Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1517 wyników dla: Szul

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
8 1 1798 Lubar Jan Jędrzecki 8/12 Lipna łacina, rodzice: Jan, Urszula 178-49-3 601R Ż Mg
9 4 1800 Lubar Marianna Skowrońska 1,5 Lipna łacina, rodzice: Jan, Urszula 178-49-3 651R Ż Mg
21 2 1814 Krzemieniec Leonard Kapuściński 3 Krzemieniec s. Franciszka i Urszuli 299 30 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0018.htm
4 12 1814 Krzemieniec Maciej Cetner Krzemieniec Chirurg okręgu krzemienieckiego, żona Joanna z Jarockich, dzieci: Felicjan l.12, Urszula l. 13, Bogumiła l.15 i Franciszka l.2 299 35-36 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0021.htm
10 8 1819 Krzemieniec Helena Kapuściańska 16 Krzemieniec panna, c. Franciszka i Urszuli 299 94 82 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
2 3 1821 Dubno Piotr Stasiewicz 3 Dubno s. Michała i Urszuli z Piotrowskich, szlachta 65 8 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
9 3 1821 Dubno Józef Horbaczyński 3 Warkowicze s. Jerzego i Urszuli, mieszczanie 65 8 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0005.htm
12 7 1821 Dubno Daniel Czerniawski 4 1/2 Warkowicze s. Ignacego i Urszuli 65 13 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0007.htm
12 5 1826 Krzemieniec Magdalena Sokołowska 6 Krzemieniec c. Sylwestra i Urszuli 299 238 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0125.htm
19 1 1826 Krzemieniec Antoni Szulc 76 Ludwiszcze 299 230 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0121.htm
28 4 1827 Turzysk Józefa Szulaczuk 5/52 Tuliczów c. Filipa i Franciszki 843 366 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0202.htm
12 9 1827 Ołyka Grzegorz Gruszecki 3 Miłowica Marcina i Orszuli z Leonowiczów 813 163 25 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0165.htm
28 8 1827 Torczyn Jan Szuliński 8/12 Horodynie s. uczciwych Józefa i Katarzyny z Kaweckich 813 54a-54 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0055.htm
11 10 1827 Luboml Grzegorz Kołtun 12 Rymacze r. Bartłomiej, Urszula Kroczuk 843 348 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0190.htm
21 4 1827 Krzemieniec Katarzyna Szulc 70 Krzemieniec zmarła z konwulsji, wdowa 01-6 7R 52 T 875 DM
21 8 1827 Krzemieniec Franciszek Kapuściński 50 Krzemieniec żona Urszula Sagatowska, synowie Jan, Józef, Stefan córka Marcella 01-6 14V 111 T 883 DM
30 8 1827 Krzemieniec Józef Kapuściński 10 Krzemieniec s. Franciszka i Urszuli Sagatowicz 01-6 15V 119 T 884 DM
11 3 1827 Białogródka Ewa Gęsicka 31 Ledzianka ur., z Bujalskich, mąż Jędrzej, synowie Piotr i Augustyn, córki Marianna, Domicela i Urszula 178-03-93 68R 13 Ż DM
18 3 1827 Zasław św. Jana Tadeusz Skotnicki 46 Łopuszna żona Aleksandra z Czychowskich, s. Antoni, c. Marianna, Teresa, Urszula 178-03-009 22 21 Ż MO 43
30 7 1827 Zasław św. Jana Karolina Haczyńska 10/12 Zasław Jana i Urszuli z Gorajskich 178-03-009 25 39 Ż MO 49
6 3 1827 Bazalia Roch Bogudzki 56 Czuchele ur., żona Apolonia z Szulców, synowie Stanisław, Franciszek i Ignacy, córki Katarzyna, Wiktoria i Honorata 178-3-93 252R 33 Ż DM
20 12 1827 Bazalia Zuzanna Gnoińska 75 Czuchele ur., z Szulców, mąż Józef 178-3-93 260V 123 Ż DM
24 4 1827 Łokacze Jan Szulimowski (Słopecki) 77 Piatyhory ze starości, dzieci nie zostawił 843 119 9 339 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0065.htm
8 1 1828 Ołyka Elżbieta Leonowicz 70 Miłowica wdowa po Michale Leonowiczu, s. Tomasz, Stanislaw, Józef, Karol, c. Urszula, Aniela, Leonora, Klara 814 157 2 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0161.htm
11 2 1828 Krzemieniec Stanisław Borowski 59 Krzemieniec żona Urszula z Michalskich, synowie Feliks i Stanisław 01-7 28V 205 T 897 DM
7 3 1828 Międzyrzec Jakub Pilipczuk 50 Charucza Prac., żona Urszula, zost. synów Romana i Jana oraz córkę Teresę 171-1-1 246R 17 R Mg 7138
13 9 1828 Międzyrzec Ludwika Zaborowska 16 Międzyrzec c. Ur. Feliksa i Urszuli zd. Kowalska 171-1-1 249R 47 R Mg 7142
12 1 1828 Stepań Joachim Szulc 4/12 Stepań s. Marianny Szulc i nieznanego ojca 171-1-1 213V 1 R Mg 7106
11 4 1828 Tuczyn Eliasz Czarkowski 43 Sł., żona Urszula z Krzyżanowskich, zost. s. Ludwika i c. Katarzynę 171-1-1 195V 8 R Mg 7088
2 3 1828 Kulczyny Wawrzyniec Kwiatkowski 14/52 Kulczynki s. Ignacego i Marianny z Koszulskich 178-3-94 337V 29 Ż Mg
5 3 1829 Jałowicze Anna Łukaszewicz 18 mies Jałowicze c. Jana i Urszuli Krychkiewicz 815 321 V 22 ZP 0
9 12 1829 Ołyka Jan Antonowicz 86 Bereściany żona Urszula z Lwowiczów, dzieci Łukasz, Bonifacy, Józef oraz córka Teodora 815 183 45 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0187.htm
27 2 1829 Ostróg Paweł Zieliński 4 Choteń syn Jędrzeja i Urszuli 171-1-2 22V 10 R 7203 MZ
18 12 1829 Pawołocz Józef Halkiewicz 90 Kazimierówka ze starości, ur., s. Sebastiana, żona Zofia c. Józefa z Janoskich, synów 4: Eliasz, Łukasz,Jakub, Mateusz, córki 4: Alrksandra, Urszula, Konstancja, Salomea 178-51-339 374a 56 Ż EH
12 2 1830 Ołyka Helena Wierzbicka 70 Ołyka z Dąbrowskich, wdowa po Piotrze, dzieci: Michał i Urszula 816 302 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0308.htm
8 11 1830 Dąbrowica Katarzyna Krasowska 1,5 Karpiłówka r: Marcin i Urszula z Żahorowskich; poch: 09.11. 816 109a 49 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0111.htm
1 5 1830 Luboml Michał Szulhacz 104 Jagodzin 845 322R 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0315.htm
24 10 1830 Krzemieniec Katarzyna Kowalska 55 Andruha Wielka mąż Szymon, synowie Bazyli i Teodor, córki Marianna i Urszula 01-7 90R 712 T 958 DM
24 1 1830 Białozórka Zofia Romanowska 49 Szybenna pierwszy mąż: Jan Łopuszański, dzieci: Andrzej, Łukasz, Feliks, Wojciech, Urszula; drugi mąź Ludwik Romanowski, dziecko: Elżbieta 245-1-4 366R 3 R RK
24 3 1831 Kuniów Katarzyna Szulska 50 Kuniów z Brasławskich, mąż Jan, synowie Piotr, Józef, Andrzej i Anzelm, córki Marianna, Józefa, Marcella, Katarzyna i Anna R 75 R 29 0
5 1 1831 Jałowicze Antonina Szulewska 73 Worsuń wd. po Janie 817 258 R 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0267.htm
12 7 1831 Horochów Łucja Koncka 1 Boryszkowicze c. ur. Marcina i Urszuli z Mańkowskich 846 85V 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0087.htm
19 7 1831 Dederkały Wojciech Popławski 45 Potuturów z cholery, urodzony, żona Katarzyna z Szulców, synowie Ignacy, Jan i Daniel 01-6 13R 23 T 849 DM
6 9 1831 Luboml Marianna Szulhacz 80 Jagodzin 846 315V 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0310.htm
28 3 1831 Krzywin Bazyli Kupczyński 90w Krzywin Sł., wdowiec po Magdalenie z Kotołowskich, 2 córki Agnieszka i Urszula, zamężne 171-1-4 39V 12 R Mg
5 3 1831 Krzywin Jakub Kowalski 50 Choniaków Ur., żona Marianna z Kraczkowskich, 1s. Tomasz, 2c. Urszula i Marianna 171-1-4 38V 7 R Mg
8 4 1831 Lachowce Aleksander Kulimowski 55 Bisówka ur., wdowiec po Mariannie, syn Ludwik i córka Urszula 171-1-4 108V 46 R DM
11 4 1831 Lachowce Stefan Nizgiert (Mizgiert) 60 Sachnowce ur., żona Prakseda, synowie Jan i Franciszek, córki Marianna, Wiktoria, Urszula i Julia 171-1-4 109R 50 R DM
1 11 1831 Aleksandria Jan Sewruk 50 Aleksandria ur., żona Urszula z Kowalskich 171-1-4 189R 26 R DM
24 3 1831 Zasław św. Jana Katarzyna Haczyńska 75 Zasław ur., z Koszulińskich, wdowa po Józefie, synowie Karol, Jan i Michał, córki Marianna, Magdalena i Łucja 178-3-97 18V 45 Ż DM
25 4 1831 Zasław św. Jana Marianna Aleksandrowicz 45 Zasław ur., z Andrejusów, mąż Jan, synowie Wincenty i Jan, córki Teresa, Urszula i Apolonia 178-3-97 21R 64 Ż DM
17 3 1831 Kulczyny Antoni Antoniuk 10 Zastawki rodzice: Teodor i Anna zd. Szulak 178-03-97 400V 30 Ż Mg
19 12 1832 Ołyka Dominik Harasymowicz 7 Ołyka Ignacego i Urszuli z Gałaszewskich 818 258 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0265.htm
15 9 1832 Wiszenki Aniela Malinowska 5 Budki Wiszeneckie r: Piotr i Urszula; poch: 16.09. 818 115a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0122.htm
10 3 1832 Włodzimierz Marianna Makitryk 2 Włodzimierz c. żołnierza Łukiana i Urszuli z Łozickich 847 53 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0028.htm
25 4 1832 Włodzimierz Marianna Berezyńska 3 Włodzimierz c. sław. Chwedorego i Karoliny z Szulców 847 58 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0031.htm
12 7 1832 Luboml Agata Szulhacz 1,5 Luboml r. Szymon, Aniela Oksentiewicz 847 588 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0318.htm
6 11 1832 Luboml Helena Szulhacz 45 Jagodzin 847 591 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0319.htm
8 11 1832 Ostrówki Marianna Kruszewska 78/365 Równo r. Kazimierz, Urszula Makowska 545 64 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0033.htm
3 3 1832 Krzemieniec Jan Brodziejewski 60 Ludwiszcze ur., żona Franciszka z Szulców, syn Michał i córka Marianna 01-7 119R 35 T 987 DM
29 2 1832 Szumsk Piotr Sopiński 7 Obycz z koru, pr., rodz. Paweł i Urszula zd. Kostiuk 245-1-6 411V 24 R RK
5 3 1833 Luboml Marianna Patynczuk 2 Luboml r. Jan, Urszula Jarowiecka 848 556 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0315.htm
13 11 1833 Szumsk Wojciech Bilewicz 54 Waśkowce z gorączki, pr., żona Rozalia zd. Tomczuk, dzieci: Piotr, Jan, Urszula 245-1-7 401R 42 R RK
3 8 1833 Lachowce Franciszek Szabatyński 4/12 Żemelińce s. ur. Macieja i Urszuli z Piotrowskich 171-1-6 96V 40 R DM
13 2 1833 Ostróg Teodora Tylkowska 60 Ostróg wdowa, s. Paweł, c. Urszula 171-1-6 32R 20 R MZ 8418
25 3 1834 Ostróg Dorota Paszkowska 26 Dorohoszcza ze słabości wewnętrznej, wdowiec Jan, synowie Daniel i Stanislaw, córki Agnieszka i Urszula 171-1-7 33R 27 R MZ 8710
30 4 1835 Kuniów Piotr Szulski 3 Kuniów s. Marianny R 101 V 23 0
4 5 1835 Ołyka Marcin Gruszecki 51 Ołyka żona Urszula z Leonowiczów, dzieci Władysław, Waleria, Zofia, Eufrozyna 821 142 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0143.htm
8 12 1835 Luboml Krystyna Szulhan 4 Luboml r. Szymon, Aniela Oksentyewicz 850 440 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0233.htm
6 3 1835 Ostróg Marcjanna Kowalska 53 Ostróg z konwulsji, wdowa, zostawila syna Tomasza, corki Marianna i Urszula 171-1-8 32R 20 R
15 3 1835 Ostróg Andrzej Zieliński 38 Choteń z gorączki, zostawił wdowę Urszulę, synów Pawła i Piotra, córkę Pelagia 171-1-8 32V 23 R
29 12 1835 Ostróg Zofia Paradowska 90 Wierzchów wdowa, syn Wawrzyniec, córki Urszula, Elżbieta i Julia 171-1-8 47R 113 R
25 1 1835 Lachowce Marianna Kotwicka 6 Kornica c. prac. Michała i Urszuli z Zygmuntów 171-1-8 118R 5 R DM
6 3 1835 Bazalia f. Tereszki Katarzyna Widorf 80 Sewruki ur., z Szulców, parafianka konstantynowska, synowie Benedykt, Kajetan i Ignacy, córki Marianna, Antonina i Magdalena 178-03-101 260R 6 Ż DM
6 4 1835 Bazalia f. Tereszki Aleksandra Janowska 40 Korczówka ur. z Topolnickich, synowie Augustyn i Eustachy, córki Róza, Marianna, Anna i Urszula 178-03-101 260V 15 Ż DM
31 10 1835 Bazalia f. Tereszki Maciej Kamiński 78 Tereszki ur., żona Natalia, syn Ludwik, córki Apolonia, Marianna, Martyna i Urszula 178-03-101 262R 32 Ż DM
4 6 1835 Bazalia Filip Szulc 8/365 Czuchele s. ur. Aleksandra i Apolonii 178-03-101 257R 101 Ż DM
24 9 1836 Luboml Salomea Szulhan 10/12 Luboml r. Szymon, Anna Oksentyewicz 851 573 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0315.htm
1 12 1836 Lachowce Józef Gurajski 60 Lachowce ur., żona Marianna z Tuniewiczów, synowie Dominik, Mateusz, Józef i Jan, córki Agata, Katarzyna, Marianna, Aniela, Urszula i Anna 171-1-9 116V 34 R DM
14 12 1836 Równe Jan Czerwiński 25 Równe kawaler, s. Józefa i Urszuli 171-1-9 134V-135R 30 R DM
25 1 1836 Bazalia Wincenty Iskra 26 Czuchele ur., żona Urszula 178-03-106 290R 3 Ż DM
26 1 1836 Bazalia Tadeusz Nehrebecki 88 par. Bazalia Wlm, wdowiec, synowie Fortunat, Franciszek i Dominik, córki Urszula i Magdalena 178-03-106 290R 4 Ż DM
22 12 1836 Bazalia Teresa Oczakowa 50 Bogdanówka prac., mąż Mikołaj, synowie Stefan, Teodor i Jan, córka Urszula (mąż i potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego) 178-03-106 295V 72 Ż DM
30 11 1836 Tuczyn Andrzej Murawski 85 Janin ur., żona Rozalia z Łukomskich, syn Wincenty, córki Tekla, Agata, Urszula, Magdalena i Dorota 171-1-9 168V 31 R DM
27 7 1837 Turzysk Marianna Sierpiańska 45 Tuliczów z Leśków, wdowa po Stefanie, c. Urszula, Teresa, Ludwika, s.Stefan 713 21 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0013.htm
4 10 1837 Turzysk Agnieszka Szulakowa 2 Tuliczów c. Filipa i Franciszki z Jakowczuków 713 22 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0013.htm
17 9 1837 Radziwiłłów Ksawery Kwiatkowski 5 Radziwiłłów syn Antoniego i Urszuli z d. Sokołowska 823 260 34 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0293.htm
13 3 1837 Kołki Józef Gabrylewski 35 Rudniki poz. ż. Rozalię z Szulikowskich, 2s. Czesława i Juliana, c. Stefanię; poch: 15.03. 823 84 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0089.htm
14 5 1837 Kołki Jan Szulikowski 4/12 Huta Lisowska r: Teodor i Precia z Paliwodów ; poch: 16.05. 823 85a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0090.htm
18 6 1837 Kołki Jan Szulikowski 8 Rudniki r: Józef i Marianna z Kłobaczewskich; poch: 20.06. 823 85a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0090.htm
20 10 1837 Kołki Cezary Cielecki 1,5 Sewerynówka r: Antoni i Urszula z Walewskich; poch: 23.10. 823 87a 37 RS JF http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0092.htm
5 8 1837 Łuck Aleksander Szulc 26 Łuck Rekrut z guberni kaliskiej zmarł w lazarecie z cholery 374 85 61 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0048.htm
22 8 1837 Luboml Maciej Oleniuk 3,5 Kupracze r. Grzegorz, Ewa Szulhan 852 603 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0316.htm
9 10 1838 Lachowce Anzelm Horłacz 1 Kaletyńce Wielkie s. Michała i Urszuli Semeniuk 118 V 37 ZP 0
8 1 1838 Dederkały Aleksandra Franczuk 27 Dederkały Wielkie z Orłowskich, mąż Jakub, córka Urszula 54 215 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0115.htm
23 7 1838 Luboml Elżbieta Kisz 7 Jagodzin r. Paweł, Franciszka Szulhan 853 570 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0319.htm
28 7 1838 Luboml Tomasz Oleniuk 4/12 Kupracze r. Jan, Ewa Szulhan 853 570 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0319.htm
8 9 1838 Ostróg Katarzyna Jaworska 35 Choteń mąż Mikołaj, córki Honorata, Marianna i Urszula 171-1-11 42V 97 R DM
6 7 1838 Tuczyn Łukasz Zalewski 37 Pustomyty sław., żona Urszula, synowie Ludwik i Andrzej, córka Eleonora 171-1-11 183V 17 R DM
22 6 1839 Berezne Anastazja Kondracka 13/52 Balarka Chotyńska c. Wojciecha i Urszuli z Ręczkowskich 879 224 R 20
16 5 1839 Niewirków Anna Kuczyńska 67 Horodyszcze z Łukomskich, mąż Grzegorz, synowie Antoni i Jacek, córki Urszula i Tekla 879 271 R 9
25 6 1839 Ołyka Erazm Biernacki 3 Ołyka Antoniego i Urszuli z Wierzbickich 825 164 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0171.htm
1 7 1839 Ołyka Michał Biernacki 3 Ołyka Antoniego i Urszuli z Wierzbickich 825 164 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0171.htm
18 2 1839 Aleksandria Fryderyk Słodyński 5/4 Aleksandria s. Karola i Wilhelminy z Szulców 879 171 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0173.htm
22 8 1839 Łuck Anna Górska 6 Łuck c. Mateusza i Urszuli Plenkowskiej 375 72 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0039.htm
28 9 1839 Łuck Bazyli Pleszkowski 73 Worotniów Pozostawił synów: Sylwester, Grzegorz, Stanisław, córki: Konstancja, Urszula 375 76 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0041.htm
1 5 1839 Młynów Aaron Fałkowski 75 Koryty żona Urszula, dzieci: Stanisław, Izabela, Sabina, Kamila 825 177R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0184.htm
29 11 1839 Sokul Marcin Siedlicki 70 Czebenie żona Urszula z domu Sawicka 825 45R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0047.htm
16 1 1840 Tuczyn Franciszek Łukomski 30 Kudranka żona Urszula, córka Marianna 880 144a R 3
9 5 1840 Tuczyn Róża Domalewska 6 Janin c. Michała i Urszuli 880 146 V 21
24 3 1840 Luboml Piotr Krawiec 40 Jahodyn żona Franciszka z Szulhaczów, synowie Remigiusz i Andrzej, córka Katarzyna 855 279R 35 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0290.htm
10 11 1840 Luboml Józef Pendel 9/12 Kupracze s. pracowitych Grzegorza i Ewy z Szulkaczów 855 282V 88 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
10 1 1840 Krzemieniec Zofia Wilczyńska 3 Krzemieniec c. Urszuli 871 408 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0214.htm
14 4 1840 Przewały Rafał Dąbrowski 82 Przewały żona z Anna Koszulanków, s. Józef, Jan 855 260V 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0272.htm
25 3 1840 Łuck Aniela Górska 10 Łuck c. Mateusza i Urszuli z Paszkowskich 376 43 30 826 29V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0028.htm
3 8 1840 Łuck Katarzyna Głębocka 40 Stanu panieńskiego, zostawiła matkę Mariannę i siostrę Urszulę 376 47 48 826 33R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0030.htm
13 12 1840 Korzec Kacper Szulakowski 50 Kamionka Suchowolska wdowiec 871 187 98 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0098.htm
11 12 1840 Włodzimierz Ferdynand Szulerowski 5 Ochnówka s. wolnych Franciszka i Klary z Sawickich 855 54R 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0057.htm
24 6 1840 Bereżnica Franciszek Kuliszewski 1 Cepcewicze z robaków, s. 1-dw. Jana i Urszuli z Kulbackich 826 137R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0138.htm
28 12 1841 St. Oleksiniec Franciszka Nanowska 65 Nowy Oleksiniec z Nowakowskich, wdowa po Franciszku, synowie Wincenty, Władysław i Adam, córki Urszula, Honorata i Antonina 872 609 36
9 10 1841 St. Wiśniowiec Jan Szulak 43 Polany żona Magdalena z Mazurów, synowie Michał Jan i Józef, córka Marianna 872 655 65
25 12 1841 Miropol Marianna Bembnowska 66 Miropol z Dombrowskich, wdowa po Wincentym, majorowa dawnych wojsk polskich, córki: Teofila, Joanna, Urszula i zamężna Franciszka Spillerowa 872 386 55
3 5 1841 Nowogród Wołyński Walenty Skokowski 55 Huta Kuka żona Marianna z Czerewków, synowie Jan, Ignacy i Franciszek, córki Marianna i Urszula 872 97 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0053.htm
28 1 1841 Annopol Florian Szczawiński 80 Hubelce żona Urszula z Dytkowskich R 77 V 5 0
15 2 1841 Sielec Katarzyna Tarnogórska 47 Sielec z Kozickich, w.ż., mąż Władysław, synowie Feliks, Szczepan i Baltazar, córki Józefa i Urszula 856 227 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0120.htm
8 10 1841 Krzemieniec Antoni Wilczyński 5/12 Krzemieniec s.Urszuli 872 465 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0245.htm
13 3 1841 Szumsk Rozalia Sopińska 50 Hucisko Złamane z Tomczuków, mąż Feliks, synowie Piotr i Jan, córka Urszula 872 569 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0301.htm
27 4 1841 Szumsk Stefan Gabruk 9/12 Iserna s.Karola i Urszuli z Wolskich 872 570 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
26 8 1841 Nowogród Wołyński Jan Raszko 4/52 Susły s.Jana i Urszuli z Grzybowskich 872 104 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0057.htm
9 5 1841 Kowel Jan Rudnicki 90 Rudniki ur., wdowiec, córka Urszula 244 26 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0015.htm
23 5 1841 Aleksandria Wilhelmina Słodzińska 2 Aleksandria c. sł. Karola i Wilhelminy z Szulców 171-1-12 180R 8 R DM
11 9 1841 Aleksandria Wilhelmina Słodzińska 31 Aleksandria w połogu, z Szulców, za paszportem rodem z zaboru pruskiego z miasta Racibory ? (Racibórz) 171-1-12 180V 13 R DM
23 9 1841 Aleksandria Karol Trawgot Słodziński 2/52 Aleksandria s. sł. Karola i Wilhelminy z Szulców 171-1-12 180V 15 R DM
16 2 1842 Ostróg Marcin Kulesza 85 Mosty wdowiec po Elżbiecie z Szulików, syn Wojciech, córki Tekla, Teresa i Rozalia 881 35 R 25
11 7 1842 Nowogród Wołyński Rafał Szulkiewicz 2 Zwiahel syn 1-dw. Pawła i Agaty z Borowskich 873 103 129 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0056.htm
25 2 1842 Stepań Mateusz Stupnicki 54 Rudnia Mydzka wdowiec po Urszuli z Iwanowych 881 175 V 6
11 1 1842 Tuczyn Michał Bagiński 60 Sobówka Żona Urszula, synowie Adam i Mikołaj, córka Józefa 881 202 R 1
23 11 1842 Tuczyn Daniel Łukomski 65 Siedliszcze Małe żona Gertruda, dzieci z 1-go małżeństwa: syn Jan, córki Apolonia, Urszula, Franciszka, Klara i Łucja, z 2-go córka Agnieszka 881 204 R 18
19 4 1842 Torczyn Adam Strzałkowski 70 Sadów żona Urszula z Garczyńskich, synowie Jan i Marcin, córki Johanna, Katarzyna, Marianna i druga Marianna 629 26 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0015.htm
22 3 1842 Szumsk Józef Wereszczyński 64 Iserna żona Dorota z Wesołowskich, syn Jan, córki Marianna, Józefa, Łucja i Urszula 873 604 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0313.htm
24 10 1842 Ołyka Wincenty Antoni Biernacki 46 Ołyka żona Orszula Wierzbicka, córka Dominika 466 28 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0015.htm
22 3 1842 Ptycza Jan Bączkowski 90 Budy Pełczańskie odnodworzec wdowiec, dzieci: Franciszek, Jędrzej, Feliks, Urszula, Marianna 828 109V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0112.htm
5 11 1842 Niewirków Mikołaj Bagiński 5 Buda s. Michała i Órszuli z Kuczyńskich 881 292 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0298.htm
12 11 1842 Niewirków Jan Bagiński 3 Buda s. Michała i Urszuli z Kuczyńskich 881 292 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0299.htm
25 7 1842 Berezdów Franciszek Styczyński 3 Zubowszczyzna s. ur. Józefa i Urszuli z Raczkowskich 873 286 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0149.htm
9 4 1842 Nowogród Wołyński Adam Hołub 1/365 Huta Dziekońka syn Wincentego i Urszuli z Szatkowskich 873 95 81 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0052.htm
22 4 1842 Nowogród Wołyński Teresa Żółtowska 5 Huta Dziekońka córka Józefa i Urszuli z Lewandowskich 873 96 87 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0052.htm
1 12 1842 Nowogród Wołyński Ludwik Roszek 4 Susły syn Jana i Urszuli z Grzybowskich 873 108 156 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0058.htm
27 3 1842 Jampol Stefan Piątkiewicz 12 Tychoml s. ur. Jana i Urszuli z Bileckich, ze szkarlatyny 873 559 11 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0290.htm
27 1 1842 Wyszogródek Jan Leopold Hulecki 1/12 Płyska s. Jana i Justyny z Szuldesów 873 701 3 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0366.htm
13 5 1842 Korzec Jan Bielawski 3 Balarka Lubtowska s. Jana i Katarzyny z Szulimskich 873 189 49 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0099.htm
13 11 1842 Korzec Stanisław Malicki 3/12 Słobódka Ochmanówka syn Jana i Anny z Szuleckich 873 202 90 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0106.htm
12 11 1842 Białozórka Julia Szuldes 20 Mołodków z połogu, żona ur. Jana, syn Marcin 873 773 20 DM 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0403.htm
5 8 1843 Kuniów Józef Szulski 8 Kuniów s. Katarzyny 882 71 V 21
21 1 1843 Ostróg Jan Bielecki 7 Storonicze s. Atanazego i Marcjanny z Szulskich 882 25 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0026.htm
2 11 1843 Annopol Antoni Kownacki 61 Annopol żona Urszula z Poznańskich, synowie Julian, Faustyn i Ignacy, córki Alojza i Leonora. 882 117 V 38
17 10 1843 Równe Franciszek Dyszlewski 2 Równe s. Jana i Urszuli z Czarneckich 882 132 V 22
18 10 1843 Równe Domicella Dyszlewska 5 Równe c. Jana i Urszuli z Czarneckich 882 132 V 23
31 3 1843 Klewań Łukasz Paszkowski 60 Hruszwica żona Urszula z Besarabskich, synowie Jan, Józef i Konrad, córka Joanna 882 141 V 3
7 9 1843 Tuczyn Anna Bagińska 0.5 Kudranka c. Józefa i Urszuli z Łukomskich 882 162 V 14
29 7 1843 Berezne Pawlina Kondracka 0.5 Balarka Chotyńska c. Wojciecha i Orszuli z Reczkowskich 882 219 V 16
30 4 1843 Nieświcz Ignacy Wileżyński 59 Nieświcz wielmożny, żona Józefa z Buderackich, synowie Seweryn, Henryk i Antoni, córki Orszula, Aniela, Wincenta i Władysława 438 15 15 0
17 1 1843 Turzysk Krzysztof Szulc 42 Mokrzec żona Tekla Zacharkiewicz, syn Ludwik, córki Ludwika, Marianna, Albina, Aleksandra i ... 719 11 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0008.htm
24 7 1843 Lachowce Marianna Guralska 62 Lachowce z Tuniewiczów, wdowa po Józefie, synowie Dominik, Mateusz, Józef i Jan, córki Agata, Katarzyna, Marianna, Urszula, Aniela i Anna 882 98 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0100.htm
12 11 1843 Luboml Szymon Szulhacz 1 Jagodzin r. Wawrzyniec, Urszula Szynkaruk 858 561 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0296.htm
27 1 1843 Nowogród Wołyński Jan Hołub (Hołubowski) 1/365 Huta Dziekońka syn Wincentego i Urszuli z Szutkowskich 874 138 12 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0072.htm
28 3 1843 Nowogród Wołyński Magdalena Raszka 9 Susły córka Jana i Urszuli z Grzybowskich Grzybulskich 874 145 41 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0075.htm
2 7 1843 Nowogród Wołyński Jan Szulkiewicz 1 h Zwiahel syn Pawła i Agaty z domu Borowska 874 152 69 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0079.htm
7 12 1844 Kisielin Marcin Wasilewski 60 Kisielin poz. ż. Mariannę z Papurzyńskich, 2s. Felixa i Aleksandra, 3c. Józefę, Urszulę i Amelię; poch: 10.12. 859 184 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0096.htm
6 1 1844 Kuniów Justyna Żuchowska 60 Zakoty z jakubowskich, mąż Paweł, syn Paweł, córka Urszula 883 80 R 2
8 5 1844 Ostróg Barbara Zabrocka 48 Mizocz wdowa po Teodorze, córki Urszula i Katarzyna 883 27 V 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0031.htm
5 1 1844 Lachowce Ludwik Kotwicki 3 Kornica s. Michała i Urszuli z Zygmuntów 883 103 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0106.htm
23 2 1844 Korzec Zuzanna Klempel 63 Mocharów w. ż., wdowa po Antonim Klemplu, syn Feliks, córki Teresa, Tekla i Urszula 875 219 27 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0112.htm
9 2 1844 Turzysk Karol Koszewicz 5/12 Mokrzec s. NN i Urszuli 720 19 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0012.htm
6 11 1844 Szumsk Tomasz Błaszczuk 12 Załuże s. Stefana i Urszuli z Mogusińskich 875 715 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0378.htm
22 5 1844 Krzywin Jędrzej Gargasiewicz 80 Krzywin żona Urszula z Kopczyńskich, żadnego potomstwa nie zostawił 883 41 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0045.htm
12 8 1844 Ostróg Tekla Kędzierska 58 Ostróg z Babińskich, mąż Wincenty, synowie Ignacy, Kajetan i Józefat, córki Antonina, Dorota, Klementyna i Urszula 883 29 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0032.htm
20 3 1844 Jampol Lucyna Łukaszczuk 3/12 Worobiówka c. prac. Błażeja i Orszuli z Pańczuków 875 637 17 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0335.htm
12 9 1844 Jampol Aleksandra Greniuk 2 Worobiówka c. prac. Leona i Orszuli z Olejników 875 644 36 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0338.htm
14 1 1844 Luboml Teresa Iwko 30 Jagodzin ur. Szulhacz 859 616 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0328.htm
10 3 1844 Łanowce Jan Małachowski 91 Bereżanka JWlm Szambelan, wdowiec po Tekli z Polanowskich, pozostawił synów Stanisława i Dominika, córki Mariannę. Urszulę, Franciszkę i Różę 875 952 4 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0507.htm
25 3 1845 Annopol Kazimierz Zabłocki 38 Puzyrki żona Domicella z Bowsunowskich, synowie Stanisław, Fabian i Wincenty, córki Marianna i Urszula 884 80 R 19
23 3 1845 Korzec Aleksander Bielecki 70 Balarka Sapożynka żona Katarzyna z domu Orzechowska, synowie Wojciech, Maciej, Jan, córki Agata, Apolonia, Urszula, Marianna 876 207 32 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0111.htm
5 10 1845 Puliny Wiktoria Borowska 1 Lubarska Huta c. Grzegorza i Urszuli z Felińskich 85 JZ 0
29 3 1845 Szumsk Maciej Krajewski 56 Iserna żona Magdalena z Mostyńskich, syn Jan, córki Urszula, marianna, Elżbieta i Katarzyna 876 668 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0357.htm
19 12 1845 Łuck Katarzyna Rebczyńska 70 Sapohów z Koziewiczów, wdowa, synowie Tadeusz i Wincenty, córki Aniela Myślińska i Urszula Ciechanowiecka 381 46 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0025.htm
25 1 1845 Jampol Wiktoria Greniuk 1 Worobiówka c. prac. Leona i Orszuli z Drewnowskich 876 594 8 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0320.htm
20 3 1845 Jampol Teresa Dobrzańska 50 Worobiówka 1-dw., z Nawrockich, mąż Jan, synowie: Ignacy, Kazimierz, córki: Marianna, Brygida, Orszula 876 597 18 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0322.htm
19 12 1845 Jampol Antonina Czumak 2 Worobiówka c. prac. Kondrat i Orszula z Sucharzów/Sucharków 876 604 41 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0325.htm
17 1 1845 Luboml Michał Szulhacz 70 Jagodzin 860 419 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0224.htm
4 2 1845 Luboml Stefan Szulhacz 0,5 Jagodzin r. Wawrzyniec, Urszula Szynkaruk 860 421 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0225.htm
7 6 1845 Luboml Kalikst Pendel 4 Kupracze r. Grzegorz, Ewa Szulhacz 860 430 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0229.htm
25 12 1845 Łanowce Ludwik Okraszewski 46 Siniowce ur., wdowiec po Zofii z Szuldesów, synowie Stanisław i Ludwik 876 861 19 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0459.htm
3 2 1845 Ostróg Marianna Jaworska 80 Mosty Urodzona zd Szulińska, wdowa po Janie, s. Józef, Stanisław, Ignacy, c. Aniela, Elżbieta 884 43V 9 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0045.htm
29 4 1845 Ostróg Jakub Szawroński 7 Dermań utonął, r. Pracowity Grzegorz, Urszula zd Borowska 884 48R 38 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0049.htm
5 2 1845 Białozórka Marianna Litwicka 3/4 Białozórka rodz. Grzegorz i Urszula Zdaniewicz, z koru 876 836 2 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0446.htm
3 2 1846 Starokonstantynów Regina Szulicka 60 Starokonstantynów wolno żyjąca panna, nie wiadomo jakich miała rodziców 178-3-114 42V 16 Ż DM
20 5 1846 Turzysk Franciszka Szulhaczuk 35 Tuliczów z Jakóbczuków, mąz Tomasz, c.Marcelina 861 538 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0233.htm
14 3 1846 Szumsk Katarzyna Baszota 55 Litowiszcze z Urbanowskich, jednodworka, mąż Michał, syn Mikołaj, córka Urszula 877 880 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0455.htm
24 3 1846 Szumsk Jan Jasiński 6/52 Kąty s. Pawla i Urszuli z Krajewskich 877 881 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0455.htm
19 1 1846 Korzec Katarzyna Bielecka 64 Balarka Sapożynka wdowa po Aleksandrze, z domu Orzechowska, syn Wojciech,Maciej, Jan, córka Agata, Urszula, Marianna 877 185 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0099.htm
11 5 1846 Łuck Franciszka Sroler 6 Boholuby c. Józefa i Franciszki z Szulców 382 46 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0025.htm
31 5 1846 Łuck Kacper Szulc 28 Łuck żołnierz Ochockiego Legierskiego Pułku 382 47 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0026.htm
7 9 1846 Łuck Stanisław Saczewski 85 Łuck żona Urszula z Wesołowskich 382 55 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0031.htm
14 8 1846 Sielec Franciszka Jastrzębska 2,25 Sielec c. prac. Stefana i Urszuli z Tarnogórskich ze wsi Falenicze 578 20 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0012.htm
23 5 1846 Hulewicze Jan Jasiński 2 Kaszówka s. 1-dw. Pawła i Urszuli z Sierpińskich 134 33 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0018.htm
13 4 1846 Kisielin Marianna Wasilewska 52 Kisielin z Papużyńskich; "w" po Marcinie; poz. 2s. Feliksa i Alexandra, 3c. Józefę, Urszulę i Anielę; poch: 15.04. 861 194 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0104.htm
26 5 1846 Kuniów Jan Szulski 90 Kuniów wdowiec, synowie: Piotr, Józef, Andrzej, Zygmunt, córki: Marianna, Józefa, Katarzyna , Marcjanna 885 95 21 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0096.htm
26 7 1846 Białogródka Franciszka Hryniewiecka 2 Ledzianka c. 1-dw. Jana s. Łukasza i Urszuli Gęsickiej c. Andrzeja 178-03-115 154V 58 Ż DM
15 11 1846 Starokonstantynów Katarzyna Romanowska 75 Starokonstantynów 1-dw., z Szulickich, wdowa po Stanisławie, potomstwa nie pozostawiła 178-3-114 53V 115 Ż DM
29 12 1846 Starokonstantynów Mieczyslaw Białobrzeski 27 Starokonstantynów s. ur. Antoniego i Urszuli z Grębeckich 178-3-114 55V 130 Ż DM
23 11 1847 Korzec Antoni Kuklinowski 2 Didowicze s. prac. Piotra i Orszuli z Bieleckich 245-1-13 120 R 144 R 0
17 1 1847 Jampol Tomasz Kwiatkowski 44 Lepieszówka pr., żona Małgorzata z Dolińskich, synowie Franciszek i Wincenty, c. Marcjanna, Helena i Urszula 245-1-13 323 R 1 R 0
23 2 1847 Jampol Jakub Gryniuk 5 Worobiówka s. pr. Leona i Orszuli z Olejników 245-1-13 324 R 7 R 0
18 5 1847 Jampol Jan Dobrzański 60 Worobiówka wdowiec po Teresie z Nawrockich, synowie Antoni, Ignacy, Kazimierz, córki Marianna, Brygida, Urszula i Zuzanna 245-1-13 526 R 20 R 0
30 8 1847 Turzysk Marcelina Szulhaczuk 18 Tuliczów c. Tomasza i Franciszku z Jakubczuków, panna 722 18 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0012.htm
5 4 1847 Ołyka Julianna Szulc 28 Ołyka stanu wolnego 471 30 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0018.htm
13 3 1847 Korzec Karolina Kuriata 4 Klonowe córka Pawła i Urszuli z Lechów 38 PW R
5 2 1847 Białogródka Stefan Kobylański 74 Ledzianka 1-dw., s. Adama, żona Urszula z Popławskich, syn Maciej, córki Marianna, Anna i Marcjanna 178-3-116 121R 10 Ż DM
4 8 1847 Białogródka Tekla Hryniewiecka 6/12 Białogródka c. 1-dw. Łukasza i Urszuli z Gąsieckich 178-3-116 126V 57 Ż DM
7 4 1848 Katerburg Kamila Bolichowska 2 Rybcza c.Antoniego i Urszuli z Żurawskich 199 21 9 481
18 9 1848 Korytnica Franciszka Szulakiewicz 6 Wólka c. Stefana i Marianny 221 19 33 0
17 2 1848 Swojczów Tekla Sydoruk 64 Kohylno z Szulatów, chł., mąż Hryć, dzieci nie zostawiła 610 26 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20610/pages/PL_1_436_610_0015.htm
3 1 1848 Łuck Adam Szulecki 1 Łuck s. Antoniego i Franciszki 384 39 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0022.htm
8 8 1848 Nowogród Marianna Szulkiewicz 1,5 Nowogród c. Pawła i Agaty Borowskiej 119 JZ
1 11 1848 Młynów Józefa Szulatycka 50 Młynów mąż Józef, dziecko: Jan 834 257V/502 47 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0261.htm
23 8 1848 Nieświcz Tekla Kaliszewska 6 Korszów c. 1-dw. Jana i Urszuli 443 24 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0015.htm
18 9 1848 Zasław św. Jana Adolf Haczyński 13 Zasław od gorączki - tyfus, s. W. Jana i Urszuli z Gorajskich 178-3-117 114R 81 Ż
5 1 1848 Równe Adolf Górski 17 Równe s. ur. Mateusza i Urszuli z Pleszkowskich 171-1-14 160R 1 R DM
13 7 1848 Równe Joanna Górska 11 par. Równe c. ur. Mateusza i Urszuli z Pleszkowskich 171-1-14 164V 30 R DM
21 1 1849 Beresteczko Tomasz Jastrebski 70 Piaski żona Tekla z Szulińskich, syn Franciszek, córki Antonina i Józefa 11 29-30 4
7 2 1849 Sielec Władysław Tarnogórski 60 Czerczyce w. ż., wdowiec po Katarzynie z d. Kozickiej, synowie Stefan, Feliks i Baltazar, córka Urszula 581 30 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0019.htm
28 3 1849 Lachowce Prakseda Mizgiert 65 Lachowce szl., wdowa po Stefanie, synowie Celestyn i Franciszek, córka Wiktoria, Urszula, Julianna i Marianna 171-1-15 178V 15 R DM
27 1 1849 Starokonstantynów Michał Szulakowski 52 Połowinniki od choroby wewnętrznej, 1-dw., żona Katarzyna z Wesołowskich, syn Stefan, córka Katarzyna 178-3-118 41R 16 Ż 77 DW
10 4 1849 Starokonstantynów Marceli Woroniecki 1 Ohyjowce od suchot, s. 1-dw. Dymitra i Franciszki z d. Szulakowskiej 178-3-118 47R 64 Ż 89 DW
18 9 1849 Starokonstantynów Ewelina Szulakowska 10/12 Starokonstantynów od choroby wewnętrznej, c. szl. Michała i Anastazji z Wygowskich 178-3-118 58V 153 Ż 112 DW
24 10 1850 Beresteczko Gabriel Chiżewski 61 Beresteczko wdowiec po Annie, córki Paulina, Urszula i Magdalena 12 33 26
27 5 1850 Turzysk Apolonia Koszewicz 83 Mokrzec wdowa po Jacentym, s Józef i Tomasz, c. Rozalia, Urszula 723 23 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0014.htm
27 4 1850 Łuck Aniela Kaliszewska 2 Żydyczyn c. Jana i Urszuli z Kulbackich 835 46 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0025.htm
17 1 1850 Luboml Franciszek Pendel 7 Kupracze r. Grzegorz, Ewa Szulgan 863 622 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0329.htm
10 6 1851 Katerburg Jan Didyk 74 Borszczówka wdowiec po Urszuli z Gudzów, synowie Jan, Łukasz i Szymon 202 279 8
2 10 1851 Ołyka Ignacy Harasymowicz 88 Ołyka żona Urszula z Gołaszewskich, syn Jan, córka Marianna - wdowa po Górskim 475 44 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0024.htm
5 12 1851 Ostrówki Łukasz Gajk Szymanek 7/52 Wołoczków Przewóz s. chł. Szymona i Franciszki z Szulaków 561 45 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0024.htm
12 5 1851 Łuck Józef Toński 1/4 Kopaczówka s. 1-dw. Mikołaja i Urszuli 387 91 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0048.htm
21 7 1851 Łuck Tekla Golsztejn 58 Łuck obywatelka, wdowa, córka zamężna Franciszka Szulecka 387 97 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0051.htm
8 4 1851 Sielec Ksawery Łogrynowicz 40 Męczyce chłop, wdowiec po Mariannie z Szulaków, syn Bazyli, córki Aleksandra, druga Aleksandra i Tacjanna 583 22 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0013.htm
25 10 1851 Sielec Grzegorz Leszkiewicz 80 Sielec chłop, wdowiec po Katarzynie z Ternowskich, córki Apolonia, Petronela, Teofila, Marianna i Urszula 583 29 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0016.htm
15 12 1851 Kamień Koszyrski Antonina Romanowicz 70 Jałowatec z d. Ostroska, chł., wdowa, syn Franciszek, córki Anna, Orszula i Helena 184 43 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0023.htm
13 8 1852 Beresteczko Mikołaj Charczuk 23 Haliczany kawaler, s. Grzegorza i Orszuli 14 38 15
8 1 1852 Katerburg Apolonia Żurawska 50 Rybcza wdowa po Mikołaju, córki Urszula, Marianna i Antonina 202 230 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0121.htm
16 5 1852 Katerburg Karol Bolichowski 11/12 Rybcza s. Antoniego i Urszuli z Żurawskich 202 237 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0124.htm
9 4 1853 Szumsk Wawrzyniec Błaszczuk 2 Załuże s. Franca i Orszuli z Listowskich 878 252-253 23
24 6 1853 Szumsk Rozalia Rawska 83 Chodaki z Iwańczyków, wdowa po Janie, synowie Franc i Jan, córki Marianna, Apolonia i Urszula 878 260 41
26 12 1853 Białozórka Teofila Hulecka 10/12 Mołotków c. Jana i Justyny z Szuldesów 878 507 26
19 9 1853 Korytnica Józefa Wojciechowska 15 Poromów panna, c. Leona i Urszuli z Skulimowskich 225 23 36 0
16 11 1853 Torczyn Marianna Garczyńska 120 Litwa z Tuńskich, 1-dw., wdowa, syn Piotr, córki Orszula i Anna 639 46 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20639/pages/PL_1_436_639_0025.htm
19 3 1853 Poryck Franciszek Jaszczuk 38 Kłopoczyn chłop, żona Marianna, synowie Franciszek, Ludwik, Tomasz, córka Urszula 894 52V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20894/pages/PL_1_436_894_0054.htm
29 10 1853 Włodzimierz Helena Sawicka 70 wdowa po Wojciechu, syn Grzegorz, córki Aleksandra, Urszula i Maria 789 90 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0047.htm
25 1 1853 Luboml Katarzyna Szynkaruk 56 Jagodzin z Grabowskich, chł., mąż Szymon, córki Urszula i Teresa 865 171 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0090.htm
3 2 1853 Luboml Łukasz Szulgacz 60 Jagodzin 865 172 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0090.htm
12 7 1853 Luboml Marcin Petruk 1 Rymacze r. Antoni, Katarzyna Szulgacz 865 203 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0106.htm
5 10 1853 Białogródka Adam Rewera 49 Polachowka e. cholery, żona Teresa z Zahorskich, syn Adam, córki Józefa i Urszula 178-03-121 525V 98 Ż DM
20 11 1854 Dederkały Antoni Kretowicz 83 Bykowce ur., żona Agnieszka z Brodzijewskich, synowie Karol, Józef i Jan, córki Urszula, Paulina, Katarzyna, Antonina i Zuzanna 55 208-209 27 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0109.htm
30 5 1854 Korytnica Stefan Szulakiewicz 70 Wólka żona Marianna z Kozaczuków, synowie Tomasz i Karol 226 26 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0015.htm
20 8 1854 Korytnica Leon Wojciechowski 36 Poromów żona Urszula z Skolimowskich, syn Dionizy ?, córki Katarzyna i ... 226 27 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0016.htm
14 11 1854 Korytnica Walenty Kuczyński 60 Stężarzyce żona Józefa z Marszałkowskich, synowie Stanisław i Jakub, córki Marianna, Teresa i Urszula 226 29 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0019.htm
13 3 1854 Kowel Florian Myśliński 72 Myślina wielmożny, od 2 lat wdowiec po Urszuli z Rudnickich, synowie Jan i Henryk 256 30 9 866 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0018.htm
15 4 1854 Kowel Henryk Myśliński 20 Myślina s. wielmożnych Floriana i Urszuli z Rudnickich 256 34 18 866 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0020.htm
15 2 1854 Krzemieniec Maciej Wtorzecki 83 Krzemieniec wlm., por. b. wojsk polskich, wdowiec po Urszuli z Obryckich, synowie Alojzy i Kazimierz, córka Aniela 0.1-26 45R 10 T
11 2 1854 Katerburg Marianna Bulichowska 5/12 Rybcza c. Antoniego i Urszuli z Murawskich 202 162 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0085.htm
23 5 1855 Kamień Koszyrski Adam Czyżewski 30 Buzaki Wlm., s. Józefa i Orszuli z Wielogórskich, żona Jadwiga z Bobrowskich 188 14 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20188/pages/PL_1_436_188_0009.htm
8 8 1855 Turzysk Justyna Szulak 70 Turzysk wdowa 727 16 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0010.htm
17 10 1855 Sielec Stefan Jastrzębski 45 Męczyce żona Urszula z Tarnogórskich, synowie Jan, Piotr, Dominik, Wincenty i Franciszek 587 46 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0025.htm
15 11 1855 Kowel Dominik Myśliński 25 Myślina wlm., żona Helena z Łobaczewskich, syn Adam, córka Urszula 257 199 339 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0105.htm
8 2 1855 Horochów Ewa Buczyńska 50 Horochów wlm., wdowa, syn Michał, córki Maria i Urszula 93 53 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0031.htm
21 2 1855 Gródek Jagieloński Maria Magdalena Balbirer 2/52 Artyszczów 48 c.Piotra i Katarzyny Szuller 362L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0002.htm
1 3 1855 Gródek Jagieloński Katarzyna Barbara Balbirer 26 Artyszczów 48 z d. Szuller, mąż Piotr 362L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0002.htm
13 8 1855 Luboml Agnieszka Szulgacz 7 Jagodzin r. Wawrzyniec, Urszula Szynkaruk 867 340 125 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0174.htm
27 10 1856 Katerburg Wojciech Bolichowski 1 Rybcza s. Antoniego i Orszuli 202 141 19
9 3 1856 Turzysk Józefa Szulecka 7 Dolsk c. Antoniego i Franciszki z Golnsztajnów 728 11 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20728/pages/PL_1_436_728_0007.htm
22 3 1856 Ołyka Emilia Rowińska 2 Kadyszcze Józefa i Urszuli z Baszotów 480 59 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0032.htm
10 3 1856 Białogródka Barbara Szulatycka 33 Podlisce ur., mąż Piotr, synowie Eliasz, Szymon i Ignacy 178-03-124 606V 20 Ż DM
28 6 1856 Białogródka Szymon Szulatycki 8 Nowa Wieś s. ur. Piotra i Barbary z Krubczyńskich ? [Krupczyńskich] 178-03-124 611R 46 Ż DM
1 11 1857 Korytnica Katarzyna Szulakiewicz 45 Bystraki mąż Andrzej 229 23 29 0
28 12 1857 Korytnica Marcin Buchowiecki 2/12 Uściług s. Urszuli 229 24 37 0
29 9 1857 Torczyn Julia Tuńska 4 Okorsk c. Salezego i Urszuli 643 48 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20643/pages/PL_1_436_643_0026.htm
30 8 1857 Ołyka Waleria Gruszecka 45 Ołyka Marcina i Urszuli z Leonowiczów, stanu wolnego 481 70 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0037.htm
28 1 1857 Krzemieniec Stanisław Grządkowski 77 Szpikołosy 1-dw., żona Aleksandra, z 1-go małż z Wiktorią Micowską synowie Feliks, Leon i Grzegorz, córka Urszula 0.1-29 56V 9 T
6 4 1857 Luboml Barbara Szulgacz 99 Jagodzin ur. Osowik 869 187 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0097.htm
14 12 1857 Białogródka Andrzej Gąsiński [Gąsicki] 56 Ledzianka 1-dw., wdowiec, pozostawil córki Domicelę, Urszulę, Barbarę i Józefę 178-03-73 197V 46 Ż DM
27 6 1858 Wiszenki Salomea Tuńska 3 Bejnarówka s. 1-dw. Salezego i Urszuli z Garczyńskich 780 56 14 839 321 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0030.htm
3 2 1858 Krzemieniec Franciszka Brudzewska 70 Ludwiszcze z d. Szulc, szl., wdowa po Janie, z 1-go małż. z Feliksem Brudzewskim syn Seweryn, z 2-go z Janem syn Michał, córka Marianna 0.1-30 47R 11 T
5 2 1858 Krzemieniec Katarzyna Łazarska 65 Ludwiszcze z d. Szulc, szl., wdowa po Franciszku, z 1-go małż. z Wojciechem Popławskim synowie Mikołaj i Jan, z 2-go z Franciszkiem Sebastian i Tomasz 0.1-30 47V 14 T
16 2 1858 Krzemieniec Cezary Pikulski 6 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z Świderskich 0.1-30 48V 19 T
21 2 1858 Krzemieniec Robert Pikulski 10 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z Świderskich 0.1-30 48V 21 T
1 3 1858 Krzemieniec Kwiryn Pikulski 3 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z Świderskich 0.1-30 49V 26 T
25 12 1858 Krzemieniec Klementyna Gulecka 3 Krzemieniec c. em. kpt. Jana i Justyny z d. Szuldes 0.1-30 58V 80 T
4 5 1858 Luboml Paweł Kohutiuk 0,5 Jankowce r. Tomasz, Urszula Iwko 888 82V 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0085.htm
17 1 1858 Białogródka Jakub Zieliński 70 Ledzianka 1-dw., żona Agnieszka z Remszów, synowie Wojciech, Kazimierz, Szczepan i Jan, córki Franciszka, Anna i Urszula 178-03-74 258V 8 Ż DM
25 10 1859 Łanowce Marianna Białosiewicz 70 Grzybowa szl., wdowa, synowie Jan i Józef, córki Katarzyna, Salomea, Maria, Franciszka i Urszula 245-1-16 326R 16 R
29 6 1860 Maciejów Maria Szulc 22 Stachór szlachcianka, panna, c. wdowy Tekli z Sacharczewskich 423 18 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20423/pages/PL_1_436_423_0011.htm
1 10 1860 Włodzimierzec Wojciech Maławski 87 Huta Rafałowska 1-dw., żona Marianna z Bułhajewskich, synowie Piotr, Jan, Franciszek, Józef, Aleksander i Feliks, córki Urszula, Florentyna, Rozalia, Karolina i Julianna 841 726-727 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0401.htm
23 9 1860 Luboml Stanisław Kohutiuk 1 Jankowce r. Tymoteusz, Urszula Iwko 304 141 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0073.htm
10 12 1861 Wiszenki Marianna Tońska 3 Bejnarówka c. Mikołaja i Urszuli z d. Wręga 782 38 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0021.htm
12 4 1861 Krzemieniec Józef Kwiatkowski 43 Krzemieniec kol. sekretarz, żona Urszula z d. Łobaczewska, synowie Tyburcy i Walenty, córka Marianna 0.1-34 61V-62R 42 T
23 10 1861 Krzemieniec Marianna Kwiatkowska 9 Krzemieniec c. wlm. Józefa i Urszuli z Łobaczewskich 0.1-34 69V 83 T
16 11 1861 Krzemieniec Ludwika Szulc 8 Ludwiszcze c. 1-dw. Mikołaja i Rozalii z Jasińskich 0.1-34 71R 91 T
18 11 1861 Krzemieniec Antoni Szulc 3 Ludwiszcze s. 1-dw. Mikołaja i Rozalii z Jasińskich 0.1-34 71R 93 T
19 11 1862 Krzemieniec Mikołaj Gilewicz 48 Krzemieniec gub. sekretarz, żona Urszula, synowie Mikołaj i Michał 0.1-35 62V 92 T
31 5 1862 Luboml Paweł Szynkaruk 3 Jagodzin r. Andrzej, Agnieszka Szulagacz 306 140 62 891 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0073.htm
4 9 1862 Luboml Anna Szulgacz 5 Jagodzin r. Wawrzyniec, Urszula Szynkaruk 306 150 91 891 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0078.htm
12 1 1863 Włodzimierz Jakub Piszula 45 Włodzimierz pruski poddany 798 60 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0032.htm
26 10 1863 Ołyka Aleksandra Rowińska 6/12 Kadyszcze Józefa i Urszuli z Baszutów 486 55 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0030.htm
30 10 1863 Ołyka Julia Rowińska 6/12 Kadyszcze Józefa i Urszuli z Baszotów 486 56 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0030.htm
28 7 1863 Kowel Hilary Strzałkowski 53 Lubitów szl., żona Magdalena z Trębickich, córki Urszula i Filipina 264 53 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0030.htm
1 1 1863 Swojczów Jadwiga Wiszniewska 60 Budy Ossowskie chł., b. żona Teodora, syn Jan, córka Urszula 624 36 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0020.htm
5 11 1863 Krzemieniec Tomasz Gulecki 86 Krzemieniec wdowiec po Marii z d. Duwal, z 1-go małż. z Urszulą Łopatyńską syn Franciszek, córki Apolonia i Teresa 0.1-36 62V-63R 85 T
20 6 1863 Luboml Michał Szynkaruk 13 Jagodzin r. Andrzej, Agnieszka Szulhacz 307 136 45 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0071.htm
13 8 1863 Szumsk Marianna Wereszczyńska 59 Szumsk zd. Trzeciak, mąż Stanisław Wereszczyński, dzieci: Witalis, Celestyn, Marianna, Urszula, Joanna 245-1-21 223R 42 R RK
6 1 1864 Luboml Aniela Szulchanicka 77 Luboml wdowa 308 97 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0051.htm
11 11 1864 Luboml Szymon Szulchacz 3 Jagodzin s. Wawrzyńca i Urszuli z Szynkaruków 308 112 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0058.htm
6 4 1864 Krzemieniec Mikołaj Gilewicz 5 Krzemieniec s. W. Mikołaja i Urszuli z Chiżewskich 1-38 59V-60R 36 T 228
5 9 1865 Stary Oleksiniec Jakub Dubieńczuk 1,5 Łopuszno s. chł. Stefana i Urszuli z Deciów 1-37 99V 15 T 107
31 1 1865 Katerburg Helena Bolichowska 1,5 Rybcza koklusz, c. Antoniego i Urszuli Żurawskiej 1-37 118V 2 T 126 DM
8 12 1865 Kuniów Katarzyna Żukowska 54 Gurszczyzna 1-dw., mąż Wawrzyniec, syn Piotr, córki Urszula i Marianna 178-3-78 78R 23 Ż DM
26 7 1865 Żytomierz Maria Szulakowska 2 Żytomierz z żołądka, córka pocztyliona Bazylego i Justyny z Felińskich 178-3-61 149V 169 Ż DG
3 11 1865 Żytomierz Petronela Szulakowska 7 Żytomierz z cholery, córka żołnierza Eliasza i Marianny z Sawlewiczów 178-3-61 158R 288 Ż DG
3 11 1865 Żytomierz Regina Szulakowska 8 Żytomierz z cholery, córka Józefa i Franciszki z Korosteckich 178-3-61 159V 314 Ż DG
18 12 1865 Rzyszczów Jan Oskirko 73 Kuźmińce zost. żonę Joannę z Jaksińskich, córki: Józefę, Urszulę i Annę 312-1-89 202 38 m.K KM
16 2 1866 Luboml Jan Szulhacz 20 Jagodzin 310 116 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0060.htm
26 2 1866 Żytomierz Jan Turkiewicz 72 Żytomierz z gorączki, zostawił żonę Mariannę z Szulakowskich i córkę Pawlinę 178-3-63 120V 93 Ż DG 188
1 8 1866 Żytomierz Franciszka NN 1 Żytomierz z konwulsji, nieślubna córka Teresy Szulakowskiej 178-3-63 135R 254 Ż DG 216
7 9 1866 Rzyszczów Bogumił Szulakowski 79 Czelaniki cholera, zostawil córkę wychowaną w prawosławiu i synów katolików Jana l. 28 i Józefa l. 23 312-1-90 228 28 m.K KM
22 1 1867 Turzysk Tekla Szulc 63 Mokrzec wdowa, s. Ludwik,, c. Albina, Aleksandra, Antonina 736 13 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0009.htm
1 11 1867 Tuczyn Weronika Bagińska 1 Leonówka c. miesz. Kazimierza i Urszuli z Broniewickich 681 46 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0025.htm
8 11 1867 Tuczyn Edward Łoś 8 Leonówka s. miesz. Adama i Orszuli z Burzyńskich 681 47 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0025.htm
29 5 1867 Krzemieniec Paweł Tomaszewski 53 Krzemieniec mieszcz., żona Urszula, z 1-go małż. z Michaliną Malczewską synowie Karol, Jan i Stanisław, córka Izabela 1-50 41R 23 T
21 1 1867 Kuniów Józef Szulikowski 55 Radohoszcz s. Jana, kawaler 178-3-78 132V 3 Ż DM
4 3 1867 Krzemieniec Józef Szulc 12 Ludwiszcze od suchot, s. Mikołaja i Rozalii 426-1-41 40R 18 T 502
17 5 1867 Ostróg Mikołaj Chorąży 70 Choteń wdowiec po Katarzynie zd Żytnikowska, s. Jan, Antoni, c. Wiktoria, Orszula 654-1-56 110R 8 R 112 MZ
20 7 1868 Łuck Wiktor Kowalski 1 Łuck s. NN i Urszuli 398 58 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0032.htm
4 1 1868 Kowel Wincenty Biniewski 44 Wólka Lubitowska szl., żona Urszula z d. Strzałkowska, syn Felicjan, córka Aleksandra 269 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0017.htm
13 3 1868 Torczyn Ewelina Klekowska 2 Chorochoryń c. Mikołaja i Urszuli z Osińskich 654 46 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0028.htm
16 2 1868 Kuniów Wawrzyniec Żukowski 64 Gurszczyzna wdowiec, syn Piotr, córki Urszula i Marianna 178-3-78 171R 6 Ż DM
19 2 1868 Lachowce Jan Zalewski 3/12 Bisówka Wielka s. 1-dw., Michała i Urszuli 178-3-146 241V 8 Ż DM
10 4 1868 Białogródka Agnieszka Zielińska 70 Ledzianka wdowa, synowie Wojciech, Kazimierz, Szczepa i Jan, córki Katarzyna, Anna i Urszula 178-03-81 398R 30 Ż DM
16 9 1869 Ołyka Stefan Karczewski 65 Nosowicze żona Helena z Szulikowskich, syn Antoni i córki Agnieszka, Teofila i Wiktoria 490 73 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0038.htm
29 6 1869 Kowel Aleksandra Biniewska 10 Wólka Lubitowska c. szl. Wincentego i Urszuli z Strzałkowskich 270 42 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20270/pages/PL_1_436_270_0023.htm
12 4 1869 Luboml Jan Kuhutiuk 3 Jankowce r. Tomasz, Urszula Iwko 312 100 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0055.htm
21 6 1869 Białogródka Adolf Zalewski 1,5 Bisówka s. 1-dw. Michała i Urszuli Zielińskiej 178-03-81 482V 57 Ż DM
18 5 1869 Ostróg Anna Frankowska 20 Choteń r. Grzegorz, Urszula zd Chorąży 654-1-56 103 L 3 R 105 MZ
4 10 1869 Ostróg Honorata Pawłowska 18 Mizoczyk r. Jan, Urszula zd Limberg 654-1-56 102 P 6 R 104 MZ
9 1 1870 Turzysk Anna Szulaczuk 45 Tuliczów 738 22 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20738/pages/PL_1_436_738_0014.htm
26 6 1870 Dederkały Marianna Horodecka 50 Zahorce jednodworka, mąż Paweł, córki Urszula, Feliksa, Marianna i Antonina 56 28 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0015.htm
24 1 1870 Ołyka Aleksandra Karczewska 45 Nosowicze z Szulikowskich, wdowa po Stefanie, zostawiła córki Anielę, Teofilę, Wiktorię 491 53 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0028.htm
17 2 1870 Luboml Katarzyna Prończuk 67 Kąty chł., wdowa, synowie Jan i Jacek, córka Urszula 313 113 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0059.htm
28 2 1870 Luboml Franciszka Krawiec 65 Jagodzin z Szulgaczów, wdowa, syn Andrzej 313 116 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0060.htm
13 2 1870 Tuczyn Józef Bagiński 60 Kudranka miesz., żona Urszula z Łukomskich, córka Antonina 684 47 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0026.htm
4 8 1870 Kuniów Franciszek Zabłocki 2 Gurszczyzna z krupu, s. Jana i Urszuli Żukowskiej 178-3-78 237R 36 Ż DM
29 9 1870 Łanowce Anastazja Leśniewicz 0,5 Domaninka c. szl. Kajetana i Urszuli Barszczewskiej 1-46 18R 21 T 1033 DM
17 1 1870 Ostróg Piotr Goral 2 Buszcza r. Gasper, Urszula zd Wereszczyńska 654-1-56 99 P 3 R MZ
11 1 1871 Luboml Jan Petryk 8 Rymacze r. Roman, Urszula Prończuk 314 126 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0065.htm
12 2 1871 Luboml Marianna Stasiuk 5/12 Binduga r. Tymoteusz, Urszula Czuń 314 132 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0068.htm
16 9 1872 Ołyka Antoni Cybulski 3 Moszczanica syn Urszuli Cybulskiej 493 68 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0035.htm
30 11 1872 Ołyka Jakub Cybulski 60 Moszczanica żona Marianna z Kołodyńskich, syn Felicjan i córki Joanna zamężna za Chorążym, Urszula za Sasiukiem, Tekla za Czechem i Agnieszka 493 71 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0036.htm
23 1 1872 Luboml Michał Mordacz 3 Jahodyn s. chł. Marcina i Franciszki z Szulgaczów 315 90 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0048.htm
28 5 1872 Tuczyn Antoni Bagiński 17 Leonówka s. mieszczan Kazimierza i Urszuli z Bronowickich 686 51 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0029.htm
11 8 1872 Jampol Leon Kaszula 23 Jampol szer., s. chł. Pawła i Teodozji z Ganczaruków 1-58 28R 30 T 734
3 1 1872 Krzemieniec Mikołaj Sochacki 42 Folwarki Wielkie chł., żona Rozalia, synowie Ludwik, Franciszek i Wojciech, córka Urszula 1-62 37V 1 T 903
3 11 1872 Katerburg Paweł Horodecki 70 Futor Borszczowiecki wdowiec po Marcelinie, córki Urszula, Agnieszka, Marianna i Antonina 203 279 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0150.htm
2 11 1873 Ołyka Zofia Grupa 6/12 Długoszyje c. Grzegorza i Urszuli z Kosteckich 494 57 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0031.htm
20 9 1873 Brody Michał Jasiński 4/52 s. Antoniego i Urszuli Wolaniuk L 15
8 8 1873 Tuczyn Józef Bagiński 3 Leonówka Duża s. miesz. Kazimierza i Urszuli z Bronowickich 687 52 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20687/pages/PL_1_436_687_0027.htm
5 3 1873 Kuniów Marianna Szulska 74 Martyń wdowa, pozostawiła po sobie syna Stefana 178-3-84 328R 20 Ż DM
4 1 1874 Katerburg Mikołaj Szulc 60 Wilja żona Rozalia z Jasińskich, córka Franciszka 203 192 1
1 7 1874 Krzemieniec Wilhelmina Szulc 1/12 Krzemieniec c. kapelmistrza 11 dywizji piechoty Jakuba i Anny z d. Bem 1-68 39R 60 T
6 7 1874 Szumsk Antonina Leszczyński 5 Waśkowce ospa, s. chł. Tomasza i Urszuli Budzińskiej 1-227 60V 49 T DM 566
16 9 1874 Szumsk Maria Kucharska 1 Kąty ospa, c. chł. Jana i Urszuli Sitarskiej 1-227 64V 75 T DM 570
10 10 1874 Szumsk Katarzyna Jastrzębska 65 Hucisko Stare wdowa po Janie, syn Jan i córka Urszula 1-227 67R 88 T DM 572
29 3 1874 Luboml Franciszka Mordacz 23 Jagodzin ur. Szulhacz 317 90 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0049.htm
28 7 1874 Luboml Paweł Mordacz 1 Jagodzin r. Marcin, Franciszka Szulhacz 317 98 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0053.htm
19 3 1875 Radziwiłłów Rozalia Lachowska 60 Łosiatyn z Szulatyckich, 1-dw., wdowa po Józefie, syn Jan, córka Aniela 1-69 77V 12 T
10 6 1875 Torczyn Elżbieta Szulińska 40 Koszów mąż Antoni, synowie Stanisław i Mikołaj, córki Katarzyna, Zofia i Franciszka 661 58 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0031.htm
9 1 1875 Radziwiłłów Domicella Siedlecka 66 Łosiatyn z d. Szulatycka, szlachcianka, ziemianka, właścicielka części wsi Łosiatyn, wdowa po Józefie, córka Teresa 1-69 76R 4 T
9 1 1875 Szumbar Rozalia Szulc 53 Cecyniówka syn Cyriak, córki Maria, Rozalia i Franciszka 626 64 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0034.htm
28 12 1875 Tuczyn Justyna Dąbrowska 60 Urszulin z Rudnickich, mąż Jan, synowie Stanisław, Piotr, Marcin, Kałłanty, Paweł, córka Urszula 689 55 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0029.htm
12 12 1875 Luboml Petronela Petryk 3 Rymacze r. Roman, Urszula Kornijczuk 318 102 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20318/pages/PL_1_436_318_0053.htm
3 4 1876 Ołyka Marianna Cybulska 90 Ujeźdźce z Kołodyńskich, wdowa po Jakubie, zostawiła syna Felicjana i córki Joannę, Urszulę, Tekle i Agnieszkę 497 75 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0039.htm
26 7 1876 Krzemieniec Michał Grotowski 7/12 Krzemieniec s. ob. miasteczka Łanowiec Mikołaja i Urszuli z Michalskich 426-1-70 39R 47 T
15 9 1876 Szumsk Antonina Sińkowska 2 Majdan Dubieński c. chł. Michała i Urszuli Krasickiej 1-228 55V 45 T DM 638
30 10 1877 Szumsk Ludwika Oborska 35 Załuże z tyfusu, mąż Jan, syn Piotr i Paweł, córki Marianna i Urszula 1-229 59V 49 T DM 706
2 4 1877 Kuniów Józef Szuliak 2 Antonówka s. Józefa i Józefy z Szuliaków 178-03-78 489V 21 Ż DM
22 2 1877 Luboml Franciszek Szewczuk 8/12 Rymacze r. Piotr, Urszula Sobczuk 320 103 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0054.htm
6 8 1878 Horochów Paweł Majewski 72 Brany wdowiec, syn Jan, córki Urszula i Katarzyna 114 83 31 0
2 8 1878 Luboml Tomasz Petryk 2,5 Rymacze s. chł. Romana i Urszuli z Kornijczuków 321 129 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0066.htm
17 12 1878 Kowel Magdalena Strzałkowska 85 Lubitów szl., wdowa, córki Urszula i Filipina 279 89 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0046.htm
10 4 1878 Szumsk Józef Zwoliński 6 Obycz s. 1-dw., Izydora i Urszuli Jasińskiej 1-230 61V 19 T DM 776
1 12 1878 Kuniów Jan Zabłocki 50 Gurszczyzna żona Urszula z Żukowskich, syn Mikołaj, córki Petronela, Joanna i Zuzanna 178-3-78 536R 42 Ż DM
2 5 1879 Krzemieniec Mirosława Sekula 7 Krzemieniec c. austr. podd. Marcina i Anny z d. Pieszula 1-73 37V 32 T
5 5 1879 Krzemieniec Józef Sekula 9 Krzemieniec c. austr. podd. Marcina i Anny z d. Pieszula 1-73 37V 33 T
1 12 1879 Luboml Stanisław Błaszczuk 3 Kąty r. Michał, Urszula Iwko 322 160 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0081.htm
8 4 1880 Rzyszczów Magdalena Babicka 38 Juszki z domu Ejsmont, zostawiła wdowca Ludwika, syna Józefa i córki Urszulę i Apolonię 312-1-114 21 10 m.K KM
7 12 1881 Turzysk Władysław Worcel 11 Turzysk s. Augusta i Aleksandry z Szulców 749 35 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0019.htm
7 5 1881 Torczyn Marianna Szulińska 2 Pasieka Sadowska c. Antoniego i Marianny z Ołyńskich 667 60 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0029.htm
8 2 1882 Radziwiłłów Wawrzyniec Maliszewski-Gontar 1,5 Baranie s. Piotra i Urszuli z Jasiuków 1-76 46 V 3 T 0
1 7 1882 Szumsk Jan Oborski 60 Hucisko Pikulskie chłop, żona Marcjanna z Suchodolskich, synowie Józef, Piotr i Paweł, córki Marianna i Urszula 1-232 371R 44 T
18 3 1882 Kuniów Kirył (Cyryl) Daszkiewicz 2 Zakoty s. Karola i Urszuli Wereszczyńskiej 178-3-78 703R 12 Ż DM
21 12 1883 Ołyka Józef Rowiński 67 Kadyszcze zostawił żonę Urszulę z Baszotów, synów Franciszka, Floriana, Cezara, Mikołaja, córki Józefę, Magdalenę i Stanisławę 504 90 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0046.htm
22 1 1883 Kuniów Józef Olszewski 26 Zakoty żołnierz, s. Antoniego i Urszuli Żukowskiej 178-3-78 754V 8 Ż DM
1 2 1883 Kuniów Antoni Olszewski 68 Zakoty wdowiec po Urszuli z Żukowskich, synowie Wincenty, Feliks, Karol, Marcin i Franciszek, córka Teresa 178-3-78 755V 13 Ż DM
16 8 1883 Kuniów Eufrozyna Daszkiewicz 10 Zakoty c. Karola i Urszuli z Wereszczyńskich 178-3-78 760V 43 Ż DM
11 2 1884 Luboml Karolina Kontowska 18 Jagodzin ur. Szulhacz 327 104 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0055.htm
3 3 1884 Luboml Wawrzyniec Szulhacz 70 Jagodzin 327 106 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0056.htm
25 6 1884 Luboml Cyryla Kontowska 7/12 Jagodzin r. Walenty, Karolina Szulhacz 327 115 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0060.htm
25 10 1886 Ołyka Mateusz Szulakowski 7 Ujeźdźce Karola i Petroneli z Kirkiewiczów 507 96 42 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0050.htm
1 8 1886 Luboml Urszula Szulhacz 80 Jagodzin ur. Szynkaruk 329 134 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0069.htm
14 4 1886 Kuniów Józefa Aliagierska (Elgiert) 35 Perersołe z Szczurowskich ? (z. Łukomskich, c. Urszuli Szczurowskiej - DM.), mąż Karol, synowie Feliks, Wincenty i Stanisław, córki Marianna i Wiktoria 178-3-86 78V 20 Ż DM
9 3 1887 Grzymałów Michalina Szulgienia 8/12 Grzymałów córka Michała i Marii zd.Klemora 1614 74 8 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
18 9 1887 Grzymałów Maria Szul 9 Ostapie c.Edwarda i Franciszki zd.Olszewska 1614L 84 28 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
10 12 1887 Grzymałów Mikołaj Szul 8 dni Ostapie s.Edwarda i Franciszki zd.Olszewska 1614L 84 34 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0043.htm
14 10 1887 Grzymałów Jan Szul 11/365 Ostapie s.Edwarda i Franciszki zd.Olszewska 1614L 85 37 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0044.htm
25 4 1887 Luboml Franciszek Błaszczuk 9/12 Kąty r. Michał, Urszula Iwko 330 149 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0078.htm
2 4 1888 Szumbar Paulina Wójcicka 6 Cecyniówka c.Karola i Franciszki z Szulców 627 102 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0061.htm
26 5 1888 Ołyka Helena Szulakowska 9 Kadyszcze Dominika i Wiktorii z Sawickich 508 89 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0046.htm
23 6 1888 Ołyka Kazimierz Zalewski 16/12 Pokaszczów Ferdynanda i Karoliny z Szulakowskich 508 91 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0047.htm
4 8 1888 Ołyka Antoni Szulakowski 24 Kadyszcze mąż Celestyny z Wołoszkiewiczów, syn Władysław, córka Józefa 508 94 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0049.htm
7 10 1888 Ołyka Feliks Ludwik Dudziński 49 Ołyka doktor rodem z gub. lubelskiej, zostawił żonę Marię Filipiną z Szulakowskich i córki Stefanię Marię, Marię, Zofię 508 98 57 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0051.htm
17 2 1888 Krzemieniec Aniela Wojciszewska 0,5 Nowosiółki c. Aleksandra i Urszuli 01-81A 42V 15 T
13 2 1888 Luboml Piotr Kuć 4 Jagodzin r. Stanisław, Marianna Szulhacz 331 135 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0069.htm
24 8 1889 Ołyka Hipolit Zaremba 6/356 Pokaszczów Michała i Emilii z Szulakowskich 509 93 57 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0052.htm
8 10 1889 Szumsk Klara Semczuk 70 Załuże c. Stefana i Urszuli , panna 01-232 77R 76 T 944 DM
20 1 1889 Szumsk Agnieszka Sikorska 1/365 Kąty c. Pawła i Urszuli Gabruk 01-232 66V 10 T 934 DM
21 2 1890 Krzemieniec Michał Michalski 90 Krzemieniec miesz., żona Maria z Torkowskich, dzieci Olimpia Prochnicka i Urszula Zińkowicz 0.1-81W 33R-V 7 T
19 2 1890 Ołyka Paulina Szulakowska 26 Kadyszcze z Naumowiczów, mąż Anastazy, synowie Lucjan, Jan i córka Józefa 510 47 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0046.htm
11 4 1890 Jałowicze Antoni Pawłowski 55 Krupa pruski podd., parafianin łucki, żona Franciszka Szulc, synowie Józef i Antoni 163 44 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0026.htm
8 7 1890 Kuniów Katarzyna Szulc 50 Antonówka z Dubuchów, mąż Jan, synowie Jan, Aleksander, córki Marianna, Anna, Katarzyna i Bożena 178-3-86 353V 35 Ż DM
27 10 1890 Kuniów Jan Szulc 51 Antonówka wdowiec, , synowie Jan, Aleksander, córki Marianna, Anna, Katarzyna i Bożena 178-3-86 354V 47 Ż DM
28 11 1891 Brody Józef Kuc 80 żona Urszula z d. Drozdowska L 10
20 2 1891 Krzemieniec Rozalia Wojciszewska 1 Nowosiółki c. chł. Leona i Urszuli z Sochackich 0.1-81G 35V 9 T
23 5 1891 Kuniów Filomena Szuliak 0,5 Meżelisk c. Józefa i Józefy 178-3-86 396R 21 Ż DM
30 3 1892 Luboml Antoni Skwarun 5 Ziemlica r. Józef, Urszula Kuniczuk 335 103 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0055.htm
17 8 1892 Luboml Anna Pietryk 11 Rymacze r. Roman, Urszula Proncuk 335 117 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0062.htm
11 10 1892 Luboml Stanisław Skwarun 2 Ziemlica r. Józef, Urszula Kuniczuk 335 138 138 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0072.htm
30 9 1892 Kuniów Ludwik Gotfryd 0,5 Lachowa s. Karola i Urszuli Olichowskiej 178-3-86 455R 53 Ż DM
27 12 1893 Luboml Marianna Skwarun 11 Ziemlica r. Józef, Urszula Kuniczuk 336 157 115 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0081.htm
10 3 1894 Torczyn Katarzyna Bernacka 56 Koszów z Siateckich, chł., mąż Paweł, synowie Kajetan i Władyslaw, córki Rozalia, Kamila, Aniela i Urszula 680 44 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0029.htm
11 8 1894 Szumsk Jan Sikorski 12/52 Kąty s. chł. Pawła i Orszuli z Gabruków 01-233 344V 89 T
2 10 1894 Kuniów Marianna Olszewska 40 Zakoty z Sopińskich, mąż Karol, syn Mikołaj i Jan, córki Urszula, Anastazja i Joanna 178-3-86 535R 51 Ż DM
8 9 1895 Ołyka Józef Szulikowski 6 Ołyka Karol i Petronela Kirkiewicz 1018 511 60 MO
17 9 1895 Ołyka Konstantyn Szulikowski 2 Ołyka Karol i Petronela Kirkiewicz 1018 512 61 MO
17 1 1896 Luboml Anna Skwarun 2 Ziemlica r. Józef, Urszula Kuniczuk 910 78R 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0065.htm
13 2 1896 Kuniów Józef Budny 6/12 Antonówka s. Wacława i Marii z Szulców 178-3-86 640R 14 Ż DM
2 7 1896 Kuniów Zuzanna Zabłocka 18 Gurszczyzna c. Jana i Urszuli z Żukowskich 178-3-86 642R 32 Ż DM
14 12 1897 Kuniów Jan Szulc 34 Antonówka chł., s. Jana i Katarzyny 178-3-86 694V 61 Ż DM
14 10 1898 Turzysk Katarzyna Szulkowska 55 Wierzbiczno z d. Jankowska, wdowa, s. Szymon, Walenty 939 40 33 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0033.htm
28 2 1898 Szumsk Katarzyna Sikorska 3 Kąty c. chł. Pawła i Urszuli z Gabruków 01-234 84R 22 T
1 10 1898 Kuniów Maria Buben 3/12 Antonówka c. Wacława i Marii z Szulców 178-3-86 752V 63 Ż DM
16 12 1900 Niewirków Kazimierz Olejniczak 80 Zastawie chłop kaliskiej guberni słupeckiego powiatu gminy Pyzdry, żona Józefa z Wilczyńskich, synowie Marcin i Franciszek, córki Urszula i Apolonia 951 79 56 0
7 12 1900 Łanowce Paulina Lewandowska 86 Wandżułów z Szulców, ziemianka wsi Wandżułów, szlachcianka, syn Kazimierz, córka Salomea zamężna 78 R 48
16 12 1900 Kowel Józef Szulc 36 5 wiorst od st. Kowel, na nasypie chłop, żona Elżbieta z d. Czerna, syn Jaroslaw 947 80 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0056.htm
26 3 1901 Szumsk Tomasz Leszczyński 80 Waśkowce chłop, żona Urszula z Rudzińskich, synowie Adam i Józef 0.1-236 422V 39 T
16 7 1901 Luboml Agnieszka Szynkaruk 78 Jagodzin ur. Szulhacz 950 148 55 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0077.htm
27 2 1902 Krzemieniec Aleksander Zienkowicz 78 Krzemieniec emerytowany kapitan sztabowy, żona Urszula Leokadia z Michalskich 35 V 19 0
13 11 1902 Szumsk Ignacy Gabruk 90 Iserna chłop, wdowiec, synowie Franciszek i Józef, córki Franciszka i Urszula 0.1-236 329R 98 T
5 11 1904 Ołyka Karolina Wernechowska 65 Palcze z Boguszów, mąż Tomasz, s. Józef, c. Urszula, Barbara, Marianna, Bogumiła 984 80 73 MO 0
28 9 1905 Ołyka Paulina Szulakowska 30 Zaścianki z Ładygow, mąż Adam, s. Aleksander, Bolesław, Wacław, Jan i córka Zofia 985 80 73 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0075.htm
5 1 1905 Niewirków Honorata Łoś 85 Józefówka z Chorążewskich, wdowa, syn Kacper, córki Apolonia, Urszula, Franciszka i Dioniza 983 79V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0070.htm
8 5 1905 Niewirków Franciszka Halicka 70 Adamówka z Kuriatów, mieszcz., mąż Ksawery, syn Jan, córki Urszula, Stanislawa i Marianna 983 84R 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0074.htm
23 5 1905 Niewirków Michał Łukomski 36 Siedliszcze mieszczanin, żona Urszula z Halickich, synowie Józef i Roman, córka Marianna 983 84V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0075.htm
22 7 1905 Niewirków Roman Łukomski 0,5 Siedliszcze s. Michała i Urszuli z Halickich 983 86V 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0077.htm
5 9 1905 Niewirków Rozalia Dąbrowska 18 Zastawie c. Piotra i Rozalii Szulewskich, mężatka 983 89V 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0080.htm
6 12 1905 Ołyka Tomasz Werpechowski 70 Palcze wdowiec, s. Józef, c. Urszula, Barbara, Marianna, Bogusława 985 83 92 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0078.htm
27 10 1905 Luboml Katarzyna Szulhacz 2 Jagodzin r. Mikołaj, Józefa Pradun 1009 301 120 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0162.htm
8 8 1906 Radziwiłłów Wojciech Maliszewski 80 Baranie żona tekla z Stramskich, synowie Kasper, Stanisław, Józef i Antoni, córki Urszula, Teresa i Anna 1-94 86 R 16 T 0
17 7 1906 Ołyka Antonina Łonusewicz 3/12 Nowosiółki Jana i Pauliny z Szulakowskich 1019 322 48 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0173.htm
29 8 1906 Ołyka Karolina Adamowska 70 Humienniki z Szulakowskich, wdowa, zostawiła córki Julię, Mariannę i Emilię 1019 329 67 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0177.htm
17 4 1906 Luboml Zofia Skwarun 6 Ziemlica r. Józef, Urszula Kuniczuk 1009 471 39 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0250.htm
16 7 1907 Tbilisi Stefan Szulc 3/12 Tbilisi s. chłopa Antoniego 74 Tb
15 2 1907 Ołyka Agnieszka Szulakowska 79 Horodyszcze z Dembowieckich, wdowa, zostawiła synów Józefa, Ludwika i c. Cyrylę 1019 463 9 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0248.htm
27 12 1907 Luboml Dominika Stasiuk 36 Binduga r. Tomasz, Urszula Czułkowska 1009 675 89 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0357.htm
13 8 1908 Jałowicze Wacław Szulakowski 7 Nadczyce Adama i Pauliny Ładygo 999 16 MO
25 8 1908 Jałowicze Józefa Szulakowska 12 Nadczyce Adama i Pauliny Ładygo 999 17 MO
20 3 1909 Tajkury Franciszka Chładyk 70 Kolonia Krajewska z Szulaków, austriacka poddana, syn Józef, córka Helena 18 R 0
10 8 1910 Tbilisi Michał Szulc 2,25 Tbilisi s. mieszczanina Antoniego 107 86 Tb
24 10 1910 Tbilisi Antoni Berchman 52 Tbilisi chłop samarskiej gub., żona Eufrozyna z d. Szulgina 110 100 Tb
20 4 1911 Tbilisi Zofia Janowska 8 Tbilisi c. Andrzeja i Urszuli 120 28 Tb
21 9 1912 Jałowicze Bolesław Szulewski 1,5 Pjanie s. chł. Michała i Józefy z Bartoszewskich 1046 51 20
27 12 1913 Torczyn Władysław Szuliński 17 Pasieka Sadowska s. chł. Mikołaja i Józefy z Kowalewskich 1051 56 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0032.htm
26 10 1913 Tbilisi Hieronim Szulc 23 Tbilisi s. Teodora, szeregowy 16 Mingrelskiego Pułku Grenadierów 178 92 Tb
20 3 1913 Ołyka Karol Szulakowski 70 Palcze syn Marcina, wdowiec. Zostawił Antoniego, Aleksandra i Marię 1063 146 25 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0154.htm
7 6 1913 Ołyka Józefa Bronik 1 Horodyszcze Jana i Cyryli z Szulakowskich 1063 147 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0155.htm
21 9 1914 Radziwiłłów Piotr Maliszewski 75 Baranie chłop, żona Urszula, syn Walenty, córki Agnieszka, Rozalia, Aleksandra i Aniela 1-105 123 R 22 T 0
18 5 1914 Tbilisi Wincenty Szulc 57 Tbilisi s. Stanislawa, szlachcic wileńskiej gub., zostawił żonę Urszulę i córkę Katarzynę l.15 187 30 Tb
9 3 1914 Luboml Michalina Jaszczuk 22 Binduga ur. Szulakiewicz 1060 826 20 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0434.htm
15 3 1914 Luboml Józefa Szulhacz 60 Jagodzin ur. Pradun 1060 827 24 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0434.htm
15 5 1914 Luboml Zofia Szulakiewicz 1 Binduga r. Aleksander, Michalina Jaszczuk 1060 836 49 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0439.htm
12 3 1915 Tbilisi Maria Szulc 20 Tbilisi c. Edwarda, szlachcianka 208 32
3 11 1915 Tbilisi Marian Russijan 40 Lazaret 31 s. Wiktora, wojskowy śledczy Turkmeńskiego Korpusu Armii, żona Helena z d. Altszul 229 137
5 3 1917 Tbilisi Jan Zaborski 36 Tbilisi s. Stanislawa, chłop kowieńskiej gub., żona Urszula z d. Jurgajtis 301 98 Tb
26 2 1917 Kołki Anna Szulikowska 4 Taraż córka Pauliny Szpringel 1078 38 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0022.htm
29 3 1918 Tbilisi Antoni Grzegorz Potrzebski 60 Tbilisi s. Jana, mieszczanin m. Bobrujska, żona Joanna Amalia z d. Szulc c. Augusta, synowie Paweł l. 22, Jan l. 20 i Kazimierz l. 16 367 24 Tb
13 10 1918 Tbilisi Franciszek Szulski 25 Tbilisi s. Macieja, żołnierz komandy Szpitala Wojskowego 379 84 Tb
1 12 1918 Włodzimierz Sylwester Bronicki 47 kol.Antoniówka s.Mikołaja, rolnik, poz. wdową Urszuli z Pucków mąż, zos. s.Stanisława Mikołaja Adolfa i Anastazego c.Katarzynę Weronikę Maryannę i Karolinę 1077 108-109 153 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0055.htm
9 6 1924 Torczyn Maria Rypczyńska 21 z d. Szulińska, mąż Augustyn 24

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
20 8 1712 Czartorysk Hiacynt Dębowski Stanisław Marianna W. Konstanty Młodecki, panna Urszula Dębska 297-1-185 20V Ł
2 7 1713 Czartorysk Jan Felicjan data konwersji z judaizmu, Antoni Kosiński, W. Urszula Tarłówna 297-1-185 21R Ł
20 3 1715 Czartorysk Joachim Czułkiewicz Rafałówka Jan Zuzanna Jan Markiewicz, Małgorzata Elżbieta Bussowa, Jan Busse, panna Anna Dąbrowska, Jakub Szulc, Anna Fabi 297-1-185 22V Ł
24 2 1721 Torczyn Konstancja Trzeciakowska Jakub Helena Tymoteusz Szumiło, Helena Szulchaczowna 9a b/nr Ł EH
10 0 1725 Firlejów Franciszka Brzezińska Firlejów Jakub Agnieszka Andrzej Wolański, Urszula Szymonowa wdowa 318L 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20318/pages/PL_1_301_318_0010.htm
20 10 1726 Torczyn Katarzyna Żmucka Sadów Franciszek Magdalena Mateusz Szulc, Wiktoria Taniszewska 22 b/nr Ł EH
15 1 1727 Torczyn Katarzyna Żmudzka Koszów Franciszek Katarzyna Mateusz Szulc, Wiktoria Taniszewska, Paweł Kardaszewicz- paroch rgc, Petronela Biernadzk 22a b/nr Ł EH
5 9 1732 Torczyn Wawrzyniec Koszelewski Walenty Rozalia Józef Dąbrowski, Zofia Szulhaczowa 30 b/nr Ł EH
15 11 1739 Szumsk Zofia Szulcewicz Jerzy Barbara Jan Żaliński, Helena Szulewicówna 297-1-180 4V Ł RK 9
17 5 1741 Szumsk Mikołaj Rachmanów Wojciech Jadwiga Maciej Sopiński, Urszula Jacycha 297-1-180 9V Ł RK 20
28 10 1751 Szumsk Anna Salomea Krasuska Krasowska Bryków Jan Zofia Szymon Wyszpolski, Marianna Bzicka, Szymon Bzicki, Domicela Rucienska, Józef Szuliborski, Anna Zarucka 297-1-180 45R Ł RK 99
12 1753 Szumsk Barbara Łasczeska Łaszczewska Bryków Wojciech Marianna Józef Szulborski, Marianna Rychlewska, Marian Wolski, Ewa Ropłaska 297-1-180 55R Ł RK 133
1 5 1757 Szumsk Zofia Szulan Szukan Huta Wawrzyniec Anastazja Józef ?siewicz, Magdalena Bernacka 297-1-180 71V Ł RK 186
19 10 1757 Szumsk Tadeusz Szulasz Szulan Huta Szumska Mikołaj Agnieszka Wojciech Jędrzejewicz, Magdalena Sliwinska 297-1-180 73V Ł RK 190
18 9 1763 Szumsk Marianna Stangryciuk Stangryt Kruholec Michał Anastazja Kazimierz Olszewski, Katarzyna Brzyska, Andrzej Lewczuk, Urszula Życinska 297-1-180 117R Ł 4466 RK 0
30 6 1769 Szczurowice Elżbieta Sitarczuk Szczurowice Stefan Katarzyna Jakub Sikorski,Marianna Dembowska,Jakub Wysocki,,Urszula Dmytrycha 1310L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0004.htm
16 7 1769 Szumsk Magdalena Błaszkowska Suraż Józef Katarzyna Michał Wierkowski, Urszula Wolska, Cyprian Bogucki, Helena Wierkowska, Kazimierz Orłowski, Petronela Brzezowska, Stanisław Bernacki, Marianna Bogucka 297-1-180 147V Ł RK 4531
28 7 1770 Szumsk Anna Szniarkowska Sznurkowska Józef Rozalia akt po polsku, Wojciech Tarnawski, Urszula Wolska, Jakub Zarnawski, Marianna Skibinska zd. Kochańska 297-1-180 152V Ł RK 4541
3 11 1771 Szumsk Michał Sznarski Snarski Szumsk Andrzej Magdalena Anastazja Skibicka, Piotr Niedzielski, Apolonia Jabczarska, Jan Herman, Urszula Czępkowska panna, Jabczarski, Teresa Wilczyńska 297-1-180 156V Ł RK 4549
13 11 1771 Szumsk Marcin Łazowski Łazewski Hucisko Franciszkowe Stefan Helena Józef Skibicki, Urszula Czemsianska, Jan Herman, Apolonia Japczarska, Antoni Hornicki, Krystyna Zabłocka 297-1-180 156V Ł RK 4549
6 12 1771 Szumsk Barbara Waskowska Waśkowska Nowostaw Jan Ewa Jan Leśniowska, Urszula Pałenczycha 297-1-180 157V Ł RK 4551
29 5 1772 Szumsk Feliks Andrzej Jan Nepomucen Erazm Wincent Wylezyński Wyleżyński Bryków Kajetan Konstancja Karwicka Michał Białokur, Urszula Tworkiewiczowa 297-1-180 160R Ł RK 4558
7 2 1773 Szumsk Agata Salomea Skibicka Szumsk Antoni Józef Skibicki, Jadwiga Inglinkowa, Ignacy Szulc, Katarzyna Dobrzanska, Tadeusz Kornacholski, Helena Wiorkoska 297-1-180 163R Ł RK 4565
24 11 1774 Szumsk Katarzyna Justyna Józefa Szulcz Szulc Schulz Zaleśce Antoni Marianna dop. chrztu 01.03.1775, Jerzy Juryewicz, Marianna Krasinska, Kasper Kubowski, Antonina Juryewiczowa, Kazimierz Juryewicz, Justyna Juryewiczowa, Wawrzyniec Korzeniowski, Justyna Wronowska 297-1-181 11V Ł 12 RK
8 1777 Szczurowice Dominik Markowski Styrkowiec Tadeusz Teresa Franciszek Czykosz, Urszula Kiszowa 1310L 34 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0020.htm
19 1 1777 Szumsk Marianna Agnieszka Rogowska Bryków Antoni Barbara Michał Białokur, Urszula Tworkiewiczowa, Tomasz Skotnicki, Helena Szelągowska 297-1-181 19R Ł 019a RK
9 4 1777 Szumsk Dionizy Wojciech Hrynowiecki Bryków Feliks Apolonia Franciszek Bętkowski, Urszula Tworkiewiczowa 297-1-181 20R Ł 020a RK
27 12 1780 Szumsk Adam Jan Ruzycki Różycki Kordyszów Stanisław Justyna Łukasz Gerajski, Anastazja Skibicka, Ignacy Szulc, Eufrozyna Skibicka 297-1-181 44R Ł 044a RK
17 1 1781 Szczurowice Jan Paulicz Styrkowiec Wojciech Apolonia Jan Krzyhoski, Urszula Mrozianka 1310L 35 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0021.htm
16 7 1781 Torczyn Alexy Aleksander Cicierski Torczyn Bazyli Marianna Jan Szulakowski, Anastazja Mikitycha, Franciszek Stębowski, Pryśka Malicka 12 b/nr Ł EH
20 6 1781 Szumsk Regina Joanna Kobyłecka Bryków Franciszek Agnieszka Michał Białokur, Urszula Tworkiewiczowa, Jan Antosiewicz, Helena Szelongoska 297-1-181 48V Ł 49 RK
29 1 1782 Torczyn Franciszek Salezy Szczyrski Torczyn Franciszek Helena Jan Szulakowski, ...Jurewiczowa, Stefan Więckowski, Zofia Dąbrowska panna 13a b/n Ł EH
22 1 1782 Szumsk Agnieszka Marianna Rynowicka Hrynowiecka Bryków Feliks Pelagia Michał Białokur, Urszula Tworkiewiczowa, Józef Danicz, Elżbieta Skotnicka, Tomasz Skotnicki, Marianna Dachnsukowa 297-1-181 52V Ł 53 RK
2 3 1783 Szczurowice Aleksander Paytl Szczurowice Filip Katarzyna Karol Busler Marianna Szuleijnowa 1310L 25 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0014.htm
12 1 1785 Torczyn Jan z Matty Modest Szulakowski Torczyn Jan Zofia chrz.: 13.01; Mathia Człowieczko, Aleksandra Ulanicka, Józef Pniewski, Anna Człowieczkow 21a 2 Ł EH
19 3 1798 Lubar Franciszka Józefa Wąchalska Chwilińce (Filińce) Jan Marianna łacina, data chrztu, Antoni Lisicki, Rozalia Białkowska, ass. Michał Wysoczański, Teresa Szulakowska 178-49-3 598R Ż Mg
24 3 1798 Lubar Magdalena Grzebienik Lubar Marcin Rozalia łacina, data chrztu, Jakub Dankowski, Anna Pohorecka, ass. Piotr Szulakowski, Marianna Sitarska 178-49-3 598R Ż Mg
28 3 1798 Lubar Wincenty Leon Wasylewski (Wasilewski) Lubar Paweł Anna łacina, data chrztu, Michał Haydrych, Agnieszka Szulakowska, Maciej Kozłowski, Teresa Szulakowska, ass. Tomasz Mioduszewski, Marianna Haydrychowa, Jakub Ostaszewski, Marianna Gutowska 178-49-3 598V Ż Mg
13 6 1798 Lubar Justyna Małgorzata Baranowska Lubar Bazyli Aleksandra łacina, data chrztu, Stefan Mazurkiewicz, Teresa Szulakowska, ass. Nikifor Lewicki, Honorata Lubarowska 178-49-3 604R Ż Mg
16 7 1798 Lubar Ignacy NN Lubar NN NN łacina, data chrztu, Mikołaj Lalewicz, Anna Pohorecka, ass. Piotr Szulakowski, Marianna Kotowska 178-49-3 605R Ż Mg
4 11 1798 Białogródka Teresa Salomea Gębska Białogródka Grzegorz g. D. Tarczewski i g. Teofila Sawicka, as. D. Szylinde i Urszula Tarasz 178-51-95 99V 56 Ż DM
24 3 1799 Lubar Marianna Stańska Lubar Stefan Marianna Stojanowska łacina, Piotr Szulakowski, Elżbieta Rogowska, ass. Jakub Dankowski i Helena Skurska 178-51-174 5R Ż Mg
26 3 1799 Lubar Wincenty Ferrariusz Szulakowski Lubar Piotr Teresa Załęska łacina, chrzest z wody 27.03.1799, dopeł. 19.04.1799, Jan Bzowski, Marcjanna Millerowa, Ludwik Leczewski, Marianna Marcinowska, Michał Marcinowski, Marianna Saskiewicz 178-51-174 5V Ż Mg
1 2 1799 Lubar Antoni Bazyli Jankowski Awratyn Adam Rozalia łacina, chrzest z wody 1.02.1799, dopeł. Chrztu 1.05.1799, ass. Piotr Glinczewski, Anna Malinowska, Antoni Cholewiński, Urszula Wierzbicka 178-51-174 8R-8V Ż Mg
25 5 1799 Białogródka Józef Szulski Szarłajowka Jan Katarzyna Sielska data chrz., g. Józef Górski i g. Katarzyna Sielska 178-51-95 106V-107R 46 Ż DM
29 7 1801 Ostróg Leon Miszkiewicz Ostróg Maciej ? Katarzyna Jan Stefanowski, Urszula Piotrowska 297-1-136 8 Ł SK
26 9 1801 Ostróg Michał Zalewski Ostróg Bazyli Zofia Jan Folrot?, Agnieszka Szulc 297-1-136 11 Ł SK
7 7 1801 Lubar Emilia Małgorzata Ostaszewska Lubar Jakub Julianna łacina, data chrztu, Piotr Szulakowski, Julianna Januszewska 178-51-174 33R Ż Mg
14 2 1802 Ostróg Szafrański Mizocz Jan Katarzyna Piotr Zaborowicz, Urszula Jarońska 297-1-136 16 Ł SK
22 1 1803 Ostróg Karolina Zofia Piwowar Ostróg Michał Agnieszka Szulc Jan Sz..., Zofia Zaleska 297-1-136 28 Ł SK
20 7 1804 Ostróg Marianna Szulc Międzyrzecz Michał Agata Ignacy Ku...wski, Barbara Kromparowa 297-1-136 43 Ł SK
23 10 1804 Ostróg Urszula W...ka Milatyn Michał Ludwika Krzyżanowska Anna Urszula ..., Stanisław Duszyński 297-1-136 46 Ł SK
2 12 1804 Ostróg Franciszek Polkiewicz Białotyn Błażej ...nna Adam Ja..., Urszula Piotrowska 297-1-136 47 Ł SK
10 1804 Lubar Teofila Białogłocka Lubar Antoni Magdalena łacina, data chrztu, Józef Minkiewicz, Apolonia Wysoczańska, Antoni Szulalecki?, Agnieszka Zubrzycka 178-51-174 64V Ż Mg
23 12 1804 Lubar Ewa Joanna Kaczorowska Barbarówka Ambroży Marianna łacina, data chrztu, Piotr Janiszewski, Teresa Szulikowska 178-51-174 66V Ż Mg
25 12 1804 Lubar Adam Zaleski Lubar Marcin Tekla łacina, data chrztu, Jan Szczepański, Teresa Szulikowska, ass. Józef Wiszniowski, Apolonia Wysoczańska 178-51-174 66V Ż Mg
30 12 1804 Lubar Joanna Petronella NN Lubar NN NN łacina, data chrztu, Piotr Szulakowski, Apolonia Jędrzejowska 178-51-174 66V Ż Mg
12 1 1804 Chodorków, dek. Skwira Anna Krynicka Prodobowka Jakub Agata Wolska c. gen., chrzestni: ur.ur.: Andrzej Krynicki, Urszula Woytkowska, as.: ur.ur.: Stefan Kozłowski, Marianna Iskorotyńska 178-51-1995 289 Ż EH
30 3 1805 Ostróg Balbina Amelia Justycka Ostróg Adam Anna Manikowska Michał ...ciński, Agnieszka Szulcowa 297-1-136 50 Ł SK
8 6 1805 Ostróg Karol Daniel Cudor Ostróg Henryk Anna Franciszek Nowicki, Józefa Szulcowa 297-1-136 51 Ł SK
5 2 1805 Lubar Grzegorz Boguszański Lubar Antoni Marianna łacina, data chrztu, Piotr Szulakowski, Agata Zozulińska, z bliźniąt 178-51-174 67V Ż Mg
30 7 1805 Lubar Wincenty Szepeiński Lubar Ado (Adolf) Agnieszka Grabowska łacina, data chrztu, Grzegorz Szulakowski, Helena Mogielnicka, Jakub i Aleksandra Baranowska, Jakub Małecki, Teodora Konarska 178-51-174 72V Ż Mg 165
12 7 1808 Ostróg Bonawentura Wrześniowski Mizocz Mikołaj Zofia Ochromowicz Paweł Krzemiński, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 79 Ł 1120 SK
11 4 1809 Ostróg Wincenty Choina Białotyn Józef Rozalia Benedykt Przewłocki, Urszula Przewłocka 297-1-136 96 Ł 1144 SK
29 7 1809 Ostróg Ignacy Polkiewicz Choten Błażej Anna Grzegorz Przewłocki, Urszula Piotrowska 297-1-136 101 Ł 1151 SK
1 1 1810 Krzemieniec Antonina Lencza Żytomierz Jan Julianna Taniczewska dopeł.chrz. 14.05.1828, Wlm Paweł Pławiński i ur. Urszula Malawska wdowa 01-3 47R 112 T 547 DM
15 4 1810 Ostróg Józef Łabz Derman NN Marianna Łabzowa Wawrzyniec Rojewski, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 118 Ł SK
18 5 1810 Ostróg Zofia Szuliminska Ostróg Tomasz Agata Józef Sienicki, Zofia Nowicka 297-1-136 121 Ł SK
25 9 1810 Ostróg Tekla Repczyńska Białotyn Maksymilian Marianna Józef Choina, Urszula Repczyńska 297-1-136 130 Ł SK
9 2 1811 Ostróg Jan Myszkowski Ostróg Mateusz Tekla Grzegorz Przewłocki, Urszula Piotrowska 297-1-136 140 Ł 853 SK
6 1 1812 Łuck Henryk Aleksander Baczewski Worotniów Jan Anna Jabłońska Dopełnienie: Stefan Godlewski, Urszula Jakutowicz 368 56 60 814 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0029.htm
6 3 1812 Torczyn Krystyna Mychlinska (Myślińska) Woderady Stanisław Apolonia Strałkowska Mikołaj Błędowski, Urszula Strzalkowska, asysta Mathias Strzałkowski, Martianna 2a 13 EH Ł
27 4 1812 Torczyn Katarzyna Błedowska Woderady Mikołaj Apolonia Strzałkowska Adam Strzałkowski, Konstancja Sokołowska, asysta Ludwik Mroczkowski, Urszula Str 3a 21 EH Ł
22 5 1812 Ostróg Feliks Rudziński Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Antoni Dibeiler, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 179 Ł 896 SK
17 12 1813 Torczyn Joanna Strzałkowska Woderady Adam Urszula Garczynska Mathias Strzałkowski, Urszula Korzeniowska, asysta Franciszek Garczynski, Katarz 13a 37 EH Ł
27 6 1813 Ostróg Anna Krasucka Białotyn Stefan Aleksandra Józef Choina, Urszula Rybczyńska 297-1-136 196 Ł 914 SK
16 2 1814 Zimna Woda Józef Kaznowski (a. Karnowski) Zimnawódka 14 Maciej Anastazja Habło Wojciech Kozłowski, Urszula Kadankiewicz 1507L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201507/pages/PL_1_301_1507_0002.htm
19 9 1815 Łuck Krzysztof Mikołaj Baczewski Worotniów Jan Anna Jabłońska Dopełnienie: Stefan Godlewski, Urszula Jakutowicz 368 56 61 814 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0029.htm
28 2 1815 Torczyn Helena Siedlecka Woderady Franciszek Katarzyna Kazimirska Maciej Kazimirski, Urszula Strzałkowska 22a 6 EH Ł
9 3 1815 Torczyn Franciszek Pawłowski Hulaniki Stefan Anastazja Wonsowicz (Wąsowicz) Karol Sawicki, Urszula Ulanicka 22a 7 EH Ł
3 9 1815 Torczyn Antonia Franciszka Bromirska Woderady Alexy Wincenta Wilczynska Felix Sliwinski, Urszula Grocholska, asysta: Alexander Podchorodonski, Antonina 25a 24 EH Ł
14 11 1815 Torczyn Stanisław Kostka Kajetan Kobylanski Torczyn Jan Ewa Szulewska Michał Sokołowski, Marianna Jabłonska, asysta: Stanisław Jabłonski, Krystyna Ryc 26a 32 EH Ł
12 12 1815 Torczyn Łucja Mroczkowska Woderady Jan Salomea Umanska Stefan Strzałkowski, Urszula Strzałkowska, asysta: Ludwik Mroczkowski, Katarzyna 27a 36 EH Ł
5 4 1815 Ostróg Rozalia Urszula Piasecka Białotyn Antoni Katarzyna Jan Przewłocki, Urszula Rebczyńska 297-1-136 229 Ł 949 SK
19 4 1815 Ostróg Leon Szejanowski Mizocz Jakub Helena Wrzesiowska Jan Ellaszewicz, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 231 Ł SK
4 12 1815 Ostróg Barbara Kowalewska Ostróg Nowe Miasto Tomasz Marianna Jan Kołosowenko, Urszula Piotrowska 297-1-136 239 Ł 962 SK
11 9 1816 Torczyn Marianna Ostrowska Torczyn Gabriel Marianna Grodecka? Kajetan Szczudlowski, Agnieszka Michalowska, asysta: Jan Szulakowski, Zofia Szcz 33 42 EH Ł
12 9 1816 Ostróg Marianna Polkiewicz Białotyn Błażej Anna Mrozowska Chrzest 15.09.1816: Grzegorz Przewłocki, Urszula Piotrowska 297-1-136 258 Ł SK
6 11 1817 Torczyn Teresa Tekla Siedleczki (Siedlecki?) Woderady Franciszek Katarzyna Kazimierska chrzest 11.11.1817; Wincenty Wisniowski, Urszula Strzałkowska, asysta: Andrzej K 40a b/nr EH
7 2 1817 Ostróg Stefan Wieleżyński Ostróg Jan Tekla Asystowali: ? Cieszkowski, Urszula Piotrowska 297-1-136 266 Ł 993 SK
26 4 1817 Ostróg Marianna Przewłocka Ostróg Tatarska Ulica Grzegorz Marianna Stanisław Niezabitowski, Urszula Piotrowska 297-1-136 269 Ł 996 SK
3 5 1817 Ostróg Franciszek Kromberg Dorohoszcz Jan Tekla Waśkiewicz Chrzest 06.05.1817: Marcin Piotrowski, Urszula Jakowlewa 297-1-136 269 Ł 996 SK
23 3 1818 Torczyn Antonina Teofila Zenobia Kobylańska Torczyn Jan Ewa de Szuleskie chrzest 3.04.1818; Stanisław Jabłoński, Małgorzata Helnianowa? 43 b/nr EH
6 4 1819 Torczyn Katarzyna Jasieńska Budki Podberezkie Jan Marianna Berlinska chrzest 27.04.1819; Andrzej Iwanowski, Katarzyna Czyżewska, asysta: Jan Szulakow 48a b/nr EH
8 12 1819 Torczyn Franciszek Xawery Mikołaj Radzimiński Torczyn Piotr Katarzyna Bołdowska Ignacy Stecki, Anna Pleszkowska panna, asysta: Józef Sawłowski, Urszula Pleszkow 51 b/nr EH
28 12 1820 Połonne Stefan Jan Rutkowski Medwedówka Kazimierz Eufruzyna Czerkawska Joachim Kruczyński, Urszula Łuniewska, Wojciech Zieliński, Tekla Załuska odpis Ż
20 5 1820 Torczyn Jan Siedlecki Woderady Stefan Anna Jelec Mathia Strzałkowski, Urszula Strzałkowska 53 b/n Ł EH
30 11 1820 Torczyn Andrzej Siatecki Woderady Grzegorz Katarzyna Strzałkowska Mateusz Strzałkowski, Urszula Strzałkowska 54 b/n Ł EH
21 10 1822 Torczyn Bazyli Garczyński Siedmiarki Jan Anna Lublińska Tomasz Łopuszański, Urszula Grocholska 59 b/n Ł EH
27 1 1824 Torczyn Franciszek Siedlecki Woderady Wojciech Magdalena Mroczkowska Mathias Strzałkowski, Katarzyna Strzałkowska, Stefan Strzałkowski, Urszula Rymszowa 64a b/n Ł EH
11 1 1825 Bucyń Marianna Honorata Miller Bucyń Franciszek Marianna Mokrzycka (dopełnienie) Erazm Krypski, Urszula Liwtinowicz, Mari 26 1 1 B 0
18 7 1826 Bucyń Wincenty Andrzej Studziński Uniów, par. Maciejów Józef Katarzyna Wyszyńska (dopełnienie) Paweł Nahrebecki,Urszula Litwinowicz 26 4-5 6 B 0
20 3 1827 Turzysk Józefa Szulaczuk Tuliczów Filip Franciszka 709 2 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0002.htm
8 5 1827 Luboml Stanisław Iwko Jagodzin Jan Maryanna Szulhacz 843 300 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0166.htm
28 8 1827 Luboml Ludwika Szulhan Luboml Szymon Anna Wiszniewska 843 306 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0169.htm
6 3 1827 Krzemieniec Wincenty Burzyński Baszkowce Józef Honorata Brojak s. ochrz. 8.03., urodz. Piotr Szulc i Apolonia Glińska wdowa, sław. Stefan Obołończyk i 01-3 7V 49 T 508 DM
10 1 1827 Szumsk Jan Sopiński Bryków Paweł Honorata Bazyli Malinowski, Eufrazja Prokupczyk, Szymon Domalewski, Urszula Redlicka 245-1-1 373V 6 R RK
20 3 1827 Bazalia Agnieszka Szulc Koszelówka Adam Marianna Bujalska dopeł.chrz.26.01.1827 (zapisana data ur. 20.03.1827 - poźniejsza niż chrzest?) Erazm Szulc i Zofia Łukarzewska 178-3-93 227V 13 Ż DM
28 12 1827 Bazalia Teresa Sławecka Kotiurzyńce Andrzej Barbara Nowosielska Kazimierz Rakowski i Urszula Mosiewicz 178-3-93 241V 129 Ż DM
6 4 1827 Teofilpol Michał Matyaszuk Stroki Mikołaj Ewa Kazimierz Zieleniewicz i Urszula Juchimowicz 178-3-93 330R 16 Ż DM
29 11 1828 Kołki Jan Franciszek Kunicki Sitnica Grzegorz Marianna Szachnowicz ch: 2.12. Ignacy Drzewiecki, Urszula Powstańska - ż. Daniela 814 95 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0099.htm
9 1 1828 Krzemieniec Jan Popławski Ludwiszcze Wojciech Katarzyna Szulc Józef Świdziński i Marianna Strutyńska ż. Andrzeja 01-3 30R 16 T 530 DM
30 8 1828 Krzemieniec Melania Katarzyna Aleksandra Januszewska Krzemieniec Teofil Łucja Hersylia Becu Paweł Jarkowski i Urszula Malawska wdowa 01-3 64R 192 T 564 DM
3 1 1828 Szumsk Jan Rydlicki Obycz Stefan Anna Czermanka Wojciech Supiński, Urszula Rydlicka ż. Tomasza, Sydor Jezierski, Eudochia Propczuk ż. Pawła 245-1-2 386R 106 R RK
29 1 1828 Szumsk Paweł Sopiński Obycz Franciszek Tekla Walewicz Wojciech Sopiński, Chwatka Sopińska ż. Jana, Siereda, Urszula Lichecka ż. Tomasza 245-1-2 387R 118 R RK
19 4 1828 Lachowce Józef Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulc 22.04.1828, prac. Demian Stepańczuk, Ur. Ewa Sawicka, ż. Romana, asyst. Ur. Jakub Pawlikowski, prac. 171-1-1 108V 28 R Mg
4 6 1828 Kuniów Joanna Ozimkowska Maziarnia Dołocka Jan Magdalena Cielińska ch. 4.06.1828, Ignacy Kuryłowicz Kanonik Parafii Kuniów, Ur. Urszula Samborowska wdowa 171-1-1 63V-64V 39 R Mg
24 7 1828 Berezne Piotr Diadinowicz Rudnia Chotyńska Franciszek Ewa ch. 29.07.1828, Prac. Józef Bronowicki, Urszula Targoń 171-1-1 217R 14 R Mg
6 2 1828 Klewań Franciszek Górski Orżów Józef Marianna Turczynowska ch. 06.02.1828, Ur. Tomasz Zahorski, Ur. Urszula Saczewska, Ur. Maciej Borzym, Marianna Małysz 171-1-1 158V 6 R 7050 Mg
14 2 1828 Klewań Jędrzej Bielaski (Bielawski) Klewań Jan Marianna Bogusawska (Bogusławska) ch. 14.02.1828, Ur. Tomasz Zahorski, Ur. Urszula Saczewska, Ur. Maciej Borzym, Marianna Małysz 171-1-1 158V 7 R 7050 Mg
24 10 1828 Klewań Stanisław Połodniewski Klewań Jakub Joanna łac., Walenty Chudorowski, Urszula Saczewska 171-1-1 162R 35 R Mg
15 7 1828 Bazalia Małgorzata Kakowska Kotiurzyńce Grzegorz Marianna Andrzej Ławecki i Urszula Mosiewicz, Jan Mosiewicz i Regina Krzyżańska 178-3-94 224R 50 Ż DM
29 7 1828 Bazalia Andrzej Rydwanicki Zazulińce Małe Franciszek Franciszka Szulc Jan Szulc i Anna Rydwanicka 178-3-94 225R 60 Ż DM
30 7 1828 Bazalia Izydor Niwiński Czuchele Julian Marianna Łukarzewska ur. Józef Staniszewski i Józefa Niwińska, Hieronim Szulc i Honorata Niewińska 178-3-94 225R 62 Ż DM
11 8 1828 Bazalia brak imienia Maścicka Czuchele Stanisław Anna Skrzyszewska Hr. Mikołaj Latalski i Antonina Szulc z Nowakowskich 178-3-94 225R 64a Ż DM
11 8 1828 Bazalia brak imienia Maścicka Czuchele Stanisław Anna Skrzyszewska Hr. Mikołaj Latalski i Antonina Szulc z Nowakowskich 178-3-94 225R 64 Ż DM
12 8 1828 Bazalia Ludwik Szulc Czuchele Adam Marianna Bujalska ur. Hieronim Szulc i Antonina Puszczarowska, Fabian Szulc i Anna Szulc 178-3-94 225V 65 Ż DM
27 8 1828 Bazalia Jan Borkowski Kołki Kajetan Anna Bujalska Ur. Stefan Bujalski i ur. Urszula Bezdecka 178-3-94 226V 76 Ż DM
8 9 1828 Bazalia Marianna Rakowska Łazuczynek Łukasz Julianna Szulska ur. Stanisław Rewera i ur. Anna Adaszyńska 178-3-94 227R 79 Ż DM
14 1 1829 Turzysk Marianna Szulhaczuk Tuliczów Filip Franciszka Brotnik 709 17 54 EW 0
21 11 1829 Nowogród Andrzej Malinowski Kanuny Jan Ewa Białecka Szulakowski Jan, Mędecka Barbara, mężatka 819 JZ
24 9 1829 Kołki Władysław Przybyszewski Uroczysko Miłarzewicz Jakub Anna Sulikowska Antoni Doliński, NN - ż. Prospera Jasienickiego; As: NN Narolski, Urszula Powsta 815 112a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0113.htm
12 11 1829 Luboml Katarzyna Stuber Jagodzin Jan Marianna Szulhan Maciej Waluch, Jadwiga Urbanowa 844 549 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0299.htm
13 1 1829 Krzemieniec Ignacy Kostecki Krzemieniec Józef Rozalia Szulc ur. Kazimierz Sitarski i szl. Elżbieta Bugiewicz 01-3 82V 24 T 583 DM
19 3 1829 Równe Mechtylda Rybczyńska Równe Józef Aniela Szulc ch. 21.03.1829, Witalis Porczyński marszałek powiatu rówieńskiego i księżna Ludwika Lubomirska Kasztelanowa Kijowska, as. Mikołaj Chyliński i Ludwika Neyman wdowa 171-1-2 133V 16 R RG
11 1 1829 Bazalia Feliks Szulc Czuchele Michał Petronela Popławska ur. Ignacy Szulc i ur. Marianna Miłaszewska 178-3-95 213R 6 Ż DM
1 3 1829 Bazalia Kunegunda Szulc Czuchele Ignacy Franciszka Nowakowska ur. Antoni Romakowski i Zofia Łukaszewska 178-3-95 214V 32 Ż DM
5 2 1829 Bazalia -fil.Tereszki Marianna Bujalska Kołki Jan Salomea ur. Franciszek Wierzbicki i ur. Urszula Bezdecka 178-3-95 221V 6 Ż DM
1 11 1830 Bucyń Izabela Nehrebecka Serechowicze Paweł Julianna Tuczyńska Jóżef Studziński,Urszula Litwinowicz 26 25,29 8,2 B 0
15 3 1830 Kołki Aniela Franciszka Gabryelska Rudniki Józef Rozalia Szulikowska Stanisław Kozłowski, Agnieszka Kozłowska - ż. Franciszka; ch: 16.02. 816 56a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0058.htm
3 2 1830 Kołki Antoni Barwiński Hodomicze Wawrzyniec Marianna Szulikowska Feliks Narolski, Barbara Kuszelewska - ż. Pawła; As: Daniel Powstański, Petronel 816 56a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0058.htm
5 4 1830 Targowica Marianna Puchalska Targowica Walenty Agnieszka Dowhalska Jan Dowhalski, Urszula Dowhalska 816 220 R 8 ZP 0
18 8 1830 Turzysk Balbina Szulc Mokrzec Krzysztof Tekla Trochimowicz 709 36 108 EW 0
5 11 1830 Czartorysk Henryk Leonard Orzeszko Bielska Wola Michał Salomea Tokarska Wiktor Piasecki, Urszula Czyżewska - ż. Józefa; as: Józef Orzeszko, Teofila Pias 816 96a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0098.htm
14 1 1830 Luboml Tekla Dwornicka Luboml Teodor Teresa Żmiejewska Filip Patyewicz, Aniela Szulhan ż. Szymona 845 305V 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0299.htm
28 2 1830 Luboml Kazimierz Oksentyewicz Luboml Mateusz Helena Drozdowicz Atanazy Drozdowicz, Aniela Szulhan ż. Szymona 845 306V 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0300.htm
1 4 1830 Luboml Anna Szczepaniuk Luboml Tomasz Elżbieta Sikorska Wojciech Skotnicki, Aniela Szulhan ż. Szymona 845 307V 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
1 4 1830 Szumsk Marcin Kassiuba Kasiuba Załuże Wincenty Marianna Tomczuk Wojciech Jasiński, Urszula Pomielnicka ż. Pawła, Daniel Harasimow, Magdalena Tomczuk ż. Kazimierza 245-1-4 372V 409 R RK
23 6 1830 Szumsk Jan Sopiński Obycz Wojciech Florentyna Tomczuk Jakub Juchnowski, Urszula Rydlicka ż. Tomasza, Tomasz Tomczuk, Apolonia Hurkowska ż. Macieja 245-1-4 374V 608 R RK
22 3 1830 Ostróg Józef Richt Ostróg Gabriel Rozalia urodzony w majątku Karola Jabłonowskiego, Grzegorz Malewicz, Urszula Gryczyk 171-1-3 4V 30 R MZ
27 5 1830 Ostróg Lucyna Jaworska Choteń Michał Katarzyna urodzona w majętnosci Jabłonowskiego, Stanisław Krynicki, Urszula Borowska panna 171-1-3 7R 48 R MZ
19 9 1830 Ostróg Karol Marcin Kasprowicz Płużne Franciszek Eleonora Hasiewicz Józef Olszański, Urszula Stasiewicz, ass. ...Żukowski, Marianna Olszańska 171-1-3 12V 95 R MZ
4 7 1830 Lachowce Marianna Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska nJan Makarewicz i Brygida Minkiewicz ż. Marcina 171-1-3 103R 51 R DM
3 3 1830 Zasław św. Jana Kazimierz Ruciński Holiki Jan Marianna Pulkiewicz Maciej ... i Urszula Ostrowska mężatka 178-03-96 2V 9 Ż DM
19 2 1831 Targowica Katarzyna Dowhalska Targowica Marcin Marianna Bajkowska Nikifor Dowhalski, Urszula Dowhalska 817 247 R 25 ZP 0
1 1 1831 Włodzimierz Jan Bereżyński Ochnówka Teodor Karolina Szulc 846 1V 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0003.htm
10 2 1831 Lwów, św. Mikołaja Józef Kuzyk Lwów 943 NN Teresa Szymon Hamanowicz, Urszula Ziniówna 827L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20827/pages/PL_1_301_827_0002.htm
3 1 1831 Dederkały Daniel Popławski Wołkowce Wojciech Katarzyna Szulc s. urodz., chrz. 4.01., urodz. Feliks Grabiński i Marianna Kłodnicka wdowa 01-4 13V 1 T DM 711
4 2 1831 Luboml Agata Szulhan Luboml Szymon Aniela Oksentyewicz Stanisław Gadzaliński, Anastazja Jarwińska wdowa 846 302R 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0296.htm
20 11 1831 Luboml Anna Gadzalińska Luboml Antoni Anastazja Starkiewicz Piotr Bekierej, Aniela Szulhan ż. Szymona 846 306R 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0300.htm
9 5 1831 Krzywin Stanisław Kowal Lisicze Jan Marianna Szulanko ? (G-R) ch.14.05.1831, Sł. Łukasz Myszeniecki, Ur. Marianna Baszyńska panna, asys. Ur. Jędrzej Kluskowski, P 171-1-4 35R 9 R Mg
23 10 1831 Tuczyn Seweryna Ludwika Cecylia Wierzyńska Woronów Andrzej Franciszka Załęska JW. Adrian Serbinowicz - prokuror kawaler Orderu św. Anny i JW. Cecylia Walewska byłą marszałkową, Hieronim Walewski i Urszula Pruszyńska 171-1-4 224R 18 R DM
24 8 1832 Turzysk Ludwik Szulc Mokrzec Krzysztof Leonora Sucharkiewicz 709 57 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0029.htm
18 2 1832 Szumbar Andrzej Ilczuk Zahajce Stanisław Marianna Szulak 200 67 4
27 2 1832 Łuck Dominika Hnatiuk Worotniów Iwan Waśka Kucharczuk Iwan Szulzyk, Oksenia Makarcio wdowa 368 133 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0067.htm
20 11 1832 Kowel Franciszka Jarocka Rudniki Szymon Melania Józef Popławski, Urszula Kornicka 847 331 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0177.htm
18 8 1832 Luboml Krystyna Szulhan Luboml Szymon Aniela Oksentyewicz Teodor Dwornicki, Agnieszka Mandryka ż. Grzegorza 847 551 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0299.htm
26 9 1832 Luboml Jan Oksentyewicz Luboml Paweł Anna Paczabo? Józef Oczeretiany, Aniela Szulhanowa 847 553 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0300.htm
4 10 1832 Szumsk Franciszka Frankow Załuże Marcin Helena Mielnik Adam Frankow, Urszula Łucko ż. Klemensa 245-1-6 395V 55 R RK
29 5 1832 Lachowce Wincenty Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska Mikołaj Piotrowski i Teodora Michałowska ż. Stanisława 171-1-5 93V 34 R DM
16 1 1832 Zasław św. Jana Marceli Antoni Gawiński Zasław Tomasz Anna Sokołowska Jan Bułajewski i Urszula Haczyńska, as. Jan Haczyński i Katarzyna Korczyńska 178-3-98 1V 4 Ż DM
20 3 1832 Tuczyn Serbonowicz [Serbinowicz] Pustomyty Adrian Aniela Pruszyńska JWlm Tomasz Jełowicki Chorąży Rówieński i JWlm Urszula Pruszyńska, Wlm Piotr Pruszyński i Wlm Feliksa Pruszyńska 171-1-5 165R 5 R DM
13 7 1833 Kuniów Józef Szulski Folwark Kołodiażne NN Katarzyna R 66 R 37
15 10 1833 Kuniów Ludwik Jan Turkiewicz Zakoty Jan Marianna Szulakowska R 67 V 54 0
13 1 1833 Targowica Honorata Duhalska Targowica Maciej Katarzyna Łakomska Grzegorz Ułas, Urszula Duhalska 819 274 R 62 ZP 0
20 8 1833 Targowica Anna, Elźbieta Wilczyńska urodzona w podróży z Królestwa Polskiego Krzysztof Rozalia Filip Szulc, Anna Wysocka ż. Ignacego 819 275 V 74 ZP 0
0 1833 Ostróg (Mizocz) Katarzyna NN podrzucona w Hulczy NN NN Karol Piasecki, Urszula Zborowska 123 O 0
8 10 1833 Luboml Teresa Matyszczuk Rymacze Walenty Agnieszka Iwańczuk Łukasz Gutowski, Anna Szulhan ż. Szymona 848 517 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0295.htm
21 12 1833 Luboml Tomasz Szczepaniuk Luboml Tomasz Elżbieta Sikorska Teodor Dwornicki, Aniela Szulhan ż. Szymona 848 524 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0298.htm
7 1 1833 Ostrówki Franciszka Szulak Wilczy Przewóz Aleksander Agnieszka Baran Jan Szymczuk m. Marianny, Anna Mikulin ż. Ludwika 848 440 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0252.htm
4 12 1833 Aleksandria Melchior Zalewski Aleksandria Jan Marianna Kamińska Aleksander Jakutowicz i Marianna Dudin ż. Marcina, as. Wilhelm Grot i Urszula Zalewska 171-1-6 170R 30 R DM
10 4 1833 Zasław św. Jana Marianna Józefina Wisłocka Zasław Wincenty Tekla Polkiewicz Józef Polkiewicz i Urszula Haczyńska 178-03-99 4R 20 Ż DM
10 2 1833 Tuczyn Scholastyka Adelia Sabina Wierzyńska Woronów Andrzej Franciszka Załęska chrz. 10.03; Wlm Tomasz Znamierowski i Wlm Urszula z Janiszewskich Pruszyńska Stolnikowa 171-1-6 152V 8 R DM 0
19 1 1834 Targowica Petronela Puchalska Targowica Walenty Agnieszka Duhalska Jan Duchalski, Urszula Duhalska wdowa 820 245 V 83 ZP 0
1 2 1834 Ostróg (Mizocz) Marianna Ludwika Krasnopolska Sujmy Brona Marianna Wolańska Józef Stężycki, Urszula Myszkowska 21 O
11 12 1834 Kołki Józef Łoziński Majdan Łyczkowski Antoni Marianna Śliwińska Grzegorz Kochanowicz, Urszula Śliwińska - ż. ; ch: 16.12. 820 63 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0065.htm
3 10 1834 Turzysk Marianna Szulc Turzysk Krzysztof Tekla Sacharkiewicz 709 79 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0040.htm
10 10 1834 Turzysk Agata Szulaczek (Szulaczuk) Tuliczów Filip Marianna 709 80 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0042.htm
4 5 1834 Kołki Mikołaj Łoziński Majdan Ogniski Marcin Teresa Chorąży Ignacy Wysocki, Urszula Ekumska - ż. Józefa; as: Jan Zelnoski, Dominika ... - pa 820 60a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0062.htm
21 2 1834 Kołki Jan Piotr Urbański Kołki NN Franciszka E?? Narolski, ?? Hulaniewicz - ż. Aleksandra; as: Dominik Bielski, Urszula Pwsta 820 58 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0059.htm
17 3 1834 Wiszenki Karol Kubow Zapust Wiszenecki Karol Anna Marianna Adler Andrzej Rutta, Ana Christina Szulc; as: Bogumił Luwin, Ana Karolina Szterkin; ch 820 40a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0040.htm
14 9 1834 Wiszenki Anna Ludwika Mogduns Wiszenki Bogusław Anna Dorota Szplet Bogumił Steyn, Ana Krystina Szulc; ch: 18.09. 820 45a 58 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0045.htm
21 9 1834 Wiszenki Jan Herman Rożyszcze Karol Anna Szulc Wilhelm Klich, Anna Lewin; as: Karol Szteychawer, Beata Bindiygowa, Samuel Szulc 820 45 61 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0045.htm
16 1 1834 Dederkały Agnieszka Adaszyńska Dederkały Wielkie Jakub Prakseda Jaworska c. sław., chrz. 16.01., urodz. Tomasz Rowieńkowski i sław. Johanna Szulakowska ż. Domini 01-4 23R 2 T DM 720
5 4 1834 Młynów (Ostrożec) Wincenty Skwarnicki Ostrożec Bazyli Dorota Zwolinska Kazimierz Rudnicki, Urszula Głębocka 820 177V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0182.htm
30 6 1834 Młynów Wincenty Aleksander Skwarnicki Ostrożec Bazyli Dorota (dop.) Teodor Łapinski, Urszula Głębocka, Franciszek Bienkowski, Marianna Kętrzy 821 179R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0181.htm
30 6 1834 Młynów Wincenty Aleksander Skwarnicki Ostrożec Wojciech Dorota Zwolińska Teodor Łapinski, Urszula Głębocka, Franciszek Bienkowski, Marianna Kętrzynska, 821 179V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0182.htm
21 8 1834 Krzywin Joanna Franciszka Kulikowska Sielce Marcin Ewa Kupczyńska ch. 21.08.1834, Sł. Paweł Bilecki, Sł. Urszula Gargasiewicz ż. Jędrzeja 171-1-7 48R 27 R Mg
11 1 1834 Lachowce Antoni Malinowski Szuńki Jan Józefa Szulska Mikołaj Piorowski i Brygida Minkiewicz zamężna 171-1-7 88R 3 R DM
19 1 1835 Zasław św. Józefa Franciszek Zwolański Zasław Grzegorz Marianna Tarnowska Aleksander Kucharski, Urszula Nowoszycka 178-3-101 24 5 Ż CK
29 9 1835 Targowica Michalina Dowhalska Targowica Maciej Katarzyna Łukomska Nikodem Łotocki, Urszula Dowhalska wdowa 821 268 V 25 ZP 0
16 10 1835 Targowica Lucyna Grzybowska Targowica Jakub Ewa Czujuk Jędrzej Lewczyński, Urszula Dowhalska wdowa 821 269 R 27 ZP
6 1 1835 Dederkały Lucyna Juśkowska Dederkały Wielkie Wawrzyniec Tekla Leśniewicz Dominik Szulakowski, Katarzyna Listopadzka ż. Piotra 54 173 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0094.htm
7 3 1835 Dederkały Franciszka Paszyńska Dederkały Wielkie Marcin Wiktoria Mokrzycka Dominik Szulakowski, Eleonora Ilnicka ż. Adama 54 174 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0095.htm
25 4 1835 Dederkały Marcelina Szulakowska Dederkały Wielkie Dominik Joanna Archypowicz 199 203 9
6 1 1835 Dederkały Lucyna Jurkowska Dederkały Wielkie Wawrzyniec Tekla Leśniewicz c. urodz., chrz. 7.01., 1-dw Dominik Szulakowski i Salomea Listopadzka ż. Piotra wolnoży 01-4 27V 1 T DM 725
17 11 1835 Luboml Salomea Szulhacz Luboml Szymon Aniela Oksentyewicz Teodor Dwornicki, Helena Kluczkowska ż. Michała 850 388 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0206.htm
6 5 1835 Ostróg Jan Stanislaw Kadlubiski Hulcza Modest Rozalia Szulc Leopold Ułłowicz Marianna Niesiecka 171-1-8 9V 45 R 899
21 5 1835 Krzywin Helena Dębczuk Lisicze Leon Teresa Tomaszewicz ch. 25.05.1835, Ur. Józef Gągała, Ur. Urszula Gargasiewicz ż. Jędrzeja 171-1-8 68V 18 R Mg
27 9 1835 Biała Cerkiew Witold Szuwarski Bykowa Grobla Sylwester Florentyna Szulc Aleksander Szulc, Marianna Szulc, chrz. 7.12.1835 178-51-372 8V 9R 44 Ż BS 19-
18 2 1835 Starokonstantynów Kazimierz Zieliński Lachów par. Poryck Bazyli Antonina Szulatycka 14.05.1846, crzest 11-letniego młodzieńca, Antoni Szulatycki i Marianna Seredyńska ż. Franciszka 178-3-114 9R 61 Ż DM
10 6 1835 Wasylów Antonina Teresa Niemyska Rozalijówka Ludwik Marianna Szulc JW. Antoni Proskura, W. Teresa Proskurzyna, wdowa, chrz.9.07.1835 178-51-372 62R 18 Ż BS 126
9 2 1835 Bazalia Aleksander Gawański Koszelówka Andrzej Tekla Saniewicz s. Księdza Unity; Wlm Jan Nepomucen Wolski Major WP i Urszula Dziegciowska, Wincenty Dziegciowski Deputat i Pelagia Mrówczyńska panna 178-03-101 233R 20 Ż DM
26 5 1835 Bazalia Filip Szulc Czuchele Aleksander Apolonia Sławecka Tomasz Topolnicki i Honorata Tymanowska, Józef Płotnicki i Anna Szulc 178-03-101 235V 49 Ż DM
23 7 1835 Bazalia Apolinary Szulc Czuchele Ignacy Franciszka Nowakowska Piotr Piotrowski i Marianna Iwanicka, Stanisław Nowakowski i Antonina Szulc 178-03-101 236R 62 Ż DM
18 12 1835 Bazalia Wiktoria Sinicka Łazuczynek Mały Piotr Agnieszka Sokołowska Adam Miłaszewski i Agnieszka Topolnicka, Michał Buszyński i Franciszka Miłaszewska, Tomasz Topolnicki i Urszula Bukowska 178-03-101 239R 102 Ż DM
25 4 1835 Łabuń Marek Mondzylowski Suszki Adam Franciszka Wyszkowska Franciszek Kiendzerski, Urszula Robaczyńska 178-3-101 148R 22 Ż 293 SK
15 6 1835 Łabuń Władysław Ilnicki Kustowce Jan Marianna Lewicka Karol Skrzyński, Urszula Kownacka 178-3-101 148V 26 Ż 294 SK
25 5 1835 Tuczyn Wiktor Reszczyński Janin Anastazy Marianna Gajdamowicz Antoni Gajdamowicz i Urszula Domalewska 171-1-8 155R 5 R DM
29 7 1835 Starokonstantynów Anna Makulewska Ohyjowice Tomasz Franciszka Łukowska Jakub Szulakowski, Aleksandra Szulakowska 178-3-101 172V 90 Ż 335 CK
5 10 1835 Starokonstantynów Adam Cisielski Ohyjowce Wincenty Marianna Lenkiewicz Feliks Radzicki, Katarzyna Szulakowska 178-3-101 175V 118 Ż 341 CK
26 12 1835 Starokonstantynów Dioniza Słowikowska Starokonstantynów Jan Michał Teofila Wierzbicka Paweł Woyski, Urszula Białobrzyska 178-3-101 177V 141 Ż 345 CK
28 2 1836 Kuniów Jan Szulski Kuniów NN Marianna R 82 V 10 0
28 9 1836 Turzysk Karolina Szulc Mokrzec Krzysztof Tekla Zacharewicz 712 9 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0005.htm
25 12 1836 Kołki Jan Maszkowski Maydan Łyczkowski Michał Katarzyna Sulikowska Jędrzej Przybyszewski, Urszula Powstańska - ż. Daniela; as: Ludwik Jasienicki, T 822 63a 57 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0064.htm
21 5 1836 Targowica Antonina Kucharska Targowica Walenty Agnieszka Dowhalska Jan Dowhalski, Urszula Dowhalska wdowa 140 13 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0009.htm
10 6 1836 Targowica Władysław Starzycki Targowica Jan Katarzyna Jędrzejowska Józef Gorczyński, Urszula Skrzypkowska ż. Jana 140 14 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20140/pages/PL_1_436_140_0010.htm
24 8 1836 Białogródka Ludwika Kornatowska Dworzec Wincenty Teresa Michnowska Karol Pilawski i Urszula Kornatowska ż. Leona 178-03-106 122V 71 Ż DM
5 5 1836 Butowce Tekla Ochrymowska Lesińce Jan Rozalia Sadowska ur. Jan Popławski m. Marianny, pr. Marianna Tarnawska z. Jana, as. ur. Norbert Piotrowski m. Franciszki, sław. Orszula Łękawska wdowa 178-3-106 220R 18 Ż 425 DW
18 2 1836 Bazalia Kazimierz Niwiński Łazuczyn Mały Jan Anastazja Sokołowska Jan Turski i Urszula Bukowska, Piotr Sinicki i Teresa Krotewicz 178-03-106 263R 12 Ż DM
9 3 1836 Bazalia Józef Szyngler Czuchele Franciszek Agnieszka Stawińska Jan Niwiński i Marianna Mikulska, Mikołaj Jakuszewski z Antonina Szulc 178-03-106 263V 19 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Aleksander Siniawski Bogdanówka Kasper Justyna Wiszniowska Piotr Mikulski i Antonina Szulc, Piotr Wolski i Honorata Tymanowska 178-03-106 264R 27 Ż DM
16 4 1836 Bazalia Antonina Piotrowska Czuchele Piotr Honorata Szulc Franciszek Kaliński i Marianna Iwanicka, Piotr Mikulski i Antonina Szulc 178-03-106 264V 31 Ż DM
13 5 1836 Bazalia Cezaria Anronina Sztyngiel Koszelówka Andrzej Petronela Sawicka Wlm Kasper Nowakowski i Wlm Urszula Dziegciowska, Jan Dziegciowski i Zofia Dziegciowska 178-03-106 265V 41 Ż DM
22 7 1836 Bazalia Jakub Pasławski Czuchele Aleksander Julianna Dwornicka Mikołaj Latalski i Anastazja Gutkiewicz wdowa, Fabian Szulc i Katarzyna Pasławska 178-03-106 267V 66 Ż DM
19 8 1836 Bazalia Franciszka Bujalska Czuchele Szczepan Apolonia Szulc Walenty Kulesza i Marianna Miłaszewska 178-03-106 269R 82 Ż DM
16 12 1836 Bazalia Jan Rydwaniecki Zozulińczyki Małe Franciszek Franciszka Szulc Michał Niwiński i Krystyna Soszyńska 178-03-106 271V 111 Ż DM
29 7 1836 Bazalia f. Tereszki Krystyna Piotrowska Korczówka Józef Justyna Wierzbicka Ignacy Bezdecki i Urszula Bezdecka, Mikołaj Bujalski i Petronela Wierzbicka 178-03-106 276R 40 Ż DM
30 7 1837 Kuniów Marianna Jaroszyńska Kuniów NN Aleksandra Jaroszyńska Eliasz Konarzewski, Marianna Szulska panna 171-1-10 87 R 55 ZP R 0
6 11 1837 Targowica Karol Kaszubski Targowica Łukasz Marianna Sasiciuk Wojciech Sergiej Michałow, Urszula Dowhalska ż. Błażeja 823 305 V 23 ZP 0
17 12 1837 Turzysk Olimpia Dudyk Lityn Szymon Antonina Szulak 713 12 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0007.htm
28 6 1837 Nowogród Piotr Sarnicki Wola Marcin Apolonia Jędrzejewska Szulakowski Jan, Tarnawska Zofia, panna 132 JZ
9 2 1837 Młynów Konstanty Karol Kowalski Ostrożec Józefat Franciszka Bazyli Skwarnicki, Marianna Fogiell, Kazimierz Zieliński, Urszula Głębocka 823 189R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0197.htm
12 4 1837 Luboml Wincenty Oksentyjewicz Luboml Mateusz Helena Drozdowicz Teodor Dwornicki, Agnieszka Szulhan ż. Szymona 852 518 49 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0273.htm
29 9 1837 Luboml Róża Stuber Jagodzin Jan Marianna Szulhak Antoni Stuber, Jadwiga Urban ż. Szymona 852 531 88 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0280.htm
6 11 1837 Luboml Andrzej Krawiec Jagodzin Piotr Franciszka Szulhak Maciej Waluch, Magdalena Szynkaruk ż. Macieja 852 534 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0281.htm
8 12 1837 Luboml Piotr Szulhak Jagodzin Franciszek Teresa Iwko Kazimierz Iwko, Anna Sobczuk ż. Jakuba 852 539 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0284.htm
20 5 1837 Lachowce Joanna Piotrowska Szuńki Mikołaj Antonina Kamińska Stefan Piotrowski, Urszula Paprocka panna 171-1-10 105 R 30 R ZP
21 7 1837 Lachowce Atanazy Aleksander Łeńkowski Szuńki IN Karolina Mikołaj Piotrowski i Urszula Popowska panna 171-1-10 106V 39 R DM
26 6 1837 Tuczyn Emilia Łukomska Kudranka Marcin Marianna Wąsowicz Maciej Bagiński i Franciszka Popiel, Kajetan Bagiński i Urszula Łukomska 171-1-10 171V 11 R DM
18 1 1838 Kuniów Agnieszka Grabowska Martynie Wincenty Józefa Sokołowska Michał Kamiński, Urszula Ziembicka ż. Klemensa 171-1-11 76 V 6 ZP R 0
25 12 1838 Kuniów Józef Bilecki Kuniów Anastazy Marcjanna Szulska Jan Ziemkiewicz, Brygida Bilecka - panna 84 R 83 ZP 0
25 1 1838 Opalin Teofila Joanna Grudzińska Polenca Feliks Leopolda Smidowicz Jan Lewandowski, Urszula Chrzanowska 517 2 3 0
1 6 1838 Turzysk Aleksandera Szulc Mokrzec Krzysztof Tekla Zacharkiewicz 714 4 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20714/pages/PL_1_436_714_0003.htm
1 6 1838 Łokacze Antoni Adolf Stańkiewicz Bobicze Fortunat Anna Szulimowska 853 72 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0040.htm
4 3 1838 Ptycza Kazimierz Sawicki Redkoduby Józef Anna Leszczyńska Jan Świętozielski, Barbara Michałowicz, Józef Rożański, Urszula Bankowska 824 202R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0203.htm
3 4 1838 Luboml Tomasz Pendel Kupracze Grzegorz Agnieszka Szulhacz Jan Matysko, Teresa Oleniuk ż. Wojciecha 853 490 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0278.htm
12 6 1838 Luboml Antonina Oleniuk Rymacze Franciszek Marianna Teodor Naszczocki, Aniela Szulhan ż. Szymona 853 494 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0280.htm
5 9 1838 Ostrówki Marianna Urszula Strusiuk Ostrówki Łukasz Magdalena Pazdzierska Mikołaj Kudan, Urszula Siękiewicz 853 452 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0257.htm
26 12 1838 Ostrówki Marianna Pradun Ostrówki Ewa Muzyka Grzegorz Muzyka, Urszula Sinkiewicz 853 456 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0259.htm
15 5 1838 Krzemieniec Józef Szulc Nowosiólki Piotr Dorota Żyniewicz ur. Jan Sowiński i ur. Anna Lewińska 01-12 13V 55 T 227 DM
11 11 1838 Krzemieniec Marianna Obrębska Krzemieniec Jan Teresa Piotrowska ur. Porfiry Szulatycki i ur. Ludwika Kwiatkowska 01-12 20R 94 T 233 DM
14 1 1838 Szumsk Paweł Cymbaluk Iserna Karol Marcela Wolska Łukasz Chruszczewski, Urszula Krajewska panna 245-1-12 274V 5 R RK
1 2 1838 Krzywin Jan Krzywin Błażej Barbara Dębczuk ch.1.02.1838, Sł. Wojciech Siedlarski, Sł. Urszula Gargasiewicz ż. Jędrzeja 171-1-11 49R 7 R Mg
1 6 1838 Horyńgród Petronela Zalewska Horyńgród Jan Marianna ch.5.06.1838, Ucz. Tomasz Bardecki, Ucz. Helena Woytkowska, as. Ur. Walerian Leżanski, Urszula Zalewska 171-1-11 165R-165V 10 R Mg
2 1 1838 Lachowce Wiktoria Marianna Kazimiera Włodek Szuńki Kazimierz Eufemia Lisikiewicz W. Karol Lisikiewicz, Orszula Malowska 171-1-11 97V 22 R DW 309
20 7 1838 Białogródka Józef Kornatowski Dworzec Wincenty Teresa Malinowska Antoni Pilawski i Urszula Kornatowska ż. Stanisława 178-3-110 140R 76 Ż DM
16 4 1838 Tuczyn Leon Bagiński Krucha Jan Katarzyna Łopatowicz ur. Maciej Bagiński i ur. Urszula Bagińska 171-1-11 172V 12 R DM
1 12 1838 Tuczyn Franciszek Ksawery Reszczyński Janin Anastazy Marianna Gajdamowicz ur. Antoni Gajdamowicz i ur. Urszula Domalewska 171-1-11 177R 30 R DM
29 9 1839 Puliny Michał Jordan Puliny Wiktor Franciszka Borowska Szychiewicz Franciszek, Szulowska Marianna, panna 213 JZ 0 0
12 4 1839 Aleksandria Wilhelmina Słodyńska par. Aleksandria Karol Mina Szulc 879 162 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0165.htm
1 5 1839 Łuck Jakub Anastazy Szulacki Łuck Antoni Franciszka Holsztyn Jan Kowiszewski, Zofia Paszkiewicz 375 18 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0010.htm
10 11 1839 Międzyrzec Jan Szulak Daniczów Mikołaj Katarzyna Mazepińska 879 241 R 29