Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 865 wyników dla: Gol

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
5 10 1722 Torczyn Andrzej Golimąd 80 Chorochoryn 53 b/n Ł EH
1 10 1756 Szumsk Wojciech Golonkowski 50 Szumsk 297-1-184 26V Ł 60 RK 0
22 2 1757 Szumsk Stanisław Rogola Rogela? 15 Obycz 297-1-184 27V Ł 62 RK
10 4 1800 Lubar Kazimierz Golicki 3/365 Lubar łacina, rodzice: Bazyli, Rozalia 178-49-3 651R Ż Mg
22 10 1821 Krzemieniec Rozalia Golecka 60 Krzemieniec 299 121 107 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0066.htm
3 6 1822 Krzemieniec Marianna Golecka 13/12 Krzemieniec c. Andrzeja i Agnieszki 299 133 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0072.htm
9 5 1822 Krzemieniec Józef Gogoliński 1 Krzemieniec s. Michała i Anny 299 132 61 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0072.htm
3 9 1822 Dubno Antoni Szumski 2/12 Dubno s. Piotra i Apolonii z Golańskich 65 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0015.htm
20 2 1827 Krzemieniec Michał Benedykt Golionka 30 Krzemieniec kawaler zamieszkały w par.krzemienieckiej od 3 lat 01-6 4R 28 T 872 DM
28 11 1827 Wołoczyska Elżbieta Goleniewska 5/365 Wołoczyska rodzice urodzeni Ludwik Goleniewski i Marianna Piotrowska, z wewnętrznej słabości 178-3-93 313V 142 Ż 603 KP2
8 3 1828 Koblin Piotr Gągolewski 47 Kosarzów żona Marianna, dziecko: Piotr 814 212a 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0216.htm
14 3 1828 Lachowce Tekla Goleszewska 9 Załuże c. prac. Antoniego i Marianny z Dworeckich 171-1-1 125V 36 R Mg
30 11 1828 Tuczyn Maria Józefina Golańska 1,5 Tuczyn córka W. Romana i Wierzyny zd. Demestij 171-1-1 196V 15 R Mg 7089
31 10 1828 Zasław św. Jana Franciszek Gawiński 3 tyg Zasław rodzice szlach. Adalbert Gawiński i Agnieszka Gągolska, z kaszlu 178-3-94 23V 53 Ż 44 KP2
15 2 1828 Wołoczyska ur. Ludwik Goleniewski 43 Wołoczyska żona ur. Marianna Goleniewska, dzieci: Bazyl, Rozalia, z kolki 178-3-94 279V 27 Ż 535 KP2
28 4 1829 Radziwiłłów Anna Goleniowska 85 Batków mąż Łukasz Goleniowski 815 294 15 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0299.htm
1 3 1829 Bazalia -fil.Tereszki Marianna Golantkowska 55 Wolica Wąsowicza ur., wdowa, syn Wawrzyniec 178-3-95 245R 7 Ż DM
28 7 1829 Kulczyny Antoni Golański 2 Kulczyny rodzice: Wojciech i Aleksandra zd. Michalewska 178-03-95 370R 50 Ż Mg
16 9 1830 Szumbar Józef Goldszmit 5/4 Zahajce s.Michała i Klary z Radziborskich 199 297 18 605
3 6 1830 Krzemieniec Teodor Rogolnicki 7 Budki s. pr., Stefana i Magdaleny 01-7 85R 651 T 953 DM
6 9 1831 Radziwiłłów Łukasz Goleniowski 75 Batków wdowiec po Annie, synowie; Andrzej, Wincenty, córka Katarzyna 817 228a 83 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0232.htm
7 5 1831 Krzemieniec Szymon Cygolnik 60 Bereźce żona Justyna i córki Magdalena i Joanna 01-7 104R 108 T 972 DM
5 2 1831 Lachowce Andrzej Goliszewski 102 Unijów ur., żona Marianna z Łosiównów, synowie Tomasz, Wojciech, Stanisław i Teodor, córka Agnieszka 171-1-4 105V 16 R DM
10 11 1831 Olewsk Lucyna Natalia Dabiż 1 Rudnia Rokiteńska córka Pawła i Zofii z Goleniewskich, z konwulsji 178-3-4 451V 21 Ż Na
15 1 1831 Kulczyny Jan Jasiński 1 Zastawki rodzice: Michał i Julianna zd. Gągolewska 178-03-97 395V 5 Ż Mg
24 2 1831 Korzec Michał Golcz 45 Korzec wolnego stanu 245-1-5 82 17 R PW 0
2 3 1832 Krzemieniec Jan Golecki 86 Krzemieniec ur., wdowiec, pozostawił córkę Mariannę 01-7 119R 34 T 987 DM
22 7 1832 Lachowce Joanna Goliszewska 10/52 Unijów c. ur. Stanisława i Tekli z Mazurkiewicżów 171-1-5 118R 63 R DM
27 4 1832 Berezne Anna Golańska 56 Mokwin ze starości, z d. Podhorodeńska 171-1-5 227R 9 R Na
7 11 1834 Radziwiłłów Joanna Goleniowska 8 Batków córka Jana i Agaty 820 229 29 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0233.htm
9 2 1834 Szumbar Wojciech Goliszewski 40 Sosnówka żona Helena z Mironów, syn Feliks i 2 córki, z I żony Anny z Kościckich synowie Leonard, Stanisław, Jan i Franciszek 199 314 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0163.htm
24 2 1834 Szumbar Felix Goliszewski 1 Sosnówka s.Wojciecha i Heleny z Mironów 199 315 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0163.htm
22 11 1834 Opalin Anna Golembiewska 2 Pulmo córka Stanisława i Salomei Machnowskiej 513 23 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0012.htm
13 4 1835 Kupiel Józef Gągolowski 45 Kloniny Żona Agnieszka z Marczyszyn, Dzieci: Piotr, Józef, Anna, Marianna, Teresa, Apolonia 178-3-101 339 61 Ż 631 SK
11 11 1835 Kupiel Marianna Gągolewska 61 Kloniny wdowa , córka Magdalena 178-3-101 343 116 Ż 640 SK
20 12 1836 Równe Elżbieta Chodorowska 59 Równe ur. z Kłosowskich, wdowa po I-mężu Janie Goltzu, II-mężu Jakubie Chodorowskim, pozostawiła syna po I-mężu Jana Goltza 171-1-9 135R 32 R DM
27 4 1837 Opalin Salomea Golembiowska 30 Pulma z Machnowskich, mąż Stanisław, dzieci nie zostawiła 516 12 5 0
5 1 1837 Nieświcz Rozalia Goliciwska 3 Nieświcz c. 1-dw. Jana i Marianny z Lisnickich 432 30 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0017.htm
17 10 1837 Równe Tekla Goltz 31 Równe e. cholery, z Hołubeckich, mąż Jan Goltz, synowie Ignacy, Ludwik, Teodor, Franciszek i Karol, córka Tekla 171-1-10 147R-147V 25 R DM
25 1 1838 Ostróg Antoni Golański 3 Choteń s. Jana i Marianny z Jarząbkowskich 171-1-11 32V 22 R DM
14 7 1838 Wieledniki Anastazy Szczurowski 45/365 Pokalew syn Maciej i Mariany Golka 178-3-6 439R 33 Ż MW
24 4 1839 Ostróg Rozalia Barbara Waleria Goliszewska 10/12 Ostróg c. Franciszka i Wilhelminy z Berkmanów 879 22 R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0023.htm
27 4 1840 Jampol Tekla Brudzka 22 Dołhalówka z Golczewskich, mąż Antoni, córka Magdalena 871 463 26
15 1 1840 St. Wiśniowiec Tekla Golanowska 4 Nowy Wiśniowiec c. Jana i Elżbiety z Starciszewskich 871 577 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0305.htm
15 7 1841 Ostróg Konstancja Goliszewska 2 Ostróg c. Franciszka i Wilhelminy z Berkmanów R 25 R 64 0
18 5 1841 Miropol Adam Grątkowski 19 Polanki s.Józefa i Balbiny z Golczeskich 872 381 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0202.htm
8 5 1841 Lachowce Katarzyna Goliszewska 2 Unijów c. 1-dw. Stanisława i Tekli z Mazurkiewiczów 178-49-17 26V 28 Ż DM
13 1 1842 Szumbar Florian Goliszewski 20 Borki s.Wojciecha i Anny z Koperskich 199 83 1 873 799 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0044.htm
3 12 1842 Szumbar Celestyn Goliszewski 11 Sosnówka s.Teodora i Petroneli z Bernackich 199 88 18 873 805 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0047.htm
21 9 1842 Torczyn Andrzej Golański 81 Kwasowica 1-dw., wdowiec bez potomstwa 629 28 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20629/pages/PL_1_436_629_0016.htm
7 5 1843 Niewirków Julia Błędowska 30 Mokre z Golińskich, mąż Stanisław, synowie Mieczysław, Cezar i Tadeusz 882 258 R 12
15 2 1843 Nieświcz Zofia Goliczewska 0,5 Nieświcz c. odnodworców Jana i Marianny 438 13 6 0
1 1 1843 Radziwiłłów Katarzyna Wąchalska 4 Drancza córka Józefa i Natalii z d. Golicz 829 84 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0094.htm
28 5 1843 Beresteczko Eleonora Golikowska 20 Krasiłówka z Wilińskich, mąż Józef 5 18 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0011.htm
20 11 1844 Korzec Franciszka Ekielt 63 Horodnica z domu Golel /Golell , mąż Maciej, syn z pierwszego małżeństwa Felicjan Kozłowski 875 238 83 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0122.htm
8 5 1845 Ostróg Antoni Goliszewski 2 Ostróg z zęba, r. Urodzony Franciszek, Wilhelma zd Bertman 884 48R 37 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0049.htm
3 11 1845 Bazalia filia Tereszki Marianna Golenkowska 36 Wolica Wąsowicza ur., wdowa, syn Gabriel, córki Julia i Eufrozyna 178-03-113 251R 38 Ż DM
9 6 1846 Beresteczko Maksymilian Gólikowski 8/12 Beresteczko s. urodzonych Józefa i Apolonii 8 24 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0014.htm
20 2 1846 Beresteczko Józef Łabeński 80 Płaszowa ur., żona Bogumiła z Golinkiewiczów, synowie Iwon, Michał, Władysław i Jan, córki Justyna i Małgorzata 8 22 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%208/pages/PL_1_436_8_0013.htm
27 3 1846 Nieświcz Jan Golijewski 40 Nieślicz jednodworzec, żona Marianna, synowie Grzegorz i Mikołaj, córki Emilia i Kamila, chorował 2 tygodnie 441 13 10 0
17 9 1846 Nieświcz Jan Golijewski 13/52 Nieświcz s. jednodworców Jana zmarłego i Marianny z Lesieckich 441 15 22 0
22 8 1846 Ostróg Mikołaj Goliszewski 3 Ostróg z suchot, Ur. Franciszka i Wilhelmy zd Bortman 885 41V 77 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0043.htm
28 8 1846 Ostróg Amelia Goliszewska 1 Ostróg z gorączki, Ur. Franciszek, Wilhelma zd Bortman 885 42R 78 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0043.htm
26 8 1847 Szumbar Tomasz Goliszewski 68 Sosnówka 1-dw., wdowiec po Mariannie z Stefańskich syn Stanisław 625 201 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0106.htm
19 1 1847 Korzec Tadeusz Mikulicz 79 Czarnokaty żona Salomea zd. Golcz, synowie Rafał i Karol 21 PW R
17 1 1847 Ostróg Marcjanan Daniewska 70 Wołoskowce urodz., z Golimbergów, wdowa po Janie, synowie Antoni, Bazyli i Jan, córka Marianna 171-1-13 32R 7 R DM
24 8 1847 Krzemieniec Jan Tasimkiewicz 8/12 Krzemieniec s. Adama i Tekli z Golińskich 426-1-21 34V 71 T DM
27 9 1848 Ostróg Wilhelmina Goliszewska 34 Ostróg ur. z Bertmanów, mąż Franciszek, syn Józef i córka Ludwika 171-1-14 45V 124 R DM
8 9 1850 Ołyka Konstantyn Golcz 1 Ołyka syn Franciszki Golczownoj 474 69 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0037.htm
21 7 1851 Łuck Tekla Golsztejn 58 Łuck obywatelka, wdowa, córka zamężna Franciszka Szulecka 387 97 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20387/pages/PL_1_436_387_0051.htm
26 4 1851 Sielec Salomea Moszyńska 37 Sielec z d. Golenkiewicz, chł., mąż Karol, pozbawiona potomstwa 583 23 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20583/pages/PL_1_436_583_0013.htm
22 1 1851 Toporyszcze Franciszek Rychwalski 3 Staryki Rudnia s. wolno żyjących Jana i Anny Goleniowej 178-03-31 580V 7 Ż DM
15 7 1852 Nieświcz Michał Goldszmit 75 Ławrów szlachcic, żona Rozalia, syn Franciszek, córka Karolina 447 31 26 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20447/pages/PL_1_436_447_0018.htm
16 4 1853 St. Oleksiniec Lucyna Toworowska 2.5 Łosiatyń c. Jana i Tekli z Rogolskich 878 320 19
26 2 1853 St. Wiśniowiec Marianna Szatowalska 62 Wiśniowiec z Gongolskich, mąż Antoni, nie zostawiła potomstwa 878 362 8
25 4 1853 Białozórka Leon Golik 50 Białozórka żona Marta z Solepsiowych, córki Maria i Agnieszka 878 503 14
9 8 1853 Białozórka Maria Golik 6 Białozórka c. Leona i Marty 878 505 21
30 8 1854 Dederkały Józefa Goliszewska 6 Dederkaly Wielkie c. Ignacego i Marianny z Rowinkowskich 55 207 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0108.htm
4 2 1854 Skórcze Marianna Golijewska 40 Szklinie z d. Lisiecka, jednodworka, wdowa, syn Grzegorz, cóerki kamila i Emilia 838 303 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0162.htm
20 6 1854 Ołyka Franciszek Ksawery Golanicki 14/365 Ołyka syn Elżbiety Golanickiej 478 44 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0024.htm
1 6 1854 Bazalia Stanisław Gagolewski 2 Czuchele s. wolno żyjących Jana i Antoniny 178-03-122 44R 59 Ż DM
5 9 1854 Bazalia Jan Gągolewski 36 Czuchele wolno żyjący, żona Antonina, syn Franciszek 178-03-122 48V 102 Ż DM
13 8 1855 Dederkały Łukasz Goliszewski 2 Dederkały Wielkie s. Ignacego i Marianny z Rowieńkowskich 55 162 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0085.htm
20 8 1855 Dederkały Aleksander Goliszewski 4 Dederkały Wielkie s. Ignacego i Marianny z Rowieńkowskich 55 165 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0087.htm
5 9 1855 Dederkały Stanisław Goliszewski 68 Dederkały Wielkie wdowiec po Tekli z Mazurkiewiczów 55 167 39 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0088.htm
24 8 1855 Sielec Jan Goleniowski 59 Rusnów wdowiec, syn Kazimierz, córka Wiktoria (tyfus) 587 44 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0024.htm
31 7 1855 Kowel Marcin Goliński 23 Kowel aresztant, zbiegły polski rekrut, kawaler 257 185 312 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0098.htm
9 3 1856 Turzysk Józefa Szulecka 7 Dolsk c. Antoniego i Franciszki z Golnsztajnów 728 11 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20728/pages/PL_1_436_728_0007.htm
18 3 1856 Szumbar Ludwika Goliszewska 3 Sosnówka c.Adama i Franciszki z Budzińskich 625 39 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0022.htm
27 10 1857 Sławuta Teresa Gront 1/365 Sławuta c.cudzoziemców Augusta i Elżbiety z Golińskich 178-3-73 455R 29 Ż DM
19 4 1858 Turzysk Marianna Jasieniecka 80 Tuliczów z d. Golgucka, wdowa, s.Franciszek, Benedykt, Ignacy, Antoni 730 19 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0011.htm
18 5 1858 Dederkały Lucjan Goliszewski 2 Dederkały Wielkie s. Ignacego i Marianny z Rowinkowskich 55 85 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0044.htm
7 11 1858 Dederkały Ksawery Newa 74 Sadki ur., wdowiec po Franciszce z Golińskich 55 87 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0045.htm
15 12 1858 Brody Wincenty Goliniowski 3 Suchowola 4 s. Jakuba i Elżbiety z d. Dowbeta L 129R
2 1 1859 Turzysk Antoni Jasieniecki 20 Tuliczów kawaler, s. Józefa i Marianny z Golguckich 731 23 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20731/pages/PL_1_436_731_0013.htm
7 1 1859 Dederkały Franciszka Goliszewska 1/12 Dederkały Wielkie c. Ignacego i Marianny z Rowinkowskich 55 47 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0025.htm
4 2 1859 Dederkały Marianna Goliszewska 36 Dederkały Wielkie z Rowinkowskich, mąż Ignacy, potomstwa nie zostawiła 55 47 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0025.htm
19 10 1859 Torczyn Władysław Chocgolski 1/52 Oderady s. 1-dw. Jana i Amelii 645 58 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0031.htm
6 2 1860 Dederkały Łukasz Goliszewski 21 Dederkały Wielkie s. Stanisława i Tekli z Mazurkiewiczów, kawaler 55 22 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0012.htm
6 12 1860 Krzemieniec Tekla Borszczow 68 Krzemieniec z d. Golicka, wlm., mąż Aleksander krzemieniecki sędzia powiatowy, synowie Emilian i Stefan 0.1-33 63R 93 T
21 2 1861 Szumbar Stanisław Goliszewski 50 Sosnówka 1-dw., żona Maria z Kurowskich, synowie: Seweryn, Józef i Piotr, córki Józefa, Marianna, Antonina, ... 626 309 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0159.htm
20 9 1861 Szumbar Petronela Goliszewska 1 Sosnówka c.wdowy Marii z Kurowskich 626 311 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0160.htm
11 10 1861 Szumbar Piotr Goliszewski 1 Sosnówka s.Adama i Franciszki z Budzińskich 626 312 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0160.htm
10 1 1861 Krzemieniec Antoni Golański 7/12 Krzemieniec s. NN i Konstancji 0.1-34 55R 9 T
13 5 1861 Krzemieniec Teresa Goldsztejn 2/12 Krzemieniec c. cudzoziemców Józefa i Anny 0.1-34 63V 50 T
31 3 1861 Sielec Władysław Goleniowski 0,5 Rusnów s. chł. Kazimierza i Emilii z Zimanów 593 33 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0018.htm
16 4 1862 Krzemieniec Franciszka Goldsztejn 2/52 Andruha Wielka c. obcokrajowców Józefa i Anny z d. Nun 0.1-35 52V 36 T
5 1 1863 Szumbar Teodozy Goliszewski 68 Sosnówka 1-dw., żona Petronela, dzieci: Adam, Józef i Tadeusz 626 255 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0132.htm
5 3 1863 Dederkały Agata Michnicka 60 Liski z Golityńskich, mąż Jan, dzieci nie zostawiła 56 213 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0112.htm
26 9 1863 Brody Jakub Golinowski 50 Suchowola 4 żona (od 16 lat) Elżbieta Dołbata L 33
25 11 1864 Krzemieniec Dionizy Goldsztejn 1,5/12 Andruha Wielka s. cudzoziemców Józefa i Anny z d. Nunowej 1-38 69R 86 T 237
20 4 1865 Szumbar Michalina Jaroszewska 3 Szumbar c.1-dw. Jana i Józefy z Goliszewskich 626 233 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0121.htm
20 9 1865 Dederkały Benedykt Goliszewski 5/12 Dederkały Wielkie s. Ignacego i Anny z Jahołkowskich 56 190 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0100.htm
16 10 1865 Żytomierz Katarzyna Lesz 24 Futor Ćmokówka z guza, zostawiła męża Jana, syna Reingolda oraz córki Józefę i Mariannę Leszów 178-3-61 153V 233 Ż DG
14 10 1866 Dederkały Mark Goliszewski 4 Dederkały Wielkie s. Ignacego i Anny z Jałkowskich 55 135 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0072.htm
5 12 1866 Krzemieniec Andrzej Goliszewski 52 Krzemieniec od cholery, cudzoziemiec, żona Anna z Pawłowskich, dzieci nie zostawił 426-1-39 49R 102 T 294
14 7 1867 Ostróg Wincenty Goliszewski 99 Ostróg wdowa Marianna zd Pawłowska, s. Stefan, c. Aniela, Aleksandra 654-1-56 109 P 7 R 111 MZ
22 6 1869 Krzemieniec Onufry Goliszewski 10/365 Krzemieniec s. obcokrajowców Stefana i Marceliny z Bańkowskich 1-48 61V 34 T
25 6 1869 Krzemieniec Antoni Goliszewski 13/365 Krzemieniec s. obcokrajowców Stefana i Marceliny z Bańkowskich 1-48 61V-62R 36 T
21 12 1870 Białozórka Wojciech Gargoliński 3 Szybenna s. chł. Piotra i Tekli z Dąbrowskich 1-53 65V 17 T
1 6 1870 Białozórka Piotr Gargoliński 2 Szybenna s. chł. Aleksandra i Zofii 1-53 65R 10 T
28 2 1870 Dederkały Jan Goluk 90 Szkrobotówka wdowiec, syn Charyton wyznania prawosławnego. 56 25 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0014.htm
16 3 1870 Szumbar Petronela Goliszewska 78 Sosnówka 1-dw., wdowa po Teodorze, synowie Adam, Józef i Tadeusz 626 153 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0078.htm
23 1 1870 Ostróg Sabina Golańska 1 Choteń r. Antoni, Karolina zd Frol 654-1-56 92 L 9 R MZ
1 6 1871 Szumbar Antonina Goliszewska 9 Sosnówka c. 1-dw. Adama i Franciszki z Budzińskich 626 156 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0080.htm
8 10 1872 Wiśniowiec Seweryn Brucki 13 Kinachowce s. 1-dw. Jakuba i Anastazji z Golczewskcih 1-56 32V 91 T
12 2 1872 Ostróg Dioniza Palczyńska 2 Ostróg r. Aleksander, Aleksandra zd Goliszewska 654-1-56 83 L 2 R MZ
12 2 1874 Katerburg Jan Jaroszewski 0,5 Rybcza s. Franciszka i Antoniny z Goliszewskich 203 193 5
12 9 1874 Kowel Roman Józef Golcyter 20/12 Kowel wlm. mieszkańców Królestwa Polskiego Edwarda i Aleksandry z Wilczyńskich 275 64 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20275/pages/PL_1_436_275_0034.htm
25 11 1875 Krzemieniec Marianna Goliszewska 59 Ludwiszcze chł., wdowa po Stanisławie, synowie Seweryn, Józef i Piotr, córki Józefa i Antonina 1-69 45V 82 T
22 3 1876 Szumbar Stanisława Jaroszewska 5 Szumbar c. 1-dw. Jana i Józefy z Goliszewskich 626 51 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0027.htm
22 3 1876 Szumbar Zuzanna Jaroszewska 6 Szumbar c. 1-dw. Jana i Józefy z Goliszewskich 626 52 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0027.htm
14 5 1876 Szumbar Franciszek Goliszewski 55 Sosnówka em. szer., żona Emilia ze Skalskich, syn Jan, córki Józefa, Franciszka i Michalina 626 52 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0027.htm
13 11 1878 Kowel Jan Herman Golbig 7/52 Kowel s. pruskich podd. wyznania luterańskiego Jana Hermana i Ewy z Iwanołów 279 87 63 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20279/pages/PL_1_436_279_0045.htm
3 4 1879 Krzemieniec Karolina Golańska 64 Krzemieniec żebraczka, stanu wolnego 1-73 36V 24 T
21 12 1880 Katerburg Aniela Jaroszewska 4/12 Rybcza c. Franciszka i Antoniny z Goliszewskich 204 186 26 DW
3 1 1880 Szumbar Stanisław Goliszewski 10 Sosnówka s.Adama i Franciszki z Budzińskich 626 134 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0069.htm
20 2 1880 Szumbar Karol Goliszewski 15 Sosnówka s.Adama i Franciszki z Budzińskich 626 135 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0069.htm
28 11 1880 Szumbar Antoni Niemczyński 59 Zahajce chłop wsi Chotnia par. ostrogskiej, żona Domicela z Golińskich, synowie Antoni, Mikołaj i Stanisław, córki Tekla i Marianna 626 137 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0070.htm
16 1 1880 Ołyka Jan Rosianowski 4 Romaszkowszczyzna Adama i Agnieszki z Golów 501 76 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0040.htm
25 2 1881 Dederkały Anna Goliszewska 44 Dederkały Wielkie mąż Ignacy, syn Antoni, córki Franciszka, Anastazja, Aniela i Petronela 58 277 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0143.htm
25 5 1881 Brody Wawrzyniec Golinowski 3,75 Suchowola 4 s. Bazylego i Anastazji Olejnik L 6
1 12 1881 Brody Jan Golinowski 1,5 Suchowola 4 s. Bazylego i Anastazji Olejnik L 12
11 2 1881 Torczyn Franciszka Dąbrowska 2/12 Dudy c. Floriana i Honoraty z Goleckich 667 57 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0027.htm
21 1 1883 Brody Jan Golinowski 1 Suchowola 4 s. Bazylego i Anastazji Olejnik L
14 1 1885 Włodzimierz Anna Kowalska 2 Cieszyn c. chłopów lubelskiej gub., pow. Janów, gm. Modliborzyce Józefa i Marii z Goldów 803 97 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0050.htm
3 2 1885 Włodzimierz Feliks Pietrzak 4 Emilin s. chł. gm. Krzynowłoga Wielka, pow. Przasnysz Macieja i Weroniki z Goliszewskich 803 100 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0052.htm
15 7 1885 Włodzimierz Konstanty Pietrzak 15 Emilin s. chł. gm. Krzynowłoga Wielka, pow. Przasnysz Macieja i Weroniki z Goliaszewskich 803 119 87 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0061.htm
28 3 1885 Dederkały Ignacy Goliszewski 67 Dederkały Wielkie chł., wdowiec, syn Antoni, córka Aniela, Petronela, Anastazja i Franciszka 1-79 139V 7 T 729 DM
10 1 1886 Szumbar Józef Goliszewski 50 Sosnówka chłop, żony nie miał 627 131 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0078.htm
15 3 1886 Rzyszczów Martyna Golenkowska 2 Kuźmińce c. szl. Władysława i Julii z Łukaszewiczów 1268-2-26 52 5 CDIAK
20 3 1886 Rzyszczów Alina Golenkowska 0,5 Kuźmińce c. szl. Władysława i Julii z Łukaszewiczów 1268-2-26 53 6 CDIAK
1887 Radziwiłłów Kowalczuk-Goliniowski T 60 R 4 0
2 1 1887 Szumbar Emilia Goliszewska 60 Sosnówka chł., wdowa, syn Jan, córki Józefa, Franciszka i Michalina 627 117 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0069.htm
17 4 1888 Ołyka Franciszka Goltcz 62 Ołyka stanu wolnego 508 87 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0045.htm
18 9 1888 Radziwiłłów Józef Illaszewicz 72 Radziwiłłów s. Jakuba, kawaler, b. urzędnik VI kl. szczególnych zadań przy Namiestniku Kaukaskim, rzeczywisty radca stanu, kawaler orderów 3. i 4. stopnia św. Włodzimierza, św. Anny 2. i z koroną 2. stopnia 0.1-81A 71V 26 T
24 2 1889 Radziwiłłów Domicella Golaniuk 3/52 Suchodoły c. NN i austr. podd. Marii 0.1-81 B 70R 10 T
26 7 1890 Dederkały Józef Goliszewski 1 Siwki s. chł. Antoniego i Karoliny z Centkiewiczów 0.1-81W 72V 15 T
14 11 1891 Dederkały Józef Mysłowski 1/4 Miziurzyńce s.Jakuba i Petroneli z Goliszewskich 58 38 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0020.htm
12 1 1891 Brody Franciszek Funk 80 Berlin 160 żona Natalia Golinowska L 2
1 8 1891 Szumsk Jakub Mysłowski 28 Bajmaki miesz., żona Petronela z Goliszewskich, córka Marianna l. 2,5, syn Józef 1 m-c 01-233 73V 51 T
9 10 1891 Krzemieniec Wincenty Chmielewski 0,5 Wesołówka s. chł. Apoloniusza i Franciszki z Goliszewskich 0.1-81G 43R 46 T
8 1 1892 Ołyka Karol Goltcz 60 Huta Bogusławka żona Zofia z Łosiów, dzieci Wincenty, Władysław, Zofia 1018 74 2 MO 0
4 4 1893 Jałowicze Katarzyna Wielgus 1,5 Ostrożec c. cudzoziemców z Galicji chłopów Wojciecha i Marianny Golonki 165 39 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0023.htm
27 7 1893 Brody Kazimierz Golinowski 2,3 Suchowola 4 s. Bazylego i Anastazji z d. Olejnik L 4
4 8 1894 Ołyka Stanisław Mierzwiński 3/52 Huta Bogusławka Tytusa i Józefy z Golczów 1018 383 33 MO
2 9 1894 Ołyka Feliks Goldyn 1 Silno Michał i Katarzyna Paszkiewicz 1018 384 36 MO
26 3 1894 Szumsk Józef Listowski 1 Mosty s. chł. Andrzeja i Antoniny z Goliszewskich 01-233 340R 55 T
13 11 1895 Szumsk Feliks Golecki 13 Hurby s. chł. Piotra i Marii z Mikulskich 01-233 260R 83 T
16 12 1895 Szumbar Michalina Szumlańska 30 Borki z Goliszewskich, chłopka, mąż Piotr, cóka Wiktoria 1020 160 24 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0094.htm
15 4 1897 Szumbar Jan Kowalewski 4 Dederkały Wielkie s. mieszczan Łukasza i Franciszki z Goliszewskich 1020 52 7 0
11 6 1898 Szumbar Maria Goliszewska 24 Sosnówka z Omelańskich, mąż Józef, syn Leon 58 34 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0018.htm
24 5 1898 Brody Paweł Golinowski 26/365 Suchowola 55 s. Bazylego i Anastazji Olejnik L 9
26 2 1898 Szumsk Stanisław Listowski 0,5 Mosty s. Andrzeja i Antoniny z Goliszewskich 01-234 83V 20 T
18 4 1899 Turzysk Stanisława Głogowska 1 Wierzbiczno c. Adama i Teofili z Golbinów 940 36 14 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0029.htm
28 11 1900 Szumbar Antoni Goliszewski 39 Miziurzyńce chłop, żona Karolina z Centkiewiczów 89 V 8 0
18 5 1900 Krzemieniec Dominik Kurzyński 1,5 Krzemieniec s. chłopów Józefa i Marii z Goliszewskich 34 V 27 0
25 11 1900 Horochów Dionizy Goldowański 2 Podberezie córka Antoniego i Marii z Jurkowskich 943 55 53 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0043.htm
2 4 1901 Szumbar Jan Goliszewski 33 Sosnówka żona Anna, dzieci: Andrzej, Dominik, Wincenty, Piotr i Zofia 5 0
19 3 1902 Krzemieniec Mikołaj Dobroczyński 21 Trzy Kopce s. chłopów Ludwika i Józefy z Goliszewskich 36 R 23 0
26 6 1902 Krzemieniec Cezary Goliszewski 12 Ludwiszcze s. chłopów Józefa i Karoliny z Wojciechowskich 38 V 43 0
2 12 1902 Krzemieniec Jan Antonowicz 48 Folwarki Duże chłop, zona Aleksandra, córka Franciszka Goliszewska 41 V 67 0
1 3 1903 Krzemieniec Apolinary Chmielewski 48 Trzy Kopce chłop, żona Franciszka z Goliszewskich, synowie Stefan, Stanisław i Jan, córki Tekla, Emilia, Wiktoria i Magdalena 44 R 23 0
6 9 1904 Horochów Teodor Kułakowski 63 Bużany pozostawił żonę Katarzynę z Bogólskich, dzieci: Jan, Piotr, Antoni, Maria, Julia, Józefa 973 55 45 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0049.htm
11 2 1905 Szumsk Maria Podgórska 2 Suraż c. chł. Jana i Anastazji z Goliszewskich 01-236 210V 44 T
25 7 1906 Horochów Józefa Żukowska 17 Haliczany córka Aleksandra i Magdaleny Bogólskiej 992 35 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0042.htm
9 4 1907 Szumsk Franciszek Goliszewski 1 Soszyszcze s. chł. Jana i Wiktorii z Listowskich 01-236 76V 27 T
4 9 1907 Szumsk Elżbieta Goliszewska 54 Soszyszcze z Chołnickich, chł., wdowa, synowie Jan i Karol, córki Antonina, Wiktoria, Maria, Helena i Franciszka 01-236 80R 55 T
27 7 1907 Brody Władyslaw Golinowski 2/52 Suchowola 62 s. Mikołaja i Marii z d. Łysak L 6
4 2 1907 Horochów Antoni Kułakowski 20 Bużany syn Teodora i Katarzyny Bogólskiej 993 9 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0047.htm
20 7 1907 Horochów Jan Kołakowski 31 Bużany syn Teodora i katarzyny Bogólskiej 993 27 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0050.htm
14 2 1908 Brody Bazyli Golinowski 62 Suchowola 4 żona Anastazja Olejniuk L 3
20 1 1909 Tajkury Julia Kazimirczuk 2 Tajkury c. Antoniego i Franciszki z d. Zagola 5 R 0
10 4 1909 Tajkury Kazimierz Kazimirczuk 4/12 Tajkury s. Antoniego i Franciszki z d. Zagola 21 R 0
26 8 1909 Tbilisi Maria Golda 1,5/12 Tbilisi c. chł. siedleckiej gub. 80 98 Tb
9 12 1911 Jałowicze Michalina Golanowska 16 Targowica Antoniego i Franciszki z Jaszewskich 1002 41 18 MO
24 10 1911 Tbilisi Józef Goldena 23 Tbilisi chłop kaliskiej gub. 131 82 Tb
28 11 1911 Brody Jan Golinowski 4/12 Suchowola 62 s. Mikołaja i Marii z d. Łysak L 11
16 5 1912 Tbilisi Jakub Czachirow 62 Tbilisi s. Stefana, tbiliski obywatel, żona Ludwika z d. Szczegolewa, dieci: Stefan l. 21, Maria l. 19, Jan l. 18 i Jerzy l. 14 146 51 Tb
24 8 1912 Jałowicze Jadwiga Praczkowska 10/12 Targowica c. miesz. Jana i Karoliny z Golanowskich 1046 49 14
20 1 1914 Włodzimierz Mateusz Pietrzak 67 Helenówka syn Józefa, zostawił wdowę Weronikę z Goliaszewskich, s. Wacława i Kazimierza, c. Walentynę, Mariannę, Helenę, Stanisławę 1058 82 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0069.htm
24 8 1915 Kijów, św. Aleksandr Lucjan Jan Gogolewski 60 Światoszyn ojciec: Aleksander 312/1/129 160V 226 m.K. JM1
21 10 1915 Kijów, św. Aleksandra Władysław Goliński 32 Kijów mąż Eugenii Wincentiewny Worzemskiej, ojciec: Semen 312/1/129 170V 299 m.K. JM1
27 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Jan Stankiewicz 6/365 Kijów Rodzice: Józef i Maria Dowgolewa 312/1/129 172R 311 m.K. JM1
7 12 1915 Kijów, św. Aleksandr Piotr Goliak 61 Kijów mąż Marianny Nikołejweny Paszkowskiej, córki: Józefa, Maria i Jadwiga, ojciec: Michał 312/1/129 179V 368 m.K. JM1
2 4 1916 Tbilisi Michał Golik 24 Tbilisi s. Jakuba, szeregowy 156 Jelizawietpolskiego Pułku 247 58
9 3 1917 Tbilisi Ludwik Kropiński 69 Tbilisi s. Aleksandra, szlachcic dziedziczny, żona Maria z d. Goldman c. Juliana 301 99 Tb
9 12 1918 Włodzimierz Stanisława Goluk 2 w.Chobułtowa c.Jana i Anieli z d.Drzewiec 1077 110-111 159 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0056.htm
29 8 1934 Krzemieniec Magdalena Goljasz 39 Krzemieniec z Wilczyńskich, c. Jana i Anny z Baublisów, mąż Stanisław 41 V 56 0
16 9 1939 Krzemieniec Franciszek Gwoździjewski 45 Krzemieniec s. Kazimierza i Honoraty z Zimniowskich, maszynista, mieszkaniec Radoszówki, żona Karolina z d. Golonko, dzieci; Jan l.19, Zofia l.15, Walenty l.10, Feliksa l. 5 i Tadeusz l.4 60 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
16 10 1638 Ostróg Franciszek Goljański brak imienia Maryna data chrztu, ojciec generos t.8. 616 ks. WŻ DM
14 3 1640 Ostróg Mikołaj Goljański Jan Anna data chrztu t.8. 616 ks. WŻ DM
5 6 1742 Szumsk Antoni Załuże Jan Anna Stanisław Niegolewski, Anna Jakubowska 297-1-180 13R Ł RK 27
10 12 1746 Czartorysk Anna Sarajkowska Wawrzyniec Konstancja Aleksander Golisowski, , W. Apolonia Zbikowska, 297-1-185 57R Ł
31 11 1775 Ostróg Andrzej Rufin Golanski Józef Franciszka Poschai Franciszek Wąsowicz, Marianna Laskowska 297-1-136 26 Ł SK
25 5 1778 Szumsk Wojciech Kruchlewski Nowostaw Szymon Katarzyna Helena Sierakowska zd. Golejowska, Michał Pruszyński 297-1-181 27R Ł 027a RK
26 7 1779 Torczyn Gabriel Ignacy P[..]wlesiński Szepel Maciej/ Mateusz (Mathia) Anastazja chrz.: 1.08; Golimont, Agata Jasinska 6a b/nr Ł EH
20 12 1779 Szumsk Tomasz Margolski Mangolski Szumsk Błażej Anastazja Szymon Filarski, Anna Dziubicka, Jan Lachowicz, Marianna Czwalinska 297-1-181 36V Ł 37 RK
22 1 1780 Torczyn Konstancja Agata Goliszewska Sadów Antoni Dorota Niewęgłowska? 24.01; Józef Swięcki, Marianna Janiszewska, Wincenty Bosiacki, Katarzyna Janiszewska pan 8a 5 Ł EH
30 1 1780 Szumsk Piotr Pasternaczuk Pasternak Huta Antonowiecka Florian Marianna Andrzej Hornicki, Agnieszka Golkowska, Stanisław Woynaszewski, Katarzyna Rogowska 297-1-181 37V Ł 38 RK
17 11 1781 Torczyn Salomea Marianna Elżbieta Goliszewska Sadów Antoni Dorota chrz.: 19.11; Ignacy Taniszewski, Barbara Piotrowska, Michał Piotrowski, Katarzyna Tanis 13 b/nr Ł EH
4 4 1784 Torczyn Elżbieta Granciszka de Paula Goliszewska Sadów Antoni Dorota Niewęgłowska chrz.: 7.04; Ignacy Kurkiewicz kawaler, Katarzyna Taniszewska 19a b/n Ł EH
20 6 1797 Łuck Grzegorz Leopold Szmigielski Trydrow parafia berdyczowska Wojciech Marianna Traczewska Jakub Jankowski, Rozalia Goliszewska. Dopełnienie: Dionizy Jakubowicz profesor, 368 109 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0055.htm
24 7 1799 Lubar Anna Wierzańska Lubar Jan Magdalena Baczyńska łacina, data chrztu, Bazyli Golicki, Marianna Zabrocka 178-51-174 11V Ż Mg
10 3 1801 Ostróg Grzegorz Benedykt Ordowski Mizocz Kazimierz Małgorzata Jan Goltz, Magdalena Barwicka 297-1-136 3 Ł SK
7 7 1801 Lubar Marianna Golicka Lubar Bazyli Rozalia łacina, data chrztu, Mikołaj Wieszczalski?, Marianna Łubkowska 178-51-174 33R Ż Mg
20 7 1802 Ostróg Piotr Ludwik Golcz Mizocz Ludwik Ludwika Andrzej Mochelski, Jadwiga ...zesinska 297-1-136 21 Ł SK
13 12 1802 Ostróg Wiktoria Kaczorowska Buszcza Jan Katarzyna Mieszkowska dop., Stanisław Mieszkowski, Ludwika Goltzowa 297-1-136 36 Ł SK
31 10 1803 Ostróg Marcin Markiewicz Kurchany Jakub Franciszka Jan Golemberg, Petronela Stefanowska 297-1-136 37 Ł CK
8 8 1803 Lubar Dominik Golicki Lubar Bazyli Rozalia łacina, chrzest 9.08.1803, Marcin Zozuliński, Helena Skalska 178-51-174 53V Ż Mg
12 2 1804 Ostróg Antoni Mierzwiński Wołoskowce Fabian Marianna Golemberk Franciszek Kiert, Tekla Golemberkowa 297-1-136 39 Ł SK
21 6 1804 Ostróg Antoni Golec Mosty Ludwik Ludwika Michał Gruszecki, Katarzyna Ko... 297-1-136 42 Ł SK
5 12 1804 Ostróg Barbara Mizgiert Wołoskowce Franciszek Marianna Golemberska Jan Golemberg, Marianna Minarowa 297-1-136 47 Ł SK
3 3 1804 Lubar Franciszek Jabłoński Lubar Stefan Katarzyna łacina, chrzest 4.03.1804, Kazimierz Gąsecki, Rozalia Golicka 178-51-174 58R Ż Mg
28 5 1805 Ostróg Jan Nepomucen Goltz Mizocz Jan Elżbieta Kłopowska Franciszek Brzeski, Rozalia Kozłowska 297-1-136 51 Ł SK
20 5 1806 Ostróg Jan Nepomucen Januszewski Mizocz Mikołaj Agnieszka Feliks Zaborowicz, Ludwika Goltzowa 297-1-136 58 Ł SK
31 5 1806 Ostróg Anna Petronela Gaździcka Mizocz Mateusz Aleksandra Jan Goltzow, Marianna Amplówna panna 297-1-136 58 Ł SK
27 12 1807 Rozważów Stefan Oborski Chunowska Huta Jerzy Anna Golczewska Jan Buynicki, Melania Ceborska, chrz. 27.12.1807 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122V 4 Ż BS 252
7 4 1807 Ostróg Wincenty Wojciech Goltcz Mizocz Ludwik Ludwika Czarek Stanisław Jabłonowski, Anna Karwicka 297-1-136 63 Ł SK
7 11 1808 Ostróg Marcin Goltz Mizocz Jan Elżbieta Kłosowska Antoni Schmidt, Rozalia Kozłowska 297-1-136 89 Ł 1132 SK
27 3 1809 Ostróg Benedykt Lichtański Moszczanica Jan Konstancja Antoni Kamiński, Barbara Golemberk 297-1-136 94 Ł 1142 SK
19 4 1809 Ostróg Józef Czapliński Ostróg NN Angela Czaplińska Paweł Adamowicz, Helena Golecka 297-1-136 96 Ł 1144 SK
30 11 1809 Ostróg Andrzej Samborski Toczewiki Michał Magdalena Grogol, Franciszka Horbanowska 297-1-136 108 Ł 1159 SK
15 4 1810 Ostróg Wojciech Leon Józef Goltz Buszcza NN Ludwika Sergiusz Iwanowicz, Rozalia Jaworska 297-1-136 118 Ł SK
13 5 1812 Torczyn Mikołaj Daszkiewicz Torczyn Wincenty Julianna Goliszewska Antoni Olszanowski, Izabella z Chojeckich Karszyna, asysta Ludwik Jaykowski, Ter 5 27 EH Ł
27 7 1813 Torczyn Jakub Kajetan Daszkiewicz Torczyn Wincenty Julianna Goliszewska Stefan Augustynowicz, Salomea Rochozinska, asysta Dominik Rochozinski, Maximilia 11a 22 EH Ł
13 1 1815 Szumbar Agnieszka Goliszka Sosnówka NN Marianna 297-1-188 34 V Ł
8 9 1815 Ostróg Michał Golski Marianówka Piotr Helena Józef Kerleski, Katarzyna Bogaska 297-1-136 235 Ł SK
27 5 1816 Ostróg Agnieszka Piasecka Nowomalin Józef Anna Wojciech Goliszewski, Agnieszka Maćkowska 297-1-136 251 Ł SK
3 12 1816 Ostróg Franciszka Murawska Tesow Józef Anastazja Eliasz Woźnicki, Tekla Golemberkowa 297-1-136 264 Ł SK
15 10 1817 Rozważów Grzegorz Oborski Chunowska Huta Onufry Melania Torau Paweł Kotowski, Uliana Golczewska, chrz. 15.10.1817 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122R 2 Ż BS 251
7 3 1818 Rozważów Marcin Oborski Chunowska Huta Jerzy Anna Golczewska Józef Domaracki, Marcella Drużyńska, chrz. 7.03.1818 (wpisano na polecenie konsystorii w 1847 r.) 178-51-548 122R 122V 3 Ż BS 251
7 2 1821 Szumbar Franciszek Goliszewski Sosnówka Wojciech Anna 46 V 0
21 4 1821 Szumbar Tekla Leszczyńska Sosnówka Grzegorz Agnieszka Goliszewska 47 R 0
28 12 1822 Równe Feliks Szczepański Tynne Antoni Tekla Butkiewicz 15.05.1828, dopełnienie chrztu, Ur. Roch Misiewicz, W. Felicjanna Krzywicka zd. Gogolewska, W. Jan Z 171-1-1 147V 13 R Mg
22 5 1823 Szumbar Józef Goliszewski Sosnówka Stanisław Tekla Mazurkiewicz 297-1-188 50 R Ł 0
6 8 1827 Turzysk Anna Hubert Turzysk Józef Marianna Golińska 709 6 16 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0004.htm
12 11 1827 Krzemieniec Anna Bogolnicka Budki Stanisław Magdalena chrz. 14.02.1828, prac. Józef Walatyński i Marianna Bogolnicka ż. Mariana 01-3 36R 52 T 536 DM
15 5 1827 Wołoczyska Anna Postępska Manaczyn Jan Scholastyka Kruchelnicka Ludwik Goleniewski, Marianna Pirszyńska 178-3-93 294V/295R 49 Ż 566/567 KP2
22 11 1827 Wołoczyska Elżbieta Goleniewska Wołoczyska Ludwik Marianna Piotrowska Sławetny Stefan Przysiężny, Ur. Anna Krajcowa 178-3-93 299V 105 Ż 576 KP2
6 8 1827 Kupiel Kajetan Mużyczuk Kloniny Stanisław Pelagia brak Józef Gągoleski, Chima Mużyczuk 178-3-93 318V 16 Ż 611 KP2
25 12 1828 Radziwiłłów Katarzyna Goleniowska Batków Jan Agata - 814 254 45 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0258.htm
2 1 1828 Krzemieniec Aleksandra Józefa Bech Krzemieniec Mojżesz Aleksandra Fribuchin Wlm Aleksander Goleniszczew Kutuzów i Barbara Bulkowska ż. Wincentego 01-3 29V 12 T 530 DM
23 1 1828 Krzemieniec Anastazy Czajewski Krzemieniec Bazyli Aniela Belcikowska Wlm Aleksander Goleniszczew i Wlm Marianna Beck/Bech 01-3 32V 31 T 533 DM
8 4 1828 Lachowce Aleksander Goliszewski Unijów Stanisław Tekla Korfowa 19.04.1828, Ur. Jakub Dobrowolski, kawaler, Katarzyna Zawadzka, ż. Dominika 171-1-1 107V 22 R Mg
4 8 1828 Międzyrzec Jakub Malezderski Kołowerta Feliks Ulana Chomicz ch. 5.08.1828, Ur. Antoni Goliński, Prac. Anna Gruszecka 171-1-1 235R 26 R 7127 Mg
16 9 1828 Międzyrzec Julianna Prychodźczuk Kołowerta Teodor Marianna Golewska ch. 17.09.1828, Prac. Mateusz Mikitiuk, Agnieszka Dowhałowa, asys. Prac. Heronim Hrycko, Józefa Hryckówna 171-1-1 236V 36 R 7129 Mg
18 9 1828 Tuczyn Elżbieta Golańska Tuczyn Roman Wirzyna Demestij ch. 30.09.1828, Ur. Jan Jasiński, Wirzyna Golańska panna, siostra narodzonej 171-1-1 192V 19 R Mg 708
11 11 1828 Kulczyny Marcin Dobrzański Wolica Tatarska Piotr Honorata Krzywicka ch. 1828.11.12, Ur. Wincenty Latyński, żonaty, Ur. Teresa Golaszewska, ż. Pawła, ass. Ur. Aleksander Golaszewski, Ur. Marianna Ordyńska, ż. Grzegorza 178-3-94 323V 70 Ż Mg
22 5 1829 Turzysk Helena Hubert Turzysk Józef Marianna Golińska 709 21 63 EW
8 2 1829 Krzemieniec Józef de Matha Golański Folwarki Wielkie IN Anna Golańska s. nieślubny, szl. Eliasz Masalski i pr. Ewa Trochim 01-3 82R 22 T 582 DM
18 2 1829 Krzemieniec Helena Konstancja Szawerska Krzemieniec Jan Julia Sadłucka ojciec Radca Honorowy, Aleksander Goleniszczew Kotuzow i Elżbieta Laska ż. Stanisława 01-3 86R 43 T 586 DM
20 3 1829 Krzemieniec Karol Marcieniuk Krzemieniec Tomasz Barbara Zub Grzegorz Marcieńko i Agnieszka Golecka ż. Andrzeja 01-3 87R-87V 52 T 587-588 DM
2 4 1829 Krzemieniec Józef Goldszmid Młynowce Michał Klara Raciborowska ur. Maciej Wierzbicki i ur. Katarzyna Włodzimirska ż. Augustyna 01-3 89R 62 T 589 DM
5 11 1829 Krzemieniec Elżbieta Kramarczuk przysiół. Grzęda IN Marianna Szymon Szubiak i Helena Magolicka 01-3 108V 200 T 610 DM
23 11 1829 Kulczyny Jan Jasiński Zastawki Michał Aleksandra Gągolewska chrzest: 1829.11.24, Ur. Ignacy Nowicki, Ur. Tekla Lipińska, ż. Józefa 178-03-95 355V 84 Ż Mg
10 6 1829 Kupiel Małgorzata Teresa Gągolewska Kloniny prac. Józef Agnieszka prac. Józef nazwisko nieznane, Franciszka Bogacz 178-3-95 295R 41 Ż 572 KP2
12 3 1830 Radziwiłłów Marcelina Zdanowicz Radziwiłłów Wincenty Marianna Gargolińska 816 178 16 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0181.htm
25 1 1830 Nowogród Anna Buczyńska Susły Szymon Tekla Białecka Goliński Mikołaj Buczyński Jan, Buczyńska Aleksandra Buczyńska Marianna 870 JZ
13 6 1830 Krzemieniec Teodor Bogalnicki Budki Stanisław Magdalena ob.rzym.kat. Kaplica w Budkach, Stefan Krzyżanowski i Marianna Bogolnicka 01-3 130R 112 T 631 DM
29 8 1830 Białozórka Zuzanna Słotwińska Szybenna Michał Marianna Józef Barszczewski, Teresa Gargolińska ż. Jakuba 245-1-4 360V 20 R RK
8 2 1830 Lachowce Jan Goliszewski Kaszczyńce Teodor Petronela Biernacka Maciej de Lamer -Assesor Pow. Ostrogskiego i Marianna Miller panna 171-1-3 97V 12 R DM
27 4 1830 Lachowce Józef Goliszewski Unijów Stanisław Tekla Mazurkiewicz Jakub Dobrowolski i Petronela Goliszewska ż. Rocha 171-1-3 99V 31 R DM
26 11 1830 Olewsk Natalia Dabiż Buda Rokiteńska Paweł Zofia Goleniewska Karol Kalinowski i Katarzyna żona Ludwika Sosnowskiego 178-3-3 492R 35 Ż Na
26 11 1830 Cudnów Piotr Leniewicz Hordyjowce Józefa Nepomucena Kocińśka Stanisław Goryszewski, Aleksandra Przygolińska 178 3 3 R324 167 MP
29 11 1830 Cudnów Andrzej Kunicki Dryktów Szymon Aleksandra Wincenty Dobrowolski, Tekla Goleńska 178 3 3 R324 168 MP
10 11 1830 Berdyczów Teodor Trzeciakowski Berdyczów Szymon Brygida Piotr Tomaszewski, Apolonia Goltemborg 178 3 3 R137 213 Ż MP
10 5 1830 Berdyczów Antonina Jaworska Berdyczów Leonard Tekla Peczyńska Bernard Żegolin..., Aniela Kryt 178 3 3 V138 226 Ż MP
25 9 1831 Szumsk Łucja Stefańska Żołobki Piotr Karolina Sobieska Wojciech Goliszewski, Marianna Bankowska ż. Ludwika 245-1-5 372V 47 R RK
20 3 1831 Tuczyn Władysław Aleksander Gutowicz Tuczyn Piotr Waleria Bentkowska W. Rom..Golański - Podpułkownik WR i Antonina z Orańskich Skiermentowa - Chorążyna Pow. Nowogrodu Woł. 171-1-4 221V 3 R DM
3 3 1832 Turzysk Aleksander Józef Witkowski Bobły Joachim Franciszka Golecka 709 53 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20709/pages/PL_1_436_709_0027.htm
8 12 1832 Radziwiłłów Marianna Bogólnicka Budki Stanisław Magdalena - 818 286 54 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0293.htm
12 5 1832 Lachowce Joanna Goliszewska Unijów Stanisław Tekla Mazurkiewicz Dominik Zawadzki i Marianna Cichocka ż. Jakuba 171-1-5 93R 30 R DM
16 10 1832 Lachowce Celestyn Goliszewski Kaszczyńce Teodor Petronela Biernacka Leon Tuzinkiewicz i Teresa Pilecka ż. Jana 171-1-5 100R 72 R DM
22 8 1832 Tuczyn Wiktoria Golańska Tuczyn Roman Wirginia c. Majora WR; chrz. Wlm Baltazar Orański i Wlm Wirginia panna 171-1-5 166R 13 R DM
1 8 1833 Ostróg (Mizocz) Dominik Zieliński Hurby Wawrzyniec Marianna Piotrowska Antoni Suprowicz, Marianna Golman 94 O 0
12 4 1833 Szumbar Felix Goliszewski Sosnówka Wojciech Helena Myron 200 75 7
1 4 1833 Ostróg Leon Orliński Płużne Augustyn Anna Franciszek Trelik, Marianna Golańska 171-1-6 6V 41 R MZ
1 3 1834 Ostróg Antoni Golański Choteń Jan Marianna Jarzemska Andrzej Frolik, Katarzyna Krajczyńska 171-1-8 10R 54 R 900
7 10 1834 Krzywin Michał Dobrzański Krzywin Ludwik Agnieszka Pietruszenko ch. 8.10.1834, Ur. Michał Golski kawaler, Ur. Agnieszka Zarębska ż. Jakuba 171-1-7 48V 31 R Mg
2 1 1835 Ostróg Antonina Kossowska Choteń Mateusz Katarzyna Janicka Jan Golański Apolonia Myslarska 171-1-8 1R 2 R 899
8 9 1835 Ostróg Marianna Kosowska Choteń Teodor Brygida Froła Andrzej Frolik Marianna Golańska 171-1-8 13V 69 R 900
2 11 1835 Połonne Karol Sawicki Łodzianówka Mateusz Marianna Golczewska Filip Sawicki żonaty, Franciszka Bagińska z. Tomasza 245-1-9 155R 105 R DW
11 3 1835 Równe Józef Fortunat Siwicki Tynne Jan Teofila Swięciechowska dopełnienie: 10.04, ur. Stanisław Górski z ur. Tekla Goltcowa (Goltz), ur. Karol Preyser (Preuser) kawaler z ur. Tekla z Sławuszewskich Hołubska 171-1-8 9 R EH 0
18 4 1835 Butowce Anna Katarzyna Kleparska Futor Sulzyński Wincenty Marianna Golińska Dopełnienie chrztu, asystowali: Dominik Proczkowski, Franciszka Lubecka 178-3-101 216V 18 Ż 399 SK
8 2 1835 Ostropol Jan Kumaniec Żytyńce Kazimierz Marianna Tomasz Gogol, Prakseda Partykowa 178-3-101 264R 7 Ż 491 SK
1 11 1835 Starokonstantynów Franciszka Pikulicka Kobyla Jan Marianna Popiel Piotr Pikulski, Marianna Goloska 178-3-101 176R 124 Ż 342 CK
18 2 1835 Kupiel Konrad Gólka Czerniawa Franciszek Daria Krzymicka Michał Woytowicz, Marianna Oleynik 178-3-101 321 22 Ż SK
27 7 1835 Kulczyny Dominika Jasińska Zastawki Michał Aleksandra Gongolewska Piotr Brykalski, Agnieszka Werbachowska 178-3-101 351 45 Ż SK
4 8 1835 Kulczyny Marianna Gutkowska Kulczynki Ignacy Honorata Goliszewska Ignacy Zakrzewski, Marianna Zielińska 178-3-101 351 47 Ż SK
19 3 1836 Szumbar Józef Goliszewski Sosnówka Roch Petronela Biernacka Grzegorz Kurowski organista, Teresa Wiszniowska z. Macieja 54 257 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0137.htm
7 5 1836 Nieświcz Grzegorz Kłapiński Nieświcz Filip Anna Humeniuk Jan Golijewski żonaty, Helena Hocanicha ż. Stanisława 431 7 14 822 18R http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20431/pages/PL_1_436_431_0004.htm
19 10 1836 Lachowce Łukasz Goliszewski Unijów Stanisław Tekla Mazurkiewicz Michał Lewandowski i Domicela Mielniczuk ż. Łukasza 171-1-9 106V 63 R DM
15 11 1836 Równe Serafin Leopold Majchrowski Helczin Marcin Marcjanna Olszańska Aleksander Gasperski i Aniela z Tomaszewskich Stankiewicz, as. Michał Stankiewicz i Eufrozyna z Traczewskich Gasperska, Jan Goltz i Domicela Borysiewicz 171-1-9 126R 33 R DM
9 9 1836 Bazalia Marianna Kozicka Czuchele Kazimierz Magdalena Gargolińska Mikołaj Jakuszewski i Tekla Krośnicka, Mikołaj Krośnicki i Magdalena Podlaska 178-03-106 269V 87 Ż DM
15 3 1836 Bazalia f. Tereszki Gabriel Goleńkowski Wolica Wawrzyniec Marianna Sielińska Jan Sieliński i Józefa Turowska, Zenon Turski i Cecylia Turska 178-03-106 274R 16 Ż DM
12 8 1837 Krzemieniec Wawrzyniec Wesołowski Rudka Wojciech Brygida Przygolińska Samuel Nowoszycki i Ludwika Lewandowska 01-11 18R 79 T 156 DM
20 4 1837 Ostróg Marianna Orlińska Choteń Augustyn Anna Jan Golański i Apolonia Mydlarska 171-1-10 9R 48 R DM
24 4 1837 Ostróg Eustachy Kosowski Choteń Mateusz Katarzyna Janicka Jan Golański i Apolonia Mydlarska 171-1-10 9R 50 R DM
20 12 1837 Ostróg Jakub Golański Choteń Jan Marianna Jarząbkowska Andrzej Frolik i Józefa Brzezicka 171-1-10 19V 112 R DM
4 1 1837 Równe Tytus Hołubski Basów Kąt Teodor Tekla Sławoszewska Wlm Józef Jełowicki i Eufrozyna Gasperska, as. Paweł Tuszewski i Tekla Goltz 171-1-10 134R 1 R DM 0
30 9 1838 Swojczów Michał Żurowski Mohylno NN Johanna Ignacy Golębioski, Sobolewski, Anna Sebestianiuk ż. Michała 600 9 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0005.htm
12 12 1838 Nieświcz Łukasz Korolczuk Ławrów Adam Anna ur. Michał Golanicz, Eufrozyna Czarkowska 433 13 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20433/pages/PL_1_436_433_0007.htm
6 4 1838 Ostróg Ryszard Witold Wolski Moszczanica Konstanty Józefa Wołkowska Izydor Goliński i Katarzyna Sotowska 171-1-11 6V 35 R DM
22 6 1838 Ostróg Rozalia Waleria Barbara Goliszewska Ostróg Franciszek Wilhelmina Berkmann Tomasz Wojna Major WR i Waleria Szadurska 171-1-11 10V 58 R DM
1 6 1838 Wieledniki Anastazja Szczurowska Pokalew Maciej Marianna Golt bliźnięta 178-3-6 427V 41 Ż MW
1 6 1838 Wieledniki Anastazy Szczurowski Pokalew Maciej Marianna Golt bliźnięta 178-3-6 427V 42 Ż MW
24 2 1839 Szumbar Mateusz Goliszewski Sosnówka Teodozy Petronela Branecka 201 24 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0013.htm
24 2 1839 Łuck Aleksander Woliski Łuck Klemens Anna Gidzińska Karol Golsztyn, Ludwika Gudzińska 375 9 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0005.htm
27 4 1839 Lachowce Katarzyna Goliszewska Unijów Stanisław Tekla Mazurkiewicz 879 68 V 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0070.htm
18 2 1839 Krzemieniec Konstancja Golańska Nowosiółki IN Franciszka c. z nieprawego łoża, pr. Łukasz Janicki i pr. Ewa Artynicka 01-13 5V 22 T 281 DM
16 2 1840 Ostróg Antoni Golański Balarka Choteńska Jan Marianna Jarząbkowska 880 2 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0004.htm
10 3 1840 Nieświcz Grzegorz Golicewski Nieświcz Jan Marianna Lisicka 435 3 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0002.htm
20 4 1840 Ostróg Konstancja Goliszewska Ostróg Franciszek Wilhelmina Bertman 880 6 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0007.htm
1 7 1840 Krzemieniec Juliusz Doledowicz Krzemieniec NN Katarzyna ur. Teodor Puchilski, Marianna Przegolińska 871 370 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0194.htm
19 4 1840 Iwanków Wincenty Wereszczyński Huta Ocytelska Michał Anna Morgolcow Antonij Witmanowski, Tekla Lewitarska, panna, chrz. 9.06.1840 178-51-456 10V 14 Ż BS 23
23 7 1840 Rozważów Józef Golczewski Huta Chaniowska Benedykt Anastazja Szkowrońska Roman Markiewicz, Teresa Oborska, mężatka, chrz. 24.07.1840 178-51-456 22V 12 Ż BS 55
23 10 1840 Rozważów Jan Wołkowiński Huta Chaniowska Jakub Anna Golczewska Benedykt Golczewski, Marianna Golczewska, panna, chrz. 27.10.1840 178-51-456 23V 17 Ż BS 57
16 2 1840 Brusiłów Maria Julianna Bohdanowicz Gnilec Erazm Emilia Bojarska JW. Pan Jan Waxman, Podczaszy Księstwa Zatorskiego i Oświęcimskiego, Wiel. Pulcheria Golejewska, Porucznikowa Wojsk Rosyjskich, as. Wiel. Dymitr Fon York, Dymisjonowany Kapitan Kamczackiego Jegierskiego Pułku, Wiel. Józefa Podfilipska, Chorążyna, wdo 178-51-456 42R 13 Ż BS 96
10 12 1840 Wieledniki Jan Szczurowski Pokalew Maciej Marianna Golt 178-3-9 381V 54 Ż MW
16 1 1841 St. Wiśniowiec Władysław Goleniowski Nowy Wiśniowiec Jan Elżbieta Staniszewska 872 610 1
28 4 1841 Krzemieniec Witalis Listopacki Podleśce Piotr Salomea Szczugolińska 872 398 28
8 5 1841 Korzec Józefa Jaworska Balarka Myszakowa Jakub Tekla Golczewska 872 195 49 0
20 12 1841 Beresteczko Karol Robert Łatogolski Piaski Stefan Apolonia ...elatyńska 3 10 31
11 10 1841 Szumbar Maryanna Goliszewska Borki Stanisław Marianna Kurowska 200 4 7 872 785
20 10 1842 Niewirków Tadeusz Cyriak Błędowski Mokre Stanisław Julia Golińska 881 286 R 43 0
10 11 1842 Łuck Aleksandra Goldszmit Łuck Franciszek Julia Sokołowska dopełnienie 385 5-6 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0004.htm
7 6 1842 Radziwiłłów Katarzyna Głębocka Staryki Józef Agnieszka Golaszyńska 828 85 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0087.htm
28 7 1842 Nieświcz Zofia Golijewska Nieświcz Jan Marianna Lesiecka Dominik Jachowski, Apolonia Tyszecka 437 5 21 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0003.htm
28 8 1842 Dąbrowica Ludwik Michał Pruszewski Worobin Chrystian Ewald Robert Julia Górska Szymon Michalski, Konstancya Manutz - "w"; as: Antoni de Goll.., Elżbieta Golicy 828 226a-226 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0261.htm
18 3 1842 Ostróg Józef Gabriel Goliszewski Ostróg Franciszek Wilhelmina Bergman ojciec - żurnalista Kaznoczejstwa pow. ostrogskiego 881 8 R 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0009.htm
20 7 1843 Równe Anna Żukowska Równe Ludwik Domicella Golińska 882 123 R 17 0
5 12 1843 Nieświcz Michał Golijewski Nieświcz Jan Marianna Sinicka 438 7 23 0
12 12 1843 Ostróg Antoni Goliszewski Ostróg Franciszek Wilhelmina Berkman 883 2 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0003.htm
12 12 1843 Ostróg Mikołaj Goliszewski Ostróg Franciszek Wilhelmina Berkman Bazyli Krzysztanowski, Marianna Kozłowska z. Wojciecha 883 2 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0003.htm
16 4 1844 Korzec Wiktoria Jaworska Balarka Myszakowa Jakub Tekla Golczewska 875 145 55 PW 0
3 4 1844 Łuck Faustyn Hilary Goldszmit Łuck Franciszek Julia Sokołowska dopełnienie 385 7-8 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0005.htm
2 7 1844 Katerburg Marianna Korf Rybcza Feliks Zofia Goliszewska 199 326 23
27 6 1844 Szumbar Antonina Goliszewska Sosnówka Stanisław Marianna Kurowska 625 235 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0125.htm
22 3 1844 Szumbar Antonina Goliszewska Borki Franciszek Agnieszka Omelańska 625 233 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0124.htm
0 1844 Dubno Maria (d.Mindla) Zuśman Zelman Szyfra Goldenberg 841 23-24 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0013.htm
24 1 1844 Kuty Jan Golup Kuty 715 Marcin Katarzyna Onyszko 733L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20733/pages/PL_1_301_733_0002.htm
12 9 1845 Ostróg Amelia Tekla Goliszewska Ostróg Franciszek Wilhelmina Brekman 884 21 V 120
12 10 1845 Beresteczko Maksynilian Golikowski Beresteczko Józef Apolonia Majewska 7 8 19 7 11 24
8 6 1845 Łuck Marian Goldszmit Łuck Franciszek Julia Sokołowska dop., Eliasz Piwnicki, Anastazja Dawidenko ż. Józefa 385 7-8 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0005.htm
28 4 1845 Szumbar Karol Stępkowski Sosnówka Franciszek Marianna Kulczycka Teodor Goliszewski, Agnieszka Omylańska panna 625 219 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0116.htm
4 1 1845 Krzywin Anastazja Rychlinska Lisicze Stanisław Julianna Malinowska Michał Golski, Anastazja Gutowska ż. Wawrzyńca 884 61 1 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0063.htm
27 3 1845 Olewsk Aleksander Kalinowski Białowiż Karol Emilia Nowicka Antoni Sarnecki i Ludwika Witwińska żona Antoniego, aystowali Antoni Witwiński i Franciszka Golcz panna córka Jana 178/3/12 438V 19 Ż Na
4 2 1845 Wieledniki Karol Szczurowski Koptiowszczyzna Maciej Marianna Gold 178-3-12 391R 4 Ż MW
22 6 1846 Nieświcz Jan Golijewski Nieświcz Jan Marianna Lesiecka 441 3 13 0
18 7 1846 Nieświcz Józef Lejman Ławrów Dionizy Karolina Goldszmid 441 4 18 0
1 12 1846 Szumbar Ksawery Goliszewski Borki Stanisław Tekla Kurowska Augustyn Rudnicki, Marianna Budzyńska z. Antoniego 625 206 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0109.htm
10 8 1846 Ostróg Roman Piotrowski Ostróg Hipolit Marianna Jankowska Ur. Franciszek Goliszewski, Barbara Krzechowicka żoan włodzimierza, Ass. Ur. Włodzimierz Krzechowicki, Ur. Rozlaia Gą..wska 885 16R 88 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0017.htm
1 1 1847 Opalin Karolina Ewelina Strzałkowska Ołtusza, par. Brzeska Wojciech Karolina Grudzińska Ignacy Golębioski, Józefa Wysocka z. Romana 524 2 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20524/pages/PL_1_436_524_0002.htm
29 10 1847 Ostrówki Tadeusz Golawski Ostrówki Kazimierz Franciszka 557 18 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20557/pages/PL_1_436_557_0010.htm
4 2 1847 Fastów Aniela Więckiewicz Bertniki Michał Jadwiga Morgol Grzegorz Oborski, Teodora Chodakowska, ż.Aleksandra, chrz.5.02.1847 178-51-548 28V 11 Ż BS 58
23 6 1847 Horbulów Władysław Golczewski Słoboda Teklinów Benedykt Anastazja Skowrońska Teodor Sączewicz, Marianna Oborska, mężatka, chrz. 20.07.1847 178-51-548 105V 23 Ż BS 218
27 9 1847 Wiszewicze Ludwik Gałęzowski Komarówka Jan Anna Golczewska Józef Garliński, Aleksandra Makowska, chrz. 1.11.1847 178-51-548 101R 32 Ż BS 201
2 10 1847 Iwanków Andrzej Golczewski Huta Ocytelska Marcin Teodora Iwon Górecki, Regina Hołowińska, panna, chrz. 1.12.1847 178-51-548 121V 24 Ż BS 250
5 9 1847 Wieledniki Róża Szczurowska Koptiowszczyzna Maciej Maria Golt 178-3-19 449R 34 Ż MW
20 11 1848 Łuck Felicja Antonina Goldszmit Łuck Franciszek Julia Sokołowska 385 7-8 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0005.htm
16 4 1848 Ostróg Tekla Męczyńska Balarka Choteńska Antoni Domicela Golańska Aleksander Kosowski i Anna Grzesiuk ż. Antoniego 171-1-14 9V 51 R DM
12 4 1849 Ołyka Konstantyn Golcz Ołyka NN Franciszka 473 11 12 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0008.htm
12 2 1849 Butowce Maria Petronela Stefańska Pieńki Rafał Anna Przyborowska szl. Aleksander Nartowski, Maria Golińska ż. Antoniego, Teodor Lewandowski, Maria Jukowska ż. Romualda 178-3-118 63V-64R 4 Ż 122 DW
29 5 1850 Dubno Marianna Melcer Dubno Ignacy Małgorzata Goleryn 835 499-500 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0262.htm
26 8 1850 Białogródka Aniela Słomińska Kuczmanówka Julian Katarzyna Sławcka Jan Gągolewski i Tekla Słomińska ż. Ignacego 178-03-119 487V-488R 74 Ż DM
18 4 1851 Dederkały Aleksander Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Marianna Rowieńkowska 55 299-300 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0155.htm
1 10 1851 Toporyszcze Michał Rychwalski Rudnia Staryki Jan Anna Goleniowska Jan Gągało i Józefa Mileniewska ż. Andrzeja 178-03-31 564V-565R 80 Ż DM
1 10 1851 Toporyszcze Michał Skokowski Staryki Rudnia Kazimierz Agnieszka Żelizko Jan Rychwalski i Marianna ż. Józefa Goleni 178-03-31 564V-565R 81 Ż DM 0
14 7 1853 Dederkały Piotr Rowinkowski Sadki Wawrzyniec Agneta Bidzińska Ignacy Goliszewski, Trawińska panna 878 620-621 10 55 240-241 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0125.htm
13 10 1853 Dederkały Łukasz Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Marianna Rowinkowska Józef Szymański, Marianna Skrzypkowska panna 878 622-623 14 55 242-243 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0126.htm
26 8 1853 Szumbar Ludwika Goliszewska Sosnówka Adam Franciszka Budzińska 625 72-73 7 878 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0040.htm
10 2 1854 Szumbar Józef Goliszewski Sosnówka Stanisław Marianna Kurowska 625 90-91 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0049.htm
31 7 1854 Bazalia Antonina Niewińska Czuchele Wojciech Rozalia Wolska Jan Niewiński i Antonina Gągolewska 178-03-122 15V-16R 67 Ż DM
26 12 1855 Szumbar Władysław Stefan Goliszewski Sosnówka Adam Franciszka Budzińska 625 51-52 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0029.htm
2 1 1856 Brody Antoni Goliniowski Suchowola 4 Jakub Elżbieta Dowbeta L 12V
2 1 1856 Brody Wincenty Goliniowski Suchowola 4 Jakub Elżbieta Dowbeta L 12V
10 10 1856 Łuck Franciszka Goldszmit Łuck Franciszek Julia Sokołowska 393 6-7 7 0
28 5 1856 Dederkały Lucjan Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Marianna Rowinkowska Wawrzyniec Rowieńkowski, Barbara Skrzypkowska z. Benedykta 55 116-117 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0061.htm
13 10 1856 Dederkały Teresa Krajewska Dederkały Wielkie Stanislaw Franciszka Szymańska Ignacy Goliszewski, Tekla Juchkiewicz ż. Piotra 55 120-121 20 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0063.htm
23 2 1857 Szumbar Adolf Wojtkowski Sosnówka Jan Karolina Domańska Jan Pacewicz, Franciszka Goliszewska z. Adama 625 13-14 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0008.htm
9 4 1857 Szumbar Dioniza Marianna Wasilewska Sosnówka Józef Lucyna Stefańska Stanislaw Goliszewski, Józefa Wiatrowska ż. Jana 625 15-16 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0009.htm
11 9 1857 Szumbar Piotr Goliszewski 625 17 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0010.htm
1 7 1857 Dederkały Jan Osiński Dederkały Wielkie NN Domicella Ignacy Goliszewski, Karolina Demichowicz ż. Antoniego 55 225-226 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0120.htm
27 10 1857 Luboml Szymon Kogut Jagodzin Stefan Aleksandra Golan? Andrzej Kogut, Agnieszka Klekot ż. Szymona 869 119 98 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0062.htm
3 12 1858 Dederkały Franciszka Goliszewska Dederkały Wielkie 55 68 20 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0036.htm
10 1 1858 Krzemieniec Katarzyna Goldsztejn Andruha Wielka Józef Anna Knejb 0.1-30 1V-2R 3 T
5 6 1858 Łuck Paulina Ciechanoowska Miłusze Feliks Rozalia Mszałkowska Adam Piwnicki, Julia Goldszyt 839 25-26 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0014.htm
12 9 1858 Łuck Maria Weronika Sieńkiewicz Łuck Rafał Wiktoria Mytkiewicz Franciszek Goldszmit, Kazimiera Aleksandrowicz 839 35-36 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0019.htm
23 5 1858 Białogródka Anna Przegrodzka Kropiwna Jan Julia Andrzej Skulimowski i Anastazja Goliuk ż. Tomasza 178-3-74 225V-226R 51 Ż DM
2 9 1858 Łabuń Stefan Wierzbicki Łabuń IN Anastazja Bazyli Golenkowski i Agafia Dzidyczko 178-03-74 327V-328R 60 Ż DM
19 3 1858 Korzec Józef Bronikowski Korzec Andrzej Katarzyna Dębowska Jan Mikołajewski i Aleksandra Golniewicz ż. Wiktora 650-1-1 13V-14R 48 R Na
30 12 1859 Dederkały Antoni Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska Franciszek Jałkowski, Rozalia Wiszniowska wdowa 55 1-2 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0002.htm
20 3 1859 Dederkały Aleksandra Jałkowska Dederkały Wielkie Stefan Józefa Muszewicz Ignacy Goliszewski, Marianna Górska ż. Ludwika 55 33-34 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0018.htm
2 4 1859 Ostróg Anna Niemczycka Choteń Antoni Domicela Golińska Aleksander Kossowski i Franciszka Zagajewska ż. Michała 886 22-23 34 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0012.htm
30 9 1859 Toporyszcze Franciszka Gągało Staryki Rudnia Łukasz Franciszka Wachowska Stanisław Adamowicz i Magdalena Goleniewska 178-03-50 712V-713R 92 Ż DM
7 1 1860 Łuck Julian Kowalewski Górka Józef Marianna Goldawiańska 841 353-354 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0196.htm
30 6 1860 Dederkały Paweł Walczuk Dederkały Wielkie Franciszek Elżbieta Czeremszok Ignacy Goliszewski, Anna Grendysz ż. Piotra 55 10-11 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0006.htm
3 9 1860 Sielec Władysław Golinowski Rusnów Kazimierz Emilia Zimen Andrzej Palczyński, Tekla Wyszniewska 592 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0011.htm
26 11 1860 Szumbar Józef Goliszewski Sosnówka Franciszek Emilia Skalska Jan Wojciszewski, Marianna Budzyńska ż. Ignacego 626 322-323 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0166.htm
1 10 1860 Szumbar Piotr Goliszewski Sosnówka Adam Franciszka Budzińska 626 320-321 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0165.htm
10 9 1860 Szumbar Petronela Goliszewska Sosnówka Stanisław Marianna Kurowska Adam Goliszewski, Elżbieta Wiatrowska ż. Jana 626 320-321 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0165.htm
30 3 1860 Łuck Kornel Goldszmit Łuck Franciszek Julia Sokołowska 841 365-366 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0202.htm
26 12 1860 Nabrzuska Emilia Szymańska Budki Karpiłowskie Wilhelm Mina Goldfid Werner Rudolf Werner, Karolina Kozakiewicz żona Onufrego 889 209 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0207.htm
15 3 1860 Łabuń Kamila Borysowicz Chrabuźna Józef Paulina Golczewska Adam Skompski (Skąpski) i Paulina Orańska 178-03-75 303V-304R 19 Ż DM
15 2 1861 Szumbar Aniela Podhorodecka Sosnówka Gabriel Apolonia Osypowicz Jan Wojciechowski, Franciszka Goliszewska ż. Adama 626 291-292 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0150.htm
27 3 1861 Krzemieniec Teresa Goldsztejn Andruha Wielka Józef Anna 0.1-34 11V-12R 25 T
31 8 1861 Ostróg Stanisław Szerafin Choteń Grzegorz Anna Golańska Roman Jankowski i Domicela Niemczycka ż. Antoniego 654-1-36 4R Rapt. R DM
29 7 1861 Łabuń Ignacy Golczewski Tatarska Berezna Dionizy Antonina Wysocka Wojciech Kostecki i Barbara Filipowicz 178-03-76 341V-342R 48 Ż DM
4 1 1861 Białogródka Paweł Zawadzki Waśkowczyki Grzegorz Rozalia Dębicka Jan Gągolewski i Tekla Zajączkowska 178-03-76 115V-116R 5 Ż DM
27 3 1862 Dederkały Marko Świderski Szkrobotówka NN Joanna Ignacy Goliszewki, karolina Schabikowska wdowa 56 222-223 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0117.htm
20 10 1862 Dederkały Klara Rowinkowska Sadki Wawrzyniec Agneta Budzińska Ignacy Goliszewki, Tekla Wodnicka z. Antoniego 56 230-231 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0121.htm
30 10 1862 Szumbar Antonina Goliszewska Sosnówka Adam Franciszka Budzińska 626 276-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0142.htm
17 9 1862 Szumbar Michalina Jaroszewska Sosnówka Jan Józefa Goliszewska 626 274-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0141.htm
2 9 1862 Szumbar Franciszka Goliszewska Sosnówka Franciszek Emilia Skalska 626 274-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0141.htm
30 3 1862 Krzemieniec Franciszka Goldsztejn Andruha Wielka Józef Anna 0.1-35 10V-11R 29 T
2 7 1862 Białogródka Antonina Lipińska Zielona Sylwester Benedykta Piotrowska Jan Gągolewski i Antonina Olszewska ż. Ambrożego 178-03-77 115V-116R 59 Ż DM 0
22 4 1863 Dederkały Marek Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska Szymon Niedźwiedzki, Rozalia Wilińska z. Macieja 56 199-200 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0105.htm
2 8 1863 Swojczów Wawrzyniec Wawrynowicz Budy Kohyleńskie Paweł Karolina Golonko 624 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0006.htm
0 0 1863 Żytomierz Stanisław Rezgolew Żytomierz Aleksander Karolina Stroblo ? Chrzest jesienią 1863 r., Jan Gołębiowski ?, N Wołk- Łaniewska 178-3-54 95 334 Ż DG
27 7 1863 Białogródka Leon Siedlecki Waśkowczyki Jan Emilia Traczewska Jan Gągolewski i Anna Zawadzka 178-03-81 19V-20R 75 Ż DM
8 10 1864 Krzemieniec Dionizy Goldsztejn Andruha Wielka Józef Anna Nuno 1-38 25V-26R 74 T 193
2 11 1864 Żytomierz Aleksander-Wincenty Rezgol Żytomierz Aleksander Karolina Strobl [25.94.1866] syn tyt.sekr., Józef Przeździecki i Maria Strobl 178-3-63 26 Ż 49 i 50 DG
19 4 1865 Dederkały Benedykt Goliszewski Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska Bartłomiej Sierakowski, Ewa Pożarska z. Aleksandra 56 167-168 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0088.htm
19 9 1865 Szumbar Karol Goliszewski Sosnówka Adam Franciszka Budzińska 626 225-226 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0117.htm
6 8 1865 Krzemieniec Cezary Goliszewski Krzemieniec NN Paulina 1-37 19V-20R 74 T 27
28 1 1865 Lachowce Marcin Goliaszyński Szuńki IN Emilia szl. Karol Kutasiewicz i Agnieszka Sokołowska ż. Wojciecha 178-3-146 85V-86R 7 Ż DM
3 10 1865 Żytomierz Franciszek Mysłowski Żytomierz Modest Apolonia Cycanowska syn ob../ Leopold Golecki, Dominika Beregowicz 178-3-61 42 278 Ż DG
22 1 1865 Żytomierz Anastazy Kisielewski Żytomierz Feliks Honorata Kowalska syn dw., Stanisław Gold, Feliksa Trzaskowska 178-3-61 6 22 Ż DG
28 8 1866 Turzysk Anna Daszkiewicz Radowicze Jan Tekla Awgoluk 735 10-11 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20735/pages/PL_1_436_735_0006.htm
1 8 1866 Dederkały Aniela Goliszewska Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska Bazyli Demichowicz, Marianna Górska wdowa 56 147-148 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0078.htm
11 1 1866 Luboml Stanisław Dobrzyński Luboml Józef Leontyna Lisiecka Albrecht Golc, Amelia Lisiecka, Aleksander Piotrowski, Zofia Lisiecka 310 6 9 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0004.htm
20 4 1866 Luboml Cezar Jan Mysakowski Luboml Florian Barbara Szymakowska? ksiądz Stanisław Małachowski, Ludwika Wunderlich, Felin Mysakowski, Anna Golc ż. Hieroni 310 28 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0015.htm
4 10 1866 Krzemieniec Franciszek Goliszewski Baszkowce Szczepan Marcelina Bańkowska 426-1-39 20V-22R 77 T 266
3 6 1867 Dederkały Antoni Piotrowski Dederkały Wielkie Michał Marcela Januszkiewicz Ignacy Goliszewski, Anna Grendysz ż. Piotra 56 114-115 8 1-41 117V-118R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0061.htm
24 10 1867 Szumbar Jan Goliszewski Sosnówka Franciszek Emilia Skalska 626 189-190 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0097.htm
2 4 1867 Szumbar Franciszek Jaroszewski Szumbar Jan Józefa Goliszewska 626 185-186 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0095.htm
24 8 1867 Katerburg Marianna Jaroszewska Rybcza Franciszek Antonina Goliszewska Franciszek Mytkowski i Konstancja Dobrowolska ż. emeryt. żoł. Karola 1-41 79V-80R 15 T 544 DM
20 10 1867 Białozórka Wojciech Gargoliński Szybenna Piotr Tekla Dąbrowska chł. Aleksander Gargoliński, Urszula Witwicka ż. Grzegorza 426-1-41 112V-113R 9 T 578
7 10 1867 Ostróg Brygida Karpińska Choteń Jan Marianna Popławska Dionizy Golański, Tekla Brzezicka żona Jakuba 654-1-56 6R 1 R MZ
5 1 1868 Dederkały Marianna Wodnicka Dederkały Wielkie Antoni Tekla Rowińkowska Ignacy Goliszewski, Petronela Kowalska z. Ignacego 56 59-60 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0033.htm
8 1 1868 Krzemieniec Zofia Goliszewska Krzemieniec Stefan Marcelina Bańkowska W. Jan Łabudziński, ziemianka Franciszka Talko wdowa 426-1-44 4V-5R 10 T 771 DW
26 10 1868 Szumbar Stanisław Goliszewski Sosnówka Adam Franciszka Budzińska 626 173-4 6 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0089.htm
15 3 1869 Dederkały Petronela Goliszewska Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska 56 35-36 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0020.htm
20 12 1869 Szumbar Stanisława Jaroszewska Szumbar Jan Józefa Goliszewska 626 140-141 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0072.htm
5 10 1869 Szumbar Bronisław Rudnicki Borki Antoni Marianna Pawłowska Seweryn Goliszewski, Anna Kaszczyńska ż. Grzegorza 626 140-141 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0072.htm
12 6 1869 Krzemieniec Onufry Goliszewski Krzemieniec Stefan Marcelina Bańkowska 1-48 12V-13R 34 T
12 6 1869 Krzemieniec Antoni Goliszewski Krzemieniec Stefan Marcelina Bańkowska 1-48 12V-13R 35 T
16 1 1869 Rzyszczów Władysław Golański Kaniów Jan regina Mikulska Piotr D? Zofia ? 312-1-96 219 11 m.K KM
27 3 1869 Ostróg Katarzyana Zagajewska Choteń Michał Franciszka Golańska Antoni Niemczycki, Anna Szerafin żona Grzegorza 654-1-56 11R 1 R MZ
15 9 1870 Katerburg Rozalia Jaroszewska Rybcza Franciszek Antonina Goliszewska 203 381-382 23
13 9 1870 Dederkały Wincenty Sierakowski Dederkały Wielkie Bartłomiej Józefa Omelańska Leonard Lutostański, Anna Goliszewska z. Ignacego 56 10-11 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0006.htm
1 8 1870 Krzemieniec Aniela Goliszewska Krzemieniec Stefan Marcelina Bańkowska szl. Franciszek Osoliński, Józefa Rudnicka ż. Jacka 1-50 26V-28R 90 T
8 12 1870 Kołodno Antoni Marcinyszyny Myza Glinczuki Jakub Franciszka Cegolnikowa chł. Daniel Ciomka, Teresa Kowil ż. Mikołaja 1-52 8V-9R 30 T
2 12 1870 Kuniów Helena Steczyńska (Styczyńska) Radohoszcz Wielka Karol (Ewaryst -DM) Emilia Chodorowska szl. Tomasz Goloskiewicz i Kamila Złotolińska 178-3-78 224V-225R 77 Ż DM
5 2 1870 Ostróg Sabina Golańska Choteń Antoni Karolina Frol Antoni Niemczycki, Franciszka Rudkowska żona Rafała 654-1-56 22R 3 R MZ
19 4 1870 Ostróg Jan Serafin Choteń Grzegorz Anna Golańska Antoni Golański, Domicela Niemczycka żona Ant..., Ass. Piotr Serafin, Tekla Brzezicka 654-1-56 24V 4 R MZ
19 7 1870 Ostróg Mikołaj Golański Choteń Jakub Anna Niemczycka Antoni Niemczycki, Marianna Kokorska żona Mikołaja 654-1-56 28V 4 R MZ
8 10 1870 Ostróg Dioniza Marcelina ...ska Ostróg Aleksander Aleksandra Goliszewska Piotr Naumowicz, Maria Lenkowska/Lensowska panna, Ass. Maksymilian Okoński, Władysława Kalimberg żona Wiktora, /izydor Baryszewski, Agnieszka Mianowska żona Adama 654-1-56 31V32R 1 R MZ
30 12 1871 Szumbar Zuzanna Jaroszewska Szumbar Jan Józefa Goliszewska Seweryn Goliszewski, Marianna Nowosielska ż. Ignacego 626 98-99 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0051.htm
14 12 1871 Brody Maria Anna Nawrocka Stare Brody Wojciech Joanna Golda L 33
26 1 1871 Białogródka Piotr Mazur Kropiwna Teofil Jadwiga Moczulska Archip Nowak i Zinka Goliuk ż. Dymitra 178-03-84 105V-106R 18 Ż DM
1 2 1872 Dederkały Anastazja Goliszewska Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska Józef Ratner, Wiktoria Andrzejewska ż. Władysława 57 295-296 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0161.htm
18 3 1872 Szumbar Józef Goliszewski Sosnówka Adam Franciszka Budzińska Józef Goliszewski, Aniela Wojciechowska ż. Józefa 626 100-101 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0052.htm
24 3 1872 Ołyka Józef Golomiczek Malin Franciszek Katarzyna Krop 493 20 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0011.htm
18 5 1872 Ołyka Alojzy Golomiczek Malin Wojciech Maria Minarzyk 493 30 50 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0016.htm
25 9 1872 Horochów Stanisław Kozierzecki Boroczyce Wawrzyniec Emilia Golijewska 108 38-39 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0021.htm
15 4 1872 Ostróg Paulina Karpińska Choteń Jan Marianna Popławska Dionizy Golański, Tekla Brzezicka ż. Jakuba 654-1-56 49V 2 R MZ
6 5 1872 Ostróg Jan Golański Choteń Antoni Karolina Frol Józef Frol, Franciszka Rudkowska ż. Rafała 654-1-56 50R 3 R MZ
27 10 1872 Ostróg Antoni Rombult Pieniowa Góra Władysław Pawlina Golimska Jan Golimski, Domicela Lachewicz panna 654-1-56 56R 1 R MZ
5 10 1872 Ostróg Wiktoria Zagajewska Choteń Michał Franciszka Golańska Antoni Miemczyński, Anna Serafin ż. Grzegorza 654-1-56 56R 3 R MZ
20 8 1872 Ostróg Stanisława Goliszewska Ostróg Stefan Marcelina Bańkowska chrzest grudzień, Aleksander Palczyński, Justyna Żero wdowa, Ass. Wasil Afonczyk, Aleksandra Palczyńska ż. Aleksandra 654-1-56 58R 4 R MZ
24 12 1873 Katerburg Jan Jaroszewski Rybcza Franciszek Antonina Goliszewska 203 217-218 23
10 6 1873 Szumbar Antoni Jaroszewski Sosnówka Jan Józefa Goliszewska 626 86-87 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0045.htm
2 9 1873 Szumsk Joachim Goliszewski Kurjanki NN Emilia Goliszewska chrz. 2.09 Kondrat? Goliszewski, Ludwika Piotrowska panna 1-226 88V-89R 81 T DM 407
12 9 1873 Szumsk Maria Witkowska Kurjanki Stanisław Helena Dobrucka chrz. 13.09 Ludwik Piotrowski, Eleonora Goliszewska 1-226 89V-90R 87 T DM 408
4 3 1873 Ostróg Marianna Golańska Choteń Jakub Anna Niemczycka Antoni Buszczyński, Małgorzata Domalewska ż. Juliana 654-1-56 59V 3 R MZ
23 9 1873 Ostróg Marianna Serafin Choteń Grzegorz Anna Golańska Antoni Golański, Domicela Niemczycka ż. Antoniego 654-1-56 65V 7 R MZ
13 11 1873 Ostróg Stanisław Brzezicki Choteń Jakub Tekla Niemczycka Jan Borkowski, Karolina Golańska panna 654-1-56 67V 5 R MZ
22 10 1874 Dederkały Franciszka Goliszewska Dederkały Wielkie Ignacy Anna Jałkowska 57 231-232 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0128.htm
30 9 1874 Szumbar Paulina Petronela Goliszewska Borki Adam Franciszka Budzińska 626 74-75 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0039.htm
1 2 1874 Krzemieniec Jan Goliszewski Szpikołosy Tadeusz Elżbieta Chomicka 426-1-68 3V-4R 9 T
20 9 1875 Szumbar Felicyta Jaroszewska Sosnówka Jan Józefa Goliszewska 626 58-59 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0031.htm
8 6 1876 Krzemieniec Antonina Goliszewska Szpikołosy Tadeusz Elżbieta Chomicka Joachim Ramski, Julia Bielawska ż. Ferdynanda 1-70 10V-11R 37 T
11 2 1876 Krzemieniec Józefa Goliszewska Luczyn Ksawery Julia Stanisławska 1-70 4V-5R 15 T
5 5 1876 Ołyka Jan Rosianowski Romaszkowszczyzna Adam Agnieszka Gol 497 20 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0011.htm
9 5 1877 Dederkały Grzegorz Jacun Dederkały Wielkie NN Lucyna Ignacy Goliszewski, Anna Grędysz ż. Piotra 57 139-140 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0079.htm
8 8 1877 Brody Wawrztniec Golinowski Suchowola 4 Bazyli Anastazja Olejnik L
26 12 1877 Kuniów Maria Siedliak Antonówka Franciszek Anna Golias Ignacy Mareczek i Maria Mareczek 178-3-78 473V-474R 102 Ż DM
8 12 1877 Katerburg Anna Jaroszewska Rybcza Franciszek Antonina Goliszewska 203 88-89 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0047.htm
1 4 1878 Ołyka Maria Rosianowska Romaszkowszczyzna Adam Agnieszka Gol 499 16 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0009.htm
4 12 1878 Brody Mikołaj Golinowski Suchowola 4 Bazyli Anastazja Olejnik L
4 8 1878 Krzemieniec Dominik Goliszewski Ludwiszcze Ksawery Julianna Stanisławska 426-1-72 8V-9R 32 T
5 8 1878 Szumsk Karol Golaszyński Kurjanki Konstanty Julia Jasińska chrz. 13.08 Jan Żukowski, Aniela Witkowska ż. Eliasza 1-230 24V-25R 93 T DM 739
28 8 1878 Rzyszczów Stefan Koperian ? August Małgorzata Zasławska Gustaw Golpart, Emilia Kubarzewska 312-1-111 11 20 m.K KM
10 2 1879 Dederkały Wincenty Golanicki Dederkały Wielkie NN Franciszka 57 52-53 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0029.htm
5 4 1879 Szumbar Maria Wilhelmina Goliszewska Sosnówka Adam Franciszka Budzyńska Jan Wojciechowski, Paulina Budzyńska 626 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0003.htm
16 1 1879 Szumbar Aleksander Dobraczyński Sosnówka Ludwik Józefa Goliszewska 626 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0002.htm
18 5 1879 Szumsk Feliks Nowosielski Zaliśce Wiktor Karolina Zielińska Seweryn Goliszewski i Paulina Stradomska ż. Wincentego 01-226 130V-131R 58 T 449 DM
10 8 1880 Katerburg Aniela Jaroszewska Rybcza Franciszek Antonina Goliszewska 204 371-372 20 0
19 10 1880 Szumbar Piotr Goliszewski Ludwiszcze, par. Krzemieniec Seweryn Julianna Stanisławska Józef Goliszewski, Aniela Wojciechowska ż. Józefa 626 123-124 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0063.htm
17 2 1880 Szumbar Konstancja Jaroszewska Szumbar Jan Józefa Goliszewska Józef Goliszewski, Anastazja Łosińska ż. Rocha 626 119-20 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0061.htm
22 2 1880 Ołyka Franciszek Rosianowski Romaszkowszczyzna Adam Agnieszka Gol 501 12 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0007.htm
26 5 1880 Brody Jan Golinowski Suchowola 4 Bazyli Anastazja Olejnik L
4 12 1880 Radziwiłłów Jan Goleszak Radziwiłłów Franciszek Elżbieta Tojfelgard 1-74 59V-60R 38 T
28 9 1881 Katerburg Michał Jaroszewski Rybcza Franciszek Antonina Goliszewska 204 338-339 31 0
4 12 1881 Szumbar Mikołaj Dobraczyński Sosnówka Ludwik Józefa Goliszewska 627 19-20 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0012.htm
17 2 1882 Szumsk Emilia Supińska Obycz Feliks Marcelina Kubikowska Karol Jakubowski, Melania Bogolubowa 01-232 293V-294R 19 T
11 12 1882 Szumsk Józef Skrzypkowski Szupinki Żołobeckie Jan Anna Kosicka Franciszek Garlicki, Wiktoria Garlicka panna, Józef Goliszewski, Franciszka Mytk 01-232 326V-327R 151 T
1 10 1882 Horochów Antonina Golewaczuk Boroczyce Michał Teofila Dąbrowska 118 37-38 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0021.htm
10 3 1883 Dederkały Piotr Głowacki Kaletyńce Wielkie Marceli Emilia Goliszyńska Julian Kamieński, Katarzyna Nowicka ż. Michała 58 183-184 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0095.htm
23 8 1883 Szumbar Ludwika Goliszewska Sosnówka Józef Karolina Wojciechowska 627 179-180 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0105.htm
27 10 1883 Brody Łukasz Golinowski Suchowola 4 Bazyli Anastazja Olejnik Grzegorz Onyszczuk, Anna Petryszyn ż. Anatola L
10 12 1883 Kuniów Albina Siedliak Antonówka Franciszek Anna Golias Ignacy Mareczek i Maria Mareczek 178-3-78 739V-740R 105 Ż DM
13 12 1884 Szumbar Marianna Dobraczyńska Sosnówka Ludwik Józefa Goliszewska 627 163-164 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0096.htm
29 7 1884 Szumbar Antonina Marta Wojciechowska Sosnówka Józef Aniela Osińska Seweryn Goliszewski, Feliksa Wojciechowska z. Aleksandra 627 161-162 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0095.htm
9 4 1884 Ołyka Stanisław Jelej Romanów Jan Marianna Gągola 505 16 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0009.htm
22 9 1884 Ołyka Katarzyna Gongol Długoszyje Jan Marianna Kargul 505 52 75 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0027.htm
9 8 1885 Szumbar Zygmunt Goliszewski Borki Józef Karolina Wojciechowska Józef Wojciechowski, Julia Goliszewska ż. Seweryna 627 139-140 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0082.htm
24 12 1885 Dederkały Stefan Karol Goliszewski?/Godziszewski Dederkały Dominik Wiktoria Sierakowska Józef Ratner i Aleksandra Sitrawska ż. Jana 1-79 132V-133R 49 T 722 DM
8 3 1886 Brody Stanislaw Hingolt Suchowola Antoni Maria Michalewicz L 5
10 2 1887 Katerburg Marian Jaroszewski Rybcza Franciszek Antonina Goliszewska 204 131-132 5
8 3 1887 Tajkury Bazyli Zagolewicz Wernikowski NN Anastazja akt konwersji 5/1915 Zdołbunów O
13 1 1887 Dederkały Jan Stadniczuk Dederkały Wielkie Maciej Aniela Goliszewska Franciszek Aleksandrowicz i Leontyna Krajewska panna 1-81 71V-72R 4 T DM 970
10 12 1888 Szumbar Andrzej Goliszewski Sosnówka Jan Anna Stachowska 627 97 14 0.1-81 99V-100R T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0056.htm
16 8 1888 Szumbar Julia Goliszewska Sosnówka Józef Karolina Wojciechowska 627 93-94 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0054.htm
10 2 1888 Ołyka Piotr Rosianowski Ołyka Adam Agnieszka Gola 508 10 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20508/pages/PL_1_436_508_0006.htm
4 7 1888 Brody Antoni Golinowski Suchowola 4 Paweł Anastazja Olejnik L 216
18 6 1888 Krzemieniec Helena Goliszewska Szpikołosy Tadeusz Elżbieta Chomicka Franciszek Goliszewski, Emilia Gniewkowska ż. Jakuba 01-81A 16V-17R 64 T
17 12 1888 Krzemieniec Adam Golecki Szpikołosy Bernard Franciszka Micewska 01-81A 27V-28R 106 T
30 1 1889 Radziwiłłów Maria Golaniuk Suchodoły NN Maria 0.1-81B 50V-51R 7 T
7 5 1889 Torczyn Stanisława Dąbrowska Dudy Florian Honorata Golecka 675 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20675/pages/PL_1_436_675_0006.htm
2 1 1889 Dederkały Marianna Stadniczuk Dederkały Wielkie Maciej Aniela Goliszewsla 58 43-44 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0023.htm
13 7 1889 Dederkały Józef Goliszewski Ludwiszcze, par. Krzemieniec Antoni Karolina Centkiewicz 58 51-52 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0027.htm
2 4 1889 Szumsk Marianna Mysłowska Bajmaki Jakub Petronela Goliszewska Karol Plinkowski i Józefa Wróblewska ż. Mikołaja 01-232 10V-11R 46 T 876 DM
7 7 1890 Szumbar Dominik Goliszewski Sosnówka Jan Anna Ostachowska Piotr Szumlański, Antonina Leszczynowicz ż. Szymona 627 04-05 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0003.htm
8 7 1890 Brody Kazimierz Golinowski Koniuszków 117 Tomasz Maria Sladnyk L 4
12 10 1890 Brody Jan Golinowski Koniuszków 87 Grzegorz Anastazja Sech L 5
19 12 1890 Brody Andrzej Golinowski Koniuszków 49 Stanisław Katarzyna Chmilar L 8
29 6 1890 Krzemieniec Petronela Golewska Szpikołosy Bernard Florentyna Micewska 0.1-81W 13V-14R 51 T
27 8 1890 Krzemieniec Cezary Goliszewski Ludwiszcze Józef Karolina Wojciechowska 0.1-81W 18V-19R 72 T
18 6 1891 Torczyn Marcelina Dąbrowska Dudy Fłor Honorata Golecka 677 20-21 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0011.htm
0 1891 Skurcze Maria Radelczuk Jan Franciszka Kargol 5
1 4 1891 Semenówka Georg Gelzmerg (Gölzmerck) Semenówka Georg Barbara Komerer Georg Grinewald (Grünewald) z żoną Małgorzatą z d. Gerlein (Herrlein, Kehrlein) 7 28 Tb
22 7 1891 Semenówka Georg Płatner (Plattner) Semenówka Johannes Ewa (Eve) Golmak (Golmack, Holmack) Georg Rozenbach (Rosenbach) z żoną Katarzyną z d. Szulc (Schulz) 18 69 Tb
28 8 1891 Semenówka Józef (Joseph) Cichler (Tiechler, Zichle Semenówka Johannes Katarzyna (Katharin Golmejster (Goldmeister, Holmeister) Józef Grenc (Joseph Grenz, Kranz, Renz) z żoną Anną Marią 20 78 Tb
19 9 1891 Semenówka Józef Golmejster par. Semenówka Henryk (Heinrich) Klara Nam Józef Gefling z żoną Anną z d. Koch 25 99 Tb
8 7 1891 Semenówka Joan Sziler par. Semenówka Joann Ima Gogol Adam Mildenberger, Magdalena Hirsz 26 101 Tb
24 7 1891 Szumsk Józef Mysłowski Bajmaki Jakub Petronela Goliszewska 01-233 25V-26R 98 T
10 11 1891 Szumsk Bronisława Listowska Mosty Andrzej Stanisława Goliszewska 01-233 94V-95R 169 T
1 1 1891 Krzemieniec Wincenty Chmielewski Tylawka Apoloniusz Franciszka Goliszewska 0.1-81G 1V-2R 4 T
10 1 1891 Krzemieniec Michalina Dobrosińska Tylawka Ludwik Józefa Goliszewska 0.1-81G 2V-3R 5 T
21 3 1891 Krzemieniec Wiktoria Goliszewska Szpikołosy Tadeusz Elżbieta Bojakowska 0.1-81G 8V-9R 32 T
1 10 1891 Krzemieniec Aniela Goliszewska Ludwiszcze Seweryn Julia Staniszewska 0.1-81G 20V-21R 77 T
7 3 1892 Szumbar Zofia (?) Stadniczuk Dederkały Wielkie Maciej Aniela Goliszewska 1020 201-202 8 0
15 1 1892 Krzemieniec Rozalia Stępina Ludwiszcze Szczepan Marianna Golańska 0.1-81D 3V-4R 9 T
24 10 1892 Krzemieniec Emilia Chmielewska Tylawka Apoloniusz Franciszka Goliszewska 0.1-81D 20V-21R 80 T
28 11 1892 Krzemieniec Maria Goliszewska Ludwiszcze Józef Karolina Wojciechowska Seweryn Goliszewski, Paulina Stradomska ż. Wincentego 0.1-81D 23V-24R 90 T
19 1 1893 Szumbar Wincenty Goliszewski Sosnówka Jan Anna Ostachowska 1020 162-163 3 0
19 6 1893 Szumbar Wiktoria Szumlańska Borki Józef Michalina Goliszewska 1020 175-176 25 0
25 11 1893 Łuck Wiktoria Iwanicka Ludwik Augusta Wingolc t. III 377 243
12 4 1893 Szumsk Julian Wereszczyński Kaletyńce Małe Franciszek Aniela Śliwińska Konstanty Nagoluk, Antonina Jaroszewska ż. Mikołaja 84V-85R 58 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD6Z?i=211&cat=833999
27 10 1893 Szumsk Józefa Jankowska Szumsk NN Maria Jankowska Antoni Goliszewski, Tekla Rudnicka ż. Jana 107V-108R 155 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDBV?i=236&cat=834000
18 11 1893 Kuniów Stanisław Kamiński Lachowa Bronisław Rozalia Podhorodecka Piotr Goliszewski i Antonina Telicka panna 178-3-86 485V-486R 151 Ż DM
18 12 1893 Młynów Feliksa Gola Użyniec Stanisław Marianna Makus Franciszek Brzozowski, Teresa Pieńkowska ż. Roberta 740-7-94 26V-27R 147 R 140 DW
24 6 1894 Szumbar Władysław Stadnicki Dederkały Wielkie Maciej Aniela Goliszewska 627 59-60 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0036.htm
3 6 1895 Ołyka Kazimierz Antoni Rogoliński Silno Stanisław Wacław Helena Buffał 1018 441 73 MO 0
30 3 1895 Szumsk Teofila Listowska Mosty Andrzej Anastazja Goliszewska 01-233 179V-180R 53 T
16 5 1895 Szumsk Zofia Wojda Żołobki Stefan Julia Golecka Jan Wojda, Paulina Telicka ż. Walerego 01-233 184V-185R 76 T
7 1 1895 Białogródka (córka) Mazur Kropiwna Stefan Honorata Zarzycka Jan Kowalewski, Anna Golukowa 17-2-82 1R Ch
10 3 1895 Kuniów Wiktoria Goliszewska Lachowa Piotr Elżbieta Adamowska Karol Telicki i Rozalia Kamińska ż. Bronisława 178-3-86 546V-547R 40 Ż DM
14 8 1895 Kuniów Władysław Orzechowski Siwer Michał Maria Lang Józef Goliszewski i Berta Lang panna 178-3-86 557V-558R 95 Ż DM
5 3 1895 Szumbar Kazimiera Goliszewska Ludwiszcze, par. Krzemieniec Józef Karolina Wojciechowska 1020 130-131 10 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0078.htm
22 3 1895 Szumbar Józefa Romanowska Nowostaw Józef Petronela Goliszewska 1020 130-131 11 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0078.htm
2 6 1895 Szumbar Piotr Goliszewski Sosnówka Jan Anna Ostachowska 1020 137-138 23 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0082.htm
13 1 1896 Szumbar Leon Omelański Sosnówka Józef Marianna Goliszewska 1020 67,92 2 0
6 10 1896 Szumbar Bronisława Krajewska Dederkały Wielkie Lucjan Serafina Omelańska Walenty Omelański, Marianna Goliszewska ż. Józefa 1020 73-74 17 0
12 9 1896 Ołyka Helena Rowińska Kadyszcze Franciszek Maria Golfran 1018 592 111 MO 0
9 8 1897 Ołyka Roman Rogoliński Silno Stanisław Wacław Helena Bojffał 1018 734 91 MO 0
5 4 1898 Ołyka Julia Mierzwińska Cumań Tytus Józefa Goltcz 1018 846 39 MO 0
22 2 1898 Szumsk Bronisława Romanowska Bryków Tomasz Petronela Goliszewska Franciszek Jelinkowski, Franciszka Piotrowska ż. Wawrzyńca 01-234 8V-9R 30 T
27 10 1899 Szumbar Malwina Goliszewska Sosnówka Józef Franciszka Antonowicz 1020 6-7 16
20 1 1900 Szumbar Agnieszka Goliszewska Nowostaw Jan Wiktoria Listowska 79 V-80 R 1 0
19 2 1900 Szumbar Stanisław Goliszewski Sosnówka Jan Anna Ostachowska 79 V-80 R 3 0
30 9 1900 Krzemieniec Aniela Goliszewska Ludwiszcze Jozef Karolina Wojciechowska 18 V-19 R 69 0
9 2 1900 Brody Bazyli Golinowski Suchowola 4 Bazyli Anastazja Olejnik Jan Kozodój, Anna Bilecka z. Jakuba L 3
28 12 1901 Szumbar Mikołaj Goliszewski Nowostaw Jan Wiktoria Listowska 1 V-2 R 1 0
29 4 1901 Krzemieniec Piotr Janczyński Rybcza Józef Maria Golewska 10 V-11 R 37 0
8 7 1901 Krzemieniec Anatol Goliński Krzemieniec Ignacy Apolonia Korf 17 V-18 R 67
25 5 1901 Szumbar Antonina Nowakowska Dederkały Wielkie Łukasz Franciszka Goliszewska 106 V-107 R 4 0
29 1 1901 Szumsk Wincenty Podgórski Suraż Jan Stanisława Goliszewska 0.1-236 340V-341R 21 T
25 1 1902 Krzemieniec Weronika Micewska Szpikołosy Jakub Antonina Goliszewska 8 V-9 R 29 0
8 5 1902 Krzemieniec Magdalena Chmielewska Trzy Kopce Apolinary Franciszka Goliszewska 11 V-12 R 43 0
17 12 1902 Krzemieniec Wiktor Goliszewski Ludwiszcze Józef Karolina Wojciechowska 26 V-27 R 103 0
25 10 1902 Szumsk Ludwika Goliszewska Sosnówka, par. Szumbar Józef Franciszka Antonowicz Dominik Goliszewski, Zuzanna Kucharska ż. Jana 01-236 272V-273R 187 T
9 10 1902 Szumsk Marianna Podgórska Suraż Jan Anastazja Goliszewska 01-236 273V-274R 190 T
8 4 1903 Szumbar Dionizy Kowalewski Dederkały Wielkie Łukasz Franciszka Goliszewska 197 V-198 R 9 0
6 2 1903 Krzemieniec Stanisława Goliszewska Ludwiszcze Dominik Agata Stradomska 4 V-5 R 16 0
4 12 1903 Krzemieniec Franciszek Micewski Tetylkowce Filip Antonina Goliszewska 31 V-32 R 121 0
25 10 1903 Brody Teodor Golinowski Sznyrów 125 Tomasz Ewa Annilar Onufry Feduń, Marta Kot ż. Jana L 2
7 11 1903 Szumsk Marceli Mysłowski Bajmaki Julian Maria Golowska 0.1-237 48V-49R 192 T
16 6 1904 Radziwiłłów Maria Szmugolska Krutniów Józef Marianna Zasadzińska 19 0
3 2 1904 Szumsk Marcelina Jakubowska Bacaje Kazimierz Karolina Goliszewska 0.1-238 8V-9R 30 T
3 2 1904 Szumsk Adela Jakubowska Bacaje Kazimierz Karolina Goliszewska 0.1-238 8V-9R 31 T
30 5 1904 Szumsk Jan Jakuszewski Cyranka Mikolaj Maria Goliszewska 0.1-238 27V-28R 107 T
1 3 1905 Szumsk Antoni Podgórski Załuże Jan Anastazja Goliszewska 01-236 162V-163R 33 T
30 12 1906 Ołyka Bogusław Gol Stanisławka Józef Zofia Wisner 1019 335 4 MO
27 12 1906 Szumsk Maria Kowalewska Michałówka Łukasz Franciszka Goliszewska 01-236 126V-127R 209 T
1 4 1906 Szumbar Franciszek Goliszewski Nowostaw Jan Wiktoria Listowska 1020 63,93 7 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0041.htm
3 3 1907 Szumsk Józefa Podgórska Suraż Jan Anastazja Goliszewska 01-236 10V-11R 46 T
22 4 1907 Szumsk Bronisława Romanowska Bryków Tomasz Petronela Goliszewska 01-236 16V-17R 79 T
13 6 1907 Brody Władysław Golinowski Suchowola 62 Mikołaj Maria Łysak L 16
25 8 1907 Kowel Mieczysław Gorgol Kowel Michał Marianna Posia 1004 20V-21R 98 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0024.htm
7 9 1908 Szumsk Joanna Sopińska Mosty Jan Maria Jarmolińska Karol Goliszewski, Maria Rodziewicz ż. Aleksandra 426-1-97 30V-31R 150 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3H6-8?i=634&cat=834002
8 8 1909 Horochów Emilia Kozak Czeskie Nowosiółki Alojzy Anna Gol 995 17 77 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0023.htm
11 8 1910 Ostróg Roman Kowalski Nowomalin Tomasz Kazimiera Golańska 1943 55 O
24 6 1911 Brody Bronislaw Golinowski Suchowola 75 Łukasz Maria Wawryk L 10
6 7 1911 Brody Jan Golinowski Suchowola 62 Mikołaj Maria Łysak L 11
4 9 1912 Łanowce Zofia Iszczuk Wandżułów Mikołaj Bronisława Gargolińska 0
29 3 1912 Tbilisi Władysław Babicki Tbilisi Aleksander s. Stefana Anna Widergold Władysław Sochacki, Antonina Szymanowska 37V 71 Tb
13 7 1912 Tbilisi Helena Mączniewska Tbilisi Edward s. Franciszka Maria c. Władysława Czajkowska Rudolf Garc, Maria Golba 50R 11 Tb
15 8 1912 Ołyka Marian Mierzwiński Ołyka Tytus Józefa Golcz 1050 78 151 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0041.htm
6 4 1913 Ołyka Hieronim Gol Malin Józef Zofia Wigner 1063 103 56 MO
20 12 1913 Tbilisi Stanisław Golba Tbilisi Ludwik s. Jana Anna c. Aleksandra Taszkiewicz Franciszek Malawski, Marianna Taszkiewicz 69R 110 Tb
1 10 1913 Szumbar Maria Goliszewska Ludwiszcze Dominik Agata Stradomska 1-103 28V-29R 18 T
1 10 1913 Szumbar Helena Goliszewska Ludwiszcze Dominik Agata Stradomska 1-103 28V-29R 19 T
20 11 1913 Szumbar Bronisława Jałkowska Dederkały Wielkie Jan Katarzyna Błaszczuk Dionizy Jaśkiewicz, Maria Golecka ż. Franciszka 1-103 29V-30R 23 T
7 2 1914 Torczyn Bronisław Golczyński Antonówka Szepelska NN Maria 1056 6-7 10
23 7 1914 Jałowicze Halina Staniewicz Pjanie Boleslaw Eugenia Goldszmidt 13V-14R 38
7 2 1914 Torczyn Franciszka Golczyńska Antonówka Szepelska NN Maria 1056 6-7 11
20 4 1915 Szumbar Stanisław Rokicki Wilia Franciszek Kazimiera Goliszewska Marcin Rokicki, Maria Goliszewska panna 1-106 85V-86R 7 T
24 5 1915 Kijów Św. Aleksandra Marianna Peklik Werzal Teofil Franciszka Kopaczeska Jan Kopacz i Marianna Grzygolec 312/1/129 38V-39R 150 m.K JM1
21 10 1915 Kijów Św. Aleksandra Jan Stankiewicz Kijów Józef Maria Dowgolewa Antoni Szabiuk i Katarzyna Toporowska 312/1/129 67V-68R 268 m.K JM1
28 4 1915 Ołyka Alojzy Mierzwiński Zalisocze Tytus Józefa Golcz 1081 50 97 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0028.htm
23 9 1916 Tbilisi Antoni Grigalunas Tbilisi Antoni s.Ludwika Stefania c.Jana Kunab Wincenty Łasis, Antonina Grigolunas 141V-142R 80 Tb
28 2 1916 Ołyka Genowefa Golebiak Bogusławka Jan Karolina Wysocka 1081 153 122 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0084.htm
10 7 1917 Tbilisi Konstanty Golcer Tbilisi Daniel s.Daniela Zofia Wanda Kozakiewicz Bolesław Siedlecki, Wiktor Obsiukiewicz 174R 94 Tb
1 5 1917 Tbilisi Władysław Dąbrowa Carskie Kołodce Stanisław s.Erazma Aleksandra c.Jana Baszypdżanowa Piotr Golenkowicz, Julia Dąbrowa 202V 93 Tb
10 7 1918 Tbilisi Zdzisław Todys Tbilisi Franciszek s.Tomasza Chadża Kurban Fetach Zenon Polanowski, Stanisława Golińska 203R 95 Tb DW
14 4 1934 Dederkały Feliksa Gwoździjewska Radoszówka Franciszek Karolina Golonko 4 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 5 1717 Torczyn Marcin Wyszkowski Marianna Golimuntowa wdow Michał Swiderski, Michał Witwinski, Tomasz Jaroszewicz 39 b/nr EH
8 5 1718 Torczyn Jerzy Pirakowski Anastazja Golimuntowna Michał Swiderski, Marcin Wyszkowski 40a b/nr EH
25 11 1722 Torczyn Jan Golimąd Franciszka Leszczynska Stanisław Potuszynski, Anastazja Pirakowska 43a, 44 b/nr EH
15 11 1739 Biłka Szlachecka Jakub Słociak Regina Golasówna Biłka Królewska 41L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%2041/pages/PL_1_301_41_0003.htm
21 2 1740 Szumsk Jan Podgurski Podgórski Suraż Marianna Szymecka Szymczuk Suraż w Maciej Golaszewicz, Małgorzata Czmeryha 297-1-180 3R Ł RK
10 2 1778 Szczurowice Jakub Rowiński Marianna Michaluk Baryłów 12 Jan Józef Sadowy, Hiacynt Golczewski 1310L 68 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0048.htm
30 1 1785 Złoczów Maciej Szafrański 26 Teresa Lisiecka Jelechowice 20 Wojciech Goliczowski, Franciszek Lis 1535L 1d 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201535/pages/PL_1_301_1535_0004.htm
11 6 1786 Złoczów Maciej Tokarz Boniszyn 30 Katarzyna Goliczowska Jelechowice 20 Michał Golemba, Franciszek Lis 1535L 1d 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201535/pages/PL_1_301_1535_0004.htm
17 9 1786 Złoczów Maciej Jaroszewski 22 Anna Goliczowska Jelechowice 24 1535L 1d http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201535/pages/PL_1_301_1535_0004.htm
19 11 1786 Złoczów Józef Goliczowski 18 Jadwiga Lis Jelechowice 17 1535L 1d http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201535/pages/PL_1_301_1535_0004.htm
26 8 1787 Złoczów Jan Goliczowski 50w Jadwiga Kokor Jelechowice 40 1535L 1d http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201535/pages/PL_1_301_1535_0004.htm
19 9 1798 Meżyrów Filip Furman Marianna Domczukowa Mołochów Eliasz Stolarz, Krzysztof Wielgolaski 16R Ch
7 2 1798 Lubar Walenty Jędrzejowski w Apolonia Murawska Lubar łacina, wdowiec, Bazyli Golicki, Marcin Zieliński 178-49-3 600R Ż Mg
25 1 1809 Kuniów Mikołaj Goliński Hucisko Nowe Cecylia Jasińska Hucisko Nowe 13 R-V 0
8 11 1814 Dubno Szymon Iszczewski 27 Stefan Józefa Franciszka Laps Dubno 27 Michał Marianna Goltfryd Graul, Józef Siciński 64 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2064/pages/PL_1_436_64_0023.htm
6 11 1827 Luboml Ignacy Franczkiewski Luboml 40 Stefan Teodora Golewska Dorota Matuszewicz z Kołtunów Jankowce 30 Stefan Zofia Andruszczuk Bazyli Wegierz, Iwan Olfirowicz 301 23 44 843 336 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0014.htm
2 10 1827 Kupiel Paweł Tracz Kloniny 20 Mikołaj Marianna brak Mgadalena Gągolowska Kloniny 18 Jan Marianna brak Bartek Przesiężny, Harasym Hyrczuk, Petr Tracz 178-3-93 321V 3 Ż 616 KP2
20 5 1828 Równe Ludwik Krzywicki 36w Stanisław Felicjanna Gogolewska Tekla Brzozowska 22 Tobiasz Ludwika Łukaszewska JO. Fryderyk Książę Lubomirski, W. Adam Krzywicki, W. Ludwik Nejman 171-1-1 153R 6 R Mg
19 8 1828 Wołoczyska ur. Tomasz Czajkowski Manaczyn 25 ur. ś.p. Antoni ś.p. Petronella brak ur. Marianna Goleniewska z d. Pietrawska Manaczyn 27W ur. Leon Apolonia brak ur. Jan Postępski, Jan Puklicz 178-3-94 275R 9 Ż 526 KP2
3 2 1829 Szumbar Eliasz Domański Sosnówka 56w Jeremiasz Magdalena Marianna Krzyżałowska z Atraszewskich Borki 43w Marcin Konstancja ur. grzegorz Kurowski, pr. Wojciech Goliszewski 245-1-3 416V 2 R
17 2 1829 Szumbar Ignacy Budzyński Sosnówka 33w Wincenty Katarzyna Sokołowska Marianna Kamińska Sosnówka 19 Jędrzej Katarzyna Kaczorowska ur. Stanisław Goliszewski, Grzegorz Kurowski 245-1-3 417R 5 R
25 5 1830 Dąbrowica Tomasz Lewandowski par. Dąbrowicka 26 Franciszek Katarzyna Zarzecka Franciszka Zawadzka par. Dąbrowicka 17 Floryan Anna Roszkowska Bazyli Lewandowski, Jan Golejewski 816 106a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0108.htm
19 1 1830 Żytomierz Franciszek Fabiański Żytomierz 30 Kacper Magdalena Golenkiewicz Salomea Arletówna Żytomierz 20 Fryderyk Magdalena Antosiewicz 178 3 3 50 5 Ż Ni
10 5 1831 Dubno Sylwester Grabowski Wygnanka 38w Mateusz Franciszka Radyńska Marianna Gągolewska Wygnanka 30 Tomasz Rozalia Soroczyńska 817 107R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0110.htm
27 9 1831 Korzec Jan Gogol Gogoł Sapożynka 23 Bazyli Agata Bułajewska Konstancja Pawłowska Sapożynka 20 Antoni Marianna Orciuszewska ? Orszewska Leon Zabłocki, Stanisława Kraczkowska 245-1-5 75 12 R PW
1 11 1831 Żytomierz Jan Hryniewicz Unita , Żytomierz 22 Bazyli Julianna Małachowska Ełżbieta Portianko Żytomierz 19 Grzegorz Anna Małakowska Jędrzej Januszewicz , Jan Januszewicz , Bazyli Golkowski 178 3 4 60 71 Ż Ni
17 5 1831 Olewsk Adam Nowicki Folwark Tepenica 24 Józef Eleonora Statkowska Barbara Józwikiewicz Folwark Tepenica 18 Franciszek Anastazja Błędowska Ignacy Jakubowski, Mikołaj Goleniewski, Hieronim Szydłowski 178-3-4 449R 2 Ż Na 879
14 2 1832 Krzywin Antoni Mierzwiński Wołoskowce, par. Ostróg 24 Fabian Marianna Golemberk Elżbieta Zielińska Sielce 24 Jędrzej Rozalia Link Łukasz Kalemberk, Asson Lichtański, Stefan Kamiński 171-1-5 41V 3 R Mg
29 5 1832 Skurcze Jan Golejewski par. Skurcze 19 Andrzej Anna Stańska Marianna Lesiuk par. Skurcze 20 Łukasz Katarzyna Kwiatkowska sław. Jan Kozanowski, Józef Ścichowski, Grzegorz Kardaszyński 818 35R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0041.htm
25 2 1834 Kuniów Ludwik Goliszewski Pererosłe 28 Maciej Agnieszka Szmigielska Marianna Głębocka Górszczyzna 22 Stanisław Tekla Szwederska R 78 V 4
4 11 1834 Krzemieniec Jan Sichniewicz par.Krzemieniec 37w Sylwester Katarzyna Przygolenicka Aleksandra Solska par.Krzemieniec 20 Wincenty Elżbieta Lewandowska Dominik Biliński i Jan Wojtkowski 01-5 101V-102R 19 T 831 DM
27 10 1834 Szumbar Franciszek Rokietnicki 32 Franciszek Marianna Rabczyńska Izabela Owrakowska Orakowska Sosnówka 19 Grzegorz Agnieszka Goliszewska Wincenty Pacewicz, Stanisław Goliszewski 245-1-8 1 R RK
13 5 1834 Horyńgród Marcin Chmielowski Horyńgród 20 Grzegorz Zofia Tekla Markowska Horyńgród 17 Kajetan Agnieszka Zatarska Aleksander Gasperski, Jan Goltz, Wincenty Dąbrowski 171-1-7 162R 2 R Mg
9 6 1835 Krzemieniec Antoni Soroczyński Dubno, par. Dubno 22 Łukasz Marianna Gongolewska Rozalia Łopuszańska Andruha Wielka 19 Sylwester Elżbieta Romaszewska Jakub Markowski i Jan Wróblewski, Antoni Migorowicz 01-8 35V 10 T 1068 DM
10 2 1835 Ostróg Stefan Kamiński Milatyn 20 Antoni Helena Golimberk Tekla Pulkiewicz Bialotyń 15 Jan Marianna Błoniewska Kazimierz Lesiekiewicz, Antoni Pulkiewicz 171-1-8 20R 5 R MZ 9010
19 5 1835 Połonne Stanisław Rozniatowski Derewicze 28 Jakub Tekla Łucja Jezierska z Sikorskich Derewicze 25w Józef Anna Szeling Antoni Golecki, Józef Sikorski 245-1-9 161R 18 R DW 2819
27 10 1835 Połonne Franciszek Sawicki Burtyn 21 Mikołaj Marianna Goleń Cecylia Golczewska Burtyn 18 Józef Rozalia Bagińska Franciszek Sałaciński, Jan Jaworski 245-1-9 166R 41 R DW 2829
3 11 1835 Połonne Wawrzyniec Golczewski Połonne 26 Józef Rozalia Bagińska Marianna Gliwińska Połonne 19 Kasper Agnieszka Lisicka Jakub Golczewski, Stanisław Sobolewski 245-1-9 167R 45 R DW 2831
27 10 1835 Zasław św. Józefa Stanisław Pioruński 20 Feliks Ludwika Golińska Karolina Magayska 18 Antoni Franciszka Tarnawska Tadeusz Lisowski, Feliks Wieczor, Eustachy Ogolewicz 178-3-101 76 30 Ż SK
19 1 1836 Ostróg Wojciech Oborski Sujmy 20 Kasper Ludwika Golc Aleksandra Tadajewska Sujmy 19 Jan Prakseda Brzozowska Seweryn Leoniec i Wawrzyniec Adaszyński, Franciszek Tadajewski 171-1-9 23R 1 R DM
2 2 1836 Ostróg Julian Boguszewski Milatyn 21 Piotr Urszula Chorzewska Marianna Mierzwińska Wołoskowce 19 Fabian Marianna Golenberg Franciszek Linde, Ludwik Chorzewski, Stefan Kamiński 171-1-9 24V 6 R DM
16 8 1836 Bazalia f. Tereszki Ludwik Zawadzki Tryski 56w Józef Katarzyna Winiarska Marianna z d. Szpalińska Gadomska Tryski 45w Michał Rozalia Goleniewska Michał Szurzechowski, Michał Bosrowski 178-03-118 288V 8 Ż DM
23 1 1838 Szumbar Stanisław Goliszewski Sosnówka 20 Wojciech Anna Kozieradzka Maryanna Kurowska Szumbar 20 Grzegorz Zofia Łozicka Jan Pacewicz, Grzegorz Bielski 201 42 1 54 227 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0121.htm
13 6 1839 Międzyrzecz Rafał Mikulicz Czarnokury, par. Korzec 30 Tadeusz Salomea Golec Dorota Pausza Janówka Ludwik Brygida Kozłowska 879 246V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0256.htm
16 5 1839 Żytomierz Franciszek Duński Żytomierz 37w Andrzej Marianna NN Helena Nikifor zd.Golt Żytomierz 30w Jan Katarzyna Kisielewicz Konstanty Różański , Maksymilian Janiuk 178 3 7 62 29 Ż Ni
18 2 1840 Szumbar Feliks Korf par Katerburg 25 Ludwik Anna Bardecka Zofia Orakowska par. Szumbar 19 Grzegorz Agnieszka Goliszewska 201 69 2 871 693 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0039.htm
27 2 1840 Żytomierz Jan Golda 22 Florian Magdalena Romanowska Franciszka Bronczkowa 19 Wilhelm Julia Krauze Piotr Bazylewski , Andrzej Wachowski 178 3 10 59 19 Ż Ni
19 10 1841 Białozórka Grzegorz Litwicki par.Białozórka 22 Jan Magdalena Rabcewicz Urszula Daniewicz par.Białozórka 17 Wincenty Marianna Gargolińska Wincenty Rabcewicz, Karol Jędrzejewski, Karol Piotrowski 872 758 4
18 5 1841 Kołki Aleksander Woźniakowski par. Luboml 28 Mateusz Julia Golecka Katarzyna Cieszkowska par. Luboml 18 Stanisław Julia Siemaszko Seweryn Wołodźko, Piotr Wolak 827 90 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0092.htm
20 10 1842 Beresteczko Józef Golikowski par. Beresteczko 22 Wojciech Anna Petrycka Eleonora Wilińska par. Beresteczko 20 Józef Helena Jodkowska 4 18 7
1 2 1842 Nieświcz Michał Motylewicz Szprachy 48 Bazyli Antonina Golańska Katarzyna Węglińska Szprachy 30 Mateusz Agata Mikołaj Sobestyński, Grzegorz Siedlecki, Hipolit Sobestyński 437 10 4 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20437/pages/PL_1_436_437_0007.htm
24 1 1843 Żytomierz Andrzej Piekarski 28 Tomasz Julianna Golanowska Henryka Wiszniewska 20 Teodor Joanna Schabich 178 51 5 6 Ż Ni
7 5 1844 Kuniów Anastazy Ziembicki Martyń 26 Wawrzyniec Marianna Jakuszewska Zuzanna Wróblewska Martyń 17 Jakub Aniela Golinkiewicz Jan Łukomski, Franciszek Ziembicki, Józef Kostrzyński 883 76 V - 77 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0080.htm
9 7 1844 Toporyszcze Ignacy Potebnia Rudnia Borowa 20 Jan Marianna Bielak Karolina Targoni Rudnia Borowa 18 Paweł Anastazja Weselska Jan Dworecki, Jan Goleniewski, Grzegorz Hnitecki 178-51-514 497V 22 Ż DM
30 7 1844 Toporyszcze Kazimierz Maziar Rudnia Borowa 20 Stefan Rozalia Rychwalska Teresa Targoni Fasowa 18 Paweł Anastazja Weselska Jan Goleniewski, Łukasz Maziar, Franciszek Skokowski 178-51-514 498R 24 Ż DM
20 8 1844 Toporyszcze Józef Goleniewski Rudnia Staryki 20 Bazyli Aleksandra Zelizko Marianna Iwanicka Huta Polowska 20 Stefan Marianna Bagińska Antoni Bielak, Piotr Grocholski, Szymon Maziar 178-51-514 498V 27 Ż DM
21 10 1845 Nieświcz Dionizy Lejman 26 Kasper Marcjanna Czajkowska Karolina Goldszmid Ławrów 20 Michał Klara Raciborska 440 14 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20440/pages/PL_1_436_440_0008.htm
6 5 1845 Żytomierz Gracjan Krukowski Żytomierz 30 Jan Anastazja Hodkowska Magdalena Brzezicka Żytomierz 22 Józef Apolonia Gólanska Michał Marcinkiewicz 178 3 12 41 22 Ż Ni
7 11 1845 Żytomierz Stanisław Gold Żytomierz 23 Florian Magdalena