Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 1392 wyników dla: Kulska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość O zmarłym i rodzinie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
17 2 1762 Szumsk Anna Pikulska 1,5 Huta Rachmanowska rodzice: Wojciech i Teresa 297-1-184 52V Ł 120 RK
27 5 1762 Szumsk Katarzyna Pikulska 3 Huta Pikulskiego rodzice: Szymon i Helena 297-1-184 55R Ł 126 RK
4 3 1776 Szumsk Franciszka Pikulska 4 Huta rodzice: Maciej i Rozalia 297-1-184 84V Ł RK
15 1 1801 Olewsk Konstancja Mikulska 68 Olewsk 178-3-128 20V Ż Na
1 5 1821 Krzemieniec Anna Mikulska 5/52 Krzemieniec c. Romana i Marianny 299 114 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0062.htm
23 7 1822 Kotelnia Bazyli Ulanicki 10/52 Halczyn s. gen. Bazyli i Marianna Skulska 178-51-251 10a Ż EH
13 2 1827 Wyszogródek Anastazja Krzywokulska 53 Wereszczaki z suchot, wdowa po Janie, s. Ignacy, Paweł, Andrzej 245-1-1 345 3 R 652 DM1
28 3 1827 Krzemieniec Józefa Sekulska 2/52 Marcelówka c. ur. Szymona i Anny 426-1-6 6R 44 T 874 DM
11 4 1827 Butowce Urszula Jaskulska 1 Czerniatyn rodzice Antoni Jaskulski i Emilia Popławska, z żołądka 178-3-93 273V 15 Ż 528 KP2
22 12 1828 Kulczyny Rozalia Mikulska 5 Kulczyny córka Jędrzeja i Wiktorii zd. Białokur 178-3-94 343R 83 Ż Mg
15 10 1828 Zasław św. Józefa ur. Katarzyna Okulska 58W Sławuta z migreny 178-3-94 60V 69 Ż 117 KP2
10 5 1829 Kołki Agnieszka Krzywokulska 73 Krasne ze Słomczyńskich, wdowa po Macieju, poz. s. Józefa, c. Mariannę; poch: 13.05. 815 114 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
29 11 1829 Białogródka Karolina Jaskulska 2 Sosnoweczka c. ur. Jana i Franciszki z Mogińskich 178-3-95 100R 76 Ż DM
23 3 1829 Zasław św. Józefa Emilia Dąbrowska 6/12 Czteryboki rodzice ur. Jan Dąbrowski, Marianna Jaskulskaz, z niewiadomej choroby 178-3-95 50V 19 Ż 96 KP2
17 1 1829 Starokonstantynów Dominikanie ur. Marianna Jaskulska 50 W Skowródki z domu Butwin, wdowa po ur. Janie Jaskulskim, dzieci: Jan, Antoni, z puchliny 178-3-95 171v 9 Ż 330 KP2
18 3 1829 Starokonstantynów Dominikanie Prakseda Pasikulska 10 tyg Michałowce rodzice prac. Tomasz Pasikulski i Apolonia Antoniowa, z kaszlu 178-3-95 172v 28 Ż 332 KP2
24 5 1829 Ostropol ur. Józefa Sokulska 19 Korzówka rodzice ur. Feliks i Marianna z Tomaszewskich Sokulscy, z parcia pod piersiami 178-3-95 210r 49 Ż 404 KP2 0
14 12 1829 Kodnia Marianna Szkulska 1/12 Syngury s. wdowy Aleksandry Szkulskiej [akt ur. Skulska] 178-51-281 9V 31 Ż 13 DM
16 8 1829 Dubno Helena Mikulska 56 Warkowicze wdowa po Janie, córka Marianna 815 224V 67 AGAD 229 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0229.htm
23 3 1830 Krzemieniec Anna Jaskulska 2 Krzemieniec c. sł. Jana i Katarzyny z Lewińskich 426-1-7 80R 603 T/FS 948 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9975-2?i=947&cat=300453
16 9 1830 Białogródka Elżbieta Jaskulska 25 Sosnoweczka ur., z Hordyjewskich, mąż Jędrzej 178-3-96 83R 60 Ż DM
11 9 1830 Zasław św. Józefa Petronela Jaskulska 2/12 Czetyrboki z kaszlu, c. Antoniego i Anieli z Popławskich 178-3-96 45V 63 Ż 83 RG 0
23 11 1830 Krzemieniec Anna Sokulska 45 Marcelówka ur., mąż Szymon, synowie Antoni, Paweł, Michał i Franciszek, córka Agnieszka 426-1-7 90V 719 T/FS 959 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H4-L?i=958&cat=300453
29 1 1830 Horodyszcze Karolina Sokulska 6h Szepetówka c. Filipa i Antoniny z Nienadkiewiczów 178-3-96 101V 63 Ż 183 DM
29 7 1830 Korzec Marianna Sidorska 35 Horozów z d. Wakulska [Wakulińska], mąż Kazimierz, synowie Adam i Antoni, córka Anna 245-1-4 84V 48 R 167 DM
11 1 1831 Ołyka Agata Wakulska 3 Romanów Feliksa i Heleny z Rynców 817 313 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
1 5 1831 Białogródka Marianna Jaskulska 30 Tarnawka ur., z Winiarskich, mąż Stanisław 178-3-97 98R 50 Ż DM
4 8 1831 Białogródka Krystyna Jaskulska 6 Załuże c. ur. Stanisława i Marianny Winiarskiej 178-3-97 101R 73 Ż DM
26 8 1831 Białogródka Franciszka Jaskulska 37 Sosnówka ur., z Mogińskich, mąż Jan, syn Antoni mający 8 lat 178-3-97 102R 83 Ż DM
4 7 1831 Tuczyn Marianna Sokulska 28 Drozdów ur., z Stebnowskich, mąż Paweł, synowie Henryk Gotfryd, Juliusz, córki Karolina i Franciszka 171-1-4 231R 22 R DM
26 5 1831 Deraźne Magdalena Krzywokulska 8 Majdan Lipieński c. szlachetnych Józefa i Krystyny z Kołodyńskich 171-1-4 264V 24 R DM
5 8 1831 Annopol Teresa Sokulska 3 Kurasz c. Szymona i Agnieszki z Nowickich 171-1-4 134R 50 R 141 DM
1 1 1831 Kodnia Anastazja Skulska 30 Syngury wdowa po Janie 178-51-281 12V 3 Ż 16 DM
27 1 1832 Szumbar Elżbieta Mikulska 69 Sosnówka z Kotowiczów, ur., mąż Franciszek, córki Salomea, Franciszka, Antonina i Anna 199 305 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0158.htm
20 4 1832 Szumsk Marianna Naroczewska 2 Żołobki z gorączki, ur., rodz. Aleksander i Zuzanna zd. Mikulska 245-1-6 415V 56 R RK
15 3 1833 Annopol Teresa Sokulska 2 Kurasz c. Szymona i Agnieszki z Nowickich 171-1-6 112R 9 R 109 DM
24 11 1833 Zasław św. Józefa Kasylda Sokulska 3 Pryputnia c. Filipa i Antoniny z d. Nienatkiewicz 178-3-99 41R 62 Ż 86 RG
31 12 1833 Zasław św. Józefa Florentyna Sokulska 1 Pryputnia c. Filipa i Antoniny z d. Nienatkiewicz 178-3-99 41V 64 Ż 87 RG 0
18 3 1834 Białogródka Zuzanna Jaskulska 1,5 Sosnoweczka c. ur. Jędrzeja i Teresy z Hrumińskich 171-1-100 95V 24 Ż DM
13 4 1835 Białogródka Marianna Jaskulska 80 Sosnoweczka ur., z Zuzolińskich, wdowa po Grzegorzu, synowie Jan i Andrzej 178-3-101 136V 46 Ż DM
25 7 1835 Białogródka Krystyna Jaskulska 18/12 Tarnawka c. ur. Stanisława i Tekli z Gołębiowskich 178-3-101 141R 78 Ż DM
17 4 1835 Bazalia Marianna Mikulska 6 Łazuczyn Wielki c. z nieprawego łoża Mikulskiej 178-3-101 255V 76 Ż DM
1 8 1835 Teofilpol Piotr Medecki 86 Ledochówka Żona Helena z Tatałajow p.v. Roskulska, dzieci: Fortunat, Marianna, Franciszka, Helena 178-3-101 385 46 Ż SK
11 5 1835 Krzemieniec Aniela Jaskulska 6 Krzemieniec sławetna, parafianka krzemieniecka 426-1-8 56R 43 T 1089 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994N-N?i=1088&cat=300453
16 10 1835 Krzemieniec Karolina Sukulska 15 Krzemieniec urodzona, parafianka krzemieniecka 426-1-8 63R 88 T 1095 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994N-H?i=1094&cat=300453
4 7 1836 Ołyka Marianna Wakulska 3 Romanów Feliksa i Julianny z Rynców 822 305 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0317.htm
5 12 1836 Ołyka Julianna Wakulska 35 Romanów z Rynców, mąż Feliks, córki Aleksandra i Agata 822 311 27 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0322.htm
4 5 1836 Luboml Franciszka Samborska 36 Luboml ur. Sokulska 851 564 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0310.htm
14 5 1836 Krzemieniec Marianna Mikulska 51 Andruha Mała pracowita, pozostawiła syna Franciszka 426-1-10 54R 48 T 111 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FJK?i=110&cat=300453
5 12 1836 Szumsk Aniela Skulska Huta Szumska z ospy, ur., rodz. Stanisław i Katarzyna 245-1-10 486R 68 R RK
17 12 1836 Lachowce Marianna Mikulska 6 Książęcin c. Kazimierza i Zuzanny z Piotrowskich 171-1-9 117V 40 R DM
24 7 1836 Ostropol Aleksandra Sokulska 25 tyg. Lenkowce c. ur. Filipa i Antoniny z Nienatkiewiczów 178-3-106 317R-317V 23 Ż 611-612 DM
20 7 1837 Szumsk Marianna Zielińska 25 Hucisko Surażskie z połogu, ur., zd. Sokulska, mąż Jan, dzieci: Antoni, Agnieszka 245-1-11 499V 63 R RK
21 12 1837 Lachowce Zuzanna Jaskulska 50 Choroszów urodz., wdowa, córka Petronela 171-1-10 133R 76 R DM
24 10 1837 Krzywin Regina Sokulska 70w Hołowle Ur., wdowa po Pawle, 2s. Jan, Michał oraz 2c. Marianna i Katarzyna 171-1-10 70V-71R 23 R Mg
23 5 1837 Białogródka Elżbieta Jaskulska 13 Ledzianka c. ur. Jana i Marianny z Winiarskich 178-3-108 173R 59 Ż DM
10 3 1837 Zasław św. Jana Aleksandra Jaskulska 57 Borysów z d. Białoniewska, wdowa po Janie, synowie Ludwik i Piotr, córka Tekla 178-3-108 18R 9 Ż 36 DM
1 2 1837 Annopol Wiktoria Sokulska 4/12 Kurasz c. Grzegorza i Anny z Jabłońskich 171-1-10 57V 14 R 60 DM
11 2 1837 Annopol Paulina Sokulska 2,5 Kurasz c. Grzegorza i Anny z Mikulińskich 171-1-10 58R 17 R 60 DM 0
19 7 1837 Zasław św. Józefa Józefa Kostenecka 50 Łeńkowce z d. Paskulska, pozost. wd. Józefa i s.: Jana, Gabriela i Bartłomieja 178-3-108 102R 60 Ż 197 RG
12 12 1838 Białogródka Marianna Jaskulska 38 Tarnawka ur., z Mysłowskich, mąż Julian, córka Katarzyna 178-3-110 165V 89 Ż DM
16 7 1838 Międzyrzec Franciszka Mikulska 9/12 Międzyrzec c.Piotra i Cecylii z Telczyńskich 171-1-11 267R 26 R AS
1 12 1838 Połonne Regina Pikulska 80 Nuczypały ze starości, ur., wdowa po Stanisławie, córki Katarzyna, Julianna i Antonina 245-1-12 147V 85 R 3063 DW
28 9 1839 Lachowce Zuzanna Mikulska 32 Książęcin mąż Kazimierz, synowie Stanisław, Stefan i Michał 879 88 R 41
27 1 1839 Butowce Agnieszka Jaskulska 80 Czerniatyn Wielki wdowa, córki Marianna i Agnieszka 178-3-112 213R 4 Ż 414 DM
8 9 1840 Wyszogródek Franciszka Krzywokulska 20 Pańkowce z Marcinów, mąż Paweł, córka Barbara 871 612 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0324.htm
13 10 1840 Radziwiłłów Tomasz Zabłocki 52 Radziwiłłów żona Katarzyna Makulska 826 253 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0255.htm
20 2 1840 Annopol Marianna Kokulska 27 Annopol z Grabowskich, mąż Franciszek, synowie Antoni i Aleksander 880 95 V 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0099.htm
7 7 1840 Kotelnia Zofia Sokulska 58 Wołosów z Wielmożnych, z d. Słomowska, mąż Franciszek Sędzia Ziemski Kijowski, od dawna potomstwa pozbawiona 178-3-9 181V 35 Ż 360 DM
10 3 1841 Połonne Kantaria Pikulska 25 Łodzianówka mąż Celestyn Jan, bez potomstwa 872 158 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0086.htm
6 11 1841 Deraźne Joanna Krzywokulska 3 Balarka c. wolno żyjących Józefa i Krystyny z Kołodyńskich 171-1-12 203R 25 R DM
9 10 1841 Berezdów Stefan Waśkowski 55 Paszuki wdowiec po I-żonie Franciszce z Czaplińskich, syn Józef, córka Teresa, II-żona Marianna Mikulska 872 349 42 AGAD 185 DW, EK1, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0185.htm
11 12 1842 Wyszogródek Anna Krzywokulska 60 Pańkowce wdowa po Józefie, bez potomstwa 873 706 32 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0369.htm
5 11 1842 Miropol Ewa Biernacka 97 Miropol z d. Jakubowska, wdowa po Józefie, syn Kajetan, córki Marianna Chmielowska, Tekla Murawska, Teresa Sokolska [Sokulska] i Rozalia Krukowska 873 442 118 AGAD 231 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0231.htm
29 1 1842 Zasław św. Jana Tekla Jaskulska 37 Zasław z d. Żurakowska, pozost. wd. Piotra, s. Adama i Antoniego oraz c.: Antoninę i Franciszkę 178-51-485 17V 7 Ż 20 RG
9 3 1843 Lachowce Marianna Mikulska 70 Hulowce z Kucharskich, mąż Marcin, syn Ignacy, córka Józefa 882 96 R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0097.htm
25 1 1843 Kisielin Teofila Skulska 70 Swinarzyn z Paszkowskich; "w" po Michale, poz. 2s. Stanisława i Benedykta, c. Justynę; poch: 26.01. 858 190 2 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0100.htm
29 8 1843 Nowogród Wołyński Antonina Agnieszka Niewęgłowska 70 Serednia z domu Sokalska Sokulska, mąż Jan 874 157 89 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0081.htm
15 8 1843 Horodyszcze Marianna Jaskulska 4/12 Białopol c. ur. Antoniego i Karoliny Tomaszkiewicz 178-49-18 38V 34 Ż DM
12 4 1843 Annopol Marianna Sokulska 80 Las Kurasz z Błockich, wdowa po Antonim, synowie Szymon, Grzegorz i Antoni, córka Agata 882 115 R 17 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0116.htm
6 5 1843 Annopol Wiktoria Sokulska 2 Las Kurasz c. Szymona i Agnieszki z Nowickich 882 115 R 19 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0116.htm
9 8 1844 Luboml Marianna Pikulska 6 Luboml r. Eustachy, Agnieszka Szydłowska 859 634 58 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0337.htm
26 4 1844 Białogródka Agnieszka Jaskulska 4 Dańkowce c. Dominika i Anny z Czajkowskich 905-2-2 26V 46 W 53 DM
18 5 1844 Lubar Marianna Sokulska 53 Gizowszczyzna z d. Morawska c. Stefana, mąż Józef, synowie Wincenty i Ludwik, córka Józefa 178-51-514 343R 50 Ż 65 DM
3 12 1844 Lubar Antonina Skulska 1 Lubar c. Józefa i Anastazji z Dańkiewiczów 178-51-514 347V 83 Ż 74 DM
16 3 1846 Białogródka Dorota Jaskulska 2 Dańkowce c. 1-dw. Dominika i Anny Gajkowskiej 178-3-115 151R 21 Ż DM
18 6 1846 Annopol Marianna Sokulska 10 Kurasz c. Grzegorza i Anny z Mikluszyńskich 885 70V 23 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0072.htm
9 1 1847 Korzec Andrzej Żygła 74 Horodnica żona Tekla z domu Wakulska 7 PW R
28 2 1847 Deraźne Krystyna Krzywokulska 54 Balarka z d. Kołodyńska, wdowa, synowie Erazm, Józef, Ludwik, Stanisław 171-1-13 217V 4 R 224 BW
19 6 1847 Łabuń Krystyna Jaskulska 1 Białopol c. Apolinarego i Marceli z Rychlickich 178-3-116 155V 47 Ż 309 DM
13 1 1848 Annopol Agnieszka Sokulska 30 Las Kurasz z puchliny wodnej, z d. Nowicka, 1-dw., mąż Szymon, syn Antoni, córki paulina i Łucja 171-1-14 104V 4 R 1201 DW
24 9 1848 Torczyn Marianna Pikulska 0,5 Torczyn c. Józefa, 1-dw. 635 41 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0023.htm
2 4 1848 Tajkury Joanna Sokulska 50 Zawizów od gorączki, szl., mąż Jan 171-1-14 66V 9 R 1161 DW
15 9 1848 Lachowce Anna Malinowska 53 Książęcin 1-dw., z d. Mikulska, mąż Bazyli, syn Franciszek 171-1-14 142R 71 R 147 DM
3 10 1849 Białogródka Marianna Jaskulska 15 Dańkówka c. 1-dw. Dominika i Anny z Gajkowskich 178-3-118 577V 80 Ż DM
3 2 1850 Luboml Tekla Skulska 6 Olesko m. Anastazja Skulska 863 624 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0330.htm
5 8 1850 Deraźne Antonina Krzywokulska 2 Witalisówka c. Józefa i Rozalii z Kamińskich 171-1-16 690V 24 R 703 BW
20 11 1850 Kulczyny Julia Mikulska 24 Krasiłów mąż Hipolit, córka Marcela 178-3-119 215R 75 Ż 422 DM
15 1 1851 Starokonstantynów Katarzyna Hulanicka 42 Zapadyńce od puchliny, szl., z d. Sokulska, mąż Stanisław, syn Edward, córki Wiktoria i Bogumiła 178-3-120 66R 7 Ż 128 DW
25 3 1852 Lachowce Marianna Mikulska 40 Książęcin z Ciecierskich, m. Kazimierz 171-1-17 171V 19 R 174 BW
7 11 1853 Dederkały Marianna Jaskulska 2 Dederkały c. Petroneli 878 643 20 55 254 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0132.htm
20 4 1853 Wyszogródek Helena Krzywokulska 40 Wereszczaki z Lewandowskich, mąż Wawrzyniec, nie zostawiła potomstwa 878 413 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0219.htm
20 12 1853 Wyszogródek Anna Krzywokulska 65 Sokołówka z Wałaszczuków, mąż Franciszek, synowie Michał, Tomasz, Józef i Jan, córki Maria i Paulina 878 417 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0221.htm
4 7 1853 Butowce Marianna Jaskulska 45 Wierzbówka wdowa, po I-mężu Sokołowskim syn Jan, córki Rozalia, Brygida i Aniela 178-3-121 594V 32 Ż 1119 DM
14 8 1853 Annopol Zuzanna Sokulska 50 Kurasz [z Woźnickich - BW] m. Jan, s. Leon, Józef, c. Marianna, Marcela, epid. cholery 171-1-33 162R 37 R 159 BW
11 2 1854 Lachowce Wincentyna Jaskulska 3 Załuże c. Jana i Marianny z Kowalskich 171-1-37 634R 13 R 620 DM
11 3 1855 Lubar Ignacy Graczewski 28 Karczma Worobce żona Marcjanna z d. Skulska Graczewska; synowie: Marian i Józef, córka Marianna, 641-1-15 30R 28 Ż MP
20 7 1856 Białogródka Salomea Sokulska 4/12 Gnojniczka c. ur. Jana i Antoniny 178-3-124 611V 49 Ż DM
6 9 1856 Łabuń Karolina Jaskulska 60 Białopol ur., z Tomaszkiewiczów, wdowa po Antonim, syonowie Stanisław i Piotr 178-3-124 684R 41 Ż DM
19 12 1856 Lubar Tekla Skulska 4/365 Lubar c. Macieja i Marianny z d. Nencińska 641-1-16 43R 71 Ż MP
17 11 1857 Kulczyny Wiktoria Mikulska 65 Kulczyny z d. Białokur, wdowa, synowie Grzegorz, Piotr i Bartłomiej, córka Katarzyna 178-3-125 161R 49 Ż 309 DM
25 7 1858 Butowce Sabina Jaskulska 4/12 Stećki c. 1-dw. Felicjana i Celestyny 178-3-74 286V 18 Ż DM
21 7 1859 Krzemieniec Karolina Sokulska 1,5 Marcelina c. szl. Pawła i Jadwigi z Ochockich 426-1-32 54R 41 T
28 5 1860 Krzemieniec Teresa Sokulska 36 Krzemieniec z d. Brejer, szl., mąż Wincenty, synowie Witalis, Aleksander i Leonard, 426-1-33 52V 34 T/FS 805 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQWQ-H?i=804&cat=300453
13 9 1860 Krzemieniec Tekla Sokulska 5/52 Marcelina c. szl. Pawła i Jadwigi z Ochockich 426-1-33 57V 63 T/FS 810 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQW3-J?i=809&cat=300453
5 10 1860 Krzemieniec Petronela Jaskulska 2 Krzemieniec c. szer. rez. Pawła i Lucyny z Turobińskich 426-1-33 58V 69 T/FS 811 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQW3-2?i=810&cat=300453
1 8 1860 Deraźne Rozalia Krzywokulska 1 Deraźne c. Erazma i Eleonory z Gromadzkich 171-3-24 257V 17 R 364 BW
17 2 1861 Białogródka Teofila Mikulska 1/12 Bisóweczka c. ur. Stanisława i Anny 178-3-76 168R 12 Ż DM
24 12 1862 Turzysk Maria Pirszel 25 Dolsk z d.Okulska, wdowa po Samuelu, s. Lucjan 891 154R 17 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0136.htm
12 10 1862 Ostróg Franciszka Bachowska 42 Mizocz z d. Mikulska, mąż Ignacy, synowie Wiktor, Stanisław, córki Aniela, Maria i Anna 171-1-75 57R 82 R 58 DM
23 4 1863 Krzemieniec Anna Sykulska 70 Marcelina szl., wdowa po Szymonie, syn Józef, z 1-go małż. z Franciszkiem Ochockim córki Dioniza, Jadwiga i Antonina 0.1-36 55V 47 T
29 8 1864 Krzemieniec Anna Jaskulska 1/12 Krzemieniec c. szer. Pawła i Łucji z Turobińskich 1-38 64R 61 T 232
3 8 1865 Zasław św. Jana Franciszka Jakulska 30 Borysów parafianka zasławska 685-6-6 82V 18 Ch 162 DM
26 9 1865 Butowce Ludwika Jaskulska 3 Wierzbówka c. Piotra i Teofili 178-3-82 43V 24 Ż 84 DM
13 1 1866 Żytomierz Elżbieta-Felicja Mikulska 52 Żytomierz c.Karola, dw., zmarła w szpitalu miejskim z opuchlizny 178-3-63 114V 32 Ż DG 176
12 10 1866 Żytomierz Benigna Skulska 26 Żytomierz z pomieszania rozumu, dw., zmarła w szpitalu miejskim 178-3-63 140V 321 Ż DG 227
20 3 1870 Szumsk Antonina Soczyńska 3/4 Majdan Dubieński córka Marcela i Jadwigi zd. Sokulska 1-53 46R 17 RK
28 8 1870 Wyszogródek Marta Krzywokulska 45 Sokołówka chł., mąż Michał, syn Damian, córki Róża, Antonina i Anna 1-54 23R 22 T
1 9 1870 Butowce Antonina Jaskulska 1 Wierzbówka c. Piotra i Teofilii z Więckowskich 178-3-82 148R 28 Ż 290 DM
30 9 1871 Wyszogródek Magdalena Mielniczuk 52 Żukowce z d. Krzywokulska, chł., mąż Tomasz 1-55 71R 21 T
22 3 1871 Ostróg Jan Dombrowski ... Ostróg dziecie, r. Jan, Frnaciszka zd Sokulska 654-1-56 90 P 5 R MZ
18 12 1872 Białogródka Apolonia Zwiąckowska 65 Sosnóweczka z d. Jaskulska, wdowa, potomstwa nie pozostawiła 178-3-84 327R 226 Ż DM
10 1873 Ostróg Michalina Sikorska 4 Ostróg r Karol, Franciszka zd Sokulska 654-1-56 72R 4 R MZ
22 1 1874 Białogródka Antonina Mikulska 3/52 Książęcin c. Stefana i Teresy z Czyżów 178-3-84 506V 10 Ż DM
10 11 1874 Białogródka Joanna Jaskulska 1 Sosnóweczka c. chł. Józefa i Karoliny Sawickiej 178-3-84 521V 140 Ż DM
10 3 1875 Krzemieniec Jadwiga Sokulska 56 Marcelina miesz., mąż Paweł, synowie Jakub, Andrzej i Józef, córki Franciszka, Wiktoria, Maria i Katarzyna 1-69 37V 28 T
3 1 1876 Luboml Agnieszka Pikulska 75 Luboml 319 112 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20319/pages/PL_1_436_319_0058.htm
24 7 1878 Szumsk Joanna Sykulska 1 Huta Antonowiecka z krupy, c. mieszczan Józefa i Karoliny Sawickiej 1-230 64R 38 T DM 778
3 2 1880 Krzemieniec Magdalena Jaskulska 40 Krzemieniec mieszcz., mąż Ignacy, syn Stanisław 1-74 36V 15 T
1 1 1880 Meżyrów Katarzyna Sokulska 25 Łopatyńce mąż Adam 904-6-1 2 W JS1
26 7 1880 Meżyrów Apolonia Sokulska 11 Łopatyńce Piotr Maria Otwinowska 904-6-1 30 W JS1
26 7 1880 Meżyrów Wiktoria Sokulska 5 Łopatyńce Piotr Maria Otwinowska 904-6-1 31 W JS1
26 7 1880 Meżyrów Stanisława Sokulska 2 Łopatyńce Piotr Maria Otwinowska 904-6-1 32 W JS1
29 8 1880 Meżyrów Franciszka Sokulska 3 Petranie Franciszek Anna Niedźwiecka 904-6-1 38 W JS1
23 4 1881 Torczyn Karolina Omelańska 70 Ozdeniż wdowa, po pierwszym mężu córka Matylda Zaskulska i Tekla - panna, po drugim synowie Hieronim - wdowiec i Ferdynand - kawaler 667 59 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0028.htm
16 4 1881 Meżyrów Maria Sukulska 6 Petranie r.: Franciszek, Anna 904-6-2 17 W 24 JS1 0
28 5 1881 Butowce Honorata Wolańska 28 Czerniatynka z d. Jaskulska, mąż Kazimierz, synowie Henryk, Józef i Feliks, córka Klementyna 17-1-29 22V 9 Ch 35 DM
1 2 1882 Meżyrów Waleria Sokulska 3//12 Petranie Franciszek Anna Niedźwiecka 904-6-3 3 W JS1
20 11 1884 Kuniów Anna Jaskulska 24 Laszówka c. Antoniego i Teresy z Nawrockich 178-3-78 802R 36 Ż DM
10 7 1885 Meżyrów Jan Krupski 1//12 Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 20 W JS1
14 7 1885 Meżyrów Maria Krupska 1//12 Słobódka Meżyrowska Jakub Maria Skulska 904-6-6 21 W JS1
18 6 1886 Dederkały Kazimierz Fuks 61 Dederkały Wielkie mieszczanin, żona Aleksandra Pikulska, syn Ambroży, Paweł, Tadeusz, córki Stanisława i Paulina 1-80 102R 13 T 878 DM
18 1 1888 Krzemieniec Lucyna Jaskulska 61 Kołosowa wdowa, dzieci nie miala 426-1-81A 41V 5 T
29 5 1888 Kuniów Aniela Jaskulska 7/52 Miakoty c. Jana i Franciszki z Krzemińskich 178-3-86 172R 36 Ż DM
18 11 1888 Kuniów Teresa Jaskulska 70 Miakoty z Nawrockich, wdowa po Antonim, syn Jan 178-3-86 176V 61 Ż DM
4 4 1890 Meżyrów Michał Horodyski 77 Petranie od starości, chł., żona Tekla Sokulska, dzieci Kazimierz, Stefan, Feliks, Emilia, Marcelina i Anastazja 904-6-11 164V 14 W JS1, D
15 12 1891 Meżyrów Maria Sokulska 50 Łopatyńce od suchot, chł., wdowa po Wincentym, syn Adam 904-6-12 178V 24 W JS1, D
3 3 1892 Szumbar Urszula Pikulska 79 Dederkały Wielkie z Świderskich, mieszcz., mąż Jan, dzieci: Władyslaw, Aleksandra i Helena 1020 222 6
6 8 1892 Meżyrów Teofila Kiszkowska (Kierszkowska) 1 Łopatyńce od koru, r. chł. Augustyn i Maria Sokulska 904-6-13 188R 20 W JS1, DW
24 9 1896 Kuniów Katarzyna Jaskulska 42 fut. Pasił z Krynickich, wdowa, syn Józef i córka Wiktoria 178-3-86 644V 45 Ż DM
28 6 1900 Łanowce Stanislawa Krzywokulska 20 Białozórka z Chrzanowskich, chłopka, mąż Józef, córka Justyna 74 R 24 0
2 7 1901 Szumsk Teofil Domański 45 Załuże szl., żona Antonina z d. Sokulska, synowie Stanisław, Aleksander, Wicenty i Józef, córki Konstancja i Maria 0.1-236 427R 64 T
30 7 1903 Szumsk Karolina Sokulska 70 Huta Antonowiecka z d. Sawicka, mąż Józef, synowie Piotr, Leon, Ludwik i Franciszek, córki Antonina i Wiktoria 0.1-237 97R 76 T
4 4 1904 Krzemieniec Anna Sokulska 23 Marcelina chłopka, syn Antoni 31 R 33 0
28 2 1905 Młynów Maria Rusicka 31 Bokujma par. Łysin z d. Pikulska, mąż Michał, dziecko: Józef 740-2-411 156V 15 R 1458 RK
18 7 1907 Cudnów filia Romanów Aniela Skulska 6/12 Hołubin c. Antoniego i Michaliny z Bystrzyckich 178-3-215 124R 64 Ż 239 DM
4 4 1915 Kijów, św. Aleksandr Adela Skulska 78 Kijów z domu Nowoszycka, żona Leona Fiodorowa, dzieci: Stanisław i Julia, ojciec: Antoni 312/1/129 139R 89 m.K. JM1
15 2 1915 Kowel Genowefa Sokulska 7 Kowel córka Bronisławy 1072 72 11 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201072/pages/1_436_0_0_1072_0038.htm
13 1 1916 Kijów św. Mikołaja Ewelina Urszula Skulska 80 Kijów od starości, z d. Rzymowska, dziedziczna szlachcianka 312-1-109 122R 30 m.K 8638 DW
29 8 1917 Szumsk Genowefa Sokulska 3/52 Huta Antonowiecka c. Leona i Marii z d. Sawickiej 426-1-257 78R 63 T 85 RK
8 1 1920 Krzemieniec Aniela Sokulska 9 Sitary ze szkarlatyny, c. Adolfa i Józefy z Łozińskich 426-1-122 9V 8 T 380 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4VT4?i=379&cat=300453
12 2 1920 Krzemieniec Maria Sokulska 22 Marcelówka z tyfusu, c. Andrzeja 426-1-122 12R 28 T 382 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4X19?i=381&cat=300453
1 5 1936 Wyszogródek Jan Didyk 40 Pachinia s. Jana i Katarzyny z Stelmachów ur. 6.7.1896, żona Maria z d. Krzywokulska, dzieci: Andrzej i Józef 6 0
19 11 1940 Krzemieniec Józefa Sikulska Folwarki Wielkie 72 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni i uwagi Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
26 12 1740 Szumsk Marianna Pikulska Huta Rachmanowska Tomasz? Helena Jakub Sternakowicz, Ewa Jakusikowa, Jan Jasiński, Anna Jakimczukowa 297-1-180 7V Ł RK 16
28 10 1742 Szumsk Szymon Tadeusz Niżyński Huta Romanowska Wawrzyniec Krystyna Jakub Pasternaczek, Katarzyna Giżycka, Marcin Kołodyński, Helena Pikulska 297-1-180 13V Ł RK 28
10 1 1745 Szumsk Agnieszka Jadaszyńska Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Józef Jakusiewicz, Agnieszka Siwalicha, Marcin Stachurko, Helena Mikulska 297-1-180 19V Ł RK 41
3 1 1751 Szumsk Jan Litwin Huta Wawrzyniec Marianna Tomasz Simkowski, Teresa Mikulska 297-1-180 40V Ł RK 86
5 1 1751 Szumsk Marianna Mekietczuk Hucisko Franciszek Agnieszka Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 40V Ł RK 86
4 3 1751 Szumsk Franciszka Jakusik Jakuszyk Huta Rachmanowska Józef Marianna Franciszek Sliwka, Teresa Mikulska 297-1-180 41R Ł RK 87
14 3 1751 Szumsk Józef Jakuś Jakus Huta Rachmanowska Franciszek Anna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 41V Ł RK 88
25 3 1751 Szumsk Marianna Rogowska Huta Rachmanowska Jan Marianna Antoni Woynarowski, Teresa Pikulska 297-1-180 41V Ł RK 88
4 5 1751 Szumsk Zofia Janasz Jonasz Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Antoni Obrocki, Teresa Pikulska 297-1-180 42R Ł RK 89
8 8 1752 Szumsk Piotr Listowski Huta Szumska Franciszek Agnieszka Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 49R Ł RK 112 0
30 11 1752 Szumsk Barbara Jastrzemska Jastrzębska Huta Rachmanowska Antoni Anastazja Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 50R Ł RK 117
21 1 1753 Szumsk Agnieszka Huta Rachmanowska Marcin Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 51R Ł RK 120
5 2 1754 Szumsk Andrzej Jasinski Jasiński Antonowce Jakub Agnieszka Szymon Obierczuk, Marianna Jakulska 297-1-180 56R Ł RK 136
2 7 1754 Szumsk Anna Janska Jasińska Hucisko Jan Agnieszka Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska, Paweł ?mienczuk, Agnieszka Lisowska 297-1-180 57V Ł RK 140
25 3 1755 Białogródka Antoni Studziński Sosnówka Jan Apolonia Jaskulska data ch., Franciszek Baczyński i Marianna Jaskulska 178-51-95 8R 8 Ż DM
12 6 1755 Białogródka Antoni Gałecki Sosnoweczka Jan Nastazja data ch., Łukasz Jaskulski i Maria Jaskulska 178-51-95 8R 10 Ż DM
24 1 1755 Szumsk Agnieszka Jadaszewicz Jadaszewska Huta Rachmanowska Jan Katarzyna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 59V Ł RK 147
22 2 1756 Szumsk Antoni z Padwy Woynaszowski Wojnaszowski Huta Rachmanowska Antoni Magdalena Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 65R Ł RK 166
15 3 1756 Szumsk Józef Jakoś Jakuś Szumsk Sebastian Ewa Józef Stankiewicz, Teresa Pikulska 297-1-180 65R Ł RK 166
13 5 1756 Szumsk Justyna Dumanska Domańska Huta Rachmanowska Sebastian Helena Teresa Pikulska, Antoni Woynaszewski 297-1-180 66R Ł RK 170
11 7 1756 Szumsk Jakub Stanisław Tadeusz Jakusiewicz Jakuś Huta Rachmanowska Józef Marianna Jakub Pikulski, Pikulska, Antoni Woynaszoski, Marianna Jakusiewiczowa 297-1-180 66V Ł RK 171
11 1 1758 Szumsk Marianna Pikulska Huta Szumska Wojciech Teresa Kazimierz Bernacki, Franciszka Listowska, Stanisław Brozowski, Regina Wiślicka 297-1-180 75R Ł 193 RK
27 3 1758 Szumsk Marianna Herman? Hesman? Bykowce Piotr Teofila ? Domanski, Anna Mikulska 297-1-180 77V Ł 198 RK
4 4 1758 Szumsk Marianna Zelaznicka Żeleźnicka Huta Rachmanowska Andrzej Barbara Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Stefan Brzyski, Marianna Sobolewska 297-1-180 78R Ł 199 RK 0
23 4 1758 Szumsk Agnieszka Bernacka Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Błażej Sitnicki, Agnieszka Listowska 297-1-180 79R Ł 201 RK
17 5 1758 Szumsk Anna Domanska Domańska Bykowce Roman Marianna Leon Jekler, Anna Mikulska 297-1-180 79R Ł 201 RK 0
8 6 1758 Szumsk Wiktoria Woytaszewska Wojnaszewska Huta Szumska Antoni Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 79V Ł 202 RK
4 8 1758 Szumsk Teresa Irzycka Huta Szumska Szymon Marianna Błażej Bąkowski, Teresa Pikulska 297-1-180 80V Ł 204 RK
1 10 1758 Szumsk Rozalia Bąkowska Huta Dubieńska Błażej Agnieszka Jakub Pikulski, Teresa Pikulska, Antoni Woynaszowski, Regina Berdacka 297-1-180 81R Ł 205 RK
26 10 1758 Szumsk Helena Sienkowska Sinkowska Huta Szumska Tomasz Agnieszka Maciej Burszerski, Teresa Pikulska 297-1-180 81V Ł 206 RK
23 11 1758 Szumsk Barbara Wislicka Wiślicka Huta Rachmanowska Błażej Regina Kazimierz Bernacki, Teresa Pikulska 297-1-180 82R Ł 207 RK
23 2 1759 Szumsk Helena Huta Rachmanowska Błażej Wislicki, Teresa Pikulska 297-1-180 84R Ł RK 213
8 4 1759 Szumsk Marianna Szachowska Huta Surażska Marcin Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 84V Ł RK 214
13 8 1759 Szumsk Wawrzyniec Esman Ejsmont Bykowce Piotr Teofila Jakub Jastrzebski, Anna Mikulska 297-1-180 86V Ł RK 218
8 4 1760 Szumsk Anna Pikulska Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Stefan Wirkowski, Barbara ?kowska 297-1-180 91V Ł RK 4411
24 8 1760 Szumsk Jan z Mathy Bernacki Huta Dubieńska Stanisław Regina Jakub Pikulski, Teresa Pikulska 297-1-180 95R Ł RK 4418
31 8 1760 Szumsk Jan Baptysta Jakuś Huta Rachmanowska Franciszek Anna Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 95V Ł RK 4419
23 4 1761 Szumsk Wojciech Pikulski Huta Surażska Sebastian Agnieszka Wawrzyniec Woynaszewski, Dorota Nuklerowa, Jan Sabatowski, Helena Pikulska 297-1-180 101R Ł 4433 RK
25 3 1762 Szumsk Katarzyna Jadaszowska Jadaszewska Huta Szumska Jan Katarzyna Antoni Woynaszowski, Teresa Pikulska 297-1-180 107V Ł 4447 RK
21 6 1762 Szumsk Anna Bąkowska Huta Szumska Błażej Magdalena Wojciech Kozecki, Teresa Pikulska, Szymon Obierski, Katarzyna Sliwinska 297-1-180 108V Ł 4449 RK
9 3 1763 Szumsk Barbara Pikulska Huta Rachmanowska Wojciech Teresa Waraxewicz, Domicela Waraksiewiczowa 297-1-180 113V Ł 4459 RK
30 4 1764 Szumsk Wojciech Jadaszowski Jadaszewski Litowszczyzna Michał Tekla Marcin Judaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 121R Ł 4474 RK
17 2 1765 Szumsk Marianna Zbaraska Waśkowce Tomasz Anastazja Wojciech Jendruszkiewicz, Agnieszka Jaskulska 297-1-180 125R Ł 4482 RK
4 7 1765 Szumsk Marianna Płazowska Kąty Stanisław Anna Tomasz Kuźminski, Teresa Pikulska 297-1-180 126V Ł 4485 RK
24 11 1765 Szumsk Andrzej Jadaszewicz Jadasiewicz Huta Szumska Jan Zofia Antoni Woynaszewski, Teresa Pikulska 297-1-180 128V Ł 4489 RK
14 12 1767 Szumsk Piotr Jakuszewska Hucisko Horodyskie Andrzej Marianna Pikulska Wojciech Oborski, Magdalena Buchowiecka, Franciszek Siemiatkowski, Antonina Mirowska 297-1-180 141R Ł 4515 RK
21 8 1768 Szumsk Ludwik Giernel Gerner Huta Szumska Józef Regina Andrzej Zeleznicki, Katarzyna Pikulska 297-1-180 143V Ł 4520 RK
25 3 1770 Szumsk Anna Jarocka Bykowce Michał Marianna bliźniaczka, Maciej Kowaleski, Anna Mikulska 297-1-180 150V Ł RK 4537
18 4 1771 Szumsk Bernacki Huta Stanisława Stanisław Regina Mikołaj Dorozynski, Magdalena Jabczarska, Katarzyna Luchowska, Maciej Jabczarski, Teresa Pikulska, Andrzej Kibinski, Helena Wirkowska, Stefan Wirkowski, Marianna Strzelecka, Barbara Bernacka 297-1-180 154R Ł RK 4544
3 9 1771 Szumsk Rozalia Tyskiewicz Tyszkiewicz Bykowce Szymon? Helena Maciej Kowalewski, Anna Mikulska 297-1-180 155V Ł 4547 RK
9 4 1772 Szumsk Franciszka Pikulska Huta Stanisława Maciej Rozalia Stanisław Dembicki, Jadwiga Soroczynska, Jan Iwaniec, Rozalia Łukoska 297-1-180 159V Ł RK 4557
3 10 1773 Szumsk Rozalia Pikulska Huta Stanisława Maciej Anna Grzegorz Jadaszynski, Regina Bernacka 297-1-181 4R Ł RK 004a
7 10 1773 Szumsk Franciszek Tyszkiewicz Bykowce Szymon Helena Marcin Tyszkiewicz, Marianna Kozyrska panna, Maciej Kowalski, Anna Mikulska 297-1-181 4R Ł RK 004a
4 8 1776 Szumsk Dominik Ostrowicz Hucisko Horodyskie Tomasz Katarzyna Maciej Jakusiewicz, Rozalia Pikulska 297-1-181 16V Ł 17 RK
19 5 1777 Szumsk Helena Białobrzecka Białobrzyska Huta Stanisława Bartłomiej Rozalia Rozalia Pikulska, Ambroży Bernacki 297-1-181 21R Ł 021a RK
21 2 1779 Szumsk Kazimierz Huta Szumska Maciej Marianna Bartłomiej Białobrzeski, Rozalia Pikulska, Antoni Białobrzeski, Franciszka Białobrzeska 297-1-181 32V Ł 33 RK
12 5 1782 Torczyn Antonina Stolarska Ulaniki Mateusz/ Maciej (Mathia) Marianna Suchodolska chrz.: 14.05; Antoni Józefelski, Elżbieta Sokulska, Wawrzyniec Sokulski, Apolonia Suchod 14 b/n Ł EH
29 1 1782 Szumsk Marianna Pikulska Huta Stanisława Maciej Rozalia Kazimierz Pastrowicz, Regina Bernacka 297-1-181 52V Ł 53 RK
18 3 1782 Szumsk Konstancja Mikulska Bykowce Ignacy Rozalia Antoni Kowaleski, Anna Lisowska, Franciszek Mikulski, Katarzyna Kowaleska 297-1-181 53V Ł 54 RK
1 4 1783 Szumsk Marianna Mikulska Bykowce Ignacy Rozalia Antoni Kowalewski, Ewa Kuchalska, Franciszek Mikulski, Anna Lisowska 297-1-181 61R Ł 061a RK
21 4 1783 Szumsk Wojciech Bąkowski Huta Bernackiego Józef Apolonia Wojciech Sienkiewicz, Katarzyna Pikulska, Hiacynt Bleharski, Regina Bernacka 297-1-181 61R Ł 061a RK
2 9 1784 Szumsk Salomea Pikulska Suraż Maciej Rozalia bliźniaczka, Mateusz Rudzki, Marianna Adaszyńska 297-1-181 68V Ł 69 RK
31 3 1785 Szumsk Angela Franciszka Mikulska Bykowce Franciszek Elżbieta Tomasz Kretowicz, Katarzyna Kretewiczowa 297-1-181 72V Ł 73 RK
18 10 1790 Szumsk Teresa Mikulska Bykowce Ignacy Rozalia Franciszek Kratowicz, Konstancja Miechowiczowa 297-1-181 103R Ł 26 RK
13 10 1793 Szumsk Teresa Mikulska Bykowce Ignacy Marta 13V Ł 0
17 2 1799 Lubar Grzegorz Gąsecki Lubar Kazimierz Magdalena Jaskulska łacina, data chrztu, Kajetan Popławski, Helena Malinowska 178-51-174 3V Ż Mg
5 4 1799 Zaturce Józef Parowski Zaturce Teodor Apolonia Wincenty Rafałowski, Rozalia Nowosadzka, as. Andrzej Suchocki, Ewa Wakulska 297-1-46 35R Ł 766 DW
23 4 1801 Lubar Agnieszka Jaskulska Lubar Marcin Krystyna łacina, chrzest 24.04.1801, Antoni Malinowski, Magdalena Gąsecka 178-51-174 31V Ż Mg
11 5 1804 Lubar Jan Gąsecki Lubar Kazimierz Magdalena Jaskulska łacina, chrzest 12.05.1804, Mateusz Dąbrowski, Zuzanna Stępniowska 178-51-174 60V Ż Mg
8 1 1805 Zaturce Jan Słowikowski Chołopecze Jan Tatiana Michniewicz data chrztu, Kazimierz Kobułdowicz i Anastazja Skulska 297-1-46 45R Ł 789 DW
24 10 1806 Lubar Urszula Bierzańska Lubar Jan Magdalena łacina, chrzest 25.10.1806, Stefan Przegaliński, Anna Skulska 178-51-174 86R 108 Ż Mg 206
14 3 1810 Ostróg Józef Leżański Ostróg NN Rozalia Leżańska Paweł Artymowicz, Rozalia Pikulska 297-1-136 116 Ł SK
13 6 1814 Kołki Antonina Eleonora Koncewicz Biczal, par. Deraźne Antoni Marianna Krzywokulska As: Ludwik Załęski, Marianna Biernacka - wdowa, Antoni Paiewski, Honorata Jełowi 818 51 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0057.htm
13 1 1815 Kołki Seweryna Józefa Kracewicz Biczal, par. Deraźne Antoni Marianna Krzywokulska As: Jakub Cytowicz, Pulcheria Freyman - ż. Hermana, Herman Freyman, Anna Wołodźk 820 60 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0062.htm
29 4 1817 Ostróg Grzegorz Wyrzykowski Badówka Tomasz Teofila Zagórska Józef Tarasiewicz, Franciszka Nakulska 297-1-136 269 Ł 996 SK
22 5 1818 Torczyn Julianna Agnieszka Sokulska Szepel Mikołaj Julianna Rudnicka chrzest 23.05.1818; Sebastian Wisłocki, Józefa Czopowska 43a b/nr EH
18 12 1820 Szumbar Wiktoria Pikulska Cecyniówka Antoni Marianna 46 R 0
29 5 1822 Torczyn Nepomucena Żulińska Torczyn Wincenty Agnieszka Szczyrska chrz. 29.06; Andrzej Popławski, Julianna Sokulska, as. Fabian Padlewski, Cecylia Dębińsk 58a b/n Ł EH
30 6 1825 Hołoby Paweł Bieliński Drozdnie Jan Józefa Miecielska (dop.) Despezjusz Dubiecki Deputat, Antonina Okulska Podsędkowa, Józef Okulski P 847 219R/386 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0209.htm
8 1 1825 Lachowce Jan Zawacki Książęcin Augustyn Marianna Sieńkiewicz chrzest 3.02; Andrzej Niemirowski i Anna Mikulska 178-51-266 11R Ż 23 DM
29 8 1825 Lachowce Rosa (Róża) Medyńska Książęcin Michał Anna Brzyska data chrztu; Piotr Piotrowski i Anna Mikulska 178-51-266 18R Ż 37 DM
9 12 1825 Lachowce Michał Kosiński Kaletyńce Wielkie Stanisław Anna Łaszcz chrzest 10.12; Józef Mysłowski i Teodora Szaszczyńska, asyst. Franciszek Mikulski i Marianna Mikulska 178-51-266 22V Ż 46 DM 0
23 6 1826 Tuczyn Karolina Sokulska Drozdów Jan Paweł Marianna Stebnowska dopeł.chrz. 23.06.1829, JWlm Daniel Mężyński Chorąży Krzemieniecki i JW. Emilia Pruszyńska 171-1-2 187V 14 R DM
19 1 1826 Lachowce Adam Oryszewski Książęcin Wincenty Teresa Zalewska data chrztu; Wojciech Suski i Marianna Mikulska 178-51-266 24R Ż 49 DM
16 2 1826 Lachowce Ksawery Krzyżanowski Warywódki Stanisław Marianna Mikulska data chrztu; Antoni Samborski i Zofia Dublańska, asyst. Jan Dublański i Marianna Nowosielska 178-51-266 24V Ż 50 DM
10 10 1827 Sokul Teresa Rogalska Nawoz Teodor Agnieszka Juszczynska Maciej Nastałski organista, Franciszka Mikulska panna, Kasper Firlejewski, Pauli 813 81 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0081.htm
17 3 1827 Krzemieniec Józefa Sekulska Marcelina Szymon Anna Machnicka c. urodz., ochrz. 19.03., urodz. Eliasz Kormida i urodz. Żona Marcina Żaczki 426-1-3 9R 59 T 509 DM
17 3 1827 Krzemieniec Leon Ciechowski Marcelina Piotr Katarzyna Kranczyńska s. sław., ochrz. 19.03., urodz. Leon Zawoyski i Marianna Sekulska panna 426-1-3 9R 60 T 509 DM
16 8 1827 Białogródka Krystyna Jakubowska Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Sylwester Łukaszewski i Agata Dobrzańska ż. Bartłomieja, as. Bartłomiej Dobrzański i Aleksandra Łukaszewska ż. Sylwestra 178-3-93 59R 53 Ż DM
26 9 1827 Białogródka Józefa Bernadzka Białogródka Józef Marianna Jaskulska Kajetan Łukasiewicz i Agnieszka Zarzycka ż. Konstantego 178-3-93 60R 62 Ż DM
13 10 1827 Białogródka Karolina Mogińska Sosnoweczka Jan Franciszka Jaskulska Maciej Bejczyński i Anna Łukaszewicz ż. Pawła 178-3-93 60V 70 Ż DM
11 9 1827 Horodyszcze Paweł Wróblewski Rzeszniówka Kosa Wojciech Marianna Pikulska Karol Pikulski, Anna Tyszkiewicz 178-3-93 85 42 Ż MO 167
29 7 1827 Łabuń Angiela Kaniewska Dobre Łozy Franciszek Benedykta Dzierzyńska Kazimierz Wysocki, Marianna Skulska 178-3-93 109R 35 Ż 213 KP2
11 4 1827 Starokonstantynów Dominikanie Longin Widorft Kuzmin Paweł Teresa Piotrowska Paweł Urbański, Antonina Sykulska 178-3-93 138V 32 Ż 266 KP2
26 7 1827 Jampol Wiktor Mościcki Lepieszówka Józef Marianna Kraluk Wawrzyniec Rzepecki i Marianna Byczkowska wdowa, asyst. Piotr Komarzyński i Marianna Mikulska ż. Leona 245-1-1 237R 44 R 465 DM1
14 10 1827 Korzec Piotr Cyrklewicz Balarka Lubtowa Łukasz Marianna Pawlikowska Grzegorz Rakowski i Jadwiga Mikulska zamężna 245-1-1 76R 102 R 150 DM
25 10 1827 Łanowce Kornela Pikulska Sieniowce Antoni Marianna Siedlecka Benedykt Rykun, Marianna Błażczuk 245-1-1 321 22 R 606 DM1
26 10 1827 Łanowce Marcela Pikulska Sieniowce Antoni Marianna Siedlecka Benedykt Rykun, Marianna Błażczuk 245-1-1 321 23 R 606 DM1
1 12 1827 Wyszogródek Anna Krywokulska Wereszczaki Maciej Marianna Michał Michniewicz, Marianna Markitowa, asys. Jacek Kaczorowski, Paranka Juczyszyna 245-1-1 338 41 R 638 DM1
15 11 1828 Gródek Szymon Koluda Gródek Stanisław Anna Szykulska Iwaszkiewicz Mikołaj Iwaszkiewicz Teodor, Kuchmanowicz Katarzyna Grabowska Elżbi 191 JZ
20 5 1828 Hołoby Wilhelmina Ksawera Charłam Kaszówka Aleksy Kazimiera Okulska (dop.) Ksawery Ciechowski młodzian, Józefa Dionizego Mycielskiego małżonka, Dion 860 506 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20860/pages/PL_1_436_860_0270.htm
12 3 1828 Krzemieniec Anna Jaskulska Krzemieniec Łukasz Katarzyna Lewińska Jan Denisiewicz i sław. Daniela Grudzińska ż. Piotra 426-1-3 41V 82 T 542 DM
18 6 1828 Krzywin Antoni Gustowski Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska chrz.19.06.1828, Sław. Grzegorz Sokulski, Sław. Zuzanna Sokulska ż. Jana 171-1-1 33V 13 R Mg
18 12 1828 Krzywin Paweł Orłowski Hołowle Teodor Marianna Sokulska chrz.18.12.1828, Ur. Jan Perlewski, Ur. Krystyna Janicka ż. Bazylego, asyst. Ur. Paweł Bilecki, Ur. 171-1-1 36R 33 R Mg
16 9 1828 Kuniów Domicella Malinowska Siekierzyńce Bazylego Anna Mikulska ch. 16.09.1828, chrzest z wody, bez świadków 171-1-1 70V-71R 58 R Mg
22 1 1828 Tuczyn Franciszka Sokulska Drozdów Jan Paweł Marianna Stebnowska dopeł.chrz. 23.06.1829, JWlm Daniel Mężyński i Emilia Pruszyńska 171-1-2 187V 15 R DM
6 2 1828 Zasław św. Józefa Andrzej Izydor Macki Sulżyn ur. Marcin Anna Lewicka ur. Ignacy Orzechowski, ur. Izabella Sukulska 178-3-94 27R 15 Ż 50 KP2 0
24 6 1828 Zasław św. Józefa Emilia Dąbrowska Czteryboki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Teodor Wasilewicz, ur. Karolina Czakow 178-3-94 35R 62 Ż 66 KP2
1 9 1828 Horodyszcze Józefa Gruszkowska Trawulin ur. Jan Anna Okulska ur. Feliks Baczewski, Ludwika Wikturowska 178-3-94 104R 104 Ż 202 KP2
29 9 1828 Horodyszcze Tekla Sokulska Zielińce ur. Filip Antonina Zapałkiewicz ur. Konstanty Baczewski, Marianna Szymańska 178-3-94 104V 109 Ż 203 KP2
17 1 1828 Starokonstantynów Dominikanie Piotr Mazur Wierzchniaki prac. Paweł Pryszka Makiej ur. Teodor Zaremba, ur. Marianna Jaskulska 178-3-94 152V 9 Ż 296 KP2
30 10 1828 Starokonstantynów Dominikanie Marcelina Fascykulska Mołczany prac. Tomasz Apolonia brak prac. Mikita Malinczuk, ur. Marianna Słowicka 178-3-94 160V 100 Ż 310 KP2
8 4 1828 Kupiel Aleksander Jan Kisielewski Indyki ur. Wiktor Regina Bilińska ur. Andrzej Kamieński, ur. Rozalia Skulska 178-3-94 290V 27 Ż 557 KP2
6 4 1828 Katerburg Wincenty Pogorzelski Wilja Leon Marianna Mikulska Bazyli Czarnecki, Anna z Pliszków Dolmska ż. Jana 245-1-2 253 20 R 486 DM1
20 6 1828 Połonne Aleksander Zenon Sikorski Niczpały Józef Katarzyna Pikulska ur. Kazimierz Deskur, Aniela ...cka 245-1-2 93R 86 R 2675 DW
27 7 1828 Połonne Jakub Zalewski Dermanka Maciej Julianna Juchlińska ur. Jakub Murawski i Franciszka Pikulska 245-1-2 94V 111 R 2678 DW
4 2 1829 Hołoby Melania Małgorzata Charłam Kaszówka Aleksy Kazimiera Okulska (data dopełnienia chrztu) Kazimierz Raciborski, Antonina Raciborska 844 206V/390 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0219.htm
1 7 1829 Luboml Marianna Samborska Luboml Maciej Franciszka Sokulska Józef Kwieciński, Józefa ? 844 537 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/1_436_0_0_844_0293.htm
3 1 1829 Krzemieniec Marianna Bilowska Krzemieniec Jan Marianna Bilowska c. nieślubnych rodziców, chrz. Grzegorz Ipifamów sołdat i Aleksandra Jaskulska mężatka 426-1-3 78R 2 T 578 DM
30 7 1829 Krzemieniec Aniela Jaskulska Krzemieniec Sylwester Anna Głowacka Paweł Ignacy Kopciewicz i Magdalena Turobińska ż. Andrzeja 426-1-3 97R-97V 120 T 597-598 DM
30 8 1829 Krzywin Paulina Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch.1.09.1829, Ur. Józef Perlewski, Ur. Marianna Sokulska ż. Jana 171-1-2 31R 19 R Mg
10 5 1829 Białogródka Stanisław Buderacki Sosnóweczka Michał Marianna Jaskulska Stanisław Zublewski i Marianna Jurewicz ż. Piotra 178-3-95 69V 48 Ż DM
5 2 1829 Lachowce Franciszek Rudkowski Książęcin Stefan Barbara Leszczyńska Piotr Piotrowski Rozalia Mikulska ż. Franciszka 171-1-2 86R 8 R DM
28 7 1829 Kulczyny Anna Pawłowska Łahodyńce Andrzej Wiktoria Lipińska chrzest: 1829.07.28, Ur. Jakub Szmigielski, Ur. Helena Jaskulska, ż. Jana 178-3-95 351V 60 Ż Mg
16 10 1829 Butowce Stanisław Kostka Łabuński Czerniatyn Wielki ur. Jan Marianna Jaskulska ur. Ignacy Karczewski, Petronella Bobrowska 178-3-95 252V 34 Ż 488 KP2
14 7 1829 Zasław św. Józefa Agnieszka Jaskulska Rydki ur. Ludwik Joanna Żylińska ur. Paweł Żurakowski, ur. Marcella Obiedzińska 178-3-95 30V 39 Ż 57 KP2
15 11 1829 Kodnia Marianna Skulska Syngury NN Aleksandra Atanazy Rysicz i Aleksandra Wojnołowicz zamężna 178-51-287 15R 33 Ż 18 DM
18 5 1829 Korzec Antoni Sikorski Karczma Kazimierz Marianna Wakulska Wincenty Zbrożek i Petronela Tyszecka panna 245-1-3 70R 51 R 137 DM
20 8 1830 Dąbrowica Franciszka Elszyk Dąbrowica Wacław Anna Mikulska Stefan Romanowski, Helena Mikulska; ch: 21.08. 816 103 74 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0105.htm
14 10 1830 Krzemieniec Franciszka Sekulska Marcelina Szymon Anna Szymon Romanowicz i żona Józefa Żaczka 426-1-3 137V 175 T 640 DM
22 1 1830 Szumsk Franciszek Nowakowski Bykowce Bazyli Rozalia Mikulska Aleksander Naraczewski, Aniela Kowalewska ż. Jana 245-1-4 369V 315 R 2117 RK
26 11 1830 Białogródka Jakub Buderadzki Sosnoweczka Michał Marianna Jaskulska Jan Łaniecki i Teresa Jaskulska ż. Jędrzeja 178-3-96 65R 87 Ż DM
7 4 1830 Horyńgród Leon Apoloniusz Łotocki Horyńgród Kacper Filipina Słowikowska ch.7.04.1830, Wiel.ksiądz Hieronim Skąpski Opat Dorohobuzki, Ur.Dorota Łaszewska panna, as. Ur. Maciej Samborski, Ur. Marianna Sokulska 171-1-3 186R 3 R Mg
22 2 1830 Lachowce Piotr Ziobrowski Książęcin Jan Tekla Kondracka Józef Sieszycki i Rozalia Mikulska, as. Bazyli Malinowski i Domicela Leszczyńska 171-1-3 97V 14 R DM
9 7 1830 Lachowce Julianna Medyńska Książęcin Michał Anna Brzeska Piotr Piotrowski i Anna Mikulska ż. Gabriela 171-1-3 103V 53 R DM
21 9 1830 Lachowce Marianna Mikulska Książęcin Kazimierz Zuzanna Piotrowska Jan Krynicki i Aleksandra Leszczyńska ż. Mateusza 171-1-3 104V 63 R DM
11 6 1830 Zasław św. Jana Antonina Jaskulska Borysów Piotr Tekla Żurakowska Michał Marecki i Marianna Żurakowska panna 178-3-96 3V 16 Ż DM
19 7 1830 Zasław św. Jana Henryk Wincenty Topolnicki Michnów Jan Marianna Kisiel Paweł Miłkowski i ... Kukulska, as. Antoni Kisiel i Franciszka Miłkowska 178-3-96 4R 23 Ż DM
25 9 1830 Lubar Marianna Skulska Lubar Józef Anastazja Dankiewicz Wojciech Nęczyński Marianna Uronicz 178 3 3 R368 88 Ż MP
14 1 1830 Żytomierz Paulina NN Żytomierz NN NN NN Leon Majewski Konstancja Mikulska 178 3 3 R3 14 Ż MP
26 4 1830 Żytomierz Józef Podwysocki Żytomierz Jan Barbara Malinowska Jakób Koch Konstancja Mikulska as:Piotr Gordziej Anna Felińska 178 3 3 V16 112 Ż MP 0
3 11 1830 Żytomierz Karolina Kukulska Krosznia Bazyli Agata Teodor Moszkowski Agata Bardecka 178 3 3 V39 287 Ż MP
18 4 1830 Kotelnia Konstancja Dorożańska Wołosów Alojzy Franciszka Iskrzycka Atanazy Iskrzycki i Zofia Sokulska as: Franciszek Sokulski i Aniela Trypolska 178-3-3 189R 33 Ż MP
22 11 1830 Kotelnia Feliks Andrzej Michałowski Wołosów Edmund Helena Felińska Gerard Feliński Marianna Morzkowska as: Adam fereni Zofia Sokulska 178 3 3 R195 84 Ż MP
15 1 1830 Trojanów Pawlina Tarnawska Szumsk Jan Anna Mikulska Fryderyk Albrecht Nadieżda Lewkowska as: Stefan LewkowskiKarolina Albrecht 178 3 3 V210 5 Ż MP
29 6 1830 Zasław św. Józefa Petronela Jaskulska Czetyrboki Antoni Aniela Popławska Ignacy Domaszewski, Aleksandra Lamparska 178-3-96 22R 38 Ż 39 RG
9 10 1830 Annopol Teresa Sokulska Futor Kuraszowski Szymon Agnieszka Nowicka Paweł Jabłoński i Agata Nowiszewska ż. Andrzeja 171-1-3 132V 47 R 138 DM
28 1 1830 Horodyszcze Karolina Sokulska Szepetówka Filip Antonina Nienatkiewicz Jan Ilkiewicz i Marianna Giżyńska ż. Wojciecha 178-3-96 90R 200 Ż 161 DM
23 6 1830 Łabuń Jan Wojnarowski Macewicze Małe Teodor Katarzyna Mikulska Franciszek Świadzki i Apolonia Niemirowska panna 178-3-96 111V 36 Ż 211 DM 0
1 4 1830 Korzec Józef Dziekoński Kamionka Stanisław Anna Wiszniowska Ignacy Wiszniowski i Wiktoria Konefał ż. Wincentego, asyst. Wojciech Dąbrowski i Karolina Kokulska panna 245-1-4 62R 51 R 122 DM
24 11 1830 Korzec Katarzyna Sarnecka Korzec Kornel Joanna Janiewicz Mikołaj Skorupski i Marianna Mikulska panna 245-1-4 73R 137 R 144 DM
1 3 1831 Lachowce Helena Zaborowska Książęcin Jan Franciszka Wojciechowska Bazyli Malinowski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-4 88V 14 R DM
17 9 1831 Lachowce Domicela Malinowska Lachowce Bazyli Anna Mikulska Mikołaj Oryszewski i Anna Medyńska ż. Michała 171-1-4 91V 40 R DM
5 10 1831 Lachowce Marianna Mikulska Książęcin Franciszek Rozalia Karpowicz Kazimierz Zagajewski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-4 92R 43 R DM
16 4 1831 Zasław św. Jana Kasylda Sokulska Szufna Filip Antonina Niedzadkiewicz Szymon Torczyński i Apolonia Małecka 178-3-97 3V 19 Ż DM
5 5 1831 Wieledniki Stanisław Łęczyc Stare Wieledniki Franciszek Marianna Mikulska 178-3-4 405R 12 Ż MW
23 7 1831 Kulczyny Joanna Kuczalska Kulczyny Wacław Marianna Mikulska chrzest: 1831.07.24, Sł. Klemens Frankiewicz, Ur. Elżbieta Skrzypkowska, ż. Gabriela 178-3-97 381V 46 Ż Mg
12 3 1831 Nowogród Wołyński Franciszka Adamowicz Futor Mieski Józef Anastazja Mikulska ur. Jan Dobrawolski, Regina Tatarawa obrz. G-R 245-1-5 5R 1101 R 104 DW
4 9 1831 Annopol Antonina Woźnicka Kurasz IN Franciszka Woźnicka c. panny, Józef Skowroński i Jadwiga Sokulska ż. Szymona 171-1-4 122V 29 R 130 DM
7 7 1831 Cudnów Anna Kalinowska Futor Sieryków ? Ignacy Agnieszka Mikulska Fortunat Rogaszewski i Prakseda Dworzecka ż. Pawła 178-3-4 289R 88 Ż 569 DM
11 1 1832 Luboml Marcjanna Wasylewicz Bór Jan Petronela Mańczuk Jędrzej Wasylewicz, Tatiana Pikulska ż. Jana 847 541 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0294.htm
1 5 1832 Krzywin Marianna Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch. 1.05.1832, Ur. Franciszek Malinowski, Ur. Zuzanna Woznicka ż. Jana 171-1-5 38R 7 R Mg
21 7 1832 Białogródka Jakub Jakubowski Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Teodor Noniewicz i Aleksandra Łukaszewska ż. Michała 178-3-98 46R 75 Ż DM
2 12 1832 Białogródka Franciszek Rogulska Tarnawka Tomasz Marianna Krzemieniewska Franciszek Korzeniowski i Tekla Jaskulska ż. Stanisława 178-3-98 53V 133 Ż DM
24 3 1832 Lachowce Konstanty Szumowski Książęcin Mikołaj Petronela Leszczyńska Jan Sieszycki i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-5 91R 20 R DM
15 10 1832 Zasław św. Jana Florentyna Sokulska Soszne Filip Antonina Nienadkiewicz Prokop Zahowski i Łucja Chmielowska, as. Naum Zawadzki i Tekla Urbańska wdowa 178-3-98 5R 41 Ż DM
4 3 1832 Korzec Helena Szwaydecka par. Korzec Franciszek Marianna Stawicka Paweł Komar i Marianna Kokulska wdowa 245-1-6 61v 34 R Na
6 5 1832 Annopol Franciszka Chażewska Hłuboczek, par. Międzyrzec Stefan Marianna Łokacka ur. Józef Skowroński, Agnieszka Sokulska ż. Szymona 171-1-5 122R 10 R 8211 DW
29 10 1832 Butowce Joanna Łabuńska Czerniatyn Wielki Jan Marianna Jaskulska Ignacy Karczewski i Franciszka Szymańska ż. Wojciecha 178-3-98 170R 33 Ż 326 DM
18 11 1832 Butowce Elżbieta Dzięgielowska Czerniatyn Wielki Jan Franciszka Gajewska Tadeusz Wysocki i Elżbieta Jaskulska ż. Jana, Sebastian Jaskluski i Marianna Karczewska ż. Ignacego 178-3-98 170V-171R 37 Ż 327-328 DM
4 1 1833 Krzywin Paulina Orłowska Hołowle Teodor Marianna Sokulska ch. 4.01.1828, Ur. Michał Sokulski, Sł. Katarzyna Gutkowska ż. Wawrzyńca 171-1-6 41R 2 R Mg
17 8 1833 Białogródka Kajetan Buderacki Sosnoweczka Michał Marianna Jaskulska Szymon Grzybowski i Teresa Gałęzka ż. Jana 178-3-99 50R 72 Ż DM
16 9 1833 Białogródka Zuzanna Jaskulska Sosnoweczka Andrzej Teresa Strzemińska Jan Gałęzki i Marianna Beyzymska ż. Marcina 178-3-99 50V 80 Ż DM
27 9 1833 Białogródka Justyna Zuzanna Jaskulska Tarnawka Stanisław Tekla Gołębiowska Jan Gołębiowski i Helena Glińska ż. Bartłomieja 178-3-99 51R 84 Ż DM
16 3 1833 Zasław św. Jana Franciszka Jaskulska Zasław Piotr Tekla Żurakowska Aleksander Bronowicki i Julianna Lipczyńska 178-3-99 3V 18 Ż DM
22 5 1833 Annopol Piotr Nowicki Kurasz Wiktor Agata Janiewicz Piotr Boguszewski i Zuzanna Sokulska ż. Jana, asyst. Jan Sokulski i Urszula Boguszewska ż. Piotra 171-1-6 104R 29 R 99 DM
30 6 1833 Annopol Paweł Sobolewski Kurasz Jan Marianna Laskowska Jędrzej Nowicki i Zuzanna Sokulska ż. Jana, asyst. Jan Sokulski i Agata Matuszewska wdowa 171-1-6 104V 31 R 101 DM
31 5 1833 Horodyszcze Erazm Potapski Łękowce Stefan Marianna Lejzerowska Paweł Kaleński i Joanna Jaskulska ż. Ludwika, asyst. Kazimierz Mysłowski i Anastazja Włoczkiewicz ż. Jana 178-3-99 93R 30 Ż 184 DM
16 12 1833 Miropol Sebastian Dąbrowska Peczanówka NN Felicjana Kasper Jaskulski i Julia Piwińska, Józef Dunajewski i Zuzanna Jaskulska 245-1-7 180V 53 R 187 DM
25 3 1834 Sokul Jakub Ferlejewski Nawoz Paweł Katarzyna Chiżun Bazyli Kalityn Chorąży pułku piechotnego Welinktońskiego, Franciszka Mikulska pa 820 34R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0034.htm
4 1 1834 Korzec Adam Chwid Rzeczki Wojciech Apolonia Mendaluk Marcin Kucmus i Marianna Mikulska panna 245-1-8 64r 1 R Na 0
6 5 1834 Ołyka Marianna Wakulska Romanów Feliks Julianna Rync 820 112 95 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0116.htm
23 7 1834 Krzywin Paulina Sokulska Lisicze Grzegorz Anna Matłuszewska ? ch. 25.07.1834, Ur. Józef Gągała, Ur. Barbara Serokin ż. Jakuba, asys. Ur. Szymon Sokulski, Ur. Agat 171-1-7 47V 24 R Mg
14 8 1834 Krzywin Aniela Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch. 15.08.1834, Ur. Franciszek Malinowski, Ur. Karolina Gągała ż. Kazimierza, asys. Ur. Jan Mieszyńs 171-1-7 48R 26 R Mg
16 8 1834 Lachowce Wawrzyniec Baraniecki Książęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jakub Galiński i ... Medyńska 171-1-7 94V 42 R DM
21 10 1834 Korzec Teresa Wiszniewska Ochmanówka Jan Antonina Ostrowska Stanisław Dziekoński i Marianna Kokulska ż. Franciszka 245-1-8 80v 107 R Na
13 4 1834 Horodyszcze Józefa Sokulska Horodyszcze Filip Antonina Nienatkiewicz Józef Boner kawaler i Urszula Robaczyńska panna 178-3-100 123R 17 Ż 246 DM
16 2 1834 Kodnia Franciszka Konstancja Słomińska Kodnia Eliasz Szymon Franciszka Henkel Franciszek Sokulski sędzia kijowski i Marianna Radziszewska, asyst. Edmund Michałowski i Zofia Sokulska ż. Franciszka, Jan Szolc i Franciszka Sokołowska ż. Onufrego, Stanisław Sokołowski i Teresa Przesmycka panna 178-3-287 38R 13 Ż 41 DM
20 5 1835 Białogródka Antonina Jakubowska Szarłajówka Jan Marianna Jaskulska Franciszek Kraśnicki i Aleksandra Łukarzewska ż. Sylwestra 178-3-101 115V 39 Ż DM
19 6 1835 Lachowce Marianna Zawadzka Książęcin Piotr Józefa Malinowska Jan Winiarski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-8 110V 25 R DM
26 11 1835 Byszów Stefan Stachowski Jabłonówka Bernard Anna Stachowska Grzegorz Kurybut, Ludwika Miedzwiecka, as. Jędrzej Miedzwiecki, Stefania Sokulska, Bazyli Czeher, Katarzyna Szumkiewicz, chrz. 26.11.1835 178-51-372 13V 14R 14 Ż BS 29-
6 8 1835 Kijów Józefa Anna Maria Mikulska Kijów Józef Józefa Podlewska JW. Willibald Besser, W. Elżbieta Bernatowicz, as. JW. Józef Kruczkowski, JW. Monika Korzeniowska, Aleksander Bernatowicz, Obywatel P-tu Latyczowskiego, JW Julia Andrzejowska, chrz. 28.08.1835. Ojciec dziecka -Lektor Języka Polskiego i Pomocnik Bibl 178-51-372 31R 35 Ż BS 64
8 11 1835 Zasław św. Józefa Marianna Jaskulska Czetyrboki Antoni Karolina Domaszewska Bazyli Nahaiewski, Marianna Muszkowska 178-3-101 57 141 Ż SK
30 1 1835 Bazalia Piotr Krośnicki Czuchele Wojciech Krystyna Łukarzewska Franciszek Krośnicki i Marianna Mikulska 178-3-101 233R 16 Ż DM
11 5 1835 Bazalia Marianna Mikulska Czuchele Franciszek Rozalia Karpowicz Franciszek Lipiński i Franciszka Kwiatkowska 178-3-101 235R 42 Ż DM
19 6 1835 Butowce Antoni Łabuzowski Czerniatyń Jan Marianna Jaskulska Franciszek Ostrowski, Anna Izdebska 178-3-101 217R 22 Ż 400 SK
30 4 1835 Ożohowce Katarzyna Mikulska Łonki Józef Wincenta Franciszek Kaliński, Marianna Adamowiczowa 178-3-101 287 5 Ż SK
17 11 1835 Korzec Wiktoria Sobczyńska Huta Krywal Kazimierz Klara Wakulska 245-1-9 67 84 R PW
25 8 1835 Szumsk Paulina Zielińska Hucisko Surażskie Jan Marianna Sokulska Antoni Jastrzębski i Dorota Orłowska ż. Ignacego 245-1-9 373R 26 R 728 DM
8 12 1835 Sielec Marianna Józefa Karolina Skulska Chmielówka Stanisław Karolina Herniczek ch. z wody, Jan Chmielewski, Agata Łapińska wd. 850 166 12 AGAD 92 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0092.htm
8 12 1835 Sielec Marianna Józefa Karolina Skulska Chmielówka Stanisław Karolina Herniczek dop. ch. 12. 1. 1836 r. Asyst. Mikołaj Brawer, Teofila Guzowska, Seweryn Rykman, Agata Łapińska wd. 851 197 1 AGAD 107 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0107.htm
14 5 1836 Kołki Jan Nepomucen Padaliński Jaromel Kazimierz Marianna Mikulska Feliks Narolski, Barbara Juscińska - "w"; as: Jakub Pinkiewicz, Agata Łukowska - 822 60a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0061.htm
3 8 1836 Krzywin Dominika Gutkowska Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch.4.08.1836, Ur. Michał Sokulski, Ur. Ewa Bogucka, asys. Ur. Piotr Grabowski, Ur. Joanna Sokulska ż 171-1-9 64V 24 R
4 8 1836 Krzywin Dominik Orłowski Hołowle Teodor Marianna Sokulska ch.6.08.1836, Ur. Michał Sokulski, Ur. Ewa Bogucka panna 171-1-9 65R 25 R Mg
16 2 1836 Białogródka Apolonia Jaskulska Sosnoweczka Andrzej Teresa Mierzejewska Bazyli Sinicki i Franciszka Glińska ż. Jana 178-3-106 115V 15 Ż DM
19 11 1836 Białogródka Mikołaj Więckowski Sosnoweczka Jan Apolonia Jaskulska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-106 126R 97 Ż DM
7 12 1836 Białogródka Marianna Chiż Waśkowczyki Kazimierz Anna Zabowska Jan Gołębiowski i Tekla Jaskulska wdowa 178-3-106 127V 108 Ż DM
26 1 1836 Lachowce Anna Piotrowska Książęcin Franciszek Dorota Jakuszewska Jędrzej Niemirowski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-9 99R 9 R DM
5 9 1836 Lachowce Józef Baraniecki Książęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jan Ulanicki i Marianna Oryszewska ż. Józefa 171-1-9 105V 54 R DM
9 9 1836 Lachowce Ignacy Rudkowski Książęcin Stefan Barbara Lepczyńska Jan Winiarski i Zuzanna Mikulska ż. Kazimierza 171-1-9 105V 56 R DM
22 9 1836 Lachowce Mateusz Nowicki Lachowce Bazyli Agata Sokulska Mateusz Piasecki i Magdalena Siwkowska ż. Hieronima 171-1-9 106R 60 R DM
9 9 1836 Butowce Mikołaj Welbel Czerniatyn Wielki Ludwik Magdalena Krzywicka Józef Popławski m. Antoniny, Elżbieta Jaskulska z. Sebastiana, as. paweł Krzywicki m. Marianny, Elżbieta Wysocka panna 178-3-106 222V 37 Ż 430 DW
9 3 1836 Bazalia Józef Szyngler Czuchele Franciszek Agnieszka Stawińska Jan Niwiński i Marianna Mikulska, Mikołaj Jakuszewski z Antonina Szulc 178-3-106 263V 19 Ż DM
4 5 1836 Bazalia Domicela Joanna Miłaszewska Czuchele Paweł Marianna Kalińska Piotr Piotrowski i Marianna Mikulska, Adam Miłaszewski i Agnieszka Topolnicka 178-3-106 265R 35 Ż DM
17 9 1836 Korzec Ludwik Berezicki Lazaret Rzyczecki Teodor Marcjanna Hordyńska Ludwik Kamiński i Ludwika Mikulska panna 245-1-10 79r 104 R Na
6 10 1836 Korzec Tekla Popławska Huta Krywal Józef Agnieszka Niedźwiedzka Stanisław Mamczurowski i Anna Zwierchowska panna; asyst. Michał Łabęcki i Agnieszka Wakulska ż. Andrzeja 245-1-10 81v 119 R Na
25 10 1836 Kulczyny Joanna Jaskulska Łahodyńce Stanisław Marianna Sławecka Stefan Szmigielski i Marianna Nowicka wdowa 178-3-106 240V 62 Ż 465 DM
25 2 1836 Ostropol Aleksandra Sokulska Ostropol Filip Antonina Nienatkiewicz Józef Bernatowicz i Nadieżda Siedleczyńska, asyst. Józef Porzeziński i Genowefa Bagińska panna 178-3-106 302R 12 Ż 582 DM
6 10 1836 Ostropol Zygmunt Sokołowski Ostropol Jan Tekla Nider Józef Czarnecki i Antonina Sokulska ż. Filipa, asyst. Filip Sokulski i Franciszka Dobrzańska ż. Karola 178-3-106 307R-307V 41 Ż 592-593 DM
18 5 1836 Toporyszcze Feliksa Pikulska Huta Dobryńska Jan Julianna Jakuszewska Kazimierz Osiecki i Joanna Skokowska, Piotr Skokowski i Zofia Duchnawska 178-51-386 120V 39 Ż 124 DM
2 10 1836 Toporyszcze Placyd Mileniewski Huta Dobrzyńska Grzegorz Marianna Pikulska Franciszek Osiecki i Julianna Pikulska 178-51-386 126R 82 Ż 129 DM
3 12 1836 Toporyszcze Andrzej Pikulski Kazimierówka Franciszek Aleksandra Adam Paprocki i Marianna Pikulska 178-51-386 129R 102a Ż 132 DM
8 10 1836 Zasław św. Józefa Horodyszcze Brygida Marianna Strzemeczna Czetyryboki Antoni Eufrozyna Nakulska Adam Ostaszewski wdowiec i Taida Kokulska ż. Mikołaja 178-3-106 93R 41 Ż 181 DM
17 2 1836 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka ur. Michał Sokulski, Wlm. Barbara Sorokin ż. Jakuba 171-1-9 42R 8 R 48 DW
18 2 1836 Annopol Konstancja Waśkowska Annopol Stanisław Agnieszka Frankowska ur. Józef Waśkowski, 1-dw. Marianna Kokulska ż. Franciszka, as. ur. Franciszek Machciński, Tekla Hej ż. Franciszka 171-1-9 42V 9 R 49 DW
24 6 1836 Annopol Paulina Sokulska Kurasz Szymon Agnieszka Nowicka ur. Wojciech Kutyłowski, Barbara Soroczyńska 171-1-9 44V 23 R 51 DW
22 8 1836 Annopol Bazyli Sikorski Korostek Józef Juliana Swiedzińska ur. Jonasz Świedziński, Agnieszka Sokulska ż. Michała 171-1-9 45V 28 R 53 DW
6 9 1836 Annopol Wiktoria Sokulska Las Kurasz Grzegorz Anna Jabłońska ur. Grzegorz Karasiewicz, Barbara Sorokin ż. Bazylego 171-1-9 46V 33 R 54 DW
6 11 1837 Szumbar Michał Teodor Pogorzelski Borki Florian Marianna Mikulska Wojciech Miednicki, Tekla Głowacka z. Jana 54 199 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0107.htm
4 10 1837 Sokul Franciszek Ferlejewski Nawoz Paweł Katarzyna Koleśnik Onufry Zamiroski, Franciszka Mikulska panna 823 56R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0060.htm
26 3 1837 Luboml Marianna Pikulska Luboml Ostap Agnieszka Szydłowska Mikołaj Gadzaliński, Marcjanna Majorczuk ż. Jacka 852 516 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0272.htm
11 11 1837 Krzywin Wiktoria Sokulska Milatyn, par. Ostróg Michał Agata Świdzińska ch.11.11.1837, Ur. Antoni Sokulski, Ur. Teresa Czarnkowska wdowa 171-1-10 64V 23 R Mg
19 6 1837 Białogródka Antonina Teleżyńska Dańkowce Ignacy Marianna Rogulska Michał Dębicki i Anna Jaskulska ż. Pawła 178-3-108 152V 68 Ż DM
27 11 1837 Korzec Katarzyna Jędrzejowska Korzec Stanisław Antonina Sokulska, Sokalska 245-1-11 95 125 R PW
2 1 1837 Deraźne Wiktoria Adela Japołot IN Karolina Jan Kownacki i Krystyna Krzywokulska zamężna 171-1-10 202R 8 R DM
5 1 1837 Butowce Antonina Łabuzowska Czerniatyn Wielki Jan Marianna Jaskulska Ignacy Karczewski i Anna Izdebska ż. Krzysztofa 178-3-108 223R 2 Ż 436 DM 0
3 5 1837 Zasław św. Józefa Jan Ostrowski Tyszewicze Jan Marianna Lipska Kajetan Żytkiewicz, Taida Kokulska 178-3-108 59V 52 Ż 115 RG
23 6 1838 Horochów Zeno Piotr Gałązowski Chołoniów Jakub Julianna Sokulska 853 114 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0061.htm
9 7 1838 Kołki Wiktor Padaliński Kukły Kazimierz Marianna Mikulska Antoni Czole, Lucyna Łukomska - "p"; ch: 17.07. 824 62 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0063.htm
26 9 1838 Luboml Józefa Wasylewicz Luboml Andrzej Katarzyna Klekociuk Grzegorz Wołosiewicz, Tekla Pikulska ż. Jana 853 503 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0285.htm
27 6 1838 Krzywin Piotr Gutkowski Hołowle Wawrzyniec Katarzyna Sokulska ch.29.06.1838, Ur. Kazimierz Gągała, Ur. Marianna Uhrynowicz ż. Franciszka 171-1-11 50V-51R 21 R Mg
29 5 1838 Ostróg Antoni Sękowski Hurby Piotr Dioniza Sukulska Augustyn Baszyński i Anna Suprowicz 171-1-11 9R 49 R DM
8 12 1838 Białogródka Marianna Jakulska Dańkowce Dominik Anna Gajkowska Franciszek Tyczyński i Marianna Roszczyn ż. Daniela 178-3-110 146V 127 Ż DM
20 7 1838 Annopol Antoni Murawski Annopol Mateusz Kunegunda Hej ur. Atanazy Paszkowski, Marianna Nokulska (?) ż. Franciszka 171-1-11 124V 22 R 336 DW
14 10 1838 Annopol Teresa Sokulska Las Kurasz Michał Agata Swiedzińska ur. August Cicierski, Józefa Kamińska ż. Bazylego 171-1-11 126R 33 R 337 DW
3 11 1838 Annopol Karol Pogorzelski Baczmanówka Mikołaj Lucyna Pikulska ur. Paweł Trzczciński, Teresa Pogorzelska ż. Antoniego 171-1-11 126V 37 R 338 DW
1 3 1838 Bazalia Albin Mikulski Czuchele Franciszek Rozalia Karpowicz ur. Franciszek Lipiński i Marianna Mikulska 170-3-110 236R 20 Ż DM
10 6 1838 Bazalia Antoni Niewiński Czuchele Julian Marianna Łukarzewska ur. Franciszek Szyngler i Rozalia Mikulska 170-3-110 240R 46 Ż DM
29 11 1838 Bazalia Stanisław Wolski Czuchele Piotr Marianna ur. Piotr Mikulski i ur. Rozalia Mikulska 170-3-110 247R 93 Ż DM
15 1 1838 Bazalia f. Tereszki Tytus Dzwoniewski Czernelówka Leon Agnieszka Jaskulska ur. Aleksander Dzwoniewski i Petronela Kossoska 170-3-110 251R 2 Ż DM
4 9 1838 Berezne Edward Maryan Ulanicki Kaletynce,par. Kumanów Stanisław Katarzyna Sokulska dop. chrztu 13.08.1844r. W.Paweł Zawoliński,Aniela Leszczyńska.Asyst.:W.Józef Trzebuchowski,W.Marianna Jackoska,W.Mikołaj Rybczyński,Marianna Lipska ż.Nikodema,W.Jan Domański,Albina Małachowska ż.Leona 883 203V 27 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0214.htm
4 8 1838 Międzyrzec Józef Netyksza Hłuboczek Franciszek Marianna Gudorowicz Józef Bielakiewicz żon. Agnieszka Sukulska.As. Grzegorz Sukulski, Marianna Netyksza 171-1-11 256R 32 R AS
13 7 1838 Międzyrzec Stanisław Łokacki Hłuboczek Ignacy Rozalia Czuharska ch.w Annopolu,Jan Sokulski,Domicela Szenołowska.Asyst. Szymon Sokulski, Agnieszka Sokulska 171-1-11 258R 44 R AS
19 12 1838 Korzec Dominik Soczyński Huta Krywal Kazimierz Klara Wakulska Erazm Czerniachowicz kawaler, Magdalena Niedzielska żona Jana 178-51-433 58V 3 Ż 62
3 3 1838 Miropol Helena Kunegunda Przyjałkowska Kozarka Jan Paulina Topolnicka Adam Topolnicki i Zuzanna Jaskulska ż. Kaspra, asyst. Kacper Jaskulski i Teodozja Podgórska 245-1-12 151R 18 R 152 ES
29 3 1838 Korzec Eustachy Franciszek Olizarowski Korzec Andrzej Karolina Ciechońska Ignacy Tyszecki i Marianna Kukulska wdowa 245-1-12 65R 43 R 66 DM
29 6 1838 Korzec Paulina Czarnecka Hozdów NN Agata Tomasz Więckowski i Charytyna rekrutka, asyst. Leon Bilewicz kawaler i Julia Kukulska panna 245-1-12 70R 73 R 71 DM 0
16 10 1838 Korzec Edward Jan Kossowski Korzec Kazimierz Honorata Zawadzka Andrzej Bronikowski wdowiec i Paulina Kukulska 245-1-12 76V 112 R 78 DM
1 10 1838 Korzec Anna Maria Kostkiewicz Korzec Stanisław Tekla Józefa dopełnienie chrztu 29.08.1852, asyst. Łukasz Urbański i Marianna Kukulska 171-1-17 250V-251R 75 R 254 DM
7 1 1839 Białogródka Marianna Jaskulska Sosnówka Jędrzej Teresa Stromińska ur. Jan Olszewski i ur. Anna Łoniecka ż. Jana 178-3-112 114V 4 Ż DM
18 10 1839 Annopol Lucyna Sokulska Las Kurasz Szymon Agnieszka Nowicka 879 96 R 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0097.htm
5 3 1839 Lachowce Ignacy Nowicki Lachowce Bazyli Agata Sokulska 879 66 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0068.htm
7 2 1839 Bazalia Piotr Bernacki Czuchele Wojciech Rozalia Monasterska Józef Gutkiewicz i Rozalia Mikulska, asyst. Piotr Piotrowski i Katarzyna Martosiewicz panna 178-3-112 218R 14 Ż 424 DM
5 5 1839 Bazalia Stanisław Olszewski Czuchele Szymon Honorata Kalińska Piotr Piotrowski i Franciszka Szulc, asyst. Piotr Kulczycki i Rozalia Mikulska, Piotr Mikulski i Helena Lipska 178-3-112 219V 46 Ż 427 DM
24 9 1839 Bazalia Stanisław Kulesza Czuchele Józef Teresa Kamińska Franciszek Kaliński i Marianna Kulesza, asyst. Jan Kamiński i Marianna Mikulska 178-3-112 222V 100 Ż 433 DM
27 10 1839 Bazalia Stanisław Narcyz Piotrowski Czuchele Piotr Honorata Szulc Miłoszewski I Marianna Mikulska, asyst. Franciszek Kaliński i Tekla Trzebińska panna 178-3-112 223R 114 Ż 434 DM
4 12 1839 Bazalia Franciszka Barbara Jaskulska Korczówka Kasper Zuzanna Borowska Józef Krzewicki i Marianna Jaworska, asyst. Maciej Jaworski i Tekla Święcicka 178-3-112 224R 127 Ż 436 DM
3 1 1839 Butowce Marcin Popławski Czerniatyn Wielki Kazimierz Marianna Walicka Jakub Sakowski i Elżbieta Jaskulska ż. Sebastiana 178-3-112 200R 1 Ż 389 DM
2 7 1839 Butowce Piotr Welbl Czerniatyn Wielki Ludwik Magdalena Krzewicka Józef Popławski i Elżbieta Jaskulska ż. Sebastiana 178-3-112 205R 30 Ż 399 DM
1 9 1839 Zasław św. Jana Mikołaj Krasucki [Krasowski] Borysów Eliasz Marianna Siedlarska Mateusz Krasucki [Krasowski] i Tekla Jaskulska 178-3-112 7V 34 Ż 16 DM
5 8 1839 Miropol Marianna Sokulska Miropol Ludwik Teresa Biernacka Piotr Talko i Tekla Czerniachowska ż. Grzegorza 178-51-433 188R 50 Ż 198 DM
12 12 1839 Korzec Wiktor Sokołowski Topcza Franciszek Magdalena Czubowska Daniel Witosławski kawaler, Paulina Kukulska panna 178-51-433 80V 141 Ż 85
7 3 1839 Zasław św. Józefa Jan Szuszmański Sławuta Jan Franciszka Pikulska Jan Białoszewski, Wiktoria Kutyłowska 178-3-112 49R 20 Ż 94 RG
27 5 1839 Zasław św. Józefa Joanna Franciszka Wereszczyńska Czetyrboki Jan Julia Snowodecka Mikołaj Trzemeski, Taida Kokulska 178-3-112 55V 59 Ż 107 RG
16 8 1839 Deraźne Johanna Krzywokulska Balarka Józef Krystyna Kołodyńska 879 185 R 32 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0187.htm
15 11 1840 Hołoby Leopold Klemens Gałęzowski Miasteczko Jakub Julia Sokulska Ferdynand Dobrowolski Rotmistrz od Huzarów młodzian, Zofia z domu Wielobycka żon 855 204V 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0211.htm
10 6 1840 Nowogród Wołyński Antoni Żygadło Rudnia Kuleszowska Wincenty Józefa Mikulska 871 32 120 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0017.htm
6 9 1840 Ostróg Jakub Senkowski Hurby Piotr Dioniza Sokulska ur. Paweł Sokulski, Karolina Sliwińska ż. Jana 880 10 R 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0011.htm
5 10 1840 Łysin Franciszka Moskaleńko Łopawsze Nikodem Zofia Poradowska Prokop Semeniuk i Magdalena Sokulska panna, asyst. Iwan Iszczuk i Tekla Koszowska 826 200R 21 AGAD 201 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0201.htm
12 5 1841 Wyszogródek Domicella Korzeniowska Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Iwan Mielnicki, Marianna Pozniakowa z. Teodora 872 662 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0351.htm
3 6 1841 Wyszogródek Petronela Stasiuk Wyszogródek Józef Antonina Krzywokulska 872 663 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0351.htm
24 2 1841 Luboml Maciej Kontowski Luboml Jan Apolonia J? Tomasz Gadzaliński, Apolonia Pikulska ż. Szymona 856 509 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0280.htm
21 2 1841 Lachowce Piotr Baraniecki Książęcin Grzegorz Tekla Jaskulska Jakub Galiński i Marcjanna Sieszycka ż. Mateusza 178-49-17 4R 14 Ż
28 4 1841 Lachowce Magdalena Nowicka Lachowce Bazyli Agata Sykulska Jan Nowicki i Anna Turkiewicz ż. Macieja 178-49-17 7R 31 Ż
14 12 1841 Lachowce Anna Nimirowska Bisówka Józef Cecylia Ziobrowska Bazyli Grzybowski i Teresa Jaskulska 178-49-17 15R 79 Ż DM
28 12 1841 Annopol Wiktoria Sokulska Las Kurasz Szymon Agnieszka Nowicka 881 86 R 2 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0093.htm
19 1 1841 Berezdów Józef Bołsunowski Maniatyn Andrzej Anastazja Waśkowska Kazimierz Górski kawaler i Marianna Mikulska panna 872 287 7 AGAD 152 DW, DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0152.htm
4 10 1842 Krzemieniec Franciszka Sykulska 873 476 89
4 3 1842 Kisielin Anna Łukomska Kisielin NN Rozalia Bazyli Bagnecki, Anna Mikulska; as: Andrzej Staniewski, Natalka Filipianka; ch: 857 284 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0154.htm
23 11 1842 Ostróg Katarzyna Szawłowska Tesów Michał Katarzyna Sokulska 881 16 V 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0018.htm
23 10 1842 Nowogród Wołyński Agnieszka Żygadło Rudnia Kuleszowska Wincenty Józefa Mikulska 873 45 177 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0025.htm
26 11 1842 Wyszogródek Grzegorz Kuliński Korzkowce Jan Anna Krzywokulska 873 696 25 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0363.htm
1 1 1842 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka 881 86 V 4 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0094.htm
5 8 1842 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Michał Agata Swidzińska 881 89 V 24 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0097.htm
25 5 1842 Zasław św. Józefa Maria Magdalena Wierzbicka Brykula Wincenty Antonina Skulska Aleksander Romanowski, Karolina Kornatowska 178-51-485 35R 49 Ż 37 RG
22 3 1843 Annopol Aleksandra Sokulska Las Kurasz Grzegorz Tekla Urbańska 882 103 R 11 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0104.htm
12 2 1843 Niewirków Konstancja Jadwiga Maria Salomea Michalewicz Niewirków Faustyn Maria Mikulska 882 248 V 46 0
12 2 1843 Niewirków Jadwiga Konstancja Franciszka Rozalia Michalewicz Niewirków Faustyn Maria Mikulska 882 248 V 47 0
5 11 1843 Korzec Feliks Soczyński Huta Krywal Kazimierz Klara Wakulska 874 215 142 AGAD PW
2 2 1843 Kołki Józef Łukasz Gałęzowski Tumin Jakub Julia Sokulska Antoni Chylniewicz, Zuzanna Chrynacka - "p"; as: Kazimierz Dmochowski, Teofila W 829 210V 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0225.htm
9 3 1843 Kisielin Franciszka Mikulska Kisielin Stefan Anna Markowska Piotr Ziółkowski, Józefa Orłowska - "w"; as: Jędrzej Nienadkiewicz, Barbara Luka 858 178 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0094.htm
3 11 1843 Berezne Karolina Pikulska Berezne Andrzej Tekla Kuriata 882 213 V 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0215.htm
18 5 1843 Wyszogródek Antoni Korzeniowski Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Kryspin Lewandowski, Tekla Potrykowska 874 927-928 12 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0469.htm
29 8 1843 Wyszogródek Joanna Bartczyszyn Wereszczaki Jan Tekla Burban Antoni Pęcak, Anna Krzywokulska 874 932 24 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0472.htm
20 3 1843 Horodyszcze Marianna Jaskulska Białopol Antoni Karolina Tomaszkiewicz Kajetan Roszczyna i Joanna Jaskulska ż. Ludwika 178-49-18 4V 22 Ż 10 DM
19 5 1843 Horodyszcze Józef Chmielowski Seredyńce Kazimierz Marcjanna Jurkowska Sylwester Radecki i Joanna Jaskulska wdowa po Ludwiku 178-49-18 6V 33 Ż DM 0
5 8 1843 Toporyszcze Jan Sokołowski Kazimierówka Adam Feliksa Naumowicz chrzest 29.01.1844; Stefan Szajdecki i Aleksandra Pikulska ż. Franciszka 178-51-514 480R 10 Ż DM
16 1 1843 Toporyszcze Antoni Mieleniewski par. Toporyszcze Jan Marianna Pikulska chrzest 16.01.1843, wpis 1857; Ignacy Osiecki i Tekla Budkiewicz z Zagórskich 178-3-126 715V-716R 34 Ż DM
7 10 1843 Zasław św. Józefa Teofila Zurakowska/Żurakowska Sławuta Aleksander Franciszka Pikulska Stanisław Tomaszewski, Marianna Wojciechowska 178-51-510 44V 80 Ż 48 RG
27 12 1843 Hulewicze Alojzy Padaliński Kaszówka Kazimierz Marianna Mikulska chrzest 2.01.1844, Aleksander Gruszczewski i Karolina Bobołowicz wdowa, asyst. Antoni Różycki i Józefa Bobołowicz panna 859 346 1 AGAD 182 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0182.htm
16 11 1844 Luboml Konstancja Wasilewicz Luboml Tomasz Tekla Patyewicz Michał Patyewicz, Natalia Pikulska ż. Oksentego 859 591 119 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0315.htm
24 1 1844 Wyszogródek Franciszek Kuliński Korzkowce Jan Anna Krzywokulska Ustym Medwidziów, Teresa Matjaszowa ż. Jana 875 846 6 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
25 1 1844 Wyszogródek Paulina Krzywokulska Wereszczaki Wawrzyniec Magdalena Szewczuk Stanisław Matjasz, Marianna Towarnicka ż. Eliasza 875 845 5 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0449.htm
13 6 1844 Wyszogródek Antoni Krzywokulski Pańkowce Marcin Katarzyna Grędzała Kazimierz Werbicki, Magdalena Krzywokulska ż. Wawrzyńca 875 851 20 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0452.htm
17 4 1844 Połonne Marianna Pikulska Żary NN Honorata 875 407 81 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0208.htm
13 8 1844 Połonne Franciszka Pikulska Żary Tomasz Franciszka 875 423 131 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0216.htm
5 1 1844 Toporyszcze Antoni Osiecki Huta Polowska Jan Marianna Pikulska Ignacy Osiecki i Tekla Butkiewicz ż. Antoniego 178-51-514 480R 11 Ż DM
12 2 1844 Toporyszcze Petronela Pikulska Dobryń Jędrzej Balbina Rychwalska Bazyli Jurewicz i Anna Pikulska ż. Teodora 178-51-514 481V 21 Ż DM
1 12 1844 Toporyszcze Katarzyna Siwaczenko Nebiża Bazyli Marianna Pikulska Kasper Budnicki i Marianna .... ż. Jana 178-51-514 491V 95 Ż DM
8 3 1844 Annopol Antoni Sokulski Kurasz Michał Agata Świdzińska Stanisław Orłowski i Agnieszka Sokulska ż. Szymona 883 54V 14 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0058.htm
1 5 1844 Annopol Katarzyna Pogorzelska Baczmanówka Mikołaj Lucyna Pikulska Mikołaj Siromski i Franciszka Pogorzelska ż. Karola 883 56R 28 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0059.htm
6 5 1844 Białogródka Anna Liniewicz Sachnowce Daniel Konstancja Krotewicz Franciszek Sławecki i Anna Jaskulska ż. Dominika 905-2-2 7V 56 W 15 DM
12 5 1844 Białogródka Domicela Niewierowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andruszewicz Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 905-2-2 8R 58 W 16 DM
16 1 1844 Lubar Antonina Skulska Lubar Józef Anastazja Dańkiewicz Jan Lebiedziewicz i Marianna Korczyńska ż. Władysława 178-51-514 311V 4 Ż 3 DM
9 5 1844 Lubar Grzegorz Czyżewski Lubar Szymon Honorata Bronicz Franciszek Mysłowski i Anastazja Skulska ż. Józefa 178-51-514 317R 37 Ż 14 DM
4 5 1845 Krzywin Teresa Orłowska Hołowle NN Lucyna Orłowska Kazimierz Komarnicki, Agata Sokulska ż. Michała 884 62 10 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0064.htm
16 3 1845 Krzywin Józef Orłowski Choniaków Jan Teresa Swidzinska Jędrzej Perłowski, Agata Sokulska ż. Michała 884 62 7 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0064.htm
12 4 1845 Białogródka Leon Hryniewiecki Sosnoweczka Mikołaj s. Jana Agnieszka c. Teodora Kozielska Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-113 89R 44 Ż DM
16 7 1845 Butowce Anna Katarzyna Popławska Czerniatyn Józef Antonina Sokołowska Karol Dobrzański i Elżbieta Jaskulska ż. Sebastiana 178-3-113 201V 28 Ż DM
3 5 1845 Zasław św. Jana Florian Dobrowolski Kaletyńce Augustyn Anna Brzezińska Aleksander Jezierski i Franciszka Sokulska panna 178-3-113 69R 26 Ż DM
7 3 1845 Wyszogródek Aleksander Korzeniowski Lulińce Stanisław Wiktoria Pikulska Michał Korzeniowski i Marianna Nowicka ż. Michała 876 742 6 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0395.htm
26 12 1845 Wyszogródek Anastazja Krzywokulska Wereszczaki Wawrzyniec Magdalena Szewczuk Stanisław Matyjaszów i Katarzyna Pęcak ż. Antoniego, Onufry Rypiuk i Ewa Chomiak ż. Sawy 876 749 29 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0399.htm
26 12 1845 Wyszogródek Szczepan Szpilman Szyły Jan Katarzyna Jaskulska Michał Jakulski i Anastazja Dudar ż. Tomka, Michał Korol i Motra Czułyk ż. Wasyla 876 750 31 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0400.htm
30 12 1845 Wyszogródek Marianna Zaręba Musurowce Stefan Franciszka Woniakowska Kazimierz Woniakowski i Magdalena Jaskulska ż. Michała, Hawryło Radecki i Anna Błażkowa ż. Stefana 876 750-751 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0400.htm
23 10 1845 Tetyjów Jan Wasilewski Dowhołówka odn. Antoni Marianna Pikulska odn. Jacenty Mirzejewski, Salomea Mirzejewska 685-2-1020 19r 43 Ch 37 KP2
15 2 1845 Zwinogródka Faustyna Mikulska Popówka ur. Jan Karolina Chojnowska chrzest 27.12, ur. Wincenty Dembowski, Domicella Szaduńska 685-2-1020 37v 35 Ch 74 KP2
4 7 1845 Toporyszcze Salomea Jurewicz Dobryń Bazyli Julianna Pikulska Franciszek Mieleniewski i Teresa Pikulska ż. Jana 178-3-12 457R 75 Ż 891 DM
7 9 1845 Toporyszcze Justyna Pikulska Kazimierówka Franciszek Julianna Osiecka Stefan Dydkowski i Anna Orzechowska ż. Jana 178-3-12 461V 100 Ż 900 DM
18 12 1845 Bohusław Wiktoria Mikulska odn. Stefan Barbara Wołkowińska Semeon Kabancow, Klementyna Hraszkoska 685-2-1020 46r 28 Ch 91 KP2
1 4 1845 Kulczyny Wincenty Miłaszewski Kulczyny Mikołaj Katarzyna Mikulska Antoni Zawadzki i Tekla Kurdybanowska ż. Ignacego 178-3-113 366V 29 Ż 707 DM
8 10 1845 Starokonstantynów Dionizy Żółkiewski Motrunki Wincenty Teresa Jaskulska Tomasz Drogoszewski i Marianna Jaskulska panna 178-3-113 160R 115 Ż 320 DM
5 8 1845 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Grzegorz Anna Kłosowska 884 72 V 22 AGAD DW, EK1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0075.htm
12 5 1846 Chomiakówka Anna Brydzyniak Skorodyńce 111 Mikołaj Rozalia Mikulska 198L 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20198/pages/PL_1_301_198_0002.htm
22 2 1846 Korzec Teresa Soczyńska Huta Krywal Kazimierz Klara Wakulska 877 130 24 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0072.htm
31 3 1846 Białogródka Agnieszka Nawrocka Białogródka Wincenty s. Jana Anna c. Jana Hulicka Józef Oleński i Teresa Jaskulska ż. Jędrzeja 178-3-115 131R 40 Ż DM
6 7 1846 Białogródka Jan z Dukli Mysłowski Sosnoweczka Antoni s. Jana Konstancja c. Teodora Gałęzka Wawrzyniec Andruszewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-3-115 133V 63 Ż DM
20 7 1846 Białogródka Magdalena Zwięckowska Sosnoweczka Jan s. Wincentego Apolonia c. Grzegorza Jaskulska Teodor Kosiński i Domicela Kułakowska wdowa po Ignacym 178-3-115 134V 69 Ż DM
19 11 1846 Malin Elżbieta Rudnicka Chodory Zachariasz Marianna Sadowska c. wlm., chrz. 2.01.1847, chrzestni: wlm. Werner Mikulski porucznik wojsk rosyjskich i kawaler, wlm. Henryka Syrokomska, asysta: wlm. Wincenty Mondzelowski, wlm. Józefa Mikulska 178-51-548 108R 4 Ż BS, EH 223
28 1 1846 Berezne Apolonia Maksymowicz Woronówka Piotr Apolonia Sobolewska Aleksander Imberg żonaty i Tekla Pikulska ż. Andrzeja 885 219V 5 Na, DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0230.htm
10 4 1846 Wyszogródek Tekla Jaskulska Musurowce Piotr Magdalena Kowalczuk Stefan Mazurek i Katarzyna Ratuszniak ż. Ignacego 877 693 17 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0357.htm
24 6 1846 Wyszogródek Antonina Szumska Domaninka Andrzej Anna Krzywokulska Aleksy Sydoruk i Charatyna Popowicz ż. Piotra 877 695 23 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0358.htm
29 7 1846 Wyszogródek Marta Kulińska Ułaszczyńce Jan Anna Krzywokulska Józef Szuszkiewicz i Helena Grędżoł ż. Jana 877 696 26 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0358.htm
29 9 1846 Wyszogródek Aniela Janiuk Ułaszczyńce Maciej Franciszka Kaniuczuk Ignacy Turubiński i Magdalena Krzywokulska ż. Pawła 877 698 32 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0359.htm
14 11 1846 Wyszogródek Katarzyna Matyasz Korżkowce Jan Teresa Bartczyszyn Stefan Przysiężniuk i Magdalena Krzywokulska ż. Wawrzyńca, asyst. Maciej Janiuk i Ksenia Romanowa ż. Józefa 877 700 36 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0360.htm
23 2 1846 Bazalia Marianna Mikulska Czuchele Józef Wincentyna Kwiatkowska Piotr Piotrowski i Anna Krośnicka 178-3-115 233V 35 Ż 460 DM
22 6 1846 Bazalia Marianna Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mikulska Paweł Miłaszewski i Zuzanna Lipska 178-3-115 238R 83 Ż 469 DM
23 11 1846 Bazalia Anna Katarzyna Miłaszewska Czuchele Paweł Marianna Kalińska Jan Miłaszewski i Marianna Mikulska 178-3-115 241R 122 Ż 475 DM
30 8 1846 Toporyszcze Augustyn Budnicki Nebiża Jan Agnieszka Pikulska Jędrzej Pikulski i Magdalena Siwaczenko córka Mikołaja panna 178-3-15 451V 51 Ż 65 DM
10 8 1846 Stawiszcze Felicja Emilia Gajkowska Stawiszcze Antoni Tekla Studzińska Aleksander Brujewicz i Apolonia Studzińska, asyst. Pius Mikulski i Teodozja Brujewicz zamężana, Józef Kozłowski i Eleonora Mikulska zamężna, Wiktor Rojecki i Marcelina Pawlińska panna 1042-1-8 9R 43 CDIAK DM
24 5 1846 Annopol Józef Kosecki Kurasz Erazm Regina Wierzbicka Michał Teodorowicz i Zuzanna Sokulska ż. Jana 885 60R 17 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0061.htm
31 8 1846 Annopol Jan Łukawski Kurasz Teodor Marianna Szczyglewska Michał Teodorowicz i Marianna Nietyksza ż. Franciszka, asyst. Jan Szczyglewski i Agata Sokulska ż. Szymona 885 61R 26 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0062.htm
10 2 1846 Butowce Feliks Łapiński Żabcze Jan Aleksandra Jaskulska Jan Malinowski i Joanna Fijałkowska ż. Aleksandra 178-3-115 214V 10 Ż 423 DM
15 5 1846 Kulczyny Anna Pikulska Słobódka Krasiłowska Stanisław Marianna Różycka Maciej Różycki i Honorata Ostrowska ż. Wojciecha 178-3-115 353R 49 Ż 692 DM
26 6 1846 Lubar Paulina Skulska Lubar Józef Anastazja Dankiewicz Antoni M[...]hofber i Rozalia Górska ż. Franciszka 178-3-15 274R 61 Ż 14 DM
3 9 1846 Starokonstantynów Rozalia Pikulska Kobyla Jan Marianna Popiel Aleksander Wiszniowski i Marianna Lisowska ż. Sylwestra 178-3-114 18V 136 Ż 37 DM
24 7 1846 Łabuń Krystyna Jaskulska Białopol Apollon Marianna Rychlicka Wincenty Kozłowski i Julianna Tomaszkiewicz wdowa 178-3-115 110V 55 Ż 218 DM
28 2 1847 Kisielin Konstancja Idalia Mikulska Witinirz Wiktor Felicjanna Choińska Dyonizy Mikulski, Antonina Jałowicka; ch: 09.03. 862 244 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0131.htm
19 11 1847 Kisielin Feliksa Skulska Moczułki Stanisław Karolina Hernicz Michał Urbanowski, Brygida Makowiecka - ż. Michała; ch: 20.11. 862 249 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0134.htm
19 4 1847 Kulczyny Antoni Krzywicki Rosołowce Aleksander Józefa Stefanowicz Benedykt Dobrzański i Marianna Jaskulska ż. Stanisława 178-3-116 394V 32 Ż 775 DM
7 1 1847 Kulczyny Lucyna Jaskulska Bułajówka Gaspar Zuzanna Borowska Feliks Myśliński i Józefa Kardaszewicz ż. Joachima, asyst. Antoni Wieniawski i Józefa Myślińska 178-3-116 391V 4 Ż 769 DM
11 8 1847 Krzywin Ignacy Waśkiewicz Ułaszanówka Franciszek Julianna Przybytkowska ch.12.08.1847, Jan Gagała, Agata Sokulska ż. Michała, asys. Ignacy Łukawski, Franciszka Gągałła ż. Jana 171-1-13 51R 23 R Mg
15 9 1847 Krzywin Maria Orłowska Szlachowa Kazimierz Klara Woźnicka ch.15.09.1847, Franciszek Waśkiewicz, Tekla Sokulska ż. Grzegorza 171-1-13 51V 27 R Mg
3 1 1847 Malin Telesfor Łagowski Bułhaki Tomasz Julia Żurawska Grzegorz Weselski, Anna Pikulska, małżonka, chrz. 5.01.1847 178-51-548 108V 5 Ż BS 224
27 8 1847 Malin Elżbieta Pikulska Budyłówka Jakub Anna Mokrzycka Paweł Pikulski, Agnieszka Drapikowska, chrz. 28.08.1847 178-51-548 113V 46 Ż 234 BS
2 11 1847 Malin Józef Chomątowski Stepanówka Słoboda Aleksander Marianna Mokrzycka Jakub Lisowski, Anna Pikulska, mężatka, chrz. 8.11.1847 178-51-548 115V 61 Ż BS 237
19 9 1847 Białogródka Karolina Andruszewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gąsiecka 1-dw. Jakub Sienicki i 1-dw. Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-116 110R 90 Ż DM
27 4 1847 Olewsk Waleria Komarnicka Dowhosile Henryk Franciszka Mikulska Eberhard Toll kapitan i Karolina żona Eduarda Siewerta porucznika 178-3-19 480R 18 Ż Na
4 12 1847 Berezne Barbara Pikulska Berezne Andrzej Tekla Kuriata Romuald Zieliński kawaler i Aneta Stefanowicz panna, asystowali Jan Zarębiński żonaty i Tekla Imberg ż. Feliksa 171-1-13 246R 45 R Na
31 3 1847 Lachowce Marianna Nowicka Lachowce Bazyli Agnieszka Sykulska Antoni Nowicki i Anna Turkiewicz ż. Macieja 171-1-13 89R 19 R DM
25 3 1847 Krzemieniec Antoni Rudnicki Marcelówka IN Julia Antoni Sykulski i Jadwiga Sykulska ż. Pawła 426-1-21 4R 21 T DM
13 10 1847 Krzemieniec Jadwiga Sykulski Marcelówka Antoni Anna Walc Piotr Sękowski i Jadwiga Sykulska, Paweł Sykulski i Elżbieta Łopuszańska wdowa 426-1-21 11R 62 T DM
7 9 1847 Krzemieniec Marianna Sokulska Krzemieniec Karol Eleonora Ber Adam Iwaszkiewicz i Teresa Sokołowska panna, Cyryl Sokołowski i Teresa Sokulska ż. Wincentego 426-1-21 11V 65 T DM 0
29 11 1847 Krzemieniec Franciszek Łopuszański Wesołówka Jan Antonina Ochocka Augustyn Sykulski i Jadwiga Sykulska ż. Pawła 426-1-21 13R 75 T DM
4 5 1847 Toporyszcze Ewa Pikulska Dobryń Andrzej Balbina Gruszecka Franciszek Mileniewski i Julianna Pikulska ż. Jana 178-3-19 500R 42 Ż 983 DM
19 12 1847 Toporyszcze Tekla Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Mieleniewski i Tekla Osiecka panna 178-3-19 509R 115 Ż 1001 DM
24 12 1847 Toporyszcze Adam Budnicki Krasnorzyce Jan Agnieszka Pikulska Józef Zabrocki i Anna Perechuda ż. Józefa 178-3-19 509V 116 Ż 1002 DM
27 8 1847 Annopol Jan Przybytkowski Kurasz Adam Katarzyna Brykowska Ignacy Łukawski i Tekla Karasiewicz ż. Grzegorza, asyst. Grzegorz Karasiewicz i Anna Sokulska ż. Grzegorza 171-1-13 113V 30 R 118 DM
22 1 1847 Butowce Anastazy Feliks Łapiński Medwedówka Wielka Jan Julia Jaskulska Augustyn Kudyński i Aniela Korczewska ż. Franciszka 178-3-116 201V 4 Ż 400 DM
20 3 1847 Zasław św. Jana Józefa Pikulska Krzywołuka Ignacy Aleksandra Siedlecka Jan Zahrebelski i Petronela Siedlecka panna 178-3-116 2R 11 Ż 5 DM
8 9 1847 Zasław św. Jana Mikołaj Tomalewski Borysów Błażej Antonina Jaskulska Jan Żurakowski i Joanna Zielińska ż. Stefana 178-3-116 6V 44 Ż 14 DM
8 5 1847 Lubar Marianna Graczewska Kowalenki Ignacy Karolina Skulska Dominik Skulski i Aleksandra Poczętowska panna 178-3-19 298V 46 Ż 591 DM
16 5 1847 Deraźne Zofia Krzywokulska Złaźne Erazm Eleonora Gromadzka Feliks Dytynicki i Rozalia Chomicka mężatka 171-1-13 209R 20 R 215 BW
13 11 1847 Kulczyny Mikołaj Łatyński Rosołowce Jędrzej Tekla Szafirowicz Feliks Ryszkowski i Zuzanna Jaskulska 178-3-116 401R 94 Ż 788 DM
2 12 1847 Kulczyny Katarzyna Miłaszewska Kulczyny Mikołaj Katarzyna Mikulska Konstanty Sadowski i Tekla Kurdybanowska 178-3-116 402R 102 Ż 790 DM
18 11 1847 Łabuń Feliks Zalewski Białopol NN Zofia Ludwik Tomaszewski i Marcjanna Jaskulska ż. Apolinarego 178-3-116 142V 86 Ż 284 DM
2 1 1848 Kulczyny Kasper Tomaszewski Maniowce Antoni Katarzyna Jaskulska Franciszek Kraśnicki i Rozalia Nowicka ż. Piotra 178-3-117 493R 2 Ż 968 DM
1 3 1848 Korytnica Antonina Aniela Dąbrowska Woszczatyn Józef Róża Pikulska 221 2 10 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20221/pages/PL_1_436_221_0002.htm
14 4 1848 Torczyn Marianna Pikulska Torczyn Józef Aleksandra Dąbrowska 635 12 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20635/pages/PL_1_436_635_0007.htm
21 10 1848 Krzywin Antoni Orłowski Choniaków Jan Teresa Sidzińska ch.22.10.1848, Franciszek Iwaszkiewicz, Agata Sokulska ż. Michała 171-1-14 52V 28 R Mg
4 6 1848 Białogródka Anna Sinicka Sosnoweczka Jakub Marianna Niewirowska Jan Skulimowski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-117 133R 51 Ż DM
18 8 1848 Białogródka Marianna Ziobrowska Sosnoweczka Wiktor Magdalena Czarnecka Jakub Sinicki i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-117 138R 80 Ż DM
18 8 1848 Równe Mikołaj Czerniachowski Basowy Kąt Ignacy Karolina Sokulska Ignacy Furs -Porucznik Podolskiego Piechotnego Pułku i Honorata Merlini 171-1-14 152R 18 R DM
1 1 1848 Annopol Stefan Sobolewski Las Kurasz Piotr Paulina Rosołowska 1-dw. Antoni Białobłocki, Teresa Sobolewska panna, as. W.ż. Andrzej Nowicki, Katarzyna Sokulska panna 171-1-14 90R 1 R 1185 DW
23 2 1848 Annopol Feliks Sokulski Las Kurasz Jan Zuzanna Woźnicka 1-dw. Michał Sokulski, Franciszka Ostapowa mężatka, Erazm Kosecki, Agata Sokulska ż. Michała 171-1-14 91R 7 R 1186 DW
12 6 1848 Annopol Antonina Nowicka Las Kurasz Bazyli Apolonia Brykowska 1-dw. Feliks Przybytkowski, Teresa Sokulska ż. Grzegorza 171-1-14 93V 24 R 1189 DW
12 2 1848 Bazalia Konstanty Piotr Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mikulska Paweł Miłaszewski i Zuzanna Lipska 178-3-117 295R 25 Ż 578 DM
4 9 1848 Bazalia Rozalia Lipska Czuchele Józef Łucja Mikulska Lew Sokołowski i Zofia Kulesza 178-3-117 303V 94 Ż 595 DM
11 1 1848 Korzec Franciszek Cielecki Huta Krywal Gracjan Franciszka Wakulska Adam Umiński i Joanna Czerniachewicz ż. Andrzeja 245-1-14 403V 21 R 780 DM
10 4 1848 Korzec Antoni Soczyński Huta Krywal Kazimierz Klara Wakulska Michał Łabędzki i Marianna Wakulska ż. Joachima 245-1-14 411R 67 R 795 DM
30 6 1848 Korzec Marianna Paulina Milewska Futor Korecki Franciszek Anna Sydorska Andrzej Bronikowski i Elżbieta Kokulska ż. Franciszka 245-1-14 414R 85 R 801 DM
27 9 1848 Korzec Michalina Wysocka Mucharów Mikołaj Marianna Iwanicka Teodozy Klempel i Paulina Kokulska panna, asyst. Józef Iwanicki i Katarzyna Sucharewicz 245-1-14 419V 118 R 812 DM
6 12 1848 Korzec Mikołaj Niedźwiecki Huta Krywal Jan Magdalena Popławska Feliks Czerniachewicz i Marcjanna Wakulska ż. Joachima 245-1-14 423V 141 R 820 DM
30 1 1849 Bazalia Antoni Machowski Bazalia Feliks Honorata Kwaśniewska 1-dw. Antoni Benedyktowicz, Marianna Mikulska 178-3-118 84V-85R 18 Ż DW 159
22 1 1849 Bazalia Agata Krośnicka Czuchele Antoni Marianna Więckiewicz szl. Stefan Bujalski, Marianna Mikulska 178-3-118 83V-84R 10 Ż DW 157
20 12 1849 Ołyka Marceli Wąsowicz Romanów Eliasz Ewa Wakulska 473 29 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20473/pages/PL_1_436_473_0017.htm
4 3 1849 Butowce Marianna Zielińska Steckie Paweł Wiktoria Sokulska szl. Franciszek Pawłowski, Aniela Got panna 178-3-118 65V-66R 12 Ż 126 DW
5 3 1849 Bazalia Teofil Kucewicz Czuchele Mikołaj Marianna Olszewska szl. Ignacy Olszewski, Marianna Mikulska 178-3-118 87V-88R 32 Ż DW 165
20 4 1849 Bazalia Anna Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mikulska szl. Paweł Miliszewski, Marianna Mikulska 178-3-118 91V-92R 53 Ż DW 173
1 6 1849 Bazalia Jan Wolski Czuchele Paweł Wiktoria Kamińska szl. Piotr Mikulski, Wincentyna Mikulska 178-3-118 92V-93R 58 Ż DW 175
4 4 1849 Białogródka Filomea Jaskulska Puzyrki Wielkie Kasper Zuzanna Borowska Jan Sobieszczański i Józefa Kardaszewicz ż. Joachima 178-3-118 523V-524R 71 Ż DM
27 5 1849 Białogródka Antoni Oleński Sosnówka Antoni Franciszka Zawadzka Jan Mirecki i Teresa Jakulska ż. Andrzeja 178-3-118 527V-528R 84 Ż DM
14 6 1849 Białogródka Bazyli Orzeszewski [Goryszewski] Sosnóweczka Jan Marianna Ziobrowska Bazyli Sienicki i Małgorzata Jaskulska ż. Jana 178-3-118 530V-531R 92 Ż DM
16 1 1849 Krzemieniec Marianna Kwiatkowska Stożek Paweł Aniela Pendyk Mikołaj Bereżecki i Jadwiga Sykulska ż. Pawła 426-1-23 3V-4R 9 T/FS 843 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQRK?i=842&cat=300453
30 5 1849 Krzywin Franciszka Waśkiewicz Ułaszanówka Franciszek Julianna Przebatowska (Przybytkowska) Ignacy Łukawski i Agata Sukulska ż. Michała 171-1-15 59V-60R 16 R 62 DM
3 3 1849 Równe Roman Ludomir Sokulski Równe Wincenty Teresa Brejer dopełnienie chrztu 9.03.1849, asyst. Ludomir Ranwid i Teofila Jakubowska, Henryk Bogucki lekarz w Gimnazjum Maria Sokulska 171-1-15 191V-192R 10 R 194 DM
18 2 1849 Deraźne Antonina Krzywokulska Witalisówka Józef Rozalia Kamińska chrzest 19.02.1849, Franciszek Kołodyński i Katarzyna Kołodyńska panna 171-1-15 331 8 R 332 BW
15 1 1849 Annopol Paulina Iwanowska Las Kurasz Tomasz Anastazja Oczeretowicz Wiktor Szczyglewski i Anna Sokulska ż. Grzegorza 171-1-15 110V-111R 3 R 113 DM
17 3 1849 Annopol Rozalia Kosecka Leśny Kurasz Erazm Regina Wierzbicka Michał Teodorowicz i Zuzanna Sokulska ż. Jana 171-1-15 112V-113R 12 R 115 DM
7 7 1849 Annopol Paweł Pogorelski [Pogorzelski] Baczmanówka IN Lucyna Pikulska Mateusz Proszkowski i Marianna Szulimowska ż. Franciszka 171-1-15 117V-118R 29 R 120 DM
17 8 1849 Annopol Marianna Sokulska Las Kurasz Grzegorz Tekla Urbańska Szymon Nowicki i Franciszka żona Eustachego 171-1-15 118V-119R 36 R 121 DM
12 11 1849 Korzec Wincenty Ferreriusz Stanisław Poradowski Korzec Piotr Karolina Czerkawska proboszcz Antoni Benczkowski i Elżbieta Kokulska ż. Franciszka [1869 przed imieniem Stanisław dopisane imię Wincenty Ferreriusz] 245-1-15 449V-450R 112 R 602 DM
18 12 1849 Korzec Tomasz Dujunowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska Józef Gruszecki i Paulina Kokulska panna 245-1-15 453V-454R 130 R 606 DM
9 3 1850 Białogródka Franciszek Bezdecki Polachówka Józef Joanna Żukowska Jan Grzybowski i Agata Skulska ż. Jana 178-3-119 476V-477R 17 Ż DM
10 3 1850 Starokonstantynów Marcela Mikulska Kobylla Hipolit Julia Nowicka 1-dw. Kajetan Kuczalski, Józefa Puchalska ż. Stefana 178-3-119 7V-8R 29 Ż 14 DW
13 2 1850 Starokonstantynów Julia Sokulska Starokonstantynów Karol Eleonora Bir szl. Andrzej Klechniowski, Róża Langchagel wdowa, Jan Korczewski, Marianna Sokulska panna 178-3-119 9V-10R 40 Ż 18 DW
24 10 1850 Bazalia Seweryna Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska szl. Leon Sokołowski, Marianna Mikulska 178-3-119 90V-91R 101 Ż 178 DW
2 11 1850 Bazalia f. Tereszki Hubert Gorczyński Hrycyki Piotr Marianna Słotwińska 1-dw. Stanisław Słotwiński, Paulina Kulska 178-3-119 105V-107R 41 Ż 207 DW
26 11 1850 Bazalia f. Tereszki Natalia Okulska Korczówka Józef Joanna Oborowska szl. Franciszek Zawadzki, Teodozja Czaplińska 178-3-119 107V-108R 48 Ż 211 DW
20 11 1850 Butowce Marianna Leszczyńska Czerniatyn Wielki Maciej Katarzyna Jaskulska Wojciech Góralewicz i Antonina Góralewicz ż. Antoniego 178-3-119 229V-230R 41 Ż 450-451 DM
16 10 1850 Korzec Michał Suczyński Huta Krywal NN Klara Suczyńska z d. Wakulska Adam Umiński i Magdalena Niedźwiedzka ż. Jana 171-1-16 422v-423r 112 R Na
14 2 1850 Kulczyny Franciszek Michalski Rosołowce Jan Karolina Targoni Dobrzański i Marianna Jaskulska 178-3-119 183V-184R 17 Ż 360-361 DM
13 2 1850 Kulczyny Kazimierz Krzewicki Rosołowce Aleksander Józefa Stefanowska Benedykt Bobrzański i Marianna Jaskulska 178-3-119 183V-184R 19 Ż 360-361 DM
4 3 1850 Kulczyny Karolina Dobrzańska Rosołowce Benedykt Petronela Siedlecka Aleksander Krzewicki i Marianna Jaskulska 178-3-119 185V-186R 28 Ż 364-365 DM
22 7 1850 Kulczyny Krystyna Tomaszewska Maniowce Antoni Katarzyna Jaskulska Wincenty Turkiewicz i Rozalia Nowicka 178-3-119 194V-195R 82 Ż 380-381 DM
28 7 1850 Kulczyny Elżbieta Benigna Czerniakowska Antoniny Ignacy Karolina Jaskulska Wincenty Ziomkowski i Joanna Przetocka 178-3-119 194V-195R 83 Ż 380-381 DM
20 4 1851 Kisielin Wincenta Mikulska Kisielin NN Anna Markowska 893 149V-150R 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20893/pages/PL_1_436_893_0152.htm
30 10 1851 Białogródka Seweryn Oleński Sosnóweczka Michał Anna Binkowska Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-120 463V-464R 124 Ż DM
16 11 1851 Białogródka Mikołaj Kędzierski Sosnóweczka Tadeusz Antonina Wachowska Jakub Kornatowski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-120 464V-465R 128 Ż DM
8 2 1851 Bazalia Apolonia Kucewicz Czuchele Mikołaj Marianna Olszewska Paweł Miłaszewski i Marianna Mikulska 178-3-120 91V-92R 18 Ż DM
2 5 1851 Bazalia Dionizy Bujalski Czuchele Michał Petronela Buszyńska Kajetan Bujalski i Marianna Mikulska 178-3-120 100V-101R 62 Ż DM
14 7 1851 Bazalia Marianna Mikulska Czuchele Franciszek Marianna Szymańska Ksiądz Paweł Bogacki i Konstancja Benedyktowicz 178-3-120 106V-107R 95 Ż DM
10 11 1851 Bazalia Tomasz Szulc Czuchele Klemens Krystyna Lipska Feliks Popławski i Marianna Mikulska 178-3-120 116V-117R 139 Ż DM
7 3 1851 Toporyszcze Tomasz Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Mileniewski i Tekla Osiecka panna 178-3-31 550V-551R 23 Ż DM
7 5 1851 Toporyszcze Domicela Pikulska Dobryńska Huta Franciszek Julianna Osiecka Stefan Osiecki i Florentyna Mileniewska ż. Franciszka 178-3-31 555V-556R 42 Ż DM
13 1 1851 Korzec Antoni Poradowski Korzec Jan Agnieszka Zielińska Piotr Kulpacewicz i Elżbieta Kukulska ż. Franciszka 178/3/72 59v-60r 7 Ż Na
13 1 1851 Korzec Feliksa Cielecka Huta Krywal Gracjan Franciszka Wakulska Ignacy Romanowski i Marianna Romanowska panna 178/3/72 60v-61r 11 Ż Na
14 9 1851 Krzemieniec Krystyna Krasicka Krzemieniec Antoni Katarzyna Jaskulska Piotr Grodziński i Karolina Bińkowska ż. Piotra, Józef Pawłowicz i Emilia Sadowska ż. Piotra 426-1-24 18V-19R 53 T DM
15 12 1851 Zasław św. Józefa Adam Wyszkowski Szepetówka Leon Marianna Lipska Jan Jarzębski s.Tadeusza, Kornelia Pikulska c.Antoniego 178-3-120 405V-406R 99 Ż 795-796 RG
21 4 1851 Lachowce Wincentyna Jaskulska Załuże Jan Małgorzata Kowalińska Jan Baranowicz i Anna Kuźmińska ż. Jana 171-2-1 366V-367R 27 R 372 DM
26 1 1851 Stepań Agnieszka Krzywokulska Huta Erazm Eleonora Gromadzka chrzest 28.01.1851, Franciszek Borecki i Marcelina Górska wdowa, as. Józef Kobylański i Salomea Burzyńska panna 171-2-1 180V-181R 6 R 182 BW
12 4 1851 Lubar Karol Koniuszewski Filińce Aleksander Pelagia Hurkowska Tomasz Hurkowski i Franciszka Skulska ż. Dominika 178-3-31 441V-442R 28 Ż 863-864 DM
4 4 1851 Ostróg Franciszka Senkowska [Sękowska] Hurby Piotr Rozalia Sokolska [Sokulska] chrzest 11.04.1851, Jan Śliwiński i Katarzyna Telicka ż. Stanisława 171-2-1 247V-248R 40 R 248 BW
6 8 1851 Ostróg Marianna Jaskulska Hulcza NN Paulina Jaskulska s. niezamężnej Pauliny, chrzest 26.08.1851, Ludwik Markowski i Teresa Juchnowicz ż. Michała 171-2-1 257V-258R 80 R 262 BW 0
6 6 1851 Annopol Magdalena Kosecka Las Kurasz Erazm Regina Wierzbicka chrzest 7.06.1851, Wincenty Wierzbicki i Zuzanna Sokulska ż. Jana 171-2-1 346V-347R 34 R 351 BW
30 4 1852 Krzywin Katarzyna Emiter Wulka Jakub Eberhard Tekla Terlecka chrzest 4.05.1852, Johann Wilhelm i Tekla Sokulska 171-1-17 102V-103R 19 R 105 BW
16 7 1852 Korzec Mikołaj Dujunowicz Korzec Jan Konstancja Kosowska Józef Gruszecki i Paulina Kukulska 171-1-17 247V-248R 60 R 251 DM
23 9 1852 Korzec Tekla Maria Antonina Kukulska Korzec Franciszek Elżbieta Zielińska dopełnienie chrztu 8.10.1852, asyst. Hipolit Maciejewski i Franciszka Czołhańska ż. Antoniego, Tomasz Huczyński i Maria Radkiewicz, Faustyn Łaskarzewski i Tekla Sosnowska panna, chrzest z wody Piotr Leśniewski i Katarzyna Bronikowska 171-1-17 260V-261R 121 R 264 DM
13 10 1852 Korzec Edward Cielecki Horodnica Franciszek Franciszka Wakulska Ignacy Romanowski i Marcelina Wakulska ż. Joachima 171-1-17 260V-261R 125 R 264 DM
24 11 1852 Korzec Katarzyna Ludwika Poradowska Korzec Jan Agnieszka Zielińska Aleksander Sienkiewicz i Elżbieta Kukulska ż. Franciszka 171-1-17 264V-265R 142 R 268 DM
28 7 1852 Szumsk Józef Sokulski Huta Piaseczna Antoni Anna Wilczkowska Mikołaj Różański i Ludwika Sokulska ż. Pawła 426-1-241 113V-114R 61 T 117 DM
4 9 1852 Szumsk Karol Różański Huta Piaseczna Mikołaj Teresa Oborska Karol Rutkowski i Anna Sokulska ż. Antoniego, asyst. Ksawery Kułakowski i Emilia Ciechanowska panna 426-1-241 116V-117R 72 T 120 DM
26 9 1853 Wyszogródek Michalina Krzywokulska Biłka Wielka Paweł Magdalena Rogowicz 878 392-393 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0208.htm
16 7 1853 Wyszogródek Anna Łozicka Pańkowce Józef Maria Krzywokulska Filip Panoniuk, Salomea Pytłownicza ż. Piotra 878 388-389 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0206.htm
30 4 1853 Wyszogródek Domicella Stasiuk Wyszogródek Józef Antonina Krzywokulska 878 384-385 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0204.htm
20 5 1853 Białogródka Mikołaj Andrusiewicz Sosnóweczka Józef Teresa Gąsińska Franciszek Bejzymski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-121 471V-472R 40 Ż DM
29 9 1853 Białogródka Michał Kozieradzki Sachnowce Stanisław Teresa Strzemecka Fortunat Makarewicz i Teresa Jaskulska ż. Jana 178-3-121 483V-484R 89 Ż DM
2 5 1853 Zasław św. Józefa Agata Wierzbicka Brykula Wincenty Antonina Skulska Jakub Wierzbicki s.Ludwika,Marianna Wierzbicka ż.Franciszka 178-3-121 399V-400R 24 Ż 750-751 RG
5 7 1853 Zasław św. Józefa Cyryla Szatkowska Sudyłków Bonifacy s.Jana Kornelia c.Antoniego Pikulska Konstanty Niezbrzycki s.Mikołaja, Anna Baczyńska 178-3-121 408V-409R 50 Ż 768-769 RG
12 11 1853 Bazalia Wiktoria Bujalska Czuchele Stefan Felicja Zielińska Antoni Chomentowski i Marianna Mikulska 178-3-121 101V-102R 131 Ż 204-205 DM
4 1 1853 Deraźne Karolina Krzywokulska Balarka Erazm Honorata Gromadzka chrzest 6.01.1853, Józef Walczyński i Katarzyna Kopiej ż. Jana 171-1-33 510V-511R 1 R 502 BW
17 6 1853 Lachowce Marcela Mikulska Książęcin Stanisław Anna Sińkiewicz chrzest 18.06.1853, Stefan Mirecki i Anna Piotrowska ż. Franciszka 171-1-33 172V-173R 35 R 171 BW
25 11 1853 Lachowce Jan Piotrowski Książęcin Józef Marianna Grzybowska chrzest 25.11.1853, Stefan Mirecki i Anna Mikulska ż. Stanisława 171-1-33 179V-180R 67 R 178 BW
26 4 1853 Stepań Włodzimierz Marceli Dąbrowski Stydynie Jan Ewa Gromadzka chrzest 27.04.1853, Mikołaj Worcell i Salomea Jezierska ż. Mieczysława, as. Mieczysław Jezierski i Katarzyna Kukulska panna 171-1-33 532V-533R 12 R 524 BW
22 7 1853 Annopol Antoni Piotrowski Kurasz Aleksander Paulina Metelska [Malinowska] chrzest 25.07.1853, Kazimierz Terlecki i Anna Sokulska 171-1-33 145V-146R 24 R 144 BW
9 4 1853 Korzec Erazm Poradowski Korzec Piotr Karolina Czerkawska Aleksander Sienkiewicz i Franciszka Kukulska zamężna 171-1-33 278V-279R 39 R 277 DM
1 6 1853 Korzec Jan Nepomucen Milewski Futor Korecki Franciszek Paweł Anna Sidorska Andrzej Bronikowski i Elżbieta Kukulska ż. Franciszka, Franciszek Kukulski i Tekla Sosnowska panna 171-1-33 283V-284R 54 R 282 DM
22 12 1854 Sielec Władysław Baranowski Sielec Ambroży Józefa Mikler Józef Czajkowski, Karolina Skulska ż. Stanisława 586 14-17 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0008.htm
4 10 1854 Sielec Felicja Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska Ambroży Baranowski, Karolina Skulska ż. Stanisława 586 10-11 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0006.htm
15 5 1854 Szumsk Wincenty Oborski Majdan Dubieński Franciszek Tekla Wiszniowska Karol Wiszniowski i Anna Sykulska ż. Antoniego, asyst. Antoni Oborski i Emilia Bużyńska ż. Józefa 172-1-30 365V-366R 26 R / FS 367 DM
2 6 1854 Białogródka Marcjanna Kędzierska Białogródka Marcin Józefa Jaskulska Wincenty Jakubowski i Rozalia Szwajdecka ż. Grzegorza 178-3-122 407V-408R 36 Ż DM
29 6 1854 Bazalia Petronela Tomaszewska Mończyńce Antoni Katarzyna Jaskulska Ignacy Kobylański i Józefa Czarnecka 178-3-122 13V-14R 59 Ż DM
21 9 1854 Bazalia Konstancja Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Mikołaj Kucewicz i Zofia Kulesza 178-3-122 19V-20R 88 Ż DM
13 8 1854 Bazalia Marianna Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Mukulska Stefan Bujalski i Zuzanna Lipska 178-3-122 21V-22R 96 Ż DM 0
14 10 1854 Bazalia Franciszek Lipski Bogdanówka Józef Marianna Mikulska Władysław Grabowski i Antonina Gągalewska 178-3-122 22V-23R 103 Ż DM
29 10 1854 Bazalia Narcyz Kulczycki Czuchele Jakub Marianna Kornatowska Piotr Kowalewski i Marianna Mikulska 178-3-122 23V-24R 107 Ż DM
1 6 1854 Toporyszcze Franciszek Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Mileniewski i Tekla Osiecka panna 178-3-38 641V-642R 58 Ż DM
20 6 1854 Toporyszcze Paulina Bielak Bobryk Nowy Jan Marianna Pikulska Andrzej Skokowski i Józefa Gnitecka ż. Łukasza 178-3-38 653V-644R 65 Ż DM 0
19 6 1854 Butowce Paulina Leszczyńska Czerniatyn Wielki Maciej Katarzyna Jaskulska Michał Baranowski i Franciszka Owczarska 178-3-122 536V 30 Ż 1047 DM
6 12 1854 Szumsk Anna Pińkowska Majdan Dubieński Józef Teofila Tarniewska Karol Wiszniewski i Anna Sykulska ż. Antoniego, asyst. Paweł Wereszczyński i Emilia Bużyńska ż. Józefa, Józef Bużyński Tekla Oborska ż. Franciszka 172-1-30 380V-381R 87 R / FS 382 DM
8 4 1854 Lachowce Marcelina Niemirowska Książęcin Jan Franciszka Leszczyńska Jan Zajączkowski i Anna Mikulska ż.. Stanisława 171-1-37 613V-614R 20 R 601 DM
10 11 1854 Korzec Justyna Korzeniowska Lazaret Józef Honorata Majdaniec Michał Wysocki i Elżbieta Kokulska 171-1-37 108V-109R 93 R 115 DM
8 2 1855 Sielec Władysław Dąbrowski Męczyce Józef Róża Pikulska 587 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0002.htm
3 1 1855 Szumbar Jan Dawid Czerniachowski Cecyniówka Ignacy Karolina Skulska 625 43-44 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0025.htm
3 1 1855 Szumbar Wiktor Dawid Czerniachowski Cecyniówka Ignacy Karolina Skulska Konstanty Pidlewski, Eleonora Malinowska ż. Franciszka 625 43-44 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20625/pages/PL_1_436_625_0025.htm
16 1 1855 Białogródka Józef Bilecki Sosnóweczka Andrzej Marianna Kalnicka Paweł Skulimowski i Marianna Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-123 486V-487R 3 Ż DM
18 6 1855 Białogródka Michalina Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andusiewicz Jan Gałęski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-123 496V-497R 42 Ż DM
17 11 1855 Białogródka Rozalia Salomea Sokulska Zawadyńce Jan Paweł Antonina Niezabitowska Kniaź Aleksander Wadbolski i Franciszka Sokulska panna 178-3-123 509V-510R 92 Ż DM
7 2 1855 Łabuń Marianna Jaskulska Białopol Apollon Marianna Rychlicka Piotr Jaskulski i Julianna Tomaszkiewicz 178-3-123 701V-702R 17 Ż DM
16 5 1855 Krzemieniec Dominik Kozłowski Krzemieniec Józef Katarzyna Sykulska mieszcz. Grzegorz Szarkiewicz, Zofia Dziglewicz wdowa 426-1-27 9V-10R 27 T/FS 162 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ48-F?i=161&cat=300453
26 11 1855 Krzemieniec Katarzyna Sykulska Marcelina Paweł Jadwiga Ochocka szl. Antoni Sykulski, Antonina Łopuszańska ż. Jana 426-1-27 24V-25R 72 T/FS 177 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQHJ-N?i=176&cat=300453
23 7 1855 Szumsk Antoni Oborski Majdan Dubieński Kazimierz Klara Lewicka Wincenty Paszkowski i Anna Sykulska ż. Antoniego 172-1-41 388V-389R 39 R 391 DM
9 4 1856 Dederkały Jakub Kowalski Dederkały Wielkie Ignacy Petronela Jaskulska Jakub Rudkowski, Józefa Godziszewska z. Franciszka 55 114-115 9 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0060.htm
21 2 1856 Białogródka Tomasz Karpiński Ledzianka Ignacy Marianna Pikulska Stanisław Dubowicz i Aleksandra Kozielska ż. Piotra 178-3-124 569V-570R 34 Ż DM
3 3 1856 Bazalia Helena Jaskulska Czernelówka Stanisław Marianna Sławecka Ignacy Nowosielski i Anna Porzycka 178-3-124 64V-65R 22 Ż DM
5 8 1856 Bazalia Stefan Kulesza Czuchele Jan Wiktoria Kikulska Andrzej Lipski i Krystyna Szulc 178-3-124 78V-79R 77 Ż DM
2 9 1856 Bazalia Aniela Lipska Bogdanówka Józef Marianna Mikulska Józef Lipski i Julia Dębicka 178-3-124 82V-83R 94 Ż DM
15 12 1856 Bazalia Adelajda Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Władysław Grabowski i Teresa Lipska 178-3-124 94V-95R 143 Ż DM
21 8 1856 Butowce Joanna Leszczyńska Czerniatyn Maciej Katarzyna Jaskulska Michał Baranowski i Franciszka Owczarska 178-3-124 618V-619R 13 Ż 1175-1176 DM
16 9 1856 Butowce Anna Baczyńska Lisińce Feliks Marcjanna Górecka Jan Myszczuk i Anna Okulska panna 178-3-124 619V-620R 19 Ż 1177-1178 DM
5 5 1856 Kodnia Pius Karol Hulewicz Kodnia Stanisław Karolina Brejer Józef Grecki i Karolina Filipowicz sowietnikowa, asyst. Franciszek Bech i Teresa Sokulska ż. Wincentego 178-3-41 3V-4R 10 Ż 7-8 DM 0
12 4 1857 Sielec Stefania Konstancja Marcinkiewicz Sielec Maciej Konstancja Mierzyjewska Chryzanty Zarębiński, Karolina Skulska z. Stanislawa 898 191V-192R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0194.htm
24 5 1857 Sielec Józefa Joanna Dąbrowska Męczyce Józef Rozalia Pikulska 898 193V-194R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0196.htm
24 8 1857 Horochów Ludwik Wiktor Bochowski Horochów Ignacy Paulina Mikulska 898 46V-47R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0050.htm
6 9 1857 Łabuń Marianna Majewski Tatarska Berezna Wincenty Agnieszka Jaskulska Mikołaj Majewski i Antonina Bilecka 178-3-73 349V-350R 59 Ż DM
3 11 1857 Łabuń Katarzyna Jaskulska Białopol Piotr Petronela Majewska Stanisław Krupczyński i Teofila Sułkowska 178-3-73 353V-355R 80 Ż DM
8 10 1857 Białogródka Franciszka Niewirowicz Sosnóweczka Jan Salomea Andrusiewicz Ignacy Kozielski i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-73 161V-162R 93 Ż DM
25 7 1857 Bazalia Bronisław Mikulski Czuchele Franciszek Salezy Marianna Szymańska Kajetan Bujalski i Marianna Mikulska 178-3-125 21V-22R 84 Ż DM
8 3 1857 Lubar Jan Wanucki Lubarska Kowalińska Karczma Marian Karolina Skulska Marcin Grodecki, Antonina Wierzbicka 641-1-17 8 22 Ż. MP
14 12 1857 Lubar Józef Skibnicki Lubar Kazimierz Marianna Pióro Michał Grombczewski, Franciszka Skulska, as: Dominik Skulski, Marianna Baszyńska 641-1-17 25 105 MP
15 9 1857 Kulczyny Emilia Mikulska Słobódka Krasiłowska Mikołaj Aleksandra Szczucka Paweł Wilichowski i Aniela Derenowska 178-3-125 136V-137R 80 Ż 262-263 DM
23 1 1858 Krzemieniec Karolina Sokulska Marcelina Paweł Jadwiga Ochocka szl. Antoni Sokulski, w.ż. Marianna Sawicka ż. Józefa 426-1-30 3V-4R 9 T
30 6 1858 Krzemieniec Władysław Janicki Marcelina Jan Dorota Stankiewicz Józef Sykulski, Jadwiga Sykulska ż. Pawła 426-1-30 17V-18R 48 T/FS 394 DW
10 11 1858 Krzemieniec Petronela Jaskulska Krzemieniec Paweł Lucyna Turobińska 426-1-30 24V-25R 69 T
3 6 1858 Białogródka Franciszek Karpiński Puzyrki Małe Ignacy Marcjanna Pikulska Grzegorz Borkowski i Julianna Wojciechowska ż. Jana 178-3-74 226V-227R 54 Ż DM
5 12 1858 Białogródka Mikołaj Strumiński Polachowa Antoni Karolina Szyszkowska Józef Wąsowicz i Teresa Jaskulska ż. Andrzeja 178-3-74 240V-241R 112 Ż DM
4 10 1858 Łabuń Franciszka Jaskulska Białopol Apollon Marianna Rychlicka Wojciech Bogusławski i Agnieszka Lubaszewska 178-3-74 329V-330R 70 Ż DM
6 4 1858 Korzec Antonina Wakulska Huta Krywalska Gracjan Agnieszka Ignacy Romanowski i Marianna Joachimowa 650-1-1 14V-15R 54 R Na 0
3 2 1858 Lubar Michał Grodski Lubarski Chutor Dominik Rozalia Szarzyńska Jan Grodzki, Franciszka Skulska, as: Marcin Pióro, Marianna Radziewska 641-1-18 6 13 Ż MP
19 4 1858 Lubar Petronela Skulska Lubar Maciej Marianna Nenczyńska Jakub Struszyński, Tekla Audycka 641-1-18 10 33 Ż MP
16 11 1858 Lubar Hipolit Slulski Glezno Dominik Franciszka Pióro Kazimierz Skibicki, Marianna Skulska, as: Maian Lanucki, Marianna Skibicka 641-1-18 18 76 Ż MP
11 12 1858 Lubar Dionizja Łanucka Chutor Lubarski Marian Karolina Skulska Marcin Grodecki, Marianna Poczentowska 641-1-18 20 84 Ż MP
4 1 1858 Toporyszcze Tit Budnicki Kropiwenka Jan Agnieszka Pikulska Wiktor Dymiński i Teodozja Bendarzewska ż. Aleksandra 178-3-128 90V-91R 2 Ż 179-180 DM
5 4 1858 Butowce Sabina Jaskulska Czerniatyn Felicjan Celestyna Radzimińska Jan Rabczewski i Małgorzata Galińska, Aleksander Galiński i Franciszka Rabczewska 178-3-74 275V-276R 17 Ż DM 0
8 7 1858 Butowce Karolina Leszczyńska Czerniatyn Maciej Katarzyna Jaskulska Jan Rabczewski i Marianna Gorecka 178-3-74 276V-277R 22 Ż DM
26 5 1858 Kulczyny Filip Neriusz Cudzewicz Łahodyńce Jan Magdalena Zawacka Augustyn Pawłowski i Kamila Jaskulska ż. Józefa 178-3-127 121V-122R 51 Ż 239-240 DM
8 5 1858 Horyńgród Leon Chodakowski Antopol Klemens Marianna Sokulska chrzest 13.05.1858, Florian Bogucki żonaty i Marcelina Sokulska panna 650-1-1 499V-500R 8 R 564 BW
21 11 1859 Krzemieniec Karol Witalis Czerniakowski Folwarki Wielkie Ignacy Karolina Sokulska dopełnienie 1-71 13V-14R 52 T
22 9 1859 Lachowce Katarzyna Mikulska Książęcin Stefan Teresa Czyż ur. Antoni Zagajewski, Domicela Leszczyńska, ż. Adama 886 169-170 61 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0088.htm
4 11 1859 Ostróg Karol Rafał Sikorski Ostróg Karol Marcin Franciszka Sokulska Tyt.Sowit. Kalikst Żylityńkiewicz i Joanna Stańkiewicz ż. Ludwika, as. Grzegorz Sobolewski i Karolina Czerniachowska ż. Ignacego 886 73-74 106 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0039.htm
25 1 1859 Bazalia Paweł Lipski Czuchele Józef Marianna Mikulska Antoni Dębicki i Wincentyna Mikulska 178-3-129 4V-5R 14 Ż DM
7 2 1859 Bazalia Dorota Lipska Halczyńce par. Białozórka Dionizy Antonina Hurkowska Urban Czochrajski i Marianna Mikulska 178-3-129 6V-7R 21 Ż DM
8 5 1859 Bazalia Domicela Lipska Czuchele Józef Lucyna Mikulska Andrzej Lipski i Wiktoria Kuleszowa 178-3-129 17V-18R 65 Ż DM
9 8 1859 Bazalia Hipolit Bujalski Czuchele Jan Tekla Mikulska Michał Lipski i Wiktoria Kulesza 178-3-129 23V-24R 92 Ż DM
7 1 1859 Toporyszcze Łucja Bielak Bobryk Nowy Jan Marianna Pikulska Józef Hnitecki i Elżbieta Bielak panna 178-3-50 692V-693R 7 Ż DM
19 2 1859 Toporyszcze Konstancja Jurewicz Dobryń Bazyli Aleksandra Pikulska Franciszek Osiecki i Prakseda Tołkacz 178-3-50 696V-697R 23 Ż DM
3 9 1859 Toporyszcze Rozalia Telicka Kamienny Bród Leon Domicela Wisłocka Andrzej Bielak i Agnieszka Pikulska 178-3-50 709V-710V 74 Ż DM
22 9 1859 Lubar Marianna Grodzka Chutor Lubarski Dominik Rozalia Starżyńska Stanisław Terechowicz, Franciszka Skulska 641-1-19 23 85 Ż MP
22 12 1859 Butowce Julian Jaskulski Puzyrki par. Białogródka Felicjan Celestyna Radzimińska Sylwester Sławiński i Małgorzata Galińska, asyst. Teodor Jaskulski i Lucyna Jaskulska 178-3-75 254V-255R 3 Ż 461-462 DM
2 12 1859 Kulczyny Mikołaj Tomaszewski Mazepińce Antoni Katarzyna Jaskulska Józef Lubliński i Marianna Łatyńska ż. Piotra 178-3-129 134V-135R 127 Ż 280-281 DM
7 9 1859 Deraźne Antonina Krzywokulska Czudwy Erazm Eleonora Gromadzka chrzest 13.09.1859, Jan Pulikowski i Apolonia Kamińska panna 171-1-73 411V-412R 26 R 397 BW
7 9 1859 Deraźne Rozalia Krzywokulska Czudwy Erazm Eleonora Gromadzka chrzest 13.09.1859, Leopold Sokołowski i Domicela Masłowska wdowa 171-1-73 411V-412R 25 R 397 BW
25 1 1859 Tuczyn Ludwika Chołodecka Tuczyn Władysław Aleksandra Korczyńska chrzest 21.02.1859, Grzegorz Stadnicki i Ludwika Mikulska panna 171-1-73 332V-333R 7 R 328 BW
7 8 1860 Krzemieniec Tekla Sokulska Marcelówka Paweł Jadwiga Ochocka 0.1-33 18V-19R 52 T
10 9 1860 Białogródka Mikołaj Strumiński Polachowa Antoni Karolina Szyszkowska Stefan Kustowski i Teresa Jakulska ż. Andrzeja 178-3-75 122V-123R 90 Ż DM
5 8 1860 Łabuń Franciszka Jaskulska Białopol Piotr Petronela Majewska Jan Lubaszewski i Barbara Prokop 178-3-75 309V-310R 51 Ż DM
1 9 1860 Lubar Róża Jadkiewicz Gizowszczyzna Tomasz Antonina Sokulska Jan Grombiczewski, Agnieszka Lubańska - wdowa 641-1-20 9 32 Ż MP
18 1 1860 Butowce Libertyna Romańska Metce par. Kulczyny Jan Julia Ziółkowska Klemens Ordyński i Kamila Rudnicka, asyst. Romuald Rudnicki i Julia Jaskulska 178-3-75 254V-255R 6 Ż 461-462 DM
6 9 1860 Butowce Antonina Leszczyński Czerniatyn Wielki Maciej Katarzyna Jaskulska Józef Popławski i Marianna Gorecka 178-3-75 259V-260R 34 Ż 471-472 DM
13 3 1860 Zasław św. Jana Marianna Jaskulska Borysów IN Franciszka Jaskulska Jan Zieliński i Anastazja Bartoszewicz 178-3-75 226V-227R 18 Ż 414-415 DM
27 11 1860 Zasław św. Jana Katarzyna Tomalewska Borysów Błażej Antonina Jaskulska Maciej Zieliński i Franciszka Bułajewska 178-3-75