Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 115 wyników dla: Taszy

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
9 4 1829 Zasław św. Jana ur. Wincenty Ptaszyński 50 Borysów żona ur. Marianna Ptaszyńska, z kolek 178-3-95 20R 21 Ż 36 KP2
22 9 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Grzegorz Ptaszyński 66 Ostrykowce żona ur. Tekla Skorzyńska, dzieci: Antoni, Bazyl, Eleonora, z gorączki 178-3-95 177r 100 Ż 341 KP2
21 10 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Antoni Ptaszyński 17 Ostrykowce wolnego stanu, z pleury 178-3-95 178r 111 Ż 343 KP2
16 6 1831 Krzemieniec Marianan Partaszyńska 1 Krzemieniec c. sł., Mateusza i Anny 426-1-7 105V 128 T 974 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-7?i=973&cat=300453
20 3 1832 Turzysk Zuzanna Ptaszyńska 13 Kleczkowicze c. wdowy Józefy 847 651 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0350.htm
3 12 1835 Zasław św. Józefa Feliks Dąbrowski 1/52 Zasław Rodzice: Feliks Wiktoria Ptaszycka 178-3-101 105 139 Ż CK
29 10 1841 Dederkały Marek Paszyński 1 Dederkały Wielkie s.Marcina i Wiktorii z Ptaszyńskich 872 825 15
5 5 1841 Felsztyn ur. Michał Staszyński 44 Felsztyn żona Wiktoria, dzieci: Kazimierz, Ignacy, Mikołaj, z puchlizny 685-4-74 71r 59 Ch 139 KP2
12 9 1841 Felsztyn prac. Magdalena Staszyn 25W Zwierzchowce bezdzietna 685-4-74 75r 89 Ch 147 KP2
19 7 1842 Dederkały Franciszka Dąbrowska 4 Liski c.Feliksa i Wiktorii z Ptaszyńskich 873 835 14 DW
18 12 1846 Berezne Emilia Taszy 18 Berezne z suchot, c. Edwarda i Elżbiety z d. Zukotyńskiej 885 230V 25 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0241.htm
2 6 1847 Berezne Elżbieta Taszy 53 Berezne z suchot, z d. Zukotyńska, mąż Edward, synowie Ludwik, Władysław, Hipolit i Stanisław, córka Ewa 171-1-13 253R 15 R Na
16 8 1848 Radziwiłłów Tekla Ptaszyńska 56 Radziwiłłów panna, córka Joanna 834 612 66 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0318.htm
29 4 1848 Berezne Edward Taszy 65w Berezne paraliżem został tknięty, żona Elżbieta z d. Zukotyńska, synowie Ludwik, Władysław, Hipolit i Stanisław, córka Ewa 171-1-14 300R 11 R Na
9 5 1870 Torczyn Leontyna Chmielowska 10 Torczyn od suchot, c. 1-dw. Jakuba i Marianny z Ptaszyńskich 656 52 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0028.htm
13 12 1871 Torczyn Antoni Chmielewski 9 Torczyn s. Jakuba i Marianny z Ptaszyńskich 657 60 19 0
12 2 1872 Torczyn Józefa Ptaszyńska 70 Torczyn z Ciechanowskich, wdowa po Leonie, syn Fabian - kawaler, córki Marianna i Franciszka - zamężne 658 49 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0026.htm
21 7 1872 Torczyn Maria Chmielewska 4 Torczyn c. Jakuba i Marianny z Ptaszyńskich 658 54 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0028.htm
7 2 1888 Krzemieniec Franciszka Ptaszyńska 72 Krzemieniec panna 01-81A 42V 12 T
20 9 1892 Turzysk Józef Kasinowski 2 Zadyby s. Marcina i Józefy z Ptaszyńskich 760 40 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0022.htm
9 3 1893 Horochów Elżbieta Staszyńska 38 Jezierce b.austriacka poddana, wdowa, synowie Paweł i Michał 129 69 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0036.htm
17 5 1895 Turzysk Michał Kosianowski 3 Zadyby s. chłopów Marcina i Józefy z Ptaszyńskich (szkarlatyna) 918 28 V 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0030.htm
10 5 1896 Turzysk Stefan Kasjan 0,5 Zadyby s. Marcina i Józefy z Ptaszyńskich 919 28R 17 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0024.htm
25 4 1897 Turzysk Piotr Kosianowski 1/12 Zadyby s. Marcina i Józefy z Ptaszyńskich 920 27R 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0027.htm
25 5 1897 Turzysk Józefa Kasianowska 32 Zadyby z d. Ptaszyńska, mąż Marcin, s. Antoni 920 27V 16 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0028.htm
1 11 1897 Ołyka Maria Chmielowska 74 Długoszyje z Ptaszyńskich, mąż Jakub, dzieci: Mieczysław, Witold, Felicja i Michalina 1018 814 78 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0424.htm
21 11 1909 Horochów Ignacy Biernacki 2,5 Pieczychwosty syn Wojciecha i Katarzyny Ptaszyńskiej 995 57 80 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0053.htm
25 11 1909 Horochów Józefa Biernacka 1 Pieczychwosty córka Wojciecha i Katarzyny Ptaszyńskiej 995 58 83 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0054.htm
11 10 1916 Tbilisi Emilia Kartaszyńska 11 Tbilisi chłopka kieleckiej gub., c. Stanisława i Zofii 280 222
27 5 1937 Ostróg Józef Ptaszyński Ostróg ur. 25.07.1867, syn Andrzeja i Anny, ksiądz Prałat, dopisek ołówkiem: "ur. Władysławów, Litwa" 654-1-183 107R 24 R Mg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
7 12 1747 Szumsk Łucja Ciechanoska Ciechanowska Suraż Jan Anastazja Justyna, Marcin Trzcinski, Dorota Ptaszynska, Hiacynt Mikoluk 297-1-180 30R Ł RK 62
26 2 1750 Szumsk Maciej Banicki Suraż Marcin Zofia Józef Czuchrzyński, Dorota Ptaszyńska panna, Antoni Czaykoski, Anastazja Skibińska 297-1-180 37R Ł RK 79
24 8 1756 Szumsk Anna? Wolaniz Wolaniuk Zaleśce Andrzej Jadwiga Jan Wysocki, Jadwiga Mataszycha 297-1-180 67V Ł RK 176
26 10 1769 Szumsk Marianna Orzechowska Szumsk Antoni Helena Daniel Festaszyn, Agnieszka Kokoruwna, Teodor Eleyn 297-1-180 148V Ł RK 4533
29 12 1806 Ostróg Tomasz Ptaszyński Płużne Wincenty Marta Popławska Michał Samborski, Marcela Pogrzeszowska 297-1-136 61 Ł 1090 SK 0
? 5 1807 Ostróg Zachariasz Bielecki Płużne Piotr Barbara Ptaszyńska Stanisław Jaworski, Tekla Ziarniewiczowa 297-1-136 64 Ł SK
10 4 1812 Ostróg Franciszka Walczyńska Biełaszów Wojciech Franciszka Otaszyńska Kazimierz Głębocki, Aleksandra Woczylówna 297-1-136 177 Ł 892 CK
18 10 1817 Torczyn Łukasz Gorski Smolejow Konstanty Anna Tepiłowska (Terpiłowska?) Stefan Staszynski, Elżbieta Błońska 40a b/nr EH
2 1 1821 Przewały Fabian Ptaszyński Przewały Leon Józefa Ciechanowska 860 488 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0260.htm
25 10 1828 Krzemieniec Łukasz Sobański Komarówka Franciszka s. wdowy, Jan Krzyżanowski i Wiktoria Ptaszyńska 01-3 70R 216 T 570 DM
25 6 1828 Berezne Emilia Taszy Berezne Edward Elżbieta Żukotyńska ch. 29.06.1828, Ur. Gabriel Snitowski kawaler, Eufrozyna Wasilewska panna 171-1-1 216V 11 R Mg, Na
12 10 1829 Krzemieniec Aleksander Malczewski Szpikołosy Jan Anna Żyłakowska Szymon Jamnicki i Elżbieta Ptaszyńska panna 01-3 103V 165 T 605 DM
24 10 1829 Krzemieniec Franciszek Ptaszyński Komarówka Antoni Wiktoria Ptaszyńska ojciec Antoni Olędzki, rodzice nieślubni, Aleksander Antoszewski i Ewa Antoszewska 01-3 108V 199 T 610 DM
15 2 1829 Berezne Karol Białokur Berezne Tomasz Konstancja Edward Taszy kasjer i Eufrozyna Wasilewska 171-1-2 233V 4 R Na
11 8 1830 Berezne Zuzanna Klara Taszy Berezne Edward Elżbieta Żukotyńska Józef Trzebuchowski cześnik i Dominika Nadolska 171-1-3 245R 13 R Na
20 11 1832 Szumbar Maryanna Dąbrowska Nowystaw Feliks Wiktoria Ptaszyńska 200 73 26
30 3 1833 Berezne Franciszek Ochmanowicz Folwark Żurneński Konstanty Elżbieta Oponowicz Edward Taszy żonaty i Eufrozyna Wasilewska panna, asystowali Łukasz Załuski kawaler i NN Gorczycka panna 171-1-6 220V 6 R Na
1 8 1833 Berezne Petronela Ewa Taszy Berezne Edward Elżbieta Zukotyńska Jakub Lubecki chorąży rówieński żonaty i Eufrozyna Wasilewska panna 171-1-6 221V 12 R Na
15 1 1834 Targowica Julian, Franciszek Grzewuliński Borzemiec NN Zofia Grzewulińska Jan Staszycki, Magdalena Haszewska wdowa 820 245 R 82 ZP 0
5 1 1834 Szumbar Kasper Staszyński Borki Józef Rozalia Wołoszyńska 200 79 1
17 2 1835 Ostróg Antoni Bernacki Luczyn Jan Wiktoria Izierska Justyn Krowcun, Emilia Staszycka 171-1-8 5V 21 R 899
27 11 1835 Zasław św. Józefa Feliks Dąbrowski Zasław Feliks Wiktoria Ptaszycka Wasyl Matwiejów, Agata Klepasowa 178-3-101 58 146 Ż SK
27 11 1835 Zasław św. Józefa Feliks Dąbrowski Zasław Feliks Wiktoria Ptaszycka Metryka powtórzona, dopełnienie chrztu, asystowali: Teodor Tumilad, Elżbieta Wasilewa 178-3-101 58 147 Ż SK
10 11 1835 Berezne Justynian Stanisław Taszy Dwór Berezneński Edward Elżbieta Zukotyńska Józef Kalasanty Trzebuchowski i Justyna Rudnicka ż. Jana, asystowali Jakub Ulliński major różnych orderów kawaler i Eufrozyna Wasilewska panna, Jan Lwowicz i Miche.... Panna 171-1-8 212V 25 R Na
20 2 1836 Krzemieniec Julianna Uzarska Krzemieniec Grzegorz Antonina Narcyz Staszyński i Marianna Iwanowska 01-10 4V 16 T 41 DM
4 2 1838 Berezne Stanisława Dorota Skrzypkowska Berezne Leopold Emilia Dobrowolska Edward Taszy żonaty i Marianna Wyszyńska meżatka, asystowali Antoni Wyszpolski żonaty i Rozalia Jaszewska 171-1-11 234V 5 R Na
1 6 1838 Berezne Justyna Kamila Taszy Dwór Berezneński Edward Elżbieta Zukotyńska Józef Trzebuchowski cześnik i Efrozyna Wasilewska panna, asystowali Jan Karol Domański komisarz i Kamila z Rafałowiczów Zukotyńska 171-1-11 235R 11 R Na
22 4 1839 Targowica Leonida Peretiatkowicz Bokujma Kalikst Waleria Taszyńska Józef Bońkowski, Marcelina Peretiatkowicz ż. Erazma 825 258 V 24 ZP 0
14 3 1839 Dederkały Franciszka Dombrowska Dederkały Wielkie Feliks Wiktoria Ptaszyńska Wawrzyniec Jurkowski, Antonina Zarzycka ż. Wojciecha 54 152 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0082.htm
1 5 1842 Dederkały Katarzyna Dąbrowska Liski Feliks Wiktoria Ptaszyńska 873 808 5
8 2 1842 Nowogród Wołyński Justyna Mantyka Murawnia Michał Marianna Ptaszyńska 873 26 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0015.htm
3 10 1843 Beresteczko Franciszek Jędrzejewski Piaski Ignacy Ewa Staszyńska 5 6 17
26 6 1846 Opalin Leontyna Chmielewska Polemiec Jakub Marianna Ptaszyńska Iwon Wyrzykowski, Rozalia Wyrzykowska 523 3 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20523/pages/PL_1_436_523_0002.htm
21 11 1851 Dubno Natalia Ptaszyńska Dubno Jan Zofia Majewska 836 58-59 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0031.htm
15 2 1864 Bazalia Anastazja Zielińska Wolica Polowa Mikołaj Karolina Domańska Konstanty Staszycki i Marcjanna Kuditek 17-1-7 48V-49R 29 Ch 96-97 DM
24 9 1866 Żytomierz Maria-Henryka Dobrowolska Żytomierz Aleksander Józefa Kochler [01.11.1866] córka dw., Feliks Wojszycki i Henryka Karyszkowska, asyst.: Stanisław Ptaszyński i Hono 178-3-63 55 266 Ż 107 i 108 DG
24 3 1868 Torczyn Marianna Chmielewska Torczyn Jakub Marianna Ptaszyńska 654 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0007.htm
24 7 1883 Turzysk Antoni Ptaszyński Hodowicze Jan Aniela Fulekoska 751 14-15 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0008.htm
1 6 1886 Turzysk Maria Kasianowska Zadyby Marcin Józefa Ptaszyńska 754 13-14 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0009.htm
6 7 1887 Turzysk Anna Kasianowska Zadyby Marcin Józefa Ptaszyńska 755 14-15 28 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0008.htm
11 2 1888 Turzysk Michalina Ptaszyńska Godowicze Jan Aniela Fułkowska 756 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0004.htm
25 9 1892 Turzysk Michał Kasianowski Zadyby Marcin Józefa Ptaszyńska 760 20-21 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0011.htm
22 11 1895 Turzysk Stefan Kasian Zadyby Marcin Józefa Ptaszyńska 918 15 V-16 R 60 0
8 3 1895 Ołyka Henryk Ptaszyński Satyjów Władysław Onufry Henryka Petrykowski 1018 431 59 MO 0
8 7 1895 Kowel Maria Czarnecka Kowel Władysław Paweł Zofia Ptaszyńska 906 19V-20R 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0020.htm
10 3 1897 Turzysk Piotr Kosianowski Zadyby Marcin Józefa Ptaszyńska Marceli Grabowski, Józefa Wyżykowska wdowa 920 5V-6R 18 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0006.htm
13 6 1900 Włodzimierz Helena Ptaszyńska Suchodoły Wincenty Marianna Kisielewska 958 39V-40R 156 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0040.htm
19 3 1903 Żytomierz Józefa Piątkowska Berezówka Antoni Paulina Ptaszyńska Antoni Sikorski, Józefa Ptaszyńska panna 178-3-171 110V-111R 108 Ż 217 DW
1 2 1907 Horochów Ignacy Bernacki Pieczychwosty Wojciech Katarzyna Ptaszyńska 993 5 16 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0008.htm
15 3 1909 Horochów Józefa Biernacka Pieczychwosty Wojciech Katarzyna Ptaszyńska 995 8 31 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0012.htm
15 1 1915 Kowel Bogusław Suszczyński Maniewicze Bronisław Apolonia Wojtasiewicz Walerian Cygański, Elżbieta Wojtaszyńska 1072 22-23 52 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0012.htm
14 2 1920 Tbilisi Paweł Bertaszys st. Ksanka Piotr s.Piotra Eugenia c.Ludwika Riwetti Klemens Narkiewicz, Dominika Riwetti 232R 16 Tb DW
8 1 1920 Ostróg Józef Zarzycki Storonicze Jan Honorata Kwapińska Bronisław Jankowski, Agata Ptaszyńska 2 56 O 8449 DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 11 1752 Szumsk Leon Jekler Dorota Ptaszyńska Szumsk Jan Staromiski, Franciszek Piotrowski, Barbara Drohoiewska 297-1-180 20R Ł RK
28 1 1754 Szumsk Jerzy Sawicki Lewicki Huta Surażska Zofia Jewrakowicz Huta Surażska w Teodor Staszyński, Marianna Lewicka 297-1-180 21V Ł RK
19 5 1814 Dubno Andrzej Markiewicz 28 Szymon Agata Marianna Chrysińska Dubno 19 Szymon Wiktoria Jan Szczetyński, Jakub Zaleski, Aleksander Ptaszyński 64 34-35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0019.htm
6 11 1827 Wołoczyska Tymoteusz Staszyszyn Porochnia 20 Antoni Anastazja brak Marianna Malicz Porochnia 18 Bazyli Agnieszka brak Aleksander Kozak, Anna Stepanczyszyn 178-3-93 304R/304V 23 Ż 584/585 KP2
29 4 1828 Zasław św. Jana ur. Ignacy Ziliński Borysów 47W ur. Grzegorz Marianna Janborska Marianna Rogalińska Borysów 20 ur. Grzegorz Katarzyna Siekierzyńska ur. Wojciech Śliwiński, Wincenty Ptaszyński 178-3-94 14V 7 Ż 26 KP2
1 7 1828 Zasław św. Jana ur. Wincenty Ptaszyński Borysów 45W ur. Franciszek Marianna Lesiewiecka Marianna Gawłowska z domu Piasecka Borysów 40W ur. Marcin Magdalena brak ur. Wojciech Kłosiński, Feliks Makowski 178-3-94 15V 12 Ż 28 KP2
12 5 1829 Wołoczyska prac. Jan Olejnik Porochnia 20 Krzysztof Anna prac. Marianna Staszyszyn Porochnia 14 Franciszek Marianna prac. Szymon Marciniuk, Paweł Wasylowy 178-3-95 282r 11 Ż 547 KP2
26 1 1830 Krzemieniec Aleksander Zabłocki Krzemieniec 25 Jan Katarzyna Anna Stankiewicz Krzemieniec 22 Ludwik Teresa Paweł Ptaszyński i Maciej Jałowski 01-5 44V 5 T 774 DM
15 2 1831 Gródek Jan Staszyn Czarnowody 25 Antoni Anastazja Mielnik Rozalia Bieda Czarnowody 20 Teodor Franciszka Słobodzian Błażek Józef Mielnik Teodor 3 JZ
22 5 1832 Krzemieniec Antoni Malczewski Szpikołosy 22 Antoni Marianna Elżbieta Ptaszyńska Szpikołosy 19 Szymon Marianna Jan Malczewski i Piotr Malczewski 01-5 79R 34 T 808 DM
22 5 1832 Szumbar Feliks Dąbrowski Nowostaw 25 Wawrzyniec Marianna Piątkowska Wiktoria Ptaszyńska Nowostaw 25 Teodor Marianna Michał Urbański, Mikołaj Jakubowski 245-1-6 425V 4 R RK
24 6 1836 Berezne Jan Domański Berezne 34 Ignacy Marianna Ostrowska Marianna Kmita Berezne 25 Ludwik Helena Kuczyńska Jan Lwowicz, Jan Laskowski, Jan Rudnicki, Euzebiusz Krupski, Edward Taszy 171-1-9 229R 6 R Na
2 2 1839 Berdyczów Stanisław Ptaszyński par. Białopol 30 Eliasz Balbina Witkowska Antonina Krzyżanowska Berdyczów 21 Andrzej Magdalena Stachurska Jan Wilkowski, Wincenty Dziordziej, Wincenty Jaszczutt 178-3-8 164V 11 Ż 309 DM
1 11 1841 Międzyrzec Seweryn Borsza Drzewiecki par.Wołoczyska 30 Teodor Wincenty Marianna Zarzecka Zofia Pawsza Daniczów 22 Ludwik Brygida Kozłowska Antoni Ptaszynski Bazyli Żukowski, Franciszek Staroszkiewicz 171-1-12 249R 9 R AS
12 8 1845 Przewały Jakub Chmielowski Dolsk, par. Turzysk 24 Andrzej Balbina Jaczewska Marianna Ptaszyńska Krat' 20 Leon Józefa Ciechanowska 860 497 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0265.htm
4 2 1845 Krzemieniec Jan Lipski Krzemieniec 26 Piotr Zofia Janusiewicz Magdalena Burkowska Krzemieniec 23 Wincenty Marianna Zielińska Antoni Prochowski i Józef Ptaszyński 01-18 22R 5 DM 556 T
5 6 1845 Berezne Piotr Zukotyński Chyżawka, par. Berezdów 40 Tomasz Ewa Marecka Tekla Lipi Berezne 26 Jan Katarzyna Napruszewska Edward Taszyn, Wiktor Rafałowicz 884 244R 3 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0250.htm
29 1 1850 Kamień Koszyrski Franciszek Jasiński Postupel 30 Mateusz Franciszka Kunicka Joanna Juchimowska par. Kamień Koszyrski 25 Karol Franciszka Ptaszycka 183 24-25 1 0
15 5 1863 Żytomierz Ernest Gulewicz (Hulewicz) Januszpol, par. Krasnopol 24 Władysław Teofila Staszyńska Anna Jastrzembska Galowka, par. Krasnypl 20 Karol Antonina Sławuszewska ur., dymisjonowany por, Wilhelm Sławuszewski, Leopold Rudnicki, Jan Głembocki 178-3-54 98 V 20 Ż DG
11 7 1872 Torczyn January Ulanicki Ulaniki 24 Antoni Anna Domska Feliksa Chmielewska Torczyn 22 Jakub Marianna Ptaszyńska 658 44 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0023.htm
8 7 1885 Turzysk Marcin Kasianowski Zadyby 24 Łukasz Marianna Liszkiewicz Józefa Ptaszyńska Zadyby 17 Ksawery Joanna Ptyczyńska 753 27 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20753/pages/PL_1_436_753_0015.htm
8 2 1887 Tuczyn Józef Kubik Woronów 20 Kornel Katarzyna Kossacka Rozalia z Leśniaków Staszyńska Woronów 20 Jan Janina Muszkal 701 46 4
24 1 1888 Kowel Stanisław Światły Biełaszew 20 Andrzej Katarzyna Ptaszyńska Rozalia Grodzińska Biełaszew 20 Marek Franciszka Gromek Antoni Paszkowski, Adam Brzosko 289 53 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20289/pages/PL_1_436_289_0028.htm
10 6 1891 Włodzimierz Wincenty Ptaszek - Ptaszyński Zabłotce, par. Zabłotce 27w Jan Józefa Marianna Kisielewska Zofiówka 19 Mateusz Anna Skoc Feliks Mazurkiewicz, Andrzej Kisielewski 809 127 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20809/pages/PL_1_436_809_0067.htm
25 10 1892 Torczyn Witold Chmielewski Ulaniki 28 Jakub Maria Ptaszyńska Domicela Rudnicka Horodynie 22 Ludwik Salomea Jakubowska 678 45 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0024.htm
19 5 1902 Tbilisi Stanisław Kartaszyński radomska gub. 30w Jan Anna Brodecka Zofia Langensztejn (luteranka) 20 Jakub Regina Bautinger Wojciech Mróz, Tomasz Sonelak 33 23 Tb
23 6 1902 Tbilisi Ludwik Cholajda kaliska gub. 30 Andrzej Maria Krystyna Maria Knauf Aleksandorf (luteranka) 27 Josap Jerzy Krystyna Berentsztecher Wojciech Mróz, Stanisław Kartaszyński 36 30 Tb
2 2 1904 Tbilisi Adam Bizniuk-Mizgantis Kowno 40 Jan Magdalena Somolis Salomea Witas kowieńska gub. 25 Michał Agata Kwedras Boleslaw Dartaszyc, Witajew 82 12 Tb
8 1 1910 Tbilisi Aleksander Ptaszyński Wiłkomir, kowieńska gub. 27 Ignacy Elwira Januszewska Teodora Czerniawska 34 Leopold Wincenty Agata Wołkowa Wincenty Lisowski, Piotr Balcerkowicz 221 1 Tb
31 1 1917 Tbilisi Piotr Bertaszys pow. Nowoaleksandrowsk, kowieńska gub. 30 Piotr Agata Luwkuszno Eugenia Riwetti Włochy 20 Ludwik Dominika Fawro Wiktor Riwetti, Klemens Narkiewicz 355 8 Tb
5 5 1918 Horochów Aleksander Zarzycki 30 Jan Sawicka Helena Bernadzka 17 Wojciech Katarzyna Ptaszyńska 1083 66 1 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0051.jpg
10 11 1929 Warszawa Jana Chrzciciela Piotr Trybula Helena Ptaszyńska Suchodoły, par. Włodzimierz 29 Wincenty Marianna Kisielewska 958 39V-40R 156 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0040.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
2 Uro. Edward Taszy żonaty 57 Berezne Berezne 1844 CDIAK AS 1045-2-238
27 Tomasz Taszyński 33 Ostróg Białotyn 1848 Równe SK 654-1-19
2453 267 Taszyńska Karolina córka Benedykta, panna 44 Żytomierz Żytomierz 1864 Ż DM 178-51-90


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl