Imię
Nazwisko
Miejscowość
Parafia
Od roku:
Do roku:
Znaleziono 306 wyników dla: Barc

Zgony


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię Nazwisko Lat Miejscowość Bliscy Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Indeks Skan
23 7 1827 Torczyn Bazyli Grabarczuk 30 Chorochoryn stanu wolnego 813 54a 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0055.htm
22 2 1829 Białogródka Brygida Moczulska 80 Tarnawka ur., z Barcickich, wdowa po Bartku, synowie Łukasz, Maciej Mikołaj 178-03-95 91R 15 Ż DM
20 8 1830 Sokul Anna Charytyna Grabarczuk 67 Janówka z domu Danieluk, mąż ś.p. Jan Grabarczuk, dziecko: Kiryk Grabarczuk 816 44V 10 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0047.htm
6 4 1830 Krzywin Dorota Grabarczuk 32 Krzywin Prac., zd. Kupczyńska, mąż Klemen, syn Stefan (G-R) 171-1-3 45R 3 R Mg
19 3 1830 Białogródka Józef Grabarczuk 60 Chrystówka prac., żona Anna 178-03-96 78V 21 Ż DM
18 6 1831 Radziwiłłów Mikołaj Barczyński 4/12 Radziwiłłów s. Grzegorza i Julianny 817 227a 74 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0231.htm
20 6 1832 Radziwiłłów Antoni Barczyński 5/52 Radziwiłłów s. Grzegorza i Julianny 818 291 21 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0298.htm
17 1 1832 Włodzimierz Katarzyna Barczuk 80 Werba prac., synowie Stepan i Aleksander, córka Barbara 847 48 7 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0026.htm
27 4 1832 Włodzimierz Piotr Kozłowski 3 Ryławica s. ur. Jana i Doroty z Barczewskich 847 58 49 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0031.htm
30 4 1832 Białogródka Magdalena Kajetaniec 30 Chrystówka pracowita, z Grabarczuków, wdowa po Stefanie Kajetańcu 178-03-98 67V 39 Ż DM
26 2 1833 Kołki Stefan Barcikowski 55 Młynek Żurawicki poz. ż. Katarzynę z Jabłońskich, 4s.Feliksa, Jana, Franciszka, Karola,2c. Józefę i Franciszkę; poch: 28.02. 819 75a 13 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0077.htm
24 10 1834 Białogródka Justyna Grabarczuk 15 Chrystówka c. prac. Kajetana i Agnieszki 171-1-100 100R 77 Ż DM
7 12 1834 Białogródka Jan Grabarczuk 18 Chrystówka s. prac. Jana i Marianny 171-1-100 101R 93 Ż DM
22 12 1835 Wiszenki Stanisław Biernacki 1/12 Nosaczewicze r: Dionizy i Marianna Barbara z Barcikowskich; poch: 24.12. 821 65 26 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0066.htm
24 11 1835 Młynów Joachim Barcikowski 3/12 Dorohostaje Małe rodzice: ur. Karol i Waleria 821 191V 29 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0194.htm
12 1 1835 Swojczów Krzysztof Barczuk (Barczak) 85 Mohylno prac., żona Katarzyna z Daciuków, synowie Walery, Wawrzyniec, Kazimierz i Piotr 597 15 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20597/pages/PL_1_436_597_0009.htm
9 1 1835 Białogródka Kajetan Grabarczuk 75 Chrystówka prac., żona Agnieszka z Matiaszczuków, synowie Jan, Józef i Kazimierz, córka Regina 178-03-101 131R-131V 4 Ż DM
2 4 1835 Białogródka Jakub Mazur 5 Kropiwno s. prac. Stanisława i Brygidy z Grabarczuków 178-03-101 135V 37 Ż DM
24 2 1837 Jałowicze Benedykt Żukowski 10 Jarosławicze s. Anastazego i Wiktorii Barczyńskiej 823 283 R 4 ZP 0
19 3 1837 Białogródka Józef Janczuk 9 Białogródka s. prac. Stanisława i Marianny z Barczuków 178-03-108 169R 23 Ż DM
16 7 1837 Białogródka Julianna Grabarczuk 1,5 Chrystówka c. prac. Chwedka i Pauliny 178-03-108 174V 76 Ż DM
8 8 1838 Korytnica Michał Barczuk 45 Korytnica żonaty 212 14 5 0
13 9 1838 Włodzimierz Anna Barczychowska 30 Werba wolna, mąż Aleksander, potomstwa nie zostawiła 853 64 59 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20853/pages/PL_1_436_853_0035.htm
15 7 1838 Białogródka Anna Grabarczuk 2 Chrystówka c. pr. Jaśka i Marianny z Wicków 178-3-110 162R 53 Ż DM
14 3 1839 Korytnica Jacek Barczuk 82 Korytnica żona Pelagia, 2 synów i 3 córki - wszystkie w stanie małżeńskim 213 4 2 0
2 3 1840 Wiszenki Grzegorz Łozowicki 52 Uroczysko Bohaczówka r: Andrzej i Zofia; poz. ż. Mariannę z Barcikowskich, 2s. Franciszka i Aleksandra, 2c. Teklę i Annę; poch: 04.03. 826 88a-88 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20826/pages/PL_1_436_826_0089.htm
23 4 1843 Jampol Katarzyna Grabarczuk 70 Jampol prac., wdowa po Aleksandrze Grabarczuku, potomstwa nie zostawiła 874 682 17 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20874/pages/1_436_0_0_874_0344.htm
2 11 1844 Wiszenki Katarzyna Barcikowska 66 Uroczysko Stanisławka z Jabłońskich; "w"; poch: 05.11. 770 26 19 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0014.htm
9 2 1846 Hulewicze Marcin Nazaruk 4 Czersk s. prac. Tomasza i Karoliny z Barczuków 134 23 9 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20134/pages/PL_1_436_134_0013.htm
21 10 1846 Białogródka Apolonia Mazur 6 Kropiwna c. pracowitego Stanisława s. Konstantego i Brygidy Grabarczuk c. Kajetana 178-03-115 156R 72 Ż DM
2 2 1847 Korytnica Dominik Barczukowski 0,5 Korytnica s. Andrzeja i Anieli z Barczuków 220 14 10 0
20 12 1848 Katerburg Kazimierz Barcikowski 70 Okniny żona Helena z Małuminów, syn jan, córki honorata, Franciszka, Marianna i Apolonia 199 36 51 523
20 2 1848 Białogródka Marianna Grabarczuk 60 Chrystówka prac., z Mazurów c. Stefana, wdowa po Janie, synowie Benedykt, Jan i Jaśko - synowie wyznania prawosławnego 178-3-117 159R 32 Ż DM
27 10 1848 Białogródka Michalina Greszczuk 2 Chrystówka szkarlatyna, c. prac. Jana i Franciszki z Grabarczuków 178-3-117 182V 174 Ż DM
4 11 1848 Białogródka Antonina Greszczuk 7 Chrystówka e. cholery, c. prac. Jana i Franciszki z Grabarczuków 178-3-117 183R 175 Ż DM
15 1 1849 Korytnica Dominik Barczuk 2/12 Korytnica s. Michała i Eudokii z Leszczuków 222 34 4 0
29 3 1849 Białogródka Jan Grabarczuk 1/52 Chrystówka s. chł., Benedykta i Tekli z Franczuków 178-03-118 571R 41 Ż DM
26 8 1851 Korytnica Pelagia Barczuk 80 Wólka wdowa po Jacku, synowie Andrzej, Michał, Mikołaj i Wojciech, córki Anna, Krystyna i Katarzyna 223 31 28 0
4 4 1851 Białogródka Marianna Grabarczuk 46 Chrystówka chł., mąż Jan, synowie Jan i Szymon 178-03-120 482R 21 Ż DM
20 4 1853 Włodzimierz Katarzyna Barczuk 80 Bielin chł., mąż Krzysztof, córka Apolonia 789 74 39 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0039.htm
12 4 1855 Korytnica Wojciech Barczuk 36 Paryduby żona Marianna, córka Tekla 227 20 17 0
5 8 1855 Korytnica Jakub Jaruszewicz 1 Korytnica s. Franciszka i Katarzyny z Barczuków 227 25 62 0
7 2 1855 Białogródka Benedykt Grabarczuk 30 Chrystówka chł., żona Tekla z Franczuków, synowie Antoni, Jan i Franciszek 178-03-123 532V 26 Ż DM
7 12 1855 Białogródka Jan Grabarczuk 7 Chrystówka s. chł. Benedykta i Tekli 178-03-123 553V 151 Ż DM
10 12 1855 Białogródka Franciszka Grabarczuk 3 Chrystówka c. chł. Benedykta i Tekli 178-03-123 554R 154 Ż DM
30 1 1858 Korytnica Mikołaj Barczuk 50 Korytnica emeryt azowskiego pułku piechoty stanu wolnego 230 27 4 0
29 10 1859 Katerburg Jan Barcichowski 5/12 Borszczówka s. Jana i Agnieszki z Turewiczów 202 41 15
9 10 1859 Ostróg Józefa Mareczek 53 Białotyń cudzoziemka, z Barcałów, mąż Franciszek, synowie Emanuel, Franciszek, Jan, Antoni, Alojzy i Józef 886 127 52 DM http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20886/pages/PL_1_436_886_0067.htm
7 12 1863 Włodzimierz Daniel Barczuk 60 Ostrówek chłop, żona Ewa, córki Marianna, Rozalia i Marcelina 798 75 51 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20798/pages/PL_1_436_798_0040.htm
17 7 1863 Lachowce Sabina Barczeska 18 Kurijanki chł., wolnego stanu 178-3-146 35V 34 Ż DM
3 1 1865 Korytnica Dominik Jarusiewicz 15 Korytnica s. chłopów Franciszka i Katarzyny z Barczuków 236 20 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20236/pages/PL_1_436_236_0012.htm
2 1 1865 Korytnica Anna Perewozniuk 60 Korytnica z Barczuków, chłopka, wdowa po Antonim, córka Marianna 236 20 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20236/pages/PL_1_436_236_0012.htm
5 1 1865 Korytnica Jan Jarusiewicz 8 Korytnica s. chłopów Franciszka i Katarzyny z Barczuków 236 20 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20236/pages/PL_1_436_236_0012.htm
25 6 1865 Białogródka Jaśko Grabarczuk 75 Chrystówka chł., wdowiec, synowie Jan i Szymon, córka Paraskiewa 178-03-81 192R 33 Ż DM
31 8 1869 Białogródka Brygida Mazur 70 Kropiwno pracowita z Grabarczuków, mąż Stanisław 178-03-81 484V 69 Ż DM
27 1 1870 Łanowce Tomasz Horewicz 35 Grzybowa chł., żona Priska Barczukowa, synowie Jan i Cyryl, córki Anna, Julianna i Eufrozyna 1-46 15R 5 T 1030 DM
17 2 1871 Wyszogródek Teresa Barczyszyn 48 Wereszczaki z d. Bogatiuk, chł., mąż Jan, potomstwa nie zostawiła 1-55 68R 7 T
3 9 1872 Wiśniowiec Jan Barcichowski 8 Krzywczyki s. chł. Jana i Agnieszki z Turewiczów 1-56 30R 72 T
2 10 1872 Wiśniowiec Aleksander Barcichowski 16 Krzywczyki s. chł. Jana i Agnieszki z Turewiczów 1-56 32R 86 T
29 10 1872 Wyszogródek Tekla Barczuk 0,5 Korzkowce c. NN i chł. Franciszki 1-61 39R 27 T 859
25 8 1874 Brody Anna Barczyszyn 1 c. Grzegorza i Tatiany Barabach L 229
23 8 1878 Torczyn Marianna Barcikowski 3 Ulaniki c. Ludwika i Marianny z Wachowskich 664 47 23 0
20 11 1878 Horochów Aniela Grabarczuk 45 Drużkopol z Mudryków, mąż Maciej, córka Józefa 114 87 54 0
5 11 1879 Torczyn Franciszek Barcikowski 4 Ulaniki s. Ludwika i Joanny z Wachowskich 665 54 24 0
5 5 1881 Torczyn Dionizy Pawłowski 2 Ulaniki s. Piotra i Antoniny z Barcikowskich 667 59 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20667/pages/PL_1_436_667_0028.htm
25 6 1906 Luboml Wacław Błażucki 10/12 Bereżce r. Józef, Józefa Barcicka 1009 478 58 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0255.htm
5 2 1910 Jałowicze Marianna Zagłobska 33 Pjanie z Barczak, zostawiła wdowca Andrzeja i córkę Franciszkę 1001 2 MO
5 8 1911 Brody Stanisław Barczyniec 3/12 Gaje Smol. 152 s. Franciszka i Anastazji Pawluk L 19
12 11 1912 Torczyn Antonina Pawłowska 65 Ulaniki od starości, z Barcikowskich, chł., mąż Piotr, synowie Teofil, Augustyn i Stanisław, córki Stanisława i Teresa 1042 70 32 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201042/pages/1_436_0_0_1042_0040.htm
30 9 1915 Kijów, św. Aleksandr Janina Strutyńska 0,5 Kijów Rodzice: Franciszek i Aleksandra Garbarczuk 312/1/129 166V 270 m.K. JM1
5 4 1916 Tbilisi Wawrzyniec Kalbarczyk 48 Tbilisi s. Walentego, uchodźca 249 66
22 3 1922 Młynów Anna Barchan 10/12 Rudawa z odry, c. Jana i Małgorzaty z Bryłów 740-6-136 60V 33 R 30 DW
12 10 1925 Młynów Helena Brzozowska 58/52 Ludwikówka z kokluszu, c. Franciszka i Stanisławy z Kalbarczyków 133R 52 R 103 DW

Urodzenia


Dzień Miesiąc Rok Parafia Imiona Nazwisko Miejscowość Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Chrzestni Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Pozycja 2 Skan
5 5 1661 Czartorysk Franciszek Barcikowski Mikołaj Zofia W. Andrzej Dawgert, ur. Anna Trybulówna panna (data chrztu) 297-1-185 4R Ł
22 7 1663 Czartorysk Jakub Barcikowski Mikołaj Zofia ur. Anastazy Pierocki, Marianna Kniehińska (data chrztu) 297-1-185 4R Ł
15 11 1673 Czartorysk Andrzej Barcikowski Mikołaj Zofia ur. Jan Bogucki, Eufrozyna Tymińska panna (data chrztu) 297-1-185 4V Ł
21 2 1680 Czartorysk Maciej Lepiesowicki Andrzej Jadwiga ur. Albert Barcikowski, Zofia Barcikowska 297-1-185 5V Ł
23 9 1693 Czartorysk Karol Barcikowski Jakub Joanna Gierowska ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Jędrzejowska 297-1-185 8V Ł
11 8 1695 Czartorysk Wawrzyniec Antoni Dolanowski Stanisław Konstancja Barcikowska sław. Stanisław Weremko, Helena Szyrewiczowa 297-1-185 9R Ł
20 12 1698 Czartorysk Stefan Barcikowski Stanisław Aleksandra ur. Adam Bogdaszewski, Konstancja Dolanowska 297-1-185 7V Ł
8 1 1698 Czartorysk Stanisław Wąsowski Józef Konstancja ur. Bartłomiej Hurko, Joanna Barcikowska 297-1-185 10V Ł
22 7 1699 Czartorysk Jan Barcikowski Jakub Joanna ur. Jan Bielecki, Agnieszka Grodecka 297-1-185 10V Ł
29 6 1700 Czartorysk Piotr Wąsowski Józef Konstancja ur. Stanisław Lassota, Anna Barcikowska 297-1-185 11R Ł
9 11 1701 Czartorysk Marcin Samuel Barcikowski Stanisław Aleksandra ur. Paweł Grenowski, Marianna Lassocina 297-1-185 11V Ł
28 12 1702 Czartorysk Tomasz Barcikowski Stanisław Aleksandra W. Karol Wyzycki, Anna Barcikowska 297-1-185 12R Ł
15 5 1703 Czartorysk Marianna Lassota Stanisław Konstancja W. Konstanty Janczyński, Zofia Godlewska, ur. Karol Łojko, Aleksandra Barcikowska, Franciszek Lebows 297-1-185 12R Ł
26 7 1703 Czartorysk Joanna Wąsowska Józef Konstancja W. Stefan Kaszowski, ur. Joanna Barcikowska panna 297-1-185 12R Ł
20 3 1704 Czartorysk Stanisław Narcyz Radwański Albert Katarzyna ur. Stanisław Barcikowski, W. Marianna Wyhowska 297-1-185 12V Ł
27 4 1704 Czartorysk Franciszka Hurko Bartłomiej Marianna ur. Albert Barcikowski, Agnieszka Turiańska, Józef Górski, Franciszka Balijówna panna 297-1-185 12V Ł
17 3 1704 Czartorysk Józef Wierzbicki Stanisław Tekla ur. Stanisław Barcikowski, Aleksandra Janczyńska 297-1-185 12V Ł
3 3 1705 Czartorysk Józef Zahorowski Paweł Katarzyna ur. Jerzy Olszański, Anna Wilczopolska, Jan Konopacki, Anna Barcikowska 297-1-185 12V Ł
8 3 1705 Czartorysk Kazimierz Korytkiewicz Jakub Anna ur. Jakub Barcikowski, Anna Barcikowska 297-1-185 12V Ł
24 7 1705 Czartorysk Anna Hurko Bartłomiej Marianna ur. Albert Barcikowski, Marianna Lassocina 297-1-185 13R Ł
22 2 1707 Czartorysk Konstancja Boznańska Aleksander Anna ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Janczyńska, Franciszek Lebowski, Anna Barcikowska 297-1-185 14R Ł
2 11 1707 Czartorysk Franciszek Młotowski Piotr Róża ur. Albert Barcikowski, Aleksandra Janczyńska, Stanisław Lassota, Teofila Lebowska 297-1-185 14V Ł
8 1 1708 Czartorysk Józef Hurko Bartłomiej Marianna bp Porfiry Kulczycki, JW Teresa Olszańska, JW Mikołaj Olszański, W. Anna Barcikowska 297-1-185 14V Ł
30 7 1708 Czartorysk Teresa Małyńska Mikołaj Anna ur. Albert Barcikowski, Krystyna Petruszyńska 297-1-185 15V Ł
9 4 1709 Czartorysk Barbara Katarzyna Hurko Bartłomiej Marianna W. Mikołaj Małyński, ur. Anna Barcikowska 297-1-185 16R Ł
23 5 1709 Czartorysk Szymon Antoni Wąsowski Józef Konstancja ur. Michał Boguszewicz, Anna Barcikowska 297-1-185 16R Ł
26 1 1711 Czartorysk Róża Hurko Bartłomiej Marianna ur. Michała Łopata, Anna Barcikowska, Albert Barcikowski, Marianna Lassocina 297-1-185 18R Ł
26 1 1711 Czartorysk Anna Brzoszkowska NN Marianna ur. Michał Lassota, Anna Barcikowska 297-1-185 18R Ł
17 5 1711 Czartorysk Józef Jukowski Andrzej Joanna Barcikowska W. Mikołaj Baltazar Olszański z córka Katarzyną 297-1-185 19R Ł
12 11 1711 Czartorysk Aleksander Sasin Barcikowski Stanisław Teresa Aksenkówna ur. Mikołaj Małyński, Anna Barcikowska 297-1-185 19V Ł
30 10 1712 Czartorysk Dominik Wojciech Terlecki Jan Teofila Lassota ... Lasota, Anna Barcikowska wdowa 297-1-185 20V Ł
27 8 1713 Czartorysk Hiacynt Antoni Moskwicki Sobieszczyce Krzysztof Jan Zofia ur. Stefan Chylicki, W. Eleonora Zbikowska, ur. Radłowski, Anna Barcikowska, Jakub Korytkiewicz, 297-1-185 21R-V Ł
10 1 1715 Czartorysk Krzysztof Kasper Bunsy Sobiesczyce Jan Małgorzata W. Krzysztof Jan Moskwicki, Anna Barcikowska 297-1-185 22V Ł
4 11 1716 Czartorysk Zofia Barcikowska Stanisław Teresa Michał Aksaks, 297-1-185 23V Ł
19 10 1717 Czartorysk Leon Maksymilian Małyński Mikołaj Rozalia W. Jerzy Zbikowski, Teresa Barcikowska, ur. Stanisław Barcikowski, W. Eleonora Zbikowska 297-1-185 24V Ł
7 2 1741 Czartorysk Antoni Józef Babecki Nedweża Franciszek Barbara JW Jan Zbikowski, Aniela Aksakowa, W. Mikołaj Barcikowski, Helena Dolanowska 297-1-185 52V Ł
30 12 1742 Szumsk Jan Łukomski Żukomski Kruholec Michał Regina Jan Goch, Agnieszka Barczycha 297-1-180 14R Ł RK 29
9 8 1744 Czartorysk Wawrzyniec Samczuk Bilów Hiacynt Marianna Stanisław Rudliński, szl. Marianna Barczykowska 297-1-185 56R Ł
29 8 1745 Szumsk Hiacynt Kastrzebowski Kastrzębowski Iserna Walenty Marianna Mikołaj Michałoski, Jadwiga Barczycha 297-1-180 22R Ł RK 46
13 7 1752 Szumsk Małgorzata Zaleśce Jan Tekla Wiesław Dulski, Rozalia Barczucka 297-1-180 48V Ł RK 110
30 12 1754 Szumsk Tomasz Kruholec Józef Helena Regina Barczyha 297-1-180 59V Ł RK 147
20 1 1804 Lubar Stefan Chrześciński Lubar Nikifor Petronela Barczewska łacina, chrzest 21.01.1804, Karol Boniecki, Julia Lewicka 178-51-174 56V-57R Ż Mg
9 6 1806 Lubar Onufry Kostkiewicz Lubar Wojciech Agnieszka łacina, chrzest 10.06.1806, Ambroży Sikorski, Honorata Barczewska 178-51-174 81V 65 Ż Mg 192
5 1813 Ostróg Florian Polikowski Ostróg Franciszek Felicjana Barczewska Mojżesz Jaworski, Marianna Grzymalina 297-1-136 196 Ł 914 SK
15 9 1825 Łuck Aleksander Jan Barclay Worotniów Jan Helena Pomarzańska Dopełnienie: Antoni Leszczyński, Barbara Zielińska 376 20 60 826 15V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0011.htm
25 3 1827 Jałowicze Benedykt Żukowski Jarosławicze Anastazy Pelagia Barczyńska Bartłomiej Pohorecki, Małgorzata Żurbińska 813 293 - 294a 3 138 1 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0268.htm
23 5 1827 Kołki Paulina Trościaniec NN Brygida Stefan Barcikowski, Wiktoria Szymanczewska, ż.Józefa 813 103a 17 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0103.htm
13 4 1827 Białogródka Magdalena Grzeszczuk Chrystówka Adam Agata Konar Benedykt Ławryszyn i Anna Grabarczuk ż. Józefa, as. Paweł Siemienów i Agata Tomaszuk ż. Nicefora 178-03-93 57R 31 Ż DM
21 11 1827 Białogródka Jan Grabarczuk Trusiłówka Jan Marianna Piotruk Józef Michalczuk i Antonina Kopik ż. Jana 178-03-93 61V 78 Ż DM
30 11 1827 Bazalia Andrzej Barczuk Swinna Józef Anna Eliasz Bogozalisz i Teresa Głowacka 178-3-93 240V 123 Ż DM
3 11 1828 Radziwiłłów Józef Barczyński Radziwiłłów Grzegorz Julianna Ambrozowicz 814 253a 39 RP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0257.htm
8 1 1828 Łuck Wilhelm August Barclay Jan Helena Pomarzańska Dopełnienie: Antoni Leszczyński, Barbara Zielińska 376 20 61 826 15V ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0011.htm
30 3 1828 Bazalia Wincenty Witasiuk Swinna Roch Hapka pr. Józef Barczuk i Pałaska Gregorczuk 178-3-94 222R 30 Ż DM
30 1 1830 Kołki Józef Franciszek Łozowiecki Majdan Łyczkowski Grzegorz Marianna Ożga Stefan Barcikowski, Cecylia Powstańska - panna; ch: 02.02. 816 55 10 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20816/pages/PL_1_436_816_0057.htm
28 9 1830 Ostrówki Ewa Zaleska Wola Ostrowiecka Jan Marianna Dziurian Paweł Palec m. Katarzyny, Rozalia Barchniuk ż. Jakuba 845 276R 37 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20845/pages/PL_1_436_845_0267.htm
29 12 1830 Białogródka Sylwester Janek Białogródka Stanisław Marianna Barczuk Juśko Samczenko i Marianna Stolarczuk 178-3-97 71R 1 Ż DM
13 3 1831 Radziwiłłów Mikołaj Barczyński Radziwiłłów Grzegorz Julianna Ambrozowicz 817 206 9 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20817/pages/PL_1_436_817_0210.htm
6 1 1831 Jałowicze Katarzyna Żukowska Jarosławicze Atanazy Pelagia Barczyńska Jan Bobowski, Prakseda Pyndiuk 817 255 R 45 138 16 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20138/pages/PL_1_436_138_0009.htm
28 10 1831 Opalin Marcin Lombach Olszanka Bazyli Katarzyna Barczewska 511 20 10 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20511/pages/PL_1_436_511_0011.htm
18 5 1832 Radziwiłłów Antoni Barczyński Radziwiłłów Grzegorz Helena - 818 282 25 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20818/pages/PL_1_436_818_0289.htm
10 5 1832 Białogródka Marianna Grabarczuk Chrystówka Jan Marianna Kajetanów Joachim Bojczuk i Marianna Kondraciukowa ż. Andrzeja 178-03-98 43R 50 Ż DM
15 11 1832 Białogródka Jan Barczuk Chrystówka Józef Marianna Mazur Joachium Wojczuk i żona Szymona 178-03-98 51V 120 Ż DM
20 6 1832 Ostróg Jan Barczuk Nowomalin Stanisław Eudokia Kiriluk Piotr Kolity..., Ur. Eleonora Przewłocka - panna 171-1-5 8V 51 R MZ
6 10 1833 Radziwiłłów Grzegorz Barczyński Radziwiłłów Grzegorz Julianna - 819 244 42 RP 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20819/pages/PL_1_436_819_0252.htm
21 7 1833 Białogródka Magdalena Janczuk Białogródka Stanisław Marianna Barczuk Michał Jarzębski i Helena z Radomskich Krajewska ż. Jana 178-03-99 49R 64 Ż DM
10 11 1834 Białogródka Marcin Franczuk Suchorzyńce Antoni Apolonia Grabarczuk Michał Liasiuk i Franciszka Nazarowa ż. Jakuba 178-03-100 86R 98 Ż DM
26 12 1834 Białogródka Szczepan Grabarczuk Chrystówka Józef Marianna Bazylów Semen Benedyków i Paulina Kwitkowa ż. Jana 178-03-100 88R 115 Ż DM
3 6 1835 Wiszenki Marcella Majewska Kopaczówka Gasper Ludwika Wonsowicz Jakub Piotrowski, Paulina Kosakowska; as: Felix Barcikowski, Marianna Wilczewska 821 54a 32 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0055.htm
8 12 1835 Wiszenki Stanisław Biernacki Nosaczewicze Dionizy Barbara Barcikowska Jan Rubinowski, Eudoxia Kułajowa; ch: 09.12. 821 56 45 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0057.htm
1 9 1835 Sokul Joachim Stefan Barcikowski Mylsk Karol Waleria Koropczynska Michał Garzynski, Anna Szaciłowa wdowa 821 42R 3 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20821/pages/PL_1_436_821_0043.htm
25 9 1835 Białogródka Jan Grabarczuk Chrystówka Jaśko Marianna Hałubc Mykita Kopijk i Maria Kondratiukowa 178-03-101 122R 85 Ż DM
4 11 1835 Białogródka Helena Montaniuk Chrystówka Wojciech Paulina Grabarczuk Józef Mikołajów i Marianna Martyniukowa ż. Mykity 178-03-101 122V-123R 92 Ż DM
8 9 1836 Białogródka Franciszka Mazurczuk Kropiwno Stanisłw Brygida Grabarczuk Cyprian Tkaczuk i Hapka Ostapczuk 178-03-106 123V 77 Ż DM
5 9 1837 Korytnica Joachim Barczuk Korytnica Michał Ewa 211 3 8 0
2 3 1837 Wiszenki Mikołaj Barcikowski Słoboda Bohaczówka Feliks Rozalia Korzeniowska Mikołaj Michałowski, Agata Rudnicka; ch: 04.03. 823 63a 12 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0067.htm
24 5 1837 Wiszenki Józef Łaskarzewski Uroczysko Chlewiszcze Mikołaj Brygida Podczaszyńska Piotr Rudnicki, Józefa Barcikowska; ch: 31.05. 823 65a 27 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0069.htm
1 8 1837 Młynów Anna Barczuk Świszczów Grzegorz Anna Grzegorz Barczuk, Ewa Bondar 823 193R 27 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0201.htm
27 2 1837 Białogródka Maciej Grabarczuk Chrystówka Józef Marianna Wasyluk Samioł Ławryszyn i Paulina Grabar ż. Jana 178-03-108 147V 30 Ż DM
17 3 1838 Swojczów Józefa Barczuk Mohylno Kazimierz Marianna Bilińska 600 3 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20600/pages/PL_1_436_600_0002.htm
19 9 1838 Wiszenki Katarzyna Bernacka Nosaczewicze Aloizy Barbara Barcikowska Józef Karpiuk, Marianna Wąsowicz - "ż."; ch: 25.09. 824 47 50 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0048.htm
29 11 1838 Wiszenki Cecylia Barcikowska Uroczysko Bohaczowka Feliks Rozalia Korzeniewska Bartłomiej Wolek, Józefa Boykowska - "ż"; ch: 01.12. 824 49a 60 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0050.htm
14 8 1838 Młynów Marianna Kaznowska Dorohostaje Małe Jan Konstancja Antoni Gajewski, Konstancja Kaznowska, Karol Barcikowski, Józefa Gajewska 824 141R 19 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20824/pages/PL_1_436_824_0142.htm
1 11 1838 Białogródka Helena Mazur Chrystówka Teodor Paulina Grabarczuk Paweł Stepanów i Marianna Ławryn ż. Mekity 178-3-110 145V 117 Ż DM
20 1 1839 Korytnica Jan Chryzostom Barczuk Korytnica Andrzej Angela Korneluk 213 1 1
29 12 1839 Łuck Anna Helena Barclay Brześć Litewski Jan Helena Pomarzańska Marcin Guberski , Róża Strauch 376 20 62 826 16R ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20376/pages/PL_1_436_376_0011.htm
19 2 1839 Białogródka Franciszek Grzeszczuk Chrystówka Stanisław Marcecha Mazur pr. Jaśko Grabarczuk i pr. Paulina Grabarczuk ż. Fedka 178-3-112 117V 29 Ż DM
8 4 1840 Korytnica Apolonia Walczukowa Korytnica Franciszek Helena Barczuk 214 3 6
24 10 1841 St. Oleksiniec Jan Barczyszyn Łopuszna Antoni Anna 872 588 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0311.htm
20 3 1841 Włodzimierz Tomasz ? Zubko Wólka Grzegorz Katarzyna Barczuk 856 11 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20856/pages/PL_1_436_856_0006.htm
11 1 1841 Wyszogródek Paweł Barczyszyn Korzkowce Stanisław Wiktoria Barczuk 872 659 3 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0349.htm
19 6 1841 Wiszenki Jan Barcikowski Uroczysko Bohaczówka Felix Rozalia Korzeniowska Hieronim Łaskarzewski, Julia Terpiłowska; ch: 24.06. 827 68-69a 24 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20827/pages/PL_1_436_827_0070.htm
12 9 1842 Korytnica Michał Barczuk Korytnica Andrzej Aniela Sikorska 215 5 9 0
18 1 1844 Wiszenki Gasper Barcikowski Uroczysko Bohaczówka Felix Rozalia Korzeniowska Karol Barcikowski, Emilia Daszkiewicz - "p"; as: Emiliusz Kossiński, Sabina Dasz 770 3 8 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0002.htm
24 6 1844 Młynów Faustyn Kaznowski Dorohostaje Małe Jan Konstancja Popielkiewicz Leon Gilewicz, Konstancja Gorecka panna, Karol Barcikowski, Konstancja Osiecka 830 179R 18 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20830/pages/PL_1_436_830_0183.htm
21 7 1845 Młynów Jakub Koziński Dobratyn Apolinary Baltazara Korobczyńska Karol Barcinawski, Regina Pawłowska, Stanisław Pawłowski, Katarzyna Ekielt 831 170R 14 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0173.htm
1 1 1845 Korytnica Marianna Jaruszewicz Korytnica Franciszek s. Wojciecha Katarzyna Barczuk 218 1 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20218/pages/PL_1_436_218_0001.htm
5 8 1845 Jampol Dominik Kwiatkiewicz Pohorylce Ignacy Anna Hanczaruk Grzegorz Mazurczuk, Teodora Azbarczuk, ż. Pawła 876 574 37 MKS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20876/pages/PL_1_436_876_0309.htm
11 3 1845 Białogródka Konstancja Sobczuk Białogródka Stanisław s. Jana Marianna c. Franciszka Barczuk Stanisław Juszczuk i Kunegunda Greszczuk ż. Piotra 178-3-113 88R 32 Ż DM
12 7 1846 Korytnica Albin Litwinczuk Korytnica Franciszek Marianna Barczuk 219 4 16 0
12 8 1846 Korytnica Dominik Barczuk Korytnica Andrzej Aniela Sikorska 219 5 18 0
12 1 1846 Luboml Jan Pradun Terebejki Wojciech Marianna Barczewska? Jakub Stachniuk, Tekla Bahniuk ż. Tomasza 861 453 6 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20861/pages/1_436_0_0_861_0193.htm
29 9 1846 Kołki Michalina Barczak Majdan Czarnyzki Konstanty Maryanna Sawlanka Józef Chorążyczewski,Tekla Kownacka 832 86 21 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20832/pages/PL_1_436_832_0091.htm
27 9 1846 Białogródka Antoni Grabarczuk Chrystówka Benedykt s. Jana Tekla c. Antoniego Franczuk Mikołaj Studziński i Paulina Mantaluk ż. Teodora 178-03-115 137R 89 Ż DM
8 11 1846 Białogródka Michał Grabarczuk Chrystówka Jan s. Marcina Franciszka c. Jana Grabarczuk Roman Szurnik i Julianna Greszczuk ż. Mikołaja 178-03-115 139R 105 Ż DM
20 11 1846 Białogródka Jan Greszczuk Chrystówka Ignacy s. Adama Marcjanna c. Łukasza Szymczuk Jan Grabarczuk i Paulina Mantaluk ż. Teodora 178-03-115 139R 107 Ż DM
7 10 1847 Korytnica Kamila Jarosiewicz Korytnica Franciszek Katarzyna Barczuk 220 6 30 0
7 9 1847 Kołki Józef Jabłoński Majdan Łyczkowski Jan Józefa Barcikowska Ignacy Kamiński, Anna Jabłońska 833 172 32 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20833/pages/PL_1_436_833_0096.htm
25 1 1847 Chabno Paulina Dubińska Chabno Tomasz Helena Jurczercz Jeremiasz Kuraksa, Marta Harbarczuk, mężatka, chrz. 26.01.1847 178-51-548 128V 6 Ż BS 264
16 7 1847 Białogródka Stanisław Juźków Chrystówka Antoni Apolonia Mikołajów pr. Michał Grabarczuk i pr. Parakseda Greszczuk ż. Piotra 178-3-116 106V 60 Ż DM
17 9 1847 Białogródka Katarzyna Mazur Kropiwna Stanisław Brygida Grabarczuk pr. Bartłomiej Mazur i 1-dw. Petronela Zarzycka panna 178-3-116 110R 89 Ż DM
31 10 1848 Korytnica Dominik Barczuk Korytnica Michał Jawdoza (?) 221 7 30 0
21 2 1849 Korytnica Marianna Zubko Wólka Grzegorz Katarzyna Barczuk 222 7-8 7 0
14 7 1849 Korytnica Teofila Litwinczuk Korytnica Franciszek Marianna Barczuk 222 11-12 19 0
15 7 1849 Włodzimierz Tomasz Barczuk Ostrówek Joachim Józefa Pańczuk 870 33-34 43 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20785/pages/PL_1_436_785_0018.htm
19 12 1849 Białogródka Tomasz Grzeszczuk Chrystówka Jan Franciszka Grabarczuk Edward Zieliński i Marianna Skomarowska ż. Andrzeja 178-03-118 551V-552R 155 Ż DM
4 2 1850 Korytnica Bronisław Adamowicz Czerniawka Maciej Helena Miłonik w. z. kolonista Ludwik Wit, czł. Aniela Barczuk ż. Andrzeja 863 337-338 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0178.htm
14 9 1850 Kołki Karolina Jabłońska Majdan Łyczkowski Jan Józefa Barcikowska Szymon Kamiński, Maria Kamińska z. Piotra 835 234-235 30 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20835/pages/PL_1_436_835_0122.htm
16 7 1850 Korytnica Dominik Jarusiewicz Korytnica Franciszek Katarzyna Barczuk chł. Józef Stasiuk, Marianna Piotrowska ż. Łukasza 863 345-346 23 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20863/pages/PL_1_436_863_0182.htm
7 4 1850 Białogródka Anna Grzeszczuk Chrystówka Ignacy Marcjanna Szymańska Jan Grabarczuk i Marianna Benedyktowa ż. Ławra 178-03-119 477V-478R 26 Ż DM
19 4 1851 Katerburg Józefa Barcikowska Okniny Jan Agnieszka Turewicz 202 251-252 11
31 10 1851 Korytnica Michał Zubko Wólka Grzegorz Katarzyna Barczuk 223 10-11 26 0
1 3 1851 Swojczów Zofia Przychulińska Hubin Antoni Józefa Szewczuk Jan Nowicki, Józefa Barczewska wdowa 613 6-7 8 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20613/pages/PL_1_436_613_0004.htm
11 1 1851 Białogródka Tekla Mazur Kropiwna Stanisław Brygida Grabarczuk Dymitrij Produs i Honorata Mazur ż. Michała 178-03-120 436V-437R 16 Ż DM
16 4 1851 Białogródka Franciszka Mantialuk Chrystówka Tadeusz Paulina Grabarczuk Piotr Greszczuk i Marianna ż. Benedykta 178-03-120 447V-448R 60 Ż DM
29 10 1852 Korytnica Wincenty Krenicki Korytnica Eliasz Joanna Barczuk 224 10-11 26 0
17 9 1853 St. Wiśniowiec Marianna Barcikowska Snihorówka Jan Agnieszka Turewicz 878 344-345 26 0
5 1 1853 Włodzimierz Joanna Barczuk Ostrówek Joachim Józefa Pańczuk 789 2-3 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0002.htm
12 12 1853 Włodzimierz Stanislaw Barczuk Ostrówek Wojciech Aniela Barczuk Wawrzyniec Bieliński, Maria Ziemiańska 789 46-47 48 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20789/pages/PL_1_436_789_0024.htm
25 7 1854 Korytnica Jakub Jaruszewicz Korytnica Franciszek Katarzyna Barczuk 226 8-9 32 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20226/pages/PL_1_436_226_0005.htm
20 10 1855 Korytnica Marianna Krynicka Korytnica Eliasz Joanna Barczuk 227 6-7 14 0
21 3 1856 Katerburg Aleksander Barcichowski Okniny Jan Agnieszka Turewicz 202 121-122 5
18 8 1856 Korytnica Jan Jarusiewicz Korytnica Franciszek Katarzyna Barczuk 228 6-7 21 0
21 5 1856 Białogródka Mikołaj Grabarczuk Chrystówka Jan Marianna Klimów Wawrzyniec Szachniuk i Natalia ż. Jurka 178-03-124 575V-576R 57 Ż DM
26 11 1856 Białogródka Katarzyna Mysłowska Kuźmińce Jan Marianna Niemirowska Paweł Walczuk i Teodozja Barch ż. Stanisława 178-03-124 590V-591R 120 Ż DM
8 10 1857 Ostrówki Katarzyna Gut Równo Maciej Franciszka Barczyk Michał Łyszak, Anastazja Gut 869 444 26 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20869/pages/PL_1_436_869_0238.htm
3 6 1858 Korytnica Stanisława Barczuk Paryduby Franciszek Antonina Ślusarczuk 230 8-9 29 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20230/pages/PL_1_436_230_0005.htm
6 4 1859 Katerburg Jan Barcichowski Borszczówka Jan Agnieszka Turewicz 202 20-21 8
31 7 1859 Korytnica Antoni Jarusiewicz Korytnica Franciszek Katarzyna Barczuk 231 8-9 29 0
10 1 1862 Białogródka Anastazja Grabarczuk Chrystówka Jan Marianna Joachim Sieraczyński i Natalia Grabarczuk ż. Dionizego 178-03-77 102V-103R 4 Ż DM
15 10 1862 Białogródka Prakseda Mazur Kropiwna Andrzej Antonina Grabarczuk Teofil Mazur i Anna Nowak ż. Ignacego 178-03-77 123V-124R 92 Ż DM
6 12 1863 Ostrówki Mikołaj Kozikowski Ostrówki Jakub Magdalena Soroka Kacper Łysiak, Agata Barczuk ż. Aleksandra 569 30 48 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20569/pages/PL_1_436_569_0016.htm
17 12 1863 Białogródka Marianna Grabarczuk Chrystówka Jan Marianna Eustachy Sieraczyński i Krystyna Paraszczyn ż. Jana 178-03-81 65V-66R 1 Ż DM
19 6 1864 Rzyszczów Wiktoria Szulc Rzyszczów Karol Domicela Rowińska Walerian Politowicz, Barbara Barczowska 312-1-86 196 39 m.K KM
10 12 1865 Kowel Józef Kusik Kowel Leon Melania Barczuk 266 24-25 24 DW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20266/pages/PL_1_436_266_0013.htm
4 12 1865 Stary Oleksiniec Anna Bartczyszyn Borszczówka Grzegorz Anna Ruszczyńska Chł. Pawło Bartczyszyn, Ewa Barczuk ż. Teodora 1-37 90V-91R 30 T 98
2 11 1865 Białogródka Franciszka Grabarczuk Chrystówka Szymon Maria Humeniuk Nester Grabarczuk i Maria Juszczuk ż. Jaśka 178-03-81 157V-158R 100 Ż DM
10 5 1866 Włodzimierz Petronela Barczuk Ostrówek Joachim Józefa Poznańczuk 801 14-15 24 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20801/pages/PL_1_436_801_0009.htm
24 6 1866 Żytomierz Maria-Janina Łukaszewicz Żytomierz Klementy Olimpia Barcikowska [27.06.1866] córka dw., Józef Lebla i Anastazja Balińska, asyst.: kpt.Pierżański i Józefa Wonikowska 178-3-63 34 151 Ż 65 i 66 DG
11 5 1866 Białogródka Antoni Grabarczuk Chrystówka Jan Marianna Jan Grabarczuk i Pryska Grabarczuk ż. Jana 178-03-81 209V-210R 43 Ż DM
24 2 1868 Białogródka Antonina Mazur Chrystówka Szymon Marianna Grabarczuk Jakub Grabarczuk i Anastazja Kamińska 178-03-81 347V-348R 17 Ż DM
10 11 1868 Białogródka Anastazja Grabarczuk Chrystówka Jan Marianna Wawrzyniec Janiuk i Lucyna Kamińska ż. Konrada 178-03-81 370V-371R 111 Ż DM
3 11 1871 Torczyn Teofil Pawłowski Ulaniki Piotr Antonina Barcikowska 657 30-31 43 0
17 9 1871 Jampol Jacek Kwiatkowski Pohorylce Dominik Marianna Walczuk chł. Jacenty Grabarczuk, Justyna Korzanowa ż. Dominika 1-55 81V-82R 41 T
23 3 1872 Wyszogródek Tekla Barczuk Korzkowce NN Franciszka 1-61 5V-6R 13 T 826
1 6 1878 Torczyn Marianna Barcikowska Ulaniki Ludwik Joanna Wachowska 664 10-11 19 0
25 12 1880 Torczyn Emilia Barcikowska Ulaniki Ludwik Joanna Wachowska 667 2-3 1 0
12 2 1881 Torczyn Zenon Pawłowski Ulaniki Paweł Antonina Barcikowska 667 8-9 11 0
16 5 1882 Horochów Antoni Targowicki Drużkopol Adam Józefa Grabarczuk Sylwester Tarnowski, Justyna Żukowska 118 18-19 33 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20118/pages/PL_1_436_118_0010.htm
16 4 1883 Torczyn Aleksander Barcikowski Ulaniki Ludwik Joanna Wachowska 669 10-11 13 0
27 2 1887 Horochów Aleksander Targowicki Drużkopol Adam Józefa Grabarczuk Karol Majewski, Anna Sęczkowska 123 13, 15 21 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20123/pages/PL_1_436_123_0009.htm
25 12 1893 Łanowce Wiktoria Drzewiecka Białozórka Józef Lucyna Barczyńska Karol Żukiewicz i Karolina Liwińska ż. Antoniego 1-81zh 150V-151R 54 T 286 DM
7 1 1894 Horochów Helena Targowicka Drużkopol Adam Józefa Grabarczuk Sylwester Żukowski, Joanna Sienierkowska z. Antoniego 130 4-5 6 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20130/pages/PL_1_436_130_0003.htm
7 2 1899 Horochów Antoni Targowicki Drużkopol Adam Józefa Grabarczuk Andrzej Stasiewicz, Konstancja Tarnawska z. Alojzego 928 6-7 12 0 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20928/pages/PL_1_436_928_0004.htm
27 9 1901 Niewirków Władysław Barczak Nowiny Michał Katarzyna Wrzecionowska 952 48-49 118 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20952/pages/PL_1_436_952_0025.htm
18 5 1904 Kowel Feliks Barcikowski stacja Powursk Edward Maria Gerasymowicz 979 13V-14R 62 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0014.htm
5 9 1905 Luboml Wacław Błażucki Bereżce Józef Józefa Henryka Barcicka Jan Proncuk, Józefa Dziedzicka ż. Stanisława 1009 208 111 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201009/pages/1_436_0_0_1009_0113.htm
1 3 1908 Ołyka Piotr Kalbarczyk Ujeźdźce Piotr Agnieszka Słomska 1019 522 53 MO
7 8 1909 Ołyka Franciszka Piotrowska Ujeźdźce Piotr Zofia Kalbarczyk 1019 64 146 MO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201019/pages/1_436_0_0_1019_0037.htm
2 12 1911 Luboml Eugenia Szczepańska Jagodzin Stanisław Marianna Adamczyk Jan Proncuk, Waleria Barcicka 1060 318 248 BK http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201060/pages/1_436_0_0_1060_0170.htm
20 12 1913 Ołyka Stanisława Pietrowska Ujeźdźce Jan Zofia Kałobarczyk 1063 127 166 MO

Śluby

Dzień Miesiąc Rok Parafia Imię p. Młodego Nazwisko p. Młodego Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Imię p. Młodej Nazwisko p. Młodej Skąd Lat Imię Ojca Imię Matki Nazwisko rodowe matki Świadkowie Sygnatura Strona Pozycja Sygnatura 2 Strona 2 Uwagi Skan
20 2 1736 Torczyn Antoni Barcikowski Katarzyna viduam de Piotrowskie wdow Józef Dąbrowski, Biskupski i inni 50 b/nr EH
9 2 1766 Szumsk Andrzej Bobak Borki k Marianna Barcka Barszczewska Borki p Jan Druszko, Andrzej Iwonis 297-1-180 47R Ł RK
12 8 1792 Szumsk Stefan Juranczuk Szumbar Marianna Barczycha Szumbar Ł 5 R 0
3 10 1826 Bereźnica (Kidry) Ksawery Godziemba Godebski par. Bereźnica Ludwika Rymińska par. Bereźnica Aram Poraziński, Piotr Barcikowski, 25 10
6 11 1827 Kołki Stefan Barcikowski Majdan Łyczkowski 50w Stefan Maria Trocka Katarzyna z Jabłońskich Ozga Majdan Łyczkowski 40 Łukasz Marianna Miszkiewicz szl. Michał Stumniejski, szl. Antoni Konopacki, Szymon Niwiński - Prob 813 107 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20813/pages/PL_1_436_813_0107.htm
3 10 1828 Łuck Aleksander Barczukowski Łuck 30 Antoni Teresa Szczuka Anna Szczurkiewicz Łuck 19 Klemens Anna Leopold Sieciński, Paweł Gidziński 814 23-24a 12 ZP http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20814/pages/PL_1_436_814_0027.htm
15 2 1831 Horochów Jan Stupaczek Kobyłka (unita) 48w Karp Anna Kuryło Katarzyna Ryczkowska z Grabarczuków Horochów 40w Jan Marianna uczc. Szymon Koberski, Dymitr Stupaczek 846 74R 5 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20846/pages/PL_1_436_846_0075.htm
15 8 1832 Kowel Maciej Piotrowski Kowel 45 Jan Nastazja Karolina Waleska Kowel 20 Franciszek Joanna Atanazy Matwiyczuk, Jakub Charcheluk, Jan Hubarczuk 847 14 EH
31 1 1832 Swojczów Damian Grabarczuk Swojczów 20 Kacper Katarzyna Murawska Ewa Jufciuk Swojczów 19 Jan Marianna Petrowicz Tomasz Mikołajczuk, Karol Muszyński 847 152 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20847/pages/PL_1_436_847_0083.htm
31 1 1832 Szumsk Jan Szpieniuk Cyranka G-R 26 Prokop Apolonia Piotruk Antonina Żurawska Cyranka 26w Bazyli Magdalena Bondyczuk Gabriel Soroki, Jan Barczuk, Jan Płaszczuk 245-1-6 401R 9 R RK
20 1 1835 Luboml Wojciech Pradun Terebejki 20 Jakub Katarzyna Krawiec Marianna Barczewska Zamłynie 18 Konstanty Anna Kozioł Szymon Szewczuk, Marcin Deneka 850 400 5 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20850/pages/PL_1_436_850_0212.htm
18 5 1836 Wiszenki Julian Barcinkowski Bohoszówka 20 Stefan Katarzyna Jabłońska Rozalia Korzeniowska Nowosady 19 Józef Marianna Rosińska Wojciech Rabiński , Krystian Komar, Józef Rudnicki 822 52a 3 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20822/pages/PL_1_436_822_0053.htm
7 2 1837 Młynów Ordij Orchypow greko-unit. par. Swiszczowska 40w Martyn Prakseda Klara Florczuk par. Młynów 28 Grzegorz Katarzyna Hrycek Szewczuk, Piotr Hordymek, Kuźma Barczuk 823 196R 2 RK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20823/pages/PL_1_436_823_0204.htm
21 2 1837 Ostróg Jan Zalewski Hucisko Nowomalińskie 22 Daniel Tekla Mucharska Elżbieta Kopczyńska Derewiańcze 20 Antoni Zuzanna Złotnicka Jan Barcikowski, Józef Szarafin 171-1-10 23V 5 R DM
30 1 1838 Białogródka Jan Greszczuk Chrystówka 19 Marcin Anna Stanisławczuk Franciszka Grabarczuk Chrystówka 19 Jaśko Marianna Mazur Jan Greszczuk, Piotr Greszczuk 178-03-110 149R 1 Ż DM
24 5 1838 Białogródka Hnat Greszczuk Chwedorówka 35w Adam Hapka Bachańczuk Marcecha Martyniuk Chwedorówka Łukasz Anna Andruch Józef Grabarczuk i Tymek Wolk 178-03-110 152R 12 Ż DM
30 10 1839 Korytnica Grzegorz Zubko par. Uściług 19 Wojciech Pelagia Dychtoruk (?) Katarzyna Barczuk par. Korytnica 15 Michał Marianna Ruszkowska 213 3 1
12 11 1839 Kisielin Agaton Malinowski Mokowicze, par. Swojczów 25 Sylwester Anna Szymańska Apolonia Zagurska par. Kisielin 18 Mateusz Anna Chrząszczewska Karol Barcikowski, Józef Bożemski, Mateusz Łuhlański 854 332 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20854/pages/PL_1_436_854_0193.htm
9 11 1841 Wyszogródek Jakub Piziura Właszczyńce 20 Kazimierz Marianna Franciszka Niewidziajło Właszczyńce 17 Wasyl Katarzyna Jan Barczuk, Aleksy Bochacz 872 677 13 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0358.htm
9 11 1841 Wyszogródek Jacek Barczyszyn Wereszczaki 19 Kazimierz Katarzyna Tekla Burbak Wereszczaki 17 Antoni Teresa 872 676 12 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20872/pages/PL_1_436_872_0358.htm
8 6 1842 Wiszenki Piotr Ziemba Rudnia 19 Wojciech Petronela Chodorowska Marianna Lissowska Koszelowa Grobla 22 Walenty Józefa Krawczyńska Józef Dargiewicz, Stanisław Barcikowski 828 221R 7 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20828/pages/PL_1_436_828_0224.htm
25 1 1842 Jampol Paweł Grabarczuk 45w Aleksander Apolonia Teodozja Anczaruk 18 Jakub Katarzyna Baryluk 873 551-552 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20873/pages/PL_1_436_873_0286.htm
23 4 1844 Korytnica Franciszek Litwińczuk par. Korytnica 19 Józef Anna Daneluk Marianna Przewoźniuk par. Korytnica 18 Antoni Anna Barczuk 217 6 2
23 1 1844 Wiszenki Jan Barcikowski par. Wiszenki 25 Stefan Katarzyna Jabłońska Sabina Daszkiewicz par. Wiszenki 26 Xawery Anzelma Korzeniowska Franciszek Barcikowski, Adam Baykowski 770 18-19 4 RS http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20770/pages/PL_1_436_770_0010.htm
8 1 1845 Kołki Józef Gromadzki par. Kołki 20 Stanisław Wiktoria Barcikowska Emilia Wilczyńska par. Kołki 18 Michał Emilia Jaworska Michał Suchodolski, Jakub Baczyński 831 74 1 LJ http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20831/pages/PL_1_436_831_0076.htm
4 6 1845 Białogródka Benedykt Grabrczuk Chrystówka 20 Jan s. Mikołaja Marianna c. Stefana Mazur Tekla Franczuk Tarnawka 18 Antoni s. Teodora Helena c. Stefana Mazur Jan Grabarczuk i Józef Grabarczuk 178-03-113 105V 16 Ż DM
13 11 1849 Korytnica Eliasz Krynicki Paryduby 24 Jakub Tekla Iwanowa Joanna Barczuk Korytnica 17 Andrzej Aniela Sikorska 222 28-29 10
12 2 1850 Katerburg Jan Barcikowski Okniny Wielkie 33 Kazimierz Helena Milina Agnieszka Turowicz Borszczówka 18 Paweł Tekla Pawłowska 202 306-307 3
26 1 1851 Olejów Gabriel Ridkodub Wołczkowce 45 Stefan Maria Rozalia z Matusiewiczów Barczyszyn Hukałowce 23 45 Andrzej Maria 1628L 1 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/301/sygn.%201628/pages/PL_1_301_1628_0001.htm
3 2 1852 Włodzimierz Wojciech Bartkow Ostrówek 20 Jan Joanna Aniela Barczuk Ostrówek 18 Kazimierz Marianna 788 44 2 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20788/pages/PL_1_436_788_0023.htm
31 5 1854 Białogródka Jan Grabarczuk par. Białogródka 18 Jaśko Marianna Hołubów Marianna Mazur Kuczmanówka 18 Klemens Teresa Bazylczuk Kazimierz Grabarczuk, Wawrzyniec Sochniuk 178-03-122 429R 8 Ż DM 7945
20 6 1854 Białogródka Andrzej Mazur Kuczmanówka 45w Łukasz Jadwiga Franczuk Magdalena Janczuk Chrystówka 24 Stanisław Marianna Barczuk Grzegorz Szwajdecki, Piotr Grzeszczuk 178-03-122 430R 10 Ż DM Mg
23 10 1855 Korytnica Franciszek Barczuk Wręby 20 Michał Pelagia Antonina Ślusarczuk Wręby 18 Paweł Anna 227 14 7 DW
28 1 1859 Korytnica Tomasz Zubek Wólka 18 Grzegorz Katarzyna Barczuk Ewa Sitarczuk Paryduby 17 Franciszek Helena Jasiuk 231 15 1 0
24 1 1860 Korytnica Jan Piotrowski Korytnica 21 Łukasz Marianna Jarusiewicz Katarzyna Maksymiuk Korytnica 20 Michał Tekla Walerian Szymański, Andrzej Barczuk, Jan Perewozniuk 889 342 R 1 232 15 EH
< 1862 Grzymałów Paweł Czerwiński Jan Katarzyna Barczyszyn Paraskowia Krzyszczuk Jakub Waleria (?)
8 6 1864 Białogródka Jan Mazur Kuczmanówka 19 Klemens Teresa Marianna Mantaliuk Kuźmińce 18 Fedor Paulina Jaśko Grabarczuk i Jan Greszczuk 178-03-81 107V 14 Ż DM
27 10 1868 Torczyn Stanisław Daszkiewicz par.Torczyn 33 Ksawery Antonina Korzeniowska Marcelina Ratkowska par.Torczyn 30 Franciszek Marianna Radytkiewicz Romuald Szejn, Ludwik Barcikowski 654 38 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20654/pages/PL_1_436_654_0023.htm
14 11 1871 Wyszogródek Jan Barczyszyn Wereszczaki 45w Kazimierz Katarzyna Tejsarowicz Konstancja z Werbickich Gałowa 40w Bartłomiej Maria Mazurkiewicz 1-55 64V 9 T
25 1 1881 Torczyn Jan Omański Budki Usickie 23 Stanisław Agnieszka Czajkowska Kornelia Tuńska Budki Usickie 18 Stanisław Teresa Okorska Aleksander Czajkowski, Kazimierz Tuński, Józef Barcikowski 667 49 1 EH
15 2 1887 Turzysk Ludwik Ostrowski Białaszów - kolonia, par. Kowel 18 Jan Marianna Łach Marianna Biernat Wierzbiczno - kolonia 18 Franciszek Zofia Garbarczyk 755 30 4 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20755/pages/PL_1_436_755_0019.htm
25 5 1887 Dederkały Marcin Kwiatkowski Pohorylce par. Jampol 21 Adam Ewa Grządkowska Petronela Nowicka Kaletyńce Wielkie 24 Dominik Marianna Bernacka Dominik Kwiatkowski i Jacenty Grabarczuk 1-81 86V 8 T 985 DM
30 9 1890 Włodzimierz Józef Obruśnik Kalinówka 28 Jan Tekla Pajda Rozalia Kicińska Kalinówka 16 Adam Marianna Barczak Jan Storożenko, Wojciech Watrasz 808 111 30 CO http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20808/pages/PL_1_436_808_0058.htm
4 3 1891 Semenówka Daniel Barc Stary Arcis, gub. besarabska 25 Michał Ewa Herman Anna Elżbieta Szmalc (Schmalz) Semenówka 19 Ignacius Leonora Ortman (Ortmann) Piotr Cingraf (Zinngraf), Christian Herlein (Herrlein) 34 3 Tb
6 9 1892 Turzysk Julian Chojnacki Wierzbiczno-kol. 20 Józef Franciszka Rentwińska Małgorzata Biernat Wierzbiczno-kol. 22 Franciszek Zofia Garbarczyk 760 28 3 EW http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20760/pages/PL_1_436_760_0015.htm
29 1 1895 Luboml Jan Jaroszyński Korytnica 29 Franciszek Agnieszka Barczuk Marianna Pawełczuk Binduga 19 Jan Agnieszka Kitaszewska Dominik Sobiepan, Jan Proncuk 909 55R 7 BK http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20909/pages/PL_1_436_909_0051.htm
30 5 1899 Tbilisi Wladysław Barczyński warszawska gub. 35 Józef Józefa Strzelec Jadwiga Borowska 26 Gabriel Aleksandra S. Ignatowicz, Jan Jurek 126 29 Tb
11 11 1901 Torczyn Wincenty Suchodolski Kolonia Jamki 50 Kazimierz Teofila Kwiatkowska Teresa z Pawłowskich Wodowicka Ulaniki 34 Piotr Antonina Barcikowska 955 45 13
10 2 1902 Włodzimierz Wincenty Barczuk Korytnica, par. Korytnica 31w Michał Tekla Adamkiewicz Marcjanna Marszałowska z Prusów Zarzecze 27w Maciej Franciszka Cholewa 971 56R 11 http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20971/pages/PL_1_436_971_0067.htm
26 5 1905 Tbilisi Wincenty Tomaszewski kowieńska gub. 27 Ignacy Helena Barcewicz Bronisława Rauba kowieńska gub. 19 Kazimierz Joanna Majer Jakub Groczis, Jan Riabczun 111 29 Tb
4 3 1907 Włodzimierz Stefan Józef Rybarczyk Cegielnia 28 Antoni Katarzyna Kwiatkowska Zofia Stanisława Karska Cegielnia 22 Wawrzyniec Stefania Piechucka 1034 66R 28 http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201034/pages/1_436_0_0_1034_0072.htm
21 2 1910 Ołyka Stanislaw Sobolewski Emilia Cybulska Balarka 20 Fabian Michalina Barczak 510 2-3 3 dopisek 0
7 11 1910 Horochów Piotr Szumski Horochów 33 Antoni Aniela Tyszkiewicz Helena Targowicka Drużkopol 16 Adam Józefa Grabarczuk 996 37 23 MJ http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20996/pages/1_436_0_0_996_0039.htm
27 4 1917 Tbilisi Jan Mateusiak gm. Biała, pow. radyński, siedlecka gub 24 Józef Paulina Szczepaniak Anna Jagiełłowicz kowieńska gub. 22 Józef Karolina Mazurczakówna Jan Grabarczyk, Józef Remuszko 363 23 Tb
2 5 1917 Tbilisi Józef Remuszka pow. radyński, siedlecka gub. 24 Andrzej Józefa Rogal Teofila Baranczuk siedlecka gub. 24 Franciszek Katarzyna Żuk Jan mateusiak, Jan Grabarczyk 364 26 Tb
27 2 1918 Tbilisi Józef Kluge Tbilisi 22 Michał Antonina Garbarczyk Rusudana Janina Uznadze par. Tbilisi 21 Andrzej Tatiana Kazimierz Bałtuszko, Jan Turela 418 28 Tb
6 11 1919 Włodzimierz Antoni Grabarczyk w.Zimno 28 Stanisław Maryanna Brataniec Karolina Sidorowicz  z Liszkiewiczów w.Zimno 32w Józef Józefa Wygrzyńska Joachim Ignatiuk Jan Borkowski 1076 110-111 100 CO http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%201076/pages/1_436_0_0_1076_0058.htm
15 6 1921 Binduga Stanisław Kunc w Stanisław Marianna Barczak Marianna Neczaj nr aktu 1 t. IV 551
14 9 1930 Łuck Władysław Barczak Władysława Ujazdowska Nosowicze 19 Jakub Marianna Pietrzak 1063 30 117 dopisek
2 2 1933 Równe Feliks Barcikowski stacja Powursk 29 Edward Maria Gerasymowicz Marianna Genowefa Błaszczykiewicz 979 13V-14R 62 dopisek http://agadd.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20979/pages/PL_1_436_979_0014.htm
12 2 1933 Ołyka Jan Aleksander Tyoński Stanisława Pietrowska Ujeźdźce 20 Jan Zofia Kałobarczyk 1063 127 166 dopisek
16 5 1937 Kiwerce Bronisław Keller Ochłopów 30 Stanisław Józefa Pcionek Bolesława Barcicka 993 11 48 dopisek http://agadd2.home.net.pl/metrykalia/436/sygn.%20993/pages/1_436_0_0_993_0014.htm
1942 Poddębce Albin Kalbarczyk 33w Jan Maria Chmielewska Wiktoria Wojewodzianka 29 t. VIII 629 9

Spisy

Nr Gospodarstwa Nr Mężczyzny Nr Kobiety Personalia Wiek Mężczyzny Wiek Kobiety Parafia Miejscowoœć Rok Archiwum Spisane przez Uwagi
106 188 Żona Teresa z Barczyszynych c. Kazimierza 31 Wyszogródek Korzkowce 1857 AGAD DW 433-58
128 259 Prac. Jan Barczyszyn s. Kazimierza 37 Wyszogródek Wereszczaki 1857 AGAD DW 433-58
128 261 Brat Jana Stanisław Barczyszyn s. Kazimierza wdowiec po Wiktorii Bereżukowej 49 Wyszogródek Wereszczaki 1857 AGAD DW 433-58
134 259 Prac. Katarzyna z Pirożków c. Nikity, wdowa po Wojciechu Barczyszynym 52 Wyszogródek Wereszczaki 1857 AGAD DW 433-58
9 46 Chł. Edward Barcikowski 59 Międzyrzec Sapożyn 1912 CDIAK DW 1045-2-928


Zarówno w samych księgach jak i przy ich odczytywaniu i tłumaczeniu zdarzaja się błędy. Proszę je zgłaszać na adres wodanka @ o2.pl