Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 205 wyników dla: Sielecki

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
13 12 1829 Tuczyn Kazimierz Weleżyński 6 Tuczyn s. Ignacego i Marianny z Nowosieleckich 171-1-2 193V 26 R DM
4 7 1829 Wołoczyska Andrzej Sielecki 70 Januszowce ur., wdowiec, bezdzietny, ze starości 178-3-95 287v 43 Ż 557 KP2
31 3 1830 Dąbrowica Michał Przyłuski 3 Pracuki r: Jan i Eudoxia z Nowosieleckich; poch: 01.04. 816 108a 43 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0110.htm
15 1 1834 Ostróg Marianna Sielecka 50 Chorów z gorączki, żona Jana Sieleckiego, synowie Kajetan, Antoni, Grzegorz i Tomasz, córka Kelela 171-1-7 30V 6 R MZ 8708
24 9 1834 Tuczyn Feliks Stanisławski 3 Tuczyn s. ur. Pawła i Ludwiki Nowosieleckiej 171-1-7 175V 21 R DM
22 6 1834 Łabuń Kamila Kaliszewska 1 Tytków c. Ludwika i Katarzyny z Sieleckich 178-3-100 119V 31 Ż 233 DM
18 3 1835 Bazalia Wojciech Kołb-Sielecki 65 Zozulińce Małe ur., wdowiec, syn Ludwik i córka Franciszka 178-3-101 254R 43 Ż DM
25 3 1835 Tuczyn Marianna Wiliżyńska 9/12 Tuczyn pochówek 27.03, c. sławetnego Ignacego i Marianny Nowosieleckiej 171-1-8 166R 7 R DM
30 3 1835 Tuczyn Marianna Wiliżyńska 9/12 Tuczyn pochówek 1.04, c. sławetnego Ignacego i Marianny Nowosieleckiej 171-1-8 166V 9 R DM
16 4 1836 Dąbrowica Piotr Przyłuski 14/12 Pracuki r: Jan i Eudoxya z Nowosieleckich; poch; 17.04. 822 102 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0103.htm
8 11 1836 Horyńgród Florian Nowosielecki 1 Horyńgród syn Ucz. Kazimierza i Petronelli 171-1-9 155V 10 R Mg
19 12 1836 Korzec Wincenty Sielecki 1 Kobyla z konwulsji, syn Józefa i Julii z d. Sakowicz 245-1-10 113r 75 R Na
6 6 1838 Ołyka Konstanty Sielecki 1 Borbin Grzegorza i Anny z Łukowskich 824 137 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0138.htm
13 1 1838 Tuczyn Mikołaj Stanisławski 5/365 Tuczyn s. ur. Pawła i Ludwiki Nowosieleckiej 171-1-11 181V 3 R DM
29 3 1838 Tuczyn Marcin Nowosielecki 48 Tuczyn szlachetny, żona Apolonia z Suchodolskich, synowie Mikołaj i Jan, córki Paulina, Marianna, Józefa i Joanna 171-1-11 182R 7 R DM
17 7 1839 Ołyka Józef Sielecki 2,5 Borbin Grzegorza i Anny z Łukowskich 825 165 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0172.htm
3 2 1839 Annopol Andrzej Nowosielecki 1/4 Hubelce s. Gabriela i Petroneli z Hajewskich 879 102 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0104.htm
6 1 1839 Miropol Ludwika Maliszewska 87 Miropol z d. Babińska wdowa po Wojciechu; po I-mężu Sieleckim synowie Feliks Józef i Honorat, córka Tekla Sielecka po mężu Zawisza 178-51-433 197R 3 Ż 208 DM
15 4 1840 Tuczyn Jan Nowosielecki 68 Tuczyn wdowiec, syn Kazimierz, córki Marianna, Ludwika i Kunegunda 880 146 R 19
6 4 1841 Annopol Jan Nowosielecki 26 Hubelce żona Tekla z Przełuckich, syn Rafał R 78 V 11 0
19 11 1841 Nowogród Wołyński Aleksander Sielecki 5 Kijanka s.Wincentego i Marianny z Kejnebuków 872 109 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0059.htm
8 5 1842 Tuczyn Franciszek Stanisławski 1 Tuczyn s. Michała i Ludwiki z Nowosieleckich 881 203 V 12
21 1 1842 Nieświcz Fortunat Nowosielecki 64 Podberezie żona Domicela , bezdzietny 437 13 4 B 0
8 3 1844 Sielec Jan Krotkiewicz 98 Sielec latynizowany księdz, proboszcz kościoła sieleckiego, wdowiec po Mariannie z Szyprykiewiczów, synowie Józef i Adam, córki Agnieszka, Wiktoria i Tekla 576 16 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0010.htm
13 9 1844 Sielec Mikołaj Zarzycki 53 Sielec ksiądz, komendarz kościoła sieleckiego 576 19 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0011.htm
26 11 1844 Toporyszcze Klemens Wachowski 1/12 Rudnia Szlachowa s. rudników Jana i Tekli z Nowosieleckich 178-51-514 505V 44 Ż DM
7 5 1845 Ołyka Protor Mikołaj Jaszczołt 9/12 Jana i Zofii Nowosieleckich (Nowosielskich) 469 22 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20469/pages/PL_1_436_469_0013.htm
3 1 1845 Aleksandria Tekla Zawakiewicz 54 Zaborol z Nowosieleckich, wdowa po Stanisławie, potomstwa od dawna pozbawiona 884 191 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0197.htm
18 7 1845 Annopol Benedykt Nowosielecki 40 Hubelce z choroby św. Walentego, s. 1-dw. Józefa i Barbary z Szczawińskich 884 81 R 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0083.htm
3 3 1847 Tajkury Karolina Widawska 37 Uizdce z gorączki, z Nowosieleckich, mąż Maciej, syn Florian, córka Agata 171-1-13 66V 5 R DW 856
19 7 1847 Tuczyn Mikołaj Złotnicki 4 Tuczyn s. sław. Stanisława i Kunegundy z Nowosieleckich 171-1-13 182R 27 R DM
13 7 1848 Korzec Wincenty Sielecki 5 Piszczów s. Józefa i Julii z Sakowiczów 245-1-14 457V 83 R 882 DM
3 8 1848 Korzec Łukasz Nowosielecki 1,5 Kryłów s. Walentego i Barbary z Chodakowskich 245-1-14 462V 113 R 892 DM
30 1 1850 Ostróg Józef Sielecki 70 Mizocz wdowiec, synowie Antoni i Eustachy, córki Anna i Seweryna 171-1-16 141V 15 R 149 DM
25 2 1854 Cudnów Aleksandra Wdzięczkowska 1,5 Cudnów c. Kazimierza i Marii z Sieleckich 569-1-78 78R 25 Ż 147 DM
20 7 1856 Lubar Eustachy Sielecki 35 Lubar żona Tekla z d. Wiercińska, bezdzietni 641-1-16 40V 45 Ż MP
20 7 1858 Toporyszcze Stefan Wachowski 10 Rudnia Szlachowa s. Jana i Tekli z Nowosieleckich 178-3-128 141V 44 Ż 280 DM
14 7 1858 Tuczyn Kazimierz Nowosielecki 40 Tuczyn wdowiec po Józefie 650-1-1 403R 15 R 421 BW
5 1 1859 Owrucz Aniela Niewmierzycka 3 Redczyce od suchot, c. szl. Józefa i Magdaleny Nowosieleckich 178-3-50 684V 3 Ż 1345 MW,DW
18 9 1860 Krupiec Antoni Ciszewski 90 Pustoiwanie szl., wdowiec po Józefie z Sieleckich, synowie Antoni, Józef, Jan i Władyslaw, córka Domicela 841 110 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0060.htm
1 11 1863 Żytomierz Franciszek Sielecki 2 Żytomierz z suchot, syn Antoniego i Domicelli z Bałszunowskich 178-3-54 141V 261 Ż DG
18 10 1863 Wieledniki Józef Nowosielecki 50 Bołsuny 178-3-56 20V 27 Ż MW
1 3 1864 Tuczyn Marianna Wiliżyńska 70 par. Tuczyn 1-dw., z Nowosieleckich, mąż Ignacy, synowie Gzregorz i Jan, córki Eleonora i Teodora 1045-2-200 24R 4 CDIAK DM 349
27 3 1867 Tuczyn Ignacy Wiliżyński 89 Tuczyn 1-dw., wdowiec po Marii z Nowosieleckich, synowie Jan i Grzegorz, córki Leonora i Teodora 681 42 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0023.htm
6 4 1872 Sidorów Teofil Kowalski 22 Szydłowce 82 s. Mikołaja i Rozalii Sieleckiej 1205L 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
5 10 1872 Wieledniki Antonina Stocka 25 Rudnia Bokijewska z Nowosieleckich, córka Benedykta i Justyny, mąż Kazimierz Stouka 178-3-56 207R 41 Ż MW
1 11 1872 Wieledniki Bolesław Dworecki 5 Bobrycze syn Stanisława i Marianny z Sieleckich 178-3-56 208R 50 Ż MW
23 5 1874 Sidorów Mikołaj Kowalski 77 Szydłowce 72 wdowiec po Rozalii Sieleckiej 1205L 138 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0084.htm
29 4 1882 Luboml Henryk Sielecki 5/12 Luboml r. Aleksander, Joanna Danilewska 325 121 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0063.htm
6 1 1888 Krzemieniec Jakub Sielecki 85 Młynowce chłop, wdowiec, córka Anna 01-81A 41V 3 T
6 10 1895 Szumsk Malwina Malinowska 38 Majdan Dubieński z Sieleckich, miesz., mąż Antoni, córki Helena, Maria, Teresa i Sabina 01-233 258V 74 T
8 4 1900 Niewirków Adela Murawska 7 Stara Huta c. mieszczan społeczności tuczyńskiej Józefa i Ewy z Nowosieleckich 951 70 24 0
21 7 1906 Szumsk Ferdynand Sielecki 9/12 Zastawki s. szl. Ferdynanda i Eleonory z Guzowskich 01-236 152R 64 T
3 7 1907 Horochów Katarzyna Kossowicz 65 Półhany z Sieleckich, wdowa 993 24 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0050.htm
20 3 1911 Korzec f. Horodnica Paweł Miedźwiedski ? [Niedźwieck 14/12 Majdan Bereźnicki s. Marcela i Celestyny z Nowosieleckich 178-3-181 52R 31 Ż 104 DM
22 3 1913 Korzec f. Horodnica Aleksander Nowosielecki 2/12 Pereweźna s. Feliksa i Stanisławy z Paczkowskich 178-3-181 159R 16 Ż 313 DM
13 3 1914 Horodnica Hipolit Gajdemski 12/52 Anastaziówka Wielka s. Kazimierza i Celestyny z Nowosieleckich 178-3-181 210V 18 Ż 416 DM
4 5 1914 Horodnica Marcin Kuriata 70 Myszakowa żona Anastazja z Nowosieleckich, syn Adam, córki Marcelina, Kamila, Ewelina i Rafalina 178-3-181 212R 27 Ż 419 DM
7 12 1916 Nowy Zawod Marian Krzywolski 1,5/12 Targoniowa Rudnia od konwulsji, s. mieszcz. Adama i Melanii z Sieleckich 178-3-197 423R 264 Ż 826 DW
21 2 1919 Tajkury Kajetan Wojciechowski 75 Tajkury ż. Waleria z Sieleckich 740-4-698 13V 9 R 15 BW
21 10 1936 Radziwiłłów Maria Wojakowska 65 Radziwiłłów miasto z Sieleckich, c. Dominika i Joanny, dzieci: Stanisław, Adolf, Władysław, Edward, Malwina, Jadwiga i Kazimiera 22 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 3 911 Cudnów Tadeusz Nowosielecki Korowińce Edmund Bronisława Truszkowska Tadeusz Nowosielecki i Joanna Nowosielecka ż. Stefana 178-3-231 397V-398R 61 Ż 787-788 DM
0 1756 Ostróg Antoni Biskupski Brodów Paweł Regina Boruchowska Antoni Sielecki, Magdalena ...iczowa 297-1-136 22 Ł SK
5 3 1795 Lwów, św. Andrzeja Kazimierz Józef Mikołaj Sielecki Lwów 212 Jan Brygida Błazowska 764L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20764/pages/PL_1_301_764_0001c.htm
27 11 1800 Czartorysk Katarzyna Józefa Barańska Ośnica Julian Anna Szumska ur. Michał Leonowicz, Magdalena Bogdaszewska, as. Jozafat Bogdaszewski, Urszula Leonowiczówna, Łukasz Nowosielecki, Aniela Leonowiczówna panna 297-1-185 141V Ł 7825 DW
6 10 1802 Czartorysk Mateusz Maurycy Barański Ośnica Mała Julian Anna Szumska Wlm. Józef Toczyski, Urszula Leonowicz panna, as. Łukasz Nowosielecki, Aniela Leonowicz panna 297-1-185 148R Ł 9409 DW
12 6 1804 Czartorysk Antoni Norbert Barański Ośnica Julian Anna Wlm. Łukasz Nowosielecki, Urszula Leonowiczowa, as. Tomasz Leonowicz, Aniela Leonowicz panna 297-1-185 154V Ł 9421 DW
5 6 1804 Wiszenki Antoni Nowosielecki Nezwir Andrzej Anna Ignacy Jastrzębski, Anna Antonowicz 297-1-12 30R AR
8 12 1826 Kołki Anna Karabiniewicz Ignatowce Jan Agnieszka Czerkawska Jakub Zaręba, Anna Sobińska, ż. Łukasza, ch: 8.12. 1826 Aleksander Sielecki - ka 813 102-103a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0102.htm
24 2 1827 Kołki Anna Kurowska Majdan Rudnicki Wojciech Brygida Żołędziowska Paweł Żołędziowski, Angela Wł.Szpryngiera małż.; ch: 24.02. Aleksander Sielecki 813 101 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0101.htm
26 8 1828 Międzyrzec Ludwik Nowosielecki Hoszcza Franciszek Konstancja ch. 27.08.1828, Ur. Franciszek Lenkiewicz, Ur. Celestyna Surkiewicz, asys. Erazm Lenkiewicz, Ur. Bal 171-1-1 236R 31 R 7128 Mg
19 12 1829 Łuck Ignacy Adam Sielecki Serniki Jakub Konstancja Iwanicka Jan Wręga, Katarzyna Rusowiecka małżonka Michała 368 94 77 815 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0048.htm
16 1 1830 Skurcze Marcin Sielecki Żytomierz Feliks Albina Ilińska Kollbe dopełnienie 840 319-320 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0171.htm
2 5 1830 Białogródka Katarzyna Kulińska Gnojniczka Mała Antoni Salomea Krzyżanowska Józef Nowosielecki-Ksiądz Zawadyniecki i Duklana w Wierzbickich Odyńska 178-3-96 56R 25 Ż DM
14 4 1830 Olewsk Leonarda Ziębicka Sechy (Tomaszgród) Stanisław Apolonia Lech Grzegorz Sawicki i Julianna żona ks. Grzegorza Nowosieleckiego greko-rosyjskiego, asystowali: Antoni Witwiński i Katarzyna żona Stanisława Łosia 178-3-3 489R 11 Ż Na
5 4 1830 Nieświcz Marianna Orłowska Ławrów Jan Ludwika w maj. hr. Platerowej, Tomasz Sielecki, Marianna Majdaniukowa panna 816 14V 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0016.htm
16 1 1830 Żytomierz Marceli Feliks Kołb Sieleckich Żytomierz Feliks Albina Szuszczewicz Ferdynand Sielecki Marianna Montwianiec 178 3 3 V3 17 Ż MP
2 10 1830 Żytomierz Edward Nieszporkiewicz Żytomierz Wincenty Tekla Rohozińska Tadeusz Sierszputowski Albina Kołb Sielecka as: Feliks Kołb Sielecki Anna Sierszputowska 178 3 3 V38 281 Ż MP
7 12 1830 Tajkury Marianna Starzycka Nowosiółki Jędrzej Karolina Jankowska JKs. Jan Podczaszyński Paroch Cerkwi Nowosieleckiej i Marianna Partycka, asyst. Filip Magnuszewski i Salomea Podczaszyńska 171-1-3 51V 81 R 56 DM
11 12 1831 Wieledniki Julianna Nowosielecki Deweszyn Filon Helena Głębocka 178-3-4 407V 32 Ż MW
7 6 1832 Tuczyn Stanisław Nowosielecki Tuczyn Marcin Apolonia Suchodolska Józef Jarzębkowski i Anna Lewicka 171-1-5 165R 7 R DM
15 6 1832 Międzyrzec Paulina Kuradowicz Hoszcza Atanazy Salomea Waduszewska Franciszek Nowosielecki, Marianna Mostowska 171-1-5 246V 49 R AS
1 8 1832 Dubno Józef Kawczyński Dubno Jan Marianna Kossowska Ignacy Zawadzki i Marianna Herman wdowa, asyst. Józef Nowosielecki i Marianna Piotrowska ż. Ignacego 818 132R 66 AGAD 139 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0139.htm
15 2 1833 Szpanów Faustyna Barbara Karpowicz Szpanów Michał Eleonora Zeytliban Wincenty Jabloński, Barbara Zaruska.As. Wincenty Sielecki, Katarzyna St... męż. 171-1-6 183R -183V 3 R AS
19 4 1834 Nowogród Wołyński Cezary Sielecki Warewicze, par. Chabne Wincenty Maryanna Zejtleben dop., ur. Kajetan Piastrzecki, Józefa Tarnogurska ż. Erazma 871 46 178 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0024.htm
30 5 1834 Berezne Feliks Adam Szyszło Folwark Stanisławówka Jan Teofila Kozmińska Jan Jasiński i Dorota Białobłocka, asystowali Dominik Sielecki kawaler i Katarzyna Wościńska panna, Mateusz Ma..łowski kawaler i Emilia Białobłocka panna 171-1-7 225V 14 R Na
6 4 1835 Korzec Wincenty Sielecki Kobyla Józef Julia Sakowicz 245-1-9 57 25 R PW
4 5 1836 Równe Florian Nowosielecki Równe Kazimierz Petronela Zaborowska Piotr Jarzębski i Marianna Polak, as. Dymit Fitatów Unter Oficer WR i Marianna Szymonowicz 171-1-9 120V 8 R DM
19 3 1837 Kołki Józef Mikołaj Sielecki Omelno Grzegorz Anna Lekowska Jan Władysław Krasicki, Antonina Kreczołowicz - ż. Stefana; as: Franciszek Czeho 823 76 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0081.htm
2 11 1837 Korzec Karol Sielecki Kobyla Józef Julianna Sakowicz dopełnienie chrztu 8.06.1838, Antoni Żukotyński i Cecylia Wojtkiewicz ż. Michała, Michał Wojtkiewicz i Barbara Żukotyńska ż. Antoniego 245-1-12 68V 63 R 70 DM
9 10 1838 Ołyka Konstanty Sielecki Borbin Grzegorz Anna Łukowska 824 129 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0130.htm
11 10 1838 Kisielin Helena Ludwika Zenajda Otto Wilkos, pow. Dynebórski Ludwik Ludwika Chamiec dop.ch: 20.03.1845 Bruno Sielecki, Elżbieta Dunicka; as: Jozefat Tomaszewski, Fe 860 319 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0168.htm
16 7 1838 Korzec Jan Gwalbert Pius Mitraszewski Kobyla Wiktor Makary Anna Waśkowska Józef Sielecki i Józefa Szumańska panna 245-1-12 71V 81 R 73 DM
24 10 1839 Annopol Rafał Nowosielecki Hubelce Jan Tekla Przełuska 879 96 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0097.htm
8 12 1839 Wieledniki Albin Nowosielecki Rudnia Jasieniec Matiowski Mikołaj Anna Chomutowska 178-3-8 469R 76 Ż MW
4 9 1839 Kodnia Michał Sielecki Kodnia Antoni Julianna Ziniewicz ur. Mikołaj Korzun, pr. Marianna Paukowska ż. Sebastiana, Onufry Iwanowski i ur. Aleksandra Wityńska ż. Piotra 178-3-8 335R 33 Ż 642 DM
15 5 1839 Nowogród Wołyński Antonina Wisznicka Kijanka Walerian Erazmina Rzeszowska Wincenty Sielecki i Joanna Pawlikowska ż. Liniusza 178-3-72 13V 102 Ż 27 DM
17 1 1841 Równe Rozalia Rylska Równe Karol Tekla Sołtys Konstanty Nowosielecki Podpułkownik WR i Rozalia Joachimowa wdowa 171-1-12 112V 3 R DM
15 8 1842 Korzec Wincenty Sielecki Folwark Bohate Józef Julia Sakowicz 873 142 91 PW 0
21 12 1842 Młynów Wiktor Tomasz Sielecki Iwanie Dominik Adrian Antonina Michałowska Tomasz Straszewski, Anna Brzozowska, Karol Lendzki, Elżbieta Wołudzka, Jan Wołud 829 35R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0035.htm
9 12 1842 Młynów Waleria Dioniza Jackiewicz Bożkiewicze Jan Elżbieta Czechowska Gracjan Jukowski Chorąży Pow. Dubieńskiego, Aniela Zalewska, Dominik Sielecki, A 829 35R 2 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0035.htm
25 10 1843 Annopol Ignacy Nowosielecki Hubelce Walenty Barbara Chodakowska 882 106 R 36 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0107.htm
13 12 1844 Młynów Dorota Hepke Miatyń Henryk Marianna Steczyc Dominik Sielecki, Rozalia Michałowska 830 180V 28 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0185.htm
27 11 1844 Młynów Józefat Sielecki Iwanie Dominik Antonina Michałowska Jan Szczurowski, Elżbieta Wołudzka, Jan Wołudzki, Katarzyna Kasprzycka, Łukasz B 830 180V 29 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0185.htm
18 5 1845 Wieledniki Stanisław Nowosielecki Jasieniec Matiowski Wojciech Marianna Łukasiewicz 178-3-12 395R 44 Ż MW
20 8 1845 Leszczyn Marianna Bilecka Leszczyn Paweł Józefa Duńska Jan Sielecki i Marianna Duńska ż. Grzegorza 178-3-12 283R 10 Ż 558 DM
13 10 1847 Korzec Edward Sielecki Bohate Józef Julia Sakowicz 37 103 PW R
28 3 1847 Wieledniki Felicjan Nowosielecki Rudnia Jasieniec Matiowski Wojciech Marianna Łukaszewicz 178-3-19 447R 13 Ż MW
24 12 1847 Międzyrzec Ewa Malinowska Rusywel Rozalia Malinowska wd. Walenty Nowosielecki Barbara Chodakowska 171-1-13 268V 30 R AS 0
14 6 1847 Starokonstantynów Antonina Mierzwińska Demkowce Erazm Kamila Kamińska Henryk Sielecki i Aniela Kotkowska ż. Ignacego 178-3-116 167R 61 Ż 332 DM 0
28 4 1848 Ołyka Mirok Antoni Marcinkowski Chorłupy Wojciech Honorata Kowalska szl. Ludwik Smorczewski, Teresa Smorczewska panna, as. Emil Kołb Sielecki, Marianna Smorczewska panna 472 9 15 MO, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0005.htm
16 11 1848 Ostróg Edmund Sielecki Dermań Dominik Adrian Antonina Michałowska Paweł Michałowski i Wiktoria Michałowska panna 171-1-14 22V 129 R DM
6 2 1848 Aleksandria Teofil Sielecki Hołowin Grzegorz Anna Łukowska Wawrzyniec Piotrowski i Olimpia Lichtańska zamężna 171-1-14 230R 3 R 226 JJ, DM
12 2 1850 Tajkury Piotr Sielecki Chrynów Stanisław Karolina Wojniłowicz chrzest 12.02.1850, Roch Wojniłowicz i Franciszka Waśkowska 171-1-16 197V-198R 5 R 206 BW
1 12 1851 Krzywin Stefania Białous Hołowle Józef Julia Haczyńska chrzest 26.12.1851, Antoni Sielecki i Tekla Rucińska ż. Jana 171-2-1 320V-321R 38 R 325 BW
5 8 1852 Tajkury Aleksander Sielecki Chrynów Stanisław Karolina Wojniłowicz chrzest 5.08.1852, Sylwester Gryszpiński i Paulina Ogrodniczuk 171-1-17 115V-116R 10 R 118 BW
8 2 1854 Korzec Romuald Rudnicki Rudnia Piaskowa Ignacy Katarzyna Żygadło Wojciech Nowosielecki i Julianna Orlińska ż. Augustyna 171-1-37 88V-89R 13 R 95 DM
21 3 1859 Krzywin Anastazja Szatkowska Hołowle Stanisław Aniela Gutkowska Grzegorz Sielecki i Julia Morawska ż Jakuba 886 289-290 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0151.htm
19 9 1879 Luboml Ksawery Sielecki Luboml Aleksander Joanna Danilewska Dionizy Zaborowski, Agata Odinocka 322 60 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0031.htm
17 11 1881 Luboml Henryk Sielecki Luboml Aleksander Joanna Danilewska Wasyl Szowski, Amelia Banaszew ż. Rościsława? 324 62 121 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0032.htm
30 3 1883 Luboml Aleksander Sielecki Luboml Aleksander Joanna Danilewicz Konstanty Turzański, Maria Szowska ż. Wasyla 326 26 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0014.htm
27 11 1893 Szumsk Sabina Malinowski Litowiszcze Antoni Malwina Sielecki Marceli Guzowski, Teresa Lombard ż. Jana 110V-111R 168 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD8S?i=240&cat=834001
26 5 1896 Meżyrów Stanisław Sielecki Huta Czernielowiecka Florian Stanisława Lewiturska 904-6-16 163V-164R 20 W JS1
11 6 1900 Kuniów Stanisław Sielecki Borowica Wielka Ferdynand Eleonora Guzowska [brak imienia] Siedlecki i dalej brak zapisu o chrzestnych 178-3-86 828V-829R 94 Ż DM
18 5 1902 Szumsk Włodzimierz Sielecki Rachmanów Ferdynand Eleonora Guzowska 426-1-236 256V-257R 122 T
1 10 1905 Szumsk Franciszek Sielecki Zastawki Ferdynand Eleonora Guzowska 426-1-236 182V-183R 133 T
11 3 1907 Korzec Kazimierz Nowosielecki Pereweźna Faustyn Antonina Dębrowska Feliks Nowosielecki i Aniela Podhorodecka ż. Mikołaja 740-2-332 21V-22R 101 R 24 DM
6 6 1907 Korzec Cezary Nowosielecki Krywalska Huta Andrzej Katarzyna Szemet Ignacy Łabęski i Petronela Nowosielecka ż. Pawła 740-2-332 37V-38R 181 R 40 DM
16 2 1911 Korzec f. Horodnica Teofil Nowosielecki Pereweźnia Feliks Anastazja Paczkowska Leon Lisowski i Franciszka Michniewicz 178-3-181 5V-6R 28 Ż 11-12 DM
4 1 1912 Korzec f. Horodnica Stanisława Niedźwiecka Bortn [Boratyn?] Marcin Celestyna Nowosielecka Felicjan Nowosielecki i Teofila Nowosielecka panna 178-3-181 61V-62R 5 Ż 123-124 DM
2 10 1912 Korzec f. Horodnica Franciszek Nowosielecki Zabara Józef Paulina Zajączkowska Ignacy Sokołonik i Kamila Zajączkowska panna 178-3-181 89V-90R 183 Ż 179-180 DM
1 1 1913 Korzec f. Horodnica Aleksander Nowosielecki Pereweźna Feliks Stanisława Paczkowska /Paszkowska Jan Lisowski i Helena Nowosiecka ż. Faustyna 178-3-181 115V-116R 4 Ż 228-229 DM
2 3 1913 Korzec f. Horodnica Krystyna Łabęska Krywalska Huta Franciszek Teofila Szemeta Andrzej Nowosielecki i Antonina Rudnicka ż. Mikołaja 178-3-181 122V-123R 44 Ż 242-244 DM
1 6 1913 Korzec f. Horodnica Alfons Nowosielecki Krywalska Huta Andrzej Kazimiera Szemet Feliks Nowosielecki i Teofila Szemet ż. Franciszka 178-3-181 130V-131R 94 Ż 258-259 DM
1 9 1914 Horodnica Andrzej Nowosielecki Heraldówka Felicjan Tekla Osińska Andrzej Nowosielecki i Wiktoria Subczyńska ż. Kazimierza 178-3-181 192V-193R 150 Ż 379-380 DM
1 11 1914 Horodnica Marian Błoński Huta Kurczycka Feliks Teofila Osińska Felicjan Nowosielecki i Kamila Suchodolska ż. Mikołaja 178-3-181 198V-199R 185 Ż 391-392 DM
4 12 1914 Horodnica Cezary Turowski Grabów Dionizy Teofila Nowosielecka Tomasz Nowosielecki i Teofila Turewicz panna 178-3-181 200V-201R 200 Ż 395-396 DM
4 2 1915 Horodnica Kazimierz Nowosielecki Słoboda Grabów Andrzej Katarzyna Szemet Feliks Nowosielecki i Janina Bóbr ż. Mikołaja 178-3-181 221V-222R 36 Ż 437-438 DM
15 10 1915 Horodnica Oktawian Kuchcicki Pereweźnia Józef Stanisława Łęczkowska Feliks Nowosielecki i Helena Dubczak ż. Szymona 178-3-181 245V-246R 175 Ż 485-486 DM
24 1 1920 Korzec Aleksander Nowosielecki Stanisław Stanisława Malinowska Julian Malinowski, Helena Malinowska 740-4-351 1 11 R PW
28 5 1922 Ostróg Stanisław Przybytkowski Tesów Jan Julia Szczypek Stanisław Sielecki, Maria Przybytkowska 118 109 O DW
16 8 1922 Ostróg Bronisław Sielecki Tesów Stanisław Józefa Samołowicz Bronisław Samołowicz, Maria Sielecka 124 131 O DW 0
10 11 1922 Ostróg Helena Czaplińska Kuraż Wacław Waleria Mularczyk Chrzest 12 1 1923; Stanisław Sielecki, Maria Przybytkowska 144 5 O 8521 MZ

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
29 1 1719 Torczyn Jan Rusielecki Marianna Chruscicka pann Marcin Strzałkowski, Piotr Jołdakowski, Jan Daszkiewicz 41 b/nr EH
16 2 1813 Dubno, f.Warkowicze Jan Mieszyński Magdalena Snopkoska Warkowicze Józef Nowosielecki, Michał Jaworski 64 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0018.htm
11 10 1814 Dubno Jan Zawirdowski Helena Nowosielecka Warkowicze Józef Nowosielecki, J. Soroczyński, Wincenty Mysliszewski 64 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0023.htm
2 8 1814 Dubno Aleksander Mastyborski 36 Pantalion Anna Marianna Gziwer Warkowicze 30 Jan Anna Józef Nowosielecki, Antoni Kopeć, Mar. Nowakowska 64 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0021.htm
29 1 1828 Dubno Demetr Seldiszef par. G-R 27 Artymiusz Akwilina Jakowl Marianna Sienkiewicz Dubno 16 Wojciech Rozalia Surmaj Ignacy Osiecki, Szymon Nowosielecki 814 180 4 AGAD 184 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0184.htm
2 9 1828 Dubno Ignacy Piłatowski Dubno k Petronela Romanowska Dubno p Józef Nowosielecki i Tomasz Kowalski 814 184 b/nr AGAD 188 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0188.htm
16 9 1828 Dubno Aleksander Mastyborski Warkowicze k Anna Porowska Warkowicze p Józef Nowosielecki i Jan Stankiewicz 814 184 b/nr AGAD 188 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0188.htm
23 6 1829 Ostróg Bazyli Kiryłowicz (G-R) 25 Jan Pelagia Oliszewicz Marianna Pulkiewicz 18 Wojciech Agnieszka Karbowska Jan Tokarski, Erazm Kisielecki 171-1-2 17V 9 R 7197 MZ
12 5 1829 Tuczyn Kazimierz Nowosielecki Tuczyn 22 Jan Agnieszka Gołębiowska Petronela Zabarańska par. Tuczyn 26 Grzegorz Marianna Swierczewska Ignacy Weliżyński, Mikołaj Jurżynowski 171-1-6 189V 5 R DM
29 1 1833 Korzec Józef Sielecki Kniaża Korecka 26 Ignacy Katarzyna Muszyńska Julia Sakowicz Kniaża Korecka 17 Piotr Marianna Owsińska 245-1-7 92 7 R PW
2 7 1833 Kołki Grzegorz Sielecki Rudniki 27 Aleksander Praxeda Łukaszewicz Anna Łukowska Rudniki 23 Stanisław Marianna Żmijewska Ignacy Monkiewicz, Stanisław Wierzbicki, Feliks Narolski 819 73a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0075.htm
29 1 1833 Dubno Jan Wróblewski Dubno 27 Wojciech Katarzyna Horbaczewska Teresa Nagłowska Dubno 22 Karol Franciszka Malinowska Józef Nowosielecki, Jan Julilewski 819 181R-181V 2 AGAD 189 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0189.htm
12 7 1836 Annopol Jan Nowosielecki Hubelce 20 Józef Barbara Szczawińska Marianna Sobolewska Hubelce 18 Jan Anna Kamińska Tomasz Dydkowski, Jan Rudnicki 171-1-9 51V 10 R 59 DM
3 11 1836 Annopol Jan Szczawiński Hubelce 32 Kazimierz Tekla Waśkowska Magdalena Olszamowska Hubelce 20 Jakub Urszula Kurajewicz Józef Waśkowski, Benedykt Nowosielecki, Bazyli Szczawiński 171-1-9 52R 13 R 59 DM
15 11 1836 Annopol Gabriel Nowosielecki Hubelce 26 Mikołaj Helena Seladyn Petronela Hejowska Annopol 18 Stefan Joanna Cielątkowska Bazyli Ostrowski, Ludwik Szczawiński 171-1-9 53R 16 R 60 DM
6 11 1838 Kodnia Antoni Sielecki Wołosów par. Kotelnia 23 Jan Agnieszka Niedzielska Julianna Ziniewicz Kodnia 23 Leon Urszula Bilińska Łukasz Podhajecki, Wincenty Osoliński, Piotr Grabowski 178-3-6 276V 11 Ż 535 DM
29 1 1839 Annopol Jan Nowosielecki Hubelce 21 Józef Barbara Szczawińska Tekla Przełucka Żuków 24 Józef Helena Kosienkiewicz 879 99 V 2 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0101.htm
13 10 1840 Niewirków Dominik Adrian Sielecki Siniowce 28 Ignacy Katarzyna Moszyńska Antonina Michałowska Niewirków 22 Jan Małgorzata Wiśniewska 880 239 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0259.htm
26 10 1841 Łuck Ludwik Sielecki 23 NN NN Marianna Berezniakiewicz 20 Jan Aleksandra Paweł Poźniakowski, Wincenty Giżycki 377 43-44 15 827 20V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0023.htm
9 2 1841 Tajkury Stanisław Sielecki par. Międzyrzec 22 Ignacy Katarzyna Moszyńska Karolina Wojniłowicz par. Tajkury 18 Symplicjusz Joanna Boguszewska ur. Grzegorz Karasiewicz, Ludwik Charzewski, Michał Ostrożyński 171-1-12 46R 1 R DW
8 5 1846 Berezdów Władysław Terlecki Klementowicze 24 Mikołaj Karolina Chodakowska Ludwika Turzańska Kupina 18 Florian Magdalena Lewandowska Jakub Kusznirzewski, Filip Sielecki, Mikołaj Szatkowski 877 252 8 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0136.htm
22 6 1847 Krasnopol Kazimierz Wroński Januszpol 48w Józef Elżbieta Gorzkowska Róża Kamodzińska Januszpol 25 Benedykt Marianna Jasińska Piotr Poz [...], Józef Stawicki, Ludwik Sielecki 178-3-17 12V 8 Ż 25 DM
6 2 1849 Międzyrzec Piotr Malinowski Rusywel 26 Teodor Marianna Sukrowicz Tekla Zabrocka Tudorów 18 Józef Marianna Zabrocka Wincenty Paszyński, Walenty Nowosielecki, Maksymilian Kadłubicki 171-1-15 448R 2 R 449 BW
11 9 1849 Międzyrzec Eliasz Hej Duliby 27 Antoni Katarzyna Karasiewicz Rafalina Gładkowska Duliby 23 Karol Dorota Kiełczewska Adam Nowosielecki, Karol Gładkowski 171-1-15 449R 4 R 450 BW
31 10 1849 Korzec Jan Szczawiński Hubelce par. Annopol 45w Kazimierz Tekla Waśkiewicz Teresa Paszyńska Kryłów 40 Piotr Marianna Słoniewska Jan Waśkowski, Ignacy Nowosielecki 245-1-15 467V 21 R 630 DM
15 10 1850 Annopol Ignacy Szawłowski Tessów par. Ostróg 22 Tomasz Dorota Wojniłowicz Magdalena Oczeretowicz Sknyt Wielki 19 Stefan Katarzyna Nowicka Wiktor Szczyglewski, Róża Wojniłowicz, Stanisław Sielecki 171-1-16 221V 10 R 230 BW
1 11 1850 Berezdów Franciszek Chodakowski Daniczów par. Międzyrzecz Korecki 20 Wincenty Magdalena Milewska Marianna Rożańska Paszuki 20 Karol Anna Niedaszkowska Michał Chodakowski, Walenty Nowosielecki, Wincenty Paszyński 171-1-16 568V 20 R 581 DM
29 7 1851 Cudnów Ferdynand Nowosielecki Bejzymówka 29 Jakub Grzegorz Franciszka Jabłońska Marianna Kułakowska Michalenki 16 [Sylwester ?] Ludwika Zielińska Antoni Hulanicki, Hipolit Suszczewski 569-1-75 69R 27 Ż 95 DM
12 10 1852 Cudnów Józef Ostrowski Wołosówka 37w Paweł Agnieszka Gołębiowska Emilia Sawicz Dziabki 22 Jakub Konstancja Gółkowska Ferdynand Nowosielecki, Alojzy Krupczyński 569-1-76 64V 30 Ż 128 DM
24 6 1853 Szumsk Dominik Adrian Sielecki Obhów, par. Dubno 40 Ignacy Katarzyna Moszyńska Helena Janichowska Majdan Dubieński 18 Józef Salomea Porniewska 878 234-235 8
16 1 1855 Cudnów Józef Nowosielecki Bejzymówka 22 Jakub Franciszka Jabłońska Wiktoria Ostrowska Bejzymówka 16 Józef Katarzyna Kułakowska Józef Zahorowski, Franciszek Domański 569-1-79 61V 1 Ż 110 SJ, DM 0
11 2 1862 Starokonstantynów Piotr Sielecki Szkarawka Mała 25 Jacek Marianna Kramicka Karolina Dzierżyńska Szkarawka Mała 20 Feliks Aniela Gromczyńska Jan Suchaniewicz, Stanisław Sielicki 178-3-131 35V 5 Ż 72 DM
7 2 1865 Cudnów Józef Słupski Michalenki 30 Antoni Maria Rutkowska Teofila Kułakowska Michalenki 20 Sylwester Ludwika Zielińska Józef Nowsielecki, Mikołaj Czuwgajewski 178-3-58 34V 14 Ż 67 DM
16 5 1866 Zasław św. Jana Józef Bojalski Mokrzec 21 Wincenty Marianna Wojciechowska Karolina Kosteniecka Łopuszne 18 Adam Franciszka Zielińska Pan młody Bujalski(?) Julian Bojalski, Stanisław Sielecki 685-6-6 99V 9 Ch RG
26 2 1878 Krzywin Antoni Kryger Hołowle 23 Stanisław Marianna Kotołowska Anastazja Szadkowska [Szatkowska] Hołowle 19 Stanisław Aniela Gutkowska Jakub Morawski, Dominik Nowosielecki, Wincenty Woźnicki 17-2-71 53R 3 Ch DM
25 11 1879 Luboml Aleksander Sielecki Luboml 28 Stanisław Katarzyna Wojnałowicz? Joanna Danilewska Luboml 23 Ksawery Marianna Nawrocka Ksawery Gutowski, Stanisław Marmura 322 138 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0070.htm
4 2 1901 Cudnów Edmund Nowosielecki Korowińce 29 Ferdynand Maria Kulikowska Bronisława Truszkowska Tewelówka 18 Piotr Magdalena Balicka Ludwik Kułakowski, Antoni Horbaczewski 178-3-263 274R 12 Ż 521 DM
30 5 1911 Korzec f. Horodnica Franciszek Łabęski Krywalska Huta 26 Antoni Leontyna Śliwińska Teofila Szemet Krywalska Huta 22 Jan Teresa Mokszecka Andrzej Nowosielecki, Edward Śliwiński 178-3-181 43R 7 Ż 86 DM
23 10 1911 Korzec f. Horodnica Felicjan Nausielecki Kolonia Grabowa 18 Feliks Anna Kuriata Tekla Osińska Numery (zam. od 1899 r.) 21 Paweł Wiktoria Greczyńska Andrzej Nausielecki i Jan Chalicki 178-3-181 46R 20 Ż 92 DM
23 1 1911 Tajkury Aleksander Sielecki Zdołbunów 28 Aleksander Joanna Gajewska Jadwiga Jankiewicz par. Tajkury 18 Józef Julia Witkiewicz Józef Baczyński, Maurycy Jerozmowiżucew 740-4-695 35R 7 R 36 BW
15 1 1912 Tajkury Władysław Szczeglewski (Szczyglewsk par. Tajkury 33w Florian Karolina Kornatowska Jadwiga Sielecka par. Tajkury 19 Aleksander Joanna Łojewska Aleksander Sielecki, Władysław Sikorski 740-4-696 32R 3 R 32 DM
2 11 1913 Korzec f. Horodnica Dionizy Turowicz Rudnia Klonowa 23 Henryk Kamila Ostryńska Teofila Nowosielecka Grabowa 20 Apolinary Petronela Łabęska Józef Nowosielecki, Ludwik Wolski 178-3-181 155V 30 Ż 307 DM 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
9 Antoni Sielecki - kawaler 24 Ostróg Chorów 1837 Równe Mg 654-1-8
9 Grzegorz Sielecki 17 Ostróg Chorów 1837 Równe Mg 654-1-8
9 Tomasz Sielecki 15 Ostróg Chorów 1837 Równe Mg 654-1-8
4 Tomasz Sielecki 24 Ostróg Rozważ 1848 Równe SK 654-1-19
4 Dominik Sielecki 39 Ostróg Dermań 1848 Równe SK 654-1-19
11 żona Teofila z Sieleckich 30 Horyńgród Szubków 1861 CDIAK DM 1045-2-253
1099 129 Kosowicz Katarzyna z Sieleckich, mąż prawosławny 25 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
2014 209 żona Aniela z Sieleckich 18 Żytomierz Żytomierz R 1864 Ż DM 178-51-90
7 15 Walerian Sielecki 24 Tajkury Chrenów / Chrynów 1865 Równe DM 172-1-117 58V 62
16 64 Jednodworka Józefa córka Aleksandrów Sieleckich 18 Złoczówka Paszowa 1869 Równe DW
19 28 Sielecki Albin 32 Stepań Stepań 1889 CDIAK DM 1045-2-707
1 284 Sielecki Edward 43 Dubno Dubno 1892 Łuck DW 22-1-279a
3 5 ż. Waleria z Sieleckich 32 Ostróg Tesów 1903 Ostróg par. DW
8 131 Sielecki Grzegorz wd. 93 Krzemieniec Grabówka 1903 Tarnopol DW 426-1-88
16 26 Sielecki Franciszek s. Waleriana 37 Ostróg Tesów 1903 Ostróg par. DW
151 199 jego matka Konstancja z Sieleckich 62 Ostróg Ostróg 1903 Ostróg par. DW
150 264 Aleksander Sielecki 23 Równe Równe 1907 R DW 171-2-47
412 83 Silecki (Sielecki) Adolf 31 Sławuta Kamionka 1915 Żytomierz DM 178-49-68
738 3 żona Rozalia z Sieleckich 43 Ostróg Tesów 1915 Żytomierz DM 178-49-63
746 31 Sielecki Franciszek s. Waleriana 48 Ostróg Tesów 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl