Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2496 wyników dla: Czak

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 3 1725 Torczyn Marianna Wereszczaka 1 Ulaniki MDN 55 b/n Ł EH
29 9 1736 Kościejów Katarzyna Rusczak 3 c. Jana i Marianny 641L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20641/pages/PL_1_301_641_0001.htm
25 4 1744 Szumsk Jan Parobczak 27 Rachmanów 297-1-184 5R Ł 13 RK
23 4 1745 Szumsk Jan Parobczak 16 Załuże 297-1-184 7R Ł 18 RK
16 10 1759 Szumsk Anna Szymczak Szymczuk 5 Potutorów rodzice: Mikołaj? i Konstancja 297-1-184 39V Ł 90 RK
27 4 1773 Szumsk Marianna Korczakowna Korczak 20 Hołybisy panna 297-1-184 80V Ł RK
28 4 1773 Szumsk Maciej Skurczak 18 Chodaki 297-1-184 80V Ł RK
2 4 1775 Szumsk Agata Skurczakowa 80 Chodaki 297-1-184 83V Ł RK
7 3 1776 Szumsk Agnieszka Stepanczak Stepańczuk 5/52 Szumbar rodzice: Bartłomiej i Agnieszka 297-1-184 84V Ł RK 0
6 5 1777 Szczurowice Zofia Łuszczakoska 54 Strykowiec 8 wdowa 1310L 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0034.htm
18 3 1779 Szumsk Antoni Łysczak? Łyszczuk? 6 Szumsk rodzice: Błażej i Helena 297-1-184 92V Ł RK
10 5 1805 Kuniów Józef Mulniczak 12 Kamionka s. Marcina i Agnieszki 297-1-086 9R Ł DW
2 2 1806 Kuniów Stefan Jędruszczak 5 Siewierz s. prac. Jakuba 297-1-086 12R Ł
29 2 1821 Krzemieniec Franciszek Lusczak 1 Lisznia s. Piotra i Katarzyny 299 111 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0060.htm
4 9 1825 Krzemieniec Antoni Kuczakowski 0,5 Krzemieniec s. Stanisława i Katarzyny 299 222 120 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0117.htm
22 9 1827 Targowica Maciej Biliński 40 Bokujma wd. Anna Buczakowska, c. Anastazja, Anna 813 293a 12 ZP 0
4 12 1827 Ostrówki Rozalia Jasiączak 12/52 Wola Ostrowiecka c. prac. Wojciecha i Katarzyny z Łupuszuków 545 13 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0007.htm
7 1 1827 Ostropol Agnieszka Palczak 80 W Czarna po Palczaku wdowa, bezpotomna, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 217R 4 Ż 420 KP2
27 4 1827 Ostropol Franciszka Palczak 30 W Czarna po Mikołaju Palczaku wdowa, przyczyna zgonu: kolki 178-3-93 426 33 Ż 220R KP2
29 1 1827 Starokonstantynów Dominikanie Grzegorz Kazimirczuk 65 Nowosielica żona Marianna Jozypczak, zostawił po sobie 2 synów: Piotra i Stefana i córkę Małgorzatę, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 163V 13 Ż 316 KP2
8 2 1827 Stary Oleksiniec Jan Sobczak 7 Rostoki r. Jan i Konstancja, ospa 245-1-1 274 3 R 536 DM1
4 11 1827 Stary Oleksiniec Stefan Korczak 1 Horynka Wielka na grudzoły, r. Mateusz i Marianna Izdebska 245-1-1 278 40 R 545 DM1
8 11 1827 Stary Oleksiniec Maciej Sobczak 3 Rostoki na grudzoły, r. Kazimierz i Helena Łańcut 245-1-1 289 43 R 546 DM1
14 11 1827 Nowy Wiśniowiec Ignacy Waller 58 Nowy Wiśniowiec doktor medycyny, ż. Julianna z Gałczaków Szajerów, s. Ignacy doktor medycyny, Jan Stefan karmelita, c. Anna żona Marcina Zaborowskiego 245-1-1 317 38 R 599 DM1
3 5 1828 Hulewicze Ewa Zaręba 6/12 Czersk c.Józefa i Wiktorii z Burczaków 131 4 3 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0003.htm
25 6 1828 Łuck Apolonia Korczakowska 25 Łuck Wolnego stanu 814 33 57 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0037.htm
17 2 1828 Krzemieniec Franciszek Szeczkowski 1,5 Krzemieniec z kaszlu, s. Jana i Aleksandry z Gorczaków 426-1-7 29R 209 T 897 DM
26 2 1828 Krzemieniec Grzegorz Gołębiowski 2 Krzemieniec z kaszlu, s. sław. Jana i Lenki Dobczak 426-1-7 31V 223 T 900 DM
18 3 1828 Ostrówki Wojciech Jasiączak 2 Wola Ostrowiecka ze słabości dziecinnej, r. prac. Franciszek, Katarzyna Swied 545 15 10 BK, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0008.htm
14 1 1828 Horodyszcze ur. Agnieszka Potapska 14 Białokrenicze rodzice ur. Jan Potapski, Magdalena Korczakowska, z gorączki 178-3-94 111V 7 Ż 217 KP2
26 2 1828 Ostropol Apolonia Mazurczak 40 Hubin mąż Mazurczak, z gorączki 178-3-94 209R 27 Ż 400 KP2
22 4 1828 Dubno Jan Wereszczak 59 Dubno żona Teofila z Świerczewskich, syn Michał 814 197a 60 AGAD 201 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0201.htm
12 5 1828 Stary Oleksiniec Józef Korczak 3 Rostoki matka Anna, ojciec NN 245-1-2 277 19 R 531 DM1
12 1 1829 Jałowicze Piotr Bulbin 107 Pułhanów żona Chweska Iwańczak, syn Aleksy 815 321 R 18 AGAD 327 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0327.htm
4 3 1829 Ostrówki Jan Jasiączak 17/365 Wola Ostrowiecka s. pracowitych Jana i Marianny z Dziuryjanów 545 26 9 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0014.htm
2 4 1829 Ostrówki Józef Jasiączak 7/365 Wola Ostrowiecka s. Szymona i Ewy z Łysiaków 545 26 10 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0014.htm
23 8 1829 Horyńgród Apolonia Kupczycka 50 Horyńgród Szlach., z Czaków, mąż Daniel, syn Godfryd 171-1-2 184V 6 R Mg
8 3 1829 Bazalia Pelagia Myszczak 20 Wasylówka prac., panna, c. Andrzeja i Marianny 178-3-95 238V 33 Ż DM
22 10 1829 Zasław św. Józefa Aleksandra Konczakowska 16/12 Sławuta rodzice ur. Grzegorz Konczakowski, Elżbieta Dobrowolska, z suchot 178-3-95 57R 64 Ż 109 KP2
19 2 1829 Kupiel prac. Marianna Głuszczak 24 Pisarzówka Wojtowiecka mąż prac. Jan Głuszczak, bezpotomna, z kaszlu 178-3-95 317V 7 Ż 615 KP2
16 12 1829 Kupiel prac. Maciej Głuszczak 55W Pisarzówka wdowiec, dzieci: Paweł, Konstancja, Marianna, ze słabości głowy 178-3-95 322V 65 Ż 625 KP2
1 10 1829 Międzyrzec Ludwik Palczyński 3 i 5/12 Międzyrzec s.Bazylego i Marianny zd. Lenczakowska 171-1-2 288V 55 R AS
22 10 1829 Narodycze Szczepan Jurczak 3/12 Rudnia Sitówka o. Antoni, m. Jeryna z Żelizków 178-3-3 445V 76 Ż 817 AB1
3 2 1829 Narodycze Domicella Jurczak 0,5 Rudnia Sitówka o. Tomasz, m. Helena z Bechów 178-3-3 445V 77 Ż 817 AB1
30 11 1829 Narodycze Marianna Jurczak 79 Rudnia Sitówka mąż Jakub, dzieci: Antoni lat 40. Jan lat 24, Sebastian 15 lat, Anna lat 30, 178-3-3 446R 78 Ż 818 AB1
3 6 1829 Narodycze Mikołaj Jurczak 0,5 Rudnia Sitówka o. Jan, m. Marianna Smyk, 178-3-3 446R 79 Ż 818 AB1
2 6 1830 Ostróg Katarzyna Dyczakowska 12 Ostróg rodzice Jan i Johanna zd. Rublewska 171-1-3 29V 54 R MZ
10 2 1830 Białołówka  (Biliłówka Józef Tytus Burczak Abramowicz 28 Kijów z gorączki nerwowej, wlm., s. Józefa i Katarzyny z Jasińskich, Leona wnuk , mąż Seweryny c. Seweryna z Zalewskich, bezpotomny, zostawił brata Apolinarego następcą 178-51-339 311a 5 Ż EH
15 1 1830 Narodycze Marcin Jurczak 4 Rudnia Sitowce o. Tadeusz, m. Odarka Morczenko 178-3-3 445R 72 Ż 816 AB1
9 2 1831 Ostrówki Szymon Jasiączak 72 Wola Ostrowiecka 545 45 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0023.htm
7 6 1831 Ostrówki Stanisław Jasiączak 1 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Marianna Pogorzelec 545 50 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0026.htm
6 7 1831 Wieledniki Józef Jurczak 65 Rudnia Pełczańska żona Stecha 178-3-4 411R 13 Ż MW
29 3 1831 Stepań Tekla Zubkowicz 58 Stepań z d. Abramowicz Burczak, wdowa po zlatynizowanym księdzu Mikołaju Zubkowiczu, synowie Antoni żonaty, Jan, Piotr i Tomasz kawalerowie, córki Anna i Julianna zamężne 171-1-4 208V 4 R DM
9 2 1831 Międzyrzec Anna Danilewicz 9 Międzyrzec c.Ur.Daniela i Agnieszki z d.Burczak 171-1-4 282R 12 R AS
1 2 1831 Gródek Józef Nawajski 5 Gródek Rodzice pracowici Piotr i Tekla z Kroczakowych Nowajscy, w akcie nazwisko Nawayski, zmarł z kuru (czyli odry) 685-4-5 1257R 19 Ch 662 MN
13 2 1831 Gródek Kazimierz Peduszczakowy 3,5 Ludwipol Rodzice pracowici Marcin i Katarzyna Peduszczakowi, zmarł z bólu głowy 685-4-5 1258R 26 Ch 664 MN
25 2 1831 Gródek Kazimierz Drabczak 50 Kuźmin Zostawił wdowę pracowitą Zofię Drabczakową, syna Wojciecha, zmarł z kuru (czyli odry), zmarł z kuru (czyli odry) 685-4-5 1259R 36 Ch 666 MN
2 4 1831 Gródek Marianna Kroczakowy 1 Gródek Rodzice pracowici Jakub i Rozalia z Nieziewiczów Kroczakowy, zmarła z ospy 685-4-5 1261V 53 Ch 671 MN
25 5 1831 Gródek Jakub Gnikurski 0,75 Gródek Rodzice pracowici Jan i Łucja z Kroczaków Gnikurscy, zmarł z ospy 685-4-5 1264V 78 Ch 677 MN
26 5 1831 Gródek Anna Zagurowska 1 Gródek Rodzice sławetni Franciszek i Magdalena z Kroczaków Zagurowscy, zmarła na ospę 685-4-5 1264V 80 Ch 677 MN
28 5 1831 Gródek Maciej Kroczak 59 Ludwipol Pracowity wdowiec, familii żadnej nie zostawił, zmarł na cholerę 685-4-5 1265R 81 Ch 678 MN 0
25 7 1831 Gródek Mateusz Tedoszczakowy 0,5 Gródek Rodzice pracowici Maciej i Marianna Tedoszczakowi, zmarł z cholery 685-4-5 1271V 136 Ch 691 MN
6 2 1831 Łabuń Maria Torczak 2 Łabuń córka pracowitych 178-3-97 142V 12 Ż 272 DM
10 11 1832 Czartorysk Tekla Wereszczak 55 Medwecz poz. M. Sylwestra, 3s. Klaudiusza, Marcina, Stanisława, 2c. Emilię i Joannę; poch: 12.11. 818 83 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0089.htm
25 1 1832 Ostrówki Zinia Łupuszuk 63 Wola Ostrowiecka ur. Jasiączak 545 56 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0029.htm
3 12 1832 Ostrówki Anastazja Jasiączak 1 Wola Ostrowiecka r. Franciszek, Katarzyna Swied 545 66 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0034.htm
6 12 1832 Ostrówki Katarzyna Jasiączak 51 Wola Ostrowiecka ur. Palec 545 66 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0034.htm
13 8 1832 Tuczyn Jan Korczakowski 5 Tuczyn s. ur. Stefana i Anny 171-1-5 172V 13 R DM
18 2 1833 Radziwiłłów Mikołaj Mączakowski 3/12 Radziwiłłów s. Łukasza i Agnieszki Krulikowskiej 819 252a 7 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0261.htm
30 1 1833 Targowica Marianna Kotowska 60 Targowica z Łuszczakiewiczów, wd. Michał, s. Paweł, Józef, c. Aniela 819 280 R 46 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0289.htm
28 1 1833 Ostrówki Wojciech Jasiączak 3 Wola Ostrowiecka r. Jan, Katarzyna Łupuszuk 545 72 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0037.htm
17 9 1833 Krzywin Julianna Mariczak 4 Krupiec córka Sł. Jana i Rozalii z Dybaczewskich 171-1-6 49V 27 R Mg
25 2 1834 Łuck Gasper Łuszczakiewicz 6 Łuck s. Grzegorza i Ewy z Więckowskich 372 6 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0004.htm
20 2 1834 Ostrówki Maciej Jasiączak 7/365 Wola Ostrowiecka r. Krzysztof, Agnieszka Wawrzyk 545 88 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0045.htm
20 9 1834 Ostrówki Marianna Walczak 43/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Magdalena Podstawska 545 91 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0046.htm
22 10 1834 Ostrówki Antoni Jasiączak 1 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Kloc 545 93 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0047.htm
13 1 1834 Ostróg Jan Chropowicki 1,4 Mosty z kaszlu, syn Karola i Zuzanny zd Koczakowska 171-1-7 30V 4 R MZ 8708
27 10 1834 Białozórka Jakub Sińczak 65 Białozórka ze starości, prac., żona Hapka, synowie Piotr i Harasym, córka Marianna 245-1-8 345R 17 R 3261 DW
27 5 1834 Berezdów Cecylia Leonida Szuszkowska 5/52 Kurczyk c. Leonida i Angeli z Konczakowskich 245-1-8 126V 37 R 43 DM
28 11 1835 Ołyka Jan Ulczycki 6/12 Ołyka Józefa Korczak Ulczyckiego i Marianny z Oreckich 821 144 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0145.htm
16 2 1835 Ostrówki Franciszek Palec 3/52 Wola Ostrowiecka s. prac. Antoniego i Marianny z Jasiączaków 546 24 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0014.htm
12 1 1835 Swojczów Krzysztof Barczuk (Barczak) 85 Mohylno prac., żona Katarzyna z Daciuków, synowie Walery, Wawrzyniec, Kazimierz i Piotr 597 15 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0009.htm
16 3 1835 Ostrówki Paweł Jasiączak 52 Wola Ostrowiecka prac., wdowiec po Katarzynie z Marcisów, synowie Franciszek, Antoni i Wojciech, córka Ewa 546 26 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0015.htm
19 4 1835 Ostrówki Katarzyna Kudan 60 Ostrówki z Walczaków, prac., mąż Jan, synowie Michał i Mikołaj, córki Marianna i Agnieszka 546 27 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0015.htm
5 6 1835 Ostrówki Ewa Jasiączak 2 Wola Ostrowiecka c. prac. Franciszka i Katarzyny z Swiedów 546 29 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0016.htm
17 1 1835 Ożohowce Antoni Polszczak 80 Jachnowice wdowiec po Agnieszce, 178-3-101 293R 3 Ż 545 SK
21 4 1835 Kupiel Józef Głuszczak 14 Pisarzówka Rodzice: Wojciech, NN 178-3-101 340 72 Ż 633 SK
24 4 1835 Szumsk Anna Szczakowska 63 Bryków z d. Ostrowska, wdowa po Ignacym 245-1-9 387V 21 R 755 DM
13 2 1836 Targowica Antonina Kulczycka 3 godz Targowica c. Jana i Stefanii Łupczakiewicz 140 26 4 ZP 0
19 9 1836 Kołki Sylwester Wereszczaka 77 Hodomicze "w" po Tekli z Daszkiewiczów, poz. 4s. Dyonizego, Klaudiusza, Mariana i Stanisława, 2c. Emilię i Petronelę; poch: 21.09. 822 66a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
28 11 1836 Ostrówki Józef Jasiączak 1 Wola Ostrowiecka r. Wojciech, Katarzyna Łupuszuk 547 32 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0018.htm
22 12 1836 Bazalia Teresa Oczakowa 50 Bogdanówka prac., mąż Mikołaj, synowie Stefan, Teodor i Jan, córka Urszula (mąż i potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego) 178-3-106 295V 72 Ż DM
30 8 1837 Łuck Elźbieta Łuszczakiewicz 43 par. łucka Wdowa 374 94 93 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0053.htm
24 10 1837 Swojczów Leon Leskiewicz 6 Hnojno s. prac. Szymona i Franciszki z Buczaków 599 35 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0020.htm
29 1 1837 Ostrówki Magdalena Walczak 30/365 Wola Ostrowiecka r. Franciszek, Franciszka Kloc 548 27 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20548/pages/PL_1_436_548_0016.htm
2 12 1837 Łysin Paweł Łyszczakiewicz 50 Kniahinin żona Zofia, synowie Andrzej, Marcin i Antoni, córka Marianna i Antonina 823 219R 40 AGAD 228 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0228.htm
10 7 1837 Łabuń Antonina Fidyk 5 Kustowce c. Kaspra i Cecylii z Bienczakowskich [akt ślubu Bieniakowska] 178-3-108 44R 23 Ż 84 DM
11 1 1838 Ostrówki Jan Jasiączak 31/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Marianna Pogorzelec 549 27 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20549/pages/PL_1_436_549_0016.htm
28 5 1838 Ostropol Jan Palczak 60 Czarna żona Senka Palczkowa 178-3-110 292V 27 Ż 572 DM 0
27 3 1838 Żytomierz Tekla Straszyńska 6/12 Żytomierz c. Jana i Barbary z Tomczakowskich 178-3-6 65V 76 Ż 125 DM 0
4 7 1838 Żytomierz Michał Wereszczaka 45 Żytomierz zmarł w szpitalu więziennym na Zamku 178-3-6 74R 177 Ż 142 DM 0
23 5 1840 Łuck Teofila Wereszczak 23 Łuck Zostawiła wnuczkę Teofilę 376 46 45 826 32V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0029.htm
28 11 1840 Włodzimierz Marianna Piotrowska 5 Włodzimierz c. sław. Pawła i Katarzyny z Florczaków 855 53R 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0056.htm
17 1 1840 Ostrówki Agnieszka Jasionczak 40 Wola Ostrowiecka ur. Łysiak 551 29 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20551/pages/PL_1_436_551_0016.htm
4 12 1840 Ostrówki Jan Walczak 60 Wola Ostrowiecka 551 35 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20551/pages/PL_1_436_551_0019.htm
12 2 1840 Wieledniki Marta Szatyło 40 Rudnia Pełczanka z Jurczaków 178-3-9 384R 9 Ż MW
18 5 1840 Maciejów Jozefata Zaręba 17 Tupały c. Józefa i Wiktorii z Buczakowskich 406 11 3 AGAD 8 JI http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20406/pages/PL_1_436_406_0008.htm
26 12 1841 St. Oleksiniec Mikołaj Korczak 56 Horynka żona Marianna, synowie Andrzej, Ambroży i Franciszek, córki Regina, Anna, Marcella i Antonina 872 608 32 AGAD DW
12 1 1841 Szumsk Barbara Cymbaluk 2 Iserna c.Piotra i Marianny z Korczaków 872 566 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0300.htm
1 3 1841 Ostrówki Agnieszka Walczak 2 Wola Ostrowiecka z kaszlu, r. prac. Tomasz, Magdalena Misiuk 552 33 12 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0021.htm
26 5 1841 Ostrówki Tomasz Jasionczak 55 Wola Ostrowiecka z bólu piersi, prac., żona Maroianna z Pogorzelców, synowie Michał i Paweł, córki Agnieszka, Magdalena, Katarzyna i Anastazja 552 34 17 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0022.htm
1 7 1841 Ostrówki Jan Kudan 72 Ostrówki z gorączki, prac., wdowiec po Katarzynie z Walczaków, synowie Michał i Mikołaj, córki Marianna i Agnieszka 552 35 20 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0022.htm
19 9 1841 Ostrówki Kazimierz Jasiączak 1 Wola Ostrowiecka z biegunki, r. prac. Krzysztof, Agnieszka Wawrzyk 552 38 27 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0024.htm
19 5 1841 Białozórka Michał Sińczak 5 Białozórka s.Erazma i Katarzyny 872 762 6 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0402.htm
11 4 1842 Kamień Koszyrski Adolf Burczak 3 Załuchów s. ur. Józefa i Justyny z Walickich 175 22 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0013.htm
14 5 1842 Kamień Koszyrski Agata Czwalińska 66 Szczytyń z Burczaków, ur., wdowa po Stanisławie, syn Aleksander, córki Rozalia i Marianna 175 22 6 AGAD 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0013.htm
16 8 1842 Kamień Koszyrski Wincenty Burczak Abramowicz 3 Podrzecze s. ur. Jana i Wiktorii z Walickich 175 23 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0014.htm
20 8 1842 Kamień Koszyrski Adolf Burczak Abramowicz 5 Podrzecze s. ur. Jana i Wiktorii z Walickich 175 24 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0014.htm
26 8 1842 Kamień Koszyrski Eleonora Burczak 0,5 Podrzecze c. ur. Jana i Wiktorii z Walickich 175 24 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0014.htm
3 12 1842 Łuck Ewa Łuszczakiewicz 37 Łuck Z Więckowskich, pozostawiła wdowca Grzegorza, bez potomstwa 378 56 73 828 172R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0031.htm
7 7 1842 Białozórka Antoni Sińczak 1 Białozórka z żołądka, rodz. prac. Erazm i Katarzyna 873 772 17 DM 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0402.htm
14 6 1842 Deraźne Józef Wereszczak 7/12 Podłużne s. Dionizego i Julii z Piotrowskich 881 252 R 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0266.htm
27 1 1842 Katerburg Anna Dębczak 50 Piszczatyńce c.Michała Katarzyny z Bojczuków, mąż Bazyli, synowie Bazyli, Tomasz i Mateusz, córki Marianna, Pawlina, Tekla i Antonina 200 218 1 873 849 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0114.htm
19 9 1843 Łanowce Joachim Czabaj 86 Siniowce pr., żona Anna z Głuszczaków, synowie Stefan i Andrzej, córki Marianna i Marianna 874 1003-1004 18 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0494.htm
9 6 1843 Nieświcz Dominik Siatecki 2 Czaruków s. odnodworców Ignacego i Marianny z Jańczakowskich 438 15 17 0
10 8 1843 Radziwiłłów Józef Mączakowski 9 Niemirówka syn Łukasza i Agnieszki z d. Krulikowska 829 87 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0097.htm
27 12 1843 Wiszenki Jan Niszczak 1 Sołtysy r: Franciszek i Marianna z Jankowskich. 829 209R 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0223.htm
5 3 1843 Ostrówki Katarzyna Jasionczak 11 Wola Ostrowiecka c. Tomasza i Marianny z Pogorzelców 554 29 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0017.htm
11 3 1843 Ostrówki Wojciech Jasionczak 5 Wola Ostrowiecka s. pracowitych Michała i Marianny z Kloców 554 29 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0017.htm
15 3 1843 Ostrówki Antonina Smulska 3 Wola Ostrowiecka c. pracowitych Stanisława i Marianny z Walczaków 554 30 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0017.htm
19 3 1843 Ostrówki Anastazja Palec 5 Wola Ostrowiecka c. pracowitych Antoniego i Marianny z Jasionczaków 554 32 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0018.htm
19 3 1843 Ostrówki Antoni Giedz 7 Wola Ostrowiecka s. pracowitych Jana i Teresy z Walczaków 554 32 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0018.htm
19 3 1843 Ostrówki Agnieszka Palec 2 Wola Ostrowiecka c. pracowitych Antoniego i Marianny z Jasionczaków 554 32 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0018.htm
20 3 1843 Ostrówki Marianna Giedz 11 Wola Ostrowiecka c. pracowitych Jana i Teresy z Walczaków 554 32 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0018.htm
3 4 1843 Ostrówki Franciszek Giedz 2 Wola Ostrowiecka s. pr. Walentego i Teresy z Walczaków 554 35 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0020.htm
16 10 1843 Ostrówki Ewa Jasionczak 34 Wola Ostrowiecka ur. Łysiak 554 39 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0022.htm
4 10 1843 Nowogród Wołyński Teresa Hrabczak 1 Huta Dziekońka córka Dionizego i Marianny z domu Słowakowska Słowaczewska 874 160 102 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0083.htm
2 3 1844 Kamień Koszyrski Franciszek Burczak 80 Wulka Szczytyńska wdowiec po Małgorzacie, córki Anieka i Barbara 177 30-31
11 1 1844 Włodzimierz Feliks Marciniuk 65 Nowosiółki żona Paraska z Duczaków, bez potomstwa 859 45 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0024.htm
20 9 1845 Kamień Koszyrski Gustaw Abramowicz 10/12 Załuchów s.Antoniego i Walerii z Burczaków 178 45
20 3 1845 Wiszenki Józef Zieliński 7 Czołnica r: Jan i Marianna z Nisczaków 771 24 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0014.htm
13 4 1845 Kamień Koszyrski Józef Zaręba 56 Szczytyń urodzony, żona Wiktoria z Burczaków, synowie Jan, Nikodem i Piotr, córki Joanna i Helena 178 36 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0021.htm
18 7 1845 Ostrówki Franciszek Jasionczak 2 Wola Ostrowiecka r. Jan, Ewa Demko 556 34 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0019.htm
3 12 1845 Katerburg Karolina Kończakowska 2 Piszczatyńce c.Jana i Marianny z Rokickich 200 39 32 AGAD 21 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0021.htm
6 9 1846 Kamień Koszyrski Leonard Burczak 0,5 Wulka Szczytyńska z gorączki, s. ur. Józefa i Justyny z Walickich 179 27 12 AB, http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20179/pages/PL_1_436_179_0016.htm
13 7 1846 Stepań Gabriel Gromadzki 75 Dworzec wdowiec po Katarzynie z Horczakowskich, syn Stanisław, córki Elżbieta, Tekla, Ewa i Anna 885 216V 22 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0227.htm
15 2 1847 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 12/52 Niemirówka syn Antoniego i Katarzyny z d. Mączakowska 833 526 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0282.htm
3 1 1847 Kamień Koszyrski Feliks Poniatowski 46 Wólka Szczytyńska ur., żona Aniela z Burczaków, synowie Jan, Michał, Antoni i Jerzy, córki Wiktoria, Aleksandra i Honorata 180 25 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20180/pages/PL_1_436_180_0015.htm
2 1 1847 Ostróg Piotr Hroneszczak 21 Ostróg rekrut polski, 7 rekrutskiej partii, zmarł w Lazarecie Ostrogskim 171-1-13 31R 2 R DM
26 1 1847 Ostropol Agata Turczak 60 Czarna mąż Wincenty, syn Kornij wyznania prawosławnego 178-3-116 283R 3 Ż 558 DM
1 8 1847 Krzemieniec Feliks Kuczakowski 2 Stożek s. Jana z Ewy z Cichulskich (Cichońskich) 426-1-21 33V 63 T 729 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X472-K?i=728&cat=300453
22 8 1847 Krzemieniec Mikołaj Śliwiński 2 Stożek s. Grzegorza i Marianny z Kuczakowskich 426-1-21 34V 70 T 730 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47L-8?i=729&cat=300453
5 8 1847 Białozórka Antoni Sińczak 15/12 Białozórka s. Erazma i Katarzyny 245-1-13 450V 13 R 891 DM
30 6 1848 Targowica Kazimierz Szemczak 33 rzeka Ikwa Sołdat tomskiego jegierskiego pułku 7 jegierskiej roty 834 368 V 15 ZP 0
26 7 1848 Radziwiłłów Andrzej Borowy 28 Suchodoły żona Anna Monczakowska, syn Józef 834 604 44 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0314.htm
7 2 1848 Ostrówki Agnieszka Jasiączak 70 Wola Ostrowiecka 558 23 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20558/pages/PL_1_436_558_0013.htm
19 2 1848 Ostrówki Ewa Jasiączak 42 Wola Ostrowiecka 558 24 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20558/pages/PL_1_436_558_0015.htm
2 9 1848 Zasław św. Jana Leon Wilczyński 9 Zasław od cholery, s. 1-dw. Macieja i Marianny z Korczaków z Wołkowiec par. św. Józefa 178-3-117 113V 78 Ż
17 6 1848 Ostróg Jan Dyczakowski 64 Ostróg 1-dw., żona Anna z Wróblewskich, potomstwa po sobie nie pozostawił 171-1-14 38R 65 R DM
28 7 1848 Białogródka Jan Korczak Niegardowski 79 Białogródka Ksiądz parafii białogródeckiej 178-3-117 169V 94 Ż DM
8 2 1848 Tuczyn Stefan Korczakowski 70 Tuczyn 1-dw., żona Anna z Lisiekiewiczów, synowie Franciszek i Jan, córki Katarzyna i Anastazja 171-1-14 216R 6 R DM
15 10 1848 Wiszenki Daniel Toński 44 Czebenie s. Jana i Marianny z Rusowieckich, żona Teofila z Wereszczaków, syn Michał i córka Antonina 834 197 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0107.htm
7 1 1848 Łanowce Barbara Hryńczak 62 Domaninka wdowa po Stefanie, synowie Wawrzyniec i Bazyli 245-1-14 257R 3 R 492 DM
28 7 1848 Białozórka Erazm Sińczak 32 Białozórka żona Katarzyna z Szczurów, syn Jan, córki Apolonia i Antonina 245-1-14 183R 25 R 355 DM
18 11 1848 Katerburg Franc Cybulski 6 Kuszlin s.Piotra i Anieli z Onczakowskich 199 35 47 AGAD 18 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0018.htm
20 11 1848 Katerburg Marianna Cybulska 3 Kuszlin c.Piotra i Anieli z Onczakowskich 199 35 48 AGAD 18 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0018.htm
31 12 1849 Nabrzuska Ignacy Burczak 48 Karasin Karpiłowski pozostawił żonę Scholastykę z d. Filikowską, dzieci: Justyn Marcin (2-im.), Franciszka, Tekla i Anna 863 772 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0410.htm
25 7 1849 Ostrówki Agnieszka Jasionczak 16 Wola Ostrowiecka r. Antoni, Marianna 559 50 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0028.htm
25 7 1849 Ostrówki Joanna Muzyka 0,5 Ostrówki r. Jan, Apolonia Jasionczak 559 50 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20559/pages/PL_1_436_559_0028.htm
1 3 1849 Wiszenki Agnieszka Niszczewska 84 Sołtysy wdowa po Jakubie Niszczaku 22-1-120 147V 5 Ł DM
11 4 1849 Krzywin Agata Tomczakowska 99 Krzywin z d. Markiewicz, wdowa po Franciszku, synowie Jan, Kasper i Wincenty, córki Joanna i Rozalia 171-1-15 68V 13 R 71 DM
15 12 1849 Białozórka Antonina Sińczak 1 Białozórka c. Gerasima i Katarzyny z Szczurów 245-1-15 197V 22 R 279 DM
10 1 1850 Kamień Koszyrski Leontyna Zakrewska 3 Szczytyń c. jednodworców Jana i Ludwiki z Burczaków 183 31 1
10 4 1850 Kamień Koszyrski Anna Korzeniewska 85 Szczytyń z Burczaków, szlachcianka, wdowa, córki Marianna, Julia, Marcjana i Wiktoria 183 34 6
4 10 1850 Kamień Koszyrski Benedykt Burczak 16 Wólka Szczytyńska szlachcic, kawaler 183 36 9 AGAD DW
19 8 1850 Kowel Magdalena Franciszka Minczakow 35 Kowel mąż Sergiej - major wojsk rosyjskich, bez potomstwa 253 45 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0024.htm
18 3 1850 Horochów Karolina Dyszczakowska 13/52 Zwiniacze c. chł. Kajetana i Magdaleny z Humańskich 88 62 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0033.htm
6 1 1850 Luboml Marianna Koniczak 5/12 Ziemlica m. Marianna Koniczak 863 620 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0328.htm
27 10 1850 Szpanów Marianna Wereszczak 3 Horodyszcze c. Klaudiusza i Anny z d. Gertner 171-1-16 671R 10 R 683 BW
16 7 1850 Ostróg Jan Gągało 3 Białotyń s. Karola i Antoniny z Tomczakowskich 171-1-16 148R 68 R 155 DM
27 8 1850 Ostróg Józef Tomczakowski 15 Szlachowa s. Kaspra i Marianny 171-1-16 150V 85 R 158 DM
27 7 1850 Krzywin Joanna Bóbr 5 Hołoszewszczyzna c. Jana i Rozalii z Tomczakowskich 171-1-16 193R 7 R 201 BW
21 11 1850 Krzywin Paulina Linek [Link] 2 Sielce c. Wincentego i Magdaleny z Tomczakowskich [Kossobudzkich ?] 171-1-16 194V 22 R 203 BW
5 9 1851 Ostrówki Franciszka Jesionczak 22 Wola Ostrowiecka c. chł. Franciszka i Katarzyny z Szwedów 561 43 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0023.htm
13 12 1851 Ostrówki Katarzyna Jesionczak 40 Wola Ostrowiecka z d. Jesionczak, wdowa po Wojciechu, synowie Stefan, Mikołaj i Jan, córka Marianna 561 47 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0025.htm
12 7 1851 Wiszenki Jan Zieliński 55 Czołnica żona Marianna z Niszczaków, syn Ludwik i córka Karolina 776 29 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20776/pages/PL_1_436_776_0016.htm
7 4 1851 Krzywin Piotr Klej 18 Sielce s. Michała i Joanny z Tomczakowskich 171-2-1 328R 8 R 332 BW
27 7 1852 Łuck Grzegorz Łuszczakiewicz 62 Łuck żona Apolonia, córka Tekla 388 78 36 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20388/pages/PL_1_436_388_0045.htm
5 5 1852 Ostrówki Stanisław Jesionczak 45 Wola Ostrowiecka 562 49 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0027.htm
25 5 1852 Ostrówki Antoni Jesionczak 3 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Kloc? 562 52 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0028.htm
15 11 1852 Ostrówki Franciszek Jasionczak 53 Wola Ostrowiecka 562 63 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0034.htm
28 11 1852 Ostrówki Jan Jasionczak 7/365 Wola Ostrowiecka 562 63 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0034.htm
5 4 1852 Krzywin Michał Gipś 57 Hołoszewszczyzna ż. Joanna z Tomczakowskich, s. Wojciech, Franciszek, Józef, c. Karolina 171-1-17 110R 9 R 112 BW
10 1 1853 St. Oleksiniec Apolonia Korczakowska 60 Horynka Wielka z Mazurów, wdowa po Józefie, synowie Bazyli, Antoni i Józef, córka Maria 878 314 1
10 8 1853 St. Oleksiniec Jan Sobczuk 7/52 Rostoki s. Jana i Marii z Korczaków 878 323 28
21 10 1853 St. Oleksiniec Szymon Korczakowski 60 Horynka Wielka wdowiec po Marii, synowie Jan, Mikołaj, Franc i Grzegorz 878 327 39
4 11 1853 St. Oleksiniec Wincenty Łancut 80 Rostoki żona Katarzyna z Korczakowskich 878 328 43
14 11 1853 Korytnica Franciszek Poznański 2 Izów s. Andrzeja i Marianny z Burczaków 225 24 42 0
15 9 1853 Kamień Koszyrski Karol Fermlich 2 Lutnia s. 1-dw. Feliksa i Antoniny z Burczaków 186 32 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0019.htm
14 2 1853 Kamień Koszyrski Franciszek Burczak 69 Wólka Szczytyńska szl., wdowiec po Elżbiecie, syn Adam, córki Józefa i Julia 186 20 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20186/pages/PL_1_436_186_0013.htm
17 8 1853 Wyszogródek Zygmunt Burczak Abramowicz 14 Żukowce s. Macieja i Karoliny z Denisów 878 415 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0220.htm
19 12 1853 Włodzimierz Prakseda Łysaczakowa 60 Nowosiółki chł., mąż Stefan 789 95 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0049.htm
4 9 1853 Ostropol Antoni Palczak 55 Czarna żona Anna, synowie Grzegorz i Jan, córka Marianna 178-3-121 809R 61 Ż 1524 DM
9 12 1853 Równe Jan Radziewicz 75 Równe ż. Marianna z d. Wołczakowa, s. Antoni, c. Katarzyna, Maria, Agafia 171-1-33 418R 63 R 412 BW
22 10 1853 Annopol Jan Korczakowski 4/12 Narajewka s. Franciszka [i Joanny z Kościuszkiewiczów - BW] 171-1-33 164R 58 R 162 BW
16 1 1853 Krzywin Kazimierz Tomczakowski 2/52 Chorowica s. Wincentego i Marianny z Głowackich 171-1-33 122V 1 R 121 BW
19 8 1853 Jampol Michał Berpiel 32 Świętec żona Józefa z Korczakowskich, syn Rafał, córka Katarzyna 878 161 55 AGAD 86 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0086.htm
24 3 1854 Kamień Koszyrski Barbara Burczak 60 Zagłusze z Burczaków, córki Zuzanna i Anna 187 20 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0012.htm
4 3 1854 Korytnica Marianna Poznańska 30 Izów z Burczaków, 1-dw., mąż Andrzej, syn Kazimierz, córki Rozalia, Marianna i Helena 226 24 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0014.htm
21 1 1854 Kowel Konstancja Burczak 30 Szajno z Krzysieckich, wielmożna, mąż Adam, córka Ewelina 256 27 4 866 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0016.htm
30 6 1854 Ostrówki Antoni Jasionczak 50 Wola Ostrowiecka 564 28 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20564/pages/PL_1_436_564_0016.htm
16 8 1854 Ostrówki Agnieszka Walczak 85 Wola Ostrowiecka 564 30 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20564/pages/PL_1_436_564_0017.htm
14 12 1854 Ostrówki Katarzyna Jasionczak 2 Wola Ostrowiecka r. Jan, Anna Matys 564 33 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20564/pages/PL_1_436_564_0018.htm
7 7 1854 Luboml Marianna Matuszczak 60 Jagodzin ur. Sawoszuk 866 168 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0088.htm
8 11 1855 Kamień Koszyrski Anna Suprun 30 Szczytyń z d. Burczak, mąż Grzegorz - podoficer, syn Jan, córka Tekla 188 17 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0012.htm
9 1 1855 Ostrówki Wojciech Jasionczak 71 Wola Ostrowiecka wdowiec po Agnieszcze z Jasionków, syn Michał, córki Marianna i Ewa 565 28 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0016.htm
17 3 1855 Ostrówki Łukasz Jasionczak 0,5 Wola Ostrowiecka s. Jakuba i Franciszki z Barszynczuków 565 32 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0018.htm
17 5 1855 Kowel Jan Błaszczak 25 Kowel rekrut samodzielnego korpusu kaukaskiego 257 85 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0045.htm
29 5 1855 Kowel Sebastian Gorczakow 22 Kowel rekrut 18. dywizji piechoty, kawaler 257 123 187 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0065.htm
31 5 1855 Kowel Jan Tolczak 20 Kowel rekrut, kawaler 257 129 200 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0069.htm
21 12 1855 Krzemieniec Petronela Pawłowicz 7 Krzemieniec c. mieszczan Michała i Salomei z Ryszczakowskich 426-1-27 55V 121 T 214 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4C-M?i=213&cat=300453
16 4 1855 Szumsk Jakub Kuczakowski 2 Uhorsk s. Jana i Ewy z Cichońskich 172-1-41 413R 34 R / FS 415 DM 0
26 6 1855 Szumsk Marianna Konczakowska 26 Szumsk z d. Gilewicz, wdowa po Fortunacie Marcelim, synowie Marian i Celestyn, córka Elżbieta 172-1-41 416R 53 R / FS 418 DM
31 8 1856 Kamień Koszyrski Stefanina Zakrzewska 3 Zagłusze c. 1-dw. Jana i Ludwiki z Burczaków 189 23 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20189/pages/PL_1_436_189_0014.htm
22 8 1856 Ostrówki Jan Smulski 2 Wola Ostrowiecka r. Stanisław, Marianna Walczak 566 34 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20566/pages/PL_1_436_566_0019.htm
1 4 1856 Szumsk Elżbieta Konczakowska 3 Szumsk c. Fortunata i Marianny z Gilewiczów 172-1-51 397R 45 R / FS 402 DM
22 12 1856 Szumsk Józef Kuczakowski 26 Majdan Antonowiecki żona Barbara z Ostrowskich, córki Teofila, Franciszka i Aniela 172-1-51 401V 79 R / FS 407 DM
31 1 1857 Ostrówki Ewa Jasionczak 60 Wola Ostrowiecka 869 467 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0249.htm
16 10 1858 Katerburg Joanna Gontarczuk 5 Piszczatyńce s. Jana i Marianny z Dubczaków 202 77 11
24 8 1858 Brody Jan Janczyn 8/12 Suchowola 145 s. Jana i Anny z d. Lubczak L 128V
6 9 1858 Brody Jan Podgórski 2,5 Suchowola 74 s. Mikołaja i Eufemii z d. Korczak L 128V
2 8 1858 Krzemieniec Celina Korczakowska 1 Krzemieniec c. w.z. Jana i Aleksandry z Łączewskich 0.1-30 55R 59 T
15 1 1858 Kamień Koszyrski Aniela Burczak 70 Majdan Zagłusze z d. Sawicka, szl., wdowa, synowie Józef i Adam, córki Bogumiła, Ludwika, Marianna, Rozalia i Salomea 191 26 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20191/pages/PL_1_436_191_0015.htm
25 5 1858 Ostrówki Maria Jasionek 5 Wola Ostrowiecka r. Wojciech, Katarzyna Jasionczak 888 238V 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0238.htm
8 10 1858 Luboml Monika Karolina Gierczak? 45 Maszów 888 88R 72 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0090.htm
27 10 1858 Kazimierka Antonina Maliszewska 1 Jarynówka c. Macieja i Rozalii z Bojczakowskich 650-1-1 525V 15 R 594 BW
24 5 1858 Tuczyn Joanna Korczakowska 37 Tuczyn z Kościuszkiewiczów, wdowa po Franciszku, s. Edward, Henryk, c. Paulina, Wiktoria 650-1-1 403R 13 R 421 BW
28 1 1859 Ołyka Woljciech Wołoszyn 40 Długoszyje mąż Rozalii Korczakowskiej, bez potomstwa 483 43 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0024.htm
8 2 1859 Krzemieniec Michał Pawłowicz 1/365 Krzemieniec s. miesz. Michała i Salomei z Koszczakowskich 426-1-32 49R 11 T
4 5 1859 Krzemieniec Stanisława Konczakowska 1/365 Krzemieniec c. wlm. Fortunata i Stanisławy 426-1-32 53R 34 T
15 1 1859 Ostrówki Jan Chudziak 9 Wola Ostrowiecka s. chł. Jana i Marii z Jasiączaków 870 423 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0230.htm
10 3 1859 Ostrówki Franciszek Szwed 3 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Jasionczak 870 428 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0232.htm
26 4 1859 Krzywin Mikołaj Bóbr 11 Dachownia s. wolno żyjšcych Jana i Rozalii Tomaczakowskiej 886 309 8 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0162.htm
27 9 1859 Szumsk Stefan Kuczakowski 3 Uhorsk s. Jana i Ewy z Cichońskich 245-1-16 209R 59 R / FS 210 DM
19 10 1859 Szumsk Marianna Kuczakowska 9 Uhorsk c. Jana i Ewy z Cichońskich 245-1-16 210V 68 R / FS 212 DM 0
6 11 1860 Kołki Adam Burczak Abramowicz 50 Trosteniec szlachcic, żona Kamila z Mankowskich 841 519 17 0
9 12 1860 Szumsk Ewa Kuczakowska 34 Uhorsk z d. Cichońska, mąż Jan, córki Agnieszka i Rozalia 245-1-18 226V 44 R 230 DM
23 6 1860 Tuczyn Stefania Korczakowska 1 Tuczyn c. Jana i Antoniny z Jucewiczów 171-3-24 163V 10 R 212 BW 0
30 8 1861 Szumsk Jan Stanisław Konczakowski 1 Szumsk s. szl. Fortunata i Stanisławy z Dziwulskich 245-1-17 209R 36 R
18 2 1861 Ostrówki Anna Jasionczak 6 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Markiewicz 890 230R 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0225.htm
18 2 1861 Ostrówki Agnieszka Jasionczak 3 Wola Ostrowiecka r. Michał, Marianna Markiewicz 890 230R 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0225.htm
24 2 1861 Ostrówki Teresa Jasionczak 63 Wola Ostrowiecka 890 230V 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0226.htm
3 10 1861 Ostrówki Jan Jasionczak 4 Wola Ostrowiecka r. Wojciech, Antonina Jasionczak 890 234R 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0229.htm
11 11 1861 Ostrówki Katarzyna Jasionczak 50 Wola Ostrowiecka ur. Chudziak 890 234R 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0229.htm
14 4 1862 Ostrówki Tomasz Walczak 60 Wola Ostrowiecka chłop, żona Anna, z 1-go małż. syn Maciej i córka Anna z 2-go syn Tomasz i córka Joanna 568 43 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0023.htm
15 4 1862 Ostrówki Teresa Giedz 60 Wola Ostrowiecka z Walczaków, chł., wdowa, synowie Tomasz, mateusz i Grzegorz, córki Marianna i Franciszka 568 43 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0023.htm
12 6 1862 Ostrówki Paweł Jasionczak 4 Wola Ostrowiecka s. chł. Walentego i Anastazji z Jasionków 568 45 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0024.htm
3 10 1862 Ostrówki Józefa Jasionczak 21 Wola Ostrowiecka z Giedzów, chł., mąż Karol, córka Marianna 568 48 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0025.htm
30 11 1862 Ostrówki Jan Gałęza 4 Rowno s. chł. Mateusza i Katarzyny z Jasionczaków 568 49 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0026.htm
23 3 1862 Klewań Paulina Korczakowska 13 Płoska c. Jana i Joanny z Kościuszkiewiczów 887 629 12 AGAD 345 BW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0345.htm
9 2 1863 Kamień Koszyrski Aneta Zakrzewska 3 Zagłusze c. wlm. Jana i Ludwiki z Burczaków 195 37 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0021.htm
26 1 1863 Krzemieniec Apolonia Nurczak 52 Krzemieniec żołnierska córka, syn Daniel 0.1-36 49V 14 T
26 3 1863 Krzemieniec Zofia Pawłowicz 1 Krzemieniec c. miesz. Michała i Salomei z Ryszczakowskich 0.1-36 54R 38 T
16 6 1863 Krzemieniec Maria Wiktoria Konczakowska 4/12 Krzemieniec c. wlm. Fortunata i Stanisławy z Dziwulskich 0.1-36 57V 57 T
5 2 1863 Ostrówki Mikołaj Jasionczak 2 Wola Ostrowiecka s. chł. Mikołaja i Anny z Pawliczuków 569 50 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0027.htm
4 4 1863 Ostrówki Marianna Pawliczuk 80 Wola Ostrowiecka z Walczaków, wdowa, córka Anna 569 53 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0028.htm
29 8 1863 Ostrówki Mikołaj Jasionczak 23 Wola Ostrowiecka chłop 569 55 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0029.htm
1 1 1863 Żytomierz Jan Szkorupiński 95 Żytomierz z gangreny, ob., zostawił żonę Julianę z Tomczakowskich, syna Karola z 1.małż. 178-3-54 121V 1 Ż DG
2 2 1863 Żytomierz Petronela Tekla Wereszczak 8m Żytomierz z konwulsji, córka sekretarza gub. Mariana Wereszczaka i Marii z Łabudzińskich 178-3-54 125V 39 Ż DG
30 3 1863 Żytomierz Maria Wereszczak 25 Żytomierz z suchot, żona tytularnego radcy Mariana Wereszczaka, z Łabudzinskich, zostawiła dwuimiennego syna Romualda-Antoniego oraz dwuim. córkę Marię-Łucję 178-3-54 130R 92 Ż DG
7 4 1863 Żytomierz Romuald Antoni Wereszczak 5 Żytomierz z konwulsji, syn Mariana i Marii z Budzińskich 178-3-54 130V 105 Ż DG
20 10 1863 Żytomierz Józef Piszczak Żytomierz szeregowy, zmarł nagle w łaźni, 178-3-54 141R 251 Ż DG
23 11 1864 Wiszenki Jan Zieliński 99 Sołtysy s. Macieja, chłop, wdowiec po Mariannie z Niszczaków, synowie Witalis i Jan, córki Wiktoria, Katarzyna i Magdalena 784 53 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0028.htm
3 2 1864 Ostrówki Marianna Jasionczak 43 Wola Ostrowiecka ur. Chudziak 570 45 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20570/pages/PL_1_436_570_0024.htm
26 5 1864 Ostrówki Anna Jednarczyk 9/12 Wola Ostrowiecka r. Stefan, Agnieszka Jasionczak 570 47 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20570/pages/PL_1_436_570_0025.htm
15 9 1864 Ostrówki Filipina Muzyka 7 Ostrówki r. Jan, Apolonia Jasionczak 570 48 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20570/pages/PL_1_436_570_0025.htm
16 11 1864 Ostrówki Marianna Jasionczak 70 Wola Ostrowiecka ur. Pogorzelec 570 50 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20570/pages/PL_1_436_570_0026.htm
19 11 1864 Ostrówki Franciszek Walczak 80 Wola Ostrowiecka 570 50 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20570/pages/PL_1_436_570_0026.htm
28 12 1864 Ostrówki Rozalia Walczak 50 Wola Ostrowiecka ur. Szwed 570 51 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20570/pages/PL_1_436_570_0027.htm
28 9 1864 Szumsk Jan Suprowicz 3 Uhorsk rodz. Władysław i Agnieszka zd. Kuczakowska 245-1-21 206R 44 R RK
26 4 1864 Wieledniki Antoni Lenczak 40 Kumieńszczyzna syn Franciszka 178-3-56 39R 19 Ż MW
19 3 1865 Turzysk Maksymilian Burczak Abramowicz 60 Lityn żona Antonina Obniska, bez dzieci 734 23 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0014.htm
13 1 1865 Ostrówki Jadwiga Jasionczak 65 Wola Ostrowiecka wdowa, synowie Wojciech i Teofil, córki Katarzyna, Agnieszka i Antonina 571 44 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0024.htm
25 1 1865 Ostrówki Stefan Jasionczak 13 Wola Ostrowiecka s. chł. Michała i Marianny z Kloców 571 44 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0024.htm
11 2 1865 Ostrówki Franciszek Walczak 2 Wola Ostrowiecka s. chł. Piotra i Ewy z Tołoczków 571 45 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0024.htm
1 3 1865 Ostrówki Ewa Walczak 2 Wola Ostrowiecka c. chł. Macieja i Marianny z Chudziaków Walczaków 571 47 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0025.htm
29 3 1865 Ostrówki Teofil Jasionczak 35 Wola Ostrowiecka kawaler 571 49 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0027.htm
30 3 1865 Ostrówki Maciej Frączak 50 Ostrówki żona krystyna, syn Michał, córki Julia i Magdalena 571 49 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0027.htm
20 12 1865 Ostrówki Karolina Jasionczak 1 Wola Ostrowiecka c. chł. Walentego i Anastazji z Jasionków 571 56 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0031.htm
28 12 1865 Ostrówki Marianna Jasionczak 60 Wola Ostrowiecka z Kloców, mąż Michał, syn Łukasz, córki Franciszka i Helena 571 56 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0031.htm
31 8 1865 Krzemieniec Zofia Kuczakowska 50 Lisznia 1-dw., mąż Wojciech, z 1-go małż. z Franciszkiem Janickim synowie Teodor i Andrzej 1-37 51R-V 68 T 58
22 12 1865 Stary Oleksiniec Katarzyna Korczak 18 Horynka c. żołn. rez. Antoniego i Anieli z Dubienków 1-37 100R 18 T 107
12 3 1865 Kuniów Marianna Konczakowska 87 Radohoszcz wdowa, synowie Bartłomiej, Jan, Celestyn, Józef i Izydor, córka Zofia 178-3-78 75V 8 Ż DM
9 4 1865 Żytomierz Marian Wereszczak 1 r 8 m Żytomierz z choroby zębów, syn Antoniego i Heleny ze Strusiów 178-3-61 143V 88 Ż DG
24 7 1866 Kamień Koszyrski Aleksander Czwaliński 60 Zagłusze szlachcic, żona Tekla Rozalia z d. Burczak-Abramowicz, córki Weronika i Marianna 198 28 7 0
23 7 1866 Krzemieniec Antoni Niedźwiedzki 1 Krzemieniec od drgawek, s. mieszcz. Franciszka i Marianny z Korczakowskich 426-1-39 40V 47 T 286 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-432N-1?i=285&cat=305376
16 5 1866 Żytomierz Antoni Tomczakowski 4 Żytomierz z odry, syn dw. Jana i Agnieszki z Kozieradzkich 178-3-63 129V 190 Ż DG 205
6 3 1866 Rzyszczów Katarzyna Andrzejczak 76 Mikołajów wdowa, zost. córkę Wiktorię 312-1-90 227 5 m.K KM
2 1 1867 Brody Zygmunt Pronczak 0,5 Suchowola s. NN i Petroneli L 73V
23 11 1867 Krzemieniec Antoni Korczakowski 1/52 Krzemieniec od konwulsji, s. mieszcz. Jana i Pauliny z Korzeniewskich 426-1-41 51R 81 T 513
7 4 1867 Radziwiłłów Franciszka Mączakowska 27 Radziwiłłów chłopka, panna 426-1-41 71 R 11 T 534
11 11 1867 Radziwiłłów Anna Dudar 45 Suchodoły z d. Mączakowska, chłopka, mąż Antoni, synowie Józef, Jan i Franciszek 426-1-41 74 R 30 T 537
20 3 1867 St. Oleksiniec Marcjanna Korczak 43 Horynka od porodu, z Kołątajów, chł., mąż Jan, synowie Paweł, Andrzej, Jan i Andrzej, córka Apolonia 426-1-41 104V 9 T 570
15 7 1867 St. Oleksiniec Marianna Korczak 30 Horynka od puchliny, z Semelakowskich, mąż szer. rez. Maciej, córka Franciszka 426-1-41 107R 24 T 572
29 3 1868 Stary Oleksiniec Anna Korczak 17 Horynka od puchliny nóg, c. chł. Józefa i Marceli z Torczyńskich 426-1-41 102V 15 T DW 872
14 2 1868 Radziwiłłów Franciszka Korczak 1 Drańcza c. Macieja i Marii z Semelakowskich 75 R 5 T 0
10 3 1870 Białozórka Katarzyna Sinczak 66 Białozórka z d. Szczur, chł., wdowa po Erazmie, syn Jan, córka Aleksandra 426-1-53 64V 4 T/FS 356 DW, EK1 https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9QC8-X?i=355&cat=834006
23 2 1870 Tuczyn Paweł Korczakowski 14/12 Tuczyn s. 1-dw. Jana i Anny z Wabiszczewiczów 684 48 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0026.htm
29 3 1870 Krzemieniec Mikołaj Kuczakowski 12 Stożek s. 1-dw. Antoniego i Apolonii z Minkowskich 1-50 43R 36 T
15 12 1870 Krzemieniec Józef Niedźwiedzki 2,25 Krzemieniec s. mieszcz. Franciszka i Marianny z Korczakowskich 1-50 53R 93 T
14 11 1871 Brody Katarzyna Lemiszczak 87 c.Bazylego i Katarzyny L
12 9 1871 Brody Tekla Onuszczak 3 Suchowola 73 c. Hiacynta i Ewy Pozniak L
17 4 1872 Gródek Bartłomej Kopyciak 6 Ludwipol s. Jana i Marianny Kroczak 97 JZ
15 11 1872 Torczyn Marianna Siatecka 60 Siedmiarki z Lenczakowskich, wdowa po Ignacym, synowie Roman, Stanisław, Michał - żonaci i Aleksander, córka Julia zamężna 658 62 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0032.htm
20 5 1872 Sidorów Anna Doczak 20 Sidorów 9 c. Feliksa i Rozalii Kramarskiej 1205L 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0015.htm
17 10 1872 Sidorów Jan Szmerliński 1,75 Sidorów 81 s. Błażeja i Anny Kiszczak 1205L 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0015.htm
24 4 1872 Wiśniowiec Andrzej Korczak 55 Horynka chłop, wdowiec, synowie Jan i Oleksy, córki Anastazja i Maria 1-56 24V 28 T
16 1 1872 Szumsk Stanisława Konczakowska 2 Szumsk z odry, c. szl. Fortunata i Stanisławy Dziwulskiej 426-1-226 48R 10 T DM 365
9 2 1872 Wieledniki Marianna Lenczak 80 Dywlin 80 l., wdowa po Franciszku Lenczaku 178-3-56 206R 20 Ż MW
28 8 1873 Gródek Wiktoria Kopyciak 9 Ludwipol c. Jana i marianny Kroczak 167 JZ
3 4 1873 Radziwiłłów Anna Korczak 1 Drańcza c. żołn. rez. Macieja i Apolonii z Sobczuków 1-67 81 R 16 T
16 3 1874 Torczyn Paweł Dyszczakowski 5 Torczyn s. Józefa i Kasyldy z Wojcickich 660 64 23 DW
9 1 1874 Dederkały Józef Orzechowski 68 Dederkały Wielkie mieszcz., żona Aniela z Korczakowskich, syn Ludwik 57 239 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0132.htm
28 6 1874 Kowel Albin Burczak-Abramowicz 2 Kowel s. szl. Marcina Justyna i Stanisławy z Szymańskich 275 53 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0029.htm
29 10 1874 Krzemieniec Wincentyna Gorzkowska 5 Folwarki Wielkie c. chł. Antoniego i Rozalii z Kuczakowskich 1-68 43V 91 T
1 11 1874 Radziwiłłów Maria Korczak 7 Drańcza c. żołn. rez. Macieja i Apolonii z Sobczuków 1-68 98R 30 T
3 1 1874 Szumsk Grzegorz Śliwiński 70 Uhorsk żona Maria z Konczakowskich, synowie Jan, Józef córki Aniela i Franciszka 1-227 50V 1 T DM 555
13 3 1875 Torczyn Kajetan Dyszczakowski 76 Torczyn wdowiec, syn Józef - żonaty, córka Róża - zamężna 661 52 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0027.htm
9 1 1875 Radziwiłłów Wijciech Kuczak 2 Radziwiłłów s. austr. podd. Tomasza i Zofii z Samborów 1-69 75V 3 T
17 4 1875 Dederkały Marcelina Hulczak 35 Kaletyńce mąż Dominik, synowie August, Jan i Karol, córka Karolina 57 215 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0119.htm
16 1 1875 Krzemieniec Teofila Gorzkowska 3/12 Folwarki Wielkie c. chł. Antoniego i Rozalii z Kuczakowskich 1-69 34V 8 T
26 2 1875 Kupiel Maria Głuszczak 30 Wojtowce od suchot, chł., panna 178-3-80 157R 18 Ż 305 DW
27 5 1875 Kupiel Andrzej Głuszczak 3 Wojtowce od kaszlu, s. chł. Jana i Barbary 178-3-80 160V 52 Ż 312 DW
19 7 1875 Kupiel Franciszek Głuszczak 1 Wojtowce s. chł. Jana i Barbary 178-3-80 161V 62 Ż 314 DW
9 7 1876 Radziwiłłów Jan Maliszewski-Gontar 49 Lewiatyn s. Stanisława, chłop z Barani, żona Maria z d. Mączakowska, synowie Antoni, Józef, Ignacy, Mikołaj i Franciszek, córki Konstancja i Aleksandra 1-70 70 V-71 R 31 T
8 8 1877 Krzemieniec Teofila Maria Korczakowska 5/12 Krzemieniec c. miesz. Jana i Petroneli z Korzeniowskich 1-71 35V 51 T
17 5 1877 Radziwiłłów Anastazja Bobowczak 67 Radziwiłłów z d. Kozłowska, mąż Iwan - żołnierz, syn z 1-go małż. Adam Tuszakowski, córka z 2-go małż. Kulina 1-71 66R 18 T
31 12 1877 Krzemieniec Stanisław Pieczak 21 Krzemieniec szer., nowy rekrut 7 roty liniowej 32 Kremenczugskiego Pułku Piechoty, kawaler 1-72 23V 1 T
29 6 1878 Gródek Józefa Kopyciak 1 Ludwipol c. Jana i Marianny Kroczak 138 JZ
9 10 1878 Radziwiłłów Mikołaj Maliszewski 19 Baranie s. Jana i Marii z Mączakowskich 1-72 59 R 23 T
16 3 1879 Horochów Józef Deszczakowski 42 Borotczyce chłop, żona Kasylda z Wojcickich, synowie Jan, Hipolit i Wincenty 115 77 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0042.htm
5 11 1879 Ołyka Augustyn Sawicki 5 Dobra Stanisława i Anny z Burczaków 500 93 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0048.htm
22 8 1879 Krzemieniec Wojciech Kuczakowski 76 Lisznia chłop, żona Zofia, synowie Jan i Antoni 1-73 41V 59 T
29 7 1880 Ołyka Józefa Sawicka 4 Dobra Stanisława i Anny z Burczaków 501 88 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0046.htm
28 12 1882 Szumsk Stanisław Wereszczyński 38 Piaseczna chłop, żona Teofila z Kuczakowskich, syn Adolf, córki Wiktoria, Olimpia i Antonina 1-232 380R 97 T
23 9 1882 Dederkały Kazimierz Marian Konczakowski 18 Litowiszcze s. Fortunata Marcelego i Stanisławy Dziwulskiej 1-76 138V 20 T DM 309
6 8 1882 Krzywin Rozalia Wilhelm 51 Krzywin austriacka poddana, z d. Konczakowska, wdowa po Karolu, synowie Roman, Adolf i Feliks, córki Jadwiga i Karolina 17-2-71 131V 7 Ch 151 DM
24 8 1882 Krzywin Józef Tomczakowski 1 Chorowica s. Jana i Marceliny z Kuleszów 17-2-71 132R 11 Ch 152 DM
16 6 1884 Radziwiłłów Katarzyna Tuszakowska 55 Radziwiłłów z Mączakowskich, wdowa po Antonim, córka Józefa Narolska 1-78 58 R 24 T 0
25 8 1884 Tuczyn Henryk Korczakowski 39 Tuczyn s. Franciszka, mieszcz., kawaler 698 43 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20698/pages/PL_1_436_698_0024.htm
27 3 1884 Meżyrów Katarzyna Juszczak 65 Sewerynówka z d. Maruszko, wdowa 904-6-5 10 W JS1
14 1 1885 Włodzimierz Antonina Sobczak 45 Andresówka z Małeckich, kolonistka, chłopka lubelskiej gub., pow. Krasnystaw, gm. Wysokie, mąż Stefan, synowie Jan, Paweł, Antoni i Piotr, córki Petronela, Katarzyna i Maria 803 97 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0050.htm
2 1 1885 Ołyka Stanisława Krauz 20 Horodyszcze Józefa i Łucji z Bartczaków 506 76 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0040.htm
16 2 1885 Ołyka Łucja Krauz 55 Horodyszcze z Bartczaków, zostawiła męża Józefa, syna Piotra, córkę Annę 506 78 8 AGAD MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0041.htm
7 4 1885 Włodzimierz Piotr Sobczak 1 Andresówka s. chł. gm. Wysokie pow. Krasnystaw Szymona i Antoniny z Maleckich 803 107 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0055.htm
24 5 1885 Włodzimierz Jan Smolarek 42 Werba chłop gm. Ciążyń pow. Słupca, żona Teofila z Ludwiczaków, syn Jan 803 113 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0058.htm
15 9 1885 Włodzimierz Katarzyna Pawełczak 52 Grabina z Kudrylów, kolonistka, chłopka pow. Janów Lub., mąż Józef, synowie Grzegorz, Andrzej, Michał, Franciszek i Piotr 803 122 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0063.htm
25 12 1886 Katerburg Tekla Kozak 50 Piszczatyńce z Dubczaków, mąż Aleksander, syn Teofil 204 186 26
1886 Radziwiłłów Korczak 1-80 90 R 4 T 0
21 4 1886 Ołyka Polikarp Cybulski 4 Dermanka Apolona i Kamilii z Burczaków 507 88 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0046.htm
2 12 1886 Ołyka Florian Cybulski 3,5 Borbin Fabiana i Michaliny z Burczaków 507 98 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0051.htm
23 2 1886 Szumsk Marian Wojnaszewski 3/52 Mosty s. chł. Ignacego i Joanny z Kuczakowskich 426-1-232 275V 24 T
20 11 1886 Szumsk Ignacy Wojnaszewski 38 Mosty chłop, żona Joanna z Kuczakowskich, córka Karolina 426-1-232 285V 89 T/FS DW
15 2 1887 Grzymałów Maria Wojczak 64 Hlibów zd.Wacławska, ż.Daniela 1614 94 13 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0048.htm
18 2 1887 Grzymałów Katarzyna Siwak 60 Hlibów zd.Dembiczak, wdowa po Jakubie, 1.v. Patern 1614 94 14 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0048.htm
10 8 1888 Ołyka Paweł Cybulski 6 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków 508 95 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0049.htm
10 8 1888 Ołyka Piotr Cybulski 4 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków 508 96 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0050.htm
9 9 1888 Ołyka Franciszek Szymek 35 Malin mąż Anny z Czerczaków, syn Emilian, córka Anna 508 97 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0050.htm
13 12 1888 Krzemieniec Władyslawa Bajerska 5/52 Smyga c. Augustyna i Małgorzaty z d. Korczak 01-81B 36V 3 T
7 2 1889 Grzymałów Anna Sobczak 30 Grzymałów zd.Jaworska ż.Michała 1614 229 4 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0120.htm
14 12 1889 Krzemieniec Bronisław Korczakowski 20 kawaler 01-81B 48R-V 67 T
6 4 1890 Krzemieniec Jan Winnicki 49 Horynka miesz., żona Katarzyna z Korczakowskich, dzieci Rafał, Karol, Wiktoria, Ludwika, Seweryna, Joanna i Maria 0.1-81W 34R 13 T
3 2 1890 Krzemieniec Teodora Koczakowska 74 Moczary z d. Wasilewska, wdowa, córki Marianna i Anna 0.1-81W 33R 4 T
10 3 1890 Ołyka Michalina Frontczak 2/52 Ołyka Wojciecha i Józefy Socyk 510 48 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0047.htm
3 8 1891 Meżyrów Antoni Bielczak 3 Hołowczyńce od zapalenia żołądka, r. austr.podd. Józef i Zofia Foltak 904-6-12 177R 13 W JS1, D
26 9 1891 Katerburg Mikołaj Izdebski 5/12 Piszczatyńce s. Jakuba i Józefy z Konczakowskich 204 41 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0026.htm
7 3 1891 Krzemieniec Apolonia Koczakowska 67 Hucisko Stożeckie z d. Miszkowska, mąż Antoni, dzieci Józef, Eufim ?, Piotr, Józefa, Józefa druga, Paulina, Tekla i Joanna 426-1-81G 35R 7 T DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TC5Y?i=868&cat=300453
15 5 1892 Meżyrów Marianna Kogut Kohut 33 Hołowczyńce od choroby wewnętrznej, z d. Bielczak, austr.podd., mąż Stanisław, syn Jan 904-6-13 187R 13 W JS1, DW
31 1 1892 Meżyrów Marianna Wołujko 1/12 Sewerynówka od epilepsji, r. podficer Kajetan i Barbara Tomczakowa 904-6-13 185V 2 W JS1, DW
6 2 1893 Ołyka Katarzyna Cybulska 15 Borbin c. Fabiana i Michaliny z Burczakow 1018 220 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0117.htm
7 12 1893 Młynów Karol Tomczak 42 Moszków od suchot, chł., żona Józefa z Kurowskich, synowie Aleksander, Paweł i Andrzej 740-7-94 48R 80 R 163 DW
7 10 1894 Turzysk Marianna Olejniczak 1 Turopin c. Wawrzyńca i Antoniny z Rosypałów 762 52 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0027.htm
16 3 1894 Ołyka Józef Frontczak 5/365 Ołyka Wojciecha i Józefy z Sobcyków 1018 379 21 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0199.htm
7 2 1895 Turzysk Ludwika Kordalska 0,5 Klusk c. chłopów płockiej guberni pow. Mławskiego gm. Turza Stanisława i Marianny z Klimczaków 918 26 R 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0027.htm
3 1 1895 Szumbar Paulina Konczakowska 15 Piszczatyńce c. mieszczan Szczepana i Teofili z Leszczynowiczów (na szkarlatynę) 1020 153 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0091.htm
5 2 1895 Szumbar Bronisława Rokitnicka 5 Piszczatyńce c. mieszczan Tomasza i Stefanii z Konczakowskich (na szkarlatynę) 1020 153 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0091.htm
20 3 1896 Luboml Franciszka Maryjanczak 42 Maszów ur. Szerewicz 910 83R 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0070.htm
4 11 1896 Młynów Józefa Tomczak 3 Użyniec od przeziębienia, c. chł. Stanisława i Marianny z Konopków 740-7-94 92R 38 R 214 DW
13 11 1896 Młynów Stanisław Pawuszczak 5 Karolinka od krupy, s. chł. Piotra i Józefy z Krajewskich 740-7-94 92V 43 R 215 DW
19 11 1896 Młynów Jan Pawuszczak 2 Karolinka od krupy, s. chł. Piotra i Józefy z Krajewskich 740-7-94 93R 45 R 215 DW
8 7 1896 Ołyka Bronisław Sawicki 20 Dobra s. Stanisława i Anny z Burczaków Sawickich 1018 661 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0344.htm
24 8 1896 Ołyka Adam Adolf Gorczak 11 Huta Bogusławka Bronisław i Helena z Romanowskich 1018 663 44 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0345.htm
8 11 1897 Luboml Feliks Sobczuk 1 Rymacze r. Józef, Józefa Walczak 911 91V 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0076.htm
11 1 1897 Młynów Antoni Tomczak Tomczyk 15/365 Moszków rodzice: Aleksander i Marianna z d. Wajgert 740-2-412 40V 1 R 1775 RK
14 11 1897 Młynów Urszula Sinkiewicz 68 Karolinka z d. Pawuszczak, wdowa, mąż śp. Bernard, dzieci: Piotr, Władysław 740-2-412 52R 96 R 1786 RK
17 1 1897 Ołyka Bronisława Cybulska 20 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków 1018 795 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0413.htm
1 2 1897 Ołyka Fabian Cybulski 52 Pietuszków zostawił żonę Michalinę z Burczaków, s. Józefa i Ludwika c. Leontynę, Józefę, Emilię 1018 796 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0414.htm
15 2 1897 Ołyka Władysław Cybulski 4 Dermanka Apolona i Kamili z Burczaków Cybulskich 1018 798 13 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0415.htm
20 8 1897 Ołyka Marianna Frontczak 2 Chorłupy Wojciech i Józefa Sobczyk 1018 819 62 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0426.htm
15 10 1898 Szumbar Filip Kończakowski 1,5 Piszczatyńce s. Józefa i Sabiny z Bolichowskich 58 35 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0019.htm
29 1 1898 Turzysk Franciszka Klimczak 60 Klusk z Pawlaczyków, mąż Kazimierz, s. Józef, c. Anna 939 33 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0029.htm
24 7 1898 Gródek Marianna Kopyciak 58 Ludwipol z d. Kroczak, mąż Jan, synowie Piotr, Mateusz, Antoni, córka Dominika 129 JZ
17 12 1898 Kowel Wincenty Burczak-Abramowicz 70 Kowel mieszcz., kawaler 931 72 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20931/pages/PL_1_436_931_0050.htm
18 1 1899 Turzysk Julian Burczak Abramowicz 66 Lityn żona Józefa Dębowska, c. Anastazja, Stanisława, Feliksa 940 33 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0028.htm
28 6 1899 Turzysk Bronisława Kordalska 3/12 Klusk c. Stanisława i Marianny z Klimczaków 940 40 31 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0031.htm
3 8 1899 Turzysk Bolesław Olejniczak 1 Turopin s. Wawrzyńca i Antoniny z Rosypałów 940 42 37 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0031.htm
10 3 1899 Szumsk Joanna Hornicka 3 Hucisko Horodyskie c. chł. Wincentego i Tekli z Konczakowskich 01-235 68R 17 T
4 5 1900 Niewirków Wawrzyniec Olejniczak 1 Zastawie s. chłopów kaliskiej guberni, słupeckiego powiatu, gminy Pyzdry Franciszka i Franciszki z Kopciów 951 71 27 0
16 12 1900 Niewirków Kazimierz Olejniczak 80 Zastawie chłop kaliskiej guberni słupeckiego powiatu gminy Pyzdry, żona Józefa z Wilczyńskich, synowie Marcin i Franciszek, córki Urszula i Apolonia 951 79 56 0
15 6 1900 Radziwiłłów Julia Pawlikowska 82 Poczajów z Korczakowskich, wdowa 58 V 9 0
10 1 1900 Łanowce Tekla Sienczakowa 36 Białozórka chłopka, mąż Piotr 70 V 2 0
15 2 1900 Łanowce Petronela Sienczak 1,5 Białozórka c. chłopów Piotra i Tekli 71 V 8 0
20 4 1900 Kowel Stefan Łuczak 29 Biełaszów chłop łomżyńskiej gub., pow. węgrowskiego, gm. Łochów, 2-ga żona Marianna z d. Auguścik, synowie z 1-go małż. Michał, Stanisław i Mateusz 947 62 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0047.htm
12 12 1900 Krzemieniec Antoni Kuczakowski 86 Hucisko Stożeckie chlop, synowie Józef, Piotr i Erazm, córki Józefa, Joanna, Pawlina i Tekla 426-1-82 38 V 59 T/FS 49 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R98J-B?i=48&cat=833690
18 1 1901 Kowel Marcin Flakiewicz 51 Kowel em. podoficer kieleckiej gub. pow. olkuskiego gm. Wolbrom, żona Łucja z d. Burczak-Abramowicz, synowie Jan i Konstanty, córki Zofia i Helena 948 50 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20948/pages/PL_1_436_948_0040.htm
28 1 1901 Horochów Maria Jurczak 77 Chołoniów z Dyjaków, wdowa po Stefanie, dzieci: Maria, Katarzyna, Anna, Petronela, Tekla 944 42 4 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20944/pages/PL_1_436_944_0038.htm
26 11 1903 Brody Maria Magdalena Władyczyńska 13 Sydenówka c. Franciszka i Magdaleny z d. Łorczak L 28
11 3 1903 Brody Mikołaj Podgórski v. Moliński 79 Suchowola 161 wdowiec po Eufemii z d. Korczak L 5
18 10 1903 Szumsk Józef Ulanicki 3 Bacaje s. chł. Franciszka i Jadwigi z Kuczakowskich 0.1-237 101V 105 T
26 11 1903 Luboml Stanisław Sobczuk 3 Rymacze r. Józef, Józefa Walczak 964 91V 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0079.htm
14 2 1904 Niewirków Józefa Olejniczak 80 Zastawie z Walczyńskich, wdowa, zostawiła syna Franciszka, c. Apolonię z I. m. syna Franmciszka Wilensa 982 76 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0066.htm
30 3 1904 Niewirków Antonina Kucharska 43 Nowiny z Adamczaków, zostawiła męża Wojciecha, s. Antoniego, Jana, Franciszka, Ignacego i c. Mariannę i Ludwikę 982 78 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0068.htm
9 8 1904 Jałowicze Józefa Zagłobska 31/12 Pjanie c. chł. kaliskiej gub. sieradzkiego pow. gm. Szadek Andrzeja i Marianny z Borczaków 976 39R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0025.htm
24 9 1904 Jałowicze Marcin Zagłobski 1 Pjanie s. Andrzeja i Marianny z Borczaków 976 40V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0027.htm
30 3 1904 Luboml Gustaw Aleksander Sobczak 18 Rymacze r. Franciszek, Konstancja Rafinowska 1009 125 33 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0071.htm
15 4 1905 Ołyka Józefa Kowalczak 1 Długoszyje Karol i Marta z Lelińskich 985 72 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0067.htm
13 2 1905 Niewirków Bronisław Kubica 2 Zastawie s. Jakuba i Marianny z d. Stelczak 983 81V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0072.htm
8 5 1905 Włodzimierz Marianna Pawełczak 23 Stefanówka z Pasztalenców, chł. lubelskiej gub., mąż Franciszek, córka Antonina 991 84R 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0082.htm
12 8 1905 Włodzimierz Małgorzata Hejno 25 Kalinówka z Sobczaków, chł. lubelskiej gub., mąż Franciszek, synowie Tomasz, Jan i Antoni 991 88V 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0087.htm
28 8 1905 Włodzimierz Antoni Hejno 5/12 Kalinówka s. chł. Franciszka i Małgorzaty z Sobczaków 991 89R 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0087.htm
19 3 1905 Luboml Aleksandra Jaszczuk 51 Kąty ur. Fronczak 1009 275 40 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0149.htm
15 12 1905 Luboml Michał Fronczak 3 Kąty r. Paweł, Marianna Jaszczuk 1009 306 134 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0165.htm
10 9 1905 Młynów Piotr Pawuszczak 36 Nowiny żona Józefa z d. Krajewska, dzieci: Adolf, Antoni, Bronisława, Józef, Filipina, Marianna 740-2-411 161V 44 R 1463 RK
22 1 1906 Szumsk Konstancja Jelinkowska 7/52 Hucisko Piaseczne c. Apolinarego i Adeli z Kuczakowskich 426-1-236 146R 15 T
30 12 1906 Młynów Marianna Pawuszczak 4 Karolinka rodzice: Piotr i Józefa z d. Krajewska 740-2-414 51V 51 R 1516 RK
3 5 1906 Berezne Piotr Łuczak 77 Wielkopole wdowiec, z parafii Kazimierka, rodem z Guberni Warszawskiej 740-4-2 72V 31 R 75 DM
25 7 1907 Tbilisi Józef Kazimirczak 23 Tbilisi członek personelu szpitala wojskowego 80 Tb
5 9 1907 Tbilisi Jan Płucinczak 53 Jelizawietpol dróżnik 9 odcinka kolei zakaukaskiej 102 Tb
22 10 1907 Tbilisi Jan Kazimirczak 50 Tbilisi s. Jakuba, stróż remizy Tbilisi zakaukaskiej kolei 128 Tb
4 3 1907 Szumsk Jadwiga Ulanicka 22 Bacaje z Kuczakowskich, c. Józefa, mąż Franciszek, córka Stanislawa 426-1-236 75V 17 T
17 9 1907 Ołyka Antoni Sobieszczak 4/12 Nosowicze Aleksandra i Joanny Michalak 1019 481 63 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0257.htm
27 2 1908 Ołyka Piotr Stańczak 17 Ołyka Wojciecha i Marianny z Fusów 1019 656 18 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0347.htm
14 8 1908 Tbilisi Antoni Szymczak 35 Tbilisi chłop kaliskiej gub. 45 69 Tb
31 7 1909 Ołyka Romuald Piejka 13 Ołyka Franciszka i Anieli z Franczaków 1019 153 62 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0082.htm
10 2 1909 Tajkury Józefa Włodarczyk 18 Zdołbunów z Tomczaków, mąż Aleksander 6 R
20 2 1909 Tajkury Michał Grabczak 33 Nowomylsk żona Teresa Kosul, dzieci Maria i Janina 13 R 0
20 1 1909 Ołyka Stanisława Piejka 1 Ołyka Franciszka i Anieli z Fronczaków 1019 138 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0075.htm
11 4 1909 Tbilisi Wacław Pawelczak 8/12 Tbilisi s. chłopów kieleckiej gub. 69 44 Tb
7 2 1909 Horochów Grzegorz Batruszczak 55 Pieczychwosty żona Marianna Pawłowska, dzieci: Józef, Jan 995 48 6 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0044.htm
8 11 1909 Horochów Ksawery Batruszczak 3 Pieczychwosty syn Józefa i Karoliny Step 995 56 72 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0052.htm
6 11 1909 Jałowicze Wincenty Walczak 51 Ostrożec zostawił wdowę Zofię z Korkiewiczów, s. Stefana, Romana, Karola, Teodora, c. Kazimierę, Helenę, Marię, Apolonię i Genowefę 1000 40 18 AGAD 21 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201000/pages/1_436_0_0_1000_0021.htm
21 4 1910 Dubno Franciszek Wojdat 70 Pohorelce z Guberni Siedleckiej, gm. Trojanów, żona Maria z d. Kurczak, synowie Łukasz, Maciej i Ignacy, córka Maria 740-4-162 136R 35 R 112 DM
5 2 1910 Jałowicze Marianna Zagłobska 33 Pjanie z d. Barczak, zostawiła wdowca Andrzeja i córkę Franciszkę 1001 36 2 AGAD 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201001/pages/1_436_0_0_1001_0022.htm
1 11 1911 Radziwiłłów Antonina Szwagryn 45 Sytno z Korczakowskich, mąż Hilary, synowie Włodzimierz, Józef, Michał, Wienczysław i Bazyli, córki Maria i Michalina 1-101 67 V 43 T 0
16 5 1911 Tbilisi Marcin Kawka 44 Tbilisi chłop lubelskiej gub., żona Maria z d. Buczak, synowie Bronisław, Leon, Paweł i Władysław, córka Aleksandra 122 38 Tb
24 3 1911 Tbilisi Stefan Waliszczak 7 Tbilisi s. chłopa Józefa 119 24 Tb
10 6 1911 Tbilisi Stefan Walczak 2,5/12 Tbilisi s. Józefa i Barbary 123 42 Tb
18 5 1911 Dubno Maria Lipczak 62 Kryłów chł., z d. Bedlińska, mąż Paweł, synowie Władysław, Franciszek, Stanisław i Jan, córki Kamila, Julia i Franciszka 740-4-158 63R 46 R 53 DM
5 2 1912 Ołyka Janina Skrzypczak 6/12 Stanisławka c. Michała i Marii z Gołkowskich 1050 138 7 MO
8 2 1912 Ołyka Michalina Cybulska 65 Peremiłówka z Burczaków, wdowa, zostawiła syna Józefa i córki Leontynę, Teofilę, Józefę, Emilię 1050 138 8 MO
22 5 1912 Tbilisi Józef Pawilczak 5/12 Tbilisi s. chłopa Józefa 146 52 Tb
5 1 1912 Horochów Maria Jatczak 60 Starostaw Tolczak, mąż Stanisław, dzieci: Paweł, Ignacy 1039 69 1 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0042.htm
3 10 1913 Tbilisi Józef Mazurczak 61 Tbilisi s. Antoniego, chłop kieleckiej gub. 176 82 Tb
1 10 1913 Ołyka Marianna Frontczak 2/52 Fernardynów Ignacego i Elżbiety z Karaszewiczów 1063 150 68 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0158.htm
14 3 1913 Ostropol Helena Dołgiert 1 Chiżniki c. Bazylego i Konstancji z Iwanczaków 17-2-93 195V 9 Ch 322 DM
29 1 1913 Starokonstantynów Władysław Chodecki 1,5 Starokonstantynów s. Ignacego i Genowefy z Marczaków 17-2-89 131V 13 Ch 243 DM
30 7 1913 Starokonstantynów Jan Rusiecki 60 Skoworódki żona Emilia z Korczakowskich, synowie Wincenty i Władysław 17-2-89 143R 82 Ch 266 DM
6 4 1913 Krzywin Antonina Marcinkowska 33 Chorowica z d. Tomczakowska, mąż Karol, synowie Wacław, marian, Leonard i Stanisław, córka Jadwiga 17-2-70 54R 17 Ch 485 DM
15 9 1913 Krzywin Wacław Brylczak 2 Stryhany syn Jana 17-2-70 57R 38 Ch 489 DM
25 9 1913 Krzywin Bronisława Brylczak 6 Stryhany córka Jana 17-2-70 57R 41 Ch 489 DM
13 1 1914 Wiśniowiec Jan Korczakowski 80 Rydoml od starości, mieszcz., żona Paulina z Korzeniowskich, synowie Bolesław i Mieczysław, córka Józefa 426-1-105 32V 2 T 316 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D391-K?i=315&cat=834018
2 8 1914 Kowel Kalikst Lisiecki 41 Kowel miesz., żona Marianna z d. Kazimierczak 1055 97 41 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0052.htm
13 10 1914 Kowel Jadwiga Gołębiowska 14/12 Kowel c. miesz. m. Radomia Karola Przemysława i Tekli z Antszczaków 1055 102 55 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201055/pages/1_436_0_0_1055_0055.htm
16 7 1914 Włodzimierz Anastazja Jędruszko 58 Zarzecze z Oryszczaków, wdowa po Grzegorzu, zostawiła synów: Jana i II Jana, córki: Annę i Antoninę 1058 97 104 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0084.htm
9 11 1914 Włodzimierz Antoni Brzostowski 35 Włodzimierz syn Ernesta, z par. Ratno, zostawił wdowę Stanisławę Burczak-Abramowicz, córki Janinę, Zofię i Adelę 1058 110 182 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0097.htm
1 8 1915 Horochów Stefania Grzebieniak 13 Borotczyce córka Jana i Franciszki Szymczak 1066 60 37 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0037.htm
13 8 1915 Horochów Anna Grzebieniak 14 Borotczyce córka Jana i Franciszki Szymczak 1066 60 40 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0037.htm
26 7 1915 Luboml Franciszka Walczak 65 Luboml 1067 90 78 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0049.htm
29 6 1915 Kijów, św. Aleksandr Aleksander Stanisław Konczakowski 48 Kijów mąż Olimpiady Abramowny Makarenko, córka Walentyna, ojciec: Fortunat 312/1/129 152V 171 m.K. JM1
20 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Józef Franczak 1 Kijów z Nowo-Aleksandrowa, ojciec: Józef 312/1/129 170V 297 m.K. JM1
21 5 1915 Kowel Stanisława Dumin 29 Kowel z Andrejczaków, zostawiła męża Antoniego i c. Anielę 1072 80 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0043.htm
7 7 1915 Kowel Stanisław Krawczyński 5 Kowel Jana i Emilii z Marczaków 1072 87 56 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0046.htm
23 8 1915 Kowel Marianna Błaszczak 70 Kowel wdowa, zostawiła synów Józefa, Jana, Franciszka, Stanisława, Konstantyna, córki: Ewą Annę i Katarzynę 1072 97 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0052.htm
29 8 1915 Kowel Stanisław Marianczak 9 Zielona Antoniego i Natalii z Jaworskich 1072 100 96 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0053.htm
30 8 1915 Kowel Jan Jaworski 7 Zielona Józefa i Anieli z Marianczaków 1072 101 97 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0053.htm
16 9 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Piotr Stańczak 21 Szepetówka żołnierz Węgrowskiego Piechotnego Pułku, z Chełmskiej Guberni 17-2-47a 48R 66 Ch 94 DM
9 6 1915 Starokonstantynów Maria Antonina Berezowska 61 Iryszki z d. Burczak Abramowicz, wdowa, synowie Florian-Aleksander, Stanisław-Cyriak, Jan-Ignacy-Edward 17-2-90 43V 49 Ch 88 DM
20 2 1916 Tbilisi Maria Walczak 1/12 Tbilisi c. Pawła i Józefy 242 34
6 5 1916 Tbilisi Bronisława Koszczak 2 Tbilisi c. chłopa kaliskiej gub. Jana 251 76
26 11 1916 Jałowicze Janina Maruszczak 10/12 Horodnica Ignacego i Katarzyny z Morozów 1071 47 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201071/pages/1_436_0_0_1071_0025.htm
10 2 1916 Ołyka Marianna Tomczak 5/12 Reczyszcze Pawła i Katarzyny z Żłobickich 1081 169 12 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0094.htm
10 7 1916 Starokonstantynów Piotr Korczakowski 37 Wierzchniaki w nawiasie Korczewski, żona Stanisława z Jasińskich, synowie Franciszek i Stanisław 17-2-90 100R 66 Ch 190 DM
16 1 1916 Kijów św. Mikołaja Bolesław Sobczak ? od koru, s.Józefa, uchodźca z chełmskiej gub. i pow., z kolonii Rudki 312-1-109 123R 39 m.K 8641 DW
27 3 1916 Kijów św. Mikołaja Józef Bardecki 22 Kijów s. Wincentego, szer. 190 Oczakowskiego Pułku rodem z podolskiej gub. winnickiego powiatu, brahiłowskiej gromady 312-1-109 138R 187 m.K 8676 DW
13 2 1917 Tbilisi Franciszek Tomczak 43 Michajłowski szp. mieszczanin radomskiej gub. 295 66 Tb
6 4 1917 Tbilisi Jan Tomczak 22 Lazaret 18 młodszy podoficer 311 150 Tb
1 5 1917 Tbilisi Marcin Anczak 45 Lazaret 7 s. Jakuba, sanitariusz 3 Oddziału Czerwonego Krzyża 320 191 Tb
16 10 1917 Tbilisi Marcin Sopczak Tbilisi jeniec wojenny niemieckiej armii 346 321 Tb
15 1 1917 Włodzimierz Witalis Łuszczakiewicz 3 9/12 kol.Ulrychówka s.Jana i Maryanny z Jakimenków 1077 32-33 4 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0017.htm
31 1 1917 Włodzimierz Andrzej Witczak 3 kol.Oktawin s.Kazimierza i Maryanny z Płońskich 1077 34-35 8 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0018.htm
25 3 1917 Włodzimierz Józef Byk 5 kol.Anusin s.Andrzeja i Maryanny z Pawełczaków 1077 38-39 23 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0020.htm
13 6 1917 Ołyka Józef Kardasz 55 Miłowica zostawił żonę Marię z Burczaków i pięcioro dzieci 1081 242 27 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0132.htm
8 10 1917 Starokonstantynów Bronisław Korczakowski 1 Folwark Małaszycha s. Piotra i Stanisławy z Jasińskich 17-2-90 176R 108 Ch 325 DM 0
31 10 1917 Szumsk Rafał Hornicki 19 Hucisko Horodelskie s. Wincentego i Tekli z d. Koczakowskiej 426-1-257 81R 84 T 91 RK
17 2 1918 Włodzimierz Genowefa Sobczak 3 3/12 kol.Wodzinek c.Jacentego i Anny z Szczukow 1077 60-61 9 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0031.htm
18 10 1918 Włodzimierz Jan Byk 1 1/2 f.Stasin s.Andrzeja i Maryanny z Pawełczakow 1077 94-95 116 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0048.htm
23 11 1918 Włodzimierz Aniela Wcisło 21 kol.Andresówka panna, szwaczka, c.Józefa i Petronelli z Sobczaków 1077 104-105 146 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0053.htm
14 4 1918 Horochów Maria Kaliszczak 7 Jadwinówka Władysława i Elżbiety z Tochorów 1083 73 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0055.jpg
21 11 1918 Horochów Teresa Szymczak Boroczyce z Giercarzów, wdowa po mężu Tomaszu, zostawiła synów Józefa, Franciszka i Ignacego, córki Franciszkę, Mariannę, Antoninę 1083 84 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0060.jpg
26 5 1919 Berezne Wacław Brylczak 34 Berezne ż.Antonina z Niestiorów,c.Janina 740-4-11 64V 71 R AS
26 2 1919 Szumsk Antoni Kurczak 68 Zielony Dąb żona Józefa z d. Domańska, dzieci: Franciszek, Leon, Bronisława, Anna, Feliksa 426-1-258 59R 30 T 61 RK
30 11 1919 Szumsk Karolina Konczakowska 67 Zabara mąż Stefan 426-1-258 70R 148 T 73 RK
3 3 1920 Młynów Tekla Jakubczak 33 Smordowa 740-6-321 62 25 R AK2
14 9 1920 Młynów Stanisław Walczak 60 Władysławówka kol. mąż Walerii 740-6-321 69 91 R MO, AK2
8 12 1920 Młynów Waleria Walczak 57 Władysławówka kol. Z domu Chojak, wdowa 740-6-321 70 102 R AK2
1 1 1920 Starokonstantynów Józefa Stobińska 54 Starokonstantynów mieszkanka z miasta Kutna warszawskiej guberni, z d. Antczak, mąż Władysław, synowie Ryszard, Józef, Stanisław i Władysław 17-2-91 156V 1 Ch 273 DM 0
6 2 1920 Starokonstantynów Pelagia Wygnańska 40 Łanek z zapalenia nerek, włościanka, z d. Maryszczak, mąż Maksym, syn Marian, córki Pelagia-Apolonia, Maria i Feliksa 17-2-91 168V 75 Ch 297 DM
12 1 1920 Krzemieniec Maria Korczakowska 41 Hucisko Stożeckie z tyfusu, mąż Piotr, syn Kazimierz, córki Michalina i Wiktoria 426-1-122 10V 13 T 381 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4XTV?i=380&cat=300453
28 5 1920 Międzyrzec Jan Muszyński 43 Międzyrzec Korecki ż.Józefa z Andrzejczaków,s.Bolesław,Franciszek,Dominik,,Antoni, Stanisław,córka Stanisława,na tyfus 740-4-363 21R 34 R AS
11 4 1920 Tajkury Małgorzata Cessak 57 Porozów z d. Semczak, m. Jan, s. Feliks, Bolesław, c. Maria, Józefa, Zofia, Stanisława, Bronisława 740-4-698 28V 13 R 30 BW
6 1 1920 Szumsk Tomasz Rokitnicki 50 Żołobki żona Stefania z d. Konczakowska, dzieci: Julian, Justyn, Jan, Piotr, Paweł, Antoni, Łukasz, Tekla, Wincentyna 426-1-259 22R 7 T 34 RK 0
25 1 1920 Szumsk [...]ni Jastrzembski [Jastrzębski] 65 Huta Stara żona Paulina z d. Koczakowska, dzieci: [...], Kazimierz, Piotr, Olimpia, Adela 426-1-259 24V 26 T 39 RK
7 4 1921 Młynów Bronisław Jakubczak 6 Smordwa rodzice: Jan i Tekla z d. Miś 740-4-446 53V 18 R 537 RK
6 2 1921 Starokonstantynów Franciszek Marczak 38 Starokonstantynów kaleka, s. mieszczan Walentego i Julii z Kozłowskich 17-2-91 cz.2 281V 14 Ch 156 DM
1 12 1921 Szumsk Stefan Konczakowski 80 Zabara córka: Stefania 426-1-259 113V 115 T 176 RK
7 4 1923 Młynów Maria Jakubczak 10/12 Czerce z konwulsji, córka Antoniego i Marii z Gontków 740-6-321 74 14 R AK2
9 5 1923 Młynów Anna Jakubczak 1 Czerce z konwulsji, córka Antoniego i Marii z Gontków 740-6-321 74 16 R AK2
9 7 1923 Młynów Helena Rek 3 Peremiłówka kol. ze szkarlatyny, córka Andrzeja i Aleksandry z Jakubczaków 740-6-321 75 28 R AK2
8 8 1923 Młynów Józefa Kurczak 70 Zofiówka kol. wdowa, z domu Domańska, pozostawiła dzieci Franciszka, Leona, Annę, Feliksę i Bronisławę 740-6-321 76 30 R AK2
23 9 1923 Kostopol Edward Barczak 1 Kol. Kostopolska s. Leona i Walentyny z Dulskich 740-4-414 45R 4 R 51 DM
29 1 1924 Kostopol Jan Górski 33 Maszcza żona Adela z Liwczaków 740-4-414 46R 3 R 52 DM
4 7 1924 Tajkury Janina Żebrowska 5 Koleśniki c. Franciszka i Józefy z Korczaków 740-4-698 108V 25 R 109 BW 0
9 2 1924 Korzec Adam Ryszard Walczak 17/12 Morozówka s. Władysława i Marianny Zofii z Sokolnickich 740-4-352 32R 5 R 33 DM
17 10 1924 Korzec Daria Wysłużył 31 Korzec z d. Mielniczak, mąż Franciszek, syn Bolesław 740-4-352 37R 47 R 38 DM
29 6 1925 Młynów Maria Sobieszczak 53 Bryszcze z puchliny wodnej, z Sadowskich, mąż Stanisław, dzieci Józef, Jan, Anna i Waleria 740-8-158 130R 35 R 100 DW
19 2 1925 Tajkury Sabina Kruczak 27 Zakrzewszczyzna m. Jan, s. Mieczysław 740-4-698 131R 3 R 130 BW
10 10 1925 Tajkury Regina Żebrowska 2/52 Tajkury c. Franciszka i Józefy z Korczaków 740-4-698 135R 19 R 134 BW
29 11 1925 Sarny Jadwiga Mazurkiewicz 10 Sarny c. Antoniego i Heleny z Skrzypczaków 740-4-754 51V 41 R 55 DM
19 8 1930 Młynów Franciszka Zgliczak - Sawrog 74 Dorohostaje Wlk. z krwotoku, wdowa, pozostawiła s. Andrzeja, c. Anastazję. Pochowana 21.08. 740-6-322 335 55 R AK2
25 5 1933 St. Oleksiniec Jan Korczakowski 72 Wolica s. Jana i Marceliny z d. Kołątaj, żona Teodora z d. Mazur, dzieci: Aleksander, Antoni i Józefa 3 0
28 12 1935 Poczajów Aleksandra Janczak 24 Poczajów z Marczuków, c. Dmytra i Pelagii, mieszkanka Nowego Taraża, mąż Franciszek, dzieci: Jan i Maria 12 0
10 10 1936 Krzemieniec Wojciech Jakóbczak 76 Białokrynica s. Tomasza i Zofii, żona Franciszka z Wróblów, syn Jan. 45 V 32 0
7 4 1938 St.Wiśniowiec Maria Franczak 1/52 Wola Wilsona c. Stanisława i Feliksy z Rogalskich 23 R 12 0
24 10 1938 St. Oleksiniec Petronela Korczak 63 Horynka Duża c. Aleksandra i Marii z Szymańskich, ur. 24.8.1875, mąż Antoni 4 T
28 1 1938 Włodzimierz Wołyński NSJ Zuzanna Danuta Czerw 3/52 Zofiówka c. Adolfa i Anny z Krzyszczaków 1089 3 9 AGAD 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0003.jpg
19 11 1938 Włodzimierz Wołyński NSJ Marian Wacław Sobczak 27 Włodzimierz Woł. s. Stanisława i Marii z Jaroszów 1089 10 64 AGAD 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0010.jpg
29 12 1938 Włodzimierz Wołyński NSJ Julia Łuszczak 67 Włodzimierz c. Józefa i Agnieszki, zostawiła dzieci: Józefę, Bronisławę, Władysława, Kamilę i Michała 1089 11 75 AGAD 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0011.jpg
7 5 1939 Krzemieniec Bernard Tadeusz Głąb 9 Krzemieniec s. Jana i Marii z Mazurczaków, uczeń 32 0
16 5 1939 Krzemieniec Antoni Walczak 52 Krzemieniec ur. 10.1.1887 s. Franciszka i Jadwigi z Koniecznych, urzęnik skarbowy, żona Stanisława z Szwarców, dzieci: Maria, Franciszka i Agnieszka 34 0
10 9 1939 Włodzimierz Wołyński NSJ Stanisław Sobczak 60 Włodzimierz s. Andrzeja i Anastazji, zostawił żonę Marię i dzieci: Stanisława, Feliksa, Janinę 1089 19 54 AGAD 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0019.jpg
20 2 1940 Krzemieniec Piotr Kuczakowski 75 Stożek 39 0
6 5 1940 Krzemieniec Andrzej Andrzejczak 34 Krzemieniec 40 0
20 3 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Bolesław Krzyszczak 30 Włodzimierzówka s. Wojciecha i Anny z Pizaniów, zostawił żonę Stefanię i dzieci: Karol, Leokadia, Helena, Kazimierz 1089 27 41 AGAD 27 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0027.jpg
20 3 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Jan Bartczak 2,5 Barbarówka s. Władysława i Anny z Bizów 1089 27 42 AGAD 27 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0027.jpg
13 11 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Zdzisław Łuszczak 2/12 Barbarówka s. Jana i Weroniki z Piców 1089 36 113 AGAD 36 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0036.jpg
11 5 1979 Zgierz Konstanty Naumowicz 45 Zgierz woj. łodzkie s. Dionizego i Janiny Jarmolińskiej, żona Irena z Olczaków pryw. PN

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 11 1631 Buszcze Marcin Mamczak Strychańce Bartłomiej Marencja Walenty Odorowski, Katarzyna Ulatowska 183L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20183/pages/PL_1_301_183_0001.htm
20 10 1718 Firlejów Katarzyna Szymczak Stanisław Barbara 318L 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20318/pages/PL_1_301_318_0010.htm
17 6 1722 Torczyn Antonina Wereszczaka Hulaniki Tomasz Alojzy Ewa Angelika Michał Szudrawski, Konstancja Hulanicka 12 b/nr Ł EH
10 10 1725 Torczyn Jozefat Wereszczaka Tomasz Ewa Jan Siemaszko, Anna Tyszna 20 b/nr Ł EH
3 6 1728 Torczyn Petronela Wereszczaka Tomasz Franciszka Franciszek Kreczmer, Eufrozyna Białostocka 25a b/nr Ł EH
5 5 1730 Torczyn Stanisław Wereszczaka Tomasz Ewa Franciszka Mikołaj de Brusiłow Kisiel, Katarzyna Lesnikowska 27a b/nr Ł EH
1 1 1739 Czartorysk Stefan Sobczak Huta Stanisław Anastazja Bazyli Sobczak, Helena Kamieniuch 297-1-185 49R Ł
23 4 1742 Szumsk Marianna Szawczyk Kruholec Sebastian Katarzyna Sebastian Jaguzczak, Marianna Jusczycha 297-1-180 12V Ł RK 26
20 2 1748 Szumsk Walenty Filaroski Filarowski Kąty Jan Marianna Maciej Zychoski, Marianna Dębczakowa 297-1-180 31R Ł RK 64
28 2 1751 Szumsk Marianna Skurczak Rudnia Surażska Szymon Marianna Szymon Zychowski, Marianna Janowa 297-1-180 41R Ł RK 87
6 11 1754 Szumsk Karol Marcin Spiczakowski Zaleśce Jan Marianna Sebastian Łuka, Marianna Janina 297-1-180 58R Ł RK 142
25 2 1755 Czartorysk Apolonia Koszender Czartorysk Stanisław Regina Krzysztof Prz...lewicz, Romuald Czakowski, Marianna Pożymska, Teofila Nahornicka 297-1-185 68V Ł DW 925
16 2 1755 Szumsk Marianna Baykoska Bajkowska Rachmanów Tomasz Anastazja Stefan Czornobak, Katarzyna Kisielikowa, Bazyli Czupczak, Anastazja Irczycha 297-1-180 59V Ł RK 147
29 7 1756 Szumsk Jan Załuże Stefan Magdalena Michał Tomczak, Regina Błazczakowa 297-1-180 66V Ł RK 171
4 10 1757 Czartorysk Franciszek Choecki Hołuzja Stefan Anna Tomasz Polocki, Agnieszka Radleska, as. Roman Czakowski, Apolonia Tatarowska 297-1-185 72R Ł 9266 DW
16 6 1757 Szumsk Jan Sepienioski Sepieniowski Rachmanów Aleksander Rozalia Eliasz Jurkiewicz, Ewa Czupczakowa 297-1-180 72R Ł RK 187
11 8 1757 Szumsk Wawrzyniec? Białecki Szumsk Maciej Helena Wojciech Jędrzeieski, Dorota Eklerowa, Jan Chomiczak, Konstancicha 297-1-180 72V Ł RK 188 0
23 2 1759 Szumsk Maciej Wolanik Wolenik Wolalik Załuże Michał Anna Stanisław Krembicki, Marianna Tomczakowa 297-1-180 83V Ł RK 212
1 10 1762 Szumsk Teresa Miaskowska Maskowska Rudnia Antonowiecka Józef Marianna Bartłomiej Kukurczak i żona 297-1-180 110V Ł 4453 RK
15 8 1763 Szumsk Wawrzyniec Maciuk Załuże Jan Helena Wawrzyniec Stasiuk, Apolonia Jakubczakowa 297-1-180 116V Ł 4465 RK
26 8 1764 Czartorysk Hiacynt Sulikowski Huta Jakub Anna Piotr Sulikowski, Marta Zajczakowa 297-1-185 84R Ł 9288 DW
11 3 1764 Szumsk Józef Sopieniowski Sopiniowski Rachmanów Grzegorz Marianna Szymon Czupczak, Tekla Czaplaska 297-1-180 120R Ł 4472 RK
30 8 1764 Szumsk Jan Baryło? Androszowka Stanisław Agnieszka Wojciech Kotowski, Ksenia Prokopczakowa 297-1-180 122V Ł 4477 RK
4 1 1765 Szumsk Marianna Sopniowska Sopniewska Rachmanów Aleksander Rozalia Harasym Ciupczak, Tekla Danełycha 297-1-180 124V Ł 4481 RK
15 7 1766 Dunajów Anna Czak Wicyń Franciszek Agnieszka 299L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20299/pages/PL_1_301_299_0002.htm
16 7 1769 Szumsk Jakub Zaleśce Sebastian Anna Paweł Kokorczak, Hapka Prokopczuczka, Jan Dauchaliuk, Marianna Hryckowa 297-1-180 147V Ł RK 4531
21 7 1769 Szumsk Dominik Jakubczuk Jakubczak Zahajce Marcin Anastazja Jan Jakobczuk, Pryska Metriczukowa, Sebastian Pieknienski, Marianna Winiarska 297-1-180 147V Ł RK 4531
24 8 1769 Szumsk Anna Babiyczuk Babijczuk Hucisko Szumskie Michał Agnieszka Bazyli Tymczak, Franciszka Bilićka 297-1-180 148R Ł RK 4532 0
13 12 1769 Szumsk Łucja Łuszczakowska Huta Stanisława Antoni Agnieszka Jan Borkowski, Regina Bernacka, Kazimierz Wyżynski, Petronela Stenkiewiczowa 297-1-180 149R Ł RK 4534
4 1 1772 Szczurowice Kasper Sikorski Smarzów Jakub Katarzyna Michał Zieńczak, Anna Libusowa 1310L 9 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0006.htm
29 3 1772 Szumsk Antonina Skurczak Iserna Wojciech Zofia Maciej Szatkowski, Marianna Jadazkowna 297-1-180 159R Ł RK 4555
30 9 1772 Szumsk Angela Łuszczak Łuszczakowska Huta Stanisława Antoni Agnieszka Jan Kwiatkowski, Magdalena Bilecka 297-1-180 161R Ł RK 4560
20 1 1774 Szumsk Marianna Skurczak Iserna Wojciech Zofia Maciej Szatkoski, Rozalia Cybalanka 297-1-181 5V Ł 6 RK
5 5 1776 Grzymałów Barbara Parszczak Podlasie 43 Maciej Katarzyna 377L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20377/pages/PL_1_301_377_0001.htm
10 8 1776 Szumsk Wawrzyniec Łuszczak Huta Szumska Antoni Agnieszka Gabriel Jastrzębski, Regina Rohacka 297-1-181 16V Ł 17 RK
10 12 1776 Szumsk Mikołaj Jakubczuk Jakubczak Zaleśce Stefan Magdalena Ignacy Walicki, Marianna Zakazna 297-1-181 18V Ł 19 RK
3 9 1776 Czartorysk Stefan Tadeusz Stroicki Józef Apolonia Jan Hołuszczak, Agnieszka Czerwińska, as. Michał Sosiński, Anna Sobestiańska 297-1-185 95V Ł 9311 DW
8 1 1778 Szumsk Agnieszka Tomczak Tomczuk Załuże Franciszek Magdalena Aleksander Tomczuk, Marianna Łukaczowa 297-1-181 24R Ł 024a RK
31 1 1779 Torczyn Franciszek Niemogączak Chorochoryn Jan Anna Jan Udydiuk?, Happa Musieiukowa 5a b/nr Ł EH
9 11 1780 Zimna Woda Katarzyna Pastuszczak Zimna Wódka Michał Agnieszka Nowak 1506L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201506/pages/PL_1_301_1506_0001c.htm
5 9 1781 Torczyn Rozalia Eufemia Regina Daszkiewicz Chorochoryn Łukasz Ewa Wereszczak z wody, dop. chrz. 26.08. 1787; Kazimierz Olszamowski, Barbara Zubowiczowna panna 32a b/n Ł EH
9 6 1782 Szumsk Małgorzata Arciszeska Arciszewska Rudnia Maciej Katarzyna Antoni Nauski, Marianna Skorczakowa 297-1-181 55R Ł 055a RK
2 6 1784 Kozowa Justyna Gorczakowska Kozowa 233 Stefan Marianna c. Bazylego Nawrocka 694L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20694/pages/PL_1_301_694_0001c.htm
28 3 1785 Szumsk Wojciech Łysczak Łyszczak Huta Surażska Tomasz Anna Jan Pietraszewski, Anna Orłowiczowa, Jakub Gadzicki, Apolonia Sliwinska 297-1-181 72V Ł 73 RK 0
22 1 1787 Szumsk Błażej Tomczak Tomczuk Załuże Franciszek Magdalena Leon Hekler, Dorota Błaszczukowa 297-1-181 82R Ł 082a RK
2 5 1789 Szumsk Stanisław Mekeczuk Mekiczko Hucisko Mekieczkowe Piotr Wiktoria Andrzej Skurczak, Klara Łukaszowa 297-1-181 96V Ł 9 RK
24 11 1789 Szumsk Katarzyna Skulczak Skurczak Chodaki Łukasz Marianna Mateusz Zyhowski, Rozalia Babiuczanka 297-1-181 101R Ł 21 RK
22 7 1794 Szumsk Magdalena Anna Drzeczak Załuże Józef Agneta 20 R Ł 0
11 5 1795 Zaturce Stanisław Adamczuk Zaturce Jan Marianna data chrztu, prac. Dominik Ptasczak, Marianna Dubiecka 297-1-46 25V Ł 739 DW 0
10 1797 Gródek Michał Kopyciak Gródek Franciszek Ewa - Zagórski Jakub, Kroczak Magdalena JZ
19 2 1801 Ostróg Dorota ...ska Ostróg Ignacy Aniela Bazyli Kisiluk, Agata Turczakowska 297-1-136 2 Ł SK
7 8 1804 Ostróg Ignacy Hończak Ostróg Mateusz Brygida Karol Serednicki, Zofia Nowicka 297-1-136 44 Ł SK
9 1 1812 Torczyn Martianna Palusinska Szepel Franciszek Kunegunda Walczak Piotr Sikorski, Justina Kawińska 1 2 EH Ł
27 1 1812 Ostróg Marianna Zielińska Zozulince Jan Anastazja Marcin Kwiatkowski, Ewa Chominczakowa 297-1-136 175 Ł 890 SK
19 11 1817 Ostróg Franciszek Kochański Toczewiki Jan Marianna Sakiewicz Jakub Kaźmierczak, Teodora Woyciechowska 297-1-136 277 Ł 1007 SK
18 7 1820 Torczyn Marianna Szwajkowska Torczyn Bazyli Feliksa Dumańska chrz. 19.07; Michał Wereszczaka, Agata Żulińska, Teodor Wierzbicki, Anastazja Marczanka 53 b/n Ł EH
13 1 1824 Lachowce Kasper Kołoski Kaletyńce Wielkie Wincenty Joachima data chrztu; Paweł Korczako(w)ski i Marianna Balicka 178-51-266 1R Ż 3 DM
13 11 1824 Torczyn Marcianna Garczyńska Koszów Franciszek Regina Kaletyńska Józef Pogonowski, Marianna Nawrocka, as. Jan Siatecki, Marianna Linczakowna 67a b/n Ł EH
27 4 1825 Stary Oleksiniec Jerzy Korczak Horynka Wielka Szymon Marianna Mikita Pilipczuk, Maria Białeckocha ż. Fedka 245-1-2 266 12 R 511 DM1
10 4 1827 Czartorysk Antoni Stanisław Wereszczak Medwecz Sylwester Tekla Daszkiewicz Wincenty Stachórski, Tadeusz Ostrowicz, Stachórska - "w", Marcin Czarnicki, Lucy 813 135a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0135.htm
4 12 1827 Turzysk Kajetan Głuszek Tuliczów Dymitr Justyna Andrejuk ur. Maksymilian Burczak Abramowicz kawaler, Karolina Zwoleńska panna 709 8 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0005.htm
18 3 1827 Ołyka Marianna Bielczak Ołyka Urszula Bielczak 813 150 12 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0150.htm
16 3 1827 Wiszenki Józefa Gabryela Kudzikowska Rożyszcze Helena Łobodowska Chrz. 17.03.1827. utcz. Paweł Skarbicki i Anna Rybaczakowa; Stefan Wyżewski kom 813 86 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0086.htm
1 8 1827 Łuck Dominik Marczak Klepaczów Konrad Marianna Podłucka Ignacy Głatkowski, Marianna z Miaskowskich Romanowska mężatka 368 19 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0010.htm
19 9 1827 Łuck Regina Listowska Łuck Józef Wiktoria Więckowska Grzegorz Tupczakiewicz, Ewa Szydłowska panna 368 26 84 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0014.htm
8 12 1827 Łuck Barbara Dmytrowicz Łuck Eliasz Katarzyna Ulanicka Grzegorz Łuszczakiewicz, Wiktoria Liskowska małżonka Józefa 368 33 103 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0017.htm
12 2 1827 Kamień Koszyrski Karolina Burczak Szczytyń Wawrzyniec Marianna Jastrzębska 167 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0002.htm
12 2 1827 Kamień Koszyrski Franciszka Burczak Szczytyń Wawrzyniec Marianna Jastrzębska Jan Supiński, Wiktoria Jastrzębska 167 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0002.htm
10 2 1827 Kamień Koszyrski Feliks Burczak Szczytyń Tadeusz Tekla Burczak 167 2 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0002.htm
6 5 1827 Kamień Koszyrski Feliks Burczak Załuchów Tadeusz Balbina Korzeniewska Franciszek Tynkiewicz, Helena Pytlicka 167 4 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20167/pages/PL_1_436_167_0003.htm
20 8 1827 Targowica Ignacy Walczak Targowica Maciej Marianna Iwanowska Józef Łuków, Pałaszka Homyczka wdowa 813 289 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0264.htm
1 9 1827 Zaturce Adam Rafał Nowosaluk Zaturce Wojciech Marianna Pasztuszczak 843 260 17 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0141.htm
6 1 1827 Krzemieniec Dorota Telmaszczuk Folwarki Wielkie Jacek Anna prac. Łukasz Pliszuczko i Marianna Szuszczak, asyst. Marcin Sochacki i Barbara Sochacka 426-1-3 2R 8 T 502 DM
30 1 1827 Ostrówki Wojciech Wincenty Swied Wola Ostrowiecka Franciszek Katarzyna Jasiączak Sidoruk Kuć, Apolonia Swied ż. Wojciecha 843 369 3 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0203.htm
29 1 1827 Ostrówki Ignacy Chudziak Wola Ostrowiecka Szymon Ewa Jasiączak Piotr ?, Franciszka Giedz wdowa 843 370 4 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0204.htm
8 7 1827 Ostrówki Marianna Walczak Wola Ostrowiecka Jan Teresa Stelmach Piotr Tomeczek m. Katarzyny, Katarzyna Jasionek ż. Franciszka 843 373 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0205.htm
19 9 1827 Ostrówki Róża Marianna Jasiączak Wola Ostrowiecka Wojciech Katarzyna Łoposzuk Karol Olędzki, Agnieszka Jasiączak ż. Pawła 843 375 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0206.htm
11 3 1827 Szumsk Józef Cymbaluk Iserna Piotr Marianna Kurczak Karol Gabruk, Dorota Welczyńska małżonka 245-1-1 377R 27 R RK
13 1 1827 Wołoczyska Agnieszka Wilczak Hołochwasty Błażej Anna brak Wojciech Matuszów, Marianna Juzwowa 178-3-93 291R/291V 6 Ż 559/560 KP2
5 3 1827 Wołoczyska Franciszka Bujno Hołochwasty Józef Apollonia Dzioban Jan Kupczak, Tekla Dykun 178-3-93 293R 26 Ż 563 KP2
20 8 1827 Kupiel Jan Pastuch Wójtowce Michał Marianna brak Bartek Głuszczak, Jaga Merdowa 178-3-93 318V 17 Ż 611 KP2 0
26 11 1827 Katerburg Bazyli Dubczak Piszczatyńce Bazyli Anna Boyczak Michał Błaszczuk, Anna Chryniuk ż. Iwana 245-1-1 257 35 R 504 DM1
14 7 1827 Maciejów Małgorzata Anna Nawalnicka Maciejów Jan Marcjanna Obeniska Jakub Gabryjelowski i Anna Piątkowska, asyst. Franciszek Szularowski i Katarzyna Dębczak, Michała Saczyński i Aniela Popławska 843 600 14 AGAD 334 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0334.htm
2 11 1827 Stary Oleksiniec Karol Korczakowski Horynka Wielka Stefan Marianna Koszczawa Pilip Hrynczyszyn, Popadia Horyniecka ....drowiczowa ż. Joanna, asys. Fedko Hryczyszyn,( ...) ? 245-1-1 266 22 R 523 DM1
8 12 1827 Łanowce Walerian Marunczak Grzybowa NN Marianna Bazyli Pasiecznik, Ksenka Zamorok 245-1-1 321 25 R 607 DM1
8 7 1827 Kołodno Józef Cybulski Rakowce Stefan Rozalia Maciej Szpakowski, Marianna Kamińska, asys. Bazyli Dąbczak, Julianna Turowska 245-1-1 351 12 R 663 DM1
14 7 1828 Gródek Jan Zielonka Gródek Wojciech Aniela Kopyciak Kowalski Józef Balicki Mikołaj, Kroczak Teresa Dozorca Anna 122 JZ
15 2 1828 Gródek Franciszka Śniegurska Gródek Jan Łucja Kroczak Kroczak Józef Śniegurski Jakub, Kroczak Teresa Sułowska Katarzyna 36 JZ
13 8 1828 Czartorysk Maryanna Tekla Justyna Hipolita Sierakowska Wólka Hołuzyjska Ignacy Fortunata Murawska Jan Grodzki, Tekla Worcszczak - ż. Sylwestra; ch: 17.08. 814 132 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0136.htm
24 8 1828 Radziwiłłów Marianna Mączakowska Niemirówka Łukasz Agnieszka Krulikowska 814 251 30 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0255.htm
10 1 1828 Łuck Gaspar Łuszczakiewicz Łuck Grzegorz Ewa Więckowska Paweł Szczurkiewicz Prezydent Łucka, Rozalia Miklaszewska 368 38 4 814 2a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0020.htm
28 5 1828 Krzemieniec Józef Bednarski Krzemieniec Stanisław Marianna Anczakowska Tomasz Bodiukiewicz i Tacjanna Martyniuk ż. Andrzeja 426-1-3 50R 127 T 550 DM
11 11 1828 Krzemieniec Anna Gołembiowska Krzemieniec Jan Euksenia Jan Biernacki i Horprna Dupczak 426-1-3 71V 222 T 572 DM
24 1 1828 Stary Oleksiniec Paweł Szmigielski Świniuchy Jan Marianna Czernaszko Dominik Szmigielski, Paśka Jaremczak ż. Antocha, asys. Michałko Wolaników, Maryna Haćko ż. Iwana 245-1-2 265 2 R 508 DM1
23 1 1828 Szumsk Agnieszka Alczuk Zaleśce Ignacy Krystyna Jakim Piotr Alczak, Ewa Panczuk ż. Grzegorza, Paweł Błasieczuk, Ewa Polowik ż. Filipa 245-1-2 387R 115 R RK
3 8 1828 Ostróg Józef Staniszewski Brodów Józef Anna data chrztu, Jan Dyczakowski, Anna Maciejowna 171-1-1 12R R Mg
1 3 1828 Tuczyn Aleksander Korczycki Tuczyn Józef Magdalena Dziernicka ch. 2.03.1828, Wojciech Kir, Karolina Dąbrowska, asys. Feliks Bogucki, Anna Korczakowska, Stefan Kor 171-1-1 190V 5 R Mg 708
24 6 1828 Zasław św. Józefa Emilia Dąbrowska Czteryboki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Teodor Wasilewicz, ur. Karolina Czakow 178-3-94 35R 62 Ż 66 KP2
28 12 1828 Dubno Teofila Wereszczak Dubno Michał Franciszka Czechowska Franciszek Zarębski i Józefa Jakowlowa zamężna 814 177R 71 AGAD 181 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0181.htm
3 7 1828 Stary Oleksiniec Karolina Korczak Horynka Wielka Michał Ewa Daniel Szaranda, Tekla Lorenz ż Wojciecha, Eliasz Tabor, Marianna Sobko ż. Bazylego 245-1-2 267 16 R 513 DM1
11 11 1828 Stary Oleksiniec Marcin Korczak Horynka Wielka Mateusz Marianna Daniel Szaranda, Tekla Janda ż. Floriana, asys. Jan Bilica, Anna Pasiecznik ż. Jana 245-1-2 269 30 R 516 DM1
11 3 1828 Nowy Wiśniowiec Grzegorz Walczak Butyń Michał Ewa Józefat Dzidyk, Franciszka Siwak, asys. Harysm Krawczyszyn, Hewa Dzidyk wdowa, Piotr Palachiw, Marianna Maciuk 245-1-2 302 17 R 581 DM1
24 12 1828 Nowy Wiśniowiec Teresa Kamińska Młynowce Wojciech Tekla Wereszczak Tomasz Kawiński, Pelagia Bidak ż. Oleksego, asys. Michał Werendziak, Apolonia Werendziak ż. Macieja 245-1-2 306 53 R 588 DM1
31 5 1828 Łanowce Mikołaj Jan Wierniczuk Sieniowce Jan Marianna Czakaj Walenty Błażczuk, Agata Janczuk 245-1-2 319 52 R 614 DM1
9 3 1829 Kamień Koszyrski Franciszka Anna Chojnacka Szczytyń Wincenty Marianna Burczak Abramowicz 167 29 3 0
24 12 1829 Kamień Koszyrski Florian Ksawery Burczak Załuchów Wawrzyniec Marianna Jastrzębska 167 28 19 0
29 6 1829 Wiszenki Piotr Sowia Rudnia Ignacy Fedora Iwańczak ch: 30.06. Wojciech Ziemkowski, Apolonia Chodzińska - c. Szymona; as: Grzegorz S 815 98 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
5 2 1829 Jałowicze Agata Wasyluk Horodnica Wielka Andrzej Justyna Kalatyniuk Wasyl Jakowiuk, Katarzyna Konołowczak 815 318 R 25 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0324.htm
5 11 1829 Jałowicze Marcin Łuszczakiewicz Jałowicze Paweł Zofia Kotowska Stanisław Podgórski, Prakseda Piotrowska 815 319 V 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0326.htm
4 8 1829 Luboml Marianna Patynczak Luboml Filip Marianna Miciewska Filip Żmijewski, Anna Ciukiewicz ż. Michała 844 541 67 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0295.htm
2 3 1829 Krzemieniec Małgorzata Zielanowska Stożek IN Zuzanna c.nieślubna, ur. Józef Bąbowski i szl. Katarzyna Koczakowska ż. Wojciecha 426-1-3 86R 45 T 586 DM
4 1 1829 Ostrówki Franciszka Jasiączak Wola Ostrowiecka Franciszek Katarzyna Swied Walenty Swied m. Apolonii, Rozalia Szoszyńska ż. Łukasza 844 592 1 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0320.htm
6 2 1829 Ostrówki Teofil Jasiączak Wola Ostrowiecka Antoni Jadwiga Popek Tomasz Jasiączak m. Marianny, Salomea Olędzka 844 593 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0321.htm
9 2 1829 Ostrówki Feliks Jan Jasiączak Wola Ostrowiecka Wojciech Katarzyna Łupuszuk Karol Olędzki, Katarzyna Kruk 844 593 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0321.htm
14 4 1829 Ostrówki Magdalena Jasiąk vel Jasionek? Wola Ostrowiecka Tomasz Marianna Kloc Antoni Jasionczak m. Jadwigi, Apolonia Swied ż. Walentego 844 598 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0323.htm
28 9 1829 Ostrówki Agnieszka Jasiączak Wola Ostrowiecka Franciszek Marianna Giedz Mateusz Jasionek m. Marianny, Ewa Chudziak ż. Szymona 844 603 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0326.htm
1 10 1829 Ostrówki Franciszka Łupuszuk Wola Ostrowiecka Paweł Ewa Dziurian Wojciech Jasiączak, Magdalena Kruk ż. Wojciecha 844 604 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0326.htm
17 6 1829 Szumsk Jan Jasiński Kąty Antoni Apolonia Żołnierczak 245-1-3 387R 261 R
21 5 1829 Krzywin Julia Mamczak Krupiec Jan Rozalia Dybaczewska ch.26.05.1829, Ur. Mateusz Baszyński kawaler, Ur. Elżbieta Wikrzemska ż. Gabriela 171-1-2 30R 10 R Mg
12 6 1829 Ostróg Małgorzata Gibowicz Ostróg Ignacy Ema Wiromska Kasper Skibiński, Julianna z Wróblewskich Dyczakowska żona Jana, Jan Dyczakowski, Marianna z Tokuszewskich Skibińska żona Kaspra 171-1-2 8R 58 R MZ 718
1 11 1829 Białołówka  (Biliłówka) Otylia Salomea Burczak Abramowicz Tytusówka Karol s. Dawida Pulcheria c. Michała Dunajewska c. wlm., chrz. 6.11, chrzestni: wlm. Jakub Michałowski, wlm. Zofia z Abramowiczów Michałowska chorążyna powiatu zwinogrodzkiego, as.: wlm. Karol Michałowski chorąży pow. Zwinogrodzkiego, JP Józefa Sawicka, wlm. Wincenty Swirski, wlm. Kamila Abramowic 178-51-339 303a 55 Ż EH
26 3 1829 Kupiel Jan Brodowicz Wojtowce ur. Wojciech Cecylia Bińkowska prac. Marcin Głuszczak, Wiktoria Witwicka 178-3-95 293R 24 Ż 568 KP2
2 6 1829 Kupiel Jan Kowczakan Słobudka Murowana prac. Józef Katarzyna prac. Grzegorz Hałaburda, Ksenia Hołowalnik 178-3-95 294V 39 Ż 571 KP2
28 8 1829 Zasław św. Józefa Sabina Misiurewicz Sławuta ur. Feliks Franciszka Botyńska ur. Grzegorz Konczakowski, Aniela Nahorska 178-3-95 33R 54 Ż 62 KP2
27 3 1829 Łabuń Magdalena Torczakowska Łabuń prac. Wincenty Agata Łosowska ur. Kazimierz Ryczyński, Anna Krzyżanowska 178-3-95 130V 23 Ż 254 KP2
3 7 1829 Łabuń Marianna Harbuz Tytków prac. Erazm Marianna Boczuk prac. Jan Kiszczakow, Anna Boszumadowa 178-3-95 133R 38 Ż 259 KP2 0
8 9 1829 Deraźne Mikołaj Markowski Złaźne Roch Kordula Laskowska Dionizy Wereszczak i Marianna Mohylańska panna 171-1-2 196V 24 R DM
21 1 1829 Wołoczyska Paraskiewa Dulczak Wołoczkowce prac. Piotr Teodora ur. Wojciech Staszewski, prac. Marianna Wasyłycha 178-3-95 274r/274v 7 Ż 529/530 KP2
31 8 1829 Wołoczyska Rozalia Poleszuk Korostów prac. Marcin Konstancja Jaszczyszyn prac. Wojciech Poleszuk, Jadwiga Kiszczak 178-3-95 278v 64 Ż 538 KP2
13 11 1829 Wołoczyska Tekla Czarnousowska Friderikówka ucz. Maciej Regina Zołyńska prac. Stratyj Groszczaka, ur. Paulina Zagórska 178-3-95 280r 82 Ż 541 KP2
13 3 1829 Klewań Grzegorz Kilan Broniki Szymon Agnieszka Lech uczciwy Jakub Janicki, Marta Charczakówna panna 171-1-2 151V 9 R 163 DW
28 3 1829 Dubno Michał Śnitowski Dubno Michał Petronela Wiszniewska Werszczak i Rozalia Kłobudzka ż. Stanisława, asyst. Stanisław Kłobudzki i Tekla Witkowska wdowa 815 189V 29 AGAD 194 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0194.htm
5 4 1829 Dubno Wincenty Korzeniowski Dubno Tomasz Marianna Chomicka Michał Wereszczak i Joanna Wyhowska panna 815 190R 31 AGAD 194 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0194.htm
13 6 1830 Kamień Koszyrski Wiktor Bazyli Borowski Załuchów Jan Anna Zaręba Wincenty Borowski z Antoniną Burczak 845 329 AB
29 12 1830 Kamień Koszyrski Konstancja Burczak Szczytyń Tomasz Wiktoria Jastrzębska
12 11 1830 Korytnica Justyna Korczakowska Kładniów NN Marianna 208 20 66 0
25 6 1830 Kołki Piotr Paweł Dębczak Łyczki Jan Natalia Ihnatiuk Mikołaj Kościuszkiewicz, Katarzyna Łozińska - ż. Fabiana; As: Konstanty Łoziński 816 58a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0060.htm
9 7 1830 Krzemieniec Aniela Serafina Koczakowska Hucisko Stożeckie Wojciech Katarzyna Konstanty Piotrowski i Joanna Dąbska panna 426-1-3 134R 147 T 635 DM
22 9 1830 Krzemieniec Karol Swecz Żołoby Wojciech Prakseda Łukasz Sandomirski i Anna Duszczak ż. Łukasza 426-1-3 136V 165 T 639 DM
3 1 1830 Ostrówki Stefan Pogorzelec Wola Ostrowiecka Łukasz Marianna Jasionek Damian Jasionek m. Katarzyny, Marianna Kasioczak ż. Tomasza 845 270R 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0261.htm
16 3 1830 Ostrówki Marianna Giedz Wola Ostrowiecka Jan Teresa Walczak Kajetan Wiszniewski m. Marianny, Ludwika Stawecka 845 271V 12 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0263.htm
4 5 1830 Ostrówki Wojciech Jasiąk vel Jasionek? Wola Ostrowiecka Paweł Anna Tkaczuk Tomasz Jasiączak m. Marianny, Agnieszka Jasiączuk ż. Wojciecha 845 272V 18 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0264.htm
22 7 1830 Ostrówki Jakub Kudan Ostrówki Michał Marianna Swied Adam Walczak m. Marianny, Agnieszka Baran ż. Antoniego 845 274R 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0265.htm
1 9 1830 Ostrówki Anna Kruk Wola Ostrowiecka Wojciech Magdalena Jasionek Marcin Kloc m. Barbary, Agnieszka Jasiączak ż. Wojciecha 845 275R 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0266.htm
12 9 1830 Ostrówki Maciej Walczak Wola Ostrowiecka Tomasz Magdalena Podstawska Stanisław Smulski m. Marianny, Katarzyna Brucz 845 275V 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0267.htm
7 11 1830 Ostrówki Karolina Swied Wola Ostrowiecka Tomasz Rozalia Waleczek Jakub Bartniczuk m. Rozalii, Katarzyna Jasiączak ż. Franciszka 845 276V 41 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0268.htm
11 12 1830 Ostrówki Tomasz Jasiączak Wola Ostrowiecka Paweł Ewa Dziurian Franciszek Jasiączak m. Katarzyny, Paulina Olędzka 845 277R 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0268.htm
12 10 1830 Szumsk Daniel Mikołayczuk Mikołajczuk Chodaki Jan Apolonia Hołowat Antoni Filanowski, Barbara Skorczak ż. Wojciecha 245-1-4 378V 909 R 2143 RK
16 5 1830 Szumsk Antoni Zieliński Majdan Antonowiecki Kazimierz Ewa Minkowska Wojciech Koczakowski, Teodora Minkowska ż. Tomasza, Grzegorz Osiatyński, Anna Krasicka ż. Tomasza 245-1-4 374R 601 R 2130 RK
26 4 1830 Ostróg Katarzyna Józefa Kiryłowicz Ostróg Bazyli Marianna Polkiewicz Jan Dyczakowski, Marcelina Skibińska, ass. Wojciech Wróblewski, Katrzyna Malinowska 171-1-3 6V 45 R MZ
5 10 1830 Ostróg Franciszka Niewiadomska Ostróg NN Anna Jan Dyczakowski, Anastazja Panasiewicz 171-1-3 12V 94 R MZ
18 11 1830 Ostróg Tekla Pankiewicz Ostróg Michał Chima w majątku JW Karola Jabłońskiego, Jan Dyczakowski, Marianna Kucewicz 171-1-3 14V 109 R MZ
20 9 1830 Wieledniki Teodor Jurczak Rudnia Pełczanka Ignacy Anna 178-3-3 418V 36 Ż MW
14 9 1830 Iwnica Mikołaj Baszyński Smołowiec Leon Honorata Tomlowicz Konstanty Michnowski Magdalena Manczakowska 178 3 3 R402 36 Ż MP
18 1 1830 Międzyrzec Julianna Stetycz Szczykiczyn Piotr Antonina Lipińska Jan Wereszczaka deputat guberski,Tekla Stecka marszałkowa 171-1-3 263V 3 R AS
2 9 1830 Zasław św. Józefa Rozalia Marianna Konczakowska Sławuta Grzegorz Elżbieta Dobrowolska Józef Okulski, Filipina Faltanowska 178-3-96 24R 51 Ż 43 RG
1 10 1830 Narodycze Roman Kobylczyk Rudnia Nowa Bazarska Jan Marianna Drapiej Jakub Jurczak, Marianna żona Nazara Walerka 178-3-3 439R 143 Ż 807 AB1
30 11 1830 Narodycze Andrzej Jurczak Sitówka Jan Marianna Smyk Piotr Glóza (Gluza) , Katarzyna Kowbenko córka mielnika Kornija Kowbenka 178-3-3 439V 147 Ż 808 AB1
19 12 1830 Narodycze Ewa Jurczak Sitówka Wincenty Katarzyna Kowbenko Piotr Glóza (Gluza) , Anastazja Glóza (Gluza) żona Jana 178-3-3 439V 148 Ż 808 AB1
18 11 1830 Narodycze Stanisław Żołnirczyk (Żołnierczyk) Rudnia Sitówka Mateusz Anna Jurczak chrzest 18.1.1831, Jan Gloza (Gluza) Marianna Jurczak żona Jana 178-3-4 412R 4 Ż 808 AB1
13 3 1831 Kamień Koszyrski Leonilda Borowska Szczytyń Wincenty Julianna Burczak 847 AB
1 2 1831 Lwów, św. Mikołaja Marianna Kotiuszko Lwów 274 Tomasz Magdalena Jurczak 827L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20827/pages/PL_1_301_827_0001.htm
7 2 1831 Łuck Apolonia Dmytrowicz Łuck Eliasz Katarzyna Hulanicka Grzegorz Łuszczakiewicz, Wiktoria Listowska 368 118 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0060.htm
22 2 1831 Sielec Wiktoria Górska Sielec Ignacy Marianna Kozłowska Andrzej Golinowski, Katarzyna Buczak 846 114V 6 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0117.htm
30 3 1831 Krzemieniec Pawlina Ludwika Aniela Kulczycka Krzemieniec Piotr Ludwika Kotrub Mikołaj Herczakiewicz i Józefa Jarząbkowska ż. Karola 426-1-3 153R 49 T 655 DM
16 1 1831 Ostrówki Antonina Jasiączak Wola Ostrowiecka Krzysztof Agnieszka Paleja? Karol Olędzki, Ludwika Stawecka 846 277R 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0271.htm
22 1 1831 Ostrówki Stanisław Jasiączak Wola Ostrowiecka Tomasz Marianna Pogorzelec Walenty Swied m. Apolonii, Anna Jasionek ż. Pawła 846 277R 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0271.htm
14 2 1831 Ostrówki Ignacy Panasiuk Ostrówki Franciszek Marianna Swied Jakub Bartniczuk m. Rozalii, Katarzyna Jasiączak ż. Franciszka 846 277V 4 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0272.htm
30 5 1831 Ostrówki Franciszka Jasiączak Wola Ostrowiecka Damian Katarzyna Duchniak Szymon Chudziak m. Ewy, Franciszka Giedz ż. Antoniego 846 279R 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0273.htm
27 8 1831 Ostrówki Julianna Marianna Józefa Strusiuk Ostrówki Bartłomiej Marianna Bruczak Józef Stolęgowski, Julianna Bogusławska 846 281R 24 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0275.htm
15 12 1831 Ostrówki Łukasz Jasiączak Wola Ostrowiecka Stanisław Ewa Łysiak Jan Jasionek m. Barbary, Agnieszka Jasiączek ż. Krzysztofa 846 283R 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0277.htm
21 8 1831 Ostróg Ludwik Dobrucki Słobudka Bazyli Rozalia Kosobudzka Kazimierz Zalewski, Zofia Budzińska, Jan Dyczakowski, Marianna Zalewska 171-1-4 10R 67 R 779 MZ
22 9 1831 Ostróg Tomasz Ostrowski Ostróg Jerzy Jan Dyczakowksi, Anastazja Panasiewicz 171-1-4 11R 80 R MZ 779
21 8 1831 Horyńgród Stefan Ludwik Chrościkowski Horyńgród Feliks Tekla Romanowska ch.23.08.1831, W. Tomasz Łaszewski, W. Ludwika Neuman, as. W. Jan Wereszczaka, W. Anna Wolniańska panna 171-1-4 167V 7 R Mg
2 2 1831 Berezne Andrzej Pielecki Druchowa NN Atolia Pielecka Grzegorz Ilkiewicz żonaty i Marianna Filipczak 171-1-4 212V 4 R Na
6 10 1831 Międzyrzec Jadwiga Tekla Rostocka Międzyrzec Jan Karolina du Bourblanc JW. Jan Chrzciciel Wereszczaka gub.wołyń. deputat,JW.Tekla Stecka 171-1-4 275R 29 R AS
1 3 1831 Zasław św. Józefa Kazimierz prac.Aleksander Tarastyczak, prac.Prakseda Tyszczykowa. 178-3-97 28V 15 Ż 56 RG
20 3 1831 Narodycze Leon Głuza (Gluza) Rudnia Sitówka Bazyli Agata Syniak Jan Gluza, Katarzyna Jurczak żona Wojciecha 178-3-4 413V 15 Ż 811 AB1
4 3 1831 Cudnów Kazimierz Liniewicz Cudnów Józef Helena Trębicka Stanisław Kulczycki i Ksenia Szpiczak wdowa 178-3-4 285R 39 Ż 561 DM
9 3 1831 Cudnów Franciszek Janczyński Cudnów Stanisław Urszula Osińska Stanisław Kulczycki i Ksenia Szpiczak wdowa 178-3-4 285R 40 Ż 561 DM
5 12 1832 Radziwiłłów Mikołaj Mączakowski Niemirówka Łukasz Agnieszka Krulikowska 818 286 52 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0293.htm
24 2 1832 Ostrówki Kazimierz Maciej Panasiuk Ostrówki Franciszek Marianna Swied Franciszek Jasiączak m. Katarzyny, Magdalena Łysiak ż. Łukasza 847 464 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0255.htm
5 4 1832 Ostrówki Anastazja Dziurian Wola Ostrowiecka Paweł Ewa Grzesiuk Antoni Jasiączak m. Jadwigi, Salomea Olędzka 847 467 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0256.htm
2 5 1832 Ostrówki Anastazja Jasiączak Wola Ostrowiecka Franciszek Katarzyna Swied Walenty Swied m. Apolonii, Magdalena Kruk ż. Wojciecha 847 470 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0258.htm
22 7 1832 Ostrówki Magdalena Jasiączak Wola Ostrowiecka Antoni Jadwiga Popek Szymon Chudziak m. Marianny, Katarzyna Jasionczuk ż. Franciszka 847 476 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0261.htm
29 9 1832 Ostrówki Michał Swied Wola Ostrowiecka Walenty Apolonia Kotelak Tomasz Jasiączak m. Marianny, Agnieszka Dyczko ż. Tomasza 847 483 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0264.htm
18 10 1832 Ostrówki Magdalena Giedz Wola Ostrowiecka Jan Teresa Walczak Stefan Wawrzyk m. Anny, Franciszka Giedz ż. Antoniego 847 486 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0266.htm
21 10 1832 Ostrówki Urszula Swied Wola Ostrowiecka Tomasz Rozalia Walczak Szymon Chudziak m. Marianny, Marianna Jasiączuk ż. Tomasza 847 487 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0266.htm
29 10 1832 Ostrówki Franciszka Pazdzierska Ostrówki Jakub Marianna Kudan Adam Walczak m. Marianny, Agnieszka Chryciuk ż. Antoniego 847 488 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0267.htm
12 11 1832 Ostrówki Stanisław Giedz Wola Ostrowiecka Michał Karolina Swied Franciszek Jasiączak m. Marianny, Apolonia Swied ż. Walentego 847 489 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0267.htm
29 5 1832 Ostróg Marianna Magdalena Piotrowska Ostróg Marcin Marianna Waśkiewicz Ur. Jan Dyczakowski, Regina Oryntowicz żona Bazylego 171-1-5 7V 44 R MZ
3 9 1832 Ostróg Józef Ludwik Hibowicz Ostróg Ignacy Kunegunda Grzeszczyńska Ur. Antoni Niczewski, Ur. Johanna Dyczakowska żona Jana, Ass. Marianna Dzieńkowna 171-1-5 11V 84 R MZ
18 11 1832 Tuczyn Jan Korczakowski Tuczyn Stefan Anna Klukowska Adam Snieżek i Rozalia Jasińska, Jan Kamiński i Karolina Dąbrowska 171-1-5 167R 17 R DM
29 3 1832 Deraźne Teofila Kuc Lubasza Mikołaj Matrona Melnik Kornij Iwczak i ... Otomańczuk 171-1-5 190V 5 R DM
10 4 1832 Deraźne Julia Bielawska Kruhy Jan Honorata Zakrzewska Dionizy Wereszczak i Elżbieta Damowska panna 171-1-5 191R 8 R DM
13 7 1832 Deraźne Joanna Kalityńska Deraźne Stanisław Brygida Szulowska Dionizy Wereszczak i Konstancja Marcinkiewicz panna 171-1-5 193V 23a R DM
8 4 1832 Tajkury Wincenty Ogrodniczuk Tajkury Bartłomiej Marianna prac. Feliks Kazimierczak, Marianna Roińska 171-1-5 46R-V 4 R 53 DW
12 9 1832 Dubno Marianna Suchodolska Dubno Jan Barbara Podolska Michał Wereszczak i Marianna Bauger ż. Macieja 818 134V 77 AGAD 142 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0142.htm
6 11 1832 Dubno Karol Szapatowski Dubno Feliks Marianna Orzechowska Michał Wereszczak i Magdalena Radziszewska panna, asyst. Józef Bielakiewicz i Marianna Dymicka panna 818 139V 96 AGAD 147 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0147.htm
22 4 1832 Zasław św. Józefa Wojciech Misiurewicz Sławuta Feliks Franciszka Butyńska Grzegorz Konczakowsk, Marianna Wojciechowska 178-3-98 22V 29 Ż 44 RG
17 4 1832 Hulewicze Józefa Grzeszczuk Czersk Bazyli Marianna Mazuryk Ignacy Burczak kawaler i Marcela Szuszkiewicz ż. Jakuba 847 372 7 AGAD 200 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0200.htm
6 12 1833 Kamień Koszyrski Erazm Burczak-Abramowicz Podrzecze Jan Wiktoria Walicka dopełnienie 175 1 2 0
12 5 1833 Ostróg Feliks Radziejewski Ostróg Jakub Franciszka Brzozowska Grzegorz Konczakowski, Apollonia ...ska ż. Bartłomieja 65 O 0
10 5 1833 Ostrówki Michał Pieterek Wola Ostrowiecka Andrzej Marianna Brzuczak Demko Jasionek m. Katarzyny, Krystyna Pradun ż. Stanisława 848 443 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0254.htm
5 8 1833 Ostrówki Michał Jasiączak Wola Ostrowiecka Franciszek Marianna Giedz Piotr Woźniak, Salomea Olędzka 848 447 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0256.htm
18 9 1833 Ostrówki Rozalia Kloc Wola Ostrowiecka Sebastian Barbara Jasiączak Szymon Olecherowicz m. Marianny, Barbara Jasionek ż. Jana 848 448 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0256.htm
27 9 1833 Ostrówki Stanisław Przestup Wola Ostrowiecka Michał Magdalena Bachniuk Tomasz Jasiączak m. Magdaleny, Anna Palec ż. Stanisława 848 449 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0257.htm
24 12 1833 Ostrówki Ewa Jasiączak Wola Ostrowiecka Franciszek Katarzyna Swied Józef Bogusławski, Salomea Olędzka 848 453 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0259.htm
26 12 1833 Ostrówki Stefan Jasiączak Wola Ostrowiecka Wojciech Katarzyna Łuposzuk Piotr Woźniak, Salomea Olędzka 848 454 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0259.htm
28 3 1833 Krzywin Rozalia Mańczak Krupiec Jan Rozalia Dybaczewska ch. 28.03.1833, Ur. Wawrzyniec Kowalewski, Sł. Katarzyna Gątarówna 171-1-6 42R 10 R Mg
14 3 1834 Kamień Koszyrski Julian Borowski Szczytyń Wincenty Julianna Burczak Andrzej Kulmanowski i Petronela Święcicka 853 395a AB
25 3 1834 Ostróg Marianna Kiryłowicz Białotyń Bazyli Marianna Pulkiewicz Jan Dejczakowski, Elżbieta Floriańska 35 O 0
15 4 1834 Ostróg Marianna Choina Białotyń Józef Franciszka Barszczewska Jan Dejczakowski, Anastazja Godlewska ż. Marcina 45 O 0
27 10 1834 Ostróg (Mizocz) Franciszek Chropowicki Mosty Karol Zuzanna Koczakowska Franciszek Olszański, Katarzyna Zawadzka 104 O 0
9 11 1834 Ostróg Władysław Sobolewski Rozważ Grzegorz Józefa Wojciechowska Jah Deyczakowsi, Julia Wendełowska 107 O DW
21 3 1834 Radziwiłłów Józef Mączakowski Niemirówka Łukasz Agnieszka Krulikowska 820 220a 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0224.htm
30 12 1834 Wiszenki Antonina Firczuk Rudnia Jakub Marianna Osowska Andrzej Buiłek, Helena Dziczakowa; ch: 31.12. 820 48 78 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0048.htm
13 10 1834 Nabrzuska Nikodem Edward Zaręba Hrywa Józef Wiktoria Burczak Konstanty Siestrzewitowski, Anna Michałowska 849 445 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0243.htm
20 2 1834 Ostrówki Maciej Jasiączak Wola Ostrowiecka Krzysztof Agnieszka Wawrzyk Piotr Woźniak, Salomea Olędzka 849 409 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0227.htm
7 3 1834 Ostrówki Józef Jasiączak Wola Ostrowiecka Stanisław Ewa Łysiak Tomasz Łysiak m. Franciszki, Anastazja Wawrzyk ż. Jakuba 849 410 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0227.htm
9 8 1834 Ostrówki Marianna Podstawska Wola Ostrowiecka Tomasz Magdalena Walczak Maciej Podstawski m. Heleny, Marianna Smulska ż. Stanisława 849 415 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0230.htm
6 9 1834 Ostrówki Marianna Soroka Wola Ostrowiecka Antoni Franciszka Jasiączak Sebastian Antochów m. Barbary, Anna Dziurian ż. Tomasza 849 416 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0230.htm
11 11 1834 Ostrówki Katarzyna Jasiączak Wola Ostrowiecka Antoni Jadwiga Popek Józef Olędzki m. Józefy, Franciszka Czaplicka 849 420 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0232.htm
4 6 1834 Horyńgród Metrofan Marcin NN Dorohobuż NN NN ch.4.06.1834, W. Feliks Rożański, Teodora Torakończak 171-1-7 159V 10 R Mg
21 9 1834 Horyńgród Hieronim Mateusz Michał Szymański Raśniki Stanisław Honorata Sadowska ch.28.09.1834, W. Jan Wereszczaka, W. Emilia Gilewska, asys. Ur. Ignacy Nowicki, Ur. Domicella Samborska, Ur. Adam Stecki, Ur. Apolonia Wiercińska 171-1-7 160R 14 R Mg
24 1 1834 Korzec Franciszek Sydorski Horodnica Szymon Marianna Wakulczuk Jakub Skidanczak i Agata ...czuk 245-1-8 66v 18 R Na
25 2 1834 Korzec Józef Marczak Pieczywody NN Marcjanna Marczakówna Antoni Gle...ski i Apolonia Buhaj ż. Jana 245-1-8 69r 35 R Na
22 6 1834 Deraźne Karolina Elsner Podłużne Daniel Franciszka Wabiszczewicz Mateusz Wabiszczewicz i Prakseda Iwczak, Lubomir