Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1289 wyników dla: Kulski

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
18 2 1756 Szumsk Józef Pikulski 2 Huta Rachmanowska ojciec: Wojciech 297-1-184 25V Ł 58 RK
8 2 1769 Szumsk Antoni Pikulski 1/2 Huta Szumska rodzice: Maciej i Katarzyna 297-1-184 73R Ł RK
20 2 1776 Szumsk Mateusz Pikulski 1 Huta rodzice: Maciej i Rozalia 297-1-184 84V Ł RK
15 3 1781 Szumsk Szymon Pikulski Huta Bernackiego rodzice: Maciej i Regina 297-1-184 96R Ł RK
14 7 1825 Krzemieniec Franciszek Sokulski 26/52 Marcelówka s. Szymona i Anny 299 218 93 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0115.htm
12 12 1827 Hołoby Faustyn Sinkowski 30 Kozin parafianin Kościoła Sukulskiego, żona Marianna z domu Fułkowska, dzieci: Antonina, Kamila 843 504 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0281.htm
1 2 1827 Sokul Jan Chryzostom Chrzanowski 5/365 Nawoz rodzice: ur. Polikarp i Balbina z domu Nielipowicz, tymczasowo w parafii Sokulskiej mieszkający 813 83 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0083.htm
27 9 1827 Horodyszcze Izydor Sokulski 2/52 Zielińce Filipa i Antoniny z Nienadkiewiczów 178-3-93 100 48 Ż MO 196
24 2 1827 Bazalia Tomasz Sokulski 1 Swinna s. ur. Szymona i Marianny z Błażejewskich 178-3-93 251V 26 Ż DM
11 4 1827 Butowce Urszula Jaskulska 1 Czerniatyn rodzice Antoni Jaskulski i Emilia Popławska, z żołądka 178-3-93 273V 15 Ż 528 KP2
8 4 1827 Katerburg Szymon Mikulski 26 Piszczatyńce z gorączki, wolnego stanu, tumczasowo mieszkający 245-1-1 261 12 R 512 DM1
27 9 1827 Korzec Michał Eustachy Kukulski 1/52 Korzec s. Antoniego i Marianny z Makowskich 245-1-1 96R 73 R 188 DM
9 6 1828 Wiszenki Joanna Kotelnicka 89 Wiszenki wd.po Jakubie, dziedziczka, zd. Tachurska, poz. s. Stanisława, c. Honoratę, Scholastykę, Domicelę i Beatę; 11.06. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego, Jan Czaykowski - Kapelan rożyski 814 87a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0091.htm
29 11 1828 Wiszenki Franciszka Załęska 70 Wołodkowszczyzna wd. po Wawrzyńcu, szl., poz. s. Józefa, Stanisława i Pawła, c. Helenę i Antoninę; Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego, Benedykt Boratyński - Kommendarz Kościoła sokulskiego 814 88a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
4 7 1828 Krzywin Ignacy Orłowski 2 Hołowle s. Sław. Teodora i Marianny Sokulskiej 171-1-1 41R 15 R Mg
28 8 1828 Krzywin Antoni Gutkowski 10/52 Hołowle s. Sław. Wawrzyńca i Katarzyny Sokulskiej 171-1-1 41R 18 R Mg
17 9 1828 Kuniów Domicella Malinowska 1/365 Siekierzyńce c. Ur., Bazylego i Anny z Mikulskich, chrzest z wody 171-1-1 97V-98R 39 R Mg
6 6 1828 Białogródka Józefa Buderadzka 0,5 Sosnoweczka c. ur. Michała i Marianny z Jaskulskich 178-3-94 92R 83 Ż DM
1 2 1829 Dederkały Jakub Draim 60 Radoszówka z gorączki, urodzony, żona Helena z Skulskich, pozostawił syna Macieja 426-1-6 6V 4 T 842 DM
20 11 1829 Białogródka Stanisław Buderadzki 0,5 Sosnoweczka s. ur. Jana i Julianny z Jaskulskich 178-3-95 99V 72 Ż DM
6 5 1829 Butowce Gaspar Jaskulski 16/52 Czerniatyn rodzice ur. Sebastian Jaskulski, Elżbieta Stryjewska, z konwulsji 178-3-95 259V 19 Ż 502 KP2
15 3 1829 Horodyszcze Hieronim Sokulski 2 Zielińce rodzice ur. Filip Sokulski, Antonina Nienatkiewicz, z gorączki 178-3-95 122R 26 Ż 237 KP2
17 1 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Marianna Jaskulska 50 W Skowródki z domu Butwin, wdowa po ur. Janie Jaskulskim, dzieci: Jan, Antoni, z puchliny 178-3-95 171v 9 Ż 330 KP2
18 3 1829 Starokonstantynów Dominikanie Prakseda Pasikulska 10 tyg Michałowce rodzice prac. Tomasz Pasikulski i Apolonia Antoniowa, z kaszlu 178-3-95 172v 28 Ż 332 KP2
14 12 1829 Kodnia Marianna Szkulska 1/12 Syngury s. wdowy Aleksandry Szkulskiej [akt ur. Skulska] 178-51-281 9V 31 Ż 13 DM
6 3 1829 Korzec Jędrzej Sokulski 5/52 Korzec s. Doroty Sokulskiej i niewiadomego ojca 245-1-3 97R 37 R 189 DM
10 1 1829 Dubno Andrzej Wakulski 40 Dubno żona Wiktoria z Szymonowiczów, syn Jan i córka Julianna 815 214R 4 AGAD 218 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0218.htm
26 3 1829 Hulewicze Alojzy Mikulski 60 Trojanówka żona Jadwiga z Abramowiczów 131 11-12 7 AGAD EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20131/pages/PL_1_436_131_0006.htm
26 3 1829 Hulewicze Alojzy Mikulski 60 Trojanówka żona Jadwiga z Abramowiczów, synowie Wiktor, Jakub i Wawrzyniec, córki Marianna, Karolina i Justyna 844 382 7 AGAD 209 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0209.htm
27 4 1830 Hołoby Ludwik Okulski 27 Drozdnie Porucznik Podolskiego Piechotnego Pułku 25 Dywizji Kawaler 845 216V 4 AGAD RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0196.htm
6 2 1830 Sokul Michał Jełowicki 74 Kopyle par. Kołki Ksiądz Kanonik Żytomirski, Wikary Kościoła Parafialnego Sokulskiego, spadkobierca - synowiec Marcin Jełowicki 816 43V 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0046.htm
23 10 1830 Sokul Jan Pankowski 40 Dumka wolnego stanu człowiek tymczasowo w Parafii Sokulskiej mieszkający 816 45R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0047.htm
11 11 1830 Dąbrowica Franciszka Elszyk 3,5/12 Dąbrowica r: Wacław i Anna z Mikulskich; poch: 12.11. 816 109 51 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0111.htm
20 3 1830 Opalin Jan Bikulski 10 Huszcza s. prac. Mikołaja i Pałaszki 513 9 7 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0005.htm
22 1 1830 Lachowce Gabriel Mikulski 90 Książęcin ur., żona Anna z Woroniskich? , synowie Kazimierz, Franciszek, Piotr i Józef, córki Anna i Marianna 171-1-3 115V 5 R DM
25 1 1830 Kijów Mikołaj Krzywokulski 6/12 Kijów z gorączki, s.ur. Augusyna po Janie i Elżbiety po Michale z Gorczyńskich 178-51-339 10 5 Ż EH
27 6 1830 Krzemieniec Kasper Sokulski 15 Marcelówka s. ur., Szymona i Anny z Będyków 426-1-7 83V 639 T/FS 952 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HH-8?i=951&cat=300453
28 8 1830 Butowce Aleksandra Krzymińska 45 Czerniatyn Wielki z d. Popławska, II-mąż Józef Krzymiński i córka Józefa; po I-mężu syn Sebastian Jaskulski 178-3-96 183R 22 Ż 338 DM
18 4 1831 Krzywin Tekla Orłowska 7 Choniaków córka Ur. Teodora i Marianny z Sokulskich 171-1-4 40R 17 R Mg
27 1 1831 Białogródka Józef Jaskulski 2 Tarnawka s. ur. Stanisława i Marianny Winiarskiej 178-3-97 93V 12 Ż DM
16 3 1831 Białogródka Jan Buderadzki 6 Sosnówka s. ur. Michała i Marianny Jaskulskiej 178-3-97 96R 34 Ż DM
24 3 1831 Białogródka Jan Jaskulski 1 Tarnawka s. ur. Stanisława i Marianny Winiarskiej 178-3-97 96V 38 Ż DM
27 8 1831 Białogródka Antoni Jaskulski 18 Tarnawka s. ur. Teodora i Marianny Mysłowskiej 178-3-97 102R 82 Ż DM
25 12 1831 Białogródka Bazyli Jaskulski 20 Tarnawka s. ur. Stefana i Honoraty z Moszczeńskich 178-3-97 104V 112 Ż DM
15 5 1831 Korzec Antoni Kokulski 50 Korzec żona Marianna z domu Makowska, syn Franciszek, córki Karolina, Julianna i Paulina 245-1-5 89 70 R PW
6 5 1831 Nowogród Wołyński. Franciszka Adamowicz 2/12 Futor Miejski z niewiadomej choroby, c. ur. Józefa i Anastazji z Mikulskich 245-1-5 41V 658 R 1547 DW
5 12 1831 Nowogród Wołyński. Wojciech Niewęgłowski 16 Majdan Elizabeta z niewiadomej choroby, s. ur. Jana i Agnieszki z Sokulskich 245-1-5 52V 749 R 1915 DW 0
22 12 1831 Nowogród Wołyński. Tekla Niewęgłowska 18 Majdan Elizabeta z gorączki, c. ur. Jana i Agnieszki z Sokulskich 245-1-5 53R 750 R 1919 DW
18 6 1831 Gródek Krystyna Łużyńska 50 Gródek Rodzice sławetni Tadeusz i Rozalia z Szykulskich, wdowa, w akcie imię Chrystyna, potomstwa żadnego nie miała, zmarła z suchot 685-4-5 1266R 92 Ch 680 MN
27 9 1832 Radziwiłłów Marianna Pańczuk 3/12 Radziwiłłów c. Teodora i Heleny Sokulskiej 818 292 34 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0299.htm
20 2 1832 Kisielin Mikulski 4/12 Kisielin s. Mikołaja i Praksedy z Ostrówskich 847 316 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0169.htm
28 8 1832 Hołoby Dominik Okulski 21 Drozdnie rodzice: wlm. Józef i Antonina z domu Bałaban 847 224V/397 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0215.htm
16 12 1832 Sokul Wojciech Markowski 52 Sokul organista kościoła Sokulskiego, wolnego stanu człowiek 818 48R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
18 4 1832 Krzywin Paweł Orłowski 3 Hołowle syn Sł. Teodora i Marianny z Sokulskich 171-1-5 44R 11 R Mg
10 6 1832 Lachowce Domicela Malinowska 0,5 Książęcin c. ur. Bazylego i Anny z Mikulskich 171-1-5 116V 52 R DM
10 10 1832 Tuczyn Juliasz Sokulski 1,5 Drozdów s. ur. Pawła i śp. Marianny 171-1-5 173R 18 R DM
25 1 1832 Korzec Ludwik Mikulski 102 Przedmieście Koreckie Józefin ze słabości, żona Konstancja z d. Ho...n, syn Leopold, córki Marianna i Petronela 245-1-6 90v 4 R Na
18 12 1832 Krzemieniec Sylwester Jaskulski 56 Krzemieniec sł., wdowiec, bezdzietny 426-1-7 130V 130 T 999 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HM-T?i=998&cat=300453
19 1 1832 Butowce Józef Jaskulski 100 Czerniatyn Wielki żona Agnieszka, córki Marianna i Agnieszka 178-3-98 177R 1 Ż 337 DM
29 8 1832 Horodyszcze Piotr Jaskulski 1 Mokijowce s. Antoniego i Angeli [Anieli] z Popławskich 178-3-98 112R 72 Ż 216 DM
18 7 1833 Dąbrowica Floryan Mikulski 13 Worobin r: Jerzy i Helena z Jankowskich; poch: 19.07. 819 109a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0115.htm
24 3 1833 Krzywin Paulina Gutkowska 3 Hołowle córka Sł. Wawrzyńca i Katarzyny z Sokulskich 171-1-6 48R 11 R Mg
20 12 1833 Deraźne Tomasz Krzywokulski 6 Postójne s. Józefa i Krystyny z Kołodyńskich 171-1-6 203V 22 R DM
15 8 1833 Butowce Stanisław Łatyński 3 Czerniatyn Wielki s. Jana i Marianny z Jaskulskich 178-3-99 185R 32 Ż 356 DM
2 6 1833 Ostropol Marcjanna Baczyńska 3 Jaremicze c. Antoniego i Franciszki z Skulskich 178-3-99 234R 28 Ż 445 DM
23 2 1833 Annopol Jan Sokulski 3 Kurasz s. Jana i Zuzanny z Woźnickich 171-1-6 111V 4 R 109 DM
22 8 1833 Annopol Mateusz Sokulski 8 Kurasz s. Szymona i Agnieszki z Nowickich 171-1-6 113V 22 R 111 DM
10 6 1834 Sokul Wawrzyniec Kondracki 80 Dwór Sokulski żona Aniela z domu Jankowska, do Parafii Sokulskiej tymczasowo przybyły 820 36R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0036.htm
29 10 1834 Białogródka Sylwester Jaskulski 18 Tarnawka kawaler, s. ur. Julianna i Marianny z Mysłowskich 171-1-100 100R 80 Ż DM
24 8 1835 Hołoby Józef Okulski 58 Drozdnie Podsędek Powiatu Kowelskiego, żona Antonina z domu Bałaban, dziecko: Kazimiera 850 256V/500 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0266.htm
22 3 1835 Sokul Leon Kozłowski 58/52 Czebenie rodzice: ur. Karol i Róża z d. Rudnicka w Sokulskiej Parafii tymczasowo tylko mieszkający 821 45R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0046.htm
11 4 1835 Białogródka Józef Jaskulski 3/12 Sosnoweczka s. ur. Andrzeja i Teresy z Trymińskich [w akcie ur. Strumińska] 178-3-101 136V 44 Ż DM
7 5 1835 Lachowce Rozalia Zawadzka 60 Książęcin ur., mąż Michał, od I -go męża Stanisława Dąbrowskiego pozostawiła syna Szymona i córkę Barbarę, od II-go męża Wojciecha Jaskulskiego - córkę Teklę 171-1-8 121R 31 R DM
1 11 1835 Lachowce Karolina Nowicka 4 Lachowce c. prac. Bazylego i Agnieszki z Szykulskich 171-1-8 124R 59 R DM
12 12 1835 Bazalia f. Tereszki Franciszek Dzwoniewski 1 Czernelówka s. ur. Leona i Agnieszki z Jaskulskich 178-3-101 262R 36 Ż DM
17 4 1835 Bazalia Marianna Mikulska 6 Łazuczyn Wielki c. z nieprawego łoża Mikulskiej 178-3-101 255V 76 Ż DM
2 7 1835 Kulczyny Andrzej Mikulski 82 Kulczyny Żona Wiktoria z Białokurów, dzieci: Marcin, Grzegorz, Piotr, Bartłomiej, Katarzyna 178-3-101 369 43 Ż SK
7 6 1835 Krzemieniec Michał Sekulski 13 Marcelówka parafianin krzemieniecki 426-1-8 58V 54 T 1091 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994V-Z?i=1090&cat=300453
1 2 1836 Białogródka Stanisław Jaskulski 18 Tarnawka kawaler, s. ur. Juliana i Marianny z Mysłowskich 178-3-106 139R 11 Ż DM
10 4 1836 Białogródka Stanisław Jaskulski 35 Tarnawka ur., żona Tekla z Gołębiowskich, synowie Jan i Leon, córki Elżbieta i Tekla 178-3-106 141V 31 Ż DM
6 10 1836 Bazalia Piotr Mikulski 4 Czuchele s. ur. Franciszka i Rozalii z Karpowiczów 178-3-106 294R 53 Ż DM
30 10 1836 Korzec Antoni Sidorski 2 Storożów z ospy, syn Kazimierza i Marianny z d. Wakulskiej 245-1-10 110v 60 R Na
23 2 1836 Kulczyny Jan Rosiński 41 Słobódka Krasiłowska wdowiec po Agnieszce z Pikulskich 178-3-106 255R 11 Ż 492 DM
17 4 1837 Kisielin Jan Mikulski 3/12 Kisielin r: Mikołay i Praxeda z Ostrowskich; poch: 19.04. 852 274 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0144.htm
17 8 1837 Swojczów Szymon Skulski 64 Swojczów ksiądz, wikary swojczowski, zostawił syna Wincentego 599 33 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20599/pages/PL_1_436_599_0019.htm
22 1 1837 Krzemieniec Antoni Sekulski 30/52 Krzemieniec urodzony, parafianin krzemieniecki 426-1-11 45V 10 T 190 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F3N?i=189&cat=300453
6 2 1837 Białogródka Marianna Jakubowska 30 Szarłajówka ur., z Jaskulskich, mąż Jan, synowie Antoni, Paweł i Jakub, córki Krystyna, Agata i Antonina 178-3-108 168R 10 Ż DM
4 6 1837 Białogródka Jan Jaskulski 15 Waśkowczyki kawaler, s. ur. Stanisława i Marianny z Winiarskich 178-3-108 173R 63 Ż DM
30 5 1837 Kulczyny Leon Jaskulski 1,5 Salicha Mała s. Piotra i Tekli z Ostrowskich 178-3-108 268V 29 Ż 523 DM
10 7 1837 Butowce Jan Jaskulski 70 Czerniatyn Wielki kawaler 178-3-108 262R 26 Ż 511 DM
2 6 1838 Kołki Jan Padaliński 2 Kukły r: Kazimierz i Marianna z Mikulskich; poch: 05.06. 824 70a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0071.htm
31 7 1838 Kodnia Teodor Sukulski 50 Nikonówka kawaler, z parafii Kotelnia do wsi Antopola przypisany jako wolnożyjący 178-3-6 280R 20 Ż 542 DM
10 3 1838 Ostropol Filip Sokulski 53 Ostropol żona Antonina z Nienadkiewiczów, córki Wiktoria, Tekla i Józefa 178-3-110 291V 17 Ż 570 DM
1 3 1838 Annopol Antoni Sokulski 91 Kurasz żona Marianna z Błockich, synowie Szymon, Grzegorz i Antoni, córka Aniela 171-1-11 134V 4 R 139 DM
16 4 1838 Szumsk Józefa Wojnaszewska 7/12 Huta Piaseczna c. Ignacego i Domiceli z Pikulskich 245-1-12 299R 26 R 294 DM
19 1 1839 Białogródka Mikołaj Związkowski 2 Sosnówka s. ur. Jana i Apolonii z Jaskulskich 178-3-112 138V 6 Ż DM
15 11 1840 Łuck Tomasz Jaskulski 78 Łuck Pozostawił synów: Wincentego, Jana, Franciszka 376 51 65 826 35V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0032.htm
3 9 1840 Krzywin Katarzyna Gutkowska 36 Hołowle z Sokulskich, mąż Wawrzyniec, synowie Tomasz i Piotr, córki Marianna, Aniela i Domicella 880 35 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0037.htm
11 2 1841 Korzec Alexander Kokulski 2i2/12 Korzec s. Franciszka i Maryanny z Grabowskich 872 254 15 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0136.htm
22 3 1841 Łysin Karol Sokulski 23 Łopawsze s. ur. Jana i Katarzyny z Rudkowskich 827 188V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0192.htm
18 8 1841 Nowogród Wołyński Jakub Okulski 18 Nowogród Wołyński Rekrutskiej Partyi 872 103 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0056.htm
25 8 1841 Horochów Jan Kryłaszewski 27 Chołoniów s. uczc. Teodora i Franciszki z Jaskulskich 79 55 33 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0032.htm
10 6 1842 Krzywin Domicella Gutkowska 6 Hołowle c. Wawrzyńca i Katarzyny z Sokulskich 881 83 V 10
21 10 1842 Kołki Leopold Gałązowski 2 Fumina r: Jakub i Julia z Sokulskich; poch: 24.10. 828 237R 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0240.htm
22 8 1842 Sokul Paulina Najkowska 9/12 Dwór Sokulski rodzice: ur. Alojzy i Karolina z domu Markiewicz w Parafii Sokulskiej tymczasowo przebywający 828 211V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0215.htm
27 5 1842 Berezne Wawrzyniec Pikulski 54 Berezne żona Anna z Krzyweckich, synowie Jędrzej i Karol 881 277 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
26 11 1842 Wyszogródek Józef Krzywokulski 90 Pańkowce m. Anny z Masłowskich, synowie Franciszek, Maciej, Marcin, Wawrzyniec, Paweł, córki Marianna i Magdalena 873 706 30 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0369.htm
30 9 1842 Annopol Karol Pogorzelski 3 Baczmanówka s. Mikołaja i Lucyny z Pikulskich 881 99 R 26 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0107.htm
4 3 1843 Niewirków Maria Michalewicz 23 Niewirków z Mikulskich, mąż Faustyn, córki bliźniaczki Konstancja i Jadwiga 882 257 V 8
14 5 1843 Ołyka Feliks Wakulski 45 Romanów żona Klara z Suchodolskich, dzieci z I - Aleksandra i Ewa, z II - Walenty 467 18 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20467/pages/PL_1_436_467_0011.htm
3 3 1843 Wyszogródek Grzegorz Kuliński 3/12 Korzkowce s. Jana i Anny z Krzywokulskich 874 979 4 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0482.htm
13 3 1843 Wyszogródek Tomasz Krzywokulski 2 Pańkowce s. Marcina i Katarzyny z Grędzałów 874 980 6 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0482.htm
4 10 1843 Horodyszcze Jan Jaskulski 6/12 Białopol s. ur. Antoniego i Karoliny Tomaszkiewicz 178-49-18 39R 42 Ż DM
3 1 1843 Annopol Adam Sokulski 4 Las Kurasz s. Grzegorza i Anny z Mikłaszewskich 882 113 R 3 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0114.htm
6 4 1843 Annopol Benedykt Sokulski 4 Las Kurasz s. Jana i Zuzanny z Woźnickich 882 114 V 15 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0116.htm
14 1 1843 Zasław św. Jana Andrzej Popławski 8 Zasław s. Józefa i Tekli z d. Jaskulskiej 178-51-510 17R 3 Ż 20 RG 0
29 5 1843 Zasław św. Jana Józef Popławski 2 Zasław s. Józefa i Tekli z d. Jaskulskiej 178-51-510 20V 42 Ż 24 RG
9 12 1844 Krzywin Teodor Orłowski 57 Hołowle żona Marianna z Sokulskich, syn Piotr, córki Lucyna i Pawlina 883 42 V 28 0
11 3 1844 Krzywin Dominik Orłowski 6 Hołowle s. Teodora i Marianny z Sokulskich 883 41 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0044.htm
28 8 1844 Wyszogródek Maciej Krzywokulski 40 Wereszczaki m. Anny z Lewandowskich 875 870 19 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0462.htm
11 3 1844 Białogródka Jan Jaskulski 9/12 Sosnóweczka s. Andrzeja i Teresy z Strumińskich 905-2-2 24R 22 W 48 DM 0
2 4 1844 Białogródka Jan Jaskulski 9/12 Sosnóweczka s. Andrzeja i Teresy z Strumińskich 905-2-2 25V 36 W 51 DM
25 12 1845 Hulewicze Stanisław Padaliński 5 Kaszówka s. prac. Kazimierza i Marianny z Mikulskich 133 31 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0020.htm
24 1 1845 Lachowce Tekla Baraniecka 30 Książęcin z Jaskulskich, mąż Grzegorz, synowie Wawrzyniec, Józef i Piotr 884 132 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0136.htm
9 9 1845 Lachowce Stanisław Krzyżanowski 79 Warywódki wolnożyjący, żona Marianna z Mikulskich, syn Xawery i córka Antonina 884 137 V 45 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0142.htm
2 2 1845 Białogródka Tomasz s. Stanisława Popławski 85 Ledzianka wdowiec po Katarzynie z Jaskulskich, syn Marcin, córki Domicela i Aniela 178-3-113 110V 7 Ż DM
16 4 1845 Białogródka Jan Zwiąckowski 1 Sosnoweczka s. 1-dw. Jana s. Jana i Apolonii z Jaskulskich c. Grzegorza 178-3-113 114R 43 Ż DM
14 8 1845 Białogródka Andrzej Jaskulski 9/12 Sosnoweczka s. 1-dw. Jana s. Grzegorza i Marianny z Kowalewskich c. Andrzeja 178-3-113 116V 67 Ż DM
18 7 1845 Butowce Józef Łabuzowski 1 Czerniatyn s. 1-dw. Jana i ś.p. Marianny z Jaskulskich 178-3-113 213R 35 Ż DM 0
27 1 1845 Annopol Antoni Sokulski 1 Las Kurasz z konwulsji, s. 1-dw. Michała i Agaty z Swidzińskich 884 79 R 11 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0081.htm
2 8 1845 Annopol Józef Sokulski 8/12 Las Kurasz z konwulsji, s. 1-dw. Grzegorza i Tekli z Urbańskich 884 81 R 28 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0083.htm
22 11 1845 Wyszogródek Franciszek Kuliński 1,5 Korżkowce s. Jana i Anny z Krzywokulskich 876 768 28 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0409.htm
11 12 1845 Owrucz Zofia Pawłowska 86 Owrucz z starości, z Mikulskich, ur., wdowa po Teodorze Pawłowskim, córka Marcjanna 178-3-12 390R 15 Ż 766 MW, DW
13 1 1846 Kisielin Wiktor Mikulski 2 Kisielin r: Stefan i Anna z Markowskich; poch: 15.01. 861 191 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0102.htm
1 7 1846 Deraźne Józef Krzywokulski 85 Balarka ż. Krystyna z.d. Kołodyjska, dzieci: Erazm, Józef, Ludwik, Stanisław 885 200 R 14 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0210.htm
13 2 1846 Wyszogródek Jan Kuliński 24 Korżkowce żona Anna z Krzywokulskich, bez potomny 877 709 7 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0365.htm
26 2 1846 Butowce Feliks Łapiński 3/52 Żabcze s. Jana i Aleksandry z Jaskulskich 178-3-115 226R 10 Ż 446 DM
6 10 1846 Zasław św. Jana Jan Pikulski 1 Krzywołuka s. Ignacego i Aleksandry z Siedleckich 178-3-115 18R 43 Ż 36 DM
1 4 1846 Lubar Jędrzej Łopuszański 60 Karań syn Teodora, żona Anastazja z Jaskulskich, synowie Maciej, Józef, Franciszek, Jan i Wojciech, córka Tekla 178-3-15 286V-287R 27 Ż 39-40 DM
8 8 1846 Starokonstantynów Dionizy Żułkiewski 1 Motrunki s. 1-dw. Wincentego i Teresy z Jaskulskich 178-3-114 50R 87 Ż 83 DM
25 2 1846 Lachowce Maciej Pikulski 30 Hulowce kawaler 885 112V 12 AGAD 114 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0114.htm
10 12 1847 Łuck Salomea Swiecińska 50 Łuck z Wesołowskich, obywatelka pow. łuckiego, mąż Ignacy - regiesrtrator kollegii, bezdzietna, ze wsi Perespy par. Sokulskiej 384 38 1 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0021.htm
19 11 1847 Korzec Kazimierz Soczyński 40 Huta Krywal ur., żona Klara z Wakulskich, s. Dominik, Aleksander i Feliks, c. Marianna, Honorata i Teresa 245-1-13 119 V 143 R 0
27 2 1847 Sokul Józef Nawrocki 45 Kopcze wolnego stanu człowiek tymczasowo w Parafii Sokulskiej mieszkający 833 138 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0078.htm
13 2 1847 Korzec Franciszek Kukulski oryg. Kokulski 0,5 Korzec syn Franciszka i Elżbiety z Zielińskich 27 PW R
26 3 1847 Ostróg Tomasz Sękowski 3/12 Hurby s. urodz. Piotra I Dionizy z Sokulskich 171-1-13 35V 35 R DM
7 8 1847 Tajkury Henryk Sokulski 22 Zawizów utonął w Horyniu, s. Pawła i Agaty 171-1-13 67R 10 R DW 856
29 3 1847 Białogródka Dominik Jaskulski 35 Dańkówka 1-dw., s. Michała, żona Anna z Gajkowskich c. Andrzeja, synowie Piotr, Hieronim i Fortunat, córka Marianna 178-3-116 122V 25 Ż DM
21 4 1847 Białogródka Fortunat Jaskulski 6/12 Dańkówka s. 1-dw. Dominika i Anny z Gajkowskich 178-3-116 124R 37 Ż DM
28 8 1847 Białogródka Jakub Buderacki 17 Sosnóweczka s. 1-dw. Michała i Marianny z Jaskulskich 178-3-116 127R 65 Ż DM
30 6 1847 Olewsk Waleria Komarnicka 11/52 Dowhosile z kokluszu, córka Henryka i Franciszki z d. Mikulskiej 178/3/19 484V 7 Ż Na
2 7 1847 Olewsk Stanisław Komarnicki 2 Dowhosile z biegunki, syn Henryka i Franciszki z d. Mikulskiej 178/3/19 484V 8 Ż Na
17 8 1847 Lubar Franciszka Bielińska 7/12 Gizowszczyzna c. Szymona i Józefy z Skulskich 178-3-19 316V 62 Ż 625 DM
25 12 1847 Starokonstantynów Tomasz Fascykulski 52 Michałowce żona Apolonia z Antoszczuków, synowie Andrzej, Jan i drugi Jan 178-3-116 199V 153 Ż 397 DM
6 4 1848 Sokul January Rydzewski 22 Uhły wolnego stanu młodzieniec w Parafii Sokulskiej tymczasowo mieszkający 834 80R/158 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0087.htm
2 5 1848 Białogródka Magdalena Zwięckowska 2 Sosnóweczka c. 1-dw. Jana i Apolonii z Jaskulskich 178-3-117 163V 59 Ż DM
24 7 1848 Annopol Antoni Sokulski 40 Las Kurasz od choroby żołądka, 1-dw., wdowiec po Tekli 171-1-14 107V 24 R 1204 DW
3 8 1848 Lachowce Bazyli Nowicki 40 Lachowce prac., żona Aniela z Sykulskich, synowie Mosiej ? i Ignacy, córki Magdalena, Agata i Marianna 171-1-14 138V 46 R 144 DM
1 5 1848 Korzec Antoni Soczyński 4/52 Huta Krywal s. Kazimierza i Klary z Wakulskich 245-1-14 452R 49 R 871 DM
9 2 1848 Kulczyny Stanisław Pikulski 28 Słobódka Krasiłowska żona Marianna z Różyckich, córka Anna 178-3-117 521R 19 Ż 1024 DM
20 8 1848 Kulczyny Wincenty Miłaszewski 3 Kulczyny s. Mikołaja i Katarzyny z Mikulskich 178-3-117 525V 66 Ż 1033 DM
9 8 1849 Korytnica Antonina Dąbrowska 1 Woszczatyn c. Józefa i Róży z Pikulskich 222 38 21 0
3 2 1849 Łuck Wincenty Jaskulski 40 Łuck kawaler 385 87 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20385/pages/PL_1_436_385_0047.htm
2 8 1849 Starokonstantynów Jakub Żółkiewski 1 Motrunki od kaszlu, s. szl. Wincentego i Teresy z Jaskulskich 178-3-118 56V 137 Ż 108 DW
29 1 1849 Stepań Kazimierz Padaliński 39 Złotolin ż. Marianna z Mikulskich, s. Wiktor i Alojzy 171-1-15 388V 11 R 390 BW
3 4 1849 Łanowce Marcin Szawłowski 85 Napadówka żona Marianna z Mikulskich, synowie Piotr i Konstanty, córka Józefa 245-1-15 287R 10 R 396 DM
13 1 1849 Dederkały Jan Kowalewski 60 Bykowce żona Aniela z Mikulskich 245-1-15 334R 4 R 458 DM
7 2 1850 Starokonstantynów Hieronim Jaskulski 4/12 Pohoryła od szkarlatyny, s. 1-dw. Dominika i Marianny z Żółkiewskich 178-3-119 46R 23 Ż 90 DW
12 11 1850 Butowce Katarzyna Leszczyńska 2/52 Czerniatyn c. Macieja i Katarzyny z Jaskulskich 178-3-119 240R 30 Ż 469 DM
4 12 1850 Butowce Antonina Łabuńska 14 Czerniatyn Wielki c. Jana i Marii z Jakulskich 178-3-119 240R 32 Ż 469 DM
20 5 1850 Korzec Franciszek Cielecki 3 Huta Krywalska z kokluszu; s. Gracjana i Franciszki z d. Wakulskiej 171-1-16 457v 51 R Na
10 9 1850 Kulczyny Jan Jaskulski 1 Rosołowce s. Stanisława i Marianny z Sławeckich 178-3-119 214R 62 Ż 420 DM
26 12 1850 Kulczyny Katarzyna Miłaszewska 3 Kulczyny c. Mikołaja i Katarzyny z Mikulskich 178-3-119 215V 77 Ż 423 DM 0
7 9 1851 Białogródka Benigna Czerniakowska 1 Białogródka c. ur. Ignacego i Karoliny Sokulskiej 178-3-120 485V 52 Ż DM
7 2 1851 Starokonstantynów Franciszek Jaskulski 50 Pohoryła Wyższa od choroby głowy, 1-dw., kawaler 178-3-120 69R 29 Ż 134 DW
11 1 1851 Lachowce Bazyli Malinowski 66 Hulowce żona Anna z Mikulskich, synowie Jan i Franciszek, córki Józefa i Marianna 171-2-1 379R 4 R 384 DM
26 3 1852 Berezne Andrzej Pikulski 38 Potasznia żona Tekla z Kuriatów, syn Tomasz, córki Karolina i Balbina 171-1-17 511V 14 R AD1
23 4 1852 Annopol Katarzyna Nowicka 25 Kurasz z Sokulskich, wdowa po Franciszku 171-1-17 148V 12 R 151 BW
27 7 1852 Annopol Szymon Sokulski 65 Kurasz wdowiec po Agnieszce z Nowickich, s. Antoni, c. Paulina, Łucja 171-1-17 149V 19 R 152 BW
27 5 1852 Korzec Antoni Kukulski 17,5 Korzec s. Franciszka i Marianny z Grabowskich 171-1-17 293V 48 R 297 DM 0
1 12 1853 Korytnica Wiktor Podhorski 60 Czerniawka szlachcic, żona Karolina z Wikulskich, synowie Antoni, Stefan, Andrzej i Edward, córka Marianna 225 25 45 0
28 6 1853 Wyszogródek Magdalena Byszek 45 Wyszogródek z Krzywokulskich, mąż Grzegorz 878 414 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0219.htm
8 5 1853 Kulczyny Katarzyna Tomaszewska 5 Maniowce c. Antoniego i Katarzyny z Jaskulskich 178-3-121 220R 48 Ż 426 DM
5 8 1853 Bazalia Piotr Mikulski 58 Czuchele żona Marianna, córki Wiktoria i Tekla 178-1-121 137V 112 Ż 273 DM
22 6 1853 Butowce Wojciech Jaskulski 23 Czerniatyn żona Teresa z Łapińskich i syn Antoni 178-3-121 594R 27 Ż 1118 DM
28 6 1853 Butowce Sebastian Jaskulski 48 Popówka żona Marianna z Góreckich, córki Katarzyna i Józefa 178-3-121 594R 29 Ż 1118 DM
26 6 1853 Butowce Antoni Jaskulski 2/52 Orzechówka s. Wojciecha i Honoraty z Łapińskich 178-3-121 594R 30 Ż 1118 DM
13 3 1853 Lachowce Stefan Jaskulski 5 Załuże s. Jana i Honoraty z Kowalewskich 171-1-33 190V 22 R 189 BW
23 10 1853 Lachowce Julianna Zagajewska 30 Hulowce z Jaskulskich, m. Maciej, s. Franciszek 171-1-33 194R 50 R 192 BW
14 8 1853 Annopol Piotr Sokulski 7 Kurasz s. Jana i Zuzanny [z Woźnickich - BW], epid. cholery 171-1-33 162R 38 R 159 BW
14 8 1853 Annopol Feliks Sokulski 5 Kurasz s. Jana i Zuzanny [z Woźnickich - BW], epid. cholery 171-1-33 162R 39 R 159 BW
7 9 1854 Bazalia Feliks Jaskulski 10 Czernelówka s. 1-dw. Stanisława i Marii 178-3-122 48R 99 Ż DM
28 10 1854 Toporyszcze Jakub Pikulski 6 Huta Dobryńska s. 1-dw. Andrzeja i Balbiny Gruszeckiej 178-3-38 672V 50 Ż DM
22 11 1854 Toporyszcze Franciszek Jurewicz 6/12 Dobryń s. 1-dw. Bazylego i Aleksandry Pikulskiej 178-3-38 673V 60 Ż DM
24 8 1854 Zasław św. Józefa Józef Pakulski 1 Siewki s. Mateusza i Eleonory z d. Dobkiewicz 178-3-122 497V 51 Ż 973 RG
28 6 1854 Lachowce Józef Jaskulski 15 Załuże s. Jana i Honoraty z Kowalskich 171-1-37 636V 40 R 623 DM
19 6 1855 Kowel Wawrzyniec Pikulski 25 Kowel rekrut 10. dywizji piechoty, kawaler 257 155 251 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0082.htm
6 1 1855 Białogródka Marianna Buderacka 60 Sosnóweczka 1-dw., z Jaskulskich, mąż Michał, syn Kajetan 178-3-123 529R 4 Ż DM
14 3 1855 Białogródka Teodor Jaskulski 78 Sosnóweczka 1-dw., wdowiec, potomstwa nie pozostawił 178-3-123 535R 42 Ż DM
1 6 1855 Białogródka Józef Karpiński 9/12 Ledzianka s. 1-dw. Ignacego i Marianny z Pikulskich 178-3-123 539R 65 Ż DM 0
15 1 1855 Łabuń Antoni Jaskulski 75 Białopol ur., żona Karolina Tomaszkiewicz, synowie Hipolit i Piotr 178-3-123 722V 4 Ż DM
9 8 1855 Bazalia Klemens Mikulski 15 Czuchele e. cholery, kawaler 178-3-123 133V 147 Ż DM
15 8 1855 Bazalia Franciszek Mikulski 17 Czuchele e. cholery, kawaler 178-3-123 134V 153 Ż DM
21 7 1855 Butowce Franciszek Pawłowski 3 Bołkuny s. Józefa i Marianny z Jaskulskich 178-3-123 676V 34 Ż 1335 DM
2 7 1856 Szumbar Antonina Czerniechowska 5 Cecyniówka c.Ignacego i Karoliny z Sokulskich 625 39 12 AGAD 22 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0022.htm
28 4 1856 Białogródka Jan Sokulski 62 Zawadyńce ur., żona Anna, synowie Antoni Franciszek, córki Franciszka i Salomea 178-3-124 608R 30 Ż DM
12 6 1856 Krzemieniec Szymon Sykulski 80 Marcelina szl., żona Anna z d. Gocka, synowie Paweł i Józef, córka Agnieszka 426-1-28 58V 51 T 279 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHF-H?i=278&cat=300453
26 3 1856 Kulczyny Kasper Jaskulski 45 Mazepińce kawaler 178-3-124 214V 27 Ż 391 DM
2 5 1857 Poryck Kazimierz Mikulski 37 Władysławka szl., żona Anna z d. Szczerbińska, dzieci nie zostawił 898 87V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0091.htm
28 2 1857 Krzemieniec Dominik Kołowski 2 Krzemieniec s. Józefa i Katarzyny z Sykulskich 0.1-29 58V 19 T
4 11 1857 Toporyszcze Ludwika Budnicka 3 Ryżany c. Jana i Agnieszki z Pikulskich 178-3-126 756V 42 Ż 1419 DM
18 4 1857 Kulczyny Kazimierz Mikulski 1 Słobódka Krasiłowska s. Hipolita i Anieli z Szczuckich 178-3-125 158R 22 Ż 303 DM
9 4 1858 Korytnica Łukasz Mikulski 0,5 Uściług s. Wiktora i Felicjanny z Choińskich 230 27 8 0
3 5 1858 Korytnica Adolf Mikulski 2 Uściług s. Wiktora i Felicjanny z Choińskich 230 28 11 0
16 2 1858 Krzemieniec Cezary Pikulski 6 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z Świderskich 0.1-30 48V 19 T
21 2 1858 Krzemieniec Robert Pikulski 10 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z Świderskich 0.1-30 48V 21 T
1 3 1858 Krzemieniec Kwiryn Pikulski 3 Białokrynica s. 1-dw. Jana i Urszuli z Świderskich 0.1-30 49V 26 T
9 4 1858 Kamień Koszyrski Marianna Łaniewska 1 Wielka Głusza c. szl. Seweryna i Ksawery z Sokulskich 191 29 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20191/pages/PL_1_436_191_0017.htm
10 12 1858 Deraźne Adam Krzywokulski 1,5 Czudwy s. Erazma i Eleonory z Gromadzkich 650-1-1 496V 21 R 560 BW
18 12 1859 Sielec Feliks Jan Skulski 3 Sielec s. szl. Stanisława i Karoliny z d. Herniczkowej 591 46 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20591/pages/PL_1_436_591_0024.htm
4 7 1859 Starokonstantynów Andrzej Faszczykulski 36 Michałowce chłop, wdowiec po Marii z Artemów, córki Agata i Agata 178-3-127 65 61 Ż
20 8 1859 Lachowce Antoni Mikulski 1 Książęcin s. szl. Stefana i Anny Sińkiewicz 886 201 30 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0105.htm
14 9 1859 Ostróg Franciszka Senkowska 7 Hurby c. ur. Piotra i Dionizy Sokulskiej 886 124 45 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0065.htm
18 11 1859 Kulczyny Kasper Tomaszewski 8 Mazepińce s. Antoniego i Katarzyny z Jaskulskich 178-3-129 149V 67 Ż 309 DM
27 11 1859 Kulczyny Krystyna Tomaszewska 6 Mazepińce c. Antoniego i Katarzyny z Jaskulskich 178-3-129 150R 71 Ż 310 DM
9 6 1860 Ostropol Benedykt Skulski 64 Charkowce wdowiec 178-3-75 296V 26 Ż 529 DM
18 12 1860 Zasław św. Jana Katarzyna Tomolewska 3/52 Borysów c. Błażeja i Antoniny z Jaskulskich 178-3-75 251V 59 Ż 458 DM
26 9 1860 Kulczyny Michał Jaskulski 6 Łahodyńce s. Józefa i Kamili z Bilańskich 178-3-130 164R 71 Ż 311 DM 0
20 8 1860 Starokonstantynów Jan Łapiński 51 Starokonstantynów wdowiec po Aleksandrze z Jaskulskich, synowie Antoni i Anastazy, córki Teofila i Aniela 178-3-130 324R 106 Ż 610 DM
10 2 1860 Berezdów Stanisław Dzięgielowski 1 Maniatyn s. Stanisława i Marcjanny z Sokulskich 17-1-23 63R 14 Ch 75 DM
5 8 1861 Szumsk Ignacy Sykulski 5 Majdan Dubieński s. szl. Antoniego i Anny z Wilczyńskich 245-1-17 208V 32 R
23 6 1861 Białogródka Józef Czernecki 28 Puzyrki Wielkie 1-dw., żona Joanna z Jaskulskich, syn Roman 178-3-76 174R 46 Ż DM
17 3 1862 Krzemieniec Stanisław Jaskulski 3/12 Krzemieniec s. szer. rez. Pawła i Lucyny z Turobińskich 426-1-35 50V 25 T
30 8 1862 Starokonstantynów Jan Kanty Korzewski 40 Starokonstantynów żona Maria z Sokulskich, potomstwa nie pozostawił 178-3-131 54V 65 Ż 110 DM
24 5 1862 Berezdów Karolina Dzięgielewska 1,5 Berezdów c. Stanisława i Marcjanny z Sokulskich 17-1-25 69V 49 Ch 111 DM
1 5 1862 Lachowce Wincenty Mikulski 5 Książecin s. Stefana i Teresy z Czyżów 171-1-75 94V 22 R 95 DM
10 1 1863 Żytomierz Józefa Zabrodzka 52 Żytomierz z kolek, wdowa ze Skulskich, zostawiła synów:Józefa i Wincentego i córkę Mariannę 178-3-54 122V 10 Ż DG
17 8 1863 Żytomierz Michał Kuźmiński 50 Żytomierz z suchot, obywatel, zostawił żonę Anastazję ze Skulskich, syna Walentyna oraz córki: Marcelinę i Witalisę 178-3-54 137V 205 Ż DG
3 9 1863 Żytomierz Grzegorz Mikulski 85 Żytomierz ze starości, syn Piotra, dw., wdowiec, bezdzietny 178-3-54 139R 224 Ż DG
4 10 1863 Żytomierz Maria Antonina Terlecka 53 Żytomierz z paraliżu, dw., ze Skulskich, wdowa po Wincentym Terleckim 178-3-54 140R 237 Ż DG
18 12 1863 Lachowce Wojciech Piotrowski 62 Hulowce 1-dw., żona Klara z Jaskulskich 178-3-146 39R 57 Ż DM
1 10 1863 Kulczyny Kasper Jaskulski 60 Junaczki żona Zuzanna z Borowskich, synowie Ludwik, Teodor, Edward i Wacław, córki Rozalia, Julia, Lucyna, Filomena i Honorata 17-1-235 58R 63 Ch 113 DM
1 7 1864 Krzemieniec Antoni Sykulski 12 Marcelina s. szl. Pawła i Jadwigi z Ochockich 1-38 62R-V 51 T 230
24 4 1864 Białogródka Andrzej Jaskulski 60 Sosnoweczka żona Teresa z Strumińskich, syn Józef 1718-03-81 124V 23 Ż DM
15 1 1864 Kulczyny Franciszek Tomaszewski 18 Mazepińce s. Antoniego i Katarzyny z Jaskulskich 17-1-235 105R 5 Ch 203 DM
14 6 1865 Żytomierz Józefa Kasztelan 4 Żytomierz z kokluszu, córka Ludwika i Karoliny z Kukulskich 178-3-61 147V 136 Ż DG
19 3 1866 Żytomierz Florentyna Sokołowska 3 Żytomierz ze szkarlatyny, c. kancelarzysty Jana i Cezaryny z Mikulskich 178-3-63 122R 110 Ż DG 191
9 4 1866 Żytomierz Romuald Sokołowski 1 Żytomierz ze szkarlatyny, syn. Jana i Cezaryny z Mikulskich 178-3-63 125V 145 Ż DG 198
1 5 1866 Żytomierz Ludwik Kasztelan 49 Żytomierz z suchot, obywatel, zostawił żonę Katarzynę z Kukulskich, syna Jana i córkę Katarzynę 178-3-63 129R 185 Ż DG 204
7 6 1866 Zasław św. Jana Piotr Tomolewski 12 Borysów s. Błażeja i Antoniny Jakulskiej 685-6-6 105V 24 Ch RG
25 10 1866 Bazalia Stanisław Jaskulski 55 Bogdanówka żona Marianna, synowie Szymon i Adam, córki Marianna i Helena 17-1-9 63V 111 Ch 124 DM
20 11 1867 Krzemieniec Anastazja Fuks 7/12 Tylawka od gorączki, c. cudzoziemców Kazimierza i Aleksandry z Pikulskich 426-1-41 50V 79 T 513
12 10 1867 Bazalia Franciszek Kulski 47 Tereszki żona Balbina, syn Hubert, córki Elżbieta i Julia 17-1-9 79V 104 Ż 156 DM
11 6 1868 Lachowce Józef Mikulski 2 Książęcin s. szl. Stefana i Teresy 178-3-146 243V 20 Ż DM
24 12 1868 Lachowce Stefan Mikulski 3 Książęcin s. szl., Michała i Tekli 178-3-146 246V 37 Ż DM
18 11 1868 Białogródka Franciszek Jaskulski 4,5 Sosnoweczka s. 1-dw. Józefa i Karoliny 178-3-81 406R 76 Ż DM
22 1 1868 Krzemieniec Stefan Fuks 3 Baszkowce z ospy, s. cudzoziemców Kazimierza i Aleksandry z Pikulskich 426-1-44 42R 6 T DW 809
23 8 1869 Krzemieniec Karolina Nowosielska 19 Ludwiszcze ze Skulskich, szl., mąż Józef, syn Franciszek 1-48 64R 47 T
30 6 1869 Białogródka Ignacy Jaskulski 3/52 Sosnoweczka s. 1-dw. Józefa i Karoliny Sawickiej 178-3-81 483R 60 Ż DM
1 3 1869 Rzyszczów Ludwik Polański 2 Kaniów s. Jana i Reginy z Mikulskich 312-1-96 237 7 m.K KM
4 5 1869 Zasław św. Jana Józef Tomolewski/Tomaszewski 5/12 Borysów s. Błażeja i Antoniny z d. Jaskulskiej 685-6-6 187R 19 Ch RG
15 5 1870 Wyszogródek Franciszek Krzywokulski 20 Wereszczaki s. chł. Pawła i Apolonii z Łozickich 1-54 21R 12 T
3 4 1870 Butowce Marianna Leszczyńska 7 Czerniatyn Wielki c. Macieja i Katarzyny z Jaskulskich 178-3-82 146R 10 Ż 286 DM
18 1 1871 Białogródka Jan Jaskulski 6/12 Sosnóweczka s. 1-dw. Jżoefa i Karoliny 178-3-84 174R 5 Ż DM
26 1 1871 Białogródka Klotylda Żelazowska 26 Białogródka z zaboru austriackiego; z Skulskich [Skalskich] mąż Stanisław, syn Michał i córka Maria 178-3-84 175R 10 Ż DM
23 3 1872 Wyszogródek Kamil Łozicki 10/12 Wereszczaki s. chł. Józefa i Marianny z Krzywokulskich 1-61 35R 9 T 855
14 10 1874 Białogródka Michał Jaskulski 11 Sosnóweczka s. chł. Ludwika i Marii Bogusławskiej 178-3-84 520R 125 Ż DM
20 12 1874 Białogródka Stefan Mikulski 6 Książęcin s. ur. Michała i Tekli Medyńskiej 178-3-84 523V 162 Ż DM
15 10 1874 Kulczyny Franciszek Gilecki 2 Krasiłów s. Stanisława i Emilii z Skulskich 17-1-235 726V 73 Ch 1422 DM
2 1 1875 Kuniów Piotr Jaskulski 11 Hucisko z ospy, s. Antoniego i Teresy Jakuszewskiej 178-3-78 395V 1 Ż DM
28 3 1876 Dederkały Ignacy Kowalski 40 Dederkały Wielkie żona Petronela z Jaskulskich 57 189 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0104.htm
13 5 1877 Białogródka Jan Dąbrowski 7 Puzyrki Wielkie s. Teofila i Anny Mikulskiej 178-3-133 156R 54 Ż DM
14 11 1877 Białogródka Józef Niewirowicz 1/12 Sosnóweczka s. chł. Stefana i Katarzyny Mikulskiej 178-3-133 159V 98 Ż DM
27 4 1878 Szumsk Stanisław Soczyński 1 Kamienna Góra s. mieszczan Stanisława i Julii Sykulskiej 1-230 61V 21 T DM 776
14 2 1879 Krzemieniec Bronisław Sokulski 5/52 Marcelina s. miesz. Andrzeja i Eweliny z Przewłockich 1-73 34V 10 T
29 7 1879 Krzemieniec Paweł Sokulski 56 Marcelina wdowiec po Jadwidze, synowie Jakub, Andrzej i Józef, córki Franciszka, Wiktoria, Maria i Katarzyna 1-73 41R 55 T
9 2 1880 Torczyn Wiktor Mikulski 64 Kwasowica szlachcic, żona Felicja z Choińskich, synowie Ludwik - zonaty i Stefan - kawaler, córka Idalia zamężna 666 42 8 0
24 3 1880 Krzemieniec Ignacy Jaskulski 70 Krzemieniec wdowiec, syn Stanislaw 1-74 38R 24 T
21 7 1880 Meżyrów Jan Sokulski 8 Łopatyńce Piotr Maria Otwinowska 904-6-1 29 W JS1
19 10 1880 Meżyrów Feliks Sokulski 3 Petranie Jan Julia Jankowska 904-6-1 48 W JS1
22 11 1881 Meżyrów Jan Sokulski 4 Łopatyńce Adam Teofila Tomczenko 904-6-2 40 W 26 JS1
27 5 1881 Butowce Feliks Wolański 10/365 Czerniatynka s. Kazimierza i Honoraty z Jaskulskich 17-1-29 23R 10 Ch 36 DM
26 11 1882 Dederkały Dionizy Malewski 5 Szkrobotówka s. Stanisława i Kamilii Sokulskiej 1-76 140R 25 T DM 310
7 1 1883 Dederkały Tomasz Malewski 20 Radoszówka s. Stanisława i Kamili z Sukulskich 58 218 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0113.htm
3 3 1884 Kuniów Antoni Jaskulski 63 Bielczyn żona Teresa z Nawrockich, syn Jan i córka Anna 178-3-78 797V 9 Ż DM
10 11 1886 Szumsk Franciszek Domański 2 Huta Antonowiecka s. szl. Floriana i Anny z Sokulskich 426-1-232 285R 85 T
12 4 1887 Dederkały Petronela Kowalewska 50 Dederkały Wielkie chł., z Jaskulskich, wdowa po Ignacym 1-81 91R 8 T 989 DM
22 7 1887 Meżyrów Marcin Sokulski 60 Petranie od starości, chł., żona Salomea z d. Pietranowska, synowie Bemedykt, Aleksander i Jan, córki Maria i Katarzyna 904-6-8 171R 23 W JS1, D
22 6 1888 Kuniów Stefan Jaskulski 2 Miakoty s. Jana i Franciszki z Krzemińskich 178-3-86 173R 40 Ż DM
28 4 1889 Białogródka Antoni Bilecki 77 Siniutka s. Józefa, chł., żona Rozalia z Skulskich, synowie Stefan, Leonard, Władysław i Adam, córki Zofia i Barbara 17-2-80 48 Ch
30 6 1889 Szumsk Antoni Wereszczyński 3/52 Zielony Dąb s. Leona i Wiktorii Sokulskiej 426-1-232 74R 59 T 941 DM
29 12 1889 Meżyrów Piotr Sokulski 51 Łopatyńce od astmy, chł., żona Maria z d. Otwinowska, dzieci Bonifacy, Jan, Stanisław i Maria 904-6-10 183R 45 W JS1, D
14 2 1892 Białogródka Leon Wolski 9/12 Folwark Dosin s. Antoniego i Anieli z Jaskulskich 17-2-87 53V 14 Ch 95 DM
19 12 1892 Białogródka Mikołaj Mikulski 5 Okopy s. Józefa i Marianny z Sinickich 17-2-87 66V 138 Ch 121 DM
14 7 1893 Meżyrów Wincenty Sokulski 75 Łopatyńce od kaszlu, chł., syn Adam 904-6-14 142V 18 W JS1, DW
13 11 1895 Szumsk Feliks Golecki 13 Hurby s. chł. Piotra i Marii z Mikulskich 01-233 260R 83 T
18 6 1895 Kowel Karol Cerzyński 59 Biełaszów od choroby wewnętrznej, chłop grodzieńskiej gub., sokulskiego powiatu, kamieńskiej gromady, żona Ewa z Karpów, synowie Józef i Stanisław, córki Salomea, Wincantyna ... 906 53R 36 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0037.htm
7 1 1895 Berezne Karolina Kaszubska 52 Folwark Żurne z Pikulskich, mąż Emilian, synowie Wiktor, Walerian, Aleksander, córka Anna 740-2-7 73V 3 R 71 AD1
13 9 1898 Kuniów Marian Malinowski 9/12 Radohoszcza Mała s. Karola i Wiktorii z Jaskulskich 178-3-86 752R 59 Ż DM
24 10 1899 Kowel Franciszek Jurgilewicz 25 Małe Koszary chłop grodzieńskiej gub. pow. Sokulskiego, bagniewskiej gr., żona Zuzanna z d. Gońko 932 75 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0054.htm
21 2 1900 Torczyn Antoni Hulanicki 4/12 Ulaniki s. Cypriana i Antoniny z Lisieckich mieszczan sokulskich 954 57 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0031.htm
29 8 1901 Szumsk Anna Przewłocka 20 Huta Antonowiecka c. miesz. Wincentego i Marii z Sokulskich 0.1-236 430R 81 T
20 8 1902 Szumsk Stefan (Szczepan) Zieliński 23 Kamienna Góra s. chł. Franciszka i Julii z Sokulskich 0.1-236 326R 80 T
13 1 1903 Szumsk Paweł Sokulski 1 Kamienna Góra s. chł. Józefa i Tekli z Zawadzkich 0.1-237 85R 6 T
23 2 1903 Szumsk Jan Sokulski 4 Kamienna Góra s. chł. Józefa i Tekli z Zawadowskich 0.1-237 87R 18 T
9 4 1903 Szumsk Jadwiga Soczyńska 55 Kamienna Góra z Sokulskich, miesz., mąż marceli, synowie Karol, Adolf, Marian i Teofil, córki Tekla, Katarzyna, Franciszka, Anna i Petronela 0.1-237 90R 35 T
23 5 1904 Krzemieniec Antoni Sokulski 2/12 Sitary s. Anny 31 V 40 0
27 3 1905 Ołyka Bronisława Krzywinska 17 Suchowce c. Franciszka i Karoliny z Krzywkulskich 985 71 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0066.htm
17 10 1905 Szumsk Franciszek Zieliński 60 Kamienna Góra chłop, żona Julia z Sokulskich, synowie Leon i Józef, córki Franciszka i Adela 426-1-236 220V 143 T
17 3 1905 Młynów Stefan Kokulski 56 Wełnicze kawaler 740-2-411 157V 19 R 1459 RK
25 4 1906 Szumsk Helena Domańska 5 Załużczyzna c. szl. Teofila i Antoniny z Sokulskich 426-1-236 150R 46 T
18 6 1906 Szumsk Józef Sokulski 82 Huta Antonowiecka chłop, wdowiec, synowie Jan, leon, Ludwik i Franciszek, córki Antonina i Wiktoria 426-1-236 151V 58 T
15 9 1906 Szumsk Marianna Domańska 7 Załuże c. szl. Teofila i Antoniny z Sokulskich 426-1-236 153R 71 T
22 3 1908 Ołyka Józef Krzywokulski 75 Suchowce wdowiec 1019 661 33 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0350.htm
11 4 1910 Tajkury Franciszka Sikorska 52 Kolonia Kopytkowska z Kukulskich, chłopka, mąż Wojciech, dzieci: Antoni, Marianna, Józefa i Zofia 740-4-694 47 V 24 R
28 10 1910 Tajkury Leokadia Flegier 5 Zdołbunów c. mieszczan Warszawy Mansweta Zenona i Marii z Okulskich 740-4-694 51 V 58 R
17 11 1910 Tajkury Remigiusz Zenon Flegier 1 Zdołbunów s. mieszczan Warszawy Mansweta Zenona i Marii z Okulskich 740-4-694 52 R 60 R
8 12 1912 Tbilisi Kazimierz Mikulski 53 Tbilisi s. Ludwika, mieszcz. 158 115 Tb
19 3 1915 Zasław św. Józefa f. Szepetówk Marian Mikulski 39 Szepetówka kawaler, s. Ludwika i Marii z Bydłowskich 17-2-47a 40R 17 Ch 78 DM
4 12 1918 Włodzimierz Jan Wojtiuk 53 m.Włodzimierz s.Franciszki, poz. wdową Wiktoryi z Mikulskich mąż, zos. s.Władysława Aleksandra i Józefa 1077 108-109 155 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0055.htm
11 12 1918 Włodzimierz Józef Wojtiuk 15 m.Włodzimierz Szpital s.Jana i Wiktoryi z Mikulskich 1077 110-111 161 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0056.htm
12 3 1919 Tajkury Wincenty Jaskulski 73 Hłupanin ż. Maria ze Staszewskich, s. Franciszek, Wincenty, c. Józefa, Antonina 740-4-698 14R 12 R 15 BW
28 11 1919 Tajkury Adolf Kocianowski 11 Kolonia Korostowska s. Jana i Antoniny z Jaskulskich 740-4-698 17R 32 R 18 BW
4 1 1920 Szumsk Teofil Soczyński 34 Kamienna Góra kawaler, s. Marcelego i Jadwigi z d. Sokulskiej 426-1-259 22R 5 T 34 RK
29 3 1925 Tajkury Bolesław Jaskulski 15/12 Czeski Gaj s. Mikołaja i Zofii z Jackiewiczów 740-4-698 131V 5 R 131 BW 0
7 3 1934 Ostróg Jan Mikulski 70 Ostróg ur. 30/9/1854, r. Franciszek, Maria Szymowska, Wdowa Eleonora z d Lipska, s. Jan, c. Krystyna, Helena, Maria, Janina 654-1-183 86V 12 MZ
14 11 1935 Wyszogródek Stanisław Krzywokulski 68 Sokołówka żona Filomena z d. Matyjaszek, synowie Antoni i Michał, córki Maria, Józefa, Aniela i Barbara 5 R 3 0
24 1 1937 Wyszogródek Kazimierz Didyk 52 Pachinia ur. 3.3.1885 s. Mateusza i Doroty z Kanteluków, żona Ewa z Krzywokulskich, synowie Mikołaj, Stanisław i Stefan, córki Maria, Antonina, Agnieszka, Waleria i Anna 2 0
3 3 1937 Wyszogródek Eudokia Dyranowska 96 Domaninka Mała z Szumskich, c. Andrzeja i Anny z Krzywokulskich, synowie Jan, Józef, Teodor i Andrzej 4 0
26 6 1937 Kąty Bronisława Jasińska 40 Hurby z d. Malinowska córka Karola i Wiktorii z Jaskulskich, mąż Michał, syn Edward 426-1-292 51V 29 T 85 DM 0
10 12 1983 Meżyrów Bonifacy Sokulski 30 Łopatyńce od suchot, chł., żona Franciszka z d. Wąsowicz 904-6-14 144R 30 W JS1, DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
15 3 1637 Ostróg Józef Mikulski Aleksander Jadwiga data chrztu t.8. 620 ks. WŻ DM
23 4 1722 Torczyn Albert Bukowski Andrzej Angelika Zmucka Józef Mikulski, Petronela Barnacka 11a b/nr Ł EH
8 12 1724 Torczyn Barbara Bukowska Sadów Andrzej Angelika Józef Mikulski, Anna Lenczewska 18 b/nr Ł EH
25 2 1744 Szumsk Maciej Pikielski Pikulski Iserna Tomasz Helena Jakub Pasternakowicz, Katarzyna Giżycka 297-1-180 17R Ł RK 35
16 6 1748 Szumsk Antoni Jahornicki Huta Szumska Maciej Agnieszka Wojciech Pikulski, Marianna Sliwinska 297-1-180 32V Ł RK 67
26 9 1748 Szumsk Michał Jadach Jadaszko Iserna Bartłomiej Agnieszka Jerzy Czecz, Katarzyna Kozicka, Wojciech Pikulski, Eudochia Wozniuczka 297-1-180 34R Ł RK 70
24 3 1750 Szumsk Wojciech Zielinski Zieliński Huta Surażska Sebastian Agnieszka Wojciech Pikulski, Jadwiga Jadaszkowa 297-1-180 37V Ł RK 80
2 22 1751 Szumsk Marianna Listowska Hucisko Rachmanowskie Franciszek Agnieszka Pikulski, Barbara Zielenska, Baltazar Zielenski, Marianna Błazioowska 297-1-180 40V Ł RK 86
31 10 1751 Szumsk Paweł Hornicki Huta Rachmanowska Kasper Anastazja Jakub Pikulski, Katarzyna Janowa 297-1-180 45R Ł RK 99
24 12 1751 Szumsk Jan Pikulski Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Franciszek Chruscicki, Krystyna Truszkowska, Baltazar Zielenski, Bibianna Roiewska panna 297-1-180 46R Ł RK 101
2 5 1752 Szumsk Filip Jakub Bednarz Waśkowce Marcin Katarzyna Szymon Jaskulski, Anastazja Panasicha 297-1-180 48R Ł RK 109
2 9 1753 Szumsk Joachim Woynaszowski Wojnaszewski Huta Rachmanowska Antoni Magdalena Jakub Pikulski, Magdalena Sliwinska 297-1-180 53V Ł RK 128
18 11 1753 Szumsk Andrzej Stanisław Kostka Jakuś Jakus Szumsk Józef Marianna Jakub Mikulski, Magdalena Woynaszewska, Józef Rudzki, Bogumiła Olszanowska, Antoni Woynaszowski, Marianna Mednaska 297-1-180 54V Ł RK 131
9 2 1754 Szumsk Józef Pikulski Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Krystyna Truszkowska 297-1-180 56R Ł RK 136
9 7 1754 Szumsk Anna Borońska Szumsk Franciszek Katarzyna Aleksander Głowacki, Marianna Kramarowa, Dymitr Jaskulski, Katarzyna Janowa 297-1-180 57V Ł RK 140 0
8 10 1754 Szumsk Franciszek Maciuk Szumsk Klemens Marianna Jakub Pikulski, Anastazja Karczewska 297-1-180 58R Ł RK 142
12 6 1755 Białogródka Antoni Gałecki Sosnoweczka Jan Nastazja data ch., Łukasz Jaskulski i Maria Jaskulska 178-51-95 8R 10 Ż DM
16 9 1755 Szumsk Zuzanna Marianna Suraż Szymon Katarzyna Dymitr Jaskulski, Anna Kozicka 297-1-180 62V Ł RK 157
11 12 1755 Szumsk Seraf Ambroży Pikulski Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Krystyna Tkacz 297-1-180 63V Ł RK 160
19 8 1756 Białogródka Bartłomiej Przygrocki Suchożyńce Anna Eliasz Jaskulski i Katarzyna Kalnicka 178-51-95 9V 11 Ż DM
15 2 1756 Szumsk Maciej Antoni Źeleźnicki Żeleziński Huta Andrzej Barbara Jakub Pikulski, Marianna Wolanicka, Antoni Woynaszewski, Magdalena Sliwinska 297-1-180 64V Ł RK 164
22 2 1756 Szumsk Antoni z Padwy Woynaszowski Wojnaszowski Huta Rachmanowska Antoni Magdalena Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 65R Ł RK 166
16 3 1756 Szumsk Gabriel Mikulski Bykowce Maciej Anna Aleksander Domański, Anna Szymanska 297-1-180 65R Ł RK 166
11 7 1756 Szumsk Jakub Stanisław Tadeusz Jakusiewicz Jakuś Huta Rachmanowska Józef Marianna Jakub Pikulski, Pikulska, Antoni Woynaszoski, Marianna Jakusiewiczowa 297-1-180 66V Ł RK 171
4 12 1756 Szumsk Franciszek Pikulski Huta Szumska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Krystyna Truszkowska 297-1-180 69R Ł RK 181
12 1 1757 Szumsk Sebastian Zaręba Hucisko Marcin Eleonora Jakub Pikulski, Barbara Bernacka, Stanisław Bernacki, Magdalena Osmoslska 297-1-180 69R Ł RK 181
15 1 1758 Szumsk Paweł O?czuk Obierczuk Hucisko Szymon Anna Jakub Pikulski, Barbara Bernacka, Wawrzyniec Woynaszewski, Antoniukowa 297-1-180 75V Ł 194 RK
28 3 1758 Szumsk Stanisław Sliwinski Śliwiński Huta Rachmanowska Franciszek Marianna Stanisław Brożowski, Teresa, Jakub Pikulski, Franciszka Bilinska 297-1-180 77V Ł 198 RK
4 4 1758 Szumsk Marianna Zelaznicka Żeleźnicka Huta Rachmanowska Andrzej Barbara Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Stefan Brzyski, Marianna Sobolewska 297-1-180 78R Ł 199 RK 0
23 4 1758 Szumsk Agnieszka Bernacka Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Błażej Sitnicki, Agnieszka Listowska 297-1-180 79R Ł 201 RK
1 10 1758 Szumsk Rozalia Bąkowska Huta Dubieńska Błażej Agnieszka Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Antoni Woynaszowski, Regina Berdacka 297-1-180 81R Ł 205 RK
3 5 1759 Szumsk Helena Zastawska Zawalska Huta Dubieńska Jakub Anastazja Jakub Pikulski, Regina Bernacka 297-1-180 84V Ł RK 214
3 6 1759 Szumsk Magdalena Czechowska Szumsk Bazyli Marianna Jan Lewicki, Marianna Zieleńska, Dymitr Jarkulski, Marianna Kowalicha 297-1-180 85R Ł RK 215
3 6 1759 Szumsk Antoni Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Szumska Józef Marianna Jakub Pikulski, Regina Bernacka 297-1-180 85V Ł RK 216
21 8 1759 Szumsk Ignacy Berens Załuże Antoni Barbara Mozyrska? Jakub Mikulski, Teresa Sobolewska 297-1-180 86V Ł RK 218
16 3 1760 Szumsk Marianna Jastrzembska Jastrzębska Bykowce NN Magdalena Jastrzembska Jastrzębska Wojciech Pikulski, Anna Wiszniowska, Wojciech Kopicki 297-1-180 91R Ł RK 4410
24 8 1760 Szumsk Jan z Mathy Bernacki Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 95R Ł RK 4418
18 3 1761 Szumsk Katarzyna Jadaszewicz Huta Surażska Jakub Marianna Jakub Pikulski, Agnieszka Kraiewska 297-1-180 100R Ł 4428 RK
23 4 1761 Szumsk Wojciech Pikulski Huta Surażska Sebastian Agnieszka Wawrzyniec Woynaszewski, Dorota Nuklerowa, Jan Sabatowski, Helena Pikulska 297-1-180 101R Ł 4433 RK
4 1 1762 Szumsk Agnieszka Brzyska Bykowce Józef Katarzyna Mikulski, Marianna Puchalska 297-1-180 105V Ł 4443 RK
28 2 1762 Szumsk Kunegunda Janczewska Horbowce Daniel Joanna Jakub Pikulski, Franciszka Woyciechowska 297-1-180 106V Ł 4445 RK
30 3 1762 Szumsk Franciszek z Paoli Mikulski Bykowce Maciej Anna Aleksander Domanski, Marianna Szwententowa, Antoni Kowalski, Katarzyna Domanska 297-1-180 107V Ł 4447 RK
26 9 1762 Szumsk Rozalia Sliwinska Śliwińska Huta Nowa Franciszek Marianna Jakub Pikulski, Agnieszka Listowska 297-1-180 110V Ł 4453 RK
13 11 1762 Szumsk Marianna Kozłowska Huta Surażska Antoni Rozalia Jakub Pikulski, Marianna Jakasiewiczowa 297-1-180 111R Ł 4454 RK
25 12 1762 Szumsk Anastazja Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Surażska ?? Franciszka Jakub Pikulski, Marianna Jakuszewiczowa 297-1-180 111V Ł 4455 RK
28 4 1763 Szumsk Katarzyna Winiarska Iłowica Tomasz Angela Wojciech Pikulski, Regina Garclowa, Antoni Woynaszewski, Apolonnia Termilczka 297-1-180 115R Ł 4462 RK 0
6 11 1763 Szumsk Mikołaj Jokuś Jakuś Huta Surażska Jakub Marianna Jakub Pikulski, Aniela Kraiewska 297-1-180 118R Ł 4468 RK
17 6 1765 Szumsk Jan Antoni Pikulski Huta Szumska Wojciech Teresa Szymon Valaksiewicz, Regina Bernacka 297-1-180 126V Ł 4485 RK
10 9 1765 Szumsk Wiktoria Choroch Kąty Jakub Pikulski, Magdalena Buchowieczanka 297-1-180 127R Ł 4486 RK
30 9 1765 Szumsk Franciszka Jakusiewicz Jakuszewicz Hucisko Surażskie Jakub Magdalena Jakub Pikulski, Katarzyna Zaleska, Stanisław Zaleski, Katarzyna Slachetka 297-1-180 127V Ł 4487 RK
23 11 1766 Szumsk Andrzej Jukusiewicz Jakusiewicz Huta Surażska Jakub Magdalena Stanisław Bernacki, Katarzyna Zaleska, Jakub Pikulski, Katarzyna Szlachetkowa, Hiacynt 297-1-180 136R Ł 4504 RK
23 11 1766 Szumsk Andrzej Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Dubieńska Antoni Franciszka Stanisław Bernacki, Katarzyna Wirkowska, Jakub Pikulski, Katarzyna Zaleska, Wojciech Zielinski, Barbara Zielinska 297-1-180 136R Ł 4504 RK
2 2 1767 Szumsk Błażej Surzynski Surzyński Huta Surażska Stanisław Teofila Maciej Pikulski, Marianna Wachlowska, Marcin Kwiatkowski, Rozalia Wereszczynska 297-1-180 137V Ł 4507 RK 0
20 1 1767 Szumsk Sebastian Garlinski Garliński Huta Dubieńska Józef Zofia Dominik Pikulski, Anna Zielinska 297-1-180 137V Ł 4507 RK
13 4 1767 Szumsk Józef z Kupertynu Wojciech Jekler Szumsk Leon Dorota Jakub Pikulski, Regina Bernacka, Jan Sabatowski, Katarzyna Tarasiewiczowna 297-1-180 138V Ł 4509 RK
11 10 1767 Szumsk Łukasz Zaleski Hucisko Szumskie Stanisław Katarzyna Andrzej Błaszkowski, Agnieszka Bonkowska, Jakub Pikulski, Regina Biernacka 297-1-180 140V Ł 4514 RK
10 1 1768 Szumsk Agnieszka Jakusiewicz Jakuszewicz Hucisko Surażskie Jakub Magdalena Jakub Pikulski, Marianna Pasternakowa 297-1-180 141R Ł 4515 RK
14 2 1768 Szumsk Maciej Szlachetko Huta Szumska Hiacynt Katarzyna Jakub Pikulski, Anna Barszczewska, Grzegorz Udomowicz, Helena Brzezowska, Andrzej Zieleznicki, Katarzyna Zalukowska 297-1-180 141V Ł 4516 RK
27 3 1768 Szumsk Marianna Sznurkowska Szumsk Józef Rozalia Jakub Pikulski, Helena Wirkowska, Stefan Jendruszkiewicz, Helena Wasylicha 297-1-180 142R Ł 4517 RK
13 6 1768 Szumsk Antoni Pikulski Huta Szumska Maciej Katarzyna Błażej Bąkowski, Anna Jakusiewiczowa 297-1-180 143R Ł 4519 RK
28 8 1768 Szumsk Jan Worfowicz Worsowicz Kąty Maciej Anna Stanisław Bernacki, Agnieszka Siwolowa, Jakub Pikulski, Magdalena Buchowiecka panna, Błażej Bąkowski, Anna Gorniczka 297-1-180 143V Ł 4520 RK
1 6 1769 Szumsk Antoni Szymanski Szymański Hucisko Surażskie Jakub Magdalena Jakub Pikulski, Bogucka, Cyprian Bogucki, Helena Wierkowska 297-1-180 147R Ł RK 4530
30 4 1771 Szumsk Wojciech Jan Kibinski Kibiński Huta Dubieńska Andrzej Klara Wojciech Sokołowski, Teofila Orłowska, Stanisław Bernacki, Barbara Sokołowski, Stefan Taszczewicz, Konstancja Ostrowska, Jakub Pikulski, Katarzyna Luchowska, Antoni Morozowski, Katarzyna Slachetka 297-1-180 154V Ł RK 4545
30 6 1771 Szumsk Petronela Fedoroska Fedorowska Bykowce Piotr Marianna Stanisław Biernacki, Marianna Buchalska, Mateusz Mikulski, Petronela Kraieska 297-1-180 155R Ł RK 4546
15 3 1772 Szumsk Grzegorz Józef Garlicki Garliński Huta Stanisława Aleksander Marcelina Piotr Czarnecki, Regina Biernacka, Mateusz Pikulski, Wiktoria Woynaszeska 297-1-180 158V Ł RK 4554
28 6 1772 Szumsk Piotr Jadaszeński Jadaszyński Huta Stanisława Grzegorz Marianna Mateusz Pikulski, Regina Bernacka, Piotr Fedoroski, Wiktoria Woynaszeska, Maciej Dumański, Silweria Zychowska 297-1-180 160R Ł RK 4558
21 10 1773 Szumsk Jan Kanty Kowalewski Bykowce Antoni Katarzyna Tomasz Błazejewski, Anna Czemerowska, Maciej Kowalewski, Anna Puchalska, Ignacy Mikulski, Zofia Domanska panna 297-1-181 4V Ł RK 5
19 9 1774 Szumsk Mateusz Pikulski Huta Szumska Maciej Rozalia Tadeusz Grzybowski, Jadwiga Soroczynska, Franciszek Pikulski, Franciszka Orłowska 297-1-181 8V Ł 9 RK
11 12 1774 Szumsk Łucja Grzybowska Huta Szumska Tadeusz Zofia Maciej Pikulski, Jadwiga Jastrzębska 297-1-181 10V Ł 11 RK
15 12 1776 Szumsk Wiktoria Bąkowska Huta Stanisława Józef Apolonia Maciej Pikulski, Jadwiga Jastrzęska 297-1-181 18V Ł 19 RK
19 3 1777 Szumsk Apolonia Wereszczyńska Huta Wojciech Franciszka Maciej Pikulski, Marianna Jadeszewiczowa 297-1-181 20R Ł 020a RK
18 1 1778 Szumsk Sebastian Kowaleski Kowalewski Załuże Maciej Konstancja Andrzej Dąbrowski, Marianna Eklerowa, Jan Piskulski, Anotni Stępkowski, Anna Kulczynska, Agnieszka Tomczuczka 297-1-181 24R Ł 024a RK
3 2 1779 Szumsk Józef Huta Stanisława Wojciech Franciszka Maciej Pikulski, Marianna Jadaszynska 297-1-181 32V Ł 33 RK
14 2 1779 Szumsk Mateusz Kowalewski Bykowce Antoni Katarzyna imiona rodziców nadpisane nad: Tomasz i Zofia, Ignacy Mikulski, Anna Domanska 297-1-181 32V Ł 33 RK
25 10 1779 Szumsk Szymon Pikulski Huta Szumska Maciej Rozalia Maciej Rucki, Magdalena Ostapowiczowa, Wawrzyniec Sliwinski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 35V Ł 36 RK
13 1 1780 Szumsk Sebastian Stankiewicz Huta Stanisława Wojciech Agnieszka Wojciech Zielinski, Regina Bernacka, Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 37V Ł 38 RK
1 3 1780 Szumsk Maciej Soroczyński Huta Stanisława Ignacy Katarzyna Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa, Józef Lachowiecki, Magdalena Rucka 297-1-181 38R Ł 038a RK
5 3 1780 Szumsk Grzegorz Mendelski Huta Stanisława Antoni Rozalia Grzegorz Jadaszynski, Elżbieta Bernacka panna, Maciej Pikulski, Marianna Jadaszynska 297-1-181 38V Ł 39 RK
27 3 1780 Szumsk Marianna Smolinska Smolińska Huta Stanisława Piotr Marianna Wojciech Stankiewicz, Elżbieta Biernacka panna, Jakub Jaskulski, Apolonia Sliwinska 297-1-181 39R Ł 039a RK
2 7 1780 Szumsk Marianna Lubaczewska Bykowce Franciszek Agnieszka Antoni Wysoczynski, Ewa Kochnoska, Ignacy Mikulski, Anna Luknoska 297-1-181 40V Ł 41 RK
17 12 1780 Szumsk Tomasz Rucki Rudzki Huta Stanisława Jan Magdalena Wawrzyniec Sliwinski, Jadwiga Jastrzebska, Maciej Pikulski, Marianna Niedzwiecka 297-1-181 43V Ł 44 RK
4 9 1781 Szumsk Michał Patrewicz Pastrewicz Hucisko Horodyskie Tomasz Katarzyna Mateusz Pikulski, Marianna Patrowiczowa 297-1-181 49V Ł 50 RK
12 5 1782 Torczyn Antonina Stolarska Ulaniki Mateusz/ Maciej (Mathia) Marianna Suchodolska chrz.: 14.05; Antoni Józefelski, Elżbieta Sokulska, Wawrzyniec Sokulski, Apolonia Suchod 14 b/n Ł EH
8 1 1782 Szumsk Sebastian Kozłowski Huta Stanisława Michał Marianna Maciej Pikulski, Regina Bernacka 297-1-181 52R Ł 052a RK
13 1 1782 Szumsk Antonina Kowaleska Kowalewska Bykowce Antoni Katarzyna Franciszek Krotowicz, Ewa Kuchalska, Franciszek Mikulski, Zuzanna Chodorowska, Tomasz Blazyiowski, Elżbieta Krotowiczowna 297-1-181 52R Ł 052a RK
18 3 1782 Szumsk Konstancja Mikulska Bykowce Ignacy Rozalia Antoni Kowaleski, Anna Lisowska, Franciszek Mikulski, Katarzyna Kowaleska 297-1-181 53V Ł 54 RK
7 4 1782 Szumsk Wincenty Lubaszewski Bykowce Franciszek Agnieszka Antoni Kowaleski, Anna Lisowska, Ignacy Mikulski, Katarzyna Kowaleska 297-1-181 53V Ł 54 RK
12 11 1782 Szumsk Marcin Jakubowski Michałowka Szymon Anna Franciszek Mikulski, Katarzyna Kowaleska, Antoni Kowalewski, Marianna Eklerowa 297-1-181 58V Ł 59 RK
9 1 1783 Szumsk Marcjanna Rucka Rudzka Huta Szumska Jan Anna Maciej Pikulski, Regina Bernacka 297-1-181 59R Ł 059a RK
23 2 1783 Szumsk Marianna Ostapowicz Huta Bernackiego Marcin Magdalena Maciej Pikulski, Marianna Jadaszyńska 297-1-181 59V Ł 60 RK
1 4 1783 Szumsk Marianna Mikulska Bykowce Ignacy Rozalia Antoni Kowalewski, Ewa Kuchalska, Franciszek Mikulski, Anna Lisowska 297-1-181 61R Ł 061a RK
14 4 1783 Szumsk Katarzyna Lubarowska Lubaczewska Bykowce Franciszek Agnieszka bliźniaczka, Ignacy Mikulski, Katarzyna Kowalewska 297-1-181 61R Ł 061a RK
6 6 1783 Szumsk Antoni Suchodolski Huta Bernackiego Franciszek Marianna Mateusz Pikulski, Marianna Jadaszowska 297-1-181 62R Ł 062a RK
29 6 1783 Szumsk Marianna Wiślicka Huta Bernackiego Tomasz Anna Maciej Pikulski, Dorota Wincentowa 297-1-181 62R Ł 062a RK
9 1783 Szumsk Antoni Pikulski Bykowce Franciszek Elżbieta Maciej Kowalewski, Zofia Krotowiczowa 297-1-181 63R Ł 063a RK
6 11 1783 Szumsk Salomea Biernacka Bernacka Hucisko Pikulskie Sebastian Marianna Maciej Pikulski, Anna Ostapowiczowa 297-1-181 64R Ł 064a RK
19 1 1784 Szumsk Agnieszka Giżycka Huta Biernackiego Andrzej Katarzyna Maciej Pikulski, Magdalena Strzelecka 297-1-181 65V Ł 66 RK
2 9 1784 Szumsk Mateusz Pikulski Suraż Maciej Rozalia Piotr Jakusiewicz, Marianna Jadaszynska 297-1-181 68V Ł 69 RK
12 9 1784 Szumsk Franciszek Zarzycki Michałowka Dominik Joanna Łukasz Zarzecki, Marianna Godorowska, Franciszek Mikulski, Zofia Krotowiczowa 297-1-181 69R Ł 069a RK
29 6 1786 Szumsk Marianna Smoleńska Huta Szumska Andrzej Marianna Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 77V Ł 78 RK
22 2 1786 Szumsk Maciej Jakosiewicz Jakusiewicz Hucisko Szumskie Jakub Barbara Maciej Pikulski, Magdalena Ostapowiczowa 297-1-181 78R Ł 078a RK
22 1 1789 Szumsk Agnieszka Jakubowska Michałowka Szymon Anna Gabriel Mikulski, Petronela Krotewiczowa, Rafał Kulczycki, Marianna Zaklicka 297-1-181 94R Ł 3 RK
26 10 1798 Białogródka Marcin Stanisław Jaskulski Tarnawka Stefan Teodora g. Jan Gołuchowski i g. Teresa Studzińska 178-51-95 99R 52 Ż DM
15 2 1799 Lubar Grzegorz Jaskulski Lubar Marcin Krystyna łacina, data chrztu, Kazimierz Gąsecki, Julianna Dankowska 178-51-174 3R Ż Mg
27 3 1799 Lubar Gabriel Skulski Lubar Kazimierz Helena Bilska łacina, data chrztu, Trochim (Trofim) Suskiewicz, Zofia Semenycha, ass. Józef Bilski i Marianna Sokaczanka 178-51-174 5R Ż Mg
3 5 1799 Białogródka Stanisław Jaskulski Tarnawka Stefan Honorata data chrz., rodzice nob., Teodor Łukaszewicz i Teresa Stadkiewicz 178-51-95 106R 40 Ż DM
27 2 1800 Lubar Maciej Michalewski Lubar Grzegorz Marianna łacina, data chrztu, Marcin Jaskulski, Magdalena Gąsecka 178-51-174 21V Ż Mg
15 4 1803 Lubar Marianna Michałoska Rohoźna Augustyn Matrona łacina, data chrztu, Stefan Sokulski, Franciszka Leniewicz 178-51-174 50R Ż Mg
26 2 1804 Lubar Kacper Jaskulski Lubar Marcin Krystyna Maszkowska łacina, chrzest 27.02.1804, Antoni Malinowski, Apolonia Wysoczańska 178-51-174 57V Ż Mg
24 2 1806 Lubar Maciej Jaskulski (Jaskólski) Lubar Marcin Krystyna łacina, chrzest 25.02.1806, Tomasz Gadomski, Ludwika Tuska 178-51-174 78V 28 Ż Mg 185
14 5 1807 Lubar Tekla Iwanicka Lubar Tomasz Zofia łacina, chrzest 15.05.1807, Józef Pikulski, Marianna Ciechanowska 178-51-174 92R Ż Mg 220
8 5 1809 Ostróg Franciszka Wiśniewska Międzyrzecz Bazyli Elżbieta Mikołaj Kukulski, Prakseda Zielińska 297-1-136 97 Ł 1145 SK
6 1 1817 Wiszenki Wiktor Mikulski Rożyszcze Antoni Jadwiga Abramowicz wlm. Piotr Wojtkowski, Anna Brzezicka 297-1-12 67R Ł AR
20 1 1818 Wiszenki Teofista Prusianka Nosaczewicze NN NN uczc. Jan Wokulski, Eufrozyna Kalińska 297-1-12 70R Ł AR
31 3 1820 Torczyn Bazyli Czyżewski Szepel Szymon Tekla Mikołaj Sokulski, Wiktoria Solarska panna 52a b/n Ł EH
7 2 1824 Lachowce Agata Kobierska Książęcin Andrzej Marianna Małecka data chrztu; Józef Mysłowski i Teresa Oryszewska, asyst. Kazimierz Mikulski i Katarzyna Koszycka panna 178-51-266 1R Ż 3 DM
13 4 1824 Lachowce Jan Zajączkowski Książęcin Klemens Balbina Zawadzka data chrztu; Kazimierz Mikulski i Marianna Małecka 178-51-266 2R Ż 5 DM 0
16 11 1824 Lachowce Stanisław Mikulski Książęcin Kazimierz Zuzanna Piotrowska data chrztu; Andrzej Kobierski i Marianna Sieszycka 178-51-266 9R Ż 19 DM
30 6 1825 Hołoby Paweł Bieliński Drozdnie Jan Józefa Miecielska (dop.) Despezjusz Dubiecki Deputat, Antonina Okulska Podsędkowa, Józef Okulski P 847 219R/386 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0209.htm
11 10 1825 Lachowce Ludwik Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mądzelewska data chrztu; Kazimierz Mikulski i Marianna Sieszycka, asyst. Franciszek Piotrowski i Marianna Czerniawska 178-51-266 20R Ż 41 DM
9 12 1825 Lachowce Michał Kosiński Kaletyńce Wielkie Stanisław Anna Łaszcz chrzest 10.12; Józef Mysłowski i Teodora Szaszczyńska, asyst. Franciszek Mikulski i Marianna Mikulska 178-51-266 22V Ż 46 DM 0
25 10 1826 Lachowce Józef Rudkowski Książęcin Stefan Barbara Leszczyńska data chrztu; Piotr Piotrowski i Marianna Małecka, asyst. Kazimierz Mikulski i Katarzyna Hulicka 178-51-266 30R Ż 61 DM
11 10 1827 Wiszenki Maryanna Koppal Rożyszcze Franciszek Maryanna Korapska Chrz. 13.10.1827. szl. Józef Okulski szambelan i Teressa Brodzka. As: Ropert Sok 813 90 41 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0090.htm
21 11 1827 Luboml Klemens Pikulski Luboml Stanisław Jadwiga Drozdowicz Michał Klimowicz, Anastazja Mazur ż. Michala 843 311 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0171.htm
27 2 1827 Sokul Karol Gazynski Pożarki Michał Marianna Czyzewska Jan Nowicki organista sokulski, Nikita i Helena Wojciechowska 813 78 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0078.htm
24 11 1827 Białogródka Józef Jaskulski Tarnawka Stanisław Ewa Winiarska Jan Mroczek i Ewa Bielicka ż. Antoniego, as. Antoni Bielecki i Małgorzata Mroczek ż. Jana 178-3-93 62R 82 Ż DM
21 5 1827 Horodyszcze Erazm Piotrowski Żylińce Norbert Zofia Nowicka Filip Sokulski, Katarzyna Iliczyńska, Florian Rejfler, Marianna Piotrowska 178-3-93 83 26 Ż MO 162
11 9 1827 Horodyszcze Paweł Wróblewski Rzeszniówka Kosa Wojciech Marianna Pikulska Karol Pikulski, Anna Tyszkiewicz 178-3-93 85 42 Ż MO 167
15 10 1827 Butowce Elżbieta Marcinkowska Czerniatynek Józef Teresa Jezierska Sebastian Jaskulski, Anna Izdebska 178-3-93 265V 23 Ż 513 KP2
26 3 1827 Ożohowce Gabriel Słomiany Łonki Mikołaj Dominika brak Sebastian Mikulski, Marianna Brzytwak 178-3-93 278V 14 Ż 537 KP2
18 1 1827 Korzec Franciszek Gasperski Wodnik Józef Anastazja Olizarowska Franciszek Kukulski i Faustyna Dubanowska panna 245-1-1 64V 13 R 127 DM
21 2 1827 Korzec Piotr Sikorski Korzec Wojciech Rozalia Maliszewska Jan Kozłowicz kawaler i Julianna Milecka ż. Franciszka, asyst. Franciszek Kukulski i Agnieszka Rudkiewicz panna 245-1-1 65V 21 R 129 DM
3 3 1827 Korzec Kazimierz Marcinkowski Majdan Bereźnicki Jan Regina Cybulska Benedykt Wakulski i Chweśka Popszczuk 245-1-1 66R 24 R 130 DM
2 11 1827 Korzec Karol Sosnowski Rzeczki Antoni Antonina Szmilkowska Wincenty Zbrożek i Marianna Poradowska zamężna, asyst. Antoni Kokulski i Marianna Zbrożek 245-1-1 76V 108 R 151 DM
20 12 1827 Połonne Franciszka Sobolewska Adamów Stanisław Antonina Golczewska wpis 1828 r., ur. Tomasz Pikulski, Katarzyna Sobolewska 245-1-2 88R 4 R 2664 DW
28 12 1828 Krzemieniec Jan Niewiadomski Krzemieniec IN Prakseda s. z nieprawego łoża, Bazyli Mikulski i Agnieszka Dobrowolska 426-1-3 77V 250 T 578 DM
7 4 1828 Ostróg Leon Sukulski Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka chrzest 9.04.1828, 171-1-1 8V 46 R Mg
18 6 1828 Krzywin Antoni Gustowski Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska chrz.19.06.1828, Sław. Grzegorz Sokulski, Sław. Zuzanna Sokulska ż. Jana 171-1-1 33V 13 R Mg
9 6 1828 Lachowce Antoni Zawadzki Książęcin Augustyn Marianna Sielkiewicz 10.06.1828, Ur. Kazimierz Mikulski, Ur. Domicella Leszczyńska, ż. Adama 171-1-1 109V 34 R Mg
10 6 1828 Lachowce Antonina Dąbrowska Książęcin Szymon Magdalena Kalnicka 11.06.1828, Ur. Kazimierz Mikulski, Ur. Honorata Zawadzka, ż. Józefa 171-1-1 109V 35 R Mg
13 8 1828 Lachowce Jan Zaborowski Książęcin Tomasz Marianna Mądzelowska 14.08.1828, Ur. Jan Szyszkowski, żonaty, Ur. Marianna Mirecka, wdowa, asyst. Ur. Kazimierz Mikulski, 171-1-1 111R 44 R Mg
29 3 1828 Starokonstantynów Dominikanie Józef Pikulicki Kobyła ur. Piotr Katarzyna Werbachowska ur. Jan Pikulski, ur. Tekla Pułkiewska 178-3-94 156R 42 Ż 301 KP2
29 7 1828 Teofilpol Trynitarski Antoni Skulski Teofilpol prac. Ignacy Magdalena Wilczyńska prac. Grzegorz Gumienny, Apolonia Bolibrzuch 178-3-94 304R 35 Ż 583 KP2
26 3 1828 Połonne Józef Pikulski Żary Tomasz Franciszka Murawska ur. Jakub Murawski, Helena Murawska 245-1-2 91R 52 R 2671 DW
3 2 1829 Korzec Andrzej Sokulski Korzec NN Dorota Jakub Krajewski i Konstancja Białecka panna 245-1-3 64R 15 R 125 DM
10 9 1829 Kołki Wincenty Antoni Juzwikiewicz Dworzyszcze Ignacy Zuzanna Winkowska Szczepan Lisicki, Barbara Głowacka - ż. Jana; As: Józef Krzywokulski, Tekla Szym 815 112a 33 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0113.htm
7 2 1829 Krzemieniec Franciszek Sokulski Smolarnia Szymon Anna narodzony w lesie - dawna Smolarnia za Szepetynem, Eliasz Kremida i Józefa Żaczek 426-1-3 82R 23 T 582 DM
19 10 1829 Krzemieniec Piotr Marcelina Karol Anastazja Strzelecka prac. Szymon Sokulski i Katarzyna Jasiewicz ż. Jana 426-1-3 104V 170 T 606 DM
14 9 1829 Białozórka Antonina Kwiatkowska Szybenna Marcin Justyna Trelecka ur. Piotr Mikulski, Franciszka Kwiatkowska z. Józefa 245-1-3 374V 21 R
2 8 1829 Lachowce Helena Związkowska Książęcin Adam Marianna Lityńska Kazimierz Mikulski i Marcjanna Sieszycka ż. Mateusza 171-1-2 91R 49 R DM
13 12 1829 Lachowce Cyprian Mikulski Książęcin Franciszek Róża Rakowska Kazimierz Zagajewski i Anna Medyńska ż. Michała, as. Jan Szyszkowski i Agnieszka Sapińska 171-1-2 95V 87 R DM
10 1 1829 Butowce Kasper Jaskulski Czerniatyn Wielki Sebastian Elżbieta Sryjewska ur. Franciszek Popławski, Anna Machewicz 178-3-95 249V 4 Ż 482 KP2
6 1 1829 Klewań Adolf Aleksy Jastrzębski Klewań Konstanty Teresa Sawicka ur. Adolf Kamiński, Apolonia Ryncka, as. Aleksy Ryncki, Petronela Wasilewska, Wincenty Mikulski, Cecylia Dębińska 171-1-2 151R 1 R 162 DW
25 4 1829 Korzec Stanisław Cholewiński Korzec Jan Marianna Wołoniewicz Franciszek Kokulski i Marianna Markowska panna 245-1-3 69V 46 R 136 DM
14 12 1830 Luboml Stefan Gadzaluk Luboml Wojciech Katarzyna Szydłowska Ostap Pilkulski, Elżbieta Szydłowska ż. Jana 845 312V 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0306.htm
1 3 1830 Krzywin Helena Janicka Hołowle Bazyli Krystyna Pukas ch.2.03.1830, Ur. Michał Sokulski, Ur. Anna Konopnicka panna, asys. Ur. Hieronim Chołodnicki, Prac. 171-1-3 37V 7 R Mg
14 1 1830 Tuczyn Gotfryd Hilary Sokulski Drozdów Jan Paweł Marianna Stebnowska chrz. 15.01. z samej wody, Nikodem Onufry Winiarski i Wiktoria Łopatyńska, dopł.chrz. 11.05.1830 171-1-3 193R 2 R DM 0
23 8 1830 Kulczyny Bartłomiej Mikulski Kulczyny Jędrzej Wiktoria Białokur chrzest: 1830.08.25, Ur. Grzegorz Rudkowski, prac. Tekla Kurdybanowicz, ż. Szymona 178-3-96 333R 56 Ż Mg
17 1 1830 Lubar Antonina Padecka Lubar Teodor Małgorzata Lewińska Grzegorz Kobylański Karolina Radzijewska, ayst. Józef Skulski Marianna Kozakiewicz 178 3 3 V357 5 Ż MP
9 9 1830 Lubar Marianna Karbowska Pedynki Jan Emilia Dankiewicz Józef Skulski Felicjanna Łopuszanska 178 3 3 R367 81 Ż MP
27 11 1830 Lubar Jędrzej Gąsecki Lubar Józef Anna Wyrzykowska Grzegorz Jaskulski Elżbieta Kulesza as:Jan Żyro Tekla Małecka 178 3 3 R370 104 Ż MP
18 4 1830 Kotelnia Konstancja Dorożańska Wołosów Alojzy Franciszka Iskrzycka Atanazy Iskrzycki i Zofia Sokulska as: Franciszek Sokulski i Aniela Trypolska 178-3-3 189R 33 Ż MP
14 1 1830 Cudnów Hilary Czerwiakowski Romanów Mikołaj Imienia brak Łubieńska Erazm Skulski, Magdalena Łubieńska 178 3 3 V307 17 Ż MP 0
23 6 1830 Berdyczów Jan Mikulski Chmieliszcze Józef Marianna Jan Jaworski, Domicella Dąbrowska 178 3 3 R127 116 Ż MP
1 1 1830 Zasław św. Józefa Tomasz Miłkowski Kłębowce Paweł Franciszka Micińska Mikołaj Kukulski, Marianna Topolnicka 178-3-96 15R 1 Ż 27 RG
2 9 1830 Zasław św. Józefa Rozalia Marianna Konczakowska Sławuta Grzegorz Elżbieta Dobrowolska Józef Okulski, Filipina Faltanowska 178-3-96 24R 51 Ż 43 RG
9 5 1830 Annopol Teresa Sobolewska Kurasz Jan Marianna Laskowska Jan Sokulski i Apolonia Lesicka ż. Kazimierza 171-1-3 129R 19 R 134 DM
18 11 1830 Annopol Jan Sokulski Kurasz par. Ostróg Jan Zuzanna Woźnicka Jan Misiuna i Franciszka Woźnicka zamężna 171-1-3 134R 55 R 139 DM
22 4 1830 Butowce Wojciech Jaskulski Czerniatyn Wielki Sebastian Elżbieta Piratowska Józef Popławski i Anna Izdebska panna 178-3-96 169R 10 Ż 316 DM
8 1 1830 Korzec Balbina Jaczyńska Futor Korecki Leon Angela [Aniela] Teodorowicz Aleksander Sinkiewicz i żona Mikołaja Anglikowskiego, asyst. Antoni Kokulski i Brygida Betener 245-1-4 57R 12 R 112 DM
1 6 1830 Korzec Ferdynand Ostrowski Hołownica Józef Julianna Chrzanowska Antoni Kokulski i Petronela Tyszecka panna 245-1-4 64V 69 R 127 DM
9 7 1830 Korzec Feliks Baranowski Hanówka [Annówka] Józef Feliksa Petruk Iwan Demytrow i Anna Baranowska panna, asyst. Antoni Kokulski i Marianna Kucmus ż. Kazimierza 245-1-4 65V 80 R 129-130 DM
19 1 1831 Krzemieniec Ludwika Jaskiewicz Marcelówka Stefan Katarzyna Szymon Sokulski i Klara Sieniawska ż. Franciszka 426-1-3 148R 19 T 650 DM
25 8 1831 Lachowce Marianna Więckowska Książęcin Adam Marianna Lityńska Kazimierz Mikulski i Anna Medyńska ż. Wojciecha 171-1-4 91V 37 R DM
9 10 1831 Lachowce Jan Winiarski Książęcin Jan Anna Jakubowska Franciszek Mikulski i Anna Medyńska ż. Michała 171-1-4 92R 44 R DM
21 11 1831 Lachowce Marianna Rudkowska Książęcin Stefan Barbara Łuszczyńska Kazimierz Mikulski i Katarzyna Hulicka ż. Stefana 171-1-4 93V 55 R DM
17 9 1831 Zasław św. Jana Jan Rużycki Maślatyń Józef Anna Bogusławska Michał Kukulski i Konstancja Wróblewska, as. Ludwik Jaskulski i Aleksandra Słuchajewska panna 178-3-97 6R 41 Ż DM
1 7 1831 Tuczyn Juliusz Męczennik Sokulski Drozdów Paweł Marianna Stebnowska chrz., z wody 1.07., chrz. Maciej Samborski i Domicela z Kwiatkowskich Samborska, dopeł. 13.07., JWlm Daniel Mężyński i Aniela z Serbinowiczów Pruszyńska 171-1-4 222V 9 R DM
24 8 1831 Zasław św. Józefa Piotr Jackulski Rypki ur.Antoni Aniela Popławska ur.Piotr Wojtyński, ur.Zofia Zahajewicz. 178-3-97 39R 79 Ż 77 RG
20 11 1832 Kisielin Salomea Błędowska Czemejów Romuald Maryanna Jaskiewicz Michał Mosalewicz, Teodozya Nowacka - "p"; as: Stanisław Skulski, Elżbieta Halik 847 309 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0165.htm
16 7 1832 Lachowce Julianna Dąbrowska Denysówka Jan Dorota Jezierska Kazimierz Mikulski i Marianna Kurysn ż. Ignacego 171-1-5 96R 49 R DM
7 10 1832 Lachowce Józef Zawadzki Książęcin Jan Marianna Minkiewicz Kazimierz Mikulski i Anna Medyńska zamężna 171-1-5 99R 66 R DM
6 5 1832 Zasław św. Jana Kamila Domicela Dobrowolska Zasław Jan Antonina Jarzembska Mikołaj Kukulski i Aleksandra Słuchażewska panna 178-3-98 2V 18 Ż DM
16 7 1832 Korzec Rozalia Czarnecka Korzec Jakub Agata Bilewicz Leopold Mikulski i Petronella Tyszecka 245-1-6 66v 62 R Na
24 12 1832 Korzec Ewa Celestyna Teleżyńska Korzec Jan Dorota Leszczyńska Franciszek Kokulski i Celestyna Leszczyńska panna 245-1-6 80r 142 R Na
17 9 1832 Butowce Franciszka Dobrzańska Czerniatyn Wielki Karol Katarzyna Gąsecka Jan Jaskulski i Marianna Dzięgielowska ż. Stefana 178-3-98 169V 28 Ż 325 DM
3 2 1832 Zasław św. Józefa Antoni Okulski Sławuta Józef Joanna Oborowska Jan Taborowski, Julia Wojtkiewicz 178-3-98 19R 11 Ż 37 RG
12 2 1832 Zasław św. Józefa Antonina Miałkowska Kłębówka Paweł Franciszka Kwiecińska Mikołaj Kukulski, Antonina Kisiel 178-3-98 19V 16 Ż 38 RG
12 8 1832 Zasław św. Józefa Jan Jaskulski Toporczyki Dominik Anna Gajkowska Bazyli Radkiewicz, Julianna Czarnecka 178-3-98 20R 50 Ż 39 RG
25 12 1832 Korzec Piotr Mikuszewski par. Uszomierz Stanisław Antonina Mamczurowska dopełnienie chrztu 22.02.1852, asyst. Franciszek Kukulski organista i Katarzyna Bronikowska ż. Andrzej Bronikowski i Tekla Jankowska, chrzest z wody Jan Wojnarowski i Wincentyna Bronak [Brunak] 171-1-17 239V-240R 16 R 243 DM
21 8 1833 Kisielin Antoni Mikulski Kisielin Mikołaj Rozalia Ostrowska Ignacy Markowski, Apolonia Oniszkiewicz - "w"; as: Walenty Kraszewski, Chrystyna 848 276 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0157.htm
4 1 1833 Krzywin Paulina Orłowska Hołowle Teodor Marianna Sokulska ch. 4.01.1828, Ur. Michał Sokulski, Sł. Katarzyna Gutkowska ż. Wawrzyńca 171-1-6 41R 2 R Mg
25 12 1833 Krzywin Stefan Malinowski Hołowle Franciszek Marianna Krasucka ch. 26.12.1833, Ur. Michał Sokulski, Ur. Julianna Stępkowska ż. Jana 171-1-6 44V 32 R Mg
2 6 1833 Lachowce Piotr Piotrowski Książęcin Franciszek Anna Zagajewska Kazimierz Mikulski i Barbara Galińska ż. Jakuba 171-1-6 81V 30 R DM
11 10 1833 Lachowce Franciszka Horyszewska Książęcin Mikołaj Anna Więckowska Kazimierz Mikulski i Teodora Sieszycka wdowa 171-1-6 85R 56 R DM
7 11 1833 Lachowce Michał Zawadzki Książęcin Jan Marianna Mińkiewicz Kazimierz Mikulski i Anna Medyńska 171-1-6 85V 60 R DM
5 12 1833 Deraźne Aleksander Krzywokulski Postójne Józef Krystyna Kołodyńska dopeł.chrz. 23.04.1834; Teodozy Karpowicz i Franciszka Kamodnicka panna 171-1-7 194R 9 R DM
14 6 1833 Niewirków Alfred Antoni Skulski Suraż par.Szumsk Antoni Józefa Balicka Dopeł.ch.30.8.1834 r.Alfred Bogdanowicz, Rozalia Jaworska żona Jana. Asyst. Marceli Lubomirski. Dorota Lubomirska ż.Józefa, Wincenty Karpowicz, Salomea Złotolińska 171-1-7 283 R 41 R AS
15 3 1833 Annopol Józef Sokulski Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka Szymon Sokulski i Magdalena Błocka wdowa 171-1-6 102R 14 R 97 DM
22 5 1833 Annopol Piotr Nowicki Kurasz Wiktor Agata Janiewicz Piotr Boguszewski i Zuzanna Sokulska ż. Jana, asyst. Jan Sokulski i Urszula Boguszewska ż. Piotra 171-1-6 104R 29 R 99 DM
30 6 1833 Annopol Paweł Sobolewski Kurasz Jan Marianna Laskowska Jędrzej Nowicki i Zuzanna Sokulska ż. Jana, asyst. Jan Sokulski i Agata Matuszewska wdowa 171-1-6 104V 31 R 101 DM
14 12 1833 Annopol Antoni Sokulski Kurasz Szymon Agnieszka Nowicka Grzegorz Sokulski i Agata Nowicka ż. Jędrzeja, asyst. Julian Bogużewski (Boguszewski) i Magdalena Błocka panna 171-1-6 105aV 46 R 103 DM
7 1 1833 Horodyszcze Anna Obodzińska Łękowce Paweł Ewa Roszczyna Dominik Jaskulski i Katarzyna Roszczyna ż. Jana 178-3-99 88V 3 Ż 175 DM
27 7 1833 Horodyszcze Jakub Kostenecki Łękowce Bartłomiej Marianna Hardeszej Paweł Obodziński i Katarzyna Roszczyna ż. Szymona, asyst. Ludwik Jaskulski i Katarzyna Kostenecka ż. Jana 178-3-99 93V 35 Ż 185 DM
23 10 1833 Horodyszcze Jan Kapistran Krystian Wereszczyński Białopol Jan Julianna Snowodecka Jakub Górowski wdowiec i żona Mikołaja Kukulskiego 178-3-99 95V 45 Ż 189 DM
13 5 1833 Miropol Neriusz Felicjan Jaskulski Peczanówka Kasper Zuzanna Borowska Jan Niemczynowicz i Agata Jurkowska, asyst. Adam Jurkowski i Magdalena Dereżkiewicz, Ignacy Ciesielski i Anna Niemczynowicz zamężna 245-1-7 177R 24 R 183 DM
16 12 1833 Miropol Sebastian Dąbrowska Peczanówka NN Felicjana Kasper Jaskulski i Julia Piwińska, Józef Dunajewski i Zuzanna Jaskulska 245-1-7 180V 53 R 187 DM
23 11 1833 Włodzimierzec Klemens Dzikowski Hołuzja Ignacy Marianna Węgrzecka dopełnienie chrztu 24.05.1834, asyst. Benedykt Skulski i Scholastyka Rohozińska panna, Szymon Kropiniewicz i Aleksandra Efimowicz ż. Pawła, Wojciech Tarnawski i Agata Kropiniewicz panna 820 74R 23 AGAD 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0076.htm
1 10 1833 Włodzimierzec Hieronim Missun Hołuzja Leon Petronela Biereniewska dopełnienie chrztu 24.05.1834, asyst. Benedykt Skulski i Marianna Klas panna, Gustaw Konopacki i Joanna Konopacka panna, Wojciech Tarnawski i Katarzyna Michalewicz panna 820 74R 24 AGAD 76 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0076.htm
2 2 1834 Krzywin Marianna Gągała Lisicze Kazimierz Karolina Milewska ch. 2.02.1834, Ur. Michał Sokulski, Sł. Rozalia Krasucka panna 171-1-7 45R 1 R Mg
23 7 1834 Krzywin Paulina Sokulska Lisicze Grzegorz Anna Matłuszewska ? ch. 25.07.1834, Ur. Józef Gągała, Ur. Barbara Serokin ż. Jakuba, asys. Ur. Szymon Sokulski, Ur. Agat 171-1-7 47V 24 R Mg
16 11 1834 Połonne Stanisław Pikulski Żary Tomasz Franciszka Murawska dop.chrztu 2.2.1835, as. Jan Krzyżanowski żonaty, Marianna Kierzkowska ż. Franciszka 245-1-9 143R 12 R DW
22 2 1834 Lachowce Anna Ulicka Książęcin Stefan Katarzyna Zawadzka Kazimierz Mikulski i Anna Piotrowska 171-1-7 89V 11 R DM
29 9 1834 Lachowce Michał Mikulski Książęcin Kazimierz Zuzanna Piotrowska Jędrzej Niemirowiski i Anna Medyńska ż. Michała 171-1-7 96V 52 R DM
26 12 1834 Lachowce Joanna Zagajewska Książęcin Franciszek Karolina Falińska Kazimierz Mikulski i Anna Malinowska ż. Stanisława, as. Adam Leszczyński i Salomea Lipnicka ż. Jana 171-1-7 98V 65 R DM
13 1 1834 Korzec Aniela Zakrzewska Futor Korecki Wojciech Brygida Bytner Franciszek Kokulski i Tekla Żukowicz wdowa 245-1-8 65r 8 R Na
25 1 1834 Korzec Jan Krygier Korzec Bogumił Teresa Waszkiewicz Jakub Majewski i Kunegunda Książek ż. Jana, asystowali Franciszek Pakulski i Ewa Kowalska ż. Andrzeja 245-1-8 67r 22 R Na
10 4 1834 Korzec Marianna Szejnik Piszczew Wilhelm Agnieszka Modelska Franciszek Kokulski i Marianna Dydrych ż. Franciszka 245-1-8 70r 43 R Na
16 5 1834 Korzec Jan Nepomucen Kuriata Pereweźnia Adam Justyna Galicka Dominik der Rygler i Petronela de Rygler, asystowali Franciszek Kokulski i Marianna de Rygler wdowa 245-1-8 73r 61 R Na
25 6 1834 Korzec Paulina Murawska Korzec Jan Apolonia Rudnicka Jan Suchozahnit i Tekla Tokarska panna, asystowali Franciszek Kokulski i Celestyna Suchozahnit panna 245-1-8 76v 76 R Na
12 8 1834 Korzec Hipolit Antoni Kokulski Korzec Franciszek Marianna Grabowska Jan Rott kolegski registrator i Anastazja Rudzińska ż. Jana, asystowali Andrzej Raczyński i Franciszka ...kiett, Witalis Ciechoński i Julia Rudzińska panna 245-1-8 77v 89 R Na
30 10 1834 Korzec Jozefat Korytko Rzeczki Wojciech Marianna Taczkowska Franciszek Kokulski i Zofia Piasecka, asyst. Kazimierz Kucmus i Katarzyna Gieczon ż. Józefa 245-1-8 81R 110 R 86 Na
5 11 1834 Korzec Karolina Malinowska Futor Korecki Andrzej Dorota Tyszecka Jan Rykowski i Rozalia Chodakowska ż. Wincentego, asystowali Franciszek Kokulski i Jóżefa Rykowska ż. Józefa 245-1-8 81v 114 R Na
2 7 1834 Butowce Paulina Karczewska Czerniatyn Wielki Ignacy Marianna Rożańska Franciszek Ostrowski i Antonina Popławska ż. Józefa, asyst. Sebastian Jaskulski i Justyna Gutewicz panna 178-3-100 191V 81 Ż 374 DM 0
23 10 1834 Butowce Karolina Dobrzańska Czerniatyn Wielki Karol Katarzyna Gąsecka Sebastian Jaskulski i Antonina Popławska ż. Józefa 178-3-100 193R 93 Ż 377 DM
21 11 1834 Annopol Katarzyna Sobolewska Kurasz Jan Marianna Laskowska Jan Skulski i Barbara Sorokin ż. Jakuba wyznania G-R 171-1-7 117R 44 R 122 DM
9 1 1834 Horodyszcze Piotr Jaskulski Mokijowce Antoni Karolina Tomaszkiewicz Stefan Jędruski i Regina Kejzeluch zamężna 178-3-100 121V 8 Ż 243 DM
16 2 1834 Kodnia Franciszka Konstancja Słomińska Kodnia Eliasz Szymon Franciszka Henkel Franciszek Sokulski sędzia kijowski i Marianna Radziszewska, asyst. Edmund Michałowski i Zofia Sokulska ż. Franciszka, Jan Szolc i Franciszka Sokołowska ż. Onufrego, Stanisław Sokołowski i Teresa Przesmycka panna 178-3-287 38R 13 Ż 41 DM
17 2 1834 Zasław św. Józefa Piotr Paweł Jaskulski Toporczyki Dominik Anna Gajkowska Bazyli Radkiewicz (paroch grecko-ros.), Katarzyna Tyczyńska 178-3-100 20V 12 Ż 43 RG
2 11 1834 Sielec Jula (Julia?) Anna Herniczek Sielec Dominik Antonina Świętkowska Stanisław Kostka Skulski, Marianna Myszkowska żona Józefa 849 140 23 AGAD AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0080.htm
23 5 1834 Włodzimierzec Helena Tarnawska Hołuzja Wojciech Julianna Efimowicz Benedykt Skulski i Kasylda Konopacka panna, asyst. Gustaw Konopacki i Ksawera Konopacka, Seweryn Tessemberg i Joanna Konopacka panna 820 74V 25 AGAD 78 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0078.htm
2 11 1834 Sielec Julia Anna Herniczek Sielec Dominik Antonina Świętkowska dop. ch. 16.1. 1835 r. Asyst. Jakub Skulski, Tekla Brawer żona Mikołaja 850 164 2 AGAD 91 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0091.htm
27 1 1835 Kołki Wincenty Hołubowicz Susk Adam Rozalia Ludwik Jankiewicz, Felicjana Podkowska - ż. Samsona; as: Wiktor Mikulski, Emilia 821 67 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0068.htm
11 4 1835 Krzemieniec Leon Kosiński Bereźce Rafał Julia Reniuk Franciszek Sekulski i Marianna Grzesiecka 426-1-8 10R 40 T/FS 1042 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997Q-B?i=1041&cat=300453
12 1 1835 Białogródka Józef Jaskulski Sosnoweczka Jędrzej Teresa Strumińska Jan Gałęzki i Marianna Beyzymska ż. Marcina 178-3-101 111R 4 Ż DM
4 4 1835 Kijów Wilhelm Jan Mikulski Kijów Ksawery Zofia Moczydłowska Rajmund Zinkowski, Julia, ż. JW. Jana, Prezesa Sądu Głównego Podolskiego, chrz. 17.04.1835 178-51-372 27V 20 Ż BS 57
3 2 1835 Bazalia Andrzej Kamiński Czuchele Jan Marianna Iwanicka Franciszek Kaliński i Marianna Kulesza, Piotr Mikulski i Marianna Strzałkowska 178-3-101 233R 18 Ż DM
23 3 1835 Bazalia Józef Winogrodzki Koszelówka Maciej Franciszka Łachowska chrz. 10.04; Paweł Miłaszewski i Honorata Olszewska, Piotr Mikulski i Brygida Lachowska 178-3-101 234V 37 Ż DM
4 8 1835 Butowce Anna Dominika Sławecka Butowce Tomasz Marianna Łatyńska Jan Jaskulski, Marianna Sokołowska 178-3-101 218R 26 Ż 402 SK
5 8 1835 Starokonstantynów Faustyn Krzewicki Mołczany Mikołaj Anna Bahrecka Stanisław Jaskulski, Marianna Nowicka 178-3-101 174R 107 Ż 338 CK
1 11 1835 Starokonstantynów Franciszka Pikulicka Kobyla Jan Marianna Popiel Piotr Pikulski, Marianna Goloska 178-3-101 176R 124 Ż 342 CK
22 12 1835 Krzemieniec Justyna Gryszpińska Marcelówka Antoni Marianna Łozowicka Paweł Sikulski i Aleksandra Gryszpińska 426-1-8 24R 124 T/FS 1056 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997S-H?i=1055&cat=300453
24 3 1835 Włodzimierzec Marianna Missun Hołuzja Leon Petronela Biereniewska Benedykt Skulski i Joanna Konopacka, asyst. Jakub Mikuszewski i Seweryna Połońska panna 821 84R 17 AGAD 85 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0085.htm
30 4 1835 Włodzimierzec Maria Piac Hołuzja Wojciech Wiktoria dopełnienie chrztu 8.05.1835, asyst. Gustaw Konopacki i Ksawera Konopacka z Teleżyńskich ż. Antoniego, Benedykt Skulski i Scholastyka Rohozińska panna 821 85V 24 AGAD 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0087.htm
18 10 1836 Łuck Józefa Chyżewska Kopcza Józef Ludwika Kaczorowska Benedykt Skulski, Józefa Piotrowska 374 42 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0026.htm
19 6 1836 Krzemieniec Michał Antoni Sekulski Marcelówka Szymon Anna Michnicka Antoni Strzałkowski i Antonina Wróblewska 426-1-10 15R 57 T 53 DM
2 4 1836 Krzywin Wincenty Malinowski Hołowle Franciszek Marianna Krasucka ch.2.04.1836, Ur. Jan Sokulski, Ur. Ewelina Bogucka panna 171-1-9 63R 13 R Mg
2 4 1836 Krzywin Józefa Gągała Choniaków Kazimierz Karolina Milewska ch.2.04.1836, Ur. Michał Sokulski, Ur. Józefa Kaczkowska panna 171-1-9 63R 14 R Mg
3 8 1836 Krzywin Dominika Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch.4.08.1836, Ur. Michał Sokulski, Ur. Ewa Bogucka, asys. Ur. Piotr Grabowski, Ur. Joanna Sokulska ż 171-1-9 64V 24 R
4 8 1836 Krzywin Dominik Orłowski Hołowle Teodor Marianna Sokulska ch.6.08.1836, Ur. Michał Sokulski, Ur. Ewa Bogucka panna 171-1-9 65R 25 R Mg
30 3 1836 Białogródka Leon Jaskulski Tarnawka Stanisław Marianna Gołębiowska Franciszek Korzeniowski i Agnieszka Gurska ż. Stefana 178-3-106 117V 31 Ż DM
28 2 1836 Lachowce Jan Oryszewski Książęcin Mikołaj Anna Zwięckowska Kazimierz Mikulski i Teodora Sieszycka wdowa 171-1-9 100R 15 R DM
15 5 1836 Lachowce Aniela Łostowska Semenów Cyprian Petronela Malinowska Kazimierz Jaskulski i Marianna Podgórska wdowa 171-1-9 102V 35 R DM
11 10 1836 Lachowce Jakub Winiarski Książęcin Jan Franciszka Lipczyńska Kazimierz Mikulski i Barbara Rudkowska ż. Stefana 171-1-9 106V 62 R DM
5 9 1836 Butowce Wawrzyniec Dobrzański Czerniatyn Wielki Karol Katarzyna Gąsecka ur. Sebastian Jaskulski m. Elżbiety, Antonina Popławska ż. Józefa 178-3-106 222V 35 Ż 430 DW
29 2 1836 Bazalia Kazimierz Tymanowski Czuchele Jan Karolina Lipska Franciszek Kaliński i Anna Krośnicka, Piotr Mikulski i Marianna Kamińska 178-3-106 263V 16 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Jan Nepomucen Krośnicki Czuchele Ignacy Tekla Wolska Piotr Mikulski i Anna Krośnicka, Mikołaj Jakuszewski i Petronela Tymanowska, Piotr Wolski i Marianna Sielska 178-3-106 264R 25 Ż DM
25 3 1836 Bazalia Aleksander Siniawski Bogdanówka Kasper Justyna Wiszniowska Piotr Mikulski i Antonina Szulc, Piotr Wolski i Honorata Tymanowska 178-3-106 264R 27 Ż DM
16 4 1836 Bazalia Antonina Piotrowska Czuchele Piotr Honorata Szulc Franciszek Kaliński i Marianna Iwanicka, Piotr Mikulski i Antonina Szulc 178-3-106 264V 31 Ż DM
8 2 1836 Deraźne Stanisław Krzywokulski Balarka Józef Krystyna Kołodyńska Jan Komnacki i Ewa Komnacka 171-1-9 189V 6 R DM
6 10 1836 Ostropol Zygmunt Sokołowski Ostropol Jan Tekla Nider Józef Czarnecki i Antonina Sokulska ż. Filipa, asyst. Filip Sokulski i Franciszka Dobrzańska ż. Karola 178-3-106 307R-307V 41 Ż 592-593 DM
16 8 1836 Toporyszcze Ludwika Sokołowska Kazimierówka Adam Julianna Jan Pikulski i Domicela Pietkiewicz 178-51-386 124R 65 Ż 127 DM 0
3 12 1836 Toporyszcze Piotr Pikulski Kazimierówka Franciszek Aleksandra Jan Orzechowski i Teofila Hańba 178-51-386 129R 102 Ż 132 DM
3 12 1836 Toporyszcze Andrzej Pikulski Kazimierówka Franciszek Aleksandra Adam Paprocki i Marianna Pikulska 178-51-386 129R 102a Ż 132 DM
16 10 1836 Toporyszcze Agnieszka Jurewicz Dobryń Bazyli Julianna Jan Pikulski i [...] Świtelska 178-51-386 129V 103 Ż 133 DM
27 5 1836 Zasław św. Jana Antoni Jaskulski Borysów Piotr Tekla Żurakowska Jan Żurakowski i Julianna Lepczyńska (Lipczyńska) 178-3-106 5R 25 Ż 11 DM
4 1 1836 Annopol Jan Okuniewski Korostek Marcin Auksenia Komko WP. Franciszek Kokulski, ur. Barbara Nienadkiewicz ż. Jana 171-1-9 41R 1 R 47 DW
17 2 1836 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka ur. Michał Sokulski, Wlm. Barbara Sorokin ż. Jakuba 171-1-9 42R 8 R 48 DW
13 4 1836 Annopol Waleria Jasińska Annopol Bazyli Marianna Nieckowska 1-dw. Franciszek Kokulski, ur. Marianna Śliwińska wdowa 171-1-9 43V 16 R 50 DW
30 5 1836 Annopol Józef Zarębski Klepacze Teodor Petronela Bołsanowska JP Franciszek Kokulski, Wlm. Teofila Chlebowska ż. Józefa 171-1-9 44R 20 R 50 DW
2 10 1836 Kotelnia Edward Anioł Naskręcki Wołosów Cyryl Anna Moszkowska Franciszek Sokulski i Józefa Felińska wdowa 178-51-386 284R 68 Ż 287 DM
4 2 1836 Lubar Andrzej Karbowski Pedynki Jan Emilia Dańkiewicz Jan Buderaski i Aleksandra Wyszomirska ż. Antoniego, asyst. Józef Skulski i Dorota Buderaska ż. Jana 178-51-386 392V 9 Ż 396 DM
20 3 1836 Lubar Magdalena Zalubowska Lubar Onufry Anna Kulesza Andrzej Kulesza i Marianna Sellenhofer ż. Antoniego, asyst. Józef Skulski i Marianna Kulesza ż. Andrzeja 178-51-386 396R 27 Ż 399 DM
27 1 1837 Kisielin Jan Mikulski Kisielin Mikołay Praxeda Ostrowska Aleksander Sikoński- "k", Maryanna Woyciechowska; as: Andrzej Mikłaszewski, Kata 852 262 6 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0137.htm
3 7 1837 Lachowce Paulina Więdzkowska Książęcin Adam Marianna Lityńska Kazimierz Mikulski i Anna Medyńska ż. Michała 171-1-10 106R 35 R DM
11 11 1837 Krzywin Wiktoria Sokulska Milatyn, par. Ostróg Michał Agata Świdzińska ch.11.11.1837, Ur. Antoni Sokulski, Ur. Teresa Czarnkowska wdowa 171-1-10 64V 23 R Mg
8 7 1837 Międzyrzec Ludwik Łukawski Hłuboczek Stefan Marianna Chorzewska Stefan Dyczyński , Barbara żona Jakuba Srokina.As.Apanowicz Jan,Agnieszka żona Szymona Sukulskiego 171-1-10 260R 26 R AS
1 4 1837 Butowce Franciszka Kobylańska Wolica Mikołaj Rozalia Ludwik Jaskulski i Marianna Lisowska ż. Ksawerego 178-3-108 224V 12 Ż 439 DM
9 6 1837 Butowce Marianna Dubilewska Czerniatyn Wielki Józef Justyna Gutewicz Sebastian Jaskulski i Magdalena Webel ż. Ludwika 178-3-108 226V 24 Ż 443 DM
29 11 1837 Butowce Andrzej Kalinowski Butowce Onyśko Helena Ludwik Jaskulski i Teodozja Kucharz ż. Bazylego 178-3-108 229V 41 Ż 449 DM
7 10 1837 Annopol Franciszka Klej Annopol Józef Lucyna Chmielewska Franciszek Kokulski i Anastazja Godlewska ż. Marcina 171-1-10 50R 33 R 52 DM
14 2 1837 Krzemieniec Franciszka Pendyk Marcelówka Ignacy Marianna Krukowska Paweł Sekulski i Marianna Telatycka 426-1-11 8R 29 T/FS 144 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQC8?i=143&cat=300453
11 5 1837 Starokonstantynów Ludwika Róża Drozdowska Iryszki Krzysztof Agnieszka Starzycka Mikołaj Podlewski i Franciszka Kołysko wdowa, asyst. Franciszek Jaskulski i Ludwika Topolnicka panna 178-3-108 186R 59 Ż 364 DM
9 11 1837 Dubno Franciszka NN Dubno NN NN NN Józef Jaskulski i Eufrozyna Karpowa wdowa 823 169V 81 AGAD 178 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0178.htm
24 3 1838 Swojczów Katarzyna Babulska Piński Most Józef Wiktoria Kochańska Józef Pikulski, Marianna Uleryk ż. Rocha 600 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0002.htm
13 2 1838 Ołyka Wincenty Wakulski Romanów Feliks Marianna Leszczyńska 824 124 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0125.htm
25 9 1838 Luboml Władysław Mikulski Luboml Władysław Marianna Dobrzyńska Szymon Wasylewicz, Anna Ciukiewicz 853 502 75 AGAD BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0284.htm
18 0 1838 Horbulów Marianna Pawłowska Rudnia Buczki Jakub Aleksandra Guzowska As. Teodor Pikulski, Anna Halicka, dop. chrz. 1.11.1847 178-51-548 106V 29 Ż BS 220
6 7 1838 Lachowce Pawlina Zagajewska Książęcin Franciszek Karolina Chwalińska Kazimierz Mikulski, Anna Malinowska ż. Bazylego 171-1-11 100 R 38 R ZP 311
1 9 1838 Annopol Adam Sokulski Las Kurasz Grzegorz Anna Mikuszewska ur. Grzegorz Karasiewicz, w.ż. Marianna Forosowicz ż. Jana, ur. Paweł Rudnicki, w.ż. Barbara Sorokin ż. Jakuba 171-1-11 125V 29 R 337 DW
12 11 1838 Annopol Salomea Iżycka Korostek Jan Antonina Grodzińska 1-dw. Franciszek Kokulski, Karolina Halicka ż. Antoniego 171-1-11 127R 40 R 338 DW 0
1 3 1838 Bazalia Albin Mikulski Czuchele Franciszek Rozalia Karpowicz ur. Franciszek Lipiński i Marianna Mikulska 170-3-110 236R 20 Ż DM
29 11 1838 Bazalia Stanisław Wolski Czuchele Piotr Marianna ur. Piotr Mikulski i ur. Rozalia Mikulska 170-3-110 247R 93 Ż DM
25 12 1838 Kulczyny Stefan Jaskulski Łahodyńce Stanisław Marianna Sławecka Stefan Szmigielski i Marianna Nowicka wdowa 170-3-110 396V 79 760 Ż DM
6 2 1838 Kotelnia Teofil Franciszek Salezy Różycki Wołosów Franciszek Marianna Wróblewska Franciszek Sokulski Sędzia Kijowski i Sabina Jezierska panna, asyst. Edmund Michałowski i Teresa Przesmycka panna, Grzegorz Rożak i Aniela Michałowska panna 178-3-6 153V 14 Ż 295 DM
28 2 1838 Kotelnia Teofil Roman Orłowski Wołosów Adam Kamila Jezierska chrzest z samej wody 13.03., Antoni Rudnicki Podkomorzy Żytomierski i Józefa Felińska wdowa Sędzina Dąbrowiecka, asyst. Franciszek Sokulski Sędzia Kijowski i Anna Naskręcka ż. Cyrylego, Seweryn Trypolski i Otylia Jezierska panna 178-3-6 155V 28 Ż 299 DM
4 8 1838 Międzyrzec Józef Netyksza Hłuboczek Franciszek Marianna Gudorowicz Józef Bielakiewicz żon. Agnieszka Sukulska.As. Grzegorz Sukulski, Marianna Netyksza 171-1-11 256R 32 R AS
13 7 1838 Międzyrzec Stanisław Łokacki Hłuboczek Ignacy Rozalia Czuharska ch.w Annopolu,Jan Sokulski,Domicela Szenołowska.Asyst. Szymon Sokulski, Agnieszka Sokulska 171-1-11 258R 44 R AS
20 10 1838 Zasław św. Jana Wandalina Łucja Czerniakowska Bielczyn Ignacy Zofia Korzeniowska Jan Paweł Sokulski i Marianna Rączkowska 178-3-110 9R 50 Ż 20 DM
23 12 1838 Zasław św. Jana Adam Jaskulski Borysów Piotr Tekla Żurakowska Michał Merecki i Anna Żurakowska 178-3-110 10V 58 Ż 23 DM
3 3 1838 Miropol Helena Kunegunda Przyjałkowska Kozarka Jan Paulina Topolnicka Adam Topolnicki i Zuzanna Jaskulska ż. Kaspra, asyst. Kacper Jaskulski i Teodozja Podgórska 245-1-12 151R 18 R 152 ES
23 1 1839 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnówka Jan Anna Bujanowska ur. Jędrzej Jaskulski i ur. Anna Łoniewska ż. Jana 178-3-112 115R 11 Ż DM
30 3 1839 Annopol Benedykt Sokulski Las Kurasz Józef Karolina Marcinkowska 879 93 V 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0095.htm
26 10 1839 Annopol Ewaryst Gładkowski Rowki Wawrzyniec Marianna Dobrzańska Andrzej Poznański i Julia Chomicka ż. Wincentego, asyst. Franciszek Kokulski i Marianna Bogucka ż. Karola 879 96 V 33 AGAD 98 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0098.htm
15 3 1839 Bazalia Józef Klemens Kamiński Czuchele Jan Marianna Iwanicka Franciszek Kaliński i Marianna Kulesza, asyst. Piotr Iwanicki i Zofia Potażewicz panna. Piotr Mikulski i Antonina Miłaszewska panna 178-3-112 218V 28 Ż 425 DM
5 5 1839 Bazalia Stanisław Olszewski Czuchele Szymon Honorata Kalińska Piotr Piotrowski i Franciszka Szulc, asyst. Piotr Kulczycki i Rozalia Mikulska, Piotr Mikulski i Helena Lipska 178-3-112 219V 46 Ż 427 DM
25 5 1839 Bazalia Joanna Bujalska Michał Petronela Buszyńska Kajetan Bujalski i Franciszka Miłoszewska, asyst. Piotr Mikulski i Barbara Żukowska, Mikołaj Borewicz i Urszula Bukowska, Karol Dąbrowski i Marianna Chojecka 178-3-112 220R 52 Ż 428 DM
7 2 1839 Butowce Antonina Markowska Czerniatyn Wielki Franciszek Józefa Wojciechowska Sebastian Jaskulski i Marianna Krasnosielska ż. Wawrzyńca 178-3-112 201V 10 Ż 392 DM
13 9 1840 Lachowce Józef Zagajewski Książęcin Antoni Petronela Jurkowska Kazimierz Mikulski, Domicella Zawadzka, ż. Michała, Jan Zawadzki, Elżbieta Zawad 880 72 V 62
27 7 1840 Kisielin Ludwik Pantaleon Mikulski Witoniż Wiktor Felicyanna Choinska Antoni Trzemeski, Julia Garlicka; as: Ignacy Bogdański, Filipina Garlicka - "p", 855 159 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0165.htm
6 9 1840 Ostróg Jakub Senkowski Hurby Piotr Dioniza Sokulska ur. Paweł Sokulski, Karolina Sliwińska ż. Jana 880 10 R 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0011.htm
25 7 1840 Krzemieniec Jakub Sykulski Marcelówka Paweł Jadwiga Wachocka ur. Piotr Senkowski, Joanna Zielińska 871 372 55 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0195.htm
6 5 1840 Korostyszew Jan Garbowski Borczówka Mateusz Teofila Ulaszyńska Jan Sokulski, Katarzyna Wojciechowska, chrz. 9.05.1840 178-51-456 15V 21 Ż BS 41
27 10 1840 Cudnów Konstancja Ryczkowska Bratałów Franciszek Tekla Korczyńska Benedykt Skulski i Wlm Aleksandra Piotrowska panna 569-1-63 20R 186 Ż DM
8 7 1840 Annopol Józef Sokulski Las Kurasz Michał Agata Swiedzińska 880 90 R 27 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0092.htm
2 1 1841 Wyszogródek Tomasz Krzywokulski Pańkowce Marcin Katarzyna Grędzoł 872 659 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0349.htm
13 12 1841 Połonne Karol Pikulski Żary Tomasz Franciszka 872 144 171 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0078.htm
24 2 1841 Lachowce Anna Winiarska Książęcin Jan Franciszka Leszczyńska Kazimierz Mikulski i Anna Malinowska ż. Bazylego 178-49-17 4V 16 Ż
5 8 1841 Lachowce Dominik Oryszewski Książęcin Mikołaj Anna Więckowska Kazimierz Mikulski i Elżbieta Sarzycka ż. Jana 178-49-17 9R 45 Ż
8 12 1841 Krzywin Stanisław Gągało Choniaków Jan Franciszka Nowicka ch.9.12.1841, Ur. Szymon Sokulski, Ur. Magdalena Błocka ?, asys. Ur. Ignacy Łukowski, Ur. Agata Nowi 171-1-12 35V 36 R Mg
10 12 1842 Włodzimierz Józef Mikulski Włodzimierz Franciszek Salomea Słowińska Manuel Miłonin, Teresa Masłowska ż. Piotra 858 3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0003.htm
14 7 1842 Kisielin Henryk Bonawentura Skulski Moczułki Stanisław Karolina Hernicz Sabba Wojciechów, Brygida Makowiecka; as: Ludwik Kwiatkowski, Marianna Starkiewi 857 288 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0156.htm
18 1 1842 Lachowce Antoni Jaskulski Książęcin NN Klara ur. Jan Zawadzki, Rozalia Ostromecka ż. Karola 881 114 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0122.htm
7 3 1842 Wyszogródek Franciszek Krzywokulski Wereszczaki Wawrzyniec Magdalena 873 692 2 AGAD AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0361.htm
12 2 1842 Annopol Piotr Sokulski Las Kurasz Grzegorz Anna Mikłaszewska 881 87 R 8 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0094.htm
21 1 1843 Włodzimierz Fabian Dżwigalski Włodzimierz Feliks Anna Matusewicz Daniel Skulski, Marianna Kalcyn panna 858 5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0004.htm
12 8 1843 Sokul Hipolit Węcsławski Sokul Józef Karolina Ostaszewska Stanisław Smoliński, Antonina Szymanowska panna, Jan Mikulski, Augustyna Wisznie 829 195V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0210.htm
20 3 1843 Horodyszcze Jan Jaskulski Białopol Antoni Karolina Tomaszkiewicz Ignacy Tomaszkiewicz i Franciszka Żytkiewicz ż. Wincentego 178-49-18 4V 21 Ż 10 DM
20 2 1844 Hołoby Helena Gołąb Miasteczko Antoni Marianna Jerlicz Kajetan Józefy z Wilgów Podhorodeńskiej małżonek, Felicjanna Wiktora Mikulskiego 859 196R/375 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0198.htm
30 8 1844 Sokul Stefan Siedlicki Liniówka Jakub Julianna Wysocka Jan Mikulski, Gabriela Walewska Piotra małżonka, Piotr Walek, Marianna Węcsławsk 830 70V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0072.htm
1 5 1844 Kisielin Adam Markowski Kisielin Aleksander Antonina Ogrodnicka Stefan Mikulski, Józefa Kraszewska - "p"; ch: 04.05. 859 170 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
23 12 1844 Kisielin Wiktor Mikulski Kisielin Stefan Anna Markowska Aleksander Markowski, Józefa Orłowska; ch: 31.12. 859 179 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
13 6 1844 Wyszogródek Antoni Krzywokulski Pańkowce Marcin Katarzyna Grędzała Kazimierz Werbicki, Magdalena Krzywokulska ż. Wawrzyńca 875 851 20 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0452.htm
2 4 1844 Toporyszcze Wincenty Jurewicz Dobryń Adam Aleksandra Switelska Jędrzej Pikulski i Aleksandra Jurewicz ż. Bazylego 178-51-514 484V 37 Ż DM
20 7 1844 Berezne Jakub Kuriata Berezne Kajetan Aleksandra Daciuk Wol.Jędrzej Pikulski żonaty,Tekla Embergowa ż. Feliksa. Asyst:Paweł Juchimów żonaty,Aleksandra Daciukówna panna 883 203R 25 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0213.htm
8 3 1844 Annopol Antoni Sokulski Kurasz Michał Agata Świdzińska Stanisław Orłowski i Agnieszka Sokulska ż. Szymona 883 54V 14 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0058.htm
14 12 1844 Annopol Józef Sokulski Las Kurasz Grzegorz Tekla Zubrańska Charzewski i Franciszka ż. Ostafa, asyst. Michał Tadorowicz i Marianna Charzewska ż. Ludwika 883 59V 56 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0063.htm
28 11 1844 Białogródka Andrzej Jaskulski Sosnóweczka Andrzej Małgorzata Kowalewska Jan Olędzki i Anna Olęcka ż. Mikołaja 905-2-2 15R 115 W 30 DM
23 2 1845 Luboml Ignacy Zalewski Zgorany Stanisław Apolonia Filipecka Paweł Sokulski, Marianna Kosarzyńska ż. Antoniego 860 374 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0201.htm
20 2 1845 Krzywin Joanna Iwaszkiewicz Ułaszanówka Konstanty Marianna Metelska Michał Sokulski, Julianna Orłowska ż. Stanisława 884 62 6 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0064.htm
7 6 1845 Białogródka Tekla Łoniecka Sosnoweczka Jan s. Jana Anna c. Jana Jakubowska Andrzej Jaskulski i Marianna Skulimowska ż. Jana 178-3-113 91V 63 Ż DM
15 11 1845 Bazalia Edward Mikulski Czuchele Franciszek Salezy Rozalia Karpowicz Stefan Bujalski i Konstancja Benedyktowicz 178-3-113 223R 128 Ż DM
4 1 1845 Bazalia - filia Tereszki Tytus Zakrzewski Hrycyki Grzegorz Dorota Mołodecka Jan Pikulski i Marianna Mołodecka 178-3-113 224R 1 Ż DM 0
24 11 1845 Wyszogródek Stanisław Krzywokulski Sokołówka Michał Marta Skakun Prokop Łotocki i Anna Smyczkowa ż. Macieja, Paweł Krzywokulski i Magdalena Byczkowa ż. Hryćka 876 748 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0399.htm
26 12 1845 Wyszogródek Szczepan Szpilman Szyły Jan Katarzyna Jaskulska Michał Jakulski i Anastazja Dudar ż. Tomka, Michał Korol i Motra Czułyk ż. Wasyla 876 750 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0400.htm
31 12 1845 Butowce Szczepan Więckowski Czerniatyn Wielki Jan Marianna Dzięgielowska chrzest 2.01.1846, Sebastian Jaskulski i Antonina Popławska ż. Józefa 178-3-115 213R 1 Ż 420 DM
19 3 1845 Lubar Józefa Karbowska Pedynki Jan Emilia Dankiewicz Józef Skulski i Karolina Karasiewicz ż. Jakuba 178-3-12 161R 30 Ż 320 DM
13 10 1845 Kulczyny Edward Jaskulski Bułajówka Kasper Zuzanna Borowska Jan Wierzbicki i Karolina Aleksandrowicz ż. Stefana 178-3-113 373R 94 Ż 720 DM
14 3 1845 Annopol Piotr Sokulski Las Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka 884 71 R 9 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0073.htm
12 8 1846 Korzec Wawrzyniec Franciszek Kokulski Korzec Franciszek Elżbieta Zielińska 877 148 78 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0081.htm
22 12 1846 Lachowce Antonina Piotrowska Książęcin Franciszek Anna Zagajewska Kazimierz Mikulski, Marcjanna Zawadzka, ż. Józefa 885 106R 74 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0107.htm
20 8 1846 Krzywin Zofia Gągałła Choniaków Józef Agnieszka Kaminska Michał Sokulski, Karolina Ciecierska ż. Augustyna 885 75 23 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0076.htm
15 10 1846 Białogródka Antoni Mysłowski Sosnoweczka Józef s. Jana Helena c. Gabriela Andruszewicz Jędrzej Jaskulski i Teresa Olędzka ż. Wojciecha 178-3-115 137V 96 Ż DM
16 10 1846 Białogródka Fortunat Jaskulski Dańkowce Dominik s. Jędrzeja Anna c. Michała Gajkowska Jan Dubicki i Agnieszka Zatorska ż. Józefa 178-3-115 138R 97 Ż DM
19 11 1846 Malin Elżbieta Rudnicka Chodory Zachariasz Marianna Sadowska c. wlm., chrz. 2.01.1847, chrzestni: wlm. Werner Mikulski porucznik wojsk rosyjskich i kawaler, wlm. Henryka Syrokomska, asysta: wlm. Wincenty Mondzelowski, wlm. Józefa Mikulska 178-51-548 108R 4 Ż BS, EH 223
23 6 1846 Wyszogródek Paweł Kaczoruś Ułaszczyńce Stanisław Marianna Bodnaruk Jakub Krzywokulski i Motra Frankiewicz ż. Hryćka 877 695 22 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0358.htm
8 10 1846 Wyszogródek Jadwiga Szymczyszyn Musurowce Stefan Marianna Kuszneryk Michał Jaskulski i Marianna Mazurek ż. Jakuba, asyst. Hawryło Radecki i Anna Halczuk panna 877 699 34 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0360.htm
30 1 1846 Bazalia Agnieszka Łukarzewska Czuchele Jan Marianna Krotewicz Piotr Mikulski i Paulina Chojecka 178-3-115 232V 20 Ż 458 DM
9 12 1846 Bazalia Marianna Kamińska Czuchele Michał Elżbieta Wolska Piotr Mikulski i Antonina Szulc 178-3-115 241V 129 Ż 476 DM
30 8 1846 Toporyszcze Augustyn Budnicki Nebiża Jan Agnieszka Pikulska Jędrzej Pikulski i Magdalena Siwaczenko córka Mikołaja panna 178-3-15 451V 51 Ż 65 DM
10 8 1846 Stawiszcze Felicja Emilia Gajkowska Stawiszcze Antoni Tekla Studzińska Aleksander Brujewicz i Apolonia Studzińska, asyst. Pius Mikulski i Teodozja Brujewicz zamężana, Józef Kozłowski i Eleonora Mikulska zamężna, Wiktor Rojecki i Marcelina Pawlińska panna 1042-1-8 9R 43 CDIAK DM
24 12 1846 Kulczyny Adam Jaskulski Rosołowce Stanisław Marianna Sławecka Tomasz Siedlecki i Marianna Krzywicka ż. Pawła 178-3-115 363V 132 Ż 713 DM
17 4 1846 Łabuń Walerian Jaskulski Białopol Antoni Karolina Tomaszkiewicz Kajetan Roszczyna i Julianna Tomaszkiewicz ż. Ignacego 178-3-115 108R 33 Ż 213 DM
28 2 1847 Kisielin Konstancja Idalia Mikulska Witinirz Wiktor Felicjanna Choińska Dyonizy Mikulski, Antonina Jałowicka; ch: 09.03. 862 244 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0131.htm
25 1 1847 Fastów Piotr Boczkowski Bertniki Kacper Katarzyna Głowacka Eliasz Okulski, Gertruda Boczkowska, panna, chrz. 26.01.1847 178-51-548 28R 8 Ż BS 57
9 5 1847 Kijów Augustyn Szusterus Kijów Augustyn Matylda Petronella Rogattion Gracjan Skulski, Kandydat Uniwersytetu Św. Włodzimierza, Scholastyka Wołkowna, panna, chrz.11.06.1847, ojciec Tytularny Sowietnik 178-51-548 42R 34 Ż BS 85
27 8 1847 Malin Elżbieta Pikulska Budyłówka Jakub Anna Mokrzycka Paweł Pikulski, Agnieszka Drapikowska, chrz. 28.08.1847 178-51-548 113V 46 Ż 234 BS
7 10 1847 Malin Wiktor Pikulski Budyłówka Teodor Agnieszka Łagowska Józef Wąsowicz, Agnieszka Drapikowska, chrz. 9.10.1847 178-51-548 114V 54 Ż BS 235
26 7 1847 Berezne Anna Muchorowska Białaszówka Feliks Agnieszka Kuriata Andrzej Pikulski żonaty i Tekla Imberg ż. Feliksa, asystowali Stanisław Kowalewski kawaler i Agnieszka Aleksandrowicz panna 171-1-13 242V 24 R Na
29 8 1847 Berezne Joachim Kuriata Berezne Kajetan Aleksandra Daciuk Andrzej Pikulski żonaty i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-13 244R 33 R Na
3 8 1847 Lachowce Alojzy Szymański Bisówka Piotr Apolonia Skulimowska Andrzej Jaskulski i Agnieszka Grzybowska ż. Bazylego 171-1-13 92R 39 R DM
25 3 1847 Krzemieniec Antoni Rudnicki Marcelówka IN Julia Antoni Sykulski i Jadwiga Sykulska ż. Pawła 426-1-21 4R 21 T DM
13 10 1847 Krzemieniec Jadwiga Sykulski Marcelówka Antoni Anna Walc Piotr Sękowski i Jadwiga Sykulska, Paweł Sykulski i Elżbieta Łopuszańska wdowa 426-1-21 11R 62 T DM
29 11 1847 Krzemieniec Franciszek Łopuszański Wesołówka Jan Antonina Ochocka Augustyn Sykulski i Jadwiga Sykulska ż. Pawła 426-1-21 13R 75 T DM
26 10 1847 Korzec Szczepan Franciszek Kukulski Korzec Franciszek Elżbieta Zielińska Franciszek Milewski i Katarzyna Bronikowska ż. Andrzeja, przy dop. Chrztu (1851r.) as. ks. Antoni Bęczkowski, kanonik i dekan rówieński, oraz Cecylia Mikulicz, ż. Karola Mikulicza, marszałka szlachty 178/3/72 58v-59r 5 Ż Na
2 4 1847 Annopol Franciszek Sokulski Kurasz Michał Agnieszka Świdzińska Stanisław Orłowski i Anastazja Gurkowska ż. Wawrzyńca 171-1-13 111V 16 R 115 DM
22 3 1847 Lubar Agata Czyżewska Lubar Szymon Marianna Dubanowska Józef Skulski i Tekla Ornowska wdowa 178-3-19 296V 27 Ż 587 DM
8 5 1847 Lubar Marianna Graczewska Kowalenki Ignacy Karolina Skulska Dominik Skulski i Aleksandra Poczętowska panna 178-3-19 298V 46 Ż 591 DM
8 9 1847 Lubar Józefa Garbowska Pedynki Jan Emilia Dańkiewicz Józef Skulski i Julia Wigularska ż. Wincentego 178-3-19 301V 74 Ż 597 DM
25 12 1847 Lubar Jan Chodorowski Futor Lubarski Tomasz Apolonia Iwańska Józef Skulski i Domicela Kulikowska ż. Antoniego 178-3-19 305V 114 Ż 605 DM
21 5 1847 Kulczyny Eufemia Rabczewska Bułajówka Jan Wiktoria Delarue [de Larou] Kasper Jaskulski syn Marcina i Eleonora Krauz ż. Mikołaja 178-3-116 396V 47 Ż 779 DM
15 2 1848 Kulczyny Faustyn Pawłowski Łahodyńce Augustyn Marianna Nowicka Józef Jaskulski i Franciszka Hrehorowicz [Gregorowicz] ż. Marcina 178-3-117 494V 10 Ż 971 DM
7 9 1848 Kuniów Stefan Jaskulski Radohoszcz Wielka Jan Małgorzata Kowalska R 74 V 49 0
3 10 1848 Młynów Franciszek Sobczuk Iwanie Mikołaj Pelagia Michał Sokulski, Maria Igantowska 834 247V/482 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0250.htm
9 6 1848 Krzywin Wincenty Ochmanowicz Lisicze Konstanty Antoni Marianna Czarnecka ch.24.06.1848, Antoni Skulski, Marianna Balicka panna 171-1-14 51V 16 R Mg
3 7 1848 Krzywin Antonina Metelska Choniaków Dominik Karolina Nowicka ch.4.07.1848, Michał Sokulski, Justyna Borowiec ż. Jana 171-1-14 51V 19 R Mg
13 1 1848 Białogródka Jan Hilary Jaskulski Sosnoweczka Antoni Teresa Nawrocka Mikołaj Strumiński i Teresa Andruszewicz 178-3-117 126R 6 Ż DM
11 1 1848 Lachowce Antoni Hryniewiecki Książęcin Józef Małgorzata Kobierska Bazyli Mikulski i Marianna Więckowska ż. Adama 171-1-14 112V 3 R DM
23 2 1848 Annopol Feliks Sokulski Las Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka 1-dw. Michał Sokulski, Franciszka Ostapowa mężatka, Erazm Kosecki, Agata Sokulska ż. Michała 171-1-14 91R 7 R 1186 DW
6 6 1848 Bazalia Piotr Szyngler Czuchele Franciszek Agnieszka Stawińska Piotr Mikulski i Konstancja Benedyktowicz 178-3-117 299V 62 Ż 587 DM
24 12 1848 Bazalia Honorata Motylewska Czuchele Kazimierz Anna Szczucka Piotr Mikulski i Antonina Szulc 178-3-117 308R 131 Ż 604 DM
20 3 1848 Kulczyny Katarzyna Sławecka Wolica Tatarska Leon Franciszka Dobrzańska Stanisław Jaskulski i Katarzyna Dobrzańska ż. Karola 178-3-117 497R 24 Ż 976 DM
27 9 1848 Kulczyny Franciszek Dobrzański Rosołowce Benedykt Petronela Siedlecka Stanisław Jaskulski i Józefa Krzewicka 178-3-117 505V 77 Ż 993 DM
30 9 1849 Starokonstantynów Hieronim Jaskulski Motrunki Dominik Marianna Żółkiewska ob. Tomasz Drogoszewski, 1-dw. Katarzyna Kudelska ż. Franciszka 178-3-118 20V-21R 99 Ż
1 6 1849 Bazalia Jan Wolski Czuchele Paweł Wiktoria Kamińska szl. Piotr Mikulski, Wincentyna Mikulska 178-3-118 92V-93R 58 Ż DW 175
16 8 1849 Bazalia Cezaryna Kamińska Czuchele Michał Elżbieta Wolska szl. Piotr Mikulski, Antonina Szulcowa 178-3-118 98V-99R 89 Ż DW 187
14 12 1849 Bazalia f. Tereszki Hubert Kulski Tereszki Franciszek Balbina Stanisław Słotwiński, Tekla Czerniawska 178-3-118 118V-119R 45 Ż DW 226
14 12 1849 Białogródka Anna Darzyńska [Zdarzyńska] Sosnówka Mikołaj Marianna Kulimowska [Skulimowska] Andrzej Jaskulski i Anna Hryniewiecka z Łaniewskich wdowa 178-3-118 549V-550R 150 Ż DM
23 2 1849 Krzemieniec Wiktoria Cichońska Marcelówka Franciszek Stefania Majewska Paweł Sykulski i Anna Nawrocka ż. Hieronima 426-1-23 7V-8R 20 T/FS 847 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQ25?i=846&cat=300453
17 9 1849 Korzec Rozalia Szomańska Duplinki NN Julianna Szomańska dopełnienie chrztu 15.01.1851, obeceni Franciszek Kukulski i Antonina Makaszewska wdowa 178/3/72 59v-60r 8 Ż Na
5 8 1849 Ostróg Marianna Gągało Milatyn Józef Agnieszka Kamińska Michał Sokulski i Marianna Wierzbicka wdowa 171-1-15 19V-20R 69 R 22 DM
31 1 1849 Ostropol Petronela Iwanowska Jaremicze Marceli Salomea Tarczewska Benedykt Skulski i Franciszka Lasota, Wasikowski i Marianna Sawicka panna 178-3-118 199V-200R 3 Ż 369-371 DM
7 3 1849 Ostropol Wiktor Jabłoński Jaremicze Jan Józefa Taborowska Benedykt Skulski i Marianna Lasota ż. Franciszka, asyst. Wojciech Fiałkowski i Domicela Czerniewicz ż. Aleksandra 178-3-118 200V-201R 8 Ż 371-375 DM
3 3 1849 Równe Roman Ludomir Sokulski Równe Wincenty Teresa Brejer chrzest 5.03.1849 tylko z wody, Karol Sokulski i Karolina Hulewicz 171-1-15 190V-191R 7 R 193 DM
3 3 1849 Równe Roman Ludomir Sokulski Równe Wincenty Teresa Brejer dopełnienie chrztu 9.03.1849, asyst. Ludomir Ranwid i Teofila Jakubowska, Henryk Bogucki lekarz w Gimnazjum Maria Sokulska 171-1-15 191V-192R 10 R 194 DM
17 9 1849 Korzec Rozalia Szymańska Duplinki NN Julianna Szymańska Antoni Kokulski kawaler i Julia Fesowicz panna, chrzest 1 maja 1850 r. 171-1-16 408v-409r 55 R Na
26 1 1849 Deraźne Stanisław Krzywokulski Balarka Erazm Eleonora Gromadzka chrzest 28.01.1849, Józef Walczyński i Katarzyna Kołodyńska panna 171-1-15 330 4 R 331 BW
23 4 1849 Annopol Marcin Sokulski Las Kurasz Michał Agnieszka Świdzińska Michał Teodorowicz i Irena Kosecka ż. Erazma 171-1-15 113V-114R 16 R 116 DM
28 3 1849 Korzec Katarzyna Czerkawska Korzec Wojciech Teofila Masłowska Franciszek Kokulski i Marianna Gruszecka ż. Józefa 245-1-15 429V-430R 36 R 582 DM 0
10 6 1849 Korzec Adrian Erazm Kokulski Korzec Franciszek Elżbieta Zielińska Antoni Czołhański i Antonina Syriotowa pułkownikowa wdowa 245-1-15 437V-438R 67 R 590 DM
10 7 1849 Kulczyny Jan Jaskulski Rosołowce Stanisław Marianna Sławecka Benedykt Dobrzański i Józefa Krzywicka ż. Aleksandra 178-3-118 168V-169R 56 Ż 319-320 DM
29 8 1850 Łuck Jan Aleksander Sokulski Łuck Wincenty Teresa Brejer Piotr Kurbanow, Lubow Todorowa 835 17-18 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0010.htm
10 5 1850 Sielec Antonina Kwaszyńska Sielec Józef Barbara Adugalska szl. Stanisław Skulski, Tekla Brauer ż. Mikołaja 582 12-13 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0007.htm
22 4 1850 Starokonstantynów Florentyna Szykie Starokonstantynów NN Florentyna szl. Wincenty Sokulski, w.ż. Klementyna Szykie ż. Samuela 178-3-119 12V-13R 51 Ż 24 DW
27 12 1850 Starokonstantynów Antoni Jaskulski Wierzchniaki Dominik Marianna Żółkiewska 1-dw. Franciszek Kudelski, Teresa Żółkiewska ż. Wincentego 178-3-119 30V-31R 142 Ż 60 DW
21 6 1850 Bazalia Alojzy Piotr Świderski Szmyrki Jan Kunegunda Szulc szl. Piotr Mikulski, Antonina Szulcowa 178-3-119 78V-79R 53 Ż 154 DW
31 8 1850 Korzec Józef Franciszek Borgiasz Kokulski Korzec Franciszek Elżbieta Zielińska Michał Wojtkiewicz kapitan i Franciszka Czempińska ż. Antoniego 171-1-16 420v-421r 104 R Na
18 9 1850 Berezne Tomasz Pikulski Berezne Andrzej Tekla Kuriata chrzest 19.09.1850, Jan Zarembiński i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-16 474V-475R 40 R 486 BW 0
25 11 1850 Berezne Elżbieta Kuriata Rudnia Bobrowska Józef Anna Muchorowska chrzest 26.11.1850, Andrzej Mikulski i Stanisława Muchorowska panna 171-1-16 475V-476R 45 R 487 BW
17 3 1850 Kulczyny Aleksander Nowicki Rosołowce Jan Katarzyna Dobrzańska Sebastian Jaskulski i Ewa Pokorska, asyst. Andrzej Pokorski i Ewa Baranowska 178-3-119 186V-187R 37 Ż 366-367 DM
9 7 1850 Kulczyny Ludwika Górska Mazepińce Władysław Tekla Mołodecka Stefan Kukulski i Franciszka Więckowska 178-3-119 193V-194R 78 Ż 378-379 DM 0
21 6 1851 Berezdów Antoni Sokulski Chyżawka Jan Paweł Antonina Niezabitowska Wlm Antoni Woronicz i Wlm Regina Wierzbicka panna 178-3-72 306V-307R 58 Ż 603-604 DM
16 7 1851 Białogródka Józefa Kalińska Sosnóweczka Maciej Julianna Piotrowska Andrzej Jaskulski i Klementyna Sinicka ż. Jakuba 178-3-120 452V-453R 80 Ż 888 DM
12 11 1851 Bazalia Marcin Bujalski Czuchele Stefan Feliksa Zielińska Piotr Mikulski i Rozalia Popławska 178-3-120 116V-117R 140 Ż DM
14 9 1851 Korzec Maria Topolnicka Hołownica NN Petronela Topolnicka Franciszek Kokulski i Franciszka Sosnowska wdowa 178/3/72 87v-88r 114 Ż Na
20 9 1851 Korzec Władysław Hieronim Kobryk Derażnia Wielka Jan Klara Gołębiewska Franciszek Kokulski i Karolina Komarowa wdowa, Szczepan Kokulski i ... Kraszewska panna 178/3/72 88v-89r 120 Ż Na
4 11 1851 Korzec Karol Straszewski Didowicze Jakub Małgorzata Cyrklewicz Franciszek Kokulski i Franciszka P..awska panna 178/3/72 91v-92r 132 Ż Na
29 1 1851 Deraźne Feliks Krzywokulski Balarka Józef Rozalia Kamińska chrzest 31.01.1851, Józef Walczyński i Marianna Kamińska panna 171-2-1 126V-127R 7 R 129 BW
14 9 1851 Lubar Jan Bonisławski Motrunki Dominik Apolonia Korczewska Maciej Skulski i Ludwika Rogalska ż. Feliksa 178-3-31 449V-450R 70 Ż 883-884 DM
19 12 1851 Annopol Tomasz Sokulski Las Kurasz Michał Agata Świdzińska chrzest 20.12.1851, Grzegorz Hrajko i Anastazja Ditkowska ż. Wawrzyńca 171-2-1 349V-350R 50 R 354 BW
6 2 1852 Berezne Romuald Sawicki Czabel Filon Konstancja Rudnicka Antoni Kokulski i Magdalena Ignatowicz żona Hieronima 171-1-17 499V-500R 5 R AD1
10 2 1852 Równe Aleksander Sokulski Równe Karol Eleonora Brejer chrzest 21.02.1852, Karol Pawłowski i Karolina Popiel, as. Mikołaj Wiszniewski i Barbara Sztejn 171-1-17 344V-345R 2 R 348 BW
20 2 1852 Korzec Cecylia Rykowska Futor Korecki Jan Marianna Chodakowska Franciszek Kukulski i Cecylia Chodakowska panna 171-1-17 240V-241R 21 R 244 DM
8 4 1852 Korzec Józef Mamczurowski Didowicze NN Teresa Franciszek Kukulski i Maria Radkiewicz ż. Jana 171-1-17 241V-242R 27 R 245 DM
2 7 1852 Korzec Elżbieta Ostrowska Krzyżyk Stanisław Katarzyna Majdaniec Franciszek Kukulski i Katarzyna Dulewicz ż. Jana 171-1-17 246V-247R 56 <