Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 986 wyników dla: Markow

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
4 3 1805 Kuniów Franciszka Markowska 2 Hucisko Nowe c. Jana i Agnieszki 297-1-086 8V Ł DW
13 2 1807 Kuniów Jan Markowski 40 Nowe Hucisko szl. 297-1-086 15V Ł
14 12 1814 Nowogród Wołyński Katarzyna Markowska 4 Nowogród Wołyński Ignacego i Doroty 1045-2-195 09 CDIAK MO
1 1 1820 Krzemieniec Domicela Markowska 12/52 Krzemieniec c.Franciszka i Rozalii Baranieckiej 299 99 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0054.htm
11 12 1820 Krzemieniec Józef Markowski 9/12 Żołoby s. Jana i Małgorzaty 299 107 91 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0058.htm
13 2 1820 Starokonstantynów Antonina Markowska 82 Starokonstantynów z starości, włościanka, z d. Wesołowska, wdowa, pozostawiła wnuku po wychowanku Antonim Bońkowskim 17-2-91 171V 91 Ch 303 DM
29 2 1821 Krzemieniec Maciej Markowski 56 Folwarki 299 111 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0060.htm
30 3 1824 Krzemieniec Mateusz Markowski 10 Wesołówka 299 179 47 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0095.htm
2 2 1827 Torczyn Anna Helman 85 Torczyn z Markowskich, ur., wdowa, synowie Eliasz, Piotr i Józef 813 52a 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
9 2 1827 Krzemieniec Jan Markowski 1,5 Krzemieniec s. sł. Grzegorza i Rozalii z Biernackich 01-6 3V 24 T 872 DM
19 2 1827 Krzemieniec Antonina Gołaszewska 7/52 Krzemieniec c. ur. Jana i Katarzyny Markowskiej 01-6 4R 26 T 872 DM
23 7 1827 Bazalia Petronela Markowska 3 Żerebki Wielkie c. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich od 15 lat zamieszkałych w tejże parafii 178-3-93 257R 85 Ż DM
27 1 1827 Stary Konstantynów Dom Łucja Markowska 3/12 Derkacze ojciec Jan, matka Tekla Puchalska, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 163V 12 Ż 316 KP2
17 12 1827 Stary Konstantynów Dom Anna Markowska 1/52 Derkacze ojciec Jan, matka Tekla Puchalska, przyczyna zgonu: konwulsje 178-3-93 178V 131 Ż 346 KP2
25 8 1828 Dąbrowica Józef Markowski 43 stanu wolnego; poch: 29.08. 814 141a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0145.htm
9 9 1828 Krzemieniec Franciszka Gołaszewska 2/52 Krzemieniec c. ur. Jana i Katarzyny Markowskiej 01-7 44V 301 T 913 DM
24 3 1828 Deraźne Anna Markowska 1 Złaźne c. Ur. Rocha i Korduli z Laskowskich 171-1-1 203V 7 R Mg
5 4 1828 Klewań Łukasz Markowski 22 Klewań Ur., z par. Zwiahel, dzieci nie zostawił 171-1-1 169R 9 R 7060 Mg
28 1 1828 Kulczyny Ignacy Markowski 99 Krasiłów Ur., żona Apolonia zd. Chmielnicka, syn Aleksander, córka Anna 178-3-94 335V 9 Ż Mg
15 2 1828 Kulczyny Salomea Markowska 52 Krasiłów Ur., mšż Stanisław, synowie: Ignacy Wawrzyniec, Aleksander i Kajetan 178-3-94 336V 17 Ż Mg
10 4 1828 Stary Konstantynów Dom Jan Kowalski 1 Samczyńce rodzice ur. Aleksander Kowalski, Zofia Markowska, z bólu żołądka 178-3-94 173R 72 Ż 333 KP2
11 11 1828 Stary Konstantynów Dom ur. Teodora Markowska 50W Zapadyńce wdowa po ur. Markowskimz córka Katarzyna, z suchot 178-3-94 177R 129 Ż 341 KP2
18 8 1828 Stary Konstantynów Kap wielm. Gaspar Rabczewski 75 Kosteniec żona wielm. Teodora Wirska, zmarły z wsi Markowce, par. Zasław Ks. Misjonarzy, pow. zasławski, wnuk wielm. Gaspar Jastrzębski, na reumatyzm i słabość hemoroidalną 178-3-94 190V 64 Ż 365 KP2
19 2 1828 Ostropol Paweł Markowski 33 Ostropol syn Bazylego, żona ur. Marianna Niedzielska, córka Paulina, z gorączki 178-3-94 208R 21 Ż 398 KP2
24 8 1829 Kuniów Anna Markowska 80 Kuniów ze starości, ur., z Czepkowskich, wdowa po Antonim, pozbawiona potomstwa 171-1-2 78R 31 R 7259 ZP
1 1 1829 Zasław św. Józefa ur. Walenty Markowicz 60 Sławuta kawaler, z konsumpcji 178-3-95 48R 1 Ż 91 KP2
21 5 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Marianna Markowska 56 W Derkacze z domu Spławska, wdowa po ur. Ignacym Markowskim, synowie : Jan, Antoni, z suchot 178-3-95 174r 53 Ż 335 KP2
20 6 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Ksawera Markowska 19 Zapadyńce wolnego stanu, z puchliny 178-3-95 174v 59 Ż 336 KP2 0
19 3 1829 Ostropol ur. Jędrzej Brzezicki 74 Józefówka żona Barbara z Markowskich, syn Jan, z ruptury 178-3-95 208r 29 Ż 400 KP2
9 3 1829 Międzyrzec Ludwik Rużycki 6/12 Międzyrzec s.Stanisława i Józefy zd.Markowska 171-1-2 283R 19 R AS
13 8 1830 Kazimierka Mikołaj Markowski 1 Kosmaczów s. Rocha i Korduli z Laskowskich 171-1-3 260V 6 R 264 DM
11 4 1831 Lachowce Piotr Markowski 3 Hulowce s. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-4 108V 48 R DM
8 5 1831 Kulczyny Marianna Markowska 6/12 Krasiłów rodzice: Aleksander i Marianna zd. Zylewska 178-03-97 410R 106 Ż Mg
31 5 1831 Krzemieniec Franciszka Markowska 2 Białokrynica c. ur., Pawła i Rozalii 426-1-7 104V 118 T 973 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997L-1?i=972&cat=300453
26 2 1831 Zasław św. Józefa Balbina Danielkiewicz 16 Zasław Nowe Miasto c. Kazimierza i Domicelli Markowskiej 178-03-97 56R 23 Ż 58 RG
11 3 1831 Ostropol Teresa Markowska 50 Józefówka z d. Szajkowska, mąż Bazyli 178-03-97 275V 22 Ż 515 DM
21 11 1832 Kołki Katarzyna Markowska 72 Kołki z Zdaniewiczów, wdowa po Kazimierzu, poz. c. Helenę; poch: 23.11. 818 57a 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0063.htm
16 12 1832 Sokul Wojciech Markowski 52 Sokul organista kościoła Sokulskiego, wolnego stanu człowiek 818 48R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0054.htm
23 7 1832 Lachowce Emilian Markowski 16/12 Hulowce s. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-5 118R 64 R DM
17 5 1832 Ostropol Antoni Wesołowski 2 Ostropol s. Tomasza i Marianny z Markowskich 178-3-98 234R 17 Ż 443 DM
22 3 1833 Białogródka Ewa Markowska 80 Szarłajówka ur., z Kwiatkowskich, wdowa po Józefie, 178-3-99 63R 33 Ż DM
29 12 1833 Białogródka Michał Jakubowski 50 Polachowa ur., wdowiec po Mariannie z Markowskich, pozostawił syna i córkę Apolonię 178-3-99 68V 101 Ż DM
14 2 1833 Ostróg Jan Markowski 3 Białotyń ze szkarlatyny, r. Ur. Feliks, Agnieszka zd. Pulkiewicz 171-1-6 32R 21 R MZ 8418
4 11 1833 Kulczyny Marianna Chmielnicka 2 Krasiłów c. Wojciecha i Anastazji z Markowskich 178-03-99 338V 73 Ż 646 DM
22 12 1834 Ptycza Tekla Markowska 40 Stołpiec ur., z d. Zawisza, mąż ur. Wojciech Markowski, dziecko: Karolina 820 240R 42 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0244.htm
9 3 1834 Lachowce Wojciech Markowski 1 Hulowce s. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-7 105R 11 R DM
1 2 1834 Kulczyny Wojciech Mruczkowski 6/12 Krasiłów s. Jana i Katarzyny z Markowskich 178-03-100 352V 4 Ż 682 DM
4 2 1834 Kulczyny Paweł Chmielnicki 10/365 Krasiłów s. Wojciecha i Anastazji z Markowskich 178-03-100 352V 5 Ż 682 DM
29 8 1834 Kulczyny Jan Proczkowski 48 Krasiłów żona Katarzyna z Markowskich, synowie Augustyn i Józef 178-03-100 356R 40 Ż 689 DM
20 1 1834 Międzyrzec Szymon Kajetan Markowski 7/52 Międzyrzec s.Józefa i Anieli z Dąbskich 171-1-7 262V 2 R AS
1 3 1835 Kisielin Eufrozyna Podlewska 4 Kisielin c. prac. Potapa i Anny z Markowskich 597 34 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0021.htm
12 8 1835 Kulczyny Marianna Markowska 57 Krasiłów z Glińskich, wdowa po Jakubie, dzieci: Andrzej, Teresa, Magdalena, Agnieszka, Franciszka, Antonina 178-3-101 370 48 Ż SK
21 6 1836 Równe Jan Markowski 45 Równe wolnego stanu parafianin z parafii stepańskiej 171-1-9 132V 17 R DM
10 1 1836 Tuczyn Agnieszka Markowska 65 Drozdów ur., mąż Kajetan, synowie Józef i Antoni, córki Marianna i Tekla 171-1-9 165R 1 R DM
31 1 1836 Stepań Wiktoria Piotrowska 80 Stepań wdowa po Józefie, z d. Markowska, synowie Józef i Ksawery żonaci, córki Anna i Antonina panny 171-1-9 219R 2 R 232 DM
28 12 1836 Krzemieniec Józefa Markowska 14/52 Białokrynica urodzona 426-1-10 67R 131 T 128 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQXX?i=127&cat=300453
19 8 1837 Horochów Józef Markowski 5/4 Horochów s. sław. Józefa i Cecylii z Dereckich 75 78 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0042.htm
26 11 1837 Horochów Aniela Markowska 1,5 Horochów c. Józefa i Cecylii z Dereckich 75 82-83 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0044.htm
3 1 1837 Kamień Koszyrski Jan Markowicz 37 Szczytyń wlm., żona Barbara z Abramowiczów, córka maloletnia Tekla 170 23 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0014.htm
21 6 1837 Kamień Koszyrski Aleksandra Józefa Markowicz 4/12 Szczytyń c. ur. Jana i Barbary z Abramowiczów 170 25 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0015.htm
4 4 1837 Lachowce Anna Markowska 30 Hulowce w połogu, mąż Ignacy, syn Ignacy 171-1-10 126R-126V 27 R DM
26 11 1837 Białogródka Jan Markowski 9/12 Puzyrki Małe s. ur. Aleksandra i Tekli z Wojciechowskich 178-03-108 177V 104 Ż DM
8 1 1837 Kulczyny Jan Proczkowski 2 Krasiłów s. Feliksa i Franciszki z Markowskich 178-03-108 265V 4 Ż 517 DM
8 12 1839 Bazalia filia Tereszki Kajetan Markowski 64 Sewruki wdowiec, synowie Józef i Antoni, córki Marianna i Tekla 178-03-112 246V 45 Ż 474 DM
7 2 1840 Ostróg Marianna Markowska 1,5 Ostróg c. Anny 880 16 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
4 8 1840 Kodnia Wincenty Puchalski 2/52 Agatówka s. Macieja i Antoniny z Markowskich 178-3-9 304R 24 Ż 597 DM 0
14 3 1841 Ostróg Marianna Piasecka 45 Derewiańcze z Markowskich, rekrutka, mąż Bartłomiej, potomstwa nie zostawiła R 22 R 24 0
10 7 1841 Ostróg Anna Markowska 5/52 Płużne c. Ludwika i Józefy z Korczyńskich R 25 R 59 0
20 10 1841 Połonne Marianna Markowska 2 Połonne c. Ludwika i Petronelli 872 170 64 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
4 10 1841 Dąbrowica Zofia Markowska 1 Kniaże Pole r: Franciszek i Julia z Kunigowskich; poch: 04.10. 827 125-126a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0128.htm
20 1 1841 Kazimierka Kordula Markowska 42 Kosmaczów z d. Laskowska, mąż Roch, synowie Ludwik i Jan, córki Marianna, Tekla i Anna 171-1-12 242R 1 R 245 DM
8 3 1843 Ostróg Leon Markowski 4 Płużne s. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 882 26 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
9 5 1843 Kisielin Rozalia Markowska 53 Kisielin z Bobrowskich; poz. m. Ignacego, 2s. Aleksandra i Bazylego, 3c. Justynę, Antoninę i Mariannę; poch: 11.05. 858 193 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0102.htm
14 10 1843 Ostróg Wincenty Markowski 6/12 Płużne s. Ludwika i Józefy z Korczyńskich 882 31 R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0032.htm
3 1 1844 Targowica Zofia Markowska 46 Podhajce wdowa po Józefie, s. Józef, c. Ksawera 830 193 R 1 ZP 0
1 3 1845 Kisielin Honorata Łaszczewska 3 Kisielin r: Stanisław i Justyna z Markowskich. 860 331 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0175.htm
21 5 1845 Ptycza Marianna Markowska 15/52 Stołpiec rodzice: odnodworce Wojciech i Tekla z d. Janiszewska 831 265V 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0272.htm
7 12 1845 Łabuń Tomasz Wesołowski 45 Nowosielica w wypadku, żona Marianna z Markowskich, synowie Jan, Piotr i Kazimierz 178-3-113 143R 61 Ż DM
12 12 1845 Łabuń Salomea Berezowska 75 Łabuń wdowa po Mikołaju, z Markowskich, syn Florian, córki Antonina i Kunegunda 178-3-113 143R 62 Ż DM
11 2 1846 Starokonstantynów Jan Markowski 34 Starokonstantynów zmarł w szpitalu, nie wiadomo jakiego był stanu, był z powiatu Lityńskiego z miasteczka Zińkowa 178-3-114 43R 20 Ż DM
13 1 1846 Kisielin Wiktor Mikulski 2 Kisielin r: Stefan i Anna z Markowskich; poch: 15.01. 861 191 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0102.htm
8 2 1846 Kisielin Karolina Padlewska 8 Kisielin r: Patapp i Anna z Markowskich; poch; 08.02. 861 192 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0103.htm
17 7 1846 Horochów Marianna Markowiecka 47 Porwańcze prac., mąż Andrzej 84 61 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0034.htm
9 10 1846 Ostróg Marianna Markowska 50 Międzyrzecz Ostroski z gorączki, Odnodworca Bartłomieja, Marianny zd NN corka, panna 885 44R 92 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0045.htm
23 3 1846 Berezdów Benedykt Przewłocki 80 Jabłonówka wdowiec po I-żonie Katarzynie z Lisowskich, po II-żonie Melanii z Markowiczów, po żonie Katarzynie synowie Stanisław, Mateusz i Jan oraz córki Marianna, Brygida i Petronela; po żonie Melani syn Mikołaj 877 271 21 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0146.htm
9 5 1847 Korzec Cecylia Markowicz 6/12 Kamionka Suchowolska córka Szymona i Wiktorii z Malickich 102 PW R
25 8 1847 Krzywin Tekla Markowska 38 Łaszanówka mąż Napoleon, 1syn Szymon i 2c. Kamila i Józefa 171-1-13 57V 25 R Mg
8 11 1847 Ostróg Eleonora Markowska 6/12 Płużne c. ur., Ludwika i Józefy z Korczyńskich 171-1-13 45V 117 R DM
18 11 1847 Ostróg Antonina Markowska 3 Płużne c. ur., Ludwika i Józefy z Korczyńskich 171-1-13 45V 119 R DM
27 6 1847 Białogródka Marianna Markowska 14/52 Rublanka c. 1-dw. Aleksandra i Tekli z Wojciechowskich 178-3-116 125V 48 Ż DM
29 1 1847 Kazimierka Jan Markowski 20 Kosmaczów s. Rocha i Korneli z Laskowskich, kawaler 171-1-13 261V 4 R 270 DM
23 5 1848 Nieświcz Anna Markowska Szprachy c. ur. Erazma i Marianny, żyla kilka godzin 443 21 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0013.htm
3 1 1848 Korytnica Marianna Markowska 53 Załuże z Gutkowskich, mąż Józef, synowie Gabriel i Piotr, córki Julianna, Eleonora, Antonina i Józefa 221 13,15 5 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20221/pages/PL_1_436_221_0008.htm
4 4 1849 Nieświcz Józefa Markowska Szprachy c. Gerasima i Marii z Witwińskich 444 39 7 0
4 4 1849 Nieświcz Maria Markowska Szprachy c. Gerasima i Marii z Witwińskich 444 39 7 0
9 12 1849 Starokonstantynów Tekla Rogacka 30 Wierzchniaki od gorączki, z d. Markowska, 1-dw., mąż Jan, z 1-go męża Marcina Chmielowskiego synowie Józef i Henryk, z 2-go synowie Konstanty i Marcelin 178-3-118 61R 176 Ż 117 DW
16 3 1850 Ostropol Anna Korzeniowska 53 Ostropol z d. Markowska, mąż Teodor, syn Prokop, córki Marianna, Józefa, Agnieszka, Paulina i Katarzyna 178-3-119 260R 7 Ż 508 DM
14 4 1851 Korytnica Józef Markowski 60 Uściług szlachcic, wdowiec po Mariannie z Gutowskich, syn Gabriel, córki Julia, Eleonora, Antonina i Józefa 223 29 14 0
27 1 1851 Kisielin Michalina Łaszczewska 4/12 Kisielin c. Stefana i Justyny z Markowskich 893 159V 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
12 2 1851 Kisielin Ignacy Markowski 63 Kisielin wdowiec po Rozalii z Bobrowskich, synowie Aleksander i Bazyli, córki Justyna, Petronela, Anna i Marianna 893 159V 2 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0162.htm
23 11 1851 Kisielin Franciszka Ziółkowska 3 Kisielin c. Piotra i Marianny z Markowskich 893 162V 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0164.htm
18 4 1851 Starokonstantynów Justyna Markowska 50 Starokonstantynów od gorączki, z Łabanowskich, szl., mąż Andrzej, syn Franciszek, córki Wiktoria i Julianna 178-3-120 72V 60 Ż 141 DW
4 5 1852 Sielec Wojciech Grabas 68 Biskupicze Ruskie chł., żona Eudokia z d. Markowa, syn Sinofon, córki Matrona, Prakseda i Ewa 584 36 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0020.htm
10 5 1853 St. Oleksiniec Marcin Markowski 61 Stary Oleksiniec wdowiac po Malanii z Gawryszków, córka Anna 878 321 22
9 5 1853 Turzysk Katarzyna Markowska 1 Turzysk c. szlachciców Paulina i Tekli z Czepirskich 865 274 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0144.htm
10 8 1853 Korytnica Antonina Markowska 18 Uściług z d. Zalewska, szl., mąż Gabriel 225 21 22
20 2 1853 Ołyka Michał Markowski 70 Silno zostawił wdowę Teodorę i dzieci: Tomasza, Jana, Józefa i Annę 477 54 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0029.htm
14 12 1854 Krzemieniec Karol Markowski 22 Lisznia szl., żona Franciszka z d. Fedorowicz, 426-1-26 59R 93 T 133 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ75-Q?i=132&cat=300453
8 10 1855 Turzysk Ludwika Markowska 42 Radowicze z d. Degenfeld, szlachcianka, mąż Franciszek. s. Mieczysław 727 19 13 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20727/pages/PL_1_436_727_0012.htm
14 10 1855 Katerburg Aniela Markowska 50 Rybcza 1-dw., córka Wiktoria 201 90 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0051.htm
30 4 1856 Lubar Jan 3/12 Piedynki s. Antoniego i Barbary z d. Markowska 641-1-16 38V 30 Ż MP
15 10 1856 Lubar Leon Markowski 23 Lubar s. Józefa i Katarzyny z d. Kodelska 641-1-16 41R 59 Ż MP
1 2 1858 Nieświcz Ludwika Markowska 24 Wigurzyce szl., mąż Wincenty, syn Antoni 839 182 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0095.htm
19 2 1858 Łuck Magdalena de Bopre 73 Łuck wdowa, córka Julia po mężu Markowska 394 93 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20394/pages/PL_1_436_394_0050.htm
22 7 1858 Krzemieniec Paulina Kaletyńska 3,5 Lisznia c. 1-dw. Piotra i Antoniny z Markowskich 0.1-30 54V 57 T
3 1 1859 Lachowce Marcelina Sokołowska 58 Kurjanki z Markowiczów, mąż Wojciech 886 192 1 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0101.htm
25 3 1860 Nieświcz Honorata Markowska 8 Szprachy c. Gierasima i Marii 841 544 7 0
29 11 1860 Łuck Henryk Markowski 11,5 Łuck s. guberskiego sekretarza Antoniego i Julii z de Bopre 841 435 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0240.htm
25 5 1860 Krzemieniec Józef Markowski 12 Szepetyn s. Jakuba i Rozalii z Romaszewskich 0.1-33 52V-53R 36 T
9 11 1861 Przewały Karolina Lewandowska 60 Przewały wdowa po Aleksandrze, córka Rozalia - żona Adama Markowskiego 890 111V 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0115.htm
19 9 1861 Sielec Antoni Markowski 42 Mikulicze w. ż., żona Ludwika z d. Baranowska, synowie Stanisław i Karol, córki Wiktoria, Marianna i Helena 593 34 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0019.htm
2 10 1863 Ołyka Władysław Michał Markowski 2/52 Turczyn Józefa i Marianny z Rowińskich 486 54 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0029.htm
10 1 1863 Kuniów Piotr Piotrowski 0,5 Korytno s. 1-dw. Jana i Anastazji Markowicz 178-3-78 21V 2 Ż DM
16 1 1863 Żytomierz Seweryn Markowski Żytomierz z konwulsji w klasztorze Sióstr Miłosierdzia Żytomierskiego, niemowle (nie podano wieku), syn Józefa i Julii z Ostrowskich 178-3-54 123V 17 Ż DG
7 4 1864 Turzysk Emilia Markowska 7 Radowicze c. Mieczysława i Marii z Grabowskich 733 26 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20733/pages/PL_1_436_733_0015.htm
15 11 1864 Krzemieniec Jakub Markowski 60 Marcelina szl., żona Rozalia, syn Andrzej, córka Tekla 1-38 68V 83 T 237
7 5 1865 Turzysk Tekla Markowska 33 Turzysk z Szczepirskich, mąż Paulin, s. Wincenty, c. Bronisława, Antonina 734 26 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0015.htm
29 12 1865 Żytomierz Feliks Markowski 4 Hazynka z suchot, syn dw. Bartłomieja i Magdaleny ze Staniszewskich 178-3-61 167R 415 Ż DG
4 6 1867 Krzemieniec Tekla Markowska 25 Marcelina od skrofulozy, panna, c. Jakuba i Rozalii z Romaszewskich 426-1-41 44V 44 T 507
5 11 1867 Ostróg Pawlina Markowska 7 Storonicze rodzice Konstanty, Justyna zd Polkiewicz 654-1-56 106 L 3 R 108 MZ
5 12 1867 Ostróg Albin Wereszczyński 1 Czerniwody rodzice Eliasz, Joanna zd Markowska 654-1-56 106 P 1 R 108 MZ
8 1 1871 Ostróg Ludwik Markowski 80 Czerniwody wdowa Józefa zd Korczyńska, s. Piotr, Jan, c. Johanna 654-1-56 92 L 3 R MZ
18 2 1873 Ostróg Antonina Markowska 4 Storonicze r. Konstanty, Justyna zd Kotołowska 654-1-56 76L 4 R MZ 0
14 12 1874 Turzysk Franciszek Markowski 74 Tuliczów 74 l., żona Maria Mszanecka 742 25 18 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0014.htm
21 2 1874 Krzemieniec Franciszka Markowska 31 Krzemieniec z d. Łuczyńska, szl., mąż Józef, dzieci nie zostawiła 1-68 33V 14 T
19 10 1877 Białogródka Marian Markowski 6/12 Hulowce s. chł. Jana i Salomei Leżańskiej 178-03-133 158V 86 Ż DM
19 1 1879 Horochów Marianna Szadurska 0,5 Chołoniów c. chł. Walerego i Franciszki z Markowskich 115 75 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0041.htm
23 1 1881 Turzysk Marianna Markowska 62 Radowicze wdowa po Franciszku 749 31 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0017.htm
1 8 1881 Zasław św.Jan Karolina Olszewska 2 Mokrzec C. Bazylego i Marianny Markowicz. 17-02-72 31R 30 Ch 50 RG
11 8 1881 Butowce Leonard Sałaciński 9/12 Czerniatynka s. Mikołaja i Honoraty z Markowskich 17-1-29 24R 17 Ch 38 DM
20 4 1881 Berezne Wacław Wiktorowicz 2 Chołopy s. Marcina i Marianny z Markowskich z guberni płockiej 740-2-5 72V 20 R 68 DM
9 8 1882 Turzysk Ignacja Markowska 9 Turzysk c. Feliksa i Anieli z Krzeczkowskich 750 30 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0017.htm
2 4 1883 Ołyka Marianna Łuczaj 2 Palcze Stanisława i Leokadii z Markowskich 504 82 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0042.htm
30 8 1883 Butowce Antoni Sałaciński 7/12 Czerniatyn Mały s. Mikołaja i Honoraty z Markowskich 17-1-28 76V 26 Ch 149 DM
11 5 1883 Berezne Wincenty Wiktorowicz 12 Smolarnia s. kolonistów Marcina i Marianny z Markowskich 740-2-5 27 R 152 DM
20 8 1884 Szumbar Sabina Markowska 50 Zahajce z Denefeldów, szl., wdowa, córki Adela i Amelia 627 172 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0101.htm
16 10 1885 Włodzimierz Antoni Łozowski 4 Włodzimierz s. chł. wsi Markowicze Gerasima i Marii z Lipskich 803 124 112 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0064.htm
2 11 1885 Dederkały Józefa Markowska 70 Sadki parafianka dederkalska 1-79 142R 24 T 731 DM
9 7 1892 Kuniów Julian Jezierski 10/12 Iliaszówka s. Jana i Ludwiki Markowskiej 178-3-86 451V 28 Ż DM
27 4 1894 Radziwiłłów Edwin Markowski 10/12 Radziwiłłów s, Antoniego i Józefy z Piątkowskich 1-81 Z 59 R 13 T 0
12 10 1894 Kuniów Stanisław Jezierski 4 Iliaszówka s. Jana i Ludwiki Markowskiej 178-3-86 535V 53 Ż DM
24 10 1894 Kuniów Feliks Jezierski 2 Iliaszówka s. Jana i Jadwigii? (Ludwiki) Markowskiej 178-3-86 536R 59 Ż DM
10 2 1898 Ołyka Maria Bryła 6/12 Dlugoszyje Józefa i Katarzyny z Markow 1018 939 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0488.htm
11 8 1898 Ołyka Florian Rosiński 6/12 Pyszny Bór Mikołaj i Emilia z Markowskich 1018 952 45 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0495.htm
11 12 1899 Szumsk Piotr Markowicz 3 Drygany s. miesz. Franciszka i Pauliny z Bernackich 01-235 78V 79 T
22 8 1900 Radziwiłłów Jan Markowski 5/12 Radziwiłłów s. chłopów Antoniego i Józefy z Piątkowskich 59 V 15 0
14 10 1900 Radziwiłłów Józefa Markowska 33 Radziwiłłów mąż Antoni, synowie Boleslaw, Sylwian, Józef, córki Maria i Walentyna-Waleria 61 R 24 0
11 4 1900 Horochów Paulina Toloczko 70 Horochów z Markowskich zostawiła wdowca Piotra, dzieci Franciszek, Karolina, Maria 943 46 19 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0039.htm
23 7 1902 Radziwiłłów Stefania Markowiec 43 Krupiec z Maliszewskich, mąż Teodor, dzieci: Andrzej, Krystyna i Fotima 22 V 20 0
27 7 1903 Horochów Władysław Iwanicki 10 Kowbań syn Jana i Konstancji z Markowskich 961 52 36 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20961/pages/PL_1_436_961_0043.htm
8 1 1906 Dubno Antoni Markowski 2/52 Obhów s. Ludwika i Jadwigi Jastrzębskiej 740-4-162 56V 1 R 46 DM 0
31 5 1907 Tbilisi Antoni Szewczyk 43 Tbilisi s. Lucjana, chłop radomskiej gub., pow. Kozienice, wsi Markowola, strażnik głównej kasy zakaukaskiej kolei, żona Rozalia l. 40 58 Tb
27 1 1908 Tbilisi Jerzy Markowicz 8/12 Tbilisi s. chłopa 33 9 Tb
12 1 1908 Horochów Antoni Kulik 65 Jezierce żona Anna Markowska, dzieci: Jan, Tomasz, Piotr, Leon, Maria, Zofia, jadwiga, Julia 994 48 3 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20994/pages/1_436_0_0_994_0053.htm
20 8 1909 Tajkury Stanisław Markowski 2 Tajkury s. Antoniego i Marceliny z Nowakowskich 41 R 0
2 10 1910 Młynów Emilia Buchał 73 Murawica z d. Markowska, mąż Jakub 740-4-447 24V 68 R 638 RK
18 12 1911 Tbilisi Konstanty Markowicz 52 Tbilisi chłop grodnieńskiej gub. 134 98 Tb
14 10 1912 Tajkury Kazimierz Markowski 4 Tajkury s. Józefa i Anny z Brylów z guberni lublińskiej, pochówek 15.10.1912, wpis do księgi 1914 r. 740-4-697 101V 20 R 90 DM
4 2 1914 Nieświcz Józef Pioyrowski 2/12 Szprachy s. chł. Pawła i Władysławy z Markowskich ur. 22.11.1913 1061 32R 6 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201061/pages/1_436_0_0_1061_0033.htm
11 5 1914 Tajkury Antoni Markowski 1 Tajkury s. Kajetana i Franciszki z Przyborowskich z guberni lublińskiej 740-4-697 104R 36 R 92 DM
19 8 1914 Tajkury Wiktor Markowski 4 Tajkury s. Antoniego i Marceliny z Nowakowskich 740-4-697 107V 56 R 96 DM 0
28 12 1914 Tajkury Stanisław Markowski 8/12 Tajkury Józefa i Anny z Brylów z guberni lublińskiej 740-4-697 110V 74 R 99 DM
1919 Łuck Władysław Maszkowski 6m. Klepaczów Józefa i Józefy z Markowskich 131 131 Łuck 0
28 1 1921 Łuck Leokadia Maszkowska 5m. Klepaczów c.Józefa i Józefy z Markowskich 52 14 Łuck 0
9 8 1921 Ostróg Zbigniew Markowski 6/52 Ostróg s. Mariana i Bronisławy z Milewskich Chrzty 71 143 O dopis
6 8 1925 Młynów Leokadia Alicja Markowska 1 Ułańska Dola z choroby wewnętrznej, c. Jana i Marii z Kaczyńskich 740-8-158 130V 39 R 101 DW
3 7 1929 Radziwiłłów Edward Markowski 2/12 Podzamcze s. Bronisława i Marii z Ostrowskich 1-119 256 R 14 T 0
15 12 1932 Radziwiłłów Jan Węgłowski 76 Radziwiłłów żona Maria z Markowskich, synowie Felicjan, Zygmunt i Bolesław, córka Zofia 1-119 273 R 35 T 0
19 11 1933 Kołki Józefa Olszewska 49 Rudnia z Zalewskich, c. Stanisława i Karoliny z Markowskich, wdowa po Franciszku, syn Zenon, córki Maria i Helena. Nr aktu 41 t. VII 660
15 10 1933 Ostróg Antoni Kowalewski Pruski ur. 11.05.1866, syn Adama i Teresy z Markowskich, oficjalista, kawaler 654-1-183 83V 40 R Mg
7 5 1936 Radziwiłłów Józefa Markowska 71 Wola Piłsudskiego z Kluczyckich, c. Teodora i Anieli z Kuczmajewskich, mąż Jan, dzieci: Bronisław, Tadeusz, Michalina i Jadwiga 5 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 1 1720 Grzymałów Paweł Winnicki Hlibów Blażej Helena Błażej markowicz, Katarzyna Żukowska 374L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20374/pages/PL_1_301_374_0001.htm
4 9 1721 Torczyn Stefan Markowicz Jan Anna Andrzej Kozbuk, Katarzyna 10a b/nr Ł EH
20 11 1756 Białogródka Salomea Talko Czyżówka Jan Agnieszka Jakub Kibiński i Teresa Leyman Notariuszowa, asyt. Jan Markowski i Bogumiła Bogusławska 178-51-95 10R 19 Ż DM
22 1 1758 Szumsk Maciej Maskoski Markowski Antonowce Józef Marianna Szymon Zychoski, Ewa Kosciecha 297-1-180 75V Ł 194 RK 0
30 7 1764 Szumsk Ignacy Mykytnik Mikitnik Borki Teodor Apolonia Józef Markowski, Tekla Hanczarka 297-1-180 122R Ł 4476 RK
22 7 1765 Szumsk Walenty Markowski Sadki Marcin Anna Płazoska Płazowska Jan Płazowski, Tekla Goralska 297-1-180 126V Ł 4485 RK
16 7 1769 Szumsk Jakub Markowski Borki Józef Regina Tomasz Janow, Marianna Orłowska 297-1-180 147V Ł RK 4531
8 1777 Szczurowice Dominik Markowski Styrkowiec Tadeusz Teresa Franciszek Czykosz, Urszula Kiszowa 1310L 34 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0020.htm
13 4 1777 Szumsk Katarzyna ze Sieny Huta Szumska Marcin Eufrozyna Jakub Markowski, Zofia Bielecka 297-1-181 20R Ł 020a RK
13 1 1779 Łuck Stefan Józef Reces Łyszcze (data chrztu) Jan Markowski, Wiktoria Polanowska Ł
24 10 1788 Szumsk Elżbieta Chimel Szumsk Michał Marianna Markowska 92 V-93 R 0
17 5 1799 Lubar Angela (Aniela) Konarzewska Motowidłówka Stanisław Eufrozyna Dubanowska łacina, data chrztu, Jakub Swirski, Agnieszka Markowska 178-51-174 9V Ż Mg
26 2 1803 Lubar Helena Karbowska Motowidłówka Jan Justyna łacina, data chrztu, Jan Trześniowski, Eudoksja Markowska 178-51-174 48V Ż Mg
4 9 1804 Ostróg Katarzyna Markowska Borszczówka Stanisław Wiktoria Piotr Wierzbicki, Katarzyna Wierzbicka 297-1-136 45 Ł SK
21 8 1804 Smiła Hiacynt Laskowski Stepanki Ignacy Elżbieta Markowicz s. MD, chrz. 05.09, chrzestni: MD Cichocki, Aneta Veyzerowa, Ignacy Keyzer, Apolonia Kosowska 178-51-195 336 Ż EH
9 3 1805 Lubar Franciszka Glińska Lubar Paweł Tekla łacina, data chrztu, Franciszak Ziembicki, Anastazja Stawińska, Jan Markowski, Rozalia Radziejowska 178-51-174 69R Ż Mg 153 0
28 9 1806 Czartorysk Franciszek Markowski Medweże Wincenty Teresa Dobrzyńska ur. Antoni Rogala Zawadzki, Teofila Kozłowska, as. Ur. Antoni Sopocki, Tortunata Odyńska 297-1-185 160R Ł 9432 DW
30 5 1809 Ostróg Ludwik Zakrzewski Płużne Andrzej Anna Jan Zalewski, Agnieszka Markowska 297-1-136 99 Ł 1147 SK
12 3 1814 Ostróg Grzegorz Wierzbicki Hucisko Nowomalińskie Jan Franciszka Wojciech Markowski, Agata Wierzbicka 297-1-136 205 Ł SK
8 1 1814 Zasław św. Józefa Jan Jaworski Zasław Bazyli Marianna [chrzest 11.01] Jakub Romanowski i Tekla Markowska 178-51-232 3V Ż 6 DM 0
6 4 1814 Zasław św. Józefa Joanna Kamieńska Toporczyki Józef Rozalia [chrzest 7.04] Maciej Markowski i Franciszka Roszczyna, asyst. Samuel Steblecki i Marianna Podolska 178-51-232 5R Ż 7 DM
25 6 1814 Zasław św. Józefa Petronela Markowska Zasław Kazimierz Domicela [chrzest 28.06] Marcin Jakubowski i Marianna Święcicka, asyst. Samuel Steblecki i Jadwiga Majewska 178-51-232 7R Ż 9 DM
23 8 1814 Zasław św. Józefa Rozalia Wojakowska Zasław Jan Franciszka [chrzest 23.08] Józef Ulatowski i Tekla Markowska, asyst. Tomasz Rychliński i Petronela Mazurkiewicz 178-51-232 8V Ż 11 DM
25 10 1814 Zasław św. Józefa Karol Zasław IN Marianna [chrzest 25.10] Maciej Markowski i Tekla Samborska, asyst. Franciszek Kostrzyński i Julianna Bieniakowska 178-51-232 11V Ż 14 DM
12 1 1816 Ostróg Agnieszka Piasecka Hucisko Nowomalińskie Józef Anna Stanisław Markowski, Agnieszka Markowska 297-1-136 242 Ł CK
29 9 1816 Ostróg Marianna Wasylewska Płużne Wojciech Katarzyna Markowska January Samborski, Anna Samborska panna 297-1-136 259 Ł SK
26 6 1816 Stepań Antoni Bielecki Rafałówka par. Włodzimierzec Mikołaj Anna Długoszewska dopełnienie chrztu 16.12.1834; Łukasz Janicki i Marianna Markowska ż. Andrzeja 171-1-7 217R 49 R 224 DM
8 4 1820 Kulczyny Wojciech Markowski Krasiłów Jan Tekla Izdebska dopeł.chrztu 24.04.1834; chrzest: Józef Darewski i Apolonia Proszkowska ż. Wawrzyńca, asyst.dopeł: Wojciech Różycki i Marianna Markowska ż. Aleksandra 178-03-100 339R 30 Ż 656 DM
21 2 1824 Torczyn Ludwik Cybuchowski Torczyn Kazimierz Marianna Markowska Jan Matwijuk, Apolonia Babińska, Damian Szczerski, Marianna Horoszkowa 65 b/n Ł EH
11 4 1825 Starokonstantynów Antonina Julia Markowska Dołobów, par. Dołobów Joachim Konstancja Łuniewska dopełnienie 178-3-118 10V-11R 50 Ż
12 2 1825 Kotelnia Dioniza Julia Nowicka Zabarze Hieronim Julia Magierowska Bernard Palczyński Katarzyna Markowska 178 3 3 V194 77 Ż MP
2 10 1827 Silno Józef Markowski Silno Michał Teodozja Rosiewska 813 154 43 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0156.htm
7 8 1827 Łuck Kajetan Cyryl Romanowski Jeziorko Gasper Apolonia Markowska Julian Szymonów Brodnicki, Teresa Wilczewska małżonka Tomasza 368 20 67 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0011.htm
7 8 1827 Łuck Kajetan Cyryl Romanowski Jeziorko Gasper Apolonia Markowska Dopełnienie Julian Szymonów Brodnicki, Teresa Wilcze 368 21 68 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0011.htm
1 1 1827 Krzemieniec Antonina Zuzanna Gołaszewska Krzemieniec Jan Katarzyna Markowska c.ur., chrz.2.01., ur., Jan Maciejeski i Tekla Kulczycka 01-3 1R 2 T 501 DM
1 5 1827 Tajkury Filipina Jakubina Markowska Chorów, par. Ostróg Wincenty Marianna Domoraszewska ch. 03.05.1828, W. Antoni Jankowski, Ur. Józefa Wolska, ż. Wojciecha 171-1-1 43V 28 R Mg
21 11 1827 Białogródka Łukasz Swirski Tarnawka Mikita Katarzyna Markowska Michał Kareta i Helena Swierkucerska panna 178-03-93 61V 77 Ż DM
28 7 1827 Bazalia Józef Kucharz Żerebki Wielkie Telimon Dominika Jan Pisarzewski i Anna Markowska 178-3-93 235R 78 Ż DM
27 6 1827 Ostropol Paulina Markowska Ostropol Paweł Anna Niedzielska Stefan Kulbaszewski, Marianna Zazulińska 178-3-93 202R 37 Ż 391 KP2, DM
4 8 1827 Ostropol Domicella Sadłowska Ostropol Jędrzej Marianna Zielińska Paweł Markowski, Aleksandra Oszczepkowska 178-3-93 204V 51 Ż 396 KP2, DM
1 9 1827 Ostropol Antoni Lipiński Józefówka Jakub Marianna Markowska Ignacy Odynecki, Anna Statkiewicz 178-3-93 205V 58 Ż 398 KP2, DM
1 6 1827 Starokonstantynów Dominikanie Jan Kowalski Samczyńce Aleksander Zofia Markowska Bazyli Krupicki, Zofia Semeniuk 178-3-93 140V/141R 47 Ż 270/271 KP2
21 7 1828 Nieświcz Aleksy Błoński Szprachy Teodor Franciszka Szalecka Mateusz Wirwiński żonaty, Teresa Markowska mężatka 427 25 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20427/pages/PL_1_436_427_0013.htm
19 10 1828 Łuck Łukasz Rafał Niedzwiedzki Żydyczyn Jan Agata Markowska Ignacy Balicki s. Jana, Marianna Klarynowicz ż. Jakuba 368 66 95 814 17a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0034.htm
30 7 1828 Krzemieniec Józef Miklaszewski Krzemieniec Józef Agata Sieniewicz Paweł Markowski i Katarzyna Puszkiewicz ż. Jana 01-3 57R-57V 164 T 557-558 DM
28 8 1828 Krzemieniec Joanna Franciszka Gołaszewska Krzemieniec Jan Katarzyna Markowska Jan Romanowski i Franciszka Sawicka panna 01-3 60R 178 T 560 DM
12 9 1828 Ostróg Leon Markowski Chorów Wincenty Marianna Domarasiewicz chrzest 12.09.1828, Justyn Ratomski, Zofia Winnik, Bartłomiej Zubrzycki, Teofila Zubrzycka, dopisek: 171-1-1 13R R Mg
26 1 1828 Tajkury Józefa Agnieszka Bukowska Zdołbunów Wincenty Joanna Łopatyńska ch. 05.02.1828, W. Józef Dobrzański mjr, Ur. Marianna Domarasiewska, ż. Wincentego Markowskiego, asy 171-1-1 43R 26 R Mg
3 6 1828 Lachowce Jan Markowski Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka 04.06.1828, Ur. Bazyli Osepski, Ur. Rozalia Ciecierska, ż. Grzegorza, asyst. Ur. Jan Ciecierski, Ur 171-1-1 109V 33 R Mg
15 1 1828 Annopol Adam Fiszer Ponora Maciej Paraska Markowa ch.16.01.1828, Prac. Abram Teszczuk, Prac.Paraska ż. Klimucha 171-1-1 130R 3 R Mg
20 8 1828 Międzyrzec Ludwik Rużycki Międzyrzec Stanisław Józefa Markowska ch. 21.08.1828, Ur. Franciszek Ksawery Mischel, Ur. Józefa Taborowska, asys. Ur. Jan Witan, Mariann 171-1-1 235V 29 R 7128 Mg
4 1 1828 Kulczyny Kacper Markowski Krasiłów Aleksander Julianna Filińska ch. 1828.01.08, Józef Darecki, Scholastyka Zamłyńska, ż. Stefana, ass. Mikołaj Darecki, Pelagia Komarowska, panna 178-3-94 315R 3 Ż Mg
0 1828 Kulczyny Lucjan Gurski dziecko 6 miesięczne, dopeł. 1828.05.03, chrz.z wody Ur. Piotr Ptaszkowski, Helena Malinowska, wdowa, dopeł. ch. Ur. Stanisław Markowski, Marianna Bekierska, ż. Mikołaja, ass. Wojciech Chmielnicki, Ur. Pelagia Komarowska, panna, w rubryce o rodzicac 178-3-94 319V 36 Ż Mg
30 12 1828 Kulczyny Mikołaj Bieliński Krasiłów NN Julianna ch. 1828.12.30, Ur. Teodor Szmigielski, Ur. Julianna Markowska, ż. Aleksandra 178-3-94 324V 79 Ż Mg
19 4 1828 Zasław św. Józefa Wojciech Ogrzyński Nowy Zasław ojciec NN sław. Marianna Ogrzyńska ur. Szymon Makarewicz, ur. Domicella Markowska 178-3-94 31V 41 Ż 59 KP2
3 9 1828 Zasław św. Józefa Piotr Mysłowski Majdan Zasław ur. Michał Marianna Mierzejewska ur. Bazyli Jaworski, ur. Tekla Markowska 178-3-94 37V 77 Ż 71 KP2
27 12 1828 Zasław św. Józefa Anna Pawłowska Nowy Zasław ur. Jan Józefa Borzemska ur. Mikołaj Butyński, ur. Domicella Markowska 178-3-94 42R 105 Ż 80 KP2
7 5 1828 Stary Konstantynów Dominikanie Stanisław Malczewski Zapadyńce ur. Karol Anna Mołodecka ur. Grzegorz Zezelów, Józefa Markowska 178-3-94 157R 55.2 Ż 303 KP2
8 4 1828 Ostropol Józefa Korzeniowska Ostropol ur. Teodor Anna Markowska Piotr Kielejewicz, Józefa Jaworska 178-3-94 195V 21 Ż 374 KP2
28 8 1828 Teofilpol Trynitarski Tekla Matwijuk Karolin prac. Mikołaj Franciszka Markowa prac. Jakub Litwinczuk, Wiktoria Roborowska 178-3-94 304V 40 Ż 584 KP2
7 10 1829 Gródek Franciszek Łęga Gródek Błażej Apolonia Zagórska Markowski Szymon Kozieja Szczepan, Marczuk Ewa Kurka Petrunela 173 JZ
27 7 1829 Jałowicze Jakub Ignacy Jankowski Nowostaw Filip Julianna Słowikowska Jan Nowicki, Zofia Markowska 815 318 V 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0325.htm
17 12 1829 Łuck Daniel Romanowski Jeziorko Kasper Apolonia Markowska Antoni Dąbrowski z Klepaczowa, Marianna Brodnicka 368 93 74 815 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0047.htm
21 2 1829 Krzemieniec Franciszka Markowska Białokrynica Paweł Rozalia Remaszewska ur. Jan Kaczanowski i ur. Salomea Kużycka 01-3 84R 33 T 584 DM
26 10 1829 Równe Jan Kanty Markowski Złotyjów Józef Anastazja Czerniak ch. 28.10.1829, Stanisław Sęciński i Gabriela z Hołubuckich Jaworską 171-1-2 138V 45 R RG
25 5 1829 Ostróg Zofia Szarwrulowska Jan Anna Wincenty N., Julia Dwiernicka, Wincenty Markowski, Tekla Majnuszewska panna 171-1-2 8R 55 R MZ 718
12 8 1829 Ostróg Jan Markowski Białotyń Feliks Agnieszka Pulkiewicz Franciszka Choins żona Józefa 171-1-2 9V 71 R MZ 718
12 2 1829 Kulczyny Jan Chmielnicki Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska chrzest: 1829.02.14, Ur. Tomasz Pierzycki, Ur. Lucyna Żołtomirska, ż. Józefa 178-03-95 344R 16 Ż Mg
2 10 1829 Berezne Paweł Chomicki Mokwin Daniel Karolina Maciej Markowski i Teodora NN 171-1-2 236R 19 R Na
11 9 1829 Ożohowce Józef Karmalita Łąki prac. Jan Marianna prac. Józef Gługowski, Jagniszka Markowska 178-3-95 265V 41 Ż 513 KP2
8 9 1829 Derażne Mikołaj Markowski Złaźne Roch Kordula Laskowska Dionizy Wereszczak i Marianna Mohylańska panna 171-1-2 196V 24 R DM
29 7 1829 Ostropol Róża Markow Żytyńce prac. Andrzej Helena prac. Ignacy Stepanow, Wiktoria Grześkiwna 178-3-95 196r 41 Ż 377 KP2
11 1 1830 Białogródka Józef Teleżyński Kuźmińce Ignacy Marianna Rogulska Jan Górski i Marianna Markowska 178-03-96 52R 2 Ż DM
23 2 1830 Krzywin Maciej Gągała Nietyszyn Stanisław Anna Polkiewicz ch.24.02.1830, Sł. Franciszek Raczyński, Sł. Antonina Polkiewicz panna, asys. Sł. Feliks Markowski, 171-1-3 37V 6 R Mg
16 1 1830 Ostróg Agnieszka Zawalska Płużne Stanisław Anna Zygadło Ludwik Markowski, Julianna Zadworska 171-1-3 1V 6 R MZ
23 2 1830 Ostróg Wincenta Markowska Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Damian Zaleski, Petronela Żółkiewska panna 171-1-3 4R 25 R MZ
4 5 1830 Lachowce Florian Kuźmiński Hulowce Teodor Aniela Kucharska Ignacy Markowski i Agata Majewska ż. Piotra 171-1-3 101R 33 R DM
8 12 1830 Lachowce Emilian Markowska Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka Józef Nikojemeski i Aniela Kuźmińska ż. Teodora 171-1-3 106V 79 R DM
5 8 1830 Zasław św. Jana Marianna Franciszka Chmielowska Zasław Szymon Łucja Baranowska JW Ks. Franciszek Borgiasz Markowski Probosz i Wlm Anna Nęcińska wdowa 178-03-96 4R 24 Ż DM
25 11 1830 Zasław św. Jana Karol Franciszek Torczyński Luterka Jan Krystyna Teleżyńska WJKs. Franciszek Borgiasz Markowski Proboszcz i Lucyna Chmielowska, as. Daniel Łempicki i Zuzanna Korycka 178-03-96 6R 44 Ż DM
18 9 1830 Kulczyny Marianna Czernelowska Krasiłów Jakub Wiktoria Derenowska chrzest: 1830.11.09, Ur. Stanisław Markowski, Ur. Scholastyka Zamłyńska 178-03-96 335V 78 Ż Mg
9 1 1830 Lubar Honorata Harnowska Lubar Cyprian Wiktoria Stadnicka Józef Markowski, Marianna Zawidowska 178 3 3 R 357 2 Ż MP
4 8 1830 Kodnia Antoni Kadłubowski Żurbińce Jakób Aleksandra Tomaszewska Andrzej markowski Anna Lapkiewiczowa 178 3 3 V391 24 Ż MP
2 8 1830 Trojanów Apolonia Puchalska Gwozdawka Maciej Antonina Markowska Antoni Jankowski Julia Pawłowska as: Wojciech Koziński Marianna Strzelecka Stanisław Rzesławki Apolonia Zabłocka 178 3 3 R215 50 Ż MP
12 8 1830 Trojanów Kajetan Głębowski Gwozdawka Antoni Rozalia Burzymska Kajetan Markowski Marianna Kozińśka as: Stanisław Przesławski Konstancja Zołodecka Sylwester Rakowicz Józefa markowska 178 3 3 V215 54 Ż MP
23 2 1830 Cudnów Leonora Łysak Frysarka Antoni Apolonia Michał Markowicz, Barbara Danykówna 178 3 3 V312 65 MP 0
3 12 1830 Cudnów Franciszek Orłowski Romanów (nieczytelne) Zofia Kulczycka Jan Jędrzejewski, Katarzyna Markowska, as: Bazyli Kozłowski, Katarzyna Bednarz 178 3 3 R324 169 MP
28 5 1830 Krasnopol Karol Markowski Lichociotka Jan Magdalena Turzańska Mikołaj Rowiński, Lucyna Krasucka, as: Szymon Tumowicz, Antonina Kokonicka 178 3 3 R239 40 Ż MP
13 9 1830 Krasnopol Kornel Cyprian Dobrosielski Krasnopol Józef Tekla Komarnicka Zachariasz Rześniowiecki, Józefa Morawska, as: Karol Markowski, Franciszka Rześniowiecka 178 3 3 R242 69 Ż MP
1 11 1830 Krasnopol Michał Kozakiewicz Krasnopol Michał Anna Jakubowska Zachariasz Rześniewiecki, Agnieszka Haluszczyńska, as: Karol Markowski, Franciszka Rzesniewiecka 178 3 3 V243 85 Ż MP
9 6 1830 Berdyczów Jan Kostecki Berdyczów nn Marianna Kostecka Ewdokij Petrynow, Marianna Markowska. (dziecko z nieprawego łoża). 178 3 3 V125 102 Ż MP
7 4 1830 Międzyrzec Wilhelmina Salomea Rużycka Międzyrzec Stanisław Józefa Markowska JW. Hrabia Franciszek Bourblanc,Salomea Dubiszewska.As.Leopold Dubiszewski naucz.j.franc. Józefa Nidermajorowa konsyliarzowa,Edmund Rużycki,Antonina Dubiszewska 171-1-3 267R 18 R AS
29 9 1830 Międzyrzec Józefa Michalina Miszun Żawrów Jan Józefa Opacka Ur.Ignacy Głębocki, Nepomucena Czabrzewska, As.Ur.Kajetan Opacki,Józefa Markowa 171-1-3 272R 42 R AS
30 11 1830 Międzyrzec Jędrzej Grzegorz Markowski Międzyrzec Napoleon Tekla Pisarska Ur.Henryk Stecki,Julia Stecka 171-1-3 273R 49 R AS
31 5 1830 Międzyrzec Zofia Magdalena Szczepkowska Żeleżnica Nikodem Anna Zakrzewska ch.z wody,dopełn.26.12. 1833r.Asyst. W.Karol Omieciński sędzia pułku rówieńskiego,Magdalena z Trypolskich Zakrzewska, W. Kajetan Wyszpolski, Marianna z Markowskich Podlewska 171-1-6 244V 47 R AS
12 6 1830 Ostropol Antonina Wesołowska Ostropol Tomasz Marianna Markowska Feliks Miłoszyński i Domicela Jędrzejewska ż. Jędrzeja, asyst. Paweł Niepokulczycki i Dorota Paprocka ż. Piotra 178-3-96 238V 30 Ż 442 DM
17 6 1830 Ostropol Jan Bernacki Korzówka Teodor Rozalia Kurowska Jan Konoplicki i Katarzyna Kasperska ż. Jędrzeja, asyst. Kajetan Markowski i Domicela Konoplicka panna 178-3-96 238V 32 Ż 442 DM 0
21 10 1831 Kołki Leonida Józefa Szczerbińska Trosteniec Michał Franciszka Eysmont As: Piotr Markow, Agata Rah(b)m - ż. Samuela, Kalixt Eysmont, Honorata Nowicka - 820 61a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0063.htm
27 7 1831 Łuck Malwina Markowska Łuck Wincenty Marianna Domaraszewicz Ignacy Zossynowicz, Franciszka Skrzyńska panna 368 123 33 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0062.htm
6 11 1831 Łuck Salomea Markowska Łuck Tekla Markowska Kasper Terpiłowski, Julianna Orłowska 368 127 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0064.htm
30 3 1831 Krzemieniec Antonina Markowska Andruha Paweł Rozalia Romaszewska Michał Kowalski i Marianna Roznowska ż. Jana 01-3 154R 55 T 656 DM
15 1 1831 Kulczyny Aleksander Górski Peczyska Ignacy Franciszka Skulbiszewska chrzest: 1831.02.01, Ur. Wawrzyniec Markowski, Ur. Julianna Markowska, ż. Aleksandra 178-03-97 374V 6 Ż Mg
16 2 1831 Kulczyny Marianna Łabeńska Krasiłów Ignacy Anna Przesiwicz chrzest: 1831.02.14, Ur. Wojciech Markowski, Ur. Teodora Rusztycka, ż. Wincentego 178-03-97 375V 11 Ż Mg
29 8 1831 Kulczyny Ignacy Ostrowski Krasiłów Józef Anna Tomaszewska chrzest: 1831.08.30, Ur. Wawrzyniec Markowski, Ur. Wiltoria Do...ska, ż. Jakuba, ass. Ur. Adam Łysakowski, Ur. Anna Szczucka, ż. Pawła 178-03-97 383V 60 Ż Mg
22 3 1831 Międzyrzec Aleksander Dyweń Marianna Markowska nieślubny syn Marianny Markowskiej podrzucony z karteczką na szyi w Międz. Ch.3.4.1831r, Leopold Dobieszewski, Krystyna ż.Macieja 171-1-4 270V 11 R AS
2 2 1831 Zasław św.Józefa Klementyna Anichinowska Zasław Nowe Miasto prac.Jan Tekla Lubańska ur.Kazimierz Markowski, Katarzyna Kuczyńska 178-03-97 27V 10 Ż 54 RG
17 3 1831 Zasław św.Józefa Józef Wilczyński Zubary ur.Teodor Marianna Łukaszewicz ur.Samuel Hebliński, ur.Aleksandra Markowska. 178-03-97 29R 19 Ż 57 RG
25 7 1831 Kazimierka Anna Markowska Kosmaczów Roch Kordula Laskowska Piotr Jancewicz i Domicela Szuszkowska panna 171-1-4 233V-234R 5 R 244 DM
17 1 1832 Kisielin Eufrozyna Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Ignacy Markowski, Paulina Zasiemowicz; ch: 17.01. 847 306 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0163.htm
13 12 1832 Kowel Paulina Łucja Rudnicka Rudniki Szczepan Tekla Rudnicka Piotr Jasieński, Karolina Markowska panna 847 333 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0178.htm
12 12 1832 Ptycza Marianna Bogacka Mykitycze Augustyn Anna Jędrzyjowska Rafał Czajkowski, Tekla Markowska, Józef Szymański, Julia Karpińska małżonka 818 297V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0305.htm
22 11 1832 Kisielin Klemens Łaszczewski Kisielin Stanisław Justyna Markowska Jan Rudkowski, Maryanna Woyciechowska; as: Kazimierz Onyszkiewicz, Katarzyna Mik 847 310 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0165.htm
18 7 1832 Horyńgród Aleksy Eliasz Klimkiewicz Horyńgród Onufry Ewa Tarnopolska ch.18.07.1832, Ur. Kajetan Markowski, W. Balbina Kłosowska ż. Eliasza, as. Wojciech Jazdziewski, zakrystian, Barbara Zarębina 171-1-5 158R 10 R Mg
22 1 1832 Ostróg Piotr Markowski Płużne Ludwik Józefa Ur. Ludwik Zakrzewski, Ur. Agnieszka Markowska 171-1-5 2V 5 R MZ
24 3 1832 Ostróg Franciszek Wyrzychowski Rozważ Leon Tekla Ur. Grzegorz Sobolewski, Ur. Petronela Malewicz, Ass. Ur. Jan ...., Ur. Julia Markowska 171-1-5 5V 27 R MZ
28 5 1832 Ostróg Kazimierz Okowiński Toczewiki Józef Zofia Markowska Ur. Józef Wierzbicki, Petronela Wak... 171-1-5 7V 43 R MZ
15 5 1832 Lachowce Zofia Majewska Hulowce Piotr Agata Kuźmińska Teodor Krzemieński i Anna Markowska ż. Ignacego 171-1-5 93R 31 R DM
8 3 1832 Zasław św. Jana Wiktoria Zawadzka par. Zasław Naum Marianna Chojnowska Franciszek Markowski i Łucja Chmielowska 178-3-98 1V 7 Ż DM
9 7 1832 Korzec Cyryl Piotrowski Marynin Józef Rozalia Sawicka Andrzej Bartoszewicz i Józefa Zielińska ż. Józefa, asystowali Józef Markowski i Marianna Wojciechowska ż. Ksawerego 245-1-6 68r 71 R Na
22 10 1832 Annopol Karol Hilary Łaskarzewski Annopol Feliks Zuzanna Pisarska ur. Wojciech Jankowski, barbara Malinowska ż. Józefa, as. Napoleon Markowski, Apolonia Kuszelewska ż. Feliksa 171-1-5 125R 36 R 8214 DW
4 2 1832 Nowogród Agata Markowska Nowogród Michał Marianna Szudawska ur. Teodor Szymański, Anastazja Rzymkowska mężatka 245-1-6 4V 1258 R 617 DW
10 3 1832 Nowogród Anastazja Różycka Nowogród Stanisław Józefa Markowska Wlm. Leon Karnowicz, Wlm. Franciszka Borejko mężatka 245-1-6 7V 1281 R 717 DW
20 2 1832 Kulczyny Walenty Mroczkowski Krasiłów Jan Katarzyna Markowska Feliks Proczkowski i Teodora Roszczyńska ż. Wincentego 178-03-98 330V 16 Ż 626 DM
4 8 1832 Kulczyny Jan Szczucki Krasiłów Paweł Anna Markowska Florian Chorostowski i Eudokia Wasyluk ż. Onufrego 178-03-98 334R 48 Ż 633 DM
22 11 1832 Kulczyny Mikołaj Chorostowski Krasiłów Ignacy Klara Głowacka Adam Łysakowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-03-98 335V 66 Ż 636 DM
26 12 1832 Kulczyny Antonina Różycka Krasiłów Józef Tekla Bernacka Michał Pawłowski i Marianna Różycka, Aleksander Markowski i Anna Szkodowska 178-03-98 336V 73 Ż 638 DM
27 12 1832 Kulczyny Anastazja Janowska Krasiłów Paweł Józefa Szmuniewska Onufry Szmuniewski i Urszula Ostrowska , Paweł Jasiński i Marianna Markowska 178-03-98 336V 74 Ż 638 DM
5 5 1832 Ostropol Jan Wesołowski Ostropol Tomasz Marianna Markowska Piotr Paprocki i Justyna Koszarska zamężna 178-3-98 218R 21 Ż 414 DM
16 6 1833 Krzywin Kamillo Markowski Rozalówka, par. Wasylów Napoleon Tekla Pisarska 880 27 V 15 0
13 1 1833 Ptycza Antonina Paulina Szalachewicz Werba Marcin Julianna Czupkowska Konstanty Sawicki, Marianna Załyńska mężatka, Wojciech Markowski, Teresa Zagrock 819 257V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0267.htm
28 9 1833 Dąbrowica Józef Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Jan Lewandowski, Dominika Michałowska; ch: 01.10. 819 100R 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0102.htm
21 8 1833 Kisielin Antoni Mikulski Kisielin Mikołaj Rozalia Ostrowska Ignacy Markowski, Apolonia Oniszkiewicz - "w"; as: Walenty Kraszewski, Chrystyna 848 276 25 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0157.htm
3 3 1833 Ostróg Jan Modzyński Plużne NN Balbina Jakub Białokór, Józefa Markowska 171-1-6 5R 31 R MZ
2 4 1833 Lachowce Wojciech Markowski Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka Bazyli Cichocki i Rozalia Ciecierska ż. Grzegorza 171-1-6 80R 17 R DM
1 3 1833 Kulczyny Mikołaj Proczkowski Krasiłów Feliks Franciszka Markowska Mikołaj Gilewicz i Marianna Dąbrowska ż. Kazimierza 178-03-99 317V 18 Ż 602 DM
3 11 1833 Kulczyny Michał Biliński Słobódka Maciej Aleksandra Komornicka Michał Łukasiewicz i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-03-99 323R 74 Ż 613 DM
25 10 1833 Międzyrzec Szymon Kajetan Markowski Międzyrzec Józef Aniela Dąbska Ur.Kajetan Piastrzecki komornik ,Ur.Brygida Antonowiczówna panna.As. Ur.Antoni Morawski ,Ur. Franciszka Hubniewiczówna panna 171-1-6 243V 41 R AS
4 6 1833 Ostropol Julianna Wesołowska Ostropol Tomasz Marianna Markowska Jan Jaworski i Domicela Jędrzejewska 178-3-99 217V 30 Ż 415 DM
21 8 1833 Ostropol Emilia Żurawski Ostropol Jan Ludwika Markowska Stanisław Poraziński i Salomea Chmielowska zamężna 178-3-99 221R 51 Ż 422 DM
1 11 1834 Ostróg Joanna Markowska Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Franciszek Tołpiszkiewicz, Tekla Wasilewska panna 106 O DW
7 5 1834 Kołki Jan Józef Szczerbiński Niczegówka Michał Franciszka Eysmont Jan Eysmont, Franciszka Markow - ż. Piotra; as: Władysław Makowski, Nepomucena 820 61a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0063.htm
24 4 1834 Bereźnica Witalis Jankowski Karpiłówka Józef Teodora Chromowicz Aleksander Głogowski, Petronela Sokołowska; as: Marcin Piekarski, Julia Markowna 820 95 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0099.htm
2 4 1834 Kisielin Johanna Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Eliasz Podlewski, Rozalia Markowska; ch: 03.06. 849 236 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0132.htm
26 12 1834 Ostróg Ewa Zaborowska Płużne Wincenty Franciszka Zawalska dopeł.chrz., Franciszek Tołpiszkiewicz i Józefa Markowska 171-1-9 7R 38 R DM
5 4 1834 Horyńgród Wincenty Przyhuliński Horyńgród Wojciech Zofia Głębska ch.10.04.1834, Ur. Feliks Myczkowski, Ur. Tekla Markowska 171-1-7 158V 4 R Mg
1 5 1834 Horyńgród Katarzyna Skrzyszewska Horyńgród NN Teresa ch.2.05.1834, Ur. Antoni Markowski, Ur. Emilia Anchler 171-1-7 159R 9 R Mg
25 2 1834 Białogródka Marianna Jasińska Sieniutki Jan Katarzyna Koziobrodzka Grzegorz Jakuszewski i Anna z Mokrzyckich Markowska ż. Ignacego 178-03-100 76R 19 Ż DM
21 7 1834 Lachowce Ignacy Kamiński Hulowce Teodor Aniela Kucharska Piotr Majewski i Anna Markowska ż. Ignacego 171-1-7 93V 36 R DM
5 2 1834 Korzec Prakseda Dudkowska Balarka Myszakowa Andrzej Rozalia Markowicz Franciszek Wierzbicki i Agata Okońska panna 245-1-8 67v 26 R Na
12 1 1834 Kulczyny Marianna Ostrowska Krasiłów Józef Anna Tomaszewska Jakub Ciułkowski podporucznik WR i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-03-100 337R 8 Ż 652 DM
22 1 1834 Kulczyny Fabian Stachowski Słobódka Krasiłowska IN Marianna Stachowska s. panny, Aleksander Markowski i Scholastyka Zamłyńska ż. Stefana 178-03-100 337V 13 Ż 653 DM
24 1 1834 Kulczyny Paweł Chmielnicki Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Dominik Piotrowski i Tekla Piotrowska ż. Aleksandra 178-03-100 337V 14 Ż 653 DM
19 4 1834 Kulczyny Konstancja Markowska Krasiłów Wawrzyniec Marianna Domańska Franciszek Janiszewski i Justyna Markowska ż. Stanisława 178-03-100 338V 27 Ż 655 DM
15 7 1834 Kulczyny Kalikst Górski Jaworowce Ignacy Franciszka Kulbaczewska Antoni Benedyktowicz i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-03-100 341R 53 Ż 660 DM
25 12 1834 Kulczyny Szczepan Kowalewski Krasiłów Józef Aniela Darewska Mikołaj Gilewicz i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-03-100 344R 82 Ż 666 DM
25 12 1834 Kulczyny Konstancja Chmielnicka Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Ignacy Zaręba i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-03-100 344V 84 Ż 667 DM 0
6 3 1835 Jałowicze Ksawera Markowska Korszowiec Józef Zofia Podgórska Atanazy Szyszkowski, Eleonora Niedzwiedzka panna 821 258 V 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0261.htm
8 12 1835 Łuck Marian Witold Leszczyński Łuck Antoni Matylda Abramowicz Marian Krzyżanowski prałat, Anna Markow 373 44 87 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0023.htm
4 1 1835 Ptycza Józefa Świętodzielska Stołpiec Mikołaj Marianna Oleksiuk Wojciech Markowski, Agata Walędzka, Leon Walędzki, Julianna Szałachiewicz, Tomas 821 246R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0248.htm
6 7 1835 Połonne Jan Łowiński Nieczypały Grzegorz Karolina Markowska Bazyli Buzeń wdowiec, Wiktoria Radzich ż. Stefana 245-1-9 148R 56 R DW
15 5 1835 Lachowce Jan Markowski Hulowce Ignacy Anna Mokrzycka Justyn Lewicki i Anna Lewińska ż. Juliana 171-1-8 109V 18 R DM
9 5 1835 Kijów Antonina Kostrubska Kijów Adam Teodora Krupska Stefan Kutnowski, Ludwika Markowska, panna, chrz. 10.05.1835 178-51-372 29R 26 Ż BS 60
10 4 1835 Równe Władysława Markowska Kołodenka par. Tajkury Wincenty Marianna Domarasiewicz dopeł.chrz. 1.08.1836 Równe, as. Wlm Ludwik Ruszkowski Kapitan WR i Eufrozyna z Traczewskich Gasperska 171-1-9 121V-122R 15 R DM
15 7 1835 Zasław św. Józefa Marianna NN Zasław NN Anna NN Antoni Albert, Domicela Markowska 178-3-101 45 93 Ż SK
10 5 1835 Łabuń Marianna Wilczyńska Tadeuszpol Jan Antonina Czaykowska Bartłomiej Stupnicki, Łucja Markowska 178-3-101 148V 23 Ż 294 SK 0
13 3 1835 Starokonstantynów Józefa Naleszkiewicz Swinna Ignacy Honorata Nowakowska Napelon Markowski, Józefa Nowaczyńska 178-3-101 167R 38 Ż 324 CK
25 4 1835 Starokonstantynów Józef Chmielewski Pohoryła Wyższa Marcin Tekla Markowska Franciszek Wiliński, Grzegorz Janiewicz 178-3-101 169R 56 Ż 328 CK
16 5 1835 Starokonstantynów Stanisław Markowski Michałowce Franciszek Regina Lipsiewicka Jan Białobrzyski, Elżbieta Markiewiczowa 178-3-101 170V 68 Ż 331 CK
7 9 1835 Starokonstantynów Kajetan Janicki Starokonstantynów Mikołaj Katarzyna Sokołowska Jędrzej Markowski, Salomea Sredzinska 178-3-101 174R 106 Ż 338 CK
19 9 1835 Starokonstantynów Grzegorz Łukowski Starokonstantynów Grzegorz Franciszka Janicka Jędrzej Markowski, KatarzynaKorkowiczowa 178-3-101 174V 110 Ż 339 CK
12 12 1835 Starokonstantynów Aleksander Markowski Derkacze Jan Tekla Puchalska Jan Kopytowski, Franciszka Mazłozinska 178-3-101 177V 138 Ż 345 CK
24 1 1835 Kulczyny Jan Proczkowski Krasiłów Feliks Franciszka Markowska Mikołaj Gilewicz, Julianna Palitewicz 178-3-101 346 4 Ż SK
6 4 1835 Kulczyny Wiktoria Zamłyńska Słobódka Stefan Scholastyka Zawadzka Jakub Derenowski, Marianna Markowska 178-3-101 349 24 Ż SK
1 8 1835 Kulczyny Kacper Pawłowski Słobódka Michał Marianna Rużycka Paweł Jasiński, Justyna Markowska 178-3-101 351 46 Ż SK
13 8 1835 Kulczyny Karol Wiszniowski Krasiłów NN Pelagia Wiszniowska Marcin Malinowski, Justyna Markowska 178-3-101 352 50 Ż SK
6 1 1835 Kazimierka Seweryn Stanisław Kunicki Folwark Antonowce Wawrzyniec Rozalia Niemiska [Niemińska] dopeł.chrztu 8.07.1835; chrzest: Jan Wojszycki i Teresa Manzylawska wdowa, Wincenty Myszyński i Róża Kowalska panna; asyst.dopeł: Franciszek Markowski Proboszcz Zasławski i JW. Anna Worcell ż. Stanisława 171-1-8 219R 14 R 225 DM
26 7 1836 Ptycza Hieronim Świętozielski Stołpiec Łukasz Apolonia Markowska Aleksander Sokołowski, Marinna Gizicka 822 224V 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0234.htm
16 5 1836 Dąbrowica Jan Leopold Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Aleksander Zeliński, Jacenta Knak; as: Jan Więckowski, Brygida Zelińska; ch: 20. 822 95a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0096.htm
14 9 1836 Krzemieniec Józefa Markowska Stożek Jakub Rozalia Romaszewska Łukasz Zieliński i Katarzyna Klimowska 01-10 22R 86 T 63 DM
14 9 1836 Krzemieniec Tekla Markowska Stożek Jakub Rozalia Romaszewska Stefan Terlecki i Marianna Niwińska 01-10 22V 87 T 64 DM
28 12 1836 Ostróg Jan Markowski Storonicze Ludwik Józefa Korczyńska Franciszek Tołpiszkiewicz i Katarzyna Lelawska 171-1-9 22R 127 R DM
16 1 1836 Lachowce Antoni Godlewski Hulowce Alojzy Aniela Gurajska Ignacy Markowski i Katarzyna Jasińska ż. Jana 171-1-9 99R 7 R DM
19 3 1836 Lachowce Józef Boguszewski Żemelińce IN Salomea Boguszewska Kajetan Markowski i Anna Markowska ż. Ignacgo 171-1-9 100V 20 R DM
1 4 1836 Równe Wiktor Markowski Kołodenka par. Tajkury Wincenty Marianna Domarasiewicz Wlm Ludwik Ruszkowski Kapitan WR i Eufrozyna z Traczewskich Gasperska 171-1-9 122R 16 R DM
4 5 1836 Bazalia f. Tereszki Antonina Wojnowska Puzyrki Wielkie par. Białogródka Józef Faustyna Kamińska Andrzej Moszczyński i Agnieszka Białokur, Antoni Białokur i Tekla Markowska 178-03-106 275R 27 Ż DM
9 1 1836 Kulczyny Apolonia Paszyńska Krasiłów Jan Barbara Sawicka Joachim Kiszyński i Rozalia Szmigielska panna, Wojciech Markowski i Agata Jaworowiecka panna 178-03-106 233R 3 Ż 450 DM
14 2 1836 Kulczyny Ignacy Wilikowski Słobódka Krasiłowska Jan Teresa Markowska Franciszek Politewicz i Aleksandra Bilińska ż. Macieja 178-03-106 234V 14 Ż 453 DM
8 4 1836 Kulczyny Ignacy Markowski Słobódka Krasiłowska Wawrzyniec Marianna Proczkowska Michał Boniewicz i Wiktoria Derenowska ż. Jakuba, Maciej Biliński i Scholastyka Zamłyńska ż. Stefana 178-03-106 236R 27 Ż 456 DM
23 11 1836 Kulczyny Teresa Proczkowska Krasiłów Feliks Franciszka Markowska Ksawery Różycki i Julianna Politewicz ż. Józefa 178-03-106 242R 72 Ż 468 DM
4 12 1836 Kulczyny Ignacy Bezdecki Słobódka Krasiłowska Piotr Anna Tomaszewska Stefan Tomaszewski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-03-106 242V 79 Ż 469 DM
13 12 1836 Kulczyny Jakub Proczkowski Krasiłów Józef Magdalena Markowska Ksawery Różycki i Katarzyna Proczkowska ż. Jana 178-03-106 243R 81 Ż 470 DM 0
23 12 1836 Kulczyny Tekla Boniewicz Krasiłów Michał Julianna Kardaszewska Stanisław Czechowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-03-106 244R 90 Ż 472 DM
2 1 1836 Ostropol Paulina Korzeniowska Ostropol Teodor Anna Markowska Bazyli Korzeniowski i Domicela Jędrzejewska ż. Jędrzeja 178-3-106 300R 1 Ż 578 DM
6 1 1837 Łuck Domicella Markowska Klepaczów Konrad Marianna Podłuska Adam Dorgiewicz, Józefa Dorgiewicz panna 374 2 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0002.htm
21 11 1837 Łuck Feliks Wasilewski par. łucka Piotr Marcella Teodor Markowski, Anna Krzetozowska 374 36 71 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0023.htm
26 1 1837 Kisielin Karolina Podleńska Kisielin Potap Anna Markowska Jan Kleyn, Wincenta Woyciechowska; as: Sebasyan Woyciechowski, Rozalia Janiszews 852 262 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0137.htm
13 1 1837 Krzemieniec Antoni Puszkiewicz Lisznia Jan Katarzyna Żuleńkiewicz Jakub Markowski i Brygida Chwiejczuk 01-11 6R 21 T 142 DM
17 5 1837 Krzemieniec Feliks Malinowski Andruha Wielka IN Anna Jakub Markowski i Salomea Kozicka 01-11 13V 53 T 150 DM
19 1 1837 Kulczyny Marianna Krasiłów IN Katarzyna Jan Wilichowski i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-03-108 233V 15 457 Ż DM
1 3 1837 Kulczyny Marianna Janowska Krasiłów Paweł Józefa Szymoniewska Wojciech Tatałaj i Marianna Markowska ż. Wawrzyńce 178-03-108 235V 27 461 Ż DM
18 4 1837 Kulczyny Tadeusz Zamłyński Słobódka Krasiłowska Stefan Scholastyka Zawadzka Jakub Derenowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-03-108 237V 39 465 Ż DM
1 8 1837 Kulczyny Marianna Forostowska (Chorostowska) Krasiłów Ignacy Klara Głowacka Wojciech Różycki i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-03-108 241R 62 472 Ż DM
19 11 1837 Kulczyny Marianna Chmielnicka Krasiłów Wojciech Anastazja Markowska Michał Boniewicz i Domicela Kowalewska ż. Stefana 178-03-108 244V 81 479 Ż DM 0
25 6 1837 Międzyrzec Jan Hackiewicz Międzyrzec Józef Franciszka Grabowska Kajetan Piastrzecki, Aleksandra ż. Pawła Hymera.As.Aleksander Andrzejewski,Aniela Markowska męż. 171-1-10 259V 23 R AS 0
10 10 1837 Międzyrzec Franciszka Józefa Migucka Międzyrzec Piotr Cecylia Telczyńska August Garten wd., Konstancja żona Sewe ryna Pulikowskiego.As. Józef Markowski,Józefa Witkowska panna 171-1-10 262V 40 R AS
14 11 1837 Aleksandria Stanisław Sewruk Aleksandria Józef Marianna Raf, Raw Aleksander Jakutowicz i Rozalia Markowska ż. Jana 171-1-10 188aV 22 R 192 DM
7 8 1838 Kuniów Daniel Galaszewski Pererosłe Franciszek Franciszka Boryszewska Leon Tarczyński, Anastazja Markowska 81 R 55 ZP 0
8 10 1838 Horochów Józef Markowski Horochów Józef Cecylia Derecka 853 120 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0064.htm
14 1 1838 Ptycza Stanislaw Markowski Stołpiec Wojciech Ludwika Janiszewska Józef Rożański, Julia Nowicka, Paweł Lewicki, Róża Rozańska 824 200V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0202.htm
28 3 1838 Krzemieniec Wincenty Lenc Krzemieniec IN Magdalena s. nieślubny, Jan Czerwiński i Anna Markowska 01-12 9V 36 T 222 DM
15 3 1838 Krzywin Józefa Longina Markowska Łaszanówka Napoleon Tekla Pisarska ch.19.03.1838, Ur. Michał Maciejowski, Ur. Franciszka Krassucka ż. Macieja, asys. Ur. Jan Raude, Ur. Marianna Klimkowska 171-1-11 50R 14 R Mg
7 4 1838 Ostróg Julian Markowski Białotyń Feliks Agnieszka Pulkiewicz Jakub Choina i Antonina Choina 171-1-11 7R 36 R DM
21 1 1838 Połonne Franciszka Olanicka Połonne Paweł Tekla Ludwik Markowski kawaler, Anastazja Bóbr ż. Jana 245-1-12 105R 20 R DW 297
16 8 1838 Połonne Roch Bagiński Połonne Teodor Agnieszka Ludwik Markowski kawaler, Zofia Dziublówna panna 245-1-12 118V 128 R DW 300
25 9 1838 Annopol Franciszka Józefina Piotrowska Żuków Franciszek Ksawery Emilia Milkowska Ksiądz Franciszek Borgiusz Markowski, W. Konstancja Białokurowa, as. Antoni Płotnicki, Emilia Bakinowska 171-1-11 126R 35 R 337 DW
13 12 1838 Derażne Feliks Pietruszewski Postójne IN Marianna Michał Krzeszewski i Marianna Markowska panna 171-1-11 212R 43 R DM
22 3 1838 Kulczyny Marianna Jasińska Słobódka Krasiłowska Paweł Anna Różycka Wojciech Ostrowski i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-03-110 386V 17 740 Ż DM
27 3 1838 Kulczyny Marianna Szkodowska Słobódka Krasiłowska Feliks Anna Biernacka Józef Różycki i Julianna Markowska ż. Aleksandra 178-03-110 387R 18 741 Ż DM
27 3 1838 Kulczyny Józef Wilichowski Słobódka Krasiłowska Jan Teresa Markowska Maciej Biliński i Anna Bezdecka ż. Piotra 178-03-110 387R 19 741 Ż DM
14 5 1838 Kulczyny Antonina Żółkowska Krasiłów Józef Julianna Stachowska Paweł Jasiński i Marianna Markowska ż. Wawrzyńca 178-03-110 389R 33 745 Ż DM
9 5 1838 Ostropol Antonina Liniewicz Józefówka Jędrzej Józefa Statkiewicz Józef Markowski i Apolonia Liniewicz ż. Ignacego 178-3-110 281R 33 Ż 552 DM
18 2 1839 Ostróg Leon Markowski Płużne Ludwik Józefa Karczyńska Jan Kowalski, Maryanna Tołpiszkiewiczowa 879 2 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0004.htm
10 12 1839 Łuck Marianna Bondarowska Worotniów Antoni Anna Poźniakowska Dopełnienie. Grzegorz Poźniakowski kawaler, Tekla Markowska mężatka 376 14 42 826 11R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0008.htm
22 5 1839 Lachowce Antoni Markowski Hulowce Ignacy Justyna Sredzińska 879 68 V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0070.htm
16 4 1839 Kisielin Józef Puchalski Kisielin NN Teresa Piotr Ziókowski, Aleksandra Białecka; as: Tomasz Kulczycki, Anna Markowska, Tere 854 318 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0185.htm
7 12 1839 Kisielin Ambroży Łuszczewski Rudnia Stanisław Justyna Markowska Szymon Skibiński, Anna Gronowicz; as: Józef Łaszewski, Anna Andruszkiewicz; ch: 854 324 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0188.htm
28 4 1839 Krzemieniec Witalis Markowski Krzemieniec IN Marianna s. z nieprawego łoża, sł. Paweł Tomaszewski i sł. Rozalia Gromnicka 01-13 9V 45 T 285 DM
12 9 1839 Berdyczów Antonina Morawska Gardyszówka Walenty Anastazja Markowska Stanisław Bagiński i Anna Rudnicka ż. Dionizego 178-3-8 153V 183 Ż 288 DM
17 9 1839 Berdyczów Anna Oliszewska Semenówka Józef Regina Górska Józef Markowski i Rozalia Jaworska panna 178-3-8 154V 189 Ż 290 DM
15 4 1839 Kulczyny Antonina Markowska Słobódka Krasiłowska Wawrzyniec Marianna Tomaszewska Antoni Bańkowski i Tekla Zasadzka ż. Teodora 178-3-112 348V 36 Ż 670 DM
1 7 1839 Kulczyny Piotr Różycki Słobódka Krasiłowska Jan Marianna Trojanowska Ignacy Ostrowski i Tekla Różycka ż. Józefa, asyst. Wojciech Różycki i Helena Markowska ż. Aleksandra 178-3-112 352V 58 Ż 678 DM
27 11 1839 Kulczyny Jan Mroczkowski Krasiłów Józef Magdalena Markowska Jan Czucharski i Julia Markowska panna 178-3-112 359V 102a Ż 692 DM
27 11 1839 Kulczyny Józefa Mroczkowska Krasiłów Józef Magdalena Markowska Tomasz Chmielnicki i Magdalena Szmigielska ż. Jędrzeja 178-3-112 359V 102 Ż 692 DM
13 12 1839 Kulczyny Barbara Różycka Krasiłów Maciej Apolonia Darecka Aleksander Markowski i Teresa Gilewicz ż. Mikołaja 178-3-112 360R 105 Ż 693 DM
15 12 1839 Kulczyny Karolina Łysakowska Słobódka Krasiłowska Adam Katarzyna Ostrowska Wawrzyniec Markowski i Wiktoria Tomaszewska ż. Stefana 178-3-112 360V 108 Ż 694 DM
9 1 1839 Ostropol Anastazja Statkiewicz Futor Ostropolski Józef Marianna Pawłowska Jan Korzeniowski i Agnieszka Markowska 178-3-112 247V 3 Ż 476 DM
19 6 1840 St. Wiśniowiec Sylwester Koszakowski Nowy Wiśniowiec Antoni Tekla Markowska 871 556 29 0
8 1 1840 Krzemieniec Seweryn Markowski Marcelówka Jan Magdalena Gryszpińska 871 356 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0187.htm
3 1 1840 Dąbrowica Zofia Markowska Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Maciey Romanowski, Agata Fon Raabe; as: Samuel Fon Raabe, Julia Karczewska, Wojc 826 117a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0118.htm
2 2 1840 Kisielin Jan Gierżban Kisielin Gotlib Maryanna Bajor Lucyan Tryłow, Józefa Orłowska; as: Eufemi Limanowski, Anna Markowska, Walenty K 855 157a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0163.htm
20 10 1840 Kisielin Marya Koladyńska Kisielin Jan Cecylia Czmeruk Gotlib Gierżman, Tekla Wodnicka; as: Jędrzey Mikłaszewski, Anna Markowska; ch: 2 855 161a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0167.htm
19 9 1840 Brusiłów Rozalia Komarkowska Huta Zabiłocka Jan Marianna Grabias Dymitr Bondarzeski, Apolonia Podwyszyńska, panna, as. Jędrzej Sarzyński, Marianna Sopocka, ż. Antoniego, chrz. 24.09.1840 178-51-456 45V 34 Ż 103 BS
7 9 1840 Brusiłów Jan Chromiński Wysokie Wiel. Kazimierz Karolina Olszewska JW. Andrzej Markowski, Deputat i Kawaler, JW. Katarzyna Zawadzka, Podkomorzyna, as. JW. Feliks Zawadzki, Chorąży, Wiel. Elżbieta Chromińska, Wiel. Jan Markowski, Wiel. Joanna Bohdanowicz, chrz. 26.12.1840 178-51-456 47R 44 Ż BS 106
8 2 1840 Targowica Joanna, Wanda, Barbara Lechnicka Babołoki Hipolit Felicjanna Markowska Ludwik Raczyński, Felicjanna Raczyńska 826 276 V 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0279.htm
19 7 1840 Kodnia Wincenty Puchalski Agatówka Maciej Antonina Markowska Michał Siedlecki i Marianna Czernuszewicz, asyst. Franciszek Olszewski i Marianna Ulanowska 178-3-9 297R 19 Ż 584 DM
28 8 1841 Gródek Jan Lenga Gródek Jakub Rozalia Markowska Zielonka Józef Ciesielski Stefan, Zagórska Katarzyna, ż. Andrzeja Właszkiewicz J 179 JZ
7 12 1841 Białozórka Anna Markowa Szuszkowice NN Domicella Semen Rajdun i Olana Wawryczuk 872 755 20
15 2 1841 Kołki Julijan Kownacki Rudnia Franciszek Petronela Sulikowska Leon Samborski, Salomea Kunicka - ż. Juliana; as: Józef Drzewiecki, Tekla Markow 827 83 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0085.htm
2 3 1841 Dederkały Jan z Dukli Piotrowski Dederkały Małe Konstanty Paulina Markowska 872 814 7 0
14 11 1841 Kołodno Stanisław Markowiczowy Hnizdyczno Grzegorz Marianna Tartakowa 872 709 42
10 6 1841 Ostróg Anna Markowska Płużne Ludwik Józefa Korczyńska R 7 R 56 0
9 11 1841 Krzywin Walery Narcyz Olszewski Krupiec Walery Leonora Torczyńska ch.13.11.1841, Ur. Napoleon Markowski, Ur. Salomea Lipska ż. Michała, asys. Ur. Maciej Szymański, Ur 171-1-12 34V 30 R Mg
20 11 1842 Równe Cezary Ludwik Łosicki Ulbarów Konstanty Marianna Markowska 881 138 V 30 DW
10 4 1842 Horyńgród Konstanty Ezechiel Rogacki Horyńgród Jan Tekla Markowska 881 228 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0237.htm
16 3 1842 Krzemieniec Józef Markowski 873 456 31
17 2 1842 Kisielin Honorata Łuszczewska Kisielin Stanisław Justyna Markowska Wincenty Ziółkowski, Katarzyna Mikłaszewska; as: Gottlib Gerżman, Anna Ziółkowsk 857 284 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0154.htm
3 6 1842 Kisielin Elżbieta Podlewska Kisielin Potap Anna Markowska Sabba Wojciechów, Julia Garlicka; ch: 06.06. 857 286 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0155.htm
3 8 1842 Kisielin Maria Markowska Kisielin Aleksander Antonina Ogrodnicka Feliks Onyszkiewicz, Julia Kraszewska; as: Teodor Pająk, Petronella Pawłowska; c 857 288 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0156.htm
14 8 1842 Połonne Marianna Piotrowska Lasy Łabuńskie Józef Agata Józef Markowski żonaty, Franciszka Łowińska ż. Wojciecha 873 320 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0166.htm
15 12 1842 Połonne Tomasz Markowski Połonne Ludwik Petronela 873 336 184 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0174.htm
15 1 1842 Lachowce Honorata Markowska Hulowce Ignacy Justyna Sredzińska 881 114 V 11 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0123.htm
24 1 1842 Ostróg Jan Romuld Białotyń Jan Marianna Pulkiewicz ur. Jan Sokołowski, Agnieszka Markowska ż. Feliksa 881 3 R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0004.htm
21 1 1843 Ostróg Wincenty Markowski Płużne Ludwik Józefa Kiełczyńska 882 1 V 6 0
24 4 1843 Targowica Marek Buszyński Podhajce Jan Julianna Wiszniewska Antoni Olchowicz, Zofia Markowska wdowa 829 117 V 10 ZP
1 1 1843 Dąbrowica Aleksandra Żurawska Strzelsk Jan Ludwika Stawińska Samuel Von Raabe, Julia Markowska; as: Piotr Von Raabe, Domicella Wysocka - "p", 829 243 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0257.htm
19 3 1843 Dąbrowica Józef Elsner Strzelsk Wacław Marianna Hohol Samuel Von Raabe, Katarzyna ..liska; as: Michał Szurowski, Julia Markowska; ch: 829 244a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0258.htm
9 3 1843 Kisielin Franciszka Mikulska Kisielin Stefan Anna Markowska Piotr Ziółkowski, Józefa Orłowska - "w"; as: Jędrzej Nienadkiewicz, Barbara Luka 858 178 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0094.htm
21 11 1843 Wyszogródek Franciszka Ksawera Kollarczuk Martyszkowce Wincenty Elżbieta Markowska Grzegorz Kotalski, Marta Szypuła 874 965 37 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0475.htm
29 8 1844 Kazimirka Jan Szelążek Karaczun Wojciech Anna Kulmanowska Józef Hołurowski?,.. Markowska 883 220 V 20 B 0
16 4 1844 Targowica Wincenty Sawicki Borzemiec Mikołaj Marianna Paszkowska Erazm Markowski, Franciszka Garlińska panna 830 187 R 6 ZP 0
10 9 1844 Lachowce Albin Wincenty Markowski Lachowce Adam Teresa Haczewska 883 92 V 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0096.htm
7 11 1844 Dąbrowica Antoni Stanislaw Markowski Kniaże Pole Franciszek Julia Kanigowska Aleksander Rafalski, Julianna Karczewska; as: Jan Żurawski, Apolonia Rafalska; c 830 112 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0113.htm
1 5 1844 Kisielin Adam Markowski Kisielin Aleksander Antonina Ogrodnicka Stefan Mikulski, Józefa Kraszewska - "p"; ch: 04.05. 859 170 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0089.htm
23 12 1844 Kisielin Wiktor Mikulski Kisielin Stefan Anna Markowska Aleksander Markowski, Józefa Orłowska; ch: 31.12. 859 179 38 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0092.htm
24 12 1844 Połonne Ewa Woronowicz Lasy Łabuńskie Paweł Marianna Józef Markowski żonaty, Marianna Kwiatkowska ż. Bazylego 875 442 188 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0225.htm
16 1 1844 Moszny Baltazar Bojakowski Ochmatówka, par. Stawiszcze ur. Bazyl Eleonora Markowska chrzest 15.03.1845 r., ur. Jan Domański, Sabina Pełczyńska 685-2-1020 63v/64r 5 Ch 124/125 KP2
19 11 1845 Targowica Marianna Buszyńska Podhajce Jan Julianna Wiszniewska Józef Markowski, Rozalia Paszkowska ż. Mateusza 831 189 V - 190 R 20 ZP 0
14 12 1845 Targowica Emilia Górska Podhajce Ignacy Marianna Wiszniewska Józef Markowski, Marianna Dawidowicz ż. Jana 831 190 V 23 ZP 0
1 3 1845 Ptycza Marianna Markowska Stołpiec Wojciech Ludwika Janiszewska Józef Rozański, Apolonia Koluszkiewicz 831 253V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0260.htm
3 2 1845 Dąbrowica Emilia Franciszka Żurawska Strzelsk Jan Ludwika Sławeńska Wojciech Kamiński, Teresa Buynowska; as: Wincenty Karczewski, Felixa Markowska, 831 95a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
4 7 1845 Kołki Petronela Drzewiecka Rudnia Franciszek Anna Chorążyczewska Tomasz Markowski, Małgorzata Drzewiecka 831 71 24 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0073.htm
10 4 1845 Białogródka Marianna Zielińska Zielona Jan s. Bartłomieja Krystyna c. Jakuba Wojciechowska Aleksander Markowski i Marianna Jasińska ż. Sylwestra 178-3-113 89R 41 Ż DM
18 10 1845 Białogródka Włodzimierz Piotrowski Białogródka Ksawery s. Józefa Emilia c. Jacentego Miłkowska WJ Franciszek Markowski -Proboszcz Zasławski i Julia Jaworska ż. Jana 178-3-113 97V 108 Ż DM
2 11 1845 Białogródka Antonina Słomińska Puzyrki Małe Julian s. Andrzeja Katarzyna c. Szymona Sławecka Ludwik Wolski i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-3-113 98V 116 Ż DM
12 10 1845 Białozórka Maksymilian Markowy Jankowce Jakub Agnieszka Miedzian prac. Jakub Dzerełeyko z Karoliną Bronowską małżonką 876 830 20 DM1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0443.htm
19 11 1845 Lisianka (Łysianka) Ewelina Czyryczyński Lisianka odn. Jan Barbara Markowska ur. Antoni Chojnowski, Aniela Krzyżanowska 685-2-1020 41r 23 Ch 81 KP2
19 1 1845 Ostropol Ferdynand Aleksander Chomichowski Ostropol Aleksander Adela Markowska Wlm Andrzej Rudzki i Wlm Ludwika Bonowska ż. Seweryna b. Sędziego 178-3-113 2 Ż 504 DM
30 8 1846 Nieświcz Michalina Markowska Szprachy Erazm Marianna Motwińska 441 6 25 0
16 5 1846 Targowica Aniela Sawicka Borzemiec Mikołaj Marianna Paszkowska Józef Markowski, Antonina Grudzińska ż. Piotra 832 197 V 5 ZP 0
13 1 1846 Kisielin Sergiusz Leon Markowski Kisielin Alexander Antonina Ogrodzińska Jan Piotrowski, Walerya Mikłaszewska - "p"; ch: 20.01. 861 181 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/PL_1_436_861_0096.htm
21 10 1846 Lachowce Rafał Baranowicz Załuże Jan Rozalia Stawska ur. Grzegorz Markowicz, wlm. Tekla Popławska, wdowa 885 105R 65 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0106.htm
6 6 1846 Ostróg Honorata Markowska Białotyń Maciej Anna Sadłoska Ur. Jan Pulkiewicz, Mariann aKusyłowska żona wojciecha 885 11V 62 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0013.htm
20 7 1846 Starokonstantynów Julia Markowska Zasłucz Starykonstantynów Andrzej Justyna łabanowska Józef Wroński i Aleksandra Walczycka ż. Michała 178-3-114 13R 95 Ż DM
2 8 1846 Starokonstantynów Aniela Rogacka Wierzchniaki Jan Tekla Markowska Piotr Jastrzębski i Pelagia Szmiegielska ż. Jana 178-3-114 14V 106 Ż DM
20 11 1846 Starokonstantynów Franciszek Markowski Derkacze Antonina Karolina Prokopowicz Jan Kopyłowski i Marianna Holaszczuk ż. Karpa 178-3-114 22R 166 Ż DM
23 8 1847 Kisielin Józef Ziółkowski Kisielin Piotr Marianna Markowska Jan Kraszewski, Salomea Aniszkiewicz - ż. Felixa; ch: 25.08. 862 247 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0133.htm
2 2 1847 Krzemieniec Jędrzej Markowski Lisznia Jakub Rozalia Romaszewska Bertold Sokołowski i Julia Ryczyńska ż. Feliksa 426-0.1-21 3R 13 T DM
21 11 1847 Kisielin Klemens Kraszewski Kisielin Eliasz Pelagia Zielińska Bazyli Markowski, Zuzanna Szymańska - ż. Kazimierza; ch: 23.11. 862 249 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
18 1 1847 Wiszewicze Marianna Korczyńska Michalska Rudnia Baltazar Urszula Świderska Tomasz Świderski, Anna Markowska, chrz. 7.01.1847 178-51-548 95R 3 Ż BS 191
5 4 1847 Luboml Katarzyna Naszczoska Luboml Teodor Teresa Kahaniuk Franciszek Markowski, Irena Niuchniewicz ż. Aleksandra 862 366 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0197.htm
17 3 1847 Kołki Bolesław Józef Drzewiecki Rudnia Olchowska Józef Katarzyna Chorążyczewska Franciszek Barwiński, Maryanna Markowska 833 162 7 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0091.htm
9 10 1847 Kołki Aniela Barańska Rudnia Olchowska Franciszek Tekla Maszkowska Tomasz Markowski, Józefa Sulikowska 833 171 30 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0096.htm
18 4 1847 Ostróg Eleonora Markowska Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Franciszek Tołpiszkiewicz i Karolina Pulkiewicz ż. Mateusza 171-1-13 8V 45 R DM
8 1 1847 Brusiłów Katarzyna Łukowska Huta Zabiłocka Jan Domicella Potwornicka Jan Komarkowski, Regina Dobrowolska, ż. Leona, chrz. 9.01.1847, ojciec, żołnierz Kamczackiego Jegierskiego Pułku 178-51-548 71V 4 Ż BS 144
7 4 1847 Brusiłów Małgorzata Komarkowska Huta Zabiłocka Tomasz Marianna Grabias Szymon Szubiak, Aleksandra Bondarzewska, ż. Dymitra, chrz. 8.04.1847 178-51-548 74V 20 Ż BS 150
22 8 1847 Brusiłów Ludwika Sopocki Huta Zabiłocka Ludwik Honorata Całowańska Dymitr Bondarzewski, Marianna Komarkowska, ż. Jana, chrz. 24.08.1847 178-51-548 79R 44 Ż BS 159
20 9 1847 Brusiłów Mateusz Zuzański Huta Zabiłocka Ignacy Marianna Sapocka Jan Komarkowski, Regina Dobrowolska, ż. Leona, chrz. 21.09.1847 178-51-548 80R 49 Ż BS 161
8 11 1847 Brusiłów Karol Majewski Huta Zabiłocka Teodor Franciszka Łukowska s.mieszczan, chrz. 08.11, mieszcz. Jan Książek, 1-dw. Marianna Komarkowska żona Jana 178-51-548 82R 58 Ż BS, EH 165
11 9 1847 Iwanków Petronela Milewska Kolence Antoni Anna Witkowska Franciszek Hryniowiecki, Marianna Markowska, as. Antoni Duszyński, Nadzieja Jusińska, chrz. 1.01.1847 178-51-548 121R 21 Ż BS 249
6 3 1847 Białogródka Marianna Markowska Rublanka Aleksander Tekla Wojciechowska ur. Ludwik Sławecki i 1-dw. Katarzyna Słomińska ż. Juliana 178-3-116 101V 22 Ż DM
23 10 1847 Humań Seweryna Grodzińska Horodeckie Józef Balbina Kędzierska chrz.01.05.1848; ur.Leon Markowski, ur. Waleria Bryjasławcowa 685-2-1023 4 20 Ch EH
10 9 1847 Humań Stefania Małaczewska Pieniążkowa Szczepan Maria Żuromska chrz. 02.05.1848; ur. Piotr Markowski, Petronela Różycka, as.: Jakub Rożycki, Justyna Markowska 685-2-1023 4 21 Ch EH
7 10 1847 Kuniów Karolina Fidik Dobryń Gabriel Tekla Wasylewska Jan Skarzewski, Józefa Markowska ż. Ludwika 171-1-13 75R 54 R 864 DW
11 5 1848 Zasław św. Jana Antonina Markowska Luterka Józef s. Kajetana Aniela Dobska 178-3-117 97V 22 Ż
10 11 1848 Ostróg Karol Markowski Płużne Ludwik Józefa Korczyńska Jan Kowalewski i Zofia Szuszyńska ż. Kazimierza 171-1-14 19V 113 R DM
19 3 1849 Nieświcz Józefa Markowska Szprachy Gorasim Maria Witwińska 444 7-8 6 0
19 3 1849 Nieświcz Maria Markowska Szprachy Gorasim Maria Witwińska 444 7-8 6 0
22 8 1849 Sielec Maria Markowska Sielec Antoni Ludwika Baranowska 581 13-14 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0008.htm
8 12 1849 Kodnia Stefan Markowski Agatówka Michał Józefa Tomaszewska Dominik Goralski i Barbara Ciecinowska ż. Józefa, Wincenty Klimszewski i Salomea Tomaszewska panna 178-03-25 8V-9R 28 Ż DM
3 2 1849 Krzemieniec Dionizy Bereżecki Stożek Mateusz Józefa Zaleska Jakub Markowski i Rozalia Bereżecka ż. Wincentego 01-23 5V-6R 15 T DM 0
23 4 1849 Krzemieniec Franciszka Markowska Krzemieniec IN Marianna Piotr Masłowski i Tekla Korczakowska ż. Jana 01-23 13V-14R 37 T DM
16 4 1849 Ostróg Rozalia Jankowska Choteń Wincenty Wincentyna Markowska Józef Baszyński i Aniela Sokołowska ż. Jana 171-1-15 11V-12R 40 R 14 DM
22 8 1849 Zasław św. Józefa Franciszka Kudyńska Szepetówka August Marianna Zaręba Adam Markowski, Marianna Korzeniowska 178-3-118 460V-461R 75 Ż 842-843 RG
30 5 1849 Krzywin Paulina Gągało Sielce Franciszek Agnieszka Zielińska Wincenty Linek i Marianna Markowska ż. Piotra 171-1-15 59V-60R 17 R 62 DM
28 7 1849 Krzywin Antoni Czapowski Budki Barańskie Franciszek Tekla Sosnowska Wincenty Ostrowski i Paulina Markowska, asyst. Ludwik Konczewski i Franciszka Urbańska 171-1-15 60V-61R 24 R 63 DM
10 6 1849 Równe Antonina Ochmańska Złotyjów Jan Maria Kanton Józef Markowski, Marianna Kopijkowska, asyst. Feliks Kopijkowski i Julia Boczkowska 17-1-15 194V-195R 20 R 197 DM
25 12 1850 Łokacze Anna Michalczuk Pawłowicze NN (brak) Aleksander Markowski, Chwedyna Mikołajczuk 354 12-13 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20354/pages/PL_1_436_354_0007.htm
3 4 1850 Kołki Franciszka Barwińska Sitski Lasek Franciszek Tekla Maszkowska Tymoteusz Markowski, Antonina Maszkowska z. Augustyna 835 220-221 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0115.htm
25 10 1850 Łuck Jan Markowski Łuck NN Marianna 835 23-24 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0013.htm
4 1 1850 Starokonstantynów Marianna Markowska Derkacze Antoni Karolina Prokopowicz chł. Jan Kopiłowski, Apolonia Rosicka ż. Gabriela 178-3-119 2V-3R 3 Ż 4 DW
3 1 1850 Kuniów Stanisław Fidyk Kamionka Gabriel Tekla Wasylewska Jan Sokołowski i Joanna Markowska panna 171-1-16 154V-155R 4 R 162 DM
18 11 1851 Turzysk Katarzyna Stanisława Markowska Turzysk Paweł Tekla Czypirska 724 12-13 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20724/pages/PL_1_436_724_0007.htm
11 2 1851 Zaturce Leonilda Pawłowska Żarki Gabriel Petronela Markowska 893 242V-243R 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0246.htm
20 4 1851 Kisielin Wincenta Mikulska Kisielin NN Anna Markowska 893 149V-150R 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0152.htm
7 8 1851 Stary Konstantynów Jan Chworostowski Weremijówka Mikołaj Marianna Dobrowolska 1-dw. Aleksander Markowski, Rozalia Ostrowska ż. Ignacego 178-3-120 44V-45R 99 Ż 86 DW
20 10 1851 Stary Konstantynów Franciszek Kowalewski Zapadyńce Adam Teresa Markowska szl. Dominik Kowalewski, 1-dw. Eleonora Wiszniewska ż. Aleksandra 178-3-120 51V-52R 132 Ż 100 DW
21 2 1851 Korzec Andrzej Borowski Pereweźnia Błażej Katarzyna Bober / Bóbr Jakub Kitowski i Apolonia Markowicz 178/3/72 62v-63r 17 Ż Na
6 11 1851 Kotelnia Seweryn Zalewski Kotelnia Erazm Franciszka Wityńska Jakub Lewkowski i Faustyna Ejsmont panna, asyst. Augustyn Zienkiewicz i Justyna Markowska panna 178-3-31 355V-356R 78 Ż 701-702 DM
26 3 1851 Krzemieniec Antoni Stefański Szepetyn Augustyn Wiktoria Malczewska Jakub Markowski i Franciszka Sieniewicz ż. Józefa 426-1-24 8V-9R 24 T DM
24 7 1851 Krzemieniec Andrzej Izdebski Andruha Wielka Michał Magdalena Malczewska Jakub Markowski i Rozalia Bereżecka ż. Wincentego 426-1-24 15V-16R 44 T DM
8 1 1851 Zasław św. Józefa Seweryna Kozielska Sulżyn Stanisław s.Jana Aniela c.Benedykta Gierasimowicz Stanisław Witalis Markowski s.Grzegorza, Agnieszka Kalińska ż.Cyryla 178-3-120 375V-376R 9 Ż 735-736 RG 0
3 1 1852 Ostrówki Wojciech Jasionek Wola Ostrowiecka Michał Marianna Markowa 562 2-3 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20562/pages/PL_1_436_562_0002.htm
14 7 1852 Sielec Helena Markowska Mikulicze Antoni Ludwika Baranowska Ambroży baranowski, Wiktoria Omelańska ż. Wincentego 584 12-13 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0007.htm
9 5 1853 Lwów Bożego Ciała Jan Daszykowski Lwów 123 Paweł Zofia Markowska 802L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20802/pages/PL_1_301_802_0001.htm
4 10 1853 Horochów Franciszek Tołoczko Horochów Piotr Paulina Markowska 91 20-21 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2091/pages/PL_1_436_91_0011.htm
27 4 1853 Łuck Jan Markowski Klepaczów Jozefat Joanna Gwoździk 389 20-21 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20389/pages/PL_1_436_389_0011.htm
16 12 1853 Białogródka Ludwik de Konti Białogródka Karol Kamila Piotrowska Ksiądz Kanonik Franciszek Markowski i Helena Taborowska ż. Jana 178-03-121 491V-492R 120 Ż DM
10 3 1854 Turzysk Bronisława Markowska Turzysk Paulin Tekla Czepirska 866 211-212 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0111.htm
3 1 1854 Nieświcz Ludwik Siatecki Szprachy Franciszek Tekla Omańska Celestyn Witwiński, Ludwika markowska mężatka 449 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20449/pages/PL_1_436_449_0002.htm
13 12 1854 Krzemieniec Paulina Kaletyńska Krzemieniec Piotr Antonina Markowska 0.1-26 29V-30R 82 T
8 12 1854 Trojanów Konstanty Kożuchowski Felicjanówka Stanisław Karolina Markowska 178-3-38 461V-462R 78 Ż
12 4 1854 Białogródka Karolina Zielińska Zielona Jan Krystyna Wojciechowska Antoni Wojciechowski i Tekla Markowska ż. Aleksandra 178-03-122 403V-404R 22 Ż DM
6 12 1855 Łuck Adam Ambroży Ostrowski Jeziorko Antoni Karol Józefa Dąbrowska Stanisław Mieczkowski, Marianna Markowska 391 30-31 29 0
16 8 1855 Sielec Stanisław Roch Karol Markowski Mikulicze Antoni Ludwika Baranowska 587 8-9 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0005.htm
5 4 1855 Lubar Konstanty Kowalewski Lubar Jan Marianna Żukowska Feliks Markowski, Konstancja Skubicka 641-1-15 7 24 Ż MP
2 2 1856 Turzysk Maria Markowska Turzysk Paulin Tekla Czepirska 728 4-5 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20728/pages/PL_1_436_728_0003.htm
24 8 1856 Ołyka Ludwik Markowski Silno Józef Marianna Drzewiecka 480 32 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0017.htm
26 9 1856 Włodzimierz Michał Żarnowski Dubniki Jan Antonina Wierzchowska Antoni Wierzchowski, Wiktoria Markowska 792 22-23 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0012.htm
1 2 1856 Krzemieniec Ignacy Łuszczewski Krzemieniec Jan Tekla Markowska 0.1-28 4V-5R 9 T
1 2 1857 Krzemieniec Ignacy Adolf Markowski Folwarki Wielkie Kajetan Krystyna Skrzypkowska Roch Skrzypkowski, Filipina Kobylańska 0.1-29 3V-4R 8 T
5 5 1857 Krzemieniec Jan Kaletyński Wesołówka Piotr Antonina Markowska 0.1-29 11V-12R 32 T
2 4 1857 Toporyszcze Apollon Hojde /Gojde Horoszki Leonard Franciszka Markowska Antoni Markowski i Justyna Cybulska panna 178-3-126 716V-717R 39 Ż DM
9 8 1858 Ołyka Karolina Apolonia Markowska Silno Józef Marianna Drzewiecka 482 24-25 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0013.htm
18 6 1858 Turzysk Antonina Markowska Turzysk Paulin Tekla Czepirska 730 6-7 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20730/pages/PL_1_436_730_0004.htm
10 10 1858 Krzemieniec Franciszka Markowska Folwarki Wielkie Kajetan Krystyna Skrzypkowska 0.1-30 23V-24R 66 T
8 1 1858 Krasnopol Józef Rudkowski Lasowa Januszpolska Słoboda Łukasz s. Daniela Marianna Markowska szl. Piotr Kowalski, Apolonia Rudnicka ż. Józefa 178-3-45 1V-2R 5 Ż
20 3 1858 Krasnopol Franciszka Sączkowska Konstantynówka Tomasz s. Teodora Anna Markowska 178-3-45 5V-6R 35 Ż 11
13 11 1858 Lubar Wincenty Wyszomirski Piedynki Antoni Barbara Markowska Wincenty Akajewicz, Julia Wigularska 641-1-18 18 74 Ż MP
17 1 1859 Nieświcz Józef Markowski Szprachy Wincenty Michalina Konopka 840 134-135 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20840/pages/PL_1_436_840_0071.htm
17 12 1859 Kuniów Faustyna Markowska Martyń Piotr Anna Sokołowska Michał Sokołowski i Antonina Sokołowska ż. Jana 886 249-250 73 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0131.htm
11 4 1859 Lachowce Stanisław Wierciński Dzwonki Antoni Zuzanna Starzewska 1-dw. Grzegorz (...), Teofila Markowska, ż. Tomasza 886 153-154 29 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0080.htm
26 6 1859 Ostróg Petronela Żukowska Kunin Jan Karolina Manaszyńska Marcin Markowski i Petronela Jasińska 886 71-72 103 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0038.htm
19 3 1859 Wieledniki Józef Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teofila Markowska 178-3-50 609V 24 Ż MW
28 5 1859 Toporyszcze Lucyna Hejde [Hojde, Hajde] Czerniachów Leonard Franciszka Markowska Antoni Markowski i Tekla Rozenfeld ż. Antoniego 178-03-50 703V-704R 50 Ż DM
28 1 1859 Lubar Apolonia Tymko Lubar Adam Aniela Majewska Feliks Markowski, Aniela Kołoszyńska 641-1-19 8 14 Ż MP
2 1 1860 Nieświcz Michalina Omańska Szprachy Jan Ksawera Markowska 841 523-524 1 0
1 12 1860 Nieświcz Franciszek Markowski Szprachy Wincenty Michalina Konopka 841 537-538 36 0
15 6 1860 Beresteczko Antonina Trembaczewska Haliczany Roch Franciszka Chrzanowska Teofil Markowski żonaty, Anastazja Diaczenko ż. Stefana 22 10-11 10 841 120-121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0066.htm
18 8 1860 Turzysk Wincenty Markowski Turzysk Paulin Tekla Czepirska 732 10-11 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20732/pages/PL_1_436_732_0006.htm
1 2 1860 Ptycza Józef Jakubowski Buderaż Leon Teofila Markowska 841 248-249 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0136.htm
9 1 1860 Krzemieniec Seweryn Kaletyński Lisznia Piotr Antonina Markowska 0.1-33 1V-2R 2 T
24 4 1860 Skórcze Karolina Osochowska Mychlin Cyprian Barbara Szkuratowska Jan Szkuratowski, Michalina Markowska ż. Wincentego 841 648-649 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0358.htm
17 9 1860 Ołyka Franciszek Markowski Silno Józef Marianna Drzewiecka szl. Stanisław Komarnicki, szl. Maria Magdalena Janicka ż. Floriana 841 321-322 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20484/pages/PL_1_436_484_0012.htm
4 5 1861 Brody Jan Błażewski Wysocko 1 Piotr Katarzyna Kazmirska Mikołaj Chmarek, Ludwika Markowska L 24V
23 11 1861 Przewały Stanisław Markowski Przewały Adam Rozalia Lewandowska 890 105V-106R 15 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20890/pages/PL_1_436_890_0109.htm
16 4 1861 Ostróg Emilia Majewska Storonicze IN Anna Józef Pawłowski i Justyna Markowska 654-1-36 1V Rapt. R DM
23 7 1861 Ostróg Apolinary Wereszczyński Czerniwody Eliasz Anna Markowska Adam Milewski i Tekla Głębocka panna 654-1-36 4R Rapt. R DM
28 10 1861 Ostróg Jan Markowski Storonicze Julian Marianna Suszyńska Franciszek Pruszyński i Domicela Siekierzyńska ż. Teodora 654-1-36 5R Rapt. R DM
14 12 1861 Ostróg Marianna Markowska Wierzchów IN Anna c. z nieprawego łoża, Karol Wilczyński i Tekla Turska ż. Jana 654-1-36 6R Rapt. R DM
12 7 1862 Torczyn Henryk Okorski Okorsk Adolf Elżbieta Michalewicz Dominik Krzeczkowski, Aniela Markowska ż. Feliksa 648 30-31 62 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20648/pages/PL_1_436_648_0016.htm
30 1 1862 Starokonstantynów Wanda Chocianowicz Nowiki Jan Kasylda Markowska Franciszek Biliński i Antonina Turkuł ż. Kazimierza 178-03-131 5V-6R 17 Ż DM
18 6 1862 Starokonstantynów Ludwika Stojanowska Zapadyńce Mikołaj Antonina Markowska Adam Kowalewski i Waleria Stojanowska ż. Piotra 178-03-131 20V-21R 81 Ż DM
30 11 1862 Starokonstantynów Marianna Kowalewska Zapadyńce Adam Teresa Markowska Bernard Stojanowski i Antonina Stanowska ż. Mikołaja 178-03-131 31V-32R 140 Ż DM
29 8 1863 Dederkały Róża Ludkiewicz Miziurzyńce Ludwik Anna Markowiecka 56 203-204 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2056/pages/PL_1_436_56_0107.htm
21 9 1863 Ołyka Władysław Michał Markowski Turczyn Józef Marianna Rowieńska 486 26 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0014.htm
18 5 1863 Brody Felicja Wanda Chmarek Wysocko 95 Mikołaj Rozalia Markowska L 129R
1 1 1863 Żytomierz Seweryn Markowski Józef Julia Ostrowska Jan Mysłowski, Eleonora Rakowicz 178-3-54 9 21 Ż DG
11 1 1863 Kuniów Antoni Łukomski Lachowa Mikołaj Tekla Żukowska Franciszek Markowski i Franciszka Górska wdowa 178-3-78 1V-2R 3 Ż DM
30 6 1864 Targowica Piotr Jakubowski Bokujma Leon Teofila Markowska 842 772-773 10 0
16 12 1864 Krzemieniec Adelajda Maria Kondracka Krzemieniec Józef Julia Sztengel Michał Markow, Teofila Sługocka ż. Franciszka 1-37 2V-3R 5 T
11 2 1864 Krzemieniec Lucjan Markowski Krzemieniec NN Julia 1-38 5V-6R 15 T 172
8 3 1864 Kuniów Antonina Ostaszewska Kamionka Stefan Karolina Zagórska Jan Markowicz i Paulina Sokołowska 178-3-78 30V-31R 10 Ż DM
8 3 1865 Ołyka Konstantyn Markowski Dubiszcze Józef Marianna Rowińska 488 8 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20488/pages/PL_1_436_488_0005.htm
14 1 1865 Turzysk Maria Paulina Krassuska Turzysk Ludwik Józefa Ludwik Łebkowski, Tekla Markowska 734 2-3 1 0
29 10 1865 Żytomierz Antonina Poradowska Hazynka Karol Ludwika Podgajecka córka chłopów / Feliks Markowski, Natka Podgajecka 178-3-61 43 286 Ż DG
13 12 1865 Żytomierz Michalina Markowska Hazynka Bartolomeusz Magdalena Taniszewska córka 1-dw./ Adam Moszkowski, Marianna Nosaczewska 178-3-61 48 314 Ż DG
26 2 1865 Miropol Grzegorz Brodowski Myza Wojciechówka Szymon Emilia Szadurska żołn. rez. Karol Markowski, 1-dw. Aniela Jasińska ż. Jana 178-3-149 53V-54R 25 Ż 105 DW
17 3 1865 Miropol Bolesław Kociszewski Miropol Jan Teofila Talkowska żołn. rez. Markowski, chł. Anna Łukaszewiczowa ż. Piotra 178-3-149 54V-55R 31 Ż 107 DW
5 7 1865 Miropol Józef Markowski Miropol Karol Marianna Zworska szl. Mikołaj Stogniew, c.em. żołn. Katarzyna Kowalowa panna 178-3-149 58V-59R 55 Ż 115 DW
9 4 1866 Nieświcz Michał Sobestiański Wigurzyce Jan Józefa Siatecka Wincenty Markowski, Maria Sobestiańska mężatka 461 6-7 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0004.htm
2 1 1866 Nieświcz Maria Sobestiańska Wigurzyce Franciszek Maria Błońska Michał Rodziewicz, Michalina Markowska mężatka 461 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0002.htm
27 12 1866 Brody Szymon Markow nr domu 99 Eliasz Maria Staniszewska L 36
27 12 1866 Brody Jan Markow nr domu 99 Eliasz Maria Staniszewska L 36
13 7 1866 Nieświcz Ludwika Omańska Szprachy Jan Ksawera Markowska 461 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20461/pages/PL_1_436_461_0005.htm
16 2 1866 Kuniów Stanisław Matkowski Nowomalin Franciszek Karolina Fidyk Franciszek Wierzbicki i Marianna Markowska ż. Stanisława 178-3-78 81V-84R 12 Ż DM
2 2 1866 Ostróg Marianna Zielińska Storonicze Mikołaj Joanna Łlazanowska Julian Markowski, Anna Zielińska ż. Adama 654-1-36 47V 6 R MZ
7 8 1866 Ostróg Józef Suszyński Storonicze Adam ... Zielińska Jan Zieliński, Marianna Markowska ż. Juliana 654-1-36 51V 7 R MZ
16 8 1866 Ostróg Olimpia Markowska Storonicze Konstanty Justyna Kotołowska Grzegorz Jaworski, Petronela Łętowska ż. Piotra 654-1-36 52R 8 R MZ
17 11 1866 Ostróg Marianna Kruszyńska Storonicze Jan Barbara Suszyńska Julian Markowski, Joanna Zielińska ż. Mikołaja 654-1-36 53V 7 R MZ
8 10 1866 Ostróg Teodor Wereszczyński Czerniwody Eliasz Joanna Markowska zapis chrztu maj 1867, Piotr neumowicz, Wiktoria choina ż. Stanisława, Ass. Józef Zajączkowski, Tekla Septycka ż. Teodora 654-1-36 57V 4 R MZ
9 7 1867 Ołyka Józef Markowski Żorniszcze Józef Marianna Rowińska 489 18 23 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20489/pages/PL_1_436_489_0010.htm
1 8 1867 Ostróg Albin Wereszczyński Czerniwody Eliasz Anna Markowska Józef Zajączkowski, Marianna Moszczyńska żona ???, Ass. August Sokołowski, Idoksja Goralska żona Kazimierza 654-1-56 4R 4 R MZ
3 7 1867 Wieledniki Stanisław Chomutowski Rudnicze? Artemiusz Agata Markowska 178-3-56 89V 49 Ż MW
13 3 1867 Ostróg Józefa Markowska Majdan Piotr Anna Sokołowska Eliasz Wereszczyński, Feliksa Berwińska wdowa 654-1-36 56R 7 R 3000 MZ
11 3 1868 Łuck Konstanty Feliks Markowski Klepaczów Jozafat Marianna Kornatowska Michał Jakubowski, Julia Rybczyńska 398 10-11 18 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0006.htm
28 9 1868 Jałowicze Michalina Nowicka Jałowicze Jan Julia Tomaszeska Hieronim Czyżewski, Kornelia Markowska ż. Józefa 142 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20142/pages/PL_1_436_142_0004.htm
30 11 1869 Ostróg Jędrzej Zieliński Storonicze Wojciech Teofila Gągała Wawrzyniec Gągało, Marianna Markowska żona Juliana 654-1-56 20R 2 R MZ
6 1 1869 Ostróg Pawlina Suszyńska Storonicze Adam Franciszka Zielińska Jan Zieliński, Marianna Markowska żona Juliana 654-1-56 8V 4 R MZ
13 1 1869 Ostróg Roman Markowski Majdan Płużeński Jan Salomea Le...ska Paweł Piątkowski, Józefa Krejczyńska żona Jana 654-1-56 8V 7 R MZ
20 6 1869 Ostróg Stanisław Markowski Storonicze Julian Marianna Suszyńska Karol Baszyński, Katarzyna Pruszyńska żona Franciszka 654-1-56 12V 3 R MZ
15 6 1869 Ostróg Antonina Markowska Storonicze Konstanty Justyna Kotyłowska Grzegorz Jaworski, Domicela Siekierzyńska żona Teodora 654-1-56 13V 4 R MZ
9 9 1869 Ostróg Józefa Marcinkowska Storonicze Stanisław Adelajda Jakubowska Władysław Wereszczyński, Marianna Markowska żona Juliana 654-1-56 16R 3 R MZ
6 6 1869 Wieledniki Antoni Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teodora Markowska 178-3-56 126V 37 Ż MW
23 8 1870 Krzemieniec Ludwik Markowski Marcelina Andrzej Maria Smolińska 1-50 23V-24R 79 T
19 2 1870 Ostróg Faustyn Wereszczyński Czerniwody Eliasz Joanna Markowska Piotr Naumowicz, Faustyna Porębska żona Józefa, Ass. Feliks Tołpiszkiewicz, Tekla? Sokołowska żona Augustyna, Augustyn Sokołowski, Aleksandra Piekarska 654-1-56 22V 3 R MZ
11 4 1870 Ostróg Leon Kozłowski Majdan Płużeński Jędrzej Ludwika Skalska Jan Kraciński, Salomea Markowska żona Jana, Ass. Jan Markowski, Józefa Kracińska żona Jana 654-1-56 26R 1 R MZ
13 6 1870 Ostróg Antonina Sadowska Szlachów Władysław Franciszka Minich Karol Sadowski , Marianna Markowska żona Juliana, Ass. Józef Sadowski, Barbara Pruszyńska wdowa 654-1-56 27R 4 R MZ
6 6 1870 Ostróg Paulina Łossowska Storonicze Władysław Klementyna Łazanowska Antoni Kamiński, Marianna Markowska 654-1-56 27V 5 R MZ
16 8 1870 Ostróg Zuzanna Kołosińska Choteń Wojciech Rozalia Jankowska Józef Sokołowski, Anna Markowska 654-1-56 31R 1 R MZ
29 8 1870 Ostróg Jan Gągała Storonicze Wawrzyniec Agnieszka Krasowska Jakub Baszyński, Marianna Markowska żona Juliana 654-1-56 31R 6 R MZ
26 9 1870 Wieledniki Marianna Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teodora Markowska 178-3-56 170V 29 Ż MW
22 3 1870 Torczyn Pawlina Markowska Torczyn Feliks Aniela Krupińska 656 14-15 25 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20656/pages/PL_1_436_656_0008.htm
29 6 1871 Ostróg Piotr Markowski Szlachów Szymon Karolina Machrewicz Franciszek Mann, Leonora Mann panna 654-1-56 40R 1 R 43 MZ
2 7 1871 Ostróg Adela Kruszyńska Storonicze Adam Franciszka Kraszewska Julian Markowski, Joanna Zielińska żona Mikołaja 654-1-56 41R 2 R 44 MZ
12 11 1871 Ostróg Stanisław Wysocki Storonicze Jan Ludwika Zielińska Konstanty Markowski, Aniela Kamińska żona Antoniego 654-1-56 44R 5 R 47 MZ
22 3 1871 Wieledniki Adam Chomutowski Rudnicze? Apolinary Agata? Markowska miejsce urodzenia futor Rudnicze?- parafia Petrykowska 178-3-56 173V 43 Ż MW
26 2 1872 Krzemieniec Józef Markowski Marcelina Andrzej Maria Smolińska 1-62 4V-5R 12 T 870
27 1 1872 Ostróg Jadwiga Wereszczyńska Czerniwody Mateusz Joanna Markowska Józef Giżycki, Tekla Głębocka panna 654-1-56 46V 4 R MZ
6 1872 Ostróg Franciszek Markowski Majdan Płużański Piotr Anna Sokołowska Feliks Berkowski, Teofila Karejwa ż. Romana 654-1-56 51V 6 R MZ
17 9 1872 Ostróg Marceli Markowski Storonicze Julian Marianna Suszyńska Karol Bar...ski, Katarzyna Pruszyńska ż. Franciszka 654-1-56 54V 2 R MZ
12 11 1872 Ostróg Feliks Adaszyński Hulcza Franciszek Józefa Markowska Karol Szelewski, Stefania Markowska ż. Ignacego 654-1-56 57R 6 R MZ
7 3 1873 Ostróg Franciszka Markowska Storonicze Konstanty Justyna Kotołowska Wojciech Zieliński, Anna Gągała ż. Grzegorza 654-1-56 59V 5 R MZ
15 5 1873 Ostróg Kazimierz Bogusz Hulcza NN Emilia Bogusz Adam Studziński, Stefania Markowska ż. Ignacego 654-1-56 64R 6 R MZ
29 9 1873 Ostróg Antonina Lipczyńska Storonicze Józef Karolina Klej Karol Baszyński, Justyna Markowska ż. Konstantego 654-1-56 65V 4 R MZ
5 1 1873 Wieledniki Gabriel Linkiewicz Rudnia Syrnica Mikołaj Teofila Markowska 178-3-56 214V 31 Ż MW
5 3 1873 Wieledniki Scholastyka Chomutowska Rudnicze? Bartłomiej Agata Markowska miejsce urodzenia folwark Rudnicze- parafia petrykowska 178-3-56 215V 38 Ż MW
28 5 1874 Sidorów Jadwiga Felicja Wachowicz Zielona 1 Honorat Helena Markowska 1205L 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0067.htm
20 6 1874 Wieledniki Julianna Chomutowski Hamarnia Rudnicze Bartłomiej Agata Markowska 178-3-56 249V 56 Ż MW
7 7 1877 Białogródka Maria Markowska Hulowce Jan Salomea Popielska Ksawery Trawiński i Antonina Piotrowska ż. Jana 178-03-133 128V-129R 75 Ż DM
10 4 1878 Butowce Franciszka Sałacińska Czerniatyn Mały Mikołaj Honorata Markowska Józef Gorecki i Marianna Kłopotowska ż. Mikołaja 17-1-28 37V-38R 16 Ch 74-75 DM
18 3 1879 Krzemieniec Maria Gabriela Sokolnicka Krzemieniec Franciszek Andrzej Michalina Joanna Markowska 1-74 11V-12R 33 T
20 9 1879 Kuniów Tekla Galimska Hucisko Marcin Faustyna Markowska Celestyn Markowski i Katarzyna Galimska ż. Michała 178-3-78 558V-559R 85 Ż DM
15 12 1879 Kuniów Ewelina Podgruszecka Martyń Jan Józefa Sokołowska Piotr Markowski i Teofila Korewa ż. Romana 178-3-78 565V-566R 115 Ż DM
23 1 1880 Turzysk Stanisław Markowski Bobły Ksawery Antonina Białkowska 748 6-7 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0004.htm
15 5 1880 Kowel Zofia Czapiewska Kowel Władysław Franciszka Markowska 906 15V-16R 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0016.htm
8 9 1880 Rzyszczów Maria Radwańska Pszeniczniki Eliasz Leontyna Markowska Klemens Cecyrski, Apolonia Maszewska, ż Władysława 312-1-114 6 20 m.K KM
22 9 1880 Berezne Maria Boczkowska Chołopy Hipolit Antonina Bronowicka Edward Barwiński i Domicela Markowska 740-2-5 13V-14R 64 R 16 DM
14 9 1881 Turzysk Stefan Stecki Obeniże Ludwik Marcelina Kakorowska Feliks Markowski, Teofila Miłaszewska panna 749 20-21 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0011.htm
15 1 1881 Ołyka Maria Łuczaj Palcze Stanisław Leokadia Markowska 502 2 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0002.htm
25 2 1881 Krzemieniec Anna Grabowska Krzemieniec Antoni Karolina Wyszyńska Stanisław Garliński, Elżbieta Markowa 426-1-75 3V-4R 12 T 12 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-F9K8?i=11&cat=834008
1 10 1881 Zasław św.Jan Michalina Goryszewska Waśkowce Bazyli Marianna Markowicz Teodor Zarzycki, Karolina Zozulińska 17-02-72 11V-12R 43 Ch 23-24 RG 0
24 10 1882 Berezne Leontyna Wiktorowicz Smolarnia Marcin Marianna Markowska Leon Szachniewicz i Tekla Wiszniewska ż. Jana 740-2-5 99V-100R 85 R 93 DM
1 11 1882 Berezne Feliksa Szczepańska Smolarnia Józef Eleonora Markowska Kajetan Bekieszczuk i Marianna Lisiecka ż. Bazylego 740-2-5 101V-102R 95 R 95 DM
15 4 1883 Berezne Aniela Boczkowska Chołopy Hipolit Antonina Bronowicka Edward Barwiński i Domicela Markowska ż. Marcelego 740-2-5 129V-130R 20 R 120 DM
17 6 1883 Kuniów Antoni Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Jan Sokołowski i Faustyna Galimska ż. Marcina 178-3-78 726V-727R 54 Ż DM
12 9 1883 Krzywin Władysław Tomczakowski Chorowica Piotr Waleria Markowska Franciszek Tomczakowski i Ludwika Choina ż. Stanisława 17-2-71 140V-141R 27 Ch 168-169 DM
17 1 1883 Butowce Antoni Sałaciński Czerniatynka Mikołaj Honorata Markowska Tomasz Góralewicz i Józefa Borosławska ż. Andrzeja 17-1-28 53V-54R 9 Ch 105-106 DM
20 10 1884 Kowel Irena Czapiewska Kowel Władysław Franciszka Markowska 906 16V-17R 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20906/pages/PL_1_436_906_0017.htm
4 9 1884 Kuniów Faustyna Sokołowska Martyń Wojciech Antonina Żytniakowska Jan Sokołowski i Wiktoria Markowska ż. Celestyna 178-3-78 777V-778R 55 Ż DM
26 3 1885 Ołyka Kazimierz Łuczaj Palcze Stanisław Leokadia Markowska 506 14 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0008.htm
26 5 1885 Kuniów Stanisław Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Ludwik Fedorowicz i Michalina Sokołowska panna 178-3-86 10V-11R 39 Ż DM
29 10 1885 Kuniów Karolina Sokołowska Martyń Wojciech Antonina Żytnikowska Kazimierz Podgruszecki i Wiktoria Markowska ż. Celestyna 178-3-86 23V-24R 91 Ż DM
24 7 1886 Jałowicze Ludwika Markowska Jałowicze Franciszek Katarzyna Konopko 159 12-13 18 0
4 10 1886 Jałowicze Jadwiga Jankowska Rudecka Ludwik Antonina Molendo Franciszek Markowski, Antonina Jankowska 159 18-19 25 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20159/pages/PL_1_436_159_0010.htm
15 7 1886 Kuniów Michalina Ostaszewska Willa Jan Michalina Ryżkowska Stanisław Ozimkowski i Maria Markowa 178-3-86 56V-57R 46 Ż DM
6 1 1887 Kuniów Ludwik Markowski Martyń Celestyn Wiktoria Krzemińska Feliks Bilecki i Jadwiga Markowska panna 178-3-86 84V-85R 6 Ż DM
20 2 1888 Horochów Marian Iwanicki Myśliny Jan Konstancja Markowska Stanisław Sobczyński, Julia Bernadzka 124 8-9 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0005.htm
10 1 1888 Horochów Maria Makarewicz Bużany Silwen Bronisława Markowska 124 20-21 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0011.htm
1 4 1888 Kuniów Józefa Jezierska Laszówka Jan Ludwika Markowska Stanisław Dobrzański i Faustyna Galimska ż. Marcina 178-3-86 133V-134R 37 Ż DM
25 7 1889 Radziwiłłów Maria Markowska Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 0.1-81B 58 V-59 R 37 T
21 12 1889 Ołyka Mieczysław Łuczajew Palcze Stanisław Leokadia Markowska 509 54 108 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0029.htm
17 9 1890 Radziwiłłów Bolesław Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 0.1-81W 52 V-53 R 38 T
8 3 1890 Horochów Jarosław Iwanicki Myśliny Jan Konstancja Markowska Franciszek Markowski, Aniela Markowska panna 126 16-17 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20126/pages/PL_1_436_126_0009.htm
23 11 1891 Szumbar Józef Markowski Jakimowce, par. Jampol Józef Anna Żyłatyńska 1020 225-226 18
2 11 1891 Tuczyn Karolina Urbanowicz Leonówka Andrzej Maria Markowska 705 40-41 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20705/pages/PL_1_436_705_0021.htm
22 12 1891 Radziwiłłów Walenta Waleria Markowska Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska Józef Sawicki, Maria Pogorzelska 0.1-81D 43V-44R 1 T
24 9 1891 Kuniów Julian Jezierski Laszówka Jan Ludwika Markowska Adolf Jezierski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 376V-377R 100 Ż DM
27 2 1892 Ołyka Aleksander Słodkowski Pyszny Bór Piotr Cecylia Markowska 1018 12 24 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0009.htm
13 4 1892 Ołyka Feliks Łuczaj Palcza Emanuel Leokadia Markowska 1018 22 41 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0014.htm
19 3 1892 Ostróg Józef Zieliński Storonicze Jan Antonina Lipczyńska Stanisław Markowski, Julianna Markowska 654-1-121 3V-4R 57 R 171419 DW
27 3 1892 Ostróg Teofila Baszyńska Storonicze Apolinary Paulina Suszyńska Dominik Biskupski, Julia Markowska 654-1-121 3V-4R 64 R 171419 DW
3 7 1893 Radziwiłłów Edwin Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 1-81 Ż 54 V-55 R 35 T 0
6 10 1893 Gródek Julia Lenga Gródek Piotr Franciszka Markowska Lenga Marcin, Pszonka Agnieszka, ż. Bartłomea 254 JZ
16 1 1893 Horochów Władysław Iwanicki Kołbania Jan Konstancja Markowska 129 4-5 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0003.htm
10 11 1893 Jałowicze Maria Żaba Czekno NN Wiktoria Franciszek Markowski, Stefania Jankowska 165 22-23 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20165/pages/PL_1_436_165_0012.htm
26 5 1893 Kuniów Bronisława Nawrocki Siekierzyńce Franciszek Aniela Zielińska Piotr Nawrocki i Julia Markowska ż. Józefa 178-3-86 473V-474R 79 Ż DM
26 5 1893 Kuniów Feliks Jezierski Iliaszówka Jan Julia Markowska Feliks Zawadowski i Aniela Sokołowska ż. Ksawerego 178-3-86 473V-474R 80 Ż DM
2 2 1894 Ołyka Marianna Rosińska Pyszny Bór Mikołaj Emilia Markowska 1018 264 26 MO 0
9 10 1894 Jałowicze Marianna Grabowska Topule Antoni Józefa Bielska Franciszek Markowski, Józefa Stankiewicz 166 29-30 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0016.htm
5 12 1894 Jałowicze Józef Motylewski Jałowicze NN Franciszka Franciszek Markowski, Józefa Chiżewska 166 37-38 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20166/pages/PL_1_436_166_0022.htm
0 1894 Ewang.3 Marianne Byzio Newir Karl Katharina Markowska BZ
24 2 1894 Ostróg Marcelina Mądzelewska Zamłynie Jan Anna Kozłowska Dominik Markowski, Teresa Sztabrowska 654-1-121 29V-30R 61 R 164619 DW
9 3 1894 Ostróg Kazimierz Ciszkowski Zamłynie Antoni Anna Przewłocka Dominik Markowski, Agata Piekarska 654-1-121 29V-30R 62 R 164619 DW
10 8 1895 Radziwiłłów Gracjan Szafrański Srebno Józef Nepomucena Sączkowska Aleksander Paszkowski, Maria Czyżewska, Antoni Markowski, Anastazja Paszkowska 53 V-54 R 23
19 11 1895 Radziwiłłów Sylwian Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska szl. Władysław Jaworowicz, Petronela Hrynkiewicz 58 V-59 R 44
15 3 1895 Kuniów Antonina Jezierska Laszówka Jan Ludwika Markowska Cyryl Zawadowski i Karolina Zawadowska ż. Romana 178-3-86 548V-549R 47 Ż DM
16 1 1895 Szumbar Marceli Markowski Jakimowce, par. Jampol Józef Anna Katyńska 1020 128-129 8 DW http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201020/pages/1_436_0_0_1020_0077.htm
6 3 1895 Jałowicze Teofila Markowska Jałowicze Franciszek Katarzyna Konopko chł. Adam Ostrowski, Józefa Pankiewicz 903 3V-4R 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20903/pages/PL_1_436_903_0004.htm
22 2 1896 Ołyka Józef Rosiński Pyszny Bór Mikołaj Emilia Markowska 1018 538 28 MO 0
0 0 1896 Kuniów Józefa Sadkowska Buszcza par. Ostróg Walenty Cecylia Felemz Józef Graniewicz i Zuzanna Markowska wpis.18.10.1911 178-3-86 595R-596R 4a Ż DM
27 10 1896 Kuniów Adolf Jezierski Laszówka Jan Elżbieta Markowska Antoni Tylicki i Elżbieta Baranowska panna 178-3-86 624V-625R 116 Ż DM
13 12 1896 Kuniów Zofia Zagórska Kamionka Ludwik Bronisława Markowska Czesław Porembski i Jadwiga Zagórska ż. Jana 178-3-86 628V-629R 132 Ż DM
18 10 1897 Radziwiłłów Józef Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 1-81 Ł 64 V-65 R 48 T 0
2 4 1897 Ołyka Bolesław Łuczaj Palcze Stanisław Leokadia Markowska 1018 696 36 MO 0
18 11 1897 Gródek Stanisława Słobodzian Gródek Piotr s. Wojciecha Anna Wojtowicz Niziewicz Franc Niziewicz Jan, Markowska Marianna, c. Franca Macyszyn Katarzyna 293 JZ
1 3 1898 Szumbar Władysław Rudzki Zahajce Józef Maria Markowska 1020 21-22 5
15 9 1898 Kuniów Aniela Jezierska Ilaszówka Jan Ludwika Markowska Ksawery Sokołowski i Petronela Telicka ż. Antoniego 178-3-86 723V-724R 111 Ż DM
30 1 1899 Horochów Adela Iwanicka Kołbania Jan Konstancja Markowska 928 8-9 14 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0005.htm
16 7 1899 Turzysk Edward Markowski Rużyn Karol Emilia Bejner 940 10V-11R 47 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0011.htm
18 7 1899 Kuniów Leonard Zagórski Kamionka Ludwik Bronisława Markowska Antoni Klej i Maria Kadłubicka ż. Antoniego 178-3-86 776V-776aR 103 Ż DM
8 3 1900 Radziwiłłów Jan Markowski Radziwiłłów Antoni Józefa Piątkowska 43 V-44 R 15 0
0 1900 Ewang.9 Adam Byzio Niewier Karl Katharina Markow BZ
30 12 1900 Szumsk Stanislaw Rudzki Zahajce, par. Szumnar Józef Marianna Markowska 0.1-236 337V-338R 12 T
20 3 1900 Horochów Ewelina Markowska Kupowalce Ludwik Anna Malinowska 943 6V-7R 24 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20943/pages/PL_1_436_943_0007.htm
28 3 1900 Kuniów Maria Jezierska Laszówka Jan Ludwika Markowska Franciszek Markowski i Faustyna Galimska ż. Marcina 178-3-86 8521V-822R 57 Ż DM
1 5 1900 Jałowicze Rozalia Kwiatkowska Worsuń Józef Paulina Zawistowska Franciszek Markowski, Rozalia Czyżewska wdowa 945 5V-6R 14 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20945/pages/PL_1_436_945_0006.htm
13 7 1901 Radziwiłłów Wiktoria Markowa Sestratyn NN Honorata 139 V-140 R 30 0
4 8 1901 Ołyka Jan Rosiński Pyszny Bór Mikołaj Emilia Markowska 953 24V-25R 99 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0025.htm
20 12 1901 Szumsk Wiktoria Jastrzębska Marynki Stanisław Antonina Markowska 0.1-236 386V-387R 216 T
28 8 1902 Radziwiłłów Mieczyslaw Markowski Radziwiłłów Antoni Michalina Wojciechowska 9 V-10 R 36 0
0 1902 Ewang.12 Ludwig Byzio Newir Karl Katharina Markowski BZ
4 7 1903 Szumbar Antoni Rudzki Zahajce Józef Maria Markowska 198 V-199 R 14 0
24 5 1903 Białogródka Helena Żygatyńska Białogródka Józef Julia Chodorowska Teofil Garczyński, Franciszka Żygatyńska, Marian Wierzbicki, Anna Markowska 17-2-84 1V-2R 128 Ch DW
2 3 1903 Żytomierz Kazimierz Zieliński Żytomierz Fabian Ludwika Markowska Józef Miaskowski, Teofila Głowacka panna 178-3-171 105V-106R 84 Ż 207 DW
10 3 1903 Żytomierz Kajetan Piątkowski Krosznia Jan Franciszka Markowska Antoni Piątkowski, Maria Piątkowska ż. Antoniego 178-3-171 108V-109R 99 Ż 213 DW
18 1 1904 Ołyka Fabian Rosiński Majdan Mikołaj Emilia Markowska 984 5 14 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0005.htm
1 6 1905 Szumsk Józefa Jastrzębska Marynki Stanisław Antonina Markowska 01-236 170V-171R 72 T
31 12 1905 Berezne Bronisława Kondracka Podrałówka Antoni Aniela Kuriata [chrzest 6.01.1906] Gracjan Chomicz i Rozalia Markowska panna 740-4-2 1V-2R 4 R 3 DM
23 4 1905 Dubno Bolesław Zieliński Obhów Antoni Anna Markowska Stanisław Jastrzębski i Teresa Orzechowska ż. Franciszka 740-10-21 16V-17R 58 R 18 DM
23 12 1905 Dubno Antoni Markowski 740-10-21 33V 126 R 35 DM
15 4 1907 Szumsk Józef Foina Huta Antonowiecka Ksawery Wiktoria Markowska 01-236 14V-15R 70 T
15 11 1907 Szumsk Feliks Rudzki Bykowce Józef Maria Markowska 01-236 40V-41R 199 T
24 10 1907 Horochów Jan Markowski Kupowalce Ludwik Anna Malinowska 993 23 95 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0028.htm
20 9 1909 Szumsk Konstancja Foina Huta Antonowiecka Ksawery Wiktoria Markowska Leon Siedlecki, Paulina Foina panna 76V-77R 148 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34G-F?i=901&cat=834001
30 12 1909 Dubno c. Lewicka Obhów Wojciech Wiktoria Szpalik Józef Markowski i Ludwika Markowska ż. Ludwika 740-4-162 70R 7 R 59 DM
1 1 1910 Tajkury Wiktor Markowski Tajkury Antoni Marcelina Nowakowska Maksym Czubok, Marianna Ogrodniczuk panna R-740-4-69 3 V-4 R 10 0
2 2 1910 Gródek Marianna Żyłowska Gródek Andrzej Marianna Sołodkowska Markowski Jan, Sokalska Magdalena, ż. Antoniego 57 JZ
18 2 1910 Dubno Aniela Lewicka Kol. Komaszówka Stanisław Adela Babirzecka Józef Markowski i Anna Babirzecka panna 740-4-162 73V-74R 23 R 63 DM
27 7 1910 Dubno Antonina Mazurkiewicz Zamłynie Afanazy Leontyna Markowska Adam Mondzelewski i Bronisława Pawłowska 740-4-162 90V-91R 90 R 80 DM
24 5 1911 Dubno Jadwiga Markowska Zamłynie Stanisław Maria Suchodolska Jan Kozłowski i Leontyna Mazurkiewicz panna 740-4-158 27V-28R 128 R 29