Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 67 wyników dla: Krywalska%Huta

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
10 2 1911 Korzec f. Horodnica Stanisława Mickiewicz 7 Krywalska Huta c. Władysława i Emilii 178-03-181 50V 20 Ż 101 DM
17 2 1911 Korzec f. Horodnica Wincenty Bagiński 65 Krywalska Huta córki Wincentyna, Apolonia, Faustyna, Antonina i Emilia 178-03-181 51R 22 Ż 102 DM
7 9 1911 Korzec f. Horodnica Bronisława Czerniachowicz 5 Krywalska Huta c. Antoniego i Faustyny z Łabęskich 178-03-181 56V 63 Ż 113 DM
19 9 1911 Korzec f. Horodnica Krystyna Milewska 2 Krywalska Huta c. Józefa i Apolonii z Bagińskich 178-03-181 57R 66 Ż 114 DM 0
8 12 1911 Korzec f. Horodnica Ignacy Umiński 80 Krywalska Huta syn Antoni 178-03-181 59V 83 Ż 119 DM
2 4 1912 Korzec f. Horodnica Bazyli Rybczyński 106 Krywalska Huta żona Anna, syn Edward i Paweł, córka Kamila 178-3-181 109R 23 Ż 215 DM
2 4 1912 Korzec f. Horodnica Bazyli Rybczyński 106 Krywalska Huta żona Anna z Pawłowskich, synowie Edward i Paweł, córka Kamila 178-3-181 110R 34 Ż 217 DM
15 6 1912 Korzec f. Horodnica Tomasz Umiński 72 Krywalska Huta synowie Adam i Teofil 178-3-181 110R 36 Ż 217 DM
8 2 1913 Korzec f. Horodnica Anna Subczyńska 3/12 Krywalska Huta c. Mikołaja i Marii z Umińskich 178-3-181 158R 7 Ż 311 DM
20 7 1913 Korzec f. Horodnica Gracjan Umiński 6 Krywalska Huta s. Stanisława i Antoniny z Bagińskich 178-3-181 161V 40 Ż 318 DM 0
18 9 1913 Korzec f. Horodnica Adam Rybczyński 2 Krywalska Huta s. Franciszka i Petroneli z Sobczyńskich 178-3-181 163R 55 Ż 321 DM
5 12 1913 Korzec f. Horodnica Apolonia Milewska 38 Krywalska Huta z d. Bagińska, mąż Józef, synowie Antoni i Kazimierz, córki Teofila, Bronisława, Ewa i Klementyna 178-3-181 165R 73 Ż 325 DM
26 1 1914 Horodnica Jan Łabęski 32 Krywalska Huta s. Antoniego, kawaler 178-3-181 209V 8 Ż 414 DM
4 2 1914 Horodnica Franciszka Rudnicka 64 Krywalska Huta z d. Rudnicka, synowie Mikołaj i Franciszek, córka Rozalia 178-3-181 209V 10 Ż 414 DM
25 3 1914 Horodnica Wojciech Subczyński 52 Krywalska Huta żona Paulina z Andrejewskich, synowie Wojciech, Henryk, Jan i Piotr, córki Maria, Tekla, Zofia i Władysława 178-3-181 211R 20 Ż 417 DM
18 4 1914 Horodnica Teresa Szemet 75 Krywalska Huta z d. Mokrycka Lub Mokrzycka, wdowa, córki Katarzyna i Teofila 178-3-181 211V 24 Ż 418 DM
20 6 1914 Horodnica Marian Subczyński 1 Krywalska Huta s. Wojciecha i Pauliny z Andrzejewskich 178-3-181 212R 29 Ż 419 DM 0
2 7 1914 Horodnica Stanisław Kopczyński 75 Krywalska Huta żona Ewelina z Łabęskich, synowie Tomasz, Adolf i Teofil, córki Józefa, Anastazja i Zofia 178-3-181 212V 33 Ż 420 DM

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
20 1 1911 Korzec f. Horodnica Zofia Umińska Krywalska Huta Felicjan Weronika Wereszczyńska Adam Umiński i Wiktoria Subczyńska ż. Kazimierza 178-3-181 2V-3R 9 Ż 5-6 DM
21 1 1911 Korzec f. Horodnica Piotr Subczyński Krywalska Huta Wojciech Paulina Andrzejwska Kazimierz Subczyński i Rozalia Szawińska 178-3-181 4V-5R 23 Ż 9-10 DM
10 3 1911 Korzec f. Horodnica Aleksander Dembkowski Krywalska Huta Jan Julia Łabęska Tomasz Kapczyński (Kopczyński) i Józefa Umińska 178-3-181 7V-8R 40 Ż 15-16 DM
8 4 1911 Korzec f. Horodnica Rozalia Nitecka Krywalska Huta Jan Maria Załęska Stanisław Grabowski i Kamila Winogrodzka 178-3-181 9V-10R 49 Ż 19-20 DM 0
14 4 1911 Korzec f. Horodnica Emilian Szemet Krywalska Huta Wincenty Anna Pawłowska Jan Kalicki i Maria Czerniatewicz 178-3-181 10V-11R 57 Ż 21-22 DM
24 3 1911 Korzec f. Horodnica Adam Umiński Krywalska Huta Stanisław Antonina Bagińska Jan Dembkowski i Maria Budzyńska 178-3-181 11V-12R 59 Ż 23-24 DM
6 7 1911 Korzec f. Horodnica Zuzanna Łabęska Krywalska Huta Franciszek Teofila Szemet Alfons Sobolewski i Ludwika Subczyńska ż. Stanisława 178-3-181 21V-22R 118 Ż 43-44 DM
10 7 1911 Korzec f. Horodnica Kazimierz Kapczyński Krywalska Huta Tomasz Konstancja Pawłowska Paweł Wakulewski i Józefa Umińska 178-3-181 22V-23R 124 Ż 45-46 DM
1 9 1911 Korzec f. Horodnica Adolf Rybczyński Krywalska Huta Mikołaj Antonina Kalicka Jan Kalicki i Janina Skokowska ż. Tomasza 178-3-181 27V-28R 156 Ż 55-56 DM
12 9 1911 Korzec f. Horodnica Alfons Czerniatewicz Krywalska Huta Stanisław Kamila Umińska Antoni Umiński i Janina Skokowska ż. Tomasza 178-3-181 29V-30R 165 Ż 59-60 DM
2 10 1911 Korzec f. Horodnica Bronisława Umińska Krywalska Huta Mikołaj Kamila Bagińska Feliks Umiński i Krystyna Demkowska 178-3-181 32V-33R 181 Ż 65-66 DM
12 10 1911 Korzec f. Horodnica Bronisława Umińska Krywalska Huta Teofil Balbina Śliwińska Franciszek Śliwiński i Weronika Umińska 178-3-181 32V-33R 183 Ż 65-66 DM
14 11 1911 Korzec f. Horodnica Konstanty Rafalski Krywalska Huta Stanisław Adela Pawłowska Bronisław Pawłowski i Ewelina Łabęska 178-3-181 37V-38R 211 Ż 75-76 DM
12 12 1911 Korzec f. Horodnica Adam Rybczyński Krywalska Huta Franciszek Petronela Subczyńska Tomasz Kapczyński i Wiktoria Subczyńska ż. Kazimierza 178-3-181 39V-40R 227 Ż 79-80 DM
19 11 1911 Korzec f. Horodnica Karol Rezat Krywalska Huta Andrzej Kamila Rybczyńska Adolf Sobolewski i Agnieszka Rybczyńska ż. Pawła 178-3-181 39V-40R 234 Ż 79-80 DM
6 2 1912 Korzec f. Horodnica Ewelina Łabęcka Krywalska Huta Ignacy Józefa Turowska Klemens Łabęski i Antonina Łabęska ż. Antoniego 178-3-181 64V-65R 23 Ż 129-130 DM
28 1 1912 Korzec f. Horodnica Stanisław Winogrodzki Krywalska Huta Bronisław Emilia Grabowska Stanisław Grabowski i Janina Skokowska 178-3-181 64V-65R 21 Ż 129-130 DM
9 1 1912 Korzec f. Horodnica Stefania Zasada Krywalska Huta Józef Rozalia Czerniatowicz Jan Zasada i Teofila Żarczyńska ż. Marcina 178-3-181 63V-64R 12 Ż 127-128 DM
17 3 1912 Korzec f. Horodnica Aleksander Umiński Krywalska Huta Tomasz Anna Stolicka Antoni Stalicki i Kamila Kuźmińska ż. Mikołaja 178-3-181 68V-69R 44 Ż 137-138 DM
10 6 1912 Korzec f. Horodnica Klementyna Milewska Krywalska Huta Józef Apolonia Bagińska Paweł Wakulski i Wincentyna ż. Antoniego 178-3-181 77V-78R 101 Ż 155-156 DM
29 7 1912 Korzec f. Horodnica Mieczysława Nowosielska Krywalska Huta Feliks Tekla Osińska Jan Kulesza i Teofila Błońska ż. Feliksa 178-3-181 82V-83R 133 Ż 165-166 DM
14 10 1912 Korzec f. Horodnica Genowefa Subczyńska Krywalska Huta Kazimierz Wiktoria Umińska Tomasz Umiński i Petronela Rebińska 178-3-181 92V-93R 201 Ż 185-186 DM
12 11 1912 Korzec f. Horodnica Zenon Umiński Krywalska Huta Felicjan Weronika Wereszczyńska Adolf Sobolewski i Malwina Umińska ż. Teofila 178-3-181 96V-97R 228 Ż 193-194 DM
1 1 1913 Korzec f. Horodnica Jan Czerniatewicz Krywalska Huta Leopold Celestyna Teofil Umiński i Wincentyna Umińska ż. Antoniego 178-3-181 116V-117R 9 Ż 230-233 DM
2 3 1913 Korzec f. Horodnica Krystyna Łabęska Krywalska Huta Franciszek Teofila Szemeta Andrzej Nowosielecki i Antonina Rudnicka ż. Mikołaja 178-3-181 122V-123R 44 Ż 242-244 DM
12 3 1913 Korzec f. Horodnica Tekla Szemet Krywalska Huta Wincenty Anna Pawłowska Hilary Umiński i Antonina Pawłowska ż. Feliksa 178-3-181 124V-125R 56 Ż 246-247 DM
20 5 1913 Korzec f. Horodnica Felicja Bóbr Krywalska Huta Józef Helena Skiba Władysław Sikuracki i Maria Błońska ż. Piotra 178-3-181 129V-130R 89 Ż 256-257 DM
1 6 1913 Korzec f. Horodnica Alfons Nowosielecki Krywalska Huta Andrzej Kazimiera Szemet Feliks Nowosielecki i Teofila Szemet ż. Franciszka 178-3-181 130V-131R 94 Ż 258-259 DM
17 7 1913 Korzec f. Horodnica Witalis Węgłowski Krywalska Huta Mikołaj Aleksandra Misiuna Kazimierz Misiuna i Katarzyna Suchodolska 178-3-181 134V-135R 118 Ż 266-267 DM
8 7 1913 Korzec f. Horodnica Marian Subczyński Krywalska Huta Wojciech Paulina Andrzejewska Ignacy Lisowski i Rozalia Szczawińska 178-3-181 134V-135R 119 Ż 266-267 DM
21 7 1913 Korzec f. Horodnica Antoni Talko Krywalska Huta Adam Urszula Osińska Piotr Majewski i Paulina Osińska 178-3-181 135V-136R 122 Ż 268-269 DM
23 7 1913 Korzec f. Horodnica Tekla Kowalska Krywalska Huta Franciszek Franciszka Kajdanowicz Franciszek Klawze [Klauze] i Paulina Osińska ż. Mikołaja 178-3-181 136V-137R 128 Ż 270-271 DM
17 8 1913 Korzec f. Horodnica Ewelina Staszewska Krywalska Huta Aleksander Teofila Sobczyńska Tomasz Kapczyński i Anna Umińska ż. Tomasza 178-3-181 138V-139R 142 Ż 274-275 DM
3 9 1913 Korzec f. Horodnica Henryk Błoński Krywalska Huta Adolf Tekla Łabęska Stanisław Kożyński i Antonina Śliwińska ż. Zygmunta 178-3-181 139V-140R 149 Ż 276-277 DM
22 12 1913 Korzec f. Horodnica Filipina Łabęska Krywalska Huta Faustyn Maria Anuszkiewicz Józef Zasada i Antonina Łabęska ż. Antoniego 178-3-181 146V-147R 187 Ż 290-291 DM
9 11 1913 Horodnica Jan Rybczyński Krywalska Huta Mikołaj Antonina Galicka chrzest 7.01.1914, Jan Galicki i Maria Czerniatewicz panna 178-3-181 167V-168R 4 Ż 329-330 DM 0
6 2 1914 Horodnica Kazimiera Czerniatewicz Krywalska Huta Tomasz Maria Sobczyńska Wandalin Umiński i Stanisława Czerniatewicz 178-3-181 175V-176R 46 Ż 345-346 DM
10 3 1914 Horodnica Leontyna Łabęska Krywalska Huta Ignacy Józefa Turowska Paweł Wakulski i Katarzyna Nowosielecka ż. Adama 178-3-181 178V-179R 67 Ż 351-352 DM
28 3 1914 Horodnica Leonard Subczyński Krywalska Huta Bronisław Emilia Bagińska Feliks Pawłowski i Ludwika Subczyńska ż. Stanisława 178-3-181 180V-181R 76 Ż 355-356 DM
15 3 1914 Horodnica Weronika Szemet Krywalska Huta IN Adela Pawłowska c. nieślubna wdowy, Ignacy Łabęski i Katarzyna Nowosielecka ż. Andrzeja 178-3-181 181V-182R 82 Ż 357-358 DM
2 5 1914 Horodnica Krystyna Umińska Krywalska Huta Mikołaj Kamila Bagińska Stanisław Umiński i Krystyna Demkowska ż. Adama 178-3-181 183V-184R 99 Ż 361-362 DM
21 5 1914 Horodnica Zuzanna Zasada Krywalska Huta Józef Rozalia Czerniatewicz Jan Zasada i Teofila Łabęska ż. Franciszka 178-3-181 184V-185R 102 Ż 363-364 DM
23 5 1914 Horodnica Bolesława Winogrodzka Krywalska Huta Bolesław Emilia Grabowska Adam Umiński i Janina Skokowska ż. Tomasza 178-3-181 185V-186R 106 Ż 365-366 DM
5 8 1914 Horodnica Zuzanna Czerniatewicz Krywalska Huta Antoni Faustyna Łabęska Klemens Łabęski i Rozalia Zasada ż. Józefa 178-3-181 190V-191R 139 Ż 375-376 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
30 5 1911 Korzec f. Horodnica Franciszek Łabęski Krywalska Huta 26 Antoni Leontyna Śliwińska Teofila Szemet Krywalska Huta 22 Jan Teresa Mokszecka Andrzej Nowosielecki, Edward Śliwiński 178-03-181 43R 7 Ż 86 DM
27 6 1912 Korzec f. Horodnica Wiktor Słowiński Krywalska Huta 22 Józef Rozalia Piasecka Ewelina Kuriata Astrachanka 20 Wiktor Ewa Bagińska Julian Kuriata, Jastrzębski 178-3-181 104R 6 Ż 206 DM
26 2 1913 Korzec f. Horodnica Aleksander Łoś Horodnica 26 Stefan Michalina Siniak Franciszka Łabęska Krywalska Huta 19 Piotr Agnieszka Korzeniewska Ignacy Łabęski i Aleksander Cielecki 178-03-181 150R 8 Ż 296 DM
29 9 1913 Korzec f. Horodnica Aleksander Staszewski Krywalska Huta 35 Franciszek Faustyna Łabęska Teofila z d. Subczyńska Kopczyńska Krywalska Huta 30w Aleksander Rozalia Umińska Wiktor Papliński, Antoni Dłużewski 178-03-181 154V 26 Ż 305 DM
20 10 1913 Korzec f. Horodnica Tomasz Czerniatewicz Krywalska Huta 26 Józef Józefa Sidorska Maria Sobczyńska [Subczyńska] Krywalska Huta 25 Dominik Wiktoria Rembec [Wojnaszewska] Kazimierz Sobczyński, Edward Siwiński 178-03-181 155V 29 Ż 307 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2
307 1 Umiński Teofil 37 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
307 1 żona Balbina z d. Śliwińska 32 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
307 2 syn Michał 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
307 2 córka Walentyna 7 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
307 3 córka Feliksa 3 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
307 4 córka Franciszka 0,5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
308 3 Winogrodski Bolesław 33 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
308 5 żona Emilia z d. Garbowska 28 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
308 4 syn Albin 11 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
308 5 syn Henryk 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
308 6 córka Helena 6 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
308 7 córka Ewelina 4 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
308 8 córka Weronika 3 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
309 6 Gnitecki, Hnitecki Jan 27 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
309 9 żona Karolina z d. Krauze 23 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
309 10 córka Teofila 4 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
309 11 córka Rozalia 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
310 7 Garbowski Wawrzyniec 60 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
310 12 żona Maria z d. Zielonko 58 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
310 8 syn Stanisław 23 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
310 13 córka Adolfina 26 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
311 9 Wakulski Paweł 32 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
311 14 żona Zofia z d. Kapczyńska 26 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
311 10 syn Antoni 6 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
311 11 syn Wandalin 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 12 Łabęski Piotr 65 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 15 żona Agnieszka z d. Korzeniewska 52 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 13 syn Klemens 21 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 16 córka Bronisława 22 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 17 córka Franciszka 17 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 18 córka Janina 12 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 19 córka Antonina 3 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 14 Łabęski Antoni 50 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 20 żona Antonina z d. Garbowska 38 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 15 syn Adam 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 16 syn Cezary 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
312 21 córka Władysława 3 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
313 22 Bagińska Emilia, panna 28 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
314 17 Milewski Józef 45 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
314 23 żona Apolonia z d. Bagińska 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
314 18 syn Antoni 16 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
314 19 syn Kazimierz 9 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
314 24 córka Teofila 15 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
314 25 córka Bronisława 12 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
314 26 córka Ewa 6 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
315 20 Wakulski Jan 81 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
315 27 żona Katarzyna z d. Orlicka 70 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
316 21 Łabęski Ignacy 45 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
316 28 żona Józefa z d. Turowska 43 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
316 22 syn Feliks 4 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
316 23 syn Bronisław 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
316 29 córka Petronela 11 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
316 30 córka Bronisława 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
316 31 córka Helena 6 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
316 32 córka Emilia 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
317 24 Łabęski Faustyn 43 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
317 33 żona Ewelina z d. Hanuszkiewicz 32 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
317 25 syn Antoni 13 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
317 34 córka Rozalia 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
317 35 córka Zofia 7 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
317 36 córka Weronika 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
318 26 Łabęski Konstanty 62 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
318 37 żona Julia z d. Nowosielecka 50 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
318 27 syn Hipolit 17 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
318 28 syn Zygmunt 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
318 38 córka Wiktoria 16 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
318 39 córka Stanisława 12 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
319 29 Czerniatewicz Antoni 48 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
319 40 żona Faustyna z d. Łabęska 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
319 30 syn Zygmunt 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
319 41 córka Genowefa 12 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
319 42 córka Wiktoria 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
319 43 Czerniatewicz Elżbieta, wdowa 80 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
320 31 Czerniatewicz Tomasz 60 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
320 44 żona Apolonia z d. Kuriata 50 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
320 32 syn Roman 18 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
321 33 Łabęski Franciszek 27 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
321 45 żona Teofila z d. Szemet 25 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
321 46 córka Zuzanna 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
322 47 Kalicka Katarzyna, wdowa 70 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
322 34 syn Jan 27 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
322 35 syn Józef 21 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
323 48 Szemet Adela 26 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
323 36 syn Hipolit 6 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
323 37 syn Mieczysław 3 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
323 38 syn Konstanty 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
323 49 córka Maria 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
324 39 Szemet Wincenty 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
324 50 żona Anna z d. Pawłowska 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
324 40 syn Karol 17 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
324 41 syn Antoni 15 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
324 42 syn Florian 3 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
324 43 syn Emilian 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
324 51 córka Janina 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
324 52 córka Florianna 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
325 44 Rybczyński Franciszek 32 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
325 53 żona Petronela z d. Sobczyńska 32 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
325 45 syn Adam 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
325 54 matka Rybczyńska Franciszka 60 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
326 46 Rybczyński Mikołaj 35 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
326 55 żona Antonina z d. Kalicka 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
326 47 syn Kazimierz 12 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
326 48 syn Adolf 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
326 56 córka Zofia 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
326 57 córka Józefa 7 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
326 58 córka Ewelina 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
327 49 Śliwiński Feliks 18 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
327 59 siostra Maria Śliwińska 16 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
328 50 Umiński Leon 55 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
328 60 żona Kamila z d. Słowińska 50 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
328 51 syn Adam 24 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
328 61 córka Teofila 19 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
328 62 córka Józefa 9 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
329 52 Skokowski Tomasz 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
329 63 żona Janina z d. Umińska 33 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
329 64 córka Ewa 13 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
329 65 córka Bronisława 11 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
330 53 Subczyński Mikołaj 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
330 66 żona Maria z d. Umińska 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
330 67 córka Leontyna 19 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
330 68 córka Stanisława 17 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
330 69 córka Filipina 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
330 70 córka Klementyna 7 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
330 71 córka Józefa 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
330 72 córka Apolonia 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
331 54 Umiński Adam 45 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
331 73 żona Józefa z d. Kapczyńska 34 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
331 55 syn Wandalin 15 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
331 56 syn Bolesław 13 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
331 74 córka Kazimiera 11 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
331 57 ojciec Umiński Tomasz 70 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
332 58 Łabęski Jan 50 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
332 75 żona Józefa z d. Mempel 45 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
332 59 syn Marian 15 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
332 60 syn Bronisław 9 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
332 76 córka Olimpia 23 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
332 77 córka Stefania 18 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
332 78 córka Emilia 14 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
333 79 Łabęska Leontyna, wdowa 60 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
333 61 syn Jan 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 62 Subczyński Wojciech 48 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 80 żona Paulina z d. Adrejewska 35 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 63 syn Kazimierz 16 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 64 syn Henryk 9 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 65 syn Jan 6 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 66 syn Piotr 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 81 córka Tekla 13 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 82 córka Zofia 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
334 83 córka Władysława 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 67 Subczyński Dominik 80 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 84 żona Wiktoria z d. Rybczyńska 70 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 85 córka Maria 23 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 68 Subczyński Stanisław 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 86 żona Ludwika z d. Łabęska 26 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 87 córka Adela 9 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 88 córka Bronisława 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 89 Pawłowska Celestyna, wdowa 31 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 69 syn Władysław 3 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
335 90 córka Bolesława 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
336 70 Umiński Felicjan 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
336 91 żona Weronika z d. Wereszczyńska 23 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
336 92 córka Zofia 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
336 93 matka Umińska Anna 63 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
336 71 syn Feliks 22 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
337 72 Umiński Stanisław 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
337 94 żona Antonina z d. Bagińska 38 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
337 73 syn Antoni 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
337 74 syn Emilian 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
337 75 syn Gracjan 3 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
337 76 syn Adam 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
337 95 córka Maria 15 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
337 96 córka Helena 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
338 77 Sobolewski Faustyn 44 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
338 97 żona Katarzyna z d. Czerniatewicz 38 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
338 78 syn Adolf 21 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
338 79 syn Feliks 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
338 98 córka Wiktoria 16 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
338 99 córka Teofila 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
339 80 Czerniatewicz Leopold 34 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
339 100 żona Celestyna z d. Czerniatewicz 34 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
339 81 syn Teofil 7 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
339 82 syn Bronisław 6 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
339 101 córka Stanisława 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
340 83 Staszewski Franciszek 60 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
340 102 żona Faustyna z d. Łabęska 52 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
340 84 syn Aleksander 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
340 103 córka Wiktoria 20 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
340 104 córka Petronela 14 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
341 85 Rybczyński Paweł 32 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
341 105 żona Augustyna z d. Rezent 26 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
341 106 matka Rybczyńska Anna, wdowa 82 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
341 86 Kapczyński Stanisław 70 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
341 107 żona Ewa z d. Łabęska 60 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
341 87 syn Teofil 15 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
342 88 Kapczyński Tomasz 32 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
342 108 żona Konstancja z d. Pawłowska 24 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
342 89 syn Kazimierz 1 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
343 109 Kapczyńska Teofila, wdowa 35 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
343 90 syn Józef 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
343 110 córka Kazimiera 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
344 91 Umiński Mikołaj 39 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
344 111 żona Kamila z d. Bagińska 22 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
344 92 syn Adolf 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
344 112 córka Bronisława 0,5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
345 93 Umiński Tomasz 28 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
345 113 żona Anna z d. Staszewska 25 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
345 94 syn Hipolit 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
345 114 matka Umińska Antonina 60 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
345 95 syn Hilary 25 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
346 96 Demkowski Jan 46 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
346 115 żona Julia z d. Łabęska 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
346 97 syn Mikołaj 13 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
346 98 syn Adam 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
346 116 córka Antonina 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
346 117 córka Józefa 6 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
346 118 córka Rozalia 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
347 119 Śliwińska Maria, wdowa 45 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
347 99 syn Edward 24 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
347 100 syn Jan 12 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
347 120 córka Jadwiga 20 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
347 121 córka Maria 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
347 122 córka Józefa 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 101 Umiński Antoni 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 123 żona Wincentyna z d. Bagińska 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 102 syn Adam 20 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 103 syn Franciszek 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 104 syn Teofil 4 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 124 córka Stefania 12 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 125 córka Klementyna 4 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 105 Umiński Stefan 50 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 126 żona Antonina z d. Wereszczyńska 45 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 106 syn Leon 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 127 córka Emilia 18 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 128 córka Maria 14 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 129 córka Adela 16 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
348 130 córka Stanisława 7 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
349 107 Czerniatewicz Jan 63 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
349 131 żona Józefa z d. Sidorska 53 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
349 108 syn Tomasz 25 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
349 109 syn Adolf 21 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
349 110 syn Antoni 15 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
349 111 syn Zygmunt 13 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
349 132 córka Stanisława 18 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 112 Czerniatewicz Stanisław 47 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 133 żona Kamila z d. Umińska 40 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 113 syn Adolf 18 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 114 syn Alfred 0,5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 115 syn Henryk 8 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 134 córka Maria 25 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 135 córka Ewelina 22 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 136 córka Michalina 19 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 137 córka Ludwika 12 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
350 138 córka Aleksandra 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 116 Subczyński Kazimierz 30 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 139 żona Wiktoria z d. Umińska 24 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 140 córka Mieczysława 2 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 117 ojciec Subczyński Aleksander 67 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 118 Szczawiński Stefan 59 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 141 żona Zofia z d. Subczyńska 46 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 119 syn Franciszek 19 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 120 syn Mieczysław 17 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 121 syn Kazimierz 14 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 122 syn Walenty 10 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 142 córka Rozalia 22 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940
351 143 córka Michalina 5 Korzec - filia Horodnica Krywalska Huta 1913 CDIAK DM 1045-2-940


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl