Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 197 wyników dla: Silewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
6 1 1828 Horodyszcze ur. Jędrzej Wasilewicz 25 Horodniawka bezżenny, z gorączki nerwowej 178-3-94 111R 4 Ż 216 KP2 0
21 8 1829 Stary Konstantynów Dom prac. Anastazja Wasilewicz 70 W Sachnowce z domu Józefów, wdowa po prac. Efremie Wasilewiczu, dzieci: Kornel, Tymoteusz, Paweł, Andrzej, ze starości 178-3-95 176r 85 Ż 339 KP2
18 7 1830 Horodyszcze Michał Popławski 6/365 Horodniawka s. Józefa i Konstancji z Wasilewiczów 178-3-96 105R 90 Ż 190 DM
1 2 1831 Krzemieniec Jan Wasilewicz 1 Krzemieniec s. sł., nieślubnych rodziców Michała i Józefy z Jaworskich 426-1-7 94V-95R 25 T 963 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997L-W?i=962&cat=300453
8 1 1833 Derażne Maciej Brusilewicz 14 Wowcze s. Michała i Jadwigi z Chorążyczewskich 171-1-6 201R 1 R DM
22 8 1834 Luboml Barbara Wasilewicz 35 Luboml 849 511 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0282.htm
9 9 1835 Zasław św. Józefa Franciszek Popławski 2 Horodyszcze Rodzice: Józef, Konstancja Wasilewicz 178-3-101 101 113 Ż SK
20 12 1835 Zasław św. Józefa Wincenty Szymański 1/52 Szczurowice Rodzice: Roman, Marianna Wasilewicz 178-3-101 109 158 Ż SK
11 2 1835 Derażne Szymon Domalewski 3 Wowcze s. szlachetnych Jana i Anny z Brusilewiczów 171-1-8 193V 5 R DM
1 6 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Cecylia Popławska 6/12 Horodniawka c. Józefa i Konstancji z Wasilewiczów 178-3-106 109V 27 Ż 213 DM
19 11 1842 Połonne Władysław Wasilewicz 3 Lasy Łabuńskie s. ur. Jakuba i Marianny 873 377 115 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0194.htm
22 3 1842 Luboml Szymon Wasilewicz 24 Luboml 857 560 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0299.htm
4 8 1842 Deraźne Jadwiga Brusilewicz 60 Wowcze z Chorążyczewskich, wdowa po Michale, synowie Wojciech i Stanisław, córki Marianna, Anna, Dorota, Tekla i Magdalena 881 252 V 23 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0267.htm
9 12 1843 Nowogród Wołyński Leon Rudnicki 3 Kamienny Bród syn Apolinarego i ? z domu Wasilewicz 874 165 120 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0085.htm
8 3 1845 Berezdów Marianna Popławska 6/12 Horodniawka c. Józefa i Antoniny Wasilewiczów 876 443 7 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0239.htm
15 9 1845 Berezdów Szymon Popławski 14 Horodniawka s. Józefa i Konstancji z Wasilewiczów 876 453a 51 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0247.htm
23 7 1846 Berezdów Barbara Wasilewicz 30 Paszuki z d. Żygadło, mąż Piotr, syn Feliks 877 280 47 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0151.htm
29 3 1850 Luboml Ignacy Wasilewicz 53 Rymacze 863 625 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0331.htm
25 7 1851 Swojczów Franciszek Stasilewicz 60 Hnojno szlachcic, żona Ewa z Leśkiewiczów, synowie Stanisław, Jan, Józef i Aleksander, córki Aleksandra, Helena, Paulina 613 41 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0022.htm
2 1 1855 Kowel Antonina Wasilewicz 7/12 Rokietnica c. Józefa i Katarzyny z Kalesiewiczów 257 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0017.htm
3 4 1857 Luboml Marianna Wasilewicz 9 Luboml r. Tomasz, Tekla Patyjewicz 869 186 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0096.htm
19 6 1858 Łabuń Agafia Sułkowska 27 Białopol 1-dw., z Wasilewiczów, mąż Franciszek, córka Tekla 178-03-74 347V 37 Ż DM
29 10 1858 Łabuń Józefa Wasilewicz 20 Białopol 1-dw., z Żytkiewiczów, mąż Szymon, bez potomna 178-03-74 349V 61 Ż DM
8 3 1861 Łabuń Anna Wasilewicz 70 Białopol 1-dw., wdowa po Janie, syn Paweł, córki Helena i Katarzyna 178-03-76 362V 19 Ż DM
11 4 1864 Zasław św. Jana Agnieszka Wasilewicz 23 Iwanówka z d. Rucińska, mąż Andrzej, syn Paweł 685-6-6 57R 10 Ch 113 DM
17 2 1865 Żytomierz Stefan Wasilewicz 28 Żytomierz polityczny przestępca umarł w żytomirskim zamku więziennym 178-3-61 140V 42 Ż DG
23 4 1869 Luboml Michał Wasilewicz 12 Luboml r. Tomasz, Tekla Patyjewicz 312 103 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0057.htm
25 9 1869 Luboml Katarzyna Wasilewicz 18 Luboml 312 109 60 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0060.htm
4 10 1869 Luboml Józef Wasilewicz 40 Luboml 312 110 63 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0060.htm
27 3 1870 Luboml Prakseda Wasilewicz 85 Luboml z Michniewiczów, wdowa, syn Tomasz, córka Anastazja 313 119 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0062.htm
29 4 1870 Luboml Helena Wasilewicz 14 Luboml c. mieszcz. Tomasza i Tekli z Patywiczów 313 122 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0063.htm
3 10 1873 Luboml Anastazja Wasilewicz 25 Luboml 316 135 231 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0069.htm
28 10 1873 Luboml Tekla Wasilewicz 52 Luboml ur. Patyjewicz 316 141 254 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20316/pages/PL_1_436_316_0072.htm
7 6 1885 Włodzimierz Tekla Echta 43 Berezczyzna austr, podd., mąż Michał, z 1-go męża Kisilewicza synowie Błażej i Marcin z 2-go syn Jan Echta 803 115 70 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0059.htm
26 7 1886 Luboml Jan Wasilewicz 2 Luboml r. Tomasz, Anna Dyczko 329 134 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20329/pages/PL_1_436_329_0069.htm
8 12 1888 Ołyka Maciej Brusilewicz 9/12 Pietuszków Pawła i Marianny z Zielińskich 508 102 68 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0053.htm
14 12 1888 Luboml Anna Wasilewicz 28 Luboml ur. Kogutowska 331 162 121 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20331/pages/PL_1_436_331_0083.htm
24 2 1889 Luboml Tomasz Wasilewicz 68 Luboml 332 119 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0061.htm
18 1 1890 Luboml Marcelina Wasilewicz 8 Luboml r. Tomasz, Anna Dyczko 333 111 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0057.htm
16 12 1894 Luboml Apolonia Wasilewicz 18 Luboml r. Tomasz, Anna Dyczko 337 147 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0076.htm
1 1 1909 Luboml Bronisław Wasilewicz 1,5 Luboml r. Adam, Wiktoria Szydłowska 1009 802 1 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0424.htm
3 2 1911 Luboml Adam Wsilewicz 51 Luboml 1060 349 7 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0187.htm
3 10 1913 Luboml Konstancja Sidoruk 75 Luboml ur. Wasilewicz 1060 688 65 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0361.htm
11 7 1930 Luboml Franciszek Wasilewicz 28 s. Adama i Wiktorii z Szydłowskich 981 16 V-17 R 61 dopis http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0017.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
11 10 1785 Czartorysk Tekla Kamieńska Medweże Małe Michał Katarzyna dop.chrztu 2.11.1790, Wlm. Tadeusz Ostrowicz, Wincenta Silewiczówna, Wlm. Felicjan Piaskowski, Róża Zalęska 297-1-185 119R Ł 7781 DW
29 4 1790 Czartorysk Piotr Thorzewski Wołczecka Wola Józef Marianna Sprzędecka dop. chrztu 4.4.1791, JW. Marek Chajęcki, Ewa Aksakowa, Tadeusz Ostrowicz, ur. Wincenta Silewiczówna 297-1-185 119V-120R Ł 7782 DW
27 2 1807 Ostróg Ignacy Andrzej Józef Zubczewski Buszcza Piotr Anastazja Janicka Michał Drowolski, Marianna Wasilewiczowa 297-1-136 63 Ł SK
20 6 1828 Dąbrowica Julianna Hulewicz Jasieniec Nikodem Józefata Wasilewicz Józef Łobojacki, Praxeda Morożycka; ch: 22.06. 814 137a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0141.htm
24 6 1828 Zasław św. Józefa Emilia Dąbrowska Czteryboki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Teodor Wasilewicz, ur. Karolina Czakow 178-3-94 35R 62 Ż 66 KP2
8 4 1828 Łabuń Emilia Domaszewska Ustianówka ur. Bazyli Franciszka Domaszewska ur. Teodor Wasilewicz, Domicella Ossowska 178-3-94 120R 12 Ż 234 KP2
30 8 1829 Zasław św. Józefa Aleksandra Wasilewicz Czteryboki ur. Teodor Marianna Gołębiowska prac. Tymoteusz Marteniuk, ur. Marianna Drojecka 178-3-95 33V 56 Ż 63 KP2
4 11 1829 Łabuń Marianna Domaszewska Ościanówka ur. Bazyl Franciszka Domaszewska ur. Teodor Wasilewicz, Ludwika Miliniewska 178-3-95 137R 64 Ż 267 KP2
15 6 1830 Zasław św. Józefa Józef .Domaszewski Czetyrboki Ignacy Anna Kalińskla Ignacy Wasilewicz, Rozalia Jachimowiczowa 178-03-96 21R 33 Ż 37 RG
8 11 1830 Zasław św. Józefa Emilia Wasilewicz Czetyrboki Teodor Marianna Gołębiowska Kazimierz Lamparski, Marianna Drojecka 178-03-96 26V 71 Ż 48 RG
22 6 1831 Krzemieniec Jan Piotrowski Tuniki IN Franciszka s. z nieprawego łoża, Dmytro Tedorowicz i Apolonia Wasilewicz ż. Macieja 01-3 157V 82 T 660 DM
24 4 1831 Horodyszcze Stanisław Cichocki Futor Horodniawski Jan Marianna Górska chrzest 26.04.1831, Mikołaj Wasilewicz wdowiec i Marianna Strumidłowska 178-3-97 111R (III)42 Ż 211 DM
21 5 1832 Nowogród Julianna Kosowska Kamienny Bród Teodor Brygida Trobek ur. Jan Wasilewicz, Katarzyna Kosowska 245-1-6 10R 1297 R 832 DW
14 9 1833 Derażne Rozalia Domalewska Łopatnia? Łopateń par. Kołki Jan Anna Brusilewicz Grzegorz Bober i Tekla Brusilewicz 171-1-7 196R 20 R DM
12 12 1833 Horodyszcze Franciszek Popławski Horodniawka Józef Konstancja Wasilewicz wpis do księgi 1834, chrzest 12.12.1833, Feliks Orzechowski, Elżbieta Wińska zamężna 178-3-100 120R 56 Ż 240 DM
3 10 1834 Derażne Tekla Domalewska Wowcze Jan Anna Brusilewicz Michał Chorążyczewski i Marianna Przybyszewska 171-1-7 197V 30 R DM
3 10 1834 Derażne Tekla Domalewska Wowcze Jan Anna Brusilewicz dopeł.chrz. 3.10.1836, asyst. Maciej Chorążyczewski i Józefa Szmigielska 171-1-9 190V 11 R DM
1 1 1835 Połonne Sylwester Wierzbicki Lasy Łabuńskie Jan Marianna ur. Jan Zalewski, Marianna Wasilewicz ż. Jakuba 245-1-9 142R 1 R DW
30 12 1835 Połonne Stefan Wasilewicz Józefówka Mikołaj Anna Sobolewska Michał Kuczyński żonaty, Teresa Ejmot ż. Leona 245-1-9 157V 120 R DW
28 1 1835 Zasław św. Józefa Tekla Cichocka Horodniawka Jan Marianna Gurska Mikołaj Wasilewicz, Marianna Grabowska 178-3-101 39 69 Ż CK
6 8 1835 Zasław św. Józefa Jan Józef Woinski Brykula Leon Zofia Malinowska Jan Pańkowski, Anna Wasilewiczowa 178-3-101 47 102 Ż CK
22 11 1835 Zasław św. Józefa Cecylia Popławska Horodniawka Józef Konstancja Wasilewicz Wawrzyniec Wasilewski, Marianna Grabowska 178-3-101 57 143 Ż SK
13 12 1835 Zasław św. Józefa Wincenty Szymański Szczurowce Roman Marianna Wasilewiczówna Roman Łosowski, Marianna Kucharska 178-3-101 60 154 Ż SK
7 2 1836 Cudnów Maciej Turowski Kajetanówka Piotr Anastazja Wasilewicz Maciej Rudnicki i Marianna Turowska ż. Józefa 569-1-59 4V 23 Ż 9 DM
27 3 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Gabriel Popławski Horodniawka Józef Antonina Wasilewicz Jan Werozębski i Zuzanna Sawicka panna 178-3-106 86R 14 Ż 167 DM
25 1 1837 Derażne Aniela Domalewska Wowcze Jan Anna Brusilewicz Grzegorz Bober i Tekla Brusilewicz panna 171-1-10 201V 3 R DM
31 1 1838 Połonne Paweł Siedlecki Konotopy Franciszek Ewa Wawrzyniec Wasilewicz żonaty z Zofią Nowicką ż. Jakuba 245-1-12 106R 26 R DW 298
21 4 1838 Połonne Agnieszka Burzyńska Józefówka Stefan Marianna Wawrzyniec Wasilewicz żonaty, Aleksandra Pulikowska ż. Szymona 245-1-12 112R 73 R DW 299
4 5 1838 Derażne Erazm Chorążyczewski Wowcze Stanisław Tekla Domalewska Wojciech Brusilewicz i Marianna Bobrowa zamężna 171-1-11 207V 18 R DM
27 8 1838 Derażne Dominik Podgórski Wowcze Stanisław Małgorzata Chodorowska Maciej Bober i Tekla Brusilewicz panna 171-1-11 210R 33 R DM
28 8 1838 Derażne Ludwika Domalewska Wowcze Jan Anna Brusilewicz Stanisław Chorążyczewski i Tekla Brusilewicz panna 171-1-11 210V 34 R DM
1 11 1838 Derażne Michał Kraśnikiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz Karol Krasinkiewicz i Agnieszka Naumowicz zamężna 171-1-11 211R 38 R DM
5 10 1838 Zasław św. Józefa Marianna Sołowicka Czetyrboki Józef Aleksandra Wasilewicz Józef Maszkowski żonaty i Aniela Morelewska ż. Józefa 178-03-110 63R 83 Ż 122 DM
22 1 1839 Nowogród Wołyński Mikołaj Wasilewicz Kamienny Bród Jan Marianna Kuczyńska Maciej Rudnicki i Tekla Popławska ż. Macieja 178-3-72 3R 18 Ż 6 DM
5 4 1840 Deraźne Tekla Kraśnikiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz 880 161 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0179.htm
7 8 1840 Nowogród Wołyński Kajetan Wasilewicz Kamienny Bród NN Marcella Wasilewicz 871 41 158 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0022.htm
26 6 1841 Połonne Piotr Wasilewicz Józefówka Mikołaj Anna 872 132 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0071.htm
23 7 1841 Połonne Magdalena Buceń Lasy Łabuńskie Łukasz Marianna Wawrzyniec Wasilewicz żonaty, Rozalia Buceń Ż. Michała 872 134 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0072.htm
4 5 1842 Deraźne Franciszka Domalewska Wowcze Jan Anna Brusilewicz 881 238 V 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0252.htm
7 11 1842 Deraźne Józefa Brusilewicz Wowcze Wojciech Ewa Drzewiecka 881 242 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0256.htm
13 12 1842 Deraźne Franciszka Kraśnikiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz 881 243 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0256.htm
17 7 1842 Połonne Apolonia Wojciechowska Lasy Łabuńskie Grzegorz Anna nieślubna, matka - żona Szymona Wasilewicza 873 316 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0164.htm
14 1 1843 Nowogród Wołyński Antoni Rudnicki Kamienny Bród Apolinary Agnieszka Wasilewicz 874 3 8 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0003.htm
12 6 1843 Nowogród Wołyński Onufry Wasilewicz Kamienny Bród NN Marcela Wasilewiczówna 874 35 103 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0019.htm
7 7 1843 Nowogród Wołyński Jan Wasilewicz Wasylewicz Kamienny Bród Antoni Lucyna Kuczyńska 874 42 124 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0023.htm
6 10 1843 Nowogród Wołyński Justyn Wasilewicz Kamienny Bród Teodor Ludwika Budnicka 874 60 179 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0032.htm
13 1 1843 Horodyszcze Aleksander Popławski Horodniawka Paweł Julianna Kusznierzewska Wawrzyniec Wasilewicz i Franciszka Komornicka ż. Henryka 178-49-18 1V 3 Ż DM
1 1 1844 Nowogród Tomasz Kuczyński Kamienny Bród Mateusz Zofia Sławuszewska Tadeusz osiński, Lucyna Wasilewicz ż. Antoniego 875 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0005.htm
11 4 1844 Deraźne Antonina Brusilewicz Wowcze Wojciech Ewa Drzewiecka Józef Chorążyczewski, Anna Przybyszewska mężatka 883 171 R 19 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0181.htm
28 11 1844 Deraźne Rozalia Krasinkiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz 884 201 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0207.htm
16 11 1844 Luboml Konstancja Wasilewicz Luboml Tomasz Tekla Patyewicz Michał Patyewicz, Natalia Pikulska ż. Oksentego 859 591 119 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0315.htm
1 11 1844 Połonne Petronela Marcinkowska Lasy Łabuńskie Franciszek Anna Sylwester Kuklinowski kawaler, Marianna Wasilewicz ż. Jakuba 875 440 181 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0224.htm
19 5 1844 Międzyrzec Celestyna Barańska Duliby Wincenty Katarzyna Rafałowicz Józef Nudera,Józefa Zanewska.As.Jan Cetner Tekla Pausilewiczówna 883 228R 17 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0234.htm
16 11 1845 Deraźne Józef Kraśnikiewicz Hłuboczek Jakub Dorota Brusilewicz 884 207 V 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0214.htm
26 1 1846 Luboml Jan Wasilewicz Luboml Józef Katarzyna Klekociuk Jan Drozdowicz, Aniela Szulhacz ż. Szymona 861 456 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0194.htm
12 4 1846 Deraźne Rozalia Brusilewicz Wowcze Wojciech Ewa Drzewiecka Jakób Przybyszewski / Marianna Żołędziewska 885 191 R 13 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0197.htm
3 3 1846 Berezdów Wiktoria Wasilewicz Kupina Józef Aleksandra Sawicka Jakub Wojciechowski i Julianna Murzenko ż. Jana 877 212 18 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0113.htm
15 7 1846 Berezdów Jan Popławski Horodniawka Józef Konstancja Wasilewicz Jakub Boczkowski i Tekla Tyborowska ż. Kazimierza 877 225 55 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0121.htm
22 9 1846 Berezdów Tekla Popławska Horodniawka Józef Antonina Wasilewicz Józef Popławski i Marianna Boczkowska wdowa 877 234 82 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0127.htm
2 9 1848 Berezdów Aniela Popławska Horodniawka Józef Konstancja Wasilewicz Jakub Boczkowski i Lucyna Dziekońska ż. Kazimierza 17-1-19 11R 61 Ch 22 DM
5 6 1851 Luboml Franciszka Wasilewicz Luboml Tomasz Tekla Patyjewicz Aleksander Drozdowski, Marianna Patyjewicz ż. Michała 864 122 41 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0067.htm
23 4 1851 Berezdów Wojciech Jan Młodecki Horodiawka Grzegorz Teresa Augustynowicz Tomasz Strzemidłowski kawaler i Anna Wasilewicz panna 178-03-72 305V-306R 51 Ż DM
10 11 1853 Luboml Helena Wasilewicz Luboml Tymoteusz Anna Patyjewicz Michał Patyjewicz, Justyna Saciuk ż. Trofima 865 118 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0063.htm
8 5 1854 Kowel Antonina Wasilewicz Rokietnica Józef Katarzyna Kalesiewicz 256 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0005.htm
2 7 1854 Berezdów Jan Augustynowicz Horodniawka Kazimierz Anna Wasilewicz Michał Rzewucki i Rozalia Boczkowska ż. Jakuba 17-1-20 13V-14R 50 Ch 27-28 DM
4 2 1856 Luboml Michał Wasilewicz Luboml Tomasz Tekla Patyjewicz Maciej Siwicki, Marianna Paśniewicz? ż. Michała 868 60 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0032.htm
13 5 1858 Łabuń Katarzyna Sułkowska Białopol Jakub Stefania Wasilewicz Paweł Wasilewicz i Franciszka Sielska 178-03-74 322V-323R 36 Ż DM
24 12 1860 Luboml Adam Wasilewicz Luboml Tymoteusz Tekla Patiawicz 304 72-73 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0037.htm
11 1 1861 Łabuń Karol Sułkowski Białopol Jakub Stefania Wasilewska Paweł Wasilewicz i Honorata Kunicka 178-03-76 334V-335R 1 Ż DM
4 8 1861 Połonne Adelajda Wasilewicz Lasy Łabuńskie Józef Justyna Wierzbicka Jan Gutowski i Ludwika Eysymont ż. Jana 178-03-76 31V-32R 121 Ż DM
29 9 1861 Połonne Kamila Święcicka Smolki Wojciech Marianna Wasilewicz Piotr Kuszkowski i Wiktoria Ostrowska ż. Teodora 178-03-76 38V-39R 150 Ż DM
30 9 1861 Połonne Hieronim Pietrowski Niczpały Józef Agata Dobilewicz Józef Torczyński i Tekla Wasilewicz ż. Marcina 178-03-76 39V-40R 153 Ż DM
8 10 1861 Połonne Mikołaj Wasilewicz Smolki Józef Antonina Mucharska Feliks Szeryngowski i Antonina Szeryngowska ż. Piotra 178-03-76 40V-41R 158 Ż DM
11 3 1861 Zasław św. Jana Andrzej Tomaszewski Zasław Marianna Tomaszewska Grzegorz Wasilewicz, Marianna Zasławska 17-1-119 5V-6R 18 Ch RG
11 11 1862 Deraźne Lucjan Wysocki Wowcze Ludwik Katarzyna Bobr Aleksander Żołędziewski i Wiktoria Brusilewicz ż. Stanisława 887 146-147 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0078.htm
11 8 1862 Łabuń Antoni Szerengowski Trawulin Piotr Zuzanna Glewińska Józef Szerengowski i Antonina Wasilewicz 178-3-77 331V-332R 48 Ż 656-657 DM
26 3 1872 Nowogród Kamila Kreczkowska Kamienny Bród Franciszek Domicela Rudnicka Józef Wasilewicz, Anna Rudnicka 178-3-156 235V-236R 78 Ż 468 DW
5 7 1872 Nowogród Józef Kuczyński Kamienny Bród Antoni Julia Wasilewicz Tomasz Kąkulewski, Anna Rudnicka 178-3-156 254V-255R 162 Ż 506 DW
14 8 1872 Nowogród Adela Kąkietewska Kamienny Bród Tomasz Franciszka Wasilewicz Andrzej Wasilewicz, Anna Rudnicka 178-3-156 261V-262R 194 Ż 520 DW
4 12 1872 Nowogród Mikołaj Kuźmiński Kamienny Bród Feliks Paulina Wasilewska Michał Wasilewicz, Franciszka Buczyńska 178-3-156 294V-295R 332 Ż 586 DW
31 7 1874 Mosty Wielkie Jan Kisilewicz Mosty Wielkie 70 Michał Maria Wieczorek Wojciech Siciński, Tekla Ślepokura ż. Hiacynta 1777L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201777/pages/PL_1_301_1777_0002.htm
2 8 1877 Szumsk Aniela Dwornicka Szumsk Apolinary Petronela Raczyńska chrz. 7.08 Teodor Wasilewicz Czułowski, Joanna Falmicka ż. Cezarego 1-229 21V-22R 83 T DM 667
2 2 1877 Luboml Marianna Wasilewicz Luboml Tomasz Anna Dyczko Michał Patiewicz, Marianna Godzało ż. Sebastiana 320 6 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0004.htm
7 2 1879 Luboml Apolonia Wasilewicz Luboml Tomasz Anna Dyczko Ignacy Dyczko, Barbara Szydłowska ż. Jana 322 10 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0006.htm
15 2 1882 Luboml Marcelina Wasilewicz Luboml Tomasz Anna Dyczko Antoni Chomiczuk, Marcelina Kitaszewska ż. Ksawerego 325 14 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20325/pages/PL_1_436_325_0008.htm
21 2 1883 Luboml Marianna Wasilewicz Luboml Adam Anna Kogutowska Ksawery Kitaszewski, Zofia Jankowska ż. Tomasza 326 14 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20326/pages/PL_1_436_326_0008.htm
4 6 1884 Luboml Jan Wasilewicz Luboml Tomasz Anna Dyczko Antoni Chomil?, Marcelina Kitaszewska ż. Ksawerego 327 28 53 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0015.htm
21 1 1885 Luboml Marianna Kloc Luboml NN Marianna Adam Wasilewicz, Jadwiga Dołgonowicz 328 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20328/pages/PL_1_436_328_0004.htm
15 1 1887 Luboml Wincenty Wasilewicz Luboml Tomasz Anna Dyczko Antoni Chomicz, Marcelina Kitaszewska ż. Ksawwrego 330 8 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0005.htm
10 12 1889 Luboml Tomasz Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Franciszek Suszkiewicz, Zofia Jankowska ż. Tomasza 333 2 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20333/pages/PL_1_436_333_0002.htm
14 1 1893 Luboml Jan Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Andrzej Marmura, Konstancja Sidoruk ż. Łukasza 336 6 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0004.htm
17 3 1893 Luboml Franciszka Bagniuk Borki Antoni Marianna Świrgun Jan Bagniuk, Anna Wasilewicz ż. Mikołaja 336 16 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0009.htm
2 7 1894 Włodzimierz Bronisława Jakubowska Białozowszczyzna Marcin Katarzyna Wasilewicz 812 50-51 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0028.htm
9 9 1894 Luboml Michał Szydłowski Radziechów Katarzyna Szydłowska Adam Wasilewicz, Elżbieta Trylewicz ż. Józefa 337 66 129 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20337/pages/PL_1_436_337_0034.htm
18 6 1895 Kowel Amelia Wasilewicz Kowel Wawrzyniec Józefa Górska 906 14V-15R 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0015.htm
1 1 1896 Luboml Julia Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Zdzisław Zaborowski, Aleksandra Gorbik ż. Tymona 910 2V 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0003.htm
26 10 1896 Luboml Aniela Dołginowicz Luboml NN Jadwiga Dominowicz Andrzej Marmura, Wiktoria Wasilewicz ż. Adama 910 35V 138 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0036.htm
28 10 1899 Luboml Szymon Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Ksawery Suszkiewicz, Prakseda? Lewicka ż. Aleksandra 934 37V 147 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0039.htm
22 4 1900 Luboml Bronisława Biluk Luboml Wincenty Marianna Wasilewicz Grzegorz Macegoniuk, Marianna Trylewicz ż. Józefa 949 24 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0013.htm
1 4 1902 Luboml Franciszek Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Adam Kraszczyński, Elżbieta Marszura ż. Andrzeja 981 16 V-17 R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0017.htm
9 2 1902 Luboml Anna Biluk Luboml Wincenty Marianna Wasilewicz Piotr Macegoniuk, Teresa Macegoniuk ż. Grzegorza 981 11 V-12 R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0012.htm
5 11 1902 Luboml Józefa Stefanowicz-Kuchar Luboml Józef Marianna Wasilewicz 981 49 V-50 R 194 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0050.htm
13 7 1904 Luboml Michalina Biluk Luboml Wincenty Marianna Wasilewicz Mikołaj Macegoniuk, Bronisława Olifirowicz ż. Jana 1009 50 98 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0030.htm
27 1 1906 Młynów Maria Irena Gładkowska Smordwa Józef Stanisław Marcelina Naklicka pow. Dubno, Władysław Silewicz, Aniela Skalska 740-2-414 4V-5R 20 R 1474 RK
15 6 1907 Luboml Bronisław Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Franciszek Szydłowski, Michalina Marmura 1009 549 94 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0292.htm
17 9 1907 Luboml Paweł Biluk Luboml Wincenty Marianna Wasilewicz Grzegorz Macegoniuk, Anna Olifirowicz ż. Stefana 1009 586 165 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0311.htm
10 3 1910 Luboml Jan Biluk Luboml Wincenty Marianna Wasilewicz Mikołaj Macegoniuk, Anna Macegoniuk ż. Stefana 1060 24 46 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0015.htm
24 3 1912 Luboml Antonina Biluk Luboml Wincenty Marianna Wasilewicz Grzegorz Biluk, Bronisława Olifirowicz ż. Jana 1060 402 44 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0214.htm
15 4 1913 Luboml Anna Sawicka Borki Marcin Pelagia Antoniuk Jan Wasilewicz, Katarzyna Kątowska 1060 568 63 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0300.htm
5 3 1915 Luboml Piotr Biluk Luboml Wincenty Marianna Wasilewicz Wincenty Wasilewicz, Anna Błaszczuk ż. Stanisława 1067 22 40 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0013.htm
1 8 1915 Kijów Św. Aleksandra Zygmunt Longin Tomaszewski Kijów Bronisław Agnieszka Ciuk Wincenty Wojtkiewicz i Ruta Regina Wasilewicz 312/1/129 45V-46R 180 m.K JM1
26 2 1916 Zasław św. Józefa f. Szepetówka Zofia Wierzańska Szepetówka Marceli Maria Wasilewicz Bronisław Soroczyński i Maria Łoś 17-2-47a 62V-63R 23 Ch 123-124 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 10 1742 Szumsk Stefan Oleński Szumbar Teresa Mazurska Szumbar Jan Wawrzysko, Apolonia Wasilewiczowa, Antoni Wawrzysko, Bazyli Petrowicz 297-1-180 5V Ł RK
1 7 1828 Zasław św. Józefa ur. Teodor Wasilewicz Czteryboki 23 ur. Aleksander Anna Głoska ur. Marianna Gołębiowska Czteryboki 20 ur. Andrzej Małgorzata Metelska Bazyli Domaszewski, Józef Maszkowski, Antoni Pieńkowski 178-3-94 46V 32 Ż 89 KP2
8 7 1828 Zasław św. Józefa ur. Ignacy Wasilewicz Czteryboki 24 ur. Aleksander Anna Głoska ur. Elżbieta Szpilczewska Ławrynowce 21 ur. Bazyli Marianna brak Ludwik Popławski, Dominik Medwedowski, Adam Popławski 178-3-94 46V 33 Ż 89 KP2
26 1 1830 Luboml Leon Klekociuk Luboml 18 Jan Anna Szydłowska Helena Prończuk Kąty 17 Łukasz Jadwiga Rabczuk Jędrzej Wasilewicz, Józef Mosijewicz 301 67 14 845 315 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0036.htm
26 6 1832 Nowogród Woł. Józef Karpiński Kamienny Bród 25 Piotr Małgorzata Kubuszyńska Marianna Janicka Tartak Rohaczewski 17 Jan Agnieszka Gołębiowska Jakub Kuczyński, Jan Wasilewicz 245-1-6 38V 211 R 1935 DW
5 2 1833 Horodyszcze Wawrzyniec Wasilewicz Horodniawka 18 Antoni Ewa Petrołaj Teresa Popławska Horodniawka 16 Andrzej Helena Szacharaj Jan Mucharski, Franciszek Frankowski 178-3-99 100R 8 Ż 196 DM
24 5 1836 Derażne Jakub Krasinkiewicz Hłuboczek 25 Stanisław Zofia Przybyszewska Dorota Brusilewicz Wowcze 22 Michał Jadwiga Chorążyczewska Józef Żukowski, Józef Chorążyczewski 171-1-9 197V 3 R DM
6 6 1837 Derażne Franciszek Bober Wowcze 32 Kasper Magdalena Chorążyczewska Agata Kopiej Balarka 16 Maciej Marianna Kownacka Maciej Bober, Wojciech Brusilewicz, Stanisław Grochowski 171-1-10 210R 4 R DM
16 5 1837 Zasław św. Jana Gabriel Michał Wasilewicz par. Zasław św. Jana 27 Gabriel Agnieszka Górska Katarzyna Libera par. Zasław św. Jana 20 Kazimierz Antonina Merecka Jan Falkowski, Domini Mondzelewski 178-3-108 15R 10 Ż 30 DM
2 11 1841 Kołki Wojciech Brusilewicz par. Kołki 24 Adam Rozalia Orlińska Ewa Drzewińska par. Kołki 20 Antoni Agata Sulikowska Marcin Bober, Michał Chorążyczewski, Jan Drzewiecki 827 92a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0094.htm
31 8 1841 Berezdów Jakub Boczkowski Horodniawka 24 Grzegorz Marianna Grabowska Rozalia Eysmont Krasula 19 Teodor Tekla Wasilewicz Kazimierz Tyborowski, Jan Chodakowski 872 324 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0172.htm
18 10 1842 Połonne Wrobliński Konotopy 23 Wojciech Julianna ? Teofila Piasecka Konotopy 18 Jan Marcianna ? ..? Wasilewicz, Feliks Eysmma..? 873 11 AGAD EH
23 1 1844 Nowogród Teodor Popławski Huta Dziekońka 20 Kazimierz Rozalia Olszewska Walerianna Przewłocka Biłka 17 Mikołaj Barbara Lewandowska Antoni Wasilewicz, Wojciech Jandulski 875 65 2 0
26 5 1846 Luboml Benedykt Matyszczuk Kuśniska 25 Jan Helena Błażewska Anastazja Wasilewicz Luboml 20 Jędrzej Prakseda Mochniuk Paweł Kogutowski, Antoni Gadzała 861 491 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0212.htm
22 9 1846 Deraźne Florian Kobylański Hłuboczek 28 Jan Anna Rosińska Tekla Brusilewicz Hłuboczek 30 Michał Jadwiga Chorążyczewska Jakub Przybyszewski, Maciej Chorążyczewski, Ludwik Żukowski, Antoni Zaręba 885 197 V 4 AGAD AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0208.htm
17 7 1849 Zasław św. Józefa Feliks Kaleński Lenkowce 25 Jan s. Jakuba Marianna c. Józefa Piotrowska Katarzyna Wasilewicz Czotyrboki Jan s. Walentego Anna Witwicka Tomasz Wieczor s. Ludwika, Piotr Lubaszewski s. Mikołaja, Jan Hulowski s. Jana 178-03-118 481V 15 Ż 881 DM
12 11 1850 Luboml Tomasz Dyczko Luboml 22 Jan Marianna Gadzała Karolina Wasilewicz Luboml 20 Barbara Wasilewicz Jan Kontowski, Jan Gadzała 863 617 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0327.htm
22 11 1859 Luboml Józef Rudzki Rymacze 19 Ignacy Katarzyna Kołtun Barbara Kupracz Kupracze 16 Stanisław Zofia Kułyna Wojciech Iwańczuk, Tomasz Wasilewicz 870 135 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0072.htm
20 8 1861 Połonne Dominik Bereżecki Lasy Łabuńskie 41w Andrzej Magdalena Zabłocka Apolonia Wasilewicz Lasy Łabuńskie 20 Szymon Anna Mogilnicka Gabriel Kuklinowski, Tadeusz Eysymont 178-03-76 71R 28 Ż DM
1 7 1862 Łabuń Ignacy Lubaszewski Czetyroboki par. Zasław św. Józefa 27 Józef Tekla Pieńkowska Aniela Rozczyna [Roszczyna] Białopol 19 Jan Stefania Wasilewicz Jan Kłopotowski, Piotr Lubaszewski 178-3-77 340V 9 Ż 673 DM
3 11 1863 Luboml Aleksander Macegoniuk Luboml 26 Mikołaj Helena Jankowska ? Marmura Binduga 20 Ludwik Marianna Wołosiewicz Wojciech Jankowski, Tymoteusz Wasilewicz 892 83V 33 307 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0085.htm
27 10 1863 Nowogród Wołyński Tomasz Konkolewski Dowbysze 22 Mikołaj Czaplińska Czaplińska Franciszka Wasilewicz Kamienny Bród Teodor Ludwika Rudnicka 178-3-152 10 35 Ż 20 MO
15 11 1864 Nowogród Wołyński Stefan Kuczyński Kamienny Bród 23 Jakub Katarzyna Popławska Franciszka Rudnicka Kamienny Bród 18 Apolinary Agnieszka Wasilewicz 178-3-152 33 67 Ż 65 MO
30 10 1866 Luboml Jarosław Szydłowski Luboml 20 Andrzej Marianna Samborska Karolina Tatesiuk Binduga 18 Walenty Emilia Kitaszewska Michał Patyjewicz, Tomasz Wasilewicz 310 104 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0053.htm
29 10 1867 Nowogród Wołyński Lucjan Łuczyński Smołdyrów 56w Wincenty Apolonia Wasilewicz Anna Kozakiewicz z Ordyńskich Nowogród Wołyński 40w Kajetan Prakseda Jakubowska 178-3-152 105 41 Ż 209 MO
17 11 1868 Nowogród Wołyński Dominik Siciński Adamówka p. Puliny 32 Walenty Regina Lutecka Justyna Wasilewicz Kamienny Bród 18 Antoni Łucja Kuczyńska 178-3-152 134 43 Ż 266 MO
22 2 1870 Nowogród Wołyński Tomasz Adamowicz Nowogród Wołyński 33 Józef Karolina Sokołowska Józefa Wasilewicz Nowogród Wołyński 20 Jan Salomea Morawska 178-3-152 174 24 Ż 343 MO
22 2 1870 Nowogród Wołyński Antoni Kuczyński Kamienny Bród 20 Błażej Aleksandra Daniszewska Julianna Wasilewicz Kamienny Bród 20 Teodor Jadwiga Rudnicka 178-3-152 174 25 Ż 344 MO
7 2 1871 Brody Adolf Kędzierski Chołojów 33w Antoni Agnieszka Czarnecka Wiktoria Jaworczykowska Podhajce 25 Teodor Prakseda Kisilewicz Jan Leontowicz, Albin Kędzierski L
10 11 1874 Luboml Tomasz Wasilewicz Luboml 45w Andrzej Prakseda Tachniuk Anna Dyczko Luboml 25 Jan Katarzyna Domalec Machał Matyjewicz, Ksawery Kitaszewski 317 76 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0041.htm
25 1 1881 Luboml Adam Wasilewicz Luboml 21 Tomasz Tekla Patyjewicz Anna Kogut Luboml 20 Tomasz Marianna Ko? Michał Patyjewicz, Ksawery Kitaszewski 324 81 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0042.htm
12 2 1889 Luboml Adam Wasilewicz Luboml 29w Tomasz Tekla Patyjewicz Wiktoria Szydłowska Radziechów 22 Jan Augustyna W? Franciszek Suszko, Ksawery Kitaszewski 332 100 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0051.htm
4 10 1898 Kuniów Bronisław Ziembicki Kol. Hulakowska par. Krzywin 26 Karol Katarzyna Jakuszewska Adela Sokołowska Martyń 19 Stanisław Elżbieta Wasilewicz Ludwik Sych i Stanisław Podhorodecki 178-3-86 739R 19 Ż DM
14 2 1899 Luboml Wincenty Biluk Luboml 26 Wincenty Łucja Godzalińska Marianna Wasilewicz Luboml 22 Tomasz Anna Dyczko Bazyli Abramowicz, Grzegorz Mackoniuk 934 58 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0057.htm
12 11 1900 Szumbar Józef Mroczkowski Zahorce, par. Jampol 22w Wawrzyniec Marianna Silewicz Bronisława Godziszewska Dederkały Wielkie 21 Dominik Wiktoria Sierakowska 2 T
3 2 1902 Luboml Józef Stefanowicz Luboml 24 Piotr Apolonia Witkowska Marianna Wasilewicz Luboml 19 Adam Anna Kogutowska 981 55V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0062.htm
30 5 1910 Tbilisi Jan Żegżdrin pow. Lida, wileńska gub. 30 Stanisław Ewa Rusilewicz Albina Bartel Austria 18 Jan Katarzyna Michał Zaręba, Narcyz Choleński, Jan Sawarinko 232 24 Tb
24 8 1910 Tbilisi Hipolit Januszkiewicz Kowno 29 Jakub Helena Pawlun Wanda Ratowt kowieńska gub. 23 Jan Kazimiera Rusilewicz Józef Januszkiewicz, Zygmunt Ratowt 237 34 Tb
17 10 1912 Luboml Tomasz Wasilewicz Binduga 23 Adam Wiktoria Szydłowska Karolina Olchowska z Nieczajów Binduga 27w Karol Feliksa Kitaszewska Józef Nieczaj, Ksawery Kitaszewski 1060 494 42 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0261.htm
7 2 1916 Kijów, św. Mikołaja Franciszek Klaban Kijów 31 Jan Marianna Rucińska Aniela Pawłowska Kijów 17 Wincenty Antonina Leskowicz Walenty Iwanowicz Siżat?, Mikołaj Wasilewicz Rowdyg? 312/1/109 94V 14 m.K JM1
31 10 1938 Dederkały Mikołaj Wasilewicz Dederkały Duże 32 Piotr Maria Uglik Aniela Sinicka Dederkały Duże 25 Leon Teofila Kaczaniuk 7 0

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl