Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 677 wyników dla: Bab

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
24 10 1820 Krzemieniec Marianna Babulko 4 Królewski Most c. Wojciecha i Anny 299 105 81 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0057.htm
13 3 1821 Krzemieniec Tomasz Baboruk 7 Smolarnia 299 112 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0061.htm
6 11 1821 Krzemieniec Józef Babierzecki 2/52 Smolarnia s. Ignacego i Katarzyny 299 122 109 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0066.htm
7 3 1823 Krzemieniec Anna Kalibaba 18 Nowosiółki c. Szymona i Reginy 299 153 30 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0082.htm
2 10 1825 Deraźne Jakub Babisczenicz 2 Wólka Podłużańska s. ur. Stanislawa i Agnieszki 61 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2061/pages/PL_1_436_61_0001.htm
6 11 1825 Krzemieniec Regina Babka 70 Krzemieniec wdowa 299 227 153 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20299/pages/PL_1_436_299_0119.htm
20 2 1827 Zasław św. Jana Marianna NN 70 Zasław babka szpitalna 178-03-009 21 14 Ż MO 41
13 6 1828 Szpanów Anna Kuczyńska 7 Rzeszuck c. Ur. Szymona i Katarzyny z Babiszewskich 171-1-1 177R 2 R Mg
1 11 1829 Lachowce Jakub Bobicki (Babicki) 64 Lachowce ur., wdowie po Mariannie z Pudłowskich 171-1-2 110V 48 R DM
20 6 1829 Bazalia Wojciech Babian 30 Popowce prac., żona Hanka obrządku gr.-ros., syn Franciszek 178-3-95 240R 67 Ż DM
19 6 1830 Wiszenki Rozalia Babulko 2 Majdan Jezierski c: Wojciecha i Anny z Hypsiów; poch: 02.06. 816 53a 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0055.htm
9 2 1830 Szumsk Jan Babiński 9 Huta Szumska rodz. Marcin i Regina zd. Hornicka 245-1-4 389R 229 R RK
10 1 1832 Włodzimierz Anna NN 70 baba szpitalna, mąż Józef 847 48 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0026.htm
16 5 1832 Horyńgród Julia Babiszewska 2,5 Folwark Taerczyn córka Ur. Grzegorza i Eufrozyny 171-1-5 161R 5 R Mg
8 6 1835 Krzemieniec Marianna Zawadzka 1 h Krzemieniec żyła 1 godz., ochrzczona przez babę 01-8 58V 55 T 1091 DM
10 6 1836 Szumsk Wojciech Babiński 12/52 Hucisko Horodyskie z konwulsji, pr., rodz. Marcin i Regina 245-1-10 481R 36 R RK
3 7 1837 Krzemieniec Julia Świętojańska 1h Dunajów z wielmożnych żyła 1 godz. ochrzczona przez babę 01-11 52V 57 T 198 DM
26 4 1839 Lachowce Franciszek Augustynowicz 56 Książęcin wdowiec po Katarzynie z Babinów, synowie Jan, Michał i Ignacy, córki Anna i Franciszka 879 85V - 86 R 26
10 11 1839 Deraźne Teresa Kulbacka 86 Podłużne wdowa, babka szpitalna 879 191 V 15
16 11 1839 Deraźne Antonina Paszkowska 62 Podłużne panna, babka szpitalna 879 192 R 16
28 10 1840 Deraźne Apolonia Trębicka 75 Podłużne wdowa po Józefie, babka szpitala podłużeńskiego 880 173 V 20
21 2 1840 St. Oleksiniec Jan Babeczyński 2 Stary Oleksiniec s. Pawła i z Ziliznickich 871 535 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0283.htm
15 5 1840 St. Oleksiniec Paweł Babczyński 50 Rostoki wdowiec po Katarzynie, syn Piotr 871 536-537 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0283.htm
11 3 1840 Włodzimierz Jędrzej Babulski 13 Bilin s. wolnych Józefa i Wiktorii z Kochańskich 855 38V 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20855/pages/PL_1_436_855_0042.htm
21 4 1841 Ostróg Marianna Sakiewicz 60 Ostróg szpitalna babka, wdowa od dawnych lat, dzieci nie zostawiła R 23 V 41 0
25 9 1841 Ostróg Wiktoria Wyszatycka 31 Ostróg z Babińskich, wielmożna, mąż Wincenty, synowie Ignacy, Julian, Wacław, Rafał, Józef i Antoni R 27 V 92 0
5 11 1841 Targowica Konstancja Skarzyńska 70 Targowica babka szpitalna 827 271 R 23 ZP 0
13 12 1841 Luboml Wojciech Babyczuk 18 Luboml m. Małgorzata Babyczuk 856 562 113 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0307.htm
10 4 1842 Dederkały Jadwiga Babiuk 85 Dederkały Wielkie mąż Hnat, syn Szczepan 873 832 8 48
6 4 1842 Deraźne Antonina Czemerys 49 Podłużne panna, babka szpitalna 881 251 R 13
9 9 1842 Deraźne Tekla Mikłaszewska 70 Mały Lasek z Babińskich, wdowa, synowie Gabriel i Grzegorz 881 253 V 27
27 3 1842 Połonne Jadwiga Babiarz 1 Nowosielica c. prac. Wojciecha i Rozalii 873 361 47 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0186.htm
6 6 1842 Połonne Katarzyna Babiarz 50 Nowosielica prac., mąż Michał, synowie Jan i Franciszek, córka Katarzyna 873 370 86 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0191.htm
3 3 1843 Berezne Rozalia Babińska 75 Chołopy z Zamorskich, wdowa po Stanisławie, syn Wawrzyniec, córka Marianna 882 218 V 6
7 4 1843 Wiszenki Aniela Babulko 13 Majdan Nowosady r: Wojciech i Anna z Hipsów 829 207R 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0221.htm
12 8 1844 Ostróg Tekla Kędzierska 58 Ostróg z Babińskich, mąż Wincenty, synowie Ignacy, Kajetan i Józefat, córki Antonina, Dorota, Klementyna i Urszula 883 29 R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0032.htm
1 11 1844 Jampol Roch Babczuk 1 Krasnołuka s. prac. Jana i Hipolity z Dawidziuków 875 646 42 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0339.htm
18 5 1845 Szpanów Teresa Babińska 20 Horodyszcze c. Grzegorza i Teresy z Łukomskich 884 199 R 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0205.htm
19 4 1845 Łabuń Julianna Babicka 45 Karpiłowka z Slezińskich, mąż Kazimierz, synowie Feliks, Mikołaj, Antoni, Michał i Bazyli, córki Marianna i Eufrozyna 178-3-113 139V 26 Ż DM
20 10 1845 Łabuń Feliks Babicki 23 Karpiłowka s. 1-dw. Kazimierza i ż. z Slezienkiewiczów 178-3-113 142R 53 Ż DM
5 11 1846 Szumsk Teresa Pilecka 74 Szumsk stanu wolnego, szpitalna babka 877 892 66 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20877/pages/PL_1_436_877_0461.htm
4 4 1846 Kazimierka Krystyna Adaszyńska 2/365 Jarynówka c. Aleksandry nieprawego łoża, ochrzczona z wody przez babę 885 257 15 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0267.htm
9 2 1848 Zasław św. Józefa Augustyna Elżbieta Blume 6/52 Szepetówka c. zagranicznych Piotra s. Fryderyka i Augustyny z Haków c. Lebrichla ewangelików ochrzczona przez babkę Katarzynę Jablońską w religii rzymskokatolickiej z woli rodziców 178-3-117 57V 26 Ż
11 7 1848 Ostróg Józef Kędzierski 18 Mizoczyk kawaler, s. 1-dw. Wincentego i Tekli z Babińskich 171-1-14 39R 74 R DM
1 2 1853 Wyszogródek Piotr Wierzbicki 16 Korzkowce kawaler, s. Macieja i Marii z Babołów 878 408 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0216.htm
14 1 1853 Włodzimierz Antonina Babiuk 28 Włodzimierz mąż Józef - szer., córka Karolina 789 62 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0033.htm
15 3 1853 Włodzimierz Karolina Grynciuch 1/12 Bielin c. w.ż. Piotra i Marianny z Babińskich 789 71 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0037.htm
20 4 1854 Luboml Anna Babeła 84 Ziemlica ur. Pendel 866 159 52 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20866/pages/PL_1_436_866_0083.htm
23 7 1855 Sielec Julia Horynkiewicz 1,5 Sielec c. Dionizego i Wiktorii z Babilewiczów 587 35 26 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0020.htm
6 8 1855 Ołyka Kasper Artymowicz 44 Ołyka żona Joanna z Babiszewiczów, córki Anna, Kamila, Zofia 479 56 28 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0029.htm
18 9 1855 Ołyka Konstantyn Babiszewicz 10/365 Ołyka syn NN i Marianny 479 59 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0031.htm
2 10 1855 Ołyka Jan Babiszewicz 2 Ołyka syn NN i Marianny 479 60 36 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0032.htm
20 10 1855 Wiszenki Karolina Babulko 23 Józefina c. w.ż. Wojciecha i Anny z Gipsiów 777 47 37 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20777/pages/PL_1_436_777_0026.htm
8 7 1856 Włodzimierz Paulina Gipś 8 Bielin c. w.ż. Piotra i Marii z Babulskich 792 64 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0034.htm
28 5 1856 Wiszenki Teofila Korzeniewska 2 c. ur. Floriana i Józefy z Babulskich 778 45 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20778/pages/PL_1_436_778_0025.htm
1 5 1857 Krzemieniec Jan Szczerbiński 73 Krzemieniec chłop, wdowiec po Petroneli z Babińskich, 0.1-29 60V 31 T
3 11 1859 Włodzimierz Tytus Babulski 4 Bilin s. Jana i Marianny z Wawrynowiczów 795 66 44 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0035.htm
10 11 1859 Włodzimierz Piotr Babulski 6 Bilin s. Jana i Marianny z Wawrynowiczów 795 66 45 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0035.htm
15 11 1859 Włodzimierz Feliksa Babulska 3 Bilin c. Jana i Marianny z Wawrynowiczów 795 67 47 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0035.htm
18 11 1859 Włodzimierz Marianna Matuszyńska 2 Bilin c. Klemensa i Anieli z Babulskich 795 68 49 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0036.htm
4 4 1859 Dederkały Paweł Krzymiński 60 Potuturów wdowiec po Mariannie z Turbabów, syn Jan, córka Teodozja 55 49 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2055/pages/PL_1_436_55_0026.htm
28 5 1862 Ołyka Józefa Babiczuk 2 Ołyka Łukasza i Marianny Łukaszewicz 485 54 20 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20485/pages/PL_1_436_485_0029.htm
29 4 1862 Wiszenki Wiktor Nowicki 35 Dubiszcze em. żołn., żona Karolina z d. Babińska 783 57 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20783/pages/PL_1_436_783_0030.htm
11 12 1864 Wiszenki Wojciech Babiński 95 Majdan Jezierski w. ż., wdowiec po Annie z d. Gips, córka Franciszka 784 54 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0028.htm
14 11 1864 Krzemieniec Jan Babiżecki 65 Marcelina żołn., żona Pelagia, syn Łukasz, córki Marianna i Aleksandra 1-38 68R 82 T 236
27 5 1865 Stary Oleksiniec Józef Babeczyński 1 Baszuki s. chł. Antoniego i Katarzyny z Mazurów 1-37 98R 6 T 105
15 2 1866 Stary Oleksiniec Marcella Babeczyńska 53 Iwanie od puchliny, chł., stanu wolnego 1-39 96R 6 T 342
17 12 1866 Stary Oleksiniec Magdalena Babij 60 Łopuszna od astmy, chł. stanu wolnego 1-39 101R 35 T 347
18 2 1867 St. Oleksiniec Wojciech Moczulski 56 Nowy Oleksiniec od gorączki, mieszcz., wdowiec po Helenie z Babeczyńskich, córki Tekla i Marianna 426-1-41 104R 5 T 569
23 8 1867 St. Oleksiniec Rozalia Mazur 1 Stary Oleksiniec od kaszlu, c. chł. Stanisława i Agnieszki z Babeczyńskich 426-1-41 107V 27 T 573
26 3 1867 Rzyszcz?w Zofia Maria Babi?ska 66 Rzyszcz?w wdowa, ze staro?ci, ?o?nierka 312-1-92 226 14 m.K KM
6 11 1867 Rzyszcz?w Ludwik Babi?ski 67 Kani?w zostawil wdow? Ann? z Balanowskich 312-1-92 228 39 m.K KM
16 9 1867 Ostróg Franciszka Babicz 20 Buderaż zd Krynicka, wdowiec Filip, c. Helena 654-1-56 107 L 7 R 109 MZ
3 11 1868 Stary Oleksiniec Wojciech Babeczyński 13 Baszuki od krupu, s. chł. Antoniego i Katarzyny z Mazurów 426-1-41 106R 34 T DW 875
8 1 1868 Turzysk Anna Lewandowska 5 Turzysk c. Józefa i Franciszki z Babińskich 737 16 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20737/pages/PL_1_436_737_0008.htm
14 1 1870 Krzemieniec Apolonia Babij 60 Bereżce chł., mąż Justyn, z 1-go małż. z Marcinem Cegielnikiem syn Marcin, z 2-go z Justynem Roman, Kornel i Stefan i córki Marianna i Ulana 1-50 38V 7 T
9 1 1870 Łanowce Michał Babczuk 45 Krasnołuka chł., żona Praska z Hawryluków, synowie Antoni i Emilian 1-46 14V 2 T 1030 DM
1 4 1872 Wiśniowiec Agnieszka Kaziura 45 Stary Oleksiniec z Babeczyńskich, chł., mąż Stanisław, synowie Jan i Antoni, córki Maria i Anna 1-56 23V 18 T
26 4 1872 Wiśniowiec Wojciech Petlowany 0,5 Baszuki s. chł. Andrzeja i Marceli z Babolińskich 1-56 25R 31 T
25 5 1872 Wiśniowiec Antoni Babeczyński 0,5 Stary Oleksiniec s. chł. Aleksandra i Marii z Ruszczyńskich 1-56 26R 38 T
28 4 1874 Turzysk Maria Kłosowska 1 Dolsk c. Oktawiana i Marii z Babołowiczów 742 21 6 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20742/pages/PL_1_436_742_0012.htm
14 8 1875 Turzysk Franciszek Lewandowski 1 Dolsk s. Józefa i Franciszki z Babińskich 743 17 12 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20743/pages/PL_1_436_743_0010.htm
22 11 1875 Ołyka Kornelia Chodorowska 3,5 Suchowce Szymona i Kamili z Babińskich 496 75 19 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0039.htm
13 10 1876 Turzysk Józefa Babińska 8 Radowicze c. Mateusza i Rozalii z Kuźmińskich 744 17 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0011.htm
19 9 1879 Turzysk Paulina Lewandowska 19 Dolsk c. Józefa i Franciszki z Babińskich 747 24 13 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0015.htm
10 10 1880 Ołyka Maria Chodorowska 15/12 Suchowce Szymona i Kamili z Babińskich 501 90 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0047.htm
21 10 1880 Ołyka Stanisław Chodorowski 3,5 Suchowce Szymona i Kamili z Babińskich 501 90 32 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0047.htm
8 4 1880 Rzyszczów Magdalena Babicka 38 Juszki z domu Ejsmont, zostawiła wdowca Ludwika, syna Józefa i córki Urszulę i Apolonię 312-1-114 21 10 m.K KM
2 8 1880 Rzyszczów Apolonia Babicka 1 Juszki c. Ludwika i Magdaleny z Ejsmontów 312-1-114 23 20 m.K KM
10 1 1881 Szumsk Antoni Babirzecki 6 Marynki szkarlatyna, s. chł., Franciszka i Lucyny Hornickiej 01-231 49V 2 T DM 841
29 5 1885 Brody Rozalia Babij 15 Sznyrów c. Józefa i Marii Nieśmiałowskiej L 1
13 10 1888 Turzysk Józef Szydłowski 13 Obeniże s. Wojciecha i Anastazji z Babińskich 756 50 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0028.htm
25 12 1888 Turzysk Ewa Babulska 60 Klusk c. Józefa i Wiktorii z Kochańskich 756 52 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0029.htm
5 4 1890 Turzysk Stanisław Dobrowolski 2 Radowicze s. Piotra i Katarzyny z Babińskich 758 31 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20758/pages/PL_1_436_758_0018.htm
20 9 1890 Krzemieniec Antonina Babuszkowa 43 Krzemieniec z d. Osowska, mąż Agij, 0.1-81W 38V 49 T
2 11 1892 Turzysk Władysław Szydłowski 6 Obeniże s. Wojciecha i Anastazji z Babińskich 760 44 27 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0024.htm
26 1 1893 Turzysk Rozalia Babińska 58 Radowicze z d. Kuźmińska, mąż Maciej, s.Feliks, Aleksander, Stanisław,, c. Katarzyna, Anastazja, Aniela 761 49 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0025.htm
27 11 1894 Turzysk Marianna Dobrowolska 10/12 Radowicze c. Piotra i Katarzyny z Babińskich 762 54 31 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0018.htm
23 2 1895 Turzysk Michalina Daszkiewicz 2 Radowicze c. Kajetana i Anieli z Babińskich 918 26 V 8 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0028.htm
19 12 1895 Turzysk Katarzyna Dobrowolska 38 Radowicze z Babińskich, chłopka, mąż Piotr, synowie Władysław, Józef, Jan i Marcin 918 30 V 37 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20918/pages/PL_1_436_918_0032.htm
8 2 1895 Ołyka Józef Karasiński 6/52 Moszczanica Piotr i Marianna Babowska 1018 496 13 MO
4 10 1896 Turzysk Marcin Dobrowolski 1 Radowicze s. Piotra i Katarzyny z Babińskich 919 29R 23 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0025.htm
28 6 1898 Ołyka Janina Babińska 3 Wólka Kotowska Klemensa i Marii z Kownackich 1018 948 33 MO 0
3 10 1898 Ołyka Jan Konefał 2 Dermanka Adama i Anieli z Babińskich 1018 955 54 MO 0
7 9 1898 Turzysk Anastazja Babiarz 10/12 Wierzbiczno c. Wawrzyńca i Anny z Chodybów 939 39 30 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20939/pages/PL_1_436_939_0032.htm
18 2 1898 Szumsk Mikołaj Babiżecki 17 Marynki s. chł. Franciszka i Lucyny z Hornickich 01-234 83R 18 T
13 1 1899 Tbilisi Abram Babajew 7 s. Łazarza - perskiego poddanego Tb
12 12 1899 Szumsk Aniela Babiniecka 23 Majdan Antonowiecki c. chł. Józefa i Zuzanny 01-235 79R 80 T
1 1 1899 Horochów Zofia Babołowicz 8 Fusów c. chł. Ludwika i Marii z Śliwińskich 928 67 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0036.htm
19 2 1901 Tuczyn Maria Babiarz 56 Horyńgród z Jarzębów, austriacka poddana, mąż Piotr, dzieci: Tomasz, Maria, Jan, Helena, Jadwiga, Jakub i Wojciech 957 43 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0036.htm
1 2 1902 Radziwiłłów Klemens Babiuk 38 Pustoiwanie parafianin kościoła ptyckiego, chłop, żona Katarzyna z Janowskich, dzieci: Jan, Antoni, Julia, Maria i Helena 20 R 4 0
9 11 1903 Brody Teresa Babczyszyn 38 Sydenówka - dw. Kolejowy z d. Stolarczyk, mąż Jan L 26
6 8 1903 Szumsk Tekla Babirzecka 7 Marynki c. chł. Franciszka i Lucyny z Hornickich 0.1-237 97V 81 T
19 8 1903 Szumsk Aniela Babirzecka 3 Huta Piaseczna c. chł. Franciszka i Lucyny z Hornickich 0.1-237 99R 88 T
27 9 1906 Ołyka Stefan Mładanowicz 6 Ołyka Rafała i Michaliny Babołowicz 1019 329 68 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0177.htm
30 10 1907 Tbilisi Nina Babaczełaba 1,5 Tbilisi c. perskiego poddanego 133 Tb
17 1 1907 Ołyka Jan Babiński 70 Wólka Kotowska zostawił żonę Teklę i syna Bogusława 1019 461 3 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0247.htm
5 7 1907 Ołyka Paulina Eugenia Zofia Rostworowska 31 Humienniki z d. Babyszko, hrabina, zostawiła męża Stefana 1019 475 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0254.htm
19 1 1908 Ołyka Aniela Bernacka 27 Wólka Kotowska z Babińskich, zostawiła męża Antoniego, syna Leonarda córki Adelę i Karolinę 1019 652 5 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0345.htm
1 8 1909 Ołyka Antoni Babiński 10/12 Wólka Kotowska Leonarda i Franciszki z Suchodolskich 1019 154 64 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0083.htm
29 10 1909 Tajkury Wiktor Babiuk 12/365 Zdołbunów s. chłopów bereżeckiej gromady pow. krzemienieckiego Andrzeja i Pauliny z Pulickich 52 R 0
23 4 1909 Ołyka Franciszek Babiński 73 Ołyka zostawił żonę Julię z Pachulewieckich, synów Floriana i Jana 1019 146 34 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0079.htm
3 5 1909 Tbilisi Wardua Babadżian 2 Tbilisi s. tureckiego poddanego 72 59 Tb
19 10 1909 Ołyka Florian Babiński 47 Ołyka syn Franciszka, żona Józefa z Żmudzkich, syn Stanisław 1019 162 95 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0087.htm
8 3 1910 Tbilisi Arutiun 18 Tbilisi s. Petrosa Kababuży-ogły, turecki poddany 95 22 Tb
15 4 1912 Tbilisi Sadasza Możej Babutan 35 Tbilisi żona perskiego poddanego 144 44 Tb
12 10 1913 Ołyka Władysław Babiński 3/12 Wólka Leonarda i Franciszki z Suchodolskich 1063 150 72 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0158.htm
17 1 1914 Tbilisi Aleksander Babecki 49 Tbilisi s. Stanislawa, chłop płockiej gub., żona Anna, dzieci: Bolesław, Stanisława, Helena, Michał i Włodzimierz 182 4 Tb
9 12 1914 Tbilisi Nina Czałabijewa 9 Tbilisi c. perskich poddanych Babika i Anny z d. Orajewej 200 95 Tb
10 5 1914 Ołyka Apolonia Szmaus 62 Huta Bogusławka z Baberów, zostawiła męża Jana, dzieci: Juliana, Józefa, Edwarda, Feliksa, Walerię, Władysławę, Stanisławę, Kazimierę, Antoninę, Elżbietę 1063 214 43 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0226.htm
12 6 1914 Ołyka Stanisław Babiński 21 Kadyszcze Floriana i Justyny z Popielów 1063 214 48 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0226.htm
28 1 1917 Tbilisi Ksenia Sajado 1 Tbilisi (Babadżian) c. perskich poddanych 356 373 Tb
10 10 1917 Tbilisi Szabas Babajew 45 Tbilisi perski poddany, żona Maria 360 394 Tb
1 11 1917 Tbilisi Juchan Kazarow 1 Tbilisi s. perskich poddanych Baba i Beniuszy 360 395 Tb
4 3 1917 Włodzimierz Jan Babulski 19 w.Bielin kawaler s.Józefa i Maryanny z Adamkiewiczów 1077 36-37 19 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201077/pages/1_436_0_0_1077_0019.htm
4 11 1917 Ołyka Mieczysław Babiński 38 Wólka Kotowska zostawił żonę Józefę z Konefałów 1081 246 38 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0134.htm
19 12 1936 Krzemieniec Maria Baboczkin 69 Krzemieniec c. Piotra i Antoniny 66 0
2 2 1939 Krzemieniec Józef Cholewa 42 Krzemieniec ur. 5.7.1897 s. Piotra i Józefy z Babulów, żona Eudokia z Malczewskich, córka Zofia 11 0

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
21 12 1739 Czartorysk Tomasz Józef Soszyński Lisów Dominik Aleksandra W. Andrzej Patkowski, Aniela Młodecka, ur. Babecki, Antonina Morawska 297-1-185 50V Ł
20 9 1739 Czartorysk Zofia Helena Dąbrowska Cminie Kazimierz Konstancja W. Andrzej Palkowski, Anna Zbikowska, ur. Babecka, Dominika Młodecka panna 297-1-185 50R Ł
5 1 1741 Czartorysk Józef Kasper Morawski Medweże Wawrzyniec Antonina ur. Dominik Soszyński, W. Konstancja Dolanowska, as.ur. Franciszek Babecki, Katarzyna Falibowska 297-1-185 52R Ł
17 1 1741 Czartorysk Antoni Piotr Dąbrowski Cminy Kazimierz Konstancja ur. Franciszek Babecki, Katarzyna Falibowska 297-1-185 52R-V Ł
7 2 1741 Czartorysk Antoni Józef Babecki Nedweża Franciszek Barbara JW Jan Zbikowski, Aniela Aksakowa, W. Mikołaj Barcikowski, Helena Dolanowska 297-1-185 52V Ł
27 3 1741 Czartorysk Gabriel Ignacy Słoniewski Medweże Antoni Marianna ur. Kazimierz Dąbrowski, Barbara Babecka, Franciszek Babecki, Antonina Morawska 297-1-185 52V-53R Ł
13 8 1744 Szumsk Rozalia Babicka Rudnia Surażska Kasper Zofia Szymon Rzechowski, Magdalena Zaradzka 297-1-180 18R Ł RK 37
30 9 1746 Czartorysk Andrzej Żabkowski Medweże Piotr Marianna ur. Franciszek Babecki, W. Apolonia Zbikowska, 297-1-185 57R Ł
15 8 1750 Szumsk Franciszek Brzyski Brzeski Józef Katarzyna Szymon Wyszpolski, Domicela Rucinska, Franciszek Maćkiewicz, Justyna Wisniowska, Wojciech Serwanski, Babianna Drojowska, Aleksander Rucinski, Franciszka Drojowska 297-1-180 39R Ł RK 83
19 3 1751 Czartorysk Marianna Skibicka Medweże Michał Anna W. Antoni Babecki, Rozalia Korzeniowska 297-1-185 63R Ł
5 11 1751 Czartorysk Łukasz Leśniowski Medweże Aleksander Anna W. Antoni Chrzanowski, Barbara Babecka 297-1-185 63V Ł
13 4 1755 Czartorysk Andrzej Wojciech Korzankoński Chrask Michał Rozalia Kazimierz Toczycki, Barbara Babecka, Michał Ferens, Aniela Babecka, Antoni Wyszyński, Katarzyna Ferensówna 297-1-185 69R Ł DW 926
8 1756 Czartorysk Helena Wilkoszewska Chrask Józef Marianna ur. Stanisław Radliński, Aniela Babecka panna 297-1-185 71R Ł DW 926
9 6 1767 Czartorysk Felicjan Ignacy Józef Muchliński Czartorysk Onufry Marianna Zakrzewska W. Łukasz Sokołowski, Aniela z Babeckich ? Lasocka, Józef Perhorowicz, Zuzanna Zakrzewska 297-1-185 89R Ł DW 929
24 8 1769 Szumsk Anna Babiyczuk Babijczuk Hucisko Szumskie Michał Agnieszka Bazyli Tymczak, Franciszka Bilićka 297-1-180 148R Ł RK 4532 0
15 10 1771 Czartorysk Jadwiga Teresa Tokarska Czartorysk Wieńczysław Marianna W. Jan Babecki, Konstancja Wolańska 297-1-185 92R Ł 9304 DW
26 10 1785 Czernielów Mazowiecki Szymon Pietruszcze Czołhańszczyzna 29 Maciej Marianna Babiuk Jan Postota, Marianna Wielka 223L 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%20223/pages/PL_1_301_223_0004.htm
20 6 1793 Szumsk Antoni Babich Huta Mekieczkowa Andrzej Franciszka 11 V Ł 0
21 8 1794 Szumsk Michał Babiński Hucisko Starnotawowe Wawrzyniec Tekla 20 V-21 R Ł 0
20 2 1798 Lubar Katarzyna Babin Wolica Ignacy Zofia łacina, data chrztu, Ignacy Głoch, Marianna Berczowa 178-49-3 597R Ż Mg
7 9 1806 Lubar Marianna Babin Wolica Ignacy Zofia łacina, chrzest 8.09.1806, Grzegorz Kowaliszyn, Aleksandra Gułowa 178-51-174 84V 93 Ż Mg 203
7 7 1807 Lubar Marianna Babin Wolica Jan Apolonia łacina, chrzest 8.07.1807, Ignacy Madzuga, Julianna Sinica 178-51-174 93V Ż Mg 223
23 11 1814 Ostróg Klemens Mikołaj Andrzej Babiński Mizocz Filip Magdalena Szymańska Gabriel Biełakowski, Marianna Nieckowska 297-1-136 233 Ł SK
7 1 1817 Ostróg Kacper Karol Omelkowicz Mizocz Jakub Antonina Jakuszewska Jan Niechowski, Marianna Babińska 297-1-136 266 Ł 993 SK
1 8 1817 Ostróg Antonina Aniela Kędzierska Międzyrzecz Wincenty Tekla Antoni Kownacki, Sylwia Babińska 297-1-136 272 Ł 1002 SK
21 2 1824 Torczyn Ludwik Cybuchowski Torczyn Kazimierz Marianna Markowska Jan Matwijuk, Apolonia Babińska, Damian Szczerski, Marianna Horoszkowa 65 b/n Ł EH
4 8 1825 Kołki Aleksander Dominik Feliks Jełowicki Sołtysy Remigian Honorata Muszyńska As: Antoni Paiewski, Karolina Babałowicz - ż. Jana; dop. ch: 29.05.1830. 816 57 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0059.htm
13 1 1826 Deraźne Felicjan Babiszczewicz Ulka Stanisław Agnieszka 59 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0003.htm
13 1 1826 Deraźne Paweł Babiszczewicz Ulka Cyryl Elżbieta Mateusz Babiszczewicz, Agnieszka Ostałowicz 59 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0003.htm
8 2 1826 Deraźne Rozalia Dorota Babiszczewicz Ulka Karol Tekla 59 3 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2059/pages/PL_1_436_59_0003.htm
11 3 1827 Krzemieniec Grzegorz Babiuk Krzemieniec Antoni Katarzyna Barszczewska s. sław., ochrz. 13.03., sław. Bednarski i sław. Zofia Kozlakiewicz ż. Prokopa 01-3 8V 55 T 509 DM
29 7 1827 Krzemieniec Adam Ignacy Romanczuk Folwarki Wielkie Jan Anna s. pracowitych ochrz.30.07., prac. Leon Kulibaba i urodz. Marianna Wyrzykowska wdowa 01-3 16R 114 T 516 DM
1 10 1827 Ostrówki Ezechiel Łukasz Babicz Wola Ostrowiecka Magdalena Borek Karol Karzyński, Apolonia Zima ż. Teodora 843 375 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20843/pages/PL_1_436_843_0206.htm
17 12 1828 Radziwiłłów Julia Leontyna Ababkin Radziwiłłów Aleksy Rozalia Sagatowska 815 275 2 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0280.htm
20 6 1828 Czartorysk Piotr Sumicz Borowce Grzegorz Rudnicki Julia Kalesanty Dziad, Krystyna Baba; as: Dominik Raykowski, Julia Zaiączkowska; dop. 817 8 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0091.htm
8 2 1828 Kuniów Karolina Nowotworska Karczemka Jan Marcjanna Babilińska ch. 11.02.1828, Ur. Klemens Ziemblicki kawaler, Karolina Hyszpergier ż. Józefa 171-1-1 55V-56R 12 R Mg
11 4 1828 Deraźne Leon Babiszczewicz Ulka Podłużeńska Cyryl Elżbieta Gromadzka ch. 12.04.1828, Ur. Mateusz Babiszczewicz, Agnieszka Babiszczewicz z domu Ostapowicz 171-1-1 198R 10 R Mg
25 5 1828 Deraźne Teresa Babiszczewicz Ulka Podłużeńska Stanisław Agnieszka Sawicka ch. 27.05.1828, Ur. Karol Kaczorowski, Antonina Lubczyńska, asyst. Konon Paszkowski, Barbara Babisze 171-1-1 198V 14 R Mg
7 7 1828 Międzyrzec Marianna Babińska Nowiny Grzegorz Teresa Łukomska ch. 8.07.1828, Prac. Nikodem Grzegorzewski, Sł. Barbara Konsiewicz 171-1-1 234R 21 R 7126 Mg
9 4 1829 Turzysk Leon Bąbolewicz Wierzbiczno Stanisław Ludwika Niewiadomska 709 20 73 EW 0
9 4 1829 Turzysk Leon Bąbolewicz Wierzbiczno Stanisław Ludwika Niewiadomska dopełnienie 709 25 73 EW 0
2 3 1829 Krzemieniec Małgorzata Zielanowska Stożek IN Zuzanna c.nieślubna, ur. Józef Bąbowski i szl. Katarzyna Koczakowska ż. Wojciecha 01-3 86R 45 T 586 DM
11 10 1829 Krzemieniec Aniela Franciszka Elżbieta Tkaczyńska Krzemieniec Andrzej Elżbieta Mirosławska Grzegorz Mazurkiewicz dziad kościelny i Antonina Kalicka baba szpitalna 01-3 104R 168 T 605 DM
11 7 1829 Krzywin Edward Ignacy Pius Wyszatycki Lisicze Wincenty Wiktoria Babińska ch.20.07.1829, W. Ignacy Chylewski, W. Fortunata Miecznikowska ż. Marcina, asys. W. Marcin Mieczniko 171-1-2 30V 15 R Mg
13 2 1830 Kołki Ignacy Julian Jałowicki Dołżyca Remigiusz Honorata Moszyńska Józef Paiewski, Karolina Babałowicz - ż. Jana, Aleksander Jałowicki, Helena Maka 816 56a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0058.htm
5 2 1831 Wiszenki Jan Liniecki Majdan Nowosady Józef Marianna Aleksander Babulka, Marianna Krętowska; as: Krystian Sinicki, Anna Wergłowa; ch: 818 95 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0102.htm
0 1831 Ewang. gmina Martin Bab Michael Marianna BZ
15 2 1831 Ptycza Konstanty Ludwik Walenty Bartosiewicz Podłuże Michał Marianna Kożuchowska Karol Dołęgowski młodzian, Anna z d. Dąbrowska Kożuchowska babka niemowlęcia 817 232V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0237.htm
13 4 1831 Krzywin Florian Hermenegild Wyszatycki Lisicze Wincenty Wiktoria Babińska ch.22.04.1831, W. Wacław Rafałowicz, W. Zofia Wolska ż. Wincentego, Podczaszego Halickiego, asys. W. 171-1-4 34V 7 R Mg
9 5 1831 Ostróg Bronisław Stanisław Dziakiewicz Korszów Jan Sylwia Babińska Kazimierz Kumański, Wiktoria Daniszowa 1-171-4 8R 51 R MZ 779
26 9 1832 Luboml Franciszka Nowosad Terebejki Maciej Ewa Staniuk ? Deneka, Agnieszka Babczuk? ż. Michała 847 553 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0300.htm
18 8 1832 Krzywin Ludwik Bolesław Bieńkowski Krupiec Karol Marianna Kossowska ch. 25.08.1832, W. Ludwik Kossowski, dziadek dziecka, W. Katarzyna Bieńkowska ż. Michała, babka dzie 171-1-5 39R 15 R Mg
2 8 1832 Ostróg Augustyn Wacław Wyszatycki Derewiańcze Wincenty Wiktoria Babińska Wiel. Stanisław Napierkowski-regent, Wiel. Józefa K..niowska 171-1-5 10V 71 R MZ
7 3 1833 Wiszenki Helena Sinicka Nowosady Józef Marianna Jaraszkiewicz Aleksander Babiński, Rozalia Behow; as: Krzysztof Sernecki, Anna Szwarow, Tomasz 819 50 20 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0051.htm
0 1833 Ewang. gmina Katharina Bab Michael Marianna BZ
2 2 1833 Ostróg Franciszka Marianna Dziakiewicz Derewiańcze Jan Sylwia Babińska Kazimierz Szepkowski, Justyna Babińska ż. Józefa, Józef Babiński, Wiktoria Wyszatycka żona Wincentego 171-1-6 4R 22 R MZ
2 2 1834 Ostróg (Derewiańcze) Romuald Rafał Wyszatycki Derewiańcze Wincenty Wiktoria Babińska Franciszek Janczarski adwokat, Franciszka Zakrzewska skarbnikowa nurska 19 O
4 6 1834 Ostróg Marcin Aleksander Pawłowski Sijańce Józef Marianna Staszewska Marcin Miecznikowski, Zofia Babińska ż. Józefa 56 O 0
29 3 1834 Ostróg (w domu) Franciszek Bertold Dziakiewicz Hulcza Jan Sylwia Babińska Bartłomiej Abramowski, Marianna Niesiecka 95 O 0
1 2 1834 Wiszenki Karolina Babińska Nowosady Wojciech Anna Hyps Franciszek Bergiell, Konstancja Wierzbińska; as: Aleksander Babiński, Zuzanna He 820 39a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0039.htm
5 4 1834 Wiszenki Antoni Bergell Nowosady Franciszek Anna Szomelet Aleksander Babiński, Marianna Tomczykowska; as: Kasper Tomczykowski, Zuzanna Her 820 40 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0040.htm
29 5 1834 Wiszenki Apolonia Bergiell Majdan Jezierski Antoni Zofia Szemetet Wincenty Tomczykowski, Marianna Tomczykowska; as: Aleksander Babiński, Anna Babi 820 43 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0043.htm
6 6 1834 Wiszenki Piotr Hips Nowosady Michał Johanna Tomczykowska Wojciech Babiński, Anna Bergiell; as: Hieronim Łaskarzewski, Józefa Linarska, Wa 820 44a 49 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0044.htm
3 11 1834 Wiszenki Michał Ludziński Nowosady Xawery Zuzanna Kozera Bogusław Galla, Anna Szwarc; as: Gasper Tomczykowski, Anna Babińska, Jan Galla, 820 46 68 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0046.htm
2 11 1834 Wiszenki Marcianna Herman Nowosady Chrystyan Zuzanna Bergel Franciszek Bergiel, Dorota Babińska; as: Wojciech Babiński, Zofia Bergel, Christ 820 47a 69 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0047.htm
11 9 1834 Luboml Marianna Babela Ziemlica Agnieszka Babelanka Teodor ?, Marianna ? ż. Kazimierza 849 468 80 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0259.htm
31 12 1834 Luboml Mikołaj Babeluk Ziemlica Paweł Józefa Kuniczuk Jozef Kuniczuk, Anna Wawrysiuk ż. Macieja 849 475 117 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0262.htm
31 12 1834 Luboml Anna Kowaluk Luboml Jan Joanna Kużel Antoni ?, Franciszka Babeluk ż. Stefana 849 475 118 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0262.htm
10 6 1834 Ostrówki Piotr Jan Babicz Wola Ostrowiecka Magdalena Bór Wolańska Jan Giedz m. Teresy, Apolonia Swied ż. Walentego 849 413 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20849/pages/1_436_0_0_849_0229.htm
5 3 1835 Wiszenki Józefa Tomczykowska Nowosady Andrzej Marianna Sawicka Wojciech Babiński, Zuzanna Herman; ch: 10.03. 821 48a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0049.htm
17 5 1835 Wiszenki Petronela Bergell Nowosady Franciszek Anna Szemetełł Krzysztof Sinicki, Marianna Tomczykowa; as: Wojciech Babiński, Marianna Sienicka 821 49 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0050.htm
27 6 1835 Wiszenki Piotr Babiński Nowosady Aleksander Dorota Zayfert Franciszek Bergell, Krystyna Werbińska; as: Krystian Herman, Zofia Bergell; ch: 821 50 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0051.htm
1 12 1835 Luboml Salomea Stadnicka Ziemlica Kazimierz Marianna Kuniczuk Paweł Babeluk, Zofia Błaszczuk ż. Jakuba 850 391 97 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0207.htm
25 3 1835 Ostróg Marian Józef Wyszatycki Derewiańcze Wincenty Wiktoria Babińska Jan Dziakiewicz, Tekla Janczarska, Karol Janczarski, Józefa Korzeniowska 171-1-8 6R 32 R 899
27 5 1835 Ostróg Justyna Joanna Dziakiewicz Hulcza Jan Sylwia Babińska Mikolaj Patrykowski Wiktoria Wyszatycka 171-1-8 10V 51 R 900
16 1 1835 Połonne Adam Ostrowski Barbarówka Wojciech Julianna Jan Robczyński, Antonina Czaplińska ż. Michała, as. Mikołaj Babczewski kawaler, Franciszka Poniatowska panna 245-1-9 142R 4 R DW
22 1 1835 Połonne Marianna Niechciał Nowosielica Piotr Agnieszka Michał Babiarz zonaty, Rozalia Babiarz ż. Wojciecha 245-1-9 142V 5 R DW
2 2 1835 Połonne Marianna Babiarz Nowosielica Wojciech Krystyna Niechciał szymon Sabaudziński, Rozalia Niechciał ż. Jana 245-1-9 143R 13 R DW
11 11 1835 Połonne Marcin Podolski Nowosielica Michał Salomea Babińska W. Antoni Zamiechowski żonaty, Wincenta Diatołowicz ż. Jakuba, as. Jakub Diatołowicz, Karolina Zamiechowska ż. Antoniego 245-1-9 156R-V 113 R DW
6 4 1836 Kołki Franciszka Olszewska Maydan Ostrowski Wojciech Józefa Babińska Piotr Szczepkowski, Marianna Kamińska - ż. Franciszka; ch: 08.04. 822 59 21 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0060.htm
1 4 1836 Wiszenki Zofia Babińska Nowosady Wojciech Anna Hyps Jan Galla, Marianna Tomczykowska; ch: 01.04. 822 46a 15 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0047.htm
1 4 1836 Wiszenki Franciszka Rudnicka Susk Marek Tekla Szyszko Julian Sawicki, Marcjanna Wolek; as: Wojciech Babiński, Marianna Rosińska; ch: 0 822 46a 16 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0047.htm
0 1836 Ewang. gmina Christian Bab Michael Marianna BZ
12 6 1836 Ostróg Antoni Onufry Wyszatycki Derewiańcze Wincenty Wiktoria Babińska Wlm Ignacy Chylewski Major i Wlm Marianna Bieńkowska Porucznikowa 171-1-9 12V 71 R DM
18 8 1836 Białogródka Jan Łukaszuk Kuczmanówka Teodor Barabra Mazurczuk jeden z bliźniaków ochrzczony przez Babę bez chrzestnych 178-03-106 122V 70 Ż DM
18 8 1836 Białogródka Jan Łukaszuk Kuczmanówka Teodor Barabra Mazurczuk drugi z bliźniaków o tym samym imieniu ochrzczony przez Babę bez chrzestnych 178-03-106 122V 70a Ż DM
30 4 1836 Katerburg Aleksandra Bogajczuk (Bohajczuk) Horynka Aleksander Apolonia Licman pr. Paweł Kolibaba, Anna z Chmielów Chwedorczuk 199 72 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20199/pages/PL_1_436_199_0038.htm
17 10 1836 Butowce Katarzyna Łeszczuk Pieńki Mikołaj Anna Babiuk pr. Panas Olejniuk m. Marianny, Oleska Łukaszuk ż. Michała 178-3-106 224R 46 Ż 433 DW
3 12 1836 Bazalia Franciszka Petyszuk Popowce Wincenty Rozalia Stanisław Tatarczuk i Marianna Babikowa 178-03-106 271V 110 Ż DM
7 2 1837 Wiszenki Karolina Emilia Babińska Majdan Nowosady Aleksander Dorota Zemert Daniel Fredrych, Katarzyna Sienicka - "p"; as: Jan Senk, Krystyna Kinas; ch: 14. 823 62 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0066.htm
5 2 1837 Łuck Anastazja Babulewicz Niebożka Stanisław Jadwiga Ignacy Piotrowski, Apolonia Adanowicz (panna) 374 8 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0005.htm
11 5 1837 Kisielin Leontyna Kamilla Anna Lesiecka Kupiczów Piotr Zuzanna Godlewska Aleksander Gołaszewski, Julia Łotocka; as: Karol Łotocki, Józefa Babińska, Piotr 852 265 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20852/pages/PL_1_436_852_0138.htm
4 3 1838 Ostróg Kazimierz Dziakiewicz Hulcza Jan Sylwia Babińska 879 9 V 69 0
24 3 1838 Swojczów Katarzyna Babulska Piński Most Józef Wiktoria Kochańska Józef Pikulski, Marianna Uleryk ż. Rocha 600 3 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0002.htm
4 4 1838 Wiszenki Anastazja Babulko Majdan Nowosady Aleksander Dorota Zeyfert Michał Sienicki, Aniela z Piaskowskich Chrzpowicka - ż. Karola; ch: 15.04. 824 44a 28 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0045.htm
28 5 1838 Wiszenki Marianna Olszewska Smolarnia Jezierska Wojciech Józefa Babiszewska Jan Oliwa, Wiktoria z Bobrów Gadomska - ż. Augustyna; ch: 05.06. 824 45a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0046.htm
19 8 1838 Nabrzuska Hipolit Czerniak Obzyr Wielki Zosym Zofia Potapczuk Antoni Babicz, Maryanna Jarmołowicz 853 475 5 MS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0270.htm
19 3 1838 Białozórka Józef Kozubski Białozórka Dominik Agnieszka ks. Antoni Sieńgielewicz, sł. Franciszka Szerer ż. Albaba 245-1-12 386V 6 R
17 2 1838 Olewsk Ksawery Babiański Wojtkiewicze NN Teofila Babiańska Zenon Rablewicz i Teodora Złotkowska 178-3-6 451V 6 Ż Na
28 1 1838 Połonne Franciszek Babiarz Nowosielica Michał Katarzyna Piotr Kocik żonaty, Krystyna Babiarz ż. Wojciecha 245-1-12 105V 24 R DW 297
12 4 1838 Połonne Julia Kaczorowska Nowosielica Krzysztof Teresa Antoni Nakotułka zonaty, Katarzyna Babinicz ż. Michała 245-1-12 111V 70 R DW 299
25 6 1838 Połonne Jan Babiarz Nowosielica Wojciech Rozalia Józef Niechcial, Rozalia Kornafel ż. Antoniego 245-1-12 115V 104 R DW 299
2 7 1838 Połonne Ewaryst Babiński Baranówka Franciszek Julia Wojciech Bychowski kawaler, Eliza Dylbenien panna 245-1-12 117R 115 R DW 300 0
1 9 1838 Połonne Regina Kornafel Nowosielica Szymon Agnieszka Sebastian Kornafel żonaty, Krystyna Babiarz ż. Wojciecha 245-1-12 120R 138 R DW 300
9 12 1838 Połonne Barbara Niechciał Nowosielica Józef Katarzyna Wojciech Babiarz żonaty, Agnieszka Kornafel ż. Szymona 245-1-12 126R 187 R DW 302
0 1839 Ewang. gmina Marianna Bab Neudorf Christian Marianna Ludwig BZ
18 11 1839 Międzyrzec Jan Babiński Międzyrzec Antoni Katarzyna Myczkowska 879 241 R 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0249.htm
22 5 1839 Międzyrzec Włodzimierz Walery Babiński Mańków Józef Zofia Osowiecka 879 236 V 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20879/pages/1_436_0_0_879_0245.htm
19 12 1840 Berezne Adam Nowodworski Chołopy Jan Marcjanna Babińska 880 196 V 44 0
11 11 1840 Beresteczko Elżbieta Babianka Beresteczko NN Marianna 2 9 27
11 4 1840 Wiszenki Antoni Babulka Nowosady Aleksander Dorota Zelant Jan Galla, Karolina Bytowa; as: Józef Sinicki, B... Wierzbińska; ch: 15.04. 826 82a 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0083.htm
0 1840 Ewang. gmina Friedrich Bab Andreas Marianna ? BZ
12 4 1840 Ostróg Julian Dziakiewicz Hulcza Jan Sylwia Babińska 880 5 R 41 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20880/pages/PL_1_436_880_0006.htm
20 9 1840 Chabno Michalina Jasińska Marianówka Dominik Domicella Józef Babusz, Felicjanna Smrocka, as. Ksawery Zarucki, Felicjanna Smrocka, panna, chrz. 29.09.1840 178-51-456 29R 32 Ż BS 70
23 12 1841 St. Wiśniowiec Mikołaj Kozak Kinachowce Mateusz Apolonia Babtyńska 872 628 53
26 2 1841 Nowogród Wołyński Tekla Babińska Huta Kuka Onufry Ewa Teter 872 16 56 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0010.htm
2 3 1841 Włodzimierz Kazimierz Babulski Bielin Józef Wiktoria Kochańska 856 8 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0005.htm
5 10 1841 St. Oleksiniec Michał Babeczyński Baryszówka Mateusz Zofia Plat 872 587 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0311.htm
9 8 1841 Połonne Katarzyna Babiarz Nowosielica Michał Katarzyna 872 136 111 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0073.htm
24 5 1842 Międzyrzec Ignacy Babiński Mańków Józef Zofia Osowiecka 881 180 V 16 0
2 5 1842 Wiszenki Jan Babulko Majdan Nowosady Aleksander Dorota Zawiert Grzegorz Wolek, Krystyna Herman; as: Antoni Gal, Anna Herman; ch: 03.05. 828 214R 18 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0217.htm
8 10 1842 Połonne Edwin Dionizy Babiński Połonne Franciszek Julia 873 330 159 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0171.htm
24 6 1843 Międzyrzec Kazimierz Jan Babiński Mańków Józef Zofia Osowiecka 882 230 V 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0232.htm
8 9 1843 Nowogród Wołyński Mikołaj Babiński Huta Kuka Onufry Ewa Teter 874 51 152 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0027.htm
1 1 1844 Równe Tytus Aleksander Diakiewicz Równe Jan Sylwia Babińska 883 109 R 2
2 2 1844 Wiszenki Marjanna Babulko Nowosady Aleksander Dorota NN Franciszek Bergiel, Marjanna Sinicka; ch: 03.02. 770 6 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0004.htm
6 11 1844 Wiszenki Michał Bergel Nowosady Franciszek Anna Szemetyło Franciszek Wagner, Dorota Babulko; ch: 08.11. 770 35 63 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0018.htm
28 11 1844 Połonne Ewa Łobodzińska Nowosielica Maciej Magdalena Marcin Babiarz żonaty, Agnieszka Kornafel ż. Szymona 875 436 169 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0222.htm
24 9 1844 Połonne Emilia Babińska Połonne Franciszek Julia Kucharska Jan Lisowski żonaty, Karolina Zamiechowska ż. Antoniego 875 447 199 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20875/pages/PL_1_436_875_0227.htm
10 1 1845 Dubno Antoni Babierzecki Detynicze Michał Rozalia Obierczuk Kiryło Sidborecki, Katarzyna Kostecka z. Alojzego 831 111R 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0114.htm
14 1 1845 Dubno Katarzyna Babierzecka Detynicze Augustyn Marianna Obierczuk 831 111V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0115.htm
20 10 1845 Dubno Lucyna Babierzecka Tartak Stanisław Marianna Stankowska Jan Gryszpiński, Łucja Kulesza ż. Andrzeja 831 121R 61 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0124.htm
15 1 1845 Wiszenki Jan Olszewski Smolarnia Jezierska Wojciech Józefa Babiszewska Jan Zieliński, Marianna Kowalska; ch: 17.01. 771 3 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20771/pages/PL_1_436_771_0002.htm
24 12 1845 Łabuń Adam Kossowski fut. Łabuński Jan Teresa Remiszewska 1-dw. Kazimierz Babicki i Aniela Sobolewska panna 178-3-113 129V 78 Ż DM
26 10 1845 Niewirków Karolina Babińska Niewirków Andrzej Joanna Ziembicka Mikołaj Zieliński i Teresa Karczewska 884 278 54 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0285.htm
20 3 1845 Butowce Józefa Mykitiuk Pieńki Grzegorz Aleksandra Sawiuk Jan Babiuk i Katarzyna Piotrowska ż. Piotra 178-3-113 10 Ż DM
8 12 1846 Horyńgród Jan Luterek Las Raśnicki Feliks Marcella bez kumów, ochrz. z wody przez babę 885 158 14 MU http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0164.htm
18 1 1846 Wiszenki Marianna Gala Nowosady Michał Tekla Sinicka Wojciech Babulka, Krystyna Wierzbińska; ch: 20.01. 772 1 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20772/pages/PL_1_436_772_0001.htm
20 7 1846 Kołki Zofia Adolfina Borowska Jabłonka Florian Wiktorya Gorninska Dominik Warszewicz, Józefa Babułowicz 832 86 25 LJ http://gadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0091.htm
10 10 1847 Wiszenki Jacek Olszewski Budki Czołnickie Wojciech Józefa Babiszewska Mikołaj Zieliński, Marianna Kowalska; ch: 14.10. 773 12 30 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0007.htm
28 3 1847 Chabno Leonard Kownacki Chabno Józef Józefa Horodecka Ksawery Zaruski, Anna Babich, Krzysztof Jentzuk, Henryna Jahn, Napoleon Babich, Emilia Jentzuk, as.chrz. 20.04.1847 178-51-548 129V 17 Ż BS 266
6 6 1849 Butowce Paweł Piotrowski Pieńki Piotr Katarzyna Sawicka chł. Jan Piotrowski, Ulana Babiuk z d. Sawowa 178-3-118 66V-67R 17 Ż 128 DW
15 2 1850 Wiszenki Antoni Olszewski Smolarnia Jezierska Wojciech Józefa Babiszewska Jan Ziliński, Marianna Kowalska ż. Józefa 775 4-5 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0003.htm
18 8 1850 Łuck Wawrzyniec Listowski Łuck Jóżef Katarzyna Sadowska Tomasz Piskorski, Ludwika Bąbolewicz 835 15-16 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0009.htm
21 1 1850 Włodzimierz Karolina Jędrzejewska Bilin Piotr Marianna Babulska 786 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20786/pages/PL_1_436_786_0004.htm
1 9 1851 Włodzimierz Jan Matoczyński Bilin Klemens Anna Babulska 787 30-31 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0016.htm
5 2 1851 Włodzimierz Antonina Babulska Bilin Jan Marianna Wawrynowicz 787 12-13 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0007.htm
4 3 1853 Swojczów Wincenty Jędrzejewski Budki Ossowskie Wojciech Antonina Uleryk Jakub Czechowski, Tekla Babińska ż. Jana 615 4-5 6 0
1 5 1853 Swojczów Karolina Babińska Budki Ossowskie Tomasz Anna Dobrowolska Joachim Lepiński, Marianna Berezowska panna 615 8-9 10 0
1 6 1853 Ołyka Jan Babiszewicz Ołyka NN Marianna 477 14 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20477/pages/PL_1_436_477_0008.htm
13 2 1853 Włodzimierz Karolina Gypć Bielin Piotr Maria Babilska 789 8-9 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0005.htm
10 11 1853 Włodzimierz Piotr Babulski Bielin Jan Maria Wawrynowicz 789 44-45 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0023.htm
25 9 1853 St. Oleksiniec Justyna Mazur Stary Oleksiniec Stanisław Agnieszka Babeczyńska 878 296-297 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0156.htm
4 11 1853 St. Oleksiniec Karolina Babeczyńska Baryszówka Mateusz Zofia Plat 878 298-299 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20878/pages/PL_1_436_878_0157.htm
21 5 1854 Beresteczko Agata Julia Mikołajczuk Mytnica Antoni Agata Kożuchowska Andrzej Głowacki żonaty, Anastazja Babij ż. Bazylego 16 10-11 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0006.htm
2 3 1854 Włodzimierz Józef Stryniec Bielin Piotr Maria Babulska 895 25V-26R 13 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20895/pages/PL_1_436_895_0027.htm
21 12 1855 Ołyka Anastazja Artymowicz Ołyka Kasper Joanna Babiszewicz 479 28 29 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0015.htm
6 9 1855 Ołyka Konstanty Babiszewicz Ołyka NN Marianna 479 18-19 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20479/pages/PL_1_436_479_0010.htm
0 1855 Ewang.5 Marianne Selent Zaburze Michael Anna Bab BZ
0 1855 Ewang.5 Katharina Selent Zaburze Michael Anna Bab BZ
28 1 1856 Włodzimierz Tymoteusz Babulski Bielin Jan Maria Wawrynowicz 792 6-7 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0004.htm
8 7 1856 Włodzimierz Franciszka Matuszyńska Bielin Klemens Anna Babulewicz 792 16-17 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0009.htm
14 9 1856 Włodzimierz Franciszek Gines Bielin Piotr Maria Babulska 792 20-21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20792/pages/PL_1_436_792_0011.htm
19 4 1857 Łuck Helena Janc Sapohów Daniel Emilia Babińska Piotr Babiński, Karolina Babińska 393 14-15 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20393/pages/PL_1_436_393_0008.htm
0 1857 gmina ew. Karoline Bab Neudorf Georg Anna Klink BZ
0 1857 gmina ew. Anna Bab Neudorf Martin Elisabeth Ludwig BZ
0 1857 Ewang.4 Elisabeth Selent Zaburze Michael Anna Bab BZ
0 1858 Ew. gmina Johann Bab Neudorf Martin Elisabeth Ludwig BZ
23 1 1858 Krzemieniec Marianna Krawczyńska Marcelina Łukasz Marianna Babiżeska 0.1-30 3V-4R 8 T
20 4 1858 Wiszenki Michalina Babińska Nowosady NN Franciszka Franciszek Dąbrowski, Teofila Romanowska ż. Jana 780 18-21 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20780/pages/PL_1_436_780_0010.htm
17 8 1858 Wołoczyska Joanna Pszoniak Kopaczówka NN Marianna chł. Jan Bałuk, Domicela Babijowa wdowa 178-3-127 74V-75R 50 Ż DW 149
0 1859 Ew. gmina Johann Bab Neudorf Georg Anna Bialasiewicz BZ
12 9 1859 Włodzimierz Adolf Matuszyński Bilin Klemens Anna Babulska 795 26-27 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0014.htm
2 10 1859 Włodzimierz Józef Babulski Nowosiółki Bartłomiej Marianna Adamkiewicz 795 28-29 54 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0015.htm
29 6 1859 Ostróg Faustyna Karpińska Choteń Michał Julia Jankowska Franciszek Babiński i Józefa Jankowska ż. Wincentego 886 44-45 68 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0023.htm
0 1860 gm. ewang. Johann Bab Neubruch Christian Karoline Selent BZ
5 10 1861 Wiszenki Marianna Bergiel Nowosady Bartłomiej Zofia Babińska 782 8-9 16 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20782/pages/PL_1_436_782_0004.htm
0 1861 gm. ewang. Karoline Bab Neudorf Martin Elisabeth Ludwig BZ
0 1861 gm. ewang. Marianne Bab Neudorf Georg Anna Bialasiewicz BZ
0 1861 gm. ewang. Anna Bab Neudorf Georg Anna Bialasiewicz BZ
22 12 1862 Włodzimierz Adolf Babulski Bilin Jan Marianna Wawrzynowicz 798 6-7 7 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0004.htm
1 2 1862 Swojczów Michał Spodniewski Budy Ossowskie Jan Karolina Kołodzińska Joachim Lipiński, Tekla Babińska ż. Jana 623 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0003.htm
1 3 1862 Swojczów Anastazja Babułczuk Rewuszki Maciej Rozalia Kuźmińska Juchim Lipiński, Katarzyna Spodniewska ż. Jana 623 6-7 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0004.htm
1 5 1862 Swojczów Stanisław Dąbrowski Budy Ossowskie Dominik Marianna Berezowska Jan Spodniewski, Rozalia Babińska ż. Macieja 623 8-9 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20623/pages/PL_1_436_623_0005.htm
0 1862 Ewan. gmina Michael Bab Neubruch Michael Karoline Selent BZ
29 9 1863 Ołyka Marian Michał Biernacki Ołyka Szczęsny Józefa Babołowicz 486 28 38 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20486/pages/PL_1_436_486_0015.htm
22 9 1863 Swojczów Marcin Babiński Rewuszki Jan Tekla Kuźmińska 624 12-13 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0007.htm
22 10 1863 Swojczów Anna Babulczuk Budy Ossowskie NN Franciszka 624 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0010.htm
1 10 1863 Swojczów Karol Wawrynowicz Budy Kohyleńskie Stanisław Anna Czerbińska Jan Babułczuk, Józefa Szewczuk ż. Andrzeja 624 16-17 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0009.htm
21 9 1863 Swojczów Wawrzyniec Sydorowicz Dominopol Grzegorz Franciszka Babułczuk 624 12-13 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20624/pages/PL_1_436_624_0007.htm
0 1863 Ewan. gmina Georg Bab Neudorf Georg Anna Selent BZ
0 1863 Ewang.gm. Johann Baum Neudorf Michael Marianne Bab BZ
0 1863 Ewang.gm. Susanna Bab Neudorf Martin Elisabeth Ludwig BZ
25 3 1863 Stary Oleksiniec Rozalia Bondar Iwanie Józef Marianna Babyczyńska chł. Antoni Babyczyński, Zofia Babyczyńska ż. Macieja 245-1-21 229V-230R 7 R
17 8 1863 Stary Oleksiniec Wawrzyniec Malinowski Nowy Oleksiniec NN Marianna chł. Dymitr Babij, Katarzyna Zmakina ż. Michała 245-1-21 232V-233R 19 R
30 4 1864 Wiszenki Mikołaj Bargel Nowosady Bartłomiej Zofia Babińska 784 10-11 19 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20784/pages/PL_1_436_784_0006.htm
0 1864 Ewang.gm. Marianne Bab Neudorf Christian Karoline Selent BZ
0 1865 Ew. gm. Karl Bab Neudorf Christian Karoline Selent BZ
0 1865 Ew. gm. Elisabeth Bab Neudorf Georg Anna Bialasiewicz BZ
0 1865 Ew. gm. Katharina Bab Neudorf Martin Elisabeth Ludwig BZ
0 1865 Ew. gm. Karoline Baum Neudorf Karl Christine Bab BZ
0 1866 Gm.ewang. Martin Bab Neudorf Martin Elisabeth Ludwig BZ
4 1 1866 Włodzimierz Albin Babiński Bilin Bartłomiej Marianna Adamkiewicz 801 4-5 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0003.htm
2 5 1866 Włodzimierz Marianna Sieradowicz Bielin Grzegorz Franciszka Babulska 801 14-15 22 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0009.htm
1 7 1866 Włodzimierz Józef Babulski Bielin Jan Marianna Wawrynowicz 801 16-17 27 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0010.htm
6 12 1866 Stary Oleksiniec Rozalia Kaziura Stary Oleksiniec Stanisław Agnieszka Babeczyńska 426-1-39 81V-82R 37 T 329
27 9 1866 Żytomierz Michalina Kulikowska Żytomierz Franciszek Joanna Grabowska [01.10.1866] córka chłopów, Teodor Zaczajdaczewski i Michalina Babicz 178-3-63 48 228 Ż 93 i 94 DG
30 10 1867 Turzysk Adam Narcyz Lewandowski Dolsk Józef Franciszka Babińska 736 6-7 9 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20736/pages/PL_1_436_736_0004.htm
0 1867 Gm.ewang. Karoline Bab Neudorf Christian Karolinen Selent BZ
0 1867 Gm.ewang. Karoline Baum Neudorf Michael Marianna Bab BZ
27 1 1868 Krzemieniec Franciszek Siklucki Dunajów Piotr Katarzyna Jaszczuk Chł. Ananij Babiczyński, Paulina Siklucka panna 426-1-44 3V-4R 7 T 770 DW
19 5 1868 Stary Oleksiniec Jan Bodnar Stary Oleksiniec Józef Marianna Babeczyńska chł. Antoni Babeczyński, Zofia Mazur ż. Józefa 426-1-41 85V-86R 18 T DW 855
0 1869 Ew. Gmina Alwine Bab Neudorf Christian Karoline Selent BZ
0 1870 Gmina Ew. August Bab Neudorf Martin Elisabeth Ludwig BZ
25 9 1870 Ostróg Michał Rogowski Mizocz Albin Krystyna Górska Kazimierz Babiński, Ludwika Dyczka panna 654-1-56 30V 2 R MZ
15 11 1871 Turzysk Maria Kopczyńska Wierzbiczno Jan Katarzyna Kołodzińska Maciej Babiński, Maria Kołodzińska ż. Wawrzyńca 739 10-11 18 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20739/pages/PL_1_436_739_0006.htm
0 1871 Ewang. Christian Bab Neudorf Christian Karoline Selent BZ
23 9 1871 St. Wiśniowiec Antoni Babeczyński Oleksiniec Jan Agnieszka Ruszczyńska chł. Łukasz Kaziura, Apolonia Mazur ż. Andrzeja 1-55 33V-34R 56 T
6 3 1871 Podhajce-Katerburg praw Jewgienij Babak Podhajce Pietr Nikitow Akielina Pawłowa 203 320-321 16 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0172.htm
8 3 1871 Podhajce-Katerburg praw Jewdokia Babak Podhajce NN Paraskiewia Warfołomiewa 203 320-321 18 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20203/pages/PL_1_436_203_0172.htm
14 4 1872 Turzysk Aleksander Babiński Wierzbiczno Mateusz Rozalia Kuźlińska 740 4-5 5 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0003.htm
19 4 1872 Turzysk Stanisław Lewandowski Dolsk Józef Franciszka Babińska 740 4-5 7 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20740/pages/PL_1_436_740_0003.htm
4 5 1872 Ołyka Franciszek Kostial Malin Wacław Katarzyna Babowka 493 28 44 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20493/pages/PL_1_436_493_0015.htm
22 1 1872 Wiśniowiec Maria Babeczyńska Boryszówka Marcin Celestyna Tuszyńska 1-56 1V-2R 6 T
4 10 1872 Wiśniowiec Anna Korczak Horynka Wielka Piotr Rozalia Babeczyńska 1-56 10V-11R 54 T
22 11 1872 Łanowce Klemens Babczuk Krasnołuka Jan Marianna Adamczuk 1-57 5V-6R 15 T
10 9 1874 Turzysk Franciszek Karol Lewandowski Dolsk Józef Franciszka Babińska Jan Opolski, Eleonora Bortnowska - panna 742 8-9 13 0
0 1874 Ewangel. Gm. Totgeboren Bab Neudorf Christian Karoline Selent BZ
0 1874 Ewangel. Gm. Elisabeth Baum Neudorf Michael Marianna Bab BZ
1 10 1874 Szumsk Antoni Babirzecki Marynki Franciszek Lucyna Hornicka chrz. 6.10 Stanisław Listowski, Józefa Giżycka ż. Józefa 1-227 23V-24R 89 T DM 528
1 1 1875 Ołyka Józef Chodorowski Hulanka - w lesie Szymon Kamila Babińska 496 2 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20496/pages/PL_1_436_496_0002.htm
0 1875 Ew,gm. Elisabeth Bab Neudorf Christian Karoline Selent BZ
4 8 1876 Turzysk Tekla Daszkiewicz Radowicze Antoni Wiktoria Starzyńska Maciej Babiński, Magdalena Krasuska ż. Ludwika 744 4-5 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0003.htm
15 8 1876 Turzysk Maria Lewandowska Dolsk Józef Franciszka Babińska 744 4-5 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20744/pages/PL_1_436_744_0003.htm
16 4 1876 Ołyka Leonard Babiński Wólka Kotowska Klemens Marianna Kownacka 497 22 33 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20497/pages/PL_1_436_497_0012.htm
2 4 1876 Szumsk Józef Babicki Marynki Franciszek Lucyna Hornicka chrz. 5.04 Aleksander Leszczyński, Paulina Kucharska ż. Jana 1-228 11V-12R 43 T DM 594
28 1 1877 Ołyka Stanisław Chodorowski Suchowce Szymon Kamila Babińska 498 12 18 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0007.htm
20 6 1877 Rzyszczów Józefa Oskirko Rzyszczów Grzegorz Wiktoria Babicka Ignacy Kondrasiewicz, Franciszka Morok, ż. Józefa 312-1-110 302 22 m.K KM
31 10 1878 Ołyka Mieczysław Babiński Wólka Kotowska Klemens Marianna Kownacka 499 50 69 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0026.htm
0 1878 Ewangel. Andreas Bab Neudorf Christian Karoline Selent BZ
18 11 1879 Turzysk Stanisław Babiński Radowicze Mateusz Rozalia Kużmińska 747 10-11 15 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20747/pages/PL_1_436_747_0006.htm
28 6 1879 Ołyka Maria Chodorowska Suchowce Szymon Kamila Babińska 500 24 35 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20500/pages/PL_1_436_500_0013.htm
0 1879 Ewangel. Pauline Baum-Petrulan Neudorf Michael Marianna Bab Ergänzung BZ
27 12 1880 Brody Karolina Wiktoria Kojat Smarzów Karol Wiktoria Kroj Antoni Dąbrowski, Antonina Babicz ż. Michala L
7 9 1880 Luboml Marianna Steczuk Ziemlica Łukasz Józefa Snowalska Łukasz Babiczuk, Marcelina Błaszczuk 323 44 87 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20323/pages/PL_1_436_323_0023.htm
9 5 1881 Ołyka Aniela Babińska Wólka Kotowska Klemens Marianna Kownacka 502 22 31 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0012.htm
24 8 1881 Ołyka Aleksander Chodorowski Suchowce Szymon Kamila Babińska 502 38 56 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0020.htm
1 10 1881 Ołyka Emilia Babińska Hinin NN Paulina 502 44 65 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0023.htm
20 5 1881 Brody Anna Janczy Suchowola 51 Antoni Elżbieta Hanczarek Mikołaj Janczy, Wiktoria Zbabin L 8
22 1 1883 Turzysk Bronisława Szydłoska Rużyn Wojciech Anastazja Babińska 751 4-5 4 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0003.htm
1 7 1883 Turzysk Władysław Dobrowolski Radowicze Piotr Katarzyna Babińska 751 14-15 19 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20751/pages/PL_1_436_751_0008.htm
1 12 1883 Ołyka Anna Chodorowska Wołochowiec (leśna strażnica ) Szymon Kamila Babińska 504 54 80 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20504/pages/PL_1_436_504_0028.htm
2 1 1884 Turzysk Stefan Babiarz Radowicze Wawrzyniec Anna Chodyl 752 2-3 1 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20752/pages/PL_1_436_752_0002.htm
14 1 1884 Włodzimierz Józefa Kondracka Bilin Jan Emilia Nawrocka chł. Jakub Kondracki, Agnieszka Babulska ż. Kazimierza 802 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20802/pages/PL_1_436_802_0003.htm
26 11 1885 Włodzimierz Stanisława Adamczuk Bielin Leon Emilia Brelewska Antoni Adamczuk, Antonina Babulska ż. Karola 803 64-65 174 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20803/pages/PL_1_436_803_0033.htm
29 11 1885 Szumsk Andrzej Babiżecki Marynki Franciszek Lucyna Hornicka Antoni Listowski, Ludwika Kasperska ż. Karola 01-232 195V-196R 152 T
2 7 1886 Turzysk Piotr Babiarz Wierzbiczno Wawrzyniec Anna Chodyba 754 19-20 23 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0012.htm
19 7 1886 Turzysk Władysław Szydłowski Obeniże Wojciech Anastazja Babińska 754 19-20 24 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0012.htm
23 10 1886 Turzysk Jan Dobrowolski Radowicze Piotr Katarzyna Babińska 754 25-26 35 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0015.htm
20 11 1886 Turzysk Piotr Daszkiewicz Radowicze Kajetan Aniela Babińska 754 31-32 45 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0018.htm
6 9 1886 Ołyka Zuzanna Babińska Wólka Kotowska Klemens Marianna Kownacka 507 50 83 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20507/pages/PL_1_436_507_0026.htm
14 11 1887 Grzymałów Jan Kamiński Hlibów Piotr Rozalia Zwedeniuk Bazyli Babiuk, Anna Trembowel 1614 18 44 EK 0
21 2 1887 Grzymałów Antonina Babij Ostapie Dymitr Franciszka Okapiec Wawrzyniec Sawicki, Maria Machia(?) 1614 21 12 EK 0
25 2 1887 Grzymałów Agnieszka Firuta Ostapie Antoni Agnieszka Słobodzian Dymitr Babij, Agnieszka Biegalska 1614 21 13 EK 0
23 2 1887 Grzymałów Wojciech Sułyma Kałaharówka Franciszek Tekla Gada(?) Marek Babij, Helena Kaczmar 1614 52 b.nr EK 0
6 10 1887 Szumsk Justyna Listowska Marynki Antoni Elżbieta Białobrzycka Piotr Bilewicz i Lucyna Babiżecka ż. Franciszka 01-232 110V-111R 144 DM 978 T
12 9 1888 Radziwiłłów Michał Babicz Radzwiłłów Michał Antonina Gomowska 0.1-81A 58V-59R 39 T
5 5 1888 Turzysk Józef Szydłowski Obeniże Wojciech Anastazja Babińska 756 10-11 20 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0006.htm
18 10 1888 Turzysk Stanisław Dobrowolski Radowicze Piotr Katarzyna Babińska 756 20-21 39 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0011.htm
20 12 1888 Turzysk Katarzyna Babiarz Wierzbiczno Wawrzyniec Anna Chudyba 756 28-29 55 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20756/pages/PL_1_436_756_0015.htm
0 1888 Ewangel.7 Johann Ludwig Karolinu Karl Karoline Bab BZ
31 8 1889 Turzysk Józef Daszkiewicz Radowicze Kajetan Aniela Babińska 757 14-15 33 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0008.htm
3 11 1889 Turzysk Leopold Szydłowski Obeniże Wojciech Anastazja Babińska 757 18-19 44 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20757/pages/PL_1_436_757_0010.htm
14 5 1889 Ołyka Lucjan Babiński Wólka Kotowska Klemens Maria Kownacka 509 22 43 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0012.htm
0 1889 Ewangel.8 Johann Bab Neudorf Martin Katharina Ryll BZ
19 10 1889 Tbilisi Artemi Adolf Babajew Jelizawietpol Arkady s.Iwana Nina c.Jegora Ter-Mikirticzjanc (konwersja 1918) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 208R 124 Tb
26 5 1890 Ołyka Kazimiera Babolowicz Ołyka Antoni Józefa Napadlińska 510 16 58 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0019.htm
0 1890 Ewangel.9 Michael Ludwig Neudorf Karl Karoline Bab BZ
14 4 1891 Turzysk Jan Dobrowolski Radowicze Piotr Katarzyna Babińska 759 12-13 21 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0007.htm
23 8 1891 Turzysk Jan Babiarz Wierzbiczno Wawrzyniec Anna Chodyba 759 20-21 38 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20759/pages/PL_1_436_759_0011.htm
20 3 1891 Szumsk Antoni Babiżewski Hucisko Kowalowe Franciszek Lucyna Hornicka 01-233 11V-12R 41 T
16 11 1891 Szumsk Apolonia Przytomska Majdan Antonowiecki Adam Petronela Babiżewska 01-233 92V-93R 164 T
14 1 1891 Tbilisi Włodzimierz Babko-Bańko Kudinowicze, pow. słucki Józef Juliania Arteszniewa konwersja z prawosławia, świadk. Kazimierz Bałtuszko, Stanislaw Siemaszko 38V 76 Tb
9 9 1892 Turzysk Michalina Daszkiewicz Radowicze Kajetan Aniela Babińska 760 20-21 37 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0011.htm
0 1892 Ewang.1 Michael Bab Neudorf Martin Katharina Ryll BZ
28 3 1892 Tbilisi Aleksandra Babajewa Tbilisi Aleksy Anisja Michajłowa konwersja 1913, św. Kazimierz Bałtuszko, Michał Jóźwiak 67R-V 103 Tb
5 6 1892 Ołyka Lucyna Babinska Wólka Kotowska Klemens Marianna Kownacka Michał Bernacki, Teofila Kownacka 1018 28 55 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0017.htm
25 7 1892 Ołyka Katarzyna Dziobaboj Długoszyje Marianna Dziobaboj ? 1018 36 70 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0021.htm
10 8 1892 Ołyka Florian Lipski Suchowce Konstanty Konstancja Sienkiewicz Florian Babiński 1018 38 76 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0022.htm
26 10 1892 Ołyka Józef Babiński Balarka Antoni Karolina Kownacka 1018 52-53 104 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201018/pages/1_436_0_0_1018_0029.htm
0 1893 Ewang.2 Marianne Ludwig Neudorf Karl Karoline Bab BZ
0 1893 Ewang.3 Karl Sigismund Bab Neudorf Martin Katharina Ryll BZ
1 2 1894 Turzysk Marianna Dobrowolska Radowicze Piotr Katarzyna Babińska 762 6-7 8 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0004.htm
23 2 1894 Turzysk Kazimierz Szydłowski Obeniże Wojciech Anastazja Babińska 762 6-7 10 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0004.htm
14 2 1894 Ołyka Stanisław Babiński Suchowce Florian Justyna Popiel 1018 272 39 MO 0
14 10 1894 Ołyka Stanisław Babiński Balarka Antoni Karolina Kownacka 1018 333 129 MO 0
8 7 1894 Włodzimierz Marianna Babulska Włodzimierz Adolf Michalina Flik 812 52-53 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20812/pages/PL_1_436_812_0029.htm
0 1894 Ewang.3 Martin Kunz Zabuskie Holendry Andreas Susanna Bab BZ
0 1894 Ewang.4 Marianne Emilie Bab Neudorf Martin Katharina Ryll BZ
14 9 1895 Turzysk Franciszek Babiński Radowicze Feliks Michalina Kłosowska 918 12 V-13 R 47 0
7 11 1895 Turzysk Marcin Dobrowolski Radowicze Piotr Katarzyna Babińska 918 14 V-15 R 56 0
7 10 1895 Ołyka Janina Babińska Wólka Kotowska Klemens Marianna Kownacka 1018 463 106 MO 0
0 1895 Ewang.4 Johanna Emilie Ludwig Neudorf Karl Karoline Bab BZ
9 8 1896 Turzysk Roman Daszkiewicz Radowicze Kajetan Aniela Babińska 919 9V-10R 35 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20919/pages/PL_1_436_919_0010.htm
21 1 1896 Ołyka Helena Babińska Balarka Antoni Karolina Kownacka 1018 530 17 MO 0
2 12 1896 Ołyka Jan Konefał Dermanka Adam Aniela Babińska 1018 622 155 MO 0
7 1 1897 Turzysk Julianna Szydłowska Obeniże Wojciech Anastazja Babińska 920 1V-2R 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0002.htm
2 3 1897 Brody Anna Kokucz Suchowola 1 NN Katarzyna Kokucz Pantaleon Dołyniak, Agata Babij ż. Prokopa L 5
26 11 1897 Turzysk Antoni Babiński Radowicze Feliks Michalina Kłosowska 920 15V-15aR 57 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0016.htm
16 12 1897 Turzysk Anastazja Babiarz Wierzbiczno Wawrzyniec Anna Chodyba 920 15V-15aR 59 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20920/pages/PL_1_436_920_0016.htm
1 5 1897 Ołyka Zygmunt Babiński Suchowce Jan Salomea Watwińska 1018 704 47 MO 0
0 1897 Ewang.6 Elisabeth Natalie Bab Neudorf Martin Katharina Ryll BZ
22 3 1898 Ołyka Boguchwał Babiński Wólka Kotowska Jan Tekla Soboniewska 1018 846 38 MO 0
7 6 1898 Ołyka Piotr Babiński Balarka Antoni Karolina Kownacka 1018 868 71 MO 0
20 6 1898 Ołyka Karolina Sokolak Palcze Marcin Karolina Babińska 1018 872 77 MO 0
0 1898 Ewang.6 Josefine Emilie Ludwig Neudorf Karl Karoline Bab BZ
1 5 1898 Szumsk Jakub Przytomski Majdan Antonowiecki Adam Katarzyna Babiżecka 01-234 19V-20R 74 T
15 9 1899 Turzysk Bronisław Daszkiewicz Radowicze Kajetan Aniela Babińska 940 12V-13R 56 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0013.htm
0 1899 gm. Ewang. Josefine Pauline Selent Neudorf Eduard, Sohn des Martin Karoline Bab BZ
0 1899 Ewang.9 Pauline Kunz Zabuskie Holendry Andreas Susanna Bab BZ
9 11 1900 Włodzimierz Anna Babulska Bielin Józef Marianna Adamkiewicz 958 52V-53R 224 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0053.htm
11 1 1900 Włodzimierz Helena Babulska Bielin Józef Emilia Sielecka Jan Adamkiewicz, Leontyna Adamkiewicz ż. Piotra 958 10V-11R 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0009.htm
0 1900 Ewang.9 Juliane Ludwig Neudorf Karl Karoline Bab BZ
0 1900 Ewang.9 Anna Josephine Ludwig Neudorf Karl Karoline Bab BZ
12 4 1901 Ołyka Adela Bernacka Wólka Kotowska Antoni Aniela Babińska 953 10V-11R 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0011.htm
1 12 1901 Ołyka Dominik Babiński Balarka Antoni Karolina Kownacka 953 36V-37R 148 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20953/pages/PL_1_436_953_0037.htm
7 11 1901 Brody Stanisław Drążek Józef Maria Babiela Łukasz Lewiniec, Maria Korosunik ż. Jana L 34
26 8 1901 Szumsk Adolf Sikorski Chodaki Antoni Katarzyna Babiżewska Jan Gabruk, Anna Sikorska panna 0.1-236 368V-369R 139 T
15 2 1901 Tbilisi Wioletta Chudadowa Tbilisi Grigorij Nina Agababowa (konwersja 1917) Kazimierz Baltuszko, Antoni Pawłuczyński 180V 133 Tb
26 2 1902 Tuczyn Antoni Kubik Horyńgród Wawrzyniec Helena Babiarz 969 5V-6R 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20969/pages/PL_1_436_969_0008.htm
0 1902 Ew. gm. Wilhelm Selent-Christuschuk Neudorf Eduard Adolf Karoline Bab BZ
0 1902 Ewang.12 Sigismund Ludwig Neudorf-Karolina Karl Karoline Bab BZ
0 1902 Ewang.12 Pauline Bab Neudorf-Karolina Martin Katharina Ryll BZ
21 10 1903 Włodzimierz Stanisław Babulski Bilin Józef Łucja Anna Butowicz 972 41V-42R 203 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0047.htm
10 12 1903 Włodzimierz Marianna Babulska Bilin Jan Stanislawa Adamczuk 972 46V-47R 227 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0052.htm
2 8 1903 Ołyka Stefan Mładanowicz Radochówka Rafał Michalina Babułowicz Stefan Wardeński 984 3 5 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0003.htm
2 3 1903 Szumsk Helena Przytomska Majdan Antonowiecki Adam Katarzyna Babirzecka Józrf Ostrowski, Anna Ostrowska panna 0.1-237 17V-18R 67 T
30 11 1904 Brody Maria Sadowa Kasper Katarzyna Babuszka L 32
1 5 1904 Ołyka Bronisława Babińska Balarka Antoni Karolina Kownacka 984 18 68 MO 0
15 7 1904 Ołyka Ewa Karasińska Suchowce Jan Marianna Babor 984 26 98 MO 0
6 9 1904 Ołyka Kasper Wysocki Wólka Kotowska Edward Zuzanna Babińska 984 33 126 MO 0
17 1 1904 Ołyka Emilian Babinski Wólka Leonard Franciszka Suchodolska 984 5 13 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0005.htm
0 1904 Ewang.16 Heinrich Ludwig Neudorf Karl Karoline Bab BZ
11 2 1904 Horochów Konstancja Bojanowska Mirków Władysław Maria Babołowicz 973 6 20 MJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20973/pages/PL_1_436_973_0006.htm
30 3 1905 Ołyka Jan Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 985 13 47 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20985/pages/PL_1_436_985_0013.htm
20 6 1905 Tuczyn Jadwiga Janina Babińska Korościatyn Józef Janina Chromińska 988 12V-13R 57 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20988/pages/PL_1_436_988_0013.htm
1 12 1905 Szumsk Rafał Przytomski Majdan Antonowiecki Adam Katarzyna Babirzecka 01-236 188V-189R 163 T
1 9 1906 Ołyka Helena Babińska Pełża Jan Salomea Witwińska 1019 249 161 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0133.htm
10 3 1907 Ołyka Władysława Babińska Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1019 355 43 MO
8 4 1907 Ołyka Alfred Wysocki Wólka Kotowska Edward Zuzanna Babińska 1019 359 51 MO
15 6 1907 Ołyka Cyryla Konefał Dermanka Adam Aniela Babińska 1019 381 95 MO
12 6 1907 Ołyka Julian Mładanowicz Ołyka Rafał Michalina Babołowicz Deszpot 1019 383 99 MO
20 9 1907 Ołyka Aniela Babińska Balarka Antoni Karolina Kownacka 1019 407 148 MO
0 1907 Ewang.17 Eduard Siegismund Bab Neudorf Martin Katharina Ryll BZ
0 1907 Ewang.17 Gustav Ludwig Neudorf Karl Karoline Bab BZ
9 4 1908 Ołyka Alfrons Babiński Wólka Kotowska Mieczysław Józefa Konefał 1019 552 114 MO
15 10 1908 Ołyka Antoni Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1019 598 208 MO
28 10 1908 Niewirków Henryk Tadeusz Pisarczukowski Ananiew, chersońska gub. Longin s.Bolesława Ludwika Jadwiga Babiańska 1015 12V-13R 46 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201015/pages/1_436_0_0_1015_0015.htm
3 10 1909 Ołyka Stefania Babińska Wólka Kotowska Mieczysław Józefa Konefał 1019 86 197 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0048.htm
3 11 1909 Ołyka Pankracy Biernacki Wólka Kotowska Wiktor Łucja Babińska Lucjan Babiński, Zuzanna Wysocka 1019 94 217 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0052.htm
20 12 1910 Tajkury (Zdołbunów) Wiktoria Babiuk Zdołbunów Andrzej Paulina Idemczuk Jan Kijowski, Aleksandra Czarnecka z. Andrzeja R-740-4-69 26 V-27 R 110 0
23 12 1911 Ołyka Leokadia Babińska Wólka Leonard Franciszka Suchodolska 1050 8 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201050/pages/1_436_0_0_1050_0006.htm
18 10 1911 Ołyka Zygmunt Babiński Balarka Antoni Karolina Kownacka 1063 51 201 MO
20 10 1911 Ołyka Jan Bernacki Wólka Kotowska Wiktor Lucyna Babińska 1063 53 209 MO
6 11 1911 Ołyka Medard Babiński Wólka Kotowska Mieczysław Józefa Konefał 1063 55 219 MO
18 8 1911 Tbilisi Iliszwa Babajewa Tbilisi Józef s. Azatchona Rachil Kajłanowa Zcharia Mirzajew, Channa Łazarewa 16R 110 Tb
6 3 1911 Włodzimierz Helena Babulska Bilin Józef Łucja Anna Butowicz 1038 10V-11R 47 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201038/pages/1_436_0_0_1038_0014.htm
1 2 1912 Tbilisi Franciszek Babianc Tbilisi Georgij s. Franciszka Rebeka c. Sulemana Simonowa Amzaz Tamchonow 29V 32 Tb
29 3 1912 Tbilisi Władysław Babicki Tbilisi Aleksander s. Stefana Anna Widergold Władysław Sochacki, Antonina Szymanowska 37V 71 Tb
17 7 1913 Ołyka Władysław Babiński Wólka Kotowska Leonard Franciszka Suchodolska 1063 113 95 MO
14 12 1913 Ołyka Janina Babińska Wólka Lucjan Marianna Rosińska 1063 126 163 MO
24 3 1914 Ołyka Stanisław Bernacki Kotowska Wólka Wiktor Lucyna Babińska 1063 167 49 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0177.htm
1 8 1914 Tbilisi Walerian Milewski Tbilisi Wiktor Aleksandra Babajewa Ludwik Gawa, Józefa Jankowska 85R 69 Tb
1 1 1914 Włodzimierz Wołyński Helena Babulska Bielin Antoni Leontyna Balinowska 1058 3 8 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201058/pages/1_436_0_0_1058_0003.htm
10 7 1915 Horochów Tekla Charno par. Stojanów Grzegorz Anastazja Babij 1066 15 56 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201066/pages/1_436_0_0_1066_0018.htm
12 4 1915 Ołyka Władysław Babiński Wólka Kotowska Lucjan Marianna Rosińska 1081 34 64 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0020.htm
4 6 1916 Tbilisi Nargis Babila Tbilisi Jakub Wiera Wartanowa Paweł Sarkisow, Nazin Arzumowa (chaldejczycy) 151R 117 Tb
18 8 1916 Tbilisi Nemrud Sawa Tbilisi Abraam Chanemio Babina Iwan Osipow, Anna Ałchasowa (chaldejczycy) 151V 119 Tb
4 7 1916 Tbilisi Narbis Babiłła Tbilisi Jakub Weriszka Chaczijatur Wartano (wpis w 1922) Sargis Elijas, Paweł Elijas 253R 13 Tb
20 6 1916 Ołyka Stanisława Babińska Ołyka Wiktor Antonina Banas 1081 113 39 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0063.htm
24 9 1917 Tbilisi Adela Milewska Tbilisi Wiktor Aleksandra Babajewa Ludwik Szałkiewicz, Aleksandra Lichman 178V 122 Tb
17 10 1917 Tbilisi Sargis Babiłła Tbilisi Jakub Weriszka Chaczijatur Wartano (wpis w 1922) Sargis Elijas, Gabriel Sorkisow 253R 14 Tb DW
1 8 1917 Ołyka Anna Babińska Palcze Kasper Maria Sredyńska 1081 211 55 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0116.htm
15 9 1917 Ołyka Genowefa Babińska Wólka Kotowska Mieczyslaw Józefa Konefał 1081 213 60 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201081/pages/1_436_0_0_1081_0117.htm
7 3 1923 Dubno Józef Henryk Babiszewski Kraśnica Henryk Bronislawa Cybulska 740-6-136 68 35 Równe 0
15 6 1924 Kowel Józef Babulewicz Nyry Jędrzej Helena Barban dopełnienie, as. Teodor Sawicki, Nastka Kalitniczuk 241 2 4 0

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
14 1 1762 Szumsk Stanisław Krempicki Załuże Marianna Babicka Załuże p Michał Tomczuk, Gabriel Trzeciak, Katarzyna Tomczukowa 297-1-180 37V Ł RK
5 1765 Szumsk Kazimierz Baczyński Dederkały k Anna Babik? Kruholec w Jan Siwiński z Dyderkał, Bartłomiej Biernacki 297-1-180 45R Ł RK
15 11 1772 Szumsk Jakub Jakusiuk Jakusiewicz Hucisko k Anna Podgurska Podgórska Hucisko p Michał Babien, Łukasz Jazmicz 297-1-180 60V Ł RK
3 5 1797 Szumsk Kazimierz Mazurkiewicz Załuże k Małgorzata Babij Babich Załuże p Jakub Mał?, Jakub Błuszczuk, Marianna Damczukowa 297-1-183 23V Ł RK
18 1 1803 Szumsk Józef Babicki Babecki Majdan Dubieński 24k Zofia Antonina Zielińska Majdan Dubieński 18p Jakub Zofia matka młodego wdowa, Sebastian Adaszyński, Jerzy Michałków, Kazimierz Babecki 297-1-183 43V Ł RK
11 10 1803 Szumsk Józef Śliwiński Kuty k Marianna Babiyczuk Babijczuk Kuty p Bartłomiej Mogosiński, Wincenty Głowacki, Franciszek Śliwiński 297-1-183 47R Ł RK
16 10 1827 Krzemieniec Grzegorz Ciomek Krzemieniec 26 Paweł Helena Anna Stryczuk Krzemieniec 15 Józef Pelagia prac. Józef Babiuk, Bazyli Matwijuk i Jan Kondrachów 01-5 10V-11R 45 T 740 DM
24 1 1828 Radziwiłłów Aleksy Ababkin par. Radziwiłłów 25w Antoni Teodora - Rozalia Sagatowska par.Radziwiłłów 16 Tomasz Teodora - 814 255 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0259.htm
24 6 1828 Międzyrzec Wincenty Wyszatycki Lesicze, par. Krzywin 23 Marcin Joanna Empor Wiktoria Babińska Majków 19 Ignacy Justyna Szczepkowska Ur. Egidy Wyszatycki, Ur. Stanisław Rutkowski 171-1-1 242R 7 R Mg 7134
3 11 1829 Radziwiłłów Franciszek Matiaszczuk Gaje 19 Paweł Katarzyna - Rozalia Babij Gaje 20 Wojciech Franciszka - 815 291a 17 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0296.htm
3 2 1829 Jałowicze Iwan Kataryniuk Pułhanów 20 Chwedor Katarzyna Łukielanek Marianna Brzymowska Pułhanów 19 Szymon Jadwiga Chmielowska Jakub Kałeniuk, Paweł Babiuk 815 320 R 9 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0326.htm
1 11 1829 Kozin Wasyl Gamera (gr.-ros.) 24 Magdalena Stanisławczuk Janówka 19 Polifer Babiuk, Fedko Panasiuk, Mikolaj Chmeluk 297 12 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20297/pages/PL_1_436_297_0007.htm
3 11 1829 Horyńgród Harasym Mielniczuk Horyńgród (G-R) 30 Paweł Marianna Anastazja Sawicka Horyńgród 22 Grzegorz Aniela Ucz. Roman Babak, Ucz. Matwiej Wąsowy 171-1-2 182V 5 R Mg
2 2 1830 Kotelnia Bartłomiej Krzyżanowski Halczyn 25 Błażej Teresa Babicz Joanna Grondowska Mińkowice 18 Eliasz Rozalia Tołubińska Dominik Kostecki, Stefan Jankowski, Anroni Iskrzycki 178-51-301 15V 3 Ż 32 BS
6 2 1830 Zasław św. Jana Franciszek Krzeczkowski 54w Antoni Teresa Olszniańska Ludwika z d. Żylich par. Zasław 30w Karol Marianna Prażmowska Szymon Chmielowski, Ignacy Krzeczkowski, Kazimierz Babiański 178-3-96 8V 4 Ż DM
20 9 1831 Gródek Jakub Derkaczow Biedrykowce 27 Józef Franciszka Słobodzian Jadwiga Trzewik Biedrikowcy 22 Bartłomej Marianna Czaryszyn Kolibaba Bazyli Kordon Jędrzej 22 JZ
15 2 1831 Wiszenki Kasper Tomczyk par. Wiszenki Józef Marianna Babulewska Marianna Wróblewska par. Wiszenki Antoni Agnieszka Paszkowska Wojciech Babulka, Eliasz Skirzewski, Andrzej Tomczyk 818 104 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0111.htm
1 3 1831 Wiszenki Bogusław Galiński Majdan Jezierski 30w Marianna Trentowska Majdan Jezierski 20 Michał Ludwika Paszkowska Wojciech Babulka, Aleksander Babulka 818 105a 2 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0112.htm
25 10 1831 Krzemieniec Maciej Ciom Bereźce 23 Jan Chejma Marianna Kotuicz Bereźce 19 Grzegorz Agafia p.młody obrz.greko-ros., Piot Semczuk i Jan Babiok 01-5 66R 28 T 795 DM
8 11 1831 Krzemieniec Bazyli Auryluk Folwarki Małe 45w Gabriel Zyfonia Apolonia Kolibaba Folwarki Małe 32p Szymon Regina Stanisław Romaniuk i Fesko Pawluk 01-5 68R 34 T 797 DM
4 10 1831 Żytomierz Jan Babin G-R ,Żytomierz 24 Jakub Anna Piotrowa Anna Kudrawcowa Żytomierz 23 Grzegorz Marianna NN Kirył Feduniszyn 178 3 4 56 53 Ż Ni
25 10 1831 Żytomierz Grzegorz Sawielew G-R ,Żytomierz 52 Sawelij Agafia NN Marianna Jakubowska zd.Kamińska Żytomierz 28 Kazimierz Marcianna Lisiecka Iwan Babin 178 3 4 59 64 Ż Ni
31 1 1832 Szumsk Jan Domański Kruholec 18 Mateusz Zofia Liszko Franciszka Towarnicka Lepiszówka 19 Stefan Marianna Wyszyńska Michał Babiński, Tomasz Michałko, Michał Ryżuk 245-1-6 400R 6 R RK
29 5 1832 Szumsk Jakub Łazun Kordyszów G-R 18 Roman Ewa Patamarczuk Franciszka Kłaczkowska Kruholec 14 Antoni Rozalia Domańska Bazyli Babin, Mateusz Domański, Jakim Łazun 245-1-6 404R 22 R RK
19 11 1833 Wiszenki Andrzej Tomczykowski Nowosady 26 Leon Cecylia Sienicka Marianna Sawicka Stanislawka 20 Andrzej Tekla Maydańska Wojciech Babiński, Bogusław Galiński, Leon Romanowski 819 62-63a 11 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0063.htm
2 2 1833 Szumsk Stefan Babiyczuk Babijczuk Kordyszów, obrz. gr.-ros. 21 Michał Oksenia Patija Ludwika Michaluk Kruholec 14 Tomasz Anna Hawryluk Gabriel Szyszka, Dymitr Woianiuk, Paweł Łukaszuk 245-1-7 391R 6 R RK
22 10 1833 Ostróg Michał Winer Mizocz 19 Filip Magdalena Szymańczuk Elżbieta Chrzanowska Mizocz Aleksander Marianna Teodor Babicz, Filip Rogalski 171-1-6 27R 24 R 8413 MZ
23 9 1834 Wiszenki Aleksander Babiński Nowosady 26 Sebastian Zofia Kamińska Dorota Zayfert Kolonia Wiszenecka 16 Wojciech Anna Cannar Krystian Siemiel, Krystian Heman, Wojciech Babiński 820 51 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20820/pages/PL_1_436_820_0051.htm
4 5 1834 Krzemieniec Marcin Hawryluk Nowosiółki 20 Wojciech Apolonia Kalibaba Apolonia Mikulska Nowosiółki 20 Jan Anna Leszczuk Grzegorz Półtorak i Aleksander Pawluk 01-5 99R 11 T 828 DM
3 11 1835 Dubno Wojciech Smolarczuk Kluki, par. Ptycza 22 Michał Rozalia Franciuk Marcella Babierzecka Burcza 22 Piotr Anastazja Kokurczak 821 163V 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0166.htm
10 2 1835 Żytomierz Antoni Janiniecki 40w Antoni Anastazja Babicka Elżbieta Barycka 20 Józef Anna Michałowska 178 51 3 6 Ż
19 5 1835 Połonne Maciej Dobrowolski Nowosielica 19 Tomasz Dorota Babiarz Anna Sosnowa Nowosielica 17 Tomasz Ustia Szymon Łobodziński, Daniel Kordas 245-1-9 160V 16 R DW 2818
30 1 1838 Radziwiłłów Felicjan Barański Radziwiłłów 28 Bartłomiej Julianna Piaszczyńska Rozalia z Sagatowskich Ababkin Radziwiłłów 26 Tomasz Teodora 824 194 2 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0195.htm
29 6 1838 Młynów Konstanty Gilewicz par. Młynów 21 Eliasz Anastazja Dorota Wrzesniowska par. Młynów 17 Adam Apolonia Piotr Babrynowski, Kajetan Wojniłowicz, Józef Buderkiewicz 824 143V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0146.htm
30 1 1838 Kisielin Karol Wojciechowski Swinarzyn 30w Wawrzyniec Agnieszka Bartoszeska Anna Górska Czerniejów 18 Franciszek Anna Babulska Kazimierz Stankiewicz, Maciej Sokabczewski, Jarmoł Kozaczek 853 271 1 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0150.htm
15 5 1838 Miropol Tadeusz Babiarz Nowosielica, par. Połonne 20 Marcin Franciszka Dobrowolska Marianna Bartkowa Kotelanka 19 Franciszek Franciszka Walek Szymon Łobodziński, Piotr Sosnowy 245-1-12 162R 6 R 3088 DW
23 5 1838 Miropol Jan Sosnowy Nowosielica, par. Połonne 22 Antoni Agnieszka Antonina Kordas Kotelanka 18 Stanisław Anna Babiarz Tomasz Kornafel, Józef Niechciał 245-1-12 162V 8 R 3089 DW
21 1 1840 St.Oleksiniec Mateusz Babeczyński Baryszówka 19 Tomasz Wiktorya Zofia Mazur Baryszówka 17 Stanisław Józefa Platon 871 530 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0280.htm
9 2 1841 Nowogród Wołyński Onufry Babiński Huta Kuka 20 Franciszek Marianna Raszakowska Ewa Teter Huta Kuka 18 Jan Anna Zinkiewicz Jan Garbowski, Franciszek Weselski 872 70 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0039.htm
22 2 1842 Szumsk Alexander Głowacki Kąty 34 Jan Rozalia Babiuk Maryanna Michałowska Huta Szumska 25 Wawrzyniec Tekla Jastrzębska 873 590 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0306.htm
29 9 1842 Opalin Joachim Sobotnicki Wólka Chrypska 26 Wincenty Marianna Dambabkowska Tekla Celińska Wólka Chrypska 28 Józef Józefata Miłoszewska 857 636 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20857/pages/PL_1_436_857_0341.htm
17 5 1842 Tuczyn Andrzej Babiński Żelanka 19 Grzegorz Teresa Bagińska Joanna Ziembicka Żelanka 17 Antoni Tekla Gniewskowska 881 199 V 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0208.htm
11 7 1843 Ostróg Ignacy Kędzierski Mizocz 26 Wincenty Tekla Babieńska Marianna z Rudzińskich Iwanow Mizocz 28 Grzegorz Marianna Turczyńska 882 20 R 20
21 2 1843 Międzyrzecz Wincenty Opponowicz Błudów 24 Karol Barbara Karolina Babińska Błudów 19 Franciszek Antonina 882 235 V 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0237.htm
24 1 1843 Dubno Jan Gryszpiński Załuże 25 Wojciech Anna Łozowicka Marianna Kaźmieruk Tartak 20 Piotr Anastazja Babierzacka 829 9R 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0009.htm
14 5 1844 Żytomierz Jakub Ziemecki 24 Kazimierz Marianna Babińska Petronela Szczerbinowska 16 Szymon Aleksandra Zabłocka 178 51 514 28 Ż Ni
21 10 1845 Łabuń Kazimierz Babicki Łabuń 40w Franciszek Marianna Kiełbut Antonina Remiszowska Łabuń 20 Ignacy Anna Rutkowska Sylwester Nehrebecki, Stefan Skąpski, Eliasz Orłowski 178-3-113 134V 15 Ż DM
29 1 1846 Łuck Franciszek Antonowicz par. Łuck 45 Wincenty Justyna Michałowska Apolonia Zytkowska par. Łuck 20 Stanisław Agnieszka Babczyńska 382 30 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0017.htm
14 2 1846 Krzemieniec Józef Kozłowski Horynka par. Katerburg 24 Sebastian Marta Babij Tekla Ostasiuk Folwarki Wielkie 20 Jan Marianna Paweł Wiszniewski i Kasper Stasiuk 01-19 18V 8 DM 610 T
26 1 1847 Szumsk Stanisław Babiezecki Buszcza, par, Dubno 30 Piotr Anna Ostapowicz Anna Choinczykowa Rudnia 20 Wojciech Katarzyna Kowalczuk 245-1-13 348 R 2 R
14 9 1847 Wiszenki Floryan Korzeniowski par. Wiszenki 20 Józef Marianna Józefa Babulko par. Wiszenki 18 Wojciech Anna Hips Krystyan Herman, Jędrzej Galla 773 21 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20773/pages/PL_1_436_773_0012.htm
25 9 1849 Gródek Walenty Orłowski Kupin 28 Jan Rozalia - Karolina Rowińska Kupin 18 Antoni Zofia - Antonczuk Jan Babikow Jan 32 JZ
23 1 1849 Swojczów Jan Babiński Budy Ossowskie 23 Tomasz Marianna Lipińska Tekla Kuźmińska Budy Ossowskie 19 Jan Anna Remiszewska 1-dw. Jan Zieliński, Grzegorz Zińkiewicz 611 40 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20611/pages/PL_1_436_611_0022.htm
13 2 1849 Żytomierz Józef Babski 20 Stefan Eufruzyna Krajewska Cecylia Borowska 20 Ksawery Marianna Krasicka 178 3 71 22 Ż Ni
5 3 1850 Wiszenki Jan Babulka Nowosady 20 Wojciech Anna Gens Marianna Gall Nowosady 18 Fryderyk Krystyna Sinicka Antoni Gall, Jan Herman 775 26 4 835 193 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20775/pages/PL_1_436_775_0014.htm
26 2 1853 Luboml Jan Steczuk Ziemlica 21 Franciszek Katarzyna Śpiewak Małgorzata Błaszczuk Ziemlica 22 Józef Anastazja Matczuk Paweł Babełek, Antoni Steczuk 865 154 24 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20865/pages/PL_1_436_865_0081.htm
17 6 1856 Włodzimierz Bartłomiej Babulski Bielin 25 Józef Wiktoria Kochańska Maria Adamczuk Bielin 20 Piotr Antonina Piotr Gins, Klemens Matuszyński 792 20V 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20897/pages/PL_1_436_897_0030.htm
25 11 1856 Swojczów Maciej Babiński Budy Ossowskie 20 Tomasz Marianna Lepińska Rozalia Kuźmińska Budy Ossowskie 18 Jan Anna Remiszewska Benedykt Dąbrowski, Stanisław Kuźmiński 617 27 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20617/pages/PL_1_436_617_0015.htm
18 5 1857 Łuck Adam Bańkowski par. Łuck 37 Jakub Petronela Wiktoria z Karpińskich Sławińska par. Łuck 30 Teodor Prakseda Franciszek Wilczewski, Aleksander Babiński 393 59 11 0
9 11 1858 Włodzimierz Grzegorz Sidorowicz Dominopol 23 Jan Teresa Baranowska Franciszka Babulska Dominopol 20 Józef Wiktoria Kochańska Jan Lisakiewicz, Błażej Dobrowolski 794 57 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20794/pages/PL_1_436_794_0030.htm
11 5 1858 Luboml Piotr Babicz Wysock 25 NN Małgorzata Babicz Marianna Olchowska Binduga 20 Dawid Magdalena Gruszczyńska Aleksander Królikowski, Jan Malczewski 888 69R 20 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20888/pages/PL_1_436_888_0071.htm
2 6 1859 Włodzimierz Kazimierz Dąbrowski Radowicze 30 Jan Krystyna Troczyńska Franciszka Szczerbińska Radowicze 28 Łukasz Katarzyna Zalewska Jan Babulski, Jan Wołoszczyński 795 47 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20795/pages/PL_1_436_795_0025.htm
24 1 1860 Luboml Mikołaj Babeluk Ziemlica 22 Paweł Józefa Kuniczuk Urszula Steczuk Ziemlica 17 Andrzej Salomea Błażczuk Paweł Domińczuk, Franciszek Stadnicki 889 62V 9 304 85 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20889/pages/PL_1_436_889_0067.htm
11 2 1862 Luboml Feliks Bortnowski Ziemlica 27 Adam Katarzyna Burder Tekla Steczuk Ziemlica 17 Antoni Magdalena Tatys Franciszek Wawruszuk, August Babel? 891 87R 12 306 93 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0070.htm
4 11 1862 Luboml Feliks Wawryszuk Ziemlica 22 Wojciech Sa? Kuniczuk Marcelina Babelan Ziemlica 20 Paweł Tekla Steczuk Franciszek Wawryszuk, Paweł Domińczuk 891 97V 33 306 114 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20891/pages/PL_1_436_891_0081.htm
3 11 1863 Miropol Mikołaj Kornofel Nowosielica, par. Połonne 22 Andrzej Apolonia Gutowska Teresa Noga Kotelanka 18 Józef Anastazja Wrona Tadeusz Babzer, Maciej Łabodziński 178-3-257 5R 16 Ż
4 7 1865 Turzysk Józef Lewandowski Obeniże 28 Józef Petronela Halicka Franciszka Babińska Obeniże 24 Tomasz Marianna Lipińska 734 19 2 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20734/pages/PL_1_436_734_0011.htm
6 2 1866 Stary Oleksiniec Piotr Mazur Baszuki 20 Józef Jadwiga Faryna Marcella Babeczyńska Iwanie 18 Maciej Zofia Ruszczyńska 426-1-39 87V 5 T 334
26 10 1868 Łuck Piotr Babiński Sapohów 30 Aleksander Dorota Zajferd Ludwika Wnuczkowska Łuck 20 Jan Marianna Daszeńska Józef Sobolewski, Mikołaj Jakubowski 398 46 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0024.htm
27 10 1868 Miropol Dominik Babiarz Głuboczek, par. Połonne 19 Józef Justyna Łukaszowa Józefa Sosnowa Kotelanka 18 Michał Marianna Korczowa Jakub Babiarz, Jan Sosnowy 178-3-257 61R 18 Ż
16 5 1871 St. Wiśniowiec Piotr Dziuba Horynka Wielka 19 Ignacy Anna Korczak Rozalia Babeczyńska Baryszówka 18 Mateusz Zofia Plat 1-55 39R 7 T
11 6 1872 Wiśniowiec Andrzej Deć Horynka Wielka 20 Jan Maria Korczak Karolina Babeczyńska Baryszówka 18 Mateusz Zofia Plata 1-56 16V-17R 7 T
11 11 1873 Szumsk Franciszek Babirzecki Dytnicze par.Dubno 24 Michał Rozalia Oberczuk Lucyna Hornicka Marynki 18 Jan Anna Kokurowska Franciszek Kucharski Paweł Kokurowski 1-226 117R 28 T DM 435
27 10 1874 Ołyka Klemens Babiński Żwirów, par. Łuck 24 Aleksander Zofia Szemiot Marianna Kownacka Wólka Kotowska 17 Gabriel Marianna Konefał 495 61 16 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20495/pages/PL_1_436_495_0032.htm
25 2 1875 Krzemieniec Franciszek Polaczek Andruha Wielka 60w Jan Anna Duzbabowa Anna z Pacdorfów Hornik Andruha Wielka 40w Franciszek Teresa Nejf 426-1-69 27V 11 T
1 11 1875 Sidorów Jan Babij Zielona 34 Daniel Helena Bigenmisler Anna Nakoneczna z Fedyków 41w Bazyli Helena Jan Berezowski, Jan Szarokan 1205L 144 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0089.htm
1 2 1875 Sidorów Antoni Babko Czarnokońce 1 33 Józef Marianna Hawranek Teresa Kretochral Czarnokońce 218 22 Jan Elżbieta Brejl Daniel Chałupnicki, Jan Klin 1205L 145 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0090.htm
8 1 1877 Ołyka Leonard Babiński Majków par. Międzyrzec 26 Józef Zofia Osowicka Maria Majewska Humienniki 23 Paweł Anna Baret 498 61 1 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0032.htm
6 11 1877 Ołyka Leon Babiszkiewicz Olibów par. Dubno 25 Stanisław Anna Guzowska Agata Dembicka Tuszebin 17 Marcin Dioniza Kupińska 498 70 10 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20498/pages/PL_1_436_498_0036.htm
2 6 1877 Krzemieniec Edward Szymański Kokorów 27 Marcin Zuzanna Wiszniewska Maria Bernacka Kokorów 20 Franciszek Julia Babicka 426-1-130 26R 8 T
26 2 1878 Ołyka Ludwik Michrewicz Wólka Kotowska 20 NN Katarzyna Michrewicz Anna Bergel Wólka Kotowska 18 Bartłomiej Zofia Babińska 499 67 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20499/pages/PL_1_436_499_0035.htm
9 11 1880 Turzysk Piotr Dobrowolski Budki Ossowskie, par. Swojczów 26 Leon Urszula Wiszniewska Katarzyna Babińska Radowicze 20 Maciej Rozalia Kużmińska 748 24 7 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20748/pages/PL_1_436_748_0014.htm
20 9 1881 Turzysk Wojciech Szydłowski Obeniże 22 Józef Michalina Grudzińska Anastazja Babińska Obeniże 19 Maciej Rozalia Kużmińska 749 27 5 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20749/pages/PL_1_436_749_0015.htm
8 2 1881 Ołyka Michał Konefał Dermanka 25 Gabriel Elżbieta Ożga Marianna Bergiel Wólka Kotowska 18 Franciszek Zofia Babulczak 502 64 7 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20502/pages/PL_1_436_502_0033.htm
1 2 1882 Turzysk Ludwik Kużmiński Budki Ossowskie, par. Swojczów 29 Jan Marianna Korolczuk Wiktoria Młot Klusk 19 Mikołaj Katarzyna Babińska 750 24 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20750/pages/PL_1_436_750_0014.htm
9 2 1886 Turzysk Kajetan Daszkiewicz Radowicze 23 Antoni Wiktoria Dubczyńska Aniela Babińska Radowicze 18 Maciej Rozalia Kuźmińska 754 37 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0021.htm
22 5 1886 Turzysk Jan Kret Wierzbiczno 53w Stanisław Zofia Babicka Anna Głomb Wierzbiczno 27 Stanisław Marianna Silunek (?) 754 40 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20754/pages/PL_1_436_754_0023.htm
31 5 1888 Grzymałów Stanisław Kibało Łysa Góra 52 Grzegorz Anna Słysz Maria z d. Dżumaga p.v. Zarzycka Łysa Góra 37 Mateusz Anna Hawrychów Walenty Babus,Tomasz Michalak 1614 1614 149 3 LJ 0
7 2 1888 Turzysk Grzegorz Babiński Budki Ossowskie 21 Jan Tekla Kuźmińska Anna Pazik Obeniże 21 Jan Anna Czasnyk 756 33 6
28 2 1888 Włodzimierz Teofil Nawrocki Bilin 28 Jan Agnieszka Paprocka Paulina Kondracka Bilin 21 Jakub Justyna Bronicka Kazimierz Babulski, Antoni Mochnaczewski 806 103 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20806/pages/PL_1_436_806_0053.htm
29 1 1889 Ołyka Mikołaj Bergiel Przebraże 24 Bartłomiej Zofia Babińska Marianna Trybulska Dermanka 19 Jan Zofia Domalewska 509 60 3 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0032.htm
5 2 1889 Ołyka Mikołaj Baran Długoszyje 26 Marcin Agnieszka Babiuch Anna Kizlik Długoszyje 23 Antoni Maria Bartosz 509 61 6 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20509/pages/PL_1_436_509_0033.htm
10 2 1890 Ołyka Antoni Babiński Majdan Jezierski 26 Jan Marianna Gala Karolina Kownacka Pyszny Bór 22 Wojciech Agnieszka Wysocka 510 38 9 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20510/pages/PL_1_436_510_0040.htm
18 4 1890 Kowel Stefan Babski par. Ostrołęka 34 Ryszard Konstancja Budna Maria Paszkowska Kowel 23 Włodzimierz Otylia Piątkowska 291 66 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20291/pages/PL_1_436_291_0034.htm
24 2 1891 Szumsk Adam Przytomski Antonowce 30w Józef Tekla Maniakowska Katarzyna Babieżewska Rudnia Antonowiecka 20 Józef Zuzanna 01-233 44R 11 T
9 2 1892 Kowel Teofil Gdyra Budy Kohyleńskie, par. Swojczów 34 Szymon Barbara Ostrowska Emilia Rakszewska Kowel 17 Józef Józefa Kochańska Michał Babulski, Tomasz Koper 293 48 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20293/pages/PL_1_436_293_0026.htm
4 6 1893 Turzysk Feliks Babiński Bobły 23 Maciej Rozalia Kuźmińska Michalina Kłosowska Zadyby 19 Jan Marianna Chałasiewicz 761 43 4 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20761/pages/PL_1_436_761_0021.htm
3 7 1894 Turzysk Maciej Babiński Klusk 64w Tomasz Marianna Lipińska Ewa z Garlewskich Sobotowicz Klusk 45 Józef Franciszka Zawadzka 762 38 10 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0020.htm
12 6 1894 Tbilisi Aleksander Babecki pow. Ciechanów 28 Stanislaw Franciszka Iwańska Anna Katarzyna Widergold Henryk Francisz Katarzyna Julian Dencer, Piotr Jadypocki ? 33 7 Tb
9 6 1896 Ołyka Jan Babiński Suchowce 27 Franciszek Julia Pacholuwecka Salomea Witwińska Metelno 26 Karol Aniela Dzikowska 1018 636 18 MO
9 2 1897 Ołyka Jan Babiński Wólka Kotowska 53 Aleksander Dorota Tekla Wąsowicz z Sobaniewskich Wólka Kotowska 40 Antoni Aniela 1018 777 5 OM
13 8 1898 Ołyka Antoni Bernacki Wólka Kotowska 25 Michał Marianna Sawicka Aniela Babińska Wólka Kotowska 18 Klemens Marianna Kownacka 1018 925 17 MO
11 10 1898 Tbilisi Dawid Zubałow Tbilisi 25 Antoni Katarzyna Czikowani Natalia Babanasow ormianogregorianka 26 Piotr Olga Cowianow Lewn Stepanowicz Kaczchojew, Udward Osipowicz Karajew 109 29 Tb
10 10 1899 Szumsk Antoni Skorski Chodaki 22 Józef Teresa Nowicka Karolina Babiżeska Marynki 21 Franciszek Lucyna Hornicka 01-235 61R 32 T
4 6 1900 Tbilisi Michał Melikianc Ałabtan, pow. achałkałakski (ormianokat 23 Mojżesz Maria Conpurowa Filomena Kirakosowa Aleksandropol (ormianokat.) 22 Ter-Anton Skuina Babajan Warton Karakoszew, Aleksander Chandanow 147 12 Tb
16 1 1900 Włodzimierz Franciszek Kondracki Bilin 28 Jan Emilia Nawrocka Anna Sidorowicz Bilin 22 Grzegorz Franciszka Babulska 958 64 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20958/pages/PL_1_436_958_0063.htm
4 2 1901 Tuczyn Wawrzyniec Kubik Korościatyn 22 Kornel Katarzyna Kolach Helena Babiarz Horyńgród 17 Piotr Maria Socha 957 32 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20957/pages/PL_1_436_957_0030.htm
13 2 1901 Ołyka Kasper Babiński Wertena, par. Łuck 30 Piotr Ludwika Mroczkowska Marianna Seredzińska Palcze 22 Michał Antonina Krasowska 953 47 10
24 2 1902 Kowel Stanisław Rośliński Tuliczów 19 Jakub Józefa Józefa z Sobotków Fińkowska Janówka 25w Józef Anna Lubak Stanisław Babiński, Feliks Stasal 963 43R 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20963/pages/PL_1_436_963_0044.htm
9 2 1903 Włodzimierz Jan Babulski Bilin 34 Bartłomiej Marianna Adamkiewicz Stanislawa Adamczuk Bilin 18 Leon Emilia Brelewska 972 56R 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20972/pages/PL_1_436_972_0060.htm
26 1 1903 Kowel Andrzej Lisowski Kowel 31 Józef Ludwika Wysołowska Józefa Babińska Kowel 27 NN Marianna 978 40R 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20978/pages/PL_1_436_978_0040.htm
2 2 1903 Tbilisi Antoni Legejko Syruca, pow. Rosienie 30 NN Felicjana Józefa Kaszkiewicz wileńska gub. 27 Jan Antonina Babiryk Jakub Satkunas, Jan Łoś 56 12 Tb
8 2 1904 Ołyka Polikarp Bergiel Przebraże 25 Bartłomiej Zofia Babińska Bronisława Bernacka Wólka Kotowska 20 Feliks Katarzyna Mecherewicz 984 55 15 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20984/pages/PL_1_436_984_0055.htm
2 5 1904 Tbilisi Marcin Cechin lubelska gub. 29 Wojciech Antonina Serafit Ewa Babska lubelska gub. 33 Maciej Anna Rejtel Jan Moliński, Władysław Saczki 85 17 Tb
16 10 1905 Szumsk Stanisław Lewicki Obhów, par. Dubno 30w Michał Anna Soczyńska Adela Babirzecka Marynki 22 Franciszek Łucja Hornicka 01-236 203R 32 T
6 11 1905 Tbilisi Konstanty Baburow kałużska gub. (prawosławny) 23 Siergiej Maria Andrejewa Maria Skoczko czrnihowska gub. 25 Antoni Anna Strawińska Konstanty Matwiejew, Afanasij Prokieriew 122 52 Tb
29 1 1906 Horochów Józef Babruczak Pieczychwosty 22 Grzegorz Justyna Dańczak Karolina Stepko Fusów 28 Józef Magdalena Prejsner 992 32R 4 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20992/pages/1_436_0_0_992_0031.htm
26 7 1909 Ołyka Wiktor Bernacki Wólka Kotowska 21 Mikołaj Anna Kownacka Łucja Babińska Wólka Kotowska 17 Klemens Marianna Kownacka 1019 125 29 MO
27 6 1910 Turzysk Jan Babiarz Wierzbiczno 19 Wawrzyniec Anna Chodyba Julianna Mynias 759 20-21 38 dopisek
16 1 1910 Tbilisi Baba syn Pranca Persja (chaldeokat.) 37w Pranc Pełomina Madu Rebeka Babika (chaldeokat.) 19 Szymon Katarzyna Singer Pranc biar Dawid, Jakub Banus 221 2 Tb
2 10 1911 Luboml Michał Zoruk Ostrów par. Dorohusk 20 Paweł Marianna Zoruk Wiktoria Grabowska z Niegodów Jagodzin 22w Antoni Józefa Kuwałek Józef Babiarz, Michał Grzywna 1060 339 29 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0181.htm
26 10 1911 Szumsk Andrzej Babiżecki Marynki 26 Franciszek Lucyna Hornicka Karolina Krajewska 01-232 195V-196R 152 T dopisek
13 6 1912 Turzysk Piotr Babiarz Wierzbiczno 26 Wawrzyniec Anna Chodyba Zofia Dzięcioł Wierzbiczno 20 Józef Marianna Łasiewicz 754 19-20 23 dopisek
17 11 1913 Tbilisi Wiktor Milewski Tbilisi 26 Antoni Adela Pietkiewicz Aleksandra Babajewa Tbilisi 21 Aleksy Anisja Michajłowa Ludwik Szwab, Józef Michman 312 37 Tb
17 2 1913 Ołyka Lucjan Babiński Wólka 23 Klemens Maria Kownacka Marianna Rosińska Peretoki 19 Mikołaj Emilia Markowska 1063 132 7 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0140.htm
16 6 1913 Ołyka Władysław Konefał Dermanka 21 Adam Aniela Babińska Helena Konefał Dermanka 19 Alojzy Albertyna Szczepkowska 1063 137 26 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0145.htm
30 6 1913 Ołyka Wiktor Babiński Suchowce 24 NN Paulina Babińska Antonina Banaś Chorłupy 20 Piotr Katarzyna Gołub 1063 137 28 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201063/pages/1_436_0_0_1063_0145.htm
11 1 1914 Tbilisi Franciszek Kasprzak pow. Biłgoraj, lubelska gub. 37 Wojciech Maria Babiar Julianna Kędzierska Sieradz, kaliska gub. 32 Stanisław Tekla Łaniewska Kazimierz Bałtuszko, Anna Bałtuszko 313 2 Tb
26 11 1916 Włodzimierz Jan Liszkiewicz w.Bielin 34 Franciszek Emilia Surmacz Antonina Uszyńska kol.Maryanówka 20 Franciszek Katarzyna Matysiuk Władysław Oszyński Albin Babulski 1076 14-15 28 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0008.htm
6 11 1916 Kijów, św. Mikołaja Józef Bazylewicz Lwów 23 Stefan Katarzyna Wagner Felicja Szczybalska Kijów 18 Wiktor Józefa Babisz Józef Adamowicz Emałowicz, Bolesław Izydorowicz Żabolewicz 312/1/109 111R 84 m.K JM1
6 12 1917 Tbilisi Mikołaj Piezzaro Włochy 36 Edward Helena Georgopuło Wioletta Chudadowa Tbilisi 17 Grigorij Nina Agababowa Georgij Mdzinarow, Paweł Żorżoliani 404 106 Tb
25 5 1918 Tbilisi Zygmunt Potrykowski pow. disneński, wileńska gub. 35 Kazimierz Kalikst Maria Śniechowska Klaudia Zaporożcewa Sewastopol 16 Wasilij Anastazja Mołotkowa Wincenty Babkowski, Mikołaj Pietrow 428 47 Tb
21 7 1921 Swojczów Roman Daszkiewicz Radowicze, par. Turzysk 25 Kajetan Aniela Babińska Marcelina Ujaczyńska 919 9V-10R 35 dopisek
29 1 1922 Włodzimierz Julian Hypś Józef Maria Sarzyńska Helena Babulska Bielin 22 Józef Emilia Sielecka 11
24 10 1922 Tbilisi Adam Łyżczyński 21 Wacław s. Adama Aleksandra Kozłowska Helena Babecka 18 Aleksander s. Stanisława Anna Widergold Aleksander Rajew, Aleksander Chubuch, I. Bieżanow, S. Pietrow 522 20 Tb
29 11 1922 Młynów Teodor Doktor Chorłupań - kolonia 23 Tomasz Katarzyna Wawrzyniec Aniela Berak kol. Klin 23 Jakub Barbara Koster Jerzy Babiarz, Adam Badocha 740-6-136 54R 58 R DW 24
14 10 1923 Włodzimierz Bronisław Daszkiewicz Radowicze 24 Kajetan Aniela Babińska Marianna Rudzik Józef Zofia Sosler 940 12V-13R 56 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20940/pages/PL_1_436_940_0013.htm
3 6 1923 Ołyka Dominik Babiński Balarka 22 Antoni Karolina Kownacka Izabela Mazurkiewicz Kaczew 17 Franciszek Katarzyna Kamińska 1019 187 40 dopisek MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0100.htm
21 12 1924 Tbilisi Zachary Mirzojew (chaldeo-kat.) 24 Michał Anna Isajewa Gajane Abuaszwili (chaldeo-kat.) 24 Andrzej Katarzyna Kupłaszwili Simon Ałchazow, Rachel Babajewa 547 19 Tb
3 10 1925 Swojczów Kazimierz Szydłowski Obeniże 31 Wojciech Anastazja Babińska Janina Babińska 762 6-7 10 dopisek
9 6 1930 Beresteczko Antoni