Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 706 wyników dla: Flor

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 1 1827 Kołki Angela Karolina Sulikowska 9/52 par. Stepań r: szl. Maciej i Marcelina z Magreckich; 2.01. Florian Pawłowski - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 108 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
10 2 1827 Kołki Józef Naumowicz 50 Majdan Komorowski szl., żona Jadwiga z Szabańskich, poz. s. Wincentego, Adama, Karola i c. Karolinę; 10.02. Florian Pawłowski - Bazylian Klasztoru Tumińskiego 813 109a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0109.htm
21 1 1827 Dąbrowica Ludwika Zawadzka 18 Maczuliszcze r: Floryan i Anna z Roszkowskich; poch: 24.01. 813 144 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0144.htm
18 1 1827 Białogródka Anna Kobylańska 72 Ledzianka ur., z Niecieckich, wdowa po Adamie, synowie Jan, Józef, Florian i Leon, córki Katarzyna, Julianna i Marianna 178-03-93 67R 2 Ż DM
21 7 1827 Horodyszcze Aleksandra Rejsler 1 Horodyszcze Floriana i Katarzyny 178-3-93 99 40 Ż MO 194
28 11 1828 Ostrówki Aniela Solska 8 Wilczy Przewóz r. Florenty, Magdalena Staniszewska 545 22 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0012.htm
10 3 1828 Lachowce Ignacy Wolski 48 Jurówka m. Aleksandry z Czapskich, zost. 2s. Floriana i Jana oraz c. Antoninę 171-1-1 125R 34 R Mg
8 2 1829 Jałowicze Tomasz Majewski 70 Jarosławicze wd. Salomea, s. Florian, Ludwik 815 321 R - 321 V 20 ZP 0
2 11 1829 Łuck Teresa Woźniak 32 Trościaniec wd. Teodor, c. Marianna, s. Florian 815 46 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0046.htm
22 4 1829 Kozin Wiktoria Kastelina 48 Kozin ur., mąż Florian, syn Rafał, córka Marianna 298 11 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0006.htm
18 4 1829 Czartorysk Felix Rajmund Antoni Salomoński 8/12 Czartorysk r: Florian i Monika; poch: 20.04. 815 141 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0145.htm
31 12 1829 Szumsk Wiktoria Gorbatiuk 2/52 Litowiszcze z konwulski, c. prac. Gabriela i Florianny z Błaszczuków 245-1-3 411V 210 R
31 8 1829 Krzywin Leon Baszyński 1 Nietyszyn syn Sł. Floriana i Rozalii zd. Brandebur 171-1-2 36R 10 R Mg
15 11 1829 Ostróg Eliasz Markiewicz 50 Moszczanica żona Florentyna zd. Adamowicz, zostawił syna Franciszka, w maj. Maksymiliana Jabłonowskiego 171-1-2 26R 48 R 7206 MZ
6 2 1830 Włodzimierz Joanna Ładańska 50 Owadno prac., wdowa po Janie, syn Florian, córka Magdalena 845 21R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0025.htm
29 8 1830 Bucyń Bonifacy Bystry 46 Mielce urodzony, żona Wiktoria z Pencelskich, synowie Aleksander, Florian, Feliks i Edward, córki Sabina, Katarzyna, Emilia i Amelia 28 10 5 0
22 1 1830 Krzemieniec Franciszek Wappa 60 Baszkowce żona Joanna z Popławskich, syn Florian 01-7 77R 577 T 945 DM
30 4 1830 Krzywin Rozalia Baszyńska 30 Krzywin Prac., zd. Brandebur, mąż Florian, 2s. Stanisław i Michał 171-1-3 45V 6 R Mg
5 4 1830 Ostróg Helena Zielińska 36 Hurby zd. Wereszczyńska, wdowiec Wawrzyniec, s. Florian, Piotr, Jan, Kajetan, Jędrzej, c. Marianna 171-1-3 27V 36 R MZ
19 2 1831 Kołki Leon Budwiłł 31 Ostrowy poz. ż. Lucynę z Czyżewskich, s. Floriana; poch: 23.02. 817 61 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0064.htm
9 8 1831 Hołoby Magdalena Bujno 46 Rajmiasto z Bajkiewiczów, mąż Antoni, dziecko: Florenty 847 222R/392 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0212.htm
24 5 1831 Krzemieniec Teresa Tomasz 41 Krzemieniec z cholery, sł., mąż Fryderyk, synowie Jan, Andrzej, Florian i Adam, córki Barbara, Marylaryta i Elżbieta 01-7 104R 111 T 972 DM
22 6 1831 Krzywin Antoni Ołtarzewski 40 Krzywin Ur., żona Helena ze Srzednickich, 2s. Stanisław i Florian oraz 2 c. Elżbieta i Marianna 171-1-4 41V 30 R Mg
30 4 1831 Lachowce Wincenty Trawiński 30 Książęcin e. cholery, ur., żona Marianna z Ziobrowskich, syn Florian 171-1-4 109V 59 R DM
28 3 1832 Radziwiłłów Hipolit Szmoniewski 60 Radziwiłłów żona Katarzyna, synowie; Florian, Kazimierz, córka Antonina 818 290a 7 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0297.htm
4 9 1832 Krzywin Jakub Baszyński 1 Nietyszyn syn Prac. Floriana i Marianny zd. Kratiuk 171-1-5 44V 15 R Mg
28 1 1832 Ostróg Marianna Dobrowolska 55 Chorów z raka, wdowa, s. Florian, Aleksander, Hieronim, c. Marianna, Domicela, Anna 171-1-5 24R 18 R MZ
17 10 1833 Wiszenki Katarzyna Brodnicka 70 Kopaczówka z Pogonowskich; poz. m. Jakuba, 3s. Łukasza, Jana, Floryana, c. Mariannę; poch: 19.10. 819 67 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0068.htm
9 8 1833 Przewały Jan Łączyński 6/365 Stawki s. Floriana i Anny z Troczyńskich 848 599 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0341.htm
4 10 1833 Koblin Bolesław Niemierowski 70 Dorohostaje żona Florentyna, dziecko: Waleria 819 210V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0219.htm
12 9 1833 Dederkały Marianna Rogoska 30 Radoszówka z febry, mąż Wojciech, córka Florentyna 01-6 21R 16 T 857 DM
17 11 1833 Krzywin Bazyli Baszyński 5/12 Nietyszyn syn Prac. Floriana i Marianny z Kratiuków 171-1-6 50R 35 R Mg
25 9 1834 Łuck Tekla Hołubecka 12 Łuck c. Floriana i Marianny Butkiewicz 372 28 69 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0015.htm
11 4 1834 Berezdów Natalia Zborowska 3 Futorek Kurczykowski c. ur. Floriana i Magdaleny z Gawłowskich 125 26 R
12 8 1834 Horyńgród Marianna Reyzner 16 Horyńgród córka Ur. Floriana i Katarzyny 171-1-7 164V 6 R Mg
21 6 1835 Ostróg Konstancja Flor 7 Choteń z gorączki, c. Andrzeja i Apoloni zd Łagowska 171-1-8 38R 57 R
5 8 1835 Ostróg Wiktor Karwat 6mcy Wierzchów z konwulsji syn Floriana i Tekli zd Konoplicka 171-1-8 39V 66 R
4 12 1836 Wiszenki Julianna Brodnicka 2 Kopaczów r: Florian i Małgorzata z Sarzyńskich; poch: 06.12. 822 57a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0058.htm
10 5 1836 Młynów Katarzyna Abramowska 36 Młynów mąż Wincenty, dzieci: Franciszek, Florian, Władysław, Antonina, Joanna 822 168V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0172.htm
15 2 1836 Ostróg Marianna Kossowska 20/52 Choteń c. urodzonych Teodora i Brygidy z Florów (Frolików) 171-1-9 30V 14 R DM
3 11 1836 Ostróg Konstancja Podgórska 56 Milatyn z Dorofiewiczów, wdowa po Wlm Janie, synowie Erazm, Aleksander, Karol i Florian, córka Justyna 171-1-9 37V 70 R DM
2 4 1837 Katerburg Julianna Skajewska 27 Piszczatyńce mąż Marcin, synowie Adam i Florian, córki Anna i Marianna 200 195 10 186
28 12 1837 Kuniów Jan Hryniuk 50 Noworodczyce żona Marianna, s. Jan, Florian 171-1-10 99 R 51 ZP R 0
20 4 1837 Wiszenki Jakub Brodnicki 68 Kopaczówka szl., wdowiec, synowie Łukasz, Jan i Florian żonaci, córka Marianna 764 27 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0015.htm
14 9 1837 Wiszenki Michał Orzęcki 85 Wołodkowszczyzna s. Aleksandra, Wlm., chor.kawalerii Leg. Polskich, wd. po Konstancji z Grodeslawskich, s.: Florian kaw., Franciszek wd., Michał żonaty, c.: śp. Apolonia Czerczyńska zostawiła 2 synów, Teresa Jazykowa mjrowa, J.O.Ks. Józefa Czetwertyńska wd., Tekla Jaworska 764 31 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0017.htm
14 8 1837 Łuck Stanisław Korczyński 48 Łuck wdowa Franciszka, synowie: Fortunat, Michał, Florian 374 87 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0049.htm
1 4 1837 Kisielin Zygmunt Hulewicz 4 Nowy Dwór r: Floryan i Antonina z Hulewiczów; poch: 02.04. 852 274 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0144.htm
23 2 1837 Szumsk Aniela Sopińska 2 Obycz z ospy, pr., rodz. Wojciech i Florianna zd. Kozłowska 245-1-11 494V 24 R RK
15 10 1837 Szumsk Anna Błaszczuk 60 Litowiszcze z konwulsji, pr., zd. Grzeszuk, wdowa, mąż ś.p. Piotr, dzieci: Florianna, Katarzyna 245-1-11 501V 80 R RK
22 12 1837 Szumsk Marianna Orbaczuk 5 Litowiszcze z gorączki, pr., rodz. Wawrzyniec i Florianna zd. Piotruk 245-1-11 503R 91 R RK
18 12 1837 Lachowce Antonina Kuczyńska 92 Kaletyńce Wielkie pracowita, mąż Florian, córki Marianna i Magdalena 171-1-10 132V 74 R DM
22 1 1838 Kuniów Mikołaj Krzywiński 57 Gurszczyzna wdowa Marianna z Bartoszewiczów, s. Grzegorz, Florian, Jan, Antoni, c. Katarzyna, Paulina, R 89 R 2 ZP 0
9 12 1838 Puliny Agnieszka Borowska 36 Nowy Zawod z d. Jurowska, m. Mikołaj, syn Florian, córki: Marianna, Marianna 172 JZ 0
19 5 1838 Szumbar Witalis Czarnocki 56 Suraż żona Marianna z Potockich, synowie: Aleksander, Konstanty i Adolf, córki Stefanina, Waleria, Florentyna, Antonina, Teresa i Kamilla 201 45 6 54 230 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0123.htm
12 4 1838 Hołoby Antoni Godlewski 63 Popowicze żona Anastazja z domu Pulikowska, dzieci: Florian, Karolina, Tekla, Barbara, Leonarda, Henryka 853 206V/364 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0205.htm
23 2 1838 Maciejów Apolonia Żuk 3/52 Godowicze c. ur. Floriana i Marianny z Strzelbickich 404 9 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20404/pages/PL_1_436_404_0006.htm
6 10 1838 Krzywin Stefan Baszyński 2/12 Nietyszyn s. Prac. Floriana i Marianny z Kratiuków 171-1-11 63R 31 R Mg
24 7 1838 Ostróg Marek Marceli Plewiński 3/12 Dorohoszcza s. Florentyny Plewińskiej z nieprawego łoża (w akcie ur. matka Honorata) 171-1-11 41R 87 R DM
13 11 1839 Hołoby Anastazja Godlewska 51 Popowicze z domu Pulikowska, mąż ś.p. Antoni Godlewski, dzieci: Florian, Karolina, Barbara, Tekla, Leonarda 854 246R/419 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0241.htm
20 1 1840 Wiszenki Wincenty Folwar 67 Koszelowa Grobla poz. ż. Teklę z Kornatowskich, s. Władysława, 2c. Ludwikę i Florentynę; poch: 27.01. 826 87 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0088.htm
19 4 1840 Dederkały Salomea Sokołowska 60 Dederkały Wielkie z Marcinkowskich, wdowa po Mikole, synowie Cyryl, Apolin, Władysław i Florian, córki Aniela, Honorata i Klara 871 741 11 54 145 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0079.htm
7 12 1840 Nowogród Wołyński Magdalena Żyszka 50 Majdan Fedorówka z Zapolskich, ur., mąż Jan, syn Florian, córki Elśbieta i Katarzyna 871 102 113 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
24 12 1840 Nowogród Wołyński Rozalia Berkowska 80 Romanówka wdowa po Florianie, syn Wincenty, córki Antonina, Aniela i Rozalia 871 103 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
29 4 1840 Krzywin Józef Baszyński 6/12 Nietykszyn s. Floriana i Marianny z Kratiuków 880 34 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0036.htm
15 4 1840 Berezdów Tekla Kornatowska 60 Prawutyń Mały wdowa po Florianie, synowie Jakub i Franciszek, córka Ewa 871 298 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0154.htm
15 1 1840 Włodzimierz Emilia Suszczyńska 4 Dubniki z krupy, c. W. Floriana i Antoniny z Wodzińskich 855 33R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0036.htm
28 11 1840 Włodzimierz Marianna Piotrowska 5 Włodzimierz c. sław. Pawła i Katarzyny z Florczaków 855 53R 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0056.htm
18 3 1840 St. Wiśniowiec Anna Kozak 32 Kinachowce mąż Michał, synowie Floryan i Stanisław, córka Maryanna 871 581 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0307.htm
8 2 1840 Szumsk Aniela Szyszkowska 22 Hucisko Moszkowe z Trzeciaków, mąż Florian, syn Jakub, córka Maryanna 871 506 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0266.htm
3 8 1840 Szumsk Ewa Olszewska 70 Androszówka z Kilańskich, wdowa, syn Floryan, córki Aniela, Franciszka i Anna 871 512 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0270.htm
3 1 1841 Ostróg Teodor Kosowski 6/12 Choteń s. Józefa i Brygidy z Floryków R 20 R 2 0
30 4 1841 Targowica Anna Zdanowicz 66 Bokujma wdowa po Ludwiku, s. Mikołaj, Ignacy, Adam, c. Katarzyna, Magdalena, Florentyna, Honorata, 827 269 R 11 ZP 0
23 5 1841 Radziwiłłów Ludmiła Szmoniewska 3 Radziwiłłów córka Floriana i Eleonory z d. Lissowska 827 233 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0236.htm
27 4 1841 Połonne Marianna Koncewicz 80 Poninka wdowa po Janie, synowie Ludwik i Florian, córka Aleksandra 872 161 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0088.htm
22 8 1841 Krzemieniec Antoni Rakowski 1 Kulików s.Floriana i Joanny 872 460 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0243.htm
22 8 1841 Nowogród Wołyński Anna Pieczkowska 70 Chutor Zwiahelski z Wójcickich, mąż Antoni, córki Florentyna i Angelina 872 104 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0057.htm
7 11 1841 Nowogród Wołyński Marianna Mądrzejewska 30 Jurkowszczyzna z Szczyrskich, mąż Ignacy, syn Florian, córka Katarzyna 872 108 102 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0059.htm
22 8 1842 Równe Jan Czajkowski 80 Diatkiewicze żona Marianna z Klukowskich, syn Florian 881 145 R - 145 V 16
27 2 1842 Deraźne Marianna Horoszkiewicz 30 Ładessa z Praczkowskich, mąż Marcin, synowie Florian, Stanisław i Bazyli, córka Rozalia 881 250 V 11
10 1 1842 Kowel Joachim Kwiatkowski 9 Rudniki s. urodzonych Fabiana i Eleonory z Florkowskich 245 14 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20245/pages/PL_1_436_245_0010.htm
9 8 1842 Radziwiłłów Honorata Oktawia Szmoniewska 2 Radziwiłłów córka Floriana i Eleonory z d. Lissowska 828 99 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0101.htm
5 1 1842 Aleksandria Adam Prokopowicz 2/52 Nowy Zawód s.Floriana i Franciszki z Bielinów 881 213 V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0223.htm
1 3 1842 Aleksandria Małgorzata Prokopowicz 90 Nowy Zawód z Wasylewskich, wdowa po Tomaszu, synowie Mikołaj, Ignacy i Florian, córki Anna i Franciszka 881 214 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0223.htm
17 11 1842 Aleksandria Faustyn Szlejf 5 Aleksandria s. Floriana i Zofii z Kirewiczów 881 216 V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0226.htm
14 3 1842 Ptycza Julian Parada 6/12 Podłuże rodzice: pr. Florian i Julianna z d. Krulik (Kralik) 828 109V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0112.htm
21 3 1842 Ptycza Jan Parada 4,5 Podłuże rodzice: pr. Florian i Julianna z d. Krulik (Kralik) 828 109V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0112.htm
23 4 1842 Lachowce Wincenty Domański 76 Lachowce żona Agnieszka z Lisowskich, syn Florian, córka Konstancja 881 106 R 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0114.htm
6 12 1842 Lachowce Teodor Kuźmiński 52 Lachowce żona Agnieszka z Kucharskich, synowie Stanisław, Nikodem i Florian, córki Petronela i Józefa 881 111 V 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0120.htm
25 2 1842 Korzec Józef Ostrowski 59 Krzyżyk żona Julianna z Chrzanowskich, synowie Felician, Stanisław, Florian, Wojciech, Ferdynand, córki Antonina, Agnieszka, Domicela, Apolonia. Zapomniany wpis z 1842 874 250 18 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0128.htm
25 11 1842 Jampol Marcin Florański 47 Tychoml 1-dw., żona Anastazja z Kulczińskich, potomstwa nie zostawił 873 562 29 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0292.htm
31 8 1842 Ostrówki Marianna Łysiak 9/12 Ostrówki r. Florian, Franciszka Kozioł 553 41 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0023.htm
21 10 1843 Międzyrzec Jan Bielecki 40 Międzyrzec żona Pałoszka, synowie Leon i Florian, córki Łafira i Matruna 882 240 R 25
2 5 1843 Szpanów Salomea Buchajczuk 69 Wołoszki mąż odstawny sołdat, synowie Hipolit, Wojciech, Ludwik i Florian, córka Honorata 882 176 R 9
6 12 1843 Radziwiłłów Eleonora Szmoniewska 27 Radziwiłłów z domu Lissowska, mąż Florian 829 91 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0101.htm
21 12 1843 Korzec Wojciech Mendaluk 60 Rzyczki żona Regina z Piaseckich, synowie Antoni, Ignacy, Grzegorz, Łukasz, Florian, córki Teresa, Franciszka, Helena 874 270 77 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0138.htm
19 10 1843 Ostróg Barbara Zielińska 80 Choteń z żitnikowskich, wdowa po Florianie, synowie Grzegorz i Bartłomiej 882 31 R 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0032.htm
6 1 1844 Ostróg Agata Majewska 41 Mizocz z Mirewiczów, mąż Antoni, synowie Klemens, Władysław, Cyryak, Florian i Kazimierz, córki Franciszka, Bronisława i Celestyna 883 23 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0026.htm
27 2 1844 Targowica Maciej Szpitalewski 49 Bokujma wd. Brygida Kwiatkowska, s. Florian, Franciszek, Jan 830 194 R 6 ZP 0
29 11 1844 Targowica Michał Dymiński 44 Ostryjów wd. Ludwika Wojnarowska s. Florian, Józefat, c. Elźbieta, Marianna, Tekla 830 195 R 13 ZP 0
16 1 1844 Korzec Tekla Borowska 33 Rudnia Klonowska z domu Sosnowska, mąż Bartłomiej, synowie Jan, Hipolit, Jan, Florian, Paweł 875 216 16 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0111.htm
8 10 1844 Dederkały Wojciech Rogowski 70 Dederkały Wielkie jednodworzec, wdowiec po Mariannie, córka Florentyna 54 109 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0059.htm
8 3 1844 Krzywin Marianna Baszyńska 34 Nietykszyn z Kratiuków, mąż Florian, synowie Franciszek i Paweł, córka Anna 883 41 R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0044.htm
4 7 1845 Krzywin Marianna Sajdel 1 Krzywin Rodzice: Fryderyk i Florentyna z Białokurów 884 68 12 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0070.htm
12 5 1845 Korzec Maciej Trochimowicz 55 Korzec miesz., żona Franciszka z Molakowskich, syn Florian , z pierwszej żony syn Aleksander 876 211 44 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0113.htm
10 2 1845 Puliny Mikołaj Borowski 75 Huta Justynówka ż. Wiktoria z Suchodolskich, syn Florian, córki Maryanna i Marianna 16 JZ 0
30 5 1845 Kamień Koszyrski Leon Bartoszewski 42 Huta Wojehoska jednodworzec, żona Anna z Tacińskich, synowie Jan, Piotr, Bazyli i Florenty 178 39 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20178/pages/PL_1_436_178_0023.htm
15 10 1845 Korzec Stanisław Mamczurowski 57 Horodnica żona Marianna z Czerwińskich, z pierwszej żony Marcianny synowie Florian, Epifaniusz, Mikołaj, córka Teresa 876 223 78 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0119.htm
25 5 1845 Aleksandria Helena Prokopowicz 3/12 Kamienna Góra c. Floriana i Franciszki z Bilinów 884 192 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0198.htm
24 9 1845 Łabuń Jan Zagajewski 3 Suszki s. 1-dw. Floriana i Magdaleny z Wiszniowskich 178-3-113 141V 45 Ż DM
12 12 1845 Łabuń Salomea Berezowska 75 Łabuń wdowa po Mikołaju, z Markowskich, syn Florian, córki Antonina i Kunegunda 178-3-113 143R 62 Ż DM
17 4 1845 Białogródka Antoni Czerniecki 1 Puzyrki Wielkie s. 1-dw. Floriana s. Jana i Agnieszki z Mechowskich c. Franciszka 178-03-113 114R 44 Ż DM
22 4 1845 Białogródka Apolon Zalubowski 1 Puzyrki Małe s. 1-dw. Andrzeja s. Michała i Florentyny z Leniewiczów c. Macieja 178-03-113 114V 46 Ż DM
5 6 1846 Ptycza Marianna Kastell 3,5 Pełcza rodzice: ur. Florian i Salomea z d. Jankowska 832 234V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0244.htm
24 2 1846 Ostróg Marianna Zielińska 1/12 Stupno z konwulsji, Ur. Florian, Dorota zd Zabłocka 885 32V 22 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0034.htm
9 9 1847 Kisielin Antonina Hulewicz 38 Nowy Dwór z Hulewiczów; poz. m. Floryana, s. Eugieniusza, 2c. Helenę i Wandę; poch: 15.09. 862 258 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0138.htm
21 1 1847 Horochów Marianna Korzeniewska 60 Borotczyce wolnożyj, mąż Józef, synowie Jan i Florian, córka Antonina 85 38 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2085/pages/PL_1_436_85_0022.htm
23 11 1847 Wiszenki Julia Charytonowicz 28 Wiszenki z Matwiejczuków, poz. m. Andrzeja, s. Michała, 2c. Teklę i Florynę - małoletnie; poch: 26.11. 773 35 34 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0019.htm
19 12 1847 Młynów Wincenty Abrahamowski 47 Chorupań żona Anna, dzieci: Franciszek, Florian, Jakub, Joanna 833 384R 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0207.htm
16 3 1847 Kołki Michał Maszkowski 47 Uroczysko Ostrowo Katarzyna z Sulikowskich,oraz synowie:Ignacy,Jan,Piotr,Andrzej i córki: Julia,Karolina,Floryanna. 833 181 8 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0101.htm
18 10 1847 Ostróg Wawrzyniec Zieliński 68 Hurby ur., żona Julia, synowie Maciej, Florian, Jan, Adam i Hipolt, córki Elżbieta i Klara 171-1-13 45R 114 R DM
15 3 1848 Łuck Franciszek Górski 70 Krupa urodzony, żona Florentyna, synowie Ignacy i Konstanty, córki Antonina i Ludwika 384 44 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0024.htm
10 11 1848 Puliny Katarzyna Balicka 1 Słoboda Cwetowa c. Floriana i Honoraty z Borowskich 147 JZ 0
3 10 1849 Lachowce Kasper Hofman 67 Żemelińce 1-dw., żona Petronela Balkowska, synowie Florian i Piotr, córki Anna, Honorata i Paulina 171-1-15 182V 38 R DM
25 4 1850 Lachowce Wawrzyniec Florowski 3 Lachowce s. prac. Wojciecha i Teresy Kulikowskiej 171-1-16 320V 26 R DM
14 11 1851 Katerburg Magdalena Machnicka 39 Matwiejowce mąż Franciszek, syn Florian, córka Teofila 202 283 16
2 2 1851 Kamień Koszyrski Anna Białobłocka 40 Szczytyń z d. Kunicka, mąż Hieronim, synowie Józef, Antoni, Aleksander i Florian 184 41 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20184/pages/PL_1_436_184_0022.htm
2 3 1852 Kamień Koszyrski Adam Czwaliński 48 Zagłusze szlachcic, żona Julia z Łaskarzewskich, syn Florian, córka Eleonora 185 17 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20185/pages/PL_1_436_185_0010.htm
26 7 1852 Kamień Koszyrski Hieronim Białobłocki 52 Zagłusze 1-dw., żona Małgorzata z d. Janiewicz, synowie Józef, Antoni, Aleksander i Florian, córka Józefa 185 21 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20185/pages/PL_1_436_185_0012.htm
3 5 1852 Ołyka Apolonia Konopka 1 Borbin Fabiana i Florianny ze Zdanowiczów 476 52 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20476/pages/PL_1_436_476_0028.htm
13 4 1852 Katerburg Józef Wappa 4 Rybcza s. Floriana i Wiktorii z Czuwińskich 202 234 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0123.htm
15 4 1852 Katerburg Franciszek Wappa 2 Rybcza s. Floriana i Wiktorii z Czuwińskich 202 234 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0123.htm
13 10 1853 Jampol Jan Kępiński 60 Świętec żona Antonina z Justyckich, syn Florian 878 166 75
16 12 1853 Katerburg Aleksander Wapa 0.5 Rybcza s. Floriana i Wiktorii z Czerwińskich 878 612 19
1 8 1853 Dederkały Izabela Koczoszok 1 Dederkały Wielkie c. Franciszka i Florianny z Rogoskich 878 641 14 55 252 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0131.htm
28 9 1853 Ostrówki Jakub Holc 46 Holendry Świerzowskie chłop, wdowiec, synowie Jan, Józef i Michał, córka Florentyna 563 49 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0026.htm
22 3 1853 Maciejów Anna Żuk 28 Godowicze c. W. Floriana i Marcelli z Strzelbickich 417 18 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20417/pages/PL_1_436_417_0012.htm
15 4 1854 Kowel Henryk Myśliński 20 Myślina s. wielmożnych Floriana i Urszuli z Rudnickich 256 34 18 866 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20256/pages/PL_1_436_256_0020.htm
11 11 1854 Krzemieniec Emilia Młokosiewicz 37 Krzemieniec z Gostyńskich, ziemianka, mąż Władysław, synowie Emil i Wandalin, z 1-go malż. z Cyrylem Gostyńskim syn Witold i córka Flora 0.1-26 56V 79 T
12 9 1854 Katerburg Karolina Wappa 1 Rybcza c. Floriana i Wiktorii z Czuwińskich 202 165 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20202/pages/PL_1_436_202_0086.htm
2 9 1855 Dederkały Marianna Kaczaniuk 1 Dederkały Wielkie c. Franciszka i Florentyny z Rogoskich 55 166 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0087.htm
5 5 1855 Wiszenki Paweł Podczaszyński 33 Perczucha 1-dw., żona Józefa z Magierowskich, syn Jan, córki Florentyna, Katarzyna i Marianna 777 40 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0022.htm
30 8 1855 Wiszenki Jan Zomer 50 Topólno cudzoziemiec, żona Apolonia z Eltów, synowie Karol, Florian, Franciszek i Henryk, córki Julianna, Fryderyka i Sabina 777 45-46 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0025.htm
28 5 1856 Wiszenki Teofila Korzeniewska 2 c. ur. Floriana i Józefy z Babulskich 778 45 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20778/pages/PL_1_436_778_0025.htm
23 7 1857 Dederkały Marianna Słobodzińska 45 Sadki z Morgulców, mąż Jakub, synowie Franciszek i Florian 55 93 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0048.htm
7 5 1857 Brody (poroniony) Buczkowski 0 Wysocko 1 s. Floriana i Antoniny z Chilińskich L 80V
11 2 1857 Ołyka Agnieszka Janicka 97 Cumań z Ostrowidzów, wdowa, zostawiła syna Floriana 481 63 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20481/pages/PL_1_436_481_0034.htm
29 1 1857 Przewały Józef Misiakowski 1 Przewały s. Floriana i Barbary z Szymanowskich 869 278 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0148.htm
11 4 1858 Nieświcz Alojzy Archimowicz 2 Uhrynów s. szl. Alojzego i Florentyny 839 185 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0096.htm
17 2 1858 Hołoby Jerzy Rakowski 68 Hołoby chłop, żona Apolonia z d. Huzarska, synowie Józef, Ignacy i Flor, córki Maria, Tekla, Marcjanna, Rozalia i Aleksandra 888 139V 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0141.htm
16 9 1859 Kamień Koszyrski Michalina Czwalińska 3 Zagłusze c. szl. Floriana i Teresy z Szmigielskich 192 24 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20192/pages/PL_1_436_192_0015.htm
12 8 1859 Ostrówki Aleksander Rożewicz 32 Równo o. Florian 870 430 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0233.htm
11 5 1860 Dederkały Jakub Słobodziński 76 Sadki wdowiec po Mariannie, synowie Franciszek i Florian 55 24 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0013.htm
19 2 1860 Wiszenki Ksawery Rosiński 42 Czołnica szl., żona Franciszka z Sawickich, synowie Florian i Piotr, córka Aniela 841 638 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0352.htm
1 10 1860 Włodzimierzec Wojciech Maławski 87 Huta Rafałowska 1-dw., żona Marianna z Bułhajewskich, synowie Piotr, Jan, Franciszek, Józef, Aleksander i Feliks, córki Urszula, Florentyna, Rozalia, Karolina i Julianna 841 726-727 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0401.htm
18 3 1860 Łysin Magdalena Szymańska 36 Łysin chł., mąż Grzegorz, synowie Florian i Antoni, córka Tekla 841 206-207 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0114.htm
15 12 1860 Łuck Anna Czarnecka 82 Zaborol z Skarzyńskich, szlachcianka, wdowa po Florianie, synowie Zenon 841 436 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0240.htm
2 10 1860 Krzemieniec Antonina Stankiewicz 9/12 Krzemieniec c. miesz. Floriana i Petroneli z Cybulskich 0.1-33 58R 67 T
15 10 1862 Kamień Koszyrski Ksawera/ Katarzyna Łaniewska 30 Mariampol szlachcianka, mąż Seweryn, dzieci Florian i Inocenty 194 34 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20194/pages/PL_1_436_194_0019.htm
6 4 1862 Dederkały Joanna Kaczaniuk 2 Dederkały Wielkie c. Franciszka i Florentyny 56 242 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0127.htm
5 3 1862 Nieświcz Adolf Antonowicz 5 Nieświcz s. chł. Floriana i Heleny z Ryszkowskich 457 30 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0017.htm
9 3 1862 Nieświcz Narcyza Antonowicz 3 Nieświcz s. chł. Floriana i Heleny z Ryżkowskich 457 30 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20457/pages/PL_1_436_457_0017.htm
26 10 1863 Kamień Koszyrski Rozalia Marcinkowska 60 Zagłusze 1-dw., wdowa, synowie Józef i Jan, córki Teresa, Florentyna i Klara 195 39 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20195/pages/PL_1_436_195_0022.htm
20 3 1863 Krzemieniec Zofia Rudkowska 63 Krzemieniec z d. Gulewicz, szl., mąż Ludwik, synowie Flor i Józef, córki Konstancja, Eleonora i Franciszka 0.1-36 53R 33 T
22 4 1863 Żytomierz Józef Lewicki 55 Żytomierz 1-dw., syn Floriana, aresztant, umarł w więziennym zamku Żytomirskim 178-3-54 132R 120 Ż DG
5 10 1863 Lachowce Aleksander Wolski 7 Kornica s. szl. Floriana i Heleny Turzańskiej 178-3-146 38R 49 Ż DM
14 10 1863 Lachowce Lucyna Trawińska 2 Książęcin c. 1-dw. Floriana i Agaty Berzymskiej 178-3-146 38R 50 Ż DM
29 5 1864 Wiszenki Franciszka Maria Hubert 23 Rożyszcze z Gormanów, mąż Florian 784 51 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0027.htm
18 5 1864 Szumsk Gabriel Błażczuk Błaszczuk 36 Szumsk żołnierz, żona Franciszka zd. Tomczuk, dzieci: Józef, Marianna, Franciszka, Florentyna 245-1-21 203R 26 R RK
8 10 1864 Białogródka Augustyn Dobrowolski 70 Czyżówka wdowiec, synowie Piotr i Florian, córki Marianna i Zofia 1718-03-81 128V 48 Ż DM
9 9 1865 Dederkały Norbert Kaczaniuk 3 Dederkały Wielkie s. Franciszka i Florentyny z Rogowskich 56 190 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0100.htm
20 2 1865 Ołyka Ludwika Żukowska 80 Malin wdowa po Bartłomieju, synowie Florian, Jan i Józef 488 51-52 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0028.htm
7 12 1865 Kamień Koszyrski Karolina Rajewska 25 Worokoml jednodworka, mąż Florian, córka Maria Kamea 197 31 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20197/pages/PL_1_436_197_0018.htm
15 10 1865 Katerburg Antonina Wappa 10 Rybcza koklusz, c. Floriana i Wiktorii Czuwińskiej 1-37 121V 14 T 129 DM
10 2 1865 Lachowce Marianna Wolska 3 Kornica c. szl. Floriana i Heleny Turzańskiej 178-3-146 116R 9 Ż DM
23 2 1866 Krzemieniec Maria Tyszecka 84 Krzemieniec od starości, wdowa po Janie, córki Florentyna i Adolfina 426-1-39 36R 17 T 281
29 11 1866 Żytomierz Maria Baranowska 34 Żytomierz z d.Świencicka, z porodu, mieszczanka, zostawiła męża Mariana, syna Florentyna i córkę Sewerynę 178-3-63 145V 368 Ż DG 237
11 7 1867 Torczyn Aleksander Dąbrowski 4 Boratyn s. Floriana i Marianny z Bernackich 653 54 21 0
24 3 1867 Krzemieniec Jerzy Czużak 70 Krzemieniec od starości, em. szer., żona Julia, syn Florian, córka Petronela 426-1-41 41R 24 T 503
25 2 1868 Łuck Katarzyna Moszkowska 75 Korm wdowa, synowie Ignacy, Jan, Piotr i Andrzej, córki Julianna, Karolina i Florentyna 398 52 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0029.htm
1 12 1868 Torczyn Bronisława Bujno 3 Budki Wiczyńskie c. Floriana i Teresy z Morozowskich 654 53 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0032.htm
23 2 1868 Lachowce Aniela Kużmińska 51 Lachowce szl., wdowa, pozostawiła syna Floriana 178-3-146 242R 12 Ż DM
12 6 1869 Krzemieniec Feliks Stankiewicz 80 Krzemieniec mieszcz., żona Marianna, synowie Florian i Józef, dwie córki - obie Katarzyny 1-48 60V 30 T
13 6 1869 Krzemieniec Marianna Stankiewicz 75 Krzemieniec mieszcz., wdowa po Feliksie, synowie Florian i Józef, dwie córki Katarzyny 1-48 60V-61R 31 T
20 1 1870 Katerburg Maria Florianowicz 10/12 Piszczatyńce c. Michała i Teofili z Wołoncewiczów 203 394 2
31 1 1870 Białozórka Franciszek Machnicki 51 Białozórka chłop, wdowiec po Magdalenie z Wesołowskich, syn Florian, córka Teofila 1-53 64V 2 T
15 5 1870 Kuniów Anastazy Kalnicki 50 Siekierzyńce żona Katarzyna, synowie Bernard i Florian, córka Petronela 178-3-78 235R 20 Ż DM
15 1 1871 Ołyka Wawrzyniec Niepokulczycki 78 Satyjów mąż Tekli z Gostomskich, synowie Franciszek, Stefan, Karol, Feliks, Michał i Florian 492 68 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20492/pages/PL_1_436_492_0036.htm
12 12 1871 Turzysk Marcjanna Abramowicz Burczok 70 Lityn wdowa, s.Leon, Julian, Florian, c. Antonina, Waleria, Franciszka, Henryka 739 23 17 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0014.htm
13 11 1871 Radziwiłłów Leonard Majewski 46 Radziwiłłów kolegialny sekretarz, żona Karolina z Zborzyńskich, synowie Józef, Włodzimierz i Leon, córki Olga, Olimpia, Adela i Florentyna 1-55 134 R 66 T
23 4 1872 Torczyn Urszula Niżynko 48 Sadów chłopka, wdowa, syn Florian - kawaler 658 52 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20658/pages/PL_1_436_658_0027.htm
12 4 1872 Krzemieniec Aleksander Rufin Kobylański 59 Wesołówka szl., żona Katarzyna z Laskowskich, synowie Piotr, Erazm, Ludwik, Kazimierz i Roman, córki Aleksandra, Florentyna i Michalina 1-62 41V 31 T 907
19 6 1872 Krzemieniec Julia Czużak 53 Krzemieniec wdowa po szer. Jerzym, syn Florian 1-62 44V 53 T 910
24 2 1872 Kuniów Krystyna Lityńska 2 Iliaszówka c. Floriana i Emilii Malinowskiej 178-3-78 298R 7 Ż DM
14 4 1873 Ołyka Agnieszka Domańska 81 Derno z Lisowskich, zostawiła męża Wincentego, dzieci Floriana i Konstancję zamężną za Franciszkiem Rowińskim 494 50 11 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20494/pages/PL_1_436_494_0027.htm
15 7 1874 Horochów Anna Florian 23 Nowosiółki Czeskie z Nizaczków, Czeszka, mąż Antoni 110 90 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20110/pages/PL_1_436_110_0048.htm
1 7 1874 Krzemieniec Elżbieta Polaczek 63 Andruha Wielka cudzoziemka, mąż Franciszek, syn Józef, córki Anna i Florentyna 1-68 39R 59 T
26 3 1874 Szumsk Marianna Wiszniewska 68 Sadki Małe z Jasińskich, mąż Józef, synowie Adolf, Wacław, córki Kamila, Paulina, Zofia i Florentyna 1-227 55V 19 T DM 560
3 3 1875 Ołyka Wincenty Kownacki 52 Bolesławka s. Ludwika, zostawił żonę Mariannę z Wagnerów, s. Floriana, Ludwika, Stanisława i córki Annę zamężna za Żukowskim, Eufrozynę, Mariannę, Ludwikę, Zofię i Teofilę 496 69 2 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0036.htm
27 12 1875 Torczyn Marianna Dąbrowska 32 Chutor Dudy z Biernackich, mąż Florian, synowie Marcin i Leon, córka Teofila 661 66 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0035.htm
20 10 1875 Krzemieniec Florian Aust 2 Andruha Wielka s. cudzoziemców Floriana i Antoniny z d. Pilciów 1-69 44V 76 T
15 2 1876 Krzemieniec Ignacy Stelmaszczuk 50 Folwarki Małe em. szer., żona Ewa, synowie Cyryl, Florian i Eliasz, córka Zofia 426-1-70 33R 12 T
26 3 1876 Radziwiłłów Aleksander Merten 51 Radziwiłłów urodzony w Królestwie Polskim, żona Katarzyna z d. Bąszczyńska, cóeki Klementyna, Bronisława i Florentyna 1-70 68 V 18 T
10 7 1877 Torczyn Teofila Dąbrowska 5 Dudy c. Floriana i Marianny z Biernackich 663 48 19 0
2 7 1877 Krzemieniec Jan Czużak 8/12 Krzemieniec s. miesz. Floriana i Antoniny z Kołodyjczuków 1-71 34R 39 T
5 7 1877 Krzemieniec Franciszek Polaczek 68 Andruha Wielka austr. podd., żona Anna, z 1-go małż z Elżbietą syn Józef, córki Anna i Florentyna 1-71 34R-V 40 T
13 1 1878 Krzemieniec Aniela Czużak 13/12 Krzemieniec c. miesz. Floriana i Antoniny z Kołodyjczuków 1-72 24R 6 T
27 2 1878 Krzemieniec Honorata Ursyn 66 Ludwiszcze chł., stanu wolnego, syn Florian 1-72 25V 17 T
15 9 1878 Krzemieniec Józef Ostrożyński 62 Krzemieniec miesz., żona Florentyna, córka Maria 1-72 30V-31R 61 T
1 10 1878 Kuniów Mateusz Lityński 3 Iliaszówka s. Floriana i Emilii z Malinowskich 178-3-78 535V 37 Ż DM
12 6 1879 Krzemieniec Paweł Stankiewicz 11/12 Krzemieniec s. chł. Floriana i Petroneli z Łomakowiczów 1-73 39R 41 T
9 2 1880 Dederkały Antonina Kowalczuk 60 Radoszówka mąż Filip, synowie Grzegorz, Florian, ... 57 38 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0022.htm
17 11 1880 Ołyka Katarzyna Skirzewska 42 Dermanka z Krupińskich, zostawiła męża Franciszka, z I małż. Z Erazmem Rutkowskim syna Józefa, z II małż. synów: Floriana, Jana, Grzegorza, Teofila, Leonarda, córki: Julię, Teofilę i Józefę 501 93 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0049.htm
7 12 1880 Krzemieniec Maria Żelechowska 50 Stożek z d. Jegert, mąż Hipolit, syn Florian 1-74 45V 69 T
29 3 1880 Jałowicze Fabian Konopko 64 Załawie emerytowany żołnierz, żona Florentyna, synowie Jan i Józef, córka Ludwika 154 24 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20154/pages/PL_1_436_154_0014.htm
17 1 1881 Ołyka Józefa Kownacka 60 Dobra z Ostrowskich, zostawiła męża Piotra, synów Jana, Piotra, Wojciecha, Stanisława, Franciszka oraz córki: Kamilę zamężną za Michałem Cybulskim, Emilię za Stanisławem Bojkowskim, Mariannę za Florianem Krzaczkowskim i Teofilę. 502 72 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0038.htm
17 6 1881 Ołyka Tekla Niepokulczycka 50 Kadyszcze z Gustomskich, wdowa po Wawrzyńcu, zostawiła synów: Karola, Feliksa, Michała, Floriana 502 83 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0044.htm
11 2 1881 Torczyn Franciszka Dąbrowska 2/12 Dudy c. Floriana i Honoraty z Goleckich 667 57 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0027.htm
24 8 1882 Szumsk Teresa Jarmolińska 1,5 Cyranka c. em. żołn. Piotra i Florianny 1-232 372V 53 T
9 1 1883 Ołyka Maria Magdalena Janicka 60 Ołyka z Masiukiewiczów,zostawiła męża Floriana, potomstwa nie zostawiła 504 75 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0039.htm
21 12 1883 Ołyka Józef Rowiński 67 Kadyszcze zostawił żonę Urszulę z Baszotów, synów Franciszka, Floriana, Cezara, Mikołaja, córki Józefę, Magdalenę i Stanisławę 504 90 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0046.htm
25 12 1885 Włodzimierz Julia Kenig 71 Łasków pruska pod., szl., wdowa, synowie Emil, Florian i Władyslaw 803 132 136 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0069.htm
22 9 1885 Tuczyn Benedykt Prokopowicz 38 s. Floriana. Zostawił żonę Karolinę z Bagińskich i dzieci: Ludwika, Agatę, Walentego, Grzegorza, Leona i Ignacego 699 AK
24 5 1886 Szumsk Marianna Hulewicz 50 Bryków chłopka, wdowa, synowie Franciszek i Florian, córki Paulina Telińska, Józefa Sokołowska i Julia 01-232 280V 60 T
10 11 1886 Szumsk Franciszek Domański 2 Huta Antonowiecka s. szl. Floriana i Anny z Sokulskich 01-232 285R 85 T
2 3 1887 Kowel Władyslaw Grabowski 3 Kowel s. chłopów Józefa i Florentyny z Piersiowskich 288 97 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20288/pages/PL_1_436_288_0053.htm
25 11 1889 Ołyka Aniela Kownacka 6 Bolesławka Floriana i Anny z Czeczelów 509 98 70 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0054.htm
15 1 1890 Katerburg Andrzej Żukowski 1 Piszczatyńce s. Floriana i Marceliny z Wiszniewskich 204 67 3
9 9 1890 Ołyka Eufrozyna Moroz 56 Pyszny Bór z Sewruków, wdowa, s. Jan, Stanisław, Florian, Zenon, Bronisław i c. Józefa 510 54 53 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0053.htm
6 2 1890 Torczyn Stanislawa Dabrowska 1 Dudy c. Floriana i Honoraty z Haleckich 676 42 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20676/pages/PL_1_436_676_0022.htm
21 9 1890 Tuczyn Tomasz Urbanowicz 9/12 Reczyca s. miesz. Floriana i Kunegundy z Kopiejów 704 56 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20704/pages/PL_1_436_704_0030.htm
6 9 1891 Krzemieniec Józef Poradowski 53 Krzemieniec żona Elżbieta z Nowakowskich, dzieci Jan, Antoni, Florian, Franciszek i Maria 0.1-81G 38V 33 T
12 4 1892 Szumbar Magdalena Korczewska 1/52 Dederkały Małe c. Floriana i Michaliny z Adamczuków 1020 223 8
9 2 1892 Tuczyn Andrzej Bagiński 3/12 Kudranka s. miesz. Franciszka i Florentyny z Bagińskich 706 55 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20706/pages/PL_1_436_706_0029.htm
4 12 1892 Krzemieniec Hieronim Nawrocki 87 Marcelina szl., żona Józefa z d. Niżyńska, dzieci Maria, Aleksandra, Józefa, Franciszka, Florentyna, Wiktor, ... 0.1-81D 41V 86 T
23 4 1893 Ołyka Konstancja Lipska 28 Suchowce z Sinkiewiczów, zostawiła męża Konstantyna i syna Floriana 1018 232 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0123.htm
20 3 1893 Ołyka Franciszka Konefał 85 Wólka Kotowska wdowa, zost. S. Ludwika, Karola, Floriana, Rozalię, Karolinę, Eufrozynę 1018 227 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0120.htm
19 7 1893 Ołyka Adam Konefał 3/52 Wólka Kotowska Florian i Józefa z Kownackich 1018 238 61 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0126.htm
21 7 1893 Ołyka Malwina Konefał 3/52 Wólka Kotowska Florian i Józefa z Kownackich 1018 238 63 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0126.htm
20 8 1893 Włodzimierz Józef Karasek 86 Włodzimierz austr. podd., żona Anna z Życzyców, synowie Franciszek i Jan, córki Weronika, Franciszka, Florentyna, Anna i Teresa 811 142 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0073.htm
20 11 1894 Jałowicze Józef Komnacki 50 Jarosławicze chłop, żona Narcyza z d. Frusewicz, synowie Florian i Zenon 166 53 13 0
25 3 1895 Ołyka Rozalia Słodkowska 70 Bolesławka z Wysockich, mąż Ludwik, dzieci Florian, Zofia, Leontyna, Paulina 1018 499 23 MO 0
8 3 1895 Szumsk Feliks Kalnicki 1 Bołożówka c. miesz. Floriana i Petroneli z Jakubowskich 01-233 251V 21 T
6 2 1895 Kuniów Wojciech Struczek 5/12 Meżelisk s. Karola i Floriany z Suchomelów 178-3-86 584R 15 Ż DM
12 7 1895 Kuniów Wojciech Zagórski 43 Antonówka żona Marianna z Janczów, synowie Antoni, Florian i Franciszek, córka Marianna 178-3-86 587V 41 Ż DM
16 1 1896 Ołyka Anna Kownacka 35 Bolesławka z Czeczelów, mąż Florian, dz. Władysław, Jan, Józef i Emilia 1018 651 7 MO 0
12 4 1896 Ołyka Ludwik Słodkowski 70 Bolesławka wdowiec, zostawił s. Floriana i c. Paulinę, Zofię, Leontynę 1018 656 23 MO 0
12 5 1896 Ołyka Zofia Ostrowska 36 Dobra ze Słodkowskich, zostawiła męża Józefa, s. Jana, Franciszka, Floriana, Baltazara i c. Malwinę 1018 659 32 MO 0
27 4 1897 Kuniów Feliks Krzemiński 2/12 Pererosłe s. Floriana i Marianny z Górskich 178-3-86 687R 17 Ż DM
21 11 1898 Ołyka Józef Talma 69 Huta Bogusławka żona Florentyna z Michalskich, córki: Wiktoria, Maria, Leokadia, Pelagia, Bronisława 1018 959 64 MO 0
8 1 1898 Torczyn Marian Dąbrowski 20 Chutor Dudy s. Floriana i Honoraty z Galeckich 935 37 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0031.htm
6 3 1900 Niewirków Marianna Kuczyńska 45 Buda z Bagińskich, chłopka, wdowa, synowie Stanisław, Florian i Hipolit, córka Franciszka 951 68 15 0
17 6 1900 Niewirków Fabian Wereszczyński 60 Siwki mieszczanin społeczności rówieńskiej, żona Aniela z Morawskich, synowie Florian, Jakub i ..., córki Józefa, Michalina Franciszka 951 74 37 0
3 7 1900 Niewirków Ludwik Bagiński 65 Medwedówka chłop, żona Antonina z Kuriatów, z 1-go małżeństwa synowie Florian i Stanisław, córka Marianna, z 2-go synowie Adam i Franciszek, córki Marcelina, Franciszka i Teofila 951 74 38 0
15 1 1900 Kowel Emilia Rudnicka 70 Rudniki z Lisieckich, mieszczanka, mąż Józef, synowie Jan, Julian i Aleksander, córki Florentyna, Julia i Kamila 947 54 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20947/pages/PL_1_436_947_0043.htm
28 4 1900 Horochów Agnieszka Kwit 60 Pieczychwosty z Florków, wdowa, córka Maria 943 48 26 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0040.htm
19 11 1901 Ołyka Orszula Gosińska 80 Kadyszcze z Baszotów, mieszczanka, wdowa, synowie Franciszek i Florian, córki Józefa, Magdalena i Dioniza 953 83 61 0
4 1 1901 Szumbar Józef Korczewski 4/52 Dederkały Małe s. Floriana i Michaliny z Adamczuków 3 0
12 6 1901 Tuczyn Anna Soroczyńska 80 Kudranka z Twardowskich, wdowa, dzieci: Leon, Matylda i Florentyna 957 47 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0038.htm
11 1 1901 Torczyn Franciszka Rusińska 76 Budki Horodyńskie z Sawickich, wdowa, synowie Florian i Piotr, córka Aniela 955 51 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0027.htm
13 4 1901 Torczyn Karol Koladyński 59 Chutor Dudy żona Marianna z Chrząstowskich, synowie Hipolit, Zygmunt, Piotr i Jan, córki Antonina, Florentyna, Kamila i Marianna 955 54 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0029.htm
27 2 1903 Niewirków Michał Florczyk 3 Zastawie Ludwika i Franciszki ze Swinarskich 981 77 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0070.htm
25 4 1903 Niewirków Jan Florczyk 1,5 Nowiny Pawła i Franciszki z Feliszkow 981 78 30 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0071.htm
22 5 1903 Niewirków Kazimierz Niedźwiedzki 75 Huta Bystrzecka zostawił żonę Mariannę z Bagińskich, s. Floriana c. Teofilę i Ewę 981 79 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0072.htm
1 6 1903 Niewirków Gracjan Łoś 1 Józefówka Floriana i Marianny z Kosarzyckich 981 79 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0072.htm
10 7 1903 Niewirków Józef Leszczyński 31 Moczulanka zostawił żonę Paulinę z Żygadłów, dzieci: Floriana, Eleonorę i Adelę 981 81 47 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0074.htm
11 11 1904 Torczyn Maria Koladyńska 60 Dudy z d. Chrząstowska, chł., wdowa, synowie Hipolit, Zygmunt, Piotr i Jan, córki Antonina, Florentyna, Kamila i Maria 986 50V 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20986/pages/PL_1_436_986_0030.htm
21 2 1904 Ołyka Franciszka Ostrowska 80 Bolesławka z Kownackich, mąż Adam, synowie Antoni, Józef, Florian, córki: Ludwika i Kamila 984 70 17 MO 0
1 1 1904 Ołyka Stefania Moroz 2 Pyszny Bór Floriana i Marianny Moroz 984 68 1 MO 0
16 1 1904 Niewirków Teofila Brusiło 8/12 Huta Bystrzecka Stefana i Florentyny z Kozłowskich 982 74 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0064.htm
18 3 1904 Niewirków Grzegorz Bagiński 75 Stara Huta wdowiec, zostawił syna Floriana i Jozafata 982 78 25 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0068.htm
4 12 1905 Horochów Edward Jezierski 78 Koziatyn s. Ksawerego, mieszczanin mińskiej gub. pow. nowogródzkiego, wdowiec, synowie Florian, Ludwik i Aleksander, córki Maria i Antonina 974 60R 78 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20974/pages/PL_1_436_974_0055.htm
26 10 1905 Niewirków Aniela Jakubowska 28 Nowa Huta z Chorążewskich, mąż Florian, córki Stanislawa i Feliksa 983 93R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0083.htm
17 11 1905 Szumsk Maria Mazurek 1 Pototury c. chł. Floriana i Józefy z Tomczuków 01-236 222R 159 T
21 6 1905 Włodzimierz Władysław Wojciuk 9/12 Włodzimierz s. chł.lubelskiej gub. Floriana i Antoniny z Kondrackich 991 85V 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20991/pages/PL_1_436_991_0084.htm
6 4 1906 Radziwiłłów Mikołaj Benedykt Sokołowski 57 Radziwiłłów szlachcic witebskiej guberni, parafianin kościoła lepelskiego, żona Florentyna z Czechowiczów, synowie Bolesław, Tadeusz, Eugeniusz, Wincenty i Mikołaj, córki Maria, Janina i Halina 1-94 84 R 6 T 0
27 2 1906 Horochów Jacenty Borkacki 48 Jezierce I żona Anna z Barutów, dzieci: Franciszek, Jan, Michał, Józef, Stanisław, Władysław, II żona Florianna z Banasiaków, dzieci: Julia 992 11 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0038.htm
10 6 1907 Ołyka Ludwik Mazurkiewicz 75 Kaczew zostawił żonę Katarzynę, synów Franciszka, Floriana, Adama, córki Teofilę, Elżbietę, Józefę, Bronisławę, Adelę i Marię 1019 473 38 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0253.htm
27 7 1909 Ołyka Eugenia Kownacka 1 Bolesławka Floriana i Kamili z Ostrowskich 1019 153 60 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0082.htm
17 7 1909 Ołyka Zofia Ostrowska 3 Bolesławka Floriana i Sabiny z Trusewiczów 1019 152 56 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0082.htm
15 1 1909 Ołyka Stanisław Słodkowski 74 stacja Ołyka żona Marianna, synowie Piotr, Telesfor, Józef, Jan, Florian córki Anna, Katarzyna, Franciszka 1019 137 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0074.htm
23 4 1909 Ołyka Franciszek Babiński 73 Ołyka zostawił żonę Julię z Pachulewieckich, synów Floriana i Jana 1019 146 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0079.htm
13 2 1909 Horochów Katarzyna Sus 70 Półhany maż Teodor, dzieci: Florian, Emilian, Aleksandra, córka 995 48 8 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20995/pages/1_436_0_0_995_0044.htm
1 3 1911 Ołyka Karolina Konefał 40 Dermanka z Łozowickich, zostawiła męża Józefa, synów Floriana, Stanisława, Narcyza, Franciszka, córki Józefę i Stefanię 1063 78 27 MO
22 8 1911 Ołyka Cezary Rowiński 7 Kadyszcze Floriana i Heleny z Barszczewskich 1063 84 78 MO
5 3 1913 Ołyka Maria Słodkowska 80 Peretoki z Zalewskich, wdowa, zostawiła dzieci: Tefesfora, Józefa, Jana, Floriana, Anielę, Katarzynę, Franciszkę 1063 145 20 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0153.htm
23 11 1913 Ołyka Aleksander Rowiński 29 Kadyszcze s. Floriana 1063 152 89 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0160.htm
8 10 1914 Tbilisi Aleksander Adamczewski 65 Tbilisi s. Floriana, obywatel miasta Rewela, żona Zinajda z d. Rakszenko c. Jana, syn Aleksander l. 18 197 77 Tb
12 6 1914 Ołyka Stanisław Babiński 21 Kadyszcze Floriana i Justyny z Popielów 1063 214 48 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0226.htm
31 10 1914 Ołyka Anna Lipska 40 Humienniki zostawiła męża Konstantyna, dzieci: Floriana i Piotra oraz Mariannę, Zofię, Anielę, Antoninę 1063 221 101 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
5 11 1914 Ołyka Stanisław Kownacki 55 Dobra zostawił żonę Mariannę z Kropińskich, dzieci: Floriana, Józefa, Cyrylę i Adelę 1063 221 102 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0233.htm
14 1 1914 Włodzimierz Tomasz Zarembski 59 Dubniki syn Józefa, wdowiec po Józefie Lach, córce Marcina, zostawił synów: Floriana, Józefa i córki: Teklę i Barbarę 1058 82 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0069.htm
20 1 1914 Tuczyn Dorota Domalewska 70 Leonówka mąż Marcin, dzieci Stanisław, Marcelina, Jan, Onufry, Józef, Maria i Florian 1057 64 4 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0035.htm
1 4 1914 Tuczyn Stanisław Bagiński 50 Leonówka żona Florentyna, dzieci Grzegorz, Anna, Anastazja i Helena 1057 68 15 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0037.htm
24 1 1915 Kijów, św. Aleksandr Zofia Jachimowicz 49 Kijów z domu Mikuszewska, wdowa po Antonim, córka Helena, ojciec: Florian 312/1/129 127R 17 m.K. JM1
10 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Teofila Fisz 81 Kijów z domu Szaniawska, wdowa po Florianie, dzieci: Antoni i Ewelina-Bronisława, ojciec: Piotr 312/1/129 175R 333 m.K. JM1
21 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Ewelina Borejko 75 Kijów z domu Wielgopolska?, wdowa po Romanie, ojciec: Florian 312/1/129 176V 347 m.K. JM1
20 11 1915 Kijów, św. Aleksandr Wacław Antoni Zachary Romanowski 56 Kijów mąż Łucji Floriany Andrzejewny Djuffel; dzieci: Witold, Maria i Janina, ojciec: Felicjan 312/1/129 177R 348 m.K. JM1
13 3 1917 Tbilisi Stanisław Ślaz 22 Tbilisi s. Floriana, szeregowy 23 Kaukaskiego Pułku Strzelców 304 113 Tb
13 11 1917 Kołki Józef Skirzewski 3 Floriana i Jadwigi z Kamińskich 1078 39 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0023.htm
24 7 1918 Włodzimierz Łucya Bieńkowska 68 w.Suchodoły z Owsiewskich, wdowa po śp.Aleksandrze Bieńkowskim ogrodniku, zos. s.Augustyna Stanisława-Floryana c.Petronellę i Maryę 1077 76-77 59 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0039.htm
1921 Łuck Jan Sawicki 91 Komarówka zostawił dzieci: Stanisława, Piotra, Floriana, Zenona i Leontynę 59 85 Łuck 0
3 1 1921 Ostróg Wanda Wojciechowska 5/12 Stójło c. Floriana i Weroniki z Jarkowskich ch 26 151 dopis O
22 2 1921 Ostróg Wacław Wagner 3/365 Majówka s. Edwarda i Florentyny z Filipków U1921 27 O dopis
22 2 1921 Ostróg Zofia Wagner 3/365 Majówka s. Edwarda i Florentyny z Filipków U1921 28 O dopis
24 8 1925 Radziwiłłów Leokadia Żygocka 5/12 Krupiec c. Floriana i Anastazji z Kopotiów 1-119 109 V 21 T 0
24 2 1934 Sarny Waclaw Piotr Kościuszkiewicz 76 Sarny s. Floriana i Anieli z Wtorzeckich. Pozostawił żonę Jadwigę z Dąbrowskich, synów Bohdana i Alfonsa oraz córki Wacławę, Zofię i Wilhelminę 433-33 20 9 JG
1 2 1935 Krzemieniec Antonina Dębicka 69 Grabówka z Łomakowiczów, c. Floriana i Petroneli, mąż jan, dzieci: Maria i Józef 34 V 6 0
15 12 1938 Krzemieniec Florian Doliwa-Dobrowolski 63 Krzemieniec ur. 26.2.1875, s. Piotra i Zofii z Połtorackich, adwokat, żona Helena, dzieci: Florian, Rudolf Piotr i Małgorzata. 58 0
18 8 1939 Krzemieniec Emilia Doleżan 74 Andruha Wielka c. Józefa i Florentyny z d. Polaczek, dzieci: Franciszek, Józef, Antoni, Władysław, Michalina i Florentyna 49 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 17 Czartorysk Dominik Kosciuchnówka chrzest dorosłego żyda 21.9.1752, as. W. Walenty Wąż, Aniela Aksakowa, Antoni Wojnarowski, Florencja 297-1-185 65V Ł
0 182 Łuck Leon Konstanty Subucki Żydyczyn Jan Julianna Bartoszewicz Dopełnienie: Florian Beregowicz, Antonina Rybczyńska 368 96 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0049.htm
31 1 1735 Czartorysk Felicjan Marcin Aksak Kościuchnówka Stanisław Aniela Kurzeniewska W. Dominik Konopacki, Florentyna Wołowiczówna, Leon Bosiacki, Katarzyna Kurzeniewska 297-1-185 43R Ł
23 11 1775 Szczurowice Katarzyna Tekstoris Szczurowice Maciej Jadwiga Florian Beniański, Marianna Niedzielska 1310L 16 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0009.htm
15 3 1801 Lachowce Alojzy Godlewski Książęcin Piotr Helena Umienicka dopł.chrz. 9.02.1829, as. Piotr Piotrowski i Marianna Pawłowska ż. Floriana 171-1-2 86V 12 R DM
3 1 1812 Torczyn Apollonia Siedlecka Woderady Franciszek Katarzyna Kazimierska Florian Połczarski, Apollonia Szubowska, asysta Mathias Strzałkowski, Justina Wi 1 1 EH Ł
1 5 1812 Torczyn Katarzyna Rudziecka (Rudnicka) Usiczkie Budki Dominik Salomea Florian Zołtanski, Anastazja Michalska 4a 24 EH Ł
16 5 1815 Sokul Aleksandra Rakusz Pożarki Wincenty Barbara Baczewska (dop.) Florian Orzęcki, Karolina Strojnowska Jana małżonka 818 43V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0050.htm
24 12 1826 Dąbrowica Józef Małaszczycki Antoni Rozalia Mazurkowska dop.ch: 15.06.1830, Dyonizy Lenkiewicz, Praxeda Ludkowa; as: Floryan Zawadzki, R 816 103a 71 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0105.htm
19 2 1827 Kołki Leonora Estera Sitnica NN Józefa Mikołaj Sachnowicz, Franciszka Pawłowska panna; ch: 20.02.Florian Pawłowski Bazy 813 101a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0101.htm
19 2 1827 Kołki Teofil Konstanty Kętrzyński Omelno Wojciech Marianna Białkowska Kazimierz Narewski, Julianna Ho..; ch: 28.02.Florian Pawłowski Bazylian Klasztor 813 101a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0101.htm
20 12 1827 Kołki Florian Tomasz Mikołaj Butwiłło Leon Lucyna Czyżewska Florian Orzędzki Pułkownik Wojs Ros., Barbara, ż. Pawła Jakutowicza szambelana, 813 105a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0105.htm
1 3 1827 Krzemieniec Aniela Świdzińska Ludwiszcze Ignacy Marianna Wołożanka c. urodz. Ochrz. 4.04., W. Ignacy Skrodzki i urodz. Marianna Pawłowska ż. Floriana, asys 01-3 10R 67 T 510 DM
1 9 1827 Kowel Anna Rozalia Salezja Motorzyńska Ogrodniki Woleckie Aleksander Teresa Tobelska X Floryan Marynowski, W. Tekla Karczewska panna 237 5 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0003.htm
10 9 1827 Kowel Mikołaj Kwiatkowski Rudniki Fabian Eleonora Florkowska 237 6 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20237/pages/PL_1_436_237_0004.htm
21 2 1827 Szumsk Maciej Wereszczyński Hurby Wawrzyniec Helena Stanisław Maćkiewicz, Apolonia Oborska ż. Antoniego, Florian Czernietewicz, Wiktoria Przewłocka ż. B 245-1-1 376R 21 R RK
7 2 1827 Horodyszcze Helena Jakoś Horodyszcze Antoni Agnieszka Walczuk Florian Filipowicz, Małgorzata Skibińska, 178-3-93 79 9 Ż MO 154
2 4 1827 Horodyszcze Wincenty Piaskorski Horodyszcze Wawrzyniec Tekla Filipowicz Florian Rejzler, Aleksandra Filipowicz, Marcin Łoś, Katarzyna Sobczuk 178-3-93 80 17 Ż MO 157
19 4 1827 Horodyszcze Wojciech Jaworski Horodyszcze Marek Anastazja Białous Florian Rejzler, Natalia Jaworska, Franciszek Jaworski, Marianna Tomaszewska 178-3-93 81 21 Ż MO 158
21 5 1827 Horodyszcze Erazm Piotrowski Żylińce Norbert Zofia Nowicka Filip Sokulski, Katarzyna Iliczyńska, Florian Rejfler, Marianna Piotrowska 178-3-93 83 26 Ż MO 162
3 12 1827 Horodyszcze Franciszek Czyżyński Horodyszcze Szymon Marianna Łagorzewska Florian Filipowicz, Małgorzata Skibińska, Bazyli Szenc , Agnieszka Nakoneczna 178-3-93 87 65 Ż MO 171
4 1 1828 Wiszenki Antonina Brodnicka Rożyszcze Łukasz Katarzyna Kalusowska Florian Brodnicki, Marianna Bawolska; ch; 6.01. Jan Czajkowski - Kapelan rożyski 814 78 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0082.htm
17 1 1828 Wiszenki Karol Brodnicki Kopaczówka Wojciech Julianna Rosownicka Zygmunt Kryński, Grażyna Tuńska; As: Florian Brodnicki, Marianna Wilczewska; ch: 814 79a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0083.htm
12 4 1828 Ostrówki Jan Michał Makowski Sokół par. Luboml Józef Anna Broniewicz Florian Ojsławski, Tekla Ojsławska 554 8 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20554/pages/PL_1_436_554_0005.htm
21 8 1828 Krzywin Hipolit Ludwik Lipski Komarówka Bazyli Karolina Białoszewska chrz.22.08.1828, Wielm. Feliks Rupniewski, Wielm. Florentyna Waśkiewicz ż. Eliasza 171-1-1 34V 22 R Mg
12 2 1829 Kozin Apolonia Kulczycka Żabokrzyki Wielkie Andrzej Wiktoria Paweł Floriański, Katarzyna Dąbrowska panna popówna 296 21 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20296/pages/PL_1_436_296_0012.htm
6 3 1829 Kołki Faustyna Trawinow Chopniów Mikita Honorata Dymicka Florian Orzęski - Pułk. Wojsk Ros., Lucyna Butwiłło - ż. Leona; as: Leon Butwiłł 815 109a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0110.htm
7 2 1829 Łuck Alojzy Marceli Jan Subucki Żydyczyn Jan Julianna Bartoszewicz Dopełnienie: Florian Beregowicz, Antonina Rybczyńska małżonka Tadeusza 368 97 8 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0049.htm
11 2 1829 Lachowce Ignacy Małecki Książęcin Faustyn Marianna Lityńska Józef Mokrzycki wdowiec i Marianna Pawłowska ż. Floriana 171-1-2 86V 13 R DM
2 5 1830 Krzemieniec Florian Anatazy Rutkowski Krzemieniec Ludwik Zofia Hulewicz Jan Chmielowski i Florentyna Podkowińska ż. Mateusza 01-3 123R 69 T 624 DM
5 7 1830 Szumsk Karolina Domińska Domańska Huta Szumska Grzegorz Magdalena Barszczewska Wincenty Błaz, Aleksandra Czerniebiewicz ż. Floriana, Antoni Kolman, Antonina Błaź ż. Wincentego 245-1-4 375R 701 R RK
12 9 1831 Łuck Aleksander Neyman Łuck Jędrzej Rozalia Florewska Konstanty Kreczmar, Agnieszka Olchowska wdowa po Józefie 368 125 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0063.htm
24 5 1832 Aleksandria Piotr Słodkowski Nowe Zawodzie Jan Rozalia Chodorowska Florian Prokopowicz 5 Rowne JJ 0
12 9 1832 Kowel Joachim Kwiatkowski Rudniki Fabian Honorata Florkowska 847 328 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0176.htm
8 6 1832 Ostróg Waleria Antonina Lebdowicz Moszczanica Józef Anna Jackiewicz Ur. Bazyli ..wicz, Ur. Floriana Waśkiewicz-wdowa 171-1-5 8V 50 R MZ
27 8 1832 Ostróg Róża Gulańska Choteń Jan Marianna Jarzemskia Andrzej Florek, Tekla Frolik 171-1-5 10V 72 R MZ
5 10 1833 Targowica Józef. Franciszek Śliwiński Krasne Józef Brygida Świderska Gabriel Ostrowski, Katarzyna Czerniajew ż. Floriana 819 275 V 72 ZP 0
1 10 1833 Ostróg Marianna Adaszyńska Czerniwody Wojciech Salomea Gągała Florian Karwat, Apolonia Czestyńska ż. Antoniego 110 O 0
12 11 1833 Ostróg (Mizocz) Marcin Autmunt Prandecki Mizoczyk Michał Franciszka Wierzańska Florian Doboński, Franciszka Piasecka 122 O 0
9 2 1834 Ostróg Anna Florek Choteń Franciszek Tekla Kuczyńska Teodor Kossowski, Rozalia Grzesiuk 15 O 0
25 3 1834 Ostróg Marianna Kiryłowicz Białotyń Bazyli Marianna Pulkiewicz Jan Dejczakowski, Elżbieta Floriańska 35 O 0
12 10 1834 Wiszenki Kamilla Otfinowska Sławatycze Józef Waleriana Wąsowicz As: Floryan Orzęcki, Józefa Podczaska; Kaietan Podczaski, Zofia Nitecka; dop. ch 822 49a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0050.htm
bd 0 1834 Kisielin Bazyli Guzowski Dorosienie Mikołaj Aleksandra Floronowicz As: Józef Chocianowski - "k", Franciszka Xawera Kapellan - ż. Jana; dop. ch: 31. 851 279 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0156.htm
9 11 1834 Ostróg Teofila Krajczyńska Choteń Jan Elżbieta Borkowska Antoni Grzesiuk Antonina Florykowa 171-1-8 2V 4 R 899
19 3 1835 Wiszenki Leopold Martynowicz Stanisławówka Franciszek Józefa Maliszewska Piotr Bartosewicz, Paulina Kosakowska - panna; as: Felix Kozłowski, Florentyna B 821 48a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0049.htm
23 4 1836 Kołki Wojciech Toft Kukły Tomasz Agata Mierzeiewska Fedor Hrynewczuk, Florentyna Ostrowska - "p"; as: Jan Łaskiewicz, Dominika Mierz 822 60a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0061.htm
26 2 1836 Wiszenki Ignacy Toński Kopaczówka Jan Julianna Baczewska Jakub Piotrowski, Florentyna Baczewska; as: Kaietan Baczewski, Paulina Krzakowsk 822 44 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0045.htm
2 10 1836 Wiszenki Angela Otfinowska Sławatycze Józef Waleriana Wąsowicz Floryan Orzęcki, Józefa Podczaska; as: Kaietan Podczaski, Zofia Nitecka; ch: 15. 822 49a 35 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0050.htm
13 4 1836 Luboml Julia Rozalia Florkowska Luboml Wincenty Józefa Mieszkowska Aleksander Przesmycki, Zuzanna Masalska ż. Ignacego 851 492 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0272.htm
14 12 1836 Luboml Adelajda Olimpia Wąsowska Luboml Antoni Julia Iwanczewska Wincenty Florkowski, Anna Przesmycka 851 520 126 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0288.htm
26 12 1836 Luboml Jan Julian Ludomir Szyszkowski Krymno Ignacy Tekla Fenikowska Wincenty Florkowski, Julia Lipczyńska ż. Karola 852 503 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0266.htm
13 7 1836 Szumsk Jan Berezecki Stanisław Franciszka Florian Makowski, Feliksa Tchórzewska, Stanisław Naszkiewicz, Marianna Ciechanowska 245-1-10 453R 39 R RK
13 12 1836 Szumsk Franciszka Tomczuk Załuże Tomasz Dorota Grzegorz Marcyniuk, Florentyna Tomczuk ż. Gabriela 245-1-10 460R 79 R RK
14 12 1836 Szumsk Mikołaj Mogusiński Mogosiński Litowiszcze Jan Elżbieta Piotr Domiluk, Florentyna Horbaczak ż. Gabriela 245-1-10 460R 80 R RK
28 2 1836 Ostróg Teofila Florentyna Skałecka Hulcza Józef Antonina Jastrzębska Józef Antonelli i Florentyna Kotkowska 171-1-9 5R 24 R DM
3 5 1836 Ostróg Stanisław Górski Wierzchów Maciej Elżbieta Krzymińska Florian Karwat i Domicela Martynowska 171-1-9 9V 52 R DM
24 7 1836 Białogródka Marianna Zaręba Puzyrki Wielkie Stefan Honorata Czernecka Florian Czerniecki i Marianna Burzyńska ż. Wojciecha 178-03-106 121V 64 Ż DM
13 8 1837 Nowogród Klara Zapolski Fedorówka Józef Agnieszka Osińska Żyszko Florian, Wazińska Małgorzata, ż. Franciszka 160 JZ
20 6 1837 Wiszenki Aleksander Sylwezjusz Kwiatkowski Susk Piotr Apolonia Pikulińska Floryan Orzęski, Julianna z Korzeniowskich Blizińska - ż. Szymona; as: Szymon Bl 823 65 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0069.htm
4 12 1837 Wiszenki Mikołaj Hulanicki Kopaczówka Wawrzyniec Apolonia Wilczewska Wincenty Hulanicki, Małgorzata z Soszyńskich Brodnicka - ż. Floryana; ch: 05.12. 823 67 47 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0072.htm
15 12 1837 Wiszenki Waleria Wiktoria Tóńska Kopaczówka Ignacy Paulina Dąbrowska Floryan Brodnicki, Franciszka z Pałuskich Brodnicka - ż. Łukasza; ch: 26.12. 823 67 48 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0072.htm
24 11 1837 Luboml Julian Jan Florkowski Luboml Wincenty Józefa Mieszkowska Adam Przesmycki, Julia Przesmycka 853 482 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0274.htm
4 1 1837 Ostrówki Olimpia Aniela Załuska Wola Ostrowiecka Faustyn Barbara Gałaszewska Florian Jasiński, Wysocka ż. Józefa 852 428 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0226.htm
24 1 1837 Ostróg Leokadia Józefa Karolina Jabłonowska Deremań Jan Magdalena Anżel (Angel) Julian Czaplic i Tekla Ryszkowska, asyt. Mikołaj Potrykowski i Konstancja Białokur, Bogusław Rupniewski i Florentyna Białokur panna 171-1-10 4R 20 R DM
8 1 1838 Wiszenki Julian Tuński Kopaczówka Michał Julianna Łagodzińska Jan Brodnicki, Małgorzata Brodnicka - ż. Floriana; ch: 08.01. 824 39 3 765 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0040.htm
12 1 1838 Wiszenki Honorata Soszyńska Bejnarówka Jakub Marianna Weręga Kaietan Baczewski, Domicela Romanowska; as: Michał Kotowicz, Florentyna z Bartos 824 40 7 765 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
27 12 1838 Dederkały Alodia Rzepecka Liski Józef Wiktoria Ziemborska Florian Hofman, Petronela Biskupska wdowa 54 33 11 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0018.htm
8 1 1838 Wiszenki Julian Tuński Kopaczówka Michał Julianna Łagodzińska Jan Brodnicki, Małgorzata Brodnicka - ż. Floriana; ch: 08.01. 824 39 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0040.htm
12 1 1838 Wiszenki Honorata Soszyńska Bejnarówka Jakub Marianna Weręga Kaietan Baczewski, Domicela Romanowska; as: Michał Kotowicz, Florentyna z Bartos 824 40 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0041.htm
1 4 1838 Wiszenki Albin Hulanicki Kopaczówka Wincenty Teodora Dąbrowska Florian Brodnicki, Albina z Tuńskich Kleparska - ż. Mateusza; ch: 04.04. 824 42 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0043.htm
10 8 1838 Wiszenki Zuzanna Tuńska Kopaczówka Feliks Marianna Urszyn Florian Brodnicki, Paulina Tuńska - "ż"; ch: 15.08. 824 46 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0047.htm
2 12 1838 Luboml Ludwik Przesmycki Luboml Adam Feliks Klara Oskrzeszewska Aleksander Przesmycki, Józefa Florkowska 853 511 100 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0289.htm
15 11 1838 Krzemieniec Edmund Stachurski Folwarki Wielkie Stanisław Agnieszka Sadowska ur. Florian Waszkiewicz i ur. Marianna Zaborska 01-12 20R 95 T 233 DM
25 8 1838 Ostróg Marianna Floryk Choteń Antoni Katarzyna Kosowski i Józefa Brzezińska 171-1-11 13V 77 R DM
26 3 1839 Wiszenki Paweł Oktawian Hulanicki Kopaczówka Kazimierz Marcianna Piotrowska Florian Brodnicki, Anastazja Hulanicka - mężatka; ch: 28.03. 825 50a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0052.htm
15 8 1839 Wiszenki Maryan Sejewski Folwark Smerdynia Franciszek Franciszka Korowicka Florian Orzęcki, Bronisława Płazowska; as: Mikołaj Płazowski, Barbara Gibińska - 825 53-54a 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0056.htm
8 9 1839 Młynów Mikołaj Starszewski Dorohostaje Małe NN Julianna Starszewska Florian Sawicki, Rozalia Jakiewicz 825 171V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0179.htm
17 10 1839 Krzemieniec Lucyna Popławska Ludwiszcze Józef Domicella Andrzejowska ur. Florian Trzebiński i ur. Katarzyna Poncet 01-13 18R 97 T 293 DM
27 4 1840 Wiszenki Piotr Brodnicki Kopaczówka Jan Marianna Wilczewska Wincenty Hulanicki, Marianna Romanowska; as: Floryan Brodnicki, Marianna Piotrow 826 83a 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0084.htm
6 10 1840 Kisielin Wandalina Marya Trzebińska Nyr Jan Joanna Kotowska Karol Hulewicz, Antonina hulewicz; as: Floryan Hulewicz, Helena Sumowska - "p", 855 160 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0166.htm
22 6 1840 Ostróg Julianna Flor Balarka Choteńska Andrzej Apolonia Łapacz 880 7 V 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0009.htm
13 9 1840 Korostyszew Klara Teresa Hoppe Korostyszew Franciszek Klara Rüdel Leonard Rüdel, Florentyna Radkie, panna, as.Grzegorz Swoboda, Anna Roll, Samuel Roll, Teresa Swoboda, chrz. 13.10.1840 178-51-456 18R 38 Ż BS 46
23 1 1841 Nowogród Wołyński Karol Jakuszewski Huta Fabian Małgorzata Czernichowicz ur. Florian Hołub, Justyna Karpińska ż. Waclawa 872 7 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0006.htm
12 1 1841 Nowogród Wołyński Antoni Przewłocki Huta Gabriel Marianna Swic Fabian Jakuszewski, Tekla Przewłocka ż. Floriana 872 4 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0003.htm
8 9 1841 Dederkały Feliksa Dobrzańska Sadkowce, par. Jarmolin Jakub Eleonora Rużycka Florian Hofman, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja 54 34 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0018.htm
7 8 1841 Aleksandria Dominik Hipolit Chodorowski Józefówka Mikołaj Józefa Kobrynowicz Florian Michałowski z Franciszką Szuwarzką 174 14 R JJ
29 9 1841 Ostrówki Michał Frączek Ostrówki Maciej Krystyna Hulewicz Jan Romaniuk m. Praksedy, Franciszka Frączek ż. Florentego 552 10 27 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0006.htm
5 7 1841 Krzywin Paweł Baszynski Nietyszyn Florian Marianna Kratiuk ch.6.07.1841, Prac. Florian Baszynski, Prac. Aleksandra Baczman ż. Stefana 171-1-12 33R 20 R Mg
7 5 1842 Kołki Stanisława Domicela Chilkiewicz Kopyle Antoni Kamilia Biernacka Dymitr Stepanienko, Ludwika Budwiło - "w"; as: Floryan Budwił, Zofia Wosińska - 828 229R 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0232.htm
22 8 1842 Aleksandria Franciszek Szoszyński Józefówka Marcin Jagniszka Borecka Floryan Szleyf żonaty, Helena Łoś mężatka 881 209 V 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0219.htm
17 11 1843 Dederkały Jozafat Rzepecki Liski Józef Wiktoria Ziemborska Florian Hofman, Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja 54 34 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0018.htm
9 3 1843 Luboml Joanna Franciszka Przesmycka Luboml Adam Klara Oskrzeczewska Józef Janakowski, Józefa Florkowska 858 476 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0253.htm
8 2 1844 Lachowce Joanna Zaborowska Jurówka Józef Anastazja Puzikowska Antoni Mokrzański, Anna Hoffman ż. Floriana 883 85 V-86 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0089.htm
29 4 1844 Aleksandria Katarzyna Prokopowicz Nowy Zawód Mikołaj Konstancja Bogucka Florian Prokopowicz żonaty, Agata Grochowska mężatka 883 156a V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0167.htm
9 4 1844 Młynów Florian Saturnin Jackowski Pereweredów Józef Józefa Czekańska Florian Kirkor, Maria Jackowska 830 177V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0182.htm
4 10 1844 Kisielin Jadwiga Franciszka Trzebińska Nyry Jan Joanna Kotowska Adolf Otto, Antonina Hulewicz - ż. Floriana; ch: 18.10. 859 175 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0091.htm
19 5 1844 Krzywin Jakub Michał Wisznicki Krzywin Soter Wojciech Cecylia Lindaur ur. Jędrzej Sokołowski, Florentyna Seydel ż. Frydryka 883 35 R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0038.htm
22 6 1845 Ostróg Anna Krajczyńska Choteń Antoni Katarzyna Florych 884 14 R 77
22 11 1845 Maciejów Klementyna Cecylia Chmielowska Józefina Józef Elżbieta Łączyńska Wincenty Florkowski, Felixa Hudziewicz panna 411 9 12 0
14 3 1845 Dederkały Emilia Rzepecka Liski Józef Wiktoria Ziemborska Grzegorz Moczulski, Anna Hofman ż. Floriana 54 34 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0018.htm
21 1 1845 Torczyn Agnieszka Ewelina Wierzchowska Chorochoryn Piotr Emilia Wąsowicz Florian Stachorski, Wiktoria Przewłocka 831 17R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0018.htm
28 8 1845 Wiszenki Joanna Florentyna Molcer Rożyszcze Franciszek Teresa Elsanor Franciszek Kapel, Florentyna Ottowa; as: August Mitelsztet, Joanna Braum; ch: 02 771 15 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0008.htm
9 3 1845 Dąbrowica Franciszka Czeszeyko Sochy Wincenty Katarzyna Maliszewska Jan Janowski, Anna Czeszeyko; as: Edward Buynowski - "k", Floryanna Heynrych - " 831 95a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
10 7 1845 Ostrówki Jakub Bahniuk Wola Ostrowiecka Franciszek Teresa Kozioł Florian Łysiak, Rekla Niepokolczycka 556 11 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0006.htm
17 9 1845 Ostrówki Franciszka Łysiak Ostrówki Stanisław Ewa Sochecka Szymon Kloc m. Marianny, Franciszka Łysiak ż. Floriana 556 16 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20556/pages/PL_1_436_556_0009.htm
26 5 1845 Łabuń Maria Magdalena Resińska Hryców IN Stefania c. nieślubna, 1-dw. Florian Suski i Katarzyna Kleparska wdowa 178-3-113 125R 40 Ż DM
10 6 1845 Łabuń Felicjan Kwiatkowski Suszki Michał Aleksandra Sielska 1-dw. Florian Zagajewski i Tekla Berezowska ż. Stefana 178-3-113 125R 41 Ż DM
21 3 1845 Białogródka Katarzyna Zarzycka Białogródka Tomasz s. Macieja Katarzyna c. Felicjana Lewkowicz Jan Brzeziński i Cecylia Mierzejewska ż. Floriana 178-3-113 88R 33 Ż DM
21 3 1845 Białogródka Leontyna Helena Piotrowska Tarnawka Adolf s. Franciszka Józefa c. Jana Musakowska Piotr Piotrowski i Tekla Maliszewska ż. Floriana 178-3-113 88R 34 Ż DM
3 4 1845 Białogródka Wanda Konstancja Gwinczewska Waśkowczyki Leontyn s. Piotra Antonina c. Józefa Kustowska Paweł Sędzikowski i Tekla Maliszewska ż. Floriana 178-3-113 88V 37 Ż DM
2 10 1845 Białogródka Franciszek Zalewski Białogródka Karol s. Stanisława Józefa c. Wojciecha Micińska Florian Zalewski i Euforzyna Baranowicz ż. Jana 178-3-113 96V 102 Ż DM
4 2 1845 Korostyszew Julia Miłodrowska Borszczówka Ambroży Faustyna Bałdekuło Aleksander Linsenbart, Florentyna Wagutowicz, chrz.5.12.12.01.1847 178-51-548 94R 54 Ż BS 189
8 1 1846 Chomiakówka Tomasz Florko Skorodyńce 66 Paweł Maria Szczepańska Mikołaj Stelmaszczuk, Maria Szczepańska 198L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20198/pages/PL_1_301_198_0001.htm
11 6 1846 Korzec Julia Florańska Kamionka Józef Marcianna Sawicka 877 144 64 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0079.htm
13 9 1846 Lachowce Adolf Rudkowski Mikłasze NN Franciszka Rudkowska ur. Florian Lewandowski, ur. Paulina Sobolewska, ż. Piotra 885 103V 53 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0105.htm
25 8 1846 Kołki Ludwika Koksa Majdan Trostaniecki Jan Emilia Kamińska Florian Kamiński, Maryanna Kamińska 832 84 14 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0089.htm
26 6 1846 Białogródka Władysław Maliszewski Kuźmińce Władysław s. Józefa Petronela c. Stanisława Makowska Florian Maliszewski i Urszula Hajdzich ż. Antoniego 178-03-115 133V 60 Ż DM
21 8 1846 Białogródka Józef Zaremba Puzyrki Wielkie Franciszek s. Pawła Agnieszka c. Jana Kudyńska Jan Teleżyński i Agnieszka Czernicka ż. Floriana 178-03-115 135V 77 Ż DM
3 11 1846 Ostróg Zofia Kraśnicka Storonicze Teodor Marcianna Zasiewicz Stefan Mazepczuk, Karolina Buczyna żona Floriana 885 19V 109 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0021.htm
21 11 1847 Kisielin Marianna Szukiewicz Woronczyn Stefan Marianna Lublińska Floryan Jankiewicz, Alexandra Dylistyanowa - "p"; ch: 23.11. 862 249 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
5 8 1847 Luboml Ludwika Marmura Luboml Antoni Marianna Tumanowska Florian Fryziński, Marianna Sawicka ż. Joachima 862 373 56 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0200.htm
29 11 1847 Wasylów Barbara Myszkowska Rejmontewszczyzna Jan Klara Sławikowska Florian Zajączkowski, Pawlina Mionczyńska, ż. Jana, chrz. 30.11.1847 178-51-548 26R 39 Ż BS 53
2 2 1847 Rokitna Paweł Baranowski Sawince Bazyli Anna Czarnecka Florian Wierzchowski, Anna Sieklucka, ż. Jana, chrz.5.02.1847 178-51-548 33R 2 Ż BS 67
28 2 1847 Malin Fortunat Czudowski Janówka Marcin Teresa Florek Stefan Bożyczka, Agata Strutyńska, chrz. 1.03.1847 178-51-548 109V 13 Ż BS 226
23 11 1847 Malin Zofia Łozicka Baranówka Jan Agnieszka Słupnowska Florian Kamiński, Aleksandra Jochanicka, chrz. 27.11.1847 178-51-548 115V 116R 64 Ż BS 237
28 6 1848 Opalin Anna Bocion Opalin Wojciech Marianna Zalewska Florian Zalewski, Tekla Bocion 525 4 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20525/pages/PL_1_436_525_0003.htm
7 1 1848 Zasław św. Józefa Antonina Wierzbicka Ławrynowce Józef s. Ludwika Anna c. Teodora Draczewska ur. Florian Czernicki s. Jana żonaty, Antonina Wierzbicka ż. Wincentego 178-3-117 3R 9 Ż
24 1 1848 Zasław św. Józefa Anna Izdebska Zasław Wiktor s. Walentego Antonina c. Franciszka Goralewicz 1-dw. Józef Dobrzański s. Floriana młodzian, Joanna Borkowska ż. Andrzeja 178-3-117 3R 10 Ż
13 4 1848 Zasław św. Józefa Józefa Marianna Bujalska Rypki Aleksander s. Kazimierza Zofia c. Feliksa Mańkowska szl. Grzegorz Winkler s. Fryderyka żonaty, Florentyna Szumińska z. Władysława 178-3-117 16R 62 Ż
20 3 1848 Ostróg Aleksander Brzostowski Ostróg Edward Joanna Okońska Wlm Wincenty Kotnowski i Florentyna Sydel ż. Fryderyka 171-1-14 8V 46 R DM
19 4 1848 Horyńgród Agnieszka Mieszczańska Raśniki Paweł Anna ch.20.04.1848, Florenty Wróblewski, Anna Jasińska 171-1-14 221R 8 R Mg
12 9 1849 Maciejów Marianna Zuzanna Jasińska Stachórka Karol Matylda Owsiana Wincenty Florkowski lekarz, Marianna Tomaszewska 415 13-14 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20415/pages/PL_1_436_415_0010.htm
16 6 1849 Lachowce Antoni Piotrowski Kaszczyńce Wincenty Tekla Wolska Florian Wolski i Maria Dobrowolska ż. Nikifora 171-1-15 144V-145R 27 R DM
8 7 1849 Lachowce Włodzimierz Bieńkowski Kurjanki Paweł Apolonia Mereżyńska Florian Karski i Marcelina Rudnicka ż. Jana 171-1-15 147V-148R 37 R DM
20 2 1849 Butowce Ignacy Pilawski Orzechówka NN Helena 1-dw. Florian Winiewicz, Gertruda Słowicka ż. Jana 178-3-118 64V-65R 6 Ż 124 DW
8 6 1850 Kołki Paweł Krzaczkowski Majdan Trosteniecki Adam Zofia Kamińska Florian Kamiński, Marianna Kamińska ż. Fabiana 835 228-229 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0119.htm
8 6 1850 Lachowce Marianna Florowska (Filarowska) Lachowce Wojciech Teresa Kułakowska Bazyli Czarnecki i żona Adama Więckowskiego 171-1-16 298V-299R 31 R DM
14 11 1850 Lachowce Brunon Mroczkowski Szuńki Paweł Marianna Szubiakowska Antoni Malinowski i Elżbieta Lewandowska ż. Floriana 171-1-16 305V-306R 55 R DM
31 1 1852 Ostrówki Marianna NN Wola Ostrowiecka NN NN Florian Łysiak, Agata Barodczuk ż. Oksentego 562 4-5 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0003.htm
27 6 1852 Nabrzuska Antoni Marceli Wojciechowski Karasin Anastazy Domicela Leszczyńska Florian Zakaszewski, Galina Ełowicka 865 425-426 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0232.htm
20 4 1853 Nabrzuska Zuzanna Leszczyńska Karasin Benedykt Ludwika Sierpińska Florian Zajączkowski, Domicela Wojciechowska 865 423-424 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0231.htm
25 12 1853 Ostrówki Marianna Suchecka Ostrówki Antoni Franciszka Woźniuk? Stefan Pradun, Franciszka Waleszek ż. Floriana 563 20 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20563/pages/PL_1_436_563_0011.htm
26 4 1854 Beresteczko Marko Rejch Beresteczko Franciszek Aniela Szostacka Leon Wasilewski żonaty, Bogumiła Mikłaszewska z. Floriana 16 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0005.htm
29 5 1854 Nabrzuska Ryszard Wojciechowski Karasin Anastazy Domicela Leszczyńska Florian Zakaszewski,Katarzyna Tołkacz 866 351-352 2 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0193.htm
16 7 1854 Łuck Tekla Jakubowska Łuck Teofil Aleksandra Butwił Florian Jodko, Katarzyna Suszyńska, Józef Suszyński, Emilia Jakubowska panna 838 17-18 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20838/pages/PL_1_436_838_0010.htm
1 4 1855 Białogródka Jadwiga Judycka Białogródka Stanisław Magdalena Liskowacka dopeł.chrz. 13.10.1868, asyst. Jan Judycki i Tekla Maliszewska ż. Floriana 178-03-81 368V-369R 104 Ż DM
23 10 1856 Nabrzuska Seweryna Karolina Wojciechowska Karasin Anastazy Domicela Leszczyńska Florian Zakaszewski, Teofila Połońska 868 309-310 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20868/pages/PL_1_436_868_0168.htm
1 2 1857 Ostrówki Marianna Śliwowska Wilczy Przewóz Józef Anna Blizińska Alfons Zieliński, Florentyna Śliwowska ż. Józefa 869 434 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0233.htm
15 5 1857 Krzemieniec Celestyna Korczakowska Krzemieniec Jan Aleksandra Łączewska Florian Rogowski, Karolina Binkowska ż. Piotra 0.1-29 11V-12R 33 T
27 5 1857 Krzemieniec Agnieszka Julia Joanna Strumieńska Kokorów Jakub Cecylia Obrycka generałowa Flora hr. O'Rurke, sztabsrotmistrz Kazimierz Wtorzecki 0.1-29 24V-25R 70 T
17 9 1857 Nabrzuska Jan Nepomucen Erazm Kacper Zakaszewski Karasin Józef Teofila Połońska Florian Zakaszewski, Ludwika Jałowicka 869 360-361 9 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0192.htm
1 7 1857 Łabuń Piotr Waskowski Kośkow Maciej Joanna Łabęncka Leontyn Topolnicki i Florentyna Szczurowska panna 178-3-73 346V-347R 43 Ż DM
24 12 1857 Krasnopol Adam Floriański Dąbrówka Grzegorz s. Jana Petronela Padłowska 178-3-45 1V-2R 1 Ż
22 9 1858 Łokacze Józef Maurycy Fronderf Łokacze Maciej Balbina Bagińska Franciszek Piwnicki, Florentyna Kozłowska z. Józefa 362 14-15 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20362/pages/PL_1_436_362_0008.htm
19 3 1858 Krasnopol Franciszek Floriański Halijówka Józef s. Jana Franciszka Pokotycka 1-dw. Jan Kasperski, Anna Korniłowicz, as. Florian Pokotycki, Marianna Pokotycka ż. Tomasza 178-3-45 6V-7R 37 Ż 13
21 4 1858 Krasnopol Apolonia Floriańska Januszpol Józef s. Mateusza Helena Kaleńska 178-3-45 7V-8R 52 Ż 15
28 10 1859 Kamień Koszyrski Edmund Turowski Ozierce NN Emilia Florian Czwaliński, Emilia Malinowska wdowa 192 16-17 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20192/pages/PL_1_436_192_0010.htm
9 7 1859 Kuniów Jakub Ziembicki Kuniów Józef Rozalia Żarska Piotr Łukomski i Florianna Krzemińska 886 236-237 45 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0124.htm
22 2 1860 Dubno Paulina Monastyrska Korabliszcze NN Róża Florian Zuchowski, Antonina Rodakowska ż. Tomasza 841 11-12 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0007.htm
17 9 1860 Ołyka Franciszek Markowski Silno Józef Marianna Drzewiecka szl. Stanisław Komarnicki, szl. Maria Magdalena Janicka ż. Floriana 841 321-322 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0012.htm
11 1 1861 Szumsk Franciszek Sopiński Waśkowce Józef Ewa Derkacz chł. Kazimierz Kokurowski, Marianna Giżycka ż. Floriana 245-1-17 172V-173R 15 R
14 6 1861 Ostróg Karolina Śliwińska Storonicze Piotr Marianna Kielkowska Florian Masłowski i Zofia Koto... ż. Jana 654-1-36 2V Rapt. R DM
6 6 1861 Ostróg Antonina Czaplicka Majdan Płużański Karol Teofila Skrzypkowska Kazimierz i Anna Popławska ż. Floriana 654-1-36 3R Rapt. R DM
20 5 1861 Ostróg Apolinary M... Mohylany Ksawery Marianna Kotołowska Kotołowski kawaler i Elżbieta Lewandowska ż. Floriana 654-1-36 3V Rapt. R DM
4 7 1861 Ostróg Petronela Wysocka Mosty Szymon Małgorzata Kulesza Maciej Roliński i Franciszka Naumowicz ż. Floriana 654-1-36 4R Rapt. R DM
28 4 1861 Ostróg Józefa Mieszkowska Ostróg Tytus Krystyna Solecka data chrztu, Florian Maliszewski i Pelagia Glińska 654-1-36 6V Rapt. R DM
19 10 1862 Torczyn Michalina Pogonowska Koszów Ignacy Franciszka Umańska (Omańska) Paweł Biernacki, Marianna Siatecka ż. Jana, as.: Florian Dąbrowski, Urszula ż. J 648 22-23 43 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0012.htm
20 10 1862 Torczyn Marianna Bernadska Koszów Paweł Katarzyna Siatecka Florian Dąbrowski, Paulina Osolińska ż. Jana 648 24-25 46 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0013.htm
1 1 1862 Luboml Antoni Dominczuk Ziemlica Kajetan Prakseda Kuniczuk Józef Górski, Aleksandra Butwil? ż. Floriana ... 306 2 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0002.htm
24 5 1862 Luboml Kazimierz Kwiatkowski Zamłynie Antoni Karolina Sz? Florian Mysakowski, Paulina O? 306 48 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0025.htm
11 10 1862 Luboml Bronisława Kuczewska Luboml Kazimiera Klementyna Kuczewska Florian Mysakowski, Barbara Sztejn? 306 72 136 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20306/pages/PL_1_436_306_0037.htm
1 2 1863 Swojczów Jan Zienkiewicz Rudnia Roch Magdalena Dobrowolska Florian Zinkiewicz, Domicela Gronowicz ż. Antoniego 624 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0003.htm
7 3 1863 Luboml Marianna Szumska Maszów Ludwika Szumska Florian Mysakowski, Paulina Bialiwońska? ż. Grzegorza 307 20 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0011.htm
29 3 1863 Luboml Magdalena Matysiuk Skiby Kacper Anastazja Kałuża Bartłomiej Świdrow, Barbara Mysakowska ż. Floriana 307 26 45 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0014.htm
2 10 1863 Luboml Wojciech Iwanczuk Rymacze Wojciech Katarzyna Adamczuk Florian Mysakowski, Aniela Rudzka ż. Franciszka 307 56 103 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20307/pages/PL_1_436_307_0029.htm
8 7 1863 Białogródka Bronisław Stanowski Białogródka Jan Filipina Kejl Florian Maliszewski i Helena Kalińska ż. Prota 178-03-81 18V-19R 70 Ż DM
22 10 1863 Białogródka Stanisław Żochowski Białogródka Tomasz Anna Dębicka chrz. 3.11., Karol Popławski i Tekla Maliszewska ż. Floriana 178-03-81 28V-29R 109 Ż DM
12 6 1864 Lachowce Józefa Musiewicz Książęcin Hipolit Anna Piotrowska Florian Trawiński i Teofila Podgórska ż. Jana 178-3-146 49V-50R 34 Ż DM
13 10 1864 Lachowce Tekla Kobierska Książęcin Karol Katarzyna Piotrowska Florian Trawiński i Anna Hryniowiecka ż. Gabriela 178-3-146 55V-56R 60 Ż DM
24 10 1864 Lachowce Karol Piotrowski Książęcin Feliks Józefa Rudnicka Florian Trawiński i Paulina Mirecka wdowa 178-3-146 56V-57R 64 Ż DM
8 6 1864 Białogródka Józef Wyrzykowski Białogródka Ignacy Anna Oryszewska Florian Trawiński i Joanna Oryszewska ż. Tomasza 178-03-81 76V-77R 46 Ż DM
24 10 1865 Torczyn Rafał Pogonowski Koszów Ignacy Franciszka Umańska (Omańska) Florian Dąbrowski, Emilia Żmudzka ż. Wincentego 651 26-27 38 EH 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20651/pages/PL_1_436_650_0014.htm
20 3 1865 Horochów Albina Płońska Pieczychwosty Piotr Magdalena Florian Płoński, Karolina Dębowska 101 2-3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20101/pages/PL_1_436_101_0002.htm
13 2 1865 Krzemieniec Julianna Szrewel Andruha Wielka Franciszek Teresa Sztrajt cudzoziemcy Franciszek Krejczy, Florentyna Sztrajt ż. Józefa 1-37 7V-8R 26 T 15
31 5 1865 Katerburg Karol Bulichowski ch. Rybcza Antoni Urszula Żurawska Florian Wappa i Zofia Sokołowska ż. Stanisława 1-37 108V-109R 10 T 116
7 4 1865 Żytomierz Cezaryna Florentyna Wygowska (Wyhowska ?) Żytomierz Franciszek Benigna Wygowska córka emeryt. podpor., Tadeusz Krzyżanowski- rotmistrz, Florentyna Stecka 178-3-61 20 114 Ż DG
14 11 1865 Żytomierz Kalikst-Józef Raczyński Żytomierz Andrzej Aniela Jurkowska syn pocztyliona, Aleksander Nowakowski, Justyna Szulakowska, asystowali: Florian Kamiński, Franciszk 178-3-61 46 300 Ż DG
20 11 1865 Żytomierz Jan-Fabian Berezowski Syngury ? Dominik Aniela Berezowska syn chłopów, Kazimierz Palczewski- radca stanu, Florentyna z Palczewskich Stecka- żona Nikodema- ase 178-3-61 46 305 Ż DG
4 1 1866 Luboml Anna Błaszczuk Kąty Tomasz Magdalena Macegoniuk Jan Błaszczuk, Jadwiga Błaszczuk ż. Łukasza, Florian Mysakowski, Marianna Błaszczuk ż. R 310 2 3 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0002.htm
15 5 1866 Luboml Zofia Iwko Kupracze Kacper Franciszka Godzało Florian Mysakowski, Teresa Jaszczuk ż. Macieja 310 30 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0016.htm
20 10 1866 Luboml Jan Dzieczyński Maszów Marianna Dzieczyńska Jan Ogrodnicki, Tekla Władowicz ż. Pawła, Florian Mysakowski, Marianna Grontkowska 310 58 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0030.htm
16 11 1866 Luboml Agnieszka Szewczuk Rymacze Piotr Katarzyna Rudzka Józef Mazurek, Barbara Ma? ż. Floriana 310 64 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20310/pages/PL_1_436_310_0033.htm
9 3 1866 Lachowce Wincenty Kotwicki Kornica Stanisław Małgorzata Machicka Karol Kucharski i Helena Wolska ż. Floriana 178-3-146 127V-128R 13 Ż DM
4 6 1866 Żytomierz Anna Nosalska Żytomierz Wacław Antonina Felińska [12.08.1866] córka wł.ziems.Kijewskiej Guberni, Florian Zakaszewski i Józefa Kochler, asyst.: Stanis 178-3-63 41 191 Ż 79 i 80 DG
18 9 1867 Białogródka Marianna Juszczuk Chrystówka Jan Antonina Filip Jaszczuk i Helena Kamińska ż. Flora 178-03-81 289V-290R 97 Ż DM
21 2 1868 Łuck Stanisław Maszkowski Korm Andrzej Józefa Bielawska Stanisław Paszkowski, Florianna Kopiej 398 6-7 10 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0004.htm
16 7 1868 Torczyn Piotr Tubilewicz (Tybulewicz) Budki Usickie Wincenty Julia Siatecka Florian Szwed, Marianna Tubilewicz (Tybulewicz), as.: Kasper Tubilewicz (Tybulewi 654 14-15 20 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0011.htm
17 1 1868 Luboml Stanisław Błaszczuk Luboml Józef Tekla Wołosiewicz Florian Mysakowski, Helena Kliczkowska 311 6 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0004.htm
6 3 1868 Kuniów Antoni Tylicki Peremerówka Michał Antonina Malinowska Florian Lityński i Honorata Tylicka 178-3-78 145V-146R 14 Ż DM
27 2 1868 Lachowce Franciszek Bogusławski Książęcin Jan Teofila Zawadzka Michał Mikulski i Agnieszka Trawińska ż. Floriana 178-3-146 208V-209R 13 Ż DM
6 11 1868 Lachowce Karolina Dąbrowska Książęcin Seweryn Marianna Łanecka Florian Trawiński i Teresa Mikulska ż. Stefana 178-3-146 223V-224R 59 Ż DM
12 1 1868 Białogródka Aniela Anna Polkiewicz Teleżyńce Aleksander Antonina Paszyńska Florian Maliszewski i Konstancja Kozłowska ż. Józefa 178-03-81 350V-351R 30 Ż DM
22 5 1868 Krzemieniec Grzegorz Borejko Krzemieniec Stanisław Teresa mieszcz. Florian Stankiewicz, Katarzyna Kurzyńska ż. Jana 426-1-44 12V-13R 35 T 779 DW
18 6 1868 Krzemieniec Jan Wołkowiński Krzemieniec Wojciech Gumilianna Szemetyło mieszcz. Andrzej Michalewicz, Aniela Malawska z. Floriana 426-1-44 13V-14R 39 T 780 DW
8 9 1869 Luboml Marianna Witryk Bereżce Stanisław Anna Niegoda Florian Mysakowski, Helena B? ż. Ignacego 312 32 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0019.htm
10 12 1869 Kuniów Józefa Popławska Radohoszcz Rafał Tekla Malinowska Florian Popławski i Józefa Olszewska 178-3-78 191V-192R 64 Ż DM
20 1 1869 Białogródka Stefan Mikulski Książęcin Michał Tekla Medyńska Florian Trawiński i Paulina Trembecka ż. Michała 178-03-81 412V-413R 15 Ż DM
17 4 1869 Białogródka Aniela Oryszewska Bisówka Wielka Tomasz Joanna Czyż Florian Trawiński i Anna Bejzymska ż. Leona 178-03-81 420V-421R 47 Ż DM
26 6 1869 Białogródka Karolina Wyżykowska Białogródka Ignacy Anna Oryszewska Florian Trawiński i Karolina Zarzycka ż. Teodora 178-03-81 428V-429R 79 Ż DM
31 8 1869 Białogródka Tekla Jezierska Okopy Paweł Petronela Zawadzka Jan Bogusławski i Agnieszka Trawińska ż. Floriana 178-03-81 436V-437R 109 Ż DM
16 8 1869 Białogródka Antonina Bartosiewicz Szuńki Piotr Urszula Turzańska Stanisław Kotwicki i Helena Wolska ż. Floriana 178-03-81 442V-443R 133 Ż DM
10 11 1869 Białogródka Józefa Mikulska Książęcin Stefan Teresa Czyż Jan Podgórski i Agnieszka Trawińska ż. Floriana 178-03-81 448V-449R 158 Ż DM
20 4 1871 Luboml Grzegorz Sokołowski Luboml Paweł Paulina Bartkiewicz Stanisław Marmura, Barbara Mysan ż. Floriana 314 24 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0014.htm
22 8 1871 Luboml Filipina Maria Bronisława Zielińska Wysock Alfons Filip Antoni Antonina Chrzanowska Józef Porębski, Kamila Zielińska ż. Józefa, Ksawery Gałęziowski, Florentyna Chrzanowska 314 48 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0026.htm
4 12 1871 Luboml Dominika Stasiuk Binduga Tomasz Urszula Czułkowska Tomasz Janiczuk, Marianna Zd? ż. Floriana 314 78 160 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0041.htm
5 11 1872 Torczyn Kazimierz Rudnicki Budki Horodyńskie Alojzy Paulina Marcinkowska Florian Bunno, Waleria Rudnicka ż. Wincentego, as.: Fr 658 30-31 57 EH 0
28 7 1872 Horochów Alojzy Florian Nowosiółki Czeskie Antoni Anna Nizan 108 26-27 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20108/pages/PL_1_436_108_0015.htm
24 1 1872 Kuniów Jan Malinowski Iliaszówka Mateusz Karolina Krzemińska Florian Letyński i Teofila Zawadzka 178-3-78 272V-273R 6 Ż DM
21 5 1872 Luboml Maria Konstancja Górska Ziemlica Andrzej Józef Józefa Budzyńska Julian Zalewski, Aleksandra Bu? Ż. Floriana, Karol Zalewski, Kazimiera Budzyńska 315 20 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0011.htm
4 2 1873 Jałowicze Marianna Czyżewska Worsuń Apollo Katarzyna Leszczyńska Florian Łaszkiewicz, Marianna Leszczyńska c. Józefa panna 147 4-5 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20147/pages/PL_1_436_147_0003.htm
18 6 1874 Katerburg Marcelina Stępkowska Wilja Franciszek Zofia Pilecka chł. Kazimierz Jakubowski, Agnieszka Melichowska ż. Floriana 203 164-165 12
27 12 1874 Krzemieniec Jan Dębicki Grabówka Jan Maria Tchorzyńska Piotr Siczkowski, Petronela Stankiewicz ż. Floriana 0.1-68 20V-21R 75 T
18 3 1874 Kuniów Józef Bolesław Krajewski Dobryń Henryk Stefan Helena Afanazja Borucka szl. Florian Popławski i Feliksa Czerwińska 178-3-78 336V-337R 21 Ż DM
26 9 1874 Kuniów Józefa Kochańska Iliaszówka Karol Karolina Wierzbicka Mateusz Malinowski i Emilia Lityńska ż. Floriana 178-3-78 341V-342R 48 Ż DM
24 12 1875 Torczyn Adam Tchorzewski Sadów Konstanty Maria Konasiewicz Florian Niżnik, Izabela Wroczyńska panna 661 38-39 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20661/pages/PL_1_436_661_0020.htm
26 5 1875 Kuniów Jan Kamiński Iliaszówka Józef Marianna Baczyńska Florian Lityński i Rozalia Wysocka ż. Andrzeja 178-3-78 372V-373R 47 Ż DM
25 9 1877 Krzemieniec Antoni Spałka Wesołówka Antoni Anna Krejcz Flor Aukst, Wiktoria Lass ż. Hipolita 1-71 17V-18R 70 T
18 11 1878 Szumsk Piotr Bilewicz Waśkowce Jan Tekla Giżycka chrz. 21.11 Łukasz Bilewicz, Florentyna Kaczyńska ż. Franciszka 1-230 33V-34R 141 T DM 748
15 11 1878 Kuniów Leonard Krajewski Dobrzyń Henryk Helena Barucka szl. Florian Popławski i Helena Popińska wdowa 178-3-78 517V-518R 89 Ż DM
22 8 1879 Kowel Jadwiga Marianna Flor Kowel Herman Teodora Jaroszewska 281 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20281/pages/PL_1_436_281_0002.htm
6 4 1879 Kuniów Roman Malinowski Iliaszówka Ksawery Marcelina Krzemińska Feliks Łoś i Emilia Lityńska ż. Floriana 178-3-78 544V-545R 31 Ż DM
8 1 1880 Kuniów Maria Seweryna Krajewska Dobrzyń Henryk Helena Barucka szl. Florian Popławski i Helena Mogilnicka wdowa 178-3-78 583V-584R 4 Ż DM
2 6 1880 Kuniów Felicjan Malinowski Iliaszówka Antoni Petronela Wierzbicka Florian Lityński i Marcelina Krzemińska ż. Michała 178-3-78 591V-592R 34 Ż DM
27 6 1881 Kuniów Leon Malinowski Peremerówka Rafał Marcelina Krasicka Florian Lityński i Maria Krasicka panna 178-3-78 634V-635R 51 Ż DM
11 7 1881 Łanowce Magdalena Ostrowska Łysogórka IN Teofila c. nieślubna wdowy po Stefanie, Florian Machnicki i Marianna Myzykowicz ż. Antoniego 1-75 88V-89V 13 T 98 DM
15 3 1882 Kuniów Witold Longin Krajewski Dobrzyń Henryk Stefan Józefa Helena Chodorowska Florian Popławski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-78 668V-669R 17 Ż DM
24 5 1883 Kuniów Walery Krajewski Dobrzyń Henryk Józefa Chodorowska Florian Popławski i Kamila Złotolińska ż. Mieczysława 178-3-78 725V-726R 50 Ż DM
1 3 1885 Tuczyn Stanisława Misiewicz Leonówka Franciszek Anna Jaworska Florian Urbanowicz, Zofia Maciejewska panna 699 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20699/pages/PL_1_436_699_0005.htm
21 12 1886 Grzymałów Olga Maria Rudnik Ostapie Józef Maria NN Mikołaj Fedorowski, Florentyna Herget 1614 22 18 EK 0
31 12 1887 Grzymałów Anna Zatońska Podlesie Jan Franciszka Batog Florian Stebnicki, Magdalena Augustyniak 1614L 9 28 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0005.htm
12 11 1887 Grzymałów Maria Zatońska Podlesie Wojciech Agnieszka Świątkoska Florian Stebnicki, Maria Bernat 1614L 9 25 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0005.htm
30 7 1887 Luboml Zofia Rogacz Kizie Józef Anastazja Grabowska Onufry Nachtman, Florentyna Gembicka ż. Edwarda 330 52 102 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0028.htm
28 9 1887 Luboml Feliksa Tuszyńska Kizie Antoni Antonina Roz Onufry Nachtman, Florentyna Gembicka ż. Edwarda 330 80 160 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0042.htm
4 9 1889 Białogródka Maria Mądzełowska Dosin Józef Teofila Łukarzewska Adolf Mądzelowski, Michalina Łukarzewska ż. Florentego 17-2-80 29V-30R 142 Ch
10 6 1889 Rzyszczów Maria Domosławska Rzyszczów Kornel Maria Hulanicka Adam Bielecki, Florentyna Werszner ż. Jakuba 1268-2-26 85-86 25 CDIAK
29 3 1889 Szumsk Helena Krzemińska Huta Antonowiecka Antoni Franciszka Czarnecka Florian Krzemiński i Katarzyna Oborska ż. Franciszka 01-232 10V-11R 47 T 876 DM
18 1 1890 Ołyka Gabriel Wysocki Wólka Kotowska Józef Aniela Konefał Florian Konefał, Emilia Kownacka ż. Gabriela 510 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0006.htm
21 11 1890 Kuniów Klementyna Filarowska Martyń Rafał Maria Krzemińska Florian Krzemiński i Faustyna Sokołowska panna 178-3-86 338V-339R 95 Ż DM
10 8 1892 Ołyka Florian Lipski Suchowce Konstanty Konstancja Sienkiewicz Florian Babiński 1018 38 76 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0022.htm
28 3 1892 Kuniów Józef Podhorodecki Hucisko Stare Franciszek Petronela Baczyńska Józef Paciorkowski i Marianna Kilowska ż. Floriana 178-3-86 410V-411R 43 Ż DM
28 2 1893 Horochów Józefa Ławniczak Haliczany Piotr Józefa Malarek Ignacy Szymczak, Marianna Wojciechowska ż. Floriana 129 10-11 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0006.htm
22 2 1893 Torczyn Paulina Osochocka Dudy Antoni Aniela Ulatowska Wincenty Osochocki, Honorata Dąbrowska ż. Flora 679 6-7 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20679/pages/PL_1_436_679_0004.htm
13 12 1893 Luboml Józef Bil Borki Mikołaj Łucja Godzało Marcin Bagniuk, Barbara Kuć ż. Floriana 336 78 155 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0040.htm
19 8 1893 Szumsk Klementyna Krzemińska Hucisko Antonowieckie Antoni Franciszka Czerniecka Czarniecka Florian Krzemiński, Antonina Suprowicz ż. Kazimierza 98V-99R 117 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDH?i=226&cat=833998
22 11 1894 Torczyn Jan Kruszyński Usicze Jerzy Józefa Łopuszańska Antoni Hrynowiecki, Anna Rusińska ż. Floriana 680 32-33 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20680/pages/PL_1_436_680_0017.htm
28 4 1894 Kuniów Wojciech Sokołowski Martyń Franciszek Elżbieta Florowska? (Filarowska) Ignacy Podhorodecki i Waleria Fliorowska panna 178-3-86 510V-511R 60 Ż DM
2 4 1897 Kuniów Anna Szmat ? fut. Koziński Kasper Marianna Jakuszewska Daniel Paciorkowski i Teresa Flor [Frol] ż. Feliksa 178-3-86 655V-656R 35 Ż DM
11 8 1897 Kuniów Antoni Wyżykowski Kozin Józef Julia Laszyńska Stefan Wyżykowski i Marianna Flor ż. Karola 178-3-86 663V-664R 67 Ż DM
20 2 1898 Ołyka Zygmunt Florek Hinin Józef Marianna Michałowska 1018 836 23 MO
22 5 1899 Horochów Apolonia Kolman Pułhany Ludwik Maria Florek 928 24-25 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0013.htm
5 3 1900 Niewirków Franciszek (Salezy) Florczyk Zastawie Tomasz Marianna Demarska 951 10 V-11 R 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0013.htm
1 10 1900 Włodzimierz Marianna Germanowska Włodzimierz NN Karolina Piotr Holc, Antonina Wojciuk ż. Floriana 958 46V-47R 193 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0047.htm
6 3 1900 Tuczyn Kazimiera Florczyńska Huta Siedliska NN Helena 956 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0005.htm
15 11 1900 Tuczyn Leopolda Kopij Reczyca Dionizy Marcelina Domalewska Stanisław Domalewski, Kunegunda Urbanowicz ż. Floriana 956 44-45 85 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0023.htm
25 4 1901 Tuczyn Stanisław Urbanowicz Karczemka Telesfor Kazimiera Kamińska Julian Urbanowicz, Florentyna Grochowska ż. Konstantego 957 13V-14R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0014.htm
2 11 1901 Niewirków Jakub Florczyk Zastawie Józef Franciszka Demarska 952 56-57 136 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0029.htm
11 1 1902 Tuczyn Józef Rychter Huta Siedliska Stanisław Helena Florczyńska 969 2V-3R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0003.htm
10 2 1902 Tuczyn Piotr Urbanowicz Leonówka Łukasz Ludwika Szenger Florian Urbanowicz, Weronika Ostrowska wdowa 969 4V-5R 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0005.htm
6 4 1902 Tuczyn Maria Łoś Leonówka Andrzej Waleria Reszczyńska Fabian Łoś, Florentyna Reszczyńska panna 969 7V-8R 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0010.htm
22 6 1902 Tuczyn Władysława Trojan Siedliszcze Władysław Anna Szmigiel Józef Piróg, Franciszka Florczyńska ż. Władysława 969 12V-13R 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0015.htm
6 10 1902 Tuczyn Anna Jabłońska Horyńgród Stanisław Agnieszka Rogula Florian Jabłoński, Józefa Czerwińska wdowa 969 17V-18R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0020.htm
10 2 1904 Niewirków Józef (Oblubieniec) Florczyk Nowiny Paweł Franciszka Feliszko 982 5V-6R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0006.htm
11 2 1904 Niewirków Marianna Florczyk Zastawie Michał Franciszka Demarska Szymon Zbrożczuk, Katarzyna Sobczuk ż. Jana 982 5V-6R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0006.htm
10 2 1904 Niewirków Adam Chudzik Nowiny Michał Marianna Feliszko Fabian Gasz, Florentyna Grabowska ż. Stanisława 982 7V-8R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0008.htm
7 10 1904 Niewirków Katarzyna Florczyk Zastawie Ludwik Józefa Szymańska Tomasz Szymański, Katarzyna Cieniak ż. Jana 982 34V-35R 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20982/pages/PL_1_436_982_0037.htm
16 2 1905 Gródek Hieronim Słobodzian Gródek Antoni s. Mikołaja Julia Liczniarowska Liczniarowski Mikołaj Gudyma Kazimierz, Skibicka Leontyna, ż. Floriana Owsiak An 67 JZ
4 6 1905 Niewirków Władysław Florczyk Zastawie Tomasz Marianna Demarska 983 23V-24R 91 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0024.htm
30 7 1905 Niewirków Adela Werbicka Myszaków Konstanty Józefa Michniewicz Florian Chwoiński, Elżbieta Żygadło ż. Karola 983 32V-33R 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0033.htm
7 9 1905 Niewirków Fabian Kuriata Rudnia Pohoryłowska Paweł Filipina Gilewska Florian Kuriata, Tekla Kuriata ż. Andrzeja 983 40V-41R 159 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0039.htm
2 10 1905 Niewirków Stanisława Florczyk Zastawie Stanisław Anna Zbrożnik Józef Adamczyk, Józefa Florczyk ż. Ludwika 983 42V-43R 168 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0043.htm
13 10 1906 Ołyka Cezary Sawicki Dobra Adam Teofila Krupińska Florian Kownacki, Malwina Ostrowska panna 1019 251 168 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0134.htm
20 7 1908 Tuczyn Antoni Gnitecki Cecylówka Apolinary Helena Dąbrowska Florian Dąbrowski, Zofia Olizarowska 1029 24-25 60 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201029/pages/1_436_0_0_1029_0016.htm
28 5 1909 Niewirków Antonina Florczyk Nowiny Stanisław s.Jana Anna Brożczyk 1015 22V-23R 95 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0025.htm
26 9 1909 Niewirków Franciszka Florczyk Nowiny Jan Marianna Chabasińska 1015 34V-35R 147 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0037.htm
16 3 1909 Szumsk Anna Jasińska Kąty Franciszek Karolina Krajewska Jan Jasiński, Paulina Świdryńska ż. Floriana 58V-59R 42 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R345-B?i=883&cat=834003
2 8 1909 Szumsk Aniela Malewska Obycz Franciszek Karolina Adaszewska Adamowska Jan Marciniuk, Karolina Karczewska ż. Floriana 72V-73R 123 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3CN-M?i=897&cat=834000
27 5 1910 Tajkury (Zdołbunów) Olga Sudoł Zdołbunów Piotr Maria Stożek Władysław Musiewicz, Aniela kamińska ż. Floriana R-740-4-69 15 V-16 R 62 0
10 5 1910 Tajkury Stanisława Duniewicz Kołodenka Bolesław Maria Spaczyńska Benedykt Duniewicz, Stanisława Jabłońska ż. Floriana R-740-4-69 16 V-17 R 68 0
7 7 1910 Tajkury (Zdołbunów) Stanisława Kikinger Zdołbica Marian Maria Lemieszczuk Florian Morgowski, Elżbieta Swarowska z. Jaroslawa R-740-4-69 17 V-18 R 73 0
19 9 1911 Sł.Czernicka Bronisław Mokrzecki Czernicka Słobódka Jan Elżbieta Lewicka Garbowski Florian, Bilecka Józefa, ż. Celestyna 209 JZ 0 0
26 3 1912 Tbilisi Zygmunt Grabiński Tbilisi Jan s. Pawła Maria c. Wawrzyńca Pędrak Józef Hryniewicz, Flora Korsynan 30R 34 Tb
1 12 1912 Tbilisi Karol Baranowski Tbilisi Jan s. Antoniego Nina Ejszel Konstanty Żurowski, Florentyna Pławska 46V 118 Tb
25 7 1915 Kijów Św. Aleksandra Anna Grygorowicz Grzegorzewicz Kijów Stanisław Józefa Florek Adam Lenkiewicz i Aleksandra Grabowska 312/1/129 43V-44R 170 m.K JM1
1 10 1915 Kijów Św. Aleksandra Maria Osmołowska Kijów Sylwester Julia Rakowiec Stefan Rakowiec i Maria Florowa 312/1/129 63V-64R 252 m.K JM1
15 9 1917 Kołki Antoni Wolak Ostrowy Kazimierz Kamila Wysocka Florian Zakrzewski, Aniela Zalewska 1078 7 16 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201078/pages/1_436_0_0_1078_0007.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
13 7 1766 Szumsk Franciszek Rogowski Huta Rachmanowska k Katarzyna Jakusiewicz Jakusińska Huta Dubieńska p Szymon Gyzycki, Florian Pasternaczek 297-1-180 48V Ł RK
30 10 1804 Kuniów Michał Tkacz Radohoszcza Wielka Urszula Florińska Radohoszcza Wielka 8
27 5 1806 Szumsk Konstanty Markowski Bacaje w Konstancja Jakuszewicz Jakusiewicz Bacaje w Florian Wasilkowski, Antoni Woynarski 297-1-183 56V Ł RK
23 1 1827 Ostrówki Jakub Mazurek Wola Ostrowiecka 37 Sebastian Prakseda Pawluczuk Magdalena Hudziak Wola Ostrowiecka 30 Józef Katarzyna Jasionczak Florian Ojstawski, Michał Jasionek, Mateusz Jasionek 843 378 1 544 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0208.htm
17 6 1828 Białozórka Tomasz Rudnicki Szybenna 33 Kazimierz Aleksandra Ruczewicz Honorata Łaska Szybenna 25r Stanislaw Rozalia Krzyżanowska ur. Florian Pawłowski, Franciszek Korzeniowski, Leon Pasalski 245-1-2 380R 1 R
18 7 1828 Lachowce Jan Moszyński Żemelińce 34 Wincenty Magdalena Bojanowska Anna Koszycka Lachowce w Wincenty Katarzyna Rozwalska Ur. Wojciech Wojciechowski, Ur. Marcin Florentski 171-1-1 118V 15 R Mg
18 2 1830 Żytomierz Erazm Rombertowski Żytomierz 38w Andrzej Katarzyna Warniewicz Katarzyna Kurwowska zd.Waskiewicz Żytomierz 22w Daniel Agata Strucińska Florian Boczkowski 178 3 3 54 23 Ż Ni
9 5 1831 Wiszenki Wojciech Brodnicki Kopaczówka 31 Bartłomiej Agnieszka Podgórska Tekla Gudzikowska Kopaczówka 15 Tomasz Jan Brodnicki, Floryan Brodnicki 818 105 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0112.htm
3 10 1831 Żytomierz Ludwik Bułharyn Żytomierz 29 Joachim Marianna Kujawska Augusta Ewa Kolbe Żytomierz 20 Fryderyk Józefina Wagner Jan Szawerski , Florian Zborowski , Józef Poradowski 178 3 4 56 52 Ż Ni
21 2 1832 Wiszenki Franciszek Zalewski Majdan Jezierski 25 Józef Wiktoria Kazimiera z Trębickich Słowikowska Majdan Jezierski 21 Floryan Zalewski, Johan Słowikowski, Aleksander Zalewski 818 108 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0115.htm
21 2 1832 Sokul Jan Czyżewski par. Hołoby 32 Cyprian Tekla Mycielska Emilia Ambruszkiewicz Kozin 24 Tadeusz Anna Kropinska Tadeusz Ambruszkiewicz, Józef Czyżewski, Florian Brzeski 818 45V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0052.htm
21 2 1832 Sokul Florian Stachurski par. Łuck 28 Kazimierz Agnieszka Gazewska Aleksandra Rakusz Pożarki 17 Wincenty Barbara Baczewska Florian Brzeski, Jan Hrajnowski, Mikołaj Scijewski 818 45V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0052.htm
17 1 1832 Krzemieniec Michał Michalski Krzemieniec 32w Aleksander Wiktoria Marianna Tarkowska Krzemieniec 17 Błażej Katarzyna Antoni Migorowicz i Florian Michałowski 01-5 71R 2 T 800 DM
23 10 1832 Szumsk Aleksander Browarski Szumsk G-R 25 Józef Ludwika Załuska Zofia Nowakowska Szumsk 25 Antoni Marianna Dziadyńska Jakub Lachowacki, Bazyli Fedkow, Florian Szyszkowski 245-1-6 407R 33 R RK
27 10 1835 Ostróg Jan Sliwiński Hurby 20 Benedykt Katarzyna Garlińska Karolina Smorzewska Hurby 18 Jan Krystyna Jandulska Wincenty Błazewski Florian Zieliński 171-1-8 25R 25 R MZ 9015
7 2 1836 Leszniów Michał Gruszecki 20 Piotr Taiana? Ewa Koledrowiczowa 20 Michał Anna Florek Mikołaj Kot, Bazyli Krochmal 746 6 2 B
21 5 1836 Wiszenki Piotr Kwiatkowski par. Łuck 28 Józef Agnieszka ..cz Apolonia Pikulińska Susk 22 Aleksander Franciszka Żwan Florian Orzęcki, Władysław Bliziński, Jan Korzeniewski 822 52a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0053.htm
30 6 1836 Kisielin Leon Pomazański 31 Jan Tekla Negrusz Honorata Weresczyńska Kisielin 20 Wiktor Maryanna Zgórska Floryan Hulewicz, Zenon Laskowski, Faustyn Pielecki 851 289-290 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0163.htm
28 6 1836 Ostrówki Sylwester Borkowski par. Ostrówki 40 Stanisław Helena Sagowska Małgorzata Juniewicz Wilczy Przewóz 23 Emilian Teofila Dobrowolska Grzegorz Chjnacki, Florian Janicki, Faustyn Załuski 851 455 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0254.htm
19 1 1836 Szumsk Antoni Zieliński Hucisko Surażskie 25w Andrzej Franciszka Antonina Wereszczyńska Hucisko 19 Wojciech Marianna Antoni Zieliński, Józef Zieliński, Florian Krasiński 245-1-10 463R 2 R RK
26 1 1836 Białogródka Wincenty Piotrowski Polachówka 23 Mateusz Franciszka Anna Pawłowska Polachówka 18 Łukasz Agata Białokur Łukarz Strzemecki, Florian Iwerski, Szymon Korzeniowski 178-03-106 129R 1 Ż DM
7 2 1837 Młynów Ordij Orchypow greko-unit. par. Swiszczowska 40w Martyn Prakseda Klara Florczuk par. Młynów 28 Grzegorz Katarzyna Hrycek Szewczuk, Piotr Hordymek, Kuźma Barczuk 823 196R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0204.htm
6 2 1838 Bucyń Jan Czwaliński par. Ratno 29 Szymon Teodozja Halicka Katarzyna Pirecka Kaczyn 19 Antoni Antonina Werbska Michał Brzostowski, Florian Czechowski, Szymon Borowski 31 7 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2031/pages/PL_1_436_31_0005.htm
13 11 1838 Wiszenki Leon Brodnicki par. Wiszenki 19 Wojciech Julianna Russowiecka Marianna Soszyńska par. Wiszenki 17 Piotr Marianna Tońska Jan Wręg, Floryan Brodnicki 824 52 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0053.htm
23 4 1839 Żytomierz Jan Wojciechowski Żytomierz 30 Jan Katarzyna Janiszewska Wiktoria Sybińska Żytomierz 19 Jan Anna Tymochtiej Florian Pelicki 178 3 7 59 19 Ż Ni
1 2 1839 Leszczyn Aleksander Duszyński Łuka 35 Walenty Rozalia Połubińska Teodora Taturowa zd. Tyczyna Łuka 30w Bazyli Wiktoria Wiszniowska Jan Piotrowski , Florian Tyczyna , Jakub Metelski 178-3-8 1 Ż Ni
7 7 1840 Żytomierz Walerian Lipnicki 34w Andrzej Izabella Kowelska Katarzyna Hordyńska 21 Andrzej Antonina Pleya Dyspensa apostolska , II stopień Powinowactwa ; Św. : Teodor Staszkiewicz , Abdon Lipnicki , Florian Boczkowski 178 3 10 64 31 Ż Ni
16 4 1841 Kisielin Jan Węzyk Kisiein 38 Kajetan Regina Janiszewska Teofila Hulewicz Nowy Dwór 19 Antoni Tekla Piotrowska Florian Hulewicz, Konstanty Janiszewski, Dominik Cieszkowski, Józef Cz 856 279 3 EH RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0151.htm
23 2 1842 Ostrówki Walenty Bahniuk Wola Ostrowiecka 23 Franciszek Teresa Kozioł Anastazja Jasionek Wola Ostrowiecka 18 Mateusz Marianna Szymanek Antoni Jasionek, Florian Łysiak 553 26 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20553/pages/PL_1_436_553_0015.htm
22 11 1842 Krzemieniec Dominik Sadowski Folwarki Wielkie 20 Józef Marianna Sabina Berezowska Folwarki Wielkie 20 Stanisław Marcjanna Florian Waszkiewicz i Tomasz Staszewski 873 503 17 DW DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0261.htm
21 2 1843 Wiszenki Telimen Wilczewski Kopaczówka 30 Antoni Wiktoria Tońska Albina z Tońskich Kleparska Kopaczówka 22 Maciej Zofia Dąbrowska Floryan Brodnicki, Heronim Toński 829 203V 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0218.htm
16 7 1844 Korzec Józef Floriański BD 43 Tomasz Marianna Soczyńska Marianna Sawicka BD 28 Kacper Barbara Borecka 875 206 16 PW
29 10 1844 Opalin Stanisław Łatkowski Pulmo 20 Tomasz Marianna Agata Pogonowska Pulmo 18 Piotr Anna Błonarska Adam Konopka, Florian Zalewski, Antoni Pogonowski 859 506-507 2 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0271.htm
6 2 1844 Wiszenki Szymon Toński Kopaczówka 25 Maciej Zofia Dąbrowska Anna Cytrycka Kopaczówka 19 Jędrzej Barbara Guzdzikowska Wojciech Więckowski, Stanisław Bernacki, Floryan Brodnicki 770 20 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0011.htm
10 9 1844 Kisielin Adolf Wołkowyie, pow. Dubieński 23 Karol Magdalena Rohozińska Waleria Kotowska Nyry 22 Augustyn Tekla Horecka Karol Hulewicz, Jan Trzebiński, Floryan Hulewicz, Józef Horecki, Ludwi 859 180 2 EH RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0094.htm
14 2 1846 Ostróg Dionizy Kulczycki Mizocz 26 Józef Julia Szydłoska Teofila Żuraska Mizocz 20 Franciszek Zuzanna Synkiewicz Teodor Szkodlarski, Florian Kuszylawski, Wincenty Raczka 885 25V 10 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0027.htm
2 2 1847 Krzemieniec Alojzy Sadowski Folwarki Wielkie 27 Józef Marianna Korf Anna ur. Kwint p.v. Malczewska Folwarki Wielkie 30w Florian Waœkiewicz i Józef Domański 01-21 15V 2 DM 710 T
8 6 1847 Ostróg Jan Sokołowski Kamionka par. Kuniów 25 Wawrzyniec Anna Ziębicka Antonina Tołpieszkiewicz Płużne 18 Franciszek Marianna Korczyńska Kazimierz Soszyński, Jan Sokołowski, Kazimierz Florański 171-1-13 26R 8 R DM
8 9 1847 Ostróg Walenty Gołębiowski Mizocz 27 Piotr Apolonia NN Anna Rosińska Mizocz 24 Piotr Katarzyna Ruczyńska Marceli Grzybowski, Florian Krzewiński 171-1-13 28V 19 R DM
22 10 1848 Łuck Oktawian Falkowski Kniahininek 37 Tomasz Marianna Hulewicz Eugenia Sosnowska Kniahininek 37 Stanisław Kasylda Malicka ziemianie Eliasz Piwnicki, Florian Zakaszewski 384 35 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0019.htm
8 2 1848 Zasław, św. Józefa Franciszek Krupski Sławuta 23 Stefan s. Józefa Helena c. Jana Łaszyczyk Julianna Zilińska Sławuta 23 Józef s. Tadeusza Katarzyna c. Onufrego Jankowska prac. Antoni Warzawa s. Walentego, 1-dw. Florian Piotrowski, Aleksande 178-3-117 37R 9 Ż
4 10 1848 Zasław, św. Józefa Jan Oryszewski Książęcin, par. Lachowce 25 Wincenty s. Aleksandra Antonina c. Jana Zalewska Marianna Gradomska Nieczajówka 19 Walenty s. Stanisława Franciszka c. Jakuba Śniatkowska 1-dw. Józef Oryszewski s. Aleksandra, Jakub Olenicki s. Jana, Florian 178-3-117 46R 27 Ż
19 9 1848 Ostróg Łukasz Ochmanowicz Moszczanica 32 Zachariasz Józefa Oborowska Izabella Żwanowska Milatyn 22 Filip Agnieszka Krzyżanowska Aleksander Wyszatycki, Florian Wroński, Cezary Szmigielski 171-1-14 27R 17 R DM
12 2 1850 Kamień Koszyrski Szymon Baczewski Worokoml 24 Józef Zofia Suchocka Leonora Czwalińska Szczytyń Adam Juliana Łaskarzewska Dominik Dubowicz, Florian Łaskarzewski 183 25-26 2
7 2 1854 Maciejów Michał Buczyński Widuta 26 Michał Ewa Józefa Lenczewska Maciejów 30 Tadeusz Józefa W. Wincenty Florkowski, Leonard Wyrzykowski, Józef Zieliński 866 200 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0105.htm
10 11 1857 Dederkały Feliks Rowiński Liski 30 Walenty Domicela Kraczkowska Teresa Czerkawska Liski 18 Jan Marcjanna Lipska Bartłomiej Dobrzański, Florian Domański 55 106 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0056.htm
19 1 1858 Dederkały Franciszek Mitkowski Bykowce 22 Ignacy Magdalena Grządkowska Aleksandra Pacewicz Bykowce 18 Wincenty Ludwika Skrzypkowska Marian Pacewicz, Florian Wapa 55 70 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0037.htm
19 5 1863 Luboml August Bisz Luboml 24 Karol Anna Wileta? Rozalia Sawicka Luboml 18 Joachim Marianna Suszniewicz? Florian Mysan, Jan Niedzielski 892 75R 16 307 96 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0076.htm
18 5 1863 Luboml Wojciech Kogut Jankowce 22 Maciej Marianna Weremko Magdalena Ołyniuk Rymacze 18 Franciszek Małgorzata Sobczuk Marcin Gryciuk, Florian Mysan 892 74V 15 307 95 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0076.htm
20 10 1863 Luboml Jan Waluch Terebejki 50w Stanisław Helena Błaszczuk Franciszka Kaspruk z Weremków Jagodzin 19w Jan Andrzej Grabowski, Florian Mysan 892 81V 29 307 109 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20892/pages/PL_1_436_892_0083.htm
15 11 1864 Luboml Kazimierz Pastryk Korytnica, par. Korytnica 40w Michał Apolonia Anna Prochonowicz Mosur 20 Marcin Julia Zielińska Kazimierz Pawłowski, Florian Mysakowski 308 94 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0049.htm
8 11 1864 Luboml Stanisław Witryk Bereżce 20 Franciszek Agnieszka Krawczuk Anna Niegoda Jagodzin 20 Paweł Agnieszka Florian Mysakowski, Michał Kowalczuk 308 92 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0048.htm
18 10 1864 Luboml Jan Rudzki Rakowiec 19 Leon Teresa Gadzała Marcela Szynkaruk Jagodzin 18 Maciej Helena Matyszczuk Szymon Grabowski, Florian Mysakowski 308 90 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20308/pages/PL_1_436_308_0047.htm
5 7 1864 Lachowce Joachim Ulicki Książęcin 40w Jan Marianna Górska Franciszka z Zagajewskich Eismont Książęcin 30w Szymon Katarzyna Ziobrowska szl. Karol Kobierski, Florian Trawiński, Hipolit Musiewicz 178-3-146 67R 11 Ż DM JZ
27 6 1865 Ostrówki Stanislaw Bednarz Wola Ostrowiecka 36 Wojciech Agnieszka Ciupek Anastazja Trusiuk Ostrówki 20 Jan Franciszka Jarosz Florian Łysiak, Wojciech Giez 571 33 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20571/pages/PL_1_436_571_0018.htm
21 11 1865 Luboml Władysław Sawicki Kupracze 29 Michał Marianna Bończuk Katarzyna Stasiuk Jagodzin 22 Bartłomiej Marianna Jaszczuk Tomasz Staniuk, Florian Ma? 309 66 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20309/pages/PL_1_436_309_0035.htm
7 1 1865 Katerburg Maciej Jaroszewski Rybcza 42w Jakub Marianna Pilecka Anna Głowacka Rybcza 25 Teodor Agnieszka Niewiadomska Florian Wappa i Feliks Jabłoński 01-37 113V 1 T 121
7 11 1865 Katerburg Jakub Domaracki Rybcza 20 Kazimierz Marianna Kwiatkowska Józefa Dobrowolska Rybcza 16 Piotr Marianna Boratyńska Florian Wappa i Tomasz Wyszomirski 01-37 115V 5 T 123 DM
21 11 1865 Katerburg Tomasz Wyszomirski Rybcza 22 Jan Karolina Janczyńska Józefa Grządkowska Rybcza 18 Wincenty Antonina Malczewska Łukasz Ulewski i Florian Wappa 01-37 116V 7 T 124 DM
30 1 1866 Białogródka Seweryn Dąbrowski Książęcin par. Lachowce 34w Jan Dorota Jezierska Marianna Łaniecka Sosnoweczka 20 Jan Anna Jakubowska Florian Trawiński, Konstanty Lisowski 178-03-81 236R 10 Ż DM
28 4 1868 Luboml Stanisław Szewczuk Jagodzin 21w Maciej Agnieszka Grabowska Łucja Jaszczuk Kąty 24w Maciej Jadwiga Macegoniuk Florian M?. Józef Grabowski 311 78 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20311/pages/PL_1_436_311_0042.htm
20 1 1869 Luboml Jan Waluch Jagodzin 48w Antoni Marianna Agnieszka Błaszczuk z Kołtunów Kąty 34w Maciej Marianna Florian Mysan, T? Malec 312 60a 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0034.htm
23 2 1869 Luboml Ksawery Mikołajczuk Binduga 21 Andrzej Agata Skwarun Marianna Kuniczuk Ziemlica 21 Marcin Justyna Domińczuk Ksawery Bajkiewicz, Florian Mysan 312 66 8 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0037.htm
19 10 1869 Luboml Jakub Grabowski Jankowce 20 Marcin Agnieszka Dąbrowska Agnieszka Matyszczuk Rymacze 20 Wojciech Agnieszka Żur Szymon Rekuta, Florian Mysakowski 312 78 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0043.htm
1 2 1870 Szumsk Wawrzyniec Marciniuk 55w Jakub Maria Oborska Katarzyna z Tomczuków Soboluk Załuże w Maciej Maria Onoprejczuk Michał Oborski, Marcin Kasiuba, Florian Dosdorowicz 1-53 34V-35R 7 T RK
23 10 1877 Cudnów Józef Pińkowski Horodyszcze 27 Jan Prakseda Łukaszewicz Paulina Floranska Kąty 16 Kazimierz Antonina Sidonowicz 178-3-58 235R 32 Ż 466
22 1 1878 Kuniów Grzegorz Malinowski Peremerówka 52w Józef Magdalena Lityńska Honorata z d. Wereszczyńska Zielińska Peremerówka 40w Wojciech Marianna Chmurowska Florian Lityński, Jan Malinowski 178-3-78 521V 1 Ż DM
28 1 1879 Białogródka Grzegorz Ulicki Książęcin 28 Joahim Petronela Kobierska Antonina Musiewicz Książęcin 18 Hipolit Anna Piotrowska Wincenty Piotrowski Florian Kamiński 4 JZ 0
11 11 1879 Katerburg Piotr Jaroszewski par. Katerburg 23 Kazimierz Maria Jakubowska Maria Pawłowska par. Katerburg 18 Bartłomiej Maria Piotrowska Aleksander Stefański, Florian Wapa 1-73 92R 8 T
6 5 1879 Kuniów Bartłomiej Zawadowski Ilaszówka 44w Walenty Agnieszka Rozalia z d. Jasińska Wolska Hucisko 25w Augustyn Aniela Gutewicz Antoni Sokołowski i Florian Lityński 178-3-78 569R 7 Ż DM
20 5 1879 Kuniów Karol Kamiński Iliaszówka 22 Józef Zofia Białous Karolina Malinowska Iliaszówka 18 Maciej Anastazja Krzemińska Antoni Kamiński i Florian Lityński 178-3-78 569V 9 Ż DM
20 5 1879 Kuniów Antoni Malinowski Iliaszówka 20 Maciej Anastazja Krzemińska Petronela Wierzbicka Iliaszówka 17 Antoni Agnieszka Woźnicka Florian Lityński i Franciszek Fidyk 178-3-78 569V 10 Ż DM
31 1 1880 Krzemieniec Antoni Doleżało Andruha Wielka 21 Józef Franciszka Czerwińska Petronela Hornich Andruha Wielka 18 Józef Anna Pacdorf Łukasz Szejkowski, Florian Awket 1-74 23V 1 T
8 2 1881 Tuczyn Stanisław Misiewicz Leonówka 26 Michał Aniela Komnacka Teofila Urbanowicz Leonówka 18 Eliasz Julia Sewruk Józef Misiewicz, Florian Łoś 695 34 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20695/pages/PL_1_436_695_0018.htm
15 2 1881 Kuniów Henryk Stefan Krajewski Dobrzyń 34w Piotr Eleonora Lejman Józefa Helena Chodorowska Radohoszcz 20 Józef Elżbieta Teleżyńska Florian Popławski i Antoni Michałowski 178-3-78 653R 4 Ż DM
15 7 1888 Grzymałów Bazyli Sydor Poznanka Hetm. 42 Szymon Anna Dupak Katarzyna Cieleń Poznanka Hetm. 32 Mateusz Maria Duszeńko Jan Cieleń, Florian Stebnicki 1614 157 6 LJ 0
30 10 1888 Grzymałów Jan Chrzan Podlasie 24 Wojciech Rozalia Pawlik Katarzyna Dziubińska Poznanka Hetm. 16 Jan Regina Knysz Florian Stebnicki,Jan Sienkiewicz 1614 158 8 LJ 0
7 7 1888 Grzymałów Józef Cembruch Podlesie 27 Jan Barbara Zagrodna Apolonia Augustyniak Podlesie 20 Ludwik Petronela Stebnicka Jan Żuk, Florian Wargocki 1614 163 4 LJ 0
1 10 1889 Szumsk Tomasz Romanowski Bryków 18 Józef Tekla Tretiak Teresa Jasińska Kąty 19 Józef Dorota Sikorska Leon Romanowski, Florian Telicki 1-232 48V 30 T DM 916
3 3 1891 Torczyn Fabian Fremi Sadów 24 Felicjan Julia Jełowicka Helena Hulewska Dudy 32 Franciszek Elżbieta Czołek Flor Dąbrowski, Wincenty Osochocki 677 46 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20677/pages/PL_1_436_677_0024.htm
19 9 1893 Ołyka Józef Ostrowski Bolesławka 24 Adama Franciszka Kownacka Marianna Kopij Huta Bogusławka 22 Grzegorz Tekla Kownacka Ludwik i Florian Kownaccy 1018 210 29 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0111.htm
7 11 1893 Ołyka Kajetan Sawicki Bolesławka 32 Michał Zofia Kownacka Leontyna Słodkowska Bolesławka 24 Ludwik Rozalia Wysocka Ludwik i Franciszek Kownaccy, Florian Słodkowski 1018 213 36 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0112.htm
14 11 1893 Ołyka Edward Rudkowski Długoszyje 32 Alojzy Anna Maksymowicz Katarzyna Apanowicz Długoszyje 25 Franciszek Waleria Jasińska Józef Kwiatkowski, Florian Kownacki, Józef Szpaczański 1018 215 40 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0113.htm
3 10 1893 Kuniów Adolf Święcicki Radohoszcz Wielka 38w Mikołaj Honorata Fidyk Aniela Krzemińska Martyń 30 Walerian Rozalia Fidyk Florian Krzemiński i Anastazy Święcicki 178-3-86 493V 14 Ż DM
14 11 1899 Tbilisi Edward Urbanowicz kowieńska gub. 31 Bernard Julia Jankowska Zofia Wawrzynik Austria 16 NN Marianna Wawrzynik Florian Kołusowski, Ludwik Chomecki 139 55 Tb
8 10 1900 Niewirków Stanisław Florczyk Zastawie 25 Józef Elżbieta Kamińska Anna Zbrożczyk Zastawie 17 Szymon Marianna Kowalczyk 951 57 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0054.htm
8 10 1900 Niewirków Antoni Kozłowski Stara Huta 60 Wincenty Józefa Gorbaczewska Benigna z Bagińskich Wilczyńska Wilja 36 Nikodem Dominika Słodkowska Józef Węgłowski, Florian Bagiński 951 58 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20951/pages/PL_1_436_951_0054.htm
6 8 1900 Tuczyn Bronisław Rychter Huta Siedliska 22 Jan Marianna Łocińska Helena Florczyńska Huta Siedliska 18 Władysław Marcjanna Lato 956 62 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20956/pages/PL_1_436_956_0033.htm
26 1 1903 Niewirków Ludwik Florczyk Zastawie 34w Józef Marianna Banasik Józefa Szymańska Zastawie 23 Franciszek Antonina Guzikowska 981 56 4 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20966/pages/PL_1_436_966_0057.htm
29 10 1906 Tajkury Walerian Majewski Zdołbica 28 Ignacy Elżbieta Brajer Malwina z Wiszniewskich Karczyńska Zdołbunów 28 Aleksander Tekla Szpet Józef Szumejko, Florian Wiszniewski 29 R 0
11 2 1907