Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 55 wyników dla: Taborowska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
18 5 1829 Łabuń ur. Stanisław Makowski 80 Tadeuszpol żona ur. Barbara Taborowska, córka Marianna, z febry 178-3-95 146V 29 Ż 286 KP2
2 2 1846 Starokonstantynów Tekla Taborowska 22 Starokonstantynów panna 178-3-114 42V 15 Ż DM
1 5 1856 Białogródka Helena Taborowska 55 Białogródka ur., z Traczewskich, mąż Jan, synowie Albin i Leon, córki Filipina i Teodozja 178-03-124 608V 31 Ż DM
3 8 1869 Ostróg Anna Jerozolska 1,5 Buderaż r. Józef, Elżbieta zd Taborowska 654-1-56 102 L 4 R 104 MZ
30 1 1870 Ostróg Krystyna Jandac 5,5 Buderaż r. Józef, Elżbieta zd Taborowska 654-1-56 99 P 6 R MZ

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
0 0 1794 Białogródka Antoni Płotnicki Dworzec Józef Joanna Nowakowska dopeł.chrz. 20.08.1799, g. Grzegorz Wojtkiewicz, Justyna Taborowska, Antoni Czapliński i Marianna Górska 178-51-95 108V 63 Ż DM 0
22 7 1799 Białogródka Maria Magdalena Taborowska Białogródka Sylwester Justyna Kulczycka chrz. 6.08., MD Franciszek Mikoszewski i MD. Rozalia Żukowska. MD Maciej Kozieradzki i MD Katarzyna Wojtkiewicz 178-51-95 108R 59 Ż DM
20 8 1799 Białogródka Marianna Płotnicka Dworzec Józef Joanna Nowakowska data chrz., g. Boguslaw Matthias dr. Chirurg i g. Anna Wojtkiewicz, g. Grzegorz Wojtkiewicz i Justyna Taborowska 178-51-95 108V 62 Ż DM
28 8 1799 Białogródka Ludwik Mikołaj Gołębiowski Tarnawka Andrzej Katarzyna Narolska data chrz., g. Antoni Zieliński i g. Agnieszka Słońska, s. Józef Sokołowski i g. Justyna Taborowska 178-51-95 109R 68 Ż DM
23 5 1826 Zasław św. Józefa Aleksandra Nurowska Sławuta Michał Marianna Podkamieńska Dopełnienie chrztu: Józef Paszkiewicz, Helena Taborowska 178-3-101 34 51 Ż SK
30 7 1827 Zasław św. Józefa Gabriela Joanna Helena Płotnicka Sławuta ur. Antoni ur. Helena Baranowska chrzest z wody 1.08.1827, chrzest z olejów 2.03.1828, ur. Roch Maliszkiewicz, ur. Helena Taborowska 178-3-94 28V 24 Ż 53 KP2
20 8 1828 Międzyrzec Ludwik Rużycki Międzyrzec Stanisław Józefa Markowska ch. 21.08.1828, Ur. Franciszek Ksawery Mischel, Ur. Józefa Taborowska, asys. Ur. Jan Witan, Mariann 171-1-1 235V 29 R 7128 Mg
14 10 1828 Horodyszcze Józefa Taborowska Horodyszcze ur. Aleksander Balbina Roguszewska ur. Antoni Piotrowski, Marianna Krzeczkowska 178-3-94 105R 111 Ż 204 KP2
4 8 1832 Ostróg Emilia Piotrowska Mohylany Joachim Katarzyna Podolska Ur. Antoni Bzowski, Ur. Marianna Rugowska żona Karola, Ur. Kajetan Miłkowski, Ur. Franciszka Taborowska 171-1-5 10R 65 R MZ
30 3 1834 Zasław św. Józefa Józef Franciszek Leszczyński Barbarówka Ignacy Joanna Białokur Jan Wolski, Helena Taborowska 178-3-101 24 10 Ż SK
19 6 1834 Ostróg Aleksander Wierzchlejski Chorów Józef Eufrozyna Taborowska Jan czernecki, Waleria Wrońska panna 77 O 0
5 2 1835 Zasław św. Józefa Teofila Jankowska Sławuta Piotr Aniela Lipska Antoni Jatelnicki, Balbina Taborowska 178-3-101 27 22 Ż SK
20 11 1835 Zasław św. Józefa Marianna Taborowska Sławuta Aleksander Balbina Roguszewska Karol Beyer, Anna Deleżay 178-3-101 61 157 Ż SK
28 4 1836 Bazalia Natalia Zofia Taborowska Wolica Jozefat Angela Brzozowska Wlm Antoni Brzozowski i Zofia Witkowska, Karol Witkowski i Józefa Trokin 178-03-106 266R 49 Ż DM 0
11 12 1845 Łuck Wiktor Gniewkowski Łuck Mateusz Dorota Taborowska 382 2 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20382/pages/PL_1_436_382_0002.htm
31 7 1846 Starokonstantynów Petronela Taborowska Nowiki Bazyli Urszula Kucharska Antoni Radecki i Antonina Bocianowska ż. Michała żołnierza WR 178-3-114 14R 102 Ż DM
8 1 1848 Zasław św. Józefa Seweryn Kiejs Białowiejski Szepetówka Michał s. Kazimierza Celestyna c. Józefa Okońska ur. Jan Bogdanowicz s. Jana żonaty, Helena Taborowska ż. Jana 178-3-117 2R 6 Ż
8 2 1849 Starokonstantynów Leon Wierzchlejski Zapadyńce Józef Eufrozyna Taborowska 178-3-118 4V-5R 16 Ż
25 9 1849 Starokonstantynów Józef Konczyński Starokonstantynów Benedykt Józefa Taborowska 178-3-118 20V-21R 97 Ż
27 11 1850 Starokonstantynów Antoni Swiadzki Samczyki Michał Anna Swaryczewska szl. Onufry Swiadzki, Ob. Marcelina Taborowska ż. Bazylego 178-3-119 28V-29R 131 Ż 56 DW
2 7 1851 Berezdów Jan Boczkowski Zamoroczenie Jakub Rozalia Ejsmont Antoni Boczkowski i Tekla Taborowska ż. Kazimierza 178-03-72 307V-308R 60 Ż DM
16 12 1853 Białogródka Ludwik de Konti Białogródka Karol Kamila Piotrowska Ksiądz Kanonik Franciszek Markowski i Helena Taborowska ż. Jana 178-03-121 491V-492R 120 Ż DM
19 11 1854 Krzemieniec Feliksa Taborowska Krzemieniec NN Teresa 0.1-26 27V-28R 77 T
1 5 1855 Lubar Ludwik Jan Nieczytelne Lubar Jan Aniela Taborowska Franciszek Rzymowski, Barbara Aksjukosuper, Tomasz Kołoniski, Maria Pinkowska 641-1-15 9 33 Ż MP 0
18 11 1861 Łabuń Antonina Świacka Macewicze Małe Sebastian Ludwika Taborowska Onufry Świacki i Marianna Kudelska 178-03-76 346V-348R 77 Ż DM
11 11 1861 Białogródka Edmund Dekonti ? [de Konti, Conti] Białogródka Karol Kamila Piotrowska Leon Taborowski i Teodozja Taborowska panna 178-03-76 144V-145R 124 Ż DM
1 1 1862 Starokonstantynów Stefan Pawłowski Werborodyńce Jan Karolina Taborowska Franciszek Bonkowski i Marianna Szepelska ż. Andrzeja 178-03-131 1V-2R 3 Ż DM
20 5 1862 Starokonstantynów Celestyn Buszczyński Werborodyńce Jan Honorata Taborowska Augustyn Niewęgłowski i Karolina Pawłowska ż. Jana 178-03-131 17V-18R 67 Ż DM
6 6 1864 Białogródka Walery Jan Starkl Białogródka Antoni Seweryn Teodozja Taborowska chrz. 24.11., cudzoziem. Franciszek Bodnar i Filipina Dobkiewicz ż. Hipolita 178-03-81 93V-94R 112 Ż DM
12 10 1865 Białogródka Władysław Teodor Starkl Białogródka Antoni Teodozja Taborowska Piotr Witkowski i Elżbieta Łabęcka ż. Aleksandra 178-03-81 162V-163R 119 Ż DM
11 11 1866 Rzyszczów Marcin Jan Forkiewicz Zikracze Antoni Antonina Fedorowicz Ignacy Taborowski, Maria Repin, Sergei Szirokow, Teodozja Taborowska ż. Ignacego 312-1-90 224 40 m.K KM
4 9 1867 Lachowce Petronela Brzezicka Kornica Mikołaj Marianna Taborowska Szymon Zagórski i Zuzanna Żukowska ż. Józefa 178-3-146 177V-178R 47 Ż DM
3 10 1870 St. Wiśniowiec Tadeusz Antoni Ostrowski Młynowce Władysław Julia Taborowska 1-55 23V-24R 6 T
16 2 1875 Krzemieniec Julia Taborowska Krzemieniec NN Anna ze St. Oleksińca, szl. Bolesław Stępniowski, c. żołn. Maria Kowalska panna 426-1-69 4V-5R 14 T
29 7 1879 Rzyszczów Jan Ludwik Jankowski, Franciszka Piwce Adolf Anna Dąbrowska Karol Raczyński, Antonina Taborowska 312-1-112 4 13 m.K KM
20 9 1880 Rzyszczów Jadwiga Maria Leszczyńska Piwce Edward Maksymilian Antonina Hryniewiecka Julian Minakowski, Antonina Taborowska, ż. Józefa Andrzeja 312-1-114 5 19 m.K KM
2 10 1899 Młynów Józef Popiel Moszków Józef Julia Miałkowska pow. Dubno, Kazimierz Brodowski, Maria Taborowska wdowa 740-2-407 69V-70R 120 R 1636 RK

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
20 5 1803 Kuniów Jan Huczyński Berezdów Tekla Staborowska Siekierzyńce Ł DW
8 2 1831 Białogródka Maksym Radziwił Białogródka 30w Kornij Motra Andruszko Aleksandra Wasyłycha Białogródka 40w Tadeusz Marianna Taborowska Daniel Marczuk, Jędrzej Drużbiński 178-3-97 83R 5 Ż DM
20 8 1833 Ostróg Józef Wierzchlejski Chorów 23 Julian Antonina Touguett Eufrozyna Taborowska Sadki 18 Antoni Franciszka Szczepkowska Józef tomaszewski, Adolf Taborowski, Karol Strawiński 171-1-6 25R 17 R 8411 MZ 0
18 8 1835 Stary Konstantynów Jan Stankiewicz Stary Konstantynów 31 Jakub Agnieszka Myczkowska Marianna Taborowska z Macijowskich Stary Konstantynów 23w Bazyli Józefa Szmit Jan Maciejowski, Ludwik Weyman, 178-3-101 182 16 Ż SK 0
20 6 1844 Żytomierz Mateusz Gniewkowski 26 ? Marianna Wojciechowska Dorota Taborowska 19 Marcin Julianna Kulikowska 178 51 514 34 Ż Ni
22 2 1848 Ostróg Władysław Wierszyński Antonowce par. Szumsk 23 Antoni Marianna Taborowska Amelia Niedzielska Derewiańcze 24 Paweł Katarzyna Grocka Adolf Dreczyłowski, Konstanty Zbrożko 171-1-14 25V 11 R DM
21 5 1850 Starokonstantynów Jan Pawłowski Werborodyńce 26 Ignacy Julia Biskupska Karolina Taborowska Werborodyńce 17 Ludwik Anna Bąkowska szl. Szepelski, 1-dw Ignacy Niewęgłowski 178-3-119 36V 17 Ż 72 DW 0
24 11 1862 Białogródka Antoni Starkl Białogródka 37 Franciszek Teresa Szcześb ? Teodozja Taborowska Białogródka 32 Jan Helena Traczewska Hipolit Dobkiewicz, Franciszek Bodnar 178-03-77 151R 39 Ż DM
14 2 1865 Żytomierz, w Kościele Sem Władysław Ostrowski Żytomierz 31 Jan Tekla Różycka Julia Taborowska Żytomierz 24 Franciszek Faustyna Tokarska (radca tyt.i dw.) Mikołaj Konczewski, Mikołaj Entkiewicz 178-3-61 118R 35 Ż 127 DG
14 2 1865 Żytomierz, w Kościele Sem Mikołaj Konczewski Kijów 40 Tomasz Aleksandra Didkowska Zofia Taborowska Żytomierz 20 Franciszek Faustyna Tokarska (dw. I dw.) Władysław Ostrowski, Mikołaj Entkiewicz 178-3-61 118R 36 Ż 127 DG
30 10 1879 Krzemieniec Stefan Ignacy Wierszyński Andruha Mała 48w Antoni Maria Taborowska Zofia Nowoszycka Krzemieniec 26 Samuel Julia Wojakowska Teodor Goryszowski, Konstanty Kamieniecki 1-73 28V-29R 15 T
25 1 1881 Białogródka Jan Baraniecki Hulowce 27 Grzegorz Petronela Taborowska Seweryna Olszewska Hulowce 17 Aleksander Maria Łastowska Władysław Ruczyński, Wincenty Gutewicz 178-03-133 347R 3 Ż 670 DM
15 5 1885 Białogródka Andrzej Lubikowski Puzyrki Wielkie 19 Józef Karolina Karczewska Petronela Dębicka Puzyrki Małe 17 Adolf Konstancja Taborowska Antoni Karczewski, Wincenty Bogusławski 178-03-133 628R 23 Ż 1220 DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
21 Teresa Taborowska 36 Ostróg Białotyn 1848 Równe SK 654-1-19
22 Anna Taborowska 40 Ostróg Białotyn 1848 Równe SK 654-1-19
110 Teodora Taborowska 81 Ostróg Ostróg 1848 Równe SK 654-1-19
166 14 Taborowska Paulina 18 Starokonstantynów Werborodyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
166 15 Taborowska Józefa 8 Starokonstantynów Werborodyńce 1888 Żytomierz DM 178-49-24
14 51 żona Waleria z d. Taborowska 37 Zasław św. Józefa Zasław - Nowe Miasto 1915 Żytomierz DM 178-49-61
442 6 żona Paulina Taborowska 45 Łabuń Folwark Belwedera 1915 Żytomierz DM 178-49-62
477 72 żona Feliksa Taborowska 54 Łabuń Futor Łabuński 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl