Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 789 wyników dla: Kasper

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 Żytomierz Piotr Kalitowicz synowie: Sylwester, Józef, Antoni, Paweł Kasper, Michał, Karol i Szczepan (Stefan) KK
2 8 1827 Luboml Katarzyna Konopińska 70 Luboml ur. Kasperska 843 346 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0189.htm
6 8 1827 Szumsk Julianna Oborska 43 Balarnia z kolki, ur., mąż Kasper Oborski, dzieci: Antoni, Franciszek, Kazimierz, Feliks, Karolina 245-1-1 405R 32 R RK
21 5 1827 Horodyszcze Agata Szymańska 51 Szepetówka z Kasperskich, zostawoła wdowca, synów Ludwika, Józefa i Pawła, córkę Petronelę 178-3-93 97 27 Ż MO 190
28 3 1827 Bazalia Honorata Lewicka 26 Łazuczynek Mały ur., mąż Kasper, córki Helena i Eleonora 178-3-93 253V 49 Ż DM
18 8 1827 Bazalia Alojzy Chwedorowicz 6/12 Bazalia s. ur. Józefa i Apolonii z Kasperskich 178-3-93 258R 94 Ż DM
19 3 1828 Międzyrzec Anna Kasperska 65 Charaług Prac., mąż Teodor, zost.synów Józefa żonatego z Anastazją Olizorowską, Stanisława (kawalera) i córkę Zofię 171-1-1 246V 19 R Mg 7139
18 11 1828 Białogródka Hryćko Juźko 60 Suchorzyńce prac., żona Krystyna, synowie Kasper, Ignacy i Józef 178-03-94 96R 117 Ż DM
22 2 1829 Szumbar Maryanna Kasperska 66 Borki wdowa po Józefie 199 290 5 570
26 1 1829 Ptycza Zofia Gałęzowska 37 Piratyn z d. Kucharska, mąż Walenty Gałęzowski, dzieci: małoletni Kasper, Wojciech, Julianna lat 11 815 306R 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0311.htm
20 11 1829 Bazalia Marianna Kasperska 80 Nowa Grobla ur., wdowa 178-3-95 241V 108 Ż DM
11 10 1829 Białopol Jan Mioduszewski 43 Iwankowce z febry, ur., pozostawił żonę Helenę c. Bazylego z Glińskich, synowie: Klemens, Grzegorz, Kasper, Antoni, Tytus, Gabriel 178-51-339 256 61 Ż EH
27 2 1831 Horochów Antoni Zmudzki 75 Podberezie ur., żona Magdalena z d. Gruszecka, synowie Kasper i Józef, córki Marianna i Rozalia 846 80R 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0081.htm
3 3 1831 Horochów Rozalia Samborska 47 Haliczany ur., mąż Kasper 846 80R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0081.htm
8 5 1831 Ptycza Jan Krasnostawski 4 Buderaż rodzice: ur. Kasper i Klara 817 241V 24 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0249.htm
9 8 1831 Krzemieniec Jan Dobrowolski 70 Folwarki Wielkie pr., żona Ewa ze Stasiuczków, syn Kasper, córki Katarzyna i Łucja 01-7 109V 178 T 978 DM
4 5 1831 Szumsk Anna Kasperski 45 Zaleśce wdowa 245-1-5 386V 61 R RK
29 3 1831 Ostróg Wojciech Wasilewski 50 Plużne wdowa Agnieszka, dzieci Tekla, Marianna, Kasper 1-171-4 24R 66 R MZ
22 2 1831 Lachowce Elżbieta Raińska 30 Bisówka ur., z Winiarskich, mąż Kasper, córka Katarzyna 171-1-4 106R 24 R DM
2 4 1832 Ostróg Kasper Skibicki 4 Nowomalin z róży, rodzice Kasper, Katarzyna zd Górska 171-1-5 27V 62 R MZ
23 5 1832 Ostróg Zuzanna Dominika Skibińska 17/12 Ostróg z kaszlu, rodzice Ur. Kasper, Marcelina zd Tokarzewska 171-1-5 30R 91 R MZ
26 8 1832 Ostróg Marceli Iwanowski 6/12 Milatyn z suchot, rodzice Ur. Kasper, Marianna zd Opalińska 171-1-5 32V 115 R MZ
2 2 1833 Szumbar Maryanna Omelańska 14 Borki c.Mikołaja i Magdaleny z Kasperskich 199 310 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0161.htm
17 4 1833 Ostrówki Krystyna Panasiuk 70 Ostrówki ur. Kasper 545 79 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0040.htm
6 9 1833 Białogródka Regina Studzińska 30 Smorszczki ur., z Kasperskich, mąż Andrzej, synowie Jan i Paweł 178-3-99 66R 72 Ż DM
3 1 1833 Ostróg Ludwika Oborska 53 Buderaż z suchot, zd. Ludwicka, wdowiec Ur. Kasper, s. Wojciech 171-1-6 30V 11 R MZ 8417
4 5 1833 Ostróg Agnieszka Sypek 4/12 Buszcza z kaszlu, r. pracowici Kasper, Katarzyna zd. Gajewska 171-1-6 34V35R 41 R MZ 8421
22 5 1833 Ostróg Marianna Kutyłowska 16 Hulcza z suchot, r. Ur. Kasper, Elżbieta zd. Kozicka 171-1-6 35R 44 R MZ 8421
24 10 1834 Kuniów Feliks Malski 40 Radohoszcz Wielka żona Marianna z Jurków, synowie kasper, Grzegorz i Grzegorz, córki Anna i Horpyna R 85 V 43 0
10 3 1834 Szumsk Wojciech Kasperski 54 Kąty z kolki, pr., żona Justyna zd. Kucharska, dzieci: Tomasz, Aleksandra, Katarzyna 245-1-8 381V 6 R RK
6 1 1834 Białogródka Julianna Winiarska 1,5 Ledzianka c. ur. Stefana i Zofii z Kasperskich 171-1-100 94R 1 Ż DM
7 4 1835 Ostróg Magdalena Wojtkowska 29 Słobódka wdowiec Kasper 171-1-8 34R 34 R
13 6 1835 Białogródka Agata Pawłowska 52 Polachowa ur., z Białokurów, mąż Kasper, córki Marianna i Anna 178-03-101 139V 68 Ż DM
9 1 1835 Lachowce Dorota Dobrowolska 40 Denysówka ur., z Jezierskich, mąż Jan, synowie Ksawery i Kasper, córka Helena 171-1-8 118R 4 R DM
6 4 1835 Lachowce Józef Jakubowski 55 Lachowce ur., żona Marianna Święcicka, synowie Kasper i Mikołaj, córka Anna 171-1-8 120R-120V 24 R DM
9 7 1835 Lachowce Marianna Jaworska 30 Żemelińce ur., z Bystrzyskich, mąż Ignacy, syn Kasper, Dydak, Teodor i Franciszek, córka Anna 171-1-8 122R 42 R DM
8 2 1835 Bazalia Ignacy Dziegciowski 70 Korczówka ur., żona Marianna, synowie Michał, Kasper, Łukasz i Stanisław, córki Antonina, Katarzyna i Aleksandra 178-03-101 252V 12 Ż DM
18 4 1835 Bazalia Feliks Sieniawski 83 Czuchele ur., wdowiec, synowie Kasper, Stefan i Antoni 178-03-101 255V 78 Ż DM
16 7 1836 Kuniów Katarzyna Kotołowska 76 Wilia wdowa, s. Kasper, Jan, Stanisław, c. Teresa, Tekla, ... R 94 R 26 ZP 0
8 11 1836 Krzemieniec Zofia Suchacka 90 Wesołówka pracowita, córka Apolonia, Helena, Anna, Elżbieta i Katarzyna, syn Kasper 01-10 63R 105 T 123 DM
2 8 1836 Szumsk Karolina Oborska 8 Balarnia z puchliny, ur., rodz. Kasper i Julianna 245-1-10 481V 40 R RK
7 11 1836 Ostróg Marianna Sypko 60 Buszcza prac., mąż Wojciech, synowie Kasper i Wojciech, córka Tekla 171-1-9 38R 74 R DM
14 4 1836 Równe Anna Lachocka 60 Hlińsk sław., wdowa po Franciszku, synowie Ksawery i Kasper, córka Apolonia 171-1-9 131V 11 R DM
9 11 1836 Bazalia f. Tereszki Katarzyna Jarocka 80 par. Bazalia prac., mąż Kasper, córki Anastazja i Aleksandra 178-03-130 298R 25 Ż DM
15 1 1837 Kuniów Domicela Podhorodecka 35 Hucisko Stare z Rogowskich, mąż Dionizy,synowie Antoni, Kasper i Szymon R 94 R 5 ZP R 0
23 3 1837 Kuniów Mikołaj Malinowski 80 Lachów wdowa Marianna,s. Kasper, Konstanty, c. Prakseda 171-1-10 95 V 18 ZP R 0
13 3 1837 Szumbar Jan Omelański 3 Borki s. Mikołaja i Magdaleny z Kasperskich 54 204 5 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0110.htm
10 9 1837 Radziwiłłów Michał Sałtanowski 53 Bałki wdowiec po Mariannie Pawelskiej, synowie: Kasper, Piotr, córka Marianna 823 259 30 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0292.htm
14 1 1837 Szumsk Katarzyna Kiryczuk Kiryjczuk 60 Załuże z kolki, pr., zd. Ślosarz, mąż Stefan, dzieci: Kasper, Katarzyna, Antonina 245-1-11 492V 8 R RK
7 1 1838 Młynów Marianna Rodziewicz 61 Karolinka wdowa, dzieci: Kasper, Rozalia, Marianna 824 146R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0148.htm
16 10 1838 Białogródka Barbara Kaszperska 55 Ledzianka ur., z Macewiczów, mąż Bazyli Kasperski, córka Zuzanna 178-3-110 164V 78 Ż DM
20 10 1839 Szumbar Aniela Omelańska 1,5 Borki c.Mikołaja i Magdaleny z Kasperskich 201 34 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0019.htm
22 2 1839 Stepań Julianna Orzechowska 60 Tchory z Kobylańskich, mąż Antoni, synowie Kasper, Ignacy, Aleksander i Józef, córki Barbara i Anna 879 211 R 8 DW
6 1 1839 Łuck Klemens Jakubowski 48 Didowicze żona Marianna, synowie: Tomasz, Antoni, Kasper. Hipolit, Feliks, córki: Salomea, Julianna 375 57 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0031.htm
8 6 1839 Białogródka Bartłomiej Zieliński 72 Zielona ur., żona Marianna z Lipskich, synowie Jan, Adam i Kasper 178-3-112 142R 43 Ż DM
5 5 1840 Wyszogródek Helena Pęcak 40 Sokołówka z Kulińskich, mąż Kasper, synowie Mateusz i Jakub, córki Anna i Marianna 871 610 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0323.htm
16 8 1840 Kołodno Wincenty Maczyszyn 32 Hnizdyczno żona Maryanna z Smołowych, synowie Kasper i Jan 871 652-653 25
20 4 1840 Kuniów Helena Kasperska 46 Lachów z Baczyńskich, mąż Józef, córka Anna 880 59 R 16
19 10 1840 Ostróg Elżbieta Kutyłowska 53 Hulcza mąż Kasper, syn Józef 880 23 R 79
12 5 1840 Niewirków Łukasz Bagiński 68 Ozierce żona Tekla z Bagińskich, synowie Kajetan, Maciej, Kasper, Ksawery i Jakub, córka Ewa 880 242 R 11
26 4 1840 Ołyka Balbina Grabowska 70 Pyszny Bór ze Słowikowskich, wdowa, synowie: Jan, Karol, Kasper, Aleksander, córki: Antonina, Marianna, Joanna, Zofia 464 23 12 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0014.htm
29 6 1840 Radziwiłłów Jan Kasperowicz 18 Radziwiłłów kawaler 826 251 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0253.htm
24 3 1840 Łanowce Jadwiga Marciniuk 70 Grzybowa wdowa po Marcinie, synowie Kasper, Antoni i Wincenty, córki Antonina, Alexandra i Johanna 871 684 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0366.htm
21 7 1840 Młynów Franciszek Zacharzewski 16/12 Smordwa rodzice: ur. Kasper i Helena 826 187V 12 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0189.htm
14 2 1840 Ptycza Michalina Gustowska 60 Mykitycze odnodworka, mąż Stefan, dzieci: Kasper, Petronela 826 267R 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0269.htm
10 3 1840 Berezdów Anna Szczerbińska 77 Krasnystaw z Kasperskich, wdowa po Stanisławie, syn Jan, córka Marianna 871 295 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0153.htm
14 3 1840 Włodzimierz Prakseda Bronicka 72 Ochnówka z Senatorów, prac., wdowa po Sawce, synowie Ignacy, Jakub, Kasper, Jan, Andrzej i Adam 855 39R 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0042.htm
14 5 1840 Szumsk Jan Listowski 45 Waśkowce żona Ewa z Marciniukó, synowie Kasper i Jan, córki Katarzyna, Wiktorya i Maryanna 871 509 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0267.htm
3 10 1841 Berezdów Katarzyna Czyżewska 40 Stołby z Szabińskich, mąż Klemens, synowie Kasper, Jan, Paweł, Libory i Bazyli, córka Anna 872 349 40
14 11 1841 Opalin Apolonia Dubicka 70 Opalin sławetna, wdowa po Pawle, syn Kasper 519 9 5 0
26 1 1841 St. Oleksiniec Jadwiga Mysłowska 52 Rydoml Mąż Stefan, syn Kasper, córki Honorata i Agnieszka z pierwszego męża Kowalczuka 872 600 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0318.htm
26 1 1841 St. Wiśniowiec Wojciech Świątkowski 48 Nowy Wiśniowiec prac., wdowiec po Mariannie z Ziemowiczów, syn Kasper, córka Rozalia 872 641 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
5 11 1841 Szumsk Wojciech Baranowski 50 Kąty żona Marianna z Chmielów, synowie Kasper i Kazimierz, córki Marcella i Franciszka 872 576 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0305.htm
5 10 1841 Lachowce Marianna Jakubowska 57 Lachowce 1-dw., z Święcickich, wdowa po Józefie Jakubowskim, synowie Kasper i Michał, córka Anna 178-49-17 29V 53 Ż DM
24 1 1842 Połonne Marianna Galicka 35 Brażynce ur., mąż Kasper, syn Dominik 873 355 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0183.htm
30 5 1842 Łanowce Cyryl Szawłowski 3 Napadówka s. pr. Piotra i Felicjanny z Kasperskich 873 787 10 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0411.htm
10 9 1843 Horyńgród Rozalia Johanoff Horyńgród wdowa po Tomaszu - pułkowniku wojsk rosyjskich i sowietniku, synowie Kasper, Mateusz, Paweł i Piotr, córka Karolina - panna 882 12
26 12 1843 Stepań Helena Brzozowska 89 Wyrka z Mołodeckich, wdowa po Marcinie, synowie Łukasz, Maciej, Kasper i Michał - żonaci 882 208 V 31
26 4 1843 Łanowce Petronela Szawłowska 11 Napadówka c. pr. Piotra i Felicjanny z Kasperskich 874 1001 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0493.htm
22 1 1843 Łanowce Ambroży Szawłowski 5 Napadówka s. pr. Piotra i Felicjanny z Kasperskich 874 999 2 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0492.htm
6 4 1843 Nieświcz Marianna Choińska 45 Hubin z Oborskich, odnodworka, mąz Jan, synowie Kasper, Michał, Jan i Franciszek, córki Magdalena, Cecylia, Konstancja i Marianna 438 14 13 0
11 10 1843 Szumsk Szymon Kasperski 2 Kąty s. NN i Katarzyny 874 774 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/PL_1_436_874_0393.htm
24 3 1843 Beresteczko Barbara Goralska 80 Burkaczyzna wdowa po Onufrym, synowie Paweł, Kasper i Jan, córki Katarzyna i Anna 5 17 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0010.htm
17 6 1843 Beresteczko Jan Pietruszewski 15 Piaski s. Macieja i Józefy z Kasperskich 5 19 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%205/pages/PL_1_436_5_0011.htm
12 7 1844 Krzywin Maciej Rogowski 56 Krzywin odnodworzec, żona Helena z Brzozowskich, synowie Albin i Kasper, córka Teresa 883 41 V 20 0
6 2 1844 Krzywin Salomea Borkowska 26 Rudnia Polańska z Pozłotników, mąż kasper, potomstwa nie zostawiła 883 40 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0044.htm
12 1 1844 Młynów Katarzyna Kasperska 10 Dobratyn c. Anny wdowy 830 183R 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0187.htm
28 4 1845 Hulewicze Adam Medwediuk 49 Czersk prac., żona Franciszka z Mazuryków, synowie Kasper i Kajetan, córki Marianna, Anna i Domicella 133 25 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20133/pages/PL_1_436_133_0017.htm
26 2 1845 Beresteczko Tekla Kasperska 80 Werbeń wdowa po Józefie, synowie Józef i Feliks, córki Anna i Józefa 7 16 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%207/pages/PL_1_436_7_0010.htm
19 9 1845 Kołki Michał Magrecki 40 Łyszcz ż. Teresa Magrecka z Kotelnickich, oraz dzieci: Jan,Kasper i Natalia 831 80 17 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0083.htm
6 3 1845 Butowce Marianna Gąsecka 23 Butowce prac., mąż Kasper, pozostawiła syna Kazimierza 178-3-113 210R 11 Ż DM
23 3 1845 Butowce Anna Gąsecka 52 Butowce prac., wdowa, synowie Michał i Kasper, córka Aleksandra 178-3-113 211V 20 Ż DM
28 2 1846 Starokonstantynów Tomasz Kasperuk 24 Połowinniki prac., żona Darka z Haywów, córka Hapka 178-3-114 43R 24 Ż DM
27 5 1846 Dederkały Marcin Zakrzewski 70 Dederkały Wielkie wdowiec po Annie z Aleksandrów, syn Kasper, córki Apolonia i Marianna 54 70 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0037.htm
12 3 1846 Ołyka Wawrzyniec Sawicki 76 Dobra mąż Doroty z Słodkowskich, s. Michał, Kasper i c. Marianna i Katarzyna 470 35 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20470/pages/PL_1_436_470_0020.htm
14 12 1846 Torczyn Katarzyna Romanowska 70 Bujanie ze słaboœci wewnętrznej, wdowa, synowie Leon, Dionizy i Kasper 633 27 33 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20633/pages/PL_1_436_633_0016.htm
17 7 1847 Ostróg Marianna Gajewska 67 Hulcza wdowa po Bazylim Gajewskim, synowie Kasper, Antoni i Stefan, córki Elżbieta, Joanna i Lucyna 171-1-13 41R 80 R DM
11 10 1847 Tajkury Petronela Harasymowicz 70 Tajkury z osłabienia, mąż Kasper, synowie Józef, Rafał, Kazimierz, Kasper i Hipolit, córka Józefa 171-1-13 67V 17 R DW 857
7 1 1847 Białogródka Stefan Winiarski 40 Ledzianka 1-dw., s. Mikołaja, żona Zuzanna z Kasperskich c. Bazylego, pozostawił synów Michała i Jana 178-3-116 120R 3 Ż DM
23 4 1848 Nieświcz Jan Choiński 77 Hubin 1-dw., wdowiec, synowie Kasper, Michał, Jan i Franciszek, córki Magdalena, Cecylia, Konstancja i Marianna 443 21 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20443/pages/PL_1_436_443_0013.htm
7 1 1848 Zasław św. Józefa Marianna Krymska 49 Czteryboki z d. Świdbowska, 1-dw., mąż Kasper, syn Antoni 178-3-117 53R 2 Ż
24 1 1848 Zasław św. Jana Józef Kasperski 50 Zasław z zapalenia kiszek, hrażdanin 178-3-117 107R 11 Ż
14 5 1848 Ostróg Tekla Matuszewska 70 Milatyn ur., wdowa po Jakubie, synowie Kasper, Stanisław i Franciszek, córki Honorata, Rozalia i Joanna 171-1-14 37R 58 R DM
27 11 1848 Ostróg Katarzyna Sypko 45 Buszcza prac., mąż Kasper, syn Adam, córki Anna, Marianna, Tekla i Józefa 171-1-14 48V 149 R DM
21 4 1848 Białogródka Brygida Wołkowska 28 Dworzec 1-dw., z Swobodów c. Franciszka, mąż Kasper, synowie Erazm i Stanisław 178-3-117 162V 53 Ż DM
6 12 1848 Białogródka Mateusz Stawski 56 Ledzianka 1-dw., żona Zuzanna z Kasperskich, córki Stefania i Marianna 178-3-117 184V 184 Ż DM
12 12 1848 Białogródka Michał Winiarski 9 s. 1-dw. Stefana i Zuzanny z Kasperskich 178-3-117 185V 190 Ż DM
15 12 1848 Białogródka Bazyli Kasperski 76 Ledzianka 1-dw., żona Barbara z Machewiczów (Wachowiczów), córka Zofia 178-3-117 186R 194 Ż DM
14 2 1849 Beresteczko Wojciech Mrozowski 56 Haliczany żona Ewa, synowie Wincenty, Mikołaj i Kasper, córka Pawlina 11 31 9
22 11 1849 Starokonstantynów Józef Werbachowski 80 Motrunki od suchot, 1-dw., żona Tekla z d. Stawińska, synowie Ludwik, Kasper, Tomasz, Teofil, Stefan i Ludwik, córki Zuzanna, Anna, Antonina i Salomea 178-3-118 60R 168 Ż 115 DW
12 8 1850 Ołyka Łucja Chodorowska 70 Pyszny Bór z Domalewskich, żona Jana, s. Kasper i Wincenty, c. Marianna, Józefa, Konstancja 474 64 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20474/pages/PL_1_436_474_0034.htm
14 6 1850 Łuck Adam Kasperski 50 Łuck szeregowy mobilnej roty. 835 49 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0027.htm
23 4 1852 Beresteczko Jan Brzozowski 69 Jeziorko wdowiec po Katarzynie, synowie Kasper, Wawrzyniec i Stefan, córki Pawlina i Marianna 14 37 11
7 4 1852 Targowica Michał Ośniowski 62 Ostryjów jednodworzec, żona Teresa z d. Zdanowicz, synowie Kasper i Walery, córka Anna 836 347 5 0
15 5 1852 Targowica Teresa Ośniowska 52 Babołoki z d. Zdanowicz, wdowa po Michale, synowie Kasper i Walery, córka Anna 836 347 8 0
25 8 1852 Targowica Dominika Zawadzka 82 Podhajce z d. Dworzańska, szlachcianka, wdowa po Janie, syn Kasper, córka Joanna 836 348 12 0
1 4 1853 Jampol Roch Kłopotowski 66 Lepieszówka wdowiec po Mariannie, syn Kasper, córki Maria i Marianna 878 154 26
4 8 1853 Jampol Józef Tereszczuk 66 Moskalówka wdowiec po Annie z Naczruków, synowie Kasper, Piotr i Prokop, córki Motra, Aleksandra i Maryśka 878 159 47
3 1 1853 Szumsk Tomasz Kasperski 2/52 Kąty s. Katarzyny 878 244 2
23 7 1853 Wyszogródek Maria Pencak 46 Sokołówka z Maśniczuków, mąż Kasper, syn Seweryn 878 414 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0219.htm
15 2 1853 Krzemieniec Jan Markiewicz 75 Marcelówka żona Barbara, z I małżeństwa z Magdaleną z Gruszpińskich synowie Kasper, Antoni i Ksawery, córki Marianna i Anna 878 83 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0047.htm
23 3 1854 Ostrówki Marianna Popko 55 Ostrówki z d. Kuzan, mąż Paweł, synowie Kasper i Jan, córka Anna 564 24 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20564/pages/PL_1_436_564_0014.htm
30 10 1855 Korytnica Brygida Szymańska 70 Uściług wdowa po Stanisławie, synowie Karol, Jan, Mikołaj, Kasper i Mateusz, córki Anastazja i Franciszka 227 28 86 0
19 1 1855 Ołyka Jan Chodorowski 80 Pyszny Bór wdowiec, synowie Kasper i Wincenty żonaci, córki Marianna, Józefa i Konstancja zamężne 479 41-42 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0022.htm
15 1 1856 Korytnica Helena Zubko 55 Wólka chł., mąż Antoni, synowie Jan i Kasper, córka Aniela 228 21 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20228/pages/PL_1_436_228_0013.htm
28 2 1856 Kowel Apolonia Oneśki 74 Rudniki chł., wdowa po Szymonie od 17 lat, syn Kasper, córka Antonina 258 39 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20258/pages/PL_1_436_258_0021.htm
4 2 1856 Białogródka Zuzanna Zaręba 50 Ledzianka 1-dw., z Kaszperskich [Kasperskich], mąż Ignacy, syn Jan i córka po I mężu [Stefanie ] Antonina Winiarska 178-03-124 604V 8 Ż DM
25 4 1857 Łuck Katarzyna Wilczyńska 90 Łuck wdowa, synowie Kasper i Michał 393 76 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0040.htm
29 1 1857 Łabuń Domicela Berezowska 40 Szkarawka Wielka z Medyńskich, mąż Kasper, synowie Kazimierz i Jan 178-3-73 370R 8 Ż DM
14 7 1857 Łabuń Kalikst Berezowski 80 Szkarawka Wielka wdowiec po Annie Kwiatkowskiej, synowie Kasper i Julian, córki Antonina, Marianna i Józefa 178-3-73 372R 29 Ż DM
29 8 1858 Katerburg Justyna Kasperska 60 Katerburg z Osowskich, mąż Tomasz, dzieci nie zostawiła 202 76 9
7 2 1858 Ołyka Dorota Sawicka 70 Dobra z Słodkowskich, wdowa, synowie Kasper i Michał żonaci, córki Franciszka, Marianna i Katarzyna zamężne 482 51-52 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20482/pages/PL_1_436_482_0027.htm
21 2 1858 Krzemieniec Stanisław Bańkowski 42 Krzemieniec Ob., żona Eleonora z Żołnowskich, synowie Kasper i Juliusz, córki Marcelina i Honorata 0.1-30 49R 23 T
26 3 1858 Białogródka Marianna Jarosławska 60 Futor Romanów 1-dw., mąż Kasper, córka Anna 178-03-74 261R 23 Ż DM
3 12 1860 Nieświcz Tekla Sobestiańska 75 Czaruków odnodworka, mąż Mikołaj, synowie Kasper, Jan i Franciszek, córki Maria i Konstancja 841 547 25 0
5 1 1861 Krzemieniec Tomasz Kasperski 73 Folwarki Wielkie wdowiec po Justynie 0.1-34 54R 4 T
1 1 1861 Szumsk Marianna Listowska 63 Waśkowce z Marciniuków, chł., wdowa po Wojciechu, synowie Jan i Kasper, córki Agnieszka i Aleksandra 245-1-17 203V 1 R
30 10 1861 Szumsk Apolonia Wasilkowska 71 Majdan Antonowiecki z Giedzów, chł., wdowa po Marku, synowie Kasper i Jan, córki Zofia, Agnieszka i Franciszka 245-1-17 210R 42 R
4 12 1861 Szumsk Aleksandra Kasperska 3 Kąty c. NN i chł. Katarzyny 245-1-17 212R 54 R
20 2 1862 Ołyka Wincenty Chodorowski 43 Pyszny Bór żona Zofia z Grabowskich, dzieci Daniel, Justyn, Jan, Kasper, Józef, Ludwika i Marianna 485 49 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0026.htm
12 1 1863 Beresteczko Maciej Pietruszewski 74 Werbeń żona Józefa z Kasperskich, córka Zofia 24 34 1
26 11 1863 Swojczów Marianna Kasperska 60 Oździutycze z Kalińskich, w.ż., mąż Feliks, potomstwa nie zostawiła 624 41 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0022.htm
2 1 1863 Szumsk Józefa Zielińska 32 Hołybisy zd. Żukowska, mąż Karol Zieliński, dzieci: Kasper, Antoni, Jan, Joanna 245-1-21 216V 1 R RK
2 1 1863 Szumsk Tomasz Kasperski 2 Kąty rodz. Tomasz i Franciszka zd. Leszczyńska 245-1-21 216V 2 R RK
11 4 1863 Szumsk Józef Zieliński 67 Huta Piaseczna żona Magdalena zd. Wojnaszewska, dzieci: Kasper, Jan, Ludwik, Antoni, Franciszka, Joanna, Marianna 245-1-21 220V 25 R RK
30 1 1864 Szumsk Ludwik Wasilkowski 6/12 Majdan Antonowiecki rodz. Kasper i Karolina zd. Domińska 245-1-21 200R 8 R RK
12 3 1864 Szumsk Michał Kasperski 19 Kąty matka: Katarzyna Kasperska 245-1-21 202R 19 R RK
31 1 1865 Łokacze Magdalena Kozicka 82 Markowicze 1-dw., mąż Wojciech, syn Kasper, córka Regina 367 30 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20367/pages/PL_1_436_367_0017.htm
26 12 1866 Białogródka Tekla Pasztalan 60 Chwedorówka mąż Kasper, synowie Antoni i Wincenty, córki Michalina i Katarzyna 178-03-81 263V 97 Ż DM
22 1 1867 Nieświcz Katarzyna Sobczyńska 63 Hubin w.ż, mąż Józef, synowie Antoni, Kasper, Michal, Stefan, córki Maria i Apolonia 462 29 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20462/pages/PL_1_436_462_0017.htm
4 7 1870 Szumsk Marcelina Kasperska 3 Kąty córka Tomasza i Franciszki zd. Błaszczuk 1-53 49V 39 RK
19 7 1871 St. Wiśniowiec Tekla Kasperska 60 Wiśniowiec z Kotyńskich, 1-dw., wdowa, została córka Franciszka 1-55 44V 19 T
27 11 1871 Ostróg Krystyna Wojciechowska 0,5 Mosty r. Kasper, Julia zd Zielińska 654-1-56 85 L 7 R MZ
27 2 1872 Łanowce Piotr Szawłowski 72 Napadówka chłop, żona Feliksa z d. Kasperska, syn Sabin, córka Ludwika 1-57 20R 5 T
23 2 1872 Szumsk Rozalia Przytomska 70 Majdan Antonowiecki ur. Zabodowska, wdowa, synowie Józef, Kasper, Wawrzyniec, córka Marianna 01-226 50V 33 T DM 368
30 7 1872 Katerburg Helena Wiatrowska 42 Katerburg z Kasperskich, mąż Ludwik, nie zostawiła po sobie nikogo 203 274 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0147.htm
26 6 1873 Radziwiłłów Katarzyna Sułtanowicz 57 Buhajówka mąż Kasper, bez potomstwa 1-67 83 R 29 T
3 3 1874 Szumsk Marianna Baranowska 80 Waśkowce wdowa po Wojciechu Baranowskim, synowie Kasper, Kazimierz, córki Marcelina, Franciszka i Aniela 1-227 52R 12 T DM 556
26 11 1875 Tuczyn Franciszek Morgowski 72 Tuczyn miesz., żona Marcelina z Żukowskich, synowie Piotr. Mikołaj, Emeryk, Kasper i Wincenty, córki Anna i Teresa 689 54 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20689/pages/PL_1_436_689_0028.htm
31 3 1875 Krzemieniec Piotr Bindas 49 Lisznia chłop, żona Apolonia, synowie Marcin, Kasper, Piotr i Stefan, córka Michalina, z 1-go małź. z Teofilą syn Ksawery, córki Marcelina i Maria 1-69 38V 35 T
20 3 1876 Szumsk Katarzyna Kasperska 60 Marynki mąż Wawrzyniec 1-228 52R 23 T DM 634
4 2 1878 Radziwiłłów Rozalia Małecka 38 Drańcza z d. Bednarska, mąż Jan, synowie Kasper i Marcin, córki Maria, Anna i Antonina 1-72 53 V 2 T
23 1 1879 Horochów Katarzyna Lipska 70 Myślina z Danielów, chł., mąż Bazyli, synowie Jan Zenon i Kasper, córki Antonina i Marianna 115 76 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20115/pages/PL_1_436_115_0041.htm
11 5 1881 Szumsk Tadeusz Sikorski 78 Kąty chł., żona Franciszka z Sikorskich, syn Antoni, Paweł i Kasper, córki Agnieszka, Apolonia i Marianna 01-231 59R 60 T DM 850
15 8 1881 Szumsk Antonina Jasińska 28 Kąty z gruźlicy, z Maniakowskich, mąż Kasper, syn Józef 01-231 62V 81 T DM 854
10 4 1881 Luboml Franciszek Dec 1,5 Binduga r. Franciszek, Antonina Kasperkiewicz 324 119 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20324/pages/PL_1_436_324_0063.htm
20 10 1885 Szumsk Antonina Jasińska 65 Kąty chł., mąż Tomasz, syn Kasper, córki Ludwika Suchodolska i Józefa Gabruk 01-232 223V 97 T
1 12 1886 Szumsk Tomasz Jasiński 60 Kąty chłop, wdowiec, dzieci: Kasper, Józefa i Ludwika 01-232 286R 93 T
2 12 1889 Radziwiłłów Franciszek Tuszakowski 75 Radziwiłłów żona Franciszka, synowie Józef, Jan, Kasper i Stefan, córki Anna Barabasz, Helena Małecka i Maria 0.1-81 B 76R 46 T
18 1 1893 Luboml Magdalena Matyszczuk 30 Skiby z Jasionków, chłopka, mąż Michał, synowie Kasper i Jan 336 123 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0064.htm
2 2 1893 Włodzimierz Marianna Kozłowska 3 Sewerynówka c. NN i austr. podd. Marii z Kasperków-Kobylaków 811 125 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20811/pages/PL_1_436_811_0064.htm
10 3 1894 Szumsk Tomasz Kasperski 64 Marynki chłop, wdowiec, syn Karol, córki Antonina i Katarzyna 01-233 339R 46 T
6 5 1896 Turzysk Helena Kasperska 5/12 Turzysk c. Andrzeja i Stanislawy z Soliwockich 919 28R 16 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0024.htm
19 3 1897 Luboml Józefa Kasperkiewicz 60 Binduga 911 80V 21 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0065.htm
20 9 1897 Luboml Waleria Siek 5 Binduga r. Ksawery, Franciszka Kasperewicz 911 88R 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20911/pages/PL_1_436_911_0072.htm
26 8 1898 Torczyn Józefa Hajduk 24 Kolonia Prezokowa z Czycynów, mąż Kasper Karol, córka Maria 935 45 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20935/pages/PL_1_436_935_0035.htm
12 4 1898 Szumsk Magdalena Gabruk 61 Iserna z Sikorskich, chł., mąż Kasper, synowie Jan i Franciszek 01-234 87R 40 T
29 7 1899 Radziwiłłów Antonina Maliszewska 18 Baranie chłopka, mąż Kasper 1-81 N 74 R 30 T 0
23 6 1899 Szumsk Józefa Krasicka 2 Marynki c. chł. Mikołaja i Konstancji z Kasperskich 01-235 71V 37 T
24 10 1899 Szumsk Józef Kasperski 1 Marynki s, chł. Karola i Antoniny z Wereszczyńskich 01-235 77R 70 T
5 5 1899 Kowel Urszula Majewska 65 Biełaszów z d. Sagat, chł. suwalskiej gub.i pow., gm. Sejwy, wdowa, synowie Kasper i Władysław 932 57 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20932/pages/PL_1_436_932_0045.htm
2 5 1900 Niewirków Małgorzata Żygadło 80 Janówka z Kasperskich, mieszczanka społeczności rówieńskiej, wdowa, synowie Adam i Antoni, córki Ewa, Kamila i Józefa 951 71 25 0
20 5 1901 Radziwiłłów Tekla Ejsmont 68 Sarnowa chłopka, mąż Adolf, syn Kasper 150 V 8 0
12 12 1901 Radziwiłłów Franciszka Tuszakowska 80 Lewiatyn wdowa, synowie Józef, Jan, Kasper, Stefan, córki Anna, Helena i Maria 152 V 21 0
29 8 1901 Szumsk Jan Kasperski 1/365 Marynki s. chł. Karola i Antoniny z Wereszczyńskich 0.1-236 430R 80 T
30 8 1901 Szumsk Antonina Kasperska 28 Marynki z Wereszczyńskich, chł., mąż Karol, synowie Jan, Marceli i Franciszek, córki Joanna i Aniela 0.1-236 430R 82 T
2 11 1902 Szumsk Aniela Kucharska 116 Kąty z Marciniuków, chł., wdowa po Józefie, synowie Mikołaj, Stefan, Kasper i Andrzej, córki Katarzyna, Małgorzata, Marianna i Józefa 0.1-236 328V 94 T
26 10 1903 Szumsk Piotr Krasicki 2 Marynki s. chł. Mikołaja i Katarzyny z Kasperskich 0.1-237 102V 111 T
3 11 1904 Horochów Józef Zawadzki 22 Zwiniacze syn Jakuba i Pauliny z Kasperskich 973 56 51 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0050.htm
15 10 1905 Ołyka Adam Cybulski 49 Dermanka żona Leontyna, s. Grzegorz, Kasper, Józef, c. Ewa i Emilia 985 80 78 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0075.htm
8 8 1906 Radziwiłłów Wojciech Maliszewski 80 Baranie żona tekla z Stramskich, synowie Kasper, Stanisław, Józef i Antoni, córki Urszula, Teresa i Anna 1-94 86 R 16 T 0
24 3 1908 Radziwiłłów Jan Małecki 76 Drańcza synowie Marcin, Kasper, Kazimierz, Piotr i Józef, córka Maria 1-97 83 V 7 0
19 2 1908 Tbilisi Lucjan Kasperowicz 42 Tbilisi s. Ignacego, starszy robotnik st. Jelizawietpol zakaukaskiej kolei, 35 17 Tb
10 11 1910 Horochów Paulina Zawadzka 63 Bużany Kasperska, dzieci: Antoni, Stanisław, Maria 996 58 66 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0052.htm
12 12 1912 Radziwiłłów Tekla Maliszewska 70 Baranie synowie Kasper, Stanisław, Józef i Antoni, córki Teresa i Anna 1-102 40 V 32 T 0
4 12 1913 Radziwiłłów Adolf Ejsmont 75 Sarnowa chłop, wdowiec, syn Kasper 22 V 27 0
26 11 1914 Włodzimierz Monika Dwornicka 72 Włodzimierz mieszcz. Lubomla, niezamężna, córka Stefana i Apolonii z Kasperskich 1058 111 189 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0098.htm
18 11 1915 Tbilisi Antonina Kasperowicz 2/12 st. Kurdamir mieszczanka m. Słonim grodnieńskiej gub., c. Walentyna i Mieczysławy 240 24
9 8 1915 Luboml Stanisław Kohutiuk 1,5 Jankowce r. Ignacy, Joanna Kasperkiewicz 1067 99 105 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201067/pages/1_436_0_0_1067_0054.htm
4 10 1915 Kijów, św. Aleksandr Maria Kasperowicz 2 Kijów z Wilna ojciec: Wacław 312/1/129 168R 280 m.K. JM1
13 4 1941 Maciejów Elżbieta Kasperkiewicz 74 Siomaki z d. Kluziak c. Macieja, wdowa, synowie Piotr, Józef, Alojzy, Jan, Władysław i Feliks, nr aktu 2 t.VIII 605
15 3 2006 Złotów USC Józefa Kasperkiewicz 93 Złotów z Tołyżów, c. Macieja i Anny z Iwków, wdowa 1060 541 9 zawia http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0287.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
14 1 837 Krzemieniec Paweł Suchacki Folwarki Wielkie Marcin Katarzyna Stasiuk Kasper Stasiuk i Katarzyna Marciniuk 01-11 3V 11 T 140 DM
3 4 1745 Szumsk Marianna Męniak Iserna Andrzej Marianna Kasper Duman, Anastazja Domagalska, Walenty Harzębowski, Marianna Jakokolwiek 297-1-180 21R Ł RK 44
18 3 1759 Szumsk Józef Wesołoski Wesołowski Iserna Maciej Helena Kasper Zaleski, Anna Jadaszkowa 297-1-180 84R Ł RK 213
4 10 1759 Szumsk Franciszka Macwiei Maćwiej Obycz Maciej Anna Kasper Zaleski, Agnieszka Kraieska 297-1-180 87R Ł RK 219
26 6 1763 Szumsk Jan Szymanowicz Waśkowce Mikołaj Anastazja Jerzy Kasperowicz, Marianna Nowakoska 297-1-180 115V Ł 4463 RK
21 6 1768 Szumsk Jakub Wesołowski Iserna Maciej Helena Kasper Zaleski, Rozalia Cymbalanka 297-1-180 143R Ł 4519 RK
28 12 1769 Szumsk Ewa Anastazja Szymanska Szymańska Hucisko Surażskie Walenty Teresa Kasper Zaleski, Małgorzata Jakusiewiczowa, Stefan Jakusiewicz, Rozalia Cymbalukowa 297-1-180 149R Ł RK 4534
13 3 1770 Szumsk Józef Hucisko Surażskie Stanisław Anna Kasper Zaleski, Franciszka Szymanska, Walenty Szymanski, Marianna Szatkowska 297-1-180 150V Ł RK 4537
9 8 1772 Szumsk Zuzanna Olexinska Oleksińska Hucisko Rachmanowskie Stanisław Anna Kasper Zaleski, Marianna Zołkoska, Franciszek Jadaszeski, Apolonia Michałkowa 297-1-180 160V Ł RK 4559
10 12 1772 Szumsk Barbara Olszanska Olszańska Zahajce Antoni Zofia Tomasz Kozowski, Agnieszka Boruchoska, Kasper Chmara, Bbarbara Kezowska panna 297-1-180 162R Ł RK 4563
21 10 1773 Szumsk Urszula Ogarczuk Chodaki Konstanty Helena Kasper Demczuk, Rozalia Bibiczanka 297-1-181 4V Ł RK 5
24 11 1774 Szumsk Katarzyna Justyna Józefa Szulcz Szulc Schulz Zaleśce Antoni Marianna dop. chrztu 01.03.1775, Jerzy Juryewicz, Marianna Krasinska, Kasper Kubowski, Antonina Juryewiczowa, Kazimierz Juryewicz, Justyna Juryewiczowa, Wawrzyniec Korzeniowski, Justyna Wronowska 297-1-181 11V Ł 12 RK
3 12 1780 Torczyn Mikołaj Ksawery Preszniewicz? Bujany Stanisław Marianna Białostocka Józef Jukowski, Aleksandra Dąbrowska, Kasper Dąbrowski, Marcianna z Dobieckich Jukowska 10a b/nr Ł EH
5 4 1781 Torczyn Wincenty Fereriusz Wojciech Jakub Masłowski Torczyn Antoni Elżbieta Sakowska chrz. 8.04; Kasper Gawłowski, Aleksandra Dąbrowska panna, Wojciech Ulanicki, Marianna Bi 11 b/nr Ł EH
15 6 1781 Torczyn Wit Modest Jan z Facundo Piotrowski Litwa Michał Barbara D[...]noska chrz.: 16.06; Kasper Dąbrowski, Marianna z Dubieckich Jukoska 11a b/nr Ł EH
26 6 1781 Torczyn Justyna Marianna Elżbieta Ulanicka Torczyn Wojciech Aleksandra Rybicka chrz.: 29.06, Stefan Janicki, Małgorzata Drwolska, Kasper Gawłowski, Marianna Drwolska p 11a b/nr Ł EH
25 5 1783 Torczyn Magdalena de Pazis, Joanna Pieniążek Smohilow (Smogilów?) Józef Rozalia chrz.: 27.05; Kasper Józef Gawłowski, Barbara Piotrowska, Maciej Adamiuk, Apolonia Wiele 16a 8 Ł EH
13 8 1786 Torczyn Klara Tubielewicz Siedmiarki Kasper Rozalia Herlikowiczowna chrz.: 14.08; Kasper Gawłowski, Marianna Dubiecka 28a b/n Ł EH
19 5 1787 Torczyn Piotr Celestyn Jan Nepomucen Jorkiewicz Boratyń Jan Brygida Podoska chrz. 20.05; Kasper Gawlowski, Agnieszka Radecka 31 b/n Ł EH
24 1 1788 Torczyn Piotr Martyr Paweł Apostoł Jasiński Siedmiarki Michał Salomea Kosowska chrz. 28.01; Stefan Szkóratowski, Rozalia Tubielewiczowa, Kasper Tubielewicz, Marianna S 36 5 Ł EH
12 10 1798 Białogródka Lucja Piotrowska Ledzianka Stefan Marianna g. Bazyli Kasperski i g. Marianna Kasperska 178-51-95 99R 50 Ż DM
20 7 1798 Białogródka Ignacy Kosewicz Sachnowce Antoni Wiktoria g. Kasper Strzałka i Tekla Gilewicz panna, g. Franciszek Godlewski i g. Franciszka Komornicka panna 178-51-95 98R 37 Ż DM
19 1 1798 Białogródka Zuzanna Wachowska Ledzianka Jan Marianna g. Jakub Dębicki i Anastazja Kasperska 178-51-95 95R 5 Ż DM
14 1 1798 Białogródka Maciej Dębicki Ledzianka Jakub Marianna g. Grzegorz Kasperski i Marianna Bujalska 178-51-95 94V 1 Ż DM 0
7 12 1798 Białogródka Albert Stawski Ledzianka Franciszek Wiktoria chrz. 8.12., Jakub ...owicz i Apolonia Radzikowska, as. Stefan Kobylański i Marianna Kasperska 178-51-95 100V 68 Ż DM
10 3 1799 Białogródka Eudoksja Zielińska Ledzianka Jan Marianna chrz. 11.03., g. Łukasz Kobylański i g. Barbra Kasperska 178-51-95 103V-105R 29 Ż DM
21 3 1799 Białogródka Eudoksja ... lińska Ledzianka Jan Marianna data chrz., g. Łukasz Kobyliński i Barabra Kasperska 178-51-95 105V 33 Ż DM
29 6 1799 Białogródka Teodora Kustowska Ledzianka Jakub Agata Wierzbicka data chrz., Tomasz Wierzbicki i Barbara Kasperska 178-51-95 108V 52 Ż DM
20 3 1800 Szumbar Magdalena Kasperska Borki Józef Marianna Rutkowska Franciszek Judycki, Teresa Chmielowska Ł 4 V 0
7 1 1801 Lubar Apolinara Julianna Sosnowska Chwilińce (Filińce) Michał Marcjanna Kasperska łacina, chrzest 7.01.1801, Jakub Szymański, Julianna Kasperska 178-51-174 28R Ż Mg
3 2 1801 Lubar Piotr Ignacy Bazyli Sawicki Chwilińce (Filińce) Michał Agata Kasperska łacina, data ur. i chrztu, Kazimierz Tynowski, Prakseda Krynicka 178-51-174 29R Ż Mg
26 4 1802 Lubar Piotr Wojciech Krynicki Karań Michał Prakseda Kasperska łacina, chrzest 29.04.1802, Stanisław Korczmiński, Julianna Murzynowska, ass. Józef Murzynowski, Apolonia Jędrzejowska 178-51-174 40V Ż Mg
2 6 1802 Lubar Petronella Dobrzańska Lubar Jan Dorota łacina, data chrztu, Jakub Dankowski, Małgorzata Kasperska 178-51-174 41V Ż Mg
14 6 1802 Lubar Antoni Sułkowski Lubar Andrzej Marianna łacina, chrzest 15.06.1802, Antoni Pawski, Małgorzata Kasperska, ass. Wojciech Zaleski, Tekla Pieńkowska 178-51-174 42R Ż Mg
11 11 1803 Lubar Andrzej Kasperski Kiryówka (Kiryjówka) Paweł Anna polski, data chrztu, Maciej Jurkowski, Anna Kowalska, wszywka po karcie nr 54 178-51-174 Ż Mg
3 11 1804 Lubar Anna Słomińska Chwilińce (Filińce) Franciszek Krystyna łacina, data chrztu, Władysław Czarnożyński, Małgorzata Kasperska 178-51-174 65R Ż Mg
3 11 1804 Lubar Karolina Wąchalska Chwilińce (Filińce) Jan Marianna łacina, data chrztu, Władysław Czarnożyński, Małgorzata Kasperska, ass. Kacper Bałkowski, Marianna Sernowska?, Szymon Brumach, Zuzanna Kasperska 178-51-174 65R Ż Mg
4 4 1805 Lubar Marianna Kowalska Słobudka Bazyli Anna łacina, data chrztu, Samuel Pawłowski, Anna Kasperska 178-51-174 69V Ż Mg 154
18 1 1807 Lubar Antoni Wincenty Sosnowski Chwilińce (Filińce) Michał Marianna Kasperska łacina, chrzest 20.01.1807, Józef ...ryn?, Teresa Popławska 178-51-174 88V Ż Mg 211
12 12 1808 Szczurowice Aleksander Rogalski Uwin Wincenty Barbara Kasperska Stani. Wolański ,Maria Tolejowska 1310L 41 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0025.htm
17 8 1813 Torczyn Laurenty (Wawrzyniec) Hipolit Bernacki Koszów Jan Marianna Dyminska Stanisław Siatecki, Ludwika Rogulska, asysta Kasper Garczynski, Petronella Garcz 12 25 EH Ł
29 8 1815 Torczyn Rozalia Zmudzka Koszow Piotr Magdalena Herlikowska Wincenty Zulinski, Ludwika Rogalska, asysta: Kasper Garczynski, Anastazja Pogono 25a 23 EH Ł
30 12 1815 Torczyn Stefan Bernacka Koszow Jan Marianna Diminska Kasper Garczynski, Ludwika Rogulska, asysta: Franciszek Korzeniowski, Justyna Ga 27a 37 EH Ł
6 1 1816 Torczyn Kasper Koszow nn Natalia Wasilewska Kasper Garczynski, Petronella Garczynska, asysta: Mikołaj Rogulski, Magdalena Zm 27a 2 EH Ł
19 3 1818 Torczyn Józef Biernacki Koszow Jan Marianna Dyminska chrzest 20.03.1818; Kasper Garczynski, Ludwika Rogulska, asysta: Stanisław Siate 42a b/nr EH
28 8 1819 Torczyn Róża Błędowska Litwa Józef Anna Garczyńska chrzest 29.08.1819; Kasper Garczyński, Helena Lipska, asysta: Stanisław Siatecki 50 b/nr EH
17 1 1822 Torczyn Antoni Błędowski Litwa Józef Anna Karczyńska chrz. 18.01; Kasper Garczyński, Helena Lipska 57, 57a b/n Ł EH
26 10 1824 Targowica Rufin, Jan Tyszkiewicz Jałowicze Hipolit Anna Kasperska Feliks Kasperski, Marcjanna małżonka Kazimierza dopełnienie 813 211 V 58 ZP 0
13 2 1824 Szumbar Apolonia Melanicka Borki Mikołaj Magdalena Kasperska Józef Michałowski, Tekla Ziewiecka, Kazimierz Czuhajewski, Prakseda Dmytruk 297-1-188 51 R Ł 0
11 6 1825 Szumbar Antoni Melanicki Borki Mikołaj Magdalena Kasperska Ł
10 10 1827 Sokul Teresa Rogalska Nawoz Teodor Agnieszka Juszczynska Maciej Nastałski organista, Franciszka Mikulska panna, Kasper Firlejewski, Pauli 813 81 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0081.htm
2 7 1827 Dederkały Elżbieta Kroteniuk Dederkały Wielkie Demko Barbara c. pracowitych, chrz. 4.07., prac. Naum Czeremszuk i prac. Ewa Duderewicz, prac. Kasper 01-4 2V 19 T 700 DM
7 1 1827 Szumsk Józef Karol Jasiński Obycz Jędrzej Franciszka Błażczuk Błaszczuk Sebastian Kucharski, Justyna Kasperska, Tomasz Fedorczyk, Justyna Jasińska 245-1-1 373V 5 R RK
1 5 1827 Zasław św. Jana Filipina Zofia Kasperska Zasław Józef Anna Łańcucka 178-03-009 5 21 Ż MO 11
2 2 1827 Bazalia Andrzej Bartoszuk Żerebki Małe Maciej Aleksandra Kasper Zdanowski i Helena żona prac. Pawła 178-3-93 228V 19 Ż DM
30 9 1827 Bazalia Franciszek Doniewicz Stanisław Katarzyna Mążewska Kasper Andrzejowski i Katarzyna Lewandowska 178-3-93 239R 110 Ż DM
7 1 1828 Szumbar Agnieszka Katarzyna Omelańska Borki Mikołaj Magdalena Kasperska Kazimierz Czumhajewski, Anna Lentowa; Sebastyan Gudzkowski, Tekla Ziewiecka 200 46 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0025.htm
3 4 1828 Krzemieniec Zofia Jankowska Krzemieniec Jan Tekla Szumowicka Antoni Baczyński i ur. Felicjanna Kasperska panna 01-3 42R 85 T 542 DM
28 8 1828 Krzemieniec Joanna Moronczuk Folwarki Wielkie Jan Anna Sochacka Tomasz Kasperski i Anastazja Rodemczycka 01-3 59V-60R 176 T 560 DM
13 6 1828 Szumsk Antonina Jarmulińska Jarmolińska Cyranka Jurydyka XX. Franciszkanów Walenty Anna Jadaszyńska Kasper Jarmuliński, Annna Zabilska wdowa, Józef Bodlicki, Katarzyna Jarmulińska ż. Józefa 245-1-2 390V 156 R RK
1 12 1828 Szumsk Tomasz Kasperski Kąty Wojciech Justyna Jasińska Bazyli Kiryczuk, Anna Kucharska, Marcin Jasiński, Anastazja Kiryczuk ż. Bazylego 245-1-2 395V 216 R RK
15 2 1828 Kuniów Agata Wowkowiński Bołotkowce Jan Tekla Gajewska ch. 16.03.1828, Ur. Jakub Huczyński, Ur. Helena Kasperska ż. Józefa, asyst.Prac. Szymon Mielniczuk, 171-1-1 56V-57R 15 R Mg
25 12 1828 Białogródka Filip Brzeziński Fedorowa? (Chwedorówka) Feliks Franciszka Kasper Wyszatyński i Joanna Wierzbicka 178-03-95 61R 1 Ż DM
29 1 1828 Bazalia Franciszek Gałkiewicz Czuchele Józef Balbina Postępska ur. Kasper Pasławski i ur. Józefa Puszczarowska 178-3-94 220R 13 Ż DM
16 11 1828 Bazalia Mikołaj Kasperski Bazalia Jan Franciszka Malinowska ur. Jan Piotrowski i Katarzyna Zalewska 178-3-94 229R 93 Ż DM
9 9 1829 Targowica Marianna, Wiktoria Tyszkiewicz Woynarowce Hipolit Anna Kasperska Kazimierz Dzikowski, Agnieszka Czyhurska ż. Klemensa dopełnienie 813 211 V 59 ZP 0
30 8 1829 Wiszenki Marianna Tyszkiewicz Bejnarówka Hipolit Anna Kasperska ch: 01.09. Kazimierz Ulanicki, Marianna Tańska; as: Józef Mysłowski, Rozalia Pio 815 99 33 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0102.htm
2 4 1829 Łuck Józefa Franciszka Dobrowolska Łuck Jan Petronela Hinglattów Kasper Sawicki, Apolonia Podczaszyńska 368 77 21 815 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0039.htm
24 6 1829 Łuck Jan Chrzciciel Romanowski Klepaczów Marcin Marianna Miaskowska Kasper Romanowski, Katarzyna Romanowska wdowa 368 81 38 815 10 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0041.htm
12 1 1829 Ostróg Karolina Paszkowska Dorohoszcza Jan Dorota Rogoszewska Kasper Dobrowolski, Petronela Wereszczyńska żona Jana 171-1-2 2R 5 R MZ 718
12 6 1829 Ostróg Małgorzata Gibowicz Ostróg Ignacy Ema Wiromska Kasper Skibiński, Julianna z Wróblewskich Dyczakowska żona Jana, Jan Dyczakowski, Marianna z Tokuszewskich Skibińska żona Kaspra 171-1-2 8R 58 R MZ 718
7 2 1829 Białogródka Jan Juśczuk Suchorzyńce Jan Marianna Grześko Kasper Juźczuk i Krystyna Łukaszowa 178-03-95 62V 13 Ż DM
12 5 1829 Białogródka Jan Nepomucen Szymanowski Polachówka Franciszek Teresa Hryniewicz Kasper Mikołajewski i Marcela Skąpska ż. Wojciecha 178-03-95 69V 49 Ż DM
16 8 1829 Białogródka Adam Wierzbicki Ledzianka Tomasz Marianna Bujalska Jakub Zieliński i Barabara Kasperska 178-03-95 73R 70 Ż DM
14 4 1829 Lachowce Feliks Dąbrowski Lachowce Andrzej Katarzyna Kulikowska Kasper Kwiatkowski kawaler i Tekla Skibicka wdowa 171-1-2 88R 25 R DM
20 2 1829 Bazalia -fil.Tereszki Kazimierz Makarowicz Klitna Wielka Jan Józefa Zalewska Wlm Kasper Nowakowski i Wlm Julia Rotharyusz 178-3-95 221V 8a Ż DM
26 1 1830 Koblin Jan Kordolski Karolinka Jan Marianna Rodziewicz Kasper Rodziewicz, Marianna Poliszuk 816 151R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0153.htm
3 4 1830 Łuck Mikołaj Franciszek Piotrowski Boruchów Andrzej Ksawera Burczyńska Kasper Sawicki, Petronela Dromińska 368 101 21 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0051.htm
5 9 1830 Ptycza Mikołaj Czerwinski Buderaż Dominik Marianna Stetkiewicz Kasper Tobolewski żonaty, Katarzyna Milecka mężatka 816 200V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0205.htm
9 10 1830 Ostrówki Łukasz Kasperek Wola Ostrowiecka Tomasz Marianna Woźniak Wojciech Armata m. Katarzyny, Anna Dziurian ż. Tomasza 845 276R 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0267.htm
25 6 1831 Targowica Anna Jakubowska Bokujma Piotr Anna Izdebska Kasper Tobolewski, Anastazja Żuczyńska panna 817 247 V 28 ZP 0
6 11 1831 Łuck Salomea Markowska Łuck Tekla Markowska Kasper Terpiłowski, Julianna Orłowska 368 127 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0064.htm
11 8 1831 Czartorysk Wawrzyniec Trojecki Czartorysk Józef Marcyanna Skiczyńska Bonawentura Zakrzewski, Zofia Płaskowicka - ż. Kaspra; as: Kasper Płaskowicki, E 817 9a 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0092.htm
19 1 1831 Dederkały Wincenty Weszyński Dederkały Wielkie Józef Agnieszka Grzegoruk s. prac. , chrz., 20.01., prac. Kasper Barszczewski i prac. Horpyna Sawicka ż. Grzegorza 01-4 14R 3 T DM 711
13 9 1831 Ostróg Mikołaj Łukaszewicz Buszcza Łukasz Marta Kasper Sypko, Marianna Jakuńczuk 1-171-4 10V 75 R MZ 779
7 2 1831 Białogródka Apolonia Juzczuk Suchorzyńce Jan Marianna Greszczuk Kasper Juzczuk i Martocha Szewczuk 178-3-97 72V 12 Ż DM
21 6 1832 Targowica Alojzy, Feliks Tyszkiewicz Bokujma Hipolit Anna Kasperska Bazyli Tyszkiewicz, Dobrzańska kapitanowa wd. 813 212 R 60 ZP
6 3 1832 Szumbar Józefa Omelańska Borki Mikołaj Magdalena Kasperska 201 68 7
25 9 1832 Wiszenki Władysław Folwart Rożyszcze Wincenty Tekla Kornatowska Kasper Firlijewski, Praxeda Tyszkowska - panna; as: Piotr Firlijewski, Salomea F 818 101a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0108.htm
27 4 1832 Łuck Antonina Dąbrowska Jeziorko Jakub Elźbieta Romanowska Kasper Romanowski, Marianna Klarynowicz z Żydyczyna 368 136 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0069.htm
9 8 1832 Łuck Marianna Aleksandra Dominika Iwanicka Łuck Telesfor Julianna Baczewska Kasper Sawicki, Anna Chilińska 368 141 50 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0071.htm
20 6 1832 Ostrówki Franciszek Jan Winicki Równo Józef Marianna Kasper Wawrzyniec Lada m. Zofii, Apolonia Kozaczuk ż. Antoniego 847 473 30 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0259.htm
14 11 1832 Białogródka Katarzyna Mazur Kropiwno Stanisław Brygida Kinia Kasper Bazyluk i Agata Słobodniuk ż. Kalka 178-03-98 51V 119 Ż DM
11 12 1832 Ostróg Anna Krasucka Białotyń Adam Tekla Malinowska Ur. Kasper Skibiński, Ur. Agnieszka Gorska 171-1-5 14V 109 R MZ
4 3 1832 Lachowce Józef Kowalski Choroszów Gabriel Justyna Kulczyńska Kasper Łatyński i Julianna Siniucka panna 171-1-5 90V 15 R DM
11 8 1832 Zasław św. Jana Taburcyn Stebelski Bilczyn Józef Petronela Żułkiewska Maciej Czułowski i Marianna Jankowska, as. Kasper Jankowski i Felicjana Czułowska, Józef Zółkiewski i Karolina Koplabocka 178-3-98 4V 33 Ż DM
20 5 1833 Szumbar Petronela Adamowska Zahajce Stefan Katarzyna Kasperska 200 76 9
6 1 1833 Zasław św. Jana Dorota Luber Zasław IN Katarzyna Luber c. panny, Kasper Andruszewicz i Antonina Szczepanowska mężatka 178-03-99 2V 7 Ż DM
25 1 1833 Tuczyn Józef Bielawski Janin Wawrzyniec Agnieszka Murawska Kasper Gajdamowicz i Franciszka Popiel 171-1-6 152R 1 R DM
5 4 1834 Ostróg Wincenty Oberewicz Białaszów Józef Honorata Ziemlanowska Kasper Radwański, Tekla Przewłocka 39 O 0
19 10 1834 Ostróg (Mizocz) Rafał Krasicki Hurby Antoni Marianna Kasper Okorewicz, Marianna Adaszyńska 100 O 0
2 7 1834 Szumbar Jan Omelański Borki Mikołaj Magdalena Kasperska 200 82 13
5 4 1834 Wiszenki Antoni Bergell Nowosady Franciszek Anna Szomelet Aleksander Babiński, Marianna Tomczykowska; as: Kasper Tomczykowski, Zuzanna Her 820 40 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0040.htm
10 2 1834 Młynów Petronella Michalina Górska Arszyczyn Antoni Apolonia Karol Zmijowski, Temiza Zmijowska, Kasper Dobrzyjałowski, Elżbieta Zmijowska 820 176R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0180.htm
19 2 1834 Młynów Tekla Daniłczuk Karolinka Wincenty Franciszka Kasper Rodziewicz, Marianna Biganska 820 176V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0181.htm
9 6 1834 Białogródka Jan Juszczuk Suchorzyńce Jan Marianna Grzeszczuk Kasper Juszczuk i Nastazja Juszczuk ż. Marcina 178-03-100 79V 47 Ż DM
13 2 1835 Zasław św. Józefa Marianna Kasperska Sławuta Józef Aleksandra Olszewska Jan Woyciechowski, Katarzyna Popławska 178-3-101 25 13 Ż SK
8 1 1835 Białogródka Kasper Gutewicz Polachówka Jan Tekla Różycka Kasper Mikołajewski i Marianna Różycka ż. Macieja 178-03-101 111R 1 Ż DM
12 9 1835 Krzemieniec Piotr Jacek Świderski Podbereźce Mikołąj Marianna Majewska Kasper Majewski i Anna Bereżecka 01-8 18V 90 T 1051 DM
10 10 1835 Krzemieniec Franciszka Dobrzańska Krzemieniec IN Klara c. nieślubna, Kasper Wyhornicki i Marianna Karolinkowa 01-8 20V 104 T 1053 DM
10 7 1835 Białogródka Józef Winiarski Ledzianka Stefan Zuzanna Kasperska Mateusz Stawski i Agnieszka Zielińska ż. Jakuba 178-03-101 116V-117R 47 Ż DM
4 8 1835 Fastów Dominik Misztal Fastów Dominik Anna Krulicka Wojciech Konopnicki, Feliksa Berezowska ż. Kaspra, as. Kasper Berezowski, Marianna Wołkownicka, chrz. 17.09.1835 178-51-372 19R 14 Ż BS 40
21 10 1835 Bazalia Karolina Wawryniuk Żerebki Małe Jan Marianna Kasper Bartków i Marianna Krawczuk, Tryfon Dmytrów i Ksenia Dudyk 178-03-101 238V 93 Ż DM
25 3 1835 Bazalia f. Tereszki Władysław Jan Czerkierski Klitna Konstanty Honorata Saryusz-Zaleska dopeł.chrz. 24.06.1836; Wlm Jan Makarewicz i Julia Rotariusz, Kasper Nowakowski i Józefa Makarewicz 178-03-106 276R 36 Ż DM 0
8 9 1835 Bazalia f. Tereszki Marianna Sokołowska Rześniówka Nicyfor Franciszka Brodowska Kasper Nowakowski i Franciszka Brodowska 178-03-101 243R 39 Ż DM
31 1 1836 Dederkały Franciszek Omelański Borki Mikołaj Magdalena Kasperska 195
11 1 1836 Młynów Honorata Marianna Ostrzykowska Murawica Franciszek Józefa Miodószewska Erazm Peretiatkowicz Rotmistrz, Waleria Kożańska, Kasper Dębski, Marcelina Peret 822 156R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0159.htm
31 3 1836 Młynów Feliksa Dzikowska Smordwa Karol Tekla Słowikowska Kasper Zacharzewski, Marianna Dzikowska 822 158R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0161.htm
29 9 1836 Luboml Łukasz Kasperski Krymno Adam Tekla Namiesnicka Tomasz Bajkiewicz, Barbara Bortnowska ż. Bazylego 851 509 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0282.htm
19 8 1836 Ostróg Jan Ennich Ostróg Albert Franciszka Ostaszewska Kasper Skibiński i Rozalia Pasikowska 171-1-9 15R 85 R DM
20 12 1836 Lachowce Adam Nowicki Kaletyńce Wielkie IN Marianna Kasper Kwiatkowski i Helena Piotrowska ż. Józefa 171-1-9 108R 75 R DM
5 1 1836 Katerburg Agata Jakubowska Wilja Paweł Józefa Wierzbicka ur. Kasper Srednicki, Apolonia z Miniów Lisowska ż. Teodora 199 67 4 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0035.htm
9 4 1836 Bazalia Wincenty Tereryusz Bartków Żerebki Wielkie Kazimierz Apolonia Iwanów Kasper Kurka i Marianna Astanasowa 178-03-106 264V 30 Ż DM
13 5 1836 Bazalia Cezaria Anronina Sztyngiel Koszelówka Andrzej Petronela Sawicka Wlm Kasper Nowakowski i Wlm Urszula Dziegciowska, Jan Dziegciowski i Zofia Dziegciowska 178-03-106 265V 41 Ż DM
23 10 1836 Bazalia Karol Janków Żerebki Małe Jakub Marianna Kasper Bartków i Jawrona Włodkowa 178-03-106 270V 99 Ż DM
31 10 1836 Bazalia Angiela Iwanowska Zozulińce Wielkie Józef Aleksandra Bujalska Kasper Nowakowski i Marianna Witwicka, Leon Świętochowski i Marianna Rudnicka 178-03-106 270V 101 Ż DM
4 11 1837 Kuniów Helena Ozimkowska Maziarnia Dołotecka Andrzej Franciszka Żygadło Kasper Rosiński, Marianna Kisielewska ż. Erazma 171-1-10 88 V 66 ZP R 0
31 1 1837 Szumbar Franciszek Omelański Borki Mikołaj Magdalena Kasperska Wojciech Miednicki, Katarzyna Baszota ż. Michała 54 195 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0105.htm
30 12 1837 Szumbar Kamilla Wiktorya Adamowska Zahajce Stefan Katarzyna Kasperska Aleksander Bóbr, Karolina Czepelewska ż. Leona 201 38 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0119.htm
10 12 1837 Łanowce Ambroży Szawłowski Napadówka Piotr Felicyanna Kasperska 871 670 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0358.htm
1 4 1837 Łuck Franciszek Miedwiecki Lipiany Wielkie Jan Agata Marczewska Kasper Romanowski kawaler, Barbara Domaradzka wdowa 374 14 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0010.htm
28 2 1837 Młynów Roman Kazimierz Drewnowski Arszyczyn Paweł Apolonia Bóbr Kasper Dębski, Magdalena Ostrowicka, Gabriel Ostrowicki, Karolina Szandra, Józef 823 190R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0198.htm
23 10 1837 Młynów Jan Domaradzki Smordwa Karol Marianna Kasper Zacharzewski, Teresa Kornicka 823 194V 34 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0203.htm
14 10 1837 Ostróg Ludwik Jaroszyński Bielmaż IN Teresa Kasper Rad...ski i Marianna Baszkiewiczówna 171-1-10 16V 95 R DM
2 10 1837 Białogródka Antonina Sydorczuk Suchorzyńce Antoni Marianna Moczulska Kasper Juszczuk i Anna Martyniuk ż. Harasima 178-03-108 157R 105 Ż DM
16 1 1838 Szumbar Julia Aniela Omelańska Borki Mikołaj Magdalena Kasperska 201 39 4 625 224 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0120.htm
27 7 1838 Swojczów Marianna Kasperska Wołczak Szymon Zofia Szymańska 600 8 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0005.htm
13 2 1838 Horochów Jan Tomczyński Horochów Mateusz Anna Harasymowicz Kasper Muszyński, Maryanna Wiliczek ż. Gmytra 853 106 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0057.htm
23 8 1838 Horochów Marianna Cehów NN Marianna Kasper Muszyński, Paraska Polaszczyńska 853 117 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0063.htm
9 3 1838 Białogródka Julianna Winiarska Ledzianka Stefan Zuzanna Kasperska Wojciech Zieliński i Franciszka Zielińska panna 178-3-110 134V 32 Ż DM
28 1 1838 Połonne Franciszek Korresendowicz Józefówka Franciszek Bazylia Kasper Hornowski żonaty, Anastazja dermanowska ż. Ludwika 245-1-12 106R 25 R DW 298
9 7 1838 Połonne Jan Sawicki Łodzianówka Mateusz Marianna Kasper Gliwiński żonaty, Franciszka Bagińska ż. Tomasza 245-1-12 116V 110 R DW 300
14 12 1838 Połonne Dionizy Falkowski Połonne Paweł Marianna Kasper Gliwiński żonaty, Salomea Święcicka ż. Bazylego 245-1-12 127R 195 R DW 302 0
9 7 1839 Niewirków Julianna Aleksandra Kasperska Hubków Wojciech Agnieszka Kuryata 879 261 V 22 0
8 7 1839 Targowica Jan Szymczuk Ostryjów Tomasz Zofia Z Ostajów Jan Niezbrzycki, Anna Kasperska 825 259 R 27 ZP 0
28 3 1839 Luboml Marianna Kasperska Krymno Adam Tekla Zawadzka Dionizy Sobczyński, Julianna Lorens panna 303 15 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20303/pages/PL_1_436_303_0008.htm
6 12 1839 Kołki Mikołaj Felicjan Tyszkiewicz Omelaniki, pow. Łucki Hipolit Anna Kasperska Aleksander Jaworski, Julia Kozakiewicz - "p"; as: Mikołaj Jankowski, Józefa Koza 828 230V 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0234.htm
28 10 1839 Równe Antonina Józefa Preuzer Tynne Karol Aleksandra Zaliwska Aleksander Kasperski, Karolina Węcel 879 111R 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0112.htm
31 3 1839 Młynów Franciszek Zacharzewski Smordwa Kasper Helena Feliks Kasperski, Teofila Wojniłowicz, Józef Szydłowski, Anna Szydłowska, Kajeta 825 169R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0176.htm
10 7 1839 Młynów Prokop Kosiński Karolinka Apolinary Baltazara Kasper Wiszniowski, Anna Sowińska 825 170V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0178.htm
21 12 1839 Młynów Tomasz Aleksander Wiszniowski Młynów Ferdynand Zofia Kasper Wiszniowski, Zofia Sosnowska 825 172V 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0180.htm
21 12 1839 Młynów Tomasz Aleksander Wiszniowski Młynów Ferdynand Zofia Sosnowska (dop.) Kasper Wiszniowski, Zofia Sosnowska małżonka Adama, Kalikst Peretiatkowic 833 364R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0196.htm
20 5 1839 Kisielin Józef Niewiadomski Nyr NN Agnieszka Kasper Teodorowicz, Tekla Juscińska; ch: 25.05. 854 319 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0186.htm
22 4 1839 Krzemieniec Wiktor Piotrowski Krzemieniec IN Apolonia s. z nieprawego łoża, pr. Bazyli Gregorjów i pr. Katarzyna Kasperska 01-13 9R 42 T 284 DM
12 9 1839 Białogródka Jan Gutkiewicz Polachówka Jan Tekla Różycka ur. Kasper Mikołajewski i ur. Marianna Różycka 178-3-112 124V 87 Ż DM
14 4 1840 Szumbar Apolonia Adamowicz Zahajce Stefan Katarzyna Kasperska Stanisław Szumlakowski, Ludwika Boni Kalicka; Ignacy Witkowski, Joanna Szumlakow 201 22 4 871 690 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0012.htm
2 4 1840 Nowogród Wołyński Jan Mantyka Murawnia Michał Maryanna Ptak Michał Ryffteyn, Elżbieta Kasper ż. Wojciecha 871 21 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0012.htm
9 2 1840 Lachowce Emilia Kasperska Siwki Wawrzyniec Joanna Pikniewicz 880 64 V 11 0
3 1 1840 Kołki Ludwik Sylwester Kobylański Czetwertnia Jakub Marianna Węgrzecka Gabryel Borecki, ż. NN Piotrowskiego; as: Kasper Janiszewski, Magdalena Czepurz 826 91-92a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0093.htm
8 1 1840 Łanowce Cyryli Szawłowski Napadówka Piotr Felicyanna Kasperska Wincenty Micherski, Antonina Micherska panna 871 670 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0358.htm
21 9 1840 Tajkury Tekla Słotwińska Posiahwa Tomasz Agnieszka Chomicka ur. Kasper Harasymowicz młodzian, Marianna Bzowska panna 880 38 V 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0040.htm
19 3 1840 Luboml Józef Macehoniuk Krymno Mikołaj Helena Jankowska Stefan Duchnicki?, Tekla Kasperska ż. Adama 855 265R 29 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0276.htm
25 3 1840 Luboml Franciszka Jankowska Krymno Karol Magdalena Ostrowska Adam Kasperski, Barbara Koźmin ż. Bazylego 855 268V 83 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0280.htm
17 12 1840 Luboml Tomasz Jankowski Krymno Karol Magdalena Ostrowska Jan Kontowski, Tekla Kasperska ż. Adama 855 271 111 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0282.htm
27 4 1840 Brusiłów Marianna Michałowska Wysokie Franciszek Teresa Synhoj Kasper Magierowski, Marianna Waśkowska, ż. Bartłomieja, as. Bartłomiej Waśkowski, Teresa Hrehorowicz, ż. Marcina, chrz. 28.04.1840 178-51-456 43R 20 Ż BS 98
19 1 1841 Szumbar Hilary Omelański Borki Mikołaj Magdalena Kasperska 200 1 1
3 3 1841 Młynów Fortunat Drewnowski Berehy Paweł Apolonia Bóbr Feliks Kasperski, Magdalena Ostrowicka, Gabriel Ostrowicki, Brygida Wróblewska 827 167V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0171.htm
24 10 1841 Ptycza Franciszek Romaszewski Werba Piotr Anna Wisniewska Kasper Majewski, Magdalena Majewska, Józef Wisniewski, Leonora Zawierowska 827 241V 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0245.htm
14 10 1841 Nowogród Wołyński Teresa Kowalska Dermanka Feliks Anna Smolińska ur. Kasper Buczyński, Katarzyna Drągowska z. Aleksandra 872 48 189 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0028.htm
23 8 1841 Luboml Stanisław Kasperski Krymno Adam Tekla Zawadzka Marianna Kohut, Teodor Jankowski, Barbara Kozmin ż. Bazylego 857 493 42 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0265.htm
30 11 1842 Korzec Marianna Kasperska Korzec NN Zofia Kasperska 873 158 138 PW 0
15 9 1842 Szumsk Maryanna Kasperska Kąty NN Katarzyna 873 583 75 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0302.htm
29 10 1842 Szumsk Szymon Kasperski Kąty NN Katarzyna Kasperska 873 585 84 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0303.htm
16 12 1842 Szumbar Tomasz Omelański Borki Mikołaj Magdalena Kasperska 199 82 10 873 795-796
14 3 1842 Szumbar Józefa Adamowicz Zahajce Stefan Katarzyna Kasperska 199 79 3 873 792
29 6 1842 Łuck Paulina Kasperska Łuck Hieronim Justyna Bajnicka Jan Bańkowski, Salomea Mohylowska 378 19 52 828 149V-150R 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0010.htm
16 3 1842 Ptycza Aleksandra Johanna Kowalska Poczta Kamienna Antoni Paulina Wiszniewska Kasper Majewski, Magdalena Majewska, Wojciech Maciuk, Prakseda Łucko 828 102R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0104.htm
27 9 1842 Ostróg Franciszek Kasperski Borszczówka Tomasz Józefa Kwiatkowska 881 14 V 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0016.htm
9 2 1842 Łanowce Sabin Szawlowski Napadówka Piotr Felicjanna Kasperska 873 776 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0404.htm
10 5 1842 Luboml Monika Dwornicka Huta Stefan Apolonia Kasperska Adam Kasperski, Tekla Słoninkiewicz 857 493 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0265.htm
28 10 1843 Młynów Aniela Soroczyńska Dobratyn Ferdynand Marianna Józef Budyrkiewicz, Anna Kasperska 829 30aR 31 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0040.htm
4 4 1843 Klewań Julia Emilia Tetych Stary Żuków Leopold Julia Staniszewska ur. Kasper Chomicki, Honorata Chomicka panna 882 136 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0138.htm
21 12 1843 Luboml Julianna Dwornicka Huta Stefan Apolonia Kasperska Zinia Werechowa wdowa, Jan Nazarewicz, Justyna Paszkiewicz ż. Szymona 859 569 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0304.htm
22 6 1844 Horochów Apolinary Dąbrowski Horochów Sebastian Katarzyna prac. Kasper Muszyński, ur. Elżbieta Brochowiecka 82 14 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2082/pages/PL_1_436_82_0008.htm
3 8 1844 Łanowce Ludwika Szawłowska Napadówka Piotr Felicjanna Kasperska ur. Julian Leszczyński i ur. Eleonora Napanowiczówna panna 875 937-938 20 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0499.htm
2 12 1844 Połonne Barbara Berezecka Połonne Baltazar Franciszka Kasper Gliwiński żonaty, Katarzyna Zielińska ż. Józefa 875 437 171 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0223.htm
6 4 1845 Nowogród Wołyński Apolonia Lewicka Użaczyn Józef Anna Waskowska Gołębiowski Kasper, Boczkowska Józefa, ż.Andrzeja 68 JZ 0
4 10 1845 Młynów Franciszka Kordowska Karolinka Józef Marianna Kasper Rodziewicz, Tekla Kordowska 831 170V 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0174.htm
9 7 1845 Niewirków Jan Kasperski Hubków Woyciech Agnieszka Kuryata Bartłomiej Galicki i Anna Świdziańska 884 276 40 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0281.htm
18 8 1845 Białogródka Marianna Franczuk Suchorzyńce Antoni s. Stefana Apolonia c. Jakuba Mazur Kasper Juszczuk i Franciszka Łosiuk ż. Józefa 178-3-113 94R 82 Ż DM
13 9 1845 Białogródka Marianna Podgórska Polachówka Stanisław s. Jana Apolonia s. Stanisława Kasper Mikołajewski i Bazylia Podgórska ż. Jana 178-3-113 95V 93 Ż DM
27 10 1845 Białogródka Marianna Taraktaluk Suchorzyńce Mateusz s. Jana Katarzyna c. Mikołaja Franczuk Kasper Jużczuk i Franciszka Franczuk ż. Klemensa 178-3-113 98R 112 Ż DM
11 5 1845 Butowce Zofia Popławska Orzechówka Stanisław Agnieszka Sokołowska Kasper Sokołowski i Cecylia Lipińska ż. Kaspra 178-3-113 18 Ż DM
20 11 1846 Szumsk Jan Kasperski Kąty NN Katarzyna Tomasz Rodziński, Franciszka Tomaszewska ż. Daniela 877 852 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0441.htm
27 3 1846 Łanowce Marianna Chabluk Siniowce Antoni Józefa Sobolewska pr. Kasper Groziuk i pr. Katarzyna Banita z. Bartłomieja 877 733-734 5 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0379.htm
30 9 1846 Białogródka Marianna Puzyńska Chwedorówka Stanisław s. Jakuba Katarzyna c. Ludwika Górska Andrzej Kasperski i Tekla Sieracka ż. Salezego 178-03-115 137R 92 Ż DM
11 8 1846 Ostróg Anna Zielińska Białotyń Józef Agnieszka Głuchoska Kasper Jarosłaski, Józefa Miler żona Franciszka 885 13V 73 MZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0015.htm
3 12 1846 Starokonstantynów Mikołaj Rożycki Hromówka Antoni Anna Świderska Kasper Rożycki i Anna Jasińska ż. Pawła 178-3-114 22V 167 Ż DM
16 11 1847 Puliny Marianna Borowska Bobrycka Buda Jan Apolonia Żaborowska Holak Kasper, Bachurzyńska Tekla, ż. Jędrzeja 230 JZ 0 0
3 4 1847 Biała Cerkiew Katarzyna Starczewska Biała Cerkiew Jan Marianna Chmurzyńska Podporucznik b. Sapernego Batalionu Bazyli Abramow, W.Anna Kasperska. Asystowali W. Kajetan Kaspersk 178-51-548 3V 24 Ż BS 8
19 7 1847 Kijów Józef Kasperski Kijów Hieronim Katarzyna Butkiewicz Franciszek Chrapowicki, Rozalia Kałużyńska, chrz.21.07.1847 178-51-548 44R 44 Ż BS 89
11 1 1847 Korostyszew Piotr Wincenty Hoppe Korostyszew Franciszek Klara Rijdt Ferdynand Carbuk, Eliza Roll, as. Johan Kasper, Rachella Miller,chrz. 13.01.1847 178-51-548 87V 5 Ż BS 176
26 3 1847 Białogródka Marianna Franczuk Suchorzyńce Antoni Apolonia Mazur pr. Kasper juszczuk i pr. Marianna Juszczuk ż. Marcina 178-3-116 102V 31 Ż DM
19 6 1848 Zasław św. Józefa Jan Żyński Siwki Michał Katarzyna Siedlecka 1-dw. Kasper Krymski żonaty, Rozalia Kamińska panna 178-3-117 18R 69 Ż
20 9 1848 Kodnia Michalina Berezowska Kodnia Wawrzyniec Balbina Kasperska 178-3-20 4R 19 Ż
10 10 1848 Starokonstantynów Franciszek Kazimierz Lewandowski Ihnatki Franciszek Michalina Wysocka szl. Grzegorz Błocki, Klotylda Mazurkiewicz ż. Kaspra, Kasper Mazurkiewicz, Barbara Błocka ż. Grzego 178-3-118 5V-6R 24 Ż
10 5 1849 Sielec Zofia Marcinkiewicz Sielec Józef Barbara Kasperska 581 9-10 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20581/pages/PL_1_436_581_0006.htm
22 1 1849 Białogródka Jan Franczuk Suchorzyńce Antoni Apolonia Mazur Kasper Juszczuk i Anastazja Juszczuk ż. Marcina 178-03-118 510V-511R 31 Ż DM
27 8 1849 Białogródka Anna Szyszkowska Polachówka Jan Marianna Winiarska Kasper Mikołajewski i Marianna Kustowska ż. Łukasza 178-03-118 539V-540R 120 Ż DM
15 4 1850 Korytnica Maria Magdalena Kasperska Izów NN Teresa 863 341-342 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0180.htm
29 6 1850 Sielec Franciszka Tarnogórska Czestny Krest Stefan Karolina Kasperska Józef Marcinkiewicz, Antonina Marcinkiewicz ż. Antoniego 582 12-13 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0007.htm
14 1 1850 Lachowce Wincenty Zawadzki Unijów Stanisław Julianna Suska Franciszek i Karolina Kasperska ż. Jana 171-1-16 288V-289R 2 R DM
1 3 1850 Lachowce Karolina Zaręba Kornica Paweł Aniela Korzeniowska Kasper Wołkowski i Marianna Pilawska ż. Karola 171-1-16 291V-292R 12 R DM
29 11 1850 Starokonstantynów Zofia Korczewska Hrehorówka Maciej Salomea Jędruska szl. Kasper Lipski, Zofia Czyżewska ż. Ignacego 178-3-119 28V-29R 132 Ż 56 DW
30 12 1850 Starokonstantynów Antoni Michałkowy Hrehorówka Piotr Rozalia Zamulukowa chł. Kasper Jackow, Katarzyna Gajewska ż. Michała 178-3-119 30V-31R 143 Ż 60 DW
14 1 1851 Białogródka Marianna Franczuk Suchorzyńce Antoni Apolonia Mazur Kasper Juszczuk i Anna Klinoczuk 178-03-120 437V-438R 21 Ż DM
10 3 1852 Sielec Grzegorz Marcinkiewicz Sielec Józef Barbara Kasperska 584 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20584/pages/PL_1_436_584_0003.htm
31 12 1852 Sielec Antoni Tarnogórski Chmielnik Stefan Karolina Kasperska chł. Józef Marcinkiewicz, Antonina Marcinkiewicz ż. Antoniego 585 2-3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20585/pages/PL_1_436_585_0002.htm
16 10 1854 Sielec Róża Marcinkiewicz Sielec Józef Barbara Kasperska 586 12-13 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0007.htm
13 5 1854 Ołyka Zofia Kasperska Długoszyje Tomasz Józefa Kwiatkowska 478 16 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20478/pages/PL_1_436_478_0009.htm
10 10 1854 Białogródka Michał Franciszek Głowacki Chwedorówka Franciszek Honorata Białokur Kazimierz Kasperski i Julia Arciszewska panna, as., żona Antoniego Lewickiego i Dąbrowska panna 178-03-122 422V-423R 97 Ż DM
28 6 1855 Ołyka Ewa Ostrowska Dobra Józef Anastazja Kownacka Kasper Sawicki, Antonina Konefał ż. Jana 479 14-17 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0008.htm
10 7 1856 Torczyn Antoni Jaworski Horodyń Karol Elżbieta Łaskarzewska Kasper Jakubowski, Karolina Pietkiewicz ż. Mamerta, a 642 18 EH
15 1 1856 Białogródka Marcelina Sławińska Puzyrki Wielkie Sylwester Ludwika Lewicka Kasper Baczyński i Julia Gilewicz ż. Konstantego 178-03-124 561V-562R 3 Ż DM
3 6 1857 Korytnica Karolina Kasperska Wierchnów Jan Helena Gajewska 229 6-7 16 0
6 1 1857 Ostropol Tytus Majewski Pyszki Franciszek Domicela Baczyńska Stanisław Kasperski i Felicja Topolnicka panna 178-3-73 314V-315R 1 Ż DM
26 3 1857 Ostropol Benedykt Zieliński Hubin Jakub Antonina Wysocka Kasper Mazur i Leonora Kurowska ż. Dominika 178-3-73 315V-317R 8 Ż DM
15 11 1857 Ostropol Wiktoria Kowalska Pyszki Antoni Anna Stanisław Kasperski Marianna Bilier ż. Jana 178-3-73 323V-334R 37 Ż DM
18 4 1857 Białogródka Józef Pilawski Dworzec Ignacy Anna Jasińska Kasper Wołkowski i Honorata Sławecka ż. Grzegorza 178-3-73 147V-148R 40 Ż DM
19 1 1858 Luboml Karol Hryniuk Binduga Ludwik Karolina Lesiecka Kasper Neczaj, Dominika Dorotiuk ż. Michała 888 36V-37R 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0037.htm
6 9 1858 Łuck Antonina Kasperska Łuck NN Dorota Kasperska 839 33-34 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20839/pages/PL_1_436_839_0018.htm
19 3 1858 Krasnopol Franciszek Floriański Halijówka Józef s. Jana Franciszka Pokotycka 1-dw. Jan Kasperski, Anna Korniłowicz, as. Florian Pokotycki, Marianna Pokotycka ż. Tomasza 178-3-45 6V-7R 37 Ż 13
28 4 1858 Wołoczyska Karol Kasper Wołoczkowce Teodor Dorota Gumienna chł. Mikołaj Dżus, Marianna Kubasiuk ż. Wawrzyńca 178-3-127 67V-68R 22 Ż DW 135
19 8 1858 Wołoczyska Justyna Iwan Wołoczkowce Jan Jadwiga Kuchar chł. Kasper Grabowski, Anna Szymczuk ż. Tomasza 178-3-127 74V-75R 52 Ż DW 149
3 9 1858 Białogródka Emilia Zdarzyńska Białogródka Wincenty Karolina Kasper Wołkowski i Marianna Zdarzyńska ż. Mikołaja 178-3-74 233V-234R 81 Ż DM
31 3 1859 Korytnica Józefa Kasperska Wierchnów Jan Helena Gajewska 231 6-7 17 0
6 7 1859 Luboml Rozalia Michaluk Binduga Tomasz Honorata Czajkowska chł. Kasper Nieczaj, Rozalia Humeniczuk ż. Jana 870 88-89 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20870/pages/PL_1_436_870_0048.htm
4 7 1859 Torczyn Józef Siedlecki Siedmiarki Franciszek Marianna Sebestiańska Kasper Tubilewicz, Franciszka Pióro ż. Szymona 645 22-23 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20645/pages/PL_1_436_645_0012.htm
7 2 1859 Kuniów Franciszka Podhorodecka Hucisko Stare Józef Aniela Zabłocka Kasper Podhorodecki i Justyna Podhorodecka ż. Mikołaja 886 218-219 9 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0115.htm
21 3 1859 Ostróg Antoni Piotr Krasicki Hurby Rafał Marianna Zabłocka Kasper Rogowski i MariannaPrzewłocka ż. Ignacego 886 20-21 30 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0011.htm
8 9 1859 Ostróg Kamila Wojciechowska Mosty Gabriel Agnieszka Wysocka Kasper Wojciechowski i Anastazja Zawadzka ż. Pawła 886 56-57 87 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0029.htm
5 10 1859 Ostróg Franciszka Witkowska Płużne Michał Marianna Samołowicz Kasper Witkowski i Tekla Krasicka wdowa 886 58-59 90 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0030.htm
6 10 1859 Ostróg Michał Winer Borszczówka Cyprian Michalina Zdolińska? Kazimierz Kasperowicz i Józefa Kwiatkowska ż. Teodora 886 67-68 96 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0036.htm
22 7 1860 Luboml Franciszek Ambroziewicz Binduga Grzegorz Karolina Wereżemska Kasper Nieczaj, Marianna Bajkiewicz ż. Józefa 304 32-33 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20304/pages/PL_1_436_304_0017.htm
29 12 1860 Szumsk Tomasz Kasperski Tomasz Franciszka Tomczuk 245-1-17 171V-172R 11 R
19 10 1861 Szumsk Jan Kasperski Kąty NN Katarzyna 245-1-17 188V-189R 78 R
23 12 1861 Szumsk Karol Listowski Hucisko Pikulskie Franciszek Lucyna Suchudolska Chł. Kasper Listowski, Marcjanna Sikorska ż. Karola 245-1-17 194V-195R 104 R
7 5 1861 Ostróg Aleksander Sosnowski Borszczówka Karol ...ta Drozdowska Kazimierz Kasperowicz i Augustyna Bernat ż. Pawła 654-1-36 2R Rapt. R DM
21 9 1861 Ostróg Tekla Leżańska Borszczówka Feliks Julia Okorska Kasper Rogowski i Krystyna Rogowska ż. Albina 654-1-36 4V Rapt. R DM
20 10 1861 Ostróg Adolf Telicki Hurby Eliasz Marianna Giżycka Kasper Rudkowski i Joanna Jasińska ż. Karola 654-1-36 5V Rapt. R DM
7 9 1862 Swojczów Marian Buczko Wołczak Marcin Marianna Kasperska 623 18-19 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0010.htm
10 6 1862 Białogródka Franciszek Szyszkowski Szarłajówka IN Kunegunda Zaręba s. z nieprawego łoża, Kasper Sinicki i Agnieszka Szyszkowska 178-03-77 114V-115R 54 Ż DM
23 9 1863 Swojczów Anna Buczek Wołczak Marcin Marianna Kasperska 624 14-15 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0008.htm
8 10 1863 Żytomierz Dionizy Żytomierz NN Teresa Terlecka Nieprawego łoża syn Jan Łonski, Pawlina Kasperska 178-3-54 69 248 Ż DG
30 8 1863 Szumsk Feliks Bilewicz Waśkowce Jakub Ludwika Byblińska Biblińska Kasper Listowski, Marianna Bilewicz ż. Jana 245-1-21 192V-193R 78 R RK
1 11 1863 Szumsk Karol Kasperski Kąty Tomasz Franciszka Tomczuk Jan Tomczuk, Katarzyna Kokurowska ż. Wawrzyńca 245-1-21 197V-198R 99 R RK
30 12 1863 Szumsk Joanna Tomczuk Kąty Jan Agnieszka Kasiubczuk Tomasz Kasperski, Michalina Kucharska ż. Mikołaja 245-1-21 203V-204R 124 R RK
10 10 1863 Stary Oleksiniec Rozalia Wanda Żaborowska Horynka Władysław Julia Nartowska szl. Kasper Baczyński, Klementyna Gorczyńska panna 245-1-21 233V-234R 24 R
30 1 1863 Białogródka Franciszka Wyrzykowska Dworzec Ignacy Anna Goryszewska Kasper Wołkowski i Anna Pilawska ż. Ignacego 178-03-81 3V-4R 12 Ż DM
16 8 1863 Białogródka Józef Zieliński futor Romanow Antoni Anna Hryniowiecka Kasper Zieliński i Agata Skupska ż. Jana 178-03-81 21V-22R 84 Ż DM
8 1 1864 Wiszenki Aniela Ginibor Majdan Jeziorski Ferdynand Frozyna Szyszko Kasper Roziński kawaler, Dominika Suchodolska ż. Mikołaja 784 2-3 3
7 12 1864 Włodzimierz Anna Kasperska Łasków Jan Helena Gajewska 799 44-45 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20799/pages/PL_1_436_799_0023.htm
24 1 1864 Torczyn Karolina Garczyńska Siedmiarki Stefan Zofia Wiszniowska Jan Łaskarzewski, Marianna Tubilewicz (Tybulewicz) ż. Kaspra, as.: Kasper Tubile 650 2-3 3 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20650/pages/PL_1_436_650_0002.htm
17 1 1864 Białogródka Paweł Kowalski Dworzec Feliks Rozalia Zarzycka Kasper Wołkowski i Magdalena Kotwicka ż. Stanisława 178-03-81 67V-68R 9 Ż DM
1 7 1865 Żytomierz Józef Kasperski Żytomierz Maksymilian Balbina Lebiedziewicz syn ob./ Grzegorz Tożenko, Aniela Podlewska, systowali: Eustachy Sokołowski, Kunegunda Trawińska, An 178-3-61 31 193 Ż DG
11 10 1866 Kuniów Maria Jasińska Radohoszcz Kazimierz Anna Ozimkowska Kasper Piątkowski i Karolina Zabłocka 178-3-78 93V-94R 64 Ż DM
29 3 1866 Białogródka Marianna Zielińska Futor Romanów Antoni Anna Hryniewiecka Kasper Zieliński i Agata Skupska ż. Jana 178-03-81 206V-207R 30 Ż DM
26 3 1867 Torczyn Paulina Paczkowska Siedmiarki NN Franciszka 1-dw. Kasper Tybulewicz, Marianna Wiszniewska ż. Jana 653 8-9 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20653/pages/PL_1_436_653_0005.htm
10 11 1867 Białogródka Jan Podgórski Polachówka Józef Katarzyna Burkowska Kasper Myśliński i Marianna Piotrowska ż. Andrzeja 178-03-81 296V-297R 124 Ż DM
18 2 1867 Ostróg Adolf Zieliński Choteń ??? Marianna Jaworska Kasper Zieliński, Marcelina żytnikowska 654-1-56 1R 6 R MZ
24 7 1867 Ostróg Wincentyna Krystyna Najkowska Majowka Walery Olga Ziębicka Kasper Słotwiński, Leokadia Możejko żona Teodora, Ass. Stanisław Dorginań, Marianna Sobańska wdowa 654-1-56 5R 5 R MZ 0
10 10 1867 Ostróg Franciszek Słotwiński Zawidów Konstanty Emilia Okowińska Kasper Słotwiński, Leokadia Możejko żona Teodora 654-1-56 5V 1 R MZ
16 7 1868 Torczyn Piotr Tubilewicz (Tybulewicz) Budki Usickie Wincenty Julia Siatecka Florian Szwed, Marianna Tubilewicz (Tybulewicz), as.: Kasper Tubilewicz (Tybulewi 654 14-15 20 EH http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0011.htm
23 12 1868 Torczyn Wiktoria Łaskarzewska Horodynie Dionizy Emilia Pytkiewicz 1-dw. Kasper Jakubowski, Paulina Łaskarzewska ż. Wincentego 654 22-23 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0019.htm
13 10 1868 Białogródka Piotr Niewodziński Polachówka Franciszek Karolina Zawadzka Kasper Zieliński i Franciszka Przyłuska ż. Michała 178-03-81 368V-369R 101 Ż DM
9 12 1869 Tuczyn Stanisław Bagiński Sobówka Piotr Antonina Żelizko Kasper Łoś, Brygida Kamińska panna 683 24-25 45 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20683/pages/PL_1_436_683_0013.htm
19 12 1869 Ostróg Maria Suchan Mizocz Wincenty Barbara Kajzer Kasper Rogowski, Józefa Szyra żona Jana 654-1-56 20R 6 R MZ
7 8 1870 Luboml Anna Kogutiuk Jankowce Wojciech Magdalena Oliniuk Kasper Starenko, Antonina Rudzka z. Stefana 313 32-33 79 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20313/pages/PL_1_436_313_0017.htm
22 11 1870 Szumsk Feliks Bilewicz Waśkowce Jan Antonina Budzińska Kasper Listowski, Aleksandra Budzińska ż. Wawrzyńca 1-53 26V-27R 113 T RK
12 8 1870 Szumsk Maria Jasińska Kąty Marcin Katarzyna Listowska Stefan Błaszczuk, Franciszka Kasperska ż. Tomasza 1-53 18V-19R 75 T RK
6 8 1870 Szumsk Józef Jasiński Kąty Franciszek Józefa Gabruk Tomasz Kasperski, Antonina Lubecka ż. Arseniusza 1-53 18V-19R 72 T RK
16 1 1870 Ostróg Emilia Marcelina Najkowska Pieszczanka Walezy Olga Ziembicka Stanisław Dergiman. Emilia Słotwińska żona Kaspra, Ass. Kasper Słotwiński, Anna Dergiman żona Stanisława 654-1-56 21V 2 R MZ 0
24 11 1870 Ostróg Władysław Kasperski Mizocz Antoni Bronisława Kozłowska chrzest Wrzesien 1871, Marian Kasperski, Ludwika Weszatyńska, Jan Bumelański, Cecylia Leońska panna 654-1-56 43R 4 R 46 MZ
24 5 1871 Ostróg Antoni Zieliński Choteń Michał Marianna Jaworska Kasper Zieliński, Marcelina Żytnikowska żona Ludwika 654-1-56 39R 5 R 42 MZ
4 9 1871 Ostróg Aleksandra Najkowska Wierzchów Walery Olga Ziembicka Jan ...ki, Jadwiga Słotwińska panna, Ass. Kasper słotwiński, Tekla Kieszelewska 654-1-56 42V 5 R 46 MZ
20 2 1872 Luboml Agnieszka Hryciuk Jankowce Jan Marianna Kupracz Kasper Kupracz, Anna Krawczuk ż. Józefa 315 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20315/pages/PL_1_436_315_0005.htm
19 2 1872 Szumsk Józef Suchodolski Kąty Michał Ludwika Jasińska Kasper Jasiński, Ludwika Jasińska ż. Jana 0.1-65 5V-6R 18 T
20 6 1872 Wyszogródek Antoni Szypuła Martyszkowce Grzegorz Marianna Szpilman Kasper Szypuła, Marianna Fabian ż. Sebastiana 1-61 10V-11R 28 T 831
27 3 1873 Szumsk Benedykt Kukurowski Waśkowce Piotr Antonina Tomczuk chrz. 27.03 Kasper Listowski, Marcelina Giżycka ż. Franciszka 1-226 75V-76R 31 T DM 393
30 3 1873 Szumsk Teofila Giżycka Waśkowce Paweł Helena Jasińska chrz. 8.04 Kasper Listowski, Marianna Giżycka ż. Franciszka 1-226 76V-77R 34 T DM 395
24 4 1873 Szumsk Paweł Oborski Hucisko Horodyskie Jan Ludwika Domczuk chrz. 25.04 Łukasz Kasperski, Dominika Sopińska ż. Teodora 1-226 79V-80R 45 T DM 398
30 5 1873 Szumsk Ignacy Wereszczyński Piotr Piotr Marianna Maniakowska chrz. 30.05 Bartłomiej Maniakowski, Joanna Smolińska, asyt. Kasper Giżycki i Anna Listow 1-226 82V-83R 58 T DM 401
16 9 1873 Szumsk Marianna Białobrzycka Kąty Jan Urszula Gabruk chrz. 18.09 Tomasz Kasperski, Franciszka Jasińska 1-226 90V-91R 90 T DM 409
23 9 1873 Szumsk Franciszek Sińkowski Hucisko Horodyskie Adam Marianna Chrystyk chrz. 30.09 Kasper Jasiński, Paulina Kucharska 1-226 91V-92R 94 T DM 410
13 10 1873 Szumsk Piotr Jasiński Kąty Jan Franciszka Sikorska chrz. 16.10 Tomasz Kasperski, Antonina Listowska 1-226 93V-94R 103 T DM 412
27 10 1873 Szumsk Marianna Jarmolińska Lepieszówka Franciszek Anna Dwornicka chrz. 2.11 mieszcz. Kasper Smoliński, Marianna Bojarska, ast. Grzegorz Kucharski, Franci 1-226 96V-97R 113 T DM 415
8 11 1873 Szumsk Michalina Centkiewicz Szumsk Tadeusz Emilia Jankowska chrz. 8.11 Kasper Smoliński, Ludwik Piątkowski, ast. Ludwik Kowalski, Katarzyna Krajewsk 1-226 97V-98R 118 T DM 416
4 3 1874 Szumsk Maria Woroszyło Szumsk Piotr Celestyna Bosakowska chrz. 7.04 Kasper Piątkowski, 1-dw Barbara Ciechanowska wdowa 1-227 10V-11R 37 T DM 515
19 5 1874 Szumsk Jakub Suchodolski Kąty Michał Ludwika Jasińska chrz. 20.05 Kasper Jasiński, Paulina Giżycka ż. Józefa 1-227 13V-14R 51 T DM 518
28 5 1874 Szumsk Petronela Pestrowicz Huta Piaseczna Wojciech Marcelina Zielińska chrz. 2.06 Kasper Piątkowski, Marcelina Zielińska ż. Jana 1-227 14V-15R 55 T DM 519
15 8 1874 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Jan Lucyna Jasińska chrz. 15.08 Kasper Jasiński, Franciszka Jasińska 1-227 18V-19R 71 T DM 523
27 9 1874 Luboml Antoni Kitaszewski Binduga Józef Marianna Mikołajczuk Stanisław Kasperkiewicz, Agnieszka Malczewska ż. Jana 317 36 89 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0019.htm
24 12 1874 Luboml Stefania Królikowska Binduga Michał Marcelina Jagodzińska Józef Porębski, Feliksa Kasperkiewicz ż. Stanisława 317 58 143 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20317/pages/PL_1_436_317_0030.htm
26 6 1875 Białogródka Ignacy Wachowski Polachowa Franciszek Franciszka Rakowska Kasper Zieliński i Anna Iwerska ż. Jana 178-03-133 18V-19R 89 Ż DM
19 1 1876 Szumsk Anna Śliwińska Iserna Mikołaj Marianna Gabruk chrz. 25.01 Kasper Zieliński, Anna Chuina ż. Jana 1-228 2V-3R 6 T DM 585
16 7 1876 Szumsk Franciszek Sikorski Kąty Paweł Magdalena Lewandowska chrz. 18.07 Kasper Jasiński, Marianna Sikorska ż. Jana 1-228 21V-22R 81 T DM 604
15 8 1876 Szumsk Marianna Listowska Waśkowce Jakub Marianna Kowalska chrz. 19.08 Kasper Listowski, Marianna Mokusińska panna 1-228 23V-24R 94 T DM 606
14 8 1876 Szumsk Antonina Jasińska Załuże Jan Franciszka Sikorska chrz. 26.08 Daniel Kokurowski, Franciszka Kasperska ż. Tomasza 1-228 24V-25R 99 T DM 607
4 3 1877 Szumsk Helena Woruszyło Szumsk Leon Michalina Piątkowska chrz. 6.03 Kasper Smoliński, Joanna Falmicka ż. Cezarego 1-229 9V-10R 33 T DM 655
26 5 1877 Szumsk Anna Szlachetko Marynki Karol Antonina Kasperska chrz. 29.05 Antoni Jastrzębski, Lucyna Borkowska ż. Franciszka 1-229 15V-16R 57 T DM 661
21 6 1877 Szumsk Jan Jasiński Kąty Jan Lucyna Jasińska chrz. 26.06 Kasper Jasiński, Agnieszka Błaszczuk ż. Józefa 1-229 18V-19R 69 T DM 664
14 7 1877 Luboml Józefa Kostecka Binduga Ksawery Marianna Błaszczuk Stanisław Kasperkiewicz, Karolina Kużelewska ż. Konstantego 320 26 62 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20320/pages/PL_1_436_320_0014.htm
9 9 1878 Szumsk Maria Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska chrz. 10.09 Kasper Jasiński, Lucyna Jasińska ż. Jana 1-230 26V-27R 105 T DM 741
3 10 1878 Szumsk Marianna Sikorska Kąty Franciszek Paulina Jacyńska chrz. 5.10 Kasper Jasiński, Józefa Jasińska ż. Stanisława 1-230 28V-29R 117 T DM 743
5 10 1878 Szumsk Antonina Jasińska Kąty Michał Franciszka Adaszyńska chrz. 8.10 Tomasz Kasperski, Motora Kiryjczuk ż. Pawła 1-230 29V-30R 118 T DM 744
13 2 1878 Luboml Józef Kasperkiewicz Binduga Stanisław Feliksa Przebylska Jan Grodecki, Aleksandra Kroczyńska ż. Henryka 321 10 18 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20321/pages/PL_1_436_321_0006.htm
16 10 1879 Szumsk Witalis Giżycki Kąty Mikołąj Antonina Zielińska Tomasz Kasperski i Urszula Białbrzycka ż. Jana 01-226 148V-149R 132 T 467 DM
17 4 1881 Dederkały Wincenty Krajewski Dederkały NN Franciszka Szymańska Kasper Kołątaj, Aleksandra Malewska ż. Ludwika 58 242-243 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2058/pages/PL_1_436_58_0124.htm
15 5 1881 Szumsk Grzegorz Baranowski Kąty Maciej Lucyna Kokurowska chrz. 1.06 Kasper Jasiński, Matrona Kiryjczuk 01-231 17V-18R 66 T DM 809
13 1 1882 Szumsk Franciszek Husiatyński Iserna Karol Małgorzata Kucharska Kasper Kucharski, Marianna Giżycka ż. Jana 01-232 291V-292R 10 T
22 11 1882 Szumsk Jan Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska Kasper Jasiński, Franciszka Fedorowicz ż. Antoniego 01-232 323V-324R 139 T
18 11 1882 Szumsk Stanisław Dzwonkowski Marynki Józef Katarzyna Szlachetko Tomasz Kasperski, Marianna Łukomska ż. Stanislawa 01-232 323V-324R 140 T
29 11 1882 Szumsk Andrzej Liszczyński Kąty Mikołaj Brygida Oręba Kasper Jasiński, Marianna Oręba ż. Ignacego 01-232 324V-325R 144 T
29 6 1883 Szumbar Mieczysław Listowski Borki Paweł Franciszka Studnicka Kasper Stachowski Anna Chaszczyńska z. Grzegorza 627 177-178 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0104.htm
20 7 1884 Luboml Józef Dec Binduga Franciszek Antonina Kasperkiewicz Józef Konczewski, Aleksandra Kroczyńska ż. Henryka 327 40 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20327/pages/PL_1_436_327_0021.htm
29 1 1885 Włodzimierz Franciszka Stasiuk Włodzimierz Paweł Józefa Kasperska 803 6-7 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0004.htm
17 2 1885 Szumsk Piotr Listowski Waśkowce Karol Julia Bilewicz Kasper Jasiński, Michalina Listowska ż. Piotra 01-232 169V-170R 24 T
30 3 1885 Szumsk Antonina Jarmolińska Szumsk Franciszek Anna Dwornicka Kasper Smoliński, Franciszka Jakuszewska ż. Jana 01-232 173V-174R 41 T
29 11 1885 Szumsk Andrzej Babiżecki Marynki Franciszek Lucyna Hornicka Antoni Listowski, Ludwika Kasperska ż. Karola 01-232 195V-196R 152 T
14 10 1885 Szumsk Karol Jasiński Kąty Mateusz Franciszka Fedorowicz Kasper Jasiński, Marianna Sikorska panna, Wojciech Jasiński, Antonina Fedorowicz 103V-104R 124 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9T-X47J-D?i=692&cat=834001
28 8 1886 Torczyn Jan Piotrowski Smolarnia Franciszek Klementyna Hulanicka Jan Daniecki, Maria Leśniewicz, as.: Kasper Jakubowski 672 31 EH
16 12 1887 Grzymałów Michał Moroz Ostapie Andrzej Maria Mazur Kasper Bobiński, Agata Kusy 1614 28 63 EK 0
8 12 1887 Grzymałów Jan Biłous Podlesie Andrzej Barbara Bałaj Kasper Bałaj, Helena Lewczuk 1614L 9 27 EK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201614/pages/PL_1_301_1614_0005.htm
17 5 1887 Szumsk Dorota Lewandowska Suraż Franciszek Marianna Jastrzębska Jan Kasperski i Antonina Gordzelewska ż. Józefa 01-232 97V-98R 77 DM 965 T
30 7 1887 Szumsk Marianna Jasińska Kąty Mikołaj Małgorzata Sikorska Kasper Kucharski i Katarzyna Kucharska ż. Andrzeja 01-232 103V-104R 106 DM 971 T
18 1 1888 Kuniów Petronela Garlińska Kuniów Jan Anna Zawadzka Jan Jan Kasperski i Feliksa Ziembicka ż. Jana 178-3-86 125V-126R 6 Ż DM
7 10 1889 Szumbar Jan Wawrysiuk Szumbar Jan Maria Kasperuk 627 42-43 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20627/pages/PL_1_436_627_0027.htm
28 3 1889 Luboml Władysław Dec Binduga Franciszek Antonina Kasperkiewicz Józef Dec, Marianna Radziszewska ż. Władysława 332 22 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20332/pages/PL_1_436_332_0012.htm
13 6 1889 Szumsk Antoni Jasiński Kąty Jan Józefa Kucharska Kasper Kucharski i Katarzyna Kucharska ż. Andrzeja 01-232 18V-19R 89 T 884 DM
9 9 1889 Szumsk Anna Gabruk Iserna Franciszek Józefa Jasińska Kasper Jasiński i Franciszka Husiatyńska ż. Wincentego 01-232 27V-28R 130 T 893 DM
29 9 1889 Kuniów Wiktor Jakuszewski Hucisko Mikołaj Paulina Falkowska Kasper Frol i Julia Baczyńska z. Stanisława 178-3-86 196V-197R 94 Ż DM
13 1 1890 Szumsk Adolf Sińkowski Marynki Ignacy Antonina Kasperska Franciszek Teodorowicz, Elżbieta Listowska ż. Antoniego 01-233 104V-105R 23 T
20 10 1891 Szumsk Jan Kasperski Marynki Karol Antonina Wereszczyńska 01-233 38V-39R 149 T
21 5 1892 Szumbar Adam Demczuk Szumbar Jan Maria Kasperuk 1020 205-206 13 0
29 1 1893 Szumsk Maria Sikorska Kąty Józef Franciszka Bilewicz Kasper Sikorski, Marianna Leszczyńska ż. Mikołaja 74V-75R 18 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TD68?i=200&cat=833999
18 3 1893 Szumsk Antoni Szlachetko Marynki Karol Teresa Leszczyńska Antoni Jastrzembski, Antonina Kasperska ż. Karola 81V-82R 47 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDL?i=208&cat=834000
20 4 1893 Szumsk Paweł Sikorski Kąty Adam Maria Oborska Kasper Sikorski, Agnieszka Jasińska ż. Kazimierza 85V-86R 63 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-TDDC?i=212&cat=834000
19 10 1894 Białogródka Aniela Sławecka Nowa Wieś Dionizy Maria Olszewska Kasper Olszewski, Karolina Słomińska ż. Jana 17-2-81 35V-36R 170 Ch
4 10 1894 Szumsk Franciszek Kasperski Marynki Karol Antonina Wereszczyńska 01-233 297V-298R 132 T
24 9 1895 Szumsk Anna Kasperska Marynki Karol Antonina Wereszczyńska 01-233 205V-206R 159 T
2 12 1895 Szumsk Mikołaj Sinkowski Marynki Ignacy Antonina Kasperska 01-233 214V-215R 193 T
17 12 1895 Kowel Helena Kasperska Kowel Andrzej Stanisława Soliwodska 907 2 V-3 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20907/pages/PL_1_436_907_0004.htm
19 5 1897 Szumbar Feliksa Wawrysiuk Szumbar Jan Maria Kasperuk 1020 35-36 8 0
27 1 1898 Kuniów Antonina Piątkowska Hucisko Stare Kazimierz Teofila Podhorodecka Kasper Galimski i Małgorzata Wiernicka ż. Walerego 178-3-86 699V-700R 16 Ż DM
17 8 1898 Gródek Augustyn Słobodzian Gródek Antoni s. Mikołaja Julia Liczniarowska Liczniarowski Roch Cisielski Kasper, Ciesielska Rozalia, ż. Marcina Liczniarowsk 206 JZ
9 3 1898 Szumsk Józefa Krasicka Marynki Mikołaj Katarzyna Kasperska 01-234 11V-12R 41 T
2 11 1898 Szumsk Józef Kasperski Marynki Karol Antonina Adaszyńska 01-234 44V-45R 174 T
5 12 1899 Szumsk Aniela Kasperska Marynki Karol Antonina Wereszczyńska 01-235 50V-51R 201 T
31 12 1901 Kowel Marianna Burczak Janówka Jan Monika Paszkowska Kasper Majewski, Kazimiera Ostrowska z. Marcina 963 1 V-2 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0002.htm
4 2 1901 Szumsk Piotr Krasicki Marynki Mikołaj Katarzyna Kasperska 0.1-236 340V-341R 23 T
21 1 1902 Gródek Józef Mazur Zawadzińce Stanisław s. Jana Franciszka Kasper Gudyj Wojciech Kowalski Szymon, Kasper Marianna, ż.Wojciecha Mazur Franciszka 32 JZ
7 9 1902 Szumsk Bronisław Kasperski Marynki Karol Aniela Janicka 01-236 266V-267R 163 T
16 2 1902 Luboml Adam Uzdowski Kuśniszcze Konstanty Zofia Kasperska Walery Uzdowski, Antonina Uzdowska panna 981 2 V-3 R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0003.htm
2 10 1902 Luboml Franciszek Kasperkiewicz Maszewo Jan Klara Krakiewicz Stanisław Finkowski, Apolonia Gwóźdź panna 981 44 V-45 R 174 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20981/pages/PL_1_436_981_0045.htm
1 3 1904 Szumsk Paulina Krasicka Marynki Mikolaj Katarzyna Kasperska 0.1-238 13V-14R 52 T
5 3 1907 Szumsk Marianna Krasicka Marynki Mikołaj Katarzyna Kasperska 01-236 9V-10R 45 T
1 3 1908 Szumsk Marian Sopiński Obycz Wincenty Teofila Jątkowska Kasper Jątkowski, Julia Giżycka ż. Marcina 426-1-97 8V-9R 38 T RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R3WV-P?i=612&cat=834000
25 7 1909 Radziwiłłów Marianna Małecka Gaje Antoni Agnieszka Ejsmont Kasper Ejsmont, Aleksandra Ejsmont ż. Jana 1-99 110 V-111 R 23 T 0
3 1 1909 Luboml Helena Lipińska Rymacze Ludwik Rozalia Kasperkiewicz Jan Wdowicki, Łucja Stocka ż. Józefa 1009 685 17 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0363.htm
21 7 1909 Luboml Kazimiera Kuniczuk Ziemlica Józef Franciszka Kasperkiewicz Franciszek Bubeła, Katarzyna Dominczuk ż. Stanisława 1009 723 93 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0382.htm
26 2 1909 Szumsk Aniela Wereszczyńska Hucisko Moszkowe Franciszek Maria Kokurowska Karol Kasperski, Paulina Dzwonkowska ż. Adolfa 57V-58R 31 RK https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS95-R34P-B?i=882&cat=833998
10 3 1910 Tajkury (Zdołbunów) Bolesław Przyżycki Zdołbunów Ludwik Weronika Sobczyk Feliks Kasperczyk, Julia Galendowska panna R-740-4-69 10 V-11 R 41 0
11 1911 Tuczyn Józefa Kasperowicz Kazimierz Stefania Nerewska Chrzest w Nabrzusce 1032 24V 117 MS http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201032/pages/1_436_0_0_1032_0028.htm
25 11 1911 Tbilisi Piotr Juzenas Tbilisi Martyn s, Józefa Maria Hieronim Kasperowicz, Karolina Rimkus 18V-19R 125 Tb
22 8 1913 Radziwiłłów Władysław Buczyński Gaje Marian Salomea Małecka Kasper Ejsmont, Aniela Marcinkowska, wdowa 8 V-9 R 30 0
7 8 1913 Luboml Adolf Kuniczuk Ziemlica Józef Franciszka Kasperkiewicz Józef Kuniczuk, Anna Kuniczuk ż. Antoniego 1060 594 116 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0313.htm
25 6 1913 Kijów Św. Aleksandra Bolesław Komarnicki Kijów Jan Matylda Szebalie-Peltie Kasper Karliński i Anina Komarnicka 312/1/129 9V-10R 36 m.K JM1
30 10 1914 Radziwiłłów Anna Małecka Gaje Antoni Agnieszka Ejsmont Kasper Ejsmont, Anastazja Borowa ż. Piotra 1-105 112 V-113 R 22
11 1914 Tuczyn Kazimiera Kasperowicz Kazimierz Stefania Nerewska Chrzest w Nabrzusce 1057 54 103 MS http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201057/pages/1_436_0_0_1057_0029.htm
8 5 1914 Kijów Św. Aleksandra Stanisława Olgierdyna Śliwicka Kijów Józef Waleria Solewod Kasper Karliński i Józefa Śliwicka 312/1/129 10V-11R 37 m.K JM1
25 8 1915 Tbilisi Antonina Kasperowicz st. Kurda Walenty s. Zygmunta Mieczysława c.Konst Kasperowicz Jan Pławski, Agnieszka Śledź 73 Tb
26 12 1915 Tbilisi Łucja Michalska st. Karszi, Bucharia Józef s.Franciszka Bronisława c.Franci Michalska Kazimierz Bałtuszko, Kazimiera Kasperowicz 128R 22 Tb
19 3 1915 Kijów Św. Aleksandra Józef Jaszczuk Kijów NN Anna c.Jana Jaszczuk Kasper Karliński i Maria Szechowiłowa 312/1/129 19V-20R 76 m.K JM1
5 10 1916 Tbilisi Weronika Stasiak Tbilisi Leon s.Józefa Marianna c.Antonieg Czerniakiewicz Maciej Miądzek, Michał Kasperowicz 142R 81 Tb
4 2 1917 Tbilisi Stanisław Kasperowicz st.Jewłach Walenty s.Zygmunta Mieczysława c.Konstan Kasperowicz Jan Płowski, Eufelia Mykolewa 160R 25 Tb
20 6 1918 Tbilisi Eugenia Skryńska Tbilisi Antoni s.Jana Aniela c. Józefa Czepelis Hieronim Kasperowicz, Ceylia Tokariewa 199R 70 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
30 9 1743 Szumsk Mikołaj Podchorski Podgórski Borki Konstancja Wkryńska Borki Władysław Piaskowski, Róża Piaskowska, Kasper Kozłowski, Katarzyna Zbrekówna 297-1-180 7R Ł RK
25 1 1750 Szumsk Kazimierz Sobczak Huta Rachmanowska Anna Jakusiewska Huta Rachmanowska Stefan Brocki, Kasper Górnik, Katarzyna Jadachiewiczowa, Barbara Brocka 297-1-180 16V Ł RK
12 7 1750 Szumsk Franciszek Szymański Waśkowce Anna Sacimowska Waśkowce Wawrzyniec Paszowski, Kasper Orłowski, Antoni Czechowski, Magdalena Czechowska, Anastazja Szymańska, Zofia Szymańska 297-1-180 17R Ł RK
22 7 1754 Szumsk Antoni Obrocki Katarzyna Ściborska Michał Żygadło, Kasper Hurnicki 297-1-180 22R Ł RK
6 11 1763 Szumsk Tomasz Kowal Lutowiszcze Katarzyna Wolaniczka Lutowiszcze p Karp Antoniuk, Kasper Olinowicz 297-1-180 42R Ł RK
3 2 1765 Szumsk Antoni Francuziuk Chodaki Marianna Moniak Chodaki Kasper Zychowski, Szymon Zychowski, Katarzyna Zychowska 297-1-180 44R Ł RK
5 2 1792 Szumsk Józef Kasperski Borki Marianna Guzkówna Borki Ł 4 R 0
17 1 1799 Meżyrów Michał Tarkowski Julianna Ziobrowska Słoboda Noskowiecka szl. Bazyli Jaworski, Jan Grudziński, Kasper Szemberski 31R 2 Ch
7 2 1799 Meżyrów Józef Kędzierski Anastazja Gniadowska Meżyrów szl. Kasper Wierzbicki, Kazimierz Gawroński, Andrzej Lewiński 31R 7 Ch
20 2 1799 Szumsk Stanisław Krasicki Kuty k Katarzyna Siekierzyńska Kuty p Wojciech Krasicki, Kasper Obrocki, Teresa Owrymbniczka 297-1-183 30V Ł RK
27 10 1801 Szumsk Szymon Jadaszyński Hucisko Horodyskie k Marianna Leszczyńska Hucisko Horodyskie p Joachim Leszczyński, Kasper Oborski 297-1-183 37V Ł RK
12 10 1802 Szumsk Jan Adaszyński Hucisko Stanisławowe k Regina Barszczewska Hucisko Stanisławowe p Ignacy Zieliński, Kasper Oborski 297-1-183 41R Ł RK
8 11 1803 Szumsk Ignacy Zieliński Huta Pana Biernackiego k Rozalia Kraiewska Krajewska Huta Pana Biernackiego p Franciszek Godlewski, Tomasz Barszczewski, Kasper Oborski, Andrzej Jakuszewski, Jakub Blicharski 297-1-183 48R Ł RK
15 11 1803 Szumsk Kasper Jadaszyński Adaszyński Majdan Dubieński k Agnieszka Sitarz Sitarczuk Majdan Dubieński p Kasper Obrocki, Sebastian Adaszyński, Franciszek Sitarczuk 297-1-183 48R Ł RK
6 10 1807 Szumsk Piotr Wereszczyński Huta Surażska k Ewa Jakuszewska Majdan Dubieński p Wojciech Kraiewski, Kasper Oborski, Tomasz Barszczewski 297-1-183 62R Ł RK
13 6 1809 Klewań Bartłomiej Dubicki Peresopnica Anastazja Jarmolińska Peresopnica Stanislaw Dębiński, Kasper Żukowski 206 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20206/pages/PL_1_436_206_0009.htm
8 5 1824 Krzemieniec Jan Czepielowski Krzemieniec 25 Agata Witowska Krzemieniec 22 Karol Mirowski, Kasper Staszewski, Teodor Januszewski 300 32 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20300/pages/PL_1_436_300_0017.htm
3 7 1826 Krzemieniec Dymitr Syderenko Krzemieniec 28 Józefa Marczewska Krzemieniec 20 Damian Konstantynow, Kasper Marynowski 300 70 22 ZP
6 11 1827 Ptycza Dominik Czerwinski Buderaż 25 Józef Rozalia Jankowska Marianna Stetkiewicz Buderaż 16 Marcin Marianna Antoszewska Kasper Tobolewski, Kajetan Chęcinski, Jan Jelecki 813 283R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0258.htm
13 2 1827 Ostrówki Tomasz Kasperek Wola Ostrowiecka 18 Wawrzyniec Zofia Jasionek Marianna Woźniak Wola Ostrowiecka 15 Tomasz Konstancja Marcisz Tomasz Mikołajczuk, Szymon Chudziak, Wojciech ? 843 381 8 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0210.htm
19 6 1827 Bazalia Jan Kasperski par. Bazalia 25 Franciszka Malinowska par. Bazalia 18 Stanisław Stachowski i Michał Borkowski 178-3-93 244R-244V 15 Ż DM
11 11 1828 Wiszenki Leon Romanowski par. łucka 30 Kajetan Katarzyna Wilczewska Helena Władanowicz par. wiszenecka 20 Wincenty Tekla Michałowska Jan Brodnicki, Kasper Romanowski, Wawrzyniec Ulanicki, Stefan Wyżewski 814 84 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0088.htm
4 11 1828 Koblin Jan Kordowski par. Koblin 22 Jędrzej Rozalia Baranowska Marianna Rudziewicz par. Koblin 20 Józef Marianna Szersteń Ignacy Tracenczuk, Tomasz Kordowski, Kasper Rudziewicz 814 210 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0214.htm
28 10 1828 Luboml Adam Kasperski Krymno Tekla Zawadzka Krymno Stanisław Gołębiowski, Jan Janiszewski 301 40 35 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0022.htm
10 6 1828 Bazalia Mikołaj Kasperski 25 Jakub Rozalia Agnieszka z d. Terlecka Gluzicka w Kazimierz Komarzewski i Agnieszka Gluzicka 178-3-94 233R 15 Ż DM
20 10 1828 Bazalia -fil.Tereszki Tomasz Bujalski Korczówka 18 Łukasz Marianna Franciszka Piątkowska Korczówka 17 Michał Tekla Dworzecka Józef Piotrowski, Jakub Bezdecki, Kasper Dziegciowski 178-3-95 234R 11 Ż DM
17 11 1829 Wiszenki Wawrzyniec Hulanicki par. łucka 28 Felicjan Marianna Siatrzycka Apolonia Wilczewska Kopaczówka 25 Piotr Julianna Hulanicka Jan Brodnicki, Kasper Romanowski 815 103a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0106.htm
10 11 1829 Ptycza Kazimierz Milecki Pełcza (unita) 25 Grzegorz Katarzyna Gustowska Pełcza 20 Józef Anna Buszynska Kasper Piotrowy Tobolewski, Grzegorz Szymonowy Bydłowski 815 305R 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0310.htm
25 11 1829 Bazalia Antoni Rudnicki Kopaczówka par. Kupiel Jan Helena Marianna z d. Sylingor Starzyńska Czuchele 28w Ludwik Agnieszka Kasper Rudnicki, Franciszek Rudnicki.Paweł Iskra 178-3-95 231V 46 Ż DM
5 5 1829 Kotelnia Alojzy Dorożyński Wołosowa 21 Kazimierz Franciszka Świderska Franciszka Iskrzycka Wołosowa 17 Piotr Balbina Kasperska Franciszek Kłosowski, Kazimierz Sokol, Anastazy Iskrzycki 178-51-301 10V 10 Ż 22 BS
19 1 1830 Luboml Tomasz Kornijczuk Rymacze 20 Jan Zofia Anna Pradun Rymacze 20 Jakub Katarzyna Kazimierz Kasperski, Bartłomiej Tołyż 301 65 3 845 314 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20301/pages/PL_1_436_301_0035.htm
9 2 1830 Krzemieniec Józef Walicki Podbereźce 30 Franciszek Marianna Anna Antoniczak Białokrynica 20 Marcin Justyna Paweł Oborski i Kasper Jaworski 01-5 46V 14 T 776 DM
6 7 1830 Krzemieniec Karol Chrupowiecki Marcelówka wdo Michał Barbara Zuzanna Kurczakowska Turia p Feliks Marianna Kasper Oborewicz i Łukasz Synajewski 01-5 51R 31 T 780 DM
26 1 1830 Szumsk Feliks Cymbaluk Iserna 20 Marcin Katarzyna Adaszyńska Apolonia Rawska Iserna 18 Jan Rozalia Iwańczuk Jan Cymbaluk, Piotr Cymbaluk, Kasper Rawski 245-1-4 382V 80 RK
26 2 1830 Białogródka Antoni Franczuk Kropiwno 20 Stefan Martocha Antoszek Apolonia Mazurczuk Kropiwno 16 Gabr Salomea Wożniuk Kasper Jużczuk i Stach Szararczuk 178-03-96 69R 4 Ż DM
26 2 1830 Białogródka Jakub Miedziakowski Ledzianka 26 Jan Anastazja Kaszperska [Kasperska] Anastazja Sławecka Ledzianka 20 Franciszek Apolonia Radziekowska [Radziechowska] Jędrzej Zarzycki i Stefan Mirzyjewski [Mierzejewski] 178-03-96 69R 5 Ż DM
2 11 1830 Ostróg Symeon Tuczapski (G-R) 37w Stefan Anna Katarzyna Piotrowska Ostróg 19 Marcin Marianna Waśkiewicz Kasper Nehrebecki 171-1-3 21R 18 R MZ
10 5 1831 Dubno Tomasz Kasperski Dubno 25 Aleks Julia Rymkiewicz Emilia Zaleska Dubno 30 Franciszek Karolina Józef Kasperski, Wincenty Konopko 817 107R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0110.htm
21 6 1831 Białogródka Adam Wolski Puzyrki Małe 31w Wawrzyniec Rozalia Wojnowska Ewa Jastrzębska Puzyrki Małe 21 Józef Marianna Kasperska Antoni Łukasiewicz, Michał Dębicki 178-3-97 84R 10 Ż DM
1 11 1831 Nowogród Woł. Antoni Popławski w. Fedorówka 22 Józef Marianna Gajdamowicz Anna Mroczkowska w. Fedorówka 20 Bazyli Marianna Święcicka ur. Stanisław Gajdamowicz, Kasper Boczkowski 245-1-5 29V 171 R 1135 DW
31 1 1832 Swojczów Michał Szewczuk Mohylno 20 Antoni Agnieszka Sobolewska Marianna Kuczeruk Mohylno 18 Jan Rozalia Kasperska 847 152 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0083.htm
19 5 1832 Sokul Antoni Grudzinski Pożarki 30 Wojciech Konstancja Pruszynska Apolonia Poziomska Pożarki 20 Filip Marianna Wiszniowska Mikołaj Borysowski, Antoni Bankowski, Kasper Jarzębowski 818 45V 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0052.htm
3 7 1832 Czartorysk Feliks Pietkiewicz Ośnica Wielka 36 Ignacy Anna Gruszczewska Katarzyna z Dziekanskich Paplińka Ośnica Wielka 35w Kaietan Dawidowicz, Leon Mazerowski, Kasper Płaskowicki 818 81 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0087.htm
30 7 1833 Łuck Roman Ziubrowski Rowańce 23 Julian Matrona Lietoch Marianna Jabłońska Rowańce Kasper Tylemonczuk, Jan Antoniuk 369 7 14 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0004.htm
12 11 1833 Horochów Jakub Grysiuk Matów 30 Antoni Marianna Zofia Kryszczuk Matów 18 Antoni Anna Kasper Walenty Kortko, Grzegorz Szewczuk 848 111 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0063.htm
18 6 1833 Ostrówki Jan Palec Wola Ostrowiecka 18 Szymon Marianna Chryciuk Agnieszka Dombrowa Wola Ostrowiecka 20 Marcin Katarzyna Swied Antoni Soroka, Mikołaj Tomeczek, Wojciech Kasperek 848 462 8 544 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0264.htm
9 2 1833 Białogródka Jan Podgurski Polachowa 30 Szymon Marianna Wolska Bazylida Libczyńska Polachowa 20w Józef Marianna Rajewska Maciej Rużycki, Kasper Mikołajewski 178-3-99 57R 12 Ż DM
10 9 1833 Białogródka Jan Szyszkowski Polachówka 36w Magdalena Szymańska Polachówka 18 Franciszek Marianna Chwedorowicz Antoni Szyszkowski, Kasper Mikołajewski 178-3-99 58V 22 Ż DM
9 9 1834 Dederkały Franciszek Adaszyński Dederkały Wielkie 45 Wojciech Marianna Marcela Jacych zd. Sawicka Dederkały Wielkie 50w Mikołaj Helena Wojciech Zarzecki, Kasper Adaszyński 245-1-8 351R 5 R RK
7 10 1834 Szumsk Wojciech Krasicki Balarnia, par. Mizocz 43w Wincenty Anna Cybulska Marianna Zielińska Majdan Dubieński 24 Jan Elżbieta Smolińska Wawrzynic Zieliński, Wojciech Nowakowski, Kasper Michalski 245-1-8 377V 4 R RK
10 2 1835 Kołki Aleksander Dobrzański par. Kołki 24 Świętosław Marianna Konstancja Garlicka par. Kołki 18 Wincenty Agata Michałowska Jan Przybyszewski, Kasper ?tuskowicki, Józef Troicki 821 74 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0075.htm
24 11 1835 Dubno Jan Krzyżanowski Załuże 20 Daniel Tekla Wojtkowska Wiktoria Żukowska Mirohoszcz 20 Michał Konstancja Borysowska Kasper Ginowski, Paweł Cichocki 821 164R 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0166.htm
9 2 1835 Młynów Bazyli Milasiewicz greko-unit. par. Boremelska 22 Jan Anna Zofia Szydłowska par. Młynów 17 Bazyli Ewa Kasper Zacharzewski, Józef Szydłowski 821 185R 5 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0187.htm
20 10 1835 Bazalia Piotr Fiałkowski Świnna 18 Andrzej Anna Elżbieta Głowianków Czuchele 16 Leon Marianna Kasper Sobków, Iwan Perepełczuk 178-03-101 248R 24 Ż DM
30 5 1836 Szumsk Franciszek Sopiński Mosty 23 Wawrzyniec Apolonia Katarzyna Makowska Most Antonowiecki 17 Mikołaj Aniela Wojciech Sinkowski, Jędrzej Kucharski, Kasper Listowski 245-1-10 467V 19 R RK
25 10 1836 Szumsk Dominik Jasiński Załuże 20 Wojciech Rozalia Antonina Tomczuk Załuże 18 Kazimierz Magdalena Jacek Kaszuba, Wawrzyniec Jasiński, Kasper Kiryiczuk 245-1-10 471R 33 R RK
8 11 1836 Bazalia Franciszek Maćków Czuchele 22 Maciej Apolonia Marianna Kazimiruk Czuchele 18 Kazimierz Magdalena Kasper Mielnik, Jan Patrykowy 178-03-106 285R 37 Ż DM
31 1 1837 Ostrówki Michał Mikołajczuk Wola Ostrowiecka 20 Mateusz Marianna Kasperek Ewa Dombrowa Wola Ostrowiecka 18 Maciej Marianna Lewek 548 21 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20548/pages/PL_1_436_548_0012.htm
31 1 1837 Wiszenki Maciej Sawicki Słoboda Wiszenecka 24 Andrzej Tekla Majdańska Helena Kornatowska Słoboda Wiszenecka 25 Tadeusz Konstancja Tóńska Andrzej Tomaszewicz, Kasper Torucki 823 68 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0073.htm
24 1 1837 Młynów Karol Domaradzki par. Młynów 26 Piotr Bogumiła Marianna Karpińska par. Młynów 19 Franciszek Julianna Kasper Zacharzewski, Kazimierz Dzikowski, Franciszek Augustynowicz 823 196R 1 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0204.htm
11 7 1837 Młynów Grzegorz Turczynowski greko-unit. par. Boremelska 63w Dionizy Ewa Franciszka z Borowskich Bóbr par. Młynów w Wojciech Konstancja Tomasz Zukowski, Paweł Drewnowski, Kasper Wiszniewski 823 197V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0206.htm
14 2 1837 Szumsk Józef Suchodolski Huta Szumska 20 Antoni Anna Listowska Marianna Krajewska Iserna 18 Jan Wiktoria Smoleńska Smolińska Paweł Cymbaluk, Gabriel Jastrzębski, Kasper Suchodolski 245-1-11 488R 5 R RK
14 2 1837 Ostróg Józef Pawłowski Płoska 38 Ignacy Ewa Zofia Dębicka Płoska 24 Jan Apolonia Józef Rosołowski, Antoni Horodecki i Kasper Omelański 171-1-10 22V-23R 3 R DM
12 9 1837 Ostróg Wincenty Nowosz par. Dąbrowica 30 Gabriel Anna Zdanowicz Apolonia Krasińska Tessów 18 Stefan Agnieszka Wisznicka Michał Pielecki, Kasper.... 171-1-10 28V 20 R DM
3 10 1837 Ostróg Erazm Kosecki Ostróg 26 Piotr Brygida Franciszka Pawłowska Płoska 17 Paweł Julia Gołębiowska Kasper Omelański, Tomasz Dębicki, Szymon Kozirski 171-1-10 28V-29R 21 R DM
9 5 1837 Białogródka Józef Wrześniowski Seredyńce - Kaplica Sudyłków par. Zasław 23 Maciej Anastazja Mroczko Franciszka Zalewska Białogródka 20 Stanisław Benedykta Sławecka Kasper Sielski, Serafin Tarczyński 178-03-108 163R 10 Ż DM
16 10 1838 Beresteczko Feliks Kasperski par. Beresteczko 25 Józef Tekla Krasicka Marianna Kalińska par. Beresteczko 25 Michał Tekla Tergulowska 1 22 8
6 11 1838 Młynów Jan Mickiewicz par. Młynów 20 Kazimierz Rozalia Karolina Korecka par. Młynów 17 Józef Magdalena Wincenty Chilczuk, Hipolit Antonowicz, Kasper Rodziewicz 824 144V 8 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0147.htm
16 8 1838 Hołoby Franciszek Baginski Smolarnia Aleksandrowska 27 Szymon Marianna Dombrowska Apolonia Ostrowska Smolarnia Aleksandrowska 24 Mateusz Zofia Jabłońska Jakub Jabłoński, Kasper Morow, Ignacy ?moszynski 853 204V/362 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0203.htm
3 7 1838 Luboml Karol Kogutowski Krymno 25 Maciej Marianna Kontowska Magdalena Ostrowska Krymno 21 Alojzy Wiktoria Majewska Adam Kasperski, Józef Sawczyński 853 537 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0302.htm
3 7 1838 Miropol Franciszek Jabłoński Huta Zaborzycka 25 Jan Oksena Ząb Marianna Leśniewska Huta Zaborzycka 19 Michał Małgorzata Rajkowska Kasper Czarnecki, Paweł Sobolewski, Franciszka z Leśniewskich Sobolewska 245-1-12 163R 10 R 3090 DW
8 10 1839 Kisielin Szymon Horodyski Nemir 27 Jan Maryanna Proklewicz Julia Onyszkiewicz Kisielin 18 Aleksander Apolonia Radzimińska Antoni Horodyski, Kasper Tański, Antoni Koralewski 854 329 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0192.htm
29 1 1839 Luboml Stefan Dwornicki par. Luboml 40w Jan Marianna Słoninkiewicz Apolonia Kasperska par. Luboml 20 Benedykt Teresa Tyszczuk Bazyli Słoninkiewicz, Karol Jankowski 854 593 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0339.htm
10 9 1839 Białogródka Antoni Ławryniuk Suchorzyńce 40w Sydor Marianna Jaszczuk Tekla z d. Zabatiuk Humeniuk Suchorzyńce 35w Marcin Marianna Zabatiuk pr. Kazimierz Sobczuk i pr. Kasper Jaszczuk 178-03-112 134V 19 Ż DM
27 10 1840 Miropol Eliasz Kotwicki Balarka Ludwikówka 19 Onufry Ewa Maciszewska Anna Wasylewska Ulanówka 25 Jan Anna Cybulska Wojciech Domalewski, Kasper Czernecki 871 335 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0174.htm
25 2 1840 Młynów Jan Trzaskowski par. Klewań 40 Jan Marianna Marianna Złotnicka par. Młynów 16 Leopold Zuzanna Józefat Szandra, Placyd Złotnicki, Kasper Wiszniowski 826 184V 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0186.htm
2 6 1840 Młynów Mikołaj Kordowski par. Młynów 18 Andrzej Prakseda Tekla Jankowska par. Młynów 18 Józef Anna Wincenty Chilczuk, Kasper Rodziewicz, Mikołaj Pisarczuk 826 184V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0186.htm
11 2 1840 Kowel Michał Jarocki Rudniki 22 Paweł Petronela Honorata Wróblewska Rudniki 17 Grzegorz Marianna prac. Józef Popławski, Kasper Dmieczkin ?, Mikołaj Kodański 243 17 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20243/pages/PL_1_436_243_0010.htm
16 6 1840 Żytomierz Eliasz Biernacki 25 Joachim Marianna Osińska Marianna Semberek zd.Rejman 29w Karol Marianna Osowska Kasper Hryniewiecki , Jan Martynowski 178 3 10 64 29 Ż Ni
16 11 1841 Białozórka Piotr Kasperski par.Bazalija 36 Jakub Rozalia Janiszewska Tekla Słotwińska par.Białozórka 26 Michał Maryanna Olszewska Antoni Jakubowski, Franciszek Korzeniowski 872 759 7
11 5 1841 Połonne Józef Kurowski Brazyńce 28 Jan Katarzyna Agnieszka Zawadzka Brazyńce 18 Maciej Anastazja Grzegorz Kamiński i Kasper Gnioniński 872 149 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0081.htm
2 11 1841 Opalin Jakub Bocion Opalin 20 Tomasz Antonina Duchnicka Tekla Łatkowska Opalin 16 Tomasz Marianna Kasper Dubicki, Jan Bocion 519 6 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20519/pages/PL_1_436_519_0005.htm
8 9 1841 Nowogród Wołyński Jan Zapolski Fedorówka 21 Paweł Małgorzata Hussakowska Aplonia Lewicka Użaczyn 18 Mateusz Franciszka Kułakowska Zapolski Kasper, Adamski Piotr 872 82 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0045.htm
1 6 1841 Miropol Antoni Ciszewski Nowosielica Mała par. połońska 24 Antoni Józefa Siedlecka Marianna Sawicka Kozarka 20 Michał Agata Kasperska 872 376 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0199.htm
21 9 1841 Młynów Augustyn Brzezinski par. Młynów 22 Feliks Franciszka Marianna Szydłowska par. Młynów Tomasz Ewa Kasper Zacharzewski, Wincenty Szydłowski, Józef Zacharzewski 827 173V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0177.htm
20 10 1841 Lachowce Teodor Jan Sawicki par. Lachowce 25 Jan Marianna Bilska Helena Konwerska Jurówka 21 Jan Franciszka Lewandowska Kasper Johan, Dawid Jankiewicz 178-49-17 22R 20 Ż DM
26 10 1841 Równe Tomasz Kasperski par. Równe 28w Aleksy Julianna Czarna Józefa Kwiatkowska par. Równe 18 Teodor Józefa Kasperowicz Feliks Fiałkowski, Paweł Pruchniakowski 171-1-12 125V 7 R DM 0
1 6 1843 Kuniów Józef Kasperski Dryzaki 55 Jan Barbara Szulecka Katarzyna Zaleska Dryzaki 30 Jan Cecylia Kacańska 882 67 V 16
31 5 1843 Sokul Filip Piotrowicz Padałówka 29 Piotr Marcela Janiszewska Tekla Tchorzewska Padałówka 18 Feliks Agata Torzecka Kasper Torzecki, Alojzy Rudkowski, Wojciech Sieciński, Józef Łączyński 829 197V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0212.htm
5 11 1844 Szumsk Aleksander Omelański Borki, par. Szumbar 23 Mikołaj Magdalena Kasperska Dorota Jastrzębska Żołobki 19 Jan Teresa Sinkowska Piotr Listopacki, Stanisław Jastrzębski 875 691-692 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0364.htm
9 7 1844 Sielec Józef Marcinkiewicz Sielec 26 Daniel Marianna Wadlewska Barbara Kasperska Sielec 22 Michal Franciszka Dacewicz 576 10 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20576/pages/PL_1_436_576_0006.htm
21 10 1844 Luboml Tomasz Kogutowski Krymno 19 Michał Anna Gadzała Marianna Koźmin Krymno 19 Bazyli Barbara Kowaluk Adam Kasperski, Szymon Rybaczuk 859 614 33 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20859/pages/1_436_0_0_859_0326.htm
22 1 1844 Łuck Michał Wilczyński par. Łuck 24w Michał Katarzyna Szczucka Teresa Lefantiow 17 Zachariasz Marianna Zawadzka Paweł Szczurkiewicz, Wincenty Żuliński, Kasper Wilczyński 830 12R 2 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0013.htm
25 11 1845 Torczyn Marcin Piotrowski 30 Józef Fruzyna Szczebiotowicz Salomea Jakubowska 20 Klemens Marianna Oliwa Kasper Lisniewicz, Feliks Jakubowski, Michał Osiński 632 15 EH
21 1 1845 Niewirków Jan Kuryata Rudnia Pohoryłowska 22 Antoni Justyna Maligrand Katarzyna Janiszewska Rudnia Pohoryłowska 18 Jan Maryanna Szakalewska Jan Kuryata i Kasper Maligrand 884 281 2 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0288.htm
20 5 1845 Niewirków Ignacy Kuryata Rudnia Pohoryłowska 25 Alexander Agata Sadowska Maryanna Szakalewska Niewirków 23 Teodor Małgorzata Zagalewska Walenty Kuryata i Kasper Maligrand 884 283 10 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0290.htm
1845 Chełm USC Kasperkiewicz Józefa Tołyż Rymacze 32 Maciej Anna Iwko nr aktu 14 1060 541 9 zawiad. http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0287.htm
25 11 1845 Teofilpol Grzegorz Sińkiewicz Rydka 23 Jan Franciszka Głowacka Marcjanna Pawłuszyńska Rydka 17 Jan Katarzyna Ilnicka Florian Iwerski, Kasper Starski, Grzegorz Sińkiewicz 178-3-113 408R 16 Ż DM
24 11 1846 Szumsk Wawrzyniec Kokorowski Huta Szumska 19 Michał Marianna Głowacka Katarzyna Kasperska Kąty 19 Wojciech Justyna Jasińska 877 869 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0449.htm
14 2 1846 Krzemieniec Józef Kozłowski Horynka par. Katerburg 24 Sebastian Marta Babij Tekla Ostasiuk Folwarki Wielkie 20 Jan Marianna Paweł Wiszniewski i Kasper Stasiuk 01-19 18V 8 DM 610 T
10 2 1846 Jampol Józef Szymański Ośniki, par. Łanowce 29 Antoni Agata Kasperska Józefa Teys Olszanica 22 Jan Marianna Jamnicka Roch Szymański, Jan Głuchowski, Franciszek Dobrowolski 877 764 3 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0395.htm
19 5 1846 Starokonstantynów Jan Kowalewski Zapadyńce 25