Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 92 wyników dla: Szyl

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
16 2 1821 Krzemieniec Jan Szyleszczuk 24 Ludwiszcze 299 111 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0060.htm
4 3 1826 Krzemieniec Franciszek Szylkowski 1/52 Krzemieniec s. Damiana i Ewy 299 232 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0122.htm
5 8 1833 Ostróg Konstanty Bazankur 15/12 Ostróg z gorączki, r. JW Krystjan, Krystyna zd. Szyler 171-1-6 37V 60 R MZ 8424
22 4 1841 Wyszogródek Władysław Piotrowski 35 Żukowce żona Xenia z Szylików, bez potomstwa 872 681 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0360.htm
4 2 1853 St. Oleksiniec Stefan Szyliński 43 Nowy Taraż żona Maria z Serotiuków, synowie Grzegorz i Jan, córki Marcjanna, Zofia i Maria 878 315 4
10 11 1853 St. Wiśniowiec Józef Jabłoński 70 Wiśniowiec żona Tekla z Szylingiwiczów, syn Łukasz 878 372 39
11 1 1855 Ołyka Józef Szyller 60 Suchowce jednodworzec. żona Marianna, córka Balbina 479 41 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0022.htm
10 10 1861 Wiszenki Karolina Łoś 13 c.Mateusza i Reginy Szyller 22-1-188 145 19 Łuck 0
4 2 1862 Nabrzuska Ewa Szylzgawiec 90 Grywa z Januszkiewiczów, wdowa po Józefie, dzieci nie miała 891 213V 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0191.htm
28 4 1864 Ołyka Benigna Karasińska 2 Suchowce Franciszka i Balbiny z Szyllerów 487 57 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0031.htm
21 6 1866 Stary Oleksiniec Józef Panczuk 28 Stary Oleksiniec utonął w rzece Gruzeckiej, chł. z Nowego Taraża, żona Zofia z Szylińskich, córki Rozalia i Ewa 1-39 98R 16 T 344
9 5 1867 St. Oleksiniec Jan Szyliński 18 Baryszówka od suchot, s. chł. Wojciecha i Marianny z Kilarskich 426-1-41 106V 19 T 572
27 10 1868 Torczyn Anna Czerepko 20 Uroczyszcze Spasła c. Pawła o Petroneli z Szyllerów 654 52 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0031.htm
20 4 1869 Ołyka Marianna Sziller (Szyller) 103 Suchowce z Sabanskich, wdowa, zostawiła córkę Balbinę - wdowę po Franciszku Karasińskim 490 69 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0036.htm
26 4 1879 Hulcza (husyci) Franc Pospiszyl 1,5 Hulcza s. ruskiego podd. Czecha Wacława 0.1-238A 82V-83R 20 T
19 2 1888 Ołyka Balbina Karasińska 68 Suchowce z Szyllerów, wdowa, zostawiła synów Michała, Adama, Fabiana, Józefa i c. Sabinę 508 84 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0044.htm
22 5 1903 Krzemieniec Władysław Szylingowski 4 Szpikołosy s. chłopów Antoniego i Pauliny z Krówków 46 V 44 0
5 10 1903 Krzemieniec Antoni Szylecki 4 Minkowce s. chlopów Onufrego i Joanny z Pendyków 50 V 75 0
18 11 1903 Brody Maria Elżbieta Berges 1/52 Sydenówka 1 c. Jana i Elżbiety z d. Szylling L 27
7 5 1905 Ołyka Władysław Karlicki 1/12 Wólka Kotowska Jan i Agata Szyler 985 74 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0069.htm
24 8 1909 Tbilisi Kazimierz Paszylis 22 Tbilisi szeregowy 261 szemachińskiego pułku piechoty 80 99 Tb
10 4 1915 Tbilisi Bronisław Szylberg 34 Tbilisi s. Wojciecha, szeregowy 115 batalionu rezerwowego 210 42

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
17 7 1778 Szczurowice Magdalena Jakimiec Szczurowice Paweł Marianna Paweł Zapszyluk, Rozalia Lepkowska 1310L 21 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0012.htm
4 11 1798 Białogródka Teresa Salomea Gębska Białogródka Grzegorz g. D. Tarczewski i g. Teofila Sawicka, as. D. Szylinde i Urszula Tarasz 178-51-95 99V 56 Ż DM
21 12 1829 Ostróg Jan Glinka Swiate Wincenty Marianna Szafrańska Józef Styczyński, Elżbieta Sokołowska, Wincenty ..kicki, Elżbieta Małoszylowa 171-1-2 14R 107 R MZ 719
29 9 1831 Szumbar Michalina Zabawska Zahajce Piotr Ewa Szylinger 200 66 15
16 3 1834 Wiszenki Emilia Freymark Rożyszcze Samuel Anna Rosenbaun Jan Gieski, Elżbieta Kusz; as: Karol Szyll, Marianna Kopal, Michał Selende, Krys 820 40 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0040.htm
7 3 1837 Krzemieniec Bonawentura Sobotnicki Młynowce Jan Anna Danowska Bazyli Owsiejów i Raszylda Solatycka 01-11 9V 35 T 146 DM
26 1 1840 Kołodno Jan Szyligowy Hnizdyczno Wawrzyniec Marianna Kociubińska 871 619 11 0
15 10 1840 Kołodno Teressa Szyligowa Hnizdyczno Jan Agnieszka Walczukowa 871 629 39 0
9 6 1840 St. Oleksiniec Antonina Szylińska Nowy Taraż Wojciech Maryanna Kilarska 871 519 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0274.htm
9 6 1840 St. Oleksiniec Anna Szylińska Nowy Taraż Wojciech Maryanna Kilarska Maciej Zalewski, Julia Jara ż. Sofroniego 871 519 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0274.htm
25 9 1841 Ołyka Michał Szyler Suchowce NN Balbina Szyler 827 157 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0160.htm
17 10 1841 Połonne Michalina Szylka Baranówka Michał (kawaler) Marianna (wolna) Legczyńska 872 142 145 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0076.htm
15 9 1843 Równe Wacław Zachariasz Pospiszyl Równe Jan Sabina Bojarska 882 123 R 18
21 3 1844 Ołyka Sabina Karasińska Humienniki Franciszek Balbina Szyler 468 9 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20468/pages/PL_1_436_468_0005.htm
21 5 1847 Ołyka Konstanty Karasiński Suchowce Franciszek Balbina Szyller 471 9 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20471/pages/PL_1_436_471_0005.htm
10 7 1851 Ołyka Felicytata Karasińska Suchowce Franciszek Balbina Szyller 475 16 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20475/pages/PL_1_436_475_0009.htm
18 1 1854 Ołyka Fabian Karasiński Suchowce Franciszek Balbina Szyller 478 4 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0003.htm
3 7 1856 Ołyka Adam Karasiński Suchowce Franciszek Balbina Szyller 480 30 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0016.htm
22 10 1858 Ołyka Józef Karasiński Suchowce Franciszek Balbina Szyller 482 30 40 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0016.htm
21 2 1863 Stary Oleksiniec Ewa Pańczuk Taraż Józef Zofia Szylińska chł. Stefan Bokujemski, Justyna Dołgopulik ż. Ignacego 245-1-21 229V-230R 5 R
9 3 1866 Stary Oleksiniec Katarzyna Bobolińska Baryszówka Josafat Magdalena Szylińska 426-1-39 72V-73R 7 T 319
10 2 1871 Krzemieniec Lucjusz Malczewski Szpikołosy Mikołaj Paulina Bielawska podoficer Grzegorz Szylakow, 1-dw. Wiktoria Gradomska ż. Tomasza 1-55 178V-179R 17 T DW
2 10 1871 Ostróg Ludwik Nehrebecki Klonowiec Karol Emilia Krasicka Seweryn Malinowski, Helena Szyl...żona Ignacego, Ass. Ignacy Szu..., Władysława Kulimberg żona Wi... 654-1-56 43R 7 R 46 MZ
14 10 1872 Wiśniowiec Karolina Didyk Bodaki Kajetan Katarzyna Szyliga 1-56 10V-11R 55 T
7 8 1874 Ołyka Karolina Szyller Palcze Edward Anna Berdzińska 495 32 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0017.htm
20 12 1878 Hulcza Czeska (husyci) Sylwester Pospiszyl Hulcza Karel s.Karla Barbara c. Jana Gonc Franc Kołoda, Bogumiła Pospiszyl c.Karla 0.1-238A 21V-22R
1 5 1879 Hulcza Czeska (husyci) Franc Karasek Hulcza Józef s.Józefa Anna c.Józefa Toc Wiaczesław Pospiszyl z żoną Elżbietą 0.1-238A 26V-27R
16 1 1882 Ołyka Antonina Szyller Palcze Adam Paulina Maszkowska 503 2 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0002.htm
29 5 1883 Ołyka Marianna Szyller Romanów Adam Paulina Maszkowska 504 22 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0012.htm
18 9 1884 Ołyka Jadwiga Szyller Romanów Adam Paulina Maszkowska 505 50 71 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0026.htm
20 12 1885 Łuck Jan Szyller Adam Paulina Paszkowska chrzest w 1886 t.III 552 15
10 8 1886 Jałowicze Natalia Kot Holeszów Dominik Tacjana Szylkiewicz 159 14-15 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0008.htm
6 7 1888 Łuck Hipolit Szyller Adam Paulina Paszkowska t.III 552 107
6 7 1888 Łuck Katarzyna Szyller Adam Paulina Paszkowska t.III 552 108
23 5 1890 Łuck Stanisław Szyller Wiszniew Adam Paulina Maszkowska Franc. Miller z Heleną 18 85 Łuck 0
6 4 1893 Łuck Ewa Szyller Adam Paulina Maszkowska t.III 552 108
6 3 1895 Łuck Władysław Szyller Adam Paulina Maszkowska t.III 552 47
7 7 1898 Szumsk Józef Karski Kaszczyńce, par. Jampol Piotr Katarzyna Szylsaw 01-234 23V-24R 91 T
25 1 1900 Krzemieniec Wladysław Szylingowski Szpikołosy Antoni Paulina Krówka 2 V-3 R 5 0
11 4 1905 Ołyka Władysław Char Wólka Kotowska Jan Agata Szyller 985 16 60 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0016.htm
3 5 1911 Tbilisi Maria Szyl Tbilisi Konrad Zofia Ergerd Franciszka Capała, świad. Tymoteusz Pritiks 6V-7R 62 Tb
25 12 1914 Kijów Św. Aleksandra Eugenia Rybakiewicz Kijów Jan Bronisława Szyller Józef Badycz i Anna Kowalewa 312/1/129 25V-26R 97 m.K JM1
21 8 1915 Tbilisi Paweł Szyl Tbilisi Konrad s. Johanesa Zofia c.Jana Chericher Paweł Witman, Elżbieta Mejslens 114V 68 Tb
25 3 1915 Kijów Św. Aleksandra Aleksander Szyllling Kijów Zygmunt Kazimierz Janina Krasowska Stanisław Kuna i Maria Godlewska 312/1/129 22V-23R 85 m.K JM1
5 6 1915 Kijów Św. Aleksandra Wanda Krystyna Szylingowska Kijów Józef Emilia Ton Marceli Janik i Tekla Janik 312/1/129 36V-37R 142 m.K JM1
12 8 1916 Tbilisi Katrina Amiro Tbilisi Amir Dado Kabajus Anna Muszyl (chaldejczycy) 152R-V 123 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
26 10 1796 Meżyrów Wojciech Swiądrowski Helena Perejmybidowa Meżyrów Wojciech Prusak, Maciej Czarny, Piotr Szylenko 1V Ch
10 2 1829 Klewań Mikołaj Surycz Zarzyck 37 Regina Turczynowska Zarzyck 23 szl. Józef Szyller, Józef Górski 171-1-2 157R 1 R DW 7341
6 10 1835 Połonne Jan Bagiński Baranówka 20 Maciej Anna Łagowska Marianna Szylko Baranówka 20 Józef Katarzyna Wiszniowska Jan Borowski, Stefan Bagiński 245-1-9 163V 32 R DW 2824
4 5 1843 Ołyka Franciszek Karasiński Par. Ołyka 42w Leon Jadwiga Proszyńska Balbina Szyler Par.Ołyka 24 Józef Marianna Sobańska 467 13 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0008.htm
14 2 1846 Ostróg Dionizy Kulczycki Mizocz 26 Józef Julia Szydłoska Teofila Żuraska Mizocz 20 Franciszek Zuzanna Synkiewicz Teodor Szkodlarski, Florian Kuszylawski, Wincenty Raczka 885 25V 10 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0027.htm
19 2 1850 Ołyka Henryk Szyller Myków 40w Wilhelm Helena Racław Monika z Fetychów Jans Chorłupy 36 Jan Marianna Fitryn 474 48 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0025.htm
10 9 1850 Ołyka Michał Doring Zabłotce Ostrożeckie 48 Mateusz Luiza Beda Helena Szyller Chorłupy 28 Andrzej Petronela Różycka 474 52 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0027.htm
23 11 1852 Beresteczko Ksawery Czyczuliński Haliczany 28 Antoni Katarzyna Pawlina Zapszylińska Haliczany 23 Franciszek Agnieszka 14 31 5
5 5 1863 Ołyka Karol Czarnecki Par. Ołyka 27 Jan Konstancja Waleszczyńska Sabina Karasińska Par. Ołyka 20 Franciszek Balbina Szyller 486 40 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0021.htm
24 11 1865 Ołyka Michał Karasiński Suchowce 26 Franciszek Balbina Szyller Paulina Krosnicka Chorłupy 28 Józef Marianna Myczkowska 488 46 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0024.htm
17 9 1872 Wiśniowiec Andrzej Mazur Baryszówka 27w Jan Maria Centkiewicz Maria Szylińska Nowy Taraż 24 Stefan Maria Kościcka 1-56 18R 12 T
8 7 1873 Ołyka Fabian Karasiński Suchowce 21 Franciszek Balbina Szyller Eufrozyna Konefał Wólka Kotowska 19 NN Franciszka Konefał 494 40 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0021.htm
5 10 1880 Ołyka Adam Szyller Palcze 21 Edward Anna Bierdzińska Paulina Maszkowska Pokaszczów 20 Franciszek Franciszka Kozłowska 501 67 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0035.htm
24 1 1899 Tbilisi Stanisław Kolesiński kowieńska gub. 28 Władysław Alfona Wróblewska Anna Maria Kaczanowska suwalska gub. 29 Szymon Petronela Szylejko Antoni Rzepko, Mikołaj Dżasznow 114 5 Tb
29 6 1899 Tbilisi Maciej Kaczunas suwalska gub. 32 Stefan Petronela Szylejko Elżbieta Witman 18 Jerzy Malgorzata Kunderknecht Stefan Witman, Stanisław Kolasiński 128 33 Tb
28 8 1899 Torczyn Julian Werner Edward Karolina Szylk Rozalia Figa Leopold Matylda Banasińska (ślub w Zaturcach) Karol Figa, Ferdynand Werner 936 29 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0024.htm
10 2 1902 Kowel Mikołaj Zawadzki Zasmyki 57w Wojciech Karolina Szyler Rozalia Brudek Zasmyki 19 Ignacy Anna Augustyn 963 40V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0042.htm
16 7 1906 Radziwiłłów Marceli Rudzski Radziwiłłów 23 Franciszek Franciszka Pieszylnicka Bronisława Pniewska Radziwiłłów 20 Antoni Alina Jackowska 1-94 77 R 8 T 0
10 2 1908 Tbilisi Kazimierz Ławrynowicz pow Rosienie, kowieńska gub. 31 Franciszek Barbara Mankiewicz Konstancja Sawlijanko kowieńska gub. Franciszek Katarzyna Szandus K. Wojtunowicz, K. Szylines 177 7 Tb
31 1 1915 Kijów, św.. Aleksandra Wiktor Kollet Belgia 37 Bartłomiej Hubert Józef Wilhelmina Emma Arndt Julia Maria Sztibe Niemcy 51 Ferdynand Karol Wilhelmina Szylberg ona luteranka, Dymitr Dymitriewicz Łukianienko, Aleksander Aleksandrowicz Sklaczas? 312/1/129 88R 11 m.K. JM1
26 4 1915 Kijów, św.. Aleksandra Czesław Sylwester Wiszniewski Kijów 22 Stanisław Maria Bem Stanisława Świderska Kijów 25 Feliks Florentyna Lipińska Jerzy Bem, Wincenty Szylganowicz 312/1/129 92V 29 m.K. JM1
4 6 1917 Tbilisi Wincenty Iwaszkiewicz pow. wiłkomirski, kowieńska gub. 43 Leonard Elżbieta Zofia Rusiecka wileńska gub. 36 Kazimierz Maria Michał Szyliński, Michał Ławrynowicz 369 35 Tb
20 8 1917 Tbilisi Roman Szyller pow. nikołajewski, samarska gub. 23 Konstanty Monika Rup Zofia Zejfert pow. nikołajewski, samarska g 21 Kasper Zofia Sztap Józef Faller, Franciszek Gaj 381 59 Tb
19 2 1922 Tbilisi August Petrajtis 50w Mikołaj Anna c. Mic Danielewicz Teresa Gotman (luteranka) 32 Gotlib s. Filipa Rozyna c. Gotliba Baj Szylinkiewicz i Maciejewicz 516 8 Tb

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
2 2 Żona Katarzyna z Szyladów 44 Jampol Kaszczyńce 1901 Tarnopol DW
7 803 Szylingoski Antoni 41 Krzemieniec Szpikołosy 1903 Tarnopol DW
39 55 Szylewski Antoni s. Piotra 47 Ostróg Wierzchów 1903 Ostróg par. DW


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl