Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 520 wyników dla: Siek

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 3 1742 Szumsk Józef Siekan Załuże rodzice: Franciszek i Terea 297-1-184 2V Ł 4 RK
22 9 1749 Szumsk Stanisław Jaskow Jasiek Hucisko 297-1-184 14R Ł 33 RK
14 8 1754 Szumsk Marianna Siekanego? Kąty dziecko 297-1-184 22V Ł 52 RK 0
25 11 1759 Szumsk Magdalena Siekan 3 Kąty rodzice: Franciszek i Terea 297-1-184 39V Ł 90 RK
21 11 1763 Szumsk Franciszek Siekan 45 Kąty 297-1-184 61R Ł RK
30 1 1775 Szumsk Regina Siekanowa Siekan 100 Kąty 297-1-184 83R Ł RK 0
26 8 1780 Szumsk Wawrzyniec Sikanczuk Siekan 3/52 Kąty rodzice: Józef i Marianna 297-1-184 95R Ł RK
7 9 1798 Lubar Elżbieta Krzysiek (Krzyśko) 2 Berezówka łacina, rodzice: Kazimierz, Wiktoria 178-49-3 616R Ż Mg
20 5 1818 Kuniów Antoni Breza 50 Krzemieniec JW, z Siekierzyniec 297-1-086 49R Ł
17 4 1821 Krzemieniec Antonina Siekierzyńska 82 Krzemieniec wdowa 299 113 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
12 3 1828 Łuck Jakub Burkowski 20 Slepetycze par. Radów s. Jana i Agnieszki Siekarskiej 814 30a 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0034.htm
18 6 1828 Ostropol Teresa Siekańska 31 Ostropol rodzice ur. Stanisław Siekański, Anna Sieklicka, z gorączki 178-3-94 213V 63 Ż 409 KP2
17 9 1828 Ostropol Stanisław Głuszkowski 6/12 Ostropol rodzice ur. Jan Głuszkowski, Apolonia Siekańska, 178-3-94 216V 85 Ż 415 KP2
21 3 1829 Bazalia Stanisław Siekierzyński 70 Łazuczynek Mały prac., żebrak, bez potomny 178-3-95 238V 38 Ż DM
9 2 1830 Luboml Piotr Sieka 15 Binduga r. Jędrzej, Tekla 845 320V 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0314.htm
9 3 1830 Łabuń Stefan Mozelowski 52 Suszki żona Justyna z Basiekiewiczów, syn Adam i feliks, córki Antonina, Franciszka i Elżbieta 178-3-96 119R 21 Ż 226 DM
1 12 1830 Łabuń Maciej Siekierzyński 24 Hryców parafianin łabuński 178-3-96 122R 58 Ż 232 DM
6 5 1830 Berezdów Marianna Siekierzyńska 43 Krasnystaw z d. Urbańska, mąż Aleksander 245-1-4 107R 35 R 211 DM
28 5 1830 Miropol Katarzyna Krzyżanowska 52 Miropol z d. Sieklucka, mąż Paweł, synowie Stefan, Mikołaj i Jan, córka Domicela 245-1-4 158V 36 R 305 DM
28 7 1831 Przewały Pawlina Siekoruk 60 Przewały wdowa po Korneliuszu 846 330V 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0325.htm
20 4 1831 Zasław św. Jana Franciszek Kostenecki 46 Wojtowce ur., żona Brygida z Siekierzyńskich, synowie Jędrzej i Aleksnader, córka Marianna 178-3-97 20V 61 Ż DM
6 1 1831 Krzemieniec Józef Sieklucki 97 Kulików ur., żona Ewa z Jerodzińskich, synowie Franciszek, Wojciech i Filip, córka Balbina 426-1-7 93R 9a T 961 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H4-J?i=960&cat=300453
1 3 1831 Krzemieniec Józef Sieklucki 98 Kulików ur., żona Ewa, synowie Franciszek, Wojciech i Filip, córka Balbina 426-1-7 103R 100 T 971 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HQ-5?i=970&cat=300453
3 3 1831 Ostropol Anna Siekańska 80 Ostropol wdowa, od dawna potomstwa pozbawiona 178-3-97 275R 19 Ż 514 DM
20 4 1831 Ostropol Eliasz Młynarski 10 Ostropol z cholery, s. Jakuba i Zofii z Siekańskich 178-3-97 278R 45 Ż 520 DM 0
27 4 1831 Ostropol Zofia Młynarska 35 Ostropol z cholery, z d. Siekańska, mąż Jakub 178-3-97 278R 46 Ż 520 DM
1 5 1831 Ostropol Józef Obuchowicz 30 Ostropol z cholery, żona Agnieszka z Siekańskich 178-3-97 278V 50 Ż 521 DM
19 5 1832 Lachowce Jan Lesiekiewicz 85 Szuński Wlm Podstoli, wdowiec po Katarzynie 171-1-5 115V 44 R DM
27 2 1832 Dubno Marianna Ostaszewska 17 Dubno panna, c. Jana i Gertrudy z Siekierzyńskich 818 159V 15 AGAD 167 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0167.htm
8 1 1833 Łuck Jan Siekacki 3 Bodiaczów s. Antoniego i Praksedy Charkiewicz 370 2 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0002.htm
28 6 1833 Łuck Stanisław Siekacki 0,5 Bodiaczów s. Antoniego i Praksedy 370 15 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0009.htm
15 1 1834 Targowica Andrzej Sieklicki 3 Bokujma s. Zachariasza i Marianny Brzezniakiewicz 820 251 R 57 ZP 0
6 4 1834 Dubno Gertruda Ostaszewska 57 Dubno z d. Siekierzyńska, mąż Jan, syn Erazm, córki Aniela, Zofia, Rozalia i Anna 820 162V 24 AGAD 167 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0167.htm
23 4 1834 Dubno Adam Hildybrantt [Hildebrandt] 51 Warkowicze żona Ewa z Siekluckich, synowie Stanisław i Augustyn 820 164R 31 AGAD 168 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0168.htm
4 7 1835 Zasław św. Jana Paweł Siekierzyński 1 Wojtowce Rodzice: Jan i Agnieszka z Klonowskich 178-3-101 18 34 Ż SK 34
11 10 1837 Berezdów Katarzyna Czajhucka 6/12 Ryławka c. Jana i Marianny z Siekierzyńskich 245-1-11 177V 33 R 176 DM 0
6 7 1837 Łuck Piotr Siekacki 2 Bodiaczów s. Jana i Anny Malczewskiej 374 76 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0044.htm
3 11 1838 Targowica Aniela Sieklicka 2/52 Bokujma c. Stefana i Magdaleny Zdanowicz 824 229V 22 AGAD ZP
14 10 1839 Targowica Ludwik Sieklucki 5/365 Bokujma z konwulsji, s. ur. Franciszka i Marianny Szajczyńskiej 825 266 V 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0276.htm
9 4 1840 Targowica Mikołaj Sieklucki 5 Bokujma s. Franciszka i Marianny Sajczyńskiej 826 282 V 5 ZP 0
20 4 1840 Targowica Piotr Sieklucki 3 Bokujma s. Franciszka i Marianny Sajczyńskiej 826 282 V 7 ZP 0
13 3 1840 Nowogród Wołyński Dominik Bielawski 90 Rohaczów żona Helena z Siekierzyńskich, synowie Tomasz, Adam, Piotr i Jan 871 86 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
7 12 1841 Targowica Kazimiera Siekierzyńska 30 Bokujma z Zarębów wd. Ksawery, c. Emilia, 827 271 R 25 ZP 0
1 4 1841 Kowel Stefan Dasiek 90 Lubliniec prac., wdowiec, syn Mikołaj, córka Teresa 244 25 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20244/pages/PL_1_436_244_0014.htm
24 1 1841 Międzyrzec Helena Siekucka 55 Międzyrzec panna 171-1-12 250V 5 R AS
26 4 1841 Katerburg Bolesław Siekierzyński Matwiejowce s. Seweryna i Kazimiery z Zarębów 199 111 9 AGAD 58 DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0058.htm
31 1 1842 Łuck Marianna Siekacka 6/12 Bodiaczów c.NN i Anny 378 41 11 828 163R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0023.htm
25 3 1842 Miropol Jan Czerniachowski 2 Miropol s. Grzegorza i Tekli z Siekierzyńskich 873 432 58 AGAD 225 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0225.htm
6 5 1843 Szumsk Stanisław Zabłocki 60 Waśkowce żona Magdalena z Siekieropiskich, synowie Ludwik, Grzegorz i Adam, córka Katarzyna 874 766 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0389.htm
13 2 1843 Młynów Magdalena Siekierzyńska 62 Smordwa mąż Ignacy, dzieci: Seweryn, Józef, Franciszka, Marianna 829 35aR 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0045.htm
28 3 1843 Berezdów Marcjanna Siekierzyńska 42 Krasnystaw z d. Mieleniewska, wdowa po Aleksandrze, synowie Jakub, Wincenty, Bazyli, Jędrzej i Dymitr, córki Tekla, Brygida i Aleksandra 874 329 15 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0168.htm
28 3 1843 Miropol Salomea Czerniachowska 16 Miropol c. Grzegorza i Tekli z Siekierzyńskich 874 422 24 AGAD 211 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0211.htm
5 5 1845 Zasław św. Jana Brygida Kostenecka 45 Wojtowce ur., z Siekierzyńskich, wdowa, pozostawiła syna Jędrzeja obrządku ruskiego i córkę Mariannę obrządku katolickiego 178-3-113 80R 21 Ż DM
9 9 1845 Zasław św. Jana Piotr Siekierzyński 25 Łopuszne 1-dw., żona Katarzyna z Grodzkich, syn Mikołaj 178-3-113 82R 42 Ż DM
15 2 1845 Bazalia Leon Pasieka 6 Popowce s. prac. Jana i Praksedy 178-3-113 239V 20 Ż DM
16 6 1845 Bazalia Ignacy Pasieka 55 Żerebki Wielkie prac., syn Józef i córka Marianna wyznania prawosławnego 178-3-113 244R 89 Ż DM
18 8 1845 Bazalia Domicela Pasieka 6 Żerebki Wielkie c. prac. Józefa i Marianny 178-3-113 246R 119 Ż DM
18 4 1845 Międzyrzec Jan Sienkiewicz [Siekliewicz] 80 Tudorów ż.Charytyna,s.Oleks,Opanas 884 267V 14 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0275.htm
6 3 1845 Miropol Joanna Czerniachowska 9/52 Miropol c. Grzegorza i Tekli z Siekierzyńskich 876 365 9 AGAD 197 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0197.htm
3 6 1846 Łuck Antoni Siekacki 54 Bodiaczów prac., żona Paraska, synowie Jan i Mikołaj, córka Barbara 382 48 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0026.htm
8 11 1847 Ostróg Anna Siekierzyńska Storonicze c. 1-dw. Teodora i Domiceli Minichów 171-1-13 45V 116 R DM
1 9 1847 Szumsk Marianna Siekierzyńska 60 Hucisko Horodyskie z d. Zaręba, wdowa po Grzegorzu, potomstwa po sobie nie pozostawiła 245-1-13 357V 37 R 709 DM
8 2 1848 Tuczyn Stefan Korczakowski 70 Tuczyn 1-dw., żona Anna z Lisiekiewiczów, synowie Franciszek i Jan, córki Katarzyna i Anastazja 171-1-14 216R 6 R DM
19 1 1848 Szumsk Katarzyna Śliwińska 65 Hucisko Horodyskie z d. Siekierska, wdowa po Franciszku, syn Jan 245-1-14 212R 11 R 406 DM
8 1 1848 Bazalia Wawrzyniec Pasieka 55 Żerebki Wielkie żona i potomstwo wyznania prawosławnego 178-3-117 325R 3 Ż 637 DM
28 1 1848 Bazalia Anna Pasieka 70 Borszczówka wdowa, potomstwo wyznania prawosławnego 178-3-117 326V 26 Ż 640 DM
7 5 1848 Bazalia Konstanty Pasieka 1 Popowce s. Jana i Tekli 178-3-117 330R 74 Ż 647 DM
26 3 1849 Zasław św. Jana Mikołaj Siekierzyński 3 Łopuszne s. Piotra i Katarzyny 178-3-118 427R 22 Ż 782 DM
9 5 1850 Białogródka Jan Zieliński 40 Zielona ur., s. Feliksa i Konstancji z Siekierzyńskich 178-3-119 508R 23 Ż DM
18 10 1850 Berezdów Marianna Czajgucka 3 Ryławka c. Jana i Marianny z Siekierzyńskich 171-1-16 586V 95 R 599 DM
25 10 1850 Berezdów Kajetan Czajgucki 10 Ryławka s. Jana i Marianny z Siekierzyńskich 171-1-16 587R 96 R 599 DM
15 2 1851 Miropol Elżbieta Malawska 65 Pliszczyn z d. Siekierzyńska, wdowa po Piotrze, syn Benedykt i córka Elżbieta 178-3-72 259R 12 Ż 563 DM
16 4 1852 Korzec Marianna Borysiuk 70 Rzeczki z d. Siekacka, wdowa, synowie Ignacy i Antoni 171-1-17 291V 35 R 295 DM
6 12 1853 Łuck Grzegorz Siekacki 60 Bodiaczów chłop 389 96 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0050.htm
28 2 1853 Targowica Katarzyna Sieklica 53 Bokujma z d. Worobczyńska, wdowa, córki Ewa i Teodora 172-1-18 222R 5 R 223 DM
22 7 1853 Targowica Franciszka Zaleska 45 Bokujma z d. Siekierzyńska, mąż Seweryn, synowie Aleksander, Józef i Marcel 172-1-18 222V 10 R 224 DM
11 2 1854 Toporyszcze Helena Niedzielska 10 Turczynka c. ur. Konstantego i Aleksandry Siekierskiej 178-3-38 667R 5 Ż DM
1 5 1854 Toporyszcze Olimpia Niedzielska 5 Fasowska Rudnia c. Wlm Konstantego i Aleksandry Siekierskiej 178-3-38 669V 25 Ż DM
23 3 1854 Targowica Adela Siekierzyńska 5 Bokujma c. Seweryna i Kamili z Zamichowskich 172-1-30 218V 10 R 218 DM
10 2 1855 Bazalia Jan Pasieka 38 Popowce żona Tekla, synowie Stefan i Łukasz, córka Marianna 178-3-123 118V 27 Ż DM
18 2 1855 Krzemieniec Karolina Sieklucka 8/12 Krzemieniec c, austr. podd. Piotra i Julii z d. Sagatowicz 426-1-27 39V 25 T 198 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4H-C?i=197&cat=300453
26 3 1855 Krzemieniec Kazimierz Sieklucki 73 Krzemieniec austr. poddany, żona Marianna z d. Dyczyńska, synowie Adalbert, Feliks i Michał, córka Rozalia 426-1-27 41V 38 T 200 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ44-G?i=199&cat=300453
6 3 1857 Łuck Józef Siekacki 1 Bodiaczów s. Jana i Franciszki 393 75 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0039.htm
17 6 1857 Luboml Władysław Cybulski 13,5 Binduga r. Jan, Anna Siek 869 197 47 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0102.htm
8 2 1858 Krzemieniec Katarzyna Jarkowska 76 Krzemieniec z d. Siekierzyńska, wlm., wdowa po zasłużonym nauczycielu Liceum Wołyńskiego Wojciechu, synowie Antoni i Aleksander, córka Sabina 0.1-30 48R 16 T
14 4 1858 Krzemieniec Wojciech Sieklucki 37 Krzemieniec austr. poddany, żona Julia, synowie Jan, Antoni i Julian 0.1-30 51V 39 T
7 5 1858 Krzemieniec Julian Sieklucki 2,5 Krzemieniec s. austr. podd. Wojciecha i Julii z Sagatowiczów 0.1-30 52V 44 T
5 3 1858 Luboml Marianna Siek 79 Binduga ur. Grzybowska 888 80V 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0083.htm
23 8 1858 Zasław św. Jana Karol Siekierzyński 2 Soszne s. Antoniego i Pauliny z Mondzelewskich 178-3-74 97R 30 Ż 187 DM
22 3 1859 Krzemieniec Marianna Sieklucka 44 Kulików szl., mąż Wojciech, synowie Kalikst, Piotr i Marcin, córki Aniela, Joanna i Paulina 426-1-32 50V 19 T
25 5 1860 Przewały Piotr Kowaluk 65 Owłoczym żona Maria z d. Sidoruk, s. Jasiek 889 130V 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0132.htm
11 10 1860 Luboml Barbara Siek 30 Binduga ur. Olchowska 304 142 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0073.htm
5 4 1860 Krzemieniec Anna Sadowska 19 Kulików c. chł. Piotra i Balbiny z Siekluckich 426-1-33 50V 25 T/FS 803 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-T?i=802&cat=300453
29 10 1860 Krzemieniec Wojciech Sieklucki 53 Kulików szl., wdowiec po Marcjannie, synowie Kalikst, Piotr i Marcin, córki Joanna i Paulina 426-1-33 60R 78 T/FS 812 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQW3-G?i=811&cat=300453
7 3 1861 Łabuń Józef Siekierzyński 1/12 Moskwitówka s. 1-dw. Antoniego i Julii Dubielewskiej 178-3-76 362R 15 Ż DM
25 12 1861 Zasław św. Jana Ignacy Siekierzyński 79 Zasław pozost.wd. Annę, bezpotomny 17-1-119 33R 47 Ch RG
28 12 1861 Zasław św. Jana Franciszka Siekierzyńska 3/12 Michla c. Antoniego i Antoniny z d.Wojnowskiej 17-1-119 33V 49 Ch RG
23 5 1862 Zasław św. Jana Marcin Siekierzyński 3 Michla s. Antoniego i Antoniny z Wojnowskich 178-3-77 277R 22 Ż 550 DM
22 4 1862 Ostróg Piotr Siekierzyński 3 Storonicze s. Teodora i Domiceli z Minichów 171-1-75 54R 54 R 55 DM
19 5 1863 Krzemieniec January Sieklucki 0,5 Dunajów s. szl. Piotra i Katarzyny z Jaszczuków 0.1-36 55V-56R 49 T
24 3 1864 Zasław św. Jana Wincenty Siekierzyński 14/12 Michla s. Antoniego i Antoniny z Wojnickich 685-6-6 56V 7 Ch 112 DM
26 6 1865 Zasław św. Jana Paulina Siekierzyńska 5/365 Michla c. Antoniego i Antoniny z Wojnowskich 685-6-6 82V 17 Ch 162 DM 0
28 8 1868 Zasław św. Jana Józefa Kurzyńska 1 Wojtowce c. Grzegorza i Karoliny z d. Siekierzyńskiej 685-6-6 162V 31 Ch RG 0
27 4 1870 Luboml Mikołaj Siek 45 Binduga chłop, żona Helena z Deców, synowie Andrzej i Ksawery, córki Karolina i Rozalia 313 122 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0063.htm
26 4 1872 Wiśniowiec Maria Bielica 14 Wolica c. chł. Bazylego i Marii z Pasieków 1-56 25R 32 T
13 4 1872 Krzemieniec Piotr Sieklicki 35 Dunajów chłop, żona Katarzyna, syn Franciszek, córki Michalina i Agata 1-62 42R 33 T 907
24 9 1872 Krzemieniec Filip Sieklicki 59 Krzemieniec włóczęga, kawaler 1-62 50R 96 T 915
10 5 1872 Zasław św. Jana Pankracy Kamiński 1 Borysów s. Erazma i Sabiny z d. Siekierzyńskiej 685-6-6 260V 21 Ch RG
22 8 1873 Luboml Michalina Stadnicka 15/12 Binduga r. Kazimierz, Karolina Siek 316 126 195 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0065.htm
25 9 1880 Ołyka Urszula Puzowska 56 Długoszyje z Kowalskich, zostawiła męża Feliksa, córki: Julię zamężną za Marcelim Siekierzyńskim, Antoninę i Feliksę 501 89 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0047.htm
7 10 1881 Torczyn Marianna Siekierska 7 Sadów c. Andrzeja i Marianny z Kluczów 667 63 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0030.htm
11 7 1885 Luboml Feliksa Siek 1 Ziemlica r. Ksawery, Rozalia Józefczuk 328 113 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0058.htm
8 8 1885 Luboml Rozalia Siek 23 Ziemlica ur. Józefczuk 328 117 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0060.htm
27 10 1885 Luboml Franciszek Stadnicki 15/12 Ziemlica r. Kazimierz, Karolina Siek 328 127 94 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0065.htm
7 8 1888 Ołyka Stanisław Dominik Siekierzyński 1 Ołyka Marcelego i Julii z Puzowskich 508 95 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0049.htm
7 7 1888 Krzemieniec Bronisława Sieklecka 11 Krzemieniec c. Miesz. Jana i Anieli 426-1-81A 46R 50 T
5 1 1889 Kowel Antoni Finkowski 15 Kruhel s. chłopów płockiej guberni, rywińskiego powitu gminy Osiek Romana i Marianny z Dzikowskich 290 74 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0040.htm
9 2 1890 Jałowicze Michał Skop 3 Nadczyce s. obcokrajowców z Galicji Antoniego i Marianny Pasieki 163 41 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0024.htm
25 7 1896 Jałowicze Franciszek Karasiek 45 Holeszów żona Anna z Miszków, syn Jan, córki Anna, Franciszka, Rużena, maria i Barbara 904 47 V 15 0
20 9 1897 Luboml Waleria Siek 5 Binduga r. Ksawery, Franciszka Kasperewicz 911 88R 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0072.htm
28 4 1899 Turzysk Agata Biernat 7 Wierzbiczno c. Józefa i Marianny z Sieków 940 38 21 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0030.htm
20 6 1899 Kowel Ignacy Finkowski 29 Biełaszów żołn. rez. płockiej gub. rypińskiego pow. gm. Osiek, żona Józefa z d. Sobotka, córka Zofia 932 60 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0046.htm
14 7 1911 Tajkury Wacław Siekacz 71 Zdołbunów ż. Anna, s. Wacław, Aleksander, Włodzimierz 740-4-695 50V 39 R 49 BW
11 6 1912 Romanów Jan Siekierzyński 90 Wróblówka wdowiec, synowie prawosławni Jan, Łukasz i Aleksy 178-3-216 171V 46 Ż 330 DM
29 3 1917 Tajkury Anna Siekacz 77 Zdołbunów wdowa, synowie Wacław, Aleksander i Włodzimierz 740-4-697 253R 22 R 219 DM
11 12 1922 Młynów Stanisław Słomski 17 Rudka Peremiłowiecka z suchot, s. Jana i Anieli z Sieków 740-8-158 67V 102 R 37 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
12 3 1742 Szumsk Józef Siekan Załuże Franciszek Teresa Stefan 297-1-180 12V Ł RK 26
12 5 1743 Szumsk Antoni Siekański Huta Franciszek Teresa Jan Bielewicz, Anastazja Jasińska 297-1-180 15R Ł RK 31
21 2 1745 Szumsk Piotr Siekan Rachmanów Franciszek Teresa Jan Młynarczuk, Franciszka Marcinicha 297-1-180 20R Ł RK 42
17 4 1747 Szumsk Agnieszka Siekan Kąty Franciszek Teresa Grzegorz Jasinszczuk, Franciszka Bilewiczowa 297-1-180 27R Ł RK 56
29 7 1748 Szumsk Anna Siekan Kąty Franciszek Teresa Aleksander Nowakowski, Helena Meyczekowa 297-1-180 33R Ł RK 68
3 11 1750 Szumsk Marcin Siekan Kąty Franciszek Teresa Józef Stankiewicz, Marianna Androicha, Jan Martwin, Marianna Kazimirczukowna 297-1-180 39V Ł RK 84
12 4 1753 Szumsk Marianna Siekan Kąty Franciszek Teresa Maciej Molkenski, Agnieszka Jasinska 297-1-180 52R Ł RK 124
31 3 1755 Szumsk Józef Siakan Siekan Kąty Franciszek Teresa Józef Stankiewicz, Agnieszka Jasiuszko 297-1-180 60V Ł RK 151
2 6 1757 Szumsk Marianna Siekan Huta Franciszek Teresa Józef Stankiewicz, Anastazja Domagalska 297-1-180 71V Ł RK 186 0
5 3 1758 Szumsk Józef Jasińszczuk Jasiński Kąty Grzegorz Anastazja Franciszek Siekana, Agnieszka Jasińszczuczka 297-1-180 77R Ł 197 RK
2 7 1759 Szumsk Magdalena Siekan Kąty Franciszek Franciszka Andrzej, Anastazja Domagalska, Józef Podolski, Anna Jacabicha 297-1-180 85V Ł RK 216
24 3 1761 Szumsk Franciszka Jakusiewicz Jakuszewicz Kąty Benedykt Helena Franciszek Siekanowicz, Agnieszka Siwalicha 297-1-180 100R Ł 4428 RK
24 1 1763 Szumsk Marianna Jasinska Jasińska Kąty Grzegorz Anastazja Franciszek Siekana, Agnieszka Podolska 297-1-180 112V Ł 4457 RK
29 4 1764 Szumsk Stanisław Siekan Kąty Franciszek Teresa Sebastian Listowski, Apolonia Palczynska 297-1-180 121R Ł 4474 RK
11 9 1764 Szumsk Marianna Jakusiuk Jakuś Kąty Benedykt Helena Andrzej Mostanski, Teresa Siekanicha 297-1-180 123R Ł 4478 RK
10 4 1767 Szumsk Wojciech Błasziuk Błaszczuk Kąty Benedykt Helena Andrzej Białobrzyski, Teresa Siekunicha 297-1-180 138V Ł 4509 RK
3 10 1771 Szumsk Franciszka Siekan Kąty Piotr Teresa Paweł Jasinski, Helena Beredowa 297-1-180 156R Ł 4548 RK
18 12 1771 Szumsk Łucja Siekierska Kąty Wojciech Agnieszka Józef Walczuk, Agnieszka Nowobrzyska 297-1-180 157V Ł RK 4551 0
23 3 1777 Szumsk Helena Siekan Kąty Piotr Teresa Józef Dimagoski, Rozalia Dumanska 297-1-181 20R Ł 020a RK
8 3 1778 Szumsk Franciszek Jarmolczuk Kąty Józef Marianna Michał Chmielowski, Franciszka Domagalska, Antoni Siekan, Teresa Siekanicha 297-1-181 25R Ł 025a RK
11 11 1778 Szumsk Andrzej Siekaniuk Kąty Marcin Helena Paweł Jasiński, Agnieszka Białobrzeska 297-1-181 31V Ł 32 RK 0
30 3 1779 Szumsk Ewa Domagalska Kąty Jan Franciszka Maciej Jakusiewicz, Franciszka Siekanicha, Jan Tomaszewski, Klara Krzysczuczka 297-1-181 33V Ł 34 RK
23 9 1779 Szumsk Mateusz Siekańczuk Siekan Kąty Piotr Teresa Ignacy Szewczynski, Rozalia Damańska, Szymon Laskowski, Franciszka Siekanicha 297-1-181 35V Ł 36 RK
6 8 1780 Szumsk Wawrzyniec Siekanik Siekan Kąty Józef Marianna Maciej Jakusiewicz, Marianna Leszczyńska 297-1-181 41R Ł 041a RK
10 8 1780 Szumsk Rozalia Rogoska Rogowska Kąty Wojciech Anastazja Kazimierz Kokur, Rozalia Obarowiczowa, Józef Mielnik, Franciszka Siekanicha 297-1-181 41R Ł 041a RK
13 10 1781 Szumsk Teresa Sakaruk Siekanik Kąty Józef Marianna Andrzej Białobrzyski, Rozalia Domanska 297-1-181 50V Ł 51 RK
16 1 1782 Szumsk Agnieszka Sakanik Siekan Kąty Piotr Teresa Józef Domagalski, Rozalia Damayska, Aleksander Domański, Marianna Sikorska 297-1-181 52R Ł 052a RK
3 3 1782 Szumsk Helena Katarzyna Siekańczuk Kąty Marcin Helena Andrzej Białobrzyski, Marianna Kokorczukowa 297-1-181 53R Ł 053a RK
11 3 1784 Szumsk Grzegorz Siekuński, Siekański Siekan Kąty Marcin Helena Wojciech Rogoski, Agnieszka Jasińska 297-1-181 66V Ł 67 RK
8 5 1784 Szumsk Marianna Sukańczuk Siekańczuk Kąty Piotr Teresa Maciej Jakusiewicz, Agata Domagalska 297-1-181 67V Ł 68 RK
1 12 1785 Szumsk Marianna Listowska Kąty Antoni Regina Józef Ulanowicz, Franciszka Siekanicha 297-1-181 76R Ł 076a RK
27 2 1786 Szumsk Kazimierz Siekierski Sikorski Kąty Adam Małgorzata Paweł Jasinski, Obarowiczowa 297-1-181 78R Ł 078a RK
29 6 1788 Szumsk Magdalena Siekańczuk Kuty Marcin Helena 89 V 0
13 5 1791 Szumsk Antoni Sokazuk Siekańczuk? Kąty Marcin Helena Józef Derkacz, Agnieszka Białobrzyska 297-1-181 104V Ł 32 RK
2 10 1799 Krzemieniec Franciszek Jan Sieklucki Zawiczów par. ostrowska Józef Ewa Jowdyńska dopełnienie chrztu 23.10.1827, urodz. Benedykt Chorzewski i Anna Wysocka, asyst. Francis 426-1-3 22V 160 T 523 DM
8 9 1801 Zaturce Michał Domanowski Zaturce Grzegorz Teresa Federanka data chrztu, Franciszek Jasiński i Marianna Siekierzanka 297-1-46 39R Ł 775 DW
9 8 1804 Lubar Kajetan Roman Wolski Lubar Jan Anna Baczyńska łacina, data chrztu, Jan Skalski, Anna Siekierzyńska, ass. Erazm Siekierzyński, Anna Skalska 178-51-174 62V Ż Mg
20 9 1805 Lubar Mateusz Zaleski Lubar Franciszek Marianna Kwietniowska łacina, chrzest 21.09.1805, Jan Siekierzyński, Anna Wolska 178-51-174 73aV Ż Mg 170
15 4 1806 Ostróg Wojciech Sieklucki Michałkowce Józef Ewa Jewdyńska Józef Duszyński, Helena Rynkiewiczowa 297-1-136 57 Ł SK
22 8 1811 Ostróg Filip Siekluczki Milatyn Józef Fandiuszka ? Jan Rynkiewicz, Apolonia Missunowa 297-1-136 160 Ł 875 SK
10 10 1816 Ostróg Franciszek Szegłowski Kurasz Marcin Prakseda Nowicka Józef Sieklucki, Konstancja ? 297-1-136 259 Ł SK
1 5 1822 Łanowce Filipina Jakuba Polanowska Domaninka Walenty Katarzyna Koziroska [Kozieradzka] dopełnienie chrztu 24.01.1832, asyst. Hr. Jan Nepomucen Siekierzyński h. Zadora i Aleksandra Radzimińska panna, Erazm Lenczowski i Apolonia Strzałka wdowa 245-1-6 354R 2 R 354 DM
17 1 1826 Łuck Michał Chodorowski Majdan Siekierzycki Jakub Tekla Kowalska Dopełnienie: Gabriel Paszkowski, Magdalena panna z Majdanu Siekierzyckiego 368 72 2 815 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0037.htm
18 6 1827 Łuck Jan Siekacki Bodiaczów Antoni Prakseda Charkiewicz Jan Wasylkowski kawaler, Barbara Radecka panna 368 15 50 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0008.htm
19 6 1827 Łuck Jan Siekacki Bodiaczów Antoni Prakseda Charkiewicz Dopełnienie Leon Oleksiuk, Marianna Sredzińs 368 36 113 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0019.htm
18 10 1827 Ostropol Teresa Obuchowicz Ostropol Józef Agnieszka Sieniawska Siekańska Jan Adamski, Urszula Kosowska 178-3-93 207V 71 Ż 402 KP2, DM
2 4 1827 Dubno Marianna Siekierzyńska Dubno NN Marianna c. nieślubna wdowy, Dymitr Sołdyszew i Małgorzata Zabłocka wdowa 813 171V 40 AGAD 174 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0174.htm
13 2 1828 Łuck Katarzyna Lipczuk Bodiaczów Adam Marianna Siekacka 368 41 14 814 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0021.htm
16 11 1828 Łuck Katarzyna Wasilkowska Bodiaczów Stefan Katarzyna Hryszczuk Stanisław Radecki, Prakseda Siekacka małżonka Antoniego 368 68 104 814 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0035.htm
15 7 1828 Zasław św. Józefa Wincenta Konstancja Licińska Leszczana ur. Wincenty Zuzanna Maciejowska ur. Ignacy Siekacki, ur. Wincenta Krzeczkowska 178-3-94 36V 69 Ż 69 KP2
26 7 1828 Zasław św. Józefa Marianna Klara Łumska Leszczana ur. Wincenty Zuzanna Maciejowska ur. Ignacy Siekacki, ur. Marianna Stępkowska 178-3-94 37R 74 Ż 70 KP2
8 4 1828 Ostropol Stanisław Głuszkowski Ostropol ur. Jan Apolonia Siekańska Jan Zozuliński, Urszula Kosowska 178-3-94 195V 23 Ż 374 KP2
15 12 1829 Krzemieniec Daniel Aleksander Siektucki Kulików Franciszek Marianna Olszewska Ignacy Wojnarowski i Agata Malewicz 426-1-3 109R 201 T 610 DM
12 12 1829 Szumsk Jan Popiel Kozaczki Franciszek Dominika Siekierzycka Karol Wołoczkiewicz, Julianna Szmytówna panna 245-1-4 369R 311 R 2115 RK
5 2 1829 Bazalia Andrzej Michałek Popowce Jan Oksenia pr. Jan Pasieka i pr. Anna Stachów 178-3-95 214R 20 Ż DM
5 5 1829 Kupiel Marianna Suczyńska Krzaczki ur. Wawrzyniec Tekla Siekucka ur. Józef Więckiewicz, Ewa Rudnicka 178-3-95 294R 35 Ż 570 KP2
31 3 1829 Ostropol Franciszek Obuchowicz Ostropol ur. Józef Agnieszka Siekańska ur. Maciej Klementowski, Urszula Kosowska 178-3-95 193v 19,1 Ż 372 KP2
24 2 1829 Zasław św. Józefa Wiktoria Kostynecka Beyzymy ur.Bartłomiej Konstancja Wierzańska ur.Jan Siekierzyński, Katarzyna Tyczyńska. 178-3-97 32V 39 Ż 64 RG
1 4 1829 Zasław św. Józefa Aniela Siekierzyńska Beyzymy ur.Jan Agata Ulanowska ur.Teodor Urkowski, Anna Radomska. 178-3-97 33R 41 Ż 65 RG
1 3 1830 Targowica Aleksy Jankowski Bokujma Benedykt Anna Bazyli Siekliński, Teodora Lichwoł 816 219 V 6 AGAD ZP
16 7 1830 Targowica Marianna Zawisza Bokujma Józef Franciszka Witkowska Józef Pasieki, Marianna Dzikowska ż. Kazimierza 816 220 V - 221 R 15 ZP 0
16 5 1830 Łuck Jan Nepomucen Siekacki Bodiaczów Antoni Prakseda Charkiewicz Karol Dengowski, Apolonia Charkiewicz c. Jacka i Anny dziewka 368 102 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0052.htm
10 2 1830 Zasław św. Jana Mikołaj Hryniewiecki Wójtowce Franciszek Anna Bułajewska Jędrzej Zieliński i Agnieszka Siekierzyńska mężatka 178-3-96 2R 1 Ż DM
23 2 1830 Zasław św. Jana Maciej Zagajewski Wójtowce Antoni Marianna Hryniowiecka Mikołaj Woroniecki i Agnieszka Siekierzyńska mężatka 178-3-96 2V 5 Ż DM JZ
27 1 1830 Zasław św. Józefa Karol Liperman Zasław Majdan Ludwik Wilhelm Anna Zalewska Ignacy Siekacki, Julia Gałkowska 178-3-96 16R 9 Ż 29 RG
16 1 1830 Ostropol Antoni Głuszkowski Ostropol Jan Apolonia Siekańska Paweł Niepokulczycki i Urszula Kosowska wdowa, asyst. Jan Żurawski i Antonina Krowicka panna 178-3-96 235V 5 Ż 436 DM
7 4 1830 Łabuń Karolina Siekierzyńska Hryców Stefan Anna Górska Grzegorz Siedlicki kawaler i Marianna Strycharska zamężna, asyst. Adam Kędzierski i Aniela Kawecka 178-3-96 110V 22 Ż 209 DM
7 7 1830 Łabuń Helena Ostrowska Kraczanówka Mikołaj Małgorzata Strzałkowska Eustachy Głowaczewski i Anna Siekierzyńska, asyst. Ludwik Popławski i Katarzyna Zabłocka 178-3-96 112R 39 Ż 212 DM
15 7 1831 Targowica Gabriel Pernet Bokujma Gabriel Oleksa Sieklicka Józef Łuczyński, Efrozyda Łuczyńska panna 817 248 R 30 ZP 0
26 10 1831 Ołyka Jan Nowosiek Diatkiewicze NN Matrona Nowosiek 817 305 46 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0314.htm
7 2 1831 Krzemieniec Marianna Pawłowicz Krzemieniec Kazimierz Ksawera Niewiadomska Wojciech Sieklucki i Teresa Czarnecka panna 426-1-3 151R 38 T 653 DM
17 5 1831 Krzemieniec Józef NN Krzemieniec IN Justyna NN s. panny Justyny, Michał Kajczuk i Klara Siekierzyńska 426-1-3 155R 63 T 657 DM
28 8 1831 Krzemieniec Joanna Marianna Sadowska Kulików Piotr Balbina Sieklucka Ignacy Wojnarowski i Konstancja Lubecka 426-1-3 162R 108 T 664 DM
21 1 1831 Zasław św. Jana Wincenty Karol Makowski Wójtowce Franciszek Agnieszka Piekarska Aleksander Hryniewiecki i Marianna Ulanowska, as. Bazyli Zieliński i Agnieszka Siekeirczyńska 178-3-97 2R 7 Ż DM
25 8 1831 Zasław św. Jana Róża Bułajewska Wójtowce Eliasz Anna Dzwonkowska Jan Siekierzyński i Anna Hryniewiecka 178-3-97 5V 36 Ż DM
18 10 1831 Nowogród Wołyński Marianna Nogalewska Majdan Serednia Jakub Tekla Siekorska ur. Szymon Gózowski, Regina Gózowska c. Pawła panna 245-1-5 20R 1214 R 709 DW
16 2 1831 Ostropol Jan Głuszkowski Ostropol Jan Apolonia Siekańska Paweł Niepokulczycki i Antonina Krowicka panna 178-3-97 260R 9 Ż 490 DM
15 10 1831 Łabuń Teresa Wirska Mikulin Wojciech Teresa Lubecka Karol Lengerych i Justyna Krzeszewska, asyst. Piotr Kulczycki i Kunegunda Łatyńska, Jan Popławski i Anna Siekierzyńska, Jędrzej Łatyński i Karolina Wirska panna 178-3-97 136R 49 Ż 260 DM
20 6 1832 Zasław św. Jana Antoni Paweł Siekierzyński Wójtowce Jan Agnieszka Ulanowska Jan Dzwonkowski i Katarzyna Bułajewska, as. Piotr Kutowicz i Franciszka Rychter 178-3-98 3V 23 Ż DM
29 12 1832 Zasław św. Jana Franciszka Makowska Wójtowce Franciszek Agnieszka Piekarska Bazyli Zieliński i Agnieszka Siekierzyńska 178-3-98 7R 55 Ż DM
27 7 1832 Annopol Pantaleon Walenty Cielątkowski Annopol Mateusz Karolina Hajewska ur. Józef Śliwiński, Marianna Truslewiczowa wdowa, as. Józef Hajewski, Anna Siekierzyńska panna 171-1-5 123V 20 R 8213 DW
25 7 1832 Miropol Jakub Czerniachowski Miropol Grzegorz Tekla Siekierzyńska Marcin Szatkowski i Anna Rzeczycka zamężna, asyst.. Jan Talko i Tekla Biernacka ż. Kajetana 245-1-6 170R 36 R 172 DM
26 7 1833 Zasław św. Jana Ignacy Czyż Wójtowce Hiacynt Franciszka Błońska Jan Siekierzyński i Aleksandra Dziekowiecka mężatka 178-3-99 6R 40 Ż DM
11 12 1833 Berezdów Franciszek Ksawery Gliński Berezdów Michał Rozalia Szczawińska Jan Wiński i Ewa Raszkowska ż. Eliasza, asyst. Jakub Kornatowski i Magdalena Świderska, Adam Gutkowski i Marianna Siekierzyńska 245-1-7 129R 81 R 22 DM
7 2 1834 Targowica Paweł Pernet Bokujma Gabriel Oksena Sieklicka Franciszek Boczkowski, Eufrozyna Łuczycka panna 820 246 V 89 ZP 0
3 12 1834 Targowica Mikołaj Sieklicki Bokujma Franciszek Marianna Sajczyńska Joachim Witowski, Julianna Buszyńska ż. Jana 820 248 R 99 ZP 0
1 6 1835 Młynów Małgorzata Teofila Kornicka Smordwa Michał Tekla Ludwik Plasyd, Franciszka Zaleska, Ksawery Siekierzynski, Barbara Bielska 821 180V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0183.htm
9 3 1835 Krzemieniec Jan Sieklucki Kulików Franciszek Marianna Olszewska Franciszek Olszewski i Klotylda Kozicka 426-1-8 6V 25 T/FS 1039 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997W-V?i=1038&cat=300453
25 6 1835 Zasław św. Jana Paweł Siekierzyński Wójtowce Jan Agnieszka Polanowska Jan Dzwonkowski, Katarzyna Bułajewska 178-3-101 5 29 Ż SK
12 1 1835 Bazalia Marianna Michałków Popowce Jan Aleksandra Aleksander Michałków i Ksenia Jaśkowa, Jan Pasieka i Pałaszka Matwiejówna 178-3-101 232V 8 Ż DM
23 9 1835 Łabuń Hieronim Murawski Hryców Stanisław Marianna Mazurkiewicz Stefan Siekierzyński, Józefa Kowalewska 178-3-101 150R 41 Ż 297 SK
26 3 1835 Miropol Antoni Czerniachowski Miropol Grzegorz Tekla Siekierzyńska Jan Talko i Anna Rzecińska z Czajkowskich, asyst. Aleksander Nenciński i Marianna Zaręba 245-1-9 126V 11 R 55 DM
24 6 1836 Lachowce Jan Bartosiewicz Szuńki Kazimierz Marianna Pasiekiewicz [Paszkiewicz] Stanisław Michałowski i Marianna Bartosiewicz ż. Grzegorza 171-1-9 103R-103V 39 R DM
13 9 1836 Cudnów Marianna Górska Hordyjówka Tadeusz Marianna Dzitkowska Antoni Korzycki i Jadwiga Siekierzyńska ż. Ludwika 569-1-59 24V 143 Ż 49 DM
21 2 1837 Targowica Piotr Sieklicki Bokujma Franciszek Marianna Szajczyńska Jan Grabowski, Marianna Lubrzycka panna 825 260 R 37 ZP 0
24 8 1837 Hołoby Róża Siekorska Boguszówka Jakub Anna Zabłocka Julia Potocka, Andrzej Wołoszkiewicz 852 196V/378 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0199.htm
4 11 1837 Zasław św. Jana Karolina Siekierzyńska Wójtowce Jan Agnieszka Ulanowska Jan Ruciński i Tekla Majewska 178-3-108 8V 45 Ż 18 DM
11 12 1837 Łabuń Adelajda Katarzyna Kiełczewski Łabuń Stanisław Marianna Demińska Franciszek Rudnicki chorąży i Marianna Chrzanowska, Rajmund Marszycki i Justyna Kulczycka, Karol Sipajło i Anna Siekierzyńska 178-3-108 33V 68 Ż 67 DM
4 4 1837 Berezdów Katarzyna Czajhucka Ryławka Jan Marianna Siekierzyńska Jan Zdanowicz i Marianna Gurowska panna 245-1-11 156R 37 R 154 DM
24 10 1838 Targowica Aniela Sieklucka Bokujma Stefan Magdalena Zdanowicz Gabriel Pernet, Katarzyna Kamińska ż. Ksawerego 824 224 V 14 ZP 0
7 1 1838 Młynów Edward Majewski Smordwa Feliks Aleksandra Ignacy Siekarzyński, Lucyna Kossowska, Tomasz Tossowski, Franciszka Zaleska, Ksa 824 138R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0139.htm
11 10 1838 Berezdów Angela Czajhucka Ryławka Jan Marianna Siekierzyńska Jan Zdanowicz i Marianna Górowska panna 245-1-12 179V 61 R 180 DM
9 10 1839 Targowica Ludwik Sieklucki Bokujma Franciszek Marianna Szajczyńska Jan Grabowski, Marianna Lubrzycka panna 825 260 R 36 ZP 0
13 1 1839 Młynów Paulina Hyldybrant Murawica Stanisław Joanna Bazyli Sieklucki, Józefa Gajewska, Michał Borzecki, Agata Sieklucka 825 168R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0175.htm
22 3 1839 Młynów Amelia Siekierzyńska Smordwa Seweryn Kazimiera Wincenty Konkowski, Franciszka Zalewska, Ksawery Zalewski, Izabela Zaremba, Józe 825 169R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0176.htm
14 4 1839 Bazalia Józef Kuśnierz Popowce Wincenty Rozalia Franciszek Maćków i Marianna Babiuk, asyst. Grzegorz Pasieka i Marianna Kucharowa 178-3-112 219R 40 Ż 426 DM
14 5 1839 Bazalia Jan Pasieka Popowce Jan Tekla Mikołaj Maciejów i Prakseda Andrzejowa 178-3-112 219V 48 Ż 427 DM
14 5 1839 Bazalia Tekla Pasieka Popowce Jan Tekla Jan Andrzejów i Marianna Jaśkowa 178-3-112 219V 49 Ż 427 DM 0
16 5 1840 Miropol Jan Nepomucen Czerniachowski Miropol Grzegorz Tekla Siekierzyńska Marcin Szatkowski i Zuzanna Rzeczyńska, asyst. Mikołaj Piwiński i Konstancja Szatkowska 871 311 32 AGAD 161 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0161.htm
4 11 1840 Katerburg Bolesław Siekierzyński Matwiejowce Seweryn Kazimierz Anna 199 127 22 871 709 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0066.htm
23 10 1841 Krzemieniec Joanna Sieklicka Kulików Wojciech Marcella 872 412 70
1 12 1841 Targowica Hermilla Siekierzyńska Bokujma Seweryn Kazimiera Zaręba Antoni Siemaszko, Apolonia Drewnowska 828 126 V 4 ZP 0
28 2 1841 Berezdów Józef Czajhucki Ryławka Jan Marianna Siekierzyńska Jan Zdanowicz i Agnieszka Terlecka panna 872 291 19 AGAD 154 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0154.htm
23 11 1842 Ostróg Katarzyna Jasiek Chorów Tomasz Leontyna 881 16 V 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0018.htm
3 1 1842 Zasław św. Józefa Eleonora Siekierzyńska Zasław NN Klara NN Wojciech Dobrowolski, Urszula Lawrynowicz 178-51-485 23V 3 Ż 26 RG
5 2 1843 Targowica Teofila Aniela Siekierzyńska Bokujma Seweryn Kamila Zamiechowska Franciszek Powaga-Kolbuszowski, Honorata Dobiszewska panna 829 117 R 6 ZP 0
25 4 1843 Młynów Józef Koc Smordwa Michał Urszula Sawicka Franciszek Kolbuszewski, Honorata Bajgier, Andrzej Dobrzański, Marianna Siekierz 829 37V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0038.htm
22 7 1843 Berezdów Paweł Czayhucki Ryławka Jan Marianna Siekierzyńska Jan Zakrzewski i Anna Szołomicka ż. Michała 874 286 45 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0146.htm
10 6 1844 Targowica Marianna Sieklucka Targowica Bazyli Agata Jankowska Gabriel Pernet, Tekla Myślińska ż. Franciszka 830 188 R 10 ZP 0
22 6 1844 Targowica Paulin Bronisław Siekierzyński Bokujma Seweryn Kamila Zamiechowska Stanisław Bielski, Honorata Dobiszewska panna 830 188 V 11 ZP 0
7 10 1844 Luboml Władysław Cybulski Binduga Jan Anna Siek Józef Porębski, Salezja Porębska ż. Józefa 859 585 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0312.htm
19 3 1845 Targowica Józef Zaleski Bokujma Seweryn Franciszka Siekierzyńska Seweryn Siekierzyński, Eleonora Zamiechowska wdowa 831 187 R 9 ZP 0
1 1 1845 Miropol Joanna Czerniachowska Miropol Grzegorz Tekla Siekierzyńska 876 311 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0170.htm
7 12 1845 Jampol Jan Wiewiórka Juźkowce Mateusz Krystyna Daniluk Teodor Pasieka, Justyna Ładowska, ż. Antoniego 876 579 52 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0312.htm
16 9 1845 Zasław św. Jana Mikołaj Siekierzyński Łopuszne Piotr Katarzyna Grodzka Ignacy Pikuliński i Antonina Siedlecka panna 178-3-113 73R 57 Ż DM
22 7 1845 Bazalia Krystyna Pasieka Żerebki Wielkie Józef Marianna Antoni Komarnicki i Marianna Zdaniewicz 178-3-113 220R 82 Ż DM 0
6 10 1845 Złotopol Dionizy Podhorodecki Jarówka wielm. Jan Salomea Kulczycka ur. Wawrzyniec Sieklucki, Marianna Spendowska 685-2-1020 54r 73 Ch 107 KP2
25 4 1846 Targowica Marceli Siekierzyński Bokujma Seweryn Kamila Zamichowska Izaak Przesiecki, Honorata Dobiszewska panna 832 197 V 6 ZP 0
17 10 1846 Ostróg Anna Siekierzyńska Storonicze Teodor Domicela Minich Michał Kaczmański, Katarzyna Wereszczyńska żona Michała 885 18R 102 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0019.htm
16 12 1846 Ostróg Apolonia Minich Storonicze Wincenty Ewa Sznaderoska Teodor Siekierzyński, Marianna Wodnicka żoan Bazylego 885 22R 125 AGAD 23 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0023.htm
9 1 1846 Berezdów Piotr Czajhucki Ryławka Jan Marianna Siekierzyńska Józef Zakrzewski i Anna Szołomicka ż. Michała 877 207 2 AGAD 110 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0110.htm
17 12 1846 Stary Oleksiniec Józef Korczakowski Horynka Mikołaj Tekla Kasprowa prac. Roman Pasieka, Marianna Kraptas ż. Józefa 877 667 29 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0344.htm
23 10 1846 Łabuń Anna Siekierzyńska Futor Łabuński Paweł Paulina Wysocka Józef Łasakarzewski i Brygida Zalewska ż. Antoniego 178-3-115 112V 70 Ż 222 DM 0
28 9 1847 Turzysk Bronisław Franciszek Niedzielski Dolsk Konstanty Aleksandra Siekierska 722 6 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20722/pages/PL_1_436_722_0004.htm
2 2 1847 Rokitna Paweł Baranowski Sawince Bazyli Anna Czarnecka Florian Wierzchowski, Anna Sieklucka, ż. Jana, chrz.5.02.1847 178-51-548 33R 2 Ż BS 67
28 4 1847 Brusiłów Wincenty Mątycki Koczorów Jan Aniela Pławecka Filip Gumiński, kawaler, Anastazja Kurmanowicz, panna, as. Jakub Szulakowski, Marianna Wasiek, ż. Macieja, chrz. 29.04.1847 178-51-548 75V 25 Ż BS 152
25 3 1847 Kazimierka Marianna Siekierzewicz Rudnia Jan Julia Targońska Alojzy Kutasiewicz i Apolonia Łukomska ż. Stanisława 171-1-13 255V 4 R 264 DM
15 11 1847 Zasław św. Jana Karolina Krzewska Krzywołuka Józef Wincentyna Antoni Siekacki i Marianna Tomaszewska ż. Stanisława 178-3-116 7V 53 Ż 16 DM
25 6 1848 Targowica Adolf Mieczysław Jakubski Bokujma Aleksander Emilia Chmielewska Jan Kamiński, Apolonia Sieklecka ż. Bazylego 834 696 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0363.htm
30 11 1848 Zasław św. Jana Anna Różycka Mokrzec Karol s. Józefa Aniela Siekierzyńska 178-3-117 101V 52 Ż
31 8 1848 Ostróg Wiktoria Siekierzyńska Teodor Domicela Minichowska Stanisław Wereszczyński i Katarzyna Wereszczyńska ż. Michała 171-1-14 17R 98 R DM
13 2 1848 Berezdów Maria Czajhucka Ryławka Jan Marianna Siekierzyńska Grzegorz Hruda i Anna Szołomicka ż. Michała 17-1-19 2V 10 Ch 5 DM
25 2 1849 Zasław św. Jana Tekla Grodzka Łopuszne Łukasz Agafia Kamińska Michał Kamiński i Katarzyna Siekierzyńska ż. Piotra 178-3-118 396V-397R 11 Ż 736-737 DM
29 6 1849 Zasław św. Jana Józef Tomolewski Borysów Piotr Anna Zabłocka Teodor Siekierzyński i Agnieszka Opatowska 178-3-118 403V-404R 39 Ż 750-751 DM
12 11 1850 Ostróg Franciszka NN Ostróg IN Rozalia NN chrzest 12.11.1850, Jan Lisiekiewicz i Era[...] ż. Pawłowa żołnierza 171-1-16 120V-121R 109 R 125 BW
15 11 1850 Ostróg Izabela Bromirska Brodów Gerard Maria Isupow chrzest 30.01.1851, Ludwik Lisiekiewicz i Izabela Isupow wdowa, as. Aleksander Gadomski i Florentyna Gumowska panna 171-2-1 240V-241R 13 R 241 BW
6 8 1850 Berezdów Kajetan Czajgucki Ryławka Jan Marianna Siekierzyńska Józef Zakrzewski i Anna Szołomicka ż. Michała 171-1-16 546V-547R 56 R 561 DM
21 5 1851 Starokonstantynów Julian Popławski Samczyńce Jan Anna Konopko szl. Aleksander Sieklucki, szl. Marianna Mańkowska panna 178-3-120 37V-38R 63 Ż 72 DW
4 6 1853 Berezdów Marianna Czajhucka Ryławka Jan Marianna Siekierzyńska Mikołaj Wieszczycki i Katarzyna Łaszczewska panna 171-1-33 351V-352R 39 R 347 DM
30 5 1854 Krzemieniec Karolina Sieklucka Krzemieniec Adalbert Julia Sagatewicz 0.1-26 14V-15R 39 T
14 3 1854 Toporyszcze Aleksandra Niedzielska Turczynka Konstanty Aleksandra Siekierska Walenty Lasocki i Katarzyna Szuniewicz ż. Michała 178-3-38 634V-635R 27 Ż DM
24 9 1855 Targowica Antoni Józef Siekierzyński Bokujma Seweryn Kamila Zamichowska Urban Bogusz i Aniela Leduchowska, asyst. Klemens Chamiec i Maria Leduchowska panna 172-1-41 227V-228R 14 R 230 DM
27 8 1857 Krzemieniec Antoni Sieklucki Krzemieniec Wojciech Julia Sagatowicz 426-1-29 22V-23R 66 T
23 10 1857 Luboml Seweryn Siek Binduga Mikołaj Barbara Kostecka Bartłomiej Bajkiewicz, Anna Nieczaj? ż. Michała 869 119 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0062.htm
11 7 1857 Łabuń Ksawery Siekierzyński Sasanówka Antoni Julia Dubilewska? Józef Bogusławski i Paulina Głowacka panna 178-3-73 345V-346R 41 Ż DM
1 2 1858 Łuck Ignacy Siekacki Bodiaczów Wiktor Marianna Aleksandrowicz 839 9-10 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0006.htm
10 2 1858 Łuck Józef Siekacki Bodiaczów Jan Franciszka Greszczuk 839 11-12 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0007.htm
29 6 1859 Ostróg Piotr Siekierzyński Storonicze Teodor Domicela Minich Mikołaj Jakubowski i Franciszka Pruszyńska 886 42-43 66 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0022.htm
16 6 1860 Łabuń Józef Siekierzyński Sasanówka Antoni Julianna Dubilewska Alojzy Dubilewski i Katarzyna Issakowska 178-3-75 305V-306R 33 Ż DM 0
28 10 1861 Ostróg Jan Markowski Storonicze Julian Marianna Suszyńska Franciszek Pruszyński i Domicela Siekierzyńska ż. Teodora 654-1-36 5R Rapt. R DM
17 10 1861 Ostróg Józef Zieliński Storonicze Adam Anna Suszyńska Teodor Siekierzyński i Antonina Wereszczyńska panna 654-1-36 5V Rapt. R DM
22 8 1861 Zasław św. Jana Piotr Kurzyński Wojtowce Grzegorz Karolina Siekierzyńska Paweł Kurzyński, Paulina Hryniewiecka 17-1-119 13V-14R 54 Ch RG
7 10 1861 Zasław św. Jana Franciszka Siekierzyńska Michla Antoni Antonina Wojnowska Jan Bułajewski, Karolina Kurzyńska 17-1-119 14V-15R 62 Ch RG
19 9 1862 Krzemieniec January Sieklucki Dunajów Piotr Katarzyna Jaszczuk 426-1-35 22V-23R 65 T 928 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7L-K?i=927&cat=300453
15 7 1862 Łabuń Krystyna Siekierzyńska Sasanówka Antoni Julianna Dubilewska Józef Baczyński i Idalia Baczyńska panna 178-3-77 330V-331R 44 Ż 654-655 DM
27 1 1862 Ostróg Paulina Siekierzyńska Storonicze Teodor Domicela Minich Florian Mysłowski i Katarzyna Prószyńska ż. Franciszka 171-1-75 2V-4R 8 R 5 DM
19 1 1863 Zasław św. Jana Wincenty Siekierzyński Michla Antoni Antonina Wojnowska Mikołaj Wojnowski i Marianna Lewicka wdowa 685-6-6 1V-2R 3 Ch 3-4 DM
23 5 1864 Targowica Anna Boszyńska Borzemiec Piotr Teodora Sieklicka Józef Siesicki i Regina Pernet ż. Gabriela 842 770-771 7 AGAD 412 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0412.htm
9 1 1864 Targowica Paulina Helena Siekierzyńska Bokujma Seweryn Kamila Zamichowska Faustyn Żuliński i Marianna Siekierzyńska ż. Józefa 842 766-767 1 AGAD 410 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0410.htm
2 8 1864 Zasław św. Jana Marianna Kurzyńska Wójtowce Grzegorz Karolina Siekierzyńska Bazyli Zieliński i Marianna Hussakowska 685-6-6 35V-36R 31 Ch 71-72 DM
21 6 1865 Zasław św. Jana Paulina Siekierzyńska Michla Antoni Antonina Wojnowska Marcin Zieliński i Karolina Kurzyńska 685-6-6 69V-70R 38 Ch 138-139 DM
24 10 1866 Stary Oleksiniec Joanna Bielica Wolica Bazyli Maria Pasiekowa 426-1-39 78V-79R 29 T 326
27 7 1866 Ostróg Aniela Siekierzyńska Storonicze Teodor Domicela Minich ojciec żolnierz, Jakub Baszyński, Katarzyna Pruszyńska ż. Franciszka 654-1-36 51R 4 R MZ
20 12 1866 Ostróg Maria Slewińska (Śliwińska) Storonicze Franciszek Anna Frol chrzest styczen 1867, Mikołaj Zeliński, chł. Domicela Siekirzyńska mężatka 654-1-36 54R 3 R 2945 MZ
18 5 1866 Zasław św. Jana Jan Siekierzyński Michla Antoni Aniela Woniatowska Marcin Zieliński, Zofia Stobnicka 685-6-6 87V-88R 15 Ch RG
19 3 1867 Ostróg Józefa Baszyńska Storonicze Jakub Rozalia Gągała Józef Zajączkowski, Domicela Siekierzyńska ż. Teodora 654-1-36 56R 10 R 3000 MZ
24 8 1867 Ostróg Emilia Kotyłowska Storonicze Jan Aniela Brzezicka Teodor Siekierzyński, Paulina Wilczyńska ż. Józefa, Ass. Władysław Gorski, Anna Orlińska ż. Franciszka 654-1-36 61R 2 R MZ
26 7 1867 Zasław św. Jana Józefa Kurzyńska Wojtowce Grzegorz Karolina Siekierzyńska Ignacy Czyż, Elżbieta Zielińska 685-6-6 119V-120R 46 Ch RG
17 7 1868 Stary Oleksiniec Wincenty Bilica Wolica Bazyli Marianna Pasieka chł. Grzegorz Kozłow, Marianna Pasieka ż. Jana 426-1-41 87V-88R 23 T DW 857
21 9 1868 Zasław św. Jana Mateusz Zawadzki Michla Jan Apolonia Kozłowska Grzegorz Siekierzyński, Marianna Nagajewska 685-6-6 149V-150R 50 Ch RG
15 6 1869 Ostróg Antonina Markowska Storonicze Konstanty Justyna Kotyłowska Grzegorz Jaworski, Domicela Siekierzyńska żona Teodora 654-1-56 13V 4 R MZ
18 1 1869 Zasław św. Jana Maciej Siekierzyński Michla Antoni Antonina Rybicka Marcin Zieliński, Katarzyna Siekierzyńska ż. Piotra 685-6-6 165V-166R 6 Ch RG
7 7 1869 Zasław św. Jana Piotr Kurzyński Wojtowce Grzegorz Karolina Siekierzyńska Hieronim Ostrowski, Wincentyna Kurzyńska 685-6-6 170V-171R 34 Ch RG
30 9 1870 Luboml Marianna Piankowska Luboml Grzegorz Franciszka Siekietowicz 313 44-45 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0023.htm
27 10 1870 Tuczyn Maria Malczewska Małatyń Józef Tekla Lesiekiewicz Nikifor Gładuniec, Paraskiewa Maciejewska ż. Daniela 684 27-28 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20684/pages/PL_1_436_684_0015.htm
24 9 1870 Zasław św. Jana Karol Siekierzyński Michla Antoni Antonina Wojnowska Karol Różycki, Katarzyna Siekierzyńska ż. Piotra 685-6-6 197V-198R 28 Ch RG
4 4 1870 Bazalia Wincenty Myśków Popowce Feliks Marianna Adamowa Łukasz Pasieka i Anna Iżewska 17-1-7 316V-317R 44 Ch 532-533 DM
2 2 1871 Krzemieniec Agata Sieklicka Kulików Piotr Katarzyna Iszczuk 1-55 177V-178R 13 T DW
3 5 1872 Luboml Michalina Stadnicka Ziemlica Kazimierz Karolina Siek Julian Kulicki, Urszula Bubeła ż. Mikołaja 315 16 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0009.htm
26 7 1872 Ostróg Paweł Masłowski Storonicze Jan Wiktoria Siekierzyńska Adam Sieliński, Adela Marcinkowska ż. Stanisława 654-1-56 52R 3 R MZ
31 5 1872 Zasław św. Jana Anna Siekierzyńska Michla Antoni Antonina Wojnowska Karol Różycki, Katarzyna Siekierzyńska 685-6-6 246V-247R 37 Ch RG
6 8 1872 Zasław św. Jana Jan Kurzyński Wojtowce Grzegorz Karolina Siekierzyńska Wincenty Hryniewiecki, Julia Makowska ż. Marcela 685-6-6 247V-248R 42 Ch RG
18 6 1874 Krzemieniec Jan Stanisław Sieklucki Krzemieniec Jan s.Wojciecha Aniela Wereszczyńska 0.1-68 10V-11R 39 T
19 3 1874 Zasław św. Jana Teresa Józefa Skrzyńska Michla Antoni Antonina Wojnowska Karol Różycki, Katarzyna Siekierzyńska 685-6-6 294V-295R 7 Ch 572-573 RG
18 11 1876 Ołyka Walery Siekierzyński Borbin Marceli Julia Puzowska 498 2 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0002.htm
28 10 1877 Krzemieniec Bronisława Sieklucka Krzemieniec Jan Anna Wereszczyńska 1-71 19V-20R 77 T
24 12 1879 Luboml Józefa Stadnicka Ziemlica Kazimierz Karolina Siek Roman Błaszczuk, Józefa Iwańczuk ż. Bartłomieja 322 88 175 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0045.htm
3 7 1880 Krzemieniec Adolf Sieklucki Krzemieniec Jan Aniela Wereszczyńska 1-74 8V-9R 23 T
24 8 1880 Ołyka Antoni Siekierzyński Długoszyje Marceli Julia Puzowska 501 48 71 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0025.htm
10 11 1884 Ołyka Zofia Julia Siekierzyńska Długoszyje Marceli Julia Puzowska 505 62 90 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0032.htm
20 7 1884 Luboml Franciszek Stadnicki Ziemlica Kazimierz Karolina Siek Łukasz Steczuk, Franciszka Józefczuk ż. Szymona 327 38 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0020.htm
24 9 1884 Luboml Feliksa Siek Ziemlica Ksawery Rozalia Józefczuk Kazimierz Stadnicki, Marianna Janiczuk ż. Józefa 327 58 115 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0031.htm
22 10 1886 Turzysk Teofil Pasieka Turopin Grzegorz Marianna Zerebiec 754 25-26 36 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0015.htm
8 1 1887 Grzymałów Karolina Załuska Poznanka Hetmańska Izydor Anna Kołcz Józef Krzysiek, Parascewa 1614 35 2 EK 0
16 1 1887 Grzymałów Michał Rojewicz Poznanka Hetmańska Franciszek Maria Bidowaniec Józef Krzysiek, Katarzyna Jastrzębska 1614 35 3 EK 0
6 8 1887 Grzymałów Rozalia Jastrzębski Poznanka Hetmańska Jan Karolina Mazyniów(?) Józef Krzysiek, Rozalia Maci 1614 38 23 EK 0
7 12 1887 Grzymałów Mikołaj Nawrocka Poznanka Hetmańska Antoni Pelagia Kwasigroch Józef Krzysiek, Anna Pochyła 1614 39 34 EK 0
22 10 1887 Grzymałów Anna Budzior Bucyki Wojciech Józefa Nawrocka Jan Szoigel, Maria Krzysiek 1614 49 20 EK 0
3 10 1887 Luboml Michał Stadnicki Ziemlica Kazimierz Karolina Siek Grzegorz Steczuk, Marianna Kuniczuk ż. Feliksa 330 82 164 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0043.htm
20 4 1888 Luboml Marianna Siek Binduga Rozalia Siek Karol Nieczaj, Marianna Dec ż. Józefa 331 26 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0014.htm
25 7 1888 Młynów Józef Melcer Mielcer Beregi August Barbara Niekwapił Tesłuhów, Józef Świetlicki, Helena Siekerzyńska panna 740-2-402 48V-49R 59 R 1835 RK
7 7 1890 Ołyka Stefan Śliwa Satyjów Jakub Franciszka Pasieka 510 19 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0022.htm
1 1 1892 Turzysk Agafia Biernat Wierzbiczno Józef Marianna Siek Wawrzyniec Kliza, Barbara żona Wojciecha Wojtaka 760 2-3 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0002.htm
3 2 1892 Turzysk Agata Biernat Wierzbiczno Józef Marianna Siek 760 4-5 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0003.htm
1 9 1893 Młynów Leonard Makowski Smordwa Wladysław Helena Siekierzyńska Flawian Dobrzyński, Maria Siekierzyńska panna 740-7-94 22V-23R 125 R 136 DW
14 9 1895 Kuniów Maria Gałuzińska Nowomalin par. Ostróg Julian Klementyna Glińska z Gubernii Podolskiej, Walery Siekierzyński i Helena Dering ż. Michała 178-3-86 561V-562R 115 Ż DM
8 7 1897 Jałowicze Bronisław Mosiek Swiszczów Józef Natalia Bus 905 9 V-10 R 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20905/pages/PL_1_436_905_0013.htm
11 2 1900 Radziwiłłów Franciszek Pasiek Bat'ków Jan Maria Giemza 41 V-42 R 6 0
27 4 1900 Włodzimierz Stanisława Łatka Podrudzie Walenty Józefa Sieklicka 958 24V-25R 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0025.htm
28 2 1901 Starokonstantynów Feliks Siekierzyński Werborodyńce Józef Antonina Sawicka Klemens Słupski i Rozalia Burczyńska ż. Celestyna 17-1-505 7V-8R 32 Ch 15-16 DM
16 2 1903 Młynów Emilia Niedźwiedzka Smordwa Michał Anna Drabert pow. Ostróg, Józef Masiek, Maria Miller ż. Fryderyka 740-2-411 7V-8R 31 R 1326 RK
3 9 1903 Żytomierz Władysław Saulewicz Żytomierz NN Helena Saulewicz Bazyli Płotnicki, Maria Osiekowa ż. Dymitra 178-3-171 157V-158R 343 Ż 311 DW
17 7 1903 Żytomierz Julian Niedzielski Poprawka NN Maria Józef Chodorowski, Katarzyna Sarosiek (matka wdowa) 178-3-171 185V-186R 483 Ż 367 DW
18 12 1904 Zasław św. Jana Bolesław Ciszewski Zasław Antoni Marianna Jabłońska Mikołaj Osiekowicz i Wiktoria Zubilewicz 17-2-72 14V-15R 55 Ch 606-607 DM
31 8 1905 Luboml Stanisława Zwierzyńska Binduga Ignacy Marianna Stasiuk Jan Wierzyński, Marianna Siek ż. Andrzeja 1009 204 104 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0111.htm
27 2 1907 Młynów Józef Kędzior Chorupań Wawrzyniec Rozalia Wojtanowicz gub. Radomska, pow. Sandomierz, gm. Osiek, Jan Wojtanowicz, Zofia Darowska ż. Tomasza 740-2-414 58V-59R 21 R 1522 RK 0
25 7 1907 Zdołbunów Ludmiła Siekacz Brześć Aleksander Olga Szyda akt konwersji 16/1926 (z prawosławia) z 10.8.1926, zam. w Glińsku O 9005 DW
8 9 1907 Międzyrzec Korecki Maria Rossalska [Rasalska] Symonów Romuald Zofia Siekierzyńska [chrzest 4.08.1908] Antoni Siekierzyński i Wanda Dongfer panna 740-4-360 6V-7R 24 R 8 DM
28 12 1909 Młynów syn Kędzior Beregi Wawrzyniec Rozalia Wojtanowicz gub. Radomska, pow. Sandomierz, gm. Osiek, Marcin Kososki, Marianna Darowska panna 740-4-447 29R 8 R 642 RK
23 12 1911 Luboml Karol Kuniczuk Ziemlica Stefan Konstancja Siek Stefan Stadnicki, Józefa Kostecka ż. Józefa 1060 320 250 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0171.htm
10 3 1912 Torczyn Longina Miklewicz Ulaniki Stanisław Katarzyna Siekierzyńska 1042 10-11 19 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0008.htm
2 11 1913 Tajkury Halina Janina Wojcieszek Zdołbunów Antoni Melania Stasiewicz chrzest 26.12.1913, Władysław Solarski i Antonina Sieklucka ż. Adolfa 740-4-697 31V-31aR 124 R 33 BW
30 4 1914 Luboml Jadwiga Siek Binduga Stanisław Janina Malczewska Ksawery Mikołajczuk, Agnieszka Gryniuk ż. Józefa 1060 732 68 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0385.htm
4 11 1914 Luboml Sabina Ambroziewicz Binduga Michał Władysława Zelrnt Józef Bajkiewicz, Janina Siek ż. Stanisława 1060 799 199 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0419.htm
6 1 1915 Tbilisi Zofia Walesiek Tbilisi Józef s.Ignacego Barbara c.Konstante Zwięcka Kazimierz Bałtuszko, Anna Lintrom 126R 14 Tb
16 9 1916 Tbilisi Katarzyna Siedlecka Tbilisi Bolesław s.Michała Helena c.Franciszka Owsiekiewicz Henryk Witkowski, Adela Jałyńska 164R 40 Tb
26 6 1920 Tbilisi Lilija Siekierzyńska Tbilisi Eugeniusz s.Ludwika Wiera c.Krzysztofa Kulikowa (chrzest 1921) Piotr Gepner s.Michała, Józefa Grdszydze c.Michała 240V 13 Tb DW
26 6 1923 Sarny Ma... Korcz... Sarny Jan Eleonora Winkiewicz Stefan Siek, Anna Stupińska żona Wincentego 740-4-753 34V 109 R 38 AS

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
27 1 1743 Szumsk Michał Pawłowski Dederkały Małe Konstancja Stach Stasiuk Dederkały Małe Jan Głuszko, Marianna Jasiek 297-1-180 6R Ł RK
28 11 1747 Szumsk Wojciech Siekierski Kąty Katarzyna Podolska Kąty Jan Podolski, Łukasz Adasek, Teresa Franciskowa, Katarzyna Kwiatkowska 297-1-180 14R Ł RK
1 2 1761 Szumsk Józef Podolski Waśkowce k Katarzyna Mazurek Waśkowce p Michał Bielewicz, Franciszek Siekan 297-1-180 35V Ł RK
22 11 1761 Szumsk Andrzej Dąbrowski Kąty k Anastazja Domagalska Kąty w Franciszek Siekan, Teresa Siekanowa, Jakub Jasieńczuk, Angela Bielakówna 297-1-180 37R Ł RK
12 1 1766 Szumsk Antoni Siekan Kąty Franciszka Jakuś Jakusiewicz Kąty p Jan Bronoski, Jakub Mazurczuk, Anastazja Dąbrowska 297-1-180 47R Ł RK
18 2 1770 Szumsk Piotr Siekańczuk Siekan Huta Szumska Teresa Seroczyńska Sereczyńska Huta Szumska Bazyli Giernik, Paweł Jasiński 297-1-180 53R Ł RK
10 11 1771 Szumsk Bazyli Głowacki Szumsk, obrz. gr. Klara Jasiek Jasińska Szumsk Aleksander Sopniowski, Antoni Dobrotworski 297-1-180 55V Ł RK
22 11 1772 Szumsk Józef Martiniuk Martyniuk Kąty, obrz. gr. k Marianna Siekanka? Kąty p Antoni Jasiński, Bartłomiej Jasiński 297-1-180 60V Ł RK
13 11 1780 Szczurowice Józef Siekarski Jadwiga Szczen Marcin Michał Łuszczeski,Paweł Proć 1310L 60 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0041.htm
27 1 1793 Szumsk Gabriel Cymbaluk Iserna Franciszka Siekan Iserna Ł 6 R
20 2 1799 Szumsk Stanisław Krasicki Kuty k Katarzyna Siekierzyńska Kuty p Wojciech Krasicki, Kasper Obrocki, Teresa Owrymbniczka 297-1-183 30V Ł RK
16 6 1801 Jampol Wojciech Dobrzański w Marianna Siekierzyńska Worobijówka p Grzegorz Grzątkowski, Antoni Kowaliński 178-51-184 2R 7 Ż 5 DM
24 1 1804 Wyszogródek Dymitr Maliborski Wereszczaki 34 Julianna Barczuk Wereszczaki 36w Jan Pukalewski, Tomasz Siekieryński, Jan Barczyszyn 297-1-19 2v-3R 1 Ł DM 0
11 11 1806 Szumsk Franciszek Śliwiński Hucisko Horodyskie k Katarzyna Siekierzyńska Kuty p Józef Białobrzyski, Sebastian Jasiński, Jerzy Siekańczuk 297-1-183 60R Ł RK
17 11 1807 Szumsk Jerzy Siekierzyński Hucisko Horodyskie k Marianna Jakusiewicz Hucisko Horodyskie p Jan Jadaszyński, Józef Białobrzyski 297-1-183 64R Ł RK
18 2 1823 Cudnów Maciej Rokicki Kamień 20 Jakub Teresa Krasucka Marianna Bochniewicz Pilipy 18 Ignacy Joanna Jakubowska Piotr Wojciechowski, Ludwik Siekierzyński, Joanna Bohalska 569-1-56 3R-3V 4 Ż DM
3 6 1823 Cudnów Grzegorz Czernichowski Miropol 28 Jan Honorata Lepczyńska Tekla Siekierzyńska Bułdyczów 20 Antoni Marianna Husakowska Jędrzej Talko, Józef Osiński 569-1-56 8R 13 Ż DM
20 9 1825 Dubno Jan Romanowski cerk. G-U k Helena Duczkowska Pantalia p Jan Strzelecki, Tomasz Sieklucki 64 145-146 AGAD 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0076.htm
29 4 1828 Zasław św. Jana ur. Ignacy Ziliński Borysów 47W ur. Grzegorz Marianna Janborska Marianna Rogalińska Borysów 20 ur. Grzegorz Katarzyna Siekierzyńska ur. Wojciech Śliwiński, Wincenty Ptaszyński 178-3-94 14V 7 Ż 26 KP2
15 4 1828 Starokonstantynów Dominikanie ur. Jan Wróblewski Komarowce, par. Bar 27 ur. Sebastian Marianna Betlejemska Franciszka Iwanowska Weremijowce 16 ur. Tomasz Katarzyna Sieklucka ur. Marek Małkowski, Ignacy Piotrowski 178-3-94 163V 4 Ż 315 KP2
19 8 1828 Nowogród Wołyński Piotr Polański Kamienny Bród 43w Antoni Krystyna Agnieszka Wierzbicka Kamienny Bród 19 Jacek Magdalena Czwalińska Wincenty Rudnicki, Grzesiek Sołoszczuk 1045-2-296 19R 68 CDIAK/FS 41 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-Y8K?i=40&cc=1503045&cat=989324
10 2 1829 Krzemieniec Piotr Sadowski Kulików 26 Franciszek Marianna Balbina Sieklucka Kulików 24 Józef Eudokia Marcin Skajewski i Józef Grządkowski 426-1-5 32V 14 T 762 DM
17 11 1829 Zasław św. Jana ur. Jan Hrynewiecki Wójtowce 20 ur. Józef Marianna Bronowiecka Marianna Kostenecka Wójtowce 18 ur. Franciszek Brygida Siekierzyńska ur. Jan Siekierzyński, Aleksander Hrynewiecki 178-3-95 17R 16 Ż 30 KP2
14 7 1829 Łabuń ur. Stefan Siekierzyński Hryców 28 ur. Wojciech Rozalia Rudnicka ur. Anna Zgierska Hryców 22 ur. Mateusz Marianna Draczyńska ur. Feliks Pioruński, Kazimierz Chmielowski, Jan Szwejkowski 178-3-95 141R 12 Ż 275 KP2
10 2 1829 Berezdów Konstanty Rabczyński Czarnokały par. Korzec 19 Jan Józefa Kamińska Józefa Terlecka Ryławka 17 Paweł Katarzyna Szydłowska Maksym Siekierzyński 245-1-3 122V 4 R 240 DM
26 1 1830 Rokitna Mikołaj Winiarski Józefówka 24 Ignacy s. Teodora Jadwiga c. Mikołaja Izdebska Anna Sieklucka Sawiniec 19 Michał s. Mikołaja Helena c. Grzegorza Gniewusz (Gniewosz?) młody ur., obrządku prawosławnego; młoda ur., r-k; świadkowie: Paweł Pleszkanowski, Izaak Zieliński, Helena Zarzycka 178-51-339 154 1 Ż EH
16 2 1830 Zasław św. Jana Antoni Kamiński Wójtowce 20 Jan Rozalia Wierzańska Anna Kurzyńska Wójtowce 14 Józef Marianna Antoni Kamiński, Jan Siekierzyński, Jakub Kamiński 178-3-96 9R 6 Ż DM
26 1 1830 Horodyszcze Stanisław Morawski par. Łabuń 23 Piotr Eufrozyna Sarnacka Helena Mazurkiewicz Szepetówka 19 Antoni Apolonia Rożyńska Ignacy Siekierzyński, Jan Mazurkiewicz 178-3-96 97R 2 Ż 175 DM
27 7 1830 Berezdów Aleksander Siekierzyński par. Krasnystaw G-R 40w Jan Marianna Łabuńska Marianna Mielenowska [Mieleniewska] Diaków 30 Jan Marianna Jasińska Stanisław Mieleniewski, Antoni Kostiukiewicz 245-1-4 101V 11 R 200 DM
18 10 1831 Białogródka Łukasz Pasieka Suchorzyńce 35w Wasyl Agata Ławryczuk Anna Horoszczycka Suchorzyńce 40w Józef Anna Janek Jan Stepanyszyn, Wojciech Baczyński 178-3-97 86V 19 Ż DM
26 7 1831 Żytomierz Romuald Sieklucki alias Godalski Żytomierz 38 Tomasz Krystyna Piotrowska Joanna z d. Wasilewska Fiszer Żytomierz 28w Antoni Teresa Franciszek Fidler, Maciej Żaboklicki 178-3-4 53R 40 Ż 106 Ni
21 2 1832 Lachowce Wincenty Krasowski Sadki par. Dederkały 26 Hieronim Róża Łopuszańska Anna Białostocka Daniłówka 20 Paweł Agnieszka Olszewska Jan Zalewski i Jan Siekierzyński 171-1-5 105V 7 R DM
16 10 1832 Dubno Stanisław Strzelecki Dubno 25 Gabriel Apolonia Skrypturowicz Józefa Wilczyńska Dubno 20 Wawrzyniec Zofia Sieklucka Ignacy Zawadzki, Ignacy Badyński 818 154V 25 AGAD 162 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0162.htm
30 10 1832 Jampol Maciej Iszczuk Juśkowce 15 Piotr Martocha Niedbaj Franciszka Szafrańska Krasnołuka 16 Kazimierz Rozalia Romańska Iwan Pasieka, Stanisław Romański 245-1-6 258R 14 R 259 DM
15 10 1833 Targowica Piotr Masiekiewicz Bokujma 21 Michał ........... Nowodworska Agata Wojcicka Bokujma 16 Józef Marianna .....rzycka Jan .................. , Józef ...........czyński 819 278V 17 AGAD ZP
18 9 1833 Ostropol Paweł Młynarski Ostropol 22 Paweł Zofia Siekańska Marianna z d. Radlińska Mokrzycka Józefówka 22w Karol Katarzyna Tomasz Gągalski, Aleksander Miłoszyński 178-3-99 228V 12 Ż 435 DM
23 1 1833 Łabuń Łukasz Zgierski Hryców 25 Mateusz Marianna Droczyńska Zuzanna Kowicka Hryców 30 Tadeusz Lisowski, Stefan Siekierzyński 178-3-99 77V 2 Ż 155 DM
14 1 1834 Targowica Franciszek Sieklicki Bokujma 20 Jan Katarzyna ......bczyńska Marianna Sajczyńska Bokujma 18 Mikołaj Teresa Moszczyńska Gabriel Pernet, Stefan Sieklicki 820 249 R 22 ZP
27 1 1835 Dubno Stanisław Hyldebradt Warkowicze 20 Adam Ewa Sieklicka Joanna Myślikowska Warkowicze 20 Józef Wiktoria Jaworska 821 160R 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0162.htm
10 2 1835 Ostróg Stefan Kamiński Milatyn 20 Antoni Helena Golimberk Tekla Pulkiewicz Bialotyń 15 Jan Marianna Błoniewska Kazimierz Lesiekiewicz, Antoni Pulkiewicz 171-1-8 20R 5 R 9010 MZ
18 2 1835 Łabuń Daniel Ilnicki Kośkowa 28 Jan Rozalia Szponarska Marianna Łabycka Hryców 30/w Jan Konstancja Moszczyńska Stefan Siekierzyński, Jan Lasota, Adam Kiendzierski 178-3-101 153V 4 Ż 303 SK
1 9 1835 Kulczyny Maciej Harasymowicz Antonin 23 Benedykt Wiktoria Baysiekiewicz Agnieszka Szuszmańska Antonin 19 Mikołaj Teresa Górska Adam Srodowski, Michał Kozobudzki, Grzegorz Skibicki 178-3-101 361 17 Ż SK
12 7 1836 Kuniów Marcin Falkowski, wd. Gurszczyzna 36 Bartłomiej Marianna Mulakiewicz Magdalena Popiel Gurszczyzna 17 Franciszek Domicela Siekierzyńska Wawrzyniec Żuchowski Grzegorz Krynicki 171-1-9 90 V 3 R ZP
2 2 1836 Bazalia Jan Borowski Łazuczynek Mały w Bazyli Helena Marianna Siekierzyńska Łazuczynek Mały 25 Jan Katarzyna Jakub Wysokiński i Jan Zalewski 178-3-106 280R 6 Ż DM
24 5 1836 Berezdów Jan Czajhucki Ryławka 29 Wojciech Katarzyna Rzewuska Marianna Siekierzyńska Krasny Staw 19 Aleksander Marianna Urbańska Jakub Rzewucki, Michał Szołomicki 245-1-10 160R 13 R 30
14 2 1837 Szumsk Antoni Franciuk Franczuk Załuże 19 Marcin Helena Sopińska Tekla Jakuszewska Załuże 18 Piotr Marianna Siekierzyńska Wojciech Sopiński, Jakub Kaszubczuk, Grzegorz Wróblewski 245-1-11 487V 3 R RK
28 2 1837 Łabuń Adam Mondzelowski Suszki 23w Stefan Justyna Bujsiekiewicz Marianna Andrzekiewicz [Andrzykiewicz] Suszki 22 Jan Julia Sowińska Franciszek Szumowski, Szymon Szumowski 178-3-108 36V-37R 9 Ż 72-73 DM
28 8 1838 Młynów Seweryn Siekierzyński par. Młynów 30 Ignacy Magdalena Kazimiera Zaręba par. Młynów 22 Jan Rachela Stanisław Chudzicki, Antoni Biernacki, Józef Siekierzyński 824 144R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0146.htm
20 11 1838 Miropol Bazyli Laskowski Wróblówka, par. Cudnów 25 Paweł Anastazja Rozbicka Elżbieta Malawska Pliszczyn 20 Piotr Elżbieta Siekierzyńska Piotr Żochowski, Jan Laskowski 245-1-12 164V 15 R 165 DW
3 7 1838 Bazalia Jan Pasieka Popowce 22 Józef Teresa Tekla Michałków Popowce 17 Aleksander Anna Jan Juźków, Grzegorz Michałków 178-3-110 264R 23 Ż DM
22 1 1839 Nowogród Wołyński Jan Rybczyński Hurki 28 Józef Magdalena Siekierzyńska Justyna Orzechowska Kożuszki 18 Józef Franciszka Marczewska Ignacy Ihnatowicz, Walenty Orzechowski 178-3-72 31V 8 Ż 61 DM
10 11 1840 Nowogród Wołyński Marcin Bielecki Huta Dziekónka 22 Jakub Marianna Siekierzyńska Apolonia Szczyrska Słobódka Czernicka 18 Paweł Aleksandra Polańska Kraszukowski Bartłomiej, Mokrzecki Klemens 871 77 31 AGAD DW
12 10 1841 Szumsk Wojciech Krasicki Huta Szumska 30 Stanisław Katarzyna Siekierzyńska Antonina z Oberewiczów Kondrat Huta Piaseczna 45 Mikołaj Helena Krasicka 872 558 11
12 1 1841 Stary Oleksiniec Jan Cyroniuk Nowy Taraż 20 Michał Marianna Julia Krzysiek Borszczówka 17 Józef Teodora Jakub Włodzimirski, Daniel Simora 872 592 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0314.htm
26 1 1841 Luboml Jan Cybulski Binduga 25 Anna Anna Siek Binduga 20 Jakub Marianna Skwarun Onufry Olchowski, Antoni Marczuk 856 535 6 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0293.htm
26 10 1841 Krzemieniec Franciszek Kubikowski Bryków, par. Szumsk 37 Wawrzyniec Katarzyna Marianna z Olszewskich Sieklucka Kulików 30w Jan Tekla 872 432 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0228.htm
15 2 1842 Targowica Seweryn Siekierzyński wdowiec Bokujma 33 Ignacy Magdalena Eysmont Kamila Zamichowska Bokujma 18 Franciszek Helena Delermer Stanisław Chudzicki, Józef Siekierzyński 828 130 R 1 ZP
28 6 1842 Dąbrowica Jan Majewski Wysock 24 Piotr Petronella Agnieszka Łotuszko Dąbrowica 26 Dyonizy Barbara Sieklucka Jakub Nerodkiewicz, Augustyn Werpulewski, Jan Sawicki 828 258a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0264.htm
11 11 1845 Łabuń Paweł Siekierzyński fut. Łabuński 20 Stefan Anna Gierska Paulina Wysocka fut. Łabuński 19 Jędrzej Marianna Berezecka Antoni Jankowski, Jakub Godliński, Józef Zubowicz 178-3-113 135R 18 Ż DM
18 11 1845 Ostróg Teodor Siekierzyński Storonicze 22 Ignacy Agnieszka Goślińska Domicela Minich Storonicze 19 Antoni Krystyna Koziar 1-dw. Kazimierz Soszyński, Michał Koczmański, Wincenty Szydłowski 884 37R 27 AGAD 38 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0038.htm
3 2 1846 Ostróg Karol Baszyński Białotyń 23 Benedykt Apolonia Borkoska Pawlina Gongała Wielbowno 18 Stanisław Anna Pulkiewicz Jan Romuk, Feliks Małkoski, Teodor Siekierzyński 885 24V 7 AGAD 26 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0026.htm
27 10 1846 Wyszogródek Paweł Blacha Pańkowce 40w Szymon Agnieszka Marianna Barczuk z d. Bojarczuk Pańkowce 35w Tymoteusz Ewa Chwedko Bojko, Jasiek Pawluk 877 704 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0362.htm
2 2 1847 Luboml Mikołaj Siek Binduga 22 Jakub Marianna Skwarun Barbara Olchowska Binduga 20 Konstanty Anastazja Czyż Onufry Olchowski, Antoni Gadzaliński 862 390 7 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0209.htm
25 5 1847 Krasnopol Grzegorz Markowski Januszpol 21w Maciej Katarzyna Szulc Anna Święcicka Januszpol 21 Tomasz Marianna Łubkowska Piotr Sieklucki, Wincenty Święcicki, Florian Janiszewski 178-3-17 12R 6 Ż 24 DM
2 11 1847 Zasław św. Jana Karol Różycki par. Zasław św. Jana 20 Józef Anna Bogusławska Aniela Siekierzyńska par. Zasław św. Jana 18 Jan Agnieszka Ulanowska Franciszek Malinowski, Marcin Różycki 178-3-116 10V 9 Ż 22 DM
9 11 1847 Cudnów Franciszek Dybowski Kikcie 30 Józef Katarzyna Bezsiekierska Anastazja Tomaszewska Futor Ryżów 20 Tomasz Maria Słupska Karol Dybowski, Maciej Dybowski 569-1-70 50V 49 Ż 100 DM
4 2 1848 Krupiec Makary Sapek Budy Poczajowskie 24 Tomasz Zofia Malecka Rozalia Bąkowska Budy Poczajowskie 18 Szymon Magdalena Jasiek 834 560 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0293.htm
13 11 1849 Zasław św. Jana Andrzej Szymański Książęcin par. Lachowce 25 Józef Magdalena Dobrzańska Marianna z d. Kostenecka Hryniewiecka Wójtowce 40w Franciszek Brygida Siekierzyńska Jacek Czyż, Jan Siedlarski 178-3-118 420R 14 Ż 774 DM
12 2 1850 Łuck Wiktor Sawicki / Siekacki par. Łuck 25 Jan Anna Malczewska Marianna Tarasiewicz par. Łuck 18 Aleksander Tekla Żukowska 835 30 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0017.htm
15 10 1850 Miropol Augustyn Czerniachowski Miropol 20 Grzegorz Tekla Siekierzyńska Franciszka Krukowska Miropol 16 Mikołaj Rozalia Bernacka [Biernacka] Piotr Rzeczyński, Ignacy [...] 171-1-16 274V 15 R 282 DM
4 2 1851 Krzemieniec Kazimierz Olszewski Rudka 18 Franciszek Marianna Kucharska Marianna Sadowska Kulików 18 Piotr Balbina Sieklucka Ludwik Olszewski, Wojciech Sieklucki, Wit Szafrański 426-1-24 31R 2 T DM
21 1 1851 Ostropol Jan Dolanowski Kalinówka 48w Antoni Salomea Siekierzyńska Katarzyna z d. Filipowicz Kojdecka Kalinówka 30w Jan Aleksandra Siedlecka Piotr Szpet, Michał Łubieński, Leon Dolanowski 178-3-120 332R 1 Ż 652 DM
18 2 1853 Łuck Jan Siekacki par. Łuck 27 Antoni Prakseda Franciszka Senio par. Łuck 19 Alojzy Ulana 389 56 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0029.htm
8 11 1853 Targowica Józef Lipiński par. Targowica 21 Piotr Marianna Buszyńska Ewa Sieklicka par. Targowica 19 Jan Katarzyna Wrobczyńska Paweł Pernet, Józef Gałęzowski 172-1-18 218V 5 R 220 DM
10 7 1855 Krzemieniec Adalbert (Wojciech) Sieklucki Krzemieniec 34 Kazimierz Marianna Demczyńska Julianna Sagatewicz Krzemieniec 26 Wincenty Anna 0.1-27 31V 3 T
24 4 1855 Targowica Paweł Pernet Bokujma 22 Gabriel Oksenia Sieklicka Karolina Bieniewska Bokujma 23 Dominik Marianna Kardaszewska Ignacy Bielski, Ignacy Lechnicki 172-1-41 229V 2 R 232 DM
30 1 1855 Kodnia Józef Siekierzyński Żurbińce 36 Ignacy Magdalena Ejsmont Marianna Romanowska Żurbińce 23 Mikołaj Zuzanna Strzałkowska Michał zaborowski, Adam Grecki 178-3-40 9V 1 Ż 19 DM
19 2 1856 Łabuń Antoni Siekierzyński par. Łabuń 23 Stefan Anna Zagajewska Anna Zagajewska Rożyczna 18 Kazimierz Marianna Tomaszewska Władysław Gorecki, Sylwester Gajewski 178-3-124 673R 7 Ż DM
15 10 1858 Krzemieniec Julian Jaworski Krzemieniec 27 Teofil Magdalena Jaworska Julia z Sagatowiczów Sieklucka Krzemieniec 26 Wincenty Anna 426-1-30 40V 13 T
6 8 1859 Tuczyn Jan Korczakowski Tuczyn 27 Stefan Anna Lisiekiewicz Antonina Jucewicz Tuczyn 19 Paweł Katarzyna Białecka Wawrzyniec Sosnowski, Ignacy Marcinkiewicz, Jan Wyleżyński 171-1-73 342V 6 R 339 BW
6 11 1860 Luboml Mikołaj Siek Binduga 30 Jakub Marianna Skwaruniuk Helena Laszuk z Deców Binduga 30 Jan Marianna Gruszczyńska Kacper Nieczaj, Jan Ambroziewicz 889 69R 36 304 112 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0073.htm
18 9 1860 Łabuń Alojzy Dubielewski Łabuń 30w Kazimierz Marianna Tomaszewska Antonina Ostrowska Łabuń 17 Mikołaj Małgorzata Siekierzyńska Julian Lasota, Józef Rożański 178-3-75 322R 14 Ż DM
6 11 1860 Bazalia Stefan Pasieka Popowce 20 Jan Tekla Marianna Krawiec Popowce 23 Łukasz Wiktoria Jan Grygoriew, Grzegorz Juźczuk, Domicela Juźczuk 178-3-130 47V 31 Ż DM
24 9 1861 Krzemieniec Piotr Sieklucki Kulików 24 Wojciech Marcelina Pawłowska Katarzyna Jaszczuk Dunajów 17 Jan Anna szl. Kalikst Sieklucki, Wincenty Konopacki 426-1-34 43R 20 T
29 10 1861 Łabuń Piotr Siekierzyński Sasanówka 23 Stefan Anna Zgierska Tekla z d. Zubowicz Suska Sasanówka 29w Andrzej Petronela Wojciechowska Józef Skrzyński, Mikołaj Berezowski 178-3-76 358V 24 Ż DM
19 2 1861 Zasław św. Jana Jan Zujewski Zasław 41 Szymon Marianna Biliuner Teresa Kulesza Zasław 25 Jan Elżbieta Sulikowska Jan Gączalski, Kazimierz Pier(?), Ignacy Siekierzyński 17-1-119 20R 4 Ch RG
21 5 1861 Zasław św. Jana Grzegorz Kurzyński Wojtowce 38w Józef Urszula (?) Białecka Karolina Siekierzyńska Wojtowce 20 Jan Agnieszka Ulanowska Hieronim Ostrowski, Ignacy Czyż, Marcin Makowski 17-1-119 21R 8 Ch RG
1 6 1861 Zasław św. Jana Tomasz Ślusarczuk Myslatyn 20 Piotr Paraskiewa Stasiek(?) Marianna Wicent Bilczyn 18 Wincenty Tekla Magoniuk Nikita Jasławczuk(?), Józef [...], Jan Ślusarczuk 17-1-119 22R 11 Ch RG
27 10 1863 Miropol Augustyn Czerniachowski Miropol 34w Grzegorz Tekla Siekierzyńska Petronela Zabłocka Prywitów 19 Jan Anna Kaczkowska Józef Czerniachowski, Józef Misnierewicz 178-3-257 5R 15 Ż
29 9 1863 Bazalia Karp Baraniuk Popowce 40 Andrzej Katarzyna Marianna Waszczuk z d. Pasieka Popowce 30w Jan Anna Prokop Gubaj lub Hubaj, Jan Hubaj, Apolonia Hubaj 17-1-8 8V 22 Ch 17 DM
13 9 1864 Zasław św. Jana Ignacy Chotowicki Zasław 40 Jan Agnieszka Witwicka Anna Siekierzyńska Zasław 36w Jan Marianna Różycka Mieczysław Kolesiński, Michał Hołowiński, Jan Gągalski 685-6-6 53R 12 Ch 105 DM
24 1 1865 Krzemieniec Andrzej Strzelecki Młynowce 19 Jakub Katarzyna Boniak Zofia Sadowska Kulików 19 Piotr Balbina Sieklucka 1-37 29V-30R 2 T 37
16 2 1869 Krzemieniec Jan Sadowski Kulików 28 Piotr Albina Sieklucka Paulina z Oleksiuków Salijczuk Królewski Most 24w Wojciech Katarzyna 1-48 37R 4 T
1 11 1870 Luboml Kazimierz Stadnicki Ziemlica 21 Franciszek Franciszka Błaszczuk Karolina Siek Binduga 21 Mikołaj Barbara Kościuk Dominik Kuniczuk, Antoni Bortnowski 313 100 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0051.htm
13 6 1871 Krzemieniec Jan Kwiatkowski Rybcza, par. Katerburg 25 Walenty Anna Adaszyńska Paulina Sieklicka Krzemieniec 27 Wojciech Marcjanna Pałoczuk 1-55 196V 9 T
4 6 1872 Krzemieniec Jan Sieklucki Krzemieniec 23 NN Julia Sagatowicz Aniela Wereszczyńska Krzemieniec 24 Józef Joanna Strzelińska 1-62 29V 9 T 895
15 2 1876 Ołyka Marceli Siekierzyński Borbin 30 Seweryn Kamilia Zamiechowska Julia Puzowska Borbin 20 Feliks Urszula Kowalska 497 57 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0029.htm
28 10 1879 Krzemieniec Paweł Sadowski Kulików 48w Piotr Balbina Sieklucka Karolina Bańkowska Kulików 20 Hilary Aleksandra Lachowska 1-73 28R 13 T
3 2 1880 Krzemieniec Mikołaj Listopadzki par. Krzemieniec 27 Piotr Salomea Czuhojewska Zofia z Sadowskich Strzelecka par. Krzemieniec 30w Piotr Balbina Sieklucka Kazimierz Olszewski, Dymitr Petruczek 426-1-74 24R-V 2 T/FS 962 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9Q42?i=961&cat=300453
30 4 1882 Szumbar Bronislaw Niedzielski Wołoczyska 33 Konstanty Aleksandra Siekierska Maria Jaśkiewicz Zahajce 22 Apolinary Hermina Witkowska Jan Orzechowski, Wincenty Kaliszewski 627 203 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0117.htm
24 1 1882 Szumsk Paweł Bielik Stryj (Galicja) 31 Jan Marianna Matisiekieńcz Franciszka Mondzelowska Szumsk 20 Antoni Apolonia Jaruszyńska 426-1-232 328R 3 T
13 11 1883 Luboml Ksawery Siek Binduga 26 Mikołaj Barbara Gruszczyńska Rozalia Józefczuk Ziemlica 21 Marcin Eufrozyna Stadnicka 326 111 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0063.htm
14 10 1884 Białogródka Jakub Olędzki Szczurowice par. Zasław św. Józefa 44w Jan Franciszka Zawadzka Michalina Radziszewska Białogródka 18 Jan Rozalia Józef Bujalski, Jan Siekierzyński 178-3-133 553V 21 Ż 1074 DM
23 6 1888 Ołyka Johan Srodoń Długoszyje 25 Michał Katarzyna Kostanty Bronisława Osińska Długoszyje 20 Sylwester Sabina Woprośtek Stanisław Sekuła, Stanisław Josiek 508 69 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0036.htm
3 9 1889 Ołyka Jakub Śliwa Metelno 42w Wojciech Zofia Mesar Franciszka z Krysztofowiczów Drozda Metelno 38 Wojciech Marianna Pasieka 509 68 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0038.htm
29 1 1889 Krzemieniec Paweł Sadowski Rudka 42w Piotr Balbina Sieklucka Honorata z Tkaczuków Strycharczuk Janówka, par. Ptycza 25w Piotr Katarzyna 426-1-81B 34V 1 T DW
20 9 1892 Krzemieniec Marcin Walewski Królewski Most 60w Franciszek Aleksandra Antonina Sadowska Rudka 46 Piotr Balbina Sieklicka Jan Sadowski, Paweł Sadowski, Kazimierz Olszewski 426-1-81D 30V 13 T/FS DW
11 11 1901 Luboml Józef Kostecki Binduga 30 Józef Franciszka Gryniuk Józefa Stadnicka Ziemlica 22 Kazimierz Karolina Siek Aleksander Kostecki, Stefan Stolarczuk 950 126 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0065.htm
10 2 1902 Krzemieniec Leopold Dąbrowski Rybcza 26 Wincenty Karolina Czubińska Józefa Kwiatkowska Rybcza 29 Jan Paulina Sieklicka 30 R 4
5 6 1905 Młynów Jan Skop Smordwa 22 Antoni Marianna Pasieka Marianna Serafin Smordwa 19 Wojciech Marianna Kędzior on: austriacki poddany, Jan Bukryj, Wojciech Dziewidek 740-2-411 146R 15 R 1448 RK 0
25 6 1906 Berezne Hipolit Kuriata ? 27 Tomasz Anna Kuriata Kamila Cielecka Peresieki 19 Franciszek Agnieszka Borodicz Antoni Borodicz z Peresieki i Kazimierz Ciesielski z Siwek 740-4-2 55R 24 R 56 DM
4 11 1907 Tajkury Leon Reszka 32 Józef Maria Sąsiek Aleksandra Marcinkowska par. Tajkury 32 Franciszek Marianna Majchrzak 31 R 0
28 10 1908 Radziwiłłów Antoni Siekierzyński Majdan Nowomaliński, par. Kuniów 28 Marceli Julia Puzowska Wanda Domgier Kopiczyńce, par. Kopiczyńce 23 Włodzimierz Felicja Puzowska 1-97 79 V 13 T
18 5 1909 Luboml Stefan Kuniczuk Ziemlica 27 Feliks Marianna Kitaszewska Konstancja Siek Binduga 19 Ksawery Franciszka Kasperkiewicz Franciszek Bubeła, Karol Nieczaj 1009 795 26 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0419.htm
2 6 1913 Luboml Józef Siek Binduga 25 Ksawery Franciszka Kasperkiewicz Anna Kostecka Binduga 23 Józef Antonina Tatysiuk Józef Kostecki, Sergiusz Bajkiewicz 1060 652 25 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0343.htm
9 6 1913 Luboml Stanisław Siek Binduga 23 Andrzej Marianna Łozowska Janina Malczewska Binduga 22 Jan Rozalia Do? Sergiusz Bajkiewicz, Jan Gruszczyński 1060 653 28 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0343.htm
24 5 1915 Włodzimierz Kazmierz Pietrzak kol.Helenowka 38 Mateusz Weronika Goliaszewska Aniela Smyl kol.Andresowka 19 Walenty Katarzyna Ścidorek Francis.k Tchorz Stanisław Sieklicki 1070 98 7 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201070/pages/1_436_0_0_1070_0052.htm
15 6 1918 Tbilisi Eugeniusz Siekierzyński Warszawa 20 Ludwik Aniela Żurawiecka Wiera Kolikowa par. Tbilisi 22 Chrystofor Olga Rowina G. Inkrynianin, Kazimierz Bałtuszko 433 57 Tb DW
26 5 1918 Włodzimierz Jan Jarzynka kol.Andresówka 23 Mikołaj Jadwiga Smyl Krystyna Pilecka kol.Ulrychówka 22 Jan Maryanna Perestup Wacław Pietrzak Stanisław Sieklicki 1076 48-49 17 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0025.htm
29 6 1919 Włodzimierz Ignacy Jarzynka kol.Andresówka 21 Mikołaj Jadwiga Smyl Józefa Miźdal kol.Stafanówka 24 Jan Emilia Rosłan Stanisław Sieklicki, Władysław Kosnowicz 1076 85-86 50 AGAD CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0045.htm
14 2 1928 Włodzimierz Józef Krasny Michał Katarzyna Siek Anna Martynyszyn Jan Maria Hirniak 21 DW
28 5 1928 Włodzimierz Józef Sieklicki Feliksa Puzio Ochnówka 17 Filip Rozalia Kotwica 1038 15V-16R 73 dopisek DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0019.htm
23 11 1931 Radziwiłłów Franciszek Olejarz 26 Jan Katarzyna Mielniczek Anisja Pasieka 17 Andrzej Natalia Powszyk Jan Haik, Michał Lisowik 1-119 251 R 13 T DW
1 5 1938 Kołki Anastazy Dawidowicz Longina Miklewicz Ulaniki 26 Stanisław Katarzyna Siekierzyńska 1042 10-11 19 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0008.htm
19 6 1938 St.Oleksiniec Jan Sokolnicki Wolica 20 Konstanty Anna Bystrzycka Natalia Pasieka Wolica 22 Michał Paraskiewa Karmczeńko Wiktor Ruszczyński, Wacław Słoniewski obaj z Wolicy, M - rolnik ur. 23.2.1918 Władymirówka, pow. Mariupol, K - 20.8.1916 Pawłówka, pow. Mariupol 426-1-160 2V 3 T/FS 775 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-939M-J?i=774&cat=677558

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
13 Aleksandra z Siekierzyńskich Bielawska wd. 53 Nowogród Wołyński 18. Miasto Rohaczów 1844 CDIAK AS 1045-2-235
4 15 Magdalena Sieklucka 41 Targowica Bokujma 1861 Równe DM 172-2-1 4V 7
15 42 Seweryn Siekierzyński 52 Targowica Bokujma 1861 Równe DM 172-2-1 5V 8
16 50 żona Teodora z Siekluckich 29 Targowica Bokujma 1861 Równe DM 172-2-1 5V 8
20 62 żona Ewa z d. Sieklucka 26 Targowica Bokujma 1861 Równe DM 172-2-1 6R 8
1602 161 żona Aleksandra z Siekierskich 44 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90
109 314 Siekierzyński Józef 50 Młynów Smordwa 1869 Równe RK 171-1-104
4 7 Pracowity Sieklucki Kalist s. Józefa 58 Krzemieniec Kulików 1872 Tarnopol DM
5 14 Jednodworka Sieklucka Paulina c. Wojciecha panna 18 Krzemieniec Kulików 1872 Tarnopol DM
533 60 żona Wiktoria z Siekierzyńskich 26 Ostróg Storonicze 1875 Równe DM 654-1-81
538 74 Siekierzyński Teodor 54 Ostróg Storonicze 1875 Równe DM 654-1-81
3 6 Siekierski Józef 46 Stawiszcze Stawiszcze 1880 CDIAK DM 1042-1-16
4 13 ż. Aniela z Siekieżyns. 37 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
42 98 ż. Paulina z Siekierzyn. 32 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
46 81 Siekierzyński Walery s. Marcelego 27 Ostróg Nowomalin 1903 Ostróg par. DW
53 122 ż. Wikltoria z Siekierzyń. 60 Ostróg Storonicze 1903 Ostróg par. DW
57 1 Siekacz Wacław 67 Kuniów Zdołbunowo 1907 R DM 654-1-160 6R 8
1 1 ż. Zofia Siekierzyńska 27 Międzyrzec Szymonów 1912 CDIAK DW 1045-2-928
326 29 żona Zofia Siekierska 29 Dubno Ziniówka 1912 Żytomierz DM 178-03-49
404 56 żona Dominika z d. Siekaczka 23 Młynów Smordwa 1912 Żytomierz RK 178-49-51
421 118 Siekierski Jan 25 Ołyka Satyjów 1912 Żytomierz DM 178-49-52
625 271 Siekierczuk Maria z Sulikowskich, mąż prawosławny 26 Ołyka Bogusławka 1912 Żytomierz DM 178-49-52
70 23 żona Anna z d. Siekierzyńska 38 Zasław św. Jana Soszne 1915 Żytomierz DM 178-49-61
124 45 Siekierzyński Jan 49 Zasław św. Jana Michla 1915 Żytomierz DM 178-49-61
150 18 żona Teresa z d. Siekierzyńska 30 Zasław św. Józefa Waśkowce 1915 Żytomierz DM 178-49-61
153 22 Siekierzyński Jan 57 Zasław św. Józefa Waśkowce 1915 Żytomierz DM 178-49-61
220 88 żona Marianna z d. Siekierzyńska 34 Zasław św. Jana Wójtowce 1915 Żytomierz DM 178-49-61
249 87 żona Maria Siekarska 26 Łabuń Macewicze Małe 1915 Żytomierz DM 178-49-62
318 19 Siekierzyński Marcin 44 Zasław św. Józefa Sulżyn 1915 Żytomierz DM 178-49-61
498 109 Siekierzyński Antoni 38 Ostróg Nowomalin 1915 Żytomierz DM 178-49-63
712 131 żona Wiktoria Siekierzyńskich 71 Ostróg Storonicze 1915 Żytomierz DM 178-49-63


Uwaga! W spisach wyszukiwane sa tylko nazwiska. Pełne spisy sa dostępne TUTAJ

Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl