Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 6815 wyników dla: Ignac

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
28 4 1746 Szumsk Dwornicki 1/52 Bykowce rodzice: Ignacy i Anastazja 297-1-184 8V Ł 22 RK
4 12 1756 Szumsk Andrzej Curkoski Curkowski 3/52 Szumsk rodzice: Ignacy i Hapka 297-1-184 27R Ł 61 RK
12 12 1768 Szumsk Petronela Szczyniewska Szczeniawsk 4 Żołobki rodzice: Ignacy i Anna zd Juriewicz 297-1-184 72V Ł RK
29 5 1769 Szumsk Zofia Szczeniewska Szczeniawsk 2/52 Żołobki rodzice: Ignacy i Anna 297-1-184 74R Ł RK 0
1 4 1780 Szumsk Barbara Roiewska Rojewska Borki rodzice: Ignacy i Elżbieta 297-1-184 94R Ł RK
24 8 1780 Szumsk Marianna Pawłoska Pawłowska Sokal rodzice: Ignacy i Helena 297-1-184 95R Ł RK
9 6 1781 Szumsk Ignacy Siwalow 6/12 Kąty rodzice: Ignacy i Marianna 297-1-184 97R Ł RK
29 5 1798 Lubar Marcel Antoni Dobrowolski 1 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 609V Ż Mg
29 5 1798 Lubar Franciszek Dobrowolski 2 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 609V Ż Mg
30 5 1798 Lubar Tomasz Głodny 3 Wolica łacina, rodzice: Ignacy, Marianna 178-49-3 609V Ż Mg
11 1 1800 Lubar Jakub Lebiedziewicz 14 Lubar łacina, rodzice: Ignacy, Anna 178-49-3 649R Ż Mg
16 6 1800 Lubar Wincenty Woyna 3 Lipna łacina, rodzice: Ignacy, Barbara 178-49-3 657V Ż 118 Mg
1 11 1802 Kuniów Józef Iwanowicz 1 Martynie s. mieszcz. Ignacego i Marianny 297-1-086 2V Ł
18 6 1804 Stawiszcze dek. Humań Franciszek Cybulski 1 Płoska s. ur.Ignacego i Julianny Cybulskich 178-51-195 276, 276a Ż EH
3 2 1804 Stawiszcze dek. Humań Mikołaj Cybulski 2 Płoska s. ur.: Ignacego i Julianny z Cybulskich 178-51-195 274a Ż EH 0
23 10 1804 Moszny, filia Miedzyrzec Franciszek Jaroszyński 2 Amernia Międzyrzecka s. ur. Ignacego Jaroszyńskiego 178-51-190 28 Ż EH
20 11 1805 Kuniów Agnieszka Polańska 1,4 Poczapki c. mieszcz. Ignacego i Domicelli 297-1-086 11R Ł
29 12 1808 Kuniów Apollonia Szabowska Górszczyzna c. JW Ignacego i Tekli 297-1-086 18V Ł
6 7 1811 Krzemieniec Ksawery Fedorowicz 2 Sapanów s. Ignacego i Aleksandry 299 2 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0002.htm
12 9 1811 Krzemieniec Franciszka Błażkowska 9/12 Ludwiszcze c. Ignacego i Katarzyny Łomnickiej 299 5 19 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0004.htm
17 10 1811 Krzemieniec Bazyli Kramarczuk 1/52 Huta Stożecka s. Ignacego i Zofii 299 5 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0004.htm
7 2 1811 Kuniów Zofia ...kowska 0,5 Kuniów c. szl. Ignacego i Marcjanny 297-1-086 24V Ł
23 8 1812 Kuniów Łucja Tkaczuk 1 Naworoczyce c. Ignacego i Domicelli 297-1-086 32R Ł
14 9 1812 Kuniów Apolonia Polańska 6 Poczapki c. prac. Ignacego i Domicelli 297-1-086 32V Ł
4 5 1812 Moszny, filia Miedzyrzec Daniel Plutta 3/12 Hamernia s. ur. Ignacego i Tekli z Jaroszyńskich Pluttów 178-51-190 30 Ż EH
2 12 1814 Nowogród Wołyński Aleksandra Feredowicz 40 Susły zostawiła męża Ignacego, dzieci: Feliksa, Felicjana, Leona, Salomeę, Aleksandrę, Mariannę 1045-2-195 08 CDIAK MO
14 12 1814 Nowogród Wołyński Stanisław Skoczko 50 Czyżówka zostawił żonę Katarzynę i dzieci: Jana, Teodora, Ignacego, Mariannę, Agnieszkę 1045-2-195 09 CDIAK MO
14 12 1814 Nowogród Wołyński Katarzyna Markowska 4 Nowogród Wołyński Ignacego i Doroty 1045-2-195 09 CDIAK MO
26 4 1815 Nowogród Wołyński Marianna Pieluszewska 53 Talki wdowa, s. Franciszek, Ignacy, Antoni, Michał, c. Tekla, Marianna 1045-2-195 8V CDIAK 15 MO https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GGY4-B2J?i=14&cat=989324
21 6 1817 Krzemieniec Petronela Staszkiewicz 1 Krzemieniec c. Ignacego i Marianny 299 61 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0034.htm
6 1 1817 Moszny, filia Miedzyrzec Katarzyna Plutta Amernia Międzyrzecka c. ur. Ignacego i Tekli z Jaroszyńskich Pluttów 178-51-190 31 Ż EH
25 2 1819 Krzemieniec Agnieszka Horynkiewicz 4/52 Ludwiszcze c. Ignacego i Apolonii Koszniowskiej 299 89 - 90 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0049.htm
21 11 1819 Krzemieniec Władysław Sobolewski 3 Krzemieniec s. Ignacego Franciszka i Balbiny Winickiej 299 97 122 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0053.htm
16 11 1819 Kuniów Wojciech Malinowski 4 Chiniówka s. ur. Ignacego i Marcjanny 297-1-086 52V Ł DW
24 7 1819 Moszny, filia Miedzyrzec Jan Jaroszyński 1/12 Międzyrzec s. ur. Ignacego i Teresy Jaroszyńskich 178-51-190 31a Ż EH
17 2 1820 Krzemieniec Ludwik Horynkiewicz dziecię Ludwiszcze s. Ignacego i Apolonii Kośniewskiej 299 100 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
26 11 1820 Dubno Filipa Karowicka 17/12 Listwin c. Ignacego i Marianny 65 4 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0003.htm
9 3 1821 Krzemieniec Marianna Stefaniuk 6 Folwarki Wielkie c. Ignacego i Marianny 299 112 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
24 8 1821 Krzemieniec Karol Krzyżanowski 1 Krzemieniec s. Ignacego i Katarzyny 299 118 88 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0064.htm
20 9 1821 Krzemieniec Cezary Kszczanowski 8 Krzemieniec s. Ignacego i Katarzyny 299 120 99 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0065.htm
6 11 1821 Krzemieniec Józef Babierzecki 2/52 Smolarnia s. Ignacego i Katarzyny 299 122 109 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0066.htm
10 4 1821 Dubno Józef Stankiewicz 1 Warkowicze s. Ignacego i Apolonii 65 10 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0006.htm
12 7 1821 Dubno Daniel Czerniawski 4 1/2 Warkowicze s. Ignacego i Urszuli 65 13 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0007.htm
15 12 1821 Dubno Apolonia Utwor 10/12 Dubno c. Ignacego i Małgorzaty, szlachta 65 16 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0009.htm
7 1 1822 Krzemieniec Prakseda Sinicka 10/52 Bonówka c. Ignacego i Agaty 299 124 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0067.htm
7 8 1822 Krzemieniec Józef Staszkiewicz 1 Krzemieniec s. Ignacego i Marianny 299 141 123 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0076.htm
18 3 1822 Kuniów Apolonia Sokołowska 2 Illaszówka c. szl. Ignacego i Agnieszki z Jakuszewskich 297-1-086 58R Ł
16 5 1823 Koblin Marcianna Antoszewska 60 Podhajce Zostawiła męża Ur. Ignacego Antoszewskiego, 2 s. Stanisława, Michała i córkę Mariannę Grabiańską. JJ Łuck
24 2 1825 Krzemieniec Agata Dobrowolska 2/52 Huta Stożecka c. Ignacego i Marianny 299 205 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0108.htm
20 8 1825 Krzemieniec Emilia Dobrowolska 2 Krzemieniec c. Ignacego i Marianny 299 220 112 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0116.htm
25 8 1825 Krzemieniec Andrzej Kopczyński 0,5 Krzemieniec s. Ignacego i Teresy 299 221 115 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0116.htm
21 10 1825 Krzemieniec Jan Czerniewski Krzemieniec s. Ignacego i Franciszki 299 226 148 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0119.htm
15 7 1825 Kuniów Józef Barabasz Ines de Leon Peremerówka s. W. Ignacego i Karoliny 297-1-086 69R-V Ł
5 1 1826 Kuniów Jakub Konopacki 1,5 Górszczyzna s. ur. Ignacego i Julii 297-1-086 72R Ł
29 4 1826 Krzemieniec Józefa Kutowińska 1 Wilia, par. Katerburg c. Ignacego i Franciszki 299 237 60 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0124.htm
28 12 1826 Nieświcz Marianna Myślińska 45 Hubin ur., mąż Ignacy, córka Katarzyna 429 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20429/pages/PL_1_436_429_0001.htm
11 8 1826 Krzemieniec Rozalia Dobrowolska 5 Krzemieniec c. Ignacego i Marianny 299 246 132 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
20 3 1826 Kotelnia Szymon Szaniawski 44 Zabara gen, żona Krystyna Wysoczyńska, syn Ignacy 178-51-251 27 Ż EH
22 1 1827 Ostrówki Szymon Jadamiuk 1 Równo s. Ignacego i Franciszki z Łysiaków 545 1 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0001.htm
4 8 1827 Ołyka Marianna Skidanenka 30 Ołyka żona Ignacego, s. Wasyl, c. Marianna i Aleksandra 813 163 21 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0165.htm
14 1 1827 Ołyka Wiktoria Ostrowska 5/52 Balarka Ignacy i Marianna z Wysockich 813 160 4 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0162.htm
17 5 1827 Torczyn Mikołaj Janicki 3 Chorochoryn s. Ignacego i Pelagii z Demiańskich 813 53a-53 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0054.htm
21 3 1827 Przewały Anastazja Dąbrowska 40 Przewały z Kaleników, mąż Ignacy, syn Mateusz 843 289 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0160.htm
24 3 1827 Przewały Bazyli Poznański 42 Hajki żona Agata z Suchowczuków, synowie Ignacy, Stanisław i Mateusz, córki Barbara i Apolonia 843 289 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0160.htm
11 6 1827 Łuck Justyna Kossakowska 47 Łuck c. Ignacego i Marianny Olszewskiej. W zakonie przeżyła 28 lat 813 34 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0035.htm
16 9 1827 Łuck Zuzanna Gładkowska 6/52 Jeziorko c. Ignacego i Agnieszki Dzwonkowskiej 813 38a 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0039.htm
17 11 1827 Łuck Rozalia Jankowska 38 Łuck z Maczarowskich, pozostał mąż Ignacy, synowie: Aleksander, Jan, córki: Antonina, i ... 813 39 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
2 10 1827 Hołoby Katarzyna Kozłowska 40 Niewólno z domu Rożańska, mąż Ignacy 843 503 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0281.htm
12 8 1827 Ptycza Kajetan Martyniuk 8/356 Mykitycze rodzice: pr. Ignacy i Helena 813 285R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
25 2 1827 Dąbrowica Józefa Żółkiewicz 35 Worobin z Krajewskich; poz. m. Józefa, 4s. Stanisława, Antoniego, Ludwika i Ignacego, c. Augustynę; poch: 28.02. 813 144 3 AGAD RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0144.htm
16 7 1827 Dąbrowica Piotr Kwiatkowski 2/52 Masłopuszcza r: Ignacy i Tekla z Hryniewiczów; poch: 17.07. 813 145a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0145.htm
11 10 1827 Luboml Franciszka Kurowska 12 Luboml r. Ignacy, Justyna Piotrowska 843 348 69 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0190.htm
9 5 1827 Krzemieniec Eudozja Stepaniuk 8 Folwarki Wielkie c. prac. Ignacego i Marianny 01-6 7V 56 T 876 DM
24 5 1827 Krzemieniec Jan Minkiewicz 1 d Tylawka s. ur. Ignacego i Marianny 01-6 8R 59 T 876 DM
21 9 1827 Krzemieniec Jan Bielawski 60 Szpikołosy wdowa po Janie, synowie Józef, Mikołaj, Maciej i Ignacy 01-6 17R 133 T 885 DM
9 3 1827 Białozórka Paweł Maciuk 40 Moskalówka z bólu głowy i gorączki, prac., żona Barbara, dzieci Anna, Anastazja i Ignacy 245-1-1 369V 7 R 3370 DW
29 7 1827 Szumsk Elżbieta Ręcz 10 Bajmaki z żołądka, ur., rodz. Ignacy i Antonina 245-1-1 404V 31 R RK
5 11 1827 Szumsk Marianna Jasińska 17 Bajmaki z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Petronela 245-1-1 406V 45 R RK
18 3 1827 Białogródka Stefan Karpiński 70 Białogródka ur., żona Marianna z Bileckich, synowie Stanisław, Ignacy i Ksawery, córka Rozalia 178-03-93 68R 17 Ż DM
12 4 1827 Białogródka Marianna Seredyńska 71 Puzyrki Małe ur., z Zajączkowskich, wdowa po Franciszku, synowie Józef, Wincenty i Ignacy 178-03-93 69R 26 Ż DM
17 5 1827 Białogródka Józef Teleżyński 65 Puzyrki Wielkie ur., wdowiec po Mariannie z Lubikowskich, synowie Ignacy, Stefan i Jan, córka Franciszka 178-03-93 70R 39 Ż DM
18 4 1827 Horodyszcze Walenty Wojtyński 7/52 Wołkowce Ignacego i Marianny 178-3-93 96 20 Ż MO 188
27 2 1827 Bazalia Apolonia Morhon 3/52 Łazuczynek Mały c. prac. Ignacego i Ewy 178-3-93 251V 29 Ż DM
6 3 1827 Bazalia Roch Bogudzki 56 Czuchele ur., żona Apolonia z Szulców, synowie Stanisław, Franciszek i Ignacy, córki Katarzyna, Wiktoria i Honorata 178-3-93 252R 33 Ż DM
24 3 1827 Bazalia Marianna Okarska 80 Łazuczyn Wielki ur., z Trojanowskich, wdowa po Janie, synowie Ignacy, Wojciech, Feliks i Wacław, córki Tekla i Marianna 178-3-93 253V 46 Ż DM
18 4 1827 Bazalia Regina Łysa 60 Bazalia prac., wdowa po Tedorze, synowie Ignacy i Bazyli, córki dwie - obie Marianny 178-3-93 254V 57 Ż DM
4 5 1827 Bazalia Wojciech Redwaniecki Zozulińce Małe ur., żona Apolonia z Lezkickich, synowie Józef i Ignacy 178-3-93 255R 61 Ż DM
23 7 1827 Bazalia Petronela Markowska 3 Żerebki Wielkie c. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich od 15 lat zamieszkałych w tejże parafii 178-3-93 257R 85 Ż DM
20 9 1827 Bazalia Helena Witkowska 2/12 Lutarówka c. ur. Ignacego i Anny z Piotrowskich 178-3-93 258R 97 Ż DM
3 9 1827 Bazalia Elżbieta Kozłowska 50 Łazuczyn Wielki ur., mąż Ignacy, synowie Jan i Józef, córka Marianna 178-3-93 258V 104 Ż DM
21 12 1827 Łabuń Tekla Jurkowska 24 Łabuń z domu Łobaczewska, mąż Ignacy Jurkowski,zostawiła po sobie syna: ?, przyczyna zgonu: z połogu 178-3-93 131R 75 Ż 255 KP2
18 2 1827 Ostropol Stanisław Liniewicz 80 Józefówka żona Teofila Piotrowska, zostawił synów Ignacego, Ludwika, Fabiana i Piotra żonatych, córki: Mariannę, Annę, Rozalię mężatki, przyczyna zgonu: duszności 178-3-93 422 13 Ż 218R KP2
17 6 1827 Ostropol Jan Sobko 5 Żytyniec ojciec Ignacy Sobko, matka Marianna Grześków, przyczyna zgonu: suchoty 178-3-93 428 46 Ż 221R KP2
16 4 1827 Kupiel Jakub Krośniecki 75 Kusznirówka urodzony, żona Tekla Bujarska, synowie: Jan i Ignacy, córki: Marianna, Antonina, Józefa, Klara, z suchot 178-3-93 325R 8 Ż 623 KP2
5 1 1827 Ożohowce Eliasz Wojtyn 0,5 Jachnowce rodzice Ignacy i Marianna Wojtyn, przyczyna zgonu: kaszel 178-3-93 287R 3 Ż 552 KP2
15 7 1827 Ożohowce Jagniszka Majkutiuk 60 W Jachnowce wdowa po Ignacym mielniku Majkutiuku, przyczyna zgonu: gangrena 178-3-93 288V 20 Ż 555 KP2
25 2 1827 Stary Konstantynów Dom Anna Sniegier 32 Stary Konstantynów sołdata Ignacego Sniegierowa żona, od dawna potomstwa pozbawiona, przyczyny zgonu: suchoty 178-3-93 166R 31 Ż 321 KP2
1 4 1828 Ołyka Jan Ostrowski 12 Ołyka - Turczyn Ignacy i Helena z Krzysztofowiczów 814 159 14 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0163.htm
7 8 1828 Ołyka Wiktoria Przygrodzka 80 Romaszkowszczyzna wdowa po Ignacym Przygrodzkim, zostawiła syna Józefa Żurakowskiego z pierwszego zamęścia 814 160 27 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0164.htm
2 6 1828 Radziwiłłów Helena Momstiuk 1 Drancza c. Ignacego i Katarzyny 814 263 26 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0267.htm
24 10 1828 Radziwiłłów Józef Burkowski 56 Radziwiłłów żona Wiktoria Burkowska, synowie; Ignacy, Jan, córki; Marianna, Tekla, Augustyna, Franciszka, Dominika 814 265a 39 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0269.htm
17 6 1828 Gródek Stanisław Trzciński 56 Podlesny Oleksiniec żona Anna, synowie Ignacy, Antoni, córka Marianna 140 JZ
18 3 1828 Dorohostaje Salomea Korewa 19 Dorohostaje Małe c. ur. Ignacego i Marianny z Nowaczyńskich 814 337a 20 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0331.htm
31 8 1828 Łuck Teofila Korowajczuk 6 Nieboszko c. Ignacego i Agnieszki Banadyczuk 814 35a 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0039.htm
25 11 1828 Łuck Helena Ostrowska 60 Wólka z Teresiewiczów. Pozostał wdowiec Ignacy, c. Franciszka 814 36a 80 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0040.htm
10 12 1828 Łuck Józef Kozik 50 Podhajce Wdowa Prakseda Daniluk, s. Jan, Józef, Feliks, Franciszek, Ignacy, Stanisław 814 37a 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0041.htm
30 12 1828 Sokul Marianna Bagińska 80 Janówka pr., mąż ś.p. Ignacy Baginski 815 94R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0096.htm
7 8 1828 Dederkały Aleksandra Obodyńska 75 Szkrobotówka wlm., z Kamieńskich, wdowa po Wojciechu z 1 małż., 2-małż., z Ignacym Obodyńskim Szambelanem Dworu Polskiego, parafianka Kościoła Łanowieckiego, córka Tekla żona Wlm Ignacego Skąpskiego 01-6 4V 22 T 841 DM
3 1 1828 Ostróg Teresa Wierzbicka 8 Hucisko Nowomalińskie Ur, rodz. Ignacy i Agnieszka zd. Grubińska, 171-1-1 23R 2 R Mg
9 1 1828 Ostróg Marianna Rucińska 72 Ostróg Sław., ż. Aleksandra, poz. 3 s. Jana, Franciszka, Ignacego, 2c. Apolonię, Annę 171-1-1 23V 6 R Mg
1 10 1828 Tajkury Józef Ogrodniczuk 12 Tajkury łac., rodz. Ignacy i Marianna 171-1-1 50V R Mg
2 2 1828 Kuniów Ignacy Szpakowski 1/365 Lachów s. Sł. Ignacego i Wiktorii zd. Smolarz 171-1-1 87V-88R 5 R Mg
9 2 1828 Kuniów Marianna Sokołowska 8 c. Ur., Ignacego i Agnieszki z Jakuszewskich 171-1-1 88V-89R 8 R Mg
23 2 1828 Annopol Helena Kochanowska 3 Annopol c. Ur. Ignacego i Heleny z Kierczów 171-1-1 140R 14 R Mg
2 5 1828 Annopol Jan Kochanowski 1 Annopol s. Ur. Ignacego i Julianny z Kierszów 171-1-1 142R 30 R Mg
14 12 1828 Annopol Anna Chilewska 42 Dołżek z hrabiów Komorowskich, ż. W. Ignacego, zost. 2s. Wiktora i Zygmunta 171-1-1 144R 49 R Mg
27 3 1828 Kazimierka Franciszka Brusiłłowicz 28 Hnidaszów Ur., z domu Rudnicka, żona Mateusza, zost. c. Julię i 2 s. Ignacego i Jana 171-1-1 229V 8 R Mg 7122
21 11 1828 Niewirków Józef Kamiński 26 Niewirków s. Ur. Ignacego i Julianny 171-1-1 272R 49 R Mg 7167
2 8 1828 Tuczyn Agata Weleżyńska 70 Tuczyn Ur., córka Marianny z Osińskich, zost. 2s. Leona i Ignacego oraz c. Klarę 171-1-1 196R 12 R Mg 7088
28 8 1828 Białogródka Jan Rajewski 1,5 Polachowa s. ur. Ignacego i Anny z Popławskich 178-03-94 94V 101 Ż DM
7 10 1828 Białogródka Ignacy Jakubowski 0,5 Sosnoweczka s. ur. Ignacego i Anastazji Majewskiej 178-03-94 95V 110 Ż DM
18 11 1828 Białogródka Hryćko Juźko 60 Suchorzyńce prac., żona Krystyna, synowie Kasper, Ignacy i Józef 178-03-94 96R 117 Ż DM
9 5 1828 Bazalia Grzegorz Kucharz 80 Bazalia prac., żona Anna i syn Ignacy 178-3-94 238V 46 Ż DM
12 12 1828 Bazalia Roch Stachurski (Stachowski) 60 Łazuczynek Mały ur., wdowiec po Apolonii, synowie Franciszek, Ignacy, Józef i Jan (inne zapisy nazwiska Stachowski) 178-3-94 241V 82 Ż DM
15 2 1828 Kulczyny Salomea Markowska 52 Krasiłów Ur., mšż Stanisław, synowie: Ignacy Wawrzyniec, Aleksander i Kajetan 178-3-94 336V 17 Ż Mg
2 3 1828 Kulczyny Wawrzyniec Kwiatkowski 14/52 Kulczynki s. Ignacego i Marianny z Koszulskich 178-3-94 337V 29 Ż Mg
27 3 1828 Zasław św. Józefa Karol Jastrzębski 8 Majdan Zasław rodzice ur. Ignacy Jastrzębski i Julianna Kamińska, z wrzodów 178-3-94 53V 24 Ż 103 KP2
26 4 1828 Zasław św. Józefa Jan Miciński 54 Sławuta żona ur. Antonina Wesołowska, dzieci: Wojciech, Ignacy, Jan, Roch i Ewa, z puchlizny 178-3-94 56R 38 Ż 108 KP2
7 1 1828 Horodyszcze prac. Anastazja Antoniuk 53W Rzeszniówka Wielka dzieci: Tomasz, Ignacy, Teofila, z gorączki 178-3-94 111R 5 Ż 216 KP2
14 1 1828 Horodyszcze ur. Tomasz Białecki 80W Łękowce syn Ignacy, ze starości 178-3-94 111V 8 Ż 217 KP2
25 4 1828 Horodyszcze ur. Marianna Dobrzańska 62 Szepetówka z d. Maciewicz, mąż ur. Ignacy Dobrzański, od dawna potomstwa pozbawiona, ze starości 178-3-94 114V 38 Ż 223 KP2
4 1 1828 Stary Konstantynów Dom Marcjanna Gajewska 1,5 Krasnosiółka rodzice ur. Ignacy Gajewski i Marianna Krekowiecka, z wrzodów 178-3-94 168R 4 Ż 323 KP2
27 2 1828 Stary Konstantynów Dom ur. Dorota Bagieńska 67W Woronkowce z d. Bełtowska, wdowa po ur. Maurycym Bagieńskim, dzieci: Ignacy, Barbara, Antonina, Anna, ze starości 178-3-94 170V 41 Ż 328 KP2
18 3 1828 Stary Konstantynów Dom Jakub Hnatowski 5 Stary Konstantynów rodzice sław. Ignacy Hnatowski, Apolonia Hrehor, z żółtaczki 178-3-94 171V 56 Ż 330 KP2
12 4 1828 Stary Konstantynów Dom Aleksandra Fronynszczuk 1 Stary Konstantynów rodzice prac. Ignacy Fronynszczuk, Łucja Saplińska, z kaszlu 178-3-94 173R 75 Ż 333 KP2
23 4 1828 Łabuń Elżbieta Wysocka z domu Wierzchniew 20 Maciewicze Małe mąż ur. Ignacy Wysocki, córka Rozalia, z febry 178-3-94 146R 37 Ż 284 KP2
29 4 1828 Łabuń ur. Stefan Mieleniewski 48W Futor Uścianowiecki synowie: Ignacy i Erazm, żona Anna 178-3-94 146R 39 Ż 284 KP2
18 11 1828 Łabuń Rozalia Wawrowska 2 Maciewicze Małe rodzice ur. Ignacy i Elżbieta Wawrowscy, z kaszlu 178-3-94 150V 71 Ż 293 KP2
17 2 1828 Wołoczyska prac. Błażej Ryndiuk 50 Łozów żona prac. Marianna Ryndiuk, dzieci: Jakub, Ignacy, Katarzyna, z wewnętrznej słabości 178-3-94 280R 32 Ż 536 KP2
31 3 1828 Wołoczyska prac. Jakub Polak 50W Łozów wdowiec, dzieci: Agnieszka i Ignacy, z puchlizny 178-3-94 282V 73 Ż 541 KP2
10 10 1828 Wołoczyska sław. Franciszka Różycka 80 Wołoczyska mąż sław. Kazimierz Różycki, dzieci: Błażej, Ignacy, ze starości 178-3-94 286V 143 Ż 549 KP2
6 2 1828 Teofilpol Trynitarski ur. Jan Ziemski 3 Kurowie rodzice ur. Ignacy Ziemski, Anna Winszkiewicz 178-3-94 310R 17 Ż 594 KP2
13 2 1828 Teofilpol Trynitarski ur. Józefa Ziemska 5 Kurowie rodzice ur. Ignacy Ziemski, Anna Winszkiewicz 178-3-94 310V 23 Ż 595 KP2
13 6 1828 Kupiel ur. Marianna Bujalska 78W Rabijówka wdowa, dzieci: Kazimierz, Marcin, Ignacy, Piotr, Franciszka, ze starości 178-3-94 298V 24 Ż 572 KP2
29 12 1828 Ostropol ur. JP Antonina Baczyńska 75 Jaremicze z d. Janicka, dzieci: Kajetan, Antoni, Stanisław, Ignacy, Franciszka, Elżbieta, Aleksandra, Magdalena, z powodu wieku 178-3-94 218 102 Ż 418 KP2
1 12 1828 Międzyrzec Eleuteriusz Wyszporski 79 Międzyrzec wd.,ż. zd. Zagórska.Zostawił wnuka Ignacego Wyszpolskiego 171-1-2 287V 48 R AS
12 9 1829 Turzysk Marianna Weso?owska 5 Hilarów c. Ignacego i Marianny z Jurzyckich 844 352 71 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0197.htm
14 9 1829 Turzysk Karol Kowalski 3 Sielec s. ur. Ignacego i Anny z Mia?kowskich 844 353 72 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0197.htm
17 1 1829 Radziwiłłów Jakub Małecki 85 Drancza żona Franciszka, syn Ignacy 815 292 1 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0297.htm
21 5 1829 Radziwiłłów Jan Stefanowicz 5 Radziwiłłów s. Ignacego i Katarzyny Jabłońskiej 815 296a 23 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0301.htm
30 3 1829 Kołki Andrzej Karpiński 39 Trościaniec poz. ż. Praxedę z Kolędów, s. Ignacego, 4c. Mariannę, Franciszkę, Zofię, Józefę; poch: 01.04. 815 114 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
15 4 1829 Kołki Tekla Terpilowska 73 Kołki Z Kwiatkowskich, wdowa, poz. 5s. Jana, Wincentego, Ignacego, Mikołaja, Piotra; poch: 15.04. 815 114 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0117.htm
9 8 1829 Łuck Anna Butyńska 40 Wólka z Botneckich, wd. po Ignacym, s. Jan, Erazm, Franciszek, Józef, c. Klara, Joanna, Aniela 815 39 75 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
11 8 1829 Łuck Katarzyna Rohozińska 80 Łuck wd. po Franciszku podkomorzym, s. Ignacy, Fabian, c. Monika 815 39 76 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
21 10 1829 Łuck Jakub Gładkowski 61 Jeziorko wdowiec po Domiceli Rossowieckiej. Pozostawił: s. Ignacy, Szymon, Narcyz, c. Anna zamężna 815 44 111 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0044.htm
12 3 1829 Przewały Jan Marciniuk 3 Turyczany s. Ignacego i Teodory 844 514 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0285.htm
29 10 1829 Koblin Jędrzej Piotrowski 65 Arszyczyn żona Anna z domu Wiszniewska, dzieci: Kazimierz, Karol, Ignacy 815 241R 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0245.htm
23 2 1829 Sokul Aleksander Siemaszko 4 Hrusiatyn rodzice: wlm. Ignacy i Dominika z domu Abramowicz 815 94R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0096.htm
8 10 1829 Berezdów Jan Krajewski 62 Krasula ur., żona Teresa z Sawickich, synowie Andrzej, Ignacy i Kazimierz, córki Anastazja i Helena 132 49 R
12 2 1829 Ptycza Marcin Martyniuk 4/12 Mykitycze rodzice: pr. Ignacy i Helena 815 306V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0312.htm
25 7 1829 Ptycza Anna Prakseda Lubecka 2 Studzianka rodzice: ur. Ignacy i Konstancja 815 307R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0312.htm
28 3 1829 Dąbrowica Jakub Karwacki 2 Jasieniec r: Ignacy i Helena z Bułhaków; poch: 30.03. 815 147 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0151.htm
12 4 1829 Dąbrowica Anastazya Karwacka 1,5 Jasieniec r: Ignacy i Helena z Bułhaków; poch: 17.04. 815 148a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0152.htm
29 2 1829 Nabrzuska Wincenty Karbowski 6 Gródek z Ignacego i Anny z Krydzińskich Karbowskich tymczasowo tu mieszkających 844 453 1 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/images/PL_1_436_844_0252.jpg
17 9 1829 Dederkały Izabella Ręcz 1 Sadki c. pracowitych Ignacego i Antoniny Zawadzkiej 01-6 7V 14 T 844 DM
21 1 1829 Krzemieniec Marcin Kapuściński 52 Krzemieniec żona Marianna Sowińska, synowie Jan, Leon, Ignacy i Antoniego, córkę Franciszkę zamężną i córkę Annę 01-7 56R 366 T DM
2 2 1829 Krzemieniec Katarzyna Kapuścińska 40 Krzemieniec wdowa, synowie Jan, Leon, Antoni i Ignacy 01-7 56V 373 T 925 DM
11 4 1829 Krzemieniec Marianna Minkiewicz 34 Tylawka ur., z Woynów, mąż Ignacy, synowie Antoni, Józef i Aleksander, córki Pelagia, Wiktoria i Marianna 01-7 59V-60R 405 T 928 DM
24 5 1829 Krzemieniec Julia Osolińska 4 Krzemieniec c. Wlm Ignacego i Felicjanny z Chodasewiczów 01-7 62R 429 T 930 DM
24 8 1829 Krzemieniec Marianna Augustyńska 9/52 Krzemieniec c. sł. Ignacego i Katarzyny z Nahajewskich 01-7 67V 482 T 936 DM
9 2 1829 Szumsk Krystyna Zielińska 33 Kąty z febry, prac. z Rozłowskich, mąż Stanisław, synowie Ignacy i Hipolit 245-1-3 401V 131 R
10 2 1829 Szumsk Antoni Janicki 1 Huta Surażska z kaszlu, s. ur. Ignacego i Anny z Orochów 245-1-3 402R 134 R
19 2 1829 Szumsk Jan Skawiński 65 Kruholec z bólu głowy i reumatyzmu, JWP, kawaler, brat Ignacy 245-1-3 402R 137 R
13 11 1829 Szumsk Józef Halczuk 3 Zaliśce z kaszlu s. pr. Ignacego i Petroneli z Szewczuków 245-1-3 409R 189 R
15 1 1829 Ostróg Stanisław Niemczycki 60 wdowiec, synowie Ignacy, Aleksander 171-1-2 22R 4 R 7202 MZ
9 11 1829 Ostróg Sebastian Sakiewicz 86 Hulcza maj. Sosnowskiego pozostawil syna Ignacego 171-1-2 26V 52 R 7207 MZ
22 12 1829 Ostróg Marianna Okuniewska 60 Ostróg wdowa po Ignacym, zostawila syna Kazimierza 171-1-2 28R 67 R 7208 MZ
6 2 1829 Białogródka Jan Trojanowski 40 Bisóweczka ur., żona Agnieszka z Mireckich, synowie Mikołaj, Stanisław i Ignacy, córki Etma i Marianna 178-03-95 89R 8 Ż DM
20 2 1829 Białogródka Jan Małachowski 45 Kuźmińce ur., żona Franciszka z Siedleckich, synowie Michał, Feliks i Ignacy, córki Marianna, Katarzyna, Marcjanna i Antonina 178-03-95 89V 11 Ż DM
25 9 1829 Białogródka Jan Juźko 4 Suchorzyńce c. prac. Ignacego i Praski 178-03-95 97V 57 Ż DM
3 12 1829 Białogródka Maciej Ryński 2 Sosnoweczka s. ur. Ignacego i Elżbiety z Winiarskich 178-03-95 100V 78 Ż DM
27 12 1829 Białogródka Anastazja Burkowska 48 Białogródka ur., mąż Ignacy, córki Katarzyna i Brygida 178-03-95 101R 83 Ż DM
25 3 1829 Lachowce Seweryn Lutomski 1 Denysówka s. ur. Ignacego i Rozalii z Kaczkowskich 171-1-2 108R 21 R DM
4 11 1829 Lachowce Teofila Ursyn 1 Denysówka c. ur. Ignacego i Marianny z Kotyjemskich 171-1-2 110V 49 R DM
20 11 1829 Lachowce Małgorzata Lisowska 86 Kaletyńce Wielkie ur., wdowa po Janie, synowie Ignacy i Paweł, córka Krystyna 171-1-2 111V 55 R DM
20 9 1829 Bazalia Marianna Zaborowska 3/52 Wolica Polowa c. ur. Ignacego i Eufrozyny 178-3-95 241R 92 Ż DM
16 10 1829 Bazalia Ksawera Janicka 2 Klitna c. WWlm Ignacego i Izabelli z Woroniczów 178-3-95 241V 100 Ż DM
19 12 1829 Bazalia Antoni Trojanowski 76 Mecherzyńce ur., żona Franciszka, synowie Michał, Józef, Ignacy i Romuald, córki Teresa, Franciszka i Domicela 178-3-95 242R 114 Ż DM
6 11 1829 Bazalia -fil.Tereszki Teresa Sobocka 40 Tereszki ur., z Czarneckich, zmarła w połogu wraz z synem Janem, mąż Ignacy 178-3-95 247R 29 Ż DM
3 10 1829 Białopol Anna Kacznowska 50 Borowki z bólu głowy, ur., c. Andrzeja z Mioduszewskich, po ur. niegdyś Józefie Kaczanowskim pzostała wdowa, synowie: Ignacy, Sebastian, córki: Franciszka, Agata, Konstancja 178-51-339 256 59 Ż EH
23 11 1829 Nowosielica Anastazja Ziobrowska 45 Saworce z gorączki, z Tebulewiczów (Tybulewicz), c. Józefa, ur., mąż Michał Ziobrowski, syn Ignacy, córki: Elżbieta i Aniela 178-51-339 424a 20 Ż EH
13 12 1829 Tuczyn Kazimierz Weleżyński 6 Tuczyn s. Ignacego i Marianny z Nowosieleckich 171-1-2 193V 26 R DM
24 5 1829 Kulczyny Agnieszka Chotowicka 40 Antoniny Ur., zd. Witwicka, mąż Jan, 5 synów: Romuald, Antoni, Benedykt, Ignacy, Józef i córka Brygida 178-03-95 368V 37 Ż Mg
6 9 1829 Kulczyny Marianna Szkrobowska 50 Kulczyny Ur., zd. Jasińska, mąż Mateusz, syn Ignacy, córka Katarzyna 178-03-95 370V 57 Ż Mg
2 2 1829 Zasław św. Jana ur. Zofia Gorajska 75W Zasław wdowa, synowie: Aleksander, Józef, Jędrzej, Ignacy, Adam, ze starości 178-3-95 18V 6 Ż 33 KP2
4 1 1829 Zasław św. Józefa ur. Adam Rakowski 62 Zasław Nowe Miasto kollegski registrator, żona ur. Gertruda Kalemberg, dzieci: Ignacy, Marianna, Tekla, Petronella, Łucja, z gorączki nerwowej 178-3-95 48V 3 Ż 92 KP2
14 2 1829 Zasław św. Józefa ur. Józef Szymański 26 Zasław Nowe Miasto rodzice ur. Ignacy i Teresa Szymańscy, z gorączki nerwowej 178-3-95 50R 13 Ż 95 KP2
6 11 1829 Zasław św. Józefa Karolina Szwajdecka 3 Zasław Nowe Miasto rodzice ur. Ignacy Szwajdecki, Marianna Krajewska, ze szkarlatyny 178-3-95 57V 67 Ż 110 KP2
24 9 1829 Kupiel wielm. Rozalia Kozubska 35 Krzaczki mąż wielm. Ignacy Kozubski, ze słabości zapalenia krwi, dzieci: Petronella, Marianna i Florian 178-3-95 321R 55 Ż 622 KP2
14 12 1829 Kupiel prac. Tekla Harasymyniuk 68 Kloniny mąż prac. Erazm lokaj, dzieci: Jan, Wojciech, Ignacy, Marianna, ze starości 178-3-95 322R 62 Ż 624 KP2
15 7 1829 Horodyszcze ur. Marianna Świdorska 37 Szepetówka z d. Domajewska, mąż ur. Stanisław Świdorski, dzieci: Ignacy, Józef, Angela, Karolina, z połogu 178-3-95 123R 36 Ż 239 KP2
29 2 1829 Łabuń Mikołaj Jurkowski 1,5 Łabuń rodzice ur. Ignacy Jurkowski, Tekla Łobaczewska, z konwulsji 178-3-95 144V 12 Ż 282 KP2
14 4 1829 Łabuń ur. Jan Krzewkowski 79 Łabuń żona ur. Tekla Łopacińska, dzieci: Cyryl, Ignacy, Domicella, ze starości 178-3-95 146R 23 Ż 285 KP2
25 10 1829 Łabuń Zofia Menich 1 Kalenicze Wielkie rodzice ur. Ignacy Menich, Małgorzata Radlińska, z wewnętrznej słabości 178-3-95 150V/151R 44 Ż 291/292 KP2
14 4 1829 Stary Konstantynów Dom prac. Marianna Hrabczuk 36 Pohoryła Niższa mąż prac. Teodor Hrabczuk, dzieci: Mikołaj, Joachim, Ignacy, z kaszlu 178-3-95 173r 37 Ż 333 KP2
1 5 1829 Stary Konstantynów Dom Józef Adamowicz 3 Bergiele rodzice ur. Ignacy Adamowicz, Rozalia Szymańska, z febry 178-3-95 173v 41 Ż 334 KP2
9 5 1829 Stary Konstantynów Dominikanie Ksawery Niewęgłowski 1 Woronkowce rodzice ur. Ignacy Niewęgłowski i Marianna Żurawska, z gorączki 178-3-95 173v 46 Ż 334 KP2
21 5 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Marianna Markowska 56 W Derkacze z domu Spławska, wdowa po ur. Ignacym Markowskim, synowie : Jan, Antoni, z suchot 178-3-95 174r 53 Ż 335 KP2
17 8 1829 Stary Konstantynów Dom ur. Katarzyna Sowińska 60 W Suszki wdowa po ur. Macieju Sowińskim, syn Ignacy, z puchliny 178-3-95 176r 82 Ż 339 KP2
30 10 1829 Stary Konstantynów Dom Aleksy Popławski 3 mies Stary Konstantynów rodzice ur. Ignacy Popławski, Brygida Żywiło, z konwulsji 178-3-95 178r 114 Ż 343 KP2
15 9 1829 Stary Konstantynów Kapucyni ur. Marcella Baraniecka 63 Demkowce z domu Koszewicz, na puchlinę, mąż ur. Ignacy Baraniecki, bezpotomna 178-3-95 190v 93 Ż 366 KP2
18 10 1829 Teofilpol Feliks Jasiński 6 Korowie rodzice ur. Ignacy i Petronella z Fedorowskich Jasińscy 178-3-95 341r 34 Ż 661 KP2
22 11 1829 Białozórka Zuzanna Niemyska 60 Szybenna z słabości wewnętrznej, z d. Mysłowska, J.Pani, 1.v. wdowa po Kazimierzu Malinowskim, synowie Michał i Karol, córki Anastazja i Barbara 2.v. mąż Józef Niemyski, synowie Ignacy i Marcin, córka Aniela 245-1-3 349R 14 R 3246 DW 0
7 2 1830 Wieledniki Romuald Florjanowicz 1 Matiowicze syn Ignacego i Karoliny z Berezowskich 178-3-3 425R 3 Ż MW
19 1 1830 Włodzimierz Helena Teterenko 25 Włodzimierz z Mauchsów, ur., mąż Andrzej, synowie Aleksander, Antoni i Ignacy 845 20R-V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0024.htm
23 3 1830 Targowica Józef Kals - Kisiel 70 Ostryjów ur., wd. Rozalia Piaskowska, s. Maurycy, Julian, Ignacy, c. Józefa, Feliksa, Kasilda, Aniela 816 226 R 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0231.htm
22 8 1830 Wiszenki Feliks Kossakowski 67 Wiszenki poz. ż. Domicellę z Kotelnickich, s. Ignacego i c. Paulinę; poch: 24.08. 816 53 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
27 8 1830 Wiszenki Feliks Wróbel 20 s: Ignacego i Tekli ze Szaudrów; poch: 30.08. 816 53 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
6 9 1830 Wiszenki Aleksandra Wróblewska 1 Majdan Jezierski c: Ignacego i Tekli ze Szklarskich; poch: 09.09. 816 54a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0056.htm
5 5 1830 Przewały Anastazja Ruczyńska 45 Owłoczym mąż Ignacy, s. Kacper, c., Marianna, Wiktoria 845 303R 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0296.htm
8 12 1830 Przewały Ludwik Kołaczyński 3/12 Stawki s. Ignacego i Marianny z Prokopiuków 845 328R 25 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0321.htm
5 3 1830 Ostrówki Józef Popek 1 Ostrówki r. Ignacy, Marianna Domańska 545 36 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0019.htm
5 1 1830 Krzemieniec Teresa Mirecka 7 Komarówka c. pr. Ignacego i Zofii 01-7 76V 570 T 945 DM
29 7 1830 Krzemieniec Ignacy Izdebski 3/365 Krzemieniec s. sł. Ignacego i Marianny 01-7 86V 669 T 955 DM
16 8 1830 Krzemieniec Piotr Kartuz 1/12 Krzemieniec s. nieślubnych rodziców żołnierza Ignacego i Franciszki 01-7 87R 678 T 955 DM
16 5 1830 Szumsk Marcin Ruszczkowski 6/12 Huta Surażska rodz. Ignacy i Józefa zd. Łucka 245-1-4 392V 258 R RK
16 12 1830 Białozórka Kazimierz Szustiak 57 Białozórka żona Justyna, dzieci: Andrzej, Ignacy, Justyna 245-1-4 368R 19 R RK
2 8 1830 Krzywin Anna Majchrewicz 70w Sielce Prac., zd. Ziemba, wdowa po Antonim, 2s. Franciszek i Ignacy, żonaci oraz 2c. Tekla i Apolonia, zamężne 171-1-3 46V 15 R Mg
29 8 1830 Białogródka Marianna Grzeszczuk 1 Chrystówka c. prac. Ignacego i Marianny z Mazurów 178-03-96 82V 54 Ż DM
9 9 1830 Białogródka Szymon Jastrzębski 10/12 Białogródka s. ur. Ignacego i Petroneli z Żytnickich 178-03-96 82V 56 Ż DM
2 2 1830 Ostróg Aleksander Podhorodecki 2 Kunin rodzice Ignacy i Salomea 171-1-3 24R 9 R MZ
16 2 1830 Ostróg Aniela Zajączkowska 56 Ostróg z Krasnopolskich, wdowa po Ignacym, dzieci Paweł, Brygida 171-1-3 25R 18 R MZ
6 5 1830 Ostróg Wojciech Jadaszyński 28 Nowomalin wdowa Barbara, s. Bazyli, Ignacy, c. Apolonia 171-1-3 28V 46 R MZ
19 9 1830 Ostróg Łukasz Raczyński 42 Ostróg wdowa Franciszka zd. Werbachowska, s. Ignacy, Karol, Teodor, c. Róża 171-1-3 33V 86 R MZ
14 2 1830 Lachowce Marianna Kierzkowska 63 Lachowce ur. z Zielińskich, wdowa po I-mężu Antonim Gajewskim, II-mężu Ignacym Suskim, III-mążu Sebastianie Kierzkowskim potomstwo: syn Mikołaj i 2 syn Manswet w Zakonie Kaznodziejskim, córki Małgorzta-Aniela, Teresa-Aleksandra i Anastazja 171-1-3 116R 13 R DM
6 4 1830 Lachowce Stanisław Borysewicz 85 Turówka ur., żona Julianna z Mieszkowskich, synowie Franciszek i Ignacy 171-1-3 117R 21 R DM
9 4 1830 Lachowce Faustyn Małecki 45 Książęcin ur., żona Marianna z Lityńskich, synowie Antoni i Ignacy, córki Katarzyna i Helena 171-1-3 117R 23 R DM
25 4 1830 Lachowce Marianna Ursyn 35 Denysówka ur., z Kotyjewskich, mąż Ignacy, synowie Aleksandr, Ignacy i Władysław, córki Aleksandra i Zuzanna 171-1-3 117V 27 R DM
28 12 1830 Lachowce Ignacy Gośliński 40 Bisówka ur., żona Agnieszka z Szymańskich, syn Ignacy 171-1-3 123R 84 R DM
24 3 1830 Biała Cerkiew Wincenty Werbachowski 41 Połohy z suchot, ur., s. Jana, pozostała wdowa Magdalena c. Ignacego z Dębickich, synowie: Jan, Julian i córka Apolonia 178-51-339 76 14 Ż EH 0
18 3 1830 Pohrebyszcze Piotr s. Zachariasza Dębicki 40 Staniłówka ur., z suchot, pozostała żona Elżbieta c. Ignacego z Zabuckich (Zubuckich?), córka Narcyza 178-51-339 240a 20 Ż EH
8 10 1830 Tuczyn Anastazja Wawrzekowicz 45 Tuczyn sław., z Żłobnickich, wdowa po Stanisławie, synowie Piotr i Ignacy 171-1-3 199R 15 R DM
22 2 1830 Kulczyny Franciszka Pawłowska 11/52 rodzice: Ignacy i Julianna zd. Biskupska 178-03-96 347V 13 Ż Mg
11 7 1830 Kulczyny Marianna Nowicka 1/365 Zastawki rodzice: Ignacy i Felistyna zd. Bogusławska 178-03-96 350R 34 Ż Mg
10 10 1830 Kulczyny Magdalena Rabczewska 8 Mazepińce rodzice: Ignacy i Marianna zd. Czyżewska 178-03-96 352R 48 Ż Mg
26 10 1830 Kulczyny Pawlina Rabczewska 20 Mazepińce panna, rodzice: Ignacy i Marianna zd. Czyżewska 178-03-96 352V 51 Ż Mg
13 3 1830 Derażne Cezar Wierzchowski 10/12 Stydynie s. ur. Ignacego i Marianny z Kudelewiczów 171-1-3 227R 4 R DM
11 2 1830 Stepań Mateusz Stupnicki 3/12 Rudnia Mydzka s. ur. Ignacego i Ewy z Stupnickich 171-1-3 239R 3 R DM
11 8 1830 Stepań Anna Jeleń 40 Majdan Huta żona sławetnego Ignacego sołdata 171-1-3 240V 15 R DM
29 3 1830 Międzyrzec Kazimierz Stecki 8 Międzyrzec s.Ignacego i Ewy z d.Sosnowska 171-1-3 279R 13 R AS
7 8 1830 Międzyrzec Marianna Sołowicia 6 Międzyrzec c.Ignacego i Rozali 171-1-3 280V 29 R AS
23 9 1830 Międzyrzec Apolonia Lewandowska 50 Czudnica mąż Kazimierz,s.Jan Roman w wojsku i Antoni mąż Marianny Krzywickiej oraz c. Franciszka ż.Ignacego Semeniuka 171-1-3 281V 42 R AS
26 1 1830 Zasław św. Józefa Stanisław Tunicki 44 Kondratka z słabości i kaszlu, żona Aleksandrę Tunicka, synowie Ignacy i Wincenty, córki Anastazja, Tekla, Helena i Katarzyna 178-03-96 38R 4 Ż 68 RG
27 8 1830 Zasław św. Józefa Piotr Grendoszewski 4 Zasław Majdan z konwulsji, s. Ignacego i Marianny z Łuczyskich 178-03-96 45R 56 Ż 82 RG
31 12 1830 Zasław św. Józefa Anna Domaszewska 40 Czetyrboki z kaszlu, mąż Ignacy, synowie Hieronim i Józef 178-03-96 50R 96 Ż 92 RG
20 8 1830 Annopol Agnieszka Gromadzińska 66 Hubelce mąż Ignacy, córka Marianna zamężna 171-1-3 145R 19 R 150 DM
15 9 1830 Annopol Anna Obrycka 85 Krasnosiółka z d. Budziszewska, wdowa po Wojciechu sędzim ziemskim powiatu drohickiego, synowie Józef, Michał, Ignacy i Klemens 171-1-3 146R 23 R 151 DM
25 6 1830 Kodnia Jan Kwiatkowski 40 Żurbińce żona Agata z Klimaszewskich, synowie Ignacy i Stanisław, córki Antonina i Marianna 178-3-3 385V 5 Ż 734 DM
30 1 1830 Lubar Marianna Ciesielska 63 Czartoria Nowa wdowa po Bartłomieju, synowie Ignacy i Jan, córka Aleksandra 178-3-3 368V 10 Ż 700 DM
13 4 1830 Lubar Prakseda Ogińska 3/12 Pedynki c. Ignacego i Katarzyny z Karbowskich 178-3-3 370V 32 Ż 704 DM
22 5 1830 Lubar Joachim Pawłowski 8/12 Lubar s. Ignacego i Karoliny z Czerniejów 178-3-3 372R 47 Ż 707 DM
26 9 1830 Lubar Katarzyna Martynowska 45 Lubar z d. Mondzelowska, wdowa po Jakubie, syn Ignacy i córka Urszula 178-3-3 377R 99 Ż 717 DM
9 12 1830 Lubar Józef Cisielski 2 Czartoria Nowa s. Ignacego i Anny z Popławskich 178-3-3 378R 114 Ż 719 DM
17 4 1831 Dąbrowica Jakub Karwacki 50 Jasieniec poz. 2s.Jana i Ignacego, 2c. Aleksandrę i Józefę. 817 84 60 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0088.htm
27 9 1831 Kuniów Donaty Ułłowicz 0,5 Pererosłe s. Ignacego i Klary z Lińgoskich [Sińgoskich-Sękowskich] czasowo w tejże parafii zamieszkałych 171-1-4 81 V 66 R DW, DM
9 12 1831 Kuniów Anna Łukiewicz 50 Radohoszcz Wielka z Głowackich, mąż jan, syn Ignacy w obrządku Greko Rossyjskim R 85 R 86 0
18 12 1831 Kuniów Domicella Polańska 47 Poczapki z Burdyckich, wdowa po Ignacym, bez potomstwa R 85 V 89 0
22 3 1831 Ołyka Szymon Wysocki 70 Balarka żona Leonora, synowie Maciej, Wincenty, Ignacy, Jan, córki Zofia, Julianna, Gertruda 817 317 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
22 4 1831 Ołyka Tadeusz Dubiski 68 Ołyka wdowiec, syn Ignacy, córki Helena za Józefem Radlińskim, Marianna za Mikołajem Harasimowiczem i Apolonia - panna 817 319 34 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
20 11 1831 Wiszenki Zuzanna Lipkowska 35 Łuków poz. m. Wojciecha, s. Ignacego l.6 ; poch: 22.11. 818 112a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0119.htm
6 1 1831 Kołki Anna Zielińska 61 Rudka z Kwiatkowskich; poz. M. Franciszka Józefa, s. Erazma, Ignacego, Wincentego, Kajetana, Marcina, Szczepana, Seweryna, Albina, Michała, c. Barbarę - pannę; poch: 14.01. 817 61 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0064.htm
25 2 1831 Przewały Jan Dąbrowski 1/12 Przewały s. Ignacego i Barbary 846 329R 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0323.htm
1 1 1831 Targowica Maciej Walczuk 43 Targowica wd. Marianna Dobrzańska, s. Ignacy, Michał 817 252 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0260.htm
15 5 1831 Targowica Aleksandra Jędrzejewska 41 Targowica wd. Teodor, s. Jan, Antoni, Ignacy, c. Katarzyna, Wiktoria 817 253 V 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0262.htm
12 4 1831 Horochów Grzegorz Sorszczuk 75 Uhnów prac., żona Franciszka, synowie Antoni, Franciszek i Ignacy, córki Anna i Zofia 846 82R 43 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0083.htm
11 7 1831 Horochów Katarzyna Salewska 1 Horochów c. sław. Ignacego i Magdaleny 846 85R 73 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0086.htm
1 11 1831 Horochów Marianna Janiszewska 85 Pieczychwosty ur., wdowa po Ignacym, synowie Jan, Joachim, Paweł i Leon, córka Marianna 846 88R 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0089.htm
9 11 1831 Horochów Joachim Janiszewski 30 Horochów s. ur. Ignacego i Marianny 846 88V 107 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0090.htm
28 11 1831 Horochów Rozalia Łozińska 65 Skobełka z Wiktorskich, ur., wdowa, synowie Ignacy i Piotr, 3 córki Marianna Julnicka wdowa, Magdalena panna 846 88V 110 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0090.htm
15 6 1831 Szumbar Julianna Zubrzycka 67 Borki mąż Ignacy 199 302 14 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0157.htm
20 3 1831 Sokul Marianna Michalewicz 43 Janówka z domu Głowacka, mąż Piotr Michalewicz, dzieci: Jan, Piotr, Ignacy, Bazyli, Paweł, Katarzyna, Aniela 817 45V 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0047.htm
14 2 1831 Ptycza Tekla 4 Ptycza rodzice: pr. Ignacy i Agnieszka 817 239R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0246.htm
16 2 1831 Ptycza Maciej 7 Ptycza rodzice: pr. Ignacy i Agnieszka 817 239R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0246.htm
23 6 1831 Ptycza Michał Opasalski 50 żona Barbara Stanisławczuk, dzieci: Jan żonaty, Ignacy małoletni, Marianna, Anastazja 817 242V 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0250.htm
25 6 1831 Ptycza Marianna Dąbrowska 15 Stołpiec rodzice: pr. Ignacy i Franciszka 817 242V 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0250.htm
19 10 1831 Ptycza Feliks Martyniuk 2/12 Mykitycze rodzice: pr. Ignacy i Helena 817 245R 47 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0252.htm
15 1 1831 Nabrzuska Marya Bohdanowicz 57 Hrywa Wdowa po Ignacym Bohdanowiczu, pozostawiła syna Józefa, córki Zofię i Kazimierę 846 298R-V 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0292.htm
19 7 1831 Dederkały Wojciech Popławski 45 Potuturów z cholery, urodzony, żona Katarzyna z Szulców, synowie Ignacy, Jan i Daniel 01-6 13R 23 T 849 DM
29 6 1831 Luboml Adam Tołoczko 6/12 Luboml r. Ignacy, Teodora Kaliszewicz 846 314R 74 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0308.htm
15 8 1831 Ostrówki Piotr Jarosz 1 Ostrówki r. Ignacy, Anna Muzyka 545 52 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0027.htm
15 3 1831 Szumsk Tekla Rayska Rajska 70 Huta Szumska wdowa, dzieci: Franciszek, Jan, Antoni, Paweł, Ignacy, Tomasz, Teofila, Agnieszka, Antonina 245-1-5 381R 17 R RK
20 3 1831 Szumsk Mikołaj Hacewicz 40 Załuże żona Brygida zd. Żukowska, dzieci: Stanisław, Marcin, Ignacy, Katarzyna 245-1-5 381R 19 R RK
21 4 1831 Szumsk Marcjanna Przytomska 45 Majdan Antonowiecki mąż Ignacy Przytomski, dzieci: Jan, Ludwik, Józef, Jan, Magdalena 245-1-5 384V 45 R RK
16 5 1831 Szumsk Antoni Woroszyło 3 Rachmanów rodz. Ignacy i Marianna zd. Gadomska 245-1-5 387R 68 R RK
25 5 1831 Szumsk Antoni Woroszyło 13 Rachmanów rodz. Ignacy i Marianna zd. Gadomska 245-1-5 387V 71 R RK
9 1 1831 Ostróg Franciszek Rączyński 66 Hulcza wdowa Marianna, dzieci Jan, Ignacy, Bazyli, Agnieszka 1-171-4 18V 6 R MZ
14 1 1831 Ostróg Józefa Misiuna 1/12 Milatyń z suchot, rodzice Ignacy i Katarzyna zd Głuchowska 1-171-4 19R 13 R MZ
26 3 1831 Ostróg Karolina Moszyńska 80 Ostróg zd Chamiec, wdowiec Franciszek, dzieci Tomasz, Ignacy, Regina, Helena, Magdalena, Johanna 1-171-4 23V 64 R MZ
3 4 1831 Ostróg Anna Podhorodecka 18 Hulcza rodzice Ignacy i Aleksandra zd Osińska 1-171-4 24V 71 R MZ
14 4 1831 Ostróg Ewa Gibowicz 40 Ostróg z cholery, wdowiec Ignacy, Dzieci Jan, Marcelina, Marianna, Eufrozyna 1-171-4 25R 79 R MZ
19 4 1831 Ostróg Tekla Miecińska 38 Hucisko Nowomalińskie wdowiec Ignacy, dzieci dwóch synów i córke 1-171-4 25V 86 R MZ
26 5 1831 Ostróg Teodor Ruciński 8 Klonów rodzice Ignacy i Aniela zd Arska 1-171-4 27V 110 R MZ
13 6 1831 Ostróg Zygmunt Kozerski 70 Moszczanica wdowa Antonina zd Wolańska, dzieci Ignacy, Klara, Marcela, Katarzyna, Petronela, Cecylia, Karolina 1-171-4 30V 146 R MZ
28 10 1831 Ostróg Karolina Jakubowska 50 Belmaż wdowiec Wincenty, dzieci Ignacy, Adam, Karol, Marianna, Helena 1-171-4 31V 155 R MZ
14 5 1831 Białogródka Marianna Kułakowska 25 Gnojniczka ur., z Mireckich, mąż Ignacy, syn Jan i córka Apolonia 178-3-97 99R 56 Ż DM
24 11 1831 Białogródka Agata Rajewska 1,5 Sosnoweczka c. ur. Ignacego i Elżbiety Winiarskiej 178-3-97 104R 105 Ż DM
27 2 1831 Lachowce Franciszek Unolt 60 Żemelińce ur., żona Tekla z Iwińskich, synowie Tomasz i Ignacy, córki Aniela, Anna, Zuzanna, Marianna i Marcjanna 171-1-4 106V 26 R DM
11 4 1831 Lachowce Piotr Markowski 3 Hulowce s. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-4 108V 48 R DM
16 4 1831 Lachowce Justyna Ułłowicz 56 Lachowce e. cholery, ur., z Bańkowskich, wdowa po Janie, synowie Leopold, Ignacy i Hilary, córki Julianna, Katarzyna, Izabella i Anna 171-1-4 109R 53 R DM
18 4 1831 Lachowce Ignacy Męczyński 54 Denysówka e. cholery, ur., żona Marianna z Stojanowskich, syn Ignacy i córka Anna 171-1-4 109R 54 R DM
11 6 1831 Lachowce Franciszka Piotrowska 50 Kaletyńce Wielkie e. cholery, ur., mąż Kazimierz, synowie Ignacy, Ludwik, Józef, Piotr, Teodor i Benedykt, córki Zofia i Katarzyna 171-1-4 112V 85 R DM
5 10 1831 Aleksandria Kazimierz Kalinowski 40 Aleksandria sł., żona Elżbieta, synowie Jan i Ignacy, córka Marianna 171-1-4 188V 22 R DM
10 1 1831 Zasław św. Jana Ambroży Krzeczkowski 5/52 Zasław s. Wlm Ignacego i Wincentyny z Warhanków 178-3-97 13R 2 Ż DM
3 2 1831 Zasław św. Jana Zofia Moszyńska 45 Zasław ur., wdowa po Szymonie, syn Ignacy 178-3-97 15R 17 Ż DM
3 2 1831 Zasław św. Jana Wojciech Hunett 9/12 Zasław s. ur. Ignacego i Heleny z Wolańskich 178-3-97 15R 18 Ż DM
13 2 1831 Zasław św. Jana Apolonia Żuławska 56 Zasław sł., z Paszkowskich, wdowa po Ignacym, dawno potomstwa pozbawiona 178-3-97 15V 24 Ż DM
13 2 1831 Zasław św. Jana Sebastian Sokalewski 56 Zasław ur., żona Małgorzata z Baranowskich ? [Łukomskich], syn Ignacy i córka Marianna 178-3-97 16R 25 Ż DM 0
13 2 1831 Zasław św. Jana Agnieszka Kotlarska 70 Zasław ur., wdowa po Ignacym, dawno potomstwa pozbawiona 178-3-97 16R 27 Ż DM
6 3 1831 Zasław św. Jana Marianna Janicka 7 Wojtowce c. ur. Ignacego i Marianny z Daszkiewiczów 178-3-97 17R 34 Ż DM
17 3 1831 Zasław św. Jana Felicjan Dobkiewicz 53 Zasław Wlm, wdowiec po Katarzynie z Udichów, syn Ignacy i córka Konstancja 178-3-97 18R 43 Ż DM
13 11 1831 Zasław św. Jana Jan Fosiewicz 48 Luterka ur., wdowiec po Mariannie z Zielińskich, syn Ignacy 178-3-97 24R 89 Ż DM 0
23 12 1831 Zasław św. Jana Marianna Janicka 40 Wojtowce ur., z Daszkiewiczów, mąż Ignacy, syn Jan 178-3-97 25V 99 Ż DM
29 8 1831 Kulczyny Jan Sawicki 60 Krasiłów prac., żona Aleksandra zd. Demaracka, 4 synów: Jan, Tomasz, Aleksander, Ignacy 178-03-97 411R 115 Ż Mg
9 4 1831 Korzec Ludwik Stepanowski 6 Korzec syn Ignacego i Magdaleny z domu Bagińska 245-1-5 85 43 R PW
25 2 1831 Nowogród Woł. Piotr Lisowski 90 Pilipowicze z suchot, ur., żona Tekla, synowie Ignacy, Józef i Tomasz, córki Rozalia, Wiktoria i Marianna 245-1-5 35V 611 R 1346 DW
15 4 1831 Nowogród Woł. Szymon Zapolski 80 Majdan Fedorówka ur., wdowiec po Julii, synowie Pawel, Ignacy i Antoni, córka Magdalena 245-1-5 40R 645 R 1519 DW
9 5 1831 Nowogród Woł. Marianna Dmytrzyńska 28 Susły z niewiadomej choroby, ur., mąż Jan, synowie Jan i Ignacy, córka Marianna 245-1-5 41V 659 R 1547 DW
13 6 1831 Nowogród Woł. Marianna Śliwińska 2 Stara Huta z niewiadomej choroby, c. ur. Ignacego i Marianny z Jasińskich 245-1-5 43R 671 R 1611 DW
20 2 1831 Niewirków Franciszka Wierzyńska 35 Siedliszcze mąż Franciszek, dz:Syriusz?, Ignacy,Antoni i Zuzanna 171-1-4 249 V 8 R AS
19 4 1831 Niewirków Marianna Brusiłowicz 50 Antonówka mąż Daniel,dz:Antoni,Ignacy, Konstancja,Rozalia,Franciszka 171-1-4 251 R 21 R AS
20 2 1831 Krzemieniec Józef Baraniecki 70 Krzemieniec ur., wdowiec, synowie Hipolit, Duklan i Ignacy, córki Agnieszka, Klementyna, Eufrozyna i Honorata 426-1-7 95V 34 T 964 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H4-Z?i=963&cat=300453
16 12 1831 Krzemieniec Katarzyna Dobrowolska 55 Krzemieniec W., z Piotrowskich, wdowa, synowie Ignacy, Franciszek, Kazimierz, Ludwik i Aleksandrr, córka Tekla 426-1-7 114V 230 T 983 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H3-2?i=982&cat=300453
17 2 1831 Międzyrzec Jan Tymoszczuk 50 Żelaznica ż.Tecjanna,s.Kazimierz,Ignacy,Ludwik,c. Rozeda,Odenia,Marianna [G-R] 171-1-4 282V 14 R AS
23 1 1831 Zasław św. Józefa Jan Niedzielski 70 Sławuta m. Demińskiej z Borkiewiczów, pozost. synów; Mikołaja, Antoniego, Wincentego, Ignacego i córki:Agnieszkę i Helenę 178-03-97 54R 8 Ż 54 RG
24 1 1831 Zasław św. Józefa Ewa Domańska 90 Czetyrboki ż. niegdyś Domańskiego, pozost. syna Ignacego i córkę Katarzynę 178-03-97 54R 9 Ż 54 RG
25 1 1831 Zasław św. Józefa Jan Staniszewski 60 Zasław Nowe Miasto m.Magdaleny Kasperskiej, pozost. synów Wincentego i Ignacego oraz córkę Ludwikę 178-03-97 54V 12 Ż 55 RG
30 4 1831 Zasław św. Józefa Karol Boniecki 56 Minkowce wdowiec po Karolinie Kretowicz, pozost. synów:Ignacego, Romualda, Antoniego, Piotra i Jana oraz córkę Franciszkę 178-03-97 62V 77 Ż 71 RG
8 5 1831 Zasław św. Józefa Julianna Borzemska 50 Sławuta ż.Ignacego 178-03-97 63V 83 Ż 73 RG
29 5 1831 Zasław św. Józefa Teodora Mikłaszewska 60 Zasław Majdan z d. Chełchowska, wdowa po Józefie, pozostawiła synów: Jana i Ignacego oraz córki: Domicellę, Juliannę i Stanisławę 178-03-97 64V 91 Ż 75 RG
28 2 1831 Ostropol Marianna Władysławowa 56 Samczyki z d. Trojanowskich, wdowa, synowie Jędrzej, Ignacy, Józef i Jan 178-03-97 274V 16 Ż 513 DM
12 5 1831 Annopol Dominika Żółkiewska 18 Annopol panna, c. Ignacego i Józefy z Letyńskich 171-1-4 132V 38 R 140 DM 0
25 1 1831 Gródek Marcin Rózycki 9 Gródek Rodzice pracowici Ignacy i Rozalia Z Zopalskich Różyccy, zmarł z kuru (czyli odry) 685-4-5 1256V 15 Ch 661 MN
20 4 1831 Gródek Rozalia Szymenek 40 Czarnowody W akcie nazwisko Szymenkowa, pozostał wdowiec pracowity Mikita Szymenek, synowie Ignacy i Józefa, córki Marianna i Anna, zmarła na słabość wewnętrzną 685-4-5 1262R 57 Ch 672 MN
9 5 1831 Gródek Agnieszka Maciurowy 5 Nowosiółka Rodzice pracowici Ignacy i Jacyna Maciurowy, zmarła z kuru (czyli odry) 685-4-5 1263R 67 Ch 674 MN
5 5 1832 Targowica Ksawery Kętrzyński 7 Nadczyce s. Ignacego i Marcjanny Białkowskiej 818 218 R 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0225.htm
20 4 1832 Targowica Teofil Kętrzyński 5 Nadczyce s. Ignacego i Marcjanny Białkowskiej 818 217 V 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0225.htm
7 6 1832 Targowica Łucja Górska 23 Borzemiec wd. Ignacy 818 218 R 31 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0225.htm
2 1 1832 Turzysk Józef Jasiniecki 50 Tuliczów ż. Marianna, s. Franciszek, Ignacy, Benedykt, Antoni 847 648 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0348.htm
28 2 1832 Turzysk Józef Krasuski 70 Turzysk fabrykant, żona Anastazja Ciechanowska, s.Adam, Wincenty, Ignacy, Jan, c.Marianna 847 650 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
5 3 1832 Turzysk Kacper Kowalski 2 i 3/12 Sielec s. Ignacego i Anny z Miałkowskich 847 650 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0349.htm
1 7 1832 Turzysk Jędrzej Dulebski 60 Mokrzec ur., żona Tekla Jabłońska, s. Ignacy, c. Katarzyna 847 653 23 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0351.htm
4 6 1832 Radziwiłłów Marianna Małecka 2 Drancza c. Ignacego i Katarzyny 818 291 20 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0298.htm
11 9 1832 Radziwiłłów Józef Mejerowicz 4/12 Radziwiłłów s. Ignacego i Melanii 818 292a 29 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0299.htm
19 12 1832 Ołyka Dominik Harasymowicz 7 Ołyka Ignacego i Urszuli z Gałaszewskich 818 258 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0265.htm
2 2 1832 Kołki Adelajda Monkiewicz 9 Kołki c: Ignacego i Heleny z Jaźwińskich; poch: 05.02. 818 55 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0061.htm
3 2 1832 Kołki Wincenty Świętopełk Zawadzki 86 Trosteniec wdowiec, poz. s. Ignacego i c. Różę - ż. Antoniego Olszewskiego z par. Beresteczko; poch: 06.02. 818 55 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0061.htm
18 8 1832 Kołki Jan Stachowski 40 Kołki poz. ż. Mariannę z Dzikowskich, s. Grzegorza, Faustyna, Władysława, Ignacego, c. Józefę; poch: 20.08. 818 56 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0062.htm
23 3 1832 Wiszenki Kasper Sredziński 42 Sołtysy poz. 6 c. Brygidę, Katarzynę, Paulinę, Marcelę, Apolonie i s. Ignacego; poch: 25.03. 818 114 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0121.htm
21 2 1832 Włodzimierz Wiktoria Tomaszewska 24/52 Radowicze c. prac. Ignacego i Katarzyny z Troczyńskich 847 50 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0027.htm
27 5 1832 Włodzimierz Aniela Podhorodeńska 84 Werba z Zubowiczów, wlm., synowie Adam i Ignacy i córka 847 61 60 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0032.htm
30 12 1832 Włodzimierz Piotr Korczyński 4 Ochnówka s. prac. Ignacego i Agaty z Dąbrowskich 847 73 109 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0038.htm
27 11 1832 Kuniów Rozalia Micińska 2/52 Martyń c. Ignacego i Rozalii z Piaseckich 171-1-5 86 V-87 R 53 R
21 8 1832 Dąbrowica Antoni Plater 89 Worobin r: Wilhelm i Kunegunda z Ogińskich; "w", poz. 2s. Filipa i Ignacego, 2c. Marjannę i Konstancyę; poch: 27.08. 818 92a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0099.htm
5 3 1832 Szumsk Katarzyna Woyciechowska Wojciechow 75 Waśkowce z żołądka, ur., zd. Żukowska, wdowa, dzieci: Antoni, Ignacy, Jan 245-1-6 412V 30 R RK
2 4 1832 Szumsk Mikołaj Halczuk 70 Zaleśce z suchot, pr., dzieci: Ignacy, Anna 245-1-6 414R 44 R RK
3 12 1832 Krzywin Jan Orłowski 60 Ułaszanówka Ur., mąż Agnieszki z Czechowskich, 5s. Antoni, Józef, Kazimierz, Stanisław, Ignacy oraz 2c. Marianna i Teresa 171-1-5 45R 21 R Mg
13 2 1832 Białogródka Rozalia Wiszniewska 40 Swerydy ur., z Boniczkowskich, mąż Piotr-Paweł, synowie Ignacy, Kalikst, Dionizy i Władysław, córka Teofila 178-03-98 65V 12 Ż DM
20 2 1832 Białogródka Tomasz Wolski 8 Jakimowce s. ur., Ignacego i Eleonory z Żytkiewiczów 178-03-98 66R 18 Ż DM
26 3 1832 Białogródka Eleonora Solska 29 Jakimowce ur., z Żyszkiewiczów, mąż Ignacy, syn Jan i córka Karolina 178-03-98 66V 28 Ż DM
3 4 1832 Białogródka Piotr Paweł Wiszniewski 50 Swerydy ur., wdowiec po Rozalii z Boniczkowskich, synowie Ignacy, Adam, Dionizy i Władysław, oraz jedna córka 178-03-98 67R 31 Ż DM
9 11 1832 Białogródka Eufrozyna Kowalewska 1,5 Białogródka c. ur. Ignacego i Józefy z Podgórskich 178-03-98 70R 78 Ż DM
2 4 1832 Ostróg Stanisław Niemczycki 2 Stójło z ospy, rodzice Ignacy, Tekla zd Oberewicz 171-1-5 27V 61 R MZ
12 4 1832 Ostróg Antoni Lachowicz 68 Chorów wdowa Ur. Agnieszka zd Pinełowicz, s. Ignacy, c. Petronela 171-1-5 28R 67 R MZ
1 8 1832 Ostróg Józef Lachowski 35 Międzyrzecz Ostrogski rodzice Ignacy, Prakseda zd Malewicz 171-1-5 31V 109 R MZ
3 2 1832 Lachowce Dorota Pietruszewska 40 Jurówka ur., z Kupińskich, mąż Franciszek, synowie Ignacy, Wincenty, Nikodem i Konstanty, córki Aniela i Marianna 171-1-5 111V 10 R DM
23 7 1832 Lachowce Emilian Markowski 16/12 Hulowce s. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-5 118R 64 R DM
24 6 1832 Tuczyn Anna Łoś 80 Janin ur. wdowa, syn Ignacy, córka Helena 171-1-5 172R 11 R DM
4 3 1832 Berezne Joachim Iwawiński 7 Mokwin z odry, s. Ignacego i Krystyny 171-1-5 226R 3 R Na
23 2 1832 Korzec Honorata Iwanicka z d. Ajchamer 33 Korzec z gorączki, mąż Józef Iwanicki, synowie Ignacy i Augustyn, córki Apolonia i Kazimiera 245-1-6 92v 18 R Na
4 4 1832 Korzec Marianna Chorążewska 76w Balarka Sapożynka ze starości, z d. Czerkawska, mąż Kazimierz Chorążewski, synowie Ignacy i Piotr, córki Rozalia i Łucja 245-1-6 97r 43 R Na
21 5 1832 Korzec Jan Ajchamed 50 Korzec z gorączki nerwowej, żona Marianna z d. Modelska, synowie Ignacy, Franciszek i Karol 245-1-6 100r 61 R Na
4 7 1832 Niewirków Magdalena Nowicka 13 c.Ignacego i Heleny 171-1-5 283 R 21 R AS
9 2 1832 Kulczyny Julianna Pawłowska 40 Kulczyny z d. Biskupska, mąż Ignacy, synowie Jan, Ludwik i Jan 178-03-98 345R 10 Ż 653 DM
10 12 1832 Kulczyny Aniela Wojna 50 Krasiłów z d. Świerszczewska, wdowa po Ignacym poruczniku WP, syn Fortunat 178-03-98 349V 59 Ż 662 DM
19 12 1832 Kulczyny Tekla Bilińska 54 Zastawki z d. Wojnarowska, mąż Józef podczaszy gostyński, synowie Antoni i Ignacy, córki Józefa, Julia, Kasylda, Feliksa i Krystyna 178-03-98 350R 63 Ż 653 DM
1 2 1832 Krzemieniec Wincenty Żarnowiecki 52 Folwarki Wielkie Wlm., żona Magdalena z Kozłowskich, syn Ignacy 426-1-7 116V 13 T 985 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99HS-S?i=984&cat=300453
17 6 1832 Krzemieniec Karolina Świdzińska 7 Ludwiszcze c. ur., Ignacego i Marianny z Wołczkiewiczów 426-1-7 124V 83 T 993 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99H9-Z?i=992&cat=300453
20 9 1832 Krzemieniec Felicjanna Ossolińska 32 Krzemieniec ur., z Chodasewiczów, mąż Ignacy, syn Włodzimierz, córki Zofia, Helena, Felicja i Marianna 426-1-7 128V 109 T 997 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-997F-C?i=996&cat=300453
14 11 1832 Krzemieniec Anna Pandyńska 20/52 Marcinówka c. ur., Ignacego i Marianny 426-1-7 129V 120 T 998 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-9941-T?i=997&cat=300453
16 6 1832 Butowce Jan Dobrowolski 27 Lisińce pr., żona Małaszka, synowie Ignacy, Jan i Feliks 178-3-98 179V 21 Ż 342 DM
7 11 1832 Butowce Agnieszka Ryszko 45 Napadówka z d. Ossowska, mąż Ignacy, syn Antoni i córka Antonina 178-3-98 181V 35 Ż 346 DM
19 4 1832 Zasław św. Jana Józef Domaszewski 1,5 Soszne s. ur. Ignacego i Anny Kalińskiej 178-3-98 14R 26 Ż 27 DM
24 4 1832 Zasław św. Jana Wincenta Krzeczkowska 38 Zasław Wlm, z Warhanków, mąż Ignacy, synowie Wincenty i Hipolit, córki Aniela, Benigna i Eleonora 178-3-98 14R 31 Ż 27 DM
17 10 1832 Zasław św. Jana Jan Robakiewicz 7 Borysów s. ur. Ignacego i Katarzyny Krzyżanowskiej 178-3-98 16R 55 Ż 29 DM
26 10 1833 Szumbar Ignacy Brozda 6 Zahajce s.Ignacego i Marianny z Zarębów 199 314 15 676
12 5 1833 Kuniów Ignacy Konopacki 54 Borowica Wielka żona Julianna z Leonowiczów, synowie Józef i Ignacy, córki Elżbieta i Honorata 171-1-6 74 V 30 R 0
22 6 1833 Kuniów Agnieszka Micińska 7 Martyń c. Ignacego i Rozalii z Piaseckich 171-1-6 75 R 35 R 0
7 7 1833 Kuniów Marcella Jasińska 9/12 Hucisko Nowe c. Ignacego i Heleny z Skalskich 171-1-6 75 R 37 R 0
28 10 1833 Targowica Konstancja Kętrzyńska 85 Nadczyce z Paszkowskich tercjanka zakonu Dominikanów, wdowa po Józefie, s. Dominik, Ignacy, c. Antonina 819 281 R 53 ZP 0
12 2 1833 Jałowicze Rozalia Borecka 33 Holeszów wd. Michał, s. Franciszek, Ignacy 819 272 R 97 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0281.htm
24 5 1833 Radziwiłłów Jan Nepomucen Małecki 5/365 Drancza s. Ignacego i Katarzyny 819 253 16 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0262.htm
17 6 1833 Radziwiłłów Grzegorz Momotiuk 2 Drancza s. Ignacego i Katarzyny 819 254a 23 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0263.htm
31 7 1833 Kołki Józef Wysocki 6 Jaromel r: Ignacy i Marianna; poch: 02.08. 819 76a 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
4 12 1833 Kołki Franciszka Wysocka 4 Majdan Łyczkowski r: Ignacy i Marianna z Jakubowskich; poch: 06.12. 819 76 40 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0078.htm
30 9 1833 Łuck Julianna Kossakowska 35 Łuck Panna, c. Ignacego i Marianny z Olszewskich 370 23 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0013.htm
8 1 1833 Ptycza Eufrozyna Tarnowska 6 Białogródka rodzice: ur. Ignacy i Teresa z d. Leszczyńska 819 265R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0274.htm
30 4 1833 Dąbrowica Agata Karwacka 12/52 Jasieniec r: Ignacy i Helena z Bułhaków 819 108 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0114.htm
10 12 1833 Kisielin Antoni Czyżewski 4 Kisielin r: Ignacy i Katarzyna z Trochimów; poch: 11.12. 848 288 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0164.htm
4 5 1833 Dederkały Wincenty Przybyszewski 40 Sadki z suchot, Wlm Pułkownik W.R., Kawaler Orderów, wdowiec, s. generała Ignacego Przybyszewskiego i Krystyny Stanickiej, pozostawił 13 letnią córkę Adelajdę 01-6 20V 9 T 857 DM
25 10 1833 Dederkały Ignacy Brazd 5 Zahajce z ospy, s. urodzonych Ignacego i Marianny Zaręby, parafian szumbarskich 01-6 22R 20 T 858 DM
28 3 1833 Szumsk Marianna Zielińska 26 Szumsk z puchliny, ur., zd. Łuczyńska, mąż Piotr, dzieci: Ignacy, Domicela 245-1-7 399R 26 R RK
27 7 1833 Białozórka Grzegorz Rabcewicz 48 Białozórka z puchlizny, sł., żona Brygida, synowie Ignacy, Michał, Andrzej i Jan, córka Petronela 245-1-7 364V 11 R
20 12 1833 Białogródka Wiktoria Rajewska 30 Sosnoweczka ur., z Jaśkiewiczów, mąż Ignacy, syn Mikołaj 178-3-99 68V 97 Ż DM
25 9 1833 Krzywin Marianna Maychrewicz 3 Sielce córka Sł. Ignacego i Anny z Gągałów 171-1-6 49V 30 R Mg
18 1 1833 Lachowce Domicela Medyńska 5 Żemelińce c. prac. Ignacego i Marianny z Mahojczuków 171-1-6 93V 5 R DM
11 4 1833 Ostróg Petronela Piątkowska 4 Ostróg z suchot, r. Ur. Ignacy, Anna zd. Rucińska 171-1-6 34R 36 R MZ 8420
27 12 1833 Ostróg Jan Kochański 60 Toczewiki wdowa Marianna, s. Ignacy, Franciszek, Paweł, c. Magdalena, Anna 171-1-6 40R 80 R MZ 8426
2 8 1833 Aleksandria Grzegorz Grocholski 4 Nowy Zawód s. ur. Ignacego i Marianny z Królikowskich 171-1-6 178V 16 R DM
16 1 1833 Ostróg Jan Czerniakowski 53 Płużne ze staroœci, ur., wdowa Marianna zd Brzezicka, synowie Ignacy i Franciszek 171-1-6 29V 5 R 8416 MZ, DW
11 1 1833 Korzec Anna Plesiecka, Plesicka 78 Korzec wdowa po Ignacym, syn Aleksander, córka Anna 245-1-7 101 4 R PW
27 3 1833 Korzec Rozalia Lewkowicz 80 koszelów z domu Moklak, wdowa po Ignacym, syn Dominik, córki Teresa, Dorota, Agata i Wiktoria 245-1-7 106 38 R PW
30 4 1833 Derażne Konstanty Molski 50 Stawek żona Salomea z Wiśniewskich, synowie Izydor, Rafał, Mamert, Ignacy, Witalis i Tomasz, córki Karolina i Józefa 171-1-6 201Ra 8 R DM
25 8 1833 Derażne Grzegorz Salery 68 Podłużne ogrodnik, wdowiec, synowie Jan, Ignacy, Antoni i Michał 171-1-6 202R 15 R DM
7 3 1833 Kulczyny Maciej Kobyliński 1 Kulczyny s. Ignacego i Tekli z Sokołowskich 178-03-99 334R 26 Ż 637 DM
4 12 1833 Kulczyny Mikołaj Szamborski 46 Kulczynki żona Anna z Bogusławskich, synowie Jan, Tomasz, Ignacy, córka Julianna 178-03-99 339V 81 Ż 648 DM
27 2 1833 Międzyrzec Atanazy Harczyński 72 Charaług wd.s.Ignacy,Józef,Stanisław,córka: Ludwika Łączewska 171-1-6 254V 11 R AS
6 3 1833 Annopol Marianna Tyska 12/52 Żuków c. Ignacego i Rozalii z Szydłowskich 171-1-6 111V 7 R 109 DM
8 4 1833 Annopol Katarzyna Watrasiewicz 36 Annopol z d. Aleksandrowicz, wdowa po Wojciechu, syn Ignacy i córka Marianna 171-1-6 112V 12 R 110 DM
13 5 1833 Annopol Marianna Okuniewska 2/52 Annopol c. Ignacego i Marianny z Pomparowskich 171-1-6 112V 14 R 110 DM
30 6 1833 Zasław św. Jana Stanisław Borzemski 9/52 Zasław s. Ignacego i Pauliny z Sawickich 178-3-99 17V 41 Ż 31 DM
4 9 1834 Dederkały Wincenty Petlicki 38 Dederkały Wielkie z suchot, urodzony, kawaler, s. Ignacego i Marianny Strzałek 01-6 24R 14 T 860 DM
9 5 1834 Dederkały Michał Marcinkiewicz 67 Dederkały Wielkie z puchliny, urodzony, żona Franciszka z Białobłockich, synowie Oktawian, Paweł, Ignacy i Antoni oraz 3 córki Scholastyka, Marianna i Ludwika 01-6 23R 6 T 859 DM
18 3 1834 Targowica Wiktor Wysocki 4 Targowica s. Ignacego i Anny Borowicz 820 251 V 59 ZP 0
6 9 1834 Ołyka Marianna Łapkowska 26 Tuszebin panna, syn Ignacy, córki Józefa i Marcelina 820 134 66 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0138.htm
5 3 1834 Kołki Jan Kętrzyński 1 Sitnica r: Ignacy i Magdalena z Sachnowiczów; poch: 08.03. 820 67a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0069.htm
30 4 1834 Kołki Katarzyna Leszczyńska 42 Starosiele z Chlebowskich, poz. m. Ignacego, s. Cypryana, Anastazjusza, 2c. Agnieszkę i Annę; poch: 02.05. 820 68a 14 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0070.htm
26 2 1834 Łuck Paulina Butyńska 19 Wólka c. Ignacego i Anny z Kostruckich 372 6 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0004.htm
26 9 1834 Ptycza Katarzyna Chamiec 39 Kamienica wlm., z d. Rohozinska, mąż wlm. Ignacy, dzieci: Eustachy, Ludwika, Emilia 820 239R 37 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0243.htm
17 6 1834 Nabrzuska Leon Matczuk 5/52 Nabrzuska Syn Ignacego i Dominiki z Werluków 849 447 4 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0245.htm
23 9 1834 Kisielin Leon Czyżewski 2 Kisielin r: Ignacy i Katarzyna z Tymoszków; poch: 24.09. 849 251 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0140.htm
27 1 1834 Szumsk Piotr Ostrowski 1 Huta Surażska z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Dorota zd. Mostyńska 245-1-8 381R 2 R RK
11 10 1834 Szumsk Antonina Birecka 60 Rachmanów z puchliny, ur., wdowa, mąż ś.p. Jan, dzieci: Ignacy, cztery córki 245-1-8 384R 32 R RK
5 4 1834 Białogródka Karolina Solska 5 Jakimowce c. ur. Ignacego i Eleonory z Żytkiewiczów 171-1-100 96V 31 Ż DM
20 6 1834 Białogródka Barbara Tyszecka 87 Polachowa ur., z Kaszperskich, wdowa po Janie, synowie Dominik i Ignacy, córki Zuzanna i Dorota 171-1-100 98R 49 Ż DM
9 3 1834 Lachowce Wojciech Markowski 1 Hulowce s. ur. Ignacego i Anny z Mokrzyckich 171-1-7 105R 11 R DM
17 11 1834 Lachowce Marianna Jaworska 6 Żemelince c. ur. Ignacego i Marianny z Bystrzyckich 171-1-7 108V 38 R DM
3 9 1834 Stary Oleksiniec Maciej Ejsmont 90 Łosiatyn ze starości, ur., wdowiec po Helenie z Pieniążków, synowie Feliks, Jędrzej, Aleksander i Ignacy 245-1-8 268R 26 R 3292 DW
17 12 1834 Białozórka Joanna Stebelska 2 Mołodków z zawałków, c. ur. Ignacego i Krystyny 245-1-8 345R 20 R 3261 DW
9 2 1834 Tuczyn Anastazja Łoś 1 Sobówka c. ur. Ignacego i Anastazji Kamińskiej 171-1-7 172V 6 R DM
9 3 1834 Tuczyn Ignacy Łoś 40 Sobówka ur., żona Anna z Kamińskich, synowie Antoni i Ignacy, córka Ludwika 171-1-7 173R 9 R DM
29 12 1834 Berezne Mikołaj Sławiński 3 Mokwin z puchliny, s. Ignacego i Pestochy z d. Szkabiuk 171-1-7 231V 20 R Na
11 3 1834 Korzec Salomea Boska 70w Pieczywody ze starości, z d. Chiczewska, mąż Ignacy Boski, synowie Kazimierz i Eustachy, córki Marianna, Krystyna i Karolina 245-1-8 93v 28 R Na
24 10 1834 Korzec Agnieszka Marcinkowska 50w Balarka Michijowska z gorączki, mąż Ignacy Marcinkowski, synowie Jan, Aleksander, Józef i Jan, córka Antonina 245-1-8 100v 70 R Na
21 2 1834 Derażne Antoni Krynicki 5/52 Chołoniewicze s. Ur. Ignacego i Joanny z Ertl 171-1-7 202V 5 R DM
5 10 1834 Niewirków Marianna Kamińska 92 Niewirków wdowa po Ignacym, syn Maciej i c.Tekla 171-1-7 302 R 26 R AS
19 5 1834 Kulczyny Julianna Jankowska 45 Krasiłów z d. Romanowska, mąż Piotr, synowie Wojciech, Ignacy i Franciszek, córka Anna 178-03-100 355R 29 Ż 687 DM
6 5 1834 Międzyrzec Włodzimierz Ilnicki 4 Międzyrzec s.Ur.Ignacego i Magdaleny z Wigurów z par.Horyńgród 171-1-7 266R 19 R AS
6 10 1834 Międzyrzec Feliks Czerwiński 38 Międzyrzec s.Ignacego Błażeja i Marianny z Zalewskich,żona Marianna z Kosmowskich,s.Józef i Feliks,córki Aniela i Julia 171-1-7 269V 34 R AS
4 7 1834 Butowce Paweł Szymczuk 50 Żabcze żona Marianna, synowie Teodor, Tomasz, Dominik, Ignacy i Rafał, córki Agnieszka, Justyna i Marianna 178-03-100 202V 20 Ż 395 DM
20 7 1834 Ostropol Zofia Liniewicz 40 Józefówka z d. Popławska, wdowa, synowie Ignacy, Ludwik, Piotr i Fabian, córki Marianna, Anna i Rozalia 178-03-100 252R 22 Ż 487 DM
9 8 1834 Ostropol Joachim Konczewski 76 Kisiele żona Teresa z Sińkiewiczów, synowie Jan, Ignacy i Leon, córki Anna, Marianna, Helena, Tekla, Marcjanna i Franciszka 178-03-100 252V 23 Ż 488 DM
5 9 1834 Ostropol Julianna Baczyńska 7/12 Jaremicze c. Ignacego i Franciszki z Turkiewiczów 178-03-100 253R 27 Ż 489 DM
7 7 1834 Zasław św. Jana Antonina Kłosińska 1,5 Borysów c. Ignacego i Katarzyny z Nidrowskich 178-3-100 16R 27 Ż 33 DM
15 7 1834 Zasław św. Jana Wojciech Kłosiński 80 Borysów żona Marianna, synowie Ignacy, Nikodem, Jan i Paweł 178-3-100 16R 28 Ż 33 DM
21 7 1834 Zasław św. Jana Małgorzata Sokulewska 22 Zasław wdowa po Stanisławie, syn Ignacy 178-3-100 16R 29 Ż 33 DM
30 9 1834 Zasław św. Jana Stanisław Wilczyński 45 Wójtowce pozostawił żonę, synowie Ignacy, Marcin i Jan, córka Paulina 178-3-100 17R 36 Ż 35 DM
23 6 1835 Katerburg Tomasz Lemiszka 70 Borszczówka wdowiec po Marii z Bartochów, syn Ignacy, córka Ewa 199 197 6 131
12 4 1835 Kuniów Agnieszka Leśnicka 78 Peremerówka wdowa, syn Ignacy, córki Marianna i Antonina R 101 V 20 0
5 1 1835 Młynów Wawrzyniec Bóbr 84 Arszyczyn żona Franciszka z domu Bukowska, dzieci: Ignacy, Antoni, Apolonia 821 188R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0190.htm
1 5 1835 Ołyka Tomasz Pierożyński 42 Ołyka żona Julianna, synowie Ignacy i Jakub 821 141 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0142.htm
1 11 1835 Kołki Marianna Troicka 4/52 Czartorysk r: Ignacy i Anna z Boykowskich; poch: 03.11. 821 80a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0081.htm
22 12 1835 Kołki Marianna Wysocka 30 Majdan Łyczkowski z Jakubowskich, poz. m. Ignacego i 2s. Ludwika i Karola; poch: 24.12. 821 80 23 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0081.htm
26 6 1835 Wiszenki Ochrymow Murzyńska 70 Czołnica wdowa po m. Antonim; poz. 2s.Grzegorza i Ignacego, 2c. Ewę i Elżbietę; poch: 28.06. 821 62a 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0063.htm
6 1 1835 Łuck Kazimierz Małcużyński 1,5 Łuck s. Ignacego i Aleksandry z Wołodźków 373 67 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0037.htm
5 3 1835 Łuck Józefa Ziemiaczkowska 2 Wólka c. Ignacego i Marianny 373 74 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0041.htm
14 7 1835 Łuck Marianna Małcużyńska 1 Łuck c. Ignacego i Aleksandry z Wołodźków 373 94 55 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0051.htm
25 8 1835 Łuck Tekla Mikłaszewska 88 Łuck wd. po ś.p. Ignacym, potomstwa nie zostawiła 373 97 62 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0052.htm
26 12 1835 Łuck Aleksandra Cielińska 40 Łuck wd. po Ignacym, s. Jan, c. Regina, Antonina, Helena 373 113 92 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0060.htm
29 1 1835 Ptycza Franciszek Marciniuk 1/52 Mykitycze rodzice: pr. Ignacy i Helena z d. Krawczuk 821 254R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0256.htm
16 4 1835 Ptycza Jerzy Gustowski 7/365 Białogródka rodzice: pr. Ignacy i Apolonia z domu Augustynowicz 821 255R 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0257.htm
13 7 1835 Ptycza Apolonia Gustowska 35 Białogródka szl., z d. Ulatowska, mąż szl. Ignacy Gustowski, dzieci: Ludwik, Jan, Apolonia, Konstancja, Julianna 821 256R 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0258.htm
1 8 1835 Luboml Stanisław Oleniuk 9 Rymacze r. Ignacy, Marianna Antoniuk 850 434 78 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0230.htm
14 1 1835 Zasław św. Jana Antonina Kłosińska 4 Borysów Rodzice: Ignacy i Katarzyna z Niderowskich 178-3-101 14 5 Ż SK 27
4 2 1835 Zasław św. Jana Wicenty Grendyszewski 2/52 Zasław Rodzice: Ignacy i Marianna z Łuczyckich 178-3-101 14 7 Ż SK 27
17 4 1835 Zasław św. Jana Paweł Grendyszewski 7 Zasław Rodzice: Ignacy i Marianna z Łuczyckich 178-3-101 16 23 Ż SK 31
25 4 1835 Zasław św. Jana Ewa Kłosińska 2/52 Borysów Rodzice: Ignacy i Katarzyna z Niderowskich 178-3-101 17 25 Ż SK 32
8 3 1835 Ostróg Franciszka Raczyńska 42 Kurchany z pologu, wdowa, zostawila synów Ignacy, Teodor i Grzegorz, corka Rozalia 171-1-8 32R 21 R
15 4 1835 Ostróg Tomasz Szawłowski 56 Tesów z konwulsji, wdowa Honorata z d Palczyńska, synowie Teodor, Karol, Michał i Ignacy 171-1-8 35R 39 R
11 1 1835 Białogródka Jan Salski 8 Jakimowce s. ur. Ignacego i Eleonory z Żytkiewiczów 178-03-101 131V 5 Ż DM
25 2 1835 Białogródka Anna Szyszkowska 40 Polachowa ur., z Mireckich, mąż Tomasz, synowie Stanisław, Józef, Jan i Ignacy, córki Marianna i Krystyna 178-03-101 133V 21 Ż DM
20 4 1835 Białogródka Piotr Pilawski 2 Dworzec s. ur. Ignacego i Katarzyny z Piotrowskich 178-03-101 137R 48 Ż DM
28 7 1835 Białogródka Jan Mysłowski 3/52 Białogródka s. ur. Jana i Katarzyny z Trzeszkowskich [w akcie ur. Ignacy] 178-03-101 141R 80 Ż DM
11 12 1835 Białogródka Anna Grzeszczuk 1 Chrystówka c. prac. Ignacego i Marianny z Maćków 178-03-101 145V 113 Ż DM
9 7 1835 Lachowce Marianna Jaworska 30 Żemelińce ur., z Bystrzyskich, mąż Ignacy, syn Kasper, Dydak, Teodor i Franciszek, córka Anna 171-1-8 122R 42 R DM
17 7 1835 Lachowce Jakub Kadłubiski 52 Semenów s. Wlm Ignacego i Anny z Pruszyńskich 171-1-8 122V 44 R DM
19 8 1835 Lachowce Franciszek Jaworski 13 Żemelińce s. ur. Ignacego i Marianny z Bystrzyckich 171-1-8 123R 48 R DM
6 11 1835 Lachowce Jerzy Lityński 48 Lachowce ur., żona Teresa z Krasuckich, synowie Wincenty, Józef i Ignacy, córki Marianna, Anna i Karolina 171-1-8 124V 62 R DM
3 12 1835 Lachowce Katarzyna Augustynowicz 40 Książęcin prac., z Korbowiczów, mąż Franciszek, synowie Jan, Michał i Ignacy, córki Franciszka i Anna 171-1-8 125R 67 R DM
6 3 1835 Bazalia f. Tereszki Katarzyna Widorf 80 Sewruki ur., z Szulców, parafianka konstantynowska, synowie Benedykt, Kajetan i Ignacy, córki Marianna, Antonina i Magdalena 178-03-101 260R 6 Ż DM
15 2 1835 Bazalia Katarzyna Korycka 32 Czuchele ur., mąż Józef, synowie Ignacy, Andrzej i Piotr, córka Marianna 178-03-101 232R 19 Ż DM
30 4 1835 Zasław św. Józefa Aniela Masłowska 3/52 Łyńkowce Rodzice: Ignacy, Małgorzata Tunicka 178-3-101 88 41 Ż SK
26 1 1835 Zasław św. Józefa Franciszek Tomaszkiewicz 2 Białopole Rodzice: Ignacy, Honorata Kowalska 178-3-101 91 56 Ż SK
23 10 1835 Zasław św. Józefa Dominika Niedzielnicka 70 Sławuta z Borkiewiczów, wdowa dzieci: Mikołaj, Antoni, Wincenty, Ignacy, Agnieszka, Aniela 178-3-101 102 123 Ż SK
1 11 1835 Zasław św. Józefa Anna Tomaszkiewicz 6 Białopole Rodzice: Ignacy, Honorata Kowalska 178-3-101 103 128 Ż SK
14 11 1835 Zasław św. Józefa Aleksandra Łukomska 45 Sławuta Mąż: Ignacy 178-3-101 105 140 Ż CK
25 3 1835 Tuczyn Marianna Wiliżyńska 9/12 Tuczyn pochówek 27.03, c. sławetnego Ignacego i Marianny Nowosieleckiej 171-1-8 166R 7 R DM
30 3 1835 Tuczyn Marianna Wiliżyńska 9/12 Tuczyn pochówek 1.04, c. sławetnego Ignacego i Marianny Nowosieleckiej 171-1-8 166V 9 R DM
28 2 1835 Butowce Anna Komarnicka 80 Pechtycie wdowa z Gilewiczów, dzieci: Jakub, Gwidon, Ignacy, Mariann, Julianna 178-03-0101 226 11 Ż SK
15 6 1835 Butowce Paulina Karczewska 10/12 Czerniatyń Rodzice: Ignacy, Marianna 178-03-0101 228 25 Ż SK
7 11 1835 Butowce Jan Buszyński 5 Czerniatynek Rodzice: Ignacy, Aleksandra Sobkowa 178-03-0101 230 47 Ż SK
15 3 1835 Ostropol Jędrzej Buczyński 3 Jaremicze Rodzice: Ignacy, Franciszka Turkiewicz 178-3-101 279R 25 Ż 521 SK
19 10 1835 Ostropol Rozalia Grzeszczuk 50 Hubin wdowa , dzieci: Marianna, Anna, Ignacy 178-3-101 285R 72 Ż 532 SK
26 1 1835 Wołoczyska Apolonia Szwakowa 40 Łozów Mąż: Jan, synowie: Wincenty, Ignacy, Łukasz 178-3-101 310 11 Ż 576 SK
19 3 1835 Berezne Franciszek Sławiński 6/12 Mokwin s. Ignacego i Pestochy z d. Szkabiak 171-1-8 215V 7 R Na 0
26 3 1835 Kupiel Franciszek Reguła 88 Woytówka Żona Rozalia z Kirebków, Dzieci: Konstanty, Sebastian, Michał, Szymon, Paweł, Bartosz, Ignacy, Anna 178-3-101 337 46 Ż 628 SK
30 7 1835 Kupiel Marcjanna Kraśnicka 18 Czerniawa Mąż: Ignacy, z Świderskich 178-3-101 341 95 Ż 636 SK
13 4 1835 Teofilpol Michał Rądecki 56 Wołkowce wdowiec po Mariannie z Franczuków, dzieci: Ignacy, Anastazja 178-3-101 383 27 Ż SK
12 12 1835 Teofilpol Jan Walczuk 7 Teofilpol Rodzice: Ignacy, Helena Boraczuk 178-3-101 387 69 Ż SK
6 3 1835 Kulczyny Szymon Zieliński 67 Zastawki Żona Marianna z Lipskich, dzieci: Józef, Franciszek, Ignacy, Paweł, Karolina, Marcjanna, Antonina 178-3-101 366 17 Ż SK
3 4 1835 Tajkury Tekla Jełowicka 25 Ożenin po połogu, JW., mąż Ignacy, syn Henryk 171-1-8 80V 7 R 9071 DW
1 11 1835 Tajkury Tomasz Ogrodniczuk 16 Tajkury z wrzodu, s. prac. Ignacego i Marianny 171-1-8 81V 17 R 9072 DW
20 9 1835 Krzemieniec Ignacy Lewandowski 62 Krzemieniec Wielmożny, syn Erazm i syn 3-imion Ignacy Stanisław Hermanegild, córka Katarzyna 426-1-8 62R 79 T 1094 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-99QY-K?i=1093&cat=300453
14 12 1835 Krzemieniec Helena Marcinkowska 50 Kołosowa pracowita, parafianka wiszniowiecka, synowie Jan, Stefan i Ignacy, córka Helena 426-1-8 66R 113 T 1099 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-994F-Y?i=1098&cat=300453
25 3 1835 Starokonstantynów Marianna Pawłowska 67 Skoworódki wdowa po Ignacym, 178-3-101 203 58 Ż SK
22 6 1835 Starokonstantynów Katarzyna Gaiewska 1,5 Ohyjowce Rodzice: Ignacy, Teodora 178-3-101 207 107 Ż SK
1 8 1835 Starokonstantynów Rafał Dembicki 1 Hrebenynka Rodzice: Ignacy, Julianna Szczurowska 178-3-101 208 117 Ż SK
13 9 1835 Starokonstantynów Julian Piotr Bagieński 7/52 Hryhorówka Rodzice: Ignacy, Franciszka Jaroszyńska 178-3-101 209 132 Ż SK
11 10 1835 Aleksandria Tomasz Prokopowicz 60 Nowy Zawód żona Małgorzata z Targoniów [Wasylewskich ?], synowie Mikołaj, Ignacy i Florian, córki Franciszka i Wiktoria 171-1-8 177V 12 R 184 DM
25 11 1836 Niewirków Szymon Rudnicki 101 Lewacze wdowiec,pozostawił synów: Ludwika,Ignacego,Adama, Jana,Feliksa 171-1-9 284 V 20 R AS
18 2 1836 Kołki Katarzyna Kamińska 70 Maydan Łyczkowski z Wolskich, "w" po Wojciechu, poz. 2s. Ignacego i Franciszka, 3c. Mariannę, Krystynę i Franciszkę; poch: 20.02. 822 66a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
15 2 1836 Kuniów Wiktoria Sosnowska 56 Eliaszówka s. Adam, Konstanty, Aleksander, Ignacy, c. Ewa R 92 V 8 ZP 0
11 5 1836 Katerburg Zuzanna Malewska 5 Piszczatyńce c.Ignacego i Marii z Leszczynowiczów 201 101 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0057.htm
18 9 1836 Targowica Marianna Zarzycka 3 Bokujma c. Ignacego i Domiceli Kosowskiej 140 30 15 ZP 0
11 11 1836 Turzysk Prakseda Janek 55 Tuliczów wdowa po Andrzeju, s. Ignacy 712 29 16 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20712/pages/PL_1_436_712_0017.htm
6 8 1836 Radziwiłłów Anna Nowosad 2 Radziwiłłów córka Ignacego i Tacjany z d. Olejnik 822 220a 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0229.htm
31 10 1836 Wiszenki Leonilda Pławska 17 Rożyszcze r: Ignacy i Zofia z Niwińskich; poch: 01.11. 822 56 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0057.htm
28 5 1836 Młynów Adam Orzechowski 57 Młynów żona Aniela, dzieci: Ignacy, Erazm, Benedykt, Kazimierz, Wiktoria 822 168V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0172.htm
21 5 1836 Hołoby Katarzyna Stanisław 76 Ugły wdowa, mąż ś.p. Ignacy Stanisław, dziecko: Franiszek 851 193V/376 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0209.htm
25 5 1836 Kisielin Brygida Chamiec 75 Mokowicze z Raciborowskich; "w" po Bonawenturze, poz. 4s. Jana - "k", Ignacego, Kalixta, Joachima - żonatych, 3c. Maryannę, Annę i Józefę - mężatki; poch: 01.06. 851 293 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0165.htm
24 11 1836 Ptycza Józefa Różycka 56 Mała Milcza z d. Pol, mąż ur. Jan Rożycki, dzieci: Ignacy, Tekla, Adolfa, Julia 822 232V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0242.htm
3 11 1836 Luboml Piotr Nikodem Sancewicz 1 Jawornik r. Ignacy, Matylda Laskowska 851 577 77 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0317.htm
17 3 1836 Krzemieniec Wincenty Stefański 70 Krzemieniec pozostawił po sobie dzieci: Pawła, Franciszka, Joachima, Ignacego i Annę 426-1-10 51R 31 T 108 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQLD?i=107&cat=300453
1 3 1836 Szumsk Józef Roiewski Rojewski 46 Kordyszów z gorączki, wlm., żona Marianna zd. Mieżeiewska, dzieci: Emeryk, Ignacy, Konstancja 245-1-10 477V 15 R RK
1 8 1836 Szumsk Marianna Oborska 2/12 Hucisko Pikulskie z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Ewa zd. Rutkowska 245-1-10 481V 39 R RK
7 8 1836 Szumsk Jędrzej Oborski 2/12 Hucisko Pikulskie z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Ewa 245-1-10 482R 42 R RK
8 9 1836 Szumsk Marianna Woynaszewska Wojnaszewsk 19 Hucisko Pikulskie z połogu, pr., mąż Ignacy, nie zostawiła po sobie żadnego potomstwa 245-1-10 482V 46 R RK
27 2 1836 Ostróg Marianna Kochańska 70 Toczewiki wdowa, synowie Ignacy, Franciszek i Paweł, córki Magdalena i Anna 171-1-9 31V 19 R DM
26 5 1836 Białogródka Tomasz Sobieszczański 58 Pokoszczówka ur., żona Marcjanna z Warchołowskich, synowie Jan, Józef, Ignacy i Jakub, córka Katarzyna 178-03-106 142V 37 Ż DM
26 10 1836 Białogródka Józefa Domaszewska 4 Tarnawka c. ur. Ignacego i Ewy z Rogulskich 178-03-106 146R 66 Ż DM
25 11 1836 Bazalia Jan Nepomucen Leśnicki 7 Ordyńce s. ur. Ignacego i Justyny 178-03-106 294V 60 Ż DM
3 2 1836 Tuczyn Aleksandra Romańska 25 Tuczyn panna, c. ur. Ignacego i Anny Boguckiej 171-1-9 165V 4 R DM
26 4 1836 Cudnów Bartłomiej Bydłowski 77 Romanów ur., żona Marianna z Sapacińskich, po I-żonie Petroneli Zarzyckiej pozostawił syna Ignacego i córkę Wiktorię, po II-żonie Mariannie z Sapacińskich synów: Fortunata, Ludwika, Józefa, Antoniego, Leona i Jana, córki Mariannę, Honoratę i Ludwikę 569-1-59 65R 35 Ż 121 DM
24 5 1836 Cudnów Konstancja Malawska 70 Mieleńce ur., z d. Gumińska, wdowa po I-mężu Eliaszu Piotrowskim, wdowa po II-mężu Ignacym Malawskim, pozostawiła dwóch synów Macieja i Józefa Piotrowskich 569-1-59 66R 42 Ż 123 DM
22 9 1836 Cudnów Aniela Pożarko 33 Hordyjówka ur., z d. Bielska, mąż Ignacy, syn Michał, córki Róża i Katarzyna 569-1-59 70R 74 Ż 131 DM
21 12 1836 Cudnów Antoni Raduszyński 6/12 Futor Dryhłowski s. ur. Ignacego i Wiktorii z Ryżków 569-1-59 74R 107 Ż 139 DM
25 2 1836 Kulczyny Agnieszka Ostrowska 51 Krasiłów z d. Derenowska, mąż Andrzej, synowie Józef, Ignacy, Kazimierz i Feliks, córki Katarzyna, Aleksandra i Anna 178-03-106 255R 13 Ż 492 DM
18 8 1836 Międzyrzec Romuald Hackiewicz 19 Międzyrzec s.Ignacego i Domiceli z Podgurskich 171-1-9 258R 19 R AS
18 12 1836 Białozórka Paulina Stebelska 2 Mołodków z duszności, c. ur. Ignacego i Krystyny 245-1-10 418V 16 R 3352 DW
12 1 1836 Toporyszcze Anna Pantus 65 Sławów wdowa, synowie Tomasz, Ignacy i Piotr, córki Anna i Katarzyna 178-51-386 138R 2 Ż 141 DM
28 5 1836 Toporyszcze Ewa Talko 6/12 Korytyszcze c. Ignacego i Heleny 178-51-386 140V 28 Ż 144 DM 0
8 5 1836 Zasław św. Jana Stanisław Kłosiński 1/52 Borysów s. Ignacego i Katarzyny z Niderowskich 178-3-106 17R 23 Ż 33 DM
2 9 1836 Zasław św. Jana Aniela Janicka 1,5 Wójtowce c. Ignacego i Rozalii z Opatowskich 178-3-106 17V 27 Ż 34 DM
9 9 1836 Zasław św. Jana Rozalia Janicka 35 Wójtowce mąż Ignacy, synowie Jan i Adam 178-3-106 17V 29 Ż 34 DM
30 12 1836 Szpanów Jan Kowalski 28 Woloszki ż.Agnieszka,syn Ignacy,c.Marianna 171-1-9 188R 7 R AS
5 2 1837 Kuniów Kazimierz Jakuszewski 46 Dryżaki wdowa Franciszka Paszkiewicz, s. Ignacy, Karol, Jan 171-1-10 94 V 9 ZP R 0
23 4 1837 Jałowicze Waleria Czarniawska 1 Holeszów c. Ignacego i Anny Kozłowskiej 823 283 V 8 ZP 0
28 9 1837 Dederkały Tekla Mysłowska 60 Dederkały Wielkie z Michałowskich, mąż Ignacy, potomstwa nie zostawiła żadnego 54 191 17 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0103.htm
24 8 1837 Radziwiłłów Anna Sawaryńska 2 Radziwiłłów córka Ignacego i Anny z d. Dobrowolska 823 258 27 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0291.htm
23 6 1837 Horochów Julia Fabrycjusz 28 Horochów z Postempskich, ur., mąż ignacy, córki Magdalena, Antonina, Emilia i Michalina 75 76 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0041.htm
9 10 1837 Drużkopol Maciej Sobczuk 80 Pułhany żona Anna, synowie Franciszek, Ignacy i Roman, córka Marcella 75 96 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0051.htm
13 9 1837 Ołyka Tekla Węcławska 55 Ołyka z Ciecilińskich, wdowa, zostawiła synów Stanisława, Ignacego, Jana, Józefa i córkę Aleksandrę 823 152 22 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0160.htm
28 9 1837 Ołyka Marianna Węcławska 26 Ołyka z Jarmolińskich, mąż Ignacy, dzieci: Romuald, Franciszek i Marianna 823 153 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0161.htm
5 2 1837 Nowogród Józef Jędrzejewski 2 3/4 Susły Ignacego i Balbiny Czyżewskiej 27 JZ
24 12 1837 Maciejów Joanna Baranowska 24 Horodno z Żelichowskich, prac., mąż Jan, synowie Ignacy i Stefan 403 16 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20403/pages/PL_1_436_403_0010.htm
6 10 1837 Łuck Marianna Dąbrowska 50 Miłusze Pozostał mąż Sebastian, syn Ignacy 374 96 102 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0054.htm
24 10 1837 Łuck Jan Bielski 59 Kniahininek Pozostała żona Marianna z Serwałowskich, synowie: Ignacy Jan, Pankaracy, córki: Franciszka i Johanna 374 97 105 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0054.htm
23 9 1837 Młynów Marianna Korewa 70 Dorohostaje Małe wdowa, dzieci: Ignacy, Jan, Regina 823 202R 25 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0210.htm
16 8 1837 Sokul Józef Dębowski 45 Mylsk żona Joanna z d. Łaskarzewska, dzieci: Jan, Ignacy 823 59V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0064.htm
19 2 1837 Szumsk Rozalia Zielińska 50 Cyranka z gorączki, ur., zd. Kraiewska, wdowa, mąż ś.p. Ignacy, dziecko: Katarzyna 245-1-11 494V 21 R RK
2 5 1837 Szumsk Jan Wereszczyński 2 Hucisko Surażskie z konwulsji, ur., rodz. Ignacy i Marianna zd. Kupniewicz 245-1-11 498R 49 R RK
4 6 1837 Szumsk Ksawery Kucharski 3 Załuże z suchot, pr., rodz. Ignacy i Anna zd. Gorska 245-1-11 498V 55 R RK
26 6 1837 Szumsk Jakub Woynaszewski Wojnaszewsk 60 Huta Piaseczna z kolki, pr., żona Ewa zd. Mińkowska, dzieci: Ignacy, Antoni, Józef, Grzegorz, Paulina 245-1-11 499R 58 R RK
30 8 1837 Szumsk Marianna Kowalska 2 Hucisko Surażskie z suchot, sł., zd. Wereszczyńska, mąż Ignacy, żadnego po sobie nie zostawiła potomstwa 245-1-11 500R 68 R RK
4 4 1837 Lachowce Anna Markowska 30 Hulowce w połogu, mąż Ignacy, syn Ignacy 171-1-10 126R-126V 27 R DM
30 9 1837 Lachowce Marianna Mężyńska 80 Denisówka urodz., wdowa po Ignacym, synowie Józef, Stanisław i Ignacy, córki Anna i Katarzyna 171-1-10 131R 62 R DM
5 11 1837 Lachowce Jan Jakubowski 2 Hulowce s. urodzonych Ignacego i Anastazji z Pożarowskich 171-1-10 131V 67 R DM
6 2 1837 Krzywin Jan Ziembicki 58 Nietyszyn Ur., mąż Marianny z Malinowskich, brzemiennej, 3s. Karol, Ignacy, Jakub i 2c. Franciszka i Anna 171-1-10 68R-68V 4 R Mg
7 4 1837 Krzywin Marianna Ziembicka 40w Nietyszyn Sł., zd. Malinowska, wdowa po Janie, 3s. Karol, Ignacy, Jakub i 2c. Franciszka i Anna 171-1-10 69V 13 R Mg
6 2 1837 Ostróg Helena Kamińska 51 Milatyn mąż Antoni, synowie Józef, Stefan i Ignacy, córki Małgorzata, Marianna i Aniela 171-1-10 34R 15 R DM
21 3 1837 Ostróg Julianna Turkowska 45 Mizocz mąż pracowity Ignacy Turkowski 171-1-10 36R 31 R DM
9 4 1837 Ostróg Domicela Hołowińska 63 Ostróg z Szybińskich, wdowa, synowie Jan, Antoni i Ignacy 171-1-10 37V 41 R DM
14 9 1837 Ostróg Karolina Niemczycka 8 Stojło c. Ignacego i Tekli Oberewicz 171-1-10 42V 81 R DM
26 2 1837 Białogródka Franciszka Pielawska 12/52 Dworzec c. ur. Ignacego i Katarzyny z Piotrowskich 178-03-108 168V 17 Ż DM
8 3 1837 Białogródka Tomasz Juszczuk 8 Suchorzyńce s. prac. Ignacego i Paraski 178-03-108 169R 19 Ż DM
20 3 1837 Białogródka Nikodem Niepokulczycki 56 Białogródka sławetny, żona Franciszka z Kopczyńskich, synowie Izydor, Józef, Ignacy, Wincenty, Stanisław-Jędrzej i Wojciech 178-03-108 169V 25 Ż DM
19 4 1837 Białogródka Katarzyna Pilawska 22 Dworzec ur., mąż Ignacy, bez potomna 178-03-108 171V 44 Ż DM
4 7 1837 Białogródka Marianna Różycka 24 Suchorzyńce ur., z Gęsickich, mąż Ignacy, syn Adam 178-03-108 174R 69 Ż DM
11 9 1837 Białogródka Jędrzej Moszczyński 40 Puzyrki Małe ur., żona Teresa z Popławskich, synowie Kazimierz, Ignacy i Jan, córka Franciszka 178-03-108 176R 90 Ż DM
11 4 1837 Równe Jędrzej Kwaśniewski 62 Równe sław., żona Marianna z Medyńskich, synowie Jan, Ignacy i Konstanty, córka Karolina 171-1-10 144V 9 R DM
17 10 1837 Równe Tekla Goltz 31 Równe e. cholery, z Hołubeckich, mąż Jan Goltz, synowie Ignacy, Ludwik, Teodor, Franciszek i Karol, córka Tekla 171-1-10 147R-147V 25 R DM
4 3 1837 Kowel Mikołaj Malinowski 75 Kowel z bólu żołądka, sław., wdowiec, synowie Ignacy i Piotr 852 327 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0172.htm
29 11 1837 Korzec Zofia Soroczyńska 40 Korzyść z domu Prawdzicka, mąż Teodor, synowie Piotr, Ignacy i Fabian 245-1-11 145 72 R PW
8 5 1837 Kulczyny Mikołaj Górski 1 Krasiłów s. Ignacego i Franciszki z Kulbaczewskich 178-03-108 267V 23 Ż 521 DM
18 12 1837 Kulczyny Aleksandra Forostowska (Chorostowska) 8 Słobódka Krasiłowska c. Ignacego i Klary z Głowackich 178-03-108 272 56 Ż 530 DM
20 7 1837 Krzemieniec Kazimierz Baczyński 80 Krzemieniec pozostawił po sobie synów Ferdynanda, Ignacego i Feliksa, córki Helenę i Antoninę 426-1-11 53R 63 T 198 DM https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-FQSR?i=197&cat=300453
2 2 1837 Międzyrzec Zenon Szpakowski 80 Kołowerta s.Ignacego i Marianny z Łukaszów 171-1-10 271V 4 R AS
13 4 1837 Międzyrzec Anastazja Kasperska 36 Samostrzaly c.Ignacego i Marianny z Olizarowskich,mąż Józef,synowie Aleksander,Mikolaj,c.Petronela 171-1-10 274V 23 R AS
17 11 1837 Międzyrzec Justyna Łukawska 6/12 Hłuboczek c.Ignacego i Rozalii z Czucharskich 171-1-10 278V 47 R AS
2 11 1837 Ostropol Helena Drewniak 30 Żytyńce z d. Gogol, mąż Ignacy, syn Daniel, córki Rozalia i Teresa 178-3-108 345V 47 Ż 671 DM
7 1 1837 Zasław św. Jana Hieronim Domaszewski 7 Wójtowce s. Ignacego i Anny z Kolińskich 178-3-108 17R 1 Ż 34 DM
25 12 1837 Zasław św. Jana Anna Kłosowska 6/12 Borysów c. Ignacego i Katarzyny z Niderowskich 178-3-108 23V 53 Ż 47 DM
27 1 1838 Katerburg Maryanna Malawska 37 Piszczatyńce z Leszczynowiczów, mąż Ignacy, syn Szczepan 199 166 7 223
11 2 1838 Katerburg Apolonia Leńkowska 2 c.Ignacego i Heleny z Łazarskich 199 166 9 225
4 3 1838 Katerburg Maryanna Lemiszek 20 Borszczówka z Stasiuków, mąż Ignacy 199 168 13 229
24 6 1838 Katerburg Antonina Traszkowska 1 Jankowce c.Ignacego i Marii z Lewatyńskich 199 171 22 238
1 3 1838 Bazalia f. Tereszki Teodozja Bezdecka 2 Korczówka c. Ignacego i Tekli z Lipińskich 178-03-110 272R 11 Ż 536 DM
14 1 1838 Włodzimierz Piotr Bronicki 63 Ochnówka pr., wdowiec po Teresie, synowie Wojciech, Grzegorz i Ignacy, córki Małgorzata i Prakseda 853 46 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0026.htm
17 11 1838 Kuniów Antonina Rajska 24 Zahorce z Siepuczyńskich, wd. Ignacy, s. Edmund, Edward, c. Marianna R 91 V 30 ZP 0
12 4 1838 Lachowce Jan Turkiewicz 40 Lachowce wd. Magdalena Nowicka ?, s. Józef, Ignacy, c. Julianna 116 R 19 ZP 0
25 5 1838 Lachowce Tekla Wyrozębska 74 Lachowce wd. Ignacy 117 R 24 ZP 0
5 6 1838 Lachowce Józef Mączyński 20 Denysówka s. Ignacego i Marianny Sajnowskiej 117 R 26 ZP 0
21 11 1838 Lachowce Wojciech Suski 52 Denysówka wd. Katarzyna Wojciechowska, s. Ignacy, c. Franciszka, Julianna 119 V 44 ZP 0
10 12 1838 Lachowce Rozalia Kostomłot 58 Iwkowce wd. Roman, s. Ignacy, Prokop, c. Olana i Tekla 120 R 49 ZP 0
28 6 1838 Targowica Marcela Śliwińska 40 Krasne z Dębickich, wd. Ignacy, s. Franciszek 824 228 V 15 ZP 0
2 7 1838 Radziwiłłów Maciej Dukiecki 65 Oparypsy żona Apolonia Żubrowska, synowie: Ignacy, Piotr, córki: Anna, Marianna, Zofia, Krystyna 824 198 23 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0199.htm
8 12 1838 Radziwiłłów Wincentyna Marianna Kossowska 12 Radziwiłłów córka Ignacego i Ewy 824 199 32 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0200.htm
4 9 1838 Młynów Franciszek Marcinowicz 1 Młynów rodzice: ur. Ignacy i Tekla 824 149R 26 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0151.htm
23 9 1838 Młynów Franciszek Gąsecki 89 Dorohostaje Wielkie wdowiec, dzieci: Ignacy, Adam, Aleksander, Balbina, Katarzyna 824 149R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0151.htm
6 10 1838 Młynów Róża Sowinska 2 Młynów rodzice: ur. Ignacy i Anna 824 149V 28 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0152.htm
24 2 1838 Maciejów Władyslaw Baltazar Stebelski 1/4 Widiutyn s. ur. Ignacego i Pauliny z Cybulskich 404 9 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20404/pages/PL_1_436_404_0006.htm
25 9 1838 Stepań Katarzyna Lichatańska 25 Dworzec w połogu, z d. Siemaszko, mąż Jan, syn 2-imion Mieczysław Ignacy i córka Lucyna - oboje małoletni 171-1-11 232R 15 R 235 DM
15 2 1838 Stepań Aleksander Suszczewski 50 Stepań zmarł nagle, były nauczyciel w szkole parafialnej, żona Aleksandra z Koprejów, synowie Aleksander i Ignacy kawalerowie i córka Franciszka małoletnia 171-1-11 230V 6 R 233 DM
12 3 1838 Krzywin Anastazja Majchrewicz 1 Sielce c. Sł. Ignacego i Anny z Gągałów 171-1-11 61R 13 R Mg
5 1 1838 Ostróg Antoni Kozłowski 53 Ostróg żona Wiktoria z Kasztelaniców, synowie Jan, Szymon i Ignacy, córka Katarzyna 171-1-11 29V 6 R DM
30 1 1838 Ostróg Rozalia Tebenko 49 Buszcza pracowita, mąż Mikołaj, synowie Wojciech i Ignacy, córki Katarzyna i Marianna 171-1-11 33R 26 R DM
14 5 1838 Ostróg Mikołaj Tebenko 46 Buszcza pracowity, wdowiec, syn Ignacy 171-1-11 40R 79 R DM
3 6 1838 Ostróg Józef Piątkowski 4 Ostróg s. Ignacego i Marianny z Rucińskich 171-1-11 40V 81 R DM
18 12 1838 Ostróg Franciszka Wysocka 2 Choteń c. Ignacego i Zuzanny z Zaleskich 171-1-11 44V 114 R DM
13 2 1838 Białogródka Rozalia Mecherzyńska 26 Ledzianka ur., mąż Piotr, syn Ignacy, córki Teofila i Józefa 178-3-110 158R 15 Ż DM
7 12 1838 Białogródka Dorota Kułakowska 4 Sosnóweczka c. ur. Ignacego i Domiceli Dąbrowskiej 178-3-110 165R 86 Ż DM
17 12 1838 Białogródka Kazimierz Pełczyński 82 Białogródka ur., żona Honorata z Leniewiczów, synowie Wiktor, Ignacy i Apolinary, córki Tekla, Felicjana i Józefa 178-3-110 165V 91 Ż DM
9 4 1838 Białozórka Paulina Nowakowska 6 Białozórka c. ur. Ignacego i Agnieszki 245-1-12 392V 7 R 3160 DW
9 2 1838 Berezne Józef Sławiński 4 Mokwin z kaszlu, s. Ignacego i Pestochi z d. Szkabiuk 171-1-11 242R 3 R Na
16 9 1838 Bazalia Franciszka Rydwaniecka 6/12 Zozulińce Małe c. Ignacego i Katarzyny 178-03-110 266V 65 Ż 527 DM
10 6 1838 Derażne Bartłomiej Opacki 78 Podłużne wolno żyjący, dziad szpitalny, żona Rozalia, synowie Aleksander, Jan, Ignacy i Gabriel, córka Barbara 171-1-11 216V 12 R DM
4 4 1838 Kulczyny Celestyna Nowicka 27 Zastawki z d. Bogusławska, mąż Ignacy, syn Piotr, córki Józefa, Marianna i Franciszka 178-3-110 405V 14 Ż 775 DM 0
5 11 1838 Kulczyny Jan Chmielnicki 41 Krasiłów żona Marianna z Buszów, synowie Ignacy, Konstanty, Antoni, Leon i Ludwik, córki Michalina, Franciszka, Marianna i Katarzyna 178-3-110 409V 45 Ż 783 DM
15 12 1838 Kodnia Domicela Topolnicka 11 Kodnia c. Ignacego i Marcjanny z Puzynów 178-03-6 281R 30 Ż 544 DM
7 1 1838 Kotelnia Anastazja Grabowska 50 Lasawka z d. Słodkowska, wdowa po Ignacym, córki Marianna i Franciszka Grabowskie, z I-małżeństwa syn Gracjan Krukowski 178-3-6 168R 1 Ż 323 DM
29 3 1838 Kotelnia Marianna Dzierżanowska 60 Lasawka z d. Żukowska, wdowa po Michale, synowie Ignacy i Dionizy, córka Marianna 178-3-6 170R 18 Ż 327 DM
29 4 1838 Kotelnia Magdalena Hohol 60 Wołosów z d. Grekowicz, mąż Ignacy Hohol Pułkownik Wojsk Polskich, synowie Walerian, Ludwik i Mikołaj 178-3-6 171V 27 Ż 330 DM
21 6 1838 Kotelnia Magdalena Wiszniewska 3 Moszkowczyki c. Ignacego i Zofii z Radomskich 178-3-6 172R 32 Ż 331 DM 0
9 10 1838 Kotelnia Jan Pasławski 40 Gardyszówka żona Agnieszka z Trześniowskich, synowie Ignacy, Jan i Franciszek 178-3-6 173V 46 Ż 334 DM
3 1 1838 Międzyrzec Tekla Pomańska 68 Międzyrzec wd. po odstawnym żołn.Ignacym,c.Antonina 171-1-11 263R 1 R AS
26 2 1838 Międzyrzec Onufry Pawsza 59 Daniczów s.Wincentego i Anastazji z Trzeciaków,ż.Konstancja z Pileckich,s.Ignacy,Edward,c.Anastazja 171-1-11 264V 11 R AS
7 7 1838 Międzyrzec Agata Czabowska 41 Daniczów zd.Prawosudowicz,mąż Jan,s.Ignacy,Henryk,Józef,córki: Magdalena ,Salomea,Marianna,Franciszka,Emilia 171-1-11 267R 25 R AS
6 10 1838 Aleksandria Katarzyna Misiuna 30 Koźlin z d. Głuchowska, mąż Ignacy, córka Aniela i syn Adolf 171-1-11 196V 12 R 200 DM
8 2 1838 Ostropol Andrzej Drewniak 17 Żytyńce s. Ignacego i Marceli z Grzeszczuków 178-3-110 291R 8 Ż 569 DM
1 6 1838 Ostropol Teresa Drewniak 1 Żytyńce c. Ignacego i Teresy z Goglów 178-3-110 293R 28 Ż 573 DM
4 10 1838 Ostropol Benedykt Dubieniewicz 1,5 Ostropol s. Ignacego i Marianna z Szomańskich 178-3-110 294R 41 Ż 575 DM
22 7 1838 Zasław św. Jana Marianna Kozłowska 32 Borysów z d. Zielińska, mąż Ignacy, syn Florian 178-03-110 18V 29 Ż 35 DM 0
5 10 1838 Zasław św. Jana Katarzyna Grontkowska 36 Michla z d. Kozłowska, mąż Ignacy, synowie Hilary, Karol i Józef, córki Antonina i Ludwika 178-03-110 20R 38 Ż 38 DM
18 1 1839 Katerburg Zuzanna Bielawska 15 Rybcza c.Ignacego i Anny z Mytkowskich 200 160 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0083.htm
26 4 1839 Lachowce Franciszek Augustynowicz 56 Książęcin wdowiec po Katarzynie z Babinów, synowie Jan, Michał i Ignacy, córki Anna i Franciszka 879 85V - 86 R 26
8 4 1839 Deraźne Marianna Kopiej 43 Widymir (Słoboda) mąż Maciej, synowie Józef, Ignacy i Benedykt, córka Agata 879 190 V 5
22 2 1839 Stepań Julianna Orzechowska 60 Tchory z Kobylańskich, mąż Antoni, synowie Kasper, Ignacy, Aleksander i Józef, córki Barbara i Anna 879 211 R 8 DW
2 3 1839 Międzyrzec Stanisław Łukawski 19/52 Hłuboczek s. Ignacego i Rozalii z Czuchskich 879 250 V 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0260.htm
25 7 1839 Międzyrzec Antoni Kowalski 2 Huszcza s. Ignacego i Marty 879 253 V 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0263.htm
14 1 1839 Szumbar Leon Buczyński 8 Szumbar s.Ignacego i Marianny z Kamińskich 201 31 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0017.htm
5 1 1839 Turzysk Dionizy Franciszek Białecki 10/52 Hilarów s. Ignacego i henryki z Chodkowskich 715 19 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0012.htm
26 11 1839 Turzysk Ludwik Białecki 5/52 Hilarów s. Ignacego i Henryki z Chodkowskich 715 31 26 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0019.htm
25 3 1839 Ostróg Mikołaj Petrykowski 59,5 Kunin były pisarz ziemski dubieński, zostawił po sobie siostrę rodzoną Salomeę z Petrykowskich Podhorecką z mężem Ignacym i sześciorgo dziećmi, takoż braci stryjecznych Jerzego, Józefa i Macieja 879 21 R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0022.htm
13 4 1839 Ostróg Brygida Petrrycka 60 Stupno wdowa, synowie Ignacy, Teodor, Stanisław, Konstanty i Jan, córka Rozalia 879 21 V 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0023.htm
5 5 1839 Ostróg Agnieszka Wysocka 2/52 Balarka Choteńska c. Ignacego i Zuzanny z Zaleskich 879 22 V 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0024.htm
7 12 1839 Przewały Franciszka Dąbrowska 70 Przewały z Skibickich, mąż Marcin, s. Ignacy, Stanisław, Kacper 854 676 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0384.htm
26 2 1839 Łuck Anastazja 70 Serniki Wdowa pozostawiła: córkę Annę i syna Ignacego 375 62 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0034.htm
6 3 1839 Łuck Izabela Wereszczyńska 4/12 Łuck Jarowica c. Ignacego i Domiceli 375 64 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0035.htm
1 9 1839 Młynów Marianna Kurowicka 15 Murawica rodzice: ur. Ignacy i Marianna 825 178V 20 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0187.htm
15 3 1839 Annopol Franciszek Dorner 70 Narajówka żona Marianna z Szemczuków, syn Ignacy 879 103 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0104.htm
7 1 1839 Jałowicze Daniel Tomaszewski 64 Pułhanów podkomorzy pow. łuckiego, wd. Anna z d. Szuszkowska, s. Ignacy, c. Marianna 825 254 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0262.htm
5 3 1839 Kuniów Barbara Złotolińska 72 Radohoszcza z Pawłowskich, wdowa po Piotrze, synowie Józef i Ignacy, córki Franciszka, Salomea i Tekla 879 61 R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0062.htm
19 11 1839 Kuniów Marianna Papużyńska 37 Illaszówka z Podymińskich, ur., mąż Ignacy, synowie Aleksander i Edward, córki Emilia, Julia i Józefa 879 63 R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0064.htm
2 4 1839 Katerburg Jan Mytkowski 20 Rybcza s,Ignacego i Magdaleny z Grządkowskich 200 163 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0085.htm
11 4 1839 Katerburg Józef Jamnicki Okniny s.Ignacego i Franciszki z Malczewskich 200 164 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0085.htm
2 11 1839 Katerburg Jan Mytkowski 0,5 Rybcza s. Ignacego i Magdaleny z Grządkowskich 200 169 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0088.htm
27 12 1839 Katerburg Jakub Janczyński 55 Rybcza żona Marianna z Grządkowskich, synowie Ignacy i Augustyn 200 170 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0088.htm
1 1 1839 Horochów Józef Tołoczko 2/52 Kupowalce s. ur. Ignacego i Marianny z Brzozowskich 854 188 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0105.htm
22 11 1839 Luboml Elżbieta Mazurek 4 Jagodzin r. Ignacy, Franciszka Grabowska 854 653 105 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0369.htm
28 11 1839 Luboml Anna Grabowska 3 Rymacze r. Ignacy, Agnieszka Pradun 854 654 108 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0370.htm
6 6 1839 Wieledniki Tekla Baranicka 58 Łuhinki z Lenkiewiczów, wdowa po Ignacym Onicińskim, mąż Bazyli Baraniecki 178-3-8 476R 18 Ż MW
5 4 1839 Targowica Rozalia Walicka 40 Babołoki z gorączki, z Dzikowskich, 1-dw., wdowa po Ignacym, s. Antoni 825 265 R 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0274.htm
26 4 1839 Targowica Julianna Zarzycka 3/12 Bokujma z konwulsji, c. 1-dw. Ignacego i Domiceli Kosowskiej 825 265 V 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0275.htm
5 11 1839 Bazalia Józef Łabędzki 1 Zozulińce Wielkie s. Ignacego i Anny 178-03-112 242R 75 Ż 466 DM
2 12 1839 Bazalia Wojciech Krośnicki 62 Czuchele żona Tekla, po I-żonie synowie Antoni, Ignacy, Jan, Wincenty i Kazimierz, córka Filipina 178-03-112 242V 84 Ż 467 DM
5 12 1839 Bazalia Marcin Wąsowicz 55 Zozulińczyki Małe żona Rozalia, po I-żonie syn Ignacy, po II-żonie synowie Józef i Grzegorz, córki Prakseda i Elżbieta 178-03-112 242V 85 Ż 467 DM
17 3 1839 Berdyczów Rozalia Skrzyńska 28 Berdyczów 1-dw., z d. Horodyńska, mąż Ignacy, syn Jan 178-3-08 177V 53 Ż 335 DM
28 7 1839 Berdyczów Rozalia Siedlaczek 1 Berdyczów c. ur. Ignacego i Franciszki z Grabińskich 178-3-08 185R 118 Ż 350 DM
8 10 1839 Berdyczów Tekla Odachowska 50 Berdyczów ur., z d. Domańska, wdowa, synowie Ignacy i Andrzej, córki Apolonia i Klara 178-3-08 189V 161 Ż 359 DM 0
16 12 1839 Berdyczów Józef Zadarnowski 5/12 Skrehlówka s. ur. Ignacego i Krystyny z Denesiewiczów 178-3-08 192V 189 Ż 365 DM
16 1 1839 Kodnia Anna Kwiatkowska 1 Żurbińce c. ur. Ignacego i Marianny z Goralskich 178-03-08 342V 4 Ż 656 DM
29 3 1839 Kulczyny Wojciech Szportun 60 Woskodawińce wdowiec po Annie z Józefów, synowie Jan, Ignacy i Jakub 178-3-112 374R 26 Ż 719 DM
11 4 1839 Kulczyny Katarzyna Puziuk 52 Rosołowce z d. Demczuk, wdowa po Michale, synowie Szymon, Ignacy i Grzegorz, córka Marianna 178-3-112 374R 27 Ż 719 DM
6 5 1839 Kulczyny Joanna Ilińska 36 Maniowce z d. Kornelowska, mąż JW. Ignacy Iliński, synowie Heliodor i Kazimierz, córka Oktawia 178-3-112 375R 33 Ż 721 DM
28 9 1839 Kulczyny Konstancja Kuraszkiewicz 45 Rosołowce z d. Różycka, mąż Ksawery, synowie Józef i Ignacy, córka Tekla 178-3-112 377R 52 Ż 725 DM
27 12 1839 Kulczyny Justyna Kamińska 45 Antoniny z d. Krajewska, mąż W. Kazimierz Kamiński, po I-mężu Janie Karczewskim syn Ignacy Karczewski, po II-mężu Kazimierzu córki Michalina, Marianna i Franciszka Kamińskie 178-3-112 379R 64 Ż 729 DM
15 4 1840 Kołodno Anna Baranowska 34 Kołodno z Heywałowych, mąż Józef, dzieci Motra, Magdalena, Grzegorz, Katarzyna i Ignacy 871 649-650 17
5 8 1840 Równe Katarzyna Żniewska 25 Równe mąż Łukasz, córki Tekla i Marianna, syn Ignacy 880 115 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0118.htm
1 5 1840 Lachowce Euzebia Kadłubiska 44 Semenów c. Podstolego pow, krzemienieckiego Ignacego i Anny z Pruszyńskich 880 83 V 29
17 5 1840 Stepań Antonina Kowalska 43 Zbuż z Krzyczewskich, mąż Ignacy, córki Antonina i Julia - panny 880 189 V 11
6 3 1840 Wiszenki Agnieszka Lewczuk 63 Swoz z Chmielewskich; poz. m. Ignacego; poch: 08.03. 826 88 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0089.htm
28 4 1840 Targowica Katarzyna Zarzycka 2 Bokujma c. Ignacego i Katarzyny Piotrowskiej 826 283 R 9 ZP 0
24 2 1840 Międzyrzec Anna Romanowska 80 Daniczów z Boguckich, wdowa po Ignacym 880 223 R 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0241.htm
21 12 1840 Luboml Petronela Kuczyńska 73 Leśniaki wolnożyjąca, wdowa po Ignacym, syn Wincenty, córki Zuzanna, Eleonora i Antonina 855 283R 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
24 12 1840 Luboml Zuzanna Masalska 62 Luboml z Szaramowiczów, urodzona, wdowa po Ignacym, synowie Józef i Antoni, córka Eleonora 855 283R 97 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
29 12 1840 Turzysk Anna Lisiecka 67 Turzysk z d. Rygel, mąż Jan, s. Antoni, Franciszek, Piotr, Ignacy, Bonifacy, Karol, c. Róża 716 14 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20716/pages/PL_1_436_716_0009.htm
2 12 1840 Radziwiłłów Prakseda Wilczewska 75 Radziwiłłów wdowa po Ignacym 826 253 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0255.htm
6 8 1840 Horochów Franciszek Bogdański 44 Boroczyce sław., żona Hedwiga, synowie Grzegorz, Jan, Jan i Ignacy, córka Marianna 78 60 29 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0034.htm
7 10 1840 Horochów Katarzyna Zapałowa 40 Bodiaczów prac., mąż Ignacy, syn Stefan, córka Tacjanna 78 61 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0034.htm
25 12 1840 Drużkopol Anna Sobczuk 61 Pułhany prac., wdowa, synowie Franciszek, Ignacy i Roman 78 73 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0041.htm
9 2 1840 Łanowce Maryanna Michałowska 81 Grzybowa z Jastrzębskich, wdowa po Janie, synowie Ignacy i Tomasz, córki Karolina i Szczęsna 871 682 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0365.htm
9 3 1840 Łanowce Tekla Skąpska 50 Grzybowa wdowa po Ignacym, synowie Stefan, Piotr, Hilary i Jan, córki Alexandra, Józefa, Klementyna i Marianna 871 683 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0365.htm
6 1 1840 Horyńgród Wincenty Wigura 60 Horbaków podsędek pow. Ostrogskiego, guberski sekretarz, żona Tekla z Płąskowskich, syn Artur Emil, córka Michalina - dziś Ignacego Ilińskiego małżonka 880 134 R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0137.htm
9 12 1840 Horyńgród Felicjanna Wigura 60 Horbaków sędzina, wdowa po Ignacym od 25 lat, córka Marianna Nyko 880 135 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0151.htm
16 9 1840 Wiszenki Zofia Pławska 43 Rożyszcze z Slewińskich; poz. m. Ignacego, c. Sabinę; poch: 19.09. 826 90a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0091.htm
8 6 1840 Ostróg Klara Tomczykowska 27 Storonicze mąż Wincenty, syn Ignacy 880 20 V 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0022.htm
13 12 1840 Krzemieniec Jan Teodorowicz 57 Krzemieniec dzieci: Józef, Jan, Piotr, Ignacy, Ludwik, Hieronim, Balbina i Zofia 871 436 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0228.htm
17 1 1840 Młynów Bolesław Wysocki 3/12 Podhajce rodzice: ur. Ignacy i Anna 826 186R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0187.htm
16 3 1840 Ptycza Szymon Koleszniczenko 70 Białogródka pr., żona Elżbieta, dzieci: Ignacy, Kazimierz, Wojciech, Rozalia, Ewa, Marianna 826 267V 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0270.htm
22 11 1840 Ptycza Marianna Bednarzewska 60 Stołpiec z d. Durkowska, pr., mąż Bazyli, dzieci: Tomasz, Ignacy, Anna 826 268V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0271.htm
27 3 1840 Nowogród Wołyński Tekla Krzeczkowska 70 Majdan Elizaweta z Łopacińskich, wdowa, synowie Cyryl i Ignacy, jedna córka 871 88 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0047.htm
28 4 1840 Nowogród Wołyński Michał Hulewicz 70 Pilipowicze 1-dw., żona Anna z Osińskich, synowie Ignacy, Antoni, Paweł i Piotr 871 89 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0047.htm
7 10 1840 Nowogród Wołyński Zygmunt Żarnowiecki 1 Nowogród Wołyński s. Ignacego i Cecylii z Dobrowolskich 871 98 97 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0053.htm
19 3 1840 Korzec Marcin Janiszewski 80 Balarka Lubomirka żona Anna z Bieleckich, synowie Teodor, Gabriel, Jan, Franciszek, Ignacy, córka Aleksandra 871 170 33 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
29 4 1840 Korzec Antoni Milewski 61 Kamionka Suchowolska żona Zofia z Krajewskich, synowie Kazimierz, Józef, Ignacy, Stanisław, córki Anna, Antonina 871 174 51 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0091.htm
27 11 1840 Korzec Teodor Soroczyński 65 Korzyść wdowiec po Zofii, synowie Piotr, Ignacy 871 186 93 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0097.htm
13 8 1840 Klewań Cezary Czerniakowski 5/12 Żuków s. Ignacego i Zofii 880 126 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0130.htm
25 1 1840 Łysin Dorota Zakrzewska 55 Wołkowyje z Kaleczyckich, szl., mąż Ignacy, córki Aniela, Katarzyna, Tekla i Marianna 826 204R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0205.htm
4 1 1840 Włodzimierz Lucylla Stebelska 6 Włodzimierz c. ur. Ignacego i Pauliny z Cybulskich 855 31R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0034.htm
25 2 1840 Włodzimierz Karolina Brzezińska 40 Włodzimierz z Glińskich, ur., wdowa po Ignacym, syn Antoni 855 36V 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0040.htm
6 3 1840 Włodzimierz Rozalia Matusewicz 38 Włodzimierz z Paszkowskich, sław., mąż Jędrzej, synowie Mikołaj, Ignacy i Eliasz 855 38R 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0041.htm
14 3 1840 Włodzimierz Prakseda Bronicka 72 Ochnówka z Senatorów, prac., wdowa po Sawce, synowie Ignacy, Jakub, Kasper, Jan, Andrzej i Adam 855 39R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0042.htm
15 4 1840 Włodzimierz Dorota Paulina Stebelska 1,5 Włodzimierz c. Ignacego i Pauliny z Cybulskich 855 40V 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0044.htm
10 7 1840 Włodzimierz Katarzyna Solarska 26 Włodzimierz c. ur. zm. Ignacego i żyjącej Barbary z Bilińskich (z suchot) 855 45V 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0049.htm
22 12 1840 Włodzimierz Marianna Pogorzelska 84 Woszczatyn W., wdowa, syn Ignacy, córka Anna 855 55R 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0058.htm
21 9 1840 Nieświcz Mikołaj Kowalczuk 8/365 Wigurzyce s. prac. Ignacego i Justyny 435 25 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20435/pages/PL_1_436_435_0015.htm
13 4 1840 Annopol Bazyli Jasiński 50 Annopol żona Marianna z Niechowskich, synowie Michał i Ignacy, córki Aniela i Franciszka 880 96 V 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0100.htm
28 7 1840 Szumsk Mateusz Halczuk 85 Zaliśce wdowiec po Motrze z Oszypczuków, synowie Ignacy i Wawrzyniec 871 511 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0269.htm
1 2 1840 Kuniów Honorata Jasińska 7 Hucisko Nowe c. Ignacego i Heleny z Skalskich 880 58 R 3 AGAD DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0060.htm
16 3 1840 Kuniów Wiktoria Jakuszewska 80 Hucisko Nowe z Łukomskich p.v. Jasińska, wdowa po Franciszku Jakuszewskim, synowie Karol, Ignacy, Wincenty, Jan i Franciszek, córki Tekla i Wiktoria 880 58 V 7 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0061.htm
21 3 1840 Kuniów Józef Podgruszecki 40 Kuniów żona Teresa z Radzijowskich, synowie Ignacy i Jan, córka Wiktoria 880 58 V 9 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0061.htm
29 3 1840 Kuniów Eleonora Konopacka 18 Gurszczyzna z Popowskich, mąż Ignacy 880 58 V 12 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0061.htm
11 10 1840 Kuniów Katarzyna Malborska 60 Teremne z Pruskich, wdowa, synowie Marian, Wincenty, Piotr, Ignacy i Franciszek, córki Marianna, Józefa, Antonina i Anna 880 60 V 34 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0063.htm
7 3 1840 Cudnów Bonawentura Biernacki 1,5 Karpowce s. Ignacego i Rozalii z Pieniążków 569-1-63 43R 25 Ż DM
7 3 1840 Cudnów Anna Wesołowska 40 Gwoździarnia z d. Bielińska, wdowa po Ignacym, potomstwa po sobie nie pozostawiła 569-1-63 43R 26 Ż DM 0
14 6 1840 Cudnów Karolina Tymczewska 1 Hołubin c. Ignacego i Katarzyny z Kozłowskich 569-1-63 46R 62 Ż DM
2 1 1840 Kodnia Jadwiga Siedlecka 52 Agatówka z d. Żytkiewicz, mąż Jędrzej, synowie Michał, Józef, Paweł i Ignacy, córki Petronela i Wiktoria 178-3-9 302R 1 Ż 593 DM
7 1 1840 Kodnia Joanna Kwiatkowska 3/52 Żurbińce c. Ignacego i Marianny z Goralskich 178-3-9 302R 3 Ż 593 DM
12 12 1840 Kodnia Jadwiga Janisławska 13 Halczyniec c. Ignacego i Agnieszki z Góralskich 178-3-9 304V 30 Ż 598 DM
7 2 1840 Kotelnia Wiktor Grabowski 27 Kotelnia kawaler, s. Ignacego i Marianny z Piątkowskich 178-3-9 178V 8 Ż 354 DM
29 5 1840 Krasnopol Józef Martynowski 3/12 Januszpol s. Ignacego i Heleny z Mierzejewskich 178-3-09 214V 41 Ż 421 DM
10 1 1841 Katerburg Jan Krupiec 20 Temnohajce s. Ignacego i Franciszki z Zarzyckich 199 109 1 872 805 309
20 1 1841 Kołodno Anna Hrynowiczowa 2 Hnizdyczno c.Ignacego i Franciszki z Tartakowych 872 731 3
16 12 1841 Miropol Mikołaj Pomiczowicz 3 Miropol s.Ignacego i Anastazji z Przybytków 872 386 52
3 5 1841 Nowogród Wołyński Walenty Skokowski 55 Huta Kuka żona Marianna z Czerewków, synowie Jan, Ignacy i Franciszek, córki Marianna i Urszula 872 97 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0053.htm
26 2 1841 Nowogród Wołyński Marianna Gajdamowicz 45 Fedorówka z Holaków, mąż Stanisław, synowie Ignacy, Józef i Grzegorz, córki Katarzyna, Krystyna i Anna 872 93 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0051.htm
17 3 1841 Korzec Magdalena Chrzanowska 48 Koszelów wolnego stanu, syn Ignacy 872 260 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0139.htm
12 1 1841 Korzec Maryanna Artemiuk 35 Torcza z Kiesmuków, mąż Antoni, synowie Augustyn i Ignacy, córka Maryanna 872 251 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0134.htm
25 2 1841 Kołki Magdalena Kiętrzyńska 41 Sitnica z Sachniewiczów; poz. m. Ignacego i c. Antoninę; poch: 28.02. 827 94a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0096.htm
6 1 1841 Niewirków Tekla Lisowska 39 Huta Bystrzycka z Zielińskich.Mąż Stefan s. Ignacy, Antoni i Stanisław,c.Katarzyna 171-1-12 270 R 2 R AS
28 5 1841 Kuniów Kazimierz Jasiński 2 Hucisko Stare s. Ignacego i Petroneli z Podgruszeckich R 50 V 19 0
17 8 1841 Annopol Michał Fabrycy 97 Żuków żona Teresa z Leniewiczów, syn Ignacy, córka Franciszka, a z drugiego małżeństwa córka Anna Ponkówna R 80 V 22 0
5 4 1841 Ostróg Józefa Szumisławska 55 Ostróg z Rafałowskich, mąż Jan, synowie Jędrzej i Ignacy R 23 R 37 0
26 7 1841 Ostróg Ewa Łaznińska 3 Buderaż c. Ignacego i Emilii z Garlińskich R 25 V 68 0
21 8 1841 Ostróg Tekla Niemczycka 35 Stojło z Oborowiczów, urodzona, mąż Ignacy, syn Antoni, córki Marianna, Katarzyna i Anna R 26 V 81 0
25 9 1841 Ostróg Wiktoria Wyszatycka 31 Ostróg z Babińskich, wielmożna, mąż Wincenty, synowie Ignacy, Julian, Wacław, Rafał, Józef i Antoni R 27 V 92 0
11 10 1841 Ostróg Romuald Kotkowski 22 Ostróg s. JW Ignacego deputata Komisji Legitymacyjnej Guberni Wołyńskiej i Apolinary z Kozickich R 28 R 95 0
21 11 1841 Ostróg Wiktoria Łubkowska 70 Zawidów panna, c. Wielmoznych Ignacego i Anny z Głuchowskich R 29 R 107
9 4 1841 Jampol Magdalena Sagatyńska 35 Tychoml z Nawrockich, mąż Maciej, córki Stanisława i Franciszka, syn Ignacy 872 518 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0273.htm
30 4 1841 Targowica Anna Zdanowicz 66 Bokujma wdowa po Ludwiku, s. Mikołaj, Ignacy, Adam, c. Katarzyna, Magdalena, Florentyna, Honorata, 827 269 R 11 ZP 0
21 1 1841 Turzysk Malwina Jakubczuk 61 Tuliczów z Cieciurów, wdowa po Ignacym, córki Marianna, Joanna, Franciszka i Marcella 856 373 2 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0203.htm
25 11 1841 Radziwiłłów Marianna Koch 64 Radziwiłłów wdowa po Ignacym 827 236 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0239.htm
18 11 1841 Łysin Teresa Brodzka 82 Hriboki wlm., podczaszyna bełtska, wdowa po Ignacym 827 191R 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0194.htm
15 12 1841 Połonne Franciszek Rybczyński 3 Nowosielica s. Ignacego i Elżbiety 872 176 92 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0095.htm
7 1 1841 Wiszenki Jan Tuński 43 Kopaczówka poz. ż. Juliannę z Baczewskich, 3s. Mikołaja, Stanisława i Ignacego; poch: 09.01. 827 76 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0078.htm
11 8 1841 Wiszenki Dominik Tuński 11/12 Kopaczówka r: Ignacy i Paulina z Dąbrowskich. 827 79 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0081.htm
5 12 1841 Wyszogródek Jan Kędzierski 4 Szyły s.Ignacego i Justyny 872 685 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0362.htm
28 4 1841 Łuck Apolonia Martynowicz 78 Łuck z Wilczyńskich, wdowa po Szymonie pozostawiła synów: Marcelego, Franciszka, Ksawerego, Bazylego 1, Bazylego 2, Aleksandra, Ignacego. 377 56 39 827 28R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0031.htm
11 1 1841 Miropol Agnieszka Dąbrowska 50 Kotiużyńce z Marcińskich, mąż Jędrzej, synowie Piotr, Jan, Tomasz i Ignacy, córka Marianna 872 379 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0201.htm
28 9 1841 Miropol Katarzyna Łaszcz 1,5 Prywiłów c.Ignacego i Marianny z Roczkowskich 872 384 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0204.htm
6 2 1841 St. Wiśniowiec Barbara Piotrowska 30 Butyń prac., mąż Ignacy, synowie Michał i Jan 872 641 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
17 2 1841 St. Wiśniowiec Jacek Gorlicki 82 Stary Wiśniowiec prac., wdowiec po Praksedzie, syn Ignacy, córki Rozalia i Anna 872 642 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
27 3 1841 St. Wiśniowiec Wiktoria Wandzuła 42 Stary Wiśniowiec z Ostrowskich, prac., wdowa po Ignacym, syn Bazyli 872 645 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0343.htm
8 3 1841 Krzemieniec Mikołaj Zaborski 40 Folwarki Wielkie dzieci: Julianna, Joanna, Antonina, Ignacy, Aniela 872 447 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0236.htm
26 1 1841 Szumsk Antoni Cymbaluk 65 Iserna żona Apolonia z Skapniewiczów, synowie Paweł, Jan i Ignacy, córki Tekla, Marianna i Anna 872 566 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0300.htm
27 1 1841 Szumsk Julia Klembowska 80 Kordyszów z Kadochów, wdowa po Franciszku, sunowie Erazm, Leon, Ignacy, Wojciech, Wincenty, Józef i Bonawentura, córki Marianna, Ewa, Tekla i Barbara 872 567 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0300.htm
25 5 1841 Nowogród Wołyński Katarzyna Śliwińska 60 Stara Huta z Buranowskich, mąż Michał, synowie Ignacy, Józef i Maciej, córka Marianna 872 98 50 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0054.htm
2 7 1841 Nowogród Wołyński Helena Dorota Pozlewicz 8,5/12 Zwiahel c. wlm. Ignacego i Marianny z Głębockich 872 101 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0055.htm
4 7 1841 Nowogród Wołyński Ludwik Mądrzejewski 0,75 Jurkowszczyzna s.Ignacego i Marianny z Szczyrskich 872 102 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0056.htm
7 11 1841 Nowogród Wołyński Marianna Mądrzejewska 30 Jurkowszczyzna z Szczyrskich, mąż Ignacy, syn Florian, córka Katarzyna 872 108 102 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0059.htm
29 11 1841 Nowogród Wołyński Paulina Trzcińska 35 Jurkowszczyzna z Teleżyńskich, mąż Łukasz, syn Ignacy, córka Zofia 872 110 114 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0060.htm
3 12 1841 Nowogród Wołyński Szymon Buczyński 40 Słoboda Romanowska żona Tekla z Białeckich, synowie Józef i Ignacy, córka Apolonia 872 110 115 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0060.htm
22 12 1841 Nowogród Wołyński Stefan Zelazko 7/52 Maryanówka s.Ignacego i Petronelli z Weselskich 872 112 126 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0061.htm
24 1 1841 Horochów Tekla Konopko 70 Kupowalce z Tarkowskich, urodzona, wdowa po Ignacym, synowie Maciej i Wojciech żonaci 79 43 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2079/pages/PL_1_436_79_0026.htm
24 8 1841 Luboml Feliks Dorosiewicz 1 Luboml r. Ignacy, Tekla Kuleszyńska 856 555 66 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0304.htm
13 9 1841 Luboml Paweł Andruszczuk 4 Jankowce r. Ignacy, Teresa Grabowska 856 557 81 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0305.htm
5 7 1841 Lachowce Franciszek Unelt (Unolt) 2 Żemielińce s. 1-dw. Ignacego i Heleny z Wolańskich 178-49-17 27V 35 Ż DM
7 8 1841 Lachowce Marianna Piotrowska 3 Kaletyńce Wielkie c. ur. Ignacego i Katarzyny z Żukowskich 178-49-17 28R 42 Ż DM
13 11 1841 Tuczyn Marianna Żygadło 38 Sobówka w połogu, sław., mąż Franciszek, synowie Jan, Ignacy, Kazimierz i Marcin, córka Agnieszka 171-1-12 170V 30 Ż DM
20 1 1841 Równe Lucjan Krynicki 0,5 Hlińsk s. Ignacego i Joanny z Ertlów 171-1-12 127R 3 R DM
11 11 1841 Aleksandria Joanna Lichtańska 34 Hołowin ur., z Gumińskich, mąż Teodor, synowie Zenon, Tomasz, Gracjan i Ignacy 171-1-12 181R 17 R DM
30 4 1841 Berezne Jan Karol Makowski 7/12 Berezne z odry, s. Ignacego i Antoniny z d. Chmielowskiej 171-1-12 233V 7 R Na
1 5 1841 Berezne Apolonia Kleczkowska 6/12 Berezne z odry, c. Ignacego i Józefy z d. Pogonowskiej 171-1-12 234R 9 R Na
18 8 1841 Derażne Bolesław Miscen 0,5 Biczal s. ur. Julii Miscenowej wdowy po Ignacym 171-1-12 201V 17 R DM
13 2 1841 Felsztyn ur. Maciej Jawiszewski 65 Naftułówka żona Barbara, dzieci: Ignacy, Ksawery, Wincenty, Jan, Rozalia, Teresa 685-4-74 67r 25 Ch 131 KP2
5 5 1841 Felsztyn ur. Michał Staszyński 44 Felsztyn żona Wiktoria, dzieci: Kazimierz, Ignacy, Mikołaj, z puchlizny 685-4-74 71r 59 Ch 139 KP2
8 5 1841 Felsztyn ur. Elżbieta Rużycka 70W Moczulińce dzieci: Stanisław, Marianna, Anna, Ignacy, ze starości 685-4-74 71r 60 Ch 139 KP2
19 9 1842 Katerburg Antoni Kożuchowski 70 Piszczatyńce wdowiec po Antoninie z Kunickich, synowie Ignacy i Franciszek, córka Magdalena 200 221 12 873 852 346
22 11 1842 Kuniów Józef Jasiński 60 Hucisko Nowe żona Tekla z Rogowskich, synowie Ignacy, Marcin, Klemens i Wincenty, córki Katarzyna, Honorata i Pawlina 881 60 V 32
9 1 1842 Ostróg Aniela Kulesza 3 Mosty c. Ignacego i Karoliny z Sawickich 881 32 R 1
14 6 1842 Ostróg Anna Mianowska 49 Ostróg z Chroniewiczów, wdowa po Mikołaju, synowie Faustyn i Ignacy 881 39 V 60
2 9 1842 Ostróg Tekla Werl 85 Mosty z Gębickich, wdowa po Jakubie, syn Ignacy 881 42 R 82
25 4 1842 Równe Aniela Haczyńska 46 Tynne z Siwickich, mąż Ignacy, syn Teofil, córki Fortunata, Tekla i Sabina 881 144 R 8
26 4 1842 Równe Karolina Stypułkowska 50 Równe z Seydlów, wdowa po Ignacym aptekarzu rówieńskim, syn Teofil, córki Faustyna, Franciszka i Julia 881 144 R 9
14 5 1842 Równe Marianna Pilecka 9/12 Równe c. Ignacego i Klotyldy z Swerobeckich 881 144 R 10
21 9 1842 Równe Paulina Leśniewska 2/12 Diatkiewicze c. Ignacego i Tekli z Gajewskich 881 145 V 18
4 6 1842 Beresteczko Maria Wyszyńska 10 Staryki c. Ignacego i Tekli 4 23 13
6 12 1842 Beresteczko Franciszek Ogibowski 62 Ostrów żona Rozalia, z 1-ej zony Marianny z Lewandowskich synowie Józef, Ignacy, Franciszek i Karol 4 26 24
20 3 1842 Berezne Franciszka Leszczyńska 80 Biłka wdowa po Izydorze, synowie Stanisław, Bartłomiej, Ignacy, Teodor i Marcin 881 276 V 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0283.htm
21 1 1842 Berezdów Marianna Solecka 3 Romanów c. szl. Ignacego i Marianny z Kurkiewiczów 873 259 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0135.htm
10 1 1842 Berezdów Brunon Solecki 1/4 Romanów<