowce Piotr Turkiewicz Lachowce Józef Karolina Osiecka Benedykt Żeglicki i Józefa Turkiewicz ż. Antoniego 178-3-146 224V-225R 63 Ż DM
7 12 1868 Lachowce Antoni Nowicki Lachowce Ignacy Wiktoria Cajc Benedykt Żeglicki i Julia Tunik ż. Romana 178-3-146 225V-226R 66 Ż DM
14 6 1868 Białogródka Zofia Zinkowska Polachówka Józef Józefa Winiarska Wincenty Brzeziński i Józefa Piasecka ż. Benedykta 178-03-81 356V-357R 55 Ż DM
5 8 1868 Białogródka Maria Mazur Kuczmanówka Franciszek Agnieszka Benedykt Marcin Juszczuk i Magdalena Mazur ż. Andrzeja 178-03-81 361V-362R 75 Ż DM
14 6 1869 Białogródka Aniela Stefańska Hulowce Jan Józefa Dżog ? Benedykt Piotrowski i Józefa Malinowska ż. Eliasza 178-03-81 426V-427R 72 Ż DM
27 8 1869 Białogródka Adam Żukowski Adamówka Antoni Marianna Osiecka Benedykt Piotrowski i Wincentyna Chmielewska 178-03-81 435V-436R 105 Ż DM
6 2 1869 Rzyszczów Teodozja Dorota Marta Lipińska Miedwiedów Oktawian Karolina Rudzka Benedykt Zambrzycki, Genowefa żona Antoniego Proskura, Wladysław Godlewski, Zofia Nepomucka 312-1-96 221 18 m.K KM
2 6 1869 Rzyszczów Władysław Czarkowski Starosz Eliasz Felicja Olszamowska Benedykt Zambrzycki, Franciszka O? 312-1-96 224 30 m.K KM
25 7 1870 Luboml Anna Żur Rymacze Stanisław Katarzyna Krawczuk Benedykt Krawczuk, Agnieszka Tołyż ż. Pawła 313 30-31 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0016.htm
5 3 1871 Jampol Józef Tomaszewski Żemelińce Leon Antonina Sobolewska 1-dw. Benedykt Sobolewski, Anna Bojarska ż. Jana 1-55 75V-76R 11 T
22 8 1871 Luboml Antoni Tatysiuk Ziemlica Onufry Joanna Ławrysiuk Dominik Kuniczuk, Benedykta Jasińska ż. Franciszka 314 46 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0025.htm
9 12 1871 Luboml Antoni Wawrysiuk Binduga Wojciech Marianna Laszuk Kacper Nieczaj, Benedykta Jasińska 314 76 159 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0040.htm
17 12 1871 Rzyszczów Edward Grot de Gortg Mikołajów Mieczysław Maria Witwicka Benedykt Zambrzycki, Brygida Witwicka, ż. Wiktora, Maria Wilczyńska, ż. Kazimierza 312-1-100 379 43 m.K KM
12 5 1872 Szumsk Mikołaj Listowski Załuże Andrzej Joanna Siruk chł. Benedykt ciński, Aniela Błażczuk ż. Józefa 0.1-65 11V-12R 43 T
17 7 1873 Gródek Anna Lenga Gródek Franciszek Anna Kińczyk Lenga Mateusz, Lenga Franciszka, ż. Benedykta 179 JZ
7 9 1873 Szumsk Ignacy Błaszczuk Załuże Paweł Aniela Franczuk chrz. 9.09 Benedykt Marciniuk, Aniela Siruk ż. Franciszka 1-226 89V-90R 86 T DM 408
4 5 1874 Szumsk Domicela Kasiuba Załuże Jan Antonina Oborska chrz. 5.05 Jan Sopiński, Aniela Błaszczuk ż. Benedykta 1-227 12V-13R 48 T DM 517
26 12 1875 Dederkały Wiktoria Rowińkowska Sadki NN Agnieszka Bidiuk Jan Rowinkowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 57 205-206 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0114.htm
7 1 1876 Szumsk Lucyna Giżycka Kąty Józef Aniela Siruk chrz. 7.01 Benedykt Marciniuk, Paulina Oborska ż. Piotra 1-228 1V-2R 3 T DM 584
25 4 1876 Szumsk Adolf Tomczuk Załuże Daniel Maria Listowska chrz. 26.04 Leon Mielniczuk, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 1-228 13V-14R 52 T DM 596
23 10 1876 Szumsk Piotr Milniczuk Kąty Grzegorz Franciszka Marciniuk chrz. 25.10 Benedykt Jasiński, Franciszka Giżycka ż. Tomasza 1-228 28V-29R 117 T DM 611
1 12 1876 Szumsk Franciszek Tomczuk Załuże Łukasz Ludwika Marciniuk chrz. 2.12 Benedykt Marciniuk, Elżbieta Marciniuk z. Józefa 1-228 33V-34R 136 T DM 616
6 12 1876 Szumsk Marianna Marciniuk Załuże Franciszek Anastazja Gęblińska chrz. 8.12 Józef Gębliński, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 1-228 33V-34R 139 T DM 616
26 1 1878 Kowel Romuald Adrian Józef Janowski Kowel Adrian Aleksander Wilhelm Józefa Felicja Rogozińska Benedykt Klimowicz, Anna Czarnowska wdowa 279 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0006.htm
18 10 1878 Szumsk Karolina Franczuk Załuże Leon Tekla Listowska chrz. 22.10 Benedykt Marciniuk, Apolonia Kasiuba ż. Franciszka 1-230 30V-31R 126 T DM 745
21 9 1879 Dederkały Franciszek Żukowski Adamówka Augustyn Marianna Ziebroska Benedykt Piotrowski, Marianna Łukowska ż. Antoniego 57 66-67 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0036.htm
3 6 1879 Szumsk Marcelina Tomczuk Załuże Michał Elżbieta Franczuk Mateusz Tomczuk i Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-226 130V-131R 60 T 449 DM
4 8 1880 Dederkały Dominik Rowieńkowski Sadki Piotr Józefa Brączkowska Benedykt Skrzypkowski, Ludwika Brzączkowska panna 57 21-22 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0012.htm
12 10 1880 Dederkały Wiktoria Górska Unijów, par. Jampol Jan Zofia Hulanicka Józef Dobrowolski, Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 57 23-24 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0013.htm
19 7 1881 Szumsk Magdalena Błaszczuk Załuże Emilian Agnieszka Sopińska chrz. 22.07 Marcin Kasiuba, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-231 21V-22R 81 T DM 813
22 11 1881 Szumsk Mikołaj Błaszczuk Załuże Józef Aniela Siruk chrz. 23.11 Piotr Oborski, Marianna Siruk ż. Piotra, asyt. Benedykt Marciniuk, Barbara B 01-231 36V-37R 147 T DM 828
18 12 1882 Szumsk Tomasz Kondratiuk Kruholec Jan Marcelina Walczuk Benedykt Marciniuk, Katarzyna Kowalczuk panna 01-232 325V-326R 146 T
13 5 1882 Olewsk Jan Chmielowski Snowidowska Buda Franciszek Katarzyna Ryszkowska Benedykt Chmielowski, Augustyna Piekarska mężatka 178-3-57 323V-324R 41 Ż
3 11 1883 Luboml Szymon Wojtaszuk Terebejki Mikołaj Anna Stachniuk Jan Wdowicki, Marianna Krawczuk ż. Benedykta 326 72 144 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0040.htm
31 12 1884 Szumsk Mikołaj Blaszczuk Załuże Franciszek s. Kazimierza Dorota Jasińska Mikołaj Jasiński, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-232 165V-166R 4 T
14 5 1884 Dederkały Antonina Boguszewska Sadki Józef Franciszka Romanowska chrz.15.09.1885 Józef Gordzielewski i Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 1-79 126V-127R 32 T 716 DM
10 1 1885 Szumsk Michalina Jasińska Załuże Leon Lucyna Fedorowicz Józef Krajewski, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-232 166V-167R 10 T
27 11 1885 Szumsk Barbara Adaszyńska Hucisko Horodyskie Józef Marianna Siruk Adam Sińskowski, Katarzyna Supińska ż. Benedykta 01-232 193V-194R 145 T
23 12 1885 Szumsk Adam Błaszczuk Załuże Eliasz Agnieszka Ludwik Michalczuk, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-232 197V-198R 160 T
27 9 1887 Szumsk Karolina Kasiuba Jan Antonina Oborska Załuże Jan Sopiński i Anna Marciniuk ż. Benedykta 01-232 108V-109R 134 DM 976 T
24 1 1887 Dederkały Helena Rowińkowska Sadki Piotr Józefa Brączkowska Franciszek Ostrowski i Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 1-81 72V-73R 7 T DM 971
1 8 1887 Dederkały Antonina Kwiatkowska Pototurów Kajetan Marianna Mazurek Benedykt Pachomak i Antonina Makowska wdowa 1-81 78V-79R 25 T DM 977
30 8 1888 Luboml Marianna Stachniuk Terebejki Stanisław Józefa Koguciuk Wojciech Krawczuk, Marianna Krawczuk ż. Benedykta 331 52 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0027.htm
21 8 1889 Szumsk Mikołaj Kondratiuk Kruholec Jan Marcelina Kowalska Benedykt Marciniuk i Wiktoria Denisiuk ż. Teodora 01-232 25V-26R 121 T 891 DM
27 1 1890 Luboml Anastazy Krawczuk Terebejki Mikołaj Karolina Błaszczuk Benedykt Krawczuk, Anna Kozieł ż. Piotra 333 8 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0005.htm
17 6 1891 Gródek Marceli Słobodzian Gródek Józef s. Łukasza Rozalia Koszałko Czernecki Benedykt, Burtak Anastazja, ż. Wojciecha 172 JZ
10 8 1893 Gródek Franciszka Kopyciak Gródek Michał s. Stanisława Anna Bukowska Bukowski Franciszek, Czernecka Katarzyna ż. Benedykta 192 JZ
28 11 1893 Luboml Michał Kupracz Kąty Marek Tekla Biluk Sylwester Sawosz, Tekla Biluk ż. Benedykta 336 76 149 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0039.htm
30 3 1893 Łanowce Adam Górski Napadówka Władysław Helena Wickiewicz Edward Górski i Klementyna Górska ż. Benedykta 1-81zh 141V-142R 18 T 277 DM
18 4 1894 Horochów Helena Sawicka Zwiniacze Michał Marianna Jaworska Benedykt Gruszecki, Petronela Pińska ż. Adolfa 130 12-13 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0007.htm
5 6 1895 Luboml Józef Proncuk Kąty Marcin Marianna Szewczuk Benedykt Biluk, Joanna Proncuk ż. Marcina 909 15V 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0016.htm
26 2 1896 Gródek Aloizy Słobodzian Gródek Józef s. Łukasza Rozalia Koszałko Czarnecki Benedykt Kopyciak Józef, Słobodzian Marianna, ż. Franciszka Słobodzian 51 JZ
17 4 1899 Gródek Cecylia Słobodzian Gródek Jan Zofia Kopyciak Kopyciak Józef Gorecki Antoni, Czarnecka Katarzyna, ż. Benedykta Giera Agnieszka 79 JZ
11 5 1899 Kuniów Bronisław Sokołowski Martyń IN Adela Benedykt Suchanek i Teofila Ozimkowska panna 178-3-86 771V-772R 78 Ż DM
6 10 1900 Włodzimierz Janina Dziewanowska Poniczów Wincenty Tekla Wróblewska Benedykt Matuszewski, Franciszka Fanasewicz ż. Kazimierza 958 47V-48R 196 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0048.htm
22 6 1900 Horochów Józef Sawicki Kupowalce Michał Maria Jaworska Stefan Mypiejewski, Franciszka Gruszecka ż. Benedykta 943 15V-16R 57 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0016.htm
27 10 1900 Luboml Marianna Jaszczuk Kąty Paweł Magdalena Petruk Stefan Petruk, Tekla Biluk ż. Benedykta 949 72 142 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0037.htm
26 10 1902 Luboml Jan Matyszczuk Kupracze Wiktor Joanna Matyszczuk Jan Matyszczuk, Aniela Wojtaszuk ż. Benedykta 981 47 V-48 R 185 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0048.htm
22 2 1903 Gródek Wiktor Słobodzian Gródek Józef s. Łukasza Rozalia Koszałko Burtak Wojciech Koszałko Antoni, Czarnecka Katarzyna, ż. Benedykta Cisielska Pet 68 JZ
27 2 1903 Luboml Marianna Błaszczuk Kąty Piotr Magdalena Petruk Marek Kupracz, Tekla Biluk ż. Benedykta 964 8V 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0009.htm
2 4 1903 Luboml Wiktor Ołyniuk Kupracze Mateusz Petronela Grabowska Jan Staniuk, Aniela Wojtaszuk ż. Benedykta 964 12V 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0013.htm
17 1 1904 Luboml Katarzyna Grabowska Kupracze Jan Paulina Petruk Wiktor Matyszczuk, Aniela Wojtaszuk ż. Benedykta 1009 8 14 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0007.htm
8 2 1905 Niewirków Apolonia Moroz Moczulanka Adam Paulina Falkowska Kazimierz Żygadło, Celestyna Korkuś ż. Benedykta 983 6V-7R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0007.htm
16 11 1905 Niewirków Rozalia Piekietczuk Perełysianka Gracjan Paulina Wasilewska Piotr Macijewski, Salomea Kozińska ż. Benedykta 983 51V-52R 201 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0052.htm
1 5 1905 Luboml Rozalia Czerpak Borki Mikołaj Anna Biluk Benedykr Biluk, Karolina Czerpak ż. Józefa 1009 182 59 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0100.htm
14 6 1905 Luboml Tekla Jaszczuk Kąty Paweł Magdalena Petruk Benedykt Biluk, Franciszka Petruk ż. Stefana 1009 188 72 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0103.htm
15 8 1906 Luboml Wiktor Wojtaszuk Terebejki Tomasz Marianna Grabowska Benedykt Wojtaszuk, Anna Stachniuk ż. Michała 1009 370 124 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0198.htm
5 6 1909 Luboml Antonina Sampolska Gorodno Aleksander Paulina Witkowska Benedykt Kowalski, Józefa Filipowicz ż. Juliana 1009 711 71 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0376.htm
1 12 1909 Luboml Jan Wojtaszuk Terebejki Tomasz Marianna Grabowska Józef Stachniuk, Aniela Wojtaszuk ż. Benedykta 1009 766 180 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0404.htm
10 5 1910 Tajkury Stanisława Duniewicz Kołodenka Bolesław Maria Spaczyńska Benedykt Duniewicz, Stanisława Jabłońska ż. Floriana R-740-4-69 16 V-17 R 68 0
6 11 1910 Luboml Michał Mordacz Terebejki Aleksander Katarzyna Kużel Jan Mordacz, Aniela Wojtaszuk ż. Benedykta 1060 84 166 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0049.htm
23 12 1911 Luboml Jan Wojtaszuk Terebejki Tomasz Marianna Grabowska Marcin Kużel, Aniela Wojtaszuk ż. Benedykta 1060 318 245 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0170.htm
29 6 1912 Tbilisi Emilia Kewlis Tbilisi Justyn s. Jana Weronika Łyszko Benedykt Judis, Kamila Łyszko 36V-37R 68 Tb
30 8 1912 Luboml Piotr Gryciuk Jankowce Franciszek Anna Grześ Benedykt Grabowski, Władysława Gryciuk ż. Jana 1060 436 107 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0231.htm
23 1 1913 Luboml Adam Grabowski Jankowce Franciszek Rozalia Matysko Stanisław Grabowski, Marianna Grabowska ż. Benedykta 1060 546 17 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0289.htm
18 8 1913 Luboml Anna Koguciuk Jankowce Piotr Dorota Petryk Jan Petryk, Marianna Grabowska ż. Benedykta 1060 594 114 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0313.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
26 2 1764 Szumsk Andrzej Dobrowski Dąbrowski Potutorów k Marianna Łuszczowska Łuszczewska Potutorów p Benedykt Miroski, Andrzej Krzemiński 297-1-180 43R Ł RK
6 11 1768 Szumsk Maciej Choynacki Chojnacki Szumsk k Petronela Zaręba Zaremba Szumsk w Benedykt Wyszucki, Stanisław Pisiewicz, Magdalena Piotrowska 297-1-180 50V Ł RK
1 2 1797 Szumsk Hiacynt Kostrzębski Iserna k Rozalia Mostelska Mostyńska Iserna w Benedykt Orłowski, Ewa Hołowniuczka 297-1-183 21V Ł RK
24 10 1798 Szumsk Aleksander Gruszecki Suraż k Marianna Puchalska Suraż Ludwik Mackiewicz, Marcin Adamowski, Benedykt Trzciński 297-1-183 28R Ł RK
31 1 1798 Szumsk Marcin Cymbaluk Iserna k Teresa Mościńska Iserna p Benedykt Orłowski, Anastazja Cymbalukowa, Antoni Krajewski 297-1-183 26V Ł RK
4 7 1798 Meżyrów Teodor Zawacki w Dominika Leszczyńska Słobódka Benedykt Terlecki, Kazimierz Gawroński 14R Ch
6 6 1799 Szumsk Szymon Mykiczuk Huta Barszczewskiego k Klara Rogowska Huta Barszczewskiego p Antoni Domański, Elżbieta Mykiczkowa, Benedykt Orłowski 297-1-183 31R Ł RK
18 2 1800 Szumsk Andrzej Kupnewicz Huta Surażska k Urszula Przytuska Huta Surażska p Benedykt Romanowski, Antoni Krajewski, Apolonia Kupnewiczówna 297-1-183 33V Ł RK
5 10 1802 Szumsk Antoni Cymbaluk Huta Surażska k Apolonia Stefańska Huta Surażska p Benedykt Orłowski, Maciej Kostrzembowski 297-1-183 41R Ł RK
13 10 1807 Szumsk Józef Hornicki Huta Szumska w Cecylia Śliwińska Hucisko Pikulskie p Wojciech Krasicki, Benedykt Śliwiński 297-1-183 62R Ł RK
11 1 1814 Szumsk Piotr Zawadzki Stożek par. Krzemieniec k Marianna Jakusiewicz Hucisko Mostowe p Benedykt Orłowski, Franciszka Krasicka 297-1-183 81V Ł RK
6 2 1827 Bazalia Stanisław Jaguszewski Łazuczynek Mały 24 Franciszek Katarzyna Krośnicka Marianna Budkowska Łazuczynek Mały 18 Szymon Anna Hozanit Franciszek Krośnicki, Benedykt Jasiński 178-3-93 242V 4 Ż DM
7 2 1828 Wiszenki Paweł Załęski Susk 24 Wawrzyniec Franciszka Gutowska Marianna z Radeckich Wyzeska Susk 24 Stanisław Helena Popławska Aleksander Pikuliński, Hilary Blinowski, Benedykt Boratyński - Admin. 814 84a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0088.htm
23 4 1828 Międzyrzec Ignacy Hreczyna Krasnosiółka? G-R 25 Tomasz Anna Ihnatowicz Marianna Strzałkowska Krasnosiółka? 17 Ur. Jędrzej Bociorowski, Ur.Benedykt Bogacki, Ur. Ignacy Berniechowski ? 171-1-1 241R 2 R Mg 7133
26 8 1828 Bazalia -fil.Tereszki Łukasz Kamiński Sewruki 24 Franciszka Lipińska Sewruki 20 Stanisław Katarzyna JWlm Stanisław Lipiński, JWlm Benedykt Kołyszko, Józef Wierzbicki 178-3-95 233R 7 Ż DM
18 5 1829 Łuck Łukasz Trzciński Harażdża 46 Jan Konstancja Piaskowska Paulina Teleżyńska Botyń 28 Roch Katarzyna Traczewska Benedykt Traczewski, Aleksander Szemioth 815 27 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0027.htm
6 2 1829 Lachowce Ferdynand Janicki Teofipol par. Teofipol 18 Stanisław Ewa Krajewska Julianna z Rosołowskich Boguchwalska Denysówka 25w Jakub Józefa Wróblewska Benedykt Dobrowolski i Tomasz Winiarski 171-1-2 97R 2 R DM
7 7 1829 Lachowce Michał Jakuszewski Międzyrzec Korecki 23 Jakub Barbara Michlewska Marianna Czerniawska Lachowce 20 Bazyli Julianna Bielińska Ignacy Wyrozębski i Benedykt Dobrowolski 171-1-2 101V 20 R DM
26 1 1830 Żytomierz Kazimierz Kotwicki Chutor Wasilewski 22 Bartłomiej Teresa Berlińska Antonina Zaborowska 17 Kazimierz Apolonia Niewiszewicz Benedykt Rogalski Franciszek Kotwicki , Michał Rogalski 178 3 3 50 6 Ż Ni
9 2 1830 Olewsk Mikołaj Koziński Balarka Borowska 20 Wojciech Elżbieta Targoni Paulina Marcinkiewicz Balarka Borowska 18 Piotr Helena Targoni Jakub Marcinkiewicz, Benedykt Koziński 178-3-3 493R 2 Ż Na 903
25 11 1831 Białogródka Kajetan Traczewski Teleżyńce 25 Jan Tekla Zatorska Tekla Hoffman Teleżyńce 18 Piotr Cecylia Benedykt Kijowski, Grzegorz Kurowski, Adam Grudniewski 178-3-97 89R 31 Ż DM
6 9 1831 Olewsk Szymon Wyszyński Balarka Netreba 25 Szymon Krystyna Dziekońska Magdalena Zalewska Balarka Netreba 20 Dominik Regina Kunicka Benedykt Koziński, Teodor Droszewski, Hieronim Szydłowski 178-3-4 449R 3 Ż Na 879
24 9 1832 Krzemieniec Jan Jasienowski Budki 22 Felicjan Marianna Marianna Mirecka Budki 18 Jędrzej Paraska Benedykt Strawiński i Ignacy Zoblewicz 01-5 81V 42 T 811 DM
15 8 1833 Kołki Paweł Drzewiński par. Kołki 21 Gabryel Marianna Markiewicz Katarzyna Zaręba par. Kołki 17 Jakub Anna Oworska Dawid Kamiński, Benedykt Zalewski 819 73 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0075.htm
12 11 1833 Łuck Joachim Słowikowski Jeziora par. wiszenecka 24 Józefa Bednarska Majdan Siekierzycki Ignacy Kamiński, Benedykt Zalewski 369 11 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0005.htm
8 8 1833 Horyńgród Wojciech Przyhuliński Horyńgród 31 Szymon Krystyna Brzezicka Zofia Głębska Horyńgród 23 Stefan Marianna Kwiatkowska Józef Wakulewicz, Maciej Samborski, Benedykt Choroszyciński 171-1-6 148V 3 R Mg
31 7 1834 Szumsk Modest Kadłubiski 40 Karol Tekla Rożyńska Rozalia Szultz Choroszów, par. Lachowce 27 Michał Agnieszka Sieńkiewicz on: registrator kollegski, Mateusz Lasocki, Benedykt Stempkowski, Karol Arendtt 245-1-8 377R 1 R RK
28 6 1835 Bursztyn Ignacy Leon Susłaski 25 Antoni Marianna Zubrzycka Franciszka Czartoryska 25 Jan Tekla Krynicka Benedykt Jurkowski, Kacper Czartoryski 155L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20155/pages/PL_1_301_155_0001.htm
4 8 1835 Łuck Franciszek Ksawery Markmüller Łuck 43 Sabina Teleżyńska Botyń 28 Roch Katarzyna Traczewska Antoni i Mateusz Konopaccy, Benedykt Traczewski 373 59 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0032.htm
19 11 1835 Łuck Jan Chyżewski Kopcza 25 Mikołaj Julianna Wipocka Ludwika Kaczorowska Kopcza 25 Jan Joanna Maciej Trombicki, Benedykt Andrzejowski 373 65 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0035.htm
3 2 1835 Białogródka Teodor Kościuk Kuczmanówka 25 Teodor Oksenia Barbara Mazurczuk Kuczmanówka 18 Łukasz Agnieszka Marcin Benedyktów, Jan Tomków 178-3-101 125R 2 Ż DM
18 5 1836 Krzemieniec Józef Badowski Krzemieniec 22 Daniel Helena Kondracka Pelagia Nahiniewicz Krzemieniec 18 Teodor Franciszka Widzińkowska Benedykt Kajetański i Bazyli Olejnik 01-10 39V 14 DM 94 T
11 10 1836 Białozórka Marcin Jędrzejewski Białozórka 23 Szymon Apolonia Apolonia Witwicka Białozórka 23 Roch Anna Wincenty Zakrzewski, Teodor Rabcewicz, Benedykt Brant 171-1-10 416R 7 R
9 2 1836 Ostróg Antoni Sokulski Sadki 31 Antoni Marianna Błocka Tekla Bielińska Milatyn 26 Franciszek Urszula Bodiakowska Antoni Piotrowski, Benedykt Bielecki, Jan Gągało 171-1-9 25R 9 R DM
27 9 1836 Białogródka Marcin Benedyktów Suchorzyńce 38w Benedykt Praska Agnieszka Piotrowa Suchorzyńce 30w Piotr Marianna Mateusz Humeniuk i Wasyl Oleniuk 178-03-106 135R 25 Ż DM
22 11 1836 Białogródka Szymon Kozłowski Kuźmińce 23 Mateusz Apolonia Tatałaj Franciszka Stefanowicz Kuźmińce 17 IN Zofia Stefanowicz Benedykt Zawacki, Michał Łukarzewski 178-03-106 136V 31 Ż DM
7 1 1836 Lachowce Ksawery Gnatowski par. Lachowce 24 Leopold Kasper Marianna Deduchowska? (Ledóchowska) Julia z d. Siemiginowska ? Szumlańska Galicja cyrkuł Złoczów 49w Tadeusz Katarzyna Budzyńska Justyn Kossowski-Deputat, Damian Konstantynów Assesor, Benedykt Stempkowski, Jan Strojnowski 171-1-9 109R 1 R DM
10 1 1837 Lachowce Kazimierz Włodek Szuńki 40 Józef Tekla Lisikiewicz Eufemia Lisikiewicz Szuńki 22 Mateusz Emilia Laskowska Tomasz Zagórski, Karol Lisikiewicz, Benedykt Stempkowski 171-1-10 114R 1 R DM
24 5 1838 Białogródka Oleksy Swirski Kuczmanówka 24 Wawrzyniec Katarzyna Juśko Małgorzata Benedykt Kuczmanówka 18 Marcin Konstancja Kościuk Mikołaj Korytiuk i Łukasz Dymitruk 178-03-110 151R 9 Ż DM
2 7 1839 Młynów Stanisław Czarnecki par. Młynów 50w Szymon Klara Marianna Sowińska z d. Godlewska par. Młynów 46 Stanisław Justyna Wojciech Jankowski, Tomasz Janiszewski, Benedykt Jankowski 825 174R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0181.htm
26 1 1841 Kołki Stanisław Kamiński Majdan Trostenecki 24 Tomasz Marianna Borecka Józefa Drzewińska Majdan Trostenecki 19 Gabryel Marianna Markiewicz Benedykt Zalewski, Jan Kamiński 827 89 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0091.htm
19 9 1843 Turzysk Grzegorz Benedykt Wierzbiczno 19 Gordian Marianna Tekla Bihoniuk Wierzbiczno 20 Gabriel Daria 719 10 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0007.htm
19 9 1843 Maciejów Tomasz Ziarkowski par. Maciejów 21 Franciszek Prakseda Hryń Józefa Saczyńska par. Maciejów 18 Jan Wiktoria Jakubicka Kajetan Mosierewski, Benedykt Strutyński 409 11 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20409/pages/PL_1_436_409_0007.htm
14 2 1843 Młynów Paweł Grabiański par. Młynów 26 Stefan Marianna Dorota Wróblewska par. Młynów 19 Józef Petronella Michał Antoszewski, Benedykt Michalkiewicz, Julian Grabiański 829 32aV 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0043.htm
24 10 1843 Krzemieniec Andrzej Fizykowski Krzemieniec 22 Stanisław Ksawera Glińska Marianna Strzelecka Krzemieniec 22 Marcin Anna Zawacka Benedykt Kajetański i Stanisław Strzelecki 01-16 28R 17 DM 464 T
21 5 1844 Maciejów Paweł Ziarkowski Maciejów 18 Franciszek Anna Hrynio Karolina Sawicka Maciejów 17 Grzegorz Katarzyna Sawicka Benedykt Strutyński, Józef Zieliński 410 10 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20410/pages/PL_1_436_410_0006.htm
4 2 1845 Krzemieniec Józef Winicki Tylawka 27 Cyryl Anna Przeyzner Marianna Limińska Tylawka 27 Kazimierz Konstancja Œwištkowska Benedykt Bšczkowski i Stanisław Malaski 01-18 23R 7 DM 557 T
21 10 1845 Żytomierz Ignacy Sydorowicz Żytomierz 40 Szymon Marianna Grucka Marianna Gajewska Żytomierz 22 Maciej Marianna Gawrońska Benedykt Błocki , Erazm Korczewski 178 3 12 50 58 Ż Ni
10 2 1846 Białogródka Jan Zawadzki Wolica Mała par. Teofipol 21 Andrzej s. Pawła Julianna c. Jana Zagrodzka Marianna Iwerska Szarłajówka 18 Michał s. Pawła Aleksandra c. Wawrzyńca Dmóchowska Benedykt Zawadzki, Michał Czarnecki 178-03-115 143V 7 Ż DM
17 2 1846 Żytomierz Grzegorz Głębocki Wackowo 24 Józef Domicela Sławińska Marianna Rytelska Wackowo 25 Zachariasz Katarzyna Szczelicka Maciej Wyhowski , Benedykt Woynarowski 178 3 14 59 28 Ż Ni
2 10 1846 Żytomierz Jan Grabowski wieś Diwocek 33 Jakub Ignacy Tekla Zaręba Emilia Pawłowska wieś Diwocek 20 Wojciech Balbina Moczulska Indult wydany przez Gen. Wikarego Diec. Łucko-Żyt. Prałata Stanisława Łoweckiego . Benedykt Moczulski Deputat Izby Cywilnej , Cyprian Stecki , Szczepan Kalitowicz 178 3 14 67 60 Ż Ni
18 5 1847 Krzemieniec Józef Strojnowski Krzemieniec 35 Feliks Elżbieta Rutkowska Barbara ur. Wojciechowska p.v. Migorowicz Krzemieniec 40w Piotr Tekla Benedykt Strojnowski i Jakub Gipski 01-21 18R 7 DM 712 T
22 2 1848 Białogródka Grzegorz Zaręba Ledzianka 33w Bartłomiej Marianna Wierzbicka Agnieszka z d. Sławecka Osińska Ledzianka 33w Franciszek Apolonia Radzichowska (wd/p Mariannie Śniatkowskiej wd/p Benedykcie)Franciszek Borkowski, Józef Faliński, Stefan Mierzejewski 178-3-117 146R 5 Ż DM
8 2 1853 Dederkały Aleksander Malewski Dederkały Wielkie 23 Ludwik Faustyna Jakubowska Karolina Rojewska Dederkały Wielkie 20 Stanisław Julianna Olszewska Leon Oportowski, benedykt Skrzypkowski 878 630 2 55 213 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0111.htm
3 7 1855 Dederkały Ignacy Kowalewski Dederkały Wielkie 21 Piotr Karolina Grządkowska Petronela Jaskulska Dederkały Wielkie 25 Paweł Zuzanna Gutkowska Ignacy Goliszewski, Benedykt Skrzypkowski 55 151 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0080.htm
28 8 1855 Dederkały Wawrzyniec Kowalewski Dederkały Wielkie 30 Andrzej Tekla Bogusławska Paulina Januszkiewicz Dederkały Wielkie 25 Andrzej Elżbieta Marcinkowska Benedykt Skrzypkowski, Franciszek Andrzejewski 55 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0080.htm
25 11 1856 Swojczów Maciej Babiński Budy Ossowskie 20 Tomasz Marianna Lepińska Rozalia Kuźmińska Budy Ossowskie 18 Jan Anna Remiszewska Benedykt Dąbrowski, Stanisław Kuźmiński 617 27 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0015.htm
10 11 1857 Łabuń Teofil Czajkowski Tadeuszpol 22 Józef Marianna Gorska Marianna Kobierska Tadeuszpol 20 Marcin Anna Szczypińska Piotr Lebiedziewicz i Benedykt Kobierski 178-3-73 366V 21 Ż DM
26 1 1858 Dederkały Feliks Kretowicz Liski 30 Kazimierz Petronela Teleżyńska Salomea Jaśkiewicz Liski 20 Jan Agata Zielińska Józef Kretowicz, Benedykt Skrzypkowski 55 71 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0037.htm
22 1 1861 Dederkały Dominik Sietrawski Dederkały Wielkie 30w Józef Klara Popiel Marianna Włączewska Dederkały Wielkie 26 Jan Zuzanna Lipska Józef Włączewski, Benedykt Skrzypkowski 56 262 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0138.htm
23 2 1864 Lachowce Eliasz Witkowski Kurijanki 20 Mikołaj Cecylia Zielińska Aniela Głębocka Kurijanki 18 Józef Franciszka Staszewska Antoni Mińkiewicz, Benedykt Piotrowski, Bazyli Goryszewski 178-3-146 64R 5 Ż DM
1 11 1864 Lachowce Dominik Biskupski Lachowce 20 Roman Helena Sobolewska Rozalia Lipczyńska Lachowce 18 Michał Aleksandra Imin (Emin) Leon Koszycki, Benedykt Sobolewski, Stefan Rutkowski 178-3-146 71R 19 Ż DM
23 11 1864 Białogródka Jan Iwiński Bisówka Wielka par. Lachowce 25 Wincenty Teresa Ulicka Salomea Kustowska Polachowa 18 Ignacy Marianna Kozielska Jan Czyż i Benedykt Sobolewski 178-03-81 117R 33 Ż DM
13 6 1865 Lachowce Augustyn Żukowski Adamówka 35 Mikołaj Krystyna Wojciechowska Józefa Kamińska Hulowce 18 Wojciech Franciszka Malinowska Benedykt Piotrowski, Jan Puzichowski, szl. Wincenty Kamiński 178-3-146 110R 11 Ż DM
25 7 1865 Żytomierz Mieczysław Gumowski Żytomierz 19 Jan Joanna Bielska Marianna Garbowska Żytomierz 19 Adam Anna Popieł (mieszcz.i mieszcz.) Jan Szukiewicz, Benedykt Błocki, Aleksander Kinalewski 178-3-61 125R 63 Ż 141 DG
21 11 1865 Rzyszczów Kazimierz Kwieciński? par. Rzyszczów 32 Józef Anna Bytow Franciszka Wilczyńska par. Rzyszczów 23 Andrzej Antonina Ropelecka Benedykt Zambrzycki, Jan Fedorowicz 312-1-89 197 8 m.K KM
23 10 1866 Lachowce Szymon Ulanicki Korowie par. Teofipol 28 Jan Aleksandra Szytyńska Marianna Żukowska Adamówka 18 Antoni Franciszka Soszyńska Leon Kancyrski, Hieronim Wojciechowski, Benedykt Piotrowski 178-3-146 151V 13 Ż DM
5 2 1867 Lachowce Stanisław Witkowski Kaletyńce Małe 19 Mikołaj Anna Rzepecka Aleksandra Dąbrowska Kaletyńce Małe 18 Antoni Marianna Gęsiorowska Narcyz Micherski, Benedykt Piotrowski, Wawrzyniec Kuliński 178-3-146 189R 2 Ż DM
8 10 1867 Lachowce Feliks Piotrowski Kaletyńce Wielkie 18 Wincenty Tekla Wolska Klara Głowacka Kaletyńcce Wielkie 18 Tomasz Magdalena Kusińska Benedykt Piotrowski, Marcin Pietruszewski, Roman Głowacki 178-3-146 192V 9 Ż DM
26 2 1867 Dederkały Jan Puzichowski Michałówka, par. Jampol 21 Sylwester Marcela Mereżyńska Karolina Zagórska Dederkały Wielkie 19 Nastazy Eleonora Rosadowska Jan Balicki, Benedykt Skrzypkowski, Walenty Szumański 56 129 4 1-41 127R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0068.htm
22 2 1870 Turzysk Wincenty Kopczyński par. Swojczów 23 Adalbert Marianna Krzysztof Józefa Połubińska par. Turzysk 19 Michał Anna Kołtun Jan Spudniewski, Benedykt Dąbrowski 738 19 3
23 11 1880 Torczyn Paweł Mroziński Torczyn 39 Ignacy Rozalia Benedykt Antonina Tybulewicz Siedmiarki 24 Kasper Marianna Strałkowska 666 38 12
19 10 1886 Szumsk Karol Rzepecki Lepieszówka, par. Jampol 20 Wojciech Marcelina Sitarska Franciszka Fedorowicz Kąty 19 Grzegorz Franciszka Marciniuk Michał Sitarski, Grzegorz Pieszko, Antoni Supiński, Benedykt Marciniuk 01-232 268V 13 T
21 5 1893 Brody Teodor Czyż Suchowola 108 23, Grzegorz Maria Benedyk Maria Molińska Suchowola 147 22 Wojciech Teresa Duma L 2
4 9 1899 Tbilisi Franciszek Turso kowieńska gub. 29 Jan Anna Witkus Teofila Sinica kowieńska gub. 17 Bolesław Urszula Susgus Józef Sinica, Benedykt Turso 132 41 Tb
4 11 1901 Luboml Stanisław Matyszczuk Kupracze 18 Grzegorz Marianna Weremko Franciszka Iwańczuk Rymacze 17 Tomasz Katarzyna Grabowska Stanisław Stachniuk, Benedykt Wojtaszuk 950 123 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0063.htm
8 5 1905 Tbilisi Dominik Rudowski kowieńska gub. 31 Osip Marianna Stanajtis Monika Kmito kowieńska gub. 18 Adam Marianna Naruszewicz Wincenty Białobłocki, Benedykt Norejko, Wincenty Golis 107 22 Tb
4 6 1906 Tbilisi Paweł Tworian pow. szawelski, kowieńska gub. 29 Piotr Zofia Domalek Zofia Świątkowska płocka gub. 34 Stanisław Małgorzata Świątkowska Benedykt Bolczunias, Wincenty Żonson 140 29 Tb
30 7 1906 Tbilisi Wincenty Żonsin pow. Szawle 27 Józef Apolonia Budawkati Józefa Achramowicz wileńska gub. 23 Józef Anna Petrulewicz Benedykt Balczunas, Stefan Bernatas 142 34 Tb
20 8 1908 Tbilisi Józef Suprun Różana 33 Franciszek Dominika Żukowska Anna Gwoździńska pow. Mariampol, suwalska gub. 20 Wncenty Katarzyna Łabanowska Benedykt Supron, Wiktor Grzybowski 186 24 Tb
21 2 1910 Tbilisi Stefan Staniszewski pow. Rosienie, kowieńska gub. 31 Michał Antonina Kamila Łuszkowa kowieńska gub. 19 Antoni Elżbieta Szaszkowska Jakub Pieczulis, Benedykt Jodis 226 12 Tb
17 8 1919 Tbilisi Antoni Chałup radomska gub. 52w Jan Katarzyna Marcelina z Pujkiewiczów Norejko 37 Józef Petronela Benedykt Norejko, Stanisław Wawrewianiec 472 33 Tb
3 7 1920 Tbilisi Karol Lejman Tbilisi (luteranin) 53w Jakub Maria Łudli Antonina z d. Kechłowska Polska 43 Stanisław Antonina Fedor Wasilenko, Benedykt Norejko 490 20 Tb
26 2 1922 Tbilisi Michał Kozłowski 52 Karol Dominika Kwiatkowska Olimpia Jasińska 55 Otton s. Franciszka Joanna Norbut Jan Skorubski, Piotr Benedyktowicz 517 10 Tb
4 2 1923 Tbilisi Wiktor Milewski 35w Antoni s. Kazimierza Adelajda c. Pitkiewicz Wiktoria Sawicz z d. Wroniak 25 Wojciech s. Jakuba Petronela c. Józe Zaręba Konstanty Wroniak, Benedykt Norejko 528 6 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
102 537 Benedykt Bielecki 28 Ostróg Międzyrzycz 1813 par. Ostróg DW
112 580 Maryanna Benedykuwna 15 Ostróg Luczyn 1813 par. Ostróg DW
118 606 Benedykt Mazur - Furman Ostróg Nowomalin 1813 par. Ostróg DW
142 744 Benedykt - syn 9 Ostróg Hucisko Nowomalińskie 1813 par. Ostróg DW
155 915 Benedykt Podoliński 51 Ostróg Wierzchów 1813 Ostróg par. DW
169 989 Benedykta - córka 5 Ostróg Hulcza 1813 Ostróg par. DW
181 157 Benedykt - Syn 14 Ostróg Białotyn 1813 Ostróg par. DW
191 160 Benedykt Przewłocki Żona ruska 50 Ostróg Białotyn 1813 Ostróg par. DW
1 5 brat jego Benedykt 22 Szumbar Zahajce 1857 AGAD DM
3 10 syn Benedykt 7 Szumsk Hucisko Surażskie 1857 Łuck DM 35-1-71
3 12 Urodzony Maciej Śliwiński s. Benedykta 38 Szumsk Huta Nowa 1857 Łuck DM 35-1-71
3 6 Wolnożyjący Benedykt Bobowski s. Franciszka 29 Szumsk Iłowica 1857 Łuck DM 35-1-71
7 16 Pracowity Ignacy Orłowski s. Benedykta 56 Szumsk Hucisko Surażskie 1857 Łuck DM 35-1-71
15 50 Pracowity Benedykt Sopiński s. Feliksa 42 Szumsk Huta Nowa 1857 Łuck DM 35-1-71
16 54 Brat Jana Benedykt Listowski 30 Szumsk Huta Nowa 1857 Łuck DM 35-1-71
16 47 żona Benedykta Marianna z Listowskich 30 Szumsk Huta Nowa 1857 Łuck DM 35-1-71
23 93 Pracowity Benedykt Giżycki s. Łukasza 35 Szumsk Kuty (Kąty) 1857 Łuck DM 35-1-71
25 Urodzony Benedykt Skrzypkowski s. Stanisława 36 Dederkały Dederkały Wielkie 1857 AGAD DM 433-5
35 129 syn Benedykt 15 Szumsk Kuty (Kąty) 1857 Łuck DM 35-1-71
84 157 Jednodworzec Benedykt Modzelowski 33 Białozórka Mołotków 1865 Tarnopol DW
6 31 Jego żona Helena córka Benedykta z Guroków 19 Złoczówka Złoczówka 1869 Równe DW
36 143 Benedykta córka 5 Złoczówka Bilcze 1869 Równe DW
7 200 Supiński Jan s. Benedykta 16 Krzemieniec Huta Stożecka 1872 Tarnopol DM
12 147 Pracowity Marciniuk Benedykt s. Bazylego 30 Krzemieniec Folwarki Wielkie 1872 Tarnopol DM
3 123 Mieszcz. Benedykt Łatuszkiewicz 57 Aleksandria Mały Żytynek 1885 Równe DW 597-1-1
12 38 Chł. Benedykt Iwanicki wdowiec 38 Berezdów Chutor Kurczykowski 1885 Równe DW 597-1-1
20 55 Benedykt żołnierz 29 Łanowce Napadówka 1885 Równe DM
388 Benedykt 21 Korzec Huta Krywalska 1885 Równe DW
13 43 Chł. Benedykt Jasiński wdowiec 31 Szumsk Kąty 1891 Łuck DW
25 76 2) Benedykt 29 Szumsk Waśkowce 1891 Łuck DW
26 80 Benedykt 6 Szumsk Waśkowce 1891 Łuck DW
10 32 Chł. Benedykt Misiewicz 46 Jampol Worobiówka 1901 Tarnopol DW
13 34 Synowie Benedykt 23 Jampol Moskalówka 1901 Tarnopol DW
3 Szydłowski Benedykt ż.pr. 36 Ostróg Badówka 1903 Ostróg par. DW
6 18 Benedykta 13 Międzyrzec Długa Niwa Chmielowska 1912 CDIAK DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl