Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 497 wyników dla: Dawid

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1816 Kołki Jan Dawidowicz Huta Kulikowiecka s. Andrzeja i Magdaleny z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
1816 Kołki Ewa Dawidowicz Huta Kulikowiecka c. Tadeusza i Małgorzaty z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
1818 Kołki Feliks Dawidowicz Huta Kulikowiecka s. Tadeusza i Magdaleny z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
21 11 1820 Kołki Teresa Dawidowicz 2 Huta Kulikowiecka c. Andrzeja i Magdaleny z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
25 1 1821 Dubno Ewa Tychin 3/52 Dubno c. Dawida i Anny 65 6 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0004.htm
1822 Kołki Michał Dawidowicz 2,5 Huta Kulikowiecka s. Tadeusza i Magdaleny z Sulikowskich Dawidowicz 297-1-64 Łuck 0
3 5 1825 Kołki Michał Dawidowicz 70 Huta Kulikowiecka 297-1-64 Łuck 0
4 12 1825 Krzemieniec Tekla Dawidowska 66 Kokorów z Konopackich, z 1-go małż. z Wincentym Aleksandrowiczem s. Andrzej, Jan i Michał, z 2-go z Marcinem Dawidowskim s. Ferdynand i Jan 299 228 163 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0120.htm
20 2 1827 Włodzimierzec Marianna Dawidowicz 4 Majdan Stepanhorodzki c. ur. Feliksa i ... z Iwaszkiewiczów 813 120 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0120.htm
27 3 1827 Włodzimierzec Tomasz Kunicki 45 Huta Stepanhorodzka ur., żona Zofia z Dawidowiczów, 4 synów Kazimierz, Kajetan i Marcin, 3 córki Ewa, Marianna i Franciszka 813 120 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0120.htm
2 4 1827 Dąbrowica Katarzyna Dawidowicz 30 Krzywica ze Słodkowskich; poz. m. Antoniego, 2s. Jana i Kazimierza; poch: 04.04. 813 145a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0145.htm
4 3 1828 Kozin Feliks Dawidowicz 51 Kozin ur., wdowiec, syn Jan 298 6 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0004.htm
21 8 1829 Radziwiłłów Marianna Czestnyk 1/365 Radziwiłłów c. Teodora i Marianny Dawid 815 298a 37 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0303.htm
16 1 1829 Krzywin Grzegorz Mazurkiewicz 60w Krzywin Prac., wdowiec po Annie z Dawidiuków, zost. 3 synów i 3 córki G-R 171-1-2 35R 1 R Mg 7215
1 8 1829 Białogródka Jadwiga Łabędź 38 Suchorzyńce prac., mąż Dawid, od dawna potomstwa pozbawiona 178-03-95 95V 42 Ż DM
18 6 1830 Czartorysk Leon Skaskiewicz 1 Majdan Temny r: Eliasz i Katarzyna z Dawidowiczów; poch: 20.06. 816 100a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0102.htm
27 8 1832 Ołyka Marcin Dawidowski 88 Silno wdowiec, pozostawił synów Ferdynanda i Jana 818 256 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0263.htm
4 12 1832 Kołki Michał Kamiński 64 Majdan Trostenecki poz. ż. Annę z Łaskarzewskich, s. Tomasza, Dawida, Michała, Wincentego, c. Ewę; poch: 07.12. 818 57a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0063.htm
20 6 1832 Włodzimierz Katarzyna Dawidow 3 Włodzimierz c. inw. żołn. Tychona i Marianny z Potrasiewiczów 847 62 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0033.htm
30 4 1832 Szumsk Piotr Dawidowski 5 Huta Szumska z ospy, ur., rodz. Andrzej i Julianna zd. Jasińska 245-1-6 416R 58 R RK
8 1 1833 Kołki Stefan Lozończuk 50 Jabłonka poz. ż. Lubawę i s. Dawida; poch: 10.01. 819 74 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0076.htm
4 11 1833 Ostrówki Jan Tomaszewski 77/365 Równo r. Dawid, Marianna Swied 545 84 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0043.htm
3 3 1835 Ostrówki Marianna Tomaszewska 1 Równo c. prac. Dawida i Tekli z Wawrzyków 546 25 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0014.htm
11 12 1835 Ostróg Stanisław Będnarski 4 Luczyn z konwulsji, syn Jana i Oksenii zd Dawidiuk 171-1-8 46V 107 R
10 6 1837 Kuniów Ludwik Wedler 4 Martyń s. Dawida i Zofii z Kamińskich 171-1-10 97 R 31 R 0
22 11 1837 Młynów Antonina Ulanicka 32 Arszyczyn wdowa, dzieci: Dawid, Józefa, Karolina, Aniela 823 202V 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0211.htm
29 7 1837 Kisielin Kajetan Dawidowicz 10 Czerniejów r: Jan i Ludwika z Zawadzkich; poch: 30.07. 852 275 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0145.htm
14 6 1837 Szumsk Antonina Jasińska 50 Kąty z gorączki, pr., zd. Tomczuk, wdowa, mąż ś.p. Grzegorz, dzieci: Paweł, Mikołaj, Jan, Bartłomiej, Dawid, Tekla 245-1-11 499R 57 R RK
16 8 1839 Deraźne Józef Sulikowski 9 Makarówka s. Jana i Marianny z Dawidowiczów 879 191 R 11
17 2 1839 Stepań Anna Sulikowska 3/4 Mielnikowe c. Feliksa i Lucyny z Dawidowiczów 879 211 R 7
5 2 1839 Łuck Piotr Sawicki 56 Butki Pozostawił: żona i synowie: Mikołaj, Dawid 375 60 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0033.htm
29 6 1840 Stepań Karol Dawidowicz 1.5 Tchory s. Dionizego i Tekli z Sulikowskich 880 190 R 13
20 5 1840 Nowogród Wołyński Leon Bagiński 60 Michijówka żona Anna, synowie Dawid i Onufry, córki Teresa, Maryanna i Anna 871 90 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0048.htm
20 4 1840 Berezdów Marianna Siedlecka 62 Paszuki z Dawidowiczów, wdowa po Kajetanie, syn Józef, córki Marianna i Franciszka 871 298 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0154.htm
11 4 1840 Nieświcz Jan Gizewski 47 Ławrów W., żona Elżbieta z Korbutów, synowie Dawid, Wincenty i Jakub, córki Romana, Benesykta i Emilia 435 22 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0014.htm
3 4 1840 Bereżnica Feliks Dawidowicz 2 Niweck z konwulsji, s. w.ż. Michała i Franciszki z Kaznowskich 826 136V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0138.htm
9 4 1841 Berezdów Marianna Zagrobska 76 z Dawidowiczów, wdowa po Tomaszu, synowie Kazimierz, Jan i Jan, córki Anna i Agnieszka 872 341 18
9 11 1841 Szumsk Katarzyna Towarnicka 1 Jurysdyka Cerana c.Dawida i Marianny z Jarmulińskich 872 577 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0305.htm
19 6 1841 Korzec Gabryel Żurawski 34 Storożów żona Agata z Dawidowiczów 872 273 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0145.htm
12 12 1841 Lachowce Michał Bielak 74 Szymkowce pracowity, żona Agata, syn Dawid, córki Prakseda i Kapitulina 178-49-17 31V 65 Ż DM
14 3 1842 Stepań Aniela Dawidowicz 0.5 Osowa c. Jędrzeja i Magdaleny z Sulikowskich 881 176 R 9
18 10 1842 Korzec Konrad Jakutowicz 52 Korzec żona Oksenia z Dawidowiczów 873 199 80 PW 0
1 8 1843 Kisielin Adam Plisiecki 13 Wiczynie r: Dawid i Franciszka z Dziwulskich; poch: 03.08. 858 194 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0102.htm
1 3 1844 Targowica Władysław Dawidowicz 5 Podhajce s. Jana i Marianny Podgórskiej 830 194 R 7 ZP 0
1 11 1844 Jampol Roch Babczuk 1 Krasnołuka s. prac. Jana i Hipolity z Dawidziuków 875 646 42 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0339.htm
5 1 1846 Dąbrowica Ignacy Daniewicz 50 Wysock r: ś.p. Bazyli i Agata z Dawidowiczów, żonaty; poch; 07.01. 832 115 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0125.htm
3 1 1846 Deraźne Józefa Zaręba 1 Hłuboczek córka Jana i Rozali Dawidowicz 885 198 R 1 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0208.htm
5 12 1846 Deraźne Jan Dawidowicz 3/12 Balarka syn Szymona i Doroty z.d. Skarlińska 885 202 R 23 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0212.htm
7 1 1847 Dąbrowica Marianna Dawidowicz 1,5 Szack r: NN i Franciszka; poch: 09.01. 833 230 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0127.htm
30 6 1847 Luboml Aleksandra Dawidziuk 28 Mielniki Szackie ur. Borkowska 862 419 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0223.htm
30 8 1848 Maciejów Aniela Bernacka 1 Godowicze c. wielmożnych Dawida i Feliksy z Fułkowskich 414 12 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20414/pages/PL_1_436_414_0009.htm
10 7 1848 Dąbrowica Karolina Dawidowicz 10/12 Szachy r: Michał i Franciszka z Kaznowskich; poch: 11.07. 834 153a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0161.htm
1 12 1848 Dąbrowica Maryanna Czajkowska 68 Krzywica z Dawidowiczów, r: Jan i Maryanna, s. Jan, c. Marianna 834 154a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0162.htm
29 8 1850 Ołyka Tekla Dawidowska 60 Silno stanu wolnego 474 67 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0036.htm
25 1 1851 Ostrówki Julianna Łukaszuk 80 Ostrówki chł., mąż Dawid, syn Maciej 561 37 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20561/pages/PL_1_436_561_0020.htm
12 5 1853 Włodzimierz Jan Bronicki 1/12 Ochnówka s. chł. Dawida i Marianny z Brońskich 789 77 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0040.htm
19 8 1853 Włodzimierz Konstancja Dawidowicz 4 Werba c. 1-dw. Augustyna i Józefy z Dalikowskich 789 82 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0043.htm
10 10 1856 Ołyka Teresa Sobieska 65 Silno z Dawidowskich, wdowa, córki Joanna i Feliksa Ursynowa,wdowa 480 66 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0035.htm
17 4 1856 Włodzimierz Michał Broński 1 Ochnówka s. chł. Dawida i Marii 792 60 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0032.htm
3 5 1856 Włodzimierz Teodor Bronicki 2 Ochnówka c. chł. Dawida i Marii 792 61 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0032.htm
3 5 1856 Włodzimierz Michał Bronicki 2 Ochnówka c. chł. Dawida i Marii 792 62 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0033.htm
14 12 1857 Butowce Dionizy Bartoszuk 3 Czerniatyn s. chł., Piotra i Domiceli Dawidiuk 178-3-73 312V 16 Ż DM
1 6 1858 Łuck Apolonia Dawidczuk 45 Łuck żołnierka 394 104 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0055.htm
5 8 1859 Beresteczko Stanisław Woroniecki 52 Krasiłówka żona Anastazja z Dawidowiczów 21 25 12
28 3 1859 Włodzimierzec Marianna Pirocka 13 Majdan Stepanhorodzki c. chłopów Józefa i Karoliny z Dawidowiczów 840 382 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0207.htm
5 3 1859 Włodzimierzec Julian Pirocki 1,5/12 Majdan Stepanhorodzki s. Józefa i Karoliny z Dawidowiczów 840 381 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0207.htm
19 5 1859 Włodzimierz Julia Dawidowicz 8 Werba c. jednodworców Augustyna i Józefy z Bańkowskich 795 59 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0031.htm
26 9 1859 Włodzimierz Petronela Bronicka 3 Pisarzówka c. Dawida i Marianny z Brońskich 795 64 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0034.htm
18 10 1859 Włodzimierz Marianna Bronicka 0,5 Pisarzówka c. Dawida i Marianny z Bronieckich 795 66 43 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0035.htm
20 4 1860 Kołki Jan Sulikowski 1 Majdan Rudnicki s. Jana i Karoliny z Dawidowiczów 841 515 5 0
21 7 1860 Szumbar Karol Studenicki 94 Borki żona Marianna z Turzańskich, syn Dawid 626 331 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0170.htm
13 3 1860 Dąbrowica Wincenty Dawidowicz 0,5 Milacze s. w.ż. Stanislawa i Petroneli z d. Dulewicz 841 754 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0416.htm
14 3 1863 Żytomierz Zofia Szczeniawska 60 Żytomierz z gruźlicy, wdowa, zostawiła synów: Eustachego, Hieromina i Dawida oraz córki: Wiktorię, Anielę i Walerię 178-3-54 131R 108 Ż DG
20 10 1864 Wiszenki Teresa Fikier 42 Rożyszcze z d. Szubert, cudzoziemka, mąż Maciej, z 1-go małż. syn Dawid Gabrych, z 2-go syn Jan, córki Johana, Józefa i Augusta 784 53 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0028.htm
22 3 1865 Horochów Kajetan Dawidowicz 75 Mirkowicze wdowiec, syn Karol 101 32 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0018.htm
24 7 1865 Żytomierz Ewelina Czyżewska 4 Berezówka z suchot, córka Dawida i Marianny z Niewieskich 178-3-61 149R 167 Ż DG
18 2 1866 Szumbar Marianna Studeniecka 70 Borki wdowa po Karolu, syn Dawid 626 211 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0110.htm
2 8 1866 Katerburg Marianna Dawidowska 2 Matwiejowce c. Jana i Kamilii Radzichowskiej 1-39 104V 8 T 351 DM
14 8 1867 Szumbar Julianna Studenicka 1 Borki c.Dawida i Agnieszki z Omelańskich 626 200 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0104.htm
10 10 1869 Ołyka Katarzyna Dawidowicz 38 Długoszyje z Maszkowskich, mąż Ludwik Dawidowicz, s. Adam, c. Julia i Michalina 490 74 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0039.htm
12 8 1870 Katerburg Benedykt Dawidowicz 1,5 Matwiejowce s. Jana i Kamili z Radzikowskich 203 398 13
25 5 1871 Radziwiłłów Ludwika Dawidowicz 33 Srebno z d. Ładzińska, mieszczanka, mąż Franciszek, synowie Józef, Karol i Mikołaj, córki Maria i Anna 1-55 129 R 34 T
25 5 1871 Krzemieniec Władysław Dawidowski 8 Lisznia s. cudzoziemców Jana i Kamili z Radziechowskich 1-55 158R 39 T
17 7 1871 Krzemieniec Stefania Dawidowska 6,5 Krzemieniec c. Jana i Kamili z Radziechowskich 1-55 159R 47 T
12 11 1872 Wyszogródek Katarzyna Tejsarowicz 59 Korzkowce z d. Torbicka, mąż Ludwik, z 1-go małż. synowie jan i romasz, córka Pelagia, z 2-go syn Dawid i córka Tekla 1-61 40V 34 T 861
14 5 1872 Krzemieniec Aleksander Dawidenko 86 Kulików chłop, wdowiec po Konstancji, dawno stracił potomstwo 1-62 43V 44 T 909
20 6 1875 Radziwiłłów Kazimierz Dawidowicz 3 Lewiatyn s. miesz. Franciszka i Pauliny z Zarzyckich 1-69 81V 27 T
4 6 1876 Turzysk Tomasz Dawidowicz 40 Błażennik żona Antonina Borecka, s.Aleksander, c. Maria 744 16 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0010.htm
2 2 1876 Dederkały Anna Gmitruk 44 Dederkały Małe z Drapaluków, mąż Dawid, syn Bartłomiej, córki Anastazja i Oksenia 57 188 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0104.htm
11 7 1876 Krzemieniec Michalina Dawidowska 2,5 Krzemieniec c. cudzoziemców Jana i Kamili z Radziechowskich 426-1-70 38R 41 T
15 12 1876 Krzemieniec Eleonora Dawidowska 17 Krzemieniec c. W. Jana i Kamili z Radzikowskich 426-1-70 41R 60 T
4 6 1877 Turzysk Aleksander Dawidowicz 3 Błażennik s. Tomasza i Marceliny z Boreckich 745 15 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20745/pages/PL_1_436_745_0009.htm
24 3 1887 Szumsk Ludwika Jampolska 65 Waśkowce chł., wdowa, synowie Eliasz, Paweł i Dawid 01-232 150R 18 T
7 6 1893 Radziwiłłów Franciszek Dawidowicz 67 Bat'ków żonaty, synowie Jan, Karol i Mikołaj, córki Maria i Aniela 1-81 Ż 66 R 17 T 0
14 10 1896 Jałowicze Maria Kwiatkowska 2 Worsuń c. Adolfa i Apolonii z Dawidowiczów 904 48 R 17 0
5 7 1899 Tbilisi Jan Bernat 28 Tbilisi s. Dawida, rezerwowy niższy urzędnik Tb
15 3 1900 Jałowicze Władysław Kwiatkowski 2,5 Borzemiec s. chłopów Adolfa i Apolonii z Dawidowiczów 945 27 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0025.htm
26 1 1903 Jałowicze Feliks Kunicki 2 Swiszczów s. chłopów Adama i Marianny z Dawidowiczów 975 36 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0024.htm
26 4 1904 Ołyka Dionizy Chodorowski 2 Moszczanica Ludwik i Ludwika z Dawidowiczów 984 73 33 MO 0
3 5 1904 Jałowicze Katarzyna Kwiatkowska 3 Worsuń c. chł. Adolfa i Apolonii z Dawidowiczów 976 37V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20976/pages/PL_1_436_976_0024.htm
13 7 1905 Horochów Władyslaw Dawidowicz 13 Kołbania s. Mikołaja i Anieli z Asingerów 974 53V 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0049.htm
11 3 1906 Horochów Aniela Dawidowicz 13 Kowbań córka Mikołaja i Anieli Asinger 992 15 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0039.htm
20 11 1907 Tbilisi Roza Dawidowa 10 Tbilisi c. chłopa 143 Tb
4 4 1908 Jałowicze Apolonia Kwiatkowska 42 Worsuń z Dawidowiczów, zostawiła wdowca Adolfa, synów Franciszka, Konstantyna, Stanislawa i Jana oraz córki Bronisławę, Anielę i Teofilę 999 8 MO
8 4 1910 Horochów Mikołaj Karpowicz 8 dni Kol. Kołodeżska syn Dawida i Karoliny Dębickiej 996 52 30 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0046.htm
27 3 1911 Radziwiłłów Jadwiga Dawidowicz 8/12 Chotyń c. Karola i Marii z Zawadzkich 1-101 62 R 12 T 0
5 9 1912 Ołyka Rozalia Wajss 74 Bogusławka z Dawidow, zostawiła męża Jana, synów Ludwika, Ernesta, córki Emilię, Julię, Marię 1050 150 54 MO
19 8 1913 Jałowicze Jan Kunicki 11 Świszczów s. chł. Adama i Marii z d. Dawidowicz 1047 44 16
7 10 1913 Tbilisi Maria Dawidowa 2/12 Tbilisi c. robotnika 176 84 Tb
14 5 1913 Tbilisi Maria Andreoleti 25 Lipsk (Niemcy) żona włoskiego poddanego Dawida Andreoleti 168 41 Tb
18 6 1914 Włodzimierz Leonard Dawidowicz 8/12 Włodzimierz Józefa i Marii z Kopczyńskich 1058 95 90 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0082.htm
21 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Piotr Dobrowolski 67 Kijów mąż Horpyny Dawidowny, córka Katarzyna, ojciec: Andrzej 312/1/129 131V 43 m.K. JM1
30 7 1916 Tbilisi Paweł Dawidowicz 52 Tbilisi s. Michała, mieszczanin m. Poniewieża kowieńskiej gub., żona Jstyna z d. Filipowicz c. Stanisława, dzieci: Helena l. 15, Wanda l. 13, Julia l. 12, Władysław l. 9, Leokadia l. 5 257 110
29 9 1916 Tbilisi Kazimierz Frankfurt 76 Tbilisi s. Dawida, emerytowany urzędnik pocztowy, żona Natalia z d. Kromer c. Fryderyka 268 161
1 10 1916 Tbilisi Antoni Dawidziński 52 Tbilisi s. Antoniego, chłop piotrkowskiej gub., żona Maria z d. Zelkowicz c. Borysa 268 162
14 12 1916 Tbilisi Matrena Dawidenas 40 Tbilisi c. Semena, chłopka kowieńskiej gub. 278 212
18 2 1917 Tbilisi Jakub Griwald 26 Lazaret 40 s. Dawida, szeregowy 263 Kubańskiego Pułku 298 82 Tb
25 4 1917 Tbilisi Antoni Dawidenas 47 Tbilisi s. Klemensa, chłop kowieńskiej gub., dzieci: Maria l. 14, Zofia l. 10 i Aleksander l. 6 317 176 Tb
23 2 1917 Tbilisi Józef Dawidow 23 Tbilisi perski poddany 357 377 Tb
13 11 1918 Włodzimierz Maryanna Piątkowska 74 kol.Ulrychówka z Dawidów, poz. wdowcem Marcellego Piątkowskiego rol. żona, bezdzietna 1077 100-101 131 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0051.htm
4 12 1930 Radziwiłłów Maria Wołk 80 Radziwiłłów z Miedzińskich, mąż Dawid 1-119 232 R 28 T 0
26 4 1932 Radziwiłłów Maria Dawidowicz 34 Sitenka z Popsów, mąż Antoni, córki Lucyna, Helena i Bronisława 1-119 270 V 13 T 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
16 10 1785 Torczyn Łukasz Marut (Marul) Bujany Jan Zofia chrz.: 18.10; Bartłomiej Burczuk, Katarzyna Bełdowska, Jan Dawidczuk, Zofia Łukaszowa 24a 17 Ł EH
12 7 1796 Kołki Magdalena Dawidowicz Huta Kukielska Jan Teresa 297-1-62 Ł MO
1 1 1806 Ostróg Tomasz Slamarz Chorów Łukasz Marianna Jan Dawidczuk, Anna Surgesiukowa 297-1-136 55 Ł 1083 SK
0 1825 par. Kołki Tekla Maryanna Jasienicka par. Kołki Tomasz Magdalena Trusiewicz As: Kaietan Dawidowicz, Antonina Jasienicka - ż. Prospera, Prosper Jasienicki, Z 816 95a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0097.htm
11 1 1827 Czartorysk Gundyz Malinowski Czartorysk NN Maryanna Malinowska Kaietan Dawidowicz, Monika - ż. Salomońskiego; as: Maciey Garlicki, Maria - ż. 813 134 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0134.htm
27 1 1827 Czartorysk Jan Erazm Borzecki Czartorysk Jan Petronela Majewska Kaietan Dawidowicz, Kazimiera - ż. Krzyżanowskiego; as: Nikodem Bojanowski, Ewa 813 134 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0134.htm
4 2 1827 Ołyka Andrzej Olszański Kotów Jakub Helena Dawidowska 813 149 8 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0149.htm
29 3 1827 Ołyka Aleksander Bzowski Palcze Kazimierrz Marianna Dawidowska 813 150 13 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0150.htm
25 2 1827 Dombrowica Kazimierz Dawidowicz Krzywica Antoni Katarzyna Słodkowska Jan Czaykowski, Dorota - ż. Kaczyńskiego; ch: 28.02. 813 138 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0138.htm
28 8 1827 Dombrowica Paweł Czajkowski Krzywica Jan Marjanna Dawidowicz Maciey Dawidowicz, Marjanna - ż. Candrowskiego; ch: 04.09. 813 140 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
16 9 1827 Dombrowica Józefa Dawidowicz Pracuki Michał Rozalia Chodorowska Nikodem Korkiewicz, Wiktorya Petrykowska - "w"; as: Stanisław Tublewicz, Francis 813 140 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0140.htm
18 12 1827 Dombrowica Adam Hordziejewski Krzywica Tomasz Ewa Drągowska Maciey Dawidowicz, Franciszka - ż. Dawidowicza; as: Jan Klesowicz, Antonina - ż. 813 141 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0141.htm
10 2 1827 Szumsk Józefa Adaszyńska Huta Szumska Wojciech Marianna Wereszczyńska Michał Jastrzembski, Zofia Kalinowska, Dawid Towarnicki, Marianna Jastrzębska 245-1-1 375V 18 R RK
16 12 1827 Szumsk Anna Wyszkowska Szumsk Tomasz Helena Nowakowska Franciszek Sokołowski, Marianna Szymaszewska wdowa, Dawid Towarnicki, Anastazja Nieczypor panna 245-1-1 389V 101 R RK
4 1 1828 Wiszenki Julianna Wolak Słoboda Jezierska Wojciech Elżbieta Szyszka Dawid Kamiński, Marianna Rosińska; ch: 6.01. Stefan Wyżewski - Kommendarz wiszen 814 78 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
18 1 1828 Łuck Wincenta Ewa Poźniakowska Łuck Wojciech Helena Jarocka Alojzy Korewa, Prakseda Miller z Dawidowiczów 368 38 5 814 2a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0020.htm
4 10 1828 Dąbrowica Karolina Dawidowicz Krzywica Antoni Katarzyna Walewska Józef Dębowski, Marcjanna Laskowska; ch: 17.01.1829. 815 142 49 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0146.htm
4 5 1828 Szumsk Jan Listowski Waśkowce Antoni Anna Towarnicka Józef Botlicki, Dorota Tychomska ż. Wasyla, Dawid Towarnicki, Anna Korzeniowska ż. Izydora 245-1-2 389V 145 R RK
19 5 1828 Szumsk Józef Gabryluk Kruholec Maciej Małgorzata Listowska Jakub Jabłoński, Józefa Steszczuk ż. Grzegorza, Dawid Iwornicki, Anna Andrzeiewska panna 245-1-2 390R 151 R RK
2 1 1828 Międzyrzec Aniela Sallaj Międzyrzec Stefan Tekla Saczewska ch. 3.01.1828, Ur. Dawid Dannesztern, Tekla Marczewska zd. Sterwińska 171-1-1 231R 1 R 7123 Mg
31 10 1828 Międzyrzec Adolf Wolfgan Zeydel (Zejdel) Międzyrzec Karol Konstancja Dobkiewicz ch. 31.10.1828, W. Franciszek du Beurblanc , W. Karolina Stepułkowska, asys. W. Dawid Dannenstern, W 171-1-1 238R 44 R 7130 Mg
3 3 1828 Stepań Kunegunda Dawidowicz Bazyli Agnieszka Sulikowska ch. 4.03.1828, Ur. Jędrzej Sulikowski, Ur. Julianna Zarzycka, panna 171-1-1 206V-207R 5 R Mg 709
19 6 1828 Stepań Józef Sulikowski Osowa Jan Marianna Stepan ch. 20.06.1828, Ur. Teodor Dawidowicz, Ur. Agnieszka Sulikowska 171-1-1 208R 21 R Mg 710
19 7 1828 Stepań Wincenty Dawidowicz Osowa Leon Agata Sulikowska ch. 21.07.1828, Ur. Jakub Dawidowicz, Ur. Aleksandra Sulikowska 171-1-1 208V 22 R Mg 710
25 9 1828 Stepań Ludwik Dawidowicz Osowa Teodor Rozalia Sulikowska ch. 26.09.1828, Ur. Dominik Sulikowski, Ur. Agnieszka Sulikowska 171-1-1 208V-209R 27 R Mg 710
2 6 1829 Gródek Bazyli Śniegurski Gródek Adam Agnieszka Kotlarz Galant Jan Kotlarczuk Michał, Dawidowa Marianna Śniegurska Marianna 100 JZ
26 6 1829 Czartorysk Leon Skazkiewicz Czartorysk Eliasz Katarzyna Dawidowicz Józef Troicki, Domicela Garlicka; as: Paweł Swiderski, Paulina Klukowska - ż. Ad 815 139a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0143.htm
8 1 1829 Kołki Franciszka Drzewińska Łyczki Gabriel Marianna Markiewicz Dawid Kamiński, Marianna Trofimowicz - ż. Parocha Trościanieckiego; ch: 11.01. 815 108 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0109.htm
20 8 1829 Radziwiłłów Marianna Czestnyk Radziwiłłów Teodor Marianna Dawid 815 282 44 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0287.htm
8 2 1829 Włodzimierz Józef Soroczyński Ryławica Michał Marianna Dawidow 844 8 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0006.htm
15 4 1829 Luboml Franciszka Cukiernik Luboml Antoni Marianna ? Dawid Ostapowicz, Anastazja Mazurkiewicz ż. Mikołaja 844 531 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0290.htm
7 3 1829 Ostrówki Franciszka Dawid Równo Paweł Helena Hulewicz Wawrzyniec Lada m. Zofii, Marianna Usaruk ż. Nikifora 844 596 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0322.htm
19 1 1829 Białogródka Apolonia Mazur Kropiwna Konstanty Konstancja Juźko Dawid ..wera i Eudoksja Brodeńko 178-03-95 61V 6 Ż DM
30 3 1830 Szumsk Marianna Sawicka Rudnia Antonowiecka Kazimierz Katarzyna Grzybowska Józef Gornicki, Anna Krasicka, Dawid Towarnicki, Anna Blicharska wdowa 245-1-4 372R 408 R RK
9 7 1830 Szumsk Dawid Burkowski Huta Zalesicka Kazimierz Salomea Rawska Franciszek Myśliński, Anna Burkowska panna, Dawid Towarnicki, Tawra Weweyczuk żona 245-1-4 375R 702 R RK
24 7 1831 Turzysk Jakub Dawidowicz Stawek Mikołaj Anna 709 45 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0023.htm
5 10 1831 Kozin Józef Bohdanowicz Kozin Jan Aleksandra Abramowicz Jan Dawidiwicz, Ewa Prokop 296 41 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0022.htm
19 1 1831 Czartorysk Emilia Pietkiewicz Ośnica Mała Antoni Katarzyna Pielawska Jan Bielski, Honorata Nowicka; as: Kajetan Dawidowicz, Maryanna Bojanowska - ż. 817 8 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0091.htm
17 6 1831 Czartorysk Hiacynta Rozalia Bojanowska Czaplin Nikodem Maryanna Saczkowska Kajetan Dawidowicz, Melania Abramska - ż. Tomasza; ch: 18.06. 817 9a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0092.htm
14 6 1831 Lachowce Antonina Marianna Siengielewicz Hulowce Mikołaj Marianna Chmielnicka ch.8.11.1831, W. Dawid Białostocki-Chorąży Pułku Petresburskiego i Marianna Krzyżanowska ż. Pawła i inni 171-1-4 93V 53 R DM
14 5 1832 Kisielin Jan Prokopowicz Twerdynie Dominik Maryanna Kamińska Jan Mszański, Maryanna ???; as: Dawid Nagorniczewski, Maryanna ??; ch: 15.05. 847 307 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0164.htm
5 8 1832 Szumsk Dominik Kryszczuk Krzyszczuk Waśkowce Wojciech Salomea Tkaczuk Dawid Towarnicki, Anna Listowska ż. Kazimierza 245-1-6 394R 41 R RK
21 8 1833 Wiszenki Ferdynand Augustyn Kierchinmaior Topulno Frydrych Karolina Niedzielska Dawid Macech, Agata Maier; as: Augustyn Lehner, Anna Skibicka; ch: 27.08. 819 56 52 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0057.htm
3 10 1833 Dąbrowica Wacław Napoleon Dawidowicz Niweck Michał Franciszka Kaznowska Jan Jankowski, Katarzyna Kaznowska; ch: 03.10. 819 100V 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0103.htm
10 5 1833 Dąbrowica Józef Dawidowicz Niweck Michał Franciszka Kaznowska Michał Szemetyłło, Leonora z Kolbackich Chomicka; ch: 10.5. 819 100V 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0103.htm
22 7 1833 Luboml Jan Maliszewski Binduga Mikołaj Anna Błaszczuk Dawid Tymoszuk, Joanna Sawczuk ż. Andrzeja 848 506 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0289.htm
15 5 1833 Ostróg Stanisław Biernacki Luczyn Jan Euksencja Dawidiuk Anastazja Jarocka-wdowa 171-1-6 9R 60 R MZ
7 9 1834 Jałowicze Mateusz Dawidowicz Jałowicze Jan Marianna Podgórska Wincenty Tomaszewski, Marianna Wdodowicz 820 241 V 75 138 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0015.htm
11 4 1834 Wiszenki Leon Odżga Uroczysko Stanisławówka Wawrzyniec Anna Kozłowska Dawid i Marianna Kozłowska; as: Wojciech Odżga, Józefa NN; ch: 15.04. 820 41a 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0041.htm
20 9 1835 Kołki Marianna Drzewińska Majdan Trostenecki Paweł Katarzyna Zaręba Ignacy Kamiński, Rozalia Kamińska - ż. Dawida; ch: 21.09. 821 71 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0072.htm
11 8 1835 Wiszenki Adam Wolek Majdan Jeziorski Wojciech Elżbieta Szyszko Dawid Kamiński, Tekla Rosińska; ch: 11.08. 821 52a 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0053.htm
11 3 1835 Łuck Kazimiera Pelagia Arentow Wólka Mikołaj Teresa Ryncka Jan Szawerski, Aleksandra Dawidońko 373 10 20 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0006.htm
18 12 1835 Włodzimierzec Franciszek Turowski Huta Stepanhorodzka Michał Katarzyna Dawidowicz dopełnienie 822 67V-68R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
28 9 1835 Włodzimierzec Julianna Dawidowicz Majdan Stepanhorodzki Jan Julianna Turowska dopełnienie 822 68R-V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0069.htm
23 12 1836 Kołki Adam Dawidowicz Maydan Moraimowski Dyonizy Tekla Sulikowska Marcin Sulikowski, Dominika Sulikowska - "p"; ch: 25.12. 822 62 54 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0063.htm
23 3 1836 Młynów Jan Ulatowski Brzuchów Andrzej Marianna Majewska Ignacy Dawidków, Teresa Janiszkiewicz 822 157V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0161.htm
5 4 1836 Młynów Katarzyna Korecka Karolinka Jakub Katarzyna Ignacy Dawidków, Teresa Janiszkiewicz 822 157V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0161.htm
13 2 1836 Dąbrowica Felix Dawidowicz Niweck Michał Franciszka Kaznowska Jacek Chomicki, Anna Zaręba; as: Maciey Kaznowski, Tekla Chomicka; ch; 17.02. 822 94a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0095.htm
11 2 1837 Kołki Józef Zalewski Majdan Trostenecki Aleksander Tekla Drzewińska Benedykt Zukowski, Rozalia Kamińska - ż. Dawida; ch: 14.02. 823 76a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0081.htm
15 7 1837 Nabrzuska Andrzej Oleszczuk Obzyr Jan Parascewia Dawidziuk Marcin Hetmanczuk, Agafia Oleszczuk 852 421 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0222.htm
10 2 1837 Luboml Katarzyna Olchowska Binduga Michał Róża Stolarczuk Dawid Tymoszuk, Róża Stasiuk ż. Michała 852 509 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0269.htm
29 10 1837 Ostróg Teresa Olszewska Ostróg IN Agnieszka Dawid Jędrzejowski i Aleksandra Zielewiczówna 171-1-10 18R 102 R DM
21 9 1838 Targowica Władysław Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podgórska Stanisław Podgórski, Marianna Kętrzyńska ż. Ignacego 824 225 R 13 ZP 0
12 6 1838 Dąbrowica Aleksander Dawidowicz Niweck Michał Franciszka Kaznowska Antoni Sochaczewski, Józefa Szubiakomska; as: Franciszek Kaznowski, Karolina Buc 825 108 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0114.htm
21 12 1838 Dąbrowica Ewa Hordiewska Krzywica Tomasz Konstancya Szafrańska Kazimierz Dawidowicz, Katarzyna Onysko; ch: 30.01.1839. 825 109a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0115.htm
11 9 1838 Kołki Karol Joachim Dawidowicz Majdan Anyszczona Dyonizy Tekla Sulikowska Jan Sulikowski, Helena Sulikowska - ż. Marcina; ch: 12.09. 824 63 37 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0064.htm
21 4 1839 Niewirków Franciszka Woźniakowska Huta Antonówka Bazyli Anna Dawidowicz 879 261 R 19 0
20 1 1839 Ostróg Stanisław Bernacki Luczyn Jan Euksenia Dawidiuk 879 2 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0003.htm
22 1 1839 Kisielin Franciszek Hipolit Lisiecki Kupiczów Piotr Zuzanna Godlewska Kajetan Dawidowicz, Felicyanna Łotocka; as: Piotr Głowiński, Justyna Michalewicz 854 317 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0185.htm
18 10 1839 Stepań Aniela Kołodyńska Omelanka Jan Tekla Dawidowicz 879 203 R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0205.htm
1 11 1839 Stepań Katarzyna Kołodyńska Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz ur. Kazimierz Seredyński, Honorata Bielawska ż. Ludwika 879 204 R 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0206.htm
16 2 1839 Olewsk Franciszka Dawidowicz Budki Borowskie Feliks Dorota Kozińska Paweł Dabiża i Katarzyna Ulanicka panna 178-3-8 496R 11 Ż Na
15 1 1840 Stepań Karolina Sulikowska Mielnikowe Feliks Lucyna Dawidowicz 880 176 R 5 0
16 4 1840 Stepań Karolina Dawidowicz Tchory Dionizy Tekla Sulikowska 880 177 V 15 0
3 10 1840 Stepań Franciszka Dawidowicz Osowa Jan Elżbieta Krawcewicz 880 180 V 27 0
1 12 1840 Łuck Klemens Domalewski Korma Marianna Dawid Sawicki, Marianna Bajkowska 377 2 3 ZP 0
1 12 1840 Targowica Ksawery Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podgórska Ignacy Skwarz..... , Jadwiga Kamińska ż. Jana 826 278 V 17 ZP 0
14 3 1840 Łuck Matylda Justyna Kwiatkowska Łuck Feliks Karolina Szczepicka Grzegorz Krakowiecki, Anastazja Dawideńko 376 11 35 826 9R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0006.htm
1 12 1840 Łuck Klemens Domalewski Korma NN Marianna Domalewska Dawid Sawicki, Marianna Bajkowska 377 2 6 827 2R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0002.htm
7 5 1840 Chabno Marianna Dworak Rudnia Osuczna Szymon Barbara Burych Dawid Lisowski, Marianna Kocekrak, mężatka, chrz. 9.05.1840 178-51-456 26R 13 Ż BS 64
14 4 1840 Horbulów Walerian Dytkowski (Dydkowski) Żadki Jan Aleksandra Sarnawska Wiktor Rychter, Wiktoria Subska, panna, as.Kajetan Zawistowski, Wincentyna Dawidowska, chrz. 16.04.1840 178-51-456 34R 14 Ż BS 80
2 8 1841 Łokacze Jan Paszkowski Chworostów Jan Petronela Augustyn Dawidowicz żonaty, Agata Skibiło mężatka 346 5 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20346/pages/PL_1_436_346_0003.htm
28 5 1841 Kisielin Wiktorya Grodzka Majdan Osmichowicki Woyciech Maryanna Lewkowicz Augustyn Dawidowicz, Agnieszka Grodzka; ch: 01.06. 856 273 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0148.htm
24 12 1841 Nowogród Wołyński Antoni Bagiński Michijówka Jan Ewa Dąbrowska ur. Dawid Bagiński, Katarzyna Bagińska panna 872 60 236 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0034.htm
5 2 1842 Kołki Szymon Barwiński Majdan Harajmówka Xawery Dominika Sulikowska SulikowskaJan Sulikowski, Lucyna Dawidowicz - ż. Wawrzyńca; ch: 07.02. 828 226V 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0230.htm
15 9 1842 Dąbrowica Aniela Karolina Dawidowicz Krzywica Michał Franciszka Kaznowska Kazimierz Dawidowicz, Teodora Hordzijewska; ch: 21.09. 828 255a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0260.htm
7 1 1842 Stepań Seweryn Dawidowicz Tchory Dionizy Tekla Sulikowska 881 161 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0169.htm
20 5 1842 Stepań Kamilla Sulikowska Mielnikowe Feliks Łucja Dawidowicz 881 164 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0173.htm
4 8 1842 Stepań Antoni Dominik Kołodyński Omelanka Jan Tekla Dawidowicz 881 166 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0174.htm
28 9 1842 Stepań Michał Dawidowicz Osowa Szymon Dorota Szkarlińska 881 167 V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0176.htm
18 11 1842 Stepań Ludwik Dawidowicz Osowa Wawrzyniec Lucyna Kownacka ur. Michał Sulikowski, Agnieszka Dawidowicz panna 881 168 R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0176.htm
5 2 1842 Ostróg Apolonia Krasucka Klinowiec Adam Tekla Malinowska ur. Mikołaj Piotrowski, Petronela Dawidowska ż. Michała 881 4 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0005.htm
3 9 1842 Nowogród Wołyński Faustyn Dawidowicz Dąbrówka Aleksander Magdalena Janiewicz 873 38 151 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0021.htm
25 1 1843 Stepań Dorota Kołodyńska Omelanka Dominik Marianna Dawidowicz 882 193 V 5 0
21 4 1843 Stepań Monika Dawidowicz Osowa Jakub Apolonia Sulikowska 882 196 V 21 0
6 5 1843 Stepań Narcyza Bielawska Omelanka Franciszek Ludwika Dawidowicz 882 196 V 22 0
12 5 1843 Stepań Stefan Dawidowicz Osowa Aleksander Marianna Sulikowska 882 196 V 23 0
13 9 1843 Stepań Aniela Dawidowicz Osowa Jan Elżbieta Sulikowska 882 199 V 39 0
26 7 1843 Dąbrowica Ignacy Przełuski Pracuki Karol Ludwika Petrykowska Piotr Czeszeyko, Józefa Dawidowicz - "p";as: Michał Petrykowki, Katarzyna Przełu 829 245a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0259.htm
20 8 1843 Berezne Stanisław Bernard Garboliński Rudnia Potasznia Karol Marcella Dawidowicz 882 212 V 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0214.htm
17 8 1843 Jampol Roch Rabczuk Juźkowce Jan Krystyna Dawid wlm. Piotr Pieściorowski, sztabskapitan Wojsk Rosyjskich, prac. Prakseda Biłyn, ż. Gaspra 874 670 57 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0338.htm
20 9 1844 Deraźne Gracjan Żołędziewski Nerucze Jan Agnieszka Dawidowicz Józef Kopiej, Katarzyna Bober 883 175 R 41 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0185.htm
15 10 1844 Deraźne Aniela Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska 884 200 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0206.htm
14 12 1845 Targowica Emilia Górska Podhajce Ignacy Marianna Wiszniewska Józef Markowski, Marianna Dawidowicz ż. Jana 831 190 V 23 ZP 0
8 6 1845 Łuck Marian Goldszmit Łuck Franciszek Julia Sokołowska dop., Eliasz Piwnicki, Anastazja Dawidenko ż. Józefa 385 7-8 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0005.htm
16 3 1845 Deraźne Józefa Zaręba Hłuboczek Jan Rozalia Dawidowicz 884 203 R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0209.htm
2 2 1845 Dąbrowica Stanisława Stefania Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska Michał Werpulewski, Anna Strzałkowska - "p"; ch: 03.02. 831 94 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0097.htm
16 11 1845 Dąbrowica Katarzyna Czajkowska Krzywica NN Anastazya Józef ...kiewicz, Magdalena Dawidowicz - "p"; ch; 17.11. 831 96a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0099.htm
28 12 1845 Dąbrowica Tomasz Kunicki Krupów Kazimierz Anna Stomaszewska Teodor Orzelewski, Maryanna Dawidowicz; ch: 27.01.1846. 832 114 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0121.htm
5 5 1845 Kołki Jan Sulikowski Majdan Haraimowski Adam Agnieszka Tuszyńska Ludwik Sulikowski, Maryanna Dawidowicz 831 69 15 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0071.htm
28 6 1846 Targowica Piotr Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podybińska Franciszek Barszczewski, Macjanna Bieniewska ż. Teofila 832 197 V 8 ZP 0
9 5 1846 Dąbrowica Maryanna Dawidowicz Hranie Jakub Franciszka Kaznowska Teodor Kapustyński, Anastazya Marcinkiewicz; ch; 16.05. 832 117a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0124.htm
2 8 1846 Dąbrowica Ignacy Gronkowski Budki Hrańskie Jan Antonina Iwaszkiewicz Franciszek Iwaszkiewicz, Maryanna Dawidowicz; ch: 08.08. 832 117 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0124.htm
19 10 1846 Deraźne Jan Dawidowicz Balarka Szymon Dorota Skarlińska Stefan Kowalski / Anna Bielawska 885 193 R 26 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0199.htm
2 11 1846 Ostróg Franciszka Galińska Klonowiec Justyn Klementyna Krasucka Tymoteusz Trochimowicz, Petronela Dawidoska żona Ur. Grzegorza 885 20R 112 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0021.htm
5 1 1847 Dąbrowica Cecylia Bober Hranie Piotr Wincenta Dawidowicz 833 219 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0121.htm
14 5 1847 Dąbrowica Piotr Buhajewski Pracuki Jan Józefa Dawidowicz 833 224 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0124.htm
3 7 1847 Dąbrowica Rozalia Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska Tomasz Makarewicz żonaty, Anna Horbaczewska zamężna 833 225 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0124.htm
2 6 1847 Ostróg Marianna Gajewska Borszczówka IN Magdalena Dawid Olszewicz i Marianna Szeremeta ż. Kajetana 171-1-13 12R 67 R DM
30 8 1847 Ostróg Wacław Malinowski Biełotyń Jan Rozalia Bielecka Mikołaj Malinowski i Patronela Dawidowska ż. Grzegorza 171-1-13 15V 88 R DM
6 11 1847 Ostróg Petronela Galińska Klonowiec Justyn Klementyna Krasucka Karol Malinowski i Petronela Dawidowska ż. Kazimierza 171-1-13 20R 114 R DM
28 5 1847 Horbulów Feliks Niezabitowski Rudnia Syczówka Antoni Franciszka Pawłowska Jan Dawidowski, Apolonia Konczewska, chrz. 1.06.1847 178-51-548 104V 17 Ż BS 216
1 11 1848 Szumbar Julianna Mądzelewska Borki Stefan Aniela Szumlańska Dawid Studziniecki, Karolina Seredyńska panna 625 174 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0092.htm
15 4 1848 Szumbar Ludwik Zaborowski Borki Konstanty Marcjanna Miednicka Dawid Studyniecki, Marianna Budzyńska ż. Ignacego 625 170 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0090.htm
12 5 1848 Dąbrowica Ewa Floryanna Korbut Chilin Ignacy Rozalia Awdykamowicz Wacław Chumirzewski - "k", Józefa Dawidowicz - "p"; as: Jakub Łukianowicz - "k", 834 149a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0156.htm
10 5 1848 Dąbrowica Magdalena Dawidowicz Szachy Michał Franciszka Kaznowska Tomasz Mordziewski, Anastazya Marcinkiewicz; ch; 20.05. 834 149a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0156.htm
11 4 1848 Dąbrowica Joachim Czyżynkiewicz Urwanica Teodor Anna Jakub Nerodkiewicz, Aleksandra Dawidowicz; ch: 12.04. 834 148a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0155.htm
16 3 1848 Dąbrowica Julia Czajkowska Krzywica Józef Maryanna Czarnecka Michał Petrykowski, Justyna Dawidowicz; ch: 21.01. 834 147 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0154.htm
1 4 1848 Młynów Katarzyna Borzecka Dorohostaje Wielkie Józef Domicella Jan Dawidowski, Marianna Łossowska 834 244V/476 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0247.htm
21 8 1848 Targowica Barbara Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Podgórska 834 699 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0365.htm
15 11 1848 Ostróg Karol Kozłowski Biełotyń Wojciech Apolonia Malinowska Józef Pulkiewicz i Petronela Dawidowska ż. Grzegorza 171-1-14 20V 117 R DM
9 4 1849 Szumbar Marianna Omelańska Borki Aleksander Dorota Jastrzębska Dawid Studeniecki, Karolina Seredyńska panna 625 259-260 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0138.htm
16 2 1850 Szumbar Karolina Sierakowska Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Dawid Studyniecki, Feliksa Studyniecka panna 625 151-152 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0080.htm
6 1 1851 Włodzimierz Wołyński Julia Dawidowicz Werba August Józefa Balikowska 787 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0002.htm
3 1 1852 Targowica Konstanty Dawidowicz Borzemiec Jan Marianna Podhorska 836 333-334 3 0
1 4 1852 Szumbar Antoni Omelański Borki Antoni Faustyna Głowacka Dawid Studiniecki, Dorota Omelańska ż. Aleksandra 625 109-110 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0059.htm
1 12 1853 Dąbrowica Katarzyna Dawidowicz Budki Hrańskie Józef Justyna Gronkowska 838 369-370 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0198.htm
15 6 1853 Szumbar Franciszek Sierakowski Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Dawid Studiniecki, Dorota Omelańska ż. Aleksandra 625 70-71 6 878 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0039.htm
21 5 1854 Dąbrowica Adolf Bułhajewski Praszczuki Jan Józefa Dawidowicz Michał Petrykowski, Katarzyna Kozubowska z. Stefana 838 373-374 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0200.htm
2 3 1854 Szumbar Karol Omelański Borki Grzegorz Aniela Sobotnicka Dawid Studiniecki, Agnieszka Dąbrowska z. Macieja 625 92-93 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0050.htm
19 5 1854 Trojanów Piotr Szczygielski Trojanów Jakub Anna Dawidowicz 178-3-38 453V-454R 27 Ż
17 2 1854 Trojanów Stanisław Dąbrowski Szwejkówka Julian Emilia Snichowska ziemianin Szczęsny Dawidowski, Teofila Uziębło panna 178-3-38 453V-454R 30 Ż
16 8 1854 Trojanów Benigna Dawidowicz Trojanów Michał Katarzyna Popławska 178-3-38 457V-458R 49 Ż
17 9 1854 Trojanów Józefa Rogalska Trojanów Józef Honorata Dawidowicz 178-3-38 457V-458R 54 Ż
29 1 1856 Targowica Jan Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Witniewska 172-1-51 209 V-210 R 3 R 0
4 8 1856 Szumbar Franc Omelański Borki Grzegorz Aniela Sobotnicka Dawid Studnicki, Wiktoria Salnicka ż. Franciszka 625 25-26 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0015.htm
8 3 1856 Nabrzuska Jan Furmańczuk Kraśnica Wincenty Brygida Dawidiuk Antoni Baluk, Marianna Dawidiuk 868 307-308 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0166.htm
12 12 1857 Butowce Dionizy Bartoszuk Czerniatyn Piotr Domicela Dawidiuk szl. Eustachy Jastrzębski i Marianna Gorecka 178-3-73 303V-304R 41 Ż DM
20 2 1858 Nabrzuska Rafał Furmańczuk Kraśnica Wincenty Brygida Dawidiuk Franciszek Diak, Marianna Kieźmicz 888 212V-213 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0213.htm
1 1 1859 Włodzimierz Zygmunt Kasper Kulicki Werba Feliks Antonina Hussarska Jerzy Piotrowski, Kamila Dawidowska ż. Jana 795 2-3 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0002.htm
12 1 1859 Szumbar Władysław Sierakowski Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Dawid Studnicki, Faustyna Omelańska ż. Antoniego 625 2-3 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0002.htm
17 12 1859 Dąbrowica Joanna Gronkowska Budki Hrańskie Józef Tekla Bober Józef Dawidowicz, Marianna Nikonowicz z. Szymona 841 734-735 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0405.htm
6 9 1859 Luboml Stefan Gryciuk Szymon Marianna Dawidiuk 870 94-95 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0051.htm
24 3 1859 Bereżnica Joanna Niewęgłowska Choszczowata Karol Marcela Dawidowicz 840 268-269 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0144.htm
13 4 1860 Targowica Józefa Dawidowicz Podhajce Jan Marianna Wiszniewska 841 284-285 4 0
1 1 1860 Włodzimierzec Paulina Żurkiewicz Huta Stepanhorodzka Tomasz Marianna Dawidowicz 841 684-685 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0379.htm
17 1 1860 Włodzimierzec Wincenty Czarnecki Majdan Grabina Walenty Albertyna Dawidowicz 841 686-687 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0380.htm
1 2 1860 Włodzimierzec Wincenty Bułgajewski Majdan Kanonicki Jan Józefa Dawidowicz 841 686-687 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0380.htm
20 8 1860 Nabrzuska Walery Furmanczuk Grywa Wincenty Brygida Dawidiuk Wasyli Mazur, Paraskiewia Budik 889 208 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0206.htm
15 7 1860 Ostróg Adela Malinowska Białotyń Jan Rozalia Bielska Justyn Pietruszewski i Petronela Dawidowska ż. Grzegorza 654-1-36 2R Rapt. R DM
28 4 1861 Szumbar Aleksander Sierakowski Borki Bartłomiej Józefa Omelańska Bazyli Siwicki, Agnieszka Studenicka ż. Dawida 626 293-294 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0151.htm
8 5 1861 Ostróg Stanisław Bucyn Wielbowne Hilary Aniela Mision Justyn Pietruszewski i Franciszka Kiejn ż. Dawida 654-1-36 1V Rapt. R DM
14 4 1862 Maciejów Władysław Marceli Dawidowicz Maciejów Jan Kamila Radziszewska Tytus Paraziński, Józefa Fiwarkowska 424 8-9 7 0
25 8 1862 Swojczów Rozalia Kowalczuk Mokowicze Jan Franciszka Dawidowska 623 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0010.htm
29 9 1863 Swojczów Stanisław Sadowski Swojczów Jan Tekla Dawidowicz 624 14-15 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0008.htm
14 2 1863 Włodzimierz Józefa Ostrowska Włodzimierz Franciszek Helena Dawidowicz 798 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0006.htm
4 2 1863 Żytomierz Piotr Żytomierz NN Józefa Rutkowska Nieprawego łoża syn, chrzestni: Dawid Uljanow, Franciszka Grabowska 178-3-54 15 36 Ż DG
29 7 1863 Żytomierz Piotr Jarzembowski Wysokie Paweł Pawlina Dawidynska Seweryn Jarzembowski, Apolonia Zielinska 178-3-54 59 207 Ż DG
7 10 1863 Żytomierz Józef Żurawski Berezowka Filip Aleksandra Krzywanowska Dawid Czyżewski, Rozalia Sewrokał ? 178-3-54 69 242 Ż DG
27 12 1863 Szumsk Stefania Dawidowska Rachmanów Jan Kamila Radzikowska Ludwik Trelewski, Kamila Świderska ż. Teofila, Jan Wiczyński, Józefa Miler ż. Fryderyka 245-1-21 203V-204R 122 R RK
14 1 1865 Stary Oleksiniec Marianna Anastazja Dawidowska Oleksiniec Jan Kamila Radziszewska 1-37 81V-82R 1 T 89
21 2 1865 Żytomierz Antonina Żytomierz Anna Syczewska nieślubna córka, Dawid Ulianow podoficer, Cecylia Zabrodzka 178-3-61 9 40 Ż DG
24 5 1866 Chodorów Maria Dawidow Żyrawa 5 Jan Magdalena Lipowska 1717L 1 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201717/pages/PL_1_301_1717_0001.htm
14 4 1867 Katerburg Walerian Dawidowski Matwiejowce Jan Kamila Radzichowska Apolinary Jaśkiewicz i Wiktoria Kozłowska ż. Stanisława 1-41 77V-78R 7 T 542 DM
6 5 1867 Katerburg Jan Kapuściński Matwiejowce Franciszek Apolonia Adamowska Jan Dawidowski i Anna Adamowska ż. Ludwika 1-41 78V-79R 9 T 543 DM
12 11 1867 Katerburg Marcin Ludkiewicz Matwiejowce Franciszek Rozalia Kalityńska Maciej Izdebski i Kamila Dawidowska ż. Jana 1-41 82V-83R 25 T 547 DM
5 6 1867 Olewsk Antonina Dawidowicz Snowidowska Słoboda Atanazy Fruzyna Garbowska 178-3-57 67V-68R 36 Ż
19 11 1867 Olewsk Stanisław Garbowski Radowelska Słoboda Cyprian Ewa Dawidowicz 178-3-57 72V-73R 59 Ż
16 8 1869 Kamionka Strumiłowa Agnieszka Chenka Zeldec 103 Aleksander Katarzyna Kozdrowicka Mikołaj Dawidowicz, Agrypina Bohaczewska 518L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20518/pages/PL_1_301_518_0001.htm
5 8 1872 Radziwiłłów Kazimierz Dawidowicz Buhajówka Franciszek Paulina Zarzecka 1-60 7 V-8 R 25 T 0
16 12 1872 Szumsk Stanisław Charczyński (Chruszczewsk Waśkowce Michał Aniela Baranowska Jan Charczyński, Rozalia Jampolska z. Dawida 0.1-65 35V-36R 125 T
30 3 1872 Krzemieniec Antoni Dawidowski Białokrynica Jan Kamila Radzichowska 1-62 6V-7R 20 T 872
28 6 1873 Jałowicze Marianna Dawidowicz Podhajce Mateusz Katarzyna Gureska Antoni Brzeźniakiewicz, Marianna Buczyńska 147 10-11 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20147/pages/PL_1_436_147_0006.htm
9 3 1874 Katerburg Michalina Dawidowicz Matwiejowce Jan Kamila Radzichowska 203 162-163 7
18 7 1874 Turzysk Aleksander Dawidowicz Błażenniki Tomasz Antonina Borecka 742 6-7 10 0
16 11 1876 Ołyka Józefa Chodorowska Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 497 44 71 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0023.htm
13 11 1878 Ołyka Emilia Chodorowska Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 499 52 72 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0027.htm
29 10 1880 Krzemieniec Maria Rotter Bereżce Franciszek Rozalia Piechaczek Franciszek Bochenek, Jadwiga Łoster ż. Dawida 1-74 17V-18R 49 T
21 4 1881 Ołyka Aniela Chodorowska Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 502 20 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0011.htm
26 5 1882 Olewsk Jan Garbowski Radowelska Balarka Cyprian Ewa Dawidowicz 178-3-57 323V-324R 44 Ż
14 10 1883 Ołyka Teofil Chodorowski Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 504 46 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0024.htm
13 12 1884 Łanowce Wiktor Malawski Grzybowa Jerzy Fruzyna Łotocka ur. Ferdynand Dawidowski i ur. Agata Zubczewska 876 840 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0448.htm
28 1 1884 Łanowce Julia Święcicka Napadówka Jan Honorata Szawłowska Grzegorz Szawłowski i Apolonia Dawidowicz ż. Mikołaja 1-78 100V-101R 6 561 DM
28 11 1884 Łanowce Szymon Ukrainiec Krasnołuka Aleksander Anastazja Didyk Dawid Hawryluk i Dominika Parczul ż. Jana 1-78 108V-109R 28 569 DM
15 7 1886 Radziwiłłów Helena Dawidowicz Radziwiłłów Franciszek Paulina Zarzycka 1-80 72 V-73 R 30 T 0
1 7 1886 Jałowicze Adela Dawidowicz Targowica Mateusz Antonina Łozińska 159 10-11 13 0
30 9 1886 Jałowicze Bronisława Kwiatkowska Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 159 16-17 23 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0009.htm
12 4 1886 Ołyka Dionizy Chodorowski Oderady Ludwik Ludwika Dawidowicz 507 24 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0013.htm
21 12 1887 Radziwiłłów Oktawia Dawidowicz Chotyń Jan Ludwika Sprytula T 50 V-51 R 42 0
21 2 1887 Szumsk Józef Oręba Majdan Dubieński Ignacy Marianna Chruszczewska Dawid Szklarczyk i Katarzyna Kamiennik ż. Tedora 01-232 89V-90R 39 DM 957 T
15 11 1888 Radziwiłłów Stanisław Dawidowicz Chotyń Karol Marianna Zawadzka 0.1-81A 60V-61R 46 T
25 11 1889 Radziwiłłów Józef Dawidowicz Chotyń Jan Ludwika Sprytul 0.1-81B 62 V-63 R 54 T
1 12 1890 Jałowicze Jan Kwiatkowski Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 163 29-30 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20163/pages/PL_1_436_163_0016.htm
6 3 1891 Radziwiłłów Marianna Dawidowicz Chotyń Karol Marianna Zawadzka 0.1-81 G 49 V-50 R 15 T
29 1 1892 Radziwiłłów Zofia Dawidowicz Chotyń Jan Ludwika Sprytul 0.1-81D 45V-46R 9 T
23 7 1894 Radziwiłłów Mikołaj Dawidowicz Chotyń Jan Ludwika Prytuła 1-81 Z 46 V-47 R 17 T 0
3 2 1894 Jałowicze Antoni Kwiatkowski Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz Józef Kwiatkowski, Apolonia Laskowska 166 4,6 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0003.htm
26 4 1894 Ołyka Helena Dawidowicz Huta Bogusławka Józef Marianna Słodkowska 1018 298 76 MO 0
17 1 1895 Radziwiłłów Antoni Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadzka 48 V-49 R 2 0
15 10 1896 Jałowicze Jadwiga Kwiatkowska Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 904 13 V-14 R 38 0
5 2 1897 Jałowicze Teofila Kunicka Swiszczów Adam Maria Dawidowicz 905 3 V-4 R 7 0
12 1 1898 Jałowicze Władysław Kwiatkowski Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 929 1V-2R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20929/pages/PL_1_436_929_0002.htm
24 11 1900 Radziwiłłów Katarzyna Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadska 50 V-51 R 41 0
17 5 1903 Radziwiłłów Ludwika Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadzka 108 V-109 R 15 0
20 11 1903 Jałowicze Maria Chiżewska Jaroslawicze Józef Adela Dawidowicz 975 15V-16R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0016.htm
14 6 1903 Jałowicze Ludwik Kwiatkowski Worsuń Adolf Apolonia Dawidowicz 975 5V-6R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0006.htm
25 6 1904 Radziwiłłów Paulina Podolska Niemirówka Marceli Helena Dawidowicz 17 0
20 10 1906 Radziwiłłów Michał Podolski Niemirówka Marceli Helena Dawidowicz 1-94 71 V-72 R 41 T 0
6 3 1908 Radziwiłłów Feliks Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadska 1-97 59 V-60 R 12 T 0
6 5 1908 Jałowicze Stanisław Dawidowicz Jarosławicze Józef Anna 999 15 MO
20 5 1909 Tbilisi Franciszka Dzemedzionas-Dawidajtis Tbilisi Stanisław s.Mateusza Józefa c.Józefa Danis Zygmunt Jagliński, Anna Kolesińska 192V 32 Tb
11 8 1909 Ołyka Bronisław Dawidowicz Pełża Józef Józefa Chodorowska 1019 68 154 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0039.htm
14 2 1910 Radziwiłłów Walenty Dawidowicz Chotyń Karol Maria Zawadzka 1-100 40 V-41 R 8 T 0
16 2 1911 Radziwiłłów Julia Juryńska Chotyń Andrzej Helena Dawidowicz 1-101 46 V-47 R 11 T 0
1 4 1911 Tbilisi Leokadia Dawidowicz Tbilisi Paweł Justyna Filipowicz Franciszek Jawajsz, Rozalia Kozłowska 5R 54 Tb
8 11 1911 Tbilisi Franciszka Arelis Tbilisi Jan s. Franciszka Marcjanna Przeszewicz Stanisław Drzemodrzenos a. Dawidajtis, Anna Bałtas 19V 128 Tb
31 5 1912 Tbilisi Aniela Kowalska Tbilisi Michał s. Józefa Barbara Dawidzińska Henryk Rogowski s. Józefa, Maria Kudriawcew 37R 70 Tb
1 10 1912 Tbilisi Georgij Bakasow Tbilisi Józef Wardajewicz Sara Simonowna Dawid Iliajew 45R 109 Tb
1 10 1912 Tbilisi Kazimierz Idaliński Eczmiadzin Antoni s. Kazimierza Bronisława c. Julia Kaczmerowska Dawid Szameronow, Anastazja Antonowicz 48V 3 Tb
22 10 1912 Ołyka Antonina Dawidowicz Romaszkowka Jozef Józefa Chodorowska 1050 100 193 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0052.htm
27 4 1913 Tbilisi Mariusz Dawidowicz Tbilisi Jan s. Juliana Augusta c. Andrzeja Linedstajn Antoni Kozłowski, Anna Gołąbek 57V 52 Tb
24 5 1913 Tbilisi Anna Brzezicka Tbilisi Aleksander s. Józefa Helena c. Awetika Popowianc Leon Dawidow, Zofia Jezoko c. Pawła 63V 81 Tb
20 2 1913 Kijów Św. Aleksandra Zygmunt Ignacy Duszyński Kijów Mieczysław Zuzanna Korejwo Aleksander Dawidowicz i Katarzyna Korejwo, Bolesław Korejwo i Maria Ostrowska 312/1/129 17V-18R 67 m.K JM1
28 2 1914 Tbilisi Józefa Kowalska Tbilisi Michał s. Józefa Barbara c. Antonieg Dawidzińska Henryk Rogowski, Józefa Dawidzińska 76V 28 Tb
7 4 1914 Derażne Florian Bober Wilcze Felicjan Aniela Dawidowicz t. II 755-756 34
30 7 1915 Tbilisi Aleksander Bielkiewicz Tbilisi Marian s. Wincentego Zofia c. Macieja Dawidowicz Józef Pepol, Serafina Jarosławska 112R 58 Tb
4 4 1916 Tbilisi Tadeusz Rydecki Tbilisi Stanisław s.Hilarego Marianna Anna c.Józ Lewandowska Dawid Grigoraszwili, Franciszka Walensa 133R 42 Tb
25 9 1916 Tbilisi Azis Azizow Tbilisi Ilia Nenna Dawidowa Daniel Abas, Maria Abas (chaldejczycy) 151V-152R 121 Tb
12 8 1916 Tbilisi Beniamin Karedżiu Tbilisi Michal Katrin Gilżo Simon Dawidon, Regina Karedżiu (chaldejczycy) 152V 124 Tb
11 7 1916 Tbilisi Wiktoria Bielkiewicz Tbilisi Marian s.Wincentego Zofia c.Macieja Dawidowicz Józef Dawidowicz, Maria Pluśnina 171V 80 Tb
15 4 1917 Tbilisi Paweł Karpowicz Tbilisi Franciszek s.Joachima Katarzyna c.Piotra Dawidonis Franciszek Dauksza, Wiktoria Samulenis 168R 57 Tb
25 5 1918 Tbilisi Józef Majkowski Tbilisi Stanislaw s.Franciszka Maria c.Jana Awiłowa Bronislaw Dawidowicz, Irena Berezowska 196V 57 Tb
2 10 1932 Radziwiłłów Teresa Luzarowska Srebno Franciszek Teofila Pierzyńska Jan Dawidowski, Kazimiera Felicja Owczarek ż. Kazimierza 1-119 280 R 43 T 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
9 5 1798 Szumsk Piotr Dawidiuk Suraż, obrz. gr. w Franciszka Kostia Suraż w Ignacy Wierzbicki, Anastazja Sierkowska 297-1-183 27R Ł RK
1 2 1814 Dubno Felicjan Kowalski Apolonia Stronińska Warkowicze Władysław Kozłowski, Ludwik Okulski, Feliks Dawidowicz 64 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0023.htm
2 2 1818 Ołyka Jan Dawidowicz Rozalia Chorąży M. Łopateński 297-1 227 AP Łuck MO
4 2 1823 Bereźnica (Cepcewicze) Michał Dawidowicz par. Dąbrowica Rozalia Chodorowska par. Bereźnica Marcin Piekarski, Ludwik Słodkowski, Kazimierz Brzozowski 25 2
25 2 1823 Bereźnica Michał Dawidowicz par. Dąbrowica Franciszka Kaznowska par. Bereźnica Mateusz Kotewicz, Grzegorz Łyszkiewicz, Jan Czajkowski 25 3
2 2 1827 Szumsk Szymon Sopiński Szumsk 25 Michał Anna Gązelewska Rozalia Jasińska Szumsk 22 Michał Jadwiga Krzeczkowska Józef Supiński, Stefan Jarmuliński, Dawid Towarnicki 245-1-1 392V 5 R RK
13 5 1828 Stepań Jędrzej Sulikowski Osowa 21 Mateusz Katarzyna Sulikowska Marianna Sulikowska Wyrka 19 Grzegorz Teresa Gołębiowska Ur. Jan Sulikowski, Ur. Teodor Dawidowicz, Ur. Bazyli Sawicki 171-1-1 212R 5 R Mg 7104
11 2 1829 Radziwiłłów Karol Dawidowski Radziwiłłów 30 Andrzej Antonina Glińska Salomea z Szołayskich Jaroszyńska Radziwiłłów 28 Stanisław Tekla Rudzka 815 287a 4 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0292.htm
17 2 1829 Wiszenki Franciszek Martynowicz par. łucka 24 Szymon Apolonia Wietrzyńska Józefa Maliszewska par. wiszenecka 22 Jan Franciszka Odżga Dawid Lumiński, Klemens Bernadzki 815 102 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0105.htm
27 2 1829 Ostróg Marcin Daniszewski Białotyń 17 Marian Wierzbicki Marianna Suborska Marianna Wierzbicka Białotyń 19 NN Katarzyna Machowska Ignacy Wierzbicki, Dawid Piasecki 171-1-2 16R 1 R 7194 MZ
2 2 1830 Kołki Franciszek Kamiński Dąbrówka Żurawicka 27 Wojciech Katarzyna Wolska Marianna Krzeczkowska Dąbrówka Żurawicka 17 Michał Apolonia Rosińska Dawid Kamiński, Tomasz Kamiński, Dominik Olszański 816 60-61a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0062.htm
5 10 1830 Wiszenki Iwan Jakimowski Wiszenki 42 Jakim Jakimczuk Agnieszka Malicka Wiszenki 30 Grzegorz Marianna Brodowska Dawid Kamiński, Wincenty Kownacki 816 51 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0053.htm
12 8 1830 Wiszenki Franciszek Wolak Wiszenki 22 Tomasz Franciszka Kostomska Wiszenki 19 Feliks Marianna Grońska Piotr Sawicki, Dawid Kamiński, Wincenty Kownacki 816 51 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0053.htm
12 10 1830 Wiszenki Wojciech Wolak Kopaczówka 32 Tomasz Domicela Paszkowska Kopaczówka 20 Piotr Sawicki, Dawid Kamiński, Wincenty Kownacki 816 51 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0053.htm
2 2 1830 Szumsk Jan Trepaczuk Cyranka 40 Mekita Marianna Sopińska Anna Michałowska Cyranka 30 Michał Katarzyna Józef Betlicki, Marcin Łuczyński, Dawid Towarnicki 245-1-4 383V 84 RK
16 11 1830 Szumsk Wojciech Krajewski Huta Surażska 60w Tomasz Marianna Jakuszewska Anna Bartosiewicz Huta Surażska 30w Jan Marianna Popiel Michał Szymański, Dawid Towarnicki, Jan Myśliński 245-1-4 386R 94 RK
1 5 1830 Leszczyn Roman Lewczuk Leszczyn 45 Andrzej Eudoksja NN Anna Wozniczkowa zd. Dawidowska Iwankowo 40w Piotr Katarzyna Woynarowska Andrzej Piotrowski 178-3-3 180 1 Ż Ni
21 9 1830 Olewsk Michał Boczkowski Balarka Snowidowska 25 Kajetan Helena Onuszewicz Józefa Kotwicka Balarka Snowidowska 15 Stefan Helena Targoni Karol Dawidowicz, Franciszek Hayko, Nazar Chalecki 178-3-3 493V 6 Ż Na 904
8 10 1831 Czartorysk Bonawentura Zakrzewski par. Czartorysk 53w Jan Petronela Socharzewska Tekla Bielska par. Czartorysk 29 Jerzy Agnieszka Leon Mozarowski, Kajetan Dawidowicz, Ignacy Troicki, Dominik Baykowski 817 10-11a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0093.htm
10 5 1831 Leszczyn Pantaleon Jeremenczuk G-R Łowków 43 Jan Anastazja NN Tekla Woznikowa Leszczyn 17 Marcin Anna Dawidowska Jakim Lubczenko , Bartłomiej Korbut 178-3-4 190 3 Ż Ni
24 1 1832 Kuniów Leon Dawidiuk Hupno (?) 20 Jakub Prakseda Janiuk Dorota Choina Poczapki Tomasz Wiktoria Tarnaszuk 171-1-5 71 V-72 R 2 R 0
3 7 1832 Czartorysk Feliks Pietkiewicz Ośnica Wielka 36 Ignacy Anna Gruszczewska Katarzyna z Dziekanskich Paplińka Ośnica Wielka 35w Kaietan Dawidowicz, Leon Mazerowski, Kasper Płaskowicki 818 81 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0087.htm
7 2 1832 Ostróg Klemont Joachimczuk G-R par. Białosiowska 21 Tomasz Julianna Anna Grabowska Ostróg 17 Jan Magdalena Lewek Nieczyparow, Jakub Dawidnik 171-1-5 16R 5 R MZ
5 11 1833 Jałowicze Jan Dawidowicz Jałowicze 21 Feliks Antonina Sieprawska Marianna Podgórska Jałowicze 22 Jacek Aleksandra Trzeciak Ludwik Szydłowski, Michał Piotrowski 819 271 R 271 V 18 ZP
15 8 1833 Kołki Paweł Drzewiński par. Kołki 21 Gabryel Marianna Markiewicz Katarzyna Zaręba par. Kołki 17 Jakub Anna Oworska Dawid Kamiński, Benedykt Zalewski 819 73 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0075.htm
3 6 1834 Kamień Koszyrski Gabryel Piotrowski Majdan Lipienicki, par. Hulewicze 24 Franciszek Agata Szepulańska Anna Balikowska Krymna 20 Antoni Tekla Krynicka Bazyli Buczyński, Augustyn Dawidowicz, Paweł Kuczyński, Francisze 849 4 EH
25 2 1834 Krzywin Jan Zagrobski Lisicze 31 Tomasz Marianna Dawidowicz Domicella Postępska Lisicze 18 Józef Helena Kozakiewicz W. Ignacy Chylewski, W. Eugidy Wyszatycki, W. Bazyli Mokrzycki 171-1-7 51R 2 R Mg
5 5 1835 Ołyka Jan Dawidowski Par. Ołyka 24 Marcin Tekla Konopacka Eleonora Kornatowska Michałówka 16 Jakub Wiktoria Stupnicka 821 138 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0139.htm
14 7 1835 Kołki Alojzy Kamiński par. Kołki 20 Maciej Marianna Bernacka Teresa Siedlecka par. Kołki 18 Wojciech Marianna Naumowicz Kajetan Wołodźko, Stanisław Zarycki, Dawid Kamiński 821 75 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0076.htm
27 8 1835 Łuck Feliks Kwiatkowski Łuck 34 Józef Agnieszka Aleksandrowicz Karolina Szczepicka Łuck 20 Franciszek Marianna Dębowska Dymitr Łukowik, Jan Dawidziuk 373 60 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0033.htm
21 7 1835 Ostróg Franciszek Olszański Mosty 30 Jakub Helena Dawid Franciszka Zarzycka Borszczówka 18 Józef Katarzyna Kamińskich Jan Kulesza Jan Hryńka 171-1-8 23V 19 R MZ 9014
21 7 1835 Ostróg Michal Olszański Mosty 22 Jakub Helena Dawid Apolonia Żurawska Swiate 22 Antoni Marianna Tokarska Jan Kulesza Jan Hryńka 171-1-8 24R 20 R MZ 9014
14 2 1837 Kamień Koszyrski Aleksander Kulczuk Krymno (unita) 26 Szymon Marianna Saj Zofia Bulikowska par. Kamień Koszyrski 19 Antoni Tekla Lemiesz Szymon Jasiński, Augustyn Dawidowicz 170 17 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0010.htm
23 5 1837 Szumsk Teodor Szymański Szumsk 19 Franciszek Anna Tomczuk Katarzyna Bilewicz Bryków 19 Ignacy Marianna Listowska Antoni Zubrzycki, Karol Kaczanowski, Dawid Towarnicki 245-1-11 489V 11 R RK
6 2 1838 Olewsk Józef Kuriata Rudnia Borowska (par. Berezne) 20 Michał Jeuha Antonowicz Józefa Kozińska Budki Borowe 16 Andrzej Anna Dawidowicz Leon Mucharowski, Jan Piotrowski, Hieronim Szydłowski 178-3-6 455V 4 Ż Na 884
29 1 1839 Kołki Ludwik Sulikowski Rudnia 22 Wincenty Oksenta Sapadniuk Teresa Hulewicz Rudnia 20 Antoni Marianna Gorajewska Marcin Sulikowski, Ławryn Dawidowicz 825 74a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0076.htm
29 1 1839 Kołki Kazimierz Dawidowicz Rudnia 21 Leon Agata Sulikowska Katarzyna Jaroszewicz Rudnia 20 Wojciech Marianna Wierzbicka Dominik Kołodyński, Franciszek Drzewiecki 825 74a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0076.htm
7 2 1839 Luboml Jerzy Kordas Binduga 25 Bartłomiej Marianna Lech Wiktoria Pawełczuk Binduga 19 Kazimierz Agnieszka Domińczuk Dawid Tymoszuk, Wawrzyniec Mikołajczuk 854 599 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0342.htm
19 1 1841 Korzec Jan Jakubowicz Korzec 21 Kondrat Oxenia Dawidowicz Marianna Morawska Korzec 24 Marcin Tekla Kowalska 872 225 2
27 4 1841 Korzec Mikołaj Plesiecki Korzec 23 Alexander Zofia Kuryata Józefa Jakutowicz Korzec 17 Kondrat Xenia Dawidowicz 872 232 15
29 1 1841 Kołki Xawery Basiński par. Stepań 23 Wojciech Katarzyna Kownacka Dominika Sulikowska par. Stepań 20 Mikołaj Apolonia Niwińska Tomasz Bielawski, Dyonizy Dawidowicz, Antoni Sulikowski 827 90a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0092.htm
7 9 1841 Kołki Ludwik Sulikowski par. Kołki 23 Franciszek Rozalia Bernacka Ewa Żołędziewska par. Kołki 24 Adam Ewa Komnacka Teodor Sulikowski, Józef Dawidowicz 827 90 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0092.htm
2 2 1841 Łuck Szymon Jankowski par. Wiszenki 45 Marianna Sawicka 40 Karol Kowalski, Dawid Sawicki 377 37 5 827 17R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0020.htm
9 2 1841 Bereżnica Jan Łyszkiewicz Bereżnica 22 Grzegorz Marianna Prosuwna Marianna Dawidowicz Bereżnica 21 Michał Marianna Słodkowska 827 130R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0133.htm
20 10 1841 Lachowce Teodor Jan Sawicki par. Lachowce 25 Jan Marianna Bilska Helena Konwerska Jurówka 21 Jan Franciszka Lewandowska Kasper Johan, Dawid Jankiewicz 178-49-17 22R 20 Ż DM
22 2 1842 Stepań Jan Zaręba Hłyboszczek, par. Deraźne 20 Krzysztof Helena Chorążyczewska Rozalia Dawidowicz Osowa 22 Antoni Anastazja Sulikowska 881 172 R 7
31 5 1842 Ostróg Jan Krasucki Ostróg 22 Józef Anastazja Łukomska Katarzyna Rogalińska Ostróg 17 Jan Marianna Kaczewska ur. Dawid Enuszewski, Eliasz Korecki, Teodor Zieliński 881 25 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0032.htm
24 10 1842 Luboml Kacper Stasiuk Binduga 20 Łukasz Tekla Łysiak Zofia Wyrozębska Binduga 20 Wincenty Marianna Doskoczek Dawid Tymoszczuk, Ignacy Ciukiewicz 857 546 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0291.htm
7 2 1843 Berezne Józef Borodycz Potasznia 21 Michał Julianna Bagińska Tekla Dawidowicz Balarka Bobrowska 18 Jan Rozalia Chorążyczewska 882 215 R 2
17 10 1843 Dąbrowica Piotr Bóbr Budki Hrańskie 20 Józef Justyna Wysocka Wincenta Dawidowicz par. Dąbrowicka 18 Michał Rozalia Chodorowska Jan Grąkowski, Michał Petrykowski, Kazimierz Dawidowicz 829 248 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0262.htm
30 1 1844 Dąbrowica Józef Czajkowski par. Dąbrowica 20 Jan Maryanna Dawidowicz Maryanna Czarnecka par. Dąbrowica 20 Adam Katarzyna Czajkowska Jan Janowski, Marcin Petrykowski, Michał Petrykowski 830 113 - 114a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0114.htm
30 1 1844 Dąbrowica Józef Dawidowicz par. Dąbrowica 20 Jan Helena Turowska Justyna Gronkowska par. Dąbrowica 18 Jan Antonina Iwaszkiewicz Tadeusz Turowski, Jan Kunicki, Felix Gronkowski 830 114a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0115.htm
2 7 1844 Luboml Jędrzej Dawidowicz Butmer 25 Jan Justyna Korniluk Karolina Januszkiewicz Butmer 18 Wawrzyniec Prakseda Rudzka sław. Józef Gutowski, Bazyli Słoniukiewicz 859 611 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0325.htm
15 10 1844 Łanowce Antoni Konopacki Kozaczki 27w Jan Julianna Wolańska Aniela Jaworska Grzybowa 20 Kazimierz Marianna Trawińska Julian Leszczyński, Piotr Skąpski, ferdynand Dawidowski 875 946 3 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0504.htm
4 2 1845 Ptycza Paweł Berezecki Białogródka 19 Jan Anna Marianna Kolenczuk Białogródka 17 Adam Elżbieta Borys Józef Ładziński, Dawid Borysiuk, Chwetko Kulik 831 260R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0266.htm
18 2 1845 Dąbrowica Jan Bułhajewski par. Dąbrowicka 23 Jakub Aleksandra Jaroszyńska Józefa Dawidowicz par. Dąbrowicka 18 Michał Rozalia Jan Kunicki, Gasper Łotuszkiewicz 831 17 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0100.htm
12 11 1845 Kołki Krzysztof Dawidowicz Stepań 22 Leon Agata Sulikowska Franciszka Sulikowska par. Kołki 19 Mikołaj Apolonia Niwińska Kazimierz Dawidowicz, Franciszek Sulikowski 831 77 11 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0079.htm
5 5 1846 Korzec Jan Jakutowicz Korzec 28w Konrad Oksenia Dawidowicz Małgorzata Bieńkowska z Brodowskich Korzec 25w Jan Agata Bursa 877 173 16 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0093.htm
2 2 1847 Ołyka Feliks Wiszniewski Humienniki 22 Hieronim Franciszka Chaberska Anna Dawidowska Humienniki 26 Grzegorz Anna Kozłowska 471 23 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0013.htm
9 11 1847 Młynów Ignacy Borzecki par. Młynów 20 Michał Rozalia Ewelina Fonderacka par. Młynów 18 Nester Tekla Fortunat Grabowski, Jan Dawidowski, Paweł Szczerski 833 376R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0203.htm
10 10 1848 Młynów Adam Olchowicz par. Młynów 34 Stefan Antonina Apolonia Stankiewicz par. Młynów 20 Jędrzej Aniela Jan Dawidowicz, Michał Mogilewski, Kajetan Zdaniewicz 834 251R/489 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0253.htm
25 11 1849 Leszniów Jan Walków alias Zając Korsów 28 Dymitr Anna Sarna (?) Tekla Kulikowska Korsów 22 Szymon Marianna Minska Konrad Harana...., Grzegorz Dawidowicz 746 18 2 B
5 2 1850 Szumbar Antoni Omelański Borki 20 Mikołaj Magdalena Kasperska Faustyna Glowacka Nowystaw 20 Jan Tekla Radwańska Dawid Studyniecki, Paweł Miednicki 625 161_162 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0085.htm
19 2 1850 Swojczów Jan Sadowski Wólka Swojczowska 24 Miron Anna Szumiło Tekla Dawidowicz Wólka Swojczowska 20 Michał Paulina Paszkowska 612 33 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0018.htm
4 11 1851 Swojczów Stanisław Ostrowski Włodzimierz 26 Stanisław Józefa Bonifrat Helena Dawidowicz Mohylno-Karczma 25 Michał Paulina Paszkowska Józef Buczek, Andrzej Szewczuk 613 36 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0019.htm
8 1 1853 Kołki Ludwik Dawidowicz 22 Teodor Rozalia Sulikowska Katarzyna Maszkowska Butejki 20 Bazyli Teresa Gorajewska 22-1- 94 1 AP Łuck MO
8 11 1854 Hulewicze Wincenty Formanczuk Kraśnica, par. Nabrzuska 25 Jan Eryka Iwaniuk Brygida Dawidiuk Czeremoszów 26 Sawko Małgorzata 866 318 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0174.htm
19 2 1856 Stepań Wasyl Sulikowski 23 Michał Helena Sulikowska Karolina Dawidowicz Tchory 16 Wawrzyniec Łucja Kownacka 171-1 385 3 AP Równe MO
25 11 1856 Szumbar Konstanty Zaborowski Cecyniówka 28 Andrzej Katarzyna Górska Agnieszka z Brzozowskich Dąbrowska Borki 30 Wincenty Katarzyna Lewicka Dawid Studenicki, Mikołaj Omelański 625 33 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0019.htm
29 11 1856 Ołyka Ignacy Wojciechowski par. Równe 59w Andrzej Antonina Jotko Feliksa z Sobieskich Ursyn Silno 40 Marcin Teresa Dawidowska 480 54 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0028.htm
25 5 1858 Stepań Ignacy Sulikowski 20 Józef Marianna Kłobuszewska Karolina Dawidowicz Osowa 18 Szymon? Apolonia Sulikowska 650-1 567 11 AP Równe MO
31 1 1860 Dąbrowica Julian Ożelewski par. Dąbrowica 18 Józef Helena Oniśko Aniela Dawidowicz par. Dąbrowica 18 Michał Franciszka Kaznowska Jerzy Hainrich, Albin Galecki 841 745 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0411.htm
11 9 1860 Dąbrowica Karol Paszkowski par. Dąbrowica 25 Józef Wiktoria Sawicka Teofila Łyszkiewicz par. Dąbrowica 18 Jan Marianna Dawidowicz 841 747 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0412.htm
11 9 1860 Ołyka Leon Karasiński Ołyka 23 Franciszek Katarzyna Głowacka Julia Murawska Ołyka 30 Antoni Marcelina Masłowska Mikołaj Bejger, Franciszek Dawidowski 841 335-336 8 484 34-35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0018.htm
7 3 1861 Krzemieniec Jan Kapuściński Krzemieniec 47w Franciszek Urszula Sagatowicz Joanna Sobieska Wesołówka 40 Marcin Teresa Dawidowska 0.1-34 39R 12 T
8 11 1864 Szumbar Tomasz Omelański Borki 22 Mikołaj Magdalena Kasperska Felicjanna Kowalewska Nowystaw 20 Antoni Tekla Rowińska Dawid Studenicki, Bartłomiej Sierakowski 626 239 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0124.htm
22 11 1864 Włodzimierzec Wincenty Werpolewski Brany, par. Dąbrowica 19 Hieronim Marianna Jędrzejewska Marianna Skrzemińska Huta Stepanhorodzka 18 karol Marianna Dawidowicz 842 360 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20842/pages/PL_1_436_842_0193.htm
24 1 1865 Żytomierz Teodor Drohomirecki Żytomierz 22 Jan Marianna Fedorowicz Antonina Kołodzińska Żytomierz 18 Aleksander Regina Dawidowska (dw.i dw.) Jakób Mirecki, Tedor Zagajdaszewski 178-3-61 111R 8 Ż 111 DG
19 6 1866 Żytomierz Stefan Borowski Derman par.Trojanów 28 Marcin Magdalena Szaciłło Agnieszka Kozieracka z d.Dawidowicz Futor Rutkowskiego 22 Jan Anna Ruczyńska (mieszcz. I 1-dw.,wdowa) Michał Święcicki i Wincenty Szaciłło 178-3-63 89V 33 Ż DG 146
15 2 1870 Krzemieniec Wawrzyniec Przytomski Majdan Antonowiecki, par. Szumsk 35 Jan Rozalia Dawidowska Marianna Nawrocka Marcelina 19 Hieronim Anna Lass 1-50 32R 7 T
18 7 1871 Radziwiłłów Franciszek Dawidowicz Srebno 41w Stanisław Ludwika Zawadzka Paulina Zarzycka Radziwiłłów 29 Wojciech Anastazja Szumowska 1-55 121 R 6 T
3 11 1874 Kuniów Aleksander Jakutowicz Kuniów 62w Kondrat Ksawera Dawidowska Józefa Syl (Szejt) Lachowa 32 Henryk Petronela Rożycka szl. Feliks Ryżkowski, Grzegorz Klejn, Jan Ziembicki 178-3-78 350V 10 Ż DM
11 5 1875 Kuniów Wacław Malinowski Białotyń par. Ostróg 25 Jan Rozalia Bielecka Salomea Lityńska Iliaszówka 17 Florian Julia (Emilia) Malinowska Jan Dawidowski, Daniło Bronowicki, Mikołaj Dawidowski 178-3-78 390V 13 Ż DM
23 1 1877 Miropol Kamil Wojnarowski Żmerynka Wielka, par. Brahiłów 23 Florian Maria Jaroszewska Katarzyna Dawid Peczanówka Gotlib Gotliba Siuttowa chł. Stanisław Bezkorowajny, Antoni Tońko 178-3-257 Ż
25 10 1877 Cudnów Jan Dawid Olszanka 28 Józef Anna Proposzson Maria Chłopatyk Olszanka 21 Józef Anna Wojciech 178-3-58 235V 33 Ż 467
18 6 1878 Turzysk Szymon Dobrowolski Rudka, par. Swojczów 40w Jan Franciszka Sadowska Antonina z Boreckich Dawidowicz Błażennik 34 Kazimierz Marianna Żukowska 746 13a 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20746/pages/PL_1_436_746_0008a.htm
1880 Łysin Wacław Anusek Józef Barbara Dawid Anna Skakun 7
30 1 1883 Radziwiłłów Karol Dawidowicz Chotyń 22 Franciszek Ludwika Ładzińska Marianna Zawadzska Chotyń 17 Jan Bonawentura Ejsmont 1-77 61 V 1 T
28 2 1888 Ołyka Józef Dawidowicz Huta Bogusławka 23 Krzysztof Franciszka Kownacka Maria Kunegunda Słodowska Huta Bogusławka 24 Mikołaj Rozalia Tylbrant 508 64 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0033.htm
30 10 1888 Radziwiłłów Mikołaj Dawidowicz Chocin 23 Franciszek Ludwika Ładzińska Aniela Gencinger 18 Jakub Anna Jaros 0.1-81A 64V 6 T
13 2 1894 Kuniów Antoni Hryniuk Lachowa 25 Jan Maria Telicka Antonina Telicka Lachowa 20 Piotr Helena Boczkowska Dawid Hawryluk i Erazm Januszewski 178-3-86 522V 6 Ż DM
17 6 1896 Tbilisi Andrzej Karajew tyfliska gub. 37 Mikołaj Anna Kaude Julia Anna Cerulli Warszawa 19 Karol Katarzyna Kowalska Karol Domański, kniaź Dawid Guramow s. Aleksandra 67 17 Tb
2 6 1896 Jałowicze Adam Kunicki par. Jałowicze 22 Stanisław Pawlina Jarmosik Maria Dawidowicz par. Jałowicze 20 Adam Katarzyna Górska 904 26 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20904/pages/PL_1_436_904_0021.htm
13 11 1899 Tbilisi Szuborkis Murzajew Persja (chaldejczyk) 27 Juszann Chana Matysowa Dilbora Sorkisowa Persja (chaldejka) 18 Wartan Suprunia Abramowa Dawid Miecakonow, Jakub Simonow 139 54 Tb
26 9 1900 Tbilisi Franciszek Karpowicz kowieńska gub. 28 Joachim Katarzyna Gudelis Katarzyna Dawidonis 16 Piotr Maria Wojtajtis Franciszek Bednar, Karol Ławrtlik, 153 25 Tb
17 6 1901 Tbilisi Paweł Dawidowicz kowieńska gub. 36 Michał Urszula Endrasiuk Justyna Filipowicz 25 Stanisław Marianna Żuchowska Krzysztofowicz, Błażejewski i Ralus 9 14 Tb
25 10 1901 Tbilisi Grigorij Chochobasszwili Tbilisi (ormianogregor.) 25 Geworg Kokeła Cycykow Teofila Zyskowska łomżyńska gub. 26 Michał Berta Kotter Jan Arolsztat, Dawid Bankiewicz 18 32 Tb
15 10 1902 Radziwiłłów Marceli Ilczuk-Podolski Podzamcze 26 Andrzej Aniela Markowska Helena Dawidowicz Niemirówka 16 Franciszek Paulina Zarzycka 15 R 7
8 9 1902 Tbilisi Julian Łaniewski Strachów, pow. Płońsk 29 Piotr Scholastyka Konczewska Maria Dawidzińska Łatki, piotrkowska gub. 17 Antoni Marianna Zielkowicz Ludwik Łapiński, Kazimierz Baliński 42 42 Tb
28 9 1903 Radziwiłłów Andrzej Juryński Beresteczko 24 Sylwester Franciszka Ziubrycka Helena Dawidowicz Chotyń 17 Karol Maria Zawadzka 120 V 5
18 1 1904 Ołyka Marian Ernest Wejs Huta Kotowska 21 Jan Fridrich Rozalia Dawid Franciszka Rożyczko Huta Kotowska 23 Amalia Rożyczko 984 52 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0052.htm
10 9 1906 Ołyka Stanisław Lechnia Moszczanica 27 Antoni Józefa Pelak Emilia Chodorowska Moszczanica 25 Ludwik Jadwiga Dawidowicz 1019 298 38 MO
22 7 1907 Tbilisi Michał Kowalski Ozorków, kaliska gub. 29 Józef Wiktoria Żesklas Barbara Dawidzińska piotrkowska gub. 17 Antoni Maria Zielkowicz Henryk Rogowski, Józef Dalaciński 167 24 Tb
1908 Stepań Zygmunt Glejzer Władysław Maria Michałowska Anna Dawidowicz 25 W Ż
10 2 1908 Ołyka Franciszek Blachnia Moczulce 22 Wincenty Antonina Gałas Aniela Chodorowska Moczulce 25 Ludwik Ludwika Dawidowicz 1019 628 13 MO
12 10 1908 Ołyka Edward Frydrych Mozwa Wajs Bogusławka 30 Jan Frydrych Rozalia Dawid Karolina Basińska Bogusławka 21 August Józefa Osiecka 1019 644 45 MO
8 11 1909 Jałowicze Franciszek Kwiatkowski Worsuń 21 Adolf Apolonia Dawidowicz Franciszka Perkowska Par. Jałowicze 16 Józef Małgorzata Kłopotowska 1000 2 MO
7 6 1909 Ołyka Leonard Drzewiński Bogusławka 25 Andrzej Paulina Praczkowska Maria Wajs Bogusławka 23 Jan Frydrych Rozalia Dawidow 1019 124 27 MO
22 11 1909 Ołyka Terencjusz Snitko Pełża 21 Prokopiusz Matrona Mironiuk Paulina Chodorowska Pełża 20 Ludwik Ludwika Dawidowicz 1019 133 45 MO
16 1 1910 Tbilisi Baba syn Pranca Persja (chaldeokat.) 37w Pranc Pełomina Madu Rebeka Babika (chaldeokat.) 19 Szymon Katarzyna Singer Pranc biar Dawid, Jakub Banus 221 2 Tb
5 9 1910 Tbilisi Stanisław Bykowski Słonim, grodnieńska gub. 40w Ludwik Antonina Petronela Dawidowicz z d. Matelis pow. Kowno 38 Kazimierz Rozalia Reuba Józef Wojnowski, Michał Tumsz 239 37 Tb
14 10 1912 Ołyka Michał Żołędziowski Taraż Par. Kołki 49w Jan Aleksandra Dawidowicz Marianna z Kitajewskich Paszkowska Balarka 42 Szymon Katarzyna Wysocka 1050 131 30 MO
11 6 1912 Tbilisi Eugeniusz Klejc Francja 28 Eugeniusz Józefa Piwkowska Zofia Mamosachlisowa Gory 37 Jakub Maria Dawidow Mirijanow i Dandarow 284 28 Tb
9 12 1912 Tbilisi Jan Osepianc Tbilisi (orm.-greg.) 36 Michał Osanna Martykianc Eleonora Wieczorek płocka gub. 27 Józef Marianna Słomka Choren Miriłanow s. Dawida, Ł. Swietłow 292 43 Tb
26 12 1912 Tbilisi Leonard Józef Wiśniewski Maciejowice, siedlecka gub. 39 Onufry Laura Poznańska Anna z Dawidowiczów Klepacka pow. Nowoaleksandrów, kowieńs 38 Teofil Eufrozyna Sporko Antoni Dębski, Józef Urbanowicz, Romuald Gąsiewski 293 45 Tb
7 7 1913 Ołyka Walenty Nizioł Horodyszcze 26 Grzegorz Małgorzata Ożóg Maria Dawidowicz Horodyszcze 17 Karol Michalina Kopiej 1063 138 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0146.htm
25 5 1914 Ołyka Cezary Dawidowicz Horodyszcze 22 Karol Michalina Kopij Józefa Piekarz Horodyszcze 18 Franciszek Katarzyna Kajkus 1063 204 19 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0215.htm
2 8 1915 Tbilisi Abgar Makarow (orm.-greg.) 27 Emilian Katarzyna Awetik Aniela Trembel gr, jużyńska, pow. Nowoaleksa 20 Maciej Julia Olszewska A. Ter Dawidianc, N. Nawtikow, I. Giczakow 334 17 Tb
11 2 1917 Tbilisi Abel Muradow Persja 23 Rubel Gliana Mirzojewa Margarita Mirzojewa Tbilisi 16 Jan Katarzyna Badałowa Dawid Jelej, Kazimierz Bałtuszko 358 14 Tb
2 12 1917 Tbilisi Julian Podziunas gr. podbirzańska, pow. poniewieski, kow 33 Józef Maria Dawidonis Wiktoria Kuncewicz 22 Józef Teresa Giniejko Józef Jakubowski, Zygmunt Szatkowski 404 105 Tb
20 5 1918 Tbilisi Stanisław Majkowski par. Tbilisi 29 Franciszek Józefa Piątkowska Marianna Awiłowa par. Tbilisi 20 Jan Aleksandra Wasilewa Tomasz Majkowski, Bronislaw Dawidowicz 424 40 Tb
20 11 1918 Tbilisi Aleksander Murawski Tbilisi 23 Józef Pelagia Sajanowa Anna Baublis Ryga 22 Michał Anna Sosnowska Dawid Kardachim, Bazyli N. 453 98 Tb
1 10 1921 Młynów Piotr Opiciło Maria Chiżewska Jaroslawicze 18 Józef Adela Dawidowicz 975 15V-16R 43 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20975/pages/PL_1_436_975_0016.htm
12 2 1922 Tbilisi Dominiko Massari 32 Józef s. Dominika Roza Koljany Anastazja Sulimenko 24 Grigorij s. Frofima Anna Koncowa Grigorij Dawidow, N. Isarłow 515 6 Tb
4 7 1923 Tbilisi Stanisław Rudałtis 27 Bartłomiej Anna Łukaszys Janina Dawidajtis 21 Stanisław s. Macieja Józefa c. Józefa Denisowa Wartan Datojan, Arszak Akopow 533 15 Tb
3 2 1924 Radziwiłłów Józef Niedźwiedzki Andrzej Konstancja Maria Dawidowicz Karol Maria Zawadzka F, Wiśniewski, W. Zaręba 1-119 80 R 4 T
6 11 1927 Rokitno Antoni Szachniewicz Jakubówka 22 Józef Ewa Boczkowska Adela Dawidowicz 983 30V-31R 118 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0031.htm
7 2 1932 Kiwerce Piotr Kownacki Pyszny Bór 26 Ignacy Aniela Mojzech Helena Dawidowicz 1019 221 108 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0117.htm
11 9 1937 Krzemieniec Stanisław Tarnawski Fruzinówka, Kijowszczyzna - Lwów 25 Władysław Anna Helena Dawidowska Janina Androwicz Turek - Krzemieniec 28 Edward Michalina Bajkowska 33 R 34
1 5 1938 Kołki Anastazy Dawidowicz Longina Miklewicz Ulaniki 26 Stanisław Katarzyna Siekierzyńska 1042 10-11 19 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0008.htm
26 12 1938 Aleksandria Bronisław Dawidowicz Pełża 29 Józef Józefa Chodorowska Helena Polikowska 1019 68 154 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0039.htm
20 2 1938 Horochów Jan Chomicki Cehów 35 Ludwik Anna Szadurska Julia Dawidowska ? 961 15 52 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0016.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
16 30 Jednodworca Dawid Studenicki 33 Szumbar Borki 1857 AGAD DM
3 2 Konstancja Dawidowicz 36 Równe Równe 1862 Równe DW
5 9 Pawlina Dawidowicz wd. 51 Radziwiłów Lewiatyn 1903 Tarnopol DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl