Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 199 wyników dla: Lenc

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
23 7 1813 Krzemieniec Piotr Lenczowski 57 Szepetyn z Biłgoraja, wd. Katarzyna 299 21 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0013.htm
24 2 1831 Zasław św. Jana Marianna Lenczewska 50 Zasław cholera, ur., z Wasilewskich, wdowa po Antonim, córki Karolina, Petronela i Anna 178-3-97 16V 29 Ż DM
4 3 1832 Krzemieniec Jan Lenczy? (Lenzi) 68 Krzemieniec nauczyciel muzyki Liceum Wołyńskiego, pozostawił żonę Helenę z Zawackich, synów Franciszka, Jana, Józefa i Mikołaja, córki Antonina, Barabra, Justyna i Magdalena (wł. nazwisko Lenzi Franciszek Jan - DM) 01-7 119R 36 T 987 DM
30 1 1835 Młynów Narcyz Peretiatkowicz 2 Dorohostaje rodzice: ur. Kalikst i Walencja 821 188R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0190.htm
8 3 1835 Młynów Karolina Peretiatkowicz 5 Dorohostaje Małe rodzice: ur. Kalikst i Walencja 821 189R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0191.htm
7 1 1840 Radziwiłłów Nepomucena Walencka 90 Radziwiłłów wdowa po Józefie 826 247 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0249.htm
6 3 1842 Łanowce Piotr Kazimierz Lenczowski 1,5 Domaninka s. ur. Erazma i Ludwiki z Boruckich 873 785 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0410.htm
21 4 1844 Łanowce Józef Lenczowski 1 Bereżanka s. Wlm Erazma i Ludwiki z Boruckich 875 956 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0507.htm
29 10 1846 Ostrówki Marianna Lenczycha 70 Wola Ostrowiecka 861 718 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0333.htm
4 1 1853 Łanowce Adam Lenczewski 4 Bereżanka s. Erazma i Ludwiki z Bogurskich 878 546 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0290.htm
4 2 1855 Nieświcz Lenczewska Hubin niewiadomego pochodzenia 450 30 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20450/pages/PL_1_436_450_0017.htm
12 9 1863 Luboml Stanisław Wolencki 66 Luboml 307 143 67 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0074.htm
4 9 1865 Brody Jadwiga Kondratowicz 2/12 Suchowola c. Teodora i Katarzyny z Olenczuków L 21
27 10 1865 Kuniów Bartłomiej Lenczyński 64 Kozin wdowiec 178-3-78 77V 20 Ż DM
23 7 1866 Kamień Koszyrski Leon Krasicki 12 Mariampol s. ich ekscelencji Edwarda i Gabrieli z Ogińskich 198 27 6 0
17 3 1870 Łanowce Apolinary Lenczowski 40 Bereżanka "pomieszczik" właściciel ziemski, kawaler 1-46 16V 12 T 1032 DM
15 11 1872 Torczyn Marianna Siatecka 60 Siedmiarki z Lenczakowskich, wdowa po Ignacym, synowie Roman, Stanisław, Michał - żonaci i Aleksander, córka Julia zamężna 658 62 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0032.htm
30 12 1883 Łanowce Zuzanna Lenczowska 73 Bereżanka szl., z Białostockich, pozostawiła syna Eustachego 1-78 115V 1 T 577 DM
22 7 1885 Ołyka Walenty Artymowicz 73 Ołyka zostawił żonę Marię z Dąbrowskich, syna Karola, córki Zofię, Marię, Walencję, Julię 506 90 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0047.htm
8 8 1885 Ołyka Maria Artymowicz 40 Ołyka z Dąbrowskich, zost. syna Karola, córki Zofię, Marię, Walencję, Julię 506 93 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0048.htm
5 1 1886 Rzyszczów Maria Lenczycka 27 Rzyszczów c. mieszcz. Wincentego i Marii z Sugaków 1268-2-26 52 1 CDIAK
24 4 1887 Turzysk Leon Lenczyński 64 Lityn wdowiec, c. Anna, Franciszka 755 42 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0026.htm
10 8 1888 Luboml Wacław Aleksander Lenczowski 6 Luboml r. Aleksander, Leontyna Pniewska 331 153 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0078.htm
17 12 1890 Semenówka Johannes Ostertag 17 chutor Kotlerowa s. przesiedleńców ze wsi Kopenki gub. saratowskiej Adama i Agnezji z d. Bal 46 10 Tb
15 8 1890 Semenówka Katarzyna Weinkauf 2 chutor Kotlerowa c. przesiedleńców ze wsi Kopenki gub. saratowskiej Jana i Katarzyny z d. Ostertag 47 11 Tb
22 1 1891 Semenówka Stefan Sztejer (Steyer) 2 Semenówka s. przesiedleńców ze wsi Krasna besarabskiej gub. Andreasa i Anny Marii z d. Kelmerter 45 1 Tb
1 2 1891 Semenówka Maciej Biełopłocki 2,5 Semenówka s. przesiedleńców z Konstantynówki zajenskiego pow. Józefa i Rozalii z Martankiewiczów 45 4 Tb
20 2 1891 Semenówka Elżbieta Szenfeld (Schönfeld) 1 Aleksandrfeld c. przesiedleńców ze wsi Gniłuszki gub. saratowskiej Jakuba i Margarity z d. Baumgertner (Baumgärtner) 46 7 Tb
2 5 1891 Semenówka Teresa Kossler (Kössler) 1,5 Semenówka c. przesiedleńców ze wsi Josefstala (Josefsthal) gub. saratowskiej Józefa i Ewy z d. Wagner 46 8 Tb
17 5 1891 Semenówka Elżbieta Ostertag 17 chutor Kotlerowa c. przesiedleńców ze wsi Kopenki gub. saratowskiej Adama i Agnezji z d. Bal (Ball) 46 9 Tb
23 5 1891 Semenówka Barbara Gejm (Heim) 9/12 Semenówka c. przesiedleńców ze wsi Gniłuszki gub. saratowskiej Jana i Elżbiety z d. Folmer 47 12 Tb
25 6 1891 Semenówka Barbara Szenfeld (Schönfeld) 59 Semenówka z przesiedleńców ze wsi Gniłuszki gub. Saratowskiej, mąż Jakub, dzieci Jakub, Andreas, Johannes i Anna Maria 47 15 Tb
18 7 1891 Semenówka Zuzanna Kes (Köss) 36 Gagołowski z przesiedleńców ze wsi Ust-Grorsucha gub. Saratowskiej, mąż Jakub, dzieci Katarzyna, Helena, Anna Maria, Zofia, Anna Margarita i Margarita 48 17 Tb
12 8 1891 Semenówka Otylia Kunc (Kunz) 14/12 Semenówka przesiedleńców z besarabskiej gub., wsi Krasna Józefa i Rozalii z Sznejderów (Schneider) 49 23 Tb
20 8 1891 Semenówka Józef Norgieło 4 Ust-Łabińska stanica s. przesiedleńców Antoniego i Ewy z d. Grzywicz 49 24 Tb
24 8 1891 Semenówka Walenty Norgieło 1,5 Ust-Łabińska stanica s. przesiedleńców Antoniego i Ewy z d. Grzywicz 49 25 Tb
28 9 1891 Semenówka Agnezja Mildengardt (Hildegartd) 4/12 Semenówka c. przesiedleńców z chersońskiej gub., wsi Katarinentald Józefa i Julii z d. Fejning (Feining) 52 36 Tb
12 11 1891 Semenówka Maria Mildenberger (Hildenberg 2,5 Semenówka c. przesiedleńców z chersońskiej gub., wsi Katarinentald (Katharinenthal) Georga i Elżbiety Weknner (Wecknner) 54 49 Tb
29 3 1900 Horochów Tomasz Pliska 41 Fusów zostawił wdowę Marię z Lenców, dzieci: Fryderyk, Stanisław, Augustyna, Maria, Celestyna 943 46 17 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0039.htm
17 4 1905 Włodzimierz Jan Kołacz-Kuczaj 8 Nowosiółki s. austr.podd. Franciszka i Romualdy z Lenczuków 991 82R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0080.htm
8 5 1905 Włodzimierz Marianna Pawełczak 23 Stefanówka z Pasztalenców, chł. lubelskiej gub., mąż Franciszek, córka Antonina 991 84R 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0082.htm
8 5 1907 Tbilisi Aleksander Pchal 0,5 Tbilisi s. przesiedleńca samarskiej gub. 51 Tb
11 8 1907 Tbilisi Anna Barbara Dirk 54 Tbilisi żona przesiedleńca besarabskiej gub. 88 Tb
12 8 1907 Tbilisi Aleksander Pul 2/52 Tbilisi s. przesiedleńca samarskiej gub. 92 Tb
27 8 1907 Tbilisi Jan Bendang 9/12 Tbilisi s. przesiedleńca samarskiej gub. 99 Tb
15 9 1907 Tbilisi Jakub Maul 7/12 Tbilisi s. przesiedleńca 105 Tb
24 7 1907 Horochów Jadwiga Lenc 10 Oszczów córka Rudolfa i Marii Poznakowskiej 993 30 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0051.htm
23 4 1908 Tbilisi Stefan Bauer 4/12 Tbilisi s. przesiedleńca samarskiej gub. 40 41 Tb
22 8 1908 Tbilisi Helena Bajer 4 Tbilisi c. przesiedleńców samarskiej gub. 46 70 Tb
12 10 1908 Tbilisi Jan Gaak 13/12 Tbilisi s. przesiedleńca samarskiej gub. 53 109 Tb
1 8 1908 Horochów Katarzyna Leńczyńska 78 Skobełka maż Ignacy, dzieci: Aleksander, maż z I małż. Ian Czyżewski 994 54 48 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0060.htm
8 8 1908 Horochów Helena Lenc 2 tyg Oszczów córka Rudolfa i Marii Poznakowskiej 994 54 51 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0060.htm
15 1 1909 Tbilisi Anna Gamm 25 st. Jelizawietpol z przesiedleńców wsi Ponińskie samarskiej gub., mąż Ferdynand, dzieci: Anna i Katarzyna 65 23 Tb
17 5 1909 Tbilisi Katarzyna Gamm 8/12 Tbilisi c. przesiedleńców samarskiej gub. 74 68 Tb
4 1 1917 Tbilisi Ignacy Lenczkowski 65 Tbilisi s. Kazimierza, chłop wileńskiej gub., żona Praskowia z d. Arapska 284 11 Tb
10 9 1917 Tbilisi Franciszka Lencka Tbilisi z d. Raczyńska, żona mieszczanina m. Warszawy 339 288 Tb
3 7 1918 Włodzimierz - Barabas 18 h kol.Bolesławówka dziecię niechrz., s.Antoniego i Katarzyny z Pasztaleńców 1077 74-75 50 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0038.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
8 12 1724 Torczyn Barbara Bukowska Sadów Andrzej Angelika Józef Mikulski, Anna Lenczewska 18 b/nr Ł EH
15 7 1725 Torczyn Marianna Terasowska Sadów Jan Jadwiga Józef Kowalewski, Anna Lenczewska, Kazimierz Bagiński, Eufruzina Czarnołuska 15a b/nr Ł EH
15 4 1756 Czartorysk Antonina Radlińska Czartorysk Stanisław Franciszka Jan Siwkowski, Marianna Zielencka 297-1-185 70R Ł DW 926
9 7 1799 Białogródka Elżbieta Marianna Julia Pietruszewska Teleżyńce Wincenty Anastazja data chrz., Onufry Lenczuk i Anna Grzeszczycha, as. Jan Balicki i Anna Nowakowska 178-51-95 108V 53 Ż DM
1 1 1810 Krzemieniec Antonina Lencza Żytomierz Jan Julianna Taniczewska dopeł.chrz. 14.05.1828, Wlm Paweł Pławiński i ur. Urszula Malawska wdowa 01-3 47R 112 T 547 DM
3 8 1824 Łuck Ludomir Ignacy Leonard Serwatowski Kniahinek Tadeusz Honorata Rohozińska Wincenty Różański,Marianna Lenczuk 368 142 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0072.htm
25 9 1827 Szumsk Tekla Urnowska Huta Surażska Wincenty Tekla Popieluch Jan Wereszczyński, Zofia Lenczewska panna 245-1-1 384V 70 R RK
27 7 1828 Krzemieniec Marcela Tysowska Folwarki Wielkie IN Anna c. z nieprawego łoża, Franciszek Ławecki i Marianna Lenczewska 01-3 56R-56V 159 T 556-557 DM
4 8 1829 Łuck August Brodnicki Rokinie Wawrzyniec Franciszka Ejsmont Andrzej Leńczewski, Katarzyna Mekler 815 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0013.htm
17 6 1829 Ostróg Antonina Leńczewska Mizocz Łukasz Rozalia Teodor Sembera, Helena Mukniowska, Małgorzata Krzywicka 171-1-2 10R 74 R MZ 718
5 2 1830 Luboml Agata Katarzyna Matczuk Binduga Michał Justyna Wawrzyszuk Maciej Lenczewski, Agnieszka Bajkiewiczowa 845 306R 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0299.htm
14 4 1830 Szumsk Jan Adaszyński Majdan Dubieński Mikołaj Marianna Piasecka Antoni Oborski, Honorata Lenczewska ż. Józefa, Józef Wereszczyński, Anna Rutkowska ż. Macieja 245-1-4 372V 501 R RK
26 12 1830 Szumsk Dioniza Lenczewska Sadeczki Małe Józef Honorata Bokułowska Michał Lenczewski, Anastazja Lenczewska panna 245-1-4 381V 1022 R RK
9 10 1830 Szumsk Dioniza Stefania Józefa Leńczowska Sadeczki Józef Honorata Bobałowicz Jan Zawisza, Franciszka wdowa 245-1-5 373V 56 R RK
9 4 1830 Lachowce Marian Apolinary Lenczowski Daniłówka Eustachy Zuzanna Białostocka Kajetan Wereszczyński i Anna Białostocka panna 171-1-3 99V 28 R DM
9 4 1830 Lachowce Marian Apolinary Lenczowski Daniłówka Eustachy Zuzanna Białostocka dopeł.chrzt., 22.02.1832, as. Maciej Białostocki i Apolinia Osticka 171-1-5 90R 13 R DM
4 6 1831 Krzemieniec Aleksander Kazimierz Lencz Krzemieniec Fryderyk Marianna Piotr Slanczowski i Rozalia Szajt ż. Konstantego 01-3 156V 73 T 659 DM
11 6 1831 Krzemieniec Magdalena Stasiuk Folwarki Wielkie Wojciech Marianna Onufry Wilenczuk i Franciszka Stasiuk ż. Jakuba 01-3 156V 74 T 659 DM
10 10 1833 Turzysk Łukasz Maciuk Tuliczów Jakub Prakseda Kalenczuk 709 71 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0034.htm
17 2 1833 Zasław św. Jana Konstancja Antonowicz Zasław Jan Karolina Lenczewska Franciszek Butyński i Magdalena Lewicka ż. Klaudiusza, as. Hilery Piotrowski i Antonina Szczepanowska 178-03-99 3R 13 Ż DM
19 4 1834 Lachowce Cezaryna Leonida Krasowska Daniłówka Wincenty Dionizy Anna Białostocka Wlm Eustachy Lenczowski i Wlm Agnieszka Białostocka wdowa 171-1-7 91R 20 R DM
3 2 1836 Nieświcz Dorota Lenczakowska Hubin Kajetan Magdalena Umańska 1-dw. Piotr Wakuliński żonaty, Justyna Szluwatowska ż. Antoniego 431 2 4 822 16V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0002.htm
29 3 1836 Szumsk Marek Stankiewicz Maciej Rozalia Wereszczyńska Błażeiewski, Honorata Lenczewska 245-1-10 449V 17 R RK
31 5 1838 Łanowce Petronela Ludwika Lenczewska Bereżanka Erazm Ludwika Borucka dop. 872 767 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0404.htm
10 5 1838 Kołki Teofila Chomicka Żurawicze Stanisław Agata Nienatkiewicz Karol Staniszewski, Marianna Lenczewska - "w"; ch: 12.05. 824 61 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0062.htm
28 3 1838 Krzemieniec Wincenty Lenc Krzemieniec IN Magdalena s. nieślubny, Jan Czerwiński i Anna Markowska 01-12 9V 36 T 222 DM
28 3 1838 Krzemieniec Jan Lenc Krzemieniec IN Magdalena s. nieślubny,Kalinów Sewczenko i Marianna Jaworska 01-12 9V 37 T 222 DM
22 10 1839 Łanowce Gotfreda Maria Lenczewska Bereżanka Erazm Ludwika Borucka dop. 872 767-768 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0404.htm
11 10 1839 Nieświcz Katarzyna Siatecka Czaruków Ignacy Marianna Lenczakowska 434 15 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0008.htm
3 5 1839 Malin Aniela Kownacka Medówka p. Lipowiec Władysław Julia Kurawska Andrzej Kolencki, W. Honorata Pungowska, as. W. Cezary Kownacki, W. Franciszka Kurowska, panna, chrz. 13.01.1840 178-51-456 1V 3 Ż BS 5
11 12 1840 Łanowce Adam Jaroszyński Domaninka Andrzej Maryanna Łaszkowska Eustachy Lenczewski, Franciszka Piotrowska wdowa, Michał Lenczewski, Anna Szurki 871 677 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0361.htm
1 1 1841 Łanowce Tekla Emilia Szymańska Domaninka Józef Urszula Małachowska Nikodem Lenczowski i Petronela Radzimilska 872 765 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0403.htm
29 4 1841 Łanowce Piotr Kazimierz Lenczewski Bereżanka Erazm Ludwika Borucka Aleksy Stecki, Helena Bogurska wdowa 872 768 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0405.htm
19 4 1841 Jampol Feliks Kaczanowski Pohorylce Jan Anastazja Lenczewska 872 477-478 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0252.htm
6 4 1842 Łuck Franciszek Borysiuk Boratyn Jan Teodora Jan Rokicki, Barbara Olenczuk panna 378 7-8 20 828 143R-143V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0004.htm
22 11 1842 Ptycza Stanisław Kolesnyczynko Białogródka NN Marianna Piotr Kozłowski, Elżbieta Kalenczykowa 828 105R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0107.htm
19 4 1842 Lachowce Emilian Mieszkowski Zasław, par. Zasław Julian Salomea Jelenczyc 881 120 R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0128.htm
6 9 1842 Łanowce Józef Tomasz Lenczowski Domaninka Erazm Ludwika Borucka dop., ur. Alexy Stecki, W. Petronela Radzimińska 873 780 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0406.htm
29 9 1843 Kuniów Aleksandra Zabłocka Gurszczyzna Michał Feliksa Lenczyńska 882 63 V 66 0
13 7 1843 Międzyrzec Leonard Delenczuk Samostrzały Marek Pelagia Emilian Czubek 882 230 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0232.htm
29 7 1844 Łanowce Ignacy Marcin Lenczowski Bereżanka Erazm Ludwika Borucka Wlm Marcin Bogurski -Deputat i Wlm Aleksandra Radzimińska panna 875 938 21 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0499.htm
30 8 1844 Łanowce Feliks Palużyński Wolica Jan Justyna Marciniuk Wlm Władysław Wołoszynowski i Wlm Zuzanna Lenczowska ż. Eustachego 875 940 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0500.htm
3 6 1845 Łanowce Erazm Leon Olszewski Bereżanka Aleksander Marianna Chodorowska Wlm Nikodem Lenczowski i Wlm Marianna Lerkam ż. Wilhelma 876 847 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0452.htm
26 6 1845 Łanowce Władysław Jan Lenczewski Bereżanka Nikodem Karolina Białostocka dopeł.chrz.26.VI.1846, Wlm Celestyn Kański i Wlm Laura Ledóchowska ż. Leona 877 736 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0380.htm
7 3 1846 Ołyka Matylda Klenczyńska Derno Marceli Franciszka Cander 470 7 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0004.htm
1 6 1846 Łanowce Antoni Paweł Lenczewski Bereżanka Nikodem Karolina Białostocka Wlm Leon Ledóchowski i Wlm Petronela Radzimińska ż. Feliksa 877 736 12 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0380.htm
15 9 1846 Łanowce Konstancja Dydowicz Bereżanka Maksymilian Elżbieta Jakubin ur. Nikodem Leneczewski i ur. Zuzanna Lenczewska ż. Eustachego 877 737 16 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0381.htm
3 7 1846 Białogródka Antoni Kobylański Sosnoweczka Jan s. Gabriela Salomea c. Antoniego Szyszkowska Sylwester Szyszkowski i Franciszka Olencka ż. Jana 178-03-115 133V 62 Ż DM
20 12 1847 Ptycza Joanna Berezecka Białogródka Paweł Marianna Kalenczuk Jan Forsiewicz, Katarzyna Oborewicz 833 492 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0265.htm
23 7 1850 Nieświcz Jakub Siatecki Wigurzyce Ignacy Maria Lenczakowska 445 14-15 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0008.htm
14 10 1853 Krzemieniec Herman Kalikst Kościuszkiewicz Krzemieniec Florian Aniela Wtorzecka Jej Ekselencja Agnieszka Gostyńska, Marszałkowa Szlachty, wdowa, z Wlm. Maciejem 878 47-48 68
15 1 1854 Kamień Koszyrski Jan Kucharski Police Cyprian Józefa Lenczyńska 1-dw. Ludwik Kucharski, wlm. Wiktoria Dobrzyńska ż. Karola 187 2-3 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0002.htm
12 8 1857 Białogródka Mikołaj Jarocki Białogródka IN Marianna Franciszek Lenczyński i Katarzyna Buderacka ż. Alberta 178-3-73 156V-157R 73 Ż DM
24 9 1858 Krasnopol Tekla Lenczycka Polowa Słoboda Andrzej s. Michała Justyna Skomorowska 178-3-45 12V-13R 90 Ż 25
7 7 1858 Białogródka Karolina Niepokulczycka Białogródka Stanisław Tekla Miedziachowska Franciszek Lenczycki i Agnieszka Niepokulczycka ż. Wincentego 178-3-74 228V-229R 61 Ż DM
14 3 1859 Łanowce Marianna Hermina ? Lenczowska Grzybowa Erazm Teofila Kobylańska wlm. Jan Zińkowicz, Faustyna Moczulska wdowa 245-1-16 312V-313R 6 R
7 11 1859 Ostróg Elżbieta Lenczyńska Dorohoszcza Józef Paulina Swiczarska Adam Milewski i Marianna Markiewicz panna 886 75-76 108 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0040.htm
21 1 1862 Dederkały Agneta Anna Gorbaczewska Sadki Jakub Ludmiła Krasowska Eustachy Lenczowski, Honorata Chmiełowska wdowa 56 220-221 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0116.htm
28 2 1863 Kamień Koszyrski Marianna Kucharska Kopyłuka Cyprian Józefa Lenczyńska 195 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0005.htm
15 1 1864 Kuniów Joanna Tomaszewska Radohoszcz Władysław Petronela Lenczewska szl. Jan Zarzycki i Teofila Kowalewska 178-3-78 29V-30R 4 Ż DM
21 5 1865 Kuniów Marianna Rosińska Willa Franciszek Kamila Terlecka Piotr Terlecki i Julia Lenchewicz ż. Grzegorza 178-3-78 59V-60R 36 Ż DM
16 7 1865 Żytomierz Wiktor Żytomierz Marianna Kowalska nieślubny syn /Seweryn Lenczewski, Teodozja Mamczorowska 178-3-61 30 186 Ż DG
24 4 1866 Lachowce Marianna Kowalewska Dzwonki Józef Tekla Iwańczuk Jan Pilenczuk i Joanna Piotrowska z. Konstantego 178-3-146 128V-129R 18 Ż DM
20 9 1868 Dederkały Bogumiła Sietrawska Dederkały Wielkie Dominik Marcela Lenczewska 56 65-66 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0036.htm
28 11 1869 Łanowce Narcyza Helena Lenczowska Bereżanka Erazm Teofila Kobylańska Eustachy Lenczowski i Petronela Tomaszewska ż. Władysława 1-46 1V-2R 1 T 1016 DM
8 4 1870 Łanowce Anastazja Leśniewicz Domaninka Kajetan Urszula Barszczewska Erazm Lenczowski i Julia Leśniewicz ż. Tomasza 1-46 5v-6R 14 T 1020 DM
28 4 1872 Łanowce Ludwika Tomaszewska Grzybowa Władysław Petronela Lenczowska 1-57 4V-5R 10 T
17 5 1874 Łanowce Władysław Leśniewicz Bereżanka Tomasz Julia Górska wlm. Eustachy Lenczowski, Józefa Wierzbicka 426-1-68 126V-127R 11 T
17 5 1874 Łanowce Władysław Leśniewicz Bereżanka Tomasz Julia Górska Eustachy Lenczowski i Józefa Wierzbicka 1-68 126V-127R 11 T DM
17 8 1875 Krzemieniec Karolina Oleksiuk Królewski Most Jan Franciszka Koszatska chł. Maksym Pelenczuk, Anastazja Jaworska ż. Piotra 426-1-69 14V-15R 54 T
15 3 1877 Rzyszczów Władysław Bielecki Rzyszczów Adam Cezaryna Wonikowska Kajetan Stawiński, Maria Osowska, ż Walerego, Kazimierz Bielecki, Maria Lenczycka 312-1-110 297 9 m.K KM
14 8 1881 Grzymałów Józefa Horbatiuk Zarubińce Łukasz Magdalena Szpodar Grzegorz Malenczuk, Franciszka Drzuwska(?) 1677 31 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0016.htm
17 4 1881 Łanowce Petronel Wilczyński Bereżanka Franciszek Michalina Bogusławska Eustachy Lenczowski i Klementyna Radzimińska panna 1-75 86V-87R 7 T 96 DM
5 7 1883 Radziwiłłów Aleksander Lenczowski Radziwiłłów NN Helena 1-77 50 V-51 R 28 T 0
2 1 1884 Grzymałów Stefan Malenczuk Zarubińce Grzegorz Maria Mazur Mikołaj Horbatiuk, Teresa Kawka 1677L 35 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0018.htm
11 11 1887 Grzymałów Elżbieta Czerwińska Zarubińce Paweł Franciszka Maleńczuk Szymon Kawka, Maria Kryszczuk 1614 46 22 EK 0
8 1 1889 Luboml Kazimierz Aleksander Lenczowski Luboml Aleksander Leontyna Pijewska? Jan Krzanowski, Barbara Pijewska wdowa 332 24 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0013.htm
0 1892 Ewang.1 Adolf Klenczan Newir Unbekannt Henriette Klenczan BZ
0 1893 Ewang.2 Ludwig Klenczan Newir Karl Scharlotte Abramska BZ
23 9 1893 Łanowce Józef Moczulski Grzybowa Aleksander Ewelina Trypolska Bolesław Izdebski i Maria Lenczowska ż. Kazimierza 1-81zh 146V-147R 39 T 282 DM
29 10 1893 Łanowce Antoni Suszczyński Bereżanka Juliusz Ludwika Krajewska Kazimierz Lenczowski i Narcyza Lenczowska panna 1-81zh 147V-148R 44 T 283 DM
0 1894 Ewang.3 Wilhelmine Kopryk Newir Johann Regina Klenczan BZ
10 12 1895 Zdołbunów Rafał Kulczycki Karol Anna Olenczuk akt konwersji 31/1921 O
20 5 1896 Jałowicze Antonina Biernadzka Wierbiajew Stanisław Michalina Slencka 904 7 V-8 R 19 0
0 1896 Ewang.5 Justine Kopryk Newir Johann Regina Klenczan BZ
5 6 1899 Horochów Celestyna Pliska Fusów Tomasz Maria Lenc Stanisław Oparowski, Maria Bogułowicz ż. Ludwika 928 26-27 50 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0014.htm
0 1899 Ewang.9 Adam Klenczan Newir Karl Charlotte Abramska BZ
16 5 1903 Tbilisi Walentyna (Tatiana) Radionowa Tbilisi Paweł s.Isaja Katarzyna c.Andrzeja Mazajewa (chrzest 1923) Tadeusz Bobrowski, Bronisława Lenczewska 267V 41 Tb
9 11 1906 Horochów Jadwiga Lenc Oszczów Rudolf Maria Pozniakowska 992 20 95 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0024.htm
9 11 1906 Horochów Zofia Lenc Oszczów Rudolf Maria Pozniakowska 992 23 106 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0027.htm
23 7 1908 Horochów Helena Lenc Oszczów Rudolf Maria Poznakowska 994 20 76 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0024.htm
16 8 1909 Horochów Helena Lenc Oszczów Rudolf Maria Poźniakowska 995 18 84 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0024.htm
29 9 1911 Tbilisi Karol Więckiewicz Tbilisi Aleksander s. Antoniego Janina Lenczewska Mikołaj Peters, Wiera Skorens 20V 134 Tb
10 8 1912 Tbilisi Władysław Szlawasa Tbilisi Ignacy s. Kazimierza Leontyna Zofia Lenczewska August Aszyniewicz, Niceta Lenczewska 39V 81 Tb
8 1 1912 Tbilisi Leontyna Seweryna Lenczewska Tbilisi Mikołaj s. Konstantego Antonina Michałowska Aleksander Więckiewicz, Niceta Lenczewska 39V 82 Tb
27 3 1912 Horochów Józef Lenc Bożów Rudolf Maria Pozniakowska 1039 8 23 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201039/pages/1_436_0_0_1039_0011.htm
12 5 1914 Horochów Stanisław Lenc Bożów Rudolf Maria Poznakowska 1059 12 41 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201059/pages/1_436_0_0_1059_0013.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
9 11 1802 Szumsk Adam Laskowski Hucisko Mostowe k Teresa Walenczyszyn Hucisko Mostowe p Szymon Szymaszewski, Paweł Jasiński 297-1-183 41V Ł RK
20 2 1823 Krzemieniec Ludwik Lenczowski Krzemieniec 50w Marianna Śledzińska Krzemieniec 40 Marcin Bober Stanisław Bednarski 300 6 - 7 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0004.htm
29 5 1827 Krzemieniec Joachim Stepaniuk Folwarki Wielkie, par. Nowosielecka G-R 20 Ihnat Marianna Franciszka Ostaszewska Folwarki Wielkie 18 Wawrzyniec Marianna prac. Onufry Wileńczuk i Wawrzyniec Ostaszewski 01-5 6V 26 T 736 DM
8 4 1828 Krzemieniec Aleksander Zygmunt Krzemieniec 20 Karol Apolonia Jachimowicz Antonina Lenczewska Krzemieniec 24 Ludwik Marianna Śledzińska Antoni Chodanowski, Jakub Sarwicki 01-5 16V 12 T 746 DM
24 2 1829 Lachowce Eustachy Lenczewski Domaninka par. Łanowce 24 Kazimierz Róża Polanowska Zuzanna Białostocka Daniłówka 17 Paweł Agnieszka Olszewska Maciej Białostocki i Piotr Żeromski 171-1-2 99R 9 R DM
14 9 1830 Zasław św. Jana Jan Antonowicz Zasław 20 Tomasz Marianna Solska Karolina Lenczewska Zasław 16 Nicefor Marianna Wasilewska Jacek Kostecki, Michał Skibicki 178-3-96 9R 9 Ż DM
15 11 1831 Klewań Jędrzej Kołtunowski par. Klewań 19 Ignacy Marianna Tekla Lenczewska par. Klewań 16 Wojciech Marianna ur. W. Karpiński, B. Psarski 171-1-4 156V 5 R DW 7945
29 6 1832 Krzemieniec Feliks Jeżewski Krzemieniec 23 Wincenty Elżbieta Antonina Lencz Krzemieniec 21 Jan Julia Maciej Beck i Piotr Szlemczowski 01-5 81R 40 T 810 DM
7 2 1835 Kuniów Micha Lenczowski Sadoczki, par. tameczna 28 Maciej Anna Ochrymowicz Wiktoria Baranowska Peremerówka 18 Jan Marianna Strzelecka 171-1-8 93 V 2 R 0
18 9 1838 Dederkały Wincenty Turowicki Dederkały Wielkie 25 Franciszek Franciszka Czaplińska Aleksandra z Szatkowskich Janczewska Dederkały Wielkie 23w Wojciech Marianna Nikodem Lenczowski, Józef Krzyżanowski 54 214 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0115.htm
23 11 1841 Szumsk Tomasz Sińkowski Mosty 20 Marcin Franciszka Waleńczuk Franciszka Kozłowska Hucisko Rozebrane 18 Bartłomiej Apolonia Orłowska 872 564 23
11 10 1842 Ostróg Apolinary Pełczyński Płużne 27 Kazimierz Honorata Lencewicz Joanna Pawłowska Płoska 19 Jan Julianna Gołębiowska 881 28 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0035.htm
29 6 1843 Łanowce Nikodem Lenczewski Domaninka 38 Kazimierz Róża Polanowska Karolina Białostocka Domaninka 23 Maciej Marianna Turowicka Feliks Radzimiński i Jan Czosnowski, Franciszek Chobrzyński 874 995 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0490.htm
4 2 1845 Ptycza Paweł Berezecki Białogródka 19 Jan Anna Marianna Kolenczuk Białogródka 17 Adam Elżbieta Borys Józef Ładziński, Dawid Borysiuk, Chwetko Kulik 831 260R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0266.htm
28 10 1845 Łanowce Grzegorz Wilczyński Bereżanka 23 Stanisław Marianna Bagińska Róża Porajska Bereżanka 17 Franciszek Zofia Lenczewska Rafał Michowicki, Marcin Wesołowski 876 853 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0455.htm
10 6 1845 Zasław św. Jana Jan Beyzymski par. Zasław/Jan 20 Marcin Marianna Oleńska Franciszka Hryniewiecka par. Zasław/Jan 18 Franciszek Marianna Bułajewska Józef Olencki, Jan Konferowicz 178-3-113 76R 6 Ż DM
26 1 1847 Maciejów Adam Sioduszewski Stachur 53w Wincenty Bogumiła Godlencka Magdalena Michałowska Stachur 18 Atanazy Franciszka 1-dw. Jan Kobyliński, sław. Grzegorz Sawicki 862 353 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0189.htm
22 1 1850 Żytomierz Franciszek Rudnicki 23w Szymon Tekla Lisowska Julia Lenczyńska 18 Wiktor Stanisława Jaworska 178 3 2 67 8 Ż Ni
10 5 1853 Bucyń Celestyn Lenczycki Postupel, par. Ratno 39w Maciej Tekla Ulatowska Julia Kobylańska Czeremszonka 27 Marceli Aniela Starczewska 45 10-11 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2045/pages/PL_1_436_45_0007.htm
24 10 1854 Nieświcz Wincenty Tubilewicz Wigurzyce 30 Józef Franciszka Jasnogórska Julia Siatecka Wigurzyce 17 Ignacy Maria Lenczakowska 449 24 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0013.htm
7 2 1854 Maciejów Michał Buczyński Widuta 26 Michał Ewa Józefa Lenczewska Maciejów 30 Tadeusz Józefa W. Wincenty Florkowski, Leonard Wyrzykowski, Józef Zieliński 866 200 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0105.htm
26 8 1858 Dederkały Antoni Skupieński Dederkały Wielkie 29 Ignacy Benigna Korowicka Leonia Turowicka Dederkały Wielkie 18 Wincenty Aleksandra Szatkowska Mikołaj Pieratowski, Apolinary Lenczowski 55 75 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0039.htm
15 5 1860 Nieświcz Paweł Biernacki Koszów, par. Torczyn 20 Jan Maria Dymińska Katarzyna Siatecka Wigurzyce 19 Ignacy Marianna Lenczowska 841 540 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0300.htm
3 6 1862 Turzysk Józef Parniewski Dolsk 23 Jan Regina Lenczycka Marianna Chomicz Dolsk 17 Mojżesz Jadwiga Jakubowicz 891 147V 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0131.htm
19 11 1867 Torczyn Michał Siatecki Koszów 20 Ignacy Marianna Lenczowska Ewelina Wąsowicz Okorsk 17 Walerian Leokadia Wąsowicz 653 46-47 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0024.htm
21 4 1868 Nowogród Wołyński Jan Baranowski Słoboda Spaska 25 Grzegorz Marianna Dobrzańska Zofia Maleńczyńska Kurczyce 20 Franciszek Antonina Sobolewska 178-3-152 120 15 Ż 238 MO
9 2 1875 Torczyn Aleksander Siatecki Okorsk Mały 23 Ignacy Marianna Lenczak Teofila Osolińska Okorsk Duży 18 Karol Paulina Tchorzewska Stefan Garczyński, Albin Tchorzewski, Aleksander Malinowski 661 43 4 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0022.htm
10 9 1889 Torczyn Paweł Cygan Prohonów 26 Wojciech Zofia Fleńczyk Salomea Witwińska Usicze 18 Celestyn Franciszka Paszkowska 675 44 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0023.htm
29 10 1889 Torczyn Michał Cygan Prohonów 27 Wojciech Zofia Fleńczyk Emilia Krygier Prohonów 17 Krystian Krystyna Machel 675 44 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0023.htm
28 9 1893 Tbilisi Samuel (Zygmunt) Szmulewicz 25 Abram Perla Wajsberg Elżbieta Wierzbicka 22 Michał Jan Kuczyński, Witold Mielencki 26 24 Tb
25 9 1894 Tbilisi Aleksander Chrzanowski łomżyńska gub. 29 Franciszek Małgorzata Józefa Lenczewska Brześć Litewski 16 Konstanty Franciszka Szałagajda Antoni Kachnowski, Władysław Lenczewski, Paweł Januszewski 38 17 Tb
17 11 1896 Tbilisi Adam Malinowski Kijów 33 Andrzej Adela Sosnowska Olga Karolina Ross (luteranka) 18 Franciszek Adol Maria Cecylia Lenc Michał Pietrow, Aleksander Ross 75 33 Tb
2 11 1897 Kuniów Józef Kwaśniczek Antonówka 26 Jan Franciszka Prochowska Katarzyna Dworzaczek Antonówka 26 Piotr Józefa Zagrolik Jan Kwasniczek i Antoni Golenczuk 178-3-86 681V 22 Ż DM
17 4 1900 Łanowce Piotr Paweł Siemiątkowski Korostyszów 44 Jakub Anna Bereżecka Ewelina Moczulska Grzybowa 17 Aleksander ewelina Trykielska Kazimierz Lenczowski, Antoni Zaleński, Rudolf Olszewski 65 R 3 0
28 10 1901 Tbilisi Jakub Lenc kaliska gub.(luteranin) 25 Gotlib Rozalia Kinas Marianna Ejsmont kowieńska gub. 26 Antoni Barbara Waliszewska Dymitr Rachlew, W. Parfonow 19 33 Tb
23 2 1902 Tbilisi Józef Falkowski Mozyrz 32 Stanisław Zofia Zborowska Jadwiga Lenczewska Brześć Litewski 17 Konstanty Franciszka Szałogodiew Julian Bogwiło, Ju. Łoniewski 28 13 Tb
23 2 1908 Tbilisi Aleksander Więckiewicz pow. Suwałki 27 Antoni Anna Burba Janina Lenczewska 18 Jan Rozalia Gołubowicz Józef Debaczyński, Butobot Fobakowski 180 12 Tb
15 11 1911 Tbilisi Ignacy Szlawas 36 Kazimierz Józefa Ugolewicz Leontyna Zofia Lenczewska Brześć Litewski, grodzieńska 20 Jan Rozalia Gołubowicz Władysław Stasiak, Feliks Falkowski 268 44 Tb
2 6 1913 Tbilisi Piotr Kozenas pow. Poniewież, kowieńska gub. 31 Michał Teofila Gryncewicz Anna Maluk kowieńska gub. 21 Robert Salomea Wilenczyk Antoni Kłoszas, Jan Kawalunas 303 20 Tb
11 9 1919 Góra św. Małgorzaty Bolesław Marcin Storczak ? Celestyna Pliska Fusów, par. Horochów 20 Tomasz Maria Lenc 928 26-27 50
13 9 1923 Tbilisi Narcyz Lenczewski 26 Mikołaj s. Konstantego Antonina c. Michajłowska Walentyna (Tatiana Radionowa 20 Paweł s. Isaja Katarzyna c. Andr Mazajewa Tadeusz Bobrowski, Bronisław Lenczewski 534 17 Tb
13 2 1924 Tbilisi Mikołaj Mecler (prawosławny) 24 Edward Maria Wagner Jadwiga Lenczewska 21 Władysław Ludwika Koszut Konstanty Ratyszydze, Stanisław Lenczewski 539 3 Tb
12 7 1931 Horochów Franciszek Kisielniarz Helena Lenc Oszczów 22 Rudolf Maria Poźniakowska 995 18 84 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0024.htm
27 11 1932 Radziwiłłów Franciszek Stankiewicz 42w Jan Anna Czerniakowska Lidia Górska 23 Aleksander Zuzanna Czarnecka Lucjan Lenczowski, Konstanty Kokozow 1-119 268 R 21 T
17 2 1942 Horochów Kazimierz Matusiak Zofia Lenc Oszczów 36 Rudolf Maria Pozniakowska 992 23 106 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0027.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
15 31 Wielmożny Eustachy Lenczowski 50 Łanowce Bereżanka 1857 AGAD DM 433-26
17 14 Wielmożny Erazm Lenczowski Łanowce Grzybowa 1857 AGAD DM 433-26
1 1 żona Petronela z Lenczowskich 41 Łanowce Grzybowa 1885 Równe DM 245-1-37
2 3 Teofila Lenczowska z Kobylańskich wdowa 49 Łanowce Bereżanka 1885 Równe DM 245-1-37
3 5 Eustachy Lenczowski 78 Łanowce Bereżanka 1885 Równe DM 245-1-37
3 6 Władysław Lenczowski 41 Łanowce Bereżanka 1885 Równe DM 245-1-37
3 8 matka Karolina Lenczowska z Białostockich 59 Łanowce Bereżanka 1885 Równe DM 245-1-37
5 948 Lenczowski Stanisław kaw. 19 Krzemieniec Młynowce 1903 Tarnopol DW
46 150 Lenczowski Władysław kawaler 23 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW
47 153 Lenczowski Władysław 57 Krzemieniec Krzemieniec 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl