Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 964 wyników dla: Karp

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
21 1 1799 Lubar Szymon Karpowski 3 Pedynki łacina, rodzice: Jan, Anna 178-49-3 624R Ż Mg
9 1 1811 Złoczów Katarzyna Karpowa 30 Jelechowice 1543L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201543/pages/PL_1_301_1543_0002.htm
3 4 1817 Krzemieniec Katarzyna Hładka 25 Krzemieniec z Karpowiczów, wd. Bazyli, c. Aleksandra, s. Maksym, 299 58 -59 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0033.htm
11 3 1820 Krzemieniec Urszula Białkowska 63 Folwarki Wielkie 1-v Karpińska, pozostał wdowiec 299 101 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
2 8 1820 Krzemieniec Michał Romanowski 2 Krzemieniec s. Karpa i Katarzyny Jarockiej 299 104 63 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0057.htm
6 2 1821 Krzemieniec Marianna Karpińska 80 Krzemieniec wdowa 299 110 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0060.htm
10 1 1821 Dubno Ewa Karpińska 3,5 Warkowicze c. Jana i Marianny 65 6 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0004.htm
3 3 1821 Dubno Eleonora Karpińska 12 dni Nahorany c. Piotra i Elżbiety, szlachta 65 8 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
27 3 1821 Dubno Elżbieta Karpińska 33 Nahorany szlachcianka 65 9 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
18 1 1823 Krzemieniec Marcin Romanowski 15 Krzemieniec s. Karpa i Katarzyny 299 150 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0081.htm
3 2 1824 Kuniów Katarzyna Grabowska 1/365 Radohoszcze Małe c. szl. Jana i Petroneli z Karpińskich 297-1-086 65R Ł
15 7 1825 Krzemieniec Marianna Karpińska 33/52 Nowosiółki c. Tomasza i Tekli 299 218 94 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0115.htm
7 5 1827 Turzysk Józefa Karpowicz 2 Sielec c. Pawla i Marianny z Dąbrowskich 843 366 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0202.htm
10 3 1827 Turzysk Józef Karpowicz 2 Sielec s. Pawla i Marianny z Dąbrowskich 843 365 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0201.htm
19 1 1827 Torczyn Piotruszewska 79 Chorochoryn z d. Miłecka, 1.v. Karpińska, wlm., chorążyna, wdowa, córka Helena z Karpińskich Mianowska 813 51 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0052.htm
1 2 1827 Sokul Jan Chryzostom Chrzanowski 5/365 Nawoz rodzice: ur. Polikarp i Balbina z domu Nielipowicz, tymczasowo w parafii Sokulskiej mieszkający 813 83 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
17 8 1827 Dederkały Franciszek Karpiński 17 Radoszówka z wypadku postrzelenia, kawaler wolnego stanu, parafianin jampolski 01-6 2R 19 T 838 DM
18 3 1827 Białogródka Stefan Karpiński 70 Białogródka ur., żona Marianna z Bileckich, synowie Stanisław, Ignacy i Ksawery, córka Rozalia 178-03-93 68R 17 Ż DM
3 12 1827 Teofilpol Marianna Nawrocka 6 Korowie c. ur. Jana i Marianny z Karpińskich 178-3-93 345V 46 Ż DM
30 3 1829 Kołki Andrzej Karpiński 39 Trościaniec poz. ż. Praxedę z Kolędów, s. Ignacego, 4c. Mariannę, Franciszkę, Zofię, Józefę; poch: 01.04. 815 114 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
17 5 1829 Kołki Franciszka Karpińska 5 Trościaniec c. Andrzeja i Praxedy z Kolędów; poch: 18.05. 815 114 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
11 6 1829 Łuck Prakseda Karpowska 38 Kopcza wd. Tychon, s. Józef, Jan, c. Ludwika, Helena 815 37 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0037.htm
25 1 1829 Krzemieniec Michał Potelnicki 1,5 Krzemieniec s. sław. Antoniego i Heleny z Karpiów 01-7 61R 415 T 929 DM
25 11 1829 Krzemieniec Teodora Nicowska 50 Szpikołosy szl., z Karpińskich, mąż Wojciech 01-7 73R 536 T 941 DM
3 3 1830 Bucyń Jan Aleksandrow 20 Boża Wola pracowity, żona Maria z Karpuków 28 8 2 0
1 3 1830 Radziwiłłów Marianna Karabat 4 Radziwiłłów c. Mikołaja i Rozalii Karpińskiej 816 193 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0197.htm
1 8 1830 Białogródka Wiktor Karpińskich 20/52 Białogródka s. ur. Stanisława i Zofii z Borkowskich 178-03-96 81V 45 Ż DM
16 8 1830 Białogródka Jan Borkowski 14/52 Białogródka s. Franciszka i Rozalii z Karpińskich 178-03-96 82R 50 Ż DM
1 12 1830 Białogródka Marianna Karpińska 70 Białogródka ur., z Bieleckich, wdowa po Stefanie 178-03-96 85R 73 Ż DM
7 11 1830 Lachowce Michał Małecki 42 Daniłówka ur., żona Marianna z Karpińskich, córki Wincenta i Katarzyna 171-1-3 122R 74 R DM
8 4 1831 Turzysk Katarzyna Karpińska 40 Turzysk mąż Łukasz, s. Adam, Walenty, Feliks, c. Elżbieta 846 241R 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
17 5 1831 Ołyka Józef Karpiński 11/52 Ołyka Jana i Katarzyny z Buchajewskich 817 320 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
24 6 1831 Ołyka Antoni Bączkowski 77 Tuszebin żona Brygida z Karpińskich, synowie Norbert i Erazm, córka Regina za Joachimem Świetojańskim 817 321 45 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
17 4 1831 Sokul Mikołaj Sobkowski 3 Sokul rodzice: pr. Michał i Julianna z domu Karpiuk 817 45R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0047.htm
27 6 1831 Ptycza Tekla Kolędyńska 22 Stołpiec z d. Karpiuk, mąż Kondrat Kolendyński mielnik, druga małżonka 817 242V 32 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0250.htm
17 3 1831 Luboml Anastazja Romańczuk 60 Jagodzin ur. Karpiuk 846 311R 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0305.htm
25 4 1831 Krzemieniec Franciszek Karpiński 42 Rudka ur., żona Julianna z Słotwińskich, syn Jan i córka Marianna 01-7 101R 83 T 969 DM
12 6 1831 Ostróg Karol Karpowicz 8/12 Płużne rodzice Franciszek i Eleonora zd Stasiewicz 1-171-4 28R 116 R MZ
30 9 1831 Ostróg Aleksander Karpiński 3/365 Ostróg nieślubne dziecko Aleksandra Kaniewskiego i Zofii Karpińskiej 1-171-4 31R 152 R MZ
18 2 1832 Turzysk Aleksander Skorobczuk 2 Radowicze s. Jana i Marii z Karpów 847 650 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
29 3 1832 Radziwiłłów Mikołaj Karabat 36 Radziwiłłów żona Rozalia z Karpińskich, syn Tomasz 818 290a 8 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0297.htm
18 1 1832 Włodzimierz Ignacy Bobrowski Włodzimierz sław., żona Marianna z Karpiuków, syn Jan, córka Marianna 847 48 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0026.htm
7 6 1832 Sokul Józef Iwanowski 3 Sokul rodzice: sł. Bazyli i Magdalena z domu Karpinska 818 47V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
3 7 1832 Ostrówki Jan Winnicki 15/365 Równo r. Józef, Marianna Karp 545 60 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0031.htm
22 4 1832 Białogródka Ludwik Karpiński 0,5 Białogródka s. ur. Stanisława i Zofii z Burkowskich 178-03-98 67R 35 Ż DM
26 12 1832 Białogródka Dominik Bórkowski 16/12 Białogródka s. Franciszka i Rozalii z Karpińskich 178-03-98 70V 87 Ż DM
25 4 1833 Radziwiłłów Magdalena Karpińska 37 Radziwiłłów mąż Dmitr 819 253a 12 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0262.htm
3 3 1833 Sokul Szymon Karpinski 66 Janówka żona Aleksandra z domu Baginska, dzieci: Marcin, Franciszek, Jędrzej, Tekla, Anna 819 45R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0046.htm
8 3 1833 Sokul Aleksandra Karpinska 46 Janówka wdowa, mąż ś.p. Szymon Karpinski, dzieci: Marcin, Franciszek, Jędrzej, Tekla, Anna 819 45V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0047.htm
5 4 1833 Dąbrowica Eufrozyna Cynacewicz 6 Jasieniec r: Grzegorz i Aniela z Karpowiczów; poch: 06.04. 819 108 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0114.htm
14 8 1833 Krzywin Eleonora Karpowicz 27 Krzywin Ur., mąż Franciszek, syn Grzegorz Józef, mieszkała w Płużnem, par. Ostróg 171-1-6 49V 26 R Mg
8 1 1834 Dederkały Ewa Iwaniuk 30 Szkrobotówka c. pracowitego Karpa i Priśli 01-6 22V 1 T 859 DM
19 9 1834 Ołyka Katarzyna Karpińska 26 Ołyka z Buhajewskich, mąż Jan Karpiński, syn Konstanty 820 135 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0139.htm
21 4 1834 Ptycza Władysław Karpiński 1,5 Mykitycze rodzice: ur. Jan i Paulina z d. Szymańska 820 238V 32 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0243.htm
11 2 1834 Ptycza Anastazja Karpiuk 1/52 Stołpiec c. pr. Bazylego i Ludwiki z Świętodzielskich 820 237V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0242.htm
18 9 1834 Dąbrowica Józef Karpiński 1 Jasieniec r: Teodor i Agnieszka z Krasowskich; poch; 20.09. 820 101 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0105.htm
14 9 1834 Krzywin Grzegorz Karpowicz 1,5 Płużne, par. Ostróg syn Ur. Franciszka i Eleonory ze Stasiewiczów 171-1-7 57R 21 R Mg
18 11 1834 Ostróg Teresa Karpińska 1 Chotenn córka Stanisława i Ewy zd Krzystyniec 171-1-7 41R 88 R MZ 8719
28 11 1834 Białogródka Faustyna Karpińska 10/365 Białogródka c. nieślubna Aleksandry Karpińskiej wolnego stanu 171-1-100 101R 90 Ż DM
30 11 1834 Białogródka Tomasz Karpiński 14/365 Białogródka bliźniak Faustyny, s. nieślubny Aleksandry Karpińskiej 171-1-100 101R 91 Ż DM
13 12 1835 Radziwiłłów Lucjanna Karpińska 3 Radziwiłłów córka Heleny z d. Karpińska 821 244 35 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0246.htm
15 10 1835 Łuck Stanisław Kwiatkowski 2 Podhajce s. Jana i Marianny Karpowskiej 373 101 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0054.htm
28 10 1835 Łuck Wawrzyniec Mianowski 65 Łuck Adwokat łucki, wd. Helena Karpińska, s. Felicjan, c. Klara 373 102 72 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0055.htm
21 9 1835 Krzemieniec Zofia Karpińska 89 Krzemieniec sławetna, córka Salomea 01-8 62R 80 T 1094 DM
4 11 1835 Lachowce Elżbieta Karpińska 25 Książęcin ur., z Koryszewskich, mąż Piotr 171-1-8 124V 61 R DM
1 11 1836 Hołoby Natalia Karp 75 Rajmiasto wdowa 851 194V/378 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0210.htm
6 11 1836 Ptycza Jan Karpinski 34 żona odnodworka Paulina z d. Szymańska, dzieci: Dominik, Jan 822 232R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0241.htm
2 3 1836 Białogródka Karol Karpiński 3 Białogródka c. 1-dw. Stanisława i Zofii z Burkowskich 178-03-106 140V 23 Ż DM
2 7 1836 Białogródka Honorata Karpińska 35 Szarłajówka 1-dw., z Grockich, mąż Karol, synowie Stefan i Tomasz, córka Julianna 178-03-106 143R 43 Ż DM
29 3 1836 Równe Jan Karpowicz 45 Złotyjów ur., ekonom wsi Ztotyjowa, wolnego stanu parafianin 171-1-9 131R 9 R DM
20 11 1837 Jałowicze Jan Karpiński 19 Worsuń s. Franciszka i Julianny Słotwińskiej 823 284 V 15 ZP 0
14 9 1837 Radziwiłłów Marianna Iwanow 4 Buhajówka córka Polikarpa i Klary z d. Michałowska 823 259 32 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0292.htm
5 10 1837 Radziwiłłów Teresa Karpińska 52 Radziwiłłów wdowa 823 260 36 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0293.htm
20 12 1837 Sokul Dionizy Iwanowski 10/365 Sokul nieślubny syn, matka Magdalena Iwanowska z domu Karpińska 823 60V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0065.htm
13 9 1837 Krzemieniec Łukasz Karpowicz 1 Wesołówka z pracowitych 01-11 54V 77 T 200 DM
11 1 1837 Szumsk Marianna Smoleyczuk Smolejczuk 36 Sadeczki z suchot, pr., zd. Kaczuk, mąż Karp, dziecko: Joachim 245-1-11 492V 5 R RK
24 7 1837 Ostróg Franciszka Karpińska 20/52 Choteń c. Józefa i Marianny Janickiej 171-1-10 41R 70 R DM
4 9 1837 Ostróg Agnieszka Karpińska 28 Choteń mąż Franciszek, syn Michał, córki Prakseda, Honorata i Marianna 171-1-10 42R 76 R DM
1 12 1837 Ostróg Marianna Karpińska 7/12 Choteń c. Franciszka i Agnieszki z Kaczyńskich 171-1-10 44V 98 R DM
26 11 1837 Białogródka Anna Karpińska 31 Kropiwna 1-dw., z Szepańskich [Szeptyckich], mąż Kazimierz, synowie Mikołaj i Stefan 178-03-108 177V 105 Ż DM
16 7 1838 Lachowce Feliks Karpiński 2 Bisówka s. Piotra i Anieli Kobierskiej 117 V 31 ZP 0
3 5 1838 Turzysk Marianna Karpińska 84 Turzysk z Bieleckich, wdowa po Janie, dawno potomstwa pozbawiona 714 18 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0012.htm
26 11 1838 Wiszenki Anna Karpińska 20 Wiszenki zmarli r: Konrad i Marianna z Prusów; poch: 29.11. 824 57a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0058.htm
24 3 1838 Ostróg Franciszek Karpiński 4/52 Choteń s. Józefa i Marianny z Janickich 171-1-11 36V 49 R DM
28 3 1838 Ostróg Tomasz Jabłoński Hrozów s. Mateusza i Marianny z Karpińskich 171-1-11 36V 50 R DM
30 9 1838 Ostróg Józef Karpiński 85 Choteń żona Marianna z Janickich, syn Jan 171-1-11 43R 104 R DM
25 1 1839 Lachowce Feliks Karpiński 2 Bisówka s. Piotra i Anieli z Kobierskich 879 83 R 6
23 1 1839 Berezne Marianna Karpińska 100 Rudnia Druchowska z Kuryatów, wdowa po Mikicie, synowie Joachim i Łukasz, córki Eudokia i Wiktoria 879 222 V 5
19 5 1839 Turzysk Wawrzyniec Polonczewski 70 Turzysk wdowiec po Agnieszce z Karpińskich, c. Katarzyna, Julia, Joanna 715 22 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0014.htm
27 9 1839 Przewały Wojciech Semeniuk 3/12 Ochotniki s. Marcina i Marianny z Skarpiewskich 854 676 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0384.htm
13 1 1839 Luboml Sydor Ptasznik 12 Luboml r. Karp, Barbara 854 623 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0354.htm
19 9 1839 Białogródka Ksawery Karpiński 9/12 Kropiwna s. 1-dw. Kazimierza i Julianny z Niedaszkowskich 178-3-112 144R 61 Ż DM
13 10 1840 Tajkury Tekla Karpińska 56 Podliski z Glińskich, mąż Eliasz, syn Gabryel 880 44 V 13
1 1 1840 Lachowce Marcin Szatkowski 45 Kornica żona Katarzyna z Karpińskich, syn Adam, córka Marianna 880 80 R 1
28 3 1840 Turzysk Walenty Karpiński 18 Turzysk s. Łukasza i Katarzyny z Mazurkiewiczów 716 10 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0007.htm
31 3 1840 Radziwiłłów Aleksander Karpiński 1/52 Radziwiłłów syn Heleny Karpińskiej 826 249 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0251.htm
25 11 1840 Wiszenki Józef Karpiński 84 Wiszenki poz. ż. Krystynę z Korzewskich; poch: 28.11. 826 90a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0091.htm
5 5 1840 Korzec Małgorzata Karpow 33 Duplinki z domu Miładowska, wdowa 871 175 52 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0092.htm
26 12 1840 Sielec Jan Nepomucen Baranowski 0,5 Biskupicze Ruskie s. w.ż. Piotra i Ewy z Karpińskich 573 14 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0009.htm
20 3 1841 Ostróg Rozalia Kossowska 4 Balarka Choteńska c. Jana i Julianny z Karpińskich R 22 R 28 0
20 3 1841 Ostróg Karol Kossowska 6/12 Balarka Choteńska s. Jana i Julianny z Karpińskich R 22 V 29 0
21 11 1841 Łysin Tomasz Zaborowski 50 Kniahinin ur., żona Antonina z Górskich, syn Polikarp, córki Sotera i Wiktoria zamężna 827 191R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0194.htm
13 12 1841 Łysin Maria Dzedzeruk 1 Łysin c. Karpa i Domicelli 827 191V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0195.htm
19 2 1841 Wiszenki Krystyna Karpiuk 69 Wiszenki z Korzeniowskich; "w" 827 77 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0079.htm
11 8 1841 Nowogród Wołyński Dominika Kuczerowa 2 Nowogród Wołyński c. żołn. Karpa i Ewy z Kunickich 872 103 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0056.htm
16 2 1842 Ostróg Piotr Karpiński 2 Balarka Choteńska s. Józefa i Maryanny z Janickich 881 35 R 24
28 1 1842 Krzywin Tomasz Oborycki 1/12 Baranie s. Józefa i Ludwiki z Karpowskich 881 82 R 1
26 8 1842 Międzyrzec Marceli Żukowski 2 Boczanica s. Marcina i Eufrozyny z Karpińskich 881 186 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0194.htm
21 8 1842 Międzyrzec Joanna Żukowska 3/12 Boczanica c. Marcina i Eufrozyny z Karpińskich 881 185 V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0194.htm
10 9 1842 Sielec Teresa Karpińska 80 Sielec w.ż., mąż Wojciech, córki Ewa, Klara, Marianna i Julia 574 12 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20574/pages/PL_1_436_574_0009.htm
8 3 1842 Ptycza Antonina Karpińska 75 Mykitycze odnodworka wdowa z d. Dziwulska, potomstwa żadnego nie zostawiła 828 109V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0112.htm
11 7 1842 Berezne Anna Lisowska 2/12 Rudnia Druchowska c. Adama i Łucji z Karpińskich 881 277 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
20 1 1843 Ostróg Franciszek Karpiński 50 Balarka Choteńska żona Agnieszka z Zalewskich, synowie Michał, Jan i Stanisław, córki Prakseda i Honorata 882 25 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0026.htm
15 1 1843 Ostróg Kazimierz Karpiński 28 Ostróg bezżenny 882 24 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0026.htm
10 1 1843 Ostróg Marianna Karpińska 4 Balarka Choteńska c. Stanisława i Ewy z Frolów 882 24 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0026.htm
10 1 1843 Niewirków Marianna Karpowicz 4 Niewirków c. Wincentego i Pawliny z Bińkowskich 882 257 R 3
4 4 1843 Swojczów Paweł Uleryk 19 Dominopol s. prac. Jana i Petroneli z Karpińskich 605 20 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0012.htm
10 10 1843 Ptycza Aleksandra Karpiuk 70 Stołpiec pr. wdowa, potomstwa żadnego nie zostawiła 829 107R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0117.htm
3 12 1843 Ostróg Karol Kosowski 2 Balarka Choteńska s. Jana i Julianny z Karpińskich 882 32 R 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0033.htm
1 5 1844 Szumbar Jan Chornicki 53 Szumbar żona Małgorzata z Karpińskich 625 238 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0126.htm
22 6 1845 Kisielin Jan Wojciechowski 2/12 Swinarzyn r: Karol i Anna z Karpińskich; poch: 23.06. 860 333 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0176.htm
15 1 1845 Krzywin Antoni Karpiński 18 Lazaret 884 67 2 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0069.htm
21 5 1845 Ptycza Julianna Karpińska 59 Budy Białogródeckie odnodworka wdowa, z d. Tryniszewska, mąż ś.p. Franciszek Karpiński, dziecko: Marianna 831 265R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0271.htm
1 9 1845 Ostróg Dionizy Karpiński 70 Storonicze wdowa Odnodworka Anastazja zd Aleksandrowicz, s. Benedykt 884 55R 79 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0057.htm
8 12 1845 Ostróg Elżbieta Karpińska 25 Hulcza z suchot, zd Śliwińska, wdowiec Odnodworzec Antoni, c. Marianna, Aniela 884 59R 102 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0061.htm
3 6 1845 Butowce Tomasz Jezierski 5/12 Wierzbówka s. ur. Mikołaja i Wiktorii z Karpińskich 178-3-113 212V 30 Ż DM
18 6 1845 Butowce Balbina Karpińska 30 Czerniatyn 1-dw., wdowa, potomstwa nie pozostawiła 178-3-113 213R 33 Ż DM
20 1 1846 Białogródka Józef Karpiński 1/52 Krzyworudka s. 1-dw. Stefana i Antoniny z Zachorskich 178-03-115 149R 3 Ż DM
11 3 1846 Białogródka Tekla Karpińska 18 Białogródka panna, córka Stanisława i Zofii Borkowskiej 178-03-115 150V 19 Ż DM
13 3 1846 Białogródka Stanisław s. Stefana Karpiński 47 Białogródka 1-dw., żona Zofia Borkowska c. Ignacego, syn Jan wzięty do wojska 178-03-115 151R 20 Ż DM
11 7 1846 Białogródka Zofia Karpińska 48 Białogródka 1-dw., z Borkowskich c. Ignacego, wdowa po Stanisławie, syn Jan wzięty do wojska, córka Marianna po mężu Grudniewska 178-03-115 154R 54 Ż DM
21 9 1847 Kisielin Maciej Karpiuk 37 Babie stanu wolnego; poch: 23.09. 862 258 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0138.htm
24 11 1847 Ostróg Antoni Chomicz 3 Choteń s. 1-dw. Jana i Tekli z Karpińskich 171-1-13 45V 121 R DM
31 1 1847 Białogródka Anna Karpińska 1 Szarłajówka c. 1-dw. Pawła i Zofii z Kustowskich 178-3-116 120V 7 Ż DM
5 4 1847 Białogródka Kazimierz Karpiński 38 Kropiwna 1-dw., s. Sylwestra, żona Julianna z Niedaszkowskich, synowie Mikołaj, Stefan, Grzegorz i Antoni, córka Tekla 178-3-116 123V 30 Ż DM
12 5 1847 Białogródka Antoni Karpiński 61 Białogródka 1-dw., s. Aleksandra, wdowiec po Mariannie z Górskich c. Jana, córki Marianna i Aleksandra 178-3-116 124V 39 Ż DM
3 8 1848 Torczyn Leontyna Karpińska 2/12 Torczyn c. 1-dw. Józefa 635 36 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0020.htm
22 8 1848 Zasław św. Józefa Franciszka Wasilkowska 10 Sulżyn od cholery, c. chł. Macieja i Tekli z Karpińskich 178-3-117 75R 133 Ż
29 12 1848 Zasław św. Józefa Piotr Wasilewski 0,5 Sulżyn s. chł. Macieja s. Józefa i Tekli z Karpińskich c. Pawła 178-3-117 93V 210 Ż
20 2 1848 Ostróg Michał Karpowicz 40 Białotyń 1-dw., żona Tekla z Górskich, syn Antoni i córka Michalina 171-1-14 34R 33 R DM
3 3 1848 Ostróg Stanisław Karpiński 60 Choteń 1-dw., żona Ewa, syn Marcin, córki Teofila, Katarzyna, Antonina i Anna 171-1-14 34V 36 R DM
8 3 1848 Ostróg Mikołaj Karpowicz 76 Milatyn wdowiec, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-14 34V 37 R DM
9 2 1848 Białogródka Antonina Karpińska 2 Kropiwna c. 1-dw. Kazimierza i Julianny z Niedaszkowskich 178-3-117 158R 25 Ż DM
25 7 1848 Białogródka Franciszek Borkowski [Burkowski] 60 Białogródka epidemia cholery, 1-dw., żona Rozalia z Karpińskich, synowie Grzegorz, Józef, Wincenty, Joachim i Maciej, córki Maria, Agata i Konstancja 178-3-117 167V 84 Ż DM
7 1 1849 Korytnica Marianna Dzwonniczuk 60 Wólka Wybranicka z Karpińskich, mąż Jan 222 33 3 0
18 1 1850 Łuck Stefan Trębicki 38 Podhajce odnodworzec, żona Kamila, syn Polikarp, córka Ewelina 835 38 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0021.htm
4 10 1850 Katerburg Feliks Gniewkowski 4 Piszczatyńce s. Sylwestra i Anny z Karpowiczów 202 326 26
10 10 1850 Kowel Teodor Karpowicz 50 Biełaszów sadownik, żona Domicella z Mężykowskich, syn Ludwik Roch, córka Eleonora 253 47 41 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0025.htm
3 8 1850 Horochów Stanisław Lachowski 12 Horochów s. miesz. Józefa i Katarzyny z Karpowiczów 88 69 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0036.htm
8 3 1851 Korytnica Karolina Nesterowicz 2 Wydranica c. Andrzeja i Agnieszki z Karpysiuków 223 28 8 0
24 2 1851 Korytnica Feliks Kosiński 1 Kładniów s. Jana i Franciszki z Karpińskich 223 28 6 0
13 4 1853 Szumsk Jan Łopuszański 3 Waśkowce s. Wojciecha i Tekli z Karpuszewskich 878 253 24
10 7 1854 Krzemieniec Karolina Niwkowska 5 Szpikołosy c. szer. rez. Wincentegi i Anny z Karpowiczów 0.1-26 52R 52 T
7 12 1854 Krzemieniec Anna Pacewicz 80 Krzemieniec wdowa po Karpie, syn Paweł, córka Apolonia 0.1-26 58R 87 T
5 6 1854 Nieświcz Jan Domaradzki 13 Ławrów s. 1-dw. Karola i Marii z Karpińskich 449 32 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0018.htm
2 5 1855 Ołyka Tekla Bieńkowska 73 Satyjów z d. Molska, Wlm., wdowa po Andrzeju, synowie Brunon i Edward, córki Antonina Sosnowska, Paulina Karpowicz i Julia panna 479 50 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0027.htm
7 12 1855 Kowel Brygida Jedrzyjewska 61 Kowel żołnierka, z Karpowiczów, mąż Józef, córki Franciszka, Anna, Marianna i Józefa 257 201 343 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0106.htm
4 8 1855 Krzemieniec Sylwester Gniewkowski 15 Wesołówka s. szer. Wincentego i Anny z d. Karpowicz 0.1-27 48V 81 T
27 1 1855 Wiszenki Tekla Wachowska 58 Wiszenki z Karpińskich, w.ż., wdowa, syn Jan, córki Marianna i Waleria 777 37 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0020.htm
1 6 1855 Białogródka Józef Karpiński 9/12 Ledzianka s. 1-dw. Ignacego i Marianny z Pikulskich 178-03-123 539R 65 Ż DM 0
19 12 1856 Wiszenki Franciszka Nowicka 70 Zostawiła męża Jana, s. Franciszek, Jan, Stefa, Polikarp, c. Józefę, Antoninę 22-1-160 156 21 Łuck 0
3 4 1856 Korytnica Antoni Kosiński 5 Kładniów s. sołtysów Jana i Franciszki z Karpińskich 228 24 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0014.htm
1 5 1856 Krzemieniec Apolonia Gęsiorowska 3 Wesołówka c. chł. Eliasza i mariannyz Karpowiczów 0.1-28 57V 43 T
19 10 1856 Krzemieniec Henryk Karpiński 1 Krzemieniec s. 1-dw. Karola i Marianny z d. Malaszewicz 0.1-28 63V 81 T
13 3 1856 Białogródka Karol Karpiński 62 Krzyworudka 1-dw., żona Marianna, syn Stefan, córki Aleksandra i Tekla 178-03-124 606V 21 Ż DM
13 4 1857 Krzemieniec Helena Karpińska 15 Krzemieniec c. Karola i Anny z Matusiewiczów 0.1-29 59V 27 T
23 9 1857 Ostropol Marianna Segen 18 Charkowce c. 1-dw. Michała i Katarzyny z Karpińskich 178-3-73 334V 25 Ż DM
7 2 1858 Torczyn Ewa Karpińska 58 Chorochoryn z Myckiewskich, wdowa 644 47-48 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0025.htm
30 6 1858 Wiszenki Feliks Zaręba 47 las jezierski z Majdanu Jezierskiego, s. 1-dw. Jakuba i Marii, żona Maria z Boreckich, synowie Julian i Polikarp 780 56 15 839 322 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0030.htm
12 3 1858 Krzemieniec Antoni Karpowicz 80 Wesołówka em. szeregowy, żona Katarzyna z d. Lenartowicz, córka Anna 0.1-30 50R 30 T
27 9 1859 Turzysk Łukasz Karpiński 80 Turzysk wdowiec 731 28 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0015.htm
26 9 1859 Lachowce Anna Solim 27 Lachowce chł., z Dacyków, mąż Polikarpa, synowie Bazyli i Walery 886 203 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0106.htm
2 4 1860 Krupiec Roman Zagorodni 37 Budy Poczajowskie chł., żona Anna z Jabłońskich, synowie Eliasz, Polikarp, Wincenty i Józef 841 107 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0059.htm
6 2 1860 Łuck Katarzyna Kuwiczyńska 62 Kuczkarowiec z Karpińskich, córka Eleonora po mężu Wielobycka 841 426 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0235.htm
6 1 1860 Łysin Mikołaj Zaborowski 4 Wołkowyje s. szl. Polikarpa i Wiktorii z Starczewskich 841 206 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0114.htm
22 11 1862 Brody Joanna Karpińska 5/12 Suchowola 11 c. Tomasza i Ewy L 103V
31 3 1863 Żytomierz Bazyli Szatulski 54 Żytomierz z wrzodów, obywatel, zostawił żonę Petronellę z Karpinskich, synów Pawła i Teodora oraz córki Mariannę i Krystynę 178-3-54 130R 97 Ż DG
17 4 1863 Żytomierz Aleksander Niewieski 92 Berezowka z gorączki durowej, dw., zostawił żonę Annę z Karpińskich, syna Dominika i córkę Marciannę 178-3-54 131V 117 Ż DG
5 6 1863 Żytomierz Polikarp Wygowski 3 Żytomierz z zapalenia płuc, syn Polikarpa i Wincentyny z Kowalskich 178-3-54 134R 151 Ż DG
26 12 1863 Lachowce Józef Karpiński 40 Załuże 1-dw., żona Józefa z Turzańskich 178-3-146 39V 58 Ż DM
3 5 1864 Wiszenki Aleksander Juchnicki 59 Smerdyn szlachcic, żona Paulina z Żochowskich, synowie Jan, Polikarp i Bazyli, córka Aleksandra 784 50 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0026.htm
18 5 1865 Lachowce Józefa Karpińska 50 Hulowce 1-dw., wdowa, synowie Antoni i Wincenty, córki Monika, Małgorzata i Franciszka 178-3-146 118V 22 Ż DM
11 8 1865 Żytomierz Marianna Karpowicz 75 Żytomierz ze starości, dw., wdowa, zostawiła syna Karola 178-3-61 150V 185 Ż DG
28 11 1866 Białogródka Konstancja Karpińska 30 Białogródka z Buderackich, wdowa, syn Michał i córka Aleksandra 178-03-81 262R 89 Ż DM
9 6 1867 Krzemieniec Joanna Karpiuk 2,5/12 Krzemieniec od suchot, c, NN i wiśniowieckiej mieszcz. Teresy 426-1-41 44V-45R 45 T 507
1 4 1869 Kowel Kazimierz kakowski 62 Kowel mieszcz., żona Maryśka z d. Karpowicz, dzieci z 1-go małż. Grzegorz, Dominika i Jaryna, z 2-go Ignacy i Jakub 270 40 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20270/pages/PL_1_436_270_0022.htm
26 12 1869 Białogródka Piotr Karpiński 2/12 Sieniutki s. 1-dw. Jana i Marianny Koryckiej 178-03-81 487V 85 Ż DM
2 11 1871 Łanowce Eliasz Medecki 3/12 Łysogórka c. szl. Jana i Ludwiki z Karpińskich 1-55 151V 17 T
16 1 1871 Horochów Antoni Malicki 66 Horochów mieszczanin, żona Elżbieta z Karpińskich, syn Stanisław 107 63 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20107/pages/PL_1_436_107_0035.htm
25 1 1872 Radziwiłłów Joanna Zahorodnia 5/52 Budy c. Polikarpa i Domiceli z Żyluków 1-60 20 V 9 T 0
12 4 1872 Łanowce Franciszek Medecki 4 Łysogórka s. szl. Jana i Ludwiki z Karpińskich 1-57 20V 7 T
21 7 1873 Radziwiłłów Helena Karpińska 60 Radziwiłłów chłopka, panna 1-67 83 V 31 T
20 9 1874 Torczyn Bronisław Suchodolski 0,5 Torczyn s. Józefa i Henryki z Karpińskich 660 69 42 DW
13 12 1874 Kowel Kazimierz Karpika 26 Kowel niezdolny do służby szeregowy Tyfliskiego Pułku Grenadierów 275 69 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0037.htm
17 6 1878 Torczyn Wiktoria Suchodolska 1 Torczyn c. Józefa i Henryki z Karpińskich 664 46 20 0
14 10 1878 Horochów Józef Karpacz 7 Nowosiółki Czeskie s. Czechów Jana i Franciszki z Capów 114 86 47 0
18 6 1881 Torczyn Augustyna Karpińska 5 Chorochoryń c. Katarzyny 667 60 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0029.htm
18 4 1883 Kuniów Klementyna Karpińska 24 Martyń z Ziembickich, mąż Józef, syn Teofil i córka Olimpia 178-3-78 758R 28 Ż DM
26 6 1883 Kuniów Teofil Karpiński 9/12 Martyń s. Józefa i Klementyny z Ziembickich 178-3-78 759R 34 Ż DM
7 2 1887 Grzymałów Michał Augustyniak 1,5 Mazurówka s.Jakuba i Katarzyny zd Karpina 1614 85 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0044.htm
4 12 1889 Katerburg Marceli Jaroszewski 1 Rybcza s. Polikarpa i Józefy z Czuwińskich 204 98 14
11 12 1889 Katerburg Wiktor Jaroszewski 5 Rybcza s. Polikarpa i Józefy z Czuwińskich 204 98 15
5 12 1890 Torczyn Kornelia Kurasiewicz 82 Chorochoryn z Karpińskich, wdowa, syn Konstanty, córka Feliksa 676 48 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0025.htm
17 12 1890 Semenówka Franciszek Karpowski 60 Nowo-Łabińska stanica em. żołnierz, nie zostawil nikogo 45 3 Tb
29 11 1890 Krzemieniec Stefan Karpiński 64 Krzemieniec kawaler 0.1-81W 40R 60 T
12 3 1893 Torczyn Julia Suchodolska 2 Uroczyszcze Wierchy c. mieszcz. Józefa i Henryki z Karpińskich 679 52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0029.htm
29 10 1893 Torczyn Helena Suchodolska 6 Uroczyszcze Wierchy c. miesz. Józefa i Henryki z Karpińskich 679 57 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0031.htm
12 8 1895 Białogródka Stefan Karpiński 62 Białogródka chłop, żona Paulina z Głowackich, syn Wincenty, córka Aniela 17-2-82 97R 142 Ch
14 9 1896 Radziwiłłów Julia Gryszczenko 60 Radziwiłłów z Lubeckich, wdowa, synowie Andrzej, Grzegorz, Władysław i Aleksander, córki Olimpia Jaguszewska i Aleksandra Karpiuk 1-81 K 70 V 26 T
30 1 1899 Horochów Władysław Jankowski 2 Kołbania s. chł. Polikarpa i Apolonii z Sobczyńskich 928 68 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0036.htm
29 2 1900 Kowel Katarzyna Sosnowska 33 Kowel z d. Głuchowska, chł. siedleckiej gub., pow. Łuków, gm. Trzebieszów, mąż Stanisław, synowie Polikarp, Eugeniusz i Antoni, córka Stanisława 947 57 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0044.htm
16 10 1903 Brody Eugeniusz Karpacki 12/365 Sydenówka 44 s. Karona i Anny z Husarskich L 25
3 6 1903 Niewirków Domicella Karpiuk 45 Rudnia Pohoryłowska z Falikowskich, zostawiła męża Onisima, synów Romana i Aleksandra 981 79 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0072.htm
7 8 1903 Horochów Katarzyna Karpowicz 60 Horochów z Tyszkiewiczów, wdowa, dzieci: Jan, Ewa 961 52 38 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0043.htm
29 4 1904 Niewirków Ludwik Kuriata 45 Rudnia Pohoryłowska zostawił żonę Annę z Karpiuków, synów Jana, Piotra i Andrzeja 982 79 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0069.htm
16 1 1905 Horochów Józef Jankowski 6/52 Kołbania s. Polikarpa i Apolonii z Sobczyńskich 974 47 V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0042.htm
6 10 1906 Horochów Konstancja Jankowska 4,5 Kowbań córka Polikarpa i Apolonii Sobczyńskiej 992 48 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0044.htm
16 8 1907 Tbilisi Maria Konicka 1 Tbilisi c. konduktora kolei zakarpackiej 93 Tb
20 9 1907 Luboml Anna Kohutiuk 10/12 Jankowce r. Stanisław, Ewa Karpil 1009 666 61 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0353.htm
27 11 1907 Luboml Ewa Kohutiuk 27 Jankowce ur. Karpik 1009 672 79 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0356.htm
31 5 1909 Tajkury ... Karpińska 12 Staromylsk c. Antoniego i Emilii z Liszczyńskich 31 R 0
11 10 1909 Tajkury Antoni Niezbrzycki 15/12 Zdołbunów s. Piotra i Józefy z Karpińskich 47 R 0
27 5 1909 Tbilisi Stanisław Kolankowski 50 st. Stawka-Karajał s. Pawła, szlachcic kowieńskiej gub., żona Nadzieja Karpowna, syn Witold 74 69 Tb
19 1 1909 Horochów Antonina Tomaszewska 70 Horochów Karpińska, wdowa , dzieci: Bronisław, Józef, Wiktor, Władysław, Zygmund, Roman, Stanisława, 995 48 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0044.htm
8 4 1910 Horochów Mikołaj Karpowicz 8 dni Kol. Kołodeżska syn Dawida i Karoliny Dębickiej 996 52 30 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0046.htm
12 4 1912 Ołyka Feliks Bernacki 50 Wólka zostawił żonę Marię z Konarzewskich, synów Antoniego, Polikarpa, Aleksandra i córkę Józefę, 1050 142 22 MO
12 12 1913 Tbilisi Luiza Karpińska 32 Tbilisi c. Adolfa , żona dziedzicznego szlachcica mohylewskiej gub. 180 103 Tb
30 1 1915 Kijów, św. Aleksandr Wiktor Lizel 24 s. Seweryna, zginął na wojnie w Karpatach 312/1/129 131V 45 m.K. JM1
25 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Helena Karpowicz 57 Kijów ojciec: Leon 312/1/129 132R 47 m.K. JM1
26 11 1916 Tbilisi Dominika Karpińska 23 Tbilisi 276 202
9 4 1917 Tbilisi Józef Turkarp 20 Lazaret 23 s. Antoniego, szeregowy 10 baterii 313 158 Tb
14 3 1918 Tbilisi Bolesław Pereświt-Sołtan 37 Tbilisi s. Artimifera, lekarz weterynarii, żona Jadwiga z d. Karpińska, dzieci: Stefania l. 11 i Stanisław Bolesław l. 2 364 12 Tb
19 5 1936 Radziwiłłów Romuald Karpacki 4/12 Radziwiłłów s. Nadziei 6 0
19 2 1938 St.Wiśniowiec Józefa Karpiuk 2 Stary Wiśniowiec c. Adama i Marii z Uhajewiczów ur.19.3.1936 r. 23 R 11 0
4 2 1939 Krzemieniec Józef Wawryszak 18 Krzemieniec s. Stanisława i Wiktorii z Karpaczewskich, uczeń szkoły budowlanej 12 0
1 5 1939 Krzemieniec Szczepan Karpiński 48 Krzemieniec s. Józefa i Anny, robotnik, żona Józefa z Bielickich, dzieci: Stanisław, Kazimierz, Mieczysław, Piotr, Jan, Stanisława i Władysława 31 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tajkury Józefa Karpowicz z d.Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów), wdowa O
15 5 1602 Ostróg Krzysztof Karpiński Wojciech Małgorzata data chrztu, ojciec nobilis, gubernator Glińska t.8. 618 ks. WŻ DM
18 2 1603 Ostróg Marcin Karpiński Wojciech Małgorzata data chrztu t.8. 618 ks. WŻ DM
10 2 1721 Torczyn Agata Raciborowski Michał Anna Aleksander Karpiński, Joanna Bosiecka 9a b/nr Ł EH
12 8 1722 Torczyn Barbara Raciborowska Michał Anna Szlubic Załenska Aleksander Karpinski, Joanna Bosiacka de Zaturce 12 b/nr Ł EH
25 5 1750 Szumsk Antoni Smolnicki Nowostaw Jan Marianna Andrzej Jakubowski, Anna Dąbrowska, Maciej Karpienski, Katarzyna Zalibowska 297-1-180 38R Ł RK 81
12 9 1756 Białogródka Marianna Rymarz Białogródka Andrzej Marianna Jan Karpenko i Apolonia Oleksiuczka 178-51-95 9V 17 Ż DM
5 11 1791 Kołomyja Salomea Karpińska Piadyki 1 Tadeusz Anna Zurakowska 597L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20597/pages/PL_1_301_597_0004.htm
0 1799 Ostróg (syn) Porada Brodów Jan Zofia dop. chrztu 19.9.1801, Polikarp Lewicki, Franciszka Józefowa 297-1-136 10 Ł SK
18 4 1801 Ostróg Wojciech Karpiński ? Ostróg Daniel Franciszka Jan Piątkowski, Katarzyna Tyśka 297-1-136 4 Ł SK
8 1 1803 Ostróg Jan Kacper Karpiński Ostróg Daniel Franciszka Jan Satann..., Katarzyna Miskiewiczowa 297-1-136 28 Ł SK
26 1 1803 Ostróg Marianna Karpińska Mizocz Franciszek Anastazja Naro...ska Wojciech Jastrzębski, Apolonia Hrymaniuczka 297-1-136 29 Ł SK
30 11 1804 Ostróg Józef Karol Karpiński Borszczówka Franciszek Anastazja Narodosławska Teodor Łucki, Krystyna Trojanowska 297-1-136 47 Ł SK
18 2 1806 Ostróg Anna Karpińska Barszczówka Franciszek Anastazja ...dozłowska Aleksy Mikołajowicz, Marianna Michałowska 297-1-136 56 Ł SK
4 8 1806 Lubar Marianna Karpow Ożarówka Daniel Marianna łacina, chrzest 5.08.1806, Grzegorz Kozaczuk, Magdalena Josipowa 178-51-174 84R 89 Ż Mg 202
26 10 1806 Lubar Franciszek Krzyżanowski Lubar Antoni Antonina Dąbrowska łacina, data chrztu, Grzegorz Karpow, Marta Maksymowna 178-51-174 86R 106 Ż Mg 206 0
18 10 1811 Ostróg Franciszka Saminiewicz Ostróg Józef Teresa Roman Karpiński, Agnieszka Żukowska 297-1-136 165 Ł 880 SK
14 12 1812 Dederkały Mikołaj Karpiński Radoszówka Ksawery Julianna 42 R 0
6 8 1813 Torczyn Marianna Karpinska Chorochoryn Jan Ewa Mekierska Walenty Domanski, Marianna Kapuscinska, asysta Franciszek Kapuscinski, Elżbieta 11a 24 EH Ł
29 6 1814 Torczyn Paweł Kriniecki Budki Bereskie Jakub Tekla Jan Karpinski, Magdalena Czychanowiecka, asysta: Jakub Bełdowski, Agata Szczersk 18a 27 EH Ł
10 9 1814 Torczyn Mateusz Janicki Chorchoryn Jan Anastazja Sebastian Witwitki, Marianna Kapuscinska, asysta: Jan Karpewicz?, Agata Szczersk 20 41 EH Ł
20 1 1814 Ostróg Józef Petraszewski Biełaszów Kajetan Apolonia Karpo Demczuk, Prakseda Tytianówna 297-1-136 202 Ł SK
23 5 1816 Torczyn Helena Karpowicz Chorchoryn Jan Ewa Walenty Domanski, Wiktoria Dąbska 30a 23 EH Ł
14 1 1817 Torczyn Agnieszka Antozczuk Torczyn Paweł Anastazja Klimow Karp Szadyczuk, Felicianna Swaykowska, asysta: Prokop Sydon Cudo (Kudo?), Marian 36 65 EH
28 6 1818 Torczyn Piotr Kamiński Szepel Jan Justyna Mielnik chrzest 29.06.1818; Spirydon Kirycki, Barbara Karpnikowa 43a,44 b/nr EH
21 1 1820 Torczyn Marcianna Karpińska Woderady Jan Ewa Mekierska Walenty Bumański, Wiktoria Piórowa 51a b/n Ł EH
9 8 1827 Turzysk Piotr Karpowicz Turzysk Paweł Marianna Dąbrowska 709 6 17 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0004.htm
3 3 1827 Kowel Aleksandra Karpaczewska Kowel Teodor tatiana Wietrzyńska 237 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0001.htm
16 9 1827 Kołki Zofia Agnieszka Karpińska Trościaniec Andrzej Praxeda Bronisz Teodor Szymancze..., ...Odzgów wdowa; ch; 18.09. Szymon Niwiński - Proboszcz koł 813 104a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0104.htm
28 9 1827 Łuck Marianna Tekla Rowińska Łuck Marek Magdalena Wasylewska Dopełnienie Karp Sklifus kawaler, Ewa Szydłow 368 25 81 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0013.htm
NN 0 1827 Dombrowica Jan Karpowicz Milacz Bazyli Anna Leonty Jarmołycz, Eufinia Harassymowicz; ch: 25.05. 813 139a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0139.htm
28 8 1827 Dombrowica Eufrozyna Ignacewicz Jasieniec Grzegorz Anna Karpowicz Aleksander Wołoszkiewicz, Justyna Sidorowiczówna; ch: 29.08. 813 140 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
4 5 1827 Krzemieniec Stanisław Sokołowski Krzemieniec Maciej Helena s.sławetnych ochrz.8.05., sław. Paweł Karpiński i sław. Tacjanna Gipska ż. Jana, asyt., 01-3 12R 81 T 512 DM
29 10 1827 Krzemieniec Anastazja Nahaczewska Bereźce Bazyli Ewa Krzymen c. sław., chrz. 1.11., Antoni Granowski i Helena Karpowicz 01-3 24R 166 T 524 DM
20 6 1827 Szumsk Jan Wasilkowski Majdan Antonowiecki Marek Apolonia Kazimierz Zieliński, Marianna Karpińska, Grzegorz Karpiński, Aleksandra Minkowska panna 245-1-1 380V 48 R RK
26 3 1827 Białogródka Wincenty Sołtanowski Białogródka IN Agata Paweł Karpiński i Anna Strzemecka ż. Jana 178-03-93 56R 23 Ż DM
8 2 1827 Zasław św. Józefa Ludwik Karpiński Sulżyn Paweł Apolonia Ilińska 178-03-009 31 13 Ż MO 62
13 12 1827 Horodyszcze Katarzyna Karpińska Kamionka Jan Domicela Chojnowska Magdalena Temińska 178-3-93 82 51 Ż MO 161
14 11 1827 Bazalia Stanisław Ilczuk Kotiurzyńce Dominik Franciszka Józef Krawiec i Eufrozyna żona Karpa 178-3-93 240V 120 Ż DM
13 4 1827 Teofilpol Paulina Trzcińska Kurowie Klemens Wiktoria Popławska Jan Fedorowicz i Franciszka Sławecka, as. Jakub Karpiński i Agnieszka Ziemska 178-3-93 330V 18 Ż DM
12 4 1828 Korytnica Franciszka Karpińska Mikitycze Franciszek Aniela Dębicka 208 8 26
11 11 1828 Ołyka Marcin Antoni Karpowicz Ołyka Michał Eleonora Zejtleben 814 152 55 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0156.htm
6 1 1828 Wiszenki Julian Wachowski Wiszenki Jakub Tekla Karpińska Maciej Terlecki, Aniela Korzeniowska; As: Józef Olechnowicz, Magdalena Iwanowska 814 78 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
29 1 1828 Krzemieniec Dominika Kamińska Podbereżce Michał Regina Skoropacka Jan Karpowicz i Barbara Tyczkowska 01-3 32V 29 T 533 DM
19 2 1828 Krzemieniec Eleonora Tywoniuk Zielona Jakub Marianna Karp Nakonieczny i Zofia Grabowska panna 01-3 37R 57 T 537 DM
2 9 1828 Krzemieniec Józef Julian Sawicki Krzemieniec Łukasz Antonina Bodiakiewicz Karp Rożanowski i Agnieszka Malewicz 01-3 61R-61V 182 T 561-562 DM
19 9 1828 Berezne Tomasz Karpiński Rudnia Druchowska Łukasz Marianna ch. 23.09.1828, Szlach. Stefan Sochacki, Melania Kucharcowa 171-1-1 218R 19 R Mg
15 1 1828 Deraźne Paulina Żylińska Podłużne Mikołaj Magdalena Bielska ch. 16.01.1828, Andrzej Bielawski, Anna Janowa, asyst. Michał Stankiewicz, Marianna Karp 171-1-1 197R 1 R Mg
15 2 1828 Stepań Piotr Lachowski Stepań Stanisław Agata Karpinska ch. 17.02.1828, Ur. Jan Misiński, Ur. Ludwika Wiszniewska panna, asys. Ur. Stanisław Gidziński, Ur. 171-1-1 206V 3 R Mg 709
10 9 1828 Białogródka Karolina Rużycka Białogródka IN Marianna Rużycka c. panny, Józef Rudkowski i Zofia Karpińska 178-03-94 73V 62 Ż DM
23 11 1829 Łuck Katarzyna Kirył Czerczyce Karol Anna Parchwian Sweryd, Regina Karpciak panna 368 90 66 815 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0046.htm
18 2 1829 Ptycza Julianna Prędecka Mykitycze Wincenty Tekla Rawska Augustyn Bogacki, Paulina Karpinska, Jan Karpinski, Anna Jędrzejowska panna 815 301R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0306.htm
14 6 1829 Ptycza Justyna Świętodzielska Stołpiec Antoni Marianna Manasterska Piotr Świętodzielski, Tekla Karpinska małżonka Jana, Łukasz Świętodzielski, Tekl 815 302R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
0 1829 Dąbrowica Łukasz Pardowski Wysock Józef Agata Korneli Karpiński, Agrypina Sadoronikowa; ch: 18.10. 815 144a 57 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0148.htm
19 12 1829 Dąbrowica Marjanna Cynacewicz Jasieniec Grzegorz Anna Karpowicz Aleksander Wołoszkiewicz, Justyna Rukawiczka; ch: 19.12. 815 144 60 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0148.htm
13 7 1829 Krzemieniec Jakub Dombrowski Krzemieniec Kazimierz Magdalena Kuklińska prac. Józef Strzelecki i Magdalena Łozowska ż. Polikarpa 01-3 95V 107 T 596 DM
0 1829 Zasław św. Jana Jakub Gołembiowski Onyczkowce Marcin Katarzyna Chodorowska Bazyli Karpaw, Rychterowa 178-3-101 6 33 Ż SK
24 6 1829 Białogródka Petronela Rużycka Białogródka IN Julianna Rużycka Ksawery Karpiński i Marianna Rużycka panna 178-03-95 71R 58 Ż DM
15 8 1829 Białogródka Roch Kaliszewski Salicha par. Kulczyny Jan Katarzyna Lachowska Ignacy Kowalewski i Zofia Karpińska ż. Stanisława 178-03-95 73V 74 Ż DM
11 9 1829 Lachowce Paulina Rozwalska Żemelińce Kasper Anna Nowicka Sylwester Karpiński i Anna Nowicka ż. Jana 171-1-2 93R 65 R DM
19 5 1829 Bazalia -fil.Tereszki Apolonia Karpińska Korczówka Tomasz Anastazja ur. Teodor Bujalski i ur. Anna Binkowska 178-3-95 222V 18 Ż DM
8 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Apolonia Karpińska Korczówka Tomasz Anastazja ur. Teodor Bujalski i ur. Anna Burkowska 178-3-95 223R 25 Ż DM
14 5 1830 Ptycza Józefa Zofia Niwinska Piratyn Jan Katarzyna Kucharska (dop.) Jan Karpiński, Anastazja Forsiewicz panna, Grzegorz Forsiewicz, Katarzyna 816 200R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0204.htm
2 8 1830 Ptycza Dominik Karpinski Mykitycze Jan Piotrowy Paulina Szymanska Augustyn Bogacki żonaty syn Jana i Marianny z Sawickich Bogackich, Anastazja Fur 816 200V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0205.htm
20 7 1830 Nabrzuska Benedykt Oleszczuk Obzyr Wielki Jan Anna Łoszuk Karp Zając, Oksenia Giluk 845 287R 7 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0278.htm
10 9 1830 Krzemieniec Katarzyna Strzelecka Grabówka Franciszek Marianna Kazimierz Dąbrowski i Magdalena Lozawska ż. Karpa 01-3 135V 158 T 638 DM
5 2 1830 Ostrówki Katarzyna Woźniak Wola Ostrowiecka Michał Brygida Janarczuk Szymon Chudziak m. Ewy, Franciszka Karp wdowa 845 271R 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0262.htm
5 3 1830 Białogródka Wiktor Karpiński Białogródka Stanisław Zofia Bórkowska Aleksander Kowalewski i Zofia Pawłowska panna 178-03-96 54R 13 Ż DM
1 5 1830 Białogródka Jan Bórkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Stanisław Karpiński i Katarzyna Bórkowska panna 178-03-96 56R 24 Ż DM
15 6 1830 Białogródka Jan Zahorski Białogródka Mikołaj Julianna Komarnicka Jerzy Kramowicz i Zofia Karpińska ż. Stanisława 178-03-96 57V 34 Ż DM
24 12 1830 Białogródka Katarzyna Jakuszyńska Białogródka Grzegorz Krystyna Koziobrodzka Jędrzej Zalewski i Zofia Karpińska zamężna 178-03-96 66V 94 Ż DM
7 12 1830 Białogródka Stanisław Kamiński Chrystówka Michał Urszula Zygmunt Ksawery Karpiński i Katarzyna Łukasiewicz zamężna 178-03-96 66V 95 Ż DM
26 10 1830 Ostróg Łukasz Grzegorz Boryszewski Dermań Wincety Domicela Mikołaj Karpowicz, Magdalena Błocka 171-1-3 14V 111 R MZ
19 3 1830 Lachowce Brygida Karpińska Żemelińce Sylwester Julia Leśnicka Teofil Judycki i Akulina Leśnicka ż. Jana 171-1-3 98V 21 R DM
27 5 1831 Korytnica Joanna Karpińska Mikitycze Franciszek Aniela Dębicka 208 24 78 0
3 3 1831 Ołyka Józef Kazimierz Karpiński Ołyka Jan Katarzyna Buchajewska 817 299 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0308.htm
7 7 1831 Wiszenki Elżbieta Hryciuk Wiszenki Kondrat Praxeda Ułas Kornijuk, Matruna Karpiuk; ch: 08.07. 818 96a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0103.htm
16 5 1831 Ptycza Zofia Bogucka Mykitycze Jan Kunegunda Statkiewicz Jan Karpiński, Domicela z d. Lewicka Kondratowicz 817 233V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0238.htm
15 6 1831 Krzemieniec Ewa Dąbrowska Tuniki Kazimierz Magdalena Jan Strzelecki i Magdalena Łazowska ż. Polikarpa 01-3 156V 75 T 659 DM
24 2 1831 Szumsk Michał Płuciński Szumsk Jan Katarzyna Karpińska Aleksander Dzinbluko, Ewa Bogusławska ż. Bazylego 245-1-5 368R 10 R RK
28 9 1831 Ostróg Aleksander Kaniewski Ostróg Aleksander Zofia Karpińska nieślubny syn, chrzestna w niedostatku płci męskiej akuszerka Anna Szwejkowska, 1-171-4 11R 79 R MZ 779
7 10 1831 Ostróg Euchiel Proniewicz Płużne Wincenty Henrieta Kozłowska Franciszek Karpowicz, Marianna Hulecka, Damian Żukowski, Marianna Olszańska 1-171-4 11V 84 R MZ
22 7 1831 Białogródka Dominik Burkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Ignacy Kowalewski i Benedykta Sławecka ż. Stanisława 178-3-97 76R 42 Ż DM
21 8 1831 Białogródka Ludwik Karpiński Białogródka Stanisław Zofia Borkowska Ignacy Kowalewski i Krystyna Jakuszewska ż. Grzegorza 178-3-97 77R 48 Ż DM
5 10 1831 Lachowce Marianna Mikulska Książęcin Franciszek Rozalia Karpowicz Kazimierz Zagajewski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-4 92R 43 R DM
22 1 1832 Sokul Stanisław Bryza Nawoz Piotr Marianna Kalesnik Iwan Iwanienka, Anna Karpenko dziewka 819 41R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0042.htm
4 11 1832 Ołyka Konstanty Karpiński Ołyka Jan Katarzyna Bohojewska 818 273 62 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0280.htm
20 2 1832 Kisielin Dorota Karpiuk Dorosienie Onufry Małgorzata Gregorczuk As: Stefan Chmieleński - "k", Teresa Gągalska - "p", Stefan Pankiewicz - "k", Xa 851 279 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0156.htm
25 9 1832 Ptycza Władysław Karpiński Mykitycze Jan Paulina Szymańska Piotr Bogacki, Marcjanna Franciszka Prędeckiego małżonka 818 296V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0304.htm
12 12 1832 Ptycza Marianna Bogacka Mykitycze Augustyn Anna Jędrzyjowska Rafał Czajkowski, Tekla Markowska, Józef Szymański, Julia Karpińska małżonka 818 297V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0305.htm
24 10 1832 Nabrzuska Hołodiuk Rafał Nabrzuska Joachim Teodozja Karpiuk Józefat Hołodiuk, Efruzyna Matczuk 847 535 13 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0290.htm
29 12 1832 Białogródka Tomasz Karpiński Szarłajówka Karol Honorata Grodzka Michał Zaręba i Aleksandra Kozłowska ż. Antoniego 178-03-98 54V 148 Ż DM
28 9 1832 Ostróg Michał Krzywicki Dermań Józef Elżbieta Karpow Jan Krynicki, Marianna Szaw...ska 171-1-5 11V 82 R MZ
8 10 1833 Sokul Brygida Iwanowska Sokul Magdalena Karpinska Szymon Morozewicz, Marcela Mirozynkowa Daniela małżonka 819 42R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0043.htm
30 10 1833 Radziwiłłów Łucja Karpińska Radziwiłłów nn Helena 819 245a 45 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0253.htm
25 9 1833 Dąbrowica Jozefat Karpiński Jasieniec Teodor Agnieszka Krassowska Karol Sakowski, Anna Łotuszkiewicz - "p"; ch: 01.11. 819 100V 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0103.htm
3 11 1833 Dąbrowica Jan Łosik Jasieniec Jan Barbara Grzegorz Cynacewicz, Agnieszka Karpińska; ch: 09.11. 819 101 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0107.htm
3 7 1833 Szumsk Józefa Mogosińska Litowiszcze Grzegorz Marianna Błażczuk Błaszczuk Karol Karpiuk, Franciszka Wowczuk ż. Wawrzyńca 245-1-7 384R 36 R RK
6 4 1833 Ostróg Grzegorz Karpowicz Płużne Franciszek Eleonora Stasiewicz Andrzej Sokołowski, Józefa Maciejewska, Augustyn Stasiewicz, Helena Modzyńska, Józef Stasiewicz, Tekla Olszańska-panna 171-1-6 7R 45 R MZ
20 1 1833 Białogródka Marianna Szatkowski Pokoszczówka Marcin Katarzyna Karpińska Paweł Prokopczuk i Motra Korzonka ż. Andraszki 178-03-99 44R 12 Ż DM
28 1 1833 Białogródka Karol Karpiński Białogródka Stanisław Zofia Burkowska Teodor Krymski i Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-03-99 44V 16 Ż DM
9 5 1833 Białogródka Mikołaj Karpiński Sachnowce Kazimierz Anna Głowacka Franciszek Beyzymski i Zofia Karpińska ż. Jana 178-03-99 48R 52 Ż DM
6 7 1833 Białogródka Eliasz Karpiński Sachnowce IN Wiktoria Kazimierz Karpiński i Franciszka Głowacka ż. Szymona 178-03-99 48V 59 Ż DM
24 7 1833 Białogródka Jakub Mierzejewski Białogródka Stefan Cecylia Szwajdecka Stanisław Karpiński i Magdalena z Kwiatkowskich Pruszyńska ż. Jana 178-03-99 49R 65 Ż DM
15 9 1833 Białogródka Aleksander Karpiński Sachnowce IN Balbina Franciszek Dąbrowski i żona Kazimierza Karpińskiego 178-03-99 50V 78 Ż DM
15 10 1833 Białogródka Łukasz Łukaszewicz Dosin Kajetan Anna Eyk Stanisław Karpiński i Anna Huczyńska panna 178-03-99 52R 94 Ż DM
18 2 1833 Lachowce Eliasz Augustynowicz Książęcin Franciszek Katarzyna Karpowicz Jan Ulanicki i Anna Piotrowska 171-1-6 79R 11 R DM
27 11 1833 Aleksandria Cezaryna Katarzyna Jabłońska Aleksandria Wincenty Katarzyna Ging [Gink] Ignacy Danielecki i Karolina Dubińska, as. Jan Dubiński i Barbara Sicińska ż. Józefa, Michał Karpowicz i Celestyna Zeytleben ż. Feliksa 171-1-6 169V 27 R DM
25 8 1834 Ostróg Jan Karpiński Choteń Józef Marianna Janicka Teodor Kosowski, Marianna Mydlarska 80 O 0
29 8 1834 Ostróg Małgorzata Krajczyńska Choteń Antoni Katarzyna Chrolik Franciszek karpiński, Brygida Kosowska ż. Teodora 83 O 0
29 12 1834 Ołyka Rozalia Karpińska Pyszny Bór Jan Marianna Domalewska 820 123 132 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0127.htm
22 9 1834 Jałowicze Marianna Bonkowska Horodnica Wielka Marcin Franciszka Dańczuk Karp Onufrejew, Matrona Szamczuk ż. Iwana 820 241 V 76 138 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0015.htm
3 7 1834 Wiszenki Xawery Franciszek Domański Neswirz Jan Tekla Karpowicz Jan Podczaski, Anastazja Wasilkowska; ch: 05.07. 820 44a 51 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0044.htm
8 1 1834 Ptycza Honorata Niwińska Piratyn Jan Katarzyna Kucharska Jan Karpiński, Julianna Forsiewicz panna 820 231V 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0236.htm
12 10 1834 Ptycza Jan Karpiński Mykitycze Jan Paulina Szymańska Kazimierz Szafrański, Marianna Prandecka 820 233V 42 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0238.htm
10 6 1834 Dąbrowica Jan Felix Romanowski Wysock Kajetan Marcella Karpińska Jan Prawosudowicz, Emilia Boreykówna; as: Wacław Rylikowski, Franciszka Taranows 820 96a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0100.htm
4 2 1834 Białogródka Agata Borkowska Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Stanisław Karpiński i Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-03-100 75R 12 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Tomasz Karpiński Białogródka IN Aleksandra Jakub Kaczkowski i Hapka Kubasowa ż. Wasyla 178-03-100 86V 102 Ż DM
18 11 1834 Białogródka Faustyna Karpińska Białogródka IN Aleksandra Piotr Miedziachowski i Salomea Kaczkowska ż. Jakuba 178-03-100 86V 103 Ż DM
27 5 1835 Kowel Marianna Jendrzejewska Kowel Józef Brygida Karpiuk Tadeusz Stomplew, Feliksa Rządkowska 17 EH
16 8 1835 Dąbrowica Franciszka Karpińska Jasieniec Teodor Agnieszka Krasuska Karol Jakoski, Anna Łotuszkiewiczówna; ch: 17.08. 821 104 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0105.htm
28 7 1835 Turzysk Hieronim Filonowski Klusk Daniel Regina Karp 711 7 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0004.htm
26 4 1835 Łuck Marcelina Sotera Wałdów Hnidawa Paweł Tekla Tyszkiewicz Teodor Karpiński, Melania Kornakowska 373 15 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0008.htm
8 10 1835 Łuck Brygida Eleonora Karpowicz Iwańczyce Norbert Józefa Odzga Bonifacy Mijakowski, Wiktoria Grabowska 373 37 74 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0019.htm
14 7 1835 Ptycza Paulina Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętodzielska Andrzej Mielnik, Apolonia Świętozijska 821 249R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0251.htm
16 11 1835 Krzemieniec Agnieszka Nowakowska przedmieście Błazy Jan Franciszka Popławska Stefan Terlecki i Marianna Karpówna 01-8 22V 114 T 1055 DM
11 5 1835 Zasław św. Jana Stanisław Ryszkowski Zasław Grzegorz Marianna Rokacowa Bazyli Karpa, Marianna Andruszewiczowa 178-3-101 4 23 Ż SK
1 1 1835 Ostróg Honorata Karpińska Choteń Franciszek Agnieszka Kuczyńska Jan Kossowski, Józefa Brzezicka 171-1-8 1R 1 R 899
5 5 1835 Ostróg Waleria Ukryńska Majdaniec Jan Tekla Jankowska Franciszek Karpowicz Marianna Olszańska 171-1-8 8V 40 R 899
1 12 1835 Ostróg Marcin Karpiński Choteń Stanisław Ewa Trol Mikołaj Chorążewski Marianna Mydlarska 171-1-8 16V 88 R 900
15 11 1835 Krzywin Stanisław Białaszewski Krzywin Franciszek Marcella Lelawska ch. 17.11. 1835, Ur. Mateusz Karpiński, Ur. Antonina Tarnawska ż. Jana, asys. Ur. Józef Lippi, Ur. F 171-1-8 70R 25 R Mg
1 9 1835 Białogródka Stefan Karpiński Sachnowce Kazimierz Anna Szeptycka Franciszek Dąbrowski i Cecylia Mierzejewska ż. Stefana 178-03-101 120V 74 Ż DM
13 11 1836 Turzysk Stanisław Malicki Turzysk Antoni Elżbieta Karpińska 712 12 23 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0007.htm
24 4 1836 Radziwiłłów Marianna Antonina Lesko Radziwiłłów Nikon Marianna Karpinska 822 211a 18 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0219.htm
31 10 1836 Bucyń Lucylla Karolina Jankowska Grabów Józef Klara Gołębiowska Franciszek Karpowicz, Marianna Borysowicz 29 11-12 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2029/pages/PL_1_436_29_0006.htm
1 1 1836 Ptycza Franciszka Dahlaczuk Stołpiec Paweł Anna Bednarzewska Bazyli Karpiak, Marianna Gozicka, Ignacy Bednarzewski, Zofia Antoniecka 822 221R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0230.htm
28 6 1836 Ptycza Julianna Czudak Stołpiec NN Rozalia Jan Karpi, Tekla Kubluk, Wiktor Węgrowski, Rozalia Szewczuk 822 224V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0234.htm
9 11 1836 Ptycza Franciszka Dobroczynska Wielka Milcza Władysław Julianna Paszkiewicz Jan Szpaczynski, Julianna Karpinska, Wojciech Zaręba, Józefa Szusławska 822 226R 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0235.htm
2 6 1836 Dąbrowica Franciszka Łosik Jasieniec Jan Barbara Bazyli Wasylewski, Agnieszka Karpińska; ch: 03.06. 822 95 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0096.htm
8 7 1836 Targowica Małgorzata Karpowicz Mstyszyn NN Konstancja Karpowicz Jan Flotowczyc, Franciszka Horbanowicz panna 140 15 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0010.htm
8 6 1836 Krzemieniec Małgorzata Strutyńska Krzemieniec Jan Pawlina Karpińska Antoni Lipiński i Marianna Znamirowska 01-10 12V 47 T 50 DM
16 8 1836 Krzemieniec Roch Ludwik Karpowicz Podbereżce Teodozy Domicella Miejżanowska Andrzej Tkaczyński i Anna Chęcińska 01-10 19V 76 T 59 DM
18 10 1836 Krzemieniec Łukasz Karpiński Wesołówka IN Marianna Szymon Sokołowski 01-10 24V 95 T 67 DM
31 7 1836 Krzywin Teresa Karpińska Krzywin Mateusz Teofila Buczkowska ch.3.08.1836, Księżniczka Jadwiga Jabłonowska, W. Bolesław Rupniewski, asys. JOX Władysław Jabłonows 171-1-9 64V 23 R Mg
12 1 1836 Ostróg Honorata Frol Choteń Andrzej Apolonia Łagowska Jan Dobrowolski i Ewa Karpińska 171-1-9 1V 4 R DM
13 3 1836 Ostróg Antoni Kosowski Choteń Jan Marianna Karpińska Mateusz Kosowski i Ewa Karpińska 171-1-9 5R 26 R DM
16 3 1836 Ostróg Jakub Karpiński Choteń Józef Marianna Janicka Mikołaj Chorążewski i Marianna Mydlarska 171-1-9 6V 34 R DM
9 4 1836 Ostróg Marianna Mydlarska Choteń Jakub Apolonia Grzesiuk Stanisław Karpiński i Rozalia Grzesiuk 171-1-9 8R 43 R DM
2 5 1836 Ostróg Anna Krajczyńska Choteń Jan Elżbieta Borkowska Aleksander Brzezicki i Ewa Karpińska 171-1-9 9R 50 R DM
6 6 1836 Ostróg Paulina Szyjanowska Urwenna Mateusz Teresa Omelkowska Piotr Karpowicz i Antonina Wilczyńska 171-1-9 11R 62 R DM
24 8 1836 Ostróg Tekla Chomicz Choteń Franciszek Rozalia Bednarska Franciszek Karpiński i Apolonia Mydlarska 171-1-9 15V 87 R DM
28 12 1836 Ostróg Ewa Kossowska Choteń Teodor Brygida Frolik Andrzej Frolik i Ewa Karpińska 171-1-9 22R 128 R DM
18 3 1836 Białogródka Joachim Burkowski Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Grzegorz Jakuszewski i Marianna Jakubowska ż. Michała 178-03-106 117V 30 Ż DM
1 7 1836 Białogródka Marianna Mierzejewska Białogródka Stefan Cecylia Szwajdecka Stanisław Karpiński i Magdalena Paszyńska ż. Jana 178-03-106 120V 55 Ż DM
9 11 1836 Lachowce Feliks Karpiński Lachowce Piotr Aniela Kobierska Augustyn Skibicki i Barbara Sakowska ż. Jana 171-1-9 106V 65 R DM
18 11 1837 Radziwiłłów Marianna Leskow Radziwiłłów Nikon Marianna Karpińska Jan Rudkowski, Tekla Żukowa ż. Jana 823 249 V 36 0
11 12 1837 Sokul Dionizy Iwanowski Sokul NN Magdalena Karpińska Szymon Łączyński, Apolonia Chodzińska panna 823 56V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0061.htm
13 1 1837 Ptycza Agnieszka Karpińska Mykitycze Jan Paulina Szymańska Piotr Karpiński, Marianna Prandecka 823 262V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0296.htm
18 1 1837 Ptycza Antonina Stanisławczuk Stołpiec Jan Joachima Karpów Antoni Garlicki, Róża Majewska, Jan Karpów, Ofka Antoszewska 823 262V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0296.htm
15 5 1837 Dąbrowica Felix Kozłowski Niweck Wawrzyniec Dominika Dworecka Aleksander Birkle, Anna Jędrzeiewska; as: Piotr Woynarowicz, Agata Karpińska - " 823 111 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0116.htm
19 9 1837 Dąbrowica Cypryanna Karpowicz Dąbrowica Marcin Domicella Rabeszko Józef Marcinkiewicz, Anna Jędrzeiewska; as: Łukasz Stormancewicz, Franciszka Rab 823 113 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0118.htm
18 9 1837 Krzemieniec Jan Kozłowski Krzemieniec Feliks Klara Głowacka Jan Karpiński i Prakseda Raniewicz 01-11 19V 88 T 158 DM
22 1 1837 Lachowce Józefa Kamińska Załuże Onufry Paulina Pałohub Ignacy Karpiński, Julia Janowska panna 171-1-10 100 V 3 R ZP
16 7 1837 Lachowce Honorata Pełczyńska Załuże Marcin Marianna Denefelt Stanisław Karpiński i Tekla Popławska ż. Jana 171-1-10 106R 36 R DM
12 12 1837 Lachowce Joanna Karpińska Załuże IN Aleksandra Stefan Porpliko i Marianna Pełczyńska ż. Marcina 171-1-10 112V 74 R DM
10 3 1837 Ostróg Franciszka Karpińska Choteń Józef Marianna Janicka Mikołaj Choroszewski i Marianna Mydlarska 171-1-10 5V 29 R DM
9 4 1837 Ostróg Marianna Karpińska Choteń Franciszek Agnieszka Kaczyńska Jan Kosowski i Józefa Brzezicka 171-1-10 7V 41 R DM
19 4 1837 Ostróg Franciszka Frolik Choteń Franciszek Tekla Kaczyńska Krzysztof Sien... i Eufrozyna Karpińska 171-1-10 8V 46 R DM
29 6 1837 Ostróg Petronela Janek Michałkowce Feliks Marianna Paszkowska dopeł.chrz. 15.08., Stanisław Karpów i Pryśka Hrychówna 171-1-10 14R 79 R DM
20 10 1837 Ostróg Marianna Karpińska Hulcza Antoni Elżbieta Śliwińska Ignacy Borzymski i Marianna ... 171-1-10 17V 101 R DM
21 12 1837 Ostróg Tomasz Jabłoński Hrozów Mateusz Marianna Karpińska Adam Justycki i Aurelia Cherlaczowiczówna 171-1-10 20R 116 R DM
29 11 1837 Ostróg Adolf Włodzimierz Sałaj Białotyń Szczepan Tekla Saczewska Franciszek Karpowicz i Feliksa Czerwińska, asyt. Antoni Szankowski i Emilia Sałaj panna 171-1-10 21R 120 R DM
13 8 1837 Białogródka Hipolit Jarocki Białogródka Jan Rozalia Terlecka Stanisław Karpiński i Agnieszka Rudkowska ż. Józefa 178-03-108 155V 92 Ż DM
15 12 1838 Targowica Anna Karpowicz Mstyszyn NN Konstancja Karpowicz Michał Bulbin, Tekla Adamowicz panna 824 225 V 19 ZP 0
1 7 1838 Jałowicze Julia Szelegowska Połonka Stanisław Agata Krzewicka Karol Karpiński, Wiktoria Michałowska ż. Michała 824 219 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0221.htm
26 2 1838 Wiszenki Małgorzata Milinska Wiszenki NN Agnieszka Milińska Józef Karpiński, Tekla z Kalińskich Jowchimiuk - ż. Łukasza; ch: 28.02. 824 42a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0043.htm
19 9 1838 Wiszenki Katarzyna Bernacka Nosaczewicze Aloizy Barbara Barcikowska Józef Karpiuk, Marianna Wąsowicz - "ż."; ch: 25.09. 824 47 50 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0048.htm
31 1 1838 Ostróg Piotr Karpiński Balarka Choteńska Józef Marianna Janicka 879 2 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0003.htm
28 7 1838 Dąbrowica Faustyn Romański Wysock Kaietan Mitrodoma Karpińska Franciszek Daniewicz, Tekla Wyżewska - "p"; as: Jan Mosieyczuk, Praxeda Kirsonow 824 93a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0094.htm
30 3 1838 Nowogród Wołyński Benigna Karpińska Rohaczów Jan Eleonora Zinkiewicz 873 57 226 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0031.htm
20 1 1838 Krzywin Ludwika Więckowska Lisicze Stanisław Teresa Pawłowska ch.23.01.1838, Ur. Antoni Kryst, Ur. Anastazja Bielakiewicz ż. Józefa, asys. Ur. Stanisław Bielakiewicz, Ur. Teofila Karpińska ż. Mateusza 171-1-11 48-48V 3 R Mg
19 1 1838 Krzywin Dorota Fedorowska Krzywin Teodor Helena Fal ch.24.01.1838, Ur. Jan Tarnawski, Ur. Teofila Karpińska ż. Mateusza 171-1-11 48V 4 R Mg
9 7 1838 Krzywin Paweł Lissowski Lisicze Piotr Marianna Stojanowska ch.11.07.1838, Sł. Daniel Jaszczuk, Ur. Anna Czajewska ż. Józefa, asys. Ur. Karol Karpiński, Ur. Karolina Stojanowska panna 171-1-11 51R 24 R Mg
23 8 1838 Krzywin Ludwika Antonina Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmolska (Osmólska) ch.25.08.1838, W. Julian Czaplic, Ur. Cecylia Wisznicka ż. Sotera, asys. Ur. Andrzej Sokołowski, Ur. Józefa Wisznicka wdowa, Ur. Soter Wisznicki, Ur. Feliksa Czerwińska ż. Paulina 171-1-11 52R 29 R Mg
25 9 1838 Krzywin Władysław Adolf Karpiński Krzywin Mateusz Teofila Boczkowska ch.28.09.1838, Ur. Wincenty Ochędowski, Ur. Honorata Jurkiewicz panna, asys. Ur. Józef Wroński, Ur. Cecylia Muszyńska panna 171-1-11 52V 33 R Mg
26 2 1838 Ostróg Franciszka Karpińska Choteń Józef Marianna Janicka Teodor Kosowski i Marianna Mydlarska 171-1-11 4V 21 R DM
24 5 1838 Ostróg Rozalia Kosowska Choteń Jan Julianna Karpińska Andrzej Frolik i Ewa Karpińska 171-1-11 9R 48 R DM
4 6 1838 Ostróg Aleksander Milewski Białotyń Anastazy Marianna Frankowska Franciszek Karpowicz i Tekla Sałaj 171-1-11 9V 52 R DM
14 9 1838 Ostróg Michał Rybczyński Choteń Jakub Marianna Kulesza Franciszek Karpiński i Marianna Krajczyńska 171-1-11 14V 81 R DM
17 12 1838 Ostróg Jan Karpiński Choteń Franciszek Agnieszka Zaleska Jan Kosowski i Józefa Brzezicka 171-1-11 19R 109 R DM
19 7 1838 Horyńgród Wincenta Witolda Karpowicz Horyńgród Michał Eleonora Zeytleben (Zejtleben) ch.5.08.1838, Ur. Ignacy Ułowicz (Ułłowicz), Ur. Barbara Zarucka, as. Ur. Wincenty Karpowicz, Ur.Karolina Żylewicz, Ur.Piotr Żylewicz, Ur.Klara Ułowiczowa 171-1-11 165V 11 R Mg
5 4 1838 Białogródka Katarzyna Burkowska Białogródka Franciszek Rozalia Karpińska Grzegorz Jakuszewski i Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-3-110 136R 41 Ż DM
16 10 1838 Białogródka Marianna Kobylańska Piłki Feliks Ludwika Chodecka Kazimierz Karpiński i Anna Danilczuk ż. Maksyma 178-3-110 145R 115 Ż DM
16 9 1839 Ostróg Marianna Karpińska Balarka Choteńska Stanisław Ewa Trobik 879 11 R 80 0
9 11 1839 Berezne Teodor Kuryata Rudnia Potasznia Szymon Wiktoria Karpińska 879 217 V 31 0
8 9 1839 Niewirków Maria Apolonia Amelia Karpowicz Niewirków Wincenty Paulina Bieńkowska 879 261 V 24 0
29 1 1839 Białogródka Seweryn Karpiński Kropiwna Kazimierz Julianna Niedaszkowska ur. Stanisław Karpiński i ur. Marianna Borkowska panna 178-3-112 115V 14 Ż DM
14 1 1839 Białogródka Apolonia Karpińska Bisówka Jan Apolonia Kobierska ur. Jan Wolski i ur. Anna Szymańska ż. Jakuba 178-3-112 114V 5 Ż DM
21 10 1839 Radziwiłłów Johanna Leśków Radziwiłłów Nikodem Marianna Karpińska 825 222 34 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0230.htm
12 3 1839 Ostróg Aleksander Jabłoński Horoszów Mateusz Marcjanna Karpińska 879 3 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0005.htm
16 8 1839 Ptycza Marianna Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętozielska Antoni Kozłowski, Zofia Wierzbicka, Tomasz Onyszkiewicz, Helena Witiuk 825 240R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0248.htm
28 3 1839 Krzemieniec Józef Gęsierowski Wesołówka Eliasz Marianna Karpowicz Jan Wawczyński i Marianna Kozakiewicz 01-13 7V 34 T 283 DM
14 3 1839 Białogródka Józefa Kobierska Kropiwna Andrzej Marianna Małachowska ur. Kazimierz Karpiński i ur. Katarzyna Buczyńska panna 178-3-112 118R 35 Ż DM
25 3 1839 Białogródka Aleksander Mierzejewski Białogródka Stefan Cecylia Szwajdecka ur. Stanisław Karpiński i ur. Magdalena Pruszyńska ż. Jana 178-3-112 119R 40 Ż DM
19 4 1839 Białogródka Leon Krymski Sosnówka Teodor Katarzyna Borkowska ur. Stanisław Karpiński i ur. Anna Zorgacz ż. Franciszka 178-3-112 120R 51 Ż DM
14 6 1840 St. Wiśniowiec Johanna Ziemowicz Nowy Wiśniowiec Benedykt Apolonia Karpiuk 871 555 28 0
16 10 1840 St. Wiśniowiec Franciszka Karpiuk Nowy Wiśniowiec Karol Maryanna Kopytyńska 871 563 44 0
16 2 1840 Nowogród Wołyński Franciszka Karpińska Rohaczów Jan Eleonora Zienkiewicz 871 23 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0013.htm
10 4 1840 Krzywin Władysława Józefina Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmulska 880 26 R 7 0
24 6 1840 Stepań Prakseda Karp Stepań Kornij Anna Lewkowska 880 178 V 19 0
20 2 1840 Krzemieniec Leonora Karpowicz Podbereżce Teodozy Domicella Miszanowska 871 360 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0189.htm
16 7 1840 Sielec Tekla Krzyszczewska Sielec Erazm Marianna Karpińska 573 5 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20573/pages/PL_1_436_573_0003.htm
23 3 1840 Radziwiłłów Aleksander Karpiński Radziwiłłów nn Helena 826 237 11 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0238.htm
25 9 1840 Dąbrowica Jan Romański Wysock Kajetan Mitrodona Karpińska Jan Macieczny, Praxeda Kerson; ch: 26.09. 826 119 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0120.htm
23 8 1840 Dąbrowica Bartłomiey Twardowski Wysock Józef Agata Filimowicz Kornij Karpiński, Dominika Kozłowska; as: Teodor Bałan, Apolonia Taranowska; ch: 826 119a-119 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0120.htm
11 11 1840 Łuck Aleksandra Józefa Wanda Karpowicz Łuck Dionizy Michalina Kieszkowska Ignacy Trzetrzewiński , Marianna Karpowicz 376 23 71 826 18R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0012.htm
25 9 1840 Dąbrowica Józef Romański Wysock Kajetan Mitrodona Karpińska Paweł Woynarowicz, Apolonia Kisiel - "p': as: Jan Wyżewski, maryanna Woynarowicz 826 119-120a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0120.htm
8 4 1840 Bucyń Karol Kętrzyński Nece Ignacy Marcjanna Białkowska ur. Franciszek Karpowicz, Marianna Borysiewiczowa 33 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2033/pages/PL_1_436_33_0002.htm
12 7 1840 Ostróg Anna Kossowska Balarka Choteńska Teodor Brygida Frolik 1-dw. Andrzej Frolik, Ewa Karpińska 880 8 R 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
28 4 1841 Nowogród Wołyński Wojciech Karpiński Huta Łukasz Marianna Lisowska 872 21 77 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0013.htm
23 1 1841 Nowogród Wołyński Karol Jakuszewski Huta Fabian Małgorzata Czernichowicz ur. Florian Hołub, Justyna Karpińska ż. Waclawa 872 7 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0006.htm
17 5 1841 Ostróg Stanisław Karpiński Balarka Choteńska Franciszek Agnieszka Zalewska R 6 V 49 0
13 4 1841 Włodzimierz Anastazja Ziemlicka Trostianka Franciszek Julianna Szuryn Antoni Kosiński, Agnieszka Karpowicz 856 13 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0007.htm
17 7 1841 Łuck Jan Radecki Bodiaczów Jan Agata Wasilkowska Karol Stepaniuk, Helena Karpiuk 377 21 42 827 9R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0011.htm
28 4 1841 Kołomyja Petronella Ludwika Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0001.htm
2 2 1841 Lachowce Ignacy Karpiński Kornica Piotr Aniela Kobierska Ludwik Popławski i Marianna Popławska ż. Rajmunda 178-49-17 3R 9 Ż
12 3 1841 Krzywin Jan Jakub Wisznicki Krzywin Soter Cecylia Landaur ch.31.03.1841, Ur. Andrzej Sokołowski, Ur. Karolina Angeli wdowa, asys. Ur. Ludwik Karpiński, Ur. Ba 171-1-12 31V 11 R Mg
27 7 1841 Krzywin Gustaw Pantaleon Jabłonowski Krzywin Jan Magdalena Angeli ch.15.08.1841, Ur. Franciszek Karpowicz, Ur. Karolina Angeli wdowa 171-1-12 33R 22 R Mg
22 11 1841 Krzywin Jadwiga Celestyna Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmólska ch.23.11.1841, Ur.... Milkler ?, Ur. Franciszka Rupniewska ż. Feliksa 171-1-12 34V 31 R Mg
21 12 1841 Krzywin Tomasz Oborycki Baranie Józef Ludwika Karpowska ch.22.12.1841, Ur. Józef Sikorski, Prac. Karolina Juszczyńska ?, ż. Franciszka 171-1-12 36R 38 R Mg
2 6 1841 Ostróg Stanisław Zborowski Korszów Ignacy Karolina Rudzińska wlm. Marcin Chrzanowski, Ewa Karpińska ż. Stanisława, as. Stanisław Karpiński, Teresa Urbanowska 881 10 R 55 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0011.htm
21 1 1842 Klewań Fabian Jan Jabłoński Szostaków Mateusz Marianna Karpińska 881 148 V 4 0
5 11 1842 Niewirków Karol Emeryk Karpowicz Niewirków Wincenty Paulina Bieńkowska 881 286 R 45 0
20 4 1842 Berezne Anna Lisowska Rudnia Druchowska Adam Łucja Karpińska 881 270 R 11 0
2 4 1842 Sielec Aniela Kołodyńska Czerczyce Wojciech Julia Karpińska ur. Józef Dunin, hr. Marianna Barbara Czacka ż. Feliksa 574 3 10 0
2 9 1842 Łuck Władysław Kwiatkowski Podhajce Jan Marianna Karpińska Karol Sławiński, Ludwika Szawłowska 378 28 78 828 153V 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0015.htm
28 6 1842 Ptycza Julia Węgrowska Stołpiec Wiktor Anna Kusnier Józef Rożański, Honorata Karpenko 828 103R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0105.htm
16 9 1842 Ptycza Józefa Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętozielska Teodor Świętozielski, Paulina Gilewicz 828 104R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0106.htm
5 1 1842 Torczyn Wawrzyniec Kurasiewicz Chorochoryń Ignacy Marianna Karpińska Piotr Garczyński, Agnieszka Domańska wdowa 629 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0001.htm
20 2 1842 Kołomyja Eleonora Rzemieniecka Piadyki 7 Jan Maria Karpińska Antoni Owodowski, Antonina Pielecka 562L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0001.htm
21 8 1842 Kołomyja Kamila Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0002.htm
2 10 1842 Ostróg Franciszek Karpiński Hulcza Antoni Elżbieta Śliwińska 881 15 R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0016.htm
1 4 1842 Nowogród Wołyński Władysław Karpiński Rohaczów Jan Eleonora Zinkiewicz 873 20 78 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0012.htm
5 3 1843 Ostróg Katarzyna Karpińska Balarka Choteńska Stanisław Ewa Trel 882 4 R 24 0
1 2 1843 Krzywin Marianna Oborycka Baranie Józef Ludwika Karpowska 882 33 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0034.htm
19 9 1843 Krzywin Józefa Stasiewicz Krzywin Karol Augustyna Emot ur. Julian Czaplic, Cecylia Karpowicz ż. Franciszka 882 37 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0039.htm
20 9 1843 Krzywin Marcelli Eustachy Karpiński Krzywin Ludwik Aniela Osmolska 882 37 R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0038.htm
6 9 1843 Krzywin Ignacy Ochmanowicz Budki Szlachowe Konstanty Antoni Marianna Czarnecka wlm. Ignacy Chilewski, ur. Cecylia Karpowicz ż. Franciszka 882 37 R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0038.htm
24 11 1843 Młynów Feliks Krzymowski Arszyczyn Józef Teresa Semen Karpiuk, Olana Karpiuk 829 30aV 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0041.htm
9 11 1843 Dąbrowica Felix Romański Wysock Kajetan Mitrodona Karpińska Stanisław Jurykiewicz, Franciszka Chymiczeska; as: Romuald Pawlikowski, Praxeda 829 245 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0259.htm
23 12 1843 Dąbrowica Anastazya Karpińska Dąbrowica Marcin Domicella Jan Tomko, Kapi...Botkiewicz; as: Aleksander Ribeszko, Helena Kirylewicz; ch: 26 829 247a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0261.htm
22 7 1843 Kołomyja Anna Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0002.htm
21 12 1843 Krzywin Aniela Cecylia Franciszka Mickiewicz Komarówka Julian Klementyna Czerniawska dopełnienie, wlm. Franciszek Karpowicz, Cecylia Wisznicka 883 36 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0039.htm
30 1 1843 Luboml Franciszka Iwańczuk Rakowiec Michał Jaryna Karp? Teodor Remczukowski?, Anna Kohut ż. Stanisława 858 473 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0251.htm
18 1 1844 Szumsk Agnieszka Mogusińska Litowiszcze Grzegorz Marianna Tadeuszuk Karol Karpiuk, Magdalena Jaczuk ż. Maksyma 875 653 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0343.htm
20 11 1844 Ostróg Feliksa Kososka Balarka Choteńska Jan Julianna Karpińska 883 12 V 94 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0016.htm
26 3 1844 Ostróg Aniela Karpińska Hulcza Antoni Elżbieta 883 6 R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0009.htm
2 7 1844 Lachowce Marianna Karpińska Hulowce Piotr Aniela Kobierska Jan Grzybowski, Magdalena Burkowska, ż. Antoniego 883 90 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
26 12 1844 Krzywin Jan Feliks Karpiński Krzywin Ludwik Aniela Osmólska 883 36 V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0040.htm
27 8 1844 Ostrówki Łukasz Kołtun Ostrówki Franciszek Ewa Tro? Roman Karp, Marianna Wysocka 555 11 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20555/pages/PL_1_436_555_0006.htm
28 3 1844 Łanowce Leon Błaszczuk Siniowce Tomasz Karolina Horniak pr. Karp Banit i pr. Aleksandra Czerniak ż. Bazylego 875 932-933 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0497.htm
12 11 1844 Połonne Katarzyna Łobodzińska Nowosielica Wawrzyniec Marianna Prokop Irzoszenko żonaty, Aleksandra Karpowska ż. Józefa 875 434 164 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0221.htm
12 4 1845 Ostróg Anna Karpińska Balarka Choteńska Stanisław Ewa Frol 884 9 R 47
12 7 1845 Ostróg Antoni Chomicz Balarka Choteńska Jan Tekla Karpińska 884 15 V 86
28 8 1845 Jałowicze Filipina Rozalia Karpowicz Załawie Wincenty Paulina Bieńkowska Franciszek Bieńkawski, Klara Dobrzańska wdowa 831 179 R 7 ZP 0
20 8 1845 Szumsk Ludwika Łopuszańska Waśkowce Wojciech Tekla Karpuszewska 876 630 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0338.htm
9 5 1845 Horochów Mikołaj Lachowski Horochów Jan Józefa Korniejewicz Jan Karpowicz, Dorota Kramarewiczka 83 10 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0006.htm
20 6 1845 Horochów Władysław Wojciech Kocowski Borotczyce Andrzej Marianna Wrońska Jan Wadlewski, Domicela Karpowiczowa mężatka 83 12 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0007.htm
1 8 1845 Horochów Józefa Kopaczyńska Chołoniów Jan Balbina Trześniowska Jan Konopka, Domicella Karpowiczowa 83 14 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2083/pages/PL_1_436_83_0008.htm
20 3 1845 Ptycza Jan Hnat Stołpiec Michał Anna Chwetko Karpiuk, Paulina Kowalska 831 254R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0260.htm
15 10 1845 Ptycza Łukasz Bereziecki Białogródka Feliks Marianna Bączkowska Antoni Żołnowski, Prakseda Karpiuk panna 831 257R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0263.htm
11 12 1845 Ptycza Ewa Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętozielska Piotr Świętozielski, Apolonia Koluszkiewicz ż. Kazimierza 831 258V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0265.htm
16 5 1845 Kisielin Jan Nepomucen Wojciechowski Swinarzyn Karol Anna Karpińska Jan Petrun, Tekla Samska - ż. Chomy; ch: 02.06. 860 321 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0169.htm
27 6 1845 Ostrówki Michał Marciś Wola Ostrowiecka Antoni Katarzyna Hanczur Tomasz Karpiuk, Anna Jasionek 556 10 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0006.htm
28 5 1845 Białogródka Antoni Karpiński Kuczmanówka Kazimierz s. Sylwestra Aleksandra c. Stefana Niedaszkowska Stanisław Karpiński i Marianna Borkowska panna 178-3-113 91V 61 Ż DM
30 10 1845 Białogródka Benedykta Popławska Kropiwno Hieronim s. Antoniego Marianna c. Benedykta Podgórska Jan Wojnowski i Aleksandra Karpińska ż. Andrzeja 178-3-113 98R 114 Ż DM
28 2 1845 Ostropol Ferdynand Zieliński Charkowce Feliks Justyna Strutyńska Aleksander Statkiewicz i Justyna Karpińska ż. Wawrzyńca 178-3-113 252R 3 Ż DM
23 10 1845 Teofilpol Piotr Akajewicz Korowie Adam Teresa Rudnicka Wacław Przyłuski i Anna Karpińska wdowa 178-3-113 402R 67 Ż DM
7 3 1846 Turzysk Jan Karpiński Turzysk Adam Tekla Wesołowska 861 522 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0225.htm
26 7 1846 Katerburg Feliks Gniwkowski Piszczatyńce Anna Karpowicz 200 89 9
26 7 1846 Katerburg Jakub Gniwkowski Piszczatyńce Anna Karpowicz 200 89 9
13 4 1846 Ptycza Marianna Bednarzewska Stołpiec Bazyli Aleksandra Karpiuk Jan Świętozielski, Anna Michałczuk 832 224V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0234.htm
2 1 1846 Dąbrowica Jakub Romański Wysock Kaietan Teodora Karpińska Jan Nowicki, Helena Kirelewicz; ch: 01.02. 832 115a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0122.htm
22 7 1846 Sielec Maria Magdalena Krzyszczewska Sielec Erazm Marianna Karpińska 578 6 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0004.htm
30 3 1846 Jampol Leon Karpiński Moskalówka NN Anna Karpińska nieprawego łoża; wlm. Franciszek Garbiński, wlm. Ludwika Czarniecka, ż. Augustyna 877 751 12 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0388.htm
8 7 1846 Krzywin Zenon Antoni Emmott Krzywin Edward Amelia Sokołowska Jan Orzechowicz, Cecylia Karpowiczowa ż. Franciszka 885 75 20 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0076.htm
9 4 1846 Krzywin Władysław Łatyński Krzywin Józef Faustyna Zalewska Ludwik Karpinski, Karolina Iżycka 885 74 15 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0075.htm
6 12 1846 Motowidłówka Cyprian Choroszczow Marianówka Antoni Domicella Suszkowska Polikarp Paprocki, Elżbieta Zakrzewska, żona Daniela, chrz. 2.01.1847 178-51-548 9R 1 Ż BS 19
18 1 1846 Białogródka Józef Karpiński Krzyworudka Stefan s. Karola Antonina c. Piotra Zahorska Tomasz Różycki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 127R 9 Ż DM
31 10 1846 Białogródka Tekla Bartoszuk Kropiwna Bartłomiej s. Gabriela Marianna c. Piotra Mazur Ignacy Karpiński i Julianna Karpińska ż. Kazimierza 178-03-115 138V 103 Ż DM
5 1 1846 Ostróg Julian Ludwik Szymański Bielmaż Feliks Salomea łukaszewicz Ur. Jan Jabłonoski, Cecylia Karpowicz, ass. Ur. Franciszek Karpowicz, Ur. Rozalia łukasiewicz-panna 885 7V 38 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0009.htm
5 9 1846 Ostróg Jakub Turczyński Ostróg Stefan Marianna Trusiewicz Ur. Bazyli Karpów, Domicela klimkowska żoan Ur. Jana 885 14V 80 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0016.htm
14 10 1846 Ostróg Łukasz Frol Choteń Franciszek Agnieszka Zalewska Stanisław Karpiński, Apolonia Mydlarska żoan Jakuba 885 18R 101 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0019.htm
28 9 1846 Starokonstantynów Michalina Karpińska Starykonstantynów Szymon Anna Sietnicka Aleksander Ciszewski i Stanisława Ciesielska ż. Aleksandra 178-3-114 19R 141 Ż DM
20 11 1846 Starokonstantynów Franciszek Markowski Derkacze Antonina Karolina Prokopowicz Jan Kopyłowski i Marianna Holaszczuk ż. Karpa 178-3-114 22R 166 Ż DM
7 11 1847 Kisielin Karolina Bartek Swinarzyn Adam Anna Chomicka Jerzy Karpowicz, Petronella Remiszewska; ch: 09.11. 862 248 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0133.htm
10 3 1847 Torczyn Ludwik Karasiewicz Chorochoryń Ignacy Marianna Karpińska Michał Jakubowski, Aleksandra Strzałkowska 634 4 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20634/pages/PL_1_436_634_0003.htm
4 9 1847 Jałowicze Rozalia Wiktoria Karpowicz Załawie Wincenty Pawlina Bieńkowska Leon Bienkowski, Marianna Jasińska panna 833 387 5 ZP 0
16 12 1847 Turzysk Feliks Karpiński Wólka Wierzbiczańska Adam Tekla Wesołowska 722 8 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0005.htm
26 6 1847 Dederkały Władysław Jan Piątkowski Radoszówka Jan Kanty Franciszka Karpińska Jan Naruszewicz, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja 54 38 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0020.htm
7 5 1847 Motowidłówka Stanisław Mieczkowski Marianówka Jan Julianna Zielińska Teodor Woyciszewski, Zofia Papropcka,ż. Polikarpa, chrz. 8.05.1847 178-51-548 15R 23 Ż BS 31
2 5 1847 Ostróg Anastazja Kozyrska Ostróg Szymon Teresa Dubicka Zenon Tyrawski i Natalia Karpowa ż. Daniela 171-1-13 10V 56 R DM
9 12 1847 Ostróg Józef Kozłowski Ostróg Ignacy Elżbieta Broniewska Bazyli Karp i Elżbieta Tuczapska panna 171-1-13 22R 125 R DM
10 8 1847 Krzywin Karolina Józefa Turkiewicz Komarówka Jan Paulina Buderaska ch.15.08.1847, Franciszek Karpowicz, Cecylia Wisznicka ż. Sotera, asys. Ignacy Klimowicz, Cecylia Karpowicz ż. Franciszka 171-1-13 51R 21 R Mg
14 2 1847 Korostyszew Julianna Buna... Szczehlijówka NN Agnieszka Bunarczuczki Filip Siemionow, Żołnierz, Katarzyna Karpiuk 178-51-548 88R 88V 11 Ż BS 177
26 3 1847 Białogródka Marianna Karpińska Krzyworudka Stefan Antonina Żukowska ur. Paweł Zaręba i Marianna Różycka ż. Ignacego 178-3-116 103R 32 Ż DM
28 5 1848 Torczyn Leontyna Karpińska Torczyn Józef Agata Romosz 635 13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0008.htm
1 9 1848 Torczyn Stefania Czyżewska Siedmiarki Jakub Antonina Karpińska 635 16 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0009.htm
10 3 1848 Jałowicze Franciszek Edmund Bieńkowski Swiszczów Franciszek Anna Rogalska Wincenty Karpowicz, Marianna Jasińska panna 834 723-724 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0376.htm
21 6 1848 Zasław św. Józefa Piotr Wasilkowski Sulżyn Maciej s. Józefa Tekla c. Pawła Karpińska szl. Stanisław Kozielski s. Jana żonaty, Zuzanna Kucharska ż. Wincentego 178-3-117 18R 70 Ż
1 7 1848 Zasław św. Józefa Marianna Adamowicz Sławuta NN Karolina Wojciechowska szl. Fortunat Osmulski s. Józefa, 1-dw. Anna Karpińska 178-3-117 19R 73 Ż
1 8 1848 Zasław św. Józefa Marianna Michalewska Sławuta Wincenty s. Aleksandra Magdalena c. Piotra Jarczewska 1-dw. Hipolit Dobrzański żonaty, chł. Klementyna Karpińska 178-3-117 20R 78 Ż
18 2 1848 Ostróg Antonina Karpińska Chotnia Stanisław Ewa Frol Mikołaj Chorążewski i Apolonia Mydlarska 171-1-14 4R 18 R DM
12 3 1848 Ostróg Karolina Chomicz Choteń Jan Tekla Karpińska Teodor Kosowski i Helena Kosowska ż. Jana 171-1-14 6R 32 R DM
3 1 1849 Białogródka Adam Mazur Kropiwna Bartłomiej Marianna Mazur Roman Sawluk i Julia Karpińska ż. Kazimierza 178-03-118 502V-503R 7 Ż DM
24 5 1849 Ołyka Wincenty Martynowicz Romanów Ignacy Rozalia Straszewska szl. Jan Straszewski, Marianna Karpowicz ż. Pawła 473 17 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0011.htm
7 7 1849 Lachowce Edward Karpiński Lachowce Franciszek Agnieszka Dobrowolska Jan Rudkowski i Marianna Litosławska ż. Pawła 171-1-15 147V-148R 36 R DM
16 3 1849 Białogródka Józefa Karpińska Krzyworudka Karol Zofia Kustowska Grzegorz Kustowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-118 519V-520R 60 Ż DM
23 4 1850 Katerburg Karolina Gniewkowska Piszczatyńce Wincenty Anna Karpowicz 202 294-295 10
25 9 1850 Jałowicze Władyslaw Remberger Stepań Wilhelm Marianna Michałowska dop., as. Bazyli Tyczkiewicz, Paulina Karpowicz z. Wincentego 841 761-762 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0420.htm
9 1 1850 Białogródka Jan Karpiński Krzyworudka Stefan Antonina Zagorska Tomasz Różycki i Marianna Chrzanowska ż. Ignacego 178-03-119 472V-473R 2 Ż DM
16 12 1851 Korytnica Antoni Kosiński Kładniów Jan Franciszka Karpińska 223 14-15 34 0
28 12 1852 Dederkały Tomasz Karpiuk Dederkały Wielkie Piotr Marianna Drapaluk Adam Biełoszczuk, Wiktoria Kondratiuk ż. Pawła 878 614-615 1 0
2 5 1852 Torczyn Katarzyna Czyżewska Siedmiarki Jakub Antonina Karpińska Jan Wiszniowski, Łucka Czyżewska 638 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0007.htm
2 4 1853 Krzemieniec Apolonia Gęsiorowska Wesołówka Ilia Marianna Karpowicz 878 15-16 21 0
18 5 1853 Jampol Petronela Karpińska Pohorylce Franciszek Agnieszka Dobrowolska 878 122-123 22 0
7 5 1853 St. Wiśniowiec Mikołaj Karpiuk Wiśniowiec Karol Marianna Świątkowska 878 338-339 14 0
2 8 1853 St. Wiśniowiec Dominik Dudkowski Wiśniowiec Józef Łucja Karpiuk 878 342-343 21 0
25 12 1853 Maciejów Anastazja Żuk Godowicze Jan Aleksandra Karp 417 10-11 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20417/pages/PL_1_436_417_0007.htm
7 9 1853 Białogródka Franciszka Wierzbicka Ledzianka Kajetan Joanna Sławecka Ignacy Karpiński i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-121 480V-481R 78 Ż DM
24 6 1854 Jałowicze Władysław Karpowicz Załawie Wincenty Ignacy Paulina Bieńkowska Józef Karwoski, Kamila Tuszewska 838 402-403 5 0
7 5 1854 Luboml Stanisław Stachniuk Terebejki Walenty Marianna Karpiuk Józef Stachniuk, Rozalia Karpiuk ż. Jana 866 69 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0037.htm
2 10 1855 Poryck Marianna Karpińska Peresławicze Jan Małgorzaa Wojewodko 896 79V-80R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20896/pages/PL_1_436_896_0079.htm
20 12 1856 Maciejów Aleksander Marian Żuk Godowicze Jan Aleksandra Karp 419 6-7 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20419/pages/PL_1_436_419_0004.htm
18 2 1856 Białogródka Salomea Karpińska Krzyworudka Stefan Antonina Zahorska Maciej Brzyski i Marianna Różycka ż. Ignacego 178-03-124 567V-568R 25 Ż DM
21 2 1856 Białogródka Tomasz Karpiński Ledzianka Ignacy Marianna Pikulska Stanisław Dubowicz i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 569V-570R 34 Ż DM
24 2 1857 Horochów Paweł Burowicz Horochów NN Maria Szymon Kostecki, Maria Karpuś 898 39V-40R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0043.htm
19 8 1857 Horochów Marianna Sawicka Horochów NN Rozalia Grzegorz Karpuś, Maria Tyszkiewicz 898 46V-47R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0050.htm
3 11 1857 Krzemieniec Teofil Karpiński Krzemieniec NN Agata Gatłasz kol. registrator Eustachy Chęciński, Joanna Wierzchanowska ż. Franciszka 0.1-30 10V-11R 28 T
19 2 1857 Ostropol Paulina Karpińska Ostropol Wojciech Agnieszka Młynarska Stefan Zieliński i Honorata Grocholska ż. Antoniego 178-3-73 315V-317R 5 Ż DM
25 8 1857 Ostropol Ludwik Radecki Charkowce S Anna Chamska Franciszek Gątkiewicz i Anastazja Karpińska ż. Piotra 178-3-73 321V-322R 27 Ż DM
19 10 1858 Ołyka Jan Karpiński Ołyka NN Rozalia 482 30 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0016.htm
9 9 1858 Łokacze Józef Moszyński Łokacze NN Tekla Maciej Fronderf, Anna Karpińska panna 362 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0007.htm
5 6 1858 Wiszenki Antoni Wachowski Wiszenki Jan Domicela Karpińska 780 20-21 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0011.htm
22 8 1858 Wołoczyska Klementyna Ratuszna Wołoczkowce Franciszek Józefa Ratuszna chł. Karpo Nyszczuk, Marianna Rabczyk ż. Jakuba 178-3-127 75V-76R 54 Ż DW 151
15 8 1859 Krzemieniec Antoni Gęsiorowski Wesołówka Eliasz Marianna Karpowicz 0.1-32 20V-21R 59 T
19 9 1859 Lachowce Stanisława Korycka Hulowce Dominik Karolina Karpińska Marcin Rybiński, Franciszka Ulanicka, ż. Piotra 886 167-168 58 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0087.htm
29 6 1859 Ostróg Faustyna Karpińska Choteń Michał Julia Jankowska Franciszek Babiński i Józefa Jankowska ż. Wincentego 886 44-45 68 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0023.htm
5 3 1859 Krzywin Wincenty Oborucki Łaszanówka IN Ludwika Karpińska Tomasz Chmielewski i Aniela Chmielewska ż. Aleksandra 886 291-293 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0152.htm
23 5 1860 Jałowicze Feliksa Łopatkiewicz Pjanie Piotr Feliksa Tyszkiewicz Ludwik Laskowski, Paulina Karpowicz ż. Wincentego 841 763-764 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0421.htm
30 6 1860 Dąbrowica Paulina Nieradkiewicz Złote Jan Rozalia Karpusiewicz Filip karpusiewicz, Anna Cybulska panna 841 736-737 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0406.htm
23 12 1861 Opalin Zofia Duchnicka Opalin Stefan Anastazja Karp 538 6-7 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20538/pages/PL_1_436_538_0004.htm
23 7 1861 Krzemieniec Libory Karpiński Krzemieniec Karol Marianna Wójtowicz 0.1-34 22V-23R 54 T
18 4 1861 Ostróg Antoni Chomicz Choteń Konstanty Teofila Karpińska Tadeusz Mydlarski i Helena Mydlarska ż. Pawła 654-1-36 1R Rapt. R DM
24 4 1861 Ostróg Aniela Krajczyńska Choteń Filip Marianna Kuczyńska Ludwik Wysocki i Katarzyna Karpińska ż. Jana 654-1-36 1R Rapt. R DM
11 1861 Ostróg Franciszek Karpiński Choteń Michał Julia Jankowska Franciszek Bagiński i Józefa Jankowska ż. Wincentego 654-1-36 5V Rapt. R DM
14 11 1861 Ostróg Stanisław Karpiński Choteń Marcin Anna Rudkowska Eliasz Grzesiuk i Teofila Chomicz ż. Konstantego 654-1-36 5V Rapt. R DM
8 1 1862 Kamień Koszyrski Jadwiga Karpowicz Rakowy Las Stanisław Pelagia Kwapiszewska Józef Orda, Leontyna Orda ż. Edmunda 194 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0002.htm
23 3 1862 Nabrzuska Piotr Struniewski Huta Borowieńska Michał Eleonora Karpowicz Ignacy Gromaszczewski, Franciszka Winowicz wdowa 891 207V-208R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0186.htm
30 12 1862 Żytomierz Tomasz Niewieski Futor Buczyńskiego Leon Marianna Buczyńska Wincenty Karpiński, Franciszka Omielkowska ? 178-3-54 3 1 Ż DG
7 4 1863 Łokacze Dorota Lipska Rohowicze NN Waleria Jan Karpiński, Magdalena Janiszewska ż. Michala 366 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20366/pages/PL_1_436_366_0004.htm
18 1 1863 Żytomierz Apolonia Niewieska Futor Kudrawca Tadeusz Antonina Bałdyńska Dominik Niewieski, Marianna Karpińska 178-3-54 11 26 Ż DG
26 5 1863 Żytomierz Jadwiga Karpińska Żytomierz Justyn Aleksandra Marianowska Ottobold Glazer, Elżbieta Razumichan ? Asystowali: N Szreder, Aleksandra Frołow 178-3-54 53 183 Ż DG
24 10 1863 Żytomierz Rafał Mozdzirski Żytomierz Grzegorz Pawlina Bobrowska Mikołaj Tomas, Aleksandra Karpińska, asystowali: Leopold Frej, Aleksandra Tomas 178-3-54 77 277 Ż DG
13 12 1863 Białogródka Antoni Boczkowski Kuźmińce IN Feliksa Boczkowska s.panny, Józef Kozłowski i Honorata Karpińska ż. Grzegorza 178-03-81 32V-33R 127 Ż DM
20 9 1864 Żytomierz Tytus Tomaszewski Żytomierz Ignacy Pawlina Karpińska Adam Baranowski, Aleksandra córka żołnierza, panna 178-3-61 2 Ż DG
8 7 1864 Białogródka Józef Karpiński Kropiwno Grzegorz Antonina Zielińska Michał Sposob i Franciszka Krzemińska ż. Jana 178-03-81 79V-80R 57 Ż DM
23 7 1864 Białogródka Aniela Szatkowska Białogródka Adam Franciszka Mogińska Szymon Brzycki i Konstancja Karpińska wdowa 178-03-81 83V-84R 75 Ż DM
22 5 1865 Luboml Piotr Stasiuk Binduga Kacper Aleksandra Prokopowicz Piotr Karpiuk?, Agnieszka Lesicka ... 309 24 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0013.htm
21 6 1865 Krzemieniec Paulina Sobczuk Nowosiółki Tomasz Magdalena Stelmaszczuk podoficer Konstanty Karpenko, cudzoziemka Franciszka Ewald ż. Ferdynanda 1-37 15V-16R 60 T 23
7 10 1865 Żytomierz Franciszek Żytomierz Domicella Misiuna nieślubny syn / Jan Leszczyński, Daria Karpow 178-3-61 41 267 Ż DG
12 9 1865 Żytomierz Antoni Niewieski Futor Kurowcowa Faustyn Antonina Bałdyńska syn ob./ Dominik Niewieski, Franciszka Karpińska 178-3-61 38 240 Ż DG
8 8 1865 Żytomierz Franciszek Dubowiec Katarzyna Chodorowska nieślubny syn / Pior Stawiński, Karolina Karpowicz 178-3-61 37 235 Ż DG
25 8 1865 Żytomierz Ludwik Symon Kroszenka Piotr Augustyna Soroczyńska syn dw. / Polikarp Wyhowski, Józefa Soroczyńska 178-3-61 37 233 Ż DG
27 6 1865 Żytomierz Jadwiga Karpińska Żytomierz Justyn Aleksandra Mariakowska córka radcy tyt./ mechanik żyt. Telegr., Leopold Frej, podpułk. Glazer 178-3-61 28 167 Ż DG
31 5 1865 Żytomierz Faustyn Karpiński Futor Kudrawcowa Wacław Marianna Świtelska syn mieszczan/ Stefan Kowarski, Pawlina Konarzewska 178-3-61 22 131 Ż DG
7 4 1865 Żytomierz Józef Karpiński Futor Kudrawca Wincenty Franciszka Skopińska syn dw., Feliks Niewiadomski. Franciszka Omielkowska 178-3-61 15 83 Ż DG
25 8 1865 Białogródka Ludwik Karpiński Białogródka Mikołaj Franciszka Mirecka Stanisław Mirecki i Karolina Zawadzka ż. Franciszka 178-03-81 150V-151R 70 Ż DM
13 9 1865 Białogródka Aleksander Kaleński Szarłajówka Karol Tekla Karpińska Jan Czarnecki i Marianna Łukarzewska ż. Michała 178-03-81 151V-152R 76 Ż DM
1 12 1866 Lachowce Anna Korycka Hulowce Dominik Karolina Karpińska Tomasz Nowicki i Józefa Jakubowska ż. Franciszka 178-3-146 142V-143R 58 Ż DM
16 2 1866 Żytomierz Marianna Żytomierz Marianna Karpińska [18.02.1866] nieślubna córka, Nikita Smolewicz i Anna Zielińska 178-3-63 11 40 Ż 21 i 22 DG
14 2 1866 Żytomierz Walentyna-Józefa Tomasow ? Żytomierz Krystian-Mikołaj Aleksandra Borowska [28.03.1866] córka st.mechanika Żyt. Stacji Telegr., tyt.rad. Justyn Karpiński i Felicja Michałowska 178-3-63 18 73 Ż 35 i 36 DG
15 4 1866 Żytomierz Marcin Niewieski Futor Buczyńskiego Leon Marianna Buczyńska [18.04.1866] syn dw., Wacław Karpiński i Antonina Niewieska 178-3-63 25 100 Ż 47 i 48 DG
21 5 1866 Żytomierz Marianna Rużycka Żytomierz Józef Barbara Rudkowska [21.05.1866] córka mieszcz., Tytus Karpiński i Rozalia Petrowska 178-3-63 29 125 Ż 55 i 56 DG
3 6 1866 Żytomierz Antonina Krotofilska Futor Ejzyka Karol Salomea Rychwalska [12.06.1866] córka ob.. Józef Leszczyński i Aleksandra Karpińska 178-3-63 31 135 Ż 59 i 60 DG
10 9 1866 Żytomierz Józef Karpiński Futor Makowskiego Konstanty Wiktoria Murawska [12.09.1866] syn dw., Franciszek Krzyżanowski i Teofila Pietkowska 178-3-63 45 214 Ż 87 i 88 DG
1 10 1866 Żytomierz Józefa Żytomierz Marianna Sinkiewicz [02.10.1866] nieślubna córka, Tomasz Karpow i Lucyna Kuriata 178-3-63 48 231 Ż 93 i 94 DG
3 9 1866 Białogródka Marianna Karpińska Białogródka Stefan Paulina Głowacka Michał Skolbuszewski i Franciszka Jarzębska ż. Adama 178-03-81 217V-218R 76 Ż DM
8 10 1866 Białogródka Karol Karpiński Kuczmanówka Grzegorz Antonina Zielińska Jan Saliuk i Franciszka Dolewska 178-03-81 220V-221R 88 Ż DM
19 2 1867 Krzemieniec Joanna Karpiuk Krzemieniec NN Teresa 426-1-41 5V-6R 19 T 468
15 1 1868 Białogródka Władysław Karpiński Białogródka Mikołaj Franciszka Mirecka Stefan Karpiński i Joanna Kwiatkowska panna 178-03-81 345V-346R 9 Ż DM
24 2 1869 Białogródka Anna Karpińska Białogródka Stefan Paulina Adam Jakubowski i Aniela Skulbaszewska ż. Michała 178-03-81 418V-419R 67 Ż DM
31 5 1869 Białogródka Rozalia Korycka Hulowce Dominik Karolina Karpińska Tomasz Nowicki i Antonina Iwińska ż. Jana 178-03-81 426V-427R 71 Ż DM
28 10 1869 Białogródka Piotr Karpiński Hulowce Ignacy Marianna Korycka Franciszek Jakuszewski i Franciszka Michałowska ż. Józefa 178-03-81 445V-446R 147 Ż DM
25 8 1872 Łanowce Ludwika Medecka Łysogórka Jan Ludwika Karpińska 1-57 4V-5R 11 T
10 4 1874 Torczyn Marcelina Suchodolska Torczyn Józef Henryka Karpińska 660 12-13 18 0
22 3 1874 Mosty Wielkie Jan Siciński Mosty Wielkie 80 Wojciech Anna Karpińska Marcin Rybicki, Antonia Trojanowicz 1777L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201777/pages/PL_1_301_1777_0002.htm
26 2 1876 Torczyn Antonina Suchodolska Szepel Józef Wiktoria Henryka Karpińska 662 4-5 8 0
15 8 1876 Torczyn Augustyna Karpińska Ulaniki NN Katarzyna 662 18-19 33 0
9 7 1877 Torczyn Rozalia Majewska Torczyn Franciszek Wiktoria Karpińska 663 16-17 31 0
1 10 1877 Torczyn Wiktoria Suchodolska Torczyn Józef Antonina Karpińska 663 22-23 42 0
4 2 1877 Tarnoruda Agata Aresan Tarnoruda 17 Michał Maria Karpów 1805L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201805/pages/PL_1_301_1805_0001.htm
31 5 1878 Grzymałów Antoni Chmielnicki Zarubińce Franciszek Barbara Hołyk Polikarp Semeniuk, Maria Depatak(?) 1677 26 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0014.htm
15 6 1879 Torczyn Antoni Suchodolski Torczyn Józef Henryka Karpińska 665 14-15 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0008.htm
5 9 1879 Torczyn Władysław Majewski Torczyn Franciszek Wiktoria Karpińska 665 20-21 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20665/pages/PL_1_436_665_0011.htm
16 7 1879 Kowel Aleksander Malinowski Kowel Stefan Pauina Żuk miesz. Józef Żuk, Salomea Karpowicz ż. Andrzeja 280 36-37 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0019.htm
1 11 1881 Torczyn Maria Suchodolska Torczyn Józef Henryka Karpińska 667 40-41 51 0
4 1 1881 Kowel Wiktoria Ambruszka Kowel NN Marianna Michał Karpowicz, Wiktoria Kobierska 282 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0002.htm
15 1 1884 Kuniów Teofila Żygadło Siwir Michał Marianna Popławska Józef Karpiński i Petronela Krynicka ż. Macieja 178-3-78 765V-766R 7 Ż DM
26 9 1885 Włodzimierz Paweł Karpuszewski Włodzimierz Teodor Elżbieta Cieślińska Józef Cieśliński, Zofia Sobiepan 803 52-53 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0027.htm
27 5 1886 Kuniów Teofila Żygadło Siwir Michał Marianna Popławska Anastazy Popławski i Antonina Karpińska ż. Józefa 178-3-86 54V-55R 37 Ż DM
11 5 1887 Grzymałów Beatrycze Maria Karpina Grzymałów Stanisław Kornelia Wespiańska Antoni Bernat, Maria B??? 1614L 2 10 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0002.htm
8 1 1887 Grzymałów Maria Bukata Grzymałów Andrzej Rozalia Kmieć Stanisław Karpina, Józefa Bukała 1614L 1 1 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0001.htm
28 8 1887 Grzymałów Maria Gałgocki Poznanka Hetmańska Jan Józefa Maceluch Michał Wojna, Karolina Szkarpij 1614 38 26 EK 0
9 9 1887 Grzymałów Ludwik Olszewski Grzymałów Jan Rozalia Zułkowska Andrzej Jarmarek, Kornelia Karpina 1614L 4 23 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0003.htm
24 8 1887 Grzymałów Aniela Karpina Grzymałów Jan Anna Bałaj Jan Zanmicki, Maria Karpina 1614L 3 19 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0002.htm
28 8 1887 Grzymałów Maria Bukata Grzymałów Piotr Józefa Borejko Jan Denida, Kornelia Karpina 1614L 3 17 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0002.htm
7 11 1887 Horochów Jan Karpiński Raczyn NN Józefa Józef Szczepkowski, Dorota Błucka 123 46-47 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0026.htm
22 9 1887 Luboml Józef Mazurkiewicz Wysock Kazimierz Marianna Stadnicka Piotr Kuniczuk, Rozalia Karpiuk ż. Pawła 330 72 143 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0038.htm
29 3 1887 Kuniów Marian Sokołowski Martyń Ludwik Emilia Krynicka Anastazy Choina i Józefa Karpińska panna 178-3-86 87V-88R 19 Ż DM
1 2 1888 Kowel Ignacy Jaworski Kowel Mikołaj Marianna Karpowicz 289 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0003.htm
12 1889 Lwów-bazylika Helena Franciszka Maria Cwenarska Lwów, Halicka 18 Ludwik Maria Karpińska 1671L 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201671/pages/PL_1_301_1671_0003.htm
0 1889 Ewangel.8 Bronislawa Karpinski Zankow Bronislaw Marianna Ludwig BZ
23 7 1889 Torczyn Dominika Suchodolska Wierchy Józef Henryka Karpińska 675 18-19 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0010.htm
14 2 1889 Kuniów Aleksander Sokołowski Martyń Ludwik Emilia Kraśnicka Piotr Nowosielski i Józefa Karpińska panna 178-3-86 181V-182R 20 Ż DM
0 1890 St. Wiściowiec Marianna Karpiuk Jan Elżbieta Stemplowska nr aktu 60 t. II 489
5 3 1890 Luboml Bronisława Karpińska Kizie Józef Berta Sadler Karol Rode, Franciszka Michalska ż. Andrzeja 333 14 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0008.htm
4 2 1890 Kuniów Bronisława Żygadło Siwir Karol Teofila Popławska Michał Żygadło i Antonina Karpińska ż. Józefa 178-3-86 325V-326R 16 Ż DM
25 5 1891 Torczyn Antoni Suchodolski Uroczyszcze Wierchy Józef Henryka Karpińska 677 24-25 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0013.htm
25 5 1891 Torczyn Julia Suchodolska Uroczyszcze Wierchy Józef Henryka Karpińska 677 24-25 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0013.htm
16 10 1892 Torczyn Piotr Majewski Zaszki Franciszek Wiktoria Karpińska 678 28-29 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0015.htm
9 7 1892 Krzemieniec Zenon Karpiński Krzemieniec Paweł Dioniza Grabowska 0.1-81D 11V-12R 44 T
0 1892 St. Wiściowiec Karolina Karpiuk Jan Elżbieta Stemplowska nr aktu 2 t. II 489
16 10 1894 Włodzimierz Władysław Dubiel Cieszyn Jan Aniela Karp 812 78-79 188 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0042.htm
14 3 1894 Torczyn Antonina Majewska Żaszków Franciszek Wiktoria Karpińska Michał Szwajkowski, Marcelina Józefowicz ż. Marcina 680 10-11 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0006.htm
30 5 1894 Kuniów Apolonia Podgruszecka Brodki par. Kuniów Michał Emilia Krynicka ? Piotr Nowosielski i Józefa Karpińska 178-3-86 511V-512R 70 Ż DM
1 4 1895 Kowel Stanisław Cerzyński Kowel Karol Ewa Karp 906 7V-8R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0008.htm
2 9 1895 Kuniów Antoni Ozimkowski Maziarnia Ksawery Sabina Karpińska Ksawery Krajewicz i Anastazja Celińska ż. Antoniego 178-3-86 558V-559R 105 Ż DM
2 6 1896 Luboml Franciszka Karpińska Kizie Józef Berta Rejter Edward Dembiński, Franciszka Dembińska ż. Jana 910 17V 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0018.htm
0 1897 Tbilisi Wiera Roszczupkina Kutaisi Iwan Maria Woronowa (konwersja 1918) Stefan Karpowicz, Kazimierz Baltuszko 202R 88 Tb
16 5 1898 Torczyn Helena Majewska Chutor Zaszków Franciszek Wiktoria Karpińska Antoni Suchodolski, Marcelina Józefowicz ż. Macieja 935 9V-10R 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0010.htm
29 8 1898 Kuniów Adam Ozimkowski Maziarnia Seweryn Sabina Karpińska Stanisław Ozimkowski i Maria Żytnikowska ż. Michała 178-3-86 719V-720R 96 Ż DM
28 10 1900 Kuniów Józefa Ozimkowska Maziarnia Ksawery Sabina Karpińska Stanisław Ozimkowski i Antonina Cielińska ż. Bazylego 178-3-86 841V-842R 159 Ż DM
2 9 1903 Białogródka Franciszek Karpiński Białogródka Józef Anna Pawłowska chł. Dominik Kozielski, Bronisława Pawłowska 17-2-84 1V-2R 129 Ch
14 1 1905 Ołyka Zofia Maszkowska Borbin Fabian Filomena Wysocka Walenty Kałwa, Wincenty Karpik 985 4 11 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0004.htm
27 7 1905 Tbilisi Jerzy Władysław Kujawski st.Otradna, woj.kubańskie Kazimierz s.Konstantego Leonarda c.Jana Grzyb Martyna Karpowicz 164V 42 Tb
7 9 1907 Tbilisi Zofia Aldona Kujawska st.Otradna, woj.kubańskie Kazimierz s.Konstantego Leonarda c.Jana Grzyb Martyna Karpowicz 164V-165R 43 Tb
22 12 1907 Tajkury Konstanty Karpowicz Włodzimierz Józefa Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) O
21 4 1907 Kowel Rozalia Wiurdzia Kowel NN Marianna Karp Podlewski z żoną Bogumiłą 1004 11V-12R 52 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0015.htm
13 9 1907 Luboml Józef Mazurkiewicz Binduga Karol Eufrozyna Malczewska Jan Mikołajczuk, Zofia Karpiuk ż. Szymona 1009 578 150 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0307.htm
2 7 1908 Luboml Teofila Kostecka Binduga Stanisław Marianna Dąbrowska Stefan Stolarczuk, Zofia Karpiuk ż. Szymona 1010 26V 101 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0028.htm
27 6 1909 Tajkury Paweł Karpowicz Włodzimierz Józefa Paszkiewicz akt konwersji 4/1917 (z prawosławia - Zdołbunów) O
11 1 1910 Tajkury (Zdołbunów) Stanisław Oborzycki Zdołbunów Jan Marianna Karpińska Michał Ostrowski, Michalina Karpińska z. Piotra R-740-4-69 4 V-5 R 18 0
28 3 1910 Horochów Mikołaj Karpowicz Kolonia Kołodeska Dawid Karolina Dębicka 996 9 40 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0011.htm
20 7 1911 Horochów Maria Karpowicz Olha Dawid Karolina Dębicka 997 18 65 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0021.htm
5 3 1912 Tbilisi Walentyna Wołonczukas Tbilisi Adam s, Józefa Władysława Zysk Stanisław Baronowski, Martyna Karpowicz 41V 91 Tb
3 8 1912 Białogródka Stefania Zdarzyńska Sochurzyńce Aleksander Aniela Małachowska Adam Karpiński, Anna Piotrowska ż. Ludwika 138
24 11 1913 Ołyka Janina Karpińska Cumań Kazimierz Julia Chmielewska 1063 161 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0171.htm
21 12 1914 Tbilisi Władysław Kowalski Tbilisi Antoni s.Antoniego Felicja c.Juliana Szkulaten Józef Karpowicz, Urszula Jankowska 105R 26 Tb
4 9 1914 Włodzimierz Wołyński Zygmunt Karpiński Siedmiarki Jan Antonina Pełecha 1058 40 194 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0041.htm
3 3 1914 Horochów Kajetan Karpowicz Olga Donimor Karolina Dębicka 1059 7 24 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0008.htm
7 5 1915 Tbilisi Benedykt Ignacy Atabekow Tbilisi Józef s.Atabeja Maria c.Walentego Kujawska Tadeusz Bortatar, Martyna Karpowicz 110R 49 Tb
25 12 1915 Tbilisi Józef Łapenis Tbilisi Józef s.Jana Marianna c.Adama Wajtajtis Franciszek Karpowicz, Katarzyna Karpowicz 123R 1 Tb
2 4 1915 Tbilisi Aleksander Muszyński Zakatały Andrzej s.Józefa Kazimiera Lipowska Feliks Karpowicz, Anna Tomaszunas 175V 102 Tb
22 10 1915 Tbilisi Stanislaw Bolesław Pereświt Sołtan Sarykamysz Bolesław s.Artimidora Jadwiga Leontyna c.St Karpińska (chrzest 1918) Piotr Żochowski, Paulina Karpińska 193V 40 Tb
15 11 1915 Szumbar Bronisław Dobrowolski Wilia Antoni Marianna Karpińska 1-106 88V-89R 19 T
9 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Maria Ewa Bożydar-Podhorodeńska Kijów Bolesław Ignacy Natalia Karpowicz Zygmunt Lisicki i Maria Bożydar-Podhorodeńska, Władysław Bożydar-Podgorodecki i Teofila Lisicka 312/1/129 60V-61R 238 m.K JM1
15 3 1916 Tbilisi Bronisława Ławrewianiec Tbilisi Stanisław s.Jana Michalina c.Jana Puczel Józef Karpowicz, Elżbieta Graniewicz 127R-V 20 Tb
15 4 1917 Tbilisi Paweł Karpowicz Tbilisi Franciszek s.Joachima Katarzyna c.Piotra Dawidonis Franciszek Dauksza, Wiktoria Samulenis 168R 57 Tb
1 1 1917 St.Wiśniowiec Anastazja Karpec Łozy Atanazy Maria Tymczuk
4 8 1918 Tbilisi Henryk Ferdynand Kalkis Tbilisi Konstanty Wiktor Arkadia Weronika Brot Ilia Karpyczew, Jadwiga Justyńska 207V 122 Tb DW
5 6 1919 Tbilisi Jerzy Władysław Karpowicz Tbilisi Stefan s.Jana Wiera c.Iwana Raszczupkina Jerzy Kujawski, Konstancja Szymańska 222V 40 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
6 11 1763 Szumsk Tomasz Kowal Lutowiszcze Katarzyna Wolaniczka Lutowiszcze p Karp Antoniuk, Kasper Olinowicz 297-1-180 42R Ł RK
6 7 1783 Szczurowice Ignacy Siedlecki Marianna Zgierska Antoni Karpowicz, Zachariasz Wysocki 1310L 62 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0042.htm
8 2 1795 Szumsk Grzegorz Mogusiński Aniela Listowska Litowisko prac. Józef Walczuk, Magdalena Karpińska 297-1-183 11V Ł
15 2 1795 Szumsk Maksym Sutor (unita) Urszula Karpińska Szumsk prac. Michał Powroźnik, Teska Dryguszanka 297-1-183 12R Ł
2 2 1802 Szumsk Jerzy Rot Szumsk k Urszula Karpińska Szumsk w Tomasz Boykowski, Anastazja Masztalerzowa 297-1-183 39V Ł RK
18 1 1825 Krzemieniec Jan Hruby Podbereżce 28 Marianna Olszewska Podbereżce 20 Michał Prasatowski, Grzegorz Karpiński 300 40 1 ZP
13 2 1827 Krzemieniec Franciszek Siechniewicz Wesołówka 26 Sylwester Krystyna Przehulińska Marianna Lityńska Wesołówka 16 Maciej Agata Karpowicz ur. Tadeusz Lityński i ur. Maciej Ostachowicz 01-5 3R 11 T 732 DM
2 5 1827 Zasław Św. Józefa Jan Karpiński Sławuta 28 Teodor Anna Marianna Helt Sławuta 26w Daniel Apolonia Gorecka 178-03-009 43 9 Ż MO 85
6 2 1827 Horodyszcze Jan Karpiński Kamionka 20 Józef Katarzyna Domicela Popławska z Szymonowiczów Kamionka 30w Jakub Magda Józef Łukawski, Mikołoj Ostrowski 178-3-93 89 5 Ż MO 174
20 11 1827 Teofilpol Paweł Karpiński par. Teofilpol 26 Paweł Balbina Helena Mandecka par. Teofilpol 18 Piotr Marianna Józef Łukaszyński, Maciej Krzemiński, Michał Łukaszewski 178-3-93 342R 14 Ż DM
28 10 1828 Ptycza Bazyli Karpiuk Stołpiec, par. unicka Turia 18 Andruch Ludwika Świętodzielska Stołpiec 15 Mikołaj Marianna Oleksiniuk Ludwik Pieńkowski, Jan Wyszynski stolarz, Bazyli Bednarzewski 814 271a 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0274.htm
14 5 1828 Międzyrzec Łukasz Słahuszewski Witków 25 Józef Antonina Przeborowska Katarzyna Karpińska Witków 27 Maciej Agnieszka Taszczewska Ur. Jerzy Józef Bzowski, Wincenty Mołodecki 171-1-1 241V 4 R Mg 7134
17 2 1829 Ptycza Jan Karpinski Mykitycze 22 Piotr Elżbieta Dziedzijowska Paulina Szymanska Mykitycze 22 Józef Salomea Bartoszewicz Augustyn Bogacki, Wincenty Prędecki, Jan Jelecki 815 304R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0309.htm
3 2 1829 Ptycza Jan Sowinski par. unicka, Stołpiec 18 Fedory Chima Aleksandra Karpiuk Stołpiec 18 Hryćko Aleksandra Dąbrowska Mikołaj Świętodzielski, Bazyli Bednarzewski, Jan Jelecki 815 304R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0309.htm
10 2 1829 Luboml Piotr Romańczuk Jagodzin 17 Maciej Anastazja Karpiuk Marianna Kuć z Pendelów Jagodzin 19w Paweł Anna Wawryniuk Piotr Nehoda, Jakub Korniej 301 50 18 844 560 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0027.htm
3 11 1829 Krzemieniec Jakub Tartaczny Podbereźce 24 Kazimierz Julianna Justyna Szewerowska Podbereźce 20 Michał Tekla p.młody obrz.greko-ros., Tomasz Karpiuk i Sylwester Mikołajewicz 01-5 41V 46 T 771 DM
2 6 1829 Białogródka Michał Kotwicki (od dzieciństwa Białogródka 28 b/d b/d b/d Urszula Zygmunt Białogródka 27 Antoni Zuzanna Ładowska Józef Rutkowski i Ksawery Karpiński 178-03-95 82V 12 Ż DM
11 2 1830 Ołyka Jan Karpiński Ołyka 33 Andrzej Barbara Krajewska Katarzyna Buhajewska Dubno 20 Omelan Katarzyna Wielcowna 816 297 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0303.htm
9 2 1830 Ptycza Kondrat Kolendyński Stołpiec 30w Tekla z Karpiuków Michalczuk par. Ptycza 20 Hrycko Aleksandra Jelecki organista, Piotr Kozłowski tkacz, Jan Karpiuk brat młodej 816 202R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0207.htm
4 5 1830 Poryck Jan Bieńkowski par. Poryck 49w Fortunat Marianna Zielińska Julianna Karpowicz z Brzeźniakiewiczów par. Poryck 44w Jan Teodora Fedorowicz 845 42R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0046.htm
9 2 1830 Dederkały Fedko Szyszko g-k par. Wołkowce 35w Wasyl Anna Łeged Teresa Pokotyło Wołkowce 25 Kazimierz Rozalia Maciej Kowalczuk, Karp Sawicki 245-1-4 414V 8 RK
16 2 1830 Żytomierz Bazyli Zahacki Żytomierz 45w Maciej Anna Obiedzińska Tekla Czaplińska zd.Karpińska Żytomierz 30w Jakub Jadwiga Górska Eliasz Urbański , Bazyli Rusiecki 178 3 3 53 18 Ż Ni
6