Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2925 wyników dla: Minska

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
9 2 1792 Żółtańce Katarzyna Krzemińska 14 Kłodzienko 14 prac. 1595L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201595/pages/PL_1_301_1595_0002.htm
4 11 1798 Lubar Marianna Ziemińska 34 Demkowce łacina, 178-49-3 616V Ż Mg
28 8 1799 Lubar Walenty Grub 4 Lubar łacina, rodzice: Grzegorz, Teresa zd. Tymińska 178-49-3 634V Ż Mg
8 12 1800 Lubar Marianna Tymińska 3 Lubar łacina, rodzice: Kajetan, Rozalia zd. Grzybowska 178-49-3 666R Ż Mg
23 12 1800 Lubar Franciszka Gumińska 5 Pedynki łacina, rodzice: Stanisław, Agnieszka zd. Sokalska 178-49-3 666V Ż Mg
9 5 1801 Klewań Wiktoria Radzimińska 60 Ponebyle z d. Dubieska 207 3 0
31 1 1804 Kuniów Agnieszka Kamińska 72 Martynie mieszcz., wdowa 297-1-086 5V Ł
31 3 1809 Kuniów Anna Kamińska 76 Siekierzyńce szl. 297-1-086 19R-V Ł
16 9 1813 Krzemieniec Marianna Kamińska 10 Folwarki Małe c. Teofila i Marianny 299 24 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0015.htm
4 1 1814 Kuniów Marianna Kamińska 70 Siekierzyńce ur., wdowa 297-1-086 37V Ł
5 6 1814 Kuniów Agnieszka Kamińska 40 Kamionka mieszcz., m±ż Marcin 297-1-086 38V Ł
1 7 1815 Kuniów Anna Kamińska 34 Hucisko Stare 297-1-086 42R Ł
23 1 1816 Kuniów Rozalia Kamińska 1 Hucisko Stare c. ur. Karola i Anny 297-1-086 43V Ł
11 1 1817 Krzemieniec Franciszka Kamińska 4/12 Krzemieniec c. Piotra i Ewy 299 56 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0032.htm
11 5 1822 Kotelnia Aleksandra Kamińska 3,5 Minkowce c. gen. Szymon i Marianna Orlińska 178-51-251 10 Ż EH
20 12 1822 Kotelnia Piotr Sawicki 24 Andruszowka młodzieniec, s. gen. Andrzej i Marianna Kamińska 178-51-251 13 Ż EH
21 11 1825 Kotelnia Marcianna Dymińska 1 Zabara c. gen. Felicjana i Zofia de Bery 178-51-251 24 Ż EH
10 2 1827 Turzysk Katarzyna Marianna Radzimińska 20/365 Mokrzec c. Teofila i Magdaleny z Iwanickich 843 365 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0201.htm
4 4 1827 Luboml Marianna Kuzmińska 30 Luboml ur. Sumadruk 843 342 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0187.htm
29 9 1827 Białogródka Honorata Kamińska 20 Suchorzyńce c. ur. Józefa i Barbary z Hurkowskich 178-03-93 74R 74 Ż DM
20 6 1827 Zasław ¶w. Jana Marianna Kamińska 4 Kominy córka Marianny Kamińskiej 178-03-009 24 33 Ż MO 47
10 3 1827 Horodyszcze Aniela Tymińska 63 Horodyszcze wdowa po Marcinie, zostawiła syna i córkę 178-3-93 94 8 Ż MO 185
4 8 1827 Horodyszcze Marianna Siemińska 2/12 Horodyszcze Jana i Teresy 178-3-93 99 43 Ż MO 194
30 6 1828 Radziwiłłów Mikołaj Kamiński 50 Radziwiłłów żona Felicjana Kamińska 814 264a 30 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0268.htm
4 2 1828 Dederkały Marianna Tymińska 58 Dederkały Małe z gor±czki, urodzona, wdowa po Janie 01-6 3R 5 T 839 DM
27 12 1828 Krzemieniec Marianna Strumińska 0,5 Budki c. prac. Jana i Zofii z Szyszków 01-7 54R 352 T 922 DM
26 9 1828 Szumsk Katarzyna Kazmincka KoĽmińska 50 Wa¶kowce wdowa, bez potomstwa żadnego 245-1-2 409V 107 R RK
28 2 1828 Lachowce Antonina Kuzmińska 2/12 Hulowce c. Ur. Teodora i Anieli z Kucharskich 171-1-1 124V 29 R Mg
7 7 1828 Międzyrzec Jan Teodorowicz 30 Hłuboczek Ur., żona Katarzyna zd. Kamińska, zost. Syna Michała i 3c. Domicellę, Mariannę i Kunegundę 171-1-1 248R 37 R Mg 7141
15 2 1828 Niewirków Zofia Płomińska 60 Rudnia Pohoryłowska wolna, z domu Kuryata, żona Józefa 171-1-1 269V 32 R Mg 7165
6 5 1829 Łuck Mikołaj Korbasiewicz 90 Kulczyn wd. Ewa Kamińska, synów dwóch dorosłych 815 35 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0035.htm
4 9 1829 Łuck Józefa Surmińska 2 Żabka c. Antoniego i Marianny 815 41 92 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0041.htm
17 11 1829 Koblin Emilia Kaminska 20/12 Boszkiewicze matka: ur. Marianna z domu Minkowska 815 241R 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0245.htm
12 3 1829 Krzemieniec Teresa Kamińska 1,5 Budki c. pr. Bazylego i Anny z Samborskich 01-7 75R 558 T 943 DM
29 11 1829 Lachowce Tekla Kamińska 24 Semenów ur., z Kamińskich, m±ż Jan 171-1-2 111V 59 R DM
4 11 1829 Bazalia Marianna Strumińska 2 Lutarówka c. zmarłych rodziców Antoniego i Agnieszki 178-3-95 241V 105 Ż DM
21 1 1830 Kuniów Anastazja Kamińska 1/365 Kozin c. Onufrego i Petroneli z Sołohobów R 84 V 4 0
21 1 1830 Kuniów Agnieszka Kamińska 1/365 Kozin c. Onufrego i Petroneli z Sołohobów R 84 V 4 0
20 9 1830 Kuniów Józefa Łomińska 36 Kuniów stanu wolnego R 92 R 44 0
9 6 1830 Turzysk Marianna Lemińska 0 Turzysk c. Marianny 845 336R 95 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0329.htm
13 9 1830 Turzysk Katarzyna Radzimińska 60 Mokrzec JW, żona Prezesa, s.Wincenty, Teofil, c. Marianna 845 337R 103 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0330.htm
4 9 1830 Luboml Felicjanna Antonina Ewa Dyakowska 1 Luboml r. Seweryn, Tekla Kamińska 845 324R 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0317.htm
30 3 1830 Krzemieniec Rozalia Kamińska 2 Budki c. ur., Stefana i Kseni 01-7 84V 646 T 953 DM
21 4 1830 Krzemieniec Anna Kamińska 80 Budki syn Tomasz i córka Marianna po I-mężu, syn Bazyli po II-mężu 01-7 84V 647 T 953 DM
27 4 1830 Ostróg Józef Górski 7 Wierzchów rodzice Maciej i Elżbieta zd. Krzemińska 171-1-3 27V 38 R MZ
28 4 1830 Ostróg Władysław Górski 8 Wierzchów rodzice Maciej i Elżbieta zd. Krzemińska 171-1-3 28R 40 R MZ
27 11 1830 Ostróg Apolonia Kamińska 3/12 Milatyn rodzice Józef i Anna 171-1-3 35V 103 R MZ
13 4 1830 Lachowce Barbara Kamińska 49 Czołhuzów ur., z Głębockich, m±ż Franciszek, córki Anna i Marianna 171-1-3 117V 25 R DM
30 3 1831 Radziwiłłów Felicjana Kaminska 54 Radziwiłłów wdowa po mężu Tomaszu 817 222 39 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0226.htm
25 5 1831 Radziwiłłów Franciszka Kaminska 40 Radziwiłłów wdowa pa Stanisławie radcy honorowym, z domu Staniewska 817 227a 73 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0231.htm
19 7 1831 Jałowicze Józefa Dymińska 48 Jarosławicze wd. Józef, s. Mikołaj, Szymon 817 260 R 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0269.htm
24 7 1831 Horochów Marianna Simińska 13 Dereczyn c. sław. Tomasza i Zofii 846 86R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0087.htm
3 3 1831 Luboml Tytus Aleksander Dyczkowski 2/12 Luboml r. Seweryn, Tekla Kamińska 846 310V 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0305.htm
22 3 1831 Luboml Apolonia KuĽmińska 70 Luboml 846 311V 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0306.htm
25 5 1831 Szumsk Marcin Słowuszewski 51 Szumsk żona Gertruda zd. Kamińska 245-1-5 387V 72 R RK
14 3 1831 Ostróg Franciszka Kamińska 5/12 Ostróg matka Leonora zd Kamińska 1-171-4 22V 52 R MZ
24 3 1831 Ostróg Marianna Kamińska 80 Sadki żona Ludwika, dzieci Mikołaj, Jan, Marianna 1-171-4 23V 59 R MZ
29 4 1831 Ostróg Teresa Gęsierowska 4 Nowomalin z ospy, rodzice Kazimierz i Kasylda zd Krzemińska 1-171-4 26V 95 R MZ
20 1 1831 Białogródka Wincenty Ratowski 35 Polachowa ur., żona Antonina Kamińska, synowie Stanisław i Ludwik, oraz jedna córka 178-3-97 92V 6 Ż DM
19 10 1831 Aleksandria Marianna Krzemińska 4 Józefówka c. sł. Stefana i Apolonii z Kuriatów 171-1-4 189R 23 R DM
22 1 1832 Przewały Antoni Chrzanowski 44 Hajki żona Marianna Radzimińska 847 622 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0334.htm
21 9 1832 Szumsk Marianna Wereszczyńska 1 Hucisko Surażskie z kaszlu, sław., rodz. Józef i Joanna zd. Krzemińska 245-1-6 418V 80 R RK
27 3 1832 Białogródka Teresa Krzymińska 45 Szarłajówka ur., z Brzyskich, m±ż Jan, synowie Marcin, Kazimierz i Jan, córka Anna 178-03-98 66V 29 Ż DM
6 11 1832 Białogródka Marianna KuĽmińska 1,5 Fedorówka c. ur. Marcina i Anieli z Terpiłowskich 178-03-98 70R 77 Ż DM
26 11 1832 Ostróg Gracjan Bronowicki 4 Milatyn z odry, rodzice Ur. Aleksander, Małgorzata zd Kamińska 171-1-5 34V 131 R MZ
15 5 1832 Lachowce Konstancja Radzimińska 16 Siwki wolnego stanu parafianka 171-1-5 115V 42 R DM
23 2 1833 Kuniów Marianna Kamińska 1/365 Kamionka c. Andrzeja i Katarzyny z Bieleckich 171-1-6 73 R 12 R 0
12 3 1833 Łuck Urszula Kamińska 60 Łuck z zakonu S.S. Matki Brygidy Zgromadzenia Brygidek Łuckich 370 28 93 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0016.htm
3 6 1833 Koblin Marianna Kaminska 70 Berehy m±ż Roman, dzieci: Jan i Piotr 819 209V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0218.htm
4 7 1833 Szumsk Paulina Zielińska 10/52 Hucisko Surażskie z konwulsji, ur., rodz. Jakub i Anna zd. Dymińska 245-1-7 400V 36 R RK
26 2 1833 Białogródka Brygida Chromińska 60 Kuczmanówka ur., z Boratyńskich, m±ż Piotr, synowie Mateusz i Tomasz, córka Rozalia 178-3-99 62V 24 Ż DM
13 3 1833 Białogródka Anna Słomińska 3 Ledzianka c. ur. Józefa i Anny z Leymanów 178-3-99 63R 30 Ż DM
7 7 1833 Ostróg Anna Kamińska 2 Ostróg z suchot, r. Ur. Józef, Anna zd. Iwanowska 171-1-6 37R 56 R MZ 8423
20 8 1833 Aleksandria Marianna Kamińska 50 Józefówka ur., wdowa po Macieju, synowie Szymon, Alojzy i Michał, córka Tekla 171-1-6 179R 18 R DM
18 2 1833 Aleksandria Marianna Płomińska 74 Józefówka Rudeńska prac., wdowa po Józefie 171-1-6 176V 4 R DM
25 2 1834 Kuniów Magdalena Kamińska 1 Dobryń c. Franciszka i Teodozji z Podgórskich R 82 V 12 0
21 1 1834 Kołki Aniela Kamińska 7 Majdan Żurawicki r: Franciszek i Marianna z Krzeczkowskich; poch: 23.01. 820 66 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0068.htm
19 12 1834 Kołki Teresa Krzemińska 2 Łyszcze r: Michał i Katarzyna z Koziewskich; poch: 22.12. 820 69 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0071.htm
6 10 1834 Szumsk Franciszek Wereszczyński 1 Hucisko Surażskie z kaszlu, ur., rodz. Józef i Joanna zd. Krzymińska 245-1-8 384R 30 R RK
28 5 1834 Ostróg Marianna Kisiel 26 Tesów z kaszlu, zd Kamińska, wdowiec Zachariasz 171-1-7 35V 47 R MZ 8713
21 2 1834 Białogródka Rozalia Krzymińska 40 Szarłajówka ur., z Lewandowskich, m±ż Jan, pozostawiła z I-małżeństwa córkę Wiktorię Pogonowsk± 171-1-100 94V 7 Ż DM
28 11 1834 Białogródka Marianna Krzemińska 60 Zielona ur., z Zawadzkich, wdowa po Bazylim, synowie Józef i Marcin, córki Jadwiga i Katarzyna 171-1-100 101R 89 Ż DM
7 4 1834 Lachowce Józefa Radzimińska 27 Kaletyńce Wielkie panna, c. Wlm Adama i Marianny z Polanowskich 171-1-7 105V 14 R DM
26 9 1835 Kołki Marianna Krzemińska 56 Łyszcze poz. m. Daniela; poch: 28.09. 821 79 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0080.htm
4 8 1835 Luboml Hieronim Wietrzyński 9/12 Luboml r. Jan, Anna Kuzemińska 850 434 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0230.htm
11 10 1835 Luboml Magdalena KuĽmińska 70 Luboml ur. Kaliczyńska 850 437 92 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0231.htm
8 8 1835 Zasław ¶w. Jana Joanna Kamińska 6/12 Wojtowce Rodzice: Antoni i Tekla z Bułajewskich 178-3-101 19 41 Ż SK 36
27 2 1835 Ostróg Apolonia Zawadzka 17/365 Moszczanica Wielka z konwulsji, corka Wawrzyńca i Marianny zd Krzemińska 171-1-8 32R 19 R
20 4 1835 Ostróg Adelajda Czajkowska 2 Mizocz z gor±czki, corka Józefa i Rozalii zd Podymińska 171-1-8 35V 42 R
11 4 1835 Białogródka Józef Jaskulski 3/12 Sosnoweczka s. ur. Andrzeja i Teresy z Trymińskich [w akcie ur. Strumińska] 178-03-101 136V 44 Ż DM
18 4 1835 Białogródka Marianna Słomińska 50 Polachowa ur., z Kozielskich, wdowa po Wincentym, synowie Jan, Sylwester i Kazimierz, córki Anna, Petronela i Agata 178-03-101 136V 47 Ż DM
13 11 1835 Lachowce Katarzyna Kamińska 40 Czołhuzów zmarła nagle, ur., z Lipskich, m±ż Franciszek 171-1-8 124V 63 R DM
29 3 1835 Bazalia Marianna Kamińska 6 Czuchele c. ur. Józefa i Mariany 178-03-101 254V 56 Ż DM
18 2 1836 Kołki Katarzyna Kamińska 70 Maydan Łyczkowski z Wolskich, "w" po Wojciechu, poz. 2s. Ignacego i Franciszka, 3c. Mariannę, Krystynę i Franciszkę; poch: 20.02. 822 66a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
11 1 1836 Krzemieniec Salomea Kamińska 70 Krzemieniec 01-10 46V 5 T 103 DM
2 11 1836 Krzemieniec Michalina Józefa Demińska 6/52 Kołosowa szlachetna 01-10 62V 102 T 123 DM
22 8 1836 Białogródka Agata Słomińska 18 Białogródka panna, c. ur. Jana i Franciszki z Białokurów 178-03-106 144R 50 Ż DM
6 12 1836 Białogródka Wiktoria Kosmińska 35 Chwedorówka ur., z Sielenieckich, m±ż Józef, synowie Jan i Andrzej 178-03-106 146V 70 Ż DM
15 3 1837 Kuniów Katarzyna Kamińska 8 Kamionka c. Andrzeja i Katarzyny Bieleckiej 171-1-10 95 V 16 ZP R 0
29 6 1837 Krzemieniec Katarzyna Kamińska 30 Krzemieniec z wielmożnych 01-11 52R 56 T 197 DM
25 12 1837 Lachowce Antonina KuĽmińska 9 Lachowce c. 1-dw. Teodora i Anieli z Kucharskich 171-1-10 133R 77 R DM
6 2 1837 Ostróg Helena Kamińska 51 Milatyn m±ż Antoni, synowie Józef, Stefan i Ignacy, córki Małgorzata, Marianna i Aniela 171-1-10 34R 15 R DM
24 2 1837 Białogródka Pelagia Radzimińska 17 Szarłajówka ur., z Popławskich, m±ż Szymon, syn 3-imion Piotr-Karol-Józef 178-03-108 168V 15 Ż DM
23 3 1837 Białogródka Teresa Ko¶mińska 8 Chwedorówka c. ur. Józefa i Wiktorii z Sielenieckich 178-03-108 169V 28 Ż DM
8 5 1837 Białogródka Agnieszka Słomińska 18 Ledzianka panna, c. ur. Józefa i Anny z Leymanów 178-03-108 172R 53 Ż DM
11 3 1838 Włodzimierz Anna Kamińska 27 Goryczów z Juliszewskich, wolna, m±ż Bazyli, synowie Feliks i Karol 853 51 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0028.htm
18 11 1838 Kuniów Konstancja Kamińska 50 Siekierzyńce wdowa R 91 V 29 ZP 0
8 4 1838 Lachowce Antonina Kamińska 16/52 Dzwonki c. Franciszka i Teodory Podgurskiej 116 R 17 ZP 0
15 6 1838 Lachowce Katarzyna Kamińska 48 Denysówka wolnego stanu 117 V 28 ZP 0
11 7 1838 Włodzimierz Marianna Kamińska 7/12 Rusów c. sław. Kazimierza i Apolonii z Szymańskich 853 60 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0033.htm
16 1 1838 Wiszenki Marianna Kamińska 1/52 Majdan Jezierski r: Józef i Agata z Zalewskich; poch: 28.01. 824 54a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0055.htm
4 5 1838 Ostróg Magdalena Dimińska 57 Hurby wdowa, synowie Edward i Józef, córki Marianna i Anna 171-1-11 39V 73 R DM
9 1 1838 Białogródka Marianna Słomińska 45 Chwedorówka ur, z Terpiłowskich, m±ż Antoni, syn Feliks, córki Marianna, Róża i Tekla 178-3-110 157R 4 Ż DM
5 4 1839 Lachowce Antonina Strumińska 50 Lachowce wdowa po Bazylim, synowie Józef, Wincenty i Mikołaj 879 85 R 21
17 4 1839 Tuczyn Domicella Kamińska 4 Sobówka c. Gaspra i Agnieszki 879 158 V 7
21 1 1839 Ołyka Rozalia Kamińska 77 Ołyka z Wojciechowskich, zostawiła córkę Ludwikę 825 161 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0168.htm
22 2 1839 Aleksandria Tekla Kamińska 14 Józefówka c. Macieja i Marianny z Bernackich 879 171 V 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0174.htm
2 10 1839 Łuck Anna Kamińska 76 Łuck Panna 375 73 51 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0039.htm
30 10 1840 Ostróg Franciszka Kamińska 40 Derewiańcze m±ż Jan 880 23 V 82
9 6 1840 Lachowce Teofila Kamińska 30 Daniłówka z Winiarskich, m±ż Jan, córka Joanna 880 84 V 35
8 10 1840 Lachowce Teodora Kamińska 43 Dzwonki z Podgurskich, synowie Mateusz i Władysław, córki Tekla i Pawlina 880 86 R 46
18 4 1840 Tuczyn Krystyna Kamińska 5 Sobówka c. Gaspera i Agaty 880 146 V 20
24 4 1840 Targowica Marianna Kamińska 1 Bokujma c. Ksawerego i Katarzyny Zdanowicz 826 282 V - 283 R 8 ZP 0
8 8 1840 Turzysk Aleksandra Radzimińska 17 Mokrzec panna, c. Wlm. Filipa i Józefy z Raciborowskich 716 13 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0008.htm
11 3 1840 Radziwiłłów Rozalia Kamińska 60 Oparypsy wdowa po Grzegorzu 826 248 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0250.htm
4 1 1840 Horochów Pelagia Kamińska 65 Horochów sł., panna 78 51 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0029.htm
28 10 1840 Kołki Emilia Siemińska 20 Folwark Taraż z Kłyrzyńskich, "w", m±ż Julian, poz. c. Mariannę Albertynę, poch: 28.10. 826 100 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0101.htm
24 1 1840 Berezdów Marcjanna Kamińska 60 Paszuki z Paszyńskich, wdowa po Macieju, synowie: Teodor, Józef i Jan, córka Tekla 871 291 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0151.htm
24 1 1841 Nowogród Wołyński Anna Ziemińska 20 Jawne z Zaborowskich, m±ż Józef, córka Cecylia 872 91 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0050.htm
28 11 1841 Jampol Tekla Tymińska 70 Tatarynowce panna, córka nieżyj±cych Macieja i Placydy z Brzezińskich 871 466 38
14 3 1841 Łanowce Anna Krzemińska 30 Łanowce wdowa po Michale, synowie Jan i Józef, córka Marianna 872 778 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0411.htm
23 11 1841 Kuniów Tekla Siemińska 60 Kamionka z Zagórskich, m±ż Jan R 52 R 36 0
29 3 1841 Przewały Katarzyna Kamińska 33 Przewały z Stankiewiczów, m±ż Adam 856 497 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0273.htm
10 1 1841 Łuck Marianna Kamińska 57 Łuck Wdowa z Korzeniowskich 377 46 5 827 22V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0026.htm
16 4 1841 Łuck Pelagia Radzimińska 85 Łuck Wdowa zostawiła córki Katarzynę i Mariannę 377 55 34 827 27V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0030.htm
8 5 1841 St. Wi¶niowiec Justyna Ziemińska 4 Nowy Wi¶niowiec c. prac. Marcina i Julianny 872 648 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0344.htm
25 10 1841 Krzemieniec Emilia Kamińska 2 Królewski Most c.Kazimierza i Marianny z parafii bazylejskiej 872 466 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0246.htm
12 6 1841 Nowogród Wołyński Marianna Kamińska 3 Nowogród Wołyński c.Antoniego i Anieli z Witkowskich 872 100 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0055.htm
2 10 1841 Nowogród Wołyński Agnieszka Kamińska 30 Jurkowszczyzna z Boruszewskich, m±ż Jan, syn Feliks, córka Marianna 872 106 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0058.htm
5 12 1841 Nowogród Wołyński Franciszka Kamińska 1 Tartak c.Wincentego i Marcelli z Homiczów 872 110 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0060.htm
12 8 1841 Korzec Marta Szeptyl 76 Korzy¶ć z Pańków, po 1. mężu Kamińska, wdowa po Janie Szeptyle, dzieci po 1. mężu: córka Matrona i syn Bazyli 872 277 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0147.htm
6 3 1842 Tajkury Zuzanna Omińska 65 Iwaszków z Dziedziwiczów, wdowa po Piotrze, córka Apolonia kaleka bez nóg 881 70 V 8
15 6 1842 Tajkury Teresa Kamińska 17 Tajkury wolnego stanu 881 72 R 18
23 11 1842 Kołki Aniela Kamińska 2,5 Majdan Trostenecki r: Tomasz i Marianna z Boreckich; poch: 26.11. 828 237V 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0241.htm
16 11 1842 Wiszenki Marianna Surmińska 37 Kopaczówka z Romanowskich; poz. m. Antoniego, 2s. Piotra i Filipa, c. Józefę 828 225R 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0228.htm
27 12 1842 Sielec Aniela Kamińska 16/12 Biskupicze Ruskie c. Andrzeja i Agnieszki z Myszyńskich 574 13 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20574/pages/PL_1_436_574_0010.htm
4 3 1842 Aleksandria Julia Kamińska 1 Majdan Łużowski c. Stanisława i Marianny z Siedleckich 881 214 R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0223.htm
19 3 1842 Lachowce Joanna Kamińska 3 Lachowce c. Piotra i Katarzyny z Lelewiczów 881 104 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0113.htm
2 5 1842 Lachowce Paulina Kamińska 10 Dzwonki c. Franciszka i Teodozji z Podgurskich 881 107 R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0115.htm
16 10 1842 Lachowce Wiktoria Kamińska 2 Załuże c. Onufrego i Petroneli z Sałohubów 881 110 V 68 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0119.htm
16 2 1842 Nowogród Wołyński Ewa Krzemińska 1/365 Dermanka córka Wojciecha i Aleksandry z Paszkowskich 873 87 31 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0047.htm
6 4 1842 Nowogród Wołyński Aleksandra Krzemińska 42 Dermanka z domu Paszkowska, m±ż Wojciech, synowie Antoni, Mateusz, Wincenty, córka Anna 873 95 78 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0052.htm
3 10 1842 Nowogród Wołyński Marcela Kamińska 33 Tartak Ostrożecki z domu Homicz, m±ż Wincenty, synowie Jan, Antoni, córki Emilia, Katarzyna, Domicela, Lucyna, Marianna 873 106 145 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
27 5 1842 Klewań Marianna Kamińska 9/52 Ponebyle c. Macieja i Julianny z Kuczyńskich 881 159 R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0167.htm
5 6 1842 Korzec Teresa Kamińska 2 Balarka Lubtowska c. Jana i Franciszki z Milewiczów 873 191 56 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0100.htm
26 4 1843 Kuniów Marianna Kamińska 30 Siekierzyńce z Certowiczów, m±ż Stanisław, syn Wincenty 882 71 R 13
1 4 1843 Klewań Pawlina Kamińska 3 Ponebyle c. Macieja i Julii z Kuczyńskich 882 141 V 4
1 10 1843 Tuczyn Aniela Kamińska 1/4 Sobówka c. Jana i Katarzyny z Paszkowskich 882 163 R 17
17 5 1843 DeraĽne Anastazja Kamińska 7 Zabrody c. Piotra i Klary z Ertlów 882 190 R 16
2 8 1843 Dederkały Konstancja Kamińska 55 Sadki ur., wdowa po Tadeuszu, córki Weronika, Marianna i Faustyna 54 128 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0069.htm
24 9 1843 Turzysk Józefata Radzimińska 45 Mokrzec z Raciborowskich, Wlm, wdowa po Filipie, s. Stanisław, Modest 719 14 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20719/pages/PL_1_436_719_0010.htm
25 7 1843 Młynów Marianna Krzymińska 75 Murawica wdowa, dziecko: Julia 829 38aR 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0048.htm
3 1 1843 Berezdów Barbara Kamińska 46 Krasula z kaszlu, z JuĽwinczuków, szl., m±ż Ignacy, córki Marianna, Anna i Józefa 874 325 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0166.htm
20 1 1843 Nowogród Wołyński Julianna KuĽmińska 4 Kamienny Bród córka Aleksandra i Marcianny z Rudnickich 874 137 8 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0071.htm
9 3 1843 Nowogród Wołyński Marianna Kamińska 1 Tartak Rohaczowski córka Wincentego i Marianny z Homiczów 874 142 28 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0074.htm
5 10 1843 Nowogród Wołyński Franciszka KuĽmińska 2 Kamienny Bród córka Aleksandra i Marceli z domu Rudnicka 874 160 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0083.htm
17 12 1843 Nowogród Wołyński Anastazja Kamińska 1 Zwiahel córka Antoniego i Anieli z domu Witwicka 874 165 122 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0085.htm
1 4 1844 Tajkury Dorota Tumińska 36 Krajów z Laskowskich, m±ż Feliks, synowie Ludwik, Antoni i Sylwester 883 51 R - 51 V 4 DW
7 10 1844 DeraĽne Agnieszka Kamińska 90 DeraĽne wdowa, synowie: Michał, Antoni, Izydor, córka Helena 883 184 R 19 B 0
27 1 1844 Sielec Julianna Kamińska 41 Biskupicze Ruskie z d. Byczyńska, wdowa po Jędrzeju, synowie Ignacy, Jan i Józef, córki Karolina, Faustyna i Marianna 576 16 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0010.htm
14 2 1844 Łokacze Elzbieta Dymińska 76 Rohowicze z Oleńskich, urodzona, m±ż Marcin, od dawna potomstwa pozbawiona 349 11 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20349/pages/PL_1_436_349_0007.htm
15 10 1844 Lachowce Róża Radzimińska 32 Szymkowce panna, c. Godfreda i Felicjanny z Mikoszewskich 883 106 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0110.htm
30 7 1845 Nie¶wicz Julianna Kamińska 7 Ławrów c. Jana i Józefy 440 18 21 0
2 8 1845 Nie¶wicz Marianna Kamińska 2 Ławrów c. Jana i Józefy 440 18 22 0
15 7 1845 Ptycza Lucjanna Rzewuska 5/52 Pełcza rodzice: ur. Antoni i Józefa z d. Suminska 831 266V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0273.htm
23 3 1845 Lachowce Petronela Kamińska 43 Załuże z Sołohubów, m±ż Onufry, synowie Ignacy, Jacek i Tomasz, córki Franciszka, Eleonora, Józefa i Maryanna 884 133 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0138.htm
18 6 1845 Luboml Urszula Kamińska 9/12 Maszów m. Marianna Kamińska 860 430 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0229.htm
27 7 1845 Kołki Maryanna Kamińska z 30 Majdan Trosteniecki z Szymanczewskich, m±ż Wincenty Kamiński, oraz syn Gracjan i córki: Ewa i Maryanna 831 80 16 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0083.htm
20 3 1845 Białogródka Marianna Kamińska 35 Zielona panna, c. Józefa i Katarzyny z Dębowskich 178-03-113 113R 33 Ż DM
16 9 1845 Ostróg Karolina Kamińska 2 Białotyń c. 1-dw. Stefana i Tekli z Pulkiewiczów 171-1-14 44R 115 R DM
22 2 1845 Ostróg Antoni Piekarski 50 Chutor Ostrogski z opuchlizny, Urodzony, wdowiec po Anieli zd Simińska, c. Waleria 884 44R 14 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0045.htm
20 3 1845 Ostróg Katarzyna Zarzecka 60 Borszczówka z zapalenia w±troby, Urodzona, zd Kamińska, wdowiec Józef, dzieci nie zostawiła 884 46R 26 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0047.htm
28 4 1845 Ostróg Marianna Jankowska 63 Płużne zapalenia płuc, Urodzona, zd Chermińska, wdowa po Gasprze, s. Piotr, c. Karolina 884 47V 34 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0049.htm
28 11 1846 Radziwiłłów Marianna Kużminska 80 Leduchów panna 832 263 24 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0272.htm
5 6 1846 Sielec Agnieszka Jakimińska 9 Sielec s. pracowitych Franciszka i Anny z Lipińskich 578 18 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0011.htm
1 9 1846 Sielec Maria Waleria Jakimińska 10/12 Sielec c. prac. Franciszka i Anny z Lipińskich 578 20 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0012.htm
1 9 1846 Młynów Jakub Zygmunt Michałowski 11 Murawica rodzice: ur. Wincenty i Julia z d. Krzemińska 832 190V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0200.htm
12 1 1846 Kołki Anna Kamińska 80 nn z Łaskarzewskich, dzieci:Tomasz,Michał,Wincenty, oraz Ewa 832 90 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0096.htm
16 4 1846 Białogródka Aniela Kosmińska 52 Chwedorówka 1-dw. Z Terpiłowskich c. Wojciecha, m±ż Marcin s. Walentego, synowie Jan, Franciszek i Dionizy, córki Petronela i Zofia 178-03-115 152R 32 Ż DM
6 4 1846 Torczyn Ludwika Kamińska 2 Szepel z suchot, c. ur. Piotra i Magdaleny 633 23 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0014.htm
18 8 1847 Radziwiłłów Karolina Kamińska 16 Radziwiłłów panna 833 531 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0285.htm
29 7 1847 Horochów Aniela Kamińska 1/12 Brany c. wolnożyj. Mateusza i Julii z Chirawskich 85 45 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0025.htm
1 10 1847 Młynów Franciszek Maszewski 65 Murawica żona Agnieszka z d. Krzemińska 833 384R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0207.htm
1 1 1847 Białogródka Julianna Słomińska 1,5 Ledzianka c. 1-dw., Tomasza i Wiktorii z Pasztelanów 178-3-116 120R 1 Ż DM
27 7 1847 Równe Faustyna Kamińska 7 Równe c. Izydora i Anastazji z Ladowskich 171-1-13 143V 29 R DM
2 2 1847 Tuczyn Antonina Kamińska 2,5 Siedliszcze Małe c. sław. Jana i Katarzyny z Paszkowskich 171-1-13 179R 7 R DM
8 2 1847 Tuczyn Antonina Kamińska 2,5 Sobówka c. sław. Jana i Katarzyny z Paszkowskich 171-1-13 179V 10 R DM
13 1 1848 Łuck Anna Kamińska 23 Łuck panna 384 41 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0023.htm
21 3 1848 Beresteczko Domicella Kamińska 75 Kutrów urodzona, po opuszczonym niegdy? Tomaszu pozostała małżonka 10 22 7
11 7 1848 Targowica Marianna Kamińska 10 Topule c. jednodworców Łukasza i Wiktorii z Szadurskich 834 713 17 0
3 12 1848 Radziwiłłów Aniela Kaminska 44 Radziwiłłów z domu Pienkowska, m±ż Piotr, synowie: Dionizy, Jan 834 616 78 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0320.htm
28 1 1848 Łokacze Honorata Kamińska 36 Rohowicze w.ż., m±ż Jan, syn Joachim 352 12 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20352/pages/PL_1_436_352_0008.htm
29 12 1848 Zasław ¶w. Józefa Anna Radzimińska 90 Czteryboki od staro¶ci, szl., wdowa, synowie Szymon i Józef, córki Barbara, Domicela, Brygida, Zuzanna i Marianna 178-3-117 93V 211 Ż
17 12 1848 Zasław ¶w. Jana Antonina Radzimińska 40 Borysów od gor±czki, W., wdowa po Janie, synowie Michal, Ksawery i Wiktor, córki Aleksandra, Celestyna, Dorota i Józefa 178-3-117 117V 117 Ż
27 10 1848 Ostróg Antoni Kremiński (Krzemiński) 4/12 Hulcza s. wolno żyj±cych Jana i Katarzyny z Grzybowskich (w akcie ur. Tumińska) 171-1-14 47V 140 R DM
3 4 1848 Białogródka Tekla Ko¶mińska 6/12 Chwedorówka c. 1-dw. Franciszka i Cecylii z Strzemeckich 178-3-117 162R 49 Ż DM
28 5 1848 Białogródka Józefa Kamińska 6 Polachowa c. ur. Józefa i Tekli z Rudkowskich 178-3-117 164V 66 Ż DM
31 5 1848 Białogródka Teresa Kamińska 3 KuĽmińce c. ur. Mikołaja i Katarzyny z Małachowskich 178-3-117 165R 68 Ż DM
2 6 1848 Białogródka Wiktoria Kamińska 4 Polachowa c. ur. Józefa i Tekli z Rudkowskich 178-3-117 165V 70 Ż DM
1 8 1848 Białogródka Antonina Słomińska 2 Puzyrki Małe ospa, c. 1-dw. Juliana i Katarzyny z Sławeckich 178-3-117 170R 97 Ż DM
19 12 1848 Białogródka Aniela Słomińska 6/12 Puzyrki Małe c. 1-dw. Juliana i Katarzyny z Sławeckich 178-3-117 186V 196 Ż DM
26 8 1848 Kuniów Wiktoria Dymińska 6 Bołotkowce c. Adama i Teresy z Oberewiczów 171-1-14 87 R 44 R DW
29 1 1848 Równe Katarzyna Tumińska 35 Omelana z Magnuszewskich, m±ż Feliks, córka Marianna 171-1-14 161R 8 R DM
17 8 1848 Równe Antonina Kamińska 9 Równe c. mieszczan Ludwika i Anastazji z Ordyńskich 171-1-14 167V 49 R DM
18 8 1848 Równe Marianna Kamińska 2 Stawki c. Macieja i Julii z Kuczyńskich 171-1-14 168R 50 R DM
5 9 1848 Równe Marianna Kamińska 1 Równe c. Izydora i Anastazji z Łodowskich 171-1-14 168V 54 R DM 0
16 3 1850 Kamień Koszyrski Sabina Siemińska 30 Huta chłopka, m±ż Antoni, córka Aleksandra 183 33 4 0
17 3 1850 Horochów Magdalena Kamińska 56 Zwiniacze chł., m±ż Wojciech, córka Tekla 88 62 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0033.htm
12 3 1850 Nabrzuska Tekla Rańska 75 Maniewicze z d. Germińska, wdowa po Jakubie, syn Wincenty, córka Teresa 863 773 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0412.htm
1 6 1850 Swojczów Rozalia KuĽmińska 8 Czesnówka c. w.ż. Jana i Marianny z Korolczuków 612 43 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0024.htm
30 4 1850 Luboml Marianna Kamińska 67 Luboml ur. Czyżewska 863 627 44 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0332.htm
29 7 1850 Luboml Ludwik Filip Jarorzembkowski 2 Maszów r. Franciszek, Barbara Kamińska 863 630 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0333.htm
15 6 1851 Beresteczko Pelagia Weremińska 70 Krasiłówka wdowa po Janie, synowie Antoni, Aleksander, Wincenty i Feliks, córki Waleria i Serafina 13 28 8
20 5 1851 Sielec Katarzyna Kamińska 3/52 Sielec c. w.ż. Bazylego i Doroty z Gdulewiczów 583 24 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0014.htm
20 2 1852 Torczyn Rozalia Dymińska 70 Siedmiarki jednodw., m±ż Franciszek, syn Józef 638 29 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0016.htm
15 8 1852 Opalin Marianna Siemińska 65 Piszcza szlachcianka, wdowa po Janie 529 17 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20529/pages/PL_1_436_529_0011.htm
27 6 1852 Sielec Paulina Kamińska 5/365 Sielec c. chł. Bazylego i Teodory z Gdulewiczów 584 37 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0020.htm
3 5 1853 Korytnica Apolonia Kamińska 40 Chotiaczów z Szymańskich, chłopka, m±ż Kazimierz, córki Anastazja, Antonina, Apolonia (?) i Barbara 225 19 11 0
27 3 1853 Łuck Anna Strzemińska 50 Łuck panna 389 77 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0041.htm
6 2 1853 Krzemieniec Antonina Kamińska 29 Kokorów m±ż ziemianin Franc, synowie Witold i Józef, córki Anna i Roza 878 81 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0046.htm
16 1 1854 Torczyn Marianna Bernacka 67 Koszów z d. Dymińska, szlachcianka, synowie Józef, Kajetan, Marcin, córki Domicela, Józefa i Marcela zamężne i Elżbieta panna 838 137 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0069.htm
13 7 1854 Kołki Józefa Kamińska 5 Majdan Myczkowski c. szl. Tadeusza i Marianny z Biernackich 838 213 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0113.htm
24 7 1854 Kołki Katarzyna Kamińska 2 Majdan Myczkowski c. szl. Tadeusza i Marianny z Biernackich 838 214 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0113.htm
18 12 1854 Białogródka Wincenta Słomińska 10 Polachówka c. 1-dw. Jana i Franciszki z Glińskich 178-03-122 446V 68 Ż DM 0
29 5 1855 Beresteczko Barbara Radzimińska 43 Beresteczko z Bystrzyckich, parafianka ko?cioła Koniuchowskiego, m±ż Jan, synowie Piotr i August, córka Eschilina (?) 17 31 15
24 7 1855 Sielec Anna Jakimińska 46 Sielec z d. Lipińska, m±ż Franciszek, synowie Seweryn i Henryk, córki Aniela i Zuzanna (cholera) 587 36 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0020.htm
11 8 1855 Kowel Anna KuĽmińska 70 Koszary z Jeżyckich, wlm., ziemianka, wdowa po Piotrze zmarłym przed 7 laty, dzieci nie zostawiła 257 189 319 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0100.htm
27 4 1855 Horochów Julianna Krzemińska 80 Chołoniów chł., wdowa po Tomaszu, bezpotomna 93 56 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0033.htm
9 2 1855 Krzemieniec Jadwiga Radzimińska 12 Kulików c. ziemian Feliksa i Petroneli z d. Strzałka 0.1-27 38V 21 T
21 12 1855 Krzemieniec Domicela Kamińska 2 Krzemieniec c. Józefa i Petroneli z d. Łomakowicz 0.1-27 55V 122 T
8 8 1855 Wiszenki Salomea Kamińska 43 Smolarnia Rożyska z Romanowskich, szl., m±ż Adam, synowie Ludwik, Jan i Wojciech, córka Sabina 777 44 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0024.htm
21 11 1855 Białogródka Katarzyna Słomińska 3 Ledzianka c. 1-dw. Tomasza i Wiktorii z Paszatlianów 178-03-123 553R 148 Ż DM
5 3 1856 Włodzimierz Dorota Kamińska 32 Falemicze 1-dw., m±ż Bazyli, syn Adolf, córki Julia i Anna 792 58 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0031.htm
26 12 1856 Białogródka Konstancja Słomińska 28 KuĽmińce 1-dw., z Skuckich, m±ż Kazimierz, pozostawiła córkę Stefanię 178-03-124 614V 67 Ż DM
19 3 1857 Beresteczko Marianna Kamińska 56 Jurydyka Kazienna wdowa po Stanisławie 19 23 4
9 10 1857 Łuck Katarzyna Radzimińska 60 Jarowica wdowa, córki Cecylia i Marianna 393 81 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0042.htm
25 1 1857 Krzemieniec Petronela Sumińska 16 Krzemieniec stanu wolnego 0.1-29 56V 8 T
17 2 1857 Ostropol Benigna Kamińska 73 Jaremicze szl., m±ż Jan, synowie Hipolit i Tomasz 178-3-73 332V 10 Ż DM
26 10 1858 Krzemieniec Petronela Radzimińska 46 Krzemieniec z d. Strzałko, ziemianka, m±ż Feliks, córki Apolonia, Franciszka, Klementyna, Feliksa i Leontyna 0.1-30 57R 71 T
8 4 1859 Ołyka Petronela Kamińska 56 Kadyszcze wdowa 483 43 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20483/pages/PL_1_436_483_0024.htm
23 11 1859 Sielec Wawrzyniec Kunicki 32 Sielec chł., żona Karolina z d. Kamińska, córka Julia 591 45 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0024.htm
24 9 1859 Krzemieniec Marianna Kamińska 10/365 Krzemieniec c. miesz. Józefa i Antoniny z d. Łomakowicz 0.1-32 56R 54 T
11 12 1859 Ostróg Wincentyna Kamińska 5/12 Stojło c. wż. Feliksa i Pauliny Koreckiej 886 133 72 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0070.htm
1 10 1860 Krzemieniec Helena Kamińska 1/12 Krzemieniec c. miesz. Józefa i Antoniny z Łomakowiczów 0.1-33 58R 65 T
21 9 1860 Białogródka Katarzyna Słomińska 40 Ledzianka 1-dw., z Sławeckich, m±ż Julian, synowie Kazimierz i Ignacy, córki Franciszka, Aniela i Elżbieta 178-03-75 154V 85 Ż DM
11 10 1861 Krzemieniec Franciszka Radzimińska 28 Kulików c. ziemian Feliksa i Petroneli 0.1-35 52R 34 T
24 5 1861 Szumsk Marianna Kamińska 31 Zali¶ce z Sopińskich, chł., m±ż Antoni, synowie Ludwik i Józef 245-1-17 208R 28 R
19 5 1862 Krzemieniec Marianna Strumińska 72 Krzemieniec wdowa po szer. Józefie, syn Józef, córka Rozalia 0.1-35 54V 48 T
7 2 1862 Białogródka Wiktoria Słomińska 45 Ledzianka 1-dw., z Pasztalanów, m±ż Tomasz, synowie Jan, Dionizy, Gabriel i Błażej 178-03-77 155V 17 Ż DM
11 4 1863 Włodzimierz Franciszka Kamińska 30 Ochnówka z Kwietnickich, m±ż Jakub, synowie Stanisław, Karol i Leon 798 66 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0035.htm
24 1 1863 Żytomierz Helena Kaminska 62 Futor Ejzyka z zapalenia płuc, z Bobrownickich, zostawiła męża Tomasza, synów Andrzeja, Jana i córki Oktawię, Katarzynę i Annę 178-3-54 124V 25 Ż DG
17 4 1863 Żytomierz Aleksandra Kaminska 30 O¶niki wdowa, zostawiła córkę Annę 178-3-54 131V 118 Ż DG
14 7 1863 Białogródka Zofia Krzemińska 5 Szarłajówka c. Kazimierza i Marianny 178-03-81 56V 43 Ż DM
3 10 1864 Ołyka Marianna Kamińska 33 Borbin z Łukowskich, m±ż Bartłomiej, bez potomstwa 487 63 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0034.htm
29 8 1864 Ołyka Ludwika Kamińska 60 Ołyka córka Jana 487 61 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0033.htm
27 8 1864 Ołyka Katarzyna Paszkowska 71 Dobra z Domagalskich, wdowa po Józefie, synowie Ignacy, Szymon, Antoni, córka Apolonia Kamińska 487 61 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0033.htm
20 6 1864 Ołyka Sylwestra Kamińska 1,5 Wólka Kotowska Ludwika i Katarzyny z Domalewskich 487 59 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0032.htm
17 4 1864 Wiszenki Julianna Surmińska 56 Kopaczówka z d. Baczewska, wdowa po Antonim, po 1. mężu Janie Tuńskim synowie Mikołaj i Ignacy i córka Albertyna 784 50 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0026.htm
19 1 1864 Krzemieniec Katarzyna Cecylia Strumińska 49 Kokorów Nowy z d. Obrycka, m±ż Jakub, synowie Alfons, Eugeniusz, Władysław, Bolesław, Włodzimierz i Ludwik 1-38 54R 6 T 222
10 6 1864 Kuniów Honorata Krzemińska 5 Kuniów c. 1-dw. Waleriana i Rozalii Fidyk 178-3-78 50V 18 Ż DM
16 12 1864 Kuniów Tekla Krzemińska 16 Iliaszówka c. 1-dw. Mateusza i Anieli Zagórskiej 178-3-78 52R 30 Ż DM
29 5 1864 Lachowce Marianna Kamińska 36 Hulowce szl., z Galińskich, m±ż Jan, syn Feliks i córki Karolina i Marianna 178-3-146 78V 17 Ż DM
2 1 1864 Szumsk Jakub Zieliński 75 Hucisko Surażskie żona Anna zd. Demińska, dzieci: Tomasz, Karol, Paweł, Domicela, Karolina, Marianna 245-1-21 199R 2 R RK
30 1 1864 Szumsk Ludwik Wasilkowski 6/12 Majdan Antonowiecki rodz. Kasper i Karolina zd. Domińska 245-1-21 200R 8 R RK
4 2 1864 Szumsk Antonina Kudluk 4/12 Zale¶ce rodz. Grzegorz i Saturnina zd. Kamińska 245-1-21 200V 12 R RK
11 5 1864 Białogródka Marianna Słomińska 6 Ledzianka c. Franciszka i Teresy 1718-03-81 125R 27 Ż DM
22 1 1864 Włodzimierz Emilia Kamińska 0,5 Włodzimierz z krupy, c. mieszcz. Aleksandra i Pelagii z Goryszkowskich 799 68 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0036.htm
15 11 1865 Horochów Katarzyna Kamińska 90 Cehów wlm., wdowa po Janie 101 37 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0021.htm
12 8 1865 Żytomierz Maria Kamińska 12 Żytomierz z cholery, córka Mikołaja i Józefy z Szkuratowskich, panna 178-3-61 151R 193 Ż DG
13 4 1865 Białogródka Mateusz Brzycki 52 Krzyworudka 1-dw., żona Anna Słomińska, synowie Kalikst i Jan, córki Marianna i Józefa 178-03-81 190R 20 Ż DM
4 10 1865 Białogródka Anna Julia Teodora Radzimińska 4 Zawadyńce c. wło¶cianina Zygmunta i Anieli Czosnowskiej 178-03-81 195V 54 Ż DM
14 4 1866 Kuniów Tekla Krzemińska 60 Siekierzyńce 1-dw., m±ż Józef, synowie Maciej, Stanisław, Antoni, Józef i Błażej, córki Marianna, Agnieszka i Franciszka 178-3-78 103V 7 Ż DM
11 8 1866 Radziwiłłów Helena Kamińska 56 Radziwiłłów z d. Podgórska, wdowa, córki Teofila i Antonina 66 V 16 0
21 4 1866 Krzemieniec Tekla Radzimińska 109 Ludwiszcze od staro¶ci, z Sokołowskich, szl., wdowa po Kazimierzu, z 1-go małż. z Kazimierzem Andrzejewskim córka Eufrozyna 426-1-39 38V-39R 36 T 284
4 5 1866 Krzemieniec Józefa Lemińska 22 Lisznia od ropnia, c.1-dw. Józefa i Emilii 426-1-39 39R-V 39 T 284
2 1 1866 Żytomierz Waleria Sozańska 42 Żytomierz z d. Gadziecka, z wodnej choroby, zostawiła męża-sekr.kol. Alojzego, syna Konstantego oraz córki Olgę Kożmińsk± i Marię Sozańskich 178-3-63 111V 3 Ż DG 170
8 5 1866 Żytomierz Regina Skrzemińska 72 Tartak ze staro¶ci, z d.Talko, 1-dw., wdowa, zostawiła s. Wincentego i c.Annę 178-3-63 128V 179 Ż DG 203
27 2 1866 Białogródka Marcjanna Strumińska 10 Polachowa c. 1-dw., Antoniego i Karoliny 178-03-81 249V 15 Ż DM
27 4 1866 Białogródka Aniela Ku¶mińska 3 Białogródka c. Jana i Rozalii 178-03-81 252R 29 Ż DM
26 9 1866 Białogródka Marianna Słomińska 2 Trusiłówka c. Tomasza i Tekli 178-03-81 257V 62 Ż DM
11 12 1867 Horochów Katarzyna Dymińska 21 Sielec z Wierzbickich, szl., synowie Piotr i Wincenty 103 70 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20103/pages/PL_1_436_103_0038.htm
28 2 1867 Kuniów Anna Krzemińska 60 Iliaszówka jednodworka, wdowa 178-3-78 134V 14 Ż DM
6 3 1867 Radziwiłłów Maria Kamińska 1 Radziwiłłów c. jednodworców Jozafata i Petroneli z d. Kopot' 426-1-41 70 R 6 T 533
5 2 1867 Białogródka Franciszek Korzeniowski 45 Futor Romanów 1-dw., żona Marcjanna Słomińska, synowie Jan i Franciszek, córki Marianna i Agnieszka 178-03-81 326V 7 Ż DM
21 2 1867 Białogródka Aniela Słomińska 4 Sachnowce c. 1-dw. Tomasza i Tekli 178-03-81 327R 12 Ż DM
21 10 1867 Białogródka Marianna Krzymińska 1 Kropiwno c. 1-dw. Jana i Franciszki 178-03-81 338R 76 Ż DM
10 8 1868 Horochów Anastazja Kamińska 82 Porwańcze wdowa po Józefie 104 35 17 0
22 4 1868 Radziwiłłów Dominika Kamińska 90 Budy wdowa, bez potomstwa 76 V 15 T 0
23 2 1868 Lachowce Aniela Kużmińska 51 Lachowce szl., wdowa, pozostawiła syna Floriana 178-3-146 242R 12 Ż DM
1 11 1868 Białogródka Marianna Strumińska 30 Białogródka 1-dw., m±ż Leon, córka Marianna 178-03-81 405R 72 Ż DM
5 11 1868 Białogródka Marianna Krzemińska 48 Szarłajówka 1-dw., wdowa, synowie Walerian, Józef i Władysław, córka Józefa 178-03-81 405V 75 Ż DM
7 3 1869 Krzemieniec Emilia Lemińska 52 Lisznia z d. Wojciechowska, 1-dw., wdowa po Józefie, synowie Jakub i Franciszek, córki Salomea, Tekla i Antonina 1-48 57R 10 T
30 3 1869 Białogródka Hieronima Kamińska 39 Wa¶kowczyki ur., z Białokurów, m±ż Józef, pozostawiła córkę Jadwigę 178-03-81 478V 31 Ż DM
7 5 1869 Białogródka Karolina Kamińska 18 Hulowce c. mieszczan Jana i Marianny Galińskiej 178-03-81 482V 55 Ż DM
27 6 1869 Białogródka Klementyna Krzemińska 4 Ledzianka c. 1-dw. Wawrzyńca i Rozalii Zaj±czkowskiej 178-03-81 483R 58 Ż DM
24 1 1869 Ostróg Maciej Górski 87 Wierzchów wdowiec po Elżbiecie zd Krzymińska, s. Aleksander, Michał, c. Helena 654-1-56 105 L 8 R 107 MZ
10 12 1869 Ostróg Agnieszka G±gała 65 Choteń zd Kamińska, wdowiec Józef, s. Antoni, c. Tekla, Katarzyna, Zofia, Marianna 654-1-56 101 P 7 R 103 MZ 0
6 4 1870 Radziwiłłów Elżbieta Kamińska 69 Radziwiłłów z d. Gołębiowska, m±ż Józef, syn Jozafat, córki Sabina i Emilia 1-51 19 R 10 T 0
30 7 1870 Krzemieniec Aleksandra Kamińska 6 Krzemieniec c. miesz. Jana i Wiktorii z Bednarskich 1-50 47R 58 T
28 12 1870 Kuniów Marianna Krzemińska 3 z krupu, c. Antoniego i Emilii Majewskiej 178-3-78 239R 56 Ż DM
10 2 1870 Białogródka Joanna Radzimińska 2/12 Zawadyńce c. ziemian Zygmunta i Anieli Czosnowskiej ( c. nadano 8 imion - Joanna, Paulina, Felicjana, Julianna, Aniela, Teofila, Teodozja i Stefania) 178-3-84 85V 25 Ż DM
25 3 1870 Białogródka Jan Zieliński 40 Ledzianka były żołnierz, żona Marianna Słomińska, potomstwa po sobie nie pozostawił 178-3-84 88R 41 Ż DM
6 5 1870 Białogródka Helena Kamińska 52 Białogródka ur., z Janickich, m±ż Prot, synowie Grzegorz, Tomasz, January i Ferdynand, córki Antonina i Bronisława 178-3-84 89V 50 Ż DM
15 12 1870 Ostróg Agnieszka Kulesza 9/12 Buszcza r. Jan, Anna zd Kamińska 654-1-56 92 L 7 R MZ
27 9 1870 Ostróg Wiktoria Okowińska 1 Hucisko Nowomalińskie ze szkarlatyny, r. Franciszek, Honorata zd Krzemińska 654-1-56 87 P 8 R MZ
27 2 1870 Ostróg Domicela Szumińska 70 Ostróg wdowa po Sebastianie, potomstwa nie pozostawiła 654-1-56 98 P 4 R MZ
13 3 1870 Ostróg Amelia Popiel 31 Dermań zd Kamińska, wdowiec Jerzy, s. Hilary, Franciszek, c. Konstancja 654-1-56 97 P 3 R MZ
22 12 1871 Ołyka Aniela Kamińska 7 Kaczew Ludwika i Katarzyny z Domalewskich 492 80 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0042.htm
17 12 1871 St. Wi¶niowiec Antonina Stromińska 50 Wierzbowiec z Haraburdów, chł., m±ż Antoni Strumiński, synowie Antoni i Cyprian, córka Józefa 1-55 45V 26 T
8 4 1871 Ostróg Teresa Jakimczuk 62 Chorów zd Kimińska, wdowiec Sylwester, c. Fiwrona, Warka 654-1-56 90 L 7 R MZ 0
4 10 1871 Ostróg Eufrozyna Szlaska Sadki zd Kamińska, wdowa po Ludwiku, potomstwa nie pozostawiła 654-1-56 86 L 3 R MZ
24 8 1872 Szumbar Tekla Ludwika KuĽmińska 38 Sosnówka szl., m±ż Mikołaj Gregoriewicz - emerytowany major wyznania prawosławnego, syn Wisarion, córki Maria i Natalia 626 115 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0059.htm
14 2 1872 Tuczyn Anna Kamińska 59 Szubków z Szejnów, chłopka, wdowa, dzieci: Józef i Rozalia 686 47 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20686/pages/PL_1_436_686_0027.htm
14 6 1872 Krzemieniec Marianna Chromińska 1,5 Krzemieniec c. sztabskapitana Andrzeja i Marii z Wołoszyńskich 1-62 44R 50 T 909
3 5 1874 Ołyka Marianna Kamińska 6 Palcze c. NN i Pauliny Kamińskiej 495 75 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0039.htm
5 5 1874 Ołyka Aniela Kamińska 2 Palcze c. NN i Pauliny Kamińskiej 495 75 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0039.htm
18 12 1874 Krzemieniec Helena Pocętkowska 89 Bereżce z d. Kamińska, szl., wdowa po Jakubie, syn Ignacy, córka Józefa 1-68 46R 106 T
26 8 1874 Kuniów Marianna Kamińska 26 Iliaszówka panna, c. Józefa i Zofii z Białokurów 178-3-78 357V 28 Ż DM
19 3 1875 Radziwiłłów Katarzyna Kamińska 4 Radziwiłłów c. 1-dw. Józefa i Petruneli z d. Kopot' 1-69 77V 11 T
25 3 1875 Krzemieniec Aleksandra Radzimińska 72 Krzemieniec c. Adama, ziemianka stanu wolnego 1-69 38R 33 T
4 11 1877 Kuniów Anna Krzemińska Siekierzyńce c. Antoniego i Anieli z Majewskich 178-03-78 493V 45 Ż DM
1 5 1878 Jałowicze Maria Radzimińska 67 Jarosławicze Sidorowiczowa, wdowa 152 28 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20152/pages/PL_1_436_152_0018.htm
28 12 1878 Horochów Wiktoria Kamińska 62 Chołoniów chłopka, wdowa 114 89 63 0
14 1 1878 Kuniów Aniela Krzemińska 70 Iliaszówka z Zagórskich, m±ż Maciej, synowie Jan, Stanisław i Michał, córki Maria, Anastazja i Waleria 178-3-78 530R 4 Ż DM
28 12 1879 Kuniów Apolonia Krzemińska 30 Siekierzyńce z połogu, z Ozimkowskich, m±ż Józef, syn Michał, córki Teofila, Maria i Tekla 178-3-78 581V 33 Ż DM
10 2 1880 Torczyn Brygida Dymińska 75 Chorochoryn odnodworka, m±ż Józef, syn Ludwik - kawaler, córki Katarzyna - zamężna, Józefa - wdowa i Rozalia - zamężna 666 42 9 0
9 6 1880 Ołyka Wiktoria Kamińska 2,5 Palcze Ludwika i Anny z Sinickich 501 86 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0045.htm
29 3 1880 Krzemieniec Anna Kamińska 20 Szpikołosy z d. Jasińska, m±ż Wawezyniec, syn Józef 1-74 38V 27 T
29 4 1881 Dederkały Prakseda Radzimińska 89 Dederkały z Jaworskich, 1-dw., wdowa, córka Joanna 58 281 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0145.htm
26 8 1883 Kuniów Emilia Kamińska 9 Kamionka c. sałdatki wdowy Balbiny Kamińskiej z Domańskich 178-3-78 760V 44 Ż DM
1 9 1883 Kuniów Urszula Kamińska 10/12 Laszówka c. nie¶lubna Teofilii Kamińskiej 178-3-78 760V 45 Ż DM
20 4 1884 Katerburg Ludwika Demińska 82 Wilja wdowa, córka Anna 204 247 10
13 4 1884 Luboml Katarzyna Kamińska 45 Borki ur. Bahniuk 327 110 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0058.htm
10 1 1885 Kuniów Julia Kamińska 2 Daniłówka c. Karola i Karoliny z Malinowskich 178-3-86 36V 3 Ż DM
11 7 1886 Dederkały Magdalena Adamińska 60 Dederkały Wielkie z Jaworskich, m±ż Klemens, syn Franciszek 1-80 102R 14 T 878 DM
24 4 1886 Kuniów Marianna Kamińska 5,5 Zakrynicze c. Adolfa i Tekli z Daszkiewiczów 178-3-86 78V 21 Ż DM
5 8 1887 Grzymałów Katarzyna Teterwak 55 Grzymałów zd.Kamińska, wdowa po Mikołaju 1614 74 17 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0038.htm
1 2 1887 Grzyma?ów Maria Ko?omyjec 13,5/12 ?ysa Góra c.Antoniego i Anny zd.Kami?ska 1614 88 3 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0045.htm
2 11 1887 Grzymałów Rozalia Kamor 0,5 Okno c.Dymitra i Zofii z d.Kamińska 1614 92 21 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0047.htm
15 7 1887 Grzymałów Szymon Szczotka 6/365 Hlibów s.Franciszka i Zofii zd.Kamińska 1614 96 34 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0049.htm
16 7 1887 Grzymałów Maria Stebnicka 7/365 Hlibów c.Antoniego i Katarzyny zd.Kamińska 1614 96 35 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0049.htm
8 7 1888 Turzysk Maria KuĽmińska 6 Klusk c. Ludwika i Wiktorii z Młotów 756 49 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0028.htm
27 8 1888 Turzysk Maria Dymińska 2 Piórkowicze c. Wincentego i Franciszki 756 50 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0028.htm
7 6 1888 Kuniów Paulina Krzemińska 1 Hucisko c. Michała i Adeli z Krajczyńskich 178-3-86 172V 37 Ż DM
18 12 1888 Kuniów Anastazja Krzemińska 60 Hucisko Nowe z Jakuszewskich, m±ż Bazyli, synowie Józef i Karol, córki Marianna, Rozalia i Franciszka 178-3-86 176V 63 Ż DM
9 7 1889 Kuniów Katarzyna Kamińska 87 Borowica z Gutkowskich, m±ż Piotr, parafianka jampolska 178-3-86 318R 29 Ż DM
13 12 1890 Radziwiłłów Emilia Kamińska 45 Radziwiłłów chł., panna 0.1-81W 68V 33 T
21 6 1890 Tuczyn Maria Płomińska 1 Pustomyty c. miesz. Adama i Łucji z Niewiadomskich 704 54 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0029.htm
16 7 1890 Kuniów Kornelia Krzemińska 20 Hucisko Nowe z Sokołowskich, m±ż Józef 178-3-86 353V 37 Ż DM
13 3 1891 Krzemieniec Kasper Wasilkowski 80 Stożek żona Karolina z d. Gromińska, dzieci Michał, Walenty, Jacenty, Kazimierz i Teresa 0.1-81G 35V 12 T DW
15 10 1891 Kuniów Teofila Kamińska 51 Daniłówka panna, parafainka kuniowska 178-3-86 397V 35 Ż DM
3 11 1891 Kuniów Paulina Krzemińska 7 Hucisko Nowe c. Józefa i Emilii z Jakuszewskich 178-3-86 398R 37 Ż DM
9 5 1892 Krzemieniec Filipina Witalisa Niedziałkowska 65 Kokorów z d. Kamińska, synowie Józef Seweryn i Cezary Teofil 0.1-81D 35R 25 T
10 11 1892 Ołyka Jadwiga Kuzmińska 3/12 Humienniki c. Wojciecha i Emilii z Ziółkowskich 1018 91 54 MO 0
26 1 1893 Turzysk Rozalia Babińska 58 Radowicze z d. KuĽmińska, m±ż Maciej, s.Feliks, Aleksander, Stanisław,, c. Katarzyna, Anastazja, Aniela 761 49 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0025.htm
21 8 1893 Ołyka Zofia Kamińska 2 Huta Bogusławka córka NN i Longiny Kamińskiej 1018 243 76 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0128.htm
15 12 1893 Włodzimierz Marianna Kamińska 43 Włodzimierz z d. Doje, szl., m±ż Gustaw, synowie Stanisław, Jakub, 2-im. Zygmunt Serwacy i 3-im. Bronisław Hipolit Józef, córka Marianna 811 153 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0078.htm
20 3 1893 Kuniów Petronela Krzemińska 21 Siekierzyńce z Zawadzkich, m±ż Franciszek 178-3-86 498V 3 Ż DM
24 1 1894 Turzysk Aleksander Gajdowski 75 Wierzbiczno żona Aniela KuĽmińska, s. Wincenty, Mikołaj, c. Rozalia 762 46 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0024.htm
13 6 1894 Kuniów Paulina Kamińska 4 Zakrynicze c. Adolfa i Tekli z Daszkiewiczów 178-3-86 532V 24 Ż DM
17 9 1894 Kuniów Małgorzata Kamińska 70 Lachowa z Podgruszeckich, m±ż Wiktor, synowie Feliks, Ludwik i Bronisław, córka Karolina 178-3-86 534V 45 Ż DM
17 9 1895 Tuczyn Antonina Kamińska 18 Janin c. miesz. Kajetana i Marianny z Kuriatów 915 43V 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20915/pages/PL_1_436_915_0038.htm
13 1 1895 Kuniów Antonina Krzemińska 3 Siekierzyńce c. nie¶lubna Marianny Krzemińskiej 178-3-86 582V 3 Ż DM
11 2 1896 Kuniów Marianna Krzemińska 60 Hucisko Nowe z Sinickich, m±ż Stanisław, syn Michał 178-3-86 640R 13 Ż DM
22 8 1897 Kuniów Agnieszka Kamińska 66 Zakrynicze chł., wdowa, syn Adolf i córka Antonina 178-3-86 691R 42 Ż DM
2 6 1898 Ołyka Helena Kamińska 62 Ołyka z Zabłockich, wdowa 1018 946 26 MO 0
10 10 1898 Luboml Konstancja Surmaczyńska 2 Mosur r. Wincenty, Małgorzata Kamińska 933 103 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20933/pages/PL_1_436_933_0079.htm
21 1 1898 Kuniów Balbina Kamińska 40 Kamionka z Domańskich, m±ż Wawrzyniec, córki Aniela i Marianna 178-3-86 743R 6 Ż DM
13 3 1898 Kuniów Julia Krzemińska 6/12 Hucisko Nowe c. mieszczan Michała i Adeli z Krajczyńskich 178-3-86 745R 18 Ż DM
28 7 1899 Radziwiłłów Petronela Kamińska 56 Lewiatyn m±ż Józef, syn Karol, córki Waleria i Apolonia 1-81 N 74 R 29 T 0
9 7 1899 Turzysk Rozalia Dymińska 12 Piórkowicze c. Wincentego i Franciszki z Grabowskich 940 41 34 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0031.htm
16 7 1899 Turzysk Józefa Dymińska 1/52 Piórkowicze c. Wincentego i Franciszki z Grabowskich 940 41 35 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0031.htm
7 5 1900 Łanowce Feliksa Aleksandra Radzimińska 62 Domaninka Mała szlachcianka, c. Feliksa i Petroneli z Strzałków, panna 73 V 20 0
22 7 1900 Luboml Agnieszka KuĽmińska 50 Luboml z Olifirowiczów, wdowa, dzieci Marianna, Stanisława, Anna i Julia 949 148 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0077.htm
8 2 1900 Tuczyn Klementyna Kamińska 27 Janin z Dodowskich, m±ż Józef 956 68 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0037.htm
1 6 1903 Krzemieniec Józefina Dymińska 8/12 Krzemieniec c. mieszczan Jana i Cecylii z Kossowskich 47 V 51 0
18 11 1904 Brody Jadwiga Domińska 1 c. Stefana i Anny Furgało L 18
2 7 1905 Ołyka Helena Kamińska 4/52 Moczulce Stanisława i Jadwigi z Kazimirskich 985 76 49 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0071.htm
6 8 1906 Horochów Katarzyna Kamińska 50 Półhany z Sobczyków, m±ż Antoni, dzieci: Michał, Stanisław, Józef, Andrzej 992 37 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0043.htm
13 10 1907 Ołyka Władysława Kamińska 2/12 Palcze Stanisława i Michaliny z Werpechowskich 1019 484 72 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0258.htm
17 2 1908 Luboml Bronisława Kamińska 7 Luboml r. Władysław, Tekla Naróg 1010 85V 26 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201010/pages/1_436_0_0_1010_0076.htm
28 4 1909 Tbilisi Emilia Suchocka 45 Tbilisi c. Jana, mieszczanka m. Mińska 72 58 Tb
5 10 1909 Horochów Roman Sobolewski 63 Kołbania żona Aleksandra Ziemińska, dzieci: Jan, Feliks, Rozalia, Paulina 995 55 57 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0051.htm
18 10 1912 Ołyka Maria Magdalena Kamińska 1 Ołyka Józefa i Wacławy z Rosińskich 1050 153 66 MO
10 12 1912 Ołyka Janina Kamińska 3/12 Pietuszków Bazylego i Marii z Sunczyńskich 1050 157 82 MO
3 10 1912 Tbilisi Adelajda Chomińska 8/12 Tbilisi c. Narcyza, tbiliska mieszczanka 155 98 Tb
29 12 1914 Tbilisi Julia Gustowska 80 Tbilisi c. Ignacego, mieszczanka m. Mińska, wdowa 201 98 Tb
10 9 1915 Szumbar Joanna Kibmińska 33 Pototurów z Libmińskich, szl., m±ż Aleksander, synowie Józef, Antoni i Władysław, córka Marianna 1-106 98R 18 T
9 9 1915 Luboml Małgorzata Surmaczyńska 53 Mosur ur. Kamińska 1067 132 202 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0070.htm
12 4 1915 Ołyka Ludwika Kamińska brak Pietuszków c. Jana i Katarzyny z Kamińskich, zostawiła c. Franciszkę, Lentynę, Anielę, Zofię 1081 82 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0047.htm
17 11 1917 Tbilisi Aniela KuĽmińska 28 Zakauk. Olg. Instytut Położn. z d. Jermak c. Ludwika, żona chłopa piotrkowskiej gub. 348 331 Tb
5 12 1917 Kołki Adela Kamińska 76 Gnilak Silneński z domu Wolak, zostawiła męża Gracjana i dzieci Józefa, Jana, Mariannę, Jadwigę, Antoninę 1078 40 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0023.htm
21 2 1918 Włodzimierz Antonina Kamińska 62 kol.Klin z Tomaszewskich, poz. wdowcem Władysława Kamińskiego wyrobnika żona, zos. s.Władysław i Leona 1077 60-61 12 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0031.htm
5 11 1918 Włodzimierz Bronisława Kamińska 2 w.Ochnówka c.Wawrzyńca i Anny z Bronickich 1077 96-97 123 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0049.htm
12 9 1933 Poczajów Rozalia Kamińska 1,5 Budki c. Józefa i marii z Kobylańskich ur. 9.2.1932 9 0
21 7 1938 Krzemieniec Ludwik Haraburda 53 Krzemieniec s. Ludwika i Emilii, le¶nik, żona Maria z d. Strumińska, dzieci: Leon, Joanna i Wacława 37 0
11 9 1938 Krzemieniec Salomea Tumińska 67 Krzemieniec ur. 28.3.1871 z Ładzińskich, c. Jana i Cezaryny z Kosowskich, dzieci: Władysław i Janina 44 0

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
13 8 1634 Ostróg Regina Tymińska Wawrzyniec Magdalena data chrztu t.8. 623 ks. WŻ DM
15 11 1673 Czartorysk Andrzej Barcikowski Mikołaj Zofia ur. Jan Bogucki, Eufrozyna Tymińska panna (data chrztu) 297-1-185 4V Ł
15 12 1694 Czartorysk Prandor Wilczopolski Jan Anna Zielińska W. Mikołaj Kulikowski, Katarzyna Wyrycka, ur. Jan Silnicki, W. Katarzyna Radzimińska 297-1-185 9R Ł
9 1708 Żydaczów Teresa Katarzyna Zieleniecka Walenty Agnieszka Stanisław Michalewicz, Anna Burzemińska 1601L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201601/pages/PL_1_301_1601_0002.htm
6 4 1711 Czartorysk Józef Grudziński Albert Barbara W. Piotr Wilczopolski, ur. Anna Ko¶mińska 297-1-185 19R Ł
20 7 1716 Czartorysk Zofia Magdalena Lassota Michał Teofila Kamińska Adam Bohdaszewski, Aniela Lassocina, Paweł Lassota, Marianna Bajkowska 297-1-185 23R Ł
20 12 1719 Czartorysk Adam Tomasz Mycielski Maciej Weronika Konarzewska W. Józef Migokowski, Marianna Kamińska 297-1-185 27R-V Ł
19 4 1722 Torczyn Domicela Kaminska Stanisław Anna Antoni Piotrowski, Katarzyna Pi±tkowska 11a b/nr Ł EH
30 3 1722 Czartorysk Piotr Antoni Tarnowski Szymon Teofila JW Maciej Mycielski, Teresa Kamińska 297-1-185 29V Ł
5 4 1725 Torczyn Marianna Okorska Okorsk Antoni Joanna Diminska (Dyminska) Kazimierz Bagiński, Marianna Okorska 15 b/nr Ł EH
13 7 1727 Torczyn Małgorzata Dyminska Jan Jadwiga Marcin Lisiecki, Anna Zmijowska - panna 23a b/nr Ł EH
12 9 1727 Torczyn Marianna Thorzewska Konstanty Katarzyna Marcin Lisiecki, Eufrozyna Dyminska 23a, 24 b/nr Ł EH
20 4 1730 Torczyn Anastazja Diminska (Dyminska) Jan Ludwika Stanisław Zarzycki, Joanna Okorska 27a b/nr Ł EH
7 2 1740 Szumsk Brygida Marianna Matylda Tchórzewska Tomasz Franciszka Zbrożek, Marianna Krzemińska, Hiacynt Strzemiński, Teresa Zbrużkowa 297-1-180 5R Ł RK 10
30 4 1743 Szumsk Józef Felicjan Spendowski Bykowce Maciej Franciszka Jan Kołł±taj, Rozalia Kopistyńska, Jakub Szumowski, Aniela Kamińska, Jan Dyderkał, Marianna Kołontaiowa 297-1-180 15R Ł RK 31
6 1743 Szumsk Piotr Brzeski Sadeczki Józef Katarzyna Ignacy Puznicki, Marianna Strzemińska, Ludwik Drochojewski, Fabianna Drochoiewska 297-1-180 15R Ł RK 31
1 8 1743 Szumsk Marianna Jadaszko Iserna Franciszek Anna Jerzy Czeczel, Marianna Krzemińska 297-1-180 15V Ł RK 32
14 8 1744 Szumsk Hiacynt Ostrowski Bykowce Jan Marianna Ignacy Dwornicki, Marianna Malinowska, Maciej Spendowski, Marianna Strzemińska 297-1-180 18R Ł RK 37
5 10 1747 Szumsk Angela Franciszka Podorska Podgórska? Sadki Mikołaj Anastazja Antoni Kaminski, Anna Podorska, Antoni Małoski, Teresa Kaminska, Michał Podorski, Franciszka Karwoska 297-1-180 28V Ł RK 59
27 3 1749 Czartorysk Aleksander Antoni Ryczywolski ? Czartorysk Mikołaj Marianna Swarzowska dop. chrztu 1758, Józef Wierciński, Anna ...wicka, Jan Ulewicz, Zofia Kamińska 297-1-185 75R Ł 9271 DW 0
27 7 1749 Szumsk Apolonia Krystyna Anna Podhorska Borki Mikołaj Krystyna Wskrzynska Wskrzyńska Antoni Pin, Franciszka Zbrozkowska, Michał Zbrozek, Teresa Kaminska, N. Krynicki, Anna Podhorska 297-1-180 35Va Ł RK 75
1 1 1750 Szumsk Agnieszka Jadaszko Jadaszyńska Huta Surażska Maciej Agnieszka Andrzej Kraiowski, Marianna Krzeminska 297-1-180 36V Ł RK 77
28 10 1751 Szumsk Szymon Tadeusz Zielonka Zielenski Horbowce Ignacy Magdalena Kanska Kańska Baltazar Podhorski, Joanna Pruszynska, Franciszek Kanski, Teresa Kaminska 297-1-180 45V Ł RK 100
10 12 1752 Szumsk Mikołaj Gonsocki G±secki Liski Jan Róża Michał Wasylewski, Magdalena Strzeminska, Adam Strzeminski, Angela Olofowa 297-1-180 50R Ł RK 117
6 9 1757 Czartorysk Wincenta Dominika Konopacka Hołuzja Adam Fortunata Boguszewska dop. chrztu 16.10.1757. as. ur. Franciszek Zakrzewski, Franciszka z Szemiothów Przesławska, Jan Mozejko, Joanna Remińska panna, Piotr Szemioth, Balbina Ulewiczówna 297-1-185 72V Ł 9267 DW
9 4 1758 Szumsk Wojciech Krzeminski Krzemiński Wołkowiec Jan Wiktoria Łukasz Adaszek, Anna Krzeminska 297-1-180 78R Ł 199 RK
2 2 1759 Szumsk Franciszka Zieminska Ziemińska Szumbar Adam Anna Eustachy Boreyko, Marianna Koziarzecka 297-1-180 83R Ł RK 209
14 10 1762 Szumsk Marianna Krzeminska Krzemińska Potutorów Andrzej Anna Filip Andruszczuk, Anna Turbalinka 297-1-180 111R Ł 4454 RK
13 10 1763 Szumsk Teresa Zawalska Zawalewska Huta Dubieńska Jakub Anastazja Jan Burkowski, Franciszka Ruminska, Józef Miaskowski, Agnieszka Stefanowa 297-1-180 117V Ł 4467 RK
14 11 1763 Szumsk Andrzej Zychowski Chodaki Jakub Apolonia Stanisław Klimaszewski, Gertruda Zychoska, Stanisław Zaleski, Marianna Krzeminska 297-1-180 118R Ł 4468 RK 0
14 3 1764 Szumsk Franciszka Krzeminska Krzemińska Chodaki Stanisław Jadwiga Sebastian Pasztalanic, Eudochia Boszczycha 297-1-180 120R Ł 4472 RK
29 4 1764 Szumsk Wojciech Sitarczuk Huta Surażska Antoni Marianna Stanisław Zaleski, Magdalena Krzeminska 297-1-180 121R Ł 4474 RK
20 9 1764 Szumsk Franciszek Dolanski Dolański Rachmanów Jan Antonina Raczyńska chrzest 04.03.176, Jan Tiwnowicz, Agnieszka Kaminska panna, Antoni Kozłowski, Anna Jaszkowska 297-1-180 125V Ł 4483 RK
16 2 1766 Szumsk Anastazja Janiszewska Jasińska K±ty Antoni Anna Wawrzyniec Woynaszewski, Petronela Kuzminska 297-1-180 129V Ł 4491 RK
3 1767 Szumsk Katarzyna Tekla Krzeminska Krzemińska Wołkowce Jan Wiktoria Dymitr Stecko, Tekla Gawronska 297-1-180 138R Ł 4508 RK
31 6 1768 Szumsk Magdalena Justyna Antonina Kamieńska Kamińska Zale¶ce August Magdalena Ignacy Szczeniowski, Antonina Juriewiczowa, Jerzy Juriewicz, Anna Szczeniowska 297-1-180 143R Ł 4519 RK
30 11 1769 Szumsk Salomea Elżbieta Marianna Katarzyna Kaminska Kamińska Zale¶ce August Magdalena Szymon Demontowicz, Zuzanna Jastrzębska, Kazimierz Choiecki, Katarzyna Zahorowska, Jerzy Juriewicz, Katarzyna Choiecka, Andrzej Juriewicz, Franciszek Chojecka, Michał Czeczel, Tekla Chojecka 297-1-180 152R Ł RK 4540
2 9 1778 Torczyn Franciszek Dyminski Kwasowica Jan Petronela Ignacy Trorzewski (Tchorzewski), Jadwiga Dyminska 4 14 Ł EH
9 1 1785 Ostróg Tekla Parsznicka Płużne Łukasz Adam Konstancja Obminska Anna Skalska 297-1-136 22 Ł SK
26 5 1798 Lubar Filip Bielski Karań Józef Marianna łacina, data chrztu, Andrzej Kozicki, Teresa Paciorkowska, ass. Józef Tomaszkow, Katarzyna Krzemińska 178-49-3 603V Ż Mg
12 8 1798 Lubar Zuzanna Gumińska Pedynki Stanisław Agnieszka łacina, data chrztu, Kacper Akajewicz, Franciszka Wyszomirska, ass. Benedykt Wyszomirski, Barbara Wyszomirska 178-49-3 605R Ż Mg 0
24 8 1798 Lubar Franciszka Mazur Pedynki Józef Katarzyna łacina, data chrztu, Wincenty Wyszomirski, Apolonia Gumińska, ass. Jakub Dankowski, Katarzyna Zawistowska 178-49-3 605V Ż Mg
30 8 1799 Lubar Antonina Sadowska Hryniowce Jan Marianna łacina, data chrztu, Paweł Jędrzejowski, Katarzyna Krzemińska 178-51-174 14R Ż Mg
14 11 1799 Lubar Jan Marcin Zienkiewicz Hryniowce Michał Rozalia łacina, data chrztu, Jan Szaniawski, Marianna Watażkowa, ass. Paweł Filipowicz, Katarzyna Krzemińska 178-51-174 16V-17R Ż Mg
10 8 1799 Białogródka Bartłomiej Dobrzański Szarłajówka Karol Tekla data chrz., Ignacy Kostecki i g. Anna Kamińska 178-51-95 108V 61 Ż DM
1 2 1800 Lubar Marianna Gumińska Pedynki Maciej Apolonia Medyńska łacina, Michał Łaszcz, Barbara Wiszniowska 178-51-174 19V Ż Mg
25 1 1800 Lubar Anna NN Lubar NN NN łacina, data chrztu, Aleksander Osiński, Anna Sumińska 178-51-174 19R Ż Mg
11 7 1800 Lubar Jan Sarnaski Wyszczukusy (Wyszczykusy) Mikołaj Marianna Pasławska łacina, chrzest 12.07.1800, Teodor Nowicki, Agnieszka Paszkiewicz panna, ass. Józef Ławrowski, Marianna Kamińska 178-51-174 25R Ż Mg
21 12 1801 Kołki Karol Cybulski Majdan Czornyzki Jan Marianna G.Kotecki, Kat. Kamińska 297-1-62 173 Ł MO
5 3 1801 Ostróg Franciszka Strzelecka Ostróg Tadeusz ...nna Godfrid Kiermison, Małgorzata Szumińska 297-1-136 3 Ł SK
20 1 1801 Lubar Agnieszka Słomińska Lubar Józef Rozalia łacina, chrzest 20.01.1801, Marcin Tyszkiewicz, Justyna Osiejewska 178-51-174 28V Ż Mg
0 1802 Tajkury Józefa Krystyna Kamińska Jan Katarzyna Kozik ch. 16.01.1828, dopełnienie chrztu, dziecko lat 16, asyst. W. Piotr Kozik, W. Wilhelmina Espague, ż. 171-1-1 42R 21 R Mg
24 10 1802 Lachowce Joachim Rafał Seweryn Kadłubiski Okniny Feliks Tekla Pruszyńska dopł.chrzt. 20.10.1831, chrz. Wlm Bruno Kamiński Podczaszy i Paulina Radzimińska Podczaszyna, as.dopł. Joachim Kadłubiski i Anna Kadłubiska 171-1-4 48 R DM
9 5 1802 Lubar Anna Paulina Kamińska Lipna Jakub Domicella łacina, chrzest 10.05.1802, Ignacy Wolski, Paulina Moniakiewicz 178-51-174 41R Ż Mg
31 8 1802 Lubar Tekla Mariańska Lubar Ignacy Justyna Drozdowska łacina, data chrztu, Antoni Pawski, Marcela Korczmińska 178-51-174 43V Ż Mg
31 12 1802 Lubar Wiktoria Lipna Jan Ludwika łacina, data chrztu, Ignacy Woyna (Wojna), Domicella Kamińska 178-51-174 47R Ż Mg
26 3 1803 Lubar Franciszka Brygida Chłodzińska Pedynki Jakub Elżbieta łacina, data chrztu, Józef Wyszomirski, Regina Gumińska 178-51-174 49V Ż Mg
9 10 1803 Lubar Aniela Domińska ? Lubar Kajetan Rozalia łacina, chrzest 10.10.1803, Jakub Ostaszewski, Julianna Dankowska 178-51-174 54V Ż Mg
18 2 1804 Ostróg Feliks Woyciechowski Toczewiki Kazimierz Anna Tomasz Kurowski, Anna Krzemińska 297-1-136 40 Ł SK
13 10 1804 Ostróg Teresa Lu...ska Nowomalin Jan Marianna Stefan Białorus, Marianna Krzemińska 297-1-136 46 Ł SK
1 12 1804 Ostróg Balbina Uszyńska Wierzchów NN Wiktoria Uszyńska Bartłomiej Szczyglewski, Anna Krzymińska 297-1-136 47 Ł SK
30 4 1804 Lubar Gabriel Łanicki Pedynki Piotr Julianna Guminska łacina, data ur. i chrztu, Jakub Chłodziński, Barbara Lewicka 178-51-174 59V Ż Mg
19 6 1804 Lubar Marianna Chłodzińska Pedynki Jakub Elżbieta Zawistowska łacina, data chrztu, Michał Akajewicz, Teodozja Lewicka, ass. Józef Wyszomirski, Marianna Pruszyńska, Benedykt Wyszomirski, Regina Gumińska 178-51-174 61V Ż Mg
21 8 1804 Lubar Marianna Zawistowska Pedynki Marcin Anna Gumińska łacina, data chrztu, Paweł Wyszomirski, Katarzyna Zawistowska, z bliĽni±t 178-51-174 64R Ż Mg
21 8 1804 Lubar Julian Zawistowski Pedynki Marcin Anna Gumińska łacina, data chrztu, Antoni Gumiński, Barbara Wyszomirska, z bliĽni±t 178-51-174 64R Ż Mg
28 8 1804 Lubar Jan NN Lubar NN NN łacina, data chrztu, Jan Ka.... ?, Agnieszka Kamińska 178-51-174 64R Ż Mg
3 11 1804 Lubar Anna Słomińska Chwilińce (Filińce) Franciszek Krystyna łacina, data chrztu, Władysław Czarnożyński, Małgorzata Kasperska 178-51-174 65R Ż Mg
12 1 1805 Ostróg Agnieszka Krzemińska Mizocz Paweł Łucja Stefan? Zachorski, Marta Jaworska 297-1-136 48 Ł SK
2 1 1805 Lubar Honorata Nosarzewska Demkowce Ignacy Taida łacina, data chrztu, Ignacy Dudnicki, Elżbieta Ziemińska 178-51-174 67R Ż Mg 0
17 4 1805 Lubar Franciszek Horopaje Jan Marianna łacina, data chrztu, Ignacy Wojna, Józefa Kamińska, wszywka 1, str. 1, po karcie nr 69 178-51-174 Ż Mg
30 4 1805 Lubar Wojciech Swirski Jakub Magdalena łacina, data chrztu, Stanisław Sadowski, Ludwika Sieminska 178-51-174 70R Ż Mg 158
3 6 1805 Lubar Felicjan Kamiński Lubar Kazimierz Agnieszka łacina, data chrztu, Szymon Leduchowski (Ledóchowski), Marianna Kamińska 178-51-174 71R Ż Mg 160
8 9 1805 Lubar Marianna Gumińska Pedynki Paweł Julianna łacina, data chrztu, Antoni Gumiński, Barbara Wyszomirska, Benedykt Wyszomirski, Marianna Pruszyńska 178-51-174 73aR Ż Mg 169
10 1 1806 Ostróg Marianna Krzemińska Wierzchów Wawrzyniec Anna Szczyglewska Bartłomiej Szczyglewski, Marianna Korniłowiczowa 297-1-136 55 Ł 1083 SK
17 3 1806 Lubar Katarzyna Gumińska Pedynki Maciej Apolonia łacina, chrzest 18.03.1806, Tomasz Zawistowski, Barbara Wyszomirska 178-51-174 79V 42 Ż Mg 187
18 3 1806 Lubar Józefa Tymińska Lubar Kajetan Rozalia Grabowska łacina, chrzest 19.03.1806, Michał Klaryn, Katarzyna Chirska 178-51-174 80R 44 Ż Mg 189
7 4 1807 Ostróg Wincenty ? Julian Chmielewski Mizocz Andrzej Marianna Grzybowska Teodor Janiszewski, Łucja Krzemińska 297-1-136 63 Ł SK
28 5 1807 Ostróg Magdalena NN Ostróg NN Marianna Kazimierz Dolicz, Marianna Warmińska 297-1-136 65 Ł SK
2 9 1807 Ostróg Rozalia Polan... Międzyrzecz Karol Franciszka Jan Kaczyński, Rozalia Warmińska 297-1-136 67 Ł SK
16 6 1807 Lubar Anna Kamińska Lubar Jan Kasylda łacina, chrzest 17.06.1807, Franciszek Ksawery Jasiński, Apolonia Jędrzejowska 178-51-174 93R Ż Mg 222 0
22 2 1808 Ostróg Eleonora Tymińska Międzyrzecz Marcin Angela Atanazy WoĽnicki, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
23 2 1808 Ostróg Eleonora Tymińska Międzyrzecz Marcin Aniela Daszkiewicz Jan Lewicki, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
6 9 1808 Ostróg Marianna Kierecka Ostróg Michał Teresa Piotr Samarski, Marianna Warmińska 297-1-136 82 Ł 1124 SK
20 9 1808 Ostróg Hieronim Michał Betner Mizocz Stanisław Magdalena Chrzest 27.09.1808: Bernard Nowacki, Łucja Krzemińska 297-1-136 85 Ł 1127 SK
27 2 1809 Ostróg Tomasz Jan Iwanicki Międzyrzecz Tomasz Katarzyna Marcin Dulewicz, Katarzyna Kamińska 297-1-136 94 Ł 1142 SK
4 8 1809 Ostróg Angela Dominika Krzemińska Łebedie Wawrzyniec Anna Teodor Łucki, Aleksandra Zarzycka 297-1-136 102 Ł 1152 SK 0
18 5 1810 Ostróg Zofia Szuliminska Ostróg Tomasz Agata Józef Sienicki, Zofia Nowicka 297-1-136 121 Ł SK
29 7 1810 Ostróg Magdalena Krzemińska Nowomalin Andrzej Marianna Jakub Gołębiowski, Marianna Dobrzańska 297-1-136 126 Ł SK
29 1 1811 Białogródka Franciszka Popławska Puzyrki Wielkie Mikołaj Marianna Kamińska d.chrz. (ojciec nobilis) Andrzej Michalewicz-Porucznik i Justyna Sokołowska -Dyspozytorowa 178-51-95 104R-104V 8 Ż DM
8 4 1811 Ostróg Anna Morcynska Moszczanica NN Franciszka Morcynska Paweł Pohorski, Marianna Kamińska 297-1-136 147 Ł 861 SK
15 8 1811 Ostróg Maria Magdalena Krzemińska Hucisko Nowomalińskie Andrzej Marianna Marcin Wierzbicki, Rozalia Grabowska 297-1-136 160 Ł 875 SK
18 9 1811 Ostróg Apolonia Franciszka Smoleńska Nowomalin Marcin Ewa Kamińska Jan Pi±tkowski, Agata Zieleniecka 297-1-136 162 Ł 877 SK
24 1 1812 Ostróg Helena Krzyżanowska Milatyn Wojciech Dorota Kamińska Jan Jerychowicz, Tekla Duszyńska 297-1-136 174 Ł 889 SK
24 6 1812 Ostróg Piotr Ambarewicz Nowomalin Stefan Marina Krzymińska Erazm Maciejowski, Katarzyna Tomaszowska 297-1-136 182 Ł 899 SK
20 12 1812 Ostróg Jan Adam Stefan Dilbeiler Mizocz Antoni Marianna Amplówna Chrzest 26.12.1812: Grzegorz Rudziński, Łucja Krzemińska 297-1-136 188 Ł 906 SK
29 4 1813 Dederkały Agata Kamińska Dederkały Wielkie NN Magdalena 42 V 0
15 11 1813 Łuck Zulena Strzemińska Półhanów Jan Teresa Kamieńska Michał Kamieński, Anna Szuszkowska 368 149 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0075.htm
17 8 1813 Torczyn Laurenty (Wawrzyniec) Hipolit Bernacki Koszów Jan Marianna Dyminska Stanisław Siatecki, Ludwika Rogulska, asysta Kasper Garczynski, Petronella Garcz 12 25 EH Ł
13 5 1813 Krzemieniec Eufrozyna Klementyna Radzimińska Ludwiszcze Aleksander Tekla Sokołowska dopeł.chrz. 14.05.1828, Wlm Szymon Jamnicki i ur. Marianna Jaruszewska 01-3 47R 113 T 547 DM
31 3 1813 Ostróg Franciszek Kamiński Międzyrzecz NN Katarzyna Kamińska Onufry Nowicki, Tekla Tarkowska 297-1-136 192 Ł 910 SK
5 4 1814 Torczyn Grzegorz Wincenty Biłaszkiewicz Budki Horodynskie Maciej (Mathia) Anastazja Węgrzyniewicz z wody; Wincenty Rozenstroch, Katarzyna Radzimińska, asysta: Franciszek Szczersk 16a 14 EH Ł
3 1 1815 Łuck Jan Strzemiński Żabka Jan Teresa Kamińska Michał Kamiński, Anna Szuszkowska 368 150 81 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0076.htm
26 8 1815 Torczyn Rozalia Pogonowska Koszow Józef Katarzyna Piasecka Augustyn Okorski, Rozalia Dyminska, asysta: Piotr Zmudzki, Justyna Garczynska 25 22 EH Ł
30 12 1815 Torczyn Stefan Bernacka Koszow Jan Marianna Diminska Kasper Garczynski, Ludwika Rogulska, asysta: Franciszek Korzeniowski, Justyna Ga 27a 37 EH Ł
31 10 1815 Ostróg Anastazja Milewska Marianówka Mikołaj Petronela Feliks WoĽnicki, Helena Kamińska 297-1-136 238 Ł 961 SK
20 3 1816 Ostróg Paweł Szymon Domański Mizocz Jan Justyna Chrzest 22.03.1816: Michał Kozłowski, Łucja Krzemińska 297-1-136 246 Ł SK
17 7 1817 Ostróg Aniela Pi±tkowska Storonicze Ignacy Anna Rumińska Stanisław Sagatowski, Zofia Popławska 297-1-136 272 Ł 1002 SK
1 11 1817 Ostróg Aniela Ewa Cecylia Kamińska Moszczanica Jan Marianna Biernacka Marcin Przyberski, Cecylia Rogowska 297-1-136 277 Ł 1007 SK
19 3 1818 Torczyn Józef Biernacki Koszow Jan Marianna Dyminska chrzest 20.03.1818; Kasper Garczynski, Ludwika Rogulska, asysta: Stanisław Siate 42a b/nr EH
10 11 1818 Torczyn Elżbieta Garczynska Litwa Piotr Petronella Diminska chrzest 12.11.1818; Augustyn Okorski, Katarzyna Strzałkowska, asysta: Stefan Str 46 b/nr EH
7 3 1820 Torczyn Mateusz/ Maciej (Mathia) Kazimierz Smoliński Chorochoryn Cyryl Magdalena Radzimińska Stanisław Okorski, Karolina Bogusławska 52 b/n Ł EH
30 10 1820 Torczyn Martianna Biernacka Koszów Jan Marianna Dymińska Mateusz Orlikowski, Ludwika Bogucka 54 b/n Ł EH
16 11 1821 Torczyn Anna Torczyn nn nn Teodor Czajka, Katarzyna Radzimińska 56a b/n Ł EH
3 3 1822 Szumbar Apolonia Kamińska Zahajce Ignacy Marianna Berezecka 297-1-188 48 R Ł 0
20 7 1822 Torczyn Marianna Helena Garczyńska Litwa Piotr Petronela Demińska (Dymińska) Leon Kulpiński, Helena Lipska 58a b/n Ł EH
22 10 1822 Torczyn Marianna D±browska Torczyn Jan Magdalena Jowchonicz Wincenty Żuliński, Marianna Radzimińska 59 b/n Ł EH
15 4 1823 Łuck Zofia Strzemińska Żabka Jan Teresa Kamińska Jankowski, Anna Szuszkowska 368 150 82 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0076.htm
7 2 1823 Torczyn Aleksander Siedlecki Woderady Franciszek Katarzyna Kamińska Michał Strzałkowski, Konstancja Metlińska 60 b/n Ł EH
13 12 1823 Torczyn Paweł Bernacki Koszów Jan Marianna Dymińska chrz. 16.12; Mathia Orlikowski, Petronela Garczyńska 63a b/n Ł EH
4 9 1824 Torczyn Wiktor Garczyński Litwa Piotr Petronela Demińska (Dymińska) chrz. 07.09; Jakub Mroczkowski, Helena Lipska 67 b/n Ł EH
6 9 1824 Torczyn Regina Marianna Jakubowska Siedmiarki Tadeusz Petronela Soroczyńska chrz. 09.09; Piotr Jakubowski, Małgorzata Surminska, as. Michał Surmiński, Marianna Tubi 67 b/n Ł EH
8 9 1824 Torczyn Mikołaj Oducnik Chorochoryn Ignacy Pelagia Kaczaniuk chrz. 09.09; Konstanty Lebedyński - organista, Rozalia Demińska 67 b/n Ł EH
11 7 1824 Luboml Amelia Hadziewicz Ku¶niska Jan Marianna Mińska? Paweł Karolenko, Olimpia Wunderlich ż. Jana 844 540 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0294.htm
8 8 1825 Torczyn Kajetan Biernacki Koszów Jan Marianna Dyminska chrz. 10.08; Felicjan Lipski, Konstancja Stobiecka 70 b/n Ł EH
23 7 1825 Równe Ignacy Szczepański Kustyn, par. Aleksandria Antoni Tekla Butkiewicz 15.05.1828, dopełnienie chrztu, W. Taras Sobieszczewski, Ur. Marianna Szumińska, W. Andrzej Hulewicz 171-1-1 147V 14 R Mg
23 4 1826 Kołki Emilia Kamińska Majdan Mykowski Ignacy Franciszka Słowikowska As: Wojciech Szymborski, Anna - ż. Jędrzeja; dop. ch: 15.05.1830. 816 57a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0059.htm
11 1 1826 DeraĽne Marcin Stawiński Postojne Kazimierz Apolonia Kamińska 59 2-3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0002.htm
8 6 1826 Torczyn Paweł Smoliński Chorochoryn Cyryl Magdalena Radzimińska Jan Halkiewicz, Ewa Radzimińska 74 b/n Ł EH
8 6 1826 Torczyn Jan Smoliński Chorochoryn Cyryl Magdalena Radzimińska Stanisław Radzimiński, Marianna Halkiewiczowa 74 b/n Ł EH
26 6 1827 Wiszenki Aleksandra Weremińska Rożyszcze Bazyli Maryanna Sakowska Chrz. 28.06.1827. szl. Józef Sakowski i Praxeda Statkiewiczowa. As: Grzegorz Sa 813 88 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0088.htm
26 5 1827 Przewały Helena Filipina Cieszkowska Stawki Piotr Sabina Radziemińska 843 277 6 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0151.htm
21 1 1827 Turzysk Katarzyna Marianna Hortensja Radzimińska Mokrzec Teofil Magdalena Iwanicka Józef Radzimiński, Brygida z Raciborowskich Chamcowa 709 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0001.htm
16 7 1827 Turzysk Józefa Maria Dobrzyńska Bobły Piotr Julianna Kamińska 709 5 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0003.htm
28 5 1827 Łuck Pelagia Antonina Zalewska Podhajce Antoni Urszula Bukowiecka Ignacy Kozakiewicz, Anna Promińska mężatka 368 12 42 813 8a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0007.htm
26 5 1827 Łuck Katarzyna Paszkowska Siekierzyce Jan Konstancja Bednarska Gabriel Paszkowski, Agata Kamińska małżonka Antoniego 368 12 41 ZP ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0007.htm
27 8 1827 Ołyka Jan Józef Turzański Borbin Kazimierz Agnieszka Kamińska 814 143 5 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0147.htm
8 6 1827 Kozin Antonina Chyżewska Budy Nowe Piotr Agata Stefan Tomasz Kobiernik, Priska Kamińska ż. Szymona 296 5 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0003.htm
5 8 1827 Łuck Zuzanna Gładkowska Żydyczyn Ignacy Agnieszka Dzwonkowska Julian Brodnicki, Małgorzata Surmińska 368 20 66 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0011.htm
15 9 1827 Łuck Józefa Siermińska Żabka Antoni Marianna Romanowska Tomasz Guzowski, Teodora Jakubowska 368 24 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0013.htm
1 1827 Łuck Marianna Sewruk Majdan Hawczycki Jan Nepomucen Franciszka Kamińska Dopełnienie: Jan Słowikowski, Marianna Kosińska 368 59 73 814 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0030.htm
1 2 1827 Luboml Maryanna KuĽmińska Luboml Korniej Anna Brzozowska 843 296 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0164.htm
25 5 1827 Koblin Aleksandra Podsędkowska Użeniec Jakub Helena Kamińska Zenon Kubicki, Dorotka Kubicka 813 212a 8 MO RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0214.htm
25 6 1827 Zaturce Emilia Karolina Korzeniowska Wólka Sadowska Franciszek Urszula Dymińska 843 258 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0140.htm
25 2 1827 Krzemieniec Józef Siechniewicz Wesołówka Jan Brygida Kamińska s. ochrz. 25.02., urodz. Szymon Wiszniowski i urodz. Rozalia Michalewska ż. Jana, asyst. 01-3 6V 42 T 507 DM
25 2 1827 Krzemieniec Rozalia Kamińska Wesołówka IN Marianna Kamińska c. nie¶lubna ochrz. 25.02., urodz. Jan Michalewicz i urodz. Marianna Siechniewicz ż. Fra 01-3 7R 43 T 507 DM
14 9 1827 Szumsk Aleksandra Domańska Huta Szumska Feliks Katarzyna Barszczewska Józef Hornicki, Anna Iwanczuk ż. Ignacego, Antoni Staniszewski, Honorata Kaminska ż. Franciszka 245-1-1 384R 68 R RK
22 1 1827 Aleksandria Zenon Lichtański Jankiewicze Teodor Joanna Gumińska dopeł. ch. 22.01.1828, asyst. Ur. Konstanty Malski, Ur. Ewa Pawłowska, Ur. Andrzej Bieńkowski, Ur. S 171-1-1 178R 1 R Mg
10 1 1827 Białogródka Antonina Słomińska Fedorówka Antoni Marianna Roszkowska Łukasz Koziracki i Aniela Ko¶mińska ż. Marcina 178-03-93 54R 4 Ż DM
12 2 1827 Białogródka Józef Koziradzki Fedorówka Jan Marianna W±sowicz Józef Wojna i Aniela KuĽmińska ż. Piotra 178-03-93 55R 13 Ż DM
29 7 1827 Białogródka Fortunat Makarewicz par. Białogródka Jan Tekla KuĽmińska Franciszek Tyczyński i Marianna Bereżańska ż. Jana 178-03-93 58R 47 Ż DM
16 10 1827 Białogródka Tekla Strzemińska Szarłajówka Józef Aleksandra Kobylańska Bartłomiej Bogusławski i Aleksandra Łukarzewska ż. Sylwestra, as. Jan Kozłowski i Magdalena Łukarzewska ż. Andrzeja 178-03-93 61R 71 Ż DM
20 11 1827 Białogródka Marceli Faliński Tarnawka Jan Marianna Radzimińska Jan Borkowski i Marianna KoĽlińska panna 178-03-93 61R 75 Ż DM
19 12 1827 Białogródka Józef Kozłowski Szarłajówka Jan Marianna Remsza Idzi Żukowski i Teresa Krzemińska ż. Jana 178-03-93 62V 86 Ż DM
2 6 1827 Zasław ¶w. Józefa Aniela Kamińska Zasław Marcin Magdalena Kapu¶cińska 178-03-009 35 42 Ż MO 69
22 5 1827 Zasław ¶w. Jana Antonina Kamińska Zasław Jan Franciszka Chodorowska 178-03-009 6 30 Ż MO 14
16 9 1827 Zasław ¶w. Jana Franciszek Hryniowiecki Wojtowce Aleksander Marianna Szuminska 178-03-009 9 47 Ż MO 19
21 5 1827 Horodyszcze Magdalena Siemińska Horodyszcze Jan Teresa Iwusiuk Jan Skibiński, Julianna Tymoszowska 178-3-93 81 25 Ż MO 159
13 12 1827 Horodyszcze Katarzyna Karpińska Kamionka Jan Domicela Chojnowska Magdalena Temińska 178-3-93 82 51 Ż MO 161
1 12 1828 Nie¶wicz Paweł Izdebski Wigurzyce Jakub Anna KuĽmińska ur. Paweł Lelawski, Justyna Żukowska panna 427 30 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0016.htm
22 6 1828 Nie¶wicz Jan Kwapiszewski Dereczyn, par. Horochów Adam Marianna Kamińska 427 24 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0013.htm
24 5 1828 Nie¶wicz Franciszka Joanna Antoszyńska Nie¶wicz Jan Marcella KuĽmińska 427 21 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0011.htm
24 2 1828 Kozin Maciej Grodzicki Żabokrzyki Wielkie Jakub Katarzyna Kamińska Paweł Włodzimirski administrator par. unickiej kozińskiej, Helena lepkowska wdow 296 14 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0008.htm
4 2 1828 Nowogród Józef Jędrzejewski Hurki Ludwik Apolonia Tymińska Jędrzejewski Stefan, Janinska Agnieszka, ż. Jana 319 JZ
22 4 1828 Wiszenki Aniela Kamińska Majdan Jezierski Antoni Agata Zaleska Franciszek Zaleski, Domicela Zaleska; ch: 22.04. Stefan Wyżewski - Kommendarz wi 814 80 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0084.htm
17 4 1828 Kołki Józef Krzeczkowski Słoboda Domaszewska Paweł Marianna Kamińska ch: 19.04. Franciszek Kamiński, Marianna Bernacka - ż. Jędrzeja 814 92 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0096.htm
4 8 1828 Łuck Dominik Sewruk Hawczyce Jan Nepomucen Franciszka Kamińska Marek Rudnicki z Dermanki Kotowskiej, Marcelina Sadowska żona Ignacego 368 58 68 814 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0030.htm
16 5 1828 Łuck Jan Nepomucen Ołdakowski Jarowica Kazimierz Marianna Kaczorowska Kajetan Zieliński adwokat, Antonina Kamińska 368 62 85 814 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0032.htm
25 10 1828 Łuck Anastazja Karolina Gładkowska Klepaczów Ignacy Agnieszka Dzwonkowska Michał Pałuski s. Jana, Małgorzata Surmińska ż. Jana ze wsi Żabka 368 67 100 814 18a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
14 1 1828 Krzemieniec Joanna Godebska Krzemieniec Ksawery Ludwika Rymińska Wlm Józef Korzeniowski i Zefiryna Rudzka ż. Franciszka 01-3 31R 21 T 531 DM
29 1 1828 Krzemieniec Dominika Kamińska Podbereżce Michał Regina Skoropacka Jan Karpowicz i Barbara Tyczkowska 01-3 32V 29 T 533 DM
12 2 1828 Krzemieniec Jozefat Michał Starczewski Kokorów Grzegorz Eleonora Górska Józef Niewęgłowski i ur. Tekla Kamińska panna 01-3 35V 48 T 536 DM
23 4 1828 Krzemieniec Wojciech Kozłowski Krzemieniec Marcin Antonina Lipińska Stefan Sokolczuk i pr.Gefrozywia Kużmińska 01-3 44R 96 T 544 DM
23 9 1828 Krzemieniec Rozalia Stasiuk Folwarki Wielkie Wojciech Anna Stelmach Bazyli Woroniecki i Helena Kamińska 01-3 64R 193 T 564 DM
26 10 1828 Krzemieniec Leon Ihnatiuk Bereżce Ignacy Katarzyna prac. Ihnatowski i Regina Kamińska 01-3 70R 217 T 570 DM
25 12 1828 Krzemieniec Julianna Kamińska Budki Bazyli Anna Samborska Tomasz Skowroński i Marianna Walatyńska 01-3 75V 241 T 576 DM
17 12 1828 Krzemieniec Józefa Ludwika Emilia Godębska Krzemieniec Ksawery Ludwika Rymińska Wlm Antoni Huszniewicz dr medycyny i Wlm Emilia Olizar ż. Marcjana 01-3 79V 10 T 580 DM
16 1 1828 Krzywin Marceli Konopko Krzywin Andrzej Anna Siemińska chrz.16.01.1828, matka G-R, Sław. Jan Wilchem, Sław. Ludwika Kutełowska panna 171-1-1 32R 2 R Mg
5 1 1828 Tajkury Antoni Tytus Łańcucki Kwasiłów Ludwik Julia Kamińska ch. 16.01.1828, W. Piotr Kozik, W. Wilhelmina Espague, ż. Ludwika, asys. W. Ludwik Espague, W. Franc 171-1-1 42R 20 R Mg
7 6 1828 Tajkury Emilia Kamińska Korostowa Jan Eleonora Raczyńska ch. 20.06.1828, Ur. Onufry Malenicz, Ur. Magdalena Partycka 171-1-1 44R 34 R Mg
25 1 1828 Lachowce Antonina KuĽmińska Hulowce Teodor Aniela Kucharska 26.01.1828, Ur. Julian Wiński, kawaler, Ur. Marianna Cieszkowska, mężatka, asyst. Ur. Jan Laszkowski 171-1-1 104V 4 R Mg
27 7 1828 Lachowce Romuald Kamil Pruszyński Turówka Romuald Anna Kamińska 31.07.1828, Ur. Ksawery Biskupski, Ur. Wiktoria Pruszyńska, ż. Franciszka, asyst. Ur. Jakub Kadłubis 171-1-1 111R 42 R Mg
14 8 1828 Lachowce Marianna Strumińska Lachowce Bazyli Antonina Molska 14.08.1828, bliz. Ur. Wincenty Bagiński, żonaty, Ur. Józefa Prusiewicz ż. Jakuba 171-1-1 111V 45 R Mg
1 10 1828 Lachowce Michał Witkowski Załuże Mikołaj Marianna Kamińska 01.10.1828, Ur. Mateusz Lasocki, kawaler, Ur. Józefa Jelińska, wdowa 171-1-1 111V 46 R Mg
27 3 1828 Kuniów Agnieszka Kamińska Kamionka Andrzej Katarzyna Zalewska ch. 27.03.1828, Prac. Szczepan Żygadło, Prac.Teresa Krzyształowa ż. Józefa 171-1-1 59V-60R 23 R Mg
6 2 1828 Aleksandria Teofila Apolonia Zalewska Aleksandria Jan Marianna Kamińska ch. 6.02.1828, Ur. Grzegorz Czercycki, Ur. Marianna Michałowska 171-1-1 178R 3 R Mg
12 2 1828 Aleksandria Julia Kamińska Józefówka Józef Ewa Moroz ch.12.02.1828, Ur. Mikołaj Chodorowski, Ur. Franciszka Sawicka ż. Józefa 171-1-1 178V 5 R Mg
29 2 1828 Aleksandria Maciej Kuczewski Aleksandria Jan Helena Nazaruk ch.29.02.1828, Ur. Marcin Zieliński, Wiktoria Kamińska panna 171-1-1 178V 7 R Mg
4 2 1828 DeraĽne Fabian Kownacki Balarka Michał Ewa Kamińska ch. 05.02.1828, Maciej Kopiej, Agata Grochowska 171-1-1 197V 5 R Mg
11 2 1828 DeraĽne Kazimierz Naumowicz DeraĽne Jan Justyna Żuczek ch. 12.02.1828, Ur. Stanisław Szymonowicz, Apolonia Kamińska, asyst. Franciszek Przyhuliński, Henryk 171-1-1 197V 6 R Mg
10 3 1828 DeraĽne Józefa Stawińska Postojne Kazimierz Apolonia Kamińska ch.18.03.1828, Ur. Wojciech Kłosowski, Marianna Witkowska, asyst. Stanisław Pęski, Marianna Brońska 171-1-1 197V 7 R Mg
15 5 1828 DeraĽne Jan Kamiński DeraĽne Wojciech Elżbieta Kłosowska ch. z wody, 16.05.1828, Ur. Wojciech Kurowicki, Ur. Antonina Kamińska, panna 171-1-1 198R 12 R Mg
2 1 1828 Klewań Salomea Bajrak Klewań Teodor G-U Helena Matwiejczyk ch. 02.01.1828, Ur. ... Zieliński, Ur. Małgorzata Przedzimińska panna, asys. Sław. Jakub ...wiejczuk 171-1-1 158R 2 R 7049 Mg
2 10 1828 Klewań Ewa Ko¶ciukiewicz Płoska Grzegorz Bogumiła Gostyńska łac., z wody, Cezary Byczkowski, Magdalena Łamińska 171-1-1 162R 31 R Mg
19 3 1828 Stepań Anastazja Hołub Znosicze Paweł Helena Byczkowska ch. 1.04.1828, Ur. Jan Skibiński, Joanna Siczecińska, asys. Szl. Jan Podhalski?, Helena Chomińska, U 171-1-1 207V 12 R Mg 710
12 8 1828 Bazalia Stefan Terlecki Bazalia Jan Teodora Winiarska Jan Chodorowski i ur. Agnieszka Krzeszkowska, Wojciech Cieliński i Anna Kamińska 178-3-94 225V 67 Ż DM
20 8 1828 Bazalia Franciszek Motylewski Bazalia Antoni Marianna Rakowska W. Wincenty Krzeczkowski i Marianna Kamińska 178-3-94 226R 74 Ż DM
20 9 1828 Bazalia Tekla Lubiniecka Bazalia Piotr Marianna Terlecka ur. Mikołaj Chodorowski i ur. Anna Kamińska 178-3-94 227R 80 Ż DM
5 5 1829 Kuniów Aniela Nawrocka Siekierzyńce Michał Wiktoria Kamińska R 53 R 24 0
27 1 1829 Kołki Franciska Tekla Kamińska Majdan Trostenecki Tomasz Marianna Boniecka Gabriel Drzewiński, Tekla Rosińska - ż. Mikołaja; ch: 28.01. 816 55a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0057.htm
16 1 1829 Dubno Antoni Podkański Hołowczyce Antoni Marianna Kamińska 815 186R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0190.htm
27 6 1829 Wiszenki Marianna Oliwa Susk - Jezioro ¦lepe Marcin Agnieszka Kamińska ch: 04.07. Hieronim Łaskarzewski, Praxeda Statkiewicz - ż. Józefa 815 98 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0101.htm
18 10 1829 Kołki Ludwik Krzaczkowski D±browa Żurawicka Paweł Marianna Kamińska Franciszek Kamiński, Apolonia Krzaczkowska - ż. Michała; ch: 22.10. 815 112 39 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0113.htm
9 4 1829 Łuck Adelajda Katarzyna Stojan Łuck Bazyli Salomea Siedlarczyk Łukasz Izdebski, Anna Kamińska małżonka Antoniego 368 78 27 815 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0040.htm
2 7 1829 Łuck Kamila Anna Tekla Sawicka Łuck Kasper Franciszka Mimońska Bazyli Stojanow, Anna Kamińska małżonka Antoniego 368 95 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0048.htm
9 6 1829 Luboml Felicjanna Antonina Ewa Dyakowska Włodzimierz Seweryn Tekla Kamińska Anastazy Czajkowski, Karolina Kulesza ż. Ksawerego 845 310R 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0303.htm
4 6 1829 Krzemieniec Franciszek Siechniewicz Wesołówka Jan Brygida Kamieńska ur. Łukasz Kamiński i Marcjanna Kamińska panna 01-3 92V 87 T 593 DM
26 7 1829 Krzemieniec Anna Zubar Krzemieniec Piotr Justyna Rutkowska sław. Grzegorz Franczuk i sław. Helena Kamińska ż. Antoniego 01-3 97R 118 T 597 DM
18 2 1829 Szumsk Elżbieta Kamińska Zali¶ce Daniel Marianna Burkowska 245-1-3 381R 227 R
25 4 1829 Szumsk Jan Janicki Hucisko Surażskie Ignacy Anna Horoch ur. Józef Zieliński, Magdalena Dymińska ż. Józefa, as. Grzegorz Dymiński, Aleksandra Czerniewicz ż. 245-1-3 384R 245 R
15 7 1829 Białozórka Jan Brant Białozórka Benedykt Marianna Kamińska ur. Tomasz Brant, Teresa Korzeniowska z. Franciszka 245-1-3 374R 18 R
18 2 1829 Ostróg Ludwika Listowska Nowomalin Paweł Agnieszka Oborska Dominik Dobrzański, Apolonia Krzemińska żona Tomasza, Michał Krzemiński, Katarzyna Jaromaczewska 171-1-2 4R 20 R MZ 718
14 4 1829 Ostróg Wiktor Gęsierowski Nowomalin Kazimierz Konstancja Krzemińska Jan przewłocki, Appolonia Turska żona Augustyna, Daniel Horyłowski, Tekla Ludzieszyńska żona Wojciecha 171-1-2 7R 46 R MZ 718
11 4 1829 Ostróg Leonard Krzemiński Miedzyrzecz Jan Anna Ladaszyńska Paweł Listowski, Barbara Tomaszewska panna, Magdalena Krzemińska panna, Wojciech Adaszyński 171-1-2 7R 48 R MZ 718
22 2 1829 Białogródka Dionizy KoĽmiński Chwedorówka Marcin Aniela Łukasz Kozieradzki i Wiktoria KoĽmińska 178-03-95 64V 24 Ż DM
20 11 1829 Białogródka Barbara Pasztalan Ledzianka Jan Marianna Słomińska Andrzej Gęsicki i Franciszka Słomińska 178-03-95 78V 103 Ż DM
29 6 1829 Ostróg Gracjan Bronowicki Milatyn Aleksander Małgorzata Kamińska Ur. Michał Krzyżanowski, JW Dorota Krzyżanowska, Ass. Gracjan Milewski, Wielmożna Helena Krzyżanowska, dop. chrztu 1832 r. 171-1-5 6R 31 R MZ
18 8 1829 Lachowce Gotfryd Wincenty Hurko Kurjanki Wincenty Józefa Deduchowska (Ledóchowska) Ignacy Lisikiewicz i Felicjanna Radzimińska ż. Gotfryda 171-1-2 92R 56 R DM
30 8 1829 Lachowce Feliks Pawlicki Załuże Kajetan Marianna KuĽmińska Marcin Szatkowski i Bronisława Szatkowska zamężna 171-1-2 92V 63 R DM
8 12 1829 Lachowce Marian Ignacy Pruszyński Turówka Romuald Anna Kamińska Wlm Karol Kadłubiski kawaler i Wlm Emilia Pruszyńska ż. Antoniego, as. Karol Sokołowski i Krystyna Girzycka ż. Ferdynada 171-1-2 96R 90 R DM
30 8 1829 Lachowce Feliks Pawulski Załuże Kajetan Marianna KuĽmińska dopł.chrzt. 18.12.1831, Marcin Szatkowski i Bronisława Szatkowska 171-1-4 94R 60 R DM
18 1 1829 Bazalia Marta Kamińska Czuchele Józef Marianna Wiszniowska ur. Jan Kamiński i i ur. Elżbieta Luchowska 178-3-95 213V 11 Ż DM
6 4 1829 Bazalia Wojciech Kulesza Czuchele Walenty Marianna Kamińska Franciszek Wiszniowski i Anna Staniszewska 178-3-95 215R 37 Ż DM 414
8 12 1829 Bazalia Mikołaj Bilski Szmyrki Marcin Anna Borowicz ur. Ignacy Witwicki i ur. Marianna Kamińska 178-3-95 217R 98 Ż DM
24 12 1830 Korytnica Teodor Szczerbicki Kładniów Łukasz Katarzyna Zamińska (?) 208 21 68 0
4 4 1830 Kołki Marianna Kamińska Majdan Mykowski Ignacy Franciszka Słowikowska As: Michał Zawacki, Tekla Przybyszewska - ż. Wincentego; dop. ch: 15.05. 816 57 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0059.htm
4 4 1830 Kołki Zofia Kamińska Majdan Mykowski Ignacy Franciszka Słowikowska As: Wincenty Przybyszewski, Ewa Sulikowska - ż. Bazylego; dop. ch: 15.05. 816 57 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0059.htm
27 10 1830 Bucyń Ludwik Dobrzyński Bródki Piotr Julianna Kamińska (dop.) Feliks Dobrzyński, Wincenta Jaworska 26 24 7 B
5 10 1830 Ołyka Maria Franciszka Turzańska Ciemierzyn Kazimierz Agnieszka Kamińska 816 294 39 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0300.htm
2 3 1830 Wiszenki Aleksandra Klimuk Wiszenki Teodor Marianna Warmińska Andrzej Wasyluk, Marianna - ż. Bazylego; As: Ignacy Makifiuk, Anna Klimuk - pann 816 47 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0049.htm
3 4 1830 Łuck Mikołaj Franciszek Piotrowski Boruchów Andrzej Ksawera Burczyńska Kasper Sawicki, Petronela Dromińska 368 101 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0051.htm
3 10 1830 Łuck Franciszek Głatkowski Jeziorko Ignacy Agnieszka Dzwonkowska Leon Romanowski, Małgorzata Surmińska małżonka Michała 368 108 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0055.htm
1 6 1830 Kuniów Pawlina Kamińska Siekierzyńce Franciszek Teodora Podgórska 171-1-3 68 V 34 R
29 5 1830 Krzemieniec Tadeusz Cyprian Godebski Krzemieniec Ksawery Ludwika Rymińska hrabia Narcyz Olizar i hrabina Michalina Giżycka ż. Jana 01-3 128R 98 T 629 DM
30 10 1830 Krzemieniec Feliks Robakiewicz Krzemieniec IN Julianna Robakiewicz s. panny, Mateusz Piertunczyński i Polonia Kamińska 01-3 139V 188 T 642 DM
20 11 1830 Krzemieniec Helena Aniela Orłowska Krzemieniec IN Justyna Atanazy Jasinicki i Apolonia Kamińska 01-3 141R 200 T 643 DM
28 2 1830 Szumsk Tekla Zaręba Balarnia Piotr Katarzyna Kamieńska Kamińska Michał Pawłowski, Apolonia Oborska ż. Antoniego 245-1-4 371V 401 R RK
5 7 1830 Szumsk Karolina Domińska Domańska Huta Szumska Grzegorz Magdalena Barszczewska Wincenty Błaz, Aleksandra Czerniebiewicz ż. Floriana, Antoni Kolman, Antonina BłaĽ ż. Wincentego 245-1-4 375R 701 R RK
18 7 1830 Szumsk Anna Paszyńska Żołobki Feliks Marianna Puzikowska Paweł Bajulski, Franciszka Bogumił ż. Antoniego, Antoni Bogumił, Anna Kamińska żona 245-1-4 375V 703 R RK
11 4 1830 Białogródka Jerzy Wojnowski Chwedorówka Szymon Anna Kobylańska Marcin Kozmiński i Marianna Słomińska ż. Antoniego 178-03-96 57R 31 Ż DM
2 7 1830 Białogródka Jan Brzyski Polachówka Maciej Anna Słomińska Józef Królikowski i Józefa Kustowska żamężna 178-03-96 59V 46 Ż DM
18 12 1830 Białogródka Stefan Rutkowski Sosnówka Wawrzyniec Marianna Kamińska Józef Niemirowski i Tekla Kalnicka ż. Józefa 178-03-96 66R 93 Ż DM
17 2 1830 Lachowce Józefa Majewska Hulowce Piotr Agata Komenska [Kamińska] Teodor KuĽmiński i Konstancja Uszyńska ż. Kazimierza 171-1-3 97V 13 R DM
3 7 1830 Lachowce Wiktor Karol Godfryd Filewski Jurówka Daniel Justyna Rycenhauz JWlm Gotrfyd Radzimiński- Chor±ży Zasławski i Wlm Ludwika Kadłubiska ż. Karola, as. Karol Kadłubiski i Felicjana Radzimińska ż. Gotfryda 171-1-3 103V 54 R DM
8 12 1830 Lachowce Emilian Markowska Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka Józef Nikojemeski i Aniela KuĽmińska ż. Teodora 171-1-3 106V 79 R DM
1 4 1830 Nie¶wicz Dionizy Kowalski Wigurzyce Wincenty Eufrozyna Polanowska w maj. Konopackiego, Józef Kułakowski, Marianna Aronomicha wdowa, as. Filip Mammaron, Anastazja Telemińska mężatka 816 14V 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0016.htm
30 6 1830 Nie¶wicz Anna Antoszewska Nie¶wicz Jan Marianna Kuzmińska w maj. Majewskiego, Jan Kucharski, Anna Tomińska panna 816 15R 17 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0016.htm
30 9 1830 Aleksandria Tomasz Melchior Lichtański Hołowin Teodor Joanna Gumińska dopeł.chrz. 11.01.1831, as. Konstanty Molski i Balbina Zarzecka, Franciszek Magierowski i Angela Zalewska, Mikołaj Kadłubicki i Józef Zarzecki 171-1-4 178R 2 R DM,JJ
29 9 1830 Zasław ¶w. Jana Michał Krymski Wójtowce Franciszek Agnieszka Kurzyńska Franciszek Makowski i Marianna Kamińska mężatka 178-03-96 5R 31 Ż DM
19 4 1831 Ostróg (Mizocz) Julia Filipina Czuykowska Mizocz Józef Rozalia Padymińska Józef Jakciński, Krystyna Nikommicz 93 O 0
8 12 1831 Ołyka Walerian Sewruk Pyszny Bór Jan Grzegorz Franciszka Kamińska 817 307 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0316.htm
18 2 1831 Szumbar Leon Budzyński Sosnówka Ignacy Marianna Kamińska 200 63 5
1 2 1831 Lwów, ¶w. Mikołaja Ignacy Kamiński Lwów 292 NN Elżbieta Kamińska Jan Kamiński, Antonina Bobik 827L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20827/pages/PL_1_301_827_0001.htm
15 10 1831 Kołki Teresa Krzemieńczucka Łyszcz Michał Katarzyna KuĽmińska Iwan Łyszczuk, Dymna Leskowa; As: Kiryk Lesko, Kalina Byrukowa; ch: 19.10. 817 59 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0061.htm
18 4 1831 Łuck Agnieszka Malinowska Sapohów Jan Wiktoria D±browska Paweł Jakubowski, Helena Strzemińska panna 368 121 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0061.htm
13 9 1831 Łuck Aleksander Makowski Łuck Wincenty Tekla KoĽmińska Jan Radzicki, Ludwika Wasylewska 368 125 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0063.htm
16 9 1831 Łuck Józefa Radzimińska Łuck NN Marianna Radzimińska Marianna Dobrelska, Stefan Ławryłonowicz 368 125 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0063.htm
15 10 1831 Koblin Amelia Kamińska Karolinka Jerzy Marianna Minkowska Marian Żywuski, Rozalia Kowicka, Aleksander Wysoczyński, Aniela Wysoczyńska pann 818 171R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0178.htm
19 4 1831 D±browica Franciszka Emilia Godebska D±browica Xawery Ludwika Rymińska Teodor Kaszewski, Konstancya Manutz; as: Franciszek Drozdowski, Julia Górska; ch 817 79a 92 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0083.htm
4 1 1831 Luboml Tytus Aleksander Dyakowska Luboml Seweryn Tekla Kamińska Aleksander Przesmycki z żon± Juliann± 846 301R 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0295.htm
7 2 1831 Krzemieniec Marianna Strzelecka Grabówka Mikołaj Tekla Ludwik Rudnicki i Apolonia Kamińska 01-3 149R 26 T 651 DM
18 9 1831 Krzemieniec Urszula KuĽmińska Bereżce Wojciech Apolonia Michał Ksi±dzyk i Ewa Kobylińska 01-3 162V 110 T 665 DM
5 12 1831 Krzemieniec Mikołaj Dobrowolski Krzemieniec Kajetan Antonina Józef Nowakowski i szl. Helena Kamińska ż. Antoniego 01-3 166R 132 T 668 DM
4 5 1831 Ostróg Katarzyna Krzymińska Nowomalin Jan Anna Jaduszyńska Mateusz krzymiński, Apolonia Krzymińska żona Tomasza 1-171-4 6R 38 R MZ 778
18 6 1831 Ostróg Adolf Julian Jasiński Hulcza Józef Anna Bastołowska Stanisław Tunański, Petronela Wesołowska, Stefan Kamiński, Franciszka Boguszewska, Józef Wesołowski, Honorata Kamińska 1-171-4 8R 52 R MZ 779
21 12 1831 Ostróg Anna Kamińska Milatyń Józef Anna Iwanowska Franciszek Juszyński, Teresa Paradenko 1-171-4 13R 99 R MZ
10 2 1831 Białogródka Aleksander Kajetanów Chrystówka JuĽko Marianna Wasylów Samojło Benedyczuk i Pryska Kamińska panna 178-3-97 72V 14 Ż DM
29 8 1831 Białogródka Joanna Kamińska Polachowa Jan Teofila Winiarska Jan Winiarski i Julia Czarnecka ż. Franciszka 178-3-97 77R 50 Ż DM
15 10 1831 Białogródka Wincenty Anastazy G±siorowski Ostropol par. Ostropol Maciej Katarzyna Bahrynowska Jan Suligowski i Józefa Kamińska, wpis 28.10.1832 178-3-97 78R 55a Ż DM
21 11 1831 Białogródka Cecylia Kozielska Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Józef Kustowski i Marianna Słomińska 178-3-97 79V 63 Ż DM
26 12 1831 Białogródka Katarzyna Moszczyńska Puzyrki Małe Józef Marianna Kamińska chrz.26.12.1831 z wody, Wawrzyniec D±browski za Józefa Zatorskiego i Franciszka Moszczyńska ż. Stanisława 178-03-98 40R 26 Ż DM
11 2 1831 Lachowce Marianna Majewska Lachowce Piotr Agata Kamińska Teodor KuĽmiński i Konstancja Olszewska ż. Kazimierza 171-1-4 88R 9 R DM
15 3 1831 Lachowce Henryk Gabriel Józef Pruszyński Jurówka Romuald Anna Kamińska Wlm Jan Płonowski i Wlm Joanna Chonteska wdowa 171-1-4 89R 17 R DM
25 12 1831 Lachowce Bogusław Władysław Szczepan Pawlicki Lachowce Kajetan Marianna KuĽmińska W. Jacek Deller -Porucznik WP i Wincenta Cieszkowska ż. Tomasza, as. Tomasz Cieszkowski i Aniela Woyna wdowa 171-1-4 94V 64 R DM
24 3 1831 Zasław ¶w. Jana Józef Rybiński Soszne Antoni Aleksandra Kamińska Wojciech Kunicki i Teresa Mandzilewska 178-3-97 3R 16 Ż DM
27 7 1831 Zasław ¶w. Jana Antoni Dobrowolski Soszne Kazimierz Marianna Kamińska Antoni Piekarski i Marianna Kurzńska zamężna 178-3-97 4V 30 Ż DM
22 10 1832 Bucyń Tekla Dobrzyńska Bródki Piotr Julianna Kamińska Piotr Niżyński,Wiktoria Ogilba (wdowa) 26 39 9 B
21 12 1832 Ołyka Tomasz Franciszek Turzański Ciemierzyn Kazimierz Agnieszka Kamińska 819 124 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0130.htm
6 5 1832 Ołyka Joanna Kamińska Majdan Kotowski Ignacy Franciszka Słowikowska 819 125 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0131.htm
20 8 1832 Kozin Marianna Mikołajowa Kozin NN Katarzyna Mikołaj Tkaczuk, Marianna Kamińska 296 51 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0027.htm
14 6 1832 Kołki Antoni Bazyli Krzaczkowski Uroczysko D±browa Żurawicka Paweł Marianna Kamińska Franciszek Kamiński, Franciszka Kamińska - ż. Ignacego; ch: 18.06. 818 51a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0057.htm
30 5 1832 Wiszenki Piotr Sakowski Nosaczewicze Stanisław Ewa Duzuk Jan Miliński, Honorata Warmińska; as: Wincenty Bohtański, Chwedora NN; ch: 01.06 818 100a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0107.htm
25 10 1832 Wiszenki Leon Buytek Rudnia Andrzej Apolonia Borodij Wincenty Lichtański, Agata Sicińska; as: Stanisław Mysłowski, Anna Kuzmińska; ch 818 102a 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0109.htm
19 2 1832 Kisielin Anna Szymańska Kisielin Kazimierz Zuzanna Hełojmowska Jan Rudkowski, Cecylia Radzimińska; as: Andrzej Żywiecki, Apolonia Oniszkiewicz 847 306 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0163.htm
14 5 1832 Kisielin Jan Prokopowicz Twerdynie Dominik Maryanna Kamińska Jan Mszański, Maryanna ???; as: Dawid Nagorniczewski, Maryanna ??; ch: 15.05. 847 307 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0164.htm
27 6 1832 Szumsk Piotr Paweł Gadomski Rachmanów Feliks Anna My¶lińska Bartłomiej Skrzypkowski, Katarzyna Karolińska żona księdza, Ignacy My¶liński, Katarzyna Kamińska ż. 245-1-6 392V 31 R RK
6 10 1832 Ostróg Franciszka Zuzanna Umińska Swiate Józef Krystyna Żurakowska ...Michniewicz, Tekla Michniewicz-panna 171-1-6 2V 9 R MZ
31 12 1832 Białogródka Marianna Zaborowska Ledzianka Wojciech Brygida Słomińska Sebastian Kobylański i Marianna Sławecka ż. Mateusza 178-03-99 43R 2 Ż DM
5 1 1832 Białogródka Paweł Dzięgielowski Nowa Wie¶ Franciszek Franciszka Popławska Aleksander Wa¶kowski i Marianna Radzimińska 178-03-98 37V 6 Ż DM
27 2 1832 Białogródka Roman Gurowski Białogródka Antoni Piotr Barbara Radzimińska Adam Grudniewski i Marianna Kurowska ż. Grzegorza, as. Maciej Szymański i Honorata panna 178-03-98 40R 25 Ż DM
6 5 1832 Białogródka Katarzyna Krzymińska Szarłajówka Maciej Anna Maniewicz Franciszek Burkowski i Aleksandra Iwińska ż. Michała 178-03-98 42V 48 Ż DM
20 7 1832 Białogródka Jan Żukowski Ledzianka Wincenty Agnieszka Krzemińska Mateusz Krzemiński i Teresa Kobylańska 178-03-98 45V 72 Ż DM
6 11 1832 Białogródka Ludwika Anna Lichtańska Sławuta par. Zasław ¶w. Józefa Ludwik Karolina Popławska Wlm Zacheusz Woytkiewicz Regent Pow.Zasławskiego i Marianna Podkamińska wdowa, as. Antoni Przyszychowski i Katarzyna Tokarska ż. Antoniego 178-03-98 51R 114 Ż DM
2 2 1832 Ostróg Józef Tomaszewski Nowomalin Stanisław Marianna Piasecka Daniel Orłowski, Katarzyna Skibicka żona Kaspra/ ass. Jakub Ochrymowicz, Anna Krzemińska 171-1-5 4R 18 R MZ
31 1 1832 Ostróg Feliks Bronowicki Milatyn Aleksander Małgorzata Kamińska Konstanty Krusz..nski, Dorota Ka..niewska, Wojciech krzyżanowski, Aleksander Krzyżanowski, Józef Krzyżanowski, dop. chrztu 171-1-5 6V 32 R MZ
1 6 1832 Ostróg Katarzyna Zawadzka Moszczanica Wielka Wawrzyniec Marcela Krzymińska Ur. Jan Borowski, Ur. Józefa Borowska-panna 171-1-5 8R 47 R MZ
11 7 1832 Ostróg Józef Kamiński Futory Ostrogskie NN Zofia Kamińska Ur. Hipolit Piotrowski, Ur. Katarzyna Negrebecka-panna 171-1-5 9R 59 R MZ
21 9 1832 Ostróg Kazimierz Gęsierowski Nowomalin Kazimierz Kasylda Krzemińska Jan Uberewicz, Marianna Niewiadomska 171-1-5 11V 80 R MZ
10 4 1832 Lachowce Aleksandra Krzywicka Turówka Tadeusz Marianna Witdkowska Karol Rozwalski i Marianna Kamińska ż. Franciszka 171-1-5 92R 25 R DM
15 5 1832 Lachowce Zofia Majewska Hulowce Piotr Agata KuĽmińska Teodor Krzemieński i Anna Markowska ż. Ignacego 171-1-5 93R 31 R DM
25 4 1832 Lachowce Kamila Domicela Dobrowolska Czołhuzów Franciszek Monika Kamińska Wlm Maksymilian Filipowicz Pułkownik WP i Marianna Boryssów Pułkownikowa 171-1-5 93R 32 R DM
11 7 1832 Lachowce Józef Olszewski Hulowce Kazimierz Konstancja Strumińska Józef Mokrzycki i Marianna Ja¶kiewicz ż. Józefa 171-1-5 95V 47 R DM
20 5 1832 Aleksandria Julia Dziekańska Józefówka Józef Konstancja Murawska Kajetan Ło¶ i Ewa Kamińska ż. Józefa 171-1-5 174V 4 R DM,JJ 827 0
4 9 1832 Aleksandria Rozalia Lichtańska Jankiewicze Teodor Joanna Gumińska Jan Lichtański i Honorata Jaworska 171-1-5 176V 14 R DM
15 1 1833 Kuniów Magdalena Kamińska Dobryń Franciszek Honorata Podgórska R 62 V 5 0
23 2 1833 Kuniów Marianna Kamińska Kamionka Andrzej Katarzyna Bielecka R 64 R 19 0
25 4 1833 Kuniów Petronela Żygadło Majdan Danków Stefan Marianna Kamińska R 65 R 29 0
25 4 1833 Kuniów Józef Żygadło Majdan Danków Stefan Marianna Kamińska R 65 R 30 0
19 8 1833 Kuniów Ludwik Wedler Martyń Dawid Zofia Kamińska R 66 V 42 0
25 11 1833 Kuniów Katarzyna Zorgacz Miakoty Grzegorz Katarzyna Kamińska R 68 V 63 0
26 7 1833 Ostróg (Mizocz) Marianna Czuykowska Mizocz Józef Rozalia Padymińska Józef Jakciński, Aniela Grabińska 91 O 0
26 7 1833 Ostróg (Mizocz) Adelajda Czuykowska Mizocz Józef Rozalia Padymińska Ludwik Grabiński, Katarzyna Wodzińska 92 O 0
1 10 1833 Ostróg Michał Górski Wierzchów Maciej Elżbieta Krzemińska Jan Głębocki, Petronela Wereszczyńska ż. Jana 109 O 0
18 4 1833 Wiszenki Karolina Szcył Majdan Jezierski Andrzej Petronela Różycka Tomasz Kamiński, Antonina Kamińska; ch: 19.04. 819 52a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0053.htm
10 9 1833 Jałowicze RozaliaTekla Tumińska Czekno Józef Teresa Różańska Michał B±kowski, Magdalena Jazieńska 819 270 R 69 138 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0013.htm
13 4 1833 Kołki Aniela Ostrowska Słoboda Domaszewska Marcin Katarzyna Krupińska Michał Ostrowski, Franciszka Kamińska - ż. Ignacego; ch: 13.04. 819 70a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0071.htm
22 12 1833 Kołki Aniela Kamińska Majdan Domaszowski Franciszek Marianna Krzeczkowska As: Ignacy Kamiński, Marianna Krzaczkowska - ż. Pawła; ch: 06.01. 820 57 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0057.htm
9 3 1833 Koblin Bolesław Michałowski Murawica Wincenty Julia Krzymińska Jan Markiewicz Kapitan WP, Tekla Marchilewicz, Marek Majewski, Józefa Gajewska 819 201V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0210.htm
22 5 1833 Dederkały Konstanty Moszczyński Sadki Józef Marianna Kamińska s. urodz., chrz. 22.05., urodz. Jan Kopowicz kawaler i urodz. Rozalia Krasowska ż. Hiero 01-4 20R 11 T DM 717
8 4 1833 Szumsk Paulina Zielińska Hucisko Surażskie Jakub Anna Demińska Antoni Suprowicz, Marianna Zielińska ż. Jana 245-1-7 380V 16 R RK
9 2 1833 Białogródka Józef Roman Jakubowski Białogródka Michał Marianna Paszkiewicz Michał Dębicki i Agata Słomińska panna 178-03-99 45R 21 Ż DM
20 8 1833 Białogródka Julianna Krzymińska Ledzianka Mateusz Agnieszka Gutwicka Sebastian Kobylański i Jozafata z Rajewskich Medwedowska ż. Macieja 178-03-99 49V 70 Ż DM
16 9 1833 Białogródka Zuzanna Jaskulska Sosnoweczka Andrzej Teresa Strzemińska Jan Gałęzki i Marianna Beyzymska ż. Marcina 178-03-99 50V 80 Ż DM
1 10 1833 Białogródka Józefa Kozielska Ledzianka Jan Marianna Falińska Franciszek Faliński i Franciszka Słomińska z Białokurów ż. Jana 178-03-99 52R 93 Ż DM
8 11 1833 Białogródka Marcin Wojnowski Puzyrki Małe Józef Justyna Kamińska Michał Wyrzykowski i Agnieszka z Popławskich Białokur ż. Antoniego 178-03-99 52V 100 Ż DM
14 9 1833 Białogródka Tekla Joanna Słomińska Chwedorówka Antoni Marianna Terpiłowska dopeł.chrzt. 27.12., as. Stanisław Czapliński i Józefa z Judyckich Kardaszewicz ż. Joachima 178-03-99 54R 115 Ż DM
2 7 1833 Lachowce Emilia Pawlicka Lachowce Kajetan Marianna KuĽmińska Bazyli Kwasowski i Joanna Ch±teska wdowa 171-1-6 83R 40 R DM
1 9 1833 Aleksandria Stefan Czapka [Czapski] Antonówka Andrzej Katarzyna Chomińska Aleksander Urbanowicz i Joachima Kierkiewicz ż. Piotra 171-1-6 167R-167V 16 R DM
4 12 1833 Aleksandria Melchior Zalewski Aleksandria Jan Marianna Kamińska Aleksander Jakutowicz i Marianna Dudin ż. Marcina, as. Wilhelm Grot i Urszula Zalewska 171-1-6 170R 30 R DM
19 2 1833 Zasław ¶w. Jana Joanna Żukowska Zasław Jan Malogorzata Sawicka Ignacy Grenduszewski i Franciszka Kamińska 178-03-99 3R 12 Ż DM
6 12 1833 Zasław ¶w. Jana Elżbieta Kamińska Wójtowce Antoni Tekla Bułajewska Franciszek Makowski i Marianna Zielińska 178-03-99 8R 60 Ż DM
23 12 1833 Zasław ¶w. Jana Adam Domaszewski Soszne Aleksander Rozalia Kamińska Józef M±dzelewski i Marianna Kalińska 178-03-99 8R 62 Ż DM
13 5 1833 Tuczyn Elżbieta Słowińska Sobówka Józef Marianna Kamińska Hipolit Zacharewicz i Tekla Łukomska 171-1-6 153V 14 R DM
23 5 1834 Kowel Aleksander-Dezyderiusz Dobrzyński Hrydki Piotr Julianna Kamińska Aleksander Borgiejew, Daria Kondratowiczowa, as.: Ada 21 EH
4 6 1834 Hulewiczów Karolina Borysewicz Powursk Gabryel Anna Kamińska Antoni Dobrzyński, Brygida Marcinkowska żona Macieja, 21 EH
18 5 1834 Targowica Piotr, Celestyn Zdanowicz Bokujma Tomasz Anna Wojcicka Kazimierz Dzikowski, Katarzyna Kamińska ż. Ksawerego 820 247 R 92 ZP 0
15 1 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Antonina Krzemińska Nowomalin Jan Anna Smolińska Daniel Orłowski, Eudokia Stawińska ż. Łukasza 7 O 0
19 4 1834 Ostróg Piotr Palkiewicz Białotyń Marcin Anna Kamińska Antoni Palkiewicz, Anna Palkiewicz panna 41 O 0
21 4 1834 Ostróg (Międzyrzecz) Marek Gęsiorowski Nowomalin Kazimierz Kasylda Krzemińska Benedykt Piasecki, Konstancja Michałoszczuk 42 O 0
23 10 1834 Ostróg (Mizocz) Rafał Studnicki Mizocz Eliasz Franciszka Wrzesiowska Józef Ostrowski, Aniela Promińska 102 O 0
27 10 1834 Ostróg (Mizocz) Joanna Franciszka Dymińska Hurby Grzegorz Magdalena Barszczewska Jan Zieliński, Antonina Błażewska 103 O 0
7 2 1834 Ołyka Eufrozyna Sewruk Pyszny Bór Jan Franciszka Kamińska 820 108 79 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0112.htm
1 12 1834 Ołyka Jan Lelawski Chorłupy Józef Konstancja Kamińska 820 123 130 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0127.htm
16 8 1834 Kołki Jan Ostrowski Majdan Mykowski Piotr Agnieszka Słodkowska Dominik Ostrowski, Marianna Kamińska - ż. Franciszka; ch: 19.08. 820 63a 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0065.htm
20 1 1834 Kołki Rajmund Trosteciec NN Honorata Józef Szymanczewski, Marianna Kamińska - ż. Tomasza; ch: 08.03. 820 58 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0059.htm
1 1 1834 Kołki Bogumiła Kamińska Majdan Trostenecki Tomasz Marianna Borecka Teodor Szymanowski, Marianna Rosińska - ż. Aleksandra; ch: 02.01. 820 57 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0057.htm
6 1 1834 Wiszenki Szczepan Sakowski Rudnia Józef Apolonia Rokicka Paweł Bazyli Warmiunski, Anna Kalińska; as: Maciej Kurpiński, Tekla Warmińska; c 820 38a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0038.htm
21 12 1834 Łuck Wiktoria Kamińska Majdan Jezierski Józef Antoni Agata Zalewska Dopełnienie: Franciszek Zalewski, Franciszka Waluch 373 17 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0009.htm
10 12 1834 Łuck Paweł Szumiński Iwańczyce NN Feliksa Szumińska Dopełnienie: Jan Wasilkowski, Marianna Sawicka 373 38 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0020.htm
19 3 1834 Kisielin Józefa G±galska Leżachów Antoni Klara Lichtańska Bernard Rudnicki, Agnieszka Kamińska; as: Konstanty Lichtański, Salomea Młotowa; 849 233 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0131.htm
27 2 1834 Luboml Marianna KuĽmińska Ku¶niska Grzegorz Marianna Matyszczuk Franciszek Matyszczuk, Agnieszka Kornijuk ż. Maksyma 849 455 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0252.htm
2 1 1834 Szumsk Franciszek Wereszczyński Hucisko Surażskie Józef Julianna Krzemińska Jan Jandulski, Dorota Orłowska ż. Ignacego 245-1-8 369R 1 R RK
26 9 1834 Szumsk Karolina Zielińska Hucisko Surażskie Jakub Anna Demińska Stanisław Senkowski, Marianna Wereszczyńska ż. Piotra 245-1-8 374V 47 R RK
26 10 1834 Horyńgród Szymon Słotwiński Szubków Tomasz Agnieszka Chomicka ch.28.10.1834, Ur. Paweł Reszczyński, Ur. Ewa Kamińska, asys. Ur. Benedykt Kotowski, Teresa Reszczyńska 171-1-7 160R 15 R Mg
5 1 1834 Białogródka Honorata Brzyska Krzyworudka Maciej Anna Słomińska Stanisław Urbański i Anna Wojciechowska panna 178-03-100 74V 5 Ż DM
24 6 1834 Białogródka Marcjanna Zaborowska Ledzianka Wojciech Brygida Słomińska Franciszek Sławecki i Marianna Zielińska ż. Wincentego 178-03-100 80R 52 Ż DM
24 6 1834 Białogródka Józefa Wolska Puzyrki Małe Jędrzej Joanna Turska Ludwik Wolski i Domicela Słomińska ż. Jędrzeja 178-03-100 80V 53 Ż DM
8 7 1834 Białogródka Petronela Ku¶mińska Chwedorówka Marcin Aniela Terpiłowska Jędrzej Zalewski i Kunegunda Jakubowska ż. Macieja 178-03-100 81R 60 Ż DM
26 9 1834 Białogródka Honorata Kretowicz Wa¶kowczyki Paweł Apolonia Kobylańska Jan Mroczko i Zuzanna Radzimińska panna 178-03-100 84V 85 Ż DM
27 9 1834 Białogródka Michalina Radomska Białogródka Jan Tekla Chęcińska Michał Kublin i Franciszka Słomińska ż. Jana 178-03-100 84V 86 Ż DM
6 11 1834 Białogródka Michał Sławecki Kuczmanówka Józef Franciszka ¦więcicka Michał Zawadzki i Teodozja Chromińska ż. Mateusza 178-03-100 86R 97 Ż DM
13 11 1834 Białogródka Roman Michał Didak Nurowski Podlisce Michał Marianna Podkamińska Zacheusz ...czyński i Józefa Paczoska ż. Józefa -Regenta Pow. Zasławskiego 178-03-100 86V 105 Ż DM
18 12 1834 Białogródka Tomasz Kozielski Polachowa Szymon Marianna Kornatowska Piotr Kozielski i Marianna Słomińska ż. Wincentego 178-03-100 87V 113 Ż DM
30 12 1834 Byszów Pelagia Honorata Białakowska Muzycze Kasper Zofia Fedorowicz Stanisław Zarzycki, Chor±ży Wojsk Polskich, Justyna Remińska, Majorowa Wojsk Rosyjskich, as. Jakub Głogowski, Apolonia Tokarska, panna, chrz. 6.01.1835 178-51-372 11R 1 Ż BS 24
7 3 1835 Bucyń Tomasz Władysław Kondratowicz Bródki, par. Kowel Kajetan Filipina Kamińska Erazm Krypski, Julia Dobrzyńska żona Pawła 7 EH
25 10 1835 Kuniów Marianna Kamińska Kamionka Andrzej Katarzyna Żygadło R 92 R 62 0
21 2 1835 Kuniów Teofil Czajkowski Mizocz Józef Rozalia Podymińska Mateusz Kwalkiewicz, Aniela Podymińska panna 171-1-10 86 V 53 ZP R
14 3 1835 Kołki