Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 144 wyników dla: Kobierska

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
21 4 1827 Łabuń Marianna Kobierska 0,5 Tadeuszpol ojciec Sebastian (szlachetny), matka Dorota z Konopackich przyczyna zgonu: ze słabości Św. Walentego 178-3-93 122V 22 Ż 238 KP2
28 7 1827 Łabuń Paulina Kobierska 0,5 Tadeuszpol ojciec Wincenty Kobierski, matka Julianna z Czajkowskich, przyczyna zgonu: chorowała na żołądek 178-3-93 125R 39 Ż 243 KP2
9 3 1829 Łabuń Jan Ostrowski 4/365 Macewiczki Małe rodzice ur. Franciszek Ostrowski, Marianna Kobierska, z koru 178-3-95 144V 14 Ż 282 KP2
9 7 1831 Lachowce Franciszka Kobierska 18 Żeźnikowce panna, c ur. Andrzeja i Marianny z Małeckich 171-1-4 113R 90 R DM
29 2 1832 Lachowce Katarzyna Kobierska 4 Żeźnikowce c. ur. Andrzeja i Marianny z Małeckich 171-1-5 112V 18 R DM
2 3 1832 Lachowce Marianna Kobierska 36 Żeźnikowce ur., z Małeckich, mąż Andrzej, syn Wincenty, córki Anna i Agnieszka 171-1-5 112V 19 R DM
4 1 1833 Lachowce Anna Kobierska 16 Hulowce wolnego stanu panna 171-1-6 93R 2 R DM
20 7 1835 Łabuń Marianna Gliwińska 2 Tadeuszpol Rodzice: Józef, Marianna Kobierska 178-3-101 160V 19 Ż 312 SK
8 1 1840 Lachowce Marianna Kobierska 17 Załuże c. Wojciecha i Justyny z Kłapczewskich 880 80 V 5
27 9 1848 Zasław św. Józefa Justyna Kobierska 47 Kłębówka od cholery, 1-dw., wdowa, synowie Maciej i Klemens 178-3-117 81V 162 Ż
24 7 1855 Łabuń Katarzyna Kobierska 6/12 Tadeuszpol c. 1-dw. Benedykta i Zuzanny Dokuckiej 178-03-123 726V 44 Ż DM
10 7 1856 Łabuń Róża Kobierska 1 Tadeuszpol c. 1-dw. Franciszka i Honoraty Wilczyńskiej 178-03-124 683R 35 Ż DM
29 3 1858 Łabuń Franciszka Kobierska 41 Tadeuszpol 1-dw., z Grabowskich, mąż Ambroży, synowie Hipolit, Józef, Jan i Antoni, córki Zofia, Julianna i Teofila 178-03-74 346R 22 Ż DM
5 6 1860 Bazalia Aniela Kobierska 42 Mecherzyńce 1-dw., wdowa, syn Ignacy 178-03-130 61R 79 Ż DM 0
28 1 1861 Łabuń Honorata Kobierska 40 Tadeuszpol 1-dw., z Wilczyńskich, wdowa po Franciszku, syn Feliks, córki Teofila, Marianna i Zofia 178-03-76 361R 6 Ż DM
8 3 1861 Łabuń Zofia Kobierska 7 Tadeuszpol c. 1-dw. Józefa i Marianny Rybczyńskiej 178-03-76 362R 17 Ż DM
12 3 1861 Łabuń Franciszka Kobierska 2 Tadeuszpol c. 1-dw. Ambrożego i Cecylii Misiurskiej 178-03-76 362V 22 Ż DM
12 7 1861 Łabuń Róża Kobierska 2 Tadeuszpol c. 1-dw. Hipolita i Franciszki Wyszyńskiej 178-03-76 365R 48 Ż DM
28 12 1875 Białogródka Justyna Kobierska 45 Ledzianka chł., z d. Wierzbicka, mąż Grzegorz, synowie Jan, Feliks, Gabriel i Karol, córka Franciszka 178-3-133 72R 142 Ż DM
1 5 1895 Białogródka Bronisława Kobierska 12 Dosin c. chł. Jana i Małgorzaty z Rogulskich 17-2-82 86R 73 Ch

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
22 4 155 Łabuń Wojciech Lisiecki Tadeuszpol Ludwik Julianna Kobierska Kazimierz Dokucki i Rozalia Kotlińska 178-03-123 704V-705R 33 Ż DM
3 1769 Szumsk Feliks Kazimierz Dzikowski Bajmaki Jakub Marianna Michał Kobierski, Helena Gąsiorowska, Michał Białohur, Marianna Kobierska 297-1-180 145V Ł RK 4526
5 11 1769 Szumsk Elżbieta Rutkowska Rudkowska Rachmanów Jan Joanna Michał Kolieski, Krystyna Bykowska, Kazimierz Bykowski, Marianna Kobierska 297-1-180 149R Ł RK 4534
23 1 1770 Szumsk Jakub Wincenty Dzikowski Bryków Jakub Marianna Michał Białokur, Marianna Kobierska 297-1-180 149V Ł RK 4535
1 4 1773 Szumsk Apolonia Polechowska Bołożówka Józef Katarzyna Józef Danicz, Marianna Kobierska, Michał Thorzeski, Marianna Szymańska 297-1-180 164R Ł RK 4567
22 1 1778 Szumsk Jan Biliński Załuże Bazyli Zofia Kobierska Jan Kosinski, Anna Zaleska 297-1-181 24R Ł 024a RK
14 1 1827 Łabuń Paulina Czaykowska Tadeuszpol Wincenty Julianna Kobierska Jakub Gliwiński, Anna Czułowska 178-3-93 104V 4 Ż 204 KP2
25 3 1827 Łabuń Józefa Konopacka Łabuń Stefan Antonina Kobierska Jan Remizowski, Justyna Wiszmowska 178-3-93 106V 18 Ż 208 KP2
10 7 1827 Łabuń Jan Gurski (Górski) Tadeuszpol NN Katarzyna Gurska (Górska) Antoni Zajączkowski, Dorota Kobierska 178-3-93 108V 32 Ż 212 KP2
8 11 1827 Łabuń Dorota Kobierska Tadeuszpol Jan Marianna Kłopaczowska Józef Porębski, Antonina Konoplicka 178-3-93 112R/112V 57 Ż 219/220 KP2
8 2 1829 Lachowce Franciszek Woroniecki Książęcin Wincenty Marianna Szymańska ur. Józef Zawadzki, Elżbieta Kobierska wdowa 171-1-2 86R 10 R DM
18 3 1829 Lachowce Gabriel Piotrowski Książęcin Franciszek Anna Zagajewska Jan Zawadzki i Elżbieta Kobierska wdowa 171-1-2 87V 22 R DM
26 6 1829 Bazalia Jan Motylewski Mecherzyńce Mateusz Tekla Rakowska ur. Mikołaj Bekorski i Marianna Kobierska 178-3-95 215V 49 Ż DM 415
6 3 1829 Łabuń Joanna Ostrowska Tadeuszpol ur. Franciszek Marianna Kobierska ur. Adam Kołodyński, Anastazja Ostaszewska 178-3-95 129V 17 Ż 252 KP2
8 8 1829 Łabuń Klara Kobierska Tadeuszpol ur. Wojciech Justyna Lubaczewska ur. Józef Porębski, Józefa Czajkowska 178-3-95 135R 51 Ż 263 KP2
15 10 1829 Łabuń Marianna Czajkowska Tadeuszpol ur. Józef Karolina Kobierska ur. Józef Kobierski, Anastazja Staszewska 178-3-95 135V 54 Ż 264 KP2 0
14 12 1829 Łabuń Łucja Gliwińska Tadeuszpol ur. Józef Marianna Kobierska ur. Andrzej Dokucki, Katarzyna Czułowska 178-3-95 138R 71 Ż 269 KP2 0
13 9 1832 Białogródka Katarzyna Grabowska Białogródka Franciszek Aniela Ilczyńska Antoni Lübek i Anna Zasterc ż. Tomasza, as. Bazyli Huzarski i Aniela Kobierska panna 178-03-98 49V 102 Ż DM
13 9 1832 Białogródka Marianna Grabowska Białogródka Franciszek Aniela Ilczyńska Antoni Huzarski i Aniela Kobierska panna 178-03-98 49V 103 Ż DM
10 10 1835 Biała Cerkiew Teresa Kobierska Rutek Antoni Marianna Czubińska Władysław Wiszniowski, Agnieszka Czarnecka, ż. Mateusza, as. Dominik Czarnecki, Pawlina Kuźmin, panna, chrz. 13.10.1835 178-51-372 7R 35 Ż BS 16
6 6 1835 Motowidłówka Waleria Kobierska Motowidłówka Ludwik Domicella Matusiewicz Feliks Chojecki, bywszy Deputat, Tekla Paszkowska, as. Tomasz Siemiętkowski, Marianna Nawrocka, Karol Nawrocki, Eleonora Kaszycka, chrz. 7.05.1835 178-51-372 43R 5 Ż BS 88
3 4 1835 Łabuń Cecylia Kobierska Tadeuszpol Wincenty Julianna Czaykowska Bartłomiej Staszewski, Zuzanna Suska 178-3-101 148R 18 Ż 293 SK
18 5 1835 Łabuń Zofia Kobierska Tadeuszpol Ambroży Franciszka Grabowska Jan Wyszyński, Marianna Bilińska 178-3-101 148V 24 Ż 294 SK
23 6 1835 Łabuń Józefa Porembska Dobre Łozy Feliks Zuzanna Kobierska Franciszek Ostrowski, Apolonia Porembska 178-3-101 149R 29 Ż 295 SK
9 7 1835 Łabuń Józef Staszewski Tadeuszpol Bartłomiej Zuzanna Ostrowska Józef Gliwiński, Dorotą Kobierska 178-3-101 149R 32 Ż 295 CK
9 11 1836 Lachowce Feliks Karpiński Lachowce Piotr Aniela Kobierska Augustyn Skibicki i Barbara Sakowska ż. Jana 171-1-9 106V 65 R DM
12 8 1837 Białogródka Antonina Kobierska Kuźmińce Jędrzej Marianna Małachowska Ignacy Małachowski i Salomea Górska ż. Stefana 178-03-108 155R 89 Ż DM
26 12 1838 Lachowce Jan Hryniewicki Książęcin Józef Małgorzata Kobierska Jan Winiarski, Zuzanna Moczulska ż. Kazimierza 171-1-11 106 R 73 R ZP 317
14 1 1839 Białogródka Apolonia Karpińska Bisówka Jan Apolonia Kobierska ur. Jan Wolski i ur. Anna Szymańska ż. Jakuba 178-3-112 114V 5 Ż DM
14 3 1839 Białogródka Józefa Kobierska Kropiwna Andrzej Marianna Małachowska ur. Kazimierz Karpiński i ur. Katarzyna Buczyńska panna 178-3-112 118R 35 Ż DM
15 9 1840 Lachowce Mateusz Hryniewiecki Książęcin Józef Małgorzata Kobierska Antoni Medyński Domicella Zawadzka, ż. Piotra 880 73 R 61
2 2 1841 Lachowce Ignacy Karpiński Kornica Piotr Aniela Kobierska Ludwik Popławski i Marianna Popławska ż. Rajmunda 178-49-17 3R 9 Ż
15 3 1843 Lachowce Mikołaj Hryniowiecki Książęcin Józef Małgorzata Kobierska Antoni Zagajewski, Domicella Leszczyńska, ż. Adama 882 77 R 19 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20882/pages/PL_1_436_882_0078.htm
12 12 1843 Koszowata Dioniza Kobierska Taraszcza ur. Andrzej Erazma Łozińska chrzest 11.01.1845 r., ur. Symon Kuszlański sztabs kapitan wojsk ros., Cecylia Zbitniewa 685-2-1020 22r/22v 2 Ch 43/44 KP2
2 7 1844 Lachowce Marianna Karpińska Hulowce Piotr Aniela Kobierska Jan Grzybowski, Magdalena Burkowska, ż. Antoniego 883 90 V 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0094.htm
29 6 1845 Lachowce Paweł Ulicki Książęcin Joachim Petronela Kobierska Adam Więckowski, Domicella Leszczyńska, ż. Adama 884 118 R 29
9 1 1845 Łabuń Józef Kobierski Tadeuszpol Ambroży Franciszka Grabowska 1-dw. Antoni Łaskarzewski i Marianna Kobierska ż. Józefa 178-3-113 120V 4 Ż DM
5 4 1845 Łabuń Longin Lewicki Tadeuszpol Józef Domicela Muszyńska 1-dw. Adam Ostrowski i Franciszka Kobierska ż. Ambrożego 178-3-113 126V 52 Ż DM
9 9 1845 Łabuń Anna Zawadzka Tadeuszpol Piotr Marianna Kobierska 1-dw. Franciszek Kobierski i Ewa Łuczycka ż. Jana 178-3-113 127V 61 Ż DM
27 10 1845 Łabuń Teresa Kobierska Tadeuszpol Józef Marianna Rybczyńska 1-dw. Adam Wilczyński i Eleonora Kobierska 178-3-113 129R 72 Ż DM
8 4 1845 Zwinogródka Karolina Halicka Budyszcze ur. Wiktoria Halicka ur. Michał Biesiadowski, Aleksandra Kobierska 685-2-1020 33r 7 Ch 65 KP2
23 11 1845 Koszowata Cecylia Kobierska Taraszcza ur. Andrzej Erazma Łozińska JW. Symon Kuszlański sztabs kapitan wojsk ros., Maria Lewicka 685-2-1020 24v 12 Ch 48 KP2
3 7 1845 Smiła Włodzimierz Dworzycki Sumki ? ur. Aleksander Agata ur. Władysław Linowski, Justyna Kobierska 685-2-1020 69r/69v 19 Ch 134/135 KP2
4 10 1848 Białogródka Franciszka Kobierska Ledzianka Grzegorz Justyna Wierzbicka Michał Kobylański i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-3-117 141V 102 Ż DM
11 1 1848 Lachowce Antoni Hryniewiecki Książęcin Józef Małgorzata Kobierska Bazyli Mikulski i Marianna Więckowska ż. Adama 171-1-14 112V 3 R DM
28 3 1850 Lachowce Grzegorz Ulicki Książęcin Joachim Petronela Kobylańska? (Kobierska) Adam Więckowski i Karolina Zagajewska ż. Franciszka 171-1-16 292V-293R 15 R DM
16 11 1854 Białogródka Feliksa Kobierska Ledzianka Grzegorz Justyna Wierzbicka Feliks Kozielski i Marianna Kobylańska ż. Macieja 178-03-122 419V-420R 87 Ż DM
1 5 1855 Łabuń Katarzyna Kobierska Tadeuszpol Benedykt Zuzanna Dokucka Adam Wilczyński i Urszula Glewińska 178-03-123 705V-706R 36 Ż DM
25 8 1855 Łabuń Róża Kobierska Tadeuszpol Franciszek Honorata Wilczyńska Andrzej Czajkowski i Franciszka Kobierska 178-03-123 710V-711R 65 Ż DM
20 8 1856 Łabuń Józef Porępski Sasanówka Kazimierz Marianna Kobierska Józef Skrzyński i Teodora Białecka 178-03-124 662V-663R 51 Ż DM
19 10 1856 Łabuń Urszula Lisicka Tadeuszpol Ludwik Julia Kobierska Grzegorz Gniewusz i Klara Kotlińska 178-03-124 665V-666R 69 Ż DM
20 10 1856 Łabuń Jadwiga Poniatowski Futor Łabuński Leontyn Antonina Kobierska Józef Łaskarzewski i Helena Witkowska 178-03-124 665V-666R 70 Ż DM
1 10 1857 Łabuń Józef Jackiewicz Chrobuźna Stefan Aleksandra Kobierska Łukasz Kamiński i Paulina Orańska 178-3-73 351V-352R 70 Ż DM
20 10 1857 Łabuń Zofia Kobierska Tadeuszpol Franciszek Honorata Wilczyńska Jan Wyszyński i Franciszka Kobierska 178-3-73 352V-353R 73 Ż DM
24 12 1857 Łabuń Marianna Wyszyńska Dobre Łozy Julian Elżbieta Kobierska Adam Skąpski i Wiktoria Ostrowska 178-3-73 357V-358R 92 Ż DM
28 9 1858 Łabuń Michalina Kaniewska Tadeuszpol Antoni Ewa Czajkowska Jan Zasłocki i Franciszka Kobierska 178-03-74 328V-329R 65 Ż DM 0
9 6 1859 Lachowce Erazma Ulicka Książęcin Joachim Petronela Kobierska Zawadzki Michał, Karolina Zagajewska, ż. Franciszka 886 155-156 36 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0081.htm
9 6 1859 Lachowce Teofila Ulicka Książęcin Joachim Petronela Kobierska Stefan Mirecki, Cecylia Medyńska, ż. Jakuba 886 157-158 37 MKS JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0082.htm
27 5 1860 Łabuń Antoni Murawski Fut. Łabuński Andrzej Marianna Brodowska Antoni Kaniewski i Barbara Kobierska 178-03-75 305V-306R 32 Ż DM
28 6 1860 Łabuń Piotr Jackiewicz Fut. Łabuński Teodor Barbara Kozłowska Mikołaj Górski i Barbara Kobierska 178-03-75 307V-308R 39 Ż DM
7 10 1860 Łabuń Adela Poniatowska Fut. Łabuński Leontyn Antonina Kobierska Józef Łaskarzewski i Helena Witkowska 178-03-75 311V-312R 62 Ż DM
5 11 1860 Łabuń Dominik Wyszyński Fut. Łabuński Grzegorz Anna Zagórska Józef Łaskarzewski i Barbara Kobierska 178-03-75 313V-314R 69 Ż DM
22 12 1860 Łabuń Adam Orłowski Fut. Łabuński Andrzej Zofia Kalińska Florian Ciesielski i Barbara Kobierska 178-03-75 315V-316R 83 Ż DM
7 12 1861 Łabuń Ambroży Kaniewski Tadeuszpol Antoni Ewa Czajkowska Ludwik Orański i Franciszka Kobierska 178-03-76 348V-349R 82 Ż DM
19 12 1861 Łabuń Marianna Wyszyńska Tadeuszpol Julian Elżbieta Kobierska Feliks Wiszniewski i Cecylia Gniewusz 178-03-76 348V-349R 84 Ż DM
20 12 1861 Łabuń Tomasz Kobierski Tadeuszpol Ambroży Cecylia Misiurska Jan Wyszyński i Marianna Kobierska 178-03-76 349V-350R 85 Ż DM
3 6 1861 Białogródka Waleria Tyszecka Ledzianka Józef Agata Sławecka Bazyli Sławecki i Justyna Kobierska ż. Grzegorza 178-03-76 123V-124R 37 Ż DM
13 7 1863 Lachowce Eleonora Zielińska Turówka Ksawery Magdalena Petrykowska Piotr Kancerski i Marianna Kobierska ż. Wincentego 178-3-146 6V-7R 23 Ż DM
13 10 1864 Lachowce Tekla Kobierska Książęcin Karol Katarzyna Piotrowska Florian Trawiński i Anna Hryniowiecka ż. Gabriela 178-3-146 55V-56R 60 Ż DM
27 10 1865 Białogródka Gabriel Kobierska Ledzianka Grzegorz Justyna Wierzbicka Andrzej Białokur i Joanna Bujalska ż. Franciszka 178-03-81 156V-157R 94 Ż DM
21 4 1871 Białogródka Marianna Różycka Ledzianka Mikołaj Franciszka Kobierska Ksawery Różycki i Józefa Dębicka ż. Jana 178-03-84 115V-116R 58 Ż DM
13 10 1871 Białogródka Edward Mosiewicz Książęcin Hipolit Anna Piotrowska Wincenty Piotrowski i Katarzyna Kobierska ż. Karola 178-03-84 139V-140R 149 Ż DM
19 3 1873 Białogródka Józefa Kobierska Książęcin Karol Katarzyna Piotrowska Michał Trembecki i Anna Mosiewicz ż. Hipolita 178-03-84 347V-348R 55 Ż DM
17 1 1874 Białogródka Marianna Różycka Mikołaj Franciszka Kobierska Franciszek Różycki i Marianna Różycka ż. Ksawerego 178-03-84 449V-450R 15 Ż DM 0
16 1 1874 Białogródka Michalina Świerzbowska Dosin Mikołaj Józefa Kobierska Franciszek Kobierski i Franciszka Popławska ż. Karola 178-03-84 449V-450R 16 Ż DM
4 1 1881 Kowel Wiktoria Ambruszka Kowel NN Marianna Michał Karpowicz, Wiktoria Kobierska 282 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20282/pages/PL_1_436_282_0002.htm
11 8 1889 Krzemieniec Helena Kobierska Tetyjów, pow. taraszczański Euzebiusz Hipolit Helena Chmielowska chrzest w Tetyjowie 01-81B 29V 112 T
7 9 1889 Białogródka Marian Słomiński Ledzianka Ignacy Barbara Falińska Łukasz Białokur, Franciszka Kobierska ż. Jana 17-2-80 31V-32R 154 Ch
24 9 1903 Białogródka Mierzyjewski Białogródka Dominik Klementyna Kobierska chł. Bolesław Kiel, Anna Nowicka z. Andrzeja 17-2-84 3R 142 Ch

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
10 7 1768 Szumsk Franciszek Siemiadkowski Siemiątkows Bryków k Barbara Wroblewska Wróblewska Bryków p Michał Kobierski, Marianna Kobierska, Antoni Szpaczkiewicz, Andrzej Tarnawski 297-1-180 50R Ł RK
29 5 1827 Łabuń Franciszek Ostrowski Tadeuszpol 22 Roch Cecylia Żytkiewicz Marianna Kobierska Tadeuszpol 16 Sebastian Marianna Suchodolska Michał Wiszniowski, Józef Czajkowski 178-3-93 115V 6 Ż 225 KP2
18 11 1828 Lachowce Mikołaj Oryszewski Książęcin 25 Aleksander Teodora Dombrowska Anna Zwiądkowska (Zwiątkowska) Książęcin 16 Grzegorz Anna Kobierska Ur. Jan Sieszycki, Ur. Józef Sieszycki 171-1-1 121V 27 R Mg
18 11 1828 Łabuń ur. Józef Czajkowski Tadeuszpol 27 ur. Łukasz Antonina Karczewska Karolina Kobierska Tadeuszpol 15 ur. Marcin Joanna Rudkowska ur. Jan Wolchiński, Piotr Czajkowski 178-3-94 136V 19 Ż 266 KP2
9 11 1829 Lachowce Jan Sieszycki Książęcin 36 Tomasz Marianna Jeleńkowska Elżbieta Kobierska Książęcin 40w Feliks Katarzyna Tranc Piotr Piotrowski i Jan Oryszewski 171-1-2 104R 29 R DM
3 2 1829 Łabuń ur. Józef Borysowicz Bereźna, par. połońska 22 ur. Jan Marianna Rudkowska ur. Agnieszka Kobierska Tadeuszpol 18 ur. Sebastian Anastazja Suchodolska ur. Michał Jastrzębski, Jakub Kwiatkowski, Gabriel Witwicki 178-3-95 139V 5 Ż 272 KP2
26 5 1829 Łabuń ur. Rajmund Suski Tadeuszpol 21 ur. Andrzej Agnieszka Kobierska ur. Marianna Górska Tadeuszpol 18 ur. Stefan Teresa Kurowska ur. Maciej Krzyżanowski, Jan Kołodyński 178-3-95 140V 9 Ż 274 KP2
22 9 1829 Łabuń ur. Feliks Porębski Tadeuszpol 20 ur. Józef Jagniszka Jaśkiewicz ur. Zuzanna Kobierska Tadeuszpol 16 ur. Wojciech Gertruda Borysewicz ur. Grzegorz Suski, Marek Gromczuk, Feliks Kaniewski 178-3-95 141V 15 Ż 276 KP2
1 3 1831 Lachowce Franciszek Orłowski Kuczmanówka par. Białogródka 20 Feliks Marianna Krynicka Katarzyna Zagajewska Książęcin 17 Kazimierz Marianna Kobierska Jan Mroczko, Mikołaj Faliński 171-1-4 97V 7 R DM
25 2 1834 Lachowce Józef Hryniowiecki Książęcin 25 Jan Marianna Popławska Małgorzata Kobierska Książęcin 16 Wojciech Elżbieta Maciejewska Adam Więckowski, Franciszek Piotrowski, Antoni Medyński 171-1-7 100R 1 R DM
3 11 1835 Żytomierz Sergiusz Łukianow 35 Łukian Aleksandra NN Katarzyna Bahiniewiczowa zd. Kobierska 30w Jędrzej Zofia NN 178 51 3 57 Ż
10 11 1835 Białogródka Jan Więckowski Szarłajówka 25 Grzegorz Tekla Kobierska Barbara Noniewicz Szarłajówka 18 Teodor Apolonia Lipińska Franciszek Zagajewski, Jan Niemirowski 178-3-101 130R 22 Ż DM, JZ
2 8 1836 Krzywin Marcin Łoś Łuck 28 Jan Marianna Wasilewska Tekla Kobierska Łuck 19 Marcin Helena Rudnicka Ur. Karol Sawicki, Ur. Piotr Żułkiewski, Ur. Wojciech Okoński 171-1-9 68R 1 R Mg
2 2 1836 Lachowce Piotr Karpiński Książęcin 25w Antoni Marianna Małecka Aniela Kobierska Książęcin 25 Jan Antonina Sawicka Jan Zawadzki, Antoni Medyński 171-1-9 109V 4 R DM
8 11 1836 Lachowce Jakub Medyński par. Lachowce 20 Michał Anna Tychońska Cecylia Zagajewska Książęcin b/w Kazimierz Anna Kobierska Jan Zawadzki, Franciszek Piotrowski, Ignacy Niemirowski 171-1-9 111V 13 R DM
13 6 1837 Lachowce Maciej Zawadzki Książęcin 60w Michał Agnieszka Kobierska Anna z Jaśkiewiczów Gałęzka Hulowce 26w Józef Magdalena Bujanowska Jan Lejman, Franciszek Jaśkiewicz 171-1-10 118R-118V 15 R DM
2 2 1841 Lachowce Jan Czyż Wojtowce par. Zasław 21 Jacek Franciszka Błońska Józefa Zagajewska Książęcin 18 Kazimierz Marianna Kobierska Jan Jasiński, Jan Zagajewski, Jan Niemirowski 178-49-17 18R 7 Ż DM JZ
1 6 1843 Lachowce Gabriel Jasiński Nowostawce, par. Teofilpol 20 Gabriel Petronela Popławska Agnieszka Kobierska Jurówka 18 Jędrzej Marianna Małecka Wojciech Wiszniowski, Ignacy Jaroszyński, Wincenty Rudkowski 882 90 R 9
2 7 1844 Lachowce Joachim Ulicki Książęcin 40 Jan Magdalena Gorska Petronela Kobierska Książęcin 22 Wojciech Elżbieta Maciejewska Adam Wieckowski Jan Piotrowski Józef Jaguszewski 883 100 V 15 0
14 6 1853 Białogródka Jan Więckowski Szarłajówka 40w Grzegorz Tekla Kobierska Marianna Podgórska Kuźmińce 30 Stefan Franciszka Odeńska [Ordyńska] Tomasz Podgórski, Adam Więckowski 178-03-121 501R 16 Ż DM
6 11 1855 Łabuń Andrzej Orłowski Futor Łabuński 23 Eliasz Petronela Skąpska Zofia Zawadzka Tadeuszpol 18 Piotr Marianna Kobierska Jan Zasłocki i Maciej Czajkowski 178-03-123 721R 11 Ż DM
4 11 1856 Łabuń Hieronim Kotliński Tadeuszpol 21 Michał Agnieszka Suska Katarzyna Borysowicz Tadeuszpol 20 Józef Agnieszka Kobierska Andrzej Czajkowski, Jan Czołowski 178-03-124 677V 26 Ż DM
13 1 1857 Łabuń Julian Wyszyński Tadeuszpol 21 Józef Marianna Wysocka Elżbieta Kobierska Tadeuszpol 18 Wincenty Julia Czajkowska Jan Zasłocki i Adam Skąpski 178-3-73 361V 2 Ż DM
5 5 1857 Łabuń Antoni Kaniewski Tadeuszpol 22 Feliks Antonina Dokucka Ewa Czajkowska Tadeuszpol 18 Józef Karolina Kobierska Jan Zasłocki i Józef Smichowski 178-3-73 363V 10 Ż DM
10 11 1857 Łabuń Teofil Czajkowski Tadeuszpol 22 Józef Marianna Gorska Marianna Kobierska Tadeuszpol 20 Marcin Anna Szczypińska Piotr Lebiedziewicz i Benedykt Kobierski 178-3-73 366V 21 Ż DM
24 11 1857 Łabuń Łukasz Dziuryłowski Łabuń 22 Józef Antonina Kobierska Marianna Wyszyńska Łabuń 17 Grzegorz Karolina Kokoszyńska Eliasz Orłowski i Józef Karczewski 178-3-73 366V 22 Ż DM
29 6 1858 Łabuń Jan Gniewusz Dobre Łozy 22 Leontyn Benedykta Wyszyńska Apolonia Kobierska Tadeuszpol 18 Piotr Aleksandra Wojnarowska Adam Skąpski, Aleksander Łuczycki 178-03-74 339V 16 Ż DM
6 7 1858 Łabuń Jan Grabczewski Gizowszczyzna par. Lubar 26 Teodor Marianna Wiszniowska Konstancja Kobierska Tadeuszpol 19 Wincenty Julia Czajkowska Michał Grabczewski, Jan Kostecki 178-03-74 340R 18 Ż DM
9 11 1858 Łabuń Eliasz Orłowski Futor Łabuński 22 Eliasz Petronela Kościewicz Franciszka Porępska Futor Łabuński 19 Feliks Zuzanna Kobierska Stefan Skąpski, Karol Porępski 178-03-74 342R 26 Ż DM 0
20 11 1858 Łabuń Maciej Czajkowski Tadeuszpol 26 Bartłomiej Antonina Baranowska Brygida Zawadzka Tadeuszpol 20 Piotr Marianna Kobierska Jan Zasłocki, Adam Wyszyński 178-03-74 342V 27 Ż DM
23 11 1858 Łabuń Antoni Glewiński Połonne par. Połonne 24 Kasper Agnieszka Lisiecka Teofila Kobierska Tadeuszpol 20 Franciszek Honorata Wilczyńska Bazyli Glewiński, Aleksander Łuczyński 178-03-74 342V 28 Ż DM
22 2 1859 Bazalia Antoni Jaworski Mecherzyńce 33 Jan Julia Morozowska Honorata Hofman Mecherzyńce 23 Kasper Petronela Balkowska Wincenty Wajnhot, Franciszek Janiewicz, Franciszka Kobierska 178-03-129 42R 9 Ż DM
8 10 1861 Łabuń Ludwik Orański Chrobuźna 32w Maciej Wiktoria Żelińska Zuzanna z d. Dokucka Kobierska Tadeuszpol 27w Andrzej Teresa Wilczyńska Tomasz Orański, Józef Borysowicz 178-03-76 357R 17 Ż DM 0
8 10 1861 Łabuń Maciej Borysowicz Tadeuszpol 28 Józef Agnieszka Kobierska Paulina Dokucka Tadeuszpol 20 Andrzej Teresa Wilczyńska Józef Snichowski, Józef Borysowicz 178-03-76 357R 18 Ż DM
8 10 1861 Łabuń Jan Feliński Medwedówka par. Połonne 20 Teodor Teresa Stachowska Magdalena Borysowicz Tadeuszpol 18 Józef Jadwiga Kobierska Józef Snichowski, Michał Stachowski 178-03-76 357V 19 Ż DM
22 10 1861 Łabuń Hipolit Poniatowski Dobre Łozy 22 Leontyn Antonina Kobierska Józefa Ostrowska Dobre Łozy 19 Michał Helena Wysocka Adam Skąpski, Dionizy Kołodyński 178-03-76 358R 22 Ż DM
31 1 1865 Żytomierz Karol Porembski Żytomierz 30 Feliks Zuzanna Kobierska Pawlina Gajewska Żytomierz 17 Gabriel Urszula Leszczyńska (dw.i dw.) Tito (Tytus ?) Karpiński, Mikołaj Iwanow 178-3-61 114V 21 Ż 120 DG
19 6 1866 Kuniów Franciszek Łapiński Hurby par. Ostróg 18 Józef Elżbieta Korotowicz Joanna Jasińska Noworodczyce 18 Gabriel Agnieszka Kobierska Jan Krasicki, Dominik Oborowicz, Jan Łaszowski 178-3-78 99R 3 Ż DM
16 2 1869 Białogródka Mikołaj Różycki Ledzianka 25 Mikołaj Agnieszka Noniewicz Franciszka Kobierska Ledzianka 18 Grzegorz Justyna Wierzbicka Tomasz Faliński, Maciej Różycki 178-03-81 458R 2 Ż DM
25 2 1869 Białogródka Tadeusz Kędzierski Sosnoweczka 54w Jan Apolonia Zagrodzka Domicela z d. Zagajewska Leszczyńska Bisówka 50w Kazimierz Marianna Kobierska Jan Czyż, Tomasz Zarzycki 178-03-81 459V 5 Ż DM
15 2 1870 Białogródka Grzegorz Ulicki Książęcin 19 Joachim Petronela Kobierska Emilia Zalewska Bisówka Wielka 17 Bazyli Kunegunda Dłużniewska Mateusz Hryniewiecki, Józef Gutkiewicz 178-03-84 57R 12 Ż DM
15 8 1871 Kuniów Paweł Jasiński Noworoczyce 20 Gabriel Agnieszka Kobierska Wincentyna Sokołowska Martyń 18 Jakub Wiktoria Podgruszecka Karol Strzelecki, Rafał Malinowski, Piotr Wiszniowiecki 178-3-78 263R 12 Ż DM
11 2 1879 Kuniów Stanisław Oborewicz Hurby par. Ostróg 20 Wojciech Maria Ostaszewska Antonina Jasińska Noworoczyce 20 Gabriel Agnieszka Kobierska Franciszek Łapiński i Jan Telicki 178-3-78 568V 5 Ż DM
5 9 1883 Kuniów Albin Wierzbicki Chiniówka 30w Antoni Agnieszka Woźnicka Honorata Jasińska Chiniówka 19 Gabriel Agnieszka Kobierska Jan Ostaszewski i Antoni Hryniewiecki 178-3-78 748V 22 Ż DM
6 8 1889 Kowel Józef Grabowski Kowel 50w Józef Józefa Smardzewska Wiktoria Kobierska Kowel 30 Tomasz Marcjanna Panowicz 290 67 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20290/pages/PL_1_436_290_0036.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
6 Aniela Kobierska 50 Ostróg Wołoskowce 1848 Równe SK 654-1-19
34 64 żona Zofia Kobierska 34 Łabuń Łabuń 1915 Żytomierz DM 178-49-62
38 71 żona Józefa Kobierska 43 Łabuń Łabuń 1915 Żytomierz DM 178-49-62
218 81 żona Aniela z d. Kobierska 31 Zasław św. Jana Wójtowce 1915 Żytomierz DM 178-49-61
281 7 żona Maria Kobierska 49 Łabuń Sasanówka 1915 Żytomierz DM 178-49-62
301 28 żona Maria Kubierska /Kobierska 36 Łabuń Suszki 1915 Żytomierz DM 178-49-62
385 20 żona Stanisława Kobierska 27 Łabuń Dobre Łozy 1915 Żytomierz DM 178-49-62
390 32 Kobierska Anna z Porębskich 63 Łabuń Dobre Łozy 1915 Żytomierz DM 178-49-62
469 52 żona Maria Kobierska 29 Łabuń Futor Łabuński 1915 Żytomierz DM 178-49-62
561 33 żona Wiktoria Kobierska 28 Łabuń Tadeuszpol 1915 Żytomierz DM 178-49-62
571 58 żona Waleria Kobierska 38 Łabuń Tadeuszpol 1915 Żytomierz DM 178-49-62
574 69 żona Zofia Kobierska 41 Łabuń Tadeuszpol 1915 Żytomierz DM 178-49-62
591 109 żona Karolina Kobierska 50 Łabuń Tadeuszpol 1915 Żytomierz DM 178-49-62
593 115 żona Magdalena Kobierska 44 Łabuń Tadeuszpol 1915 Żytomierz DM 178-49-62
601 134 Kobierska Teofila córka Jana 32 Łabuń Tadeuszpol 1915 Żytomierz DM 178-49-62
621 190 Kobierska Julia 67 Łabuń Tadeuszpol 1915 Żytomierz DM 178-49-62
625 6 żona Bronisława Kobierska 35 Łabuń Chrabuźna 1915 Żytomierz DM 178-49-62


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl