Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 472 wyników dla: Zielska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1717 Petlikowce Stare Katarzyna Księdzielska 30 1063L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201063/pages/PL_1_301_1063_0001.htm
6 6 1818 Krzemieniec Paulina Niedzielska 16/52 Krzemieniec c. Pawła i Katarzyny 299 76 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0042.htm
22 8 1826 Krzemieniec Aniela Niedzielska 1 Krzemieniec c. Pawła i Katarzyny 299 247 140 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
1 3 1827 Horochów Paulina Niedzielska 4 Horochów c. sł. Mikołaja i Marianny 72 4-5 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2072/pages/PL_1_436_72_0003.htm
26 6 1829 Ptycza Marianna Świętodzielska 20 Stołpiec wdowa, mąż ś.p. Antoni Świętodzielski, dzieci: Józef, Justyna małoletnia 815 307R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0312.htm
19 11 1830 Białogródka Eufrozyna Kozielska 1/52 Polachowa c. ur. Szymona i Marianny z Kornatowskich 178-03-96 84V 69 Ż DM
26 2 1831 Ptycza Tekla Świętodzielska 2,5 Stołpiec rodzice: uc. Łukasz i Apolonia z d. Morgocka 817 239R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0246.htm
28 1 1832 Ptycza Justyna Świętodzielska 2 Stołpiec rodzice: pr. Antoni i Marianna z d. Mostyrska 818 299R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0306.htm
23 4 1832 Białogródka Marianna Kozielska 72 Ledzianka ur., z Zawadzkich, mąż Mikołaj, synowie Adam, Piotr i Józef 178-03-98 67R 36 Ż DM
26 10 1833 Łuck Katarzyna Niedzielska 38 Łuck wd. Paweł, c. Emilia, Julianna, Anna 370 25 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0014.htm
25 1 1833 Lachowce Agnieszka Niedzielska 5/365 Kaletyńce Wielkie c. prac. Sylwestra i Wiktorii z Nowickich 171-1-6 93V 6 R DM
27 4 1836 Białogródka Marianna Kozielska 30 Ledzianka w połogu, ur., z Chwalińskich, mąż Jan, synowie Feliks, Stefan i Józef 178-03-106 142R 32 Ż DM
11 3 1837 Białogródka Agnieszka Kozielska 7/52 Polachowa c. ur. Szymona i Marianny z Kornatowskich 178-03-108 169R 22 Ż DM
3 2 1840 Korzec Teresa Lisowska 40 Rudnia Piaskowa z domu Niedzielska, wdowa po Józefie, zostawiła po sobie synów pięciu i jedną córkę 871 165 12 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0087.htm
16 2 1840 Horochów Katarzyna Niedzielska 2,75 Horochów c. sł. Mikołaja i Marianny z Ztejkaluków 78 53 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0030.htm
22 12 1841 St. Oleksiniec Marianna Niedzielska 94 Chotowica wdowa po Franciszku, synowie Ludwik i Wincenty, córki Apolonia i Anastazja 872 607 31
25 3 1841 Horochów Marianna Niedzielska 5 Horochów c. sław. Mikołaja i Marianny z Szlejkaluków 79 47 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0028.htm
29 6 1844 Ptycza Justyna Świętozielska 3 Stołpiec rodzice: pr. Łukasz i Apolonia 830 239V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0248.htm
23 2 1845 Lachowce Marianna Niedzielska 70 Kaszczyńce wdowa po Danielu, synowie Mikita i Auksenty 884 132 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0137.htm
10 10 1848 Białogródka Franciszka Kozielska 2 Ledzianka ospa, c. ur. Stanisława i Salomei z Hryniewieckich 178-3-117 181V 166 Ż DM
19 10 1848 Białogródka Marianna Kozielska 2 Ledzianka e. cholery, c. ur. Piotra i Aleksandry z Miedziachowskich 178-3-117 182R 170 Ż DM
29 1 1849 Starokonstantynów Justyna Głowacka 69 Zapadyńce od choroby wewnętrznej, z d. Niedzielska, 1-dw., wdowa po Łukaszu, synowie ignacy i Jan, córka Anna 178-3-118 41V 17 Ż 77 DW
20 7 1849 Białogródka Wiktoria Kozielska 66 Polachowa ur., z Mireckich, syn Szymon, córki Petronela, Marianna, Agnieszka i Klara 178-03-118 575R 65 Ż DM
7 12 1849 Białogródka Katarzyna Kozielska 6/12 Ledzianka c. 1-dw. Jana i Aleksandry z Zielińskich 178-03-118 580V 99 Ż DM
31 1 1853 Białogródka Agnieszka Kozielska 60 Polachówka ur., z Gąsińskich, wdowa, córki Marianna i Józefa 178-03-121 510V 7 Ż DM 0
26 11 1853 Białogródka Teresa Kozielska 56 Ledzianka ur., z Wachowskich, wdowa po Adamie, synowie Tomasz, Szymon i Jakub, córki Salomea i Józefa 178-03-121 527R 107 Ż DM
6 9 1854 Kamień Koszyrski Agnieszka Kadyń 70 Majdan Perebrodzki z d. Niedzielska, w.ż., wdowa po Trofimie, synowie Bazyli i Wawrzyniec, córki Teresa i Anna 187 27 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20187/pages/PL_1_436_187_0016.htm
18 8 1855 Kowel Agnieszka Niedzielska 30 Kowel niezamężna, córka Tekla 257 190 322 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0100.htm
3 2 1855 Białogródka Salomea Kozielska 3/12 Tarnawka c. ur. Daniela i Franciszki z Majewskich 178-03-123 531V 21 Ż DM
22 7 1855 Białogródka Elżbieta Kozielska 9/12 Tarnawka c. ur. Daniela i Franciszki z Majewskich 178-03-123 543R 89 Ż DM
18 12 1856 Białogródka Aniela Kozielska 8/12 Ledzianka c. ur. Tomasza i Rozalii z Zielińskich 178-03-124 614R 64 Ż DM
17 2 1858 Białogródka Franciszka Kozielska 2/12 Sosnówka c. ur. Franciszka i Józefy Kornatowskiej 178-03-74 260R 17 Ż DM
3 6 1858 Białogródka Franciszka Kozielska 7 Sosnóweczka c. ur. Ignacego i Józefy Skulimowskiej 178-03-74 263R 34 Ż DM
13 6 1858 Białogródka Franciszka Kozielska 3 Sosnóweczka c. 1-dw. Ignacego i Józefy 178-03-74 263V 38 Ż DM
6 3 1862 Białogródka Marianna Kozielska 50 Polachowa ur., z Kornatowskich, mąż Szymon, syn Tomasz, córki Cecylia i Agnieszka 178-03-77 157R 27 Ż DM
8 4 1862 Białogródka Tomasz Krajewski 60 Suchorzyńce 1-dw., żona Małgorzata z Kozielskich? [Kobylańska a jej matka Kozielska], córka Dorota 178-03-77 159R 39 Ż DM
7 6 1862 Białogródka Joanna Kozielska 5/12 Sosnóweczka c. ur. Ignacego i Józefy 178-03-77 164R 68 Ż DM
15 9 1863 Białogródka Marianna Zielska 1 Polachowa c. Jana i Marceliny 178-03-81 59R 58 Ż DM
14 3 1866 Żytomierz Agata Niedzielska 50 Żytomierz z gorączki, mieszczanka, zmarłą w szpitalu miejskim 178-3-63 122R 109 Ż DG 191
21 2 1866 Białogródka Józefa Zielska 5 Polachówka c. 1-dw., Jana i Marfy ? 178-03-81 249R 12 Ż DM
27 11 1866 Białogródka Franciszka Kozielska 3 Ledzianka c. Szymona i Marianny 178-03-81 262R 88 Ż DM
1 3 1868 Białogródka Antonina Kozielska 12 Krzyworudka panna 178-03-81 396R 17 Ż DM
6 7 1868 Białogródka Józefa Kozielska 40 Futor Romanów 1-dw., mąż Ignacy, synowie Antoni i Wincenty 178-03-81 401R 46 Ż DM
26 1 1870 Białogródka Marianna Kozielska 6/52 Ledzianka c. mieszczan Jakuba i Anieli Różyckiej 178-3-84 84R 17 Ż DM
23 4 1870 Białogródka Aniela Kozielska 22 Ledzianka mieszczanka, z Różyckich, mąż Jakub, potomstwa po sobie nie pozostawiła 178-3-84 48 Ż DM
17 8 1888 Szumbar Franciszka Kozielska 0,25 Borki c.Józefa i Krystyny z Piotrowskich 627 103 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0061.htm
28 6 1888 Szumbar Krystyna Kozielska 30 Borki z Piotrowskich, szl., mąż Józef, synowie: Jan, Karol i Wincenty, córki: Marianna, Marcelina i Franciszka 627 102 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0061.htm
28 8 1889 Luboml Józefa Niedzielska 74 Luboml ur. Maraszkiewicz 332 144 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0076.htm
24 11 1905 Horochów Stanislawa Niedzielska 3 Bużany c. Józefa i Agnieszki z Dąbrowskich 974 59V 75 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0055.htm
18 1 1905 Włodzimierz Weronika Niedzielska 2 Marianówka c. austr. poddanych Antoniego i Marianny z Żaków 991 75R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0073.htm
1 3 1915 Kijów, św. Aleksandr Benigna Krzyżewska 78 Kijów z domu Niedzielska, wdowa po Józefie Iwanowiczu, syn Ludwik, ojciec: Feliks 312/1/129 133R 52 m.K. JM1

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
29 7 1710 Jagielnica Wawrzyniec Zawarski Jagielnica Jan Zofia (data chrztu) Mikita Bednarz, Tekla Dzielska 438L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20438/pages/PL_1_301_438_0003.htm
9 6 1748 Szumsk Anna Niedzielska Borki Franciszek Agnieszka Stanisław Podhorski, Konstancja żona jego 297-1-180 32V Ł RK 67
17 8 1770 Szczurowice Róża Niedzielska Szczurowice Tomasz Marianna Jan Stępkowski,Marianna Paprocka 1310L 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
26 9 1772 Szczurowice Tekla Niedzielska Szczurowice Tomasz Marianna Jan Stepkowski,Natalia Staszewska 1310L 11 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0007.htm
23 11 1775 Szczurowice Katarzyna Tekstoris Szczurowice Maciej Jadwiga Florian Beniański, Marianna Niedzielska 1310L 16 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0009.htm
27 12 1779 Szczurowice Wiktoria Niedzielska Szczurowice Tomasz Marianna Jan Zuraski, Marianna Prociowa 1310L 22 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0012.htm
11 12 1782 Szczurowice Barbara Niedzielska Szczurowice Tomasz Marianna Leon Michaluk,...Zabuska 1310L 25 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0014.htm
21 5 1799 Białogródka Teodora Kozielska Ledzianka Andrzej Rozalia data chrz., Tomasz Rosołowski i Marianna Hryniewiecka, Adam Wierzbicki i Klara Kozielska 178-51-95 106V-107R 47 Ż DM 0
2 9 1801 Ostróg Joanna Niedzielska Ostróg Jakub Antonina dop. chrztu 8.9.1801,Tomasz Kurowski, Marianna Wieśnicka 297-1-136 9 Ł SK
2 4 1806 Ostróg Agnieszka Tutakowska Majdan Płużeński Bartłomiej Apolonia Józef Zalewski, Magdalena Niedzielska 297-1-136 57 Ł SK
14 7 1806 Lubar Aleksander Bonawentura Morawski (Murawski ?) Lubar Wojciech Barbara Niedzielska łacina, chrzest 30.07.1806, Bartłomiej Zakrzewski, Marianna Staszewska 178-51-174 8(83)V 87 Ż Mg 201
15 2 1807 Lubar Jan Zgierski Wolica Tomasz Katarzyna Niedzielska łacina, chrzest 16.02.1807, Władysław Pomiernikowski, Anna Soyanowska 178-51-174 89V Ż Mg 214
12 9 1827 Zasław św. Józefa Julianna Leonhard Sławuta Fryderyk Teresa Niedzielska 178-03-009 38 70 Ż MO 75
19 6 1827 Teofilpol Julianna Niedzielska Teofilpol Paweł Katarzyna Grodzka Michał Ellaszewicz- nauczyciel j.francuskiego w szkole St.Konstantynów i Aniela Szemerdecka, as. Jędrzej Szemerdecki-nauczyciel j.niemieckiego i Józefa Ellaszewicz 178-3-93 331R 21 Ż DM
20 6 1828 Ptycza Alojzy Świętodzielski Stołpiec Jan Horpina Wojciech Morgocki, Marianna Świętodzielska małżonka Antoniego kowala 814 268R 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0271.htm
16 9 1828 Ptycza Tekla Świętodzielska Stołpiec Łukasz Apolonia Morgocka Jan Wyszynski, Marianna Świętodzielska Antoniego małżonka, Antoni Świętodzielski 814 269a 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0272.htm
12 2 1828 Białogródka Jan Zieliński Polachowa Józef Teodora Kozielska Jan Gęsicki i Agnieszak Zielińska ż. Piotra 178-03-94 65V 11 Ż DM
26 5 1828 Białogródka Petronela Grzybowska Polachowa Józef Marianna Rajewska Maciej Szpaliński i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-94 70R 39 Ż DM
2 4 1829 Ptycza Marianna Świętodzielska Stołpiec Mikołaj Marianna Oleksiniuk Piotr ???, Apolonia Świętodzielska małżonka Łukasza, Jan Oleksiuk, Tekla Kaczoro 815 301V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
14 6 1829 Ptycza Justyna Świętodzielska Stołpiec Antoni Marianna Manasterska Piotr Świętodzielski, Tekla Karpinska małżonka Jana, Łukasz Świętodzielski, Tekl 815 302R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0307.htm
11 3 1829 Luboml Joanna Magdycznik Luboml Nikodem Franciszka Gadzała Łukasz Gutowski, Joanna Niedzielska ż. Walentego 844 529 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0289.htm
15 2 1829 Białogródka Józef Górski Polachowa Jan Agnieszka Rogalska Jan Winiarski i Wiktoria Kozielska z Mireckich 178-03-95 64R 21 Ż DM
22 3 1830 Białogródka Kazimierz Słomiński Polachowa Jakub Marianna Kozielska Piotr Kozielski i Anastazja Gęsicka 178-03-96 55R 17 Ż DM
5 11 1830 Białogródka Karolina Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Jan Gęsicki i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-03-96 62R 67 Ż DM
8 11 1830 Białogródka Franciszek Zieliński Polachowa Józef Małgorzata Dubowicz Józef Kustowski i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-03-96 63R 74 Ż DM
5 6 1830 Lachowce Marian Nowicki Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Niedzielska Mikołaj Żukowski i Apolonia Chmielewska wdowa 171-1-3 103R 50 R DM
25 12 1830 Białogródka Stefan Kozielski Ledzianka Jan Marianna Falińska Józef Faliński i Agnieszka Kozielska, as. Franciszek Zagajewski i Marianna Kobylańska (wpis do księgi 17.02.1856 na podstawie nakazu Diecezji łuckiej nr 565) 178-03-124 566V-567R 21 Ż DM
21 11 1831 Białogródka Cecylia Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Józef Kustowski i Marianna Słomińska 178-3-97 79V 63 Ż DM
6 1 1832 Białogródka Marianna Kozielska Sosnoweczka Józef Cecylia Mecherzyńska Jan Leyman i Jozafata z Rajewskich Medwedowska ż. Macieja 178-03-98 38R 9 Ż DM
13 1 1832 Białogródka Jozafata Marianna Gęsicka Polachowa Jan Anastazja Kobylańska Józef Kurtowski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora, as. Tomasz Winiarski i Apolonia Gwozdecka ż. Józefa 178-03-98 38R 10 Ż DM
2 8 1832 Białogródka Domicela Gęsicka Polachowa Kazimierz Franciszka Brzezińska Feliks Skąpski i Wiktoria Kozielska 178-03-98 46V 80 Ż DM
21 8 1833 Wiszenki Ferdynand Augustyn Kierchinmaior Topulno Frydrych Karolina Niedzielska Dawid Macech, Agata Maier; as: Augustyn Lehner, Anna Skibicka; ch: 27.08. 819 56 52 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0057.htm
12 4 1833 Białogródka Franciszek Wojciechowski Ledzianka Gabriel Agata Kozielska Adam Kozielski i Ewa Zaręba ż. Mikołaja 178-03-99 47V 47 Ż DM
13 10 1833 Białogródka Agnieszka Królikowska Polachowa Józef Petronela Kozielska Jan Gęsicki i Apolonia Bezdecka z Bujalskch ż. Józefa 178-03-99 52R 91 Ż DM
1 10 1833 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Jan Marianna Falińska Franciszek Faliński i Franciszka Słomińska z Białokurów ż. Jana 178-03-99 52R 93 Ż DM
18 1 1833 Lachowce Agnieszka Niedzielska Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Nowicka Jakub Szeleściuk i Ewa Szeleściuk 171-1-6 78V 6 R DM
2 2 1834 Ptycza Anastazja Oleniuk Stołpiec Wasyl Ludwika Świętodzielska Wawrzyniec Koniaczewski, Anastazja Oleksiuk, Piotr Świętozielski, Justyna Marczu 820 231V 32 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0236.htm
4 9 1834 Ptycza Michał Świętodzielski Stołpiec Jan Marianna Iwan Księzuk, Zofia Antoniuk, Jan Sowiński, Marianna Świętodzielska 820 232V 38 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0237.htm
15 1 1834 Białogródka Antoni Pustelnik Kozielski Ledzianka Adam Teresa Waśkowska Michał Wierzbicki i Marianna z Falińskich Kozielska ż. Jana 178-03-100 74V 8 Ż DM
4 4 1834 Białogródka Marianna Wierzbicka Ledzianka Michał Marianna Dankowska Jakub Bujalski i Marianna z Falińskich Kozielska ż. Jana 178-03-100 77R 27 Ż DM
24 8 1834 Białogródka Anastazja Gostwicka Ledzianka Szymon Franciszka Teleżyńska Andrzej Zarzycki i Marcjanna Kozielska ż. Jana 178-03-100 82V 69 Ż DM
28 8 1834 Białogródka Józefa Jarocka Ledzianka Jan Rozalia Terlecka Stefan Winiarski i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-100 82V 72 Ż DM
27 1 1834 Lachowce Marianna Nowicka Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Niedzielska Jakub Łobaczyński i Krystyna Żurawska ż. Mikołaja 171-1-7 89R 9 R DM
4 1 1835 Ptycza Józefa Świętodzielska Stołpiec Mikołaj Marianna Oleksiuk Wojciech Markowski, Agata Walędzka, Leon Walędzki, Julianna Szałachiewicz, Tomas 821 246R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0248.htm
14 7 1835 Ptycza Paulina Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętodzielska Andrzej Mielnik, Apolonia Świętozijska 821 249R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0251.htm
16 3 1835 Białogródka Piotr Gęsicki Polachowa Jan Anastazja Kobylańska Piotr Kozielski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora 178-03-101 113R 17 Ż DM
3 5 1835 Białogródka Józefa Kozielska Polachowa Piotr Agnieszka Gęsicka Jan Gęsicki i Anna Makowska ż. Stanisława 178-03-101 114R-114V 28 Ż DM
28 8 1835 Białogródka Józefa Miecherzyńska Ledzianka Piotr Rozalia Kustowska Józef Faliński i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-101 120R-120V 73 Ż DM
22 11 1835 Białogródka Apolonia Bezdecka Polachowa Józef Joanna Gruszkowska Franciszek Sankowski i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-03-101 123V 96 Ż DM
27 11 1835 Kijów Gracjan Konrad Homaliński Kijów Aleksander Marianna Gadomska Eustachij Kurhański, 13 Klassy, Katarzyna Stempkowska, panna, as. Anastazy Ropelewski, Kancelista, Joanna Niedzielska, wdowa, Jakub Stiahow, Kancelista, Aniela Borkowska, chrz. 8.12.1835 178-51-372 35V 52 Ż BS 73
8 5 1836 Krzemieniec Emilia Helena Niedzielska Krzemieniec Alojzy Konstancja Trędowska Teodor Januszewski i Marianna Chońska 01-10 11R 42 T 47 DM
16 5 1836 Krzemieniec Julia Kelder Nowosiółki Józef Domicella Kadłucka Paweł Znamirowski i Konstancja Niedzielska 01-10 11V 43 T 49 DM
19 12 1836 Krzemieniec Ignacy Jarmosiewicz Żołoby Andrzej Apolonia Niedzielska Jan Barszczewski i Anna Kondratowa 01-10 31R 122 T 75 DM
9 1 1836 Białogródka Józef Ciszewski Ledzianka Jan Marianna Piotrowska Józef Faliński i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-106 114R 1 Ż DM
30 3 1836 Białogródka Paulina Kozielska Dworzec Józef Cecylia Micherzyńska Piotr Kozielski i Wiktoria Kozielska ż. Teodora 178-03-106 118R 32 Ż DM
2 6 1836 Białogródka Jan Krulikowski Polachowa Józef Petronela Kozielska Jan Gęsicki i Róża Wąsowicz ż. Mikołaja 178-03-106 119V 46 Ż DM
2 6 1836 Białogródka Antoni Krulikowski Polachowa Józef Petronela Kozielska Szymon Kozielski i Tekla Sańkowska 178-03-106 119V 47 Ż DM
12 7 1836 Białogródka Jan z Dukli Winiarski Polachowa Jan Anna Poradowska Jan Gęsicki i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-03-106 121R 59 Ż DM
24 3 1836 Lachowce Katarzyna Niedzielska Kaletyńce Wielkie Wincenty Marianna Puławska Kazimierz Piotrowski i Anastazja Moroz ż. Aleksandra 171-1-9 101R 24 R DM
16 8 1836 Lachowce Barbara Nowicka Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Niedzielska Roman Horłacz i Tatiana Horłacz panna 171-1-9 104V 49 R DM
9 3 1836 Bazalia f. Tereszki Franciszka Wojciechowska Wolica Polowa Gabriel Agata Kozielska Jan Królikowski i Marianna Sniatkowska 178-03-106 274R 14 Ż DM
3 6 1837 Krzemieniec Aleksandra Szymanowska Kołosowa Grzegorz Anastazja Niedzielska Michał Bratusiuk i Prakseda Filipowicz 01-11 14V 59 T 151 DM
22 1 1837 Białogródka Agnieszka Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Jan Winiarski i Petronela Królikowska ż. Józefa 178-03-108 145V 12 Ż DM
4 7 1837 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Adam Teresa Wachowska Jan Ciszewski i Anna Sławecka ż. Franciszka 178-03-108 153R 74 Ż DM
28 2 1838 Białogródka Maciej Skomski Polachowa Józef Agnieszka Ulidach Józef Królikowski i Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-110 134R 27 Ż DM
9 4 1838 Białogródka Leon Nidziński Polachowa Piotr Dorota Baranowska Kazimierz Brzeziński i Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-110 136R 44 Ż DM
1 5 1838 Białogródka Agnieszka Rakowska Polachowa Konstanty Krystyna Niewodzińska Michał Zaręba i Agnieszka Kozielska ż. Piotra 178-3-110 138R 59 Ż DM
8 6 1838 Białogródka Franciszka Kustowska Polachowa Ignacy Marianna Kozielska Józef Królikowski i Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-110 139R 65 Ż DM
25 6 1838 Białogródka Paweł Szyszkowski Polachowa Jan Magdalena Szymańska Kazimierz Brzeziński i Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-110 139V 70 Ż DM
24 7 1838 Białogródka Józefa Królikowska Polachowa Józef Petronela Kozielska Józef Kustowski i Tekla Sakowska ż. Gabriela 178-3-110 141R 81 Ż DM
30 7 1838 Białogródka Józefa Michirzyńska Ledzianka Jędrzej Marianna Wojciechowska Stefan Winiarski i Teresa Kozielska ż. Adama 178-3-110 141R 83 Ż DM
20 4 1839 Lachowce Grzegorz Nowicki Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Niedzielska 879 68 R 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0069.htm
16 8 1839 Ptycza Marianna Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętozielska Antoni Kozłowski, Zofia Wierzbicka, Tomasz Onyszkiewicz, Helena Witiuk 825 240R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0248.htm
28 7 1839 Białogródka Anna Kustowska Polachowa Józef Katarzyna Makowska ur. Kazimierz Brzeziński i ur. Kozielska wdowa 178-3-112 123R 74 Ż DM
12 8 1839 Białogródka Teresa Antoszczuk Polachowa Mikołaj Julianna Zabrocka pr. Eliasz Jurczuk i ur. Wiktoria Kozielska wdowa 178-3-112 123V 78 Ż DM
5 12 1839 Białogródka Karolina Kozielska Kuźmińce IN Aleksandra ur. Wincenty Kobierski i ur. Domicela Bujalska ż. Marcina 178-3-112 128R 114 Ż DM
17 12 1839 Białogródka Stefan Grzybowski Polachowa Jan Marianna Kozielska ur. Ignacy Gęsiecki i ur. Petronela Królikowska ż. Józefa 178-3-112 128V 118 Ż DM
7 7 1841 Miropol Tekla Czarnecka Polanki Grzegorz Agnieszka Niedzielska 872 367 56 DW
22 3 1841 Korzec Alexander Łuczyński Huta Krywal Kazimierz Klara Niedzielska 872 190 35 0
8 1 1842 Ptycza Jan Bednarzewski Stołpiec Mateusz Marianna Stanisławczuk Jan Świętozielski, Paulina Świętozielska 828 101R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0103.htm
16 9 1842 Ptycza Józefa Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętozielska Teodor Świętozielski, Paulina Gilewicz 828 104R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0106.htm
14 1 1842 Lachowce Paweł Hryniewiecki Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Michał Zawadzki, Anna Medyńska, ż. Antoniego, Łukasz Kozłowski, Domicella Leszczy 881 113 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0122.htm
12 8 1842 Lachowce Dominik Nowicki Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Mizielska 881 121 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0129.htm
26 9 1842 Lachowce Józefa Kornatowska Denysówka Leon Urszula Paszyńska ur. Józef Kornatowski, Marianna Kozielska ż. Szymona 881 122 V 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0131.htm
14 3 1842 Luboml Zofia Józefa Czerniachowska Luboml Jakub Konstancja Krukowska Feliks Kowalewski,Józefa Niedzielska ż. Jana 857 491 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0264.htm
22 3 1844 Ptycza Katarzyna Świętozielska Stołpiec Łukasz Apolonia Andrzej Świętozielski, Helena Świętozielska 830 230R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0234.htm
15 12 1844 Ptycza Marianna Świętozielska Stołpiec Maciej Magdalena Zaborecka Piotr Świętozielski, Oksynka Świętozielska 830 235R 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0243.htm
20 2 1844 Horochów Marianna Niedzielska Horochów Jan Karolina Korowaińska 82 5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2082/pages/PL_1_436_82_0003.htm
5 3 1845 Lachowce Tomasz Nowicki Kaletyńce Wielkie Sylwester Wiktoria Niedzielska 884 115 R 10
11 12 1845 Ptycza Ewa Karpiuk Stołpiec Bazyli Ludwika Świętozielska Piotr Świętozielski, Apolonia Koluszkiewicz ż. Kazimierza 831 258V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0265.htm
25 1 1845 Miropol Paweł Czarnecki Zielone Stojło Grzegorz Agnieszka Niedzielska 876 313 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0171.htm
10 5 1845 Luboml Józefa Waleria Dorosiewicz Luboml Ignacy Tekla Kuleszyńska Józef Dziekoński, Józefa Niedzielska ż. Jana 860 381 59 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0204.htm
22 2 1845 Białogródka Katarzyna Kustowska Polachówka Ignacy s. Michała Marianna c. Piotra Kozielska Szymon Kozielski i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-3-113 86V 23 Ż DM
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
8 6 1845 Białogródka Antoni Kobylański Ledzianka Sebastian s. Bazylego Salomea c. Adama Kozielska Andrzej Zarzycki i Domicela Kobylańska ż. Michała 178-3-113 92R 64 Ż DM
6 9 1845 Białogródka Marianna Józefa Dubicka Ledzianka Jan s. Jędrzeja Karolina c. Gabriela Ciszewska Jan Dubicki i Aleksandra Kozielska ż. Jana 178-3-113 95R 90 Ż DM
18 9 1845 Białogródka Aniela Różycka Ledzianka Ignacy s. Mikołaja Marianna c. Pawła Chrzanowska Tomasz Różycki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-113 96V 100 Ż DM
10 11 1845 Białogródka Paulina Osińska Krzyworudka Benedykt s. Jana Antonina c. Franciszka Sławecka Franciszek Orłowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-113 99R 119 Ż DM
20 12 1846 Wiszewicze Ignacy Pawłowski Wepryn Jan Anna Niedzielska Axenty Dij, Tekla Loryńska, chrz. 1.01.1847 178-51-548 95R 1 Ż BS 191
2 1 1846 Białogródka Joanna Winiarska Polachowa Piotr s. Ludwika Petronela c. Józefa Kustowska Antoni Szyszkowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-115 126R 1 Ż DM
8 1 1846 Białogródka Ignacy Urbański Krzyworudka Stanisław s. Andrzeja Franciszka c. Jana Wieczor Benedykt Osiński i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 126R 3 Ż DM
13 1 1846 Białogródka Hilary Wierzbicki Ledzianka Franciszek s. Kazimierza Teresa c. Jędrzeja Słomińska Michał Kobylański i Julianna Kozielska ż. Jana 178-03-115 126V 6 Ż DM
18 1 1846 Białogródka Józef Karpiński Krzyworudka Stefan s. Karola Antonina c. Piotra Zahorska Tomasz Różycki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 127R 9 Ż DM
1 2 1846 Białogródka Anna Kustowska Polachówka Łukasz s. Rafała Marianna c. Teodora Kozielska Józef Kustowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-115 128R 19 Ż DM
13 2 1846 Białogródka Dorota Niewodzińska Polachowa Jan s. Pawła Marianna c. Antoniego Szyszkowska Józef Królikowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-115 129V 28 Ż DM
24 3 1846 Białogródka Marianna Kozielska Ledzianka Piotr s. Mikołaja Aleksandra c. Jana Miedziachowska Łukasz Słomiński i Teresa Wierzbicka ż. Franciszka 178-03-115 130V 38 Ż DM
30 4 1846 Białogródka Marcela Kustowska Polachowa Ignacy s. Michała Marianna c. Piotra Kozielska Franciszek Kustowski i Franciszka Kozielska ż. Szymona 178-03-115 132R 49 Ż DM
18 10 1846 Białogródka Tekla Hryniewiecka Ledzianka Łukasz s. Jana Urszula c. Andrzeja Gęsicka Wawrzyniec Zieliński i Aleksandra Kozielska ż. Jana 178-03-115 138R 98 Ż DM
21 10 1846 Białogródka Antoni Kobylański Ledzianka Sebastian s. Bazylego Salomea c. Adama Kozielska Andrzej Zarzycki i Agnieszka Zielińska ż. Jakuba 178-03-115 138R 100 Ż DM
20 12 1846 Białogródka Franciszka Orłowska Kuczmanówka Franciszek s. Feliksa Julianna c. Jana Kozielska Feliks Borkowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-115 140V 118 Ż DM
22 5 1847 Luboml Julian Czerniachowski Luboml Jakub Konstancja Krukowska Karol Leszczyński, Józefa Niedzielska ż. Jana 862 368 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0198.htm
27 1 1847 Wasylów Klara Niedzielska Olszanka Feliks Amelia Wikułowska Bazyli Karubanow, Kapitan Batalionu Saperów, Klara Sierocińska, chrz. 1.11.1847 178-51-548 25R 34 Ż BS 51
21 3 1847 Białogródka Józef Hryniewiecki Sosnóweczka Franciszek Marianna Kozielska ur. Jan Niewirowicz i 1-dw. Teresa Gałęzka ż. Jana 178-3-116 102R 27 Ż DM
23 3 1847 Białogródka Agnieszka Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska ur. Łukasz Kustowski i ur. Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-3-116 102V 28 Ż DM
25 3 1847 Białogródka Antoni Królikowski Polachowa Józef Petronela Kozielska 1-dw. Ignacy Gęsiecki i 1-dw. Franciszka Brzezińska ż. Kazimierza 178-3-116 102V 29 Ż DM
14 4 1847 Białogródka Katarzyna Mirecka Ledzianka IN Marianna c. Kajetana 1-dw. Łukasz Słomiński i ur. Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-3-116 103V 38 Ż DM
20 8 1847 Białogródka Jan Kustowski Polachowka Łukasz Marianna Kozielska 1-dw. Józef Królikowski i 1-dw. Marianna Różycka ż. Franciszka 178-3-116 108R 73 Ż DM
6 9 1847 Białogródka Grzegorz Majewski Kuźmińce Maciej Magdalena Hryniewiecka ur. Ignacy Małachowski i ur. Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-116 109R 81 Ż DM
7 9 1847 Białogródka Marianna Kozielska Krzyworudka Daniel Franciszka Majewska 1-dw. Stanisław Urbański i ur. Marianna Orłowska ż. Franciszka 178-3-116 109V 84 Ż DM 0
22 8 1848 Zasław św. Józefa Filipina Kozielska Sulżyn Stanisław s. Jana Aniela c. Benedykta Harasimowicz szl. Karol Kaliński s. Jana, Anna Macka ż. Marcina 178-3-117 22R 85 Ż
4 3 1848 Ostróg Teofila Woźnicki Międzyrzec Ostrogski Julian Teresa Niedzielska Jan ...rewicz i Rozalia Wiliżyńska ż. Józefa 171-1-14 5V 29 R DM
1 1 1848 Białogródka Franciszka Zielińska Ledzianka Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Jan Kozielski i Teresa Kozielska ż. Stanisława 178-3-117 125R 1 Ż DM 0
14 1 1848 Białogródka Jan Brzeziński Polachowa Kazimierz Franciszka Gęsicka Ignacy Kustowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-3-117 126R 7 Ż DM
21 1 1848 Białogródka Tomasz Błażejewski Ledzianka Gabriel Agnieszka Hryniewiecka Jan Kozielski i Salomea Kozielska ż. Stanisława 178-3-117 127R 13 Ż DM
20 5 1848 Białogródka Agnieszka Niedzińska [Niewodzińska] Polachowa Piotr Dorota Baranowska Józef Królikowski i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-3-117 132R 44 Ż DM
24 5 1848 Białogródka Marianna Zielska par. Białogródka Józef Katarzyna Krzemińska Sylwester Lityński i Anna Wolska ż. Wojciecha 178-3-117 132R 45 Ż DM
11 6 1848 Białogródka Katarzyna Kozielska Ledzianka Jan Aleksandra Zielińska Grzegorz Kozyrski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-3-117 134R 55 Ż DM
13 2 1849 Białogródka Józef Antoszczuk Polachowa Konstanty Agnieszka Grzeszczuk Jakub Buderacki i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-118 515V-516R 46 Ż DM
16 3 1849 Białogródka Józefa Karpińska Krzyworudka Karol Zofia Kustowska Grzegorz Kustowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-118 519V-520R 60 Ż DM
3 4 1849 Białogródka Marianna Kozielska Ledzianka Mikołaj? Piotr Aleksandra Miedziachowska Adam Kozielski i Rozalia Srodowska ż. Adama 178-03-118 523V-524R 70 Ż DM
12 6 1849 Białogródka Bazyli Kobylański Ledzianka Sebastian Salomea Kozielska Jan Wachowski i Agnieszka Zielińska ż. Jakuba 178-03-118 530V-531R 91 Ż DM
14 7 1849 Białogródka Antonina Kustowska Polachówka Rafał Marianna Kozielska Stanisław Podgórski i Tekla Różycka panna 178-03-118 536V-537R 109 Ż DM
29 8 1849 Białogródka Marianna Dubowicz Ledzianka Stanisław, s. Wojciecha Franciszka Miedziachowska Maciej Kobylański i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-118 541V-542R 124 Ż DM
5 10 1849 Białogródka Franciszka Kustowska Ledzianka Grzegorz Marianna Mirecka Józef Faliński i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-118 544V-545R 134 Ż DM
30 10 1849 Białogródka Karol Śliwiński Smorszczki Franciszek Karolina Kozielska Witalis Pluta i Waleria Gałecka panna 178-03-118 546V-547R 141 Ż DM
18 4 1850 Białogródka Leon Olędzki Sosnóweczka Józef Marianna Medyńska Bazyli Sinicki i Cecylia Kozielska ż. Józefa 178-03-119 479V-480R 32 Ż DM
11 11 1850 Białogródka Jozefata Wąsowicz Polachowa Józef Marianna Kozielska Szymon Kozielski i Petronela Kulikowska ż. Józefa 178-03-119 490V-491R 90 Ż DM
3 12 1850 Białogródka Barbara Dubin Ledzianka Stanisław Franciszka Miedzianowska Maciej Kobylański i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-119 491V-492R 93 Ż DM
6 1 1851 Białogródka Cecylia Wawryczuk Jakimowce Jan Anastazja Jurczuk Kornel Czyż i Apolonia Kozielska 178-03-120 433V-434R 6 Ż DM
18 3 1851 Białogródka Józef Kobylański Ledzianka Sebastian Salomea Kozielska Andrzej Zarzycki i Agnieszka Zielińska ż. Jakuba 178-03-120 444V-445R 51 Ż DM
9 5 1851 Białogródka Józef Kustowski Polachówka Łukasz Marianna Kozielska Józef Królikowski i Katarzyna Kustowska ż. Józefa 178-03-120 448V-449R 66 Ż DM
11 5 1851 Białogródka Grzegorz Orłowski Kuczmanówka Franciszek Aleksandra Kozielska Daniel Kozielski i Helena Dębicka ż. Michała 178-03-120 448V-449R 67 Ż DM
20 6 1851 Białogródka Julianna Urbańska Krzyworudka Szymon Aniela Majewska Michał Dębicki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-120 450V-451R 74 Ż DM
7 7 1851 Białogródka Franciszek Hryniewiecka Polachowa Franciszek Agnieszka Kozielska Józef Królikowski i Marianna Gęsicka ż. Jana 178-03-120 451V-452R 78 Ż DM
11 10 1851 Białogródka Franciszka Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Andrzej Bilecki i Franciszka Olędzka ż. Jana 178-03-120 461V-462R 117 Ż DM
13 11 1851 Białogródka Feliks Zieliński Ledzianka Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Kajetan Wierzbicki i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-120 464V-465R 129 Ż DM 0
4 1 1853 Białogródka Stefania Wąsowicz Polachowa Józef Marianna Kozielska Józef Kustowski i Anna Ryczkowska ż. Michała 178-03-121 462V-463R 4 Ż DM
19 1 1853 Białogródka Karolina Bołsunowska Polachówka Józef Józefa Kozielska Józef Wąsowicz i Anna Winiarska ż. Jana 178-03-121 462V-463R 5 Ż DM
17 2 1853 Białogródka Piotr Hryniewiecki Ledzianka Łukasz Urszula Gąsińska Paweł Zaręba i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-121 463V-464R 9 Ż DM
13 4 1853 Białogródka Tekla Kozielska Trusiłówka Stefan Marianna Orłowska Feliks Małachowski i Franciszka Sławecka ż. Józefa 178-03-121 467V-468R 26 Ż DM 0
28 9 1853 Białogródka Tekla Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Jan Kryński i Julianna Kozielska ż. Feliksa 178-03-121 483V-484R 87 Ż DM
27 9 1853 Białogródka Tekla Mecherzyńska Ledzianka Andrzej Klara Mirecka Szymon Zieliński i Teresa Kozielska ż. Adama 178-03-121 483V-484R 88 Ż DM
19 12 1853 Białogródka Adelajda Kobylańska Ledzianka Sebastian Salomea Kozielska Wincenty Żukowski i Franciszka Wachowska ż. Jana 178-03-121 490V-491R 117 Ż DM
24 5 1854 Krzemieniec Jan Wierszyński Andruha Mała Władyslaw Emilia Niedzielska 0.1-26 13V-14R 37 T
20 10 1854 Luboml Florian Kowalewski Huta? Daniło Anna Ko? Ignacy Dorosiewicz, Józefa Niedzielska ż. Jana 867 219 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0112.htm
5 3 1854 Białogródka Teofila Rutkowska Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska Ignacy Kozielski i Julia Sławecka ż. Wincentego 178-03-122 401V-402R 14 Ż DM
8 6 1854 Białogródka Franciszek Królikowski Polachówka Józef Petronela Kozielska Franciszek Rychlicki i Marianna Gęsicka ż. Jana 178-03-122 407V-408R 38 Ż DM
19 7 1854 Białogródka Kamila Bołsunowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Józef Wąsowicz i Domicela Czyż ż. Stefana 178-03-122 410V-411R 48 Ż DM
22 8 1854 Białogródka Antonina Kozielska Ledzianka Feliks Apolonia Ciszewska Piotr Kobylański i Dorota Ciszewska ż. Antoniego 178-03-122 411V-412R 55 Ż DM
28 10 1854 Białogródka Marianna Kustowska Polachowa Stefan Cecylia Kozielska Kazimierz Brzeziński i Apolonia Podgórska ż. Stanisława 178-03-122 418V-419R 83 Ż DM 0
20 11 1854 Białogródka Salomea Kozielska Tarnawka Daniel Franciszka Majewska Szymon Urbański i Marianna Niepokulczycka ż. Józefa 178-03-122 420V-421R 89 Ż DM
20 11 1854 Białogródka Elżbieta Kozielska Tarnawka Daniel Franciszka Majewska Paweł Mirecki Aniela Urbańska ż. Michała 178-03-122 420V-421R 90 Ż DM
13 3 1855 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Piotr Aleksandra Miedziachowska Tomasz Kozielski i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-123 491V-492R 19 Ż DM
4 4 1855 Białogródka Roman Wierzbicki Ledzianka Franciszek Teresa Słomińska Julian Słomiński i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-123 493V-494R 27 Ż DM
8 6 1855 Białogródka Felicjan Zieliński Ledzianka Wojciech Marianna Bujalska Andrzej Białokur i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-123 496V-497R 39 Ż DM 0
19 6 1855 Białogródka Jan Wąsowicz Polachowa Józef Marianna Kozielska Józef Kustowski i Józefa Bołsunowska ż. Józefa 178-03-123 497V-498R 43 Ż DM
1 7 1855 Białogródka Piotr Zaręba Ledzianka Paweł Marianna Popławska Łukasz Hryniowiecki i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-123 497V-498R 45 Ż DM
15 7 1855 Białogródka Marianna Korzeniowska Tarnawka Andrzej Elżbieta Kozłowska Józef Niepokulczycki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-123 498V-499R 49 Ż DM
25 7 1855 Białogródka Krystyna Wachowska Ledzianka Jan Marianna Słomińska Ignacy Różycki i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-123 499V-500R 54 Ż DM
17 9 1855 Białogródka Ludwik Podgórski Tarnawka Jan Marianna Sławecka Paweł Mirecki i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-123 505V-506R 75 Ż DM
25 9 1855 Białogródka Franciszka Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Andrzej Bilecki i Justyna Markiewicz ż. Tomasza 178-03-123 505V-506R 78 Ż DM
30 12 1855 Białogródka Aniela Kozielska Ledzianka Tomasz Rozalia Zielińska Feliks Kozielski i Domicela Kobylańska ż. Michała 178-03-123 512V-513R 102 Ż DM
2 2 1856 Białogródka Józefa Buderacka Sosnówka Kajetan Marianna Grzybowska Jan Czyż i Józefa Kozielska ż. Ignacego 178-03-124 563V-564R 9 Ż DM
9 2 1856 Białogródka Apolonia Kozielska Ledzianka Stanisław Salomea Hryniowiecka Szymon Kozielski i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 564V-565R 14 Ż DM
25 2 1856 Białogródka Katarzyna Hryniowiecka Białogródka Franciszek Agnieszka Kozielska Tomasz Zarzycki i Marianna Asłamowicz ż. Andrzeja 178-03-124 569V-570R 33 Ż DM
21 2 1856 Białogródka Tomasz Karpiński Ledzianka Ignacy Marianna Pikulska Stanisław Dubowicz i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 569V-570R 34 Ż DM
21 3 1856 Białogródka Jan Rutkowski Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska Tomasz Markiewicz i Emilia Dłużniewska ż. Karola 178-03-124 570V-571R 39 Ż DM
28 3 1856 Białogródka Antoni Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Jakub Kryński i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-124 571V-572R 41 Ż DM
13 4 1856 Białogródka Gabriel Słomiński Ledzianka Tomasz Wiktoria Pasztalian Tomasz Bujalski i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-124 572V-573R 46 Ż DM
13 6 1856 Białogródka Antonina Kozielska Tarnawka Daniel Franciszka Majewska Paweł Mirecki i Antonina Kuźmińska ż. Józefa 178-03-124 576V-577R 61 Ż DM
29 8 1856 Białogródka Augustyn Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Tomasz Faliński i Katarzyna Słomińska ż. Juliana 178-03-124 582V-583R 85 Ż DM
3 12 1856 Białogródka Barbara Kozielska Ledzianka Feliks Apolonia Ciszewska Paweł Zaręba i Marianna Sławecka ż. Jana 178-03-124 590V-591R 122 Ż DM
14 12 1856 Białogródka Barbara Urbańska Krzyworudka Szymon Aniela Majewska Maciej Brzyski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-03-124 591V-592R 125 Ż DM
23 3 1857 Białogródka Jan Kobylański Ledzianka Maciej Marianna Zielińska Tomasz Bujalski i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-3-73 146V-147R 34 Ż DM
12 5 1857 Białogródka Piotr Staszewski Futor Romanow Franciszek Paulina Paułczyńska Ignacy Gęsicki i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-3-73 149V-150R 47 Ż DM
26 5 1857 Białogródka Małgorzata Bołsunowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Jan Kornatowski i Konstancja Paszkiewicz ż. Antoniego 178-3-73 151V-152R 53 Ż DM
15 10 1857 Białogródka Teresa Mirecka Waśkowczyki Paweł Marianna Łukaszewicz Franciszek Stępkowski i Franciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-73 162V-163R 99 Ż DM
2 12 1857 Białogródka Franciszka Kozielska Sosnóweczka Franciszek Józefa Kornatowska Józef Rutkowski i Honorata Skulimowska ż. Andrzeja 178-3-73 166V-167R 113 Ż DM 0
8 12 1857 Białogródka Ambroży Rutkowski Sosnóweczka Józef Marianna Kozielska szl. Ignacy Kozielski i Marianna Kornatowska ż. Stanisława 178-3-73 167V-168R 119 Ż DW, DM 330
29 1 1858 Luboml Cezary Sienicki Luboml Ignacy Anna Terelewicz Edward Wysocki, Józefa Niedzielska ż. Jana 888 39V-40R 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0040.htm
9 1 1858 Białogródka Zofia Oryszewska Sosnóweczka Józef Marianna Czyż Franciszek Bejzymski i Józefa Kozielska ż. Ignacego 178-3-74 214V-215R 7 Ż DM
19 1 1858 Białogródka Agnieszka Wąsowicz Polachowa Józef Marianna Kozielska Ignacy Gąsiński i Petronela Królikowska ż. Józefa 178-3-74 515V-216R 12 Ż DM
2 2 1858 Białogródka Józefa Kustowska Polachowa Stefan Cecylia Kozielska Kazimierz Zieliński i Petronela Królikowska ż. Józefa 178-3-74 217V-218R 17 Ż DM
23 3 1858 Białogródka Józef Kozielski Ledzianka Szymon Marianna Słowińska Jan Kozielski i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-3-74 220V-221R 29 Ż DM
1 4 1858 Białogródka Józef Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Stefan Kozielski i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-3-74 221V-222R 35 Ż DM
30 7 1858 Białogródka Ignacy Korzeniowski Tarnawka Jan Agata Wolska Józef Niepokulczycki i Franiciszka Kozielska ż. Daniela 178-3-74 229V-230R 66 Ż DM
30 7 1858 Białogródka Edward Kozielski Beleżyńce IN Anna Kozielska Mieczysław Judycki i Felicja Wolska ż. Jana 178-3-74 229V-230R 68 Ż DM
14 9 1858 Białogródka Nikodem Zielski Ledzianka Józef Salomea Kozielska Grzegorz Kobierski i Apolonia Wierzbicka ż. Antoniego 178-3-74 233V-234R 82 Ż DM
26 10 1858 Białogródka Jakub Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedzichowska Jakub Kryński i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-3-74 236V-237R 96 Ż DM
11 3 1860 Skole Józef Konstanty Głąbiński Skole Jan Teofila Niedzielska Edward Romankiewicz, Józefa Laurich ż. Franciszka 1233L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201233/pages/PL_1_301_1233_0002.htm
22 6 1860 Białogródka Paulin Dubowicz Ledzianka Stanisław Franciszka Miedziachowska Andrzej Lipiński i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-03-75 116V-117R 60 Ż DM
1 7 1860 Białogródka Piotr Kozielski Ledzianka Stanisław Salomea Hryniowiecka Wawrzyniec Zieliński i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-75 117V-118R 61 Ż DM
5 7 1860 Białogródka Domicela Wierzbicka Ledzianka Antoni Apolonia Kozłowska Wincenty Żukowski i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-75 117V-118R 64 Ż DM
23 7 1860 Białogródka Maria Kozielska Polachowa Tomasz Magdalena Siecichowska Jan Kustowski i Domicela Czyż ż. Jana 178-03-75 118V-119R 70 Ż DM
3 9 1860 Białogródka Karol Kobylański Ledzianka Michał Domicela Wierzbicka Antoni Ciszewski i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-75 122V-123R 88 Ż DM
3 12 1860 Białogródka Barbara Wąsowicz Polachowa Józef Marianna Kozielska Piotr Winiarski i Petronela Królikowska wdowa 178-03-75 127V-128R 111 Ż DM
8 12 1860 Białogródka Marianna Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-75 127V-128R 113 Ż DM
28 12 1860 Białogródka Stefan Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Józef Zielińska i Marianna Kozielska ż. Szymona 178-03-75 129V-130R 124 Ż DM
26 6 1861 Ostróg Aniela Kozielska Choteń Feliks Rozalia Gulańska Feliks Krajczyński i Franciszka Zagajewska ż. Franciszka 654-1-36 3V Rapt. R DM
26 1 1862 Białogródka Joanna Kozielska Sosnóweczka Ignacy Józefa Skulimowska Józef Rutkowski i Justyna Markiewicz ż. Jana 178-03-77 103V-104R 8 Ż DM
4 2 1862 Białogródka Agata Studzińska Sosnówka Tomasz Franciszka Niewirowicz Józef Kaleński i Marianna Kozielska ż. Stefana 178-03-77 104V-105R 11 Ż DM 0
11 3 1862 Białogródka Franciszka Bołsunowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Tomasz Kozielski i Marianna Dzwonkowska ż. Jana 178-03-77 107V-108R 22 Ż DM
21 4 1862 Białogródka Franciszek Gąsiński Sosnóweczka Tomasz Marianna Zagrodzka Jakub Oleński i Józefa Kozielska ż. Ignacego 178-03-77 109V-110R 34 Ż DM
19 7 1862 Białogródka Marianna Bujalska Ledzianka Tomasz Marianna Ładzińska Maciej Kobylański i Apolonia Kozielska ż. Feliksa 178-03-77 116V-117R 63 Ż DM
24 7 1862 Białogródka Krystyna Kozielska Sosnówka Franciszek Józefa Kornatowska Józef Kaleński i Marianna Kozielska ż. Stefana 178-03-77 117V-118R 67 Ż DM
23 9 1862 Białogródka Jan Mikołajewski Polachówka Piotr Paulina Kozielska Kazimierz Słomiński i Agata Skubska ż. Jana 178-03-77 121V-122R 84 Ż DM
8 11 1862 Białogródka Mikołaj Królikowski Polachowa Ignacy Marianna Brzezińska Jan Kustowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-77 128V-129R 109 Ż DM
27 10 1863 Żytomierz Aleksander Piaskowski Tartak Łukawiecki Jan Zofia Niedzielska Aleksander Szymanowski, Anna Werbowska 178-3-54 75 267 Ż DG
25 12 1863 Lachowce Marianna Suchodolska Kaletyńce Wielkie Józef Katarzyna Niedzielska Jan Gorłaczuk i Marcelina Karoluk ż. Dominika 178-3-146 15V-16R 59 Ż DM
10 3 1863 Białogródka Franciszka Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 6V-7R 21 Ż DM
31 3 1863 Białogródka Wincenty Schabikowski Krzyworudka Piotr Domicela Kozielska Szymon Urbański i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 8V-9R 31 Ż DM
23 6 1863 Białogródka Jan Słomiński Ledzianka Bazyli Marianna Dębicka Franciszek Różycki i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 16V-17R 61 Ż DM
12 7 1863 Białogródka Antoni Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Stanisław Dubowicz i Zofia Krzemińska ż. Wawrzyńca 178-03-81 17V-18R 67 Ż DM
13 11 1863 Białogródka Marcin Kustowski Polachowa Stefan Cecylia Kozielska Stefan Czyż i Agata Skupska ż. Jana 178-03-81 29V-30R 114 Ż DM
16 11 1863 Białogródka Jan Piotrowski Polachowa Józef Joanna Winiarska Jan Skupski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 29V-30R 115 Ż DM
19 1 1864 Luboml Maria Agnieszka Mysakowska Luboml Florian Barbara Szymanowska Paweł Chojno, Józefa Niedzielska ż. Jana 308 14-15 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0008.htm
26 1 1864 Białogródka Agnieszka Niemirowicz Sosnoweczka Jan Marianna Olędzka Jakub Kornatowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 67V-68R 12 Ż DM
15 4 1864 Białogródka Franciszka Kozielska Ledzianka Szymon Marianna Słomińska Jan Wachowski i Helena Hryniewiecka ż. Stefana 178-03-81 72V-73R 31 Ż DM
26 4 1864 Białogródka Katarzyna Urbańska Krzyworudka Szymon Aniela Majewska Marceli Ładziński i Marianna Kozielska ż. Daniela 178-03-81 73V-74R 34 Ż DM
28 5 1864 Białogródka Franciszka Kozielska Ledzianka Tomasz Rozalia Zielińska Rafał Krajewski i Marianna Słomińska ż. Bazylego 178-03-81 75V-76R 42 Ż DM
26 7 1864 Białogródka Antonina Kozielska Sosnówka Stefan Marianna Orłowska Tomasz Studziński i Marianna Kornatowska ż. Stanisława 178-03-81 83V-84R 76 Ż DM
28 10 1864 Białogródka Sabina Kozielska Polachówka Tomasz Magdalena Cichocka Stefan Kustowski i Karolina Cichocka ż. Feliksa 178-03-81 90V-91R 100 Ż DM
22 11 1864 Białogródka Katarzyna Rutkowska Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Roman Mirecki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 92V-93R 108 Ż DM
9 10 1865 Żytomierz Mikołaj Piaskowski Łukawiecki Tartak Jan Zofia Niedzielska syn dw./ Aleksander Szymanowski, Anna Werbowska 178-3-61 41 268 Ż DG
17 1 1865 Żytomierz Jan Kowalski Żytomierz Stanisław Józefa Niedzielska syn obywateli, Andrzej Borecki, Eufrozyna Iwańczyk 178-3-61 5 13 Ż DG
27 3 1865 Białogródka Jan Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Piotr Bujalski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 140V-141R 32 Ż DM
25 4 1865 Białogródka Franciszek Łukomski Ledzianka Mikołaj Karolina Kopaczewska Franciszek Różycki i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 143V-144R 44 Ż DM
30 5 1865 Białogródka Petronela Busłanowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Tomasz Kozielski i Marianna Gąsińska ż. Ignacego 178-03-81 144V-145R 47 Ż DM
9 8 1865 Białogródka Jan Kalnicki Sosnoweczka Józef Józefa Ciszewska Jakub Kornatowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 148V-149R 62 Ż DM
21 9 1865 Białogródka Andrzej Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Andrzej Lipiński i Zofia Krzemieniowska ż. Wawrzyńca 178-03-81 152V-153R 80 Ż DM
22 9 1865 Białogródka Zofia Zagorska Krzyworudka Łukasz Agnieszka Bujalska ? [Kozielska] Jan Kozielski i Elżbieta Ładzińska ż. Marcelego 178-03-81 153V-154R 81 Ż DM
5 10 1865 Białogródka Michalina Radziszewska Sosnoweczka Jan Rozalia Ostrowska Józef Kaleński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 154V-155R 86 Ż DM
10 12 1865 Białogródka Jan Pilawski Dworzec Stefan Marianna Mokrzyńska Leon Ładziński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 162V-163R 118 Ż DM
31 5 1866 Żytomierz Marianna Teleżyńska Żytomierz Apolinary Tekla Niedzielska [05.06.1866] córka dw., Cyryl Balicki i Kowalska 178-3-63 30 127 Ż 57 i 58 DG
16 1 1866 Białogródka Karolina Mikołajewska Polachowa Piotr Paulina Kozielska Józef Sławecki i Agata Skupska ż. Jana 178-03-81 200V-201R 6 Ż DM
23 6 1866 Białogródka Adam Korzeniowski Sosnówka Jan Agata Wolska Jakub Kornatowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 211V-212R 50 Ż DM
8 8 1866 Białogródka Karol Brzeziński Polachowa Ignacy Antonina Czyż Jan Kustowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 215V-216R 67 Ż DM
1 10 1866 Białogródka Ludwik Niewirowicz Sosnówka Jan Marianna Olędzka Wawrzyniec Radziszewski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 220V-221R 86 Ż DM
18 11 1866 Białogródka Elżbieta Kozielska Suchorzyńce Józef Józefa Rogalińska Aleksander Sowiński i Anastazja Zielińska panna 178-03-81 224V-225R 104 Ż DM
7 12 1867 Lachowce Ambroży Suchodolski Kaletyńce Wielkie Józef Katarzyna Niedzielska Szymon Niedzielski i Barbara Suchodolska ż. Antoniego 178-3-146 185V-186R 72 Ż DM
9 5 1867 Białogródka Stanisław Kustowski Polachowa Stefan Cecylia Kozielska Stefan Czyż i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-03-81 274V-275R 40 Ż DM
29 7 1867 Białogródka Franciszka Wierzbicka Ledzianka Aleksander Paulina Kozielska Kazimierz Zieliński i Marianna Sławecka ż. Tomasza 178-03-81 282V-283R 69 Ż DM
6 8 1867 Białogródka Dominik Tyszecki Ledzianka Józef Agata Sławecka Andrzej Białokur i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 283V-284R 73 Ż DM
1 9 1867 Białogródka Antonina Mikołajewska Polachówka Piotr Paulina Kozielska Łukasz Kustowski i Cecylia Kustowska ż. Stefana 178-03-81 286V-287R 85 Ż DM
7 10 1867 Białogródka Aleksander Rutkowski Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Wincenty Sawicki i Teresa Jaskulska wdowa 178-03-81 291V-292R 102 Ż DM
7 10 1867 Białogródka Zofia Rutkowska Sosnoweczka Józef Marianna Kozielska Józef Jaskulski i Marcelina Mirecka ż. Romana 178-03-81 291V-292R 103 Ż DM
12 11 1867 Białogródka Franciszek Dębicki Ledzianka Jan Józefa Kozielska Wawrzyniec Krzemiński i Franciszka Dubowicz ż. Stanisława 178-03-81 297V-298R 126 Ż DM
15 11 1867 Białogródka Marianna Rużycka Ledzianka Franciszek Barbara Proczkowska Tomasz Sławecki i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 297V-298R 127 Ż DM
15 3 1868 Białogródka Aniela Pilawska Dworzec Stefan Marcelina Erazm Wołkowski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 349V-350R 27 Ż DM
18 4 1868 Białogródka Józef Paszkiewicz Polachowa Antoni Konstancja Kustowska Józef Bołsunowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 352V-353R 37 Ż DM
1 5 1868 Białogródka Franciszka Kobylańska Ledzianka Antoni Antonina Zielińska Wojciech Zieliński i Salomea Kozielska ż. Stanisława 178-03-81 353V-354R 41 Ż DM
7 5 1868 Białogródka Florian Zagrocki Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Aniela Urbańska ż. Szymona 178-03-81 353V-354R 42 Ż DM
7 7 1868 Białogródka Jan Studziński Sosnoweczka Julian Katarzyna Wierzbicka Jan Radziszewski i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 358V-359R 63 Ż DM
10 7 1868 Białogródka Feliks Zieliński Sosnówka Mateusz Honorata Mroczkowska Józef Kalnicki i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 358V-359R 64 Ż DM
21 9 1868 Białogródka Józef Słomiński Ledzianka Adam Marianna Kozielska Aleksander Wierzbicki i Marianna Zielińska ż. Andrzeja 178-03-81 366V-367R 95 Ż DM
22 9 1868 Białogródka Tekla Zagajewska Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Królikowski i Magdalena Kozielska ż. Tomasza 178-03-81 366V-367R 96 Ż DM, JZ
5 12 1868 Białogródka Mikołaj Radziszewski Sosnówka Jan Honorata Ostrowska Tomasz Studziński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 373V-374R 121 Ż DM
4 4 1869 Białogródka Franciszka Witkowska Sosnówka Jan Dorota Radziszewska Józef Kalnicki i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 419V-420R 44 Ż DM
23 7 1869 Białogródka Maria Kozielska Futor Romanów Ignacy Julianna Bogusławska Ludwik Paszyński i Antonina Szostacka ż. Piotra 178-03-81 432V-433R 93 Ż DM
26 7 1869 Białogródka Paulina Bołsunowska Polachowa Józef Józefa Kozielska Ignacy Gąsiński i Domicela Czyż ż. Stefana 178-03-81 432V-433R 94 Ż DM
21 8 1869 Białogródka Stefan Pasławski Sosnówka Jan Antonina Kornatowska Tomasz Studziński i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-81 433V-434R 100 Ż DM
21 9 1869 Białogródka Mateusz Medyński Książęcin Franciszek Agata Kozielska Jan Podgórski i Tekla Mikulska 178-03-81 438V-439R 120 Ż DM
7 11 1869 Białogródka Marianna Kozielska Ledzianka Jakub Aniela Różycka Jan Urbański i Marianna Sławecka ż. Tomasza 178-03-81 446V-447R 150 Ż DM
24 8 1870 Wyszogródek Ludwik Milewski Wyszogródek Wincenty Marianna Kądzielska 1-54 9V-10R 27 T
26 3 1870 Łanowce Józef Szelingowski Kuśkowce Wielkie Julian Maria Laskowska Jan Niwiński i Paulina Niedzielska ż. Jana 1-46 5v-6R 13 T 1020 DM
30 1 1870 Białogródka Franciszek Zieliński Ledzianka Stefan Marianna Kozielska Andrzej Białokur i Tekla Gostwicka ż. Jana 178-3-84 5V-6R 13 Ż DM
12 3 1870 Białogródka Marianna Dębicka Ledzianka Jan Józefa Kozielska Józef Olszewski i Zofia Krzemieniowska ż. Wawrzyńca 178-3-84 11V-12R 33 Ż DM 0
4 7 1870 Białogródka Józef Mikołajewski Polachówka Piotr Paulina Kozielska Józef Kustowski i Marianna Piotrowska 178-3-84 25V-26R 88 Ż DM
9 11 1870 Białogródka Michał Bołsunowski Polachowa Józef Józefa Kozielska Tomasz Kozielski i Marianna Gąsińska ż. Ignacego 178-3-84 39V-40R 142 Ż DM
25 11 1870 Białogródka Katarzyna Gutewicz Polachowa Andrzej Paulina Szyszkowska Franciszek Piotrowski i Marianna Zielska ż. Jana 178-3-84 41V-42R 152 Ż DM
1 12 1870 Białogródka Barbara Kozielska Ledzianka Jan Józefa Hryniowiecka Augustyn Zieliński i Marianna Zielińska ż. Szczepana 178-3-84 43V-44R 157 Ż DM
13 12 1870 Białogródka Adam Słomiński Nowa Wieś Adam Marianna Kozielska Jan Krotewicz i Antonina Kobylańska 178-3-84 44V-45R 161 Ż DM 0
28 12 1870 Białogródka Anastazja Slawecka Polachowa Józef Józefa Kobylańska Franciszek Kobylański i Marianna Zielska ż. Jana 178-3-84 46V-47R 172 Ż DM
22 9 1871 Białogródka Ignacy Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Królikowski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 132 JZ 0
12 8 1872 Białogródka Aniela Medyńska Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Jan Zagajewski Tekla Mikulska, ż. Michała 93 JZ 0 0
1 3 1872 Dederkały Karolina Suchodolska Kaletyńce Józef Katarzyna Niedzielska 57 295-296 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0161.htm
27 11 1872 Luboml Jan Bronisław? Dorosiewicz Luboml Julian Marianna Starzewska? Wojciech Buczyński, Józefa Niedzielska ż. Jana 316 2 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0002.htm
2 11 1873 Kuniów Urszula Krynicka Radohoszcz Wielka Szymon Katarzyna Grodzielska Tomasz Święcicki i Eleonora Izerska ż. Adama 178-3-78 316V-317R 57 Ż DM
2 5 1874 Białogródka Józef Królikowski Polachowa Ignacy Marianna Bronezińska Józef Zagajewski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 58 JZ 0 0
1 1 1875 Białogródka Jakub Białokur Ledzianka Andrzej Elżbieta Zielińska Józef Żukowski i Rozalia Kozielska ż. Tomasza 178-03-133 2V-2R 3 Ż DM
27 3 1875 Białogródka Rozalia Urbańska Krzyworudka Ignacy Marianna Kozielska Aleksander Ostromecki i Emilia Kołyszko ż. Aleksandra 178-03-133 11V-12R 49 Ż DM 0
8 7 1875 Białogródka Wincenty Medyński Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Wincenty Niemirowski i Teofila Podgórska ż. Jana 178-03-133 20V-21R 96 Ż DM
4 9 1875 Białogródka Róża Kalińska Sosnówka Józef Józefa Ciszewska Jakub Olędzki i Józefa Kozielska ż. Franciszka 178-03-133 25V-26R 129 Ż DM 0
3 10 1875 Białogródka Franciszek Zagorski Krzyworudka Łukasz Agnieszka Kozielska Jan Kozielski i Ludwika Urbańska ż. Jakuba 178-03-133 28V-29R 145 Ż DM 0
26 11 1875 Białogródka Katarzyna Janiszewska Białogródka Ignacy Elżbieta Iwińska Dominik Jasiński i Wiktoria Kozielska ż. Józefa 178-03-133 32V-33R 166 Ż DM
3 12 1875 Białogródka Katarzyna Bogusławska Bisówka Jan Franciszka Grzybowska Jan Woźnicki i Marianna Kozielska ż. Franciszka 178-03-133 33V-34R 172 Ż DM
27 12 1875 Białogródka Jan Sławecki Ledzianka Wincenty Salomea Kustowska Tomasz Sławecki i Józefa Kozielska ż. Jana 178-03-133 35V-36R 187 Ż DM
17 3 1877 Torczyn Marcelina Staczewska Berezie Antoni Zofia Kądzielska 663 10-11 18 0
31 7 1877 Luboml Jadwiga Dorosiewicz Luboml Konstanty Amelia Iwanczewska Władysław Iwanczewski, Józefa Niedzielska ż. Jana 320 32 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0017.htm
13 2 1878 Białogródka Antonina Kozielska Polachowa Tomasz Magdalena Cichocka Ignacy Królikowski Antonina Zagajewska, ż. Józefa 13 JZ 0 0
29 7 1879 Białogródka Antonina Medyńska+F91 Książęcin Franciszek Agnieszka Kozielska Jan Zagajewski Marianna Niemirowska, ż. Wincentego 77 JZ 0 0
30 1 1880 Białogródka Petrunela Zagajewska Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Królikowski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 18 JZ 0 0
22 9 1881 Białogródka Józefa Kozielska Sosnóweczka Franciszek Marianna Czyż Wawrzyniec Andrusiewicz, Józefa Brzezińska ż. Piotra 17-2-76 19V-20R 113 Ch
15 11 1881 Białogródka Marianna Sławecka Ledzianka Wincenty Salomea Kustowska Szymon Ciszewski, Józefa Kozielska ż. Jana 17-2-76 25V-26R 147 Ch
13 7 1885 Białogródka Mikołaj Zagajewski Polachowa Józef Antonina Gęsicka Ignacy Krolikowski Magdalena Kozielska, ż. Tomasza 109 JZ
31 3 1886 Szumbar Marcelina Kozielska Szumbar Józef Krystyna Piotrowska 627 123-124 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0072.htm
15 8 1886 Smila Maria Zakrzewska Łozanówka Franciszek Helena Matkowska Grzegorz Nagajewski, Józefa Niedzielska 2209-01-04 73V-74R 18 CDIAK
15 6 1888 Szumbar Franciszka Kozielska Borki Józef Krystyna Piotrowska Walery Lubowicki, Leonora Piwońska ż. Andrzeja 627 89-90 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0051.htm
13 6 1888 Krzemieniec Michał Kosiszyk Smyga Franciszek Emilia Niedzielska 01-81A 15V-16R 60 T
3 9 1889 Białogródka Franciszka Goświcka Ledzianka Antoni Apolonia Kozielska Jan Słomiński, Antonina Kuźnicka ż. Stanisława 17-2-80 29V-30R 145 Ch
11 11 1889 Ołyka Antonina Niedzielska Chorłupy Stefan Kornelia Ciemnociułowska 509 50 100 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0027.htm
16 9 1889 Białogródka Kornelia Sławecka Ledzianka Apolinary Agata Zielińska Karol Kobylański, Marianna Kozielska ż. Dominika 17-2-80 31V-32R 155 Ch
6 4 1892 Ołyka Domicela Niedzielska Długoszyje Stefan Karolina Ciemnociołowska 1018 18-19 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0012.htm
2 3 1892 Kuniów Cezar Rosielski Stajło par. Ostróg Piotr Antonina Dzwonkowska Ludwik Nowosielski i Marianna Kozielska ż. Feliksa 178-3-86 407V-408R 29 Ż DM
18 5 1895 Luboml Stanisław Kudziński Kizie Antoni Łucja Brzusko Stanisław Brzusko, Marianna Niedzielska ż. Teofila 909 17V 68 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0018.htm
8 1 1897 Białogródka Anna Lipska Książęcin Franciszek Aniela Będzielska Andrzej Mirecki, Katarzyna Boguszewska ż. Ignacego 17-2-83 2V-3R 7 Ch
12 10 1898 Torczyn Rozalia Zborowska Zaturce Michał Marianna Maciąg Jan Maciąg, Antonina Niedzielska panna 935 21V-22R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0022.htm
12 8 1898 Białogródka (córka) Łukasiewicz Ledzianka Józef Anastazja Kozielska chł. Grzegorz Wierzbicki, Feliksa Różycka ż. Jana 17-2-84 1R 125 Ch
16 12 1900 Torczyn Cezary Świerczyński Dmytrówka Piotr Marianna Niedzielska chrzest w Zaturcach 954 40-41 95 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0022.htm
6 6 1900 Horochów Maria Niedzielska Bużany Józef Agnieszka Dąbrowska Andrzej Srodonski, Józefa Dąbrowska panna 943 14V-15R 54 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0015.htm
10 5 1902 Szumsk Wiktoria Kozielska Kaletyńce Wielkie Roman Franciszka Wierzbicka 01-236 252V-253R 105 T
6 2 1903 Włodzimierz Weronika Niedzielska Ochnówka Antoni Marianna Żak 972 4V-5R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0010.htm
5 4 1903 Horochów Stanisława Niedzielska Bużany Józef Agnieszka Dąbrowska 961 8 26 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0009.htm
17 8 1904 Białogródka Władysław Sobko Sochurzyńce Stanisław Anna Kozielska Kazimierz Sobko, Józefa Łaszcz ż. Andrzeja 17-2-84 64V-65R 135 Ch
21 1 1905 Białogródka Ignacy Kobylański Ledzianka Jan Marianna Kozielska Roman Zieliński, Rozalia Ciszewska ż. Andrzeja 17-2-84 127V-128R 14 Ch
19 4 1905 Białogródka Zygmunt Kozielski Ledzianka Michał Antonina Zielska Adam Słomiński, Feliksa Olszewska ż. Pawła 17-2-84 129V-130R 57 Ch
10 4 1905 Białogródka Bronisław Kobylański Ledzianka Józef Franciszka Lipska Jan Kobylański, Antonina Kozielska wdowa 17-2-84 129V-130R 58 Ch
12 6 1905 Białogródka Antonina Zagajewska Polachowa Feliks Marianna Urbańska Piotr Nowosielski Józefa Kozielska, ż. Jóżefa 17-2-84 79 JZ 0
25 10 1905 Białogródka Aniela Kozielska Polachowa Jan Antonina Podgórska chł. Jan Czyż, Józefa Królikowska z. Józefa 17-2-84 147V-148R 146 Ch
5 11 1905 Białogródka Edward Łukarzewski Ledzianka Antoni Barbara Kozielska chł. Hipolit Boryslawski, Rozalia Ciszewska ż. Andrzeja 17-2-84 147V-148R 147 Ch
16 2 1906 Horochów Aniela Niedzielska Półhany Józef Agnieszka Dąbrowska 992 5 19 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0008.htm
30 6 1907 Białogródka Marianna Sobko Sochurzyńce Stanisław Anna Kozielska Michał Zagajewski Józefa Łaszcz, ż. Andrzeja 108 JZ 0 0
5 2 1913 Białogródka syn Winiarski Ledianka Łukasz Antonina Sławecka Jan Baranowski Klementyna Zielska, ż. Karola JZ 0 0
15 2 1913 Jałowicze Anna Niedzielska Targowica Władysław Anna Liszniewska 1047 8-9 11
14 7 1914 Włodzimierz Wołyński Anna Niedzielska Stasin Antoni Marianna Żak 1058 31 147 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0032.htm
2 11 1915 Sł.Czernicka Longin Husakowski Tartak Stanisław Franciszka Popławska Wróblewski Antoni, Niedzielska Antonina, ż. Wojciecha 225 JZ
20 9 1915 Kijów Św. Aleksandra Adolf Macicow Kijów Hieronim Franciszka Niedzielska Fabian Szczygielski i Barbara Zielińska 312/1/129 60V-61R 240 m.K JM1
8 6 1917 Torczyn Jan Kwiatkowski Marianówka p. Kisielin Jan Katarzyna Niedzielska 1082 14 51 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201082/pages/1_436_0_0_1082_0014.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
2 1781 Szczurowice Michał Terlikiewicz Zuzanna Niedzielska Tomasz Paweł Proć,Szymon Stocki,Marcin Libus 1310 61 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0041.htm
21 8 1804 Humań Józef Piasecki Koczubijowka kaw Teresa Kądzielska Koczubijówka pann młodzi gen.gen.; świadkowie: Teodor Cwitocha, Piotr Stanisławski 178-51-195 312a Ż EH
28 10 1828 Ptycza Bazyli Karpiuk Stołpiec, par. unicka Turia 18 Andruch Ludwika Świętodzielska Stołpiec 15 Mikołaj Marianna Oleksiniuk Ludwik Pieńkowski, Jan Wyszynski stolarz, Bazyli Bednarzewski 814 271a 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0274.htm
28 10 1828 Krzemieniec Grzegorz Szymanowski Kulikowa 23 Szymon Anna Anastazja Niedzielska Kulikowa 17 Franciszek Marianna p.młody wyz.greko-unickiego, Teodor Kowalski, Jakub Lewicki 01-5 27R-27V 37 T 756-757 DM
5 2 1828 Lachowce Tomasz Winiarski Polachówka, par. Białogródka 25 Szymon Marianna Kozielska Julianna Gluzicka Denysówka 20 Piotr Anna Kamińska Ur. Teodor Kozielski, Ur. Kazimierz Rudkowski 171-1-1 115V 4 R Mg
25 8 1829 Kozin Jakub Rogowski Budy Białogrodeckie 25 Marianna Zielska Budy Białogrodeckie 20 Józef Komarnicki, Damazy Zajączkowski 297 11 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20297/pages/PL_1_436_297_0006.htm
16 11 1830 Żytomierz Michał Olchowicz Żytomierz 32 Andrzej Anna Paszkowska Franciszka Niedzielska Żytomierz 19 Jan Stefania Warniecka Kajetan Nienkiewicz , Wawrzyniec Ostrowski 178 3 3 70 85 Ż Ni
26 2 1830 Białogródka Tomasz Krajewski Ledzianka 29 Jakub Marianna Wiszniewska Małgorzata Kobylańska Ledzianka 23 Stanisław Apolonia Kozielska Maciej Krzywiński i Piotr Grześko 178-03-96 69V 6 Ż DM
15 6 1830 Białogródka Maciej Brzyski Polachowa 26 IN Aleksandra Brzyska Anna Słomińska Polachowa 20 Wincenty Marianna Kozielska Andrzej Zalewski i Hieronim Boguslawski 178-03-96 71R 12 Ż DM
19 10 1830 Białogródka Jan Kamiński Polachowa 24w Marcin Kazimiera Makowska Teofila Winiarska Polachowa 20 Szymon Marianna Kozielska Bartłomiej Podgórski i Franciszek Czarnecki 178-03-96 72V 19 Ż DM
20 4 1830 Zozów Szymon Stobiecki Pariówka 30 Michał s. Jana Katarzyna c. Józefa Zdzielska Helena Rewkowska Pariówka 18 Eliasz s. Mikołaja Helena c. Jana Bilińska młodzi ur.; świadkowie: ur.ur. Bazyli Rudnicki, Mateusz Rewkowski, Marcin Maksymowicz 178-51-339 158 3 Ż EH
8 11 1831 Dubno Józef Sochacki par. Ołyka 24 Jakub Magdalena Niedzielska Emilia Łuszko Dubno 19 Antoni Petronela Kostrzycka 817 111R 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0114.htm
18 10 1831 Białogródka Wincenty Żukowski Ledzianka 23 Franciszek Marianna Kozielska Agnieszka Krzymińska Ledzianka 18 Bazyli Marianna Zawadzka Jan Gęsicki, Maciej Krzymiński 178-3-97 87R 21 Ż DM
5 2 1833 lachowce Jan Winiarski Polachowa par. Białogródka 25 Szymon Marianna Kozielska Anna Paradowska Książęcin 16 Mikołaj Marianna Piotrowska Jan Szyszkowski, Jan Zawadzki 171-1-6 88V-89R 5 R DM
3 2 1835 Krzemieniec Jędrzej Jarmusiewicz Żołoby 30w Jan Marianna Gmitruk Apolonia Niedzielska Żołoby 20 Franciszek Marianna Kamińska Grzegorz Szymanowski i Jan Olszewszki 01-8 32V 4 T 1065 DM
10 2 1835 Białogródka Łukasz Kustowski Polachowa 22 Rafał Rozalia Staszewska Marianna Kozielska Polachowa 18 Teodor Wiktoria Mirecka Jakub Buderadzki, Piotr Miedziachowski 178-3-101 126R 6 Ż DM
2 2 1836 Białogródka Ignacy Kustowski Polachowa 28 Michał Rozalia Mirecka Marianna Kozielska Polachowa 20 Piotr Agnieszka Gęsicka Ignacy Kustowski, Franciszek Semkowski 178-03-106 129R 2 Ż DM
17 5 1836 Białogródka Wincenty Żukowski Ledzianka 35w Franciszek Marianna Kozielska Marianna Zacharzewska Ledzianka 20 Ignacy Teresa Ostrowska Roch Ostrowski, Leon Wierzbicki 178-03-106 131V 12 Ż DM
27 6 1837 Wiszenki Feliks Tóński Kopaczówka 18 Stefan Katarzyna Niedzielska Marianna Ursynowicz Kopaczówka 17 Ludwik Marianna Niewiadomska Kazimierz Tóński, Ignacy Tóński, Stanisław Piotrowski 823 71a 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0076.htm
13 2 1838 Lachowce Jan Słomiński Poluchowa par. białogródecka 22 Wincenty Marianna Kozielska Franciszka Glińska Książęcin 18 Feliks Ewa Bilecka Jan Winiarski, Jan Zawadzki 108 R 4 ZP
19 6 1838 Białogródka Jan Grzybowski Polachowa 23 Józef Marianna Rajewska Marcjanna Kozielska Polachowa 17 Piotr Agnieszka Gąsicka Jędrzej Strzemecki i Jan Nidziński 178-03-110 152V 15 Ż DM
24 7 1838 Białogródka Kasper Mikołajewski Polachówka 32 Szymon Anna Szymańska Klara Winiarska Polachówka 21 Szymon Marianna Kozielska Maciej Różycki i Józef Baczyński 178-03-110 153V 19 Ż DM
3 10 1840 Żytomierz Jakub Tamboloni miasto Włodzimierz 30 Józef Łucja NN Katarzyna Trynkier 16 Antoni Tekla Niedzielska Kazimierz Wysocki , Adam Niedzielski 178 3 10 72 52 Ż Ni
8 9 1840 Żytomierz Józef Skutowicz 27 Bazyli Katarzyna Pietrusiewicz Kajetana Niedzielska zd. Węglowska 27w Jan Tekla Chaszczyńska Andrzej Wachowski , Jan Ordyński , Jan Fidlier 178 3 10 69 40 Ż Ni
9 6 1840 Żytomierz Michał Maszkowski 23 Józef Katarzyna Niedzielska Katarzyna Dziadewicz 18 Jan Domicella Piaskowska Paweł Swiderski , Ignacy Niedzielski 178 3 10 63 27 Ż Ni
1 6 1841 Połonne Stanisław Sieciński Baranówka 25 Marcin Marianna Justyna Niedzielska 19 Stanisław Marianna Paweł Sikorski i Jan Zlebowicz 872 150 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0082.htm
26 10 1841 Miropol Piotr Szumski Tartak, par. Nowogród Wołyński 23 Jędrzej Agnieszka Czarnecka Franciszka Czarnecka Chutor Zielone Stojło 20 Grzegorz Agnieszka Niedzielska Gabriel Jankowski, Jan Szumski 872 378 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0200.htm
10 2 1846 Jampol Wawrzyniec Chwedorowski Korowia, par. Teofilpol 20 Kazimierz Marianna Dzielska Marianna Domańska Moskalówka 20 Bazyli Rozalia Świderska Jan Iwiński, Jan Wodnicki, Jan Kaczurowski 877 765 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0395.htm
17 11 1846 Białogródka Nikodem Jarocki Polachowa 29 Kazimierz s. Jakuba Marianna c. Mikołaja Kozielska Teresa Winiarska Polachowa 21 Ludwik s. Franciszka Franciszka c. Kazimierza Podgórska Szymon Kozielski, Franciszek Kustowski, Jakub Buderacki 178-03-115 148R 26 Ż DM
3 7 1846 Żytomierz Augustyn Baratto Żytomierz 23 Piotr Magdalena Posguazzo Lucyna Trinkieryni Żytomierz 19 Antoni Tekla Niedzielska Indult wydany przez Gen. Wikarego Diec. Łucko-Żyt. Prałata Stanisława Łoweckiego . Rafał Nawri ,Antoni Pereni 178 3 14 64 49 Ż Ni
12 10 1847 Wiszenki Ignacy Szulc par. Wiszenki 20 Zamel Tekla Niedzielska Sabina Machowska par. Wiszenki 24 Kazimierz Rozalia Sałachiewicz Maciej Tomaszewicz, Karol Szulc 773 23 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0013.htm
29 6 1847 Ostróg Jan Woźnicki Bielmaż 29 Mikołaj Józefa Karasiewicz Teresa Niedzielska Międzyrzec Ostrogski 18 Mikołaj Magdalena Brzezińska Jędrzej Bołsunowski, Julian Glinicki 171-1-13 26V 10 R DM
29 6 1847 Żytomierz Eliasz Minelle poddany francuski 28 Jan Mikołaj Gerwazy Maria Luiza Wiktoria Bellanger Katarzyna Tambolini zd.Trinkierini poddana francuska 22w Antoni Tekla Niedzielska Jan Wysocki , Ludwik Zbrożek , Antoni Durrez 178 3 1 56 33 Ż Ni
26 1 1847 Białogródka Tomasz Winiarski Polachowa 40w Szymon s. Jana Marianna c. Jana Kozielska Michalina Baranowska Polachowa 22 Jan s. Piotra Marianna c. Franciszka Olędzka (wd./p Julii Gluzickiej) Jan Nidziński, Jakub Buderacki, Jan Winiarski 178-3-116 114R 2 Ż DM
22 2 1848 Ostróg Władysław Wierszyński Antonowce par. Szumsk 23 Antoni Marianna Taborowska Amelia Niedzielska Derewiańcze 24 Paweł Katarzyna Grocka Adolf Dreczyłowski, Konstanty Zbrożko 171-1-14 25V 11 R DM
17 5 1848 Żytomierz Jan Piaskowski 28 Wojciech Aleksandra Zabłocka Zofia Niedzielska 18 Kajetan Marianna Czajkowska 178 3 23 56 15 Ż Ni
26 9 1848 Białogródka Stefan Kustowski Polachówka 23 Rafał Rozalia Staszewska Cecylia Kozielska Polachowa 17 Szymon Marianna Kornatowska Franciszek Zieliński, Franciszek Kustowski, Michał Ruszkowski 178-3-117 150V 23 Ż DM
25 6 1849 Horochów Jan Feliks Głowacki Horochów 26 Jan Barbara Romanowska Marianna Szulc Horochów 20 Samuel Tekla Niedzielska Jan Głowacki, Ludwik Pirgi, Marcin Szemiot 87 65 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2087/pages/PL_1_436_87_0035.htm
9 1 1849 Żytomierz Teodor Baranowski 45w Maciej Katarzyna Kotwicka Ewa Niedzielska 30 Jan Marianna Żurawska 178 3 66 2 Ż Ni
26 10 1849 Białogródka Józef Bołsunowski Bereżyńce par. Teofipol 22 Bazyli Urszula Górska Józefa Kozielska Polachowa Piotr Agnieszka Gęsicka Jan Kornatowski i Franciszek Kustowski 178-03-118 561V 30 Ż DM
6 11 1849 Białogródka Franciszek Kustowski Polachowa 24 Józef Marianna Kozielska Barbara Gęsicka Ledzianka 17 Andrzej Marianna Kobylańska ? Józef Królikowski i Feliks Makowski 178-03-118 562R 31 Ż DM
19 2 1850 Białogródka Józef Wąsowicz 24 Mikołaj Róża Strzelecka Marianna z d. Kozielska Kustowska Polachowa 30w Piotr Agnieszka Gęsicka Franciszek Zieliński, Jan Kustowski 178-03-119 497V 13 Ż DM
10 5 1853 Białogródka Józef Rutkowski Sosnówka 24w Wawrzyniec Marianna Kalińska Marianna Kozielska Sosnówka 20 Józef Cecylia Mecherzyńska Andrzej Bilecki , Franciszek Kozyrski 178-03-121 499R 12 Ż DM
18 10 1853 Białogródka Jan Stawski Dworzec 43w Józef Tekla Wojciechowska Agnieszka Słomińska Białogródka 19 Wincenty Marianna Kozielska Wincenty Kornatowski, Kazimierz Słomiński 178-03-121 504V 23 Ż DM
25 9 1854 Białogródka Józef Girecki Polachowa 20 Grzegorz Kunekunda Łapińska Franciszka Kustowska Polachowa 17 Ignacy Marianna Kozielska Tomasz Kozielski, Franciszek Kozielski 178-03-122 431V 13 Ż DM Mg
7 10 1854 Białogródka Andrzej Orłowski Kuczmanówka 21 Franciszek Katarzyna Kozielska Emilia Moszczyńska Puzyrki Małe 17 Mikołaj Teresa Pawłowska Jan Niemirowski, Franciszek Różycki 178-03-122 432R 14 Ż DM Mg
11 9 1855 Białogródka Andrzej Zalubowski Piłki 40w Michał Zofia Zajączkowska Aleksandra z d. Zielińska Kozielska Ledzianka 35w Wojciech Justyna Bujalska Konstanty Wojciechowski, Antoni Piątkowski 178-03-123 521R 14 Ż DM Mg
2 10 1855 Białogródka Kazimierz Słomiński Kuźmińce 24 Wincenty Marianna Kozielska Konstancja Skucka Kuźmińce 17 Jan Marianna Nawrocka Franciszek Faliński, Jan Dubowicz 178-03-123 522R 16 Ż DM Mg 0
23 10 1855 Białogródka Jan Dębicki Ledzianka 24 Andrzej Marianna Różycka Józefa Kozielska Ledzianka 18 Adam Teresa Wachowska Feliks Kozielski, Franciszek Różycki 178-03-123 524R 20 Ż DM
24 11 1857 Łabuń Florian Czyżewski Łabuń 25 Marcin Helena Mioduszewska Anna Kozielska Łabuń 23 Jan Agafia Rozwadowska Wiktor Nowicki i Bazyli Korzynowicz 178-3-73 367R 23 Ż DM
21 11 1857 Krzemieniec Adolf Drużyłowski Krzemieniec 35 Józef Maria Mroczko Anna Niedzielska Tychoml, par. Jampol 20 Paweł Katarzyna Nagrodzka ziem. Stanisław Kozłowski, Stefan Wierzyński 426-1-44 39V 22 T DW 807
28 1 1857 Białogródka Kazimierz Słomiński Polachowa 28w Wincenty Marianna Kozielska Teresa z d. Zagorska Rewera Polachowa 30w Mikołaj Balbina Żywicka Piotr Mirecki, Józef Bołsunowski 178-03-73 176V 5 Ż DM
13 10 1857 Białogródka Józef Zielski Kuźmińce 21 Jan Marianna Sienkiewicz Salomea z d. Kozielska Kobylańska Ledzianka 30w Adam Teresa Wachowska Julian Podgórski, Bazyli Sienkiewicz 178-03-73 186R 24 Ż DM
7 2 1860 Białogródka Łukasz Zagorski Krzyworudka 21 Piotr Honorata Rymsza [Remsza] Agnieszka Kozielska Ledzianka 19 Piotr Aleksandra Miedzianowska Józef Faliński, Jan Majewski 178-03-75 133R 5 Ż DM
13 11 1860 Białogródka Ignacy Królikowski Polachowa 20 Józef Petronela Kozielska Marianna Brzezińska Polachowa 18 Kazimierz Franciszka Gąsińska [Gęsicka] Józef Bołsunowski i Jan Winiarski 178-03-75 138V 28 Ż DM
18 11 1862 Białogródka Aleksander Wierzbicki Ledzianka 26 Franciszek Teresa Słomińska Paulina Kozielska Krzyworudka 19 Daniel Franciszka Majewska Marcin Ładziński, Franciszek Różycki 178-03-77 149R 35 Ż DM
13 10 1863 Lachowce Dominik Nowicki Kaletyńce Wielkie 20 Sylwester Wiktoria Niedzielska Marianna Burkacka Okniny 19 Dominik Tekla Malicka Jan Gorłaczuk, Wasyl Semeniuk, Teodor Burkacki 178-3-146 11 Ż DM
12 7 1864 Nowogród Wołyński Mikołaj Gołembiowski Fedorówka 23 Ludwik Katarzyna Lewicka Petronela Niedzielska Fedorówka 20 Ignacy Franciszka Zinkiewicz 178-3-152 25 35 Ż 49 MO
9 2 1864 Białogródka Józef Sławecki Kuźmińce 20 Franciszek Marianna Wieczor Antonina Kustowska Polachowa 16 Łukasz Marianna Kozielska Wincenty Rowinkowski i Franciszek Makowski 178-03-81 104R 7 Ż DM
5 7 1864 Białogródka Franciszek Medyński Książęcin par. Lachowce 24 Jakub Cecylia Zagajewska Agnieszka Kozielska Polachowa 17 Szymon Marianna Kornatowska Łukasz Romaszewski i Jan Piotrowski 178-03-81 110V 20 Ż DM, JZ
23 11 1864 Białogródka Jan Iwiński Bisówka Wielka par. Lachowce 25 Wincenty Teresa Ulicka Salomea Kustowska Polachowa 18 Ignacy Marianna Kozielska Jan Czyż i Benedykt Sobolewski 178-03-81 117R 33 Ż DM
27 6 1865 Białogródka Adam Słomiński Ledzianka 25 Andrzej Domicela b/N Marianna Kozielska Ledzianka 19 Stanisław Salomea Hryniewiecka Józef Wierzbicki Jan Kozielski 178-03-81 176V 16 Ż DM
7 11 1865 Białogródka Jan Zieliński Ledzianka 35 Bazyli Marianna Bujalska Marianna z Słomińskich Kozielska Ledzianka 30w Andrzej Domicela Bobrzecka Andrzej Białokur i Tomasz Zarzycki 178-03-81 182R 27 Ż DM
29 1 1867 Białogródka Antoni Kobylański Ledzianka 21 Sebastian Salomea Kozielska Antonina Zielińska Ledzianka 19 Wawrzyniec Katarzyna Hryniewiecka Grzegorz Kobierski, Jakub Kozielski 178-03-81 307V 5 Ż DM
12 5 1868 Białogródka Józef Kustowski Polachowa 19 Łukasz Marianna Kozielska Marianna Podgórska Polachowa 17 Kajetan Franciszka Zielińska Tomasz Kozielski, Tomasz Zarzycki 178-03-81 383V 13 Ż DM
21 9 1868 Białogródka Szczepan Zieliński Ledzianka 30 Jakub Agnieszka Rymsza (Remsza) Marianna Kozielska Ledzianka 19 Piotr Aleksandra Miedziachowska Grzegorz Kobierski, Franciszek Białokur 178-03-81 388V 23 Ż DM
18 5 1869 Białogródka Ludwik Orłowski Kuczmanówka 30w Franciszek Katarzyna Zagajewska Marcelina Kustowska Polachowa 18 Ignacy Marianna Kozielska Michał Roszkowski, Wincenty Brzeziński 178-03-81 461V 9 Ż DM, JZ
20 10 1869 Białogródka Józef Kobylański Ledzianka 19 Sebastian Salomea Kozielska Marianna Urbańska Krzyworudka 18 Stanisław Franciszka Wieczer Jan Kwiatkowski, Karol Słomiński 178-03-81 466V 19 Ż DM
31 1 1871 Białogródka Stanisław Kołodnicki Wolica Polowa par. Bazalia 20 Maciej Maria Antonina Kozielska Ledzianka 20 Stanisław Salomea Hryniowiecka Antoni Prejzner, Piotr Różycki 178-3-84 156V 11 Ż DM
2 2 1883 Dederkały Michał Nowicki Kaletyńce Wielkie 32w Tomasz Wiktoria Zielska Katarzyna Kreszczuk Kaletyńce Wielkie 23 Jan Ewa Malicka 58 202 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0105.htm
6 2 1883 Białogródka Antoni Goświcki Ledzianka 36 Szymon Marianna Apolonia Kozielska Ledzianka 20 Stanisław Salomea Michał Krzemiński, Michal Kozielski 178-3-133 473V 5 Ż DW 915
13 2 1883 Białogródka Augustyn Witwicki Załuże 20 Jan Rozalia Kucharska Krystyna Kozielska Sosnówka 18 Franciszek Józefa Kornatowska Stanisław Kotwicki, Dominik Jasiński 178-3-133 475R 12 Ż DW 918
17 11 1885 Szumbar Kandyd Franciszek Grotowski Oryszkowce, par. Łanowce 22 Zygmunt Katarzyna Wołoszyńska Maria z Jaśkiewiczów Niedzielska Zahajce 22 Apolinary Hermina Witkowska 627 149 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0088.htm
6 10 1885 Kuniów Dominik Nowicki Kaletyńce par. Dederkały 42w Sylwester Wiktoria Niedzielska Karolina z d. Markiewicz Podgruszecka Siekierzyńce 44w Feliks Maria Wolska Franciszek Fidyk i Dominik Stasiuk 178-3-86 32V 10 Ż DM
22 5 1888 Dederkały Jan Stasiuk Kaletyńce Wielkie 60w Karol Anna Niezielska Emilia z Galaszyńskich Głowacka Kaletyńce Wielkie 45 Józef Franciszka Ostaszewska Karol Stasiuk, Józef Ratner 58 100 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0052.htm
11 9 1888 Włodzimierz Antoni Żybura Poniczów 22 Józef Marianna Kułacz Marianna Niedzielska Andresówka 22 Feliks Tekla Pasek 806 113 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0058.htm
29 10 1889 Dederkały Piotr Suchodolski Kaletyńce 23 Józef Katarzyna Niedzielska Katarzyna Orłaczuk Kaletyńce 18 Jan Maria Daszkiewicz Piotr Orłaczuk, Szymon Niedzielski 58 69 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0036.htm
21 5 1889 Kowel Mikołaj Łozowski par. Kowel 42w Michał Marianna Popławska Karolina Soroka par. Kowel 39 Paweł Marianna Niedzielska 290 65 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0035.htm
10 10 1899 Horochów Emilian Gryciuk par. Koniuchy 27 Jan Marcjanna Niedzielska Petronela Czerna par. Horochów 21 Karol Helena Zakrzewińska 928 62 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0032.htm
18 4 1902 Niewirków Witold Franciszek Szuman par. murafowska 34 Rafał Eleonora Niedzielska Ewa Waniurska par. Kazimierka 22 Paweł Olimpia Symson 965 58 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20965/pages/PL_1_436_965_0058.htm
21 5 1906 Białogródka Michał Zagajewski Książęcin 24 Piotr Antonina Ostrowska Marianna Kozielska Białogródka 22 Jan Józefa Hryniowiecka Józef Ostrowski Jan Żukowski 37 JZ 0
24 5 1912 Białogródka Teofil Zagajewski Hulowce 26 Mikołaj Honorata Białokur Karolina z Zdarzyńskich Kozielska-Niewirowicz Dworcy 21 Simfirian Waleria Marcinkowska Jan Franczuk Jan Zawadzki 19 JZ 0
28 11 1931 Młynów Aleksander Gradowski Majątek Młynowski 33 Aleksander Bogumiła Niedzielska Matylda Jaroszyńska Stare Berezie, par. Nieświcz 29 Franciszek Jadwiga Rudnicka Józef Zaściński, Bronisław Bufał 145 R 42 R 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl