Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 26 wyników dla: Benko

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
12 6 1827 Opalin Mikołaj Zubenko 3 Mielniki Zabuzkie c. uczciwych Mikołaja i Marianny z Kosteckich 513 2 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0002.htm
24 2 1828 Opalin Paweł Zubenko 1,5 Opalin s. ur. Mikołaja i Marianny 513 3 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20513/pages/PL_1_436_513_0002.htm
5 12 1835 Łuck Petronela Bańkowska 50 Sapohów z Beńków wd. s. Jan, Adam 373 109 84 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0058.htm
30 1 1838 Ostróg Rozalia Tebenko 49 Buszcza pracowita, mąż Mikołaj, synowie Wojciech i Ignacy, córki Katarzyna i Marianna 171-1-11 33R 26 R DM
14 5 1838 Ostróg Mikołaj Tebenko 46 Buszcza pracowity, wdowiec, syn Ignacy 171-1-11 40R 79 R DM
4 4 1842 Korzec Franciszek Beńkowski 32 Balarka Sapożynka żona Elżbieta z Dąbrowskich, syn Józef, córka Honorata 873 183 32 PW 0
8 12 1862 Krzemieniec Szymon Tebeńko-Kudryński 40 Krzemieniec aresztant, chłop ze wsi Witkowiec, 0.1-35 63V 98 T
7 5 1866 Stary Oleksiniec Maria Mazur 13 Korszyłówka od suchot, s. chł. Tymoteusza i Apolonii z Jakubenków 1-39 97V 13 T 344
31 12 1873 Sidorów Józefa Doubenko 56 Puzyna 23 z d. Lachowicz, wdowa 1205L 135 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0082.htm
21 1 1905 Luboml Marianna Beńko 36 Zapole ur. Grotowska 1009 266 13 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0145.htm
11 7 1913 Luboml Adam Benko 51 Zapole 1060 681 43 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0358.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
27 4 1827 Łuck Witalis Piotr Kieszkowski Łuck Michał Bona Benkowska Szymon Naruszewicz, Teresa Zienowicz małżonka Bazylego 368 8 28 813 6 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0005.htm
5 6 1836 Ostróg Jan Dobrzański Hulcza Andrzej Franciszka Mroczkowska Adam Gurbowski i Rozalia Bobenkowska 171-1-9 11V 63 R DM
15 9 1840 Ptycza Michał Mikołajczuk Mykitycze Jan Marcjanna Kozłowska Demian Mironiuk, Marianna Kozubenko 826 258R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0260.htm
9 10 1866 Horochów Franciszka Michrowska Boryszkowicze NN Katarzyna Bazyli Jakubenko, Maria Stepaszczuk 102 14-15 24 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20102/pages/PL_1_436_102_0008.htm
26 9 1872 Katerburg Michalina Brucka Futor Horyniecki Jan Marianna Hebenko 203 258a-258b 29 0
24 2 1873 Sidorów Marianna Hołuszka Pużyna 42 Mateusz Marianna Hrabec Roman Zadunajski, Ksenia Doubenko ż. Łukasza 1205L 45 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0025.htm
8 6 1880 Ołyka Józef Czaja Długoszyje Tomasz Julia Pohrebenko 501 36 51 MO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20501/pages/PL_1_436_501_0019.htm
22 10 1881 Kowel Bronisława Pesta Kruhel Mateusz Marianna Beńko 282 36-37 81 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0019.htm
17 12 1890 Semenówka Elżbieta Rabenkorn par. Semenówka Franciszek Katarzyna (Katherin Ortman (Ortmann) Filip Gette z żoną Anną Elżbietą z d. Rit (Ritt) 11 41 Tb

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
12 10 1830 Bereżnica Mikołaj Ciechocki Horodec 24 Andrzej Anna Adasiewicz Beńkowska Horodec 17 Jan Marianna Szoszyńska 816 86R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0088.htm
30 1 1849 Horochów Mikołaj Zabitko Boryszkowicze 20 Mikołaj Prakseda Jakubenko Agata Semeniuk Boryszkowicze 18 Jan Ewa Wasilewska Jacek Zabitko, Joachim Semeniuk 87 58 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2087/pages/PL_1_436_87_0031.htm
23 1 1866 Stary Oleksiniec Grzegorz Mazur Korszyłówka 19 Tymoteusz Apolonia Jakubenko Rozalia Jara Nowy Taraż 18 sofron Apolonia Ruszczyńska 426-1-39 86R 2 T 332
21 5 1917 Tbilisi Jan Serbin 30 Konstanty Stanisława Paulina Tchórz siedlecka gub. 20 Jakub Krystyna Lejcht Florian kozubski, Atanazy Żurbenko 366 29 Tb
8 7 1934 Krzemieniec Ferdynand Brzeźniakiewicz Krzemieniec 24 Aleksander Anna Grabowska Eufrozyna Dowbenko Krzemieniec 24 Grzegorz Maria Kuszman 26 R 22 0
21 11 1935 Gaje Lewiatyńskie Herasim Sidorczuk Warkowicze 20 Onisim Paraskiewa Gałat Anastazja Kisilowa Gaje Lewiatyńskie 23 Teodor Katarzyna Hołubenko 4

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl