Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 945 wyników dla: Benedykt

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
19 2 1756 Szumsk Brygida Jakusik Jakusiewicz 5 Kąty rodzice: Benedykt i Helena 297-1-184 25V Ł 58 RK
2 4 1762 Szumsk Franciszka Jakusik 1 Huta Franciszkowa rodzice: Benedykt i Helena 297-1-184 53V Ł 123 RK
19 9 1763 Szumsk Piotr Błaszczuk 11/52 Kąty rodzice: Benedykt i Helena 297-1-184 60V Ł RK
8 2 1770 Szumsk Wojciech Jakuś Jakusik 3 Kąty rodzice: Benedykt i Helena 297-1-184 75V Ł RK
15 11 1802 Kuniów Karol Jezierski 3/52 Eliaszówka c. szl. Benedykta i Marianny 297-1-086 2V Ł
1 5 1811 Kuniów Norbert Niewęgłowski 1/12 Borowica Wielka s. szl. Benedykta i Heleny 297-1-086 26R Ł
3 2 1815 Nowogród Wołyński Barbara Stebelska 80 Pilipowicze Koreckie zostawiła dz. Benedykta, Teodozjusza, Wawrzyńca, Rozalię i Agatę 1045-2-195 5R CDIAK 11 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-B75?i=10&cat=989324
3 3 1815 Nowogród Wołyński Jan Chodakowski 3 Susły Benedykta i Urszuli 1045-2-195 6V CDIAK 13 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-YPY?i=12&cat=989324
9 12 1818 Krzemieniec Adam Zyluk 8/12 Budki s. Benedykta 299 93 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
10 3 1822 Kotelnia Dionizy Nachrebecki (Nehrebecki) 84 Kotowka gen.,wdowiec, z 1-go mał. s. Benedykt, z 2-go synowie: Jakub, Bartłomiej, Łukasz, Gabriel, córki: Aleksandra, Magdalena 178-51-251 9a Ż EH
23 8 1827 Drużkopol Piotr Kowal 6/12 Drużkopol s. prac. Praksedy c. Benedykta i Marianny 63 8 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0005.htm
14 5 1827 Hołoby Oktawia Ożeszko 2 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 843 502 7 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
20 12 1827 Horodyszcze Mikołaj Petrolaj 1 Horodyszcze Benedykta i Marianny 178-3-93 102 64 Ż MO 201
24 1 1828 Łuck Piotr Malinowski 2 Teremne s. Benedykta i Marii 814 27a 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0031.htm
15 10 1828 Ołyka Dorota Przetacka 85 Ołyka wdowa po Jakubie, zostawiła syna Benedykta 814 161 33 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0165.htm
2 1 1828 Wiszenki Franciszek Rybczyński 3 Rożyszcze r: szl. Benedykt i Anna; 3.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 85 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0089.htm
9 6 1828 Wiszenki Joanna Kotelnicka 89 Wiszenki wd.po Jakubie, dziedziczka, zd. Tachurska, poz. s. Stanisława, c. Honoratę, Scholastykę, Domicelę i Beatę; 11.06. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego, Jan Czaykowski - Kapelan rożyski 814 87a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
29 11 1828 Wiszenki Franciszka Załęska 70 Wołodkowszczyzna wd. po Wawrzyńcu, szl., poz. s. Józefa, Stanisława i Pawła, c. Helenę i Antoninę; Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego 814 88a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
28 1 1828 Krzywin Apolonia Sadkowska 50 Krzywin Ur., zd. Demiankowska, pozost. męża Andrzeja, 2 s. Łukasza i Jana, c. Benedyktę 171-1-1 40R 5 R Mg
11 7 1828 Annopol Józef Nowosielski 43 Hubelce Ur., żona Barbara zd. Szczawińska, zost. 2s. Benedykta i Jana 171-1-1 142V 37 R Mg
28 4 1828 Klewań Konstancja Tetkiewicz 2 Zarzyck c. Ur. Benedykta i Petroneli 171-1-1 169R 10 R 7060 Mg
6 12 1828 Białogródka Marianna Osińska 1 Polachowa c. ur. Benedykta i Marianny z Kępskich (Skąpskich) 178-03-94 96V 123 Ż DM
30 6 1828 Kulczyny Apolonia Kupczyńska 50 Kulczyny Ur., zd. Wotoszyńska, 3 synów: Benedykt, Jan i Konstanty, 2 córki: Domicella i Magdalena 178-3-94 341R 62 Ż Mg
14 2 1828 Wołoczyska sław. Kazimierz Węglowski 70 Wołoczyska żona sław. Marianna Węglowska, dzieci: Andrzej, Leon, Dionizy, Benedykt, ze starości 178-3-94 279V 25 Ż 535 KP2
28 5 1828 Ostropol Honorata Ostrowska 4 par. Ostropol rodzice ur. Jędrzej i Benedykta Ostrowscy, z ospy 178-3-94 213R 58 Ż 408 KP2
26 11 1828 Ostropol ur. Katarzyna Kostecka 50 Wisznopol wdowa, dzieci: Benedykt, Piotr, Michał, na dychawicę 178-3-94 217V 99 Ż 417 KP2
1 4 1829 Kuniów Jakub Jezierski 11 Illaszówka z suchot, ur. s. Benedykta i Marianny z Zawadowskich 171-1-2 75 V 12 R 7256 DW
11 5 1829 Radziwiłłów Julia Malicka 33 Radziwiłłów mąż Benedykt 815 295 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0300.htm
29 5 1829 Gródek Kacper Łęga 50 Gródek żona Franciszka, synowie Piotr, Benedykt, Andrzej, Józef 99 JZ
15 6 1829 Hołoby Filipina Orzeszko 3 Byteń rodzice: wlm. Benedykt i Joanna z domu Skomorowska 844 211R/399 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0223.htm
13 11 1829 Dąbrowica Magdalena Łaskiewicz 54 Jasieniec "w" po Antonim, poz. s. Benedykta i c. Elżbietę; poch: 15.11. 815 149 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0153.htm
13 5 1829 Krzemieniec Jan Złotoliński 50 Krzemieniec żona Marianna Barańska, córki Franciszka, Lucyna, Helena, Katarzyna i Benedykta 01-7 62R 427 T 930 DM
21 4 1829 Bazalia Marianna Szuszyńska 55 Zuzulińce Małe ur., z Baczyńskich, mąż Benedykt 178-3-95 239V 52 Ż DM
13 9 1829 Bazalia Rozalia Jasińska 24 Łazuczynek Mały ur., mąż Benedykt, córka Wiktoria 24 lata mająca 178-3-95 241R 91 Ż DM
24 5 1829 Kulczyny Agnieszka Chotowicka 40 Antoniny Ur., zd. Witwicka, mąż Jan, 5 synów: Romuald, Antoni, Benedykt, Ignacy, Józef i córka Brygida 178-03-95 368V 37 Ż Mg
26 2 1829 Zasław św. Jana Jan Perlecki 3 Borysów rodzice ur. Benedykt Perlecki, Marianna Bronowicka, ze szkarlatyny 178-3-95 19R 13 Ż 34 KP2
10 1 1829 Annopol Jan Seredyński 2 Annopol s. Benedykta i Joanny 171-1-2 125R 2 R 136 DM
26 2 1830 Białozórka Jan Brant 1/2 Białozórka rodz. Benedykt i Marianna 245-1-4 366V 5 R RK
26 1 1831 Turzysk Rozalia Boratyńska 78 Radowicze wdowa po Janie, s.Benedykt, Grzegorz, Jan c.Julia, Dorota 846 240V 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
18 7 1831 Ołyka Maciej Domalewski 97 Pyszny Bór żona Magdalena z Kuczyńskich, synowie: Benedykt, Jan, Walenty, Szymon, Paweł, Wojciech, córki: Agata, Franciszka, Tekla, Róża, Marianna, Anna 817 322 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
15 7 1831 Wiszenki Jaśko Rybak 27 Dubiszcze s. Benedykta, poz. żonę; poch: 16.07. 818 112a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0119.htm
30 5 1831 Krzywin Jędrzej Sadkowski 67w Krzywin Ur., wdowiec po Apolonii z Domiankowskich, 2s. Jan i Łukasz oraz córka Benedykta 171-1-4 41R 26 R Mg
17 4 1831 Ostróg Jan Lichtański 40 Moszczanica wdowa Konstancja, dzieci Benedykt, Gracjan, Fabian, Marianna, Julianna, Marcelina 1-171-4 25R 82 R MZ
18 7 1831 Ostróg Anna Benedykta 65 Mizocz Benedykta wdowa, dzieci Marianna, Magdalena 1-171-4 30V 141 R MZ
11 6 1831 Lachowce Franciszka Piotrowska 50 Kaletyńce Wielkie e. cholery, ur., mąż Kazimierz, synowie Ignacy, Ludwik, Józef, Piotr, Teodor i Benedykt, córki Zofia i Katarzyna 171-1-4 112V 85 R DM
20 4 1831 Tuczyn Grzegorz Kuryad 80 Rzeczyca ur., pozostawił syna Benedykta 171-1-4 230V 15 R DM
29 4 1831 Korzec Elżbieta Naumiec 23 Korzec Józefin z domu Baranowska, mąż Filip, syn Benedykt, córki Agata i Julianna 245-1-5 87 59 R PW
25 10 1831 Nowogród Woł. Franciszek Kruszewski 1 Susły od gorączki, s. Kazimierza i Benedykty z Bitkowskich 245-1-5 51V 738 R 1859 DW
11 11 1831 Nowogród Woł. Julianna Kruszewska 8 Susły z konwulsji, c. Kazimierza i Benedykty z Bitkowskich 245-1-5 52R 743 R 1905 DW
11 5 1831 Niewirków Maciej Kuczyński 45 Horodyszcze ż.Katarzyna,dz:Karol,Benedykt i Marcela 171-1-4 252 R 26 R AS
29 4 1831 Annopol Agnieszka Brzezicka 53 Annopol wdowa po Janie Kinalu, po I-mężu synowie Wojciech i Benedykt, córka Teresa, po II-mężu bez potomna 171-1-4 132R 34 R 139 DM
2 1 1832 Turzysk Józef Jasiniecki 50 Tuliczów ż. Marianna, s. Franciszek, Ignacy, Benedykt, Antoni 847 648 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0348.htm
21 12 1832 Turzysk Stefan Daszkiewicz 5 Radowicze s. Benedykta i Domicelli z Jabłońskich 847 656 33 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0352.htm
4 12 1832 Kisielin Dorota Orzeszko 62 Wiczyny z Chornickich, wlm., wdowa po Kazimierzu, synowie Michał, Benedykt, Leopold i Wacław, córki Marianna, Julianna, Kazimiera i Tekla 847 319 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0171.htm
29 3 1832 Białogródka Jan Okołowicki 79 Jakimowce ur., wdowiec po Agnieszce z Witwickich, synowie Antoni, Benedykt i Józef, córka Marianna 178-03-98 68R 44 Ż DM
15 4 1832 Klewań Petronela Tetkiewicz 35 Miłostów na zapalenie płuc, z Zielińskich, ur., mąż Benedykt, synowie Feliks i Kasper, córki Karolina i Domicella 171-1-5 156V 18 R 8250 DW
25 3 1832 Annopol Teodor Chodakowski 56 Żuków żona Agnieszka z Kościkiewiczów, synowie Jan, Benedykt i Józef, córka Józefa 171-1-5 132R 10 R 140 DM
27 9 1833 Ołyka Jan Krupiński 1,5 Dermanka Benedykta i Agnieszki z Konopackich 819 151 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0158.htm
7 1 1833 Ptycza Tekla Kozłowska 28 Ptycza z d. Ciszewska, mąż Paweł, dzieci: Walenty lat 7, Benedykt tygodni 4 819 265V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
9 9 1834 Dederkały Małgorzata Proniewicz 50 Zahajce urodzona, mąż Ambroży, parafianka szumbarska, pozostawiła po sobie synów Wincentego, Aleksandra, Jana i Ferdynanda, córki Nimfę, Benedyktę i Annę 01-6 24R 15 T 860 DM
4 1 1834 Targowica Anna Gankowska 56 Bokujma wd. Benedykt,s. Jan, Aleksander, Teodor, c. Karolina 820 251 R 55 ZP 0
28 9 1834 Ostróg Marianna Piasecka 60 Derewiańcze z gorączki, wdowa, synowie Mikołaj i Benedykt, córki Anna, Cecylia i Marianna 171-1-7 39R 74 R MZ 8716
1 1 1834 Białogródka Wiktoria Zabrodzka 60 Pokoszczówka prac., mąż Benedykt, synowie Piotr, Stefan i 2-gi Piotr, córki Aleksandra i Anastazaja 171-1-100 96R 30 Ż DM
14 8 1834 Białogródka Marianna Osińska 40 Krzyworudka ur., z Skąpskich, mąż Benedykt, synowie Paweł i Tomasz, córka Petronela 171-1-100 98V 59 Ż DM
20 9 1834 Białogródka Teresa Osińska 6/12 Krzyworudka c. Benedykta i Marianny z Skąpskich 171-1-100 99R 68 Ż DM
2 1 1834 Korzec Anna Kuriata 2 Rudnia Klonowa z ospy, córka Benedykta i Agnieszki 245-1-8 89v 4 R Na
7 3 1834 Korzec Domicella Tyszecka 56 Duplinki z gorączki, z d. Honczewska, mąż Wacław Tyszecki, synowie Franciszek i Benedykt, córki Józefata, Małgorzata i Salomea 245-1-8 92v 24 R Na
29 3 1834 Międzyrzec Mikołaj Lipnicki 64 par.Międzyrzec ż.Barbara z Kapuścińskich, syn Benedykt,c.Antonina i Agnieszka 171-1-7 264R 9 R AS
14 6 1834 Międzyrzec Antoni Piątkowski 55 Międzyrzec kapitan odstawny kurlandskiego pułku s.Teodora i Marianny, ż.Bogumiła,syn Benedykt i wnuk Józef 171-1-7 267V 25 R AS
10 1 1834 Ostropol Józefa Mochnacka 20 Ostropol w połogu, W., z d. Szaszkiewicz, mąż Benedykt, córka Salomea Helena i syn Maurycy Lucjan Tomasz 178-03-100 249R 1 Ż 481 DM
4 2 1835 Szumbar Erazm Bogucki 9/12 Szumbar s.Benedykta i Rozalii z Kraczkowskich 199 223 1 693
14 12 1835 Ołyka Rozalia Krupińska 75 Pyszny Bór wdowa, zostawiła dzieci: Marka, Benedykta, Jana, Konstantego oraz Magdalenę i Katarzynę 821 145 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0146.htm
14 7 1835 Zasław św. Jana Ferdynand Borowski 7,5 Bilczyn Rodzice: Benedykt i Agnieszka z Przedborskich 178-3-101 18 35 Ż SK 34
13 2 1835 Lachowce Teresa Gmytruk 44 Kaletyńce Wielkie prac., z Szachockich, wdowa, syn Benedykt i córka Pelagia 171-1-8 118V-119R 10 R DM
6 3 1835 Bazalia f. Tereszki Katarzyna Widorf 80 Sewruki ur., z Szulców, parafianka konstantynowska, synowie Benedykt, Kajetan i Ignacy, córki Marianna, Antonina i Magdalena 178-03-101 260R 6 Ż DM
24 3 1835 Bazalia Wiktoria Sawicka 7 Bogdanówka c. ur. Benedykta i Anastazji 178-03-101 254R 46 Ż DM
6 4 1835 Bazalia Romuald Sawicki 2 Bogdanówka s. ur. Benedykta i Anastazji 178-03-101 255R 65 Ż DM 0
14 4 1835 Bazalia Anna Jasińska 2 Czuchele c. ur. Benedykta i Rozalii 178-03-101 255V 73 Ż DM
18 8 1835 Bazalia Franciszka Sieniawska 30 Czuchele ur., mąż Stefan, synowie Wawrzyniec i Benedykt, córki Anna, Barbara i Honorata 178-03-101 257V 118 Ż DM
1 12 1835 Ostropol Teodor Chrząstowski 40 Ostropol Żona Klara z Lewańskich, synowie: Mieczysław, Benedykt, Tytus, Tomasz 178-3-101 286R 79 Ż 534 SK
6 1 1835 Korzec Antoni Kijowski 79 Korzec wdowiec po Petroneli, synowie Michał, Andrzej, Benedykt, córka Aniela 245-1-9 85 7 R PW
28 1 1835 Międzyrzec Antoni Kaznowski 59 Tudorów wd.po Karolinie z Chorcewian, b.assesor p-ku lidzkiego gub.grodzieńskiej rodem ze wsi Siesiulki, s. Benedykt, Samuel, Józef i Konstanty, c.Adelajda męż. W par.Międzyrzec od 9 lat 171-1-8 235R 3 R AS
11 1 1836 Radziwiłłów Jakub Illaszewicz 59 Radziwiłłów żona Marcjanna Lisowska, synowie; Zachariasz Józef, Straton Jan, Walery Stanisław, Augustyn Roch, Marcin Mina, córki; Konstancja Antonina, Benedykta Franciszka 822 219a 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0227.htm
28 5 1836 Młynów Adam Orzechowski 57 Młynów żona Aniela, dzieci: Ignacy, Erazm, Benedykt, Kazimierz, Wiktoria 822 168V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0172.htm
9 3 1836 Szumsk Julianna Myślińska 64 Bacaje z gorączki, ur., zd. Juśkiewicz, mąż Paweł, dzieci: Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, Anna, Brygida 245-1-10 477V 16 R RK
5 10 1836 Ostropol Salomea Mochnacka 4,5 Ostropol c. Wlm Benedykta i Józefy z Szuszkiewiczów 178-3-106 318R 29 Ż 613 DM
16 1 1837 Niewirków Agnieszka Łukomska 78 Chwojanka mąż Benedykt,s.Marcin ,c. Marianna i Agnieszka 171-1-10 293 R 3 R AS
21 2 1837 Turzysk Marianna Wolnowska 50 Turzysk z Zomborów, ż. Benedykta, dawno potomstwa pozbawiona 713 16 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0010.htm
10 12 1837 Nowogród Katarzyna Jędrzejewska 50 Susły z Wysockich, wdowa po Piotrze, syn Hipolit, Benedykt, Gabryel, córka Józefa 127 JZ
27 3 1837 Łuck Teresa Suchodolska 60 Worotniów Wdowa pozostawiła syna Benedykta 374 69 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0040.htm
18 11 1837 Łuck Ludwik Suchodolski 1,5 Worotniów s. Benedykta i Franciszki Głuszyńskiej 374 98 108 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0055.htm
22 8 1837 Ptycza Elżbieta Proniewicz 4/52 Pełcza nieprawego łoża, matka: ur. Benedykta Proniewicz 823 278R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0311.htm
12 12 1837 Białogródka Petronela Zalewska 8 Białogródka c. ur. Stanisława i Benedykty z Sawickich 178-03-108 178R 108 Ż DM
7 5 1837 Korzec Agnieszka Kuriata 30 Rudnia Klonowa z domu Zaworska, mąż Benedykt, córka Anna 245-1-11 135 32 R PW
21 11 1837 Korzec Marianna Hryniewiecka 70 Balarka Lubtowska z domu Rutkowska, mąż Benedykt 245-1-11 144 69 R PW
10 4 1837 Niewirków Katarzyna Kuczyńska 45 Horodyszcze wd.po Macieju,z Bagińskich s.Benedykt i Karol,córka Marianna 171-1-10 294 V 10 R AS
17 5 1837 Kulczyny Marianna Katenhauzen 65 Krasiłów z d. Grabowska, mąż Maciej, synowie Benedykt i Maciej, córka Anna 178-03-108 268R 25 Ż 522 DM
1 12 1837 Międzyrzec Bogumiła Piątkowska 48 Stołpin z Nikonowiczów,wd.po b.kap. wojsk ros.,c.Benedykta Ostromecka męż. 171-1-10 278V 48 R AS
18 4 1838 Ołyka Adam Krupiński 1 Dermanka Benedykta i Agnieszki z Konopackich 824 136 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0137.htm
24 3 1838 Wiszenki Jan Zalewski 7/52 Majdan Jezierski r: Benedykt i Anna z Drzewińskich; poch: 25.03. 824 55a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0056.htm
20 12 1838 Stepań Anna Chorążyczewska 80 Majdan Huta wdowa po Pawle, synowie Jan, Józef, Benedykt i Michał żonaci, córki Ewa, Katarzyna i Marianna zamężne 171-1-11 233V 20 R 236 DM
12 1 1838 Ostróg Stanisław Baszyński 1 Białotyń s. Benedykta i Apolonii z Burkowskich 171-1-11 30V 10 R DM
13 1 1838 Ostróg Apolonia Baszyńska 30 Białotyń mąż Benedykt, synowie Antoni, Karol, Jozefat i Adam, córki Paulina i Wiktoria 171-1-11 31R 14 R DM
16 3 1838 Ostróg Wojciech Baszyński 80 Białotyń żona Magdalena, synowie Benedykt, Jan, Aleksander, Franciszek i Jan, córki Anna i Franciszka 171-1-11 36R 46 R DM
5 6 1838 Białogródka Eliza Solecka 2 Puzyrki Małe c. ur. Benedykta i Antoniny z Widortów 178-3-110 161V 47 Ż DM
26 1 1838 Berezne Jan Gnitecki 6/12 Rudnia Kniasielska z kaszlu, s. Benedykta i Agaty z d. Dzinkiwskiej 171-1-11 242R 2 R Na
3 8 1838 Kulczyny Konstanty Benedyktowicz 6 Jaworowce s. Antoniego i Konstancji z Kozłowskich 178-3-110 407V 29 Ż 779 DM
22 4 1839 Lachowce Szymon Piasecki 86 Futor Lachowiecki żona Katarzyna z Żukowskich, synowie Tomasz i Benedykt, córka Salomea 879 86 V 24
8 4 1839 Deraźne Marianna Kopiej 43 Widymir (Słoboda) mąż Maciej, synowie Józef, Ignacy i Benedykt, córka Agata 879 190 V 5
30 7 1840 Równe Weronika Chorążyczewska 0,5 Równe c. Benedykta i Elżbiety z Głębskich 880 115 R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0118.htm
27 7 1840 Równe Anna Chorążyczewska 0,5 Równe c. Benedykta i Elżbiety z Głębskich 880 115 R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0118.htm
29 5 1840 Łuck Teresa Benedyczuk 60 Żabka Wdowa. Zostawiła syna Benedykta i córkę Ludwikę 376 45 42 826 32R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0029.htm
10 12 1840 Szumsk Kazimierz Listowski 60 Hucisko Mykiczkowe żona Maryanna z Bilewiczów, synowie Józef, Grzegorz, Michał, Józef, Jan i Benedykt 871 514 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0271.htm
27 12 1840 Szumsk Magdalena Gieżycka 70 Kąty z Jaszczuków, wdowa po Łukaszu, synowie Jędrzej, Maciej, Michał i Benedykt 871 514 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0271.htm
8 9 1841 St. Wiśniowiec Marianna Kubacka 80 Krzywczyki wdowa po Szymonie, synowie Bazyli i Benedykt, córki Julianna i Brygida 872 654 62
31 8 1841 Berezdów Piotr Zabłocki 1 Paszuki s.Benedykta i Marianny z Paszyńskich 872 347 36
13 3 1841 Ołyka Wojciech Krupiński 89 Pyszny Bór wdowiec, pozostawił Marka, Benedykta, Jana, Konstantego, Magdalenę i Katarzynę 827 164 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0167.htm
17 1 1841 Kowel Zofia Myślińska 89 Myśliny ur., wdowa, synowie Wincenty, Benedykt i Bonifacy, córki Scholastyka, Apolonia i Katarzyna 244 21 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0012.htm
8 6 1841 Tuczyn Ewa Kuriata 70 Ryczyca sław., wdowa, syn Benedykt i córka Elżbieta 171-1-12 169R 16 Ż DM
31 1 1842 Nowogród Wołyński Jan Żmijewski 38 Użaczyn syn Benedykta i Elżbiety 873 84 14 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0045.htm
12 2 1842 Stepań Wiktoria Łozowicka 2 Użanie c. Benedykta i Eleonory z Krawcewiczów 881 175 V 4
28 8 1842 Beresteczko Anna Mirecka 43 Beresteczko mąż Benedykt 4 24 18
28 5 1842 Szumsk Julia Sopińska 1 Huta Szumska c. Benedykta i Małgorzaty z Stechuńskich 873 608 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0315.htm
21 11 1842 Kowel Bonifacy Rudnicki 64 Czerkasy ur., żona Ludwika z Mijakowskich, z 1-go małż. synowie Józefat i Izydor, córka Karolina, z 2-go syn Benedykt i córka Julia 425 19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0013.htm
13 10 1842 Połonne Maciej Podborski 60 Połonne ur., żona Anastazja, synowie Benedykt, Wojciech i Cyprian, córki Domicella, Aleksandra, Karolina i Kunegunda 873 375 106 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0193.htm
21 12 1842 Berezne Rozalia Nitecka 70 Rudnia Kniasielska z Lechów, wdowa po Antonim, synowie Kazimierz i Benedykt, córki Marianna i Agnieszka 881 278 R 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0284.htm
9 12 1842 Berezdów Władysław Zabłocki 20 Paszuki s. ur. Benedykta i Marianny z Paszyńskich 873 295 115 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0153.htm
30 5 1842 Nowogród Wołyński Jan Jandolski (Jandulski) 32 Huta Dziekońka żona Joanna z Sicickich, 2 synów Klemens Władysław, Benedykt Adolf, córki 2 Ludwika Olimpia, Sabina 873 101 117 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0055.htm
18 7 1842 Nowogród Wołyński Stefan Feliński 10/12 Futor Zwiahelski syn Benedykta i Elżbiety z Buczyńskich 873 104 134 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
27 12 1843 Swojczów Piotr Sawicki 3 Swojczów s. pr. Benedykta i Julianny z Laszuków 605 26 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0015.htm
15 12 1843 Swojczów Gabriel Sawicki 7/12 Swojczów s. pr. Benedykta i Julianny z Laszuków 605 25 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0015.htm
16 1 1843 Katerburg Julia Leszczynowicz 26 Piszczatyńce z Sadowskich, mąż Bruno, synowie Benedykt, Franciszek i Julian, córka Apolonia 201 61 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0034.htm
7 2 1843 Szumsk Sebastian Białobrzycki 80 Huta Stara Szumska żona Katarzyna z Pestrowiczów, synowie Benedykt, Jan i Jan, córka Franciszka 874 762 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
7 3 1843 Szumsk Agnieszka Białobrzycka 50 Huta Szumska z Zielińskich, mąż Benedykt, syn Józef, córka Katarzyna 874 763 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0387.htm
17 3 1843 Lachowce Zofia Piasecka 25 Kaletyńce Wielkie z Piotrowskich, mąż Benedykt 882 96 V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0098.htm
25 1 1843 Kisielin Teofila Skulska 70 Swinarzyn z Paszkowskich; "w" po Michale, poz. 2s. Stanisława i Benedykta, c. Justynę; poch: 26.01. 858 190 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0100.htm
10 1 1843 Korzec Katarzyna Kuriata 1 Rudnia Klonowa c. Benedykta i Tekli z Łozowickich 874 244 5 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0125.htm
9 8 1843 Jampol Anastazja Marchaluk 3 Naryłów c.prac. Benedykta i Julianny z Kaspruków 874 686 35 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0346.htm
9 5 1844 Szumsk Grzegorz Marciniuk 65 Załuże żona Marianna z Tomciuków, synowie Benedykt i Józef, córka Aniela 875 707 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0374.htm
19 8 1844 Szumsk Marianna Sopińska 1,5 Huta Szumska c. Benedykta i Małgorzaty z Stehańskich 875 712 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0376.htm
23 11 1844 Stepań Franciszek Łozowicki 70 Użanie wdowie po Annie z Suchodolskich, synowie Benedykt żonaty, Wojciech i Mikołaj kawalerowie, córka Helena 883 198R 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0208.htm
7 6 1845 Turzysk Józef Jawgustynów 66 Radowicze żona Anna Wachwaczuk, synowie Wincenty, Szymon i Benedykt, córka Marianna 721 16 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0010.htm
7 10 1845 Turzysk Domicela Daszkiewicz 89 Radowicze wdowa po Teodorze, s.Bazyli, Benedykt 721 19 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20721/pages/PL_1_436_721_0011.htm
10 8 1845 Szumsk Marianna Marciniuk 40 Załuże z Szlosarczuków, wdowa po Jakubie, syn Benedykt, córka Aniela 876 675 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0361.htm
26 10 1845 Nabrzuska Marcin Leszczyński 83 Karasin żona Marcjanna, dzieci: Paweł, Benedykt, Domicella, Julia, Tekla 860 574 8 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0307.htm
14 1 1845 Łuck Władysław Bielecki 0,5 Łuck s. Benedykta i Katarzyny z Koskowiczów 381 31 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0017.htm
9 1 1845 Jampol Marianna Samara 50 Wiązowiec prac., z Kapuśniaków, mąż Aleksy Samara, synowie: Benedykt, Roman, Jan, Kondrat 876 592 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0319.htm
6 11 1845 Łabuń Józef Kaniewski 8 Kustowce s. 1-dw. Franciszka i Benedykty ż Dzierżyńskich 178-3-113 142V 57 Ż DM
1 9 1845 Ostróg Dionizy Karpiński 70 Storonicze wdowa Odnodworka Anastazja zd Aleksandrowicz, s. Benedykt 884 55R 79 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0057.htm
9 8 1845 Ostropol Marianna Słobodzianiuk 60 Ferdynandów prac., wdowa, synowie Jan i Benedykt 178-3-113 266R 16 Ż DM
27 12 1845 Humań Antoni Jankowski 43 Humań proboszcz i dziekan humańsko-taraszczańsko bohusławsko-zwinogrodzki, z piersiowej słabości, zostawił po sobie z familii rodzoną siostrę mniszkę w klasztorze słonimskim u Panien Benedyktynek 685-2-1022 40r 42 Ch 70 KP2
24 3 1845 Piatyhory Marianna Borkowska 14/12 Aleksandrówka rodzice odn. Benedykt i Apolonii z Michalewskich Borkowscy, z kokluszu 685-2-1022 13v 5 Ch 24 KP2
26 5 1846 Turzysk Feliksa Jasiniecka 1 Tuliczów c. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 861 538 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0233.htm
24 3 1846 Korzec Antoni Kuriata 9/12 Rudnia Klonowska syn Benedykta i Tekli z Łozowickich 877 192 36 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
16 6 1846 Dąbrowica Michał Werpulewski 48 Hranie r: Ignacy i Marcellina z Tomkiewiczów; poz. 2s. Józefa (12l) i Benedykta (6l); poch: 18.06. 832 119 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0127.htm
2 9 1846 Jampol Feliks Morhaluk 1 Jampol s. prac. Benedykta i Julianny z Bajdiuków 877 775-776 26 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0400.htm
2 4 1846 Białogródka Paulina Osińska 6/12 Krzyworudka c. 1-dw. Benedykta i Agnieszki Sławeckiej c. Franciszka 178-03-115 151V 28 Ż DM
11 8 1846 Białogródka Piotr Swirski 6/12 Tarnawka s. pracowitego Aleksa s. Wawrzyńca i Małgorzaty c. Marcina z Benedyktów 178-03-115 155R 60 Ż DM
14 8 1846 Białogródka Szymon s. Marcina Sławecki 81 Kuczmanówka ur., żona Marianna z Bujalskich c. Benedykta, synowie Franciszek i Eustachy, córki Konstancja, Marianna, Domicela i Katarzyna 178-03-115 155R 62 Ż DM
5 1 1846 Ostróg Marianna Piotrowska 52 Milatyn z opuchlizny, zd Lasota, wdowiec Ur. Antoni, s. Benedykt, c. Józefa, Petronela 885 29V 4 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0031.htm
6 5 1846 Torczyn Marianna Kozłowska 80 Usicze z puchlizny, wdowa, córka Benedykta 633 25 22 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0015.htm
28 9 1846 Niewirków Marianna Murawska 65 Moczulanka mąż Józef,s.Tomasz,Benedykt,Jan, Eliasz, c.Katarzyna 885 245R 19 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0255.htm
13 9 1847 Dederkały Katarzyna Skrzypkowska 80 Dederkały Wielkie urodzona, wdowa po Stanisławie, syn Benedykt, córka Anna 54 54 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0029.htm
21 4 1847 Turzysk Józef Jasiniecki 8/365 Tuliczów s. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 722 15 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0010.htm
12 1 1847 Korzec Wawrzyniec Borowski 28 Kamionka Suchowolska żona Franciszka z Felińskich, syn Franciszek, Benedykt, córka Helena 13 PW R
15 3 1847 Korzec Marianna Kuriata 4 Rudnia Klonowska córka Benedykta i Tekli z Łozowickich 46 PW R
26 2 1847 Ostróg Magdalena Baszyńska 80 Biełotyń urodz., z Przewłockich, wdowa po Wojciechu, synowie Benedykt, Jan, Aleksander, Franciszek, Jan -drugi, córki Anna i Franciszka 171-1-13 34R 26 R DM
14 5 1847 Ostróg Stefania Ulanicka 12 Borszczówka c. ur., Benedykta i Agnieszki z Staniszewskich 171-1-13 37V 53 R DM
13 4 1847 Białogródka Katarzyna Gajewska 81 Puzyrki Wielkie ur., z Bogusławskich c. Benedykta, wdowa po Franciszku, córki Tekla i Marianna 178-3-116 124R 35 Ż DM
21 2 1847 Stepań Teresa Łozowicka 2 Użanie c. Benedykta i Eleonory z Krawcewiczów 171-1-13 234V 4 R 243 DM
4 1 1847 Kuniów Anastazja Karpińska 60 Bołotkowce wdowa, syn Benedykt 171-1-13 81R 3 R 84 DM
25 7 1848 Beresteczko Jan Skibicki 71 Beresteczko s.Benedykta i Anny 10 25 16
4 4 1848 Targowica Paweł Myśliński 100 Targowica wdowiec, s. Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, c. Anna, Brygida 834 367 V 10 ZP 0
6 9 1848 Dederkały Antoni Skrzypkowski 2 Dederkały Wielkie s. szlachciców Benedykta i Barbary z Malewskich 54 28 32 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0015.htm
9 7 1848 Szumbar Katarzyna Głębocka 56 Szumbar z Lewkowiczów, mąż Benedykt, córki Anna i Anastazja 625 181 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0096.htm
11 3 1848 Zasław św. Józefa Jan Andruski 8 Łeńkowce z suchot, s. 1-dw. Benedykta s. Franciszka i Domiceli z Zalewskich 178-3-117 59R 35 Ż
26 10 1848 Zasław św. Józefa Anna Andruska 12 Lenkowce od gruźlicy, c. 1-dw. Benedykta i Domiceli z Zalewskich 178-3-117 88R 188 Ż
16 7 1848 Zasław św. Jana Albin Piasecki 1 Bilczynek od suchot, s. 1-dw. Pawła s. benedykta i Emilii z Boguckich 178-3-117 111R 52 Ż
12 12 1848 Ostróg Julia Rekonwald 4 Piwcza c. ur. Benedykta i Elżbiety z Wróblewskich 171-1-14 49R 154 R DM
20 2 1848 Białogródka Marianna Grabarczuk 60 Chrystówka prac., z Mazurów c. Stefana, wdowa po Janie, synowie Benedykt, Jan i Jaśko - synowie wyznania prawosławnego 178-3-117 159R 32 Ż DM
13 7 1848 Równe Franciszek Chorążyczewski 2 Równe s. Benedykta i Elżbiety z Głębskich 171-1-14 164V 29 R DM
30 12 1848 Kodnia Lucyna Tomaszewska 13 Kodnia c. 1-dw. Benedykta i Marianny Cecinowskiej 178-03-20 14V 33 Ż DM
22 7 1848 Berezdów Andrzej Zabłocki 2 Paszuki s. Benedykta i Marianny z Paszyńskich 17-1-19 44R 55 Ch 74 DM
1 5 1849 Lachowce Grzegorz Czyż 67 Bisówka 1-dw., wdowiec po Joannie, synowie Klemens, Benedykt i Makary, córka Daria 171-1-15 180R 24 R DM
8 5 1849 Lachowce Józef Dębicki 65 Załuże chł., wdowiec po Agrypinie, synowie Antoni i Benedykt 171-1-15 180V 25 R DM
16 4 1849 Starokonstantynów Franciszka Chotowicka 48 Skowródki z puchliny, z d. Burkowska, 1-dw., mąż Benedykt, synowie Tomasz i Antoni 178-3-118 47V 66 Ż 90 DW
27 5 1849 Starokonstantynów Anna Misiewicz 42 Swinna od puchliny, z Kurowskich, mąż kantonista Benedykt, synowie Jan, Tomasz i Leon, córka Marianna 178-3-118 49R 79 Ż 93 DW
31 8 1849 Starokonstantynów Marianna Misiewicz 11/12 Swinna od suchot. c. kantonisty Benedykta i Anny z Kurowskich 178-3-118 58R 150 Ż 111 DW
18 12 1849 Starokonstantynów Mikołaj Kopczyński 90 Nowaki od starości, ob., wdowiec po Apolonii z Wołoszynowskich, synowie Benedykt, Konstanty i Jan, córki Domicela i Magdalena 178-3-118 61V 180 Ż 118 DW
29 3 1849 Białogródka Jan Grabarczuk 1/52 Chrystówka s. chł., Benedykta i Tekli z Franczuków 178-03-118 571R 41 Ż DM
20 11 1849 Białogródka Teresa Zielińska 30 Waśkowczyki 1-dw., mąż Jan, córka Benedykta 178-03-118 579R 89 Ż DM
9 2 1849 Kodnia Leonard Tomaszewski 4 Kodnia s. 1-dw. Benedykta i Marianny Cecinowskiej 178-03-25 19V 3 Ż DM
22 12 1849 Krzemieniec Maciej Gosławski 60 Zabłazy żona Józefa z Kreczkowskich, synowie Mikołaj i Benedykt, córki Tekla i Paulina 426-1-23 66V 94 T 908 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQX3?i=907&cat=300453
20 1 1850 Kowel Cezary Bałkowski 3 Myślina s. Wlm. Józefa i Benedykty z Myślińskich 253 36 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0020.htm
3 11 1850 Szumbar Feliksa Głębocka 28 Szumbar 1-dw., mąż Benedykt, bezpotomnie 625 168 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0089.htm
1 4 1850 Starokonstantynów Józef Konczyński 0,5 Starokonstantynów od epilepsji, s. ob. Benedykta i Józefy z Taborowskich 178-3-119 49V 47 Ż 97 DW
23 1 1851 Szumbar Feliksa Głębocka 28 Szumbar z Studynieckich,mąż Benedykt, bezpotomnie 625 143 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0076.htm
11 8 1851 Łuck Anna Chiżewska 1 Podhajce c. Benedykta i Kunegundy z Chiżewskich Jędrzejewskich 387 97 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0051.htm
21 3 1851 Białogródka Małgorzata Swirska 40 Tarnawka chł., z Benedyktów, mąż Feliks, syn Franciszek i córka Marianna 178-03-120 481V 18 Ż DM
13 6 1851 Białogródka Marianna Swirska 4 Tarnawka c. chł., Aleksandra i Małgorzaty z Benedyktów 178-03-120 484R 38 Ż DM
23 11 1851 Toporyszcze Salomea Nowakowska 53 Kisielówka ur., z Didkowskich, mąż Bartłomiej, synowie Franciszek, Andrzej i Benedykt, córki Barbara i Apolonia 178-03-31 586R 41 Ż DM
23 4 1851 Korzec Jan Miładowski 1,5 Duplinki z konwulsji, syn Benedykta i Katarzyny z d. Lisowskiej 178/3/72 121r 44 Ż Na 0
12 4 1851 Starokonstantynów Marianna Lemiszko 42 Kuźmin od paraliżu, z d. Kulczycka, żołn., mąż Benedykt, syn Stefan, córki Katarzyna, Eudokia i Natalia 178-3-120 72R 56 Ż 140 DW
1 2 1852 Łuck Sabina Jędrzejewska 14 Podhajce c. wolnych Benedykta i Kunegundy 837 60 3 388 62 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0033.htm
23 1 1853 Jampol Katarzyna Barszczewska 36 Dołhalówka z Dobrzańskich, mąż Aleksy, synowie: Aleksy, Wawrzyniec, Ludwik i Piotr, córki Zuzanna, Teresa i Benedykta 878 149 6
28 8 1853 Szumsk Jan Zieliński 52 Hucisko Surażskie żona Joanna z Czerniatewiczów, synowie Józef i Benedykt, córki Antonina i Klara 878 264-265 53
5 4 1853 Krzemieniec Józefa Gostomska 50 Krzemieniec wdowa po Macieju, synowie Mikołaj i Benedykt, córki Tekla i Pawlina 878 88 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0049.htm
15 1 1853 Włodzimierz Małgorzata Opalińska 60 Włodzimierz chł. wsi Oranie, mąż Piotr, synowie Jan, Benedykt i Jakub 789 63 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0033.htm
17 4 1853 Bazalia Józef Kołyszko 55 Rześniówka żona Karolina, synowie Aleksander, Karol i Benedykt, córka Julia 178-1-121 132R 71 Ż 262 DM
22 4 1853 Bazalia Antoni Benedyktowicz 66 Bazalia żona Konstancja, synowie Ludwik, Andrzej, Ignacy i Józef, córki Magdalena, Paulina, Marianna i Anna 178-1-121 132R 72 Ż 262 DM
6 10 1854 Toporyszcze Bartłomiej Nowakowski 62 Kisielówka ur., wdowiec, synowie Franciszek, Andrzej i Benedykt 178-03-38 672R 47 Ż DM
14 3 1855 Katerburg Antonina Leszczynowicz 2 Piszczatyńce c. szl. Benedykta i Agnieszki z Iwińskich 201 81 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0046.htm
7 12 1855 Białogródka Jan Grabarczuk 7 Chrystówka s. chł. Benedykta i Tekli 178-03-123 553V 151 Ż DM
10 12 1855 Białogródka Franciszka Grabarczuk 3 Chrystówka c. chł. Benedykta i Tekli 178-03-123 554R 154 Ż DM
24 7 1855 Łabuń Katarzyna Kobierska 6/12 Tadeuszpol c. 1-dw. Benedykta i Zuzanny Dokuckiej 178-03-123 726V 44 Ż DM
30 6 1855 Bazalia Lew/Leon Sikorski 57 Wolica Polowa żona Katarzyna i od tej żony synowie Franciszek, Wincenty i Benedykt, po I-żonie synowie Tomasz i Jan oraz córki Zofia i Ewa 178-03-123 128V 106 Ż DM
24 11 1855 Krzemieniec Kajetan Maszycki 1 Krzemieniec s. szl. Benedykta i Tekli z Kochalskich 426-1-27 54R 113 T 212 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4C-R?i=211&cat=300453
29 3 1856 Nabrzuska Karolina Leszczyńska 0,5 Karasin córka Benedykta i Ludwiki z Sierpińskich 868 318 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0172.htm
3 10 1856 Lubar Marianna Strutyńska 70 Lubar mąż Andrzej, syn Benedykt, córka Sabina 641-1-16 41R 57 Ż MP
4 11 1857 Łabuń Karol Kryński 2/52 Tadeuszpol s. Teodora i Benedykty z Ostrowskich 178-3-73 374R 49 Ż DM
25 1 1857 Olewsk Józef Kotwicki 55 par. Puliny z wewnętrznego zapalenia, zam. Słoboda Radowelska, ż. Anastazja, synowie Benedykt i Mamert, córki Brygida, Józefa i Marianna 178-3-126 800R 4 Ż Na
14 2 1857 Bazalia Rozalia Jasińska 55 Czuchele 1-dw., mąż Benedykt, synowie Jan i Józef 178-03-125 58V 12 Ż DM
7 2 1858 Turzysk Tekla Jasieniecka 7/12 Tuliczów c. benedykta i Katarzyny z Bigoniuków 730 17 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0010.htm
19 4 1858 Turzysk Marianna Jasieniecka 80 Tuliczów z d. Golgucka, wdowa, s.Franciszek, Benedykt, Ignacy, Antoni 730 19 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0011.htm
29 12 1858 Białogródka Petronela Storożuk 40 Kuczmanówka chł., z Benedyktów, mąż Józef, pozostawiła córkę 178-03-74 271V 85 Ż DM 0
14 7 1859 Wieledniki Julianna Nowosielecka 3/52 Rudnia Bokijewska córka Benedykta i Justyny 178-3-50 626R 23 Ż MW
9 12 1859 Bazalia Apolonia Lipińska 70 Sorokoduby ur., wdowa, synowie Dionizy, Jan, Antoni i Benedykt ; z I-małżeństwa syn Franciszek Lipski, córki Karolina Lipska i Ludwika Lipska 178-03-129 65R 112 Ż DM
13 4 1860 Dederkały Marianna Skrzypkowska 5 Dederkały Wielkie c. Benedykta i Barbary z Malewskich 55 23 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0012.htm
28 9 1860 Turzysk Wincenty Jasieniecki 17 Tuliczów s. Benedykta i Katarzyny z Bihoniuków 732 29 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0017.htm
16 3 1860 Złoczówka Ludwika Ukraińska 8 Szybenna c. Benedykta i Antoniny z Janiszewskich 841 238 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
29 3 1860 Złoczówka Paulina Ukraińska 4 Szybenna c. Benedykta i Antoniny z Janiszewskich 841 239 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0131.htm
28 11 1860 Nabrzuska Julia Podczaska 5 Grabyska c. szl. Benedykta i Elżbiety z Tomaszewskich 889 214R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0212.htm
1 1 1860 Kowel Józef Bałkowski 69 Myślina szl., żona Benedykta z Myślińskich, synowie Piotr i Gerwazy 889 22V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0024.htm
21 4 1860 Białogródka Marcin Benedyktów 70 Kuczmanówka chł., żona Agnieszka, córka Agnieszka 178-03-75 149R 46 Ż DM
25 12 1860 Łabuń Leontyn Gniewusz 60 Dobre Łozy 1-dw., żona Benedykta Wyszyńska, syn Jan 178-03-75 332V 64 Ż DM
10 3 1861 Łabuń Tadeusz Kosowski 5 Łabuń s. nieślubny 1-dw. Benedykty Kosowskiej 178-03-76 362V 21 Ż DM
10 4 1861 Łabuń Dionizy Kobierski 5 Tadeuszpol s. 1-dw. Benedykta i Zuzanny Dokuckiej 178-03-76 363R 28 Ż DM
16 4 1861 Butowce Marcin Dąbrowski 96 Wierzbówka żona Teresa, synowie Benedykt i Feliks, córki Agnieszka i Domicela 178-03-76 235V 13 Ż 558 DM
21 3 1862 Derażne Florian Lewczyński 6/12 Zawód Bereściański s. Benedykta i Anastazji z Rudnickich parafian niewirkowskich 887 167 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0090.htm
4 2 1863 Turzysk Katarzyna Jasińska 39 Tuliczów mąż Benedykt, s. Dominik, Piotr, c. Marianna, Katarzyna 892 147R 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0146.htm
24 12 1863 Żytomierz Anna Pogorzelska 5 Żytomierz z konwulsji, córka Benedykta i Antoniny z Bagińskich 178-3-54 146R 318 Ż DG
23 2 1863 Szumsk Feliks Sopiński 76 Hucisko Pikulskie żona Anna zd. Zielińska, dzieci: Teodor, Benedykt, Lucyna 245-1-21 218V 13 R RK
13 2 1863 Olewsk Agnieszka Kotwicka 35 Słoboda Radowelska z gruźlicy, z domu Rudnicka, mąż Benedykt Kotwicki, syn Konstanty 178-3-246 1v 1 Ż Na
29 10 1864 Białogródka Sylwester Lipiński 47 Zielona żona Benedykta z Piotrowskich, synowie Piotr, Jan, Stefan, Mikołaj i Michał, córki Anna, Karolina i Antonina 1718-03-81 129R 50 Ż DM
5 6 1864 Tuczyn Katarzyna Ziembowska 36 Słoboda Majdan mieszczanka, z Bagińskich, mąż Bazyli, córki Franciszka, Benedykta i Florentyna 1045-2-200 25V 10 CDIAK DM 351
4 5 1864 Olewsk Anastazja Kotwicka 67w Budki Radowelskie z bólu w piersiach i kaszlu, z domu Borowska, synowie Benedykt i Mamert, córki Brygida i Marianna 178-3-246 8r 16 Ż Na 0
5 12 1865 Katerburg Apolonia Sztabło 55 Borszczówka mąż Piotr Sztabło, synowie Benedykt i Błażej, córki Elżbieta, Marianna i Aniela 1-37 122R 16 T 129 DM
23 9 1865 Żytomierz Jan Błocki 1 Futor Żnykrupa z przeziębienia, syn Benedykta i Marianny z Borowskich 178-3-61 152R 210 Ż DG
1 8 1865 Rzyszczów Jan Zambrzycki 2 Nikołajewka konwulsje, syn Benedykta i Zofii z Lipińskich Zambrzyckich 312-1-89 202 29 m.K KM
28 1 1866 Lachowce Józefa Piotrowska 4 Adamówka c. 1-dw., Benedykta i Katarzyny 178-3-146 155V 1 Ż DM
28 3 1866 Żytomierz Wiktoria Rusiecka 92 Żytomierz z d. Kulicka, ze starości, wdowa, zostawiła s.Benedykta 178-3-63 122V 115 Ż DG 192
20 3 1867 Tuczyn Andrzej Żukowski 0,5 Majdan s. miesz. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 681 42 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0023.htm
3 12 1867 Tuczyn Balbina Zelizko 37 Reczyca z Żukowskich, miesz., mąż Jan, synowie Henryk i Leon, córki Julianna, Marianna i Benedykta 681 49 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0026.htm
6 5 1867 Horochów Józef Zwierzański 63 Boryszkowicze chłop, wdowiec, synowie Benedykt i Jan, córka Ludwika 103 61 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0034.htm
15 1 1867 Rzyszcz?w Julian Zambrzycki 6 Miko?ajewki szkarlatyna, syn Benedykta i Zofii Lipi?skiej 312-1-92 225 5 m.K KM
20 5 1868 Tuczyn Pulcheria Żukowska 5 Majdan c. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 682 26 15 0
14 2 1869 Ołyka Kamila Leszczyńska 1,5 Prażnin Benedykta i Anastazji z Rudnickich 490 66 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0035.htm
14 11 1869 Ostróg Joanna Lipińska 2 Piwcze r. Benedykt, Apolonia zd Jasińska 654-1-56 101 L 7 R 103 MZ
25 1 1870 Luboml Józef Sobczuk 44 Terebejki chłop, żona Petronela z Bocionów, synowie Michał i Benedykt 313 110 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0057.htm
23 3 1870 Szumsk Franciszek Sopiński 65 Mosty żona Katarzyna zd. Makowska, dzieci: Antoni, Benedykt, Wincenty, Julia, Lucyna 1-53 46V 19 RK
8 1 1870 Olewsk Teresa Skurzyńska 84 Rudnia Lwa ze starości, z domu Lech, mąż Grzegorz syn Jana Skurzyński, synowie Antoni, Benedykt i Mateusz, córka Marianna 178-3-246 24v 2 Ż Na
24 4 1870 Wieledniki Piotr Smykowski 2 Rudnia Staropełczańska syn Benedykta i Anny 178-3-56 162R 13 Ż MW
4 12 1871 Jampol Paulina Pawulska 65 Lachowce 1-dw., swobodnego życia, syn Benedykt 1-55 104V 64 T
13 10 1872 Ołyka Katarzyna Garzyńska (Harzyńska) 45 Wólka Kotowska z Mazurkiewiczów, zostawiła męża Ludwika, synów Ludwika i Benedykta, córki Mariannę zamężną za Pawłem Biernackim, Franciszkę za Felicjanem Cybulskim oraz Julię 493 70 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0036.htm
16 12 1872 Sidorów Mikołaj Jurkowski 4 Tłusteńkie 1 s. Benedykta i Apolonii Piotrowskiej 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
16 12 1872 Sidorów Anna Jurkowska 2 Tłusteńkie 1 c. Benedykta i Apolonii Piotrowskiej 1205L 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0018.htm
24 1 1872 Krzemieniec Bazyli Semeniuk 63 Folwarki Wielkie chł., żona Katarzyna, synowie Benedykt i Antoni, córki Franciszka i Anna 1-62 38V 8 T 904
17 8 1872 Szumsk Wawrzyniec Marciniuk 60 Załuże z cholery, żona Katarzyna z Jasińskich, syn Benedykt, córki Maria, Franciszka i Michalina 01-226 57V 86 T DM 375
18 8 1872 Szumsk Antonina Marciniuk 3 Załuże z cholery, c. chł. Benedykta i Józefy Franczuk 01-226 58R 89 T DM 375
1 10 1872 Szumsk Józef Marciniuk 5 Załuże z cholery, s. chł. Benedykta i Marianny Bogusińskiej 01-226 63R 121 T DM 380
7 6 1872 Luboml Adam Krawczuk 7/12 Terebejki r. Benedykt, Marianna Stachniuk 315 102 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0054.htm
5 10 1872 Wieledniki Antonina Stocka 25 Rudnia Bokijewska z Nowosieleckich, córka Benedykta i Justyny, mąż Kazimierz Stouka 178-3-56 207R 41 Ż MW
20 10 1872 Wieledniki Eudoksja Smykowska 2 Rudnia Pełczańska córka Benedykta i Anny z Borowskich 178-3-56 207V 45 Ż MW
19 3 1874 Katerburg Piotr Sztabło 76 Borszczówka wdowiec po Apolonii, synowie Benedykt i Błażej, córki Elżbieta i Maria 203 195 9
27 4 1874 Kowel Apolonia Myślińska 98 Myślina wdowa, synowie Aleksander, Feliks, Władysław i Franciszek, córki Benedykta i Fortunata 275 50 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0027.htm
17 4 1874 Luboml Karolina Krawczuk 1 Terebejki r. Benedykt, Marianna Stachniuk 317 91 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0050.htm
13 12 1874 Białogródka Marcelina Konferowicz 65 Sachnowce z d. Kułakowska, wdowa, synowie Jan, Benedykt i Jan 178-03-84 523R 159 Ż DM
19 4 1875 Tuczyn Franciszka Żukowska 2 Majdan Pustomycki c. miesz. Grzegorza i Benedykty z Bagińskich 689 49 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0026.htm
26 11 1875 Luboml Józefa Jasińska 1 Binduga r. Franciszek, Benedykta Gruszczyńska 318 101 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0053.htm
17 3 1876 Tuczyn Wiktoria Bartmańska 4,5 Mikulin c. Benedykta i Marianny z Brzezickich 690 42 12 0
28 12 1877 Szumsk Antonina Marciniuk 2 Załuże z krupy, c. chł., Benedykta i Józefy Franczuk 1-229 62V 67 T DM 709
10 1 1878 Krzemieniec Feliksa Marciniuk 3 Folwarki Wielkie c. chł. Benedykta i Kamili z d. Antonowicz 1-72 23V 4 T
1 12 1878 Krzemieniec Józefa Marceniuk 1,5 Folwarki Wielkie c. chł. Benedykta i Kamili z d. Antonowicz 1-72 32V 74 T
2 11 1878 Szumsk Jan Mostyński 65 Iserna chł., żona Konstancja z Gabruków, synowie Antoni, Benedykt i Paweł 1-230 67V 64 T DM 782
23 12 1878 Szumsk Józefa Marciniuk 34 Załuże z Gabruków, zm. w połogu, mąż Benedykt, córka Tekla 1-230 71V 87 T DM 786
19 4 1879 Katerburg Agnieszka Szlabło 45 Borszczówka mąż Benedykt, synowie Piotr, Jan i Feliks, córka Maria 203 32 9
8 7 1880 Ołyka Joanna Kornatowska 24 Ołyka ze Stawińskich, mąż Antoni, synowie Bronisław i Benedykt 501 86 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0045.htm
3 1 1880 Krzemieniec Katarzyna Marciniuk 70 Folwarki Wielkie wdowa, synowie Benedykt i Antoni, córki Franciszka i Anna 1-74 35R 4 T
10 11 1881 Krzemieniec Leontyna Nowakowska 25 Krzemieniec od rodów, z Jawnickich, chł., mąż Benedykt, syn Antoni, córka Anna 426-1-75 37V 78 T 46 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9W6?i=45&cat=834010
14 4 1881 Olewsk Feliks Chmielowski 6/12 Słoboda Snowidowska z ospy, syn Benedykta i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 78v 10 Ż Na
31 10 1881 Olewsk Joachim Chmielowski 75 Słoboda Snowidowska z przeziębienia, s. Mikołaja, wdowiec, synowie Franciszek i Benedykt 178-3-246 80v 23 Ż Na
1 10 1883 Butowce Kazimierz Zalubowski 70 Bołkuny żona Aniela z Bogusławskich, syn Kazimierz i córka Benedykta 17-1-28 77R 28 Ch 150 DM
16 2 1884 Luboml Józefa Biluk 20 Kąty od rodów, z d.. Szynkarek, chł., mąż Benedykt 327 105 11 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0055.htm
23 8 1885 Olewsk Karolina Kotwicka 2 Rykówka z krwawej biegunki, córka Benedykta i Agnieszki z d. Węgłowskiej 178-3-246 104v 37 Ż Na
13 2 1886 Szumsk Mikołaj Marciniuk 2 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-232 274R 14 T
2 1 1887 Olewsk Marianna Kotwicka 65 Rudnia Radowelska z puchliny, mąż Marcin Kotwicki, synowie Piotr, Jan i Benedykt, córka Józefa 178-3-246 115v 1 Ż Na
22 3 1888 Krzemieniec Józef Żukowski 70 Krzemieniec żona Anna, dzieci Teofila i Benedykt 01-81A 43V 24 T
20 12 1888 Olewsk Jan Chmielowski 6 Buda Snowidowska z ospy, syn Benedykta i Marianny z d. Garbowskiej 178-3-246 131r 60 Ż Na
10 4 1889 Ołyka Antoni Kornatowski 38 Ołyka żona Ewelina ze Szprynglów, dzieci Bronisław, Benedykt, Józef i Marcelina 509 86 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0048.htm
14 12 1889 Krzemieniec Antoni Marciniuk 3 Folwarki Wielkie s. chł. Benedykta i Kamili z Antonowiczów 01-81B 48V 68 T
22 2 1890 Tuczyn Adam Bagiński 60 Kudranka mieszcz., żona Teresa z Murgów, dzieci z 1-go małż z Elżbietą z Mikłaszewskich: Donat, Jan, Barbara, Jadwiga, Aniela i Benedykta 704 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0027.htm
12 1 1891 Szumsk Karolina Jasińska 30 Kąty z Listowskich, chł., mąż Benedykt, synowie Józef i Antoni, córka Michalina 01-233 66R 4 T
27 1 1891 Szumsk Antoni Jasiński 1 Kąty s. chł. Benedykta i Karoliny z Listowskich 01-233 66V 9 T
28 3 1892 Luboml Józef Biluk 2,5 Kąty r. Benedykt, Tekla Suszko 335 103 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0055.htm
20 11 1892 Olewsk Marcin s. Jakuba Kotwicki 67 Rudnia Radowelska z zapalenia płuc, synowie Jan i Benedykt, córka Zofia 178-3-246 162v 38 Ż Na
9 1 1893 Luboml Anna Krawczuk 2 Terebejki c. Benedykta i Marii z Stachniuków 336 120 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0062.htm
13 2 1893 Olewsk Elżbieta Grzesiuk 80 Buda Wojtkiewicka ze starości, z domu Gajdemska, mąż Benedykt Grzesiuk, córki Tekla, Ludwika i Karolina 178-3-246 175v 13 Ż Na
12 10 1894 Szumbar Seweryn Bobowski 34 Temnohajce mieszcz. , s. Benedykta i Marianny z Marcinkiewiczów 627 86 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0049.htm
4 2 1894 Szumsk Jan Bilewicz 55 Waśkowce chłop, żona Tekla z Giżyckich, synowie karol i Benedykt, córki Marianna i Antonina 01-233 336R 23 T
14 12 1894 Szumsk Mikołaj Marciniuk 1/12 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-233 351V 135 T
17 12 1894 Szumsk Marceli Marciniuk 10 Załuże s. chł. Benedykta i Anny z Kowalskich 01-233 351V 137 T
15 8 1894 Olewsk Grzegorz Kotwicki 4 Rudnia Radowelska ze szkarlatyny, syn Benedykta i Anny z d. Targoni 178-3-246 180r 42 Ż Na 0
9 8 1895 Olewsk Józef s. Grzegorza Tyszecki 51 Budki Snowidowskie z tyfusu, żona Marianna z d. Całko, synowie Benedykt i Adam, córki Anna i Anastazja 178-3-246 194r 49 Ż Na
19 3 1896 Ołyka Leon Krzymiński 48 Metelno zostawił żonę Leontynę z Lichtańskich, dzieci: Franciszka, Benedykta, Albinę, Katarzynę, Helenę 1018 654 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0340.htm
17 2 1898 Olewsk Marianna Chmielowska 55 Budki Snowidowskie z suchot, mąż Benedykt, synowie Stanisław i Feliks 178-3-246 213r 28 Ż Na
25 8 1900 Horochów Józef Gruszecki 6 Kupowalce syn Benedykta i Franciszki z Lipskich 943 51 40 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0041.htm
12 2 1901 Szumsk Aniela Jampolska 80 Załuże chł., wdowa, synowie Benedykt i Jakub, córka Marianna 0.1-236 419V 20 T
24 5 1902 Luboml Mateusz Biluk 65 Kąty chłop, żona Łucja z Antonowiczów, dzieci Benedykt, Marianna, Anna, Tekla, Magdalena i Franciszka 981 87R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0082.htm
20 12 1904 Szumsk Aniela Tomczuk 35 Załuże z Kucharskich, chł., mąż Paweł, synowie Albin i Benedykt, córka Franciszka, syn Piotr 0.1-238 78R 137 T
16 4 1905 Włodzimierz Waleria Popko 63 Włodzimierz z Husarskich, wdowa po Józefie, syn Benedykt, córki Alojza i Maria Teofila 991 82R 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0080.htm
7 7 1909 Tbilisi Włodzimierz Benedyktowicz 18 Tbilisi s. Juliana - szlachcica rodowego 76 78 Tb
19 9 1909 Tbilisi Wanda Norejko 17/12 Tbilisi c. Benedykta i Ludwiki 82 111 Tb
1 10 1909 Luboml Zofia Kowalewska 6 Gorodno r. Benedykt, Józefa Starzyńska 1009 832 91 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0439.htm
23 1 1911 Ołyka Franciszek Suchodolski 110 Wólka Kotowska s. Benedykta, wdowiec, zostawił Jana, Daniela, Elżbietę, Paulinę, Teofilę, Franciszkę 1063 75 8 MO
18 7 1911 Korzec f. Horodnica Leon Koziński 2/12 Butycha s. Benedykta i Salwy z Skurzyńskich 178-03-181 55R 55 Ż 110 DM
14 10 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Michniewicz 3/12 Mieczysławka s. Benedykta i Julii z Turowskich 178-03-181 58R 73 Ż 116 DM
4 11 1911 Korzec f. Horodnica Aniela Bagińska 40 Majdan Bereźnicki z d. Kuriata, mąż Benedykt, synowie Mikołaj i Adam, córka Maria (mąż i dzieci prawosławni) 178-03-181 58V 75 Ż 117 DM
26 12 1911 Korzec f. Horodnica Wincenty Filiński (Feliński) 75 Bronnica żona Antonina z Nagalewskich, synowie Adam, Hieronim, Jan, Stanisław i Benedykt 178-03-181 60R 90 Ż 120 DM
9 9 1912 Torczyn Kajetan Poziomkowski 86 Chorochoryn od starości, chł. wdowiec, syn Benedykt 1042 67 24 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0038.htm
9 4 1912 Starokonstantynów Franciszek Mazur 6 Jemce s. Benedykta i Julii z Izerskich (Jezierskich?) 17-2-89 63V 38 Ch 109 DM
2 9 1913 Tbilisi Anna Czetyrko 59 Tbilisi c. Benedykta, chłopka mińskiej gub. 174 75 Tb
14 3 1915 Luboml Piotr Biluk 17 Kąty r. Benedykt, Tekla Suszko 1067 74 28 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0041.htm
24 7 1915 Kijów, św. Aleksandr Feliksa Żuk 44 Kijów z domu Filipowicz, żona Aleksandra, synowie Teodozjusz i Józef, ojciec: Benedykt 312/1/129 156V 198 m.K. JM1
15 4 1916 Tbilisi Janina Norejko 0,5 Tbilisi c. szlachcica Benedykta 248 65
6 12 1917 Tbilisi Romuald Norejko 4 Tbilisi s. Benedykta i Jadwigi 351 347 Tb
28 6 1930 Luboml Jan Wojtaszuk 22 s. Benedykta i Anieli z d. Iwko 1010 46V 182 dopis http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0050.htm
1937 Młynów Bronisława Gołąb 31 rodzice: Józef i Benedykta z d. Latacz (dopisek) 740-2-414 16R 72 R 1485 RK 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
? 0 1 Krzemieniec Elżbieta Marianna Morawska Krzemieniec Piotr Kunegunda Miller dopeł.chrz.12.04., Wlm Jan Aleksandrowski i Benedykta Świętochowska 01-3 43R 92 T 543 DM
28 6 1754 Czartorysk Bogumiła Wasilewska Kosciuchnówka Jan Katarzyna W. Benedykt Godlewski, Zofia z Wojnarowskich Wilkowska, 297-1-185 67V Ł DW
9 5 1756 Szumsk Stanisław Dulski Zaleśce Mikołaj Agnieszka Benedykt Minowski, Zofia Gruszczewska 297-1-180 66R Ł RK 170
13 3 1757 Szumsk Grzegorz Józef Zielasnicki Żeleźnicki Litowszczyzna Tomasz Regina Benedykt Wysocki, Katarzyna Rogowska 297-1-180 70V Ł RK 184
18 5 1760 Szumsk Jan Białobrzyski Białobrzeski Kąty Maciej Anna Benedykt Jakusik, Marianna Bendzirowiczowa 297-1-180 92V Ł RK 4413
24 5 1760 Szumsk Katarzyna Zaręba Szumsk Marcin Eleonora Benedykt Wysocki, Bibianna Wirkoska 297-1-180 93R Ł RK 4414
8 3 1761 Szumsk Marianna Dropalska Kąty Łukasz Katarzyna Benedykt Jakusik, Anastazja Domagalska 297-1-180 100R Ł 4428 RK
1 11 1761 Szumsk Marcin Kowalski Bykowce Andrzej Barbara Wawrzyniec Rudkowski, Konstancja Stechowska, Benedykt Mirowski, Regina Sierakowska 297-1-180 104R Ł 4439 RK
12 4 1762 Szumsk Wojciech Zaręba Szumsk Marcel Eleonora Benedykt Wysocki, Marianna Czempkowska 297-1-180 108R Ł 4448 RK
31 7 1762 Szumsk Angela Zielinska Zielińska Szumsk Jan Marianna Benedykt Wysocki, Barbara Burzenska 297-1-180 109V Ł 4451 RK
10 10 1762 Szumsk Franciszek Borgiasz Matuszewski Matuski Szumsk Marcin Anna Benedykt Wysocki, Angela Buchowiecka 297-1-180 110V Ł 4453 RK
9 12 1762 Szumsk Mikołaj Woyciech Wojciechowski Potutorów Jan Ewa Benedykt Wysocki, Magdalena Piotrowska, Filip Czyka, Barbara Leszczekuska 297-1-180 111R Ł 4454 RK
30 1 1763 Szumsk Józef Nowoszycki Żołobki Melchior Jadwiga Benedykt Mirowski, Wiktoria Raczynska 297-1-180 113R Ł 4458 RK 0
25 1 1764 Szumsk Agnieszka Marianna Zaremba Zaręba Szumsk Marcjan Eleonora Benedykt Wysocki, G. Siedlecka 297-1-180 119R Ł 4470 RK
30 11 1764 Szumsk Andrzej Jaworski Waśkowce Antoni Tekla Benedykt Mirowski, Helena Sałacka 297-1-180 124R Ł 4480 RK
10 2 1765 Szumsk Apolonia Marianna Matuszewska Lepeszówka Marcin Anna Benedykt Wysocki, Barbara Olechowska 297-1-180 125R Ł 4482 RK 0
6 5 1765 Szumsk Krystyna Tyszkiewicz Szumsk Franciszek Helena Benedykt Wysocki, Rozalia Waruskiewiczowa 297-1-180 126R Ł 4484 RK
29 11 1766 Szumsk Andrzej Gawronski Gawroński Wołkowce Antoni Tekla Benedykt Mirewski, Anna Sałacka 297-1-180 136R Ł 4504 RK
14 2 1767 Czartorysk Walenty Zmajłowicz Czartorysk Jan Anna Benedykt Bobołowicz, Agnieszka Zmajłowiczówna 297-1-185 89R Ł DW 929
5 1 1767 Szumsk Kasper Tyszkiewicz Michałowka Stanisław Anna Benedykt Wysocki, Brygida Chodorowiczowa 297-1-180 137R Ł 4506 RK
11 3 1768 Czartorysk Agnieszka Rozycka Hołuzja Paweł Chotymka dop. chrztu 20.3., ur. Benedykt Godlewski, Magdalena Załęska, W. Antoni Narębecki, Marianna Konopacka 297-1-185 89V Ł DW 929
2 10 1768 Szumsk Antoni Gawronski Gawroński Wołkowce Antoni Tekla Benedykt Mirowski, Anna Sałacka 297-1-180 144R Ł 4521 RK
10 8 1770 Szumsk Marianna Tarnawska Iserna Szymon Marianna Benedykt Wysocki, Helena Wirkowska 297-1-180 152V Ł RK 4541 0
7 10 1777 Czartorysk Justyna Krasuska Medweże NN Domicela szl. Józef Gultynowicz, Wiktoria Korzeniowska, as. Benedykt Marchocki, Marianna Marciszewska panna 297-1-185 97V Ł 9315 DW
27 3 1778 Czartorysk Józefa Majer Czartorysk Michał Anna szl. Antoni Karczewski, Anna Sobańska, as. uczciwy Benedykt Magoniewski, Marianna Hryniewiczowa, sław. Szymon Wejna, Zofia Rybczyńska 297-1-185 98V Ł 9317 DW
7 11 1779 Szumsk Karol Józef Sczesnowicz Szczęsnowicz Suraż Jakub Zuzanna Benedykt Grzegorzewski, Marta Jakubowska panna, Maciej Krzyzanowski, Joanna Obermajorowa 297-1-181 36R Ł 036a RK
14 3 1782 Szczurowice Helena Łapczyńska Uwin 1 Bazyli Ewa Ilnicka Benedykt Serodnicki, Helena Dąbrowska 1310L 41 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0025.htm
27 3 1785 Czartorysk Katarzyna Kawecka Czartorysk Adam Konstancja W. Marcin Stachowicz, Ludwika Schabowska, wielebny Benedykt Babałlowicz paroch obrz. Greckiego, ur. Ludwika Jasinicka 297-1-185 109V Ł 9339 DW
19 1 1785 Zaturce Józef Myśliński Zaturce Antoni Marianna ur. Benedykt Michalewicz z Wólki Sadowskiej, Antonina Kisielówna z Zaturzec, as. Jakub Czułowski, Magdalena Rudnicka 297-1-46 4R Ł 688 DW
7 3 1785 Zaturce Franciszka Kanieska Wólka Sadowska Stefan Katarzyna szl. Benedykt Korzeniowski, Franciszka Michalewicz 297-1-46 4V Ł 689 DW
21 9 1785 Zaturce Mateusz Witwiński Wólka Sadowska Stefan Anna szl. Maciej Łowicki, marianna Wilczewska, as. Ur. Benedykt Michalewicz, Marianna Błędowska 297-1-46 5V-6R Ł 692 DW
11 9 1787 Zaturce Marianna Błędowska Wólka Sadowska Jakub Petronela Jurkiewicz ur. Benedykt Michalewicz, Franciszka Alkiewiczowa mężatka 297-1-46 8R 5 Ł 699 DW
30 5 1798 Lubar Urban Stanisław Kasczorowski Demkowce Szymon Marianna łacina, data chrztu, Piotr Łoś, Brygida Łosiowa, ass. Benedykt Peszyński, Marianna Łosiowa 178-49-3 603V Ż Mg
12 8 1798 Lubar Zuzanna Gumińska Pedynki Stanisław Agnieszka łacina, data chrztu, Kacper Akajewicz, Franciszka Wyszomirska, ass. Benedykt Wyszomirski, Barbara Wyszomirska 178-49-3 605R Ż Mg 0
2 10 1799 Krzemieniec Franciszek Jan Sieklucki Zawiczów par. ostrowska Józef Ewa Jowdyńska dopełnienie chrztu 23.10.1827, urodz. Benedykt Chorzewski i Anna Wysocka, asyst. Francis 01-3 22V 160 T 523 DM
11 12 1799 Lubar Łucja Medyńska Pedynki Marcin Marianna Dąbrowska łacina, data chrztu, Amroży Wyszomirski, Barbara Wyszomirska, ass. Benedykt Wyszomirski, Anastazja Wyszomirska 178-51-174 18R Ż Mg
28 1 1799 Białogródka Marianna Lokaj Bisówka Mała Józef Julianna chrz. 29.01., g. Benedykt Niewirowicz i g. Magdalena Mirecka, as. G. Maciej Niewirowicz i g. Domicela Sawicka 178-51-95 102V 12 Ż DM
4 11 1801 Gródek/ Kupin Marcin Gąsiorowski Kupin Tomasz Teresa Orłowska Zarzycki Benedykt, Czechowa Agneta JZ
28 7 1801 Ostróg ...na Baszyńska Białotyn Wojciech Magdalena Benedykt Przewłocki, Anna Przewłocka 297-1-136 8 Ł SK
30 10 1801 Ostróg Tadeusz Kosobucki Białotyn Antoni Marianna Benedykt Przewłocki, ? Przewłocka 297-1-136 12 Ł SK
30 9 1801 Lubar Tekla Marianna Damięcka Lubar Stefan Katarzyna Kumanowska łacina, chrzest 15.10.1801, Benedykt Hulewicz, Tekla Korzeniewska, ass. Michał Korzeniewski, Tekla Borkowska 178-51-174 35R-35V Ż Mg
11 3 1802 Ostróg Franciszka Polkiewicz Białotyn Wojciech Benedykt Przewłocki, ... Polkiewiczowa 297-1-136 16 Ł SK
21 1 1803 Lubar Wincenty Prętkowski Pedynki Bazyli Helena łacina, chrzest 22.01.1803, Benedykt Wyszomirski, Katarzyna Zawistowska 178-51-174 47V Ż Mg
26 1 1803 Lubar Anna Debicz Lubar NN Katarzyna łacina, data chrztu, Benedykt Polechowski, Tekla Wołoszyńska 178-51-174 47V Ż Mg
19 6 1804 Lubar Marianna Chłodzińska Pedynki Jakub Elżbieta Zawistowska łacina, data chrztu, Michał Akajewicz, Teodozja Lewicka, ass. Józef Wyszomirski, Marianna Pruszyńska, Benedykt Wyszomirski, Regina Gumińska 178-51-174 61V Ż Mg
20 11 1804 Lubar Felicjan Franciszek Ksawery Bobrowski Lubar Szymon Agnieszka Ostaszewska łacina, data chrztu, Benedykt Hulewicz, Helena Zaleska, ass. Wincenty Borkiewicz, Katarzyna Dalmajer 178-51-174 65V Ż Mg
10 12 1804 Lubar Mikołaj Pawłowsk Pedynki Andrzej Jadwiga łacina, data chrztu, Benedykt Wyszomirski, Anna Bernacka (Biernacka?), ass. Jan Dankiewicz, Julianna Dankowska 178-51-174 65V-66R Ż Mg
20 6 1805 Ostróg Magdalena Choina Białotyn Józef Katarzyna Benedykt Przewłocki, Dorota Baszyńska 297-1-136 51 Ł SK
24 7 1805 Lubar Jan Wyszomirski Pedynki Paweł Anastazja Symenowska łacina, data chrztu, Tomasz Zawistowski, Barbara Wyszomirska, Benedykt Wyszomirski, Katarzyna Zawistowska 178-51-174 72R Ż Mg 164
8 9 1805 Lubar Marianna Gumińska Pedynki Paweł Julianna łacina, data chrztu, Antoni Gumiński, Barbara Wyszomirska, Benedykt Wyszomirski, Marianna Pruszyńska 178-51-174 73aR Ż Mg 169
5 2 1806 Lubar Dorota Zawistowska Pedynki Andrzej Jadwiga Pawłowska łacina, chrzest 6.02.1806, Benedykt Wyszomirski, Dorota Morawiczowa 178-51-174 78V 24 Ż Mg 185
17 3 1806 Lubar Józef Prętkowski Pedynki Błażej Helena łacina, chrzest 18.03.1806, Benedykt Wyszomirski, Katarzyna Zawistowska 178-51-174 79V 41 Ż Mg 187
25 9 1806 Lubar Franciszka Chłodzińska Pedynki Jakub Elżbieta łacina, chrzest 26.09.1806, Benedykt Wyszomirski, Prakseda Lewicka 178-51-174 85R 97 Ż Mg 204
11 4 1809 Ostróg Wincenty Choina Białotyn Józef Rozalia Benedykt Przewłocki, Urszula Przewłocka 297-1-136 96 Ł 1144 SK
15 4 1813 Torczyn Zachary Józef Thorzewski Okorsk Jan Antonina Niemierowska Józef Korzeniowski, Aniela Siemiaskowska, asysta Benedykt Tomaszewski, Agata Szc 10 14 EH Ł
14 10 1813 Hołoby Paulina Krasińska Mielce Paweł Józefa (dop.) Benedykt Mureta, Klotylda Majewska, Libory Majewski 844 206R/389 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0218.htm
27 9 1814 Torczyn Józefa Tekla Sikorska Szepel Piotr Marianna Benedykt Orzeszko, Julianna Rudnicka 20a 44 EH Ł
3 2 1814 Zasław św. Józefa Antoni Polkiewicz Zasław Franciszek Marianna [chrzest 4.02] Benedykt Harasymowicz i Marianna Bielska, asyst. Kazimierz Sosnowski i Zofia Grabowska 178-51-232 4R Ż 6 DM
21 5 1816 Torczyn Karolina Jasnogurska Budki Usickie Wawrzyniec Marianna Michałowska Stanisław Jabłonski, Ewa Kobylanska, asysta: Benedykt Olszamowski, Antonina Jabł 30 20 EH Ł
23 5 1816 Torczyn Antoni Celestyn Witwinski Chorchoryn Sebastian Salomea Chlebowska Benedykt Olszamowski, Wiktoria Dąbska, asysta: Roch Witwinski, Karolina Witwinsk 30a 22 EH Ł
17 8 1816 Torczyn Klara Okorska Chorchoryn Stanisław Franciszka de Loszewice Wincenty Zulinski, Franciszka Witwinska, asysta: Benedykt Tomaszewski, Tekla Jac 32a 36 EH Ł
21 9 1816 Moszny, filia Miedzyrzec Mateusz Maurycy Dobrzański Międzyrzec ur. Jędrzej Salomea Liszczyńska (Leszczyńska?) 24.09; WJP Benedykt Kołysko, generał WP; Marianna Sowiecka, chorąż. WP; WJP Ignacy Dąbrowski, kapitan WP; Emilia Sokołowska, Onufry Janicki, leśniczy Starosiłł., Guyska ekonomowa walawska; Tadeusz Budzko, ekonom, Felicjanna Boguszewska panna; Onufr 178-51-190 5 Ż EH
25 3 1825 Międzyrzec Balbina Nowakowska Stanisław Wincenta Kowalska ch.z wody,dopeł.27.3.1834 r. As.Jan Podgórski kaw. Ur. Bogumiła Piątkowska męż. Ur.Jan Krajewski żon.,Ur. Benedykta Ostromecka 171-1-7 244R 14 R AS
26 2 1827 Zaturce Feliks Leopold Wojakowski Józef Delfina Wojakowska W. Benedykt Olszamowski, Salomea Witwińska wdowa 843 256 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0139.htm
2 2 1827 Krzemieniec Stanisław Marian Puchalski Krzemieniec Piotr Marianna de Segur dopeł.chrz. 29.02.1828 Wilibald Besser i Wlm Benedykta Klingenberg pułkownikowa WR wdowa 01-3 32R 28 T 532 DM
13 4 1827 Białogródka Magdalena Grzeszczuk Chrystówka Adam Agata Konar Benedykt Ławryszyn i Anna Grabarczuk ż. Józefa, as. Paweł Siemienów i Agata Tomaszuk ż. Nicefora 178-03-93 57R 31 Ż DM
21 1 1827 Ostropol Izydora Paulina Radlińska Ostropol Izydor Rozalia Krajewska Salomea z Chłopowickich Szaszkiewicz, Benedykt Mochnacki 178-3-93 198V 5 Ż 384 KP2, DM
26 6 1827 Ostropol Piotr Jan Chrzciciel Józef Jan Nepomucen Anto Bniński Ładyki Pałac Hilary Izabella Dzierżek Benedykt Mochnacki, Józefa Dzierzkowna 178-3-93 201V 33 Ż 390 KP2
14 7 1827 Ostropol Emilia Benigna Wasielewska Żytyńce (we dworze) Jakub Honorata Suchocka Ignacy Wasielewski (miecznik), Benedykt Mochancki (dr medycyny), Marianna Żurakowska 178-3-93 203R 44 Ż 393 KP2
20 11 1827 Ostropol Zygmunt Julian Kraszewski Wisznopol Julian Barbara Selich Benedykt Mochancki, Zofia Przyłuska 178-3-93 208V 76 Ż 404 KP2
9 12 1827 Iwnica Mikołaj Jachimowicz Iwnica Feliks Marianna Gniewska Antoni Wiszniewski Zofia Swirska Benedykt Goszycki katarzyna gawrońska 178 3 3 R399 1 Ż MP
11 8 1827 Białozórka Magdalena Nowakowska Białozórka Kasper Anna Porańska ur. Benedykt Brant, Jagniszka Kowalewska ż. Jana 245-1-1 362V 16 R 3359 DW
22 1 1828 Szumsk Jan Weresczyński Wereszczyńsk Huta Szumska Maciej Rozalia Wereszczyńska Leon Zarzecki, Katarzyna Śliwińska ż. Benedykta, Jan Zieliński, Antonina Apolonia Ornicka ż. Jana 245-1-2 387R 116 R RK
23 2 1828 Lachowce Konstancja Gurowska Futory Lachowieckie Piotr Karolina Rudkiewicz 24.02.1828, Ur. Benedykt Dobrowolski, Ur. Elżbieta Mędkowicz?, ż Jana, asyst. .... 171-1-1 106R 14 R Mg
13 7 1828 Równe Jan Krajewski Równe Józef Marianna Gołębiowska ch.15.07.1828, Ur. Benedykt Chorążyczewski kawaler, Ur. Helena Mirowska panna, Ur. Bazyli Husakowski 171-1-1 148R 19 R Mg
18 3 1828 Aleksandria Józefa Ostrowska Balarka Łażowska Antoni Regina Rudnicka ch.18.03.1828, Ur. Stefan Szuwarski, Ur. Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-1 178V 9 R Mg
12 5 1828 Horyńgród Benedykta Zaremba Folwark Horodyszcze, par. Kamieniec, Gub.Grodzieńska Sylwester syn Franciszka Julia Janowska chrz. z wody 12.05.1828, Józef Ropelewicz ? Tekla Matuszewicz, Podkomorzyna Brzeska, as. Wincenty Janiszewski, Benedykta Majewska, dopeł. chrz. 1.05.1847, Wiktor Gruszczyński, Katarzyna Muszczyńska 171-1-13 186V 9 R Mg
5 8 1828 Kulczyny Kajetan Dobrosielski Dubiszcze Wit Barbara Sołtanowska ch. 1828.08.07, Ur. Tomasz Moszyński, Julia Kulesza ż. Jakuba, ass. Benedykt Turkowski, Anna Lastowska, ż. Józefa, Michał Rutkowski, Cecylia Huskowska, panna 178-3-94 321V 52 Ż Mg
25 4 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Honorata Żurawska Woronkowce ur. Wojciech Julianna Szczuka ur. Benedykt Sulimowski, ur. Teresa Stefańska 178-3-94 156V 52 Ż 302 KP2
29 2 1828 Ostropol Konstancja Helena Bąkowska Ostropol ur. Teodor Julia Tomaszewska WUr. Benedykt Kochnacki doktor medycyny, Honorata Cybulska 178-3-94 194R 11 Ż 371 KP2
3 9 1828 Ostropol Zuzanna Moenich Ostropol ur. Ignacy Małgorzata Radlińska WUr. Benedykt Mochnacki, Zuzanna Mochelska 178-3-94 198R 42 Ż 379 KP2
27 10 1829 Targowica Emilia Burzyńska Krasne Maciej Petronela Migrocka Benedykt Michałkiewicz, Brygida Wablewska 815 312V 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0318.htm
21 1 1829 Jałowicze Marianna Jurczyk Czekno Stefan Marianna Ławryk Benedykt Panesyczuk, Abka Kwaczukowa dopełnienie 24.1.1829 815 318 R 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0324.htm
1 2 1829 Luboml Franciszka Kowalownik Luboml Jan Joanna Kużeluk Benedykt Kużeluk, Dorota Matwiejczuk ż. Ignacego 844 526 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0287.htm
10 11 1829 Białozórka Marianna Kowalewska Białozórka Stanisław Domicela Teszkiewicz ur. Benedykt Brant, Teresa Korzeniowska ż. Franciszka 245-1-3 375R 24 R
27 2 1829 Równe Jan NN Równe NN Helena Miroska ch. 27.02.1829, Jan Kozerski i Tekla Jakubowska, asystowali Benedykt Chorążyczewski i Katarzyna Krajewska 171-1-2 132R 12 R RG
25 8 1829 Równe Ludwika Julianna Lubaczewska Równe Jerzy Karolina Czaplińska ch. 26.08.1829, Benedykt Chorążyczewski i Marianna Olszewska, asytowali Grzegorz Szymanowski i Marianna Mowiszewska 171-1-2 136R 36 R RG
1 9 1829 Równe Teresa NN Równe NN Anastazja Sadowska ch. 2.09.1829, Benedykt Chorążyczewski i Anastacja Zajączkowską 171-1-2 136R 37 R RG
4 10 1829 Równe Franciszek Krynicki Hlinsk Marek Marianna Przestrzewicz ch. 7.10.1829, Benedykt Chorążyczewski i Ludwika Czarnecka 171-1-2 137R 42 R RG
2 2 1829 Kulczyny Konstanty Benedyktowicz Jaworowce Antoni Konstancja Kozłowska chrzest: 1829.02.04, Ur. Wojciech Latalski, Wiel. Józefa Niepokojczycka, panna, ass. Ur. Walenty Martulewicz, Konstancja Bańkowska, ż. Antoniego 178-03-95 343R-343V 10 Ż Mg
16 2 1829 Kulczyny Konstanty Jan Benedykt Wierzbicki Jaworowce Kazimierz Rozalia Nowowieyska chrzest: 1829.02.18, Wlm. Jakub Niepokojczycki, chorąży WP, Wlm. Marianna Latalska, ass. Wlm. Wojciech Latalski, chorąży WP, Katarzyna Benedyktowicz 178-03-95 344V 19 Ż Mg
3 5 1829 Kulczyny Aleksandra Leszczyńska Bułajówka Jakub Katarzyna Kotowska chrzest: 1829.05.04, Ur. Michał Łabuński, Ur. Marianna Gorecka, ż. Benedykta 178-03-95 347V 38 Ż Mg
11 6 1829 Kulczyny Anna Łuciuk Bułajówka Jędrzej Tekla Buszczyńska chrzest: 1829.06.11, prac. Michał Łuciuk, Ur. Anna Goralewicz, ż. Benedykta 178-03-95 349R 47 Ż Mg
6 2 1829 Horodyszcze Jan Malinowski Klementowicze ur. Andrzej Marianna Orcińska ur. Benedykt Krotowski, Agata Kuźmińska 178-3-95 103R 136 Ż 198 KP2
18 7 1829 Łabuń Józefa Róża Kiłczewska Łabuń wielm. Stanisław Leonida Sobolewska wielm. Benedykt Kiłczewski, Aleksandra Kotlar kapitanowa wojsk ros. 178-3-95 134R 44 Ż 261 KP2
16 1 1829 Ostropol Helena Marcella Józefa Nepomucena Bnińska Ładyhy JW. Hilary Izabella Dzierzkowska JW. Benedykt Mochnacki dr medycyny, JW. Helena Dzierzkowa pułkownikowa Wojsk Polskich 178-3-95 192v 5 Ż 370 KP2
9 9 1829 Ostropol Helena Łucja Rozalia Radlińska Ostropol wielm. Izydor Rozalia Krajewska wielm. Benedykt Mochnacki dr medycyny, JW. Krystyna Krajewska 178-3-95 197r 52 Ż 379 KP2
18 12 1829 Ostropol Szymon Solecki Chizniki ur. Benedykt Antonina Vidort ur. Benedykt Vidort, Elżbieta Grabowska 178-3-95 199r 67 Ż 383 KP2
20 5 1830 Wiszenki Aleksander Kamiński Majdan Jezierski Antoni Józef Agata Zalewska Benedykt Zalewski, Domicela Zalewska - ż. Jana; ch: 24.05. 816 48 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0050.htm
2 5 1830 Olewsk Adam Zalewski Majdan Borowski Józef Marianna Antonowicz Benedykt Koziński i Rozalia żona Mateusza Jakubowskiego 178-3-3 489V 13 Ż Na
29 10 1830 Kulczyny Szymon Kraśnicki Bułajówka Dominik Marianna Kotowska chrzest: 1830.10.29, Ur. Geliks Girecki, Ur. Anna Guralewicz, ż. Benedykta 178-03-96 335R 72 Ż Mg
19 5 1830 Lubar Magdalena Wigularska Pedynki Wincenty Barbara Wyszomirska Jan Buderacki Tekla Wyszomirska as Benedykt Wyszomirsk iMarianna Czernichowska 178 3 3 R362 43 Ż MP
7 2 1830 Iwnica Jan Sławiński Iwnica Franciszek Barbara Szkołdycka Jan Pinkowski Marianna Goszycka as: Benedykt Goszycki Marianna Kaleńska 178 3 3 V399 11 Ż MP
28 9 1830 Iwnica Michalina Marianna Niebyłowska Stepka Józef katarzyna Hreczyn Bazyli Witkowski Marianna Grabowska as: Benedykt Goszycki Marianna Witkowska 178 3 3 R402 39 Ż MP
6 10 1830 Iwnica Franciszka Nowicka Iwnica Jan Magdalena Lechtian Benedykt Goszcycki Anastazja Onaczyńśka as: Klemens Drozdowski Apolonia Grybowska 178 3 3 R402 40 Ż MP
9 1 1830 Żytomierz Marianna Dybczyńska Żytomierz Józef Anna Kruszewska Benedykt Nikonow 178 3 3 V2 9 Ż MP
31 3 1830 Żytomierz Franciszka Jakubowska Dubowiec Gabriel Ludwika Lisnieska Benedykt Łozowicki Katarzyna Metelska as: MichałKisielewski Anna Łozowicka 178 3 3 V12 83 Ż MP
5 8 1830 Żytomierz Angela Krzatowska Rudnia Kamionka Maciej Agnieszka Krucicka Benedykt Rogalski Marianna Święcicka 178 3 3 V28 201 Ż MP
20 8 1830 Żytomierz Józef Najmowicz Dubowiec Jan Agnieszka Benedykt Pawłowski Marianna Koniewska 178 3 3 V30 217 Ż MP
30 8 1830 Żytomierz Róża Batorewicz Żytomierz Sylwester Marianna Taturewicz Paweł Batorewicz Aleksandra Charczewska as: Benedykt Szymakowski Józefa Batorewicz 178 3 3 R31 220 Ż MP
23 9 1830 Żytomierz Józef Pogorzelski Żytomierz Jan Salomea Danielewska Kazimierz Winiarski Agnieszka Janiszewska as: Benedykt Nikonów magdalena Czajkowska Jędrzej SawielewMarianna Serydyńska 178 3 3 V33 242 Ż MP
7 11 1830 Żytomierz Honorata Dzikowska Żytomierz Wiktor Tekla Niedzielska Tomasz Janicki Aleksandra Łyszkowska as: Benedykt Malicki Józefa Batrosewicz Fryderyk Albercht Pawlina Łyszkowska 178 3 3 V39 289 Ż MP
17 11 1830 Żytomierz Nepomucena Drozdal Żytomierz Henryk teresa Snichowska Mikołaj Szczepaczew Aniela Kuczyńska as: Benedykt Nikon Rozalia Rudkowska 178 3 3 R41 299 Ż MP
20 3 1830 Kotelnia Aleksandra Zalewska Wołosów Jan teodora Suszycka Benedykt Jabłoński Antonina Buczyńska as:Mikołaj Bilski Klara Kłosowska 178 3 3 V188 29 Ż MP
21 2 1830 Trojanów Kazimierz Kotwicki Słobódka Korczaków Jakób Franciszka Bagińska Benedykt Kotwicki Wiktoria Baszyńska 178 3 3 V211 16 Ż MP
12 1 1830 Cudnów Emilia Ławrowska Wróblówka Atanazy Agnieszka Kuzielska Benedykt Giza, Antonina Głodnicka 178 3 3 V306 9 Ż MP
19 2 1830 Zasław św. Józefa Leonard Borkowski Pryputnie Julian Wiktoria Skibicka Benedykt Borowski, Tekla Żółkiewicz 178-03-96 16V 10 Ż 30 RG
8 5 1831 Szumsk Stanisław Kalinowski Huta Szumska Adam Zofia Małachowska Benedykt Śliwiński, Anna Jastrzębska ż. Michała 245-1-5 369V 21 R RK
24 11 1831 Krzywin Katarzyna Terlecka Lisicze Jędrzej Agnieszka Tyszecka ch.26.11.1831, Ur. Jan Wilchelm, Ur. Benedykta Sadkowska panna 171-1-4 36R 19 R Mg
2 5 1831 Białogródka Feliks Makowski Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Marcin Szymański i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-3-97 74V 28 Ż DM
22 7 1831 Białogródka Dominik Burkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Ignacy Kowalewski i Benedykta Sławecka ż. Stanisława 178-3-97 76R 42 Ż DM
7 9 1831 Olewsk Anna Zarucka Balarka Netreba Maciej Marianna Gnetecka Benedykt Koziński i Rozalia żoa Mateusza Jakubowskiego 178-3-4 448R 23 Ż Na
25 4 1831 Zasław św. Jana Antonina Wróblewska par. Zasław Antoni Konstancja Sadowska Benedykt Borowski i Felicjana Czułowska, as. Mateusz Czułowski i Dorota Aleksandrowicz, Władysław Samborski i Agata Borowska 178-3-97 4R 25 Ż DM
2 2 1831 Kulczyny Jędrzej Benedyktowicz Jaworowce Antoni Konstancja Kozłowska chrzest: 1831.02.05, Wlm. Franciszek Madecki, Wlm. Rozalia Wierzbicka, ż. Kazimierza 178-03-97 375R 9 Ż Mg
31 5 1831 Kulczyny Magdalena Leszczyńska Bułajówka Jakub Katarzyna Kotowska chrzest: 1831.06.01, Ur. Michał Łabuński, Marianna Gorecka, ż. Benedykta 178-03-97 379R 31 Ż Mg
8 7 1831 Ostropol Jan Jerzy Stefan Kraszewski Wisznopol Julian Barbara Selich (Selechoff) W. Benedykt Mochnacki i W. Tekla Opolska 178-3-97 262R 24 Ż 494 DM
1 8 1832 Szumsk Piotr Cerklewicz Huta Szumska Teodor Agnieszka Woynaszewska Wojnaszewska Maciej Wereszczyński, Katarzyna Śliwińska ż. Benedykta, Mikołaj Soroczyński, Zofia Kalinowska ż. Ada 245-1-6 393V 39 R RK
24 2 1832 Białogródka Klementyna Podolska Dosin Józef Wiktoria Sokolnicka Stanisław Makowski i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-03-98 39V 23 Ż DM
29 6 1832 Kulczyny Piotr Górecki Bułajówka Paweł Aniela Kozik Paweł Kłopotowski i Marianna Górecka ż. Benedykta 178-03-98 333R 41 Ż 631 DM
12 4 1832 Ostropol Józef Szczamborski Kisiele Izydor Salomea Siniewicz Hilary Kunicki i Wm. Felicjana Gadomska, asyst. Wm. Benedykt Gadomski i Marianna Liniewicz panna 178-3-98 220V 34 Ż 419 DM
19 12 1832 Ostropol Krystyna Statkiewicz Józefówka Józef Marianna Pawłowska Benedykt Chworostowski i Wincentyna Sosnowska 178-3-98 225R 62 Ż 428 DM
20 12 1832 Ostropol Tomasz Gątkiewicz Charkowce Aleksander Katarzyna Grzybowska Paweł Karpiński i Benedykta Piotrowska zamężna 178-3-98 225R 64 Ż 428 DM
17 6 1832 Butowce Julianna Krzyszniowska Czerniatyn Mały Teodor Magdalena Wysoczyńska Michał Łabuński i Anna Góralewicz ż. Benedykta 178-03-98 168R 20 Ż 322 DM
9 7 1832 Butowce Tekla Więckowska Czerniatyn Mały Bazyli Józefa Dąbrowska Filip Łabuński i Marianna Górska ż. Benedykta 178-03-98 169R 25 Ż 324 DM
15 5 1833 Dederkały Seweryn Porajski Kąty, par. Szumsk Antoni Tekla Podgruszecka (dop. ) Benedykt Skrzypkowski, Anna Rowieńkowska z. Tomasza 55 309-310 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0160.htm
20 3 1833 Wiszenki Józef Pietraszewski Susk Michał Brygida Sredzińska Benedykt Zalewski, Marianna Haraimow; as: Mikołaj Łaskarzewski, Józefa Łaskarzew 819 50 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0051.htm
3 10 1833 Wiszenki Franciszek Wolak Majdan Jezierski Wojciech Domicela Paszkowska Benedykt Zalewski, Konstancja Paszkowska; ch: 04.10. 819 57a 56 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0058.htm
13 1 1833 Białogródka Marcela Pogórska Kuźmińce Stefan Salomea Podolska Benedykt Chodakowski i Katarzyna Bohdanowicz wdowa 178-03-99 43V 9 Ż DM
7 10 1833 Białogródka Franciszek Makowski Kuźmińce Stanisław Anna Zalewska Jan Pasławski i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-03-99 51V 89 Ż DM
22 12 1833 Aleksandria Tomasz Dziekański Józefówka Józef Konstancja Murawska Kajetan Łoś i Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-6 170R-170V 31 R DM, JJ
11 3 1833 Niewirków Grzegorz Pulikowski Willa Stanisław Agnieszka Moroz Benedykt Moroz kawaler , Elżbieta Pulikowska 171-1-6 261 V 12 R AS
22 3 1833 Kulczyny Paulina Benedyktowicz Jaworowce Antoni Konstancja Kozłowska Tomasz Sokalski i Tatiana Hadzicka ż. Antoniego 178-03-99 318V 27 Ż 604 DM
12 9 1833 Kulczyny Tomasz z Akwinu Leszczyński Bułhajowce Józef Tekla Suszycka Benedykt Górecki i Helena Gorycka wdowa 178-03-99 322R 64 Ż 611 DM
25 12 1833 Aleksandria Tomasz Dziekański Józefówka Józef Konstancja Murawska chrz. 27.12.1833, Kajetan Łoś i Antonina Kotowska ż. Benedykta (wpis do księgi 1834 r.) 171-1-7 177R 6 R DM
21 4 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Marek Gęsiorowski Nowomalin Kazimierz Kasylda Krzemińska Benedykt Piasecki, Konstancja Michałoszczuk 42 O 0
6 10 1834 Wiszenki Anna Zalewska Majdan Jezierski Franciszek Kazimiera Trembicka Benedykt Zalewski, Franciszka Wolek; ch: 07.10. 820 46a 64 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0046.htm
3 3 1834 Hołoby Kazimierz Bałkowski Byteń Rafał Karolina Łopuszańska Benedykt Orzeszko Starosta, Tekla Wielobycka Podkomorzyna Kowelska, Stanisław Wi 849 186R/338 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0184.htm
26 10 1834 Horyńgród Szymon Słotwiński Szubków Tomasz Agnieszka Chomicka ch.28.10.1834, Ur. Paweł Reszczyński, Ur. Ewa Kamińska, asys. Ur. Benedykt Kotowski, Teresa Reszczyńska 171-1-7 160R 15 R Mg
25 9 1834 Berezne Tekla Nitecka Rudnia Nowokniasielska Kazimierz Anna Kuriata Benedykt Nitecki żonaty i Małaszka Bronowicka mężatka 171-1-7 226R 20 R Na
3 1 1834 Korzec Florian Korzeniowski Majdan Krzyżyk Antoni Katarzyna Łukowska dopełnienie obrządku chrztu 05.04.1836, asystowali Maciej Zalewski i Marianna Hryniewiecka ż. Benedykta, Jakub Wiszniewski i Anna Dziekońska ż. Stanisława 245-1-10 66r 27 R Na
15 7 1834 Kulczyny Kalikst Górski Jaworowce Ignacy Franciszka Kulbaczewska Antoni Benedyktowicz i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-03-100 341R 53 Ż 660 DM
23 10 1834 Aleksandria Franciszka Bzowska Majdan Hłażowski Paweł Łucja Budnicka Stanisław Jasiński i Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-7 180R 24 R JJ, DM
28 2 1835 Kisielin Maciej Stankiewicz Swinarzyn Wincenty Anna Dąbrowska Benedykt Dąbrowski - "k", Rozalia Woyciechowska; as: Karol Woyciechowski, Natali 597 24 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0014.htm
8 3 1835 Krzemieniec Tomasz Giżycki Krzemieniec Jan Marianna Tadnicka Benedykt Stroynowski i Marianna Omelianowa 01-8 6V 24 T 1039 DM
4 2 1835 Połonne Agata Sobolewska Adamów Kazimierz Marianna Kuzmińska ur. Szymon Stankiewicz, Elżbieta Chomicz ż. Benedykta 245-1-9 143V 16 R DW
30 6 1835 Fastów Paweł Kamiński Czerwona Jan Klara Fabiewska Ignacy Szanderowski, Anna Szanderowska, ż. Benedykta, chrz. 1.07.1835 178-51-372 16V 3 Ż BS 35
6 1 1835 Wasylów Magdalena Lucja Waśkowska Matiaszówka Piotr Magdalena Kraszewska Benedykt Kraszewski, Apolonia Krzyżanowska, ż. W. Gabriela, chrz.6.01.1835 178-51-372 59V 4 Ż 121 BS
11 9 1835 Starokonstantynów Marianna Michałowa Hryberynka Klemens Marianna Benedykt Ignacy Dembicki, Darka Artema 178-3-101 174V 108 Ż 339 CK
2 2 1835 Kulczyny Ignacy Benedyktowicz Jaworowce Antoni Konstancja Kozłowska Antoni Hadzijecki, Aleksandra Trasiewicz 178-3-101 347 8 Ż SK
9 11 1835 Aleksandria Michał Zaremba, Zaręba Majdan Łażowski Piotr Katarzyna Kamińska Józef Kamiński i Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-8 171R 14 R 177 DM
2 5 1836 Kisielin Stanisław Stańkiewicz Swinarzyn Wincenty Anna Dąbrowska Benedykt Dąbrowski, Rozalia Woyciechowska - ż. Karola; as: Józef Maximowicz, Mar 851 280 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0156.htm
18 10 1836 Łuck Józefa Chyżewska Kopcza Józef Ludwika Kaczorowska Benedykt Skulski, Józefa Piotrowska 374 42 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0026.htm
25 3 1836 Berezne Ludwik Bronowicki Rudnia Nowa Łęczyńska Zachariasz Julianna Kuriata Sebastian Żygadło i Zofia Gnitecka ż Benedykta 171-1-9 223V 4 R Na
20 3 1836 Cudnów Józef Kuraszkiewicz Nowa Rudnia Benedykt Marianna Kruszyńska Karol Dybowski i Zofia Dybowska ż. Benedykta, asyst. Benedykt Dybowski i Justyna Dybowska ż. Karola 569-1-59 8V 46 Ż 17 DM
9 8 1836 Cudnów Roman Laskowski Wróblówka Franciszek Tekla Chodakowska Ignacy Chodakowski i Anna Wyhowska ż. Łukasza, asyst. Benedykt Wyhowski i Krystyna Chodakowska panna 569-1-59 21V 123 Ż 43 DM
31 7 1836 Olewsk Jakub Zarucki Kisorycze Kazimierz Teresa Januszkiewicz Benedykt Koziński i Elżbieta Kozińska wdowa 178/51/386 561r 29 Ż Na
11 2 1837 Kołki Józef Zalewski Majdan Trostenecki Aleksander Tekla Drzewińska Benedykt Zukowski, Rozalia Kamińska - ż. Dawida; ch: 14.02. 823 76a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0081.htm
9 4 1837 Białogródka Paweł Greszczuk Chrystówka Mikołaj Helena Chwedko Nicefor Kopijko i Marianna Matwiejów ż. Benedykta 178-03-108 149R 41 Ż DM
26 7 1837 Białogródka Anna Glińska Ledzianka Antoni Eufrozyna Boczkowska Benedykt Chodakowski i Róża Wąsowicz wdowa 178-03-108 154V 84 Ż DM
28 7 1837 Białogródka Agnieszka Benedykt Kuczmanówka Marcin Agnieszka Janek Mateusz Humeniuk i Anna Olejnik ż. Stefana 178-03-108 154V 85 Ż DM
10 12 1837 Białogródka Łukasz Zahorski Krzyworudka Piotr Honorata Remsza Maciej Brzyski i Agnieszka Sławecka ż. Benedykta 178-03-108 159R 119 Ż DM
9 1 1837 Równe Łukasz Stołkowski Glińsk Jan Anastazja Krynicka Benedykt Chorążyczewski i Tekla z Głębskich Chorążyczewska 171-1-10 134R 2 R DM
14 4 1837 Równe Paulina Krynicka Glińsk Marek Marianna Czetrzewicz Benedykt Chorążyczewski i Helena Czerniakowa 171-1-10 136R 9 R DM
11 5 1837 Równe Józef Hajdaszyński par. Równe Walenty Franciszka Majewska Maciej Widawski kawaler i Marcjanna ..., as. Benedykt Chorążyczewski i Honorata Ponosewiczowa 171-1-10 136V 12 R DM
26 6 1837 Równe Joanna Krynicka Glińsk Marek Marianna Niewiadomska Benedykt Chorążyczewski - Organista Kościoła Rówieńskiego i Julianna Czerniakowa 171-1-10 137V 15 R DM
6 5 1837 Kulczyny Marianna Benedyktowicz Jaworowce Antoni Konstancja Kozłowska Piotr Ptaszkowski i paulina Olińska ż. Mateusza 178-03-108 238R 42 466 Ż DM
9 1 1837 Torczyn Emilia Bronisława Halkiewicz Chorochoryn Jan Eleonora Czerkaska ur. Konstanty Augustynowicz, Salomea Olszamowska, as. Benedykt Olszamowski, Salomea Czerkaska 823 1R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0002.htm
29 7 1837 Międzyrzec Cecylia Malinowska Rusywel Zofian Rozalia Paszyńska Benedykt Paszyński, Aleksandra Malinowska As.Hipolit Szenher , Honorata Dobrowolska 171-1-10 260V 27 R AS
23 4 1837 Aleksandria Wojciech Bzowski Majdan Łażawski Paweł Lucyna Budnicka Stanisław Jasiński i Antonina Kotwicka ż. Benedykta 171-1-10 188R 10 R 190 DM
11 11 1837 Aleksandria Franciszka Kotowska Majdan Łażowski Jakub Marianna Reszczyńska Józef Kamieński i Honorata Kotowska ż. Benedykta 171-1-10 188aV 21 R 192 DM
10 6 1838 Dąbrowica Franciszka Kiryłowicz Jasieniec Stefan Julia Michał Benedykt Łaszkiewicz, Justyna Łopuchowa; ch: 15.06. 824 93a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0094.htm
15 5 1838 Szumsk Petronela Malnowska Molnowska Obycz Wincenty Lucjanna Rzepecka Józef Makowski, Rozalia Bogucka ż. Benedykta, Marcin Ulaniuk, Marianna Wierzbicka 245-1-12 279V 34 R RK
16 8 1838 Białogródka Wawrzyniec Marcin Chrystówka Mikołaj Olena Mazur Antoni Juźków i Marianna Benedykt ż. Mikołaja 178-3-110 143R 97 Ż DM
3 11 1838 Białogródka Józef Brzyski Chrystówka Maciej Anna Słomińska Benedykt Osiński i Franciszka Urbańska ż. Stanisława 178-3-110 145V 120 Ż DM
7 1 1838 Połonne Paulina Sobolewska Burtyn Kazimierz Marianna Szymon Paszkiewicz żonaty, Elżbieta Chomicz ż. Benedykta 245-1-12 103V 6 R DW 297
27 6 1838 Połonne Piotr Paweł Oczkowski Połonne Mikołaj Antonina Jan Janiszewski wdowiec, Marianna Oczkowska ż. Benedykta 245-1-12 116R 108 R DW 300
19 9 1838 Połonne Franciszka Sobolewska Burtyn Franciszek Marianna Benedykt Chomycz żonaty, Woktoria Sobolewska ż. Bartłomieja 245-1-12 121V 150 R DW 301
8 11 1838 Annopol Cecylia Nietyksza Rowki Jan Teofila Mieleniewska ur. Benedykt Paszyński, Dorota Nakierówna panna, as. Franciszek Paszyński, Barbara Mizgiertówna panna 171-1-11 126V 38 R 338 DW
2 6 1838 Kulczyny Marcelina Górska Jaworowce Ignacy Franciszka Kulbaczewska Łukasz Lipski i Konstancja Benedyktowicz ż. Antoniego 178-03-110 390R 37 747 Ż DM
1 12 1838 Kulczyny Karolina Szymańska Woskodawińce Tomasz Agnieszka Popiel Łukasz Lipski i Konstancja Benedyktowicz ż. Antoniego 178-03-110 395V 72 758 Ż DM
22 3 1838 Kodnia Paulina Pietruszewska Agatówka Tomasz Barbara Mechowicka 1-dw. Benedykt Kruhalski i ur. Petronela Serdakowska panna córka Mikołaja; Antoni Bagiński i Marianna Politowska córka Waleriana 178-3-6 268R 13 Ż 518 DM
16 4 1838 Kodnia Fortunat Bołsunowski Kodnia Łukasz Justyna Lewkowska ur. Józef Didkowski i ur. Marianna Nehrebecka ż. Benedykta, Augustyn Didkowski i Julia Bołsunowska ż. Mikołaja 178-3-6 269R 18 Ż 520 DM
13 7 1838 Międzyrzec Marianna Podkowicz Huszcza Teofil Elżbieta Stefanowicz Jan Solnicki,Julia Handziulewicz żona Benedykta.As.Jędrzej Mostowski wd.,Marianna Rolińska męż. 171-1-11 255R 27 R AS
18 5 1838 Aleksandria Marianna Dziekońska Józefówka Józef Konstancja Kajdanowicz Kajetan Łoś i Antonina Kotowska ż. Benedykta 171-1-11 187V 11 R 192 DM
2 3 1838 Ostropol Maria Matylda Józefa Nepomucena Bnińska Ostropol Hilary Izabela Dzierżek Wm Jan Chrząstowski i Wm Józefa Dzierzek panna, asyst. Benedykt Mochnacki i Helena Bnińska panna, Zygmunt Bniński i Stefania Bnińska panna 178-3-110 279R 20 Ż 548 DM
9 9 1839 Tuczyn Maria Józefa Konstancja Anna Pruszyńska Sinne Antoni Tekla Krasicka Wincenty Omieciński Marszałek Powiatu Rówieńskiego, Benedykta Szeriejkowska, asy 879 154 V 34 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0157.htm
3 5 1839 Białogródka Franciszek Zorgacz Bisówka Franciszek Anna Huczyńska ur. Benedykt Chodakowski i ur. Franciszka Słomińska ż. Jana 178-3-112 116V 20 Ż DM
24 1 1839 Białogródka Józef Mroczko Tarnawka Jan Marianna Sławecka ur. Benedykt Chodakowski i ur. Marianna Siengielewicz wdowa 178-3-112 115V 12 Ż DM
3 1 1839 Kołki Konstancja Genewsa Eysmont Krasnowola Jan Aniela Skomorowska Benedykt Orzeszko, Anna Biernacka - "p"; as: Mikołaj Stecki, Tekla Mijakowska, S 825 66 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0068.htm
9 8 1839 Dąbrowica Józef Kalasanty Szafrański Jasieniec Andrzey Magdalena Wasylewska Benedykt Łaszkiewicz, Justyna Łopuchowa; ch: 15.08. 825 111 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0117.htm
19 3 1839 Olewsk Aleksandra Skrzynecka Majdan Hołyszowski Jan Marianna Skobelska Benedykt Koziński i Aleksandra ż. Antoniego Kozińskiego 178-3-8 495V 10 Ż Na
3 7 1839 Olewsk Henryk Zaleski Budki Borowe Józef Marianna Antonowicz Benedykt Koziński i Karolina Zielicka 178-3-8 497R 21 Ż Na
24 12 1839 Białogródka Adam Zalubowski Pazurki Małe Paweł Elżbieta Leniewicz chrz. Kaplica Tereszki fil. Par. Bazalia, 25.12, ur. Stanisław Sławecki i ur. Antonina Solecka ż. Benedykta 178-3-112 129R 123 Ż DM
2 11 1839 Kulczyny Eleonora Benedyktowicz Jaworowce Antoni Konstancja Kozłowska Wlm Kazimierz Wierzbicki i Wlm Pelagia Sienicka ż. Jana 178-3-112 358R 93 Ż 689 DM
6 11 1840 Nowogród Wołyński Antoni Myryński Emilczyn NN Paulina Myryńska ur. Benedykt Lisowski, Anna Karnicka ż. Aleksandra 872 24 90 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0014.htm
15 1 1840 Białozórka Antoni Trocki Białozórka Maciej Agnieszka Koszkiewicz Benedykt Brant, Teresa Rabcewicz z. Teodora 871 657 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0349.htm
24 9 1840 Kołki Gerwazy Kapałczewski Omelno Piotr Anna Kronzer Benedykt Orzeszko, Anna Wilczyńska - ż. Jana; ch: 21.11. 826 96 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0097.htm
9 2 1840 Wiszenki Teofila Borecka Majdan Jezierski Wojciech Barbara Post Benedykt Zalewski, Anna Borecka - "m"; ch: 16.02. 826 80 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0081.htm
16 3 1840 Korostyszew Gertruda Simiontkowska Stawki Łukasz Katarzyna Szpakowska Benedykt Alakarewicz, Urszula Zubleska, chrz. 17.03.1840 178-51-456 14V 15R 15 Ż BS 39-
23 10 1840 Rozważów Jan Wołkowiński Huta Chaniowska Jakub Anna Golczewska Benedykt Golczewski, Marianna Golczewska, panna, chrz. 27.10.1840 178-51-456 23V 17 Ż BS 57
1 6 1840 Horbulów Franciszka Kozłowska Słoboda Potijowska Mateusz Jadwiga Ganińska Benedykt Czajkowski, Anna Sciba, Porucznikowa, chrz. 21.07.1840 178-51-456 34V 17 Ż BS 81
27 10 1840 Cudnów Konstancja Ryczkowska Bratałów Franciszek Tekla Korczyńska Benedykt Skulski i Wlm Aleksandra Piotrowska panna 569-1-63 20R 186 Ż DM
18 10 1840 Kotelnia Łukasz Szulicki Słoboda Wołosowska Jan Honorata Bielecka Wawrzyniec Sokół i Antonina Podhajecka ż. Łukasza, asyst. Benedykt Wyhowski i Teresa Sokół ż. Wawrzyńca 178-3-9 169V 43 Ż 337 DM
20 1 1841 Gródek Franciszek Biniecki Gródek Michał Katarzyna Orłowska Hołyński Dominik Badecki Benedykt, Biniecka Aniela, ż. Józefa Trzcińska Katarzyn 17 JZ
9 10 1841 Białozórka Tekla Englert Białozórka NN Pawlina Benedykt Brant i Teresa Rabcewicz 872 753 15
23 10 1841 Katerburg Jan Kornicki Michał Tekla Dębicka ur. Grzegorz Hański, Benedykta Śliwińska ż. Ignacego 199 103 34 872 799
24 8 1841 Katerburg Bartłomiej Ludwik Bielecki Temnohajce Stanisław Feliksa Mickiewicz ur. Tadeusz Witosławski, Benedykta Śliwińska, Jakub Kamiński, Anna Prumiewicz pa 199 104 41 872 801
24 10 1841 Dąbrowica Rafał Karwacki Jasieniec Józef Helena Onysko Benedykt Saczkiewicz, Apolonia Taranowicz; ch: 24.10. 827 120 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0123.htm
14 6 1841 Horyńgród Adolf Kostrymski Dorohobuż Wincenty Rozalia Palczewska ch.17.06.1841, rodz. parafianie ostrogscy, W. Jerzy Żyromski, Ur. Rozalia Teodorowicz, as. Ur. Benedykt Pleszkowski, Ur. Antonina Łopuska panna 171-1-12 149R 6 R Mg
2 9 1841 Horyńgród Emilia Maria Marczewska Dorohobuż Stanisław Karolina Sawicka ch.4.09.1841, W. Jerzy Żyromski, Ur. Antonina Łopuska, as. Ur. Benedykt Pieszkowski (Pleszkowski?), Ur. Rozalia Teodorowicz 171-1-12 149V 9 R Mg
1 6 1841 Równe Antoni Szymonowicz Równe Antoni Katarzyna Sosnowska Benedykt Chorążyczewski i Zuzanna Herter 171-1-12 117R 21 R DM
4 11 1842 Deraźne Henryk Karol Dominik Średziński Chołoniewicze Ludwik Teofila Znamirowska (dopełnienie) Benedykt Orzesko, Ludwika Żabolin, Andrzej Brodnicki, Johanna Orze 883 174 V 37 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
20 12 1842 Białozórka Wiktoria Trocka Białozórka sł. Maciej Agnieszka Korzkiewicz Benedykt Brant z Marianną Aleksandra Nowakowskiego małżonką 873 766 29 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0399.htm
27 3 1843 Kołki Jan Juchniewicz Sitnica Michał Teresa Zielińska Stefan Krzeczetowicz, Joanna Orzeszko - ż. Benedykta; as: Tarpet Orzeszko, Anton 829 213V 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0228.htm
26 5 1843 Kołki Filip Suchodolski Omelno Michał Stanisława Borzemska Rafał Krasicki, Antonina Krzeczetowicz - ż. Stefana; as: Benedykt Orzeszko, Józe 829 214V 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0229.htm
7 5 1843 Białozórka Stanisław Sławiński Białozórka prac. Józef Łucja Kłosowska sł. Benedykt Brant z Praksedą ur. Józefa Iwanickiego małżonką 874 1009 15 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0498.htm
20 6 1843 Białozórka Alojzy Dąbrowski Białozórka sł. Jakub Antonina sł. Benedykt Brant z Marianną ur. Macieja Stebelskiego małżonką 874 1010 22 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0498.htm
3 2 1843 Berezdów Marianna Piotrowska Paszuki Grzegorz Anna Malinowska Kazimierz Kuźmiński i Urszula Pióro ż. Jana, asyst. Benedykt Zabłocki i Anna Lipska ż. Bazylego 874 273 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0140.htm
4 6 1843 Niewirków Piotr Leszczyński Moczulanka Mikołaj Elżbieta Kucharska ch.1.1.1844r, Benedykt Murawski,Elżbieta Pulikowska ż.Tomasza 883 237R 3 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0243.htm
10 2 1844 Turzysk Julianna Hordyuk Wierzbiczno Grzegorz Tekla Benedykt 720 2 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0002.htm
9 11 1844 Lachowce Marianna Kawalerska Lachowce Łukasz Anna Sulimek Benedykt Żyglicki, Stefania Pacula ż. Stefana 883 94 V 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0098.htm
6 12 1844 Aleksandria Aleksander Trębicki Kostopol NN Julia Benedykt Boniecki, Franciszka Szypryńska panna 883 159a V 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0170.htm
22 9 1844 Cudnów Faustyna Tekla Podwińska Słoboda Szyjka Gotfryd s. Szymona Emilia Postolko chrzest 11.02.1845, Fortunat Diatyłowicz Kolleski registrator i Konstancja Jandulska ż. Benedykta 178-3-12 185R 37 Ż DM
7 3 1845 Dederkały Józef Jackowy Dederkały Wielkie Jan Salomea Janiuk Benedykt Bobowski, Marianna Ryżyńska wdowa 54 77 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0041.htm
13 10 1845 Młynów Kamila Pęska Arszyczyn Jan Marianna Julian Grabiański, Emilia Kuczyńska, Benedykt Michalkiewicz, Marianna Grabiańska 831 171R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0174.htm
17 3 1845 Luboml Anastazja Matyszczuk Kuśnicka Franciszek Anna Bahniuk Benedykt Matyszczuk, Tekla Kowalczuk z. Leona 860 376 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0202.htm
14 9 1845 Białogródka Anna Kościuk Kuczmanówka Leon s. Teodora Anna c. Jana Mazur Aleksander Swirski i Petronela Benedykt ż. Józefa 178-3-113 95V 94 Ż DM
8 12 1845 Białogródka Mikołaj Łukarzewski Szarłajówka Michał s. Sylwestra Marianna c. Feliksa Okarska Jan Więckowski i Marianna Zawacka ż. Benedykta 178-3-113 100V 132 Ż DM
10 2 1845 Bazalia Franciszka Wiszniowska Zozulińce Wielkie Marianna Płotnicka Antoni Benedyktowicz i Antonina Szulc 178-03-113 216R 16 Ż DM
10 6 1845 Bazalia Antoni Pasławski Czuchele Józef Katarzyna Bogucka Antoni Benedyktowicz i Anna Krośnicka 178-03-113 219R 67 Ż DM
11 6 1845 Bazalia Antonina Paulina Piechta Bazalia Mikołaj Marianna Motylewska Antoni Benedyktowicz i Agnieszka Topolnicka 178-03-113 219R 68 Ż DM
11 7 1845 Bazalia Anna Benedyktowicz Bazalia Antoni Konstancja Kozłowska dopeł.chrz., asyt. Marcin Wisznicki i Anna Bogacka 178-03-113 221R 101 Ż DM
25 10 1845 Bazalia Michał Kamiński Czuchele Tomasz Anna Niewińska Antoni Benedyktowicz i Marianna Kulesza 178-03-113 222V 120 Ż DM
15 11 1845 Bazalia Edward Mikulski Czuchele Franciszek Salezy Rozalia Karpowicz Stefan Bujalski i Konstancja Benedyktowicz 178-03-113 223R 128 Ż DM
14 5 1845 Tetyjów Zofia Iwanicka Hołodki ur. Antoni Anna Czetowska ur. Benedykt Downarowicz, Katarzyna Iwanicka 685-2-1020 16r 25 Ch 31 KP2
4 4 1845 Stepań Albina Skirowska Soszniki Józef Urszula Śliwińska Franciszek Piotrowski i Eleonora Łozowicka ż. Benedykta 884 223V 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0230.htm
13 11 1845 Stepań Jan Łozowicki Użanie Wojciech Honorata Myszkowska Mikołaj Łozowicki i Eleonora Łozowicka ż. Benedykta, asyst. Michał Kwiatkowski i Anna Sulikowska panna 884 228R 45 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0234.htm
8 1 1846 Białogródka Ignacy Urbański Krzyworudka Stanisław s. Andrzeja Franciszka c. Jana Wieczor Benedykt Osiński i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 126R 3 Ż DM
8 1 1846 Białogródka Seweryna Olszewska Teleżyńce Mateusz s. Józefa Zuzanna c. Antoniego Zielińska Aleksander Zieliński i Karolina Chodecka ż. Benedykta 178-03-115 126V 4 Ż DM
25 1 1846 Białogródka Jan Chryzostom Brzyski Krzyworudka Maciej s. Jana Anna c. Wincentego Słomińska Tomasz Różycki i Agnieszka Osińska ż. Benedykta 178-03-115 127V 14 Ż DM
25 3 1846 Białogródka Antoni Rymsza Szarłajówka Andrzej s. Macieja Marianna c. Marcina Betlejemska Cyryl Czernecki i Marianna Zawadzka ż. Benedykta 178-03-115 130V 37 Ż DM
23 5 1846 Ostróg Józef Płaszkiewicz Sujmy Tadeusz Magdalena Piotrowska Wincenty Bagiński, Elżbieta Rekonwald żona Benedykta 885 11R 58 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0012.htm
30 7 1846 Starokonstantynów Antoni Taborowski Nowiki Bazyli Urszula Kucharska Benedykt Kupczyński i Marianna Bobrowska wdowa 178-3-114 14R 101 Ż DM
3 5 1846 Bazalia Marianna Motylewska Jurydyka Kazienna Bazalii Paweł Józefa Kamińska Józef Zieliński i Konstancja Benedyktowicz 178-03-115 236R 58 Ż 465 DM
7 10 1846 Bazalia Magdalena Jaciuk Bazalia Piotr Agnieszka Mikołaj Piechta i Konstancja Benedyktowicz 178-03-115 240R 111 Ż 473 DM
7 1 1846 Toporyszcze Lucjan Józef Juliusz Mianowski Brażynka Władysław Kamila Schabicka Benedykt Moczulski -deputat i Feliksa Wielohorska ż. Hipolita, asyst. Jan Mianowski i Franciszka Schabicka ż. Antoniego 178-03-15 444R 7 Ż 50 DM
2 9 1847 Fastów Stefania Konopczyńska Czerwona Teodor Regina Paprocka Benedykt Szyndarowski, Agnieszka Hałaburda, ż. Ignacego, chrz.3.09.1847 178-51-548 31R 28 Ż BS 63
13 9 1847 Ostróg Jan Bielecki Biełotyń Józef Marianna Żytnikowska Jakub Jędrzejów i Tekla Baszyńska ż. Benedykta 171-1-13 16V 92 R DM
17 8 1847 Rokitna Katarzyna Kucharska Sawinki Michał Józefa Dziadkowska Stanisław Kozłowski, Marianna Pankowska, ż. Benedykta, chrz.18.08.1847 178-51-548 34V 12 Ż BS 70
30 1 1847 Iwanków Agata Markiewicz Rudnia Lewkowska Konstanty Prakseda Benedykt Panczyk, Helena Szatyłowa, chrz. 31.01.1847 178-51-548 118R 3 Ż BS 243
1 8 1847 Iwanków Paweł Goraj Rudnia Lewkowska Łukasz Anna Paweł Tomasz Murkiewicz, Elżbieta Zahorowska- Dominika, Benedykt Panczyk, Konstancja Lisowska, panna, chrz. 4.08.1847 178-51-548 120R 13 Ż BS 247
1 8 1847 Iwanków Dominik Goraj Rudnia Lewkowska Łukasz Anna Paweł Tomasz Murkiewicz, Elżbieta Zahorowska- Dominika, Benedykt Panczyk, Konstancja Lisowska, panna, chrz. 4.08.1847 178-51-548 120R 13 Ż BS 247
26 2 1847 Równe Marianna Równe IN Salomea Benedykt Chorążyczewski i Marianna Kurznelowa 171-1-13 126V 7 R DM
2 7 1847 Olewsk August Piekarski Balarka Radowelska Grzegorz Józefa Kotwicka Benedykt Kotwicki i Franciszka Kotwicka żona Ludwika 178/3/19 480R 20 Ż Na
25 2 1847 Stepań Jan Brodowski Użanie Jakub Magdalena Bilecka Benedykt Łozowicki i Marianna Kulikowska ż. Antoniego 171-1-13 223V 9 R 232 DM
28 2 1848 Młynów Julian Grabiański Arszyczyn Ur. Paweł Zofia Wróblewska Ur. Benedykt Michałkiewiczz Różą Wróblewską. 215 7 JJ 0
28 2 1848 Młynów Julian Grabiański Arszyczyn Paweł Zofia Benedykt Michalkiewicz, Róża Wróblewska 834 245R/477 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0247.htm
20 5 1848 Młynów Domicella Penska Arszyczyn Jan Marianna Krasnopolska Benedykt Michalkiewicz, Katarzyna Grabianska 834 245R/477 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0247.htm
20 9 1848 Młynów Karol Joachim Benedykt Peretiatkowicz Dorohostaje Wielkie Kalikst Waleria Tarszeńska Benedykt Traczewski b. Chorąży Pow. Łuckiego, Apolonia Jachniewicz z domu Spadar 834 247R/481 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0249.htm
1 9 1848 Zasław św. Józefa Jan Potapski Lenkowce Tomasz Teresa Kalińska 1-dw. Wincenty Kaliński żonaty, 1-dw. Domicela Andruska ż. Benedykta 178-3-117 23R 90 Ż
30 1 1849 Bazalia Antoni Machowski Bazalia Feliks Honorata Kwaśniewska 1-dw. Antoni Benedyktowicz, Marianna Mikulska 178-3-118 84V-85R 18 Ż DW 159
11 5 1849 Bazalia Antonina Krzywicka Czuchele Kasper Marianna Gutkiewicz 1-dw. Ignacy Benedyktowicz, Paulina Benedyktowicz 178-3-118 91V-92R 52 Ż DW 173
14 8 1849 Bazalia Ludwik Wróblewski Czuchele Piotr Teresa Płotnicka 1-dw. Antoni Benedyktowicz, Agnieszka Szynglerowa 178-3-118 98V-99R 87 Ż DW 187
12 9 1849 Bazalia Filip Jaciuk Jurydyka Skarbowa Piotr Agnieszka 1-dw. Mikolaj Piechta, Konstancja Benedyktowicz 178-3-118 102V-103R 105 Ż DW 195
13 10 1849 Białogródka Edward Kaliński Folwark Romanów Kazimierz Wiktoria Pruska Wojciech Szymański i Karolina Chodakowska ż. Benedykta 178-03-118 544V-545R 135 Ż DM
27 11 1849 Białogródka Andrzej Juźko Chrystówka Feliks Katarzyna Kanarczuk Jan Kanarczuk i Tekla Grzeszczuk ż. Benedykta 178-03-118 548V-549R 147 Ż DM
31 10 1849 Kodnia Marcelina Eleonora Płaczkowska Kodnia IN Barbara Osolińska Michał Benedykt Zaborowski i Anastazja Wąsikowska ż. Jana, Andrzej Iskszycki i Marianna Szumilewicz ż. Jana 178-03-25 7V-8R 24 Ż DM
13 12 1850 Lachowce Władysław Głowacki Dzwonki Jakub Marianna Malewska Aleksander Malewski i Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 171-1-16 305V-306R 57 R DM
7 4 1850 Białogródka Anna Grzeszczuk Chrystówka Ignacy Marcjanna Szymańska Jan Grabarczuk i Marianna Benedyktowa ż. Ławra 178-03-119 477V-478R 26 Ż DM
14 8 1850 Białogródka Katarzyna Ratyńska Szarłajówka Teodor Marianna Ławecka Benedykt Zawadzki i Marcjanna Falińska ż. Mikołaja 178-03-119 486V-487R 69 Ż DM
30 1 1850 Bazalia Martyna Sienicka Łazuczynek 1-dw. Józef Klara Steckowska 1-dw. Józef Sokołowski, Konstancja Benedyktowiczowa 178-3-119 66V-67R 6 Ż 130 DW
25 2 1850 Bazalia Wiktor Motylewski Bazalia Piotr Marianna Gluzicka 1-dw. Tomasz Lewandowski, Konstancja Benedyktowiczowa 178-3-119 70V-71R 23 Ż 138 DW
13 3 1850 Bazalia Grzegorz Piechta Bazalia Antoni Agnieszka Żytkiewicz szl. Karol Jaworski, Paulina Benedyktowiczowa 178-3-119 71V-73R 27 Ż 140 DW
28 9 1850 Bazalia Franciszka Chojecka Bogdanówka Jan Eleonora Lipska szl. Tomasz Lipskai, 1-dw. Konstancja Benedyktowicz 178-3-119 89V-90R 94 Ż 176 DW
1 12 1850 Bazalia Andrzej Biernadzki Czuchele Mikołaj Anna Niewińska 1-dw. Benedykt Jasiński, Teresa Niewińska 178-3-119 94V-95R 116 Ż 186 DW
3 12 1850 Bazalia Franciszek Ksawery Piechta Bazalia Mikołaj Marianna Motylewska 1-dw. Antoni Benedyktowicz, Anna Kamińska 178-3-119 94V-95R 119 Ż 186 DW
5 9 1850 Zasław św. Józefa Antoni Rychlicki Kłębówka Andrzej Marianna Murawska Benedykt Chotowicki,Franciszka Mazurkiewicz ż.Antoniego 178-03-119 396V-397R 85 Ż 773-774 RG
1 12 1851 Włodzimierz Marianna Garlińska Ostrówek Aleksander Agnieszka Wolańska P. Benedykt Konopental, Franciszka Łodyńska ż. Andrzeja 787 40-41 58 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0021.htm
1 3 1851 Białogródka Stanisław Sobków Suchorzyńce Ignacy Anna Franczuk Szymon Mazur i Honorata Matwiejczuk ż. Benedykta 178-03-120 443V-444R 44 Ż DM
16 4 1851 Białogródka Franciszka Mantialuk Chrystówka Tadeusz Paulina Grabarczuk Piotr Greszczuk i Marianna ż. Benedykta 178-03-120 447V-448R 60 Ż DM
16 8 1851 Białogródka Teofil Konarczuk Chrystówka Jan Anna Janczuk Filip Juszczuk i Priska Benedykt ż. Pawła 178-03-120 456V-457R 97 Ż DM 0
9 6 1851 Bazalia Petronela Barwicka Bazalia Adam Wiktoria Antoni Benedyktowicz i Antonina Kuźlińska 178-03-120 103V-104R 79 Ż DM
14 7 1851 Bazalia Marianna Mikulska Czuchele Franciszek Marianna Szymańska Ksiądz Paweł Bogacki i Konstancja Benedyktowicz 178-03-120 106V-107R 95 Ż DM
2 9 1851 Bazalia Jan Niwiński Czuchele Wojciech Rozalia Wolska Benedykt Jasiński i Wiktoria Wolska 178-03-120 110V-111R 115 Ż DM
15 9 1851 Bazalia Franciszek Jasiński Bazalia IN Anna Andrzej Benedyktowicz i Paulina Benedyktowicz 178-03-120 112V-113R 122 Ż DM
24 8 1851 Stary Konstantynów Franciszek Taborowski Stary Konstantynów Bazyli Urszula Kucharska Ob.. Benedykt Kopczyński, Antonina Poczenowska ż. żołn. Michała 178-3-120 46V-47R 109 Ż 90 DW
7 8 1851 Kotelnia Hipolit Korsak Antopol Jan Tekla Morawska Benedykt Popiel i Rozalia Sokołowska ż. Jana, asyst. Władysław Wielunki i Marianna Radkiewicz ż. Tomasza 178-3-31 350V-351R 59 Ż 691-692 DM
16 5 1852 Dederkały Aleksander Kułakowski Sadki Ignacy Franciszka Bilecka Mikołaj Hulewicz wdowiec, Marianna Bączkowska z. Benedykta 55 263-264 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0137.htm
27 4 1853 Swojczów Piotr Lewiński Budki Ossowskie Szymon Marianna Zielińska Benedykt Dąbrowski, Marianna Zielińska ż. Jana 615 6-7 9 0
8 11 1853 Swojczów Emilia Remiszewska Budki Ossowskie Kazimierz Petronela Antoniewska Benedykt Dobrowolski, Antonina Jędrzejewska ż. Jerzego 615 18-19 25 0
13 12 1853 Dederkały Lucjan Malewski Dederkały Wielkie Aleksander Karolina Rojewska Stefan Demichowicz, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 878 624-625 18 55 244-245 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0127.htm
10 1 1853 Luboml Stefan Ciukiewicz Luboml Andrzej Rozalia Kaliszewicz Benedykt Kużeluk, Marianna Jankowska ż. Jakuba 865 57 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0032.htm
16 3 1853 Bazalia Sabina Zielińska Bazalia Antoni Klara Dubilewska Jan Baszyński i Konstancja Benedyktowicz 178-3-121 76V-77R 29 Ż 154-155 DM
12 4 1853 Bazalia Stefan Piechta Bazalia Mikołaj Marianna Motylewska Antoni Benedyktowicz i Anna Kamińska 178-3-121 80V-81R 45 Ż 162-163 DM
30 5 1854 Olewsk Domicela Garbowska Budki Radowelskie Teodor Franciszka Rudnicka Jan Rudnicki i Agnieszka Kotwicka żona Benedykta 178/3/38 698V-699R 12 Ż Na
4 7 1854 Olewsk Marcin Kotwicki Budki Radowel Stefan Marianna Garbowska Benedykt Kotwicki i Marianna Kotwicka panna 178/3/38 700V-701R 18 Ż Na
9 4 1854 Wiszenki [...]la Korzeniowska Nowosady Florian Józefa Babińska Benedykt Zalewski i Katarzyna Korzeniowska ż. Jana 838 222-223 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0118.htm
22 3 1855 Białogródka Józef Zaręba Piłki Adam Paulina Kułakowska Benedykt Chotowicki i Franciszka Słowińska ż. Teodora 178-03-123 491V-492R 22 Ż DM
21 8 1855 Białogródka Jan Benedykt Kuczmanówka Marcin Marianna Andrzej Mazur i Wiktoria Filko ż. Piotra 178-03-123 503V-504R 70 Ż DM
24 2 1856 Dederkały Jan Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 112-113 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0059.htm
28 5 1856 Dederkały Lucjan Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Marianna Rowinkowska Wawrzyniec Rowieńkowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 116-117 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0061.htm
11 10 1856 Beresteczko Ignacy Maksymilian Tomaszewski Piaski Piotr Józefa Zofia Trybuchin Hilary Korzeniowski kawaler, Adolfina Fotyńska ż. Benedykta 18 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0005.htm
9 2 1857 Lubar Jula Lachiewicz Awratin Gabriel Anna Piasoczyńska Benedykt Danilewicz, Wiktoria Borkowska 641-1-17 6 11 Ż. MP
17 8 1857 Lubar Jan Baczyński Awratin Józef Marianna Wierzbicka Adam Popiel, Salomea Klingmeier, as: Benedykt Danilewicz, Apolonia Popiel 641-1-17 19 69 Ż. MP
5 3 1857 Toporyszcze Teofil Barszczewski Brażynka Kazimierz Prakseda Bogdańska Benedykt Strutyński i Elżbieta Rychter panna 178-3-126 712V-713R 23 Ż DM
27 10 1857 Toporyszcze Aniela Wołodkiewicz Osówka par. Horbulów Jan Magdalena Ilnicka Grzegorz Wesołowski i Lucyna Strutyńska ż. Benedykta 178-3-126 730V-731R 77 Ż 1371-1372 DM
14 1 1858 Dederkały Feliks Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Benedykt Skrzypkowski, Barbara Zarzycka ż. Wincentego 55 56-57 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0030.htm
11 1 1858 Olewsk Szymon Siedlecki Słoboda Wojtkiewicka Michał Anastazja Dworzecka Benedykt Grzesiuk i Marianna Gajdemska wdowa 178-3-128 166v-167r 3 Ż Na
14 1 1858 Olewsk Ewa Dworzecka Słoboda Wojtkiewicka Aleksander Wiktoria Su... Michał Siedlecki i Elżbieta Grzesiuk ż. Benedykta 178-3-128 166v-167r 4 Ż Na
11 3 1859 Brody Pelagia Hanczarek Suchowola 33 Jan Anna Mołczan Benedykt Szłapak, Tekla Kostiuk L 23V
22 7 1859 Katerburg Magdalena Hulaczuk Piszczatyńce Wojciech Pawlina Niwińska szl. Benedykt Leszczynowicz, Wiktoria Stefańska ż. Augustyna 202 22-23 11
28 12 1859 Lachowce Tomasz Kobierski Adamówka Karol Katarzyna Piotrowska Benedykt Piotrowski, Józefa Stefańska, ż. Jana 886 177-178 79 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0092.htm
3 4 1859 Olewsk Eleonora Tuszyńska Słoboda Dzierżanowska Piotr Marianna Rudnicka Benedykt Kotwicki i Fruzyna Garbowska panna 178/3/50 761V-762R 18 Ż Na
11 5 1859 Toporyszcze Helena Glińska Marianówka Leon Zuzanna Myczkowska Benedykt Strutyński i Eleonora Turska ż. Jana, Jan Turski i Ludwika Strutyńska ż. Benedykta 178-03-50 702V-703R 47 Ż DM
21 11 1859 Toporyszcze Elżbieta Iżycka Kisielówka Stefan Marianna Tołokiewicz Benedykt Nowakowski i Apolonia Mieleniewska ż. Aleksandra 178-03-50 715V-716R 109 Ż DM
13 5 1860 Dederkały Piotr Kowalewski Dederkały Wielkie Wawrzyniec Paulina Januszkiewicz Wawrzyniec Schabikowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 8-9 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0005.htm
15 11 1860 Szumbar Leopold Jaśkiewicz Zahajce Apolinary Hermina Witkowska Benedykt Jaśkiewicz, Olga Hakowa ż. Roberta 626 289-290 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0149.htm
4 5 1860 Łabuń Antoni Talimon Dobre Łozy Jan Wiktoria Pieńkowska Maciej Borysowicz i Benedykta Gniewusz 178-03-75 304V-305R 26 Ż DM
25 10 1861 Dederkały Franciszek Sietrawski Dederkały Wielkie Dominik Marcelina Łączewska Karol Dubiecki, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 258-259 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0136.htm
15 10 1861 Białogródka Piotr Jasiński Zielona Jakub Marianna Makadenowicz Sylwester Lipiński i Julia Benedyktów ż. Karola 178-03-76 135V-136R 88 Ż DM
14 4 1861 Połonne Karolina Sokołowska Burtyn Kazimierz Salomea Turowska Benedykt Bobrowski i Małgorzata Żurawska ż. Wawrzyńca 178-03-76 15V-16R 58 Ż DM
13 6 1861 Bazalia Antoni Nowosielski Sorokoduby Ignacy Joanna Lityńska Benedykt Lipiński i Katarzyna Lipińska 17-1-5 18V-19R 69 Ch 36-37 DM
6 10 1862 Dederkały Józefa Włączewska Radoszówka Józef Marianna Malewska Aleksander Malewski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 228-229 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0120.htm
14 6 1862 Starokonstantynów Petronela Kucharska Starokonstantynów Jan Anastazja Zasowska Benedykt Kopczyński i Zofia Bondarenko ż. Pawła 178-03-131 20V-21R 80 Ż DM
29 12 1862 Stepań Zofia Lachowska Soszniki Kajetan Ludwika Pietrołaj Antoni Tuszyński i Eleonora Łozowicka ż. Benedykta 887 269-270 56 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0146.htm
2 6 1863 Szumbar Konstancja Marianna Misiuna Zahajce Kajetan Lucyna Dąbrowska Benedykt Jaśkiewicz, Wincentyna Czetwertyńska wdowa 626 247-8 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0128.htm
15 4 1863 Żytomierz Seweryna Kosobudzka Żytomierz Seweryn Katarzyna Sidorowicz Benedykt Cherchel, Tekla Zielińska, panna 178-3-54 37 108 Ż DG
21 3 1863 Żytomierz Katarzyna Żytomierz NN Petronella Gnidoszewska Nieprawego łoża córka wdowy, Benedykt Cherchel, Katarzyna Kosobudzka 178-3-54 37 109 Ż DG
23 6 1863 Szumsk Jan Jasiński Kąty Tomasz Antonina Sikorska Benedykt Giżycki, Józefa Jasińska ż. Adama 245-1-21 186V-187R 55 R RK
12 2 1863 Białogródka Anna Kozieradzka Zielona Feliks Franciszka Zielińska Kazimierz Omieciński i Benedykta Lipińska ż. Sylwestra 178-03-81 4V-5R 15 Ż DM
21 2 1864 Brody Maciej Tworkowski Suchowola 27 Józef Matrona Kłym Benedykt Szłapak, Konstancja Molińska L 38 DW
14 9 1864 Lachowce Ludwika Wojciechowska Lachowce Jan Joanna Łozińska Benedykt Piotrowski i Marianna Chmielewska wdowa 178-3-146 54V-55R 53 Ż DM
27 12 1864 Lachowce Anastazja Chmielewska Adamówka Mateusz Wincentyna Baranowska Benedykt Piotrowski i Tekla Szeptycka ż. Teodora 178-3-146 83V-84R 1 Ż DM
13 12 1864 Białogródka Jan Kobylański Szarłajówka IN Agnieszka Kobylańska s.panny, Józef Kozłowski i Benedykta Piasecka ż. Józefa 178-03-81 95V-96R 120 Ż DM
30 12 1864 Białogródka Jan Mazur Kuczmanówka Franciszek Agnieszka Benedykt Franciszek Burkowski i Paulina Bukowska ż. Władysława 178-03-81 134V-135R 5 Ż DM
28 12 1865 Dederkały Tomasz Krajewski Dederkały Wielkie Stanisław Franciszka Szymańska Franciszek Andrzejewski, Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 56 175-176 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0092.htm
1 12 1865 Lachowce Józefa Wojciechowska Lachowce Szymon Petronela Żukowska Benedykt Piotrowski i Marianna Waligóra ż. Pawła 178-3-146 102V-103R 56 Ż DM
20 6 1865 Miropol Julianna Sosnowa Kotelanka Jan Anastazja Kołczowa chł. Benedykt Boćwina, żołn. Honorata Bardakowa ż. Jana 178-3-149 57V-58R 52 Ż 113 DW
19 12 1866 Dederkały Jan Łączewski Wołkowce Józef Marianna Malewska Mitrofan Bednarski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 56 155-156 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0082.htm
19 1 1867 Lachowce Franciszek Żukowski Adamówka Antoni Marianna Osiecka Benedykt Piotrowski i Józefa Stefańska ż. Jana 178-3-146 163V-164R 5 Ż DM
19 5 1867 Dederkały Piotr Czerkawski Liski Witalis Karolina Krzyżanowska szl. Benedykt Skrzypkowski, chł. Agnieszka Iwanczuk ż. Dymitra 56 112-113 6 1-41 116V-117R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0060.htm
10 6 1867 Lachowce Antonina Piotrowska Lachowce Franciszek Cecylia Rutkowska Benedykt Piotrowski i Petronela Unolt ż. Kazimierza 178-3-146 169V-170R 22 Ż DM
8 10 1867 Lachowce Antonina Sobolewska Żemielińce Władysław Joanna Brzezicka Benedykt Sobolewski i Anna Nowicka ż. Tadeusza 178-3-146 180V-181R 55 Ż DM
20 3 1867 Ostróg Anna Zielińska Szlachów Michał Zofia Zalewska Stanisław Polkiewicz, Katrzyna Safron ż. Benedykta 654-1-36 58R 1 R MZ
14 1 1868 Kuniów Franciszka Galimska Hucisko Joachim Aniela Piotrowska Benedykt Piątkowski i Marianna Podhorodecka 178-3-78 142V-143R 3 Ż DM
20 1 1868 Lachowce Timofiej Wojciechowski Lachowce Szymon Petronela Żukowska Wincenty Baryszewski i Cecylia Piotrowska ż. Benedykta 178-3-146 204V-205R 3 Ż DM
13 6 1868 Lachowce Antonina Trocyk Lachowce Franciszek Teofila Borzemska Benedykt Żeglicki i Paulina Lech ż. Aleksandra 178-3-146 215V-216R 34 Ż DM
24 11 1868 Lachowce Piotr Turkiewicz Lachowce Józef Karolina Osiecka Benedykt Żeglicki i Józefa Turkiewicz ż. Antoniego 178-3-146 224V-225R 63 Ż DM
7 12 1868 Lachowce Antoni Nowicki Lachowce Ignacy Wiktoria Cajc Benedykt Żeglicki i Julia Tunik ż. Romana 178-3-146 225V-226R 66 Ż DM
14 6 1868 Białogródka Zofia Zinkowska Polachówka Józef Józefa Winiarska Wincenty Brzeziński i Józefa Piasecka ż. Benedykta 178-03-81 356V-357R 55 Ż DM
5 8 1868 Białogródka Maria Mazur Kuczmanówka Franciszek Agnieszka Benedykt Marcin Juszczuk i Magdalena Mazur ż. Andrzeja 178-03-81 361V-362R 75 Ż DM
14 6 1869 Białogródka Aniela Stefańska Hulowce Jan Józefa Dżog ? Benedykt Piotrowski i Józefa Malinowska ż. Eliasza 178-03-81 426V-427R 72 Ż DM
27 8 1869 Białogródka Adam Żukowski Adamówka Antoni Marianna Osiecka Benedykt Piotrowski i Wincentyna Chmielewska 178-03-81 435V-436R 105 Ż DM
6 2 1869 Rzyszczów Teodozja Dorota Marta Lipińska Miedwiedów Oktawian Karolina Rudzka Benedykt Zambrzycki, Genowefa żona Antoniego Proskura, Wladysław Godlewski, Zofia Nepomucka 312-1-96 221 18 m.K KM
2 6 1869 Rzyszczów Władysław Czarkowski Starosz Eliasz Felicja Olszamowska Benedykt Zambrzycki, Franciszka O? 312-1-96 224 30 m.K KM
25 7 1870 Luboml Anna Żur Rymacze Stanisław Katarzyna Krawczuk Benedykt Krawczuk, Agnieszka Tołyż ż. Pawła 313 30-31 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0016.htm
5 3 1871 Jampol Józef Tomaszewski Żemelińce Leon Antonina Sobolewska 1-dw. Benedykt Sobolewski, Anna Bojarska ż. Jana 1-55 75V-76R 11 T
22 8 1871 Luboml Antoni Tatysiuk Ziemlica Onufry Joanna Ławrysiuk Dominik Kuniczuk, Benedykta Jasińska ż. Franciszka 314 46 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0025.htm
9 12 1871 Luboml Antoni Wawrysiuk Binduga Wojciech Marianna Laszuk Kacper Nieczaj, Benedykta Jasińska 314 76 159 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0040.htm
17 12 1871 Rzyszczów Edward Grot de Gortg Mikołajów Mieczysław Maria Witwicka Benedykt Zambrzycki, Brygida Witwicka, ż. Wiktora, Maria Wilczyńska, ż. Kazimierza 312-1-100 379 43 m.K KM
11 12 1871 Białogródka Łucja Sobolewska Książęcin Augustyn Aleksandra Rowinkowska Benedykt Sobolewski i Agnieszka Trawińska ż. Floriana 178-03-84 147V-148R 181 Ż DM
23 12 1871 Białogródka Jan Wachowski Polachowa Józef Michalina Winiarska Tomasz Słomiński i Józefa Piasecka ż. Benedykta 178-03-84 148V-149R 186 Ż DM
12 5 1872 Szumsk Mikołaj Listowski Załuże Andrzej Joanna Siruk chł. Benedykt ciński, Aniela Błażczuk ż. Józefa 0.1-65 11V-12R 43 T
17 7 1873 Gródek Anna Lenga Gródek Franciszek Anna Kińczyk Lenga Mateusz, Lenga Franciszka, ż. Benedykta 179 JZ
7 9 1873 Szumsk Ignacy Błaszczuk Załuże Paweł Aniela Franczuk chrz. 9.09 Benedykt Marciniuk, Aniela Siruk ż. Franciszka 1-226 89V-90R 86 T DM 408
31 7 1873 Białogródka Marcelina Borysławska Kropiwna Tomasz Franciszka Godlewska Marcin Dąbrowski i Sylwestra Lipińska ż. Benedykta 178-03-84 366V-367R 113 Ż DM
4 5 1874 Szumsk Domicela Kasiuba Załuże Jan Antonina Oborska chrz. 5.05 Jan Sopiński, Aniela Błaszczuk ż. Benedykta 1-227 12V-13R 48 T DM 517
14 9 1874 Białogródka Marianna Kustowska Polachowa Wojciech Klementyna Krymska Kasper Zieliński i Józefa Piasecka ż. Benedykta 178-03-84 468V-469R 114 Ż DM
26 12 1875 Dederkały Wiktoria Rowińkowska Sadki NN Agnieszka Bidiuk Jan Rowinkowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 57 205-206 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0114.htm
24 12 1875 Białogródka Marianna Szyszkowska Futor Romanów Józef Domicela Niemirowicz Stanisław Konferowicz i Józefa Piasecka ż. Benedykta 178-03-133 34V-35R 179 Ż DM
7 1 1876 Szumsk Lucyna Giżycka Kąty Józef Aniela Siruk chrz. 7.01 Benedykt Marciniuk, Paulina Oborska ż. Piotra 1-228 1V-2R 3 T DM 584
25 4 1876 Szumsk Adolf Tomczuk Załuże Daniel Maria Listowska chrz. 26.04 Leon Mielniczuk, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 1-228 13V-14R 52 T DM 596
23 10 1876 Szumsk Piotr Milniczuk Kąty Grzegorz Franciszka Marciniuk chrz. 25.10 Benedykt Jasiński, Franciszka Giżycka ż. Tomasza 1-228 28V-29R 117 T DM 611
1 12 1876 Szumsk Franciszek Tomczuk Załuże Łukasz Ludwika Marciniuk chrz. 2.12 Benedykt Marciniuk, Elżbieta Marciniuk z. Józefa 1-228 33V-34R 136 T DM 616
6 12 1876 Szumsk Marianna Marciniuk Załuże Franciszek Anastazja Gęblińska chrz. 8.12 Józef Gębliński, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 1-228 33V-34R 139 T DM 616
16 1 1876 Butowce Klementyna Krasnosielska Wierzbówka Franciszek Zofia Radziszewska Franciszek Szydziński i Katarzyna Dąbrowska ż. Benedykta 17-1-28 2V-3R 7 Ch 5-6 DM
26 1 1878 Kowel Romuald Adrian Józef Janowski Kowel Adrian Aleksander Wilhelm Józefa Felicja Rogozińska Benedykt Klimowicz, Anna Czarnowska wdowa 279 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0006.htm
18 10 1878 Szumsk Karolina Franczuk Załuże Leon Tekla Listowska chrz. 22.10 Benedykt Marciniuk, Apolonia Kasiuba ż. Franciszka 1-230 30V-31R 126 T DM 745
11 2 1878 Butowce Emilia Sałacińska Wierzbówka Marcin Konstancja Goralewicz Adam Sokołowski i Katarzyna Dąbrowska ż. Benedykta 17-1-28 33V-34R 2 Ch 66-67 DM
5 3 1878 Butowce Marcelina Białokur Wierzbówka Michał Antonina Sałacińska Feliks Więckowski i Katarzyna Dąbrowska ż. Benedykta 17-1-28 35V-36R 9 Ch 70-71 DM
4 7 1878 Butowce Paweł Jaskulski Wierzbówka Piotr Filomena Więckowska Michał Białokur i Katarzyna Dąbrowska ż. Benedykta 17-1-28 41V-42R 32 Ch 82-83 DM
21 9 1879 Dederkały Franciszek Żukowski Adamówka Augustyn Marianna Ziebroska Benedykt Piotrowski, Marianna Łukowska ż. Antoniego 57 66-67 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0036.htm
3 6 1879 Szumsk Marcelina Tomczuk Załuże Michał Elżbieta Franczuk Mateusz Tomczuk i Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-226 130V-131R 60 T 449 DM
4 8 1880 Dederkały Dominik Rowieńkowski Sadki Piotr Józefa Brączkowska Benedykt Skrzypkowski, Ludwika Brzączkowska panna 57 21-22 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0012.htm
12 10 1880 Dederkały Wiktoria Górska Unijów, par. Jampol Jan Zofia Hulanicka Józef Dobrowolski, Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 57 23-24 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0013.htm
19 7 1881 Szumsk Magdalena Błaszczuk Załuże Emilian Agnieszka Sopińska chrz. 22.07 Marcin Kasiuba, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-231 21V-22R 81 T DM 813
22 11 1881 Szumsk Mikołaj Błaszczuk Załuże Józef Aniela Siruk chrz. 23.11 Piotr Oborski, Marianna Siruk ż. Piotra, asyt. Benedykt Marciniuk, Barbara B 01-231 36V-37R 147 T DM 828
2 4 1881 Butowce Franciszek Krynicki Wierzbówka Augustyn Petronela Sławecka Benedykt Dąbrowski i Anna Gorecka ż. Piotra 17-1-29 3V-4R 13 Ch 7-8 DM
24 7 1881 Butowce Jakub Dąbrowski Wierzbówka Stefan Katarzyna Zielińska Benedykt Dąbrowski i Anna Gorecka ż. Piotra 17-1-29 5V-6R 25 Ch 11-12 DM
27 7 1881 Butowce Antonina Białokur Wierzbówka Michał Antonina Sałacińska Dominik Więckowski i Katarzyna Dąbrowska ż. Benedykta 17-1-29 6V-7R 26 Ch 13-14 DM
18 12 1882 Szumsk Tomasz Kondratiuk Kruholec Jan Marcelina Walczuk Benedykt Marciniuk, Katarzyna Kowalczuk panna 01-232 325V-326R 146 T
13 5 1882 Olewsk Jan Chmielowski Snowidowska Buda Franciszek Katarzyna Ryszkowska Benedykt Chmielowski, Augustyna Piekarska mężatka 178-3-57 323V-324R 41 Ż
3 11 1883 Luboml Szymon Wojtaszuk Terebejki Mikołaj Anna Stachniuk Jan Wdowicki, Marianna Krawczuk ż. Benedykta 326 72 144 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0040.htm
23 2 1883 Butowce Domicela Sokołowska Wierzbówka Jan Seweryna Wysocka z parafii Trojanowskiej; Stefan Dąbrowski i Katarzyna Dąbrowska ż. Benedykta byłego wachmistrza 17-1-28 55V-56R 18 Ch 109-110 DM
7 3 1883 Butowce Franciszek Dąbrowski Wierzbówka Stefan Katarzyna Żylińska Jan Sokołowski i Katarzyna Dąbrowska ż. Benedykta 17-1-28 56V-57R 24 Ch 111-112 DM
11 11 1883 Butowce Józefa Welbl Wierzbówka Michał Tekla Krasnosielska Franciszek Szedziński i Katarzyna Dąbrowska ż. Benedykta 17-1-28 64V-65R 65 Ch 127-128 DM
31 12 1884 Szumsk Mikołaj Blaszczuk Załuże Franciszek s. Kazimierza Dorota Jasińska Mikołaj Jasiński, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-232 165V-166R 4 T
14 5 1884 Dederkały Antonina Boguszewska Sadki Józef Franciszka Romanowska chrz.15.09.1885 Józef Gordzielewski i Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 1-79 126V-127R 32 T 716 DM
10 1 1885 Szumsk Michalina Jasińska Załuże Leon Lucyna Fedorowicz Józef Krajewski, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-232 166V-167R 10 T
27 11 1885 Szumsk Barbara Adaszyńska Hucisko Horodyskie Józef Marianna Siruk Adam Sińskowski, Katarzyna Supińska ż. Benedykta 01-232 193V-194R 145 T
23 12 1885 Szumsk Adam Błaszczuk Załuże Eliasz Agnieszka Ludwik Michalczuk, Marianna Marciniuk ż. Benedykta 01-232 197V-198R 160 T
27 9 1887 Szumsk Karolina Kasiuba Jan Antonina Oborska Załuże Jan Sopiński i Anna Marciniuk ż. Benedykta 01-232 108V-109R 134 DM 976 T
24 1 1887 Dederkały Helena Rowińkowska Sadki Piotr Józefa Brączkowska Franciszek Ostrowski i Barbara Skrzypkowska ż. Benedykta 1-81 72V-73R 7 T DM 971
1 8 1887 Dederkały Antonina Kwiatkowska Pototurów Kajetan Marianna Mazurek Benedykt Pachomak i Antonina Makowska wdowa 1-81 78V-79R 25 T DM 977
30 8 1888 Luboml Marianna Stachniuk Terebejki Stanisław Józefa Koguciuk Wojciech Krawczuk, Marianna Krawczuk ż. Benedykta 331 52 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0027.htm
21 8 1889 Szumsk Mikołaj Kondratiuk Kruholec Jan Marcelina Kowalska Benedykt Marciniuk i Wiktoria Denisiuk ż. Teodora 01-232 25V-26R 121 T 891 DM
27 1 1890 Luboml Anastazy Krawczuk Terebejki Mikołaj Karolina Błaszczuk Benedykt Krawczuk, Anna Kozieł ż. Piotra 333 8 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0005.htm
17 6 1891 Gródek Marceli Słobodzian Gródek Józef s. Łukasza Rozalia Koszałko Czernecki Benedykt, Burtak Anastazja, ż. Wojciecha 172 JZ
14 2 1892 Ostróg Rużena (Růžena) Gajek Hajek Jadwinin Jan Katarzyna Razdira Benedykt Prykot, Filomena Koworzyk 654-1-121 2V-3R 47 R 170918 DW
10 8 1893 Gródek Franciszka Kopyciak Gródek Michał s. Stanisława Anna Bukowska Bukowski Franciszek, Czernecka Katarzyna ż. Benedykta 192 JZ
28 11 1893 Luboml Michał Kupracz Kąty Marek Tekla Biluk Sylwester Sawosz, Tekla Biluk ż. Benedykta 336 76 149 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0039.htm
30 3 1893 Łanowce Adam Górski Napadówka