Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 97 wyników dla: Roska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
12 8 1757 Szumsk Regina Filaroska Filarowska 11/12 Huta Surażska rodzice: Jan i Marianna 297-1-184 28V Ł 64 RK
9 6 1829 Targowica Anna Miroska 3 Wełnicze c. ur. Tekli wdowy 815 315 V 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0322.htm
24 7 1830 Szumsk Hipolit Roiewski Rojewski 34 Kordyszów żona Karolina zd. Micheroska 245-1-4 394V 272 R RK
16 12 1834 Lachowce Marianna Troska 37 Lachowce wolnego stanu, przybyła do Lachowiec, syn Stanisław i córka Wiktoria 171-1-7 109V 45 R DM
9 2 1846 Ostróg Anna Brodecka 50 Ostróg z gorączki, Pracowita zd Kaczuroska, wdowiec Fabian, dzieci nie zostawiła 885 31V 15 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0033.htm
11 2 1846 Ostróg Anna Dombroska 66 Majdan Płużeński Ur. Zd Glińska, wdowiec Apolion, s. Antoni Władysław, oraz Karol Józef 885 31V 16 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0033.htm
9 8 1851 Kamień Koszyrski Marianna Żywicka 60 Jałowatec z d. Ostroska, chł., wdowa, synowie Mikołaj, Jan, Jan, Józef, Andrzej i Piotr, córki Jadwiga, Magdalena i Katarzyna 184 42 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0022.htm
15 12 1851 Kamień Koszyrski Antonina Romanowicz 70 Jałowatec z d. Ostroska, chł., wdowa, syn Franciszek, córki Anna, Orszula i Helena 184 43 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0023.htm
13 9 1879 Turzysk Marianna Turoska 33 Błażennik mąż Józef, s. Konstanty, Antoni, Jan, Adolf, c. Paulina, Józefa 747 23 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0014.htm
10 1 1881 Kowel Augusta Bułgaroska 60 Kowel szl., panna 282 59 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0031.htm
18 11 1889 Radziwiłłów Stefan Kapeluch-Tkocz 80 Sestratyn żona Marianna, synowie Fed'ko, Kirył, Demko i Iwan, córka Frośka 0.1-81 B 75 V 44 T

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
3 6 1742 Szumsk Ignacy Juryewicz Juriewicz Zaleśce Józef Justyna dopełnienie 25.5.1760, Rafał Juryewicz, Katarzyna Zacharoska 297-1-180 93R Ł RK 4414
22 11 1743 Szumsk Andrzej Juryewicz Juriewicz Zaleśce Józef Justyna dopełnienie 25.5.1760, Rafał Juryewicz, Katarzyna Zacharoska 297-1-180 93R Ł RK 4414
11 7 1745 Szumsk Małgorzata Iwanicz Iwaniec Rudnia Surażska Szymon Zofia Kazimierz Baran, Marianna Filaroska 297-1-180 22R Ł RK 46
17 8 1745 Szumsk Wawrzyniec Piątkoski Piątkowski Borki Piotr Jadwiga Józef Zaklicki, Anna Chwedoroska 297-1-180 22R Ł RK 46
29 3 1746 Szumsk Apolonia Filaroska Filarowska Rudnia Surażska Jan Marianna Wojciech Boris, Katarzyna Józefowa 297-1-180 24R Ł RK 50
10 7 1746 Szumsk Jan Hempkowski Stempkowski Bołożówka Władysław Magdalena Konstancja Andrzej Jabłonowski, Marcjanna Goniproska, Michał Cinski, Magdalena Jedłowska, Florian Jasielski, Magdalena Stanowska 297-1-180 25R Ł RK 52
25 8 1748 Szumsk Bartłomiej Zychoski Zychowski Rudnia Surażska Szymon Katarzyna Stefan Kokur, Marianna Chilaroska 297-1-180 33V Ł RK 69
2 9 1756 Szumsk Regina Filaroska Filarowska Huta Szumska Jan Marianna Jan Demkowicz, Katarzyna Zychoszczanka 297-1-180 68R Ł RK 177
2 12 1756 Szumsk Mikołaj Judaric? Izdaniec ? Huta Szumska Stefan Barbara Szymon Zychoski, Marianna Filaroska 297-1-180 69R Ł RK 181
24 10 1758 Szumsk Szymon Francuziuk Rudnia Surażska Błażej Magdalena Sebastian Pasztalewicz, Marianna Filaroska, Mikołaj Zychowski, Zofia Francuzianka 297-1-180 81R Ł 205 RK
9 9 1759 Szumsk Mikołaj Nowakoski Nowakowski Maciej Dorota Franciszek Opolski, Katarzyna Zacharoska, Franciszek Hryszkiewicz, Katarzyna Nowakoska 297-1-180 86V Ł RK 218
23 11 1759 Szumsk Feliks Liczmanski Liczmański Szumsk Krzysztof Marianna Jan Sabatowski, Magdalena Piotroska 297-1-180 88R Ł RK 221
3 2 1761 Szumsk Agata Miroska Mirowska Hołybisy Benedykt Katarzyna Mikołaj Kiersnioski, Katarzyna Spichalska 297-1-180 99R Ł 4426 RK
8 2 1761 Szumsk Maciej Pasztalanic? Pasztalenic Rudnia Surażska Kazimierz Marianna Szymon Pasztalenic, Marianna Filaroska 297-1-180 99R Ł 4426 RK
16 6 1762 Szumsk Angela Nowakoska Nowakowska Zaleśce Antoni Anna Antoni ?ski, Katarzyna Miroska 297-1-180 108V Ł 4449 RK
14 7 1763 Szumsk Jakub Pasztalenic Pasztaleniwicz Chodaki Sebastian Anna Mikołaj Zychoski, Marianna Hilaroska 297-1-180 116R Ł 4464 RK
30 10 1764 Szumsk Marianna Makowska Chodaki Sebastian Zofia Szymon Zychowski, Marianna Filaroska 297-1-180 123V Ł 4479 RK
30 6 1771 Szumsk Petronela Fedoroska Fedorowska Bykowce Piotr Marianna Stanisław Biernacki, Marianna Buchalska, Mateusz Mikulski, Petronela Kraieska 297-1-180 155R Ł RK 4546
23 9 1771 Szumsk Michał Brocki Obrocki Hucisko Szumskie Stefan Magdalena Stanisław Dembicki, Agnieszka Bąkowska, Andrzej Żelaznicki, Anastazja Dombroska 297-1-180 156R Ł RK 4548
7 1 1772 Szumsk Tekla Kowalska Potutorów Leon Katarzyna Kajetan Kiełbicki, Agnieszka Boroska 297-1-180 158R Ł RK 4553
23 12 1774 Szumsk Wiktoria Pasiukiewicz Paciukiewicz Szumbar Jakub Teofila chrzest 06.10.1776, Antoni Stępkoski, Anna Dąbroska 297-1-181 17V Ł 18 RK
12 10 1780 Szumsk Franciszka Tekla Turoska Turowska Borki Andrzej Marianna Jan Podhorski, Salomea Podhorska, Antoni Podhorski, Anna Podhorska 297-1-181 42V Ł 43 RK
20 2 1781 Szumsk Agnieszka Lukaroska Sukarowska Huta Mostowa Jakub Rozalia Kazimierz Rowieyski, Apolonia Onyszkowa, Ignacy Jakusiewicz, Katarzyna Hornicka 297-1-181 45V Ł 46 RK
1 4 1781 Szumsk Franciszek Szydłoski Szydłowski Szumsk Wawrzyniec Katarzyna Jan Rywienski, Marianna Piotroska, Grzegorz Majdaniuk, Apolonia Jakimicha 297-1-181 46V Ł 47 RK
3 4 1784 Szumsk Anna Piotroska Piotrowska Załuże Emilian Magdalena Michał Tomczuk, Agnieszka Tomczukowa 297-1-181 67R Ł 067a RK
7 11 1789 Ostróg Tekla Piotroska Międzyrzecz Marian Helena Jan Terechowicz, Anastazja Podgurska 297-1-136 23 Ł SK
30 6 1798 Białogródka Paweł Jan Ceceniowski Bisówka Mała Szymon Franciszka Ostroska Maciej Podhorodeński i Aniela Ostrowska z Krzemieńca 178-51-95 97R 30 Ż DM
0 1799 Ostróg Tekla Bojanoska par. Kozin ...nii Marianna Ostroska Aleksander Graboski, Marianna Gurychowiczowa 297-1-136 33 Ł CK
17 10 1801 Ostróg Jan Kanty Łukasz Wojnaroski Czerniachów Stefan Teresa Woynaroska Stanisław Woynaroski, Klara Jałowicka 297-1-136 12 Ł SK
27 5 1802 Ostróg Magdalena Piotroska Ostróg Stefan Cecylia Aleksanader Orłowski, Anna Ułasowa 297-1-136 20 Ł SK
22 11 1802 Ostróg Marianna Woyciechowska Toczewiki Kazimierz Anna Jakub Horbanoski, Anastazja Boroska 297-1-136 26 Ł SK
19 1 1803 Ostróg Symplicja Brygida Parsznicka Płużne Łukasz Marianna Juroska Stanisław Jabłonowski, Zofia ze Skorupskich Nowicka 297-1-136 30 Ł SK
12 6 1806 Lubar Małgorzata Kozieroska (Kozierowska) Motrunki Andrzej Katarzyna polski, chrzest 13.06.1806, Jakub Potrykowski, Eufrozyna Borucka, wszywka 1, po karcie nr 81 178-51-174 Ż Mg 193
19 5 1807 Ostróg Wincenta Tekla Missuna Milatyn Feliks Anna Woynaroska Marcin Ratomski, Marianna Woynarowska 297-1-136 65 Ł SK
10 4 1813 Młynów Emilia Lucyna Strupczewska Koryty Ferdynand Baltazar Maksymiliana Kozłowska Erazm Peretiatkowicz KWP, Józefa Jaworoska 820 180V 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0185.htm
27 2 1829 Równe Jan NN Równe NN Helena Miroska ch. 27.02.1829, Jan Kozerski i Tekla Jakubowska, asystowali Benedykt Chorążyczewski i Katarzyna Krajewska 171-1-2 132R 12 R RG
3 4 1833 Nabrzuska Wincenty Pawluk Obzyr Wielki Antoni Justyna Borysiuk Jan Oleszczuk. Frośka Zając 848 478 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0273.htm
5 6 1837 Turzysk Waleria Tarasiewicz Lityn Jan Antonina Kuroska 713 9 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0005.htm
29 3 1837 Sokul Aniela Siedlicka Czebenie Gabriel Dorota Jankiewicz Klementy Czmielowski, Paulina Zamiroska Onufrego małżonka 823 55R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0059.htm
1 6 1838 Hołoby Marianna Hollc Aleksandrówka Michał Łucja Czerniak Jerzy Broska, Anna Ryll, Michał Hollc, Agnieszka Końcowa mężatka 853 201V/357 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0200.htm
13 7 1839 Łokacze Antonina Paroska Zamlicze Józef Franciszka 344 4-5 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20344/pages/PL_1_436_344_0003.htm
1 11 1839 Kisielin Tekla Kliszewska Wiczyn Dawid Franciszka Madzikroska Nikita Marczuk, Marta Chweszczuk; ch: 05.11. 854 324 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
26 6 1842 Aleksandria Joanna Dziekońska Józefówka Grzegorz Katarzyna Szander Józef Dziekoński żonaty, Łucja Broska panna 881 209 R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0217.htm
23 8 1843 Dederkaly Stanisław Szyszkowski Szkrobotówka NN Anastazja Antoni Kowalkowski, Magdalena Moczaroska ż. Leona 54 116 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0063.htm
28 8 1844 Ostróg Apolonia Sadowska Szlachów Hreronim Anna Jaroska Piotr Krasucki, Tekla Wroblewska z. Piotra 883 10 R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0013.htm
21 12 1844 Połonne Nowicka Konotopy Jan Barbara Michał Bucen żonaty, Ludwika Żabroska wdowa 875 441 185 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0225.htm
10 3 1845 Białogródka Apolonia Chodakowska Podlisce IN Julia c. Michała Chodakowska Michał Dembicki i Marianna Róska panna 178-3-113 87V 31 Ż DM
19 11 1846 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Niemirówka Antoni Katarzyna Monczaroska 832 254 29 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0263.htm
20 3 1846 Ostróg Franciszek Krasucki Ostróg Jan Katarzyna Kaczoroska Ur. Jan żuraski, Marianna Wiekoska żona Ur. Franciszka 885 7R 35 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0008.htm
16 12 1846 Ostróg Apolonia Minich Storonicze Wincenty Ewa Sznaderoska Teodor Siekierzyński, Marianna Wodnicka żoan Bazylego 885 22R 125 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0023.htm
18 9 1851 Włodzimierz Michalina Czerwińska Owadno Leon Antonina Koproska 787 34-35 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0018.htm
20 8 1853 Włodzimierz Karolina Sokołowska Rudnia Wincenty Rozalia Tudzierowska Wojciech Ilański, Agnieszka Nadroska z. Jana 789 32-33 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0017.htm
7 4 1859 Ostróg Teofila Jakuszewska Nowomalin Justyn Anna Horoska Józef Przewłocki i Katarzyna Skibicka ż. Kaspra 886 24-25 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0013.htm
5 4 1863 Żytomierz Wincenta Orzechowska Żytomierz Jan Anna Klepacka Antoni Rogoziński, Pelagia Czernobroska, asystowali Stanisław Walewicki, Karolina Marcinkowska 178-3-54 31 83 Ż DG
7 11 1864 Brody Michał Robert Dobródzki Suchowola 1 Wincenty Leoncja Nagoroska L 39
14 4 1877 Horochów Franciszka Dombał Bużany Jan Helena Andrzej Popek, Agnieszka Monaroska 113 12-13 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20113/pages/PL_1_436_113_0007.htm
21 9 1879 Dederkały Franciszek Żukowski Adamówka Augustyn Marianna Ziebroska Benedykt Piotrowski, Marianna Łukowska ż. Antoniego 57 66-67 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0036.htm
14 3 1881 Turzysk Józef Sawicki Mirowicze Grzegorz Antonina Ostroska 749 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0003.htm
1 9 1884 Grzymałów Tekla Semeniuk Zarubińce Michał Wiktoria Zatoroska Mikołaj Mazur, Maria Kalita 1677L 37 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0019.htm
4 1 1887 Grzymałów Klementyna Jastrzębska Hlibów Teofil Karolina Garlińska Aleksy Suseł, Anna Temporoska 1614 13 1 EK 0
26 6 1893 Szumsk Petronela Ostroska Ostrowska Uhorsk Jan Marianna Bonczkowska Bączkowska Paweł Piątkowski, Franciszka Ostrowska panna 92V-93R 93 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD4?i=220&cat=833998
4 7 1893 Szumsk Wiktoria Jelinkowska Bryków Emil Marcelina Ostroska Ostrowska Mikołaj Ostroski, Petronela Chwoina 92V-93R 96 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDD4?i=220&cat=834001
17 3 1904 Kowel Józefa Wiszniewska Zasmyki Wincenty Aleksandra Grudzińska Adam Broska, Rozalia Grudzińska z. Józefa 979 7V-8R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0008.htm
12 11 1911 Ołyka Jan Roska Turczyn NN Maria Rosko 1063 59 233 MO

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
4 2 1742 Szumsk Aleksander Krotowicz Marianna Fedoroska Fedorowska Jan Tyskiewicz, Anastazja Gonsecka 297-1-180 5R Ł RK
18 2 1748 Szumsk Paweł Jaremczuk Rachmanów, obrz. gr. Katarzyna Piotroska Piotrowska Rachmanów p Stefan Czornobay, Jan Powroźnik, Maksymilian Duzyk, Szela Czornobaicka, Katarzyna Teszkiewiczowa 297-1-180 15R Ł RK
14 2 1751 Szumsk Jan Krawczenko Szumbar Anna Wawroska Szumbar Stefan Świecz, Justynna Tkaczucha 297-1-180 18R Ł RK
23 5 1752 Szumsk Szymon Chodaki Barbara Chodaki Maciej Zyharoski, Marianna Filaroska 297-1-180 19V Ł RK
13 8 1752 Szumsk Antoni Zapros Bykowce Katarzyna Ostroska Ostrowska Bykowce Maciej Kowaleski, Teofila Kowaleska 297-1-180 19V Ł RK
6 2 1757 Szumsk Stefan Chamoczuk Zahajce k Marianna Chodoroska Chodorowska Zahajce p Dymitr Harbanuk, Marianna Mamczuczka 297-1-180 27R Ł RK
30 10 1757 Szumsk Kazimierz Mazur Bołożówka k Agnieszka Proska? Bołożówka p Grzegorz Łukienczuk, Marianna Koliszczuk, Janusz Łukinczuk, Orpina Łalianka 297-1-180 27V Ł RK
30 11 1758 Szumsk Michał Pastalewicz Pasztalewicz Agnieszka Piekarz p Konstanty Tkacz, Marianna Filarówna, Kazimierz Pastalewicz, Agnieszka Filaroska 297-1-180 29R Ł RK
16 11 1760 Szumsk Franciszek Łomosz? Rudnia Surażska Agnieszka Rudnia Surażska Jakub Zychowski, Konstanty Tkacz, Marianna Hilaroska, Anastazja Iwan 297-1-180 34V Ł RK
4 5 1830 Pawołocz Jakub Dementowicz 23 Jan Honorata Krzyżanowska Honorata Tybulewicz Pawołocz 18 Stefan Honorata Ziobroska młodzi urodzeni; młoda zapisana Tybulewiczówna, ojciec młodej - Tubolewicz; świadkowie: ur.ur. Jan Kowalski, Szymon Dąbrowski 178-51-339 371 12 Ż EH
9 2 1841 Targowica Józef Rybczyński wdowiec par. łysińska 32 Piotr Urszula Wielboworoska Marianna Muszyńska Borzemiec 18 Wincenty Magdalena Olszewska Franciszek Rebczyński, Jan Kuryłowicz 827 266 R 4 ZP 0
19 6 1845 Dera?ne Franciszek Staszkiewicz Stawek 30 Aleksander Tekla Miroska Elżbieta Nowicka Stawek 22 Szymon Małgorzata Malinowska 884 212 R 5
14 1 1845 Krzemieniec Łukasz Sędomirski Krzemieniec 55w Łukasz Marianna Gróska Balbina Chodanowska Krzemieniec 20 Antoni Agnieszka Sledzińska Dymitr Dykuniec i Franciszek Piotrowski 01-18 21R 3 DM 555 T
14 11 1848 Żytomierz Atanazy Konopka 22 Jan Anna Kromitewska Karolina Nowicka 17 Józef Barbara Niewroska 178 3 23 68 62 Ż Ni
12 8 1850 Żytomierz Leopold Zdrożek 28 Stanisław Marianna Kadyszyńska Wiktoria Sikorska 18 Antoni Rozalia Kruszeroska 178 3 2 79 55 Ż Ni
18 5 1875 Białogródka Józef Lubikowski Puzyrki 24 Hieronim Katarzyna Krajewska Aniela Pisarska Puzyrki 20 Leon Prakseda Bobroska Józef Lubikowski, Józef Teleżyński 178-03-133 49R 22 Ż DM
20 11 1887 Grzymałów Józef Koncewicz 26, Paweł Elżbieta Olszewska Rozalia Bukata Grzymałów 21 Roman Anna Dąbroska Adam Olszewski, Paweł Dziuda 1614 55 b.nr EK 0
5 9 1888 Grzymałów Eliasz Biliński Bilin/Sambor 42 Jan Eufrozyna Tenderoska Antonina Bałaj Mazurówka/Grzymałów 34 Antoni Maria Świątkowska Bazyli Brosiczak,Jan Chyrowski 1614 145 1 LJ
14 5 1889 Grzymałów Izydor Bursztyński Grzymałów 28 Bazyli Helena Czutroska Barbara Dolińska Trembowla 20 Feliksa Dolińska Michał Bursztyński, Jan Siarczyński 1614 212 5 LJ 0
6 2 1911 Horochów Feliks Mrozowski Boroczyce 23 Jan Katarzyna Wojciechowska Katarzyna Konopko Boroczyce 20 Franciszek Antonina Szroska 997 33 5 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0035.htm
23 11 1914 Tbilisi Maciej Jaśkiewicz Bobrujsk, mińska gub. 35 Ludwik Helena Rzędzicka Zofia Sawicka Witebsk 26 Fabian Zofia Zaroska Józef Nawratil, Stanisław Deręgowski 325 25 Tb
21 11 1937 Rożyszcze Jan Roska Turczyn 26 NN Maria Rosko Zofia Rybak 1063 59 233 dopisek

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl