Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 117 wyników dla: Borewicz

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
1 5 1760 Szumsk Teresa Oborewicz Obarowicz 6/12 Huta Szumska rodzice: Mikołaj i Jadwiga 297-1-184 42V Ł 97 RK 0
12 12 1841 Ostróg Kunegunda Oborewicz 57 Hurby odnodworka, mąż Franciszek, syn Wojciech, córki Elżbieta i Józefa R 29 R 111 0
26 3 1842 Nowogród Wołyński Jan Borewicz 4 Susły syn Teodora i Anastazji z Jędrzejowskich 873 93 68 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0051.htm
19 2 1843 Nowogród Wołyński Elżbieta Borewicz 4 Katerynówka córka Macieja i Karoliny z Zarudzkich 874 140 22 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0073.htm
31 7 1845 Ptycza Marianna Oborewicz 1,5 Budy Pełczańskie rodzice: wlż Kazimierz i Katarzyna z d. Jasinska 831 267R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0273.htm
2 9 1845 Bazalia Mikołaj Borewicz 53 Bogdanówka zmarł nagle; ur., żona Anna, syn Stanisław, córki Marianna, Franciszka, Julianna i Paulina 178-03-113 246R 125 Ż DM
25 3 1851 Beresteczko Karolina Borewicz 2 Piaski c. Kazimierza i Katarzyny z Jasińskich 13 27 6
9 1 1855 Beresteczko Elzbieta Oborewicz 49 Mytnica mąż Sebestian, synowie Tomasz, Stanisław i Wojciech 17 24 1
17 11 1857 Beresteczko Sebastian Oborewicz 70 Mytnica wdowiec po Elżbiecie, synowie Tomasz, Stanisław i Wojciech 19 29 16
15 2 1913 Jałowicze Antonina Borewicz 22 Targowica z d. Myślińska, chł., mąż Nikanor 1047 40 5

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
5 6 1827 Bazalia Justyna Bilska Szmyrki Marcin Anna Borewicz Józef Chodakowski i Katarzyna Buczyńska 178-3-93 232R 52 Ż DM
14 11 1827 Bazalia Stanisław Borewicz Bogdanówka Mikołaj Anna Miłaszewska Adam Miłaszewski i Marianna z Święcickich Buszyńska 178-3-93 240R 119 Ż DM
17 12 1827 Teofilpol Jan Siecichocki Wolica Mała Seweryn Joanna Borewicz Rajmund Malczycki i Marianna, as. Błazej Janicki i Klara Szyszkowska 178-3-93 339R 59 Ż DM
28 2 1828 Bazalia Honorata Czajkowska Lutarówka Piotr Teresa ur. Łukasz Mińkowski i ur. Ewa Borewicz 178-3-94 221V 22 Ż DM
12 3 1828 Bazalia Katarzyna Borysławska Czuchele Piotr Marianna Borewicz ur. Ignacy Witkowski i ur. Marianna Wasylewska 178-3-94 221V 24 Ż DM
15 10 1829 Bazalia Łukasz Zaborowski Bogdanówka Piotr Apolonia Kulikowska ur. Michał Borewicz i Ewa Winogrodzka 178-3-95 216aR 84 Ż DM
20 12 1829 Kupiel Anastazja Uhrynowicz Sobkowce ur. Błażej Anna Kucharska ur. Jędrzej Żółkiewski, Marianna Borewicz 178-3-95 303 104 Ż 588 KP2
24 12 1829 Kupiel Adam Kruszyński Sobkowce ur. Jakub Franciszka Pasalska ur. Teodor Wyszyński, Marianna Borewicz 178-3-95 303 105 Ż 588 KP2
6 4 1830 Ostróg Wojciech Seborewicz Nowomalin Sebastian Elżbieta Marcinkowska Jan Zadaszyński, Marianna Piasecka 171-1-3 5R 33 R MZ
1 3 1830 Krasnopol Franciszka Borewicz Januszpol Ludwik Domicela Laskowska Marcin Miączyński, Łucja Mączyńska 178 3 3 R237 17 Ż MP
20 1 1832 Nowogród Wojciech Kotwica Czyżówka Jan Marianna Kociuba sław. Kazimierz Skworecki, Helena Borewiczowa mężatka 245-1-6 3R 1247 R 544 DW
24 1 1832 Nowogród Wojciech Kotwica Czyżówka Jan Marianna Kociuba Kazimierz Skworecki dziad kościelny, Helena Borewiczowa mężatka 245-1-6 4R 1253 R 605 DW
28 6 1832 Nowogród Rozalia Lewicka Susły Piotr Agata Borewicz ur. Gabriel Gajewski, Rozalia Gołębiowska wdowa 245-1-6 14R 1328 R 1005 DW 0
19 7 1832 Nowogród Anna Jędrzejewska Susły Ignacy Balbina Czyżewska ur. Teodor Borewicz, Apolonia Tymińska ż. Grzegorza 245-1-6 14V 1333 R 1023 DW
25 11 1832 Nowogród Franciszka Krupowska Stara Huta Grzegorz Antonina Kotwicka Mikołaj Kotwicki, Helena Borewiczowa ż. Jakuba 245-1-6 24R 1410 R 1350 DW
2 12 1832 Nowogród Franciszek Bagiński Michejówka Wincenty Aleksandra ur. Piotr Kułakowski, prac. Helena Borewiczowa ż. Jakuba 245-1-6 25R 1416 R 1413 DW
6 1 1835 Bazalia Joanna Żaborowska Bogdanówka Jan Marianna Guzowska Mikołaj Borewicz i Marianna Majewska, Adam Miłaszewski i Petronela Bujalska 178-03-101 232R 4 Ż DM
23 3 1835 Bazalia Józef Bilski Szmyrki Marcin Anna Borewicz Franciszek Kurowski i Marianna Kalińska 178-03-101 234R 33 Ż DM
23 3 1835 Bazalia Marianna Bilska Szmyrki Marcin Anna Borewicz Jan Kaliński i Agata Guzowska 178-03-101 234R 34 Ż DM
14 5 1835 Bazalia Stanisław Borysławski Lutarówka Piotr Marianna Borewicz Maciej Wasylewski i Marianna Malczewska, Mikołaj Borewicz i Marianna Wasylewska 178-03-101 235R 45 Ż DM
27 6 1836 Bazalia Anna Paulina Borewicz Bogdanówka Mikołaj Anna Miłaszewska Adam Miłaszewski i Marianna Buszyńska 178-03-106 266V 55 Ż DM
22 7 1836 Bazalia Anna Kazanowska Lutarówka Mateusz Agnieszka Mościcka Mikołaj Piotrowski i Ewa Borewicz 178-03-106 267V 68 Ż DM
3 8 1836 Bazalia Marianna Bilska Szmyrki Marcin Anna Borewicz Franciszek Kurowski i Agata Guzowska 178-03-106 268V 75 Ż DM
30 6 1837 Nowogród Paweł Malinowski Katerynówka Piotr Marianna Polańska Malinowski Antoni, Borewicz Karolina, ż. Macieja 137 JZ
12 1 1837 Nowogród Zofia Jędrzejewski Susły Ignacy Balbina Czyżewska Czyżewski Piotr, Borewicz Anastazja, ż. Teodora 16 JZ
6 10 1840 Nowogród Wołyński Ludwika Borewicz Susły Teodor Anastazja Jędrzejowska 871 50 195 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20871/pages/PL_1_436_871_0026.htm
13 3 1841 Nowogród Wołyński Józef Borewicz Susły Wincenty Józefa Kapuścińska 872 16 58 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0010.htm
1 7 1841 Nowogród Wołyński Rozalia Kapuścińska Susły Hipolit Apolonia Kosowska ur. Wawrzyniec Zmijewski, Józefa Borewicz ż. Wincentego 872 32 121 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0019.htm
18 12 1841 Nowogród Wołyński Gracjan Mądrzejewski Chutor Zwiahelski Franciszek Anna Raszko Borewicz Józef, Michajłowska Tekla 872 58 231 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0033.htm
9 9 1842 Ostróg Klara Oborewicz Hurby Wojciech Barbara Giżycka 881 13 V 77 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20881/pages/PL_1_436_881_0015.htm
12 3 1842 Nowogród Wołyński Józefa Lewicka Susły Piotr Agnieszka Borewicz 873 14 55 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0009.htm
28 7 1842 Nowogród Wołyński Józef Borewicz Katerynówka Maciej Karolina Zarudzka Bazyli Malinowski, Agnieszka Sokołowska 873 33 130 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0018.htm
31 1 1843 Targowica Marianna Sajczyńska Babołoki Szymon Franciszka Burzyńska Jan Starzycki, Anna Borewicz wdowa 829 116 V 4 ZP 0
18 6 1843 Targowica Leon Zinkowski Podhajce NN Tekla Zinkowska Antoni Lupiński, Anna Borewicz wdowa 829 118 R 13 ZP 0
25 2 1843 Nowogród Wołyński Klemens Kapuściński Susły Hipolit Apolonia Kosowska Adamowicz Mateusz, Borewicz Józefa, ż.Wincentego 874 12 35 PW, JZ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0008.htm
28 8 1843 Nowogród Wołyński Apolonia Borewicz Susły Teodor Anastazja Jędrzejewska 874 49 146 PW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0026.htm
22 8 1845 Bazalia Jan Turoski Borszczówka Łukasz Franciszka Borewicz Tomasz Topolnicki i Katarzyna Stachurska 178-03-113 220V 94 Ż DM
17 2 1845 Nowogród Wołyński Paulina Borewicz Katerynówka Maciej Katarzyna Zarudska Bazyli Malinowski i Agnieszka Sokołowska żona Rafała 876 9 34 6 SM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0006.htm
1 8 1846 Ptycza Helena Pozniak Budki Białogródeckie Michał Magdalena Jakubowska Kazimierz Oborewicz, Domicela Nahumowicz 832 226R 13 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0235.htm
20 8 1846 Ptycza Aniela Oborewicz Budki Białogródeckie Kazimierz Katarzyna Jasińska Julian Łopatyński, Paulina Zaręba 832 226V 15 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0236.htm
20 12 1847 Ptycza Joanna Berezecka Białogródka Paweł Marianna Kalenczuk Jan Forsiewicz, Katarzyna Oborewicz 833 492 22 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0265.htm
28 2 1849 Bazalia Antoni Pawłowicz Bogdanówka Tomasz Antonina Wolańska szl. Roman Niewiński, Anna Borewicz 178-3-118 86V-87R 29 Ż DW 163
18 5 1849 Bazalia Feliks Bystrzycki Popowce Ignacy Antonina Ziduszewska 1-dw. Józef Borewicz, Magdalena Olszewska 178-3-118 92V-93R 55 Ż DW 175
5 8 1849 Bazalia Celestyna Borewicz Lutarówka Józef Wiktoria Trębecka szl. Mikołaj Borewicz, 1-dw. Agata Kizikowa 178-3-118 97V-98R 82 Ż DW 185
12 10 1849 Bazalia Marianna Turowska Lutarówka Łukasz Franciszka Borewicz 1-dw. Pius Piątkowski, Marcelina Gałęzowska 178-3-118 104V-105R 116 Ż DW 199
5 4 1854 Beresteczko Marianna Oborewicz Mytnica Stanisław Ludwika Kozakiewicz 16 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2016/pages/PL_1_436_16_0004.htm
14 1 1854 Bazalia Hilaryna Borewicz Lutarówka Mikołaj Franciszka Czajkowska Jan Borysławski i Józefa Andrzejewska 178-03-122 2V-3R 2 Ż DM
13 2 1854 Bazalia Walenty Turowski Lutarówka Łukasz Franciszka Borewicz Mikołaj Borewicz i Anna Jano[w]ska 178-03-122 5V-6R 16 Ż DM 0
16 8 1856 Beresteczko Jan Oborewicz Mytnica Stanisław Ludwika Kozakiewicz Wojciech Oborewicz kawaler, Marianna Berezowska ż. Łukasza 18 6-7 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%2018/pages/PL_1_436_18_0004.htm
2 5 1856 Bazalia Justyna Turowska Lutarówka Łukasz Franciszka Borewicz Józef Gałęzowski i Marianna Zamłyńska 178-03-124 69V-70R 42 Ż DM
25 9 1857 Teofilpol Agata Rakowska Kotiużyńce Józef Rozalia Trembecka Józef Borewicz i Agata Rakowska 178-03-125 220V-221R 38 Ż 424-426 DM 0
9 5 1858 Bazalia Anna Niwińska Bogdanówka Marcin Julianna Borewicz (...) Niwiński i Marianna Kulikowska 178-03-127 10V-11R 55 Ż DM
9 5 1858 Bazalia Marianna Niwińska Bogdanówka Marcin Julianna Borewicz Łukasz Krotewicz i Aleksandra Niwińska 178-03-127 11V-12R 56 Ż DM
4 11 1858 Bazalia Karol Turowski Lutarówka Łukasz Franciszka Borewicz Józef Gałęzowski i Anna Ryżko 178-03-127 24V-25R 122 Ż DM
26 8 1859 Beresteczko Teresa Oborewicz Smolawa Stanisław Ludwika Kozakiewicz 21 10-11 9
7 8 1860 Ptycza Zuzanna Oborewicz Stołbiec Franciszek Konstancja Ługowska 841 254-255 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20841/pages/PL_1_436_841_0139.htm
14 6 1860 Łabuń Antoni Malinowski Sasanówka Leontyn Marianna Popławska Oktawian Rożański i Julianna Borewicz 178-03-75 306V-307R 35 Ż DM
25 12 1860 Bazalia Adam Niwiński Bogdanówka Marcin Julianna Borewicz Łukasz Krotewicz i Marianna Kulikowska 178-03-130 34V-35R 131 Ż DM
18 4 1863 Beresteczko Anna Oborewicz Beresteczko Stanisław Ludwika Kozakiewicz 24 05-kwi 4 0
29 3 1872 Nowogród Marianna Lewicka Susły Władysław Balbina Olszewska Tomasz Borewicz, Maria Tymińska 178-3-156 236V-237R 80 Ż 470 DW
13 4 1872 Nowogród Tomasz Raszko Susły Józef Apolonia Borewicz Tomasz Borewicz, Paulina Chmielowska 178-3-156 238V-239R 93 Ż 474 DW
5 5 1872 Nowogród Marianna Borewicz Susły Kasper Józefa Mądrzyjewska Gracjan Mądrzyjewski, Emilia Jędrzyjewska 178-3-156 242V-243R 109 Ż 482 DW
18 5 1872 Nowogród Longin Jasieniewicz Susły Ludwik Urszula Garlińska Joachim Marczewski, Rozalia Borewicz 178-3-156 246V-247R 130 Ż 490 DW
31 5 1872 Nowogród Jan Siedlecki Susły Józef Julianna Lewicka Tomasz Borewicz, Paulina Chmielowska 178-3-156 246V-247R 132 Ż 490 DW
17 6 1872 Nowogród Paweł Nowakowski Susły Józef Magdalena Kuriata Karol Buczyński, Katarzyna Borewicz 178-3-156 248V,251R 143 Ż 493 DW 0
22 7 1872 Nowogród Róża Kozakiewicz Susły Antoni Marcjanna Ostrowska Ludwik Olszewski, Katarzyna Borewicz 178-3-156 257V-258R 175 Ż 512 DW
15 9 1872 Nowogród Marianna Bazylińska Chutor Zwiahelski Rafał Teresa Bielak Tomasz Borewicz, Regina Tyszecka panna 178-3-156 265V-266R 217 Ż 528 DW
8 10 1872 Nowogród Anna Olszewska Susły Antoni Aniela Felińska Tomasz Borewicz, Anna Tuczyńska 178-3-156 275V-276R 260 Ż 548 DW
7 5 1879 Kuniów Domicela Oborewicz Dołocze Grzegorz Teresa Telicka Józef Ryżkowski i Franciszka Olszewska ż. Wincentego 178-3-78 547V-548R 44 Ż DM
18 11 1879 Kuniów Stanisław Głowacki Hurby par. Ostróg Antonina s. nieślubny chł., parafianki szumskiej, Wojciech Oborewicz i Katarzyna Stechańska ż. Piotra 178-3-78 562V-563R 103 Ż DM
8 3 1880 Kuniów Julia Jasińska Dołocze Antoni Marianna Ozimnkowska Jan Ozimkowski i Teresa Oborewicz ż. Gracjana 178-3-78 587V-588R 19 Ż DM
9 6 1881 Kuniów Natalia Oborewicz Dołocze Gracjan Teresa Telicka Daniel Ozimkowski i Apolonia Minkiewicz panna 178-3-78 634V-635R 49 Ż DM
18 3 1884 Kuniów Kazimierz Celiński Maziarnia Stanisław Apolonia Mińkiewicz Grzegorz Oborewicz i Antonina Celińska ż. Jana 178-3-78 769V-770R 24 Ż DM
10 9 1884 Kuniów Bronisław Oborewicz Dołocze Gracjan Teresa Telicka Jan Ozimkowski i Wiktoria Ozimnkowska ż. Łukasza 178-3-78 779V-780R 62 Ż DM
4 7 1887 Kuniów Anna Oborewicz Dołocze Grzegorz Teresa Telicka Karol Ozimkowski i Apolonia Cielińska ż. Stanisława 178-3-86 92V-93R 38 Ż DM
7 2 1888 Kuniów Adam Olszewski Dołocze Anastazy Tekla Sokołowska Józef Rożkowski i Teresa Oborewicz ż. Grzegorza 178-3-86 127V-128R 16 Ż DM
27 12 1895 Kuniów Adam Śliwiński Hurby par. Ostróg Michał Józefa Łapińska Jan Krasicki i Franciszka Borewicz panna 178-3-86 571V-572R 162 Ż DM
21 7 1907 Szumsk Wincentyna Oborewicz Hurby, par. Ostróg Jan Maria Konstantynowicz 01-236 28V-29R 137 T

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
19 6 1827 Bazalia Józef Borewicz Sobkowce par. Kupiel 27 Maciej Marianna Bujalska Marianna Dąbrowska Bogdanówka 17 Antoni Marianna Olszewska Jan Bujalski i Hieronim Bujalski 178-3-93 244R 13 Ż DM
6 7 1830 Krzemieniec Karol Chrupowiecki Marcelówka wdo Michał Barbara Zuzanna Kurczakowska Turia p Feliks Marianna Kasper Oborewicz i Łukasz Synajewski 01-5 51R 31 T 780 DM
24 4 1838 Bazalia Augustyn Janowski Borszczówka 26 Dominik Aleksandra Topolnicka Anna Borewicz Lutarówka 18 Piotr Ewa Jakubkiewicz Dominik Minakowski, Teofil Borysławski 178-3-110 261R-261V 8 Ż DM
23 5 1838 Bazalia Michał Bujalski Bogdanówka 24 Łukasz Aniela Kozik Petronela Buszyńska Bogdanówka 17 Wojciech Marianna Święcicka Mikołaj Borewicz, Julian Bujalski 178-3-110 263R 17 Ż DM
30 8 1842 Ptycza Kazimierz Oborewicz Białogródka 21 Stefan Marianna Krzemińska Katarzyna Jasińska Białogródka 20 Jan Marianna Andrzej Prandecki, Franciszek Oborewicz, Julian Łopatyński 828 107V 4 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0110.htm
12 2 1850 Bazalia Kazimierz Brodkiewicz Kusznirówka par. Kupiel 31w Józef Anna Filarska Justyna Bilska Szmyrki 22 Marcin Anna Borewicz Mikołaj Roszkowski, Feliks Kurowski, Anastazja Piwowicz 178-03-119 111V 6 Ż DM
2 7 1850 Bazalia Michał Podgórski Pieńkowce par. Kupiel 26 Szymon Marianna Lewicka Tekla Bilska 17 Marcin Anna Borewicz Tomasz Lewicki, Mikołaj Piechta, Franciszka Lewicka 178-03-119 114V-115R 15 Ż DM
1 3 1853 Beresteczko Stanisław Oborewicz Mytnica 27 Sebastian Elżbieta Marcinkowska Ludwika Kozakiewicz Mytnica 24 Piotr Pałaszka 15 18 2
7 2 1854 Bazalia Wojciech Lisowski Pisarzówka par. Kupiel 30w Mikołaj Marianna Sowińska Franciszka Borewicz Bogdanówka 19 Mikołaj Anna Miłaszewska Franciszek Petysz, Jan Czerniawski, Katarzyna Petysz 178-03-122 31V 6 Ż DM
23 10 1855 Teofilpol Tomasz Kozielski Polachowa par. Białogródka 22 Szymon Marianna Kornatowska Magdalena Siecichowska [inne zapisy Cichocka] Wolica Lachowiecka 19 Sylwester Joanna Borewicz Józef Królikowski, Kustowski 178-03-123 307V 7 Ż DM
12 2 1856 Bazalia Mikołaj Niwiński Szmyrki 23 Jakub Honorata Frankiewicz Tekla Podgórska Szmyrki 20w Marcin Anna Borewicz Franciszek Niwiński, Tomasz Frankiewicz, Anna Frankiewicz 178-03-124 100V 11 Ż DM
3 6 1856 Bazalia Tomasz Konarski Sorokoduby 30 Szymon Marianna Stolarska Marianna Korycka Sorokoduby 20 Józef Katarzyna Dąbrowska Karol Dąbrowski, Antoni Borewicz, Marianna Bujalska 178-03-124 103V-104R 22 Ż DM
3 2 1857 Bazalia Franciszek Kutasiewicz Bubnówka par. Czarny Ostrów 26 Bazyli Franciszka Wiszniowska Marianna Bilska Szmyrki 19 Marcin Anna Borewicz Franciszek Brodkiewicz, Stanisław Borysławski, Ewa Frankiewicz 178-03-125 43R 6 Ż DM
17 2 1857 Bazalia Marcin Niwiński Bogdanówka 24 Franciszek Marianna Kulikowska Julia Borewicz Bogdanówka 22 Mikołaj Anna Miłaszewska Łukasz Krotewicz, Michał Kulikowski, Eleonora Chmielnicka 178-03-125 45R 12 Ż DM
3 11 1857 Bazalia Stanisław Borysławski Wolica Polowa 23 Piotr Marianna Borewicz Józefa Więckiewicz Łazuczynek Mały 19 Józef Zofia Piotrowska Wincenty Witkowski, Antoni Pasztelan, Helena Zagrodzka 178-03-125 53V-54R 38 Ż DM
16 11 1858 Bazalia Michał Trembecki Kotiurzyńce par. Teofilpol 23 Jan Marianna Matuszewska Honorata Motylewska Bazalia 20 Paweł Józefa Kamińska Józef Borewicz, Wincenty Bujalski, Cecylia Kuszkiewicz 178-03-127 45V 46 Ż DM
25 11 1859 Bazalia Feliks Kurowski Szmyrki 30 Franciszek Marianna Butkiewicz Filipina Bilska Szmyrki 19 Marcin Anna Borewicz Mikołaj Niwiński, Michał Zaleski, Franciszka Zaleska 178-03-129 50V 34 Ż DM
4 11 1862 Białogródka Feliks Siecichowski Wolica Mała par. Teofilpol 29 Sylwester Joanna Borewicz Karolina Łukarzewska Szarłajówka 18 Michał Marianna Okarska Feliks Fidyk, Tomasz Zarzycki 178-03-77 145R 27 Ż DM
11 11 1862 Bazalia Tomasz Borysławski Wolica Polowa 22 Piotr Marianna Borewicz Emilia z d. Piotrowska Niwińska Korczówka 23w Józef Justyna Wierzbicka Jan Borysławski, Ignacy Pasztelen, Wiktoria Borysławska 178-03-131 113V 40 Ż DM
1 11 1864 Nowogród Wołyński Tomasz Karliński Żadkówka 20 Stanisław Apolonia Płotnicka Józefa Lewicka Susły 19 Piotr Agnieszka Borewicz 178-3-152 31 58 Ż 61 MO
7 2 1865 Nowogród Wołyński Józef Raszko Susły 30 Jan Urszula Grzybowska Apolonia Borewicz Susły 20 Teodor Anastazja Jędrzejewska 178-3-152 39 11 Ż 78 MO
14 2 1865 Nowogród Wołyński Kasper Borewicz Susły 30 Wincenty Józefa Kapuścińska Józefa Mądrzejewska Susły 20 Franciszek Anna Raszko 178-3-152 41 15 Ż 82 MO
3 10 1865 Nowogród Wołyński Józef Borewicz Susły 22 Maciej Karolina Zarudzka Rozalia Olszewska Susły 17 Jan Julianna Kucharska 178-3-152 55 42 Ż 109 MO
6 11 1866 Nowogród Wołyński Tomasz Chmielowski Susły 22 Stefan Wiktoria Zmijewska Malwina Borewicz Susły 20 Maciej Karolina Zarudzka 178-3-152 80 52 Ż 159 MO
27 10 1868 Nowogród Wołyński Paweł Garbowski Rudnia Talecka 25 Mateusz Tekla Wachowska Franciszka Lewicka Susły 20 Piotr Agnieszka Borewicz 178-3-152 132 38 Ż 261 MO
16 6 1868 Białogródka Stanisław Sieciechowski Woliczka Mała par. Teofipol 27 Sylwester Joanna Borewicz Józefa Gęsicka Polachowa 19 Ignacy Marianna Dubowicz Michał Czarnecki, Andrzej Boresławski 178-03-81 386R 18 Ż DM
24 9 1872 Białogródka Tomasz Boresławski [Borysławski] Wolica Polowa par. Bazalia 33 Piotr Maria Borewicz Franciszka Godlewska Kropiwna 32 Kazimierz Marianna Zarzycka Eliasz Borysławski, Józef Metelski 178-03-84 278V 55 Ż DM
11 2 1879 Kuniów Stanisław Oborewicz Hurby par. Ostróg 20 Wojciech Maria Ostaszewska Antonina Jasińska Noworoczyce 20 Gabriel Agnieszka Kobierska Franciszek Łapiński i Jan Telicki 178-3-78 568V 5 Ż DM
6 2 1883 Kuniów Stanisław Celiński Maziarnia 21 Grzegorz Joanna Apolonia Mińkiewicz Dołocze 22 Antoni Rozalia Malinowska Jan Malinowski i Grzegorz Oborewicz 178-3-78 744R 3 Ż DM

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
393 43 zięć Florian Borewicz 30 Bazalia Wasylówka 1888 Żytomierz DM 178-49-67
9 20 żona Joanna Borewicz 29 Kodnia Agatówka 1897 Żytomierz DM 178-49-30
7 18 Żona Celestyna z Borewiczów 53 Jampol Świętec 1901 Tarnopol DW
6 27 Borewicz Maria z Bączyńskich, wdowa 63 Jałowicze Targowica 1913 Żytomierz DM 178-49-67


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl