Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 270 wyników dla: Kler

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
5 8 1754 Szumsk Franciszek Jekler Szumsk 297-1-184 22V Ł 52 RK
11 7 1757 Szumsk Anastazja Ekler 2 Andruszówka rodzice: Leon i Dorota 297-1-184 28V Ł 64 RK 0
14 7 1761 Szumsk Józef Nukler Jekler 3 Szumsk rodzice: Leon i Dorota 297-1-184 49R Ł 111 RK
9 1 1766 Szumsk Marianna Ekler Jekler 1 Szumsk rodzice: Leon i Dorota 297-1-184 68R Ł RK
12 1 1828 Łuck Gustaw Guckler 6 Łuck s. Dominika i Barbary Gort 814 27a 5 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0031.htm
24 12 1829 Łuck Katarzyna Mikler 49 Olszany z Narodosławskich. Pozostali: wd. Dionizy, s. Józef, Jan, Ludwik, Edward, c. Dorota, Anna 815 48 145 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0048.htm
14 4 1831 Zasław św. Jana Parlen Żybiński 28 Zasław kleryk nowicjusz Bernardyn, s. ur. Teodora i Marianny z Rumeyków 178-3-97 20R 57 Ż DM 0
1 1 1834 Łuck Józef M'ikler 23 Olszany s. Dionizego i Katarzyny Narodosławskiej 372 2 3 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20372/pages/PL_1_436_372_0002.htm
19 2 1835 Łuck Marianna Kotowska 7 Olszany c. Piotra i Anny z Miklerów 373 72 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20373/pages/PL_1_436_373_0040.htm
29 12 1837 Łuck Kryspin Kotowski 4 Olszany s. Piotra i Anny z Miklerów 374 101 119 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0056.htm
2 8 1839 Łuck Jan Karol Guckler 9 Łuck s. Dominika i Barbary Gorth 375 70 41 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0038.htm
1 11 1839 Zasław św. Jana Feliks Wróblewski 39 Zasław Kleryk Zakonu o.o. Bernardynów w Zasławiu 178-3-112 22R 48 Ż 44 DM
23 10 1842 Krzywin Kazimierz Piotr Winkler 25 Krzywin s. Fryderyka i Antoniny z Popławskich 881 84 V 17
6 12 1844 Turzysk Apolonia Winkler 59 Błażennik wdowa po Józefie, córka Józefa zamężna 720 24 14 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20720/pages/PL_1_436_720_0015.htm
21 6 1844 Niewirków Ignacy Poraj Prążewski 76 Niewirków kapłan kleru świeckiego 883 257V 5 AS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20883/pages/PL_1_436_883_0258.htm
3 6 1846 Horochów Tekla Sztekler 45 Smyków 1-dw., mąż Jan, syn Antoni 84 59 31 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2084/pages/PL_1_436_84_0033.htm
30 1 1846 Deraźne Leon Rubaziewicz 52 Podłużne Kapłan kleru świeckiego 885 198 V 4 263 AD http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0209.htm
13 6 1848 Łuck Dominik Gukler 58 Łuck szl., żona Barbara, synowie Adolf i Kazimierz, córki Amalia, Ludwika, Marianna, Eugenia i Franciszka 384 49 44 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20384/pages/PL_1_436_384_0027.htm
16 11 1848 Zasław św. Jana Jan Łukaszewicz 0,5 Zasław od szkarlatyny, s. chł. Tomasza i Karoliny z Kuklerów 178-3-117 116V 110 Ż
19 2 1851 Włodzimierz Konstanty Szykler 4 Włodzimierz s. NN i ob.. Konstancji 787 68 15 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20787/pages/PL_1_436_787_0037.htm
23 7 1855 Sielec Ambroży Baranowski 35 Sielec żona Józefa z Miklerów, synowie Józef, Alojzy, Feliks i Władysław (cholera) 587 35 27 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0020.htm
27 7 1855 Sielec Tekla Brauer 45 Sielec z d. Mikler, zagraniczna, mąż Mikołaj, syn Feliks, córki Marianna, Stefania, Aniela, Olga, Michalina, Anna i Konstancja (cholera) 587 38 36 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0021.htm
16 10 1855 Przewały Paulina Kler 60 Przewały c. Mateusza i Cecylii z Chasieckich 867 418 9 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20867/pages/PL_1_436_867_0219.htm
6 2 1855 Krzemieniec Józefa Winkler 8 Krzemieniec c. Franciszka i Julii z Jachnowskich 426-1-27 38V 20 T 197 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4H-8?i=196&cat=300453
13 3 1855 Krzemieniec Donat Winkler 2 Krzemieniec s. szl. Józefa i Marianny z Rudolfów 426-1-27 41R 35 T 199 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-MQ4H-2?i=198&cat=300453
28 1 1857 Przewały Marianna Kler 58 Przewały c. Mateusza i Cecylii z Chasieckich 869 278 1 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0148.htm
25 10 1859 Tajkury Anna Zielińska 42 Nowostawce 1-dw., z Winklerów, pozostawiła męża Mikołaja, synów Władyslawa i Stefana oraz córkę Józefę 886 335 13 AGAD DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0177.htm
12 10 1860 Krzemieniec Józef Winkler 46 Krzemieniec wlm., uczeń aptekarski, żona Marianna z d. Rudolf, syn Apoloniusz Kazimierz 0.1-33 59V 74 T
7 5 1861 Krzemieniec Ludwika Winkler 97 Krzemieniec wdowa po Ferdynandzie, dawno straciła potomstwo 0.1-34 63R 48 T
10 11 1861 Sielec Michalina Brauer 17 Sielec c. szl. Mikołaja i Tekli z Miklerów, panna 593 35 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0019.htm
6 2 1866 Łuck Konstanty Majer 0,5 Łuck s. obcokrajowców Emiliana i Marii z d. Gukkler 396 55 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20396/pages/PL_1_436_396_0030.htm
25 8 1868 Łuck Julia Gukler 2 Dworzec c. Wilhelma i Michaliny 398 58 46 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0032.htm
1 12 1878 Horochów Tekla Kopczyńska 25 Fusów z Sztoklerów, chłopka, mąż Jakub, syn Jan 114 88 57 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20114/pages/PL_1_436_114_0047.htm
24 10 1881 Horochów Franciszka Ciszewska 1 Laszki c. chł. Piotra i Marianny z Szteklerów 117 66 38 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20117/pages/PL_1_436_117_0036.htm
2 3 1884 Rzyszczów Józefa Paprocka 62 Rzyszczów z Miklerów, szl., mąż Karol, z 1-go małż. z Ambrożym Baranowskim Józef, Alojzy, Feliks i Władysław, z 2-go z Paprockim córki Aniela i Michalina 1268-2-26 15 4 CDIAK
15 3 1901 Torczyn Michał Sierocajło-Mikler 70 Torczyn s. Makara i Marii z Sosnowskich 955 53 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20955/pages/PL_1_436_955_0028.htm
21 12 1911 Radziwiłłów Tekla Mikler 85 Radziwiłłów z Stasiewiczów, szlachcianka 1-101 68 R 46 T 0
10 9 1913 Tbilisi Wiktoria Klere 75 Tbilisi pokojówka 175 78 Tb
18 3 1917 Tbilisi Filip Sztekler Tbilisi szeregowy 21 Kaukaskiego Pułku Strzelców 305 118 Tb
7 8 1918 Horochów K. Sztekler 61 Horochów z Tołłoczków, bezdzietna, pozostawiła męża Rafała 1083 75 14 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201083/album/index.html#img=1_436_0_0_1083_0056.jpg
4 8 1920 Starokonstantynów Helena Wawryniuk 3/12 Połowinniki z konwulsji, c. włościan Franciszka i Ernestyny z Winklerów 17-2-91 191R 208 Ch 342 DM
11 1 1920 Krzemieniec Bronisław Wielhorski 54 Krzemieniec ze sklerozy, wdowiec, synowie Adam, Tadeusz i Stanisław, córka Maria 426-1-122 10R 11 T 380 DW https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS9R-4VT4?i=379&cat=300453

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
8 1748 Szumsk Dominik Suszynski Bryków Walenty Anastazja Józef Woyciechowski, Jadwiga Witkiewiczowa, Antoni Fabianowski, Franciszka Drohoiewska, Leon Jekler, Franciszka Jabkowska 297-1-180 33R Ł RK 68
14 5 1750 Szumsk Magdalena Kozłowska Szumsk Łukasz Jadwiga Leon Jekler, Marianna Medynska, Adam Trzesniowski, Helena Woronkiewiczowa 297-1-180 38R Ł RK 81
3 7 1750 Szumsk Jan Sienkiewicz Szumsk Jakub Zofia Aleksander Zawacki, Krystyna Truszkowska, Leon Jekler, Marianna Medynska 297-1-180 38V Ł RK 82
28 2 1751 Szumsk Kazimierz Mokrzycki Sadki Wawrzyniec Teresa Leon Jekler, Marianna Medynska, Wojciech Błazewski, Apolonia Rydwanska 297-1-180 41R Ł RK 87
25 10 1751 Szumsk Klara Nowakowska Waśkowce Józef Marianna Leon Gekler, Tekla, Wawrzyniec, Agnieszka Jasinska 297-1-180 44V Ł RK 97
28 8 1752 Szumsk Jan Szumsk Tomasz Regina Jakub Chaiecki, Teresa Suchocka, Leon Jekler, Agnieszka Stankiewiczowa 297-1-180 49R Ł RK 112
1 12 1752 Szumsk Mikołaj Bobowski Szumsk Jan Ewa Franciszek Piotrowski, Regina Spiltowa, Sebastian Szpakowski, Dorota Jeklerowa 297-1-180 50R Ł RK 117
21 1 1753 Szumsk Agnieszka Huta Rachmanowska Marcin Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 51R Ł RK 120
5 2 1753 Szumsk Jan Maciej Makowiecki Makowski Borki Stanisław Eleonora Stanisław Podhorski, Dorota Jeklerowa 297-1-180 51R Ł RK 120
11 4 1753 Szumsk Marianna Stankiewicz Szumsk Józef Agnieszka Leon Jekler, Krystyna Truszkowska 297-1-180 52R Ł RK 124
6 5 1753 Szumsk Stanisław Podolski Szumsk Andrzej Agnieszka Leon Jekler, Jadwiga Piotrowa 297-1-180 52V Ł RK 125
25 11 1753 Szumsk Katarzyna Rakoczy Szumsk Franciszek Marianna Krystyna Truszkowska, Leon Jekler, Marianna Medynska, Jakub Jastrzębski 297-1-180 55R Ł RK 133
6 12 1753 Szumsk Franciszek Ksawery Mikołaj Jekler Szumsk Leon Dorota Rogala Rudzinski, Krystyna Truszkowska 297-1-180 55R Ł RK 133
14 2 1755 Szumsk Ignacy Jakusewicz Jakusiewicz Huta Dubieńska Stanisław Marianna Leon Jekler, Barbara Bernacka, Antoni Jakusiewicz, Marianna Medinska 297-1-180 59V Ł RK 147
0 1755 Szumsk Anastazja Barbara Jekler Zekler Rachmanów Leon Dorota Stanisław Zaracki, Franciszka Zielinska, Franciszek Rutkiewicz, Magdalena Zielińska 297-1-180 62R Ł RK 156
7 5 1756 Szumsk Katarzyna Zawalska? Huta Surażska Jakub Anastazja Antoni Jakusiewicz, Marianna Sobolewska, Leon Jekler, Agnieszka Czyzewska 297-1-180 65V Ł RK 167 0
29 8 1756 Szumsk Jan Ludwik Nowicki Szumsk Józef Anna Jan, Dorota Eklerowa, Antoni Przygocki, Soboleska panna, Wojciech Jendruskiewicz, Anastazja ?dorowa 297-1-180 67V Ł RK 176 0
23 10 1756 Szumsk Teresa Gabrylczuk Gabruk Rachmanów Maciej Anna Leon Jekler, Marianna Sopińska 297-1-180 68R Ł RK 177
24 10 1756 Szumsk Jan Lisowski Szumsk Tomasz Agata Tadeusz Puszyński, Krystyna Truszkoska, Konstanty Antoniowski, Dorota Jeklerowa 297-1-180 68V Ł RK 178
1 3 1757 Szumsk Helena Maciuk Rachmanów Tomasz Katarzyna Dominik Wyszkoski, Eklerowa, Leon Ekler, Anastazja Wyszkowska 297-1-180 70V Ł RK 184
16 5 1757 Szumsk Zofia Zielińska Szumsk Jan Marianna Tomasz Lisowski, Krystyna, Stanisław Brozoski, Anastazja, Ekler, Marianna Jadzina 297-1-180 71V Ł RK 186
2 6 1757 Szumsk Antoni Mazur Szumsk Wojciech Jadwiga Jan, Bibianna Wirkoska, Stanisław Brzozoski, Eklerowa 297-1-180 71V Ł RK 186
24 7 1757 Szumsk Anna Szymańska Kordyszów Anastazja Jan Ledowicki, Marianna Jarocka, Józef Sałacki, Dorota Eklerowa 297-1-180 72R Ł RK 187
11 8 1757 Szumsk Wawrzyniec? Białecki Szumsk Maciej Helena Wojciech Jędrzeieski, Dorota Eklerowa, Jan Chomiczak, Konstancicha 297-1-180 72V Ł RK 188 0
10 12 1757 Szumsk Tomasz Mostyński Kąty Stanisław Aleksandra Leon Jekler, Anna Mostynska 297-1-180 74R Ł RK 191
20 12 1757 Szumsk Tomasz Domański Bykowce Aleksander Anna Piotr Herman, Marianna Sosisnowska, Leon Jekler, Chwedorowa 297-1-180 74R Ł RK 191
19 3 1758 Szumsk Józef Jekler Szumsk Leon Dorota Kazimierz Boysan, Antonina Pozarynska, Stanisław Pozarynski, Marianna Czępkowska 297-1-180 77V Ł 198 RK
17 5 1758 Szumsk Anna Domanska Domańska Bykowce Roman Marianna Leon Jekler, Anna Mikulska 297-1-180 79R Ł 201 RK 0
8 6 1758 Szumsk Wiktoria Woytaszewska Wojnaszewska Huta Szumska Antoni Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 79V Ł 202 RK
14 11 1758 Szumsk Katarzyna Bobczuk Szumsk Paweł Katarzyna Franciszek Konarzewski, Apolonia Martinicha, Gabriel Trzeciak, Prakseda Antonicha, Leon Ekler, Marianna Paulicha 297-1-180 82R Ł 207 RK
21 2 1759 Szumsk Piotr Domanski Domański Huta Szumska Sebastian Helena Walenty Brylinski, Dorota Eklerowa, Wojciech Jonaszkiewicz, Anna Puchalska 297-1-180 83V Ł RK 212
8 4 1759 Szumsk Marianna Szachowska Huta Surażska Marcin Magdalena Leon Jekler, Teresa Pikulska 297-1-180 84V Ł RK 214
26 4 1759 Szumsk Wojciech Piotrowski Bykowce Franciszek Magdalena Leon Nukler, Katarzyna Brzyska 297-1-180 84V Ł RK 214
5 8 1759 Szumsk Rozalia Sopinska Sopińska Rachmanów Tomasz Katarzyna Jan Zabatowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 86R Ł RK 217
25 9 1759 Szumsk Franciszek Głowacka Szumsk Aleksander Barbara Leon Nukler, Anna Wisniowska, Jan Sabatowski, Agata Sobecka 297-1-180 86V Ł RK 218 0
3 2 1760 Szumsk Marianna Apolonia Ekler Szumsk Leon Dorota Antoni Powyrski, Marianna Buchowieczanka 297-1-180 90R Ł RK 4408
18 2 1760 Szumsk Antoni Matuszeski Matuszewski Szumsk Marcin Anna Leon Nukler, Katarzyna Kubianka 297-1-180 90V Ł RK 4409
24 2 1760 Szumsk Kazimierz Gąsecki Michałowka Franciszek Teresa Stanisław Brzozoski, Anna Wisnioska, Leon Nekler, Magdalena Buchowiecka 297-1-180 90V Ł RK 4409
1 4 1760 Szumsk Józef Wojciech Kowalski Bykowce Andrzej Barbara Stanisław Brzezoski, Konstancja Stempkoska, Jan Tunicki, Dorota Eklerowa 297-1-180 91V Ł RK 4411
3 5 1760 Szumsk Zofia Jędruszkiewicz Szumsk Wojciech Jadwiga Stanisław Brzozowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 92R Ł RK 4412
11 5 1760 Szumsk Stanisław Woyniszoski Wojnaszowski Huta Rachmanowska Antoni Magdalena Leon Ekler, Magdalena Sliwinska, Szymon Obierski, Dorota Eklerowa 297-1-180 92V Ł RK 4413
20 7 1760 Szumsk Magdalena Rogowska Huta Pikulskiego Jan Zofia Wawrzyniec Sliwinski, Dorota Eklerowa, Stanisław Zilanowski, Agnieszka Sinkowska 297-1-180 94R Ł RK 4416
12 10 1760 Szumsk Franciszek Borgiasz Serafin Laskowski Szumsk Błażej Teresa Stanisław Brzozowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 96R Ł RK 4420
14 10 1760 Szumsk Teresa Muszynska Muszyńska Szumsk Józef Katarzyna Wojciech Wisniowski, Dorota Nuklerowa, Stanisław Brzozoski, Rozalia Godowska 297-1-180 96R Ł RK 4420
23 4 1761 Szumsk Wojciech Pikulski Huta Surażska Sebastian Agnieszka Wawrzyniec Woynaszewski, Dorota Nuklerowa, Jan Sabatowski, Helena Pikulska 297-1-180 101R Ł 4433 RK
4 6 1761 Szumsk Antonina Czarnysz Czernisz Hucisko Surażskie Jan Marianna Stanisław Zalewski, Agnieszka Kraiowska, Jan Lewicki, Dorota Nuklerowa 297-1-180 101V Ł 4434 RK
4 6 1761 Szumsk Katarzyna Kondratowicz Konradowicz Kruholec Jan Ewa Leon Nukler, Prakseda Stefaniucha 297-1-180 101V Ł 4434 RK
11 2 1762 Szumsk Antoni Sliwinski Śliwiński Hucisko Szumskie Wojciech Katarzyna Wojciech Kozicki, Katarzyna Jakasiowa, Leon Nukler, Magdalena Sliwinska 297-1-180 106V Ł 4445 RK
4 11 1762 Szumsk Salomea Ekler Jekler Nukler Szumsk Leon Dorota Andrzej Rosman, Anna Czempkowska, Jan Sabatowski, Angela Buchowiecka 297-1-180 111R Ł 4454 RK 0
22 1 1763 Szumsk Agnieszka Sopińska Rachmanów Tomasz Katarzyna Stanisław Brzozowski, Dorota Neklerowna, Leon Nekler, Ewa Kozłowska 297-1-180 112V Ł 4457 RK
18 4 1763 Szumsk Wojciech Sliwinski Śliwiński Huta Franciszkowa Stanisław Marianna Stanisław Bernacki, Dorota Nuklerowa, Błażej Bąkowski, Marianna Jakasienska 297-1-180 114V Ł 4461 RK
16 6 1763 Szumsk Jan Kałuski Szumsk Andrzej Katarzyna Leon Jekler, Agnieszka Stefanowa, Józef Bielewicz, Ewa ?wa 297-1-180 115V Ł 4463 RK
4 8 1763 Szumsk Dominik Siękiewicz Stankiewicz Huta Szumska Marcin Petronela Leon Nukler, Regina Bernacka 297-1-180 116V Ł 4465 RK
8 11 1763 Szumsk Marcin Stanisław Kostka Jadasiewicz Jadaszewicz Waśkowce Jan Zofia Leon Ekler, Helena Brawinska 297-1-180 118R Ł 4468 RK
11 4 1764 Szumsk Marianna Balicka Kruholec Michał Anna Leon Nukler, Eufrozyna Kontracicha 297-1-180 120V Ł 4473 RK
13 4 1764 Szumsk Wojciech Wereszczynski Wereszczyński Suraż Jan Marianna Leon Ekler, Regina Bernacka 297-1-180 120V Ł 4473 RK
24 5 1764 Szumsk Jan Kozłowski Szumsk Łukasz Ewa Antoni Kozłowski, Teodora Nuklerowa 297-1-180 121V Ł 4475 RK
3 1 1765 Szumsk Marcjanna Ikler Ekler Nukler Szumsk Leon Magdalena Antoni Kozłowski, Apolonia Bukowska, Antoni Buchowiecki, Magdalena Czechowska 297-1-180 124V Ł 4481 RK 0
14 1 1765 Szumsk Stefan Wawrzysiuk Wawrysiuk Szumbar Kazimierz Agnieszka Leon Hekler, Regina Nowakoska 297-1-180 124V Ł 4481 RK
5 5 1766 Szumsk Stanisław Głębocki Waśkowce Jan Petronela Leon Ekler, Marianna Czechowska 297-1-180 131V Ł 4495 RK
12 2 1767 Szumsk Maciej Jakusiewicz Jakuszewicz Huta Surażska Stefan Marianna Jakub Jakusiewicz, Franciszka Jakusiewiczowa, Leon Jekler, Marianna Jakusiewiczowa 297-1-180 137V Ł 4507 RK
13 4 1767 Szumsk Józef z Kupertynu Wojciech Jekler Szumsk Leon Dorota Jakub Pikulski, Regina Bernacka, Jan Sabatowski, Katarzyna Tarasiewiczowna 297-1-180 138V Ł 4509 RK
30 4 1767 Szumsk Katarzyna Tkacz Onyszkowce Jan Katarzyna Leon Jekler, Marianna Mazurska 297-1-180 139R Ł 4511 RK
28 6 1767 Szumsk Marianna Jędruszkiewicz Szumsk Stefan Agnieszka Leon Jekler, Eudochia Leszczycha 297-1-180 139V Ł 4512 RK
31 8 1767 Szumsk Marianna Zarzycka Bryków Antoni Ewa Antoni Wolanski, Dorota Jeklerowa, Andrzej Dąbrowski, Katarzyna Taraszewiczowna panna 297-1-180 139V Ł 4512 RK
11 3 1768 Szumsk Józef Woynaszewski Wojnaszewski Huta Pikulskiego Antoni Magdalena Błażej Bąkowski, Ewa Koziecha, Leon Jekler, Ewa Szlachetka 297-1-180 142R Ł 4517 RK
15 3 1768 Szumsk Franciszka Wesołowska Hucisko Szumskie Hiacynt Zofia Maciej Choinski, Marianna Kowalicha, Leon Jekler, Marianna Smolińska 297-1-180 142R Ł 4517 RK
4 5 1768 Szumsk Teresa Płazowska Kąty Józef Anna Teresa Opolska, Leon Jekler 297-1-180 142V Ł 4518 RK
25 6 1768 Szumsk Jakub Walkowski Szumsk Maciej Marianna Franciszek Siemiadkowski, Dorota Teklerowa, Tomasz Baykowski, Katarzyna Hricycha 297-1-180 143R Ł 4519 RK
27 12 1768 Szumsk Wiktoria Ekler Szumsk Leon Magdalena Wincenty Mizicki, Apolonia Bukowska, Grzegorz Terlecki, Rozalia Rzeplinska 297-1-180 144V Ł 4522 RK
24 2 1769 Szumsk Katarzyna Woynaszowska Wojnaszewska Huta Szumska Wawrzyniec Wiktoria Antoni Woynaszowski, Regina Bernacka, Antoni Kozłowski, Dorota Eklerowa 297-1-180 145V Ł RK 4526
15 10 1769 Szumsk Jadwiga Kozłowska Szumsk Łukasz Ewa Jan Chomiak, Dorota Klerowa 297-1-180 148V Ł RK 4533 0
5 7 1772 Szumsk Piotr Mankowski Mańkowski Sosnowka Józef Regina Antoni Chomicki, Marianna Eklerowa 297-1-180 160R Ł RK 4558
29 5 1773 Szumsk Małgorzata Szafarz Borki Teodor Apolonia Józef Mańkowski, Marianna Eklerowa 297-1-180 165R Ł RK 4569
12 6 1774 Szumsk Antoni Czarnocki Horbowce Aleksander Teresa dop. chrztu 04.10.1774, Piotr Czarnecki, Ewa Zielinska, Paweł Tomaszewski, Marianna Eklerowa 297-1-181 9R Ł 009a RK 0
5 1 1775 Szumsk Agnieszka Tyszkiewicz Michałowka NN Aleksandra Tyszkiewicz Franciszek Gąsecki, Apolonia Krzeszka, Leon Ekler, Marianna Pawłoska wdowa 297-1-181 11R Ł 011a RK
2 3 1775 Szumsk Kazimierz Mazur Waśkowce Kazimierz Katarzyna Leon Ekler, Helena Heblinska 297-1-181 11V Ł 12 RK
27 3 1775 Szumsk Wincenty Tyszecki Szumsk Wincenty Eleonora Leon Ekler, Helena Wirkowska, Szymon Grabowski, Eufrozyna Lewczycka, Maciej Kozak, Teresa Lachowiecka 297-1-181 12R Ł 012a RK
8 6 1775 Szumsk Helena Kulczycka Rachmanów Jan Anna Leon Ekler, Teodora Kochalska, Marcin Więckoski, Marianna Przytworska 297-1-181 12V Ł 13 RK
4 7 1775 Czartorysk Piotr Sulikowski Bielchów Dominik Magdalena Piotr Sulikowski, Asra Beklerowa 297-1-185 95R Ł 9310 DW
21 3 1776 Szumsk Józef Furman Bryków Franciszek Justyna Leon Ekler, Justyna Tarnawska, Paweł Tomaszewski, Katarzyna Lachowiczowa 297-1-181 15R Ł 015a RK
24 3 1776 Szumsk Marianna Dzikoska Dzikowska Waśkowce Jakub Marianna Tadeusz Matymborski, Marianna Enklerowa 297-1-181 15R Ł 015a RK
3 4 1776 Szumsk Marianna Waśkowce Jakub Marianna Tadeusz Matymewski, Marianna Leklerowa 297-1-181 15V Ł 016-1 RK
10 4 1776 Szumsk Anna? Leon ? Skibicka /-i/ Kąty Antoni Anna Leon Ekler, Angela Skibicka panna 297-1-181 15V Ł 016-1 RK
27 6 1776 Szumsk Petronela Krzyszczuk Kąty Łukasz Marianna Wojciech Rogoski, Marianna Eklerowa, Leon Ekler, Agnieszka Białobrzyska 297-1-181 16R Ł 016a RK
26 8 1776 Szumsk Kazimierz Słobodzianiuk Borki Jakub Agnieszka Leon Ekler, Marianna Tomczycha 297-1-181 16V Ł 17 RK
8 1777 Szumsk Antoni August Oleynik Olejnik Rachmanów Mikołaj Katarzyna Józef Szopinski, Marianna Jeklerowa, Tomasz Sękowski, Horpina Sira 297-1-181 22V Ł 23 RK
6 9 1777 Szumsk Antoni Bryków Franciszek Justyna Katarzyna Lachowiczowa, Leon Hekler, Jan Huscinski, Justyna Tarnawska 297-1-181 22V Ł 23 RK
18 1 1778 Szumsk Sebastian Kowaleski Kowalewski Załuże Maciej Konstancja Andrzej Dąbrowski, Marianna Eklerowa, Jan Piskulski, Anotni Stępkowski, Anna Kulczynska, Agnieszka Tomczuczka 297-1-181 24R Ł 024a RK
22 7 1778 Szumsk Magdalena Kozłowska Szumsk Maciej Barbara Józef Podolski, Marianna Eklerowa 297-1-181 29V Ł 30 RK
12 11 1778 Szumsk Andrzej Huta Marcin Anastazja Leon Jekler, Marianna Iklerowa 297-1-181 31V Ł 32 RK
6 1 1779 Szumsk Antoni Dzikowski Rachmanów Jakub Marianna Stanisław Biernacki, Marianna Eklerowa, Jan Kuzminski, Brygida Chodorowiczowa 297-1-181 32R Ł 032a RK
11 1 1779 Szumsk Józef Jadaszuk Jadaszko Iserna Michał Marianna Leon Ekler, Zofia Bilinska 297-1-181 32R Ł 032a RK
18 8 1779 Szumsk Katarzyna Jadaszynska Jadaszyńska Szumsk Maciej Teresa Jakub Blicharski, Marianna Eklerowa 297-1-181 35R Ł 035a RK
13 1 1780 Szumsk Marianna Biernacka Bernacka Waśkowce Franciszek Katarzyna Leon Ekler, Mariana Bielewiczowa, Grzegorz Płoszkiewicz, Dorota Kidolowa 297-1-181 37V Ł 38 RK
23 2 1780 Szumsk Konstancja Jakusiewicz Hucisko Horodyskie Kryspin Katarzyna Józef Smolinski, Katarzyna Pastrowiczowa, Leon Ekler, Zofia Bielecka 297-1-181 38R Ł 038a RK
5 7 1780 Szumsk Piotr Leszczynski Leszczyński Bryków Kazimierz Magdalena Leon Ekler, Salomea Kwiatkowska, Wojciech Bielecki, Anna Bąkiewiczowa 297-1-181 40V Ł 41 RK
19 12 1781 Szumsk Franciszek Borgia Białobrzycki Białobrzyski Huta Stanisława Bernackiego Tomasz Franciszka Tomasz Wislicki, Jadwiga Gabrielicha, Marcin Czmilinszczuk, Marianna Eklerowa 297-1-181 51V Ł 52 RK 0
22 1 1782 Szumsk Agnieszka Ostapowicz Huta Dubieńska Tomasz Marta Leon Ekler, Magdalena Ostapowiczowa, Michał Strzelecki, Rozalia Oberda 297-1-181 52V Ł 53 RK
23 2 1782 Szumsk Maciej Łukaszowski Łukaszewski Załuże Tadeusz Marianna Leon Ekkler, Marianna Rajowska, Franciszek Ryszkiewicz, Apolonia Sebalukowa 297-1-181 53R Ł 053a RK
7 5 1782 Szumsk Stanisław Jadaszyński Iserna Michał Marianna Maciej Szymanski, Zofia Bielecka, Leon Ekler, Marianna Boreykowa 297-1-181 54V Ł 55 RK
12 11 1782 Szumsk Marcin Jakubowski Michałowka Szymon Anna Franciszek Mikulski, Katarzyna Kowaleska, Antoni Kowalewski, Marianna Eklerowa 297-1-181 58V Ł 59 RK
25 7 1783 Szumsk Jakub Maciuk Bacaje Antoni Marianna Stanisław Jakubczuk, Paraska Karpiuk, Leon Ekler, Marianna Pawełczycha 297-1-181 62V Ł 63 RK
5 8 1783 Szumsk Antoni Slusarsz Ślusarz Załuże Franciszek Marianna Leon Ekler, Marianna Ukrynska 297-1-181 62V Ł 63 RK
25 4 1784 Szumsk Wojciech Jadaszyński Huta Dubieńska Jan Agnieszka Leon Ekler, Magdalena Wolańska 297-1-181 67R Ł 067a RK
19 10 1784 Szumsk Szymon Tadeusz Dylowski Onyszkowce Michał Marianna Mikołaj Hryckowicz, Ludwika Hrycaiucha, Leon Ekler, Anna Ratusznikowa 297-1-181 69V Ł 70 RK
28 11 1784 Szumsk Marcjanna Rucka Rudzka Huta Stanisława Maciej Katarzyna Andrzej Zwolinski, Magdalena Ostapowiczowa, Leon Ekler, Petronela Stankiewiczowa 297-1-181 70R Ł 070a RK
28 1 1785 Szumsk Karol Józef Andrzej Marchocki Marchecki Uhorsk Ignacy Józefa Leon Ekler, Anna Mielnikowa 297-1-181 71R Ł 071a RK
25 4 1785 Szumsk Marek Kozicki Waśkowce Jan Agnieszka Stefan Didyk, Katarzyna Nowakowska, Karol Nowakowski, Magdalena Tomczukowa, Jan Jampolczuk, M. Eklerowa 297-1-181 73R Ł 073a RK
22 1 1787 Szumsk Błażej Tomczak Tomczuk Załuże Franciszek Magdalena Leon Hekler, Dorota Błaszczukowa 297-1-181 82R Ł 082a RK
2 2 1805 Lubar Franciszek Lubarski Lubar Michał Honorata łacina, data chrztu, Piotr Głębocki, Agata Pawska, ass. Michał Marcinowski, Anna Mądzelewska, Jan Klern, Rozalia Rzecycka 178-51-174 67V Ż Mg
26 3 1805 Lubar Krzysztof Szczucki Lubar Jan Antonina łacina, data chrztu, Jan Klern, Marianna Sobecka, Kacper Sobecki, Marianna Krajewska 178-51-174 69V Ż Mg 154
26 6 1824 Łuck Jan Gracjan Adolf Guckler Łuck Dominik Barbara Gorth Dopełnienie: Marceli Abramowicz, Matylda Abramowicz panna 368 53 52 814 10a ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0027.htm
30 11 1824 Zasław św. Józefa Rozalia Jaworska Mytkowce gub.podolska pow.Hajsyn Jan s.Walentego Julia c.Ignacego Mrozowska Dopełn. chrztu z wody. Grzegorz Winkler, Tekla Wysocka 178-3-118 451V-452R 46 Ż 824-825 RG
7 7 1827 Łuck Ludomiła Władysława Pulcheria Guckler Łuck Dominik Barbara Gort Jan Szlachów podpułkownik, Józefa Maciejowska małżonka Józefa 368 20 65 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0011.htm
9 11 1827 Łuck Ignacy Narcyz Kalczycki Kniahininek Jan Marianna Wysocka Stefan Kreczetowicz, Katarzyna Mikler mężatka 368 30 94 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0016.htm
17 1 1828 Krzemieniec Anna Pawłowicz Krzemieniec Jan Petronela Gibska Michał Sawicki i urodz. Antonina Winkler wdowa 01-3 31V 23a T 532 DM
4 8 1829 Łuck Dominik Brodnicki Rokinie Wawrzyniec Franciszka Ejsmont Józef Mekler, Franciszka Mekler 815 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0013.htm
4 8 1829 Łuck August Brodnicki Rokinie Wawrzyniec Franciszka Ejsmont Andrzej Leńczewski, Katarzyna Mekler 815 13 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20815/pages/PL_1_436_815_0013.htm
18 1 1829 Równe Jan Wilhelm Birnbaum Równe Franciszek Emilia Mikler ch. 24.02.1829, Michał Czebotarew pułkownik 49tego pułku i księżna Ludwika Lubomirska kasztelannowa kijowska, asystowali Wincenty Pohowski i Natalia Frydrychsowa, ojciec: lekarz sztabowy pułku 171-1-2 132V 10 R RG
1 2 1830 Łuck Ignacy Batak Lipiany Mikołaj Katarzyna Romaniuk Józef Popławski, Dorota Mikler panna 368 97 10 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0049.htm
9 4 1830 Łuck Maria Egipcjanka, Suzanna Józefa Guckler Łuck Dominik Barbara Gorth Franciszek Markmiller lekarz, Karolina Balegh 368 101 22 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0051.htm
29 6 1830 Łuck Paweł Jan Kuczkowski Łuck Teodor Rozalia Dobielewska Dominik Guckler, Karolina Balogh 368 115 66 AGAD ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20368/pages/PL_1_436_368_0058.htm
14 12 1830 Zasław św. Józefa Tomasz Kałubski Sławuta IN Marianna Kałubska Kazimierz Jakubowski, Apolonia Klernichowa wdowa 178-03-96 28R 79 Ż 51 RG
14 2 1832 Szumsk Monika Fruzyna Eyckler Ejkler Suraż August Emilia Szmit Ludwik Borkowski sędzia, Teodora Potocka szambelanowa, Antoni Roguski, Marianna Czarnocka podkomorzy 245-1-6 389R 4 R RK
1 8 1834 Turzysk Dominik Romanowski Jałowce? Piotr Anna Drozd Stefan Skler, Katarzyna Gaydemska 22 EH
26 9 1835 Niewirków Brygida Petronela Ciemirska Wołkoszów Jan Stanisław Józefa Wojtowicz Ignacy Prażmowski kapłan kleru świeckiego,Karolina Wojtowicz panna 171-1-8 249 V 22 R AS
27 10 1836 Zasław św. Jana Grzegorz Franciszek Atanazy Bórkowski Bielczyn Franciszek Elżbieta Dziubińska Grzegorz Winkler i Brygida Czaplińska 178-3-106 8V 46 Ż 18 DM
26 2 1837 Krzemieniec Julia Czarnecka Krzemieniec IN Tekla Aleksander Chołodecki i Antonina Winkler 01-11 9R 34 T 145 DM
11 8 1838 Kołki Emilia Zuzanna Daniłowska Huta Lisowska, d. par. Czartorysk Andrzej Benigna Hulewicz Samuel Orda, Marianna Kler; as: Antoni Daniłowski, Marianna Sufczykowna - "p"; ch: 16.0 824 63a 36 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0064.htm
24 7 1838 Zasław św. Józefa Krystyna Niedzielnicka Sławuta Ignacy Katarzyna Kurewicz Jerzy Mikler i Helena Taborowska ż. Jana 178-03-110 59R 67 Ż 114 DM
20 7 1839 Łuck Karol Guekler Łuck Dominik Barbara Gorth Asyst. Józef Dowberger, Józefa Patępska 375 20 40 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0011.htm
17 3 1840 Berezdów Marianna Gabriela Mikler Chorowiec Jerzy Wiktoria Łabudzińska 871 256 18
15 2 1840 Chabno Sabina Józefa Ernest Chabno Wilhelm Izaak Maria Katarzyna Strok Karol Bode, Julia Hempel, mężatka, as. Adolf Holk, Julia Winkler, mężatka, chrz. 15.04.1840 178-51-456 25V 11 Ż BS 63
17 2 1841 Kołki Wojciech Skrzypkowski Czartorysk Leopold Emilia Dobrowolska Daniel Dębowski, Elżbieta Konopacka - "w"; as: Wojciech Konopacki, Marianna Kler 827 83 9 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0085.htm
0 1841 Łuck Franciszka Guckler Dominik Barbara 377 33 69 827 15V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20377/pages/PL_1_436_377_0017.htm
4 10 1841 Nowogród Wołyński Józefa Gerżdoff Nowogród Wołyński Aleksander Dorota Klerże 872 60 238 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0034.htm
22 11 1841 Krzywin Jadwiga Celestyna Karpińska Krzywin Ludwik Aniela Osmólska ch.23.11.1841, Ur.... Milkler ?, Ur. Franciszka Rupniewska ż. Feliksa 171-1-12 34V 31 R Mg
23 6 1842 Sielec Olga Karolina Brawer Sielec Mikołaj Tekla Mikler hr. Michał Czacki, hr. Maria Barbara Czacka ż. Feliksa 574 4 14 0
24 6 1842 Łuck Filomena Joanna Marianna Leszczyńska Łuck Antoni Matylda Abramowicz Maksymilian Giller, Barbara Guckler 378 16 44 828 149R 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20378/pages/PL_1_436_378_0009.htm
25 11 1843 Hołoby Katarzyna Klementyna Klerże Hołoby Jan Honorata Witkoska Eustachy Wilga Julii z Zbijewskich małżonek, Antonina z Kossakowskich Walentego 858 211V/406 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20858/pages/PL_1_436_858_0215.htm
28 12 1845 Krzywin Marcianna Jadwiga Komarnicka Krzywin Kazimierz Helena Frąckiewicz Jan Mikler, Karolina Iżycka 884 65 32 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0067.htm
20 5 1845 Niewirków Aniela Pulikowska Mokre Stanisław Apolonia Garbolińska Jan Rudnicki i Maryanna Klereszczyńska 884 276 36 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20884/pages/PL_1_436_884_0281.htm
9 6 1845 Bohusław Antoni Bielecki Tahańcza ur. Klemens Antonina Hunkler JW. Maurycy Poniatowski szambelan, ur. Antonina Bielecka 685-2-1020 43v 12 Ch 86 KP2
1 7 1845 Humań Paulina Perkowska Ryzawka odn. Teodor Franciszka Smolska JW. Jan Moszczeński hrabia, ur. Marianna Wikler 685-2-1020 79r 40 Ch 154 KP2
30 11 1845 Humań Barbara Winkler Ryzawka ur. Lucyna Winkler Jakub Rybicki, odn. prac. Aleksandra Jarzembska 685-2-1020 83v 68 Ch 163 KP2
21 11 1845 Smiła Katarzyna Sadowska Prusy ur. Izydor Antonina ur. Ignacy Baklerski, Róża Topolska 685-2-1020 70v 27 Ch 137 KP2
25 3 1846 Kowel Maria Zofia Klerże Kowel Jan Honorata Witkowska 249 4 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20249/pages/PL_1_436_249_0003.htm
26 7 1846 Sielec Anna Konstancja Brauer Sielec Mikołaj Tekla Mikler JW hrabia Feliks Czacki, Konstancja Szeptycka jenerałowa wdowa 578 7 17 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20578/pages/PL_1_436_578_0004.htm
12 2 1847 Drużkopol Marianna Stekler Smyków Antoni Magdalena 862 89 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20862/pages/PL_1_436_862_0048.htm
15 9 1847 Krzywin Antoni Kryst Krzywin Antoni Juliusz Marianna Białoszewska ch.16.09.1847, Jan Orzechowicz, Józefa Strzelecka panna, c. Mikołaja, asys. Jan Mikler, Eliza Szulc wdowa 171-1-13 51V 28 R Mg
19 4 1847 Równe Teresa Klara Pełczyńska Gródek Marcin Marianna Denefeld (Denefelt) Jan Zacharzewski i Helena Kancler (Kankler) 171-1-13 128R 13 R DM
28 2 1848 Zasław św. Józefa Helena Jadwiga Ewelina Drops Zasław Józef s. Wojciecha Amelia Szepf kpt. Feliks Michalski, Eulalia Winkler, Grzegorz Winkler, Ludwika Kruszyńska panna 178-3-117 14R 54 Ż 29 DW
13 4 1848 Zasław św. Józefa Józefa Marianna Bujalska Rypki Aleksander s. Kazimierza Zofia c. Feliksa Mańkowska szl. Grzegorz Winkler s. Fryderyka żonaty, Florentyna Szumińska z. Władysława 178-3-117 16R 62 Ż
23 10 1848 Krzywin Władysław Karol Stich Krzywin Józef Franciszka Włoszewska ch.26.10.1848, JOX. Władysław Jabłonowski, księżna Ludgarda Jabłonowska, asys.Jan Mikler, Karolina Iżycka panna 171-1-14 52V 29 R Mg
31 5 1848 Horyńgród Petronella Marcinkowska Raśniki Dominik Józefa ch.6.06.1848, Henryk Sokołowski, Zofia Trofimowicz, as. Piotr Ekkler, Henrieta Jaroszewicz, Michał Małacki, Petrolella Potocka 171-1-14 221R 10 R Mg
23 8 1849 Ostróg Benigna Mikler Białotyń Edward Tekla Krokos Adam Raczeski i Katarzyna Olszewska ż. Piotra, asyst. Henryk Wendler i Eleonora Olszewska wdowa 171-1-15 22V-23R 83 R 25 DM
26 1 1850 Sielec Konstancja Maria Brauer Sielec Mikołaj Tekla Mikler Feliks Czacki, Konstancja Szeptycka wdowa 582 2-3 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0002.htm
3 11 1850 Sielec Feliks Dominik Baranowski Sielec Ambroży Józefa Mikler 582 20-21 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20582/pages/PL_1_436_582_0011.htm
8 12 1850 Toporyszcze Mikołaj Wygowski Sławów Lew Eleonora Buklerska Antoni Zabrodzki i Aniela Korycka wdowa, Grzegorz Jachimowicz i Teresa Czajkowska panna 178-03-31 549V-550R 18 Ż DM
17 4 1850 Zasław św. Józefa Marianna Józefa Emilia Drops Zasław Majdan Józef s.Wojciecha doktor medyc. i chirurg Amelia Szepf Grzegorz Winkler, Karolina Wolska 178-03-119 386V-387R 55 Ż 753-754 RG
5 7 1850 Zasław św. Józefa Józef Kalasanty Wilhelm Karol Szumiński Zasław Majdan Władysław Gracjan s.Wincentego, rejestrat Florentyna c.Witalisa Czarnocka Aleksander Popławski s.Antoniego radca tytularny, Eulalia Winkler ż.Grzegorza 178-03-119 389V-390R 66 Ż 759-760 RG
15 1 1851 Zasław św. Jana Józefa Karolina Winkler Zasław Grzegorz Eulalia Schep Feliks Michalski i Aniela Drops ż. Józefa 178-3-120 344V-345R 12 Ż 675-676 DM
27 10 1853 Włodzimierz Franciszek Niewiadomski Włodzimierz Szymon Tekla Marcinkowska Piotr Kleryk, Maria Wiszniewska 789 40-43 42 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0021.htm
28 9 1853 Bazalia Henryka Klerze Wolica Polowa Jan Honorata Witkowska Kazimierz Białokur i Dorota Witkowska 178-3-121 96V-97R 111 Ż 194-195 DM
22 12 1854 Sielec Władysław Baranowski Sielec Ambroży Józefa Mikler Józef Czajkowski, Karolina Skulska ż. Stanisława 586 14-17 19 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20586/pages/PL_1_436_586_0008.htm
12 11 1857 Sielec Aleksander Kozłowski Sielec Wincenty Anna Winkler Ignacy Procajło, Brygida Procajłówna 898 195V-196R 14 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20898/pages/PL_1_436_898_0198.htm
8 9 1858 Wołoczyska Augustyna Julia Jaśkiewicz Manaczyn Franciszek Olimpia Szubiakowska szl. Dominik Stępkowski, Barbara Cyrkiel z. Adama, as. Adam Cyrkler, Zofia Jaśkiewiczowa wdowa 178-3-127 76V-77R 60 Ż DW 153
9 2 1859 Krzemieniec Apoloniusz Kazimierz Winkler Krzemieniec Józef Marianna Rudolf 0.1-32 15V-16R 44 T
20 12 1860 Łuck Józefa Eugenia Majer Łuck Emilian Marianna Gukler 841 400-401 68 0
5 11 1861 Sielec Leonard Kozłowski Biskupicze Ruskie Wincenty Anna Winkler 593 18-19 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0010.htm
15 12 1861 Sielec Walerian Abramowicz Sielec Franciszek Anna Winkler 593 22-23 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20593/pages/PL_1_436_593_0012.htm
2 3 1865 Zasław św. Jana Józef Niezbrzycki Gnojnica Augustyn Augusta Kler Józef Niezbrzycki i Anna Jankowska 685-6-6 65V-66R 20 Ch 130-131 DM
23 11 1866 Łuck Maria Klementyna Gukkler Łuck Adolf Michalina 397 2-3 1 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20397/pages/PL_1_436_397_0002.htm
17 6 1867 Zasław św. Jana Jan Ludwik Niezbrzycki Zasław Augustyn Augustyna Kler Marceli Dyner, Maria Kamińska 685-6-6 116V-117R 35 Ch RG
13 7 1868 Łuck Anna Małgorzata Gukler Łuck Jan Gracjan Adolf Michalina Skalarewicz 398 22-23 42 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0012.htm
29 11 1868 Łuck Saturnin Dominik Bagiński Łuck Hipolit Franciszka Gukler Adolf Gukler, Franciszka Korzeniowska 398 34-35 65 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20398/pages/PL_1_436_398_0018.htm
20 10 1879 Kowel Karol Gal Kowel Wincenty Emilia Winkler 280 60-61 89 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20280/pages/PL_1_436_280_0031.htm
7 5 1881 Gródek Teofila Słobodzian Gródek Mikołaj Kaspryna Ziembicka Moroz Jan, Moriz Julia, ż. Winklera 45 JZ
18 6 1888 Horochów Władysław Ciszewski Laszki Piotr Marianna Sztakler 124 26-27 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20124/pages/PL_1_436_124_0014.htm
26 7 1892 Torczyn Anna Sprocajło-Mikler Litwa Makary Marianna Sosnowska Stanisław Gnatkowski, Tekla Wróblewska panna 678 22-23 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20678/pages/PL_1_436_678_0012.htm
25 11 1893 Luboml Aleksander Bekler Kizie Antoni Bronisława O? Aleksander Nawawis, Marianna Klejn ż. Teofila 336 74 147 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20336/pages/PL_1_436_336_0038.htm
28 9 1894 Turzysk Michał Kulik Turopin Paweł Marianna Dejskler 762 24-25 44 EW 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20762/pages/PL_1_436_762_0013.htm
4 4 1894 Stawiszcze Maria Wierzbicka Mała Berezianka par. Koszowata Rafał Jadwiga Dokler chrzest 5.08.1898, Fedor Winiarski i Paulina Jakubowska panna 1042-1-27 54V-55R 23 CDIAK 55 DM
8 5 1897 Stawiszcze Stanisława Wierzbicka Farma Żaszków Rafał Jadwiga Dokler chrzest 5.08.1898, Fedor Winiarski i Paulina Jakubowska panna 1042-1-27 54V-55R 24 CDIAK 55 DM
26 12 1898 Torczyn Stefania Sprocajło-Mikler Litwa Makary Maria Sosnowska 936 2V-3R 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0003.htm
1 12 1899 Horochów Antoni Tyszkiewicz Horochów Józef Maria Zawada Rafał Sztekler, Stanisława Bielawska z. Jana 928 46-47 90 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0024.htm
7 4 1900 Torczyn Helena Jaworska Litwa Józef Ludwika Tuńska Eugeniusz Sprocajło-Mikler, Petronela Juniewicz ż. Jana 954 12-13 28 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0007.htm
19 12 1900 Torczyn Michał Sprocajło-Mikler Torczyn Makary Maria Sosnowska Marian Szczebietowicz, Ludmiła Schanel panna 954 36-37 90 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20954/pages/PL_1_436_954_0020.htm
20 4 1902 Torczyn Adela Sprocajło-Mikler Torczyn Makary Maria Sosnowska 967 7V-8R 32 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0008.htm
16 3 1903 Młynów Marianna Owczarczyk Bożkiewicze Piotr Marianna Okrasa gub. Warszawska, pow. Łowicz, gm. Lubianków, Józef Olkiewicz, Maria Winkler ż. Arnolda 740-2-411 7V-8R 32 R 1326 RK
28 4 1910 Młynów Józefa Bukler 740-4-447 42V 62 R 656 RK
19 8 1913 Torczyn Światopełk Mikler-Procajło Usicze Eugeniusz Leontyna Szczebietowicz 1051 24-25 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201051/pages/1_436_0_0_1051_0014.htm
22 8 1914 Tajkury Antonina Taida Szastało Zdołbunów Bolesław Leonard Bronisława Winkler Juliusz Szulc i Waleria Kozakiewicz panna 740-4-697 77V-78R 83 R 73 DM
6 5 1920 Starokonstantynów Helena Wawryniuk Połowinniki Franciszek Justyna Winkler Franciszek Begeba i Paulina Michalczuk ż. Piotra 17-1-91 115V-116R 45 Ch 221-222 DM

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Archiwum Nr skanu Indeks Skan
21 11 1752 Szumsk Leon Jekler Dorota Ptaszyńska Szumsk Jan Staromiski, Franciszek Piotrowski, Barbara Drohoiewska 297-1-180 20R Ł RK
29 7 1754 Szumsk Marcin Matuszewski Szumsk Anna Sabatowska Szumsk Leon Jekler, Wawrzyniec Medyński 297-1-180 22R Ł RK
9 4 1758 Szumsk Franciszek Piotroski Piotrowski Bykowce Magdalena Wilczyńska Bykowce Łukasz Jękler, Dorota Jenklerowa, G. Buchowiecka, Jakub Bernaszeski 297-1-180 28R Ł RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20934/pages/PL_1_436_934_0049.htm
4 11 1759 Szumsk Jakub Bernaszeski Bernaszewski Szumsk Agata Szumsk Jan Sabatowski, Anna Wiśniowska, Stanisław Brzozoski, Dorota Muklerowa 297-1-180 31R Ł RK
25 10 1762 Szumsk Stanisław Brzozoski Brzozowski Szumsk Eleonora Roszkiewicz Rożkiewicz Szumsk p Jan Mielnicki, Leo Ekler, Anna Buchowiecka, Anna Wiśniowska 297-1-180 39R Ł RK
2 7 1771 Szumsk Leon Jekler Sosnówka w Marianna Orłowska Sosnówka w Michał Krotkiewicz, Antoni Kozłowski, Andrzej 297-1-180 55R Ł RK
8 9 1809 Klewań Jakub Kulpiński Oleszwa Julianna Kozłowska Oleszwa Kajetan Wiszniowski, Grzegorz Winkler 206 18 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20206/pages/PL_1_436_206_0010.htm
31 5 1830 Ostróg Edward Osowiecki Ostróg 24 Józef Józefina Podkowińska Brygida Rezon Ostróg 16 Michał Antonina Piotr Tylatycki, Jan Mikler 171-1-3 19V 11 R MZ
20 8 1833 Łuck Ignacy Balkanowski Bukowa 60 Apolonia Przywodowska Olszany 27 Edward Mikler, Piotr Kotowski 369 8 15 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20369/pages/PL_1_436_369_0005.htm
22 7 1834 Krzemieniec Józef Sinicki Krzemieniec 25 Wojciech Marianna Werpechowska Marianna Grzybanowska Krzemieniec 17 Jan Katarzyna Krasicka Eliasz Gilewicz, Aleksander Chołodecki Piotr Winkler 01-5 100V 15 T 830 DM
17 1 1837 Łuck Seweryn Dobrowolski Łuck 25 Paweł Regina Radczyc Aniela Naruszewicz Łuck 20 Szymon Eufrozyna N. Chyliński, Dominik Guckler 374 49 2 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20374/pages/PL_1_436_374_0030.htm
28 2 1837 Białogródka Michał Keys Białogródka 25 Kazimierz Agnieszka Jaworska Celestyna Okuńska Białogródka 16 Józef Anna Eickler Mikołaj Popławski, Ludwik Szadkowski 178-03-108 163R 9 Ż DM
4 7 1839 Łuck Tytus Ceglarski par. Klewań 33 Józef Karolina Mackiewicz Amelia Guckler par. Łuck 19 Dominik Barbara Gort Jan Turowicz, Józef Michalski 375 47 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20375/pages/PL_1_436_375_0026.htm
26 2 1842 Żytomierz Justyn Michalski 26 Józef Rozalia Listopadzka Antonina Tym 18 Gotlib Rozalia Sztykler 178 51 484 9 Ż Ni
15 8 1842 Żytomierz Erazm Żukiewicz 28 Teodor Agnieszka Rudkowska Matylda Bradowicz 17 Hipolit Matylda Mikler 178 51 484 35 Ż Ni
14 5 1844 Horochów Hipolit Siedlecki Sielec 28 Józef Magdalena Rusiewicz Marianna Piaszyńska 19 Antoni Rozalia Kulczycka Józef Niebyłowski, Jan Sztykler 859 7 EH
10 2 1846 Horochów Antoni Sztekler Smykawa 22 Jan Tekla Ramuszyńska Magdalena Iszczuk Laszki 20 Gabriel Anna Baczyńska 82 35 2
6 10 1846 Krzywin Antoni Pulkiewicz Kosleniec par. Dubno 25 Marcin Marianna Sadło Wincentyna Kropiwnicka Szlachowe Budki 19 Kajetan Marianna Ciszewska Konstanty Ochmanowicz, Edward Miklerz, Adam Raczewski 885 77 2 SK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20885/pages/PL_1_436_885_0078.htm
3 11 1846 Żytomierz Antoni Swirski wieś Wysokie 38w Jędrzej Katarzyna Klerewicz Julia Baryczka wieś Holiowki 42 Józef Anna Michałowska Michał Błażejewski , Jan Hryniewicz 178 3 14 69 65 Ż Ni
15 5 1849 Zasław św. Józefa Ksawery Kossakowski Rajgród powiat Bracław, Podole 37 Józef s. Wojciecha Genowefa c. Antoniego Krajewska Rozalia Jaworska Barbarówka 25 Jan s. Walentego Julia c. Ignacego Mrozowska Grzegorz Winkler s. Fryderyka, Marcin Woliński s. Mateusza 178-03-118 480V 13 Ż 879 DM
9 10 1855 Sielec Wincenty Kozłowski Sielec 31w Dominik Agnieszka Remondkowska Anna Winkler Sielec 25 Jan Katarzyna Sawicka 587 23 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20587/pages/PL_1_436_587_0013.htm
2 2 1858 Sielec Fabian Chojnowski Sielec 33 Antoni Marianna Malinowska Stefania Brawwer Sielec 20 Mikołaj Tekla Minkler 590 23-24 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20590/pages/PL_1_436_590_0012.htm
17 1 1860 Sielec Feliks Brawwer Sielec 22 Mikołaj Tekla Mikkler Marianna Guzowska Sielec 20 Piotr Brygida Dymińska 592 26 1 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0014.htm
7 2 1860 Sielec Jan Murawicz Sielec 21 Franciszek Anna Dolańska Olga Brawwer Sielec 17 Mikołaj Tekla Mikkler Feliks Brawwer, Wincenty Worotczyński 592 31 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0016.htm
28 6 1860 Sielec Karol Paprocki Stawki, par. Przewały 26 Ignacy Julia Kasianowska Józefa z Mikklerów Baranowska Sielec 33 Józef Apolonia (?) Wojciechowska Feliks Brawwer, Fabian Chojnowski 592 34 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20592/pages/PL_1_436_592_0018.htm
16 8 1864 Zasław św. Jana Augustyn Niezbrzycki Gnojnica 41 Stefan Marianna Hussakowska Augustyna Kler Zasław 20 Ferdynand Dorota Mejzer Jan Niezbrzycki, Józef Niezbrzycki, Teodor Czyżewski 685-6-6 52V 11 Ch 104 DM
29 6 1865 Łuck Jan Gracjan Adolf Gukler Łuck 41 Dominik Barbara Gort Michalina Skalarewicz Łuck 19 Ignacy Zuzanna Mikłaszewska 395 72 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20395/pages/PL_1_436_395_0037.htm
20 10 1868 Tuczyn Władysław Zieliński Siniów, par. Międzyrzecz 34 Mikołaj Anna Winkler Antonina Laskowska Woskodawy 20 Antoni Cecylia Rożnowska 682 5 0
8 2 1868 Łuck Hipolit Bagiński Łuck 29 Maciej Marianna Sidleczuńska Franciszka Gukler Łuck 20 Dominik Barbara Gryta (?) 398 43 3 AGAD DW
15 10 1868 Torczyn Bolesław August Bogdaszewski par.Torczyn 25 Akeksander Antonina Tchorznicka Maria Cenczarska par.Torczyn 26 Tytus Amelia Gukkler 654 37 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0023.htm
21 10 1879 Luboml Feliks Baranowski Staweczek par.Przewały 29 Ambroży Józefa Mikler? Aniela Kulikowska Maszów 25 Romuald Anna Zachanowicz Wiktor Gołębiowski, Emanuel Rybicki 322 127 32 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20322/pages/PL_1_436_322_0064.htm
14 1 1923 Swojczów Stanisław Łoziński Stefania Sprocajło-Mikler Litwa 24 Makary Maria Sosnowska 936 2V-3R 6 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20936/pages/PL_1_436_936_0003.htm
18 1 1925 Swojczów Roch Durecki Adela Sprocajło-Mikler Torczyn 23 Makary Maria Sosnowska 967 7V-8R 32 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20967/pages/PL_1_436_967_0008.htm

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowość Rok Archiwum Spisane przez Sygnatura Strona Nr Skanu Uwagi 2


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl