Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 5145 wyników dla: Ros

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
24 6 1722 Torczyn Tomasz Jaroszewicz 60 Torczyn pisarz 53 b/n Ł EH
3 8 1745 Szumsk Jan Ostroski Ostrowski 60 Bykowce 297-1-184 7V Ł 20 RK
4 9 1746 Szumsk Konstancja Zbroszek Zbrożek 45 Szumbar panna 297-1-184 9V Ł 24 RK
15 4 1750 Szumsk Paweł Sanguszko 80 Zahajce książę, marszałek wielki litewski, starosta krzemieniecki 297-1-184 15R Ł 36 RK
27 10 1755 Szumsk Klara Rosacka Bosacka 1,2 Hucisko Szumskie rodzice: Aleksander i Marianna 297-1-184 24V Ł 56 RK
12 8 1757 Szumsk Regina Filaroska Filarowska 11/12 Huta Surażska rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 28V Ł 64 RK
5 3 1758 Szumsk Miroski Mirowski 2 Hołybisy syn 297-1-184 31V Ł 71 RK
29 5 1758 Szumsk Agnieszka Fedoroszczeska Fedorowic 5/12 Zahajce 297-1-184 33R Ł 75 RK
26 2 1759 Szumsk Wojciech Rosławski 80 Żołobki 297-1-184 36R Ł 82 RK
23 3 1759 Szumsk Maciej Roszucki Koszucki 60 Bołożówka 297-1-184 36R Ł 82 RK
2 5 1759 Szumsk Barbara Hilaroski Filarowski 1 Chodaki rodzice: Jakub i Marianna 297-1-184 37R Ł 85 RK
27 9 1759 Szumsk Wojciech Piotroski Piotrowski 20/52 Bykowce rodzice: Franciszek i Magdalena 297-1-184 39R Ł 89 RK
27 2 1760 Szumsk Jan Dombroski Dąbrowski 40 Załuże 297-1-184 41R Ł 93 RK
16 10 1760 Szumsk Franciszek Kuroski Kurowski 3 Sadeczki rodzice: Antoni i Marianna 297-1-184 44V Ł 102 RK
20 2 1762 Szumsk Maciej Filaroski Filarowski 30 Rudnia Surażska 297-1-184 52V Ł 120 RK
31 10 1763 Szumsk Józef Daroski Darowski 60 Zahajce stolarz 297-1-184 60V Ł RK
26 11 1765 Szumsk Stanisław Wyproski? Wyprowski? Wys 9 Zaleśce rodzice: Jan i Magdalena 297-1-184 68R Ł RK
27 8 1773 Szumsk Petronela Fedoroska Fedorowska 2 Bykowce rodzice: Piotr i Marianna 297-1-184 81R Ł RK
30 10 1776 Szumsk Marianna Hilaroska Hilarowska 60 Chodaki mąż: Jan Hilaroski 297-1-184 86R Ł RK
19 12 1776 Szumsk Dorota Piotroska Piotrowska 2 Potutorów rodzice: Andrzej i Marianna 297-1-184 86V Ł RK
18 3 1778 Szumsk Jan Karosowski 47 Zahajce 297-1-184 90R Ł RK
1 7 1779 Szumsk Anna Jaroszyńska 41 Chodaki 297-1-184 93R Ł RK
25 1 1780 Szumsk Podhorska Doroszewska 60 Sadki zd. Doroszawska 297-1-184 94R Ł RK
25 12 1780 Szumsk Marianna Piotroska Piotrowska 4 Potutorów rodzice: Andrzej i Marianna 297-1-184 95V Ł RK
26 6 1781 Szumsk Jan Kukuroski Kokurowski 6/12 Kordyszów rodzice: Paweł i Agnieszka 297-1-184 97R Ł RK
11 10 1781 Szumsk Teresa Jaworoska Jaworowska 4 Rudnia Antonowiecka rodzice: Tomasz i Agnieszka 297-1-184 97V Ł RK
21 5 1784 Kozowa Marianna Prosciakiewicz 1 Kozowa 295 c. Wojciecha i Magdaleny 704L 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20704/pages/PL_1_301_704_0003.htm
24 3 1799 Lubar Andrzej Knoryng 25 Lubar łacina, major wojsk rosyjskich 178-49-3 625R Ż Mg
23 10 1804 Moszny, filia Miedzyrzec Franciszek Jaroszyński 2 Amernia Międzyrzecka s. ur. Ignacego Jaroszyńskiego 178-51-190 28 Ż EH
30 7 1807 Kuniów Marianna Rosińska 15/52 Hucisko Nowe c. szl. Piotra i Heleny 297-1-086 16R Ł
21 3 1808 Kuniów Teofil Wieczffliński 27 Kuniów JW, kapitan wojsk rosyjskich 297-1-086 17R Ł
22 4 1808 Kuniów Jakub Dobrosielski 78 Górszczyzna szl. 297-1-086 17V Ł
8 5 1809 Kuniów Piotr Malinowski 80 Siekierzyńce szl., zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 20R Ł
21 8 1809 Kuniów Eysmuntowa 50 Siekierzyńce szl. , wdowa, zostawiła dorosłe dz. 297-1-086 20V Ł
24 10 1809 Kuniów Zabłocka 70 Górszczyzna szl., zostawiła męża i dorosłe dzieci 297-1-086 20V Ł
6 11 1809 Kuniów Anastazya Szafrańska 90 Eliaszówka mieszcz., wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 21R Ł
21 12 1809 Kuniów Józefa Rosińska 9/12 Radohoszcz Wielka c. szl. Piotra i Heleny 297-1-086 21R Ł
4 9 1810 Krzemieniec Joanna Trekinowa z d. Wiszniewska, kapitanowa wojsk rosyjskich 299 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0001.htm
24 1 1810 Kuniów Klara Pawłowska Radohoszcz Wielka z Kreskonich, ur., zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 21V Ł
18 2 1810 Kuniów Anastazja Kotowicz 60 Siekierzyńce szl., wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 21V Ł
25 3 1810 Kuniów Michał Olszewski 88 Siekierzyńce szl., zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 22R Ł
29 3 1810 Kuniów Wincenty Pogruszecki 90 Pererosłe szl., wdowiec, zostawił dorosłe dzieci 297-1-086 22R Ł
10 4 1810 Kuniów Grzegorz Chwoina 77 Martynie prac., zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 22V Ł
5 5 1810 Kuniów Rozalia Podhorodecka 80 Hucisko Stare szl., wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 22V Ł
11 5 1810 Kuniów Wojciech Rosiński 2 Radohoszcz Wielka s. szl. Piotra i Tekli 297-1-086 22V Ł
22 5 1810 Kuniów Wojciech Łękaski 80 Kuniów szl., wdowiec, zostawił dorosłe dzieci 297-1-086 23R Ł
25 10 1810 Kuniów Józef Ryszkowski 80 Kuniów prac., zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 23V Ł
13 12 1810 Kuniów Aleksander Dębroski 50 Teremne prac., zostawił żonę i dzieci 297-1-086 24R Ł
28 8 1811 Krzemieniec Antoni Rostocki 5 Szyczowka c. Stefana i Julianny 299 4 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0003.htm
10 1 1811 Kuniów Stefan Kowalczyk 60 Siwier prac., zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 24R Ł
30 1 1811 Kuniów Małgorzata Turowa 60 Zakrynicze szl., zostawiła męża i dorosłe dzieci 297-1-086 24V Ł
6 2 1811 Kuniów Paweł Sokołowski 60 Juźkowce szl., zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 24V Ł
8 3 1811 Kuniów Konstancja Andruszewicz 60 Peremerówka szl. wdowa, zostawiła dorosłe dzieci 297-1-086 25R Ł
28 3 1811 Kuniów Błażej Skurski 70 Willa prac.. zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 25V Ł
8 4 1811 Kuniów Apollonia Jasińska 50 Hucisko Nowe szl., zostawiła męża i dorosłe dzieci 297-1-086 25V Ł
28 5 1811 Kuniów Marcin Maciuk 80 Teremne prac., zostawil żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 26R Ł
23 9 1811 Kuniów Bartłomiej Gurdzelowski 70 Zakot szl., zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 27V Ł
30 12 1811 Kuniów Anna Paszkowska 50 Pererosłe szl., zostawiła męża i dorosłe dzieci 297-1-086 28V Ł
4 4 1812 Krzemieniec Ignacy Rostek 13 Tuniki 299 12 - 13 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0008.htm
13 9 1812 Krzemieniec Mikołaj Doroszewski 62 Baszkowce wdowiec, c. Antonina, Anastazja, Tekla 299 18 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0011.htm
13 5 1812 Kuniów Maciej Pichotyński 70 Płoska prac., wdowiec, zostawił dorosłe dzieci 297-1-086 31R Ł
5 6 1812 Kuniów Zofia Oleksiewiczowa 60 Kuniów szl., zostawiła męża i dorosłego syna 297-1-086 31R Ł
29 11 1812 Kuniów Michał Stebelski 60 Kozin szl., zostawił żonę i dwoje dorosłych dzieci 297-1-086 33R Ł
16 12 1812 Kuniów Bartłomiej Faborligni 80 Bołotkowce prac., wdowiec, zostawił dorosłe dzieci 297-1-086 33R Ł
4 5 1812 Moszny, filia Miedzyrzec Daniel Plutta 3/12 Hamernia s. ur. Ignacego i Tekli z Jaroszyńskich Pluttów 178-51-190 30 Ż EH
15 9 1812 Moszny, filia Miedzyrzec Paweł Jaroszyński 62 Hamernia Międzyrzecka ur.; hamernik; pogrzeb 17.09; 178-51-190 30 Ż EH
15 1 1813 Kuniów Grzegorz Chilewicz 68 Dobryń ur., zostawił żonę i dorosłe dzieci 297-1-086 33V Ł
16 3 1813 Kuniów Wawrzyniec Pawłoski 60 Pererosłe szl., wdowiec, zostawił dorosłe dzieci 297-1-086 34R Ł
24 8 1814 Kuniów Dorota Miączyńska 15 Kuniów JW, panna, generałówna wojsk rosyjskich 297-1-086 39R Ł
3 7 1815 Krzemieniec Agnieszka Rostocka 56 Krzemieniec 299 47 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0027.htm
1 3 1817 Kuniów Stanisław Roszkoiński 4 Kuniów s. szl. Jana i Agnieszki 297-1-086 46R Ł
6 1 1817 Moszny, filia Miedzyrzec Katarzyna Plutta Amernia Międzyrzecka c. ur. Ignacego i Tekli z Jaroszyńskich Pluttów 178-51-190 31 Ż EH
9 2 1817 Moszny, filia Miedzyrzec Piotr Jaroszyński 26 Hamernia Międzyrzecka ritus latini; kotlarz, chorował 4 m-ce i dni 7; żona ritus orientali; 178-51-190 31 Ż EH
16 7 1818 Krzemieniec Jakub Jaroszewicz 2/12 Królewski Most s. Tomasza 299 88 113 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0048.htm
14 8 1819 Krzemieniec Marianna Rostko 64 Krzemieniec wdowa 299 94 86 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0051.htm
10 10 1819 Krzemieniec Julianna Jaroszewska 50 Folwarki Wielkie z Cetnarskich, pozostał wdowiec 299 95 99 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
12 10 1819 Krzemieniec Jan Zagłoba- Jaroszewski 73 Folwarki Wielkie wdowiec 299 95 101 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
21 11 1819 Krzemieniec Elźbieta Rosołowska 19 Krzemieniec panna 299 97 120 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
6 12 1819 Kuniów Marianna Roszkowska 4 Kuniów c. Jana i Agnieszki 297-1-086 53R Ł
24 7 1819 Moszny, filia Miedzyrzec Jan Jaroszyński 1/12 Międzyrzec s. ur. Ignacego i Teresy Jaroszyńskich 178-51-190 31a Ż EH
7 1 1820 Krzemieniec Marianna Turzańska 1 Krzemieniec c. Mikołaja i Katarzyny z Rostków 299 99 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0054.htm
23 12 1820 Krzemieniec Rozalia Rosocka 3 Krzemieniec c. Stefana i Heleny 299 108 99 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0059.htm
23 12 1820 Krzemieniec Stanisław Groszycki 3 Berezce Wielkie s. Marianny 299 108 100 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0059.htm
21 9 1821 Krzemieniec Ludwik Rostocki 3 Krzemieniec 299 120 100 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0065.htm
27 7 1821 Dubno Józef Rosiński 2 Dubno s. Aleksandry 65 13 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0007.htm
23 6 1821 Olesko Franciszek Werosz 29 Olesko 3 1026L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201026/pages/PL_1_301_1026_0001.htm
26 6 1821 Kuniów Domicela Jaroszyńska 46 Hucisko Nowe mąż Tomasz 297-1-086 56V Ł
29 7 1822 Dubno Jan Poculewicz 1 Warkowicze s. Tadeusza i Marianny z Poroskich, szlachta 65 23 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
9 8 1822 Krzemieniec Stefan Rostocki 40 Krzemieniec 299 141 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0076.htm
27 12 1822 Krzemieniec Ewa Rostkowska 50 Krzemieniec 299 148 173 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0080.htm
6 1 1822 Kuniów Franciszka Rosińska 4 Karpiłówka c. szl. Wincentego i Marianny 297-1-086 57V Ł
1823 Kołki Tomasz Paweł Bojkowski 12 Ostrów s. Michała i Marianny z Jaroszyńskich Bojkowskich 297-1-64 Łuck 0
20 11 1823 Kuniów Brygida Jarosławska 17/52 Górszczyzna c. mieszcz. Kaspra i Marianny 297-1-086 64V Ł
17 4 1825 Krzemieniec Helena Rostocka 40 Krzemieniec 299 212 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0112.htm
3 3 1825 Krzemieniec Klemens Rostocki 70 Syczówka 299 207 35 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0109.htm
18 2 1825 Krzemieniec Róża Jaroszewicz 22 Krzemieniec panna 299 205 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0108.htm
15 7 1825 Krzemieniec Franciszka Roszczewska 14/12 Marcelówka s. Macieja i Teresy 299 217 90 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0114.htm
8 8 1825 Kuniów Wawrzyniec Roszkowski 3/365 Kuniów s. ur. Jana i Anieli 297-1-086 70R Ł
18 10 1826 Kuniów Michał Roszkowski 1/52 Kuniów s. ur. Jana i Agnieszki 297-1-086 75R Ł
20 4 1826 Kuniów Stanisław Rosiński 75 Willa ur., żona Katarzyna 297-1-086 73R Ł
31 8 1827 Turzysk Marianna Jaroszewska 80 Turzysk wdowa bezdzieta 843 367 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0202.htm
13 1 1827 Wiszenki Józef Krzaczkowski 2 Maydan Jezierski s. szl. Michała i Apolonii z Rosińskich 813 96 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0096.htm
8 2 1827 Torczyn Antoni Rudnicki 11/52 Okorsk s. ur. Franciszka i Marcelli z Groszkowskich 813 52a-52 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
20 3 1827 Drużkopol Paweł Supran 50 Wolica Drużkopolska pracowity, żona Kseńka i córki obrz. Greko-Ros. 63 3 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0002.htm
30 8 1827 Łuck Barbara Roszczajewicz 33 Łuck wolnego stanu 813 37a 64 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0038.htm
5 9 1827 Łuck Franciszek Roszczyc 2,5 Serniki s. Józefa i Barbary Piotrowskiej 813 37a 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0038.htm
12 5 1827 Drużkopol Waleria Gutkowska 23 Krasów z Rossińskich, ur., mąż Józef, córki Kamila, Dioniza i Melania 63 6 29 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0004.htm
8 5 1827 Koblin Aleksandra Mickiewicz Karolinka Michał i Katarzyna z Roszczynow 813 217a 6 MO, RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0220.htm
25 5 1827 Ptycza Stefan Olchowicz 49 Kluki leśniczy, żona trzecioślubna Antonina z d. Domaszewska, dzieci: z pierwszej żony córka dorosła w panieńskim stanie, z drugiej żony syn Adam, z trzeciej żony Aleksander, Józef, jednoroczna Zuzanna 813 285a 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
21 1 1827 Dąbrowica Ludwika Zawadzka 18 Maczuliszcze r: Floryan i Anna z Roszkowskich; poch: 24.01. 813 144 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0144.htm
9 8 1827 Luboml Marianna Dorosiewicz 0,75 Luboml r. Kazimierz, Zofia Szuszkiewicz 843 346 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0189.htm
25 2 1827 Krzemieniec Józefa Tkaczyńska 4 Krzemieniec z kaszlu, c. ur. Andrzeja i Elżbiety Mirosławskiej 01-6 4V 31 T 873 DM
9 8 1827 Krzemieniec Anna Sanczuk 2 Krzemieniec c. szl. Maksyma i Marianny z Ostroskich 01-6 13V 105 T 882 DM
27 7 1827 Białogródka Tekla Moszczyńska 40 Puzyrki Małe ur., z Rosołowskich, mąż Piotr, synowie Józef, Tomasz, Franciszek i Mikołaj, córka Franciszka 178-03-93 72R 57 Ż DM
15 9 1827 Białogródka b/i Urbańska 6/12 Tarnawka c. ur. Józefa i Marianny z Doroszewskich 178-03-93 74R 72 Ż DM
13 1 1827 Zasław św. Jana Wojciech Chorostecki 50 Borysów pozostała wdowa Rozalia, córka z I żony Ludwika, z II S. Feliks i córki Józefa, Teofila, Teresa 178-03-009 19 4 Ż MO 38
12 11 1827 Horodyszcze Anna Roszczyn 33 Łękowce z Smolańskich, zostawiła męża, syna Klemensa i córkę Apolonię 178-3-93 100 51 Ż MO 197
15 9 1827 Bazalia Henryk Cyran 9 Żerebki Wielkie utonął w studni, s. Jana i Józefy z Zalewskich - starostów Żerebeckich 178-3-93 259R 107 Ż DM
29 12 1827 Wołoczyska Petronella Czajkowska 80W Niemierzyńce mąż Jan Czajkowski, dzieci dorosłe: Innocenty, Antoni i Marianna, ze starości 178-3-93 314 152 Ż 604 KP2
17 2 1827 Stary Konstantynów Dom Barbara Staroszek 11 Połowinniki rodzice Piotr i Helena Staroszek, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 165R 26 Ż 319 KP2
23 3 1827 Stary Konstantynów Dom Brygida Werenkowska 30 Zapadyńce z domu Rosińska, mąż Dionizy Werenkowski, pozostawiła po sobie 2 synów: Kazimierza i Józefa i 2 córki: Annę i Dorotę, przyczyna zgonu: połóg 178-3-93 168V 51 Ż 326 KP2
27 9 1827 Stary Konstantynów Dom Teresa Rosińska 80 W Zapadyńce wdowa, od dawna potomstwa pozbawiona, przyczyna zgonu: starość 178-3-93 175R 106 Ż 339 KP2
8 12 1827 Stary Konstantynów Dom Marianna Kostkiewicz 1,5 Skowródki ojciec Bonifacy, matka Franciszka Rosiecka, przyczyna zgonu: ból żołądka 178-3-93 177V 125 Ż 344 KP2
18 11 1828 Ołyka Marianna Doroszewicz 3 Ołyka Maksyma i Marianny z Pierożyńskich 814 161 34 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0165.htm
17 1 1828 Radziwiłłów Ludwik Henryk Szroiders 27 Radziwiłłów z gub. Wileńskiej, pow. Rosieński 814 260 4 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0264.htm
19 8 1828 Kołki Julian Ludwik Jełowicki 2 Dołżyca rodz.szl. Remigiusz i Honorata z Muszyńskich; poch. 21.08. Maciej Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 100 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
17 9 1828 Kołki Aleksandra Tekla 5/12 Jaromel nieznanych rodziców, poch. Mateusz Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 100 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
23 9 1828 Kołki Jan Skatuliński 1 Myków rodz., szl. Dominik i Helena z Zalewskich; poch. Mateusz Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 100 8 RS RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0104.htm
11 12 1828 Kołki Julian Jasinnicki 2 Dąbrowa Kołkowska rodz. , szl. Ludwik i Marianna z Trusiewiczów; poch.13.12. Mateusz Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 101a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
22 12 1828 Kołki Józef Krzaczkowski 8/12 Dąbrowa Domaszewska rodz., szl. Paweł i Marianna z Kamińskich; poch. 23.12. Maciej Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 101a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
26 12 1828 Kołki Michał Sabański 70 Kulikowicze prac.; poch. 28.12. Maciej Jaroszewicz - Wikariusz Ołycki 814 101a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0105.htm
28 2 1828 Kozin Wincenty Piętkowski 37 Płaszowa wlm., b. por. wojsk ros., żona Anna 298 6 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0004.htm
14 5 1828 Koblin Józef Chodkiewicz 60 Młynów Hrabia, Starosta Żmudzki, rodzice: Jan Mikołaj i Ludwika z domu Rzewuska 814 212 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0216.htm
11 2 1828 Sokul Marianna Czmielewska 18 Czebenie z d. Rafałowska, mąż Klemens Czmielewski, dzieci obrządku greko-rosyjskiego: Jakub, Jan 814 77 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0081.htm
14 7 1828 Ptycza Angela Krawczuk 15/12 Ptycza Jurydyka Kościelna rodzice: Harasym grekorosyjskiego wyznania i Agnieszka obrządku łacińskiego 814 274a 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0277.htm
24 12 1828 Ptycza Michał Zagórski 69 Piratyn Starosta Lubecki, rodzice: Franciszka i Chrystyna, żona Barbara z d. Dobrzynska, dziecko: Feliks lat 34 814 275R 36 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0278.htm
23 2 1828 Krzemieniec Lewentyna Prosiewicz 1 Krzemieniec c. Wlm Tomasza i Wilhelminy Mattias 01-7 30V 218 T 899 DM
13 4 1828 Ostróg Marek Krzyżanowski 28 Ostróg Wiel., porucznik wojsk rosyjskich, poz. ż. Franciszkę zd. Orłowska - Podkomorzankę Borysowską, s. Szymona 171-1-1 27V 37 R Mg
14 2 1828 Lachowce Jan Kamiński 30 Lachowce m. Ur. Julianny z Dorosiewiczów, zost. 2c. Honoratę i Kamillę 171-1-1 123V 17 R Mg
7 3 1828 Kuniów Marianna Tańska 39 Illaszówka Ur., zd. Baranowska, zost. męża Teodora, 4 s. Hipolita, Karola, Józefa, Antoniego, z 1 małż. córkę Teklę Gieroszyńską, z 2 małż. córkę Teresę 171-1-1 89V-90R 13 R Mg
29 12 1828 Kuniów Tekla Gieroszyńska 20 Illaszówka Ur., Teodora i Marianny Tańskich, wychowanka 171-1-1 101V-102R 50 R Mg
15 6 1828 Szpanów Wojciech Sosnowski 42 Rzeszuck Sł., zost. żonę Wiktorię z Roszkowskich i syna Karola 171-1-1 177V 3 R Mg
4 7 1828 Klewań Franciszka Jabłońska 0,5 Makoterty łac., c. Michała i Marii z Rosołowskich 171-1-1 171R 16 R 7063 Mg
21 3 1828 Międzyrzec Jan Zabrocki 6/12 Samostrzały s. Prac. Józefa i Motruny zd. Jarosz 171-1-1 246V 21 R Mg 7139
5 9 1828 Bazalia Joanna Rosińska 7 Czuchele c. ur. Jan i Gertrudy 178-3-94 241R 73 Ż DM
15 12 1828 Bazalia -fil.Tereszki Jan Mielniczuk 65 Mończyńce prac., żona Agnieszka, syn żonaty obrządku gr.-ros. 178-3-95 244R 13 Ż DM
24 9 1828 Zasław św. Jana Józefa Roskowska 4 tyg Borysów rodzice ur. Tomasz Roskowski i Antonina Wereszczyńska, z dyzenterii 178-3-94 22V 47 Ż 42 KP2
27 3 1828 Horodyszcze prac. Marianna Pilipiuk 67W Seredyńce wdowa po prac. Marcinie Pilipiuku, córka Antonina, ze starosci 178-3-94 114R 33 Ż 222 KP2
26 12 1828 Stary Konstantynów Dom Wincenty Pikuliński 1 Zapadyńce rodzice ur. Tadeusz Pikuliński, Agnieszka Roszczkowska, z konwulsji 178-3-94 178V 141 Ż 344 KP2
22 4 1828 Butowce Szymon Kroszko 2 Pieńki rodzice prac. Grzegorz Kroszko, Marianna Posztuk, z żołądka 178-3-94 252V 36 Ż 484 KP2 0
17 2 1828 Wołoczyska prac. Franciszka Żurawska 80W Wołoczyska dzieci dorosłe po ślubie: Piotr, Agnieszka, wdowa, ze starości 178-3-94 279V 30 Ż 535 KP2
22 11 1828 Wołoczyska prac. Katarzyna Adamczuk 90W Korostów dzieci i wnuki dorosłe, wdowa, ze starości 178-3-94 287R 153 Ż 550 KP2
2 5 1829 Szumbar Stanisław Adamczuk 81 Cecyniówka wdowiec po Agnieszce, 1 syn i 1 córka obrządku greko-rosyjskiego 199 291 12 577
24 8 1829 Berezne Tekla Gurska 26 Berezne z biegunki, z d. Jaroszewska, mąż Adam 171-1-2 242V 10 R Na
11 7 1829 Kuniów Grzegorz Rosielski 9 Kamionka z suchot, s. sław. Walentego i Ewy Wołkowicz 171-1-2 77R 21 R 7257 ZP
4 2 1829 Jałowicze Szymon Roszkiewicz 1 Jarosławicze s. Grzegorza i Antoniny Bluszkowskiej 815 321 R 19 ZP 0
27 1 1829 Ołyka Anna Doroszewicz 7 Ołyka Maksyma i Marianny z Pierożyńskich 815 172 8 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0176.htm
6 5 1829 Łuck Mikołaj Korbasiewicz 90 Kulczyn wd. Ewa Kamińska, synów dwóch dorosłych 815 35 44 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0035.htm
19 7 1829 Łuck Agnieszka Korzeniowska 50 Łuck z Roszkowskich. Wd. Józef Franciszek Krzywiński Korzeniowski - archiwista sądowy, 2c. Dorota Tekla, Joanna Józefa, 1s. Wincenty Erazm 815 38 66 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0038.htm
27 8 1829 Łuck Ksawery Sliwkowski 80 Łuck podoficer wojsk rosyjskich 815 41 88 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0041.htm
21 10 1829 Łuck Jakub Gładkowski 61 Jeziorko wdowiec po Domiceli Rossowieckiej. Pozostawił: s. Ignacy, Szymon, Narcyz, c. Anna zamężna 815 44 111 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0044.htm
9 6 1829 Targowica Anna Miroska 3 Wełnicze c. ur. Tekli wdowy 815 315 V 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0322.htm
2 4 1829 Luboml Karol Dorosiewicz 5 Luboml r. Kazimierz, Zofia Szuszkiewicz 844 579 17 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0314.htm
11 12 1829 Krzemieniec Cezar Tkaczyński 1,5 Krzemieniec s. Wlm Andrzeja i Elżbiety z Mirosławskich 01-7 74R 547 T 942 DM
1 3 1829 Białogródka Anna Hrehorowicz 50 Szelwów ur., wdowa po Łukaszu, pozostawiła po sobie 4 potomstwa wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-95 91R 16 Ż DM
17 1 1829 Bazalia Marcin Kazimiruk 80 Żerebki Małe prac., żona Justyna wyz. gr-ros., syn Piotr 178-3-95 237V 14 Ż DM
22 2 1829 Bazalia Maciej Wojtusiuk 25 Świnna prac., żona Marianna, córki Tedora, Domicela i Marcela obrządku gr.-ros. 178-3-95 238R 24 Ż DM
28 2 1829 Bazalia Wawrzyniec Misiuczek 50 Wolica Polowa prac., żonaty, pozostawił syna Sylwestra i córki Aleksandra i Prakseda obrządku gr.-ros. 178-3-95 238V 30 Ż DM
20 6 1829 Bazalia Wojciech Babian 30 Popowce prac., żona Hanka obrządku gr.-ros., syn Franciszek 178-3-95 240R 67 Ż DM
9 10 1829 Bazalia Roch Wojtusiuk 31 Świnna prac., żona Hapka obrządku gr.-ros., syn Wincenty 178-3-95 241V 99 Ż DM
16 3 1829 Bazalia -fil.Tereszki Mikołaj Bulon 45 Tereszki prac., żona Joanna obrządku gr.-ros., córka Justyna obrządku katolickiego 178-3-95 245V 9 Ż DM
1 7 1829 Bazalia -fil.Tereszki Rozalia Szpiluk 80 Czernelowce prac., wdowa, synowie Hryhory i Łukian obrządku gr-ros. 178-3-95 246V 19 Ż DM
13 9 1829 Bazalia -fil.Tereszki Michałko Dzisiętnik 76 par. Bazalia prac., żona obrządku greko-rosyjskiego, bez potomny 178-3-95 247R 25 Ż DM
7 1 1829 Kulczyny Katarzyna Chworostowska 80 Krasiłów Ur., zd. Iwińska, mąż Jan, 2 synów: Wojciech i Florian 178-03-95 365R 1 Ż Mg
6 2 1829 Kulczyny Ksawery Szweykowski (Szwejkowki) 80 Ur., kawaler, Starosta Niechworowski 178-03-95 366R 13 Ż Mg
20 11 1829 Butowce Leon Bobroski 2 Czerniatyn Wielki rodzice ur. Adam i Salomea Bobroscy, z kaszlu 178-3-95 260V 28 Ż 504 KP2
20 1 1829 Zasław św. Józefa Marianna Wilczyńska 1/365 Zubary rodzice ur. Grzegorz Wilczyński, Marianna Burzymska, z przypadku od greko-ros. kapłana ochrzczona i bierzmowana 178-3-95 48V 4 Ż 92 KP2
27 2 1829 Derażne Karol Janowicz 40 Derażne ur., porucznik wojsk rosyjskich, żona Marianna z Zienkiewiczów, syn 3-imion Lambert-Karol-Józef i córka Wiktoria 171-1-2 199R 3 R DM
8 10 1829 Teofilpol Laura Filipowicz 22 Teofilpol rodzice ur. Maksymilian i Agnieszka z Wisłockich (starostów ryczywolskich) Filipowicz, z parafii ryczywolskiej w woj. radomskim, na puchliznę 178-3-95 340v 31 Ż 660 KP2
22 8 1829 Międzyrzec Antoni Blinowski 82 Międzyrzec ż.Kasylda zd.Sakowicz,s.Jędrzej mąż Cecylii Glińskiej,Hilary mąż Antoniny Załęskiej,Feliks w wojsku ros.,córka Anna 171-1-2 287R 44 R AS
14 9 1829 Międzyrzec Omelan Dobrzycki 6/52 Samostrzały s.Józefa i Motruny zd. Jarosz 171-1-2 287V 49 R AS
6 1 1829 Kazimierka Anna Pulikowska 80 Karaczun z d. Brzozowska, mąż Kazimierz i dorosłe potomstwo 171-1-2 252R 1 R 243 DM
30 11 1829 Białozórka Jan Pietroszewski 4 Mołodków z słabości wewnętrznej, s. ur. Józefa i Teresy z Libertów 245-1-3 349V 17 R 3247 DW
11 6 1830 Szumbar Jan Chmilewski 45 Cecyniówka żona Chweska, córki Pelagia i Wiktoryna obrządku grecko-rosyjskiego 199 296 11 598
29 1 1830 Kuniów Andrzej Marciniuk 1 Teremne s. Jana i Marianny z Jaroszuków R 85 R 6 0
18 2 1830 Kuniów Piotr Rosiński 50 Peremerówka żona Helena z Jakusiewiczów, synowie Józef, Jan i Bartłomiej, córki Marianna, Józefa i Anastazja R 86 R-V 11
25 4 1830 Kuniów Bartłomiej Rosiński 6 Willa s. Piotra i Heleny z Jakusiewiczów R 87 V-88 R 19 0
28 4 1830 Kuniów Helena Laszow 37 Willa z Ozimkowskich, mąż Semen, trzech synów obrz, G.Ros. Iwan, R 88 R 20 0
9 7 1830 Kuniów Apolonia Rostkowska 1,5 Kuniów c. Jana i Agnieszki z Soborowskich R 90 R 32 0
18 3 1830 Owrucz Teresa Rosochacka 80 Hunicze wolnego stanu 178-3-3 412R 8 Ż MW, DW
25 8 1830 Wiszenki Piotr Rosiński 1,5 Majdan Jezierski s: Mikołaja i Tekli z Wolaków; poch: 26.08. 816 53 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
23 9 1830 Wiszenki Julianna Brodnicka 35 Kopaczówka z Rosowieckich, poz. m. Wojciecha, 2 s. i 2 c.; poch: 24.09. 816 54a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0056.htm
4 4 1830 Sokul Józefa Menk 1 Sokul rodzice: pr. Grzegorz obrządku greko-rosyjskiego i Katarzyna z domu Głowacka obrządku łacińskiego 816 43V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0046.htm
16 2 1830 Szumsk Daniel Chroszczewski Chruszczew 50 Kąty żona Marianna Chrosciewska, jeden syn, dwie córki 245-1-4 389R 230 R RK
20 5 1830 Szumsk Ignacy Woroszyło 58 Szumsk żona Marianna zd. Gadomska, dzieci: Józef, Bazyli, Antoni 245-1-4 393R 259 R RK
24 7 1830 Szumsk Hipolit Roiewski Rojewski 34 Kordyszów żona Karolina zd. Micheroska 245-1-4 394V 272 R RK
9 3 1830 Horyńgród Teresa Kotowicz 67 Kotów Ur., zd. Roszkowska, mąż Mikołaj, 171-1-3 190R 3 R Mg
22 8 1830 Ostróg Pawlina Rossiewicz 2 Ostróg rodzice Marceli i Julianna zd Piekarska 171-1-3 31R 66 R MZ
8 2 1830 Lachowce Jan Janicki 7/52 Denysówka s. ur. Ferdynanda i Julianny z Rosołowskich 171-1-3 116R 11 R DM
26 10 1830 Kulczyny Tomasz Roslewicz 64 Antoniny Ur., 178-03-96 352R 50 Ż Mg
6 11 1830 Derażne Anna Horoszkiewicz 10/52 Postójne c. szlachetnych Franciszka i Marianny z Kowalskich 171-1-3 229R 25 R DM
26 4 1830 Stepań Anastazy Jakub Kazimierz Polanowski 80 Krasówka szlachetnego stanu kawaler; starosta studyniewski 171-1-3 239R 4 R DM
29 7 1830 Stepań Łukasz Stupnicki 43 Rudnia Mydzka pozostawił żonę Annę wyznania greko-rosyjskiego oraz córki Mariannę, Kalinę i Teklę 171-1-3 240R 11 R DM
6 8 1830 Stepań Maron Stupnicki 64 Rudnia Mydzka żona wyznania grecko-rosyjskiego, synowie Paweł i Roman, córka Pelagia 171-1-3 240R 13 R DM
17 3 1830 Niewirków Katarzyna Rosińska 1 c.Antoniego i Marianny z Bagińskich 171-1-3 294 V 9 R AS
23 4 1830 Międzyrzec Franciszek de Bourblac 59 Międzyrzec ż.Barbara z d.Michałowska,s.Ludwik w woj..ros. i córki:Karolina ż.Jana Rostockiego naucz.j.niem.i greckiego w gimn.międzyrzeckim,i Róża ż.Mikołaja Czernobajew doktora medycyny 171-1-3 279V 17 R AS
25 12 1830 Międzyrzec Jarosz Pawłowski 66 Daniczów wd.po nieznanego imienia żonie wyzn. greko-ros.,s.Jan i c.Helena 171-1-3 283R 57 R AS
6 5 1831 Kuniów Julianna Rosińska 60 Radohoszcz Wielka z Jakusiewiczów, wdowa po Piotrze, synowie Józef, Jan i Bartłomiej, córki Marianna, Józefa i Anastazja R 77 R-V 40 0
9 12 1831 Kuniów Anna Łukiewicz 50 Radohoszcz Wielka z Głowackich, mąż jan, syn Ignacy w obrządku Greko Rossyjskim R 85 R 86 0
21 3 1831 Owrucz Marianna Drużyłowska 46 Owrucz ze zgniłej gorączki, z Mroczków, Wlm., mężatka, synowie Władysław, Edward, Erazm, Mirosław, Adolf, Seweryn i Gustaw, córki Felicja zamężna, Karolina, Józefa i Kamila panny 178-3-4 400V 7 Ż 787 MW, DW
4 2 1831 Kozin Bonawentura Prosianowski 56 Żabokrzyki Wielkie ur., żona Agnieszka z Szymańskich 298 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0010.htm
20 2 1831 Kozin Michał Tomala 40 Kozin prac., żona Tekla, synowie Franciszek i Jędrzej, córki Aniela i Marianna, mieszkaniec wsi Leznia parafii proskirowskiej podolskiej gub. 298 20 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0011.htm
16 2 1831 Hołoby Regina Sieńkiewicz 24 Niewólno Porucznikowa Wojsk Rosyjskich, z d. Rohozińska, mąż Bartłomiej Ludwik Antoni, syn Faustyn Arkadiusz 846 229R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0222.htm
17 1 1831 Sokul Katarzyna Romanowska 1 Sokul rodzice: pr. Daniel obrządku greko-rosyjskiego i Katarzyna z domu Ciżewska 817 45R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0046.htm
28 10 1831 Dederkały Hubert Blicharski 1,5 Sadki z konwulsji, s. urodzonych Pawła i Konstancji Woroszyło 01-6 14R 35 T 850 DM
15 8 1831 Ostrówki Piotr Jarosz 1 Ostrówki r. Ignacy, Anna Muzyka 545 52 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0027.htm
13 4 1831 Szumsk Antoni Jaroszewicz 50 Załuże żona Apolonia zd. Tomaszczuk, dzieci: Marianna, Dorota, Elżbieta 245-1-5 383V 38 R RK
16 5 1831 Szumsk Antoni Woroszyło 3 Rachmanów rodz. Ignacy i Marianna zd. Gadomska 245-1-5 387R 68 R RK
25 5 1831 Szumsk Antoni Woroszyło 13 Rachmanów rodz. Ignacy i Marianna zd. Gadomska 245-1-5 387V 71 R RK
1 8 1831 Białogródka Wiktoria Zarzycka 30 Polachowa ur., z Rosołowskich, mąż Jędrzej, córka Marianna 178-3-97 100V 71 Ż DM
4 8 1831 Białogródka Rozalia Studzińska 40 Wolica ur., z Rosołowskich, mąż Gabriel, córki Julianna i Marianna 178-3-97 101R 74 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Maciej Zieliński 40 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 89 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Ludwika Zielińska 28 Ledzianka e. cholery, żona Ludwika, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 90 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Marcjanna Zielińska 8 Ledzianka e. cholery, córka Macieja i Ludwiki, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 91 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Wojciech Zieliński 30 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 92 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Franciszek Sławecki 42 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 93 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Kazimierz Kobylański 30 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 94 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Marianna Wierzbicka 38 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 95 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Marianna Kokotycka 28 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 96 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Lucyna Ciszewska 20 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 97 Ż DM
0 8 1831 Białogródka Franciszka Bujalska 10 Ledzianka e. cholery, zgon na przełome lipca/sierpnia, pochówek na cmenetarzu gr.-ros. we wsi Ledzianka 178-3-97 103R 98 Ż DM
16 12 1831 Białogródka Julianna Jaroszuk 2 Suchorzyńce c. pr., Mikołaja i Anny Stawskiej 178-3-97 104R 108 Ż DM
31 12 1831 Lachowce Julianna Janicka 30 Denysówka ur., z Rosołowskich, mąż Aleksander, córki Teresa i Tekla 171-1-4 117R 132 R DM
4 6 1831 Zasław św. Jana Ludwika Stebelska 25 Bilczyn ur., z Chworostowskich, mąż Józef, syn Aleksander 178-3-97 21V 70 Ż DM
12 4 1831 Kulczyny Stefan Lewandowski 80 Wolica Tatarska Ur., żona Rozalia zd. Zarosińska, 3 synów: Antoni, Wincenty, Józef i 3 córki: Rozalia, Joanna, Katarzyna 178-03-97 401V 36 Ż Mg
13 9 1831 Kulczyny Marianna Horoszkiewicz 40 Peczyska Ur., zd. Czerniawska, mąż Józef, 2 synów: Jan, Jędrzej i córka Marianna 178-03-97 406V 77 Ż Mg
7 1 1831 Nieświcz Maryna Męczykowska 5 Nieświcz c. prac. Piotra i Barbary z Troszczuków 817 35R 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0036.htm
17 9 1831 Nowogród Woł. Stanisław Zakrzewski 60 Nowogród Woł. ze starości, sław., wdowiec po Mariannie z Kiryłów obrz, greko-ros., potomstwa nie zostawił 245-1-5 49V 722 R 1810 DW
18 9 1831 Nowogród Woł. Wojciech Paszkowski 36 Zwiahel z cholery, ur., żona Anna obrz. Greko-ros., synowie Łukasz, Aleksander i Jan 245-1-5 49V 725 R 1810 DW
19 9 1831 Nowogród Woł. Regina Stelmach 40 Fedorówka z kolek, prac., mąż Paweł obrz. Greko-ros., córka Petronela zamężna 245-1-5 50R 726 R 1815 DW
17 7 1831 Stepań Karolina Horoszkiewicz 1,5 Wyżka c. ur. Józefa i Małgorzaty z Kołodyńskich 171-1-4 209V 10 R DM
6 6 1831 Derażne Grzegorz Zboroski 88 Derażne pracowity, żona Hapka z Nerodów, córki Małgorzata i Paraska 171-1-4 264V 26 R DM
12 11 1831 Niewirków Zofia Rzukowska 7 Niewirków c.Stanisława i Justyny z Jaroszewskich 171-1-4 254 V 50 R AS
14 7 1831 Krzemieniec Julianna Klinzberg 0,5 Bereźce c. ur., Józefa i Marianny z Groszyckich 426-1-7 108R 159 T 976 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-9?i=975&cat=300453
13 7 1831 Krzemieniec Adam Oleksiuk 50 Sawczyce z cholery, żona Marianna wyznania greko-rosyjskiego 426-1-7 108R 157 T 976 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-9?i=975&cat=300453
11 7 1831 Krzemieniec Marianna Jaroszewicz 80 Krzemieniec ur., wdowa, bez potomna 426-1-7 107V 153 T 976 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997K-9?i=975&cat=300453
16 6 1831 Międzyrzec Władysław Jan Gross 4/12 Międzyrzec s.Jaronima i Antoniny z d.Hilbert Grossów, tymcz.w par.Międzyrzec,nie tylko tu mieszkających 171-1-4 288R 63 R AS
9 6 1831 Zasław św. Józefa Anastazja Saledyn 63 Sławuta z d. Piotroszewska, 1 v. Karasiewicz, wdowa po Grzegorzu, pozostawiła z 1 małż. córki: Mariannę i Anastazję 178-03-97 64V 94 Ż 75 RG
21 3 1831 Annopol Stanisław Mirosławski 53 Annopol wdowiec, syn Józef i córka Elżbieta 171-1-4 130V 22 R 138 DM 0
4 5 1831 Annopol Adolf Szulc 40 Annopol e. cholery, kawaler kapitan WP w niewolę wzięty przez wojsko rosyjskie 171-1-4 132V 36 R 140 DM
5 12 1831 Annopol Marianna Onisko 60 Korostek wdowa po Pawle wyznania greko-rosyjskiego, synowie Tomasz i Paweł 171-1-4 135V 58 R 143 DM
4 1 1832 Ptycza Jan Prosowski 69 Turkowicze komornik Włodzimirski, wdowiec, żona ś.p. Elżbieta, dzieci: Adam, Zuzanna, Karolina 818 299R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0306.htm
31 5 1832 Ołyka Józefa Doroszewicz 10/52 Ołyka Maksyma i Marianny z Pierożyńskich 818 255 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0262.htm
30 7 1832 Kołki Marcjanna Jaroszewicz 45 Rudnia Olechnowska poz. m. Wojciecha i c. Franciszkę; poch: 01.08. 818 56 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
5 1 1832 Wiszenki Franciszek Rosiński 18/52 Majdan Jezierski s: Aleksandra i Katarzyny; poch: 06.01. 818 112 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0119.htm
27 3 1832 Włodzimierz Bonawentura Hołubecki 30 Biały Stok wlm., porucznik wojsk ros. 847 56 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0030.htm
28 10 1832 Włodzimierz Augustyn Sadowski 27 Włodzimierz z Królewstwa Polskiego, żołnierz wprzód polskiego, a teraz rosyjskiego wojska 847 70 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0037.htm
10 1 1832 Dąbrowica Joachim Zadoroszkiewicz 40 Worobin poch: 12.01. 818 91a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0097.htm
11 9 1832 Dederkały Teresa Sokołowska 60 Nowy Staw z apopleksji, Wlm z Chorosteckich wdowa po Piotrze Sędzim pow.krzemienieckiego, parafianka szumbarska, pozostawiła synów Karola i Seweryna i cóki Annę, Zofię i Józefę 01-6 18V 31 T 855 DM
26 10 1832 Szumsk Marianna Blicharska 6 Rachmanów z kaszlu, ur., rodz. Paweł i Konstancja zd. Woroszyło 245-1-6 419V 86 R RK
27 10 1832 Szumsk Anna Blicharska 1 Rachmanów z kaszlu, ur., rodz. Paweł i Konstancja zd. Woroszyło 245-1-6 419V 87 R RK
29 3 1832 Białogródka Dąbroszczuk 79 Jakimowce pracowity, wdowiec po Mariannie z Mazurów, syn Wojciech 178-03-98 68R 45 Ż DM
2 10 1832 Białogródka Antonina Podgórska 52 Kuźmińce ur., z Doroszewskich, mąż Dominik, syn Tomasz, córki Marianna i Marcjanna 178-03-98 69V 72 Ż DM
19 4 1832 Ostróg Oktawia Rosowiecka 4 Ostróg z konwulsji, rodzice Aleksander-Sekretarz Gubernialny, Marianna zd Czerkawska 171-1-5 28V 70 R MZ
1 10 1832 Ostróg Wincenta Rossowiecka 3 Ostróg z suchot, rodzice Wiel. Aleksander Sekretarz Gubernatora, Marianna zd Czarkowska 171-1-5 33V 123 R MZ
17 2 1832 Kulczyny Aleksander Chrzanowski 75 Metce żona Teresa z Roszkowskich, córki Magdalena, Marianna i Apolonia 178-03-98 345R 11 Ż 653 DM
18 10 1832 Kulczyny Magdalena Turkiewicz 80 Maniowce z d. Rosińska, wdowa od 6 lat po Janie 178-03-98 348V 48 Ż 660 DM
7 2 1832 Krzemieniec Katarzyna Wołoszyniuk 43 Budki pr., mąż Filip 50 letni obrządku greko-rosyjskiego 426-1-7 117R 17 T 985 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-S?i=984&cat=300453
8 2 1832 Krzemieniec Mikołaj Rosyter 0,5 Krzemieniec s. sł., Kajetana i Antoniny z Katerzburskich 426-1-7 117R 18 T 985 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-S?i=984&cat=300453
19 10 1832 Krzemieniec Ignacy Rosiński 45 Krzemieniec z pobicia głowy, żona Teresa z Lwowiczów, córka Józefa 426-1-7 129R 116 T 997 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997F-C?i=996&cat=300453
6 1 1832 Klewań Aleksander Zajączkowski 7/12 Ponebel na skrofuły, s. ur. Jana i Justyny z Starosielskich 171-1-5 155R 1 R 8248 DW
14 5 1832 Klewań Mikołaj Zajączkowski 1 Ponebyl na ospę, s. ur. Jana i Justyny z Starosielskich 171-1-5 156V 21 R 8250 DW
10 2 1833 Radziwiłłów Józefa Czerlicka 18 Radziwiłłów z domu Rosińska, mąż Teodor 819 252a 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0261.htm
2 3 1833 Radziwiłłów Józef Groslewicz 45 Radziwiłłów żona Anna Haranowicz, syn Mikołaj 819 252 8 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0261.htm
28 5 1833 Radziwiłłów Rozalia Doroszkiewicz 6 Gaje c. Michała i Joanny Straszewskiej 819 253 17 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0262.htm
28 1 1833 Ołyka Michał Ostrowski 10 Dermanka Jana i Agnieszki z Rosińskich 819 145 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0152.htm
26 10 1833 Łuck Katarzyna Petroszkiewicz 1,5 Łuck c. Jana i Marianny 370 25 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0014.htm
13 3 1833 Sokul Marianna Tkaczuk 31 Kozin z domu Rumaszewska, mąż Paweł Tkaczuk obrządku greko-rosyjskiego, dzieci: Jan, Paweł 819 45V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0047.htm
11 4 1833 Sokul Anna Ambrużkiewicz 67 Kozin z d. Kurpińska, mąż Tadeusz Ambroszkiewicz, dziecko: Józef 819 45V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0047.htm
9 1 1833 Krzywin Aleksander Roszczkowski 11/365 Krzywin syn Prac. Wincentego i Marianny z Gurowskich 171-1-6 47R 1 R Mg
15 2 1833 Białogródka Marcin Roskoszyński 2/365 Waśkowczyki s. ur. Kazimierza i Mariann z Ordyńskich 178-3-99 62R 17 Ż DM
4 7 1833 Białogródka Szymon Ceceniowski 79 Bisóweczka Wlm Stolnik Przemyski, żona Franciszka z Ostrowskich, pozostawił synów Kazimierza i Stanisława byłych Podsędków Powiatu Zasławskiego, syna Piotra Rotmistrza Wojsk Rosyjskich, córkę Mariannę Zarębinę 178-3-99 65V 61 Ż DM
22 9 1833 Białogródka Franciszek Gutewicz 26 Polachowa s. ur. Wojciecha i Heleny z Rosołowskich 178-3-99 66V 77 Ż DM
25 12 1833 Ostróg Franciszka Makowska 26 Milatyn z suchot, zd. Kopycka, Wiel. Wdowiec Major Wojs Rosyjskich Piotr, córka Marianna-Dominika 171-1-6 40R 79 R MZ 8426
24 7 1833 Aleksandria Piotr Woroszyło 4 Józefówka Rudeńska przypadkowo utonął w rzece Horyń, s. Pawła i Elżbiety 171-1-6 178R-178V 15 R DM
30 11 1833 Tuczyn Józef Bentkowski 70 Pustomyty Wlm Szambelan Dworu Polskiego, wdowiec po Krystynie z Wilnerów, córka Waleria zamężana z Piotrem Gutewiczem Porucznikiem Wojsk Rosyjskich 171-1-6 162R 19 R DM
17 2 1833 Kulczyny Teresa Chrzanowska 78 Metce z d. Roszczyńska, wdowa po Aleksandrze, córki Marianna, Apolonia i Magdalena 178-03-99 332V 12 Ż 634 DM
17 2 1833 Kulczyny Andrzej Bawroski 50 Salicha Mała żona Marianna, córka Marianna 178-03-99 332V 13 Ż 634 DM 0
17 4 1833 Zasław św. Jana Grzegorz Sobów 60 Myślatyn żona i potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego 178-3-99 17R 33 Ż 30 DM
23 12 1834 Kuniów Aniela Jarosławska 3 Radohoszcz Wielka c. Kaspra i Marianny z Malskich R 86 R 48 0
9 8 1834 Kuniów Katarzyna Jasińska 60 Martyń z Rostkowskich, urodzona, wdowa, syn Karol 171-1-7 84 V 33 R 0
1 5 1834 Radziwiłłów Barbara Roszczkowska 61 Radziwiłłów wdowa 820 227a 7 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0231.htm
7 11 1834 Kołki Domicela Hulkiewicz 5/12 Rudnia Olchowiecka r: Marcin i Anna z Jaroszewiczów; poch: 09.11. 820 69a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0071.htm
1 1 1834 Wiszenki Justyna Rosińska 70 Majdan Jeziorski ur., wdowa, poz.s. Mikołaja Jana i Aleksandra, 2c. Agnieszkę i Apolonię; poch: 03.01. 820 53 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0053.htm
28 1 1834 Wiszenki Adam Hipolit Rosiński 9/12 Majdan Jeziorski r: Aleksander i Marianna z Karzyńskich; poch: 30.01. 820 54a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0054.htm
4 2 1834 Wiszenki Mikołaj Rosiński 1 Majdan Jeziorski r: Wojciech i Elżbieta z Szyszków; poch: 06.02. 820 54 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0054.htm
8 4 1834 Wiszenki Aleksandra Rosińska 2/365 Majdan Jeziorski r: Jan i Paulina z Łaskarzewskich; poch: 10.04. 820 55a 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0055.htm
25 12 1834 Wiszenki Adam Rosiński 7/365 Majdan Jeziorski r: Aleksander i Marianna z Grabowskich; poch: 28.12. 820 57a 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0057.htm
2 3 1834 Łuck Marianna Szlachowa 45 Jarowica z Czajkowskich, wd. po Janie, c. Anna, Elźbieta i dwóch małoletnich synów wyzn. gr-ros. 372 7 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0004.htm
26 9 1834 Łuck Anastazja Dorosz 46 Łuck Rekrutka, dzieci nie zostawiła 372 29 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0015.htm
14 11 1834 Sokul Apolonia Bielaszow 32 Czebenie z domu Orkisz, mąż Jakub Bielaszow obrządku greko-rosyjskiego, dzieci: Grzegorz, Anna, Marianna 820 36R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0036.htm
28 12 1834 Krzywin Teresa Chorostecka 9 Krzywin córka Ur. Wojciecha i Rozalii z Gołębiowskich 171-1-7 57R 23 R Mg
20 2 1834 Ostróg Jan Bohdański 84 ze starosci, wdowiec, syn Józef 171-1-7 31V 15 R MZ 8709
18 7 1834 Ostróg Ignacy Ostroski 50 Ostróg z gorączki, wdowiec, pozostawil córke 171-1-7 36V 54 R MZ 8714
19 4 1834 Białogródka Mikołaj Roszkowski 30/52 Beleżyńce s. ur. Franciszka i Zofii z Chamerów 171-1-100 97R 37 Ż DM
16 6 1834 Białogródka Tekla Jarosiewicz 36 Puzyrki Wielkie ur., mąż Michał, który ją od dawna opuścił i wieści żadnych o nim nie miała do śmierci 171-1-100 97V 48 Ż DM
22 9 1834 Lachowce Zofia Rosołowska 10 Denysówka c. ur. Michała i Julii 171-1-7 107V 32 R DM
16 12 1834 Lachowce Marianna Troska 37 Lachowce wolnego stanu, przybyła do Lachowiec, syn Stanisław i córka Wiktoria 171-1-7 109V 45 R DM
4 1 1834 Derażne Klemens Murawski 25 Podłużne ur., pozostawił żonę i potomstwo wyznania greko-rosyjskiego 171-1-7 202R 1 R DM
4 1 1834 Kulczyny Jakub Nowicki 26 Słobódka Krasiłowska żona Franciszka z Proszkowskich 178-03-100 352R 1 Ż 681 DM
20 2 1834 Kulczyny Jaśko Kaźmirczuk 80 Salicha Mała wdowiec po Annie Roskoszance 178-03-100 353R 10 Ż 683 DM
3 12 1834 Kulczyny Stanisław Rosiński 1 Krasiłów s. Jana i Agnieszki z Pileckich 178-03-100 357R 52 Ż 691 DM
26 4 1834 Międzyrzec Zuzanna Jaroszewska 37 Międzyrzec zd.Sikorska,wd.c.Elżbieta panna,syn Stanisław kawaler,c,Eufrozyna panna, dz.nieślubne Jan i Narcyz 171-1-7 266R 18 R AS
16 3 1834 Butowce Kasper Kroszko 20 Pieńki żona Marianna z Piotrowskich 178-03-100 201R 10 Ż 392 DM
1 11 1835 Przewały Jan Dorosiewicz 40 Przewały żona Katarzyna Pawłowska, s. Wincenty, c. Marcela 850 358 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0191.htm
9 4 1835 Kuniów Józef Zabłocki 1 Willa s. Wawrzyńca i Franciszki z Rostkowskich R 100 V 15 0
10 4 1835 Kuniów Anna Rostkowska 6 Lachów c. Jana i Agnieszki z Soborowskich R 101 R 19 0
14 4 1835 Kuniów Tomasz Jaroszyński 40 Hucisko Nowe żona Dorota z Malinowskich R 101 V 21 0
15 2 1835 Kuniów Franciszka Zabłocka 30 Hucisko Stare z Rostkowskich, mąż Wawrzyniec, synowie Wojciech, Szymon i Józef R 99 V 7 0
25 5 1835 Wiszenki Wojciech Brodnicki 40 Kopaczówka poz. II ż. Mariannę Teklę z Kudzikowskich i c. Julianę; z I ż. Tekli z Rossowieckich poz. 2s. Leona i Karola, c. Brygidę; poch: 28.05. 821 62a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0063.htm
13 9 1835 Łuck Bazyli Sadańczuk Łuck w średnim wieku, ze wsi Trosteńca par. Wiszeneckiej 373 99 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0053.htm
21 1 1835 Łokacze Marianna Doroszkiewicz 50 Wujkowicze chł., mężatka, 3 synów i córka 340 6 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20340/pages/PL_1_436_340_0005.htm
3 12 1835 Nabrzuska Mateusz Naklicki 59 Karpiłówka wolnego stanu, kapitan wojsk rosyjskich 850 551 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0294.htm
10 3 1835 Ostrówki Jan Jarosz 2 Ostrówki s. prac. Piotra i Anny z Muzyków 546 26 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0015.htm
9 5 1835 Ostrówki Marianna Chryciuk 55 Ostrówki z Jaroszów, prac., wdowa po Jakubie, potomstwa od dawna pozbawiona 546 28 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0016.htm
7 2 1835 Horochów Józef Jaroszewski 54 Pieczychwosty urodzony, żona Marianna z Zaleskich, syn Remigiusz, córki Waleria, Domicela, Paulina i Emilia 73 58 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2073/pages/PL_1_436_73_0031.htm
26 3 1835 Luboml Kazimierz Dorosiewicz 50 Luboml 850 423 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0224.htm
25 2 1835 Zasław św. Jana Antonina Roszkowska 25 Borysów Mąż Tomasz, córka Marianna 178-3-101 14 8 Ż SK 27
17 11 1835 Zasław św. Jana Jan Jarosławski 50 Zasław żołnierz odstawny 178-3-101 20 56 Ż SK 39
18 1 1835 Ostróg Magdalena Rohozińska 86 Hrozów ze starosci, z d Strzetnicka, wdowa potomstwa nie zostawila 171-1-8 29V 3 R
5 2 1835 Ostróg Marcjanna NN 60 Chorów ze starosci wdowa 171-1-8 30R 8 R
9 8 1835 Ostróg Jakub Rosalski 65 Ostróg z gorączki, bez potomkow 171-1-8 40R 68 R
19 7 1835 Białogródka Andrzej Urbański 66 Krzyworudka ur., żona Marianna z Doroszewskich, synowie Stanisław, Mikołaj, Maciej, Jan i Szymon 178-03-101 140V-141R 77 Ż DM
10 9 1835 Białogródka Franciszka Rosołowska 60 Puzyrki Małe ur., z Radziszewskich, wdowa po Janie, syn Andrzej, córki Aleksandra i Justyna 178-03-101 143R-143V 97 Ż DM
9 3 1835 Bazalia Anna Bogusławska 65 Bogdanówka prac., wdowa, córka Katarzyna wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 253V 30 Ż DM
14 3 1835 Bazalia Agnieszka Waszczuk 80 Popowce prac., wdowa, córka Ewa i syn wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 253V 33 Ż DM 0
15 3 1835 Bazalia Teresa Witraniuk 38 Bogdanówka prac., mąż i synowie wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 253V 37 Ż DM
23 3 1835 Bazalia Marianna Onyszczuk 30 Bazalia prac., mąż i potomstwo wyznania greko-rosyjskiego 178-03-101 254R 45 Ż DM
7 4 1835 Bazalia Antoni Fedorowski 50 Bazalia ur., żona i córka wyznania greko-rosyjskiego, synowie Jan i Tomasz 178-03-101 255R 67 Ż DM
11 4 1835 Bazalia Anna Taradaj 30 Bogdanówka prac., mąż wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 255V 71 Ż DM
16 4 1835 Bazalia Piotr Sobków 50 Popowce prac., żona i dwie córki wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 255V 74 Ż DM
20 4 1835 Bazalia Jakub Grześków 30 Bazalia prac., żona i potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 256R 81 Ż DM 0
2 6 1835 Bazalia Agnieszka Serwetnik 35 Świnna prac., wdowa, potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 256V 98 Ż DM
25 6 1835 Bazalia Franciszka Martyniuk 66 Popowce prac., mąż i synowie wyznania greko-rosyjskiego, córka Ewa 178-03-101 257R 103 Ż DM
8 9 1835 Bazalia Agnieszka Szewczuk 40 Łazuczynek Mały prac., mąż wyznania grecko-rosyjskiego, córki Antonina i Anna 178-03-101 258R 127 Ż DM
18 9 1835 Bazalia Anna Charatyn 25 Popowce prac., mąż wyzania grecko-rosyjskiego 178-03-101 258R 128 Ż DM
29 10 1835 Bazalia Marianna Semenów 75 Łazuczyn Wielki prac., mąż Semen wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-101 258V 138 Ż DM
3 12 1835 Bazalia Michał Wołoszyński 14 Koszelówka s. w.ż. Wincentego i Anny (matka - wyznania grecko-rosyjskiego) 178-03-101 259R 145 Ż DM 0
5 9 1835 Zasław św. Józefa Józef Siwocha 7,5 Majdan Rodzice: ?, Regina Jaroszówna 178-3-101 98 97 Ż SK
1 8 1835 Teofilpol Piotr Medecki 86 Ledochówka Żona Helena z Tatałajow p.v. Roskulska, dzieci: Fortunat, Marianna, Franciszka, Helena 178-3-101 385 46 Ż SK
9 2 1835 Kulczyny Jan Torostowski 5 Słobudka Rodzice: Florian, Antonina Wielichowska 178-3-101 365 13 Ż 683 SK
23 3 1835 Kulczyny Piotr Rosseński 10 Krasiłów Rodzice: Jan, Agata Pilicka 178-3-101 366 20 Ż SK
26 3 1835 Kulczyny Wincenty Kośmiński 58 Mazepińce Żona Rozalia z Rosickich, dzieci: Wincenty, Józef, Katarzyna, Julianna, Marianna, Domicela 178-3-101 366 22 Ż SK
29 3 1835 Kulczyny Jan Roseński 5 Krasiłów Rodzice: Jan, Agata Pielecka 178-3-101 367 25 Ż SK
3 2 1835 Derażne Franciszek Horoszkiewicz 44 Znamirówka szlachetny, budnik, pozostawił żonę, synów Jana i Joachima, córki Apolonię i Karolinę 171-1-8 193V 4 R DM
9 10 1835 Krzemieniec Jan Witwiński 17 Krzemieniec parafianin oleksiński z wsi Rostok, kawaler 426-1-8 62V 83 T 1095 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994N-H?i=1094&cat=300453
13 9 1835 Starokonstantynów Julian Piotr Bagieński 7/52 Hryhorówka Rodzice: Ignacy, Franciszka Jaroszyńska 178-3-101 209 132 Ż SK
18 7 1835 Międzyrzec Adam Sterpiński 1 Tudorów na kur,s.Ur.Mirosława i Anastazji z Bociorowskich 171-1-8 241V 41 R AS
3 2 1836 Ostrówki Ignacy Chmielewski 67 Folwark Kaznopolski s. 1-dw. Piotra i Teressy z Rostkowskich 547 24 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0013.htm
10 10 1836 Kuniów Józef Jarosławski 13 Zakrenicze młodzian R 94 V 30 ZP 0
28 11 1836 Kuniów Julia Rosiewicz 3 Wilia c. Narcyza i Julii Piekarskiej R 95 V 38 ZP 0
14 1 1836 Turzysk Nikodem Roszkowski 0,5 Dolsk s. Jana i Izabeli z Kobylańskich 712 22 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0013.htm
13 6 1836 Dederkały Jan Chrząstowski 60 Bykowce rotmistrz wojsk ros., żona Lucyna z Scijewskich, córki Paulina i Kamila 54 251 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0134.htm
20 7 1836 Katerburg Franciszek Prosowski 22 Piszczatyńce ur., stanu wolnego 201 103 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0058.htm
18 11 1836 Katerburg Kazimierz Pilecki 4 Rybcza s. Michała i Tekli z Jaroszewskich 201 107 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0060.htm
12 8 1836 Wiszenki Emerencjanna Rosińska 3 Maydan Jezierski r: Mikołaj i Tekla z Woleków; poch: 14.08. 822 55 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0056.htm
29 7 1836 Krzemieniec Ludwika Rosyter 5 Krzemieniec z ospy, szlachetna 426-1-10 56V 67 T 116 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQFQ?i=115&cat=300453
25 6 1836 Krzemieniec Jan Starosida 20 Krzemieniec służący JW. Olszewskiej, parafianin gródecki ze wsi Jaromirka, kawaler 426-1-10 55V 59 T 114 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F6S?i=113&cat=300453
24 2 1836 Krzemieniec Wincenty Medycki 65 Krzemieniec parafianin oleksiński ze wsi Rostok 426-1-10 49V 22 T 107 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FLZ?i=106&cat=300453
26 10 1836 Krzywin Karolina Balogh 60 Krzywin Wiel., zd. Troszel, 1 voto Flies, wdowa po Karolu Flies, 2 voto mąż Józef Balogh, z 1 mał., s. Edward i 3c. Emilia, Matylda i Józefina, z 2 mał. 2s. Józef i Karol oraz 1c. Henryka 171-1-9 72R 15 R Mg
19 3 1836 Ostróg Stanisław Kwindofold 35 Ostróg Porucznik Wojsk Rosyjskich Wołogodzkiego Pułku Piechoty 171-1-9 32R 25 R DM
20 6 1836 Ostróg Agata Skędzierska 46 Ostróg wdowa po Ksawerym - Doktorze Wojsk Rosyjskich, pozostawiła córkę Józefę 171-1-9 34V 44 R DM
7 11 1836 Ostróg Piotr Kosowski 2 Ostróg s. ur., Piotra i Marianny z Jaroszewskich 171-1-9 38R 73 R DM
25 12 1836 Ostróg Michał Piotroszewski 2/12 Ostróg s. Marianny Piotroszewskiej z nieprawego łoża 171-1-9 40R 87 R DM
17 2 1836 Białogródka Marianna Kulińska 80 Gnojniczka ur., z Rosieńkiewiczów, wdowa po Kasprze, syn Antoni 178-03-106 140R 17 Ż DM
22 8 1836 Białogródka Andrzej Zarzycki 53 Białogródka zmarł nagle, ur., żona Wiktoria z Rosołowskich, córka Marianna 178-03-106 144R 51 Ż DM
16 4 1836 Bazalia Gabriel Studziński 57 Wolica Polowa ur., żona Tekla z Moszyńskich, z I-żony Rozalii Rosołowskiej synowie Jan i Julian, córki Marianna i Marianna, z II-żony Tekli synowie Julian i Tomasz 178-03-106 292R 30 Ż DM
22 12 1836 Bazalia Teresa Oczakowa 50 Bogdanówka prac., mąż Mikołaj, synowie Stefan, Teodor i Jan, córka Urszula (mąż i potomstwo wyznania grecko-rosyjskiego) 178-03-106 295V 72 Ż DM
5 8 1836 Korzec Franciszek Sydroski 1 Horodnica ze zgniłej gorączki, syn Szymona i Marianny z d. Kulczuk 245-1-10 107v 42 R Na
2 8 1836 Derażne Katarzyna Horoszkiewicz 18 Znamirówka z d. Chodorowska, mąż Feliks 171-1-9 203R 20 R DM
14 12 1836 Derażne Katarzyna Horoszkiewicz 2 Widymer c. ur. Grzegorza i Doroty z Jącelów 171-1-9 204V 31 R DM
7 2 1836 Cudnów Mikołaj Kotowski 88 Jasnogród wdowiec po Ur. Teresie z Rosakiewiczów, synowie Paweł i Tomasz, córki Brygida i Anastazja 569-1-59 62V 17 Ż 116 DM 0
23 2 1836 Kulczyny Jan Rosiński 41 Słobódka Krasiłowska wdowiec po Agnieszce z Pikulskich 178-03-106 255R 11 Ż 492 DM
26 5 1836 Kulczyny Agata Rosińska 43 Słobódka Krasiłowska z d. Pilecka, wdowa po Janie 178-03-106 256V 25 Ż 495 DM
28 8 1836 Kulczyny Katarzyna Trembecka 2 Kulczynki c. Macieja i Marianny z Rosołowskich 178-03-106 257V 36 Ż 497 DM
16 12 1836 Kulczyny Aleksander Chworostowski 1 Słobódka Krasiłowska s. Floriana i Antoniny z Wilchowskich 178-03-106 260R 58 Ż 502 DM
9 8 1836 Krzemieniec Marcin Rosyter 1,5 Krzemieniec z ospy, szlachetny 426-1-10 57V 72 T 118 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQPF?i=117&cat=300453
4 9 1836 Krzemieniec Faustyn Kurowski 50 Krzemieniec z paraliżu, emeryt. Rotmistrz i Kawaler Wojsk Rosyjskich, syn Cezar 426-1-10 58V 78 T 119 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQJX?i=118&cat=300453
17 9 1836 Krzemieniec Kazimierz Kulczycki 56 Krzemieniec wielmożny, emeryt. Podporucznik Wojsk Rosyjskich 426-1-10 59V 85 T 120 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FD4?i=119&cat=300453
29 9 1836 Krzemieniec Jan Jaroszyński 2 Krzemieniec z ospy, sławetny 426-1-10 60V 91 T 121 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQFL?i=120&cat=300453
3 12 1836 Międzyrzec Jan Wiszniowski 45 Horodyszcze s.Łukasza i Antoniny z Jaroszuków,ż.Pr.Olena,s.Bazyli,c. Marianna,Tatiana 171-1-9 260R 31 R AS
6 5 1836 Butowce Jakub Doroszkiewicz 60 Butowce żona Anna, synowie Jan, Józef i Paweł, córki Agnieszka i Marianna 178-03-106 230R 11 Ż 445 DM
14 5 1836 Butowce Anna Doroszkiewicz 50 Butowce wdowa po Jakubie, synowie Jan, Józef i Paweł, córki Agnieszka i Marianna 178-03-106 230R 13 Ż 445 DM
1 11 1836 Kazimierka Maria Magdalena Olchowska 48 Pieczałówka z d. Krosnowska, wdowa po JW. Janie Olchowskim Radcy Stanu, synowie Mikołaj, Walerian, Eugeniusz i Wiktor, córki JW. Rybczyńska i Katarzyna panna 171-1-9 240V-241R 5 R 255 DM
12 4 1837 Kuniów Anna Stupnicka 36 Radohoszcz Wielka z Jaroszyńskich, wdowiec Wojciech 171-1-10 96 R 22 ZP R 0
28 12 1837 Kuniów Urszula Rosielska 24 Kamionka panna 171-1-10 99 R 52 ZP R 0
27 1 1837 Szumbar Rozalia Demczuk 63 Szumbar rekrutka, wdowa po Mikołaju sołdacie wojsk ros., córka Anna 54 203 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0109.htm
28 5 1837 Radziwiłłów Honorata Doroszkiewicz 18 Lewiatyn panna 823 257 18 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0290.htm
21 9 1837 Radziwiłłów Józef Mirosławski 42 Radziwiłłów żona Tekla Ploman, córki: Henryka, Emilia 823 260 35 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0293.htm
4 7 1837 Horochów Zenobia Rykaczewska 26 Rzyszczów z Gorbowskich, wlm., mąż Seweryn - kapitan wojsk ros., 75 76-77 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0041.htm
12 11 1837 Horochów Mikołaj Zajączkowski 45 Koziatyn wlm., podpułkownik wojsk ros. I kawaler, żona Petronela z Jaworskich, syn Aleksander, córki Julia i Emilia 75 81 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0043.htm
26 12 1837 Ołyka Zofia Wiktoria Prosianowska 9/12 Satyjów Jana i Tekli z Depramów 823 155 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0163.htm
5 7 1837 Kołki Franciszka Teroszowska 2/12 Czartorysk r: Bonawentura i Marianna z Osowickich; poch: 06.07. 823 85 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0090.htm
29 9 1837 Kołki Aniela Baykowska 1 Jaromel r: Jan i Marianna z Jaroszyńskich; poch: 30.09. 823 86 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0091.htm
16 11 1837 Luboml Anna Dobrzyńska 38 Rymacze ur. Rosiuk 852 608 86 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0318.htm
8 5 1837 Krzemieniec Wincenty Zaborowski 54 Krzemieniec Podpułkownik Wojsk Rosyjskich 426-1-11 51R 43 T 195 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQMP?i=194&cat=300453
27 3 1837 Krzywin Józefa Chorostecka 17 Krzywin c. Ur. Wojciecha i Rozalii z Gołębiowskich 171-1-10 69R 10 R Mg
1 10 1837 Ostróg Jan Roliński 13 Borszczówka s. Wawrzyńca i Marianny z Jaroszewskich 171-1-10 42V 83 R DM
13 2 1837 Korzec Jan Kuchcicki 3/365 Horodnica syn Mikołaja i Heleny z domu Roszek, Rosa, Roska 245-1-11 125 8 R PW
20 6 1837 Kulczyny Antoni Lenkiewicz 48 Zastawki żona Marianna z Trosiewiczów (Trusiewiczów) 178-03-108 269R 33 Ż 524 DM 0
18 12 1837 Kulczyny Aleksandra Forostowska (Chorostowska) 8 Słobódka Krasiłowska c. Ignacego i Klary z Głowackich 178-03-108 272 56 Ż 530 DM
6 6 1837 Międzyrzec Marianna Wojna [Wojnow] 35 Międzyrzec c.Jakuba i Antoniny z Godlewskich Orzechowskich,wd.po Aleksandrze Wojnow b.kap.wojsk ros. 171-1-10 276R 32 R AS
1 12 1837 Międzyrzec Bogumiła Piątkowska 48 Stołpin z Nikonowiczów,wd.po b.kap. wojsk ros.,c.Benedykta Ostromecka męż. 171-1-10 278V 48 R AS
3 8 1837 Zasław św. Jana Anna Załuska 2/52 Zasław c. Franciszka i Katarzyny z Dobrosielskich 178-3-108 21R 32 Ż 42 DM
24 12 1837 Zasław św. Jana Roch Troszkowski 60 Zasław wdowiec, bez potomny 178-3-108 23V 52 Ż 47 DM
25 12 1837 Zasław św. Jana Jan Makowski 45 Wójtowce żona Anna wyznania grecko-rosyjskiego, synowie Aleksander i Mikołaj, córki 178-3-108 24R 54 Ż 48 DM
9 8 1838 Kuniów Marianna Jaroszyńska 1 Kamionka c. NN i Aleksandry R 90 V 18 ZP 0
5 6 1838 Lachowce Tadeusz Grzybowski 35 Bisówka wd. Marianna Rosińska 117 R 25 ZP 0
22 2 1838 Beresteczko Atanazy Awedyk 39 Haliczany kapitan wojsk rosyjskich, żona Aniela z Bańkowskich, córka Kamila 1 25 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0014.htm
2 1 1838 Luboml Konstancja Wasiutyńska 46 Luboml ur. Dorosiewicz 853 545 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0306.htm
15 3 1838 Krzywin Teresa Roszczkowska 90w Krzywin Sł., wdowa po Janie 171-1-11 61V 14 R Mg
5 4 1838 Białogródka Ostafij Roskoszyński 1 Chwedorówka s. ur. Kazimierza i Marianny z Ordyńskich 178-3-110 159V 31 Ż DM
16 7 1838 Białogródka Rozalia Rosulewska 9/12 Białogródka c. sław. Walentego i Marianny z Piekarskich 178-3-110 162R 54 Ż DM
19 2 1838 Bazalia Marianna Markoniuk 30 Czuchele mąż i potomstwa wyznania greko-rosyjskiego 178-03-110 262V 21 Ż 519 DM
22 2 1838 Bazalia Elżbieta Daciuk 60 Popowce mąż wyznania greko-rosyjskiego, córki Ludwika, Oksenia i Chima - wyznania łacińskiego 178-03-110 263R 22 Ż 520 DM
23 3 1838 Bazalia Jan Paluchowski 76 Bazalia wdowiec, potomstwa wyznania greko-rosyjskiego 178-03-110 263V 28 Ż 521 DM
4 4 1838 Bazalia Rozalia Roszkowska 45 Czuchele mąż Józef, synowie Rafał Michał, Dominik Franciszek, córki Joanna, Dominika, Honorata 178-03-110 264R 36 Ż 522 DM 0
23 4 1838 Bazalia Franciszek Kubów 40 Czuchele żona wyznania greko-rosyjskiego, bez potomny 178-03-110 265R 46 Ż 524 DM
15 10 1838 Bazalia Wojciech Mazur 66 Mecherzyńce wdowiec, potomstwo wyznania greko-rosyjskiego 178-03-110 267R 74 Ż 528 DM
29 8 1838 Niewirków Marianna Nikoroska 57w Huta Siedlicka ze słabości żołądkowej, z d. Olszewska, mąż Wol. Daniel Nikoroski.Zostawiła synów Józefa,Teodora,Michała,córki: Ludwikę i Domicellę 171-1-11 288 V 12 R AS
1 9 1838 Kulczyny Józef Olendrowicz 3 Krasiłów s. Piotra i Teresy z Roszczyńskich 178-3-110 408R 33 Ż 780 DM
10 9 1838 Kulczyny Wincenty Roszczyński 18 Krasiłów s. Wincentego i Teodory z Gilewiczów 178-3-110 408R 34 Ż 780 DM
3 2 1838 Kotelnia Antoni Rudnicki 24 Nowa Kotelnia kawaler, Porucznik Wojsk Rosyjskich, s. Wielmożnych Antoniego Podkomorzego Żytomierskiego i Jadwigi z Rogowskich 178-3-6 168V 6 Ż 324 DM
4 7 1838 Kotelnia Joachim Kroszkowski 30 Antopol wolnego stanu parafianin 178-3-6 172V 36 Ż 332 DM
13 9 1838 Kotelnia Jan Niewmierzycki 21 Antopol kawaler, Porucznik Wojsk Rosyjskich, s. Wielmożnych Szymona i Anny z Sawickich 178-3-6 173V 44 Ż 334 DM
18 6 1838 Butowce Jan Kroszek, Kroszko 2 Pieńki s. Grzegorza i Marianny z Żmurków 178-03-110 230V 28 Ż 438 DM
2 1 1839 Dąbrowica Katarzyna Dublewicz 60 Dąbrowica "w" po Józefie, poz. s. Maxyma w wojsku ros. i c. Domicellę (zamężn); poch: 04.01. 825 116 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0122.htm
11 1 1839 Kołki Katarzyna Baykowska 5 Myków r: Jan i Marcela z Jaroszyńskich; poch: 13.01. 825 75 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0077.htm
3 2 1839 Równe Tomasz Kucharz 61 Krzywicze żona Marianna, córki Prakseda, Matuszka i Marianna obrz. gr.-ros. 879 119 R 2
11 3 1839 Równe Grzegorz Jachiewicz 54 Równe odstawny podoficer służący przysiężnym przy kaznaczestwie rówieńskim, żona Agata, syn Jakub, córka Prakseda obrz. gr.-ros. 879 120 R 6
10 8 1839 Sielec Julian Krossowski 7/12 Biskupicze Szlacheckie s. ur. Jana i Józefy z Dymińskich 572 13 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20572/pages/PL_1_436_572_0009.htm
5 12 1839 Deraźne Jan Talko 42 Czudwy szlachcic, odstawny porucznik wojsk rosyjskich i kawaler, żona Klementyna z Pogorzelskich, syn Fryderyk, córki Kornelia, Salomea i Sabina 879 192 R 18
22 1 1839 Stepań Adella Salezya Dworzańska 27 Kryczylsk z Kaszowskich starostów Niwskich, m. Lucjan porucznik wojsk rosyjskich, córki Waleria Joanna Wanda i Adella Elżbieta 879 210 R 2
30 6 1839 Korytnica Dymitr Roszkowski 75 Korytnica bez żony i bez dziatwy 213 5 3 0
21 9 1839 Międzyrzec Józef Troszczyński 22 Międzyrzec waleczny żołnierz 7. lekkiej baterii 12. brygady 879 256 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0265.htm
5 7 1839 Radziwiłłów Augustyn Rosiński 2/12 Radziwiłłów syn Marianny Rosińskiej 825 231 15 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0239.htm
10 2 1839 Łuck Anna Jaroszyńska 40 Korma Wdowa, pozostawiła: córki: Marianna, Marcela, synów: Piotr, Jan, Kazimierz 375 60 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0033.htm
19 12 1839 Łuck Zofia Prosiacewska 75 Łuck Pozostawiła córkę Juliannę 375 74 56 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0040.htm
25 2 1839 Kuniów Tomasz Rostkowski 18 Lachów młodzian 879 60 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0062.htm
8 11 1839 Katerburg Karolina Jaroszewska 1 Piszczatyńce c. Pawła i Marianny z Stępkowskich 200 170 38 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0088.htm
16 4 1839 Białogródka Ignacy Korczyński 52 Białogródka Chorąży Wojsk Rosyjskich, żona Małgorzata, potomstwa po sobie nie pzostawił 178-3-112 140V 30 Ż DM
28 9 1839 Białogródka Jan Kozłowski 1,5 Szarłajówka s. ur. Antoniego i Aleksandry z Dobrosielskich 178-3-112 144V 66 Ż DM
1 4 1839 Krzywin Konstancja Tymczuk 40 Stryhany z gorączki, prac., z Gągałłów, mąż Sydor obrz. gr.-ros., córka Katarzyna 879 35 V 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0037.htm
27 3 1839 Bazalia Maciej Cybulski 50 Czuchele żona Marianna, synowie Antoni, Bazyli i Antoni, córka Domicela wyzania grecko-rosyjskiego 178-03-112 239V 27 Ż 461 DM
24 7 1839 Bazalia Maciej Fursa 50 Czuchele żona Anna, córki Marianna i Anna wyznania grecko-rosyjskiego 178-03-112 240V 46 Ż 463 DM
5 5 1839 Bazalia filia Tereszki Domicela Roskoszyńska 1 Triski c. Józefa i Magdaleny 178-03-112 245R 19 Ż 471 DM
2 6 1839 Berdyczów Andrzej Rosiecki 80 Berdyczów ur., żona Anastazja z Tomaszewskich, syn Jan, córki Józefa i Marianna 178-3-08 181V 86 Ż 343 DM
18 7 1839 Berdyczów Józef Korybut Daszkiewicz 70 Berdyczów Wlm., Rotmistrz Wojski Rosyjskich, syn Andrzeja, wdowiec po Annie z Sztejnów, synowie Cezar i Włodzimierz, córki Anna i Aniela 178-3-08 184V 113 Ż 349 DM 0
10 6 1839 Kodnia Franciszka Wiszniewska 12 Kodnia c. ur. Tomasza i Katarzyny z Rossołowskich 178-03-08 343V 13 Ż 658 DM
1 5 1839 Ostropol Zofia Jarosz 60 Hubin pracowita, mąż Stefan 178-3-112 267R 18 Ż 517 DM
17 1 1839 Butowce Ludwika Kroszko 20/52 Pieńki c. z nieprawego łoża prac. Marianny Kroszko 178-03-112 213R 2 Ż 414 DM
14 2 1840 Stepań Teofila Horoszkiewicz 0.5 Omelanka c. Józefa i Małgorzaty z Kołodyńskich 880 187 V 4
26 11 1840 Deraźne Mikołaj Kuroski 80 Japołoć zona Marcjanna z Żulkowskich, synowie Władysław, Jan i Bogumił, córki Lucyna i Seweryna 880 173 V 22
5 3 1840 Tuczyn Marianna Proszkowska 77 Tuczyn mąż Mikołaj, synowie Jan, Wincenty i Tomasz, córki Franciszka, Anna i Marianna 880 145 R 10
12 3 1840 Wiszenki Tomasz Rossiński 2/52 Majdan Jezierski r: Aleksander i Marianna z Grabowskich; poch: 15.03. 826 88 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0089.htm
2 3 1840 Luboml Rozalia Stuber 2 Jahodyn c. Jana i Marianny z Jaroszów 855 278V 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0290.htm
1 1 1840 Horochów Anna Jarosz 75 Chołoniów ur., panna 78 51 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0029.htm
10 12 1840 Łanowce Adam Krosznicki 20 Niemierzyńce s. Stanisława i Ludwiki z Gutkiewiczów 871 687 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0367.htm
14 2 1840 Horyńgród Agnieszka Jachimiuk 40 Raśniki mąż Semen wyzn. Gr. - ros. 880 134 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0138.htm
19 6 1840 Kołki Franciszka Baykowska 19 Majdan Mykowski r: Jan i Marianna z Jaroszyńskich; 826 99 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0100.htm
27 12 1840 Kołki Jan Baykowski 44 Myków poz. ż. Mariannę z Jaroszyńskich, 4s. Józefa, Ludwika, Michała i Wincentego, 2c. Krystynę i Katarzynę; poch: 29.12. 826 101a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0102.htm
24 1 1840 Kazimierka Antonina Kurdwanowska 79 Jabłonka z Paszkowskich, generałowa wojs rosyjskich, kolatorka kościoła kazimierzeckiego, syn Adam 880 207 R 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0225.htm
10 1 1840 Ptycza Kalikst Chamiec 45 Turkowicze obywatelskiego stanu, żona Zuzanna z d. Prosowska, potomstwa żadnego, zmarł w wieku pięćdziesięciu czterech lat 826 266V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0269.htm
3 3 1840 Nowogród Wołyński Wincenty Nowicki 32 Chutor Zwiahelski żona Maryanna z Wełyczków, syn Karol, córka Tekla obrzągku gr.ros. 871 84 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0045.htm
27 5 1840 Nowogród Wołyński Bartłomiej Wojciechowski 77 Kulesze żona Maryanna obrz. gr.ros., synowie Wincenty, Aleksander i Antoni, córki Anna i Domicella 871 92 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0050.htm
7 7 1840 Nowogród Wołyński Marcin Szeffter 60 Iwaszkówka jeniec wojenny, żona obrz.gr.ros. 871 95 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0051.htm
19 12 1840 Nowogród Wołyński Stanisław Skokowski 50 Rudnia Cwilska żona Anna z Czerniuków obrz. Gr.-ros., córka Petronela 871 103 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
3 4 1840 Nowogród Wołyński Józefa Jasińska 5 Ług c. Jana i Anastazji z Roszkowskich 871 103 122 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
5 7 1840 Włodzimierz Feliks Baczewski 45 Włodzimierz ur., em. podporucznik wojsk ros., żona Apolonia z Starnawskich, córka Antonina 855 45R 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0048.htm
26 8 1840 Włodzimierz Justyna Dorosiewicz 90 Werba prac., wdowa, syn Michał 855 48V 71 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0052.htm
17 1 1840 St. Wiśniowiec Marcin Balicki 46 Nowy Wiśniowiec prac., żona Magdalena z Dobrosiewiczów, synowie Józef i Łukasz, córki Maryanna i Wawrona 871 578 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0305.htm
22 7 1840 Szumsk Piotr Mostyński 55 Iserna żona Apolonia z Roszkowskich, syniowie Bazyli i Mikołaj, córki Katarzyna i Joanna 871 511 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0269.htm
13 4 1840 Wieledniki Franciszka Sokolińska 2/12 Sławeczno córka Wojciecha i Anny Woroszko 178-3-9 384V 15 Ż MW
8 4 1840 Kuniów Magdalena Korniczuk 80 Kuniów z Roszkowskich, p.v. Żygadło, wdowa, synowie Stanisław, Kazimierz i Piotr 880 59 R 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0061.htm
13 1 1840 Cudnów Marianna Doroszkiewicz 20 Rudnia Dryhłowska panna, c. Grzegorza i Marianny z Wanatów 569-1-63 41R 5 Ż DM
2 3 1841 Katerburg Karolina Pielecka 1 Rybcza c.Michała i Tekli z Jaroszewskich 199 110 5 872 806 313
7 3 1841 Kołodno Teresa Jaroszniukowa 60 Zarudzie z Jamkowych, mąż Jan 872 734 12
25 4 1841 Jampol Jan Nepomucen Sobotnicki 31 Pańkowce ksiądz, syn uczciwych Wincentego i Marianny z Lewińskich, rządca kościoła zawalijskiego w diecezji podolskiej w pow. proskurowskim 872 519 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0274.htm
22 7 1841 Łysin Leon Mroczyński 39 Rogóźno ur., żona Franciszka z Jaroszyńskich, 827 190R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0193.htm
5 1 1841 Krzemieniec Kazimierz Żmijewski 70 Krzemieniec porucznik wojsk rosyjskich 872 438 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0232.htm
16 1 1841 Krzemieniec Wojciech Rostocki 46 Krzemieniec aresztant 872 439 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0232.htm
28 5 1841 Krzemieniec Marianna Rossyter 5 Krzemieniec c.Kajetana i Antoniny 872 456 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0241.htm
13 6 1841 Korzec Klara Rudzka 45 Korzec z Nidermajerów, mąż Julian - rotmistrz wojsk rosyjskich, bez potomstwa 872 273 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0145.htm
9 1 1841 Luboml Wojciech Rosochacki 57 Wysock 856 544 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0298.htm
24 8 1841 Luboml Feliks Dorosiewicz 1 Luboml r. Ignacy, Tekla Kuleszyńska 856 555 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0304.htm
2 12 1841 Lachowce Piotr Kosowski 50 Kaletyńce Wielkie ur. żona żona Marianna Jaroszewska, syn Tomasz 178-49-17 31R-31V 64 Ż DM
30 9 1841 Równe Konstancja Dorożewska [Doroszewska] 40 Równe z Wiktorowskich, mąż Jan, potomstwa po sobie nie pozostawiła 171-1-12 130V 24 R DM
14 5 1841 Niewirków Teodor Szakalewski - Stadnik 52 Niewirków wolnego st.wdowiec.Z 1- go małż.zostawił syna Andrzeja,c.Mariannę,z 2- go s.Bazylego wyznania greko-rosyjskiego 171-1-12 271 V 13 R AS 0
22 1 1841 Stepań Justyna Wawrynowicz 48 Wyrka z d. Magdzińska, mąż Józef, synowie Jan Rosiński żonaty, Bartłomiej, Wincenty, Stanisław i Wojciech kawalerowie, córki Franciszka i Teresa zamężne oraz Anna - panna 171-1-12 220R 2 R 223 DM
29 11 1842 Kuniów Agata Jaroszewska 65 Miakoty z Cielickich, mąż Grzegorz - major wojsk rosyjskich, córka Marianna 881 60 V 33
30 6 1842 Ostróg Wiktoria Krzyżanowska .6/12 Milatyn c. Wawrzyńca - kapitana wojsk ros. I Ewy z Duszyńskich 881 39 V 62
15 4 1842 Annopol Adam Wilner 41 Annopol major wojsk rosyjskich, s. Jakuba i Franciszki z Zalewskich 881 95 V 6 AGAD DW
27 8 1842 Annopol Marianna Proszkowska 3/12 Annopol c. Mateusza i Anny z Budkowskich 881 98 V 22
1 10 1842 Korytnica Jakub Izdebski 62 Kładniów sołtys, żona Anna z Pawłowskich, 2 synów - jeden żonaty, drugi dorosły bezżenny, 2 córki zamężne 215 15 11 0
24 11 1842 Korytnica Michał Samborski 56 Kładniów żona Petronela z Dobratowskich, 2 dorosłych bezżennych synów, 1 dorosła córka 215 16 14 0
14 8 1842 Radziwiłłów Michał Doroszkiewicz 67 Lewiatyn żona Joanna z d. Straszewska, synowie: Leopold, Felicjan 828 99 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0101.htm
8 3 1842 Wiszenki Grzegorz Rosiński 3 Majdan Jezierski r: Jan i Paulina z Łaskarzewskich; poch: 11.03. 828 223R 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0226.htm
15 4 1842 Sielec Miron Osypczuk 76 Sielec prac., żona Marianna z Jaroszów, syn Marcin 574 11 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20574/pages/PL_1_436_574_0009.htm
7 4 1842 Lachowce Feliks Jaroszyński 45 Jurówka żona Zuzanna z Zarębów 881 105 V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0114.htm
1 12 1842 Nowogród Wołyński Ludwik Roszek 4 Susły syn Jana i Urszuli z Grzybowskich 873 108 156 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0058.htm
15 3 1842 Tajkury Elżbieta Martyniuk 60 Nowosiółki z puchliny, prac., z Nugich, wdowa po Stefanie, syn Jan obrz. greko-rosyjskiego, córka Anastazja obrz. rzymsko-katolickiego łacińskiego 881 71 V 13 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0079.htm
18 11 1842 Tajkury Apolonia Kowal 65 Nowosiółki z kaszlu, prac., z Niewiemskich, syn Mamył, córka Maryanna wyznania greko-rosyjskiego 881 72 R 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0079.htm
27 2 1842 Deraźne Marianna Horoszkiewicz 30 Ładessa z Praczkowskich, mąż Marcin, synowie Florian, Stanisław i Bazyli, córka Rozalia 881 250 V 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0265.htm
7 4 1842 Deraźne Paweł Horoszkiewicz 12/52 Znamirówka s. Marcina i Marianny z Praczkowskich 881 251 R 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0265.htm
29 8 1842 Deraźne Kamilla Horoszkiewicz 3 Debryca c. Feliksa i Apolonii z Kraśnikiewiczów 881 253 R 26 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0267.htm
26 2 1843 Katerburg Dominik Tyszkiewicz 3 Rybcza s.Stefana i Joanny z Jaroszewskich 201 62 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0035.htm
4 2 1843 Katerburg Maryanna Tyszkiewicz 6 Rybcza c. Stefana i Joanny z Jaroszewskich 201 61 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0034.htm
31 1 1843 Katerburg Jan Pielecki 6 Rybcza s.Michała i Tekli z Jaroszewskich 201 61 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0034.htm
25 9 1843 Kuniów Eugenia Sokołowska 1 Martyń c. Szymona i Anastazji z Rosińskich 882 72 R 25
20 10 1843 Kuniów Katarzyna Rosińska 1 Martyń c. Jana i Marianny z Popławskich 882 72 R 27
30 3 1843 Ostróg Józef Morozowski 70 Międzyrzecz Ostrogski wdowiec po Antoninie z Jaroskich, syn Jakub 882 27 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
3 2 1843 Ostróg Michalina Troszczyńska 5/52 Storonicze c. Grzegorza i Maryanny z Minichów 882 25 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0027.htm
12 1 1843 Annopol Ksawery Pietnicki 88 Annopol rotmistrz wojsk rosyjskich, wdowiec po Teresie, synowie Ferdynand, Leonard i Antoni, córki Józefa, Celestyna, Marianna i Aleksandra 882 113 V 5
10 9 1843 Horyńgród Rozalia Johanoff Horyńgród wdowa po Tomaszu - pułkowniku wojsk rosyjskich i sowietniku, synowie Kasper, Mateusz, Paweł i Piotr, córka Karolina - panna 882 12
22 3 1843 Stepań Jan Kobylański 24 Majdan Huta s. Jana i Anny z Rosińskich, żona Konstancja z Lipińskich 882 206 V 8
22 2 1843 Deraźne Józefa Horoszkiewicz 3/52 Balarka c. Grzegorza i Doroty z Skierniewskich 882 188 V 3
6 7 1843 Dederkały Katarzyna Janicka 40 Sadki z Radwańskich, sław., mąż Paweł - żołnierz wojsk rosyjskich, syn Józef 54 127 15 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0069.htm
8 12 1843 Kołki Józef Rostowski 41 Kołki kawaler z Trościańca; poch: 11.12. 829 225 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0239.htm
4 6 1843 Korzec Feliks Jaroszewicz 71 Bohate żona Tekla z Terleckich, synowie Jan, Ksawery, Jakub, córka Marianna 874 258 41 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0132.htm
4 7 1843 Ostróg Edward Bińkowski 2 Rozważ s. Karola kapitana wojsk rosyjskich i Maryi z Kłosowskich 882 29 R 50 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0030.htm
2 2 1843 Dubno Michał Jaroszewski 55 Warkowicze ur., żona Joanna z d. Siedlarowska, potomstwa nie zostawił 829 14V 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0015.htm
1 7 1843 Jampol Stanisław Krosicki 55 Naryłów nie wiadomo, czy miał żonę i dzieci, był na zarobkach 874 685 28 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0346.htm
10 11 1843 Jampol Eleonora Skolimowska 30 Tatarynowce wielmożna, z Fryzowskich, żona wlm. Ignacego Skolimowskiego, podpułkownika Wojsk Rosyjskich, potomstwa nie zostawiła, umarła z zapalenia mózgu 874 689 46 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0348.htm
5 12 1843 Horodyszcze Albin Zieliński 36 Paszuki syn Michała, porucznik Wojsk Rosyjskich, żona Idalia Dobkiewicz 178-49-18 40R 53 Ż DM
7 12 1843 Berezdów Franciszek Rosnowski 28 Krasula kawaler, s. Mikołaja i Apolonii z Jędrzejewskich 874 342 53 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0175.htm
22 11 1844 Katerburg Maryanna Szandyrowska 97 Piszczatyńce z Jaroszewskich, wdowa po Ignacym, syn Józef 199 339 19 398
20 4 1844 Kuniów Julianna Zomerfeld 35 Kuniów z Rosińskich, wdowa, synowie Michał i edmund, córki Marianna, Lucyna i Adelajda 883 81 V 17
18 5 1844 Kuniów Helena Spendowska 3 Siekierzyńce c. Cypriana i Józefy z Rosińskich 883 82 R 23
17 9 1844 Kuniów Katarzyna Spirydionowa 70 Kuniów z Kamińskich, wdowa po odstawnym sołdacie wojsk rosyjskich, potomstwa nie zostawiła 883 82 V 28
3 2 1844 Ostróg Piotr Wtorczyński 0,5 Ostróg s. Stefana i Marianny z Trosiewiczów 883 24 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0028.htm
1 1 1844 Ostróg Marcin Jaroszyński 50 Ostróg bezżenny 883 23 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0026.htm
4 3 1844 Deraźne Kazimierz Dąbrowski 59 Lubasza odstawny żołnierz wojsk rosyjskich, żona Wiktoria, syn Franciszek, córki: Marianna , Agnieszka 883 182 R 7 B 0
8 1 1844 Lachowce Włodzimierz Radzimiński 30 Szymkowce żona Julia z Petrykowskich, synowie Jarosław i Zygmunt 883 103 R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0106.htm
5 1 1844 Włodzimierz Dorota Petri 57 Włodzimierz z Gołębiowskich, wlm., mąż Włodzimierz - płk. wojsk ros., synowie Bolesław i Władyslaw, córki Julia i Konstancja 859 44 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0024.htm
12 5 1844 Dederkały Krystyna Przybyszewska 69 Sadki Z Hanickich, JW, wdowa po Ignacym lejtnant-generale wojsk rosyjskich, bez potomstwa 54 107 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0058.htm
28 7 1844 Sielec Maksym Doroszkiewicz 66 Biskupicze Ruskie prac., żona Katarzyna z Rokickich, synowie Jan i Antoni, córka Katarzyna 576 18 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0011.htm
16 3 1844 Sokul Fortunata Tournuar 64 Dumka z domu Piotrowska, mąż Celestyn Tournuar Pułkownik Wojsk Rosyjskich, dzieci: Aureli, Tytus, Alojza, Wiktoria 830 74R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0075.htm
29 3 1844 Sokul Jan Orchowski 57 Kozin Kapitan Wojsk Rosyjskich, żona Marianna z domu Czyżewska 830 74R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0075.htm
31 10 1844 Ptycza Marianna Rosińska 77 ur. wdowa 830 240R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0248.htm
17 2 1844 Dąbrowica Stanislaw Szymkiewicz 86 Dąbrowica por. wojsk ros., poz. 3s. Hipolita, Wincentego i Stanislawa; poch; 19.02. 830 115 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0116.htm
28 12 1844 Luboml Katarzyna Stuber 12 Jagodzin r. Jan, Marianna Jaros 859 642 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0341.htm
28 6 1844 Lachowce Stefan Jegier 80 Kornica odstawny porucznik wojsk rosyjskich, żona Anna z Nowickich 883 106 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0109.htm
9 6 1844 Międzyrzec Eliasz Stryżewski 59 Charucza żołn.wojsk ros. żona Anna,s.Jan,c.Marianna i Anna 883 234V 23 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0241.htm
4 2 1845 Katerburg Franciszek Jaroszewski Rybcza żona Wiktoria z Iwińskich, synowie Wincenty i Jan, córka Marianna 200 26 2 DW
10 9 1845 Kuniów Walenty Rosielski 80 Kamionka żona Ewa z Nowaków, syn Karol, córka Józefa 884 112 R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0115.htm
20 6 1845 Korzec Jan Cielecki 62 Horodnica żona Marianna z domu Jaroszewicz, syn Gracjan 876 215 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0115.htm
12 4 1845 Dederkały Jakub Boroski 56 Sadki żona Olana z Janczuków, synowie Nazar, Jan i Tomasz, córka Anna 54 87 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0047.htm
16 11 1845 Dederkały Aleksandra Stojan 17 Szkrobotówka c. JWlm. Bazylego i Salomei pułkownikostwa wojsk rosyjskich 54 91 21 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0049.htm
14 3 1845 Radziwiłłów Teresa Rosińska 53 Radziwiłłów wdowa po Ignacym 831 249 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0255.htm
2 8 1845 Szumsk Józef marciniuk 3 Załuże s. Grzegorza i Marianny z Roszkiewiczów 876 674 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0360.htm
11 8 1845 Tajkury Dominik Jarosławski 2 Ożenin s. Kaspra i Marianny z Malskich 884 93 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0096.htm
10 12 1845 Tajkury Apolonia Zawadzka 73 Nowy Mylsk z Jarosławskich, wdowa po Janie, potomstwa nie zostawiła 884 94 R 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0097.htm
18 12 1845 Wiszenki Marcin Rzewuski 67 Sławatycze "w"; poz. s. Franciszka (żonaty) i dorosłe córki; poch: 22.12. 771 33 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0018.htm
20 4 1845 Beresteczko Leon Prosianowski 71 Piaski s. Józefa i Anny, wdowiec po Zofii z Witwińskich, odstawny oficer wojsk rosyjskich 7 17 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0010.htm
18 6 1845 Młynów Józefat Frankowski 59 Dorohostaje Wielkie Odstawy Rotmistrz Wojsk Rosyjskich, żona Kornelia z domu Strojanowska, dzieci: Marceli, Antoni, Jan, Bronisław, Józefat, Marianna, Józefa, Rozalia 831 174V 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0178.htm
4 9 1845 Łuck Ignacy Lewandowski 54 Łuck odstawny porucznik W Ros., kawaler 381 43 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0023.htm
10 8 1845 Cudnów Jan Oliwiński 45 Hołubin ur., żona Małgorzata z Doroszkiewiczów 178-03-12 220R 91 Ż DM
14 8 1845 Luboml Jan Rosiuk 1 Rymacze r. Tomasz, Agnieszka Stuber 860 438 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0233.htm
7 5 1845 Łabuń Stanisław Mikołaj Wojciechowski 47 Onyszkowce żona Dorota z Prosiłów, bezpotomny 178-3-113 140R 30 Ż DM
25 12 1845 Łabuń Eleonora Pstroszeńska 5 Łabuń c. mieszczan Edwarda i Marianny z Majkowskich 178-3-113 144R 66 Ż DM
15 3 1845 Ostróg Helena Wtorczyńska 3 Ostróg z gorączki, r. Wolnożyjący Stefan, Marianna zd Trosiewicz 884 45V 22 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0047.htm
7 12 1845 Ostróg Edward Władysław Rosiński 2 Szlachów z konwulsji, r. Odnodworcy Jan, Marianna zd Popławska 884 58V 101 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0061.htm
28 7 1845 Teofilpol Jan Jabłoński 50 Teofilpol były żołnierz Litewskiego Ułańskiego Pułku, żona Marianna z Maroszewskich 178-3-113 414R 50 Ż DM
9 8 1845 Zasław św. Jana Piotr Roszkowski 5/52 Wojtowce s. 1-dw. Tomasza i Anny z Falkowskich 178-3-113 81V 35 Ż DM
2 9 1845 Annopol Józef Szumski 50 Sknyt Wielki JW. pułkownik wojsk rosyjskich i kawaler wielu orderów, s. Ignacego 884 82 R 33 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0084.htm
25 5 1845 Piatyhory ur. Marianna Guniowska 78 Piatyhory wdowa, z d. Rostowska, dzieci: Jan, Marianna 685-2-1022 14r 7 Ch 25 KP2
21 3 1845 Koszowata Aleksandra Majewska 80 Koszowata sołdatka, wdowa po Bazylim Majewskim dywizjonowym sołdacie wojsk ros., dzieci: Bazyl, Jan, Tekla, ze starości 685-2-1022 10v/11r 6 Ch 19/20 KP2
12 1 1845 Stawiszcze Stefan Rogulski 2/52 Stanisławczyk odn. Daniel i Honorata z Korosiewskich Rogulscy, z przeziębienia 685-2-1022 2r 1 Ch 3 KP2
25 9 1845 Berezdów Adam Zakrzewski 9/12 Berezdów s. Jana żołnierza Wojsk Rosyjskich i Krystyny z Juźkiewiczów 876 453a 52 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0247.htm
21 2 1845 Międzyrzec Piotr Orzeszko 45 Mniszyn odstawny pułkownik wojsk ros.,ż.Justyna,c.Anna 884 266V 6 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0274.htm
19 6 1846 Katerburg Jakub Jaroszewski 50 Rybcza żona Marianna z Pileckich, córki Eufrozyna i Małgorzata 200 105 11 448
19 4 1846 Starokonstantynów Wiktor Stępkowskich 1 Zapadyńce s. ur. Jakuba i Marianny z Chorostowskich 178-3-114 45R 42 Ż DM
1 2 1846 Starokonstantynów Agnieszka Chaimczuk 50 Wolica Kierekieszyna prac., mąż Parmota wyz. gr.-ros., syn Franciszek i córka Barbara 178-3-114 42R 14 Ż DM
7 5 1846 Nieświcz Marianna Proszyńska 12 Ławrów c. urodzonych zmarłego Antoniego i Marianny z Makarewiczów 441 14 14 0
1 11 1846 Nieświcz Jan Miedziakowski 16 Nieświcz s. pracowitych Piotra i Barbary z Trosiczuków 441 16 25 0
17 6 1846 Turzysk Justyna Gierostańska 63 Turzysk wdowa, dzieci nie zostawiła 861 539 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0234.htm
5 1 1846 Radziwiłłów Ewelina Dąbrowska 2 Radziwiłłów córka Pawła i Pelagii z d. Jaroszewska 832 259 2 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0268.htm
3 9 1846 Radziwiłłów Apolonia Dąbrowska 7/12 Radziwiłłów córka Pawła i Pelagii z d. Jaroszewska 832 262 20 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0271.htm
9 11 1846 Szumsk Rafalina Blacharska 4 Rachmanów c. jednodworców Pawla i Konstancji z Woroszyłów 877 893 67 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0461.htm
17 2 1846 Korzec Marianna Cielecka 50 Horodnica wdowa po Janie, z domu Jaroszewicz 877 189 21 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0101.htm
12 11 1846 Horyńgród Ignacy Załęski 50 Raśniki z gorączki, bywszy Kapitan Wojsk Rosyjskich, bezżenny, przybyły do Raśnik ze wsi Barmaki par. Równe 885 162 11 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0168.htm
20 9 1846 Łuck Wiktoria Nitkiewicz 40 Łuck z Pieniążków, mąż Paweł, odstawny żołnierz wojsk ros. 382 59 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0033.htm
13 10 1846 Młynów Emilia Dobrowolska 30 Dobratyn z domu Gutkowska, mąż Ferdynand Rotmistrz Wojsk Ros., dzieci: Celestyn, Józefa 832 191R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0200.htm
12 2 1846 Hołoby Władysław Wilga 43 Hołoby odst. kpt. wojsk ros., wolnego stanu młodzian 861 560 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0245.htm
15 9 1846 Bazalia Albin Rosiecki 18 Zozulińce Wielkie kawaler 178-03-115 263V 65 Ż 517 DM 0
22 1 1846 Ostrówki Jan Kudan 0,5 Wola Ostrowiecka r. Łukasz, Barbara Jarosz 861 711 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0329.htm
1 4 1846 Jampol Dorota Jaroszyńska 75 Pohorylce wdowa po Ignacym, syn Piotr 877 770-771 7 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0398.htm
29 10 1846 Jampol Józefa Pietroszewski 53 Krzywczyki żona ur. Teresa z Libertyńskich, synowie: Konstanty i Edward, córki: Marianna, Ludwika i Franciszka 877 777 29 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0401.htm
21 1 1846 Luboml Zofia Dorosiewicz 65 Luboml ur. Szuszkiewicz 861 498 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0215.htm
27 4 1846 Luboml Tomasz Rosiuk 40 Rymacze 861 508 51 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0220.htm
8 2 1846 Kuniów Mikołaj Rostkowski 2/12 Kuniów Rodzice: Stanisław, Teresa z Paszkiewiczów Rostkowscy 885 94 5 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0095.htm
28 2 1846 Kuniów Marceli Rosielski 6/12 Kamionka Rodzice: Karol, Aniela z Zwierewiczów 885 94 11 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0095.htm
14 4 1846 Białogródka Dominik s. Kazimierza Podgórski 68 Szarłajówka 1-dw., wdowie po Antoninie Doroszewskiej, syn Tomasz, córki Marianna i Marcjanna 178-03-115 152R 31 Ż DM
9 2 1846 Ostróg Anna Brodecka 50 Ostróg z gorączki, Pracowita zd Kaczuroska, wdowiec Fabian, dzieci nie zostawiła 885 31V 15 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0033.htm
11 2 1846 Ostróg Anna Dombroska 66 Majdan Płużeński Ur. Zd Glińska, wdowiec Apolion, s. Antoni Władysław, oraz Karol Józef 885 31V 16 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0033.htm
16 4 1846 Ostróg Mikołaj Szwarc 31 Ostróg zabity przez drzewo, Wolnożyjący, rodzice Karol, Magdalena zd Gross, bez żony 885 35R 37 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0036.htm
14 5 1846 Ostróg Marianna Orzelska 18 Ostróg zmarła aresztantka w Lazarecie Ostroskim 885 37R 48 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0038.htm
2 8 1846 Starokonstantynów Antoni Kaźmiruk 25 Nowosielica prac., żona Agafia wyz. gr.-ros., córka Ksenia 178-3-114 49V 81 Ż DM
30 9 1846 Starokonstantynów Jan Piotrowski 64 Starokonstantynów zmarł w szpitalu, wdowiec ze wsi Rosołowce parafii Kulczynieckiej 178-3-114 51V 99 Ż DM
23 12 1846 Starokonstantynów Mateusz Antoszczuk 53 Irszyki prac., żona Anastazja z Okuniów wyz. gr.-ros., synowie Jan, Andrzej i Aleksander 178-3-114 55R 127 Ż DM
17 3 1846 Wyszogródek Kajetan Chorostecki 67 Martyszkowce żona Antonina z Strzałków, córki Anna i Teresa 877 710 11 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0366.htm
29 8 1846 Niewirków Bazyli Rosołowski 23 Niewirków kawaler,stolarz 885 244V 18 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0255.htm
4 9 1846 Międzyrzec Elżbieta Woroszyłłow 45 Tudorów mąż Paweł,s.Julian,August,Edward,c.Cecylia 885 271V 35 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0282.htm
17 12 1847 Beresteczko Jan Broskowski 2 Lipa s. pracowitych Jana i Tekli z Kutasiewiczów 9 21 22
29 7 1847 Horochów Jędrzej Dąbrowski 2 Porwańcze s. prac. Jana i Anny z Jaroszyńskich 85 44 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0025.htm
24 10 1847 Maciejów Marianna Sidorska 13 Maciejów c. sławetnych Bartłomieja i Franciszki z Rossołowskich 413 10 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20413/pages/PL_1_436_413_0007.htm
15 11 1847 Maciejów Jan Obeniski (Proszak) 40 Maciejów sławetny, kawaler 413 10 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20413/pages/PL_1_436_413_0007.htm
23 6 1847 Luboml Wojciech Strusiuk 8 Jagodzin r. Bartłomiej, Anna Rosiuk 862 418 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0223.htm
30 3 1847 Kołki Franciszka Hulkiewicz 2 Rudnia Olchowska Marcin i Anna z Jaroszewiczów 833 181 9 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0101.htm
6 3 1847 Ostróg Julia Ciecierska 67 Moszczanica z Gąseckich, wdowa po Wlm Franciszku Ciecierskim Rotmistrzu Wojsk Rosyjskich, synowie Ludwik i Zenon 171-1-13 34V 30 R DM
3 3 1847 Tajkury Justyn Ratomski 80 Koleśniki b. pułkownik wojsk rosyjskich, wdowiec 171-1-13 66V 6 R DW 856
1 10 1847 Tajkury Mateusz Rosiński 1 Mylsk z diaryi, s. Jana i Agnieszki z Jasińskich 171-1-13 67V 16 R DW 857
17 5 1847 Równe Tekla Krajewska 45 Ulbarów z Jaroszewskich, wdowa po Ludwiku 171-1-13 142R 20 R DM
30 1 1847 Wieledniki Emilia Jakubowska 1,5 Wieledniki syn Mikołaja i Józefy z Krosińskich 178-3-19 453R 3 Ż MW
19 11 1847 Niewirków Tomasz Kuriata 9 Rudnia Stryja s.odstawnego wojsk ros. Jana i Justyny Żygadłow 171-1-13 295 R 42 R AS
16 10 1847 Stepań Helena Hołyńska 5 Stepań c. Adolfa i Marii z Rosołowskich 171-1-13 237V 31 R 246 DM
4 4 1847 Kuniów Józef Zagórski 9/12 Illaszówka s. Anastazego i Eleonory z Rosadowskich 171-1-13 82V 19 R 86 DM
8 10 1847 Kuniów Brygida Zielińska 42 Peremorówka z d. Ometko, mąż W. Aleksander Sztab Kapitan Wojsk Rosyjskich 171-1-13 84R 38 R 87 DM
31 5 1847 Krzemieniec Stanisław Rossyter 6/12 Krzemieniec s. nieślubny Franciszki Rossyter 426-1-21 32R 50 T 727 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X475-5?i=726&cat=300453
1 3 1847 Toporyszcze Paweł Rękas 45 Sały żona Marianna z Syroszów, synowie Jan i Franciszek, córki Wiktoria, Justyna i Barbara 178-3-19 516V 17 Ż 1015 DM 0
26 10 1847 Annopol Adam Proszkowski 6/12 Annopol s. Mateusza i Anny z Badkowskich 171-1-13 123R 34 R 127 DM
10 1 1847 Dubno Jan Jaroszewicz 56 Dubno z puchliny, ur., żona Anna z d. Masłowska, synowie Michał i Jan, córki Honorata i marianna 833 281 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0154.htm
4 4 1847 Dubno Julianna Fux 3 Dubno z gorączki, c. zagranicznych Franciszka i Anny z Troszyńskich 833 293 46 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0160.htm
22 6 1847 Dubno Marianna Kierman 40 Dubno z suchot, z d. Rostówna, ur., mąż Ludwik - jubiler, syn Adolf 833 303 77 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0165.htm
1 12 1847 Dubno Izabella Zagórska 54 Dubno ze skiru, wlm., mąż Jan - dymisjonowany pułkowsnik Wojsk cesarsko-Rosyjskich, potomstwa nie zostawiła 833 319 123 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0173.htm
17 8 1848 Targowica Agata Szpaczyńska 75 Bokujma mąż Antoni-emerytowany żołnierz rosyjski, córka Franciszka 834 718-719 27 0
6 1 1848 Młynów Aleksandra Lewicka 44 Chorupań mąż obrz. Grec.-Ros. Paweł, dziecko: Katarzyna 834 252R/491 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0254.htm
19 3 1848 Kamień Koszyrski Leonora Roszkiewicz 21 Gabrielówka c. 1-dw. Hilarego i Antoniny z Nagrodzkich 181 27 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0017.htm
22 3 1848 Kamień Koszyrski Katarzyna Szkrobaluk 56 Olble Ruskie mąż Bazyli em. żołn., , z 1-go małż. syn Tomasz Roszkowski 181 29 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0018.htm
23 5 1848 Kamień Koszyrski Anna Szostak 76 Hłuszka JW, wdowa po Aleksandrze generałmajorze wojsk rosyjskich, z 1-go małż syn Leon Krasicki, z 2-go córki Aleksandra i Konstancja 181 32 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0020.htm
3 1 1848 Nieświcz Antoni Pernet 59 Ławrów ur., żona Apolonia z Jaroszyńskich, syn Tomasz, córki Marianna, Agata, Apolonia, Magdalena, Ludwika i Anna 443 19 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0012.htm
29 4 1848 Zasław św. Józefa Feliks Wierzbicki 2/52 Ławrynowce od epilepsji, s. szl. Franciszka s. Leona i Marianny z Proszkowskich c. Michala 178-3-117 65R 72 Ż
1 7 1848 Zasław św. Józefa Zachariasz Kukliński 40 Waśkowce od gruźlixy, s. Andrzeja, 1-dw., żona Marcjanna z Proszkowskich, synowie Adam i Józef 178-3-117 67V 86 Ż
27 8 1848 Zasław św. Józefa Klementyna Roszczyna 2 Żylińce od cholery, c. 1-dw. Wojciecha i Marianny z Tuzińkiewiczów 178-3-117 76V 141 Ż
26 11 1848 Zasław św. Józefa Andrzej Roszczyna 30 Lenkowce od gruźlicy, 1-dw., żona Marcjanna z Potapskich, synowie paweł i Jan, córki Aniela i Marianna 178-3-117 91R 200 Ż
30 1 1848 Zasław św. Jana Eleonora Sarandów 25 Zasław z suchot, z Lewandowskich, W., mąż Konstanty kpt wojsk rosyjskich horodniczy zasławski, syn Anastazy, córka Eugenia 178-3-117 107R 12 Ż
11 7 1848 Bucyń Nepomucena Siedlikowska 40 Dorotyszcze z rozstroju żołądka, z d. Roszkowska, 1.v. Szuszczyńska, ur., mąż Leonard, potomstwa nie zostawiła 41 19-20 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2041/pages/PL_1_436_41_0011.htm
12 1 1848 Ostróg Domicela Martynowska 42 Wierzchów ur., z Rostowskich, mąż Mikołaj, synowie Grzegorz, Szymon, Ksawery, Ignacy i Narcyz, córki Brygida, Helena i Franciszka 171-1-14 31V 13 R DM
19 10 1848 Ostróg Katarzyna Rosołowska 70 Michałkowce ur., z Wojakowskich, mąż Paweł, dawno potomstwa pozbawiona 171-1-14 47R 136 R DM
2 9 1848 Białogródka Stanisław Bezdecki 4/12 Polachowa s. 1-dw. Józefa i Joanny z Roszkowskich 178-3-117 174V 125 Ż DM
2 3 1848 Kuniów Teofila Jaroszyńska 70 Miakoty wdowa, córki Marianna i Aleksandra 171-1-14 84 V-85 R 14 R DW
23 4 1848 Kuniów Karol Galimski 1,5 Radohoszcz Mała s. Michała i Honoraty z Rosowskich 171-1-14 85 V 24 R DW
22 5 1848 Kuniów Edmund Zomerferd 8 Chutor Złoto s. Jakuba i Julianny z Rosińskich 171-1-14 86 R 33 R DW
29 10 1848 Kuniów Józef Rosiński 35 Kamionka żona Karolina z Marcinkowskich, synowie Mikołaj i Karol, córki Józefa i Marianna 171-1-14 89 R 68 R DW
11 9 1848 Równe Róża / Rozalia Niwińska 40 Diadkowicze szl., z Smorszczewskich, mąż Teofil Porucznik Wojsk Rosyjskich, syn Józef, córki Aniela i Teofila 171-1-14 168V 55 R DM
11 11 1848 Równe Weronika Tumiłowska 44 Równe szl., mąż Piotr - Pułkownik Wojsk Rosyjskich, synowie Aleksander i Piotr, córki Olga, Maria i Julia 171-1-14 170R 63 R DM
25 4 1848 Kodnia Józefa Rostkowska 4 Agatówka c. ur. Mateusza i Tekli z Berdadzkich 178-03-20 12R 10 Ż DM
3 7 1848 Humań Lucjan s. Ignacego Chodźkiewicz (Chodźkiewiew 40 za miastem na futorze ur., dymisjonowany podpor. Wojsk ros., zona Katarzyna, córki 2: Matianna i Olga 685-2-1025 4 27 Ch EH
13 7 1848 Humań Ignacy Zdanowicz 47 Mańkówka sztabs kapitan wojsk ros., żona Marianna, synowie: Gracjan, Wojciech i Jan, córka Józefa 685-2-1025 5 36 Ch EH
19 8 1848 Humań Joachim Fontana 75 Romanówka ur., porucznik wojsk ros., żona Anna, syn Seweryn 685-2-1025 6 44 Ch EH
9 8 1848 Międzyrzec Agata Jaroszewa 39 Daniczów od cholery, chł., wdowa po Macieju, córki Aleksandra, Marcjanna i Franciszka 171-1-14 353V 29 R 351 DW
29 12 1848 Międzyrzec Feliks Jaroszewicz 1 Tudorów od kaszlu, s. 1-dw. Andrzeja i Wiktorii z Iwanickich 171-1-14 357R 42 R 354 DW
7 9 1848 Butowce Antoni Dąbrowski 9/12 Wierzbówka s. Feliksa i Julianny z Roszczynów 178-3-117 288V 29 Ż 566 DM
3 10 1848 Butowce Grzegorz Kroszko 41 Pieńki żona Marianna z Żmurków, syn Aleksander, córki Prakseda i Aleksandra 178-3-117 289V 38 Ż 568 DM
9 10 1848 Butowce Stanisław Kroszko 2 Pieńki s. Stefana i Domiceli z Chwedczuków 178-3-117 290R 41 Ż 569 DM
2 1 1849 Korytnica Józef Dmochowski 50 Uściług emerytowany żołnierz wojsk rosyjskich stanu wolnego 222 33 1 0
27 1 1849 Sielec Helena Czubarska 63 Czestny Chrest z d. Doroszkiewicz, chł., mąż Taras, córki Anna i Prakseda 581 29 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0018.htm
29 3 1849 Sielec Ludwika Proskura 27 Rusnów z d. Wadlewska, chł., mąż Piotr, syn Kazimierz, córka Marianna 581 33 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0020.htm
17 5 1849 Sielec Kazimierz Proskura 7 Rusnów s. chł. Piotra i Ludwiki z Wadlewskich 581 35 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0021.htm
4 4 1849 Lachowce Wincenty Roskoszyński 8/12 Hulowce s. 1-dw, Marcina i Julianny Sawickiej 171-1-15 179R 18 R DM
24 1 1849 Krzemieniec Tekla Wilkisz 51 Krzemieniec z d. Plouman, mąż Ludwik, córka Emilia po I-mężu Józefie Mirosławskim 426-1-23 55R 10 T 896 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQN4?i=895&cat=300453
1 3 1849 Zasław św. Józefa Dominik Roszczyn 39 Łeńkowce pozost.wd.Annę z d.Ćwiklińską, synów Jana i Ludwika oraz córkę Anielę 178-03-118 491V 19 Ż 900 RG
1 5 1849 Zasław św. Józefa Agnieszka Gajkowska 60 Topory c.Antoniego Roszczyna, pozost.wd.Andrzeja s.Mikołaja, synów: Mikołaja, Antoniego i Jana oraz córki: Annę i Krystynę 178-03-118 493V 33 Ż 904 RG
1 2 1849 Równe Honorata Tarnogórska 3 Ulbarów c. Mikołaja i Rozalii z Jaroszewskich 17-1-15 209R 6 R 211 DM
11 2 1850 Katerburg Ignacy Tyszkiewicz 4 Rybcza s. Stefana i Joanny z Jaroszewskich 202 317 5
14 5 1850 Kowel Leopold Bujalski 35 Kowel Wlm., wdowiec po Henriecie z Miroslawskich, 253 41 22 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0022.htm
19 8 1850 Kowel Magdalena Franciszka Minczakow 35 Kowel mąż Sergiej - major wojsk rosyjskich, bez potomstwa 253 45 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20253/pages/PL_1_436_253_0024.htm
8 2 1850 Łokacze Konstancja Baczewska 46 Łokacze z Rosowiczów, 1-dw., wdowa po Leonie, synowie Ludwik, Władysław, Adolf i Józef 354 20 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0012.htm
1 11 1850 Łuck Stanisław Rossoński 41 Łuck szeregowy łuckiej komendy uzupełnień 835 56 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0030.htm
21 3 1850 Horochów Szymon Martynowski 60 Tereszkowce podpułkownik wojsk ros., żona Justyna z Brzezińskich, synowie Arnold i Brunon, córki Zuzanna i Olimpia 88 62 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2088/pages/PL_1_436_88_0033.htm
25 1 1850 Lachowce Marianna Roskoszyńska 4 Semenów c. 1-dw., Marcina i Marianny Sawickiej 171-1-16 316V 3 R DM
24 9 1850 Starokonstantynów Franciszek Chworostowski 21/12 Weremijówka od suchot, s. szl. Mikołaja i Marianny z Dobrowolskich 178-3-119 58R 116 Ż 114 DW
1 8 1850 Zasław św. Józefa Antonina Roszczyn 2 Żylińce c.Wojciecha i Marianny z d.Tuzinkiewicz 178-3-119 436R 71 Ż 852 RG 0
21 5 1851 Zasław św. Józefa Agata Roszczyn 1 Łeńkowce Córka Michała s.Jakuba i Marianny z d.Lublikowskiej 178-3-120 426V 49 Ż 836 RG 0
3 1 1851 Zasław św. Józefa Marianna Roszczyn 8 Łeńkowce c.Andrzeja i Marianny z d.Potapskiej 178-3-120 419R 4 Ż 821 RG
4 4 1851 Włodzimierz Jan Bogoniewski 43 Włodzimierz porucznik W Ros., żona Franciszka z Pepłowskich, synowie Władysław, Antoni i Jan 787 71 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0038.htm
9 8 1851 Kamień Koszyrski Marianna Żywicka 60 Jałowatec z d. Ostroska, chł., wdowa, synowie Mikołaj, Jan, Jan, Józef, Andrzej i Piotr, córki Jadwiga, Magdalena i Katarzyna 184 42 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0022.htm
15 12 1851 Kamień Koszyrski Antonina Romanowicz 70 Jałowatec z d. Ostroska, chł., wdowa, syn Franciszek, córki Anna, Orszula i Helena 184 43 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0023.htm
29 6 1851 Białogródka Franciszek Bezdecki 2 Polachowa s. ur. Józefa i Joanny Roszkowskiej 178-03-120 484V 42 Ż DM
24 12 1851 Berezdów Marianna Tołczan 75 Berezdów ur., wdowa po Nikodemie Poruczniku Wojsk Rosyjskich, córki Anna, Franciszka i Julianna 178-03-72 339R 62 Ż DM
15 1 1851 Toporyszcze Kajetan Symon 5/12 Korytyszcze s. 1-dw. Mikołaja i Katarzyny z Rosnowskich 178-03-31 580R 5 Ż DM
23 2 1851 Toporyszcze Józef Soroczyński 13/12 Leźniki s. ur. Jana i Barbary z Rosnowskich 178-03-31 581R 13 Ż DM
9 10 1851 Butowce Józef Kroszek 0,5 Pieńki od odry, s. chł. Stefana i Domiceli z Fedczuków 178-3-120 23R 22 Ż 44 DW
20 4 1851 Kuniów Marianna Rosińska 21 Futor Pasieka z d. Rafałowicz, mąż Franciszek, synowie Cezary i Wacław (poprawa nazwiska z Rozińska na Rosińska 1892 rok) 17-2-1 309V 14 R 315 DM
28 6 1851 Kuniów Marianna Rosińska 80 Kuniów wdowa, synowie Wawrzyniec i Maciej, córka Aniela 17-2-1 310V 21 R 316 DM
3 3 1852 Radziwiłłów Joanna Doroszkiewicz 60 Baszarówka z d. Straszewska, wdowa po Janie, synowie Leopold i Felicjan 836 379 6
3 4 1852 Radziwiłłów Karolina Jaroszewska 25 Radziwiłłów z Hulewiczów, wielmożna, mąż tytus, bez potomstwa 836 381 11 0
17 11 1852 Radziwiłłów Leopold Doroszkiewicz 33 Baszarówka jednodworzec, kawaler 836 386 27 0
5 4 1852 Katerburg Marianna Jaroszewska 77 Rybcza mąż Jakub, synowie Kazimierz i Maciej, córki Eufrozyna i Małgorzata 202 233 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0122.htm
5 2 1852 Katerburg Karolina Tyszkiewicz 0,5 Rybcza c. Stefana i Joanny z Jaroszewskich 202 231 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0121.htm
27 5 1852 Katerburg Karol Jaroszewski 1 Rybcza s. Kazimierza i Agnieszki z Żukowskich 202 237 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0124.htm
1 6 1852 Katerburg Andrzej Pilecki 87 Rybcza żona Marianna z Jaroszewskich, syn Jan, córki Marianna i Markelia 202 238 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0125.htm
20 4 1852 Ostrówki Aleksander Rossowicki 60 Wola Ostrowiecka 562 48 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0026.htm
26 9 1853 Katerburg Agnieszka Jaroszewska 30 Rybcza mąż Kazimierz, córka Agnieszka 878 610 15
9 9 1853 Turzysk Jan Zacharczyk 72 Turzysk żona Joanna Kestler, s. Antoni, Mirosław, Edward, Wilhelm i Władysław, c. Pelagia, Teofila, Ewelina, Amelia i Kamilla 865 281 25 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0148.htm
23 2 1853 Ołyka Jan Ostrowski 93 Dobra zostawił wdowę Agnieszke z Rosińskich, synów Józefa i Jana, córki Mariannę, Józefę, Anielę i Annę 477 54 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0029.htm
19 4 1853 Ołyka Maciej Jaroszewicz 53 Ołyka kanonik ołyckiej kolegiaty 477 58 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0031.htm
19 8 1853 Krzemieniec Jan Roszkowski 65 Szepetyn wdowiec po Izabelli, synowie: Feliks, konstantyn, Aleksander, Michał i Józef, córki Feliksa, Kamilia i Leonilda 878 96 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0053.htm
17 3 1853 Włodzimierz Doroszczuk 51 Włodzimierz wdowa po szer. Janie, 789 72 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0038.htm
6 12 1853 Włodzimierz Michał Dorosiewicz 50 Werba chłop, żona Marianna 789 93 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0048.htm
20 2 1853 Białogródka Grądkowska 45 Polachowa ur., z Roszkowskich, wdowa, syn Wawrzyniec, córki Julia i Tekla 178-03-121 512R 16 Ż DM
28 7 1853 Białogródka Aleksandra Kozłowska 56 Szarłajówka 1-dw., z Dobrosielskich, wdowa, synowie Jakub, Antoni, Franciszek i Michał 178-03-121 521R 72 Ż DM
17 5 1853 Bazalia Marianna Jarosławska 53 Medysówka wolnego stanu parafianka 178-1-121 134R 88 Ż 266 DM
2 2 1854 Krzemieniec Antoni Rosołowski 60 Marcelina chłop, żona Anna, córka z 1-go małż. Aleksandra 426-1-26 44R 4 T 117 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ7R-K?i=116&cat=300453
22 3 1854 Białogródka Michał Kozłowski 12 Szarłajówka s. 1-dw. Antoniego i Aleksandry z Dobrosielskich 178-03-122 439R 23 Ż DM
1 3 1854 Toporyszcze Piotr Nowacki 73 Kamienny Bród były major wojsk rosyjskich, żona Pelagia z Niewiarowskich , córki Katarzyna, Zofia, Antonina i Emilia 178-03-38 667V 11 Ż DM
6 3 1855 Beresteczko Antoni Moroczyński 24 Piaski kawaler, s. Leona i Franciszki z Jaroszyńskich 17 27 7 DW
7 3 1855 Korytnica Marianna Niwińska 50 Izów z Poznańskich, wdowa po sztabskapitanie wojsk rosyjskich Aleksandrze, syn Ambroży 227 19 11 DW
5 7 1855 Korytnica Tekla Dorosiewicz 45 Uściług z Sumowiczów, mąż Stefan, córki Marianna i Anna 227 21 25 0
19 8 1855 Dederkały Adam Jaroszyński 70 Dederkały Wielkie żona Marianna z Laskowskich, syn Adam 55 165 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0087.htm
12 5 1855 Sielec Katarzyna Doroszkiewicz 26 Sielec stanu wolnego 587 28 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0016.htm
29 7 1855 Sielec Katarzyna Doroszkiewicz 70 Sielec z Rokickich, wdowa, córki Franciszka i Marianna (cholera) 587 38 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0021.htm
22 4 1855 Ołyka Izabela Smorczewska 55 Ołyka z Brockich, Wlm., mąż Aleksander, em. kapitan wojsk ros., syn Napoleon, córka Adela 479 49 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0026.htm
1 9 1855 Ołyka Stanisław Rosiński 1,5 Pyszny Bór Fabiana i Katarzyny ze Słodkowskich 479 57 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0030.htm
14 7 1855 Katerburg Paweł Jaroszewski 5/12 Rybcza s. 1-dw. Macieja i Karoliny 201 84 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0048.htm
10 5 1855 Kowel Jan Trosiuk 25 Kowel rekrut rezerwowej brygady 14. dywizji piechoty, kawaler 257 56 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0030.htm
25 8 1855 Horochów Waleria Jaroszyńska 40 Strzelcze wlm., c. Józefa i Marianny, panna 93 63 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0037.htm
1 8 1855 Horochów f.Drużkopol Józef Korostecki 70 Pułhany chłop, żona Apolonia, synowie Stanisław, Jan i Szymon, córki Marianna i Maria 93 72 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0041.htm
11 1 1855 Krzemieniec Antonina Rosyter 60 Krzemieniec mieszcz., mąż Kajetan, syn Antoni, córki Rozalia, Franciszka i Marianna 426-1-27 36V 8 T 195 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQH2-D?i=194&cat=300453
12 8 1855 Wiszenki Brygida Beros 48 Rożyszcze cudzoziemka, wdowa, synowie Daniek, Adolf, Karol i Józef, córki Emilia, Seweryna i Rozalia 777 45 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0024.htm
26 5 1855 Luboml ? Konczewska 30 Binduga ur. Broszyrska? 867 321 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0165.htm
22 3 1855 Białogródka Urszula Roszkowska 0,5 Polachowa c. 1-dw. Ludwika i Tekli z Różyckich 178-03-123 536R 46 Ż DM
14 8 1855 Białogródka Stanisław Modzelowski 3/12 Kuczmanówka s. 1-dw. Wojciecha i Józefy z Ruczkowskich [w akcie ur. Roszkowska] 178-03-123 547R 113 Ż DM 0
6 8 1855 Bazalia Franciszka Bagieńska 55 Hrycyki z d. Jaroszyńska, mąż Ignacy, syn Ignacy i córka Poliksena, dopisek z 20.7.1856 i drugi syn 3-imion Adam-Wiktor-Witold 178-03-123 134R 150 Ż DM
2 7 1855 Krzemieniec Stanisław Majewski 6 Krzemieniec s. sztabskapitana Alfonsa i Julii z d. Rossudowska 426-1-27 45R 60 T 203 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHG-5?i=202&cat=300453
5 7 1855 Krzemieniec Maria Zofia Majewska 3 Krzemieniec c. sztabskapitana Alfonsa i Julii z d. Rossudowska 426-1-27 45V 64 T 204 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHK-N?i=203&cat=300453
23 11 1856 Białogródka Józefa Modzelewska 32 Futor Romanów 1-dw., z Roszkowskich, mąż Wojciech, syn Karol 178-03-124 613V 61 Ż DM
3 5 1856 Łabuń Aniela Podlewska 3 Kośków c. 1-dw. Mikołaja i Florentyny Jaroszyńskiej 178-03-124 682V 26 Ż DM
4 2 1857 Turzysk Jan Groszczuk 53 Radowicze wdowiec po Apoloni Onufrowicz, bez dzieci 729 17 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20729/pages/PL_1_436_729_0010.htm
25 3 1857 Łuck Aniela Rosińska 8 Jaźwiny c. szlachciców Rafała i Katarzyny 393 75 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0039.htm
27 4 1857 Łuck Stanisław Rosiński 5 Jaźwiny s. Ludwika i Karoliny 393 77 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0040.htm
10 4 1857 Ołyka Marianna Rosińska 9/12 Pyszny Bór Fabiana i Katarzyny ze Słodkowskich 481 66 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0035.htm
2 4 1857 Teofilpol Bazyli Jaroszyński 70 Teofilpol wdowiec, potomstwa po sobie nie pozostawił 178-03-125 233R 15 Ż 446 DM
11 3 1857 Korytnica Rosińska (?) 229 21 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20229/pages/PL_1_436_229_0012.htm
23 4 1857 Ostrówki Piotr Jarosz 60 Ostrówki 869 469 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0250.htm
24 10 1857 Butowce Mikołaj Kroszko 86 Pieńki chł., wdowiec, synowie Nikodem i Stefan 178-3-73 312R 14 Ż DM
10 11 1857 Łabuń Antoni Milewski 42 Łabuń Kapitan Woj. Ros., żona Cecylia z Głowaczewskich, córka Antonina 178-3-73 374R 50 Ż DM
14 2 1857 Bazalia Kunegunda Jaroszewska 88 Medysówka wdowa, syn Józef 178-03-125 58V 11 Ż DM
24 7 1857 Lubar Jan Wojnarowski 63 Lubar żona Alojza z d. Jaroszewska, s. Marian, Władysław, c. Teresa, Lucyna, Marianna, Stefania 641 -1-17 42R 37 Ż MP
28 2 1858 Katerburg Michał Pilecki 68 Rybcza żona Tekla z Jaroszewskich, syn Józef 202 73 3
21 4 1858 Dederkały Franciszek From 50 Liski emerytowany felczer wojsk rosyjskich, żona Marianna z Pałczewskich, córka Wiktoria 55 84 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0044.htm
20 3 1858 Maciejów Piotr Andrzejkowicz 60 Tupały em.major wojsk ros., b. marszałek szlachty pow.kowelskiego, żona Aleksandra z Szostaków c. generała, synowie: Aleksander, Antoni, Adolf, Krystian Leon 421 21 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20421/pages/PL_1_436_421_0013.htm
30 7 1858 Ołyka Jan Słodkowski 2/12 Pyszny Bór Piotra i Anieli z Rosińskich 482 55 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0029.htm
18 4 1858 Łuck Emilia Rostkowska 39 Krasne z d. Testori, mąż Feliks - nadworny radca, syn Jan, córka Elżbieta 394 100 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0053.htm
28 1 1858 Wiszenki Marianna Rosińska 51 Majdan Jezierski szl., mąż Aleksander, synowieJan i Kacper 780 53 4 839 316 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0028.htm
5 1 1858 Krzemieniec Wincenty Daroski 35 Folwarki Wielkie chłop, żona Ulana z d. Tkaczuk, córki Marta i Marianna 0.1-30 45V 2 T
18 11 1858 Krzemieniec Bazyli Janicki 1 Marcelina s. w.ż. Augustyna i Aleksandry z Rosołowskich 0.1-30 58R 76 T
26 3 1858 Białogródka Marianna Jarosławska 60 Futor Romanów 1-dw., mąż Kasper, córka Anna 178-03-74 261R 23 Ż DM
5 4 1859 Sielec Katarzyna Proskura 62 Rusnów z d. Palczyńska, chł., wdowa, synowie żonaci Jan, Piotr i Łukasz 591 38 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0020.htm
22 2 1859 Brody Anna Polańska 9 Suchowola 143 c. Szymona i Anny Jarosławskiej L 51V
22 2 1859 Brody Maria Polańska 14 Suchowola 143 c. Szymona i Anny Jarosławskiej L 51V
13 2 1859 Torczyn Katarzyna Rosiewicz 45 Ulaniki z Dolibowskich, szl., panna 645 51 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0027.htm
17 9 1859 Torczyn Andrzej Bogdaszewski 56 Ulaniki s. em. majora wojsk ros. Ambrożego i Kunegundy 645 57 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0030.htm
11 7 1859 Stary Konstantynów Józef Proszkowski 34 Stary Konstantynów podoficer rez., żona barbara z d. Kaczorowska, syn Andrzej 178-3-127 65 62 Ż
19 1 1859 Kuniów Antoni Rosielski 9 Kamionka s. 1-dw. Karola i Anny 886 272 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0142.htm
15 12 1859 Kuniów Teofila Rosińska 2 Radohoszcz c. 1-dw. Jana i Marianny Popławskiej 886 284 42 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0148.htm
2 8 1859 Bazalia Konstancja Jarosławska 50 Medysówka szl., mąż Józef, bez potomna 178-03-129 60V 74 Ż DM
28 9 1860 Beresteczko Michał Dzińgiel 18 Beresteczko ze wsi Glezki pow. Proskurowskiego gub. Podolskiej, s. Mikołaja i Marii 22 34 17 841 140 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0077.htm
22 6 1860 Dubno Antoni Proszkowski 23 Dubno wlm., kawaler 841 67 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0035.htm
12 10 1860 Dubno Ignacy Jarosiewicz 63 Dubno aresztant, szlachcic pow. dubieńskiego 841 74 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0040.htm
19 2 1860 Wiszenki Ksawery Rosiński 42 Czołnica szl., żona Franciszka z Sawickich, synowie Florian i Piotr, córka Aniela 841 638 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0352.htm
16 10 1860 Młynów Rozalia Roszczenow 62 Karolinka z Radziewiczów, chł., wdowa po Michale 841 176 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0097.htm
27 6 1861 Krzemieniec Kajetan Rosyter 82 Krzemieniec ob., żona Antonina, córki marianna, Rozalia i Franciszka 0.1-34 66R 64 T
25 3 1861 Szumsk Kazimierz Rostkowski 55 Rochmanów 1-dw., żona Julia z Chojnackich, synowie Jan i Leontyn, córki Barbara, Zofia, Marianna i Apolonia 245-1-17 205V 15 R
5 3 1861 Kowel Maria Anna Glinecka 3,5 Lubitów c. 1-dw. Franciszka i Marianny z Dorosiewiczów 262 53 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20262/pages/PL_1_436_262_0028.htm
2 9 1861 Łabuń Katarzyna Sikorska 2 Białopol c. 1-dw. Kaliksta i Julii Roszczyny 178-03-76 366V 63 Ż DM
1 11 1861 Łabuń Marianna Roszkowska 6/12 Moskalówka c. ur. Tadeusza i Marcjanny Kejl 178-03-76 367V 70 Ż DM
19 2 1861 Butowce Domicela Kroszko 45 Pieńki mąż Stefan, synowie Franciszek i Tomasz, córki Marianna i Agafia 178-03-76 235R 7 Ż 557 DM
30 8 1861 Zasław św. Jana Aniela Roszkowska 8/12 Zasław c.Szymona i Apolonii z d.Cielińskiej 17-1-119 31R 32 Ch RG
17 1 1862 Wiszenki Józef Rosiński 2 Majdan Jeziorski s. Michała i Franciszki z Paszkowskich 783 52 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0028.htm
28 3 1862 Kowel Aleksander Honorat Gutowski 3/12 Obłapy s. wlm. kpt. wojsk ros. Aleksandra i Józefy z Turewiczów 263 44 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0024.htm
11 5 1862 Kowel Adam Towiański 7/12 Kowel s. em.podoficera wojsk ros. Kazimierza i Franciszki z Andrzyjewskich 263 47 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20263/pages/PL_1_436_263_0026.htm
26 1 1862 Białogródka Jan Ruczkowski [Roszkowski] 2 Kuczmanówka s. 1-dw. Michała i Anny 178-03-77 155R 14 Ż DM
19 3 1862 Białogródka Katarzyna Tyczyńska 60 Nowa Wieś ur., z Rosołowiczów, mąż Franciszek 178-03-77 158R 33 Ż DM
26 1 1862 Bazalia Katarzyna Doroszkiewicz 5 Zozulińce Wielkie c. z nieprawego łoża Marianny Doroszkiewiczowej 178-03-131 122V 18 Ż DM
23 3 1862 Derażne Stanisław Chorążyczewski 1 Wowcze s. Macieja i Teresy z Horoszkiewiczów 887 168 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0091.htm
24 9 1862 Kazimierka Anna Burzyńska 46 Karaczun od choroby wewnętrznej, z Sawickich, szl., mąż Feliks, dzieci Prosper, Salomea, Emilia, Albina i Elżbieta 887 203 15 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0110.htm
10 10 1862 Butowce Emilia Roszczyna 2 Pechtyje c. Eliasza i Antoniny 178-3-77 296V 25 Ż 588 DM
24 11 1862 Butowce Józef Doroszkiewicz 1 Czerniatyn s. Pawła i Marianny 178-3-77 297R 30 Ż 589 DM
26 11 1862 Korzec Antoni Jaroszewicz 1 Morozówka z krupu, syn Józefa i Apolonii z d. Ostrowskiej 887 459 73 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0249.htm
17 2 1863 Ołyka Florian Rosiński 4 Pyszny Bór Fabiana i Katarzyny ze Słodkowskich 486 47 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0026.htm
25 4 1863 Włodzimierz Tekla Szewczuk 1 Owadno c.w.ż. Józefa i Marianny z Horoszkiewiczów 798 67 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0036.htm
27 11 1863 Swojczów Aleksander Roszuk 30 Kohylno chłop, żona Antonina z Kalinowskich, syn Paweł, córka Karolina 624 42 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0023.htm
29 10 1863 Krzemieniec Antoni Jaroszyński 2 Krzemieniec s. szl. Adama i Petroneli z Maszyckich 0.1-36 62R-V 82 T
13 10 1863 Włodzimierz Engelbert Świderski 33 Włodzimierz kapitam wojsk ros. 798 73 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0039.htm
18 3 1863 Kuniów Marianna Rosińska 1 Willa c. 1-dw Franciszka i Kamilii Terleckiej 178-3-78 23R 10 Ż DM
11 8 1863 Kuniów Helena Roszkowska 0,5 Noworodczyce c. szl. Feliksa i Władysławy Wiszniewskiej 178-3-78 25V 26 Ż DM
4 10 1863 Kuniów Anna Choina 5 Kuniów c. 1-dw. Karola i Apolonii Roszkowskiej 178-3-78 26V 32 Ż DM
17 3 1863 Żytomierz Karolina Jaroszynska 5 Futor Wasilewskiego z kokluszu, córka Józefa i Antoniny z Borowskich (jedna z 2 metryk o nr 88) 178-3-54 129V 88 Ż DG
18 11 1863 Żytomierz Agnieszka Kucharska 72 Futor Wasilewskiego ze starości, dw., z Jaroszynskich, zostawiła męża Wojciecha, syna Kazimierza i córki: Annę, Mariannę. Katarzynę, Józefę i Franciszkę (jedna z 2 metryk o nr 272) 178-3-54 142V 272 Ż DG
20 12 1863 Żytomierz Mikołaj Karol Lichaczewski 40 Żytomierz z suchot, zmarł w szpitalu miejskim, były kancelista, zostawił wdowę Mariannę ze Skorosteckich 178-3-54 146R 314 Ż DG
20 10 1864 Kuniów Agnieszka Rostkowska 73 Kamionka pozostawiła syna Stanisława, córki Apolonię i Mariannę 178-3-78 51V 27 Ż DM
20 4 1865 Szumbar Michalina Jaroszewska 3 Szumbar c.1-dw. Jana i Józefy z Goliszewskich 626 233 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0121.htm
7 4 1865 Szumbar Paweł Jaroszewski 60 Szumbar 1-dw., żona Marianna, bez potomstwa 626 233 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0121.htm
29 1 1865 Krzemieniec Anna Surdio 53 Krzemieniec z d. Chorostecka, wdowa po Albercie, syn Kajetan, w Krzemieńcu przebywająca czasowo 1-37 42V 9 T 50
13 5 1865 Stary Oleksiniec Stefan Leszczyński 75 Łosiatyn sztabsrotmistrz wojsk ros., żona Józefa z d. Świętojańska, dzieci nie zostawił 1-37 98R 4 T 105
31 1 1865 Żytomierz Brygida Aleksiejew 62 Żytomierz z suchot, z Wyhowskich wdowa po podpułkowniku wojsk rosyjskich Pawle, zostawiła syna Mikołaja i córki-Zofię po mężu Chlebowską i Marię po mężu Prowaniet ? 178-3-61 138V 16 Ż DG
26 3 1865 Żytomierz Jan Rosnowski 80 Dubowiec z gorączki, 1-dw., zostawił żonę Anastazję, synów Karola i Marcina oraz córki Katarzynę i Mariannę 178-3-61 143R 75 Ż DG
6 4 1865 Żytomierz Anastazja Rosnowska 74 Dubowiec z przeziębienia, 1-dw., wdowa z Rozbickich, zostawiła synów Karola i Marcina oraz córki Katarzynę i Mariannę 178-3-61 143V 83 Ż DG
31 8 1865 Żytomierz Ludwik Oskierko 63 Żytomierz z paralizu,urodzony, emerytowany kapitan wojsk rosyjskich, zostawił żonę Kamilię córkę Rajmunda Dzirżanowskiego, syna Piotra lat 19 178-3-61 151V 200 Ż DG
31 10 1865 Żytomierz Jan Sulikowski 6 Żytomierz z cholery, syn żołnierza Józefa i Franciszki z Korosteckich 178-3-61 157R 277 Ż DG
5 11 1865 Żytomierz Agnieszka Roskosz 99 Żytomierz z cholery, dw., wdowa z Kafalskich, żona byłego sekretarza gub, bezdzietna 178-3-61 159V 310 Ż DG
3 11 1865 Żytomierz Regina Szulakowska 8 Żytomierz z cholery, córka Józefa i Franciszki z Korosteckich 178-3-61 159V 314 Ż DG
27 11 1865 Żytomierz Kamilla Lipska 2 Kroszenka z choroby wewnętrznej, córka Józefa i Antoniny z Jaroszyńskich 178-3-61 163R 365 Ż DG
3 12 1865 Żytomierz Michał Maszkowski 46 Żytomierz z cholery, starosta rekrucki, z parafii pulińskiej, zostawił żonę Katarzynę z Dziadowiczów, synów Mikołaja i Franciszka oraz córki Antoninę, Julianę i Stefaninę 178-3-61 164R 377 Ż DG
28 1 1866 Kuniów Emilia Sokołowska 7 Kuniów z gorączki, c. 1-dw. Józefa i Anastazji Rosińskiej 178-3-78 102V 1 Ż DM
16 5 1866 Katerburg Józef Jaroszewski 3/12 Rybcza s. Kazimierza i Marii Jakubowskiej 1-39 104R 5 T 350 DM
23 10 1866 Katerburg Stanisław Jaroszewski 0,5 Rybcza s. Macieja i Anny Głowackiej 1-39 105R 12 T 351 DM
7 9 1866 Kuniów Karolina Roszkowska 40 Noworodczyce wdowa 178-3-78 106R 23 Ż DM
12 9 1866 Kuniów Aniela Roszkowska 1,5 Noworodczyce c. 1-dw. Feliksa i Marianny 178-3-78 106R 24 Ż DM
2 1 1866 Żytomierz Władysław Ostrowski 7 Żytomierz z cholery, syn architekta zakaukazkiego biura, asesora kol. Mirosława i Heleny z Wyszyńskich 178-3-63 111V 5 Ż DG 170
28 1 1866 Żytomierz Cyprian Rakowski 84 Żytomierz z choroby torbielowatej, były przewodniczący szlachty gub.podolskiej, pow.bracławskiego, wdowiec, zostawił synów Aleksandra i Antoniego oraz c.Karolinę po mężu Jaroszyńską 178-3-63 116R 47 Ż DG 179
18 4 1866 Żytomierz Jarosław Trzesiecki 48 Żytomierz z roszerzenia serca, dw., zostawił żonę Petronelę z Zubrzyckich oraz córki: Leontynę, Anielę i Aleksandrę 178-3-63 127R 156 Ż DG 200
2 9 1866 Żytomierz Ludwik Pieńkowski 70 Żytomierz z suchot, dw., wdowiec, parafii Ostrogskiej, zostawił syna Erazma oraz córki: Emilię, Justynę po mężu Jaroszewską i Teklę Rudnicką 178-3-63 137R 281 Ż DG 220
31 10 1866 Żytomierz Józefa Skorostecka 2 Psyszcze z odry, córka obywateli Grzegorza i Apolonii z Sokołowskich 178-3-63 142R 336 Ż DG 230
6 11 1866 Żytomierz Joanna Prosowska 69 Żytomierz z duru brzusznego, dw., panna 178-3-63 143V 349 Ż DG 233
10 12 1866 Żytomierz Józef Warganek 76 Żytomierz z wyczerpania, urodzony, zostawił żonę Marię z Jaroszewskich i syna Władysława 178-3-63 146R 376