Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 680 wyników dla: Tym

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
8 5 1801 Brzeżany Jadwiga Łukaszowa 30 Komarówka 16 mąż Tymko 121L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20121/pages/PL_1_301_121_0001.htm
1 11 1818 Krzemieniec Marcelina Tymczuk 3 dni Żołoby c. Franciszka i Agnieszki 299 82 72 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0045.htm
4 12 1825 Krzemieniec Tekla Dawidowska 66 Kokorów z Konopackich, z 1-go małż. z Wincentym Aleksandrowiczem s. Andrzej, Jan i Michał, z 2-go z Marcinem Dawidowskim s. Ferdynand i Jan 299 228 163 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0120.htm
12 5 1826 Krzemieniec Leon Tymonicki Bereżce 299 238 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0125.htm
27 3 1826 Krzemieniec Aleksander Stelmaczuk 1 Nowosiółki s. Tymoteusza i Heleny 299 234 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0123.htm
16 12 1827 Szumbar Grzegorz Tymuch 4,5/12 Zahajce s.Jana i Xeni z Nahaczewskich 199 285 12 546
4 1 1827 Ołyka Michal Tymaniecki 28 Ołyka żona Małgorzata ze Zdaniewiczów, syn Józef, córka Józefa 813 160 1 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0162.htm
20 1 1827 Horochów Józef Chlebowski 60 Chołoniów urodzony, wdowiec tymczasowo tu mieszkający 72 2 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2072/pages/PL_1_436_72_0002.htm
6 2 1827 Horochów Tekla Kołaczyńska 18 Horochów panna tymczasem tu służąca 72 3 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2072/pages/PL_1_436_72_0002.htm
2 9 1827 Drużkopol Marianna Jacentowa 65 Sielec prac., wdowa po Jacentym dawno potomstwa pozbawiona 63 8 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0005.htm
1 2 1827 Sokul Jan Chryzostom Chrzanowski 5/365 Nawoz rodzice: ur. Polikarp i Balbina z domu Nielipowicz, tymczasowo w parafii Sokulskiej mieszkający 813 83 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
13 5 1827 Ptycza Klara Kulczycka 6 Nosowica rodzice: sł. Tomasz i Anna stolarze, z parafii Dubieńskiej, tymczasowo tylko w par. Ptycza mieszkający 813 285a 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
4 1 1827 Krzemieniec Józefa Czetwertyńska 40 Krzemieniec księżna z Chołonieckich, wdowa po Józefie, tymczasowo przebywająca w Krzemieńcu, córki Kamilla i Palmira 01-6 1R 1 T 869 DM
10 5 1827 Krzemieniec Franciszek Górski 3 Bereźce Małe s. ur. Michała i Emilii tymczasowo zamieszkalych w par.krzemienieckiej 01-6 7V 57 T 876 DM
13 5 1827 Krzemieniec Michał Górski 13 Bereżce Małe s. ur. Michała i Emilii tymczasowo zamieszkalych w par.krzemienieckiej 01-6 8R 58 T 876 DM
16 6 1827 Białogródka Antoni Siemienny 5/365 Białogródka s. nieślubny szlachetnej Anny Siemienównej tymczasowo zamieszkałej w tej parafii 178-03-93 71R 48 Ż DM
10 3 1827 Horodyszcze Aniela Tymińska 63 Horodyszcze wdowa po Marcinie, zostawiła syna i córkę 178-3-93 94 8 Ż MO 185
13 4 1827 Bazalia Teresa Rakowska 60 Bazalia ur., z Ignasiewiczów, wdowa po Wincentym, córki Marianna i Tekla 178-3-93 254V 56 Ż DM
20 3 1828 Szumbar Wasyl Tymuch 60 Zahajce żona Maria z Szymczynów 199 287 9 555
20 10 1828 Ptycza Witalis Dominikowski 18/12 Nosowica rodzice: sł. Aleksander i Katarzyna z d. Lesniewska, stolarze, z parafii Dubienskiej, tymczasowo w par. Ptycza mieszkający 814 274R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0277.htm
4 2 1828 Dederkały Marianna Tymińska 58 Dederkały Małe z gorączki, urodzona, wdowa po Janie 01-6 3R 5 T 839 DM
20 10 1828 Dederkały Konstancja Szuszkowska 38 Szkrobotówka pracowita, z Jankowskich, z 1 małż., z urodzonym Janem Szteynikiem pozostawiła synów Szymona, Józefa i Piotra, z 2-małż., z pracowitym Piotrem Szuszkowskim pozostawiła syna Bazylego 01-6 5V 26 T 842 DM
8 3 1828 Krzemieniec Adolina Franciszka Michałowska 7 h Krzemieniec z niewczesnego porodu, s. Jerzego i Eufrozyny Tymińskiej 01-7 32V 229 T 901 DM
29 5 1828 Krzemieniec Franciszek Niedzwiecki 16 Krzemieniec przybyły do parafii od 1 roku, tymaczasowo w parafii krzemienieckiej znajdował się 01-7 39R 268 T 907 DM
21 2 1828 Bazalia Łukasz Tymanowski 54 par. Bazalia ur., żona Marianna 178-3-94 236V 20 Ż DM
12 2 1828 Ostróg Grzegorz Poliszak 50 Sadki Prac., poz. ż. Annę zd. Semenik, 3 s. Maksyma, Wawrzyńca, Tymoteusza, 2 c. Anastazję i Teklę 171-1-1 24V 16 R Mg
28 10 1829 Szumbar Anna Pauluk 2 Sosnówka c.Tymka i Apolonii z Kaniowskich 199 292 17 582
29 2 1829 Nabrzuska Wincenty Karbowski 6 Gródek z Ignacego i Anny z Krydzińskich Karbowskich tymczasowo tu mieszkających 844 453 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/images/PL_1_436_844_0252.jpg
10 11 1829 Luboml Magdalena Tymoszuk 23 Binduga 844 589 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0319.htm
31 8 1829 Krzemieniec Klara Woyciechowska 4/52 Komnatka c. szlachetnej Anny tymczasowo zamieszkałej w parafii krzemienieckiej 01-7 67V 486 T 936 DM
13 3 1829 Lachowce Fabian Pawulski 25 Lachowce syn wdowy Marianny z Szatkowskich po Wincentym Pawulskim 171-1-2 107V 18 R DM
20 2 1830 Szumbar Maryanna Pauluk 11/12 Sosnówka c.Tymka i Appolonii z Kaniowskich 199 295 6 593
23 10 1830 Sokul Jan Pankowski 40 Dumka wolnego stanu człowiek tymczasowo w Parafii Sokulskiej mieszkający 816 45R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0047.htm
8 10 1830 Dederkały Ewa Łozińska 64 Dederkały Wielkie z puchliny, wdowa po Antonim, parafianka żornicka tymczasowo w parafii dederkalskiej zamieszkała 01-6 10V 20 T 847 DM
10 4 1830 Lachowce Marianna Zarzecka 56 Wawyrodki ur., z Chwisteckich, wdowa po Wincentym, synowie Leon i Fortunat, córka Barbara 171-1-3 117R 24 R DM
31 1 1831 Ołyka Franciszka Suchodolska 90 Balarka z Malinowskich, wdowa, zostawiła s. Jana i Jakuba i c. Petronellę za Wincentym Jadaszyńskim 817 314 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
20 2 1831 Lachowce Marianna Śmiechowska 82 Lachowce ur., wdowa po Walentym, bez potomna 171-1-4 106R 23 R DM
25 4 1832 Włodzimierz Michał Wituszyński 6 Włodzimierz s. sław. Onufrego i Anastazji z Tymoszyńskich 847 59 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0031.htm
20 2 1832 Dederkały Antoni Michałczuk 1,8 Dederkały Małe z kuru, syn pracowitych Tymka i Anny Szundyk 01-6 16R 11 T 852 DM
20 2 1832 Dederkały Stanisław Woźnicki 64 Dederkały Wielkie pracowity, żona Pelagia Antoniuk, synowie Paweł, Jakub, Bazyli i córka Hapka, parafianin teofilewski, tymczasowo przebywajacy w par. dederkalskiej 01-6 16R 12 T 852 DM
11 3 1832 Szumsk Grzegorz Bilewicz 2 Waśkowce z gorączki, pr., rodz. Wojciech i Rozalia zd. Tymoszuk 245-1-6 413R 36 R RK
20 7 1833 Kołki Mikołaj Butym 0,5 Łyczki r: Jan i Regina; poch: 22.07. 819 75 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0077.htm
5 3 1833 Hołoby Jan Mielnik 61 Hołoby żona ś.p. Natalia z d. Chweszczuk, dzieci: Bazyli, Chotymia, Hapka 848 224V/367 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0211.htm
15 8 1833 Horyńgród Klara Staniszewska 73w Szubków Ur., zd. Zielińska, wdowa po Walentym, syn Michał 171-1-6 151R 10 R Mg
10 6 1834 Sokul Wawrzyniec Kondracki 80 Dwór Sokulski żona Aniela z domu Jankowska, do Parafii Sokulskiej tymczasowo przybyły 820 36R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0036.htm
23 9 1834 Kisielin Leon Czyżewski 2 Kisielin r: Ignacy i Katarzyna z Tymoszków; poch: 24.09. 849 251 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0140.htm
7 2 1834 Lachowce Marianna Pawulska 80 Lachowce ur., wdowa po Wincentym, syn Wincenty i córka Antonina 171-1-7 104V 6 R DM
6 4 1835 Łuck Marianna Egierd 80 Łuck Wdowa po Walentym potomstwa nie zostawiła 373 78 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0043.htm
22 3 1835 Sokul Leon Kozłowski 58/52 Czebenie rodzice: ur. Karol i Róża z d. Rudnicka w Sokulskiej Parafii tymczasowo tylko mieszkający 821 45R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0046.htm
18 1 1835 Zasław św. Jana Franciszka Hryniewiecka 1,5 Borysów Rodzice: Antoni i Barbara z Tymalowiczów 178-3-101 14 6 Ż SK 27
26 11 1835 Horyńgród Salomea Bałaszczuk 60 Mikulin Prac., mąż Tymoteusz, 5 synów, 2 córki 171-1-8 153R 9 R Mg
23 12 1835 Horyńgród Antoni Godulski 70w Antopol Szlachetny, wdowiec, zostawił kilku synów, w tym Mateusza i Feliksa oraz 3 córki 171-1-8 153R 11 R Mg
18 4 1835 Białogródka Marianna Słomińska 50 Polachowa ur., z Kozielskich, wdowa po Wincentym, synowie Jan, Sylwester i Kazimierz, córki Anna, Petronela i Agata 178-03-101 136V 47 Ż DM
9 8 1836 Przewały Katarzyna Kondratiuk 50 Ochotniki wdowa po Tymoszu 851 634 8 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0348.htm
18 12 1836 Krzywin Marcin Sawicki 60 Łaszanówka Ur., wdowiec po Klarze z Winogrodzkich, zost. 2 żonę Apolonię z Tymińskich, z 1 małż. s. Jana i c. Agatę 171-1-9 72V 19 R Mg
25 8 1838 Dederkały Katarzyna Tymczuk 3 Dederkały Małe c. Jana i Marianny z Daniluków 54 219 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0117.htm
10 11 1839 Szumbar Antonina Boguszewska 46 Borki z Tarnawskich, wdowa po Wincentym, dzieci: Antoni, Paweł, Józefa, Balbina, Teresa, Anna, Julianna 201 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0019.htm
1 4 1839 Krzywin Konstancja Tymczuk 40 Stryhany z Gągałłów, mąż Sydor obrz. gr.-ros., córka Katarzyna 879 35 V 6
28 2 1839 Targowica Katarzyna Rybczyńska 52 Wojnica z Borsuków, wdowa po Wincentym, s. Ludwik, c. Marianna, Zofia, Barbara 825 264 V 4 ZP 0
18 9 1840 Luboml Anna Tymoszczuk 0,5 Binduga c. Michała i Róży z Stolarczuków 855 281V 77 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0293.htm
28 12 1840 Horochów Marianna Bujanowska 70 Horochów sław., wdowa po Jacentym, synowie Wojciech i Tomasz 78 67 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0037.htm
2 11 1841 St. Wiśniowiec Franciszka Kowal 2 Fedkowce c.Tymoteusza i Anny z Bernackich 872 657 71
2 9 1841 Kołodno Ludwika Jakubińska 63 Kołodno z Paprockich, wdowa po Wincentym 872 742 33
25 12 1841 Miropol Marianna Bembnowska 66 Miropol z Dombrowskich, wdowa po Wincentym, majorowa dawnych wojsk polskich, córki: Teofila, Joanna, Urszula i zamężna Franciszka Spillerowa 872 386 55
28 11 1841 Jampol Tekla Tymińska 70 Tatarynowce panna, córka nieżyjących Macieja i Placydy z Brzezińskich 871 466 38
15 11 1841 Berezdów Rozalia Czerkas 75 Kurczyk z Wigantów, wdowa po Wincentym, synowie: Roman, Symforian, Alojzy, Erazm i Antoni, córka Ludmiła 872 352 50
19 2 1841 Beresteczko Ewa Kardaszewska 80 Piaski wdowa po Jacentym, synowie Jan i Augustyn kapłani w Zakonie XX Trynitarzy, córki Katarzyna, Łucja, Tekla i Brygida 3 16 6
2 5 1841 Ostróg Marianna Sinicka 75 Dermań z Nowickich, wdowa po Wincentym, syn Kazimierz, córka Franciszka R 23 V 44 0
11 10 1841 Ostróg Romuald Kotkowski 22 Ostróg s. JW Ignacego deputata Komisji Legitymacyjnej Guberni Wołyńskiej i Apolinary z Kozickich R 28 R 95 0
3 12 1841 Jałowicze Marta Tomaszewska 75 Horodnica Mała z Urżyńskich wdowa po Wincentym s. Franciszek, c. Balbina, Julia, Angela, 827 258 V 9 ZP 0
5 1 1841 Turzysk Franciszka Kańska 75 Turzysk wdowa po Wincentym, córki Domicella i Julia 856 373 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0203.htm
28 1 1841 Radziwiłłów Petronela Czesnowska 64 Leduchów wdowa po Wincentym 827 232 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0235.htm
9 6 1841 Szumsk Anna Jarmulińska 56 Jurysdyka Cerana z Adaszyńskich, wdowa po Walentym, syn Kazimierz, córki Teresa, Józefa i Antonina 872 571 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
18 3 1841 Kisielin Marcella Budkowska 55 Osmichowicze "w" po Wincentym; poz. s. Franciszka i c. Annę; poch: 20.03. 856 286 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0155.htm
2 5 1842 Radziwiłłów Franciszek Borowy 60 Gaje żona Marianna z d. Tymuś, synowie: Dymitr, Stefan, Teodor, Paweł, Jan, Piotr 828 97 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0099.htm
6 8 1842 Radziwiłłów Marianna Borowa 59 Gaje z domu Tymuś, wdowa po Franciszku 828 99 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0101.htm
25 1 1842 Kamień Koszyrski Petronella Jahałkowska 43 Krymno tymczasowo przebywająca 175 20 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0012.htm
22 8 1842 Sokul Paulina Najkowska 9/12 Dwór Sokulski rodzice: ur. Alojzy i Karolina z domu Markiewicz w Parafii Sokulskiej tymczasowo przebywający 828 211V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0215.htm
20 1 1842 Jampol Ludwik Małachowski 35 Jakimowce wlm., z przypadkowej śmierci, bawił tymczasowo u familii 873 557 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0289.htm
15 10 1842 Łanowce Jacek Tymczuk 3 Hryńki s. pr. Stanisława i Jaryny 873 788 13 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0412.htm
27 5 1843 Szumsk Magdalena Popławska 65 Cyranka z Żurawskich, wdowa po Walentym dawno potomstwa pozbawiona 874 768 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0390.htm
11 10 1844 Ostróg Magdalena Tomaszewska 90 Międzyrzecz Ostrogski z Kułakowskich, wdowa po Wincentym, córka Barbara 883 30 V 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0034.htm
16 3 1845 Łuck Tekla Mładanowicz 65 Jeziorko wdowa po Wincentym, syn Paweł, córka Helena 381 35 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0019.htm
6 11 1845 Korzec Dominik Tymczewski 2 Kamionka syn Michała i Agnieszki z Raczkowskich 876 224 82 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0120.htm
24 4 1845 Lachowce Salomea Dymecka 86 Lachowce osoba wolna z Cesarstwa Austriackiego, os lat 20 w tym kraju zamieszkała 884 134 V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0139.htm
21 6 1845 Ostróg Marianna Iwanowska 66 Mizocz z opuchlizny, Pracowita zd Gęsiorowska, wdowa po Wincentym, dzieci nie zostawiła 884 50R 48 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0051.htm
10 4 1846 Katerburg Antonina Drąbińska 75 Okniny z Piaszczyńskich, wdowa po Wincentym, córki Marianna i Waleria 200 104 4 441
20 5 1846 Szumbar Wiktoria Łapińska 60 Nowystaw z Mirzejewskich, wdowa po Wincentym, syn Jan 625 213 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0113.htm
2 11 1846 Szumsk Agnieszka Hyblińska 62 Waśkowce z Szliwińskich, wdowa po Walentym, synowie Hieronim i Franciszek, córki Małgorzata, helena i Franciszka 877 892 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0461.htm
6 5 1846 Tuczyn Franciszek Murawski 40 Horyńgród mąż Doroty, znaleziony utonięty w Horyniu, poch. W Tuczynie 10 maja, z przypadku utopiony w miesiącu lutym, s. Julian 885 175V 6 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0182.htm
10 5 1846 Białogródka Marianna Kwiatkowska 64 Białogródka pracowita z Majewskich c. Stanisława, wdowa po Wincentym Kwiatkowskim, córka Krystyna 178-03-115 152R 37 Ż DM
27 2 1847 Sokul Józef Nawrocki 45 Kopcze wolnego stanu człowiek tymczasowo w Parafii Sokulskiej mieszkający 833 138 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0078.htm
17 7 1847 Radziwiłłów Adam Tymczuk 9 Buhajówka syn Michała i Katarzyny z d. Pawelska 833 530 19 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0284.htm
23 1 1848 Łuck Teresa Hortym 56 Lipiany pracowita 384 41 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0023.htm
6 4 1848 Sokul January Rydzewski 22 Uhły wolnego stanu młodzieniec w Parafii Sokulskiej tymczasowo mieszkający 834 80R/158 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0087.htm
19 12 1848 Torczyn Jan Siedlecki 3/52 Oderady s. Tymoteusza, 1-dw. 635 43 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0024.htm
21 6 1848 Zasław św. Jana Tekla Wysłocka 45 Zasław od suchot, wdowa po Wincentym, potomstwa nie zostawiła 178-3-117 110V 48 Ż
29 3 1849 Lachowce Petronela Łaszcz 70 Bisówka 1-dw, wdowa po Wincentym, potomstwa nie pozostawiła 171-1-15 179R 16 R DM
7 7 1849 Starokonstantynów Krystyna Dubina 40 Starokonstantynów od gorączki, mąż żołn. inwalidzkiej kompanii Tymoteusz, synowie Andrzej i Marcin, córka Julianna 178-3-118 55V 129 Ż 106 DW
6 1 1850 Łuck Maria Starczewska 48 Łuck Wielmożna, wdowa po Wincentym, synowie Józef, Leon i Felicjan, córki Marianna, Julia i Joanna, z par. Kamień Koszyrski 835 38 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0021.htm
27 5 1850 Turzysk Apolonia Koszewicz 83 Mokrzec wdowa po Jacentym, s Józef i Tomasz, c. Rozalia, Urszula 723 23 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20723/pages/PL_1_436_723_0014.htm
27 8 1850 Lachowce Antonina Karaszkowska 17 Kurjanki panna c. urodz. Tymofieja i Tekli Siennickiej 171-1-16 325R 53 R DM
3 11 1851 Turzysk Franciszka Kiersnowska 50 Klusk z d. Obniska, wdowa po Wincentym, s. Józef, c. Ewa, Łucja 724 31 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0018.htm
15 1 1851 Opalin Jozefata Święcicka 67 Opalin 1-dworka, wdowa po Wincentym, dawno stracila potomstwo 528 18 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20528/pages/PL_1_436_528_0011.htm
27 1 1851 Włodzimierz Stefan Juliński 8 Włodzimierz s. mieszczan Józefa i Marianny z Tymkowiczów 787 66 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0036.htm
16 12 1852 Korytnica Marianna Kowalska 80 Rusów wdowa po Wincentym, syn Józef 224 29 45 0
25 12 1852 Sielec Agata Krzyczewska 52 Sielec z Chomickich, chł., wdowa po Wincentym, córki Anna i Julia 584 40 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0022.htm
14 3 1852 Ostrówki Karolina Bortnik 4/12 Wola Ostrowiecka r. Tymoteusz, Anna Dzik 562 46 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0025.htm
22 5 1852 Ostrówki Stanisław Szwed 5 Wola Ostrowiecka r. Tymoteusz, Róża Waleczek 562 51 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0028.htm
28 10 1853 Łanowce Anna Skąpska 62 Grzybowa wdowa po Wincentym, bez potomstwa 878 555 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0294.htm
9 3 1853 Jampol Katarzyna Jamczuk 50 Olszanica z domu Mazur, mąż Andrzej, synowie Szymon, Stefan, Tymek i Bazyli, córka Aleksandra 878 151 14
12 8 1853 Jampol Karolina Janczarska 75 Moskalówka z Sudników, wdowa po Wincentym, nie zostawiła dzieci 878 161 53
9 11 1853 Jampol Tekla Mościcka 30 Jampol wdowa po Wincentym, syn Tomasz, córki Katarzyna i Anna 878 167 80
26 6 1853 Białozórka Maria Bronowska 64 Białozórka wdowa po Jacentym 878 504 17
8 9 1853 Nieświcz Stanislaw Słowikowski 2 Ławrów s. 1-dw. Tymoteusza i Teresy 448 35 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0021.htm
4 3 1853 Wyszogródek Anna Obraziewicz 87 Wyszogródek z Gonczaruków, wdowa po Wincentym, córki Marcela i Róża 878 409 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0217.htm
17 10 1853 Opalin Katarzyna Duchnicka 24 Opalin rekrutka, mąż Tymoteusz, syn Karol 530 18 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20530/pages/PL_1_436_530_0011.htm
20 2 1853 Włodzimierz Jan Mrozowski 80 Smolary Ochnowieckie w.ż., żona Marianna, synowie Mikołaj, Piotr, Grzegorz, Adam i Tymoteusz 789 68 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0036.htm
20 7 1853 Włodzimierz Helena Błaszczykowska 2 Chobułtów c. w.ż. Tymoteusza i Marianny z Zielińskich 789 81 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0042.htm
21 9 1853 Włodzimierz Franciszek Zuleski 50 Włodzimierz 1-dw., żona Anna z Ukraińskich, synowie Tymoteusz, Józef i Antoni 789 86 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0045.htm
16 9 1854 Nieświcz Mikołaj Mikłaszewski 60 Uhrynów w.ż., żona Antonina, synowie Jan i Tymoteusz, córka Michalina 449 34 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0019.htm
4 1 1854 Włodzimierz Nikita Laszuk 60 Szystów chł., syn Tymoteusz, córki Maria, Uana i Anna 790 152 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20790/pages/PL_1_436_790_0028.htm
2 3 1854 Torczyn Anna Swiryma 32 Ulaniki mąż Tymoteusz, syn Szymon, córka Katarzyna 838 139 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0070.htm
18 3 1855 Ostrówki Marianna Wawryk 58 Rowno z d. Stelmach, wdowa po Walentym, córka Helena 565 32 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20565/pages/PL_1_436_565_0018.htm
20 7 1855 Sielec Konstancja Szeptycka 66 Sielec z d. hr. Czacka, ziemianka, generałowa b. Polskiej Gwardii, wdowa po gen. Wincentym Szeptyckim, bezpotomna (cholera) 587 33 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0019.htm
6 8 1855 Ołyka Kasper Artymowicz 44 Ołyka żona Joanna z Babiszewiczów, córki Anna, Kamila, Zofia 479 56 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0029.htm
17 2 1855 Krzemieniec Anna Głuszkowska 71 Krzemieniec ob., wdowa po Wincentym, syn Karol, córka Rozalia 0.1-27 39R 24 T
13 6 1855 Krzemieniec Antoni Smoliński 40 Krzemieniec s. Tymoteusza, aresztant, austr. poddany, nie wiadomo czy miał żonę i dzieci 0.1-27 44R 54 T
13 8 1855 Krzemieniec Zofia Bielska 60 Krzemieniec wlm., wdowa po Wincentym Mikołaju, syn Franciszek, córki Józefa i Apolonia 0.1-27 49V 86 T
21 11 1855 Krzemieniec Katarzyna Tymoteusz 60 Kulików ch;., wdowa po Romanie, synowie Michał Masłyn, Partel (?) , córki Paśka i Ulana 0.1-27 54R 112 T
22 1 1856 Włodzimierz Andrzej Bobrowski 70 Włodzimierz żona Demka (?), syn Tymoteusz, córka Anna 792 54 7 897 25 V 0
3 5 1856 Włodzimierz Maria Kulczycka 1 Włodzimierz c. mieszczan Tymoteusza i Franciszki 792 61 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0032.htm
25 8 1856 Włodzimierz Maria Żuratowicz 50 Chobultów wdowa po Wincentym, córka Tekla 792 66 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0035.htm
12 11 1857 Krzemieniec Zofia Mazurek 48 Folwarki Małe z d. Lewczuk, chł., wdowa po Lucjanie, synowie Andrzej, Tymoteusz i Jan 0.1-29 67R 72 T
13 2 1858 Torczyn Antonina Szymanowska 3 Ulaniki c. Tymoteusza i Marianny z Orlikiewiczów 644 48 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0025.htm
9 3 1858 Torczyn Leopold Ostrowski 7/52 Torczyn s. szl. Tymoteusza i Seweryny z Połońskich 644 50 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0026.htm
15 5 1858 Dederkały Jan Tymiński 55 Dederkały Wielkie ur., kawaler 55 84 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0044.htm
10 11 1858 Krzemieniec Adolf Bereżecki 25 Krzemieniec stanu wolnego, lekarz, ukończył studia medyczne na uniwersytecie św. Władysława w tym roku. 0.1-30 57V 74 T
29 8 1858 Nabrzuska Marianna Gajdemska 63 Budki Karpiłowskie wdowa po Wincentym, pozostawiła dzieci: Salomea, Anna, Magdalena 888 219 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0219.htm
5 2 1858 Włodzimierz Anna Szeremacińska 50 Ochnówka od gorączki, chł., wdowa po Leontym, 794 64 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0034.htm
6 8 1859 Nieświcz Leonilda Żytyńska 49 Rykanie z Bromirskich, wlm., wdowa po Konstantym, synowie Władysław, Bolesław, Ludwik, Marian, Franciszek, Leonty i Antoni 454 34 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20454/pages/PL_1_436_454_0019.htm
12 3 1860 Brody Maria Samsoniuk 13 Suchowola 138 c. Tymoteusza i Anny z Bileckich L 110R
23 9 1860 Luboml Stanisław Kohutiuk 1 Jankowce r. Tymoteusz, Urszula Iwko 304 141 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0073.htm
3 6 1861 Krzemieniec Karolina Kostowska 45 Krzemieniec miesz., mąż Augustyn, z 1-go małż. z Wincentym Łaskim córka Marcelina 0.1-34 65R 59 T
15 7 1862 Ostrówki Józefa Laszko 9/12 Perewoz c. chł. Tymoteusza i Katarzyny z Baraniaków 568 46 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20568/pages/PL_1_436_568_0024.htm
9 10 1862 Luboml Marianna Kupracz 3 Kupracze r. Tomasz, Marcelina Tymczuk 306 153 100 891 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0079.htm
3 7 1863 Brody Anna Samsoniuk 43 Suchowola 138 z d. Bilecka, mąż (od 20 lat) Tymoteusz L 33
15 11 1863 Kowel Izabela Zabłocka 72 Skulin z Chilińskich, szl., wdowa po Konstantym od 28 lat, córka Katarzyna 264 59 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20264/pages/PL_1_436_264_0033.htm
25 10 1863 Krzemieniec Wiktoria Masiukiewicz 73 Krzemieniec 1-dw., wdowa po Konstantym, dzieci nie zostawiła 0.1-36 62R 81 T
15 6 1863 Ostrówki Zofia Luszko 4 Wołczkowy Przewóz c. chł. Tymoteusza i Katarzyny z Sucheckich 569 54 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0029.htm
4 10 1863 Żytomierz Maria Antonina Terlecka 53 Żytomierz z paraliżu, dw., ze Skulskich, wdowa po Wincentym Terleckim 178-3-54 140R 237 Ż DG
5 9 1863 Luboml Marianna Tymoszuk 60 Binduga 307 142 63 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0074.htm
27 10 1863 Luboml Rozalia Tymoszuk 70 Binduga 307 146 73 892 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0075.htm
9 11 1863 Szumsk Apolonia Krasicka 63 Huta Nowa zd. Rogowska, wdowa po Wincenntym Krasickim, dzieci: Wincenty, Julia 245-1-21 225R 54 R RK
15 12 1864 Turzysk Stanisław Łepkowski 70 Turopin żona Zuzanna Tymon, s. Ludwik, Izydor, Konstanty, c. Klementyna, Franciszka, Walentyna? 733 27 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0015.htm
7 2 1865 Krzemieniec Rozalia Mossakowska 77 Krzemieniec z Brzeskich, wdowa po Konstantym, syn Jan, córka Petronela 1-37 43R 12 T 50
7 10 1866 Krzemieniec Antonina Niemirycz 79 Bereżce od starości, z Chojeckich, JW., wdowa po podkomorzym Konstantym, synowie Mieczysław i Maksymilian, córka Dorota 426-1-39 45V 80 T 291
16 11 1866 Krzemieniec Apolonia Jaśkiewicz 1 Krzemieniec od kokluszu, c. szer. Tymoteusza i Marii z Ostapczuków 426-1-39 47V-48R 94 T 293
2 5 1866 Stary Oleksiniec Maria Piotrowska 50 Iwanie od suchot, z Kilarskich, mąż żołn. szer. Stefan, synowie Tymoteusz, Jan i Grzegorz, córka Magdalena 1-39 97R 10 T 343
7 5 1866 Stary Oleksiniec Maria Mazur 13 Korszyłówka od suchot, s. chł. Tymoteusza i Apolonii z Jakubenków 1-39 97V 13 T 344
8 10 1866 Żytomierz Stanisław Zabrodski 56 Żytomierz s.Tymoteusza, zmarł w szpitalu miejskim z powodu przewlekłego kataru, mieszczanin, zostawił żonę Mariannę z d. Kiel, córkę Jana oraz córkę Elżbietę, po mężu Sołowiew od pierwszej żony Katarzyny: 178-3-63 140R 318 Ż DG 226
28 5 1868 Szumbar Marianna Pawluk 60 Szumbar mąż Tymoteusz, córka Katarzyna 626 181 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0093.htm
3 11 1869 Ołyka Zofia Pielecka 21 Satyjów z Artymowiczów, mąż Marceli, córka Marianna 490 75 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0039.htm
9 6 1870 Ołyka Leopold Józef Orzeszko 74 Nowosiółki s. Kazimierza, wdowiec po Emilii z Bogdaszewskich, c. Karola, 4 synowie : Lucjan, Franciszek Maurycy, Michał Fulgenty i Władysław, 6 córek: Karolina zamężna za Michałem Laskowskim, Antonina za Franciszkiem Zajkowskim, Maria za Konstantym Wierzbickim, Zuzanna, Julia i Felicja - panny. 491 62 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0033.htm
22 7 1870 Ołyka Marianna Pielecka 6/12 Satyjów Marcelego i Zofii z Artymowiczów 491 64 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0034.htm
9 9 1870 Ołyka Zenon Artymowicz 5/12 Ołyka Walentego i Marii z Dąbrowskich 491 65 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0034.htm
15 3 1870 Krzemieniec Krystyna Kopczyńska 81 Krzemieniec 1-dw. wdowa po Wincentym, dzwno straciła potomstwo 1-50 42V 33 T
16 4 1871 Brody Maciej Janczyn 72 Suchowola 121 żona Katarzyna Tymus L
25 1 1871 Luboml Mikołaj Petryk 6/52 Jankowce r. Tymoteusz, Marianna Kołtun 314 128 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0066.htm
12 2 1871 Luboml Marianna Stasiuk 5/12 Binduga r. Tymoteusz, Urszula Czuń 314 132 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0068.htm
26 2 1871 Luboml Franciszka Hryciuk 6 Jankowce r. Tymoteusz, Marianna Jasionek 314 134 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0069.htm
17 9 1872 Torczyn Marcelina Malecka 35 Ulaniki z Malinowskich, wdowa po Wincentym, syn Edmund, córka Marianna 658 60 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0031.htm
26 8 1872 Sidorów Katarzyna Wojciechowska 42 Tłusteńkie 207 z d. Barańska, wdowa po Sozontym 1205L 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0017.htm
18 1 1872 Krzemieniec Barbara Czernowa 77 Krzemieniec wdowa po poruczniku Konstantym, synowie Piotr i Antoni, córka Aleksandra 1-62 38R 6 T 903
22 2 1872 Luboml Katarzyna Wigiera 0,5 Rymacze c. chł. Tymoteusza i Agnieszki z Koguciuków 315 94 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0050.htm
23 8 1873 Ołyka Karolina Dąbrowska 63 Ołyka z Bieleckich, wdowa po Leonie, s. Stefan c. Marianna zamężna za Artymowiczem 494 54 26 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0029.htm
10 4 1873 Radziwiłłów Jakub Purkiewicz 51 Sestratyn chłop, żona Anna, synowie jan, Teodor i Tymoteusz 1-67 81 R 18 T
7 1 1874 Ołyka Franciszka Łomańska 56 Satyjów z Komków, wdowa po Wincentym, synowie Jakub i Józef, córka Józefa zamężna za Franciszkiem Niepokolczyckim 495 66 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0035.htm
3 6 1874 Ołyka Marianna Rzepecka 2/365 Satyjów c. Dominika i Anny z Artymowiczów 495 78 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0041.htm
11 12 1874 Krzemieniec Grzegorz Aleksandrowicz 4 Folwarki Małe s. chł. Piotra i Marii z Tymczuków 1-68 45V 103 T
14 3 1874 Sidorów Marianna Pastuch 30 Czarnokońce Wielkie 245 z d. Nechneka, mąż Tymoteusz, 7 lat małż. 1205L 132 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0080.htm
27 2 1876 Ołyka Józef Rzepecki 21/12 Ujeźdźce Dominika i Anny z Artymowiczów 497 73 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0038.htm
23 4 1876 Krzemieniec Julia Dunin 70 Krzemieniec c. Karola z d. Ledóchowska, hrabina, wdowa po rzeczywistym radcy stanu Ksawerym, dzieci nie zostawiła 426-1-70 36R 28 T
31 12 1876 Krzemieniec Maria Chweszczuk-Chidiuk 93 Wesołówka chł., wdowa po Konstantym 1-71 29V 1 T
2 3 1877 Krzemieniec Jan Czerwiński 82 Krzemieniec mieszcz., wdowiec po Anastazji, syn Tymoteusz 1-71 31R 14 T
12 4 1877 Krzemieniec Maria Nowakowska 64 Krzemieniec chł., wdowa po Walentym, synowie Franciszek, Marcin i Józef 1-71 32R 21 T
3 11 1877 Krzemieniec Eliasz Aleksandrowicz 3 Folwarki Małe s. chł. Piotra i Marii z Tymczuków 1-71 38R 71 T
7 8 1878 Horochów Karolina Bandura 1,5 Horochów c. austriackich poddanych Tymoteusza i Lucyny 114 83 33 0
14 11 1878 Horochów Prakseda Ulanik 43 Pułhany z Zarzyckich, chłopka, mąż Konstanty, córki barbara, Helena, Chotyma, Melania i Charytona 114 87 53 0
27 11 1878 Horochów Jan Korecki 65 Horochów chłop, wdowiec, synowie Grzegorz, Tymoteusz i Andrzej, córka Maryna 114 88 55 0
15 3 1878 Ołyka Apolonia Bojkowska 80 Pyszny Bór z Krzeczkowskich, wdowa po Tomaszu, zostawiła Józefa i Jana oraz Anielę zamężną za Aleksandrem Kownackim i Teofilę za Wincentym Domalewskim 499 81 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0042.htm
14 1 1879 Horochów Teresa Wołczyńska 75 Horochów chł., wdowa, synowie Tymoteusz i Jan, córka Antonina 115 75 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0041.htm
4 4 1879 Ołyka Marianna Leszczyńska 80 Ołyka z Żornickich, wdowa po Argentym, zostawiła syna Cypriana, córke Annę zamężną za Kazimierzem Morawskim 500 81 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0042.htm
1 2 1880 Dederkały Boguslaw Władek 38 Szuńki wlm., s. Kazimierza i Eufemii z Lirzykowiczów, żona Emilia z Laskowskich, symowie Bogumił, Adam i Tymoteusz 57 38 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0022.htm
8 6 1880 Ołyka Wincenty Kowalski 95 Pyszny Bór żona Tekla z Kownackich, syn Józef, córki Rozalia zamężna za Konstantym Kitajewskim, Marianna Bernacka wdowa, Anna za Józefem Bernackim, Franciszka a Piotrem Orlińskim, Feliksa za Ludwikiem Konefałem 501 85 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0045.htm
2 8 1880 Kuniów Marianna Malinowska 80 Iliaszówka z Kamińskich, wdowa po Wincentym, z I- go małżeństwa ze Stefanem Żygadło pozostawiła syna Franciszka i córkę Petronelę 178-3-78 618R 46 Ż DM
2 3 1881 Ołyka Helena Czerniawska 58 Romanów z Bernackich, zostawiła męża Tymoteusza i córkę Teklę 502 76 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0040.htm
11 12 1881 Brody Józef Zdril 8/365 Suchowola 23 s. Michała i Marii Tymków L 13
13 1 1881 Horochów Katarzyna Dziubak 38 Starostaw austr. poddana, mąż Tymoteysz, syn Rafał 117 59 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0032.htm
7 2 1881 Horochów Antoni Dziubak 6 Starostaw s. austr. Poddanych Tymoteusza i Katarzyny z Gułów 117 59 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0032.htm
19 12 1881 Szumsk Julianna Gołębiowska 48 Załuże ze Świderskich, wdowa po Józefie, syn Wiktor i córka Paulina Tymczuk 01-231 68R 113 T DM 859
2 5 1881 Katerburg Tekla Wierzbicka 40 Kudłajówka z Witwickich, chł., mąż Demet (?), synowie Tomasz i Tymoteusz, córki Hanna i Derefiejka 204 356 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0199.htm
27 3 1882 Ołyka Kamila Faszczewska 35 Reczyszcze z Artymowiczów, mąż Henryk, synowie Kazimierz i Roman, córka Maria 503 76 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0041.htm
16 7 1882 Horochów Marianna Banas 30 Pułhany chł., mąż Tymoteusz, synowie Jan i Franciszek, córki Antonina i Helena 118 71 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0040.htm
25 8 1882 Horochów Franciszek Banas 2 Pułhany s. chł. Tymoteusza i Marianny 118 74 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0042.htm
26 1 1884 Horochów Wawrzyniec Ostrowski 68 Sielec chłop, żona Julia z Szachowskich, synowie Paweł, Tymoteusz i Marcin, córki Katarzyna i Rozalia 120 62 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20120/pages/PL_1_436_120_0035.htm
22 7 1885 Ołyka Walenty Artymowicz 73 Ołyka zostawił żonę Marię z Dąbrowskich, syna Karola, córki Zofię, Marię, Walencję, Julię 506 90 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0047.htm
8 8 1885 Ołyka Maria Artymowicz 40 Ołyka z Dąbrowskich, zost. syna Karola, córki Zofię, Marię, Walencję, Julię 506 93 52 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0048.htm
1 6 1885 Włodzimierz Paulina Andres 1 Anusin c. austr. podd. Jana i Barbary z Tymlerów 803 114 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0059.htm
26 12 1887 Grzymałów Maria Cymbalista 22 Kozina ż.Tymoteusza,c.Jana Gabryluka i Wiktorii z Słobodzianów 1614 100 3 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0051.htm
28 11 1887 Katerburg Antonina Grządkowska 73 Rybcza z Malczewskich, wdowa po Wincentym, dzieci: Marianna, Domi... 204 158 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20204/pages/PL_1_436_204_0091.htm
16 12 1888 Ołyka Walentyna Artymowicz 13 Ołyka Walentego i Marii z Dąbrowskich 508 102 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0053.htm
16 10 1888 Krzemieniec Petronela Ftodiuk 58 Folwarki chł. mąż Szymon, dzieci: Piotr, Ewa, Katarzyna i Tymoteusz 01-81A 48R 65 T
4 12 1888 Dederkały Marianna Kowalewska 36 Bykowce z Ejsmontów, miesz., mąż Tymoteusz, córki Magdalena, Zuzanna, Petronela, Antonina i Paulina 0.1-81A 93V 15 T
8 1 1889 Krzemieniec Anna Łaszkiewicz 72 Krzemieniec z d. Iwanowska, wdowa po płk. Tymoteuszu, syn Mikołaj, córki Maria Tońkowska, Waleria Wolańska, Katarzyna Sakowicz 01-81B 36V 1 T
2 9 1889 Dederkały Kazimiera Matusiewicz 58 Obory z Bielawskich, chł., wdowa po Wincentym, synowie Stanisław i Adolf, córka Czesława 0.1-81B 94R 10 T
20 3 1889 Luboml Anna Matwiejczuk 60 Luboml ur. Tymoszuk 332 124 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0064.htm
10 7 1890 Krzemieniec Jakub Tymojewicz 22 Krzemieniec żołnierz Symbirskiego Pułku Piechoty 0.1-81W 37V 38 T
13 1 1890 Radziwiłłów Grzegorz Domaredzki 63 Gaje wdowiec, synowie Tymoteusz i Stefan 0.1-81W 64 R 4 T
20 3 1890 Miropol Joanna Tymborowska 16 Dziesiąta Część Olszańskiej c. chł. Adriana i Franciszki z Pulikowskich 178-3-240 24 Ż
5 10 1891 Szumsk Anna Lombardo 40 Majdan Dubieński z Knotków, włoska poddana, mąż Salwator, synowie Michał, Jan, Tymoteusz, Józef, Franciszek i Kazimierz, córka Marianna 01-233 80R 90 T
17 10 1891 Szumsk Marianna Smolińska 12 Iserna c. chł. Tymoteusza i Anny z Husiatyńskich 01-233 81R 95 T
27 10 1891 Szumsk Katarzyna Kucharska 88 Kąty z Tomaszewskich, chł., wdowa, synowie Stanislaw i Tymoteusz 01-233 82R 100 T
18 9 1892 Krzemieniec Antonina Skakalska 56 Krzemieniec z Brojanowskich, dzieci Tymoteusz, Onufry, Prokop, Mikołaj i Ksenia 0.1-81D 39R 62 T
10 12 1894 Brody Prakseda Samsoniuk 44,7 Suchowola 438 c. Tymoteusza i Anny Bileckiej L 8
3 12 1895 Brody Kazimierz Zdril 8/12 Suchowola 23 s. Michala i Marii Tymków L 20
16 9 1895 Szumsk Paulina Tymczuk 35 Załuże z Gołębiowskich, chł., mąż Piotr, synowie Józef i Roman, córka Franciszka 01-233 257R 64 T
28 9 1895 Szumsk Roman Tymczuk 7 Załuże s. chł. Piotra i Pauliny z Gołębiowskich 01-233 257V 69 T
31 3 1897 Brody Anna Franciszka Tymuś 3,5 Suchowola 146 c. Bazylego i Marii Fiłyk L 4
11 3 1898 Szumsk Anastazja Paszkowska 100 Majdan Dubieński z Popławskich, chł., wdowa po Wincentym, synowie Wincenty i Marceli, córka Ludwika 01-234 84V 26 T
12 8 1899 Kowel Pelagia Kalinowska 62 Kowel z d. Słobodzka, szl. Kamień-Podolskiej gub. pow. hajsińskiego, wdowa, synowie Aleksander, Tymoteusz i Wiktor, córka Maria 932 69 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0051.htm
19 5 1902 Horochów Józefa Rozenbajger 5 Bożów córka Pawła i Katarzyny z Tymów 960 50V 21 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0046.htm
20 3 1903 Brody Kazimierz Zdril 4/365 Suchowola 23 s. Michala i Marii z d. Tymków L 7
25 7 1903 Horochów Paweł Szwarc 66 Bożów pozostawił żonę Krystynę Tym, dzieci z I żony: Jan, Karolina, Franciszka, z 2-ej syn Stanisław 961 51 34 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0042.htm
7 6 1904 Ołyka Karol Artymowicz 32 Ołyka 984 75 43 MO 0
7 9 1905 Niewirków Apolonia Bagińska 16 Mokre c. mieszczan Tymoteusza i Antonii z Halickich 983 89V 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0080.htm
26 10 1905 Niewirków Marianna Żygadło 55 Moczulanka mąż Tymoteusz, córka Aniela 983 92V 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0083.htm
1 9 1905 Szumsk Zbigniew Wiktor Roman Włodek 7/12 Szuńki s. szl. Bogumiła Tymoteusza Adama i Marii Idy Seweryny z Szładzkiewiczów 01-236 219V 133 T
15 6 1905 Włodzimierz Antonina Pawluk 36 Ryławica z Szczerbickich, chł., mąż Atanazy, synowie Stefan. Grzegorz i Tymoteusz, córki Eudokia, Maria, Charytyna i Eufrozyna 991 85V 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0084.htm
28 12 1907 Szumsk Antoni Zabłocki 50 Waśkowce chłop, żona Eufrozyna z Franczuków, syn Tymoteusz, córki Tekla, Maria i Luba 01-236 83V 82 T
10 1 1909 Ołyka Anastazja Artymowicz 55 Chorłupy zostawiła córki Emilię i Mariannę 1019 137 4 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0074.htm
26 4 1909 Brody Tomasz Moliński Suchowola 109 żona Melania z d. Tymoszyk L 2
21 5 1911 Radziwiłłów Piotr August Świętojański 65 Łosiatyn szlachcic, 2-ga żona Maria z Tałałajów, synowie z 1-go małż. Prokop i Tymoteusz 1-101 64 R 22 T 0
13 3 1911 Brody Maria Łysak 52 Suchowola 197 z d. Fiłyk, wdowa po Konstantym L 4
18 6 1913 Sł.Czernicka Alfons Mokrzecki 1 Czernicka Słobódka s. Aleksandra i Franciszki z Tymińskich 49 JZ 0
11 6 1914 Włodzimierz Franciszka Szczepaniuk 64 Włodzimierz z Murawskich, córka Józefa, zostawiła wdowca Józefa s.Tymoteusza, bezdzietna 1058 94 87 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0081.htm
14 9 1914 Luboml Zofia Klimowicz 86 Luboml ur. Tymoszczuk 1060 846 80 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0444.htm
22 7 1915 Tbilisi Maria Macak 56 Tbilisi c. Tymoteusza, chł.siedleckiej gub., mężatka 216 71
15 5 1915 Kijów, św. Aleksandr Anna Kendel 33 Kijów z domu Ochotymska, żona Karola Andrejewa, dzieci: Stanisław, Karol i Anna, ojciec: Józef 312/1/129 145R 124 m.K. JM1
22 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Józefa Maciejewska 49 Kijów ojciec: Tymoteusz 312/1/129 166V 269 m.K. JM1
27 1 1916 Tbilisi Tymoteusz Mertliner 21 Tbilisi s. Tymoteusza, szeregowy 14 Kaukaskiego Pułku Strzelców 240 22
10 8 1916 Włodzimierz Maryanna Swierszczyńska 57 kol.Maryanówka z Szewczuków, wdowa po śp.Wincentym Swierszczyńskim, zos. s.Stanisława 1077 18-19 63 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0010.htm
26 3 1918 Włodzimierz Ksawera Strzelczukowa 75 f.Kapitulszczyzna z Jurgilewiczów, v Strzelecka, wyrobnica, wdowa po śp.Wincentym, zos. s.Franciszka 1077 64-65 24 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0033.htm
14 3 1933 Poczajów Maria Rawska 72 Krutniów z Sitarczuków, c. Jana i Anny z Antoszczuków, wdowa po Janie, dzieci: Hilary, Tymoteusz, Aniela i Agata 2 0
7 9 1937 Krzemieniec Władysław Adam Weker 63 Krzemieniec ur. 6.3.1874 r. s. Stefana Romana i Anzelminy z Wilczopolskich , bezrobotny agronom, żona Stanisława z d. Tymiałowska 47 V 54 0
9 1 1937 Gaje Lewiatyńskie Iwan Pasiecznik 87 Gaje Lewiatyńskie s. Tymofeja i Marii 1 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
13 8 1634 Ostróg Regina Tymińska Wawrzyniec Magdalena data chrztu t.8. 623 ks. WŻ DM
15 11 1673 Czartorysk Andrzej Barcikowski Mikołaj Zofia ur. Jan Bogucki, Eufrozyna Tymińska panna (data chrztu) 297-1-185 4V Ł
2 2 1717 Torczyn Marianna Jadwiga Piotrowski Torczyn Antoni Barbara R. Tymofeiowicz Uszakow, Joanna Bogdanowiczowa, Gasper Ewalt, Marianna Zassowa, Władysła 4 b/nr Ł EH
24 2 1721 Torczyn Konstancja Trzeciakowska Jakub Helena Tymoteusz Szumiło, Helena Szulchaczowna 9a b/nr Ł EH
2 2 1728 Torczyn Marianna Hołubicka Jan Marianna Józef Kowalewski, Marianna Matymberska 25a b/nr Ł EH
28 4 1768 Szczurowice Marianna Siedlecka Jan Zofia Dominik Tymczuk, Maria Ochocińska 1310L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0002.htm
22 4 1768 Szczurowice Marianna Foren Szczurowice Maciej Jadwiga Dominik Tymczuk, Maria Ochocińska 1310L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0002.htm
14 4 1770 Szczurowice Wojciech Ochociński Szczurowice Krzysztof Rozalia Tymoteusz Barabon, Konstancja Źrebińska, Andrzej Malczyk, Eudoxia Żurawska 1310L 7 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0005.htm
19 2 1773 Szczurowice Apolonia Rychlewicz Zawidcze Wojciech Agnieszka Teodor Tymiluk, Anastazja Ławrowa 1310L 12 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0007.htm
10 5 1776 Szczurowice Katarzyna Rychlewicz Zawidcze Wojciech Agnieszka Teodor Tymczuk,Marianna Stefa.... 1310L 17 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0010.htm
10 5 1776 Szczurowice Katarzyna Rychlewicz Zawidcze Wojciech Agnieszka Teodor Tymczuk, Marianna ż. Stefana 1310L 26 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0014.htm
25 8 1793 Szumsk Róża Tymczuk Waśkowce Teodor Para 12 V Ł 0
1 11 1804 Ostróg Karol Artymowicz Ostróg Isak ? Marianna Teodor Wasylow, Maria Tymoftejowa 297-1-136 47 Ł SK
30 10 1805 Ostróg Szymon Tymiński Chorów Marcin Angela Józef Kastelli, Marianna Zakrzewska 297-1-136 53 Ł SK
22 2 1808 Ostróg Eleonora Tymińska Międzyrzecz Marcin Angela Atanazy Woźnicki, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
23 2 1808 Ostróg Eleonora Tymińska Międzyrzecz Marcin Aniela Daszkiewicz Jan Lewicki, Prakseda Pietruszewska 297-1-136 72 Ł 1109 SK
15 2 1809 Ostróg Marianna Cegielnia Ostrogska Jan Marianna Aleksander Laszkiewicz, Marianna Tymczyha 297-1-136 93 Ł 1141 SK
21 1 1812 Torczyn Marianna Szczebietowicz Torczyn Urban Ewa Franciszek Szczerski, Tacianna Tymosłys?, asysta Antoni Cudela, Honorata Zulinsk 1a 6 EH Ł
19 11 1823 Białogródka Elżbieta Feliksa Sożańska urodzona w m. Krasiłów par. Kulczyny, zam. obecnie Sieniutk Piotr s. Bazylego Anna Winnicka dopeł.chrz. 30.05.1845, asyt. WJK Jan Piotrowski -Komendarz Białogródeckiego Kościoła i Serafina Mękarzewska wdowa po Wincentymn 178-3-113 91V 62 Ż DM
20 11 1827 Nowogród Rozalia Jędrzejewska Susły Ignacy Balbina Czyżewska Tymiński Grzegorz, Gołębiowska Brygida, z. Kazimierza 249 JZ
29 12 1827 Czartorysk Tomasz Sulikowski Bilhów Piotr Julianna Łozowska Jan Sulikowski, Chotyma - ż. Tomasz Sulikowskiego; ch: 01.01.1828. 814 130 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0134.htm
17 8 1827 Szumbar Grzegorz Tymuch Zahajce Jan Xenia Nahaczewska 200 44 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0024.htm
24 10 1827 Dederkały Mikołaj Drapaluk Dederkały Małe Andrzej Teodora s. pracowitych, chrz. 25.10., prac. Tomasz Leszczuk i prac. Anazstazja Woźniuk ż. Tymka 01-4 3V 31 T 701 DM
6 10 1827 Białogródka Tadeusz Rużskowski Beleżyńce Franciszek Zofia Chmar matka wyz., gr.-ros., Szymon Perkowski i Barbara Tymko ż. Jana 178-03-93 60V 67 Ż DM
29 11 1827 Białogródka Katarzyna Grzeszczuk Chrystówka Ignacy Marianna Maćko Iwan Kameńszczuk i Prakseda Zacharczuk ż. Tymoteusza 178-03-93 62V 85 Ż DM
28 1 1827 Horodyszcze Franciszek NN Szepetówka Franciszek Młyński, Aniel Tymiński 178-3-93 78 5 Ż MO 153
21 5 1827 Horodyszcze Magdalena Siemińska Horodyszcze Jan Teresa Iwusiuk Jan Skibiński, Julianna Tymoszowska 178-3-93 81 25 Ż MO 159
10 1 1827 Bazalia Antoni Polichowski Czuchele Teodor Helena Staniszewska Łukasz Tymanowski i Anna Krośnicka 178-3-93 226V 5 Ż DM
10 8 1827 Bazalia Marianna Olszewska Czuchele Szymon Honorata Kalińska Tomasz Miłaszewski i Katarzyna Tymanowska ż. Franciszka 178-3-93 235V 82 Ż DM
4 2 1828 Nowogród Józef Jędrzejewski Hurki Ludwik Apolonia Tymińska Jędrzejewski Stefan, Janinska Agnieszka, ż. Jana 319 JZ
19 5 1828 Łuck Aleksander Leszczuk Harażdża Dymitr Maria Michałko Stefanów syn Tymoszczuka, Pelagia Andrejewna 368 51 44 814 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0026.htm
30 1 1828 Koblin Katarzyna Szumajko Karolinka Piotr Katarzyna Sienkiewicz Jan Antonowicz, Helena Tymoszowa 814 207 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0211.htm
16 6 1828 Ptycza Antoni Martyniuk Mykitycze Jakub Dorota Stanisław Mikołajczuk Macieja syn, Katarzyna Tymoszuczka 814 268a 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0271.htm
31 7 1828 Ptycza Angela Polisiuk Mykitycze Józef Jadwiga Porada Michał Tymoszuk, Agnieszka Mikołajczuk Macieja małżonka 814 268R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0271.htm
8 3 1828 Krzemieniec Adalina Franciszka Michałowska Krzemieniec Jerzy Eufrozyna Tymieńska Grzegorz Ilkiewicz i ur. Zofia Rożyńska ż. Gabriela 01-3 38V-39R 66 T 539 DM
28 3 1828 Krzemieniec Jan Natiuk Wesołówka Wojciech Magdalena Izdebska Tymotiejów sołdat pułkowy i Katarzyna Maj ż. Józefa 01-3 41V 84 T 542 DM
24 11 1828 Horyńgród Katarzyna Stasiuk Mikulin Jakub Klara Bartmańska 25.11.1828, Prac. Tymosz Sawczuk, Prac. Marianna Romaniuczek? 171-1-1 185V 15 R 7078 Mg
6 3 1828 Białogródka Tomasz Juszczuk Suchorzyńce Ignacy Praska Chwedko Tymko Iwczuk i Motra Wojciechów ż. Hryćka 178-03-94 67R 19 Ż DM
17 10 1829 Radziwiłłów Katarzyna Tymczuk Radziwiłłów Michał Katarzyna Pawelska 815 283 51 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0288.htm
6 11 1829 Luboml Michał Tymoszuk Binduga Józef Magdalena Kostecka Jan Kostecki, Petronela Lewicka ż. Stefana 844 549 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0299.htm
18 12 1829 Krzemieniec Jan Poliszuk Folwarki Małe Grzegorz Jadwiga Stefan Tymczuk i Dorota Lewczuk ż. Leona 01-3 108R 196 T 609 DM
18 6 1829 Lachowce Jan Malicki Okniny Karol Anastazja Zakrzewska Klemens Pawłowski i Agata Antymowska ż. Teodora 171-1-2 89V 39 R DM
11 11 1830 Ptycza Marcin Martyniuk Mykitycze Jakub Teodora Jakub Polisiuk, Katarzyna Tymoszczuk mężatka 816 200V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0205.htm
16 6 1830 Krzemieniec Wincenty Bindas Lisznia Maksym Justyna Wasyl Tymków i Anna Raczyńska ż. Józefa 01-3 127R 92 T 628 DM
11 1 1831 Mielnica Marianna Tymoszczuk Mielnica Mikołaj Marianna Kotowicz 846 245R 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0238.htm
19 2 1831 Krzemieniec Konstanty Czułowski Krzemieniec Mikołaj Franciszka Turzańska Maciej Baszyński i Konstancja Samotymonna panna 01-3 150V 36 T 653 DM
18 8 1831 Krzemieniec Ludwik Bielecki Krzemieniec Jan Antonina Hajer Tymoteusz Turkiewicz i Aleksandra Januszewska ż. Teodora 01-3 160V 101 T 663 DM
30 3 1831 Lachowce Bolesław Michał Izdebski Denysówka Karol Euzforyna Popławska dopeł.chrzt., 30.05.1832, as. JW. Anastazy Izdebski-Deputat Komisji Legitymacyjnej i Wlm Agnieszka Białostocka wdowa 171-1-5 35 R DM
10 9 1831 Olewsk Józef Żołnierczuk Rudnia Suszczańska Stanisław Justyna Kulesz Tymosz Szybecki i NN Szlichtowicz 178-3-4 447V 20 Ż Na
30 6 1832 Radziwiłłów Piotr Tymczuk Buhajówka Michał Katarzyna - 818 283 31 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0290.htm
22 10 1832 Kołki Jan Trosteniec NN Honorata Józef Łaniewicz, Maria Wiśniowska - ż. Tymona; ch: 26.10. 818 52 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0058.htm
20 10 1832 Kołki Urszula Wierzbicka Trosteniec Stefan Julianna Jasińska Józef Łaniewicz, Maria Wiśniowska - ż. Tymona; ch: 26.10. 818 52 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0058.htm
7 12 1832 Kołki Mikołaj Butym Łyczki Jan Jaryna Sak Feliks Moździrski, Mai..? Harasymczuk - ż. Iwana; ch: 07.12. 818 52 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0058.htm
15 8 1832 Kołki Emilia Sydorczuk Włodzimierz Dymitr Józefa Marczewska As: Tymotin, Anna Wołodźko - (w), Kajetan Wołodźko, Kazimiera Brynk - ż. Jerzego 821 69a-69 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0070.htm
16 1 1832 Łuck Antoni Myryński Harażdża Maksym Anna Michał Stepanów Tymoluk, Pelagia Kiryluk małżonkaTeodora 368 130 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0066.htm
30 8 1832 Dederkały Feliks Juśków Dederkały Małe Mikołaj Matrona Woźniuk s. prac., chrz. 30.08., prac. Tymoteusz Woźniuk i Matrona Woźniuk ż. Grzegorza, asyst., 01-4 17V 12 T DM 715
19 12 1832 Białogródka Jan Lachowski Chrystówka Tomasz Franciszka Bielecka drugi z bliźniąt o tym samym imieniu z przedwczesnego urodzenia ochrzczony w wody przez akuszerkę bez rodz. chrzestnych 178-03-98 54R 140 Ż DM
27 2 1832 Ostróg Katarzyna Matkowska Derewiańcze Jan Anna Ur. Wincenty Wierzbicki, Apolonia Tymcz...-wdowa 171-1-5 3V 15 R MZ
22 7 1833 Luboml Jan Maliszewski Binduga Mikołaj Anna Błaszczuk Dawid Tymoszuk, Joanna Sawczuk ż. Andrzeja 848 506 57 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0289.htm
23 12 1833 Białogródka Adam Jan Traczewski Tarnawka Adam Katarzyna Białokur Tomasz Sobieszczański i Dorota z Wojtkiewiczów Białokur wdowa po Wincentym 178-03-99 54V 116 Ż DM
13 4 1833 Lachowce Marcjanna c. Agnieszki Lachowce IN Agnieszka Iwan Simenów - Kapral WR i Tatiana Tymoszanka 171-1-6 80V 23 R DM
28 7 1834 Korytnica Marianna Tymoszuk Korytnica Marcin Krystyna Bartczuk 208 44 8 0
24 8 1834 Ostróg Jan Nieczyński Ostróg Józef Marianna Janicka Grzegorz Tymiński, Franciszka Mioduszewska 81 O 0
27 12 1834 Kołki Jan Butym Łyszcze Jan Jaryna Szuch Mikołaj Pawłowski, Adasza? - ż. Andrzeja Tatusiuka; ch: 29.12. 820 64a 47 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0066.htm
23 12 1834 Ptycza Adam Mikołajczuk Mykitycze Wojciech Marianna Kozub Michał Tymoszuk, Marianna Kozub 820 234V 48 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0239.htm
22 3 1834 Kisielin Józef Zeldc Żurawiec Wojciech Teodora Tymoszuk Atanazy Amantow, Julia Garlicka; ch: 24.03. 849 234 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0131.htm
30 10 1834 Lachowce Antonina Krymska Mikłasze Józef Jozafata Sagatymska [Zachatyńska] Józef Tyszkiewicz i Marianna Byczkowska wdowa 171-1-7 97V 57 R DM
15 5 1835 Radziwiłłów Marianna Tymczuk Oparypsy Michał Katarzyna Pawelska 821 233a 16 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0235.htm
9 4 1835 Kołki Gracyan Kazimierz Wołodźko Kołki Kajetan Zuzanna Czapska Bazyli Tymotin, Kazimiera Brynk - ż. Jerzego; as: Dymitr Sydorenko, Anna Wołodźk 821 69a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0070.htm
31 9 1835 Wiszenki Marianna Chodzińska Rudnia Józef Regina Andrzej Buiłek, Apolonia Artymow; ch: 09.12. 821 56a 44 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0057.htm
3 1 1835 Ptycza Jan Węgrowski Stołpiec Wiktor Anna Kucznierz Jan Michaliszyn, Tekla Kobluk, Tymko Łysczuk, Tekla Kucznierz 821 246R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0248.htm
21 12 1835 Luboml Tekla Kołtun Rymacze Józef Jadwiga Pawluk Teodor Tymoszuk, Marianna Kołtun ż. Michała 850 393 104 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0208.htm
10 8 1835 Krzemieniec Lawrenty/ Wawrzyniec Bondarczuk Folwarki Wielkie Leon Ewa Malewicz Wawrzyniec Ignatowicz i Marianna Tymczuk 01-8 17R 81 T 1049 DM
18 1 1835 Ostróg Wincenty Jankowski Bialotyń Piotr Marianna Lelawska Tymoteusz Moczydłowski Salomea Rechertowa 171-1-8 2R 8 R 899
3 3 1836 Wiszenki Kazimierz Chodziński Rudnia Tomasz Anastazja Oliwa? Jan Sakowicz, Apolonia Hartymowa; as: Marcin Rusinkiewicz, Katarzyna Staponowna 822 44a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0045.htm
4 6 1836 Łuck Pawlina Pawluk Sapohów Cyprian Róża Tymosz Piotr Iwaniuk, Barbara Matwiejczuk 374 5 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0003.htm
18 3 1836 Ptycza Józefa Isczuk Mykitycze Mikołaj Franciszka Zalewska Michał Tymoszuk, Józefa Zalewska 822 222V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0232.htm
24 6 1836 Ptycza Antoni Mikołajczuk Mykitycze Jan Marianna Kozłowska Jan Tymoszuk, Marianna Karabkowa 822 223V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0233.htm
11 3 1836 Luboml Ignacy Szewczuk Skiby Jan Agnieszka Laszuk Antoni Chwedunczuk, Prakseda Szuszczyk ż. Tymoteusza 851 486 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0269.htm
11 8 1836 Krzemieniec Klara Chweszczuk Białokrynica Stefan Wiktoria Cieszczuk Józef Szymkowski i Katarzyna Tymoszczuk 01-10 18V 72 T 58 DM
18 8 1836 Białogródka Jan Łukaszuk Kuczmanówka Teodor Barabra Mazurczuk drugi z bliźniaków o tym samym imieniu ochrzczony przez Babę bez chrzestnych 178-03-106 122V 70a Ż DM
18 12 1837 Radziwiłłów Adam Tymczuk Buhajówka Michał Katarzyna 823 249 V 37 0
15 8 1837 Nowogród Bartłomej Jędrzejewski Hurki Mateusz Rozalia Walicka Jędrzejowski Ludwik, Tyminska Apolonia, ż. Grzegorza 161 JZ
21 2 1837 Nowogród Apolonia Jędrzejewski Susły Ludwik Apolonia Tymińska Jędrzejewski Stefan, Olszewska Domicella, ż. Onufrego 53 JZ
8 12 1837 Kołki Mikołaj Butym Łyczki Jan Regina Sak Liła Pawluk, Hapka Harasymczuk - ż. Iwana; ch: 09.12. 823 81a 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0086.htm
2 7 1837 Ptycza Marianna Denysiuk Mykitycze Jakub Barbara Polesiuk Jan Mikołajczuk, Ewa Tymosiuk 823 266V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0300.htm
10 2 1837 Luboml Katarzyna Olchowska Binduga Michał Róża Stolarczuk Dawid Tymoszuk, Róża Stasiuk ż. Michała 852 509 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0269.htm
1 3 1837 Luboml Aleksander Macehoniuk Luboml Mikołaj Helena Jankowska Teodor Tymoszuk, Tekla Chomyczuk ż. Leona 852 512 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0270.htm
5 11 1837 Krzemieniec Karol Kuczeruk Folwarki Małe Maciej Emilia Ławecka Grzegorz Poliszuk i Katarzyna Tymczuk 01-11 21V 102 T 160 DM
25 9 1838 Jałowicze Michał Góralski Nowostaw Jan Marianna Dynis Tymoch Hawryluk, Marianna Romańczuk ż. Iwana 824 219 V 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0221.htm
12 12 1838 Horochów Jan Łukasz Zieliński Podliski Franciszek Horpina Soroka Konstanty Sztymburski, Prakseda Szkorubska mężatka 853 123 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0066.htm
24 7 1838 Krzemieniec Anna Sobczuk Folwarki Małe Paweł Marianna Stelmaszczuk pr. Jakub Tymczyszyn i pr. Antonina Stelmaszczuk 01-12 16R 70 T 229 DM
22 11 1838 Krzemieniec Marianna Tymczyszyn Folwarki Małe Jakub Antonina Stelmaszczuk pr. Nazary Tymczyszyn i pr. Rozalia Poliszuk 01-12 20V 96 T 234 DM
5 7 1838 Lachowce Paweł Fedorowicz Okniny Dominik Marianna Artymowicz Mateusz Stanisławczuk, Tekla Burkacka ż. Domka 171-1-11 100 R 37 R ZP 311
11 9 1839 Korytnica Antoni Bamowicz Czerniawka Maciej Julianna Tymoszuk 213 2 3 0
29 1 1839 Luboml Marianna Szewczuk Skiby Jan Agnieszka Matyszczuk Antoni Chwedynczuk, Paraska Suszczyk ż. Tymoteusza 303 7 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0004.htm
2 4 1839 Łuck Wincenty Gliński Łuck NN Klara Glińska Abraham Żukowski, Klara Artymow 375 12 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0007.htm
13 1 1839 Ptycza Agnieszka Mikołajczuk Mykitycze Jan Marta Kozłowska Wasyl Tymosiuk, Marianna Kozubecowa 825 236R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0244.htm
14 9 1839 Kisielin Józef Zielicz Żuraw Woyciech Teodora Prystup Natan Okentuk, Marta Klimianka; as: Eliasz Kraszewski, Marya Tymoszczuk; ch: 15. 854 323 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
11 7 1839 Krzemieniec Jan Papar Krzemieniec IN Zuzanna sł. Józef Tymoszczuk i Katarzyna Majewska 01-13 14V 75 T 290 DM
27 3 1840 Nowogród Wołyński Anna Kisilewska Susły Mateusz Anastazja Jędrzejewska Tymiński Karol, Jędrzejewska Apolonia, ż.Ludwika 871 20 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0011.htm
31 12 1840 Ostróg Sylwester Tymiński Ostróg Feliks Dorota Łaskacz R 1R 1 0
2 11 1840 Radziwiłłów Jan Tymczuk Radziwiłłów Michał Katarzyna 826 242 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0243.htm
7 7 1840 Łanowce Joanna Moszlejczuk Domaninka Szymon Teresa Rudyk Franciszek Chmilewski, Helena Soroka ż. Tymka 871 673-674 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0359.htm
20 8 1840 Jampol Ludwik Kierebek Krasnołuka Tomasz Julianna Tymoszuk 871 450 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0235.htm
1 9 1840 Nowogród Wołyński Joachim Marczewski Kołodianka Ludwik Katarzyna Tymińska 871 45 172 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0024.htm
27 9 1840 Nowogród Wołyński Józef Tymiński Susły Karol Brygida Walicka 871 47 181 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0025.htm
20 12 1840 Nowogród Wołyński Tomasz Tymiński Tesnówka Jan Teodora Rosicka 871 62 242 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0032.htm
20 1 1840 Luboml Anna Tymoszuk Binduga Michał Róża Stolarczuk Jędrzej Mikołajczuk, Marianna Hryciuk ż. Maksyma 855 263V 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0275.htm
18 9 1840 Wyszewicze  Grzegorz Garliński Huta Komarówka Szymon Wiktoria Czechowska Jan Eftymowicz, Honorata Teodorowicz, chrz. 20.09.1840 178-51-456 52R 23 Ż BS 116
3 1 1841 Hołoby Joanna NN Gończy Bród NN NN Karol Wysoczyński młodzian, Ustymka Tytka małżonka Iwana 856 215R/401 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0219.htm
24 8 1841 Kisielin Bartłomiej Kwiatkowski Nowy Dwór Józef Pelagia Tymoszuk Jędrzey Mikłaszewski, Ewa Turkiewiczówna; ch: 26.08. 856 275 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0149.htm
18 6 1842 Ołyka Aneta Batuszkiewicz Tuszebin Kasper Joanna Artymowicz 466 9 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0005.htm
30 9 1842 Łuck Michał Brojecki Łuck Jarowica NN Agata Brojecka Jan Nawczuciński, Aleksandra Tymoszańska 378 21 58 828 151R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0011.htm
5 9 1842 Ostróg Andrzej Kozłowski Ostróg Ignacy Elżbieta Bruniewska żołn. Tymoteusz Wozników, ur.Antonina Tuszyńska ż. Aleksandra 881 13 V 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0015.htm
13 8 1843 Korzec Dominik Tymczewski Kamionka Berezdowska Michał Agnieszka Raczkowska 874 204 110 PW 0
10 9 1843 Radziwiłłów Aleksandra Tymczuk Radziwiłłów Michał Katarzyna Pawelska 829 78 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0088.htm
22 5 1843 Jampol Wiktoria Kołomej Krasnołuka Maciej Franciszka Szafrańska prac. Onufry Pozioniko/Poziomko, Marianna Tymoszanka, ż. Zachariasza 874 660 28 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0333.htm
5 7 1843 Wyszogródek Anastazja Matwijczuk Szyły Jan Marianna Artymowicz 874 930 18 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0471.htm
12 8 1843 Nowogród Wołyński Klara Marczewska Kołodianka Ludwik Katarzyna Tymińska 874 47 140 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0025.htm
17 2 1844 Lachowce Joanna Daszkiewicz Okniny Łukasz Antonina Antymczuk 883 86 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0090.htm
1 4 1844 Luboml Marianna Tymoszuk Binduga Michał Rozalia Stolarczuk Jan Lis, Marianna Hryń ż. Maksyma 859 563 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0301.htm
13 3 1844 Jampol Oktawian Kierepek Krasnołuka Tomasz Helena Tymoszczuk prac. Jan Tymoszko, prac. Tekla Moszczycka ż. Wojciecha 875 598 14 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0315.htm
24 1 1844 Wyszogródek Franciszek Kuliński Korzkowce Jan Anna Krzywokulska Ustym Medwidziów, Teresa Matjaszowa ż. Jana 875 846 6 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
6 1 1844 Wyszogródek Szczepan Kanteluk Żukowce Stanisław Magdalena Laszczyk Tymko Wylotnik, Apolonia Piotrowska ż. Konstantego 875 844 2 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0448.htm
11 9 1845 Szumbar Jacek Romuald Brzozowski Szumbar Krescenty Wiktoryna Rylska German Niepokoyczycki deputat, sędzina Marianna Tymińska wdowa 625 220 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0117.htm
30 12 1845 Luboml Bazyli Ciukiewicz Luboml Michał Anna Patyewicz Jan Tymoszczuk, Marianna Szuszkiewicz ż. Bazylego 860 399 131 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0213.htm
16 10 1845 Krzywin Anna Galinska Stryhany /Strychany Piotr Anna Dziębow Tymoteusz Siemionow, Anna Galinska ż. Zacharego 884 64 26 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0066.htm
28 7 1846 Kisielin Ignacy Bartek Swinarzyn Adam Agata Chomicka ? Trusiuk, Marta Bednarzewska - ż. Tymoteusza; ch: 30.07. 861 186 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0099.htm
28 10 1846 Luboml Ludwika Dacer Luboml Aleksander Rozalia Kulczyna Jan Tymoszuk, Aleksandra P? 861 472 82 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0202.htm
17 12 1846 Ostrówki Tomasz Adamiuk Równo Kazimierz Franciszka Andrzej Tymoszuk, Marianna Pawluk 861 705 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0326.htm
29 9 1846 Ostróg Franciszka Nowicka Ostróg Stanisław Antonina Rajeska Sławetny Artym Chałecki, Prakseda Kochaninek żona Sławetnego Pawła 885 17R 96 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0018.htm
2 11 1846 Ostróg Franciszka Galińska Klonowiec Justyn Klementyna Krasucka Tymoteusz Trochimowicz, Petronela Dawidoska żona Ur. Grzegorza 885 20R 112 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0021.htm
20 3 1847 Nowogród Kajetan Jędrzejewski Susły Ludwik Apolonia Tymińska Ostrowski Leon, Olszewska Domicella, ż. Onufrego 52 JZ
2 10 1847 Luboml Teresa Marmura Luboml Ludwik Marianna Wołosiewicz Józef Gutowski, Marianna Tymuszuk ż. Jana 862 377 73 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0202.htm
26 8 1847 Wiszewicze Jan Wojciechowski Krymska Rudnia Andrzej Ewa Mazurkiewicz Andrzej Pawłowski, Katarzyna Eftymanowicz, panna, chrz. 28.08.1847 178-51-548 98V 23 Ż BS 198
8 12 1848 Krzywin Paulina Antonina Pilecka Stryhany Aleksander Maria Wierzbowska ch.12.12.1848, z bliźniąt, Wiktor Kozicki, Ewa Bosko wdowa po Wincentym 171-1-14 53R 34 R Mg
12 10 1849 Butowce Aniela Błażyjewska Orzechówka Dominik Antonina Izdebska 1-dw. Tymoteusz Jędruski, Aleksandra Jasinowska 178-3-118 68V-69R 29 Ż 132 DW
3 4 1850 Kołki Franciszka Barwińska Sitski Lasek Franciszek Tekla Maszkowska Tymoteusz Markowski, Antonina Maszkowska z. Augustyna 835 220-221 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0115.htm
28 3 1850 Luboml Grzegorz Sawicki Szack Franciszek Marianna Dudar Fedor tymoszuk, Irena Jachniewicz ż. Aleksandra 863 566 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0301.htm
10 9 1851 Luboml Anna Sawicka Luboml Franciszek Marianna Dudar Jan Gryniewiecki, Pelagia Tymoszuk ż. Teodora 864 136 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0074.htm
0 1851 Żytomierz Henryk Umiński ? Jan Karolina Kwietkowska ? syn dw., ochrzczony 1.02.1851 / Antoni Tymofiejew Fonteni ?- radca nadworny, Natalia Denisew, panna 178-3-61 53 344 Ż DG
16 5 1853 Lwów Bożego Ciała Jan Ignacy Tymiński Lwów 157 Franciszek Józefa Eliasiewicz Ignacy Eliasiewicz, Agnieszka Eliasiewicz 802L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20802/pages/PL_1_301_802_0002.htm
1 4 1853 Nieświcz Maria Choińska Bakowce Maciej Rozalia Wąsowicz Tymoteusz Jasiński, Teresa Słowikowska 448 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20448/pages/PL_1_436_448_0005.htm
14 10 1854 Nieświcz Michalina Rebczyńska Bakowce Michał Józefa Malinowska Tymoteusz Jasiński, Józefa Sirakiewicz mężatka 449 14-15 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0008.htm
28 10 1854 Luboml Katarzyna Porch Ziemlica Marcin Teresa Bagniuk? Tymoteusz Marczuk, Marianna Kościuk ż. Jana 866 101 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0053.htm
21 12 1855 Ołyka Anastazja Artymowicz Ołyka Kasper Joanna Babiszewicz 479 28 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0015.htm
12 6 1856 Brody Onufry Grodecki Suchowola 118 NN Jadwiga Grodecka Bazyli Tymuś, Prakseda Grodecka L 13R
18 7 1856 Luboml Jakub Staniuk Kupracze Józef Agnieszka Kutas Tymoteusz Staniuk, Anna Matyszczuk ż. Józefa 868 76 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0041.htm
1 10 1857 Ostrówki Michał Palec Wola Ostrowiecka Łukasz Franciszka Chudziak Jan Soroka, Ewa Giedz ż. Tymoteusza 869 444 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0238.htm
28 6 1857 Łabuń Paulina Sitarska Chrobuźna Wojciech Honorata Karaczyńska Tadeusz Jadaszczuk i Domicela Tymsiewiczowa 178-3-73 345V-346R 37 Ż DM
10 8 1857 Łabuń Klara Karoczyńska Chrobuźna Franciszek Justyna Watras Ignacy Konoplicki i Domicela Tymsiewicz 178-3-73 347V-348R 49 Ż DM
17 9 1857 Łabuń Jan Watras Chrobuźna Adam Aleksandra Grzyb Mikołaj Tymsiewicz i Maria Abramowa 178-3-73 351V-352R 68 Ż DM
8 9 1858 Brody Maria Zdril Suchowola Jan Katarzyna Orłowska Tymoteusz Samsoniuk, Anna Rogoska L 104V
8 9 1858 Krasnopol Maria Artymowicz Januszpol Antoni s. Tomasza Helena Kryworukowa 178-3-45 12V-13R 91 Ż 25
27 7 1859 Brody Bartłomiej Mazur Suchowola 137 Jan Agata Kozodój Bazyli Tymus, Anna Bilecka L 24R
18 1 1859 Torczyn Józef Hilary Rudnicki Budki Horodyńskie Alojzy Paulina Omarcińska Walery Grodzki, Tekla Rudnicka ż. Tymoteusza 645 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0003.htm
28 11 1859 Włodzimierz Franciszka Sywicka Dubniki Franciszek Marianna Dudarska Tymoteusz Siwicki, Józefa Mrozowska z. Grzegorza 795 32-33 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0017.htm
14 3 1859 Torczyn Katarzyna Tubilewicz (Tybulewicz) Budki Usickie Wincenty Julia Siatecka Leontyn Bujalski, Teresa Łopuszańska ż. Tymoteusza, as.: Franciszek Tubilewicz (T 645 12-13 13 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0007.htm
24 7 1859 Torczyn Jan Józef Stabrowski Torczyn Felicjan Ludwika Szczebietowicz szl. Antoni Podgórski, Seweryna Ostrowska ż. Tymoteusza 645 20-21 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0011.htm
14 5 1859 Kuniów Bronisława Hejn? Pererosłe Henryk Marianna Stym? Ksawery Ejsmont i Honorata Jastrzębska ż. Dominika 886 230-231 33 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0121.htm
18 7 1860 Brody Tekla Małecka Suchowola 118 Józef Jadwiga Grodecka Bazyli Kozodój, Eudokia Tymus L 79V
20 2 1860 Luboml Marianna Mazurek Rymacze Maciej Franciszka Stachniuk Stanisław Tołyż, Katarzyna Żur ż. Tymoteusza 304 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0006.htm
27 10 1860 Luboml Magdalena Petruk Rymacze Łukasz Marianna Matyszczuk Tymoteusz Żur, Anna Stasiuk ż. Antoniego 304 56-57 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0029.htm
2 11 1862 Opalin Wojciech Bocian par. Opalin Jan Maria Kruk Bazyli Dejniczuk, Ludwika Kononowa wdowa po Wincentym 539 8-9 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20539/pages/PL_1_436_539_0005.htm
22 6 1863 Luboml Tekla Petruk Jankowce Szymon Magdalena W? Tymoteusz Kogut, Agnieszka Petruk ż. Mikołaja 307 36 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0019.htm
28 7 1863 Luboml Bartłomiej Kupracz Jagodzin Franciszek Marianna Sztuber Tymoteusz Kuć, Tekla Kaganiuk ż. Łukasza 307 40 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0021.htm
20 10 1863 Luboml Stefan Wdowicki Rymacze Ignacy Helena Kuźmik? Tymoteusz Tołyż, Dorota Mazurek ż. Macieja 307 62 111 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0032.htm
2 12 1863 Luboml Marianna Witryk Bereżce Piotr Rozalia Mielniczuk Stanisław Krawiec, Agnieszka Koguciuk ż. Tymoteusza 307 72 126 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0037.htm
16 3 1863 Stary Oleksiniec Jan Paszko Krutniów Tomasz Ewa Szymańska chł. Tomasz Tałałaj, Antonina Nakoneczna ż. Juchtyma 245-1-21 229V-230R 6 R
24 5 1863 Stary Oleksiniec Marianna Moczulska Oleksiniec Wojciech Antonina Kołątaj chł. Wawrzyniec Goralski, Tekla Butymko ż. Mikołaja 245-1-21 231V-232R 14 R
29 4 1863 Białogródka Piotr Franciszek Kołyszko Krzyworudka Aleksander Alojza Świerczyńska Leopold Tymiński i Elżbieta Łabędzka ż. Aleksandra 178-03-81 13V-14R 52 Ż DM
7 6 1864 Krzemieniec Petronela Kaszuba Andruha Wincenty Franciszka chł. Tymoteusz Makarewicz, cudzoz. Antonina Wernikowa wdowa 1-38 17V-18R 51 T 185
12 1 1864 Żytomierz Maria-Tekla Kaleńska Żytomierz Wenanty Julia Gort de Grott córka dw., magistra farmacji, radcy tyt./ inż.kpt.sztabowyTymoteusz Samborski, Franciszka Galli z d. 178-3-61 52 343 Ż DG
27 7 1865 Żytomierz Ludwika Łuczycka Żytomierz Ludwik Józefa Żygadłowska córka 1-dw./ Andrzej Damanski, Józefa Tymczynko / jedna z 3 metryk o nr 196 / 178-3-61 32 196 Ż DG
18 7 1865 Żytomierz Aurelian Włodzimiez Syrokomski Żytomierz Witold Cyprian Adelajda Skokowska syn ur. registr. kol./ Tomasz Syrokomski asesor kol., Aniela Serbinowicz- urzęd., asystowali: Tymot 178-3-61 31 191 Ż DG
12 1 1865 Rzyszczów Felicjan Jan Podgórski Bukryń Aleksander Sabina Kondracka szl. ur. Gracjan Tymiński, Seweryna Podgórska ż. Hipolita, Adolf Prusiński, Emilia Tymińska ż. Gracj 312-1-89 189 26 m.K KM
22 9 1865 Rzyszczów Adam Wilhelm Trunke Rzyszczów Wilhelm August Marianna Michorojewska Donat Dąbrowski, Petronela Bugajewska ż. Tymoteusza 312-1-89 192 44 m.K KM
6 8 1866 Stary Oleksiniec Cyriak Pierzyna Stary Oleksiniec Józef Katarzyna Flegowa em. podoficer Tymoteusz Krasucki, Wiktoria Centkiewicz z. Stefana 426-1-39 75V-76R 21 T 323
19 7 1868 Radziwiłłów Michał Jabłoński Stojanówka Stefan Prakseda Tymborska 64 V-65 R 23 T 0
23 8 1868 Katerburg Adolf Komar Matwiejowce Paweł Emilia Kuchar Grzegorz Karolczuk i Ewa Klimczuk ż. Tymotea 01-44 113V-114R 17 T 883 DM
19 12 1869 Luboml Marianna Witryk Bereżce Piotr Eufrozyna Bondaruk Dymitr Ponoda?, Marianna Tymoszuk ż. Teodora 312 54 107 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0030.htm
22 10 1869 Ołyka Marianna Pielecka Satyjów Marceli Zofia Artymowicz 490 42 59 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0022.htm
19 4 1869 Brody Franciszek Janczy Suchowola 107 Mikołaj Anna Jan Fereczuk, Ewa Tymus L 130R
28 10 1869 Brody Józef Rogocki Suchowola 50 Michał Maria Tymus Eliasz Tymus, Anastazja Szymczuk L 130V
12 10 1869 Kuniów Anastazja Rakowska Noworoczyce Wojciech Faustyna Jakuszewska Tymofiej Tylicki i Rozalia Sobyk 178-3-78 188V-189R 50 Ż DM
8 4 1870 Ołyka Zenon Ludwik Artymowicz Ołyka Walenty Maria Dąbrowska 491 12 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0007.htm
17 11 1870 Krzemieniec Elżbieta Aleksandrowicz Folwarki Małe Piotr Maria Tymczuk 1-50 25V-26R 85 T
11 9 1871 Ołyka Zofia Maria Artymowicz Ołyka Walenty Maria Dąbrowska 492 41 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0022.htm
26 2 1871 Luboml Józefa Wdowicka Terebejki Jan Marianna Rudzka Tymoteusz Rudzki, Joanna Wdowicka ż. Marcina 314 12 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0008.htm
14 4 1871 Luboml Franciszka Marycz Rakowiec Helena Marycz Aleksander Iwańczuk, Marianna Koguciuk ż. Tymoteusza 314 20 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0012.htm
8 5 1871 Luboml Józef Jasiński Ziemlica Franciszek Benedykta Gruszczyńska Ignacy Tatysiuk, Karolina Błaszczuk ż. Tymoteusza 314 24 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0014.htm
3 7 1871 Luboml Józefa Trylewicz Borki Józef Józefa Matczuk Stanisław Marmura, Marianna Kogutowska ż. Tymoteusza 314 34 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0019.htm
4 7 1871 Luboml Jan Kutasiuk Rakowiec Mikołaj Marianna Iwko Tymoteusz Kogut, Marianna Mazurkiewicz ż. Jana 314 34 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0019.htm
5 7 1871 Luboml Marianna Rudzka Rymacze Wawrzyniec Helena Grabowska Tymoteusz Weremko, Marianna Ku? ż. Stefana 314 36 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0020.htm
23 7 1871 Luboml Stefan Grabowski Jankowce Ignacy Agnieszka Waluch Tymoteusz Koguciuk, Ewa Gryciuk ż. Jana 314 38 75 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0021.htm
17 9 1871 Luboml Marianna Jankowska Luboml Tymoteusz Zofia Marmura Stanisław Marmura, Marianna Jankowska ż. Tymoteusza 314 50 99 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0027.htm
21 9 1871 Luboml Katarzyna Steczuk Ziemlica Piotr Paulina Malczewska Tymoteusz Błaszczuk, Rozalia Wawrysiuk ż. Franciszka 314 52 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0028.htm
21 9 1871 Luboml Agnieszka Steczuk Ziemlica Piotr Paulina Malczewska Tymoteusz Błaszczuk, Justyna Kuniczuk ż. Ignacego 314 52 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0028.htm
24 9 1871 Luboml Marianna Kołtun Rymacze Franciszek Anna Szynkaruk Tymoteusz Szynkaruk, Franciszka Kornijczuk ż. Jakuba 314 54 107 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0029.htm
2 10 1871 Luboml Jan Iwańczuk Rakowiec Aleksander Karolina Ołyniuk Mikołaj Kutasiuk, Katarzyna Rudzka ż. Tymoteusza 314 56 110 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0030.htm
13 10 1871 Luboml Piotr Pradun Jankowce Stefan Marianna Szewczuk Grzegorz Pradun, Marianna Gryciuk ż. Tymoteusza 314 62 121 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0033.htm
18 10 1871 Luboml Antonina Rudzka Rymacze Jan Katarzyna Szynkaruk Tymoteusz Weremko, Apolonia Wdowicka ż. Ignacego 314 62 124 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0033.htm
21 10 1871 Luboml Józefa Stachniuk Rymacze Marcin Agnieszka Żur Tymoteusz Prokopczuk, Dorota Mazurek ż. Macieja 314 64 127 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0034.htm
4 3 1874 Ołyka Kazimierz Barszczewski Ujeźdźce Henryk Kamila Artymowicz 495 16 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0009.htm
1 6 1874 Ołyka Józef Rzepecki Satyjów Dominik Anna Artymowicz 495 24 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0013.htm
12 4 1874 Luboml Adam Pawliczuk Binduga Jan Agnieszka Kitaszewska Michał Tymoszczuk, Agata Kużelewska ż. Aleksandra 317 12 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0007.htm
19 7 1875 Krzemieniec Eliasz Aleksandrowicz Folwarki Małe Piotr Maria Tymczuk chł. Jan Aleksandrowicz, Zofia Białoczewska ż. Dominika 426-1-69 11V-12R 44 T
3 4 1876 Ołyka Maria Faszczewska Ujeźdźce Henryk Kamila Artymowicz 497 12 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0007.htm
24 2 1876 Ołyka Walencja Artymowicz Ołyka Walenty Maria Dąbrowska 497 14 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0008.htm
15 2 1876 Kuniów Marian Porembski Kamionka Józef Faustyna Sokołowska Józef Sokołowski i Józefa Tymofiejowa 178-3-78 406V-407R 16 Ż DM
31 1 1877 Luboml Karolina Kitaszewska Binduga Józef Marianna Mikołajczuk Jan Wierzyński, Marianna Tymoszuk ż. Michała 320 4 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0003.htm
15 5 1877 Luboml Józef Stasiuk Binduga Józef Aniela Piotrowska Michał Tymoszczuk, Anna Malczewska ż. Jakuba 320 18 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0010.htm
25 5 1878 Ołyka Julia Artymowicz Ołyka Walenty Marianna Dąbrowska 499 26 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0014.htm
9 8 1878 Ołyka Roman Cezary Faszczewski Ujeźdźce Henryk Kamila Artymowicz 499 36 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0019.htm
12 10 1878 Krzemieniec Paulina Aleksandrowicz Folwarki Małe Piotr Maria Tymczuk 426-1-72 12V-13R 47 T
24 7 1880 Rzyszczów Anna Rudzińska Kaniów Oktawian Dionizja Matuszewska Tymoteusz Koszyc, Konstancja Kotlarzewska 312-1-114 8 31 m.K KM
3 12 1881 Brody Józef Zdril Suchowola 23 Michał Maria Tymków L 13
1 9 1881 Szumsk Rozalia Kozłowska Załuże Michał Anna Tymczuk chrz. 3.09 Józef Marciniuk, Tekla Moszczyńska ż. Mikołaja 01-231 27V-28R 106 T DM 819
14 10 1885 Brody Józef Zdril Suchowola 23 Michał Maria Tymków L 12
15 8 1886 Radziwiłłów Antoni Sobczuk Drańcza Jan Katarzyna Orłowska Mikołaj Bojko, Katarzyna Sobczuk ż. Tymoteusza 1-80 75 V-76 R 39 T 0
10 9 1886 Radziwiłłów Antoni Orłowski Drańcza Paweł Barbara Sobczuk Piotr Mirecki, Helena Koleśnik ż. Tymoteusza 1-80 78 V-79 R 48 T 0
21 12 1886 Brody Mikołaj Tymczuk Suchowola 14 Jan Zofia Żelech Pantaleon Romaniuk, Maria Romaniuk ż. Andrzeja L 20
10 8 1887 Horochów Ewelina Zielińska Podliski Stanisław Justyna Tymoteusz Skurupski, Marianna Tołoczko 123 38-39 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0022.htm
21 4 1888 Ołyka Jadwiga Anzelmina Szajca Jekatyrynosław Alfred Michalina Bratymska 1018 321 111 MO 0
24 2 1888 Dederkały Józef Jałkowski Dederkały Wielkie Wincenty Apolonia Moczarska Tymoteusz Mazurek, Aniela Stadniczuk ż. Macieja 58 79-80 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0041.htm
17 10 1889 Brody Jan Zdril Suchowola 23 Michał Maria Tymków L
18 8 1889 Tajkury Antoni Tymoszczuk Marek Odaria Kowalczuk akt konwersji 6/1919 O
16 11 1890 Brody Anna Molińska Suchowola 247 Paweł Katarzyna Tymczyszyn L 14
14 5 1892 Brody Jan Moliński Suchowola 109 Tomasz Melania Tymoszuk L 8
21 1 1892 Brody Jan Gałęzowski Suchowola 5 Mikołaj Tekla Pypuk Jan Kozodój, Eudoksja Tymków ż. Teodora L 1
28 1 1892 Jagielnica Maria Bajtała Jagielnica 380 Jozafat Antonina Tymińska 1667L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201667/pages/PL_1_301_1667_0002.htm
26 2 1892 Torczyn Stanisław Łaskarzewski Chutor Chmielnik Witalis Paulina Tym 678 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0004.htm
13 5 1893 Brody Antonina Molińska Suchowola 247 Paweł Katarzyna Tymczyszyn L 8
7 10 1893 Brody Anna Franciszka Tymuś Suchowola 92 Bazyli Maria Fiłyk Szymon Harasymczuk, Antonina Zimmerman L 15
20 2 1894 Ołyka Maria Siedlecka Ołyka Józef Zofia Artymowicz 1018 276 43 MO
11 11 1894 Brody Dymitr Tymczyszyn Bielawce 65 Jan Maria Osiriczuk L 2
6 12 1895 Radziwiłłów Mikołaj Moliński Drańcza Mikołaj Wiktoria Sobczuk Tymoteusz Małecki, Maria Pobereżnik 56 V-57 R 36 0
24 2 1895 Brody Kazimierz Zdril Suchowola 23 Michał Maria Tymków Teodor Tymków, Matrona Kozodój ż. Grzegorza L 3
17 3 1895 Brody Kazimierz Józef Moliński Suchowola Zales 109 Tomasz Melania Tymoszek L 5
21 7 1895 Brody Franciszka Molińska Suchowola 247 Paweł Katarzyna Tymczyszyn L 13
15 9 1895 Brody Antonina Zbawdeń Suchowola 15 Roman Maria Molińska Teodor Tymków, Anna Czyż L 15
1 12 1895 Kuniów Teofil Onosowicz Nowomalin par. Ostróg Franciszek Sabina Krajczy Tymofiej Iwanowski i Karolina Przewłocka ż. Antoniego 178-3-86 594V-597R 2 Ż DM
1 1 1896 Luboml Julia Wasilewicz Luboml Adam Wiktoria Szydłowska Zdzisław Zaborowski, Aleksandra Gorbik ż. Tymona 910 2V 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20910/pages/PL_1_436_910_0003.htm
16 8 1897 Brody Władyslaw Moliński Suchowola 109 Tomasz Melania Tymuszek L 15
17 11 1898 Ołyka Tadeusz Siedlecki Ołyka Józef Zofia Artymowicz 1018 908 132 MO 0
18 4 1898 Brody Piotr Moliński Suchowola 247 Paweł Katarzyna Tymczyszyn L 10
22 2 1898 Kuniów Petronela Onsowicz [Wąsowicz] Nowomalin par. Ostróg Franciszek Sabina Krajczyńska Tymofiej (Tymoteusz) Iwanowski i Karolina Przewłocka ż. Antoniego 178-3-86 703V-704R 31 Ż DM
1 3 1898 Kuniów Julian Bernacki Martyń Jan Petronela Choina Piotr Wierzbicki i Michalina Grabowska ż. Tymoteusza 178-3-86 703V-704R 32 Ż DM
6 7 1898 Kuniów Weronika Ostaszewska Martyń Stanisław Antonina Dobrzańska Adam Ostaszewski i Michalina Grabowska ż. Tymoteusza 178-3-86 715V-716R 78 Ż DM
21 3 1901 Brody Maria Tymus Suchowola 52 Bazyli Maria Fiłyk L 7
24 3 1901 Jagielnica Aniela Tymińska Jagielnica 52 Mikołaj Antonina Bakrij Stanisław Bakrij, Anna Zjawin ż. Józefa 1845L 3 11 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201845/pages/1_301_0_0_1845_0004.htm
16 3 1903 Brody Kazimierz Zdril Suchowola 23 Michał Maria Tymków L 5
27 3 1903 Brody Antoni Moliński Suchowola 109 Tomasz Melania Tymoszek L 6
29 7 1903 Brody Maria Tymus Suchowola 92 Bazyli Maria Fiłyk L 18
2 7 1903 Horochów Władysław Szwarc Bożów Paweł Krystyna Tym 961 16 58 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0018.htm
22 11 1904 Nowograd Wołyński Rafalina Lublinska Czernicka Słobódka Albin Antonina Garlińska Lubliński Karol, Tymińska Feliksa 610 JZ 0 0
6 8 1905 Luboml Marianna Krawczuk Terebejki Michał Franciszka Iwanczuk Konstanty Tymojczuk, Marianna Suszkiewicz ż. Jana 1009 200 96 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0109.htm
4 7 1906 Radziwiłłów Wiktoria Sobczuk Drańcza Stefan Julia Gromiak Stefan Sobczuk, Rozalia Dymczyn ż. Tymoteusza 1-94 67 V-68 R 28 T 0
29 5 1906 Nowograd Wołyński Teofil Mokrzecki Czernicka Słobódka Elisej Franciszka Tymińska Tymiński Franciszek, Tymińska Ludwika 258 JZ 0 0
30 9 1906 Brody Józef Moliński Suchowola 18 Józef Anna Tymus L 17
6 12 1908 Brody Mikołaj Moliński Zalesie 109 Tomasz Melania Tymoszyk L 15 DW
4 5 1908 Ołyka Józef Herman Satyjów Dionizy Emilia Artymowicz 1019 538 88 MO
25 4 1910 Tajkury (Zdołbunów) Józef Stolarz Zdołbunów Antoni Józefa Bieliga Michał Okmes, Marta Tymoszuk ż.Filipa R-740-4-69 13 V-14 R 53 0
27 4 1911 Brody Julia Tymuś Suchowola 258 Wasyl Maria Fiłyk L 7
3 5 1911 Tbilisi Maria Szyl Tbilisi Konrad Zofia Ergerd Franciszka Capała, świad. Tymoteusz Pritiks 6V-7R 62 Tb
9 7 1911 Tbilisi Bolesław Romanowicz Tbilisi Jan s. Łukasza Pelagia Medwied Tymoteusz Romanowicz, Barbara Safonowa 12V 93 Tb
29 10 1911 Luboml Józefa Kuniczuk Wysock Stanisław Antonina Brzozowska Ignacy Tymoszczuk, Feliksa Kuniczuk ż. Franciszka 1060 294 200 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0158.htm
10 7 1912 Sł.Czernicka Klemens Mokrzecki Czernicka Słobódka Aleksander Franciszka Tymińska Tymiński Franciszek, Mokrzecka Marcelina, ż. Tomasza 182 JZ 0 0
25 8 1913 Horochów Matylda Wilczewska Jezierce Mikołaj Elżbieta Tymkiewicz 1045 21 78 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201045/pages/1_436_0_0_1045_0022.htm
2 7 1914 Sł.Czernicka Klemens Mokrzecki Czernicka Słobódka Aleksander Franciszka Tymińska Tymiński Ludwik, Marczewska Teofila, ż. Tomasza 172 JZ
15 12 1914 Kijów Św. Aleksandra Przemysław Bielczycki Kijów Zdenek Jadwiga Kłabochowa Czestymir Bielczycki i Maria Klabychowa 312/1/129 61V-62R 241 m.K JM1
21 3 1915 Kijów Św. Aleksandra Klara Buczkowska Kijów Albert Adolfina Buczkowska Teodor Szrymczenko i Urszula Tymoszek 312/1/129 21V-22R 83 m.K JM1
21 12 1916 Sł.Czernicka Jadwiga Tymińska Czernicka Słobódka Ludwik Kamila Ławrenowicz Mokrzecki Aleksander, Tymińska Teofila, ż. Józefa 272 JZ
1 1 1917 St.Wiśniowiec Anastazja Karpec Łozy Atanazy Maria Tymczuk
28 7 1918 Tbilisi Ludwik Zakrzewski Jelizawietpol Władysław s.Macieja Lubow c.Wasyla Tymoszenko (po m.Złotowa) Leon Maleszkiewicz, Natalia Holc 205V 109 Tb DW

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
20 2 1724 Torczyn Jerzy Borowik rgc Ewa Strzelczanka Torczyn Leon Kondrałiwicz, Marianna Tymoszowa, Leon Czayka 44a b/nr EH
24 2 1726 Torczyn Bazyli (Wasil) Ozdoba rgc Ewa Mazurowna Bujany pann Szymon Tyminiuk, Helena Korniczukowa EH
21 11 1744 Szumsk Paweł Dederkały Małe Marianna Łasiuk Dederkały Małe Tymoteusz Michalczuk, Marianna Mikolaicha, Aleksandra Łasianka, Łukasz Maciuk 297-1-180 8V Ł RK
23 1 1746 Szumsk Piotr Zuromski Żurawski Żałobki Zofia Pawłowska Żałobki Jan Zabłocki, Tymoteusz Matwiczuk, Ewa Turczynianka 297-1-180 11R Ł RK
1 2 1750 Szumsk Bazyli Zacharczuk Obycz, obrz. gr. Marianna Dąbrowska Obycz Stefan Ostymilko, Tymoteusz Śliwczuk, Zofia Wertepicka 297-1-180 16V Ł RK
30 5 1756 Szumsk Karol Tymeszuk Zofia Wikurin? Stefan Kokur, Marianna Hułasiha 297-1-180 25V Ł RK
24 1 1761 Szumsk Maciej Marciniuk Waśkowce Agnieszka Jakusiewicz Jakusz Waśkowce Tymoteusz, Marianna Woyciechowa 297-1-180 35R Ł RK
27 5 1788 Wyżniany Pantaleon Bobkow 37w Maria Artymowiczka Turkocin 50 24w 1467L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201467/pages/PL_1_301_1467_0003.htm
3 5 1797 Meżyrów Andrzej Gabrieliszyn Marianna Ptaszenczyszyn Mołochów Paweł Ślusarz, Bazyli Tymkow 6R Ch
23 10 1798 Meżyrów Antoni Marciniuk w Justyna Szacowana Martynówka Józef Hamernik, Tymoteusz Jaszczyszyn 16V Ch
16 10 1799 Szumsk Szymon Sagańczuk Szumsk, obrz. gr. k Antonina Godziewicz Szumsk p Stefan Towarnicki, Tymoteusz Jakimczuk, Ewa Mielniczka 297-1-183 32R Ł RK
6 2 1799 Meżyrów Grzegorz Wojciechow Rozalia Bianczukowa Meżyrów Wojciech Prusak, Tymoteusz Wakuła, Aleksander Piwowar 31R 6 Ch
22 11 1803 Szumsk Antoni Nehezowicz Szumsk k Franciszka Senecka Szumsk p Ignacy Piątkowski, Hiacynt Blicharski, Franciszek Kwiatkowski, Tymoteusz Semenowicz 297-1-183 48V Ł RK
5 2 1805 Szumsk Jan Zieliński Huta Antonowiecka k Elżbieta Smolińska Huta Antonowiecka p Sebastian Adaszyński, Teodor Zawadzki, Anastazja Tymoszowa 297-1-183 54V Ł RK
11 2 1823 Krzemieniec Łukasz Tymofijewicz Wesołówka (prawoslawny) 24 Róża Haczkowska Wesołówka 17 Grzegorz Kaszubowicz Bazyli Penepowicz 300 4 7 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0003.htm
24 10 1826 Krzemieniec Józef Sawicki Budki 18 Marianna Ważyńska Budki 16 Michał Toporowski, Tymon Zubiewicz 300 73 30 ZP 0
6 2 1827 Nowogród Ludwik Jędrzyjewski Hurki 22 Sebastian Marianna Dolińska Apolonia Tymińska Susły 18 Grzegorz Ewa Goławski Teodor Jędrzejewski Tomasz 9 JZ
30 1 1827 Turzysk Trofim Tymoszczuk Mokrzec 18 Bazyli Katarzyna Wozniuk Józefa Jakow Mokrzec 16 Samuel Magdalena 710 2 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0002.htm
29 5 1827 Zasław św. Jana Antoni Tymoszczuk Borysów 18 Jan Motra Sobczuk Anastazja Łeszczuk Borysów 13 Wasyl Katarzyna Więckowska 178-03-009 16 12 Ż MO 33
15 4 1828 Luboml Józef Tymoszuk Binduga 35w Maciej Franciszka Pawelczuk Magdalena Kostecka Binduga 25 Antoni Marianna Koszeluk Jan Laszuk, Antoni Gadzaliński 301 35 22 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0020.htm
4 11 1828 Szumbar Trochim Marczuk par. Nowostaw, obrz. gr.-ros. 22 Grzegorz Krystyna Salomea Olexiuk Oleksiuk Borki 18 Jan Marianna Jędrzej Stecki, Piotr Kaniowski, Tymko Jakubeć 245-1-2 413V 2 R RK
14 5 1828 Tajkury Jakow Kondratyszyn Kolesniki 20 Piotr Marianna Marianna Owczarek 19 Błażej Katarzyna młody G-R, prac. Piotr Kondratyszyn, Ułas Tymoszowy 171-1-1 47R 7 R Mg
29 8 1828 Tajkury Franciszek Miechowicz w Kordula Tymińska łac., młody - wdowiec, WP Ignacy Isopow płk, WP Antoni Rużycki 171-1-1 47V R Mg
16 9 1828 Bazalia -fil.Tereszki Kajetan Tymiński Korczówka 30w Barbara Chomicka Korczówka 36w Franciszek Olszewski, Ignacy Sobocki, Marcin Kwiatkowski ( (wd./p Mariannie Jarmolińskiej, wd./po Antonim Chomickim) 178-3-95 233V 8 Ż DM
27 1 1829 Litowiż Emilian Puczkowski Litowiż (G-R) 24 Sawa Anna Anna Jura Litowiż 19 Paweł Maryanna Ignacy Puczkowski, Stefan Tymoszuk 844 191 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0110.htm
4 2 1829 Turzysk Antoni Jasiński Mokrzec 37 Jan Anna Agnieszka Tymoszanko Mokrzec 22 Kazimierz Barbara 710 11 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20710/pages/PL_1_436_710_0007.htm
10 11 1829 Łuck Grzegorz Sakowski Krasne 26 Mateusz Marianna Tekla Z Bortkowskich Szyprun Krasne 21 Jan Anna Korczyńska Jan Ostymiuk, Michał Kowalczuk 815 28 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0028.htm
15 2 1831 Dubno Jan Tymoszczuk Gr-K 20 Eliasz Oderka Zofia Tronczuk Dubno 30 Jan Agnieszka Klimiuk 817 105V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0109.htm
10 10 1831 Luboml Jan Laszuk Binduga 25 Józef Anna Stolarczuk Marianna Michaluk Binduga 20 Jan Marianna Skwarun Józef Tymoszuk, Kiryk Swatka 301 89 9 846 308R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0047.htm
25 10 1831 Luboml Kiryk Swatka Sztuń 33w Dymitr Marianna Lach Marianna Stasiuk Binduga 25 Józef Agnieszka Dominiuk Józef Tymoszuk, Antoni Gadzaliński 301 90 11 846 308R BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0047.htm
8 11 1831 Luboml Wojciech Tymoszuk Binduga 28w Maciej Franciszka Pawelczuk Marianna Kostecka z Sawczuków Binduga 26w Stefan Anna Semczuk Piotr Stasiuk, Walenty Michaluk 301 91 13 846 308V BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0048.htm
28 6 1831 Krzemieniec Maciej Ułanow Krzemieniec 39 Szymon Teodora Apolonia Kamieńska Krzemieniec 22 Jan Marianna Ludwik Rudkowski i Tymoteusz Bekłamin żoł.55 pułku jegierskiego 01-5 63R-63V 18 T 792-793 DM
10 1 1832 Luboml Wojciech Stolarczuk Binduga 45w Stanisław Agnieszka Dominczuk Józefa Pawelczuk z Kitaszewskich Binduga 35w Fabian Anna Hołowacz Józef Tymoszuk, Walenty Michaluk 301 92 3 847 559 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0048.htm
24 7 1832 Radziwiłłów Antoni Tymczyszyn - 45 Jakub Marianna - Marianna Naum Radziwiłłów 27 Jan Anastazja - 818 287 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0294.htm
13 2 1832 Luboml Paweł Pawelczuk Binduga 22 Marcin Agnieszka Błaszczuk Marianna Gruszczyńska Binduga 20 Wojciech Agnieszka Malczuk Stanisław Zwoliński, Józef Tymoszuk 301 101 20 847 565 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0053.htm
14 2 1832 Luboml Grzegorz Michaluk Binduga 24 Jan Marianna Skwarun Teresa Laszuk Binduga 20 Łukasz Magdalena Stasiuk Stanisław Zwoliński, Józef Tymoszuk 301 103 24 847 566 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0054.htm
29 10 1832 Luboml Michał Tymoszuk Binduga 24 Maciej Franciszka Pawelczuk Rozalia Stolarczuk Binduga 20 Wojciech Tekla Guluk Joachim Malczewski, Józef Bajkiewicz 301 114 47 847 574 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0060.htm
29 10 1832 Luboml Piotr Wierożemski Binduga 23 Wincenty Marianna Doskocz Anna Mikołajczuk Binduga 20 Wawrzyniec Marianna Malczewska Joachim Malczewski, Józef Tymoszuk 301 115 48 847 574 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0061.htm
5 11 1833 Ptycza Jakub Denisiuk Mykitycze, par. unicka Piratyn 27 Ignacy Ewa Barbara Polaszuk Mykitycze 16 Maciej Tymoszuk, Ignacy Marciniuk, Michał Wrzeszniowski 819 264R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0273.htm
11 11 1834 Kisielin Stefan Chmieliński Dorosin 19 Dorota Mielniczanka Dorosin 20 Jakub Korczak, Sammuel Romanowski, Antoni Tymoszuk 849 244 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0137.htm
28 10 1834 Luboml Antoni Marczuk Binduga 25 Wawrzyniec Marianna Maryniuk Rozalia Michaluk Binduga 24 Wojciech Zofia Galanek Antoni Marczuk, Józef Tymoszuk 301 162 35 849 494 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0085.htm
19 8 1834 Ostróg Ludwik Zieliński Ostróg 29 Jacenty Antonina Kozłowska Leonora Tymińska Ostróg 22 Marcin Aniela Tyszkowska Bartłomiej Samarski, Józef Sokołowski 171-1-7 26R 12 R MZ 8703
27 10 1835 Kisielin Wawrzyniec Soszczyński Raymiasto (G-U) 25 Antonina Mężyńska Sołotwina Maciej Martyniuk, Teodor Ostymiuk, Franciszek Mężyński 597 31 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0019.htm
20 1 1835 Luboml Jan Waluch Kąty 24w Stanisław Helena Czerniło Katarzyna Błaszczuk Kąty 19 Józef Marianna Tymoszuk Wojciech Hryciuk, Jakub Kornijczuk 850 401 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0213.htm
9 8 1836 Młynów Antoni Olędzki par. Dubieńska 36w Maciej Marianna Tymińska Ludwika Jaksińska par. Młynów 18 Piotr Domicella Cwiklinska Jan Sinicki, Michał Antoszewski 822 165V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0169.htm
9 2 1836 Ostróg Wawrzyniec Adaszyński Hurby 18 Józef Marianna Oborska Marianna Tymińska Hurby 18 Józef Magdalena Godlib Marcin Błażewski, Wawrzyniec Szlachetko, Franciszek Oborski 171-1-9 25R 8 R DM
30 8 1836 Lachowce Paweł Szymański Makarówka par. Pawołocz, Guber. Kijowska 24 Grzegorz Teresa Hreczuk Honorata Antymowska Okniny b/w Leon Małgorzata Jakuszewska Jan Tokarski, Rafał Górnicki 171-1-9 111R 10 R DM
24 2 1837 Luboml Jan Kitaszewski Binduga 22 Jan Justyna Hołowacz Roza Doskocz Binduga 20 Gabriel Apolonia Laszuk Józef Tymoszuk, Józef Kucharuk 852 558 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0293.htm
30 1 1838 Luboml Ludwik Kużel Binduga 20 Kazimierz Anastazja Horecka Anna Kitaszewska Binduga 22 Jan Justyna Hołowacz Józef Tymoszczuk, Jan Tatys 853 521 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0294.htm
6 11 1838 Luboml Tomasz Marczuk Binduga (unita) 25 Wawrzyniec Katarzyna Łysiak Anna Stasiuk Binduga 23 Józef Agnieszka Domińczuk Józef Tymoszuk, Michał Stasiuk 853 542 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0304.htm
16 10 1838 Krzemieniec Szymon Paszkus Polep pow. Rosiński guber. Wileńska 21 Jan Magdalena Skoczyńska Urszula Czap Polep pow. Rosiński guber. Wileńska 20 Jerzy Ewa Peczuł Piotr Grudziński i Grzegorz Artymonow 01-12 30V 16 DM 246 T
6 11 1838 Szumsk Hipolit Bruczkowski Litowiszcze 20 Ludwik Aleksandra Dobrotwor Lucjanna Jasińska Hucisko Złamane 19 Jan Lucjanna Listowska Józef Listowski, Piotr Jasiński, Tymoteusz 245-1-12 292V 20 R RK
23 5 1838 Żytomierz Jan Burba Popławki , par. Pulińska 24 Grzegorz Brygida Tymborska Elżbieta Skorupińska wieś Dubowiec 20 Jan Marianna Mohryńska Stanisław Kozieradzki 178 51 417 49 28 Ż Ni
24 5 1838 Białogródka Hnat Greszczuk Chwedorówka 35w Adam Hapka Bachańczuk Marcecha Martyniuk Chwedorówka Łukasz Anna Andruch Józef Grabarczuk i Tymek Wolk 178-03-110 152R 12 Ż DM
24 9 1839 Klewań Kasper Artymowicz par. Klewań 29 Sebastian Brygida Urbanowska Joanna Wabiszewicz par. Klewań 18 Stanisław Agnieszka Kwiatkowska 879 135 V 7
7 2 1839 Luboml Jerzy Kordas Binduga 25 Bartłomiej Marianna Lech Wiktoria Pawełczuk Binduga 19 Kazimierz Agnieszka Domińczuk Dawid Tymoszuk, Wawrzyniec Mikołajczuk 854 599 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0342.htm
5 11 1839 Luboml Jan Skwarun Binduga 18 Józef Anna Sw? Katarzyna Olchowska Binduga 18 Łukasz Tekla Kurć Józef Tymoszuk, Onufry Olchowski 854 617 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0351.htm
23 4 1839 Żytomierz Jan Wojciechowski Żytomierz 30 Jan Katarzyna Janiszewska Wiktoria Sybińska Żytomierz 19 Jan Anna Tymochtiej Florian Pelicki 178 3 7 59 19 Ż Ni
27 10 1840 Luboml Maciej Michaluk Wysock 21 Jan Helena Chomyk Marianna Juzwiuk par. Luboml 20 Jan Franciszka Dejneka Franciszek Tymoszuk, Bazyli Swadka 855 276R 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0287.htm
1 11 1841 Luboml Ignacy Pawełczuk Binduga 20 Jan Katarzyna Stepaniuk Ksawera Olchowska Binduga 18 Grzegorz Katarzyna Wawryszuk Józef Tymoszuk, Ignacy Ciukiewicz 856 541 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0296.htm
26 8 1841 Żytomierz Michał Glembowski 21 Mateusz Marianna Zablocka Marianna Szkuratowska 23 Teodor Aleksandra Tymoszenko 178 51 4 47 Ż Ni
24 10 1842 Luboml Kacper Stasiuk Binduga 20 Łukasz Tekla Łysiak Zofia Wyrozębska Binduga 20 Wincenty Marianna Doskoczek Dawid Tymoszczuk, Ignacy Ciukiewicz 857 546 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0291.htm
26 2 1842 Żytomierz Justyn Michalski 26 Józef Rozalia Listopadzka Antonina Tym 18 Gotlib Rozalia Sztykler 178 51 484 9 Ż Ni
18 10 1842 Żytomierz Telesfor Pokrassa 27 Mikołaj Eleonora Tymińska Lucyna Didkowska 22 Bazyli Marianna Protassowicz 178 51 484 51 Ż Ni
14 2 1843 Szumsk Łukasz Jasiński Kąty 19 Maciej Marianna Tymkowska Franciszka Zielińska Huta Szumska 19 Feliks Marianna Hornicka Józef Sitarczuk, Kacper Baranowski 874 753 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0382.htm
28 1 1845 Jampol Walenty Łoziński Lepieszówka 25 Józef Marianna Tawińska Honorata Zalewska Lepieszówka 19 Jan Marianna Kwiatkowska Franciszek Piątkiewicz, Tymoteusz Sasiuk, Bazyli Byczkowski 876 581 1 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0313.htm
10 11 1846 Radziwiłłów Kasper Buczynski Sestratyn, par. Krupiec 23 Franciszek Anna Tymczuk Anna Pawelska Radziwiłłów 20 Wawrzyniec Marianna 832 257 5 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0266.htm
19 11 1848 Kołomyja Józef Wołyński Kołomyja Nad. 3 33w Adam Magdalena Anna Tymofijczuk Kołomyja Śniat 29 19 Stefan Franciszka Czaryńska 568L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20568/pages/PL_1_301_568_0002.htm
30 1 1849 Nowogród Józef Jędrzyjewski Susły 21 Ludwik Apolonia Tymińska Katarzyna Szymanowska Nowogród 21 Grzegorz Ludwika Stagiewska? Jędrzyjewski Stefan Sernicki Marceli 3 JZ
16 1 1849 Nieświcz Mikołaj Matusiewicz Ławrów 24 Piotr Wiktoria Olszewska Magdalena Fusyk Ławrów 20 Antoni Anna Karol Koziradzki, Tymoteusz Słowikowski 444 30 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20444/pages/PL_1_436_444_0017.htm
5 7 1850 Kołki Jan Markowski par. Ołyka 26 Michał Teodora Maniewicz Marianna Drzewiecka Rudeńka Ignacy Agnieszka Sulikowska Tymoteusz Markowski, Adam Maszkowski 835 246 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0128.htm
15 2 1853 Włodzimierz Jan Tymiechiewicz Biskupicze, par. Sielec 37w Jan Katarzyna Kostkiewicz Petronela Panasiewicz Włodzimierz 26 Prokop Tekla 789 52 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0027.htm
8 2 1853 Ostrówki Stanisław Andruszuk Jankowce, par. Luboml 23w Jan Teresa Grabowska Anna Tymoszczuk Równo 20 Ignacy Julianna Wojtaś 563 25 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0014.htm
22 2 1853 Ostrówki Jan Błaszczuk Kąty par. Luboml 21 Paweł Elżbieta Pawluczuk Franciszka Bahniuk Wola Ostrowiecka 20 Franciszek Teresa Kozioł Tymoteusz Macegoniuk, Jan Jaszczuk, Eliasz Trusiuk 563 33 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0018.htm
5 7 1853 Ostrówki Michał Szwed Wola Ostrowiecka 21 Wojciech Apolonia Kotelak Marianna Jasionczuk Wola Ostrowiecka 18 Wojciech Katarzyna Palec? Tymoteusz Bortniczuk, Józef Szwed, Jan Wa? 563 36 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0019.htm
12 7 1853 Ostrówki Piotr Pronczuk Kąty par. Luboml 22 Maciej Katarzyna Józak Ewa Muzyka Ostrówki 18 Maciej Aleksandra Pop? Tymoteusz Mochoniuk, Wojciech Pronczuk, Eliasz Trusiuk 563 38 16 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0020.htm
27 1 1857 Luboml Jakub Stachniuk Terebejki 18 Maciej Ewa Staniuk Magdalena Dyczko Rymacze 18 Jakub Regina Iwańczuk Tymoteusz Żur, Piotr Wdowicki 869 146 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0075.htm
27 1 1857 Luboml Jakub Kuć Jagodzin 19 Stefan Magdalena Matyszczuk Helena Rudzka Terebejki 20 Józef Franciszka Stachniuk Adam Krawiec, Tymoteusz Żur 869 147 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0076.htm
27 1 1857 Luboml Piotr Stasiuk Jagodzin 20 Franciszek Franciszka Kutas Marianna Rudzka Rymacze 18 Jan Agnieszka Sawosz Wawrzyniec Mazurek, Tymoteusz Żur 869 148 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0076.htm
27 1 1857 Luboml Tymoteusz Szynkaruk Rymacze 22 Bartłomiej Anna Sobczuk Marianna Chirman Jagodzin 20 Michał Katarzyna Borowik Tymoteusz Żur, Wawrzyniec Mazurek 869 149 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0077.htm
27 1 1857 Luboml Wiktor Prończuk Kąty 18 Wojciech Rozalia Prończuk Katarzyna Waluch Jagodzin 17 Kazimierz Anna Gurban Tymoteusz Stachniuk, Tymoteusz Żur 869 152 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0078.htm
31 1 1860 Opalin Andrzej Niegoda Jagodzin, par. Luboml 24 Jan Teresa Krawczuk Franciszka Konopko Opalin 25 Jan Tekla Małdachowska Michał Kowalczuk, Tymoteusz Kogutiuk 537 14 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20537/pages/PL_1_436_537_0009.htm
24 1 1860 Luboml Józef Szczygieł Jagodzin 20 Błażej Katarzyna Sobczuk Anna Klekot Rakowiec 17 Michał Katarzyna Prońcuk Tymoteusz Prokopeć, Wojciech Stachniuk 889 62V 10 304 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0067.htm
24 1 1860 Luboml Tymoteusz Stachniuk Terebejki 18 Maciej Ewa Staniuk Anastazja Szynkaruk Rakowiec 16 Tymoteusz Teresa Rudzka Wojciech Stachniuk, Tymoteusz Prokopeć 889 63R 11 304 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0067.htm
1 5 1860 Luboml Wojciech Gryciuk Jankowce 30w Antoni Marianna Marianna Dejneka z Kowalczyków Rymacze 25w Szymon Marianna Tymoteusz Koguciuk, Mikołaj Koguciuk 889 65V 22 304 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0070.htm
5 6 1860 Luboml Stefan Proncuk Kąty 18 Wawrzyniec Anna Staniuk Magdalena Iwańczuk Rymacze 17 Piotr Teresa Kutas Tymoteusz Macegoniuk, Łukasz Prończuk 889 67V 29 304 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0072.htm
20 9 1860 Luboml Stanisław Kaganiuk Luboml 27 Jan Katarzyna Kużel Elżbieta Jankowska Luboml 24 Jakub Marianna Błażczuk Jan Gryniowiecki, Tymoteusz Gadzała 889 68R 31 304 107 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0072.htm
3 2 1861 Brody Paweł Czyż Suchowola 85 35 Jan Eudokia Tymus Maria Dumańska Suchowola 109 19 Jan Katarzyna Gałęzowska L 38R
29 10 1861 Ostrówki Mikołaj Wołoszczuk Równo 26 Józef Anna Oleniuk? Magdalena Gałenzia Równo 20 Maciej Anna Wojteczek Kazimierz Adamiuk, Tymoteusz Nehoda? 890 226R 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0221.htm
16 6 1863 Luboml Franciszek Sawosz Rymacze 23 Marcin Teresa Tołysz Dorota Iwańczuk Rymacze 20 Szymon Agnieszka Rudzka Franciszek Ołyniuk, Tymoteusz Żur 892 77V 21 307 101 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0079.htm
16 6 1863 Luboml Franciszek Petruk Rymacze 18 Jan Anna Dyczko Antonina Tołysz Rymacze 17 Marcin Franciszka Gadzała Tymoteusz Żur, Franciszek Ołyniuk 892 78R 22 307 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0079.htm
3 11 1863 Luboml Aleksander Macegoniuk Luboml 26 Mikołaj Helena Jankowska ? Marmura Binduga 20 Ludwik Marianna Wołosiewicz Wojciech Jankowski, Tymoteusz Wasilewicz 892 83V 33 307 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0085.htm
27 1 1863 Nowogród Wołyński Joachim Marczewski Susły 22 Ludwik Katarzyna Tymińska Teofila Malikowska Słoboda Czernicka 18 Wojciech Elżbieta Kosińska 178-3-152 2 4 Ż 4 MO
13 9 1864 Nowogród Wołyński Paweł Tymiński Słoboda Czernicka 24 Jan Dorota Rusiecka Wiktoria Szumlańska Słoboda Czernicka 18 Jan Tekla Płotnicka 178-3-152 28 47 Ż 55 MO
13 11 1865 Brody Jan Janczyn Suchowola 22 Maciej Katarzyna Tymus Magdalena Buhaj Suchowola 20 Szymon Agnieszka Dworkiewicz L
6 11 1866 Nowogród Wołyński Roman Gołembiowski Fedorówka 26 Ludwik Katarzyna Lewicka Elżbieta Tymińska Susły 18 Michał Marianna Malicka 178-3-152 80 51 Ż 159 MO
29 10 1867 Krzemieniec Piotr Aleksandrowicz Bonówka 22 Dominik Helena Poliszczyk Marianna Tymczuk Folwarki Małe 19 Jakub Antonina Stelmaszczuk 426-1-41 33V-34R 15 T 496
5 11 1867 Nowogród Wołyński Jan Jędrzejewski Susły 24 Ludwik Apolonia Tymińska Emilia Dobrzańska Susły 21 Antoni Elżbieta Mądrzejewska 178-3-152 107 44 Ż 212 MO
27 10 1868 Nowogród Wołyński Kazimierz Tymiński Nowogród Wołyński 38 Jan Aniela Rosiecka Honorata Sernicka Nowogród Wołyński 22 Kazimierz Petronela Kulczycka 178-3-152 133 40 Ż 263 MO
27 1 1871 Brody Łukasz Petryszyn Suchowola 32 Bazyli Anna Dekaluk Zofia Douhan Pieniaki 34 Michał Marianna Moskalik Tymoteusz Czyż, Jan Hulajgrodzki L
24 1 1871 Luboml Grzegorz Matyszczuk Rymacze 19 Stefan Teresa Grabowska Karolina Iwańczuk Rymacze 18 Wojciech Marianna Sucka? Filip Gadzała, Tymoteusz Kuć 314 90 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0047.htm
24 1 1871 Luboml Jakub Szynkaruk Jagodzin 18 Andrzej Agnieszka Stocka Agnieszka Szewczuk Jagodzin 18 Antoni Katarzyna Tołyż Jakub Waluch, Tymoteusz Kuć 314 91 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0047.htm
6 2 1872 Brody Teodor Wawryków Suchowola 147 23 Jakub Anna Tymus Agnieszka Pankowiecka Suchowola 29 23 Dymitr Maria Duma L
4 2 1873 Ołyka Henryk Faszczewski Ujeźdźce 25 Jan Tekla Stawińska Kamila Artymowicz Ujeźdźce 26 Kasper Joanna Wabiszkiewicz 494 37 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0020.htm
22 9 1874 Szumsk Ignacy Bańkowski par. Ostróg 26 Józef Anastazja Tymińska Benichna Baszota Kaletyńce Małe 17 Mikołaj Józefa Ciechanowska Jan Giżycki, Cezary Falmicki 1-227 40V 11 T DM 645
20 2 1876 Brody Jan Pankowiecki Suchowola 24 28 Grzegorz Helena Tymus Eudokia Kozodój Suchowola 95 27 Piotr Eudokia Bilecka Daniel Hulajgrodzki, Jan Hulajgrodzki L
22 10 1878 Radziwiłłów Jan Sobczuk Leduchów 26 Jan Maria Antoszczuk Katarzyna Orłowska Drańcza 18 Józef Maria Sobczuk Franciszek Orłowski, Paweł Orłowski, Tymoteusz Orłowski 1-72 49 R 5 T
29 10 1878 Radziwiłłów Mikołaj Muliński Drańcza 22 Wojciech Maria Kowalczuk Wiktoria Bednarska Drańcza 18 Kazimierz Maria Tarnawska Jan Małecki, Jan Bilecki, tymoteusz Pobereżnik 1-72 50 R 7 T
11 2 1879 Horochów Franciszek Konopka par. Horochów 23 Jan Wiktoria Wolańska Antonina Szadurska par. Horochów 21 Franciszek Wiktoria Kuźnierowicz Pawel Łotocki, Tymoteusz Szadurski 115 57 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0030.htm
27 6 1879 Horochów Józef Rajnberger par. Horochów 30 Józef Anna Knob Filomena Stanik par. Horochów 21 Maciej Barbara Rzygak Jan Jakubiec, Tymoteusz Szwarc 115 64 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0033.htm
13 10 1879 Luboml Jan Olchowski Binduga 27 Onufry Ludwika Stasiuk Rozalia Stolarczuk Binduga 27 Julianna Stolarczuk Jan Wierszyński, Antoni Tymoszczuk 322 122 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0062.htm
28 4 1885 Włodzimierz Jan Winiarz par. Włodzimierz 20 Tymoteusz Rozalia Dudek Magdalena Czerw par. Włodzimierz 19 Stanisław Barbara Butym 803 80 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0041.htm
30 10 1887 Grzymałów Niceta Gulda Krzywe 24 Eliasz Barbara Sułyma Honorata Kmita Poznanka Hetmańska 18 Paweł Domicella Czereba Tymoteusz Poterejko i Stefan Czereba 1614 69 1614 69 7 LJ 0
16 10 1887 Brody Piotr Kajuczka Gaje Smoleńskie 24, Dawid Maria Tymczyszyn Maria Użarska Sydynówka 21 Leopold Józefa Mikołajewicz L 5
2 2 1888 Grzymałów Kacper Nawrocki Ostapie 25 Bartłomiej Magdalena Tym Franciszka Gadzicka Ostapie 23 Antoni Maria Firuta Szymon Martyniuk, Karol Rak 1614 167 3 LJ 0
26 2 1889 Grzymałów Szymon Kozyra Hlibów 27 Michał Maria Farion Wiktoria Kibała Łysa Góra 21 Bartłomiej Anna Bezkorowajny Wojciech Kibało, Tymoteusz Zaplitny 1614 221 1 LJ
29 5 1889 Radziwiłłów Piotr Orłowski Drańcza 18 Józef Maria Sobczuk Paulina Sobczuk Drańcza 19 Franciszek Maria Lewicka Tymoteusz Koleśnik, Mikołaj Maliński 1-81 B 66 R 3 T 0
18 2 1889 Brody Stefan Jaremczuk Koniuszków 31 29 Paweł Aleksandra Jussak Teresa Jussak Koniuszków 92 20 Piotr Maria Tymczyszyn L 1
27 5 1890 Ołyka Józef Siedlecki Moszczanica 27 Jan Teofila Bojger Zofia Artymowicz Ołyka 19 Walenty Marianna Dąbrowska 510 38 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0040.htm
10 11 1892 Tbilisi Józef Franciszek Gosek 42 Tomasz Julianna Brzezowska Amalia Paulina Sosnowska z d. Farro 25 Konstanty Józefina Gejger Walery Micuła, Tymoteusz Dudkowski 12 23 Tb
13 11 1892 Brody Bazyli Tymuś Suchowola 92 24, Bazyli Eudoksja Wolańczuk Maria Fiłyk Suchowola 76 16 Łukasz Józefa Kobylańska L 5
8 2 1892 Brody Jan Jakubiec Bołdury 16 24 Kazimierz Tekla Palcat Katarzyna Tymczyszyn Koniuszków 165 16 Franciszek Teresa Kuracz L 1
10 11 1896 Kuniów Antoni Żygadło Dołocze 20 Michał Marcelina Zielińska Petronela Świderska Radohoszcza Wielka 19 Ignacy Tekla Zabłocka Piotr Żygadło, Tymofiej Żygadło 178-3-86 635V 22 Ż DM
2 11 1897 Radziwiłłów Michał Skowroniuk Budki 23 Wawrzyniec Apolonia Skowroniuk Anna Walczuk Drańcza 20 Michał Maria Orłowska Jan Małecki, Tymoteusz Zubkiewicz 1-81 Ł 67 V 2 T
25 2 1900 Brody Błażej Tymków Suchowola 57 25 Teodor Eudoksja Gałędzowska Maria Zdril Suchowola 27 22 Szymon Tekla Hulajgrodzka Mikolaj Gałędzowski, Jan Gałędzowski L 1
12 4 1900 Tbilisi Władysław Zoliwski 29 Adolf Aniela Kulińska Julia Bartnikowska 17 Aleksander Konstancja Tymińska Antoni Szełalewski, Mikołaj Guzowski 145 9 Tb
17 2 1902 Horochów Jan Rozenbajger 19 Paweł Katarzyna Tym Maria Kuszyńska 25 Jan Franciszka Strep 960 34 12 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20960/pages/PL_1_436_960_0038.htm
13 2 1905 Ołyka Gracjan Osenkowski Żurno, par. Berezne 21 Franciszek Adelajda Straszewska Antonina Rzepecka Ołyka 19 Dominik Anna Artymowicz 985 54 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0051.htm
5 11 1905 Tbilisi Paweł Henryk Szkalmierski Koniecpol, piotrkowska gub. 30 Maksymilian Michalina Bielecka Pelagia Husarowa orłowska gub (prawosławna) 23 Prokop Eufrozyna Maka (w 1912 r. uznane za nieważne) Tymoteusz Walit, Piotr Baranowski 122 51 Tb
22 1 1906 Luboml Stanisław Stasiuk Binduga 25 Tomasz Teresa Stadnicka Marianna Koszeluk Binduga 20 Piotr Józefa Stadnicka Paweł Tymoszuk, Józef Rudzki 1009 425 5 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0226.htm
2 8 1907 Tajkury Karol Sułtan Zdołbunów 59w Grzegorz Józefa Marcjanna z Kurowskich Kutrzeba Zdołbunów 44 Jan Franciszka Komorowska wdowa po Walentym 19 R 0
8 7 1907 Ołyka Daniel Herman Satyjów 25 Adam Józefa Mozdzerska Emilia Artymowicz Satyjów 17 NN Anastazja Artymowicz 1019 448 24 MO
10 5 1909 Tbilisi Antoni Stonkus pow. Rosienie, kowieńska gub. 26 Kazimierz Weronika Arnaszajtis Wiktoria Martinajtis pow. Szawle, kowieńska gub. 34 Jerzy Anna Tymińska Józef Jezierski, Nikita Klementis 207 23 Tb
17 5 1909 Tbilisi Leon Jaszewski pow. Nowoaleksandrowsk, kowieńska gub. 39 Bonifacy Urszula Eleonora Putra pow. Nowoaleksandrowsk, kowie 22 Antoni Marianna Tymoteusz Baranowski, Augustyn Kapturowski 208 26 Tb
12 4 1911 Tbilisi Gedeon Waldemar Tikkenen Finlandia (luteranin) 30 Zachar Katarzyna Emilianow Augusta Józefa Picz Austria 24 Edward Anna Liskwer R.I. Nawratymski, Józef Rotter 256 19 Tb
3 2 1913 Cz.Słobodka Hipolit Mokrzecki Czernicka Słobódka 29 Karol Maria Garbowska Rafalina Kamińska Tartak 22 Franciszek Magdalena Rudnicka Tymiński Jan Bilecki Celestyn 3 JZ
13 2 1913 Włodzimierz Paweł Witt Olendry, par. Korytnica 34 Michał Anna Łuszczewska Stanisława Waszyńska Bilin 19 Jan Maria Tymochowicz 1053 120 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201053/pages/1_436_0_0_1053_0061.htm
19 4 1915 Tbilisi Marcin Jeżewski pow. Krzemieniec, wołyńska gub. 31 Karol Celestyna Fedorowicz Kazimiera Jonajtis pow. Telszew, kowieńska gub. 20 Jerzy Teresa Wintyłło Jan Balsewicz, Tymoteusz Tymoszczenko 329 7 Tb
16 8 1915 Kijów, św.. Aleksandra Antoni Masłowski gm. Snitków, pow. Mohylów 25 Franciszek Anna Filurska Honorata Kozaczyn gm. Zamiechów. pow. Uszyca 19 Apolinary Paulina Terencjusz Palad, Tymoteusz Kurmański 312/1/129 101V 66 m.K. JM1
30 9 1916 Włodzimierz Grzegorz Tymicki w.Rokitnica 23 Marcin Magdalena Symeruch Maryanna Rosołowska w.Izów 21 Andrzej Katarzyna Kołacz Jan Januś Józef Kwiatkowski 1076 12-13 23 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0007.htm
28 5 1916 Kijów, św. Mikołaja Bolesław Marian Bieniecki Kijów