Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 6475 wyników dla: Toma

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
4 12 1736 Kościejów Wojciech Motylowski 2 s. Tomasza i Zofii 641L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20641/pages/PL_1_301_641_0001.htm
16 11 1784 Wyżniany Andrzej Śnieżko 4 Łahodów 28 s. Tomasza i Reginy 1469L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201469/pages/PL_1_301_1469_0001.htm
29 11 1784 Wyżniany Michał Śnieżko 8 Łahodów 28 s. Tomasza i Reginy 1469L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201469/pages/PL_1_301_1469_0001.htm
19 4 1784 Szczurowice Helena Bogucka 2 Szczurowice 32 ojciec Tomasz 1310L 50 B http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201310/pages/PL_1_301_1310_0031.htm
26 3 1787 Opryłowce Benedykt Bogunicz 1/52 Netreba 8 s. Tomasza i Katarzyny 1037R 1b http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201037/pages/PL_1_301_1037_0001b.htm
9 12 1802 Brzeżany Teresa Dąbek 5/4 Komarówka 4 s. Tomasza i Jadwigi 121L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20121/pages/PL_1_301_121_0001.htm
19 7 1803 Kuniów Teodor Łukomski 4 Martynie s. Tomasza i Marianny 297-1-086 4V Ł
7 10 1803 Kuniów Eustachy Fidyk 1 Siekierzyńce s. Tomasza i Heleny 297-1-086 5R Ł
17 2 1804 Kuniów Tomasz Podhorodecki 8/52 Hucisko Stare s. ur. Tomasza i Łucji 297-1-086 6R Ł
2 4 1804 Kuniów Leon Tomaszewski 1 Radohoszcz Wielka s. ur. Jana i Marcjanny 297-1-086 6V Ł
16 4 1804 Kuniów Marianna Tomaszewska 4 Radohoszcz Wielka c. ur. Jana i Marcjanny 297-1-086 6V Ł
26 7 1804 Kuniów Marianna Ryszkowska 5 Dołocz c. Tomasza i Anny 297-1-086 7R Ł
30 3 1805 Kuniów Agnieszka Dańkowska 1 Martynie c. Tomasza i Marianny 297-1-086 8V Ł
1 4 1805 Kuniów Ludwik Zabłocki 4 Górszczyzna s. Tomasza i Ludwiki 297-1-086 8V Ł
7 4 1805 Kuniów Ludwika Zabłocka 5 Górszczyzna c. Tomasza i Ludwiki 297-1-086 8V Ł
28 10 1805 Kuniów Feliks Germani 2 Górszczyzna s. ur. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 10V Ł
28 10 1805 Kuniów Franciszek Germani 2/12 Górszczyzna s. ur. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 10V Ł
27 12 1805 Kuniów Daniel 1 Siekierzyńce s. mieszcz. Tomasza i Julianny 297-1-086 11V Ł
2 2 1806 Kuniów Jan Ryszkowski 3,3 Dołocz s. prac. Tomasza 297-1-086 12R Ł
9 10 1806 Kuniów Stanisław Zabłocki 2/52 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 14V Ł
16 1 1807 Kuniów Grzegorz Fidikh 9/52 Siekierzyńce s. prac. Tomasza i Agnieszki 297-1-086 15R Ł
29 2 1808 Kuniów Brygida 3/52 Poczapki c. prac. Tomasza i Wiktorii 297-1-086 17R Ł
30 5 1808 Kuniów Jan Zabłocki 9/12 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Ludwiki ze Skąpskich 297-1-086 17V Ł
19 1 1809 Kuniów Jan Tomaszewski 3/52 Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny 297-1-086 18V Ł
22 2 1809 Kuniów Apollonia Omelczuk 1/52 Poczapki c. prac. Tomasza i Wiktorii 297-1-086 19R Ł
27 4 1809 Kuniów Franciszek Podhorodecki 3/12 Hucisko Stare s. szl. Tomasza i Łucji 297-1-086 19V Ł
18 11 1809 Kuniów Magdalena Tomaszowa 50 Poczapki prac., wdowa 297-1-086 21R Ł
25 8 1810 Kuniów Wojciech Fidik 4/12 Siekierzyńce s. mieszcz. Tomasza i Agnieszki 297-1-086 23V Ł
26 7 1811 Krzemieniec Łukasz Sowiński 2 Krzemieniec s. Tomasza i Anny 299 2 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0002.htm
5 1 1812 Ołyka Ewa Trybulska Majdan Kotowski c. Tomasza i Agnieszki Konefał 297-1-143 Łuck 0
1 2 1812 Krzemieniec Aniela Jezierska 32 Kokorów z Duniewiczów, wd. Daniel, s. Stanisław, Tomasz, c. Tekla, Teresa 299 8 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
13 1 1812 Krzemieniec Marianna Tomaszewska 58 Podwysokie 299 7 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0006.htm
5 8 1812 Kuniów Anastazja Ryszkoska 40 Dołocz prac., żona Tomasza 297-1-086 31V Ł
5 8 1812 Kuniów Józef Ryszkoski 16 Dołocz s. prac. Tomasza 297-1-086 31V Ł
5 8 1812 Kuniów Katarzyna Ryszkoska 8 Dołocz c. prac. Tomasza 297-1-086 31V Ł
5 8 1812 Kuniów Anna Ryszkoska 3 Dołocz c. prac. Tomasza 297-1-086 31V Ł
22 11 1812 Kuniów Tekla Żalska 2/12 Dertka c. szl. Tomasza i Antoniny 297-1-086 33R Ł
12 3 1813 Kuniów Anna Tomaszewska 60 Kuniów szl., wdowa 297-1-086 34R Ł
11 5 1813 Kuniów Ludwika Zabłocka 30 Górszczyzna ze Skąpskich, ur., mąż Tomasz 297-1-086 35V Ł
7 6 1813 Kuniów Józef Tomaszewski 3/12 Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny z Kułakowskich 297-1-086 36R Ł
2 12 1813 Kuniów Kazimierz Tomaszewski 48 Martynie ur., cudzoziemiec 297-1-086 37R Ł
1814 Kołki Marianna Sulikowska 3 Huta Kulikowiecka c. Tomasza i Barbary Sulikowskich 297-1-64 Łuck 0
5 3 1814 Krzemieniec Domicela Malczewska 1 Szpikołosy c. Tomasza i Magdaleny Opolskiej 299 31 17 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0018.htm
8 10 1814 Krzemieniec Paweł Osowski 43 Krzemieniec pozostała wdowa, s. Tomasz l.3 299 40 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0024.htm
14 2 1814 Kuniów Błażej Fidyk 1/52 Siekierzyńce s. mieszcz. Tomasza i Agnieszki 297-1-086 37V-38R Ł
1815 Ołyka Jan Trybulski Majdan Kotowski s. Tomasza i Elżbiety Konofał Trybulskich 297-1-143 Łuck 0
10 8 1815 Krzemieniec Domicela Eysmont 5/365 Ludwiszcze c. Tomasza i Anny 299 47 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0027.htm
8 10 1816 Kuniów Franciszek Ażalski 3/52 Siwierz s. Tomasza i Antoniny 297-1-086 44V Ł
14 4 1817 Krzemieniec Marianna Wróblewska 55 Oderadówka wd. Jan, s. tomasz, Wojciech, Michał 299 59 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0033.htm
28 10 1817 Kuniów Franciszek Choina 8 Martynie s. prac. Tomasza i Jadwigi 297-1-086 47R Ł
15 12 1817 Kuniów Stanisław Zabłocki 3 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Barbary 297-1-086 47V Ł
18 3 1818 Krzemieniec Michał Tomaszewski 2 Krzemieniec 299 73 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0041.htm
10 4 1818 Krzemieniec Agnieszka Cybulska 3 Sapanów c. Tomasza i Marianny 299 74 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0041.htm
16 4 1818 Krzemieniec Tadeusz Kozicki 48 Kulików wd. Leonora Kilkowska, s. Piotr, Wincenty, Józef, Bartłomiej, Tomasz, Franciszek, c. Julianna, 299 74 29 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0041.htm
16 12 1818 Krzemieniec Joanna Malczewska Szpikołosy c. Tomasza i Magdaleny z Opolskich 299 85 92 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0047.htm
21 12 1818 Krzemieniec Feliks Malczewski 18/12 Szpikołosy s. Tomasza i Magdaleny Opolskiej 299 86 95 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0047.htm
16 7 1818 Krzemieniec Jakub Jaroszewicz 2/12 Królewski Most s. Tomasza 299 88 113 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0048.htm
1 3 1818 Kuniów Jan Tomaszewski 60 Radohoszcz Wielka ur. WP 297-1-086 48V Ł
1 3 1819 Krzemieniec Marianna Telatycka 1,5 Smolarnia Szepetyńska c. Tomasza i Doroty 299 90 23 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0049.htm
16 4 1819 Krzemieniec Wawrzyniec Cybulski 0,5 Sapanów s. Tomasza i Marianny Kowalskiej 299 91 43 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0050.htm
8 10 1819 Krzemieniec Joanna Ciechocka 10/12 Folwarki Małe c. Tomasza i Marianny 299 95 98 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0052.htm
31 12 1819 Krzemieniec Anastazja Osińska 60 Krzemieniec wd. Tomasz, 299 99 132 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0054.htm
18 9 1819 Krzemieniec Marianna Sawicka Berezce Wielkie wd. Tomasz 299 99 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0054.htm
18 3 1820 Krzemieniec Wincenty Antonicki 3 Krzemieniec s. Tomasza i Apolonii 299 101 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0055.htm
13 3 1820 Kuniów Anna Choina 0,5 Martynie c. prac. Tomasza i Jadwigi 297-1-086 53V Ł
21 7 1821 Krzemieniec Antoni Raciński 9/52 Krzemieniec s. Tomasza i Katarzyny 299 117 83 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0063.htm
18 5 1821 Dubno Apolonia Kosowska 12/52 Surnicze c. Tomasza i Anny, pracowici 65 12 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0007.htm
26 6 1821 Kuniów Domicela Jaroszyńska 46 Hucisko Nowe mąż Tomasz 297-1-086 56V Ł
16 11 1821 Kuniów Wincenty Tomaszewski 6 Kuniów s. Józefa i Magdaleny 297-1-086 57R Ł
23 2 1822 Krzemieniec Jakub Slowaczuk 8 Krzemieniec s.Tomasza i Anny 299 128 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0069.htm
16 2 1822 Krzemieniec Magdalena Lipińska 12/52 Krzemieniec c. Tomasza i Rozalii 299 127 28 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0069.htm
15 2 1822 Krzemieniec Erazm Iniewicz 2 Krzemieniec s. Tomasza i Zofii 299 127 27 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0069.htm
2 6 1822 Dubno Jan Kosowski 3/12 Dubno s. Tomasza i Anny z Herow 65 22 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0012.htm
12 4 1822 Dubno Karolina Sieniewicz 12 Ozerany c. Tomasza i Agnieszki, pracowici 65 21 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0011.htm
2 3 1822 Dubno Jan Siniewicz 15 Ozerany s. Tomasza i Agnieszki, pracowici 65 19 JM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2065/pages/PL_1_436_65_0010.htm
23 8 1822 Krzemieniec Marianna Gołębiowska 7/12 Kulików c.Tomasza i Anieli 299 141 129 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0076.htm
20 10 1822 Krzemieniec Marianna Klaczewicz 5/52 Krzemieniec c. Tomasza i Anny 299 143 145 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0077.htm
25 2 1822 Kuniów Marianna Fidyk 7 Siekierzyńce c. Tomasza i Agnieszki 297-1-086 58R Ł
1 8 1822 Kuniów Anastazy Ażalski 12 Dertka s. szl. Tomasza i Antoniny 297-1-086 60R Ł
5 10 1822 Kuniów Agnieszka Fidyk Siekierzyńce szl., mąż Tomasz, synowie i córki 297-1-086 60V Ł
4 2 1823 Krzemieniec Antonina Pogorzelska 3 Komarówka c. Tomasza i Anny 299 156 54 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0084.htm
28 3 1823 Krzemieniec Wojciech Pętka 3 Marcelówka s. Tomasza Pętka i Tekli Rentko 299 155 42 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
20 3 1823 Krzemieniec Józef Tomaszewski 34 Krzemieniec s. Hiacynta i Marianny 299 154 37 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
11 3 1823 Krzemieniec Katarzyna Tomaszewska 50 Krzemieniec wdowa 299 154 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0083.htm
22 10 1823 Krzemieniec Jan Jurkiewicz 4/52 Brzezina s. Tomasza i Anny 299 164 108 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0088.htm
4 11 1823 Krzemieniec Józef Jurkiewicz 3 Brzezina s. Tomasza i Anny 299 165 115 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0088.htm
29 11 1823 Krzemieniec Marianna Tomasz 2 Nowosiółki c. Tomasza i Tekli 299 166 122 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0089.htm
12 12 1823 Krzemieniec Leopold Zygmunt Jakubowski 3/52 Krzemieniec s. Tomasza i Karoliny Bocheńskiej 299 167 125 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0089.htm
15 8 1823 Kuniów Wojciech Zabłocki 3 Górszczyzna s. szl. Tomasza i Marianny 297-1-086 64R Ł
23 2 1824 Krzemieniec Honorata Tylutycka 4 Marcinówka c. Tomasza i Doroty 299 176 34 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0094.htm
28 1 1824 Krzemieniec Piotr Tomaszewski 1/52 Grabówka 299 173 18 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0092.htm
2 11 1824 Krzemieniec Józef Marczenko 1/52 Krzemieniec s. Tomasza i Barbary 299 195 159 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0103.htm
25 3 1824 Kuniów Kazimierz Tomaszewski 6 h Kuniów s. mieszcz. Wincentego i Magdaleny 297-1-086 65V Ł
23 5 1825 Krzemieniec Franciszek Tomaszewski 0,5 Grabówka s. Antoniego i Paraskewii 299 215 73 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0113.htm
16 2 1825 Krzemieniec Stefan Tomaszewski 50 Krzemieniec wdowiec 299 205 24 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0108.htm
4 7 1825 Krzemieniec Emilia Cybulska 1,5 Krzemieniec c. Tomasza i Marianny 299 216 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0114.htm
15 7 1825 Krzemieniec Marianna Karpińska 33/52 Nowosiółki c. Tomasza i Tekli 299 218 94 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0115.htm
5 9 1825 Krzemieniec Anna Telatycka 7 Marcelówka c. Tomasza i Doroty 299 222 121 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0117.htm
12 1825 Kuniów Andrzej Zabłocki 1/52 Górszczyzna s. ur. Tomasza i Katarzyny 297-1-086 71V Ł
31 5 1826 Krzemieniec Magdalena Kluczyńska 3 Krzemieniec c. Tomasza i Natalii 299 240 85 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0126.htm
15 5 1826 Krzemieniec Stanisław Antonicki 2 Krzemieniec s. Tomasza i Apolonii 299 239 74 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0125.htm
12 8 1826 Krzemieniec Paweł Lipiński 0,5 Krzemieniec s. Tomasza i Karoliny 299 246 133 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0129.htm
12 9 1826 Krzemieniec Ignacy Łozajewski 2 Wesołówka s. Tomasza i Heleny 299 249 154 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0130.htm
22 2 1827 Ostrówki Paweł Pogorzelec 4 Wola Ostrowiecka s. Tomasza i Katarzyny z Giedzów 545 2-3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0002.htm
3 3 1827 Horochów Grzegorz Cisak 1 Koziatyn s. Tomasza i Franciszki 72 5 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2072/pages/PL_1_436_72_0003.htm
29 10 1827 Turzysk Franciszek Poziomkiewicz 46 Turzysk ż. Teresa z d. Tomankiewicz, córka Ludwika 843 367 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0202.htm
14 1 1827 Zasław, Św. Józefa Wincenty Chyliński 4 Zasław Tomasza i Marianny 178-3-93 46 2 Ż MO 90
8 2 1827 Torczyn Marianna Hyrycz 36 Usicze z Witwińskich, ur., mąż Bartłomiej, synowie Tomasz, Pawel, Wawrzyniec, Łukasz i Antoni, córka Barbara 813 52a 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0053.htm
24 10 1827 Torczyn Euzebiusz Laskowski 1/52 Ulaniki s. ur. Tomasza i Józefy z Malinowskich 813 55a 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0056.htm
1 11 1827 Torczyn Jan Nehrebecki 40 Torczyn ur., żona Zuzanna z Tomaszewskich, córka Katarzyna 813 55a 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0056.htm
17 1 1827 Kołki Marianna Tomaszewska 30 Krasne panna; 19.01. Szymon Niwiński - Proboszcz kołkowski 813 108 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0108.htm
19 1 1827 Luboml Katarzyna Rudzka 30 Rymacze pr., mąż Tomasz, syn Marcin, córki Anna i Teresa 843 339 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0185.htm
11 4 1827 Drużkopol Michał Sobczuk 5 Dołhe s. prac. Tomasza i Katarzyny 63 4 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0003.htm
10 4 1827 Łuck Barbara Krzyształowicz 6 Łuck c. Tomasza i Eufrozyny z Litwinów 813 30 26 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0031.htm
27 6 1827 Łuck Marcjanna Mogielnicka 26 Łuck z Bodakowskich, pozostał mąż Tomasz i 7 - letni syn Józef 813 35a 52 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0036.htm
9 11 1827 Łuck Ostap Zymbrowski 70 Rowańce Pozostała wdowa Anastazja z Lewandowskich (2 żona) i córki: Helena, Marianna, Apka i syn Opanas. Z pierwszej żony Hapki Kijowskiej synowie: Cyprian, Michał, Tomasz, Jan. 813 39a 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0040.htm
2 5 1827 Włodzimierzec Józefa Jaworska 2/52 Majdan Rubań c. ur. Tomasza i Jadwigi z Naumowiczów 813 121a 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0121.htm
20 11 1827 Drużkopol Dymitr Długoszów 2 Rzyszczów s. Jędrzeja i Marii z Tomaszów 63 10 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2063/pages/PL_1_436_63_0006.htm
23 4 1827 Hołoby Mateusz Raciborski 71 Drozdnie Dziedzic części wsi Drozdnie, żona Katarzyna z domu Horodecka, dzieci: Kazimierz, Ludwik, Tomasz, Antonina, Katarzyna, Waleria 843 501 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0280.htm
13 5 1827 Ptycza Klara Kulczycka 6 Nosowica rodzice: sł. Tomasz i Anna stolarze, z parafii Dubieńskiej, tymczasowo tylko w par. Ptycza mieszkający 813 285a 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0260.htm
24 11 1827 Nabrzuska Antonina Rukiewicz 47 Kraśnica z Adamowiczów, Tomasza Rukiewicza małżonka, synowie: Edmund, Emilian, Apolinary, córki: Paulina , Wiktorya 843 564 3 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0314.htm
8 1 1827 Dederkały Mikołaj Szerzyński 6 Dederkały Wielkie z kaszlu, s. urodz.,Tomasza i Tekli 01-6 1R 2 T 837 DM
27 9 1827 Luboml Kazimierz Romańczuk 2 Rymacze r. Tomasz, Anna 843 348 65 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0190.htm
22 7 1827 Krzemieniec Michał Strzelecki 1/12 Młynowce s. prac. Tomasza i Pelagii z Łożyńskich 01-6 11V 86 T 880 DM
29 7 1827 Krzemieniec Antoni Kamieński 0,5 Krzemieniec s. sław. Tomasza i Justyny z Jaskiewiczów 01-6 12V 95 T 881 DM
30 7 1827 Krzemieniec Marianna Filipczuk 5 Nowosiółki c. prac. Tomasza i Katarzyny 01-6 12V 97 T 881 DM
19 8 1827 Krzemieniec Apolonia Czepielińska 50 Krzemieniec mąż sław. Jan Czepieliński, synowie Tomasz i Józef 01-6 14R 110 T 882 DM
27 8 1827 Krzemieniec Anna Radkiewicz 35 Krzemieniec wdowa po Eliaszu, syn Tomasz, córki Magdalena i Katarzyna 01-6 15R 117 T 883 DM
21 9 1827 Krzemieniec Maciej Czerwiński 62 Krzemieniec żona Rozalia z Eleszewiczów, syn Tomasz i córka Rozalia 01-6 17R 131 T 885 DM
26 12 1827 Krzemieniec Antoni Tomaszewski 12 Krzemieniec s. sław. Romana i Zofii 01-6 25V 188 T 894 DM
8 4 1827 Szumsk Franciszek Kołtun 4 Kruholec z ospy, pr., rodz. Tomasz i Helena 245-1-1 402V 13 R RK
13 8 1827 Szumsk Józef Wyleżyński 2 Bykowce z żołądka, ur., rodz. Tomasz i Eleonora 245-1-1 405R 34 R RK
25 2 1827 Białogródka Benedykt Kornatowski 4 Dworzec s. ur. Tomasza i Franciszki z Michnickich 178-03-93 68R 12 Ż DM
13 6 1827 Białogródka Anna Łukarzewska 34 par. Białogródka ur., z Tałajów, mąż Idzi, synowie Tomasz, Jan, Karol, Teodor i Aleksander, córki Honorata, Antonina i Marianna 178-03-93 71R 45 Ż DM
3 7 1827 Białogródka Tomasz Seweryn Duczyński 20 Trusiłówka s. ur. Tomasza wdowaca po Apolonii z Wawrowskich 178-03-93 71V 53 Ż DM
27 7 1827 Białogródka Tekla Moszczyńska 40 Puzyrki Małe ur., z Rosołowskich, mąż Piotr, synowie Józef, Tomasz, Franciszek i Mikołaj, córka Franciszka 178-03-93 72R 57 Ż DM
3 2 1827 Zasław św. Jana Tekla Tomalewska 50 Borysów pozostawiła wdowca Daniela 178-03-009 20 12 Ż MO 40
18 12 1827 Zasław św. Jana Antonina Gawiński 40 Zasław żona Brygida z Puchalskich, synowie Jan i Tomasz, córki Domicella i Anna 178-03-009 28 60 Ż MO 56
4 3 1827 Zasław, Św. Józefa Erazm Romuald Mikołajewski 1 Sławuta Tomasza i Antoniny 178-3-93 47 22 Ż MO 93
30 3 1827 Zasław, Św. Józefa Franciszka Lublińska 80 Brykula wdowa po Tomaszu 178-3-93 48 33 Ż MO 95
12 4 1827 Zasław, Św. Józefa Marianna Grudzińska 11 Zasław Mateusza i Doroty z Tomaszewskich 178-3-93 48 37 Ż MO 95
15 4 1827 Zasław, Św. Józefa Jakub Romanowski 38 Zasław pozostawił wdowę Dorotę z Wiszniewskich i dzieci z I m. Aleksandra, Waleriana, Tomasza oraz Katarzynę i Juliannę 178-3-93 49 38 Ż MO 96
13 8 1827 Zasław, Św. Józefa Józef Dzierżanowski 2 Siewki Tomasza i Wiktorii z Szelipowiczów 178-3-93 50 56 Ż MO 98
3 10 1827 Zasław, Św. Józefa Matreusz Wojszycki 1 Sławuta Tomasza i Agnieszki z Łukaszewiczów 178-3-93 52 80 Ż MO 102
13 3 1827 Horodyszcze Jakub Majewski 4/12 Berezna Tatarska Dominika i Marianny z Tomaszkiewiczów 178-3-93 95 10 Ż MO 186
15 11 1827 Horodyszcze Kondrat Antoniuk 3 Rzeszniowka Wielka Tomasza i Agaty 178-3-93 100 53 Ż MO 197
28 3 1827 Bazalia Wiktoria Miłaszewska 36 Bogdanówka ur., z Sierkowskich, mąż Tomasz, synowie Karol i Bartłomiej, córki Anna, Marianna i Józefa 178-3-93 253V 48 Ż DM
24 9 1827 Bazalia Salomea Sochmaniewicz 2 Swinna c. slaw. Tomasza i Marianny z Staniszewskich 178-3-93 259R 110 Ż DM
5 2 1827 Teofilpol Jakub Jaźluk 80 Karolina s. prac. Tomasza i Anny 178-3-93 343R 4 Ż DM
12 8 1827 Teofilpol Helena Otwinowska 80 Wolica ur., wdowa po Janie, synowie Jan, Tomasz i Mikołaj 178-3-93 344V 29 Ż DM
8 1 1828 Ołyka Elżbieta Leonowicz 70 Miłowica wdowa po Michale Leonowiczu, s. Tomasz, Stanislaw, Józef, Karol, c. Urszula, Aniela, Leonora, Klara 814 157 2 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0161.htm
29 3 1828 Wiszenki Ewa Prymaczuk 60 par. wiszenecka prac., wdowa po Tomaszu, s. Szymon; 30.03. Antonii Łowicki - Wikariusz Katedry łuckiej 814 86a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0090.htm
10 11 1828 Wiszenki Józefa Serafin 2 Wiszenki r: szl.Tomasz i Małgorzata zd. Sawicka; 11.11. Stefan Wyżewski - Kommendarz Kościoła wiszenieckiego 814 88a 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0092.htm
5 5 1828 Koblin Michał Łogocki 60 Młynów żona Aleksandra, dzieci: Franciszek, Tomasz, Piotr, Teresa, Honorata, Marianna 814 212 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0216.htm
2 4 1828 Czartorysk Julianna Godlewska 56 Czartorysk z Hryniewieckich; "w" po Tomaszu; poz. s. Izydora i 2c. Różę i Wiktoryę; poch: 05.04. 814 135 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0139.htm
23 2 1828 Krzemieniec Lewentyna Prosiewicz 1 Krzemieniec c. Wlm Tomasza i Wilhelminy Mattias 01-7 30V 218 T 899 DM
24 2 1828 Krzemieniec Marianna Korowacka 50 Krzemieniec mšż Tomasz Korwacki, synowie Michał i Stefan, córki Józefa, Marianna i Paulina 01-7 31R 220 T 899 DM
2 4 1828 Krzemieniec Anna Hulecka 45 Podbereżce z Berezeckich, mšż Tomasz 01-7 35R 244 T 903 DM
28 4 1828 Krzemieniec Zofia Tomaszewska 50 Krzemieniec mšż Roman, synowie Michał i Franciszek, córka Julianna 01-7 36V 253 T 905 DM
5 9 1828 Krzemieniec Konstancja Sawicka 58 Podbereżce mšż W. Tomasz Sawicki, córka Magdalena 01-7 44V 299 T 913 DM
23 10 1828 Krzemieniec Rozalia Strzelecka 3/52 Młynowce c. prac. Tomasza i Salomei 01-7 48R 317 T 916 DM
15 11 1828 Krzemieniec Apka Hajdaruk 40 Folwarki Wielkie z połogu, pracowita, mšż Szymon, syn Tomasz, córka Elżbieta 01-7 50R 330 T 918 DM
30 12 1828 Krzemieniec Ksawery Piotrowski 0,5 Krzemieniec s. szl. Tomasza i Apolonii 01-7 54V 354 T 923 DM
27 1 1828 Ostrówki Katarzyna Giedz 1 Ostrówki r. Tomasz, Marianna Hulewicz 545 14 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0008.htm
19 2 1828 Szumsk Anna Świdzińska 40 Szumsk wdowa, dzieci: Tomasz, Franciszka, Karolina 245-1-2 405V 58 R RK
30 5 1828 Szumsk Franciszka Jaszyńska 30 Kąty rodz. Józef i Zofia zd. Tomaszko 245-1-2 408V 92 R RK
17 6 1828 Szumsk Antoni Wierzbicki 40 Obycz rodz. Tomasz i Łucja zd. Grabowska 245-1-2 408V 94 R RK
26 3 1828 Ostróg Marianna Bilecka 80 Nowomalin Szl.,wdowa po NN, poz. 3 s.Tomasza, Jana i Mateusza, 2 c. Grasyldę i Magdalenę 171-1-1 26V 32 R Mg
30 4 1828 Ostróg Katarzyna Mrozowska 60 Ostróg Prac., poz. m. Jakuba i s. Tomasza 171-1-1 28R 43 R Mg
8 4 1828 Lachowce Ludwik Zaborowski 2 Książęcin s. Ur. Tomasza i Mariannny z Mondzelowskich 171-1-1 126V 47 R Mg
9 5 1828 Lachowce Elżbieta Mokrzycka 45 Hulowce z domu Tomaszewska, ż. Ur. Józefa, bezpotomna 171-1-1 127R 52 R Mg
16 5 1828 Lachowce Michał Rudkowski 59 Lachowce m. Ur. Brygidy, zost. s. Fabiana Marcina Tomasza Stefana Gabriela i Mikołaja i c. Annę 171-1-1 127V 55 R Mg
20 12 1828 Kuniów Tekla Tomaszewska 28 Radohoszcz Wielka c. Wiel., Jana i Marianny z Krajewskich, panna 171-1-1 100V-101R 48 R Mg
20 10 1828 Annopol Katarzyna Jankowska 48 Annopol Ur., zd. Kalinska, ż. Ur. Wojciecha, poz. 3s. Tomasza, Franciszka, Józefa i 5c. Helenę, Krystynę, Rozalię, Barbarę, Mariannę 171-1-1 143V 44 R Mg
25 8 1828 Równe Joanna Kowalska 3/12 Równe c. Sław. Tomasza i Marianny 171-1-1 156R 22 R Mg
5 12 1828 Równe Marianna Kowalska 30 Równe Sław., z Zadarnowskich, ż. Tomasza, zost. c. Apolonię 171-1-1 156V 28 R Mg
2 4 1828 Aleksandria Katarzyna Sewruk 37 Kamienna Góra Ur., zd. Tomaszewska, żona Jana 171-1-1 182V 9 R Mg
9 3 1828 Berezne Barbara Snitowska 94w Berezne Ur., zd. Piotrowska, wdowa po Tomaszu, zost. 5 synów i 2 córki 171-1-1 222R 2 R Mg
12 5 1828 Berezne Justyna Staszkiewicz 5/12 Czernil/ Czemil ? c., Ur. Michała i Anieli z Tomaszewskich 171-1-1 222V 4 R Mg
27 3 1828 Międzyrzec Kazimierz Tomaszewski 13/12 Międzyrzec s. Ur. Jerzego i Anny zd. Sznejder 171-1-1 247R 23 R Mg 7139
3 4 1828 Międzyrzec Małgorzata Tomaszewska 4 i 9/12 Międzyrzec c. Ur. Aleksego i Marianny zd. Grabowska 171-1-1 247V 27 R Mg 7140
4 1 1828 Białogródka Marianna Tomaszuk 55 Białogródka prac., z Iwanowych, mąż Jan, bez potomna 178-03-94 82R 2 Ż DM
27 2 1828 Białogródka Marianna Stawska 25 Ledzianka ur., z Tomaszewskich, mąż Mateusz, córki Tekla, Dorota i Marianna 178-03-94 85R 27 Ż DM
29 2 1828 Białogródka Jaga Iwanowa 45 Białogródka prac., wdowa po Tomaszu, córka Marianna 178-03-94 85V 29 Ż DM
21 4 1828 Białogródka Marianna Szymańska 8 Polachówka c. ur. Tomasza Szymańskiego wdowa po Mariannie z Grzybowskich 178-03-94 87V 48 Ż DM
5 6 1828 Białogródka Piotr Szymański 7 Sosnoweczka s. ur. Tomasza i Anny z Ambruszkiewiczów 178-03-94 92R 82 Ż DM
22 7 1829 Kuniów Antoni Zagórski 6 Eliaszówka s. Tomasza i Tekli Przewłockiej 22 ZP 0
24 7 1829 Kuniów Michał Zagórski 12 Eliaszówka s. Tomasza i Tekli Przewłockiej 23 ZP 0
..... 8 1829 Kuniów Wojciech Kowalczuk ...... .................. wdowiec po Mariannie z Mazurów? , s. Tomasz żonaty, Paweł młodzian, c. Marta panna 27 ZP 0
23 11 1829 Kuniów Franciszek Zaleski 10 Siewierz s.ur. Tomasza i Antoniny z Chechłowskich 80 V 44 0
3 1 1829 Turzysk Katarzyna Senatorska 60 Turzysk m?ż Tomasz, s.Józef, Pawe?, Wincenty, c.Franciszka i Magdalena 844 349 55 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0195.htm
6 6 1829 Turzysk Józef Horbaczewski 2 Zadyby s. kucharza Tomasza i Marianny z Lipskich 844 351 66 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20844/pages/PL_1_436_844_0196.htm
11 3 1829 Radziwiłłów Stefan Tomaszewski 9/12 Radziwiłłów s. Macieja i Domiceli Sniatkowskiej 815 294a 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0299.htm
15 12 1829 Wiszenki Ignacy Chudziński 15/52 Rudnia poz. r: Tomasz i Anastazja ze Słupków 815 105 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0108.htm
7 2 1829 Kołki Agnieszka Sachniewicz 37 Sitnica z Wojewiczów, poz. M. Mikołaja, s. Tomasza, 2c. Mariannę Juliannę i Barbarę; poch. 09.02. 815 113 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0116.htm
29 8 1829 Kołki Teodor Wdziekoński 1,5 Myków s: Tomasza i Marianny z Malinowskich; poch: 30.08. 815 115 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0118.htm
28 7 1829 Łuck Waleria Szczucka 6/52 Łuck c. Tomasza i Marianny Brodzkiej 815 39 70 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0039.htm
27 8 1829 Łuck Wojciech Michaluk 40 Niebożka wd. Barbara Czmil, s. Stefan, Paweł, Tomasz, c. Aleksandra 815 41 87 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0041.htm
26 3 1829 Kozin Marianna Jasińska 46 Budy Stare sław., mąż Jan, synowie Tomasz, Mikołaj i Andrzej, córki Apolonia i Katarzyna 298 11 52 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0006.htm
26 11 1829 Opalin Małgorzata Latkowska 80 Wólka prac., wdowa po Tomaszu, od dawna potomstwa pozbawiona 513 7 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0004.htm
15 9 1829 Dederkały Dominik Słobodzianiuk 15 Dederkały Wielkie z kolki, s. pracowitych Tomasza i Praksedy Montuk 01-6 7V 13 T 844 DM
26 12 1829 Ostrówki Piotr Palec 3 Równo r. Tomasz, Jaryna Lesio 545 33 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0017.htm
1 3 1829 Krzemieniec Jan (Adam) Malczewski 4/365 Szpikołosy s. Tomasza i Magdaleny Opolskiej 01-7 58R 385 T 926 DM
17 3 1829 Krzemieniec Marcjanna Malczewska 3/52 Szpikołosy c. Tomasza i Magdaleny Opolskiej 01-7 58R 389 T 926 DM
28 3 1829 Krzemieniec Karolina Stojanowska 1 Krzemieniec c. ur. Tomasza i Magdaleny Laskowskiej 01-7 58V 394 T 927 DM
6 8 1829 Krzemieniec Karol Marcieńko 3/12 Krzemieniec s. sł. Tomasza i Barbary z Zubów 01-7 66R 469 T 934 DM
10 10 1829 Krzemieniec Jan Szczepanowski 0,5 s. sł. Tomasza i Marianny z Zacharczyków 01-7 70R 508 T 938 DM
30 10 1829 Krzemieniec Katarzyna Tomaszewska 2 Krzemieniec c. sł. Jacentego i Marianny z Szarkiewiczów 01-7 71R 519 T 939 DM
26 11 1829 Krzemieniec Jan Antonicki 2/12 Krzemieniec s. sł. Tomasza i z Bednarskich 01-7 73V 539 T 942 DM
6 10 1829 Krzemieniec Piotr Żyłkiewicz 86 Plaszowa kawaler, s. Tomasza i Anny (wypis z ksiegi poczajowskiej) 01-7 76R 564 T 944 DM
4 1 1829 Szumsk Wawrzyniec Hulczuk 80 Zaliśce ze starości, prac., żona Euksenia z Iwaniuków, synowie Jakub i Tomasz 245-1-3 401R 126 R
9 2 1829 Szumsk Helena Tomaszewska 50 Kąty ze starości, prac., mąż Kazimierz, synowie Roman, Feliks i Karol 245-1-3 401V 132 R
24 2 1829 Szumsk Anna Wozniuk 90 Hucisko Surażskie ze starości, z Kierczuków, prac., mąż Jan, syn Tomasz, 4 córki 245-1-3 402V 138 R
26 2 1829 Szumsk Roman Tomaszewski 23 Kąty z kaszlu, prac., żona Marianna z Frymarczuków, córka Anna 245-1-3 402V 140 R
15 4 1829 Szumsk Grzegorz Kaszumczuk 20/52 Zinki z kaszlu, s. prac Grzegorza (lub Tomasza) i Apolonii z Nikołajewiczów 245-1-3 405R 158 R
20 5 1829 Szumsk Józef Trzeciak 105 Załuże z kaszlu, ur., wdowiec, syn Tomasz Jan, córka Marianna 245-1-3 405V 165 R
13 12 1829 Szumsk Katarzyna Tomaszewska 80 Kąty z gorączki, prac., wdowa, 4 synów i 3 córki 245-1-3 411R 205 R
13 2 1829 Krzywin Krystyna Gągało 42 Kołomla Sł., z Łukaszewskich, mąż Błażej, 4s. Jan, Kazimierz, Józef, Tomasz i 3c. Marianna, Helena, Agnieszka 171-1-2 35R 3 R Mg
16 3 1829 Ostróg Wojciech Jakuszewski 60 Białotyń zostawil wdowę, synowie Tomasz, Antoni, Jan, Piotr córki Marianna, Katarzyna, Julianna 171-1-2 22V 11 R 7203 MZ
30 11 1829 Ostróg Rozalia Cichocka 7/12 Ostróg córka Tomasza i Marianny zd. Nimfor, w maj. Karola Jabłonowskiego 171-1-2 26V 53 R 7207 MZ
27 1 1829 Białogródka Prakseda Beyzymska 8 Puzyrki Małe c. ur. Tomasza i Marianny z Nawrockich 178-03-95 88V 6 Ż DM
20 2 1829 Białogródka Jędrzej Jaśko 30 Białogródka prac., żona Katarzyna z Gmytrów, synowie Paweł i Tomasz 178-03-95 89V 12 Ż DM
22 4 1829 Białogródka Leon Sobieszczański 3 Sosnówka s. ur., Tomasza i Marianny Warchołowskich 178-03-95 93R 27 Ż DM
15 6 1829 Białogródka Grzegorz Moczulski 100 Kropiwno ur., wdowiec po Róży zmarłej od kilku lat, synowie Tomasz i Jan 178-03-95 94V 35 Ż DM
24 6 1829 Białogródka Franciszka Mogińska 10/52 Białogródka c. ur. Tomasza i Elżbiety z Mysłowskich 178-03-95 94V 36 Ż DM
6 12 1829 Białogródka Kasper Nawrocki 60 Białogródka ur., żona Marianna z Waśniewskich, synowie Wincenty i Tomasz, córki Salomea i Marianna 178-03-95 100V 80 Ż DM
28 1 1829 Lachowce Sabina Winiarska 1 Denysówka c. ur. Tomasza i Julianny z Gluzickich 171-1-2 106R 4 R DM
30 5 1829 Lachowce Agnieszka Nowicka 40 Żemelińce ur., z Różyckcih, mąż Bazyli, synowie Tomasz, Aleksander i Eustachy, córka Tekla 171-1-2 109R 31 R DM
12 9 1829 Lachowce Wojciech Pasiecznik 1 Bisówka s. prac. Tomasza i Marianny z Kasiczuków 171-1-2 109V 39 R DM
30 12 1829 Olewsk Jan Lech 49 Rudnia Lwa owdowił Mariannę z Lesickich, zostawił po sobie synów Jana, Grzegorza, Jakuba, Tomasza i Wojciecha, z gorączki 178-3-3 495R 4 Ż Na 906
21 3 1829 Bazalia Kazimierz Cywiński 80 Zozulińce Małe ur., wdowiec po Joannie z Kierszniowskich, syn Tomasz, córki Maksymiliana, Kasylda i Franciszka 178-3-95 238V 39 Ż DM
2 6 1829 Bazalia Katarzyna Wierzbicka 49 Medysówka ur., wdowa po 1.v. Stanisławie Nielepcu, 2.v. Tomaszu Wierzbickim, bezpotomna 178-3-95 240R 60 Ż DM
21 12 1829 Bazalia -fil.Tereszki Eufrozyna Lipińska 40 Tryski ur., mąż Jan, synowie Tomasz, Józef i Hieronim, córki Katarzyna i Karolina 178-3-95 248R 36 Ż DM
10 6 1830 Ptycza Tetiana Wawrzyniec 30 Turkowicze rodzice: pr. Tomasz i Tekla z d. Odyniec, niezamężna, rodem ze wsi Mukowicz, od kilku lat kościoła Ptyckiego parafianka 816 205R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0210.htm
8 10 1830 Koblin Tomasz Jaworska 6 Kosarzów rodzice: ur. Tomasz i Ewa z domu Rudnicka 816 156R 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0158.htm
13 9 1830 Turzysk Jędrzej Białowieyski 14 Dolsk s. zmarłego Tomasza i Marianny 845 337R 102 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0330.htm
29 5 1830 Radziwiłłów Józef Tomaszewski 5 Batków s. Józefa i Anastazji Denis 816 194 20 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0198.htm
25 8 1830 Radziwiłłów Stefan Tomaszewski 0,5 Suchodoły s. Michała i Marianny 816 196a 32 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0200.htm
6 7 1830 Wiszenki Szymon Tomaszewski 60 Rożyszcze rodem z Galicji; poch: 09.07. 816 53a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
6 8 1830 Wiszenki Stefan Karolkowski 0 Rożyszcze s: Antoniego i Anastazji z Tomaszewskich; poch: 06.08. 816 53 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
1 1 1830 Przewały Marianna Hływiuk 38 Ochotniki mąż Arten, s. Tomasz. Kajetan, Bazyli, c. Teresa 845 302R 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0295.htm
17 4 1830 Przewały Mateusz Janczuk 8/12 Przewały s. Tomasza i Małgorzaty z Trębickich 845 303R 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0296.htm
6 5 1830 Luboml Jan Szewczuk 1/6 Jagodzin r. Tomasz, Marianna Stasiuk 845 322V 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0316.htm
27 8 1830 Luboml Agnieszka Kozioł 2 Terebejki r. Tomasz, Franciszka Chwedyk 845 324R 50 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0317.htm
11 3 1830 Ostrówki Józef Łysiak 1 Ostrówki r. Tomasz, Franciszka Kozioł 545 36 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0019.htm
10 12 1830 Ostrówki Karolina Swied 38/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Rozalia Waleczek 545 43 40 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0022.htm
13 11 1830 Opalin Maciej Bocion 73 Opalin osłabiony wiekiem, sław., wdowiec po Annie z Wołosiuków, synowie Tomasz i Jędrzej 513 11 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0006.htm
14 5 1830 Krzemieniec Anna Andruszkiewicz 22 Krzemieniec ur., z Cebrzyńskich, mąż Tomasz, syn Józef 01-7 81V 619 T 950 DM
23 6 1830 Krzemieniec Jan Strzelecki 1 Młynowce s. pr., Tomasza i Salomei 01-7 83R 636 T 951 DM
21 4 1830 Krzemieniec Anna Kamińska 80 Budki syn Tomasz i córka Marianna po I-mężu, syn Bazyli po II-mężu 01-7 84V 647 T 953 DM
11 6 1830 Krzemieniec Stanisław Sapik 70 Budki pozostawił żonę i syna Tomasza, córki Justyna, Marianna, Zofia, Magdalena i Teresa 01-7 85R 653 T 953 DM
25 6 1830 Krzemieniec brak wpisu imienia Zaporowski 20 Budki s. pr., Tomasza i Agnieszki 01-7 85R 654 T 953 DM
20 7 1830 Krzemieniec Jan Pawłowicz 1 Krzemieniec s. szl. Tomasza i Apolonii 01-7 86V 667 T 955 DM
5 12 1830 Krzemieniec Anna Gorska 5 Krzemieniec c. sł., Tomasza i Eufemii 01-7 91R 725 T 959 DM
25 3 1830 Szumsk Karolina Kowalska 4 Hucisko Surażskie rodz. Tomasz i Katarzyna 245-1-4 390V 239 R RK
7 10 1830 Szumsk Magdalena Kowalska 80 Huta Surażska wdowa po Jan Kowalski, dzieci: Tomasz, Jan 245-1-4 396V 290 R RK
17 11 1830 Szumsk Marianna Kreczuk 47 Sadeczki wdowa po Jan Kreczuk, dzieci: Tomasz, Prokop, Izydor 245-1-4 397V 298 R RK
9 1 1830 Białozórka Kazimierz Kwiatkowski 40 Szybenna żona Marianna zd. Wiskiewicz, dzieci: Regina, Magdalena, Tomasz 245-1-4 366R 2 R RK
25 10 1830 Krzywin Błażej Gągała 48w Kołomla Sł., wdowiec po Krystynie z Łukaszewskich, 4s. Jan, Kazimierz, Józef, Tomasz oraz 3c. Marianna, Helena i Agnieszka 171-1-3 46V 18 R Mg
2 6 1830 Krzywin Klara Sawicka 40 Łaszanówka Ur., zd. Zwinogrodzka, mąż Marcin, 3 synów Tomasz, Jan, Franciszek, 1córka Agata 171-1-3 46R 10 R Mg
21 2 1830 Białogródka Salomea Brzyska 60 Białogródka ur., z Kwilińskich, mąż Tomasz 178-03-96 77V 14 Ż DM
2 6 1830 Białogródka Marcela Smolińska 48 Piłki ur., wdowa po Tomaszu, pozostawiła 1 córkę 178-03-96 81R 42 Ż DM
18 9 1830 Białogródka Jan Kwaśniewski 10 Białogródka s. ur., Tomasza i Krystyny z Jastrzębskich 178-03-96 83V 61 Ż DM
24 11 1830 Białogródka Michał Juźczuk 4 Suchorzyńce s. prac. Tomasza i Jadwigi z Jaśków 178-03-96 84V 71 Ż DM
27 1 1830 Ostróg Anna Wołkowińska 29 Ostróg z d. From, wdowiec Tomasz, potomstwa nie pozostawiła 171-1-3 23V 6 R MZ
2 5 1830 Ostróg Mikołaj Dobrzański 3 Nowomalin rodzice Tomasz i Marianna zd. Obarewicz 171-1-3 28V 44 R MZ
19 6 1830 Ostróg Marianna Peleszewska 25 Płużne rodzice Tomasz i Marianna zd. Pohojska 171-1-3 30R 58 R MZ
4 7 1830 Ostróg Jędrzej Żutnikowski 90 Choteń wdowa Katarzyna, s. Błażej, Tomasz, Marcin, Franciszek, c. Katarzyna, Józefa 171-1-3 30V 62 R MZ
29 7 1830 Ostróg Marianna Petrykowska 72 Kunin zd Tomaszwska, wdowa po Mikołaju, s. Mikołaj, Szymon, c. Salomea 171-1-3 33R 80 R MZ
19 10 1830 Ostróg Rozalia Kossowska 2 Sadki rodzice Tomasz i Anna zd Mikłaszewska 171-1-3 35R 96 R MZ
2 11 1830 Ostróg Apolonia Cichocka 2 Ostróg rodzice Tomasz i Marianna zd Mifra 171-1-3 35R 98 R MZ
2 12 1830 Ostróg Helena Wrzeszowska 23 Mizocz zd Kozańska, wdowiec Tomasz, c. Katarzyna 171-1-3 36R 105 R MZ
26 4 1831 Dąbrowica Helena Rebeszko 23 Dąbrowica poz. m. Tomasza, s. Jana, c. Franciszkę; poch: 27.04. 817 84 62 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0088.htm
3 6 1831 Kuniów Antoni Ryszkowski 60 Dołocz żona Apolonia, synowie Antoni i Tomasz, cóka Aleksandra R 78 R-V 45 0
14 9 1831 Kuniów Wincenty Tomaszewski 70 Kuniów cieśla, żona Marianna, syn Andrzej, córki Barbara i Tekla R 81 V 65 0
18 10 1831 Kuniów Andrzej Tomaszewski 22 Kuniów stanu wolnego R 82 R 69
8 3 1831 Turzysk Katarzyna Brzezińska 36 Targowiszcze mąż Tomasz, c.Joanna, Marianna 846 240V 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
20 3 1831 Turzysk Eufrozyna Kułaczyńska 70 Turzysk wdowa, s. Paweł, Jan, Tomasz 846 240V 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0234.htm
16 2 1831 Radziwiłłów Jan Tomaszewski 1 Radziwiłłów s. Macieja i Domiceli Sniatkowskiej 817 218a 7 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0222.htm
5 3 1831 Radziwiłłów Maciej Tomaszewski 33 Radziwiłłów żona Domicela Sniatkowska 817 218 11 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0222.htm
30 3 1831 Radziwiłłów Felicjana Kaminska 54 Radziwiłłów wdowa po mężu Tomaszu 817 222 39 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0226.htm
5 4 1831 Radziwiłłów Salomea Awsława 57 Radziwiłłów mąż Józef, synowie; Tomasz, Sylwester 817 223 48 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0227.htm
30 10 1831 Radziwiłłów Anna Tomaszewska 70 Radziwiłłów mąż Grzegorz Tomaszewski 817 229 91 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0233.htm
21 4 1831 Ołyka Teresa Wroblewska 35 Ołyka z Węcławskich, mąż Stanisław, s. Tomasz, c. Katarzyna i Marianna 817 319 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
9 5 1831 Ołyka Stanisław Wróblewski 50 Ołyka wdowiec, pozostawił syna Tomasza i córki Katarzynę i Mariannę 817 320 37 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
21 7 1831 Ołyka Erazm Tomaszewski 23 Ołyka kawaler 817 322 48 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
17 8 1831 Ołyka Jan Pierożyński 3 Ołyka Tomasza i Małaszki z Malimonow 817 323 54 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0325.htm
20 6 1831 Wiszenki Magdalena Wąsowicz 40 Kopaczówka poz. m. Marcina, s. Tomasza,5c.:Mariannę, Salomeę, Ludwikę, Reginę, Józefę; poch: 23.06. 818 111a 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0118.htm
15 4 1831 Kołki Szczepan Lisicki 70 Żurawicze poz. Ż. Anielę z Ciklińskich, s. Tomasza i Michała, c. Annę; poch: 15.04. 817 62 bra RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0065.htm
26 7 1831 Przewały Agnieszka Ciupiaszuk 22 Sosnówka żona Tomasza 846 330R 11 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0324.htm
29 4 1831 Targowica Konrad Tatarzyński 50 Krasne wd. Franciszka Kowalewska, s. Leon, Tomasz, Jan, c. Karolina 817 253 R - 253 V 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0261.htm
20 2 1831 Kozin Michał Tomala 40 Kozin prac., żona Tekla, synowie Franciszek i Jędrzej, córki Aniela i Marianna, mieszkaniec wsi Leznia parafii proskirowskiej podolskiej gub. 298 20 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20298/pages/PL_1_436_298_0011.htm
6 2 1831 Horochów Antoni Tomaszewski 4 Horochów s. sław. Jana i Franciszki z Zukowskich 846 79R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0080.htm
9 3 1831 Horochów Andrzej Cysak 1 Koziatyn s. prac. Tomasza i Franciszki z Gębarowskich 846 80V 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0082.htm
17 4 1831 Horochów Franciszka Jezierska 50 Horochów sław., wdowa po Tomaszu, syn Franciszek 846 83R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0084.htm
11 7 1831 Horochów Hipolit Niemczyński 7 Horochów s. sław. Tomasza i Franciszki z Morawskich 846 85V 78 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0087.htm
17 7 1831 Horochów Stanisław Szczegielski 3 Mirków s. ur. Tomasza i Barbary 846 86R 82 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0087.htm
24 7 1831 Horochów Marianna Simińska 13 Dereczyn c. sław. Tomasza i Zofii 846 86R 83 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0087.htm
16 12 1831 Horochów Joanna Oniszczuk 50 Kumawiszcze ur., wdowa po Janie, synowie Antoni, Tomasz i Bartłomiej, córka Katarzyna 846 89R 116 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0090.htm
21 1 1831 Szumbar Józef Tomaszewski 2,5 Szumbar s.Macieja i Marianny z Krajewskich 199 300 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0156.htm
15 6 1831 Dąbrowica Agata Sadowska 80 Dąbrowica "w" po Tomaszu; poz. 3s. Jana, Franciszka i Józefa, 2c. Barbarę i Katarzynę; poch: 16.06. 817 85a 67 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0089.htm
5 1 1831 Dederkały Antoni Kwiatkowski 3 Wołkowce z wewnętrznej słabości, s. pracowitych Tomasza i Marianny 01-6 11R 1 T 847 DM
5 6 1831 Dederkały Antonina Antoniuk 60 Dederkały Małe pracowita z Grocholskich, wdowa po Adamie, syn Marcin, Tomasz i Grzegorz 01-6 12V 15 T 849 DM
21 6 1831 Dederkały Magdalena Marczuk 50 Dederkały Małe pracowita, wdowa po Tomaszu, potomstwa po sobie nie pozostawiła 01-6 12V 17 T 849 DM
18 9 1831 Dederkały Franciszka Drapaluk 28 Dederkały Małe z kataru, pracowita, mąż Marcin, synowie Tomasz i Antoni, córka Jadwiga 01-6 14R 33 T 850 DM
17 2 1831 Luboml Marceli Misan 3/52 Rymacze r. Tomasz, Jadwiga Wasyluk 846 309V 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0304.htm
13 3 1831 Luboml Tomasz Tomaszewski 40 Ziemlica 846 310V 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0305.htm
7 6 1831 Ostrówki Stanisław Jasiączak 1 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Marianna Pogorzelec 545 50 19 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0026.htm
18 8 1831 Ostrówki Anna Łysiak 21/365 Ostrówki r. Tomasz, Franciszka Kozioł 545 52 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0027.htm
20 2 1831 Krzemieniec Natalia Kluczyńska 30 Krzemieniec sł., z Balickich, mąż Tomasz, syn Józef 01-7 95V 32 T 964 DM
5 3 1831 Krzemieniec Teodor Michalczuk 3 Nowosiółki c. pr., Tomasza i Katarzyny z Mazurkiewiczów 01-7 96V 39 T 965 DM
6 3 1831 Krzemieniec Rafał Kozłowski 18 Krzemieniec s. sł., Tomasza i Barbary 01-7 96V 42 T 965 DM
9 3 1831 Krzemieniec Maciej Pendyk 15 Marcelówka s. sł., Tomasza i Tekli z Zielińskich 01-7 97R 44 T 965 DM
29 4 1831 Krzemieniec Piotr Michalczuk 2/12 Nowosiółki s. pr., Tomasza i Katarzyny 01-7 102R 89 T 970 DM
22 5 1831 Krzemieniec Wilhelm Tomasz 6 Krzemieniec z cholery. s. sł., Piotra i Katarzyny 01-7 104R 109 T 972 DM
23 5 1831 Krzemieniec Jan Jordan Tomasz 5 Krzemieniec z cholery, s. sł., Fryderyka i Teresy 01-7 104R 110 T 972 DM
24 5 1831 Krzemieniec Teresa Tomasz 41 Krzemieniec z cholery, sł., mąż Fryderyk, synowie Jan, Andrzej, Florian i Adam, córki Barbara, Marylaryta i Elżbieta 01-7 104R 111 T 972 DM
25 5 1831 Krzemieniec Jakubina Tomasz 0,5 Krzemieniec z cholery, c. sł., Henryka i Alojzy zamieszkałych od 5 dni w Krzemieńcu 01-7 104R 112 T 972 DM
18 9 1831 Krzemieniec Rozalia Pochylska 40 Krzemieniec z połogu, ur., z Sawickich, mąż Antoni, synowie Antoni, Karol i Tomasz 01-7 111R 192 T 979 DM
21 9 1831 Krzemieniec Józef Kluczyński 6 Krzemieniec s. sł., Tomasza i Natalii z Pietruszewskich 01-7 111V 194 T 980 DM
22 9 1831 Krzemieniec Franciszka Cebulska 4 Krzemieniec c. szl., Tomasza i Marianny z Kowalskich 01-7 111V 196 T 980 DM
5 3 1831 Szumsk Jakub Mysłowski 40 Bajmaki żona Cecylia zd. Czechowska, dzieci: Michał, Tomasz, Katarzyna 245-1-5 380R 10 R RK
15 3 1831 Szumsk Tekla Rayska Rajska 70 Huta Szumska wdowa, dzieci: Franciszek, Jan, Antoni, Paweł, Ignacy, Tomasz, Teofila, Agnieszka, Antonina 245-1-5 381R 17 R RK
9 4 1831 Szumsk Marianna Romanowska 57 Bryków wdowa, dzieci: Antoni, Wojciech, Józef, Tomasz 245-1-5 383R 34 R RK
10 4 1831 Szumsk Wiktoria Listowska 2 Waśkowce rodz. Jakub i Agnieszka zd. Tomaszczuk 245-1-5 383R 36 R RK
13 4 1831 Szumsk Antoni Jaroszewicz 50 Załuże żona Apolonia zd. Tomaszczuk, dzieci: Marianna, Dorota, Elżbieta 245-1-5 383V 38 R RK
18 5 1831 Szumsk Wincenty Tomaszewski 32 Szumsk żona Julianna zd. Choynacka, dzieci: Jan, Hieronim, Honorata, Teresa 245-1-5 387V 69 R RK
22 6 1831 Szumsk Teresa Michał 8 Kruholec rodz. Tomasz i Anna zd. Charczuk 245-1-5 388R 74 R RK
23 6 1831 Szumsk Antoni Kucharski 1 Kąty rodz. Sebastian i Katarzyna zd. Tomaszewska 245-1-5 388V 78 R RK
30 6 1831 Szumsk Feliks Tomaszewski 18 Kąty rodz. Kazimierz i Helena zd. Listowska 245-1-5 389R 83 R RK
6 7 1831 Szumsk Jan Wayda Wajda 54 Kąty wdowiec, dzieci: Wojciech, Tomasz 245-1-5 389V 87 R RK
12 7 1831 Szumsk Marianna Trzeciak 23 Bajmaki mąż Tomasz Trzeciak, dziecko: Wiktoria 245-1-5 390V 95 R RK
11 12 1831 Szumsk Antoni Tomaszuk 2 Załuże rodz. Tomasz i Marianna zd. Kozłowska 245-1-5 395V 135 R RK
16 12 1831 Szumsk Marcin Jasiński 40 Kąty żona Marianna zd. Piotruch, dzieci: Tomasz, Jan, Adam 245-1-5 396R 137 R RK
5 3 1831 Krzywin Jakub Kowalski 50 Choniaków Ur., żona Marianna z Kraczkowskich, 1s. Tomasz, 2c. Urszula i Marianna 171-1-4 38V 7 R Mg
26 3 1831 Ostróg Karolina Moszyńska 80 Ostróg zd Chamiec, wdowiec Franciszek, dzieci Tomasz, Ignacy, Regina, Helena, Magdalena, Johanna 1-171-4 23V 64 R MZ
23 4 1831 Ostróg Agnieszka Bogdańska 64 zd Białecka, wdowiec Jan, dzieci Ludwik, Jan, Tomasz, Józef, Marcela 1-171-4 26V 99 R MZ
16 7 1831 Ostróg Władysław Wiola 3/12 Toczewiki rodzice Tomasz i Tekla zd Pogorzelska 1-171-4 29V 132 R MZ
19 12 1831 Ostróg Marianna Dobrzańska 10/12 Podobanka z kaszlu, rodzice Tomasz i Marianna zd Uberowicz 1-171-4 32V 167 R MZ
15 3 1831 Białogródka Marianna Tomasz 16 Pokoszczówka pr., wolnego stanu 178-3-97 96R 33 Ż DM
20 9 1831 Białogródka Józef Jużczuk 30 Suchorzyńce pr., żona Marianna z Matwiejczuków, syn Tomasz i córka Anna 178-3-97 103R 88 Ż DM
7 5 1831 Horyńgród Melania Julia Łaszewska 10/12 Horyńgród córka Wielm. Tomasza i Katarzyny 171-1-4 175R 7 R Mg
5 2 1831 Lachowce Andrzej Goliszewski 102 Unijów ur., żona Marianna z Łosiównów, synowie Tomasz, Wojciech, Stanisław i Teodor, córka Agnieszka 171-1-4 105V 16 R DM
27 2 1831 Lachowce Franciszek Unolt 60 Żemelińce ur., żona Tekla z Iwińskich, synowie Tomasz i Ignacy, córki Aniela, Anna, Zuzanna, Marianna i Marcjanna 171-1-4 106V 26 R DM
25 5 1831 Lachowce Jan Zaborowski 80 Książęcin ur., wdowiec po Rozalii, synowie Jan, Tomasz, Józef i Mikołaj, córki Marianna i Klementyna 171-1-4 112R 80 R DM
19 9 1831 Lachowce Marianna Jukiewicz 40 Żemelińce ur., z Lewandowskich, mąż Michał, synowie Szymon, Aleksander, Jan, Tomasz i Stanisław, córka Marianna 171-1-4 114V 105 R DM
16 10 1831 Lachowce Ewa Nowicka 70 Kaletyńce Wielkie prac. Mąż Wojciech, synowie Sylwester, Mateusz i Tomasz, córka Marianna 171-1-4 115R 111 R DM
16 3 1831 Olewsk Julianna Lech 2 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 6 Ż Na
28 3 1831 Olewsk Marianna Lech 4 Rudnia Lwa córka Tomasza i Marianny z Całków, z odry 178-3-4 450V 9 Ż Na
10 3 1832 Turzysk Jan Kułaczyński 1/52 Turzysk s. Tomasza i Aleksandry z Pokotyluków 847 651 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0350.htm
29 3 1832 Radziwiłłów Mikołaj Karabat 36 Radziwiłłów żona Rozalia z Karpińskich, syn Tomasz 818 290a 8 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0297.htm
6 12 1832 Ołyka Teodor Pierożyński 7 Ołyka Tomasza i Małaszki z Malimonów 818 258 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0265.htm
21 4 1832 Kisielin Ignacy Kowarski 1,5 Dmytrówka s. Tomasza i Marianny z Łapnowskich 847 316 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0169.htm
26 7 1832 Kisielin Ignacy Czyzewski 30 Kisielin żona Katarzyna z Trochimów, synowie Tomasz, Antoni i Stanisław 847 317 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0170.htm
4 12 1832 Kołki Michał Kamiński 64 Majdan Trostenecki poz. ż. Annę z Łaskarzewskich, s. Tomasza, Dawida, Michała, Wincentego, c. Ewę; poch: 07.12. 818 57a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0063.htm
29 2 1832 Wiszenki Jan Kudzikowski 100 Rożyszcze poz. s. Tomasza i Józefa, c. Rozalie i Teklę; poch: 03.03. 818 113 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0120.htm
21 2 1832 Włodzimierz Wiktoria Tomaszewska 24/52 Radowicze c. prac. Ignacego i Katarzyny z Troczyńskich 847 50 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0027.htm
3 3 1832 Włodzimierz Taćka Biłokuszak 40 Chobułtów prac., mąż Tomasz, syn Bazyli 847 52 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0028.htm
12 3 1832 Włodzimierz Marianna Łukwian 2 Ryławica c. prac. Tomasza i Anny z Chrzanowskich 847 53 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0028.htm
30 3 1832 Włodzimierz Antonina Łukwian 5 Włodzimierz c. żołn. Tomasza i Anny z Chrzanowskich 847 56 40 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0030.htm
10 3 1832 Przewały Karol Ciepiaszuk 6 Sosnówka s. Tomasza i Teresy 847 623 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0335.htm
3 1 1832 Kuniów Julia Bartnicka 19 Poczapki c. Jana Chryzostoma i Wiktorii z Maciorkowskich 171-1-5 78 R 1 R
13 2 1832 Dederkały Antoni Tomaszewski 48 Miziurzyńce z gorączki, urodzony, żona Bogumiła 01-6 16R 9 T 852 DM
20 3 1832 Dederkały Maryanna Maksymiuk 1 Dederkały Małe z ospy, s. pracowitych Tomasza i Heleny Kucharz 01-6 17R 19 T 853 DM
10 4 1832 Luboml Konstancja Lichotyp 5 Rymacze r. Tomasz, Katarzyna Grabowska 847 583 38 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0315.htm
11 4 1832 Luboml Anna Szczepaniuk 6 Luboml r. Tomasz, Elżbieta Saciuk 847 583 39 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0315.htm
9 6 1832 Ostrówki Franciszek Wawrzyk 1 Równo r. Tomasz, Magdalena Marycz 545 59 13 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0030.htm
9 6 1832 Ostrówki Antoni Palec 1 Równo r. Tomasz, Jaryna Lesio 545 59 14 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0030.htm
28 10 1832 Ostrówki Urszula Swied 7/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Rozalia Waleczek 545 63 25 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0032.htm
10 1 1832 Krzemieniec Stanisław Tomaszewski 2 Krzemieniec s. sł., Hiacyntego i Marianny z Szarkiewiczów 01-7 116R 8 T 984 DM
15 2 1832 Krzemieniec Jędrzej Mirecki 41 Budki pr., pozostawił 38 letnią żonę Praksedę, syna Tomasza, córki Marianna, Teresa, Barbara i Anna 01-7 118R 26 T 986 DM
5 4 1832 Krzemieniec Wiktoria Romaniuk 0,5 Folwarki Małe c. pr., Stanisława i Katarzyny z Tomaszewskich 01-7 121V 56 T 990 DM
10 4 1832 Krzemieniec Marianna Romanowska 3 Folwarki Małe c. pr., Stanisława i Katarzyny z Tomaszewskich 01-7 121V 59 T 990 DM
24 6 1832 Krzemieniec Józef Kieryluk 0,5 Krzemieniec s. sł., Tomasza i Anny z Kluczów 01-7 125R 84 T 993 DM
12 11 1832 Krzemieniec Katarzyna Sapko 4 Budki c. pr., Tomasza i Marianny 01-7 129V 117 T 998 DM
4 12 1832 Krzemieniec Tomasz Kozłowski 1 Krzemieniec s. ur., Tomasza i Marianny 01-7 129V 123 T 998 DM
16 1 1832 Szumsk Katarzyna Bilewicz 5 Waśkowce z ospy, pr., rodz. Wojciech i Rozalia zd. Tomaszuk 245-1-6 410R 12 R RK
5 1 1832 Krzywin Michał Drowolski 80 Januszówka Ur., mąż Marianny z Laskowskich, 3s. Józef, Tomasz, Walerian oraz 5c. Franciszka Krukowska, Karolina Raczyńska, Julianna Wikszemska , Marianna i Antonina - panny 171-1-5 43R 1 R Mg
18 2 1832 Białogródka Tekla Kornatowska 6 Dworzec c. ur. Tomasza i Franciszki z Michnieckich 178-03-98 66R 15 Ż DM
20 2 1832 Białogródka Krystyna Osińska 3 Swerydy c. ur. Tomasza i Agnieszki z Sławeckich 178-03-98 66R 19 Ż DM
30 4 1832 Białogródka Marianna Osińska 2 Swerydy c. ur. Tomasza i Agnieszki z Ławeckich 178-03-98 67V 41 Ż DM
4 8 1832 Białogródka Honorata Brzyska 1 Białogródka c. ur. Tomasza i Krystyny z Kwaśniewskich 178-03-98 69R 60 Ż DM
23 9 1832 Białogródka Maciej Zarzycki 43 Białogródka ur., żona Marianna z Szwajdeckich, synowie Jerzy i Tomasz, córki Marianna, Karolina i Konstancja 178-03-98 69V 70 Ż DM
2 10 1832 Białogródka Antonina Podgórska 52 Kuźmińce ur., z Doroszewskich, mąż Dominik, syn Tomasz, córki Marianna i Marcjanna 178-03-98 69V 72 Ż DM
19 12 1832 Białogródka Jan Lachowski 12h Chrystówka jeden z bliźniaków imieniem Jan, żył 12 godzin, s. Tomasza i Franciszki Bieleckiej 178-03-98 70V 85 Ż DM
19 12 1832 Białogródka Jan Lachowski 12h Chrystówka drugi z bliźniaków imieniem również Jan, żył 12 godzin, s. Tomasza i Franciszki Bieleckiej 178-03-98 70V 86 Ż DM
11 1 1832 Horyńgród Teresa Sołotwińska 30 Babin Ur., zd. Kędzierska, mąż Tomasz 171-1-5 161R 1 R Mg
5 2 1832 Horyńgród Anastazja Sołotwińska 1/12 Babin córka Ur. Tomasza i Teresy 171-1-5 161R 2 R Mg
9 1 1832 Ostróg Katarzyna Rykowska 60 Luczyn wdowa, syn Tomasz 171-1-5 23V 7 R MZ
20 3 1832 Ostróg Józef Zajączkowski 1 Storonicze z ospy, rodzice Ur. Tomasz, Marianna 171-1-5 26R 43 R MZ
21 4 1832 Ostróg Jan Dębicki 90 Płoska wdowa Ur. Apolonia, s. Jan, Tomasz, Antoni, Karol, Marcin, c. Katarzyna, Zofia 171-1-5 28V 72 R MZ
22 5 1832 Ostróg Karolina Tomaszewska 6/12 Nowomalin z ospy, pracowitej Barbary 171-1-5 30R 89 R MZ
27 12 1832 Ostróg Teresa Rusiecka 36 Ostróg z suchot, zd Harewicz, wdowiec Wiel. Antoni Podporucznik, s. Tomasz, Antoni, Karol, c. Anna, Marianna, Aleksandra, Teofila 171-1-5 35V 142 R MZ
22 3 1832 Lachowce Maciej Zaborowski 3/52 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Modzelewskich 171-1-5 113R 24 R DM
24 5 1832 Lachowce Teofil Judycki 45 Lachowce ur., żona Anastazja z Borodziczów, synowie Tomasz, Eustachy, Leon i Izydor, córki Justyna i Karolina 171-1-5 116R 46 R DM
8 6 1832 Lachowce Jan Zaborowski 3 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Mondzelewskich 171-1-5 116V 49 R DM
10 6 1832 Lachowce Bazyli Nowicki 50 Żemelińce ur., żona Agata z Rużyckich, synowie Tomasz, Aleksander, Stanisław i Dionizy, córka Tekla 171-1-5 116V 51 R DM
9 5 1833 Szumbar Józef Wójcicki 68 Cecyniówka żona Anna z Domarackich, synowie Bartłomiej, Wojciech, Jan i Tomasz, córki Brygida i Katarzyna 199 312 9 670
2 1 1833 Kuniów Anastazy Rudnicki 2 Willa s. Tomasza i Tekli z Kutyłowskich 171-1-6 72 V 1 R 0
15 4 1833 Kuniów Bronisław Rudnicki 7 Willa s. Tomasza i Tekli z Kutołowskich 171-1-6 74 V 25 R 0
27 9 1833 Jałowicze Maciej Szymczuk 20 Horodnica Wielka s. Tomasza i Heleny 819 273 R 104 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0282.htm
29 8 1833 Kuniów Rozalia Telicka 50 Chiniówka z Wierzbickich, urodzona, mąż Bazyli, s. Tomasz, Bazyli, Andrzej i Augustyn, c. Marianna 171-1-6 75 V 42 R 0
29 3 1833 Ołyka Katarzyna Bojkowska 3/52 Majdan Kotowski Tomasza i Apoloni z Krzaczkowskich 819 147 17 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0154.htm
28 2 1833 Wiszenki Marianna Stankiewicz 70 Słowatycze wdowa po Tomaszu, poz. 3s. Feliksa, Pawła, Michała i c. Justynę; poch: 01.03. 819 64a 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0065.htm
22 12 1833 Wiszenki Paulina Wąsowicz 8 Kopaczówka r:Tomasz i Franciszka z Pogonowskich; poch: 23.12. 819 68a 31 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0069.htm
29 3 1833 Łuck Ferdynand Krzyształowicz 6 Łuck s. Eufrozyny z Litwińskich Krzyształowicz wdowy po Tomaszu 370 9 32 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20370/pages/PL_1_436_370_0006.htm
28 2 1833 Sokul Jan Kulicz 10 Kozin rodzice: pr. Tomasz i Marianna z domu Semen 819 45R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0046.htm
9 1 1833 Ptycza Ewa Jurowska 40 Turkowicze z d. Auguściuk, mąż Tomasz Jurowski, dzieci: Brygida, Magdalena 819 265V RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0275.htm
15 8 1833 Luboml Anna Macehoniuk 1/52 Kąty r. Tomasz, Franciszka Iwańczuk 848 568 64 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20848/pages/PL_1_436_848_0321.htm
24 7 1833 Ostrówki Łukasz Tomeczek 3 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Marianna Woźniak 545 82 31 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0042.htm
27 10 1833 Ostrówki Marianna Tomaszewska 37 Równo ur. Swied 545 84 36 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0043.htm
4 11 1833 Ostrówki Jan Tomaszewski 77/365 Równo r. Dawid, Marianna Swied 545 84 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0043.htm
22 3 1833 Szumsk Jakub Tomczuk 60 Załuże z kaszlu, pr., żona Marianna, dzieci: Jan, Franciszek, Tomasz 245-1-7 399R 24 R RK
10 6 1833 Szumsk Wincenty Słobodzianiuk 1 Kruholec z konwulsji, pr., rodz. Tomasz i Anna zd. Kucharuk 245-1-7 400R 35 R RK
20 10 1833 Szumsk Magdalena Kokurowska 24 Hucisko Mykiczkowe z połogu, pr., mąż Tomasz 245-1-7 401R 40 R RK
25 1 1833 Białogródka Antoni Bujalski 40 Ledzianka ur., żona Marianna z Sławeckich, synowie Józef i Tomasz, córki Marianna, Dorota i Marcjanna 178-3-99 61V 9 Ż DM
26 2 1833 Białogródka Brygida Chromińska 60 Kuczmanówka ur., z Boratyńskich, mąż Piotr, synowie Mateusz i Tomasz, córka Rozalia 178-3-99 62V 24 Ż DM
4 4 1833 Białogródka Marcin Dumański 38 Białogródka pracowity, wdowiec po Ludwice z Tomaszów, pozostawił córkę Agnieszkę 178-3-99 63V 38 Ż DM
2 10 1833 Białogródka Tomasz Sydoruk 0,5 Białogródka s. pracowitego Tomasza i Marianny z Moczulskich 178-3-99 67R 82 Ż DM
28 6 1833 Horyńgród Florian Sewruk 20 Raśniki syn Ur. Jana i Katarzyny z Tomaszewskich 171-1-6 150V 7 R Mg
17 2 1833 Lachowce Tekla Winiarska 3 Okniny c. ur. Tomasza i Julianny z Gluzickich 171-1-6 93V 8 R DM
12 3 1833 Lachowce Wojciech Nowicki 88 Kaletyńce Wielkie prac., wdowiec po Ewie z Horłaczów, synowie Sylwester, Mateusz i Tomasz, córka Marianna 171-1-6 94V 19 R DM
28 4 1833 Lachowce Marianna Zaborowska 3/52 Książęcin c. ur. Tomasza i Marianny z Mondzelewskich 171-1-6 95R 31 R DM
25 12 1834 Przewały Józef Janczuk 1,5 Przewały s. Tomasza i Małgorzaty z Trębickich 849 540 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0297.htm
28 11 1834 Dederkały Paweł NN 50 Dederkały Małe pracowity bez nazwiska, żona Martocha ze Skaluków, syn Tomasz małoletni 01-6 24V 18 T 861 DM
19 7 1834 Dederkały Jan Kwiatkowski 3/12 Wołkowce z suchot, s. pracowitych Tomasza i Marianny 01-6 23V 11 T 860 DM
4 2 1834 Kuniów Krystyna Rolińska 40 Chiniówka z Kalińskich, mąż Jan, synowie Kazimierz i Tomasz, córka Marianna R 81 V 4 0
14 1 1834 Wiszenki Julianna Chwiluk 23 Swoz z Benzelaków; poz. M.Jana Chwiluka, s. Tomasza; poch: 16.01. 820 54a 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0054.htm
10 8 1834 Łuck Marianna Szyszko 65 Jezioro z Zubczewskich, pozostawiła wd. Józefa, s. Tomasza, Franciszka, Piotra, c. Balbinę 372 19 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0010.htm
14 10 1834 Sokul Barbara Kryształowicz 47 Kozin z domu Beregowicz, wdowa, mąż ś.p. Tomasz, dziecko: Józef 820 36R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0036.htm
8 7 1834 Nabrzuska Feliksa Kurdwanowska 41 Kaczyn z Chojnackich, żona Tomasza Kurdwanowskiego, pozostawiła dzieci: Stanisław, Bolesław, Ludwika, Władysława, Kazimiera, Franciszka, Julia 849 447 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0245.htm
11 10 1834 Kisielin Marianna Oniszkiewicz 50 Kisielin poz. m. Karola i 3s. Józefa, Jakuba i Tomasza; poch: 12.10. 849 251 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/PL_1_436_849_0140.htm
24 8 1834 Luboml Kazimierz Dziedzio 5 Wydżgów r. Tomasz, Katarzyna Tołyż 849 511 76 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0282.htm
20 9 1834 Ostrówki Marianna Walczak 43/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Magdalena Podstawska 545 91 23 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20545/pages/PL_1_436_545_0046.htm
10 3 1834 Szumsk Wojciech Kasperski 54 Kąty z kolki, pr., żona Justyna zd. Kucharska, dzieci: Tomasz, Aleksandra, Katarzyna 245-1-8 381V 6 R RK
2 4 1834 Szumsk Franciszek Tomaszewski 6/12 Kąty z puchliny, pr., rodz. Andrzej i Marianna zd. Kiryło 245-1-8 382R 11 R RK
1 3 1834 Krzywin Katarzyna Dębczuk 10/12 Lisicze córka Prac. Leona i Teresy z Tomaszewiczów 171-1-7 55V 6 R Mg
7 1 1834 Ostróg Karolina Tomaszewska 20 Płużne panna 171-1-7 30R 2 R MZ 8707
15 1 1834 Ostróg Marianna Sielecka 50 Chorów z gorączki, żona Jana Sieleckiego, synowie Kajetan, Antoni, Grzegorz i Tomasz, córka Kelela 171-1-7 30V 6 R MZ 8708
27 4 1834 Ostróg Piotr Tomaszewski 49 Białotyń wdowa Helena 171-1-7 34V 39 R MZ 8712
10 8 1834 Ostróg Jan Siedlecki 50 Chorów wdowiec, synowie Kajetan, Antoni, Grzegorz i Tomasz, córka Tekla 171-1-7 37R 59 R MZ 8714
22 10 1834 Ostróg Konstanty Piotrowski 8 Mohylany z gorączki, syn Tomasza i Anna zd Klementowska 171-1-7 39V 77 R MZ 8717
23 11 1834 Ostróg Katarzyna Gorska 70 Stójło wdowiec Tomasz, synowie Maciej, Józef, Franciszek, Antoni i Andrzej, córki Katarzyna i Tekla 171-1-7 41R 90 R MZ 8719
28 12 1834 Ostróg Józef Krasucki 80 Białotyń wdowiec, synowie Adam, Tomasz i Jan, córka Marianna 171-1-7 43R 102 R MZ 8722
15 3 1834 Białogródka Tekla Traczewska 47 Waśkowczyki ur., z Wojtkiewiczów, wdowa po Tomaszu, synowie Józef, Cezar, Piotr- Paweł-Julian, Henryk, Konstanty i Teofil 171-1-100 95V 22 Ż DM
22 3 1834 Białogródka Franciszka Lachowska 30 Chrystówka ur., z Bieleckich, mąż Tomasz, syn Antoni, córki Marianna i Kazimiera 171-1-100 96R 26 Ż DM
27 5 1834 Białogródka Jakub Krajewski 50 Ledzianka ur., żona Marianna z Ejsmontów, syn Tomasz i córka Dorota 171-1-100 97V 45 Ż DM
14 8 1834 Białogródka Marianna Osińska 40 Krzyworudka ur., z Skąpskich, mąż Benedykt, synowie Paweł i Tomasz, córka Petronela 171-1-100 98V 59 Ż DM
14 8 1834 Białogródka Kazimiera Lachowska 6/12 Chrystówka c. ur. Tomasza i Franciszki z Bieleckich 171-1-100 98V 60 Ż DM
7 2 1834 Lachowce Stefan Nowicki 6/52 Kaletyńce Wielkie s. prac. Tomasza i Anastazji z Głowackich 171-1-7 104V 7 R DM
25 8 1834 Lachowce Onufry Turzański 86 Załuże ur., wdowie po Marianie z Gostyńskich, synowie Tomasz i Wincenty, córka Józefa 171-1-7 107R 27 R DM
1 10 1835 Dederkały Maryanna Kwiatkowska Wołkowce c.Tomasza i Marianny z Niezwiskich 199 217 18 31
23 4 1835 Kuniów Tekla Hałajkowska 79 Pererosłe synowie Tomasz i Jan, córki Anna, Barbara i Marianna R 101 V 22 0
12 6 1835 Turzysk Filip Kułaczyński 10/52 Turzysk s. Tomasza i Aleksandry z Pokotyluków 711 23 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20711/pages/PL_1_436_711_0014.htm
5 7 1835 Radziwiłłów Maurycy Korsak 10/12 Radziwiłłów syn Tomasza i Anny z d. Lewandowska 821 241 12 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0243.htm
26 8 1835 Radziwiłłów Jan Tomaszewski 3 Batków syn Józefa i Nastazji 821 242 19 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0244.htm
29 4 1835 Ołyka Marianna Bojkowska 5/12 Pyszny Bór Tomasza i Apolonii z Krzeczkowskich 821 141 8 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0142.htm
18 11 1835 Wiszenki Bazyli Koralkowski 2 Rożyszcze r: Antoni i Anastazja z Tomaszewskich; poch: 20.11. 821 64a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0065.htm
22 11 1835 Wiszenki Szczepan Osowski 1 Rudnia r: Tomasz i Juliana z Kuczerów; poch: 24.11. 821 64a 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0065.htm
3 3 1835 Ostrówki Marianna Tomaszewska 1 Równo c. prac. Dawida i Tekli z Wawrzyków 546 25 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0014.htm
3 3 1835 Łuck Jan Łatecki 3/52 Łuck s. Tomasza i Anieli 373 74 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0041.htm
9 6 1835 Łuck Julianna Piskorska 40 Łuck z Kuczyńskich. Wd. Tomasz, s. Piotr 373 89 45 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0048.htm
29 6 1835 Łuck Zofia Polanowska 1 Łuck c. Tomasza profesora Szkoły łuckiej i Teofili Augustynowicz 373 91 49 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0049.htm
25 8 1835 Łuck Tekla Ciechońska 12 Horodyszcze c. Tomasza i Julianny z Marszetów 373 97 61 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0052.htm
23 11 1835 Łuck Maria Nieczyporuk 55 Bodiaczów wd. Tomasz, potomstwa nie zostawiła 373 106 78 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0057.htm
24 11 1835 Łuck Marianna Wasilkowska 50 Bodiaczów wd. Tomasz, c. Marianna, Teodora 373 106 79 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0057.htm
2 12 1835 Łuck Ksawery Żydkowski 49 Kopcza żonaty, s.Tomasz, Mateusz, Kazimierz, c. Julianna, Jaryna, Marianna 373 108 82 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0058.htm
14 4 1835 Kisielin Aleksander Sewczyński 7 Muczułki s. prac. Tomasza i Anny z Hołaszkowskich 597 34 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0021.htm
21 10 1835 Kisielin Tomaszewski 54 Kupiczów prac., żona Antonina 597 37-38 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0022.htm
9 12 1835 Hołoby Karol Budkiewicz 98 Boguszówka wdowiec, dzieci: Tomasz, Jan, Jewdocha 850 257R/501 6 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0266.htm
7 4 1835 Sokul Paulina Kulicz 3 Kozin rodzice: pr. Tomasz i Marianna z domu Semen 821 45R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0046.htm
15 3 1835 Swojczów Konstanty Łaszczewski 4 Mołczanów s. sław. Tomasza i Maryanny z Bujorów 597 16 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0010.htm
8 4 1835 Swojczów Anna Łaszczewska 2 Mołczanów c. sław. Tomasza i Maryanny z Bujorów 597 17 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0010.htm
2 5 1835 Ostrówki Franciszka Mikołajczuk 3 Wola Ostrowiecka c. prac. Tomasza i Marianny z Woźniaków 546 27 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20546/pages/PL_1_436_546_0015.htm
3 1 1835 Luboml Ignacy Mazur 2 Rymacze r. Tomasz, Anna Kohut 850 415 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0220.htm
14 1 1835 Luboml Katarzyna Kalisiewicz 11 Luboml r. Tomasz, Daria Żmijowska 850 415 4 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0220.htm
14 1 1835 Luboml Agnieszka Kutas 15/52 Jagodzin r. Tomasz, Franciszka Truś 850 416 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0221.htm
2 3 1835 Luboml Łukasz Macehoniuk 20/52 Kąty r. Tomasz, Franciszka Iwańczuk 850 419 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0222.htm
12 4 1835 Luboml Michał Iwczuk 3 Jagodzin r. Tomasz, Anna Kołtun 850 426 46 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0226.htm
6 9 1835 Luboml Jakub Szewczuk 1/52 Jagodzin r. Tomasz, Marianna Stasiuk 850 436 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0231.htm
21 1 1835 Krzemieniec Cecylia Rozwadowska 80 Krzemieniec sław., syn Tomasz, Grzegorz i Jan, córki Marianna, Józefa i Agnieszka 01-8 52R 7 T 1084 DM
27 2 1835 Krzemieniec Wojciech Rutkiewicz 60 Kołosowa prac., żona Marianna, synowie Tomasz i Jan 01-8 53R 13 T 1085 DM
25 2 1835 Zasław św. Jana Antonina Roszkowska 25 Borysów Mąż Tomasz, córka Marianna 178-3-101 14 8 Ż SK 27
31 5 1835 Zasław św. Jana Apolonia Tereszyńska 70 Zasław wdowa, syn Tomasz 178-3-101 17 28 Ż SK 32
20 6 1835 Zasław św. Jana Katarzyna Chocianowska 80 Borysów wdowa, córka Marianna, synowie Tomasz i Jan 178-3-101 17 32 Ż SK 33
12 8 1835 Zasław św. Jana Franciszek Krassowski 67 Borysów Żona, synowie: Tomasz, Mateusz, Jan, córki: Marianna, Franciszka 178-3-101 19 42 Ż SK 36
19 11 1835 Zasław św. Jana Faustyna Hałajkowska 10 Zasław Rodzice: Tomasz i Zofia z Czaplickich 178-3-101 21 57 Ż SK 40
12 12 1835 Zasław św. Jana Feliksa Hałajkowska 5 Zasław Rodzice: Tomasz i Zofia z Czaplickich 178-3-101 21 61 Ż SK 41
18 12 1835 Zasław św. Jana Dominika Hałajkowska 12/52 Zasław Rodzice: Tomasz i Zofia z Czaplickich 178-3-101 21 63 Ż SK 41
6 3 1835 Ostróg Marcjanna Kowalska 53 Ostróg z konwulsji, wdowa, zostawila syna Tomasza, corki Marianna i Urszula 171-1-8 32R 20 R
10 7 1835 Ostróg Antonina Oborska 5 Hurby z gorączki, corka Tomasza i Rozalii zd Kowalska 171-1-8 38V 60 R
29 8 1835 Ostróg Łukasz Bilecki 85 Miedzyrzecz ze starości, wdowiec, synowie Tomasz i Sebastian, Córki Marianna i Motra 171-1-8 41V 77 R
25 2 1835 Białogródka Anna Szyszkowska 40 Polachowa ur., z Mireckich, mąż Tomasz, synowie Stanisław, Józef, Jan i Ignacy, córki Marianna i Krystyna 178-03-101 133V 21 Ż DM
29 4 1835 Białogródka Anna Nawrocka 58 Białogródka ur., z Kwaśniewskich, wdowa po Kasprze, synowie Tomasz i Wincenty, córki Marianna i Salomea 178-03-101 137R 51 Ż DM
17 5 1835 Białogródka Marianna Winiarska 50 Polachowa ur., z Kozielskich, wdowa po Szymonie, synowie Tomasz i Jan, córka Klara 178-03-101 138V 62 Ż DM
25 8 1835 Białogródka Andrzej Sławecki 89 Rublanka ur., żona Justyna z Popławskich, synowie Tomasz i Daniel, córki Marianna i Wiktoria 178-03-101 142V 92 Ż DM
27 11 1835 Białogródka Marianna Kiryk 50 Zawadyńce prac., z Horczyńskich, mąż Oleksy, synowie Piotr, Marcin, Jan, Tomasz, Jan -2-gi i Aleksander 178-03-101 145R 112 Ż DM
8 12 1835 Lachowce Longin Mikołaj Kustowski 8/12 Kaszczyńce s. ur. Tomasza i Lucjanny z Granowskich 171-1-8 125V 72 R DM
4 7 1836 Ostrówki Marcin Gołaski 36 Ostrówki prac., żona Marianna z Kruków, synowie kazimierz i Tomasz, córki Agnieszka i Katarzyna 547 27 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0016.htm
12 3 1836 Kołki Marianna Urbańska 25 Kołki r: Tomasz i Anastazja z Kopylców; poch: 14.03. 822 66a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0067.htm
16 1 1836 Kuniów Bazyli Telicki 50 Chiniówka ż. Petronela z Kondrackich, s. Tomasz, Bazyli, Piotr, Augustyn c.Marianna, Franciszka R 92 R 2 ZP 0
4 12 1836 Kuniów Jadwiga Choina 56 Martynie z Popławskich, mąż Tomasz, s. Michał, Kazimierz, Paweł, Piotr R 95 V 39 ZP 0
23 12 1836 Targowica Celestyna Zdanowicz 3 Bokujma c. Tomasza i Anny Wojcickiej 140 32 23 ZP 0
19 7 1836 Katerburg Teresa Wottelon 7 Borszczówka c.Tomasza i Anny z Szefnerów 201 102-103 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0058.htm
29 7 1836 Katerburg Mikołaj Walentiuk 50 Tetylkowce wdowiec, synowie Szymon i Tomasz, córka Oksenia 201 103 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0058.htm
29 2 1836 Maciejów Marianna Horbaczewska 27 Stachury z Lipskich, szl., mąż Tomasz, bezpotomna 402 13 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20402/pages/PL_1_436_402_0010.htm
5 10 1836 Wiszenki Ignacy Koralkowski 2/12 Rożyszcze r: Antoni i Anastazja z Tomaszewskich; poch: 07.08. 822 56a 29 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0057.htm
11 10 1836 Przewały Brygida Dąbrowska 36 Przewały mąż Stanisław, s. Tomasz 851 634 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0348.htm
17 3 1836 Dąbrowica Jan Mazurkiewicz 34 Folwark Prawosudówka r: Tomasz i Anna; poch: 19.03. 822 102a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0103.htm
14 3 1836 Ptycza Joachima Czaruk 30 Mała Milcza pr. wdowa, mąż ś.p. pr. Paweł, dziecko: Tomasz 822 230R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0239.htm
15 1 1836 Luboml Jan Missan 3 Rymacze r. Tomasz, Teodora Sajun 851 553 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20851/pages/PL_1_436_851_0305.htm
4 10 1836 Ostrówki Marianna Lusko 3 Wołczkowy Przewóz c. prac. Tomasza i Katarzyny z Baranów 547 31 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0018.htm
22 12 1836 Ostrówki Dawid Tomaszewski 41 Równo 547 32 28 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20547/pages/PL_1_436_547_0018.htm
6 1 1836 Szumsk Anna Gołębiewska 52 Szumsk z puchliny, ur., zd. Zarzecka, wdowa, mąż ś.p. Tomasz, dzieci: Franciszek, Marianna, Aniela, Juilanna 245-1-10 475V 5 R RK
22 1 1836 Szumsk Franciszka Bilewicz 1 Waśkowce z koru, pr., rodz. Tomasz i Marianna 245-1-10 476R 8 R RK
9 3 1836 Szumsk Julianna Myślińska 64 Bacaje z gorączki, ur., zd. Juśkiewicz, mąż Paweł, dzieci: Franciszek, Augustyn, Tomasz, Benedykt, Anna, Brygida 245-1-10 477V 16 R RK
17 3 1836 Szumsk Maciej Suprowicz 56 Huta Szumska z kolki, ur., żona Magdalena zd. Moszyńska, dzieci: Bazyli, Antoni, Tomasz, Marianna, Katarzyna 245-1-10 477V 17 R RK
3 4 1836 Szumsk Marianna Wesołowska 40 Iserna z kolki, pr., mąż Maciej, dzieci: Tomasz, Jan, Władysław, Tekla 245-1-10 478V 23 R RK
12 11 1836 Szumsk Józefa Fiedorowicz Fedorowicz 2 Kąty z koru, pr., rodz. Tomasz i Łucja zd. Kucharska 245-1-10 484V 58 R RK
15 11 1836 Szumsk Rozalia Fiedorowicz Fedorowicz 4 Kąty z ospy, pr., rodz. Tomasz i Łucja zd. Kucharska 245-1-10 485R 60 R RK
20 11 1836 Szumsk Dorota Fiedorowicz Fedorowicz 7 Kąty z ospy, pr., rodz. Tomasz i Łucja zd. Kucharska 245-1-10 485V 64 R RK
6 1 1836 Ostróg Józef Zajączkowski 2 Storonicze s. urodzonych Tomasza i Marianny z Malinowskich 171-1-9 29R 2 R DM
7 2 1836 Ostróg Julianna Bujanowska 33 Ostróg mąż szlachetny Tomasz Bujanowski, syn Antoni 171-1-9 30R 10 R DM
3 12 1836 Ostróg Marianna Zajączkowska 28 Storonicze żona szlachetnego Tomasza, zmarła w połogu 171-1-9 39R 81 R DM
31 5 1836 Horyńgród Helena Zacierach (Zacieracha) 8 Mikulin córka Prac. Tomasza i Anny 171-1-9 154V 5 R Mg
15 3 1836 Białogródka Tekla Trojanowska 58 Trusiłówka ur., z Szatulskich, wdowa po Tomaszu, syn Michał i córka Katarzyna 178-03-106 141R 26 Ż DM
2 7 1836 Białogródka Honorata Karpińska 35 Szarłajówka 1-dw., z Grockich, mąż Karol, synowie Stefan i Tomasz, córka Julianna 178-03-106 143R 43 Ż DM
26 12 1836 Białogródka Stanisław Zabrocki 55 Zawadyńce 1-dw., wdowie po Mariannie z Nazarów, synowie Józef i Tomasz, córka Teodora 178-03-106 147V 78 Ż DM
7 6 1836 Lachowce Barbara Zagórska 50 Dzwonki żona Wlm Tomasza Zagórskego 171-1-9 115R 18 R DM
30 11 1836 Lachowce Tomasz Jakubowski 38 Semenów prac., żona Katarzyna z Fedorów, synowie Tomasz i Stefan, córki Katarzyna i Ewa 171-1-9 116V 33 R DM
8 3 1837 Dąbrowica Jan Tchorzewski 8 Dąbrowica r: Tomasz (zmarły) i Benigna z Jabłońskich; poch: 10.03. 823 118 6 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0123.htm
1 10 1837 Turzysk Kazimierz Kułaczyński 2 Turzysk s. Tomasza i Aleksandry z Kotelunków 713 22 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20713/pages/PL_1_436_713_0013.htm
10 5 1837 Horochów Anna Stupaczyńska 1 Horochów c. Tomasza i Anastazji z Konkiewiczów 75 73 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0039.htm
20 8 1837 Horochów Marianna Różyłło 10/365 Horochów c. sław. Tomasza i Doroty z Chojeckich 75 78 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0042.htm
23 10 1837 Horochów Jędrzej Tomaszewski 47 Skobełka ur., żona Franciszka z Dembowskich, synowie Symforian, Franciszek, Walerian i Wiktor, córki Julia, Lucyna i Marianna 75 80-81 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0043.htm
16 12 1837 Drużkopol Marianna Tomaszewska 40 Brany mąż Zachariasz, córka Olena 75 98 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2075/pages/PL_1_436_75_0052.htm
13 8 1837 Wiszenki Jan Pieńkowski 1 Rożyszcze s. Tomasza i Eudokii z Owadów 764 30 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0017.htm
3 12 1837 Wiszenki Józef Dargiewicz 49 Rożyszcze żonaty, synowie Jan, Tomasz, Franciszek i Wacław, córki Teresa i Rozalia 764 33 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20764/pages/PL_1_436_764_0018.htm
21 2 1837 Nowogród Marianna Borowska 70 Rudnia Talecka z Baszyńskich, wdowa po Bazylim, syn Tomasz, córka Katarzyna 44 JZ
15 9 1837 Kamień Koszyrski Katarzyna Rudnicka 23 Jałowateck prac., mąż Wincenty, synowie Tomasz i Mikolaj 170 28 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20170/pages/PL_1_436_170_0017.htm
11 5 1837 Kołki Rozalia Klonowska 45 Miedwieże Wielkie z Bydlińskich, "w" po Tomaszu, poz. s. Leona, 3c. Mariannę, Joannę i Helenę; poch: 14.05. 823 85a 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0090.htm
19 8 1837 Maciejów Bazyli Łuszczewski 60 Godowicze prac., żona Pałaszka z Karaczyjów, syn Tomasz, córki Paraska, Tekla i Pałaszka 403 16 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20403/pages/PL_1_436_403_0010.htm
1 1 1837 Kisielin Rozalia Bartoszewicz 48 Kisielin ze Stankiewiczów, poz. m. Prokopa, 3s. Tomasza, Adama i Wawrzyńca, c. Petronellę; poch: 03.01. 852 272 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0143.htm
26 1 1837 Luboml Marianna Missan 2 Rymacze r. Tomasz, Teodora Sajun 852 583 10 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0306.htm
17 3 1837 Krzemieniec Jan Gradomski 68 Szpikołosy urodzony, syn Tomasz i córka Honorata 01-11 48V 27 T 193 DM
3 3 1837 Szumsk Magdalena Nowosad 60 Bryków z suchot, pr., zd. Pływak, maż Tomasz, dzieci: Mikołaj, Anastazja 245-1-11 495V 29 R RK
18 3 1837 Szumsk Wincenty Tomczuk 10 Załuże z ospy, pr., rodz. Tomasz i Marianna zd. Pawłowska 245-1-11 496R 35 R RK
1 11 1837 Szumsk Stefan Giżycki 2 Waśkowce z konwulsji, pr., rodz. Tomasz i Marianna zd. Tomczuk 245-1-11 502R 82 R RK
26 7 1837 Lachowce Antoni Żyglicki 16 Lachowce s. pracowitych Tomasza i Magdaleny z Nowickich 171-1-10 129R 47 R DM
22 2 1837 Krzywin Katarzyna Kozłowska 70w Krzywin Sł., zd. Brzezicka, wdowa po Wojciechu, 2s. Tomasz i Kacper 171-1-10 68V 7 R Mg
16 1 1837 Ostróg Anna Bujanowska 7/52 Ostróg c. Tomasza i Barbary z Dubieckich 171-1-10 33R 6 R DM
16 2 1837 Ostróg Wojciech Zajączkowski 57 Luczyn żona Tekla z Zaleskich, syn Tomasz 171-1-10 34V 18 R DM
1 5 1837 Ostróg Zofia Wrześniowska 60 Mizocz pracowita, wdowa, syn Tomasz i córka Teresa 171-1-10 38R 47 R DM
17 10 1837 Ostróg Aleksander Tomaszewski 67 Zawidów wolnego stanu parafianin ostrogski 171-1-10 43V 88 R DM
14 7 1837 Horyńgród Wincenty Słotwiński 3/12 Szubków syn Tomasza i Agnieszki 171-1-10 168R 11 R Mg
11 7 1837 Białogródka Katarzyna Kalnicka 26 Pokoszczówka ur., z Wielczyńskich, mąż Maciej, synowie Tomasz, Piotr, Józef i Jan 178-03-108 174V 75 Ż DM
16 9 1837 Białogródka Rozalia Rogulska 70 Tarnawka ur., z Malickich, mąż Jakub, synowie Andrzej i Tomasz, córki Józefa, Agnieszka, Ewa i Marianna 178-03-108 176R 91 Ż DM
26 7 1838 Katerburg Wiktorya Hulecka 80 Piszczatyńce z Kozickich, wdowa po Aleksandrze, synowie Tomasz i Mikołaj 199 172 27 243
7 1 1838 Dąbrowica Anna Hordiewska 1/12 Krzewica r: Tomasz i Konstancya z Szafrańskich; poch: 08.01. 824 98a 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0099.htm
2 1 1838 Włodzimierz Teodora Mazurek 45 Owadno pr., mąż Jakub, syn Tomasz 853 45 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0025.htm
30 10 1838 Kuniów Stanisław Skarzewski 99 Wilia wd. Anastazja, s. Szymon, Jan, Daniel, Tomasz, Andrzej, c. Teodozja, Marianna, Anastazja, R 91 V 26 ZP 0
11 5 1838 Lachowce Leon Tużański 2 Okniny s. Tomasza i Tekli Wiercińskiej 116 V 23 ZP 0
23 2 1838 Dederkały Jacek Adamczuk 1/3 Dederkały Małe s. Tomasza i Agnieszki z Petruków 54 217 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0116.htm
11 11 1838 Szumbar Franciszka Wójcicka 64 Cecyniówka wdowa po Mikołaju, synowie Wojciech, Jan i Tomasz, córki Brygida i Katarzyna 201 46 12 54 231 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0123.htm
4 3 1838 Radziwiłłów Petronela Tomaszewska 1 Batków córka Józefa i Anastazji 824 196 6 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0197.htm
20 10 1838 Radziwiłłów Jakub Tyc 47 Radziwiłłów żona Wincenta Tomaszewska, synowie: Jakub, Aleksander, córki: Ludwika, Zofia 824 199 28 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0200.htm
8 5 1838 Ołyka Jan Fiszer 18 Ołyka Tomasza i Teresy z Kremerów 824 137 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0138.htm
6 4 1838 Włodzimierz Apolonia Jędrzejewska 13 Włodzimierz sław., sierota po Tomaszu i Teresie z Stepkowskich 853 54 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0030.htm
7 4 1838 Włodzimierz Rozalia Kowalska 70 Werba z Szydłowskich, prac., wdowa po Tomaszu, syn Kazimierz, córki Barbara i Tekla 853 54 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0030.htm
15 2 1838 Łokacze Katarzyna Wasilewska 75 Chworostów z Tarnowskich, ur., wdowa po Karolu, synowie Tomasz, Mateusz, Joachim, córki Anna i Honorata 343 13 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20343/pages/PL_1_436_343_0009.htm
29 12 1838 Kołki Wojciech Towtow 2,5 Kukły r: Tomasz i Hapia zWojciechowskich; poch: 31.12. 824 71a 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0072.htm
17 6 1838 Wiszenki Antonina Koralkowska 5/365 Rożyszcze r: Antoni i Anastazja z Tomaszewiczów; poch: 17.06. 824 55 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0056.htm
19 5 1838 Ptycza Franciszek Grzesczuk 5/12 Werba rodzice: pr. Tomasz i Ewa z domu Kujon 824 215R 21 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0216.htm
15 10 1838 Ptycza Antonina Magdiuk 1,5 Komarówka rodzice: pr. Tomasz i Marianna z d. Oleksiuk 824 217R 33 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0218.htm
7 7 1838 Kisielin Marcin Fursiewicz 80 Nemir "w"; poz. s. Tomasza; poch: 09.07. 853 279 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0154.htm
2 10 1838 Kisielin Tekla Okorenko 50 Korwatka poz. m. Jakuba, 2s. Józefa i Tomasza, 3c. Katarzynę, Honoratę i Magdalenę; poch: 07.10. 853 280 22 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0155.htm
14 10 1838 Beresteczko Benedykt Tomaszewski 62 Werbeń żona Agnieszka, synowie Andrzej , Jan i Michał, córki Tekla i Katarzyna 1 30 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201/pages/PL_1_436_1_0017.htm
11 1 1838 Ostrówki Jan Jasiączak 31/365 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Marianna Pogorzelec 549 27 2 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20549/pages/PL_1_436_549_0016.htm
4 4 1838 Ostrówki Łukasz Kruk 55 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Agnieszka Woźniak 549 30 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20549/pages/PL_1_436_549_0018.htm
23 8 1838 Krzywin Paulina Dębczuk 9/12 Lisicze c. Prac. Leona i Teresy z Tomaszewiczów 171-1-11 62V 25 R Mg
1 1 1838 Ostróg Stanisław Krajewski 1 Białotyń s. Tomasza i Marianny z Ostaszewskich 171-1-11 29R 2 R DM
10 4 1838 Ostróg Karolina Zajączkowska 2 Storonicze c. Michała-Tomasza i Marianny 171-1-11 37V 57 R DM
27 4 1838 Ostróg Jan Zajączkowski 3/12 Storonicze s. Michała-Tomasza i Marianny z Kozłowskich 171-1-11 38V 66 R DM
4 7 1838 Ostróg Katarzyna Tomaszewska 10/52 Międzyrzec Ostrogski c. Tekli Tomaszewskiej z nieprawego łoża 171-1-11 41R 84 R DM
25 12 1838 Ostróg Tekla Zajączkowska 60 Storonicze wdowa, syn Tomasz 171-1-11 44V 116 R DM
7 2 1838 Horyńgród Monika Czerniakowska 21 Karłowszczyzna Ur., zd. Swederska, mąż Franciszek, 1syn Tomasz Augustyn, mający 6 tygodni 171-1-11 168R 2 R Mg
7 4 1838 Horyńgród Franciszek Zacieracha 1 Mikulin syn Prac. Tomasza i Anny 171-1-11 168V 3 R Mg
23 4 1838 Białogródka Mikołaj Sydyryszyn 8 Suchorzyńce s. prac. Tomasza i Pryski z Mazurów 178-3-110 160V 38 Ż DM
11 1 1839 Katerburg Wincenty Tomaszewski 66 Matwiejowce stanu wolnego 200 159 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20200/pages/PL_1_436_200_0083.htm
22 4 1839 Lachowce Szymon Piasecki 86 Futor Lachowiecki żona Katarzyna z Żukowskich, synowie Tomasz i Benedykt, córka Salomea 879 86 V 24
3 1 1839 Krzywin Adam Jaworski 90 Lisicze żona Aniela z Tomaszewskich, zostawił syna, który służy w wojsku 879 35 R 1
24 12 1839 Krzywin Krystyna Tomaszewska 70 Krzywin z Gejrymów, wdowa po Stanisławie, córki Franciszka Sokołowska i Katarzyna Szymańska 879 37 R 18
5 4 1839 Berezne Antoni Pawłowski 19 Balarka Chotyńska młodzian, s. Tomasza i Reginy z Koncewiczów 879 223 V 15
20 4 1839 Berezne Stefan Zaręba 70 Berezne żona Wiktoria z Tańskich, synowie Tomasz i Jan, córki Franciszka i Tekla 879 223 V 16
21 7 1839 Berezne Agnieszka Bronowicka 30 Rudnia Druchowska z Kuryatów, mąż Hilary, syn Tomasz, córka Zofia 879 224 R 23
18 9 1839 Berezne Ewa Horoch 60 Berezne z Mareckich, wdowa po Kazimierzu, z 1-go małżeństwa po Tomaszu Żukotyńskim synowie Stanisław i Piotr i córka Elżbieta 879 224 V 25
11 10 1839 Berezne Katarzyna Rybaniec 76 Mokwin z Dedunów, wdowa po Ułasie, syn Tomasz, córka Tekla 879 224 V 27
1 4 1839 Międzyrzec Wawrzyniec Orzechowski 70 Międzyrzec żona Matruna, synowie Piotr i Michał, córki Tomacha, Paraska i Katarzyna 879 250 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0260.htm
1 3 1839 Niewirków Apolonia Chodakowska 39 Wołkoszów z Konferowiczów, mąż Tomasz, synowie Wincenty, Piotr, Józef, Jan i Stanisław 879 270 V 5
12 5 1839 Niewirków Adam Węgrzynowicz 35 Niewirków żona Katarzyna z Jankowskich, synowie Marcin, Antoni i Tomasz 879 271 R 12
5 11 1839 Niewirków Stanisław Chodakowski 5 Buda s. Tomasza i Apolonii z Konferowiczów 879 272 V 24
11 1 1839 Kuniów Grzegorz Lisowski 76 Dołocz prac., wdowiec, synowie Tomasz i Piotr 879 60 R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0061.htm
13 7 1839 Turzysk Elżbieta (?) Stepaniuk 37 Wierzbiczno z Dybowskich, mąż Tomasz, c. Anna, Barbara, s. Tomasz, Paweł 715 24 11 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20715/pages/PL_1_436_715_0015.htm
22 2 1839 Dederkały Piotr Adamczuk 1/365 Dederkały Małe s. Tomasza i Agnieszki z Petruków 54 165 6 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0090.htm
4 1 1839 Radziwiłłów Prakseda Orłowska 43 Drancza wdowa po Tomaszu 825 228 1 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0236.htm
20 7 1839 Radziwiłłów Anna Orłowska 3 Drancza córka Tomasza i Praksedy 825 231 18 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0239.htm
22 1 1839 Horyńgród Emilia Tomaszewska 1,5 Horyńgród c. ur. Franciszka i Heleny 879 146 R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0148.htm
23 6 1839 Horyńgród Antoni Słotwiński 13/365 Szubków s. szl. Tomasza i Agnieszki z Chomskich 879 147 R 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0149.htm
30 1 1839 Ostróg Antoni Matkowski 58 Derewiańcze żona Agnieszka, synowie Tomasz i Franciszek, córka Teresa 879 19 V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0021.htm
28 12 1839 Przewały Franciszka Popławska 60 Przewały z Żyłowiczów, wdowa po Tomaszu, c. Brygida,Tekla 854 676 12 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0384.htm
6 1 1839 Łuck Klemens Jakubowski 48 Didowicze żona Marianna, synowie: Tomasz, Antoni, Kasper. Hipolit, Feliks, córki: Salomea, Julianna 375 57 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0031.htm
9 5 1839 Łuck Tadeusz Dubicki Łuck żona Elźbieta, synowie: Cyryl, Tomasz 375 68 36 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0037.htm
20 2 1839 Ptycza Franciszek Piotrowski 3/52 Mińkowce rodzice: ur. Tomasz i Magdalena z d. Czajkowska 825 246V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0255.htm
4 8 1839 Ptycza Anastazja Judycka 49 Ptycza odnodworka, wdowa, dzieci: Tomasz, Eustachy, Leon, Izydor, Justyna, Karolina 825 248V 16 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0257.htm
25 12 1839 Kisielin Karol Onyszkiewicz 65 Kisielin "w"; poz. 3s. Józefa, Jakuba i Tomasza; poch: 27.12. 854 338 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0197.htm
7 1 1839 Jałowicze Daniel Tomaszewski 64 Pułhanów podkomorzy pow. łuckiego, wd. Anna z d. Szuszkowska, s. Ignacy, c. Marianna 825 254 R 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0262.htm
16 2 1839 Jałowicze Jakub Tomaszewski 56 Jałowicze wd. Tekla Lubowska, s. Franciszek, Wincenty, Witalis, 825 254 R 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20825/pages/PL_1_436_825_0262.htm
12 2 1839 Szpanów Andrzej Tomaszewski 38 Szpanów żona Nepomucena, syn Zygmunt 879 177 V 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0180.htm
23 10 1839 Szpanów Marcelina Płotnicka 40 Szpanów wdowa po Jakubie, syn Tomasz, córki Elżbieta i Waleria 879 178 V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0181.htm
15 8 1839 Kuniów Kazimierz Gilewski 4 Pererosłe s. Tomasza i Emilii z Zawiszów 879 62 V 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0064.htm
2 1 1839 Luboml Michał Rudzki 5 Rymacze r. Tomasz, Ewa Wirczuk? 854 619 1 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0352.htm
11 10 1839 Luboml Józefa Panasowicz 1,5 Luboml r. Tomasz, Julianna Katner 854 648 91 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0367.htm
17 4 1839 Ostrówki Anastazja Jasionek 5 Wola Ostrowiecka r. Tomasz, Marianna Pogorzelec 550 38 15 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20550/pages/PL_1_436_550_0022.htm
3 10 1839 Olewsk Katarzyna Tomaszewska 4 Olewsk 178-3-8 501V 13 Ż Na
29 10 1839 Olewsk Stefan Suchowiecki 59 Balarka Wojtkiewicka zostawił po sobie synów Jana, Tomasza, Feliksa oraz córki Joannę, Mariannę i Wiktorię, z suchot 178-3-8 502R 15 Ż Na
7 6 1839 Białogródka Jan Kozłowski 35 Czyżówka ur., żona Marianna z Remszów, synowie Józef i Tomasz, córka Marianna 178-3-112 142R 42 Ż DM
1 10 1839 Białogródka Antoni Rogulski 2 Tarnawka s. 1-dw. Tomasza i Marianny z Krzemińskich 178-3-112 144V 68 Ż DM
13 11 1839 Białogródka Marta Romanowska 3/12 Kuczmanówka c. sławetnych Tomasza i Joanny z Krotowiczów 178-3-112 145V 76 Ż DM
3 3 1840 Korzec Marianna Wroczyńska 24 Majdan Kropiwnia z domu Puchalska, mąż Tomasz, synowie Stefan, Piotr 871 168 25 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0088.htm
1 8 1840 Kuniów Franciszka Paszkiewicz 80 Noworoczyce z Popławskich, mąż Jan, synowie Jan, Maciej, Tomasz i Szymon, córki Teresa, Marianna i Agnieszka 880 60 R 26
5 9 1840 Kuniów Marianna Dobrowolska 50 Teremne mąż Stefan, synowie Józef i Tomasz, córki Tekla i Katarzyna 880 60 V 31
4 12 1840 Kuniów Jan Paszkiewicz 85 między Zakotami a Teremnym wdowiec, synowie Jan, Maciej, Tomasz i Szymon, córki Teresa, Marianna i Agnieszka 880 61 R 37
25 2 1840 Ostróg Anna Sokołowska 7 Toczewiki c. Tomasza i Maryanny z Piaseckich 880 17 R 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
23 2 1840 Ostróg Antoni Tomaszewski 68 Ostróg żona Agnieszka, syn Józef, córki Anna, Maryanna i Klotylda 880 17 R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
26 4 1840 Lachowce Józef Niewiński 18 Lachowce s. Tomasza i Anny z Kwiatkowskich 880 83 V 27
10 9 1840 Lachowce Anna Niewińska 52 Lachowce z Kwiatkowskich, mąż Tomasz, synowie Andrzej, Feliks i Jan 880 86 V 43
27 1 1840 Tuczyn Franciszek Tomaszewski 38 Drozdów żona Helena, syn Adam 880 144a V 5
5 3 1840 Tuczyn Marianna Proszkowska 77 Tuczyn mąż Mikołaj, synowie Jan, Wincenty i Tomasz, córki Franciszka, Anna i Marianna 880 145 R 10
24 3 1840 Niewirków Rozalia Żygadło 10/12 Willa c. Tomasza i Marcjanny z Bagińskich 880 241 V 7
12 9 1840 Niewirków Dominik Bagiński 18 Niewirków młodzian, syn Tomasza i Agnieszki z Łukomskich 880 243 R 17
29 12 1840 Niewirków Paweł Janiszewski 75 Niewirków żona Katarzyna z Piotrowskich, synowie Tomasz, Szymon, Jan i Stanisław, córka Elżbieta 880 234 V 22
25 9 1840 Beresteczko Teresa Prokopiuk 47 Holatyn mąż Tomasz, synowie Jan, Jan, Stefan i Szymon 2 17 20
7 2 1840 Korzec Stefan Tomaszewski 80 Derażnia wdowiec po Mariannie z domu Koscinkewicz , syn Feliks 871 165 15 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0087.htm
7 1 1840 Wyszogródek Stanisław Dymbowski 7 Łopuszna s. Tomasza i Marianny z Jakubowiczów 871 607 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0321.htm
7 3 1840 Luboml Katarzyna Rudzka 70 Jankowce z Malców, wdowa po Tomaszu 855 278V 28 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0290.htm
10 3 1840 Luboml Tomasz Pronczuk 55 Kąty żona Marianna z Pendeków, synowie Wojciech, Tomasz i Maciej, córka Helena 855 278V 30 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0290.htm
16 4 1840 Luboml Petronela Pradun 1,5 Terebejki c. Tomasza i Katarzyny z Korniejów 855 279V 44 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0291.htm
19 4 1840 Luboml Agnieszka Andruszczuk 25 Rymacze z Stubrów, mąż Michał, syn Tomasz 855 279V 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0291.htm
28 9 1840 Luboml Grzegorz Ciukiewicz 35 Zapole sławetny, żona Wiktoria z Matyszczuków, synowie Tomasz i Jan 855 282R 80 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0293.htm
9 12 1840 Luboml Franciszka Klekociuk 30 Jahodyn z Strusiów, mąż Tomasz, syn Szymon 855 282V 93 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0294.htm
7 3 1840 Dederkały Wincenty Biernadzki 2 Szkrobotówka s. Tomasza i Teresy z Luszewiczów 871 740 8 54 144 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0078.htm
18 12 1840 Dederkały Gabriel Kwiatkowski 1,5 Dederkały Małe s. Tomasza i Marianny z Niewiadomskich 871 744 20 54 148 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2054/pages/PL_1_436_54_0080.htm
3 2 1840 Radziwiłłów Izabela Dombrowska 2 Radziwiłłów córka Tomasza i Joanny z d. Osłonowicz 826 248 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0250.htm
16 3 1840 Radziwiłłów Andrzej Małecki 67 Gaje wdowiec po Katarzynie, synowie: Leśko, Tomasz, córka Anna 826 249 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0251.htm
14 5 1840 Radziwiłłów Michał Tomaszkiewicz 4 Drancza syn Rozalii Tomaszkiewicz 826 250 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0252.htm
14 7 1840 Radziwiłłów Teresa Tomaszkiewicz 55 Drancza wdowa po Wojciechu 826 252 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0254.htm
3 11 1840 Radziwiłłów Jan Tomaszewski 14 Suchodoły syn Michała i Marianny 826 253 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0255.htm
3 3 1840 Horochów Józefa Komar 2 Podliski c. sław. Tomasza i Magdaleny z Łokomskich 78 54 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0031.htm
28 12 1840 Horochów Marianna Bujanowska 70 Horochów sław., wdowa po Jacentym, synowie Wojciech i Tomasz 78 67 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2078/pages/PL_1_436_78_0037.htm
9 2 1840 Łanowce Maryanna Michałowska 81 Grzybowa z Jastrzębskich, wdowa po Janie, synowie Ignacy i Tomasz, córki Karolina i Szczęsna 871 682 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0365.htm
12 2 1840 Ostróg Jadwiga Ewa Wołkowińska 2 Ostróg c. Tomasza - nadwornego sowietnika doktora medycyny i Maryanny z Baranowskich 880 16 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0018.htm
2 1 1840 Krzemieniec Wojciech Stasiuk 40 Folwarki Wielkie dzieci: Jan, Tomasz, Magdalena, Aleksandra 871 407 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0213.htm
4 4 1840 St. Oleksiniec Fortunat Tomaszewski 1 Stary Taraż s. Józefa i Anny z Olszewskich 871 536 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0283.htm
24 12 1840 St. Oleksiniec Paweł Sobczuk 0,5 Rostoki s. Tomasza i Antoniny 871 541 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0286.htm
31 3 1840 Krzemieniec Agnieszka Chodorowicz 50 Krzemieniec dzieci: Tomasz, Jan i Balbina 871 418 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0219.htm
16 4 1840 Krzemieniec Józefa Tasińkiewicz 1/12 Krzemieniec c.Tomasza i Katarzyny 871 418 35 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0219.htm
3 8 1840 Krzemieniec Anna Stachurska 50 Krzemieniec synowie: Tomasz i Franciszek 871 424 53 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0222.htm
17 4 1840 Ostróg Zofia Metelska 70 Balarka Choteńska mąż Tomasz, córka Lucyna 880 19 R 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0020.htm
21 6 1840 Ostróg Jan Krassowski 6 Białotyń s. Tomasza i Maryanny z Ostaszewskich 880 20 V 55 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0022.htm
22 2 1840 Łuck Marcin Wąsowicz 79 Poddębce Wdowiec pozostawił syna Tomasza i córkę Reginę 376 41 22 826 28R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0027.htm
29 3 1840 Łuck Benedykt Romanowski 80 Jeziórko Pozostawił wdowę Annę, synów: Marcina, Józefa, Tomasza, Wiktora i córkę Elźbietę 376 43 32 826 30R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0028.htm
22 11 1840 Ptycza Marianna Bednarzewska 60 Stołpiec z d. Durkowska, pr., mąż Bazyli, dzieci: Tomasz, Ignacy, Anna 826 268V 11 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0271.htm
27 11 1840 Dąbrowica Stanisław Łyszkiewicz 16 Urwanica r: Tomasz i Aniela ze Słodkowskich; poch: 28.11. 826 128 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0129.htm
12 2 1840 Kisielin Maryanna Orzechowska 85 z Szemerowskich, "w" po Tomaszu, bezdzietna; poch: 15.02. 855 164 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0169.htm
13 3 1840 Nowogród Wołyński Dominik Bielawski 90 Rohaczów żona Helena z Siekierzyńskich, synowie Tomasz, Adam, Piotr i Jan 871 86 34 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0046.htm
25 5 1840 Nowogród Wołyński Antoni Tomaszewski 60 Nowogród Wołyński wdowiec po Agacie, bez potomstwa 871 91 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0048.htm
20 10 1840 Nowogród Wołyński Maryanna Skalska 20 Słobódka Romanowska c. Tomasza i Anastazji z Łuczyńskich 871 99 100 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0053.htm
7 12 1840 Nowogród Wołyński Antoni Konopacki 44 Balarka Aleksandrówka żona Anna z Ziemblickich, synowie Wawrzyniec, Ludwik, Stanisław i Tomasz, córka Katarzyna 871 102 114 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0055.htm
20 3 1840 Korzec Piotr Wroczyński 5/12 Majdan Kropiwnia syn Tomasza i zmarłej Marianny z Puchalskich 871 170 34 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0089.htm
3 9 1840 Krzywin Katarzyna Gutkowska 36 Hołowle z Sokulskich, mąż Wawrzyniec, synowie Tomasz i Piotr, córki Marianna, Aniela i Domicella 880 35 V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0037.htm
5 2 1840 Berezdów Józef Kosowski 70 Prawutyń z parafii Łabuń, wdowiec po Barbarze z Janickich, synowie Klemens i Tomasz 871 292 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0151.htm
16 3 1840 Annopol Aniela Dytkowska 30 Hubelce z Mateckich, mąż Tomasz, syn Grzegorz, córka Cecylia 880 96 R 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0099.htm
25 11 1840 Annopol Agnieszka Tomasiewicz 60 Annopol wdowa po Stefanie, syn Jędrzej, córki Teresa, Marianna i Helena 880 98 R 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0101.htm
3 11 1841 Katerburg Maryanna Bartosz 60 mąż Tomasz, synowie Jan, Franciszek i Julian, 3 córki Tekla, ... 199 114 24 872 811 332
26 7 1841 Białozórka Konstancja Rudnicka 9 Szybenna c.Tomasza i Honoraty 872 762 10
8 8 1841 Białozórka Michał Szczur 4/12 Białozórka s.Tomasza i Barbary 872 763 12
4 8 1841 St. Wiśniowiec Antoni Zubczewski 1 Nowy Wiśniowiec s.Tomasza i Chemii 872 653 56
9 1 1841 Kołodno Katarzyna Tartakowa 45 Hnizdyczno z Kociubińskich, mąż Tomasz 872 730 1
23 2 1841 Kołodno Michał Tartakowy 20/52 Hnizdyczno s.Tomasza i Katarzyny z Kociubińskich 872 733-734 10
18 4 1841 Kołodno Józef Tartakowy 28/365 Hnizdyczno s.Tomasza i Joanny z Terlukowych 872 737 19
8 8 1841 Kołodno Franciszek Gubrykowy 7/12 Kołodno s.Tomasza i Franciszki z Jaszczyszynych 872 740 29
13 8 1841 Dederkały Teofila Rowinkowska 0.5 Dederkały Wielkie c.Tomasza i Anny z Skrzypkowskich 872 824 11
9 10 1841 Dederkały Tekla Najczuk 3/52 Dederkały Małe c.Tomasza i Doroty z Lokockich 872 825 14
17 11 1841 Dederkały Marianna Kwiatkowska 45 Wołkowce mąż Tomasz, synowie Stefan, Franciszek i Józef 872 826 18
4 2 1841 Jampol Marianna Hryniuk 57 Pohorylce z Sawickich, wdowa po Janie, synowie Tomasz, Sylwester i Dominik, córka Helena 872 513 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0271.htm
28 1 1841 Jampol Marcjanna Deleta 36 Dałhałówka mąż Szymon, synowie Jan, Jakub i Tomasz, córki Marianna i Ewa 872 512-513 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0270.htm
19 4 1841 Nowogród Wołyński Antoni Arabski 70 Słobódka Wola żona Marianna z Żukowskich, z I żony 3 synów: Jan, Leon i Tomasz 872 96 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0053.htm
16 2 1841 Nowogród Wołyński Józef Zubrzycki 27 Susły żona Magdalena z Boruszewskich, syn Tomasz 872 92 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0051.htm
1 2 1841 Nowogród Wołyński Paweł Jankowski 1/52 Nesołonia s.Tomasza i Agnieszki z Staszkiewiczów 872 91 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0050.htm
6 4 1841 Korzec Józef Więckowski 3,5 Hozdów s. Tomasza i Franciszki z Iwanickich 872 264 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0141.htm
20 3 1841 Korzec Apolonia Omelnicka 80 Koreniów z Tomaszewskich, syn Jan, córki Agata, Maryjanna, Julianna i Lucyna 872 260 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0139.htm
9 4 1841 Berezdów Marianna Zagrobska 76 z Dawidowiczów, wdowa po Tomaszu, synowie Kazimierz, Jan i Jan, córki Anna i Agnieszka 872 341 18
2 6 1841 Berezdów Magdalena Osmolska 46 Krasula z Jaworskich, mąż Tomasz, od dawna potomstwa pozbawiona 872 343 22
26 7 1841 Berezdów Stefan Zwierzchowski 80 Kurczyk wdowiec po Agacie z Bajków, syn Tomasz 872 345 29
2 12 1841 Beresteczko Marcin Popczuk 2 Werbeń s. Macieja i Franciszki z Tomaszewskich 3 22 34
26 10 1841 Kuniów Katarzyna Kowalska 1 Kuniów c. Tomasza i Katarzyny z Jorgaczów R 51 V 30 0
12 3 1841 Jałowicze Dionizy Tomaszewski 2 Jałowicze s. Wincentego i Katarzyny Chmielowskiej 827 257 V - 258 R 5 ZP 0
3 12 1841 Jałowicze Marta Tomaszewska 75 Horodnica Mała z Urżyńskich wdowa po Wincentym s. Franciszek, c. Balbina, Julia, Angela, 827 258 V 9 ZP 0
14 12 1841 Jałowicze Pawlina Tomaszewska 4 Jałowicze c. Wincentego i Katarzyny Chmielowskiej 827 259 R 10 ZP 0
3 2 1841 Łanowce Teodor Horowicz 45 Grzybowa żona Jadwiga, synowie Korneli i Tomasz, córka Domicella 872 777a 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0410.htm
4 3 1841 Turzysk Apolonia Brodnicka 42 Dolsk z Tońskich, ur., mąż Wincenty. synowie Tomasz, Andrzej i Albert, córki Dorota, Justyna i Marianna 856 376 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0205.htm
24 4 1841 Radziwiłłów Wiktoria Tomaszkiewicz 9/12 Drancza córka Rozalii Tomaszkiewicz 827 232 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0235.htm
20 5 1841 Radziwiłłów Kamila Dombrowska 4 Radziwiłłów córka Tomasza i Joanny z d. Osołowicz 827 233 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0236.htm
29 3 1841 Torczyn Cecylia Łukaszewska 1,5 Sadów c.ur. Tomasza i Julii z Hakiewiczów 628 18 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20628/pages/PL_1_436_628_0010.htm
6 2 1841 Łysin Anna Stocka 66 Wołkowyje z Mierzwińskich, ur., wdowa po Tomaszu, syn Jan, córki Magdalena i Katarzyna 827 188V 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0192.htm
17 9 1841 Łysin Jan Stocki 38 Wołkowyje szl., s. Tomasza i Anny z Mierzwińskich 827 190R 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0193.htm
26 3 1841 Połonne Paweł Święcicki 41 Zalesie żona Domicella, synowie Wojciech, Tomasz i Karol, córka Karolina 872 159 20 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0087.htm
27 3 1841 Połonne Anastazja Rogowska 37 Urla mąż Tomasz, synowie Józef, Franciszek, Jan i Józef 872 159 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0087.htm
24 4 1841 Połonne Władysław Tomaszewski 5 Lasy Łabuńskie s. Antoniego i Teresy 872 161 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0088.htm
17 10 1841 Połonne Katarzyna Załużniwko 2 Nowosielica c. Tomasza i Marianny 872 169 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
26 10 1841 Połonne Józef Terlecki 2 Połonne s. Tomasza i Julianny 872 170 65 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
27 10 1841 Połonne Anastazja Murawska 50 Burtyn mąż Filip, synowie Tomasz i Stanisław, córki Marianna, Helena, Anastazja i Rozalia 872 170 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0092.htm
15 11 1841 Połonne Michał Walet 42 Nowosielica żona Marianna, synowie Tomasz i Łukasz, córka Anna 872 172 74 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0093.htm
10 2 1841 St. Oleksiniec Tomasz Mazur 53 Krutniów żona Barbara, syn Tomasz, córki Katarzyna i Marianna 872 601 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0319.htm
23 2 1841 St. Oleksiniec Agnieszka Zdybińska 73 Krutniów wdowa, syn Tomasz 872 601 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0319.htm
24 2 1841 St. Oleksiniec Piotr Centkiewicz 0,5 Nowy Oleksiniec s.Tomasza i Antoniny 872 602 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0319.htm
19 9 1841 Łuck Daniel Nazarkowski 56 Łuck Kawaler, s. Tomasza i Marianny 377 61 58 827 31R-3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0033.htm
11 1 1841 Miropol Agnieszka Dąbrowska 50 Kotiużyńce z Marcińskich, mąż Jędrzej, synowie Piotr, Jan, Tomasz i Ignacy, córka Marianna 872 379 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0201.htm
27 6 1841 Miropol Rozalia Branowska 87 Polanki wdowa po Filipie - unicie, syn Jan, córka Rozalia za Tomaszem Bodzowskim 872 382 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0203.htm
12 9 1841 Miropol Erazm Szczucki 4/12 Miropol s.Tomasza i Tekli z Głuszeckich 872 383 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0203.htm
22 1 1841 St. Wiśniowiec Władysław Zakrzewski 13/12 Nowy Wiśniowiec s. Sylwestra i Eufrozyny z Tomaszewskich 872 640 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0340.htm
13 2 1841 St. Wiśniowiec Mikołaj Kudrowski 20 Maniów s.Tomasza i Marianny 872 642 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0341.htm
21 5 1841 Hołoby Andrzej Wołoszkiewicz 65 Hołoby żona Ewa z domu Drozdowska, dzieci: Jakub, Stefan, Jan, Tomasz, Apolonia, Maria, Tekla, Karolina 856 218R,407 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0222.htm
18 3 1841 Krzemieniec Konstancja Tomaszewska 18 Krzemieniec córka Karolina 872 449 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0237.htm
19 3 1841 Krzemieniec Karolina Tomaszewska 10/365 Krzemieniec c.Jana i Konstancji 872 449 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0237.htm
4 4 1841 Szumsk Małgorzata Kuner 6 Kruholec c.Tomasza i Anny z Czarnaków 872 569 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0301.htm
11 5 1841 Szumsk Kazimierz Tomaszewski 65 Kąty wdowiec po Helenie z Kockich, synowie Karol, Szymon i Jan, córka Katarzyna 872 571 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0302.htm
1 3 1841 Ostrówki Agnieszka Swied 67 Wola Ostrowiecka z d. Bliźniak, prac., wdowa po Mikołaju, synowie Walenty, Tomasz i Karol, córki Marianna, Katarzyna i Karolina 552 33 13 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0021.htm
1 3 1841 Ostrówki Agnieszka Walczak 2 Wola Ostrowiecka z kaszlu, r. prac. Tomasz, Magdalena Misiuk 552 33 12 BK DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20552/pages/PL_1_436_552_0021.htm
11 1 1841 Lachowce Marianna Ludkiewicz 30 Szuńki 1-dw., mąż Mikołaj, synowie Wojciech, Tomasz, Joachim i Ludwik, córki Tekla, Józefa i Magdalena 178-49-17 23R 2 Ż DM
9 3 1841 Lachowce Tomasz Zaborowski (Zebrowski) 5 Książęcin s. ur. Tomasza i Marianny z Mozolewskich 178-49-17 25R 16 Ż DM
22 8 1841 Lachowce Mateusz Nowicki 1 Kaletyńce Wielkie s. pracowitych Tomasza i Anastazji z Głowackich 178-49-17 28V 44 Ż DM
2 12 1841 Lachowce Piotr Kosowski 50 Kaletyńce Wielkie ur. żona żona Marianna Jaroszewska, syn Tomasz 178-49-17 31R-31V 64 Ż DM
22 6 1841 Krzywin Stanisław Pliwiński 70 Krzywin Ur., z par. Ostróg, żona Marianna z Milewskich, 3s. Maksymilian, Tomasz, Filip oraz córka Leonora 171-1-12 40R 12 R Mg
25 12 1841 Krzywin Marianna Sokołowska 18 Krzywin córka Sł. Franciszka i Franciszki z Tomaszewskich 171-1-12 41V 23 R Mg
10 2 1841 Horyńgród Łucja Zacierachowa (Kondraciuk 60w Mikulin od 16 lat wdowa po 2 mężu Danielu Kondraciuku, z 1 małżeństwa syn Tomasz, z 2 małż. syn Ostap 171-1-12 152R 3 R Mg
27 1 1842 Katerburg Anna Dębczak 50 Piszczatyńce c.Michała Katarzyny z Bojczuków, mąż Bazyli synowie Bazyli, Tomasz i Mateusz, córki Marianna, Pawlina, Tekla i Antonina 200 218 1 873 849 335
12 4 1842 Kuniów Jan Samułowicz 70 Hucisko Stare żona Barbara z Rogowskich, synowie Antoni, Tomasz i Michał, córka Katarzyna 881 59 R 16
1 1 1842 Tajkury Tekla Słotwińska 1 Posiahwa c. Tomasza i Agnieszki z Chomickich 881 70 R 1
16 2 1842 Ostróg Grzegorz Mydlarski 43 Choteń żona Maryanna z Chomików, synowie Tomasz, Jan i Jakub, córki Maryanna i Karolina 881 35 R 26
24 3 1842 Ostróg Łukasz Szeremeta 85 Borszczówka wdowiec, synowie Kajetan, Tomasz, Sebastian i Daniel, córka Magdalena 881 37 R 40
4 12 1842 Ostróg Agnieszka Tomaszewska 70 Ostróg z Świrszczkowskich, wdowa po Antonim, syn Józef, córki Anna, Marianna i Klotylda 881 44 V 100
11 3 1842 Krzywin Jan Iwaszkiewicz 56 Chomiaków wdowiec po Apolonii z Tomaszewskich, potomstwa nie zostawił 881 82 V 6
9 8 1842 Krzywin Hieronim Brodecki 70 Chomiaków żona Marianna z Tomaszewskich, synowie Wojciech, Fabian, Stanisław, Jan, Bazyli i Jan, córki Anna i Łucja 881 84 R 13
29 6 1842 Annopol Jan Tomasiewicz 8 Annopol s. Bazylego i Agaty z Okuniewskich 881 96 V 11
3 7 1842 Annopol Ignacy Tomasiewicz 4 Annopol s. Bazylego i Agaty z Okuniewskich 881 96 V 12
22 10 1842 Annopol Tomasz Korycki 10/12 Annopol s. Jakuba i Petroneli z Tomasiewiczów 881 99 V 28
12 11 1842 Annopol Jan Hej 8 Peremyśl s. Tomasza i Marianny z Chodakowskich 881 100 R 31
12 11 1842 Annopol Michał Hej 6 Peremyśl s. Tomasza i Marianny z Chodakowskich 881 100 R 32
21 11 1842 Annopol Ignacy Hej 9 Sławuta s. Tomasza i Marianny z Chodakowskich 881 100 R 33
25 11 1842 Annopol Andrzej Hej 4 Peremyśl s. Tomasza i Marianny z Chodakowskich 881 100 V 34
12 1 1842 Równe Saturnina Stokalska 0.5 Równe c. Tomasza i Karoliny z Kotowskich 881 143 R 2
23 10 1842 Równe Julia Mitrowicz 70 Równe z Nestorowiczów, mąż Tomasz, córka Tekla Czemarowska 881 146 R - 146 V 22
24 1 1842 Nowogród Wołyński Klara Mędecka 60 Kanuny wdowa po Tomaszu, z domu Tyszka, synowie Jan, Aleksander, córki Zuzanna, Barbara, Franciszka, Michalina 873 84 12 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0045.htm
14 8 1842 Nowogród Wołyński Wincenty Olszewski 55 Susły żona Zuzanna z domu Mędecka, synowie Ludwik, Jan, Tomasz, Mikołaj, Kacper, Kazimierz, Kazimierz, córka Katarzyna 873 105 136 PW JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
26 12 1842 Tuczyn Józef Żukowski 2 Nowy Majdan s. Tomasza i Agnieszki 881 204 V 23
6 6 1842 Beresteczko Piotr Adamski 48 Beresteczko żona Tekla, synowie Tomasz i bazyli, córki Chima i Maryanna 4 23 14
22 1 1842 Korzec Elżbieta Olszańska 22 Koseniów c. Tomasza Agnieszki z Janickich 873 175 7 PW 0
28 3 1842 Korzec Andrzej Więckowski 9 z 12 Korzec s. Tomasza i Franciszki z Iwanickich 873 182 28 PW 0
31 3 1842 Korzec Józef Hryniewiecki 2 Balarka Usteńska s. Tomasza i Marianny z Paszkowskich 873 182 30 PW 0
1 10 1842 Korzec Józef Masalski 1,5 Korzec s. Józefa i Doroty z Tomaszewskich 873 197 75 PW 0
28 12 1842 Korzec Wiktoria Sydonowicz 2 Korzec córka Franciszka i Barbary z Tomaszewskich 873 209 110 PW 0
8 3 1842 Targowica Marianna Słowikowska 3 Bokujma c. Tomasza i Teresy Kułakowskiej 828 132 R 10 ZP 0
19 4 1842 Turzysk Leon Stepaniuk 5 Klusk s. Tomasza i Elżbiety 718 18 3 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20718/pages/PL_1_436_718_0012.htm
17 5 1842 Radziwiłłów Anastazja Bednarska 3/12 Oparypsy córka Tomasza i Marianny 828 98 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0100.htm
12 6 1842 Szumsk Marianna Fiedorowicz 8/12 Kąty c. Tomasza i Łucji z Kucharskich 873 609 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0316.htm
5 9 1842 Ołyka Walenty Zieliński 67 Suchowce żona Anna z Perekładowskich, s. Tomasz i Leonard, c. Paulina za Bartłomiejem Mossakowskim, Julia 466 26 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20466/pages/PL_1_436_466_0014.htm
23 11 1842 Kołki Aniela Kamińska 2,5 Majdan Trostenecki r: Tomasz i Marianna z Boreckich; poch: 26.11. 828 237V 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0241.htm
14 11 1842 Sielec Antoni Winnicki 82 Sielec prac., żona Joanna z Panczuków, synowie Antoni i Tomasz, córka Marianna 574 12 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20574/pages/PL_1_436_574_0009.htm
25 12 1842 Kamień Koszyrski Antonina Bernatowicz 86 Hłusza wlm., wdowa po Tomaszu, syn Józef, córka Leonora 175 28 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20175/pages/PL_1_436_175_0016.htm
1 3 1842 Aleksandria Małgorzata Prokopowicz 90 Nowy Zawód z Wasylewskich, wdowa po Tomaszu, synowie Mikołaj, Ignacy i Florian, córki Anna i Franciszka 881 214 R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0223.htm
20 4 1842 Łuck Marianna Jakubowska 46 Żabka Wdowa po Klemensie pozostawiła: Tomasza, Gaspra, Antoniego, Hipolita, Feliksa, Salomeę, Juliannę 378 44 25 828 165R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0025.htm
22 4 1842 Łuck Jan Paprocki 64 Łuck Pozostała wdowa Zofia, synowie: Tomasz lat 13, Wiktor lat 9 378 52 26 828 165R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0029.htm
31 7 1842 Łuck Karol Zieliński 5/12 Iwańczyce s. Leonory i Tomasza 378 51 52 828 168V- ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0028.htm
3 11 1842 Łuck Roch Tomaszewski 76 Łuck Pozostała wdowa Salomea z d. Mianowska, bez potomstwa 378 56 68 828 171R- ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0031.htm
23 5 1842 Dąbrowica Jan Hordzijewski 80 Krzywica "w" po Róży z Szeydów; poz. 2s. Tomasza i Wincentego i 2 zamężne c. Różę i Juliannę; poch: 24.05. 828 260a-260 5 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0266.htm
10 12 1842 Kisielin Onufry Wachnicki 80 Woronczyn "w" po ż. Agacie, poz. s. Tomasza; poch: 12.12. 857 299 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0162.htm
30 1 1842 Połonne Agnieszka Koleśnik 2/52 Nowosielica c. prac. Tomasza i Antoniny 873 356 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0184.htm
6 2 1842 Połonne Wincenty Czechowski 1 Józefówka s.ur. Tomasza i Tekli 873 358 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0185.htm
18 4 1842 Połonne Franciszka Dzierzyńska 3 Barbarówka c. ur. Tomasza i Doroty 873 363 57 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0187.htm
28 4 1842 Połonne Magdalena Kowalska 80 Nowicze ur., wdowa po Andrzeju, synowie Tomasz i Józef 873 365 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0188.htm
6 6 1842 Połonne Roman Sobolewski 4 Nowaki s. ur. Tomasza i Katarzyny 873 371 88 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0191.htm
12 5 1842 Niewirków Franciszka Sokołowska 2,5 Mokre c. Tomasza i Elżbiety z Niżyńskich 881 291 V 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0298.htm
24 5 1842 Berezdów Elżbieta Waśkowska 38 Chorowiec z Kwiatkowskich, ur., mąż Tomasz, syn Erazm, córki kazimiera, Teofila, Marianna, karolina, Zofia, Salomea, Aleksandra i 2-im. Anastazja Tekla 873 276 58 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0144.htm
16 8 1842 Berezdów Magdalena Miller 38 Prawutyń Mały z Szymańskich, ur., mąż Jan, syn Tomasz 873 288 96 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0150.htm
24 10 1842 Berezdów Jakub Zwierzchowski 70 Romanów chłop, wdowiec po 1-ej żonie Marii z Tomaszuków i po 2-ej Praksedzie z Tretiaków, z 1-go małż. córki Odorka, Anastazja, Maria i Odiuszka 873 291 105 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0151.htm
16 2 1842 Nowogród Wołyński Wincenty Polański 2 Huta Dziekońka syn Tomasza i Marianny z Święcickich 873 87 30 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0047.htm
3 10 1842 Nowogród Wołyński Jędrzej Tomaszewski 70 Horodyszcze wdowiec po Agnieszce z domu Drujs 873 106 144 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0057.htm
1 1 1842 Jampol Anna Łukaszuk 70 Juźkowce wdowa po prac. Tomaszu Łukaszuk, syn Mikołaj i Karol, córka Rozalia 873 557 1 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0289.htm
7 1 1842 Jampol Józef Łoziński 70 Tychoml ur., żona Marianna Łozińska, synowie: Szymon, Walenty, Tomasz. 873 557 2 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0289.htm
20 1 1842 Jampol Jacek Kossa 50 Jampol prac., druga żona Józefa Kossowa, synowie: Szymon i Tomasz, córki: Katarzyna, Brygida. 873 557-558 4 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0289.htm
12 1 1842 Luboml Wojciech Missan 4 Rymacze r. Tomasz, Teodora 857 550 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0294.htm
23 1 1842 Luboml Helena Kohut 1,5 Rymacze r. Tomasz, Teresa Mańka 857 552 11 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0295.htm
25 1 1842 Luboml Katarzyna Pawliczuk 6/52 Rymacze r. Tomasz, Magdalena Kupracz 857 552 12 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0295.htm
13 4 1842 Luboml Kacper Grabowski 2 Jankowce r. Tomasz, Agnieszka Dobrzyńska 857 563 43 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/1_436_0_0_857_0300.htm
22 3 1842 Wyszogródek Nikodem Tejsarowicz 5 Biłka Mała s. Tomasza i Katarzyny 873 702 10 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0367.htm
23 3 1842 Wyszogródek Agnieszka Gurnik 54 Musurowce wdowa po Tomaszu, syn Michał, córka Marianna 873 702 11 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0367.htm
29 9 1842 Wyszogródek Jakób Skarzewski 15 Żukowce s. Tomasza i Eufrozyny 873 705 25 AW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0368.htm
19 2 1843 Katerburg Leon Niedźwiedzki 63 Horynka żona Helena z Bielińskich, synowie Ignacy, Franciszek i Tomasz 201 62 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20201/pages/PL_1_436_201_0035.htm
10 3 1843 Targowica Barbara Osijowska 60 Podhajce wdowa po Tomaszu 829 123V 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0136.htm
15 8 1843 Kuniów Marianna Żygadło 3 Miakoty c. Tomasza i Franciszki z Wiszniowskich 882 71 V 22
15 4 1843 Tajkury Ludwika Kusznieruk 70 Wilhor z Tomaszewskich, wdowa po Joachimie, potomstwa nie zostawiła 882 55 R 11
20 7 1843 Tajkury Józef Słotwiński 3/4 Posiahwa s. Tomasza i Agnieszki z Chomickich 882 55 V 15
9 12 1843 Tajkury Feliks Charzewski 58 Chrynów żona Zofia z Pawłowskich, z 1-go małżeństwa córka Aniela, z 2-go synowie Ignacy, Jakub, Tomasz i Jan, córki Franciszka, Adella i Maryanna 882 57 R 26
4 3 1843 Ostróg Stanisław Bużanowski 5 Ostróg s. Tomasza i Barbary z Dubickich 882 26 V 25 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0028.htm
8 11 1843 Annopol Tekla Bernacka lub Bernadzka 75 Annopol z Tomasiewiczów, wdowa po Józefie 882 117 V 39
17 12 1843 Annopol Barbara Nowosielecka 60 Hubelce z Szczawińskich, wdowa po Józefie, synowie Stefan, Tomasz i Walery 882 117 V 40
2 6 1843 Równe Leonard Gurski 9 Równe s. Jana i Marianny z Tomaszewskich 882 131 R 13
6 11 1843 Równe Konstanty Leszczyński 20 Omelana s. Tomasza i Magdaleny 882 132 V 24
18 8 1843 Klewań Barbara Bentkowska 84 Makoterty z Małachowskich, wdowa po Alojzym staroście dymidowskim, synowie Tomasz żonaty i Michał bezżenny, córka Marianna panna 882 142 R 9
10 9 1843 Horyńgród Rozalia Johanoff Horyńgród wdowa po Tomaszu - pułkowniku wojsk rosyjskich i sowietniku, synowie Kasper, Mateusz, Paweł i Piotr, córka Karolina - panna 882 12
4 2 1843 Stepań Jakub Barański 59 Temne s. Jana i Teresy z Wawrynowiczów, żona Ewa z Jelińskich, synowie Jan, Tomasz, Mateusz i Ludwik, córki Katarzyna, Marianna i Aniela 882 206 R 2
28 8 1843 Deraźne Piotr Bober 60 Nerucze żona Katarzyna z Paszkowskich, synowie Ludwik, Tomasz i Jan, córki Anna i Franciszka 882 191 V 28
2 12 1843 Niewirków Jan Pulikowski 9/12 Moczulanka s. Tomasza i Elżbiety z Hulaków 882 259 V 24
26 1 1843 Berezne Franciszek Kuryata 8/12 Rudnia Druchowska s. Tomasza i Katarzyny z Kuryatów 882 218 R 4
18 7 1843 Berezne Maria Magdalena Cielecka 1 Balarka Chotyńska c. Tomasza i Małgorzaty z Kondrackich