Imię
Nazwisko
Miejscowo¶ć
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1065 wyników dla: Tusz

Zgony


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowo¶ć Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
4 4 1801 Klewań Róża Chamiec 66 Zarzeck z d. Potuszyńska, JW, wdowa 207 2 0
29 3 1821 Krzemieniec Anastazja Matuszko 6 Szpikołosy 299 112 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
10 5 1826 Krzemieniec Jan Ptuszyński 6/12 Krzemieniec s. Józefa i Tekli 299 238 67 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0125.htm
26 12 1827 Kołki Jan Adam Narolski 4 Rudnia r: szl. Kazimierz i Katarzyna z Tuszyńskich; 27.12. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 111 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0111.htm
30 8 1828 Ołyka Szymon Tuszyński 86 Ołyka wdowiec 814 161 28 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0165.htm
14 6 1828 Ptycza Petronela Jaszowska 5,5 Wielka Milcza rodzice: ur. Jan i Karolina z d. Matuszewska 814 274a 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0277.htm
2 4 1828 Międzyrzec Jan Karasiewicz 60 Hłuboczek Ur., żona Katarzyna zd. Tuszyńska ?, zost. z 1 małż. 2 synów Franciszka i Grzegorza oraz 2 córki Katarzynę i Konstancję 171-1-1 247V 26 R Mg 7140
9 11 1829 Ołyka Wawrzyniec Antoni Tuszewski 76 Stawiszcze skarbnik żydaczewski, pozostawił dzieci Adama, Tadeusza, Aleksandra, Izabelę, Mariannę, Ewę 815 182 41 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0186.htm
6 8 1829 Ptycza Józef Daniel Jaszowski 1,5 Wielka Milcza rodzice: ur. Jan i Karolina z d. Matuszewska 815 307R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0312.htm
23 6 1830 Ołyka Paweł Tuszowski 60 Chorłupy żona Teresa z Kuryłowskich, córki: Róża, Tekla, Karolina, Waleria, Benigna i Kamila 816 305 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0311.htm
11 8 1830 Luboml Jan Iwtuszko 30 Wysock 845 323V 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0317.htm
13 3 1831 Ostróg Apolonia Martuszcak 25 Stójło rodzice Jan i Marianna 1-171-4 22V 51 R MZ
29 4 1831 Lachowce Antonina Byczkowska 45 Kaszczyńce w połogu, ur., z Tuszyńskich, m±ż Antoni, syn Arsyniusz i córka Honorata 171-1-4 109V 56 R DM
5 9 1832 Ołyka Bolesław Kisiel 2 Wielbicze Juliana i Wiktorii z Tuszowskich 818 256 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0263.htm
16 2 1832 Włodzimierz Teresa Matuszewicz 70 Włodzimierz sław., wdowa po Bazylim, córka Magdalena, syn Jan 847 50 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0027.htm
16 3 1832 Włodzimierz Marianna Matuszewicz 1 Włodzimierz c. sław. Jędrzeja i Róży 847 54 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0029.htm
25 4 1832 Włodzimierz Michał Wituszyński 6 Włodzimierz s. sław. Onufrego i Anastazji z Tymoszyńskich 847 59 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0031.htm
24 7 1832 Ostróg Antonina Grzybowska 3 Mizocz z ospy, rodzice Sławetni Marcin, Marianna zd Tuszyńska 171-1-5 31V 108 R MZ
2 2 1833 Ostróg Mikołaj Tuszyński 2 Ostróg z kaszlu, r. Aleksander Stefania 171-1-6 31R 15 R MZ 8417
5 2 1833 Ostróg Szymon Tuszyński 6 Ostróg z gor±czki, r. Aleksander i Stefania 171-1-6 31V 17 R MZ 8418
24 7 1834 Ołyka Wincenty Kisiel 1,5 Wilbicze Juliana i Walerii z Tuszowskich 820 135 71 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0139.htm
10 7 1834 Kołki Mikołaj Jewtuszyk 50 Medweż, par. Czartorysk wolnego stanu; poch: 12.07. 820 68 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0070.htm
19 8 1834 Luboml Anna Matuszewicz 61 Bereżce 849 510 71 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0282.htm
27 8 1834 Ostróg Agnieszka Grzybowska 16/12 Mizocz z kaszlu, córka Marcina i Marianny zd Tuszyńska 171-1-7 37V 63 R MZ 8715
20 11 1835 Radziwiłłów Józef Matuszewski 55 Drancza kawaler 821 243 27 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0245.htm
20 2 1835 Lachowce Kazimierz Latuszyński 89 Bisówka wolno żyj±cy, żona Małgorzata z Wyszomirskich 171-1-8 119R 11 R DM
23 4 1837 Nie¶wicz Stanisław Antuszyński 3 Korszów s. Jana i Marianny z KuĽmińskich 432 32 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20432/pages/PL_1_436_432_0018.htm
18 5 1837 Ostróg Bogumiła Grzybowska 1 Mizocz c. Marcina i Julianny z Tuszyńskich 171-1-10 38V 51 R DM
27 12 1839 Maciejów Ignacy Kisiel 7/12 s. ur. Juliana i Walerii z Tuszowskich 405 16 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20405/pages/PL_1_436_405_0011.htm
3 2 1839 Równe Tomasz Kucharz 61 Krzywicze żona Marianna, córki Prakseda, Matuszka i Marianna obrz. gr.-ros. 879 119 R 2
28 1 1839 Ołyka Marianna Laskowska 51 Kneruty z Tuszowskich, m±ż Wojciech 825 161 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0168.htm
25 12 1839 Ostróg Marianna Tuszyńska 2 Ostróg c. Aleksandra i Ewy z Grabowskich 879 27 R 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0028.htm
29 4 1839 Łuck Jan Chiliński 5 Łuck s, Mikołaja i Aleksandry z Matuszyńskich 375 71 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0038.htm
3 5 1840 Kołodno Maryanna Matuszowa 20/52 Witkowce c. Andrzeja i Anny z Walkowych 871 651 21
4 12 1840 Kołodno Magdalena Ratuszniakowa 54 Kołodno z Kilimnikowych, m±ż Józef 871 655 32
24 5 1840 Łanowce Szymon Matusz 0,5 Domaninka s. Stefana i Maryanny z Rokitnickich 871 685 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0366.htm
14 3 1841 Kołodno Katarzyna Juzwakowa 3 Kołodno c.Wojciecha i Marty z Ratuszniukowych 872 735 13
9 10 1841 Ołyka Ewa Tuszowska 40 Stawiszcze stanu wolnego 827 165 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0168.htm
25 1 1841 St. Wi¶niowiec Ewa Letuszyńska 45 Stary Wi¶niowiec ur., wdowa po Janie, nie zostawiła potomstwa 872 641 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
27 5 1842 Ostróg Kamilla Kisiel 3 Dermań c. Juliana i Waleryi z Stuszowskich 881 39 R 58
1 5 1842 Szpanów Tekla Matuszewska 1.5 Horodyszcze c. Julianny 881 268 R 1
11 1 1842 Ołyka Krystian Wacław Tuszowski 1 Stawiszcze Tadeusza i Marianny z Raczyńskich 466 20 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0011.htm
7 1 1843 Szpanów Julianna Antoniuk 32 Horodyszcze z Matuszewskich, wdowa, m±ż Filip, córka Antonina z Matuszewskich 882 175 R 2
25 8 1843 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 2 Radziwiłłów syn Antoniego i Anastazji z d. Kozłowska 829 88 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0098.htm
7 11 1843 Aleksandria Marianna Matuszyńska 80 Józefówka wdowa po Michale, synowie Łukasz i Mateusz 882 171 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0173.htm
17 2 1843 Nowogród Wołyński Apolonia Kozakiewicz 40 Susły z domu Matuszewska, m±ż Jakub, synowie Grzegorz, Wawrzyniec, Józef, córka Julianna 874 140 21 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0073.htm
23 1 1844 Kazimirka Nikodem Matuszyński 6/12 Piaski s. Michała i Marianny z Chmielowskich 883 224 R 3 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0230.htm
25 12 1844 Ostróg Antoni Matuszewski 3 Milatyn s. Stanisława i Maryanny z Kamińskich 883 32 R 71 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0035.htm
3 4 1844 Wyszogródek Franciszka Ratuszniak 63 Musurowce z Woniakowskich, ż. Kazimierza, syn Michał 875 868 13 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0461.htm
6 1 1845 Bereżnica Marianna Kwiatkowska 65 Cepcewicze Małe z Wituszyńskich, synowie Pius i Jan 831 108R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0111.htm
10 9 1845 Łuck Tomasz Kalikst Tuszyński 56 Łuck s. Jana, kolegialny sekretarz 381 43 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20381/pages/PL_1_436_381_0023.htm
30 10 1845 Ostróg Eliasz Zasławski 30 Milatyn z suchot, Odnodworcy wdowa Honorata zd Matuszewska, s. Antoni, Jan, Franciszek, Marcin 884 56V 89 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0059.htm
21 10 1846 Ostróg Jan Zasławski 8 Milatyn Odnodworcy Gabriel, Honorata zd Matuszewska 885 45R 96 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0046.htm
15 2 1847 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 12/52 Niemirówka syn Antoniego i Katarzyny z d. M±czakowska 833 526 6 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0282.htm
26 8 1847 Radziwiłłów Jędrzej Tuszakowski 3 Radziwiłłów syn Antoniego i Anastazji z d. Kozłowska 833 531 22 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0285.htm
20 7 1847 Krzywin Anna Kraczkowska 7/12 Łaszanówka córka Tomasza i Rozalii z Tuszczyńskich 171-1-13 57V 23 R Mg
8 2 1848 Swojczów Jan Pastuszczuk 28 Dominopol chłop, żona Marianna z Kołodyńskich, synowie Władysław i Adam 610 25 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20610/pages/PL_1_436_610_0014.htm
4 8 1848 Radziwiłłów Klara Tuszakowska 53 Radziwiłłów z domu Sakowska, m±ż Jan, synowie: Mikołaj, Antoni, Grzegorz, Jan, Felicjan, Piotr, córki: Konstancja, Maria 834 609 59 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0317.htm
16 8 1848 Radziwiłłów Mikołaj Pajuczyński 2 Radziwiłłów syn Antoniego i Konstancji z d. Tuszakowska 834 611 65 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0318.htm
12 7 1848 Ołyka Petronela Zabłocka 60 Żorniszcze z Jałtuszewskich, zostawiła męża Jana i córki Dominikę, Katarzynę, Helenę i Antoninę 472 43 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20472/pages/PL_1_436_472_0024.htm
12 8 1848 Swojczów Katarzyna Korolczuk 3 Budki Ossowskie c. w.ż. Piotra i Marianny z Matuszyńskich 610 31 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20610/pages/PL_1_436_610_0017.htm
3 9 1848 Krzywin Józef Zalewski 50 Krzywin żona Paulina z Matuszewskich, 3.s Karol, Ludwik, Wawrzyniec oraz 4c. Domicella, Salomea, Marianna, Konstancja 171-1-14 58V 22 R Mg
14 5 1848 Ostróg Tekla Matuszewska 70 Milatyn ur., wdowa po Jakubie, synowie Kasper, Stanisław i Franciszek, córki Honorata, Rozalia i Joanna 171-1-14 37R 58 R DM
8 2 1850 Ołyka Adam Tuszowski 60 Stawiszcze zostawił wdowę Kamilę z Bielińskich 474 59 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0032.htm
9 3 1851 Korytnica Katarzyna Chmilnicka 75 Poromów z Kotuszeskich, wdowa po Tomaszu, syn stanisław, córki Petronela, Agnieszka i Małgorzata 223 28 9 0
10 3 1852 Włodzimierzec Katarzyna Tuszyńska 60 Police jednodworka, wdowa po Michale, synowie Antoni i Walenty 837 327 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20837/pages/PL_1_436_837_0178.htm
24 1 1853 Wyszogródek Józef Ratuszniak 4 Musurowce s. Piotra i Magdaleny z Kowalczuków 878 408 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0216.htm
26 8 1853 Wyszogródek Klemens Szpilman 3/4 Szyły s. Jana i Katarzyny z Ratuszniaków 878 415 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0220.htm
8 11 1853 Krzemieniec Domicella Tuszyńska 11 Krzemieniec c. Józefa i Marianny z Biernadzkich 878 103 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0057.htm
8 11 1853 Krzemieniec Brygida Tuszyńska 2 Krzemieniec c. Józefa i Marianny z Biernadzkich 878 104 76 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0057.htm
7 7 1854 Luboml Marianna Matuszczak 60 Jagodzin ur. Sawoszuk 866 168 70 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0088.htm
14 8 1854 Luboml Stanisław Wojtuszuk 2 Terebejki r. Tomasz, Marianna Żur 866 173 79 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0090.htm
20 1 1855 Ołyka Julian Kisiel 55 Romaszkowszczyzna szlachcic, żona Waleria z Tuszewskich, syn Józef kawaler, córki Ewa i Antonina panny 479 42 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0023.htm
17 5 1855 Kowel Jan Pastuszek 22 Kowel rekrut samodzielnego korpusu kaukaskiego 257 84 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0044.htm
23 5 1855 Kowel Franciszek Tuszka 20 Kowel rekrut samodzielnego korpusu kaukaskiego, kawaler 257 102 146 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20257/pages/PL_1_436_257_0053.htm
24 8 1855 Krzemieniec Józef Ratuszniak 17 Krzemieniec s. Kaspra, aresztant, dezerter 0.1-27 50R 89 T
2 4 1856 Ołyka Tekla Dubiska 56 Romaszkowszczyzna z Tuszewskich, m±ż Ignacy, s. Józef, Janusz, Karol, Zygmunt , c. Izabela Szyszkowska, wdowa po majorze 480 61 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20480/pages/PL_1_436_480_0033.htm
7 3 1856 Włodzimierz Katarzyna Matuszyńska 1 Bielin c. chł. Marcina i Katarzyny z Stasinkiewiczów 792 58 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0031.htm
1 8 1856 Włodzimierz Franciszka Matuszyńska 1/12 Bielin c. chł. Klemensa i Anny 792 65 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0034.htm
18 8 1857 Krzemieniec Henryka Tuszyńska 10/365 Krzemieniec c. miesz. Józefa i Marianny z Bernadzkich 0.1-29 64V 55 T
9 9 1858 Maciejów Konstancka Tuszakowska 67 Godowicze z Zwolańskich, kupcowa, wdowa, synowie Wincenty, Jan i Józef, córki Marianna i Konstancja 421 23 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20421/pages/PL_1_436_421_0014.htm
22 11 1858 Ołyka Waleria Kisiel 55 Romaszkowszczyzna z Tuszowskch, wdowa po Julianie, s. Józef c. Ewelina i Antonina 482 58 21 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0031.htm
18 11 1859 Włodzimierz Marianna Matuszyńska 2 Bilin c. Klemensa i Anieli z Babulskich 795 68 49 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0036.htm
28 7 1859 Krzemieniec Marianna Tuszyńska 76 Krzemieniec szl., wdowa po Błażeju, dawno straciła potomstwo 0.1-32 54V 44 T
5 12 1861 Włodzimierz Józefa Matuszyńska 5 Smolary Ochnowieckie c. Józefa i Marceliny 796 85 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0045.htm
28 12 1861 Włodzimierz Jan Matuszyński 80 Bilin chłop, wdowiec, synowie Marcin, Klemens i Józef, córki Marianna, Anastazja i Marcelina 796 85 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20796/pages/PL_1_436_796_0045.htm
12 12 1862 Krzemieniec Anna Ptuszyńska 2 Krzemieniec c. miesz. Józefa i Marii z Bernadzkich 0.1-35 64R 101 T
2 2 1865 Radziwiłłów Antoni Pajuczyński 43 Radziwiłłów mieszczanin, żona Konstancja z d. Tuszakowska, syn Franciszek, córki Klara i Katarzyna 1-37 75 V 3 T 0
4 4 1865 Radziwiłłów Anna Tuszakowska 75 Buhajówka z d. Matyjaszczuk, chłopka, wdowa po Tadeuszu, synowie Franciszek, Aleksander, Piotr i Michał, córki Katarzyna, Apolonia, Maria i Tekla 1-37 77 R 10 T 0
21 8 1865 Radziwiłłów Maria Tuszakowska 2 Radziwiłłów c. chłopów Adama i Katarzyny z Małeckich 1-37 79 R 22 T 0
17 7 1865 Krzemieniec Józef Ptuszyński 2/52 Krzemieniec s. mieszcz. Józefa i Marii z Bernadzkich 1-37 50R 60 T 57
26 3 1865 Stary Oleksiniec Stanisław Kowalczuk 2 Rydoml s. chł. Piotra i Rozalii z Tuszyńskich 1-37 97V 3 T 105
11 2 1865 Żytomierz Paweł Matuszewicz Żytomierz szeregowy, zmarł w żytomirskim szpitalu wojennym 178-3-61 140R 35 Ż DG
7 5 1865 Żytomierz Władysław Matuszewski 44 Żytomierz z ropnego zakażenia krwi (sepsy), emerytowany kapitan zmarł w szpitalu miejskim, (jedna z 2 metryk o nr.119) 178-3-61 146R 119 Ż DG
8 12 1865 Żytomierz Gustaw Wilanowsi 38 Żytomierz z suchot, s. Romualda, mieszkaniec guberni podolskiej, zosatwił brzemienn± żonę Teofilę, c.Karola Matuszewicza, synów Gustawa i Karola oraz córkę Teofilę 178-3-61 165R 387 Ż DG
17 2 1866 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 0,5 Radziwiłłów s. Adama i Katarzyny z Małeckich 65 R 5
8 7 1866 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski 7/12 Buhajówka s. Michala i Agnieszki z Witkowskich 66 V 14 0
13 11 1866 Krzemieniec Michał Ja¶kiewicz 1,5/12 Krzemieniec od kuru, s. mieszcz. Antoniego i Anieli z Ptuszyńskich 426-1-39 47V 92 T 293
29 12 1866 Stary Oleksiniec Jan Jaszczuk 1/52 Rydoml od konwulsji, s. chł. Piotra i Rozalii z Tuszyńskich 1-39 101V 38 T 348
28 3 1867 Krzemieniec Petronela Ptuszyńska 0,5 Krzemieniec od gor±czki, c. mieszcz. Józefa i Marii z Bernadzkich 426-1-41 41V 26 T 504
26 5 1867 Radziwiłłów Wincenty Narolski 2 Radziwiłłów s. szlachciców Jana i Józefy z Tuszakowskich 426-1-41 72 R 17 T 535
7 11 1867 Radziwiłłów Jakub Pawelski 3 Sarnowa s. Mikołaja i Apolonii z Tuszakowskich 426-1-41 74 R 29 T 537
7 7 1868 Krzemieniec Grzegorz Ja¶kiewicz 3/12 Krzemieniec od drgawek, s. mieszcz. Antoniego i Anieli z Ptuszyńskich 426-1-44 50R 54 T DW 817
19 7 1869 Krzemieniec Maria Ptuszyńska 53 Krzemieniec z d. Bernacka, szl., m±ż Józef, syn Daniel, córka Aniela 1-48 62V 40 T
30 10 1869 Luboml Domicela Mysińska 41 Wysock z d. Wituszyńska 312 111 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20312/pages/PL_1_436_312_0061.htm
19 9 1869 Ostróg Stanisław Matuszewski 2 Milatyn r. Karol, Konstancja zd Maczkowska 654-1-56 102 P 1 R 104 MZ
10 9 1870 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski 46 Bałki żona Maria z d. Bednarska, synowie Łukasz i Jan, córki Aleksandra, Franciszka i Agata 1-51 20 V 21 T 0
6 2 1870 Kołodno Józefa Połulachowa 42 Kołodno z d. Ratuszniak, chł., m±ż Jan, synowie Jan, Piotr, Wojciech i Józef 1-52 15V 5 T
21 4 1870 Kołodno Tekla Rozwadowska 62 Szymkowce z d. Matuszowa, chł., wdowa, syn Piotr 1-52 16R 9 T
22 12 1870 Krzemieniec Daniel Ptuszyński 2 Krzemieniec s. mieszcz. Józefa i Marii z Bernackich 1-50 53R 94 T
6 10 1870 Wyszogródek Agnieszka Ratuszniak 7/12 Musurowce c. chł. Jana i Heleny z Halczuków 1-54 24R 25 T
15 4 1871 Wyszogródek Agnieszka Ratuszniak 3/12 Musurowce c. chł. Stanislawa i Barbary z Radeckich 1-55 69V 14 T
18 1 1871 Radziwiłłów Mikołaj Pawelski 49 Sarnowa żona Apolonia z Tuszakowskich, synowie Wawrzyniec i Józef, córki Konstancja, Agnieszka, Anna i Antonina 1-55 125 R 11 T
1 2 1871 Radziwiłłów Helena Tuszakowska 2 Radziwiłłów c. chłopów Adama i Katarzyny z Małeckich 1-55 126 R 17 T
18 11 1871 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski 33 Radziwiłłów chłop, zona Katarzyna z d. Bajpiuk, syn Ludwik, córka Julia 1-55 134 V 67 T
10 1 1871 Luboml Marianna Wojtuszuk 42 Jankowce ur. Kohutiuk 314 126 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0065.htm
12 2 1872 Krzemieniec Teodor Bartuszewski 37 Krzemieniec szer. bezterminowo urlopowany, kawaler 1-62 39R 11 T 904
16 4 1873 Radziwiłłów Anna Romanowska 62 Radziwiłłów z d. Tuszakowska, chł., m±ż Włas, potomstwa nie zostawiła 1-67 82R 22 T
14 10 1873 Radziwiłłów Franciszek Purkiewicz 7/12 Sestratyn s. Wawrzyńca i Katarzyny z Wojtuszyszynów 1-67 85 R 39 T
4 6 1874 Ołyka Ignacy Dubiski 79 Romaszkowszczyzna s. Tadeusza, wdowiec po Tekli Tuszowskiej, zostawił synów Józefa-Juliusza, Janusza-Pawła-Edwarda, Karola-Mieczysława i c. Izabelę - wdowę po Szyszkowskim, 495 79 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0041.htm
25 7 1874 Krzemieniec Paulina Ja¶kiewicz 1/12 Krzemieniec c. miesz. Antoniego i Anieli z Ptuszyńskich 1-68 40R 66 T
5 5 1874 Radziwiłłów Paweł Narolski 6 Radziwiłłów s. miesz. Jana i Józefy z Tuszakowskich 1-68 96R 20 T
15 4 1875 Radziwiłłów Jan Gadziewicz 45 Radziwiłłów chłop, żona Konstancja z d. Tuszakowska, syn Jakub, córki Franciszka i Eleonora 1-69 79V 20 T
11 3 1875 Krzemieniec Józef Ptuszyński 54 Krzemieniec miesz., wdowiec po Marii, córka Aniela 1-69 37V 29 T
2 9 1876 Jałowicze Kazimiera Matuszek 12 Ostrożec c. Czechów Antoniego i Anny 150 38 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0022.htm
25 8 1876 Radziwiłłów Stanisław Narolski 4 Radziwiłłów s. miesz. Jana i Józefy z Tuszakowskich 1-70 72R 39 T
17 5 1877 Radziwiłłów Anastazja Bobowczak 67 Radziwiłłów z d. Kozłowska, m±ż Iwan - żołnierz, syn z 1-go małż. Adam Tuszakowski, córka z 2-go małż. Kulina 1-71 66R 18 T
3 6 1877 Radziwiłłów Michał Tuszakowski 1,5 Lewiatyn s. chł. Józefa i Ludwiki z Sokołowskich 1-71 66V 19 T
7 3 1878 Krzemieniec Stanisław Ja¶kiewicz 4/12 Krzemieniec s. miesz. Antoniego i Anieli z Ptuszyńskich 1-72 25V 18 T
14 2 1878 Radziwiłłów Jan Tuszakowski 5/12 Radziwiłłów s. chł. Józefa i Ludwiki z Sokołowskich 1-72 54R 4 T
14 7 1878 Radziwiłłów Antoni Wojtuszyszyn 2 Sestratyn s. chł. Jana i Stanisławy z Soroczyńskich 1-72 56V 14 T
25 8 1878 Radziwiłłów Oleksy Purkiewicz 2,5 Sestratyn s. żołn. Wawrzyńca i katarzyny z d. Wojtuszyszyn 1-72 57V 18 T
1 10 1879 Krzemieniec Stanisław Ja¶kiewicz 1/12 Krzemieniec s. mieszcz. Antoniego i Anieli z Ptuszyńskich 1-73 42V 67 T
13 1 1879 Radziwiłłów Mateusz Kowalczuk 51 Drańcza żona Maria z d. Tuszakowska, syn Józef, córka Anna 1-73 65 V 2 T
22 7 1881 Radziwiłłów Jakub Tuszakowski 13 Lewiatyn s. Franciszka i Franciszki z Maliszkiewiczów 1-75 105 R 30 T 0
1 5 1882 Radziwiłłów Władysław Tuszakowski 4 Buhajówka s. Michała i Agnieszki z Witkowskich 1-76 49 R 17 T 0
2 10 1882 Radziwiłłów Mikołaj Tuszakowski 1,5 Buhajówka s. Michała i Agnieszki z Witkowskich 1-76 52 V 35 T 0
14 11 1882 Radziwiłłów Maria Wojtuszyszyn-Sitar 62 Sestratyn z d. Wojcianowska, m±ż Józef, synowie Jan i Jakub, córki Katarzyna i Agnieszka 1-76 53 V 40 T 0
10 2 1884 Radziwiłłów Maria Wojtuszyszyn-Sitar 2,5 Sestratyn c. chłopów Jana i Stanisławy z Soroczyńskich 1-78 56 R 10 T 0
25 2 1884 Radziwiłłów Stanisław Pasiecznik 15/12 Połunoczna s. Aleksandra i Anny z Tuszakowskich 1-78 56 R 12 T 0
16 6 1884 Radziwiłłów Katarzyna Tuszakowska 55 Radziwiłłów z M±czakowskich, wdowa po Antonim, córka Józefa Narolska 1-78 58 R 24 T 0
6 2 1885 Radziwiłłów Jan Narolski 45 Radziwiłłów mieszczanin, żona Józefa z d. Tuszakowska, syn Władysław, córki Aniela, Józefa, Maria i Julia 1-79 64 R 6 T 0
20 4 1885 Radziwiłłów Piotr Sobczuk 56 Leduchów s. Łukasza, żona Maria z d. Tuszakowska, synowie Jan, Mikołaj i Józef, córki Katarzyna, Konstancja, Rozalia i Barbara 1-79 22 T 0
25 9 1885 Szumbar Jan Kotuszewski 28 Zahajce żona Julia z P±gowskich, dzieci: bliĽniaki Julian i Janina, syn August Felicjan i córka Amelia 627 153 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0091.htm
25 2 1885 Włodzimierz Maria Matuszyńska 11 Spaszczyzna c. chł. Ludwika i Karoliny z Mrozowskich 803 103 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0053.htm
1 9 1885 Włodzimierz Jan Adamkiewicz 1 Smolawa s. chł. Józefa i Józefy z Matuszyńskich 803 122 102 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0063.htm
10 2 1887 Grzymałów Janina Matuszewska 6 Zarubińce c. Michała i Kajetany z d. Langiewicz 1614 80 4 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0041.htm
2 12 1887 Grzyma?ów Helena Kozak 37 ?ysa Góra c.Wojciecha Kartusza i Agnieszki z d.Grek 1614 89 11 LJ 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0046.htm
15 4 1888 Radziwiłłów Aniela Małecka 1 Gaje c. Michala i Heleny z Tuszakowskich 0.1-81A 69R 11 T
21 12 1888 Radziwiłłów Aniela Tuszakowska 2 Lewiatyn c. chł. Jana i Aleksandry z Pawelskich 0.1-81A 73R 34 T
17 7 1889 Jałowicze Róża Tuszakowska 70 Pułhajówka mieszczanka miasta Dubna, wdowa 162 25 12 0
2 12 1889 Radziwiłłów Franciszek Tuszakowski 75 Radziwiłłów żona Franciszka, synowie Józef, Jan, Kasper i Stefan, córki Anna Barabasz, Helena Małecka i Maria 0.1-81 B 76R 46 T
5 12 1889 Radziwiłłów Agnieszka Tuszakowska 50 Radziwiłłów z Witkowskich, m±ż Michał, synowie Jan, Wawrzyniec, Walenty i Wojciech, córki Anna Pasiecznikowa i Rozalia Podelczuk (?) 0.1-81 B 76R 47 T
26 12 1889 Radziwiłłów Kazimierz Tuszakowski 1 Radziwiłłów s. Jana i Aleksandry z Pawelskich 0.1-81 B 77R 53 T
11 10 1891 Radziwiłłów Marianna Wojtuszyszyn-Sitar 1,5 Sestratyn c. Jana i Stanisławy z Soroczyńskich 0.1-81G 70 R 30 T
22 1 1892 Radziwiłłów Stefan Małecki 2 Gaje s. chłopów Michała i Heleny z Tuszakowskich 1-81 D 60 R 5 T 0
13 10 1892 Turzysk Franciszek Mariański 30 Klusk s. Ludwika, żona Antonina Bartuszewska 760 42 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0023.htm
28 1 1893 Włodzimierz Jan Matuszyński 2/52 Spaszczyzna s. chł. Władysława i Emii z Borysiewiczów 811 124 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0064.htm
20 4 1894 Radziwiłłów Maria Sobczuk 65 Leduchów z Tuszakowskich, chłopka, wdowa, synowie Jan, Mikołaj i Józef, córki Katarzyna, Konstancja, Rozalia i Barbara 1-81 Z 58 V 12 T 0
25 6 1899 Brody Anna Sochniuk 30 Suchowola 175 z d. Batuszek, pochodz±ca ze Smólna, m±ż Bazyli L 3
5 7 1899 Kowel Michał Tuszyński 52 Kowel mieszcz. m, Żytomierza, kawaler 932 64 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0048.htm
30 8 1899 Kowel Julia Tuszyńska 79 Kowel z d. Jakubowska, mieszcz. m. Żytomierza, wdowa 932 72 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0052.htm
12 12 1901 Radziwiłłów Franciszka Tuszakowska 80 Lewiatyn wdowa, synowie Józef, Jan, Kasper, Stefan, córki Anna, Helena i Maria 152 V 21 0
27 1 1903 Radziwiłłów Maria Tuszakowska 66 Radziwiłłów chłopka, wdowa, syn Jan, córka Agata 124 R 4 0
14 9 1908 Tbilisi Jurij Bałtusznik 21 Tbilisi szeregowy 16 mingrelskiego pułku grenadierów z chłopów kowieńskiej gub., pow. wilkomirskiego 50 90 Tb
4 9 1909 Radziwiłłów Wiktoria Tuszakowska 10 Radziwiłłów c. Stefana i Anastazji z Stramskich 1-99 17 0
13 9 1909 Radziwiłłów Joanna Tuszakowska 12 Radziwiłłów c. Stefana i Anastazji z Stramskich 1-99 18 0
10 5 1911 Radziwiłłów Michał Małecki 80 Gaje 2-ga zona Helena z Tuszakowskich, z 1-go malz. syn Mikołaj, z 2-go Antoni Jan i Kazimierz, cóki Maria, Tekla, Zofia i Salomea 1-101 63 V 21 T 0
6 10 1912 Tbilisi Franciszka Bałtuszko 2/12 Tbilisi c. Macieja, mieszcz. kowieńskiej gub. 155 101 Tb
1 1 1912 Włodzimierz Józef Surmaczyński 59 Bilin s. Mikołaja, chłop, żona Józefa z d. Matuszyńska, synowie Karol, Antoni i Jan, córki Stanisława, Władysława i Zuzanna 1044 134 2 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201044/pages/1_436_0_0_1044_0076.htm
21 11 1913 Radziwiłłów Łukasz Tuszakowski 80 Radziwiłłów chłop, z żony Marii synowie Teodor, Sidor, Jakub, Piotr, Maciej i Aleksander, córki Eudokia i Irena 22 V 26 0
1 6 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Krystyna Licka 86 Kijów z domu Tuszyńska, wdowa po Teodorze, syn Andrzej, ojciec: Franciszek 312/1/129 147R 136 m.K. JM1
15 7 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Stanisław Tuszyński 4 Kijów Rodzice: Bolesław i Anna Owczarek 312/1/129 155V 189 m.K. JM1
16 9 1915 Kijów, ¶w. Aleksandr Franciszek Tuszowski 22 Kijów żołnierz ojciec: Franciszek 312/1/129 164R 249 m.K. JM1
4 1 1916 Tbilisi Maria Bałtuszko 2 Tbilisi c. mieszczan Józefa i Anny 236 3
16 2 1916 Tbilisi Julia Bałtuszko 2 Tbilisi c. Franciszka i Rozalii 242 32
26 1 1917 Tbilisi Anna Bałtuszko 57 Tbilisi c. Józefa, chłopka kowieńskiej gub. 289 40 Tb
2 1 1917 Włodzimierz Jan Matuszyński 71 w.Bielin s.Marcina poz. Wdowę Honoratę ze Swierszczyńskich m±ż, zos. s.Wiktora Władysława Karola Adolfa Józefa i Stanisława 1077 32-33 1 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0017.htm
15 2 1917 Włodzimierz Józef Adamkiewicz 81 w.Bielin s.Jakóba, wdowiec po ¶p.Marcelinie z Matuszyńskich, zos. s.Adolf Antoniego Jana i Karola 1077 34-35 13 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0018.htm
2 5 1918 Włodzimierz Emilia Adamkiewicz 31 f.Smolary panna, c.Stanisława i Maryanny z Matuszyńskich 1077 68-69 32 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0035.htm
4 8 1918 Włodzimierz - Matuszyńska 2 h f.Spaszczyzna dziecię niechrz. c.Adolfa i Karoliny z Pizoniów 1077 78-79 62 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0040.htm
25 9 1920 Radziwiłłów Urszula Matuszewska 90 Baranie wdowa 1-119 16 R 17 T 0
10 6 1922 Radziwiłłów Konstancja Suchodolska 68 Radziwiłłów z Matuszewskich 1-119 47 R 16 T 0
18 9 1922 Młynów Maria Matuszek 25 Krasilno z połogu, z Minarzyków, m±ż Edward 740-6-136 65V 83 R 35 DW
23 7 1925 Radziwiłłów Walenty Tuszakowski 58 Radziwiłłów żona Dorotea, córka Maria 1-119 109 V 19 T 0
14 4 1929 Radziwiłłów Jan Stefański 8/365 Rydków s. Jana i Anny z Tuszakowskich 1-119 255 R 5 T 0
17 4 1929 Radziwiłłów Ambrozy Tuszakowski 56 Buhajówka żona Maria z Gałęzowskich, syn Szymon, córka Eudokia 1-119 255 R 6 T
15 8 1930 Radziwiłłów Agata Dubina 73 Bałki z Tuszakowskich, m±ż Piotr 1-119 231 R 17 T 0
10 5 1932 Radziwiłłów Stefan Tuszakowski 56 Radziwiłłów żona Anna z Chmielewskich, syn Jan, córki Bronisława, Maria, Adela i Jadwiga 1-119 270 V 15 T 0
28 6 1936 Radziwiłłów Anna Tokmin 85 Buhajówka z Ejsmontów, c. Piotra i Tekli z Tuszakowskich, wdowa, córki Matrona i Teodora 7 0
6 7 1936 Radziwiłłów Eugeniusz Oliwa 3/52 Osikowa futor s. Karola i Tekli z Matuszkiewiczów 8 0
28 2 1936 Wyszogródek Stefan Ratuszniak 15 Korzkowce s. Piotra i Anny z Przysiężniuków 2 0
1 12 1937 Poczajów Józef Sobczuk 69 Leduchów - wie¶ s. Piotra i Marii z Tuszakowskich, żona Rozalia z d. Borowa, syn Wojciech, córka Anna 13 R 11 0
12 3 1937 Wyszogródek Apolonia Staniszewska 70 Wyszogródek z Ratuszniaków, c. Mateusza i Magdaleny, synowie Antoni, Aleksander i Jan, córka Maria 6 0
5 5 1937 Wyszogródek Anastazja Werbicka 26 Korzkowce z Ratuszniaków, c. Ignacego i Marii z d. Piziura ur. 24.1.1911, m±ż Stanisław, syn Józef. 7 0
2 6 1939 Krzemieniec Zbigniew Ptuszyński 0,5 Krzemieniec s. Jana i Justyny z Matkowskich 39 0

Urodzenia


Dzień Miesi±c Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowo¶ć Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 1 Tbilisi Abel Markozow (z Teława) (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 211R 144 Tb
0 1 Tbilisi Pelagia Zaborska z d. Czerniajewa Nikolskoje ? Natalia c.Wasyla Czerniajewa (konwersja 1916) ¶wiad. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 130R 30 Tb
0 1 Tbilisi Olga Russo z d. Łondoridze (konwersja 1916) ¶wiad. Kazimierz Bałtuszko i Antoni Pawłuczyński 147V 103 Tb
0 1 Tbilisi Maria Przyłucka Tbilisi Konstanty (konwersja 19.5.1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 182R 141 Tb
0 1 Tbilisi Olga Brazowska Jelizawietpol Franciszek Maria Czurbanowa (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 182V 145 Tb
0 1 Tbilisi Natalia Dedowa Jelizawietpol Jegor Zofia (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 183V 152 Tb
0 1 Tbilisi Maria Czernilewska Owsianiki, podolska gub. Aleksy Rozalia Winicka (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 184R 155 Tb
0 1 Tbilisi Krystyna Giro Uskomenszczyn, mińska gub. Jan Anna Kozłowska (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 185R 159 Tb
0 1 Tbilisi Łucja Oleszczenia Rodwanicze, pow.Brze¶ć Emilian Anna (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 191V 27 Tb
0 1 Tbilisi Gustaw Jakobson Stopnek, pow. tukkumski, kurlandzka gub. (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 210V 141 Tb
0 1 Tbilisi Sergiej Sukuncew Leon (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 211V 147 Tb
0 1 Tbilisi Teresa Karseładze Tabory, pow. leczchumski Tomasz Elżbieta Liczeszwili (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212V 151 Tb
0 1 Tbilisi Agafia Bielakowska Rudnia, mińska gub. Stanisław Antonina (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212V 153 Tb
1 4 1692 Czartorysk Antoni Szczepkowski Wieńczysław Eleonora Dowgiert szl. Skrzymowski, Krystyna Potuszyńska 297-1-185 8V Ł
3 11 1697 Czartorysk Teresa Janczyńska Konstanty Aleksandra JW Mikołaj Baltazar Olszański, Krystyna Potuszyńska, Mikołaj Małyński, Teresa Olszańska 297-1-185 10R Ł
19 11 1700 Czartorysk Michał Janczyński Konstanty Aleksandra Lassocianka Jakub Druczanin Knichiński, JW Aleksandra Aksakowa, Stefan Kaszowski, Barbara Potuszyńska 297-1-185 11R Ł
26 3 1716 Torczyn Aleksander Józef Zieliński Antoni Agnieszka Teodor Hulanicki, Martianna Janiowska panna, Wojciech Tuszowski, Magdalena Piotrowska 3a b/nr Ł EH
12 4 1718 Czartorysk Marianna Franciszka Lassota Żołudzko Małe Ludwik Marianna Chilicka W. Karol Jan Wilczopolski, JW Katarzyna Olszańska, W. Piotr Wilczopolski, Krystyna Potuszyńska, 297-1-185 25V Ł
31 8 1724 Czartorysk Hiacynt Jowtuszyk Eliasz Anna Tokarska Franciszek Zakrzewski, ur. Konstancja Dolanowska 297-1-185 32V Ł
5 2 1736 Gliniany Agata Szymczyszyn Bałuczyn Stanisław Katarzyna Jan Błoński, Marianna Pastuszczuczka 327L 3 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20327/pages/PL_1_301_327_0002.htm
22 3 1750 Szumsk Deichara Jastrzębska Szumsk Jakub Anna Dominik Studzienski, Jadwiga Tuszynska, Aleksander Domanski, Marianna Medynska 297-1-180 37V Ł RK 80
25 11 1750 Szumsk Katarzyna Szuszczyńska Bryków Walenty Anastazja Stanisław Hołownia, Barbara Drojewska, Jan Sikorski, Marianna Dolinska, Ignacy Lobeh, Franciszlka Drojewska, Aleksander Uyfatusz, Zofia Krasucka 297-1-180 40R Ł RK 85
29 9 1751 Szumsk Michał Ronowski Rogowski Marcin Zuzanna Tomasz Split, Jadwiga Tuszewska, Franciszek Zeluchowski, Cecylia Pruszenska 297-1-180 44V Ł RK 97
3 10 1753 Szumsk Franciszek Nepelski Kordyszów Antoni Katarzyna Marcin Matuszeski, Anna Domańska, Jakub Kunicki, Marianna Soboleska, Antoni Czechoski, Anna Kolezynska, Aleksander Domanski, Marianna Neczeporska 297-1-180 54R Ł RK 130
31 3 1755 Szumsk Koleta Helena Głowacka Szumsk Aleksander Barbara Wawrzyniec Medinski, Anna Matuszewska 297-1-180 60R Ł RK 150
23 3 1757 Szumsk Katarzyna Głowacka Szumsk Aleksander Barbara Jan, Anna Matuszewska, Józef Medyński, Jadwiga? Kozłowska? 297-1-180 70V Ł RK 184
18 2 1760 Szumsk Antoni Matuszeski Matuszewski Szumsk Marcin Anna Leon Nukler, Katarzyna Kubianka 297-1-180 90V Ł RK 4409
12 2 1761 Szumsk Józef Głowacki Szumsk Aleksander Barbara Mikołaj Ruraszewicz, Anna Wisniowska, Jakub Lewicki, Anna Matuszewska 297-1-180 99V Ł 4427 RK
10 10 1762 Szumsk Franciszek Borgiasz Matuszewski Matuski Szumsk Marcin Anna Benedykt Wysocki, Angela Buchowiecka 297-1-180 110V Ł 4453 RK
28 7 1765 Czartorysk Anna Palij Czaplin Jan Anna data chrztu, Jakub Szepetuszyk, Hapka Mielniczka 297-1-185 85V Ł 9291 DW
10 2 1765 Szumsk Apolonia Marianna Matuszewska Lepeszówka Marcin Anna Benedykt Wysocki, Barbara Olechowska 297-1-180 125R Ł 4482 RK 0
27 7 1766 Szumsk Ignacy Adamczukowicz Adamowicz Szumsk Szymon Agnieszka Stefan Jedruszkiewicz, Anna Matuszewszka 297-1-180 133R Ł 4498 RK
7 1 1767 Szumsk Ewa Sawicka Wołkowce Michał Rozalia Stanisław Szydłowski, Anna Pastuszycha 297-1-180 137R Ł 4506 RK
2 2 1767 Szumsk Marianna Matuszewska Szumsk Marcin Anna Andrzej Błazkowski, Barbara Olchowska, Wawrzyniec Orłowski, Tekla Bazylowa, Tomasz Baykowski, Marianna Tarasiewiczowa 297-1-180 137V Ł 4507 RK
20 9 1767 Szumsk Tekla Mazur Kruholec Bazyli Zofia Jan Kulczycki, Agnieszka Matuszewska 297-1-180 140R Ł 4513 RK
17 11 1776 Potylicz Elżbieta Matuszewicz Potylicz 337 Józef Katarzyna 1114L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201114/pages/PL_1_301_1114_0001.htm
15 2 1778 Podhajce Szymon Ptuszkiewicz Podhajce Antoni Katarzyna 1071L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201071/pages/PL_1_301_1071_0001.htm
9 11 1780 Zimna Woda Katarzyna Pastuszczak Zimna Wódka Michał Agnieszka Nowak 1506L 1c http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201506/pages/PL_1_301_1506_0001c.htm
2 7 1781 Torczyn Marianna Elżbieta Matuszewicz Chorochoryn Józef Agnieszka Kłobukowska chrz.: 4.07; Adam Białostocki,Ludwika Witwinska panna, Stefan Witwiński, Marianna Białos 11a b/nr Ł EH
18 10 1783 Torczyn Teresa Matuszewicz Chorochoryn Józef Agnieszka Kłobukowska chrz.: 23.10; Łukasz Witwiński, Julianna Daszkiewicz panna 18a, 19 b/n Ł EH
24 1 1784 Torczyn Marianna Piasecka Chorochoryn Bartłomiej Katarzyna Błędowska brak daty ur.; dop. chrz. 24.01; Józef Matuszewicz, Tekla Biniewska panna, Jan Kozaczyńs 19, 19a b/n Ł EH
20 9 1785 Czernielów Mazowiecki Mariana Matuszczuk Czernielów Ruski 43 Michał Marianna Wilk Józef Byczkoski z Romanówki, Paraxeda Carenta 222L 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20222/pages/PL_1_301_222_0003.htm
1 1 1786 Torczyn Felicja Matuszewicz Chorochoryn Józef Agnieszka Kłobukowska chrz.: 16.10.1786; Kazimierz Kłobukowski, Habka Kuczycha, Szymon Daszkiewicz, Ludwika Dr 31a,32 b/n Ł EH
25 2 1786 Torczyn Tekla Konstancja Zmijewska Chorochoryn Stanisław Wiktoria z wody: Łukasz Potuszyński, Marianna Przeszkiewiczowa, dop.16.10; Jan Krzysztofowicz, Ma 31a b/n Ł EH
25 5 1798 Lubar Jan NN Derewicze NN NN łacina, data chrztu, Albert Katuszowski, Marianna Terlecka 178-49-3 603V Ż Mg
7 7 1804 Ostróg Antoni Zakrzewski Chorów Marcin Marianna Matuszewska Gabriel Majewski, Marianna Okoniowa 297-1-136 43 Ł SK
10 12 1805 Ostróg Barbara Marianna Rudzińska Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Franciszek Czarnecki, Marianna Hoffmanowa 297-1-136 54 Ł SK
10 10 1805 Lubar Konstanty Ludwik Opolski Demkowce Ignacy Tekla Jabłońska łacina, data dopeł. chrztu, Jan Gwinczewski, Dorota Matuszewska 178-51-174 74R Ż Mg 172
12 4 1807 Ostróg Julianna Teresa Rudzińska Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Jan Hoffman, Teresa Kleynerowa 297-1-136 64 Ł SK
6 7 1807 Ostróg Józef Zakrzewski Chorów Marcin Mar... Matuszewska Leon Krzyżanowski, Józefa Korzeniowska 297-1-136 66 Ł SK
15 9 1808 Ostróg Brygida Bronisława Zakrzewska Chorów Marcin Marianna Matuszewska Aleksander Korniewicz, Antonina Moraczewska 297-1-136 84 Ł 1126 SK
4 2 1809 Ostróg Franciszek Andrzej Rudziński Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Feliks Zaborowicz, Marianna Hofmanowa 297-1-136 93 Ł 1141 SK
22 5 1810 Ostróg Julia Eufrozyna Rudzińska Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Teodor Bogusz, Marianna Hofmanowa 297-1-136 121 Ł SK
25 3 1812 Ostróg Marianna Grzybowska Mizocz Marcin Julianna Tuszyńska Chrzest 10.04.1812: Grzegorz Rudziński, Marianna Dibeilerowa 297-1-136 177 Ł 892 CK
22 5 1812 Ostróg Feliks Rudziński Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Antoni Dibeiler, Urszula Zaborowiczowa 297-1-136 179 Ł 896 SK
30 11 1813 Ostróg Barbara Rudzińska Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Chrzest 02.12.1813: Tomasz Tuszyński, Marianna Dibeilerowa 297-1-136 200 Ł 918 SK
12 7 1814 Ostróg Anna Magdalena Tuszyńska Hulcza Tomasz Dorota Oziembłowska Chrzest 19.7.1814: Roch Malinowski, Jadwiga Łucka 297-1-136 214 Ł SK
21 7 1815 Ostróg Anna Magdalena Rendzińska Mizocz Grzegorz Marianna Tuszyńska Jan Ellaszewicz, Katarzyna Woycicka 297-1-136 234 Ł 955 SK
22 4 1817 Ostróg Józef Tuszyński Chorów Paweł Franciszka Sielnieska Jan Preziuski ?, Małgorzata Zubrzycka 297-1-136 269 Ł 996 SK
13 8 1817 Ostróg Anna Grzybowska Mizocz Marcin Julianna Tuszyńska Chrzest 15.08.1817: Faustyn Wierszewski, Marianna Dibeilerowa 297-1-136 273 Ł 1003 SK
5 5 1822 Torczyn Eufrozyna Kozłowska Szepel Jan Justyna Nowakowska Jan Matuszewicz, Marianna Żukowska 58 b/n Ł EH
27 11 1827 Łuck Józefa Teresa Łozińska Łuck Mikołaj Julianna Terpiłowska Jan Lubarski, Teresa Matuszewska 368 32 100 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0017.htm
15 5 1827 Luboml Stanislaw Jan Strembeluk Jankowce Jan Teresa Grabowska Jan Hryciuk, Dorota Matuszewska 843 300 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0166.htm
20 11 1827 Dombrowica Marjanna Zatuszkiewicz Dombrowica Dyonizy Marjanna Kunicka Jan Osocki, Marjanna Jipayłło - "w"; ch: 22.11. 813 141 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0141.htm
1 9 1827 Zaturce Adam Rafał Nowosaluk Zaturce Wojciech Marianna Pasztuszczak 843 260 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0141.htm
20 11 1827 Zaturce Stanisław Kostka Nowosadziuk Zaturce Wojciech Marianna Pasztuszek prac. Maciej Nowosadziuk, Marianna Stelmaszczukowa 843 260 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0141.htm
13 10 1827 Krzemieniec Daniel Jachimowicz Krzemieniec IN Anastazja s. nie¶lubny, chrz. 14.10., Maciej Ułanów Batalionów pisarz i Marianna Tuszyńska wdowa 01-3 21V 154 T 522 DM
20 7 1827 Krzemieniec Eliasz Jan Zieńkowicz Łanowce Jan Teofila Horodyska dopeł.chrztu 1.01.1830, W. Tuszecki i Anna Rosiękiewicz 01-3 112R 3 T 613 DM
12 1 1827 Starokonstantynów Honorata Franciszka Zagórska Głuchowce, par. Machnówka, gub. Kijowska Michał Apolonia Słoniewska dopł.chrz. 12.01.1846, Wlm Jakub Niepokojczycki Chor±ży i Karolina Matuszewska ż. Ferdynanda 178-3-114 2R 8 Ż DM
17 10 1827 Teofilpol Łukasz Wituszyński Piotr Anna Teodor Klepaczuk i Chima Brenianka 178-3-93 335V 48 Ż DM
1 9 1828 Łuck Maria Łazarewicz Poddębce Antoni Tekla Konstanty Fedorów Kołtuszewski, Ksenia Nikiforowa Danilczuk 368 59 72 814 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0030.htm
8 10 1828 Łuck Teresa Cetnarska Wólka Jan Petronela Józef Bernacki, Teresa Matuszewska 368 65 93 814 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0033.htm
22 2 1828 Ptycza Piotr Pieńkowski Białogródka Ludwik Gertruda Jaskołd Łukasz Wituszynski, Tekla Bedleńska Józefa małżonka 814 267R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0270.htm
8 4 1828 Ptycza Józef Jaszowski Wielka Milcza Jan Karolina Matuszewicz Bonifacy Jakubowski, Katarzyna Gustowska córka Józefa panna 814 267R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0270.htm
8 4 1828 Ptycza Józef Jaszowski Wielka Milcza Jan Karolina Matuszewicz Bonifacy Jakubowski, Józefa Szpaczynska panna 814 268R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0271.htm
28 11 1828 Ptycza Andrzej Ostrowski Białogródka Aleksander Anna Szarajewska Wojciech Bilinski, Anna Wituszynska rachmistrzowa, Antoni Brzeznikiewicz ekonom 814 269R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0272.htm
8 1 1828 Ostróg Kacper Stefan Grzybowski Mizocz Marcin Julianna Tuszyńska chrzest 15.01.1828, Piotr Dobrowolski, Joanna Czapiewska panna, asysta: Jan Lubicki i Apolonia ? ż. 171-1-1 2R 9 R Mg
29 5 1828 Krzywin Feliks Byczkowski Choniaków Antoni Antonina Tuszyńska chrz.29.05.1828 w Annopolu, Sław. Józef Skowroński, Ur. Domicella Nowicka ż. Kacpra 171-1-1 34R 18 R Mg
18 6 1828 Tajkury Emilia Sowińska Nowo-Mylsk Maciej Apolonia Zależewska ch. 24.06.1828, Ur. Michał Rawa, Marianna Wojtuszkiewicz, asyst. Wojciech Wolski, Monika Ziółkowska 171-1-1 44V 35 R Mg
18 1 1828 Kazimierka Agnieszka Meisell Perespa Antoni Anna Chmielowska ch. 20.01.1828, pogrobowiec, Ur. Marcin Adaszynski, Elżbieta Matuszynska ż. Łukasza 171-1-1 224R 4 R 7116 Mg
12 5 1828 Horyńgród Benedykta Zaremba Folwark Horodyszcze, par. Kamieniec, Gub.Grodzieńska Sylwester syn Franciszka Julia Janowska chrz. z wody 12.05.1828, Józef Ropelewicz ? Tekla Matuszewicz, Podkomorzyna Brzeska, as. Wincenty Janiszewski, Benedykta Majewska, dopeł. chrz. 1.05.1847, Wiktor Gruszczyński, Katarzyna Muszczyńska 171-1-13 186V 9 R Mg
13 1 1829 Wiszenki Honorata Michałowska Aleksander Klara Maliszewska ch: 13.01. Mateusz Wengorzewicz, Zofia Katuszowska, Wojciech Blaskiewicz, Katarz 815 96 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0099.htm
4 12 1829 Wiszenki Barbara Mieszkiewicz Rożyszcze Michał Marianna Powstańska ch: 05.12. Andrzej Matuszewski, Anastazja Koralkowska 815 101a 46 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0104.htm
27 12 1829 Targowica Joanna Kondracka Ostryjów Tomasz Tekla Matuszewska Mikołaj Le¶niowski, Józefa Jędrzejowska panna 815 312V 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0318.htm
11 7 1829 Ptycza Julia Antonina Ratwinska Werba Jan Tekla Michałowska Łukasz Wituszynski, Anna Rajska małżonka Antoniego Rajskiego, prezes Jan Kazimie 815 302V 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0308.htm
28 2 1829 Dederkały Tomasz Pastuszek Dederkały Wielkie Jan Prakseda Wawryk s. prac., chrz. 1.03., prac. Ignacy Chojnowski i urodz. Tekla Hulewicz ż. Mikołaja 01-4 7V 9 T 705 DM
5 3 1829 Krzemieniec Kazimierz Gryszpinski Marcelówka Antoni Marianna Szpakowska szl. Łukasz Szeleiewski i szl. Teodora Tuszkiewicz ż. Aleksandra 01-3 86V 47 T 587 DM
18 4 1829 Krzemieniec Cezar Apolinary Franciszek Kulczycki Krzemieniec Piotr Ludwika Kostrub ur. Ignacy Tuszowski i ur. Marianna Kozłowska wdowa 01-3 91R 76 T 591 DM
18 6 1830 Łuck Mikołaj Marceli Chiliński Łuck Mikołaj Aleksandra Matuszyńska Franciszek Ksawery Markomiller, Rozalia Tanczewska małżonka Antoniego 368 102 25 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0052.htm
6 8 1830 D±browica Walerya Zuzanna Łotuszkiewicz D±browica Dyonizy Marjanna Kunicka Jan Osocki, Petronela Pawłowicz; as: Antoni Nierodkiewicz, Brygida Zamoyska; ch: 816 103 72 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0105.htm
13 4 1830 Luboml Stanisław Jałtuszko Wysock Jan Hapka Jałtuszko Wawrzyniec Abroz?, Tacjana Adamczukowa 845 307V 34 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0301.htm
13 6 1830 Ostróg Antonina Grzybowska Mizocz Marcin Julianna Tuszyńska Jan Grzybowski, Teresa Żułkowska 171-1-3 9V 69 R MZ
15 12 1830 Ostróg Mikołaj Tuszyński Ostróg Aleksander Stefania w majjatku JW Karola Jabłońskiego, Adam Frydrych, Marianna Orlicka 171-1-3 15V 119 R MZ
19 5 1831 Ołyka Bolesław Celestyn Kisiel Wilbicze Julian Wiktoria Tuszowska 818 268 39 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0275.htm
8 2 1831 Dederkały Apolonia Turyk Dederkały Małe Trochim Marianna Drapaluk c. prac., chrz. 9.02., urodz. Józef Matuszewicz i urodz. Marianna Niedzwiecka ż. Michała 01-4 14R 4 T DM 711
1 12 1831 Krzemieniec Fryderyk Erazm Podkowiński Krzemieniec Mateusz Florentyna Najbet Antoni Tuszkiewicz i Zuzanna Herter ż. Fryderyka 01-3 165V 129 T 668 DM
1 12 1831 Krzemieniec Antoni Jędrzej Podkowiński Krzemieniec Mateusz Florentyna Najbet Bazyli Łebedyński i Tekla Tuszkiewicz ż. Antoniego 01-3 166R 130 T 668 DM
25 2 1831 Olewsk Feliks Rękas Łopatycze NN Ludwika Mikołaj Wituszyński, Domicella żona Stefana Ulanickiego, syn wdowy z nieprawego łoża 178-3-4 446V 7 Ż Na 874
3 6 1833 Ołyka Wincenty Erazm Kisiel Wilbicze Julian Waleria Tuszowska 819 130 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0136.htm
12 8 1833 Hołoby Hipolit Tuszyński ¦widniki Tomasz Dorota Oziembłowska Paweł Krasiński, Teofila Zarzudzka 848 220V/363 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0208.htm
25 9 1833 D±browica Jozefat Karpiński Jasieniec Teodor Agnieszka Krassowska Karol Sakowski, Anna Łotuszkiewicz - "p"; ch: 01.11. 819 100V 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0103.htm
18 3 1833 Kisielin Józef Jewsaczyński Moczułki Tomasz Marianna Statuszczuk Mateusz Talkowski, Katarzyna Serwaczyńska - "p"; as: Roman serwaczyński, Mariann 848 271 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0155.htm
18 11 1834 Wiszenki Anna Olbrych Katerynowka Johan Anna Krutuszyn? Wojciech Hom, Elżbieta Eufmanowa; as: Michał Glezer, Marianna Endlarowa, Johan 820 47a 71 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0047.htm
21 1 1834 Opalin Leonora Lombach Olszanice Bazyli Katarzyna Bortuszewska 511 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0016.htm
19 11 1834 Wasylów Aleksander Makary Szczawiński Hrybionka Karol Barbara Zawadzka Bazyli Pyszyński, Apolonia Jurkiewicz, as. Michał Łotuszyński, Tekla Rodkiewicz, chrz.2.01.1835 178-51-372 59R 2 Ż BS 120
24 8 1835 Kuniów Ludwik Jaworski Miakoty Marcin Róża Bartuszewska R 90 V 48 0
16 8 1835 D±browica Franciszka Karpińska Jasieniec Teodor Agnieszka Krasuska Karol Jakoski, Anna Łotuszkiewiczówna; ch: 17.08. 821 104 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0105.htm
3 6 1835 Nabrzuska Zachariasz Alojzy Sielicki Jajno Józef Julianna Bairska (dop.) Antoni Stuszczewski, Brygida Bartoszewska 852 420 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0221.htm
23 10 1835 Wasylów Seweryn Niwiński Hrybionka Wincenty Antonina Neyman Michał Łotuszyński, Apolonia Jurkiewicz, as. Bazyli Pyszyński, Tekla Rodkiewicz, chrz.2.01.1835 178-51-372 59R 59V 3 Ż BS 120
4 10 1836 Ptycza Paweł Franciszek Bosiacki Werba Jan Marianna Harasymowicz (dop.) Stanisław Olesiński, Tarnowska, Jan Harasymowicz, Anna Wituszynska, Kajet 822 226V 35 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0236.htm
21 10 1836 D±browica Justyna Nierodkiewicz D±browica Jakub Anna Łotuszko Franciszek Romanowski, Teodora Jabłońska; as: Kazimierz Rudkowski, Agnieszka Łot 822 97 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0098.htm
24 2 1836 Ostróg Anna Batkowicz Ostróg IN Mariana Aleksander Tuszyński i Katarzyna Ja¶kiewicz 171-1-9 4V 23 R DM
18 5 1836 Ostróg Bogumiła Grzybowska Mizocz Marcin Julianna Tuszyńska Michał Marcinowski i Marianna Rudzińska 171-1-9 10R 55 R DM
5 9 1836 Ostróg Jan Zasławski Wierzchów Eliasz Honorata Matuszewska Wiktor Szczygłowicz i Tekla Karwat 171-1-9 16R 92 R DM
9 9 1837 Radziwiłłów Marianna B±kowska Suchodoły Stefan Anastazja Matuszeńko Paweł Godlewski, Ewa Synica ż. Grzegorza 823 248 V-249 R 32 0
25 2 1837 Młynów Wiktoryna Honorata Tuszowska Kneruty Tadeusz Marianna Raczyńska Faustyn Szczepkowski b. Podkomorzy pow. Ostrogoskiego Orderu Kawaler, Honorata 823 191R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0199.htm
16 4 1837 Ptycza Emilia Arciszewska Werba Piotr Tekla Talerewicz Łukasz Wituszyński, Joanna Arciszewska, Jakub Majewski, Marcjanna Arciszewska 823 264V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0298.htm
24 8 1837 Ptycza Jan Snitowski Ptycza Jan Petronela Wiszniowska Łukasz Wituszynski, Barbara Hołubczykowa, Jan Nowicki, Anastazja Judycka 823 267V 23 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0301.htm
3 10 1837 Ptycza Józef Piotrowski Sapanowczyk Tomasz Magdalena Czajkowska Łukasz Wituszyński, Petronela Hoffman, Jan Jakubowicz, Karolina Budzyńska 823 268V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0302.htm
7 2 1837 Krzywin Jan Dobrzański Krzywin Ludwik Agnieszka Pertuszenko ch.8.02.1837, Ur. Michał Dergiman, Ur. Franciszka Sokołowska ż. Franciszka 171-1-10 61V 4 R Mg
1 7 1837 Krzywin Józefa Kalasanta Kamińska Ułaszanówka Józef Anna Iwanowska ch.4.07.1837, Ur. Franciszek Linden, Ur. Tekla Matuszewska ż. Stanisława, asys. Ur. Stanisław Matuszewski, Ur. Joanna Linden ż. Franciszka 171-1-10 63R 14 R Mg
14 10 1837 Ostróg Joanna Matuszewska Milatyn Stanisław Marianna Kamińska Wincenty Kitliński i Tekla Zawakiewiczówna 171-1-10 17V 100 R DM
14 7 1837 Białogródka Marianna Jatuszewska Bisówka Stefan Krystyna Łaszcz Stefan Marcinkiewicz i Elżbieta Ziobrowska ż. Bazylego 178-03-108 154R 80 Ż DM
4 1 1837 Równe Tytus Hołubski Basów K±t Teodor Tekla Sławoszewska Wlm Józef Jełowicki i Eufrozyna Gasperska, as. Paweł Tuszewski i Tekla Goltz 171-1-10 134R 1 R DM 0
29 11 1838 Beresteczko Andrzej Jędrzejewski Piaski Ignacy Ewa Tuszyńska 1 16 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0009.htm
17 4 1838 Ołyka Edwarda Katarzyna Tuszowska Kneruty Tadeusz Marianna Raczyńska 824 126 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0127.htm
27 1 1838 Horochów Jan Szatkowski Zwiniacze Roman Julianna Sobolewska Teodor Wituszyński, Marianna Seredyńska z. Grzegorza 853 104 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0056.htm
23 6 1838 Ptycza Józefa Augu¶ciuk Werba Wojciech Tekla Kossakowska Jan Sabko, Anna Antuszewska, Marcin Szałachiewicz, Marianna Załęska 824 204V 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0206.htm
7 2 1838 Kołki Józefa Szpryngier Majdan Czornyzki Władysław Agata Cybulska Antoni Tuszewicz, Tekla Komnacka - ż. Józefa; ch: 08.02. 824 58 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0059.htm
14 1 1838 Połonne Teofila Wojciechowska Połonne Mikołaj Rozalia Andrzej Tomaszewski wdowiec, Elżbieta Tuszyńska ż. Jana 245-1-12 116V 112 R DW 300
15 10 1838 Połonne Łukasz Józkiewicz Połonne Albin Franciszka Grzegorz Tomaszewski wdowiec, Elżbieta Tuszyńska ż. Jana 245-1-12 123R 163 R DW 301 0
20 10 1838 Połonne Wojciech Mazurkiewicz Konotopy Sebastian Anna Kobielska (nie¶lubny) Bazyli Ko¶kowski żonaty, Konstancja Tuszyńska ż. Jana 245-1-12 123R 164 R DW 301
27 7 1838 Annopol Eliasz Sikorski Korostek Józef Julianna Swiedzińska ur. Franciszek Mirwa, Marianna Matuszewska ż. Stanisława 171-1-11 125R 25 R 336 DW
25 12 1839 Kazimierka Ludwika Matuszyńska Jasnober Łukasz Elżbieta Daszyńska Edward Burzyński, Aleksandra Adaszczyńska wdowa 879 229 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0237.htm
25 6 1839 Ołyka Prosper Jan Tuszowski Kneruty Tadeusz Marianna Raczyńska 825 151 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0158.htm
25 6 1839 D±browica Jan Chrzciciel Nierodkiewicz D±browica Jakub Anna Łotuszko Franciszek Romanowski, Anna Jasińska - "p"; ch; 26.06. 825 111a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0117.htm
6 1 1840 Kołodno Maryanna Matuszowa Witkowce Andrzej Anna Wulkowa 871 616 3 0
1 11 1840 Kołodno Karol Rozwadowski Szymkowce Piotr Tekla Matuszowa 871 630 41 0
18 2 1840 Krzywin Franciszek Zasławski Chomiaków Eliasz Honorata Matuszewska 880 25 V 3 0
18 9 1840 Ołyka Kryspin Wacław Tuszowski Kneruty, par. Młynów Tadeusz Marianna Raczyńska 464 13 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0007.htm
23 4 1840 Włodzimierzec Agnieszka Rudnicka Majdan Prurwa Jan Salomea Tuszyńska 826 105R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0106.htm
8 8 1840 Włodzimierzec Rozalia Kołodyńska Majdan Rubań Ignacy Marianna Tuszyńska 826 107V 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0109.htm
31 12 1840 Jampol Władysław Romaszewski Pohorylce Józef Tekla Mereżyńska Józef Matuszewski, Julianna Mereżyńska panna 872 473 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0250.htm
10 6 1840 Nowogród Wołyński Paulina Matuszewska Nowogród Wołyński Kasper Marianna Strażecka 871 31 119 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0017.htm
27 3 1840 Ostróg Anastazja Matuszewska Milatyn Stanisław Marianna Kamińska 880 6 V 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0008.htm
23 6 1840 Rozważów Mikołaj Tuszyński Słoboda Żmijówka Franciszek Apolonia Pańczyk Feliks Pryty, Mariamma Pańczyk, panna, chrz. 24.06.1840 178-51-456 22V 10 Ż BS 55
3 7 1840 Rozważów Mikołaj Pańczyk Rudnia Sydorowiecka Jan Helena Tuszyńska Dominik Tuszyński, Anna Tuszyńska, panna, chrz. 7.07.1840 178-51-456 22V 11 Ż BS 55
25 9 1840 Rozważów Marianna Tuszyńska Słoboda Żmijówka Aleksander Marianna Żołnierska Jan Weres, Anastazja Ostapow, mężatka, chrz. 29.09.1840 178-51-456 23R 14 Ż BS 56
23 8 1841 Kołodno Marianna Juzwakowa Kołodno Wojciech Marta Ratuszniuk 872 703+704 32
15 9 1841 Kołodno Marianna Ratuszniuk Kołodno Franciszek Franciszka Pytlowana 872 705 35
13 12 1841 Kołodno January Ratuszniuk Szymkowce NN Marianna 872 710 45
13 2 1841 Włodzimierz Konstantyn Matuszyński Bielin Marcin Katarzyna 856 8 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0005.htm
1 6 1841 Wyszogródek Petronela Twerdiuk Musurowce Wasyl Agnieszka Kazimierz Ratuszniak, Marianna Filimiska ż. Józefa 872 662 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0351.htm
27 1 1841 Nadwórna Paulina Tuszyńska Justyn Wiktoria Szatkowska 970L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20970/pages/PL_1_301_970_0002.htm
6 8 1841 D±browica Anna Łotuszko D±browica Teodor Brygida Zamoyska Aleksander Rebeszko, Helena Marcinkiewicz - "w"; ch: 07.08. 827 119a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0122.htm
28 4 1841 Kołomyja Petronella Ludwika Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0001.htm
11 6 1841 Równe Antonina Piaskowska Równe Rafał Ludwika Matuszewska Łukasz Lepieszyński - Pomocnik Sekretarza Rówieńskiego i Antonina Konachewicz 171-1-12 117R 22 R DM
12 10 1841 Równe Ludwik Białecki Równe IN Helena Białecka Franciszek Matuszewski i Marianna Szymańska panna 171-1-12 120V 36 R DM
25 8 1842 Korzec Ludwik Tuszyński Klecka Wielka Jakub Zofia Kosińska 873 143 94 PW 0
18 6 1842 Ołyka Aneta Batuszkiewicz Tuszebin Kasper Joanna Artymowicz 466 9 24 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0005.htm
13 4 1842 Krzemieniec Aniela Tuszyńska 873 459 38
11 4 1842 Szpanów Leon Matuszewski Oleksin NN Franciszka 881 255 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0269.htm
22 12 1842 D±browica Wiktor Nierodkiewicz D±browica Jakub Anna Łotuszko Józef Nierodkiewicz, Aleksandra Sieleniewicz; ch: 25.12. 828 225 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0260.htm
10 5 1842 Kołomyja Marianna Matuszewska Piadyki 60 Jan Katarzyna Zamulińska 562L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0001.htm
21 8 1842 Kołomyja Kamila Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0002.htm
17 4 1842 Ostróg Antoni Matuszewski Milatyn Stanisław Marianna Kamińska 881 7 R 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0008.htm
5 9 1842 Ostróg Andrzej Kozłowski Ostróg Ignacy Elżbieta Bruniewska żołn. Tymoteusz Wozników, ur.Antonina Tuszyńska ż. Aleksandra 881 13 V 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0015.htm
29 4 1842 Wyszogródek Piotr Ratuszniak Musurowce Michał Anna Stefan Mazurek, Marianna Huńkowa ż. Wasyla 873 693 6 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0362.htm
5 1 1843 Tajkury Marcin Kasper Zasławski Pruski Eliasz Honorata Matuszewska 882 46 R 1 0
15 9 1843 Kazimierka Nikodem Matuszewski Jasnober Michał Marianna Chmielowska 882 223 V 20
4 9 1843 Włodzimierz Karolina D±browska Radowicze Kajetan Józefa Makowska Marcin Matuszyński, Pelagia Wołoszyńska ż. Michała 858 21 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0012.htm
31 7 1843 Jałowicze Ignacy Tchórzewski Korszowiec Michał Joanna Tomaszewska Franciszek Tomaszewski, Katarzyna Chtuszczyk 829 109 V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0120.htm
23 12 1843 Hołoby Wiktor Fabrycy ¦widniki Paweł Marianna Bortnicka Tomasz Tuszyński Kolegii Sekretarz żonaty, Marianna Krasinska panna, Ignacy Cies 859 195R/373 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/PL_1_436_859_0197.htm
22 7 1843 Kołomyja Anna Karpińska Piadyki 1 Jan Franciszka Matuszyńska 562L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20562/pages/PL_1_301_562_0002.htm
29 6 1843 Wyszogródek Piotr Mazurek Musurowce Jakub Marianna Ratuszniak Szymon Orłowski, Anna Czosnowska 874 930 17 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0471.htm
29 7 1844 Kuniów Eliasz Stanisław Bartuszewicz Borowica Wielka Piotr Antonina Orchowska 883 72 R 52
13 1 1844 Równe Wiktor Tuszyński Równe Józef Teofila 883 109 V 3
14 1 1844 Równe Wiktor Józef Tuszyński Józef Teofila Marcinkiewicz 883 112 V 16
9 10 1844 Kazimirka Dionizy Franciszek Matuszyński Jasnober Łukasz Elżbieta Adaszyńska Nadarzyński,.... 883 220 V 21 B
10 1 1844 Radziwiłłów Andrzej Tuszakowski Radziwiłłów Antoni Anastazja Kozłowska 830 209 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0213.htm
23 2 1844 Radziwiłłów Annn Tuszakowska Lewiatyn Franciszek Franciszka Miliczkiewicz 830 210 10 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0214.htm
14 8 1844 Ostróg Pawlina Matuszeska Milatyn Stanisław Marianna Kamińska Franciszek Matuszeski, Olimpia Iżycka panna 883 10 R 72 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0013.htm
15 5 1844 Jampol Antonina Schabikowska Pohorylce Michał Agnieszka Tyszkiewicz ur. Józef Matuszewski, Franciszka Jasielska, ż. Jana 875 605 28 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0318.htm
21 1 1844 Wyszogródek Agnieszka Ratuszniak Musurowce Piotr Magdalena Kowalczuk Iwan Zaborowski, Anna Kowalczuk dziewica 875 845 4 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
23 9 1844 Wyszogródek Tekla Ratuszniak Musurowce Michał Anna Mazur Szymon Orłowski, Marianna Huńkowa ż. Wasyla 875 854 28 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0453.htm
31 7 1845 Ostróg Tekla Moczulska Brodów Józef Antonina Matuszewska 884 16 V 92
7 11 1845 Ostróg Henryka Emilia Lewicka Ostróg Stanisław Wincenty Celestyna Tuszyńska 884 22 V 128
2 3 1845 Targowica Józef Janczewski Ostryjów Jan Salomea Wiktorska Rafał Antuszewski, Rozalia Zaj±czkowska panna 831 186 V 187 R 8 ZP 0
9 2 1845 Radziwiłłów Józefa Apolonia Tuszakowska Niemirówka Antoni Katarzyna M±czakowska 831 236 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0242.htm
19 3 1845 Radziwiłłów Aleksandra Tuszakowska Radziwiłłów Adam Katarzyna Lemieszczuk 831 237 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0243.htm
9 8 1845 Radziwiłłów Wawrzyniec Pawelski Radziwiłłów Mikołaj Apolonia Tuszakowska 831 239 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0245.htm
10 10 1845 Radziwiłłów Łukasz Tuszakowski Radziwiłłów Piotr Marianna Kopot 831 241 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0247.htm
9 5 1845 D±browica Mikolay Nerodkiewicz D±browica Jakub Anna Łotuszkiewicz Jan Linkiewicz, Aleksandra Seleniewicz; as: Franciszek Romanowski, Albertyna Ter 831 95 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0098.htm
4 3 1845 Kazimierka Marcellina Matuszyńska Jasnober Piotr Anna Chor±żan 884 253 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0259.htm
5 5 1845 Kołki Jan Sulikowski Majdan Haraimowski Adam Agnieszka Tuszyńska Ludwik Sulikowski, Maryanna Dawidowicz 831 69 15 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0071.htm
19 11 1846 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Niemirówka Antoni Katarzyna Monczaroska 832 254 29 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0263.htm
19 2 1846 Ptycza Feliks Franciszek Tasińkiewicz Budy Pełczańskie Tomasz Justyna B±dnowska Jan Tuszakowski, Marianna Karewska 832 224R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0233.htm
3 9 1846 Ptycza Antoni Tomaszewski Turia Feliks Marianna Szumska Jan Tuszakowski, Julia Kaczorowska 832 227V 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0237.htm
9 9 1846 Ptycza Tomasz Kajer Pełcza Paweł Marianna Jan Tuszakowski organista, Aleksandra Krasucka 832 227V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0237.htm
17 5 1846 Starokonstantynów Józefa Antoszczuk Irszyki Jan Jadwiga Kucharz Jędrzej Skopowski i Tekla Matuszewska ż. Mateusza 178-3-114 9V 64 Ż DM
1 2 1847 Radziwiłłów Marianna Tuszakowska Radziwiłłów Piotr Marianna Kopot 833 505 1 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0271.htm
3 3 1847 Radziwiłłów Helena Tuszakowska Radziwiłłów Franciszek Franciszka Mileszkiewicz 833 506 3 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0272.htm
1 9 1847 Radziwiłłów Konstancja Pawelska Buhajówka Mikołaj Apolonia Tuszakowska 833 511 18 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0274.htm
27 11 1847 Radziwiłłów Katarzyna Sobczuk Leduchów Piotr Marianna Tuszakowska 833 514 28 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0276.htm
1 8 1847 Młynów Jacek Miałkowski Dorohostaje Wielkie Aleksander Jadwiga Murawska Jan Tuszanowski, Faustyna Bukowska panna 833 369R 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0199.htm
28 8 1847 Młynów Joachim Milewicz Młynów Daniel Wiktoria Bartoszewicz Jan Tuszakowski, Karolina Grzybowska panna 833 369R 17 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0199.htm
10 6 1847 Kołki Ludwik Sulikowski Olszyca Haraimowska Adam Agnieszka Tuszyńska Ludwik Sulikowski, Honorata Sulikowska 833 168 22 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0094.htm
27 6 1847 Ostróg Władysława Marianna Lewicka Ostróg Stanisław Celestyna Tuszyńska Wojciech Różycki i Marianna Konkowska ż. Antoniego 171-1-13 13V 74 R DM
14 11 1847 Korostyszew Stanisław Prodkiewicz Stawki Jan Marianna Dworecka Teodor Syczewski, Rozalia Mietuszewska, chrz. 15.11.1847 178-51-548 93R 46 Ż BS 187
4 12 1847 Rozważów Barbara Oborska Oliwa Bazyli Marianna Tuszyńska Walenty Pióro, Aleksandra Markiewicz, panna, chrz. 6.12.1847 178-51-548 126V 23 Ż BS 260
20 5 1847 Chabno Stanisław Adamenko Aleksandrówka Piotr Agnieszka Grotuszewska Bazyli Adamenko, Katarzyna Sadowska, chrz. 21.05.1847 178-51-548 130R 21 Ż BS 267
3 4 1847 Groswerder Adolfina Matuszowska Wernihorowszczyzna Józef Emilia Zublass Henryk Bitner, Maria Wagnerin, chrz. 4.05.1847 178-51-548 139V 10 Ż BS 286
2 9 1848 Radziwiłłów Marianna Matuszewska Radziwiłłów nn Franciszka Matuszewska 834 581 15 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0303.htm
8 1 1848 Ostróg Maciej Matuszewski Milatyn Stanisław Marianna Klimber Julian Krasiński kawaler i Rozalia Kaczewska wdowa 171-1-14 3V 16 R DM
15 1 1849 Bazalia Paweł Matuszewski Czuchele Leonard Antonina 1-dw. Kazimierz Motylewski, Katarzyna Pasławska 178-3-118 82V-83R 6 Ż DW 155
26 6 1849 Włodzimierz Elżbieta Matuszyńska Bielin Marcin Katarzyna Ja¶nikiewicz 870 29-30 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0016.htm
18 12 1849 Starokonstantynów Józef Krupicki Semerynki Paweł Anna Tuszycka 178-3-118 25V-26R 124 Ż
15 1 1850 Swojczów Marianna Pastuszczuk Dominopol Piotr Anastazja Moroziuk 612 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0003.htm
20 2 1850 Swojczów Jan Leskiewicz Turia Wincenty Ewa Pastuszczuk Joachim Lepiński, Józefa Bojczuk ż. Macieja 612 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20612/pages/PL_1_436_612_0003.htm
2 11 1850 Nie¶wicz Antoni Matuszewicz Ławrów Mikołaj Magdalena Fusyk 445 18-19 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20445/pages/PL_1_436_445_0010.htm
28 10 1851 Włodzimierz Piotr Tomaszewski Radowicze Jan Julianna Cichocka Jan Cichocki, Anna Matuszyńska ż. Klemensa 787 38-39 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0020.htm
15 2 1852 Radziwiłłów Faustyna Tuszakowska Radziwiłłów Mikołaj Franciszka Jaworska 836 356-357 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0190.htm
13 6 1852 Młynów Antonina Bentkowska Kneruty Tomasz Tekla ...askowska Michał Bentkowski, Kamila Tuszowska wdowa 836 227-228 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0119.htm
29 11 1852 Radziwiłłów Marianna Kopyto Radziwiłłów Józef Franciszka Pawelska Aleksander Tuszakowski, Pawlina Michalska ż. Józefa 836 366-367 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0195.htm
19 12 1852 Radziwiłłów Konstancja Sobczuk Leduchów Piotr Marianna Tuszakowska Adam Tuszakowski, Marianna Sobczuk ż. Jana 836 368-369 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20836/pages/PL_1_436_836_0196.htm
29 11 1853 Kołodno Andrzej Murza Reszniówka Antoni Anna Ratuszniak 878 433-434 28 0
17 5 1853 Wyszogródek Helena Ratuszniak Musurowce Paweł Antonina Musuł 878 386-387 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0205.htm
9 6 1853 Włodzimierz Antoni Matuszyński par. Włodzimierz Marcin Katarzyna Jasiniak ? Stefan Broniski, Marianna Kobylańska 789 20-21 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0011.htm
27 7 1853 Włodzimierz Marianna Matuszyńska Bielin Klemens Anna Bobulska Bartłomiej Bobulski, Katarzyna Wołoszyńska ż. Jana 789 30-31 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0016.htm
6 7 1853 St. Oleksiniec Józef Tuszyński Baryszówka Michał Lucyna Kilarska 878 288-289 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0152.htm
19 7 1853 St. Oleksiniec Wincenty Lewandowski Stary Oleksiniec Jakub Agnieszka Tuszyńska 878 288-289 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0152.htm
24 6 1854 Jałowicze Władysław Karpowicz Załawie Wincenty Ignacy Paulina Bieńkowska Józef Karwoski, Kamila Tuszewska 838 402-403 5 0
21 7 1855 Krzemieniec Magdalena Pokotyńska Krzemieniec Jan Aleksandra Mituszyńska 0.1-27 15V-16R 45 T
8 7 1856 Włodzimierz Franciszka Matuszyńska Bielin Klemens Anna Babulewicz 792 16-17 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0009.htm
17 10 1856 Sławuta Edward Ziliński Sławuta Józef Aleksandra Szymańska szl. Antoni Pieczeni, chł. Franciszka Matuszewska 178-3-73 432V-433R 23 Ż 814
8 8 1857 Krzemieniec Henryka Tuszyńska Krzemieniec Józef Marianna Biernadzka Jakub Wawruchin, Rozalia Kapu¶cińska ż. Bazylego 0.1-29 18V-19R 53 T
5 12 1857 Białogródka Marianna ¦więcicka Chwedorówka Franciszek Rozalia Wolska szl. Józef Wolski i Helena Matuszewska ż. Józefa 178-3-73 167V-168R 117 Ż DW, DM 330
27 3 1858 Maciejów Longin Franciszek Tuszakowski Godowicze Józef Józefa Sawicka mjr Jan Osiecki, Aleksandra Żukowska 421 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20421/pages/PL_1_436_421_0003.htm
25 3 1858 Wołoczyska Michalina Murdza Wołoczkowce Jan Marianna Mikołajcow chł. Jan Ratuszny, Marianna Grabowska ż. Kaspra 178-3-127 66V-67R 17 Ż DW 133
8 4 1858 Wołoczyska Franciszka Ratuszna Wołoczkowce Łukasz Stefanina Murdza chł. Antoni Mikołajcow, Justyna Tkaczuk ż. Teodora 178-3-127 66V-67R 18 Ż DW 133
25 6 1858 Wołoczyska Paweł Poleszuk Korostowa Jakub Tekla Biliszczak chł. Ignacy Fory¶, Anastazja Ratuszna ż. Wawrzyńca, as. Stefan Rabczyk, Salomea Rentiuk ż. Macieja 178-3-127 70V-71R 33 Ż DW 141
28 7 1858 Wołoczyska Karol Poleszuk Korostowa Piotr Zofia Ratuszna chł. Teodor Żarkowski, Magdalena Rabczyk ż. Adama, 178-3-127 72V-73R 41 Ż DW 145
22 8 1858 Wołoczyska Klementyna Ratuszna Wołoczkowce Franciszek Józefa Ratuszna chł. Karpo Nyszczuk, Marianna Rabczyk ż. Jakuba 178-3-127 75V-76R 54 Ż DW 151
8 3 1859 Włodzimierz Józefa Adamczuk Smolary Józef Marcelina Matuszyńska Józef Kondracki, Karolina Michałowska z. Stanisława 795 10-11 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0006.htm
12 9 1859 Włodzimierz Adolf Matuszyński Bilin Klemens Anna Babulska 795 26-27 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0014.htm
6 9 1860 Sielec Stanisława Kuszelewska Biskupicze Szlacheckie Kazimierz Wiktoria Tuszowska 592 20-21 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0011.htm
28 8 1860 Białogródka Jan Sydoruk Suchorzyńce Michał Pelagia Jakub Grzeszczuk i Marianna Matuszczuk ż. Józefa 178-03-75 121V-122R 82 Ż DM
12 3 1861 Krzemieniec Anna Tuszyńska Krzemieniec Józef Marianna Bernadzka 0.1-34 8V-10R 19 T
21 11 1862 Tbilisi Maria z Szyszkinów Popowa T... Samojło s. Jana Anisija c. Aleksiej Kublicka (konwersja) Kazimierz Bołtuszko i ks. Etarow 18R 121 Tb
17 12 1862 Tbilisi Borys - Bolesław Wodziński Warszawa Józef Wiktoria Kowalska (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 192V 31 Tb
11 1 1863 Włodzimierz Antoni Potuszyński Oranie Antoni Katarzyna Szefer Józef Szefer, Antonina Witowicz ż. Stefana 798 2-3 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0002.htm
17 12 1863 Opalin Wiktoria Szubert Zabuże Dominik Marianna Wi¶niewska Jan Iwanczewski, Gabriela Matuszewicz 540 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20540/pages/PL_1_436_540_0003.htm
11 2 1864 Włodzimierz Antoni Adamkiewicz Smolary Józef Marcelina Matuszyńska 799 8-9 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0005.htm
27 11 1864 Rzyszczów Józefina Sokołowska Szandr Feliks Emilia Dwanowska Władysław Matuszewski, Tatiana Amorejska 312-1-86 196 41 m.K KM
10 4 1865 Radziwiłłów Wincenty Narolski Radziwiłłów Jan Józefa Tuszakowska 1-37 63 V-64 R 14 T 0
16 8 1865 Radziwiłłów Ludwik Tuszakowski Radziwiłłów Piotr Katarzyna Bajluk 1-37 65 V-66 R 19 T 0
1 9 1865 Radziwiłłów Stefan Tuszakowski Radziwiłłów Franciszek Franciszka Miliszkiewicz 1-37 66 V-67 R 22 T 0
19 9 1865 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka Leonard Nowicki, Sabina Pawczyńska ż. Feliksa 1-37 66 V-67 R 23 T 0
26 11 1865 Radziwiłłów Piotr Tuszakowski Radziwiłłów Michał Agnieszka Witkowska 1-37 68 V-69 R 28 T
2 7 1865 Krzemieniec Józef Ptuszyński Krzemieniec Józef Maria Bernadzka 1-37 16V-17R 61 T 24
1 1 1865 Żytomierz Kamilla Bakulińska Poprawka Grzegorz Katarzyna Chodorowska Stanisław Tuszyński, Honorata Łukaszewicz 178-3-61 3 4 Ż DG
31 5 1865 Rzyszczów Bolesław Dudkowski Jabłonów Stanisław Antonina Podzurska Józef Kobyliński, Maria Matuszewska 312-1-89 191 37 m.K KM
26 2 1865 Rzyszczów Jan Dembiński Stare Franciszek Anna Litoszewska Franciszek Kmita, Maria Matuszewska 312-1-89 191 38 m.K KM
13 12 1866 Włodzimierz Emilia Adamkiewicz Bielin Józef Marcela Matuszyńska 801 30-31 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0017.htm
29 9 1866 Krzemieniec Michał Ja¶kiewicz Krzemieniec Antoni Aniela Tuszyńska 426-1-39 17V-18R 64 T 263
19 10 1866 Krzemieniec Petronela Ptuszyńska Krzemieniec Józef Maria Bernacka 426-1-39 18V-19R 66 T 264
21 12 1866 Stary Oleksiniec Jan Jaszczuk Rydoml Piotr Rozalia Tuszyńska 426-1-39 82V-83R 40 T 330
8 4 1866 Rzyszczów Dioniza Mager Pszeniczniki Aleksander Ewa Cholewska August Janowski, Antonina Matuszewicz 312-1-90 220 10 m.K KM
11 3 1866 Rzyszczów Konstancja Matuszewska Jabłonów Maria Władysław Jankowski, Klementyna Kmita, Józef Kobyleński, Teofila Niesiołowska 312-1-90 220 12 m.K KM
23 3 1867 Rzyszczów Antoni Kryweńczyk Stefańce Jan Helena Malinowska Kazimierz Fiese, Maria Matuszewska 312-1-92 211 12 m.K KM
14 1 1867 Rzyszczów Antoni Dembicka Jabłonów Franciszek Aniela Dzierżek Franciszek Kmita, Maria Matuszewska 312-1-92 210 4 m.K KM
15 5 1867 Kuniów Karolina Tuszecka Kozin Gracjan Paulina Chmiel Antoni i Petronela Płosowska 178-3-78 114V-115R 25 Ż DM
6 1 1867 Radziwiłłów Maria Narolska Radziwiłłów Jan Józefa Tuszakowska 426-1-41 55 V-56 R 2 T 518
22 1 1867 Radziwiłłów Józef Anastazy Daniel Tuszakowski Radziwiłłów Feliks Zofia Kowalińska 426-1-41 56 V-57 R 5 T 519
8 4 1867 Radziwiłłów Michał Jabłoński Podlipki Jan Barbara Strawińska chł. Jan Sobczuk, Franciszka Tuszakowska z. Franciszka 426-1-41 56 V-57 R 8 T 519
13 4 1867 Radziwiłłów Anna Tuszakowska Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka chł. Michał Tuszakowski, Paraskowia Zareczniak ż. Prokopa 426-1-41 57 V-58 R 9 T 520
30 6 1867 Radziwiłłów Józef Małecki Gaje Michał Helena Tuszakowska Adam Tuszakowski, paraskowia Czerniak ż. Michala 426-1-41 58 V-59 R 15 T 521
11 11 1867 Radziwiłłów Helena Tuszakowska Radziwiłłów Piotr Katarzyna Bajlik 426-1-41 63 V-64 R 33 T 527
27 12 1868 Brody Jan Matuszkiewicz NN Anna Matuszkiewicz L 87V
22 4 1868 Krzemieniec Grzegorz Ja¶kiewicz Krzemieniec Antoni Aniela Ptuszyńska mieszcz. Rafał Osowski, c. żołn. Daria Kowalewna panna 426-1-44 9V-10R 27 T 776 DW
13 2 1868 Radziwiłłów Walenty Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 426-1-41 59 V,62 R 6 T DW
19 7 1868 Radziwiłłów Józef Sobczuk Leduchów Piotr Maria Tuszakowska 426-1-41 64 V-65 R 22 T DW
5 11 1868 Radziwiłłów Jakub Tuszakowski Lewiatyn Franciszek Franciszka Maliszkiewicz 426-1-41 68 V-69 R 40 T DW
5 1 1868 Stary Oleksiniec Marcela Jaszczuk Rydoml Piotr Rozalia Tuszyńska chł. Michał Atłachowski, Joanna Soroka ż. Jana 426-1-41 80V-81R 2 T DW 850
23 3 1869 Targowica Malwina Bertolda Paszkowska Borzemiec par. Jałowicze Jan Olimpia Tuszakowska Karol Horain, Helena Strojnowska panna 4 ZP 0
9 1 1869 Krzemieniec Daniel Ptuszyński Krzemieniec Józef Maria Bernacka 1-48 1V-2R 2 T
21 10 1869 Tuczyn Stefania Paplińska Tuczyn Wiktor Dorota Skibicka ks. Antoni Matuszewicz, W. Antonina Małachowska panna 683 22-23 43 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0012.htm
2 8 1869 Ostróg Paweł Szczawiński Milatyn Władysław Teresa Soroczyńska Karol Matuszewski, Pawlina Sokulska żona Jana 654-1-56 14V 1 R MZ
21 7 1870 Radziwiłłów Wojciech Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 1-51 4 V-5 R 16 T 0
6 10 1870 Radziwiłłów Tekla Małecka Gaje Michał Helena Tuszakowska 1-51 7 V-8 R 25 T 0
26 12 1870 Radziwiłłów Anna Purkiewicz Sestratyn Wawrzyniec Katarzyna Wojtuszynyszyn 1-51 10 V-11 R 40 T 0
25 12 1870 Krzemieniec Marianna Ja¶kiewicz Krzemieniec Antoni Aniela Ptuszyńska 1-50 26V-27R 89 T
26 6 1870 Kołodno Marcelina Powch Kołodno Stefan Franciszka Ratuszniak 1-52 5V-6R 18 T
16 7 1870 Kołodno Piotr Matwijowy Kołodno Józef Apolonia Matuszowa 1-52 6V-7R 23 T
23 11 1870 Wyszogródek Jan Krawczuk Musurowce Eliasz Marianna Twerdiuk Stanisław Ratuszniak, Marianna Mazurkiewicz ż. Kazimierza 1-54 11V-12R 33 T
12 12 1870 Ostróg Aniela Matuszewska Milatyn Karol Konstancja Maszkowska Ludwik O..nowski, Marianna Szczeglewska żona Marcelego 654-1-56 33V 4 R MZ
17 1 1871 Wyszogródek Agnieszka Ratuszniak Musurowce Stanisław Barbara Radecka 1-55 48V-49R 3 T
19 2 1871 Wyszogródek Piotr Ratuszniak Musurowce Jan Katarzyna Twerdiuk chł. Jan Halczuk, Magdalena Ratuszniak ż. Piotra 1-55 49V-50R 7 T
26 2 1871 Wyszogródek Barbara Patycka Musurowce Wiktor Agnieszka Ratuszniak 1-55 49V-50R 8 T
23 9 1871 Radziwiłłów Tekla Tuszakowska Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka 1-55 115 V-116 R 40 T
13 3 1871 Luboml Marianna Nieczaj Binduga Kacper Agata Laszuk Ignacy Wojciechowski, Domicela Kotuszewska ż. Michała 314 16 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20314/pages/1_436_0_0_314_0010.htm
17 4 1872 Sidorów Julia Zaj±czkowska Czarnokuńce 1 Felicjan Michalina Tuszanowska 1205L 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0005.htm
6 10 1872 Sidorów Maria Eckert Sidorów 191 Maciej Agnieszka Matuszczak 1205L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0004.htm
5 10 1872 Sidorów Aniela Kalwara Sidorów 62 Tomasz Katarzyna Matuszczak 1205L 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0004.htm
20 2 1872 Radziwiłłów Eleonora Gadziewicz Radziwiłłów Jan Konstancja Tuszakowska 1-60 3 V-4 R 9 T 0
30 1 1872 Radziwiłłów Jan Ejsmont Buhajówka Piotr Tekla Tuszakowska Adolf Ejsmont, Anna Pawelska ż. Antoniego 1-60 2 V-3 R 6 T 0
14 12 1872 Radziwiłłów Ambrozy Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 1-60 10 V-11 R 40 T 0
19 12 1872 Radziwiłłów Antoni Pasiecznik Połunoczna Aleksander Anna Tuszakowska 1-60 11 V-12 R 41 T 0
22 1 1872 Wi¶niowiec Maria Babeczyńska Boryszówka Marcin Celestyna Tuszyńska 1-56 1V-2R 6 T
10 3 1872 Wi¶niowiec Franciszka Kowalczuk Rydoml Piotr Rozalia Tuszyńska 1-56 3V-4R 13 T
6 2 1872 Wyszogródek Piotr Halczuk Musurowce Jan Helena Ratuszniak 1-61 3V-4R 7 T 824
13 6 1872 Wyszogródek Antonina Ratuszniak Musurowce Stanisław Barbara Radecka 1-61 9V-10R 26 T 830
13 6 1872 Wyszogródek Petronela Ratuszniak Musurowce Stanisław Barbara Radecka 1-61 9V-10R 26 T 830
13 11 1872 Wyszogródek Ignacy Woniakowski Musurowce Stanisław Domicella Ratuszniak 1-61 15V-16R 44 T 836
8 1 1873 Radziwiłłów Stanisław Narolski Radziwiłłów Jan Józefa Tuszakowska 426-1-67 57V-58R 5 T
23 9 1873 Radziwiłłów Anna Kowalczuk Drańcza Mateusz Maria Tuszakowska 426-1-67 67 V-68 R 35 T
11 10 1873 Radziwiłłów Franciszka Tuszakowska Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka 426-1-67 68V-69R 37 T
25 6 1874 Krzemieniec Paulina Ja¶kiewicz Krzemieniec Antoni Aniela Ptuszyńska 0.1-68 11V-12R 41 T
12 5 1874 Radziwiłłów Zofia Małecka Gaje Michał Helena Tuszakowska 1-68 76 V-77 R 16 T
2 1 1875 Radziwiłłów Stefanina Pasiecznik Połunoczna Aleksander Anna Tuszakowska 1-69 49 V-50 R 1 T
7 2 1875 Radziwiłłów Romuald Orłowski Radziwiłłów NN Maria Sylwester Awst, Franciszka Tuszakowska ż. Franciszka 1-69 51 V-52 R 9 T
5 9 1875 Radziwiłłów Michał Tuszakowski Lewiatyn Józef Ludwika Sokołowska chł. Michał Tuszakowski, Helena Małecka z. Michala 1-69 62V-63R 42 T
23 6 1876 Krzemieniec Jan Ja¶kiewicz Krzemieniec Antoni Aniela Ptuszyńska 1-70 10V-11R 38 T
16 9 1876 Radziwiłłów Józef Kowalczuk Drańcza Mateusz Maria Tuszakowska 1-70 52 V-53 R 40 T 0
14 7 1876 Radziwiłłów Oleksy Purkiewicz Sestratyn Wawrzyniec Katarzyna Wojtuszyszyn 1-70 50V-51R 32 T
27 3 1876 Radziwiłłów Stefan Tuszakowski Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka 1-70 47V-48R 18 T
20 2 1876 Jałowicze Mirosława Emilia Paszkowska Borzemiec Jan Olimpia Tuszakowska Antoni Paszkowski, Rozalia Paszkowska panna 150 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20150/pages/PL_1_436_150_0005.htm
16 9 1876 Radziwiłłów Józef Kowalczuk Drańcza Mateusz Maria Tuszakowska 1-70 52 V-53 R 40 T
19 9 1876 Radziwiłłów Antoni Wojtuszyszyn-Sitar Sestratyn Jan Stanisława Soroczyńska 1-70 53V-54R 41 T
28 12 1876 Radziwiłłów Władysław Narolski Radziwiłłów Jan Józefa Tuszakowska 1-71 42 V-43 R 6 T
6 2 1877 Dederkały Marianna Dorota Matuszewicz Dederkały Wielkie Stanisław Katarzyna Białokur 57 137-138 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2057/pages/PL_1_436_57_0078.htm
11 11 1877 Krzemieniec Stanisław Ja¶kiewicz Krzemieniec Antoni Aniela Ptuszyńska 1-71 19V-20R 79 T
1 1 1877 Radziwiłłów Jan Pasiecznik Połunoczna Aleksander Anna Tuszakowska 1-71 41 V-42 R 1 T
7 3 1877 Radziwiłłów Antoni Małecki Gaje Michał Helena Tuszakowska Józef Tuszakowski, Anna Barabasz 1-71 45 V-46 R 13 T
23 9 1877 Radziwiłłów Władysław Tuszakowski Buhajówka Michał Agnieszka Witkowska 1-71 52 V-53 R 34 T
15 10 1877 Radziwiłłów Jan Tuszakowski Radziwiłłów Józef Ludwika Sokołowska 1-71 53V-54R 37 T
13 4 1877 Kuniów Maria Pleszar Antonówka Jan Józefa Antuszko Franc Krensl i Maria Szkolnik ż. Franca 178-3-78 454V-455R 28 Ż DM
21 8 1878 Krzemieniec Michalina Martuli Bereżce Michał Józefa Wituszyńska 426-1-72 9V-10R 35 T
8 2 1878 Radziwiłłów Andrzej Kowalczuk Drańcza Stanisław Maria Witkowska Jan Kole¶nik, Franciszka Tuszakowska ż. Franciszka 1-72 35 V-36 R 3 T
14 7 1878 Radziwiłłów Maria Tuszakowska Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka Teodor Bukowski, Katarzyna Kałakoć ż. Wincentego 1-72 41 V-42 R 25 T
4 8 1878 Radziwiłłów Jan Wojtuszyszyn-Sitar Sestratyn Jan Stanisława Soroczyńska 1-72 42V-43R 30 T
28 10 1878 Radziwiłłów Katarzyna Pasiecznik Połunoczna Aleksander Anna Tuszakowska 1-72 44 V-45 R 39 T
7 1 1878 Olewsk Anastazja Tuszyńska Dzierżanówka Piotr Marianna Rudnicka 178-3-57 243V-244R 24 Ż
26 7 1879 Radziwiłłów Anna Purkiewicz Sestratyn Wawrzyniec Katarzyna Wojtuszyszyn 1-73 53 V-54 R 30 T 0
27 8 1879 Radziwiłłów Ludwik Kowalczuk Drańcza Maciej Maria Tuszakowska Franciszek Orłowski, Katarzyna Mirecka ż. Franciszka 1-73 54 V-55 R 36 T 0
25 9 1879 Radziwiłłów Jan Małecki Gaje Michał Helena Tuszakowska Józef Borowy, Anna Barabasz 1-73 55 V-56 R 41 T 0
19 10 1879 Radziwiłłów Agnieszka Ejsmont Buhajówka Józef Franciszka Pawelska Michał Tuszakowski, Tekla Ejsmont ż. Adolfa 1-73 55 V-56 R 44 T 0
19 6 1879 Tbilisi Anastazja Gejden Jan Agrypina Bengard konwersja 1914, ¶wiad. Kazimierz Bołtuszko, Michał JóĽwiak 72V 10 Tb
25 9 1879 Jałowicze Leopold Paszkowski Czekno Jan Olimpia Tuszakowska Karol Gierzban, Kamila Olchowicz, as. Józef Paszkowski, Helena Kijowska - wdowa 153 18-19 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20153/pages/PL_1_436_153_0010.htm
18 3 1879 Tbilisi Maria Dobrowolska z d. Korytyńs Tbilisi Franciszek Anna Draszkiewicz (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 190R 16 Tb
3 12 1879 Kuniów Józef Plegiar Kaletyńce Jan Józefa Antuszko s. austriackich poddanych, Alojzy Rzegak i Maria Szkolnik ż. Franciszka 178-3-78 564V-565R 111 Ż DM
2 4 1880 Radziwiłłów Julia Narolska Radziwiłłów Jan Józefa Tuszakowska 1-74 54 V-55 R 20 T 0
13 12 1880 Radziwiłłów Maria Pasiecznik Połunoczna Oleksy Anna Tuszakowska 1-74 59V-60R 37 T
24 7 1880 Rzyszczów Anna Rudzińska Kaniów Oktawian Dionizja Matuszewska Tymoteusz Koszyc, Konstancja Kotlarzewska 312-1-114 8 31 m.K KM
20 5 1881 Radziwiłłów Felicja Tuszakowska Radziwiłłów Adam Katarzyna Małecka 1-75 45 V-46 R 13 T 0
7 3 1881 Tbilisi Mikolaj Piezzaro Florencja Edward Helena Georgopuło (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 180V 132 Tb
3 8 1882 Ołyka Lucyna Matuszewicz Ołyka Antoni Marianna Michałowska 503 44 67 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20503/pages/PL_1_436_503_0023.htm
21 9 1883 Radziwiłłów Florian Kwiatkowski-Mielniczuk Sestratyn Tadeusz Agnieszka Wojtuszyszyn 1-77 54 V-55 R 41 T 0
16 11 1883 Radziwiłłów Salomea Małecka Gaje Michał Helena Tuszakowska Grzegorz Pasiecznik, Anna Tuszakowska 1-77 58 V-59 R 52 T 0
8 10 1883 Szumbar August Felicjan Kotuszewski Zahajce Jan Julia P±gowska dopełnienie 627 157-158 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0093.htm
13 10 1883 Jałowicze Waclaw Terpiłowski Pjanie Mikołaj Salomea Bujalska Kazimierz Kruszyński, Maria Matuszewska panna 157 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20157/pages/PL_1_436_157_0002.htm
9 11 1883 Tbilisi Nina Pujdak z d. Zmitrowicz Manglis Andrzej Agrypina Fedorowa (konwersja 1914), ¶w. Kazimierz Bałtuszko, Julian Starko 95V 106 Tb
3 9 1883 Tbilisi Sergiej Miluszenko Okupiowa, witebska gub, pow.horodokski Fedor Urszula (konwersja 1916) ¶wiad. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 143V-144R 89 Tb
15 12 1884 Radziwiłłów Walenty Pasiecznik Połunoczna Oleksy Anna Tuszakowska 1-78 47 V-48 R 40 T 0
16 2 1884 Ołyka Julian Matuszewicz Stacja Ołyka Antoni Maria Michałowska 505 20 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20505/pages/PL_1_436_505_0011.htm
14 12 1884 Tbilisi Łucja z Chawerczuków Szarzyńska Symeon Teodozja konwersja 1914, ¶wiad. Kazimierz Bołtuszko, Antoni Pawłuczyński 80R 45 Tb
16 6 1885 Ołyka Waleria Matuszewicz Stacja Ołyka Antoni Marianna Michałowska 506 32 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20506/pages/PL_1_436_506_0017.htm
2 12 1885 Radziwiłłów Franciszek Wojtuszyszyn-Sitar Sestratyn Jan Stanisława Soroczyńska 1-79 56 V-57 R 35 T 0
27 3 1885 Szumbar Amelia Kotuszewska Zahajce Jan Julia P±gowska Faustyn Olgarczyn, Lucyna Misiuna wdowa 627 137-138 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0081.htm
11 4 1885 Tbilisi Awetyk Szałkianc Szuławery, pow. burczaliński Moses Fefla Chudadowa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 211R 143 Tb
24 12 1885 Brody Stefan Grab Wawrzyniec Barbara Chil Jan Chil, Paraska Pastuszczyn ż. Jakuba L 15
26 1 1885 Włodzimierz Karol Matuszyński Bielin Jan Honorata ¦wierszczyńska 803 6-7 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0004.htm
2 5 1885 Włodzimierz Władyslaw Adamczuk Smolary Stanisław Maria Matuszyńska Adolf Matuszyński, katarzyna Adamczuk ż. Adama 803 24-25 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0013.htm
7 9 1885 Włodzimierz Leon Matuszyński Bielin Adolf Feliksa Michałowska Józef Gips, Tekla Buszkiewicz 803 46-47 123 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0024.htm
13 12 1885 Włodzimierz Antoni Roguski Spaszczyzna Leon Katarzyna Uprasińska Antoni Kenig, Tekla Matuszyńska ż. Adolfa 803 66-67 182 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0034.htm
9 1885 Tbilisi Mikołaj Dunajski Widły, pow. Nowoaleksandrowski Igor Teofila konwersja 1913 r., ¶w.Julian Starko, Kazimierz Bałtuszko 58V-59R 58 Tb
7 4 1885 Tbilisi Katarzyna Tyczkowska Zubowice, lubelska gub. Kazimierz Maria Kokuc (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 184V 157 Tb
22 12 1885 Kowel Maria Tuszewska Kowel Antoni Robert Maria Szukulska 287 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20287/pages/PL_1_436_287_0002.htm
22 8 1886 Radziwiłłów Kazimierz Domaracki Buhajówka Stefan Katarzyna Ejsmont Dymitr Bernadzki, Ludwika Tuszakowska z. Józefa 1-80 76 V-77 R 41 T 0
1 1 1886 Ołyka Bronisław Tuszyński Bogusławka Antoni Antonina Ros 507 10 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0006.htm
30 8 1886 Tbilisi Isaak Chatridze Kutaisi Andrzej Katarzyna Bałancziwadze (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Ludwik Galka 183R 149 Tb
23 8 1886 Tbilisi Natalia Kiszałowa z d. Czech Sierpuchów, moskiewska gub. Wincenty Maria Kriuczkowa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 191R 23 Tb
22 7 1887 Grzymałów Antoni Umbach Zarubińce Wilhelm Karolina Feler Władysław Dumański, Helena Matuszewska 1614 44 12 EK 0
21 2 1887 Radziwiłłów Aniela Tuszakowska Lewiatyn Jan Aleksandra Pawelska T 39 V-40 R 7 0
3 3 1887 Radziwiłłów Aniela Pasiecznik Połunoczna Oleksy Anna Tuszakowska T 39 V-40 R 9 0
6 3 1887 Radziwiłłów Aniela Malecka Gaje Michał Helena Tuszakowska Julian Izujewski, Tekla Tuszakowska T 40 V-41 R 11 0
22 7 1887 Grzymałów Antoni Umbach Zarubińce Wilhelm Karolina Feler Władysław Dumański, Helena Matuszewska 1677 43 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0022.htm
15 4 1887 Tbilisi Irina Greczko Marinowka, okr. Taganrog Michał s. Dawida Eugenia Czesnokowa (konwersja) Kazimierz Bołtuszko, Józef Gonczar 18R-V 122 Tb
13 5 1887 Tbilisi Aleksandra Kolankowska z d. Kuznieco Tbilisi Michał Eudokia konwersja 1913, ¶w. Kazimierz Bałtuszko, Michał JóĽwiak 70R-V 116 Tb
9 10 1887 Tbilisi Konstanty Dunin Tbilisi Mikołaj Maria Kaszyc (konwersja 1915) ¶w. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawliczyński 118R-V 85 Tb
9 3 1887 Tbilisi Grzegorz Ponomarow Słowiańsk, charkowska gub. Konstanty Natalia Sołomko (konwersja 1918), ¶wiadkowie Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 196V 56 Tb
10 11 1887 Tbilisi Timofiej Bugajew Łosiewa, pow.pawłowski, woroneska gub. Jegor Maria Kalasznikowa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 211R 142 Tb
28 9 1887 Luboml Feliksa Tuszyńska Kizie Antoni Antonina Roz Onufry Nachtman, Florentyna Gembicka ż. Edwarda 330 80 160 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20330/pages/PL_1_436_330_0042.htm
18 8 1888 Radziwiłłów Stanisław Tuszakowski Radzwiłłów Ludwik Aniela Lepczowska 0.1-81A 55V-56R 26 T
14 8 1888 Tbilisi Natalia Boniks Władykaukaz Jakub Eudokia konwersja 1913, ¶w. Józef Gonczar, Kazimierz Bałtuszko 50V 15 Tb
19 11 1888 Radziwiłłów Kazimierz Tuszakowski Radzwiłłów Jan Aleksandra Pawelska 0.1-81A 60V-61R 45 T
28 7 1888 Tbilisi Stefania Kejcz Warszawa Aleksander Emilia Kindt (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 184R 153 Tb
3 8 1889 Radziwiłłów Stefan Malecki Gaje Michał Helena Tuszakowska Eliasz Romanowski, Ludwika Tuszakowska 0.1-81B 58 V-59 R 39 T
25 5 1889 Radziwiłłów Kazimierz Pasiecznik Połunoczna Aleksy Anna Tuszakowska 0.1-81B 55 V-56 R 28 T
17 6 1889 Grzymałów Maria Matuszewska Zarubińce Michał Kajetana Zeregiewicz Eugeniusz Hubert, Maria Wedrych 1677 48 12 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0025.htm
17 6 1889 Grzymałów Zofia Matuszewska Zarubińce Michał Kajetana Zeregiewicz Karol Lajer, Maria Krecińska 1677 48 13 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0025.htm
17 6 1889 Grzymałów Antonina Matuszewska Zarubińce Michał Kajetana Zeregiewicz Imanuel Łucyk, Anna Hubert 1677 48 14 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0025.htm
1 3 1889 Krzemieniec Stanisław Ja¶kiewicz Krzemieniec Antoni Aniela Tuszyńska 01-81B 5V-6R 19 T
2 5 1889 Tbilisi Antonina Teterenko Tbilisi Jan Maria Kamińska (konwersja 1917) ¶wiadk. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 167R 53 Tb
16 5 1889 Tbilisi Teodor Bondarenko Kijów Frofim Eudokia Bieńkowska (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 183R 148 Tb
19 10 1889 Tbilisi Artemi Adolf Babajew Jelizawietpol Arkady s.Iwana Nina c.Jegora Ter-Mikirticzjanc (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 208R 124 Tb
12 1889 Tbilisi Katarzyna Chimiczewa Michajłówka, pow. Ust-Medwedycki Jan Anastazja Czuriumowa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 210V 140 Tb
7 12 1890 Turzysk Bolesław Mariański Klusk Franciszek Antonina Bartuszewska 758 20-21 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0011.htm
20 9 1890 Tbilisi Zofia Kabak Warwarowka, pow. konstantynowski, połtawska gub. Nikifor Daria Julinowna konwersja z prawosławia, ¶wiadk. Kazimierz Bałtuszko, Stefan JóĽwiak 38V 77 Tb
28 6 1890 Tbilisi Magdalena (Olga) z Sincowów Anglikowska Fedor Olga Kalemina konwersja 1914, ¶wiad. Kazimierz Bołtuszko, Kazimierz Wener 80R 44 Tb
3 10 1890 Tbilisi Jan Ejchler ŁódĽ Bazyli Matylda Kenig (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 184V 158 Tb
0 1890 Tbilisi Nadieżda Sachacka z d. Kondratiewa Penzie Filip Anisija (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 213V 159 Tb
9 2 1891 Radziwiłłów Karolina Tuszakowska Lewiatyn Jan Aleksandra Pawelska 0.1-81 G 48V-49R 12 T
8 3 1891 Radziwiłłów Antoni Tuszakowski Budki Michał Anna Orłowska Aleksander Bakalenko, Ludwika Tuszakowska 0.1-81 G 49 V-50 R 16 T
3 5 1891 Radziwiłłów Antonina Warcholuk Suchodoły Jakub Urszula Małecka Józef Warcholuk, Ludwika Tuszakowska 0.1-81 G 51 V-52 R 24 T
7 5 1891 Radziwiłłów Stanisław Pasiecznik Połunoczna Aleksander Anna Tuszakowska Michał Łociuk, Rozalia Tuszakowska 0.1-81 G 52 V-53 R 25 T
4 12 1891 Tbilisi Maryna Awiłowa Tbilisi Iwan Aleksandra Wasiliewa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 211V 146 Tb
14 1 1891 Tbilisi Włodzimierz Babko-Bańko Kudinowicze, pow. słucki Józef Juliania Arteszniewa konwersja z prawosławia, ¶wiadk. Kazimierz Bałtuszko, Stanislaw Siemaszko 38V 76 Tb
30 1 1891 Tbilisi Bazyli Wincenty Laudański Wincenty Józef Katarzyna (konwersja 1916) ¶wiad. Kazimierz Bałtuszko i Antoni Pawłuczyński 147R-V 102 Tb
11 1 1891 Tbilisi Iwan Smirnow Diakonka, kostromska gub. KuĽma Matrona Zyrina (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 182V 144 Tb
25 12 1891 Tbilisi Antonina Sołdajtis z d. Ignatowicz Gorodno, pow. borysowski, mińska gub. Maciej Domicela Daraszkiewicz (konwersja 1918) Julian Starko, Kazimierz Baltuszko 214V 163 Tb
1 1 1891 Kowel Stanisław Tuszowski Kowel Antoni Robert Maria Szykulska 292 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20292/pages/PL_1_436_292_0003.htm
9 6 1892 Grzymałów Helena Antonina Matuszewska Zarubińce Michał Kajetana Zeregiewicz Kazimierz Słomka, Helena Tychowska 1677 55 7 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0028.htm
12 3 1892 Tbilisi Trifena Furso Jastrebel, pow. nowogródzki Cyryl Zofia Finczuk konwersja 1913, As. Stanisław Bucior. Kazimierz Bałtuszko 63V-64R 83 Tb
28 3 1892 Tbilisi Aleksandra Babajewa Tbilisi Aleksy Anisja Michajłowa konwersja 1913, ¶w. Kazimierz Bałtuszko, Michał JóĽwiak 67R-V 103 Tb
10 5 1892 Tbilisi Eugenia (Gajane) Amirchanianc-Isarłowa Tbilisi Jakub Kekeła ? Soginian konwersja 1914, ¶wiad. Kazimierz Bołtuszko, Michał JóĽwiak 79V 42 Tb
27 11 1892 Tbilisi Aleksandra Konoplańska z d. Jurachno st. Jelizawietopol Karol Tatiana Sznajderman (konwersja 1914), ¶w. Helena Prewyn-Kwinto, Kazimierz Bołtuszko 96R 108 Tb
16 6 1892 Radziwiłłów Jan Maliszewski Baranie Walenty Anastazja Pawelska Jan Tuszakowski, Teresa Ejsmont 0.1-81D 50 V-51 R 32 T
28 2 1892 Tbilisi Efrem Gorbatych Suchoj Bujwal, stawropolska gub. Ilia Matrena Gerinowa (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 183V 151 Tb
20 6 1893 Radziwiłłów Marcelina Tuszakowska Lewiatyn Jan Aleksandra Pawelska Trochim barabasz, Franciszka Ejsmont 1-81 Ż 51 V-52 R 21 T 0
28 9 1893 Radziwiłłów Józef Pasiecznik Połunoczna Aleksy Anna Tuszakowska 1-81 Ż 55 V-56 R 37 T 0
20 8 1893 Turzysk Antoni Matuszewski Wierzbiczno Stanisław Józefa Kozłowska 761 24-25 48 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0013.htm
10 7 1893 Horochów Bronisława Potuszyńska Jezierce Wiktor Anna Wartas 129 28-29 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20129/pages/PL_1_436_129_0015.htm
5 1 1893 Włodzimierz Jan Motuszyński Spaszczyzna Władysław Emilia Borysiewicz 811 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0003.htm
6 2 1893 Tbilisi Nina Mecler z d. Ratianadze Baku Sergiej Olga konwersja 1914, ¶wiad. Antoni Pawłuczyński, Anna Bałtuszko 86R 74 Tb
12 2 1893 Tbilisi Maria Demidowa Stefan Katarzyna Biegiszna (konwersja 1917) ¶wiadk. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 165R-V 45 Tb
27 2 1893 Tbilisi Zinajda Żeromska Arsenij Ewa Burzyńska (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 213R 155 Tb
10 7 1893 Łanowce Marianna Ratuszniak Korżkowce Alojzy Marianna Stelmaszuk Konstanty Kudryk i Antonina Choliakowa 1-81zh 144V-145R 30 T 280 DM
11 12 1894 Turzysk Stefania Spodniewska Klusk Józef Antonina Bartuszewska 762 28-29 54 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0015.htm
7 10 1894 Włodzimierz Stanisław Kenig Bielin Antoni Adela Matuszyńska 812 82-83 200 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0044.htm
25 10 1894 Włodzimierz Zuzanna Surmaczyńska Bielin Józef Józefa Matuszyńska 812 80-81 194 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0043.htm
13 4 1894 Włodzimierz Marianna Motuszyńska Spaszczyzna Władysław Emilia Borasiewicz 812 33-34 80 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0018.htm
26 2 1894 Włodzimierz Anna Danilewicz Włodzimierz Antoni Emilia Matuszyńska Leon Rogucki, Emilia Syczewska ż. Nikifora 812 21-22 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0012.htm
10 1 1894 Kowel Feliks Sobotko Biełaszów Julian Ludwika Matuszewicz 295 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20295/pages/PL_1_436_295_0003.htm
10 1 1894 Tbilisi Marta Chubaszwili Szuałuli Maciej Katarzyna c.Bagrata (konwersja 1917) ¶wiadk. Kazimierz Bałtuszko, Julian Starko 165V 46 Tb
20 2 1894 Tbilisi Eudokia Aniela Jaszczunych Dederkały Wielkie Paweł Paulina (konwersja 1917) ¶wiadk. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 166R-V 49 Tb
7 7 1894 Tbilisi Sergiej Czernyszuk Pilipowicze, wołyńska gub. Mikołaj Fewronia (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 184R 154 Tb
30 8 1895 Tbilisi Elżbieta Lisowska Gori Piotr Helena Anna Mamułowa (konwersja 1916) ¶wiad. Kazimierz Bałtuszko, Julian Starko 144V-145R 93 Tb
28 1 1895 Tbilisi Anna Tyszna Czystowodiwka, charkowska gub. Jan Maria Sniesarska (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 185R 161 Tb
27 1 1895 Tbilisi Anna Jefremowa z d. Dyszyńska Słonim, grodzieńska gub. Aleksander Urszula Pacentko (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Jan Turel 191V 26 Tb
29 11 1895 Tbilisi Barbara Wi¶lańska Tbilisi Justyn Aleksandra Łysa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Leopold Dzierżyński 203V 97 Tb
2 10 1895 Tbilisi Wiera Kolikowa Tbilisi Christofor Olga Rewina (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 213R 154 Tb
28 3 1896 Radziwiłłów Helena Domarecka Buhajówka Stefan Katarzyna Ejsmont Teodor Tuszakowski, Ludwika Tuszakowska 1-81 K 51 V-52 R 13 T 0
27 7 1896 Radziwiłłów Kazimierz Małecki Gaje Michał Helena Tuszakowska Grzegorz Pasiecznik, Katarzyna Domarecka 1-81 K 55 V-56 R 28 T 0
23 10 1896 Radziwiłłów Joanna Tuszakowska Radziwiłłów Stefan Anastazja Stramska Józef Tuszakowski, Anna Barabasz 1-81 K 58 V-59 R 43 T 0
14 11 1896 Turzysk Katarzyna Matuszewska Wierzbiczno Stanisław Józefa Kozłowska 919 14V-15R 56 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0015.htm
21 11 1896 Grzymałów Katarzyna Kłodnicki Zarubińce Franciszek Anna Pastuszeńko Karol Walter,Katarzyna Lewandowska 1677 67 15 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0034.htm
16 1 1896 Kowel Feliks Ojczenasz Kowel Wincenty Franciszka Bartuszewska Feliks Kwiatkowski, Adolfina Kowłowska ż. Aleksandra 907 4 V-5 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20907/pages/PL_1_436_907_0006.htm
5 4 1896 Tbilisi Maria Awadkowa Biały Klucz Semen Matrona Ponomarenko (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 182V 146 Tb
8 5 1896 Tbilisi Aleksandra Bajdalinowa Biełowodzk, charkowska gub. Teodor Maria Saweljewa (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 183V 150 Tb
15 8 1896 Tbilisi Rusudana Janina Uznadze Telawa Andrzej Tatiana c.Mikołaja (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 191R 24 Tb
31 7 1896 Tbilisi Leonid-Leopold Dzierożyński Tbilisi Wsiewołod Elżbieta Szeremietiewska (konwersja 1918), ¶wiadkowie Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 195V 50 Tb
4 9 1896 Tbilisi Ludmiła Winogradowa z d. Dzierżyń Władykaukaz Eugeniusz Olga Wiugowa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Leopold Dzierżyński 203V 98 Tb
25 9 1897 Brody Michał Moliński Suchowola 213 Józef Anna Rogocka Maksym Olejnik, Maria Tuszak ż. Eliasza L 17
12 5 1897 Tbilisi Aleksandra Peciul z d. Jackiewicz Borzom Jan Katarzyna Imlejewa (konwersja 1917) ¶wiadk. Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 165V-166R 47 Tb
15 11 1897 Tbilisi Maria Teleżko z d.Wasiljewa Ałty-Achacz, bakińska gub. Paweł Anastazja Bielajewa (konwersja 1917) ¶wiadk. Kazimierz Bałtuszko, Józef Bagiński 166V 50 Tb
14 2 1897 Tbilisi Katarzyna Fomenko Tbilisi Mikołaj s.Radiona Barbara c.Justyna Samadurowa Kazimierz Bałtuszko, Maria Gajewska 178R 118 Tb
31 1 1897 Tbilisi Maria Bandzeładze Kwiryły, kutaiska gub. Iłarion Anna Robiszydze (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 185V 162 Tb
0 1897 Tbilisi Wiera Roszczupkina Kutaisi Iwan Maria Woronowa (konwersja 1918) Stefan Karpowicz, Kazimierz Baltuszko 202R 88 Tb
26 3 1897 Turzysk Leon Bartek Klusk Piotr Felicja Matuszyńska Tomasz Młodkowski, Apolonia Młodkowska ż. Józefa 920 6V-7R 21 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0007.htm
24 1 1898 Grzymałów Tadeusz Aleksander Kłodnicki Zarubińce Franciszek Anna Pastuszeńko Jan Ilnicki, Aleksandra Dumańska 1677 70 2 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201677/pages/PL_1_301_1677_0036.htm
11 11 1898 Tbilisi Katarzyna Kowalenko Manglis Jan Zenobia Szypunowa (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 185R 160 Tb
18 6 1898 Tbilisi Walentyna Gołub Wola Korbutowa Józef Katarzyna Mularczuk (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 186R 167 Tb
24 6 1898 Tbilisi Łazar Zych Romutów, płocka gub. Rozalia (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 201V 86 Tb
18 2 1898 Tbilisi Aleksandra Ternowska Smoleńsk Michał Julia Brzozowska (konwersja 1918) Angelo Doswaldo, Kazimierz Baltuszko 213R 156 Tb
12 4 1899 Radziwiłłów Wiktoria Tuszakowska Radziwiłłów Stefan Anastazja Stramska 1-81 N 54 V-55 R 8 T 0
17 12 1899 Horochów Kazimierz Potuszyński Brany Wiktor Anna Wiatr 928 48-49 95 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0025.htm
18 6 1899 Tbilisi Anna Gulijewa Tbilisi Georgij Nadieżda Grywicz (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 183R 147 Tb
13 5 1899 Tbilisi Teodor Dobrowolski Tbilisi Franciszek s.Teodora Maria c.Franciszka Korytyńska (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 190R 17 Tb
18 1 1899 Tbilisi Olga Konin Doblin Emilian Eugenia (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212R 148 Tb
23 6 1899 Tbilisi Olga - Regina Dżanson Libawa Włodzimierz Maria Dunke (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212R 149 Tb
16 8 1899 Zdołbunów Natalia Ratuszniak Równe Antoni Marfa Zabłocka akt konwersji 8/1921 O
1 1 1900 Włodzimierz Jan (Złotousty) Surmaczyński Bilin Józef Józefa Matuszyńska Jan matuszyński, Wiktoria Surmaczyńska z. Piotra 958 8V-9R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0007.htm
6 10 1900 Włodzimierz Janina Dziewanowska Poniczów Wincenty Tekla Wróblewska Benedykt Matuszewski, Franciszka Fanasewicz ż. Kazimierza 958 47V-48R 196 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0048.htm
17 7 1900 Włodzimierz Julian Matuszyński Bielin Jan Honorata ¦wirczyńska Stanisław Fijalkowski, Marianna Adamkiewicz ż. Mikołaja 958 36V-37R 142 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0037.htm
25 3 1900 Tbilisi Matylda Coller Jeleniendorf, Jelizawietpolska gub. Fridrich Wilhelmina Kugel (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 184V 156 Tb
27 2 1900 Tbilisi Olga - Aleksandra Konstancja Wierszycka Tbilisi Mikołaj s.Stefana Kamila Eugenia c.Jana Kasacka (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 202R 89 Tb
0 1900 Tbilisi Praskowia Czumakowa Rudnia, pow. Kamyszyn, saratowska gub. Tomasz Anna (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212V 152 Tb
25 9 1900 Luboml Jan Koguciuk Jagodzin Michał Anastazja Tomeczek Hilary Pastuszczuk, Antonina Kogut ż. Piotra 949 58 114 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20949/pages/PL_1_436_949_0030.htm
12 3 1901 Radziwiłłów Grzegorz Tuszakowski Lewiatyn Stefan Anastazja Stramska 134 V-135 R 10 0
30 7 1901 Łanowce Mikołaj Krzywokulski Pańkowce Antoni Ewa Ratuszniak 220 V-221 R 23 0
3 9 1901 Łanowce Jan Stasiuk Wyszogródek Mateusz Apolonia Ratuszniak 222 V-223 R 32 0
15 2 1901 Tbilisi Wioletta Chudadowa Tbilisi Grigorij Nina Agababowa (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 180V 133 Tb
25 8 1901 Tbilisi Jan Jackiewicz Borzom Jan Katarzyna Jenisiejewa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 191V 25 Tb
31 5 1901 Tbilisi Tatiana-Łucja Wierszycka Tbilisi Mikołaj Kamila Eugenia Kasacka (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 202R 90 Tb
4 10 1901 Tbilisi Klaudia - Jabwiga Zaporożcewa Tbilisi Wasyli Anastazja Mołotkowa (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 212R 150 Tb
6 12 1901 Luboml Anna Iwko Jagodzin Józef Franciszka Krawiec Hilary Pastuszczuk, Anastazja Koguciuk ż. Michała 950 88 175 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20950/pages/PL_1_436_950_0046.htm
11 8 1902 Radziwiłłów Kajetan Tuszakowski Radziwiłłów Jan Aleksandra Pawelska 7 V-8 R 27 0
3 1 1902 Tbilisi Parujr Aleksandrianc Kars Zurab Agafia Ałanakianc (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 182R 142 Tb
10 1 1902 Tbilisi Mariam Czylingarowa Wane Wartan Petronela Łazarowa (konwersja 1917) Parujr Aleksandrianc, Kazimierz Baltuszko 182R 143 Tb
1 1902 Tbilisi Tatiana-Antonina Gończak Tbilisi Wawrzyniec s.Marcina (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 201R 83 Tb
31 7 1902 Tbilisi Mikołaj Wierszycki Tbilisi Mikołaj Kamila Eugenia Kasacka (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 202V 91 Tb
28 7 1903 Radziwiłłów Bronisława Tuszakowska Radziwiłłów Stefan Anna Chmilewska 112 V-113 R 32 0
6 6 1903 Tbilisi Halina Dobrowolska Tbilisi Franciszek s.Teodora Maria c.Franciszka Korytyńska (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 190R 18 Tb
21 10 1903 Tbilisi Włodzimierz Wierszycki Tbilisi Mikołaj Kamila Eugenia Kasacka (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 202V 92 Tb
8 9 1903 Białogródka Marian Matuszewski 17-2-84 2V 131 Ch
10 10 1904 Tbilisi Eleonora Kirszner Erywań Karol s. Karola Wiktoria c. Francis Słatyńska dopełnienie, as. Kazimierz Bałtuszko, Stefam JóĽwiec 19R-V 127 Tb
4 1904 Tbilisi Szuszanika Magdalena Maria Jewtijewa Tbilisi Grzegorz Barbara (konwersja 1917) ¶wiadkowie Kazimierz Bałtuszko, Antoni Pawłuczyński 176R 107 Tb
3 3 1905 Niewirków Leon Grabowski Nowiny Wojciech Konstancja Tuszyńska 983 11V-12R 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20983/pages/PL_1_436_983_0012.htm
26 9 1906 Radziwiłłów Wiktoria Ejsmont Radziwiłłów Jan Anna Koladyńska Józef Warfoluk, Anna Tuszakowska ż. Stefana 1-94 71 V-72 R 44 T 0
7 11 1906 Tbilisi Michał Dobrowolski Tbilisi Franciszek s.Teodora Maria c.Franciszka Korytyńska (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 190V 19 Tb
22 8 1907 Kowel Hipolit Korona Kowel Stanisław Antonina Rogowska Seweryn Łukomski, Pawlina Stuszyńska panna 1004 22V-23R 107 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201004/pages/1_436_0_0_1004_0026.htm
15 12 1908 Radziwiłłów Feliks Kowalczuk Drańcza Józef Domicela Molińska Feliks Tuszakowski, Anna Małecka 1-97 73 V-74 R 55 T 0
30 1 1908 Tbilisi Berta Kozynda Wiłongton Izydor s.Adama Anna Katarzyna Brandt Kazimierz Baltuszko, Anna Bałtuszko 150V 116 Tb
23 1 1909 Jałowicze Leokadia Wolak Jałowicze Rafał Jadwiga Matuszewicz 1000 3 MO
2 9 1909 Jałowicze Serafin Matuszewicz Jarosławicze Michał Józefa Waszkiel 1000 16 MO
4 2 1910 Tajkury Aleksander Marcinkowski Buhryn Antoni Franciszka Sokołowska Franciszek Matuszewski, Józefa Dzińska ż. Edwarda R-740-4-69 8 V-9 R 32 0
20 10 1910 Tajkury (Zdołbunów) Antoni Masiewicz Zdołbunów Kazimierz Maria Mietła Józef pastuszek, Antonina Kruk R-740-4-69 22 V-23 R 96 0
12 5 1910 Tbilisi Eugeniusz Dobrowolski Tbilisi Franciszek s.Teodora Maria c.Franciszka Korytyńska (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 190V 20 Tb
15 1 1911 Krzemieniec Jan Ptuszyński Krzemieniec Paweł Eufrozyna Obołończyk 0
11 4 1911 Radziwiłłów Adela Tuszakowska Radziwiłłów Stefan Anna Chmilewska Marceli Rucki, Elżbieta Warfoluk ż. Józefa 1-101 49 V-50 R 23 T 0
28 4 1911 Tbilisi Piotr Petrajtis Tbilisi Maciej s. Jana Ludwika Woronkiewicz Francisek Bołtuszko, Małgorzata Klimajtis 9V 76 Tb
20 5 1911 Tbilisi Piotr Sydra Tbilisi Franciszek s. Piotra Teodora c. Stanisła Sydra (ojciec Utakis) Kazimierz Bołtuszko, Elżbieta Sokołowska 10V 82 Tb
7 11 1911 Tbilisi Michał Kubitlewski Tbilisi NN Agata Maciej Siniuk, Anna Bałtuszko 25R 9 Tb
15 11 1911 Tbilisi Zofia Iwanowska Tbilisi NN Helena c. Adama Iwanowska Kazimierz Bałtuszko, Michalina Kurmanowicz 26V 16 Tb
12 4 1911 Tbilisi Adolf Fridrich Pulin, gub. żytomierska NN Maria c. Teodora Władysław Ganicki, Kazimierz Bałtuszko 84R 63 Tb
21 8 1911 Tbilisi Edward Kozynda Tbilisi Izydor s.Adama Elżbieta Katarzyna Kaufman Kazimierz Bałtuszko, Anna Bałtuszko 157R 13 Tb
24 3 1911 Włodzimierz Feliksa Matuszyńska Bilin Władysław Antonina Szewczuk 1038 12V-13R 58 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0016.htm
20 5 1911 Włodzimierz Adela Jopek Włodzimierz Mikołaj Franciszka Tuszakowska 1038 22V-23R 108 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0026.htm
19 1 1911 Horochów Zofia Czaban Fusów Józef Motruna Pastuszko 997 4 9 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20997/pages/1_436_0_0_997_0006.htm
2 1 1911 Tuczyn Antoni Pietuszko Siedliszcze Paweł Emilia Misiukiewicz 1032 1V-2R 1 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201032/pages/1_436_0_0_1032_0005.htm
22 3 1912 Tbilisi Paweł Urwinis Tbilisi Ignacy s. Ignacego Apolonia Bakuczenis Kazimierz Bałtuszko, Marianna Dymbowska 29R 30 Tb
1 6 1912 Tbilisi Marianna Żusin Tbilisi Adam s. Konstantego Michalina c. Bolesł Gajdymowicz Kazimierz Bałtuszko, Maria Piworiunas 34V 56 Tb
31 7 1912 Tbilisi Maria Makarowa Aleksander s. Cyryla Jadwiga Malicka Maria Jasińska, Kazimierz Bałtuszko 37V-38R 73 Tb
24 9 1912 Tbilisi Kazimierz D±browski Tbilisi NN Anna c. Józefa Stan D±browska Kazimierz Bałtuszko, Adela Alksnip 41V-42R 93 Tb
20 4 1912 Tbilisi Zofia Fridrich Tbilisi NN Maria c. Teodora Kazimierz Bałtuszko, Władysław Ganicki 84R 64 Tb
1 5 1912 Jałowicze Mieczysław Kożeług Wygoda Stanisław Emma Drelich Walenty Pow±czka, Anastazja Matuszewicz ż. Piotra 1046 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201046/pages/1_436_0_0_1046_0005.htm
12 8 1913 Radziwiłłów Wiktoria Tuszakowska Radziwiłłów Kasper Wiktoria Motel 8 V-9 R 29 0
20 8 1913 Jałowicze Albina Matuszewicz Borzemiec Franciszek Julia Jankowska 1047 22-23 33
1 2 1913 Tbilisi Julia Tomalukas Tbilisi Karol s. Józefa Rozalia c. Igora Łowkis Kazimierz Bołtuszko, Kaliksta Nimiawska 52R 23 Tb
12 3 1913 Tbilisi Kazimierz Gimbutis Tbilisi Dominik s. Ludwika Marianna Wojtekowicz Kazimierz Bołtuszko, Urszula Zaborska 52V 25 Tb
25 9 1913 Tbilisi Bolesław Pokalnitkas Tbilisi Antoni s. Bartłomieja Teresa c. Justyna Koszorowska Józef Bołtuszko, Bronisława Koszorowska 66R 96 Tb
19 10 1913 Tbilisi Maria Bołtuszko Tbilisi Józef s. Mateusza Anna c. Jana Indriunas Dominik Bałtuszko, Elżbieta Gazas 66V 98 Tb
9 10 1913 Tbilisi Maria Saniuk Jelizawietpol Jan s. Tomasza Anastazja c. Michał Podpałuch Kazimierz Bałtuszko, Bogumiła Zakrzewska 66V 100 Tb
20 10 1913 Tbilisi Roza Inr Tbilisi August Edward Karolina Jakoniłc Kazimierz Bałtuszko, Maria Gajewska 68R 106 Tb
13 9 1913 Tbilisi Stanisław GruĽdziński Tbilisi Zygmunt s. Piotra Maria c. Dawida Pietrosowa Kazimierz Bałtuszko, Raisa Arutiunowa 82R-V 55 Tb
25 2 1913