Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 110 wyników dla: Rakiewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 4 1827 Horodyszcze Jadwiga Turakiewicz 67 Kamionka wdowa 178-3-93 95 15 Ż MO 187
20 2 1840 Nieświcz Franciszek Sierakiewicz 45 Bakowce ur., żona Apolonia, córka Franciszka 435 21 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0013.htm
26 8 1842 Ostróg Jan Turkiewicz 6 Ostróg s. Stefana i Maryanny z Trakiewiczów 881 41 R 74
14 9 1842 Ostróg Józef Wtorczyński 2 Ostróg s. Stefana i Maryanny z Trakiewiczów 881 42 V 85
30 3 1842 Kowel Ludwik Rudzki 1 Hrydki s. Adama i Augustyny z Sierakiewiczów 245 16 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0011.htm
30 6 1842 Berezdów Franciszka Turakiewicz 7 Berezdów c. szl. Jana i Teodory z Malarskich 873 280 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0146.htm
11 1 1844 Berezdów Jakub Turakiewicz 54 Berezdów z puchliny, szl., wdowiec po Tekli z Sarnickich, potomstwa nie zostawił 875 307 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0157.htm
21 5 1845 Kowel Jan Sierakiewicz 78 Myślina ur., żona Katarzyna z Jasińskich, synowie Stanisław, Józef i Ignacy, córka Paulina 248 24 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0015.htm
18 11 1845 Kowel Olimpia Popławska 5 Rudniki c. ur. Rocha i Pauliny z Sierakiewiczów 248 33 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0019.htm
9 4 1848 Nieświcz Jędrzej Sirakiewicz 3 Bakowce s. 1-dw. Mateusza i Zofii z Szadursjich 443 21 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0013.htm
4 11 1850 Kowel Jan Popławski 1 Rudniki s. Wlm. Michała i Pauliny z Sierakiewiczów 253 48 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0026.htm
23 3 1854 Kowel Franciszka Myślińska 80 Myślina z Sierakiewiczów, wielmożna, od 18 lat wdowa po Janie, syn Tomasz, córka Salomea 256 32 13 866 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0019.htm
8 3 1856 Kowel Petronela Sierakiewicz 45 Myślina z Jasińskich, 1-dw., mąż Stanisław, dzieci nie zostawiła 258 41 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0023.htm
17 1 1858 Nieświcz Wiktor Domaracki 5/52 Bakowce s. 1-dw. Pawła i Antoniny z Sierakiewiczów 839 182 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0095.htm
12 8 1868 Kowel Anastazja Rafalska 5 Myślina c. 1-dw. Leona i Leonory z Sierakiewiczów 269 38 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20269/pages/PL_1_436_269_0021.htm
19 5 1871 Kowel Klemens Myśliński 21 szl., s. Jana i Julii z Sierakiewiczów, kawaler, utonął w Turii 272 33 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20272/pages/PL_1_436_272_0018.htm
21 1 1889 Kowel Helena Mariańska 20 Biełaszów z d. Sierakiewicz, mąż Antoni, 290 76 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0041.htm
15 1 1910 Tbilisi Felicja Pietrakiewicz 48 Tbilisi szlachcianka 92 8 Tb

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
14 7 1827 Krzemieniec Marianna Rakiewicz Wesołówka Stefan Marianna c.pracowitych ochrz. 17.07., prac. Antoni Haczkowski i Rozalia Makowska 01-3 15V 108 T 516 DM
5 1 1828 Kołki Tekla Trakiewicz Majdan Rudnicki Antoni Katarzyna Kozłowska ch: 13.09. Stanisław Kozłowski, Agnieszka Kozłowska 814 94 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0098.htm
3 1 1830 Nieświcz Franciszek Ksawery Malinowski Rykanie Adam Małgorzata Sierakiewicz 816 13R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0014.htm
16 1 1835 Nieświcz Marceli Laskowski Ławrów Mikołaj Katarzyna Remiszewska ur. Franciszek Sierakiewicz żonaty, Marianna Wąsowiczówna ż. Michała, as. sław. Jan Stawiński 1-dw., ur. Apolonia Sierakiewicz ż. Franciszka 430 1 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0001.htm
7 2 1835 Nieświcz Jan Juzwikowski Bakowce Aleksander Katarzyna Sankiewicz ur. Sierakiewicz młodzian, Marianna Juzwikowska 430 2 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20430/pages/PL_1_436_430_0002.htm
3 4 1836 Nieświcz Kornela Malinowska Bakowce Maciej Małgorzata Sierakiewicz 431 5 10 822 17V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0003.htm
5 11 1836 Nieświcz Antonina Sierakiewicz Bakowce Mateusz Zofia Szadurska 431 16 33 822 21V http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0009.htm
25 10 1837 Targowica Antoni Doliński Targowica Feliks Julianna Gadomska Jan Sirakiewicz, Anastazja Piotrowska ż. Józefa 823 305 R 18 ZP 0
1 1 1837 Maciejów Agata Eleonora Sierakiewicz Godowicze Józef Marianna Jasińska Andrzej Jasiński młodzian, Karolina Tyszkowska panna 403 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20403/pages/PL_1_436_403_0001.htm
18 10 1837 Maciejów Piotr Antoni Pioro Godowicze Franciszek Karolina Żuk Józef Sierakiewicz, Tekla Tumanowska ż. Wincentego 403 8 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20403/pages/PL_1_436_403_0005.htm
18 8 1838 Targowica Jacek Piotrowski Targowica Józef Anastazja Tobolewska Jan Starzycki, Helena Sierakiewicz ż.Jana 824 224 R 8 ZP 0
8 12 1839 Bucyń Franciszek Rucki Hrydki Adam Benedykta Sierakiewicz 32 7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2032/pages/PL_1_436_32_0004.htm
13 5 1839 Nieświcz Joanna Marianna Sierakiewicz Bakowce Mateusz Józefa Szadurska 434 7 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20434/pages/PL_1_436_434_0004.htm
8 2 1840 Berezdów Jan Turakiewicz Berezdów Jan Teodora Malarska 871 253 10 0
7 9 1841 Berezdów Marianna Jabłońska Zakrynicze Paweł Barbara Turakiewicz 872 302 59 0
2 6 1841 Kowel Ludwik Rudzki Hrydki Adam Augustyna Sierakiewicz Ignacy Zdanowicz, Marianna Lesiecka ż. Ignacego 244 4 8 0
29 3 1842 Berezdów Franciszek Sołowiej Zakrynicze Daniel Aleksandra Turakiewicz ur. Wincenty Łukowski, szl. Katarzyna Jabłońska panna 873 217 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0114.htm
17 3 1842 Nieświcz Michalina Sirakiewicz Bakowce Mateusz Zofia Sadurska Jan Rubinowski,Marianna Michalska panna 437 3 12 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0002.htm
3 5 1843 Dąbrowica Jędrzey Czyżynkiewicz Urwanica Jakub Julia Siniłło Jędrzey Rakiewicz, Natalia Derkacz; ch: 05.05. 829 244 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0258.htm
18 6 1845 Ostróg Antoni Matusiewicz Kunin Kajetan Teresa Białorakiewicz 884 14 V 78
7 10 1845 Maciejów Dionizy Sierakiewicz Godowicze Józef Marianna Jasińska 411 7-8 10 0
24 3 1846 Kowel Marianna Sierakiewicz par. Kowel Ignacy Franciszka Rudnicka Adam Czyndacki, Katarzyna Janiewicz 249 2 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20249/pages/PL_1_436_249_0002.htm
8 2 1846 Bucyń Romualda Ruska Hrydki, par. Kowel Adam Augustyna Sierakiewicz ur. Stanisław Łączński, Anastazja Myślińska 861 648 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0293.htm
6 1 1847 Luboml Julian Rudzki Kuśniska Adam Augustyna Sierakiewicz Andrzej Jasiński, Zofia Konwicka 862 360 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0194.htm
21 2 1848 Łysin Eleonora Studzińska Wołkowyje Tomasz Konstancja Stocka Ludwik Podgórski żonaty, Aleksandra Sierakiewicz ż. Jana 834 506 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0263.htm
7 3 1848 Maciejów Teofila Dziedzicka Paryduby Justyn Teresa Zachanowicz Józef Sierakiewicz, Anna Zachanowicz 414 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0002.htm
26 4 1850 Kowel Klemens Myśliński Myślina Jan Salezy Julia Sierakiewicz 253 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0003.htm
14 10 1854 Nieświcz Michalina Rebczyńska Bakowce Michał Józefa Malinowska Tymoteusz Jasiński, Józefa Sirakiewicz mężatka 449 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0008.htm
1 5 1854 Luboml Antoni Dekowski Wydżgów Franciszek Marianna Trobilewicz Józef Gutowski, Józefa Burakiewicz 866 69 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0037.htm
10 11 1856 Kowel Józef Myśliński Myślina Jan Julia Sierakiewicz 868 21-22 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0012.htm
24 12 1858 Nieświcz Malwina Domaracka Bakowce Paweł Antonina Sierakiewicz 453 22-23 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20453/pages/PL_1_436_453_0014.htm
10 2 1859 Kowel Apollo Myśliński Myślina Jan Salezy Julia Sierakiewicz 870 19-20 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0011.htm
4 3 1862 Maciejów Józef Rafalski Godowicze Leon Leonora Sierakiewicz 424 6-7 5 0
20 1 1862 Kowel Sabina Bałkowska Myślin Piotr Paulina Sierakiewicz 263 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0005.htm
22 12 1863 Kowel Anastazja Wiktoria Rafalska Myślina Leon Eleonora Sierakiewicz 264 38-39 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0020.htm
30 12 1864 Kowel Antoni Mądrzejewski Worona Leon Zuzanna Rudnicka Piotr Rudnicki, Marianna Sierakiewicz panna 266 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0002.htm
16 7 1864 Nieświcz Maria Domaracka Bakowce Paweł Antonina Sierakiewicz 459 8-9 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20459/pages/PL_1_436_459_0005.htm
26 7 1866 Nieświcz Anna Lubżycka Bakowce Antoni Barbara Sirakiewicz 461 10-11 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0006.htm
13 2 1867 Kowel Julianna Łączyńska Myślina Michał Marianna Sierakiewicz Joachim Łobaczewski, Agata Makrocka 268 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20268/pages/PL_1_436_268_0004.htm
7 5 1867 Nieświcz Stanislaw Domaracki Bakowce Paweł Antonina Sierakiewicz 462 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0004.htm
16 4 1868 Luboml Józef Nieczaj Binduga Kacper Agata Laszuk Michał Królikowski, Marianna Turewicz, Józef Krakiewicz, Marianna Borkowska 311 24 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0013.htm
28 2 1872 Sidorów Maria Lewicka Puzyna 59 Teodor Anna Kostrakiewicz Marcin Łukawiecki, Tekla Łukawiecka ż. Wojciecha 1205L 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0006.htm
28 6 1874 Sidorów Marianna Kostrakiewicz Krzyweńkie 1 Piotr Paulina Kaczkowska 1205L 103 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0063.htm
1 11 1877 Dederkały Marianna Bartosiewicz Szuńki Ksawery Wiktoria Borakiewicz Baltazar Boranowicz, Aleksandra Boranowicz ż. Józefa 57 152-153 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0086.htm
28 11 1889 Luboml Konstanty Krakiewicz Binduga Jan Michalina Kużelewska Kazimierz Bortnowski, Feliksa Nieczaj ż. Karola 332 80 160 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0041.htm
8 5 1892 Luboml Stanisław Krakiewicz Binduga Jan Michalina Kużelewska Henryk Kroczyński, Maria Kroczyńska panna 335 30-31 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20335/pages/PL_1_436_335_0016.htm
6 9 1894 Luboml Michał Nieczaj Binduga Karol Feliksa Kitaszewska Ksawery Kostecki, Michalina Krakiewicz ż. Jana 337 56 111 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0029.htm
14 8 1895 Luboml Józef Krakiewicz Binduga Jan Michalina Kużelewska Jan Iwańczuk, Stefania Bortnowska 909 28V 107 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0029.htm
29 10 1896 Luboml Jan Nieczaj Binduga Karol Feliksa Kitaszewska Ksawery Kostecki, Michalina Krakiewicz ż. Jana 910 36V 141 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0037.htm
26 6 1898 Luboml Eufruzyna Krakiewicz Binduga Jan Michalina Kużel 933 19V-20R 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0020.htm
1 10 1900 Luboml Antoni Nieczaj Binduga Jozef Aniela Malec Jan Krakiewicz, Franciszka Klucak? ż. Wiktora 949 66 129 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0034.htm
19 7 1902 Luboml Józef Kitaszewski Binduga Jan Krystyna Bajkiewicz Andrzej Bajkiewicz, Michalina Krakiewicz ż. Jana 981 29 V-30 R 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0030.htm
13 3 1902 Luboml Władysław Krakiewicz Binduga Jan Michalina Kutelewska 981 14 V-15 R 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0015.htm
2 10 1902 Luboml Franciszek Kasperkiewicz Maszewo Jan Klara Krakiewicz Stanisław Finkowski, Apolonia Gwóźdź panna 981 44 V-45 R 174 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0045.htm
5 10 1902 Luboml Marianna Nieczaj Binduga Karol Felicja Kitaszewska Władysław Nieczaj, Michalina Krakiewicz ż. Jana 981 48 V-49 R 188 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0049.htm
6 3 1903 Luboml Antonina Kostecka Binduga Antoni Karolina Kużelewska Paweł Trylewicz, Michalina Krakiewicz ż. Michała 964 9V 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20964/pages/PL_1_436_964_0010.htm
23 6 1904 Luboml Jan Gruszczyński Binduga Józef Jadwiga Iwanicka Jan Krakiewicz, Karolina Koszeluk ż. Józefa 1009 40 77 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0025.htm
6 8 1904 Luboml Julian Nieczaj Binduga Józef Rozalia Koszeluk Jan Krakiewicz, Tekla Nieczaj ż. Antoniego 1009 54 107 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0032.htm
6 3 1905 Luboml Jadwiga Dec Binduga Józef Klementyna Skwarkowska Jan Krakiewicz, Karolina Koszeluk ż. Józefa 1009 170 35 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0094.htm
18 10 1906 Luboml Julian Krakiewicz Binduga Jan Michalina Kużelewska Józef Nieczaj, Karolina Kostecka ż. Antoniego 1009 402 186 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0214.htm
8 12 1906 Luboml Franciszek Malczewski Binduga Franciszek Marianna Mikołajczuk Jan Krakiewicz, Franciszka Gruszczyńska ż. Jana 1009 418 218 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0222.htm
31 8 1908 Luboml Emilia Gruszczyńska Binduga Franciszek Feliksa Kużelewska Michał Bajkiewicz, Michalina Krakiewicz ż. Jana 1010 37V 145 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0041.htm
5 7 1915 Luboml Władysław Krakiewicz Luboml Wiktor Helena Rosaj 1067 38 75 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0021.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
10 2 1829 Annopol Tadeusz Soroczyński Hubelce 24 Antonina Waśkowska Gliniki 20 Jan Marianna Turakiewicz ur. Jędrzej Waśkowski, Jan Kulczycki 171-1-2 122V 3 R DW 7307
19 11 1830 Szumbar Jan Świdbowski par. Dederkały 25 Jan Marianna Łukaszewicz Barbara Konopka Zahajce 18 Piotr Magdalena Zielińska Ludwik Bańkowski, Feliks Majewski, Stefan Kurakiewicz 245-1-4 403V 3 RK
8 1 1833 Kowel Adam Rudzki Myślina 29 Augustyna Sierakiewicz Myślina 17 Józef Angela Orlef 848 303 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0174.htm
4 3 1834 Przewały Hilary Strzałkowski Turyczany 25 Kacper Marianna Milton Magdalena Trembicka Turyczany 27 Jakub Marianna Sierakiewicz 849 538 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0295.htm
9 2 1836 Nieświcz Mateusz Sierakiewicz Hubin 28 Ignacy Zofia Salnicka Zofia Szadurska Hubin 18 Marcin Orszula Drewnowska Mikołaj Zawistowski, Mikołaj Laskowski 822 23V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0025.htm
5 2 1839 Kowel Tomasz Myśliński Myślina 24 Jan Franciszka Sierakiewicz Tekla Rudnicka Rudniki 26 Antoni Joanna Rudnicka Jan Myśliński, Józef Myśliński, Antoni Rudnicki 854 2 EH
29 9 1840 Berezdów Jan Mizgert Zakrynicze 21 Franciszek Marianna Kolimbergska Sabina Mamczyńska Zakrynicze 19 Marcin Magdalena Michałowska Salomon Turakiewicz, Karol Jabłoński 871 282 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0146.htm
29 6 1841 Berezdów Wincenty Łukowski Zakrynicze 45 Józef Małgorzata Leskiewicz Teresa Strażnikiewicz Zakrynicze 23 Józef Łucja Turakiewicz 872 320 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0170.htm
9 6 1846 Krzemieniec Leon Korakiewicz Wesołówka 24 Stefan Katarzyna Izdebska Urszula Bańkowska Kulików 24 Ludwik Marianna Chmielowska Grzegorz Laskowski i Władysław Stokowski 01-19 21R 13 DM 612 T
5 2 1850 Nieświcz Marcin Sirakiewicz Ławrów 43w Ignacy Zofia Józefa z Domaradzkich Ławrów 37w Piotr Bogumiła Bilińska 1-dw. Ignacy Rudnicki, Bazyli Kondracki, Maciej Maziarczuk 835 121 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0065.htm
11 11 1851 Korytnica Marcin Jagodziński Dubienka, par. Dubno 18 Izydor Franciszka Krakiewicz Domicela Kosińska Kładniów 17 Józef Franciszka Kosińska 223 25 13
14 2 1853 Maciejów Jan Żuk par. Maciejów 25 Florian Marianna Aleksandra Karpow par. Maciejów 23 Tomasz Agata Jan Murawski, Józef Sierakiewicz 417 15 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20417/pages/PL_1_436_417_0010.htm
4 11 1856 Nieświcz Paweł Domaracki Bakowce 26 Piotr Bogumiła Bilińska Antonina Sierakiewicz Bakowce 19 Mateusz Zofia 451 25 5 0
17 2 1857 Kowel Stanisław Sierakiewicz Myślina 45w Jan Katarzyna Jasińska Marianna Piaskowska Myślina 31 Andrzej Rozalia Myślińska Józef Łobaczewski, Roch Popławski 259 42 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20259/pages/PL_1_436_259_0022.htm
4 5 1858 Kowel Franciszek Lisiecki Rudniki 20 Marcin Apolonia Żuk Kamila Popławska Rudniki 17 Roch paulina Sierakiewicz 260 39 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20260/pages/PL_1_436_260_0023.htm
18 11 1862 Nieświcz Antoni Lubżycki Bakowce 24 Jakub Domicela Barbara Sierakiewicz Bakowce 18 Mateusz Zofia Szadurska Józef Poźniakowski, Ksawery Kamiński 457 27 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0015.htm
1 11 1863 Targowica Franciszek Sierakiewicz 50 Ignacy Zofia Salnicka Marianna z N...jewskich Grabowska 45 Andrzej Tekla Starczewska 22-1-214 409 V 5 Ł
20 1 1867 Nieświcz Józef Bogusz Bajów, par. Łuck 30 Franciszek Józefa Maria Sierakiewicz Bakowce 22 Mateusz Zofia 462 19 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0011.htm
26 2 1867 Nieświcz Walery Wąsowicz Ławrów 40w Józef Antonina Michalina Sierakiewicz Ławrów 19 Mateusz Zofia 462 24 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0013.htm
29 1 1889 Luboml Jan Krakiewicz par. Dubienka 22 Marcin Agnieszka Wróblewska Michalina Kużelewska Binduga 18 Konstanty Eufrozyna Kitaszewska Kazimierz Bortnowski, Aleksander Kużelewski 332 94 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0048.htm
13 10 1891 Luboml Franciszek Krakiewicz Dubienka, par. Dubno 25 Antoni Ewa Zawistowska Eufrozyna Kupselewicz Binduga 17 Konstanty Karolina Kitaszewska 334 119 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20334/pages/PL_1_436_334_0062.htm
24 1 1893 Luboml Józef Witemborski Dubienka 25 Marcin Rozalia Kasperkiewicz Marianna Nieczaj Binduga 22 Kacper Agata Laszuk Antoni Krakiewicz, Antoni Kasperkiewicz 336 91 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0047.htm
24 1 1899 Torczyn Marceli Boguszewski Kolonia Nieświcka 27 Ludwik Joanna Sierakiewicz Maria Dąbrowska Dudy 20 Flor Honorata Goniecka Aleksander Dąbrowski, Dominik Garczyński 936 19V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0020.htm
5 11 1900 Włodzimierz Jan Kostecki Kolonia Siedlisko, par.Korytnica 23 Jan Józefa Krakiewicz Stanisława Studzirz Werby 20 Józef Joanna Lipińska Michał Słotwiński, Kalikst Chruscielewski 58 EH
13 2 1905 Luboml Jan Zelant Bystraki, par. Korytnica 22 Karol Józefa Kitaszewska Bronisława Dec Binduga 22 Józef Marianna Grabowska Józef Drzewiński, Jan Krakiewicz 1009 248 9 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0135.htm
22 1 1906 Luboml Jan Kitaszewski Binduga 25 Wincenty Karolina Adamkiewicz Józefa Stadnicka Binduga 21 Jan Dominika Kuniczuk Władysław Królikowski, Jan Krakiewicz 1009 425 6 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0226.htm
17 6 1907 Włodzimierz Adolf Słotwiński Karolówka, par. Korytnica 26 Michał Karolina Krakiewicz Franciszka Jarzynka Andresówka 17 Mikołaj Jadwiga Smial 1034 68V 38 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0075.htm
30 1 1916 Włodzimierz Feliks Kostecki Sieliska 24 Jan Józefa Krakiewicz Jadwiga Kondracka fut.Smolary 19 Faustyn Barbara Siemecka Jan Kraszewski Władysław Oszyński 1076 2-3 2 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0002.htm
17 8 1930 Binduga Julian Krakiewicz Binduga 24 Jan Michalina Kużelewska Aleksandra Gruszczyńska Binduga 22 Jan Franciszka Kużelewska nr aktu 12 1009 402 186 1010 7V 28 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0214.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl