Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 632 wyników dla: Gac

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
13 12 1752 Szumsk Stefan Bogacki 40 Zahajce 297-1-184 20V Ł 48 RK
2 6 1767 Szumsk Marianna Bogacka 10 Zahajce 297-1-184 70V Ł RK
4 3 1782 Szumsk Katarzyna Bogacka 80 Zahajce 297-1-184 99R Ł RK
13 1 1809 Kuniów Wojciech Bogacki 10/12 Kuniów s. szl. Jakuba i Wiktorii 297-1-086 18V Ł
1 3 1811 Kuniów Marianna Bogacka 10/12 Kuniów c. szl. Jakuba i Wiktorii 297-1-086 25R Ł
19 3 1827 Wiszenki Teodor Gachowski 50 Wiszenki wikary Kościoła wiszeneckiego 813 97 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0097.htm
19 9 1827 Ołyka Tekla Bogacka 3 Borbin Aleksandra i Cecylii z Danowiczów (Zdanowiczów) 813 163 26 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0165.htm
17 3 1827 Drużkopol Jan Dumański 78 Pułhany ur., wdowiec po Agacie, potomstwa od dawna pozbawiony 63 3 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0002.htm
9 1 1828 Ptycza Barbara Bogacka 5/52 Buderaż rodzice: ur. Jan i Kunegunda z d. Stetkiewicz 814 272R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0275.htm
19 9 1828 Ptycza Jan Bogacki 67 Mykitycze żona Marianna z d. Sawicka, dzieci: Piotr żonaty i Augustyn bezżenny 814 274R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0277.htm
17 2 1828 Dederkały Mikołaj Bogaczewski 57 Dederkały Wielkie urodzony, żona Małgorzta, potomstwa po sobie nie pozostawił 01-6 3V 7 T 840 DM
3 6 1828 Ostróg Julianna Kowalewska 40 Ostróg Ur., zd. Orgacz, poz. m. Józefa, bezpotomna 171-1-1 29R 50 R Mg
13 8 1828 Ostróg Julianna Kowalewska 40 Ostróg łacina, zd. Zorgacz, mąż Józef ( akt nr 50 zawiera te same dane) 171-1-1 30R R Mg
5 8 1829 Radziwiłłów Franciszek Atanazy Bogacki 46 Radziwiłłów żona, nieznane imię 815 297a 31 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0302.htm
4 5 1829 Ostróg Kasper Zorgacz 58 Dorohoszcza bez potomstwa 171-1-2 23V 19 R 7204 MZ
1 10 1830 Kuniów Jan Rogowski 85 Hucisko Stare wdowiec po Agacie z Maksymczuków, synowie Jakub i Stanisław - kawalerowie, córki Barbara, Tekla, Łucja i Domicella - zamężne i Honorata - panna R 92 V 46 0
12 8 1831 Ptycza Marianna Bogacka 63 Mykitycze z d. Sawicka, wdowa, mąż ś.p. Jan, dzieci: pożenieni Piotr, Augustyn 817 244V 44 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0252.htm
28 1 1831 Lachowce Łukasz Gaciński 65 Denysówka ur., żona Agnieszka z Popławskich, syn Andrzej 171-1-4 105R 10 R DM
31 8 1831 Nowogród Woł. Kajetan Czerniakowski 60 Stara Huta z kolek, ur., wdowiec po Agacie z Metelów, synowie Antoni i Jan, córki Helena i Agnieszka 245-1-5 48R 710 R 1741 DW
5 8 1832 Radziwiłłów Wincenty Kryczyński 56 Radziwiłłów wdowiec po Agacie, syn Gabriel, córki; Justyna, Marianna 818 291 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0298.htm
9 11 1833 Sokul Marianna Czmielewska 3 Czebenie rodzice: Klementy i Apolonia z domu Bogacka 819 46R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0047.htm
15 2 1833 Ptycza Marianna Bogacka 9/52 Mykitycze rodzice: pr. Augustyn i Anna z d. Andruszewska 819 266R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
30 2 1833 Ptycza Zofia Statkiewicz 2/52 Turkowicze rodzice: ur. Augustyn i Kunegunda z d. Bogacka 819 266V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0276.htm
23 5 1834 Kuniów Katarzyna Zorgacz 6/12 Miakoty c, Grzegorza i Katarzyny z Kamińskich R 83 V 25 0
14 3 1834 Ostróg Marianna Żorgacz 21 Międzyrzecz Ostrogski z opuchlizny, panna 171-1-7 32V 22 R MZ 8710
25 2 1834 Międzyrzec Józef Bogacki 79 Błudów wd.ż.Magdalena,s.Paweł,Jan,Antoni, Stanisław i Dominik 171-1-7 263V 6 R AS
17 10 1836 Ptycza Piotr Bogacki 2 Wielka Milcza rodzice: ur. Jan i Kunegunda z d. Statkiewicz 822 231V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0241.htm
28 4 1837 Ptycza Marianna Bogacka 8h Mała Milcza rodzice: ur. Jana i Anna z d. Stolkiewicz 823 277V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0311.htm
4 7 1837 Równe Bazyli Karasiński 46 Jasiennicze ur., w usługach Wlm Wołoszyńskiego, wolnego stanu parafianin 171-1-10 145R 13 R DM
6 6 1838 Jałowicze Helena Bogacka 3 mies Worsuń c. Aleksandra i Cecylii Zdanowicz 824 222 R 4 ZP 0
25 9 1838 Jałowicze Jan Bogacki 6 Worsuń s. Aleksandra i Cecylii Zdanowicz 824 222 V 6 ZP 0
20 12 1838 Ptycza Antonina Bogacka 1,5 Piratyn rodzice: pr. Józef i Domicela z d. Wituska 824 218R 37 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0219.htm
25 5 1840 Nowogród Wołyński Antoni Tomaszewski 60 Nowogród Wołyński wdowiec po Agacie, bez potomstwa 871 91 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0048.htm
26 7 1841 Berezdów Stefan Zwierzchowski 80 Kurczyk wdowiec po Agacie z Bajków, syn Tomasz 872 345 29
26 10 1841 Kuniów Katarzyna Kowalska 1 Kuniów c. Tomasza i Katarzyny z Jorgaczów R 51 V 30 0
18 1 1841 Ostróg Aniela Żorgacz 1 Międzyrzecz Ostrogski c. Praksedy R 20 V 6 0
3 6 1841 St. Wiśniowiec Jan Nizbrycki 85 Czajczyńce prac., wdowiec po Agacie, synowie Paweł i Jan 872 649 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0344.htm
10 12 1842 Kisielin Onufry Wachnicki 80 Woronczyn "w" po ż. Agacie, poz. s. Tomasza; poch: 12.12. 857 299 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0162.htm
21 2 1843 Swojczów Bazyli Motorzyński 80 Turia wdowiec po Agacie z Paszkowskich, syn Aleksander, córki Tekla i Prakseda 605 19 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20605/pages/PL_1_436_605_0012.htm
24 10 1843 Ostróg Jan Krzymiński 3/12 Wierzchów s. Stanisława i Maryanny z Żygaczów 882 31 V 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0033.htm
23 3 1844 Lachowce Tomasz Kryszczuk 74 Szuńki wdowiec po Agacie z Niewiadomskich, synowie Teodor i Konstanty, córka Teodora 883 105 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0108.htm
28 4 1845 Kuniów Wiktoria Zorgacz 4 Miakoty c. Grzegorza i Katarzyny 884 110 V 23 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0114.htm
12 6 1845 Lachowce Dominik Górski 80 Bisówka wdowiec po Agacie z Wiszniewskich, córki Ewa i Franciszka 884 135 V 30 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0140.htm
2 9 1845 Annopol Adalbert Koszlin 56 Dołżek z gorączki, austryjacki poddany znajdujący się u wielmożnego Uranowicza na usługach 884 82 R 34 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0084.htm
18 7 1846 Radziwiłłów Anna Bogacka 40 Bohajowice z domu Kowalska, wdowa po Stefanie, syn Józef Stefan, córki: Pawlina, Michalina, Faustyna 832 261 13 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0270.htm
18 3 1847 Ptycza Jan Bogacki 37 Piratyn odnodworzec, żona Kunegunda z d. Stetkiewicz, dzieci: Kazimierz, Mikołaj, Franciszka 833 498 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0268.htm
1 6 1847 Ostróg Edward Lechtański 1/52 Międzyrzec Ostrogski s. 1-dw., Fabiana i Praksedy z Żorgaczów 171-1-13 39R 64 R DM
4 2 1847 Lachowce Ignacy Hejdejstein 85 Załuże 1-dw., wdowie po Agacie z Śnieżków 171-1-13 102V 7 R DM
28 4 1847 Lachowce Marianna Niedzielska 40 Kaletyńce Wielkie pracowita, z Bogackich, mąż Wincenty, synowie z 1-małżeństwa: Grzegorz i Szymon, córki z 1-małżeństwa Teodora i Marianna 171-1-13 105R 26 R DM
19 8 1847 Lachowce Marianna Suchodolska 77 Kaletyńce Wielkie ur., z d. Bogacka, wdowa po Józefie 171-1-13 106V 42 R DM
8 3 1848 Radziwiłłów Cecylia Bogacka 4/12 Radziwiłłów córka Teofili Bogackiej 834 592 8 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0308.htm
21 5 1848 Zasław św. Jana Paweł Zorgacz 12 Bilczyn utonął w Horyniu, s. 1-dw. Grzegorza s. Jakuba i Katarzyny z Kamińskich 178-3-117 109V 37 Ż
17 6 1848 Horyńgród Katarzyna Bogacka 70 Horbaków 171-1-14 226V 6 R Mg
9 12 1849 Starokonstantynów Tekla Rogacka 30 Wierzchniaki od gorączki, z d. Markowska, 1-dw., mąż Jan, z 1-go męża Marcina Chmielowskiego synowie Józef i Henryk, z 2-go synowie Konstanty i Marcelin 178-3-118 61R 176 Ż 117 DW
14 5 1850 Targowica Antoni Szpaczyński 56 Bokujma szlachcic, wdowiec po Agacie z Osijowskich, córka Franciszka 835 817 8 0
27 5 1852 Łuck Marianna Gackiewicz 19 Worotniów c. Stanisława i Franciszki 388 75 29 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0044.htm
25 3 1852 Nieświcz Teofila Bogacka 4 Ławrów c. Franciszki 447 29 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0017.htm
1 4 1853 St. Oleksiniec Michał Marciniuk 75 Nowy Oleksiniec żona Zofia z Bobowskich, synowie Paweł w biegach, Jan w wojsku, Stefan i Tomasz, córka Julianna 878 319 16
8 12 1853 Kołodno Ignacy Juzwik 78 Szymkowce wdowiec po Agacie z Zagwodzkich, synowie Piotr i Stanisław, córka Tekla 878 469 57
5 9 1853 Krzemieniec Józef Ossowski 67 Krzemieniec żona Zofia z d. Pugaczew, synowie Kaziemierz i Grzegorz, córka Marianna 878 98 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0054.htm
3 10 1853 Krzemieniec Joanna Bogacka 27 Krzemieniec mąż Jan - major, oficer sztabowy 3. korpusu piechoty, bez potomstwa 878 102 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0056.htm
3 2 1853 Luboml Łukasz Szulgacz 60 Jagodzin 865 172 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0090.htm
12 7 1853 Luboml Marcin Petruk 1 Rymacze r. Antoni, Katarzyna Szulgacz 865 203 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0106.htm
11 4 1855 Korytnica Jan Pawłowski 60 Korytnica wdowiec po Agacie z Bałasików, synowie Jan, Jakub, Józef, Kazimierz i Marcin 227 20 16 0
13 8 1855 Luboml Agnieszka Szulgacz 7 Jagodzin r. Wawrzyniec, Urszula Szynkaruk 867 340 125 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0174.htm
17 3 1855 Białogródka Jan Zorgacz 17 Białogródka 1-dw., kawaler 178-03-123 535V 43 Ż DM
30 9 1855 Łabuń Paweł Huc 60 Sasanówka były szeregowy Gwardii Moskiewskiego Pułku, żona Julianna Bogaczewa, córka Katarzyna 178-03-123 729R 66 Ż DM
6 4 1857 Luboml Barbara Szulgacz 99 Jagodzin ur. Osowik 869 187 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0097.htm
26 1 1858 Krzemieniec Józef Stryżyński 56 Krzemieniec miesz., wdowiec po Agacie, syn Paweł, córki Marianna i Anna 0.1-30 46V 8 T
4 5 1860 Krzemieniec Józef Bogacki 36 Krzemieniec w.ż., aresztant z Dederkał 0.1-33 51V 29 T
12 5 1861 Krzemieniec Michał Dębicki 75 Krzemieniec chłop, wdowiec po Agacie, córka Paulina 0.1-34 63V-64R 52 T
13 2 1861 Białogródka Katarzyna Zorgacz 45 Białogródka 1-dw., mąż Grzegorz, córka Julia 178-03-76 168R 11 Ż DM
31 5 1862 Luboml Paweł Szynkaruk 3 Jagodzin r. Andrzej, Agnieszka Szulagacz 306 140 62 891 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0073.htm
4 9 1862 Luboml Anna Szulgacz 5 Jagodzin r. Wawrzyniec, Urszula Szynkaruk 306 150 91 891 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0078.htm
3 2 1865 Dederkały Józef Wyszyński 70 Pototurów wdowiec po Agacie, syn Mikołaj, córka Magdalena 56 187 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0099.htm
25 9 1866 Radziwiłłów Mikołaj Michalski 1,5 Radziwiłłów s. jednodworców Adama i Michaliny z Bogackich 67 V 20 0
11 11 1869 Ostróg Agnieszka Zogacz 59 Międzyrzecz s. Adam 654-1-56 101 L 4 R 103 MZ
28 2 1870 Luboml Franciszka Krawiec 65 Jagodzin z Szulgaczów, wdowa, syn Andrzej 313 116 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0060.htm
27 8 1871 Radziwiłłów Józef Michalski 2 Radziwiłłów s. jednodworców Adama i Michaliny z Bogackich 1-55 131 R 47 T
23 1 1872 Luboml Michał Mordacz 3 Jahodyn s. chł. Marcina i Franciszki z Szulgaczów 315 90 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0048.htm
1 8 1873 Wieledniki Michał Syczewski 1 Hamarnia Pełczańska syn Sylwestra i Apolonii z Ligackich 178-3-56 229V 13 Ż MW
20 2 1874 Szumbar Stanisław Szelengowski 62 Sosnówka wdowiec po Agacie, syn Aleksander 626 80 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0042.htm
8 8 1874 Białogródka Emilia Bogacka 24 Beleżyńce ur., wdowa po Józefie, pozostawiła jedną córkę 178-03-84 516V 94 Ż DM
2 9 1874 Białogródka Kazimierz Zorgacz 5 Sosnóweczka s. chł. Ignacego i Anieli Kraśnickiej 178-03-84 517V 103 Ż DM
15 1 1879 Kuniów Bronisława Gaczyńska 4/12 Kamionka c. mieszczan Marcela i Reginy z Lengardów 178-3-78 578R 6 Ż DM
20 1 1880 Kuniów Magdalena Gaczyńska 72 Kamionka z Tyczynów, mąż Michał, syn Marceli i córka Anna 178-3-78 612V 7 Ż DM
12 5 1880 Kuniów Michał Gaczyński 73 Kamionka wdowiec po Magdalenie z Tyczynów, syn Marceli 178-3-78 616R 36 Ż DM
3 3 1881 Meżyrów Andrzej Wiszniewski 2,5 Łopatyńce r.: Jan, Marianna Bogacka 904-6-2 11 W 23 JS1
19 5 1881 Meżyrów Maria Bogacka 70 Łopatyńce z d. Turkulecka, wdowa po Andrzeju Bogackim 904-6-2 22 W 24 JS1
19 3 1882 Szumsk Piotr Pugaczewski 21/12 Szumsk s. chł. Leona i Ewy z Świderskich 1-232 367R 20 T
11 2 1884 Luboml Karolina Kontowska 18 Jagodzin od tyfusu, z d.. Szulgacz, mąż Walenty, córka Cyryla 327 104 8 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0055.htm
3 3 1884 Luboml Wawrzyniec Szulhacz (Szulgacz) 70 Jagodzin od starości, chł., żona Urszula z Szynkaruków, córka Marianna 327 106 15 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0056.htm
13 2 1884 Łanowce Teresa Rogacka 75 Łanowce szl., z Korczewskich, wdowa po Emeryku 1-78 116V 5 T 578 DM
28 10 1884 Młynów Adam Bogacki 7/12 Dorohostaje rodzice: Adam i Aleksandra z d. Grodzińska 740-2-402 34R 24 R 1819 RK
27 3 1887 Grzymałów Maria Kysz 2 Podlesie c.Stefana i Rozalii z d. Wargacka 1614 76 5 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0039.htm
23 4 1887 Grzymałów Franciszek Gruda 11/12 Ostapie s.Mikołaja i Eudoksji zd.Gac 1614L 82 13 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0042.htm
6 12 1887 Szumsk Krystyna Pugaczewska 1,5 Szumsk c. chł. Eweliny z Świderskich 01-232 159R 74 T
1 2 1890 Młynów Wacław Skop 30 Dorohostaje Czech, żona Teofila z d. Bogacka, dzieci: Antoni, Jan, Klemens 740-2-407 38V 12 R 1605 RK
4 2 1893 Turzysk Antoni Gackiewicz 1 Wierzbiczno s. Franciszka i Karoliny z Jancarów 761 50 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0026.htm
19 2 1893 Młynów Józef Dolemba 2 Dobratyn z ospy, s. austr. pod. Andrzeja i Barbary z Rogacz 740-7-94 39V 10 R 155 DW
17 7 1893 Młynów Karolina Bogacka 52 Dorostaje od suchot, z Kordowskich, chł., wdowa po Kazimierzu, zostawiła córkę Franciszkę 740-7-94 46R 61 R 161 DW
23 7 1894 Jałowicze Franciszek Żegaczek 51 Targowica żona Johanna z d. Łagirowa, synowie Antoni, Franciszek i Karol, córki Maria i Elżbieta 166 50 7 0
6 4 1895 Kuniów Marceli Gaczyński [Haczyński] 54 Kamionka żona Regina z Lenotów [Lengartów], synowie Albin, Michał, Stanisław i Adolf, córki Faustyna, Michalina, Konstancja, Weronika 178-3-86 586R 31 Ż DM
17 7 1895 Młynów Aleksander Jabłoński 11/12 Kosarewo rodzice: Ludwik i Apolonia z d. Rogacz 740-2-411 111V 36 R 1413 RK
9 3 1895 Kowel Kazimierz Polak 4 Kowel od szkarlatyny, s. mieszcz. M. Warszawy Teodora i Anny z Pugaczów 906 50V 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0035.htm
3 12 1896 Młynów Ludwika Jelec 80 Dorohostaje od starości, z Bogackich, chł., mąż Mikołaj 740-7-94 94R 56 R 216 DW
7 7 1897 Młynów Teofil Jabłoński 1,5 Kosarewo rodzice: Ludwik i Apolonia z d. Rogacz 740-2-412 45V 41 R 1780 RK
7 10 1897 Młynów Aleksander Dąbrowski 1 Dorohostaje rodzice: Kazimierz i Karolina z d. Bogacka 740-2-412 51R 87 R 1785 RK
21 6 1901 Horochów Bronisław Zajączkowski 14 Brany syn Igacego i Marii z Francków 944 49 32 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0042.htm
5 6 1903 Młynów Joanna Rzegaczek Řeháček 54 Młynów Czeszka, wdowa, mąż śp. Franciszek, dzieci: Antoni, Franciszek, Karol, Elżbieta 740-2-411 48V 27 R 1364 RK 0
7 7 1903 Młynów Weronika Rogacz 6 Zofiówka rodzice: Ignacy i Agata z d. Należyńska 740-2-411 50R 36 R 1365 RK
22 8 1903 Młynów Franciszek Krzewicki 7 Dorohostaje rodzice: Antoni i Franciszka z d. Bogacka 740-2-411 51V 45 R 1367 RK
21 2 1905 Młynów Ludmiła Dąbrowska 7/12 Dorohostaje rodzice: Kazimierz i Karolina z d. Bogacka 740-2-411 156V 13 R 1458 RK
12 7 1905 Młynów Anna Rogacz 62 Zofiówka z d. Szkoda, mąż Stanisław, dzieci: Ignacy, Stanisław, Barbara, Apolonia Agata, Julia, Marianna 740-2-411 159R 30 R 1460 RK
12 10 1905 Młynów Stanisława Rogacz 5 Zofiówka rodzice: Ignacy i Agata z d. Należeńska 740-2-411 162V 49 R 1464 RK
25 6 1906 Horochów Piotr Spigacki 68 Horochów żona Olimpia Adolf, dzieci: Jan, Antoni, Adam, Józef, Maria, Helena 992 31 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0042.htm
9 11 1907 Młynów Helena Bogacka 7/12 Dorohostaje rodzice: Dominik i Sabina z d. Wierzbicka 740-2-414 108R 46 R 1569 RK
25 10 1909 Tbilisi Stanisław Agacki 23 Tbilisi szeregowy 4 kaukaskiego batalionu strzelców 86 128 Tb
2 8 1910 Młynów Adam Bogacki 80 Dorohostaje Wielkie żona Aleksandra z d. Grudzińska, dzieci: Dominik, Jan, Tekla, Teofila, Karolina 740-4-447 21V 50 R 635 RK
3 7 1911 Młynów Zofia Jałosińska 9/12 Zofiówka rodzice: Franciszek i Marianna z d. Rogacz 740-4-447 116R 41 R 731 RK
19 1 1913 Młynów Marianna Uchwat 82 Beregi austriacka poddana, z d. Smagacz, wdowa, dzieci: Jan, Marcin, Rozalia 740-4-447 149R 4 R 761 RK
10 7 1913 Młynów Marianna Magdalena Rogacz 54 Zofiówka z d. Woźniak, mąż Stanisław, dzieci: Jan, Wawrzyniec, Józefa, Stanisława 740-4-447 154R 33 R 767 RK
8 8 1921 Młynów Wojciech Wesołowski 59 Smordwa żona Anna z d. Gac, dzieci: Jan, Józef, Stanisław, Franciszek, Maria 740-4-446 57V 43 R 541 RK
7 12 1922 Młynów Janina Morela 9/12 Zapust z przezięnienia, c. Władysława i Małgorzaty z Gaców 740-8-158 67R 99 R 36 DW
9 3 1925 Młynów Franciszek Jałoszyński 43 Zofiówka astma, żona Maria z d. Rogacz, dzieci: Adam, Kazimierz, Rozalia, Stanisława 740-8-158 17V 14 R 9985 RK

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
4 4 1762 Szumsk Wojciech Rogachowski Rogowski Huta Pikulskiego Jan Zofia Franciszek Jakusiewicz, Anastazja Chornicka 297-1-180 107V Ł 4447 RK
24 8 1773 Szumsk Konstancja Doligoska Doligowska Zahajce Antoni Helena Aleksander Skibiuk, Zofia Bogacka 297-1-181 3V Ł RK 4
1 9 1783 Torczyn Bartłomiej Malinowski Ulaniki Adam Anna Ostrowska Józef Malinowski, Ewa Burgacka 17 12 Ł EH
1 6 1802 Ostróg Anna Barbara Szorgacz Ostróg Adam Anna Tadeusz Kiermiczon, Anna Markwartowa 297-1-136 19 Ł SK
14 8 1804 Ostróg Jan Marcinkowski Bielmarz Hiacynt M... Jakub Żorgacz, Teofila Zielińska 297-1-136 44 Ł SK
1 10 1805 Ostróg Michał Sorgacz Międzyrzecz Jakub Teofila Jan Lewicki, Paraskewa Kozianowiczowa 297-1-136 53 Ł SK
21 2 1809 Ostróg Tekla Bohosławska Międzyrzecz Jan Marianna Jakub Żorgacz, Marianna Bielecka 297-1-136 93 Ł 1141 SK
20 2 1810 Ostróg Marianna Żorgacz Międzyrzecz Jakub Teofila Chrzest w sytuacji zagrożenia życia , 297-1-136 114 Ł SK
23 5 1811 Ostróg Grzegorz Żorgacz Międzyrzecz Jakub Tekla Zielińska Jan Kasiniewicz, Oksenia Lewicka 297-1-136 150 Ł 865 SK
18 10 1817 Ostróg Lucyna Rozalia Żorgacz Międzyrzecz Jakub Marianna Marcin Godlewski, Julianna Kowalewska 297-1-136 275 Ł 1005 SK
20 5 1827 Nabrzuska Kondrat Iwaszczuk Obzyr Daniel Maryanna Kucaj (dop.) Barnaba Rogaczewska, Jan Józefowicz 849 443 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0242.htm
25 6 1827 Starokonstantynów Dominikanie Władysław Gumiński Wierzchniaki Franciszek Katarzyna Halikowska Grzegorz Janiewicz, Marianna Rogacka 178-3-93 142R 55 Ż 273 KP2
8 4 1828 Lachowce Wincenty Jaśkiewicz Hulowce NN Wiktoria Jaśkiewicz 08.04.1828, Ur. Jan Siniawski, Ur. Gaciorkiewiczowa, wdowa, asyst. Ur. Jan Leyman, Ur. Franciszka Ku 171-1-1 107V 23 R Mg
18 2 1829 Ptycza Julianna Prędecka Mykitycze Wincenty Tekla Rawska Augustyn Bogacki, Paulina Karpinska, Jan Karpinski, Anna Jędrzejowska panna 815 301R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0306.htm
8 5 1829 Ptycza Benedykt Jakubowski Buderaż Stanisław Tekla Chęcinska Józef Bogacki syn Jerzego, Katarzyna Niwinska panna córka Mikołaja, oboje ze wsi 815 302R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
17 3 1829 Krzemieniec Aleksy Tarmosiewicz par.Krzemieniec Andrzej Katarzyna Wawrzyńska chrz., w gr.unickim Kościele Poczajów, Kondrat Gontaruk i Marta Rogaczewicz wdowa 01-3 109R 205 T 610 DM
19 8 1829 Równe Zofia Potaszewicz Równe Karol Antonina Bogacka ch. 25.08.1829, Teofil Vogel i Anna Raduska, asystowali Michał Tokarski i Marianna ze Skalskich Włodzimierska sekretarzowa akt ziemskich powiatu rówieńskiego 171-1-2 136V 35 R RG
26 3 1829 Lachowce Wincenty Gaciński Książęcin Andrzej Marianna Męczyńska Ignacy Lutomski i Dorota Dąbrowska ż. Jana 171-1-2 87V 23 R DM
10 6 1829 Kupiel Małgorzata Teresa Gągolewska Kloniny prac. Józef Agnieszka prac. Józef nazwisko nieznane, Franciszka Bogacz 178-3-95 295R 41 Ż 572 KP2
29 9 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Michał Czułowski Wierzchniaki ur. Konstanty Marianna Rogacka ur. Michał Szemerzyński, Sabina Janiewicz 178-3-95 161R 97 Ż 311 KP2 0
5 3 1829 Zasław św.Józefa Eustachy Sokołowski Leszczana ur.Aleksander Elizabeta Rogacka ur.Jan Kossakowski, Marianna Sadowska. 178-03-97 32V 40 Ż 64 RG
15 2 1830 Radziwiłłów Paulina Teofila Bogacka Batków Stefan Anna Kowalska 816 177a 5 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0180.htm
4 5 1830 Ołyka Ludwika Bogacka Borbin Aleksander Cecylia Zdaniewicz ur. Jan Litwiński, Aniela Chencińska panna 816 285-286 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0291.htm
2 8 1830 Ptycza Dominik Karpinski Mykitycze Jan Piotrowy Paulina Szymanska Augustyn Bogacki żonaty syn Jana i Marianny z Sawickich Bogackich, Anastazja Fur 816 200V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0205.htm
12 8 1830 Nabrzuska Eliasz Iwaszczuk Obzyr Daniel Maryanna Kucaj (dop.) Barbara Rogaczewska, Jan Józefowicz 849 443 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0242.htm
24 12 1831 Ołyka Adam Bogacki Borbin Aleksander Cecylia Zdaniewicz 818 262 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0269.htm
7 11 1831 Radziwiłłów Michalina Bogacka Batków Stefan Anna Kowalewska 817 211 41 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0215.htm
7 9 1831 Kozin Marian Jan Bogacki Żabokrzyki Małe Józef Domicela Wcilecka Józef Cichocki, Fortunata Budziłowicz mążatka 296 40 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0022.htm
2 4 1831 Ostróg Leonarda Wojciechowska Mizocz Józef Brygida Szafrańska Stefan Sajdowski, Marianna Gaciwska, Jan Gajewski, Anastazja Zieniewicz 1-171-4 6R 36 R MZ 778
14 7 1831 Ostróg Henry Zagaciewski Choteń Jan Anna Szumska Antoni Krajczyński, Zofia Cherązowska 1-171-4 9R 59 R MZ 779
6 9 1832 Kozin Marianna Bogacka Żabokrzyki Małe Józef Domicela Pisecka 296 52 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0028.htm
25 9 1832 Ptycza Władysław Karpiński Mykitycze Jan Paulina Szymańska Piotr Bogacki, Marcjanna Franciszka Prędeckiego małżonka 818 296V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0304.htm
12 12 1832 Ptycza Marianna Bogacka Mykitycze Augustyn Anna Jędrzyjowska Rafał Czajkowski, Tekla Markowska, Józef Szymański, Julia Karpińska małżonka 818 297V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0305.htm
22 12 1832 Lachowce Barbara Suchodolska Kaletyńce Wielkie Andrzej Marianna Bogacka Kazimierz Piotrowski i Aniela Chmielewska ż. Leona 171-1-5 102V 89 R DM
25 11 1833 Kuniów Katarzyna Zorgacz Miakoty Grzegorz Katarzyna Kamińska R 68 V 63 0
21 4 1833 Ptycza Wojciech Czernecki Turkowicze Grzegorz Franciszka Domańska Augustyn Bogacki, Regina Styczyńska mężatka, Władysław Styczyński, Agnieszka Kon 819 259R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0268.htm
22 7 1833 Zasław św. Jana Aleksander Ludwik Łosowicz Kaletyńce Józef Marianna Załęska Franciszek Zorgacz i Salomea Kalnicka 178-03-99 5V 39 Ż DM
16 6 1834 Ołyka Antoni Bogacki Borbin Aleksander Cycylia Zdaniewicz 820 114 101 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0118.htm
7 1 1834 Ptycza Marianna Bogacka Mykitycze Augustyn Anna Jędrzejewska Piotr Bogacki, Tekla Forsiewicz 820 231R 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0235.htm
24 3 1834 Ptycza Piotr Bogacki Turkowicze Jan Kunegunda Statkiewicz Augustyn Bogacki, Honorata Antoszewska 820 232V 36 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0237.htm
23 12 1834 Ptycza Ewa Bogacka Turkowicze Józef Domicela Wilecka Józef Szymański, Justyna Zembrzycka 820 234R 47 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0238.htm
23 1 1835 Radziwiłłów Józef Stefan Bogacki Batków Stefan Anna Kowalska 822 212 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0220.htm
17 12 1835 Ptycza Franciszka Mikołajczuk Mykitycze Jakub Katarzyna Rzymska Piotr Chwedko, Teresa Bogacka 821 250R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0252.htm
1 1 1835 Bazalia Honorata Topolnicka Bazalia Tomasz Agnieszka Pawłowska WJKs. Paweł Bogacki i Honorata Lebdowicz, Grzegorz Lebdowicz i Karolina Bogacka 178-03-101 232R 2 Ż DM
25 2 1835 Bazalia Jan Jasiński Czuchele Benedykt Rozalia Guzowska Stanisław Bogacki i Helena Ochrynowicz wdowa, Feliks Wojnarowski i Rozalia Biernadzka 178-03-101 233V 26 Ż DM
13 3 1835 Bazalia Eufrozyna Krystyna Popławska Wasylówka Adam Honorata Chmielnicka Jan Zaręba i Konstancja Popławska, Dominik Bogacki i Antonina Zaręba 178-03-101 234R 30 Ż DM
7 5 1835 Bazalia Stanisław Poznański Bazalia Erazm Faustyna Sieszycka Wlm Kazimierz Michalski i Karolina Bogacka, Ludwik Sadowski i Julianna Michalska panna, Jan Bogacki i Balbina Justycka panna 178-03-101 234V 41 Ż DM
13 10 1835 Bazalia Ludwik Hajdrych Bazalia Karol Tekla Suszczewicz Stanisław Bogacki i Justyna Konferowicz, Antoni Motylewski i Agnieszka Topolnicka 178-03-101 238R 89 Ż DM
6 11 1835 Starokonstantynów Karol Seweryn Piotrowski Wierzchniaki Ludwik Zofia Janiewicz Wiktor Możarowski, Teresa Rogacka 178-3-101 176R 125 Ż 342 CK
4 1 1835 Kupiel Marianna Sysiuk Kloniny Michał Anna Sysiuk Maciej Kramczuk, Agata Bogacka 178-3-101 320 2 Ż CK
23 2 1836 Ołyka Mikołaj Bogacki Borbin Aleksander Cecylia Daniewicz 822 274 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0283.htm
1 4 1836 Ptycza Marcin Iwiński Piratyn Jan Katarzyna Kucharska Piotr Bogacki, Marianna Swowik 822 222V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0232.htm
26 6 1836 Ptycza Władysław Bogacki Mykitycze Augustyn Anna Jędrzejewska Aleksander Bogacki, Anastazja Torsiewicz panna 822 223V 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0233.htm
15 5 1836 Nabrzuska Józef Bęklewski Stobychwa Maksymilian Magdalena Parniewska ur. Bałaban, Barbara Rogaczewska 851 468 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0260.htm
26 1 1836 Ostróg Paweł Żorgacz Choteń Grzegorz Katarzyna Kamińska Mikołaj Jaworski i Zofia Chorążewska panna 171-1-9 2V 10 R DM
14 7 1836 Ostróg Antoni Żudnikowski Choteń Franciszek Wiktoria Dżegadło Mikołaj Jaworski i Katarzyna Żorgacz 171-1-9 13R 72 R DM
10 2 1836 Bazalia Bolesław Tomasz Fidlerski Bazalia IN Anna Jan Bogacki i Karolina Bogacka 178-03-106 263V 18 Ż DM
11 5 1836 Bazalia Mamert Hieronim Bogacki Bazalia Stanisław Anna Miłaszewska Kazimierz Michalski i Karolina Bogacka, Marcin Medyński i Justyna Konferowicz 178-03-106 265R 37 Ż DM
29 6 1836 Bazalia Paulina Emilia Niedziałkowska Bazalia Jan Franciszka Pulkiewicz Ks. Paweł Bogacki i Zofia Kozubska, Dominik Bogacki i Karolina Bogacka 178-03-106 267R 59 Ż DM
2 8 1836 Bazalia Anna Siniawska Czuchele Antoni Tekla Marcinkowska Mikołaj Witwicki i Anna Bogacka, Feliks Wojnarowski i Józefa Niwińska 178-03-106 268V 74 Ż DM
11 10 1836 Bazalia Franciszek Antoni Motylewski Bazalia Antoni Marianna Rakowska Kazimierz Michalski i Karolina Bogacka, Jan Medyński i Agnieszka Topolnicka 178-03-106 270R 95 Ż DM
29 12 1836 Bazalia Karolina Wolska Czuchele Jan Marianna Rosołowska Tomasz Topolnicki i Franciszka Wolska, Atanazy Rafałowicz i Karolina Bogacka 178-03-106 272R 119 Ż DM
11 5 1836 Bazalia Mamert Hieronim Bogacki Bazalia Stanisław Anna Miłaszewska dopeł.chrz. 26.07.1838, JKs. Paweł Bogacki i ur. Honorata Uteusz 178-03-110 242V 61 Ż DM
15 2 1837 Radziwiłłów Faustyna Aniela Bogacka Bałki Stefan Anna Kowalska 823 244 V 4 0
10 3 1837 Ptycza Antonina Bogacka Piratyn Józef Domicela Ignacy Kitryński, Teofila Judycka 823 263R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0296.htm
28 3 1837 Ptycza Aleksander Sieczkowski Turkowicze Jan Teresa Salecka Augustyn Bogacki, Marianna Prandecka, Kazimierz Szafrański, Anastazja Judycka 823 264R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0297.htm
3 6 1837 Ptycza Franciszka Szymańska Mykitycze Szymon Justyna Dobrzycka Augustyn Bogacki, Ewelina Rudlińska 823 266R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0299.htm
26 11 1837 Ptycza Grzegorz Jasczuk Mykitycze Piotr Marianna Filip Augustyn Bogacki, Justyna Szymańska 823 269V 32 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0303.htm
16 8 1837 Lachowce Marianna Justycki Denisówka Tadeusz Katarzyna Jankowska Teodor Kuźmiński i Anna Gacińska ż. Andrzeja 171-1-10 107R 42 R DM
14 8 1837 Ostróg Ludwik Żutnikowski Choteń Franciszek Wiktoria Dzigadło Mikołaj Jaworski i Katarzyna Żorgacz 171-1-10 14R 78 R DM
27 8 1837 Białogródka Jan Zorgacz Bisóweczka Franciszek Anna Huczyńska Michał Kublin i Franciszka Słomińska ż. Jana 178-03-108 156R 97 Ż DM
2 3 1838 Jałowicze Helena Wiktoria Bogacka Worsuń Aleksander Cecylia Zdanowicz Franciszek Juchniewicz, Regina Pawłowska ż Grzegorza 824 219 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0220.htm
1 1 1838 Ptycza Wiktoria Iwińska Piratyń Jan Katarzyna Kucharska Piotr Bogacki, Józefa Bogacka 824 200R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0201.htm
15 4 1838 Ptycza Mikołaj Bogacki Mykitycze Augustyn Anna Jędrzejowska Antoni Niemierowski, Anastazja Forsiewicz, Michał Szumowski, Justyna Szymańska 824 203R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0204.htm
6 11 1838 Ptycza Katarzyna Bogacka Piratyn Józef Domicela Piotr Bogacki, Teresa Bogacka, Jan Pawłowski, Anastazja Judycka 824 206V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0208.htm
22 7 1838 Białogródka Anna Niewirowicz Bisówka Jan Marianna Wolska Michał Niewirowicz i Anna Zargacz ż. Franciszka 178-3-110 140V 77 Ż DM
12 7 1838 Bazalia Jan Ozydorczuk Bazalia Piotr Katarzyna ur. Feliks Wojnarowski i ur. Karolina Bogacka 178-03-110 241V 54 Ż DM
12 7 1838 Bazalia Julian Ozydorczuk Bazalia Piotr Katarzyna ur. Dominik Bogacki i Anna Bogacka 178-03-110 241V 55 Ż DM
9 9 1838 Bazalia Mikołaj Podgórski Borszczówka IN Magdalena ur. Jan Bogacki i ur. magdalena Bujalska 178-03-110 245R 77 Ż DM
24 12 1838 Bazalia Adam Morozowski Czuchele Jakub Antonina Haraburda chrz. 27.12; Wlm Jan Bogacki i Julia Nieciecka 178-03-110 250R 112 Ż DM
21 10 1839 Ostróg Aniela Żorgacz Międzyrzecz NN Prakseda 879 12 R 88
3 5 1839 Białogródka Franciszek Zorgacz Bisówka Franciszek Anna Huczyńska ur. Benedykt Chodakowski i ur. Franciszka Słomińska ż. Jana 178-3-112 116V 20 Ż DM
28 10 1839 Ołyka Jan Bogacki Malin Aleksander Cecylia Zdaniewicz 825 154 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0161.htm
15 2 1839 Ostróg Wiktoria Żargacz Choteń Grzegorz Katarzyna Kamińska 879 2 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0004.htm
31 3 1839 Ostróg Józefa Godlewska Biełaszów Fryderyk Karolina Żołhańska Tomasz Kowalski, Rozalia Żorgacz panna 879 4 V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0006.htm
13 1 1839 Ptycza Feliks Adaszyński Mykitycze Jan Józefa Kułakowska Grzegorz Forsiewicz, Anna Bogacka 825 236R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0244.htm
7 3 1839 Ptycza Kazimierz Bogacki Mała Milcza Jan Kundegunda Stetkiewicz Łukasz Stetkiewicz, Anna Bogacka, Augustyn Bogacki, Małgorzata Stetkiewicz 825 238R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0246.htm
24 10 1839 Ptycza Joanna Lewińska Mała Milcza Jan Katarzyna Szumowska Jan Bogacki, Marianna Romanowska, Grzegorz Majsiecz odstawny sołdat, Julia Dobro 825 242R 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0250.htm
17 12 1839 Ptycza Jan Adam Szymański Mykitycze Szymon Justyna Augustyn Bogacki, Marina Prandecka 825 243R 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0252.htm
19 4 1839 Białogródka Leon Krymski Sosnówka Teodor Katarzyna Borkowska ur. Stanisław Karpiński i ur. Anna Zorgacz ż. Franciszka 178-3-112 120R 51 Ż DM
26 3 1839 Bazalia Józefa Grochowska Czuchele Grzegorz Marianna Uhreniewicz (Ochryniewicz) Mikołaj Stachurski i Karolina Bogacka, asyst. Tomasz Chmielnicki i Zofia Potażewicz 178-03-112 219R 34 Ż 426 DM
18 4 1839 Bazalia Emilian Wojciech Bogacki Janówka Stanisław Anna Miłaszewska JW. Jan Chomentowski podkomorzy i Wlm Tekla Woronicz 178-03-112 219V 42 Ż 427 DM
11 6 1839 Bazalia Sabina Joanna Budzyńska Bazalia Petronela Zagórska c. ślubna, Ks. Paweł Bogacki i Wlm Emilia Rypniewska, asyst. Wlm Ignacy Kozieradzki i Karolina Bogacka 178-03-112 220R 56 Ż 428 DM
1 7 1839 Bazalia Marianna Topolnicka Bazalia Tomasz Agnieszka Pawłowska Wlm Ignacy Kozieradzki i Karolina Bogacka, asyst. Piotr Iwanicki i Justyna Konferewicz 178-03-112 220R 59 Ż 428 DM
3 7 1839 Bazalia Paweł Motylewski Bazalia Antoni Marianna Rakowska Dominik Bogacki i Elżbieta Dwojakowska, asyst. Tomasz Topolnicki i Karolina Bogacka 178-03-112 220V 60 Ż 429 DM
2 8 1839 Bazalia Anna Motylewska Jurydyka Bazalii Paweł Józefa Kamińska Jan Diakowski i Karolina Bogacka, asyst. Kazimierz Kamiński i Marianna Piechta 178-03-112 221V 80 Ż 431 DM
10 9 1839 Bazalia Tekla Kielbowicz Jurydyka Bazalii Józef Marianna Piotr Iwanicki i Karolina Bogacka 178-03-112 222R 91 Ż 432 DM
10 9 1839 Bazalia Mikołaj Winogrodzki Czuchele Maciej Franciszka Lachowska Stanisław Bogacki i Zuzanna Lipska asyst. Tomasz Lipski i Marianna Kamińska 178-03-112 222V 102 Ż 433 DM
22 10 1839 Bazalia Emilia Kamińska Bazalia Kazimierz Marianna Trojanowska W. Ignacy Kozieradzki i Karolina Bogacka, asyst. Tomasz Topolnicki i Marianna Motylewska 178-03-112 223R 108 Ż 434 DM
28 8 1840 Ostróg Katarzyna Żorgacz Międzyrzecz Ostrogski NN Rozalia W. Piotr Karwecki, Urszula Żorgacz panna, Libory Palczewski, Aleksandra Sozewska 880 9 V 83 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0011.htm
11 11 1840 Iwanków Marcin Kunatowski Perehowicze Konstanty Marianna Ignacy Godzinski, Tekla Szeligacka, chrz. 12.11.1840 178-51-456 12R 25 Ż BS 34
4 1 1841 Ptycza Joanna Bogacka Piratyn Józef Domicela Wilecka Bazyli Borec ostawny sierżant wojsk rosyjskich, Marianna Prandecka, Grzegorz Szy 827 237R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0240.htm
7 1 1841 Ptycza Joanna Piotrowska Buderaż Józef Anastazja Tobolewska Jan Bogacki, Anna Tobolewska 827 237V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0241.htm
5 9 1842 Kuniów Joanna Kowalska Kuniów Tomasz Rozalia Sorgacz 881 52 V 55 0
10 4 1842 Horyńgród Konstanty Ezechiel Rogacki Horyńgród Jan Tekla Markowska 881 228 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0237.htm
12 1 1842 Ptycza Apollonia Szustowska Milcza Wielka Łukasz Józefa Szpaczyńska Jan Bogacki, Marianna Kamińska 828 101R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0103.htm
6 3 1842 Ptycza Franciszka Bogacka Milcza Wielka Jan Kunegunda Stetkiewicz Grzegorz Bogacki, Teresa Bogacka 828 101V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0104.htm
1 7 1842 Ptycza Paulina Bogacka Mykitycze Augustyn Anna Jędrzejowska Grzegorz Bogacki, Marianna Prandecka 828 103V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0106.htm
13 8 1842 Ptycza Marianna Szymańska Mykitycze Szymon Justyna Dobrzycka Franciszek Prandecki, Teresa Bogacka 828 104R 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0106.htm
28 6 1842 Lachowce Piotr Oliszewski Bisówka Franciszek Helena Niemirowicz 1-dw. Karol Ostromecki, ur. Anna Zorgacz ż. Franciszka 881 118 V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0127.htm
7 10 1843 Ptycza Tekla Kozieracka Mykitycze NN Agnieszka Augustyn Bogacki, Józefa Adaszyńska 829 96V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0107.htm
10 10 1844 Ołyka Franciszek Bogacki Malin Aleksander Cecylia Zdaniewicz 468 14 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0008.htm
7 4 1844 Ostróg Apolonia Lichtańska Międzyrzecz Ostrogski Fabian Prakseda Żorgacz 883 6 V 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0010.htm
14 4 1844 Zasław św. Jana Franciszek Józef Gackiewicz par. żuraniecka Józef s. Ignacego Marianna Szostakowska dopełnienie 1848 178-3-117 99R 34 Ż
4 6 1845 Kuniów Helena Zorgacz Miakoty Grzegorz Katarzyna Kamińska 884 99 R 41
17 1 1845 Ptycza Antonina Bogacka Wielkie Zahorce Józef Domicela Wielecka Andrzej Rossowiecki, Anna Słupska 831 253R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0259.htm
6 1 1845 Białogródka Józef Rowiński Bisówka Mała Józef s. Zachariasza Zuzanna c. Marcina Kalnicka Jan Rowiński i Anna Zorgacz ż. Franciszka 178-3-113 84V 6 Ż DM
27 10 1845 Białogródka Marianna Paszkiewicz Bisóweczka Jan s. Cypriana Franciszka c. Jana Niemierowicz Szymon Kozłowski i Anna Zorgacz ż. Franciszka 178-3-113 97V 110 Ż DM
2 3 1845 Bazalia Wiktoria Jaciuk Jurydyka Bazalii Józef Aniela Tomasz Topolnicki i Anna Bogacka 178-03-113 217R 34 Ż DM
26 3 1845 Bazalia Aleksander Piotr Bogacki Wolica Poniatowskiego Jan Paulina Grabowska Andrzej Popławski i Józefa Wisznicka 178-03-113 219V 73 Ż DM
11 7 1845 Bazalia Anna Benedyktowicz Bazalia Antoni Konstancja Kozłowska dopeł.chrz., asyt. Marcin Wisznicki i Anna Bogacka 178-03-113 221R 101 Ż DM
5 1 1845 Tetyjów Honorata Kumanowska Dzwiniacz odn. Stefan Prakseda Bogacka odn. Szymon Grabowski, Marianna Grabowska 685-2-1020 12r 3 Ch 23 KP2
30 3 1846 Młynów Ignacy Łosowski Koryty Ignacy Marianna Popiel Jan ?, Ludwika Bogacka, Paweł Strubczewski, Justyna Trębicka 832 183V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0193.htm
24 6 1846 Ptycza Piotr Bogacki Piratyn Jan Kunegunda Stetkiewicz Józef Jasiński, Ewa Sładkiewicz 832 225V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0235.htm
18 11 1846 Ptycza Jan Adaszyński Mykitycze Jan Józefa Kułakowska Maciej Zadubycki, Marcelina Bogacka 832 229V 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0239.htm
26 5 1846 Lachowce Władysław Gałęzowski Denysówka Józef Joanna Gacińska 1-dw. Paweł Chuina, ur. Urszula Kurnatowska, ż. Leona 885 100 V 30 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0102.htm
2 8 1846 Starokonstantynów Aniela Rogacka Wierzchniaki Jan Tekla Markowska Piotr Jastrzębski i Pelagia Szmiegielska ż. Jana 178-3-114 14V 106 Ż DM
28 1 1846 Bazalia Franciszek Salezy Dębicki Łazuczynek Mały Wiktor Karolina Cetnarowska Stanisław Bogacki i Celestyna Cetnarowska 178-03-115 232V 19 Ż 458 DM
7 2 1846 Bazalia Scholastyka Zielińska Bazalia Józef Petronela Motylewska Ksiądz Paweł Bogacki proboszcz bazaliański i Wlm Joanna Zółkiewska panna 178-03-115 233R 28 Ż 459 DM
19 6 1846 Bazalia Julianna Miłkowska Wolica Polowa IN Feliksa córka z nieprawego łoża panny, Wiktor Dębicki i Paulina Bogacka 178-03-115 237R 72 Ż 467 DM
22 11 1847 Radziwiłłów Cecylia Bogacka Radziwiłłów nn Teofila Bogacka 833 514 27 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0276.htm
20 7 1847 Biała Cerkiew Emanuel Lobe Winnica, gub. podolska Frydrych Paulina Agaci s. austr. podd. z m. Pestu Królestwa Węgierskiego,Emanuel Beranek, Teresa Beranek. Asystowali Franciszek Martynek, Eugenia Szumär, chrz. 9.08.1847 178-51-548 5R 43 Ż BS 11
24 5 1847 Ostróg Edward Lechtański (Lichtański) Międzyrzec Ostrogski Fabian Prakseda Żorgacz Fabian Szymański i Marianna Lechtańska panna 171-1-13 11V 63 R DM
2 1 1848 Ptycza Adam Bogacki Mykitycze Augustyn Anna Andrzejewska Kazimierz Rembiszewski, Agnieszka Prandecka 834 618 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0321.htm
19 8 1848 Zasław św. Józefa Stanisław Czwaliński Zasław - Majdan Hubert s. Stanisława Emilia c. Ranulfa Murawiec szl. Aleksander Serafin Józef Jordański s. Józefa żonaty, Kamila Bogacka ż. Dominika, as. Daniel Łat 178-3-117 22V 87 Ż
1 5 1849 Gródek Domicela Zagórska Gródek Kazimierz Katarzyna - Malecki Franciszek, Strugacka Marianna, panna 86 JZ
6 7 1849 Bazalia Aleksander Zieliński Bazalia Józef Petronela Motylewska ks. Paweł Bogacki proboszcz, szl. Franciszka Torczyńska 178-3-118 95V-96R 72 Ż DW 181
9 9 1849 Ostróg Leonida Lichtańska Bielmaż Fabian Prakseda Żorgacz Ludwik Gołębiowski i Marianna Kowalska panna 171-1-15 21V-22R 79 R 24 DM
3 12 1849 Ostróg Helena Kowalska Międzyrzec Ostrogski Tomasz Rozalia Żorgacz Libory Palczewski i Agnieszka Świętochowska panna 171-1-15 28V-29R 106 R 31 DM
11 1 1850 Luboml Maria Borowik Jagodzin Stefan Franciszka Gałan Stanisław Krawiec, Urszula Szulgacz ż. Wawrzyńca 863 558 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0297.htm
17 5 1850 Luboml Teresa Waluch Jagodzin Kazimierz Anna Urban Mikołaj Szynkaruk, Urszula Szulgacz ż. Wawrzyńca 863 572 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0304.htm
25 2 1850 Bazalia Paweł Bogacki Bogdanówka Franciszek Marianna chł. Paweł Sawicz, Helena Dużakowa 178-3-119 70V-71R 21 Ż 138 DW
7 2 1851 Luboml Agnieszka Pendel Rakowiec Grzegorz Ewa Szulgacz Franciszek Oleniuk, Teresa Oleniuk ż. Wojciecha 864 110 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0061.htm
29 9 1851 Luboml Michał Szynkaruk Jagodzin Andrzej Agnieszka Szulgacz Michał Kaspruk, Petronela Romańczuk ż. Marcina 864 138 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0075.htm
14 7 1851 Bazalia Marianna Mikulska Czuchele Franciszek Marianna Szymańska Ksiądz Paweł Bogacki i Konstancja Benedyktowicz 178-03-120 106V-107R 95 Ż DM
12 8 1851 Bazalia Hipolit Antoni Zieliński Bazalia Józef Petronela Motylewska Ksiądz Paweł Bogacki i Dominika Rutkowska 178-03-120 109V-110R 106 Ż DM
4 2 1852 Nieświcz Teofila Bogacka Ławrów NN Franciszka 1-dw. bazyli Kondracki, Zofia Siatecka panna 447 4-5 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0003.htm
14 1 1852 Bazalia Antonina Hilaria Bogacka Chotyń par. Krupiec Jan Paulina Grabowska dopeł.chrz.30.05.1858; as. Ksiądz Tomasz Niewiarowski -Wikary, Zofia Napiórkowska, Władysław Grabowski i Klementyna Turkiewicz panna 178-03-127 12V-13R 65 Ż DM 0
18 4 1853 Łuck Leontyna Pugaczewska Łuck NN Zuzanna 389 18-19 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0010.htm
6 6 1854 Bazalia Adolf Baszyński Bazalia Jan Petronela Motylewska Ksiądz Paweł Bogacki -proboszcz i Jadwiga Nordwing 178-03-122 12V-13R 53 Ż DM
18 3 1855 Luboml Maria Szulgacz Jagodzin Wawrzyniec Urszula Szynkaruk Jan Weremko, Marianna Gadzała ż. Jana 867 213 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0110.htm
11 3 1855 Luboml Lucjan Kazimierz Połoński Luboml Wincenty Jan Julia Chrzanowska Franciszek Pieniążek, Barbara Gackiewicz ż. Klemensa 867 213 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0110.htm
4 6 1855 Luboml Petronela Matyszczuk Jagodzin Jan Marianna Borowik Wawrzyniec Szulgacz, Agnieszka Stocka ż. Andrzeja 867 221 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0114.htm
6 8 1855 Luboml Anna Niegoda Jagodzin Mikołaj Katarzyna Grabowska Wawrzyniec Szulgacz, Agnieszka Stocka ż. Andrzeja 867 233 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0120.htm
15 10 1855 Białogródka Florentyna Jarzemska Białogródka Adam Franciszka Stachowska Antoni Piątkowski i Katarzyna Zorgacz ż. Grzegorza 178-03-123 507V-508R 86 Ż DM
15 5 1856 Białogródka Jan Wysocki Białogródka IN Karolina Andrzej Skulimowski i Katarzyna Zorgacz ż. Grzegorza 178-03-124 574V-575R 56 Ż DM
31 3 1857 Opalin Stefan Konopko Opalin Jan Tekla Małgachowska zmarł 10.9.1937 534 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20534/pages/PL_1_436_534_0002.htm
8 1 1858 Luboml Anna Szulgacz Jahodyn Wawrzyniec Urszula Szynkaruk Piotr Romaniuk, Marianna Godzało z. Jana 888 36 V-37 R 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0037.htm
12 11 1858 Luboml Marcin Gadzała Jagodzin Jan Marianna Pyndel Stefan Kołtun, Urszula Szulgacz ż. Wawrzyńca 888 55V-56R 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0058.htm
5 10 1858 Ostróg Józef Lichtański Chorów Fabian Prakseda Żorgacz Józef Poradowski, Natalia Mulewicz ż. Pawła 171-4-1 79 R SK
8 9 1858 Wołoczyska Marianna Baczyńska Wołoczyska Józef Marianna Ohrynowicz 1-dw. Gabriel Mołodecki, Marianna Rogaczewska 178-3-127 76V-77R 58 Ż DW 153
15 11 1858 Bazalia Leopold Naramowski Bazalia Wiktor Michalina Zagrodzka Aleksander Bogacki i Ewelina Bogacka 178-03-127 25V-26R 127 Ż DM
25 2 1859 Bazalia Franciszek Stachurski Nowa Grobla IN Marianna Kozłowska Aleksander Bogacki i Magdalena Paluchowska 178-03-129 7V-8R 28 Ż DM
21 1 1859 Toporyszcze Piotr Zagacki Huta Polowska Jakub Domicela Misiuna Józef Świrzewski i Teodozja Gołębiowska ż. Szymona 178-03-50 693V-694R 11 Ż DM
2 8 1859 Toporyszcze Stefan Perehuda Huta Polowska IN Marianna Perehuda syn panny; Jakub Zagacki i Stanisława Wąsowicz panna 178-03-50 707V-708R 66 Ż DM
24 11 1860 Ptycza Katarzyna Mazurkiewicz Zahorce Adolf Joanna Bogacka 841 258-259 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0141.htm
4 2 1860 Luboml Paweł Szynkaruk Jagodzin Andrzej Agnieszka Szulgacz 304 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0004.htm
21 12 1860 Krzemieniec Mirosław Tomasz Gaciski Krzemieniec Julian Kazimiera Falska 0.1-34 7V-8R 15 T
23 9 1861 Luboml Szymon Szulgacz Jahodyn Wawrzyniec Urszula Kutas 305 54-55 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20305/pages/PL_1_436_305_0029.htm
14 11 1861 Ostróg Katarzyna Lichtańska Chorów Fabian Prakseda Żorgacz Feliks Mysłowski i Marcelina Piotrowska ż. Stanisława 654-1-36 5R Rapt. R DM
14 1 1862 Luboml Stefan Gadzała Jagodzin Jan Marianna Stocka Grzegorz Tołyż, Urszula Szulgacz ż. Wawrzyńca 306 4 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0003.htm
23 4 1862 Bazalia Wojciech Sławecki Koszelówka Augustyn Michalina Lewicka Aleksander Bogacki i Honorata Zdaniewicz 178-03-131 73V-74R 46 Ż DM
15 1 1863 Krzemieniec Paulina Krówka Szpikołosy Antoni Anna Szmigacz 0.1-36 2V-3R 4 T
26 2 1863 Luboml Konstancja Stocka Jagodzin Andrzej Agnieszka Borowik? Wawrzyniec Szulgacz, Franciszka Stocka ż. Romana 307 16 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0009.htm
4 8 1863 Luboml Franciszka Kutas Jagodzin Piotr Marianna Pawliczuk Jan Szulgacz, Rozalia Rekuta ż. Dominika 307 42 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0022.htm
27 12 1863 Białogródka Jan Zorgacz Białogródka Ignacy Aniela Krośnicka Ignacy Stremecz i Antonina Ciecierska ż. Józefa 178-03-81 66V-67R 5 Ż DM
1 1 1865 Radziwiłłów Mikołaj Michalski Radziwiłłów Andrzej Michalina Bogacka 1-37 59 V-60 R 1 T 0
24 10 1865 Luboml Karolina Szulgacz Jagodzin Wawrzyniec Urszula Szynkaruk Tomasz Stacki, Franciszka Waluch ż. Jana 309 38 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0021.htm
8 2 1865 Rzyszczów Teofila Apolonia Morawska Chodorów Zachariasz Dominika Janiszewska szl. ur. Władysław Drozdowski, Aleksandra Janiszewska, Stanisław Pugaczukiewicz, Anna Drozdowska 312-1-89 187 12 m.K KM
6 6 1865 Ostróg Antoni Lichtański Biełaszów Fabian Prakseda Żorgacz Hipolit Ciecierski, Joanna 654-1-56 39v R SK
30 12 1866 Luboml Mikołaj Waluch Jagodzin Jan Franciszka Stachniuk Jan Szewczuk, Katarzyna Kołtun ż. Piotra, Jan Suszko, Franciszka Szulgacz ż. Jana 310 74 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0038.htm
1 4 1866 Białogródka Marianna Zorgacz Białogródka Ignacy Aniela Kraśnicka Michał Zorgacz i Marianna Mirecka ż. Wojciecha 178-03-81 206V-207R 32 Ż DM
22 1 1868 Białogródka Józefa Andrusiewicz Sosnoweczka Wojciech Tekla Łączewska Józef Jaskulski i Aniela Zorgacz ż. Ignacego 178-03-81 345V-346R 11 Ż DM
16 7 1869 Luboml Michał Mordacz Jagodzin Marcin Franciszka Szulgacz Maciej Mordacz, Barbara Stachniuk ż. Jana 312 24 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0015.htm
12 8 1869 Białogródka Kazimierz Zorhacz (Zorgacz) Sosnówka Ignacy Aniela Wojciech Andruszewicz i Magdalena Iwińska ż. Józefa 178-03-81 433V-434R 99 Ż DM
22 6 1870 Białogródka Aniela Mirecka Sosnówka Antoni Marianna Konferewicz chrz. 28.06., Ignacy Zorgacz i Marcjanna Mirecka ż. Romana 178-3-84 25V-26R 85 Ż DM
22 10 1870 Białogródka Jan Andrusiewicz Sosnóweczka Wojciech Tekla Łoniewska Kazimierz Kędzierski i Aniela Zorgacz ż. Ignacego 178-3-84 37V-38R 136 Ż DM
20 11 1871 St. Wiśniowiec Feliks Didyk Hnidawa Jan Elżbieta Czabaj 1-dw. Ludwik Kwaśniewski, Justyna Gach ż. Bazylego 1-55 35V-36R 66 T
24 10 1871 Kuniów Emilia Krzemińska Kamionka Jan Petronela Sokołowska Marceli Gaczyński i Paulina Malinowska 178-3-78 255V-256R 62 Ż DM
3 6 1872 Luboml Paweł Ołyniuk Jagodzin Michał Marianna Burkowska Ludwik Suszko, Urszula Szulgacz ż. Wawrzyńca 315 20 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0011.htm
13 12 1872 Białogródka Józef Zorgacz Sosnóweczka Ignacy Aniela Krośnicka Wojciech Andrusiewicz i Magdalena Mysłowska ż. Hieronima 178-3-84 245V-246R 152 Ż DM
11 11 1873 Kuniów Zuzanna Krzemińska Kamionka Jan Paulina Sokołowska Marceli Gaczyński i Klementyna Nowicka 178-3-78 317V-318R 62 Ż DM
6 6 1873 Luboml Paweł Mordacz Jagodzin Marcin Franciszka Szulgacz Jan Matyszczuk, Barbara Stachniuk ż. Jana 316 24 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0013.htm
27 8 1873 Białogródka Aniela Mysłowska Sosnóweczka Hieronim Magdalena Bogusławska Maciej Mysłowski i Aniela Zorgacz ż. Ignacego 178-03-84 372V-373R 132 Ż DM
27 3 1874 Kuniów Erazmina Porembska Kamionka Józef Faustyna Sokołowska Marcin Gaczyński i Petronela Krzemińska ż. Jana 178-3-78 335V-336R 16 Ż DM
4 9 1875 Białogródka Karolina Zorgacz Sosnóweczka Ignacy Aniela Rudnicka Leon Malinowski i Antonina Kędzierska ż. Kazimierza 178-03-133 26V-27R 131 Ż DM
14 8 1876 Kuniów Aniela Gaczyńska Kamionka Marcel Regina Lenham Pruski obywatel Jan Lebrant i Faustyna Porembska ż. Józefa 178-3-78 421V-422R 75 Ż DM
20 9 1877 Kuniów Bronisława Gaczyńska Kamionka Marceli Regina Lengart Józef Sokołowski i Faustyna Porembska (Porajska) ż. Józefa 178-3-78 470V-471R 89 Ż DM
12 3 1877 Kuniów Marian Łobaczewski Kurianki Karol Elżbieta Wierzyńska dopeł.chrz., 27.06.1891, Wiktor Popławski i Ewelina Bogacka panna 178-3-86 371V-372R 74 Ż DM
15 2 1880 Kuniów Faustyna Gaczyńska Kamionka Marceli Regina Lengard Józef Sokołowski i Faustyna Porembska wdowa 178-3-78 586V-587R 13 Ż DM
16 12 1881 Szumsk Józefa Maszko Rachmanów Józef Wincentyna Kljukanowicz c. austr.poddanych, chrz. 28.12 Jan Świderski, Ewa Pugaczewska ż. Leona 01-231 39V-40R 163 T DM 831
1 6 1881 Kuniów Michalina Gaczyńska Kamionka Marceli Regina Lengard Antoni Michałowski i Faustyna Porembska wdowa 178-3-78 632V-6333R 42 Ż DM
25 5 1882 Turzysk Maria Magdalena Gackiewicz Wierzbiczno Franciszek Karolina Janczar 750 10-11 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0006.htm
11 3 1883 Kuniów Konstancja Gaczyńska Kamionka Marceli Regina Lengart Antoni Michałowski i Barbara Bilecka ż. Wincentego 178-3-78 721V-722R 33 Ż DM
4 12 1883 Luboml Cyryla Kontowska Jagodzin Walenty Karolina Szulgacz Stanisław Szewczuk, Marianna Kuć ż. Stanisława 326 82 163 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0046.htm
21 2 1884 Luboml Piotr Kuć Jagodzin Stanisław Marianna Szulgacz Marcin Mordacz, Franciszka Matyszczuk ż. Anrtoniego 327 10 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0006.htm
19 9 1884 Łanowce Mieczysław Górski Napadówka Konstanty Wiktoria Szawłowska Wawrzyniec Misiński i Ewelina Pugaczewska ż. Leona 1-78 107V-108R 26 568 DM
4 4 1884 Młynów Adam Bogacki Dorohostaje Adam Aleksandra Antoni Bogacki, Karolina Bogacka ż. Kazimierza 740-2-402 5V-6R 18 R 1795 RK
12 2 1884 Młynów Antoni Skop Dorohostaje Wacław Teofila Bogacka Czesi, austriaccy poddani, Jan Dankiewicz, Wiktoria Chruszczewska ż. Jana 740-2-402 12V-13R 47 R 1802 RK
24 1 1885 Kuniów Weronika Gaczyńska Kamionka Marceli Regina Lengard Jan Choina i Karolina Suszyńska ż. Romana 178-3-86 2V-3R 7 Ż DM
4 5 1886 Turzysk Anna Gackiewicz Wierzbiczno Franciszek Karolina Janczar 754 11-12 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0008.htm
28 7 1886 Szumsk Krystyna Pugaczewska Szumsk NN Ewelina Świderska 01-232 248V-249R 102 T
26 2 1886 Kuniów Aleksander Daszkiewicz Zakoty Andrzej Weronika Tołpiszkiewicz Marceli Gaczyński i Antonina Porembska panna 178-3-86 48V-49R 15 Ż DM
9 3 1886 Kuniów Albin Gaczyński Kamionka Marceli Regina Langart Roman Suszyński i Teodozja Sokołowska ż. Józefa 178-3-86 49V-50R 20 Ż DM
30 7 1887 Luboml Zofia Rogacz Kizie Józef Anastazja Grabowska Onufry Nachtman, Florentyna Gembicka ż. Edwarda 330 52 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0028.htm
21 11 1887 Luboml Jan Szulgacz Jagodzin Mikołaj Józefa Pradun Stanisław Kutas, Marianna Kuć z. Stanisława 330 90 178 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0047.htm
20 6 1887 Kuniów Weronika Zagórska Kamionka Jan Jadwiga Klej Antoni Klej i Regina Gaczyńska ż. Marcelego 178-3-86 90V-91R 31 Ż DM
2 10 1888 Turzysk Andrzej Gackiewicz Wierzbiczno Franciszek Karolina Jancar 756 20-21 38 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0011.htm
26 1 1888 Luboml Piotr Kutas Jagodzin Stanisław Katarzyna Wdowicka Karol Proncuk, Józefa Szulgacz ż. Mikołaja 331 16 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0009.htm
31 7 1888 Luboml Jan Szynkaruk Jagodzin Michał Elżbieta Petruk Szymon Koguciuk, Józefa Szulgacz ż. Mikołaja 331 44 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0023.htm
19 9 1888 Luboml Agnieszka Kuć Jagodzin Stanisław Marianna Szulgacz Michał Stocki, Elżbieta Stocka ż. Jana 331 60 120 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0031.htm
6 2 1888 Młynów Antoni Cieślicki Koryta Józef Tekla Bogacka Werba, Dominik Bogacki, Teofila Skop ż. Wacława 740-2-402 41V-42R 24 R 1828 RK
25 4 1888 Młynów Marek Krzewicki Dorohostaje Antoni Franciszka Bogacka Patfil Sibikowski, Marianna Czaplińska ż. Nikodema 740-2-402 44V-45R 39 R 1831 RK
25 11 1888 Młynów Klemens Skop Dorohostaje Wacław Teofila Bogacka Czesi, austriaccy poddani, Kazimierz Dąbrowski, Katarzyna Kołakowska ż. Piotra 740-2-402 54V-55R 88 R 1841 RK
0 1890 Ewangel.9 Karoline Borkowski Niewieca Gottlieb Karoline Gac BZ
10 10 1890 Szumsk Bronisława Pugaczewska Szumsk NN Ewa Świderska 01-233 135V-136R 171 T
13 6 1890 Luboml Teodor Czesław Radziszewski Rymacze Franciszek Stanisława Maciukiewicz Walery Rogaczewski, Maria Grabowska ż. Erazma 333 32 61 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0017.htm
1 12 1890 Luboml Andrzej Kołtun Rymacze Michał Marianna Stocka Mikołaj Szulgacz, Anastazja Dobrzyńska ż. Franciszka 333 72 142 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0037.htm
20 12 1890 Kuniów Michał Gaczyński Kamionka Marceli Regina Lengard Jan Zagórski i Olimpia Klej ż. Antoniego 178-3-86 342V-343R 115 Ż DM
10 1 1890 Młynów Antoni Miałkowski Dorohostaje Jacenty Franciszka Krynicka Kazimierz Bogacki, Lucjana Kozakiewicz ż. Mikołaja 740-2-407 1V-2R 3 R 1575 RK
1 5 1890 Młynów Antoni Zaleski Dorohostaje Józef Wilhelmina Kukalska gub. Grodzieńska, pow. Białystok, Dojlidy, Kazimierz Bogacki, Helena Koteczko ż. Prokopa 740-2-407 7V-8R 34 R 1581 RK
14 5 1890 Młynów Marianna Krzewicka Dorohostaje Antoni Franciszka Bogacka Walenty Kordowski, Tekla Sibikowska ż. Patfila 740-2-407 8V-9R 38 R 1582 RK
27 12 1890 Młynów Antoni Rogacz Kosarewo Ignacy Agata Należyńska gub. Piotrkowska, pow. Częstochowa, gm. Kamienica Polska, Józef Karpiński, Agata Rogacz panna 740-2-407 22V-23R 106 R 1596 RK
11 10 1891 Turzysk Antoni Gackiewicz Wierzbiczno Franciszek Karolina Jancar 759 24-25 48 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0013.htm
1 6 1891 Luboml Michał Szulgacz Jagodzin Mikołaj Józefa Pradun 334 30-31 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0016.htm
20 10 1891 Kuniów Julia Fidykowska Kuniów Adam Józefa Mogilnicka Wiktor Kamiński i Aniela Komnacka?, asyt. Sergiej Rybicki i Ewelina Bogacka panna 178-3-86 378V-379V 109 Ż DM
11 7 1892 Turzysk Ewa Jagaczyńska Wierzbiczno Jan Marianna Jankowska 760 14-15 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0007.htm
24 12 1892 Kuniów Stanisław Gaczyński (Haczyński) Kamionka Marceli Regina Lengard Adam Fidykowski i Karolina Soszyńska ż. Romana 178-3-86 433V-434R 135 Ż DM
26 3 1893 Turzysk Julian Jagaczuk Wierzbiczno Wojciech Katarzyna Dajewska 761 6-7 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0004.htm
16 2 1893 Luboml Agnieszka Kontowska Jagodzin Walenty Franciszka Wdowicka Franciszek Jaszczuk, Józefa Szulgacz ż. Mikołaja 336 12 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0007.htm
19 2 1893 Luboml Dorota Petruk Jankowce Mikołaj Anna Pradun Bartłomiej Kołtuniuk, Józefa Szulgacz ż. Mikołaja 336 12 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0007.htm
22 2 1893 Młynów Anna Krzewicka Dorostaje Antoni Franciszka Bogacka Jacenty Miałkowski, Tekla Sibikowska ż. Filipa 740-7-94 3V-4R 19 R 116 DW
19 3 1893 Młynów Józefa Cieślicka Koryta Józef Tekla Bogacka Kazimierz Dąbrowski, Aniela Peterka ż. Józefa 740-7-94 7V-8R 39 R 120 DW
4 4 1893 Młynów Stanisław Dolęba Dobratyn Andrzej Barbara Rogacz Wojciech Kurnik, Paulina Rogacz panna 740-7-94 7V-8R 40 R 120 DW
1 7 1893 Młynów Antoni Dąbrowski Dorostaje Kazimierz Karolina Bogacka Antoni Jedynasty, Ludwika Wierzbicka panna 740-7-94 13V-14R 74 R 126 DW
16 12 1893 Młynów Bronisława Tugaczek Tuháček Dobratyn Franciszek Emilia Budkiewicz Czesi, pow. Łuck, Poddębce, Hipolit Kułakowski, Józefa Kułakowska ż. Sylwestra 740-2-411 66V-67R 54 R 1383 RK
1 4 1894 Luboml Anna Kuć Jagodzin Stanisław Marianna Szulgacz Szymon Proncuk, Barbara Weremko ż. Piotra 337 22 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0012.htm
14 4 1894 Luboml Karolina Szulgacz Jagodzin Mikołaj Józefa Pradun Tomasz Weremko, Franciszka Kontowska ż. Walentego 337 24 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0013.htm
18 5 1894 Kuniów Adolf Gaczyński (Haczyński) Kamionka Marceli Regina Lengard Jan Choina i Paulina Marcinkowska 178-3-86 510V-511R 67 Ż DM
3 2 1895 Młynów Władysław Cieślicki Koryta Józef Tekla Bogacka Malin, Józef Peterka, Domicela Iścienko panna 740-2-411 63V-64R 37 R 1380 RK
25 5 1895 Młynów Jan Tugaczek Tuháček Młynów Franciszek Emilia Budkiewicz Czesi, pow. Łuck, Poddębce, Józef Sawicki, Anzelma Pasiecka ż. Hipolita 740-2-411 66V-67R 53 R 1383 RK
23 5 1895 Młynów Zofia Dołemba Kosarewo Andrzej Barbara Rogacz austriaccy poddani, Ludwik Jabłoński, Agnieszka Rogacz ż. Ignacego 740-2-411 67V-68R 56 R 1384 RK
23 5 1895 Młynów Józefa Dołemba Kosarewo Andrzej Barbara Rogacz austriaccy poddani, Jan Bosak, Apolonia Jabłońska ż. Ludwika 740-2-411 67V-68R 57 R 1384 RK
1 7 1896 Jałowicze Kazimierz Jeruzalim Ostrożec Antoni Józefa Dziagacz 904 10 V-11 R 28 0
5 8 1896 Turzysk Wawrzyniec Jagaciński Wierzbiczno Wojciech Katarzyna Dajewska 919 9V-10R 34 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0010.htm
18 10 1896 Turzysk Piotr Jagaciński Wierzbiczno Jan Marianna Jankowska 919 12V-13R 46 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0013.htm
3 9 1896 Luboml Karolina Szynkaruk Jagodzin Błażej Marianna Kuwałek Mikołaj Szulgacz, Marianna Juźwiuk ż. Tomasza 910 28V 112 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0029.htm
11 3 1896 Młynów Teofil Jabłoński Kosarewo Ludwik Apolonia Rogacz Jan Gilecki, Agata Rogacz ż. Ignacego 740-7-94 55V-56R 40 R 171 DW
28 6 1896 Młynów Piotr Peno Kosarewo Antoni Marianna Chamczyk Stanisław Rogacz, Małgorzata Wasilewska ż. Jana 740-7-94 63V-64R 76 R 181 DW
28 8 1896 Młynów Aleksander Dąbrowski Dorohostaje Kazimierz Karolina Bogacka Antoni Jedynasty, Emilia Sibikowska ż. Pamfiła 740-7-94 65V-66R 88 R 185 DW
6 9 1896 Młynów Wawrzyniec Mazurkiewicz Dorohostaje Marian Helena Wierzbicka Teodor Sokołowski, Sabina Bogacka ż. Dominika 740-7-94 66V-67R 92 R 186 DW
9 10 1896 Młynów Franciszek Krzewicki Dorohostaje Antoni Franciszka Bogacka Jacenty Miałkowski, Marianna Snitowska ż. Karola 740-7-94 68V-69R 103 R 188 DW
10 12 1896 Młynów Weronika Rogacz Kosarewo Ignacy Agnieszka Należyńska Ludwik Jabłoński, Julia Gileska ż. Jana 740-7-94 75V-76R 136 R 195 DW
2 11 1897 Tajkury Józef Pobereżniuk Filip Józefa Tugaczek akt konwersji 3/1908 Zdołbunów (prawosławny) O
21 3 1897 Luboml Józef Szulgacz Jagodzin Mikołaj Józefa Pradun Stanisław Kuć, Franciszka Andrzejczyk 911 9V 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0010.htm
22 9 1897 Luboml Karolina Szynkaruk Jagodzin Paweł Petronela Czuń Mikołaj Szulgacz, Katarzyna Krawiec ż. Stanisława 911 26V 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0027.htm
27 1 1897 Młynów Bronisława Jezunt Smordwa Jakub Teofila Bogacka austriaccy poddani, Antoni Grabowski, Zofia Jaszczołt ż. Józefa 740-2-412 7V-8R 32 R 1746 RK 0
1 9 1897 Młynów Zygmunt Niewiński Karolinka Aleksander Józefa Pieńkowska Klemes Bogacki, Katarzyna Berdnar panna 740-2-412 19V-20R 92 R 1758 RK
1 9 1897 Młynów Aleksander Bogacki Dorohostaje Dominik Sabina Wierzbicka Jan Bogacki, Teofila Zowotka ż. Jakuba 740-2-412 19V-20R 95 R 1758 RK
5 9 1897 Młynów Bronisław Dolemba Kosarewo Andrzej Barbara Rogacz austriaccy poddani, Jan Bosak, Julia Rogacz panna 740-2-412 20V-21R 100 R 1759 RK
19 9 1897 Młynów Mieczysław Tugaczek Tuhacek Młynów Franciszek Emilia Budkiewicz pow. Łuck, Poddębce, Ludwik Hałachowski, Bronisława Mroczkowska ż. Jana 740-2-412 21V-22R 103 R 1760 RK
22 9 1897 Młynów Jan Dąbrowski Dorohostaje Kazimierz Karolina Bogacka gub. Suwalska, pow. Suwałki, gm. Jeleniewo, Jan Bogacki, Marianna Cieślicka panna 740-2-412 22V-23R 109 R 1761 RK
17 12 1898 Młynów Paweł Mazurkiewicz Dorohostaje Marian Helena Wierzbicka Malin, Antoni Krzewicki, Sabina Bogacka ż. Dominika 740-2-409 23V-24R 114 R 1720 RK
31 1 1899 Młynów Adam Jabłoński Kosarewo Ludwik Apolonia Rogacz gub. Siedlecka, pow. Łuków, gm. Tuchowicz, Ignacy Rogacz, Julianna Stranc ż. Juliana 740-2-407 48V-49R 11 R 1614 RK
28 6 1899 Turzysk Paweł Jagaciński Wierzbiczno Jan Marianna Jankowska 940 6V-7R 28 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0007.htm
11 2 1899 Tajkury Konstanty Pobereżniuk Filip Józefa Tugaczek akt konwersji 4/1908 Zdołbunów (prawosławny) O
29 6 1899 Luboml Piotr Kuć Jagodzin Karol Katarzyna Mordacz Jan Kuć, Józefa Szulgacz ż. Mikołaja 934 17V 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0018.htm
22 4 1899 Młynów Antonina Krzewicka Dorohostaje Antoni Franciszka Bogacka Ignacy Miałkowski, Marianna Borzecka ż. Tytusa 740-2-407 54V-55R 43 R 1620 RK
31 8 1899 Młynów Anna Sobieska Koryta Jan Joanna Mazurkiewicz gub. Siedlecka, pow. Garwolin, gm. Górzno, Piotr Lubrzycki, Sabina Bogacka ż. Dominika 740-2-407 64V-65R 95 R 1630 RK
9 12 1899 Młynów Teofil Stranc Kosarewo Julian Julianna Rogacz gub. Kaliska, pow. Konin, gm. Sławoszew, Ignacy Rogacz, Marianna Stranc ż. Józefa 740-2-407 71V-72R 129 R 1638 RK 0
15 6 1900 Radziwiłłów Maria Ejsmont Buhajówka Jan Katarzyna Żygaczek 46 V-47 R 25 0
12 6 1900 Włodzimierz Antonina Szast Zofiówka Jan Agnieszka Wargacka 958 31V-32R 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0032.htm
5 3 1900 Włodzimierz Józef (Oblubieniec) Wargacki Zofiówka Jan Katarzyna Czupryńska 958 17V-18R 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0018.htm
27 2 1900 Włodzimierz Antonina Wargacka Goryczów Wojciech Józefa Woś Jan Wargacki, Marianna Bartman ż. Wojciecha 958 15V-16R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0014.htm
13 1 1900 Włodzimierz Paulina Sołtys Zofiówka Walenty Marianna Wargacka 958 9V-10R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0008.htm
1 7 1900 Luboml Elżbieta Kołtun Rymacze Michał Marianna Stocka Mikołaj Szulgacz, Karolina Weremko ż. Wawrzyńca 949 38 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0020.htm
26 7 1900 Luboml Franciszek Szulgacz Jagodzin Mikołaj Józefa Pradun Szymon Koguciuk, Marianna Kuć ż. Stanisława 949 42 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0022.htm
6 5 1901 Tajkury Helena Pobereżniuk Filip Józefa Tugaczek akt konwersji 5/1908 Zdołbunów (prawosławna) O
20 4 1901 Młynów Stanisława Rogacz Kosarewo Ignacy Agata Należeńska Należyńska gub. Piotrkowska, pow. Częstochowa, gm. Kamienica Polska, Julian Stranc, Franciszka Białek ż. Jana 740-2-402 84V-85R 46 R 1867 RK
20 9 1901 Młynów Marianna Stranc Kosarewo Julian Julianna Rogacz gub. Kaliska, pow. Konin, Ludwik Jabłoński, Agata Rogacz ż. Ignacego 740-2-402 97V-98R 111 R 1880 RK 0
1 11 1901 Młynów Zofia Gileska Gilewska Kosarewo Jan Julia Szarecka pow. Równe, Ignacy Rogacz, Józefa Michałowska ż. Henryka 740-2-402 100V-101R 128 R 1883 RK
10 10 1902 Szumsk Kazimiera Jeruzal Kaletyńce Wielkie Antoni Józefa Dziagacz 01-236 272V-273R 188 T
13 1 1902 Luboml Karolina Kogut Jahodyn Jan Katarzyna Rudzka Michał Tołyż, Józefa Szulgacz ż. Mikołaja 981 5 V-6 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0006.htm
27 9 1902 Młynów Filipina Dąbrowska Dorohostaje Kazimierz Karolina Bogacka Józef Kaszycki, Apolonia Zaleska ż. Antoniego 740-2-407 109V-110R 95 R 1671 RK
1 11 1903 Włodzimierz Anastazja Wargacka Zofiówka Wojciech Józefa Woś Michał Sołtys, Marianna Woś panna 972 41V-42R 204 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0047.htm
11 10 1903 Tajkury Maria Pobereżniuk Filip Józefa Tugaczek akt konwersji 6/1908 Zdołbunów (prawosławna) O
11 10 1903 Tajkury Włodzimierz Pobereżniuk Filip Józefa Tugaczek akt konwersji 7/1908 Zdołbunów (prawosławna) O
11 8 1903 Jałowicze Karol Stiblik Łagodówka Wacław Emilia Żegaczek 975 9V-10R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0010.htm
30 11 1903 Luboml Katarzyna Szulgacz Jagodzin Mikołaj Józefa Pradun Karol Kuć, Marianna Kuć ż. Stanisława 964 44V 174 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0045.htm
9 2 1903 Młynów Kazimierz Rogacz Zofiówka Ignacy Agata Nalezińska gub. Piotrkowska, pow. Częstochowa, gm. Kamienica Polska, Stanisław Żarecki, Marianna Rogacz panna 740-2-411 3V-4R 14 R 1322 RK
11 3 1903 Młynów Maria Kasiura Młynów Piotr Anna Ratajewska gub. Lubelska, pow. Hrubieszów, Feliks Bernacki, Emilia Tugaczek ż. Franciszka 740-2-411 6V-7R 30 R 1325 RK
3 5 1903 Młynów Feliksa Kuczyńska Rudka Michał Rozalia Starzyńska gub. Kaliska, pow. Koło, Ignacy Rogacz, Franciszka Mariańska ż. Antoniego 740-2-411 11V-12R 54 R 1330 RK
12 10 1903 Młynów Edward Bogacki Dorohostaje Dominik Sabina Wierzbicka Józef Jaszczołt, Karolina Dąbrowska ż. Kazimierza 740-2-411 23V-24R 111 R 1342 RK
17 10 1903 Młynów Klementyna Tugaczek Tuháček Młynów Franciszek Emilia Budkiewicz pow. Łuck, Poddębce, Wacław Tugaczek, Bronisława Sawicka ż. Józefa 740-2-411 23V-24R 114 R 1342 RK
20 4 1903 Żytomierz Dominika Węgłowska Chutor Wasilewskiego Michał Paulina Zagacka Dominik Węgłowski, Franciszka Zagacka panna 178-3-171 121V-122R 163 Ż 239 DW
10 4 1905 Młynów Stanisław Kołakowski Smordwa Sylwester Józefa Budkiewicz Kniahinin, Franciszek Tugaczek, Konstancja Bernacka ż. Feliksa 740-2-411 124V-125R 43 R 1427 RK
18 4 1905 Młynów Maria Tugaczek Tuháček Młynów Franciszek Emilia Budkiewicz Poddębce, Karol Raich, Konstancja Bernacka ż. Feliksa 740-2-411 126V-127R 53 R 1429 RK
12 7 1905 Młynów Jan Rogacz Zofiówka Ignacy Agata Należejska gub. Piotrkowska, pow. Częstochowa, gm. Kamienica Polska, Feliks Szarecki, Marianna Szarecka ż. Stanisława 740-2-411 130V-131R 74 R 1433 RK
21 8 1905 Młynów Jadwiga Błaszczyk Kosarewo Stanisław Józefa Stranc pow. Kowel, Gosławicze?, Stanisław Szarecki, Agata Rogacz ż. Ignacego 740-2-411 133V-134R 90 R 1436 RK
27 2 1906 Luboml Michalina Tołyż Rymacze Kazimierz Katarzyna Szewczuk Mikołaj Szulgacz, Katarzyna Tołyż ż. Władysława 1009 326 35 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0176.htm
25 11 1906 Luboml Adam Szulgacz Jagodzin Jan Agnieszka Tołyż Marcin Stocki, Rozalia Tołyż ż. Józefa 1009 414 209 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0220.htm
16 9 1906 Młynów Anna Zaleńska Ludwikówka Jan Marianna Chrzanowska gub. Łomża, gm. Perzanowo, Antoni Pikus, Agata Rogacz ż. Ignacego 740-2-414 19V-20R 93 R 1489 RK
9 10 1906 Młynów Józefa Popadiak Bożkiewicze NN Agnieszka austriacka poddana, córka wdowy, Stanisław Szarecki, Agata Rogacz ż. Ignacego 740-2-414 21V-22R 101 R 1491 RK
9 7 1906 Dubno Władysław Bogacki Dubno Jan Antonina Sinicka Władysław Michałowski i Julia Michałowska panna 740-4-162 15V-16R 60 R 17 DM
9 7 1907 Jałowicze Emilia Styblik Łagadowka Par. Złoczówka Wacław Emilia Żygaczek 998 10V-11R 29 MO
24 3 1907 Luboml Franciszka Szulgacz Jagodzin Mikołaj Józefa Pradun Michał Kołtun, Anna Petruk ż. Mikołaja 1009 531 58 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0283.htm
7 4 1907 Młynów Helena Bogacka Dorohostaje Dominik Sabina Wierzbicka Stanisław Boboski, Helena Mosiewicz ż. Kaliksta 740-2-414 60V-61R 35 R 1524 RK
26 3 1907 Młynów Maria Kołakowska Smordwa Sylwester Józefa Budkiewicz Kniahinin, Franciszek Remian, Emilia Tugaczek ż. Franciszka 740-2-414 61V-62R 40 R 1525 RK
25 10 1907 Młynów Regina Baran Zofiówka Jan Anna Starzyńska gub. Radomska, Ignacy Rogacz, Franciszka Mariańska ż. Antoniego 740-2-414 77V-78R 117 R 1543 RK 0
14 6 1908 Ołyka Piotr Rogacz Ujeźdźce Ignacy Agata Należyńska 1019 554 119 MO
10 3 1908 Luboml Stanisław Szynkaruk Jagodzin Błażej Marianna Kuwałek Jan Szulgacz, Katarzyna Koguciuk ż. Jana 1010 11V 44 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0013.htm
12 10 1910 Młynów Zofia Jałosińska Zofiówka Franciszek Marianna Rogacz Jan Słomski, Julia Rogacz wdowa 740-4-447 53V-54R 120 R 667 RK
30 8 1910 Dubno Adam Pagacz Kurdybań Jan Ewa Wilgus Adolf Łozowicki i Maria Pagac panna 740-4-162 92V-93R 100 R 82 DM
29 6 1911 Ołyka Paweł Rogacz Dobra Ignacy Agata Należyńska 1063 34 133 MO
8 9 1911 Włodzimierz Maria Rzegaczek Włodzimierz Bogusław Franciszka Liszka Józef Zinkiewicz, Helena Berger ż. Huga 1038 37V-38R 185 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0042.htm
12 3 1911 Horochów Józef Liszka Czeskie Nowosiółki Franciszek Anna Rzegaczek 997 7 22 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0009.htm
13 1 1911 Luboml Anna Szulgacz Jagodzin Jan Agnieszka Tołyż Józef Tołyż, Agnieszka Stocka ż. Marcina 1060 193 6 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0106.htm
12 3 1911 Luboml Wiktor Mordacz Terebejki Marcin Marianna Rudzka Stefan Dyczko, Karolina Szulgacz ż. Michała 1060 212 43 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0116.htm
9 5 1911 Luboml Anna Dejneka Terebejki Łukasz Antonina Stachniuk Mikołaj Szulgacz, Franciszka Ołyniuk ż. Michała 1060 231 79 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0126.htm
22 9 1911 Luboml Franciszka Rudzka Rymacze Augustyn Franciszka Tołyż Jan Dyczko, Agnieszka Szulgacz ż. Jana 1060 275 162 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0148.htm
14 11 1911 Luboml Jan Kołtun Jagodzin Tomasz Karolina Szulgacz Jan Szulgacz, Karolina Pawliczuk ż. Franciszka 1060 302 213 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0162.htm
3 7 1911 Młynów Bolesław Bogacki Dorohostaje Dominik Sabina Wierzbicka Stanisław Rodziewicz, Emilia Szkop ż. Antoniego 740-4-447 87V-88R 91 R 702 RK
18 7 1911 Dubno Jan Szymański Dubno IN Maria Szymańska Jan Bogacki i Justyna Urik wdowa 740-4-158 19V-20R 88 R 21 DM
13 7 1911 Dubno Franciszka Wizner Dubno Ludwik Helena Bogacka Józef Perkowski i Maria Prezydant ż. Andrzeja 740-4-158 20V-21R 91 R 22 DM
7 3 1912 Luboml Stanisław Kołtun Jagodzin Michał Marianna Stocka Mikołaj Szulgacz, Karolina Sobczuk ż. Andrzeja 1060 398 33 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0212.htm
10 11 1913 Ołyka Anna Rogacz Ujeźdźce Ignacy Agata Nalezińska 1063 123 147 MO
14 5 1913 Tbilisi Władysław Wojnowski Tbilisi Józef s. Kazimierza Kazimiera c. Michał Gacius Michał Tumszo, Petronela Bykowska 58V 56 Tb
3 2 1913 Młynów Marianna Trzmielewska Chmielewska Koryta Antoni Zofia Jarmoszka Ignacy Rogacz, Kazimiera Jarmoszka ż. Ludwika 740-4-447 166V-167R 14 R 781 RK
20 6 1913 Młynów Mieczysław Bogacki Dorohostaje Dominik Sabina Wierzbicka Antoni Rodziewicz, Franciszka Poczobut wdowa 740-4-447 185V-186R 92 R 800 RK
8 12 1913 Młynów Julia Rakoczy Smordwa Andrzej Maria Żygaczek austriaccy poddani, Sebastian Baran, Julia Dziewidek panna 740-4-447 198V-199R 148 R 814 RK
1 6 1914 Luboml Józefa Kogut Jagodzin Jan Katarzyna Rudzka Justyn Szynkaruk, Agnieszka Szulgacz ż. Jana 1060 738 80 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0388.htm
20 5 1915 Kijów Św. Aleksandra Anna Buszowska Kijów NN Zofia Feliksa c. Henryka Buszowska Kazimierz Lepkowski i Waleria Komar-Gacka 312/1/129 33V-34R 130 m.K JM1
19 1 1916 Kowel Wacław Anigacz Zadyby Stanisław Marianna Pawłowska Marcin Kasijański 1072 129 17 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0068.htm
8 10 1919 Młynów Adam Jałoszyński Jałorzyński Zofiówka Franciszek Marianna Rogacz Walenty Drewienkowski, Józefa Pyczyńska ż. Piotra 740-8-158 46R 21 R 14 RK
18 3 1921 Starokonstantynów Kazimierz Kurowski Wierzchniaki Stanisław Maria Gilewska Antoni Rogacki i Franciszka Czerwińska ż. Tomasza 17-2-91 cz.2 215V-216R 64 Ch 34-35 DM
1 8 1921 Starokonstantynów Anna Ostrowska Nowiki Piotr Magdalena Sałacińska Antoni Rogacki i Anna Dębicka wdowa 17-2-91 cz.2 227V-228R 114 Ch 58-59 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
6 8 1748 Szumsk Józef Ołycki Bołożówka neo Katarzyna Jarosowska Bołożówka w Jan Kamieński, Regina Spilotowa, Stefan Bogacki, Ewa Lewandowska 297-1-180 15V Ł RK
9 2 1755 Szumsk Wawrzyniec Ostrzycki Zahajce k Katarzyna Bogacka Zahajce w Bazyli Żurawski, Helena Janowa 297-1-180 23V Ł RK
11 10 1755 Szumsk Szymon Chmielowski Zahajce w Katarzyna Powgacka? Zahajce p Stefan Katarzyna Ignacy Jabłoński, Wojciech Wyrzykowski, Ignacy syn Andrzeja, Anastazja żona Bartłomieja 297-1-180 24R Ł RK
22 2 1756 Szumsk Michał Witoski Witowski Zahajce Konstancja Bogacka Zahajce Piotr Tołocko, Ignacy Ślusarsz 297-1-180 25R Ł RK
13 11 1763 Szumsk Jan Rudkowski Zahajce k Zofia Gołębioska Gołębiowska Zahajce p Ignacy Ślusarz, Katarzyna Bogaczanka, Roman Rokimczuk, Anna Mielnikowa 297-1-180 42R Ł RK
19 6 1769 Szumsk Antoni Dmuchowski Dmochowski Zahajce w Katarzyna Bogacka Zahajce w Eliasz Biskupski, Szymon Chmielowski, Ewa Junicka 297-1-180 51V Ł RK
21 1 1770 Szumsk Tomasz Bogacki Zahajce Zofia Mazurek Zahajce Szymon Chmielewski, Jan Koziarczuk 297-1-180 52V Ł RK
6 11 1798 Szumsk Wincenty Głowacki Hucisko Horodyskie k Marianna Domagacka Hucisko Horodyskie p Prokop Mikołajewski, Ignacy Wierzbicki, Marianna Blicharska 297-1-183 28V Ł RK
30 1 1827 Kowel Wincenty Kondracki Koszary 26 Marcin Katarzyna Helena Dobrzyńska Turowicze 15 Feliks Tekla Michalewicz Jan Kwiatkowski, Jakub Bogacki 238 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20238/pages/PL_1_436_238_0001.htm
13 2 1827 Ptycza Jan Bogacki Buderaż 22 Jerzy Antonina Bogdanowicz Kunegunda Stetkiewicz Buderaż 16 Marcin Marianna Antoszewska Antoni Dziewulski, Józef Bogacki rodzony, Piotr Bogacki brat stryjeczn 813 283a 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0258.htm
23 4 1828 Międzyrzec Ignacy Hreczyna Krasnosile G-R 25 Tomasz Anna Ihnatowicz Marianna Strzałkowska Krasnosile 17 Ur. Jędrzej Bociorowski, Ur.Benedykt Bogacki, Ur. Ignacy Czerniachowski 171-1-1 241R 2 R Mg 7133
18 7 1828 Międzyrzec Karol Potażewicz par. Równe 25 Hieronim Rozalia Petefor Julianna Bogacka Błudów 24 Józef Karolina Ochromowicz Ur. Jan Justycki, Ur. Franciszek Szatkowski, Ur. Józef Bogacki 171-1-1 242V 10 R Mg 7135
30 6 1829 Ptycza Jan Niwinski Piratyn 30 Mikołaj Katarzyna Sorokomska Katarzyna Kucharska Piratyn 22 Jan Marianna Nizynska Franciszek Kucharski brat młodej, Piotr Bogacki, Jan Jelecki 815 304V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0310.htm
17 2 1829 Ptycza Jan Karpinski Mykitycze 22 Piotr Elżbieta Dziedzijowska Paulina Szymanska Mykitycze 22 Józef Salomea Bartoszewicz Augustyn Bogacki, Wincenty Prędecki, Jan Jelecki 815 304R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0309.htm
17 2 1829 Kupiel prac. Sebastian Znachoruk Lewkowce 24 prac. Grzegorz wdowiec prac. Marianna Tomkowa Lewkowce 22 prac. Kajetan Agnieszka prac. Daniel Znachoruk, Jan Bogacz, Wiktor Prokopiuk 178-3-95 304V 3 Ż 590 KP2
16 6 1829 Kupiel prac. Stanisław Szemerda Pisarzówka Wójtowiecka 26 prac. Józef Katarzyna prac. Agnieszka Marciszyn Pisarzówka Wójtowiecka 14 prac. Szymon Marianna prac. Wojciech Bogacz, Jan Paterka, Wasyl Fedkowy 178-3-95 307R 13 Ż 595 KP2
23 6 1829 Stary Konstantynów Domini ur. Konstanty Czołowski Hryców, par. Łabuń 23 ur. Jan Konstancja Moszczyńska ur. Marianna Rogacka par. Stary Konstantynów Dominikanie 18 ur. Franciszek Zuzanna Lesiecka ur. Piotr Jastrzębski, Jędrzej Piotrowski 178-3-95 167v 14 Ż 323 KP2
26 5 1830 Ptycza Augustyn Bogacki Mykitycze 30 Jan Marianna Sawicka Anna Andrzejowska Mykitycze 24 Szymon Gertruda Piotr Bogacki brat starszy, Franciszek Prędecki, Kazimierz Dzikowski 816 202V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0208.htm
26 6 1830 Krzemieniec Szymon Długaczewski k Wojciech Anna Józefa Gałacowska p Bazyli Anna Kazimierz Sitarski i Jan Łochacki 01-5 50V 30 T 780 DM
13 11 1832 Swojczów Paweł Spodniewski Budki Ossowskie 23 Jan Marianna Pudrowska Katarzyna z Spaczyńskich Gaczyńska Budki Ossowskie 30 Piotr Katarzyna Bogdaluk 847 158 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0086.htm
24 7 1832 Ptycza Piotr Bogacki par. Ptycza 35w Jan Marianna Barbara z Kucharskich Szumowska par. Ptycza 35 Jan Marianna Nieżyńska Jan Niewiński, Grzegorz Forsiewicz (wdowiec po Praksedzie Okniewicz, w 818 298R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0305.htm
10 7 1832 Białogródka Grzegorz Zorgacz Zawadyńce 18 Jan Teofila Kuczyńska Katarzyna Kamińska Zawadyńce 18 Bazyli Anna Popławska Jan Dzikowicki, Maciej Moszyński 178-03-98 61R 21 Ż DM
4 2 1834 Ptycza Piotr Bogacki Turkowicze 28 Grzegorz Franciszka Teresa Makowska Turkowicze 30 Jan Karpiński, Szymon Szymański 820 235R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0239.htm
10 2 1835 Ptycza Szymon Szymański Mykitycze 21 Józef Bogumiła Dziwulska Justyna Dobrzycka Mykitycze 25 Ignacy Katarzyna Kozłowska Kazimierz Szafrański, Augustyn Bogacki 821 252R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0254.htm
6 10 1835 Kupiel Jakub Tomaszowy Kloniny 20 Maciej Rozalia Śliwińska Marianna Kowalówna Kloniny 19 Maciej Katarzyna Łukasza Szymkowego Józef Zawalniuk, Michał Bogaczowy, Anna Jankowa 178-3-101 331 20 Ż 616 SK
14 2 1837 Targowica Jan Dydkowski Milcza Wielka par. ptycka 26 Jakub Agata Jakubowska Marianna Słowikowska Bokujma 18 Bazyli Marianna Jasińska Jan Bogacki, Jan Terlecki 823 307 V 3 ZP
25 9 1838 Radziwiłłów Paweł Wiszniowski Radziwiłłów 25 Dominik Helena Tunło Józefa z Bogackich Pedyńska Radziwiłłów 30 Wincenty Rozalia Jaworska 824 195 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0196.htm
30 1 1838 Ostróg Antoni Gwozdecki Hulcza 25 Michał Anna Marianna Zielińska Hulcza 23 Feliks Ewelina Kamińska Kazimierz Szpakowski, Wojciech Zadarnowski, Ignacy Gaciński 171-1-11 21R 3 R DM
3 11 1840 Ostróg Tomasz Kowalski Międzyrzecz Ostrogski 20 Jakub Marianna Rozalia Żargacz Międzyrzecz Ostrogski 20 Jakub Marianna Kurtuszewska 880 15 R 13 DW
3 11 1840 Jałowicze Franciszek Barszczewski Kneruty par. Młynów 21 Roch Katarzyna Jankowska Helena Żyżewska Jarosławicze 17 Jan Agnieszka Brzezińska Wincenty Moszyński, Aleksander Bogacki 826 272 R - 272 V 2 ZP
11 2 1840 Dederkały Marcin Chęciński Folwark Romanowa, par. Białogródka 48 Kazimierz Petronella Rogaczewska Weronika Kamieńska Sadki 18 Tadeusz Konstancja Hulewicz 871 734 2 54 138-139 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0075.htm
2 2 1841 Białozórka Mikołaj Ostrowski par.Białozórka 24 Jan Jadwiga Gluzicka Marianna Koszkiewicz par.Białozórka 18 Szymon Anaztazja Szogacka Karol Kunicki, Gabriel Kwiatkowski, Kazimierz Koszkiewicz 872 757 1
19 10 1841 Połonne Józef Gorczyński Zaborzyca par.Miropol 19 Jan Marianna Julia Legczyńska Baranówka 18 Jan Marya ..? Bogacki, Aleksander Czernacki (?) 872 152 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0083.htm
18 10 1842 Lachowce Florian Wolski Okniny 23 Ignacy Franciszka Bogacz Helena Turzańska Okniny 16 Tomasz Tekla Wirańska 881 130 V 16
22 2 1842 Sokul Łukasz Kucharski Omelno par. Kołki 26 Wincenty Prakseda Gachowska Julia Przybyłowska Dwór Sokulski 24 Grzegorz Marianna Borszyńska Łukasz Ulkiewicz, Rafał Sulikowski, underoficer Jan Leskiewicz 828 209R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0212.htm
22 2 1842 Sokul Antoni Borkowski Pożarki 40 Ignacy Marianna Rogacka Salomea Chełmowska Perespa 29 Jakub Konstancja Borszczek Eustachy Kawer Generał Major i Kawaler, Ignacy Swieciński, Kajetan Was 828 209R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0212.htm
16 5 1843 Ostróg Fabian Lichtański Międzyrzecz Ostrogski 24 Jan Konstancja Dynęberk (Kalemberk) Prakseda Żorgacz Międzyrzecz Ostrogski 18 Jakub Marianna Kwiatkowska 882 19 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0020.htm
4 2 1845 Lachowce Józef Gałęzowski Żemelińce 25 Wincenty Apolonia Łuszczyńska Joanna Gacińska Denysówka 18 Jędrzej Anna Męczyńska 884 126 V-127 R 4
25 2 1845 Białogródka Dominik Marcinkiewicz Bisóweczka 25 Franciszek s. Jana Marianna c. Jana Niewirowicz Paulina Ostrowska Bisóweczka 18 Florian s. Jakuba Wiktoria c. Antoniego Mysłowska Franciszek Zorgacz i Stanisław Mirecki 178-03-113 104R 10 Ż DM
10 11 1846 Bazalia Julian Bardecki Wolica Poniatowskiego 36w Wawrzyniec Marianna Wierzbicka Feliksa Kańska Wolica Poniatowskiego 20 Kazimierz Ludwika Korewicka Karol Jankowski, Jan Bogacki, Pawlina Bogacka 178-03-115 253V 28 Ż 499 DM
4 5 1847 Białogródka Stanisław Mirecki Bisóweczka 31 Józef s. Władysława Mariannac. Kazimierza Trojanowska Anna z d. Huczyńska Zorgacz Bisóweczka 33w Erazm s. Jana Tekla c. Jana Broczkowska (wdowa po Stanisławie) Paweł Mirecki, Franciszek Kozłowski, Stefan Mirecki 178-3-116 116V 11 Ż DM
15 2 1848 Dubno Franciszek Bartnicki Korabliszcze 24 Maciej Agnieszka Kołosowska Teresa Suwarska Młodawa 18 Ignacy Anna Bogacka 834 352 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0183.htm
4 7 1848 Żytomierz Konstanty Zagacki 22 Aleksander Tekla NN Marianna Kozaczewska 40 Teodor Anna NN 178 3 23 60 30 Ż Ni
11 9 1849 Starokonstantynów Ignacy Winiarski Tereszpol, par. Kumanowce 25 Maciej Ewa Gwiazdowska Julia Czopowska Wierzchniaki 17 Konstanty Marianna Rogacka 178-3-118 34R 19 Ż
23 1 1849 Zasław św. Józefa Hipolit Dobkiewicz Zasław Stare Miasto par. Zasław św. Jana 21 Bolesław Salomea Wojtkiewicz Ludwika Kruszyńska Zasław Majdan 20 Kajetan Katarzyna Pierzchała Feliks Michalski, Aleksander Dobkiewicz, Dominika Bogacka 178-03-118 475R 2 Ż 868 DM
28 1 1851 Toporyszcze Grzegorz Gagan 21 Kazimierz Marianna Lipska Antonina Bagińska Polowska Huta 19 Franciszek Justyna Święcicka Adam Bagiński, Jakub Zogacki 178-03-31 572R 2 Ż DM
25 11 1851 Bazalia Cyryl Napiórkowski Zozulińce 24 Stanisław Teodora Krzyżanowska Zofia Potażewicz Zozulińce 20 Karol Julianna Bogacka Księżna Anna Sapieha, Lew Krzyżanowski, Teodor Napiórkowski 178-03-120 126V 14 Ż DM
27 6 1854 Białogródka Tomasz Zarzycki Białogródka 37w Maciej Marianna Szwajdecka Krystyna Dymarowska Białogródka 30 Antoni Franciszka Rutkowska Kasper Wołkowski, Jan Zorgacz 178-03-122 430V 11 Ż DM Mg
5 2 1856 Luboml Antoni Marczuk Zamłynie 31w Tymoteusz Jadwiga Kupracz Anna z Subrów Suber Jagodzin 22 Jan Marianna Sulgac Franciszek Sklarczuk, Michał Tołyż 868 114 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0060.htm
27 5 1856 Luboml Andrzej Krawczuk Jagodzin 19 Piotr Franciszka Szulgacz Marianna Chudyk Rymacze 18 Józef Anna Wojtaszuk 868 124 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0065.htm
3 2 1857 Swojczów Ludwik Gaczyński Wólka Swojczowska 22 Marcin Jadwiga Stawiarska Karolina Lewicka Wólka Swojczowska 18 Adam Atanazja Gypś Józef Brzedziecki, Jan Gronowicz 618 35 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20618/pages/PL_1_436_618_0019.htm
28 4 1857 Swojczów Wincenty Bogowiecki Mohylno 42w Tadeusz Elżbieta Sobolewska Teresa Gaczyńska Wólka Swojczowska 40 Jan Marianna Żelechowska 618 37 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20618/pages/PL_1_436_618_0020.htm
12 10 1858 Łuck Mikołaj Krzyżanowski Łuck 30 Anzelm Magdalena Teofila Gacicka Łuck 30 Franciszek Bogumiła 394 81 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0043.htm
11 5 1858 Luboml Piotr Iwko Jagodzin 20 Tomasz Teresa Szulgacz Elżbieta Mochniuk Luboml 23 Teodor Józefa Marmura Dominik Krawczuk, Stefan Kutas 888 68V 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0071.htm
18 1 1859 Łokacze Franciszek Majchrowicz par. Koniuchy 36w Franciszek Tekla Szulc Julia Sawicka par. Łokacze 29 Michał Anastazja Bogaczewska 363 21 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20363/pages/PL_1_436_363_0012.htm
15 2 1859 Krzemieniec Marcin Nowakowski Grabówka 18 Walenty Maria Kluczyńska Aniela Turobińska Krzemieniec 20 Łukasz Katarzyna Rygacka 0.1-32 37V 5 T
15 2 1859 Luboml Paweł Borowik Jagodzin 20 Wojciech Anna Szynkaruk Marianna Szewczuk Jankowce 16 Maciej Marianna Grabowska Wawrzyniec Szulgacz, Franciszek Galan 870 125 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0067.htm
4 10 1859 Luboml Błażej Szewczuk Jagodzin 18 Jakub Agnieszka Grabowska Anna Stuber Jagodzin 18 Jan Marianna Szulgacz Jan Szewczuk, Wojciech Dyczko 870 131 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0070.htm
31 1 1860 Ptycza Mikołaj Bogacki Mykitycze 21 August Anna Jędrzejewska Katarzyna Micherewicz Budy Białogródeckie 19 Mikołaj Katarzyna Jasińska 841 264 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0145.htm
8 5 1860 Luboml Franciszek Kuć Jagodzin 18 Szymon Jadwiga Urban Apolonia Szynkaruk Jagodzin 19 Andrzej Agnieszka Szulgacz Franciszek Stuber, Wojciech Dyczko 889 66R 23 304 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0070.htm
28 5 1862 Białogródka Ignacy Zorgacz Białogródka 23 Franciszek Anna Huczyńska Aniela Kraśnicka Białogródka 19 Józef Józefa Starzyńska Adam Jarzembski, Michał Skulbaszewski 178-03-77 138R 13 Ż DM
11 5 1863 Luboml Jan Szulgacz Jagodzin 18 Wawrzyniec Urszula Szynkaruk Franciszka Rudzka Jagodzin 17 Franciszek Katarzyna Waluch 307 93 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0048.htm
17 1 1865 Luboml Stanisław Kutas Rakowiec 20 Stanisław Katarzyna Waluch Karolina Pendel Kupracze 18 Teofil Ewa Szulgacz Stanisław Waluch, Wasyli Matyszczuk? 309 47 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0026.htm
12 9 1865 Białogródka Stefan Karpiński Białogródka 25 Kazimierz Anna Szeptowska Paulina Głowacka Białogródka 17 Ignacy Paulina b/N Mikołaj Jakubowski i Ignacy Zorgacz 178-03-81 178V 20 Ż DM
7 1 1868 Białogródka Karol Lutostański 38 Antoni Anna Koczakowska Maria Damon z Gub. Austriackiej m. Wilfersdorf zam. Chrystówka 23 Wincenty (kupiec) Maria Kling Cyprian Bogacewicz, Paweł Arseniew Wajc (M - Porucznik 41 Piechotnego Pułku) 178-03-81 377V 1 Ż DM
8 11 1870 Wieledniki Bazyli Ligacki Mikołaj Pawlina Tekla Syczewska Paweł Julianna 178-3-56 158R 17 Ż MW 0
22 10 1872 Luboml Jan Bagniuk Borki 21 Tomasz Tekla Ko? Marianna Szulgacz Jagodzin 18 Wawrzyniec Urszula Szynkaruk Wojciech Dyczko, Aleksander Czerpak 315 82 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0043.htm
19 11 1872 Białogródka Julian Huczyński Dańkówka par. Teofilpol 28 Stefan Cecylia Kopczyńska Paulina Hryniewiecka Książęcin 17 Gabriel Anna Łozińska Jakub Kornatowski, Ignacy Zorgacz 178-03-84 286V 71 Ż DM
10 11 1873 Sidorów Stefan Przybyła 27 Michał Marianna Żyłka Marianna Skarbek 25 Paweł Tekla Bogacz ? 1205 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0035.htm
22 7 1873 Białogródka Tomasz Studziński Sosnóweczka 37w Gabriel Tekla Apolonia Mirecka Polachowa 19 Piotr Agnieszka Bujalska Ignacy Zorgacz, Franciszek Polkiewicz 178-03-84 414V 27 Ż DM
13 5 1873 Wieledniki Grzegorz Turowski Maciej Anna Anna Ligacka Mikołaj Pawlina 178-3-56 225V 6 Ż MW
7 6 1873 Wieledniki Mikołaj Chomutowski Onufry Marta Tekla Ligacka z Syczewskich Paweł Julianna wdowiec po Katarzynie Zawadzkiej, wdowa po Bazylim Ligackim 178-3-56 226R 7 Ż MW
20 7 1875 Radziwiłłów Grzegorz Jędrzejewski Radziwiłłów 28 Ignacy Anastazja Krzyżewska Zofia Michalska Radziwiłłów 17 Adam Michalina Bogacka 1-69 71V 5 T
11 11 1875 Kuniów Marceli Gaczyński Kamionka 30 Michał Magdalena Tyczyn Regina Lejngor 18 Jan Katarzyna Szworc Marceli Nahrebecki, Jan Lejbrant, Jakub Michałowski 178-3-78 392V 22 Ż DM
20 11 1877 Białogródka Ludwik Kotwicki Kornica 22 Stanisław Magdalena Malicka Karolina Kozielska Sosnówka 18 Franciszek Józefa Kornatowska Tomasz Kotwicki, Michał Zorgacz 178-03-133 150V 30 Ż DM
16 1 1877 Białogródka Tomasz Łaniecki Sosnóweczka 40w Jan Anna Jakubowska Karolina Okarska Sosnówka 24 Jan Marianna Kozłowska Ignacy Zorgacz, Antoni Bejzymski 178-03-133 143V 1 Ż DM 0
29 5 1877 Szumsk Leon Pugaczewski Szumsk 26 Maciej Barbara Antonowicz Ewa Świderska Szumsk 20 Jan Michalina Iżewska 1-dw Franciszek Świderski, Stanisław Jankowski 1-229 43V 13 T DM 689
20 5 1879 Luboml Stanisław Kutas Jagodzin 19 Piotr Marianna Pawlica Katarzyna Wdowicka Terebejki 19 Piotr Magdalena Stachniuk Wawrzyniec Szulgacz, Michał Sztuber 322 112 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0057.htm
17 2 1880 Luboml Paweł Petruk Rymacze 25 Antoni Katarzyna Szulgacz Anastazja Łysiak Rymacze 16 Józef Marcelina Popek Paweł Tołyż, Franciszek Rudzki 323 86 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0044.htm
10 2 1880 Białogródka Stefan Pikulicki Bisówka 24 Ignacy Aleksandra Siedlecka Joanna Iwińska Bisówka 17 Jan Salomea Kustowska Władysław Rutkowski, Ignacy Zorgacz 178-03-133 293V 5 Ż 566 DM
1 11 1881 Luboml Wasyl Matyszczuk Rakowiec 19 Wasyl Katarzyna Kogut Karolina Szulgacz Jagodzin 17 Wawrzyniec Urszula Szynkaruk Stanisław Matyszczuk, Michał Patyjewicz 324 98 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0051.htm
2 2 1881 Krzywin Józef Lichtański Rozważ 24 Fabian Petronela (Prakseda) Żurakowska (Żorgacz) Aniela Linkiewicz Sielce 21 Jan Rozalia Grabowska Józef ?, Tomasz ?, Hipolit ? 17-2-71 109 Ch SK
31 10 1882 Kowel Józef Gryczewski Kruhel 24 Marian Franciszka Markowska Ewa Agacińska Kruhel 20 Wojciech Katarzyna Spychała 283 55 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20283/pages/PL_1_436_283_0030.htm
30 10 1883 Luboml Stanisław Kuc Jagodzin 31w Szymon Agnieszka Godzało Marianna z Szulgaczów Bagniuk Jagodzin 27w Wawrzyniec Urszula Szynkaruk 326 108 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0061.htm
6 2 1883 Luboml Mikołaj Szulgacz Rymacze 18 Jan Franciszka Rudzka Józefa Pradun Jankowce 18 Jerzy Łucja Niegoda 326 97 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0055.htm
5 2 1883 Luboml Walenty Kątowski Borki 21 Marcin Franciszka Bagniuk Karolina z Szulgaczów Matyszczuk Jagodzin 17w Wawrzyniec Urszula Szynkaruk 326 93 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0053.htm
20 5 1884 Młynów Jakub Dul Beregi 25 Kazimierz Ewa Ozyj Marianna Radoń Beregi 18 Józef Regina Bogacz austriaccy poddani, Piotr Jankowski, Józef Stowiński 740-2-402 21V 10 R 1811 RK
24 11 1888 Grzymałów Mateusz Gacek Nowy Targ 25 Jan Magdalena Drużbacka Maria Michaliszyn Mazurówka 18 Dymitr Katarzyna Ślimak Franciszek Ślimak, Fr.Nawanieński 1614 165 5 LJ 0
30 10 1888 Młynów Kazimierz Dąbrowski Dorohostaje 29 Maciej Katarzyna Zielińska Karolina Bogacka Dorohostaje 22 Adam Aleksandra Grodzińska Dominik Bogacki, Klemens Bogacki 740-2-402 63R 19 R 1849 RK
22 10 1889 Grzymałów Wojciech Bodnar Okno 28 Bartłomiej Maria Gac Natalia Czerkas Okno 16 nn Agnieszka Czerkas Wojciech Okienko, Andrzej Rogalski 1614 227 6 LJ 0
2 5 1890 Młynów Franciszek Tugaczek Tuháček Ostrożec par. Jałowicze 25 Jan Józefa Emilia Budkiewicz Dobratyn 16 Antoni Kornelia Malinowska on: Czech, Bazyli Futkowski, Józef Wiks 740-2-407 27V 10 R 1600 RK
10 2 1891 Meżyrów Grzegorz Bogacz Poczapińce par.Brajłów 20 Dominik Wiktoria Pasecznik Emilia Wiszniowska Łopatyńce 18 Józef Balbina Otwinowska 904-6-12 171R 5 W JS1
10 2 1891 Włodzimierz Stanisław Gaczyński Popówka, par. Swojczów 34w Jan Karolina Borowska Karolina Szewczuk Owadno 29 Józef Marianna Horeszkiewicz chł. Michał Gaczyński, Andrzej Lipiński 809 122 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0065.htm
13 2 1892 Kuniów Piotr Czinbacki Kuniów 30 Henryk Waleria Bojalska Ewelina Bogacka Kuniów 26 Józef Emilia Drużyna Michał Adamowicz i Franciszek Kalnicki 178-3-86 438V 5 Ż DM
31 10 1893 Luboml Wasyl Weremko Jagodzin 25 Michał Marianna Waluch Magdalena Staniuk Kupracze 19 Grzegorz Klara Ołyniuk Mikołaj Szulgacz, Jan Kołtun 336 112 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0058.htm
18 9 1893 Młynów Ludwik Jabłoński Kosarewo 25 Antoni Franciszka Kaźmierczak Apolonia Rogacz Kosarewo 17 Stanisław Anna Szkoda Stanislaw Czajka, Jan Gilewski, Maksymilian Michałowski 740-7-94 33R 16 R 146 DW
3 11 1896 Ołyka Andrzej Imiołek Nosowicze 30 Jakub Marianna Miś Julianna Gargacz Chorłupy 20 Szymon Marianna Serpina 1018 644 33 MO
20 8 1896 Młynów Jakub Jezunt Dorostaje 59w Marcin Marianna Karaś Teofila Skop z Bogackich Dorostaje 38w Adam Aleksandra Grodzińska Dominik Bogacki, Józef Jaszczołt 740-7-94 84V 25 R 206 DW
8 2 1898 Włodzimierz Wojciech Wargacki Zofiówka 21 Michał Katarzyna Sobol Józefa Woś Aleksandrówka 18 Józef Zofia Miściur 941 59 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20941/pages/PL_1_436_941_0059.htm
12 1 1899 Młynów Julian Stranc Kosarewo 25 Jan Agnieszka Matelska Julia Rogacz Kosarewo 20 Stanisław Anna Szkoda Stanisław Czajka, Ludwik Jabłoński 740-2-407 76V 1 R 1643 RK
20 9 1899 Młynów Zenon Alfons Dorohostaje 26 Walerian Konstancja Kołakowska Marianna Cieślicka Koryta 18 Józef Tekla Bogacka Wacław Satrapa, Jan Jasiński 740-2-407 79R 11 R 1645 RK
30 1 1900 Luboml Justyn Szynkaruk Jagodzin 19 Jakub Agnieszka Szewczuk Franciszka Kołtun Jagodzin 18 Piotr Marianna Żur Mikołaj Szulgacz, Michał Pendel 949 105 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0055.htm
20 10 1902 Młynów Jan Baran Kosarewo 20 Jan Marianna Gdala Anna Starzyńska Kosarewo 20 Wojciech Ewa Michalak Antoni Baran, Ignacy Rogacz 740-2-407 122R 23 R 1683 RK
10 2 1903 Szumsk Antoni Kulpiński par. Szumsk 42w Tomasz Maria Wiszniewska Antonina Bogacka par. Szumsk 44 Jan Petronela Grabowska 0.1-237 65R 27 T
29 10 1903 Luboml Kazimierz Szynkaruk Jagodzin 20 Michał Elżbieta Petryk Cyryla Kuć Jagodzin 18 Jan Agnieszka Koguciuk Mikołaj Szulgacz, Piotr Weremko 964 62R 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0059.htm
5 2 1906 Niewirków Władysław Krysztofiak Majdan Mokwiński, par. Berezne 25 Franciszek Julianna Agacka Kornelia Kuriata Rudnia Pohoryłowska 20 Paweł Anna Muchorowska 1012 57V 10 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201012/pages/1_436_0_0_1012_0049.htm
22 1 1906 Luboml Jan Szulgacz Jagodzin 19 Mikołaj Józefa Pradun Agnieszka Tołyż Rymacze 19 Kazimierz Katarzyna Szewczuk Jan Koguciuk, Wojciech Tołyż 1009 423 1 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0225.htm
5 2 1906 Luboml Marcin Stocki Jagodzin 27 Jan Marianna Zając Agnieszka Kuć Jagodzin 18 Stanisław Marianna Szulgacz Franciszek Rudzki, Paweł Rudzki 1009 430 15 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0228.htm
9 7 1906 Młynów Bolesław Kosobucki par. Ołyka 24 Mikołaj Aniela Stachurska Marianna Krzewicka Dorohostaje Wielkie 16 Antoni Franciszka Bogacka Kazimierz Piotrowski, Franciszek Pilarski 740-2-414 34V 13 R 1501 RK
10 9 1906 Dubno Andrzej Bobowski Warkowicze 44w Piotr Aniela Wiszniewska Helena Olfans Dubno 48w Feliks Maria Romaszewicz Marian Bogacki, Mikołaj Bobowski 740-4-162 41R 19 R 42 DM
22 10 1906 Dubno Jan Pagacz Kurdybań 25 Michał Marcjanna Komar Ewa Wilgus Kurdybań 19 Andrzej Marianna Nowicka Adolf Błażek, Antoni Krzynowski 740-4-162 42R 23 R 43 DM
10 6 1907 Białogródka Józef Zorgacz Sosnóweczka 33 Ignacy Ewelina Łakomska Petronela z Zagajewskich Nowosielska Polachowa 25 Jóżef Antonina Gęsicka Władysław Zalewski Andrzej Mirecki 27 JZ 0
11 2 1907 Luboml Leon Błaszczuk Rymacze 20 Jan Franciszka Rudzka Marianna Szewczuk Rymacze 19 Andrzej Karolina Mysan Mikołaj Szulgacz, Dominik Rudzki 1009 621 10 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0330.htm
24 6 1907 Młynów Roman Osiejewski Karolinka 23 Kasper Marianna Zarzecka Józefa Gilewska Zofiówka 19 Jan Julia Szarecka Ignacy Rogacz, Władysław Zarzecki 740-2-414 94V 26 R 1555 RK
1 12 1907 Młynów Wacław Raszek Rašek Dorohostaje 24 Antoni Anna Elżbieta Rzegaczek Řeháček Dorohostaje 22 Franciszek Joanna Czesi, Jan Szmidt, Wacław Schmidt 740-2-414 98R 39 R 1558 RK
10 2 1908 Horochów Jan Traczewski par. Złoczów 30 Konstantyn Maria Bogacka Anna Aniela Lipska Zwiniacze 18 Jan Maria Tynkiewicz 994 33 5 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0043.htm
8 2 1909 Łuck Piotr Iszczuk Anna Krzewicka Dorostaje 16 Antoni Franciszka Bogacka nr aktu 98 740-7-94 3V-4R 19 R dopisek DW
7 2 1910 Luboml Michał Weremko Jagodzin 21 Tomasz Marianna Sawicka Anna Stachniuk Jagodzin 20 Piotr Józefa Malec Franciszek Proncuk, Jan Szulgacz 1060 117 16 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0066.htm
14 2 1910 Luboml Tomasz Petryk Jankowce 20 Mikołaj Anna Pradun Karolina Grabowska Jankowce 18 Jakub Anna Matyszczuk Tomasz Stasiuk, Jan Szulgacz 1060 120 21 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0068.htm
21 2 1910 Luboml Tomasz Kołtun Jagodzin 18 Piotr Marianna Żur Karolina Szulgacz Jagodzin 16 Mikołaj Józefa Pradun Wojciech Godzało, Franciszek Pawliczuk 1060 124 29 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0070.htm
21 11 1910 Luboml Marcin Sobczuk Terebejki 41w Michał Agnieszka Szewczuk Marianna Kupracz Kupracze 28 Tomasz Agnieszka Iwańczuk Antoni Sobczuk, Jan Szulgacz 1060 142 66 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0079.htm
25 7 1910 Młynów Franciszek Kurczak par. Szumsk 28 Antoni Józefa Domańska Józefa Jałosińska Zofiówka 22 Łukasz Rozalia Major Stanisław Rogacz, Piotr Zieliński 740-4-447 7V 26 R 621 RK
14 2 1910 Ołyka Antoni Skop 26 Wacław Teofila Bogacka Ludmiła Klima dopisek 740-2-402 13R 47 R 1802 RK
13 2 1911 Luboml Michał Szulgacz Jagodzin 20 Mikołaj Józefa Pradun Karolina Dejneka Terebejki 19 Wawrzyniec Antonina Mordacz Józef Tołyż, Józef Rudzki 1060 331 14 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0177.htm
8 5 1911 Młynów Antoni Trzmielewski par. Młynów 30w Antoni Katarzyna Długoszek Zofia Jarmoszka Dolina 23 Michał Anna Kulczawik Ignacy Rogacz, Ludwik Jarmoszka 740-4-447 102V 13 R 718 RK
13 5 1912 Luboml Jan Dejneka Jagodzin 19 Kazimierz Anna Kaganiuk Anna Kuć Jagodzin 18 Stanisław Marianna Szulgacz Adam Koguciuk, Marcin Sawicki 1060 484 22 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0256.htm
5 5 1913 Luboml Feliks Żyliński Ziemlica 37w Feliks Marcelina Bubeła Tekla Kitaszewska Binduga 26 Karol Michalina Bajkiewicz Franciszek Bubeła, Mikołaj Szulgacz 1060 647 16 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0340.htm
2 7 1913 Młynów Jan Mazurkiewicz par. Ptycza 51w Adolf Joanna Bogacka Anna Dąbrowska z d. Witkowska par. Młynów 40w Wiktor Marianna Misiuta Franciszek Witkowski, Kazimierz Bielawski 740-4-447 143R 28 R 755 RK
3 11 1913 Młynów Antoni Cieślicki Koryta 26 Józef Tekla Bogacka Antonina Holasek Holásek Koryta 19 Wacław Maria Hola ona: Czeszka, Jan Niemiec, Antoni Peterka 740-4-447 146R 40 R 758 RK
25 1 1915 Włodzimierz Władysław Rendzio w.Owadno 21 Jan Zofia Gałka Tekla Bartecka w.Owadno 19 Michał Maria Sudak Jan Rendzio Paweł Wygachewicz 1070 95 1 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201070/pages/1_436_0_0_1070_0051.htm
24 9 1916 Włodzimierz Łukasz Kijko w.Owadno 20 Stefan Rozalia Jezierska Maryanna Baranowska w.Chrypalicze 17 Jan Franciszka Dorocińska Stefan Wygachewicz Józef Rudzik 1076 12-13 22 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0007.htm
19 7 1916 Kijów, św. Mikołaja Bazyli Kleszcz Kijów 48 Piotr Franciszka Gaczyk Maria Magdalena Czerwińska Kijów 52 Marcin Tekla Jaworska Tytus Markowicz Mikołajewski, Jan Iwanowicz Lazarczyk 312/1/109 104R 51 m.K JM1
21 1 1918 Tbilisi Piotr Bejnarowicz 27 Adolf Helena Gacewicz Walentyna Kołosowska Wilno 18 Władysław Julia Pepel Julian Kołosowski, Kazimierz Bałtuszko 410 12 Tb
7 1 1918 Tbilisi Michał Czapliński Międzyrzecz, pow. czerkaski (prawosławn 22 Tymoteusz Anastazja Osadczy Anna Sawicka połtawska gub. 24 Eliasz Frida Chajkin (ślub w Erzerumie) Bazyli Kondracki, Borys Pugaczow 412 16 Tb
1918 Ptycza Władysław Boguszewski Antonina Krzewicka 19 Antoni Franciszka Bogacka dopisek 740-2-407 55R 43 R 1620 RK
16 2 1919 Włodzimierz Tomasz Kuźmiński w.Owadno 21 Antoni Katarzyna Cwikowska Helena Szewczuk w.Owadno 19 Adam Karolina Swistowska Stefan Wygachewicz Andrzej Kuźmiński 1076 66-67 16 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0035.htm
18 1 1920 Młynów Jan Petra Drohostaje Wielkie 59W Franciszek Cecylia Swoboda Franciszka Poczobut z Mazurkiewiczów Drohostaje 38W Marian Helena Wierżbicka Dominik Bogacki, Adam Ratajewski 740-6-321 44 4 R AK2
24 11 1920 Młynów Stanisław Rogacz Zofiówka kol. 33 Stanisław Anna Szkoda Stanisława Wójcik Ludwikówka kol. 20 Michał Magdalena Woźniak Antoni Rogacz, Teofil Stranc 740-6-321 48 33 R AK2
11 5 1921 Młynów Antoni Jałaszyński Tałaszyński Zofiówka 26 Łukasz Rozalia Jankowska Zofia Rodzińska Stomorgi 19 Mateusz Dominika Skowronek Stanisław Rogacz, Józef Doroszewicz 740-4-446 84V 16 R 553 RK
16 10 1921 Młynów Stanisław Kwaśnik Ludwikówka 20 Jan Marianna Kuciara Helena Jabłońska Zofiówka 22 Ludwik Apolonia Rogacz Stanisław Rogacz, Walenty Drewinkowski 740-4-446 90R 46 R 558 RK
8 10 1922 Młynów Stanisław Wesołowski Zapust 21 Wojciech Anna Gacan Maria Bartoszek Klin 25 Andrzej Irena Sachaj Jan Bartoszek. Antoni Pacanek 740-8-158 52V 43 R 23 DW
15 1 1922 Młynów Władysław Cieślicki Falkowszczyzna 27 Józef Tekla Bogacka Anna Sodomek Falkowszczyzna 19 Franciszek Katarzyna Nowak Jan Szczepański, Wacław Hołosek 740-8-158 48V 1 R 19 DW 0
17 1 1923 Łuck Józef Pobereżniuk 26 Filip Józefa Tugaczek Anna Matjaszczuk akt konwersji 3/1908 Zdołbunów O dopisek
3 6 1923 Turzysk Władysław Żurawski Edmund Leokadia Ewa Jagaczyńska Wierzbiczno 31 Jan Marianna Jankowska 760 12-13 24 dopisek
28 1 1923 Dubno Teofil Stranc 24 Julian Julianna Rogacz Aleksandra Blejder dopisek 740-2-407 72R 129 R 1638 RK
15 1 1924 Radziwiłłów Józef Śnieżek Piotr Anna Prejzner Karolina Taramdudia Dymitr Katarzyna Wajs Franciszek Śnieżek, Grzegorz Michał Gargach 1-119 79 V 1 T
18 5 1924 Włodzimierz Stanisław Polit Jan Katarzyna Rodzeń Anastazja Wargacka Zofiówka 21 Wojciech Józefa Woś 972 41V-42R 204 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0047.htm
1 6 1924 Młynów Wiktor Radziewicz Dorohostaje 20 Stanisław Filipina Krajewska Maria Dejneka Dorohostaje Mikołaj Ewa Makarzec Grzegorz Bogacki, Jakub Sawicki 740-4-446 42R 25 R 603 RK
17 8 1924 Młynów Antoni Kwaśnik Ludwikówka 21 Jan Maria Kuciara Maria Peczyńska Ludwikówka 20 Piotr Józefa Wójcik Stanisław Rogacz, Piotr Krajewski 740-4-446 43R 31 R 604 RK
19 7 1925 Łuck Jan Laskowski Helena Pobereżniuk 24 Filip Józefa Tugaczek akt konwersji 5/1908 Zdołbunów (prawosławna) O dopisek
21 7 1929 Młynów Aleksander Bogacki 32 Dominik Sabina Wierzbicka Jaryna Kondratiuk dopisek 740-2-412 20R 95 R 1758 RK
26 11 1930 Wiszenki Bazyli Szulgacz Maria Suchodolska Bereściany 21 Antoni Anna Miller 1019 62 141 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0036.htm
18 10 1931 Ołyka Jan Rogacz Marianna Stranc Ujeźdźce 23 Józef Marianna Jabłońska 1019 554 118 MO
18 10 1931 Ołyka Jan Rogacz 26 Ignacy Agata Należejska Marianna Stranc dopisek 740-2-411 131R 74 R 1433 RK
25 9 1932 Młynów Filip Augustynowicz Julia Rakoczy 19 Andrzej Maria Żygaczek dopisek 740-4-447 199R 148 R 814 RK
19 10 1932 Młynów Edward Bogacki 29 Dominik Sabina Wierzbicka Antonina Seniuk dopisek 740-2-411 24R 111 R 1342 RK 0
19 11 1933 Boremel Józef Liszka Czeskie Nowosiółki 22 Franciszek Anna Rzegaczek Rozalia Szartowska 997 7 22 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0009.htm
17 2 1935 Binduga Jan Kołtun Jagodzin 24 Tomasz Karolina Szulgacz Franciszka Kutasiuk nr aktu 2 1060 302 213 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0162.htm
22 9 1937 Łuck Włodzimierz Pobereżniuk 34 Filip Józefa Tugaczek Anna Melniczuk akt konwersji 7/1908 Zdołbunów (prawosławna) O dopisek
31 1 1937 Ołyka Piotr Rogacz Ujeźdźce 29 Ignacy Agata Nalezińska Aleksandra Kozak 1019 554 119 MO
5 6 1937 St.Oleksiniec Władysław Michał Iłowski Oleksiniec Stary 28 Jan Józefa Grosz Klementyna Obszowska Oleksiniec Stary 22 Józef Marianna Gacek 3 T

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
14 41 Gaciński Andrzej, wdowiec 78 Ostróg Ostróg 1875 Równe DM 654-1-81


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl