Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 2685 wyników dla: Bal

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
16 1 1758 Szumsk Klemens Podhorski 14/12 Borki rodzice: Baltazar i Marianna 297-1-184 30V Ł 68 RK 0
3 3 1760 Szumsk Marcin Cymbał Cymbaluk 4/52 Iserna rodzice: Gabriel i Rozalia 297-1-184 41V Ł 94 RK
14 1 1762 Szumsk Marianna Cymbaluk 1 Iserna rodzice: Gabriel i Rozalia 297-1-184 51V Ł 118 RK
15 2 1762 Szumsk Katarzyna Cymbaluk 1 Huta Franciszkowa rodzice: Antoni i Agnieszka 297-1-184 52V Ł 120 RK
26 10 1764 Szumsk Michał Balicki 40 Kruholec 297-1-184 65R Ł RK
27 10 1766 Szumsk Petronela Podhorska 14 Borki rodzice: Baltazar i Marianna 297-1-184 69V Ł RK
1 1 1766 Szumsk Marianna Cymbaluk 4 Iserna rodzice: Gabriel i Anna 297-1-184 68R Ł RK 0
5 5 1776 Szumsk Franciszek Cymbaluk 1,5 Iserna rodzice: Gabriel i Rozalia 297-1-184 85R Ł RK 0
12 8 1776 Szumsk Grzegorz Cymbaluk 4 Iserna rodzice: Gabriel i Rozalia 297-1-184 86R Ł RK
26 3 1778 Szczurowice Sylwester Debal Szczurowice s. chłopa Pawła 1310L 47 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0030.htm
9 2 1782 Szumsk Michał Cymbaluk 20/52 Iserna 297-1-184 98V Ł RK
24 6 1807 Kuniów Baltazar Gembalski 0,5 Lachowa s. szl. Józefa i Barbary 297-1-086 16R Ł
26 12 1810 Kuniów Tekla Cymbaluk 20 Kuniów prac., zostawiła męża i córkę 297-1-086 24R Ł
20 8 1811 Krzemieniec Franciszek Baliowski 20/52 Huta Stożecka s. Grzegorza i Klary Wereszczyńskiej 299 4 11 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0003.htm
31 8 1812 Olewsk Franciszka Hanuszkiewicz Balarka Snowidowska córka Grzegorza i Balbiny 178-3-128 38R Ż Na
18 8 1815 Nowogród Wołyński Brunon Hryniewiecki 17 Rzadkówka Józefa i Balbiny 1045-2-195 11R CDIAK 17 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33S7-9GY4-YF3?i=16&cat=989324
16 9 1816 Krzemieniec Stanisław, Stefan Balicki 80 Ludwiszcze wd. Anna Skrocka, s. Michał i 3 córki 299 54 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0031.htm
23 4 1816 Olewsk Kazimierz Hanuszewicz 1 Balarka Snowidowska syn Grzegorza i Balbiny z domu Grabowskiej 178-3-128 45R-45V Ż Na
21 11 1819 Krzemieniec Jan Hugo Trzetrzewiński 7 Krzemieniec s. Jana i Balbiny Winnickiej 299 96 118 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
21 11 1819 Krzemieniec Władysław Sobolewski 3 Krzemieniec s. Ignacego Franciszka i Balbiny Winickiej 299 97 122 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
25 7 1826 Kuniów Aniela Gembalska 1,5 Kuniów c. ur. Józefa i Barbary 297-1-086 73V Ł
21 8 1826 Krzemieniec Julianna Balewska 63 Krzemieniec 299 247 139 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
5 3 1827 Hulewicze Cyryl Balik 51 Hulewiczów prac., żona Anna z Zajączków, 2 córki (nieczytelne) i Otylia 131 1 3 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0001.htm
20 4 1827 Drużkopol Franciszek Winogrodzki 0,5 Dołhe s. prac. Antoniego i Agnieszki z Cymbaluków 63 5 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
21 4 1827 Drużkopol Marianna Winogrodzka 2 Dołhe c. prac. Antoniego i Agnieszki z Cymbaluków 63 5 22 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
6 8 1827 Hołoby Leon Łupiński 46 Boguszówka żona Franciszka z d. Piwnicka, dzieci Stanisław, Antoni, Balbina, Teodora 843 503 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0281.htm
1 2 1827 Sokul Jan Chryzostom Chrzanowski 5/365 Nawoz rodzice: ur. Polikarp i Balbina z domu Nielipowicz, tymczasowo w parafii Sokulskiej mieszkający 813 83 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
17 5 1827 Szumsk Józef Cymbaluk 6/52 Iserna z kaszlu, pr., rodz. Józef i Anna 245-1-1 403R 19 R RK
23 8 1827 Szumsk Dorota Piotrowska 58 Kordyszów z suchot, ur., zd. Jakubowska, deputatowa powiatu krzemienieckiego, mąż Onufry Piotrowski, dzieci: Dionizy, Ludwik, Karol, Balbina 245-1-1 405V 37 R RK
22 8 1827 Ostropol Adam Załuski 8/12 Józefówka rodzice Bazyli Załuski i Balbina Kurowska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 432 62 Ż 223V KP2
12 3 1827 Nowy Wiśniowiec Wincenty Balicki 4\52 Skakuny z gorączki, r. Marcin i Helena 245-1-1 315 8 R 595 DM1
22 12 1828 Szumbar Piotr Konopko 52 Zahajce żona Magdalena synowie Tytus, Eliasz i Jędrzej, córki Barbara, Anna I Balbina 199 293 22 AGAD DW
24 3 1828 Radziwiłłów Justyna Wasilewska 42 Radziwiłłów z domu Sankowska, syn Ludwik, córka Balbina 814 262 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0266.htm
23 2 1828 Kozin Apolonia Andrzejowa 40 Gaje Płaszowskie prac., opuszczona przez męża, który zostal w kozakach, syn Jan, córka Balbina 298 5 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0003.htm
2 1 1828 Lachowce Jan Zajączkowski 18 Lachowce kawaler, s. Ur. Klemensa i Balbiny z Zawadzkich 171-1-1 122R 1 R Mg
15 4 1828 Kuniów Ludwik Gembalski 20 Kuniów Ur., kawaler 171-1-1 91V-92R 20 R Mg
16 1 1828 Annopol Justyna Danielska 36 Annopol Ur., zd. Balicka, żona Mikołaja, zost. 2s. Piotra i Tadeusza i c. Annę 171-1-1 139R 4 R Mg
3 5 1828 Horyńgród Teresa Zajączkowska 80w Dorohobuż W., z domu Misionow, 1v Szaciłłowa, 2v wdowa po Szymonie, zost. z 2 małżeństwa 3s. Franciszka, Izydora i Filipa i c. Balbinę 171-1-1 189R 11 R 7081 Mg
2 8 1828 Bazalia Franciszka Gutkiewicz 6/12 Czuchele c. ur. Józefa i Balbiny 178-3-94 240V 68 Ż DM
28 4 1828 Horodyszcze Rozalia Hanuszkiewicz 7/12 Horodniawka rodzice ur. Grzegorz i Balbina Hanuszkiewicz 178-3-94 117R Ż 228 KP2
3 5 1828 Horodyszcze ur. Katarzyna Wolińska 3 Horodniawka rodzice ur. Andrzej i Balbina Wolińscy 178-3-94 117R Ż 228 KP2
5 2 1828 Teofilpol Trynitarski ur. Piotr Rewera 7 Kurowie rodzice ur. Baltazar Rewera, Marianna Ławecka 178-3-94 310R 15 Ż 594 KP2
6 2 1828 Teofilpol Trynitarski ur. Józef Rewera 5 Kurowie rodzice ur. Baltazar Rewera, Marianna Ławecka 178-3-94 310R 16 Ż 594 KP2
27 2 1828 Berezdów Petronela Bokojemska [Bokujemska] 32 Berezdów z d. Łowicka, mąż Jan, synowie Józef, Edward i Samuel, córki Balbina, Antonina i Honorata 245-1-2 83R 17 R 166 DM
24 1 1828 Białozórka Eligiusz Wiarkowski 1,5 Szybenna s. Józefa i Balbiny z Raczyńskich 245-1-2 382R 2 R 732 DM
23 2 1829 Kuniów Jan Kułakowski 3 Kaczorka Kuniowska z gorączki, s. sławetnych Stepana i Marianny z Cymbaluków 171-1-2 73 V-74 R 6 R 7254 DW
30 7 1829 Łuck Marianna Szczurkiewicz 3 Łuck c. Jana i Balbiny Szczuckiej 815 39 72 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
26 4 1829 Koblin Bartłomiej Wojnołowicz 50 Młynów żona Franciszka z d. Wiszniowska, dzieci: Józefa, Balbina, Kajetan, Franciszek 815 240V 7 AGAD 245 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0245.htm
18 1 1829 Krzemieniec Kazimierz Pióro 0,5 Rudka s. ur. Franciszka i Balbiny Andeluk 426-1-7 55V 364 T 924 DM
14 10 1829 Krzemieniec Róża Dnietrzańska 40 Nowosiółki Wlm z Rozańskich, mąż Klemens, syn Baltazar, córki Felicjanna, Karolina i Tekla 426-1-7 70R 507 T 938 DM
20 10 1829 Szumsk Paweł Antoni Cymbaluk 4 Iserna z konwulsji, s. pr. Pawła i Heleny z Chruszczewskich 245-1-3 408R 181 R
23 12 1829 Ostróg Julianna Cymbalska 25 Luczyn zd. Piotrowska, zostawiła wdowca Franciszka, Córkę Annę 171-1-2 28R 66 R 7208 MZ
7 10 1829 Bazalia -fil.Tereszki Maciej Makowiecki 25 Hrycyki ur., żona Zuzanna, córki Marianna, Apolonia, Balbina i Elżbieta, pozostawił również brata Marcina majacego 16 lat 178-3-95 247R 27 Ż DM
3 11 1829 Bazalia -fil.Tereszki Eliasz Górski 73 Hrycyki ur., wdowiec, syn Mikołaj żonaty i córka Balbina za Chodorowskim 178-3-95 247V 33 Ż DM
9 10 1829 Kuniów Anastazja Cymbaluk 90 Kuniów ze starości, prac., wdowa po Janie, c. Marianna zamężna, Teresa panna 171-1-2 79R-V 37 R 7260 ZP
2 3 1829 Horodyszcze Kazimierz Mianowski 4 Kupina rodzice prac. Baltazar i Teresa Mianowscy 178-3-95 126R Ż 245 KP2 0
18 3 1829 Horodyszcze Tekla Anuszkiewicz 5 Horodniawka rodzice prac. Grzegorz i Balbina Anuszkiewicz 178-3-95 126R Ż 245 KP2
26 3 1829 Deraźne Jan Garbaliński 7 Chołoniewicze s. ur. Franciszka i Anny z Szumskich 171-1-2 199V 6 R DM
26 1 1829 Międzyrzec Wincenta Nowakowska 37 Międzyrzec zd.Kowalska,wd.po Stanisławie, s.Aleksander, c.Balbina 171-1-2 281R 8 R AS
15 2 1829 Włodzimierzec Józefa Cymbaluk 3 Włodzimierzec c. Marcina i Klary z Kierkiewiczów 815 124R 4 AGAD 128 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0128.htm
7 10 1830 Ołyka Franciszka Zielińska 50 Ołyka mąż Baltazar, bez potomstwa 816 307 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0313.htm
6 3 1830 Ostróg Anna Cymbalska 2 Luczyn c. Franciszka wdowca 171-1-3 25V 22 R MZ
18 11 1830 Lachowce Honorata Wyrzekowska 8 Książęcin c. ur. Baltazara i Tekli z Rokickich 171-1-3 122R 75 R DM
16 8 1830 Olewsk Jan Szpakowski 4 Rudnia Staryki syn Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 19 Ż Na
17 8 1830 Olewsk Anna Szpakowska 3 Rudnia Staryki córka Grzegorza i Balbiny z Lechów, z biegunki 178-3-3 496V 20 Ż Na
12 6 1830 Białopol Jan Kalityński (Kaletyński?) 60 Radziwiłówka z wewnętrznej słabości, ur., s. Jerzego, pozostała wdowa ur. Marianna c. Wawrzyńca z Gostwickich Kaletyńska, synowie: Tomasz, Andrzej, Kazimierz, córki: Julianna, Domicella, Pawlina, Balbina 178-51-339 259 18 Ż EH
20 3 1830 Tuczyn Józef Balicki 80 Tuczyn ur., synowie Leon i Józef, córka Angela (Aniela) 171-1-3 198Ra 13a R DM
23 9 1830 Deraźne Józef Garbaliński 8 Chołoniewicze s. ur. Franciszka i Anny z Szumskich 171-1-3 228V 21 R DM
25 7 1830 Bucyń Franciszek Adolf Brzostowski 3 Kaczyn s.Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 9 3 AB DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0005.htm
1 8 1830 Bucyń Aldona Brzostowska 6 Kaczyn c.Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 9 4 AGAD AB, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0005.htm
12 6 1830 Zasław św. Józefa Marcella Balicka 3,5 Sławuta z konwulsji, c. Marcina i Anieli z Kraśnickich 178-3-96 42V 36 Ż 77 RG
8 2 1830 Horodyszcze Apolonia Mianowska 70 Horodniawka z d. Wowczyńska, wdowa po Kajetanie, synowie Baltazar i Jakub, córka Marianna 178-3-96 102R 65 Ż 184 DM
3 9 1830 Horodyszcze Aleksander Balicki 73 Horodyszcze żona Agnieszka 178-3-96 106V 103 Ż 193 DM
15 2 1830 Łabuń Benedykt Jedlicki 6/12 Futor Łabuński s. Stefana i Zofii z Balickich 178-3-96 118R 11 Ż 224 DM
14 11 1830 Łabuń Katarzyna Popiel 3 Kustowce c. Baltazara i Marianny 178-3-96 122R 54 Ż 232 DM
24 3 1830 Miropol Petronela Grontkowska 3 Polanki c. Józefa i Balbiny z Golczewskich 245-1-4 157R 18 R 302 DM
25 10 1830 Miropol Katarzyna Zielińska 69 Kamień z d. Krynicka, wdowa po Józefie, synowie Ksawery, Mikołaj i Kaspra w zakonie Bernardynów, córki Kolumba Zbikoska, Balbina Myślińska i Elżbieta Rokicka 245-1-4 161R 60 R 310 DM
11 2 1830 Poryck Marianna Balicka 50 Poryck wdowa po Łukaszu, córka Marcela 845 45V 7 AGAD 50 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0050.htm
22 6 1831 Bucyń Urban Brzostowski 8/12 Kaczyn s.Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 13 5 AB 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0007.htm
6 9 1831 Horochów Bazyli Lewicki 27 Starystaw s. ur. Jana i Balbiny z Rudnickich 846 87R 93 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0088.htm
2 1 1831 Krzywin Marianna Kraśnicka 60w Rypiszcze Ur., zd. Niewiadomska, wdowa po Michale, 3s. Teodor żonaty, Wincenty i Michał bezżenni, córka Aniela żona Marcina Balickiego 171-1-4 38R 1 R Mg
26 4 1831 Ostróg Katarzyna Abalicka 14 Ostróg sławetnych Abalickich córka 171-1-4 26R 89 R MZ
5 2 1831 Lachowce Jan Szczytulski 61 Jurówka prac., żona Apolonia z Baluków, syn Wincenty, córki Marianna, Anastazja i Katarzyna 171-1-4 105V 15 R DM
9 3 1831 Korzec Bazyli Staniszewski 42 Józefin żona Balbina z domu Zagurska Zagórska, synowie Wincenty, Konstanty, Kazimierz, Aleksander Jan, córka Anna 245-1-5 83 22 R PW
2 8 1831 Deraźne Barbara Balczuk 60 Podłużne sławetna, w wdowim stanie 171-1-4 265R 30 R DM
6 3 1831 Bucyń Aleksandra Brzostowska 6 Kaczyn c. urodzonych Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 11 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0006.htm
10 3 1831 Bucyń Adolf Brzostowski 3 Kaczyn s. urodzonych Hieronima i Balbiny z Czempkowskich 28 12 bn DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2028/pages/PL_1_436_28_0007.htm
6 1 1831 Krzemieniec Józef Sieklucki 97 Kulików ur., żona Ewa z Jerodzińskich, synowie Franciszek, Wojciech i Filip, córka Balbina 426-1-7 93R 9a T 961 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H4-J?i=960&cat=300453
20 2 1831 Krzemieniec Natalia Kluczyńska 30 Krzemieniec sł., z Balickich, mąż Tomasz, syn Józef 426-1-7 95V 32 T 964 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H4-Z?i=963&cat=300453
14 3 1831 Krzemieniec Mieczysława Cylliakus 2 Krzemieniec c. WW Jana i Balbiny z Winiarskich 426-1-7 97V 49 T 966 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HW-R?i=965&cat=300453
1 3 1831 Krzemieniec Józef Sieklucki 98 Kulików ur., żona Ewa, synowie Franciszek, Wojciech i Filip, córka Balbina 426-1-7 103R 100 T 971 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HQ-5?i=970&cat=300453
18 11 1831 Ostropol Bazyli Załuski 45 Józefówka żona Balbina z Kurowskich, synowie Jan, Roman i Kajetan 178-3-97 281V 76 Ż 527 DM
16 7 1831 Gródek Nastazja Jaworska 0,5 Olesiniec Polny Rodzice urodzeni Baltazar i Marianna z Żukowskich Jaworscy, zmarła z kuru (czyli odry) 685-4-5 1270V 125 Ch 689 MN
6 8 1831 Gródek Apolonia Sobalska 0,5 Gródek Nieślubna, matka pracowita Helena Sobalska, zmarła z kuru (czyli odry) 685-4-5 1273R 148 Ch 694 MN
3 9 1831 Gródek Marianna Bystrzyżowska 34 Kuźmin Urodzona, zostawiła męża Franciszka Bystrzyżowskiego, synów Michała, Jana, córki Teklę, Balbinę i Ludwikę, zmarła z bólu głowy 685-4-5 1275V 165 Ch 699 MN
7 6 1831 Horodyszcze Józef Rogoszewski 65 Sudyłków żona Franciszka z Marciszewskich, synowie Narcyz, Dionizy, Feliks i Fortunat, córki Balbina, Angela i Karolina 178-3-97 123V 186 Ż 235 DM
26 10 1831 Kotelnia Saba Niemierzycki 47 Zabara żona Apolonia z Draczewskich, córki zamężna Marianna Krajewska oraz Zuzanna, Brygida i Balbina panny 178-3-4 217R 75 Ż 429 DM
23 3 1832 Koblin Franciszka Wojniłowicz 40 Młynów z domu Wiszniewska, dzieci: Kajetan, Franciszek, Józefa, Balbina 818 177V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0185.htm
27 2 1832 Radziwiłłów Marianna Kombal 27 Leduchów panna 818 289 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0296.htm
16 7 1832 Kuniów Adolf Wiarkowski 2 Radohoszcz Wielka s. Józefa i Balbiny z Raczyńskich 171-1-5 83 V 34 R DW
29 4 1832 Szumsk Kunegunda Pęczelska 90 Szumsk z puchliny, wielm., majorowa, wdowa, dzieci: Baltazar, Teodor, Marianna, Kunegunda, Teresa 245-1-6 416R 59 R RK
28 1 1832 Berezdów Kajetan Rybicki 52 Senihów żona Aleksandra z Kościukiewiczów, synowie Stanisław, Błażej i Józef, córki Karolina, Józefa, Balbina i Zofia 245-1-6 124V 5 R 41 DM
14 12 1832 Kazimierka Maksymilian Guziewicz 72 Pogranicze Piaskowieckie wdowiec po Mariannie z Nowalskich, synowie Stefan i Kajetan, córki Tekla i Balbina 171-1-5 236R 14 R 252 DM
15 3 1832 Szpanów Kunegunda Malinowska 16/365 Szpanów córka Adama i Balbiny z Tomaszewskich 171-1-5 187V 3 R AS
3 7 1832 Szpanów Lucyna Malinowska 2 Szpanów c.Adama i Balbiny z Tomaszewskich 171-1-5 188R 9 R AS 0
22 1 1832 Horodyszcze Seweryn Balczos 67 Horodyszcze wdowiec 178-3-98 105R 6 Ż 202 DM
8 4 1832 Horodyszcze Jan Baliński 1 Wołkowce s. Szymona i Agnieszki z Pisarskich 178-3-98 108R 31 Ż 208 DM
30 6 1832 Horodyszcze Grzegorz Hanuszkiewicz 6/12 Horodiawka s. Grzegorza i Balbiny z Grabowskich 178-3-98 110V 55 Ż 213 DM
7 2 1832 Berezdów Maciej Oborowski 59 Prawutyn Wielki żona Antonina z Rutkowskich, córki Balbina, Joanna i Marianna 245-1-6 125R 10 R 42 DM
18 4 1832 Jampol Gustaw Janiszewski 6/12 Olszanica s. Feliksa i Balbiny z Kozierackich 245-1-6 263R 38 R 264 DM
15 2 1833 Łuck Aleksandra Brzezowska 60 Łuck wd. Wojciech, s. Jan, c. Marianna, Balbina, Antonina, Józefa. 370 5 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0004.htm
19 2 1833 Przewały Bartłomiej Cymbaluk 50 Przewały wdowiec po Salomei, c. Teresa 848 595 1 AGAD 339 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0339.htm
8 11 1833 Szumsk Narcyz Cymbaluk 6 Iserna z konwulsji, pr., rodz. Jan i Fruzyna zd. Wasyluk 245-1-7 401R 41 R RK
28 5 1833 Ostróg Jan Mudzyński 3/12 Płużne z suchot, matka panna Balbina 171-1-6 35V 47 R MZ 8422
4 1 1833 Berezne Paweł Radziewicz 83 Berezne ze starości, żona Rozalia, synowie Hipolit Jan i Sylwester, córki Brygida, Balbina, Feliksa i Marianna 171-1-6 225R 2 R Na
29 4 1833 Międzyrzec Adam Szczepkowski 2 6/ Hłuboczek s.Ur.Kazimierza i Balbiny 171-1-6 256R 22 R AS
22 2 1833 Szpanów Grzegorz Trofimowicz 36 Szpanów żona Karolina z Mytkowskich,syn Baltazar,c.Ewa 171-1-6 189R 1 R AS
27 4 1833 Szpanów Władysław Malinowski 2/12 Horodyszcze s.Adama i Balbiny z Tomaszewskich 171-1-6 189V 5 R AS
26 12 1833 Berezdów Aleksandra Rybicka 55 Senihów z d. Kościuszkiewicz, wdowa po Kajetanie, synowie Stanisław, Błażej i Józef, córki Karolina, Zuzanna, Balbina i Zofia 245-1-7 143V 71 R 49 DM
10 8 1834 Łuck Marianna Szyszko 65 Jezioro z Zubczewskich, pozostawiła wd. Józefa, s. Tomasza, Franciszka, Piotra, c. Balbinę 372 19 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0010.htm
24 4 1834 Szumsk Jędrzej Kupniewicz 60 Hucisko Szumskie z kolki, sł., żona Dorota zd. Cymbaluk, bezpotomny 245-1-8 382R 13 R RK
22 5 1834 Szumsk Wiktoria Cymbaluk 10/52 Załuże z konwulsji, pr., rodz. Roman i Anna zd. Woyda 245-1-8 382V 15 R RK
7 4 1834 Białogródka Roman Rudkowski 6/52 Sosnoweczka s. ur. Wojciecha i Balbiny z Waśkiewiczów 171-1-100 96V 35 Ż DM
30 5 1834 Korzec Bronisława Krzywkowska 2 Korzec z konwulsji, córka Adama i Balbiny Nartowskiej 245-1-8 97r 49 R Na
4 5 1834 Berezdów Józef Iwanicki 1,5 Chorowiec s. Teodora i Balbiny z Rybickich 245-1-8 126R 33 R 42 DM
14 11 1834 Zasław św. Józefa Koronata Taborowska 12 Sławuta c. Aleksandra i Balbiny z d. Rogoszewskiej 178-3-100 71V 86 Ż 145 RG
4 12 1834 Zasław św. Józefa Karol Borszczewski 52 Sławuta pozost. wd. Mariannę z d. Wicikowską, s.: Romana i Pawła oraz c. Balbinę 178-3-100 72V 94 Ż 147 RG
7 3 1834 Włodzimierzec Wawrzyniec Czarnecki 25 Majdan Hały żona Rozalia z Dębalów, syn Jan 820 82R 8 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0085.htm
20 6 1835 Szumbar Wincenty Boguszewski 56 Borki żona Antonina z Tarnawskich, dzieci: Antoni, Józefa, Balbina, Teresa, Anna, Julianna 199 224 7 699
2 4 1835 Radziwiłłów Jan Balas 2/12 Lewiatyn syn Rozalii Balas 821 241a 5 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0243.htm
22 7 1835 Radziwiłłów Łukasz Podgurski 59 Leduchów żona Agnieszka Grabowska, synowie; Józef, Hipolit, córki; Aniela, Poliana, Faustyna, Anastazja, Sabina, Balbina, Marianna 821 242a 16 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0244.htm
1 11 1835 Radziwiłłów Wincenty Woyciechowski 54 Batków żona Teodozja Batkowska, synowie; Lucjan, Baltazar, Władysław, córki; Regina, Dioniza, Konstancja, Feliksa 821 243a 24 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0245.htm
16 12 1835 Wiszenki Marianna Janiszewska 12 Beynarówka r: Wojciech i Balbina z Siatryckich; poch: 18.12. 821 65a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0066.htm
16 8 1835 Łuck Mikołaj Ziemiaczkowski 1/365 Łuck s. Jana i Balbiny Brzezowskiej 373 96 59 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0052.htm
27 8 1835 Łuck Józef Ziemiaczkowski 1,5 Łuck s. Jana i Balbiny Brzezowskiej 373 98 64 AGAD 53 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0053.htm
15 11 1835 Ostróg Michal Cymbalski 60 Luczyn z suchot, wdowa Odiuszka, syn Franciszek 171-1-8 45R 98 R
19 4 1835 Bazalia f. Tereszki Krystyna Balicka 5 Czernelówka c. ur.Michała i Antoniny z Witwickich 178-3-101 261R 18 Ż DM
5 5 1835 Bazalia Franciszek Ksawery Socha- Chomętowski 68 Świnna Wlm, były Podkomorzy Powiatu Starokonstantynowskiego, żona Domicela z Majewskich - z tego małżeństwa brak potomstwa, a z drugiej żony a pozostałej wdowy rodzonej siostry Balbiny pozostawił córkę Serafinę; pochówek w grobie familijnym w Dederkałach Wielkich 178-3-101 256R 89 Ż DM
9 11 1835 Zasław św. Józefa Ignacy Kwiatkowski 1/12 Łyńkowce Rodzice: Feliks, Zuzanna Gębalska 178-3-101 103 124 Ż SK
30 3 1835 Berezne Tadeusz Balichowski 71w Berezne z wewnętrznej starości, synowie Ludwik i Franciszek, córka Apolonia głuchoniema 171-1-8 215V 8 R Na
16 4 1835 Miropol Balzac 57 Miropol żona Honorata z Granowskich, potomstwa nie pozostawił 245-1-9 137V 20 R 76 DM
14 12 1835 Szumsk Józef Gieżycki [Giżycki] 40 Waśkowce żona Anna z Błażczuków, synowie Florian, Baltazar i Franciszek 245-1-9 391R 52 R 763 DM
27 8 1835 Jałowicze Franciszka Halkiewicz 2 Horodnica Mała c. Franciszka i Balbiny Czarkowskiej 821 263 V 13 AGAD 266 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0266.htm
26 10 1836 Krzywin Karolina Balogh 60 Krzywin Wiel., zd. Troszel, 1 voto Flies, wdowa po Karolu Flies, 2 voto mąż Józef Balogh, z 1 mał., s. Edward i 3c. Emilia, Matylda i Józefina, z 2 mał. 2s. Józef i Karol oraz 1c. Henryka 171-1-9 72R 15 R Mg
1 6 1836 Białogródka Tekla Rutkowska 9/12 Sosnoweczka c. ur. Wojciecha i Balbiny z Iwaśkiewiczów 178-3-106 142V 39 Ż DM
14 11 1836 Lachowce Teodor Węzykowski 28 Książęcin s. 1-dw. Baltazara i Marianny z Rużyckich 171-1-9 116V 32 R DM
10 1 1836 Deraźne Urszula Dębołęcka 18 Złaźne c. 1-dw. Grzegorza i Balbiny z Laskowskich 171-1-9 201R 3 R DM
30 11 1836 Cudnów Anna Sokolska 4 Słoboda Kruteńska c. ur. Jana i Balbiny z Lisowskich 569-1-59 72V 96 Ż 136 DM
12 11 1836 Międzyrzec Cecylia Balicka 5 Huszcza c.Feliksa i Agnieszki ze Szmydów 171-1-9 259R 26 R AS
29 1 1836 Miropol Zofia Trocka 50 Pilipy z d. Łebedyńska, mąż Paweł, synowie Jan i Stefan, córki Balbina, Tekla, Domicela i Marianna 245-1-10 141R 2 R 145 DM
15 12 1837 Drużkopol Wojciech Cymbalista 2 Drużkopol s. Wojciecha i Agnieszki 75 97-98 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0052.htm
23 1 1837 Wiszenki Paulina Janiszewska 11 Bejnarówka c. 1-dw. Wojciecha i Balbiny z Siastrzyckich 764 25 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0014.htm
5 2 1837 Nowogród Wołyński Józef Jędrzejewski 2 3/4 Susły Ignacego i Balbiny Czyżewskiej 27 JZ
26 11 1837 Przewały Anna Sojot 0,5 Przewały c. Piotra i Tekli z Cymbaluków 852 638 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0334.htm
31 1 1837 Lachowce Anna Lewińska 28 Lachowce zatrzelona od swego męża Juliana, syn Baltazar i córka Anna 171-1-10 124R 10 R DM
4 4 1837 Krzywin Mikołaj Strzelecki 4 Nietyszyn s. Ur. Mikołaja i Balbiny zd. Wisznicka 171-1-10 69R 11 R Mg
21 6 1837 Krzywin Roman Balicki 11/12 Wulka s. Ur. Józefa i Heleny zd. Grener 171-1-10 69V 15 R Mg
10 12 1837 Korzec Klara Górska 19 Balarka Lubtowska panna, córka Jana i Ewy z domu Trybalska, Trybulska 245-1-11 148 84 R PW
28 12 1837 Stepań Józef Janicki 3 Wyrka s. Michała i Anny z Dębalów 171-1-10 234R 52 R 236 DM
22 3 1837 Łysin Ignacy Siciński 56 Kniahinin wdowiec po I-żonie Agnieszce z Długoszów i po niej syn Jan i córka Katarzyna, żona z II-małżeństwa Balbina z Mysłowskich i od niej syn Hipolit i córka Karolina 823 215V 15 AGAD 225 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0225.htm
3 9 1837 Łanowce Józef Janiszewski 1,5 Domaninka s. Feliksa i Balbiny z Koziorowskich [Kozieradzka, Kozieracka] 245-1-11 423R 20 R 421 DM
23 9 1838 Młynów Franciszek Gąsecki 89 Dorohostaje Wielkie wdowiec, dzieci: Ignacy, Adam, Aleksander, Balbina, Katarzyna 824 149R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0151.htm
5 8 1838 Międzyrzec Anastazja Balicka 2 Huszcza c.Feliksa i Agnieszki z Szmydów 171-1-11 267V 28 R AS
1 4 1838 Szumsk Regina Gabruk 32 Iserna z d. Chruszczewska [też zapisana jako Derkacz], mąż Paweł [też jako Cymbaluk] synowie Józef, Jędrzej i Piotr, córki Elżbieta i Marianna 245-1-12 298R 19 R 293 DM
4 4 1838 Szumsk Honorata Lewandowska 1 Hucisko Surażskie c. Antoniego i Franciszki z Cymbaluków 245-1-12 298V 20 R 294 DM
6 5 1838 Szumsk Franciszka Lewandowska 29 Hucisko Surażskie z d. Cymbaluk, mąż Antoni, synowie Franciszek, Jan i Jakub 245-1-12 299V 29 R 295 DM
8 8 1838 Szumsk Piotr Cymbaluk 36 Iserna żona Marianna z Korzeckich [Korczuk], córki Paulina, Łucja [Lucyna], Aleksandra i Joanna 245-1-12 300V 36 R 296 DM
23 8 1838 Szumsk Roman Mazurek 6/12 Waśkowce s. Baltazara i Marianny z Kondratów 245-1-12 301R 41 R 296 DM
10 1 1838 Jampol Anna Cymbaluk 85 Juźkowce wdowa po Teodorze, syn Bazyli, córki Katarzyna i Teodora 245-1-12 266R 3 R 262 DM
10 11 1839 Szumbar Antonina Boguszewska 46 Borki z Tarnawskich, wdowa po Wincentym, dzieci: Antoni, Paweł, Józefa, Balbina, Teresa, Anna, Julianna 201 34 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0019.htm
2 1 1839 Równe Karolina Łuczyńska 38 Równe mąż Marek, syn Baltazar, córka Ewa 879 119 R 1
14 12 1839 Lachowce Józef Jaśkiewicz 80 Hulowce żona Marianna z Berezeckich, syn Baltazar, córki Karolina i Tekla 879 89 V 55
19 11 1839 Ołyka Adam Szałański (Szałajski) 59 Ołyka żona Katarzyna z Dołęgowskich, dzieci Janusz, Julian. Witalis, Maurycy, Emeryk, Aniela, Balbina, Józefa 825 166 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0173.htm
27 3 1839 Łuck Józef Wręga 17 Serniki s. Jana i Balbiny 375 63 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0034.htm
6 6 1839 Katerburg Antonina Rekonwald 6 Ludwiszcze c.Franciszka i Balbiny z Jędrzejewskich 200 166 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0086.htm
3 1 1839 Niewirków Antoni Slązek 35 Siedliszcze żona Balbina z Dworowskich 879 270 R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0279.htm
1 12 1839 Zasław św. Jana Antoni Kaliński 50 Wójtowce żona Balbina, syn Walenty, córki Salomea i Tekla 178-3-112 22V 52 Ż 45 DM
5 3 1839 Szumsk Marcin Cymbaluk 75 Iserna wdowiec po Katarzynie z Adaszyńskich, syn Feliks 178-51-433 303V 22 Ż 317 DM
1 10 1839 Szumsk Jan Kowalski 3 Hucisko Surażskie s. Józefa i Michaliny z Cymbaluków 178-51-433 306R 49 Ż 320 DM
20 3 1839 Miropol Marianna Nikurowska 55 Kotiużyńce z d. Kubicka wdowa po Wojciechu, synowie Antoni, Sylwester i Apollon, córka Balbina 178-51-433 198R 14 Ż 209 DM
15 11 1839 Miropol Anna Jahałkowska 8/52 Pilipy c. Aleksandra i Balbiny z Trockich 178-51-433 201R 42 Ż 212 DM
3 7 1839 Nowogród Wołyński Agnieszka Słowaczewska 40 Majdan Kamienny z d. Ejsmont, mąż Feliks, córki Balbina, Marianna, Domicela i Helena 178-3-72 50R 74 Ż 97 DM
20 8 1839 Nowogród Wołyński Antoni Ostrzyński 50 Nemylnia żona Balbina z Weselskich, synowie Jan i Onufry, córka Teresa 178-3-72 51V 88 Ż 100 DM
21 8 1839 Zasław św. Józefa Jan Mieczysław Taborowski 2 Sławuta s. Aleksandra i Balbiny z d. Rokoszewskiej 178-3-112 88R 77 Ż 172 RG
31 3 1840 Bucyń Hieronim Brzostowski 63 Kaczyn wdowiec po Balbinie z Stępkowskich, córki Marcjanna, Tekla i Aleksandra, syn Józef 855 249
8 5 1840 Tajkury Anna Śnieżek 65 Tajkury z Leśnickich, wdowa po Janie, cóki Józefa, Wiktoria, Balbina i Petronela 880 44 R 8
23 1 1840 Równe Seweryn Konopacki 23 Jasiennicze s. Wojciecha i Balbiny z Bogdaszewskich 880 111 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0114.htm
3 4 1840 Horochów Aleksander Sarnaski 53 Boroczyce ur., żona Antonina, synowie Michał, Józef, Jan i Kalikst, córki Franciszka, Józefa i Balbina 78 55 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0031.htm
12 2 1840 Krzemieniec Feliks Jachniewicz 0,5 Krzemieniec s. Teodora i Balbiny 871 410 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0215.htm
31 3 1840 Krzemieniec Agnieszka Chodorowicz 50 Krzemieniec dzieci: Tomasz, Jan i Balbina 871 418 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0219.htm
23 6 1840 Krzemieniec Franciszka Emilia Balicka 46 Krzemieniec panna 871 422 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0221.htm
13 12 1840 Krzemieniec Jan Teodorowicz 57 Krzemieniec dzieci: Józef, Jan, Piotr, Ignacy, Ludwik, Hieronim, Balbina i Zofia 871 436 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0228.htm
18 4 1840 Korzec Apolonia Bielecka 6 Balarka Lubomirka córka ur. Mikołaja i Heleny z Garbalińskich 871 174 49 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0091.htm
7 12 1840 Korzec Jan Bielecki 4 Balarka Lubomirka syn Mikołaja i Heleny z Garbalińskich 871 186 95 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0097.htm
16 6 1840 Berezdów Jan Nowicki 40 Huta 1-dw., żona Marcjanna z Iwanickich, syn Marcin, córki: Petronella, Balbina i Aniela 871 300 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0155.htm
17 1 1840 St. Wiśniowiec Marcin Balicki 46 Nowy Wiśniowiec prac., żona Magdalena z Dobrosiewiczów, synowie Józef i Łukasz, córki Maryanna i Wawrona 871 578 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0305.htm
28 4 1840 Cudnów Marcin Kłodnicki 76 Serbinówka żona Wiktoria z Mikijewskich, córki Franciszka, Balbina i Marianna 569-1-63 45R 50 Ż DM
7 1 1840 Dubno Jan Rembal 55 Dubno zmarł w szpitalu, żonaty mający jednego syna 826 157R 3 AGAD 158 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0158.htm
5 5 1841 Wyszogródek Maciej Woniakowski 65 Musurowce żona Marianna z Baluchów, synowie Stefan i Jan, córka Marianna 872 682 15 AGAD 361 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0361.htm
29 3 1841 Korzec Józef Jagodziński 18 Horodnica s. Szymona i Małgorzaty z Łozowskich z Balarki Lubtowskiej 872 265 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0141.htm
18 5 1841 Berezdów Piotr Mikołaj Szymański 30 Paszuki żona Aniela z Mieleniewskich, córka Balbina 872 342 21 AGAD 181 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0181.htm
25 5 1841 Ostróg Ewa Pasikowska 50 Ostróg z Cymbalskich, mąż Erazm, córka Rozalia R 24 R 52 0
3 4 1841 Jampol Marianna Cymbaluk 49 Krasnołuka z Szafrańskich, mąż Bazyli, synowie Paweł i Klemens, córki Marianna, Krystyna i Anna 872 517 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0273.htm
15 2 1841 Sielec Katarzyna Tarnogórska 47 Sielec z Kozickich, w.ż., mąż Władysław, synowie Feliks, Szczepan i Baltazar, córki Józefa i Urszula 856 227 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0120.htm
30 12 1841 Łuck Cecylia Faszczewska 39 Górka z Mierzwińskich, wdowiec Jan, synowie: Seweryn, Baltazar, Jędrzej, córka Emilia. 377 64 69 827 33R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0035.htm
18 5 1841 Miropol Adam Grątkowski 19 Polanki s.Józefa i Balbiny z Golczeskich 872 381 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0202.htm
12 1 1841 Szumsk Barbara Cymbaluk 2 Iserna c.Piotra i Marianny z Korczaków 872 566 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0300.htm
26 1 1841 Szumsk Antoni Cymbaluk 65 Iserna żona Apolonia z Skapniewiczów, synowie Paweł, Jan i Ignacy, córki Tekla, Marianna i Anna 872 566 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0300.htm
18 10 1841 Szumsk Feliks Cymbaluk 35 Iserna żona Appolonia z Rawskich, syn Łukasz, córki Aleksandra Marianna i Teresa 872 575 41 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0304.htm
13 2 1841 Lachowce Marianna Jaśkiewicz 56 Hulowce urodzona, wdowa po Józefie, syn Baltazar, córki Karolina i Tekla 178-49-17 24V 12 Ż DM
23 9 1841 Tuczyn Katarzyna Uchańska 2 Nowy Majdan c. nieślubna ur. Balbiny Uchańskiej 171-1-12 169V 20 Ż DM
3 12 1841 Jałowicze Marta Tomaszewska 75 Horodnica Mała z Urżyńskich wdowa po Wincentym s. Franciszek, c. Balbina, Julia, Angela, 827 258 V 9 AGAD 263 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0263.htm
14 8 1842 Krzemieniec Michał Rekonwald 8/12 Ludwiszcze s.Franciszka i Balbiny 873 527 88 DW
5 2 1842 Ostróg Wiktoria Woźnicka 50 Tesów z Waśnickich, mąż Eliasz, córki Balbina, Salomea, Franciszka i Katarzyna 881 34 R 18 AGAD DW
4 11 1842 Stepań Fortunat Janicki 3 Wyrka s. Michała i Anny z Debalów 881 178 R 20 AGAD DW
23 2 1842 Tuczyn Józef Metelski 21 Nowy Majdan młodzian, s. Teodora i Balbiny 881 202 R 3
17 5 1842 Tuczyn Marianna Uchańska 50 Nowy Majdan mąż Mikołaj, synowie Franciszek i Feliks, córki Balbina, Rozalia i Agata 881 203 V 15
20 4 1842 Kołki Piotr Garbaliński 45 Majdan Mykowski poz. ż. Brygidę z Ostrowskich, 3s. Ignacego, Stanisława, Józefa i 3c. Anielę, Różę i Marianę; poch: 23.04. 828 235R 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0238.htm
17 6 1842 Połonne Bazyli Jandulski 91 Pohoryła ur., żona Balbina, synowie Franciszek, Teodor, Dominik i Stanisław, córka Barbara 873 372 93 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0192.htm
26 3 1842 Berezdów Jan Iwanicki 2 Paszuki s. szl. Teodora i Balbiny z Rybickich 873 268 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0140.htm
21 6 1842 Berezdów Henryk Balicki 15 Zabara s. ur. Leona i Katarzyny z Raczewskich 873 279 69 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0145.htm
7 3 1842 Jampol Ewa Pacholczuk 2 Jampol c. prac. Marcina i Marianny z Cymbaluków 873 558 9 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0290.htm
3 4 1842 Jampol Rozalia Cymbaluk 70 b.d. prac., wdowa po Joachimie Cymbaluku, córki Marianna, Julianna, Agnieszka, Franciszka 873 559 13 AGAD MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0290.htm
15 8 1842 Katerburg Michał Rekonwald 8/12 Ludwiszcze s.Franciszka i Balbiny z Andrzejowskich 200 220 9 873 851 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0115.htm
7 1 1843 Jampol Anna Cymbaluk 3 Worobiówka c. prac. Bazylego i Marty 874 678 2 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0342.htm
19 4 1843 Jampol Marianna Balicka 30 Michałówka mąż 1-dw. Bazyli Balicki, syn Jan, córki: Anna, Antonina 874 682 16 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0344.htm
20 1 1843 Nowogród Wołyński Feliks Sławuszewski 60 Majdan Kamienny wdowiec, córki Balbina, Marianna, Cecylia, Helena 874 136 7 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0071.htm
22 2 1843 Nowogród Wołyński Franciszek Popławski 2 Huta Dziekońka syn Piotra i Balbiny z Niedźwiedzkich 874 140 23 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0073.htm
20 8 1843 Annopol Zofia Kwilińska 16/12 Annopol c. Baltazara i Honoraty z Malinowskich 882 116 V 32 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0118.htm
12 9 1843 Zasław św. Józefa Bronisława Kwiatkowska 8/12 Czetyrboki c. Feliksa i Zuzanny z d. Gębalskiej 178-51-510 81V 59 Ż 85 RG
28 7 1843 Jałowicze Jan Halkiewicz 14 Jarosławicze s. Franciszka i Balbiny Szarkowskiej 829 114 V 9 AGAD 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0125.htm
6 3 1844 Tajkury Jan Balicki 77 Urwenna wolnego stanu 883 51 R 1 DW
22 1 1844 Korzec Piotr Guzowski 15 Balarka Lubomirka syn ur. Antoniego i Wiktorii z Garbalińskich 875 216 17 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0111.htm
1 6 1844 Szumsk Marianna Zaklicka 2 Zaliśce c. Pawła i Marianny z Balickich 875 709 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0375.htm
16 2 1844 Tuczyn Bartłomiej Uchański 2 Nowy Majdan z konwulsji, nieślubny syn Balbiny 883 158V 4 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0162.htm
2 8 1844 Przewały Wincenty Pogrzebski 20 Sosnówka s. Pawla i Marianny z Cymbalukow 859 525 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0282.htm
6 10 1844 Sokul Joanna Michalewska 42 Kopcze z domu Sołotwińska, mąż Baltazar Michalewski, dzieci z pierwszego małżeństwa: Jan, Marianna, dzieci z drugiego małżeństwa: Klemens, Elżbieta, Feliksa 830 74V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0076.htm
1 1 1844 Jampol Wicenta Hofman 2 Naryłów c. ur. Gaspra i Petroneli z Balkowskich 875 632 1 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0332.htm
13 2 1844 Toporyszcze Feliks Symon 1/12 Korytyszcze s. ur. Piotra i Balbiny z Wołodkiewiczów 178-51-514 501V 13 Ż DM
23 2 1844 Berezne Mikołaj Pawłowski 32 Balarka Chotyńska z boleści, żona Katarzyna z d. Lech, córki: Marianna, Balbina i Honorata 883 215R 2 Na,DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0220.htm
15 12 1844 Annopol Jadwiga Waśkowska 2 Hubelce c. Kazimierza i Balbiny z Lipińskich 883 66R 17 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0069.htm
2 12 1844 Kazimierka Karol Burzyński 6 par. Kazimierka s. Jana i Balbiny z Guziewiczów 883 225 R 11 AGAD 231 B, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0231.htm
23 2 1844 Miropol Józef Grontkowski 50 Polanki wdowiec po Balbinie Golczewskiej, synowie Benedykt, Władysław i Feliks, córki Liberata i Honorata 875 374 10 AGAD 191 DM http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0191.htm
1 10 1845 Kuniów Grzegorz Starczewski 45 Kuniów żona Eleonora z Górskich, synowie Wincenty, Baltazar, Julian i Wojciech, córki Antonina i Emilia 884 112 R 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0115.htm
9 9 1845 Szumsk Marianna Cymbaluk 10 Załuże c. Romana i Anny z Wojdów 876 676 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0361.htm
14 3 1845 Maciejów Marianna Żuk 36 Godowicze z d. Balicka, ur., mąż Jan, bez potomstwa 411 17-18 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20411/pages/PL_1_436_411_0011.htm
12 7 1845 Kowel Jan Turewicz 59 Lubitów ur., s. Dionizego i Józefy z Batowskich, żona Tekla, synowie Fabian i Franciszek, córki Domicela i Balbina 248 26 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20248/pages/PL_1_436_248_0016.htm
4 3 1845 Kazimierka Franciszka Burzyńska 8/12 Ilniki c. Jana i Balbiny 884 258 R 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0265.htm
3 4 1845 Jampol Szymon Pacholczuk 2 Krasnołuka s. prac. Marcina i Marianny z Cymbaluków 876 597 20 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0322.htm
15 8 1845 Cudnów Agnieszka Balicka 30 Słoboda Stawek 1-dw., z d. Mazurkiewicz, mąż Maciej, córki Marianna i Magdalena 178-3-12 220V 96 Ż DM
3 8 1845 Cudnów Franciszek Wyczałkowski 70 Rudnia Dryhyłowska żona Marianna z Balickich, synowie Jan i Cyryl, córki Tekla, Wiktoria, Marianna i Franciszka 178-3-12 219V 85 Ż DM
22 7 1845 Cudnów Marianna Balicka 60 Rudnia Dryhyłowska 1-dw., z d. Kuczyńska, mąż Jan, syn Ignacy 178-3-12 219R 76 Ż DM
13 7 1845 Cudnów Celestyn Goryczewski 7 Hordijówka s. ur. bazylego i Balbiny z Mańkowskich 178-3-12 218V 72 Ż DM
8 3 1845 Kołki Jan Cymbaluk 6/12 Chrusk Kajetan i Wiktoria z Zakrzewskich 831 79 8 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0082.htm
6 8 1845 Ostróg Anna Justycka 90 Międzyrzecz Ostrogski wdowa po Urodzonym Adamie, zd Kazimierska, s. Kajetan, Józef, Feliks, Adam , c. Agnieszka, Balbina 884 52R 62 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0054.htm
19 12 1845 Ostróg Agnieszka Studentowa 70 Luczyn Pracowita zd Cymbalska, wdowa po Janie, s. Miron, Prokop, c. Aleksandra 884 59V 106 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0062.htm
23 12 1845 Toporyszcze Konstancja Symon 1 Korytyszcze c. ur. Piotra i Balbiny z Wołodkiewiczów 178-3-12 484R 44 Ż 945 DM
28 2 1845 Lisianka (Łysianka) ur. Stanisław Przygodzki 74 Manasterek żona Baltazara z Kaczkowskich, dzieci: Władysław, Seweryna, z apopleksji 685-2-1022 17r 4 Ch 31 KP2
4 9 1845 Lisianka (Łysianka) ur. Ludwik Nejman 85 Syderówka wdowiec po Mariannie z Osynnowskich, synowie Sebald i Hermigenes, z puchlizny 685-2-1022 18r 10 Ch 33 KP2
28 10 1845 Moszny ur. Anna Lewiturska 82 Stara Huta wdowa, córka zamężna Balbina Wereszczyńska, ze starości 685-2-1022 31v/32 5 Ch 55/56 KP2
7 8 1845 Stawiszcze Antoni Rusiecki 64 Lubcza ze st. szlach., żona Balbina z Sancewiczów, dzieci: Bolesław, Wincenty, Ksawery, z puchliny wodnej 685-2-1022 4r 20 Ch 7 KP2
18 11 1845 Berezdów Marianna Radecka 51 Berezdów z d. Mieleniewska, mąż Jakub i córka Tekla oraz pasierba Stanisława Radeckiego po I-żonie Jakuba Balbiny z Czyżewskich 876 455a 58 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0248.htm
6 5 1845 Międzyrzec Michał Utler 75 Chmielówka ż.Marianna,c.Franciszka,Brygida,Teresa,Antonina,Balbina 884 268R 17 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0275.htm
7 10 1845 Międzyrzec Aleksander Żukoski ? 50 Mańków ż.Balbina,s.Aleksander,c.Józefa,Paulina,Antonina 884 269V 29 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0277.htm
23 6 1845 Deraźne Jan Weleżyński 22 Ołyczka kawaler mieszkający w Balarce 884 218 R 13 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0224.htm
7 12 1846 Korytnica Ludwik Kozyrski 28 Wulka żona Balbina z Gruszeskich, córka Katarzyna 219 19 22 DW
18 2 1846 Nieświcz Piotr Balicki 66 Nieświcz stanu wolnego 441 12 5 0
12 1 1846 Korzec Aleksandra Helena Bołsunowska 72 Koszelów z domu Kobylińska, mąż Jan, syn Jan, Franciszek, Placyd Stanisław, córka Teresa, Karolina, Balbina 877 184 4 AGAD 99 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0099.htm
17 3 1846 Korzec Piotr Kamiński 35 Piszczów, przybył z parafii Zwiahe żona Balbina z Oborowskich, syn Antoni, dwie córki 877 192 34 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0103.htm
15 4 1846 Młynów Agnieszka Brzozowska 62 Młynów mąż Józef, dzieci: Paweł, Aleksander, Agnieszka, Eleonora, Balbina, Ludwika 832 190R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0199.htm
12 4 1846 Horochów Marianna Trześniowska 47 Kupowalce ur., mąż Antoni, synowie Piotr i Walerian, córki Józefa, Dorota i Balbina 84 58 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0032.htm
24 7 1846 Horochów Justyna Nowicka 55 Horochów ur. mąż Ignacy, synowie Józef, Karol, Stanisław, Ignacy, córki Agnieszka, Balbina, Franciszka i Wiktoria 84 61 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0034.htm
23 12 1846 Bazalia Jan Majewski 3/365 Bogdanówka s. Jakuba i Balbiny 178-3-115 265R 93 Ż 520 DM
26 10 1846 Jampol Dorota Balicka 40 Tatarynowce panna 877 776 28 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0401.htm
14 5 1846 Kuniów Bolesław Sawicki 2 Borowica Wielka Rodzice: Władysław i Balbina z Wołodkiewiczów 885 95 18 AGAD SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0096.htm
25 8 1846 Kuniów Zygmunt Sawicki 6/12 Borowica Wielka Rodzice: Władysław i Balbina z Wołodkiewiczów 885 96 37 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0097.htm
6 9 1846 Ostróg Franciszka Boguszewska 9/12 Milatyn Matka Odnodworka Balbina Boguszewska 885 42R 80 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0043.htm
9 9 1846 Ostróg Antoni Strzelecki 11 Ostróg Ur. Mikołaj, Balbina zd Wisznicka 885 42V 81 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0044.htm
25 11 1846 Ostróg Feliks Domański 70 Dorohoszcza wdowa Odnodworka Katarzyna zd Barszczeska, s. Jakub, Józef, Erazm, c. Balwina 885 46R 102 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0047.htm
25 12 1846 Ostróg Helena Piotrowska 78 Brodów Wiel. wdowa po Jędrzeju, s. Salezy, Karol, c. Róża, Franciszka, Kunegunda, Wiktoria, Teresa, Balbina 885 48R 114 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0049.htm
5 1 1846 Torczyn Szymon Krzysztofowicz 59 Szepel ze słabości wewnętrznej, ur., żona Tekla, synowie Piotr i Jan, córki Balbina, Magdalena, Julianna i Anna 633 18 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0011.htm
11 9 1846 Berezdów Franciszek Iwanicki 1 Paszuki s. Teodora i Balbiny z Rybickich 877 283 57 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0152.htm
10 1 1846 Międzyrzec Marianna Dąbrowska 3 Międzyrzec c.Karola i Balbiny 885 266R 1 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0276.htm
16 5 1846 Zasław św. Jana Bazyli Balicki 40 Mokrzec nie wiadomo jakich rodziców, bez potomny 178-3-115 17R 30 Ż 34 DM
5 5 1846 Miropol Joanna Jahołkowska 5 Pilipy c. Aleksandra i Balbiny z Trockich 877 350 21 AGAD 186 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0186.htm
26 5 1846 Lachowce Anna Gluzicka 78 Denisówka wdowa po Wojciechu, syn Feliks, córki Marianna, Julia i Balbina 885 114R 30 AGAD 115 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0115.htm
6 1 1846 Łabuń Franciszka Popiel 4 Kustowce c. Baltazara i Marianny z Lisieckich 178-3-115 120R 1 Ż 235 DM
20 11 1846 Łabuń Franciszek Wilczyński 1 Futor Łabuński s. Łukasza i Agaty z Balińskich 178-3-115 124R 41 Ż 243 DM
17 8 1846 Kodnia Benedykta Berezowska 2 Syngury c. Wawrzyńca i Balbiny z Kaszperskich 178-3-15 221R 10 Ż 226 DM 0
8 10 1847 Kulczyny Paulina Tomaszewska 1,5 Rosołowce c. Franciszka i Balbiny z Ilaszyńskich 178-3-116 418R 80 Ż 821 DM
11 11 1847 Korzec Jan Bołsunowski 86 Koszelów ur., wdowiec po Aleksandrze z Kobylańskich, synowie Stanisław, Jan, Placyd i Franciszek, córki Teresa, Karolina i Balbina 245-1-13 119 R 140 R
10 12 1847 Jampol Kajetan Kirebka 20 Juśkowce żona Marianna z Cymbaluków, bez potomstwa 245-1-13 329 V 40 R 653 DW, DM
23 1 1847 Radziwiłłów Agnieszka Podgórska 79 Radziwiłłów z domu Grabowska, wdowa po Łukaszu, synowie: Józef, Hipolit, córki: Aniela, Polistena, Faustyna, Anastazja, Sabina, Balbina, Marianna 833 524 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0281.htm
26 4 1847 Korzec Apolonia Karczewska 60 Biały Brzeg mąż Michał, syn Atanazy, córki Scholastyka, Balbina, Honorata 245-1-13 93 R PW
2 8 1847 Horochów Józefa Kopaczyńska 2 Chołoniów c. prac. Jana i Balbiny z Trześniowskich 85 45 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0025.htm
18 7 1847 Wiszenki Henryk Kleparski 7 Kopaczówka r: Mateusz (zm) i Balbina z Tońskich; poch: 19.07. 773 30 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0017.htm
16 7 1847 Ostróg Erazm Feliks Nowakowski 6/12 Ostróg s. Balbiny Nowakowskiej z nieprawego łoża 171-1-13 40V 77 R DM
7 10 1847 Tuczyn Mikołaj Uchański 56 Majdan Nowy 1-dw., wdowiec po Mariannie, syn Feliks, córki Balbina, Rozalia i Agata 171-1-13 183V 36 R DM
2 1 1847 Krzemieniec Franciszek Tasimkiewicz 1 Krzemieniec s. Teodora i Balbiny z Jachniewiczów 426-1-21 26R 3 T 721 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47T-5?i=720&cat=300453
28 11 1847 Krzemieniec Klara Tasimkiewicz 63 Krzemieniec z d. Adamowicz, mąż Wojciech, synowie Tomasz, Adam i Jerzy, córki Balbina, Domicela i Aniela 426-1-21 38R 96 T 734 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9TZ?i=733&cat=300453
10 6 1847 Ostropol Jan Zieliński 6 Ostropol s. Szymona i Heleny z Balbuzów 178-3-116 286V 23 Ż 565 DM
28 12 1847 Dubno Marianna Herman 66 Dubno z suchot, z d. Gorbaczewska, wdowa po Grzegorzu, syn Antoni, córki Balbina i Karolina 833 323 136 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0175.htm
16 1 1847 Butowce Tekla Skrzyńska 42 Prochorówka z d. Karczewska, mąż Maciej, synowie Augustyn, Baltazar, Jan i Cyryl, córki Eleonora, Krystyna, Józefa i Wincentyna 178-3-116 213R 3 Ż 421 DM
22 6 1847 Szumsk Rozalia Kowalska 2 Hucisko Surażskie c. Józefa i Michaliny z Cymbaluków 245-1-13 357R 32 R 708 DM
10 11 1848 Puliny Katarzyna Balicka 1 Słoboda Cwetowa c. Floriana i Honoraty z Borowskich 147 JZ 0
6 1 1848 Dederkały Anastazja Balicka 64 Szkrobotówka wdowa po Janie, córka Helena 54 18 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0010.htm
23 2 1848 Gródek Franciszek Trzciński 41 Stare Porzycze żona Rozalia Sikorska, syn Jan, córki Balbina, Marianna, Antonina 28 JZ
22 3 1848 Kamień Koszyrski Katarzyna Szkrobaluk 56 Olble Ruskie mąż Bazyli em. żołn., , z 1-go małż. syn Tomasz Roszkowski 181 29 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20181/pages/PL_1_436_181_0018.htm
19 1 1848 Zasław św. Józefa Jan Frankowski 49 Sławuta s. Józefa, 1-dw., żona Agnieszka z Korzeniowskich c. Karola, córka Balbina 178-3-117 54V 10 Ż
9 2 1848 Zasław św. Józefa Paulina Maria Krechowiecka 9/12 Zasław - Majdan c. W. jana Kaspra Melchiora Baltazara s. Franciszka Ksawerego i Seweryny Małgorzaty z Przygodzkich c. Stanisława 178-3-117 57V 27 Ż
20 3 1848 Kuniów Dorota Gutewicz 50 Hucisko Stare z Podhorodeckich, mąż Wawrzyniec, syn Wojciech, córki agnieszka, Aniela, Józefa i Balbina 171-1-14 85 R 16 R DW
9 3 1848 Kodnia Ignacy Topolnicki 60 Kodnia 1-dw., żona Marianna z Puzynów, Syn Aleksander, córki Balbina i Józefa 178-3-20 12R 8 Ż DM
15 8 1848 Annopol Karolina Hej 0,5 Peremyśl z choroby żołądka, c. 1-dw. Piotra i Balbiny z Frankowskich 171-1-14 108V 28 R 1205 DW
9 11 1848 Annopol Kazimierz Waśkowski 40 Hubelce od gorączki, W., żona Balbina z Lipińskich, dynowie Adam i Józef, córki Paulina i Marianna 171-1-14 110V 42 R 1207 DW
23 4 1848 Kazimierka Antoni Burzyński 1 Lipniki s. Jana i Balbiny z Guziewiczów 171-1-14 313V 10 R 311 DM
26 7 1848 Berezdów Jan Zabłocki 60 Paszuki e. cholery, żona Wiktoria z Chodakowskich, synowie Franciszek, Feliks i Roman, córki Dorota, Teofila, Balbina i Brygida 17-1-19 59 Ch 75 DM
27 2 1848 Stepań Wiktoria Dębal 75 Wyrka z d. Rutkowska, wdowa po Izydorze, córki Katarzyna, Ludwika, Anna i Rozalia 171-1-14 281R 9 R 278 DM
17 8 1848 Stepań Marianna Janicka 3 Wyrka c. Michała i Anny z Dębalów 171-1-14 284R 35 R 281 DM
28 8 1848 Stepań Jan Janicki 1 Wyrka s. Michała i Anny z Dębalów 171-1-14 284V 38 R 282 DM
2 8 1848 Klewań Barbara Pirożyńska 56 Klewań wdowa, m. Katarzyna, s. Jan, c. Balbina, Michalina 171-1-14 189R 30 R 194 BW
31 8 1848 Beresteczko Teodor Bogucki 31 Rydków żona Anna, córki Joanna, Balbina i Apolonia 10 29 30 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2010/pages/PL_1_436_10_0017.htm
1 5 1848 Szumsk Aleksander Sebaluk 2 Załuże s. Romana i Anny z Wojdów 245-1-14 218V 61 R 419 DM
14 12 1848 Korzec Marianna Kowalczuk 29 Storożów z d. Wasilewska, mąż Michał, po I-mężu Antonim Mudraku syn Mikołaj i córka Balbina 245-1-14 470V 162 R 908 DM
2 2 1848 Kulczyny Tekla Iliaszyńska 70 Rosołowce z d. Tomaszewska, wdowa, synowie Józef i Jan, córki Tekla i Balbina 178-3-117 521R 18 Ż 1024 DM
4 9 1848 Kołki Jakub Cymbaluk 82 Chrask żona Marianna z d. Szepetko, syn Konstanty żonaty 834 240-241 28 AGAD 130 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0130.htm
9 9 1848 Bazalia Prakseda Jaroszyńska 56 Zozulińce Wielkie wdowa, córka Balbina 178-3-117 338V 184 Ż 664 DM
16 12 1848 Bazalia Ignacy Kozieradzki 88 Bazalia wdowiec, syn Jan, córka Balbina 178-3-117 342R 233 Ż 671 DM
7 2 1849 Sielec Władysław Tarnogórski 60 Czerczyce w. ż., wdowiec po Katarzynie z d. Kozickiej, synowie Stefan, Feliks i Baltazar, córka Urszula 581 30 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0019.htm
3 10 1849 Lachowce Kasper Hofman 67 Żemelińce 1-dw., żona Petronela Balkowska, synowie Florian i Piotr, córki Anna, Honorata i Paulina 171-1-15 182V 38 R DM
28 7 1849 Krzemieniec Franciszek Szkodowicz 78 Grabówka wdowiec po Zofii z Horbalów, synowie Michał i Kasper, córki Marianna i Helena 426-1-23 61R 58 T 902 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FDK?i=901&cat=300453
21 1 1849 Krzywin Karolina Krystyna Baliwi 92 Krzywin z d. Kruszewska, wdowa po Leopoldzie 171-1-15 67V 3 R 70 DM
21 12 1849 Ostropol Szymon Zieliński 60 Ostropol żona Helena z Balbuzów, synowie Ludwik, Stefan, Wojciech i Leon, córka Honorata 178-3-118 220V 49 Ż 404 DM
7 9 1849 Zasław św. Jana Krystyna Kwiatkowska 47 Soszne mąż Michał, córki Balbina i Joanna 178-3-118 429V 48 Ż 787 DM
29 12 1849 Ostróg Bazyli Cymbalski 20 Luczyn s. Jana i Marianny z Choniaków 171-1-15 54V 117 R 57 DM
20 2 1849 Stepań Maciej Lech 70 Butyłki ż. Anna z d. Kuriata, s. Walenty, Antoni, Michał, c. Balbina, Anna, Anastazja, Marianna 171-1-15 387V 5 R 389 BW
15 8 1849 Annopol Franciszek Hej 3/12 Baczmanówka c. Piotra i Balbiny z Frankowskich 171-1-15 134R 35 R 136 DM
27 10 1849 Międzyrzec Seweryna Szczepkowska 20 Hłuboczek c. Kazimierza i Balbiny z Konieckich 171-1-15 456V 32 R 458 BW
6 5 1849 Szumsk Anna Cymbaluk 45 Załuże z d. Wojda, mąż Roman, syn Grzegorz, córki Ewa i Anastazja 245-1-15 244V 35 R 337 DM
30 4 1849 Jampol Anna Mazur 45 Naryłów z d. Sitarczuk, mąż Kazimierz, syn Walenty i córka Balbina 245-1-15 91R 30 R 131 DM
28 8 1850 Ołyka Cezary Szołajski 2 Ołyka syn Balbiny 474 66 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0035.htm
1 1 1850 Zasław św. Józefa Jan Kwiatkowski 1 Michnów s.Feliska i Zuzanny z d.Gębalskiej 178-3-119 424V 2 Ż 829 RG
16 8 1850 Bazalia Honorata Darmograj 6/12 Janówka c. Jana i Balbiny 178-3-119 135R 80 Ż 265 DM
12 8 1850 Klewań Franciszka Kamińska 3/12 Orżów c. Mikołaja i Anny z Balińskich 171-1-16 532R 29 R 546 BW
1 5 1850 Berezne Agata Burzyńska 1 Oczerecianka c. Jana i Balbiny z d. Guziewicz 171-1-16 486R 10 R 497 BW
26 3 1850 Tuczyn Jan Słodkowski 50 Cecylówka ż. Rozalia z Chodorowskich, s. Adam, Jan, Antoni, Ludwik, c. Marianna, Balbina, Domicela, Antonina 171-1-16 605R 7 R 617 BW
31 7 1850 Berezdów Katarzyna Hanusiewicz 11 Dermanka c. Grzegorza i Balbiny z Grabowskich 171-1-16 579V 51 R 592 DM
10 10 1850 Szumsk Jan Gabruk 5 Iserna s. Pawła i Anieli z Krajewskich [akt ślubu Paweł Cymbaluk] 426-1-239 135R 71 T 146 DM
24 12 1850 Szumsk Apolonia Gabruk 63 Iserna z d. Kupniewicz, wdowa po Antonim [1841 r. akt zgonu Antoni Cymbaluk], synowie Paweł, Jan i Ignacy, córki Tekla, Michalina, Marianna i Helena 426-1-239 137V 86 T 149 DM
16 8 1851 Kowel Serafina Sagadyńczuk 4 Lubliniec c. NN i Balbiny 254 44 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20254/pages/PL_1_436_254_0024.htm
16 3 1851 Nabrzuska Andrzej Marcinkowski 50 Budki Karpiłowskie żona Małgorzata, dzieci:Adam, Teofila, Kornelia, Balbina i Marcjanna 864 436 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20864/pages/PL_1_436_864_0241.htm
19 5 1851 Kamień Koszyrski Marianna Baczewska 80 Worokoml z d. Mądrzejewska, szl., wdowa, synowie Jan i Zenon, córki Balbina i Katarzyna 184 41 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0022.htm
25 2 1851 Annopol Józef Hej 6/12 Peremyśl s. Piotra i Balbiny z Frankowskich 171-2-1 358V 9 R 363 BW
29 4 1851 Niewirków Marianna Utler 69 Hłuboczanka z d. Szmyruk, wdowa po Michale, c. Franciszka, Brygida, Teresa, Antonina, Balbina 171-2-1 109R 6 R 111 BW
5 2 1852 Gródek Jagieloński Mikołaj Haus 14/365 Artyszów 45 s. Antoniego i Teresy z d. Balbier 362L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0001.htm
14 3 1852 Torczyn Ludwika Myślińska 70 Usicze z d. Jasnogórska, 1-szy mąż ś.p. Piotr Bujalski, 2-gi Wojciech Myśliński, z 1-go małż. synowie Józef i Leon, córki Rozalia i Balbina, z 2-go Franciszek i Wiktor 638 30 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20638/pages/PL_1_436_638_0017.htm
8 9 1852 Berezdów Łukasz Zabłocki 55 Paszuki żona Agnieszka z Zagrobskich, synowie Władysław i Dominik, córki Urszula, Balbina, Marianna i Franciszka 171-1-17 341V 39 R 344 DM
10 5 1852 Ostróg Karol Dąbrowski 42 Ostróg ż. Balbina z Girzchowskich 171-1-17 50V 59 R 52 BW
8 9 1852 Ostróg Józef Cymbalski 18 Luczyn s. Franciszka i Heleny z Wierzbickich 171-1-17 54V 92 R 56 BW
26 3 1852 Berezne Andrzej Pikulski 38 Potasznia żona Tekla z Kuriatów, syn Tomasz, córki Karolina i Balbina 171-1-17 511V 14 R AD1
4 2 1852 Krzywin Adam Nowicki 10/52 Łaszanówka s. Kazimierza i Balbiny z Boguszewskich 171-1-17 109V 2 R 112 BW
29 5 1852 Krzywin Maria Ludwika von Szlejer [Schleyer] 2/52 Nietyszyn c. Adolfa i Henryki z d. Balog [Balogh] 171-1-17 110R 11 R 112 BW
22 3 1853 Szumsk Marcin Baliński 85 Majdan Dubieński żona Marianna z Podgruszeckich, syn Adam, córki Marianna, Rozalia, Domicella i Franciszka 878 250-251 18
28 10 1853 Szumsk Aleksandra Cymbaluk 5 Iserna c. Pawła i Anieli z Krajewskich 878 269 64
31 10 1853 Szumsk Agnieszka Rowińska 60 Kąty z Krajewskich, mąż Kazimierz, syn Maciej, córki Balbina i Cecylia 878 269 65
28 1 1853 Łuck Jan Ziemiaczkowski 56 Łuck obywatel, żona Balbina, syn Ludwik, córka Paulina 389 72 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0037.htm
2 10 1853 Wiszenki Wojciech Janiszewski 62 Bejnarówka żona Balbina z Siestrzyckich, synowie Konstanty, Julian i Paweł 22-1-120 161R 37 Ł DM
10 9 1853 Zasław św. Józefa Anna Balicka 12 Radoszówka (Radyszówka) c. Józefa i Heleny 178-3-121 454V 104 Ż 856 RG
31 7 1853 Bazalia Michał Balicki 82 Zozulińce Wielkie żona Antonina, synowie Antoni i Onufry, córki Maria i Katarzyna 178-1-121 137R 109 Ż 272 DM
23 10 1853 Bazalia Józef Żaborowski 56 Czuchele wdowiec, córki Balbina i Franciszka 178-1-121 141R 141 Ż 280 DM
29 12 1853 Bazalia Szymon Baranowski 39 Tryski żona Paulina, syn Michał, córki Józefa, Balbina i Wiktoria 178-1-121 144V 169 Ż 287 DM
5 8 1853 Kulczyny Antoni Ostrowski 3 Salicha Mała s. Stanisława i Apolonii z Balickich 178-3-121 223V 88 Ż 433 DM
12 6 1853 Tuczyn Anna Żukowska 53 Kudranka z d. Wyszyńska, m. Jakub, s. Maciej, Kazimierz, Wiktor, c. Balbina, Józefa 171-1-33 477V 13 R 472 BW
12 4 1853 Berezdów Jakub Radecki 75 Stołby wdowiec po I-żonie Balbinie z Czyżewskich i syn Stanisław, wdowiec po II-żonie Mariannie z Malinowskich a z tego związku potomstwa nie pozostawił 171-1-33 378V 23 R 373 DM
13 4 1853 Berezdów Michalina Rapacewicz 3/12 Kruhlik c. Antoniego i Teofili z Balickich 171-1-33 379R 25 R 373 DM
23 4 1853 Ostróg Marianna Cymbalska 40 Nowomalin z d. Uberewicz, m. Daniel, c. Agnieszka 171-1-33 50V 47 R 51 BW
2 7 1853 Ostróg Jan Robalewicz 40 Ostróg ż. Domicela 171-1-33 53V 69 R 54 BW
3 12 1853 Kazimierka Marianna Burzyńska 3 Płatyczne c. Jana i Balbiny z d. Guzewicz 171-1-33 589R 18 R 577 BW
3 12 1853 Niewirków Ludwik Łukomski 5/12 Hłuboczanka s. Tomasza i Balbiny z d. Utler 171-1-33 608V 15 R 595 BW 0
23 8 1853 Annopol Tomasz Gitkowski [Ditkowski] 30 Hubelce ż. Balbina [z Waśkowskich - BW], c. Wiktoria, epid. cholery 171-1-33 162V 44 R 160 BW
23 2 1853 Beresteczko Aniela Bielińska 7 Beresteczko c. Franciszka i Balbiny z Nowickich 15 25 8 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2015/pages/PL_1_436_15_0015.htm
20 2 1854 Krzemieniec Franciszek Kowaliński 72 Krzemieniec ob., żona Marianna z d. Kurowska, syn Franciszek, córka Balbina 426-1-26 45V 13 T 120 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4X-X?i=119&cat=300453
18 10 1854 Gródek Jagieloński Katarzyna Elżbieta Haas 5/4 Artyszczów 45 c. Antoniego i Teresy Ballbirer 362L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0002.htm
13 2 1854 Bazalia Grzegorz Korzeniowski 82 Bogdanówka ur., wdowiec, syn Tomasz, córki Marianna, Elżbieta i Balbina 178-3-122 40R 18 Ż DM
23 7 1854 Bazalia Petronela Chodorowska 45 Bazalia 1-dw., mąż Jan, córka Balbina 178-3-122 45V 75 Ż DM
4 10 1854 Bazalia Faustyn Majewski 1,5 Bogdanówka s. ur. Jakuba i Balbiny 178-3-122 49V 111 Ż DM
28 10 1854 Toporyszcze Jakub Pikulski 6 Huta Dobryńska s. 1-dw. Andrzeja i Balbiny Gruszeckiej 178-3-38 672V 50 Ż DM
7 4 1854 Ostropol Andrzej Liniewicz 40 Charkowce żona Balbina, syn Wincenty i córka Wiktoria 178-3-122 572R 11 Ż 1113 DM
1 4 1854 Cudnów Mikołaj Balicki 6 Turczynówka s. Stefana i Honoraty z Szczuckich 569-1-78 81R 50 Ż 153 DM
23 5 1854 Cudnów Franciszka Tarnawska 6/12 Kniażyn c. nieślubna Franciszka i Balbiny Tarnawskiej córki Franciszka 569-1-78 83V 71 Ż 158 DM
4 7 1854 Cudnów Petronela Synhajewska 1/12 Słoboda Niwna c. Jana i Balbiny z Korczewskich 569-1-78 85V 86 Ż 162 DM
21 8 1854 Cudnów Antoni Lewandowski 8/12 Huta Marianówka s. Augustyna i Balbiny z Bieleckich 569-1-78 88V 112 Ż 168 DM
7 11 1854 Cudnów Faustyn Balicki 2 Rudnia Dryhłowska s. Macieja i Marcjanny z Goreckich 569-1-78 91R 137 Ż 173 DM
28 12 1854 Zasław św. Józefa Józef Balicki 52 Radyszówka (Radoszówka) pozost. wd. Helenę z d. Gruner, s.: Kajetana i Adolfa oraz c. Teklę i Józefę 178-3-122 501R 71 Ż 980 RG
1 2 1854 Jampol Marcin Pacholczuk 50 Krasnołuka wdowiec po Mariannie z Cymbaluków, synowie Jan i Wojciech, córka Marianna 172-1-30 304R 5 R 305 DM
21 2 1854 Niewirków Szymon Tomaszewski 58 Ludwipol parafianin z parafii Nowogród Wołyński, żona Rozalia z Turkowskich, synowie Sylwester, córki Balbina, Barbara i Antonina 171-1-37 317R 4 R 313 DM
11 3 1854 Tuczyn Paweł Stanisławski 60 Tuczyn ż. Ludwika z Nowosieleckich, c. Marcelina, Balbina, Cecylia, Józefa 171-1-37 293R 5 R 291 BW
11 4 1854 Tuczyn Ignacy Gniatecki 2 Cecylówka s. Andrzeja i Balbiny ze Słodkowskich 171-1-37 293V 7 R 292 BW
28 12 1854 Tuczyn Elżbieta Łukomska 2 Majdan Pustomycki c. Kazimierza i Balbiny z Uchańskich 171-1-37 295V 19 R 294 BW
30 8 1855 Tuczyn Wincenty Stanisławski 1 Tuczyn s. nieślubny Balbiny Stanisławskiej 171-1-51 326V 14 R 331 BW
26 11 1855 Tuczyn Józef Łukomski 1 Majdan Pustomycki s. Kazimierza i Balbiny z Uchańskich 171-1-51 328R 23 R 332 BW
11 1 1855 Ołyka Józef Szyller 60 Suchowce jednodworzec. żona Marianna, córka Balbina 479 41 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0022.htm
2 8 1855 Horochów Mikołaj Bieliński 4 Horochów s. wlm. Franciszka i Balbiny z Nowickich 93 59 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2093/pages/PL_1_436_93_0035.htm
21 2 1855 Gródek Jagieloński Maria Magdalena Balbirer 2/52 Artyszczów 48 c.Piotra i Katarzyny Szuller 362L 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0002.htm
1 3 1855 Gródek Jagieloński Katarzyna Barbara Balbirer 26 Artyszczów 48 z d. Szuller, mąż Piotr 362L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20362/pages/PL_1_301_362_0002.htm
5 12 1855 Lubar Jakub Rożniatowski 88 Lubarski Hutor żona Tekla z d. Kołodzieńska Rożniatowska, synowie Stanisław, Kazimierz, córka Balbina 641-1-15 38V 115 Ż MP
16 6 1855 Bazalia Kazimierz Czerniawski 39 Wolica Wąsowicza e. cholery, żona Domicela, syn Bartłomiej, córki Balbina i Aniela 178-3-123 127V 98 Ż DM
6 8 1855 Bazalia Aniela Szczucka 43 Czuchele e. cholery, mąż Józef i syn Baltazar, z I-małżeństwa córka Anna 178-3-123 133R 141 Ż DM
25 7 1855 Szumsk Magdalena Rawska 4 Chodaki c. Jana i Marianny z Cymbaluków 172-1-41 420V 79 R / FS 423 DM
25 7 1855 Szumsk Józef Lewandowski 16 Chodaki s. Antoniego i Franciszki z Cymbaluków 172-1-41 420V 81 R / FS 423 DM
19 11 1855 Szumsk Michalina Kowalska 36 Chodaki z d. Cymbaluk, mąż Józef , syn Kazimierz, córki Marianna, Agnieszka, Antonina i Tekla 172-1-41 430V 141 R / FS 433 DM
26 9 1855 Niewirków Józef Żygadło Janówka s. Jana i Balbiny z Bagińskich 171-1-51 361V 31 R 366 DM
19 7 1855 Hulewicze Maria Śniechowska 9/12 Smolary c. Bazylego i Balbiny z Turewiczów 867 482 12 AGAD 255 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0255.htm
11 2 1856 Krzemieniec Franciszka Jachniewicz 1,5 Krzemieniec c. Teodora i Balbiny z Tasinkiewiczów 426-1-28 52V 14 T 273 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHF-3?i=272&cat=300453
13 7 1856 Białogródka Józef Zaklicki 3/12 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Piotra i Balbiny z Karczewskich 178-3-124 611R 48 Ż DM
27 10 1856 Łabuń Bolesław Rafał Gabel 7/365 Hryców s. szl. Marcina i Balbiny Zawałowskiej 178-3-124 684V 48 Ż DM
10 11 1856 Butowce Maciej Skrzyński 78 Prochorówka wdowiec, synowie Baltazar i Augustyn, córki Eleonora, Józefa i Wincentyna 178-3-124 629R 23 Ż 1195 DM
29 10 1856 Równe Elżbieta Borkowska 55 Gródek mąż Franciszek, synowie Ludwik, Franciszek i Baltazar, córka Ewa 171-1-67 173V 38 R 175 DM
29 12 1856 Lachowce Marianna Balicka 70 Kaletyńce Wielkie wdowa po Michale 171-1-67 604V 50 R 585 DM
6 6 1857 Białogródka Józef Gębalski 4/52 Białogródka s. ur. Antoniego i Karoliny z Maliszewskich 178-3-73 194V 26 Ż DM
21 9 1857 Miropol Norbert Kuczyński 8 Jałoszów s. Józefa i Balbiny z Sobolewskich 178-3-73 424R 35 Ż 798 DM
3 12 1857 Kodnia Józefa Berezowska 6 Syngury c. Wawrzyńca i Balbiny z Kaszperskich 178-3-43 21R 10 Ż 27 DM
25 4 1858 Lubar Marianna Wojnarowska 80 Siemienówka Z d. Skobalczyńska, m. zmarły Michał, c. Marianna 641-1-18 41R 37 Ż MP
21 8 1858 Lubar Antoni Piotrowski 6 Lubar s. Piotr i Balbina z d. Konopna 641-1-18 43V 56 Ż MP
17 12 1858 Lubar Julian Wyszemirski 64 Lubarski Chutor ż. Balbina z d. Balczyńska, c. Zuzanna, Domicella, Kamila, Antonina, Marianna, Teofila, Julia 641-1-18 47R 82 Ż MP
22 12 1858 Lubar Marcin Konik 2 Lubar s. Tomasza i Balbiny z d. Piotrowska 641-1-18 47R 83 Ż MP
17 4 1858 Torczyn Józefa Joachima Wojciechowska 1/12 Torczyn od epilepsji, c. szl. Baltazara i Delfiny z Lechnickich 644 52 15 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20644/pages/PL_1_436_644_0027.htm
10 8 1858 Iwnica Franciszka Jastrzębska 12 Grabówka c. Józefa i Balbiny z Sławińskich 178-3-128 740V 23 Ż 1414 DM
29 11 1858 Zasław św. Jana Bolesław Stopnicki 9/12 Michał s. Baltazara i Marianny z Wereszczyńskich 178-3-74 98V 41 Ż 190 DM
6 4 1858 Kulczyny Katarzyna Buczkowska 80 Woskodawińce z d. Czarnecka, wdowa, synowie Jan, Józef, Baltazar, Ferdynand i Tomasz, córka Katarzyna (pochówek 8.04.1858) 178-3-127 150V 26 Ż 293 DM
10 1 1858 Kulczyny Katarzyna Buczkowska 80 Woskodawińce z d. Czarnecka, wdowa, synowie Jan, Józef, Baltazar, Ferdynand i Tomasz, córka Katarzyna (pochówek 12.01.1858) akt wpisany X/1858 powtórnie z inną wcześniejszą datą niż w akcie nr 26 z datą zgonu 6.04.1848 178-3-127 153V 53 Ż 299 DM
15 11 1859 Toporyszcze Szymon Soroczyński 60 Kisielówka tyfus; ur., żona Ludwika z Rozbickich, syn Jan, córki Tekla, Balbina, Michalina, Lucyna i Waleria 178-3-50 736R 75 Ż DM
8 11 1859 Szumsk Piotr Cymbaluk 2/52 Iserna s. Kaspra i Magdaleny z Sikorskich 245-1-16 211V 73 R / FS 213 DM
20 10 1859 Tuczyn Franciszka Żukowska 4 Majdan Pustomycki c. Tomasza i Balbiny ze Starzyńskich 171-1-73 348R 17 R 343 BW
27 6 1859 Kodnia Michał Żarski 6/12 Agatówka s. Rafała i Balbiny z Topolnickich 178-3-48 21R 11 Ż 32 DM
7 10 1859 Kodnia Aleksander Berezowski 7/12 Syngury s. Wawrzyńca i Balbiny z Kaszperskich 178-3-48 22R 20 Ż 34 DM
14 8 1860 Torczyn Helena Wojciechowska 16/12 Torczyn c. szl. Baltazara i Delfiny z Lechnickich 646 37 14 841 471 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20646/pages/PL_1_436_646_0020.htm
2 3 1860 Bazalia Franciszek Żółkiewski 3 Zozulińce Małe s. 1-dw. Wojciecha i Balbiny 178-3-130 54V 28 Ż DM
5 12 1860 Bazalia Marianna Bujalska 62 Klitna Wielka ur., wdowa, synowie Jan i 2-gi Jan, córka Balbina 178-3-130 67V 130 Ż DM
15 1 1860 Kulczyny Antoni Komarowski 89 Krasiłów wdowiec, córki Pelagia, Antonina, Honorata i Balbina 178-3-130 156R 8 Ż 295 DM
9 1 1860 Berezdów Apolonia Oborowska 95 Prawutyn Wielki wdowa, córki Balbina i Joanna 17-1-23 62R 6 Ch 73 DM
3 4 1860 Berezdów Katarzyna Balicka 65 Krasula z d. Raczewska, mąż Leon, synowie Kazimierz, Jan i Józef, córki Teofila, Celestyna i Regina 17-1-23 64V 27 Ch 78 DM
31 7 1860 Berezdów Klementyna Górska 4 Maniatyn c. Kazimierza i Balbiny z Zabłockich 17-1-23 69R 54 Ch 87 DM
10 3 1860 Krzemieniec Marianna Kowalińska 60 Krzemieniec wdowa po Franciszku, syn Franciszek, córka Balbina 426-1-33 49V 19 T/FS 802 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-Q?i=801&cat=300453
5 4 1860 Krzemieniec Anna Sadowska 19 Kulików c. chł. Piotra i Balbiny z Siekluckich 426-1-33 50V 25 T/FS 803 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-T?i=802&cat=300453
12 10 1860 Krzemieniec Grzegorz Tywoniuk 60 Krzemieniec chłop, żona Marcjanna, syn Jan, córki Balbina i Joanna 426-1-33 59R 73 T/FS 811 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQW3-2?i=810&cat=300453
19 11 1860 Szumsk Karol Cymbaluk 1 Iserna s. Tomasza i Franciszki z Mendelskich 245-1-18 226R 41 R 229 DM
20 12 1860 Kodnia Marianna Chodorowska 5 Agatówka c. Józefa i Balbiny z Komnackich 178-3-51 22R 17 Ż 23 DM
24 4 1861 Włodzimierz Jan Balczt 68 Werba w. ż., żona Tekla, córka Aleksandra 796 74 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0039.htm
4 3 1861 Krzemieniec Michał Górnik 60 Krzemieniec miesz., wdowiec po Marcelinie, syn Józef, córka Balbina 0.1-34 60R 32 T
14 11 1861 Krzemieniec Teodor Jachniewicz 53 Krzemieniec szl., żona Balbina, synowie Jan i Józef, córka Balbina 0.1-34 70V 90 T
9 12 1861 Łanowce Jan Siwczuk 4 Ośniki s. Tomasza i Balbiny 245-1-17 329R 18 R 328 DM
13 1 1862 Kamień Koszyrski Andrzej Chmielewski 70 Hłusza Wielka jednodworzec. żona Balbina, dzieci Jakub Jan, Adam Wacław, Natalia, Julia, Petronela Katarzyna 194 31 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0018.htm
12 3 1862 Tuczyn Katarzyna Starzyńska 66 Tuczyn 1-dw., z Małkowskich, wdowa po Kazimierzu, córki Wiktoria, Balbina i Tekla 887 45 10 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0024.htm
15 8 1862 Bazalia Anna Cielińska 2,5 Bogdanówka c. Wawrzyńca i Balbiny 178-3-131 131R 85 Ż DM
16 1 1862 Korzec Apolonia Rabalińska (?) 60w Korzec 887 441 4 AGAD Na http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20887/pages/PL_1_436_887_0240.htm
27 6 1862 Berezdów Andrzej Iwanicki 7/12 Futor Kurczykowski s. Jana i Celestyny z Balickich 17-1-25 70V 57 Ch 113 DM
26 11 1862 Szumsk Antonina Popławska 1 Huta Piaseczna c. Kazimierza i Teresy z Balczewskich 245-1-19 199V 61 R 354 DM
1 12 1862 Kuniów Wawrzyniec Gutewicz 60 Hucisko wdowiec, córki Agnieszka, Aniela, Józefa i Balbina 171-1-75 136V 37 R 133 DM
3 1 1863 Żytomierz Karolina Śliwińska 9 Żytomierz z krupu, córka Jana koll. Assesora i Karoliny z Kabalskich 178-3-54 122R 5 Ż DG
30 12 1863 Żytomierz Józef Krucicki 1 Żytomierz z gorączki, syn Baltazara i Agaty z Łonskich 178-3-54 146V 324 Ż DG
11 1 1863 Bazalia Jan Celiński 4 Bogdanówka s. Wawrzyńca i Balbiny 17-1-9 2V 6 Ch 3 DM
28 1 1863 Bazalia Marianna Janiuk 50 Janówka mąż Ignacy, synowie Jan i Piotr, córki Balbina i Katarzyna 17-1-9 3R 12 Ch 4 DM
22 3 1863 Deraźne Leonard Kluczkowski 6/12 Podłużne s. Józefa i Balbiny z Dolińskich 650-1-2 245V 9 R 320 BW
28 4 1864 Ołyka Benigna Karasińska 2 Suchowce Franciszka i Balbiny z Szyllerów 487 57 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20487/pages/PL_1_436_487_0031.htm
18 1 1864 Bazalia Jakub Majewski 89 Korczówka żona Balbina, synowie Wojciech i Ludwik, córki Marianna i Ludwika, po I-żonie synowie Filip Hermenegild i Karol Julian 17-1-9 18V 4 Ch 35 DM
13 4 1864 Berezdów Leon Balicki 70 Krasula wdowiec po Katarzynie z Raczewskich, synowie Kazimierz, Jan i Józef, córki Teofila, Cecylia i Regina 17-1-26 63R 11 Ch 95 DM
28 12 1864 Łanowce Józefa Sadowska 60 Ośniki wdowa po Stefanie, córka Balbina 245-1-20 331R 20 R 298 DM
5 1 1865 Ołyka Franciszek Karasiński 68 Metelno szlachcic, żona Balbina z Szillerów, synowie Arkadiusz, Witalis, Leon, Michał, Konstanty, Fabian, Adam i Józef, córki Łucja, Sabina i Feliksa 488 49 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0027.htm
6 6 1865 Lachowce Aniela Jaśkiewicz 7 Hulowce c. szl. Baltazara i Anny 178-3-146 118V 24 Ż DM
12 10 1865 Kulczyny Mikołaj Wysoczański 48 Metce żona Joanna z Balickich lub Bilickich 17-1-235 168V 56 Ch 329 DM
24 12 1866 Stary Oleksiniec Ewa Dubienczuk 5 Łopuszna od suchot, c. chł. Jana i Marty z Balickich 1-39 96V 7 T 343
12 2 1866 Żytomierz Jan Żurawski 62 Huta Justynówka z guza, mieszczanin, zostawił żonę Rozalię z Honczalskich (Gonczalskich?), synów Jakuba, Józefa i Wojciecha oraz córki: Mariannę. Marciannę, Balbinę, Elżbietę i Anielę 178-3-63 118R 67 Ż DG 183
31 12 1866 Żytomierz Marianna Wondziowska 56 Żytomierz z d.Naumowicz, z suchot, żołnierka, wdowa, zostawiła córki: Teklę i Balbinę 178-3-63 148R 394 Ż DG 242
6 2 1866 Wieledniki Romuald Rudnicki 53 Koptiowszczyzna syn Aleksandra i Marianny z Rybalskich 178-3-56 78V 6 Ż MW
6 11 1867 Tuczyn Kazimierz Łukomski 37 Majdan wdowiec po Balbinie z Uchańskich, synowie Michał i Tomasz, córki marianna i Helena 681 47 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0025.htm
3 12 1867 Tuczyn Rozalia Słodkowska 70 Cecylówka z Chodorowskich, miesz., wdowa po Janie, synowie Jan i Ludwik, córki Marianna, Balbina, Domicela i Antonina 681 49 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20681/pages/PL_1_436_681_0026.htm
6 11 1867 Rzyszczów Ludwik Babiński 67 Kaniów zostawil wdowę Annę z Balanowskich 312-1-92 228 39 m.K KM
17 5 1867 Ostróg Feliks Potocki 85 Ostróg wdowa Anna zd Balog, s. Apolinary 654-1-56 110R 1 R 112 MZ
21 10 1867 Ostróg Stanisław Wilczyński 1 Luczyn rodzice Konstanty, Anna zd Cymbalska 654-1-56 107 P 7 R 109 MZ
12 10 1867 Bazalia Franciszek Kulski 47 Tereszki żona Balbina, syn Hubert, córki Elżbieta i Julia 17-1-9 79V 104 Ż 156 DM
20 4 1869 Ołyka Marianna Sziller (Szyller) 103 Suchowce z Sabanskich, wdowa, zostawiła córkę Balbinę - wdowę po Franciszku Karasińskim 490 69 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20490/pages/PL_1_436_490_0036.htm
27 3 1869 Tuczyn Józef Żukowski 1/52 Żelanka s. miesz. Tomasza i Balbiny z Starzyńskich 683 36 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0020.htm
22 9 1869 Olewsk Tomasz Szydłowski 2/12 Olewsk z konwulsji, syn Feliksa i Balbiny z d. Piekarskiej 178-3-246 22v 14 Ż Na
19 12 1870 Radziwiłłów Maciej Duk 65 Krupiec żona Maria z Cymbaluków, synowie Andrzej i Dymitr, córka Katarzyna 426-1-51 23 R 35 T/FS DW
3 9 1870 Ołyka Wacław Kudybal 2 Malin Franciszka i Elżbiety z Kierdów 491 65 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20491/pages/PL_1_436_491_0034.htm
12 9 1870 Kołodno Wojciech Iwanowy 2 Kołodno s. chł. Wojciecha i Marianny z d. Obalewej 1-52 17V 22 T
8 6 1870 Kuniów Konstanty Sienicki 55 Siekierzyńce żołnierz, żona Marianna, synowie Anastazy i Antoni, córki Rozalia, Balbina, Aniela i Ewelina 178-3-78 236R 26 Ż DM
26 5 1871 Łanowce Tomasz Siwczuk 35 Ośniki chłop, żona Balbina, synowie Piotr, Józef i Jan, córka Maria 1-55 148V 6 T
23 3 1871 Torczyn Helena Domańska 70 Zaszków mąż Baltazar, córki z 1-go małżeństwa Anastazja, Marianna i Tekla 657 54 7
1 9 1871 Białogródka Marianna Zaklicka 4 Puzyrki Wielkie c. 1-dw. Piotra i Balbiny 178-3-84 185R 71 Ż DM
1 8 1872 Szumbar Marcelina Majewska 30 Zahajce mieszcz., mąż Sylwester, syn Baltazar 626 112 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0057.htm
1 4 1872 Krzemieniec Piotr Sadowski 78 Kulików chłop, żona Balbina, syn Jan, córki Maria, Antonina i Zofia 1-62 41R 27 T 906
5 2 1872 Ostróg Kazimierz Cymbalski 72 Luczyn wdowiec po Odarce z Meczników, s. Trochim, Sermen 654-1-56 84 P 7 R MZ
15 9 1872 Ostróg Karolina Śliwińska 55 Ostróg zd Kabalska, wdowiec Jan, c. Oktawia, Olimpia, Marcelina, parafii żytomierskiej 654-1-56 79 P 1 R MZ
15 9 1872 Ostróg Karolina Śliwińska 55 Ostróg zd Kabalska, wdowa, c. Oktawia, Augusta, Michalina 654-1-56 78 L 1 R MZ
29 3 1873 Ostróg Apolonia Cymbalska 2 Luczyn z kokluszu, r. Ksawery, Petronela zd Martynowska 654-1-56 75L 6 R MZ
23 1 1873 Białogródka Antonina Zaklicka 1,5 Puzyrki c. 1-dw. Piotra i Balbiny Karczewskiej 178-3-84 426V 9 Ż DM 0
8 3 1874 Luboml Marianna Pradun 63 Terebejki ur. Baluszewska? 317 86 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0047.htm
18 4 1875 Olewsk Julianna Tuszyńska 32 Dzierżanówka z porodu, z domu Piekarska, mąż Wincenty Tuszyński, synowie Florian, Tomasz, Henryk i Grzegorz, córki Balbina i Elżbieta 178-3-246 48v 15 Ż Na
15 3 1876 Katerburg Wiktoria Szymańska 29 Katerburg mąż Antoni, synowie Bazyli i Jan, córka Balbina 202 125 9
19 1 1876 Tuczyn Andrzej Gnietecki 50 Cecylówka mieszczanin, żona Balbina z Słodkowskich, dzieci: Klemens Fabian, Karol, Jakub, Marcelina, Feliksa, Katarzyna 690 39 4 0
26 12 1878 Ołyka Albertyna Suchodolska 1/12 Wólka Kotowska Jana i Doroty z Garbalińskich 499 93 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0048.htm
30 9 1878 Luboml Jadwiga Wierzbińska 16/12 Wysock c. NN i Balbiny 321 140 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0072.htm
10 12 1879 Szumbar Sebastian Winiarski 51 Borki chłop, żona Karolina z Balickich, synowie Paweł i Ludwik, córki Romualda, Antonina, Jadwiga, Lucyna, Marianna i Anna 626 20 9 1-73 124V- T http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20626/pages/PL_1_436_626_0011.htm
28 3 1880 Kuniów Michał Bernacki 0,5 Martyń s. Piotra i Tekli z Cymbalskich 178-3-78 614R 22 Ż DM
23 4 1880 Meżyrów Zofia Balińska 46 Huta mąż Marcin 904-6-1 25 W JS1
22 6 1880 Meżyrów Aleksander Wiśniewski 5 Łopatyńce Józef Balbina Otwinowska 904-6-1 27 W JS1
20 2 1881 Torczyn Michał Pyszka 36 Usicze kawaler, s. Antoniego i Balbiny z Łaskarzewskich 667 57 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0027.htm
13 4 1881 Szumsk Mariana Tomczuk 35 Załuże chł., z Cymbaluków, mąż Kazimierz, syn Adam i córka Katarzyna 426-1-231 57V 50 T DM 849
11 9 1881 Olewsk Tekla Ilińska 34 Radorobel z porodu, mąż Jan Iliński, córki Balbina, Marianna, Kamila i Karolina 178-3-246 80v 22 Ż Na
29 10 1881 Kowel Józef Teofilak 37 Biełaszów od suchot, chłop, żona Balbina 282 88 61 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0046.htm
1 11 1881 Kowel Anna Teofilak 2 Biełaszów od ospy, c. chł. z Królestwa Polskiego Józefa i Balbiny z Amdroziaków 282 88 62 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0046.htm
21 7 1882 Krzywin Kazimierz Kraciński 21 Sielce kawaler, s. Józefa i Balbiny z Borkowskich 17-2-71 131R 5 Ch 150 DM
20 5 1883 Gródek Łukasz Balicki 66 Gródek żona Petrunela, syn Kajetan, Józef, Marianna 108 JZ
26 8 1883 Kuniów Emilia Kamińska 9 Kamionka c. sałdatki wdowy Balbiny Kamińskiej z Domańskich 178-3-78 760V 44 Ż DM
16 11 1883 Olewsk Katarzyna Rudnicka 60 Budki Sobieckie ze starości, z domu Chmielowska, mąż Józef Rudnicki, synowie Feliks, Adam, Grzegorz i Hieronim, córki Balbina i Zofia 178-3-246 92r 29 Ż Na
20 12 1883 Krzywin Marianna Borkowska 70 Sielce z d. Gągało, wdowa po Stefanie, synowie Jan i Antoni, córki Balbina i Aniela 17-2-71 152R 15 Ch 192 DM
22 8 1884 Kuniów Leon Bernacki 4 Martyń s. Piotra i Tekli z Cymbalskich 178-3-78 800V 25 Ż DM
24 4 1884 Międzyrzec Korecki Teresa Sokołowska 70 Lipki z d. Utler, wdowa po Janie, synowie Franciszek i Józef, córki Balbina i Antonina 740-2-302 73V 10 R 40 DM
17 6 1885 Jałowicze Balański 70 Ostrożec chłop 158 41 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20158/pages/PL_1_436_158_0022.htm
11 8 1885 Ołyka Jan Warchoł 55 Suchowce zostawił żonę Mariannę z Balów, syna Jana, córki Annę i Zofia 506 93 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0048.htm
10 6 1885 Kuniów Hubert Bartosz 1 Meżelisk s. Wilibalda i Marii z Sztantejskich 178-3-86 39V 21 Ż DM
5 11 1885 Kuniów Matylda Bartosz 11 Meżelisk c. Wilibalda i Marii z Sztantejskich 178-3-86 43V 43 Ż DM
19 2 1885 Olewsk Marianna Naumowicz 32 Radorobel z zapalenia płuc, z domu Garbowska, mąż Jan Naumowicz, syn Mikołaj, córki Balbina i Antonina 178-3-246 100v 14 Ż Na
18 2 1886 Meżyrów Maria Żakuler 1,5 Słobódka r.: Michał i Katarzyna Balasionek 904-6-7 164V 11 W JS1
26 12 1887 Grzymałów Maria Cymbalista 22 Kozina ż.Tymoteusza,c.Jana Gabryluka i Wiktorii z Słobodzianów 1614 100 3 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0051.htm
7 8 1887 Turzysk Marianna Balaska 36 Rużyn żona Walentego, s. Maciej, Józef, c. Zofia,Rozalia, Michalina 755 44 12 AGAD EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0027.htm
12 9 1888 Krzemieniec Paweł Melcer 1 Krzemieniec sl. miesz. m. Dubna Pawła i Balbiny 426-1-81A 47R 59 T
25 1 1889 Szumsk Filip Balicki 55 Stepanówka kawaler 426-1-232 67R 12 T 934 DM
10 1 1890 Meżyrów Joanna Otwinowska 62 Majdan Hołowczyniecki od starości, z d. Kędzierska, chł., wdowa, synowie Nikodem i Antoni, córki Marcelina, Maria, Balbina i Joanna 904-6-11 163V 1 W JS1, D 0
17 12 1890 Semenówka Johannes Ostertag 17 chutor Kotlerowa s. przesiedleńców ze wsi Kopenki gub. saratowskiej Adama i Agnezji z d. Bal 46 10 Tb
3 5 1890 Tuczyn Tomasz Żukowski 86 Piotrowica miesz., żona Balbina z Starzyńskich, z 1-go małż. z Agnieszką Gorańską synowie Grzegorz, Wojciech, Józef, Stefan, z Balbiną Seweryn, Celestyn, Aleksander, Aleksandra i Feliksa 704 52 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0028.htm
8 5 1890 Tuczyn Marcin Jankowski 3,25 Horyńgród s. żołn. Antoniego i Zofii z Gorbalińskich 704 53 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0029.htm
17 5 1891 Semenówka Elżbieta Ostertag 17 chutor Kotlerowa c. przesiedleńców ze wsi Kopenki gub. saratowskiej Adama i Agnezji z d. Bal (Ball) 46 9 Tb
7 12 1891 Radziwiłłów Karolina Siedlecka 71 Radziwiłłów z d. Balicka, wdowa, syn Karol, córka Ewelina Zdanowicz 0.1-81G 71V 38 T
24 3 1893 Młynów Adam Rewes 1 Koryta od ospy, s. chł. Jana i Balbiny z d. Nowak 740-7-94 42R 29 R 157 DW
1 9 1894 Turzysk Piotr Leszczyński 3 Wierzbiczno s. Karola i Balbiny z d. Kubisz 762 50 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0026.htm
18 3 1894 Berezne Katarzyna Bekieszczuk 20 Bereźniaki c. Szymona i Balbiny z Kuriatów 740-2-7 35R 20 R 37 AD1
27 4 1896 Ołyka Stanisława Jankowska 8/52 Ołyka Piotr i Marianna z Balińskich 1018 658 30 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0342.htm
12 5 1896 Ołyka Zofia Ostrowska 36 Dobra ze Słodkowskich, zostawiła męża Józefa, s. Jana, Franciszka, Floriana, Baltazara i c. Malwinę 1018 659 32 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0343.htm
10 10 1897 Młynów Feliks Paszkowski 1 Dobratyn rodzice: Adam i Balbina z d. Romanowska 740-2-412 51V 89 R 1786 RK
5 11 1898 Brody Eugeniusz Jezienicki 2 Smólno 52 s. Antoniego i Barbary Baldun L 11
20 1 1898 Torczyn Antoni Mysliński 60 Usicze żona Antonina z Suszyńskich, córka Balbina 935 37 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0031.htm
25 7 1898 Kuniów Hubert Bartosz 1,5 Meżeliska s. Wilbalda i Marii z Sztantejskich 178-3-86 750V 51 Ż DM
4 2 1899 Młynów Julian Paszkowski 6/12 Dobratyn rodzice: Adam i Balbina z d. Romanowska 740-2-407 88V 4 R 1650 RK
8 8 1900 Gródek Jan Lenga 50 Gródek żona Julia Balicka, synowie: Tomasz, Józef, Antoni 122 JZ
14 6 1901 Torczyn Sabina Krupińska 62 Kolonia Hamska z Rudnickich, mąż Franciszek, synowie Rafał i Baltazar, córki Matylda, Franciszka i Anna 955 56 19 DW
15 9 1901 Szumsk Kazimierz Czerkaski 17 Liski s. chł. Marcina i Kamili z Balickich 0.1-236 431R 86 T
24 7 1901 Młynów Stanisława Suplicka 1 Koryta rodzice: Marcin i Balbina z d. Dorengowska 740-4-446 6V 30 R 491 RK
1 4 1903 Krzemieniec Jan Korf 0,5 Rybcza s. Baltazara i Petroneli z Różyckich 45 V 33 0
16 11 1903 Krzemieniec Tomasz Korf 85 Rybcza chłop, żona Maria, synowie Jan, Karol, Piotr i Baltazar, córka Petronela 51 V 83 0
5 11 1903 Niewirków Kunegunda Błachowicz 12 Niewirków Leona i Balbiny z Rucińskich 981 85 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0078.htm
9 2 1903 Młynów Bronisława Suplicka 5 Koryta rodzice: Marcin i Balbina z d. Doretowska 740-2-411 45V 9 R 1361 RK
15 12 1903 Młynów Jan Wiśniewski 15 Dobratyn rodzice: Stanisław i Balbina z d. Godlewska 740-2-411 55V 67 R 1371 RK
16 3 1904 Ołyka Marianna Bal 1,5 Bakoryn Józefa i Józefy z Jarosińskich 984 71 22 MO 0
8 2 1905 Ołyka Stanisław Balik 3/52 Borbin Szymon i Magdalena Słowińska 985 71 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0066.htm
10 2 1905 Tuczyn Paweł Balikowski 2 Korościatyn s. Piotra i Salomei 988 42R 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0032.htm
13 1 1906 Dubno Franciszka 7 Dubno c. Józefa i Balbiny z Kozirskich przebywających na paszporcie z Guberni Radomskiej 740-4-162 56V 2 R 46 DM
4 3 1906 Jampol Bonawentura Czerkawski 55 Michałówka żona Maria z Balickich, synowie Franciszek, Adolf i Mikołaj, córki Antonina i Anna 426.1.94 91V 13 T FS 407 DM
20 11 1906 Romanów Jan Wierzchowiecki 60 Hołubin żona Maria, synowie Franciszek, Paweł, Baltazar- Karol , córka Aniela 178-3-215 57V 90 Ż 112 DM 0
23 12 1907 Tbilisi Józef Balis 23 Tbilisi szeregowy 79 kuryńskiego pułku piechoty 146 Tb
26 8 1907 Ołyka Alicja Żarczyńska 8/12 Huta Bogusławka Baltazara i Emilii z Paszkowskich 1019 479 55 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0256.htm
28 8 1907 Horochów Jadwiga Kowalska 78 Starystaw z Kubalów 993 36 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0052.htm
11 6 1907 Cudnów filia Romanów Piotr Baliński 50 Braczki żona Florianna 178-3-215 123R 56 Ż 237 DM
26 6 1908 Cudnów f. Romanów Ludwik Rymsza 27 Kajetanówka s. Huberta i Balbiny z Gołębiowskich 178-3-215 183V 63 Ż 350 DM
27 7 1908 Cudnów f. Romanów Włodzimierz Dobrowolski 3/12 Kajetanówka s. Baltazara i Anny z Kotuzów 178-3-215 184R 72 Ż 351 DM
6 2 1909 Cudnów filia Romanów Maria Malinowska 65 Futor Żerebiecki z d. Sawicka, wdowa, synowie Franciszek, Kazimierz, Kamil, Jan i Baltazar, córki Marcelina i Wincentyna 178-3-215 248V 16 Ż 465 DM
23 3 1910 Tbilisi Maurycy Gabalis 25 Tbilisi młody żołnierz 2 kaukaskiego batalionu strzeleckiego 95 24 Tb DW
31 3 1910 Horochów Maria Krupińska 9 mieś Półhany córka Baltazara i Saturniny Gałkiewicz 996 52 27 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0046.htm
15 3 1911 Tajkury Józefa Dąbrowska 38 Kolonia Kopytkowska ze Słowińskich, m. Baltazar, s. Władysław, Antoni, Teofil, Kazimierz, Zygmunt 740-4-695 47V 18 R 46 BW
6 1 1912 Włodzimierz Franciszka Dąbal 56 Antoniówka austr. podd., niezamężna, synowie Wincenty i Walenty 1044 135 4 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201044/pages/1_436_0_0_1044_0076.htm
10 5 1912 Starokonstantynów Adelajda Balewska 70 Starokonstantynów z d. Sobolewska, wdowa, synowie Bernard i Tymofiej Cyriak, córka zamężna Jadwiga Hryniewiecka 17-2-89 65R 47 Ch 112 DM
7 5 1912 Tajkury Stanisława Masson 30 Zdołbunów z guberni radomskiej, z d. Balcerowska c. Aleksandra, mąż Mieczysław, córki Stefania, Helena i Jadwiga 740-4-696 48R 22 R 41 DM
6 10 1912 Romanów Alojzy Misiuna 6 Marianówka s. Franciszka i Balbiny z Lewandowskich 178-3-216 175R 69 Ż 337 DM
18 10 1913 Tbilisi Antoni Balejmis 25 Tbilisi s. Szymona, gefraiter 16 Mingr. Pułku Grenadierów 177 90 Tb
23 4 1913 Ołyka Janina Nazarkiewicz 11/12 Borbin Daniela i Bronisławy z Gorbalińskich 1063 147 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0155.htm
13 7 1913 Ołyka Grzegorz Żarczyński 80 Huta Bogusławka syn Michała, zostawił żonę Helenę z Wojtkowskich, dzieci: Adolfa, Baltazara, Józefa, Wiktorię, Mariannę, Konstancję 1063 148 47 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0156.htm
12 10 1913 Młynów Stanisław Wiśniewski 55 Marusin żona Balbina z d. Godlewska, dzieci: Antoni, Józef, Władysław, Franciszek, Maria, Elżbieta, Rozalia 740-4-447 157V 55 R 771 RK
3 12 1913 Ostropol Jan Piechowicz 77 Charkowce żona Balbina, synowie Tomasz i Marian, córka Józefa 17-2-93 200V 38 Ch 332 DM
20 7 1914 Wiśniowiec Karolina Cymbaluk 10/12 Polany od dyzenterii, c. chł. Hieronina i Elżbiety z Cisielskich 426-1-105 38V 31 T 324 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-D39Y-Q?i=323&cat=834018
27 1 1915 Tbilisi Franciszek Kubala Tbilisi kanonier 2 Batalionu Artylerii Zamkowej 204 15 DW
15 1 1915 Horodnica Stefan Rudnicki 110 Zabara synowie Michał i Adam, córki Marcelina, Józefa i Balbina 178-3-181 255V 4 Ż 502 DM
19 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Bolesław Komarnicki 1,5 Kijów Rodzice: Jan i Matylda Szebalie-Peltie 312/1/129 131R 41 m.K. JM1
24 2 1915 Kijów, św. Aleksandr Marianna Jaworska 55 Kijów z domu Bogdanowicz, żona Antoniego, dzieci: Ludwik, Robert, Balbina, Jadwiga, Józefa 312/1/129 132R 48 m.K. JM1
3 3 1915 Kowel Piotr Balkowski 83 Myślin wdowiec, zostawił syna Rafała 1072 74 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0039.htm
10 10 1915 Kowel Ludwika Kotarska 15 Zielona Franciszka i Marianny z Baliszewskich 1072 105 111 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0055.htm
13 1 1915 Starokonstantynów Franciszek Garbaluk 4/12 Starokonstantynów s. nieślubny Marii Gabraluk c. Grzegorza 17-2-90 36R 6 Ch 73 DM
16 8 1915 Tajkury Franciszek Dąbrowski 2 Kolonia Kopytkowska s. Baltazara i Julii z d. Messerszmit 740-4-697 168R 73 R 149 BW
4 9 1915 Tajkury Aleksander Dąbrowski 1 Kolonia Kopytkowska s. Baltazara i Julii z d. Messerszmit 740-4-697 169R 79 R 150 BW
22 1 1916 Włodzimierz Helena Ryś 64 m.Włodzimierz z Dąbalów wdowa, z 1.- m.Jan Dąbal, z 2.- Walenty Ryś 1077 2-3 7 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0002.htm
20 1 1916 Nowy Zawod Henryk Modzelewski 3,5 Nowy Zawod od tyfusu, s. szl. łomżyńskiej gub. Franciszka i Balbiny z Nieżywskich 178-3-197 392R 16 Ż 764 DW
20 1 1916 Tajkury Roman Gajewski 90 Tajkury II-żona Franciszka z Wysockich, po I-żonie Brygidzie syn Jan, córki Balbina i Honorata 740-4-697 206V 1 R 177 DM 0
22 8 1916 Starokonstantynów Jadwiga Balda 2,5 Starokonstantynów c. nieślubna austriackiej poddanej Marii Baldy c. Jana 17-2-90 102V 80 Ch 195 DM
2 2 1916 Kijów św. Mikołaja Alojzy Bale 20 Kijów żołnierz austriackiej armii 312-1-109 127V 82 m.K 8651 DW
15 1 1916 Nowy Zawod Magdalena Balicka 54 Szyjecka Buda od starości, z Chockich, mieszcz., wdowa, synowie Kazimierz, Wincenty, Paweł i Piotr, córki Antonina, Karolina, Paulina i Petronela 178-3-197 393V 28 Ż 767 DW
19 3 1916 Nowy Zawod Karolina Racibożymska 22 Dermanka od suchot, c. chł. Hilaregi i Ludwiki z Balickich 178-3-197 400R 78 Ż 780 DW
25 9 1916 Nowy Zawod Piotr Balicki 56 Szyjecka Buda od zapalenia płuc, chł., żona Michalina z Hanowskich, syn Florian, córki Stanisława, Józefa i Antonina 178-3-197 417R 213 Ż 814 DW
14 10 1916 Nowy Zawod Anna Świrska 22 Nowy Zawod od tyfusowej gorączki, c. mieszcz. Józefa i Krystyny z Balickich 178-3-197 419R 229 Ż 818 DW
14 10 1916 Nowy Zawod Maria Zasiczkowska 70 Majcherówka od opuchlizny, szl., z Morawskich, mąż Feliks, synowie Gwidon, Adolf i Dominik, córki Emilia Wąsowicz, Ludwika Bagińska, Helena Balicka i Olimpia 178-3-197 419R 230 Ż 818 DW
21 6 1917 Tbilisi Wincenty Osiej 54 Tbilisi s. Adama, chłop siedleckiej guberni, żona Anna z d. Balijewa, synowie Tomasz l. 20, Piotr l. 16 i Paweł l. 14 335 267 Tb
1 3 1917 Ołyka Marianna Sawicka 75 Dobra z Ostrowskich, zostawiła męża Jana, synów Adama, Józefa, Baltazara, córki Teofilę, Stanisławę, Helenę, Emilię 1081 237 10 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0129.htm
3 3 1917 Pokostówka Jan Raczyński 48 Faustynówka żona Marianna z Balickich, synowie Gracjan, Albin, Franciszek, Józef, Marcin, Antoni i Wincenty, córka Emilia 178-3-211 27V 1 Ż 55 DM 0
12 4 1917 Pokostówka Janina Jaworska 2 m-ce Szyjecka Buda c. Jana i Karoliny z Balickich 178-3-211 28R 6 Ż 56 DM
5 9 1918 Włodzimierz Janina Dombal 1 2/12 kol.Antoniówka c.Wincentego i Karoliny z Msciszów 1077 84-85 81 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0043.htm
7 6 1918 Wiszenki Dominik Wasilewski 1 Krzemieniec Stary rodzice: Andrzej i Balbina z d. Czubak 35-9-769 31V 28 Ł 4563 RK
22 12 1918 Kołki Marian Gala 63 Hołodnica zostawił żonę Emilię z Tokarskich i dzieci: Zygmunta, Baltazara, Jana, Elżbietę, Helenę, Monikę, Mariannę i Leonię 1085 62 7 AGAD MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201085/album/index.html#img=1_436_0_0_1085_0065.jpg
26 1 1919 Berezne Jakub Tyburski 115 Antolin ż.Balbina 740-4-11 57V 4 R AS
1 5 1919 Tajkury Jan Popiel 44 Równe ż. Bronisława z Balickich, s. Mieczysław, Edward, córka Maria Wanda 740-4-698 15V 19 R 17 BW
7 7 1920 Młynów Władysław Wiszniewski 24 Adamówka kol. kawaler, syn Stanisława i Balbiny z Godlewskich 740-6-321 68 77 R AK2
26 1 1920 Starokonstantynów Katarzyna Balicka 79 Świnna z starości, mieszczanka, panna 17-2-91 163V 44 Ch 287 DM
5 6 1920 Starokonstantynów Bolesław Balicki 25 Starokonstantynów od ran zadanych na wojnie z bolszewikami, żołnierz 44 Pułku Strzelców Kresowych 17-2-91 188R 191 Ch 336 DM
20 1 1920 Tajkury Julia Dąbrowska 30 Kolonia Kopytkowska z d. Messerszmit, m. Baltazar, s. Edward, Aleksander, c. Franciszka 740-4-698 26V 1 R 28 BW
26 3 1920 Szumsk Julia Listowska 45 Mosty z d. Jakuszewska, mąż Jakub, dzieci: Karol, Paweł, Balbina, Bronisława 426-1-259 31V 84 T 53 RK
9 2 1921 Szumsk Jakub Listowski 70 Mosty dzieci: Karol, Paweł, Balbina, Bronisława 426-1-259 101V 18 T 152 RK
11 2 1924 Radziwiłłów Jan Balicki 78 Srebne wdowiec, syn Michał, córki Katarzyna, Karolina i Joanna 1-119 86 R 6 T 0
11 1 1924 Kostopol Irena Stefania Bala '3/52 Mokwin c. Jana i Józefy z Klusków 740-4-414 46R 1 R 52 DM
22 4 1928 Radziwiłłów Anna Trzusło 8/12 Srebno c. Wojciecha i Joanny z Balickich 1-119 180 R 13 T 0
23 2 1928 Młynów Jadwiga Kruszyńska 25 Kol. Adamówka z Paszkowskich, c. Adama i Balbiny Romanowskiej. Pozostawiła męża Edwarda, s. Tadeusza, c. Eugenię. Zmarła z suchot. Pochowana 25.02. 740-6-322 27 6 R AK2
6 2 1932 Radziwiłłów Franciszek Trzusło 8/12 Srebno s. Wojciecha i Joanny z Balickich 1-119 269 R 4 T 0
5 3 1933 Ostróg Mikołaj Ryszard Zagajewski Jełomalin ur. 6.12.1932, syn Bronisława i Karoliny z Cymbalskich 654-1-183 80V 10 R Mg
30 10 1933 Ostróg Stanisław Martynowski Małe Derewiańcze ur. 17.09.1931, syn Stefana i Pauliny z Cymbalskich, uwaga: w akcie ksiądz wpisał rok zgonu 1931, a rok ur. 1933 654-1-183 84R 45 R Mg
11 7 1934 Ostróg Jan Sokołowski Luczyn ur. 15.06.1934, syn Stanisława i Anny z Cymbalskich, ojciec gajowy 654-1-183 88R 28 R Mg
13 10 1935 Krzemieniec Weronika Kozłowska 40 Bereżce z Szewczyków, c. Michała i Pauliny, mąż Karol, dzieci: Balwina. Franciszek, Stefania, Maria, Kazimierz, Zofia, Paweł, Paulina i Anna. 40 R 51 0
23 6 1936 Ostróg Kazimierz Cymbalski Luczyn ur. 25.07.1878, syn Ksawerego i Petroneli z Martynowskich, rolnik, żona Anastazja 654-1-183 99V 29 R Mg
9 9 1936 Ostróg Kazimierz Władysław Martynowski Derewiańcze Małe ur. 28.08.1936, syn Stefana i Pauliny z Cymbalskich 654-1-183 102R 46 R Mg
19 10 1936 Ostróg Alfreda Teresa Trusiewicz Stójło ur. 1.08.1936, córka Romana i Tekli z Cymbalskich 654-1-183 102V 52 R Mg
3 12 1937 Poczajów Zdzisław Cich 10/52 Łosiatyn s. Kazimierza i Marii z Cymbalistów 13 R 12 0
5 12 1937 Poczajów Tadeusz Cich 10/52 Łosiatyn s. Kazimierza i Marii z Cymbalistów 13 V 13 0
28 8 1938 Ostróg Irena Kamińska Zawidów ur. 22.06.1938, córka Franciszka i Antoniny z Cymbalskich 654-1-183 117V 36 R Mg
16 9 1938 Ostróg Anna Cymbalska Luczyn ur. 1911, zd. Demianczuk, córka Eufemiusza i Zenobii z Laszuków, mąż Franciszek 654-1-183 118R 41 R Mg
10 6 1940 Krzemieniec Rozalia Balicka 57 Krzemieniec c. Józefa 46 0
27 1 1940 Włodzimierz Wołyński NSJ Franciszka Balik 52 Zimne c. Tomasza i Weroniki, panna 1089 23 9 AGAD 23 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201089/album/index.html#img=1_436_0_0_1089_0023.jpg

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
0 1 Tbilisi Abel Markozow (z Teława) (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 211R 144 Tb DW
0 1 Tbilisi Maria Przyłucka Tbilisi Konstanty (konwersja 19.5.1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 182R 141 Tb DW
0 1 Tbilisi Olga Brazowska Jelizawietpol Franciszek Maria Czurbanowa (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 182V 145 Tb DW
0 1 Tbilisi Natalia Dedowa Jelizawietpol Jegor Zofia (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 183V 152 Tb DW
0 1 Tbilisi Maria Czernilewska Owsianiki, podolska gub. Aleksy Rozalia Winicka (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 184R 155 Tb DW
0 1 Tbilisi Krystyna Giro Uskomenszczyn, mińska gub. Jan Anna Kozłowska (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 185R 159 Tb DW
0 1 Tbilisi Łucja Oleszczenia Rodwanicze, pow.Brześć Emilian Anna (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 191V 27 Tb DW
0 1 Tbilisi Gustaw Jakobson Stopnek, pow. tukkumski, kurlandzka gub. (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 210V 141 Tb DW
0 1 Tbilisi Sergiej Sukuncew Leon (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 211V 147 Tb DW
0 1 Tbilisi Teresa Karseładze Tabory, pow. leczchumski Tomasz Elżbieta Liczeszwili (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212V 151 Tb DW
0 1 Tbilisi Agafia Bielakowska Rudnia, mińska gub. Stanisław Antonina (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212V 153 Tb DW
19 1 1641 Ostróg Stanisław Bombalski .... Katarzyna data chrztu t.8. 615 ks. WŻ DM
4 10 1688 Czartorysk Franciszek Kaszowski Jan Jerzy Fryderyk Konstancja Świętopełk W. Balcer Kaszowski, JW Anna Karlińska 297-1-185 7V Ł
10 7 1691 Czartorysk Aniela Barbara Kaszowska Jan Jerzy Fryderyk Konstancja Świętopełk W. Balcer Kaszowski na Kaszowie, JW Anna Charlińska 297-1-185 8R Ł
0 1693 Czartorysk Józef ??? Adrianopol ??? Anna Dalowa (konwersja z islamu) W. Mikołaj Baltazar Olszański z córką Katarzyną panną, Jerzy Aleksander Zbijkow 297-1-185 30R-V Ł
3 11 1697 Czartorysk Teresa Janczyńska Konstanty Aleksandra JW Mikołaj Baltazar Olszański, Krystyna Potuszyńska, Mikołaj Małyński, Teresa Olszańska 297-1-185 10R Ł
8 4 1700 Czartorysk Franciszka Balijówna Czartorysk data konwersji z luteraństwa na katolicyzm 297-1-185 11R Ł
27 4 1704 Czartorysk Franciszka Hurko Bartłomiej Marianna ur. Albert Barcikowski, Agnieszka Turiańska, Józef Górski, Franciszka Balijówna panna 297-1-185 12V Ł
3 1 1710 Czartorysk Tomasz Rodziewicz Kazimierz Agnieszka Rakowska ur. Paweł Zahorowski, Aleksandra Balkowska 297-1-185 17R Ł
17 5 1711 Czartorysk Józef Jukowski Andrzej Joanna Barcikowska W. Mikołaj Baltazar Olszański z córka Katarzyną 297-1-185 19R Ł
13 3 1723 Czartorysk Aleksander Mikołaj Franciszek Olszański Jerzy Rozalia Leduchowska JW Mikołaj Baltazar Olszański z córką Katarzyną panną, 297-1-185 30V Ł
0 1727 Torczyn Józef Zbrożek Piotr Tekla Balicka data nieczytelna; Piotr [...], Ewa Kubinska 23a b/nr Ł EH
10 6 1731 Czartorysk Jan Wincenty Hurko Bartłomiej Konstancja JW Mikołaj Baltazar Olszański, Rozalia Olszańska 297-1-185 39R Ł
8 10 1736 Czartorysk Józef Niemirowski Bilów Adam Zofia Balicka Jan Bieluk, Anna Dalecka 297-1-185 46V Ł
25 1 1739 Szumsk Marianna Jadaszko Jadaszek Huta Surażska Bartłomiej Jadwiga Sebastian Krzemiński, Marianna Cymbalanka, Marcin Nowakowski, Marianna Medynska 297-1-180 2R Ł RK 4
13 6 1741 Szumsk Małgorzata Cymbaluk Iserna Michał Marianna Jan Pazański, Jadwiga Jadaszkowa 297-1-180 10R Ł RK 21
11 2 1742 Szumsk Maciej Balustowicz? (Basystowicz ?) Kruholec Jan Marianna Jan Buniakiewicz, Marianna Łagowska, Jan Ciechowski, Anna Grogomirecka 297-1-180 12R Ł RK 25
20 3 1745 Szumsk Wiktoria Kmiecka? Kmiecicka? Potutorów Tomasz Marianna Marianna Medynska, Antoni Sopinski, Maciej Stankiewicz, Anna Szumsczacka, Teodor Szumbalski, Franciszka Zakowska, Franciszek Rupinski, Zofia Załuska 297-1-180 20V Ł RK 43
1 3 1745 Szumsk Kazimierz Cymbaluk Iserna Michał Marianna Maciej Szurzynski, Katarzyna Szymanska 297-1-180 20V Ł RK 43
2 10 1746 Szumsk Teresa Iserna Prokop Katarzyna Maciej Adasek, Marianna Cimbalowa, Tomasz Wyszelowski, Anastazja Filescowa wdowa 297-1-180 26R Ł RK 54
15 1 1747 Szumsk Sebastian Jadaszko Jadaszek Huta Surażska Maciej Agnieszka Maciej Suszyński, Marianna Cymbaluczka, Andrzej Krajewski, Agnieszka Krajowska panna 297-1-180 26V Ł RK 55
19 11 1747 Szumsk Stanisław Kostka Makowiecki Borki Stanisław Eleonora Baltazar Podhorski, Konstancja Podhorska 297-1-180 29V Ł RK 61
17 4 1748 Szumsk Katarzyna Cymbaluk Iserna Michał Marianna Andrzej ?iowski, Ewa Jakusiewiczowna 297-1-180 31V Ł RK 65
23 1 1749 Szumsk Agnieszka z Iserny Iserna Walenty Marianna Gabriel Cymbalik, Jadwiga Kraiewska 297-1-180 34V Ł RK 71
12 3 1749 Szumsk Grzegorz Mazur Potutorów Michał Konstancja Jan Lewicki, Mairanna Cymbaluk 297-1-180 35R Ł RK 72
13 4 1749 Szumsk Franciszek Józef Białkowski neofita żyd lat 20, Michał Podhorski, Dominika Jozefowiczowa, Baltazar Podhorski, Krystyna Bruszkowska 297-1-180 35V Ł RK 73
2 22 1751 Szumsk Marianna Listowska Hucisko Rachmanowskie Franciszek Agnieszka Pikulski, Barbara Zielenska, Baltazar Zielenski, Marianna Błazioowska 297-1-180 40V Ł RK 86
29 6 1751 Szumsk Małgorzata Jadaszko Jadaszewicz Iserna Bartłomiej Jadwiga Sebastian Krzeminski, Marianna Cymbalucka 297-1-180 43R Ł RK 92
19 8 1751 Szumsk Ludwik Jakusik Jakuszyk Hucisko Surażskie Jan Katarzyna Baltazar Zielenski, Anna Zaleska, Łukasz Jadaszek, Marianna Medynska 297-1-180 44R Ł RK 96 0
28 10 1751 Szumsk Szymon Tadeusz Zielonka Zielenski Horbowce Ignacy Magdalena Kanska Kańska Baltazar Podhorski, Joanna Pruszynska, Franciszek Kanski, Teresa Kaminska 297-1-180 45V Ł RK 100
24 12 1751 Szumsk Jan Pikulski Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Franciszek Chruscicki, Krystyna Truszkowska, Baltazar Zielenski, Bibianna Roiewska panna 297-1-180 46R Ł RK 101
25 12 1751 Szumsk Adam Iserna Szymon Marianna Jan Czarnisz, Marianna Cymbaluczka 297-1-180 46R Ł RK 101
26 8 1753 Szumsk Bartłomiej Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Andrzej Bednarczuk, Anna Zaleska 297-1-180 53R Ł 127 RK
7 4 1755 Szumsk Wojciech Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Paweł Tkacz, Marianna Jadaszynska 297-1-180 60V Ł RK 151
8 5 1757 Czartorysk Jan Stanisław Lwowicz Serchów Antoni Marianna Kilian Antoni Ulewicz, Teofila ...ska, Felicjan Ulewicz, Krystyna Hryczynina, ... Maciurkowski, Balbna Ulewiczówna, 297-1-185 72R Ł 9266 DW
6 9 1757 Czartorysk Wincenta Dominika Konopacka Hołuzja Adam Fortunata Boguszewska dop. chrztu 16.10.1757. as. ur. Franciszek Zakrzewski, Franciszka z Szemiothów Przesławska, Jan Mozejko, Joanna Remińska panna, Piotr Szemioth, Balbina Ulewiczówna 297-1-185 72V Ł 9267 DW
17 5 1757 Szumsk Jan Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Klemens, Marianna Jadaszewska 297-1-180 71V Ł RK 186
26 12 1757 Szumsk Felicjanna Maria Magdalena Podhorska Borki Dominik Salomea Gizzycka Giżycka Michał Baltazar Podhorski, Anna Rogalanka, 297-1-180 74V Ł RK 192
18 6 1758 Szumsk Magdalena Cymbaluk Huta Szumska Antoni Agnieszka Bartłomiej Swi?, Petronela Sterkiewiczowa 297-1-180 79V Ł 202 RK
5 2 1760 Szumsk Maciej Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Klemens Haraszko, Agnieszka Sokołowska, Wawrzyniec Jadaszek, Agnieszka Wesołowska 297-1-180 90R Ł RK 4408
27 3 1760 Szumsk Marianna Balicka Kruholec Michał Anna Dymitr Draganik, Prakseda Kondratycha 297-1-180 91R Ł RK 4410
8 5 1760 Szumsk Katarzyna Wesołoska Wesołowska Iserna Tomasz Agnieszka Gabriel Cymbaluk, Habka Kłymycycha 297-1-180 92V Ł RK 4413
1 9 1760 Szumsk Joachim Ignacy Podhorski Sadki Mikołaj Konstancja M? Wygurzoski, Balbina Gosławska 297-1-180 95V Ł RK 4419
1 9 1760 Szumsk Joachim Ignacy Podhorski Sadki Michał Konstancja Marek Wygurzowski, Balbina Gosławska 297-1-180 95V Ł RK 4419
9 2 1761 Szumsk Apolonia Dobryczynska Dobryczyńska Kruholec Michał Anastazja Stanisław Piotrowski, Anna Balicka 297-1-180 99V Ł 4427 RK
15 2 1761 Szumsk Apolonia Mazur Waśkowce Walenty Apolonia Tadeusz Cymbaluczuk, Rudzinska, Andrzej Ilewicz, Marianna ?szczycha 297-1-180 99V Ł 4427 RK
21 2 1761 Szumsk Marianna Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Klemens Naranko, Anna Jadaszewska 297-1-180 99V Ł 4427 RK 0
16 4 1761 Szumsk Józef Fryziuk Bryków Józef Tekla Jakub Hortulanus, Marianna Cymbalanka 297-1-180 100V Ł 4432 RK
26 2 1762 Szumsk Marianna Wesołowska Iserna Maciej Gabriel Cymbaluk, Agnieszka Wesołowska 297-1-180 106V Ł 4445 RK 0
13 3 1762 Szumsk Józef Balicki Kruholec Michał Anna Dymitr Draganik, Pryska Kudaczukowa 297-1-180 107R Ł 4446 RK
14 10 1762 Szumsk Marianna Krzeminska Krzemińska Potutorów Andrzej Anna Filip Andruszczuk, Anna Turbalinka 297-1-180 111R Ł 4454 RK
13 12 1762 Szumsk Anna Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Michał Sliwinski, Ewa Michałowska 297-1-180 111V Ł 4455 RK
28 3 1763 Szumsk Katarzyna Boczkowska Bączkowska Huta Szumska Jan Rozalia Antoni Cymbaluk, Anastazja Gainska 297-1-180 114R Ł 4460 RK
6 5 1764 Czartorysk Adam Konopacki Józef Joanna Andrzej Korycki, Balbina Stupnicka 297-1-185 82V Ł 9286 DW
22 1 1764 Szumsk Fabian Sebastian Sakiewicz Iserna Marcin Magdalena Franciszek Jadaszek, Rozalia Cymbalew 297-1-180 119R Ł 4470 RK
26 2 1764 Szumsk Kazimierz Brzezowski Brzozowski Kruholec Bazyli Rozalia Michał Balicki, Anna Lewicka 297-1-180 119V Ł 4471 RK
11 4 1764 Szumsk Marianna Balicka Kruholec Michał Anna Leon Nukler, Eufrozyna Kontracicha 297-1-180 120V Ł 4473 RK
22 2 1765 Szumsk Maciej Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Mikołaj Kruszczuk, Marianna Pasternaczka 297-1-180 125R Ł 4482 RK
17 9 1767 Czartorysk Marianna Tekla Konopacka Wólka Józef Joanna Stępkowska Antoni Nehrebecki, Balbina Stubnicka 297-1-185 89V Ł DW 929
9 2 1767 Szumsk Apolonia Jadaszko Iserna Wawrzyniec Helena Józef Jakusiewicz, Rozalia Cymbalicha 297-1-180 137V Ł 4507 RK
29 11 1767 Szumsk Andrzej Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Wawrzyniec Jadaszek, Marianna Pasternaczka 297-1-180 140V Ł 4514 RK
21 6 1768 Szumsk Jakub Wesołowski Iserna Maciej Helena Kasper Zaleski, Rozalia Cymbalanka 297-1-180 143R Ł 4519 RK
2 10 1768 Szumsk Rozalia Strzebowska Strzembowska Iserna Jan Anastazja Jan Boreyko, Rozalia Cymbalanka 297-1-180 144R Ł 4521 RK
25 12 1768 Szumsk Stefan Jadaszkiewicz Jadaszko Iserna Grzegorz Marianna Jakub Jadaszko, Rozalia Cymbalanka, Michał Semenczuk, Agnieszka Wesołowska 297-1-180 144V Ł 4522 RK
4 1769 Szumsk Antoni Wereszczynski Wereszczyński Huta Szumska Maciej Agnieszka Ignacy Piskorski, Rozalia Cymbalanka 297-1-180 146R Ł RK 4528
13 4 1769 Szumsk Helena Żuzelska Żużelska Borki Jan Anna Wojciech Zagurski, Petronela Podhorska, Barbara Zagurska, Baltazar Podhorski 297-1-180 146R Ł RK 4528
16 5 1769 Szumsk Kazimierz Józef Wojciech Tadeusz Juryewicz Juriewicz Zaleśce Jerzy Antonina Kazimierz Chojecki, Marianna Podhorska, Baltazar Podhorski, Katarzyna Chojecka, Ignacy Szczeniewski, Zahorowska, Andrzej Juryewicz, Antonina Czepelska 297-1-180 146V Ł RK 4529
31 10 1769 Szumsk Katarzyna Jadaszek Jadaszko Iserna Wawrzyniec Helena Gabriel Cymbaluk, Marianna Jadaszkowa 297-1-180 148V Ł RK 4533
28 12 1769 Szumsk Ewa Anastazja Szymanska Szymańska Hucisko Surażskie Walenty Teresa Kasper Zaleski, Małgorzata Jakusiewiczowa, Stefan Jakusiewicz, Rozalia Cymbalukowa 297-1-180 149R Ł RK 4534
1 5 1770 Szumsk Katarzyna Kolesnik Koleśnik Kruholec Stanisław Klara bliźniaczka, Ignacy Balicki, Paraskawia Kondracianka 297-1-180 151R Ł RK 4538
7 6 1770 Szumsk Antoni Stangryt Chodaki Józef Magdalena Mikołaj Zychowski, Rozalia Baliczanka 297-1-180 151V Ł RK 4539 0
24 1 1771 Szumsk Błażej Fedorowicz Iserna Maciej Agnieszka Józef Jakusiewicz, Rozalia Cymbalanka 297-1-180 153R Ł RK 4542
1 1 1772 Szumsk Franciszka Szymanska Szymańska Hucisko Surażskie Walenty Teresa Gabriel Cymbaluk, Rozalia Jadazkowa 297-1-180 158R Ł RK 4553 0
6 2 1772 Szumsk Jan z Mathy Adaszuk Jadaszko Iserna Wawrzyniec Helena Gabriel Cymbaluk, Franciszka Szymańska 297-1-180 158R Ł RK 4553
23 2 1772 Szumsk Maciej Kruholec Eliasz Kondratiuk, Katarzyna Balicka, Teodor Hawryluk, Katarzyna Listowska 297-1-180 158V Ł RK 4554
20 4 1773 Szumsk Tekla Zuzelska Zuzalska Borki Jan Marianna Baltazar Podhorski, Konstancja Podhorska 297-1-180 164R Ł RK 4567
20 4 1773 Szumsk Wiktoria Zuzelska Zuzalska Borki Jan Marianna Baltazar Podhorski, Konstancja Podhorska 297-1-180 164R Ł RK 4567
30 8 1773 Szumsk Róża Sliwinska Śliwińska Hucisko Michał Katarzyna Michał Thorzeski, Marianna Strzelecka, Wojciech Rogoski, Rozalia Cymbalanka 297-1-181 3V Ł RK 4
20 1 1774 Szumsk Marianna Skurczak Iserna Wojciech Zofia Maciej Szatkoski, Rozalia Cybalanka 297-1-181 5V Ł 6 RK
28 7 1774 Szumsk Wawrzyniec Rybaczuk Iserna Tomasz Marianna Gabriel Cymbaluk, Teresa Szymanska 297-1-181 8R Ł 008a RK
7 8 1774 Szumsk Marianna Kakupowska Kokurowska? Załuże Łukasz Marianna Jan Cymbaluk, Marianna Domczycha 297-1-181 8R Ł 008a RK
5 10 1774 Szumsk Seweryn Kozerski Kozyrski Horbowce Dominik Brygida Thorzewska Tchórzewska Baltazar Podhorski, Wiktoria Zielonczyna, Brygida Potrykowska, Wawrzyniec Boreyko 297-1-181 9R Ł 009a RK
9 10 1774 Szumsk Franciszek Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Michał Sliwinski, Marianna Szatkowska 297-1-181 9V Ł 10 RK
2 12 1775 Szczurowice Stefan Jan Szpadi ? Szczurowice Stefan Elżbieta Jan Barangaj, Balbina Bielska 1310L 16 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0009.htm
22 10 1775 Szumsk Jadwiga Teresa Surzyńska Kąty Stanisław Teofila Teodor Grzyboski, Eudochia Kondratowa, Krzysztof Cymbaluk, Marianna Smolinska 297-1-181 14R Ł 014a RK 0
22 8 1776 Grzymałów Rozalia Zatońska Grzymałów Wojciech Magdalena miesz. Baltazar Wicher, Katarzyna Romblowska 377L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20377/pages/PL_1_301_377_0001.htm
23 4 1776 Szumsk Antoni Skinski Huta Dubieńska Szymon Apolonia Krzysztof Cymbaluk, Marianna Bierudowa 297-1-181 15V Ł 016-1 RK
31 12 1777 Szczurowice Sylwester Dąbal Szczurowice Paweł Helena Grzegorz Gruszecki, Marianna Wołosecka 1310L 20 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0011.htm
12 3 1777 Szczurowice Franciszka Nitelczuk Zawidcze Piotr Prakseda Szymon Balamarczuk, Reina Rowińska 1310L 26 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0014.htm
15 1 1778 Szumsk Paweł Cymbaluk Szumsk Krzysztof Katarzyna Drzewińska Łukasz Mielnik, Apolonia Sliwinska, Szymon Hornicki, Zofia Bielecka 297-1-181 24R Ł 024a RK
20 2 1778 Szumsk Joanna Cymbaluk Iserna Daniel Teresa Walenty Szymański, Marianna Jadoszkowa 297-1-181 25R Ł 025a RK
17 5 1778 Szumsk Piotr Listowski Waśkowce Andrzej Agnieszka Maciej Strzelecki, Barbara Listoska, Baltazar Listowski, Anastazja Sliwinska 297-1-181 26V Ł 27 RK
18 5 1778 Szumsk Antoni Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Michał Jadaszyński, Agnieszka Mostyńska 297-1-181 26V Ł 27 RK
21 5 1778 Szumsk Feliks de Valois Jadaszko Jadaszyński Iserna Wawrzyniec Helena Gabriel Cymbaluk, Franciszka Szymanska, Paweł Bowtiuk, Zofia Bielecka 297-1-181 27R Ł 027a RK
7 7 1778 Szumsk Antoni Cymbaluk Iserna Gabriel Rozalia Michał Jadaszynski, Agnieszka Mostyńska 297-1-181 28V Ł 29 RK
10 2 1779 Szumsk Maciej Fedorowicz Fedorowski Iserna Maciej Agnieszka Wojciech Podgurski, Rozalia Cimbalisczykowa 297-1-181 32V Ł 33 RK
25 2 1779 Szumsk Maciej Mostowski Mostyński Jakub Agnieszka Gabriel Cimbaluk, Katarzyna Hrycycha 297-1-181 32V Ł 33 RK
22 8 1779 Szumsk Bartłomiej Zwolski Hucisko Surażskie Maciej Dorota Antoni Kozłowski, Regina Biernacka, Wawrzyniec Jadaszynski, Rozalia Cymbalanka 297-1-181 35R Ł 035a RK
30 1 1780 Szumsk Agnieszka Cimbaluk Cymbaluk Iserna Bartłomiej Marianna Ludwik Szymanski, Apolonia Sliwinska, Szymon Laskowski, Zofia Bielecka 297-1-181 37V Ł 38 RK
8 8 1780 Szumsk Angela Trzeciak Załuże Gabriel Anna Maciej Kowaleski, Apolonia Cymbalicha, Andrzej Chrostoski, Katarzyna Jakuboska 297-1-181 41R Ł 041a RK
10 10 1780 Szumsk Teresa Jakusiewicz Hucisko Stare Ludwik Łucja Jakub Jakusiewicz, Anna Olesieyska, Wojciech Cymbaluk, Helena Jadaszkowa 297-1-181 42V Ł 43 RK
29 10 1780 Szumsk Katarzyna Listoska Listowska Hucisko Szumskie Piotr Wiktoria Baltazar Listowski, Marianna Strzelecka 297-1-181 43R Ł 043a RK
22 2 1781 Szumsk Maciej Jakusiewicz Iserna Jakub Magdalena Michał Jadaszynski, Rozalia Cymbalicha 297-1-181 45V Ł 46 RK
9 3 1781 Szumsk Kazimierz Jakusiewicz Hucisko Mekieczkowe Franciszek Helena Baltazar Meketczuk, Wiktoria Mekiczkowa 297-1-181 46R Ł 046a RK
26 3 1781 Szumsk Marianna Cymbaluk Iserna Jan Anastazja Jan Markiewicz, Tatiana Pawłowska, Ignacy Boreyko, Marianna Jadaszkowa, Wojciech Cymbaluk, Małaszka Hryckowa 297-1-181 46V Ł 47 RK
11 10 1781 Szumsk Michał Rusien Rusiecki Iserna Daniel Teresa Wojciech Cymbaluk, Helena Jadaszkowa 297-1-181 50V Ł 51 RK
1 11 1781 Szumsk Marianna Karolina Chobrzyńska Sadki Kazimierz Angela Baltazar Podhorski, Konstancja Podhorska zd. Wkrynska 297-1-181 51R Ł 051a RK
23 2 1782 Szumsk Maciej Łukaszowski Łukaszewski Załuże Tadeusz Marianna Leon Ekkler, Marianna Rajowska, Franciszek Ryszkiewicz, Apolonia Sebalukowa 297-1-181 53R Ł 053a RK
24 3 1782 Szumsk Anastazja Śliwińska Hucisko Szumskie Szymon Apolonia Maciej Sliwinski, Rozalia Cymbalicha 297-1-181 53V Ł 54 RK 0
25 5 1782 Szumsk Magdalena de Pazzi Pasternak Iserna Maciej Marianna Ignacy Boreyczuk, Agnieszka Cymbaluczka 297-1-181 54V Ł 55 RK
10 8 1782 Szumsk Jakub Cymbaluch Cymbaluk Iserna Bartłomiej Marianna Jakub Brzyski, Apolonia Jackowa 297-1-181 56V Ł 57 RK
16 10 1782 Szumsk Teresa Sitarczuk Iserna Paweł Aleksandra Wojciech Cymbaluk, Helena Jadaszynska 297-1-181 57V Ł 58 RK
10 1 1783 Szumsk Agnieszka Cymbaluk Iserna Daniel Teresa Jan Joachimczuk, Marianna Machiewiczowa 297-1-181 59R Ł 059a RK
9 2 1783 Szumsk Apolonia Cymbaluk Iserna Jan Anastazja Michał Jadaszyński, Marianna Szatkowska, Antoni Zychowski, Franciszka Szymańska 297-1-181 59V Ł 60 RK
11 2 1783 Szumsk Apolonia Jakusiewicz Hucisko Żydowskie Antoni Agnieszka Jakub Jakusiewicz, Marianna Jadaszyńska, Baltazar Mekietczuk, Marianna Jadaszyńska 297-1-181 59V Ł 60 RK
29 9 1784 Czernielów Mazowiecki Mateusz Pintak Czernielów Ruski 4 Marek Marcjanna Habal 222L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20222/pages/PL_1_301_222_0002.htm
8 3 1784 Szumsk Marianna Chymaś Załuże Wojciech Regina Aleksander Tomczuk, Paraska Sabalicha 297-1-181 66V Ł 67 RK
14 3 1784 Szumsk Józef Kazimirczuk Kazimierczuk Załuże Józef Teofila Stanisław Jakubczuk, Praskeda Sabalwika 297-1-181 66V Ł 67 RK
27 4 1784 Szumsk Katarzyna Mostyńska Mościńska Iserna Jakub Agnieszka Bartłomiej Cymbaluk, Agnieszka Cymbalanka 297-1-181 67R Ł 067a RK
10 5 1784 Szumsk Anastazja Szymańska Liski Walenty Teresa Wojciech Cymbaluk, Marianna Boreykowa 297-1-181 67V Ł 68 RK
12 9 1784 Szumsk Zofia Marianna Cymbaluk Iserna Bartłomiej Marianna Agnieszka Mostynska, Wincenty Wesołowski 297-1-181 69R Ł 069a RK
15 11 1784 Szumsk Stanisław Kostka Franczuk Załuże Wojciech Teresa Jan Sebaluk, Zuzanna Nowakowska, Jan Jakobczuk, Prakseda Sebalukowa 297-1-181 70R Ł 070a RK
2 2 1785 Szumsk Błażej Cymbaluk Iserna Wojciech Agnieszka Mikołaj Jadaszewski, Helena Jadaszewska 297-1-181 71R Ł 071a RK
7 2 1785 Zaturce Jan de Matha Łowicki Zaturce Maciej Katarzyna ur. Józef Tubalski, Antonina Kisielówna, as. Andrzej Majewski, Marianna Orzechowska 297-1-46 4V Ł 689 DW
26 2 1786 Szumsk Marianna Szatkowska Iserna Maciej Marianna Bartłomiej Cymbaluk, Boreykowa 297-1-181 78R Ł 078a RK
2 7 1786 Szumsk Piotr Szymański Iserna Jakub Magdalena Bartłomiej Cymbaluk, Hapka Hrycycha 297-1-181 80R Ł 080a RK
0 1787 Szumsk Michał Antoni Józef Balicki Uhorsk Stefan Anna 90 R 0
11 8 1788 Szumsk Wawrzyniec Cymbaluk Iserna Bartłomiej Rozalia 90 V 0
22 10 1788 Szumsk Teresa Cymbaluk Iserna Jan Katarzyna 92 V 0
4 3 1788 Lubar Helena Wąsowicz Seweryny (Sewerynówka) Sebastian Kunegunda Swieykowska łacina, dopeł. Chrztu 1.07.1803, Jakub Stępkowski, Balbina Hulewicz 178-51-174 52V Ż Mg
24 3 1789 Szumsk Józef Błazczuk Błaszczuk Załuże Grzegorz Dorota Aleksander Tomczuk, Paraskewia Sebalicha 297-1-181 96R Ł 8 RK
7 10 1789 Szumsk Brygida Cymbaluk Waśkowce Wojciech Agnieszka Wojciech Kwiatkowski, Apolonia Mielnicka 297-1-181 99V Ł 18 RK
17 11 1789 Szumsk Katarzyna Cymbaluk Iserna Jan Anastazja Michał Łopuszyński, Agnieszka Stuchalska 297-1-181 101V Ł 22 RK
4 7 1790 Szumsk Agnieszka Wesołowska Iserna Wincenty Aleksandra Hiacynt Jastrzębowski, Katarzyna Cymbalukowa 297-1-181 102R Ł 23 RK
19 7 1790 Szumsk Małgorzata Cymbaluk Iserna Daniel Teresa Michał Jadoszynski, Ewa Głowacka 297-1-181 102R Ł 23 RK
22 1 1792 Szumsk Grzegorz Cymbaluk Iserna Jan Anastazja 1-182 5V Ł
31 7 1792 Zaturce Ignacy Michalewicz Wólka Sadowska Benedykt Franciszka Bergielewicz Józef Tubalski kawaler, Marianna Wilczewska mężatka, as. Józef Okorski kawaler, Katarzyna Korzeniowska mężatka 297-1-46 19R Ł 723 DW
4 8 1793 Szumsk Marianna Cymbaluk Iserna Jan Katarzyna 12 V Ł 0
8 10 1793 Szumsk Lukasz Cymbaluk Iserna Maciej Helena 13V Ł 0
14 5 1794 Szumsk Zofia Cymbaluk Iserna Bartłomiej Rozalia 18 V Ł 0
3 11 1794 Szumsk Kajetan Cymbaluk Iserna Jan Katarzyna 22 R Ł 0
19 9 1794 Ostróg Maurycy Krzyżanowski Milatyn Jakub Wiktoria Duszyńska Andrzej Krzyżanowski, Balbina Chodakoska 297-1-136 22 Ł SK
4 6 1795 Wiszenki Antonina Petronela Dzudzińskich Łuków Józef Katarzyna Tekla Negardowska, Jan Kroll, Katarzyna Zabłocka, Józef Balicki 297-1-12 8V AR
7 9 1798 Lubar Julianna Pedynki Paweł Marianna łacina, data chrztu, Franciszek Hołoszowski, Agnieszka Balicka 178-49-3 611R Ż Mg
9 7 1799 Białogródka Elżbieta Marianna Julia Pietruszewska Teleżyńce Wincenty Anastazja data chrz., Onufry Lenczuk i Anna Grzeszczycha, as. Jan Balicki i Anna Nowakowska 178-51-95 108V 53 Ż DM
3 7 1800 Lubar Eliasz Józef Wyszomierski Pedynki Jan Franciszka łacina, data chrztu, Tomasz Maszkiewicz, Agnieszka Balicka, ass. Wojciech Czerniechowski, Marianna Tomaszewska 178-51-174 24V Ż Mg
29 11 1800 Lubar Mikołaj Wyszomiski Pedynki Wincenty Barbara łacina, chrzest 29.11.1800, Tomasz Zawistowski, Agnieszka Balicka 178-51-174 27R Ż Mg
21 0 1801 Ostróg Leon Balicki Nowomalin Józef Joanna Kwiatkowska Wincenty Ozimski, Agnieszka Ziemianowska 297-1-136 bn Ł SK
27 12 1801 Ostróg Adam Jan Ewangelista Szmelc Milatyn Franciszek Agata ...cikoska Jan Nepomucen Cho..., Balbina Chodakowska 297-1-136 13 Ł SK
26 5 1801 Lubar Julianna Przyjemska Pedynki Franciszek Marianna łacina, data chrztu, Jan Wyszomirski, Elżbieta Balicka 178-51-174 32V Ż Mg
12 7 1801 Lubar Jan Biernacki Pedynki Piotr Anna łacina, data chrztu, Aleksander Balicki, Barbara Wyszomirska 178-51-174 33V Ż Mg
12 9 1801 Zaturce Filip Wysocki Zaturce Jan Magdalena data chrztu, Marcin Głowacki i Krystyna Ziebalanka 297-1-46 39V Ł 776 DW
8 10 1802 Ostróg Michał Jan Cymbalski Luczyn Michał Anastazja Piotr Laurykowski, Barbara Krzyżanowska 297-1-136 25 Ł SK
1 8 1802 Lubar Anna Tekla Mariell Lubar Jan Anna łacina, data chrztu, Michał Korzeniowski, Balbina Hulewiczowa, ass, Ignacy Mocunich ?, Zofia Zwierzchowska 178-51-174 42V Ż Mg
11 11 1803 Czartorysk Marcin Zacharkiewicz Wólka Hołuzyjska Teodor Konstancja Wlm. Mateusz Konopacki, Balbina Konopacka 297-1-185 153R Ł 9418 DW
15 6 1804 Ostróg Antoni Cymbalski Luczyn NN ? Cymbalska Leon Krzyzanowski, ? Tomaszewska 297-1-136 42 Ł SK
9 10 1804 Ostróg Franciszek Cymbalski Luczyn Michał Eudoksja Tomasz Krzyżanowski, Maria Jerychowiczowa 297-1-136 46 Ł SK
0 1804 Ostróg Józefa Wojnarowska Czerniachów Stefan Teresa Wojnarowska lat 28-panna, dopełnienie chrztu zapis w ksiedze 1832, Ass. Tadeusz Dzierzbicki, Wiel. Balbina Chodakowska-panna, JW Ignacy Wojnarowski z żoną 171-1-5 12R 87 R MZ
3 7 1804 Lubar Piotr Matyaszkiewicz Bratałów Paweł Franciszka Szatuńska łacina, data chrztu, Baltazar Jasiński, Barbara Bagińska, Ignacy Sawicki, Anna Cybulska, Eliasz Koncewicz, Honorata Cybulska 178-51-174 62R Ż Mg
20 12 1804 Czartorysk Zenon Arsen Tomasz Józef Konopacki Wołczecko Ignacy Barbara Stecka dop. chrztu 5.12.1807, as. JW. Tadeusz Podchorodeński, W. Joanna Sokołowska, Szymon Sokołowski, Wincenta Konopacka, Leon Wojakowski, Róża Jackowska panna, Honorat Jackowski, Balbina Konopacka, Józef Okryński, Tekla Kobylańska 297-1-185 162V-163R Ł 9437 DW
8 8 1805 Lubar Dominika Szymańska Demkowce Józef Marianna łacina, data chrztu, Antoni Krajewski, Barbara Jabłońska, ass. Kajetan Malinowski, Julia Jabłońska, Jaxa (Jakub) Marcinkowski, Balbina Sweykowska, Wincenty Bardecki, Tekla Krajewska 178-51-174 73R Ż Mg 167
9 7 1806 Lubar Józef Konstanty Zenon Bardecki Kiryówka (Kiryjówka) Andrzej Teofila Swieykowska łacina, chrzest 11.07.1806, Tomasz Bardecki, Anna Malinowska, ass. Józef Malinowski, Balbina Swieykowska 178-51-174 V-8(83)R 77 Ż Mg 198
6 12 1807 Lubar Katarzyna Jankowska Pedynki Franciszek Franciszka Balicka łacina, data ur. i chrztu, Szymon Jankowski, Martyna Mielnikowa 178-51-174 97V Ż Mg 238
23 3 1808 Ostróg Józef Obarewicz Majdan Nowomaliński Łukasz Katarzyna Grabowska Jan Cymbalski, Barbara Jarmuleńska 297-1-136 74 Ł 1112 SK
20 11 1812 Torczyn Elżbieta Balinska Sadów Jan Katarzyna Maiewska Tadeusz Dobrowolski, Julianna Juskiewiczowa, asysta Stanisław Nowosielski, Barba 7a 44 EH Ł
31 3 1813 Torczyn Wincenty Bogusławski Ulaniki Alexander Franciszka Korzeniewska Franciszek Korzeniowski, Balbina Satrzycka, asysta Felix Lipski, Marianna Gabrie 9a 11 EH Ł
30 7 1813 Torczyn Piotr Wonsowicz Ulaniki Piotr Marianna Malinowska chrzest 23.04.1814; Tomasz Rogalski, Balbina Siestrzycka