Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 26 wyników dla: Liniecka

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
4 7 1843 Młynów Elżbieta Gliniecka 47 Karolinka mąż Kazimierz, dzieci: Karol, Julian, Stanisław, Paulina, Sabina, Waleria, Zofia, Emilia, Ksawera, Józefa, Marianna 829 37aV 30 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0048.htm
26 4 1843 Horodyszcze Aleksandra Liniecka 1/12 Szepetówka c. z nieprawego łoża ur. Anny Linieckiej 178-49-18 36V 18 Ż DM
2 2 1872 Kowel Marcjanna Gliniecka 53 Rokitnica chł., mąż Franciszek, synowie Maciej, Władysław i Ludwik, córki Aleksandra, Marianna, Jadwiga, Julia i Klara 273 27 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20273/pages/PL_1_436_273_0015.htm

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
4 5 1803 Ostróg Erazm Florian Kromparow Ostróg Fabian Barbara Karol Jabłonowski, Antonina Gliniecka 297-1-136 32 Ł CK
20 1 1836 Cudnów Agata Sobecka Huta Marianówka Antoni Honorata Bagińska chrzest 20.01 Kaplica Gliniecka; Erazm Sobecki i Agata Brodowska ż. Augustyna 569-1-59 35R 206 Ż 70 DM
15 3 1836 Cudnów Grzegorz Pawłowski Huta Marianówka Kazimierz Karolina chrzest 15.03 Kaplica Gliniecka; Bazyli Czerniachowski i Wiktoria Łopuszańska ż. Jana 569-1-59 35R 207 Ż 70 DM
20 6 1836 Cudnów Paulin Paluszkiewicz Huta Marianówka Mateusz Anastazja chrzest 20.06; Kaplica Gliniecka; Szymon Bagiński i Karolina Bagińska ż. Jakuba 569-1-59 35V 208 Ż 71 DM
5 7 1836 Cudnów Karolina Skiba Huta Marianówka Józef Agnieszka Popławska chrzest 5.07; Kaplica Gliniecka; Jan Sieracki i Anna Maszewska ż. Józefa 569-1-59 35V 209 Ż 71 DM
5 12 1836 Cudnów Barbara Ratkowska Słoboda Kruteńka Łukasz Marianna Zalewska chrzest 5.12.1836; Kaplica Gliniecka; Walenty Siciński i Franciszka Skiba panna, asyst. Jan Czarnecki i Brygida Bagińska panna 569-1-59 36V 214 Ż 73 DM
17 3 1838 Młynów Józef Korewa Dorohostaje Małe Jan Julia Julian Gliniecki, Katarzyna Dąbrowska, Antoni Andrzejewski, Emilia Gliniecka 824 139R 7 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0140.htm
19 5 1839 Targowica Wincenty Biernacki Rudłów Leon Natalia Szawłowska ...............Drewnowski, Zuzanna Gliniecka panna 825 258 V 23 ZP 0
10 4 1840 Ołyka Adolf Andrzej Dubiski Romaszkowszczyzna Erazm Paulina Gliniecka 464 5 10 MO 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20464/pages/PL_1_436_464_0003.htm
1 7 1843 Młynów Ludwika Stempkowska Dorohostaje Wielkie Leon Lucyna Kordaszewska Robert Rychter, Tekla Sobotnicka, Narcyz Krzyształowicz, Emilia Gliniecka 829 30aV 36 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20829/pages/PL_1_436_829_0041.htm
24 3 1843 Horodyszcze Aleksandra Liniecka Szepetówka IN Anna Liniecka c. z nieprawego łoża wdowy, Jan Wierzański i Katarzyna Wierzańska ż. Jana 178-49-18 5R 23 Ż DM
23 1 1844 Młynów Paweł Ińskiewicz Karolinka Józef Katarzyna Piotr Gliniecki, Waleria Gliniecka 830 176V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0181.htm
17 2 1847 Targowica Sabina Bernacka Rudłów Leon Anatolia Szawłowska Hipolit Gliniecki, Apolonia Gliniecka panna 833 397 3 ZP 0
3 8 1855 Luboml August Zieliński Rymacze Antoni Józefa Gliniecka Karol Gliniecki, Emilia Jeziorska ż. Dionizego 867 247 67 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0127.htm
17 5 1857 Kowel Marianna Gliniecka Rokietnica Franciszek Marcjanna Duresiewicz 869 13-14 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0008.htm
31 10 1863 Żytomierz Leonard Berezowski Żytomierz Józef Marcelina Koźmińska A Zienkiewicz, Zofia Bilińska, asystowali: Jan Mirecki, Petronela Daliniecka 178-3-54 79 284 Ż DG
29 11 1873 Sidorów Anna Buratyńska Tłusteńkie Stanisław Marianna Topolnicka Jan Jaryszkowski, Marianna Kaliniecka 1205L 56 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201205/pages/PL_1_301_1205_0032.htm

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
27 10 1835 Kupiel Ignacy Wojciechowski Kusznierówka 50w Jan Anna Ruczkowska Domicela Lewicka Chołodec 20 Franciszek Marianna Oliniecka Franciszek Wesołowski, Stanisław Brodkiewicz, Franciszek Wesołowski 178-3-101 331 23 Ż 617 SK
1 11 1838 Wieledniki Tomasz Malec Józef Agata Całka Marta Chomutowska Eliasz Anna Liniecka 178-3-6 434V 12 Ż MW
6 11 1838 Wieledniki Grzegorz Zieleziński Piotr Anastazja Liniecka Anna Kulesza Jan Maria Laszonek 178-3-6 435R 13 Ż MW
19 10 1848 Młynów Michał Szczucki Karolinka 27 Kazimierz Anna Emilia Gliniecka Karolinka 23 Kazimierz Elżbieta Ludwik Skarszewski, Feliks Sikorski, Karol Gliniecki 834 251V/490 9 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20834/pages/PL_1_436_834_0254.htm
20 1 1874 Białogródka Jan Poziomski Bałta par. Bałta Podole 30 Aleksander Katarzyna Kadłubiska Alodia Szczucka Chwedorówka 20 Michał Emilia Gliniecka Kazimierz Ostromęcki, Zenon Pułkowski 178-03-84 483V 7 Ż DM
20 10 1879 Białogródka Oktawian Szczucki par. Białogródka 30 Michał Emilia Gliniecka Julia Metelska Chwedorówka 17 Jan Aleksandra Zielińska Roch Metelski, Felicjan Zieliński 178-03-133 245V 38 Ż 477 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl